לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2798227,982 עוקבים אודות עסקים

פורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

קישורים מהירים  פורום אופניים - לא לאופניים חשמליים!

תפריט לרוכבים מתחילים   מדריך לרכיבה עירונית  נוהל פרסום חוות דעת על חנויות 

מודעות יד שנייה מפרסמים רק בשירשוק הנפתח בסוף כל חודש

---------------------------------------------------------------

לציבור רוכבי האופניים החשמליים, פורום הנו פורום אופניים המונעים בכח הדיווש בלבד. אין לשאול כל שאלות הקשורות באופניים חשמליים מכל סוג וכל שאלה כזו תימחק.

המשך >>

לצפיה ב-'היום רצו לעבוד עלי בחנות בקשר ל קראנק שהתעקם לי באופניים'
היום רצו לעבוד עלי בחנות בקשר ל קראנק שהתעקם לי באופניים
23/11/2017 | 17:03
4
15
אז ככה אתמול באמצע רכיבה על אופנים הרים שיש לי בנות 5 שנים וקצת התעקם לי הקראנק כלומר הקסטה עם הזרוע וכשפניתי לחנות של אופניים אז הסברתי למוכר את הבעייה והוא אומר לי צריך להחליף את כל החלק של הקראנק עם הזרוע וזה 120 שקל יעלה ואז אמרתי לעצמי טוב נחשוב על זה ונלך לעוד מעבדת אופניים ואז פניתי לחנות אופניים השנייה ואחרונה שמתקנת ומוכרת אופניים כי אין יותר פה בעיר ואז פלא פלא בחנות השנייה ואחרונה המוכר אמר לי 40 שקל יעלה לך ולא צריך להחליף שום קראנק עם הזרוע ולמעשה מה שקרה זה שחסכתי כסף על התיקון ככה שאם קרה לכם משהו עם האופניים על תתעצלו תעברו עוד ועוד חנויות כי היום לא חסר רמאים שמחפשים איך לגבות ממכם כסף מיותר

לסיום סך הכל המוכר יישר לי את הקראנק שהעתקם עם הזרוע

לצפיה ב-'לא בטוח שרצו לעבוד עליך'
לא בטוח שרצו לעבוד עליך
23/11/2017 | 17:26
3
15
כנראה שהמוכר הראשון חשב שעדיף להחליף והשני השקיע בתיקון. זה יפה מצידו אבל זה לא אומר שהראשון רמאי.
גם הפרש המחיר בין תיקון להחלפה נשמע הגיוני.
לצפיה ב-'על אופניים ישנות לא שווה להחליף עדיף כבר'
על אופניים ישנות לא שווה להחליף עדיף כבר
23/11/2017 | 17:37
2
19
כמה שפחות לזרוק עליהם כסף
בכל מקרה האופניים עצמן בסדר גמור נוסעות
רק הבעייה היתה עם הקראנק שהתעקם ויישרו לי אותו
ב 40 שקל כמו שאמרתי כי חבל היה סתם לזרוק על 120 שקל
הרי מה שעכשיו סידרו זה בסדר גמור הרי הבעייה יכולה לחזור גם
על קראנק חדש זה נכון שיש פלוסים ומינוסים בכל דבר
לצפיה ב-'צודק 100%'
צודק 100%
23/11/2017 | 17:48
1
14
טוב שבדקת בעוד חנות
לצפיה ב-'אני תמיד עושה השוואות'
אני תמיד עושה השוואות
23/11/2017 | 17:54
14
בכל מה שזה לא יהיה ולא רק עם אופניים
אני לא אתן לאף אחד לגבות ממני סתם כסף מיותר
ולכן עדיף לבזבז עוד כמה דקות על ביקור בעוד חנויות כי זה משתלם בסופו של דבר
כל בזבוז דקות וזמן יכול תמיד לעזור לחסוך כסף מיותר

לצפיה ב-'משלוח אופניים מארה"ב בהנחה'
משלוח אופניים מארה"ב בהנחה
23/11/2017 | 14:48
15
מי שחשקה נפשו באופניים חדשות תוצרת אמריקה יש מבצע באתר USHOPS על משלוח אופניים ב-77$ ללא הגבלת משקל.

לצפיה ב-'תרומת ציוד לנבחרת אופניים בכפר נוער '
תרומת ציוד לנבחרת אופניים בכפר נוער
22/11/2017 | 20:07
1
16
שלום,
שמי גפן , התחלתי השנה שנת שירות בכפר הנוער מקווה ישראל בתור מאמנת רכיבה . הקמתי נבחרת רכיבה מאפס תקציבים ואני זקוקה לתמיכה נוספת מכל מקום שאפשר .
חסר לנו ציוד רכיבה:
-קסדות
-כפפות
-תיקי רכיבה
-בקבוקים
-פנסים
-ציוד תיקון
או כל ציוד ספורט אחר שיוכל לתת מענה לילדים ולעזור לקדם רכיבה חברתית ומשמעותית.
מי שמעוניין ליצור קשר ושיתוף פעולה עמוק יותר ולשמוע על הנעשה בכפר הנוער מוזמן ליצור קשר.
גפן-0525975004
(מפרסם בשם גפן אך ניתן גם לפנות אלי) :)
לצפיה ב-'האם יש לכם צורך גם בזוגות אופניים משומשים?'
האם יש לכם צורך גם בזוגות אופניים משומשים?
23/11/2017 | 07:58
6
לצפיה ב-'מי מכיר עמותה שאוספת אופניים משומשים, מתקנת ומעבירה לתרומה?'
מי מכיר עמותה שאוספת אופניים משומשים, מתקנת ומעבירה לתרומה?
21/11/2017 | 08:03
3
22
ועד הבית החליט לעשות סדר בחדרי האופניים ולפנות זוגות נשכחים.
מסתבר שיש לא מעט.
עוד לא ברור באיזה מצב הם, חלקם אולי במצב נסיעה, סביר שלא כולם.

האם מישהו מכיר עמותה שאוספת ומעבירה? ואלי גם משמישה את אלה שצריך?
לצפיה ב-'אפשר לשאול את אייל הרשטיק'
אפשר לשאול את אייל הרשטיק
21/11/2017 | 14:45
2
25
לצפיה ב-'תודה. אפנה אליו. אשמח לעוד קישורים אם למישהו יש.'
תודה. אפנה אליו. אשמח לעוד קישורים אם למישהו יש.
21/11/2017 | 15:54
7
לצפיה ב-'שולח לך מסר'
שולח לך מסר
21/11/2017 | 19:54
9
לצפיה ב-'רכיבה על אופניים בין תחנת רכבת האוניברסיטה לבין הכפר הירוק'
רכיבה על אופניים בין תחנת רכבת האוניברסיטה לבין הכפר הירוק
15/11/2017 | 13:34
3
61
אשמח לשמוע על הדרך הנוחה והבטוחה בין שני האתרים לעיל. אני לא מכיר שום דבר במקום. וכנראה שארכב עם אופניים עירוניים. בשעות אחר הצהריים והערב.

מסלול עם שביל אופניים או בלי שביל אופניים או עם מדרכה ללא קנסות או כביש שהרכיבה עליו איננה קרב הישרדות קיצוני (שיש בהם מרווח קיום לאופניים בין קו התקדמות הרכבים לבין קצה הכביש) וכולי.

השאיפה היא למסלול בטוח באור יום או בחושך לילה. תודה :)

לצפיה ב-'יש שביל אופניים לארך כל שד רוקח ..צפון תא נוחה לרוכב.'
יש שביל אופניים לארך כל שד רוקח ..צפון תא נוחה לרוכב.
16/11/2017 | 19:14
16
לצפיה ב-'די פשוט, חוץ מצורך לחצות מידי פעם לצד השני של הכביש'
די פשוט, חוץ מצורך לחצות מידי פעם לצד השני של הכביש
21/11/2017 | 08:01
23
מתחנת הרכב יש שביל שעולה לאורך שדרות רוקח.
בצומת שטרית-רוקח שם הרחוב מתחלף לבני אפרים והשביל עובר לצד השני, כך שעל פי החוק את צריך לעבור צד.
אתה ממשיך לעלות עם בני אפרים עד לקצה שלו בצומת הפיל, שם אתה פונה שמאלה לרחוב משה סנה שמביא אותך לכפר הירוק.
בצד המערבי של משה סנה יש מדרכה די ריקה מהולכי רגל, רק שבהמשך יש חל'ק שבו היא נקטעת. ולמרות שראיתי אנשים הולכים ורוכבים שם נגד התנועה, זה מסוכן ביותר, מדובר על ציר ראשי.
הפתרון הוא או לחצות לצד המזרחי, שגם בו חסרה מקטע של מדרכה מרוצפת, אבל יש שביל חצץ-חולי קצר שאין קושי לרכב בו, או להקיף את מתחם תחנת הדלק מאחור (קצת עליה תלולה).

לא פרטת בדיוק לאן אתה צריך אבל זה מביא אותך לכפר הירוק שנמצא בצד המערבי של משה סנה.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות. נראה שיש לי ביד מספיק מידע מקדים.'
תודה רבה על התגובות. נראה שיש לי ביד מספיק מידע מקדים.
22/11/2017 | 16:39
10
חורף שמח
לצפיה ב-'קורס מתכנני ובוני שבילי אופני הרים 31/12/17'
קורס מתכנני ובוני שבילי אופני הרים 31/12/17
12/11/2017 | 15:26
53
קורס בוני שבילי אופנים בשטחים הפתוחים
ייעוץ, בניה ופיתוח של שבילי אופניים

מטרות הקורס:
1. הכשרת בוני שבילי אופניים מוסמכים, לבניית שבילים ידידותיים לסביבה
2. רכישת כלים תיאורטיים ומעשיים, לבנייה ולתחזוקה של שבילי אופניים בישראל
3. הכרת מגוון האפשרויות לבנייה ולתחזוקה של שבילי אופניים בשטח
4. התנסות מעשית בבנייה ובתחזוקה של שבילי אופניים
5. מתן כלים והכשרה של בונה השבילים כיועץ שבילי אופניים בצוותי תכנון

מרכז הקורס: איתן חברוני , יועץ תיירות אופניים מטעם משרד התיירות . מפיק סדנאות מתכנני ובוני שבילי אופניים מטעם IMBA   .  טל 050-6238266.
צוות מרצים: ההרצאות וסדנאות המעשיות בשטח יועברו על ידי צוות אנשי מקצוע מומחים בתחום ובעלי ניסיון רב בתכנון, בנייה ופיתוח של שבילי אופניים בשטחים הפתוחים.
מתכונת הלימוד: הקורס כולל 120 שעות לימוד. סה"כ 10 ימי הרצאות וסדנאות שטח.
מועדי הקורס:
ימי הלימוד העיוני:
ימי ראשון – שני  31/12/2017-01/01/2018 מהשעה 08:00 -17:30
ימי ראשון – שני  07-08/01.2018  מהשעה 08:00 -17:30
מקום הלימודים: בניין המכללה האקדמית בוינגייט
לימוד מעשי והתנסות - סדנאות שטח יתקיימו באתרים שונים ברחבי הארץ בימים חמישי ושישי.
סדנה מעשית (תוואי שטח מדברי ):
ימי חמישי – שישי 18-19.01.2018  
סדנה מעשית (תוואי שטח אדמת לס)
ימי חמישי – שישי  25-26/1/2018
סדנה מעשית (תוואי שטח הררי/ מיוער)
ימי חמישי – שישי  01-02.02.2018
מחיר הקורס : 4,450₪     + דמי רישום: 350₪
הרשמה: להרשמה טלפונית ניתן לפנות למחלקת הרישום טל. 09-8639288
או במייל: secmark4@wincol.ac.il   משרדי ביה"ס : 09-8639263      xcool@wincol.ac.il
יש למלא טופס רישום (ניתן להוריד את טופס הרישום מאתר האינטרנט  www.x-cool.co.il ) ולשלוח לפקס. 09-8639299  בצרוף אישור רפואי המאשר את השתתפותכם בפעילות ספורטיבית ואתגרית.
* תכנית מפורטת של ההרצאות והסדנאות תימסר לנרשמים בתחילת הקורס.

בברכה איתן חברוני
                                     וצוות בית הספר לתיירות ופנאי אתגרי

לצפיה ב-'החלפת בולם אחורי - מה ההבדלים ?'
החלפת בולם אחורי - מה ההבדלים ?
07/11/2017 | 10:03
6
65
שלום,

יש לי אופננים merida transmission 900.
לא רכבתי עליהם כמה שנים, ולאחרונה החלטתי לחזור לרכוב.
יש לי בעיה עם הבולם האחורי (X-Fusion 02 RC), כנירה חסר בו אויר והוא נדחס עד הסוף איך שאני מתיישב על האופניים.
התקשרתי ליבואן וקיבלתי הצעת מחיר לטיפול לבולם של 350 ש"ח.
לאחר חיפוש באיביי שמתי לב שהבולם עצמו חדש עולה פחות מהטיפול פה בארץ.
אנ מתכוון להזמין אחד אבל לא מבין כ"כ את ההבדלים במידות:

אני לא מבין כ"כ את ההבדלים במידות... הראשון זה מה שיש לי והשניים האחרים אולי יותר טובים אבל לא מתאימים, אני לא יודע.
תודה לכל מי שיכול לעזור ולחדד לי את ההבדלים.
לצפיה ב-'שני מספרים חשובים שתצטרך לברר לפני שאתה קונה'
שני מספרים חשובים שתצטרך לברר לפני שאתה קונה
07/11/2017 | 11:42
5
60
האחד - מרחק ״עין לעין״ שהוא המרחק (במילימטרים או באינטשים, תלוי ביצרן ובהגדרות שלו) בין מרכזי חורי החיבור של הבולם לגוף כשהוא במצבו הפתוח ביותר. אלו המספרים 165, 195 ו-200 שמופיעים בגרסאות השונות שמצאת.

השני - טווח התנועה של הבולם. אלו המספרים 44, 51 ו-56 הבולמים שמצאת. זו מידת תנועת הבוכנה פנימה עד שהבולם סגור לגמרי.

קח בחשבון שייתכן שקיימים ערכים נוספים מעבר לשלוש הגרסאות שמצאת. לעיתים יש דגמים מיוחדים יעודיים לדגמי שלדה מסויימים שקשה מאד למצוא להם חלופות בשוק החופשי.

את המרחק מעין לעין קל יחסית למדוד. אפילו סרגל פשוט יכול לתת תוצאה ברמת דיוק גבוהה למדי.
אבל את טווח התנועה אי אפשר למדוד באמצעות סרגל. זה לא האורך החשוף של הבוכנה. על פי רוב ניתן ללמוד על הערך הזה לפי מספר הדגם המפורט או המספר הסידורי של הבולם שמופיע על הבולם, והתעמקות במפרטים הטכניים באתר היצרן (גם יצרן האופניים וגם יצרן הבולם).

חובה להתקין בולם חלופי בעל מרחק עין לעין וטווח תנועה זהה לבולם המוחלף. הבדל, אפילו במילימטר או שניים, עלול לשנות את הגיאומטריה של האופניים ולגרום לשינוי התנהגותם ואפילו לנזק או פציעה.

לצפיה ב-'ועוד הערה לגבי דגמים שונים'
ועוד הערה לגבי דגמים שונים
07/11/2017 | 11:51
44
RC או RL או RLX ודומיהם משמעותם אפשרויות הכיוון והנעילה.
מה שתרצה זה בעיקר אפשרות לכוון את הריבאונד (מהירות ההחזרה של הבולם לאורך המקורי) ונעילה (משפר את יעילות הדיווש בעליות).

קח בחשבון שבולמים של יצרנים אחרים יכולים להוסיף גם יכולות של מניעת נדנוד של הבולם כתוצאה מפעולת הדיווש. אבל תצטרך בולם בעל אורך ותנועה זהים למקורי.
לצפיה ב-'תודה רבה :) עזרת לי מאוד'
תודה רבה :) עזרת לי מאוד
07/11/2017 | 13:53
12
לצפיה ב-'במקרה שלו דווקא קל למדוד. לפי מה שהוא אומר, הבולם נסגר בלי '
במקרה שלו דווקא קל למדוד. לפי מה שהוא אומר, הבולם נסגר בלי
08/11/2017 | 15:10
2
29
התנגדות - אז פשוט סוגרים אותו, מודדים מרחק מעין לעין - ומחסרים מהמרחק כאשר הבולם פתוח.
או שלא הבנתי את כוונתך?
לצפיה ב-'במצב הפתוח ביותר המדידה אמינה למדי'
במצב הפתוח ביותר המדידה אמינה למדי
08/11/2017 | 22:14
1
28
במצב הסגור לא נדע אם נשאר במקרה קצת אוויר שמשבש את המדידה.
לצפיה ב-'אפשר לנקז אוויר דרך הוונטיל. אני גם חושב שיש הבדל בתחושה בין'
אפשר לנקז אוויר דרך הוונטיל. אני גם חושב שיש הבדל בתחושה בין
08/11/2017 | 22:45
24
בולם "מפונצ'ר" לכזה שיש בו עוד קצת אוויר. סוף מהלך קשיח מול קפיצי, למשל.
לצפיה ב-'מצמן חיפה - תודעת שירות אפסית '
מצמן חיפה - תודעת שירות אפסית
05/11/2017 | 15:20
11
124
רוצה לשתף אתכם בחוויה הלא נעימה שהיתה לי בהתנהלות מול סניף חיפה של מצמן את מירוץ. החנות נמצאת במתחם שער הכרמל שצמוד למת"ם. מנהל החנות, יאיר, ביקש ממני הפקדה של 500 שח באשראי על מנת להזמין לי זוג אופניים לבחינה. כאשר הגיעו האופניים, החלטתי לוותר עליהם ולקנות בחנות אחרת. יאיר הבטיח לי שמיד יבצע זיכוי לסכום. זה כמובן לא קרה. במקום זאת אני מוצא את עצמי רודף בכל יום, כבר שבוע וחצי, אחרי הזיכוי הזה ומתקשר לחנות רק כדי לשמוע שזה כבר לא בידיהם ועבר להנהלת החחשבונות של הרשת ושאבדוק מולם. כמובן, הם לא יבדקו זאת בעצמם. היום היה השיא כשהתקשרתי לשאול מדוע לא זיכו אותי עדיין ענה לי בחור בשם נתי שהתרגז עלי שאני בכלל מבקש ממנו לבדוק מה עם הזיכוי וניתק לי את הטלפון בפנים. 

התקשרתי לשירות לקוחות של הרשת והתלוננתי על השירות המבזה של הסניף והעובדים שלו ועל אי הטיפול בהחזרת הכסף שמגיע לי. תשובתה הלאקונית של ריקי הוכיחה לי שממש לא מעניין את הרשת כיצד מתנהגים הנציגים שלה. ושאבדוק שוב עוד שבוע שבועיים אם הזיכוי בוצע. 

הבטחתי לה חגיגית שאנצל כל במה לספר לשאר הרוכבים כמה גרוע השירות שהם נותנים ויתרה מזאת, שכשאתה מתקשר ומבקש שיטפלו לך בזיכוי שהם עצמם כפו עלי לשלם אתה חוטף צעקות וניתוק לפנים.

מקווה שתסיקו את המסקנות שלכם לגבי המשך הקשר שלכם עם הסניף והרשת. 
לצפיה ב-'אגב, בנימה חיובית - רוזן מינץ בחיפה סניף מוריה ראויים לשבח'
אגב, בנימה חיובית - רוזן מינץ בחיפה סניף מוריה ראויים לשבח
05/11/2017 | 15:29
78
ירון והצוות שלו ליוו אותי ברכישת זוג רוקי מאונטיין חדשות וכייפיות והיו סבלניים עם כל הבקשות והשאלות שהעלתי לפניהם (לפני ואחרי הקניה)

תענוג של שירות ויחס ללקוח.

שאפו גדול
לצפיה ב-'פעם ראשונה שאני שומע שמבקשים פיקדון כדי לארגן רכיבת מבחן'
פעם ראשונה שאני שומע שמבקשים פיקדון כדי לארגן רכיבת מבחן
08/11/2017 | 15:12
9
33
לצפיה ב-'לא בטוח שפיקדון הוא הדבר הנכון'
לא בטוח שפיקדון הוא הדבר הנכון
09/11/2017 | 19:36
8
56
אבל בטוחה משמעותית כלשהי היא בהחלט לגיטימית
יש לא מעט עסקים בתחום שנעקצו על ידי רוכבים
ולא מדובר על סכומים של 1000 או 2000 שקלים אלא הרבה יותר מזה
לצפיה ב-'מכיר בקשה להפקיד תעודת זהות וכדומה. אבל לא פיקדון'
מכיר בקשה להפקיד תעודת זהות וכדומה. אבל לא פיקדון
09/11/2017 | 22:59
7
23
לצפיה ב-'הפקדת תעודת זהות שווה כקליפת השום'
הפקדת תעודת זהות שווה כקליפת השום
10/11/2017 | 06:18
6
64
חתימה על טופס עם פרטי אשראי הגיונית יותר
אם כי גם כאן יש סיבוכים מסוים
שכן ברגע שחנות תגיש בקשה להגדרת מסגרת ( לא חיוב )
הלקוח יהיה ללא אותו חלק מסגרת אשראי לכל החודש ( גם אם לא רכש )

צ'ק אגב לא שווה את הניירד עליו הוא כתוב עד שלא הופקד בבנק 

אני לא מצדיק את החנות ( בכך שחייבה ללא סיבה )
אבל שים את עצמך לרגע בכובע של בעל החנות
מה ייקרה אם האופניים יצאו ולא יחזורו ...............
לצפיה ב-'לא בטוח שאני מסכים איתך. יצא לי כבר לקבל אופנועים לרכיבה '
לא בטוח שאני מסכים איתך. יצא לי כבר לקבל אופנועים לרכיבה
10/11/2017 | 10:11
5
53
תמורת השארת תעודת זהות. אם זה מספיק טוב לאופנוע של 100,000 שקלים - זה מספיק טוב לאופניים.
לצפיה ב-'היית מסכים לתת את האופנוע שלך לאדם שאתה לא מכיר '
היית מסכים לתת את האופנוע שלך לאדם שאתה לא מכיר
10/11/2017 | 11:09
4
54
עם תעודת זהות בלבד ? 

אתה בטוח שזה מספק אותך

יש כמה וכמה חנויות אופניים שתל אביב שנשארו עם תעודות שהות ביד
שלא שוות דבר
ובלי אופניים שמחיר השוק שלהם הוא 20000 שקלים ויותר ( ועלות לחנות של 15000 ומעלה ..............)

אני יבואן אופניים 
אני מוציא אופני מבחן לרוכבים ולא מעט
אני נוהג לתת אופניים כאלו אחרי שקיבלתי בטוחה כלשהי
ואחרי שהלקוח חתם על מסמך שיחרור מאחריות 

כן זה לגיטימי לגמרי לדרוש את הדברים הללו
לא לגיטימי לבצע חיוב טרם סגירת עיסקה !!!

שרון
לצפיה ב-'מה אני מוכן או לא מוכן לא רלוונטי - דיברתי על סוגי בטוחות '
מה אני מוכן או לא מוכן לא רלוונטי - דיברתי על סוגי בטוחות
10/11/2017 | 13:58
3
50
שנתקלתי בהם בעבר. במקרה אחד ראיתי שלקחו את מפתחות הרכב של הלקוח בתור בטוחה. זו גם בטוחה בעייתית - מה אם הרכב גנוב? ובכל זאת, לקחו.
לצפיה ב-'תחשוב שוב'
תחשוב שוב
10/11/2017 | 14:05
2
66
לגבי מפתחות הרכב
חסר משמעות , אין מדובר בבטוחה מאחר ואין הסכמה של בעל הרכב למוכרו ( שלא לדבר על נושא הליסניג ורכבי חברה )

חנות רצינית תיתן לרוכב את האפשרות לקבל אופני מבחן לא רק בטווח של החנות 
אלא ליום או יותר ( תלוי דגם עונה וכו )
הרוכש חותם על טופס בו הוא מתחייב לחזיר את האופניים שלמים
ויש הגדרה לגבי מצב בו הרוכב מדווח על אובדן  גניבה וכו
הוא אחראי לאופניים 

ברור שבמידה ולא יחזירם ( וכםן על בעל החנות לנקוט בשורה של צעדים לפני שהוא מבצע חיוב ) הלקוח ישלם על האופניים

לצפיה ב-'אנחנו מדברים בשני ערוצים מקבילים. אתה מדבר על מה הגיוני '
אנחנו מדברים בשני ערוצים מקבילים. אתה מדבר על מה הגיוני
10/11/2017 | 14:32
1
44
מבחינתך לקבל כבטוחה, ואני מדבר על דברים שאני נתקלתי בהם בעבר בתחום.
לצפיה ב-'אני מאד מקווה שלא השארת מפתח '
אני מאד מקווה שלא השארת מפתח
10/11/2017 | 15:06
43
לא לא הייתי מעז לבקש דבר כזה
זה לא לעיניין

לצפיה ב-'טיובלס וג'יפה אופני הרים'
טיובלס וג'יפה אופני הרים
04/11/2017 | 19:42
3
119
הי,
1) כל כמה זמן מחדשים ג'יפה בצמיג טיובלס (במהלך תירון פנצ'ר ראיתי ששלי התייבשה לגמרי)?
2) כשמוסיפים ג'יפה חדשה, הישנה שהתייבשה נשארת בפנים או שמנקים (הבנתי שמכניסים דרך הונטיל ככה שאי אפשר לנקות)? האם מצטברות שאריות אחרי מספר הוספות?
3) כאשר משתמשים בותלעת, כל החלק שנמצא בצד החיצוני, פשוט נחתך מהחיכוך במהלך הרכיבה ולמעשה התולעת בקושי נראית על מישור הצמיג?
תודה,
ברק
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
05/11/2017 | 06:47
2
74
1.  כל 3-4 חודשים או לפני כן אם היתה דליפה רצינית בגלל פנצ׳ר גדול.
2.  אין צורך לנקות אלא אם הצטברו גושים על הדופן. עדיף להכניס ג׳יפה באמצעות שליפה של חלק מהצמיג מהחישוק מאשר באמצעות הזרמה דרך הוונטיל. פירוק הליבה הוא מתכון לצרות.
3. רצוי לחתוך את העודפים של ה״תולעת״כדי שלא יתפשו במשהו ןיישלפו את התולעת החוצה.
4. בהזדמנות שכבר מורידים את הצמיג כדאי להחליף את התולעת בפטריה.
לצפיה ב-'תולעת'
תולעת
05/11/2017 | 09:20
1
51
תודה,
בכל אופן השארתי לתולעת ספייר של 5 ממ אבל אחרי נסיעת בשטח כל מה שבלט למעשה נחתך, רואים את קצה התולעת אבל היא בגובה פני הצמיג. זה תקין?
לצפיה ב-'תקין לגמרי'
תקין לגמרי
05/11/2017 | 17:38
20
לצפיה ב-'צבירת בטחון וניסיון על אופניים'
צבירת בטחון וניסיון על אופניים
02/11/2017 | 20:27
2
69
שלום,
אני רוכב מתחיל מ0 ללא ניסיון.
קניתי אופני הרים מדגם ריינבו 7 קומפ:
http://www.rainbow-ebike.com/rainbow-mtb-R%207Comp...

אני רוכב עליהם אבל בעיקר בשטח פתוח\ פארקים כי שם יש לי את הביטחון ושטח שלם ללא הפרעה. אבל לא תמיד אני יכול לנסוע לאותו פארק\ שטח ואז האופניים עומדים בפינה ללא שימוש.
אני גר בעיר, וכן הייתי רוצה לרכב על המדרכה, ליד אנשים ופשוט להנות מרכיבה בתנאים עירוניים אבל אין לי את הביטחון לעשות את זה.
בשטח פתוח כן יש לי את הביטחון להתחיל רכיבה מעמידה, לדווש, שיווי משקל, פניות.
בסביבה עירונית זה הכול ההפך- אין לי ביטחון לעבור מכשולים, לרכב מול אנשים, לעבור מכשולים, פניות ימינה שמאלה. אני פשוט מאבד שליטה פעם אחר פעם.
גם התחלת דיווש מעצירה לא יוצא

איך צוברים ביטחון כללי ברכיבה?
איך צוברים ביטחון וניסיון ברכיבה עירונית עם מכשולים, אנשים... ?
איך מגיעים לרמת רכיבה טובה?

אשמח לכול עזרה\ טיפים?

תודה רבה
לצפיה ב-'הנמך את האוכף למינימום'
הנמך את האוכף למינימום
03/11/2017 | 08:05
47
אמנם היכולת להעביר כוח מהרגל לפדלים פוחתת אבל תחושת הביטחון משתפרת. יהיה קרושה בעיקר בעליות ובהאצות.
אחר כך מגביהים את האוכף בהדרגה.

מדרכות, אגב, נועדו להולכי רגל. אופניים נוסעים בכביש או בשבילים המיועדים לאופניים.  
לצפיה ב-'כמו בכל תחום "מוטורי" יש כמה עקרונות לשליטה ב"כלי הרכב"'
כמו בכל תחום "מוטורי" יש כמה עקרונות לשליטה ב"כלי הרכב"
05/11/2017 | 08:31
49
1. מבט, חלק ראשון - מסתכלים, במודע כל העת. ברכיבה יש המון מידע לעבד כדי להגיב נכון. מיקום עצמים נייחים, זיהוי כיוון תנועה ומהירות של עוברי דרך, ניבוי שינויי תנועה ומהירות שהם. מבט רחוק קדימה של שדה ראיה רחב (לא רק מה שקורה בהמשך הנתיב, אלא גם מסביב לו), מבטים לאחור מידי פעם כדי לזהות רוכבים מהירים יותר. ככל שתאסוף יותר מידע מראש, כך יהיה לך יותר זמן לנתח ולהגיב בהתאם ותמנע מהפתעות ומצבי חירום. למי שחסר בטחון יש נטיה להסתכל למטה כמטר לפני הגלגל הקדמי, כביכול כדי לראות לאן נוסעים, אבל זה מרחק שלא מאפשר זמן תגובה ומקשה על שמירת שיווי משקל. מסתכלים קדימה וסורקים כל העת את הסביבה.

2. מבט, חלק שני - במקרה של בעיה, מסתכלים לאן שרוצים להגיע. זה נשמע פשוט, אבל לגמרי הפוך לטבע האנושי. כי כאשר אנחנו מזהים מכשול יש לנו נטיה להתסכל עליו, במקום להסיט את המבט למקום אליו אנחנו רוצים להגיע כדי להמנע ממנו. זו דרך בטוחה להכנס באותו מכשול. לומדים את זה בכל ספורט שמשלב מהירות תנועה (נהיגה, סקי, רכיבה), וזה תקף גם ביום ביום. אם תתחיל לישם זאת תראה כמה פתאום קל יותר להתחמק מבעיות.

3. התאמת מהירות - בשום מקום לא כתוב שצריך לדווש הכי מהר שאפשר כל הזמן. אם שביל האופניים נמצא ברחוב הומה, מאיטים. אם מזהים אוטובוס שעצר בתחנה, מן הסתם ירדו/יעלו נוסעים, אז מאיטים. מתקרבים לסיבוב עיוור כי הצמחיה של הבנין הפיניתי מסתירה? מאיטים.

4. התאמת הילוך - להתאים את ההילוך בו אתה נמצא למהירות ותנאי השטח כך שתץוכל להאיץ בכל מצב. לפעמים האצה היא הדרך הכי טובה לצאת ממצב בעייתי.

5. תרגול תרגול תרגול - אין ברירה, שליטה בחתיכת מתכת עם גלגלים לא באה טבעי לכולם. לתרגל במקום ריק מאנשים זו דרך מצויינת. אתה יכול להציב לך "מכשולים" לאימון, אפילו סט של אבנים קטנות לעשות בינהן סלאלום וכל פעם להקטין את המרחק.

6. אם לא הולך לבד, יש מדריכים שנותנים שיעורים בתשלום.
בהצלחה.
לצפיה ב-'מצאתי כפפות'
מצאתי כפפות
03/11/2017 | 11:37
47
מצאתי זוג כפפות במעלה הסרפנטינות של דרך בורמה. המאבד הישר מוזמן להתקשר אלי 0523248050 אשמח להחזיר לפי סימנים.
בברכה אבנר

לצפיה ב-'מנסה לבדוק איך הדפסת ASA תעמוד בשטח להחזיק מנעול...'
מנסה לבדוק איך הדפסת ASA תעמוד בשטח להחזיק מנעול...
01/11/2017 | 08:57
63
אחד הדברים הכי מבאסים זה למצוא איך להצמיד מנעול באופן שלא יפריע,(שרשרת יכולה לקרקש, ולהסתובב), המנשא האחורי הקודם היה tobus עם ריתוך לClickFix של מנעולי ABUS, מכיוון ש rackstand אין לו כזה, חשבתי לפרק את הClickFix מהריתוך ו לנסות להדפיס מתאמים ... 
בתקווה שלא יתפרק לי בדרך :) 
לצפיה ב-'אילו אופניים לבחור כדי להפחית החלקה בכביש רטוב?'
אילו אופניים לבחור כדי להפחית החלקה בכביש רטוב?
29/10/2017 | 11:58
11
76
אני עומד לקנות אופניים והפרמטר הכי חשוב עבורי הוא מניעת החלקה בכביש רטוב.
מכיון שמדובר בנושא בטיחותי אנא ענו רק אם אתם משוכנעים שאתם מבינים בנושא.

לצפיה ב-'אלקטרה טאוני'
אלקטרה טאוני
29/10/2017 | 15:05
80
אפשר להחליק בקלות על כביש רטוב בעיר על כל אופניים
במיוחד בשילוב צבע מעברי חציה, עצי פיקוס ושות'.
מהבחינה הזאת מזל שיש בארץ רק 20 ימי גשם בערך... 
אופניים מתאימים לעיר שבכול זאת יכולים להקל עליך בעניין הזה הם electra townie בעלי גיאומטריה יחודית שמאפשרת להגיע לקרקע בקלות ובסיס גלגלים ארוך שמקנה יציבות והיגוי רגוע. 
לצפיה ב-'אין אופניים שלא מחליקים. החלקה היא תוצאה של חוקים פיסקלים'
אין אופניים שלא מחליקים. החלקה היא תוצאה של חוקים פיסקלים
29/10/2017 | 17:21
1
233
של חיכוך שמושפעים ממהירות, שינוי כיוון וצמיגים. רק פרמטר אחד רלוונטי לשלב הקניה, כל השאר תלוי ברוכב.

כדי להמנע מהחלקה צריך:
1. לבחור צמיגים מתאימים לנסיעה עירונית בתנאים רטובים (סוג ציג מתאים מבחינת רוחב וחריצים לניקוז, ואיכות הצמיג).
2. לרכב בהתאם לתנאים:
- התאמת מהירות
- תכנוון נסיעה לשם המנעות משינויי כיוון חדים ובלימות חירום
- להמנע מנסיעה על סימוני כביש צבועים (יש להם מקדם חיכוך נמוך)
- ללמוד להבין את הכוחות הפועלים על האופניים כדי לדעת אלו פעולות עלולות להביא להחלקה (עליה של מדרכות בזוית חדה מידי וכו').

לצפיה ב-'תעלות ניקוז בצמיגי אופניים ובליטות בצמיגים למשטחים עירוניים'
תעלות ניקוז בצמיגי אופניים ובליטות בצמיגים למשטחים עירוניים
30/10/2017 | 11:47
40
לצפיה ב-'זה לא איזה אופניים אלא איזה צמיגים. '
זה לא איזה אופניים אלא איזה צמיגים.
29/10/2017 | 23:14
1
55
צמיגים מנקזים (עם חריצים/קוביות) מגומי רך שמשפר אחיזה.
לצפיה ב-'דווקא צמיגי קוביות פחות טובים, משום שהם מציבים שטח גומי קטן '
דווקא צמיגי קוביות פחות טובים, משום שהם מציבים שטח גומי קטן
02/11/2017 | 17:42
24
יחסית מול האספלט הרטוב.
הבעיה של צמיגים עם אספלט רטוב מתחלקת לשניים - ניקוז והעובדה שאספלט רטוב הוא בעל מקדם אחיזה נמוך יותר, בעיקר אם זה גשם ראשון שיוצר עיסה חלקלקה עם האבק והלכלוך.
לכן צמיג סליקס הוא לא טוב - כי הוא לא מנקז - וצמיג קוביות לא טוב מכיוון שמעט גומי נוגע בכביש. צריך צמיגי כביש עם חריצי ניקוז.
לצפיה ב-'שאלו כאן על אחיזת צמיגים בדרך רטובה וכמה חברות ענו על זה..'
שאלו כאן על אחיזת צמיגים בדרך רטובה וכמה חברות ענו על זה..
31/10/2017 | 12:27
44
לצפיה ב-'ואף פעם לא לעצור עם מעצור קדמי בלבד...יש לי כמה צלקות'
ואף פעם לא לעצור עם מעצור קדמי בלבד...יש לי כמה צלקות
31/10/2017 | 12:28
2
38
שמעידות על זה.. .
לצפיה ב-'חוסר הבנה ברכיבה'
חוסר הבנה ברכיבה
04/11/2017 | 15:27
1
35
באופן עקרוני בלימה טובה יותר מבועצת עם הקדמי 
בכל תנאי
רוצה לא להחליק
למד הייטב כיצד לבלום
התרחק מפסים לבנים על האספלט ( צבע לבן או צהוב של מעץ הוא צבע שמן ואוחז רע מאד בתנאים רטובים )
למד העברת משקל נכונה
ובעיקר למד להשתמש בבלם הקדמי
הוא הרבה יותר יעיל
לצפיה ב-'הוא לא אמר "לא עם מעצור קדמי" - הוא אמר "בלבד". והכי נכון '
הוא לא אמר "לא עם מעצור קדמי" - הוא אמר "בלבד". והכי נכון
04/11/2017 | 20:28
80
זה לעצור עם שני המעצורים.
לצפיה ב-'תודה! איזה סוג פציעות אופייניות לנפילה מחשמליות?'
תודה! איזה סוג פציעות אופייניות לנפילה מחשמליות?
05/11/2017 | 11:25
1
21
כלומר באילו אזורים\איברי גוף בדרך כלל רואים פציעות של רוכבים שנפלו?
לצפיה ב-'מבלי לבדוק, זה ככל הנראה מתחיל בפגיעות בגפיים'
מבלי לבדוק, זה ככל הנראה מתחיל בפגיעות בגפיים
05/11/2017 | 13:03
78
הידיים הן אלה שאנחנו משתמשים כדי לבלום נפולה ולכן צפויות לשפשופים, נקעים ושברים.
אחרי כן הרגליים ולבסוף הראש.
לצפיה ב-'קרה לכם שפשוט בהיתם בצמיג ולפתע שמתם לב ש..'
קרה לכם שפשוט בהיתם בצמיג ולפתע שמתם לב ש..
29/10/2017 | 01:34
9
122
טוב, מזמינים צמיג חדש... חוזרים לbig ben
לצפיה ב-'במקום צמיג חדש שמים פטריה ב-10 ש׳ח'
במקום צמיג חדש שמים פטריה ב-10 ש׳ח
29/10/2017 | 07:09
8
83
מעניקה חיים חדשים לצמיגים רגילים ו טיובלס כאחת.
לצפיה ב-'אתה מתכוון למדבקה? '
אתה מתכוון למדבקה?
29/10/2017 | 08:55
7
25
לצפיה ב-'פטריה/תולעת היא "שכלול" של המדבקה בתוספת "רגל" שנכנסת בלחץ'
פטריה/תולעת היא "שכלול" של המדבקה בתוספת "רגל" שנכנסת בלחץ
29/10/2017 | 11:47
6
51
לתוך החור.
לצפיה ב-'אני יותר מפחד מבליטות או שיירים של הצמיג שיבלטו משם '
אני יותר מפחד מבליטות או שיירים של הצמיג שיבלטו משם
29/10/2017 | 17:33
5
37
וילחצו על הפנימית...
לצפיה ב-'הפטריה מכסה אותם'
הפטריה מכסה אותם
29/10/2017 | 23:09
4
43
דומה לפטריה שמשמשת לתיקון פנצ׳רים בצמיגי רכב.
לצפיה ב-'השאלה עד כמה היא מכסה אותם, אני בנתיים שומר על הצמיג'
השאלה עד כמה היא מכסה אותם, אני בנתיים שומר על הצמיג
30/10/2017 | 08:52
3
34
(זה נדיר שאני זורק דברים ממש, יעיד הבית שלי), אבל בנתיים הזמנתי את אלה https://www.schwalbetires.com/bike_tires/road_tire... , הם נחשבים יקרים, אבל טפו טפו... היו לי פחות בעיות אותם... ועם big apple
מה גם שאני חושב שיהיה לי יותר קל לשים אותם (אפשר להסתבך עם ההגדרות ETRTO) אני חושד שהחישוקים שיש לי הם 559-54 (המרווח הפנימי הוא 21), הצמיגים שיש לי היום הם 559-58..
לצפיה ב-'מכסה היטב'
מכסה היטב
31/10/2017 | 10:21
2
23
המדבקה מודבקת על הצד הפנימי של הצמיג. ה״גבעול״ של הפטריה מוכנס לחור בצמיג מבפנים החוצה (יש לו שפיץ מתכת בקצה כדי לעזור בהשחלה) ואחר כך נמשך מבחוץ עם פלאייר עד להצמדת המדבקה לדופן הצמיג. מה שנשאר לך בפנים זו מדבקה נקיה. אם אתה משתמש בפנימיות - לא תרגיש כלום. אם אתה בטיובלס - עלולה להיות הצטברות של משקע באזור המדבקה. את  מה שנשאר בולט החוצה מה״גבעול״ של הפטריה - חותכים לגובה של קוביות הצמיג.
לצפיה ב-'כלומר אין בליטות חשודות שיכולות לחפור בפנימית?'
כלומר אין בליטות חשודות שיכולות לחפור בפנימית?
31/10/2017 | 12:22
1
21
איך קוראים למדבקה הזו באנגלית?
לצפיה ב-'Patch Plug'
Patch Plug
31/10/2017 | 20:27
13
לצפיה ב-'האם גם אתם נעקצתם מחנות בשם groopy'
האם גם אתם נעקצתם מחנות בשם groopy
30/10/2017 | 06:31
134
הזהרומחנות אופניים בשם groopy
רכשתי אצליהם משאבה חדשה לכאורה . המשאבה ביומה הראשון השמיעה חריקות נוראיות והראתה לחצים שונים ומשונים במד הלחץ המחובר אליה . מד הלחץ של המשאבה הראה 20 psi בעוד הלחץ היה 50psi מבדיקה במד דיגיטלי מדוייק. בתוך המשאבה מסתבר יש זוג גומיות שחוקות לחלוטין . בקיצור לא משאבה חדשה ולא נעליים. ביקשתי להחזיר או להחליף  את המשאבה במשאבה חדשת תקינה והמוכר שהסכים לכך ביקש שאחזיק במשאבה עד להגעת משאבה חדשה חלופית אותה הוא מזמין . שבועיים עברו ועדיין המשאבה לא הגיעה. לאחר שבועיים התקשרתי לבעל החנות וזו הייתה תשובתו - " אני לא מוכן להחליף לך את המשאבה אבל ניתן לתקן אותה" . חוצפן. 
כידוע כל צרכן במדינת ישראל על פי חוק הגנת הצרכן יכול להחזיר את המוצר עד פרק זמן מסויים כמדומני שבועיים ובטח כעבור יממה.
למזלי  דרך קשרים עם חנות אחרת מאוד מקצועית שמוכרת את המוצר הצלחתי באופן עצמאי לקבל מוצר חדש דרך חנות אחרת שמחזיקה את אותו המוצר ושבעליה הקשיב לסיפור ומאוד הזדהה עימי . כמובן הוא יבצע את ההחלפה בשבילי מול היבואן. לטענת בעל החנות מדובר במשאבה " מחודשת" כלומר יש בה חלקים לא חדשים .
מה דעתכם על הסיפור ? האם יש מבינכם שנעקצו גם כן על ידי חנות groopy . 
לצפיה ב-'החניית אופניים בחצר משותפת'
החניית אופניים בחצר משותפת
24/10/2017 | 09:16
1
95
ברשותי אופניים אשר משמשות אותי לנסיעה יום יומית לעבודה.
לפני כחודש וחצי עברתי דירה ומצאתי מקום צדדי בחצר המשותפת להחניית האופניים. אין לי אפשרות מעשית להעלות את האופניים הביתה.
לפני כמה ימים באה אלי יו"ר ועד הבית וביקשה להזיז את האופניים כי הן מפריעות למעבר. מכיוון שבאמת קשרתי אותן למעקה והכידון קצת בלט לשביל נעניתי לבקשתה והזזתי את האופניים למקום אחר (קשורות לעמוד חשמל שנמצא בגינה ולא מפריע למעבר).
הבוקר היא שוב פנתה אלי ודרשה להוציא את האופניים לגמרי משטח החצר.
לי אין ספק שמדובר סתם בצרות עין ולרוב הדיירים אין שום בעיה. מה גם שאני מגיע הביתה בשש שבע בערב ויוצא בשמונה בבוקר.
מעניין אותי לדעת מה אומר החוק של תרבות הדיור בקשר לזה והאם עוד מישהו נתקל במקרה דומה ומה כדאי לעשות.
בינתיים אמרתי לה שאם היא תביא לי חתימות של רוב הדיירים שמתנגדים אני מזיז את האופניים.
האפשרות האחרת שלי היא לחנות ברחוב ושם יש הרבה סכנות...
לצפיה ב-'בפן המשפטי, החצר היא רכוש משותף של כל בעלי הדירות'
בפן המשפטי, החצר היא רכוש משותף של כל בעלי הדירות
25/10/2017 | 08:47
70
מותר לעשות בה שימוש סביר שאינו מונע מדייר אחר לעשות כן.
אם יש חוסר הסכמה תפקיד אסיפת הדיירים לקבוע איזה שימוש מותר או אסור לעשות בה.

בפן האנושי, סכסוכי שכנים הם עניין שרצוי להמנע ממנו, כי הם עלולים להדרדר במהירות. בהנחה שלא מתוכננת אסיפה בקרוב, פניה אישית לכלל הדיירים כמו שהצעת יכולה להיות פתרון זמני, אבל במקום לזרוק את האחריות על נציגת הועד ולתת לה הרגשה שאתה מצפצף עליה, פנה אתה אישית לכל דייר ובקש את הסכמתו.

אם יש לך רוב, חזור לגברת הועד, הצג לה את הנתונים והסבר לה שאתה מבין את הצד שלה ודואג לקשור את האופניים במקום שבו הם הכי פחות מפריעים.

לצפיה ב-'מחפש אופני נשים'
מחפש אופני נשים
24/10/2017 | 10:15
41
אופני נשים 24 בלי מהלכים בלי רמה כמו פעם. לא חשוב המצב.
מוכן להתחלף. ברשותי אופניים כאלו רק 26 . תקינים לגמרי.
אני מיהוד אז לא מרחוק כי אין לי אפשרות להגיע.
תודה
לצפיה ב-'איפה הכי זול לקנות JOE'S SUPER SEALANT ?'
איפה הכי זול לקנות JOE'S SUPER SEALANT ?
24/10/2017 | 10:05
3
90
לא ברור מדוע הוא נמכר ב30 שח ל125 cc, המוצר מעולה אבל המחיר מופרז בחול המחיר בכלל מחרפן 

מעוניין לשים בכל הגלגלים של האופני ילדים צריך לפחות חצי ליטר אפילו ליטר.
לצפיה ב-'המחירים די אחידים. חנויות בפריפריה קצת יותר זולות'
המחירים די אחידים. חנויות בפריפריה קצת יותר זולות
29/10/2017 | 07:20
2
48
בגלל ארנונה נוחה יותר שמאפשרת מרווח צר יותר.

מצד שני, החומר של ג׳ו הוא בעצם חיקוי מקומי למוצר המקורי של סטאנ׳ז (מיובא ומופץ על ידי שופ@הרים). הגרסה החדשה של סטאנ׳ז שנקראת race אוטמת טוב יותר מכל חומר אחר בו השתמשתי בעבר. מגיעה בבקבוקים של חצי ליטר וליטר.

באשר למחיר: 30 ש׳ח לצמיג זה גם בערך העלות של פנימית. חשוב כמה פנימיות אתה חוסך בבקבוק אחד ופתאום המחיר נראה הגיוני מאד.
לצפיה ב-'יש לך נטייה להצדיק את העושק של היבואנים בישראל '
יש לך נטייה להצדיק את העושק של היבואנים בישראל
31/10/2017 | 09:29
1
42
וזו לא פעם ראשונה שאני שם לב לכך, במידה וטועה אני מתנצל 

ארוננה ? פרפיריות  ? תגיד חולון זו פרפריה  ?

למה כל חלק לאופניים ב3 קליקים באינטרנט אתה קונה אותו בין 50% יותר זול והרבה פעמים בחמישית מחיר  ?

לצפיה ב-'יש לי נטיה להבין איך לנהל עסק'
יש לי נטיה להבין איך לנהל עסק
31/10/2017 | 20:23
44
אם המחיר לא מוצא חן בעיניך אתה יכול לקנות באינטרנט. היבואנים צריכים להתפרנס. אם תפסיק לקנות אצלם הם יעשו חישוב מסלול מחדש. או שימצאו פראיירים אחרים או שיסגרו את החנות. למכור בארץ במחירים של חו׳ל לא יקרה כי העלויות שונות לגמרי. חנויות אופניים בנויות היום על שרות ותיקונים. לא על ממכר ציוד וחלקים.
לצפיה ב-'משאבה אבדה בשביל האופניים במודיעין'
משאבה אבדה בשביל האופניים במודיעין
22/10/2017 | 12:24
35
בירידה לכיוון המרכז המסחרי ישפרו (עינב)
בתקווה שמישהו מצא
ציקי 0522442287
לצפיה ב-'מהיכן ניתן להשיג שייבה לגלגל הקדמי? '
מהיכן ניתן להשיג שייבה לגלגל הקדמי?
21/10/2017 | 02:23
7
71
ניסו לגנוב לי את הגלגל הקדמי, הגנב נסוג וברח באמצע, אך כן הצליח לפרק את הגלגל הקדמי כמעט במלואו ולאבד לי חלק מהשייבות, את רובן הצלחתי למצוא אך לא מצאתי את השייבה שציינתי בכותרת. אני משאר שמסוכן לרכב ללא השייבה הזאת. 

שם החלק באנגלית safety washer, תמונה שווה אלף מילים: 

ניסיתי לחפש ברחבי הרשת, הם נמכרים בכמויות גדולות או במחיר עצום ליחידה, כך שלא משתלם להזמין דרך הרשת.

אשמח לקבל לינק לרכישה אונליין או המלצה על חנות באיזור בת-ים שיכולה לספק לי את החלק הנ"ל. 

תודה 

לצפיה ב-'בחנות אופניים ביקרת?'
בחנות אופניים ביקרת?
21/10/2017 | 08:13
1
50
אם יש מקום בו יש סיכוי טוב למצוא את החלק החסר זו חנות אופניים. רצוי חנות שיש בה גם סדנת תיקונים.
לצפיה ב-'אף אחד לא רצה לדבר איתי בשביל חלק שעולה כמה שקלים'
אף אחד לא רצה לדבר איתי בשביל חלק שעולה כמה שקלים
21/10/2017 | 19:10
22
לצפיה ב-'אין בכפר איזה אופני מדבקה מחלידים וזנוחים היכנשהו?'
אין בכפר איזה אופני מדבקה מחלידים וזנוחים היכנשהו?
21/10/2017 | 21:57
3
22
לצפיה ב-'ייתכן מאד, הבעיה שאני גר בבת ים '
ייתכן מאד, הבעיה שאני גר בבת ים
22/10/2017 | 00:54
2
23
לצפיה ב-'יש לי כזה אם אתה מגיע להוד השרון'
יש לי כזה אם אתה מגיע להוד השרון
22/10/2017 | 08:32
1
77
אתה גם יכול לנסוע לתל אביב ולפרק מאיזה זוג נטוש
לצפיה ב-'תודה רבה, לצערי לא יוצא לי להגיע לאיזור, אבל מאד מעריך זאת'
תודה רבה, לצערי לא יוצא לי להגיע לאיזור, אבל מאד מעריך זאת
24/10/2017 | 13:56
19
לצפיה ב-'ים אופניים זרוקות ברחוב. פרק את השייבה זה קל.'
ים אופניים זרוקות ברחוב. פרק את השייבה זה קל.
24/10/2017 | 10:19
13

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
ד
מומחה לכף רגל וקרסול
פינגווין - חופשות סקי
חופשות סקי ומועדוני סקי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה