לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79847,984 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה נפשית ביצירה

שלום, ברוכים הבאים לפורום סהר – סיוע והקשבה ברשת. השרות שלנו נועד לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה אשר שוקלים את המוות כפתרון לבעיותיהם ונמצאים במצב של ייאוש. אנו בסהר מאמינים כי גם במצב קשה ביותר, שינוי הוא משהו שבהחלט יכול להתרחש. חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה נפשית ביצירה

שלום, ברוכים הבאים לפורום סהר – סיוע והקשבה ברשת. השרות שלנו נועד לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה אשר שוקלים את המוות כפתרון לבעיותיהם ונמצאים במצב של ייאוש. אנו בסהר מאמינים כי גם במצב קשה ביותר, שינוי הוא משהו שבהחלט יכול להתרחש. חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום תמיכה נפשית ביצירה

לפעמים יש רגעים בהם רוצים לתת לרגשות לצאת, רוצים למצוא מקום לשתף בדברים שקורים ממש בפנים, יש מקומות שבהם לפעמים קל יותר לשתף בשיר, בסיפור, בתמונה או ציור...
אנחנו פותחים כאן פתח להבעה וביטוי עצמי, שונה מהמקובל בפורומים האחרים שלנו, מקום שאליו תוכלו להביא כל יצירה שהיא שמתחברת אליכם או שאתם מתחברים אליה, כיד דמיונכם החופשי ובהתאם לכללי הפורום.
.
כאן אפשר "לדבר" בעזרת שירים וסיפורים שלכם עצמכם, כאלו שנכתבים פה לראשונה, כיצירה אישית ופרטית של כל אחד; וגם של אחרים, ידועים ומוכרים וגם לא כל כך.

כאן בפורום אפשר לצרף ציור או צילום שציירתם או צילמתם בעצמכם, ציור, צילום או סרטון שמדבר אליכם (גם אם אינו יצירה עצמית שלכם), שמביא משהו ממה שאתם מרגישים, או רוצים לומר ולא כל כך מצליחים, שמספר ומתאר את מה שקורה לכם בפנים כי לפעמים המילים לא מצליחות לתאר....

כאן אפשר להעלות נושא שמציק, שחושבים עליו, מתחבטים בו ולא ממש יודעים איזו דיעה לגבש עליו.

כאן נוכל לפתח דיון, לספר כל אחד איך הוא מרגיש, מה הוא חושב בדרך אחרת. בדרך של משל, שיר, סיפור, יצירה פלסטית (צילום של ציור, פיסול, רישום, מיצג) ו”לדבר" דרך דימויים ותמונות.
ועוד כמה מילים – אנחנו רוצים לשמור את המקום הזה כמקום נעים לכולם שבו אפשר לתמוך ולהיתמך, ולכם חשוב לנו שתהיו איתנו וכשאתם פה תשמרו עלכללי הכתיבה של הפורום.
 כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.

* לא יותרו כאן פרסומים., סקרים או מחקרים

נחכה לכם פה, מבטיחים להקשיב להכל...

המשך >>

לצפיה ב-'מלחמה'
מלחמה
13/08/2018 | 01:24
2
9
אני עורך מלחמה קדושה בחברה, כבר הרבה שנים, בשביל רוחניות. להביא עוד רוחניות לעצמי ולחברה. אולי אני האיש הכי רוחני בעולם, ואולי אני מין משיח שבא לגאול את החברה.

שיר:

עברתי שבעת מדורי גן עדן וגיהינום
ולמדתי
שאני נסיך
כשאמות, אמות חכם מאד
וכוכב יזרח על ראשי.
לצפיה ב-'עוד שיר: הכול שחור'
עוד שיר: הכול שחור
13/08/2018 | 16:18
1
8
איש עומד כל בוקר ברחובות
וצועק שהכול שחור
כל העיר כבר מכירים אותו
וכבר עייפים מלא להסכים אתו
אם הוא פעם ימות
הוא בוודאי ימות מאד עצוב
אבל אולי יבואו אנשים אחרים
שיגידו שהחיים בהירים ויפים.

לצפיה ב-'אני חושב שהדבר העיקרי בחיי רוחנית'
אני חושב שהדבר העיקרי בחיי רוחנית
14/08/2018 | 22:36
3
הוא האהבה לעובדת ההשמה אהבת חיי שלא רצתה בי, וכמו שמיהרתי אתה בטעות יותר מדי, עכשיו אני נלחם בחברה. אני צריך לבטא את האהבה לעובדת ההשמה בעזרת השיחות עם אנשים וחברים, ואולי התעניינות בתחביבים זו דרך תוקפנית ולא נכונה וצריך להתבטא רגשית בעזרת נושאים משותפים.

לצפיה ב-'מספיק .. '
מספיק ..
14/08/2018 | 00:14
1
10
בבקשה מספיק .. 
לצפיה ב-'שומעת את הצעקה '
שומעת את הצעקה
14/08/2018 | 15:16
4
את הרצון לשקט 
את הכמיהה לשלווה 
את הרצון שהווליום יחלש
שהקולות , הזכרונות , המחשבות יתעופפו מאיפה שבאו 
אתך , בלב 

לצפיה ב-'שחרור הלב'
שחרור הלב
13/08/2018 | 11:46
6
After watching this movie Unchaining the Heart, I thought of my father. He believed he could build a happy home by his own hands, so he worked hard to earn money, and invested to do business in several different industries, yet every time it ended up with failure. After watching God's words, I just know that we humans can't change our own fate. From the brother's experience of breaking away from the bondage of fame and gain, and the words of God in the movie, I understand more that the pains in our life due to that we were corrupted by Satan and don't know God's sovereignty. Only when we come before God and accept God's sovereignty, can our heart be unchained, and we live in peace and joy.
Hebrew Movie | 'שחרור הלב'
https://he.kingdomsalvation.org/videos/unchaining-...

לצפיה ב-'ילדה טובה ...... טריגר'
ילדה טובה ...... טריגר
09/08/2018 | 11:06
3
26
אין לי
מנוחה
אין לי
שקט
בנשמה
איך
אבא
אונס
ילדה
קטנה .
ילדה רעה
בוכה
ילדה טובה
לא
בוכה
לא
מדברת
ילדה טובה
עושה
מה שאבא
אומר
ילדה טובה
היא ילדה
זונה

לצפיה ב-'ואו .. איך אני מזדהה איתך .'
ואו .. איך אני מזדהה איתך .
10/08/2018 | 17:30
1
6
לצפיה ב-'עצוב '
עצוב
10/08/2018 | 18:51
7
שאת מזדהה איתי .......אבל תודה שאת כאן 
לצפיה ב-'חיבוק ותמיכה'
חיבוק ותמיכה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2018 | 00:35
7
צומחת יקרה,

אני קוראת ומרגישה את הבלבול של הילדה, את הכאב המודחק וחסר התחתית, שלא מפסיקים להדהד אצלך, לא נותנים מנוח. נדמה לי שהשאלה הזאת, "איך", לא עוזבת אותך, כמו איזו חידת הגיון שהחלקים השונים בה פשוט לא מסתדרים... אלא שבדרך כלל חידות הגיון לא פוצעות ככה את הלב...

יקרה שלנו, אנחנו פה בשבילך תמיד, לדבר ולבכות ביחד. לחבק אותך ולעטוף אותך, לנסות לתת לך מקום בטוח בתהליך המופלא של בנייה וצמיחה שאף פעם לא נפסק אצלך. אנחנו מאמינים בך, בילדה שהיית ובאישה שאת עכשיו.

שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'שיר לאהבת חיי הנכזבת'
שיר לאהבת חיי הנכזבת
01/08/2018 | 04:07
6
38
ילדונת, הכרתי אחת שמה ילדונת
אופייה פוצץ עליי, לבי שוצף גלים לעד
עיני זהב אליי, ביער של מלים אצעד
אושרה מילא צליליי, מעדינות נר תום תמעד

לצפיה ב-'הי פילוסוף'
הי פילוסוף
02/08/2018 | 21:52
5
20
עצוב לדעת שזו הייתה אהבה נכזבת.....אתה חושב שתוכל לכתוב מה אתה מרגיש מול האכזבה ....את הכאב התסכול העצבות.....ואז לצמוח משם ולצאת לדרך חדשה ,למצוא אהבה שתהייה אמיתית וטובה ......
לצפיה ב-'אני מאד עצוב שהיא לא רוצה קשר'
אני מאד עצוב שהיא לא רוצה קשר
02/08/2018 | 23:05
4
18
כי אני כבר הרבה שנים מרגיש שהיא אהבת חיי ואני אוהב אותה אהבה עצומה. כתבתי עליה הרבה יצירות, גם לפני כמה זמן כתבתי סיפור ארוך עליה ועל מה שקרה לי אתה ודברים מוזרים וקשים שקרו לי בשנים האחרונות בהקשר לסיפור אתה. אני חושב שעברתי את התהליכים הנפשיים הכי קשים שיש, אבל זה חישל אותי.

לצפיה ב-'לא עובר'
לא עובר
02/08/2018 | 23:26
3
21
נשמע שעל אף הזמן הרב שחלף, הכאב עדיין שם.
אולי החוויה הקשה חישלה וחספסה, ואתה מתייחס אליה כשיעור לחיים, אך נשמע שזו עדיין מעיקה ומעציבה אותך.
כי מצד אחד, כמה נפלא לאהוב, ומן הצד השני- כשזה לא הדדי, הכאב והאכזבה כאילו מפלחים את הלב, ממש קורעים אותו לחתיכות.
ישנם הרבה מקרים שנדמה כאילו לכאב ולעצב אין מועד תפוגה, הם פשוט שם, חלק מהזמן רדומים יותר ובחלק האחר עולים שוב ומכים.
ואם כואב ועצוב,
אנחנו כאן,
מקשיבים, מנסים להקל מעט...

שלך,
מתנדב סה"ר.
לצפיה ב-'תודה סהר'
תודה סהר
03/08/2018 | 15:47
2
19
אני חושב שפרסמתי בעבר את הסיפור הארוך על האישה שאהבתי ורק אדם אחד הגיב עליו. היא הייתה מטפלת שלי לפני כעשרים שנה במשך ארבע שנים, ואהבתי אותה אהבה עצומה, יותר מכל אישה אחרת שהכרתי בחיים. במשך שנים ניסיתי ככל יכולתי לשכנע אותה וליצור אתה קשר ואף התחננתי בפניה כמה פעמים, וסירבה לי. זה סיפור עצוב מאד.
לצפיה ב-'היא הייתה'
היא הייתה
03/08/2018 | 22:23
1
15
חמודה, עדינה ומלאה שמחת חיים ורגשות, וכל זה התפרץ ממנה בעוצמות שאי אפשר שלא להבחין בהן, וידעה לשלב מעשיות ורגשיות בדרך מאד עדינה ויפה. אישה מאד מיוחדת.

לצפיה ב-'המשך'
המשך
14/08/2018 | 22:17
3
כשאני קורא את שמה, אני מרגיש שאני קורא את שם אלוהים בתנך. אני אוהב אותה אהבה קדושה. מרגע שהתחילה לדבר אליי בטיפול, ראיתי שהיא אישה מיוחדת ונהדרת. אין כמוה בכל היקום. אני כבר יותר מעשרים שנה אוהב אותה מאד ומתגעגע אליה והרבה זמן הייתי מוכן להתחתן אתה. סיפור עצוב מאד. אמרו לי שעליי לשכוח אותה ולהשלים עם זה שלא נהיה בקשר, לא אוכל לשכוח אותה אבל אני מבין שאצטרך להשלים.

לצפיה ב-'מתקשה לנשום'
מתקשה לנשום
01/08/2018 | 15:39
4
39
לבד
נשכחת
בצד
קצת מבחירה
ואז
מגלה
שלא חסרה
לאיש
או
אישה
כמו תמיד
עצובה
והנשמה
מלאה
בכאב

תקופה נוראית ....מגרדת את עצמי
לנשום.......

לצפיה ב-'הצטערתי לדעת'
הצטערתי לדעת
02/08/2018 | 16:37
2
13
והנוגות שלך מרגשת, את אישה עדינה וזה יפה. היי בטוחה שיש אנשים שיאהבו אותך, אהבי את עצמך ותני אהבה כנה לאנשים אחרים. ודאי יש מי שידע להעריך את מעלותיך. העיקר שתהיי טובה לאנשים.

לצפיה ב-'אתה יודע פילוסוף'
אתה יודע פילוסוף
02/08/2018 | 21:49
1
12

תמיד יש מישהו שאתה חשוב לו
אבל לפעמים בהרגשה -אתה מיותר
זה לא אומר שזאת האמת לפעמים זאת רק הרגשה ......
לצפיה ב-'חשוב לאהוב ולהעריך את עצמנו'
חשוב לאהוב ולהעריך את עצמנו
02/08/2018 | 23:02
8
ואני חושב שזה לא קשה, כי הרי מי שהאדם מכיר הכי טוב ומזדהה אתו הכי הרבה הוא הוא בעצמו. צריך ללמוד לאהוב את הדברים שאנחנו עושים, חושבים, מרגישים, רוצים ואוהבים ואוהבים לעשות.
לצפיה ב-'לנשום'
לנשום
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2018 | 23:15
4
צומחת מכאב,

לנשום,
פעולה שנראית כל כך פשוטה וטריוויאלית, יכולה להפוך בין רגע למשימה כמעט בלתי אפשרית, כשהכאב מציף וממלא מבפנים עד שלא נשאר מקום לאוויר להיכנס…
ממה שאת מתארת אני שומעת כמה אכזבה יש לך מהסביבה, מכך שלא רואים אותך באמת.. רואה ואינה נראית...

יקרה, כמה כוחות יש לך, לנשום מתוך הכאב הזה ועל אף שהוא פה.
לכתוב כאן, לשפוך על "דף נייר" את המילים ולצעוק החוצה את הכאב ואת הבדידות…

מזכירה שאנחנו תמיד כאן...
שלך,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'סערה '
סערה
01/08/2018 | 07:12
4
39
בתוך הראש 

מהומה 

סערה 

מצוקה 

גדולה 

כולם 

רוצים לחדול 

אין מי 

שיעצור 

את

שעון החול 

מתפללים 

לעזרה 

מתפללים 

שמישהו 

ישמע 

קול זעקה 

אילם 

של נערה 

אבודה

שהולכת לאיבוד 

בעולמה 

ואדוני ההרס 

חוגגים 

את עצבותה 

לא אבדנית .....אבל כולנו כאן קצת זקוקים לכוח שירים מהרצפה ...מחפשים איפה לאחוז כדי לא לשקוע במצולות הכאב ........זקוקים למילים ולתמיכה לחיבוק והכלה ...   .
לצפיה ב-'שלום'
שלום
02/08/2018 | 16:43
3
7
חשוב לנסות ככל שאפשר לעזור לעצמנו, אבל לפעמים לא מצליחים וצריכים לבקש עזרה מאחרים ואין בזה בושה. יש אנשים טובים שאוהבים לעזור. לא רוצים לחגוג את העצב שלך, מי שרע לא צריך להיות אתו או להעריך אותו והוא זה שיסבול. סמכי על אנשים טובים שיבינו את מצוקתך וירצו וישמחו לנסות לעזור לך.

לצפיה ב-'פילוסוף תודה לך ......'
פילוסוף תודה לך ......
02/08/2018 | 21:45
2
16
אין ספק שיש אנשים טובים .ואני מאוד מאוד נעזרת בהם. גם כאן בסה"ר ישנם אנשים מופלאים שעוזרים מכל הלב...
לצפיה ב-'שומעים אותך'
שומעים אותך
02/08/2018 | 22:44
19
הי צומחת מכאב יקרה,
נשמע שתחושת חוסר האונים שוב עולה, 
ואת כאילו אבודה בתוך הרעש והסבל- כמעט מחוסרת כוחות.
(עכשיו)
אנחנו שומעים את הזעקה, גם אם מרגיש שזו נבלעת וחסרת קול.
לנגד עינינו המילים הקצרות והנוקבות, והכאב הבלתי נתפס שמאחוריהן.
בתקופות כאלה, שהעצב מציף ואת בחיפוש אחר כל דבר שתוכלי להיאחז בו, 
כדי שלא תאבדי את השליטה ותטבעי,
יש לך אותנו.
מנסים להיות שם איתך, בסבל ובמצוקה כדי שאולי נוכל לשמש לך כמקום בטוח, מחבק ומקבל.
את מוזמנת להמשיך לכתוב לנו, פה או בצ'אט.
שלך,
מתנדב סה"ר.
לצפיה ב-'אני שמח שעוזרים לך'
אני שמח שעוזרים לך
02/08/2018 | 22:59
8
יש הרבה אנשים טובים, כנראה רוב האנשים בעולם טובים.

לצפיה ב-'ומה אם אני לא מסוגלת להתמודד עם החיים? '
ומה אם אני לא מסוגלת להתמודד עם החיים?
01/08/2018 | 08:25
2
27
אין לי כוחות ואני רוצה לישון ולא לצאת מהמיטה. יש לי חרדות. 

"אלה, אלה. תגידו לי מה קורה לה...." 
לצפיה ב-'שלום'
שלום
02/08/2018 | 16:40
10
החיים יפים, יש בהם קשיים אבל צריך לקבל אותם כחלק טבעי מהם ולהתמודד אתם בגבורה. מותר לך לנוח ולאסוף כוחות, אבל אסור לאבד את התקווה ואת האהבה לעצמנו ולחיים.

לצפיה ב-'נגד הרוח'
נגד הרוח
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2018 | 23:56
1

סינדי יקרה,
העלת שאלה שעולה בך ונדמה שמפחידה אותך מאוד. נשמע שאת ניצבת נטולת כוחות מול מציאות שאולי מכבידה עליך וסוחטת ממך את כוחותייך. מדבריך ניתן להבין שאת חוששת ליכולת שלך להתמודד עם פחדים שאולי תוקפים אותך. בחרת להביא ציטוט מתוך שיר של שלום חנוך, שיר שעוסק באלה המסכנה.. אולי את מרגישה הכי בודדה בעולם, שאת הולכת נגד הרוח... רציתי להביא לך גם את שורת הסיום של השיר: תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר.
תודה שאת בוחרת לשתף,
אנחנו כאן בשבילך ואיתך
שלך, מתנדבת סהר

לצפיה ב-'שפת גוף'
שפת גוף
30/07/2018 | 01:59
22
אני חושב שאני עושה תנועות גוף שמציגות תחושות בגלל איזשהו מצב נפשי שלי וזה יוצר מריבות ביני לבין החברה. הגעתי עכשיו לכמה תובנות חשובות: בוגר ויפה להתעניין בעיסוקים של אדם, צריך לדבר ברור ואסרטיבי, וחשוב להיות אדם רוחני ואוהב.
לצפיה ב-'שיר שכתבתי על היכרות עם בחורה...'
שיר שכתבתי על היכרות עם בחורה...
30/07/2018 | 00:44
16
חֵבֶל

ופה ככל הנראה הדף האחרון בסיפור הזה נגמר -
מישהי אחת שלה נשאתי ציפייה
ואיתה שיח כה קצר
למרות ש "מכירים" מימי עבר
היא לפתע מספרת לי סודות כמוסים
נוצרה בי דאגה לה
ואני לא יודע מה עושים
לבסוף כולם סברו שפעלתי נכון...
חוץ ממנה בעיקרון...
ואז נסוגה, ממחיצתי התנדפה...
ואני, כעלה נידף, המושלך מהיד בנשיפה...
בי תקופה התחוללה סופה
שלא הצלחתי לראות את סופה...
אבל אני בישורת האחרונה, אני כבר שם.
אני שם...
הילד שבי רוצה לנצח, להתגרות, להראות
לה ולעולם
אבל קול בוגר יותר אומר שזה מטומטם.

ואני מבין שפה במקרה הזה
הלב חצוי
לכן - זה לא רצוי
התבלבלתי מעל הראש
ואין יותר נכון מאת הבלבול הזה לנטוש
כל הסיפור הזה נלוז
אין מקום למצוא פה עוז.

לא מדובר באהבה, או בפרידה,
אלא בלא יותר מידידות חטופה שנשטפה.

ובלי לדעת כלל את הסיבה
או את ההשלכות לאותה הפעולה שעל ידי נעשתה
או מה להיות יכול היה
אני משחרר את החבל
שהיא כה מהר עזבה
שאולי בגלל זה נפלתי לאחור בבום
מאשליה אוטופית שכזו יש להפסיק להסתנוור
זוהי הנקודה לקום
ולהמשיך להתעורר.
לצפיה ב-'אוח האני הזאתי .. '
אוח האני הזאתי ..
27/07/2018 | 16:06
3
40
האני הזאתי ..
שאומרת לעצמי דברים מחזקים , שמכעט כרגע לא נשמעים
שמבקרת את עצמי בלי סוף על דברים קטנים .
כן אוכלת , לא אוכלת - מקיאה , וכי למה היא אומרת ?
מה הבעיה ? את נהנת מזה ? את מרוצה ? תמשיכי תמשיכי ..
תעלי על המשקל , תספרי את הגרמים .. כל דבר שנכנס כך שייצא.
והאני הזאתי שמלטפת , כמעט ולא מרגישים את המגע ,
היא דועכת ונכחדת מול עיני , ואני צועקת לה , רגע , אל תלכי ..
אני אמצא מי שיציל אותך , רק שבינתיים ללא כל מוצא .
היא עוד רגע נעלמת , והאני השניה תכבוש את העולם .
געגוע עז , תסכול עמוק , מועקה ללא תחתית הבור .
נופלת לחלל ריק , ולא יכולה לעצור .. נשאבת , לתוך דבר לא ידוע .
איך אציל את האני הזאת ? את האני שאוהבת אותי ,
שמחבקת , מלטפת , מרחמת , מנחמת , מחזקת , מרימה ..
היא נשברת , היא נשברת בלעדייה .. אל מול השניה .

לצפיה ב-'שלום'
שלום
27/07/2018 | 18:42
13
החיזוק העיקרי שתוכלי למצוא לעצמך הוא ע"י הערכה ואהבה לעצמך. חשבי איך תוכלי לשמח את עצמך, אכלי דברים שאת אוהבת, תני אהבה לעצמך. האמיני שאת חשובה ואל תזלזלי בעצמך.

לצפיה ב-'יקרה ....שתי האני חשובות'
יקרה ....שתי האני חשובות
29/07/2018 | 14:39
17
קוראת אותך שוב ושוב ושוב ......וכל פעם מחדש זה נוגע עמוק בבטן הרכה .

"איך אציל את האני הזאת ? את האני שאוהבת אותי , 
שמחבקת , מלטפת , מרחמת , מנחמת , מחזקת , מרימה .. " 

יקרה לקח לי זמן להבין מעצמי שהאני שהורסת שפוגעת , שפוצעת , שמרחיקה , שמבודדת , שמענישה ......האני הזו שומרת ואוהבת אותך בדרכה ....אני כותבת לך את זה וגם לי קשה לקבל שכוחות ההרס שלי , עושים זאת מתוך מקום לשמור עלי . ככה הם מכירים משנים על גבי שנים , נראה לי שזאת דרכם לשמור עלי מפני הצפה רגשית, לשמור עלי ואולי ככה יראו אותי מסביב .....לא יודעת יקרה באמת שלא יודעת...רק יודעת שכדי שנוכל לחזק את החזקה צריך לתת מקום גם לחלשה.....מושיטה לך יד ושולחת כוחות לשתיהן , לך כולך ......בואי 

לצפיה ב-'שלוש "אני"'
שלוש "אני"
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2018 | 22:23
14

היי,
התמודדות כואבת ,שלוש דמויות של אני :
אני השלמה-שמנסה לנווט בין הטוב והרע, בין להכניס ולהוציא...למצוא את האיזון בין האני החומל לבין האני ההורס.
אני הנחלשת- חומלת, מחבקת, מעודדת, מרימה מנפילה, אוהבת אבל עכשיו היא בנסיגה, נחלשת, דועכת, נכחדת. אני השלמה מנסה לשמור עליה, להציל אותה היא צועקת שלא תלך, היא רוצה להציל אותה ולא ממש מצליחה...
אני המתחזקת- האני הזו היא ההרסנית, הביקורתית, דוחקת לפינה את האני החומלת עד שהיא דועכת...
אני שולחת אליך חיבוק העוטף את האני השלמה על שני הצדדים שלה זה החומל וזה ההורס כי שניהם יחד הם את...
קשה למצוא איזון בין שני הצדדים, יהיו תקופות שאני החומל תתגבר ויהיו תקופות, כמו בהווה, שאני הביקורתית תתחזק ואני מאחלת לך שתזכי לימים של שקט ורוגע ושני הצדדים שבך יקבלו זה את זה ותמצאי איזון.
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'Do you know the reason why we have excessive work pressure? '
Do you know the reason why we have excessive work pressure?
26/07/2018 | 15:03
16
אמונה תקווה אהבה | דרמה מוסיקלית 'סיפורה של סייאושן'
סייאושן הייתה משיחית טהורה וטובת לב שתמיד התייחסה לחבריה ביושר, אך אלו, כשהדברים נטו לטובתם, הפכו לאויביה. לאחר שחוותה טרגדיה כזאת, סייאושן נאלצה לנטוש את לבה הכנה ואת עקרונותיה משכבר. היא החלה לבגוד במצפונה הטוב ובנפשה הטובה, ושקעה בביצת עולם הרשע. כאשר היא איבדה את אצילותה ועלתה על דרך השחיתות המוסרית, היא נרמסה על ידי העולם ונמלאה צלקות ופצעים. היא הגיעה למבוי סתום, וברגע של ייאוש כאשר ויתרה כבר על כל תקווה, קריאתו הכנה שלהאל הכול יכול סוף כל סוף עוררה את לבה ונפשה של סייאושן...
לצפיה ב-'מאוד קשה לי'
מאוד קשה לי
26/07/2018 | 14:19
3
19
אני אובססיבית עם האהבה שלי לחברות שאין להן זמן אלי. 
לצפיה ב-'שלום'
שלום
26/07/2018 | 14:25
2
11
אהבה אינה דבר אובססיבי. אהבה רגש יפה וחשוב. כשאין להן זמן, תוכלי להשתמש באהבה שלך אליהן כדי לתת להן את הזמן שלהן. אם הקשר חשוב להן, יוכלו למצוא בשבילך זמן מתישהו.

לצפיה ב-'הקשר לא כל כך חשוב להן. '
הקשר לא כל כך חשוב להן.
26/07/2018 | 14:32
1
11
הן לא בגילי. ומאוד עסוקות. במשפחה עבודה כתיבת ספרים ומחקרים.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/07/2018 | 14:36
26
אם הקשר לא חשוב להן וגם לא חשוב לך, אולי מוטב שתמצאי חברות מתאימות יותר. השתתפי במסגרות ושם תכירי אנשים עם עניין משותף. אם את אוהבת את החברות והן לא אותך, תיאלצי להשלים עם זה. לא תמיד יש לנו מזל בחיים. השתדלי להיות נחמדה אליהן.

לצפיה ב-'שיר על אסרטיביות'
שיר על אסרטיביות
25/07/2018 | 13:35
1
26
צריך לדבר על דברים חשובים.
לא צריך להגיד דברים לא נכונים.
אני לא אוהב דיבורים תוקפניים.
כשמציקים לי, אני מעניש.
כשמאיימים עליי, אני מאיים.
כשלא מתעסקים אתי, אני לא מתעסק.
אני שמח שיכבדו אותי.

לצפיה ב-'מחשבות בעקבות השיר'
מחשבות בעקבות השיר
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2018 | 00:38
13
פילוסוף יקר,

אני רואה ששיתפת כאן את השיר הזה כמה פעמים, ואני חושבת שייתכן שזה אומר שהוא עוסק במשהו שמאד חשוב לך ומעסיק אותך, ואולי אתה גם מתלבט בו בחיי היומיום.
נדמה לי שבשיר הזה אתה משתדל לנסח עמדה ברורה ביחס למצבים שלא נעימים לך, שבהם אתה מרגיש שאתה מקבל יחס שלא מכבד אותך.
מתוך דברים שלך שקראתי בעבר, אני חושבת שבמצבים של תקשורת נעימה ומכבדת מאד חשוב לך לעזור לאחרים ולחשוב מהי הדרך הטובה ביותר לתקשר איתם ולהתחבר אליהם. אני מרגישה שאולי דרך השיר הזה אתה אומר שכשהתקשורת היא לא נעימה ומכבדת, אתה מאמין שנכון וצריך לפעול אחרת, להפעיל תקיפות כדי להפסיק את הסיטואציה חד וחלק.
מעניין אותי אם בחיים המצבים האלה אכן ברורים וחד משמעיים עבורך, או שהם אמביוולנטיים. האם אתה תמיד יכול להרגיש מיד את האופי של הסיטואציה ומהי התגובה הנכונה, והאם לפעמים במבט לאחור אתה חושב שהיית צריך לפעול אחרת.
לילה טוב,
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'מתה מגעגועים. אני מהנייד ומשום מה אין משבצת לתוכן ההודעה. '
מתה מגעגועים. אני מהנייד ומשום מה אין משבצת לתוכן ההודעה.
25/07/2018 | 22:40
1
12
לצפיה ב-'מחכים לקבל אותך פה'
מחכים לקבל אותך פה
26/07/2018 | 13:49
5
לצפיה ב-'אומרים ........'
אומרים ........
21/07/2018 | 18:28
6
47
אומרים ,
שאלוהים שומר 
על ילדי 
הגן 
אז אומרים. 
אומרים, 
שהורים אוהבים 
ילדים 
אז אומרים .
אומרים,
שאבא , לא מכאיב 
אז אומרים .
אומרים ,
הרבה מילים 
של סתם  
אז אומרים. 
אומרים ,
בראש 
מילה 
אחת 
שלא מרפה 
זונה .
זונה 
של אבא 
ששומר 
ולא מכאיב 
אומרים 
אז מי
את
שתגידי אחרת 

לצפיה ב-'טריגר למעלה -----סליחה '
טריגר למעלה -----סליחה
21/07/2018 | 18:29
8
לצפיה ב-'שיר די מעניין ואני מצטער על הסבל שלך'
שיר די מעניין ואני מצטער על הסבל שלך
21/07/2018 | 18:43
2
20
אמי אהבה לקרוא לנו משירי יהודי עמיחי בילדותנו.

לצפיה ב-'תודה לך '
תודה לך
21/07/2018 | 22:36
1
11
לצפיה ב-'שמחתי לעזור לך'
שמחתי לעזור לך
21/07/2018 | 23:29
9
לצפיה ב-'שלדים בארון'
שלדים בארון
25/07/2018 | 18:29
1
28
שלדים
על חוט תלויים,
בלילות
במחולות יוצאים.
מהבטן,
מהגב,
מהראש,
מהפה.
שלדים במחולות,
יוצאים.
והגוף ,
מגיב לחגיגה
כמי שמכיר
את המסיבה.
הוא
מכיר
את השלדים.
הוא זוכר
את הימים .
שלדים על חוט
יוצאים
מהגוף.

לצפיה ב-'מול מחול השלדים '
מול מחול השלדים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2018 | 00:13
15
צומחת מכאב יקרה,

כשקראתי את השיר הזה חשבתי פתאום כמה הכינוי הזה מדויק לך... כמה אומץ יש לך להישיר מבט אל השלדים שמרקדים סביבך ומתוכך, להכיר בתגובות של הגוף והרגש ולתת להן מילים, ולתת לנו את הזכות להיות חלק מהמסע הזה, המסע הכי אישי ואינטימי שאפשר לדמיין... איזה כוחות הדבר הזה דורש, כמה השלדים ששים לפרק וכמה מופלאה היכולת לבנות...

יקרה שלנו, אנחנו פה איתך ובשבילך, תמיד. בוכים וכואבים ומחבקים.
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'"קלסיקה דבר שכולם רוצים שיהיה שקראו, ולא רוצים לקרוא".'
"קלסיקה דבר שכולם רוצים שיהיה שקראו, ולא רוצים לקרוא".
19/07/2018 | 23:12
24
לצפיה ב-'שיר לקיץ'
שיר לקיץ
17/07/2018 | 14:46
3
26
בואו, נוסעים לים
המולת עלומים מתערבבת במליחות האוויר
שצחוקים ממלאים אותו עד אפס מקום
ההכנות לים צועקות את הנוחות המקסימה שמצפה לנו
ברבריות חביבה מתעצמת בין הלבבות
בדרך כבר מורגשת אווירת הים, החול והמלח
צהוב צרוב צועק מיניות שמוטה
הפעולה מכוונת לתמרורי ההנאה
והים בולע אנשים בגווניו המרהיבים וכמעט מאיים
על קייטנה פטפטנית עם אהבה
לסוד משחקי שירים
עת בעוצמת מדריכים מחוספסים
נבצע אבטיחי התעסקות
בכיוף ארומאטי כנוסטלגיה         

לצפיה ב-'למה הפסקתם להגיב ליצירות שלי?'
למה הפסקתם להגיב ליצירות שלי?
18/07/2018 | 01:23
1
11
לצפיה ב-'איתך תמיד '
איתך תמיד
( לעמוד שלי בתפוז )
19/07/2018 | 21:32
20

היי פילוסוף יקר,
אנחנו קוראים את היצירות שלך תמיד!!!
אנו משתדלים להגיע לכולם ולא תמיד מספיקים להגיב לכולם, אנחנו רואים שאתה מקבל מענה ועונה בפורום מבוגרים שגם יותר פעיל...
תודה לך על היצירות שאתה משתף איתנו ועל התובנות 
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'כל החושים מעורבים...'
כל החושים מעורבים...
( לעמוד שלי בתפוז )
19/07/2018 | 21:42
22
היי,
בשיר עוברת המולת הים,האווירה מסביב,הרבה רעשים...
מצד אחד ברבריות אבל  מצד שני היא חביבה ולא מאיימת.
החושים כולם מעורבים:טעם האבטיח,החול הצהוב,צריבה והרבה אהבה:
לקיץ...לים...לחבר..לחברה...
אני מצרפת את השיר של אריק אינשטיין שהתנגן לי בראש כשקראתי את השיר שלך.
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'אני אישה קטנה מאוד ושמי פלפלת'
אני אישה קטנה מאוד ושמי פלפלת
18/07/2018 | 19:51
5
33
כבר עברתי מזמן את השלושים, ולמרות זאת ממש ממש צריכה תשומת לב, שיאהבו אותי ויחבקו אותי ואני צריכה להתאפק כי אם אני כל הזמן אבקש זה יכביד על אחרים
לצפיה ב-'לא מבקשים אהבה'
לא מבקשים אהבה
18/07/2018 | 21:25
3
18
נותנים אהבה ויוצרים אהבה. צרי קשרים, תני לאנשים דאגה כנה, אהבה ומלים יפות וכנות. אז יהיה יותר מי שיאהב אותך.

לצפיה ב-'יצרתי קשרים'
יצרתי קשרים
18/07/2018 | 21:52
2
22
אבל אני צריכה את הצד השני יותר ממה שהוא צריך אותי
לצפיה ב-'אמרתי לך'
אמרתי לך
18/07/2018 | 23:58
1
17
תני יותר אהבה ודאגה ומלים יפות, היי נחמדה לצד האחר באופן אמתי. ככל שתהיי טובה ונחמדה לאנשים ובעיקר לאהובים, תצליחי בקשרים ותוחזר לך אהבה.

לצפיה ב-'תודה, לא חושבת שזה יעבוד. '
תודה, לא חושבת שזה יעבוד.
25/07/2018 | 19:50
2
לצפיה ב-'כפית קסמים'
כפית קסמים
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2018 | 23:40
16
שלום cindi יקרה!

כמיהה כה חזקה לקבל מבט מעריך ואוהב, מבט שמזכיר לך שמכירים בקיומך,
אבל לצד זה מנכר החשש להיות לנטל, להעיק, להרחיק
כי כולנו בסוף כל כך צריכים את ההכרה, את התחושה שרואים אותנו
שאנו ראויים...
ואולי מה שאנחנו צריכים זה לחפש בתוכנו
לתור אחרי "כפית הקסמים הקטנה" שלנו
לנסות להאמין בעצמנו, להרגיש מלאים מעצם קיומנו..
ואולי אז, כשנאפשר את זה, "הכל יקרה רק לטובה"?..

תודה ששיתפת
תודה שאת פה

מתנדב בסה"ר
לצפיה ב-'סססה"ררר'
סססה"ררר
15/07/2018 | 21:36
1
32
איפה אתם .. ?
אל תעזבו אותי לבד .. בבקשה ..

סה"ר.. אוף
לצפיה ב-'היי יקרה אנחנו פה!!! בואי לצ'אט הערב מחכים לך '
היי יקרה אנחנו פה!!! בואי לצ'אט הערב מחכים לך
( לעמוד שלי בתפוז )
17/07/2018 | 20:51
11

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו