לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1584515,845 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה נפשית למבוגרים

עמותת סהר הוקמה במטרה להציע אוזן קשבת וכתף תומכת דרך האינטרנט - בסביבה אנונימית, אמפטית ומכילה, לאנשים השרויים במצוקה - החל מרגעי משבר זמניים, וכלה במצוקה קשה ומתמשכת עד לכדי מחשבות אובדניות. הפורומים שלנו מהווים קבוצות תמיכה מקוונות בהן ניתן לשתף ולתמוך בצורה הדדית.
פורום תמיכה נפשית למבוגרים יהיה מקום לדון בבעיות שמאפיינות אוכלוסייה מבוגרת יותר - אפשר להגיד בהכללה שמדובר בהתמודדות עם בעיות שכרוכות בלהיות אדם עצמאי, לבד, בודד אולי, בעולם שלנו. אדם שכבר לא נמצא תחת הגדרה של מי שהוא בחסות הוריו, שקובעים בשבילו איך יראה עולמו ומה יעשה בחייו, אלא הבחירות האלה הן כבר שלו בעיקר (גם אם הוא עדיין חי עם הוריו). כאן המקום להעלות סוגיות של החיים בצל ההתמודדות עם העבר, ההורים, מה שצילק את הנפש ועדיין כואב ורודף. כאן אפשר להעלות סוגיות של שחיקה ואובדן משמעות ממה ששנים ארוכות היה חלק מהחיים ונתפס כמובן מאליו. איך זה להיות הורה כשאתה עצמך נמצא במצוקה עמוקה וספקות קשים לגבי מי שאתה וערכך בעיני עצמך ובעיני אחרים. נעלה קשיים ששייכים לבדידות של הקיום בעולם הזה, הניכור שבו - ממקום של מי שהציפיות של העולם והחברה ממנו הן קשות ולא עוזרות בהכרח. נדבר על קשיים ביצירה וקיום של מערכות יחסים, על הצורך בקרבה והפחד להיפגע שפועלים בכפיפה אחת. אנו מקווים שכאן תרגישו חופשיים להעלות תכנים קשים בלי הצורך לחוס על הקוראים האחרים, בשל גילם והשלב בו הם עומדים בחייהם ושתקבלו משוב ענייני, תומך ומקבל. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך בכל אופן כמה סייגים -
* כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.
* לא יותרו כאן פרסומים.
* הפורום הזה הוא לא ספר עצות. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר.
חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי
ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות. כאן נוצרת קבוצת תמיכה. בהצלחה לכולנו!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה נפשית למבוגרים

עמותת סהר הוקמה במטרה להציע אוזן קשבת וכתף תומכת דרך האינטרנט - בסביבה אנונימית, אמפטית ומכילה, לאנשים השרויים במצוקה - החל מרגעי משבר זמניים, וכלה במצוקה קשה ומתמשכת עד לכדי מחשבות אובדניות. הפורומים שלנו מהווים קבוצות תמיכה מקוונות בהן ניתן לשתף ולתמוך בצורה הדדית.
פורום תמיכה נפשית למבוגרים יהיה מקום לדון בבעיות שמאפיינות אוכלוסייה מבוגרת יותר - אפשר להגיד בהכללה שמדובר בהתמודדות עם בעיות שכרוכות בלהיות אדם עצמאי, לבד, בודד אולי, בעולם שלנו. אדם שכבר לא נמצא תחת הגדרה של מי שהוא בחסות הוריו, שקובעים בשבילו איך יראה עולמו ומה יעשה בחייו, אלא הבחירות האלה הן כבר שלו בעיקר (גם אם הוא עדיין חי עם הוריו). כאן המקום להעלות סוגיות של החיים בצל ההתמודדות עם העבר, ההורים, מה שצילק את הנפש ועדיין כואב ורודף. כאן אפשר להעלות סוגיות של שחיקה ואובדן משמעות ממה ששנים ארוכות היה חלק מהחיים ונתפס כמובן מאליו. איך זה להיות הורה כשאתה עצמך נמצא במצוקה עמוקה וספקות קשים לגבי מי שאתה וערכך בעיני עצמך ובעיני אחרים. נעלה קשיים ששייכים לבדידות של הקיום בעולם הזה, הניכור שבו - ממקום של מי שהציפיות של העולם והחברה ממנו הן קשות ולא עוזרות בהכרח. נדבר על קשיים ביצירה וקיום של מערכות יחסים, על הצורך בקרבה והפחד להיפגע שפועלים בכפיפה אחת. אנו מקווים שכאן תרגישו חופשיים להעלות תכנים קשים בלי הצורך לחוס על הקוראים האחרים, בשל גילם והשלב בו הם עומדים בחייהם ושתקבלו משוב ענייני, תומך ומקבל. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך בכל אופן כמה סייגים -
* כאן לא מקום לשפוט ולדבר בשפה אלימה ופוגעת. כותבים והודעות בנוסח הזה ימחקו. המקום הזה יצליח רק אם תהיה כאן אוירה של תמיכה וקבלה עד כמה שניתן.
* לא יותרו כאן פרסומים.
* הפורום הזה הוא לא ספר עצות. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר.
חשוב לציין כי אנו מנטרים את הפורום בימים א-ה ובמוצ"ש פעם ביום, הפורום אינו נועד להעניק מענה חירומי
ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות. כאן נוצרת קבוצת תמיכה. בהצלחה לכולנו!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
בפורומים של סהר אנו שומרים על אוירה תומכת, מקבלת ולא שופטת. הודעות בפורום שיעמדו בסתירה לעקרונות אלו – ימחקו.
למידע נוסף אנא עיינו בכללי השימוש בפורומים של סהר
המשך >>

לצפיה ב-'ניצול מיני'
ניצול מיני
15/09/2019 | 08:35
14
59
היום אני מתחיל טיפול נפשי. אחרי הרבה זמן.
אני כבר נשוי. אבא נפטר. יש לי ילדים.
ורק כיום. כיותר מ 30 שנה אחרי אני מתחיל טפול נפשי על זה.

אבא היה אדם שלכאורה אנשים אהבו. אבל כשאני ילד.
היה מנצל את התמימות שלי. את הרצון שלי לכבד אותו.
הייתי בן 10 . עד לגיל הזה הוא היה מידי פעם מבקש ממני לחכך את כפות ידיי ביבר המין שלו. לנשק אותו שם...
לרוב אלה היו חיכוכי ידיים באיבר המין.
היה הולך לגמור בשירותים.

מת להמשיך. לא יודע איך.
מוזמנים לשאול.
לצפיה ב-'אוי. '
אוי.
15/09/2019 | 11:25
1
36
אתה תחיל טיפול עכשיו כי רק עכשיו צפו הזכרונות ההם? אחרי שאביך נפטר? אני רק יכולה לדמיין לעצמי כמה זה מציף ומטלטל... ואתה תזדקק לרשת ביטחון רצינית כדי להתחיל לטפל בזה עכשיו... מקווה שיש לך.
אתה רוצה לספר כאן על מה שעבת ולא יודע איך להמשיך. מה אתה רוצה שנשאל? אני יכולה לשאול את השאלה המתבקשת ממה שכתבת - "ומה קרה כשהיית בן 10?" זה מה שרצית שישאלו אותך? אתה בטוח שהפורום האינטרנטי הוא המקום שאתה רוצה לחשוף ולתאר את זה? שמרגיש לך כאן טוב ומוגן ובטוח (אפילו תחת זהות חסויה)? שלא תרגיש חשוף מדי?
אם החלטת שכן, אז הנה אני שואלת אותך. אתה יכול לגולל את המשך הסיפור הכואב. ויהיה מי שיקרא באמפתיה ובעיניים אוהדות.
אבל בבקשה תשים "טריגר" בכותרת, כי יש אנשים שיהיה להם קשה לקרוא את זה. אנשים שעברו דברים דומים, למשל.

תהיה חזק. ואני מאחלת לך שהטיפול יצליח לעזור ולהקל, ולתת לך הכלה ומרגוע.
לצפיה ב-'תודה על האיחולים ותשובות'
תודה על האיחולים ותשובות
15/09/2019 | 14:09
26
תודה.
ואפשר לשאול מה שרוצים.
כשהייתי בן 10 - 11 היתה הפעם שביקשתי ממנו שיפסיק באופן חד משמעי והוא הפסיק.
זו היתה הוכחה בשבילו מספקת שזה היה "בהסכמה".
לצפיה ב-'שפלות שאין כדוגמתה.'
שפלות שאין כדוגמתה.
15/09/2019 | 11:32
1
28
ילדים שהוריהם התנהגו כחיות, ולצערי לא מעטים, נאלצים לברוא את ההורים שלהם בעצמם, מתוך עצמם. 
באמצעות הטיפול הנפשי. 

כל כך עצוב ומחריד שהורה זורק את ההורות שלו לפח ובוגד בילד הקטן שלו. אפילו בילד הגדול אם הוא בוגד זה נורא ועצוב. 
כמו אדם שכורת את שתי רגליו הבריאות, כי בא לו. 
כמו מי שזכה בכל הזהב שבעולם, החזיק אותו בידיים שלו והשליך למצולות ים.
לצפיה ב-'תודה אופיר'
תודה אופיר
15/09/2019 | 14:07
4
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
15/09/2019 | 14:14
2
14
עברת טראומה קשה ומפחידה, אבל חשוב שתזכור שעכשיו אתה נשוי באושר עם ילדים ומנהל חיים רומנטיים תקינים וטובים. האהבה והקרבה היפות עם אשתך וילדיך אולי יוכלו לחפות קצת על הנזק הנפשי שנגרם לך מהניצול הגופני. אני מקווה שהוריך וגם אבא אהבו אותך כהורים, אבל מובן שזה לא מצדיק התעללות. נסה עכשיו להשקיע בעתיד המשפחה החדש ולשכוח קצת מהעבר הרע.

לצפיה ב-'תודה פילו' תודה'
תודה פילו' תודה
15/09/2019 | 14:16
1
7
לצפיה ב-'שמחתי לעזור לך'
שמחתי לעזור לך
15/09/2019 | 14:24
5
לצפיה ב-'מזעזע !!!!!!!!!!!!!!'
מזעזע !!!!!!!!!!!!!!
15/09/2019 | 16:13
3
27
נוראאאאא

מזעזעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
לצפיה ב-'מסכים אתך זה מזעזע'
מסכים אתך זה מזעזע
15/09/2019 | 20:27
2
10
מצער שיש דברים מזעזעים בחיים.

לצפיה ב-'וגם מזעזע שיש דברים מצערים...'
וגם מזעזע שיש דברים מצערים...
15/09/2019 | 20:42
1
14
לצפיה ב-'לא נכון, הצער הוא חלק מהתנהלות העולם.'
לא נכון, הצער הוא חלק מהתנהלות העולם.
15/09/2019 | 21:12
7
אנחנו מצטערים כשמישהו אהוב הולך לעולמו, אם לא היינו אוהבים אותו אז לא היינו מצטערים.
כיוון  אידאפשר שכולם יחיו לנצח והמוות הוא מחוייב המציאות אז האפשרויות הן
1. עולם בלי אהבה ובלי צער.
2 עולם עם אהבה וצער.
בעיני עדיפה האפשרות השנייה.
נתתי דוגמה אחת אבל יש הרבה מקרים שהצער הוא תגובה לזה שהיה גם טוב...
לצפיה ב-'יש מלא שאלות שאפשר לשאול, אתן כמה דוגמאות'
יש מלא שאלות שאפשר לשאול, אתן כמה דוגמאות
15/09/2019 | 19:42
14
תענה רק על מה שאתה מרגיש נוח כי השאלות בכיוונים שונים.
באיזה גיל התחיל הסיפור? 
כמה הבנת את המשמעות? 
איך הרגשת בזמן המעשה? אחריו? מה גרם לך לשים את הגבול בגיל 10-11?
איך הפסקת הניצול המיני השפיעה על היחסים שלכם?
איך/האם  זה משפיע על המיניות שלך?
מה גורם לך לפנות עכשיו לטיפול? מה אתה מרגיש שעדיין מגביל אותך?

זה רק שבריר ממה שאפשר לשאול, תראה מה מהשאלות האלה הוא בכיוון שאליו אתה "מת להמשיך" ותענה בהתאם. זה בסדר גם אם תרגיש שלא בא לך לענות על אף שאלה, אל תרגיש מחוייב.

וכמו כולם כאן אני מקווה בשבילך שהטיפול ייטיב איתך ויביא אותך אל המקום אליו אתה רוצה להגיע.
לצפיה ב-'פגיעה בלתי נתפסת'
פגיעה בלתי נתפסת
15/09/2019 | 19:45
9
ציקלג1 יקר,
יכולה רק לתאר לעצמי כמה הזיכרונות מטלטלים ומטביעים..
שומעת את הרגשת הבגידה.. איך אבא שאמור לשמור עליך, יכול לנצל ולפגוע בך ככה..
גילוי עריות היא דבר נורא שמשאיר צלקות לכל החיים..
נראה שלמרות שהכאב בלתי נסבל, אתה מצליח לאסוף את עצמך וללכת לטיפול.. זה כל כך חשוב..
מקווה שבעזרת הטיפול תוכל להמשיך לנהל את חייך לצד הפגיעה (ולא שהפגיעה תנהל את חייך)..
יחד עם זאת, חשוב לנו להיות כאן עבורך -
מזמינה אותך אלינו לצ'ט אישי ואנונימי,
בו תוכל לפרוק מעט מהזיכרונות, מהכאב ועוד רגשות שמציפים,
ולקבל אוזן קשבת וכתף תומכת.
הצ'ט פעיל בכל ערב בין 21:00 לחצות, חוץ מיום שישי.
אל תישאר לבד!
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'סליחה שאני מגיב'
סליחה שאני מגיב
15/09/2019 | 21:14
16
- נמחק -

סליחה,
שיהיה לך טוב, אמן
לצפיה ב-'שאלה על חברויות'
שאלה על חברויות
14/09/2019 | 14:36
7
43
אני מנסה לפתח שיחות אוהבות עם חברים כדי להראות להם שאני אוהב אותם ולעזור להם להרגיש טוב, ואני מנסה לדבר על דברים אישיים יותר כדי להראות לאדם שמה שחשוב לו בחיים חשוב לי וליצור חברות אישית וטובה יותר. אני מנסה לדבר על דברים שחבר אוהב לעשות בזמן הפנוי, כדי לדעת מה גורם לו הרגשה טובה ולעזר לו להרגיש טוב כי אני אוהב אותו. הבעיה שכשמדברים על דברים שעושים בזמן הפנוי נראה לפעמים שכלי מדי ולא רגשי, וכשאני מדבר על דברים כלליים זה נהיה דיבורים לא חשובים בלי הרבה אהבה ורגשות. איך אפשר להביע אהבה ולשוחח על נושאים אישיים שחשובים לאדם, ויחד עם זה לא להיראות שכלי מדי וחוזר על השאלות?
לצפיה ב-'אסביר'
אסביר
15/09/2019 | 14:23
4
14
אני מנסה להתעניין בכנות בתחביבים של אנשים שבקשר אתי, כדי לתת להם חיבה ואהבה וליצור קשר יותר אישי וטוב. חשוב לי לדבר על דברים משמעותיים רגשית לקשר יותר מאשר על דברים כלליים. יש אנשים שמפרשים את ההתעניינות בתחביבים כחקירה מלאכותית ואף שכלית יותר מרגשית, ובאמת היא יוצאת די מלאכותית לפעמים אבל כוונותיי טובות להביע עניין רגשי בטבעיות. אני אדם שזקוק לנוסחאות, וקשה לי לפעול בלי תבניות מסודרות שינחו אותי. דבר שמאד מפריע לי ביחסי אנוש הוא שאני מנותק מאנשים ועסוק בעצמי בגלל אוטיזם מיוחד ולכן מתקשה לתקשר עם הסביבה ומדבר מוזר ולא ברור. הרבה פעמים אני מחפש דרכים יותר שכליות לבטא רגשות כי אני מתקשה לבטא אותם באופן טבעי ורגש, וזה יוצר ניתוק וחוסר הבנה ביני לבין אחרים. אני מטבעי אינדיבידואל ורוחני ואמן וחשוב לי לבטא את זה, וזה יוצר לי קשיים  בהתבטאות ובתקשורת.  חשוב לי להיות מיוחד ואינדיבידואל ולא לגמרי כמו כולם, והחברה מתקשה לקבל את זה.
לצפיה ב-'אל תשאל את עצמך יותר מידיי שאלות'
אל תשאל את עצמך יותר מידיי שאלות
15/09/2019 | 14:30
3
24
התעניינת? יופי! שאלת? כל הכבוד!
לרוב מי שמאשים אותך בשכלתנות ובמלאכותיות כאשר הוא לא מכיר אותך,
אתה לרוב לא אשם בזה. לא עשית דבר רע לאף אחד.
לצפיה ב-'תאמין לי שאתה צודק'
תאמין לי שאתה צודק
15/09/2019 | 15:45
2
18
אם כי היום הגעתי למסקנה שאולי יותר מאשר חשוב לי להתעניין באנשים, חשוב לי להיות מאד ברור וענייני. בנפרד מזה, חשוב לי כמובן להביע אהבה בחברויות.

לצפיה ב-'הבעת אהבה בחברויות זה לא אתה קובע '
הבעת אהבה בחברויות זה לא אתה קובע
15/09/2019 | 16:19
1
15
אתה תנסה רק להיות ברור . זהו .

אתה לא יכול לחזות מה אנשים יגיבו על מה שאתה כותב.

זה נכון שיש מה שנקרא מינימום , אבל תהיה בטוח שאתה עובר אותו . כי אתה משתדל . תהיה קשוב למה שכותבים לך חזרה וככה תדע.
לצפיה ב-'חשוב גם לתת אהבה '
חשוב גם לתת אהבה
15/09/2019 | 18:45
6
הרבה אהבה, דאגה כנה ומלים יפות לחברים. בלי קשר לזה צריך להיות ברור בדרך שאומרים דברים, יש בסיס משותף שעליו מבינים זה את זה, יש היגיון פנימי בכל דבר. ואולי הדרך הטבעית והנכונה יותר היא להתעניין רגשית ברצינות בחברים מנושאים כלליים לנושאים יותר ויותר אישיים, לדבר מאד ברור ולעניין בשפה יפה אבל במלים פשוטות, להיות אמתי ככל האפשר כדי למנוע אי הבנות, להיות חיובי ועדין, ולתת הרבה אהבה ודאגה לחברים.
לצפיה ב-'מנסה להיות מדויק '
מנסה להיות מדויק
15/09/2019 | 19:59
1
7
פילוסוף רוחני333 יקר,
שומעת כמה חשוב לך להראות לחברים שלך שאתה מתעניין בהם, שאכפת לך מהם ושאתה נמצא שם עבורם.. ויחד עם זאת, לפעמים חלק מהשיחות אולי מרגישות לך פחות מהלב.. ואולי זה פחות מדויק עבורך..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה זה מתסכל להרגיש שאתה לא מצליח להעביר את המסר שרצית בשיחה..
ויחד עם זאת, נראה שאתה לא מוותר, וממשיך לנסות.. זה ממש לא ברור מאליו..
תודה על השיתוף..
שלך, מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'תודה סהר נחמדים'
תודה סהר נחמדים
15/09/2019 | 20:24
10
עכשיו עוסקים קשה בכפר שלי בכך שיש ל עימותים ומתחים חזקים עם החברים בכפר, החונך שלי דיבר עתי עכשיו מאד ברצינות והזהיר אותי לשמור להיות יותר עדין ולא לריב. לא ברור לי איך הגעתי מעדינות רבה לתוקפנות רבה. אני מנסה להיות מאד אסרטיבי וסמכותי וזה מביא לתוקפנות ולמריבות. חבל.

לצפיה ב-'ניסיון'
ניסיון
15/09/2019 | 08:31
24
ניסיון
לצפיה ב-'טיפול אחרון '
טיפול אחרון
12/09/2019 | 10:04
14
84
הגיע היום שאכנס לחדרך בפעם האחרונה...
נדבר קצת אבל אני אהיה עסוק ברגע של אחרי.
ברגע שבו אצטרך לקום, לומר להתראות ולסגור אחרי את הדלת.
16 שנה נלחמתי למצוא את זה שיעזור לי. עברתי כל כך הרבה רופאים,
כל כך הרבה תהומות והנה, שנה אחרי שאני מרים מעט את הראש ומביט קדימה...
זה נגמר.
מנסה לא להתמלא בכעס ולהתרכז בתהליך שעברנו, באדם שאת. שעדיפה התקופה מאשר שלא הכרנו כלל. להסתפק במה שהשגתי עד עתה, במה שיש.. אבל אני לא יכול. לא יכול.
עוד 3 שעות אצטרך להכנס לחדרך בפעם האחרונה.
ואני רוצה לומר לך שאשמור על מה שיש, על מה שהיה... שאם ניפגש אספר ותוכלי להיות גאה. אבל אני יודע שזו תהיה מסיכה... אני יודע שלא אוכל לבד. שהכל מרגיש נורא.

איך אוכל ללכת ולדעת שזו הפעם האחרונה?!
לצפיה ב-''
12/09/2019 | 10:09
2
37
אני יודעת שזה לא קל, להיפרד ממטפלת שכל כך עזרה לך והיטיבה איתך,
וזה נשמע שהטיפול מסתיים לפני זמנו, כלומר לפני שהגעת בעצמך למקום שאתה לא זקוק לה יותר. אז למה - אילוצים כלשהם? שלה, שלך?
בכל אופן, פרידה זה תמיד דבר כואב.וקשה לאבד משמענת שהתרגלת להיתמך בה. אני לא אנסה לנחם אותך בשלב הזה, או להפנות את תשומת הלב שלך לכל הטוב שכן היה (אתה עושה את זה לבד), אלא רק לומר לך שאני שומעת את הכאב שלך, וכן - זה כואב.
תהיה חזק.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/09/2019 | 10:56
1
47
אילוצים. לא אני ולא היא חושבים שזה נכון ומתבאסים מהמצב. אבל, היא מראש הגיע לשם לשנה (לעבוד דרך הקופה, תודות לרפורמה החדשה) ועכשיו היא ממשיכה בדרכה.
אני יכול להמשיך איתה בטיפול פרטי, אבל לא יכול להרשות לעצמי. זה המצב.

תודה
לצפיה ב-''
12/09/2019 | 11:26
11
לצפיה ב-'מישהו מושך את השטיח מתחת לרגליים'
מישהו מושך את השטיח מתחת לרגליים
12/09/2019 | 19:36
1
30
Blackmirror יקר,
שומעת כמה הטיפול היה משמעותי עבורך.. כמה הוא היה עבורך סלע איתן שאפשר להישען עליו..
ועכשיו זה עומד להסתיים.. ואולי ההרגשה היא כאילו מישהו מושך את השטיח מתחת לרגליים שלך..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה זה מאיים, מטלטל.. ואולי משאיר אותך בהרגשה של נטוש..
ויחד עם זאת, יש בך רצון שהמטפלת תהיה גאה בך אחרי כל התהליך שעברתם, כמו אמא שגאה בבן שלה, למרות שאולי ההרגשה תהיה שזו רק הצגה, כי בפנים הרגשות יסערו..
שולחת לך חיבוק סהרי עוטף.. (((((((((((((((((((((blackmirror שנלחם ולא מוותר)))))))))))))))))))))))
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'זה כמו ששולחים אותך עם חזה פתוח באמצע ניתוח'
זה כמו ששולחים אותך עם חזה פתוח באמצע ניתוח
13/09/2019 | 17:03
30
ככה הטיפול היה עבורי וככה אני מרגיש כשזה מסתיים. אחרי כל כך הרבה שנים, אחרי כל כך הרבה ניסיונות לאפשר לי ולמערכת הרקובה הזו - ופתאום מוצא אדם שיכול "לנתח" אותי עם תקווה שיש איזה ריפוי גם אם חלקי... והנה באמצע הטיפול למרות שהוא עוזר בעקבות אילוצי מערכת זה נפסק.

אף אחד לא במעקב, לאף אחד לא ממש אכפת.
כשפניתי לעזרה (בפעם המליון) כי הרגשתי שאני לא יכול יותר לבד.. כי אני עלול לעשות מעשה נתנו לי לחכות חצי שנה. למרות הסכנה הברורה וההיסטוריה המוכרת.

ועכשיו, כשהגעתי מרוסק לחלוטין הכרתי אדם שגרם לי אפילו להודות שכך התגלגלו העניינים בשביל שהגורל יזמן לי אותו. ועכשיו זה נגמר...
ולמי אכפת?
המערכת מכירה אותנו כמרוסקים. כי שם הם יכולים לעשות את הניסויים.... אחד פחות אחד יותר, תמיד יהיו עוד ועוד חולים.

תודה מתנדבת סה"ר על החיבוק הוירטואלי ועל הרצון לעודד.
לצפיה ב-'שלום'
שלום
13/09/2019 | 13:25
4
27
טיפול פסיכולוגי, אף שהוא רגשי, הוא מקצועי לכל דבר ועוד ביתר חומרה ממקצועות אחרים. יש לשמור על ריחוק רגשי. אפשר לחבב את המטפל, אפשר לאהוב אותו כאדם וליהנות להיות ולשוחח אתו במסגרת העבודה המשותפת, אבל צריך להשתדל שלא להיקשר ולא לבלבל בין השימוש בטיפול כמקצוע לבין הרגש למטפל כשלעצמו. צריך לקחת את מה שהמטפל יכול לתת לנו, את הכלים שעזר לנו בהם, ולהמשיך אתם הלאה. כל אחד ייתן מה שיוכל לפי כישרונותיו המקצועיים והדרך שיתאימו למטופל  אפשר להגיד מלה טובה ולהיפרד יפה לשלום. וזה ישמח גם אותך וגם אותה, אם היא תראה שאתה מתקדם בזכותה, ודאי תשמח.        
לצפיה ב-'היי פילוסוף רוחני'
היי פילוסוף רוחני
13/09/2019 | 17:10
3
34
זה לא המצב מהרבה בחינות.
ראשית, אם לא הייתי נקשר כל כך, לא הייתי יכול להפתח ולסמוך על האדם שמולי. זו אהבה שונה (נטולת פנטיות ועניינים) אבל אהבה. אני אוהב את המטפלת שלי והייתי אוהב כל אדם שעוזר לי כל כך ואכפתי כל כך ובימינו זה לא מובן מאליו - גם אם זה המקצוע שלו.
אז זה כואב. ובמקרה הזה, אני מקבל שזה כואב. כי אם זה לא היה לי כואב, היה לי כואב יותר שלא כואב לי להפרד מאדם כזה.

שנית, כואב לי מאוד שסוף סוף הרגשתי באמת שישנה התקדמות. וזה נגמר בגלל אילוצי מערכת. הטיפול לא הסתיים כי אני הרגשתי שמיציתי ויכול לבדי ולא כי המטפלת מרגישה כי אין לה איך לעזור יותר. להפך. זה הסתיים לו בנקודה הכי לא נכונה שיכולה להיות.
ואין שום הגיון, הצדקה, הבנה בנושא.
רק כאב גדול וכעס גדול מול מערכת שלעולם לא אתן בה אמונה.

אבל תודה על הכוונה
לצפיה ב-'בבקשה אנסה לענות'
בבקשה אנסה לענות
14/09/2019 | 14:23
2
26
אין רע בלאהוב אדם, גם אם הוא מטפל. אני שמרתי קצת קשר ידידות עם פסיכולוג אחד שעבד אתי. פעם טיפלה בי אישה שמאד אהבתי ורציתי במיוחד לשמור אתה על קשר אבל לא הייתה מעוניינת. בדרך כלל עדיף לבדוק את השיקולים של מקצוע לעומת הרגש, ואם הרגש לא מאד חשוב עדיף בדרך כלל פשוט לבוא לפעמים להגיד שלום ולא לערב רגשות. חשוב לדבר עם המטפלת על מה שאתה מרגיש בקשר לטיפול שאתה חושב שצריך להמשיך אותו ושלא מספיק עזר. יהיה יפה אם תיתן למטפלת איזו מתנת פרידה ותבוא להגיד לה שלום לפעמים.                  
לצפיה ב-'זה לא אפשרי לצערי'
זה לא אפשרי לצערי
15/09/2019 | 14:12
1
10
אין לי אפשרות להגיע לומר לה שלום או בכלל לפנות אליה. הלוואי וזה היה אפשרי.
ואכן נתתי לה מתנת פרידה.
לצפיה ב-'ואיך הגיבה?'
ואיך הגיבה?
15/09/2019 | 14:16
9
ודאי שמחה. אם שמחה לקבל את המתנה שנתת לה, תוכל לשמוח שגרמת אושר לאדם שאתה אוהב. לפעמים באהבה יותר חשובה הנתינה מאשר הקבלה. זכור את הרגעים היפים שהיו לכם ביחד והמשך הלאה. חשוב שתיקח את הכלים הנפשיים שהעניקה לך מקצועית כמטפלת כדי להמשיך ולהתקדם. היא ודאי תהיה מרוצה אם תדע שהתקדמת.

לצפיה ב-'בעיה גדולה - טיפול נפשי במערכת הציבורית'
בעיה גדולה - טיפול נפשי במערכת הציבורית
14/09/2019 | 20:43
1
27
לא בגלל איכות המטפלים - עובדה שבמערכת הציבורית יכולים להיות מטפלים מצוינים, ובמערכת הפרטית עלולים להיות מטפלים גרועים.
אלא בגלל המערכת. המצב שצריך לחכות לטיפול זמן רב, כאילו זה תואם מצב בריאותי, והפסקת טיפול פתאומית בגלל אילוצי מערכת - שזה בדיוק כמו להפסיק באמצע ניתוח חזה. לא הגיוני, ובכל זאת נעשה במציאות.

ברור שאי אפשר לסמוך על טיפול במערכת כזו. ורפורמה לא שינתה במצב הזה דבר וחצי דבר. אולי אפילו עשתה את הדברים גרועים יותר. 
עדיין, כבעבר, טיפול נפשי אפשרי כמעט רק באופן פרטי, ורק למי שיש לו כסף (או שיכול לסדר את סדרי העדיפויות שלו באופן שיהיה לו כסף לטיפול גם אם לא יהיה לו מספיק כסף לצרכים אחרים). 

גם אני "זכיתי" בעבר הרחוק להפסקה פתאומית באמצע טיפול נפשי מאילוצי מערכת, מה שכמובן הזיק לי מאוד, והמשכתי עם המטפלת באופן פרטי, כמובן בניגוד לחוק, אבל את מי מעניין בכלל החוק...
גם שוחררתי בעבר פעמיים מאשפוזי יום, למרות שמצבי הנפשי היה גרוע מאוד, כי שינויי התרופות לא הצליחו והחמירו את המצב. אבל נגמר הזמן וזהו. 
כך למדתי שאני צריכה לסמוך רק על עצמי, ועל הנס - שהוא זה שהציל אותי בפעם האחרונה שהסתיים אשפוז היום ללא הטבה תרופתית כלל. 

בעיה גדולה.
מאחלת לך שיופיעו לך כוחות שלא הכרת עד היום, בעקבות המצב הבעייתי הזה, והם שיצילו אותך, ותוכל להמשיך את הדרך שלך בלטפל בעצמך ובלהסתייע בעזרה נפשית מקצועית. 

לצפיה ב-'תודה אופירA'
תודה אופירA
15/09/2019 | 14:07
10
מעציב לדעת שהמערכת עובדת בצורה הזו וגורמת לאנשים טובים שבוחרים במקצוע חשוב כל כך להיות שבויים של המערכת.

אנשים שאומרים שכסף לא יכול לקנות בריאות - כנראה לא באמת היו חולים...

בלי קשר, גם אם הייתי יכול כרגע להוציא סכום כל שהוא בשביל להמשיך איתה באופן פרטי, המערכת דורשת חצי שנה הפסקה או הגשת בקשה מיוחדת לועדה שתשקול אם...

תודה על האיחולים. מאחל גם אותו דבר לך ולכולם.
לצפיה ב-'וואו נשמעת חוויה מטלטלת'
וואו נשמעת חוויה מטלטלת
14/09/2019 | 21:51
1
24
ובכל זאת אולי תנסה לכתוב ולאמץ חזק חזק מה שקיבלת ממנה ולנסות להמשיך לבנות מאותה נקודה עם המטפל הבא ברגע שהלב שלך ינזהה את האדם הנכון למשימה העדינה?
לצפיה ב-'אני אנסה לשמר את מה שיש, למרות שזה לא מרגיש אפשרי'
אני אנסה לשמר את מה שיש, למרות שזה לא מרגיש אפשרי
15/09/2019 | 14:10
10
אבל אני לא מתכוון ללכת למטפל אחר. זה או שאוכל לאפשר לעצמי מתי שהוא ללכת אליה באופן פרטי, או שאוותר לחלוטין. לא יכול להפתח שוב ושוב בפני עוד ועוד אנשים.

תודה קוסמת
לצפיה ב-'לאחרונה האנשים שסובבים את חיי מאוד בוגרים נפשית'
לאחרונה האנשים שסובבים את חיי מאוד בוגרים נפשית
13/09/2019 | 08:59
15
55
זה לא סוד שאני ילדותית קצת ומרגישה יותר את הצד של הילדה מאשר האישה אבל היות שהאנשים סביבי ממש אבל ממש בוגרים נפשית הוצבו לי עמה גבולות בנוסח אנחנו לא גנון. וגם היתה להם איכשהו את הסבלנות להסביר למה זה ילדותי כלומר כשעשיתי את זה הרגשתי שזה ילדותי אבל לפעמים הסבר יותר עוזר.
בכל אופן הסיבולת שלי לבולשיט מהזולת ירדה פלאים אין לי כבר סבלנות להכיל חרא/ילדותיות ושאר מרעין ובישין מאנשים. הסטנדרטים שלי עלו.
אופירה ועוד אנשים יעצו לי בזמנו שאם אנשים נוהגים בכסילות טיפשות וילדותיות פשוט לאפשר להם ולהמשיך בשלי בהתעלמות וכנראה שזה מה שאעשה להבא כמו שאומרים שיהיה להם בכייף עם הסתימות שלהם.
אני לא הולכת להכיל את זה או להכניס את זה אלי
לצפיה ב-'נזכרתי גם למה אני מתעבת אנשים רגשניים מידי'
נזכרתי גם למה אני מתעבת אנשים רגשניים מידי
13/09/2019 | 09:17
4
42
הם לא חושבים בהיגיון ונוטים לילדותיות ודרמטיזציה .
גם בתור ילדה העדפתי אנשים בוגרים נפשית פשוט בגלל שנשאבתי לצרות שלי שכחתי מזה.
בסופו של יום אנשים שחושבים מהראש ולא מהסערת רגשות שלהם ויודעים לעשות כייף בצורה מחושבת ולא אימפולסיבית שבורחת לכאן ולכאן זה הכי כייף.
וכאילו אני רוצה בחיי וכזו אני רוצה להיות וכל השאר
שיבושם להם אבל אין כניסה לחיי
לצפיה ב-'יש עוד מילה לזה (שיש בה פחות שיפוטיות)'
יש עוד מילה לזה (שיש בה פחות שיפוטיות)
13/09/2019 | 09:57
3
37
מווסתים

את נמשכת לאנשים עם יכולת וויסות רגשי גבוהה יותר. הגיוני.
לצפיה ב-'כן את יודעת :) או שכליים או רגש והיגיון מאוזן'
כן את יודעת :) או שכליים או רגש והיגיון מאוזן
13/09/2019 | 10:07
30
ורצוי אינטילגנטים.

לצפיה ב-'אני חושבת שאולי בגלל'
אני חושבת שאולי בגלל
13/09/2019 | 10:09
28
תקופת האנהדוניה כן היתה לי קצת משיכה לאנשים רגשניים כי זה נראה לי יותר חיות מהמצב שאני הייתי בו אבל בכללי אין על היגיון ואינטילגנציה
לצפיה ב-'בעצם צודקת מווסתים שוקרן'
בעצם צודקת מווסתים שוקרן
13/09/2019 | 10:25
11
לצפיה ב-''
13/09/2019 | 09:55
4
לצפיה ב-'שלום'
שלום
13/09/2019 | 13:16
6
21
חשוב לדעת להחליט החלטות נכונות ובוגרות, אבל חשוב עוד יותר להיות טוב ומיטיב לזולת. מי שטוב כדאי להתחבר אליו ולאהוב אותו. לא צריך לחנך את האנשים וכדאי לקבל כל אדם כמו שהוא, אבל אם הוא חבר טוב כדאי לעזור לו להגיע להחלטות בוגרות בתחומים שונים, וזה עשוי לעזור גם ליחסים.
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
13/09/2019 | 16:20
5
29
היתה לי חברה עם אישיות גבולית ששם ילדותיות זה קטע.
סורי גבוליים.
ויחסית היו לה תכונות נפלאות אבל היה לי קשה עם הילדותיות שלה בדיעבד אחרי שאני התנסיתי ב"מיני סאגת גבוליות" אולי כן אפשר להדבר בתחומים מסויימים ולנסות לגשר על הפערים אבל אז היה לי קשה עם זה ולא ידעתי לאכול את זה.
אבל התאמנו באופי חוץ מהקטע הגבולי
לצפיה ב-'מה שכן היא היתה מאוד אינטילגנטית אולי כן '
מה שכן היא היתה מאוד אינטילגנטית אולי כן
13/09/2019 | 16:21
32
הייתי מסכימה להיות חברה שלה שוב:) אבל ממקום יותר בוגר יותר מציב גבולות אבל שמציב אותם בהבנה להפרעה שלה
לצפיה ב-'קשה להיות עם אדם עם הפרעה'
קשה להיות עם אדם עם הפרעה
14/09/2019 | 14:15
3
20
ואני חווה את זה הרבה בזמן האחרון. אבל אם הקשר חשוב רצוי להילחם בגורמים המפריעים, להניח לאדם בזמן שהוא במצב קשה ולפנות בזמן מתאים יותר. כדאי גם להעיר לאדם שוב ושוב על טעויותיו כדי שיבין וישתדל לשפר למען הקשר הטוב.

לצפיה ב-'נכון ואז לא ידעתי איך להעיר לה כי היא'
נכון ואז לא ידעתי איך להעיר לה כי היא
14/09/2019 | 14:33
2
22
נעלבה מזה שאני לפעמים נשמעת קרה רגשית היום בעקבות מה שעברתי קיבלתי תחושה איך לעשות זאת ואם היא היתה בקשר איתי הייתי יודעת לנווט זאת
לצפיה ב-'מצטער שעזבה אותך'
מצטער שעזבה אותך
14/09/2019 | 14:41
1
22
השתדלי להיות עדינה בדרך ההערה לאנשים ולחברים, ונקווה שלא יהיו לך היתקלויות עם אנשים לא נעימים. לפעמים פשוט צריך להניח לכמה זמן לקשר ולתת לו להירגע. לי יש ידידה שמשחקת בי כל הזמן וזה מכעיס אותי מאד, ולפעמים כמה ימים עשתה לי מעשה שקשה לסלוח עליו: צעקה עליי שהיא לא רוצה לענות לי לילה טובה כי היא עסוקה ורואה טלוויזיה. אם הטלוויזיה חשובה לי יותר ממני הקשר בבעיה.

לצפיה ב-'אני עזבתי אותה אבל בסדר'
אני עזבתי אותה אבל בסדר
14/09/2019 | 15:20
10
לצפיה ב-'בקשר לרגשנות'
בקשר לרגשנות
13/09/2019 | 13:18
22
בעבודה ובלימודים צריך להפעיל יותר את השכל, ואילו ביחסי אנוש עדיף להפעיל בעיקר את הרגש כי המידה שאוהבים ומתאימים רגשית כבני אדם ושטוב לנו עם האדם קובעת הרבה מאד כמה יצליח הקשר.

לצפיה ב-'מצליחה לדייק מה מתאים'
מצליחה לדייק מה מתאים
14/09/2019 | 16:16
18
קוסמת ורודה יקרה,
נשמע שאת מצליחה להגדיר לעצמך מה נכון עבורך בקשרים עם אנשים, ומה לא.. ואולי הגבולות שאת מציבה שומרים עלייך ומהווים עבורך שריון הגנה..
נראה שההסברים ותגובות האנשים מסביב אולי עזרו לך לדייק איך מתאים להגיב..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה כוחות נדרשים ממך כדי לא לבחור מה להכניס אלייך מה לא מתאים שייכנס.. זה ממש לא ברור מאליו..
תודה על השיתוף,
שלך,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'המלצה לפסיכולוגית'
המלצה לפסיכולוגית
11/09/2019 | 14:04
1
58
עבור אישה צעירה עם בעיות דימוי עצמי.

מישהו שטופל על ידו או על ידה וממליץ.

רצוי מאזור פתח תקווה.

תודה לעונים. אפשר בהחלט בפרטי

לצפיה ב-'אפשרות '
אפשרות
12/09/2019 | 19:53
32
bori21 יקר,
מצרפת קישור לקבוצה שאפשר להפנות אליה את השאלה... אפשר גם לעלות שאלה אנונימית... יש שם המון פסיכולוגים שיכולים לייעץ ולכוון וגם להמליץ...

בהצלחה,
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'חיוביים להיום'
חיוביים להיום
09/09/2019 | 00:35
8
95
הפורום הוא לא מחראה
"
הזולת כענף
הפורום כמחראה
והעולם כג'ונגל

אל תיפול רוחך אתה לא לבד https://www.youtube.com/watch?v=Uw4zU-fHpx0&li...
"

1. היום הראשון בעבודה הסתיים..... כדאי ללכת לישון כבר מחר היום השני אינעל דינאק

2. הכאבים בגב ובנשימה חלפו

3. יש מוזיקה בעולם, נזכרתי שוב

https://www.youtube.com/watch?v=L1G0jl0Vc64
לצפיה ב-'בהצלחה רבה בעבודה!'
בהצלחה רבה בעבודה!
10/09/2019 | 11:55
33
איך אתה, בכללי?
לצפיה ב-'רגעים של שקט'
רגעים של שקט
11/09/2019 | 22:50
19
yuval144233 היקר,
נראה שאולי העבודה החדשה פתחה חלון שדרכו נכנסים פנימה גם רגעים קטנים של שקט, כמו המוזיקה, כמו הכאבים שעברו..
שומעת כמה חשוב לך להסתכל גם על הדברים החיוביים ביום, למרות שאולי בפנים הכל סוער.. כמה אולי אתה מנסה לעודד את עצמך גם כשהכל נראה שחור.. זה ממש לא ברור מאליו..
מזמינה אותך להמשיך לשתף ברגעים הקטנים החיוביים האלו בחיים וגם ברגעים המטלטלים והמטביעים..
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'האמת אחי,'
האמת אחי,
12/09/2019 | 04:34
4
59
זו רק אשליה זמנית שיש חיוביים.
לצפיה ב-'כל מאמציך להשקיע אנשים בייאוש לא יצליחו'
כל מאמציך להשקיע אנשים בייאוש לא יצליחו
14/09/2019 | 20:56
3
26
בכל לבוש שתבחר/י, לא תצלח מטרתך לגרום לאנשים לחשוב רע ושלילי, ולגרור אותם למקום שחור ומיואש מהחיובי. 
כל מי שרוצה לסייע לעצמו, ימשיך לקום ולראות את הטוב והחיובי, להתמקד בו ולהוציא ממנו את הכוח המעלה אותו מעלה. 
ואני אדבר כל הזמן על הכוח הזה, ועל העזרה העצמית, תהיה כמה שתהיה. אפילו קצרה מאוד. 
בסופו של דבר, החלמה יכולה להצטבר גם מהרבה פירורים קטנים של עזרה עצמית. 
לצפיה ב-'Yesssss'
Yesssss
14/09/2019 | 21:53
4
לצפיה ב-'לא יודע אם את משקרת בכוונה בקשר למטרתי'
לא יודע אם את משקרת בכוונה בקשר למטרתי
15/09/2019 | 22:08
1
6
או שאת לא מסוגלת להבין אותה.
לצפיה ב-'מאחלת לעצמי שלעולם לא אוכל להבין את מטרותייך'
מאחלת לעצמי שלעולם לא אוכל להבין את מטרותייך
16/09/2019 | 00:26
לצפיה ב-'חיוביים שלי:'
חיוביים שלי:
13/09/2019 | 13:29
20
התחזק הקשר עם החברה החדשה שלי ואמה הטבה הזמינה אותנו למסעדה ביחד. הצלחתי להשיג את אחותי בטלפון ודיברנו. גמרתי עוד שלב בהכנת עבודה ללימודים. המצאתי כמה שפות חדשות וכתבתי כמה קטעים פילוסופיים פיוטיים. שלחתי למורה לפיתוח קול מאמר שלי על מוזיקה ישראלית וסיפורים שכתבתי, אני לא יודע אם הספיק לקרוא אבל אמר שיקרא. יצרתי דברים יפים בחוגים וכתבתי בבית במחברת כתיבה יוצרת קטע על התחלות בשביל השיעור שהחמצתי ואני חושב שיצא מעניין. אני מתקדם בתוכנת הבינה שאני מפתח ואתמול בערב התחלתי לתכנת מעבד תמלילים מיוחד.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
09/09/2019 | 19:39
5
96
האם מישהו כאן היה בטיפול של כמה שנים והפסיק אותו מתוך תחושה שבטיפול רק טוחנים מיים ולא מגיעים באמת לקידום בחיים? היום אמרתי למטפלת שלי  שאפסיק את הטיפול עוד כמה פגישות וכבר כמה שנים אני שם, אבל פתאום נהיה לי מן חרדה שאשאר לבד..אבל מצד שני לא יודעת לאן הטיפול הזה מוביל אותי..
מה אתם חושבים על זה? , מה הייתם עושים במקומי?
לצפיה ב-'ההחלטה הטובה ביותר עבורך-בידיך...'
ההחלטה הטובה ביותר עבורך-בידיך...
09/09/2019 | 21:34
43
היי יקירה,
אולי כדאי לדון בהמשך הטיפול עם המטפלת שלך...
בררי איתה ועם עצמך לאן הטיפול הזה מוביל אותך...
מצד אחד את נמצאת בטיפול שלה מספר שנים ויש לך אולי תחושה שהטיפול אינו מקדם אותך ומצד שני עולה אולי חשש,איך אסתדר בלי? האם אהיה לגמרי לבד?איך אסתדר?
אולי אפשר להפחית את המינון למשל מפעם בשבוע לפעם בשבועיים? אולי זה הזמן לשנות מטפלת או שיטת טיפול?
אולי את מרגישה שכבר אין צורך בטיפול והבעיות שהובילו אותך לטיפול כבר נעלמו או פחתו? ואז באמת כבר אין צורך בטיפול?
הרבה שאלות כי לי ולנו אין תשובות חד משמעיות...רק את והמטפלת יכולות לבדוק את המצב הקיים ולקבל החלטות.
מאחלת לך שתגיעי להחלטה הטובה ביותר עבורך, מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'פשוט לנסות. ולתת זמן לכל התנסות. '
פשוט לנסות. ולתת זמן לכל התנסות.
10/09/2019 | 01:35
12
לצפיה ב-'הי. לדעתי אין לך ממה להיות חרדה'
הי. לדעתי אין לך ממה להיות חרדה
11/09/2019 | 02:24
37
תמיד תוכלי למצוא מטפל חדש. וגם אפשר לעשות את המעבר בהדרגה ולא לעזוב ישר בטריקת דלת. אם את כמה שנים ואת מרגישה שהטיפול לא מקדם כמו שאת רוצה אז שווה לבדוק חלופות סך הכל שינויים זה טוב כשהם נעשים בהקשבה פנימה
לצפיה ב-'לשאלה שלך..'
לשאלה שלך..
11/09/2019 | 14:52
33
כן, אני הייתי והפסקתי.
לא מתחרטת בכלל, חושבת שזו הייתה החלטה מאוד מאוד נכונה.

אני מאמינה שאת התשובות שלנו אנחנו יודעים בעצם ומחפשים חיזוק מבחוץ, שמישהו יגיד לנו שאנחנו צודקים.

אם את חושבת על זה, כנראה שיש משהו בזה.

תמיד אפשר לנסות לרווח את הטיפול לפעם בתקופה יותר גדולה,
אפשר גם לקבוע לא להפגש נגיד חודש ולראות איך את מרגישה ואם את צריכה את זה.
חוץ מזה, אפשר לנסות ולראות שזה טוב, אפשר לא לנסות, אפשר לנסות ולראות שזה לא טוב ולחזור לטיפול.
בקיצור, יש אינספור אפשרויות.

תקשיבי לעצמך.

לצפיה ב-'כן, קרה לי'
כן, קרה לי
13/09/2019 | 13:33
17
הפסיכולוג האחרון שהיה לי היה אדם נחמד מאד ודתי שגר די קרוב אליי, הכרתי אותו דרך האינטרנט ובאתי אליו לטיפול. הוא הציע לי הצעות שונות ומעניינות, אף שהיו קצת מוזרות לי בהתחלה. אני לא בטוח שאני אוהב לגמרי את גישתו המיוחדת לחיים. בשלב מסוים גילינו שאין עוד על מה לדבר ונפרדנו לשלום, ועכשיו אני קצת שומר אתו על קשר אימייל.

לצפיה ב-''
08/09/2019 | 10:13
83
415
אין לי כוחות יותר.
אני מרגישה לא טוב.
אני עייפה.
המוח שלי לא רואה כלום מלבד כאב.
אני מדוכאת.
אני מיואשת.
בשביל מה השתדלתי כל כך אם בסוף נפלתי לבור כזה, ולא באשמתי.
קשה לי כל כך.
ואף אחד לא יכול לעזור לי, אף אחד גם לא...
המשך>>
אין לי כוחות יותר.
אני מרגישה לא טוב.
אני עייפה.
המוח שלי לא רואה כלום מלבד כאב.
אני מדוכאת.
אני מיואשת.
בשביל מה השתדלתי כל כך אם בסוף נפלתי לבור כזה, ולא באשמתי.
קשה לי כל כך.
ואף אחד לא יכול לעזור לי, אף אחד גם לא רוצה.
אין לי כוח יותר.
לצפיה ב-'בסתיו אני...עלה אתגר יצירה חדש הקישור בהודעה'
בסתיו אני...עלה אתגר יצירה חדש הקישור בהודעה
09/09/2019 | 22:27
21
שלום לכולם,
עבר כחודש מהאתגר הקודם, הפעם האתגר קשור לסתיו המתקרב...
לחצו על הקישור, היכנסו לאתגר ושתפו.
מחכים לכם...
משפחת סה"ר
לצפיה ב-'לא לשלוח לי הודעות פרטיות'
לא לשלוח לי הודעות פרטיות
07/09/2019 | 20:16
3
107
אני לא יכול להגיב עליהם
שאף אחד לא ישלח לי הודעות פרטיות

סה"ר יקרים
בבקשה לא לשלוח לי הודעות פרטיות
אני לא יכול בפרטי
רק בציבורי

תודה, וסליחה

אני מתנצל שאני לא יודע לתקשר נורמלי, סליחה

בבקשה
בכלל
בכלל
בכלל בכלל

סליחה

בציבורי אפשר לכתוב לי הכל
אפשר לקלל אותי
אפשר לשנוא אותי
אפשר לאהוב אותי
אפשר לכתוב הכל
זה לא מפריע לי, כלום לא מפריע לי
מבטיח !!!! מבטיח לכם

רק אל תכתבו לי הודעות פרטיות
אני לא יכול להגיב עליהם

אני מתנצל, אני לא יודע לתקשר נורמלי
סליחה
יש לי בעיות

אני לא כועס
אני מבולבל וכואב
מבולבל וכואב מאוד מאוד מאוד
בגלל הבעיות שלי, לא בגללכם, אף אחד לא אשם, מבטיח
רק אני אשם בהכל

זה אני, זה לא אף אחד אחר
אל תעלבו

אני מנסה לתקן את עצמי
רועד ובוכה
לצפיה ב-'הי קטני'
הי קטני
07/09/2019 | 21:18
66
מצטערת שהתעצבנתי עליך כתבת משהו שהרתיח את דמי והייתי מוכנה באותו רגע לאכול אותך בעודך חי.
אבל שכחתי שאתה לא במצב להתמודד עם זה ולקבל את זה כבוגר אז אני מתנצלת.
תבין שזה שאתה מלקה את עצמך זה לא בסדר ובאותה מידה זה לא בסדר שאחרים מלקים/מתעללים באחרים.
אין מקום להכל. מותר להרגיש הכל אבל אסור לעשות/לומר הכל.
והכל זה השלכה מעצמך לאחרים כמו שתתיחס לעצמך ככה יראה לך שזה בסדר להתייחס לאחרים.
כשבמציאות הדרך היחידה שלך באמת לעבוד על עצמך זה לאהוב את עצמך וכך גם תןכל להתקרב לזולת בצורה נכונה ולתקשר נכון.
בכל אופן מתנצלת טעיתי כששרפתי אותך באש הכעס
לילה טוב
לצפיה ב-'הודעות מכאיבות'
הודעות מכאיבות
08/09/2019 | 20:53
1
48
no on3 יקר,
שומעת את הכאב.. את התסכול שאתה רוצה לתקשר כמו אנשים אחרים אך לא מצליח..
נראה שאולי כל תגובה אישית מרגישה כמו סכין.. מכאיבה כל כך עד שאי אפשר להכיל אותה.. כאילו הפורום הוא כמו שריון שמגן.. ומחוץ לפורום אתה אולי מרגיש חשוף ולא מוגן..
חשוב לי לומר - שיש דברים שחשוב לנו לומר בפרטי, שלא מתאימים להיאמר בפורום ולכן שולחים מסרים אישיים.. נשתדל לכבד את בקשתך ולכתוב כמה שפחות בפרטי..
ואולי לאט לאט, עם הזמן, תצליח לקבל מסרים אישיים בלי להרגיש שזה מטלטל אותך..
מזמינה אותך להמשיך לשתף בכאב..
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'שוב '
שוב
08/09/2019 | 23:21
70
זה לא מפריע לי שמוחקים את ההודעות שלי
תודה על הסלחנות וההתחשבות שאני לא ראוי להן
אני מנסה לא להפריע

תודה שאתם נותנים לי מקום לפרוק

לצפיה ב-'מבוהל '
מבוהל
05/09/2019 | 00:44
66
364

מבוהל ...

איך אפשר להירגע ?

לנשום, נשימה עמוקה .... ולנשוף לאט ...

שוב ...

נשימה ...

ושאיפה ...

ושוב ושוב ושוב, כל לילה אותו דבר, מי ירפא את הפחד שלי
מי ירפא את הכאב שלי ?

אף אחד

כולם רק יודעים להכאיב

בלי רחמים לילד מוכה
בלי לרחם...
המשך>>

מבוהל ...

איך אפשר להירגע ?

לנשום, נשימה עמוקה .... ולנשוף לאט ...

שוב ...

נשימה ...

ושאיפה ...

ושוב ושוב ושוב, כל לילה אותו דבר, מי ירפא את הפחד שלי
מי ירפא את הכאב שלי ?

אף אחד

כולם רק יודעים להכאיב

בלי רחמים לילד מוכה
בלי לרחם על הילד העלוב
רק להתנכר אליו
להכאיב לו
כדי לחנך
רק לחנך אותו
בלי לאהוב
חינוך בלי אהבה
רק מכות
רק עונשים

בלי רחמים למפונק השקרן

בלי לרחם על הילד המבוהל

רק לצחוק עליו

שהוא מכורבל ומסתתר

ומנסה לנשום ולהרגע

שאיפה עמוקה ..... ונשיפה ....
שאיפה עמוקה .... ונשיפה ...

ככה לילה שלם

של דמעות ובלבול

עד שהתשישות תכריע

והאשפה תירדם ...

ותתעורר בהזדמנות הראשונה, מכוסת זיעה, אחרי סיוט נוסף ...
ותשקע בשינה שוב ...
כי התשישות גוברת
לצפיה ב-'מאחלת לה שאלוהים יחזיר לה '
מאחלת לה שאלוהים יחזיר לה
05/09/2019 | 11:53
5
88
על מה שהיא עשתה לי
על כל מילה
לצפיה ב-'אולי תגידי לה את זה'
אולי תגידי לה את זה
05/09/2019 | 13:29
47
תגידי לה שאת מקווה שיהיה לה לא טוב על מה שעשתה לך, אולי יעליב אותה ותתחרט ואז תהיי יותר שמחה. בכל מקרה, חשוב שאלוהים ייטיב אתך ושלך יהיה טוב ושמח, אז תדאגי לזה.

לצפיה ב-'זה יחזור אליה'
זה יחזור אליה
05/09/2019 | 14:46
74
כל מה שעושים לך רע, בסוף חוזר לבן אדם.
הבעיה שזה לוקח המון המון המון זמן עד שנעשה צדק.
ולא תמיד אנחנו יודעים שזה קרה.
אבל זה יקרה.
לצפיה ב-'בגידה כואבת..'
בגידה כואבת..
05/09/2019 | 21:53
36
כאב 8 היקרה,
קראתי כמה שאת מרגישה פגועה, אולי גם נבגדת,
כשנתת בה אמון ולא קיבלת אותו יחס בחזרה..
מתאר לעצמי כמה שזה יכול להיות מכביד בשבילך...
כמו מעגל אינסופי של כעס בלב שלך..
ולפעמים, יקירה, לספר ולשתף עוד במה שגרם לך להיפגע, כאן,
אולי יכול להוציא חלק מהכאב שלך..
ואולי כשהכעס כל כך קורץ, אפשר לנסות לשחרר בעזרת המילים שלך,
לאט לאט, אות אחר אות..
רוצים שתדעי שאנחנו תמיד איתך, משאירים לך כאן מקום,
לפרוק את הכעס שלך, בקצב שלך ומתי שתרצי..

שלך
מתנדב סה"ר

לצפיה ב-'היי כאב, סופש נעים'
היי כאב, סופש נעים
06/09/2019 | 22:32
28
מה שלומך ?
אני מבין שנפגעת ממנה ואולי עכשיו חוששת מחברויות חדשות ?

אולי אפשר להשתתף איתך, להתעודד ולחשוב איך ממשיכים הלאה ?
להחליף את הקשר הפגוע איתה בקשרים קטנים חדשים וטובים יותר 

שיהיה שבת נעימה
לצפיה ב-'אלוהים עסוק עכשיו.'
אלוהים עסוק עכשיו.
10/09/2019 | 04:43
4
לצפיה ב-'כאב'
כאב
04/09/2019 | 12:04
15
82
אין כל כך ערך בכתיבה או במילים כי הן לא משקפות בערך כלום מההרגשה, סתם ניסיון לביטוי.
אבל בכל זאת המילים מסתובבות בראש ללא הרף, אש ננסה להוציא אותם במסודר, ואם כבר במסודר, אז נכתוב אותן איפשהו, שאולי המשיח יגיע וזה יעזור לי.

כואב לי נורא, הכאב משתלט על המוח שלי ברמה שאין לי מוח באותו רגע, רק כאב.
מעין ערפל שמסתיר הכל הכל הכל מלבד כאב נוראי והמוח צורח כואב לי, כואב לי, כואב לי.
אין עבר, אין עתיד, אין הווה, יש כאב, רק כאב, זה כל מה שקיים בעולם כאב.
כאב פיזי מתערבב עם כאב נפשי, וכואב, אין אפילו מילה אחרת לתיאור של ההרגשה, אפילו לא המציאו מילה לתחושה הזאת.
בגלל זה כל מה שזה, זה רק ניסיון לביטוי.
אי אפשר להכיל כזאת כמות של כאב.
הגוף שלי לא מכיל אותו.
הגוף שלי צורח.
המוח שלי צורח.
אבל בסופו של דבר אף אחד לא יכול לא להבין ולא להאמין ולא כלום.
ואני נשארת עם הכאב הזה שמעוור אותי, מערפל אותי, מטמטם אותי, משאיר אותי כשארית של עצמי ושום דבר מלבדה.
אז כבר אמרתי שכואב לי?
לצפיה ב-' צר לי לשמוע תרגישי טוב'
צר לי לשמוע תרגישי טוב
04/09/2019 | 12:07
1
12
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
04/09/2019 | 12:31
9
לצפיה ב-'דברים טובים'
דברים טובים
04/09/2019 | 13:37
4
39
אז נכתוב בכל זאת, כי מה כבר אפשר.
אז מה עשיתי משמעותי.

* החלפתי קוסמטיקאית, אחרי שמהקודמת רציתי להקיא כבר והיא כל כך זילזלה בי והיה לה מובן מאליו שאני אבוא אליה לנצח, פשוט קמתי והלכתי, אחרי שכל כך רציתי לעשות את זה, והנה הלכתי.

* החלפתי וטרינר לחתול, אחרי שהמרפאה הקודמת עיצבנה אותי, החלפתי כי הרגשתי שככה צריך.

*עשיתי מלא ספורט, אז אחרי שרופאים אמרו לי שאסור לי לעשות, אחרי שהפסקתי, אחרי שעברתי שיכנוע שלא צריך, שמקסימום אני אוכל ללכת וגם זה ממש קצת, אחרי שהפסקתי לתקופה לא קצרה, אחרי עוד הרבה דברים, חזרתי ובגדול, עשיתי ספורט ברמה שרציתי, הרבה ספורט, אפילו עשיתי משהו שלא העזתי עד כה-

* הלכתי לשיעור זומבה, משהו שנורא רציתי ולא העזתי, אז סף סוף העזתי ועשיתי והיה טוב.

*פגשתי פיזיותרפיסטית מקסימה, שראתה אותי וקיבלה אותי ואחד מהמשפטים הראשונים שלה היה, את בסדר כמו שאת. להבדיל מכל הרופאים/מטפלים/פיזיותרפיסטים ושאר יצורים שכל הזמן אמרו כמה שאני לא בסדר וכמה אני לא יכולה וכמה אני מקולקלת.
חלק עצום מכל מה שעשיתי הוא בזכותה והיא הראשונה שהראתה לי שיש אנשי טיפול שבאמת עושים את זה מהלב ובאמת מאמינים בי.

*הקשבתי לעצמי, העפתי את כל העצות וכל השטויות וכל הרעיונות וכל הבולשיט שנתנו לי בלי סוף והקשבתי לעצמי, הוכחתי לעצמי שצדקתי ואני צודקת.
רק אני יודעת מה נכון בשבילי.
וגם אם אני טועה, לפחות אני לא משלמת על עצות לא מתאימות.

*התחלתי תהליך להוצאת רשיון, שוב... רק אני יודעת עד כמה זה היה קשה לעשות את זה שוב, אחרי מה שקרה בפעם הקודמת, עד כדי כך שלא יכולתי לחשוב על זה תקופה ארוכה וכשכבר חשבתי היה פחד כבד ונתקעתי בשלב ראשון ופשוט לא יכולתי.
הפעם העזתי, עשיתי את התהליך שחרדתי ממנו כל כך, קיבלתי אישור (סיפור בפני עצמו), עשיתי תיאוריה, ובקיצור הגעתי לשלב המשמעותי ביותר, התקדמתי גם בו אבל כרגע קצת נתקעתי (זמנית).

*התחלתי להוריד תרופה, אחרי יותר מדי שנים (אפילו אי אפשר להגיד כמה מרוב שזה מזעזע) שאני על תרופות כאלו ואחרות, הפעם החלטתי להוריד סופית. כל ניסיון בעבר היה סיוט, אבל זה היה בעבר, לקחתי את זה הכי לאט שאפשר ואפילו יותר לאט מזה ואני לא מתכוונת לוותר על זה הפעם.
אז אני מתקדמת, מאוד מאוד מאוד לאט, אבל  מתקדמת ואולי זה יקח עוד זמן רב אבל זה יקרה.

*יצא לי להתעסק עם חברות ביטוח וראיתי שזה לגמרי אפשרי  ושאני לגמרי יכולה להשיג מה שצריך.

*נאלצתי חודש שלם לא לאכול שוקולד ולא לשתות קפה, אמנם לא בנסיבות נעימות, אבל ראיתי שזה אפשרי (ורק אני יודעת כמה אני אוהבת שוקולד).

*התגברתי על נטישה אכזרית, שאין איך אלא לקרוא לזה מלבד נטישה של מישהי שחשבתי שהיא חברה (והבטיחה הרים וגבעות) וכמובן כשהייתי ממש צריכה עזרה, היא נטשה.
אז זהו, התגברתי על זה, ומבחינתי ברגע שעברתי לידה כאילו אני לא מכירה אותה זו הייתה נקמה מתוקה.

*תכננתי אחלה חופשה (לא משנה שזה לא הסתדר כמו שצריך) ובמצב מאוד קשה, תפקדתי כמיטב יכולתי.

*קרה מקרה עם אחותי, שבסופו של דבר, אמרתי כמה דברים (לראשונה) והפסקנו לדבר תקופה ארוכה.
אז חזרנו לדבר, אבל אני חושבת שהפנמתי סופית מה יהיה ביחסינו וכנראה שזה מה יש.

לא יודעת מה רציתי להגיד בכל זה.
ניסיתי להזכיר לעצמי כמה עשיתי.

לצפיה ב-'מקסים בעיניי, אי בי, ונותן גם לי כוח, מזכיר לי את הכוחות שלי'
מקסים בעיניי, אי בי, ונותן גם לי כוח, מזכיר לי את הכוחות שלי
06/09/2019 | 23:37
1
9
לצפיה ב-''
08/09/2019 | 09:15
3
לצפיה ב-'וואו איזה יופי! תודה ששיתפת!'
וואו איזה יופי! תודה ששיתפת!
08/09/2019 | 08:25
1
18
זה נראה שעשית הרבה דברים שעניינם: להיות אסרטיבית, להקשיב לעצמך ולקחת את הזכות להיותא את המחליטה והשולטת בחייך. בעיני זה לגמרי מעורר השראה!
לצפיה ב-''
08/09/2019 | 09:20
1
לצפיה ב-'כאב מרסק'
כאב מרסק
04/09/2019 | 23:34
20
11abcdefg יקרה,
נראה שהכאב עוטף אותך מכל הכיוונים, פיזי ורגשי.. כאילו שולח אינספור זרועות ותופס אותך בכל הגוף, לא מרפה.. מטביע.. עד שנראה אולי ששום מילה לא תצליח להעביר את עוצמתו..
ואת מנסה בכל כוחך להילחם, מנסה להשאיר את הראש מעל פני המים..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה זה מייאש כשהכל כואב אך מסביב לא מקשיבים..
כמה זה מתיש להתמודד יום יום עם הכאב הבלתי נסבל..
תודה על השיתוף,
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'שלום'
שלום
05/09/2019 | 13:49
12
אולי תנסי לנוח קצת, לחשוב מחשבות נעימות, לעשות דברים שאת אוהבת ושנעימים לך, ולשמור על דרך חיים בריאה ונכונה כדי להפחית את הכאב הגופני. נקווה שתמצאי את הטיפול הרפואי הטוב שיעזור לך להירפא מהמחלות ומהכאבים.

לצפיה ב-''
05/09/2019 | 14:00
5
31
אין תקווה.
אין אף אחד.
אין שום דבר.
שבורה לרסיסים, מרוסקת, מעוכה.
קרסתי ואף אחד לא ירים.
לכתוב פה לא עוזר.
ובכל זאת ברמת ייאוש כל כך גרוע, כותבת כי לא יודעת מה לעשות.
וזה לא עוזר.
אז אפסיק.
פשוט בלתי נסבל.
לצפיה ב-''
06/09/2019 | 01:07
10
לצפיה ב-'היי ab , '
היי ab ,
06/09/2019 | 22:25
2
32
מזדהה

אל תהי לבד 
אפשר להשתתף איתך ?
אפשר לשמוע אותך ?
אני לא יודע איך להרים אותך, אני גם לא יודע להרים את עצמי,
אבל אנחנו יכולים לבכות ביחד ולפעמים גם לעודד אחד את השני

שיהיה לך שבת נעימה

לצפיה ב-''
08/09/2019 | 09:59
1
34
אפשר הכל.
הבעיה שזה לא עוזר לי.
כי בתכלס אני לבד ורע לי מאוד.
לצפיה ב-'AB'
AB
13/09/2019 | 13:40
8
אני אוהב אותך ומרגיש בכתיבתך שאת אדם רגיש ונהדר. חשוב שתאהבי את עצמך, זה יוקרן גם כלפי חוץ. תמיד יהיה מי שידע לאהוב ולהעריך אותך ואת מעלותייך. אל תתייאשי.

לצפיה ב-'מצטער לדעת, מחזק אותך'
מצטער לדעת, מחזק אותך
13/09/2019 | 13:38
5
חשוב לנו וחשוב בכלל שתרגישי טוב. הייאוש הוא נורא וצריך לברוח ממנו ככל האפשר. מקווה שמתישהו תמצאי תקווה. בדרך כלל יש תקווה.

לצפיה ב-'שורקות ושורקים בחשיכה - הקומונה לחסרות ולחסרי משפחה'
שורקות ושורקים בחשיכה - הקומונה לחסרות ולחסרי משפחה
06/09/2019 | 00:01
8
66
מוזמנות ומוזמנים בחום לקומונה החדשה לחסרות ולחסרי משפחה.
על הקומונה ומטרותיה:
ללא משפחה אסור לנו להיכנע לאימת האפילה.
חובה עלינו לשרוק לעצמנו ולעודד את עצמנו.
כי ללא הבסיס הזה, הגב הזה,של משפחה, קשה בעולם.
קשה מאוד.
אנשי ונשות משפחה לא יבינו זאת.
רק אנחנו.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
הקומונה באה כדי לשתף בקשיים היחודיים לנו. ויותר מכך, בפתרונות ובדרכי ההתמודדות היחודיים לנו.
ואולי אפילו יצמחו מכאן קבוצת תמיכה ומפגשים בחיים עצמם.
אבל בשלב הראשון, בואו נתחיל לשרוק זה לזו, ולא רק לעצמנו.
בואו נאיר את האפילה.

לצפיה ב-'בהצלחה.'
בהצלחה.
06/09/2019 | 00:05
12
לצפיה ב-'הקישור לא תקין.'
הקישור לא תקין.
06/09/2019 | 00:07
2
10
לצפיה ב-'תודה רבה דאק!!! מתקנת.'
תודה רבה דאק!!! מתקנת.
06/09/2019 | 01:10
1
12
לצפיה ב-'הקישור במודעה לא תקין. זה הקישור התקין:'
הקישור במודעה לא תקין. זה הקישור התקין:
06/09/2019 | 01:11
41
לצפיה ב-'בהצלחה! '
בהצלחה!
06/09/2019 | 08:08
1
33
למה שורקים דרך אDב?
לצפיה ב-'תודה רבה שחר. תמיד זוכרת את העזרה העצומה'
תודה רבה שחר. תמיד זוכרת את העזרה העצומה
06/09/2019 | 13:48
44
והתמיכה הגדולה שקיבלתי ממך בהכרת תודה.
שורקים כי בחושך מפחיד לבד:(
לצפיה ב-'רעיון מקסים. בהצלחה!'
רעיון מקסים. בהצלחה!
10/09/2019 | 16:18
1
5
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/09/2019 | 00:10
7
לצפיה ב-'הפרעת אישיות נמנעת'
הפרעת אישיות נמנעת
05/09/2019 | 21:22
2
60
היי, אני די חדש בפורום ובכללי לאתר כולו... רציתי לדעת אם יש כאן אנשים שמתמודדים עם הפרעת אישיות נמנעת או כל הפרעת אישיות אחרת... לא מזמן אובחנתי בהפרעה הזו וזה ממש מתסכל לדעת שאין לזה תרופה או משהו.
בקיצור אשמח לכל דבר... תודה :)
לצפיה ב-'טיפול תרופתי ופסיכותרפיה'
טיפול תרופתי ופסיכותרפיה
05/09/2019 | 21:31
46
יכולים לעזור במקרה של הפרעת אישיות נמנעת
לצפיה ב-'ההיפך תגיד תודה כל יום'
ההיפך תגיד תודה כל יום
05/09/2019 | 21:33
62
לי אבחנו הפרעת אישיות לא ספציפית כי ובכן אני לא ספציפית וזה יכול להתבטא אצלי בכל מיני דרכים ולדעתי זה גם בסימן שיפור .
הפרעת אישיות זו ברכה משמיים אלף אתה לא תלוי בכדורים ושנית אם אתה עובד על עצמך (כל אחד בשיטה שמתאימה לו לומדים מהחיים מאנשים מטיפולים וכולי),
זה יכול להעלם או להחלש מספיק שאתה תנהל את ההפרעה ולא היא אותך.

לצפיה ב-'לנושא האחר '
לנושא האחר
04/09/2019 | 01:45
1
62
יש לי הבחנה הפרעה בדימוי הגוף

מכירים ?
לצפיה ב-'שלום'
שלום
05/09/2019 | 13:54
28
חשוב להיראות טוב ויפה אבל האופי יותר חשוב, והבריאות הכי חשובה. עבדי על עצמך כדי שתרגישי טוב ותיצרי רושם טוב, אבל קודם כל כדי שתרגישי טוב ותהיי טובה לאחריםן.

לצפיה ב-'מזל שנפתרנו מבחורה בזאת '
מזל שנפתרנו מבחורה בזאת
02/09/2019 | 16:41
4
122
שהייתי ברשא איתה
הייתה גורמת לי להרגיש רע הייתה קרה ומטומטמת
היא בעצה מתוסכלת בדברים הזויים יש לה בעיה עם ההשם שלה חסר צרות בעולם  
קראו לה סימה והיא לא אהבה את השם שלה .
הייתה מממורמרת לא פחות ממני אז אין לה זכות להגיד לי .

מישהו ביקש פה חיבוק שולחת לו
לצפיה ב-'הי כאבוש מילות עידוד ועיצה'
הי כאבוש מילות עידוד ועיצה
02/09/2019 | 17:34
126
אל תכבסי את הכביסה המלוכלכת בפומבי ואל תחשפי עליה פרטים אישיים.
גם לי היתה חברה מפה שלאחר חברות ממש טובה לפחות מבחינתי של כמה שנים דרכינו נפרדו בפיצוץ... אומנם לא חשפתי את שמה אבל כשכתבתי פה קצת על הפיצוץ קיבלתי מסר זועם עד זועם מאוד ממנה.
גם אם יש לך כל זכות לכעוס וגם אם את הצד הצודק אני באמת לא ממליצה לנקוט בדרך הזו של חשיפת דברים אישיים שקרו לך עם אחרים.
על כל פנים שמחה שאת חשה יותר טוב ויותר משוחררת ומעכשיו תבחרי אנשים שעושים לך טוב אומרים לך טוב ומזכירים לך כי טוב!
באהבה
לצפיה ב-'חזרנו אליך במסר אישי'
חזרנו אליך במסר אישי
03/09/2019 | 21:44
42
היי,
חפשי בתיבת המסרים האישיים את תשובתינו.
לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר
לצפיה ב-'ברוך שפטרנו ממנה'
ברוך שפטרנו ממנה
04/09/2019 | 10:23
63
ואני רוצה את החיבוק שנשלח, תודה 

מאחל לך חברים יותר טובים
שיהיה אכפת להם ממך 

שנתרחק מ"חברים" נצלנים ופוגעים
לצפיה ב-'אז טוב שנפתרנו'
אז טוב שנפתרנו
05/09/2019 | 13:52
17
לא צריך להיות עם אנשים לא נחמדים, אבל היום דווקא כעסתי מאד' על ידידה שכבר הרבה זמן מתנהגת לא יפה והיא התנצלה והפסיקה לשקר אז סלחתי לה. כל אחד יעשה מה שירגיש לנכון עם אנשים. לפעמים הכי טוב להתרחק. החשוב שאת תהיי אדם נחמד.

לצפיה ב-'מישהו פעם חווה בטיפול מטפל שנרדם לו מול הפנים?'
מישהו פעם חווה בטיפול מטפל שנרדם לו מול הפנים?
01/09/2019 | 20:49
21
77
או שפשוט נראה משועמם?

כל כך פגועה.
לצפיה ב-'זה באמת נורא'
זה באמת נורא
01/09/2019 | 23:12
2
53
פוגע ומעליב.
לצפיה ב-'בן אדם שבור לך מול הפרצוף'
בן אדם שבור לך מול הפרצוף
01/09/2019 | 23:41
1
59
כשהחיים שלו הולכים לעזאזל,
ואתה?
נרדם.

אני כל כך פגועה
לצפיה ב-'לגמרי בצדק.'
לגמרי בצדק.
02/09/2019 | 07:18
18
לצפיה ב-'מזכיר את הדמות ד"ר גרוס מהישראלים'
מזכיר את הדמות ד"ר גרוס מהישראלים
02/09/2019 | 07:54
45
כמו הרבה תכניות קומיות/סאטיריות - מבוססת על גרעין של אמת.
זו כמובן איננה התנהגות מקצועית, אך אין לך מה לקחת את זה אישית.

אם הוא נרדם, כנראה שפשוט היה מאוד עייף. זה לא קשור אליך (כבר יצא לי לראות מנהלים נרדמים במהלך ישיבות).

לצפיה ב-'אני תוהה'
אני תוהה
02/09/2019 | 08:26
9
47
האם כולם כאלו?
לצפיה ב-'האם כולם נרדמים מול המטופלים? קשה לי להאמין'
האם כולם נרדמים מול המטופלים? קשה לי להאמין
02/09/2019 | 09:24
8
44
האם זה יכול לקרות לכל אחד (לא באופן קבוע אלא כאירוע נקודתי), אני מאמין שכן בנסיבות מסויימות.
לצפיה ב-'לא בדיוק..'
לא בדיוק..
02/09/2019 | 09:33
7
38
לא התכוונתי לנרדמים בהכרח.
אלא כאלה מגעילים (בעדינות אמרתי) כמו שעדי מתארת.
סתם תהייה.
לצפיה ב-'יש מטפלים מגעילים כפי שיש אנשים מגעילים (וגם מטופלים) '
יש מטפלים מגעילים כפי שיש אנשים מגעילים (וגם מטופלים)
02/09/2019 | 10:47
6
20
לצפיה ב-'זה אני יודעת'
זה אני יודעת
02/09/2019 | 11:11
5
39
אבל בכל זאת תוהה דווקא לגבי מטפלים.
לצפיה ב-'אני כבר לא יודעת מה לחשוב'
אני כבר לא יודעת מה לחשוב
02/09/2019 | 11:28
4
39
כבר לא מאמינה באף מטפל יותר.
כולם אותו הדבר

וזה כל כך פוגע.
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
02/09/2019 | 11:39
15
לצפיה ב-'תגידי'
תגידי
02/09/2019 | 11:44
2
61
את כמובן לא חייבת לענות..
היה לך פעם מטפל טוב?

לצפיה ב-'לא:/'
לא:/
02/09/2019 | 13:06
1
17
לצפיה ב-'אשכרה'
אשכרה
09/09/2019 | 00:42
18
יש נחמדים ונחמדות (אני חוויתי כמה), אבל תכלס לקרוא לזה טיפול אם זה לא עוזר ורק עולה זמן וכסף זה מטופש לדעתי. יש דרכים יותר מועילות להוציא זמן או כסף והן עוזרות מאוד. כדאי לך עדי..  חוג.. עבודה..
לצפיה ב-'כן. הוא כנראה היה נרקולפס. פסיכיאטר.'
כן. הוא כנראה היה נרקולפס. פסיכיאטר.
02/09/2019 | 15:00
48
כשדיברתי היה מנקר, וכשהפסקתי את הדיבור הוא ניער את הראש ו"קם לתחייה". לרגע לא חשבתי שזה בגללי.
לצפיה ב-'טיפול מתסכל'
טיפול מתסכל
02/09/2019 | 15:08
1
40
Adi663 יקרה,
יכולה רק לתאר לעצמי כמה זה מתסכל שאת משתפת בדברים אישיים וכואבים והמטפל שאמור להיות איתך, להקשיב ולהכיל, נרדם או משתעמם..
כמה זה אולי מרגיש שלא מקשיבים לך.. ואולי מעצים את תחושת הבדידות..
ואולי, אם זה מרגיש לך מתאים,  כדאי לדבר על זה עם המטפל, לשתף אותו במה שהרגשת.. זה יכול מאוד לקדם את הטיפול..
תודה על השיתוף..
שלך, מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'כן, כנראה שאני סתם מגזימה'
כן, כנראה שאני סתם מגזימה
02/09/2019 | 15:22
37
הוא מטפל ממש מקצועי.

אני מקווה שזה לא יקרה שוב
לצפיה ב-'לא נרדם '
לא נרדם
02/09/2019 | 16:42
1
41
אבל עייף
או מדבר בטלפון ואומר שהוא איש צבא וחייב לענות
מתסכל מאודד
לצפיה ב-'היה לי פסיכולוג שענה לטלפונים שבצד השני היה טכנאי מחשבים'
היה לי פסיכולוג שענה לטלפונים שבצד השני היה טכנאי מחשבים
02/09/2019 | 17:24
46
או אשתו, או המשפחה.

כל הזמן.

מזלזל ממש.
לא מבינה מה נסגר איתם
לצפיה ב-'לי זה קרה! '
לי זה קרה!
03/09/2019 | 20:58
43
בטיפול הראשון. היא הסבירה לי שהיא אחרי לילה לבן. עכשיו זה נראה לי מצחיק אבל אז זה היה ממש נורא. אני הייתי באמצע לספר לה משהו, לא משהו נורא חשוב או דרמטי אבל בכל זאת, ולא יצרתי איתה קשר עין במשך כמה זמן, וכשהחזרתי את המבט פתאום אני רואה אותה רדומה...! הייתי בשוק!
לצפיה ב-'שלום'
שלום
05/09/2019 | 14:06
16
הדרך שנראה לא כל כך חשובה, חשוב מה אמר כדי לעזור לך. אם נרדם, זה בהחלט לא אחראי אבל יכול להיות מעייפות רבה בגלל עומס עבודה. אני נרדמתי כמה פעמים בטיפולי שיאצו שהרגיעו אותי, וזה טוב. היה לי מטפל שנהג לפעמים לעשות את עצמו משועמם כדי להעביר מסר.

לצפיה ב-'אני רוצה חיבוק, מי יכול לחבק אותי, לא לחבק אותי'
אני רוצה חיבוק, מי יכול לחבק אותי, לא לחבק אותי
30/08/2019 | 01:21
29
76
אני רוצה חיבוק, מי רוצה לגעת בי ?
אסור
אסור לגעת ביייייייייייייייייייייייייייייייייי
לא לגעת ביייייייייייייייי !!!!!!!!!!!!!
לא לגעעעעעעעעעעעתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

לחבק אותי לחבק אותי, בבקשה, מי ? בבקשההה

לא !!!!!!!
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
לאאאאאאאאאאאאאאא
אסור לגעת ביייייייייייייייייייייייייי
לא להתקרב אליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא !!!!!!!!!!!
להתרחקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק !!!!!!!!!!!!
לא לגעעעעעעעעעעעעעעעעעתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

לא לגעת בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא לגעת ביייייייייייייייייי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
לצפיה ב-'לא לגעת, אף אחד לא לגעת בי'
לא לגעת, אף אחד לא לגעת בי
30/08/2019 | 01:23
4
46
אסור לאף אחד לגעת בי
לא להתקרב אלי
לא להתקרב 

אף אחד לא מתקרב 
אני לבד ...
שקט ... 
מתחבא ...
שששש ....
לצפיה ב-'כן לגעת, הרבה מכות, אין שקט, בלי שקט'
כן לגעת, הרבה מכות, אין שקט, בלי שקט
30/08/2019 | 01:27
3
49
ילדים שקרנים לא יכולים להתחבא
ילדים שקרנים ומסריחים

תמיד אפשר למצוא אותם
ולתת להם את מה שמגיע להם

לילדים שקרנים אסור לדבר
אסור לספר שקרים

מי מספר שקרים ?
אני, אני מספר  ...
ולמה אתה מספר שקרים ?
סליחה, כי אני רוצה צומי

אם לא יתנו לו תשומת לב הוא יפסיק
אל תגיבו לו
אם תגיבו הוא ימשיך לשקר
אל תגיבו לו בכלל 
לכלום, אל תגיבו לו בכלל לשום דבר שהוא כותב

אל תאמינו לכלום
הוא כל הזמן משקר
הוא רק משקר
הוא אף פעם לא אומר את האמת
לצפיה ב-'כמה שזה כאב...'
כמה שזה כאב...
03/09/2019 | 21:39
11
לצפיה ב-'ששש'
ששש
03/09/2019 | 23:54
1
21
תשתוק
אסור
ששש ...

שקט
רק יבבה חרישית
ואז שתיקה
שתיקה שתיקה ושתיקה
שששש ....

ששש ....

ששש...

שקט ... שקט ....

ששש ....

לא, לא לא לא לא לאל לאל אל אל לא לא לא לא לא לא לאאאאאאאאאאאא !!!!!!!!!!!

ששש ...

שקט ...

ששש ... 

אני יודע, ואני לא אספר כלום
אני לא אספר מה שאני יודע
אני לא יודע ...
שכחתי ... 
אני לא יודע ...
אין לי מה לספר ... 
לא קרה כלום ... 

ששש ....
שקט

שקרן
שקרן
שקרןןןןןןןןןןןןןןןן

לא

בלי רחמים
בלי רחמים
רק להכאיב ולפגוע
הוא לא בוכה
אולי זה לא כואב לו
להכאיב עוד ...
הוא כבר לא פה
להכאיב עוד
הוא כבר לא פה

למה הוא לא מדבר
למה

ששש ...

אסור לו לדבר

אסור לו

ששש ...

צריך שיהיה לו כואב, צריך להכאיב לו
צריך להכאיב 

בובה לא מדברת
ששש ...

צריך להכאיב הרבה, הרבה הרבה הרבה

הוא מעצבן

עוד עוד עוד, להכאיב עוד עוד עוד עוד
רק להכאיב עוד עוד עוד

בלי רחמים
בלי לרחם בכלל

אשפה,
אשפה שמתגלגלת ברחוב
בשקט, בלי לדבר מילה
בלי לספר את מה שאסור לה

אשפה מגעילה וחצופה

בלי לאהוב אשפה, בלי לרחם על אשפה
רק להכאיב ולפגוע
רק להכאיב ולפגוע

שששש ....

שיכאבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב
הרבההההההההההההההההההה

חחחחחחחחחחח

חחחחחחח

ולצחוק לה בפנים
להכאיב ולצחוק

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ולשנוא

לשנוא ולהיגעל

איכס

איכססססססססססססססססס

בובה ...
מותר לשחק עם הבובה
מותר לעשות בה מה שרוצים

מי רוצה לשחק בבובה שלי ?
אבל רק להכאיב לה
בלי לסרק
בלי להלביש
רק להפשיט ולפגוע

חחחחחחחחחחחחחחחחח

בובה לא מדברת
בובה בשקט
בובה בשקט

שששש ....

בובה הולכת לישון עכשיו

ששש ....
לצפיה ב-'מנסה להירגע'
מנסה להירגע
04/09/2019 | 10:40
15
בין מה שאפשר לעשות
ובין מה שאי אפשר לעשות

הרגשות גואים

ומאמץ נעשה שוב ושוב להרגיע את הגוף המותש שאני משתמש בו.
להרגיע
ולהרגיע

כמו מנוע שמתחמם יותר מדיי,
ואני מנסה שוב ושוב לקרר
כי הנזק מתהווה
לצמצם נזקים
כל הזמן להרגיע ולקרר ...
כל הזמן

ילד חמודות
חרוץ שלי
ילד יפה, מבפנים ומבחוץ
קשה שלא לאהוב אותך
יש לך דמעות יפות, עיניים אדומות ויפות
ועוד ימים ארוכים של גבורה שקטה
מחפש למצוא את החסרונות שלך, בשביל לסלוח ולומר כמה אני אוהב ...
לצפיה ב-'כשחיבוק יכול להכאיב'
כשחיבוק יכול להכאיב
30/08/2019 | 07:18
12
41
no on3 יקר,
שומעת מדבריך כמה אתה חצוי: מצד אחד רוצה שיחבקו אותך, רוצה להרגיש שרואים אותך, שמקבלים אותך כמו שאתה.. ומצד שני אולי מפחד מהמגע, מפחד שמישהו יתקרב..
נראה שאולי נפגעת כל כך הרבה בעבר מאנשים עד שעכשיו זה נראה לא בטוח לסמוך על אחרים.. כמו לעמוד על סירה מתפרקת בלב ים סוער..
ואולי אם מישהו יתקרב ויחבק זה ירגיש כמו לעלות בלהבות...
יכולה רק לתאר לעצמי כמה זה מתיש לעמוד כל הזמן על המשמר, להדוף מי שמנסה להתקרב, כשמה שאתה רוצה זה חיבוק..
שולחת לך מרחוק חיבוק סה"רי עוטף ((((((((((((((((((((no on3 שמנסה למרות החששות))))))))))))))
ומזמינה אותך להמשיך לשתף בתסכול, בפחדים ובכל רגש אחר שמציף..
שלך,
מתנדבת סה"ר

לצפיה ב-'לא מחבקים סחבה'
לא מחבקים סחבה
30/08/2019 | 16:26
11
50
תודה מתנדבת סה"ר
חבל שאת משקיעה זמן בשביל דפוק כמוני
אסור לתת לי יחס

אני כל פעם אומר משהו אחר, כל פעם משקר.
אני לא רוצה שיראו אותי, אני רוצה להיעלם, להבלע בקהל, שלא ישימו לב אליי
אני לא רוצה שיחבקו אותי, אני רוצה שינצלו אותי, שישתמשו בי
כי בשביל זה אני טוב, אני כמו סחבה שמשתמשים בה ואחר כך זורקים אותה

אני לא עומד על המשמר, אני לא הודף את מי שמנסה להתקרב.
אף אחד לא מנסה להתקרב
אני מגעיל, אני דוחה, אנשים מתרחקים מהגועל שלי
אפילו להודעות שלי אנשים נגעלים ומתלבטים אם להגיב בכלל
איכס

אסור לחבק אותי, אסור לאהוב אותי, אסור לרחם עליי
אני לא יודע לאהוב, ואי אפשר לאהוב אותי
אני יצור שאי אפשר לאהוב אותו
איכס

ותודה,
תודה שאתם נותנים לי לדבר כאן
תודה שאתם מסכימים שאני אכתוב את הגועל שאני על הדפים היפים שלכם
תודה שאתם נותנים לי ללכלך את הפורום במילים הדוחות שלי
וסליחה
לצפיה ב-'היי נווון שהוא סמוון, דפנטלי סמוון!'
היי נווון שהוא סמוון, דפנטלי סמוון!
30/08/2019 | 22:25
10
65
לא קראתי את הפוסטים שלך לעומק. 
רק ריפרפתי.
כי קשה לי ומכאיב לקרוא את היחס שאתה נותן לעצמך.

אבל אני שמחה מאוד שאתה כותב כאן, ולא נשאר עם זה לבדך.

גם אני התבחבשתי בשנאה עצמית שנים רבות.
והיום מעט מאוד.
תודה לאלים, לאלות ולי עצמי, ולעוד ..... וגם לפורום הזה ולנשותיו/אנשיו.
אחד הדברים שעזרו, ועוזרים לי עדיין, הוא להחליט שאני נלחמת בקול הזה.
להבין, לפחות באופן שכלי, שהקול הזה לא מייצג את עצמי האמיתית.
הרי לא נולדתי מלאת שנאה לעצמי.

אני רוצה להציע לך לעשות מאמץ (מכאיב וקשה), ועל כל פוסט של שנאה עצמית, לכתוב לעצמך פוסט של אהבה.
כן, לפעול בהפוכה.
אם אתה לא תילחם על חייך, אף אחד לא יילחם עליהם.
אני מפצירה בך לצאת למאבק על חייך = לצאת למאבק על לאהוב את עצמך.

אמן שהמילים שלי יגיעו אליך.

הגיעו?....(:
לצפיה ב-'...'
...
31/08/2019 | 16:09
9
59
המילים שלך הגיעו אלי, ואני שואל
איך אני יכול לצאת למאבק על חיי אם לא מגיע לי לחיות ?
איך אני יכול לאהוב את עצמי אם לא מגיע לי להיות נאהב ?

אני רק מפריע
למה את צריכה לבזבז עלי זמן ?
למה את צריכה לקרוא מה שאני כותב ולהתאמץ לכתוב לי ?
האם אני שווה את זה ? 

לא ... אני לא שווה את זה ...

לפעמים אני כותב פוסטים של אהבה עצמית
ולפעמים אני כותב פוסטים של שנאה ...

מותר לי
אולי אני צריך לכתוב פוסטים של שנאה ...
שירה, אני צריך לכתוב פוסטים של שנאה ...
כמו ילד קטן שבוכה ומרביץ לעצמו ...
ואחר כך אני ילד גדול שמטפל, אחר כך אני מבוגר אחראי ששומר על הילד הפצוע שבי ...
מבוגר שמקשיב לילד, ששומע כמה כואב לו, ואוהב אותו

אולי ...
לצפיה ב-'ערך של דברים נקבע מעצם קיומם הכי פשוט'
ערך של דברים נקבע מעצם קיומם הכי פשוט
31/08/2019 | 17:02
7
58
כל השאר- התפתחות אישית מה הם עושים בחיים זה בונוס
אתה חי בחירה שלך להעריך את זה או לריב עם הקיום שלך על הקיום שלך ועל מטרת הקיום שלך. רק שמניסיון שלי לפילוסופיה אין גבולות כמו שאין גבולות לדימיון
לצפיה ב-'דרך אגב לי לא כואב לראות אותך מלקה את עצמך'
דרך אגב לי לא כואב לראות אותך מלקה את עצמך
31/08/2019 | 17:51
6
47
אבל מצחיק אותי שזה מעגל אינסופי.
ספירלה כזו שלא נגמרת פיצול אישיות לא החלטי
אבל סביר להניח שזה מאוד כואב לך פנימה
כשתרגיש מספיק צורך וימאס לך מהריב עם עצמך סופית אני מאמינה שתוציא את עצמך מזה.

לצפיה ב-'אני מצטערת אני חייבת '
אני מצטערת אני חייבת
31/08/2019 | 17:59
5
82
אני קצת מניאקית:)
גלידה אתה רוצה גלידה
אבל אני לא ראוי לגלידה הקיום שלי לא מוצדק
למה שאזכה לאכול מטעמה המתוק והמרגש של הגלידה
הרגתי היום נמלה אוטובוס צריך לדרוס אותי
אבל כולם הורגים נמלים לפעמים אולי בכל זאת אטעם מזה
אבל לא אבל כן .

תחשוב פשוט תחשוב פרימיטיבי:
גלידה אני אוהב גלידה
גלידה אני יכול לאכול גלידה
אני אוכל גלידה
טעים לי גלידה
אוגה בוגה
לצפיה ב-'קוסמת, אני מעריך את הכנות שלך'
קוסמת, אני מעריך את הכנות שלך
31/08/2019 | 18:08
4
59
אני מקווה שלא ימחקו את ההודעות שלך
לצפיה ב-'זה בסדר אני רגילה ומחוסנת רשאים למחוק'
זה בסדר אני רגילה ומחוסנת רשאים למחוק
31/08/2019 | 18:41
3
18
לצפיה ב-'אני ילדה גדולה אני אתמודד חח'
אני ילדה גדולה אני אתמודד חח
31/08/2019 | 18:42
2
18
לצפיה ב-'אני לא ילד גדול'
אני לא ילד גדול
31/08/2019 | 18:56
1
59
אני יהיה עצוב אם ימחקו את ההודעות שלך

לא סרקסטי, בכנות

בכנות ...

תפוז, אם דעתי נחשבת בעניין - אל תמחקו את ההודעות שלה
אל תדווחו עליהם 
תודה ...
לצפיה ב-'כן אני מרגישה ממך נוכחות חזקה של ילד בן כמה אתה?'
כן אני מרגישה ממך נוכחות חזקה של ילד בן כמה אתה?
31/08/2019 | 19:16
36
ולגבי מה שכתבת זה כי אתה נותן לכוחות ונסיבות חיצוניים כוח השפעה גדול עליך שיקבע את ערכך היותך ראוי או לא.
מבחינתי אני הצחקתי את עצמי ואם אין לאנשים פה מספיק הומור להתמודד עם זה שימחקו.
באמת שזה לא מעניין אותי .

לצפיה ב-'שמחה שהמילים שלי הגיעו אליך(:'
שמחה שהמילים שלי הגיעו אליך(:
31/08/2019 | 23:16
35
אתה שואל איך ולמה?
ואני עונה: פשוט לעשות, פשוט כי ככה.
כי הזמן קצר ומלאכת האהבה את עצמנו מרובה.
כי הקולות המרושעים בפנים תמיד יספקו לי סיבות ותירוצים להיות רעה אל עצמי.
אני צריכה ללמוד לסתום את האוזניים לפעמים לחלק מהקולות הפנימיים.
ואם לא הולך, אז לענות להם.
זכותי בעולם לאהוב את עצמי!!
אני לא מוכנה שאף אחד ייקח ממני את הזכות הזאת יותר.
כתבתי על עצמי. אם מתאים לך אתה מוזמן לקחת(:

לצפיה ב-'קבל חיבוק וירטואלי שומר נגיעה'
קבל חיבוק וירטואלי שומר נגיעה
31/08/2019 | 03:36
1
19
לצפיה ב-'תודה '
תודה
31/08/2019 | 16:09
11
לצפיה ב-'אסור לתת מכות לאדם '
אסור לתת מכות לאדם
01/09/2019 | 20:26
8
26
בקשר למגע, כל אדם יחליט לעצמו כמה יסכים שיגעו בו. אם אתה צריך עידוד, יהיה מי שישמח לתת לך אותו, בדיבור או במגע. קודם כל, עזור לעצמך. תהיה טוב לאחרים ואז יהיו טובים אליך ויאהבו אותך.

לצפיה ב-'"יהיה מי שישמח לתת לך אותו" ...'
"יהיה מי שישמח לתת לך אותו" ...
02/09/2019 | 16:40
7
44
האם כשאתה צריך עידוד תמיד יש מי שישמח לתת לך ?
וווווווואאאאוווווווווו
וווווווווואאאאאאאאאאאווווווווו

שתמיד יהיה לך, תמיד ...

לי גם יש את זה, אבל לפעמים אני משקר
כי לי אין את זה,
משקר משקר
ויש מי שישמח כשרע לי, ויש מי ששמח כשכואב לי, ששמח כשאני בוכה ...
בלי לנחם ...
משקר
רק להכאיב ולהכאיב
להכאיב למוכים, כדי לחנך אותם, כי הם מתנהגים לא יפה,
כי הם כל הזמן בוכים
ואסור לבכות
אסור ...

אסור גם לשקר, ואני כל הזמן משקר, 
מפונק משקר
מפונק שטוב לו ונעים לו ויש לו הכל
אוהבים אותו ויש לו הרבה הרבה כסף, הוא לא מצליח לבזבז את כל הכסף שלו
מי מקנא בי ? מי רוצה להיות מפונק כמוני ?

מפונק מקבל מכות
לבובות אסור לדבר
לבובות אסור לומר לא
בובה רק שותקת
לבובה מותר להכאיב, מותר לגעת
לא מבקשים רשות
לבובה אסור לומר לא
בובה אומרת מה שאני רוצה
הבובה אוהבת את זה
הבובה אוהבת שמרביצים לה, הבובה אוהבת שמרביצים לה
כיף לה
היא אוהבת שמרביצים לה
מי רוצה להרביץ לה ?
מותר 

מותר 

אסור לאהוב
ילד רע
ילד רע
הוא לא ילד טוב
אסור לאהוב, אייככככככככככככככס
אסור

אסור לאהוב אותו, הוא רק משקר ומשקר, כל הזמן
כל הזמן 

איכססססססס
איכס
לצפיה ב-'אומר לך את האמת ילד אני רואה אותך כרגע כילד בכתיבה'
אומר לך את האמת ילד אני רואה אותך כרגע כילד בכתיבה
02/09/2019 | 18:38
2
43
יהיה מי שישמח לתת לך עידוד ויהיה מי שלא יוכל.
כל אחד ואחת בעולם מתמלאים ומתרוקנים חליפות והנאמנות שלהם צריכה להיות בראש ובראשונה לעצמם ולמשפחתם אחר כך אחרים לכן לא תמיד יוכלו להושיט לך כתף ועזרה.
יהיה גם מי שיברח כי אתה מצד אחד מבקש עזרה ומצד שני דוחה אותה וזה לא כל כך נעים.
הנאמנות שלך צריכה גם היא להיות בראשית לעצמך והנאמנות הראשונה במעלה היא לקבל את עצמך על הדבש ועל העוקץ על המר והמתוק. אתה לא יכול לרדות בעצמך ואז להחליט שאתה נחמד ואז לרדות בעצמך שוב ולצפות ככה ליציבות רגשית כלשהי נכון?
תמיד יהיה בך את הילד הקטן שרוצה תמיד אישורים וחום ואהבה מהסביבה אבל איפשהו קיימת גם דמות בוגרת שיכולה לגונן נכון?  חזק אותה גונן על עצמך סכוך את עצמך הרגשי עם גגוני אהבה ולבבות.
תקבל את האי מושלמות שלך ולאט לאט תרגיש יותר שלם.
אם לא אז לעולם לא תמצא מרגוע נפשי פשוט לעולם כי הנחת שלך תתחלף באי נחת במהירות אתה תפקפק בכייף ובנתינה שתקבל וכבר לא תהנה מהם ושוב העולם יראה לך מקום קשה וחסר אהבה.
זה תלוי בך לא נוכל להושיע אותך באופן בו אתה מתעלל בעצמך.
מקווה שאתה מצליח לתפוס ולהבין את הדברים לפחות ברובד שכלי . אתה בטיפול?
לצפיה ב-'אתה רוצה לראות עצמך כילד רע או כילד טוב?'
אתה רוצה לראות עצמך כילד רע או כילד טוב?
03/09/2019 | 02:38
1
22
אין שניהם כי שניהם זו התנגשות.
תבחר :)
לצפיה ב-'ותגובה אחרונה כי לא אגיב לך עוד מבחירה'
ותגובה אחרונה כי לא אגיב לך עוד מבחירה
03/09/2019 | 02:47
27
אמרתי את  שהיה לי לומר.
כדי לחוש אהבה וביטחון בעולם צריך להאמין בהם.
הכל מתחיל מהאמונה. והאמונה מתחילה באהבה עצמית
ואהבה עצמית זו אמונה עצמית אמונה בשורש הטוב העצמי.

ילד רע- לא מאמין באהבה לכן לא יוכל לחוש בה גם אם כולם ירצו לתת לו מתנות מהלבבות שלהם.

ילד טוב- תמים ומאמין - כל אהבה שתגיע אליו תמצא כניסה ובית בלב שלו. ככול שהאהבה בליבו גודלת כך העולם נראה יפה יותר והוא נפתח כמו פרח.

אתה רוצה לצמוח או לקמול? לסבול או להנות? להאיר או להכבות? להיות חסר ביטחון או בעל ביטחון? וכן הלאה כשהחיובי תמיד יהיה קשור לאהבה עצמית ולכן לאמונה עצמית ולכן לשורש הטוב באדם ולכן לילד הטוב.

מ.ש.ל

בהצלחה

לצפיה ב-'מצטער לדעת'
מצטער לדעת
02/09/2019 | 20:46
1
29
אבל אני מרגיש שהיחס שלך לחיים שלילי מדי, גם במה שתעשה לאחרים וגם בדרך שתפרש מה שיעשו לך. ככל שתיטיב לאחרים, ייטיבו לך. יש הרבה אנשים טובים, צריך למצוא אותם. צריך לאהוב אח עצמנו, את החיים ואת האנשים שסביבנו.

לצפיה ב-''
03/09/2019 | 02:36
5
לצפיה ב-'קח חיבוק ממני'
קח חיבוק ממני
02/09/2019 | 20:46
1
8
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/09/2019 | 10:17
8

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו