לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86508,650 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה נפשית ביצירה

שלום, ברוכים הבאים לפורום סהר – סיוע והקשבה ברשת. השרות שלנו נועד לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה אשר שוקלים את המוות כפתרון לבעיותיהם ונמצאים במצב של ייאוש. אנו בסהר מאמינים כי גם במצב קשה ביותר, שינוי הוא משהו שבהחלט יכול להתרחש. חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה נפשית ביצירה

שלום, ברוכים הבאים לפורום סהר – סיוע והקשבה ברשת. השרות שלנו נועד לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה אשר שוקלים את המוות כפתרון לבעיותיהם ונמצאים במצב של ייאוש. אנו בסהר מאמינים כי גם במצב קשה ביותר, שינוי הוא משהו שבהחלט יכול להתרחש. חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום תמיכה נפשית ביצירה

לפעמים יש רגעים בהם רוצים לתת לרגשות לצאת, רוצים למצוא מקום לשתף בדברים שקורים ממש בפנים, יש מקומות שבהם לפעמים קל יותר לשתף בשיר, בסיפור, בתמונה או ציור...
אנחנו פותחים כאן פתח להבעה וביטוי עצמי, שונה מהמקובל בפורומים האחרים שלנו, מקום שאליו תוכלו להביא כל יצירה שהיא שמתחברת אליכם או שאתם מתחברים אליה, כיד דמיונכם החופשי ובהתאם לכללי הפורום.
.
כאן אפשר "לדבר" בעזרת שירים וסיפורים שלכם עצמכם, כאלו שנכתבים פה לראשונה, כיצירה אישית ופרטית של כל אחד; וגם של אחרים, ידועים ומוכרים וגם לא כל כך.

כאן בפורום אפשר לצרף ציור או צילום שציירתם או צילמתם בעצמכם, ציור, צילום או סרטון שמדבר אליכם (גם אם אינו יצירה עצמית שלכם), שמביא משהו ממה שאתם מרגישים, או רוצים לומר ולא כל כך מצליחים, שמספר ומתאר את מה שקורה לכם בפנים כי לפעמים המילים לא מצליחות לתאר....

כאן אפשר להעלות נושא שמציק, שחושבים עליו, מתחבטים בו ולא ממש יודעים איזו דיעה לגבש עליו.

כאן נוכל לפתח דיון, לספר כל אחד איך הוא מרגיש, מה הוא חושב בדרך אחרת. בדרך של משל, שיר, סיפור, יצירה פלסטית (צילום של ציור, פיסול, רישום, מיצג) ו”לדבר" דרך דימויים ותמונות.
ועוד כמה מילים – אנחנו רוצים לשמור את המקום הזה כמקום נעים לכולם שבו אפשר לתמוך ולהיתמך, ולכם חשוב לנו שתהיו איתנו וכשאתם פה תשמרו עלכללי הכתיבה של הפורום.
 כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.

* לא יותרו כאן פרסומים., סקרים או מחקרים

נחכה לכם פה, מבטיחים להקשיב להכל...

המשך >>

לצפיה ב-'אתגר יצירה חדש- בסתיו אני...'
אתגר יצירה חדש- בסתיו אני...
09/09/2019 | 22:13
3
65
היי חברים,
הצלחתם להרגיש שינוי קל באוויר?
הפעם נתחיל את הכתיבה במילים :"בסתיו אני..."
א.אפשר לתאר תוכניות שלכם לסתיו הקרוב.
ב.אפשר לתאר רגשות ותחושות שאתם חשים בסתיו.
ממתינים בסבלנות לשיתופים שלכם
משפחת סה"ר
לצפיה ב-'בסתיו אני אחלה'
בסתיו אני אחלה
11/09/2019 | 14:25
2
17
המחלות ישוטטו ויזרמו להן מעליי, והעצב יתפשט באזור ויטהר את הנפש. יהיה קשה מאד. כל המחלות בעולם יפעלו חזק ויקשו ביחד על הנפש המסכנה שתפעיל  נגדם כוח כעס אצור מתגבר, אבל אהבה אמתית תקל ותפתור את הצער ותאפשר להבין את היופי. הרבה יופי פשוט. הזכרונות השונים יהיו עתיקים, יפים, עדינים ומתים.

לצפיה ב-'הסתיו הוא ניקיון'
הסתיו הוא ניקיון
11/09/2019 | 23:03
1
12
פילוסוף רוחני333 יקר,
נשמע שעבורך הסתו הוא תקופה של ניקיון..
לעתים הניקיון כואב, מטביע, מתסכל..
אך כשהסערה מעט נרגעת, אולי בעזרת האהבה, נגלה היופי..
יופי שמביא עימו שקט.. 
תודה על השיתוף,
שלך,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'תודה סהר על הפירוש המעניין'
תודה סהר על הפירוש המעניין
12/09/2019 | 13:14
3
לצפיה ב-'קטע על רגשות'
קטע על רגשות
10/09/2019 | 14:24
10
השמחה מתפרצת בי וממני במחזוריות אינסופית של אותות פשוטים ועדינים. העצב משפיל ומדכא אותי בשלווה שמגינה על אהבת העצמיות שלי. האהבה מתפתחת בי בשלל סגנונות מעורבים שנותנים חן ואופי מרשים לחיים ולעולם. השנאה משאירה אותי פשוט ומנותק מהעולם ויוצרת בינינו מעברים חוזרים של הקנטות מענגות עד שפלות ומזוקקות מרגש. הכעס מאיים עלי ושולט בי באכזריות מלאכותית עד שאי אפשר לסבול. הפחד מקדם אותי ברמת גבורה ומשתק בכוח מתעצם את פעילויות הנשמה שלי. הקנאה לוקחת ממני עוד ועוד חלקים בתאווה עד שאני חשוף לזולות. העלבון מתעצם בי ופורץ ממני בעוצמה של דרישה נוראה לקחת בלי גבול. הגעגוע סוחף אותי לתוך אינספור שינויים שלווים ועדינים של תעתוע נעים והזיה.

לצפיה ב-'שיר (נסו להבין אותו נכון):'
שיר (נסו להבין אותו נכון):
30/08/2019 | 23:12
2
25
תבין שאתה באמת יודע.
אם תאמין לי, לא תצטרך להמשיך לשאול.
אני יכול להתחיל אתך.
אני אוהב ליצור קשרים חומריים שלמים.
ברור שאני שמח.

לצפיה ב-'רוצה להיראות'
רוצה להיראות
31/08/2019 | 16:45
1
14
פילוסוף רוחני333 היקר,
שומעת כמה חשוב לך שאנשים ייראו אותך כמו שאתה,
שיכירו את האדם שנמצא בפנים, מתחת לשכבות ההגנה..
כמה היית רוצה שהקשרים עם אנשים יהיו הדדיים, שיתבססו על אמון והקשבה..
תודה על השיתוף..
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/09/2019 | 00:57
24
אני מנסה לשנות את העולם בעזרת צורות דיבור מיוחדות, חכמות יותר ויפות יותר. לפי ההיגיון שלי, יותר כדאי לדבר דברים נכונים ומדויקים כדי למנוע אי הבנות. יש אנשים שמתקשים לקבל את זה ומציקים לי. חשוב לי להראות שאני אדם מוצלח ומצליח ויש לי חיים טובים, אז אני לא צריך להתייחס למה שעושים לי. למשל יש אנשים שבטיפשות מדברים לא יפה, צועקים ואף מאיימים באלימות. אני נלחם.

לצפיה ב-'סיפור חדש'
סיפור חדש
27/08/2019 | 19:16
2
31
אחרי שאימותיהם מתו, עצר קשה כוח הצער את פעילות הנפש והנשמה הילדותית. הם הכירו דרך בית יתומים, שהיה כה גרוע שנאלצו לברוח ממנו ולחפש בית. אחרי שצעדו כמה שעות, הגיעו ליער גדול עם עצים ונאבדו בו. "איפה אנחנו?", שאלו בפליאה. גשם התחיל לרדת, והם התחבאו מאחורי קבוצה צפופה של עצים. אז הגיע הלילה, והם הדליקו נר. "בסוף נמצא בית", אמר הילד המבוגר, "אל תדאגו. רק צריך לצאת מפה". המשפט "רק צריך לצאת מפה" ייאש מחדש את כולם. הם גיששו את דרכם ואז החליטו להדליק מדורה. הם קטפו כמה פירות וישבו להכין תפוחי אדמה שגנבו מבית היתומים. "כמה יפה האש", אמר אחד. "כמה נכון", אמר האחר שישב לידו, "המון צבעים כמו קסם. מזכיר את אימא". אז סיפרו זה לזה על הוריהם שהם אהבו ושמתו. אחרי בכי משותף קצר, נרגעו וישבו ביחד מחובקים סביב האש בשירה. "בואו נבנה אוהל, חברים", קרא אחד. "יופי!", קראו כולם ברצף אבל אז מישהו שאל שאלה מעשית: "ממה?". "מחיה שצדתי לפני שעה", אמר זה שהציע. הם רצו ובנו מהר אוהל טוב, ומיום ליום שיפרו יותר ויותר את בניית האוהלים עד שהיו מאד גדולים וחזקים, גם נגד הגשם. "כמה נהדר לחיות בטבע", אמרו זה לזה במשך הימים, "לבד, ביער הירוק הגדול, באהבה משותפת". "מי בכלל צריך הורים?", נשמעו הערות. הם צעדו ביער הענקי ושוחחו במשך שעות דברים מעניינים על יחסי אנוש והרגישו כאילו קלטת חזקה רושמת את דבריהם. הם ראו מקדימה מעיין נובע ונעצרו לשתות.

לצפיה ב-'שיר לאזן את המסר'
שיר לאזן את המסר
27/08/2019 | 19:20
15
ילד ענוג ונוגה
מתמוגג לתוך פחד ותמימות
כשמלטפים את לחיו הבוכייה
אוהביו מטפלים בו וחומלים עליו
והוא צעיר ורגיש
ומתפלא בשקט

לצפיה ב-'להילחם על מה שחשוב'
להילחם על מה שחשוב
30/08/2019 | 07:36
11
פילוסוף רוחני333 יקר,
בסיפור שלך יש הרבה אומץ, הרבה רצון להילחם ולא לוותר למרות הקשיים שבדרך..
הם בורחים מבית היתומים ויוצאים לחפש את הבית שהם כל כך כמהים אליו.. מוכנים לוותר על הילדות שלהם ולהתמודד עם כל מהמורה שייתקלו בדרך..  
אך יותר מכל בולט הקשר בין הדמויות.. הם מתעניינים אחד בשני, דואגים ותומכים אחד בשני ועוזרים כשמישהו מתייאש, אולי כאילו היו המשפחה שמעולם לא היתה להם..
תודה על השיתוף,
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'אתגר יצירה חדש-כוס קפה'
אתגר יצירה חדש-כוס קפה
15/08/2019 | 00:05
29
164
שלום לכולם,
עבר מעל חודש מהאתגר הקודם והפעם האתגר שלנו קשור לכוס קפה...
א.עם מי הייתם רוצים להיפגש ולשתות קפה?
זה יכול להיות אדם מסביבתכם וזה יכולה להיות דמות מספר או סרט.
ב.היכן הפגישה תתקיים? תארו את המקום, מה יש בסביבה?
ג.מדוע בחרתם להיפגש עם האדם הזה?
ד.מה תגידו לו בפגישה?על מה תשוחחו?

אנו סקרנים...שתפו אותנו  
לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'אני רוצה להפגש לכוס קפה עם ...'
אני רוצה להפגש לכוס קפה עם ...
18/08/2019 | 00:08
2
45
עצמי מהעתיד, או מכל זמן אחר ...

זה יכול להיות בכל מקום, ובכל זמן ..

לא בשביל הקפה ולא בשביל לשוחח, אלא בשביל לשמוע, לשמוע את מה שיש לעצמי לומר לעצמי ...
רק לשבת ולהקשיב לעצמי ... לשמוע את כל מה שיש לעצמי לומר 

היי סה"ר 
תודה שאתם נותנים לי להשתמש בפלטפורמה שלכם, בפורום תמיכה נפשית למבוגרים.
אני משתדל לא להפריע ולא לקחת תשומת לב מיותרת.
מקווה שזה ימשך ככה ואני לא יעשה בעיות 
ביי
לצפיה ב-'פגישה של עצמי עם עצמי '
פגישה של עצמי עם עצמי
18/08/2019 | 21:31
1
36
היי no no 3 ,
האפשרות שהצעת לא עלתה בדעתינו והאמת :למה לא?
"רק לשבת ולהקשיב לעצמי..." זו בהחלט אפשרות שיכולה לקסום לרבים...
עצמי של היום משוחח עם עצמי של העבר או העתיד,כמה תובנות אפשר להשמיע זה לזה...כמה מילות עידוד והעצמה, חיזוק ותמיכה.
תודה על השיתוף הזה ותודה על התמיכה שאתה מעניק למשתתפים האחרים כאן ובפורום מבוגרים,
לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'יש סיפור של בורחס'
יש סיפור של בורחס
23/08/2019 | 13:45
22
על אדם שחלם בצעירותו שהוא פוגש את עצמו כשהוא מבוגר, ואחר כך בבגרותו הוא נכנס לתוך אותו חלום ופוגש את עצמו כשהוא צעיר.
לצפיה ב-'אוי הבושה '
אוי הבושה
19/08/2019 | 15:34
1
37
יש לי חברה מאוד טובה ואיתה הייתי רוצה להיפגש, הבעיה שמניסיון קודם אני יןדעת שלא אצליח להוציא מהפה אפילו מילה אחת. אנחנו לומדות יחד בזמן השיעור מתקשרות וגם מתקשרות במייל אבל אני מתה מבושה בזמנים אחרים.

אם לא הייתי מתה מבושה הייתי רוצה לבוא אליה הביתה ושהיא תשב על הספה ואני אשכב ואשים את הראש שלי על הרגלים שלה. מעבר לזה אין צורך בכלום.
לצפיה ב-'תן לי שקט'
תן לי שקט
20/08/2019 | 20:07
19
shi12345678 יקרה,
שומעת מדברייך כמה החברה משמעותית עבורך..
כמה היית רוצה אולי שהקשר יהיה יותר קרוב..אולי עצם הנוכחות שלה יכולה לתת לך שקט.. ויחד עם זאת הבושה עוצרת מבעדך..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה פגישה לקפה עם החברה יכולה להיות עבורך חוויה מחזיקה, שתרגישי בה מוכלת, גם אם רק תניחי עליה את הראש בלי לדבר..
תודה על השיתוף,
שלך,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'עובדת ההשמה'
עובדת ההשמה
22/08/2019 | 00:08
23
26
אהבת חיי, עכשיו היא פסיכולוגית. אפגוש אותה בתל אביב, בין בניינים ומדשאות. אגיד לה שאני מצטער על מה שהיה, שאני מאד מעריך אותה וחושב שהיא מאד נחמדה ואשמח מאד לדבר אתה לפעמים. אספר לה שאני כותב שירים וממציא שפות, ואשאל אותה מה היא קוראת בזמן האחרון ומה היא עושה בעבודתה. אשוחח אתה על ספרות. אם נישאר בקשר קרוב תקופה ממושכת, אציע לה נישואין.

לצפיה ב-'קפה מחזק '
קפה מחזק
22/08/2019 | 21:51
22
21
פילוסוף יקר

קראנו על הפגישה שהיית מדמיין עם עובדת ההשמה שלך,
נשמע שאתה מתמלא בביטחון ומחשבות מעודדות על השיחה ביניכם,
מודים לך על השיתוף, מזמינים אותך להמשיך ולספר על הפגישה שלך,
הרגשות שעולים אצלך וכל מה שביניהם..
שלך
מתנדב סה"ר
לצפיה ב-'געגוע חזק'
געגוע חזק
23/08/2019 | 11:04
21
23
כל הזמן, לאישה הנהדרת הזאת ולשפע החמידות שהשפיעה עליי בלי הרף, לרגעים הטובים שהיו לנו ביחד בטיפול, לצחוקים, אישה נערצת בשבילי.

לצפיה ב-'ויחד עם כל שתרמה לי '
ויחד עם כל שתרמה לי
24/08/2019 | 14:37
20
22
אני נזכר באכזריות של הפסיכולוג שעבד בשבילי ביחד אתה, והציק לי במשך שנים בדיבור כדי שלא ארצה אתה קשר. אדם רע, אף שהיה גאון כמטפל. הזיק קשה לשיחות שלי עם אנשים.

לצפיה ב-'וואו, אתה מאוהב ? '
וואו, אתה מאוהב ?
25/08/2019 | 00:18
19
21
האהבה שלך אליה היא רצינית ... ומאוד מעניינת
אתה מרשה לי להתעניין ולשאול שאלות ?

כל כך הרבה זמן ואתה עדיין חושב עליה בכזאת ערגה, מעניין אם היה לכם רגע אינטימי כלשהו או שזה היה קשר מקצועי מוחלט.

מעניין איך אתה מרגיש לגבי הקשר הזה, אם אתה חושב שזה מגביל אותך או שזה בונה אותך.

וואו, בחיים לא ראיתי בנאדם פרוד שמאוהב ככה ... האם אתה חושב שהיא יכולה למצוא מישהו יותר טוב ממך ?

ההתעניינות שלי כנה ולא באה מרצון לפגוע או "לעזור" אלא מתוך התעניינות להכיר אותך וללמוד עליך ... במה אתה מוכן לשתף ועד כמה ...
לצפיה ב-'אני לא מאוהב בה'
אני לא מאוהב בה
25/08/2019 | 15:06
18
23
אלא אוהב אותה אהבה אמתית כאדם, וכבר הרבה מאד שנים אני מוכן להתחתן אתה כי היא אחד האנשים הכי חשובים לי בחיים ואני רוצה אתה קשר רגשי חזק וקרוב ככל האפשר. אני חושב שהיא אהבת חיי והכרתי אותה היטב במשך 4 שנים בטיפול. מעולם לא אהבתי אישה כמו שאהבתי אותה. עכשיו יש לי חברה טובה שאני אוהב מאד והיא אותי, אבל האישה שטיפלה בי ורק טיפלה בי ולא הייתה אתי בקשר אחר היא אישה נהדרת ומיוחדת במינה שאין כמוה ולכן אני אוהב אותה מאד ובדרך מיוחדת והיא חשובה לי ואני חושב עליה ומתגעגע אליה. היא לא רוצה שום קשר אתי, אף לא ידידות פשוטה ואני עצוב מאד בגלל זה. יותר מעשרים שנה עברו ואני עדיין עצוב שהקשר הזה לא התממש. בינתיים היו לי הרבה חברות אבל תמיד שמרתי אמונים אמתיים לאהבה אליה. כמו שהבנתי עכשיו היא נשואה אבל בלי ילדים, ונדמה לי שכבר הרבה שנים היא נשואה, אבל אילו רצתה לפחות להתיידד אתי ולדבר אתי לפעמים הייתי הרבה יותר מאושר.
לצפיה ב-'ונמאס לי ממה שאנשים עושים מזה'
ונמאס לי ממה שאנשים עושים מזה
25/08/2019 | 15:18
17
21
הרבה אנשים לא מבינים ולא מאמינים לי שאני מאד אוהב אותה אהבה מאד אמתית, מדברים לא יפה על רגשותיי אליה ואף מקללים אותה. מתייחסים לאהבתי האמתית והיפה כל כך אליה כמו לאובססיה או היקשרות. ממש מעליב. גם הפסיכולוג דיבר אליי ככה על קשריי עם נשים ועם אנשים, העליב אותי והפחיד אותי.  לא אסלח לו ותמיד אזכור לטובה את הרגעים הנהדרים שהיו לי עם אותה מטפלת אדירה ונהדרת שאין כמוה בכל היקום, אף שאמי שונאת אותה ולא רוצה לשמוע עליה.

לצפיה ב-'שום מלה על מה שכתבתי?'
שום מלה על מה שכתבתי?
25/08/2019 | 19:36
10
11
לצפיה ב-'אולי יום אחד היא תהיה שלך. '
אולי יום אחד היא תהיה שלך.
25/08/2019 | 20:42
1
9
לצפיה ב-'קשה להאמין'
קשה להאמין
25/08/2019 | 20:47
14
היא כבר כמעט שלושים שנה לא רוצה לשמוע ממני אף מלה, ואני אוהב אותה ועצוב. אולי היא בכלל לא חושבת עליי. אולי יקרה נס ופעם תרצה אותי.

לצפיה ב-'יש לי כמה מילים'
יש לי כמה מילים
25/08/2019 | 20:53
7
18
אני יכול להגיב יותר.
נחמד לדעת שהתגובות שלי מעניינות אותך

לפעמים אני לא יכול להגיב, ולפעמים כן
לצפיה ב-'לא נורא, אני שמח לדעת'
לא נורא, אני שמח לדעת
25/08/2019 | 20:59
6
23
שאהבת שאגיב לך. הנושא שעליו דיברתי חשוב לי מאד מבחינה רגשית, ולכן אשמח לקבל עוד הזדהות והבנה למורכבות הרגשית שבה אני נמצא כבר הרבה שנים והמשפיעה עלי כמעט יותר מכל דבר אחר.

לצפיה ב-'רק טוב לפילוסוף היקר'
רק טוב לפילוסוף היקר
27/08/2019 | 02:22
5
20
אני זוכר שכתבת "שום מילה על מה שכתבתי ?"
ברור שאתה משתף בנושא שמאוד חשוב לך

אני מצטער אם אני לא רגיש לפעמים,
לפעמים אני לא יכול להגיב ...
היום יכלתי להגיב יותר

אני לא מטפל, אני לא יודע אם התגובות שלי מועילות לך, 
אני מצליח להזדהות חלקית, כי אין לי מקרה דומה בדיוק לשלך, אני יכול להזדהות רק מתוך הנסיון הדל שלי בנושא ...

אני כן מתעניין בך, ואני יכול להזדהות עם התחושות שלך שיכולות להיות משותפות גם עם דברים שלא כוללים התאהבות, כמו היחס של הסביבה להתאהבות שלך ... או חוסר היכולת שלך למצוא מענה לקטיעה של הקשר הזה.

בסופו של דבר זה החלטה שלך במה לשתף ואיך לנווט את השיחה ... אתה יכול להשתמש בסקרנות ובאכפתיות שיש לי כלפיך.

לפעמים אני לא יכול לתקשר כמו שתקשרתי היום
כי בסך הכל אני סתם אפס שקרן
כי אני סתם זבל רפש אשפה שלא שווה כלום
לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות אתה כן שווה'
תודה על ההתייחסות אתה כן שווה
27/08/2019 | 13:02
4
6
לצפיה ב-'ואל תדאג'
ואל תדאג
27/08/2019 | 13:43
3
24
החברה הזאת חומרנית ומזויפת וטיפשה. בוא נהיה גדולים מהם:)

לצפיה ב-'אני חומרני מזוייף וטיפש'
אני חומרני מזוייף וטיפש
27/08/2019 | 23:22
2
16
גדולים ממי ? לא
אתה תהיה גדול מהם,
אני לא יהיה גדול מאף אחד

אתה לא יודע עם מי אתה מדבר ?
אני עומד למות, אני לא יהיה גדול מאף אחד ...
כבר הייתי צריך למות,
אני מחכה ... אני צריך למות כבר ...
אולי זה יקח זמן, אבל זה לא יקח הרבה זמן ...
אני אמות ואלך מכאן, אתה יכול להשאר ולעשות כאן מה שאתה רוצה

אתה מדבר עם ערמת זבל
עם אשפה
איייייייייייייכככככככככככככככככככסססססססססססססססס
לצפיה ב-'חבל לי שאתה מרגיש כך'
חבל לי שאתה מרגיש כך
11/09/2019 | 14:31
1
3
ודאי קשה לך מאד אז הגעת למצב שלא תוכל להתמודד ואתה מיואש מהחיים. הבל, החיים חשובים. אתה חשוב לנו וצריך להיות חשוב לעצמך. אשמח אם אצליח לעזור להקל על המצב. אני בטוח שיש תקווה.

לצפיה ב-'אתה אדם נחמד ואוהב לעזור'
אתה אדם נחמד ואוהב לעזור
11/09/2019 | 14:34
5
חשוב להיות טוב מתוך מחויבות, צריך פשוט להחליט את זה, מחויבות להתחשב באחרים. שקר אינו רצוי ליחסים, עדיף להימנע ממנו. אם אתה משקר, אולי כדאי שתחשוב איך למצוא אמת שתתאים יותר ליחסים ולמצב ותשפר אותם. תבטא את האמת כמו שאתה יודע אותה, אבל בעיקר את הדברים החשובים לקשר או לאדם.

לצפיה ב-'כמה מילים'
כמה מילים
25/08/2019 | 21:07
5
19
מעניין להכיר פן שכזה באישיות שלך.
אני מצליח להתחבר לדברים שאתה אומר, יש בנות שאני מרגיש כלפיהן הערכה מרובה, אולי אפילו מעריץ אותן על תכונות מסויימות שיש בהן.

אני יכול לומר שזה אהבה אמיתית, אני בהחלט מעריך אותן כאדם. מאוווווווווד אוהב אותן. בגלל התכונות האלו, בגלל האופי, (ולא רק בנות, זה כולל בנים באהבה אפלטונית).

אצלך יש רק אחת כזאת, וזה לא מוזר לי, כי אנשים מיוחדים הם נדירים, אני נוטה לחשוב שאתה הכרת רק אחת, אבל יש עוד שאתה לא הכרת.
ויכול להיות גם בנות שיותר מיוחדות מאותה אחת מיוחדת שכל כך התחברת אליה.

השגת איתה קשר ועכשיו אתה נאחז בזה, לא רוצה להרפות, עדיין מלא במחשבות עליה.
אני יכול להבין את זה.
אני שואל את עצמי מה נקודת המבט שלך על הפספוס הזה, האם אתה רואה את התחושות האלו כחיוביות, או שהן מגבילות אותך ומונעות ממך להתקדם ?

נראה שאתה רואה את זה כחיובי, ואתה לא מנסה לשחזר את זה עם מישהי אחרת. אתה משווה אירועים שלך בהווה לאותו קשר שהיה לך איתה בעבר.

מעניין אם יש בחייך עוד אירועים מכוננים שכאלו.
לצפיה ב-'היינו רק בקשר מקצועי'
היינו רק בקשר מקצועי
25/08/2019 | 21:12
4
18
היא טיפלה בי במשך ארבע שנים. לא היינו מעולם בקשר אישי. אבל למדתי בטיפול להכיר ולאהוב אותה מאד, יותר מכל אישה אחרת בעולם. אני מרגיש בבירור שהיא אהבת חיי. אני בעיקר מתגעגע אליה וכואב מאד את האובדן בכך שלא השגתי את הקשר אתה. אני חושב עליה הרבה, היא קיימת בי עמוק בנפש ולא אוכל להתכחש לה. אני נזכר ברגעים היפים שהיו לי אתה בטיפול ומתמלא צער מהול בשמחה על זה שהכרתי אישה עם אישיות נהדרת כזו שתרמה לי המון מבחינה רגשית. אבל אני ממשיך לחיות, לכתוב, ליצור, ללמוד וליצור יחסים עדינים ויפים עם אנשים וגם עם נשים. אני מניח שתמיד אצטרך לחיות עם החוסר באותה אישה שאהבתי, אבל לא נורא, החיים יישארו יפים ויש הרבה אנשים נחמדים ונהדרים.
לצפיה ב-'אספר לך קצת עליה:'
אספר לך קצת עליה:
25/08/2019 | 21:36
3
16
היא חמודה, עדינה ומלאה שמחה ורגש ומשלבת מעשיות ורגש בצורה עדינה ויפה. פעם אמרה בטיפול שהיא מצטערת שאין לנו זמן לשוחח על דברים אישיים. פעם אמרה שסידרנו את הסחורה בעבודה בצורה יפה. כשקיבלתי מרק חינם במסעדה, דאגה לי והתחננה שאפסיק עם זה כדי שהמנהלים לא יחשבו עליי רעות. כשקניתי לה מתנה מיוחדת שמצאתי, הנחתה אותי כל הפגישה בעדינות להגיד בשביל מה המתנה. צחקה מבדיחותיי ומהדרך שחיקיתי עובדת. היה מנהל עבודה שאהבה מאד ואמרה שיש לו הומור של איש צבא, למשל שהיה אומר לי להוציא את הידיים מהכיסים. אמרה לי בצחוק שאתאר שלקוח ישאל אותי איפה בית המרקחת ואעשה קול מגעיל שאני עושה בטעות עם הפה ואגיד: כאן משמאלך. הזכרתי מישהו שהתחיל אתה בעבודה ואמרה שלא מכירה, אמרתי את כן מכירה וחייכה במבוכה עדינה וחמודה. כשעבדתי בבית החולים אמרה לי שאם לא אעבוד היטב לא יגידו לי לשנס מותניים אלא יפטרו אותי. היינו משוחחים על ספרות, נתתי לה סיפורים שכתבתי וסיפרתי לה על דברים שקראתי. אהבה לקרוא מדעי המדינה וגרסיה. פעמיים חלתה בזמן הטיפול, דאגתי לה ושאלתי אותה ואת הפקידה למצבה אם כואב לה. כל כך אהבתי אותה. איזה סיפור עצוב.
לצפיה ב-'לא מרגיש טוב'
לא מרגיש טוב
25/08/2019 | 21:52
2
18
אני אגיב עוד, ולא עכשיו
אני לא מרגיש טוב
לצפיה ב-'מקווה שתרגיש טוב'
מקווה שתרגיש טוב
25/08/2019 | 23:28
1
17
אשמח לנסות לעזור. גיליתי שמבחינת ההיגיון אף פעם לא צריך לשקר. אם אומרים להאמין לנו שזו האמת, או אומרים פשוט שזו האמת, אין הבדל הגיוני כי בשני המקרים או שיבחרו להאמין או שלא, אבל יש הבדל מבחינת הדיוק: להגיד שזו האמת כשזו לא האמת זה משפט שקר. להגיד שיכולים להאמין לי שזו האמת זה משפט אמת, כי גם אם הסיפור עצמו שקרי עדיין אפשר להאמין בו. לפי זה, מבחינת היגיון פילוסופי אף פעם לא צריך לשקר. אולי זו תגלית חשובה שיכולה לשנות את העולם.

לצפיה ב-'אוף איזה עולם טיפש יש לי'
אוף איזה עולם טיפש יש לי
25/08/2019 | 23:59
26
הדיבור שלי יותר חכם ויפה אז מתנהגים אליי בטיפשות. כשאני מבקש לא לצעוק במקום ציבורי כועסים עליי ורודפים אחריי, כשאני שר באוטובוס או בעבודה צועקים עליי ומאיימים עליי, אלו אנשים נמאס לי מהעולם הזה. האומנם אני השפוי היחיד? כמו שאמר מישהו בסרט שראיתי פעם: אני יודע שאתה מכונה רעה, כי אני מהמפעל. אני עושה את המכונות! אני לא צריך אף אחד, רק שייתנו לי שקט וזהו.

לצפיה ב-'זה משחק האהבה, מי שנכנס יוצא נפגע'
זה משחק האהבה, מי שנכנס יוצא נפגע
06/08/2019 | 12:32
1
36
ממש קשה לי שאנשים משתמשים בשפה פוגענית באינטרנט ובעיקר בקהילות לתמיכה הדדית. אלה קהילות של אנשים רגישים ודווקא האנשים שהכי צריכים עזרה לפעמים תוקפים ומקללים וזה לא נעים וממש פוגע גם אם הדברים אינם מופנים אלי. אני מאוד נפגעת משפה בריונית ותוקפנית....
לצפיה ב-'ודווקא האנשים שהכי צריכים עזרה לפעמים תוקפים ומקללים'
ודווקא האנשים שהכי צריכים עזרה לפעמים תוקפים ומקללים
06/08/2019 | 22:56
27
היי יקירה,
שמתי לב שתיאור המצב כפי שהצגת אותו בא לידי ביטוי גם בקהילה שלנו מדי פעם:
"ודווקא האנשים שהכי צריכים עזרה לפעמים תוקפים ומקללים".
אנחנו משתדלים לכתוב במסר אישי לכל מי שפוגע להפסיק זאת, להתנצל וגם מדי פעם במקרים קיצוניים אנחנו מוחקים תגובות מעליבות ופוגעת.
אז אני מבקשת כבר עכשיו סליחה אם לא הספקנו לעצור בזמן דיון שפגע בך, גם אם לא הופנה אליך.
לילה טוב ושקט
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'שלח לי שקט ...'
שלח לי שקט ...
06/08/2019 | 11:49
1
32
שקט
מבקשת
שקט
ככה
דממה
כמה
רעש
בנשמה
לשכוח
ולא
לזכור
צלקות
על הגוף
ו על
הנשמה
צלקות
זוכרות
שקט
מבקשת
הס
דממה
אין קול יוצא
ואין בא
שקט
דממה
ירייה באפלה ....

לצפיה ב-'שקים של שקט בדרך אליך יקירה'
שקים של שקט בדרך אליך יקירה
06/08/2019 | 22:36
13
היי יקירה,
שולחת אליך חיבוק חם ומכיל ומנסה להעביר אליך שקים של שקט...שקט לראש ולמחשבות,שקט לגוף.
מצרפת את השיר שמיד חשבתי עליו כשקראתי את הכותרת שכתבת.
לילה טוב ושקט...
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'רציתי '
רציתי
29/07/2019 | 16:13
3
46
פרח
מת
נשמה
רצוצה
אמה
אותי
ילדה
ולצערה
אותי
קיבלה
ילדה
רעה
ילדה לא טובה .
אמא אותי
לא סובלת
אמא
הייתה
רוצה
ילדה אחרת
ואני רציתי
אמא
אוהבת
שאותי
רואה
ואותי מחבקת
ואומרת
בשקט
ילדה שלי
יקרה
את הכי
הכי מתוקה בעולם
ואני אוהבת
אותך
ילדה
שלי
אהובה
אבל אמא
שלי
רק
אמרה
לא סובלת .
אותך
ועיוותה פרצופה
כמו ראתה
גופה מסריחה
אמא
אמא
גם ילדה
זונה
צריכה
אמא
שתאהב
אותה

לצפיה ב-'רוצה אמא'
רוצה אמא
29/07/2019 | 19:51
2
38
צומחת מכאב יקרה,
שומעת מהשיר את הכמיהה לאמא שתאהב, שתדע להרגיע, שתקבל אותך כמו שאת, בטוב וברע..
כמה את מרגישה דחויה על ידי האדם שאמור להיות שם בשבילך..
נראה שאולי את מרגישה אשמה על זה שהיית ילדה רעה, ושבגלל זה אמא שלך לא אוהבת אותך...
שולחת לך מכאן חיבוק סהרי עוטף,
ומזמינה אותך להמשיך לשתף בכאב שמבעבע בפנים..
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'ביקורת בונה'
ביקורת בונה
31/07/2019 | 21:08
1
33
היום נזכרתי שכתבתי כאן לפני יומיים
מעולם לא קרה שלא ניכנסתי לראות אם הגבתם לי .....

אבל כמו שאמרתי השבוע למטפלת משהו בתגובות שלכם השתנה ...

מן הסתם תומכים אחרים ובכל זאת

כמו לא מכירים ....

"נראה שאולי את מרגישה אשמה על זה שהיית ילדה רעה, ושבגלל זה אמא שלך לא אוהבת אותך..."

סהר יודעת שהכוונות שלכם טובות אבל אם הייתי קוראת שורה כזאת כשאני מוצפת הייתי מעדיפה למות ... ויש מצב שזה היה נגמר בסוג של הרס עצמי

רק לי זה נשמע כמו שאתם מחזקים את התחושה המחורבנת שהאשמה היא בי ...מבינה שרציתם לתקף לי את ההרגשה שלי .....לפעמים צריך להזכיר עד כמה ...

האמת שהפעם ניגמרו לי המילים ..  

אין ילדים רעים יש ילדים שרע להם אף פעם אל תשכחו את זה !!!!!!!!!!!!!!!!

לצפיה ב-'תודה על הדיוק'
תודה על הדיוק
01/08/2019 | 23:29
18
צומחת מכאב יקרה,
תודה שכתבת את אשר על ליבך... ובעיקר דייקת לנו ..
יקרה, אני מניחה שאולי חשת מאיתנו אכזבה.. ואולי זה אף גרם לך לחוש סוערת ופגועה. אני מקבלת ומתקנת את השורה שנכתבה ואולי הכאיבה.. 
גם אנחנו לפעמים אולי טועים.. לא תמיד מדוייקים... ולעיתים מה שרצינו לומר יצא קצת אחרת.. אני מקווה מאד שאת יודעת ומרגישה שהכוונות היו טובות ומתוך לב רחב ופתוח. 
אז תודה שתיקנת ודייקת.
שלך,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'שיר על מלחמה'
שיר על מלחמה
22/07/2019 | 02:35
6
40
לא, לא, לא תנצחו אותי
לא מנצחים אותי כל כך מהר.
לא, לא, לא תנצחו אותי
לא מנצחים אותי כל כך מהר!

לא שמים עליכם
לא שמים עליכם
לא שמים עליכם
שמים עליכם פס לבן נגד התיקן
לא רוצים אתכם פה בבניין!

אני יותר טוב ואנצח את כולם. את כל המרציבים, המאיימים, הצועקים, המקללים והבוגדים בקשרים. את כל האנשים החומרניים והטיפשים שנטפלים אליי.
לצפיה ב-'יש לי עיסוקים יותר חשובים'
יש לי עיסוקים יותר חשובים
22/07/2019 | 02:39
29
משטויות של אנשים שמתנהגים אליי לא יפה. אתעלם ואצפצף על כולם. אם יצעקו, אדרוש לא לצעוק. אם יגעו בי, אפנה לצוות ולמשטרה.
לצפיה ב-'מרציבים = מרביצים'
מרציבים = מרביצים
22/07/2019 | 14:29
18
עכשיו פחות אבל יש התנהגות אלימה, רודפים ומאיימים ולא מזמן מישהו התנפל עליי ונשך אותי קשה בזרוע והענישו אותו.

לצפיה ב-'איזור מלחמה'
איזור מלחמה
23/07/2019 | 21:26
3
18
היי פילוסוף יקר,
מדבריך נשמע שלא פשוט לך מסביב...
התחושה שאולי ניסית לשתף אותנו בה היא תחושה של סכנה...
אולי תחושה של חוסר הבנה מצד האנשים סביבך ואף אלימות.
אתה מנסה להשאר בתחום הרוחני ולא להיגרר לחומרנות כמו אי קטן בים סוער מסביב.
מדבריך נשמע שהגורמים האחראים מענישים את מי שמתנהג כלפיך באלימות.
אני מקווה שעושים שם פעולות נוספות כדי לתת כלים לפתרון סכסוכים בדרכים שאינן אלימות ושהרוחות יירגעו.
אנחנו כאן איתך תמיד ואתה מוזמן להמשיך לשתף.
שולחת חיבוק ואיחולים ללילה שקט ורגוע,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/07/2019 | 15:09
2
17
אני חושב שעכשיו האלימות נגדי פחתה כי גם אני נהייתי פחות תוקפני ואלים ויותר עדין. עדיין יש רגעים שאנשי הכפר מרגיזים אותי ואני נמצא מתפרץ בגללם בצעקות. המלחמה שלי בחברה קשה אבל אני מניח שהיא למטרה טובה, כדי שיעריכו את הרוחניות המיוחדת שלי. אני חושב שאני לא צריך להילחם, אבל קשה כי לפעמים אנשים מרגיזים. למשל היום ביום סוף עבודה שאלתי חבר מה קרא בזמן האחרון כי הוא קורא לפעמים ספרים על סוריה ועל פוליטיקה, ובתגובה צעק עליי לעזוב אותו ומה אני רוצה ממנו שאני שואל אותה שאלה כל הזמן כשאני יודע שהוא לא קורא ספרים. אני מתעניין ודוחים אותי. אמנם יש אנשים שיותר אוהבים לדבר אתי. יש גם הרבה חברים ואנשים שלא עונים לי כשאני פונה אליהם, וגם שמשקרים לי בכל מיני ענייניים. כפר קשה.
לצפיה ב-'אנשים עשו לםי דברים רעים במשך השנים'
אנשים עשו לםי דברים רעים במשך השנים
25/07/2019 | 17:00
1
12
כי אני פילוסוף רוחני ומיוחד, וגם אני עשיתי דברים רעים ואני מצטער עליהם, אז התחלתי להרגיש שכולם נגדי ורוצים להזיק ולהציק לי ושאני צריך להילחם, ופיתחתי מין מגננה פילוסופית אסרטיבית נגד החברה שיצרה לי עימותים קשים. אצטרך למצוא דרך לחזור להיות עדין. אולי צריך לדבר בצורה פשוטה.

לצפיה ב-'אני צריך להפסיק להילחם בחברה'
אני צריך להפסיק להילחם בחברה
28/07/2019 | 20:28
12
אין לי סיבה להילחם, הכול אשליה. יש לי חיים טובים ואוכל לחיות עם אנשים בשלום. אבל אנשים מתנהגים בטיפשות, ולא משנה איך תהיה איתם. קשה עם העולם הזה, קשה לא להילחם כדי לשפר ולתקן אותו.

לצפיה ב-'למה לי לקחת ללב?.... יש לי דימיון שעוזר לפעמים לשכוח...'
למה לי לקחת ללב?.... יש לי דימיון שעוזר לפעמים לשכוח...
23/07/2019 | 14:35
2
34
כל מיני אנשים מכל מיני פורומים מתעצבנים כשאני מנסה לייעץ להם ומתייחסים אלי בציניות, סליחה על הביטוי אבל אני מרגישה שיט.

מדובר באנשים שמלכתחילה כותבים שהם צריכים ייעוץ וכשלא מייעצים להם את מה שהם רוצים לשמוע נפתחת להם הג'ורה.

מנסה לחשוב שמדובר באנשים שאין להם במי להיתמך במציאות שאיננה אינטרנטית ואת כל התסכולים שלהם הם מוציאים על עוברי אורח ברשתות חברתיות שמעיזים לפתוח את הפה.
לצפיה ב-'אצלי קורה בפורומים '
אצלי קורה בפורומים
23/07/2019 | 20:55
19
שאני כותב משהו עדין ומבקש עזרה כלשהי ומגיבים אליי בגסות מעליבה, ואני נאלץ להתגונן ולהתלונן.

לצפיה ב-'מצד אחד לנסות לעזור ומצד שני להימנע ממתן עיצות...'
מצד אחד לנסות לעזור ומצד שני להימנע ממתן עיצות...
23/07/2019 | 21:55
21
היי יקירה,
מהדברים שכתבת נשמע כי חשוב לך לעזור ולייעץ לאחרים,את נענת לבקשת האנשים לשמוע עיצות ואז למרבה התסכול הם מפנים ביקורת אל מי שניסה לייעץ להם...
במקום להעריך את הנסיון האמיתי שלך לעזור ולהושיט יד הם לא מעריכים ואף פוגעים...
אני מניחה,אולי, שלצד אלה שאינם מעריכים יש את אלה שהעיצות שלך עזרו להם וקולם לא נשמע...אולי למען אלה שווה להמשיך לייעץ ולתמוך?
אולי,אם המצב מכאיב,להימנע ממתן עיצות ורק להיות שם עבור מי שסובל?
מאוד קשה מצד אחד לנסות לעזור ומצד שני להימנע ממתן עיצות...
בכל מקרה את היא זו שמחליטה מה מתאים לך לעשות- ואנו נקבל כל החלטה שלך
עדכני אותנו,לילה טוב,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'לכבוד הקיץ שהגיע אתגר יצירה חדש'
לכבוד הקיץ שהגיע אתגר יצירה חדש
07/07/2019 | 22:33
3
54
שלום לכולם,
בימים אלה בהם הטמפרטורות נוסקות מעלה אתגר היצירה יפתח במילים:
"לכבוד הקיץ שהגיע..." ועליכם להמשיך היכן ששלוש הנקודות נמצאות:
תוכניות לקיץ,בקשות,תקוות ועוד...
נשמח לקרוא,לילה טוב ושקט
משפחת סה"ר
לצפיה ב-'שלום'
שלום
08/07/2019 | 19:10
2
36
אני מתכנן בקיץ לכתוב עבודת סמינריון על נבואה ואפוקליפטיקה וגם לעבוד על תוכנת הבינה שפיתחתי במחשב. אני מקווה שזה יצליח. מקווה גם למצוא חברה.

לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
15/07/2019 | 21:19
1
19
היי,
מאחלת לך שהקיץ יהיה פורה ומוצלח ושתוכניותיך יתגשמו.
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'תודה יש לי חברה חדשה'
תודה יש לי חברה חדשה
16/07/2019 | 14:41
28
ידידת הנפש של שנים שיש לי בכפר, הפכה לאט לחברתי. אנחנו מאושרים ביחד ונקווה שהחברות תמשיך יפה. הקודמת שהייתה אתי בקשר טלפוני ממושך בין ידידות לחברות, לקחה מאד קשה את העובדה ועזבה אותי. לא נורא.

לצפיה ב-'לא שייכת '
לא שייכת
06/07/2019 | 15:55
3
41
לא שייכת לכאן
לא שייכת לשם
לא שייכת לאז
ובטח לא לעכשיו
לא שייכת לקבוצה
וגם לא לעצמי

הלכתי לאיבוד
בערמות של
כאב
של כעס
ותסכול
הכי בעולם
רוצה
לא להיות
להעלם
לא שייכת לעולם הזה

לא אבדנית ,לא לדאוג
סתם מרגישה לא שייכת לשום מקום

לצפיה ב-'כמו בתוך בועת זכוכית'
כמו בתוך בועת זכוכית
06/07/2019 | 19:17
1
32
צומחת מכאב יקרה,
כמה כאב עולה מהשיר שלך.. 
יכולה רק לתאר לעצמי כמה את בודדה.. כמה לפעמים זה מעורר חוסר אונים, ריקנות.. הרגשה שהכאב מטביע.. 
ואולי לפעמים זה מרגיש כמו להיות בתוך בועת זכוכית.. רואה אך אינה נראית.. והרגשת השקופה רק מעצימה את הכאב.. עד שנראה אולי שלהיעלם זה הפתרון..
מזמינה אותך אלינו לצ'ט אישי ואנונימי בו תוכלי לקבל אוזן קשבת וכתף תומכת. הצ'ט שלנו פעיל בכל ערב בין 21:00 לחצות, חוץ מיום שישי..
אל תישארי לבד,
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'ניכנסתי לשחרר קיטור'
ניכנסתי לשחרר קיטור
06/07/2019 | 20:05
21
חשבתי על להוציא קיטור
ופתאום ראיתי את התגובה שלך תודה
ועדין
מוצפת
בכאב
נעלמת
מתפזרת
מפוצלת ברמות
כואב
שאין לי מילים

לצפיה ב-'את כן שייכת'
את כן שייכת
19/07/2019 | 23:59
18
את מוכרחה להיות שייכת כמו שכל אדם שייך. אני בטוח שיש לך אישיות טובה, ואם תהיי אדם טוב שעוזר לאנשים תהיי חשובה לעצמך ולאחרים ואז תוכלי להעריך ולאהוב את עצמך יותר שזה חשוב. הציגי את עצמך בדרך חיובית.

לצפיה ב-'אהבה, פתאום היא מתפרצת מה היא רוצה (דניאל סולומון)'
אהבה, פתאום היא מתפרצת מה היא רוצה (דניאל סולומון)
05/07/2019 | 12:15
3
41
החברה הפתיעה לטובה ובאה לטקס קבלת תארים. התביישתי מאוד. אני מקווה שהיא לא כועסת על זה. אני כל כך סתומה והיא כל כך חכמה , אני לא מבינה מה היא מוצאת בי.
לצפיה ב-'חשוב שתעריכי את עצמך'
חשוב שתעריכי את עצמך
05/07/2019 | 13:07
21
זה שהיא קיבלה תארים ואת לא עדיין לא אומר שאת סתומה, אולי את חכמה בדרך אחרת. אמנם תמיד כדאי לשאוף לעוד וכשאת לא מבינה משהו חשוב או מעניין נסי ללמוד עליו ולהבין אותו. חשוב ללמוד על מה שמעניין אותנו ולעסוק במה שמעניין אותנו. אני אוטיסט קל אבל הצלחתי להתגבר וללמוד באוניברסיטה עם תואר ואולי גם יהיה לי תואר שני. אל תתביישי בעצמך, אם את אישה נחמדה וטובה את ראויה שיאהבו אותך. אינטליגנציה אינה הדבר החשוב.
לצפיה ב-'האם אהבה היא הרגשה שדבר טוב, שאדם נהדר?'
האם אהבה היא הרגשה שדבר טוב, שאדם נהדר?
05/07/2019 | 13:46
20
חשוב שאדם יהיה טוב יותר משחשוב שיהיה חכם. כשמרגישים שלאדם יש אופי מוצלח ונהדר, בשבילנו או בשביל אחרים, אוהבים אותו. חשוב שאדם יעריך ויאהב את עצמו. זה לא קשה, כי הרי אנחנו מכירים את עצמנו הכי מקרוב.

לצפיה ב-'כשפתאום למישהו אכפת'
כשפתאום למישהו אכפת
06/07/2019 | 19:32
15
shi12345678 יקרה,
שומעת כמה את מרגישה לא ראויה לתשומת הלב מהחברה.. עושה השוואות ומרגישה אולי נחותה לידה.. 
כאילו לא האמנת שמישהו רואה אותך, שלמישהו אכפת ממך שיגיע לטקס קבלת התואר..
ואולי כל כך התרגלת לעשות דברים לבד, עד שההגעה שלה בלבלה אותך.. כמו במילות השיר שבחרת לנושא.. לא יודעת מה לעשות עם כל האהבה והתשומת לב הזו שפתאום הרעיפה עלייך..
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'שיר: יכול להתחיל.'
שיר: יכול להתחיל.
30/06/2019 | 23:35
4
44
אני יכול להתחיל עם הרבה בחורות.
אני אוהב ליצור קשרים חומריים שלמים.
אתה יכול להאמין לי שלא גנבתי.
מה אתה אוהב לעשות בזמן הפנוי?
אני מאד אוהב את עובדת ההשמה.
לצפיה ב-'רוצה להיות שייך'
רוצה להיות שייך
01/07/2019 | 22:17
3
17
פילוסוף רוחני333 יקר,
שומעת כמה עובדת ההשמה היתה מאוד משמעותית עבורך, אולי כמו סלע איתן שאפשר להישען עליו, להיתמך.. ואולי עכשיו נשאר בור, שלמרות כל הניסיונות שלך, לא מצליח להתמלא..
הרצון שלך בקשרים חומריים, קשרים שאפשר לשתף בתחביבים, אולי מעיד יותר מהכל על הצורך להיות שייך.. ואולי לפעמים אתה מרגיש צורך להזכיר לעצמך שאתה יכול להיות בקשר זוגי כמו בני גילך..
מזמינה אותך להמשיך לכתוב לנו שירים על עולמך הפנימי..
שלך,
מתנדבת סה"ר 
לצפיה ב-'אבל אני כבר שייך'
אבל אני כבר שייך
02/07/2019 | 19:21
2
22
תוכלו להבין שיש לי קשרים חומריים וגם רוחניים, העניין שלא תמיד אני מצליח לבטא את זה. החומר גם לא כל כך חשוב, אני אדם רוחני. אהבתי את עובדת ההשמה באופן מאד רוחני בזמן שהפסיכולוג הארור שטיפל בי חשב שזה חומרני כי הוא חומרני בעצמו. אני מנסה לשפר את החברה ואני נלחם. אני גם לא כל כך אוהב לדבר על קשרים חומריים ובכלל על דברים חומריים כי אני אדם רוחני ועדין, וזה מוסיף על הקושי לבטא את הצלחותיי החומריות בחברה. אני חושב שלא מכבדים אותי משתי סיבות עיקריות: כי אני נלחם על הכבוד וכי אני מתייחס אחרת לדיבור עם אנשים: באופן פילוסופי. אם אומרים להאמין לנו, לא צריך לשקר.

לצפיה ב-'אני מנסה לשפר את העולם ואת החברה '
אני מנסה לשפר את העולם ואת החברה
02/07/2019 | 19:24
1
27
בעזרת פילוסופיה ורוחניות, בעיקר להתעניין רגשית בתחביבים של חברים, ולהגיד שיאמינו לי במקום לשקר כדי למנוע אי הבנות ולדבר יותר ברור וביעילות אסרטיבית. יצרתי קשר חומרי שלם עם 3 בחורות, לא קשר טוב אבל בסדר. זה לא מה שחשוב.

לצפיה ב-'וכמו שכתבתי, אולי אני לא צריך להילחם'
וכמו שכתבתי, אולי אני לא צריך להילחם
02/07/2019 | 20:00
23
כי אני שמח, אבל קשה לא להילחם באנשים. אנשים טיפשים. ואולי וכנראה, נהייתי תוקפני מדי בגלל המלחמות עם העולם הפגום הזה, ואצטרך לחזור להיות עדין כמו בעבר כשכולם אהבו אותי.

לצפיה ב-'שיר מהנשמה'
שיר מהנשמה
18/06/2019 | 20:46
4
40
יכול להתחיל.
אוהב קשרים חומריים.
תאמין לי שאני יודע שדבריי נכונים.
מדבר ברור.
מחפש קשרים רוחניים.
רוחני ואוהב.

לצפיה ב-'כשחומרי ורוחני נפגשים'
כשחומרי ורוחני נפגשים
19/06/2019 | 21:16
3
14
פילוסוף רוחני333 היקר,
שומעת מהשיר שלך כמה אתה זקוק לקשר.. כמה אולי אתה מרגיש בודד...
כמה היית רוצה שמישהו יקבל אותך כמו שאתה..
נראה שהשיר מבטא את הקשר שאתה מחפש.. שאולי יהיה גם חומרי אך גם רוחני ואוהב.. שגם תוכל לדבר על דברים יומיומיים כמו תחביבים בשעות הפנאי, וגם על דברים רוחניים..
מזמינה אותך להמשיך לשתף אותנו בכמיהה הזו לקשר..
שלך,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
20/06/2019 | 14:26
2
24
לדבר על תחביבים בשעות הפנאי זו בשבילי צורת דיבור רוחנית ויפה. כיוון שצורת הדיבור שלי פילוסופית רוחנית מאד, אנשים חושבים שכוונותיי בקשרים חומריות ולא רוחניות ואני נאלץ להתאמץ להוכיח שכוונותיי רוחניות ויפות. אני מרגיש שאני במלחמה עם החברה. אני גם מנסה להוכיח שאני חזק ויכול להשיג קשרים טובים ושלא יחשבו עליי דברים רעים רק מפני שאני מיוחד.

לצפיה ב-'אני לא בודד, יש לי קשרים'
אני לא בודד, יש לי קשרים
20/06/2019 | 15:07
1
23
אבל משום מה אנשים מתקשים להאמין בזה.

לצפיה ב-'כמה רעיונות'
כמה רעיונות
24/06/2019 | 22:53
15
חברים צריכים לשוחח על דברים שאוהבים לעשות כדי לדעת מה עושה טוב לאדם בחיים כדי לתת אהבה, כי אנשים עושים דברים שמעניינים אותם ושהם אוהבים כדי להרגיש טוב. יותר כדאי להגיד תבין או תאמין לי מלשקר, כדי למנוע אי הבנות בין הצדדים השונים. למשל כשאני נותן לעובדת הסוציאלית לשמור לי על הכסף שלא ייקחו אותו אוכל להגיד לה שיש לי ככה וככה כסף לשמור אבל שתדע שאחרים יכולים להבין שאין לי כסף כדי שלא ייקחו. צריך לדבר מאד ברור ולעניין, בשפה יפה אבל במלים פשוטות. אני נלחם בחברה כדי שיכבדו אותי וידעו שאני מוצלח למרות שאני מדבר שונה, וייתכן שאני לא צריך להילחם כי אני שמח ויש לי חיים טובים ואוכל להביע שמחה ואז יכבדו אותי.
לצפיה ב-'יום אחד , תתעורר תסתכל אל השמים'
יום אחד , תתעורר תסתכל אל השמים
15/06/2019 | 12:50
3
82
הי לא הייתי כאן המון זמן. 

אני נשואה לגבר נישואים מאושרים אבל מפנטזת על חברה קרובה. אני לבד בפנטזיות. כשאני איתה אני לא חושקת בה רומנטית או מינית. אבל כשאני לא איתה אז כן. עכשיו אני לבד עם כל זה, בעלי עסוק.... 
לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/06/2019 | 19:17
21
לא כדאי להרוס קשר נישואין טוב עם אהבה ונאמנות חזקה וממושכת, בוודאי לא בגלל פנטזיות ובוודאי לא כשהן אינן בנטייה הטבעית שלך. עדיף גם שלא תהרסי את החברות עם חברתך הטובה אלא תשמרי אתה על יחסי ידידות טובים ותעבדי על חיי נישואין יפים.

לצפיה ב-'רפסודה בים סוער'
רפסודה בים סוער
18/06/2019 | 22:17
1
26
היי יקירה,
המצב אותו תיארת נשמע אולי מבלבל...
עולה תחושה של הצפה וסערת רגשות...
מצד אחד את נשואה לגבר ואלה נשואים מאושרים ומצד שני את מפנטזת על אישה.
מצד אחד את מפנטזת על אישה אך מצד שני כשאת איתה את לא מרגישה כלפיה משיכה מינית.
הנשואים מצד אחד מאושרים אך מצד שני הוא עסוק...
אולי עולה אצלך הצורך בתשומת לב, אהבה וקרבה אנטימית (לאו דווקא מינית) ולכן לא משנה אם זה בעלך או חברה.מישהו קרוב שישים אליך לב, יתעניין ויהיה שם בשבילך.תחושה טבעית לחלוטין וצורך בסיסי.
מאחלת לך לילה שקט וטוב
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'בוא נילס בוא נעוף, בוא נמריא עד סוף הדרך'
בוא נילס בוא נעוף, בוא נמריא עד סוף הדרך
23/06/2019 | 07:42
31
 לא אראה את החברה ארבעה חודשים עקב חופשת קיץ מהאוניברסיטה. הפרידה ממנה היתה מרגשת לשתינו. נקווה לטוב.
לצפיה ב-'שיר'
שיר
02/06/2019 | 16:22
3
35
עדינות שוטפת עינייך ולבך
שמחה מתוקה פורצת מדיבורך
תמימות קדושה ממלאת ישותך

לצפיה ב-'הכמיהה לקשר זוגי'
הכמיהה לקשר זוגי
02/06/2019 | 21:32
2
18
פילוסוף רוחני 333 היקר,
נשמע שהכמיהה לבת זוג עדינה, שתהיה רוחנית כמוך, 
שתהיה שם בשבילך, מבעבעת בך..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה חסר לך קשר זוגי משמעותי, וכמה האין הזה משאיר אותך בודד..
תודה ששיתפת במתחולל עמוק בליבך..
שלך,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'תודה והסבר'
תודה והסבר
02/06/2019 | 21:44
1
20
בשיר אני מתכוון לאישה מסוימת, עובדת ההשמה שטיפלה בי לפני שנים והיא אהבת חיי האדירה שמעולם לא אהבה אותי לקשר. אי אפשר לתאר במלים כמה היא נהדרת וכמה אני אוהב אותה, אבל אולי הצלחתי לתאר קצת מהחוויה.

לצפיה ב-'עוד שיר'
עוד שיר
02/06/2019 | 22:31
25
אני יכול להתחיל אתך.
רוצה לצאת אתך.
רוצה להתיידד אתך.
תאמין לי שלא גנבתי.
רוצה להתחתן אתה.
אוהב.

לצפיה ב-'אתגר יצירה חדש- 6 '
אתגר יצירה חדש- 6
01/06/2019 | 21:51
10
50
שלום לכולם,
היום בחרנו בתרגיל כתיבה מאוד נפוץ בארץ ובעולם :
סיפור חיי בשש מילים!!!
למי שקשה לכתוב את סיפור חייו בשש מילים ניתן לכתוב סיפור,כל סיפור בשש מילים. נשמע קל? שתפו אותנו בסיפורים שלכם
לילה טוב ושקט,
משפחת סה"ר
לצפיה ב-'סיפור חיי ב- 6 מילים'
סיפור חיי ב- 6 מילים
02/06/2019 | 15:19
1
39
נשואה + 3, סבלתי מאב סכיזופרני, כעת אני מתמודדת עם בת שהיא רווקה בת 37, משכילה, יפיפיה. בני בן ה- 34, נשוי+תינוקת, ובתי הקטנה, בזוגיות. מלבד הבת הבכורה, שאנו מתמודדים עם מצבה, נוקטת בניתוקים של קשרים עם המשפחה, עם חברות, עם המשפחה המורחבת. היא סובלת מבדידות ומחוסר רצון להתפשר. כעת היא מתמיימרת לחפש זוגיות, אך לפי דעתי מי שמעונין נוקט גם בניסיונות לחפש עיצות בעזרת מאמן, קב' תמיכה, או כל דבר שיכול לעזור במציאת בן זוג. היא לא מעונינת בשום עזרה מכל סוג שהוא. עושה רושם שהיא רוצה להתצטרף לחדר כושר, (לא עושה חשבון למראה חיצוני שלה). 
אני כעת מחפשת עבודה, כיוון שאני מבוגרת קשה קצת למצוא. עבודתי האחרונה נמשכה כ- 7.5 שנים. וכעת אני מובטלת. 
זה הכל בגדול. 
לצפיה ב-'סיפור חייך-תודה על השיתוף'
סיפור חייך-תודה על השיתוף
11/06/2019 | 22:28
17
היי יקירה,
נשמע מדבריך שיכולת לכתוב ספר על חייך...
מורכב לגדול עם אב המתמודד עם מחלת נפש ובטח לא פשוט לראות את ההתמודדויות של ביתך הבכורה, לנסות מצד אחד לייעץ ולעזור ומצד שני לא להתערב מדי ולאפשר לה עצמאות.
תודה על השיתוף שלך ואנחנו כאן וגם בצ'אט עד חצות בכל יום מתשע בערב(חוץ מיום שישי).
לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'סיפור חיי'
סיפור חיי
02/06/2019 | 16:04
2
40
נאהבתי, התפלספתי, סבלתי, אהבתי, נלחמתי ונשלמתי.

שיר:
כל ערב, בדיוק בשש
פוסעים גברים ישראליים עצובים
עם חליפה עשויה מעצב
ליד הקיר בצלליות מנומסות
כאילו כבר מתו
לא יודעים את מטרתם
מכבים בשקט את נר אהבתם
ונעלמים

לצפיה ב-'תודה על 6 מילים המספרות את סיפורך'
תודה על 6 מילים המספרות את סיפורך
11/06/2019 | 21:46
1
14
6 מילים אשר מכילות עולם ומלואו, אהבה ,סבל אך גם השלמה.
תודה על האומץ לשתף.
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'אולי משהו מעוות בגישה שלי'
אולי משהו מעוות בגישה שלי
12/06/2019 | 15:09
14
אין סיבה ברורה שאדבר רק על תחביבים כל הזמן, הרי יש נושאים כלליים ונושאים אישיים וצריך לדבר קודם על הכלליים ואחר כך על האישיים. אפשר להגיד להאמין לנו רק כשאפשר להציג סיבה טובה לכך שחשוב לנו שיאמינו לנו, כנראה עדיף פשוט להפחית ככל האפשר את השקר כדי למנוע אי הבנות בין אנשים. נמאס לי להתחכם ולהתפלסף. אולי דווקא דיבור פשוט מתאים להשלמה ואולי אף ישפר את העולם, ואולי הגישה שלי דווקא יפה. הרי אנשים מבוגרים מדברים בשפה יפה ומתעניינים ברצינות זה בחיים של זה.
לצפיה ב-'המממ'
המממ
06/06/2019 | 09:40
1
37
חרא וקקי מכוער עטוף בורוד מקסים למדיי
חרא וקקי זה כאילו מילה אחת אז נא להתחשב 
חחח
לצפיה ב-'מתחשבים...7 מילים שהן כאילו 6'
מתחשבים...7 מילים שהן כאילו 6
11/06/2019 | 22:33
17
היי יקירה,
בחרת להתמקד בורוד המקסים למדי ולראות את החיובי למרות שיש קשיים...
תודה על השיתוף,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'אהבתי סיפור חיי.....'
אהבתי סיפור חיי.....
13/06/2019 | 11:51
2
30
נולדתי
נאנסתי 
מתתי
זחלתי 
נאבקתי 
צמחתי ��
לצפיה ב-'ברוכה השבה'
ברוכה השבה
18/06/2019 | 21:44
1
22
היי יקירה,
חודשים רבים לא כתבת כאן (כך זה מרגיש,אולי אני טועה...)
תודה על השיתוף של סיפור חייך.
שש מילים שגורמות למחנק...
ממעמקי הכאב והשחור יש תהליך של מאבק וצמיחה כמו אותו עוף חול העולה מהלהבות.
שולחת אליך חיבוק חם ומכיל, את יודעת שאנו כאן בשבילך בתהליך הצמיחה עם כל העליות והמורדות   
לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'צודקת '
צודקת
19/06/2019 | 20:23
16
לא ממש הרגשתי בטוח כאן 
וגם קצת לא שייכת ��
תודה על התגובה 
לצפיה ב-'שיר'
שיר
19/05/2019 | 00:26
123
צריך לדבר על דברים חשובים.
לא צריך להגיד דבר לא נכון.
אני לא אוהב דיבורים תוקפניים.
אני שמח.

לצפיה ב-'ואחרי כל השנים...'
ואחרי כל השנים...
16/05/2019 | 20:35
2
41
ואחרי כל השנים שלא היית מוכנה להתקרב לנשים
שלא יעוררו בך אף לא חלקיק של כמיהה ומשיכה לדמות אמהית
שקברת ו"השלמת" עם החיים שאין כזו ולא היתה ולא תהיה ,
הגיעה היא , עם האנרגיה המכילה , החיבוק העוטף , המבט הרך והמבין ,
העקשנות שיכול להיות אחרת , ויותר טוב .. והלב שלך הפסיק לפעום .
היית בהלם , וכל כך נלחצת ,  בכית ואת עדיין בוכה , קשה לך לעכל , 
ואולי מאוד מבלבל , ומרוב שהיא כל הטוב שיש , לא ידעת איך להכיל את זה ,
לא ידעת איך להחזיק ולאחוז בזה , ולכן הרסת את זה . 
תמיד כשאת לא יודעת להכיל משהו או שזה משהו מעל ומעבר לקיבולת שלך , 
את פשוט הורסת .. בלי כוונה , אבל הורסת . לכן לא טוב לך להיות ליד אנשים כמוהה.
במיוחד שהיא מביאה לך טעימה של כמיהה שכל כך רצית , שאף פעם לא היה ואף פעם גם לא יהיה , אין לי אפילו מטאפורה כדי להסביר לך את זה .
היא טוענת שזה קיים בתוכך , אבל קשה לך להאמין שאת יכולה להיות אמא של עצמך , וגם אם תצליחי, זה בחיים לא יהיה כמו שצריך להיות . 
המוח שלך עמוס בכל כך הרבה מחשבות , עליה , על הקשר איתה , על הכמיהה המכוערת הזאת .
למה את לא יכולה להיות נורמלית ? 
למה את לא יכולה לשמור על קשרים בריאים וטובים ? 
למה אין לך חברות ?
באלך רק לטבוע עמוק ולא לצאת , להפסיק להרגיש , להילחם , לשרוד ...  
לצפיה ב-'שלום'
שלום
16/05/2019 | 21:24
16
מניסיון לומדים. גם אני איבדתי אהבה מאד חזקה שהייתה לי וחמקה ממני לגמרי. חשוב להשתדל להיות ככל האפשר עדינים וטובים לאנשים, בעיקר למי שאוהבים. ככל שתיתני יותר אהבה כנה, יוכלו החברויות להצליח יותר.
לצפיה ב-'זה אפשרי, אל תאבדי תקווה'
זה אפשרי, אל תאבדי תקווה
20/05/2019 | 23:24
16
היי יקירה,
נראה כי הכמיהה הזו לדמות אימהית בחיים מלווה אותך..דמות שחיכית לה כל חייך וכשהיא מגיעה חמה ומכילה היא חומקת מבין האצבעות...קשה בלעדיה וקשה איתה...
וכשהיא איננה - ממתינים לה בלי אמונה שאפשר להגיע לתחושה הזו שוב.
וכמו שהגיעה פעם היא יולה להגיע שוב...כבר חווית זאת ואת יודעת למה לצפות.
הכמיהה הזו אינה מכוערת, הכמיהה הזו היא טבעית ומובנת.
מאחלת לך לילה טוב ושקט, אל תאבדי תקווה.
מתנדבת סה"ר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ