לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1045310,453 עוקבים אודות עסקים

פורום פינק פלויד

Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon...(Eclipse, 1973)All in all it's just another brick in the wall...(Another Brick in the Wall, 1979)And what exactly is a dream? And what exactly is a joke?(Jugband Blues, 1968)פינק פלויד היתה (עודנה?) להקת רוק בריטית. או, אולי, אלו היו שתי להקות. או אף שלוש. הראשונה היתה להקת רוק פסיכדלי, בהנהגתו של רוג'ר "סיד" בארט, שפרצה לתודעת הקהל בשנת 1967, עם שירים שהיו שילוב של תמימות ילדותית, אנרכיה מוסיקלית, הומור ועצב, במידה שווה. הלהקה השניה שנקראה "פינק פלויד" היתה קולקטיב שניגן מוסיקת אווירה נסיונית, אוונגרדית, אינטלקטואלית. היא הקליטה פסי-קול לסרטים אמנותיים והופיעה בפני קהל אירופאי בורגני שהאזין לה ברחש.והלהקה השלישית, שנועדה בשם "פינק פלויד", היתה להקת איצטדיונים בהנהגתו של ג'ורג' "רוג'ר" ווטרס, שהנפיקה, בשנות השבעים, אלבומים שנמכרו בעשרות מיליוני עותקים בכל רחבי העולם, והיתה ידועה בהופעות גרנדיוזיות, בהן שימשו אפקטים של אור וצליל בתפקיד המרכזי. (גרסה מצומצמת של להקה זו, בהנהגתו של דייויד גילמור, המשיכה לפעול עד אמצע שנות התשעים). פורום זה נועד לדון בשלושת (ארבעת?) הפנים של הפינק פלויד – על תהפוכותיה, הצלחותיה, מריבותיה, מוזרויותיה – והמוסיקה שנתנה לעולם. הפורום פתוח לכל מי שמתעניין בלהקה – בין אם הם אוהדים ותיקים המכירים את כל אלבומיה, או מאזינים חדשים, הרוצים לדעת עוד. ציףציףמנהלת הפורום

אודות הפורום פינק פלויד

Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon...(Eclipse, 1973)All in all it's just another brick in the wall...(Another Brick in the Wall, 1979)And what exactly is a dream? And what exactly is a joke?(Jugband Blues, 1968)פינק פלויד היתה (עודנה?) להקת רוק בריטית. או, אולי, אלו היו שתי להקות. או אף שלוש. הראשונה היתה להקת רוק פסיכדלי, בהנהגתו של רוג'ר "סיד" בארט, שפרצה לתודעת הקהל בשנת 1967, עם שירים שהיו שילוב של תמימות ילדותית, אנרכיה מוסיקלית, הומור ועצב, במידה שווה. הלהקה השניה שנקראה "פינק פלויד" היתה קולקטיב שניגן מוסיקת אווירה נסיונית, אוונגרדית, אינטלקטואלית. היא הקליטה פסי-קול לסרטים אמנותיים והופיעה בפני קהל אירופאי בורגני שהאזין לה ברחש.והלהקה השלישית, שנועדה בשם "פינק פלויד", היתה להקת איצטדיונים בהנהגתו של ג'ורג' "רוג'ר" ווטרס, שהנפיקה, בשנות השבעים, אלבומים שנמכרו בעשרות מיליוני עותקים בכל רחבי העולם, והיתה ידועה בהופעות גרנדיוזיות, בהן שימשו אפקטים של אור וצליל בתפקיד המרכזי. (גרסה מצומצמת של להקה זו, בהנהגתו של דייויד גילמור, המשיכה לפעול עד אמצע שנות התשעים). פורום זה נועד לדון בשלושת (ארבעת?) הפנים של הפינק פלויד – על תהפוכותיה, הצלחותיה, מריבותיה, מוזרויותיה – והמוסיקה שנתנה לעולם. הפורום פתוח לכל מי שמתעניין בלהקה – בין אם הם אוהדים ותיקים המכירים את כל אלבומיה, או מאזינים חדשים, הרוצים לדעת עוד. ציףציףמנהלת הפורום
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'מחפש לקנות תקליט של הפינק פלויד'
מחפש לקנות תקליט של הפינק פלויד
06/02/2010 | 20:24
1
30
animals על vinyl....

אם למישהו יש הצעות לחנויות וכדומה שמוכרות?

thx
לצפיה ב-'יכול להיות שמוכרים'
יכול להיות שמוכרים
08/02/2010 | 07:22
14
תקליטים חדשים באוזן השלישית..
לצפיה ב-'המלצה על כמה שירים מפינק של סיד בארט.'
המלצה על כמה שירים מפינק של סיד בארט.
06/02/2010 | 16:32
10
אני מאמין שרובכם מכירים, אבל מי שעדיין לא אז..
Pink Floyd - Scream Thy Last Scream
Pink Floyd - Lucy Leave
Pink floyd - Jugband Blues
לצפיה ב-'בואו להגשים חלום ולנהל פורום!'
בואו להגשים חלום ולנהל פורום!
05/02/2010 | 13:07
5
הפורומים הבאים מחפשים מנהל:

יופי וטיפוח אישי
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פלגת העבודה

כדורגל

ישראל ברוסית

יש לך את מה שצריך כדי לנהל פורום?

היכנס\י לקישור:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

המענה לפניות יינתן תוך 10 ימי עבודה
הפנייה מיועדת לנשים וגברים כאחד

לצפיה ב-'ECHOES ברידינג 3- הייתה הופעה פצצה ואיכותית'
ECHOES ברידינג 3- הייתה הופעה פצצה ואיכותית
04/02/2010 | 09:45
4
4
ביצועים ברמה מאוד גבוהה .הכל ממש איכותי מהתפאורה ועד הביצועים.
מקווה לראות אותכם שוב
לצפיה ב-'זה היה בישיבה ? ליד שולחנות ? (+אוכל ושתיה?)'
זה היה בישיבה ? ליד שולחנות ? (+אוכל ושתיה?)
13/02/2010 | 08:29
2
5
או בעמידה ? וכמה זמן היתה ההופעה...

תודה מראש על התשובות ....
לצפיה ב-'המופע היה בישיבה וארך כשעתיים וחצי'
המופע היה בישיבה וארך כשעתיים וחצי
13/02/2010 | 11:25
1
4
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
20/02/2010 | 05:40
4
לצפיה ב-'שמחים שנהנת, יקבע תאריך נוסף ברידינג - נשמח '
שמחים שנהנת, יקבע תאריך נוסף ברידינג - נשמח
13/02/2010 | 11:27
1
לראותך שוב
לצפיה ב-'הגיטריסט סנואי ווייט יופיע בישראל '
הגיטריסט סנואי ווייט יופיע בישראל
02/02/2010 | 18:42
5
12

הגיטריסט הבריטי, סנואי ווייט, שניגן בעברו ב-"Thin Lizzy" וכנגן תגבור של ה"פינק פלויד",ליווה את רוג'ר ווטרס בהופעתו ההיסטורית בנווה שלום, יופיע ב-27 במרץ במועדון הרידינג 3 בתל אביב,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הגיטריסט הבריטי, סנואי ווייט, שניגן בעברו ב-"Thin Lizzy" וכנגן תגבור של ה"פינק פלויד", יופיע ב-27 במרץ במועדון הרידינג 3 בתל אביב

אור ברנע פורסם:  02.02.10, 09:06  

הגיטריסט הבריטי, סנואי ווייט, יגיע לישראל ויופיע ב-27 במרץ במועדון הרידינג 3 בנמל תל-אביב. ווייט היה הגיטריסט של להקת "Thin Lizzy" בסוף שנות ה-70 ותחילת ה-80 ובמשך תקופה מסוימת שימש כגיטריסט תגבור של "פינק פלויד".

100 כרטיסים ראשונים ייצאו היום (ג') במחיר של 199 שקלים באתר המופע, ולאחר מכן יעמוד מחיר כרטיס על 219 שקלים. ביקורו האחרון

של ווייט בישראל היה לפני כשלוש שנים וחצי, אז ליווה את רוג'ר ווטרס בהופעתו ההיסטורית בנווה שלום.

מלבד העבודה עם "פינק פלויד" ו-"Thin Lizzy", ווייט בן ה-61 לקח חלק בקריירות הסולו של חברי "פינק פלויד", הקלידן ריצ'ארד רייט וכאמור גם  רוג'ר ווטרס. כמו כן, מאז תחילת שנות ה-80 הוציא אלבומי בלוז ורוק רבים כאמן סולו. לישראל הוא צפוי להגיע עם להקתו "פרויקט הבלוז של סנואי ווייט".

רגע לפני ביקורו הקודם בישראל, סיפר ווייט בראיון ל-ynet על העבודה לצד רוג'ר ווטרס ונזכר כיצד גייסו אותו ל"פינק פלויד" בשנות ה-70: "הם חיפשו גיטריסט נוסף להופעה חיה, וחבר שלי שהיה גם חבר של קייט בוש שגרה ברחוב שלי, סיפר ללהקה אודותיי. המנהל שלהם יצר איתי קשר וביקש ממני להצטרף אליהם. אני זוכר שקפצתי לאולפן והם בדיוק היו עסוקים בהקלטות של האלבום 'אנימלס'. משם המשכתי איתם למסע הופעות".

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סגנון הרפרטואר שיהיה בהופעה ! :'
סגנון הרפרטואר שיהיה בהופעה ! :
02/02/2010 | 18:50
7
Snowy White - Bird Of Paradise

http://www.youtube.com/watch?v=RBXTNAdvGKI

Snowy White - Midnight Blues

http://www.youtube.com/watch?v=ZpLNCBUXI0Y

למי שרוצה עוד, הנה לינק:

http://www.snowywhitefanclub.com/TOUR_DATES_2010.1...
לצפיה ב-'ליווה את רוג'ר ווטרס בהופעתו בישראל,בנוה שלום'
ליווה את רוג'ר ווטרס בהופעתו בישראל,בנוה שלום
02/02/2010 | 19:09
6
לצפיה ב-'שימש כנגן תגבור של ה"פינק פלויד": '
שימש כנגן תגבור של ה"פינק פלויד":
02/02/2010 | 19:15
5
מלבד העבודה עם "פינק פלויד" ווייט בן ה-61 לקח חלק בקריירות הסולו של חברי "פינק פלויד", הקלידן ריצ'ארד רייט וכאמור גם  רוג'ר ווטרס. כמו כן, מאז תחילת שנות ה-80 הוציא אלבומי בלוז ורוק רבים כאמן סולו. לישראל הוא צפוי להגיע עם להקתו "פרויקט הבלוז של סנואי ווייט".

רגע לפני ביקורו הקודם בישראל, סיפר ווייט בראיון ל-ynet על העבודה לצד רוג'ר ווטרס ונזכר כיצד גייסו אותו ל"פינק פלויד" בשנות ה-70: "הם חיפשו גיטריסט נוסף להופעה חיה, וחבר שלי שהיה גם חבר של קייט בוש שגרה ברחוב שלי, סיפר ללהקה אודותיי. המנהל שלהם יצר איתי קשר וביקש ממני להצטרף אליהם. אני זוכר שקפצתי לאולפן והם בדיוק היו עסוקים בהקלטות של האלבום 'אנימלס'. משם המשכתי איתם למסע הופעות".
לצפיה ב-'הוא גם ניגן איתם ב- LIVE 8'
הוא גם ניגן איתם ב- LIVE 8
02/02/2010 | 20:10
8
לצפיה ב-'גיטריסט מעולה, לא ידעתי שיש לו חומרים משלו'
גיטריסט מעולה, לא ידעתי שיש לו חומרים משלו
02/02/2010 | 20:29
28
לצפיה ב-'Echoesמופע מחווה ענק לפינק פלויד-הפעם בת"א'
Echoesמופע מחווה ענק לפינק פלויד-הפעם בת"א
30/01/2010 | 02:21
8
4
זוהי הפקה מושקעת של 10 נגנים הכוללת בין היתר גם 3 זמרות ליווי וסקסופוניסט.
ייחודו של ההרכב הוא בדגש שמושם על הפרטים הקטנים ביותר החל מביצוע התפקידים המקוריים בדיוק ובשלמות ועד להפקת סאונד ותאורה ברמה הגבוהה ביותר.

לצד השירים המוכרים יותר של הלהקה שניתן למצוא במופע מחווה מסוג זה
(Another brick in the wall, wish you were here, Money ... )
ניתן למצוא גם ביצועים שיפתיעו כל מעריץ של פינק פלויד כגון:
Dogs, High Hopes, Mother ואחרים.
בהופעה הקרובה יבוצע האלבום "Dark Side Of The Moon" במלואו בנוסף לביצועים מאלבומים אחרים.

http://www.youtube.com/watch?v=hTpTyHGFX7s

כמו כן במהלך המופע מוקרנים קטעי וידאו על מסך ענק המהווים חלק בלתי נפרד מחווית המופע עצמו כל זאת פרי עבודה של 6 שנים (!!!) מרוכזות וכמעט ללאהפסקה

כנסו והתרשמו:

אתר ההרכב:

http://www.echoes.co.il

ההופעה הקרובה:
רידינג 3 – תל אביב 3/2/2010

לכרטיסים:
http://www.reading3.co.il/venue.php?item_id=33

Echoes in Facebook:

http://www.facebook.com/event.php?eid=153468204842...

נשמח אם תאשרו הגעה כאן  
http://www.facebook.com/event.php?eid=222742987566...

נשמח לראותכם

Echoes

לצפיה ב-'אני ועוד חבר בטוח שם וממש מצפים לזה'
אני ועוד חבר בטוח שם וממש מצפים לזה
30/01/2010 | 18:48
1
3
האם יש מצב לבצע את השיר ECHOES ?
לצפיה ב-'אנחנו עובדים עליו כרגע.....יצירה יפיפיה - '
אנחנו עובדים עליו כרגע.....יצירה יפיפיה -
01/02/2010 | 23:29
2
אך בעייתית מבחינת אורכה. כנראה נבצע גרסה מקוצרת של 14 דקות בהופעות הבאות.
לצפיה ב-'יש מצב שתגיעו לצפון?'
יש מצב שתגיעו לצפון?
01/02/2010 | 22:08
2
3
לצפיה ב-'כרגע אין תאריך אך הנושא בטיפול, מקווים שתהיה '
כרגע אין תאריך אך הנושא בטיפול, מקווים שתהיה
01/02/2010 | 23:30
1
2
שם הופעה בקרוב
לצפיה ב-'מעולה, תודה רבה '
מעולה, תודה רבה
02/02/2010 | 19:16
7
לצפיה ב-'אילן וירצברג עם שליחי הבלוז באוזן בר 11.2'
אילן וירצברג עם שליחי הבלוז באוזן בר 11.2
03/02/2010 | 01:40
אוזן בר בת"א (טל' 036215210) - חמישי 11.2.10 שעה
20.30: אילן וירצברג, מהמוסיקאים המוערכים בישראל, בסיבוב
הופעות חדש לרגל צאת אלבומו החדש "בזמן אמת" עם שירי
האלבום בשילוב חומריו מהעבר. שליחי הבלוז, שמארחים את
אילן בשנים האחרונות באופן קבוע בהופעות המחווה לפינק
פלויד, ישתתפו במופע זה כלהקת הליווי של אילן, ואף יבצעו
במופע מספר חומרים מקוריים שלהם. מומלץ ביותר לכל חובב
מוסיקה ישראלית! 50 ש"ח.
לצפיה ב-'שליחי הבלוז בשבלול 13.2 והקופסה 14.2'
שליחי הבלוז בשבלול 13.2 והקופסה 14.2
03/02/2010 | 02:23
1
שבלול בנמל ת"א (טל' 035461891) - שבת 13.2.10
שעה 16.00: שליחי הבלוז במופע אחה"צ מיוחד יצדיעו לענקי
הבלוז אריק קלפטון, סטיבי ריי ווהן, גארי מור, ג'ימי הנדריקס,
בי.בי. קינג, "האחים אולמן", "פסל האהבה" ועוד ובנוסף
יבצעו חומרים מקוריים. 60 ש"ח.

הקופסה בת"א (טל' 0579439971) - ראשון 14.2.10
שעה 22.00: שליחי הבלוז יצדיעו לענקי הבלוז אריק קלפטון,
סטיבי ריי ווהן, גארי מור, ג'ימי הנדריקס, בי.בי. קינג,
"האחים אולמן", "פסל האהבה" ועוד ובנוסף יבצעו חומרים
מקוריים. 35 ש"ח.
לצפיה ב-'הדבשות במחווה לקאמל - ברביעי הקרוב בחיפה!'
הדבשות במחווה לקאמל - ברביעי הקרוב בחיפה!
07/02/2010 | 22:22
1
שעתיים עם כל הקלאסיקות הקאמליות.

ביום רביעי הקרוב ה10/2/10 נצפין למועדון הביט בחיפה!
פרטים בדף האירוע:
http://www.facebook.com/event.php?eid=264328632096...

ביום שלישי ה23/2/10 אנחנו נופיע בבארבי ת"א!
פרטים בדף האירוע:
http://www.facebook.com/event.php?eid=318304521674...

בשעה טובה גם הדפסנו חולצות וניתן יהיה לרכוש אותן בהופעות הקרובות.

מוזמנים להצטרף לדף שלנו בפייסבוק להתעדכן ולעדכן:
http://www.facebook.com/pages/The-Humps-/257751739...

בברכת חורף שמח,
הדבשות
לצפיה ב-'האלבומים הקלאסיים ערוץ 8'
האלבומים הקלאסיים ערוץ 8
01/02/2010 | 14:54
3
60
שלום לכולם

ישנה תוכנית בערץ 8 שנקראת "האלבומים הקלאסיים",אתמול היה על להקת ה Doors.
מישהו יודע מתי יהיה על פינק פלויד?

יום טוב

לצפיה ב-'צריך לעקוב אחרי לוח השידורים ולראות...'
צריך לעקוב אחרי לוח השידורים ולראות...
01/02/2010 | 17:00
7
הסרט ששודר בזמנו הוא על הdark side-אותו סרט שיצא על דיוידי.
לצפיה ב-'נראה שהם משדרים פרק לשבוע'
נראה שהם משדרים פרק לשבוע
01/02/2010 | 20:58
1
9
במהלך השבוע הם משדרים את אותו פרק בשידורים חוזרים מרובים.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
02/02/2010 | 07:58
9
לצפיה ב-'THE MAN AND THE JOURNY'
THE MAN AND THE JOURNY
30/01/2010 | 10:40
9
10
קיים רק בבוטלגים? הם נשמעים שם יותר טוב מאי פעם ולאחר מכן. אפשר למצוא באינטרנט מקום שיש בו את הקטעים בצורה מסודרת, ולא חתוכה כמו ב-YOUTUBE?
לצפיה ב-'לא יצא רשמית מעולם '
לא יצא רשמית מעולם
30/01/2010 | 14:27
3
ולמיטב ידיעתי אין הקלטה שלמה אחת. הפלויד ביצעו את זה בהופעה רק 10 פעמים, למיטב זכרוני.

לצפיה ב-'אם יש דבר שאינני מבין עד היום בהתנהלות הפלויד'
אם יש דבר שאינני מבין עד היום בהתנהלות הפלויד
31/01/2010 | 16:07
5
זה ההתיחסות שלהם להקלטות נדירות.כמעט כל להקה או זמר בסדר הגודל של הפלויד הוציא בשלב כזה או אחר הקלטות נדירות בדיסקים או דיוידי כדי לתת עוד משהו פחות מוכר למעריצים.
לפלויד יש המון דברים מרתקים שאני בטוח שלפחות חלק מהם מוקלט ועד היום הם מתעקשים שוב ושוב להוציא מחדש את אותם אלבומים מוכרים בשינוי האריזה במקום לתת לקהל משהו שעוד לא יצא-לפחות לא רישמית.
אני מקווה שיגיע היום ומישהו יתעורר שם ויתחיל להזרים החוצה דברים...
לגבי הנושא המדובר-באמת מדובר בחומר שלא יצא רשמית מעולם וקיימות רק כמה הקלטות לא רישמיות שלו שמראות על שיא יצירתיות וחוויה יוצאת דופן של היצירה הזו.
מתי זה יהיה זמין לכולם?...
לצפיה ב-'נצל"ש אני רק שאלה'
נצל"ש אני רק שאלה
31/01/2010 | 16:50
6
3
ערכתי מהקלטות רשמיות מהתקופה "גרסת אולפן" של The Man and the Journey, והייתי שמח לשתף אותה, השאלה היא עד כמה זה לגיטימי ואיפה אפשר לעשות את זה משום שמדובר בהקלטות רשמיות מהאלבומים.
לצפיה ב-'אני חושב שלמרות שרוב הקטעים קיימים'
אני חושב שלמרות שרוב הקטעים קיימים
31/01/2010 | 17:20
1
בגרסת אולפן היצירה החיה הייתה שונה לחלוטין...בכל מקרה לצערי אינני מבין ככ באפשרויות החוקיות של שיתוף הגרסה שערכת על פני הרשת...בטוח מישהו יודע יותר ממני...:)
לצפיה ב-'אפשר להעלות כקובץ ל-rapidshare'
אפשר להעלות כקובץ ל-rapidshare
31/01/2010 | 22:58
3
2
ולתת את הלינק/סיסמה לקבוצה סגורה של אנשים. לא בטוחה שזה חוקי, אבל יותר קשה לעלות על זה.

מצד שלישי, ליאור צודק: להופעה היה ערך מוסף משלה. זו לא היתה נגינה נטו, אלא הלהקה שילבה בהופעה מה שכיום נקרא performance art. אם היו צילומים של זה, היה עדיף אל פני הקלטה.
לצפיה ב-'או בהסבר יותר פשוט-'
או בהסבר יותר פשוט-
31/01/2010 | 23:02
2
2
זה היה כמו לראות הצגה שממחישה את הנושאים של השירים ואת הרעיון שמאחוריהם...
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
01/02/2010 | 08:22
1
1
אבל אין לי זמן כרגע להסביר.
לצפיה ב-'הבנתי.אז הפלויד לא ערכו מעין "הצגה" על הבמה '
הבנתי.אז הפלויד לא ערכו מעין "הצגה" על הבמה
01/02/2010 | 16:58
הממחישה את הסיפור עם השינה וכל זה?טוב כנראה אני דמיינתי.
לצפיה ב-'הנה התוכנה ! תוריד אותה למחשב :'
הנה התוכנה ! תוריד אותה למחשב :
12/02/2010 | 00:16
3
תוכנה לטיפול בקבצים דחוסים :

http://rapidshare.com/files/272532430/Winrar390.ex...
לצפיה ב-'פינה חדשה-הכר את התקליט!'
פינה חדשה-הכר את התקליט!
31/01/2010 | 22:22
16
אז...את האלבום כבר מכירים...את השירים-גם...
אבל האם אתם מכירים את התקליט?
בפינה זו אכתוב על תקליטי הפלויד-אחד אחד לפי סדר יציאתם מבחינה אספנית יותר.אכתוב על גרסאות שונות ועל דברים מעניינים אחרים...

1967-the piper at the gats of dawn
האלבום הראשון של הפלויד שנחשב לחדשני ופורץ דרךהוא יותר ממה שאולי חשבתם...
הוא יצא באנגליה בגרסת סטריאו רגילה וגם בגרסת מונו.שני הגרסאות היו תחת חברת קולומביה בלייבל שנקרא בלק בלו כלומר המדבקה על התקליט הייתה שחורה ועליה אותיות כחולות עם שם החברה.
גרסת המונו כוללת מיקס שונה מגרסת הסטריאו ולטעמי היא הדבר האמיתי-ניתן לשמוע אותה בהוצאה המחודשת שיצאה לפני כמה זמן על גבי דיסק.
עטיפת התקליט המקורי-מה שאני מכנה "עטיפת הסמים"-כי התמונה של חברי הלהקה היא כמו מבט של אדם שלקח סם-היא מה שנקרא פליפ באק-כלומר יש מעין קיפול של התמונה כלפי החלק האחורי של העטיפה.סימן הכר זה ליווה את האלבומים הראשונים של הלהקה והראה על גרסה ראשונה(גרסאות מאוחרות כבר לא נעשו בשיטה זו).
בארצות הברית התקליט יצא גם-בגרסת מונו וסטריאו בחברת טאואר אבל עם ליסט שירים שונה מהתקליט האנגלי-וכלל את הסינגל see amily play
הגרסה הנדירה ביותר לתקליט היא ככל הנראה גרסת הפרומו-וויט לייבל-של התקליט המקורי שיצא ביפן.אותה גרסה יצאה על גבי תקליט צבעוני בצבע אדום וככל הידוע לי זו הגרסה הכי נדירה של התקליט-מוערכת ב20 א שח בערך.העטיפה של הפייפר מופיעה גם על גבי גרסת הסינגל היפנית של see amily play וזו הגרסה היחידה בעולם עם העטיפה הזו(זה אחד הסינגלים הכי נדירים-10 א שח לגרסה רגליה ו15 א ומעלה לגרסת תקליטון אדום וגרסת תקליטון אדום בפרומו וויט לייבל)
גרסאות נדירות ומעניינות נוספות היא הגרסה הטורקית לאלבום-כשהעטיפה שלו היא מן צמח כזה במדבר-לא מזכיר כלל את העטיפה המוכרת...
והגרסה הנפלאה והנדירה מאיטליה שיצאה בתחילת שנות ה70-עם תמונה מוכרת של הפלויד מאחורי כנסיה.שני הגרסאות מוערכות בין 1500 ל3000 שח.
בשנות השמונים זכה התקליט לחידוש תחת הלייבל fame שהיה ברמה דיי נמוכה מבחינת איכות התקליט והעטיפה ולא הגיע לרמה המקורית של ההוצאות הראשונות.
בשנת 1997 חברת emi הוציאה את התקליט מחדש תחת הכותרת back catalog שהיה בעצם חלק מהוצאה מחודשת של כמה מאלבומי הלהקה על גבי תקליטים(ודיסקים)
ההוצאה המחודשת הייתה בגרסת מונו עם פולד אאוט כלומר עטיפה נפתחת עם גרסה מוקטנת של הפוסטר הידוע עם הגב של הבחורות העירומות בבריכה.על העטיפה הייתה מדבקה עגולה עם תמונת העטיפה של האלבום.
התקליט הופיע גם בקופסא שהוציאה החברה-the 97 vinyl collection שכלל את כל התקליטים בהוצאות החדשות אך הפרוייקט נגנז לאחר כמה עוטקים בודדים כי לפי השמועה מישהו שקל את התקליטים וגילה שהם שוקלים מתחת ל180 גרם-מה שהחברה טענה-והוא התלונן(בטח זה היה ישראלי...)והייצור הופסק.
אותה גרסת מונו מחודשת יצאה באותה שנה גם על גבי דיסק בתוך קופסא עם גלויות וחוברת וציינה 30 שנה ליציאת התקליט המקורי.
האלבום מופיע גם כחלק מהתקליט הכפול a nice pair יחד עם התקליט השני-sacerful
הוא מופיע גם בגרסה ההולנדית(נדמה לי) לתקליט הכפול שנקרא-milstons שעטיפתו היא העטיפה של הפייפר וכוללת גם את sacerful וגם בגרסה הרוסית לתקליט שנקראת 67-68 וכוללת גם היא את piper ואת sacerful יחד.

נראה לי שזה העיקר לגבי האלבום הזה...
שאלות?תגובות?
flowerboy69
לצפיה ב-'מבחן הביצוע הטוב!echoes!!!'
מבחן הביצוע הטוב!echoes!!!
29/01/2010 | 21:38
4
14
הנה השיר שרבים אוהבים-אולי בגלל התמונה של גילמור הצעיר על הבמה בפומפיי ואולי בגלל המורכבות של היצירה או ההרגשה של שנות ה70 שעולה ממנו....
return of the son of nothing הידוע בשנו המאוחר יותר-echoes הופיע במקור על צד שלם של האלבום meddle בשנת 1971.
השיר הוא יצירה בת 20+ דקות המדגישה את שיתוף הפעולה בין חברי הלהקה שהיה באותה תקופה.לכל אחד מהחברים נתנה ה"במה" שלו להביא משהו מעצמו לתוך היצירה והתוצעה ידועה לכל...
השיר בוצע בהופעות ו"נעלם" עם הזמן עד שחודש בכמה הופעות הפלויד בשנת 1987 בגרסה שלדעתי הייתה רחוקה מלהיות טובה.
בשנת 2006 גילמור החזיר את השיר לתודעה כשביצע אותו בהופעותיו ביחד עם עבודה מופלאה על הקלידים של ריק רייט והשיר נשמע חי וצעיר...
הגרסאות הידועות הם גרסת האלבום וגרסת ההופעה בפומפיי משנת 1972 וכן הביצועים של גילמור בהופעה באלברט הול ובגדנסק.בטוח שכחתי משהו בין לבין...
אני אוהב את הגרסה של גילמור בגדנסק.אולי בגלל מותו של ריק ואולי בלי קשר-הגרסה הזו-שהיא מקוצרת אגב מהמקור-מרגשת אותי במיוחד.אולי גם בגלל שראיתי את השיר בחי באנגליה ויש את הקטע של הקולות שבו גילמור מכוון את הגיטרה לאורות והכל נוצץ בהבזקים פסיכדליים כאלה שמזכירים נשכחות...

אז מה אמרנו...איזו גרסה של echoes "מהדהדת" לכם הכי טוב?..:)
לצפיה ב-'הגרסא האהובה עלי היא'
הגרסא האהובה עלי היא
31/01/2010 | 18:33
1
12
הביצוע בפומפיי כמובן .
בעיקר את החלק הפאנקי והסולו של גילמור, שנשמע אפילו יותר טוב מזה של האולפן..
return of the son of nothing? יש קשר לזאפה?
לצפיה ב-'חח לא שידוע לי...'
חח לא שידוע לי...
31/01/2010 | 18:53
6
זה היה השם המקורי של השיר לפני שיצא כechoes
לצפיה ב-'נראה לי שאפשר לשאול כאן לפי חלקים, לא?'
נראה לי שאפשר לשאול כאן לפי חלקים, לא?
31/01/2010 | 20:19
1
6
הקטע המקפיץ - איפה הכי אהבתם? וה-ENDING, שב-GDANSK מתארח לסולו מחשמל? והריף הידוע לשמצה?
אבל בעצם, ECHOES זה ECHOES בשלמותו ורק ECHOES. מבחינתי אין על גרסת האלבום. סאונד עשיר עם עומק אינסופי. אפי. אני זוכר שבפעם הראשונה ששמעתי את זה לא הבנתי מאיפה זה נפל עליי.
לצפיה ב-'אני לא מפריד בין חלקי היצירה'
אני לא מפריד בין חלקי היצירה
31/01/2010 | 21:28
8
לפחות לא הפרדה פנימית.בעיני היא מורכבת מ2 חלקים שיוצרים יצירה אחת שלמה.אני חושב שבזמנו שמעתי את גרסת פומפיי לפני שהכרתי את האלבום עצמו...
לצפיה ב-'במה פתוחה\ג'אם סשן'
במה פתוחה\ג'אם סשן
30/01/2010 | 23:05
2
בכל יום רביעי במתחם גן שמואל בפאב קטן שנקרא "מיסטי בר" מתקיימת במה פתוחה
אם אתם אוהבים לשיר\לנגן אתם מוזמנים לבוא ולהשתחרר איתנו על אחת הבמות הטובות באיזור
במקום קשת רחבה של סגנונות ונגנים מג'אז וFאנק ועד רוק בלוז לטינית וכל מה שחשקה נפשכם
הכל באוירה חמימה ומשכרת...:)

פתיחת שערים מ21:00

תחילת במה פתוחה 22:00

הFACEBOOK שלנו
http://www.facebook.com/#/group.php?gid=3606223006...

לשאלות מענות ושאר ירקות:
יניב-0572267067

ניפגש על הבמה:)
לצפיה ב-' פסנתר וירטואלי - לשירותכם '
פסנתר וירטואלי - לשירותכם
30/01/2010 | 08:32
2
6
פסנתר וירטואלי - לשירותכם  :

http://www.thevirtualpiano.com/

לצפיה ב-'פיתוח קול ופסנתר וירטואלי נוסף :'
פיתוח קול ופסנתר וירטואלי נוסף :
30/01/2010 | 11:42
1
פיתוח קול ופסנתר - virtual piano keyboard

http://voicedesign.blogspot.com/
לצפיה ב-'נבל וירטואלי-GREATWORK'
נבל וירטואלי-GREATWORK
30/01/2010 | 16:58
נבל וירטואלי-GREATWORK :

http://www.playharp.com/greatwork.html
לצפיה ב-'בואו להגשים חלום ולנהל פורום!'
בואו להגשים חלום ולנהל פורום!
29/01/2010 | 15:29
3
הפורומים הבאים מחפשים מנהל\ת:

גיבורים – Heroes

ערוץ ההיסטוריה

מה קורה?

הרווק

כריסטינה אגילרה

ישראל ברוסית

סטארגייט

אוניברסיטת ת"א

תשתיות ופיתוח סביבתי

יש לך את מה שצריך כדי לנהל פורום?

היכנס\י לקישור:

המענה לפניות יינתן תוך 10 ימי עבודה
הפנייה מיועדת לנשים וגברים כאחד
לצפיה ב-'מגלים את האגדה ב- אנשים'
מגלים את האגדה ב- אנשים
28/01/2010 | 14:30
1
4

חדשות טובות לאוהבי הספורט!
ערוץ הספורט התפוזי החליף צורה, שינה עיצוב והגדיל את שיתוף הפעולה עם אתר ספורט5.
מהיום תוכלו להתעדכן בחדשות הספורט החמות ביותר שמופיעות בספורט5 וגם ליהנות מתכנים מקוריים מבלוגים, פורומים וקומונות שיעניקו ערך מוסף לחדשות עם חוויות אישיות, פרשנויות מקוריות וסיפורים ודיונים מעניינים.
היכנסו - ואולי מחר אייטם הספורט הכי מעניין יהיה שלכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzSport/

גלו את האיש שמאחורי האגדה!
לאחר הצלחה קולנועית מסחררת, ההופעה הגדולה של האומן הגדול של המאה ה-20 מגיעה אליכם לסלון.
תפוז אנשים ופורום פילם מזמינים אתכם לספר לנו על זיכרון החיים הכי מרגש שמקשר אתכם למייקל ג'קסון ואולי לזכות בעותק DVD של הסרט THIS IS IT, שמגיע במארז 2 דיסקים מיוחד הכולל סט גלויות מהמופע - מתנה!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

אילו שירי פירות יככבו במצעד התפוזי?
ביום שני ה-01 בפברואר בין השעות 15:00-17:00 נערוך בשיתוף התכנית "ציפורי שיר" ברשת ג' מצעד שירים בסימן פירות.
אתם הצעתם לנו שירים נפלאים בנושא ועכשיו הגיע הזמן להצביע לשירים ולדאוג להכניס אותם למצעד.
קדימה, ההצבעה כבר נפתחה:
http://www.tapuz.co.il/reshetgimel/
לצפיה ב-'סנטנה ביטל את הופעתו בישראל'
סנטנה ביטל את הופעתו בישראל
28/01/2010 | 23:30
סנטנה ביטל את הופעתו בישראל

הגיטריסט האגדי, שאמור היה להופיע ביוני הקרוב בישראל, דחה את הופעתו למועד בלתי ידוע בעתיד. הפקת המופע תחזיר את כספם של רוכשי הכרטיסים

אור ברנע פורסם:  28.01.10, 21:10  

הכל כבר היה מוכן, הכרטיסים יצאו למכירה, אך קרלוס סנטנה לא יגיע לארץ בקיץ הקרוב. הגיטריסט והמוזיקאי האגדי שאמור היה להופיע באצטדיון בלומפילד ב-3 ביוני דחה את הופעתו למועד בלתי ידוע.

ומה יעלה בגורל הכרטיסים שנרכו על ידי הקהל הישראלי? (ופרטים נוספים) - כנסו ותקראו כאן :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3841255,00...
לצפיה ב-'מישהו יודע אם דיויד גילמור יוצא לטור בקרוב?'
מישהו יודע אם דיויד גילמור יוצא לטור בקרוב?
25/01/2010 | 12:50
5
9
לצפיה ב-'ואם כן שלא יפסח עליינו '
ואם כן שלא יפסח עליינו
25/01/2010 | 15:02
9
לצפיה ב-'נדמה לי שהוא נמצא כרגע בהקלטות'
נדמה לי שהוא נמצא כרגע בהקלטות
25/01/2010 | 17:57
3
8
ולכן טור לא מתוכנן בקרוב
לצפיה ב-'היו כל מיני דיבורים על הקלטה כזו או אחרת אבל'
היו כל מיני דיבורים על הקלטה כזו או אחרת אבל
29/01/2010 | 21:06
2
5
ממה שהבנתי אין הקלטות מסודרות ממש בכוונה להוצאת אלבום.קראתי איפה שהוא שאלבום לא מתוכנן בעתיד הקרוב ככה שהופעות ממש לא סביר...שלא כמו ווטרס שאין לו בעיה להופיע עם החומרים הישנים-גילמור לא יוצא להופעות אם אין לו משהו חדש להביא איתו.
לצפיה ב-'קראתי שהוא מקליט עם עוד מישהו'
קראתי שהוא מקליט עם עוד מישהו
30/01/2010 | 09:56
1
3
איזה שיתוף פעולה כלשהו, אבל אני לא זוכרת מה.
לצפיה ב-'נכון...בעצם דיברו על 2 דברים...'
נכון...בעצם דיברו על 2 דברים...
30/01/2010 | 13:51
6
היו את הסיפורים על ההקלטות עם מישהו מהאורב אם אני זוכר נכון ולא ברור מה המטרה של אותם הקלטות והיו דיבורים על הקלטות נוספות עם מישהו בשם ג'ים מורתימור משהו כזה-מהלהקה שמלווה את ארתור בראון-נאמר שהם הקליטו יחד(הוא וגילמור) חומר לאלבום החדש של גילמור וגם הראו תמונה שלהם יחד אבל נאמר שהתמונה זוייפה והקלטות כאלה לא היו כלל.
לצפיה ב-'הזמנה לאלבום והופעה ב- אנשים'
הזמנה לאלבום והופעה ב- אנשים
25/01/2010 | 13:56
1
1

סוליקו מזמינים אתכם להופעה ולאלבום!
סוליקו מוצאים אלבום חדש ומזמינים אתכם לזכות בו ו/או בכרטיס לזוגי להופעת ההשקה.
השיבו על חידון קצר בפורום מוזיקה שחורה ואולי תהיו בין 8 הזוכים  באלבום הבכורה של סוליקו Exotic on the Speaker ו/או בכרטיס זוגי להופעת ההשקה לאלבום החדש:

לבלבו אגס וגם תפוח - מצעד חדש יוצא לדרך!
מוכנים למצעד הבא שלנו ברשת ג'?
רגע לפני שנחסל את כל הפירות היבשים של ט"ו בשבט ונעבור לאזני המן, בואו נהנה עוד קצת מהעסיס. לכן, אחרי שבמצעד הקודם עסקנו בעצים, המצעד הבא יעסוק בנושא שירי פירות וישודר ברשת ג' ביום שני 01 בפברואר בשעה 15:00 בדיוק.
הציעו לנו בפורום מצעד השירים התפוזי ברשת ג שירי פירות אותם אתם הכי אוהבים ואולי הם יושמעו במצעד!

חיתולים, קרמים, תחליפי חלב, בגדים, עגלה, עריסה... כל כך הרבה דברים שצריך לקנות לכבוד הרך הנולד, כל כך הרבה אפשרויות, כל כך הרבה דעות והמלצות שונות של כל הסובבים אותך. איך יודעים במה לבחור?
תפוז אנשים ומכון הסקרים פאנל מזמינים אותך לספר לנו מה קנית, לייעץ ולעזור לגולשים ולגולשות אחרים ולקבוע אחת ולתמיד מהם המוצרים הטובים ביותר בשוק.
היכנסו כבר עכשיו לקישור והשיבו על סקר קצר:
http://www.panel4all.co.il/tapuz
לצפיה ב-'קדחת ודיפיוז - ערב רוק כבד ומטאל בכפר סבא30.1'
קדחת ודיפיוז - ערב רוק כבד ומטאל בכפר סבא30.1
25/01/2010 | 17:01
הבית השני - רח' החרושת 8 איזור התעשייה כפר סבא - מוצאי שבת
30.1.2010 בשעה 21.30.

להקת "קדחת" בערב מחווה לענקיות ההבי מטאל הגדולות מכולן:
METALLICA - IRON MAIDEN - MEGADETH - AC/DC
BLACK SABBATH - JUDAS PRIEST - SCORPIONS
יהונתן גרוסברג - סולן
איתן רוזנברג - גיטרות
יואב Steel - תופים
ליטל גרסטנר - בס
קטעי וידיאו מהופעות חיות:
http://www.youtube.com/user/eitanros

להקה אורחת: DIFUSE - במופע מחווה לאגדות הרוק הכבד
של שנות השבעים והשמונים:
LED ZEPPELIN - DEEP PURPLE - WHITESNAKE
GUNS 'N' ROSES - VAN HALEN - AND MORE
יאיר פוזניאק - בס וסולן
גיורא יפת - גיטרות
רועי (ג'וני) מור - קלידים
רוני שור - תופים
http://www.myspace.com/difusemusic
http://www.twitter.com/difusemusic
http://www.facebook.com/group.php?gid=6527679628

מחיר כרטיס: 30 ש"ח. לפרטים והזמנות: 0546682882.

דף האירוע בפייסבוק:
http://www.facebook.com/event.php?eid=289160666062
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'flowerboy האם יש דרך שנוכל לראות את האוסף שלך'
flowerboy האם יש דרך שנוכל לראות את האוסף שלך
24/01/2010 | 18:33
1
5
אולי תמונות או אתר אינטרנט?
לצפיה ב-'מ......אני שומר עליו בקנאות...זאת הרי עבודת '
מ......אני שומר עליו בקנאות...זאת הרי עבודת
29/01/2010 | 21:04
2
חיים אמיתית...אבל אני יארגן תמונות אין בעיה:)
יש לי עכשיו כמה דברים מעניינים וחדשים כמו animals בגרסת פינק ויניל מגרמניה והגרסה שלו מיפן וגם דרק סייד בתקליט כחול מצרפת וגרסאות אודיופוניות מיפן וארצות הברית-אני יסביר בהמשך...
יש לי גם את תוכנית הרדיו של גילמור שהוקלטה לקראת יציאת ההופעה בגדנסק שהוקלטה ממש לאחר שהודיעו על מותו של רייט...
לצפיה ב-'פורום פינק פלויד מחפש מנהל/ת חדש/ה'
פורום פינק פלויד מחפש מנהל/ת חדש/ה
23/01/2010 | 18:17
3
3
כפי שבוודאי שמתם לב, אנו מחפשים מנהל/ת חדש/ה לפורום. גולשים המעוניינים בתפקיד, ורואים עצמם מתאימם, מתבקשים למלא את טופס הבקשה לניהול:

תשובות יתקבלו בטווח זמן של עשרה ימי עבודה.

!
לצפיה ב-'אני כבר המלצתי על flowerboy69 - שאפילו :'
אני כבר המלצתי על flowerboy69 - שאפילו :
24/01/2010 | 00:56
2
5
פנה אליכם בבקשה להיות מנהל הפורום הזה !!!

ממליץ עליו או על כול אחד אחר ! העיקר שהפורום לא יעלם ולא יעלמו ממנו כול ה"היסטוריה" והחומר החשוב שבארכיון שבו...

ROZGIL
לצפיה ב-'כן למה לא נותנים לו לנהל את הפורום'
כן למה לא נותנים לו לנהל את הפורום
27/01/2010 | 21:51
1
3
רק שלא יסגר הפורום
לצפיה ב-'חח תודה באמת!כנראה שמה שהצעתי להם...'
חח תודה באמת!כנראה שמה שהצעתי להם...
29/01/2010 | 21:09
6
לא היה מספיק בשבילם...הרי 24 שנים של אהבת פלויד ו15 שנות אספנות הם לא משהו רציני...:)
אם הם יזכרו בי מתי שהוא...הם בטח יודעים איך למצוא אותי....
לצפיה ב-'מופע מחווה לפינק פלויד של echoes?'
מופע מחווה לפינק פלויד של echoes?
23/01/2010 | 22:05
3
5
חבר שאל אותי אם אני רוצה ללכת למופע מחווה לפינק פלויד של הרכב בשם echoes.
מישהו ראה ויכול להמליץ היה שווה או לא?
לא הצלחתי לחפש בפורום לפי echoes - נותן תוצאות שקשורות לקטע המוזיקלי ולא ללהקה
לצפיה ב-'גילמור לא יהיה שם אבל הם אחלה'
גילמור לא יהיה שם אבל הם אחלה
24/01/2010 | 00:54
5
לצפיה ב-'הנה הלינק של האתר של הלהקה :'
הנה הלינק של האתר של הלהקה :
24/01/2010 | 00:59
1
4
http://www.echoes.co.il/

(פתח רמקולים)
לצפיה ב-'אתר יפה מאוד ומושקע.אני מחכה להופעה הזו.'
אתר יפה מאוד ומושקע.אני מחכה להופעה הזו.
24/01/2010 | 09:38
7
לצפיה ב-'Time is Immortal'
Time is Immortal
22/01/2010 | 19:37
5

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ