לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2535825,358 עוקבים אודות עסקים

פורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הסרטים והסדרות של השבוע...'
הסרטים והסדרות של השבוע...
19/04/2018 | 23:06
8
162
לצפיה ב-'השבוע שלי'
השבוע שלי
20/04/2018 | 15:13
4
41
קולוסאל. קשה לקטלג את קולוסאל מבחינת ז'אנר, בכל אופן נהנתי ממנו בעיקר מחציו השני אחרי שההפתעה הגדולה (כביכול) מאחורינו והסיפור האמיתי מתחיל.
קדימה תריץ אחורה. כ"כ נהנתי מהסרט לפני עשור וחששתי מאז לצפות בו שוב שמא אקלקל את החוויה ההיא. לשמחתי הצפייה החוזרת היתה מעולה, עדיין סרט סופר מקורי ומצחיק, שני רק לביג ליבובסקי.
מחיר הבגידה. החצי הראשון כ"כ נדוש ומשעמם ואילו החצי השני הוא זה שמפתיע ומספק. ג'ניפר אניסטון משחקת פה גרוע.
הרץ במבוך: תרופת המוות. סרט מבדר וסוף נחמד לסדרת הפנטזיה לנוער הזו.
לצפיה ב-'מחיר הבגידה-מעולה בעיני!'
מחיר הבגידה-מעולה בעיני!
20/04/2018 | 18:23
13
לצפיה ב-'מחיר הבגידה בינוני מינוס'
מחיר הבגידה בינוני מינוס
21/04/2018 | 13:16
21
קדימה תריץ אחורה הוא, מנגד, אחד האהובים עליי בכל הזמנים. ג'ק בלאק בתפקיד חייו. הפרודיות על הסרטים הן  קאלט מבחינתי. 
לצפיה ב-'לא הייתי קורא לזה בדיוק 'סוף נחמד'...'
לא הייתי קורא לזה בדיוק 'סוף נחמד'...
21/04/2018 | 18:13
1
22
אך כל אחד והראייה שלו.
לצפיה ב-'תיקון: תחליף את "סוף נחמד" בסיום הולם לסדרת הסרטים'
תיקון: תחליף את "סוף נחמד" בסיום הולם לסדרת הסרטים
21/04/2018 | 20:21
7
לצפיה ב-'תפוס את הילדה הזו- catch that kid'
תפוס את הילדה הזו- catch that kid
20/04/2018 | 18:26
2
31
משעשע וחביב למדי, נערה בת עשרה, מטפסת מחוננת בת למטפס הרים נחושה לגייס רבע מליון דולר לניתוח שיציל את אביה ונעזרת בכישוריה ושני חברים שודדת בנק..סוף לא צפוי.לא יצירת מופת אבל די נהניתי.
לצפיה ב-'גרסה אמריקאית מחודשת לסרט הסקנדינבי Klatretyven משנת 2002'
גרסה אמריקאית מחודשת לסרט הסקנדינבי Klatretyven משנת 2002
20/04/2018 | 21:19
1
26
או בשמו העולמי: Catch That Girl

לצפיה ב-'בהחלט גירסה חדשה'
בהחלט גירסה חדשה
20/04/2018 | 22:19
7
לצפיה ב-'מה דעתכם על סרט נגד...'
מה דעתכם על סרט נגד...
19/04/2018 | 23:41
1
45
מישהו שמע על הסרט החדש הזה? "המלחינה" ?

לא יודע אם שמעתם עליו... אבל הרבה דברים אומרים על הסרט הזה...

סרט נגד מתנחלים!!!
סרט קשהההה

ומצד שני אומרים שזה סרט ממש טוב...

האם מישהו ראה/שמע או מכיר את הסרט הזה?

אשמח לעזרתכם
לצפיה ב-'מי אומר? '
מי אומר?
21/04/2018 | 17:53
19
פוסט ממש מוזר...
לצפיה ב-'לכבוד יום העצמאות..הסרטים הישראלים שהכי אהבתם.......'
לכבוד יום העצמאות..הסרטים הישראלים שהכי אהבתם.......
16/04/2018 | 14:04
10
62
לצפיה ב-'...'
...
16/04/2018 | 14:08
26
מאחורי הסורגים 1...
פעם הייתי....
קזבלן...
הרשלה...
קוני למל 1...
עליזה מזרחי....
חולה אהבה בשיכון ג'....
מתחת לאף...
ארבינקא....
אדמה משוגעת...

לצפיה ב-'בעיקר'
בעיקר
16/04/2018 | 22:11
30
הערת שוליים-מעולה
החיים על פי אגפא-יוצא דופן
אחד משלנו

לצפיה ב-'הנה כמה שאהובים עלי'
הנה כמה שאהובים עלי
16/04/2018 | 22:25
34
הערת שוליים. סרט הקולנוע הישראלי הטוב ביותר.
גבעת חלפון אינה עונה, השוטר אזולאי - קלאסיקות
בלוז לחופש הגדול
אחד משלנו
אבא שחור לבן.
חתולים על סירת פדלים. לא היה עוד סרט מקומי שהלך כ"כ רחוק עם הטירוף.
הקרב על הועד. מצחיק.
לצפיה ב-'הלהקה האחרונה מלבנון- קומדיה פרועה'
הלהקה האחרונה מלבנון- קומדיה פרועה
17/04/2018 | 12:59
1
15
לצפיה ב-'ראיתי היום וזה פגז'
ראיתי היום וזה פגז
19/04/2018 | 23:03
18
לא מומלץ להשוות לגבעת חלפון, אבל בפני עצמו זו קומדיה מצחיקה מאוד. 
לצפיה ב-'העשיריה שלי- לפי סדר כרונולוגי'
העשיריה שלי- לפי סדר כרונולוגי
17/04/2018 | 19:29
28
גבעת חלפון;נישואין פיקטיביים; בלוז לחופש הגדול; מבצע סבתא (למרות שהוא סרט טלוויזיה ומעולם לא הוקרן בקולנוע); אהבה קולומביאנית; תנועה מגונה; ביקור התזמורת; לצוד פילים; פלאות; מה כבר יכול לקרות?
גם מאלה שציינתם (ושלא ציינתם) יש כמה מעולים. מי הכי אהוב עליי? אם תאלצו אותי לבחור, מבצע סבתא, למרות שכבר עשור לא ראיתי. הכי מצחיק שראיתי  את זה בפעם הראשונה (מתוך 6) עם סבתא שלי, אשה שמרנית וביקורתית, שנפלה ברצפה מרוב צחוק. זה לא הפריע לה לתקן כל שנייה וחצי את העברית של השחקנים, כמובן. 
לצפיה ב-'הסרטים הישראלים האהובים עלי'
הסרטים הישראלים האהובים עלי
18/04/2018 | 12:19
3
28
כל סרטי הבורקס ובעיקר של יהודה ברקן וזאב רווח, כל סרטי אסקימו לימון, כל סרטי הגשש, כל סרטי המתיחות של ברקן, השוטר אזולאי, סלאח שבתי, שתי אצבעות מצידון, הלהקה, קזבלן, מציצים, דיזנגוף 99, קומפוט נעליים, אלכס חולה אהבה, הפנימייה, הדודה מארגנטינה, והסרט שלא ניתן להשיגו היום: לא לשידור.

ומהסרטים היותר חדשים שיצאו בשנים האחרונות ובשני העשורים האחרונים: ימים קפואים, אדמה משוגעת, מישהו לרוץ איתו, חשודה, קירות, החוב, הסודות, פובידיליה והערת שוליים.
לצפיה ב-'אפרופו בראבא '
אפרופו בראבא
18/04/2018 | 18:35
2
15
זינוק בעליה הוא סרט מעולה, שאיש לא הזכיר כאן. אין ספק, עשה עבודה טובה בהערת שוליים, אבל הסרט כבד מדי. לי הספיקו פעמיים וזהו.
לצפיה ב-'האמת שלא יצא לי לצפות בזינוק בעליה עדיין'
האמת שלא יצא לי לצפות בזינוק בעליה עדיין
19/04/2018 | 19:35
17
אצפה בו בהזדמנות, ותודה על ההמלצה.
לצפיה ב-'אפרופו ברבאבא...'
אפרופו ברבאבא...
19/04/2018 | 23:08
15
בנישואין פיקטיבים, הוא גם נתן משחק טוס מאוד, עם דמות ייחודית..

לצפיה ב-'חיפוש סרט על פי עלילה'
חיפוש סרט על פי עלילה
16/04/2018 | 17:31
48
היי,
אני מחפש סרט שבגדול זוכר רק סצנה אחת בו - חיילים אמריקאים מתבצרים במדבר בתוך מבצר שעשוי מחול כשתוקפים אותם בעזרת סוסים, מרגמות ורובים.
אם אני זוכר נכון לקראת סוף הסרט האמריקאים מובסים ונותנים להם לצאת מהמבצר.
תודה :)
לצפיה ב-'טריילרים טריים....'
טריילרים טריים....
16/04/2018 | 13:52
4
7
לצפיה ב-'The Meg...'
The Meg...
16/04/2018 | 13:55
13
לצפיה ב-'DARK CRIMES...'
DARK CRIMES...
16/04/2018 | 14:01
10
לצפיה ב-'The Strangers: Prey At Night'
The Strangers: Prey At Night
17/04/2018 | 02:14
6
לצפיה ב-'Insidious: The Last Key'
Insidious: The Last Key
17/04/2018 | 02:15
7
לצפיה ב-'יום שישי ה13...איזה סרט הפחיד אתכם ?.....'
יום שישי ה13...איזה סרט הפחיד אתכם ?.....
12/04/2018 | 16:03
5
28
לצפיה ב-'Darkness ...'
Darkness ...
12/04/2018 | 16:08
21
לצפיה ב-'דממת מוות עם מרי שואו'
דממת מוות עם מרי שואו
14/04/2018 | 23:25
17
לצפיה ב-'"הפחיד" זה לילדים'
"הפחיד" זה לילדים
15/04/2018 | 09:48
29
אולי מותח,  אולי מטריד,  אולי מגעיל,  אולי אפילו הבהיל (בכמה קטעים)  ..     אבל לא מפחיד.
לצפיה ב-'יש כמה'
יש כמה
15/04/2018 | 20:09
1
22
קו הדממה המקורי
הצלצול
מגרש השדים
פלישת חוטפי הגופות (גירסת שנות ב-70)
פרויקט המכשפה מבלייר
Oculus 
The Awakening (2011)

לצפיה ב-'הצלצול...'
הצלצול...
16/04/2018 | 14:03
13
כשראיתי בקולנוע....
בפעם הראשונה, הקהל היה מבוהל כולו...
במיוחד שלמישהו באמצע הסרט צלצל הפלאפון...
לצפיה ב-'עזרה בלמצוא סרט'
עזרה בלמצוא סרט
15/04/2018 | 01:06
1
34
אני מחפש סרט מסויים שאני לא יודע איך קוראים לו
מסופר על ילד בעייתי שהעיפו אותו מכמה בתי ספר ובית ספר אחד הסכים לקבל אותו בבית ספר חוקים די משונים וביום הלימודים הראשון הילד נפגש עם ילד שהכיר מבתי ספר אחרים ככה"נ הילד נקלע לבעיות עם מנהל בית הספר והילד שפגש ביום הראשון עוזר לו לעשות תעלולים למנהל ולגרום לו לעבור על כל חוקי בית הספר שהעלילה מתפתח מבינים שהילד שעזר לו לתכנן את כל התעלולים הוא אחיו שנהרג והוא מדמיין אותו כל הזמן 
לצפיה ב-'Middle School: The Worst Years of My Life'
Middle School: The Worst Years of My Life
30/04/2018 | 16:34
3
הצלחת לסכם יפה את הסרט כפי שהבנתי אותו מהטריילר + להוסיף ספוילר
לצפיה ב-'הסרטים והסדרות של השבוע.....'
הסרטים והסדרות של השבוע.....
12/04/2018 | 16:01
3
19
לצפיה ב-'מכתוב'
מכתוב
15/04/2018 | 17:05
11
מזמן רציתי לראות ולא יצא. אני לא מכיר את הסדרות עספור ואת פצועים בראש של היוצרים,אבל מכתוב היה חביב, אנושי ומשעשע.בהחלט נחמד, למי שאוהב קומדיות עממיות. 
לצפיה ב-'Ready Player One'
Ready Player One
15/04/2018 | 17:51
21
סטיבן שפילברג חוזר ובגדול, ומחייה מחדש את שנות השמונים באקשן הרפתקאות ופנטזיה בידיוני, שמתרחש בעולם וירטואלי ענק וחסר גבולות שנקרא OASIS שבו כל אחד יכול להיות מי שהוא רוצה, ללכת לאן שהוא רוצה ולעשות מה שהוא רוצה.

השנה היא 2045 והחיים בעולם האמיתי קשים ואין שום מקום שאליו ניתן ללכת. בעולם זה ווייד ווטס (טאי שרידן), בחור צעיר שהתייתם משני הוריו ומתגורר עם דודתו אליס (סוזאן לינץ'), ובן זוגה המרושע והאלים ריק (ראלף אינסון), באמת מרגיש חי רק כשהוא בורח מהמציאות אל ה'OASIS', עולם וירטואלי מרהיב וחסר גבולות שניתן להיטמע בתוכו, המבוסס על עולם הסרטים, המוזיקה, הטריוויה ומשחקי המחשב הפופולריים של שנות השמונים, שרוב בני האדם מבלים בו את זמנם החופשי. ב'OASIS', כל אחד יכול ללבוש איזו דמות שהוא חפץ, ללכת לכל מקום שהוא חפץ, לעשות מה שהוא חפץ, כשהגבול הוא רק דמיונו. ה'OASIS' נוצר על ידי ג'יימס הולידיי (מארק ריילנס), מתכנת גאוני מבריק ואקסצנטרי שתכנן למצוא יורש ראוי, שלפני שהלך לעולמו בטרם עת, ולכן החביא בתוך העולם הוירטואלי של ה'OASIS' שלושה מפתחות בצבעים שונים, שכל אחד מהם מוביל לרמז נוסף למציאת מקום מחבואו של המפתח הבא, והוריש את כל הונו העצום ואת השליטה המוחלטת ב'OASIS' לזוכה בתחרות של שלושה חלקים למציאת היורש הראוי. כאשר ווייד שבעולם הוירטואלי נקרא פרזיבל, על שם אביר השולחן העגול שמצא את הגביע הקדוש, מוצא את המפתח הראשון שהוחבא בעולם הוירטואלי של ה'OASIS', הוא מתאהב בדמות וירטואלית יפה אמיצה וקשוחה הרכובה על אופנוע וירטואלי, בשם ארטמיס (אוליביה קוק), על שם אלת הצייד המיתולוגית, וביחד עם חברו הטוב ביותר בעולם הוירטואלי של ה'OASIS', אייץ' (לנה ווייט), ביריון וירטואלי מוכשר אמיץ וטוב לב, שווייד לא מכיר ולא יודע בכלל מיהו בעולם האמיתי, ושני חבריהם הנוספים ב'OASIS', שו (פיליפ זאו), ודייטו (ווין מוריסאקי), שיחד הם מכונים גם 'חמשת הכוכבים' מגלים שהם נמצאים בסכנה ונרדפים ע"י סורנאטו (בן מנדלסון), ראש תאגיד גדול אכזרי ומסוכן בשם הסיקסרס וחייליו שמתכוון לזכות בירושה הגדולה של הולידיי ולשלוט על כל העולם הוירטואלי של ה'OASIS' וע"י כך לשעבד את כל משתתפיו הן בעולם הוירטואלי והן בעולם האמיתי לצרכיו המושחתים והזדוניים, ועתה ווייד וחבריו נמצאים במירוץ כנגד הזמן להקדימו במציאת כל שלושת המפתחות ולנסות להציל את העולם הוירטואלי של ה'OASIS' ואת תושבי העולם כולו מידיו...

לצפיה ב-'הסרטים שלי'
הסרטים שלי
15/04/2018 | 20:24
18
לחיות בקטן. אחד הסרטים הטובים שיצא לי לראות לאחרונה, מומלץ. מאבד קצת נקודות על דמות וייטנאמית שרצוי היה לעדן, אבל זה באמת שולי. סרט מקורי וחכם עם סיפור טוב ודמויות נהדרות.

דמויות אב. קלן קלוז, אואן וילסון ואדי הלמס בסרט קומי קליל וחמוד שלא אזכור בשבוע הבא.

ג'ומנג'י. ניסיתי, ויתרתי אחרי חצי שעה. זבל.

The. Survivalist. מותחן פוסט אפוקליפטי סביר

וגם - צפייה חוזרת במלחמת הכוכבים: מתקפת המשובטים. הסרט לא רע, טוב יותר מהמקלחת הקרה לה זכה כשיצא. לא פחות טוב מהסרטים שדיסני מוציאים בשנים האחרונות.

לצפיה ב-'עזרה בבקשה'
עזרה בבקשה
11/04/2018 | 22:16
1
20
אני רוצה לראות סרט אבל אני לא זוכר איך קוראים לו העלילה הייתה על שלושה זבובים שנושעים בטעות כביכול לחלל זה סרט מצויר. אשמח לעזרה:)
לצפיה ב-'הסרט נקרא "טרמפ לירח" (fly me to the moon)'
הסרט נקרא "טרמפ לירח" (fly me to the moon)
12/04/2018 | 06:30
23
לצפיה ב-'טריילרים טריים...'
טריילרים טריים...
09/04/2018 | 14:38
2
5
לצפיה ב-'THE FIRST PURGE...'
THE FIRST PURGE...
09/04/2018 | 14:40
9
לצפיה ב-'THE TOYBOX...'
THE TOYBOX...
09/04/2018 | 14:40
10
לצפיה ב-'שאלות/זיהויים...'
שאלות/זיהויים...
09/04/2018 | 14:37
2
6
לצפיה ב-'מחפש פרק מסדרה ישנה'
מחפש פרק מסדרה ישנה
07/04/2018 | 18:28
33
לדעתי לפחות 15 שנה
לא זוכר הרבה-מדובר במשפחה,כמה אחים ואחיות (אולי 3 או 4) מסוכסכים ואחת מהן אם אני זוכר מניפולטיבית במיוחד.הם גרים עם סבתם האוהבת אותם אהבה עזה והם אותה והיא מעין גורם מלכד.למיטב זכרוני ההורים לא בתמונה.
סצנה שאני זוכר היא שהסבתא גוססת והם מודעים לכך שיומה קרוב,היא נפטרת ישובה בחוץ על כסא נוח וכוס משקה שהיא מחזיקה נופל מידה.זה מסתיים כשהם שוכבים על הארץ ראשיהם קרובים ובוהים לשמיים בשקט וצער עמוק.
מישהו?
לצפיה ב-'מחפש שם של סרט ישן '
מחפש שם של סרט ישן
06/04/2018 | 23:02
38
היי,
מחפש סרט שראיתי בילדותי ולא מוצא...
סיפורו של אצן שהחל לרוץ מכיוון שבילדותו היה בורח לו במיטה והוא נאלץ יום יום להסציר זאת מאמא שלו.
סרט אדיר ששכחתי את שמו
לצפיה ב-'הסרטים והסדרות של השבוע....'
הסרטים והסדרות של השבוע....
04/04/2018 | 18:18
5
15
לצפיה ב-'בלב ים- In the heart of the sea'
בלב ים- In the heart of the sea
31/03/2018 | 16:15
34
הסיפור על הישרדות נואשת ששומע סופר צעיר-הרמן מלוויל-מאדם מבוגר שהיה על ספינת ציידי לוויתנים כנער-לאחר שלווייתן הטביע אותה-תמונה ריאליסטית של הישרדות בכל תנאי ונגד הסיכויים,מה ששימש בסיס לכתיבת "מובי דיק".
לצפיה ב-'כעת שראית את "אני טוניה", אני יכול לומר'
כעת שראית את "אני טוניה", אני יכול לומר
04/04/2018 | 19:12
50
שמרגו רובי נשדדה בטקס האוסקר האחרון. ההופעה שלה היא לחלוטין מופת, ומתעלה על כל הופעה אחרת בתקופה האחרונה, כולל זו של מקדרמונד הנהדרת בשלושה שלטים.
סרט טוב, אבל בעיקר כאמור, הצגה של מרגו רובי.

בנוסף ראיתי את הסרטים הבאים:
The Chaser. מותחן פשע דרום קוריאני על שוטר לשעבר שהפך לסרסור ומאמציו לאתר וללכוד קליינט בעייתי במיוחד. מותחן ברמה גבוהה אבל ארוך מדי ולא מספיק מתוחכם בשביל להחזיק את כל הזמן הזה.

הגשר על הנהר קוואי. סרט נהדר ומתוחכם למדי על דילמות אתיות ומוסריות במחנה שבויים, הן לשבויים והן לשובים. אובי וואן קנובי מוביל את הסרט הזה כגיבור שמעורר כבוד אבל גם חלש ופגום. מומלץ, קלאסיקה שהגיל שלה לא הפך אותה לקשה לצפייה.

לצפיה ב-'ראיתי כמה'
ראיתי כמה
04/04/2018 | 19:12
32
מהרע לטוב

Three Days in the Woods
קראתי כמה המלצות על הסרט, אבל בפועל רמה מאד ירודה ולא ממליץ לצפיה.
חובבני ובעיקר סדיסטי.

Dark Waters
איכשהו מצאתי את הסרט העתיק והנוסטלגי מ-1993. הסרט קצת איטי ויש קטעים שנראים היום מטופשים, מצד שני יש מתח ואוירה מפחידה.

Taxi Driver
לא ברור איך חזרתי לצפות בסרט הזה. במיוחד שלאחרונה יותר מעניין אותי מתח ופעולה.
כשאני נזכר בסרט אני לא זוכר יותר מדי עניין. סה"כ נהג מונית מתוסכל שמנסה לעזור
לילדה שהדרדרה לזנות.
ועדיין, לא בטוח איך, אבל הסרט מהפנט מהדקה הראשונה. עם מצבים היבטים ודילמות שנכונים כמעט לכל תקופה.
לצפיה ב-'סרטים שראיתי השבוע'
סרטים שראיתי השבוע
05/04/2018 | 14:07
1
35
העיר האבודה Z
שעתם היפה
פרופסור מרסטון וונדר וומן
מכוניות 3

נהנתי מכולם :)
לצפיה ב-'העיר האבודה - אחד מהסרטים היותר מוצלחים של 2017'
העיר האבודה - אחד מהסרטים היותר מוצלחים של 2017
07/04/2018 | 19:50
6
לצפיה ב-'אני צריך זיהוי של סרט או סידרה ..'
אני צריך זיהוי של סרט או סידרה ..
05/04/2018 | 22:27
3
39
אני מניח שכולם יזהו את השחקנית:
מאיזה סרט/סידרה זה?
לצפיה ב-'זאת לוסי לוולס (זינה) בסדרה רומא'
זאת לוסי לוולס (זינה) בסדרה רומא
05/04/2018 | 22:52
2
14
לצפיה ב-'הסדרה הזאת?...'
הסדרה הזאת?...
06/04/2018 | 14:53
1
27
כי היא לא מוזכרת שם.

לצפיה ב-'צודק, זה מהסדרה Spartacus שבה לוולס גילמה את לוקרישיה'
צודק, זה מהסדרה Spartacus שבה לוולס גילמה את לוקרישיה
06/04/2018 | 15:06
13
Spartacus: Blood And Sand (2010–2013)

שקדמה לה המיני סדרה Spartacus: Gods Of The Arena

לוולס לא השתתפה בסדרה רומא שבאותו סגנון.
לצפיה ב-'חבר שואל: האם בשישבת הזה הקולנוע פתוח?'
חבר שואל: האם בשישבת הזה הקולנוע פתוח?
04/04/2018 | 19:10
1
12
לצפיה ב-'כן, שישי מוצאי חג..כבר שישי ושבת רגיל...'
כן, שישי מוצאי חג..כבר שישי ושבת רגיל...
04/04/2018 | 20:51
6
לצפיה ב-'הסרטים והסדרות של השבוע....חג שמח...'
הסרטים והסדרות של השבוע....חג שמח...
29/03/2018 | 13:47
12
24
לצפיה ב-'5 סרטי השבוע שלי'
5 סרטי השבוע שלי
29/03/2018 | 15:05
4
58
Red Sparrow (2018)
מותחן אקשן וריגול של פרנסיס לורנס עם ג'ניפר לורנס, ג'ואל אדגרטון, מרי לואיז פארקר, מתיאס שונירטס, ג'רמי איירונס, שרלוט רמפלינג וסיירן הינדס.
לדומיניקה אגורובה (ג'ניפר לורנס), הרוסיה הצעירה והיפה יש הרבה צדדים - בת מסורה הנחושה להגן על אימה האלמנה החולה בכל מחיר, פרימה בלרינה שדוחפת את עצמה אל קצה גבול היכולת שלה וסוכנת פתיינית קטלנית ומניפולטיבית. כשפציעה קשה קוטעת את קריירת הריקוד שלה, דומיניקה ואמא שלה ניצבות בפני עתיד קודר ולא ידוע. כך היא מוצאת את עצמה מגויסת ע"י דודה האופורטוניסט המניפולטיבי וניה (מתיאס שונירטס), לארגון מודיעין סודי שמאמן בחורות צעירות יוצאות דופן כמוה להפוך ל'דרור אדום' ולהשתמש בגופן ואישיותן כנשק להשגת מידע ואינפורמציה מודיעינית מסוכנים וממשלות זרות...

The Commuter (2018)
מותחן פשע אקשן ומיסתורין של גיום קולט-סרה עם ליאם ניסן, ורה פרמיגה, פטריק ווילסון, סאם ניל, אליזבת' מק'גוורן וג'ונתן בנקס.
מייקל מק'קאולי (ליאם ניסן), שוטר לשעבר וסוכן ביטוח בהווה אשר מפוטר מעבודתו ומוצא את עצמו עומד בנקודת משבר פיננסי. בדרכו הביתה ברכבת כהרגלו כל יום, מבלי לספר לאשתו האהובה אודות פיטוריו, מקבל מייקל מנוסעת מסתורית (ורה פרמיגה), שמתיישבת מולו ברכבת הצעה מפתיעה שהוא לא יכול לסרב לה, לאתר עבורה נוסע אלמוני שהיא מחפשת ברכבת, מבין כל הנוסעים הלא קבועים שמייקל מכיר מנסיעותיו הקבועות יום יום ברכבת, לפני שהרכבת תגיע לתחנה האחרונה שלה. אם מייקל יסכים, הוא יקבל סכום כסף משמעותי. אך במהרה הוא מגלה שתג המחיר על המשימה הקטנה והפשוטה לכאורה הזאת שאותה הוא מסכים בלית ברירה לקחת על עצמו גבוה מדי, ומייקל מוצא את עצמו במירוץ נגד השעון, בניסיון להציל את כל נוסעי הרכבת מקונספירציית הפשע שאליה נקלע, כמו גם את עצמו ואת בני משפחתו…

Black Panther (2018)
אקשן הרפתקאות בידיוני של ריאן קוגלר עם צ'דוויק בוסמן, מייקל ב. ג'ורדן, לופיטה ניונגו, דנאי גורירה, לטישיה רייט, פורסט וויטאקר, אנג'לה באסט, מרטין פרימן, אנדי סרקיס, פלורנס קאסומבה, ג'ון קאני, ווינסטון דיוק, דניאל קאלויה, סטרלינג בראון וסטן לי.
לאחר אירועי הסרט Captain America: Civil War, הנסיך טצ'אלה (צ'דוויק בוסמן), שאביו מלך ווקנדה ט'צ'אקה (ג'ון קאני), נהרג בהתנקשות, חוזר לביתו שבווקנדה, ממלכה טכנולוגית מתקדמת שסודה שמור מכל שאר העולם שרואה בה עוד מדינת עולם שלישי ענייה ומסכנה ביבשת השחורה, בכדי לתפוס את מקומו של אביו המלך על כס המלוכה ולהפוך לפנתר שחור בעל כוחות-על שיוכל להגן על הממלכה, כמו אביו לפניו, אך מגלה סוד מטריד לגבי אביו שמערער את מלכותו ומטילה בספק. כשאויביו מאיימים לקרוע את הממלכה לגזרים, ולהשליט מלחמה וטרור על כל שאר העולם, באמצעות כלי הנשק רבי העוצמה המתקדמים של ממלכת ווקנדה, טצ'אלה חייב להפוך לפנתר השחור ולחבור לסוכן CIA בריטי (מרטין פרימן), לחברי הכוחות המיוחדים של ווקנדה ואהובתו היפה והאמיצה נאקיה (לופיטה ניונגו), במטרה למנוע מלחמה עולמית...

Tomb Raider (2018)
אקשן הרפתקאות והישרדות של רואר אות'אוג עם אליסיה ויקנדר, דניאל וו, קריסטין סקוט תומאס, דומיניק ווסט, וולטון גוגינס וניק פרוסט.
חידוש להרפתקאותיה של לארה קרופט. הפעם לארה קרופט הצעירה (אליסיה ויקנדר), יוצאת להרפתקה מסוכנת על אי בלב ים השטן היפני, בכדי לחפש ולמצוא את אביה הארכיאולוג לורד ריצ'רד קרופט (דומיניק ווסט), שנעלם ללא עקבות לפני שנים, ומגלה סודות עתיקים מסוכנים שעלולים להביא להשמדת האנושות כולה. טרגדיה מתרחשת כאשר ההרפתקה שלה הופכת למאבק הישרדותי...

Death Wish (2018)
דרמת מתח פשע ואקשן מסוגננת של אלי רות' עם ברוס וויליס, וינסנט ד'אונופריו, קמילה מורונה, אליזבת' שו, קימברלי אליס, וונדי קרוסון, דין נוריס, רוני ג'ין בלבינס, קירבי בליס בלנטון, ג'ק קסי, לן קריו, ביו נאפ, מייק אפס, סטפני יאנוסאוסקאס ואייזיה ג'רו-מרסמן.
ד"ר פול קרסי (ברוס וויליס), הוא מנתח שנחשף לתוצאות האלימות בעירו שיקגו רק כשהן מגיעות לחדר המיון שבו הוא עובד. הכל משתנה כשאשתו (אליזבת שו), ובתו (קמילה מורונה), מותקפות באכזריות בביתם שבפרברים ואשתו נרצחת בעוד בתו שוקעת בתרדמת. בזמן שהמשטרה עסוקה מדי באכיפת הפשעים המרובים בעיר, פול, הבוער מנקמה, רודף בחשאי את התוקפים של משפחתו, ועל הדרך עוד כמה פושעים וסוחרי סמים מסוכנים בעירו ומחסלם בזה אחר זה. כשהתקשורת מסקרת את חיסולי הפושעים בעירם ע"י המחסל המסתורי שצץ משום מקום, העיר כולה תוהה האם המחסל הקטלני הזה הוא מלאך שומר או בעצם פושע בעצמו שנטל את החוק לידיו והפך למלאך המוות...

לצפיה ב-'הנוסע-מותחן טוב,עשוי היטב.'
הנוסע-מותחן טוב,עשוי היטב.
30/03/2018 | 20:13
3
14
לצפיה ב-'רק שליאם ניסן נראה בסרט הזה כאילו הזדקן באיזה 10 שנים לפחות'
רק שליאם ניסן נראה בסרט הזה כאילו הזדקן באיזה 10 שנים לפחות
01/04/2018 | 00:48
2
16
נו טוב, הברנש כבר בן 65 ולא מזמן היתה אפילו כתבה שהוא החליט לפרוש ולא להשתתף יותר בסרטי אקשן.

ליאם ניסן הודיע כי הוא פורש מסרטי האקשן

לצפיה ב-'מאז "חטופה" עברו אכן 10 שנים'
מאז "חטופה" עברו אכן 10 שנים
01/04/2018 | 07:53
1
7
לצפיה ב-'חטופה זה לא הסרט האחרון שהוא עדיין לא נראה בו זקן'
חטופה זה לא הסרט האחרון שהוא עדיין לא נראה בו זקן
02/04/2018 | 03:05
14
בסרט Run All Night הוא עדיין נראה טוב, והסרט יצא רק לפני שנתיים.
לצפיה ב-'חג שמח, אכן'
חג שמח, אכן
29/03/2018 | 22:45
2
32
מתכנן לראות את רצח באוריינט אקספרס (את הגרסה המקורית טרם ראיתי, אבל את זו של 2001 כן) שיצא לאחרונה. בעיקר בגלל ג'וני דפ.
לצפיה ב-'אין על ספרי הרקול פוארו ומיס מארפל...'
אין על ספרי הרקול פוארו ומיס מארפל...
04/04/2018 | 18:22
1
11
אין ספרים ,שעובדו יותר לטלוויזיה ולקולנוע יותר מאשר הספרים האלה...
עד היום הזה ,בעיקר בבריטניה וארה"ב....
בהזדמנות זו נזכיר גם את עשרה כושים קטנים, עם סוף מדהים ויוצא מהכלל...
ואת עד התביעה, שהוא סיפור קצר שלה ,שעובד  לקולנוע בהשתתפות דיטריך...

לצפיה ב-'לצערי טרם הספקתי לראות'
לצערי טרם הספקתי לראות
04/04/2018 | 20:40
10
אני כרגע חזק עם סדרת המופת סטרייק, לפי ספרים של ג'יי קיי רולינג. למרות שמדובר בסדרה ולא בסרט, אני ממליץ כאן לכולם.
לצפיה ב-'בטלגרם זה די דומה. רק ששם אנשים מבקשים סרטים..'
בטלגרם זה די דומה. רק ששם אנשים מבקשים סרטים..
30/03/2018 | 16:42
50
ונותנים להם לינקים להורדת הקבצים
לצפיה ב-'Escape Room - שני סרטי אימה עם אותו שם שיצאו שניהם ב 2017'
Escape Room - שני סרטי אימה עם אותו שם שיצאו שניהם ב 2017
31/03/2018 | 17:05
29
בשנה שעברה יצאו שני סרטי אימה עם אותו שם, אך עם קונספט שונה, שני הסרטים עוסקים בחדרי בריחה, שהם הטרנד החדש בעולם לחובבי המתח, המסתורין והאימה, אך בעוד שהסרט הראשון ולדעתי הפחות מוצלח אך היותר נפוץ וניתן להשגה, עוסק בפן העל טבעי, הסרט השני הפחות נפוץ והיותר קשה להשגה, מותחן אימה ומסתורין מצמרר של וויל וורניק שהוא מאין שילוב בין סרטי Saw לסרטי Cube, כששלושה זוגות חברים טובים שלאחד מהם, טיילר, חוגגים יום הולדת 30 וחברתו היפה כריסטן מעניקה לו מתנה יוצאת דופן: 6 כרטיסי כניסה לחדר בריחה מסתורי שאין לו שום קישור ברשת, שהיא קיבלה במיוחד בדואר הזמנה מעוצבת מיוחדת אליו. כשהשניים נכנסים ביחד עם אחותו היפה של טיילר, טאבי והחבר שלה קונרד, ושני חבריהם הטובים, נטאשה ואנדרסון, הם מוצאים את עצמם לכודים בנפרד בתוך חדרים נעולים עם הרבה שעונים על הקירות שבהם הם חייבים לפתור פאזלים ורמזים מסובכים על מנת שיוכלו להתקדם הלאה במשחק המאתגר. אך כריסטן נעלמת, וטיילר מזועזע לראותה על צג וידאו, כשהיא עירומה ולכודה בתוך כלוב ברזל בעוד שבתחתית המסך רצות לאחור הדקות שלכאורה נותרו לה לחיות, אך טיילר מייחס גם את זה כחלק אינטגרלי מהמשחק. אבל המשחק האינטליגנטי המאתגר הופך לאכזרי וקטלני, כששניים מהם נהרגים מחומצה רעילה שמוזרמת לתוך החדר הנעול שרק הם בתוכו ממש לנגד עיניהם שלהשלושה האחרים שמבינים שזה לא משחק ושאם ברצונם לחיות הם חייבים לפתור במהירות את כל התעלומות והרמזים המסובכים שבחדר הבריחה המסתורי והקטלני ולנסות להימלט ממנו על חייהם לפני שיהיה מאוחר מדי עבורם...

שימו לב שהסרט הראשון והפחות טוב מבין השניים נפתח במפת העולם ובשני ערבים שצועדים במדבר. כך שאם אתם רואים את הפתיחה הזאת תדעו שזה לא הסרט המדובר והיותר טוב מביניהם.

לצפיה ב-'הסרטים שצפיתי בהם'
הסרטים שצפיתי בהם
31/03/2018 | 22:41
33
Bushwick. ברוקלין הופכת לאיזור מלחמה בנסיבות מסתוריות, וצמד זרים עוזרים אחד לשני לשרוד. אפשר לראות, אפשר לוותר.

The Silence of the Sky. אמא לשניים עוברת אונס ומנסה להמשיך בחייה כרגיל ובמקביל בעלה מתמודד עם השדים שלו. סרט מצויין למעט הסיום שלו שאכזב מאוד.

To.Kill.a.Mockingbird. ניסיתי, בחיי שניסיתי, אבל 30-40 דקות לתוך זה ועדיין חבורה של ילדים מקשקשים והסיפור עוד לא ממש התחיל.

פדינגטון. סרט חמוד לאללה לכל המשפחה.

מלחמת הכוכבים: הג'די האחרון. חביב.

לצפיה ב-'התחלתי לראות את "ליידי בירד" ואחרי כחצי שעה הספיק לי'
התחלתי לראות את "ליידי בירד" ואחרי כחצי שעה הספיק לי
02/04/2018 | 17:33
22
די מדשדש במקום,לא משכנע.

לצפיה ב-'"ליצן ליום"'
"ליצן ליום"
30/03/2018 | 21:20
24
יש סרט כלשהו שצולם בבית חלומותי בגבעת ברנר.
בסרט ילדה מקבלת ליצן ליום.

אם משהו מכיר או יודע על הסרט אשמח לפרטים.
לצפיה ב-'נטפליקס ראויים להשתתף בפסטיבל קאן?'
נטפליקס ראויים להשתתף בפסטיבל קאן?
28/03/2018 | 10:58
4
25
קודם כל, אתוודה שאני אחד מיחידי סגולה בפלנטה ללא נטפליקס. שנית, במיוחד ליודעי הדבר בינינו, האם הפסילה שלהם לתחרות בפסטיבל קאן ראויה? אם לא, מהו הפיתרון? האם המדיניות צריכה להיות לפי רשת הפצה, או לפי איכות הסרט עצמו? 
ואגב, מה לגבי מועמדויות לטלוויזיה? שם הם כבר התחילו להשתלט על פרסים בשנים האחרונות, בדיוק כמו מה שקרה לרשתות הכבלים (בראשות HBO) מתחילת שנות ה-2000. 
לצפיה ב-'אם הם עומדים בקריטריונים, אז כן'
אם הם עומדים בקריטריונים, אז כן
30/03/2018 | 00:05
2
9
לצפיה ב-'קריטריונים הם לא דבר קשיח'
קריטריונים הם לא דבר קשיח
30/03/2018 | 12:33
1
21
עובדה שהנהלת הפסטיבל החליטה לשנות. די מובן, שהמפיצים הגדולים חוששים מסוף ההגמוניה וזה צעד שנובע ממגננה אסטרטגית. לא ראיתי עד כה ולו מוצר אחד של נפטליקס, שיש לי בכלל רשות להביע דעה אם הם ראויים. ההגיון אומר, שאם הסרט לא הופץ בקולנוע (וזה כולל את כולם, גם את נטפליקס) הוא ראוי להיכלל בקטגוריה של סרט טלויזיה.
לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
03/04/2018 | 16:52
8
לצפיה ב-'יש גם פסטיבל שם?'
יש גם פסטיבל שם?
05/04/2018 | 21:47
8
לצפיה ב-'טריילרים טריים....'
טריילרים טריים....
27/03/2018 | 15:52
3
25
לצפיה ב-'Handjob Cabin...'
Handjob Cabin...
27/03/2018 | 15:53
14
לצפיה ב-'TELL ME YOUR NAME...'
TELL ME YOUR NAME...
27/03/2018 | 15:58
11
לצפיה ב-'200 HOURS...'
200 HOURS...
27/03/2018 | 16:00
9
לצפיה ב-'לכל מי שרוצה לצפות בסרטים באופן חוקי וללא דמי מנוי'
לכל מי שרוצה לצפות בסרטים באופן חוקי וללא דמי מנוי
23/03/2018 | 09:33
9
93
יש אתר נהדר בשם מוביז (נקרא עד לפני כמה ימים smart-vod), יש סרטים לשכרה ב 20.90, יש בפחות. 
יש להם מבצע חדש בו כל מי שנרשם מקבל קוד לצפיה בסרט הראשון ב 4.90 בלבד.
יש כרטיסיות שמורידות את המחיר לסרט עד ל 14.90 לסרט.
יש מבצע עם אתר geekstar שבו מקבלים סרט חינם לצפייה וכל מה שצריך לעשות זה לייק לדף שלהם בפייסבוק.
בקיצור,  לא רע בכלל.
תהנו :)

לצפיה ב-'מה פירוש ללא דמי מנוי?צריך לשלם על כל סרט,כך הבנתי'
מה פירוש ללא דמי מנוי?צריך לשלם על כל סרט,כך הבנתי
25/03/2018 | 18:10
1
14
לצפיה ב-'כן, ברור, התשלום הוא על פי הצפיה שלך'
כן, ברור, התשלום הוא על פי הצפיה שלך
26/03/2018 | 17:23
24
ולא תשלום חודשי קבוע. זו הכוונה.
לצפיה ב-'פרזנטי מאשר?'
פרזנטי מאשר?
26/03/2018 | 01:05
39
זיר"ה?

למי שייך האתר?
לצפיה ב-'בארצות הברית שולחים למישהו מכתב שזכה בכסף'
בארצות הברית שולחים למישהו מכתב שזכה בכסף
26/03/2018 | 01:26
3
32
כשהוא מגיע לקחת אותו עוצרים אותו על חוב שהיה לו.

יש לי הרגשה שזיר"ה בנו אתר בשביל לצוד אנשים שצורכים תוכן לא חוקי
לצפיה ב-'האתר חוקי לגמרי'
האתר חוקי לגמרי
26/03/2018 | 17:25
2
22
משלמים על כל סרט שצופים.
אם רוכשים כרטיסיה כל סרט עולה 14.90, נראה לי הוגן לחלוטין.

לצפיה ב-'אז מה אם משלמים על כל סרט שצופים בו?'
אז מה אם משלמים על כל סרט שצופים בו?
26/03/2018 | 22:08
1
23
מה זה קשור לחוקיות שלו?

למי האתר שייך?  לא רשום שם למי הוא שייך מלבד שם שהמציאו לעצמם שלא אומר שום דבר.

לצפיה ב-'מדובר בחברה שהפעילה את smart vod'
מדובר בחברה שהפעילה את smart vod
27/03/2018 | 06:15
27
עדיין זה השם של האפליקצייה בחנות של גוגל ושל אפל. בעבר האפליקצייה הזו עבדה רק במכשירים של סמסונג.
עד לא מזמן הם עבדו בשיתוף פעולה עם שירות הטלוויזיה smart tv שמפעילה חברת טריפל סי.
הם לא הסתדרו יחד והחליטו להפרד, ולכן האתרים עדיין מאוד דומים.
הנה כתבה ישנה עוד מהתקופה שהם פעלו רק על מכשירים של סמסונג:
https://www.tgspot.co.il/samsung-smart-tv-vod/

לצפיה ב-'תוספת חשובה: ניתן גם לרכוש סרט לתמיד'
תוספת חשובה: ניתן גם לרכוש סרט לתמיד
26/03/2018 | 17:26
1
27
מחיר סרט נע בין 40 שקלים ל 70 שקלים, והסרט שלכם באופן דיגיטלי לתמיד.

לצפיה ב-'אתה יודע שגם לגוגל יש שרות הזמנת סרטים'
אתה יודע שגם לגוגל יש שרות הזמנת סרטים
26/03/2018 | 22:18
31
אבל עדין זה לא פועל בישראל.

מעניין איך חברה לא ידוע בכלל
קיבלה אישור להפצת סרטים בצורה חוקית בישראל לפני גוגל
לצפיה ב-'הסרטים והסדרות של השבוע...'
הסרטים והסדרות של השבוע...
22/03/2018 | 16:05
2
15
לצפיה ב-'צפייה נוספת בכמה קלאסיקות לכל המשפחה...'
צפייה נוספת בכמה קלאסיקות לכל המשפחה...
22/03/2018 | 16:07
35
המיטה המעופפת...
צלילי המוסיקה...
מרי פופינס...
צ'יטי צ'יטי בנג בנג...
עדיין עושים את העבודה. בידור איכותי לכל המשפחה....

לצפיה ב-'כבאי שיקגו'
כבאי שיקגו
25/03/2018 | 18:09
12
אקשן על יחידת כבאים בשיקגו העומדת בפני משימות קשות עם מערכות יחסים וחייהם האישיים.משולב בחלקו עם "שוטרי שיקגו" ו"שיקגו מד"
ארוך מדי,אחרי זמן מה תופסים את הפרינציפ ומתחיל לחזור על עצמו.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ