לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2535825,358 עוקבים אודות עסקים

פורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סרטים וקולנוע

דרמה, אקשן, אימה, קומדיה, דוקומנטרי, פנטזיה. ברוכים הבאים לפורום סרטים וקולנוע!
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים, נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע. אז אם אתם אוהבים קולנוע מכל סוג - הפורום הזה בשבילכם!
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות.
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מוטלים בספק - הסרט שריסק סופית את האמונה בקולנוע מקומי'
מוטלים בספק - הסרט שריסק סופית את האמונה בקולנוע מקומי
22/05/2018 | 00:12
8
מזמן לא חיברו אוסף של קלישאות כל כך שחוקות לכדי סרט על "המסכנים משכונות המצוקה". חבורה של ילדים סטריאוטיפים (וודקה, קללות, דקירות ובורות) מתכנסת משום מה במקלט ואיזה עבריין צעצוע שבמקרה מספר לעצמו שהוא במאי קולנוע בא לעשות עבודות שירות ונכנס לתוך חייו של נער טיפה מתוסבך יותר - עבריין מרוקאי (כן גם הדג המרוקאי ואיליה הרוסי האלים עושים פה תפקידי אורח, מה לא ישרבבו כדי לשרת את הסטריאוטיפ? נראה שמממן עיקרי היה מפעל הפיס, שמוזכר שוב ושוב. 
המשחק מביך. רמת האמינות של דנקנר מפצה על הכלום שיוצא מפיו, כמעט כאילו
הוא כתב טקסטים של מישהו שבחוסר רצון מגלם את הדמות שנתנו לו. טוב נו אז
קחו מצלמות ותתעדו את עצמכם, הוא אומר להם כמעט מפהק. יש לו רכבת לתל אביב. ובכלל, איננו יודעים כלום על אוסף הדמויות בסרט וסופו, המובן מראש ברגע
שהנער דורש להסתתר ליומיים וברח, לא נותן שום קצוות חוט לכל הדמויות שמתלוות כאן - לא מה קרה לשאר הנערים, לא מה קרה לסרט שצילמו, לא מה קרה לאמא
של הנער הרוצח, כלום. הסרט נחתך באופן מקרי, כמעט כמו הפסקת פרסומות
או הפסקת אמצע אלא שאז עולות הכתוביות, ובנונשלנטיות של במאי שיכור או כזה
שתקציבו נגמר, שורה אחת מספרת שהנער קיבל מאסר עולם. נו אז? כלום.
הקהל קם, אחרי שעה וחצי של דיאלוגים רדודים שכוללים המון אלימות, יאללה מכות
וסטריאוטיפים של שכבות מצוקה שבקושי מגרדים את בלוטת העניין. 
על גלי התשבוחות המפוברקות, וכמובן הקדימון, הסרט משקר לצופיו לגבי אופיו, איכותו ועוצמתו. צחוק הגורל - הסרט מתאים יותר לז'אנר סרטי סטודנטים מתחילים,
כאילו הגיבור צילם את כולו כפרויקט הגמר, וכזה שראוי לציון מספיק בקושי.
לצפיה ב-'הסרטים והסדרות של השבוע...'
הסרטים והסדרות של השבוע...
17/05/2018 | 12:54
2
10
לצפיה ב-'10x10 - מותחן חדש מעניין שראיתי השבוע ואני ממליץ לראותו'
10x10 - מותחן חדש מעניין שראיתי השבוע ואני ממליץ לראותו
19/05/2018 | 20:23
17
דרמת מתח ומסתורין של סוזי יואינג. לואיס (לוק אוונס), גבר רגיל כלפי חוץ שבתוכו מסתיר אובססיה, נקמה קטלנית כנגד קאת'י (קלי ריילי). לואיס חוטף את קאת'י במגרש חנייה לאור יום ונוסע איתה בתא המטען של מכוניתו אל ביתו הגדול והמבודד שנמצא מחוץ לעיר, שם הוא נועל אותה בתוך חדר אטום לרעשים ומנסה לחלץ ממנה סוד אפל מעברה שאותו קאת'י, שלואיס מפקפק אם זה בכלל שמה האמיתי, מנסה להסתיר כבר שנים בכל מחיר....

לצפיה ב-'Revenge בעקבות ההמלצה שלך BA"B'
Revenge בעקבות ההמלצה שלך BA"B
21/05/2018 | 23:47
8
בהחלט סרט מבדר ועשוי טוב, כדאי לראות.

הטוב
שחקנים מצויינים, קצב טוב ללא רגע דל.
כמה סצינות מופרכות אך נהדרות ממש וסצינת המערה בראשן.

הפחות טוב
עלילה שבלונית וצפויה ולא נראה שהיתה כל כוונה אחרת מצד היוצרים. 
יש בו מעולמות ה-B  \ exploitation וחלק ניכר ממנו מופרך במתכוון, אם אתם לא DIG IT ככה"נ לא תהנו.

דומה לסרטים הבאים:
The Bad Batch - סרט פחות טוב מנקמה.
לטעמי קצת מזכיר בסגנון את Machete Kills  ואת Hobo with a Shotgun.
לצפיה ב-'המלצת סרט : בית המזימות - Crooked Houes...'
המלצת סרט : בית המזימות - Crooked Houes...
19/05/2018 | 19:10
27
עפ"י אגתה כריסטי..
בבתי הקולנוע בסוף החודש..

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
15/05/2018 | 18:27
4
31
סרטים מומלצים בנושא כדורגל, רצוי נבחרות, לקראת המונדיאל. אם אפשר שיהיה עלילתי. 
לצפיה ב-'אחלה נושא'
אחלה נושא
16/05/2018 | 00:15
22
המה כמה שצפיתי בהם - עלילתי אבל למעט פלה לא נבחרות אלא בעולם הכדורגל

מצויין
Green Street Hooligans

טוב מאוד
The Damned United

לא רע, כיפי
Goal! The Dream Begins

אפשר לראות
Pelé: Birth of a Legend

לצפיה ב-'הנה כמה'
הנה כמה
16/05/2018 | 14:23
1
30
Victory (1981)
Goal! (2005)
Goal II: Living The Dream (2007)
Goal! III (2009)
United (2011)
United Passions (2014)
A Shot At Glory (2000)
The Game Of Their Lives (2005)
The Damned United (2009)
All Stars (1997)
Inside Story (2011)
More Than Just A Game (2007)
Best (2000)
Heleno (2011)
Mean Machine (2001)
Pele: Birth Of A Legend (2016)

לצפיה ב-'רוב תודות, אבדוק אחדים מהם'
רוב תודות, אבדוק אחדים מהם
16/05/2018 | 14:45
7
לצפיה ב-'גמר גביע הישראלי....'
גמר גביע הישראלי....
17/05/2018 | 12:53
11
מלחמת לבנון הראשונה, 1982,על רקע משחקי גביע העולם באיטליה...
לצפיה ב-'Truth Or Dare (2018) - סרט אימה חדש בכיכובה של לוסי הייל'
Truth Or Dare (2018) - סרט אימה חדש בכיכובה של לוסי הייל
16/05/2018 | 18:03
20
לצפיה ב-'טריילרים טריים...'
טריילרים טריים...
14/05/2018 | 13:50
2
8
לצפיה ב-'STILLBORN...'
STILLBORN...
14/05/2018 | 13:51
16
לצפיה ב-'OUR HOUSE...'
OUR HOUSE...
14/05/2018 | 13:54
11
10/05/2018 | 17:38
6
21
לצפיה ב-'אוזרק-לא רע! התחלתי'
אוזרק-לא רע! התחלתי
11/05/2018 | 21:25
8
לצפיה ב-'נסחרות- Trafficked'
נסחרות- Trafficked
12/05/2018 | 00:24
19
סרט לא קל ומבוסס מציאות על העולם האפל של חטיפת נערות ומכירתן כשפחות מין,עם סוף שיש בו סוג של 'הפי אנד' גם בעולם קשה זה.
לצפיה ב-'אדמה חרוכה-Scorched Earth'
אדמה חרוכה-Scorched Earth
12/05/2018 | 14:01
22
אקשן בעולם עתידני בו אנשים מתקיימים במאמץ על מים מטוהרים ואוויר נקי דרך מסננים-ציידי ראשים חופשיים להרוג מי שגוזל משאבים אלה ואחת מהן-קשוחה במיוחד-יוצאת למרדף נקמה אחר אדם חזק ובעל השפעה רבה.
לצפיה ב-'רק אחד אבל טוב'
רק אחד אבל טוב
13/05/2018 | 14:08
23
BOMB CITY. דרמה המתארת את ההתרחשויות בעיר אמריקאית בשנות התשעים כאשר ספורטאים ופאנקיסטים לא בדיוק מחבבים האחד את השני. מומלץ, שחקנים מצויינים.
לצפיה ב-'סרטים שכדאי לראות. המלצה אישית שלי.'
סרטים שכדאי לראות. המלצה אישית שלי.
13/05/2018 | 10:10
1
34
Revenge נערה יפיפייה והחבר שלה מגיעים לבית נופש באמצע המדבר. החבר עשיר מאוד עם קשרים בתעשייה בהוליווד, והנערה חולמת להצליח שם. עוד שתי חברים של החבר מצטרפים, לקראת הציד במדבר, כמו בכל שנה. אחד החברים של החבר לא עומד בפיתוי מהיופי היוצא מן הכלל של הנערה, וכשהחבר שלה לא נמצא, הוא מחליט לאנוס אותה בברוטליות. כשהחבר שלה חוזר הוא מגלה את מה שקרה, מכאן היא תיאלץ ללמוד מה זה לשרוד לבד מול גברים.
סרט עשוי טוב, משחק יוצא מן הכלל, אקשן חסר מעצורים.
Adventures in Public School נער צעיר שכל חיו למד בבית, לא הייתה לו שום אינטרקצייה חברתית, אלא רק עם משפחתו המצומצמת ובעיקר על ידי אמא שלו המפנקת אותו יתר המידה, עושה מבחן סיום בית ספר כדי לעלות למכללה, החלום של אמא שלו והאפשרות לפגוש את האליל שלו סטיבן הוקינג, מקבל תפנית בלבו כשהוא פוגש את אהבת חיו, הוא מחליט להיכשל במבחן, כדי שתהיה לו האפשרות ללמוד באותו בית ספר ואולי לזכות בליבה, ואולי בכך גם לגלות דברים על עצמו ועל החיים עצמם.
סרט לא שגרתי, מאוד מציאותי עם הרבה תאכלס.

לכו לראות אותם.
לצפיה ב-'...תודה על ההמלצות...'
...תודה על ההמלצות...
14/05/2018 | 13:49
6
לצפיה ב-'סרט ישן מאוד'
סרט ישן מאוד
11/05/2018 | 15:09
3
31
אני מחפש סרט מעוד ישן אולי לפני 20 25 שנים 
סרט על אחרי אפוקלפסיה כאשר הנשיים שולטות בגברים 
וכולם מחכים למושיע שלהם שהוא "הנשיא"
לצפיה ב-'מחפש סרט'
מחפש סרט
11/05/2018 | 15:11
18
י
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
11/05/2018 | 18:39
23
מ-1988. מתאים חלקית לפחות,על עולם אחרי אפוקליפסה בו נותרו כמה נשים וגברים פורייים.גיבור הסיפור הוא גבר בשם Hell הנתפס ע"י נשים לוחמות שהן הדבר הכי קרוב לממשל באזור.הוא נאלץ לענוד סוג של מכשיר שיגרום לא הלם מכאיב אם יתרחק מדי.
לצפיה ב-'America 3000 (1986)'
America 3000 (1986)
12/05/2018 | 14:08
10
לצפיה ב-'טריילרים טריים...'
טריילרים טריים...
07/05/2018 | 13:12
4
6
לצפיה ב-'FERAL...'
FERAL...
07/05/2018 | 13:14
10
לצפיה ב-'OUIJA HOUSE...'
OUIJA HOUSE...
07/05/2018 | 13:15
8
לצפיה ב-'THE INHABITANT...'
THE INHABITANT...
07/05/2018 | 13:17
1
12
לצפיה ב-'דני אתה תותח'
דני אתה תותח
10/05/2018 | 12:46
6
לצפיה ב-'Anon - מותחן בידיוני חדש ומעניין בכיכובם של אוון וסייפריד'
Anon - מותחן בידיוני חדש ומעניין בכיכובם של אוון וסייפריד
07/05/2018 | 02:28
1
32
Anon - מותחן בידיוני עתידני חדש מסקרן ומעניין מהבמאי התסריטאי והמפיק של הסרטים In Time, Good Kill, Lord Of War, S1m0ne, Gattaca, The Host ו-The Truman Show אנדרו ניקול, בכיכובם של קלייב אוון, אמנדה סייפריד וקולם פיורה.

בעתיד הקרוב, שבו אין פרטיות, בורות או אנונימיות, זיכרונותנו הפרטיים מוקלטים ונשמרים והפשע חדל כמעט מלהתקיים. בניסיון לפתור סדרה של רציחות בלתי פתורות, סאל פרילנד (אוון), נתקל בבחורה צעירה (סייפריד), שנראה שהצליחה להערים על המערכת ופשוט נעלמה מתוכה. אין לה כל זהות, היסטוריה או תיעוד כלשהו. סאל מבין שזה לא יכול להיות סופו של הפשע כי אם תחילתו. ידועה רק בתור 'הבחורה', היא חייבת להימצא לפני שסאל יהפוך לקורבן הבא...

לצפיה ב-'נראה מעניין, במאי טוב'
נראה מעניין, במאי טוב
11/05/2018 | 18:44
4
03/05/2018 | 23:57
9
18
לצפיה ב-'הסרט חטיפה: החיילת מקו 300'
הסרט חטיפה: החיילת מקו 300
06/05/2018 | 04:50
1
30
חטיפה: החיילת מקו 300

כך שכחה מדינת ישראל את המלאכית של החטופים

חיסול המחבלים, ניסיון הטיוח והסערה התקשורתית: בזיכרון הקולקטיבי שלנו, זה מה שנשאר מפרשת קו 300. אלא שבאוטובוס החטוף היו 41 נוסעים שמעולם לא זכו לספר את סיפורם – ואת סיפורה של אירית, הצעירה האמיצה שהתייצבה בין החוטפים לנוסעים. הסרט "חטיפה: החיילת מקו 300", ששודר השבת בקשת 12, חושף את הגיבורה האמיתית של אחד האירועים הדרמטיים בתולדות המדינה

הסרט "חטיפה: החיילת מקו 300" (שבת 5.5, 21:00, קשת 12) חוזר לסיפור האנושי של החטיפה ומגולל את הדרמה שהתחוללה באוטובוס מנקודת מבטם של החטופים ושל המפקדים שניהלו את המבצע בזמן אמת. בסרט, דוקו-דרמה המשלבת שחזור אותנטי של האירועים, חומרי ארכיון וראיונות עדכניים עם החטופים ועם המחלצים, מככבים בין השאר דניאל גל ("תאג"ד") בתפקיד אירית, קרלוס גרזוזי ("פאודה") כג'מאל מחמוד קבלאן ודן מור ("בשבילה גיבורים עפים") כמפקד סיירת מטכ"ל עומר בר לב.

אירית פורטוגז ז"ל - אומץ לב ותושיה

בקשת שודר הסרט "חטיפה: קו 300" שבו שוחזרה חטיפת נוסעי אוטובוס על ידי מחבלים. בנט מבקש להנציח את החיילת אירית פורטוגז ז״ל

בקשת שודר הסרט "חטיפה: קו 300" שבו שוחזרה חטיפת נוסעי אוטובוס על ידי מחבלים. בנט מבקש להנציח את החיילת אירית פורטוגז ז״ל

"קשת" שידרה הערב (מוצאי שבת) את הסרט "חטיפה: קו 300" שבו משוחזרת פעולת החטיפה משנת 1984.

ב-12 באפריל 1984 השתלטו ארבעה פלסטינים כבני 18, שבאו מרצועת עזה, חמושים בסכינים, על אוטובוס בקו 300 של "אגד", שנסע מתל אביב לאשקלון. החוטפים דרשו לשחרר תמורתם 500 מחבלים, אנשי פת"ח הכלואים בישראל.
זמן קצר לאחר החטיפה, שחררו החוטפים את אסתר (אתי) בן חור, אחת הנוסעות, שהייתה בהריון והיא הזעיקה עזרה.

בפעולת החילוץ נהרגה אירית פורטוגז, חיילת מנוסעי האוטובוס, מאש צה"ל. שני המחבלים שנלכדו, נכבלו והובלו לשדה סמוך. ראש השב"כ, אברהם שלום, הורה לראש אגף המבצעים בשב"כ, אהוד יתום, להרוג את שני החוטפים, כדי שמפיגוע מיקוח לא יצאו מחבלים בחיים. חיסולם גרר לסערה גדולה בישראל שנמשכה כמעט שלוש שנים לאחר החטיפה.

יו"ר הבית היהודי ושר החינוך נפתלי בנט התייחס לסרט והציע להנציח את זכרה של אירית שסייעה לאורך כל החטיפה לבני הערובה הישראלים ואף ויתרה על הזדמנות שהייתה לה לברוח מהאוטובוס.

"החיילת אירית פורטוגז ז״ל היתה מבני הערובה באוטובוס 300. באומץ לב ובתושיה היא טיפלה בפצועים ושכנעה את המחבלים להכניס ציוד רפואי ומזון. יכלה לברוח בעצמה אך בחרה להישאר עם הפצועים, ונהרגה במבצע החילוץ. אפעל לבדוק כיצד ניתן לקרוא למבצע חילוץ חטופי קו 300 'מבצע אירית' על שמה ולזכרה", כתב בנט.

יהי זכרה של רב"ט אירית פורטוגז ברוך

לצפיה ב-'ראיתי, היה מעניין. צעירה למופת שלא חשבה על עצמה'
ראיתי, היה מעניין. צעירה למופת שלא חשבה על עצמה
06/05/2018 | 17:32
6
לצפיה ב-'הוריקן-The Hurricane heist'
הוריקן-The Hurricane heist
04/05/2018 | 21:35
22
חבורה מנצלת הוריקן אימתני לשוד מתוחכם של סכום עתק במזומן המיועד לגריסה אבל נחישות שני אחים -אחד מהם חזאי-וסוכנת פדרלית (מגי גרייס) משבשים את התכניות.
אקשן סביר, לא מוכרחים.
לצפיה ב-'השבוע שלי'
השבוע שלי
06/05/2018 | 17:33
18
סימנים של כבוד (צפייה חוזרת). יופי של סרט של במאי שאני מאוד אוהב, קרוננברג. ויגו גונב את ההצגה בעוד ווטס נראת כמו בהלם רוב הסרט.

הפנתר השחור. דמויות בעובי של קרטון בסרט סתמי לחלוטין. הדמות הכי מעניינת על המסך מתה בשלב מוקדם של הסרט.
נמאס לי לגמרי מסרטי marvel/dc, ואני ממש מעדיף שיעבירו את התקציבים להפקת סרטי מתח-אקשן רגילים ללא גיבורי על. לצערי לפי נתוני הקופות, אין מצב שזה יקרה. 
לצפיה ב-'סופסוף, רצח באוריינט אקספרס 2017'
סופסוף, רצח באוריינט אקספרס 2017
07/05/2018 | 14:42
3
26
משביע רצון, במיוחד המשחק של ג'וני דפ, למרות שהתפקיד שלו היה יחסית קצר. 
לצפיה ב-'אני אישית גם אהבתי את הסרט'
אני אישית גם אהבתי את הסרט
07/05/2018 | 15:43
21
אם כי שמעתי שהרבה שהתאכזבו ממנו...
את ג'וני דפ לא זיהתי מייד - לגמרי שינו אותו
לצפיה ב-'קראת, את "עשרה כושים קטנים" של כריסטי ?...'
קראת, את "עשרה כושים קטנים" של כריסטי ?...
09/05/2018 | 14:02
1
18
אם לא כדאי לך....
ספר ענק...
עם סוף בלתירגיל...
לצפיה ב-'דווקא לא'
דווקא לא
09/05/2018 | 15:45
11
תודה שהמלצת.
לצפיה ב-'מקום לאהבה'
מקום לאהבה
07/05/2018 | 16:27
43
בל"ג בעומר בחרנו ללכת לקולנוע במקום למדורה ובחרתי את הסרט "מקום לאהבה" בעיקר בגלל השחקן ג'יי קיי סימונס
הסרט מספר על ביל (ג'יי קיי סימונס) אלמן שעובר יחד עם בנו הצעיר למקום אחר בארה"ב שם הוא מקבל משרה, כמורה בבית ספר פרטי. במסגרת זו פוגשים האב ובנו בנשים שעוזרים להם למצוא נחמה...
.
בסיכומו של דבר הסרט חביב - אבל לא מעבר (לא שנרדמתי - רק שחשבתי לעצמי שהסרט מתאים לסרט טלויזיה ולא לקולנוע...) 
לדעתי הוא הגיע לארץ בעיקר בגלל שמי שמגלמת את אחת הדמויות הנשיות היא אודיה רש שמקורה הוא מישראל - אחרת לדעתי הוא בכלל לא היה מגיע לארץ... (אולי גם בגלל שג'יי קיי סימונס משחק שם - הוא שחקן נהדר אבל הסרט לטעמי פחות...)

לצפיה ב-'שאלה באמת למומחים אבל לא סתם אני אומר'
שאלה באמת למומחים אבל לא סתם אני אומר
04/05/2018 | 23:42
3
35
אהלן חברים,
מכירים סרטים שיש בהם סצנה של אבא וילדה (או איש מבוגר וילדה קטנה) הרוכבים יחדיו על גבי סוס? 

תשובתכם תחסוך מלא כסף ואנרגיה.
בתודה מראש,
ניתאי.
לצפיה ב-'אפשרי אבל לא זוכר אם יש-הלוחש לסוסים'
אפשרי אבל לא זוכר אם יש-הלוחש לסוסים
05/05/2018 | 19:43
5
לצפיה ב-'אולי True Grit'
אולי True Grit
05/05/2018 | 22:08
5
לצפיה ב-'מלא סצנות כאלה בסדרה המיתולוגית...'
מלא סצנות כאלה בסדרה המיתולוגית...
06/05/2018 | 14:48
19
"בית קטן בערבה"....

לצפיה ב-'שאלות/זיהויים....'
שאלות/זיהויים....
01/05/2018 | 16:33
13
8
לצפיה ב-'שלום לכל הגולשים המומחים'
שלום לכל הגולשים המומחים
30/04/2018 | 16:00
4
36
אודה לכם אם תפנו אותי לאתר שמשכיר סרטים באינטרנט או בטלויזיה בתשלום, 
מאוד מאוד אוהבת את הסרטים הישנים כגון הסופרנוס, חלף עם הרוח, הטוב הרע והמכוער וכל המערבונים הישנים, איטי,   סדרות אנגליות ישנות מאוד ועוד, לא ניתקלתי בשום חברה או אתר שרק אומרים את שם הסרט והם משכירים , תמיד יש להם רשימה ומתוך אותה רשימה צריך לבחור, אם אתם מכירים אתרים שאפשר לראות , לבקש  להשכיר אשמח אם תשאירו לי קישורים, כל האתרים שבהם כביכול אפשר לראות בצפייה חופשית  אינם כאלה. תודה ויום מקסים 

לצפיה ב-'נטפליקס.'
נטפליקס.
01/05/2018 | 06:41
1
14
לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה יש לי נטפליקס'
תודה על התשובה המהירה יש לי נטפליקס
01/05/2018 | 08:28
24
יש להם מלא סדרות ומלא סרטים מדהימים, אין להם סרטים מיוחדים כמו שאני מחפשת , בעצם לאף חברה אין אולי מישהו מכיר  משהו בתשלום? בחינם? אבל רק חוקי תודה  כל אלה שמבטיחים שאצלם ניתן לראות את כל הסדרות והסרטים בחינם באינטרנט  פשוט אינם דוברים אמת, או שצריך להגיע לתתי אתרים חשודים, או שהם מפנים לכל מיני קישורים שלא בריא להכנס אליהם ועוד...

לצפיה ב-'יש את האתר הזה'
יש את האתר הזה
02/05/2018 | 06:28
1
26
סרט ראשון ב- 4.90. אחר כך את יכולה לרכוש כרטיסיה שמורידה את מחיר הסרט עד ל 14.90 לסרט. ניתן גם לרכוש סרט לתמיד.

ויש כמובן את itunes, יש שם ספריה גדולה מאוד של סרטים להשכרה ולרכישה.
לצפיה ב-'פני לאוזן השלישית. הבנתי'
פני לאוזן השלישית. הבנתי
03/05/2018 | 03:44
15
שיש להם סרטים ברמה וישנים. לא ניסיתי. נראה לי שהם הכתובת
לצפיה ב-'מחפשת שם של סרט'
מחפשת שם של סרט
29/04/2018 | 07:46
4
51
שמספר על משפחה מוזרה שגרה בבית מוזר שיש בו בן מאומץ משונה ובחורה שמתייחסים אליה כאל משרתת. יש שם גם רוח רפאים של אישה. מבוסס על ספר. 
לצפיה ב-'לא'
לא
29/04/2018 | 23:08
16
זהו סרט המבוסס על רומן
לצפיה ב-'מה משונה בבן? מה מוזר בבית?'
מה משונה בבן? מה מוזר בבית?
03/05/2018 | 23:51
1
9
לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
03/05/2018 | 23:58
20
כבר נזכרתי. אנקת גבהים....

לצפיה ב-'מחפשת סרט'
מחפשת סרט
29/04/2018 | 07:47
38
שעוסק בנישואים במאה ה-17 או ה-18. 
לצפיה ב-'סרט אימה ישן'
סרט אימה ישן
01/05/2018 | 05:52
1
36
מי ראה את אדון המשאלות? מי זוכר?
לצפיה ב-'בטח....'
בטח....
01/05/2018 | 16:34
25
היו בסדרה ארבעה סרטים...
פעם עשו סרטי אימה מצויינים...
לצפיה ב-'אז לפני שאנחנו מתים בואו נדבר על סדרות '
אז לפני שאנחנו מתים בואו נדבר על סדרות
29/04/2018 | 21:13
32
52
אין כאן חוקים... לא מבחינתי... כל ז'אנר מתקבל בברכה... מוזמנים להצטרף ואולי אכיר כמה על הדרך.

אז הנה הרשימת ה10 שלי:
הסמויה The Wire - עלילת הסדרה נמצאת סביב מספר מערכות מקבילות, המשטרה, ארגוני הפשיעה, הפוליטיקה המקומית, מערכת החינוך, הנמל המקומי והעיתונות הכתובה. יש אקשן. יש הפתעות. יצא לי להזדהות עם כל כך הרבה דמויות ראשיות ומשניות.
משחקי הכס Game of Thrones - סדרת פנטזייה המבוססת על סדרת ספרים שכתב מישהו עם מלא נקודות עד שמגיעים למרטין. יש אקשן. יש הפתעות. ויש השקעה.
ריק ומורטי Rick & Morty - הסדרה עוקבת אחרי סיפורם של מדען אלכוהוליסט בשם ריק סנצ'ז ושל נכדו התמים מורטי סמית', במסעותיהם בין יקומים, ובמערכות היחסים המשפחתיות שלהם. זה פאקינג מצחיק. זה אלים, ולפעמים זה בדיוק מה שאני צריך. אני יכול לשים כל פרק בצורה רנדומלית והכל יהיה בסדר.
הסופרנוס The Sopranos - הסדרה מתארת את חייו המסובכים של טוני סופרנו שהוא בוס בתוך משפחת פשע גדולה בניו ג'רזי. לא חסר אקשן והפתעות בסדרה וכמובן שלא לדבר על מצבים מצחיקים וכנ"ל אלימים.
בלש אמיתי True Detective - הסדרה מתרחשת במספר מישורי זמן במקביל, ומגוללת את סיפורם של בלשים המגלים סודות אפלים בחקירתם. הסדרה מעניינת ומותחת.
איש האגרוף הבודד One Punch Man - בחור צעיר בשם סאיטמה שהכל אצלו נראה “רגיל”, מההבעות החסרות חיים שלו, אל ראשו הקירח ועד למבנה גופו הלא מרשים. למרות זאת, לבחור הממוצע הזה אין בעיות ממוצעות כמו לכולם. הוא בעצם גיבור על שמחפש מתחרים מאתגרים! הבעיה היא, כל פעם שהוא מוצא מישהו ראוי הוא קורע לו את הצורה באגרוף אחד. בקיצור מדובר בסדרה מגניבה עם וויזואל לא מהעולם הזה, עם אקשן חסר מעצורים וקומיות שמגיעה הישר מהעולם המקביל שבו כולם מצחיקים.
מראה שחורה Black Mirror - הסדרה עוסקת בהשלכות אפשריות של אורח החיים המודרני והטכנולוגי על עתיד האנושות וערכיה.
דברים מוזרים Stranger Things - עלילת הסדרה מתרחשת ב-1983 וסבה אחר חקירת היעלמותו בנסיבות מסתוריות של נער בעיירה קטנה באינדיאנה. הסדרה בין השאר מחקה אלמנטים מיצירותיהם של סטיבן ספילברג, סטיבן קינג וג'ון קרפנטר. אז מי שאוהב את שנות ה80, את הקומדייה, את האימה ואת המוזיקה יאהב וייהנה מהיהלום המדליק הזה.
סיינפלד Seinfeld - לאנשים שאוהבים הומור הסובב סביב שום דבר ומסוגלת לדבר לכל אחד ואחת מאיתנו אז זה הקצפת של מילקי.
טווין פיקס Twin Peaks - זה הזוי. זה מותח מאוד. זה מפחיד. מאוד. עזבו, מדובר בתקופה מאוד מוזרה כשהיא התחילה רק לשדר את עצמה, אני הייתי ילד קטן והיו לי סיוטים בגלל זה. וכנראה שבגלל זה גדלתי להיות לאיש עם יופי יוצא מן הכלל ואיש שיחה מדהים.

לצפיה ב-'"מישהו עם מלא נקודות עד שמגיעים למרטין" '
"מישהו עם מלא נקודות עד שמגיעים למרטין"
30/04/2018 | 18:54
1
29
זה אחד התיאורים הכי טובים לג'ורג' ר.ר. מרטין

אני מאוד אוהב הרבה מהסדרות שציינת.

הסמויה היא אחת הסדרות הכי טובות אי פעם.

את משחקי הכס הפסקתי כשהיא התחילה לעבור את הספרים, וממה ששמעתי לא הפסדתי יותר מידי איכות.

ריק ומורטי היא מצחיקה וגאונית. מד"ב משובח ומטורלל.

הסופרנוס - גם אחת הסדרות הכי טובות ומשובחות שהיו.

בלש אמיתי - ראית רק את עונה 1 ושמעתי שעונה 2 לא משהו. אבל עונה 1 באמת הייתה מאוד מאוד טובה.

One Punch Man - נמצאת ברשימת הסדרות שאני רותה להגיע אליהם מתישהו בקרוב.

מראה שחורה - מאוד משובחת. הכי טובה כשהיא ממש ממצמררת.

stranger things - סדרה כל כך מהנה לצפיה. מתח, עלילה טובה, דמויות מהנות.

סיינפלד - אומנם עברו שנים רבות מאז שממש צפיתי בה, אבל היא לא סתם נחשבה לאחת הקומדיות הכי טובות אי פעם.

טווין פיקס - לפני הרבה שנים התחלתי את עונה 1 ונראה לי שלא התחברתי כי לא המשכתי לעונה השניה שהייתה.

בכל מקרה, לא להיות מגעיל שמושך גולשים או משהו כזה (או אולי כן להיות) אבל אתה יכול לבוא לבדוק את פורום טלוויזיה כאן בתפוז כדי לדבר עוד על סדרות.
לצפיה ב-'דווקא מאוד אהבתי את העונה השנייה של בלש אמיתי'
דווקא מאוד אהבתי את העונה השנייה של בלש אמיתי
01/05/2018 | 06:26
19
לכן ציינתי את הסידרה הזו כאחת האהובות עליי, כי היא כל כך משובחת שאפילו בטח בסופר לא יסכימו למכור אותה במבצע כי היא נמכרת כמו דונאטס.

שמע טווין פיקס זה עניין של טעם, זה כמו אסאי, או שאוהבים או שלא.
תודה על ההזמנה. אקפוץ.
לצפיה ב-'למה אתה כ"כ פסימי?'
למה אתה כ"כ פסימי?
30/04/2018 | 19:04
5
39
בלי קשר, 10 הסדרות שלי ללא פירוט נרחב: 

קומדיות- חברים, המלון של פולטי, המשרד (גרסה בריטית), טיסת הקונקורדס (חזרו לשידורים חוזרים בהוט, מי שמתעניין) וקרשינג. 
דרמות- המגן, שרלוק, קוונטיקו, מנהל הלילה וסטרייק. 
לצפיה ב-'עוד כמה'
עוד כמה
30/04/2018 | 19:53
1
20
-השורד המיועד
-וונטוורת-סדרה אוסטרלית על המתרחש בין כותלי כלא נשים.טוב מאד.
24- למי שאוהב את הז'אנר של מתח ואקשן כולל העונה האחרונה-מורשת-עם שחקן אחר בדמות אחרת-אריק קרטר, לא ג'ק באואר הנצחי.
-חליפות/האישה הטובה לחובבי דרמות משפטיות
-קוד בלאק-סדרת בית חולים איכותית יחסית,חבל שקצרה.
-שיקגו הופ
-סדרות ישנות שנעשו המשכים-דאלאס ומקגייוור
-משלנו-קופה רושמת,משעשע.
-להעיר את הדב-ישראלי-לא לכל אחד.לא התחברתי.

לצפיה ב-'נהנתי מאוד מהסדרה וונטוורת'
נהנתי מאוד מהסדרה וונטוורת
03/05/2018 | 00:29
8
לצפיה ב-'לא אהבתי את המשרד הבריטי, אפילו שזה המקורי'
לא אהבתי את המשרד הבריטי, אפילו שזה המקורי
01/05/2018 | 06:57
2
18
לאנשים שהתחילו לראות את הגרסה האמריקאית קודם תמיד יש הרגשה שהבריטים חיקו... כשבעצם זה לא נכון... הרעיון טוב אבל האמריקאים פשוט עשו את זה יותר טוב לדעתי.
לצפיה ב-'זכותך'
זכותך
01/05/2018 | 10:45
1
24
גם האמריקאי מעולה, אבל הישראלי (שראיתי ממנו פרקים ספורים) חובבני מדי. למרות דביר בנדק הנהדר. 
לצפיה ב-'לא ידעתי שהישראלים ניסו לחלוב את זה'
לא ידעתי שהישראלים ניסו לחלוב את זה
01/05/2018 | 12:41
20
תן לי לנחש, בטח ההומור לא תפס לקהל הישראלי, טוב זו לא הפתעה גדולה.
אני אישית, לא אוהב את דביר בנדק, הוא לא מצליח להצחיק אותי או לרגש.
לצפיה ב-'סדרות שאהבתי...'
סדרות שאהבתי...
01/05/2018 | 16:32
4
26
הסופרנוס....
דקסטר....
אימפריית הפשע...
אבודים...
הויקינגים...
שושלת טיודור...
גיבורים...

ודאלאס..שראיתי את כל העונות של הסדרה המקורית ,כולל סדרת ההמשך מלפני כמה שנים...
לצפיה ב-'קול.'
קול.
01/05/2018 | 22:19
3
20
מתישהו נמאס לי מדקסטר אז הפסקתי, זה התחיל טוב והיה מעניין מאוד מאוד, אהבתי את האופי של הדמות הראשית, ואז התחלתי להשתעמם ואחרי עונה שלישית הוייב של הסידרה השתנה, לפחות כך זה הרגיש לי מאוד, אז זנחתי.
את אימפריית הפשע ראיתי בעיקר בגלל גנרל זוד, איזה שחקן פיצוץ הוא, את השאר לא אהבתי ולא האמנתי להם לרגע, הסיפור עצמו היה יותר מידי מנסה להיות מותח ומעניין וכל מיני.
אבודים סדרה טובה.
הויקינגים, ברגע שהרגו את הדמות שאני הכי אוהב פשוט הפסקתי לראות, יש גבול לכל תעלול, גם כן ערוץ היסטורייה, מה נראה להם.
גיבורים, בשבילי זה היה כמו לראות קטנטנות, פשוט הביך אותי לראות את הפרקים הללו ואת העונות הללו, ואת ההומור המנסה בכוח להיות 'יפני' ואקשן המנסה להיות דפוק בקומיקסים ללא הצלחה. ייאמר לזכותם שהאפקטים היו אש.
אני גם לא סובל אופרות סבון וכל סדרה שמנסה להיות כזו עם קצת אפקטים באמצע אני זורק לפח.

לצפיה ב-'לגבי ויקינגים'
לגבי ויקינגים
01/05/2018 | 22:47
1
18
לא היתה להם ממש ברירה, זה חלק חשוב מהסיפור שלפיו הסדרה בנויה.
לא לעשות את סצנת המוות שלו בסדרה זה בערך כמו לעשות סדרה על ישו שלא תכלול את סצנת המוות שלו.

דקסטר באמת נעשתה פחות טובה בעונה 3, אבל חבל שלא נשארת לעונה 4 שהייתה ממש מעולה. לרוע המזל אחרי עונה 4 שוב הייתה התדרדרות בסדרה
לצפיה ב-'אני חושב שדבר טוב אין צורך למשוך אותו'
אני חושב שדבר טוב אין צורך למשוך אותו
03/05/2018 | 14:20
14
דקסטר הייתה צריכה להיות כמה עונות ממש בודדות, 3 אפילו, כל מה שהיה בכל העונות היה צריך לצמצם את זה, ואז יש להם זהב בידיים, אבל לא, הם חלבו את זה... וזה מה שקרה, הסידרה לא ידועה כמופת, אלא ככישלון בזכות החותם הסופי...
חברים או סיינפלד אלא הסדרות הכי מוצלחות הייתי אומר שנוצרו אי פעם, והיה צריך לדעת מתי לסיים.
משחקי הכס, העונה הבאה תהיה העונה האחרונה, צריך לדעת מתי לסיים.
הסופרנוס, כך מסיימים סידרה.
שובר שורות, מתחיל טוב, צולע בדרך, מסתיים מעולה...
תשים לב, שויקינגים ממש נהרסה אחרי המוות שלו, זה לא אותו דבר. זה פחות מוצלח.
לצפיה ב-'לגמרי איתך לגבי דקסטר, תיארת בדיוק את החוויה שלי'
לגמרי איתך לגבי דקסטר, תיארת בדיוק את החוויה שלי
03/05/2018 | 08:57
7
לצפיה ב-'סדרות שאהבתי'
סדרות שאהבתי
03/05/2018 | 00:27
6
30
The Missing. שתי עונות מותחות ועצמתיות, מלאכת מחשבת.
Hustle. סדרה נהדרת וממכרת
Damages. גלן קלוז אדירה פה, סדרה איכותית עם דמויות מורכבת וסיפור מורכב ומעניין
Jekyll. טוויסט לסיפור הידוע ומיני סדרה אדירה.
Oz
Prison Break
Breaking Bad 
House of Cards 

Entourage. טראש כיפי לאללה
The Lost Room. זכור לי מאוד לטובה, אולי הגיע הזמן לצפייה חוזרת.

לצפיה ב-'רשימה מצויינת.'
רשימה מצויינת.
03/05/2018 | 14:23
3
19
ממש אהבתי את ג'קיל בזמנו. חייב לחזור לזה.
כיף שהזכרת לי שאני חייב לראות כמה מהסדרות הללו שוב מתישהו, OZ למשל, חייב.
נמלטים, אהבתי רק את העונה הראשונה.
ראית את THE KILLING ? מצויינת ממש.
לצפיה ב-'לא ראיתי את THE KILLING אבל זה ברשימה שלי'
לא ראיתי את THE KILLING אבל זה ברשימה שלי
03/05/2018 | 23:38
2
10
בקרוב...

נמלטים אכן הלכה ודעכה אבל היה שם הרבה כיף בהתחלה ורעיון משוגע ומגניב
לצפיה ב-'אם ראית את DARK של נטפליקס'
אם ראית את DARK של נטפליקס
03/05/2018 | 23:44
1
12
אז את תאהבי את דה קילינג.
ואם לא ראית את דארק, אז כדאי מאוד שתוסיפי גם אותה לרשימה.

תוסיפי את מיאמי וייס, דה אקוולייזר, THE A TEAM
האוס מקווה שראית, סידרה פשוט מצויינת.

רק התחלתי לצפות לאחרונה בסיפורה של שפחה, מאוד מאוד מצמרר כל העניין הזה. בהחלט ממליץ עליה.

לצפיה ב-'לא ראיתי את אלו למעט a team'
לא ראיתי את אלו למעט a team
04/05/2018 | 00:41
10
תודה ענקית, מוסיף לרשימת צפייה
לצפיה ב-'Hustle הבריטית, שלא יהיה ספק'
Hustle הבריטית, שלא יהיה ספק
03/05/2018 | 23:35
1
14
אין כמו אלברט סטרולר מיקי ודני
לצפיה ב-'הנוכלים מעולה באמת'
הנוכלים מעולה באמת
04/05/2018 | 23:46
13
השחקן של דני, מארק וון, גם שיחק במד דוגס. אחת מסדרות הענק של בריטניה בעשור האחרון. מומלץ מאוד!
לצפיה ב-'איך יכולתי להשמיט את'
איך יכולתי להשמיט את
04/05/2018 | 00:40
18
גומורה.

לעולם לא אסלח לעצמי :)

מופת.
לצפיה ב-'גם במאה הקודמת היו סדרות טובות...'
גם במאה הקודמת היו סדרות טובות...
06/05/2018 | 14:50
5
16
רשימה חלקית :

צוות לעניין...
ג/ק והשמן...
תיקים באפילה...
רצח במשיכת קולמוס....
בית קטן בערבה...
מנהרת הזמן....
האב דאולינג חוקר....
קשר משפחתי...

לצפיה ב-'קשר משפחתי... חחח... בקלות מזמר לך את הפתיחה'
קשר משפחתי... חחח... בקלות מזמר לך את הפתיחה
06/05/2018 | 18:13
4
14
צוות לעניין היתה כיפית, תיקים באפילה מרתקת ורצח במשיכת קולנוס היא החוק וסדר של אז.

לי קשה להבדיל בין איכות לנוסטלגיה בתקופה הזו כי הייתי צעיר.

אהבתי אז למשל את -

שנות הקסם
בבילון 5
תיכון דגרסי
נוטס לנדינג
זהות בדויה
חץ וקשת

אני זוכר את לילנד מפרקליטי LA
לצפיה ב-'יותר נוסטלגיה...'
יותר נוסטלגיה...
07/05/2018 | 13:10
3
12
רצח במשיכת קולמוס רצה בארה"ב יותר מ20 שנה...
רק חבל שלפה ,היא הגיעה עם פתיחת שידורי הכבלים, הוט ב1993....

נוטס לנדינג, אם אני זוכר נכון ,היתה סדרת בת של "דאלאס"....

והיתה עוד סדרה שזכורה לי לטובה, "לא יאומן כי יסופר"...
בערוץ הראשון באחת עשרה וחצי בערך....
לצפיה ב-'לא יאומן כי יסופר - מתכוון לסיפורים לשעת לילה מאוחרת?'
לא יאומן כי יסופר - מתכוון לסיפורים לשעת לילה מאוחרת?
07/05/2018 | 22:55
2
11
פתיח
https://youtu.be/_0Dg1zSXuc4
לצפיה ב-'לא...'
לא...
09/05/2018 | 14:05
1
8
מדובר בסדרה המעולה בעברית...
היתה סדרת מסתורין ,בשנות ה80....
עם כל מיני סיפורי מסתורין קצרים...

לצפיה ב-'אני נזכרת שראיתי כמה פרקים'
אני נזכרת שראיתי כמה פרקים
15/05/2018 | 14:01
5
של הסדרה - לא ממש עקבתי... (גם היתה בעיה שלא תמיד שידרו סדרות בצורה רציפה בערוץ הראשון..)
לצפיה ב-'כמה שאהבתי'
כמה שאהבתי
06/05/2018 | 22:17
4
19
* הורים במשרה מלאה
* החיים עצמם
* חליפות
* הוחלפו בלידתן
*נמלטים (למרות החשש התחברתי לעונה החדשה)
* מקגייוור
* שובר שורות
*שטיסל
* סרוגים
*האנטומיה של גריי

בטח יש עוד הרבה אבל נסתפק בזה...
לצפיה ב-'הבעייה עם סדרות כמו חליפות/האישה הטובה'
הבעייה עם סדרות כמו חליפות/האישה הטובה
14/05/2018 | 18:45
3
12
שהן ארוכות מדי.
ובסופו של דבר העניינים המשפטיים די חוזרים על עצמם.
ראיתי עונה ראשונה של כל אחת ודי מרגיש שמיציתי.

לצפיה ב-'גם אם הנושאים חוזרים...'
גם אם הנושאים חוזרים...
14/05/2018 | 21:31
2
9
הם מובאים כל פעם בצורה אחרת (זה מה שקרה ב'האישה הטובה', בחליפות הדיונים המשפטיים כן מתישים אבל העלילה העיקרית היא היחסים וזה כן מעניין...)

יש לא מעט סדרות שמיציתי אותם אחרי כמה עונות (והבנתי שהם עדיין נמשכות - אני לעתים רואה את תקציר העונה שעולה ומבינה שטוב שזנחתי את הסדרות..) כמו "עד עצם היום הזה", "הומלנד"...
"
לצפיה ב-'כן אבל גם זה די חוזר'
כן אבל גם זה די חוזר
15/05/2018 | 09:53
1
15
מסתכסכים,רומן חדש,בגידה...
וזה נמשך עשרות רבות של פרקים.

לצפיה ב-'ברור שאם זה מתחיל לשעמם'
ברור שאם זה מתחיל לשעמם
15/05/2018 | 13:58
7
אני אנטוש את הסדרה...

לצפיה ב-'צריכה עזרה בזיהוי סרט בבקשה!'
צריכה עזרה בזיהוי סרט בבקשה!
27/04/2018 | 16:00
2
44
הסרט עוסק בעימות שבין דת ומדע, ומדבר על בחור מדען שמתאהב בבחורה רוחנית, לאחר שהיא מתה בנסיבות טראגיות (לא רוצה לעשות ספויילר למי שמעניין אותו) הוא מחפש את הגלגול הבא שלה בהודו בעזרת התאמה מדוייקת לעיניים שלה..
מישהו מכיר?
לצפיה ב-'האם התכוונת לסרט (שם בתוך ההודעה)'
האם התכוונת לסרט (שם בתוך ההודעה)
28/04/2018 | 00:15
1
27
I Origins ?
26/04/2018 | 13:12
3
14
לצפיה ב-'"סטאלין מת"-סאטירה כהלכה! '
"סטאלין מת"-סאטירה כהלכה!
25/04/2018 | 15:36
9
לצפיה ב-'השבוע שלי'
השבוע שלי
28/04/2018 | 00:12
23
גלקסי קווסט. עדיין פארודיה נהדרת וסופר-מהנה. מומלץ לשים לב ולזהות את שחקני המשנה הצעירים
.
The Road Within. דרמה הולמארקית שכזו על צעירים באשפוז, עם שחקנים טובים כמו זואי קרביץ  ורוברט שיהאן.

פשעים מולשמים ("Crimen ferpecto"). מהסרטים המוקדמים של הבמאי הססגוני אלכס דה אגלסיה. מקורי ומשעשע ולא דומה לשום דבר אחר. אחלה במאי.

ההזמנה (2015).  מותחן אימה לא רע.
לצפיה ב-'Bus 657'
Bus 657
30/04/2018 | 09:14
15
מותחן פשע של סקוט מאן. לוק ווהן (ג'פרי דין מורגן), אב חסר אמצעים ויכולת לשלם עבור הטיפול הרפואי היקר של בתו הקטנה חולת הסרטן שמועד השארתה בתור לניתוח מציל חיים עומד לפוג. לאחר שהוא פונה לבוס שלו, מאפיונר אכזרי מטיל אימה המכונה 'האפיפיור' (רוברט דה נירו), המנהל ספינת קזינו ענקית בשם 'הברבור' שבין השאר מלבינה כספים למשפחות הפשע הגדולות, ושהחוק העקרוני הראשון שלו הוא להרוג כל מי שמנסה לגנוב ממנו, גם אם מדובר בסכום לא משמעותי, ומבקש ממנו הלוואה של 300,000 דולר בכדי להציל את בתו הקטנה, ולא רק שהוא נענה בשלילה, אלא אף מפוטר מתפקידו. כמוצא אחרון נאלץ לוק לחבור בלית כורחו לעמיתו לעבודה, שומר ראש ביריון ואלים בשם ג'ייסון קוקס (דייב באוטיסטה), ולחבריו החמדנים המתכננים לשדוד את הקזינו של הבוס שלו, ומתכנן עבורם תוכנית נקיה וחלקה וללא הרוגים. אך השוד המתוכנן משתבש לחלוטין והם נאלצים להימלט על חייהם ואף לחטוף אוטובוס עירוני מלא נוסעים, ובין השאר גם ילד קטן ואישה בהיריון, ולקחת את נוסעיו כבני ערובה. כששוטרת מקומית עירנית בשם קריס (ג'ינה קאראנו), שמה לב למתרחש ומתחילה לרדוף ברכב המשטרתי שלה אחר האוטובוס החטוף, ומערבת אף את שאר כוחות המשטרה, העניינים יוצאים משליטה, ולוק מוצא את עצמו ביחד עם שותפיו האלימים חמומי המוח במירוץ כנגד הזמן להצלת בתו הקטנה....

לצפיה ב-'שאלות/זיהויים...'
שאלות/זיהויים...
26/04/2018 | 13:13
4
8
לצפיה ב-'דרור אדום - ראיתי ולא הבנתי הסוף , אפשר הסבר ?'
דרור אדום - ראיתי ולא הבנתי הסוף , אפשר הסבר ?
26/04/2018 | 00:18
2
37
היא נקמה והסגירה את דודה, לאחר שהפלילה אותו, במקום את החפרפרת האמיתית (גנרל קורצנוי - ג'רמי איירונס) ?
לצפיה ב-'ספויילר ל"דרור אדום"....'
ספויילר ל"דרור אדום"....
26/04/2018 | 13:11
1
13
לצפיה ב-'סליחה, הייתי בטוח שסרט ישן ואני מהמאחרים '
סליחה, הייתי בטוח שסרט ישן ואני מהמאחרים
26/04/2018 | 15:09
8
לצפיה ב-'שאלה למי שראה את "להעיר את הדב"'
שאלה למי שראה את "להעיר את הדב"
23/04/2018 | 14:19
28
כמה שחשבתי לא הצלחתי להבין, למה ואיך זה לליטל יש שתי נקודות שחורות סימטריות משני צדי גשר האף?
לצפיה ב-'טריילרים טריים.......'
טריילרים טריים.......
23/04/2018 | 13:54
3
5
לצפיה ב-'LAKE PLACID: LEGACY...'
LAKE PLACID: LEGACY...
23/04/2018 | 13:56
9
לצפיה ב-'GODZILLA 2: King of the Monsters...'
GODZILLA 2: King of the Monsters...
23/04/2018 | 14:01
11
לצפיה ב-'Night School...'
Night School...
23/04/2018 | 14:03
8
לצפיה ב-'"אני טוניה"'
"אני טוניה"
21/04/2018 | 18:57
6
30
סיפורה יוצא הדופן של המחליקה על הקרח האמריקאית טוניה הרדינג שגדלה בצילה של אם "זבל לבן" טיפוסי ונישאה לגבר אלים, ולמרות הקשיים הגיעה להישגים מרשימים כולל האמריקאית הראשונה שביצעה בורג משולש, זכתה  באליפות ארה"ב והגיעה לאוליפיאדה.
הידרדרותה לאחר שהואשמה במעורבות בתקיפת מחליקה יריבה והרחקתה מהחלקה.עשוי טוב.
לצפיה ב-'יופי של סרט ובעיקר'
יופי של סרט ובעיקר
21/04/2018 | 20:16
3
22
תצוגת משחק אדירה

הנה מה שכתבתי
לצפיה ב-'משחק טוב גם של אליסון ג'אני כwhite trash אולטימטיבי'
משחק טוב גם של אליסון ג'אני כwhite trash אולטימטיבי
21/04/2018 | 20:27
2
10
לצפיה ב-'לגמרי, קיבלה על זה אוסקר אם אני זוכר נכון'
לגמרי, קיבלה על זה אוסקר אם אני זוכר נכון
22/04/2018 | 16:15
8
לצפיה ב-'נכון,שחקנית משנה'
נכון,שחקנית משנה
22/04/2018 | 17:26
6
לצפיה ב-'בעיקר בזכות מרגו רובי, שחקנית שמשדרגת כל סרט שבו היא משתתפת'
בעיקר בזכות מרגו רובי, שחקנית שמשדרגת כל סרט שבו היא משתתפת
23/04/2018 | 04:41
1
18
למרות שהסרט Suicide Squad לא היה משהו, כל מי שצפה בסרט הזה לא ישכח את הארלי קווין בגילומה של מרגו רובי.
לצפיה ב-'ראיתי חלק מהסרטים בהם הופיעה אבל לא זוכר אותה '
ראיתי חלק מהסרטים בהם הופיעה אבל לא זוכר אותה
23/04/2018 | 11:02
6
לצפיה ב-'חיפוש סרט'
חיפוש סרט
23/04/2018 | 02:20
2
24
ראיתי לפני בשנה בהוט.
על בחורה, שאחיה יושב בכלא מאז שהיה נער צעיר באשמה שרצח את כל המשפחה שלהם.
חבורה של חובבי מקרי רצח, משלמים לה כדי שתספר להם מה קרה באותו רצח, ואז לאט לאט מתגלים כל מיני פרטים חדשים על המקרה.
לצפיה ב-'Dark Places (2015)'
Dark Places (2015)
23/04/2018 | 04:32
1
17
לצפיה ב-'אכן זה. תודה'
אכן זה. תודה
23/04/2018 | 18:40
6

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ