לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תמיכה נפשית למבוגרים

עמותת סהר הוקמה במטרה להציע אוזן קשבת וכתף תומכת דרך האינטרנט - בסביבה אנונימית, אמפטית ומכילה, לאנשים השרויים במצוקה - החל מרגעי משבר זמניים, וכלה במצוקה קשה ומתמשכת עד לכדי מחשבות אובדניות. הפורומים שלנו מהווים קבוצות תמיכה מקוונות בהן ניתן לשתף ולתמוך בצורה הדדית.
פורום תמיכה נפשית למבוגרים יהיה מקום לדון בבעיות שמאפיינות אוכלוסייה מבוגרת יותר - אפשר להגיד בהכללה שמדובר בהתמודדות עם בעיות שכרוכות בלהיות אדם עצמאי, לבד, בודד אולי, בעולם שלנו. אדם שכבר לא נמצא תחת הגדרה של מי שהוא בחסות הוריו, שקובעים בשבילו איך יראה עולמו ומה יעשה בחייו, אלא הבחירות האלה הן כבר שלו בעיקר (גם אם הוא עדיין חי עם הוריו). כאן המקום להעלות סוגיות של החיים בצל ההתמודדות עם העבר, ההורים, מה שצילק את הנפש ועדיין כואב ורודף. כאן אפשר להעלות סוגיות של שחיקה ואובדן משמעות ממה ששנים ארוכות היה חלק מהחיים ונתפס כמובן מאליו. איך זה להיות הורה כשאתה עצמך נמצא במצוקה עמוקה וספקות קשים לגבי מי שאתה וערכך בעיני עצמך ובעיני אחרים. נעלה קשיים ששייכים לבדידות של הקיום בעולם הזה, הניכור שבו - ממקום של מי שהציפיות של העולם והחברה ממנו הן קשות ולא עוזרות בהכרח. נדבר על קשיים ביצירה וקיום של מערכות יחסים, על הצורך בקרבה והפחד להיפגע שפועלים בכפיפה אחת. אנו מקווים שכאן תרגישו חופשיים להעלות תכנים קשים בלי הצורך לחוס על הקוראים האחרים, בשל גילם והשלב בו הם עומדים בחייהם ושתקבלו משוב ענייני, תומך ומקבל. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך בכל אופן כמה סייגים -
* כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.
* לא יותרו כאן פרסומים.
* הפורום הזה הוא לא ספר עצות. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר.
ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות. כאן נוצרת קבוצת תמיכה. בהצלחה לכולנו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה נפשית למבוגרים

עמותת סהר הוקמה במטרה להציע אוזן קשבת וכתף תומכת דרך האינטרנט - בסביבה אנונימית, אמפטית ומכילה, לאנשים השרויים במצוקה - החל מרגעי משבר זמניים, וכלה במצוקה קשה ומתמשכת עד לכדי מחשבות אובדניות. הפורומים שלנו מהווים קבוצות תמיכה מקוונות בהן ניתן לשתף ולתמוך בצורה הדדית.
פורום תמיכה נפשית למבוגרים יהיה מקום לדון בבעיות שמאפיינות אוכלוסייה מבוגרת יותר - אפשר להגיד בהכללה שמדובר בהתמודדות עם בעיות שכרוכות בלהיות אדם עצמאי, לבד, בודד אולי, בעולם שלנו. אדם שכבר לא נמצא תחת הגדרה של מי שהוא בחסות הוריו, שקובעים בשבילו איך יראה עולמו ומה יעשה בחייו, אלא הבחירות האלה הן כבר שלו בעיקר (גם אם הוא עדיין חי עם הוריו). כאן המקום להעלות סוגיות של החיים בצל ההתמודדות עם העבר, ההורים, מה שצילק את הנפש ועדיין כואב ורודף. כאן אפשר להעלות סוגיות של שחיקה ואובדן משמעות ממה ששנים ארוכות היה חלק מהחיים ונתפס כמובן מאליו. איך זה להיות הורה כשאתה עצמך נמצא במצוקה עמוקה וספקות קשים לגבי מי שאתה וערכך בעיני עצמך ובעיני אחרים. נעלה קשיים ששייכים לבדידות של הקיום בעולם הזה, הניכור שבו - ממקום של מי שהציפיות של העולם והחברה ממנו הן קשות ולא עוזרות בהכרח. נדבר על קשיים ביצירה וקיום של מערכות יחסים, על הצורך בקרבה והפחד להיפגע שפועלים בכפיפה אחת. אנו מקווים שכאן תרגישו חופשיים להעלות תכנים קשים בלי הצורך לחוס על הקוראים האחרים, בשל גילם והשלב בו הם עומדים בחייהם ושתקבלו משוב ענייני, תומך ומקבל. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך בכל אופן כמה סייגים -
* כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.
* לא יותרו כאן פרסומים.
* הפורום הזה הוא לא ספר עצות. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר.
ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות. כאן נוצרת קבוצת תמיכה. בהצלחה לכולנו!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
בפורומים של סהר אנו שומרים על אוירה תומכת, מקבלת ולא שופטת. הודעות בפורום שיעמדו בסתירה לעקרונות אלו – ימחקו.
למידע נוסף אנא עיינו בכללי השימוש בפורומים של סהר
המשך >>

לצפיה ב-'שוב...'
שוב...
07/12/2016 | 09:44
11
118
לא מוזמנת.
רואה בפייסבוק תמונה של בנות מריקודי עם בחתונת בן של מישהי שחשבתי שאני בקשר איתה. לא יכולתי להתאפק וכתבתי לה הודעה מנומסת בבוקר. איחלתי מזל טוב ושאלתי אם פגעתי בה בלי כוונה. כמובן כתבה שלא, והייתה מוגבלת במספר המוזמנים, וכמה היא מעריכה אותי.
ובשורה התחתונה - לא מסוגלת להתחבר עם אנשים. קשרים מחליקים ממני. טפלון.
ובחוג לכתיבה יוצרת שאני שם עכשיו המנחה ביקשה שאקריא סיפור שלי ובחרה איזה מתוך המטלות שכתבתי לחוג.
הקראתי והיה חוסר חיבור מוחלט עם האנשים. בהו בי בשיממון, הרגשתי כמו עב"ם.
אני חוששת שאני על הספקטרום האוטיסטי, אולי בתפקוד גבוה, אבל שם. ושאין טעם להמשיך בטיפול פסיכולוגי. זה לא יעזור.
לצפיה ב-'מישהי'
מישהי
07/12/2016 | 13:45
1
57
אני יכולה רק להזדהות איתך. היה לי צורך לכתוב. מרגישה כמוך...הרבה.
אם את כבר בטיפול, אולי תעלי את זה? תבקשי פתרון לזה, עזרה...

תהיי חזקה
לצפיה ב-'מצטערתבנושא לשמוע. '
מצטערתבנושא לשמוע.
07/12/2016 | 16:10
59

בנושא של בעיות עם אנשים , אולי תנסי טיפול קבוצתי,

לדעתי , בתחום הזה רק זה עוזר . ( מניסיוני האישי .).

לצפיה ב-'שלום'
שלום
07/12/2016 | 16:07
20
דבר בסיסי מאד בכל קשר בין אנשים הוא עניין. בני את הדיבור שלך עם אנשים על סמך עניין משותף, מצאי בקשרים עניין רגשי על סמך דברים שעושים, שאוהבים ושמעניינים אתכם בחיים. אני חושב שאז הקשרים שלך יהיו יותר יציבים וחזקים וגם יותר מורכבים.

לצפיה ב-'מזדהה '
מזדהה
07/12/2016 | 22:07
27
אמת אין לי עצה 
רק חיבוק 
לצפיה ב-'אני ׳חוששת׳ שיש לך אינטליגנציה רגשית מעולה..'
אני ׳חוששת׳ שיש לך אינטליגנציה רגשית מעולה..
07/12/2016 | 23:16
48
לילה טוב
בגלל שבהו בך בשיממון,את הרגשת כעב״ם?!כלומר שבזמן שהקראת סיפור שלך,גם הצלחת להיות במגוון הרגשות שתיארת כאן?!אז על איזה אוטיזם בדיוק את מדברת?!

כבוד לי לכל מי שיש לו בעיה כל שהיא על ספקטרום האוטיזם,אבל לא נראה לי שזו את.

אם בעתיד תרגישי את אותה תחושה,יש מצב. שתדברי עם משתתפי החוג ותשאלו מה לדעתם יצר חוסר עניין?אולי הם חשבו שזה מקסים ובעיקר הקשיבו?
אולי בכלל חשבו לתומם אם זכרו לסגור את הדלת או הגז..מה את יודעת מה עובר במוחם של אנשים?!אבל בעיניי זה ממש לא מעיד על מה שכתבת לגבייך.

יש מצב שתעלי סיפור קצר שלא מוכר לאחרים,לכאן?משהו קצר?

ודבר אחרון:אולי אל תצפי מאנשים ואולי פתאום תופתעי לטובה;)

בעיניי,מהמעט שקראתי ממך,את קסם:)
לצפיה ב-'אני גם כשמקריא'
אני גם כשמקריא
07/12/2016 | 23:24
5
39
גם אני, כשמקריא משהו, מרגיש שאף אחד לא יכול לשמוע את התוכן של מה שאני מקריא.
יש כאילו שקט, וכולם כביכול ממצמצים.
אז תראי את כאילו את מהממת את כולם, הרי הפכת אותם להמומים, אז את כנראה מהממת בפנים.
לצערך כרגע הבפנים שלך גלוי רק לך, וגם זה לא ממש ברור לפעמים, אבל ככה זה.
הרבה אנשים הם זהב, ומשום מה אף אחד פשוט לא רואה, כולם רודפים אחרי הכסף, עם כסף אפשר לקנות בחנות, עם זהב אי אפשר, וסבלנות להמיר את הזהב - אין.  
כי למי יש סבלנות, לאף אחד.
לצפיה ב-'תודה רבה-רבה על התגובות'
תודה רבה-רבה על התגובות
08/12/2016 | 09:45
4
36
מעודד לקרוא.
אנשים אכן עסוקים בעצמם. אחרי הסדנא לקחה אותי מישהי טרמפ. מיד דיברה על עצמה, אף מילה על הסיפור שקראתי, אפילו לא מילת נימוס אחת.
כשמישהי אחרת הקריאה בשבוע שעבר, אמרתי לה שהסיפור נחמד מאד, למרות שהיו לו את המגרעות שלו. 
לצפיה ב-'ועוד משהו - '
ועוד משהו -
08/12/2016 | 09:47
3
43
לא רוצה/מצפה שישקרו לי. אם סיפור דורש תיקונים אשמח לקבל ביקורת. ההתעלמות היא הפוגעת ביותר. זה קרה לי עם ספר שלם שכתבתי (!). נתתי לאחותי ולאח של בעלי לקרוא. הם החזירו לי אותו בלי לקרוא וללא מילה. אף לא משהו כמו "קראתי את ההתחלה ולא התחברתי", איזו שהיא התייחסות!
אחרי כן חזרתי ללימודים ולא כתבתי מילה שנתיים.
לצפיה ב-'עצוב לי מאוד שאת מחפשת אצל מי שלא יכול או לא רוצה לתת'
עצוב לי מאוד שאת מחפשת אצל מי שלא יכול או לא רוצה לתת
08/12/2016 | 16:27
34
את כאילו בלי להיות מודעת לזה מחפשת שוב ושוב היכן שאי אפשר. עלייך ללמוד למי אפשר להציע את הספר ולמי לא. אני מתכוונת למשפחה שלך. עוד לא הבנתי שמהם לא תבוא הישועה? גם לי יש נטייה כזאת, לצפות ואז להתאכזב ולהאשים את עצמי, לכן אני מכירה את זה מאוד.
אני לא יודעת אם את על הספקטרום או לא, וזה גם לא מאוד משנה לי. אני רואה מולי מישהי מאוד אמפתית לאחרים (למה לא לעצמך?), רהוטה ומעניינת. אין לי מושג למה לא הגיבו לך בחוג ובמקומות אחרים. אולי (אל תיעלבי בבקשה) יש משהו שאת משדרת? לי פעם נתנו משוב שאני נתפסת כסנובית, מתנשאת, למרות שכל מה שרציתי היה להיות כמו כולם, להשתלב (זה היה בתיכון, כשעברתי שם התעללות). הרבה פעמים מתוך תסכול, חשש, אכזבות קודמות ומרירות, אנחנו יוצרים כלפי הסביבה מין אנטיגוניזם שנתפס ע"י החברה כתובענות או כאנשים שלא מעוניינים ליצור קשרים. אני מכירה את זה כל כך טוב מעצמי. אף אחד לא אוהב להיות במחיצתו של אדם שמרגיש כל הזמן ממורמר, ואני לא מאשימה אותך כמובן. אני מכירה זאת היטב מעצמי. לפעמים החברה פשוט קולטת שדרים אחרים ממה שאנחנו מתכוונים. אולי אפילו תכתבי על זה בחוג לכתיבה? סתם זורקת רעיון.

ואילו היה לי זמן הייתי מזמינה אותך לשלוח לי את הספר שכתבת כדי לתת לך חוות דעת מקצועית, אבל אני עמוסה מאוד ואני גם לא בטוחה שהיית רוצה אילו היה לי זמן.

בכל מקרה שולחת לך חיזבוק, שזה חיבוק וחיזוק שניים במחיר אחד .
לצפיה ב-'ֵעל מה הספר שכתבת? '
ֵעל מה הספר שכתבת?
08/12/2016 | 23:20
1
7
לצפיה ב-'תודה לכם, '
תודה לכם,
09/12/2016 | 17:19
25
אלומה - תודה על התגובה הארוכה והמושקעת. את צודקת שאני שבה ודופקת על דלתות שלא יפתחו. יש אנשים שאין טעם לצפות מהם.
בכתיבה - אני אוהבת את ז'אנר הרומן ההיסטורי. אני יודעת שסיפורים עכשוויים נקראים יותר, וזה סוג שאני צריכה ללמוד לעבוד איתו.
וגם - לנכש טעויות כתיבה של מתחילים, כמו שפה נמלצת מדי, עודף דימויים, קלישאות וקיטש. 
לצפיה ב-'הליכה'
הליכה
09/12/2016 | 07:47
2
37
הליכה ועין של אנשים.

ספרתי למישהי מלאה על הליכה שמתכוון לעשות וזה לא יצא לפועל. אולי היא קיללה אותי כי שלחתי לה הודעה לפנות בוקר בפייסבוק ורק אחרי ששלחתי נזכרתי שהיא אמרה לי שהודעות בפייסבוק מתריעים לה בנייד ומעירים אותה משינה.

בכלל, אם יש משהו שאני צריך לעבוד עליו ושמחתי אני מצליח מעט יותר משנים עברו זה לספר כמה שפחות על תכנונים והצלחות לעיניים הצרות של אנשים.

הדברים שאני עושה מביאים שינוי ואנשים מגיבים בחיוב אבל אני צריך להשתדל לספר פחות וגם לדעת למי לספר לא כל אחד מפרגן באמת בליבו ואני לא מדבר רק על עניין של השמנה או הרזיה אלא על קשת רחבה יותר של הצלחות.

זהו..

אה, זה באמת לא קל לי לא לשתף. נכון אני יותר טוב משנים עברו אך עדיין יש עבודה. העניין של השיתוף הוא ממקום אולי תמים שמאמין שהצד השני באמת רוצה לטובתי, יפרגן ויעודד באמת אך ככל שגדלים מבינים שהמציאות הבוגרת שונה מהמציאות שחלקנו , דגש על חלקנו (מי יכול ללמד אותי איך מדגישים בתפוז?) -  גדל.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
09/12/2016 | 10:59
12
יש אנשים שלא מבינים, אדם צריך להתגאות בהצלחותיו ולשאוף להצלחות גם אם לא כולם יקשיבו. אם תהיה מצליח, יעריכו אותך.

לצפיה ב-'כוסואמו'
כוסואמו
09/12/2016 | 14:58
18
המוח שלי לא עובד נכון.
הפסדתי היום תפילה חשובה פעם ב28שנים שניתן להתפלל אותה
קניות
מספרה
אחות בקופ"ח. כי הראש לא עובד הלכתי לישון מאוחר ועכשיו תכף הכל נסגר.

גם אמא שלי גם כן אם התפילות שלה שאני לא אהיה בעל נטיה מינית בגלל התפילות שלה יש לי חסימות עם גברים כוסעמק

גם צריך לסדר את החדר ולנקות ואין לי סבלנות

כוס עמק
לצפיה ב-'אף אחד לא יכול להיכנס לראש שלי. '
אף אחד לא יכול להיכנס לראש שלי.
07/12/2016 | 18:58
3
52

נכון ? אף אחד לא יכול להיכנס לראש שלי. מה זה רבע שעה בקושי בחודש לעומת חודש שלם שאני עובר חוויות וצובר ניסיונות וזיכרונות. כמו שאתם מבינים, הייתי אצל הפסיכאטרית שלי היום. למזלי, היא הורידה לי במינון של התרופה העיקרית, ואולי (פסיכולוגית) זה ישפיע מהר. בבקרים אני ממש זומבי. אפילו מישהו קרא לי "לא חי", שכן אני ממש ממש עייף. ניחנתי בהרבה מתנות (אני אומן רב תחומי), אבל החרדות קשות והמחלה קשה. למזלי, יש את הפורום פה, את צ'אט התמיכה בערב, ויש לי גם קבוצת תמיכה בימי חמישי בערב. אני יכול להגיד בוודאות שאני מאושר, אבל אף אחד לא יכול להבין מה עובר עליי, לטוב ולרע. ברור. 

boy in the well 
לצפיה ב-'נכון'
נכון
07/12/2016 | 19:46
19
אף אחד לא יכול להיכנס לראש שלי
גם אני לא יכולה לשלך, למרות שלעיתים הייתי בטוחה שיש לי יכולות.
אף אחד לא יכול להזדהות איתך
אבל אני יכולה להיות שמחה בשבילך שאתה מאושר :)
לצפיה ב-'"לפעמים… "'
"לפעמים… "
07/12/2016 | 21:21
22
"לפעמים מרוב הקשיים אדם לא רואה שיש בו משהו טוב וכשאתה מוצא בו משהו טוב אתה מחייה אותו, אתה נותן לו כח להתאמץ.
זו היתה האומנות של אהרן הכהן.  כשאהרן הכהן היה שומע שאדם נכשל במשהו, היה מזדמן לו בדרך למחרת היום ואומר לו:  'איזה דברים טובים שמעתי עליך, איזה שם טוב יש לך', הוא לא היה מדבר איתו על הבעיה בכלל אלא על דברים טובים שהוא עשה.  ואת המשהו הטוב הזה היה מפאר לכזאת גדלות עד שאותו אדם היה רוצה להצדיק את הרושם הטוב הזה.

וזה עובד מצוין גם בחינוך ילדים.  
אם, לשם הדוגמא, יש לילד נטייה לשקר, השיטה היא לא 'לתפוס אותו על חם' ואח"כ 'לתת לו בראש'. הפוך, לנסות להעלים עין כמה שיותר,  וכשפעם  אחת יאמר את האמת לרומם את זה, לעשות מסיבה, להגדיל את החשיבות של מדת האמת.

וזה נכון לא רק עם הילדים, זה נכון עם הבן זוג, עם השכנים, עם החברים, עם כל בן אדם.  לתפוס את החיובי ולהגדיל אותו.  כי חיובי יש אצל כל אחד, השאלה היא מאיזה נקודה אנחנו באים, מה  אנחנו רוצים לראות. 

באת הביתה והבית הפוך, אשתך עם פרצוף חמוץ, הילדים בוכים - הכל שלילי...   יש משהו אחד טוב שאתה יכול למצוא?  תפרק את כל הערימות, תמצא משהו אחד טוב, ופתאום כל שאר הדברים נעלמים כאילו לא היו.  למה? כי התרכזת בנקודה הטובה."

קצת מהאור מאיר הרבה מהחושך.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
09/12/2016 | 11:03
11
פסיכולוגים מטרתם לעזור, אבל לפני הכול חשוב לנסות לעזור לעצמנו. אדם מכיר הכי טוב את עצמו ולכן יודע יותר טוב לעזור לעצמו וככל שנעזור לעצמנו ונהיה עצמאיים ובלתי תלויים באחרים, האחרים יעזרו לנו.

לצפיה ב-'בדידות שהוטמעה כחלק מהאישיות...'
בדידות שהוטמעה כחלק מהאישיות...
08/12/2016 | 16:19
1
66
איך ממצב של בדידות תהומית
והרגלי תפקוד לקוים עקב כך שנים על גבי שנים בגלל בית דפוק ששאב והוטמע באישיות - איך אפשר להכיר מישהי ממקום של נטו משיכה וחיבור ומיד להיות במצב של קבלה, הכלה, והעצמה הדדיים וללא תנאי ?

הרי זה מה שכולם רוצים בסופו של דבר לא ?

(מעדיף לא לקבל עצות ולפתח דיון - אלא יותר נטו פניות במסרים של בחורות שמרגישות כמוני
ויודעות בבירור שזה חסר להן למרות שבתוכן יש יכולות גבוהות, הן נראות טוב וכל הסיפור.....ורק התקיעות הזאת של הרגל הבדידות מעיקה עליהן......ואגב - הכינוי ישן מאד - אני בן 39 ....)

לצפיה ב-'שלום'
שלום
08/12/2016 | 18:52
35
אהבה חשובה מאד בין אנשים. כולנו כבני אדם זקוקים לאהבה, נותנים ומקבלים אותה כל החיים. כשפוגשים אדם שיש אתו חיבור נפשי, הרגש נוצר ומתפתח בטבעיות. צריך להכיר אנשים שמעניינים אותנו ולהיות טבעי ומשקיע. אדם יצור חברתי והבדידות אינה רצויה, לכן חשוב להשתתף במסגרות כמו חוגים, מועדונים חברתיים ולימודים ושם מכירים אנשים עם עניין משותף. מצטער לדעת שבית הוריך גידל אותך לא טוב, אבל חשוב לאהוב ככל האפשר את המשפחה ואולי עכשיו שאתה משוחרר ולא תלוי בהם תוכל להתגבר על מה שגרמו לך.

לצפיה ב-'קיוויתי- טריגר'
קיוויתי- טריגר
08/12/2016 | 11:13
5
54
קיוויתי למצוא מפלט,
קיוויתי שהייאוש יעבור
קיוויתי למצוא נחמה
קיוויתי שמשהו יעזור

והזמן עבר, והסוף קרב
אין מקלט, אין מפלט
והנחמה היחידה היא הידיעה בלב
עוד רגע קטן, והכל ייגמר

קיוויתי לרגע לשכוח מכל
לחייך, לצחוק, את הכאב לשבור
אולי אני נרקסיסטית, חשבתי שיכולה לבד
ועכשיו כבר מאוחר, ויש שנזכרו לתת יד

כבר כמה חודשים שהתקווה נגוזה
כבר כמה ימים שאני מהלכת שבויה
שבויה במחשבות שעוד רגע לא יהיה עוד
שבויה ברגשות שמשתלטים על הכל

בכלל לא יצא לי שיר, פעם ידעתי לכתוב
המילים נעלמו, 

היכולת לשתף...

אני בעבודה וחושבת שיש גם את מחר, לא יודעת איך לשרוד.
בבוקר יש רגע של נחת, שעליו העצב מתגבר, ככל שהשעות עוברות...
והלחץ מתגבר כשהחושך מגיע, והנשימה והלב, 
ואני עייפה,
לא מצליחה,
עוד יום ללא מטרה.
יש מטרה, והיא ככבר קרובה. כל הדרך אליה הוצפתי במחשבה...
כמהה דפוק זה שאני מפחדת לעשות כי מפחדת לא להצליח.

ואז שוב,
הזכרונות הרעים מהאשפוז והרופאים.
לא מסוגלת לקבל עזרה
לא רוצה
רוצה לשקוע, רוצה שיתגבר
יתגבר הרצון הזה שהכל צריך להיגמר
ויגיע מעט כוח לעשות ולפעול
כדי שהכל ........................

בכלל התחלתי לכתוב הודעה כי רציתי להיפרד. הבנתי שאני מתסכלת את עצמי כאן. רוצה לעזור ולא יכולה, אין לי כוחות. רוצה לשתף שיהיה לי מעט הקלה.. 
אבל לא באמת רוצה עזרה, אז זה סתם מתסכל. 
לפני כמה חודשים אולי עוד רציתי עזרה. אבל אז הבנתי שאין לי בשביל מה. העולם הזה רע, ואני לבד, ללא מטרה. תמיד הפצתי טוב, גרמתי לאנשים לחייך. אבסורד החיים כנראה, שאני הבנאם הכי עצוב.
אני רגישה במיוחד, וזה לא מסתדר, עם עולם כזה אכזר ואפל. אנשים מזהים אצלי את החולשה, ומנצלים ולוקחים, ומשאירים אותי לבד, עירומה.
דפוק שדווקא בייאוש התחלתי להשיב מלחמה, לא לקבל את הרוע, לא להשלים עם הגזרה. ובין הברירות הקיימות, ניסיתי מספיק שנים לחיות.

עוד כמה ימים, שאני צריכה לסחוב, עעוד כמה ימים...
אני לא יודע מה לעשות, איך אצליח, אם בכלל. רוצה להפסיק לכתוב, רוצה שיהיה לי קצת כוח. 
כל שעה שעוברת נדמת כשבועות, ושנייה חולפת תוך שעות.
אין לי כוח
לא יודעת, פוסט ללא מטרה בסוף...

לצפיה ב-'נדהמת כל פעם מהעוצמה של המלים שאת כותבת'
נדהמת כל פעם מהעוצמה של המלים שאת כותבת
08/12/2016 | 12:13
1
30
בבקשה..בבקשה..בבקשה,תנסי כן למצוא דרך לעזור לעצמך ולחיות(?)

אולי תנסי איכשהו לכתוב בצ׳אט סהר?או בער׳ן? 1201

בעיקר כואבת את תחושותייך ומייחלת שכן תראי את קרן האור.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/12/2016 | 12:37
23
ניסיתי...
אין לי כוח כבר לנסות או לעשות או כל פעולה שמתחילה ב"ל"...
לצפיה ב-'50 גוונים של כאב... '
50 גוונים של כאב...
2
29
קבלי חיבוקים:

עולם של כאב בלי התחלה וסוף... מבוך ללא יציאה...
אני מבין אותך.
לגמרי.

לצפיה ב-'תמשיכי לכתוב'
תמשיכי לכתוב
5
לצפיה ב-'תודה משה'
תודה משה
08/12/2016 | 14:31
8
לצפיה ב-'AEOLIAH צודק יש מלא שקרנים'
AEOLIAH צודק יש מלא שקרנים
05/12/2016 | 23:55
6
53
מישהו שכתב בכרטיס שהוא בן 26 אחרי תקופה גילו ירד ל23 בכרטיס
לצפיה ב-'נכון'
נכון
07/12/2016 | 19:52
4
22
מלא שקרנים, לא רק באינטרנט...
למדתי לזהות גברים נשואים לפי השעות שהם רוצים להפגש.לפי שאף פעם לא נשארים לישון.
צריך לנסות וללמוד לזהות, לפחות באינטרנט, לא לחשוף יותר מדי, לבדוק אמינות קודם. ולצאת מנקודת הנחה שהם משקרים. משם להתחיל לחשוף את האמת.  
לצפיה ב-'אלה נשואים ומצליחים לבגוד ואני רווק מבוקש ומסתבך...'
אלה נשואים ומצליחים לבגוד ואני רווק מבוקש ומסתבך...
08/12/2016 | 00:58
3
11
לצפיה ב-'יש ויש'
יש ויש
08/12/2016 | 08:42
1
23
לא כדאי לך להשוות עצמך לחארות.. או בכלל.. אתה מי שאתה...
אני התכוונתי להראות לך שיש מלא שקרנים..מכל הסוגים
לצפיה ב-'האתר הכרויות של גייז שונים משל הסטיירים'
האתר הכרויות של גייז שונים משל הסטיירים
13/12/2016 | 07:20
7
אצל הגייז שתי  הצדדים מחפשים רק סטוץ ולא זוגיות אז מה נורא שמשקרים לגיל? גם ככה זה הכרות של שעה וחצי?
לצפיה ב-'NIKE גם אתה משקר בגיל'
NIKE גם אתה משקר בגיל
13/12/2016 | 00:48
8
כולם שם משקרים זו קהילה פדופילית מי שמעל 30 נחשב זקן.
כולם מחפשים סקס וסטוצים אז אפשר לחשוב בשביל סטוצים הם משקרים לא קרה כלום, מילה אם זה היה לזוגיות אז זה באמת מטומטם לשקר בגיל כי אני למשל לא הייתי רוצה שמישהו יירצה אותי לזוגיות ויחשוב שאני בגיל לא אמיתי, אבל לסטוץ?? כולה שעה של הנאה ואתה לא רואה את הבן אדם יותר אז מה אכפת לי אם זה לסטוץ כשאני הייתי בן 20 לא הייתי שם לב אם משקרים לי או לא כי פשוט נמשכתי למי שנמשכתי.
לצפיה ב-'זכותם לשקר בגיל שלהם! אפשר לחשוב הקהילה מי שלא משקר הוא מלאך'
זכותם לשקר בגיל שלהם! אפשר לחשוב הקהילה מי שלא משקר הוא מלאך
13/12/2016 | 00:36
5
קהילה מסריחה פונים אלי אנשים ושואלים אותי למה אני משקר בגיל ולאנשים אחרים הםפ לא שואלים כל הזמן פונים ושואלים והם אפילו לא רוצים להפגש איתי הם רק פונים ורוצים לעצבן אותי!!!!!!

בתמונה של גבר בן40  שרירי ששמתי שנראה 40 מישהו שאל אותי למה אני משקר בגיל אז שאלתי אותו בן כמה אני נראה הוא אמר 28, 28?????? הבן אדם הזה מקומט גברי שרירי נראה לפחות 40! ואני שיש לי מבנה גוף רזה ופנים רזות וחלקות עם בוטוקס.
ומישהו היום אמר לי שבתמונה של גיל 30 אני נראה 34!!! חטפתי עליו קריזה ואיימתי עליו שאני יחסל אותו!
דיי נמאס לי שיעזו אותי זכותי לשקר בגיל כולם משקרים בגיל אבל רק אלי באים בטענות! נמאס לי מהנבלות האלו!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
08/12/2016 | 04:19
3
32
לאחרונה אני מרגיש בטוח בסביבת העבודה שלי למשל שתפתי עובד בחנות אחרת בתחושות הכנות והפחדניות שלי והוא צחק ושמתי לב שנערים הקשיבו לשיחה כי אחר כך באוטובוס הם היו מחוייכים והביטו בי. גם עובד אחר סיפרתי לו שאני ביישן.
אני חושב שזה שהנערים היו מחוייכים וכל ערב בתחנה כשהם רואים אותי הם שותקים זה בגלל שאנשים לא קולטיםמלגמרי מי אני עד שאני פותח את הפה וזה גם תלוי מה אני מדבר, מתי ואיפה למשל בעבודה עם לקוחות אני משחק משחק מסוים אבל מחוץ לעבודה עם אנשים אני אחרת ואם אלו אנשים שאני מרגיש בנוח איתם אז הם גם  רואים את הילד (השונה) שבי ולא רק את התפקיד שלי בעבודה או פיזית לראות אדם צעיר/קצת בוגר בלי להבין את הנפש הפועלת (וזה שיודעים או מנחשים שאני גיי זה לא תמונה מלאה עובדה רק שספרתי לעובד בפתיחות דברים עליי אותם נערים היו מחוייכים והביטו בי מה שסתם ככה לא היו קולטים ואני כן חושב שיש אנשים שאפשר להבין עליו הרבה רק דרך מראה וגם לצחוק ולהיות מחוייך אבל נייק של השנה הזאת נראה סטנדרט ולא של גיל 20 מאופר עם שיער ארוך מחליק ושומן...)

אני חושב שזה לא טוב שאני מתחיל לנרגיש קצת יותר בנוח. מצד אחד זה יפה שאני מביא את מי שאני מצד שני עם אשתף דברים אישיים לאנשים הלא נכונים יום אחד זה יכול להגמר פחות טוב.
ידידות שלי שמכירות אותי כבר מקבלות את האופי הפנימי והכמוס שלי אבל לאנשים מהצד שישמעו את האמת שלי מבפנים זה לא ישמע כל כך רגיל. זה גם מה שנקרא מסיכה ביום יום אני עוטה עליי מסיכה קלה אך לאנשים קרובים אני לרוב מוריד אץ המסיכה.

המשך הודעה הבאה
לצפיה ב-'המשך'
המשך
08/12/2016 | 04:50
2
17
אומרים שהאף גדל עם השנים והלילה שמתי לב שהוא התרחב יותר ממה שהוא בדרך כלל.
אני אשמח בעתיד להסרת שיער בלייזר, ניתוח להסרת כתם בגוף, ניתוח להסרת משהו אישי בגוף, לטפח את השיניים כי הם לא המצב הכי טוב, אולי להפסיק לעשן, לרדת במשקל , אולי ניתוח אף (כי בגיל 19 הייתי חתיך הורס אז זה אומר שמדובר במראה עור צעיר וגם בביגוד כי התלבשתי אז יפה והיה לי חוש סטייל והאף לא הפריע לי להיות יפה באותו גיל אבל כמובן שאף צר מייפה יותר) ועוד. לבנתיים קשה לי לעשות סקס ככה אז לרוב מתנזר. יש בחורים ששיער גוף משום מה לא גורם להם לחשוש מסקס וחושפים אותו כמו גם יש שמנמנים שמצלמים את הגוף המזעזע שלהם בעירום מלא באתרי הכרויות אבל אני לא כזה וגם לא רוצה להיות..

בעניין אחרון שעם הזמן כבר למדתי קצת לחיות עם זה ואפילו קצת להדחיק זה הצורה המגעילה שבימים יפים שלי לקוחות ועובדים מתייחסים אליי יפה ובימים פחות יפים מתייחסים פחות טוב ויש אנשים שמרשים לעצמם להתנהג בצורות מסוימוץ פוגעניות קצת שדי שונות מימים אחרים שאני יפה יותר. השנה הזאת גם למדתי להבין קצת שפחות צריך להאשים את האנשים בזה ש״חוטאים״ בהתנהגות כשרואים אדם יפה כי סך הכל זה דבר טבעי שנמשכים ומתרגשים מיופי. פעם היה לי קשה לקלוט את זה ואמרתי לעצמי איזה מגעילים אנשים שמתייחסים אליי פוגעני כשאני שמן ויחס טוב כשאני יפה יותר ולא רואים את מי שאני מבפנים (ומבפנים לא יודע אם להיט אבל הבסיס שלי הוא טוב...)

רציתי לכתוב פאנץ אבל ברח מהראש.

כתבתי משהו ארוך והוא נמחק לי. אקצר:
השנה למדתי להבין לא להאשים בלב את האנשים ש״חוטאים״ כשהם רואים אדם יפה ומתייחסים יפה וההפך אדם במצב פחות יפה ומתייחסים פחות טוב - הבנתי שמראה יפה גורם להם להתייחס בצורה מסוימת כי זה פשוט רגש טבעי!  מלא נמשכים לדבר אסתטי ויפה.

חשבתי לעצמי בעבר למה לא רואים את הפנימיות שבי? למה כשאני שמן ולא אסתטי מתייחסים פוגעני וכשאני רזה עם עור פנים נהדר וצעיר מתייחסים יפה - למה לא רואים את מי שאני מבפנים ואז חשבתי השנה גם שמי שאני מבפנים אולי גם לא להיט אך עדיין הבסיס שלי הוא טוב ובכל זאת...

קצת קשה לי בעבודה לקוחות שמתי שאני נראה פחות טוב מרשים לעצמם לדבר בצורה קצת פוגענית וכשאני יפהצהם מתייחסים יפה. שמתי לב שזה לא רק לקוחות זרים אלא גם עובדים איתי שכשאני יפה מתייחסים אליי בעדינות וברכות וכשאני פחות יפה מתייחסים פחות טוב ובטון פחות נעים. שמתי לב שגם אחותי הקטנה שאמנם תמיד מתייחבת אליי בצורה רגילה אבל כשאני יפה היחס הרבנ יותר נראה אמפטי מצידה. בדרך כלל אנשי משפחה ואנשים קרובים מתייחסים אליי ביחס רגיל וקרוב כמו תמיד אבל במראה יפה היחס טיפה משתנה לטובה ואילו אצל אנשים זרים שלא מכירים אותי הגועל והצביעות חוגגים: במראה טוב יחס טוב ולהיפך.

אני משתדל לתת כבוד לרוב האנשים. ברור שמישהו יפה ירגש אותי יותר אבל אם זה לא אדם עם מום שממש מרתיע (כמו איבר פתוח או משהו מרתיע) אני בסדר עם כולם. כמעט, לא תמיד. יש גברים מסוימים שמרתיעים אותי אבל זה כנראה בגלל היחס העכור עם אבא שלי מגיל קטן - במצב לא טוב שהתחיל מגיל קטן שעושה לי את כל הסיפור עם גברים (חייב להיות הסבר למה עם נשים יותר קל לי ומרגיש יותר בנוח לשוחח ולהרגיש בבית מאשר עם גברים. עם אמא הקשר תמיד היה יותר טוב מאשר ממנו שכמעט סולד ממנו לגמרי...)

עכשיו בעבודה בימים יפים יותר אני מהר משתדל לעשות הפרדה ולא לתת ליחס הטוב של אנשים לשתק אותי מהתרגשות כי זה מרגש אותי שמתייחסים אליי יפה מידי ומהר נכנס לתפקיד בעבודה ואילו בימים ממוצעים שלי קצת נוח לי עם התקשורת שהיא נטו בעניין עבודנ אך בימים לא יפים שלי זה מעליב אותי הפוגעני של לקוחות ולפעמים עוהדים אך לשמחתי איכשהו אני מצליח לתפקד גם כי גם אני מבין שזה זמני אני מבין שאם אני ישן בשעו לא שעות עור הפנים נראה פחות טוב ועם אני אוכל יש בטן אני יודע שאם אשן מוקדם ואם אוכ בריא ואם אתאמן היחס יהיה אחרת בגלל שאני יודע שזה דבר הפיך אני מצליח להבין שזה זמני ומחר יום חדש ובכל זאת שוב אומר שזה עדיין פוגע ומעליב אותי ולעיתים גם גורם לי לרצות לחשוב על עבודה מהבית ולהלל עבודה מהבית כדי לא להתקל בתגובות פוגעניות).

לצפיה ב-'אוי זה כנראה לא נמחק.'
אוי זה כנראה לא נמחק.
08/12/2016 | 04:51
18
אני גולש מהאייפד וזה מסורבל פה. שנים לא גלשתי מהאייפד. לא נורא תקראו קצת פעמיים חח
לצפיה ב-'ואגב'
ואגב
08/12/2016 | 05:04
11
נראה לי שיש בי משהו להיט בפנימיות אבל אני צריך לישון כרגע אז מעדיף לא להרחיב עכשיו רק אומר שגם אופי קצת מופנם ומורכב גם יכול להיות להיט ואפשר לראות זאת בסדרות\סרטים\תוכניות ריאליטי אבל עייף מלהסביר ואני גם לא מופנם בכל מקום ומי שאני מבפנים זה משהו מורכב שאין לי זמן כרגע להרחיב..
לצפיה ב-'הצילו הצילו הצילו!!!!'
הצילו הצילו הצילו!!!!
05/12/2016 | 03:43
4
79
העיפו אותי מהאתר הכרויות של אטרף של הומואים והייתי מעביר שם מעולה את הזמן היו פונים אלי כל ום היו לי דייטים וגם הרווחתי כסף, מנהל האתר העיף אותי כי רבתי שם עם מלא אנשים  עכשיו אין לי כלום אני רק עם עצמי ואין מקום אחר להכיר גברים אני כל כך בודד ועכשיו חורף אז בכלל ...

אני לא יודע מה לעשות, בהתחלה אחרי שהעיפו זה היה נחמד אבל עכשיו כבר כמה ימים שאני מרגיש את האפקט הזה שזה עשה לי אני בודד מאודדד מצד שני כמעט כל האנשים שם רעים ולא טובים וזה צד חיובי שאני לא יכול להכנס לשם מצד שני הכרתי שם גברים וחוויות מיניות ועכשיו אין לי כלום...

וכל האנשים שהכרתי שם וניפגשתי לא מתקשרים אלי ולא מתעניינים בי ואני נורא פגוע מזה.
לצפיה ב-'יש היום מיליון אתרים'
יש היום מיליון אתרים
05/12/2016 | 07:58
3
51
תתלבש על אתר אחר, בטוח יש.
אבל אתה יכול גם לפתוח משתמש חדש באותו אתר.
לצפיה ב-'חשבת לפני שהגבת?'
חשבת לפני שהגבת?
05/12/2016 | 23:40
2
35
אם המנהלים העיפו אותו אז גם אם הוא יפתח משתמש חדש הם יחסמו אותו.
לגבי אתרים אחרים -יש עוד אתרים ואפילו לדעתי טובים יותר מאטרף בארץ.
לצפיה ב-'אין ממש אתרים יש את MYBF'
אין ממש אתרים יש את MYBF
08/12/2016 | 03:30
1
26
אבל פונים אלי אנשים שסתם רוצים לדבר
לצפיה ב-'נו זה אחלה אתר '
נו זה אחלה אתר
08/12/2016 | 04:07
9
לצפיה ב-'מלחמה'
מלחמה
05/12/2016 | 20:04
7
115
כמהימים שאני לא נכנסת, לא קוראת, לא שומעת.
בוכה

(אולי זה יהיה קשה מה שכתבתי בהמשך)

וברגעים כמו עכשיו, נדמה שזה מפסיק, אבל המוח במלחמה.
תותחני העצב יורים יורים זיכרונות, של כאב ובדידות לכל המקומות.
הסיירות הרגליות מסמנות את המטרות של הרצונות לדברים שהפיחו בי תקוות.
המסתערבים משתלטים על כל האפשרויות.
ואני ביניהם, בורחת מכל התקלות והפגזה.
המוח מתנתק, והלב פועם, חזק, יותר ויותר.
הסרעפת כואבת מהלחץ שבחזה...
צריכה עזרה, צריכה תקווה, צריכה לקום.
אני לא יכולה.
אף אחד לא מבין, עד שהיה נדמה לי, לכמה שעות.
ושוב הן הגיעו, בשורות רעות. והלחץ תוקף את כל ההזדמנויות.
המלחמה שמורידה הרבה דמעות,
נדמה שלא נגמרת, ואני לא יכולה עוד...
לבד, מותקפת, והנה הרצונות.
להרים דגל לבן, להיכנע, די.
אז חתכתי שוב, אחרי הרבה שנים,
להרגיש את הכאב מבחוץ, לא רק מבפנים.
לא ירד מספיק דם, זה גם לא המקום.
רק הכאב שורף גם בחלק העליון.
רוצה שזה יגמר כבר, אין לי כוח יותר להילחם.  
לצפיה ב-'כואב-עצוב-מטלטל את הנשמה/לו רק היה פתרון קסם שתרגישי אחרת'
כואב-עצוב-מטלטל את הנשמה/לו רק היה פתרון קסם שתרגישי אחרת
06/12/2016 | 01:12
15
לצפיה ב-'בעיניי את כותבת מאד עוצמתי,יש מצב להוציא ספר?'
בעיניי את כותבת מאד עוצמתי,יש מצב להוציא ספר?
06/12/2016 | 08:55
2
16
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/12/2016 | 12:23
1
36
בשנה האחרונה אני מנסה לתעד את כתביי.
הן ברשת והן במחשב...
פעם אמרתי שאני אהיה כמו ואן גוך, רק במותי ימצאו מה שכתבתי.
בכתיבה אני טובה, אבל אם תנסי לדבר איתי, תגלי גמגום מחוסר בטחון, בליעת מילים ושכחה.

לצפיה ב-'אז תמצאי ספונסר לספר שתוציאי ואני אקנה;)'
אז תמצאי ספונסר לספר שתוציאי ואני אקנה;)
06/12/2016 | 18:35
30
מאמינה שגם בחייך ניתן ליצור משהו מועיל עם הכשרון שלך..

גם אני לא יודעת לדבר בע׳פ,אין לי רצף מחשבה..בכתב הכל מסתדר בצורה מובנית טוב יותר מדיבור.

מקווה שתצליחי להגיע לדרך המלך:)
לצפיה ב-' טריגר בהודעה ראשית '
טריגר בהודעה ראשית
06/12/2016 | 23:28
12
לצפיה ב-'הקרב בין המוח לנפש'
הקרב בין המוח לנפש
07/12/2016 | 00:30
1
30

עליסה היקרה,
נראה כאילו לפעמים יש הפסקת אש, אך היא זמנית בלבד- והמוח ממשיך בלוחמה משלו מהצד... אני שומעת שאת מאוד חסרת אונים מול התותחים הכבדים של העצב והזכרונות הבלתי פוסקים, כשהנפגעים במערכה הם תמיד הגוף והנפש שלך עצמך... ואולי את מרגישה שאיבדת שליטה מול הכוחות הללו שמרגישים חזקים כמו כוחות הטבע- שמפילים בגסות את כל האפשרויות, עד שלא נראה שקיימת דרך אליה ניתן לברוח, מלבד להפגין כלפי הגוף, בכל הכוח, את מה שהנשמה מנסה לברוח ממנו בכל מחיר.

ואולי זה מרגיש כאילו נפלת לתוך באר עמוקה ואת זועקת לעזרה, אבל לא שומעים אותך מבחוץ לבאר... היכן שהאור עדיין מאיר. ובד"כ התוצאות החיצוניות  של המלחמה שנדמה שלא באה אל סופה הן הדמעות. אבל, הפעם הגיעו איתן גם בשורות רעות. ועכשיו רצית להחצין את הכאב- שלא יישאר בפנים- רק בלב... וכעת את שבורה מבחוץ ולא רק מבפנים.

תרצי לספר לי, יקרה, על הבשורות הרעות שקיבלת...?

תמיד איתך, גם בתקופות של מלחמה וגם בשלום...
מתנדבת סה"ר 
לצפיה ב-'...'
...
07/12/2016 | 10:42
29
כתבתי תגובה ארוכה.. אבל מחקתי.

תודה
לצפיה ב-'יום רביעי '
יום רביעי
07/12/2016 | 07:37
4
48
24 שעות הראש חושב על פתרונות 
על הבעיות ואיך לצאת מזה 
אני לא מצליחה להירדם 
תודה לאל שנפטרנו מההוא 
כי אני קולטת שבאמת לא היה לו מה לעזור לי חוץ מלשגע את השכל .
גם בשיחה האחרונה שלנו הוא שוב העצבן אותי שאמר לי אני יודע שאת אוהבת אותי ויש לך רגשות אליי את לא צריכה להסתיר .אני יודעת שהוא אמר את זה כדי לעצבן אותי (כי זה לא נכון ) הבנאדם כמעט בגיל של אבא שלי זה מגעיל אותי בדיחות כאלה . 
מרגישה שמישהו שלט בחיים שלי רצה לדעת כל פרט בחיים שלי כאילו כדי לעזור אבל בעצם לא עזר לי. 
ככה עברו שנים מה חשבתי לעצמי באמת הבנאדם הזוי הזה יעזור לי . 
המעצבן אותי שאמרתי לו על כמה דברים מה האפשריות שאני בעצמי יודעת יודעת 
הבנאדם אשליי אותי ובזמן שהיה צריך לפעול ולחקור רוב היום ישן דפוק . 
עזבו אני מטומטמת אני יודעת טוב ממנו בכל נושא מה אפשריות ממש בזבז לי את הזמן . 
אל תדאגי אל תדאגי נעשה ככה וככה נלך למומחים הכל בולשיט 
זה פעם האחרונה שאני סומכת על מישהו.
בתכלס הכאב שלך זה שלך את מרגישה אותו הבעיות שלך הם שלך . 
השליטה בידיים שלנו . 
לצפיה ב-''
07/12/2016 | 19:49
4
לצפיה ב-'מי האדם? על מי את מדברת?'
מי האדם? על מי את מדברת?
09/12/2016 | 11:06
2
5
לצפיה ב-'מישהו '
מישהו
11/12/2016 | 00:16
1
7
שהיה לי קשר איתו . 
פילוסוף מה שלומך ? 
לצפיה ב-'תודה מה שלומך?'
תודה מה שלומך?
11/12/2016 | 13:24
5
אני מתחיל ללמוד מחשבת ישראל. עכשיו למדנו על סעדיה גאון.

לצפיה ב-'היום האחרון'
היום האחרון
04/12/2016 | 21:19
5
93

היום היה היום האחרון של המבוגרת ,

ובאופן מפתיע גם של הדתייה .

הדתייה שבהתחלה אמרה " הכל בסדר"

"ואני שמחה לעזוב". כנראה זה התחיל לחלחל

והיום הבנתי מהבנות שם שהיא אפילו בדיכאון

, והיא באמת נראתה מצוברחת , וסה"כ יש

לה לא מעט ילדים , והפרנסה עליה . היא פשוט

כבר לא עבדה , אז היום לקראת סוף היום

, המנהל קרא לה . המבוגרת זה היה ידוע

שזה היום האחרון שלה , הדתייה היה אמור

להיות לה עוד קצת , אבל הבנתי שאמרו לה

לא להגיע יותר  . עצוב .

החברה השנייה יהיה לה עוד קצת .

הפרידה מהדתייה הייתה פתאומית , כאשר

עמדתי ללכת , היא קמה , חיבקה אותי ,

אמרה שנהיה בקשר . ואז באתי ללכת

והמבוגרת נפנפה "היה נעים להכיר "

ואמרתי לה שלום בחזרה. פרידות זה לא קל.

בטח הדתייה ואני אולי פעם , פעמיים

במסרונים , ואז זה יתנתק , לא מתוך ברוגז

חלילה , פשוט ככה זה . עם השנייה יש ליותר

יותר במשותף אז אולי טיפה יותר .

בכל מיקרה אני ללא ספק אתגעגע לדתייה ,

מזל שגם היום היה נחמד , ביום שישי אפיתי

עוגיות שקדים , והיום הבאתי לעבודה .

עצוב . גם היה לי עצוב לשמוע שהיא נהייתה

מודאגת קצת .

** אין לי מילים יותר .
לצפיה ב-'פרידה...פרידות'
פרידה...פרידות
04/12/2016 | 21:48
4
32
ערב טוב מילקי,

אני מבינה שהערב, את קצת עצובה וגם קצת לא עצובה.
כאשר מגיעים לגיל מסוים, כבר מבינים שבחיים, עלינו לחוות הרבה פרידות...מהחבר האהוב, מהבית של ההורים, מהילדים שעפים לחיים עצמאיים,...
נראה שבחיים שלך, עברת לא מעט פרידות שאולי בחלקם היו כואבות במיוחד ויכול להיות שהיום, את פשוט מקבלת כל עזיבה כחלק מהחיים, כחלק מחייך כך שכאשר הידידות שלך עוזבות, זה נראה ,אולי, כמעט בסדר.
פרידה היא תמיד סופו של משהו, סופו של קשר,סופו של תקופה, סופו של תפקיד....אבל היא גם תמיד התחלה של משהו אחר, משהו חדש, גם אם אין ביטוח שיהיה טוב יותר,אנו יודעים שיהיה שונה.
יכול להיות שאת תחושי געגועים, ויכול להיות שלא תצליחי להשאר בקשר עם חברותיך לעבודה , אבל נשמע שאת כבר בעלת נסיון בעניין ושלמדת להתמודד ולחיות עם הצער שבכל פרידה ולהמשיך משם.

אני רוצה ,מכאן, לשלוח אליך מילה חמה וחיוך קטן,

אנחנו בסהר, לא מתכוונים להפרד

מתנדבת סהר
לצפיה ב-'משעמם ומאד שקט בעבודה'
משעמם ומאד שקט בעבודה
05/12/2016 | 16:07
3
43

* תודה סה"ר , ודווקא בפרידות למזלי אין לי כל

כך הרבה ניסיון . לא חוויתי את כך מה שציינת :

פרידה מ"חבר אהוב" , פרידה מהבית של ההורים

. לא הייתה לי בעייה להיפרד מהבית של ההורים

נהפוך הוא . למזלי טרם חוויתי את זה .

** משעמם בעבודה ושקט . היום בבוקר הדתייה

שלחה לי מסרון . היא חסרה אין ספק .

היא גם אמרה לי כולם צבועים שם חוץ ממך , וזאת

שאוהבת בע"ח .

הדבר החיובי שזאת שאז ישבה לי במקום , בגלל שגם החברה שלה עזבה אתמול

אז היא עברה מקום לצד השני , וגם לא ישבה איתנו בצהריים .איתנו זה

רק זאת שיודעת הכל ואני .

אנחנו אלה שנותרנו שם , אנחנו תקועים שם , כי לעזוב מעצמי

לא בא בחשבון כי אז לא אקבל כלום .

זה אמור לשמח שנשארנו אבל פשוט פיטרו את כל החברות שלי .

זאת שאוהבת בע"ח לא הייתה היום , אבל גם היא תעזוב בקרוב .

חשוב לי דווקא חברה , אנשים . באים עושים את העבודה

וזהו ?  מה יש שם בכלל שכר מינימום וזהו , הורידו את השעות

הנוספות שהיו לנו . כרגע אין מה לעשות .ולפחות השאירו את

זאת שיודעת הכל . חצי נחמה . היא כן אמרה היום שהמבוגרת

והדתייה חסרות .ואכן הן חסרות . לי באופן אישי בעיקר הדתייה

אבל גם המבוגרת בהפסקות היה נחמד איתה . נכון שבעבר

היו לי איתה דברים קטנים אבל זה עבר ובגדול הצלחנו

להסתדר .

אני יודעת שהשאירו אותי בגלל שאני טובה בעבודה שלי , ובגלל

שאני מתנהגת יפה .כלומר אין לי בעיות משמעת . זאת הסיבה .

העתיד עדיין לא ברור שם . למרות שיש לי הרגשה שהם לא

יסגרו .תחושת בטן . ואז אולי אעזוב שם .נראה ....

כרגע לא חושבת בכיוון אבל נראה .......
לצפיה ב-'עוקבת בעניין אחר המתרחש'
עוקבת בעניין אחר המתרחש
06/12/2016 | 10:19
2
37
באמת חבל שהחברות שלך לא שם. יש לך אפשרות לשמור איתן על קשר, פגישה לקפה למשל? 
לדעתי, תנסי לברר מה מצב המקום. אולי כתוב באינטרנט? רמזים מקטעי שיחות של ההנהלה? 
במקרה של פיטורים חלילה, לכמה זמן יספיקו לך הפיצויים ודמי האבטלה? אולי עדיף לרחרח מסביב ואם יש הצעה טובה בשכר יותר גבוה כן ללכת על זה?
לצפיה ב-'לא ניתן לברר מה מצב המקום'
לא ניתן לברר מה מצב המקום
07/12/2016 | 06:37
1
29

כתבתי פה על זה בעבר . נראה לי שהם לא יסגרו

, ובכל מיקרה גם אם כן הם לא על סף פשיטת רגל.

בנוגע לכל הבירורים על דמי אבטלה וכו , בעיקרון אני יודעת שדמי

אבטלה נותנים למשך חצי שנה , אבל אני בספק אם אגיע למצב הזה

שאצטרך , גם לא כל כך מהר נותנים דמי אבטלה .לשכת התעסוקה

מנסה למצוא עבודה , לא משנה במה . והאמת אני מעדיפה לעבוד .

אבל אני לא חושבת על זה בכלל דמי אבטלה , פיצויים וכו.

כפי שהסברתי פה , אני לא יעזוב שם , כי אז לא אהיה זכאית לפיצויים

וזה חבל . אני לא מוטרדת בקטע הזה . וגם אם יש מקום בשכר יותר

גבוה .so ? הפיצויים שם אמורים להיות כמה אלפי שקלים .לעזוב שם

זאת לא אופציה כרגע .

** בנוגע לחברות : נראה לי שזה מסוג הקשרים שהם קשרי עבודה.

הדתייה לא נראה לי שיש לה בכלל זמן לדברים כאלה . וגם לא נראה

לי שיש לנו כל כך על מה לדבר חוץ מנושאים שקשורים לעבודה .

והשנייה היא יותר בקטע של בע"ח מאשר אנשים .

הן חסרות בעבודה זה כן , למרות שזאת שאוהבת בע"ח הייתה אתמול .

מחוץ לעבודה : קשה לי להאמין .לא מתוך ברוגז או חוסר חיבה , ממש לא .פשוט

ככה זה .
לצפיה ב-'באמת לא רצוי להישאר בבית '
באמת לא רצוי להישאר בבית
07/12/2016 | 22:17
16
לעבוד זה מעביר את הזמן ועושה טוב לנפש ככה נראה לי 
למרות שלא עבדתי לעולם לצערי בגלל הרבה סיבות . 
זה שלא מפטרים אותך זה אומר כמה את עובדת טובה כי משארים רק את הטובות ביותר . אולי תשארי עד הסוף עד הסגירה . רצוי אבל לחשוב על מקומות עבודה להריח את שוק העבודות . בהצלחה 
אני גאה בך לדעתי עברת שינוי מדהים 
מה הקסם ? 
לצפיה ב-'אני מרגיש קצת רע'
אני מרגיש קצת רע
05/12/2016 | 23:37
2
64
אני מרגיש קצת רע עם החוסר ביטחון שגברים רוצים אותי ואני מסרב להכיר.
גם חוסר ביטחון בגוף שלי.
רע לי ואני מתבגר ולא נעשה צעיר ושנים חסר ביטחון.
לצפיה ב-'אל תסרב להכיר'
אל תסרב להכיר
06/12/2016 | 14:10
22
אם תתאמץ להכיר תמצא את מי שירצה אותך. האמן בעצמך, אתה חשוב לנו.

לצפיה ב-'לקחת את מה שיש'
לקחת את מה שיש
06/12/2016 | 23:44
16
ניק יקירינו,
נראה שמול המתח ממה יחשבו עלייך ואיך יתקבלו אצל אחרים השינויים שעברת עם הגיל, אתה מתחיל להרגיש גם חרטה מסויימת על הזמן שעובר ללא הכרויות וניסיונות להשגת קרבה, אולי זה גם משהו שמתפתח בך עם הגיל.. סוג של בשלות והשלמה עם ההזדקנות הכפויה עלינו, על כולנו..
מציעה לך לשקול את היתרונות למול החסרונות ולחשוב האם בעצם בכל גיל, או אולי בכל סיטואציה של משבר, עדיף לנו לנסות להעריך את הקיים ולאחוז בו בשתי יידיים, כל עוד כוחנו בנו..מאשר להרים חומות של פחד ובדידות.
מוזמן לשתף עוד במחשבות על הנושא ובמה שיכול לעזור לך להתגבר על הפחד להכיר.
לצפיה ב-'לכל סיר מכסה?'
לכל סיר מכסה?
05/12/2016 | 10:09
5
121
מסתבר שלא. לפחות לשלי טרם מצאתי. וזה לא משהו פתאומי, זה הוכח כמו שאומרים אמפירית, אפשר להגיד מדעית. במהלך 28 שנות חיי לא הצלחתי ליצור אף קשר חברתי. שום דבר, למרות שאני לא נכה, לא משוגעת או משהו כזה. אין לי חברות, אין לי חברים, אין לי עם מי לדבר. אני כל הזמן לבד, רק אני וההורים. זה כל מה שיש לי.
אני בעלת תואר ראשון, סטודנטית לתואר שני, עובדת בתור מנהלת שיווק ושירות של לקוחות עסקיים. מעל שמונה שנים מנהלת צוות עובדים, שרובם מבודרים ממני בהרבה שנים. אני יועדת לסגור חוזים, לנהל משא ומתן, ליישב קונפליקטים, ליצור קשרי עבודה.
את הפרויקט הראשון שלי לקחתי כאשר הייתי בת 16, עזרתי למשהי סיים בית הספר. כיום היא עובדת, יש לה ילד והכול בסדר תאמת. כולם בסדר, חוץ ממני. השאלה למה? אין לי מושג. הרמה התרבותית? הרמה של ידע? הכול יכול להיות. אין לי הסבר, חוץ מהפער העצום שקיים ביני לשאר האנשים.

לצפיה ב-'שלום'
שלום
05/12/2016 | 19:08
1
50
גם לי בעבר לא היו קשרים חברתיים. נסי לבדוק עם עצמך, אולי את צריכה לשנות משהו בהתנהגותך לאנשים, אולי את עושה משהו לא נכון. אולי את ממהרת מדי אתם, לא מספיק עדינה או לא מספיק נותנת אהבה, ואולי זה בכלל משהו טכני שהם לא רוצים להגיד לך כמו ריח גוף. אני מאמין שכל אחד יכול ליצור קשרים חברתיים.

לצפיה ב-'לכל סיר יש מכסה'
לכל סיר יש מכסה
05/12/2016 | 20:22
52
תודה, אני אחשוב על זה
לצפיה ב-'היי לך - שלחתי לך מסר.'
היי לך - שלחתי לך מסר.
05/12/2016 | 22:42
21
לצפיה ב-'לכל פקק יש בקבוק ולכל דלי...'
לכל פקק יש בקבוק ולכל דלי...
06/12/2016 | 16:52
43
יש סמרטוט...
את תמצאי בסוף סבלנות...
לצפיה ב-'על מכסים ואנשים'
על מכסים ואנשים
06/12/2016 | 23:05
36

ג'ולייט היקרה,
אני שומעת כמה את מרגישה בודדה ומבודדת, כאילו שבעולם הפנימי שלך יש חורף קר ומקפיא עצמות, ואולי נראה שזה מוחלט וסופי כמו כפור שלעולם לא יסתיים... 
נראה שאת מתוסכלת מכך כשיש סביבך הרבה אנשים בעבודה ובלימודים, אבל אין לך למי לפנות... ונשמע שאת מרגישה אשמה שיושבת לך כמו אבן על הלב... ואת מנסה להסביר לעצמך מדוע העולם החברתי נראה כל כך רחוק ממך- אבל ההסבר לא נראה באופק.
נשמע שויתרת על למצוא את המכסה שלך, ושאת מרגישה מבואסת ודי מרומה מכך שזה לא קרה עד עכשיו... יקירה,  גם בעולם המטבח יש כל מיני סירים... יש סירים שיש מהם בשפע, והם נמצאים כמעט בכל מקום ויש סירים שהם יותר ייחודיים, סירי גורמה, ושלמצוא להם את המכסה המדוייק זו משימה יותר מאתגרת..‎‏.
אני מבינה שיש בך צורך בפנים לעזור ולבנות אחרים- אבל נשמע שאת אולי מרגישה מיואשת כשאת דוחפת אותם קדימה, אבל את עצמך נשארת בודדה מאחור...

ספרי לי, יקרה, איך היית רוצה שהחיים החברתיים שלך יראו. בנוסף, אם תרצי לשתף ולספר, את מוזמנת להיכנס גם לצ'אט של שלנו- בו תוכלי לדבר עם מתנדב או מתנדבת שיקשיבו ויכילו... בין השעות 21:00 עד חצות, כל ימי השבוע חוץ משישי.

תמיד איתך... מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'הכל תלוי באהבה'
הכל תלוי באהבה
05/12/2016 | 07:55
3
63
אז היא מסוכנת, וסכנות אני כבר לומד לראות ב2 העיניים ממרחק, מסתובב והולך לי בטרם הסכנה קרובה אליי. 
בכל מקרה הרי האהבה תגיע רק כשהיא תגיע, לא? 
אז מה הלחץ, מה כל הלחץ הזה, אפשר לחשוב שאין טלוויזיה, אין מוזיקה, אין אוכל אין כסף, יש הכל, לא?  אפשר גם לדבר עם אנשים מתי שרוצים, יש אנשים בכל מקום, אפילו אם אין מול העיניים, יש בווטסאפ, או בפייס או בפורום, מה הלחץ?  תראה כמה דברים יש לך. תשאיר קצת עבודה לה', גם הוא צריך להשתתף בעסק הזה, לא?  אחרת מה עשינו בזה. 
לצפיה ב-'שלום'
שלום
05/12/2016 | 19:11
2
18
אהבה נותנים ומקבלים כל החיים, עוד מהרגע שנולדים. אהבה נוצרת כשיש עניין משותף באופי של האדם, כשמוצאים זה בזה דברים יפים. לא צריך לחפש אהבה, אלא צריך ליהנות מאהבה כשכבר ישנה. אמנם יחד עם זה חשוב להשקיע באהבה כדי שתצליח, אבל לא באופן מלאכותי אלא מתוך רצון אמתי לשמח את הצד האחר כי חושבים שהוא ראוי לזה. אם נמצאים ביחד במסגרת ויוצרים תקשורת ועניין ונותנים אהבה זה לזה, יכול להתפתח באופן טבעי קשר חזק יותר.

לצפיה ב-'כן. '
כן.
05/12/2016 | 20:06
1
17
אני נזכרתי באיזו אובססיה שנפלתי בה לפני הרבה שנים, אז מכזה דבר צריך להישמר, אני לא חושב שאין לי אהבה, ולא חושב שהיא רחוקה ממני.  
חח נזכרתי בשיר של נועה קירל "יש בי אהבה", יש שמעריצים אותה ויש שטוענים שהם סולדים ממנה, בחורה בת 14 ששרה ומושכת את כל העולם אליה, אבל תעצור, היא אומרת "יש בי אהבה", אז אולי אתה לא מספיק במקום שלה כדי להבין שבאמת יש בה אהבה.
אולי בכולם יש אהבה.
אולי אנחנו בכלל לא מודעים לקסם הדברים.
אולי אנחנו לא יודעים לפעמים על מה אנחנו מסתכלים.
לצפיה ב-'אהבה זאת'
אהבה זאת
05/12/2016 | 20:31
15
הרגשה שיש הרבה דברים טובים באדם, תכונות אופי יפות. יש הרבה אנשים שיכולים להיראות לנו נהדרים בגלל התאמה ודברים שאנחנו נוטים לאהוב יותר, ואנשים נפגשים זה עם זה עם הזמן, לכן כל החיים יש אהבה.

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
03/12/2016 | 22:56
8
52
אם עד בבית המשפט עונה על רוב השאלות בתשובה ישירה, ורק על חלק הוא עונה בצורה "תאמין לי" למשל "אתה יכול להאמין לי שלא גנבתי", אז ברור שיחקרו אותו יותר על השאלות שלהן ענה "תאמין לי" מאשר על השאלות שלהן נתן תשובה ישירה אם יודעים שכשהוא נותן תשובה ישירה הוא אומר את האמת. אם כך, האם אפשר מבחינה הגיונית להגיד תמיד "אתה יכול להאמין לי" או "אתה יכול להבין" במקום לשקר ולהגיע לאותן תוצאות או שזה מחשיד בגלל תזמון הדברים?
לצפיה ב-'עוד משהו על תקשורת בין אישית'
עוד משהו על תקשורת בין אישית
04/12/2016 | 21:12
7
21
ייתכן שהדרך הכי בוגרת לשוחח עם אנשים היא להתעניין בתחביבים. כמו שכשאנשים זרים יחסית נפגשים הם שואלים זה את זה על מקום העבודה או הלימודים שלהם כדי למצוא עניין משותף דרך מה שעושים במסגרות, כך כשיש קשר יותר טוב כדאי לדבר על דברים שאוהבים לעשות בזמן הפנוי שזה התחביבים. לספר על תחומי העיסוק שלך זה מה שייצג אותך בשביל הצד האחר כאדם.

לצפיה ב-'אם הוא רק עד אז..'
אם הוא רק עד אז..
04/12/2016 | 23:25
6
24
הוא בסה"כ מעיד על דברים שהוא ראה, לכן כשהוא עונה תשובות ישירות, אין סיבה לא להאמין, אבל למה בכלל לענות "תאמין לי"? שיגיד פשוט את מה שהוא ראה. אז ברור שזה מחשיד. וע"י השקר יאמינו יותר.

זה נראה כאילו מטרת השאלה היא להכשיל, חשבתי על זה כמה דקות והייתי בטוח שמדובר על הנתבע, ולא על העד שמעיד חחח
לצפיה ב-'אני מנסה לברר'
אני מנסה לברר
05/12/2016 | 13:14
5
19
את השאלה הפילוסופית אם מבחינה הגיונית תמיד אפשר לשמור על הדיוק ולהגיד דברים נכונים לפי המציאות, גם כשמעבירים מסר מוטעה. זה נראה לי הגיוני אבל אני לא בטוח. אם אומרים "אתה יכול להאמין לי" לא אומרים דבר לא נכון כי הוא באמת יכול להאמין לי גם אם המסר עצמו שקרי, ולכן מדברים על העברת המסר עצמה. אני גם מאמין שהרבה פעמים כדאי יותר, לפחות בטווח הארוך, להגיד דברים נכונים, כדי למנוע אי הבנות וליצור שיתוף פעולה ואדם שחשבנו לאויב יכול להתגלות כחבר ואז האמת תשתלם. אם אומרים "תאמין לי", האחר עדיין יכול להגיב ולסתור את הדברים ולענות "אבל לא כדאי שאאמין לך כי כוונותיי טובות", ואז תיפתר אי ההבנה.
לצפיה ב-'ואגב'
ואגב
05/12/2016 | 13:15
13
אני רוצה להזכיר שכשאומרים "תאמין לי" זה לא בהכרח כ די להסתיר שקר אלא יכול להיות כדי להדגיש שאפשר להאמין לאמת שלנו.

לצפיה ב-'אה הבנתי'
אה הבנתי
05/12/2016 | 19:30
3
15
היי פילוסוף!
אתה אומר שבקשרים עם אנשים צריך להיות אמיתי עם עצמך, להידבק לזה, ומצד שני להיות מובן לשני, שהרי ההבנה ההדדית היא הקשר שביניכם, אין הבנה הדדית - אין קשר.
ואם כן כשאתה אומר "תאמין לי" אתה מעביר מסר אמיתי וישיר, אבל התהייה היא, איך השני רואה את המשפט הזה, אולי הוא סולד מזה, אבל גם אם הוא סולד מזה, הרי אם הוא ילך הוא ילך, ותמיד אפשרי שפתאום יבין אותך ושהוצאת את המילים 'תאמין לי' ממקום ישיר, והרי גם הוא נצרך לומר לפעמים 'תאמין לי' וגם הוא אומר את זה לפעמים ממקום ישיר.

אז יותר מדויק "היי פילוסוף - רוחני!" כי אתה משתמש בפילוסוף למען הרוחני
לצפיה ב-'זה לא העניין'
זה לא העניין
05/12/2016 | 19:37
2
16
העניין הוא שאני מאמין שמבחינה לוגית לא צריך להגיד דברים לא מדויקים שלא מתארים את המציאות בדרך מדויקת, לא רק כשכולם ממילא רואים ויודעים את האמת אלא גם כשמעבירים מסר מוטעה. אם אומרים "תאמין לי", לא אומרים דבר לא נכון כי האחר באמת יכול להאמין לי ומדברים על העברת המסר עצמה. במלים אחרות, מבחינה פילוסופית אפשר תמיד להגיד אמת ולהגיע לאותן תוצאות לפחות, ואין משמעות לאמירה לא נכונה. זה יכול לעזור במקרים שצריך להטעות כמו בבית המשפט, ואפשר להטעות מבלי לשקר ע"י צורת משפט מתוחכמת.
לצפיה ב-'כן'
כן
05/12/2016 | 19:48
1
15
אמנם הזכרתי את הנקודה שה"תאמין לי" יכול לגרום להבנה הדדית רק עוד הרבה זמן, אבל הבנתי גם שזה יכול גם רק לגרום לשני לתהות ולשאול, אבל מייד התשובה שלך ממשיכה, וזה בעצם בונה קשר יציב מיידי.
לצפיה ב-'אם אומרים "תאמין לי"'
אם אומרים "תאמין לי"
05/12/2016 | 19:51
20
האחר יכול להגיד משהו כמו: "לא כדאי שאאמין לך בעניין הזה, כי הכוונות שלי כלפיך טובות ולכן מוטב שנשתף פעולה ולא תסתיר ממני מידע". לכן זה מאפשר תקשורת טובה יותר והבנה טובה יותר.

לצפיה ב-'לכתוב'
לכתוב
04/12/2016 | 10:51
7
111
יש איזה רצון לכתוב
לעשות סדר בראש
לנשום לרווחה
לא לדאוג כל כך
אבל לא מצליחה
לעשות סדר במחשבות 
לא מצליחה לעצור את החיים
 שאצים רצים לשום מקום בערך אבל עדיין אצים רצים
לא מצליחה להתקדם 
לא מצליחה לנשום לרווחה יותר מדי.
קשה, מסובך, מרוכב.
ולא מצליחה להגדיר במילים.
ולעשות לי סדר במחשבות.
הבעיה שזה מותר אותי מבולבלת, בודדה, אבודה.
אבל..
אני עדיין אופטימית.

לצפיה ב-'מה הכי היית רוצה שיקרה שיעזור לך להרים את עצמך ?'
מה הכי היית רוצה שיקרה שיעזור לך להרים את עצמך ?
04/12/2016 | 13:33
1
42
אני מדבר על משהו מעבר לכתיבה זמנית להקלה בפורום...

לצפיה ב-'לא יודעת...'
לא יודעת...
04/12/2016 | 14:54
11
לצפיה ב-'קשה'
קשה
04/12/2016 | 17:10
29
בלי לראות שמישהו אחר חושב שאתה מסודר, אז אתה גם לא רואה את זה בעצמך, והסדר תמיד יפול ויתבלגן.
לצפיה ב-'אבל עדיין אופטימית..אולי זה העוגן שלך...'
אבל עדיין אופטימית..אולי זה העוגן שלך...
05/12/2016 | 01:04
1
34
היי abc יקירה,

את לא מתארת לעצמך עד כמה אני מזדהה עם הרצון לעשות סדר בראש ויותר מזה עם הרצון לנשום לרווחה..

המועקות קיימות בעוצמה חזקה..אבל הנה,את בכ׳ז מצליחה להיות אופטימיות וזה עוגן ענק.

ואני אומרת,הלוואי שלא תאבדי לעולם את מעט האופטימיות שעוד מפעמת בך ותנסי לעולם לא להתייאש,גם כאשר החיים ׳אצים רצים לשום מקום בערך״(יותר ממבינה את כוונתך).

לפעמים יש בני אדם שאומרים לי שאם הם קמו בבוקר,כל השאר זה בונוס עבורם(וצעירים אומרים לי זאת)

יש כמובן צעירים שאומרים כי חבל שקמו בבוקר...

יש בני אדם שאיבדו איבר כלשהו בגוף ואמרו שזו היתה המתנה הכי טובה שיכלו לקבל,כי שינו לחלוטין את תפישתם ואת דרך התנהלותם בחיים.

ואני אומרת,אולי דווקא כשננסה להרפות במחשבות וברצון ל׳אנחת רווחה״ כלשהיא ונהיה עם פחות ציפיות(מספיקה כרית.. ;) אולי דווקא אז ייפתחו שערי שמיים ויהיה לנו כיוון כלשהו אל דרך המלך.

לפעמים מרב שרוצים(שמשהו ישתנה לטובה)זה לא יוצא..

אני גם מאמינה שלרבים מאיתנו יש את ׳איזור הנוחות׳ שמונע מאיתנו באמת ובתמים לקבל סוג של שינוי,חיובי ככל שיהיה.

אז המעט שנשאר לי הוא לתת לך חיבוק וירטואלי אמיתי ולהגיד לך שגם אני מרגישה באותה סירה ומבקשת ממך

לשמור על אותה אופטימיות,גם כשקשה,השמש תמיד זורחת..בארץ,זו לא קלישאה,זו עובדה:)

לצפיה ב-'כפרה עליך:)'
כפרה עליך:)
05/12/2016 | 08:57
15
תודה רבה לך על התגובה, למרות שאין לי מה להגיד ברגע זה.
אבל מעריכה מאוד.
תודה.
לצפיה ב-'רציתי בנפשי לדעת מה קורה איתי '
רציתי בנפשי לדעת מה קורה איתי
05/12/2016 | 18:10
13
היי יקרה,

נשמע שמבולגן אצלך בראש, בלב, ויש לך צורך במעין הרפיה, להרגיש קצת רוגע... כי בזמן שלך מרגיש מבולגן, החיים לא נעצרים, וכולם ממשיכים בדרכם, וגם את נדרשת לעשות זאת.... אבל כשחווים אי סדר, כשאת מרגישה שאין רגע מנוחה לנפש, זה נשמע מאוד קשה להמשיך לתפקד כך.  
כתבת שאת לא מצליחה לנשום לרווחה, ונשמע שרובצת עלייך מעין מועקה כזו, שאת לא מצליחה לבטא במילים. לפעמים אנחנו כ"כ שקועים במירוץ, בחיים שלא נעצרים, שאנחנו שוכחים לנשום כמו שצריך. אין לי פתרון קסם או תרופת פלא לצערי, אבל יש תרגיל מסוים שעוזר לפעמים בתקופות כאלה: תרגיל השלוש נשימות ביום. כמה פעמים ביום, לא משנה איפה את או מתי, קחי שלוש נשימות עמוקות, מודעות, ברצף. בנשימה ראשונה- רק תתחילי להיכנס לזה, בנשימה השניה- תרגישי מעט יותר טוב, בשלישית- הגוף יירגע מעט יותר ויחזור להמשך פעילות בצורה רגועה יותר. ואז בתקווה... גם הנפש.
יקרה, נשמח לעזור לך לחשוב מה מקור הבלבול, לנסות לעזור לך להוציא את המילים שיעשו קצת סדר בראש. את מוזמנת לדבר איתנו בצ'אט של סה"ר (תזכורת: פתוח כל ערב בין 21:00-00:00) או להמשיך לכתוב לנו כאן ולעדכן אותנו בשלומך. נשמח גם לשמוע מהו הדבר שמחזק אותך, שגורם לך להיות אופטימית למרות הכל...?

מאחלים לך המשך שבוע מוצלח עם אנרגיות טובות,
סה"ר

"שרק נמצא כוחות להתגבר 
שרק נמצא מילים בתוך האלם 
המון מילים רוצות להיאמר 
וכל מילה בתוך דמעה נמהלת"

לצפיה ב-'שלום'
שלום
09/12/2016 | 11:08
3
לאדם יש הרבה תבונה לסדר את מחשבותיו ולנסח אותן על הכתב ובדיבור, ויש מחשבות יפות ומעניינות מאד. חפשי את האמת שלך, מה מעניין אותך ומה חשוב לך לבטא ולנסח. אולי אז תצליחי לכתוב ברור. אולי תמצאי מגמות לחיים, לפי מה שמעניין אותך וחשוב לך.

לצפיה ב-'הרהורים'
הרהורים
04/12/2016 | 19:31
6
46
אהבתי לעובדת ההשמה אהבת חיי אמנם לא סתם איזו התאהבות פשוטה וחיצונית שמאכזבת, ואני אוהב מאד ברצינות את האדם שבה ואישיותו ורוצה אתה יחסים רגשיים מורכבים של דאגה ודיבור ועצוב שנים שהיא לא רוצה, אבל בכל זאת האהבה הזאת נראית גם קצת כמו התאהבות כי אני אוהב אותה עד טירוף. אומרים שכשאוהבים בדרך כלל יוצרים קשר יותר לאט, אבל אני כל כך מטורף עליה שבטיפול הייתי רץ אליה לשוחח ולפטפט אתה ועכשיו אני מתגעגע אליה חזק כל הזמן. יש התרגשות אבל זאת התרגשות עמוקה, עמוק בתוך הלב. בכפר שלי יש בחורה שאני מחבב אבל מעולם לא אהבתי לא כאדם ולא כאישה, אבל בעבר הייתי מתרגש ממנה כי היא מסתורית ורגועה כזאת אז קצת רציתי להיות חבר שלה, ויש לי ידידת נפש שאין לי עניין רומנטי אתה אבל אני אוהב אותה אהבת נפש כידידה כי היא שלווה ואני מלטף אותה כל הזמן ואנחנו נראים ממש כמו זוג. קשה להאמין כמה רגשות של אנשים יכולים להיות מורכבים ומפתיעים.
לצפיה ב-'נראה שהתאהבת בעובדת ההשמה בעקבות תפקידה'
נראה שהתאהבת בעובדת ההשמה בעקבות תפקידה
04/12/2016 | 20:20
3
31
היי פילוסוף:)
כנראה שעובדת ההשמה היתה אליך מאד רגישה ונעימה והתאהבת בה בעקבות תפקידה,ייתכן שבמציאות היית מגלה בה דברים אחרים ופחות נחמדים.
מה גם שאם אני מצליחה להבין מבין השורות,היא כנראה בגדר ׳בלתי מושגת׳ עבורך ואני מניחה שזה עוד יותר מחדד את רמת אהבתך והגעגוע.

ייתכן גם שאסור שיתקיימו יחסים אישיים בין עובדת ההשמה ובין מי שבא אליה לקבלת סיוע.. ואני בטוחה שאתה לא מעוניין בהתפטרותה...

עכשיו אני רוצה רק להעלות שאלה רטורית לאוויר:

מה דעתך לנסות להכיר מישהי אחרת לגמרי מכל אלו שהזכרת?מישהי שההדדיות תהיה הקלף המרכזי ביניכם,

מישהי שלשניכם יהיה נעים ונחמד זה עם זו ושניכם תהיו מעוניינים ליצור קשר שיתפתח לקשר רציני..

או שסתם כתבתי שטויות ואני לא מבינה דבר וחצי דבר...

הלוואי שתגיע אל אותה שלוות נפש אותה אתה מחפש ותמצא את בחירת לבך ואתה תהיה בחיר לבה:)
לצפיה ב-'לא התאהבתי בה'
לא התאהבתי בה
04/12/2016 | 21:04
2
33
ובוודאי לא בגלל תפקידה. למדתי לאהוב אותה כאדם בגלל ההתאמה הרגשית שמצאתי באופי של שנינו. אני אוהב אותה אהבה אמתית מאד וחזקה, כבר הרבה שנים. אני מוכן להתחתן אתה והיא האישה הכי חשובה ואולי האדם הכי חשוב לי בחיים. העבודה פחות חשובה מהאדם ולכן לו אהבה אותי יכלה למצוא דרך חוקית להתגבר על מכשול המקצוע, להפסיק לטפל בי ואז להיות אתי בקשר. אני כל הזמן מוצא חברים וחברות, אבל היא הכי חשובה לי והיא אהבת חיי גם כשאני אוהב אנשים אחרים אני זוכר אותה לטובה וממשיך לאהוב אותה מאד ולחשוב עליה. בקשר למציאת בת זוג, באמת לא כל כך מצליח לי בזמן האחרון, אולי כי הייתי תוקפני בעבר ואולי כי אני ממהר מדי עם נשים.
לצפיה ב-'התכוונתי שאתה אוהב בפן הזוגי אישי ואולי היא בעיקר אשת מקצוע'
התכוונתי שאתה אוהב בפן הזוגי אישי ואולי היא בעיקר אשת מקצוע
04/12/2016 | 22:29
1
26
יש מצב שהיא  מסמפטת אותך כאדם,אך ברור לה שלא מדובר כאן מצידה על אהבה רומנטית והיא אדם נחמד,אבל בעיקר בוחנת את הדברים מבחינה מקצועית./אם אתה אוהב וכמהה למי שנותנת לך סיוע מקצועי,נראה שקיימת כאן סוג של בעיה שאף עשוייה למנוע ממנה להמשיך לתת לך את אותו סיוע מקצועי.(*עפ״י תפישתי)

*מה שאני כותבת כאן זו רק תהייה  שלי וייתכן שאני כותבת שטויות,כך שאין בטחון כלל שדבריי נכונים,אבל זו מחשבתי בהתאם למה שהעלית על הכתב.

בעיניי אהבה הדדית ורומנטית בין זוג שרואים את התנהלות החיים באופן דומה,יכול לתרום לקיום תקשורת אישית-זוגית מוצלחת.
לצפיה ב-'לא'
לא
05/12/2016 | 13:09
14
אני אוהב אותה כי היא אדם עם אופי נהדר, ואני שואף להיות אתה בקשר חזק ככל האפשר, להיות אתה הרבה ולדבר אתה הרבה ככל האפשר כדי ליהנות ממעלותיה. ברור שקשר זוגי הוא טוב וחזק מקשר רגיל, ולכן אם נהיה גם זוג יהיה לי טוב עוד יותר אבל אני מוכן גם שנהיה ידידים. אני לא מאוהב בה. היא אמנם אשת מקצוע, אבל היא גם בן אדם ולכן לו אהבה אוותי יכלה לרצות להיות אתי בקשר שמתאים לרגשותיה.
לצפיה ב-'אהבה היא לא בחירה'
אהבה היא לא בחירה
04/12/2016 | 21:16
1
22
היי פילוסוף רוחני 33,

אני מבינה שהיום, אתה מופתע ומבולבל מעוצמת הרגשות שהאישה הזאת עוררה בך.
נראה שאתה יודע אהבה ידידותית וגם אהבה אפלטונית , אבל אהבה כזאת ,לא הכרת עד היום.
באהבה, אין אפשרות לבחור או להחליט..לא במי נתאהב,לא מתי וגם לא איך.
אנחנו לא הולכים לאהבה, האהבה מגיעה אלינו מתי שלה נוח.
וזה אולי יכול להסביר למה אתה נשמע כל כך המום מהתחושות החזקות, האהבה ,כנראה, לא הגיע בהזמנה ,היא פשוט הופיעה בחיים שלך ויכול להיות שלא היית מוכן עדיין.
יתכן וכרגע ,אין הרבה מה לעשות או להגיד, אלא לחיות את התחושה, ללכת אחריה ולראות מה יקרה.
אין לדעת אם יהיה טוב או רע...

אני רוצה לחזק אותך בחיבוק ידידותי ובחיוך רחב,

מתנדבת סהר
לצפיה ב-'תודה אבל'
תודה אבל
04/12/2016 | 21:23
20
זה לא בגלל גורם ההפתעה, אלא פשוט כי הרגשתי שהיא האדם הכי מתאים לי מבחינת התכונות ולכן פיתחתי אליה אהבה מאד חזקה. היא אישה מאד מיוחדת ונהדרת, חמודה ועדינה ומלאה שמחה ורגשות ומשלבת מעשיות ורגשיות בדרך מאד עדינה ויפה. הכרתי אותה במסגרת עבודה ארבע שנים וראיתי את התנהגותה הטבעית ואת אופייה כאדם, והרגשתי שהיא אהבת חיי וכבר עשרים שנה אני אוהב אותה אהבה עצומה וברצינות ומתגעגע אליה מאד. מובן שלו הכרתי אותה בדרך אישית יותר ייתכן שהייתי חושב עליה אחרת, אבל אני לא מאמין בזה כי אני מרגיש חזק שהיא אישה נהדרת ושיש לה תכונות טובות שיישארו בה תמיד והן אמתיות. שוב אומר שזאת לא הייתה התאהבות אלא אהבה אמתית לאדם שהכרתי הרבה זמן במסגרת משותפת, אני אמנם מוכן להתחתן אתה אבל אם זה לא יצליח אשמח מאד גם להתיידד אתה או לדבר אתה לפעמים וככל שאשהה אתה יותר ואהנה ממנה ומאופייה ישמח אותי יותר.
לצפיה ב-'מה אני אגיד '
מה אני אגיד
02/12/2016 | 14:35
16
104
רואים אותך בוכה וכלום 
זה לא משפחה 
אפילו אף אחד לא מביא לך חיבוק 
כולם בסדר יום הרגיל 
תמותי או תחיי מה זה משנה תסבלי בשקט העיקר .
העיקר ליד אנשים הם משחקים אותה .
לצפיה ב-'לא נכון'
לא נכון
02/12/2016 | 15:15
38
ככל אדם את חשובה, ותמיד יהיו אנשים שתהיי חשובה להם. ודאי שמשנה אם תחיי או תמותי, חיי אדם יקרים ומקודשים. אהבי את עצמך והאמיני שאוהבים אותך. לפעמים קשה לאנשים לתת אהבה, אבל הם רוצים בזה.

לצפיה ב-'האם יש מצב קל שבקלים שכואב למשפחה מבפנים??'
האם יש מצב קל שבקלים שכואב למשפחה מבפנים??
02/12/2016 | 16:14
6
64
האם ייתכן שלמשפחה מאד קשה וליד אחרים ׳משחקים אותה׳ כי חוששים להראות שקשה?

רעיון למחשבה:

האם את מוכנה למצוא כמה תכונות יפות בעצמך וגם משהו אחד חיצוני שאת אוהבת בעצמך(עיניים,שפתיים וכו׳)

ופשוט לנסות לאהב את עצמך וש׳כולם יקפצו״ האם אפשרי לנסות?

ציינת גם שהנשמה שלך את חברותית,אז קדימה..בראש ובראשוני תנסי לאהב את עצמך ולהיות חברה של עצמך!!!

׳עצמך׳ משוועת לעזרה,לא תסייעי לה?

אני יודעת שזה מאד מוזר לחשוב על להיות חברה של עצמך..אבל אני חושבת ששווה לנסות ואז לאט לאט ייתכן שגם העולם ישים לב וירצה גם להיות נוכח בחייך.

אם את רואה שהבכי לא עוזר מול משפחתך,אז אולי תנסי לא לבכות מולם ותבכי עם עצמך כמה שאת רק רוצה ותדברי עם תמיכה חיצונית כמה שרק תוכלי, עד שפתאום תמצאי דרכים אחרות לפתרון ואפילו להצלחה,איטית ככל שתהיה.

וכך תוכלי להפוך פחד לדחף,מחלה להחלמה,לחץ להיחלצות והצלחה-זו הקונטרה שאני ממליצה

תנסי,מה יש לך להפסיד??

ותהיי בטוחה שלפחות 10000  גולשים וגולשות שאולי קוראים את תחושותייך,נותנים לך חיבוק וירטואלי ענק

את יודעת איזה עוצמתי זה?!?

אני בטוחה שלפחות גולשי הפורום כאן אתך,בהצלחה(חיבוק:)

אגב,אני בטוחה שהפורום כאן עם כל אחת ואחד שכואב לו!!!

חיבוק:)

לצפיה ב-'תודה מאמי '
תודה מאמי
02/12/2016 | 19:25
5
46
אני בדילמה אני לא יודעת מה להגיד אני חושבת על תכונות וכל הזמן נראה לי שאני כבר לא כזאת 
ובכלל חיצונית אני במצב נורא רק לחשוב על השיער שלי מפעיל אותי מהכיסא .
לצפיה ב-'אבל ענית מה את לא אוהבת'
אבל ענית מה את לא אוהבת
02/12/2016 | 23:02
4
43
אני יודעת שכן יש משהו חיצוני שאת אוהבת,שימי מטפחת ראש/כובע ותראי את העיניים,שפתיים,כפות ידיים..משהו תאהבי.

תכונות אופי:את נשמה טובה?חברותית בנשמה?בעלת חוש הומור?

אין כזה דבר כבר לא כזאת,אם זאת תכונה שהיתה לך..אז זו תכונה בסיסית שלך ואל תיווכחי;) ;)
לצפיה ב-'טוב אנסה '
טוב אנסה
03/12/2016 | 18:00
3
34
תכונות : 
א. אוהבת וחמה 
ב. חוש הומור 
ג. העיניים 
ד. הגוף 

שבוע טוב מרגישה הפוכה ישנתי כל היום .
לצפיה ב-'שבוע טוב'
שבוע טוב
03/12/2016 | 18:32
2
15
לצפיה ב-'שבוע טוב איילת '
שבוע טוב איילת
03/12/2016 | 23:18
1
30
תודה תבורכי משמיים 
לצפיה ב-''
04/12/2016 | 23:00
3
לצפיה ב-''
02/12/2016 | 18:02
4
45
כואב. גם המשפחה שלי מצטיירת כלפי חוץ כאנשים הכי מדהימים, בעיקר אמא שלי שחשוב לה מה אומרים עליה ובעיקר מה יגידו עליה לאחר מותה. כל היום מתעסקת במה יגידו, שיגידו שהיא הכי טובה שיש, שהבית שלה היה נקי, שבישלה הכי טוב, שאירחה הכי טוב.
משקיעה מאמצים במה יגידו עליה הזרים במקום מה הבת שלה חושבת עליה.
לצפיה ב-'מוזר שאמא שלי אף פעם לא בוכה '
מוזר שאמא שלי אף פעם לא בוכה
02/12/2016 | 19:02
3
55
רק אם מישהו מת 
ובטח לא אכפת לה ממש על הבת שלה 
רק מתחנפת שצריכה אותי לסידורים איתה . 
וקוראת לי לאכול. 
אם כבר מדברים על אמהות אז יש לי שיר שאני אוהבת 

לצפיה ב-'מכירה תשיר. מרגש ועצוב'
מכירה תשיר. מרגש ועצוב
02/12/2016 | 23:18
2
47
אגב, אהובה במצב מאד קשה, גוססת...

מעניין איך זה שאמא שלך לא בוכה, אולי יש לה בעיה בלהתפרק מולכן? בעיה בלהתפרק בכלל? כאילו שזה נתפס אצלה כמשהו שיש להתבייש בו.

רציתי להגיד לך הרבה פעמים שזה בכלל לא מובן מאליו שאת נכונה להתלוות לאמא לסידורים כשאת מרגישה ככה במצבך. אותי כבר לא שואלים כלום כי יודעים שלא מסוגלת לעזור בשום דבר, אבל בשנים הראשונות של הדיכאון הייתי כמוך והייתי עוזרת תמיד כשהייתי מתבקשת הגם שזה לא התאים למצב הנפשי בריאותי שלי.

פעם לא הייתי יודעת להגיד לא, בהמהלך השנים המצב לא הותיר בפניי ברירות אחרות אלא לסרב, אבל כיום כבר לא שואלים אותי כי יודעים מה תהיה התשובה, ותאמת?! זה די משחרר שלא פונים ולא מצפים ולא בונים עליי. פחות לחץ להתמודד איתו.
לצפיה ב-'אז ככה '
אז ככה
03/12/2016 | 18:20
30
שבוע טוב גלי 
לגבי אמא שלי 
היא בוכה בסרטים 
ובהלוויות 
אין לה בעיה אני חושבת שהיא פשוט 
לא בוכה על עצמה ועל הילדים שלה 
רק סרטים ובהלוויות . 
שם ראיתי אותה בוכה אמת הרבה פעמים אני שואלת אותה איך סרטים גורמים לה לבכות ואני שסבלתי המון לא גורמת לך לבכות .  
אמת אמא שלי נראת  לי גיבורה 
לא מטיפוס של מה אחרים יחשבו עלי 
יותר מטיפוס להיות חברתית וחביבה ולחיות חיים רגליים . 

לצפיה ב-'שבוע טוב גלי '
שבוע טוב גלי
04/12/2016 | 00:47
19
לא ידעתי שהיא גוססת 
בטח היה לה קשה גם בחיים 
מוזר שאלוהים פוגע במקומות בגוף של האדם שבו הוא נותן לו כישרון . 
רק בריאות לה ולנו .

לגבי העזרה שלי אני רוצה להוריד משהו 
בעבר שהייתי בדיכאון יותר קל טיפלתי בילדות של האחותי 
בשנה שעברה לא טיפלתי בגלל התקפי חרדה 
והשנה חזרתי אבל לא כל יום ואני חושבת שאני לא עומדת בזה אני יכולה זה מקשה עלי אני מאוד אוהבת אותן אבל באמת אני מרגישה שזה כבד עלי הפעם .  
גם נראה שפעם הייתי טובה בזה ובהרבה דברים שהיום אני כלום אין לי את הכלי הזה שנקרא אנרגיות . הדרייב הזה 
לצפיה ב-'חייבת לעשות סדר בבעיות שלי '
חייבת לעשות סדר בבעיות שלי
04/12/2016 | 00:22
31
ולהתחיל לסדר את החיים שלי 
אבל כל פעם קוראים דברים או שרע לי ברמות . מה לא יהיה לי טוב אף פעם בחיים . אני לא אצליח להתגבר על הכל ולחיות חיים ולהגשים חלומות . 

לצפיה ב-'להיות ולא להראות'
להיות ולא להראות
04/12/2016 | 21:01
1
17
היי כאב 8,
אני מבינה שכרגע , את מרגישה כאילו את נמצאת,מדברת ,מסתובבת ובוכה וכל מי שאת פוגשת מסובב את הראש ומתרחק...כאילו שהכאב שעל פניך הוא מחלה מדבקת.
וונראה שאת נשארת לבדך עם חוסר הבנה וכמה שאלות קשות.
איך זה שלאף אחד לא איכפת?למה אף אחד לא התקרב ושאל?
הרי רק רצית חיבוק ומילה טובה...
לפעמים, אותם אנשים שתמכנו בהם כאשר הכאב נחת עליהם, הם אלה שבורחים הכי מהר והכי רחוק כאשר לך רע.
ולפעמים, פוגשים אנשים שלא הכרנו או שלא שמנו לב אליהם , והם אלו אשר יראו אותנו באמת.
אני רואה אותך ,שומעת אותך וקוראת אותך . אני כאן.
אני שולחת לך מכאן חיבוק חם וכנה, למרות שהוא יכול להיות רק וירטואלי,

מתנדבת סהר

לצפיה ב-'תודה מתנדבת '
תודה מתנדבת
05/12/2016 | 00:47
6
לצפיה ב-'תרגיל בהאנשה של משקאות'
תרגיל בהאנשה של משקאות
04/12/2016 | 15:57
2
45
היום עברתי טיפול שיניים ובערב אני הולך לפגוש, לראשונה מזה חודשים, את אהובתי, קסטיל רוז'. היא מבלגיה, בטעם דובדבנים ויש בה שמונה אחוזי אלכוהול. בדרך כלל אני לא זוכה להשלים את הליטר השני אתה, כי אני כבר מתגעגע הביתה למחשב. על תדאגי קסטיל! יום יבוא, יהיו לי 700 שקל מיותרים ואני אוכל לקנות טאבלט אסוס 10 אינץ', לקחת אותו אתי למקום המפגש שלנו, ואז אני לא אעזוב אותך עד הסוף המר!
לצפיה ב-'חח '
חח
04/12/2016 | 17:21
1
38
גם אני לא יכול בלי המחשב, אבל אהובתי נמצאת אי שם בחוץ.
אבל לא צריך טאבלט, יש סמארט'.
הבעיה היא מי היא אהובתי, יש אולי מילארדים של אהובתי, איך אדע מי היא?  חחחח
נו טוב אז יש מחשב, ואחת נאמנה שאף פעם לא בורחת, המיטה
לצפיה ב-'אני לא מסתדר עם סמארטפון'
אני לא מסתדר עם סמארטפון
04/12/2016 | 17:36
29
הוא קטן מדי לאצבעות המגושמות שלי.
אבל תודה בכל מקרה!
לצפיה ב-'שוב מישהו אמר לי שבכל התמונות שלי'
שוב מישהו אמר לי שבכל התמונות שלי
02/12/2016 | 23:42
8
59
גם מעכשיו וגם הישנות מלפני הרבה הרבה שנים אני נראה יותר צעיר מהמציאות.
:(((

בא לי למות
לצפיה ב-'אז אמר!!!ואיך נראה המישהו הזה?!חוץ מזה,זה סימן שאתה פוטוגני'
אז אמר!!!ואיך נראה המישהו הזה?!חוץ מזה,זה סימן שאתה פוטוגני
03/12/2016 | 00:13
7
41
זה לא שאתה זקן בן 100

ולהיראות בן 25/30/40 זה כזה נורא?
לצפיה ב-'איך הפכתי לפוטוגני אם כל החיים אמרו לי שאני לא?'
איך הפכתי לפוטוגני אם כל החיים אמרו לי שאני לא?
03/12/2016 | 03:52
31
ואיךל יכול להיות שאני פוטוגני אם בקושי מעוניינים להכיר אותי כשאני שולח תמונה?
וזה מעליב כי הוא אמר שבכל תמונה אני נראה צעיר מההמציאות בלי קשר לאם אני נראה במציאות 60 אפילו עצם העובדה שבמציאות אני נראה מבוגר יותר מלחיצה כי זה אומר שמשהו בתמונה מצעיר אותי ואני רותצה לדעת מה זה

קודם זה היה רק בתמונות מאוד ישנות ועכשיו בכל תמונה שלי.

לצפיה ב-'בעולם של ההומואים להראות 30 זה כמו להראות 60 אצל הסטרייטים'
בעולם של ההומואים להראות 30 זה כמו להראות 60 אצל הסטרייטים
03/12/2016 | 03:55
5
24
הם כולם מחפשים עד גיל 25.
יש מעטים שמחפשים עד גיל 30.

גם בני 30-40-60- וכו מחפשים בני 20.
חוץ ממני :( אני לא מחפש בני 20 לא נמשך אליהם אבל כל ה גברים ההומואים רוצים עד 30 גג .
לצפיה ב-'בעיניי,אם אומרים לך שבתמונה אתה נראה צעיר,משמע..אתה פוטוגני'
בעיניי,אם אומרים לך שבתמונה אתה נראה צעיר,משמע..אתה פוטוגני
03/12/2016 | 09:00
4
28
עכשיו..גם התמונה היא עדיין אתה!והבנתי שאתה גם שם תמונות עדכניות..אז מה הבעיה?

והדבר השני:אתה אומר שכולם רוצים ליצור קשר עם בני 20-25 ושמעל30 זה כנראה חטיאר רציני.. ובאותו משפט אתה אומר שאתה לא כזה..שאתה מחפש משהו אחר,אז אולי פתאום תיתקל במישהו כמוך..שגם מחפש בדיוק את מה שאתה מחפש?

הרי מספיק אם תמצא אחד שיענה על מבוקשך ואז זה יהיה בינגו.(ואל תשכח שאחרי הבינגו של המראה החיצוני,יש גם את ההתנהלות האישית של אדם,לא הכל רק חיצוניות).

תהיה חתיך ככל שתהיה וצעיר ככל שתהיה,בשלב מסויים ירצו ממך גם התנהלות של אדם ולא רק סטוץ..

הלוואי שתצליח למצוא את מבוקשך

לצפיה ב-'עשיתי 30 אלף שקל של בוטוקס בפנים שלי'
עשיתי 30 אלף שקל של בוטוקס בפנים שלי
03/12/2016 | 21:59
3
26
כדי להראות צעיר ובגיל שלי בכלל לא עושים בוטוקס ואם עושים זה מזרק אחד או 2 אני עשיתי בכל הפנים כדי לתת נפח להעלים קמטי הבעה שהיו וזה מה שהוא אומר שבתמונה אני נראה צעיר יותר? המגעיל הזה וזה לא פעם ראשונה שזה קורה לי!! והוא ראה תמונות של לפני הבוטוקס ושם הוא אמר שאני נראה יותר צעיר למה? בגלל ההבעה בפנים אומר שההבעה בפנים השנתה בעיניים נראה רציני ובוגר.

שיעילך לעזאזל!!!
לצפיה ב-'באמת שיילך../קמטי הבעה זה מקסים'
באמת שיילך../קמטי הבעה זה מקסים
03/12/2016 | 22:59
2
8
לצפיה ב-'כן אבל..'
כן אבל..
03/12/2016 | 23:04
1
26
בתמונות שיש את הקמטי ההבעה ובתמונות שלפני שעשיתי את כל הבוטוקס הוא נתן לי גיל יותר צעיר על התמונות של אחרי שעשיתי את הבוטוקס אני לא מבנין חשבתי שהבוטוקס מצעיר את הפנים.. הרי כל חומרי המילוי והבוטוקס נותנים נפח לפני כמו שהיה בגיל 18 אז למה הוא נתן לי גיל יותר בוגר כל כך כעסתי עליו הרס לי את כל היום עד עכעשיו אני בדכאון ולא אכלתי
לצפיה ב-'מקווה שאכלת בינתיים;)אולי תנסה לסנן ׳רעשים׳ לא נעימים..'
מקווה שאכלת בינתיים;)אולי תנסה לסנן ׳רעשים׳ לא נעימים..
04/12/2016 | 22:57
10

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ענת בן דוד- סקסולוגית
חשים חוסר סיפוק מחיי
 ורדה צדיק - מאמנת NLP בקריות לשינוי איכות החיים
מרגישים תקועים?
פורום תמ
פורום תמ"א 38

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה