לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1144311,443 עוקבים אודות עסקים

פורום תביעות בנקים

פורום זה עוסק בכל השאלות הנובעות מהיחסים בין הבנק לבין הלקוח ואנחנו ננסה לסייע לכם בהתנהלות מול הבנקים השונים בכל התחומים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות בנקים

פורום זה עוסק בכל השאלות הנובעות מהיחסים בין הבנק לבין הלקוח ואנחנו ננסה לסייע לכם בהתנהלות מול הבנקים השונים בכל התחומים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'עמלות הבנק'
עמלות הבנק
19/07/2018 | 14:10
2
שלום, מקווה שהפורום יתאים לתת לי עצה בנושא.
מתי נהוג להתמקח על עמלות או לנסות לפחות לבקש להוריד עמלות?
באיזה מצבים הבנקאי יסכים? במה זה תלוי?
יש לי חשבון עם תזרים חיובי + ניירות ערך+ חיסכון.
מדובר בעמלות פעולות ישירות, פעולות פקיד, דמי ניהול ניירות ערך, דמי כרטיס אשראי....
כיצד לגשת לנושא? חשוב לי לצמצם בתקופה זו וגם לדעת האם בנק זה הוא הכדאי לי

לצפיה ב-'תנאי השכר חסרי פרופורציה, בעמותה של איגוד הבנקים'
תנאי השכר חסרי פרופורציה, בעמותה של איגוד הבנקים
14/07/2018 | 12:32
9
איך ניתן לבטא את הרוגז ולהביע את המחאה הציבורית, נגד משכורות בסך מאות אלפי שקלים בחודש, לעובדים בעמותה של איגוד הבנקים, עמותה שעושה מעט מאד, אבל כל חבריה משתכרים בסכומי עתק, ללא פרופורציה. ביחד עם זה, האיגוד כולו פועל למען הגדלת רווחי הבנקים, ולמעשה נגד האינטרסים של ציבור הלקוחות, , , האם יש דרכים כלשהם, שהציבור יכול להשפיע ? מיהם הגופים שמסוגלים לנרמל את תנאי העבודה של עובדי הפורום הבנקאי?
לצפיה ב-'סקר שירות'
סקר שירות
08/07/2018 | 11:07
18
שלום.
האם יש סקר שביעות רצון מעודכן בכדי לדעת מי מהבנקים נותן שירות בנקאות פרטית הטוב ביותר?
לצפיה ב-'שלום עו"ד גל ובהצלחה'
שלום עו"ד גל ובהצלחה
02/07/2018 | 12:11
1
14
אז ככה,

הייתי מוגבל בנסיבות מחמירות לפני 3 שנים ועדיין מופיע לי בבי די איי אורות אדומים

איך אפשר למחוק את זה? רב תודות

לצפיה ב-'ביטול רישום בבי די איי'
ביטול רישום בבי די איי
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2018 | 10:32
14
היי, 

ראשית תודה על הברכה 

לגופו של עניין, ככל שחלפו 3 שנים מתום ההגבלה מומלץ לכתוב מכתב לבי די איי והם מחוייבים עפ"י חוק שירות נתוני אשראי להסיר את הידיעה.

ככל שלא יפעלו כאמור ניתן להגיש כנגדם הליך מתאים לבית משפט ואף לחייבם בהוצאות.

בהצלחה ,

עו"ד רענן גל 
אחד העם 27 תל אביב 
03-6097461

לצפיה ב-'האם הבנקים מושקעים ב"קרקעות"?'
האם הבנקים מושקעים ב"קרקעות"?
30/06/2018 | 04:36
3
12
כחלק מההון העצמי של הבנק? - אני מחפשת עיסקת נדלן גדולה ב שנת 1985 =  בינלאומית... אולי גם עיסקת יהלומים גדולה  ((כמימון מפלגות על ידי עסקאות ברטר... שתסביר את ההחלטה של משרד הבריאות אז כהחלטה פוליטית-צבאית אולי. האם צבאות מתחשבנים ביהלומי גלם?
לצפיה ב-'בנק רוטשילד מקים את בית המשפט העליון.'
בנק רוטשילד מקים את בית המשפט העליון.
30/06/2018 | 10:40
1
4
בהחלטה כזאת למסור לבנק צרפתי להקים את בית המשפט העליון  ((ובעצם את משכן הכנסת גם כן))...יש הרבה חומר גלם ל"קונספירציות מפלגתיות".  ((מימון מפלגות תמורת פסיקות בית המשפט העליון))
לצפיה ב-'בנק ספרא מקים את עיריית ירושלים...'
בנק ספרא מקים את עיריית ירושלים...
30/06/2018 | 10:42
3
אין כאן חשש ל.... הטיה בכל מה שקשור לענייני העיריה ((נניח בתחום הרווחה שנושק לבית המשפט לענייני משפחה))   ???   ?? ?
לצפיה ב-'השקעות של בנקים בקרקעות '
השקעות של בנקים בקרקעות
( לעמוד שלי בתפוז )
01/07/2018 | 10:17
13
לשאלתך - אני מתנצל אבל אין לי כל מידע שיכול לסייע 

בברכה, 

עו"ד רענן גל 
אחד העם 27 בתל אביב
03-6097461

לצפיה ב-'הבנק סירב לפתוח לי חשבון בנק - מה אפשר לעשות ? '
הבנק סירב לפתוח לי חשבון בנק - מה אפשר לעשות ?
28/06/2018 | 12:17
2
22
לצפיה ב-'לבקש מהבנק הסבר מפורט ולכתוב אותו כאן.'
לבקש מהבנק הסבר מפורט ולכתוב אותו כאן.
28/06/2018 | 20:48
5
לצפיה ב-'מה ניתן לעשות כאשר הבנק מסרב לפתוח חשבון'
מה ניתן לעשות כאשר הבנק מסרב לפתוח חשבון
( לעמוד שלי בתפוז )
01/07/2018 | 10:09
11
היי אודי
 כאשר בנק מסרב לפתוח חשבון - מומלץ לפנות אל הבנק בכתב ולבקש את הנימוקים לסירוב פתיחת החשבון ולעיתים די בכך בכדי להניע את פתיחת החשבון ובמקרה בו הבנק ממאן לשלוח את הנימוקים או שהנימוקים אינם סבירים ניתן לפנות לפניות הציבור של הבנק ואף ניתן להגיש תלונה למפקח על הבנקים - בד"כ פניות אלה מספיקוות לצורך פתיחת החשבון ובמקרים שהדבר אינו מספק ניתן לפנות לבית המשפט בתביעה לחייב את הבנק לפתוח חשבון - בד"כ הבנק, בסופו של יום, יפתח חשבון ואולם הבנק אינו חייב להעניק ללקוח אשראי והחשבון יהיה קרדיטורי בלבד בו ניתן יהיה לבצע העברות בנקאיות , העברות זה"ב, לעיתים משיכת צ'קים.

שמחתי לסייע 

עו"ד רענן גל 
אחד העם 27 תל אביב 
03-6097461
לצפיה ב-'ערבות בנקאית למוטב שנפטר'
ערבות בנקאית למוטב שנפטר
27/06/2018 | 09:08
1
24
 שלום רב, אמי ז"ל השכירה דירה. השוכר נתן ערבות בנקאית בה אמי הייתה המוטב. אמי נפטרה לפני כשלושה חודשים. אני יורשה היחיד. בצוואה כתוב שהיא מורישה את כל זכויותיה ונכסיה לי.  הגשתי בקשה לקיום צו קיום צוואה שהיא בטיפול אצל רשם הירושות. אין שום התנגדויות או סיבוכים אבל זה עדיין סיפור ארוך. בינתיים הערבות עומדת לפקוע עוד חודש וחצי. האם לבקש מהשוכר להאריך את הערבות שאמי המוטב שלה? האם אחרי שאקבל צו קיום צוואה אוכל אני בתור היורש לדרוש את מימוש הערבות אם יהיה צורך? או שלערבות הבנקאית לאמי אין שום משמעות יותר וצריך לבקש ערבות חדשה לגמרי? תודה רבה.
לצפיה ב-'ערבות בנקאית לטובת נפטר '
ערבות בנקאית לטובת נפטר
( לעמוד שלי בתפוז )
01/07/2018 | 10:20
5
הי מיקי , 
אני מודה לך על שאלתך .
בהנחה שאין הפרה של ההסכם הרי שבד"כ מדובר בערבות בנקאית ללא יכולת הסבה וככזאת היא איננה ניתנת לפרעון בידי צד ג' שאינו המוטב.
על כן, באפשרותך לבקש להתמנות למנהל עזבוןובתוקף תפקידך לפנות לשוכר שיחליף את הערבות - וככל שלא יבצע את האמור יהווה הדבר הפרה של הסכם השכירות או להמתין לקבלת הצו, להרשם כבעלים של הנכס ואז ממילא קיים כורח לעדכן את הסכם השכירות ואת הערבות .

ככל והשוכר מצוי כבר עתה בהפרה ואתה מבקש לממש את הערבות - ניתן לנסות לעשות זאת באמצעות מנהל עזבון בלבד בשלב זה.

בהצלחה, 

עו"ד רענן גל 
אחד העם 27 בתל אביב
03-6097461
לצפיה ב-'צ'קים סורבו'
צ'קים סורבו
25/06/2018 | 12:53
2
11
שלום עו"ד גל,
שאלה שלי
סורבו אצלי בחשבון 10 צ'קים והחשבון עומד בפני הגבלה -
 מה ניתן לעשות והאם ניתן למנוע את ההגבלה ? 

לצפיה ב-'אם אכן השיקים סורבו מחמת אכ"מ (אין כיסוי מספיק), ובאמת לא'
אם אכן השיקים סורבו מחמת אכ"מ (אין כיסוי מספיק), ובאמת לא
25/06/2018 | 17:46
12
היה להם כיסוי - נראה שההגבלה הצפויה - כדין היא.

אולם יש מקרים שבהם שיק שסורב לא ימנה במניין השיקים שסורבו, בדוק האם מתקיים לגביך. למשל:

* שיק שהוצג טרם זמנו
* שיק שעבר זמנו
* שיק שבוטל לפני שנכתב כי אבד (טופס השיק בוטל, להבדיל מ"השיק בוטל" שלא מונע את הספירה)
* שיק שמושך השיק נפטר
* שיק ללא חתימת המושך
* שיק עם תיקון ללא חתימת המושך בצד התיקון
* שיק שהוחזר יותר מפעם אחת אך נספר יותר מפעם אחת
* שיק שהוחזר בעבר מהסיבה "נתקבלה הוראת ביטול" והוצג שנית - יוחזר רק מהסיבה "נתקבלה הוראת ביטול" גם אם בהצגה השנייה לא היה לו כיסוי

בדוק גם:
* שלא חלפה יותר משנה בין השיק הראשון לבין השיק העשירי
* שחלפו לפחות 15 ימים בין השיק הראשון שסורב לבין השיק העשירי שסורב

ניתן גם לערער על ההגבלה ע"י הגשת ערעור לבית משפט השלום, בהתקיים סיבה מתאימה כגון:
* שיק שהוחזר אכ"מ ע"י הבנק בטעות;
* שיק שהוחזר אכ"מ למרות שהייתה חובה על הבנק לפרוע את השיק – משום שהייתה יתרה מספקת בחשבון, או מכוח הסכם אתו;
ועוד סיבות.
לצפיה ב-'ביטול הגבלה בבנק לאחר סירוב 10 צ'קים '
ביטול הגבלה בבנק לאחר סירוב 10 צ'קים
( לעמוד שלי בתפוז )
01/07/2018 | 10:04
7
היי אורן ותודה על שאלתך .

חוק צ'קים ללא כיסוי קובע כי לאחר שסורבו 10 צ'קים בחשבון בנק מחמת א.כ.מ (אין כיסוי מספיק) החשבון יוגבל לתקופה בת 12 חודשים וככל שמדובר בהגבלת חשבון שניה של אותו אדם או חברה בתקופה של 3 שנים תהא ההגבלה - הגבלה בנסיבות מחמירות.

לעיתים - ניתן למצא טענות כנגד הבנק - כי אז ניתן להגיש ערעור על עצם החלטה (המנהלית) להגביל את החשבון - ערעור זה מוגש לבית משפט השלום הקרוב ביותר לסניף והבנק ובד בבד עם הגשת הערעור ניתן לבקש צו מניעה המונע את כניסת ההגבלה לתוקף וזאת עד להחלטת בית המשפט בערעור עצמו.
את הערעור יש להגיש תוך 15 ימים מיום סירוב הצ'ק ה- 10 ועל כן מומלץ להזדרז.

שמחתי לסייע

עו"ד רענן גל 
אחד העם 27 בתל אביב
036097461
לצפיה ב-'לכמה זמן תקף צק בנקאי'
לכמה זמן תקף צק בנקאי
24/06/2018 | 20:08
2
16
לכמה זמן תקף צק בנקאי
לצפיה ב-'שבע שנים.'
שבע שנים.
25/06/2018 | 17:15
3
לצפיה ב-'תוקפו של צ'ק בנקאי'
תוקפו של צ'ק בנקאי
( לעמוד שלי בתפוז )
01/07/2018 | 10:00
10
אני שמח ומודה על השאלה שאני נתקל בה לעיתים - והיא מהו תוקפו של צ'ק בנקאי? 
כעיקרון כל צ'ק הינו חיוב שטרי המקפל בחובו חוב כספי וככזה - התוקף שלו עפ"י חוק ההתיישנות הינו 7 שנים - ההבדל בין צ'ק רגיל לצ'ק בנקאי הינו כי צ'ק רגיל ניתן להפקדה 1/2 שנה לאחר מועד פרעונו ולאחר מכן לא ניתן להפקדה אולם אינו (!) מתיישן וניתן להגיש תביעה בגינו בבית המשפט או בלשכת ההוצל"פ, לפי העניין ואולם הפקדתו של צ'ק בנקאי אינה מוגבלת אלא ל - 7 שנים וניתן להפקיד את הצ'ק הבנקאי בתוך תקופה בת 7 שנים לאחר מועד פרעונו.

שמחתי לסייע, 

עו"ד רענן גל 
אחד העם 27 תל אביב
03-6097461
לצפיה ב-'חסימת חשבון נפטר גם לזיכויים'
חסימת חשבון נפטר גם לזיכויים
19/06/2018 | 12:07
1
21
אימי נפטרה בחודש מרץ. הגשנו בקשות לקיום צוואה זה לוקח מספר חודשים. בינתיים בבנק חסמו את החשבון גם לזיכויים (משירותי בריאות ומחברת הביטוח). האם זה חוקי לחסום חשבון בנק של נפטר גם לזיכוי החשבון? מסרתי לבנק תעודת פטירה וצילום עם חותמת של בית משפט שהגשנו בקשה לצו קיום צוואה. שאלתי בבנק למה חסמו ח-ן לזיכוי..ענו שהם לא מוסרים שום מידע על ח-ן נפטר עד שאני לא אציג צו קיום צוואה.
לצפיה ב-'חסימת זיכויים מחשבון שנפטר '
חסימת זיכויים מחשבון שנפטר
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2018 | 14:25
14

מיקי שלום, 
אני שמח על הפניה שלעיתים מטרידה קרובי משפחה של אנשים שנפטרו ובתקופת הביניים, בין מועד הפטירה למועד קבל צו הירושה ו/או צו קיום הצוואה 
(להלן :"הצו") בעצם חשבון הבנק של המנוח מוקפא.
ברור כי מחובת הבנק להקפיא את החשבון ולא לאפשר הוצאות מהחשבון למעט הוצאות בגין "כבוד אחרון" , אלא אם קיים סעיף אריכות ימים בחשבון.
לעיתים קרובות הבנק אף חוסם את הדרך להפקיד זיכויים בחשבון ובמקרה זה ככל ויש צורך לקבל תקבולים - יש למנות מנהל עזבון זמני שיבצע עבור היורשים (בכח) שכן אלה טרם הוכרזו כיורשים כיוון שלא ניתן צו.
בכל מקרה מאחל לכם שלא תדעו צער עוד 
מקווה כי תשובתי זו הינה מלאה ושלימה וככל שיש לך עניין נוסף את בוודאי מוזמנת להמשיך ולפנות וננסה לסייע.
בכבוד רב, 
עו"ד רענן גל 
מנהל פורום 
תביעות בנקים

לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
18/06/2018 | 17:07
8

אנו מברכים את עו"ד רענן גל על כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'אובדן 3 צ'קים במט"ח '
אובדן 3 צ'קים במט"ח
06/06/2018 | 17:44
2
19

שלום,
אתמול התקשר מנהל הסניף ודיבר עם בעלי (השיחה מוקלטת) ש3 צ'קים שהפקדנו השבוע במט"ח (דולר) אבדו במסלקה של הבנק.
הוא אמר לנו שמכיוון ששניים מהצ'קים מתחת לסכום של 300 דולר, לא ניתן לבצע כתב שיפוי עליהן וביקש שהאדם שנתן לנו את הצ'קים יבטל אותם.
בעלי הסביר שמדובר באדם מבוגר מאוד והוא כבר חזר לחו"ל ולא ניתן לבקש ממנו שישלח צ'קים כי הוא לא שולח בדואר. אך בכל אופן הוא אמר לו בטלפון שהבנק ישא בהוצאות של זה.
היום, מנהל הסניף שלח מייל בו הוא לא מזכיר את ההבטחה שלו שהבנק יפצה אלא אמר לנו שהדרך הכי טובה תהיה לבטל את הצ'קים ושגם הוא לא יודע מה תהיה העמלה שהבנק ייגבה מצרפת ציטוט חלקי מהמייל:
"
כידוע לך, השיקים הופקדו בחשבונך לגבייה באישור מוחלט. עלויות גביית השיקים הינה מינימום 40$ לכל שיק.
איננו יודעים אל נכון באיזה גובה תהיה עמלת האישור המוחלט כי כל בנק/קורספונדנט גובה ע"פ מדיניותו וקיימים מקרים
שהבנק הנמשך ו/או הקורספונדנט גובים סכומים גבוהים יותר, שעשויים להגיע אף ל 100 $ ויותר.  "
מה עלינו לעשות? אציין כי אנחנו מופתעים מכך ש3 צ'קים נעלמו ואין לנו אפשרות לבקש מאותו אדם לבטל כי הוא בן כ90 והוא מאוד קשה.
מה לעשות?
לצפיה ב-'אם תשובת מנהל הסניף סופית ולא מקובלת עליך,'
אם תשובת מנהל הסניף סופית ולא מקובלת עליך,
07/06/2018 | 21:49
12
ראה כאן ב"צעד שני". פנה למחלקה לפניות הציבור של הבנק (לינק לקובץ עם הכתובות כאן), עם העתק ליחידה לפניות הציבור של בנק ישראל, ת.ד. 780 ירושלים 9100701.

לצפיה ב-'אבדן צ'קים ע"י הבנק'
אבדן צ'קים ע"י הבנק
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2018 | 10:43
2
הי, 
הבנק מוחוייב לשמור את הצ'יקים ועל כן הוא מוחייב על כל נזק שיגרם לך אתה יכול לפנות לפנויות הציבור של הבנק ו/או לפיקוח הבנקים ואף להגיש תביעה לבית משפט לביעות קטנות וזאת לאור הסכומים הנמוכים

בהצלחה,
עו"ד רענן גל
אחד העם 27 תל אביב
03-6097461  

לצפיה ב-'שיק שפג תוקפו לפני 3 שנים- תביעה נגד הבנק'
שיק שפג תוקפו לפני 3 שנים- תביעה נגד הבנק
16/05/2018 | 00:46
2
29
לאחרונה יש פירצה בבנקים שמאפשרת לאנשים שאוחזים בשיקים שעבר זמנם להפקיד אותם דרך מכונות חיצוניות של הבנק בלי אישור פקיד . א. האם ניתן לתבוע את אותו בנק על כך שיש פירצה במערכת הדיגיטאלית ב. האם ניתן לפתוח תיק הוצל"פ בגין שיק שמצויין על גביו עבר זמנו.אציין שהחשבון תקין וללא שיקים חוזרים חו"ש.

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
26/05/2018 | 23:11
16
לפי פקודת השטרות - שיק תקף ל-7 שנים. לפי תקנות המסלקה, שיק יוחזר על-ידי הבנק הנמשך מהסיבה "עבר זמנו" אם הוצג לפרעון לאחר שחלפה חצי שנה ויותר מהתאריך הנקוב בו. זה לא מונע מאוחז השיק לפנות למסלול של ההוצאה לפועל על מנת להגיש את השטר (שיק זה סוג של שטר) לביצוע. בכל מקרה יהיה צורך לבדוק מדוע השיק מוצג לפרעון/מוגש לביצוע עם שיהוי לא סביר לכאורה. אם הבנק הנמשך לא החזיר את השיק למרות שהוצג לפרעון לאחר שחלפה יותר מחצי שנה - פנה אליהם בדרישה לתיקון הטעות ולזיכוי חשבונך, כי פעלו בניגוד לתקנות. ואין שום פרצה. זה באחריות הבנק שדרכו מציגים שיק לבדוק האם השיק תקין טכנית לפני הצגתו לבנק הנמשך - בין אם זה הפקדה בקופה, או הפקדה במכונה, או במעטפה, או בסלולר. אם הבנק המציג לא שם לב שיש פגם בשיק ובכל זאת הציגו לבנק הנמשך - האחריות לתשלום שגוי היא על הבנק הנמשך ולא על הבנק המציג.
לצפיה ב-'הפקדת צ'ק שזמנו עבר'
הפקדת צ'ק שזמנו עבר
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2018 | 10:48
1
היי אריאל, 

תקפו של צ'יק הינו 7 שנים מיום פרעונו תקונות מסלקה קובעות שניתן להפקיד צ'יק חצי שנה רק לאחר מודע פרעונו.
אם כן אין כל בעיה להפיד צ'יקים במכונות ולאכן מיכן ניתן לפתוח טיק בהוצאה לפועל הגין כל עילת סירוב.

בהצלחה,
עו"ד רענן גל
אחד העם 27 תל אביב
03-6097461

לצפיה ב-'פיגור בהלוואה'
פיגור בהלוואה
09/05/2018 | 16:16
22
וכתוצאה מזה חריגה בחשבון
האם הבנק יכול לתבוע אותי ישירות בהוצאה לפועל או שיש הליך לפני זה בבית משפט.
והאם ותוך כמה זמן מהפיגור הבנק יכול לתבוע אותי על כל ההלוואה לא רק הפיגור. תודה

לצפיה ב-'הפקדת צ'ק לפקודת נפטר'
הפקדת צ'ק לפקודת נפטר
01/05/2018 | 10:05
1
20
לי ולבעלי חשבון בנק משותף.
בעלי נפטר ולאחר פטירתו נתקבל צ'ק מחברת ביטוח על שמו.
איך אני מפקידה את הצ'ק בחשבון המשותף שלנו? הוא כמובן אינו יכול לחתום מאחורי הצ'ק. האם עלי לחתום במקומו?
תודה
לצפיה ב-'צ'ק מחברת ביטוח ע"ש נפטר '
צ'ק מחברת ביטוח ע"ש נפטר
( לעמוד שלי בתפוז )
01/07/2018 | 10:15
היי חני, 
ראשית הרשי לי להשתתף בצערך.
לשאלתך, אני מניח כי הצ'ק הינו כתשלום דמי ביטוח בגין מקרה בחייו של המנוח ועל כן מובר בתשלום סכום שנכנס ל"מסת העזבון" של המנוח.

במצב זה יש למנות מנהל עזבון אליו ניתן לשלם את הכספים או לדאוג לקבלת צו ירושה או צו קיום צוואה ולהעביר את הכספים ליורשים ע"פ העניין .

אפשר גם לנסות להפקיד את הצ'ק לחשבון המנוח ללא חתימתו , ולדאוג שהבנק המקבל יחתים את הצ'ק בחותמת "זיכינו את חשבון המוטב". במקרה כזה הצ'ק לא יסורב והכסף יכנס לחשבונו של המנוח עד לקבלת צו הירושה או תו קיום הצוואה.

מקווה שסייעתי ,

עו"ד רענן גל 
אחד העם 27 בתל אביב
03-6097461
לצפיה ב-'מינוס בבנק - השלכות'
מינוס בבנק - השלכות
23/03/2018 | 16:54
1
49
בחשבון הבנק שלי יש מינוס של 2500 ש"ח. אין לי מסגרת ולכן ביטלו את כרטיס האשאי שלי. שאלתי היא - האם בשל חוב לבנק יכולים למנוע את יציאתי לחו"ל?
לצפיה ב-'אם ננקטו נגדך הליכי הוצל"פ - כן'
אם ננקטו נגדך הליכי הוצל"פ - כן
21/04/2018 | 12:15
7
לצפיה ב-'שיאון. גניבת הכסף מהחשבון'
שיאון. גניבת הכסף מהחשבון
21/03/2018 | 19:45
1
228
אני כעת גם בדקתי באינטרנט את החשבון שלי. 
גנבו לי 1.500 ש"ח
וגם כתוב שיאון
לכן החלטתי לבדוק מה זה בכלל
מתברר שיש מיליון דברים עם שם הזה לכן הגנבים בחרו בו. מה עושים?
לצפיה ב-'אאל"ט זה יכול להיות כספומט של בנק המזרחי. בכל מקרה - מה'
אאל"ט זה יכול להיות כספומט של בנק המזרחי. בכל מקרה - מה
28/03/2018 | 18:25
53
הבעיה לברר בסניף הבנק שלך? תוכלי להעלות צילום של השורה בדף החשבון?
לצפיה ב-'חיוב על הדפסת פתקית בכספומט של בנק איגוד'
חיוב על הדפסת פתקית בכספומט של בנק איגוד
15/03/2018 | 21:15
2
29
בכספומט המוצב בחזית הסניף של בנק איגוד בראשל"צ אני נדרש לשלם חמישה שקלים במשיכת כסף, כאשר ברצוני לקבל פתקית עם פרטי המשיכה.
משיכה ללא פתקית אינה מחויבת בתשלום מעין זה.
לא נתקלתי בדרישה כזאת במשיכת כסף מכספומטים המותקנים בבנקים אחרים. 
איני מתכוון לעמלת שורה שבה הבנק שלי (לאומי) מחייב אותי בגין המשיכה, אלא לעמלה נוספת בגין הנפקת הפתקית עם פרטי המשיכה.
מישהו יודע אם עמלה זאת אושרה ע"י בנק ישראל?
האם גם בנקים אחרים מחייבים עבור הנפקת פתקית?
לצפיה ב-'לא מכיר עמלה כזו באף בנק, והיא לא מופיעה בתעריפון העמלות של'
לא מכיר עמלה כזו באף בנק, והיא לא מופיעה בתעריפון העמלות של
17/03/2018 | 00:25
17
בנק אגוד. יש להם (וגם לבנקים אחרים) עמלה בגין "משיכת מזומן ממכשיר מרוחק שאינו מכשיר נדרש באמצעות כרטיס שלא הונפק בידי הבנק" בסכום של 5 שקלים.

אתה בטוח שזו עמלה בגין הפתקית עצמה? תוכל בבקשה לצלם את המסך שמציין זאת?
לצפיה ב-'חיוב על הדפסת פתקית בכספומט של בנק איגוד'
חיוב על הדפסת פתקית בכספומט של בנק איגוד
17/03/2018 | 13:04
13
כך אעשה במשיכה הבאה.
לצפיה ב-'ערב יחיד'
ערב יחיד
14/03/2018 | 11:22
1
21
שלום,
רציתי לדעת האם 2 ערבים להלוואה שניתנה מהבנק, עשויים להיחשב כערב יחיד לפי ההגדרה, כאשר סכום ההלוואה אינו עולה על סך 60,000 ש"ח?  

תודה.

לצפיה ב-'קיומים של מספר ערבים יחידים להלוואה'
קיומים של מספר ערבים יחידים להלוואה
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2018 | 10:54
1
היי קארין,

חוק הערבות מגדיר את התנאים לקיום של "ערב יחיד". ואין משמעותו של דבר דלא היו כמה ערבים יחידים.
כלומר ניתן שהיו כמה ערבים יחידים לאותה הלוואה, כאשר בעת שמוגשת תביעה כנגד הערבים היחידים על הבנק לעמוד בכללים שנקבעו בחוק .

בהצלחה,
עו"ד רענן גל
אחד העם 27 תל אביב
03-6097461

לצפיה ב-'ערב יחיד '
ערב יחיד
14/03/2018 | 10:16
1
29
שלום,
רציתי לדעת האם 2 ערבים להלוואה שניתנה מהבנק, עשויים להיחשב כערב יחיד לפי ההגדרה, כאשר סכום ההלוואה אינו עולה על סך 60,000 ש"ח?  

תודה.
לצפיה ב-'ערב יחיד '
ערב יחיד
( לעמוד שלי בתפוז )
08/07/2018 | 10:56
1
היי קארין 

ראי תשובה קודמת 

בהצלחה,
עו"ד רענן גל
אחד העם 27 תל אביב
03-6097461

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרד עו"ד רענן גל הוקם בשנת 2001 ופעיל מזה שני עשורים כאשר עו"ד רענן גל מוביל במשרד את הגישה האישית והישירה על פיה כל לקוח במשרד מוזמן לתקשר ישירות מו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
מנהל הפורום עו"ד רענן גל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו