לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2805028,050 עוקבים אודות עסקים

פורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

קישורים מהירים  פורום אופניים - לא לאופניים חשמליים!

תפריט לרוכבים מתחילים   מדריך לרכיבה עירונית  נוהל פרסום חוות דעת על חנויות 

מודעות יד שנייה מפרסמים רק בשירשוק הנפתח בסוף כל חודש

---------------------------------------------------------------

לציבור רוכבי האופניים החשמליים, פורום הנו פורום אופניים המונעים בכח הדיווש בלבד. אין לשאול כל שאלות הקשורות באופניים חשמליים מכל סוג וכל שאלה כזו תימחק.

המשך >>

לצפיה ב-'פנימית בטיובלס'
פנימית בטיובלס
10/12/2017 | 12:37
1
9
הי, אם אני שם פנימית בצמיג טיובלס שיש בו תולעת, היא מפריעה לפנימית? צריך להוציא אותה, או פשוט לשים את הפנימית?
לצפיה ב-'לפני שמרכיבים פנימית כדאי לנקות את שאריות הג׳יפה מהצמיג'
לפני שמרכיבים פנימית כדאי לנקות את שאריות הג׳יפה מהצמיג
10/12/2017 | 17:28
9
וכן כדאי לחפש קוצים שחדרו את הדופן ונאטמו לבד (בלי תולעת).
בהזדמנות זו אפשר גם להוציא את התולעים.אבל דווקא אותן לא מוכרחים...
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
09/12/2017 | 13:25
3
34
האם רוכב אופניים רגילות לא חשמליות יכול לרכב על הכביש העירוני
שבו מכוניות נוסעות ,או האם הוא רשאי לרכב על המדרכה ,או רק בשביל שמיועדים לרוכבי האופניים
לצפיה ב-'המדרכה מיועדת להולכי רגל בלבד ואסורה לרכיבה באופנים מכל סוג'
המדרכה מיועדת להולכי רגל בלבד ואסורה לרכיבה באופנים מכל סוג
09/12/2017 | 18:02
2
28
אופניים הם כלי רכב לכל דבר ומותר להם לנסוע בכל דרך שמיועדת לכלי רכב למעט דרכים בהן מופיע תמרור האוסר על רכיבה באופניים (בעיקר כבישים מהירים).
מובן שמותר לרכוב באופניים בשבילים יעודיים לאופניים.

לא משנה כמה הכביש מסוכן - המדרכה אינה חלופה. חל איסור בחוק לרכוב על המדרכה והעבריינים מוציאים שם רע לקהילת הרוכבים. אל תהיה אחד מהם, גם אם האכיפה צולעת.
לצפיה ב-'ויש כוכבית לחוק הזה...'
ויש כוכבית לחוק הזה...
10/12/2017 | 16:59
1
16
עיריית תל אביב הצהירה שהיא לא תאכוף רכיבה על מדרכה בעירה, ברחובות בהם אין תמרור המורה על דרך מתונת מהירות, ושאין בה נתיב אופניים. 

כמו כן החוק היבש באמת אוסר בגדול על רכיבה על המדרכה. אך כמובן שעל הרוכב לקבל החלטה אם להקשיב לחוק ולמות או לשרוד ולכופף אותם מעט. 
לצפיה ב-'או לשמור על החוק וללכת ברגל'
או לשמור על החוק וללכת ברגל
10/12/2017 | 17:26
7
המצב בו כל אחד מחליט איזה חוקים מתאימים לו ועל אילו הוא מצפצף נקרא אנרכיה.
אנחנו חיים בדמוקרטיה.
לצפיה ב-'רכיבה על אופניים ונהיגה ברכב ואופנוע'
רכיבה על אופניים ונהיגה ברכב ואופנוע
07/12/2017 | 18:24
1
64
האם רכיבה על אופניים עוזרת לנהיגה ברכב ואופנוע מבחינת בטחון?
לצפיה ב-'בישול בסיר ברזל יציקה וטיגון במחבת טפלון'
בישול בסיר ברזל יציקה וטיגון במחבת טפלון
08/12/2017 | 22:09
34
מה השאלה?
לצפיה ב-'ציוד מקצועי לרכיבה'
ציוד מקצועי לרכיבה
05/12/2017 | 18:14
3
76
יש חנות נסתרת ליודעי דבר בלבד שמייבאת ציוד רכיבה מקצועי לאופניים , מי שרוצה להשתמש בציוד ששימש את מרקו פנטאני בטור דה פראנס שיחפש בגוגל שם בגבעות.
לצפיה ב-'כדאי שתיזהר, אלה שניסו לגלות את הסוד גמרו בשקים אדומים'
כדאי שתיזהר, אלה שניסו לגלות את הסוד גמרו בשקים אדומים
05/12/2017 | 21:33
31
לצפיה ב-'מרקו פנטאני לא גמר כל כך טוב'
מרקו פנטאני לא גמר כל כך טוב
07/12/2017 | 16:48
1
43
וגם לא הפרסום הסמוי המוזר הזה
לצפיה ב-'פנטאני ניצח את הטור ב 1998'
פנטאני ניצח את הטור ב 1998
07/12/2017 | 16:58
38
זה לא כל כך פרסום וגם לא כל כך סמוי
מדובר בשכן שלי שמביא ציוד מדהים , רק שאף אחד לא יודע על זה
לצפיה ב-'נעלי רכיבה - Northwave Celsius 2 GTX מידה 42'
נעלי רכיבה - Northwave Celsius 2 GTX מידה 42
05/12/2017 | 08:23
37
למכירה חדשות בקופסה מעולם לא ננעלו.
Northwave Celsius 2 GTX MTB מידה 42 חדשות בקופסה. נעלי MTB ואטומות למים,סוליית קרבון.
491 grams
נעלים מושלמות נגד מים וקור GORETEX - מומלצות ביותר.
קיבלתי השבוע והמידה לא מתאימה.
מבקש פחות ממחיר קנייה - 440 ש"ח.

הודעות במסר פרטי לפרטים נוספים.

לצפיה ב-'החלפת דיסק ברקס - שאלה שלא ראיתי התייחסות אליה באף סרטון'
החלפת דיסק ברקס - שאלה שלא ראיתי התייחסות אליה באף סרטון
04/12/2017 | 14:15
2
39
אהלן
יש לי אופניים חשמליים עם ברקס דיסק פרומקס 310.
השאלה היא שאלה כללית:
בעבר, כאשר הבלימה הייתה פחותה, טכנאי אופניים סובבו בורג אלן אשר "מקרב את הפדים לדיסק עצמו" ואני משער שזה ככה עבור רוב המנגנונים.
עכשיו אני רוצה להחליף פדים, אבל בשום סרטון הדרכה אין התייחסות למה עושים עם הברגים הללו. 
בכולם מכניסים מברג ומרחיקים את הפדים לפני ההחלפה אבל השאלה שלי היא מה קורה עם הברגים האלה? האם הכנסת המברג משפיעה איכשהו על זה?
האם לפני ההתחלה של ההחלפה צריך לשחרר את הברגים האלה? אם כן, אז האם עד הסוף?
לצפיה ב-'לפי התיאור שלך הקאליפר שלך מכני וצפית בסרטון של'
לפי התיאור שלך הקאליפר שלך מכני וצפית בסרטון של
04/12/2017 | 21:07
1
33
קאליפר הידראולי. כדי להחליף רפידות לחדשות אתה צריך לסובב את הברגים באופן שירחיק אותם מהדיסק, להחליף ולכוון חזרה. לעיתים נדרש גם כיוון של הקליפר ואם הפעולה של הידית לא חלקה אז רצוי על הדרך החלפת כבל ומוביל או לפחות כבל.
חפש סירטונים של AVID BB5 או BB7, הם דומים לקאליפר שלך ומאוד נפוצים אז בטוח יש  
לצפיה ב-'אחלה. תודה!'
אחלה. תודה!
05/12/2017 | 09:52
8
לצפיה ב-'מה הוא צמיג נושם'
מה הוא צמיג נושם
04/12/2017 | 08:24
40
האם ישנו מושג בצמיגי טיובלס מהו צמיג נושם?
לצפיה ב-'איפה קונים צמיגים רחבים בצבע חום? (26") במרכז הארץ'
איפה קונים צמיגים רחבים בצבע חום? (26") במרכז הארץ
03/12/2017 | 11:12
4
28
לצפיה ב-'מציע לנסות את האינטרנט'
מציע לנסות את האינטרנט
03/12/2017 | 11:17
3
88
ששולח גם למרכז הארץ.

מצאי הצמיגים בחנויות מצומצם מאד. עדיך לרכוש באינטרנט. יש חנויות מקוונות בארץ, ויש חנויות בחו׳ל ששולחות לארץ.
לצפיה ב-'יש לך לינק לדוגמה? כי אני לא מצאתי'
יש לך לינק לדוגמה? כי אני לא מצאתי
03/12/2017 | 11:20
2
14
לצפיה ב-'יש אתר פופלרי שנקרא ebay. תנסה שם'
יש אתר פופלרי שנקרא ebay. תנסה שם
03/12/2017 | 16:38
33
לצפיה ב-'חנויות בארץ עם רכישה מקוונת '
חנויות בארץ עם רכישה מקוונת
04/12/2017 | 01:40
37
יש חנויות וירטואליות לגמרי כמו shop.harim.co.il או groopy.co.il ויש חנויות מקוונות של יבואני מותג ספציפיים כמו trek.co.il או giant.co.il ויש גם חנויות מקוונות של רשתות כמו מצמן-מרוץ.

יש גם אפשרות לרכוש בחו׳ל עם משלוח לארץ. לפעמים זה משתלם. צריך לשלם 17% מע׳מ עבור משלוח שעלותו הכוללת (כולל משלוח) מעל 75 דולר ארה׳ב. חנויות כמו chainreactioncycles.com או jensonusa.com או nashbar.com
לצפיה ב-'נעלי רכיבה'
נעלי רכיבה
03/12/2017 | 23:44
1
50
שלום
ברצוני להתחיל לרכוב ורציתי המלצה על נעלי רכיבה לאופני הרים

הנה אתר של נעלי רכיבה, אם אפשר המלצות
לצפיה ב-'לא בטוח למה, אבל יש לי תחושה...'
לא בטוח למה, אבל יש לי תחושה...
04/12/2017 | 01:35
44
שיותר משאתה רוצה להתייעץ לגבי בחירת נעלי רכיבה - אתה רוצה לקדם את המכירות של אתר האינטרנט אליו קישרת.

ההמלצה שלי לגבי בחירת נעלי רכיבה, בפרט למי שאלו נעלי הרכיבה הראשונות שלו, היא ללכת לחנות ולמדוד ולבחור מה שמרגיש הכי נוח.

נעלי רכיבה הן לרוב בעלות סוליה וגפה קשיחות למדי ונדרשת התאמה מדוייקת לרגל. הזמנה באינטרנט לפי מידה עלולה להביא לנעל קטנה/גדולה/רחבה/צרה ואחר כך נראה אותך מחזיר את הנעל ובוחר אחרת...
לצפיה ב-'קסדה מגינת לסת לרכיבת שבילים לבנים ודרכי עפר'
קסדה מגינת לסת לרכיבת שבילים לבנים ודרכי עפר
02/12/2017 | 21:11
2
37
שלום רב,
אני רוכב מזה שנתיים בשבילי השרון ובת"א, לא מחפש סינגלים מסוכנים. לצערי לפני כ-4 חודשים עברתי תאונת רכיבה ושברתי את שורש כף היד ואת שיניי הקידמיות...
בקרוב אנסה לחזור לרכיבה אך אינני רואה את עצמי חוזר לרכוב (לפחות בשלב ראשון) עם קסדה ללא הגנה ללסת.
האם יש כזו חיה? קסדה שתגן גם על השיניים אך לא תכביד כמו קסדות שטח למקצוענים בסינגלים וברכיבת אקסטרים?
תודה רבה!
לצפיה ב-'יש קסדות פולפייס קלילות יותר, עם מגן לסת פריק'
יש קסדות פולפייס קלילות יותר, עם מגן לסת פריק
03/12/2017 | 08:24
26
כבר ראיתי רוכבים איתן.

איפה ניתן לקנות זו כבר שאלה שאין לי תשובה עליה. 
לצפיה ב-'מספר אפשרויות'
מספר אפשרויות
03/12/2017 | 17:21
27
הקלאסית, קלה מאווררת יחסית ועם וותק מכובד, אישית בשנייה שלי מהסדרה

לא מכיר אישית אבל נראה דומה 

חדשני ונראה מעניין 

כולם באיזור האלף ש"ח אבל זה זול יחסית לשיניים

לצפיה ב-'פנס Lezyne Super Drive 1500 Front Light'
פנס Lezyne Super Drive 1500 Front Light
30/11/2017 | 18:11
50
פנס Lezyne Super Drive 1500 Front Light-
חדש באריזה מקורית אטומה.
הפנס המומלץ ביותר והחזק ביותר של Lezyne 1500 לומן אמיתי, 3 לדים 7 מצבי תאורה משעתיים עד 148 שעות לתוכניות השונות.

הודעות בפרטי
עידו

לצפיה ב-'כונן הצלה על אופניים'
כונן הצלה על אופניים
28/11/2017 | 10:27
57
לא ידעתי שיש גם כאלה. כל הכבוד.
לצפיה ב-'היום רצו לעבוד עלי בחנות בקשר ל קראנק שהתעקם לי באופניים'
היום רצו לעבוד עלי בחנות בקשר ל קראנק שהתעקם לי באופניים
23/11/2017 | 17:03
8
85
אז ככה אתמול באמצע רכיבה על אופנים הרים שיש לי בנות 5 שנים וקצת התעקם לי הקראנק כלומר הקסטה עם הזרוע וכשפניתי לחנות של אופניים אז הסברתי למוכר את הבעייה והוא אומר לי צריך להחליף את כל החלק של הקראנק עם הזרוע וזה 120 שקל יעלה ואז אמרתי לעצמי טוב נחשוב על זה ונלך לעוד מעבדת אופניים ואז פניתי לחנות אופניים השנייה ואחרונה שמתקנת ומוכרת אופניים כי אין יותר פה בעיר ואז פלא פלא בחנות השנייה ואחרונה המוכר אמר לי 40 שקל יעלה לך ולא צריך להחליף שום קראנק עם הזרוע ולמעשה מה שקרה זה שחסכתי כסף על התיקון ככה שאם קרה לכם משהו עם האופניים על תתעצלו תעברו עוד ועוד חנויות כי היום לא חסר רמאים שמחפשים איך לגבות ממכם כסף מיותר

לסיום סך הכל המוכר יישר לי את הקראנק שהעתקם עם הזרוע

לצפיה ב-'לא בטוח שרצו לעבוד עליך'
לא בטוח שרצו לעבוד עליך
23/11/2017 | 17:26
3
68
כנראה שהמוכר הראשון חשב שעדיף להחליף והשני השקיע בתיקון. זה יפה מצידו אבל זה לא אומר שהראשון רמאי.
גם הפרש המחיר בין תיקון להחלפה נשמע הגיוני.
לצפיה ב-'על אופניים ישנות לא שווה להחליף עדיף כבר'
על אופניים ישנות לא שווה להחליף עדיף כבר
23/11/2017 | 17:37
2
69
כמה שפחות לזרוק עליהם כסף
בכל מקרה האופניים עצמן בסדר גמור נוסעות
רק הבעייה היתה עם הקראנק שהתעקם ויישרו לי אותו
ב 40 שקל כמו שאמרתי כי חבל היה סתם לזרוק על 120 שקל
הרי מה שעכשיו סידרו זה בסדר גמור הרי הבעייה יכולה לחזור גם
על קראנק חדש זה נכון שיש פלוסים ומינוסים בכל דבר
לצפיה ב-'צודק 100%'
צודק 100%
23/11/2017 | 17:48
1
55
טוב שבדקת בעוד חנות
לצפיה ב-'אני תמיד עושה השוואות'
אני תמיד עושה השוואות
23/11/2017 | 17:54
54
בכל מה שזה לא יהיה ולא רק עם אופניים
אני לא אתן לאף אחד לגבות ממני סתם כסף מיותר
ולכן עדיף לבזבז עוד כמה דקות על ביקור בעוד חנויות כי זה משתלם בסופו של דבר
כל בזבוז דקות וזמן יכול תמיד לעזור לחסוך כסף מיותר

לצפיה ב-'כמה נקודות'
כמה נקודות
24/11/2017 | 14:57
2
62
א. חלק שהתעקם ויושר - יש סיכון גבוה שיתעקם שוב. העיקום והיישור גורמים לירידה בחוזק ויוצרים אזור פגיע לנזק עתידי.
ב. אחרי שיתעקם שוב ואולי גם ישבר, תצטרך להחליף ויצא ששילמת 120 על החלפה ועוד 40 על תיקון.
ג. כמה שווה הזמן שלך?
לצפיה ב-'אבל גם קראנק חדש יכול להתעקם או להישבר מה לא ככה?'
אבל גם קראנק חדש יכול להתעקם או להישבר מה לא ככה?
24/11/2017 | 21:12
1
19
לצפיה ב-'קראנק לא מתעקם בעצמו'
קראנק לא מתעקם בעצמו
25/11/2017 | 06:09
57
משהו גרם לו להתעקם.
לצפיה ב-'טוב שלא פרסמת את שם העסק, היית חשוף לתביעת דיבה'
טוב שלא פרסמת את שם העסק, היית חשוף לתביעת דיבה
26/11/2017 | 08:30
54
למה החלטת שדווקא העסק עם התיקון הזול הוא הצודק? אולי תיקון שלו יחזיק שבוע ואחרי כן ממילא תצטרך להחליף?

לפעמים יש אסכולות שונות בקרב אנשי מקצוע, אחד חושב שעדיף לתקן ואחר להחליף. לפעמים זה שיקול מקצועי ולפעמים זה שיקול של מה הלקוח ירצה לשמוע.

הכי נכון היה להציע לך את שתי האופציות עם היתרונות והחסרונות שלהם, אבל אף אחד מהעסקים לא עשה זאת.

ולזכור שלפעמים יש הבדלי רמות של אנשי מקצוע ואחד מאבחן בעיה חמורה יותר או פחות מהאחר. אבל לקרוא לעסק רמאי מסכן בעיקר אותך.
לצפיה ב-'משלוח אופניים מארה"ב בהנחה'
משלוח אופניים מארה"ב בהנחה
23/11/2017 | 14:48
64
מי שחשקה נפשו באופניים חדשות תוצרת אמריקה יש מבצע באתר USHOPS על משלוח אופניים ב-77$ ללא הגבלת משקל.

לצפיה ב-'תרומת ציוד לנבחרת אופניים בכפר נוער '
תרומת ציוד לנבחרת אופניים בכפר נוער
22/11/2017 | 20:07
1
33
שלום,
שמי גפן , התחלתי השנה שנת שירות בכפר הנוער מקווה ישראל בתור מאמנת רכיבה . הקמתי נבחרת רכיבה מאפס תקציבים ואני זקוקה לתמיכה נוספת מכל מקום שאפשר .
חסר לנו ציוד רכיבה:
-קסדות
-כפפות
-תיקי רכיבה
-בקבוקים
-פנסים
-ציוד תיקון
או כל ציוד ספורט אחר שיוכל לתת מענה לילדים ולעזור לקדם רכיבה חברתית ומשמעותית.
מי שמעוניין ליצור קשר ושיתוף פעולה עמוק יותר ולשמוע על הנעשה בכפר הנוער מוזמן ליצור קשר.
גפן-0525975004
(מפרסם בשם גפן אך ניתן גם לפנות אלי) :)
לצפיה ב-'האם יש לכם צורך גם בזוגות אופניים משומשים?'
האם יש לכם צורך גם בזוגות אופניים משומשים?
23/11/2017 | 07:58
13
לצפיה ב-'מי מכיר עמותה שאוספת אופניים משומשים, מתקנת ומעבירה לתרומה?'
מי מכיר עמותה שאוספת אופניים משומשים, מתקנת ומעבירה לתרומה?
21/11/2017 | 08:03
3
32
ועד הבית החליט לעשות סדר בחדרי האופניים ולפנות זוגות נשכחים.
מסתבר שיש לא מעט.
עוד לא ברור באיזה מצב הם, חלקם אולי במצב נסיעה, סביר שלא כולם.

האם מישהו מכיר עמותה שאוספת ומעבירה? ואלי גם משמישה את אלה שצריך?
לצפיה ב-'אפשר לשאול את אייל הרשטיק'
אפשר לשאול את אייל הרשטיק
21/11/2017 | 14:45
2
36
לצפיה ב-'תודה. אפנה אליו. אשמח לעוד קישורים אם למישהו יש.'
תודה. אפנה אליו. אשמח לעוד קישורים אם למישהו יש.
21/11/2017 | 15:54
9
לצפיה ב-'שולח לך מסר'
שולח לך מסר
21/11/2017 | 19:54
12
לצפיה ב-'רכיבה על אופניים בין תחנת רכבת האוניברסיטה לבין הכפר הירוק'
רכיבה על אופניים בין תחנת רכבת האוניברסיטה לבין הכפר הירוק
15/11/2017 | 13:34
3
70
אשמח לשמוע על הדרך הנוחה והבטוחה בין שני האתרים לעיל. אני לא מכיר שום דבר במקום. וכנראה שארכב עם אופניים עירוניים. בשעות אחר הצהריים והערב.

מסלול עם שביל אופניים או בלי שביל אופניים או עם מדרכה ללא קנסות או כביש שהרכיבה עליו איננה קרב הישרדות קיצוני (שיש בהם מרווח קיום לאופניים בין קו התקדמות הרכבים לבין קצה הכביש) וכולי.

השאיפה היא למסלול בטוח באור יום או בחושך לילה. תודה :)

לצפיה ב-'יש שביל אופניים לארך כל שד רוקח ..צפון תא נוחה לרוכב.'
יש שביל אופניים לארך כל שד רוקח ..צפון תא נוחה לרוכב.
16/11/2017 | 19:14
18
לצפיה ב-'די פשוט, חוץ מצורך לחצות מידי פעם לצד השני של הכביש'
די פשוט, חוץ מצורך לחצות מידי פעם לצד השני של הכביש
21/11/2017 | 08:01
36
מתחנת הרכב יש שביל שעולה לאורך שדרות רוקח.
בצומת שטרית-רוקח שם הרחוב מתחלף לבני אפרים והשביל עובר לצד השני, כך שעל פי החוק את צריך לעבור צד.
אתה ממשיך לעלות עם בני אפרים עד לקצה שלו בצומת הפיל, שם אתה פונה שמאלה לרחוב משה סנה שמביא אותך לכפר הירוק.
בצד המערבי של משה סנה יש מדרכה די ריקה מהולכי רגל, רק שבהמשך יש חל'ק שבו היא נקטעת. ולמרות שראיתי אנשים הולכים ורוכבים שם נגד התנועה, זה מסוכן ביותר, מדובר על ציר ראשי.
הפתרון הוא או לחצות לצד המזרחי, שגם בו חסרה מקטע של מדרכה מרוצפת, אבל יש שביל חצץ-חולי קצר שאין קושי לרכב בו, או להקיף את מתחם תחנת הדלק מאחור (קצת עליה תלולה).

לא פרטת בדיוק לאן אתה צריך אבל זה מביא אותך לכפר הירוק שנמצא בצד המערבי של משה סנה.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות. נראה שיש לי ביד מספיק מידע מקדים.'
תודה רבה על התגובות. נראה שיש לי ביד מספיק מידע מקדים.
22/11/2017 | 16:39
22
חורף שמח
לצפיה ב-'קורס מתכנני ובוני שבילי אופני הרים 31/12/17'
קורס מתכנני ובוני שבילי אופני הרים 31/12/17
12/11/2017 | 15:26
59
קורס בוני שבילי אופנים בשטחים הפתוחים
ייעוץ, בניה ופיתוח של שבילי אופניים

מטרות הקורס:
1. הכשרת בוני שבילי אופניים מוסמכים, לבניית שבילים ידידותיים לסביבה
2. רכישת כלים תיאורטיים ומעשיים, לבנייה ולתחזוקה של שבילי אופניים בישראל
3. הכרת מגוון האפשרויות לבנייה ולתחזוקה של שבילי אופניים בשטח
4. התנסות מעשית בבנייה ובתחזוקה של שבילי אופניים
5. מתן כלים והכשרה של בונה השבילים כיועץ שבילי אופניים בצוותי תכנון

מרכז הקורס: איתן חברוני , יועץ תיירות אופניים מטעם משרד התיירות . מפיק סדנאות מתכנני ובוני שבילי אופניים מטעם IMBA   .  טל 050-6238266.
צוות מרצים: ההרצאות וסדנאות המעשיות בשטח יועברו על ידי צוות אנשי מקצוע מומחים בתחום ובעלי ניסיון רב בתכנון, בנייה ופיתוח של שבילי אופניים בשטחים הפתוחים.
מתכונת הלימוד: הקורס כולל 120 שעות לימוד. סה"כ 10 ימי הרצאות וסדנאות שטח.
מועדי הקורס:
ימי הלימוד העיוני:
ימי ראשון – שני  31/12/2017-01/01/2018 מהשעה 08:00 -17:30
ימי ראשון – שני  07-08/01.2018  מהשעה 08:00 -17:30
מקום הלימודים: בניין המכללה האקדמית בוינגייט
לימוד מעשי והתנסות - סדנאות שטח יתקיימו באתרים שונים ברחבי הארץ בימים חמישי ושישי.
סדנה מעשית (תוואי שטח מדברי ):
ימי חמישי – שישי 18-19.01.2018  
סדנה מעשית (תוואי שטח אדמת לס)
ימי חמישי – שישי  25-26/1/2018
סדנה מעשית (תוואי שטח הררי/ מיוער)
ימי חמישי – שישי  01-02.02.2018
מחיר הקורס : 4,450₪     + דמי רישום: 350₪
הרשמה: להרשמה טלפונית ניתן לפנות למחלקת הרישום טל. 09-8639288
או במייל: secmark4@wincol.ac.il   משרדי ביה"ס : 09-8639263      xcool@wincol.ac.il
יש למלא טופס רישום (ניתן להוריד את טופס הרישום מאתר האינטרנט  www.x-cool.co.il ) ולשלוח לפקס. 09-8639299  בצרוף אישור רפואי המאשר את השתתפותכם בפעילות ספורטיבית ואתגרית.
* תכנית מפורטת של ההרצאות והסדנאות תימסר לנרשמים בתחילת הקורס.

בברכה איתן חברוני
                                     וצוות בית הספר לתיירות ופנאי אתגרי

לצפיה ב-'החלפת בולם אחורי - מה ההבדלים ?'
החלפת בולם אחורי - מה ההבדלים ?
07/11/2017 | 10:03
6
74
שלום,

יש לי אופננים merida transmission 900.
לא רכבתי עליהם כמה שנים, ולאחרונה החלטתי לחזור לרכוב.
יש לי בעיה עם הבולם האחורי (X-Fusion 02 RC), כנירה חסר בו אויר והוא נדחס עד הסוף איך שאני מתיישב על האופניים.
התקשרתי ליבואן וקיבלתי הצעת מחיר לטיפול לבולם של 350 ש"ח.
לאחר חיפוש באיביי שמתי לב שהבולם עצמו חדש עולה פחות מהטיפול פה בארץ.
אנ מתכוון להזמין אחד אבל לא מבין כ"כ את ההבדלים במידות:

אני לא מבין כ"כ את ההבדלים במידות... הראשון זה מה שיש לי והשניים האחרים אולי יותר טובים אבל לא מתאימים, אני לא יודע.
תודה לכל מי שיכול לעזור ולחדד לי את ההבדלים.
לצפיה ב-'שני מספרים חשובים שתצטרך לברר לפני שאתה קונה'
שני מספרים חשובים שתצטרך לברר לפני שאתה קונה
07/11/2017 | 11:42
5
68
האחד - מרחק ״עין לעין״ שהוא המרחק (במילימטרים או באינטשים, תלוי ביצרן ובהגדרות שלו) בין מרכזי חורי החיבור של הבולם לגוף כשהוא במצבו הפתוח ביותר. אלו המספרים 165, 195 ו-200 שמופיעים בגרסאות השונות שמצאת.

השני - טווח התנועה של הבולם. אלו המספרים 44, 51 ו-56 הבולמים שמצאת. זו מידת תנועת הבוכנה פנימה עד שהבולם סגור לגמרי.

קח בחשבון שייתכן שקיימים ערכים נוספים מעבר לשלוש הגרסאות שמצאת. לעיתים יש דגמים מיוחדים יעודיים לדגמי שלדה מסויימים שקשה מאד למצוא להם חלופות בשוק החופשי.

את המרחק מעין לעין קל יחסית למדוד. אפילו סרגל פשוט יכול לתת תוצאה ברמת דיוק גבוהה למדי.
אבל את טווח התנועה אי אפשר למדוד באמצעות סרגל. זה לא האורך החשוף של הבוכנה. על פי רוב ניתן ללמוד על הערך הזה לפי מספר הדגם המפורט או המספר הסידורי של הבולם שמופיע על הבולם, והתעמקות במפרטים הטכניים באתר היצרן (גם יצרן האופניים וגם יצרן הבולם).

חובה להתקין בולם חלופי בעל מרחק עין לעין וטווח תנועה זהה לבולם המוחלף. הבדל, אפילו במילימטר או שניים, עלול לשנות את הגיאומטריה של האופניים ולגרום לשינוי התנהגותם ואפילו לנזק או פציעה.

לצפיה ב-'ועוד הערה לגבי דגמים שונים'
ועוד הערה לגבי דגמים שונים
07/11/2017 | 11:51
51
RC או RL או RLX ודומיהם משמעותם אפשרויות הכיוון והנעילה.
מה שתרצה זה בעיקר אפשרות לכוון את הריבאונד (מהירות ההחזרה של הבולם לאורך המקורי) ונעילה (משפר את יעילות הדיווש בעליות).

קח בחשבון שבולמים של יצרנים אחרים יכולים להוסיף גם יכולות של מניעת נדנוד של הבולם כתוצאה מפעולת הדיווש. אבל תצטרך בולם בעל אורך ותנועה זהים למקורי.
לצפיה ב-'תודה רבה :) עזרת לי מאוד'
תודה רבה :) עזרת לי מאוד
07/11/2017 | 13:53
13
לצפיה ב-'במקרה שלו דווקא קל למדוד. לפי מה שהוא אומר, הבולם נסגר בלי '
במקרה שלו דווקא קל למדוד. לפי מה שהוא אומר, הבולם נסגר בלי
08/11/2017 | 15:10
2
34
התנגדות - אז פשוט סוגרים אותו, מודדים מרחק מעין לעין - ומחסרים מהמרחק כאשר הבולם פתוח.
או שלא הבנתי את כוונתך?
לצפיה ב-'במצב הפתוח ביותר המדידה אמינה למדי'
במצב הפתוח ביותר המדידה אמינה למדי
08/11/2017 | 22:14
1
33
במצב הסגור לא נדע אם נשאר במקרה קצת אוויר שמשבש את המדידה.
לצפיה ב-'אפשר לנקז אוויר דרך הוונטיל. אני גם חושב שיש הבדל בתחושה בין'
אפשר לנקז אוויר דרך הוונטיל. אני גם חושב שיש הבדל בתחושה בין
08/11/2017 | 22:45
29
בולם "מפונצ'ר" לכזה שיש בו עוד קצת אוויר. סוף מהלך קשיח מול קפיצי, למשל.
לצפיה ב-'מצמן חיפה - תודעת שירות אפסית '
מצמן חיפה - תודעת שירות אפסית
05/11/2017 | 15:20
11
148
רוצה לשתף אתכם בחוויה הלא נעימה שהיתה לי בהתנהלות מול סניף חיפה של מצמן את מירוץ. החנות נמצאת במתחם שער הכרמל שצמוד למת"ם. מנהל החנות, יאיר, ביקש ממני הפקדה של 500 שח באשראי על מנת להזמין לי זוג אופניים לבחינה. כאשר הגיעו האופניים, החלטתי לוותר עליהם ולקנות בחנות אחרת. יאיר הבטיח לי שמיד יבצע זיכוי לסכום. זה כמובן לא קרה. במקום זאת אני מוצא את עצמי רודף בכל יום, כבר שבוע וחצי, אחרי הזיכוי הזה ומתקשר לחנות רק כדי לשמוע שזה כבר לא בידיהם ועבר להנהלת החחשבונות של הרשת ושאבדוק מולם. כמובן, הם לא יבדקו זאת בעצמם. היום היה השיא כשהתקשרתי לשאול מדוע לא זיכו אותי עדיין ענה לי בחור בשם נתי שהתרגז עלי שאני בכלל מבקש ממנו לבדוק מה עם הזיכוי וניתק לי את הטלפון בפנים. 

התקשרתי לשירות לקוחות של הרשת והתלוננתי על השירות המבזה של הסניף והעובדים שלו ועל אי הטיפול בהחזרת הכסף שמגיע לי. תשובתה הלאקונית של ריקי הוכיחה לי שממש לא מעניין את הרשת כיצד מתנהגים הנציגים שלה. ושאבדוק שוב עוד שבוע שבועיים אם הזיכוי בוצע. 

הבטחתי לה חגיגית שאנצל כל במה לספר לשאר הרוכבים כמה גרוע השירות שהם נותנים ויתרה מזאת, שכשאתה מתקשר ומבקש שיטפלו לך בזיכוי שהם עצמם כפו עלי לשלם אתה חוטף צעקות וניתוק לפנים.

מקווה שתסיקו את המסקנות שלכם לגבי המשך הקשר שלכם עם הסניף והרשת. 
לצפיה ב-'אגב, בנימה חיובית - רוזן מינץ בחיפה סניף מוריה ראויים לשבח'
אגב, בנימה חיובית - רוזן מינץ בחיפה סניף מוריה ראויים לשבח
05/11/2017 | 15:29
101
ירון והצוות שלו ליוו אותי ברכישת זוג רוקי מאונטיין חדשות וכייפיות והיו סבלניים עם כל הבקשות והשאלות שהעלתי לפניהם (לפני ואחרי הקניה)

תענוג של שירות ויחס ללקוח.

שאפו גדול
לצפיה ב-'פעם ראשונה שאני שומע שמבקשים פיקדון כדי לארגן רכיבת מבחן'
פעם ראשונה שאני שומע שמבקשים פיקדון כדי לארגן רכיבת מבחן
08/11/2017 | 15:12
9
43
לצפיה ב-'לא בטוח שפיקדון הוא הדבר הנכון'
לא בטוח שפיקדון הוא הדבר הנכון
09/11/2017 | 19:36
8
71
אבל בטוחה משמעותית כלשהי היא בהחלט לגיטימית
יש לא מעט עסקים בתחום שנעקצו על ידי רוכבים
ולא מדובר על סכומים של 1000 או 2000 שקלים אלא הרבה יותר מזה
לצפיה ב-'מכיר בקשה להפקיד תעודת זהות וכדומה. אבל לא פיקדון'
מכיר בקשה להפקיד תעודת זהות וכדומה. אבל לא פיקדון
09/11/2017 | 22:59
7
29
לצפיה ב-'הפקדת תעודת זהות שווה כקליפת השום'
הפקדת תעודת זהות שווה כקליפת השום
10/11/2017 | 06:18
6
84
חתימה על טופס עם פרטי אשראי הגיונית יותר
אם כי גם כאן יש סיבוכים מסוים
שכן ברגע שחנות תגיש בקשה להגדרת מסגרת ( לא חיוב )
הלקוח יהיה ללא אותו חלק מסגרת אשראי לכל החודש ( גם אם לא רכש )

צ'ק אגב לא שווה את הניירד עליו הוא כתוב עד שלא הופקד בבנק 

אני לא מצדיק את החנות ( בכך שחייבה ללא סיבה )
אבל שים את עצמך לרגע בכובע של בעל החנות
מה ייקרה אם האופניים יצאו ולא יחזורו ...............
לצפיה ב-'לא בטוח שאני מסכים איתך. יצא לי כבר לקבל אופנועים לרכיבה '
לא בטוח שאני מסכים איתך. יצא לי כבר לקבל אופנועים לרכיבה
10/11/2017 | 10:11
5
67
תמורת השארת תעודת זהות. אם זה מספיק טוב לאופנוע של 100,000 שקלים - זה מספיק טוב לאופניים.
לצפיה ב-'היית מסכים לתת את האופנוע שלך לאדם שאתה לא מכיר '
היית מסכים לתת את האופנוע שלך לאדם שאתה לא מכיר
10/11/2017 | 11:09
4
66
עם תעודת זהות בלבד ? 

אתה בטוח שזה מספק אותך

יש כמה וכמה חנויות אופניים שתל אביב שנשארו עם תעודות שהות ביד
שלא שוות דבר
ובלי אופניים שמחיר השוק שלהם הוא 20000 שקלים ויותר ( ועלות לחנות של 15000 ומעלה ..............)

אני יבואן אופניים 
אני מוציא אופני מבחן לרוכבים ולא מעט
אני נוהג לתת אופניים כאלו אחרי שקיבלתי בטוחה כלשהי
ואחרי שהלקוח חתם על מסמך שיחרור מאחריות 

כן זה לגיטימי לגמרי לדרוש את הדברים הללו
לא לגיטימי לבצע חיוב טרם סגירת עיסקה !!!

שרון
לצפיה ב-'מה אני מוכן או לא מוכן לא רלוונטי - דיברתי על סוגי בטוחות '
מה אני מוכן או לא מוכן לא רלוונטי - דיברתי על סוגי בטוחות
10/11/2017 | 13:58
3
61
שנתקלתי בהם בעבר. במקרה אחד ראיתי שלקחו את מפתחות הרכב של הלקוח בתור בטוחה. זו גם בטוחה בעייתית - מה אם הרכב גנוב? ובכל זאת, לקחו.
לצפיה ב-'תחשוב שוב'
תחשוב שוב
10/11/2017 | 14:05
2
76
לגבי מפתחות הרכב
חסר משמעות , אין מדובר בבטוחה מאחר ואין הסכמה של בעל הרכב למוכרו ( שלא לדבר על נושא הליסניג ורכבי חברה )

חנות רצינית תיתן לרוכב את האפשרות לקבל אופני מבחן לא רק בטווח של החנות 
אלא ליום או יותר ( תלוי דגם עונה וכו )
הרוכש חותם על טופס בו הוא מתחייב לחזיר את האופניים שלמים
ויש הגדרה לגבי מצב בו הרוכב מדווח על אובדן  גניבה וכו
הוא אחראי לאופניים 

ברור שבמידה ולא יחזירם ( וכםן על בעל החנות לנקוט בשורה של צעדים לפני שהוא מבצע חיוב ) הלקוח ישלם על האופניים

לצפיה ב-'אנחנו מדברים בשני ערוצים מקבילים. אתה מדבר על מה הגיוני '
אנחנו מדברים בשני ערוצים מקבילים. אתה מדבר על מה הגיוני
10/11/2017 | 14:32
1
58
מבחינתך לקבל כבטוחה, ואני מדבר על דברים שאני נתקלתי בהם בעבר בתחום.
לצפיה ב-'אני מאד מקווה שלא השארת מפתח '
אני מאד מקווה שלא השארת מפתח
10/11/2017 | 15:06
58
לא לא הייתי מעז לבקש דבר כזה
זה לא לעיניין

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פינגווין - חופשות סקי
חופשות סקי ומועדוני סקי
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה