לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תביעות בנקים

מטרת הפורום לתת מענה בסיסי לשאלות בנושא דיני הבנקאות, כאשר דיני הבנקאות משיקים גם לתחומי משפט נוספים. בפורום זה תוכלו להתעניין ולשאול בנושאים הקשורים, בין היתר, בתביעות ע"י/נגד בנקים, התנהלות מול הבנק, החזרת שיקים וכו'.
אין לכלול בהודעות/שאלות פרטים מזהים ואבקש להתנהל בשפה יפה ומכובדת, בדרך ארץ תוך כיבוד הזולת.
המידע המופיע/ניתן בפורום זה הוא כללי בלבד ואין בו כדי להוות יעוץ משפטי ו/או חוו"ד משפטית. יש לקבל עצה מקצועית לפני ביצוע כל פעולה/מהלך הנסמך על דברים הנכתבים כאן

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות בנקים

מטרת הפורום לתת מענה בסיסי לשאלות בנושא דיני הבנקאות, כאשר דיני הבנקאות משיקים גם לתחומי משפט נוספים. בפורום זה תוכלו להתעניין ולשאול בנושאים הקשורים, בין היתר, בתביעות ע"י/נגד בנקים, התנהלות מול הבנק, החזרת שיקים וכו'.
אין לכלול בהודעות/שאלות פרטים מזהים ואבקש להתנהל בשפה יפה ומכובדת, בדרך ארץ תוך כיבוד הזולת.
המידע המופיע/ניתן בפורום זה הוא כללי בלבד ואין בו כדי להוות יעוץ משפטי ו/או חוו"ד משפטית. יש לקבל עצה מקצועית לפני ביצוע כל פעולה/מהלך הנסמך על דברים הנכתבים כאן

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפרום דיני בנקים

המשך >>

לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:51

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'תביעה יצוגית נגד אבן קיסר'
תביעה יצוגית נגד אבן קיסר
23/07/2017 | 00:32
קבלתי הודעה מהבנק שאני רשאי להשתתף בתביעה יצוגית נגד אבן קיסר אם רכשתי מניות של החברה בשנת 2014.

א׳ איך אוכל לברר מתי רכשתי או קניתי את המניות שכבר נמכרו מלפני 3 שנים?
ב׳ אם רכשתי אותן דרך בנק דיסקונט אבל קבלתי הודעה על התביעה היצוגית דרך בנק לאומי. האם אני יכול להגיש את הטפסים דרך בנק לאומי?
ג׳ מישהו יודע מה יכול להיות גובה הפיצוי עבור כל מניה? מה הסיפור שם בכלל?

לצפיה ב-'מיסוי בהעברת תיק ני"ע בין חשבונות בבעלות שונה'
מיסוי בהעברת תיק ני"ע בין חשבונות בבעלות שונה
07/07/2017 | 04:32
7
אשמח אם מישהו בעל ידע בנושא יקרא את ההודעה הבאה ויבהיר את הנושא:

לצפיה ב-'השכרת כספות בבנק'
השכרת כספות בבנק
02/07/2017 | 16:49
1
10
שלום, במידה ואני בוחר לבצע השכרת כספות בבנק. האם אקבל פיצוי מלא במקרה של שוד, שריפה או כל נזק אחר?
לצפיה ב-'אתה לא יכול לבצע השכרת כספת בבנק, כי היא של הבנק'
אתה לא יכול לבצע השכרת כספת בבנק, כי היא של הבנק
04/07/2017 | 17:14
3
אתה יכול לשכור כספת מהבנק, תמורת דמי שכירות שכוללים גם ביטוח עד שווי מסויים, עם אפשרות להגדיל את סכום הביטוח תמורת פרמיה.

אתה יכול גם לפנות לחברות המתמחות בהשכרת כספות, אבל לא הייתי ממליץ על בריקסטון, שהיא חברה ללא אמצעים אם היא נזקקת לפלטפורמת פירסום חינמית של מערכת הפורומים בתפוז, במסווה של שאלה אמיתית, שהנציג שלה לא יודע מה ההבדל בית להשכיר ובין לשכור. כנראה הרמה האנושית שם לא ממש משכילה, לא הייתי עושה איתם עסקים. גם בחברה זו יש ביטוח רק עד שווי מסוים, שמעליו יש לשלם פרמיה ביטוחית.

גם המחירים שלהם מנופחים:
כ-2,000 ש"ח לשנה עבור כספת קטנה, לעומת כ-1,000 ש"ח בבנק לאומי;
כ-4,000 ש"ח לשנה עבור כספת בינונית, לעומת כ-1,190 ש"ח בבנק לאומי;
כ-8,000 ש"ח לשנה עבור כספת גדולה, לעומת כ-1,400 ש"ח בבנק לאומי.

הפערים מגיעים ל-100% עד יותר מ-470% (פי שניים עד פי5.7 (!) יקר יותר מאשר בבנק לאומי).
לצפיה ב-'צהריים טובים... שאלה על בנק הפועלים.'
צהריים טובים... שאלה על בנק הפועלים.
03/07/2017 | 13:03
2
18
לפני מספר ימים ניגשתי לסגור חשבון בבנק שאינו בשימוש. לאחר מכן גיליתי שיש לי כרטיס חוץ בנקאי ושמתי לב שיש שם חיוב על אחזקת כרטיס ל 15 לחודש. השאלה היא האם לאחר שחשבון הבנק המשויך לכרטיס נסגר, וגם לאחר שאותו כרטיס נסגר, יש סיבה לחשוש מהחיוב הקטן הזה של אחזקת הכרטיס, שמא יגדל או משהו כזה?
לצפיה ב-'כרטיס חוץ בנקאי'
כרטיס חוץ בנקאי
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2017 | 17:07
4
קודם כל תודיע לחברה שהנפיקה את הכרטיס החוץ בנקאי על ביטול הכרטיס
לצפיה ב-'תשובה לשאלתך'
תשובה לשאלתך
04/07/2017 | 10:31
6
כרטיס חוץ בנקאי מחויב באמצעות הרשאה לחיוב חשבון.
בעת סגירת חשבון מתבצע ביטול הרשאות והחזרת החיובים לגורם שמנסה לחייב את החשבון.
כלומר, עליך לפנות לחברת כרטיסי אשראי חיצונית לצורך מסירת פרטי החשבון החדש והקמת הרשאה חדשה בחשבון החדש.
במידה והיה מדובר בכרטיס בנקאי שמשויך לחשבון שעומד להסגר, הבנק היה חוסם את הכרטיס עד הפירעון הסופי של כל ההתחייבויות בכרטיס.
לצפיה ב-'זיוף שיק'
זיוף שיק
29/06/2017 | 17:08
1
8
ספק שקניתי ממנו סחורה זייף את השיקים שמסרתי לו, על ידי הוספת ספרות והגדלת סכום השיק. הגשתי תלונה במשטרה. האם יש לי עילה אזרחית נגדו?האם אוכל לתבוע אותו? 
לצפיה ב-' זיוף שיק'
זיוף שיק
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2017 | 17:05
7
יש לדעת קודם האם השיק נפדה? אם כן - על איזה סכום, והיכן הסחורה?

לצפיה ב-'קריסת מערכות בבנק איגוד בכל הארץ'
קריסת מערכות בבנק איגוד בכל הארץ
15/06/2017 | 09:21
7
הגעתי לבנק למשוך כסף ואומרים לי "אין לנו מערכות"
ואני שואל אני צריך לשלם דברים באופן בהול מה עושים שהמערכות של בנק איגוד קרסו בכל הארץ
לצפיה ב-' עד כמה צריך שיהיה חשיפת מידע מהבנק ליורש'
עד כמה צריך שיהיה חשיפת מידע מהבנק ליורש
27/05/2017 | 17:45
20
אני אישתו של המוריש 44שנים נשואים אין ילדים ,אני היורשת מעיזבון
2/3 ואחותו 1/3 .מסרתי הצו לבנק יציגו לה את החישוב עכשיו היא ביקשה תדפיס מהחן בנק לתאריך הפטירה של בעלי
החן משותף שלי ושל בעלי  לפי הצו היא קר 16.6 אחוז מסה״כ חן הבנק אני הסכמתי למסור לה פרטים לתאריך שבעלי נפטר  שהיא נמצאת בתוך הבנק לא שתקבל הביתה תדפיס עם כל הפרטים שלי
אני לא יודעת למה היא רוצה להשתמש  לפי חוק שמירת הסודיות
המידע  וחוק הירושה מה מותר לה ומה מותר לי
אנחנו לא ביחסים טובים בגלל התנהגות שלה בזמן שבעלי היה חולה
תודה
לצפיה ב-'החזרת צ'ק טכני בגלל שתי חתימות מאחורה '
החזרת צ'ק טכני בגלל שתי חתימות מאחורה
17/05/2017 | 11:27
2
25
שלום וברכה

אתמול הפקדתי צ'ק לחשבון של החברה שלי.
הצ'ק נרשם למוטב עם שם החברה
מאחורה חתמתי עם חותמת החברה ועל יד  זה חתמתי את החתימה שלי (כמו שנדרש כל פעם בשביל הפקדת צ'ק)

הבנק   הפרטי שלי החזיר את הצ'ק על סעיף טכני בטענה שאסור שיהיה שתי חתימות מאחורה. אלא אם כן זה אחד על השני ולא אחד על יד השני. בשורת למוטב רשום רק "שם החברה"

האמנם????
לצפיה ב-'להבנתי הבנק שלך (של החשבון הפרטי) טועה:'
להבנתי הבנק שלך (של החשבון הפרטי) טועה:
20/05/2017 | 00:41
14
כשאתה כותב "הצ'ק נרשם למוטב", אני מבין שאתה מתכוון "למוטב בלבד", נכון?

בהנחה שזו חברה בע"מ (ולא סתם שם רשום כגון "מכולת מוטי") אז ברור לכל בנק שחברה בע"מ חותמת על מסמכים ע"י חותמת החברה ולצידה חתימת האנשים המורשים לחתום בשם אותה חברה. במקרה הזה, הבנק של החשבון הפרטי שלך סתם מיתמם כי השיק נמשך מהחשבון הפרטי שלך, חתימתך מופיעה על פני השיק כחתימת מושך השיק ואותה חתימה בדיוק מופיעה בגב השיק כחותם בשם החברה שלה ניתן השיק המופקד. ברור לבנק של החשבון הפרטי שלך שלצד חותמת החברה צריכה להיות חתימה של מי שמורשה לחתום בשם אותה חברה, ואני לא מכיר דרישה חוקית שחתימת המורשה חייבת להיות *על* חותמת החברה.

בדרך כלל נכתב ב"פרוטוקול מורשי חתימה" של חברה ש"חתימתו של מר פלוני או חתימתה של גברת פלונית (כל אחד מהם בנפרד) לצד חותמת החברה תחייב את החברה לכל דבר ועניין".

כך שלספור חותמת בלבד כהיסב ראשון, ואת חתימתך שלצידה כהיסב שני (שאסור אם השיק הוא "למוטב בלבד") – זו ספירה שגויה.

להבא אתה יכול לבקש מפקיד הסניף בו אתה מפקיד את השיקים לחשבון החברה שלך לשים חותמת "זיכינו את חשבון המוטב מס'________ אצלנו", במקום חותמת החברה וחתימת המורשים לחתום בשמה (ולציין בחותמת מעל לקו את מספר החשבון). אם אתה מפקיד במעטפת שירות – ציין זאת בגדול על המעטפה. אם אתה מפקיד במכונה – אין לך איפה לכתוב הנחיות לבנק.

שים לב שהבנק של החברה שלך לא חייב לשים את החותמת הנ"ל, כי זה עלול לפגוע במעמדו כאוחז אם השיק שהופקד – יחולל (= יחזור מחוסר כיסוי או הוראת ביטול). ראה פסק דינו של כבוד השופט יעקב שינמן – בנק לאומי לישראל בע"מ נגד יגר מרים.
לצפיה ב-'החזרת צ'ק טכני בגלל שתי חתימות מאחורה '
החזרת צ'ק טכני בגלל שתי חתימות מאחורה
( לעמוד שלי בתפוז )
23/05/2017 | 13:47
13
נשמע לי מוזר מאד. נראה לי שהבנק טועה
לצפיה ב-'הלוואה מחשבון בנק אירי'
הלוואה מחשבון בנק אירי
11/05/2017 | 14:07
21
שלום לכולם, 
עבדתי באירלנד שנה ולקחתי הלוואה של 20 אלף יורו מבנק שם.
משכתי את הכסף לחשבון בנק תאילנדי שלי ועכשיו אני גר תאילנד,
אני כמובן משלם את הכסף כל חודש, אבל רציתי לדעת מה קורה במידה ואני פשוט לא ישלם, כי שהייתי שם הייתי על ויזת עבודה ואין לי יותר קשרים באירלנד.

הם יכולים לעשות לי משהו?

תודה מראש לעונים!!
לצפיה ב-'או הפרת חוזה או פירעון מוקדם מנדטורי'
או הפרת חוזה או פירעון מוקדם מנדטורי
24/04/2017 | 18:30
20

לטובת המלווה מה היתם בוחרים בשבילו ?
השאלה שלי היא אם נניח היו מבקשים לרתום את הידע שלכם בנושא משכנתאות כדי להלוות כסף, ואז היתם צריכים לבחור בין 2 אפשרויות:

1. להגדיר שאם הלווה זוכה בלוטו או מפגר בהחזר התשלומים אז הזכייה בלוטו (או הפיגור בהחזר התשלומים) מהווה אירוע הפרת הסכם ההלוואה איתכם (אתם המלווים).

2. להגדיר שאם הלווה זוכה בלוטו או מפגר בהחזר התשלומים אז הזכייה בלוטו (או הפיגור בהחזר התשלומים) מהווה קרות אירוע של פירעון מוקדם שבקרות האירוע אתם מעמידים את כל החוב לפירעון מוקדם מנדטורי.

כלומר, אתם יכולים להגדיר שהאירוע מהווה הפרת ההלוואה או להגדיר שבקרות האירוע אתם מעמידים את החוב לפירעון מוקדם מנדטורי.

השאלה שלי היא אם מבקשים ממכם לרתום את הידע שלכם בנושא משכנתאות ולבחור לטובת המלווה באפשרות שמחזקת יותר את המלווה אז באיזה אפשרות מבין שתי האפשרויות האלה היתם בוחרים ?

לצפיה ב-'חיוב עמלת אשראי על הלקוח'
חיוב עמלת אשראי על הלקוח
19/04/2017 | 09:20
1
15
שלום
שילמתי בצימר בכרטיס אשראי, ובעל הצימר הוסיף לי לחיוב עוד עמלה של 3% של כרטיס האשראי מעבר לסכום שסוכם בינינו?

האם זה חוקי לעשות כך?

ומה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'במישור המעשי לא הרבה, אני מניח שמדובר בתוספת של לא יותר מכמה'
במישור המעשי לא הרבה, אני מניח שמדובר בתוספת של לא יותר מכמה
20/04/2017 | 21:15
4
מאות שקלים. אולי להתלונן עליו בחברת כרטיסי האשראי (עד כמה שאני יודע הם לפחות לא אוהבים את הטריק הזה), או בגוף צרכני כמו המועצה הישראלית לצרכנות או במשרד התיירות.
לצפיה ב-'מינוס '
מינוס
15/04/2017 | 18:19
1
30
איך לצאת ממינוס 8000₪, ללא שימוש בהלוואות? תודה 
לצפיה ב-'לעבוד שעות נוספות, לבקש העלאה במשכורת, לעבוד במשרה נוספת,'
לעבוד שעות נוספות, לבקש העלאה במשכורת, לעבוד במשרה נוספת,
16/04/2017 | 01:41
24
לבקש עזרה מקרובי משפחה, להוציא מחסכונות (בדרך כלל הריבית שמקבלים על החיסכון נמוכה מהריבית שמשלמים על יתרת החובה) ולבדוק אולי יש קופת גמל שאפשר להוציא ממנה.
לצפיה ב-'חשבון עם סעיף אריכות ימים ומגבלות '
חשבון עם סעיף אריכות ימים ומגבלות
12/04/2017 | 01:51
3
18
בחשבון עם סעיף אריכות ימים כאשר בן הזוג נפטר, האם הבנק רשאי לחסום ממני השותפה לחשבון מלבצע כל פעולה בחשבון (כולל הוצאת כספים) למעט הצגת מידע אודות החשבון?
אם כן, באילו מקרים הוא יכול לעשות זאת?
אם לא, מה אני יכולה לעשות נגדו?
תודה
לצפיה ב-'חסרים פרטים:'
חסרים פרטים:
15/04/2017 | 11:11
2
13
האם החשבון היה של שני שותפים או יותר? בחשבון משותף של שני שותפים עם סעיף היוותרות בחיים - בעת פטירת אחד משני השותפים זכות הפעולה (לא הבעלות!) עוברת לשותף הנותר בחיים. אם היו יותר משני שותפים - בעת פטירת אחד מהשותפים זכות הפעולה (לא הבעלות!) עוברת לכל שאר השותפים הנותרים בחיים - ביחד (עד שיחתמו מחדש על הרשאה הדדית לפעולה כל אחד לחוד).

איך הבנק מסביר את סירובו לאפשר לך לפעול בחשבון?
האם יכול להיות שמישהו הציג לבנק צו ירושה או צו קיום צוואה לגבי עזבונו של השותף שנפטר?
לצפיה ב-'של שני שותפים סה"כ'
של שני שותפים סה"כ
19/04/2017 | 21:49
1
7
שאחד מהם נפטר.
לא הוצג צו, הבנק לא אהב הוצאת כספים מהחשבון לצורך כיסוי הוצאות שונות.
החסימה הייתה של כל הפעולות שניתן לבצע דרכו ולא רק של הוצאת כספים.
האם ניתן להגיש תלונה או לתבוע אותו? ואם כן כמה זה כדאי - כמה זמן וכסף צריך להשקיע על זה ומה תהיה התוצאה (חוץ מביטול החסימה שאולי יחייבו אותו לעשות)?
לצפיה ב-'"לא אהב" זה לא רציני מצד הבנק'
"לא אהב" זה לא רציני מצד הבנק
20/04/2017 | 21:03
5
את יכולה לפנות לממונה על על פניות הציבור בבנק שלך או בבנק ישראל. מומלץ לפעול לפי ההחיות האלה של בנק ישראל.

אני יודע שבדרך כלל דווקא כן מאפשרים להוציא כספים למה שנקרא "כבוד אחרון" (זה כולל לפחות הוצאות לוויה וקבורה, חלקה מצבה ושבעה), אפילו אם הנפטר היה היחידי בחשבון. ראי תשובת זילברפלד אבי, עו"ד ונוטריון מנהל פורום בנקאות באתר הפורומים המשפטיים לשאלה דומה.
לצפיה ב-'המחאה לעיזבונו של הנפטר'
המחאה לעיזבונו של הנפטר
10/04/2017 | 03:23
17
שלום רב
בעלי קיבל המחאה מחברת הביטוח לאחר שנפטר, וההמחאה נרשמה על שם עיזבונו של המנוח.
שנינו ניהלנו חשבון משותף, רציתי לדעת האם אני יכולה להפקיד את ההמחאה בחשבון שלנו, או שאני צריכה לחכות למסמכים שאכן יראו לבנק שאני היורשת שלו ורק אז אהיה מסוגלת להפקיד אותה?
תודה מראש.
לצפיה ב-'שלום. בהול. שלום. האם חתימה על ייפוי כח לעו''ד מחייבת'
שלום. בהול. שלום. האם חתימה על ייפוי כח לעו''ד מחייבת
07/04/2017 | 06:32
6
30
אותי במשהו. תודה
לצפיה ב-'ודאי שמחייבת'
ודאי שמחייבת
09/04/2017 | 21:44
2
26
ככול שהחתימה היא על יפוי כוח נוטריוני ללא הגבלה - מיופה הכוח יכול לפעול בשם המייפה לכל דבר ועניין, כולל הכול. לקנות בשם המייפה, למכור בשם המייפה, להתחייב בשם המייפה וכד', הכל במסגרת החוק.
לצפיה ב-'ייפוי הכוח לא נוטוריוני. מה זה. מדובר בייפוי כח כנראה '
ייפוי הכוח לא נוטוריוני. מה זה. מדובר בייפוי כח כנראה
12/04/2017 | 01:00
1
9
סטנדרטי. מבקשת תשובה של עו''ד. תודה
לצפיה ב-'אי אפשר לענות לך אם את לא יודעת על מה חתמת'
אי אפשר לענות לך אם את לא יודעת על מה חתמת
14/04/2017 | 13:29
7
כל מה שמותר למיופה הכוח לעשות במסגרת מה שכתוב בייפוי הכוח עליו חתמת - מחייב אותך.
לצפיה ב-'יפוי כח'
יפוי כח
( לעמוד שלי בתפוז )
20/04/2017 | 16:48
2
10
על מנת לתת לך מענה חשוב לדעת על מה חתמת וחבל שאין לך עותק.
בעיקרון, ניתן להודיע על ביטול יפוי הכח באמצעות הודעה, עדיף בכתב. תשומת ליבך, כי הכל תלוי על איזה יפוי כח חתמת.

אין לראות בתשובה זו ייעוץ משפטי
לצפיה ב-'היא כתבה שנתנה יפוי כח כלשהו לעו"ד. למי היא תודיע על ביטולו?'
היא כתבה שנתנה יפוי כח כלשהו לעו"ד. למי היא תודיע על ביטולו?
21/04/2017 | 00:34
1
3
לצפיה ב-'תודה לכולכם וסליחה '
תודה לכולכם וסליחה
02/05/2017 | 04:42
7
לאיחור. זה היה כנראה ייפוי סטנדרטי. הם בדכ לא מסבירים
לצפיה ב-'הוצאת כסף מכרטיס אשראי שבוטל'
הוצאת כסף מכרטיס אשראי שבוטל
09/04/2017 | 16:57
1
18
אם ברשותי כרטיס אשראי עם תוקף (בתאריך).
הכרטיס בוטל לא מזמן, אך הוראות הקבע ממשיכות לרדת ולהיות מכובדות (אין כל בעיה של מסגרת אשראי).
אם אני אנסה להוציא מהכרטיס כסף (בתור כספומט) הכרטיס אמור להיבלע או שזה אמור להוציא כסף?
תודה רבה על העזרה
לצפיה ב-'אם הבנק או חברת האשראי דיווחו נכון למחשב - הוא ייבלע.'
אם הבנק או חברת האשראי דיווחו נכון למחשב - הוא ייבלע.
09/04/2017 | 21:52
12
לצפיה ב-'צ'ק לפקודת נפטר'
צ'ק לפקודת נפטר
09/04/2017 | 04:10
29
בעלי  קיבל צ'ק מחברת הביטוח והוא נפטר.
חשבון הבנק שלו היה מנוהל יחד איתי (אישתו).
הצ'ק הוא למוטב בלבד והוא על שמו.
רציתי לשאול האם אני יכולה להפקיד את הצ'ק בחשבון, ואם כן
איך בדיוק אפשר לחתום על הצ'ק כאשר הוא רשום על שמו
והוא לא כאן?
תודה
לצפיה ב-'אני מרינה ורוצה לדעת על כמה דברים בקשר כסף פיטורים'
אני מרינה ורוצה לדעת על כמה דברים בקשר כסף פיטורים
06/04/2017 | 22:45
25
שלום רב, אני מרינה ורוצה לדעת על כמה דברים בקשר כסף פיטורים ופיצויים לעבודה שלי; אני עבדתי שש שנים בחברת ניקיון ואז הם פיטרו אותי. יש לי כספים של פיטורים בחברת הראל. אבל אני היום בחשבון בנק פועלים בעיקול כי יש חוב גדול 57 אלפים שקל. עכשיו- אני רוצה לקחת כסף פיטורים אבל בחברת הראל אמרו שהכסף זה גם עיקול בגלל עורך דין של בנק פועלים... האם זה ככה מותר? האם זה חוקי גם עיקול כסף של פיצויים מעבודה שפטרו אותי? זה חוקי? מה לעשות?
לצפיה ב-'אישור לבנק'
אישור לבנק
18/03/2017 | 04:32
1
35
שלום רב,
בהמשך לקבלת הלוואה מהבנק
ביקש הבנק לקבל מכתב חתום שלי
להחזקת מינימום שווי תיק נע קיים
בגובה 150% מסכום ההלוואה
לא מדובר בשיעבוד התיק אלא הצהרה
להחזקה למול סכום ההלוואה
מה זה אומר ומה ההשלכות של
הסכמה כזו מצידי
תודה
לצפיה ב-'אישור לבנק'
אישור לבנק
18/03/2017 | 04:36
15

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד רז נפתלי יליד 1969, בעל רשיון לעריכת דין בישראל משנת 1997. בעל תואר ראשון במשפטים (LLB ) מאוניברסיטת שפילד, אנגליה משנת 1996. התמחות במשרד ח. צדו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד רז נפתלי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו