לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2955829,558 עוקבים אודות עסקים

פורום אהבה בגיל ההתבגרות

פורום אהבה בגיל ההתבגרות נועד לכל בני הנוער אשר חווים אהבה בפעם הראשונה ואף לאלו אשר ``מנוסים`` בכך. גיל ההתבגרות הוא, ללא ספק, אחת התקופות הנפלאות בחיים בה אנחנו עוברים הרבה. אחד הדברים הוא אהבה, אהבה ראשונה, ולעיתים בגיל הזה גם מערכת יחסים רצינית ראשונה. בפורום ננסה לעזור אחד לשני, נדון על אהבה ויחסים בגיל ההתבגרות, רומנטיקה, איך עושים ומה עושים במצבים מסויימים ונחלוק סיפורי אהבה אישיים. את כל זה נעשה כמובן עם שמירה על הכללים:
1) הודעות אישיות אסורות! בשביל הודעות אישיות קיימת מערכת המסרים של תפוז, אימייל, אייסיקיו וכו´. הודעות מסוג זה ימחקו.
2) הודעות הצפה אסורות! הודעות כגון: משעמם לי, בואו לצ´ט, מי כאן? וכו´ ימחקו!
3) קללות וריבים בפורום אסורים! הפורום זה לא מקום להתכסחויות ולכן הודעות שכאלו ימחקו, ואף ינקטו צעדים חמורים יותר. 
בעזרתכם ובעזרתנו, הפורום יהיה מקום שכיף לכתוב בו ולכן אנחנו מקווים שתהנו מהשהות שלכם בו.

אודות הפורום אהבה בגיל ההתבגרות

פורום אהבה בגיל ההתבגרות נועד לכל בני הנוער אשר חווים אהבה בפעם הראשונה ואף לאלו אשר ``מנוסים`` בכך. גיל ההתבגרות הוא, ללא ספק, אחת התקופות הנפלאות בחיים בה אנחנו עוברים הרבה. אחד הדברים הוא אהבה, אהבה ראשונה, ולעיתים בגיל הזה גם מערכת יחסים רצינית ראשונה. בפורום ננסה לעזור אחד לשני, נדון על אהבה ויחסים בגיל ההתבגרות, רומנטיקה, איך עושים ומה עושים במצבים מסויימים ונחלוק סיפורי אהבה אישיים. את כל זה נעשה כמובן עם שמירה על הכללים:
1) הודעות אישיות אסורות! בשביל הודעות אישיות קיימת מערכת המסרים של תפוז, אימייל, אייסיקיו וכו´. הודעות מסוג זה ימחקו.
2) הודעות הצפה אסורות! הודעות כגון: משעמם לי, בואו לצ´ט, מי כאן? וכו´ ימחקו!
3) קללות וריבים בפורום אסורים! הפורום זה לא מקום להתכסחויות ולכן הודעות שכאלו ימחקו, ואף ינקטו צעדים חמורים יותר. 
בעזרתכם ובעזרתנו, הפורום יהיה מקום שכיף לכתוב בו ולכן אנחנו מקווים שתהנו מהשהות שלכם בו.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
כללי הפורום
לא רוצים שהודעתכם תופיע בעמוד הראשי? סמנו בתחתית ההודעה: ''נא לא לפרסם את ההודעה בעמוד הראשי''
המשך >>

לצפיה ב-'איך לשכנע מישהי שהצעתי לה וסירבה לחזור אליי? 16, כיתה י"א'
איך לשכנע מישהי שהצעתי לה וסירבה לחזור אליי? 16, כיתה י"א
01/10/2017 | 17:39
28
היי, אז אני בן 16, כיתה י"א. יש מישהי איתי בכיתה שבי' הייתה ידידה טובה שלי אבל בחופש הגדול בין י' לי"א התאהבתי בה. כמה ימים אחרי תחילת הלימודים הצעתי לה, אמרתי לה שאני אוהב אותה, והיא אמרה שזה לא בגללי, אבל היא מעדיפה להתרכז בלימודים. המשכתי לרדוף אחריה במשך כמה ימים אבל אז החלטתי שהיא צריכה את השקט שלה (היא בחורה שלפעמים צריכה להיות לבד) ואנחנו קצת התרחקנו אבל עדיין מהרגע שהתאהבתי בה עד עכשיו לא הפסקתי לאהוב אותה.
אז אני יודע שכדאי לי לחכות עד סוף שנה כדי שנחזור אבל הייתי רוצה לדעת איך כדאי לי לשכנע אותה לחזור. המראה שלי לא משהו אבל אני טוב בביטחון עצמי.
אז איך אני משכנע אותה לחזור אליי? אני בסדר עם זה שתגידו לי לחכות, אבל אני לא מוכן לוותר עליה, אבל אני רוצה שהיא תהיה מאה אחוז שמחה איתי.
לצפיה ב-'ריח לא נעים מהפה'
ריח לא נעים מהפה
10/09/2017 | 15:06
15
לחבר שלי יש ריח לא משהו מהפה. כשאנחנו מתנשקים זה מפריע לי. כדאי לי להגיד לו משהו על זה או פשוט להיפרד ממנו?
אני מרגישה שאני מתחילה להתאהב אבל ממש לא כיף לי כשהוא מתקרב אליי
לצפיה ב-'מישהו התחיל איתי. איך להתקדם? '
מישהו התחיל איתי. איך להתקדם?
05/09/2017 | 15:44
1
29

התחיל איתי נער בערך בגיל עכשיו רואים שהוא מעוניין בי ואני מעוניינת בו,יצא לנו לדבר כמה פעמים וסך הכל אחלה של בן אדם הבעיה שכאילו אני מתביישת ממנו נהיית יותר שקטה וסגורה לידו פחות אני ומישהי שאני לא מזהה את עצמי,
פעם הבאה לבוא לדבר איתו?ואם כן על מה?
לצפיה ב-'דברי איתו על מה שבא לך, הכי חשוב שתהיי עצמך! '
דברי איתו על מה שבא לך, הכי חשוב שתהיי עצמך!
10/09/2017 | 14:55
10
בנים קולטים את הלחץ הזה ממטרים וזה מרחיק אותם. אז תשתלדי לא לחשוב על זה שאת מתחילה איתו, תדברי איתו כמו ידיד רגיל ותזרמי.
אם זה ממש קשה לך אז תתאמני מול המראה או עם חברה או משהו

לצפיה ב-'אמרתי לו שאני אוהת אותו ועכשיו אני מתביישת '
אמרתי לו שאני אוהת אותו ועכשיו אני מתביישת
05/09/2017 | 15:41
1
20
אז אני מרגישה משהו לילד מהכיתה שלי משהו כבר הרבה זמן והחלטתי לספר לו ביום האחרון שלי הבית ספר כי הוא אמר לכולם שהוא הולך לא לאותו בית ספר כמוני וכתבתי לו מכתב של כל מה שאני מרגישה והיום גיליתי שהוא בסוף הלך לאותו בית ספר כמוני  מה לעשות? זה מביך אותי!

מקווה לשמוע תשובות כמה שיותר מהר.
לצפיה ב-'בובינה חמודה. מאז הוא לא דיבר איתך? אם הוא מתעלם פשוט שחררי'
בובינה חמודה. מאז הוא לא דיבר איתך? אם הוא מתעלם פשוט שחררי
10/09/2017 | 14:53
5
לצפיה ב-'מערכת יחסים באינטרנט'
מערכת יחסים באינטרנט
17/10/2014 | 13:11
74
הייי חברים,
במסגרת לימודיי לתואר ראשון אני עורכת ראיונות לצורך עבודה אקדמית.
אני זקוקה לבני נוער בגילאי 15-18 אשר מקיימים או שהיו להם מערכות יחסים רומנטיות ברשת החברתית (פייסבוק\ צ'אטים\ וכו'). הראיון הינו אנונימי לחלוטין.
אשמח מאוד לשיתוף הפעולה שלכם!
תודה מראש,
לירון
לצפיה ב-'שאלון לבני נוער אשמח מאד למענה!תודה'
שאלון לבני נוער אשמח מאד למענה!תודה
14/10/2014 | 23:57
123
שלום לכם.
אני כותבת עבודה לתואר שני ואשמח מאד לעזרה שלכם במילוי השאלון.

השאלון נועד לבני נוער בגילאי 13-19 (כרגע זקוקה בעיקר לבנים שיענו, כי ענו יותר בנות עד עכשיו)
הוא עוסק בשימוש בטכנולוגיות תקשורת שונות (וואטסאפ, פייסבוק, פורומים וכו') וההשפעה שלהן על התרבות והחברה.

הוא קצת ארוך, אבל רוב השאלות הן סגורות.
זה יעזור לי מאד.

השאלון: 
https://docs.google.com/forms/d/1G6Yau2hGPLSuApMf2MUwm5EheryDlNIahiAFJd5ApQ8/viewform?usp=send_form 
תודה מראש!
תמר

לצפיה ב-'ובוקר טוב!!!'
ובוקר טוב!!!
12/10/2014 | 05:33
9
134
אז מה קורה?:)
לצפיה ב-'אז'
אז
17/10/2014 | 11:04
8
58
1. מה זה?
2. זה נראה מגניב בטירוף
3. הפורום קורס
לצפיה ב-'זאת העבודה שלי!'
זאת העבודה שלי!
17/10/2014 | 17:23
7
59
החיים שלי השתנו לטובה בחצי השנה האחרונה.
 החלפתי מקום עבודה, אנ עושה את מה שאני אוהב ומקבל משכורת שהכפילה את עצמה מהמקום העבודה האחרון.
מתחיל את דרכי לקנדה:)

בקרוב אני כניראה מחליף עוד פעם מקום עבודה, i weld for mone! if you want aloyalty get a dog
רוצה להיכנס לתחום הצנרת הגז הטבעי ולצבור ניסיון כמה שיותר.

לאט לאט התחלתי להרחיק מהחיים שלי אנשים שכולנו מכירים " אין לי זמן, יש לי לימודים,יש לי מבחן ושעתיים אחרי זה בפייסבוק תמונות מאיזה פאב שכונתי ב 2 בלילה"
 החלטתי שאני לא צריך כאלה אנשים בחיים שלי. אפילו צמצמתי את הרשימות החברים בפייסבוק מ 500 ל205 חח

וזה בסדר מאז שהפייסבוק עלה כל הפורומים קורסים ונעלמים לאט לאט.

לצפיה ב-''
18/10/2014 | 13:37
10
לצפיה ב-'איזה כיף לשמוע שהכל טוב איתך '
איזה כיף לשמוע שהכל טוב איתך
19/10/2014 | 05:16
5
42
מקווה לשמוע עוד חדשות טובות
לצפיה ב-'למה את לא מנהלת יותר?! O______O'
למה את לא מנהלת יותר?! O______O
20/10/2014 | 18:56
4
16
לצפיה ב-'פחות זמן '
פחות זמן
25/10/2014 | 07:07
3
21
לצפיה ב-'NOTHING TO DO ON THIS PLANET ANYMORE'
NOTHING TO DO ON THIS PLANET ANYMORE
25/10/2014 | 21:48
2
29
את לא יכולה לעשות לי את זה. אני הולך לבכות כל הלילה עכשיו!
לצפיה ב-'חתונה מספיק חשוב? '
חתונה מספיק חשוב?
31/10/2014 | 02:07
1
20
לצפיה ב-'התירוץ לא מתקבל.'
התירוץ לא מתקבל.
01/11/2014 | 17:36
26
ומה יקרה אחרי החתונה? יש לי ילדים אין לי זן לאף אחד ולשום דבר?

מוזר לי שיש לי חברים עם ילדים שרק נולדו. ויש להם זמן להיפגש, לדבר, לעבוד ב 2 עבודות, ללמוד. לצאת לרכיבה ביום שישי או שבת,לראות טלוויזיה, כן, יש טיפה פחות זמן.
לכתוב מאמרים.
אולי יש להם יותר זמן ביממה? יש מצב שיכול לקרות דבר כזה?

לצפיה ב-'התייעצות חשובה'
התייעצות חשובה
09/10/2014 | 15:53
2
158
אוקיי,
בשביל שתבינו את כל הסיפור:
אז יש מישהו שרציתי במשך המון זמן, כמה חודשים טובים. הפכנו לידידים ממש ממש טובים לאחר שהוא אמר לי שהוא רוצה את החברה הכי טובה שלי אבל זו התחילה בינתיים קשר עם החבר הכי טוב שלו. העובדה שבא וסיפר לי את זה הפך אותנו לקרובים מאוד. היינו מדברים המון, כל יום כמה עמים ביום. בשלב מסויים הרגשתי שאני רוצה אותו ממש - למרות שהרגשתי שעדיין רוצה את חברה שלי.
סיפרתי את זה לחברה שלי והיא שאלה אותו אם הוא היה מעונין בקשר איתי. בהתחלה אמר לא, אבל מהרגע שהשאלה הזאת עלתה הקשר שלנו התאדק עוד יותר (למרות שחשבתי שזה לא פשרי בעליל) היינו יכולים לדבר שעה בטלפון כמה פעמים ביום. זה חירפן אותי. עד הרגע שהוא אמר לחברה שלי שהוא רוצה אותי. חשבתי שפה ייגמר הסיפור, הוא יזמין אותי לצאת.... אבל לא. לא היו לו ביצים לזה מפחד שזה יפגע בחברות העמוקה שלנו. האמת שהבנתי אותו, אבל זה חירפן אותי עוד יותר כי הקשר המשיך להתאדק ונאמרו דברים והיו שיחות שאין בין ידידים. מפה לשם לפני בערך שבועיים הגענו לבית של החברה שרצה וישבנו שם יחד עם חבר שלה (החבר של זה שאני רוצה) ושם זה כבר הגיע "לשיאים חדשים" ברמה שהיינו צמודים בקטע אחר, בקטע שחברה שלי חשבה שקרה ביננו משהו בלי שסיפרתי.
החלטתי לקחת את היוזמה היות ואני יודעת שהוא רוצה אותי ויום אחרי זה כשנפגשנו רק שתינו ביקשתי לדבר איתו. העלתי את הנושא והוא אמר שתכנן לעשות את זה אתמול אבל בגלל שזאת לא הייתה יציאה אלא פגישה בבית של אותה חברה זה לא יצא לפועל. מפה לשם נאמר שזה רישמי, שאנחנו יחד. היינו לבד מאז בערך פעמים. כשאני מדברת על לבד זה ברמה שהיה אצלי בבית והבית היה לרשותנו לחלוטין והוא לא ניסה לנשק אותי. מבחינתו אנחנו יחד, הוא סיפר כבר לאנשים והכול אבל הוא לא עושה שום דבר שמרגיש ככה:
הוא לא מנסה לנשק אותי
הוא לא מנסה לגעת בי (נגיעות פשוטות... יד על הרגל אפילו לא) .
אני מרגישה שאנחנו פחות מדברים מלפני
הוא לא מנסה להזמין אותי לצאת לאנשהו

פה אני רוצה לציין שנאמר לי שלא הייתה לו עדיין חברה. היה לו קטע עם מישהי שהוא לא יודע אם להגדיר כחברה כי אף אחד לא ידע על זה. הם היו נפגשים והם התנשקו אבל שום דבר מעבר לזה. יש לציין שגם אין לי מושג במי מדובר או איך לברר אם זה נכון היות והם שמרו על זה בסוד לפי דבריו.

מה אני עושה מפה?
למה הוא התרחק? יכול להיות שהוא מעכל את זה שיש לו חברה? יכול להיות שהתחרט? כדאי לי לנסות ליזום יציאה רק של שנינו? איך זה ייראה אם אני זאת שייזום את הנשיקה?
זה ממש חשוב לי כי אני ממש רוצה אותו ואני מרגישה שזה יכול להיות מושלם!
לצפיה ב-'לפי הבנתי וההנחה שלי'
לפי הבנתי וההנחה שלי
10/10/2014 | 19:28
51
חברה שלך בסדר עם זה וקיבלה את רצונך להיות עם אותו אחד.
לאחר הנחה זו, לדעתי הוא מונע מפחד מאוד בסיסי-הוא לא רוצה לחבל ב"כמו קליקה" הזו שנוצרה בינו לבינך לשני החברים שלכם. יכול להיות גם שהוא מחפש אישור לקשר שלכם והוא לא מקבל אותו ממך ואז הפחד שלו נשאר והוא מעדיף להשאיר דברים ללא סיבוכים פוטנציאלים.
אני חושב שכדאי לך ליזום כיוון שגם גברים זהירים בכל המשחק הזה של "יחסינו לאן".
לצפיה ב-'דבר ראשון, מזל טוב '
דבר ראשון, מזל טוב
11/10/2014 | 07:47
37
מישהו שאת רוצה רוצה אותך ואתם ביחד, זה לא קורה יותר מידי פעמים כל כך חלק וכל כך נעים אז תשמחי!

את יודעת, לפעמים כשאנחנו חושבים על משהו ומדמיינים לעצמנו, אז זה נראה מושלם ואז כשזה מתקיים במציאות, פתאום רואים גם צדדים אחרים של זה. זה בסדר ולגיטימי. אם הוא בחר להיות איתך כי יש לו רגשות כלפיך זה לא נעלם, פשוט הכל נהיה יותר רשמי ועם זה אולי קצת יותר מלחיץ אבל זה יעבור.

אני חושבת שהדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות הוא פשוט להמשיך להיות איתו בדיוק כמו שהייתם קודם, להרגיש בנוח להתקשר אליו וליזום פגישות, ליזום גם מגע אם זה מרגיש לך טוב ונעים, בסך הכל הכל נשאר אותו דבר, אבל לפעמים רשמיות גם עושה לנו סרטים בראש. תעזרי לו להבין שחוץ מלקרוא לזה בשם, אתם מה שאתם ומה שהיה ביניכם יהיה פחות או יותר אותו דבר + קצת רומנטיקה שזה אף פעם לא רע
לצפיה ב-'עזרה מכן בנווות'
עזרה מכן בנווות
09/10/2014 | 11:07
84
נו תעזרו לי:)
אני עושה עבודה בנושא בחירה של נערות במגמה בתיכון וצריכה שתענו על שאלות בקישור למטה..
אתן עושות מצווה ומצילות אותי... בבקשה מכן
ואולי תגלו גם מה גרם לכן לבחור מקצוע מסויים 
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
07/10/2014 | 15:41
1
71
 אנו מודים ל משי סגול  על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים  
לצפיה ב-'מודים מאוד מאוד ��'
מודים מאוד מאוד ��
10/10/2014 | 19:12
41

לצפיה ב-'איך אלמד להכיל את הכאב?'
איך אלמד להכיל את הכאב?
03/10/2014 | 00:33
1
79
אני כל כך סובלת... מאז ההתקלות איתך ברחוב לא מזמן, אני נזכרת שהיית כל כך קר ומנוכר.... כאילו זה חלף על ידך...אני מתה להיות במקום שלך...שיהיה לי טוב בלעדייך... כל כך כואב לי שבחרת לחיות בלעדיי....שטוב לך בלעדיי..שאתה לא רוצה שנחזור
זה משתקף בשפת גוף שלך, בהודעות.......... אני כל כך עצובה.. ומיוסרת... בוכה.. נמאס לי לבכות... וזה לא בשליטתי...כל כך מתגעגעת אלינו..לאינטימיות בינינו..לרגעים רק שלנו.. לאהבה שלך אליי...לחום שלך אליי....למבט האוהב והמלטף...לקנאה שחשת כלפיי, שהתחלפה בזרות,ניכור... כאילו מעולם לא היינו יחד. כאילן לא עברנו מאומה לאחר השנים שהיינו בני זוג.
" הרבה ממך נשאר" - למרות שהלכת,הרבה ממך נשאר, האוטו הישן, אבל סוחב את הרגשות, אולי אחרי שכבר אשכח ממך, יהיו לו קל יותר בעליות "
אני מניח את הקניות,כמו שהיית אז מגיע, על סףפ שקיעת השמש, החלפת את מקומה..כמעט נשברתי, ואת האמ שלא הצלחתי לישון, רציי לשמוע את הקול שלך היום....זה קצת חסר לי..והשתגעתי ממחשבות של אהבה, לא אמרו לי כמה זה מסוכן... אבל בהסכ בסדר, הכרי מישהו אחר, שהצל שלו הוא אתה, והחיוך שלו מזכיר לי א שלך, ואה כל הזמן חוזר להסיר לי א השמש\, את לא שואלת אם אפשר, למרות שאתה הלכת...הרבה ממך נשאר. ויש לי חלום שאת יושבת לידי בסלון,,ומחבקת..איך התפתלתי מכאבים של אהבה.." שנהפכים ממש לפיזיים...נמאס לי מהמועקה הזו שנסחבת איתי במהלך היום..בעודך בעולם אחר, לא להאמין שעברה כבר שנה... למרו שאתה הלכת, הרבה ממך נשאר....

כל כך כואב לי..אני כל כך מתגעגעת אלינו...לאינטימיות..לאמונה שלך בי..למי שהייתי כשהייתי איתך..אתה כבר בעולם אחר, המשכת הלאה, כמו שצריך...זה עובר לידך..גם אם חסרה לך לעיתים, זה לא ברמה שלי אתה חסר, אלא אצלך זה מופיע כזיכון ישן ומתוק..
איך אתה כל כך חזק? איך אין לך את הצורך לשלוח לי הודעה? איך נתת אותי לאחר , בעצם העזיבה שלך, והשארתי עם מישהו אחר... לאן נעלם הבן זוג המתוק שאהב אותי כל כך? איך אהבה נעלמת פתאןפ? איך אפשר להכיל פרידה כזו, מבלי שהיא תרסק אותי? איך אפשר להיפטר מהמועקה האינסופי? איך אפשר לשאת כאב בצורה בריאה?

אני כל כך מתגעגעת אלינו...אתה לא יודע כמה...אלו היו השנים המאושרים בחיי..הארת את עולמי בעצם נוכחותך בחיי...הציפייה לראות אותך והעיוורון,..,. הצלחתי להוציא ממך חום, למרות הקשיחו שאה משדר... כל כך מקנאה בחוזק שלך... אתה הפחת ומתפתח..מוכן להכיר מישהי אחרת.. אני מקווה שאחזיק מעמד כשאראה תמונות שלך איתה... אחת שתתפוס את מקומי, שלא שלי יותר.. אמרת שתפקידי לא להרגיע אותי.. זה כל כך מעליב.. אתה לא שם למילים שלך?? זה דבר מאוד מעליב... השלמות עם הפרידה שאתה מרגיש.. הידיעה שרק אני יכולה לעזור לעצמי.. וזה קשה כל כך..להתניע, גם אם אחכ יור טוב, ויכולה להנות מדברים,ולמדי שלא הכל זו אהבה רומנטית, ויש עוד כל כך הרבה בחיים..כואב לי שמצמצמצ עצמי... שצריכה בכוח לקום...לצאת עם מועקה שלא נגמרת..לבכו ולא לדעת מה לעשות מרוב געגועים.. אלינו...פשוט אלינו..נכון הלוואי ויהיה אחר, שאוהב כמוך.. גם אם קשר יור בריא ובוגר, לעולם לא נחזור.וגם אם היינו, זה לעולם לא היה אותו דבר. לעולם לא יהיה לי שוב את מה שהיה לנו. נכון כנראה שהאחר יהיה שונה, אבל אף אחד לא יכול לקחת את מה שהיה בנינו, את הכימיה והאהבה הרבה שחשנו האחד כלפי השניה, הניצוץ בעיניים שלך שכבה ונעלם....
תצא ממחשבותי בבקשה..זה אובססיבי ולא בריא..פרידה זה כואב אבל לא סוף העולם,אני מרגישה שלא שולטת בכך..מתעגעת למגע שלך בי, לחום שהרגשתי, למי שהייתי כשהייתי איתך. הייתי מוכנה לוותר על כל הגברים למענך. היינו קשורים אחד לשני כמו בחבל, לטענתך. איך אתה ציפית שבין לילה, אשכח אותך... שביום אחד הפסקת לדבר איתי בטענה שזה למען שנינו..יודעת שלא ידעת איך להיפרד..שזה הקשר הראשון..אבל עדיין אכזרי כל כך..לא שלח הודעה אחת מעולם, הנתקת הדפת אותי בכל הכוח.........................איך החופ,האכפתיות,הקנאה,האהבה,שלך אליי, התחלפו בניכור,זרות,חנק,שחרור,קור<?? ואיך אתה מצפה שאשכח אותך באחת?
כל כך סבלתי.... לעיתים מצטערת שהכרתי אותך..למרות שזה היה שווה כל רגע.. אפילו שסובלת והרגשות עוצמתיים..אבל זה לטוב ולרע..כשאוהב מעניקה את כל כולי ועד הסוף...רוצה לזכור אותך כזיכרון מתוק...לזכור שהייתה לנו תקופה יפה , התבגרנו יחד וא זה אף אחד לא יוכל לקחת לנו.. מגעגע אלייך, מיד אתגעגע,תמיד ארצה לחזור..מתה שתתחרט,שתבין שאתה לא יכול לתת אותי לאחר..הלוואי ויהיה לי טוב כל כך, שלא אתגעגע לך יותר..שלא יהיה לי אכפת יותר...הפער הזה שבין לילה הפכת לאחר..הפער ביני לבינך שאתה המשכת בחייך...אני זקוקה לך כל כך, לאמונה שלך בי.. שתדרבן אותי..כולם אוהבים להרגיש אהובים... שתעניק לי מעצמך... ההרגשה שבחרת להיות איתי, מכל הנשים בעולם... זו הרגשה של קבלה , של להרגיש אהובה..אף אחד לא יכול לקחת אותנו" ותמיד אתגעגע אלינו...לאינטימיות שלנו..אניזקוקה לך כל כך... לגאווה שלך בי כשהצלחתי להתמודד עם מכשולים..לעידוד שלך.. אלייך...לחיבוק חם... ואוהב, ודואג.. לכך שתדאג לי, שתצפה לראותי, שיהיה לך כיף איתי... ללילות שהיינו ישנים יחד ושוכבים..למגע שלך בי.. שאף אחד אחר לא יכול לשחזר זאת.. כי זה אומנם יהיה מגע אחר, אבל לא אותו דבר. אין עוד מישהו שהוא בדיוק כמוך. אקס הוא אקס מסיבה מסוימת. אני מתגעגעת אלינו כל כך...אתה חסר לי..בדברים שמצליחה והייתי רצה לספר לך, רוצה לחלוק איתך את החוויות.... הייתי מאושרת כל כך, וגם אתה.
זקוקה לך כשאני רבה עם אמא, ואתה נתת לי מפתח לבית שמסמל מפתח לליבך... התחושה שאתה מלווה אותי, שאני יודעת שאתה שלי, גם אם אתה לא פיזית איתי ,זו מן עננה כזו ,הילה כזו שעד שמתראים מרגישים שיש לנו אחד את השני. מתגעגע לעצות החכמות שלך, להתייעץ איתך, ....זקוקה לך ..לרגעים שהרשתי לי לגור בביתך למשך שבועות והצעת לי זאת..לכך שכל פעם שהיינו ישנים יחד והסתובבת מצד לצד מתוך שינה.. נישקת אותי...זה רק אמר לי שזה אינסטינקט... ומרגש אותי כל כך להיזכר בזה... ביום ששכבנו אחרי חצי שנה.. ואמרת לי והרגשתי שהיה לך כיפף ואפילו התרגשת ורעדת והייתי בשוק שהגבת כך... אבל לסיום אמרת- טוב, עכשיו נזכור אותנו ואת הפרידה בצורה יותר טובה..
זקוקה לך כל כך..מגעגעת אלייך..לנוכחות שלך בחיי.. לנפש שלך.. אתה מושלם בעיניי, היתרונו עולים על החסרונות בהרבה, קיבלתי אותך כמו שאתה,כי אני אוהבת אותך. איך אכיל את זה שתהיה לך חברה חדשה? שתרגיש אליה דברים? את העובדה שאה לא רוצה לחזור אליי, לא מרגיש צורך לשלוח לי הודעות...ואם תראה אותי עם אחר.. תהיה לך צביטה בלב אבל בזה זה נגמר... קשה לי כל כך..אתה חסר לי..החיבוק החם ממך..המגע המקסים הזה.. אל השפה שלנו..שרק אנחנו היינו מבינים..והכי קיטציים שיש.......אלינו...

וזה לא יהיה יותר לעולם.
אלוהים,תעשה שלא אתייסר יותר

יודעת שלמען ימים טובים יותר, אצטרך לשאת את הרעים.

לצפיה ב-'יש נפילות.'
יש נפילות.
11/10/2014 | 07:55
24
ועוד יהיו נפילות וזה בסדר, כי זה חלק מהתהליך שאת עוברת. תנסי לתת לכאב הזה מקום, להכיר בו כחלק מהתחזקות פנימית, כחלק מגמילה בצורך להיות תלויה כל כך במישהו אחר. יום אחד זה עוד ישתלם לך. את עוד תוכלי לראות את זה. בנתיים, פשוט תהיי עם זה, תני לעצמך להרגיש את מה שצריך להרגיש ולנסות להלחם בזה כמה שפחות. הכאב הזה הוא חלק ממך וכשאת נותנת לו ביטוי את מאפשרת לו לעזוב אותך, למלא את התפקיד שלו ולשחרר אותך. תנסי לחשוב על זה כמעין כאבי גדילה, כמו שכשהיית קטנה כאבו לך הרגליים כשהן גדלו כדי שתגיעי לגובה שלך היום ;)
לצפיה ב-'מכתב לאהובי , שלא יחזור'
מכתב לאהובי , שלא יחזור
23/09/2014 | 08:47
3
145

ספטמבר 14.

אהוב יקר שלי. חלפה כמעט שנה. שנה שלמה!!! שבה לא התפתחתי. שנה שעברה כהרף עין. בעוד אתה, למדת, נסעת כמה פעמים, חסכת כסף, הצבת מטרות ועמדת בהן. וזה חלק גדול ממה שאהבתי אצלך. הנחישות שלך - להציב מטרות ולא לוותר. הרצון להתקדם ולהשתפר, לעשות ולא לדחות. אין לי ספק שתגיע רחוק. יש לך את כל הנתונים. הצלחתי להוציא בך את הצד החם שבך, האכפתי, הלא אדיש. הצלחתי להתקרב אלייך, למרות החומה שבנית. חומה שכנראה הייתה ביטוי להגנה מפני העולם. עצוב לי, עצוב לי לדעת שלעולם לא נחזור להיות יחד. היום אני יודעת שהחיים חזקים מכל, שהם ממשיכים ויש עוד כל כך הרבה דברים מעבר לאהבה רומנטית. אז הייתי קיצוניצ,אבסולוטית, חשבתי שאתה היחיד בעולם. נכון שאין עוד מישהו בדיוק כמוך. אבל אולי יותר מתאים עבורי. אהבה יותר בוגרת. היית בצמתים משמעותיים בחיי, עמדת איתן ונתת מעצמך המון, וזה לעולם אזקוף לזכותך. החוסן הנפשי שלך, נתן לי ביטחון. לא אוכל לשכוח את מה שעברנו יחד כל השנים האלו.... דברים שלא מובנים מאליהם שנשארת. כנראה שבאמת אהבת אותי. אתה לימדת אותי מה זו אהבה. מכל הבחינות. היית הראשון שלי בהכל. תמיד היינו יודעים מה השני עושה, היינו קשורים בטירוף. לא פלא שכשהחלטת ללכת, היה לי מאוד קשה. לעיתים הרגשתי קשה מנשוא. והרגשתי שאני לא בפרופורציו. שיש אנשים שחולים, ואפשר לחשוב מה זה. בהתחלה רציתי למות. לא ידעתי איך להתמודד עם לכתך. ממש הרגשתי אבל. והרגשתי כפוית טובה שמרגישה כך. אני מבקשת מאנשי הפורום שלא לזלזל. אל תגיבו אם יש לכם משהו עוקצני להגיד. נכון הייתי אובססיבית, ומקווה שלא יקרה לי יותר. זה היה לא בשליטתי. אני לא מסירה אחריות, מנסה להילחם בזה בעוד תחומים בחיים. פעם הייתי קיצונית, לא ראיתי הדברים בפרופורציות. ראיתי אותך בעלי. האבא של הילדים שלי. אין מה לומר, לא חשבי שאוכל לחיות בלעדייך. והנה, אני חיה. ימים שלמים שאה לא צץ לי בזכרון, מה שמחזק את הדעה שהזמן משכיח. אני התקרבתי לעצמי. במקום להתעסק רק בך, לחיות דרכך. פתאום אני רואה עצמי, מנסה להתחבר לעצמי, ולעשות לעצמי טוב. הייתי תלויה בך. זה לא היה בריא. ברמה קיצונית כזאת. היית עמוד הטווח שלי. ואילו עכשיו, אני משתדלת להיות עמוד הטווח של עצמי. יותר לסמוך על עצמי. אין ספק, אני שונה מהילדונת שהייתי  - כשהייתי איתך. חזקה יותר. נחושה יותר.
אך יחד עם זאת, אני עדיין לא באמת התגברתי עלייך. גם אם לוקח לי יותר זמן מהממוצע. אני מתגעגעת לנוכחות שלך בחיי. להתרגשות שאפפה אותי כל פעם שנפגשנו, גם אחרי כל כך הרבה שנים יחד. אהבתי אותך עד עמקי נשמתי. תמיד אזכור אותנו כתקופה מדהימה.... שהכל היה עוצמתי גם למובן החיובי. אני מתגעגעת אלייך, לחבר הטוב שאבד לי. לעצות החכמות שלך, לכך שתמיד היה לך פתרון להכל. אני מתגעגעת לא רק למה שהרגשתי שאני איתך,אלא אליך. פשוט אלייך. הלוואי ולא אתגעגע יותר. ואם כן, שזה לא יהיה הרסני. אלא כזכרון טוב. מיני רבים בחיים.
כאחת שהייתה לה מראה לא בריאה בבית, מנסה ללכת לאמצע. ללמוד לשאת כאב בצורה בריאה. כי זה חלק מהחיים. ולולא זה, לא אוכל להתמודד עם צרות גדולות יותר. "אמיתיות". מתגעגעת אלייך, ותמיד אתגעגע אלייך. אני מרגישה שתמיד תאהב אותי . שתמיד תזכור את מה שנתנו אחד לשניה, אני יודעת שאתה תמיד תכבד אותי. שהייתי גם לך חלק בלתי נפרד מההתבגרות שלך.
שכן, היינו בשנים מאוד משמעותיות בחיים אחד של השני.
אני מה שתתחרט, שתתגעגע. שתסבול גם. למרות שאני רוצה שיהיה לך טוב. וזאת אהבה אמיתית.
אני מבינה שאתה רוצה לטעום מהחיים. אין מה לעשות, אתה צעיר.
וזה בסדר.......בדרכ לא מתחתנים עם אהבה ראשונה. נמאס לי לבכות עלייך. גם אם זו לא באותה תדירות. פעם ב... תקופה... אני לעיתים מסתכלת על תמונות שלנו. רואה את הזיק בעיניים. אני מתגעגעת לנוכחות שלך בחיי. למי שהייתי , כשהייתי איתך. כואב לי בלב, בנשמה. כואב לי פיזית. אני רוצה אותך. תמיד ארצה. למרות שלמדתי על  מה מוכנה להתפשר ועל מה לא. וכל קשר מבגר,מחזק,משנה אותך. כי אף פעם אתה לא באותו מקום לולא כן.

" איפה אתה. שמעתי שהמשכת. ואתה בונה לך עולם אחר, או איזו מדינה. ומי זה שאיתך- אני רואה שאתה שמח. לא חשבתי להפריע, בפריים של התמונה. כמעט נשברתי, את האמת שגם היה לי חלום, שאת יושב לידי בסלון., ומחבק. איך התפתלתי מכאבים של אהבה, לא אמרו לי שזה מסוכן. אבל בסך הכל בסדר, הכרתי מישהו אחר, שהצל שלו הוא אתה, והחיוך שלו, מזכיר לי את שלך. ואתה  כל הזמן חוזר,להסתיר לי את השמש. אתה לא שואל אם אפשר, למרות שאתה הלכת, הרבה ממך נשאר.האוטו הישן, אבל סוחב את הרגשות., אולי אחרי שאשכח ממך, יהיו לו קל יותר בעליות. אני מניחה את הקניות, כמו שהיית אז מגיע. על סף שקיעת השמש, החלפת את מקומה. כמעט נשברתי, את האמת שלא הצלחתי לישון, רציתי לשמוע את הקול שלך היום, זה קצת חסר לי.והשתגעתי, ממחשבות של אהבה, לא אמרו לי שזה מסוכן. אבל בסך הכל בסדר, הכרתי מישהו אחר. שהצל שלו הוא אתה, והחיוך שלו מזכיר לי את שלך. ואתה כל הזמן חוזר, להסתיר לי את השמש, אתה  לא שואל אם אפשר, למרות שאתה הלכת, הרבה ממך נשאר."

יש כל כך הרבה שירים על אהבה.
פוחדת להתקל בך ברחוב, כמו אז,שמבין כל האנשים - ראיתי אותך. זה היה הזוי,. הפעם הראושנה שראיתי אותך מאז הפרידה. החלפנו שלום שלום, והמשכנו ללכת. המפגש- הפעם כזרים. כאילו לא היינו מעולם חשובים אחד לשניה. רגשות משתנים עם הזמן. מזל. לא אשכח, את הבכי שלי. את ההרגשה. שםאום אני כלום עבורך, שאתה יכול הלמשיך מבלי להיות כמה אליי. מבלי להתעניין בי. במקום לתת אותי לאחר, בכך שעזבת אותי, ושאתה יכול לסבול את המחשבה הזאת. בכך ששיחררת אותי. המפגש הזה הרס אותי. פתאום זרים. כאילו מעולם לא היינו. היה קשה לראות את זה.כל כך רציתי להישאר איתך. דיברנו קצת, ואז אמרנו טוב- ייאלה ביי. רציתי להישאר שם לנצח.לחבק אותך חזק, ולא חיבוק קר ואדיש, איך המבט החם שלך,הקנאה התחלפה בקירירות באדישות. רציתי כל כך להישאר שם.להמשיך לחוו איתך את החיים. ללו אותך, לראות אותך גדל,מתפתח. אתה הבטחת, שנהיה שם תמיד. הבטחת שיהיו לנו עוד שנים ביחד.

אני מרגישה גאה, שהצלחתי לחדור ללבך. זה כבוד עבורי, לאדם המוצלח שאתה.
אני יודעת שאם אראה אותך ברחוב עם מישהי, או בפייסבוק עם חברה חדשה. יצבוט לי הלב מאוד. שמישהי אחרת נהייתה חשובה לך. שאתה דואג לה.
אני נזכרת בקיצוניות שבה היית. שבה, מאחת שהייתה חלק חשוב בעולמך, מכך שדיברנו שש פעמים ביום לפות, והיינו יודעים איפה השני, פתאום יכלת להתנתק באחת.
במבט קר, מנוכר. אחרי שהיית הכי חם אליי בעולם.באותו יום שנפרדנו, עוד שלחת לי הודעה כרגיל, שאתה אוהב אותי ועם כינויי החיבה שלנו.זה קצ אכזרי, אבל אני יודעת שלא ידעת איך להיפרד.
הלוואי ויום אחד תתחרט. וכבר אהיה במקום אחר. במקום שכבר לא אחשוק לחזור אלייך.
איך היית קר ומרוחק כשישבנו על הספסל, ולעומת זא אחרי שנפגשנו חצי שנה, כן נגעת לי ברגל, והזכרת לי במבט של פעם. איך שהיית מסתכל עליי.
אני מגעגעת אלייך כל כך, לצחוקים שלנו, לשטויו שלנו, לנוכחות שלך.

המועקה שלא חשבתי שתעבור, נעלמה אט אט. מועקה נוראית. ריקנות אדירה, שלא ידעתי איך למלא את החלל שמילאת. אבל לאט לאט למדתי שהחיים דינאמיים,שכמו שהכרתי אותך,בע"ה אכיר אחר,..למדתי להנות מדברים אחרים גם, ולחפש עצמי. במה יכולה לתרופ לעולם,ולהיתרם.
הלוואי ובחתונה לא אזכור אותך. זה משפט שמעודד אותי.
אין אני לא יודעת כיצד לבטא את העצבות, הגעגועים. לא רוצה שזה יפרק אותי. כאב תי עלייך מספיק. פרופורציות.
אבל כואב לי בלב. בא לי לחזור אחורה. להרגיש שוב אהובה על ידך. גם במיטה. שתעניין בי, שיהיה לי פשוט כיף איתך. בזמן האיכות שלנו. בכך שאתה מתייעץ איתי- והרגשתי חשובה.
רציתי להראות לך שהתחזקתי, שאני לא מוותרת – שאני עומדת בקשיים. רציתי שתעודד אותי,כמו פעם.שתאמין בי, כמו פעם. שתעודד אותי, ותגיד לי בשנית, שאני יכולה הכל. שאתה מאמין בי. שאתה יודע שאצליח. האמנת בי, כשאני לא האמנתי בעצמי.ואהבת אותי כל כ ך, הרגשתי את זה. ואמרת לי את זה, שתמיד ארגיש שאתה אוהב ומכבד. שזה משהו שהיה רק שלנו. יהיה אחר, אולי טוב יותר ומאים יותר לך ולי, אבל לא ככה בדיוק.
אתה חסר לי, כל כך.
הרבה דברים שעברתי, בהתחלה במיוחד, היה חסר לי הגאווה שלך. זה שאתה שם, מחזק וגאה, לחלוק איתך את ההישגים. לחזור מיום עבודה, הישר לזרועותך. לתחושת החום וההגנה שהקנת לי. ללילות היפים שלנו יחד. מחובקים מתוך שינה, צמודים אחד לשני, מרגישים חום ואהבה. אני מדגעדעת לכינויים שקראת לי. הלוואי ויום אחד אזכר, ואחייך. ותהיה זכרון רחוק. שהיה נכון לאותה תקופה. שלא ארצה לחזור תמיד, שאוכל להיות שלמה בלעדייך.שאוכל להיות לבד מבלי להרגיש בודדה. ואני שמחה על הרצונות שלי להתקרב לעצמי, ללמוד לסמוך על עצמי ולהרגיע את עצמי, במקום להיות תמיד תלויה בכ שאתה מרגיע אותי. היית העוגן. אז ברור שכשתלך- אפול. שמתי עלייך כל כך הרבה בחיים שלי,שלא פלא שכשהלכת,נפלתי.

ופתאום, עוד יום עובר, ועוד יום. ולומדים להתמודד, לשחרר. לאט לאט התדירות ש
לצפיה ב-'<3 לב אחד ענק '
<3 לב אחד ענק
25/09/2014 | 13:51
34
עברתי פרידה לא קלה בכלל, ומה שכתבת ממש מזכיר את המחשבות והרגשות..
הכול יהיה בסדר, ואני בטוחה שהריקנות לאט לאט תתמלא אצלך ואצלי ונמצא משהו טוב יותר ומישהו טוב יותר
לצפיה ב-'תהליך של צמיחה'
תהליך של צמיחה
25/09/2014 | 16:10
35
אני רואה הרבה התקדמות, למרות שבהתחלה הכרזת שזו שנה שבה "לא התפתחת", סגרת את המכתב באמירה "ופתאום עוד יום עובר, ועוד יום. ולומדים להתמודד, לשחרר". כדאי להכיר ביכולות שלך להתקדם הלאה ולהתחזק, להוקיר את עצמך על כך, כי מדובר בתהליך לא פשוט, שלא כולם רוצים לעבור אותו, וגם לא לכולם יש את היכולת המנטלית.
גם היכולת שלך להתבוננות על המצב, הסקת המסקנות ואת מיישמת אותן. למדת שגם אם סיפור האהבה שלכם נגמר, אין זה מוחק או מבטל את המשמעות שהייתה לו בחייך ואת התרומה שלך לחייו. לפעמים אנחנו עוברים תהליך עם אנשים אחרים יד ביד, לפעמים זה לוקח ימים, חודשים ולעיתים אף שנים ארוכות, אבל בסופו של דבר, מי שתמיד נמצא איתך זו את, ולכן כדאי וחשוב להיות טובה עם עצמך, סלחנית ומקבלת. 
גאה בך על התהליך שאת עוברת, את עוד תעלי ותצליחיי מעבר למה שנדמה לך 

לצפיה ב-'תודה רבה לכם'
תודה רבה לכם
03/10/2014 | 00:34
26
מעריכה זאת מאוד, עודדתם אותי
לצפיה ב-' לשנה חדשה '
לשנה חדשה
25/09/2014 | 02:09
4
20
לצפיה ב-'אשמח אם תוכלו לענות לשאלון המקוון בקישור המצורף'
אשמח אם תוכלו לענות לשאלון המקוון בקישור המצורף
19/09/2014 | 13:51
2
20
שלום לכם.
אני כותבת עבודה לתואר שני ואשמח מאד לעזרה שלכם במילוי השאלון.

השאלון נועד לבני נוער בגילאי 13-19
הוא עוסק בשימוש בטכנולוגיות תקשורת שונות (וואטסאפ, פייסבוק, פורומים וכו') וההשפעה שלהן על התרבות והחברה.

הוא קצת ארוך, אבל רוב השאלות הן סגורות.
זה יעזור לי מאד.

השאלון: 

תודה מראש!
תמר
לצפיה ב-'זקוקה לעוד עונים - בעיקר בנים'
זקוקה לעוד עונים - בעיקר בנים
23/09/2014 | 01:12
1
14
המון בנות ענו ובנים ענו מעט.
אני צריכה מדגם מייצג כמה שיותר קרוב לחצי חצי
אם עוד עשרה בנים יענו לי זה יהיה מעולה!
ענו לי גם יותר דתיים/יות. אז אשמח גם לכאלו שלא מגדירים את עצמם דתיים.
קיבלתי הנחיה שהשאלון צריך להיות של מדגם מייצג, מגוון מהאוכלוסויה.
תודה מראש!
תמר

לצפיה ב-' שאלון לשנה החדשה '
שאלון לשנה החדשה
25/09/2014 | 15:54
16
 מה רציתם להשיג או לשנות בשנה שחלפה?
 מה הצלחתם להשיג או לשנות? 
האם יש משהו שלא הצלחתם בו והחלטתם לוותר עליו?
 מה תרצו להשיג או להצליח בו בשנה הבאה? 
 מה תבטיחו לעצמכם לשנה הקרובה? 
 מה למדתם על עצמכם השנה? 

אפשר להתייחס לתחום ספציפי או כמה וכמובן לענות באופן כללי איך שבא לכם 
לצפיה ב-'שכבתי עם מישהי '
שכבתי עם מישהי
21/09/2014 | 17:53
1
127
ופתאום הפסיק לעמוד לי בלי שגמרתי , פעם ראשונה שזה קורה לי , מה הסיבה לכך
לצפיה ב-'מפנה אותך'
מפנה אותך
21/09/2014 | 19:27
72
לאחד מפורומי הבריאות כדי לבדוק:
פריון האישה והגבר
זוגיות וטיפול מיני
גניקולוגיה
לצפיה ב-'מה עושים עם בנים בגילאי 11-12?'
מה עושים עם בנים בגילאי 11-12?
19/09/2014 | 14:20
1
81
אני ילדה דתייה בת 11 ועוד מעט 12 בבית הספר שלנו הבנות והבנות לומדים באותו בניין אבל לא באותה הכיתה.בדרך כלל "נהוג" שבכיתה ו' הבנים והבנות כבר מתחילים להתגבש,אנחנו באמת התגבשנו אבל בית הספר שלנו לא ממש תומך בהתגבשות ואף מנסה למנוע מאיתנו להתגבש.כך גם הוריי לא מאוד מתלהבים מהרעיון שאני כבר מסתובבת עם הבנים שבשיכבה שלי. כולם מסבירים לי שבגילי לא בריא שיהיה לי קשר כלשהוא עם הבנים. אבל אני לא עומדת בפיתוי ואני נפגשת עם הבנים למרות שאני מודעת להשלכות שבדבר.
לצפיה ב-'אני מבינה שמדובר במסגרת דתית?'
אני מבינה שמדובר במסגרת דתית?
21/09/2014 | 05:12
44
אני חושבת שחשוב לכבד את מה שהוריך רוצים בשבילך, ולדעתי באופן כללי עדיף להתראות עם בנים כשאת מודעת לסיבות שהם מעוניינים למנוע זאת ממך ודיברו איתך על ההשלכות, ולאחר שאת הסברת את הצד שלך.
מכיוון שלמדתי בבית ספר עם כיתות מעורבות, אני לא כל כך יודעת איך זה מרגיש להיות בגילך ולרצות להתקרב לבנים כשהמסגרות נפרדות, אני מתארת לעצמי שיש הרבה סקרנות ועניין. אני חושבת שכדאי להתייעץ גם עם בנות בוגרות יותר שאת סומכת עליהן, שלמדו במסגרת דומה, ולשאול כיצד הן התמודדו עם מצבים דומים ומה הן מציעות.
אציין שאני לא רואה התראות עם בנים בגילך כדבר פסול, אך יכולה להבין מדוע מסגרות מסוימות נוקשות יותר בעניין זה. על מנת שיחסיך עם הוריך ימשיכו להיות טובים ולא ידרדרו למקום בו את משקרת או מסתירה מהם דברים, אני כן חושבת שיש מקום לנסות לדבר איתם ולהגיע למסקנה משותפת בתור הפתרון הנכון והראוי.
לצפיה ב-'מחוות רומנטיות'
מחוות רומנטיות
06/09/2014 | 10:03
2
88
אז אתמול ראיתי פרק של אמא מחליפה. אחת הנשים אומרת לבחור (שאינו בעלה, אלא הבעל של זו שהתחלפה איתה) שהוא צריך "להפתיע אותה במחווה רומנטית"
אז הוא מעיר אותה מוקדם בבוקר ולוקח אותה לכדור פורח לראות את הזריחה. היא מתבאסת, טוענת שזה לא רומנטי ושאת הזריחה היא יכולה לראות גם לא מכדור פורח.

מה שהביא אותי לשאלות הבאות:
1. איזו מחווה רומנטית/ מתנה רומנטית נתנו לכם?
2. ואיזו אתם עשיתם למישהו/י אחר/ת?
3. האם יש לכם איזשהו חלום רומנטי שהייתם רוצים להגשים ועוד לא התגשם? 

לצפיה ב-'מחוות רומנטיות'
מחוות רומנטיות
07/09/2014 | 07:41
1
56
האמת שמחוות רומנטיות ממש לא צריכות להיות גרנדיוזיות לדעתי (דוגמת הכדור הפורח), אלא פשוט משהו שמראה שחשבת על הצד השני. אני חושבת שבאופן כללי לאנשים מאוד קשה לפרגן, הרבה יותר קל לבקר ולומר לצד השני כמה הוא לא בסדר או לא מספיק טוב, ואז פעם ב... להשקיע סכום גדול ולהשקיע אותו באיזו מחווה, שאני לא יודעת אם היא באמת מצליחה לישר קו. המחוות האמיתיות והיפות, הן בפרגון בדברים הקטנים, להשקיע מאמץ מתוך הקשבה כנה ואכפתיות, לפרגן גם על דברים שנראים לנו מובנים מאליו, באמת לשמוח בשביל הצד השני. אלו בעיניי הדברים הגדולים באמת.
לצפיה ב-'כל מילה בסלע'
כל מילה בסלע
08/09/2014 | 14:35
16
לצפיה ב-'איך להתחיל עם בנות?? 16+קשיים חברתיים'
איך להתחיל עם בנות?? 16+קשיים חברתיים
02/09/2014 | 21:57
16
101
לצפיה ב-'אולי תפרט קצת?'
אולי תפרט קצת?
03/09/2014 | 10:13
13
65
האם יש לך ניסיון?
איך מתבטאים הקשיים החברתיים שלך?
לצפיה ב-'הקשיים הם PDD'
הקשיים הם PDD
03/09/2014 | 10:53
12
71
וכל הנסיונות התבררו כהטרדה
לצפיה ב-'אני חושבת שיהיה קל יותר'
אני חושבת שיהיה קל יותר
07/09/2014 | 07:35
1
63
ללמוד כיצד לפתח קשרי ידידות עם בנות, ללמוד להכיר את דרך החשיבה שלהן, מה נתפס כלגיטימי ומה פחות. ככל שתצליח להכיר יותר, תוכל לדעת איך להתחיל איתן מבלי שהדבר יתפרש כהטרדה. אם תוכל לפרט יותר, אשמח להמשיך להכווין אותך.
לצפיה ב-'איך ללמוד את זה?'
איך ללמוד את זה?
07/09/2014 | 09:04
24
לצפיה ב-'רק שאני אבין'
רק שאני אבין
08/09/2014 | 14:34
9
39
מה זה PDD?
לצפיה ב-'קושי חברתי המתחיל לפני גיל שנתיים וחצי'
קושי חברתי המתחיל לפני גיל שנתיים וחצי
08/09/2014 | 20:44
8
41
ונמשך לכל החיים
לצפיה ב-'תוכל להגיד'
תוכל להגיד
08/09/2014 | 23:58
7
31
מה אתה מרגיש ש"תוקע" אותך? מה נראה לך דורש תיקון? ממש מהרמה ההתחלתית הזו
לצפיה ב-'זה שאני בד"כ לא יוזם אלא הצד השני יוזם'
זה שאני בד"כ לא יוזם אלא הצד השני יוזם
09/09/2014 | 07:44
6
17
לצפיה ב-'ואם'
ואם
09/09/2014 | 09:04
5
35
אתה יושב עם עצמך וחושב, בגלל שאתה מודע למה שמפריע לך, האם תוכל לקחת את זה כאיזושהי
מטרה מאוד גדולה שאתה רוצה להשיג ממש כמו איזה אירוע שאתה רוצה לעשות, האם תוכל לגייס
את כל הכוחות הנפשיים שלך כדי למשל להגיד למישהי שתרצה להמשיך לדבר איתה?
תחשוב שזה יגרור מקסימום דקה מהזמן שלך, אם היא תגיד לא אז זה בסדר, רק בשביל התרגול
לצפיה ב-'כן'
כן
09/09/2014 | 16:56
4
51
אבל לפעמים אני נכנס לבועה
לצפיה ב-'ומה אתה יכול לעשות כדי להשאר מחובר אל מה שקורה?'
ומה אתה יכול לעשות כדי להשאר מחובר אל מה שקורה?
11/09/2014 | 00:52
3
14
לצפיה ב-'בכל מקרה אני יוצא מהבועה תוך כמה דקות'
בכל מקרה אני יוצא מהבועה תוך כמה דקות
11/09/2014 | 08:18
2
13
לצפיה ב-'אז מה היית רוצה שיהיה שונה? '
אז מה היית רוצה שיהיה שונה?
13/09/2014 | 10:29
1
17
לצפיה ב-'בנוסף אני מפחד שאעשה משהו קצת מוזר'
בנוסף אני מפחד שאעשה משהו קצת מוזר
14/09/2014 | 09:39
11
לצפיה ב-'איך אפשר ללמוד את זה?'
איך אפשר ללמוד את זה?
07/09/2014 | 07:52
11
לצפיה ב-'איך להתחיל עם בנות??(16)'
איך להתחיל עם בנות??(16)
05/09/2014 | 12:11
27
לצפיה ב-'אהבה ראשונה '
אהבה ראשונה
30/08/2014 | 14:58
1
100
הבן שלי בן 18 וחצי חודשיים לפני גיוס מגיל צעיר כבר היו לו הרבה חברות אבל רק לפני חצי שנה הוא התאהב ממש
הצרה היא .. זאת שהוא התאהב בה היא הבת של בת דודה שלי מצד האמא
יש בינהם אהבה חזקה מאוד היא דתיה והוא חילוני הוא גדול ממנה ב 4 שנים
הוא לא מוכן לשמוע כלום רק אותה הוא התנתק מהחברים מהמשפחה הכל בגללה
מה הלאה? תודה לכולם מי שיענה אני צריכה עזרה
לצפיה ב-'מה שחשוב כאן'
מה שחשוב כאן
02/09/2014 | 10:49
58
הוא שתדברי איתו ולא ממקום מתנגד. תנסי לברר איתו את החוויות שהוא חווה, איך את הרגשת בגילו (להיפתח אליו גם מהצד שלך) וקודם כל לא לתת לו להרגיש שאת שופטתץ אותו על הקשר שהוא נמצא בו.
לצפיה ב-'אהבה לאחר '
אהבה לאחר
27/08/2014 | 14:50
3
77
יש לי ילדה בת 17 אשר שמעתי אותה מספר לחברה שלה שיש לה קשר עם ערבי , אני משפחה מסורתית וכמובן שלא מסכימים לזה.
מצד השני שמעתי שהיא גם מקיימת יחדים עם כל מיני בנים .
שוחחתי איתה מספר רב של פעמים והיא מכחישה .
בתוך תוכי אני מרגישה שהיא משקרת כי אנשים קרובים סיפרו לי
אודה להצעתכם
לצפיה ב-'שלום '
שלום
29/08/2014 | 01:54
38
לדעתי הדבר הכי נכון לעשות יהיה פשוט לשאול אותה, מתוך כוונה אמיתית לקבל את כל מה שהיא תספר, גם אם את לא מסכימה לכך. כשהיא יודעת שתתנגדי מראש, הסיכוי שהיא תסכים לשתף או לפתוח את ליבה בפניך יהיה נמוך מאוד. אם את באמת מעוניינת לדעת, תצטרכי לפתוח את אוזנייך גם לדברים שלא בהכרח תרצי לשמוע. כל עוד את לא תהיי פתוחה לקבל, היא לא תוכל להיות פתוחה לספר.
לצפיה ב-'המפתח'
המפתח
02/09/2014 | 10:44
28
כאן לדעתי הוא פשוט לדבר איתה חד וחלק, אבל לא לעשות את זה ממקום שופט. להגיד לה שאת רוצה לדבר איתה אבל שאת לא שופטת את הקשרים שלה או עם מי היא יוצאת. ככה תוכלי לקרב אותה אלייך.
לצפיה ב-'מערכת יחסים מסובכת'
מערכת יחסים מסובכת
24/08/2014 | 23:32
1
102

היינו במשך חצי שנה במערכת יחסים מושלמת. הוא היה מפנק, הכל.. אומר לי מילות אהבה מושלמות!!! ואז הצבא הגיע.. הוא התגייס. כשהוא התגייס כל פעם הייתי רבה איתו כשהוא חוזר. במשך שלושה שבועות. עד שבשבוע הרביעי הוא התפוצץ עליי צעק עליי, ניתק לי את הטלפון בפנים.. ונפרד ממני. בפעם הראשונה שזה קורה. הוא אמר שזה בגלל שאני לא מבינה אותו ושהוא מרגיש לבד...ואני מנסה להבין באמת, בכל זאת זה קשה. אבל הוא מצפה ממני למלא הבנה. אחרי שבוע... התנצלתי ואמרתי לו שאני רוצה אותו. והוא שאל אם אני רוצה לחזור אליו.. ודיבר אליי ברכות. אמרתי שכן. חזרנו.. במשך יומיים הבנאדם השתנה.. כשהיינו ביחד היינו מדברים וצוחקים וזה.. אבל כשהוא היה בבית פתאום אינלו זמן.. פתאום דודים שלו באים לבקר ואין לו אפילו כמה דקות להתקשר כדי להגיד שבת שלום. ובשישי הוא איחר לבוא כי הוא נרדם.. ועכשיו זה בחיים לא קרה!! מפה לשם.. הוא היה זורק כמה הערות שלא מצאו חן בעיניי, אפילו איים ללכת.. ואז נשאר. אחרייי הכללל....... הגענו למוצאי שבת. בראש שלי שאני והוא ביחד במוצא"ש כמו תמיד. אבל לא, הוא החליט שהוא הולך לחברים. נפגעתי באזשהו מקום על ההתראה הקצרה והתעצבנתי עליו.. הוא התחיל לדבר בצורה לא יפה [לא קילל אבל דברים בנוסח- מה הבעייה שלך שאני עם חברים? או את לא יכולה לפרגן?] וזה המשיך בניתוקים של הטלפון.. התחלתי לבכות לו מעצבים בטלפון ורק אז הוא נשאר על הקו... אמרתי לו שנדבר על זה כשהוא יסיים.. שיעבור אליי. אמר לי טוב ובסוף ביטל בגלל שאמא שלו רוצה שהוא יחזור, משהו שלא מנע ממנו להישאר עם החברים עד 12 ורבע משהו כזה.. בקיצור בסופו של דבר הוא רצה להיפרד ממני. בכיתי. הוא אמר שהוא מצטער וזה.. ואז שינה את דעתו אמר לי נדבר על זה מחר בתחנה של האוטובוס לפני שאני נוסע... כשהגעתי הוא אמר שזה יהיה טוב לשנינו אם ניפרד. הפעם לא בכיתי. אמרתי לו בחיוך שבסדר והתנהגתי אליו כמו ידיד שלי.. אמרתי לו שיהיה לו בהצלחה. הוא אמר לי שאני אחלה ילדה אמרתי לו תודה בחיוך ואז הוא אמר לי די! והתקרב לנשק אותי, התחמקתי וחיבקתי אותו ובסוף הוא תפס אותי... ונישק אותי. אמר לי שהוא אוהב אותי ודיברנו על זה שזה לא יכול להימשך ככה- בפעם האלף דיברתי איתו על זה!! ורציתי לסיים את זה. ואמרתי לו אתה אפילו לא אומר כלום על זה- הוא אמר לי מה אני יכול לעשות? אמרתי לו, לתפוס לי לפחות את היד ולהגיד לי לא ללכת.. ופתאום הוא מתקשר אומר לי מילות אהבה.. בוואצאפ אומר לי אני לא יכול בלעדיך וכל זה.. את החיים שלי.. כל הטויות האלה שהוא לא אמר במשך שבוע וחצי! בנוסף.. הוא אומר לי שראיתי שאת ממשיכה הלאה, אמרתי אין מצב אני מוותר על זה. וזה נראה צבוע קצת פתאום?? זה מוזר לי...

לצפיה ב-'לא חושבת שהוא צבוע,'
לא חושבת שהוא צבוע,
26/08/2014 | 13:16
37
הוא עבר כרגע שינוי מאוד גדול בחיים שלו. במסגרת הצבאית אתה בפעם הראשונה מרוחק מכולם לתקופה ארוכה, נמצא עם אנשים שאתה לא בהכרח מכיר - ישן, אוכל, לומד ועובד איתם - וזה גורם להרבה מחשבות וחשבונות נפש, וכמובן לגעגוע לכל מה ומי שאתה מכיר. את אומנם החברה שלו ויש לו רגשות חזקים כלפייך (וזה משתמע בברור ממה שסיפרת), אבל לפני שאת נכנסת לחייו היו שם כבר המשפחה והחברים שגם אותם הוא אוהב וגם אליהם הוא קשור. השהות במרחק מהבית גרמה לו לחזור הביתה ולרצות לראות את *כולם*. זה לא שאת פחות חשובה, אני מאמינה שהוא רצה להספיק הכל וזה מאוד קשה בסופשבוע כל כך קצר. וכמובן שהוא עייף מכל השבוע המתיש בצבא (זה באמת מתיש, במיוחד שישנים רק 6 שעות בלילה ועומדים כמעט כל היום בשמש של אוגוסט). תחשבי שהוא חזר עייף, מתגעגע, אולי גם קצת בהלם כי הוא עוד לא הסתגל למסגרת, אולי באסה על זה שכל סדר היום שלו נקבע על ידי אנשים אחרים, הוא מקבל פקודות כל הזמן וצריך לעמוד במשמעת גבוהה ביותר, אז כשהוא חוזר הביתה הוא רוצה שקט, ושיעטפו אותו באהבה וכיף וגם יבינו אותו.. ואם אתם רבים, מה הפלא שהוא יעדיף להיות עם חברים שלו או המשפחה שלו, אם הם עושים את הנחיתה שלו בבית רכה יותר? שימי את עצמך בנעליו. אולי אני טועה, אבל כך אני מבינה את הסיטואציה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ