לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87618,761 עוקבים אודות עסקים

פורום אימון קריירה

שלום, זהו מקום מפגש למי שמבקש צמיחה אישית בעבודה. למי שחש ומאמין שמימוש הפוטנציאל האישי אינו פריווילגיה אלא זכות, זכות שלא תמיד קל לממש, אך מרגע שבחרנו להוציא לאור את הפוטנציאל הטמון בנו, בעבודה, חיינו משתנים.אנו בתהליך של היכרות וקבלה עצמית, גילוי וטיפוח כוחות המצויים בנו, התמודדות עם חולשות ודפוסים חוסמי הצלחה, הסרת עוד ועוד קליפות המכסות את הגרעין האוטנטי. כל אלה יחד יוצרים העצמה אישית.בקשתי להקים ולהנחות פורום זה מתוך הכרה שהתהליך דורש לא רק עבודה עצמית אלא גם מרחב חברתי המאפשר לפגוש ולחולל הזדמנויות שיתוף ולמידה.מימוש עצמי בעבודה – לכל אחד מטרה משל עצמו : שיפור תקשורת ויחסי עבודה, יצירת התמחות חדשה בתחום שלך, מציאת כיוון מקצועי חדש, המצאת תפקיד חדש בארגון לשינוי חברתי, תחילת עיסוק משמעותי בגמלאות, יצירת סביבת עבודה מפרגנת ומעודדת, ועוד . . . תקשורת בפורום – שתף, נסח בקול רם את ההתלבטות, השאיפה, התגלית, הקושי שלך - כך תעזור לעצמך להקשיב פנימה. הגב לזולת בהקשבה, כך תעזור לו להכיר את המשמעות האישית המצויה בחוויה שלו, בהתלבטות, או בגילוי שהוא מביא.נמנע מפתרונות פשוטים, קיצורי דרכים וטיפים. אין "נכון" אחד.נאחל לכל מי שמבקש שיפור ועידוד הביטוי האישי בעבודה למצוא כאן הקשבה, בהירות וקבלה.מקווה להמשיך וללמוד יחד. תודה על ההקשבה בלב פתוח. בהצלחה ! אמיר דרור

אודות הפורום אימון קריירה

שלום, זהו מקום מפגש למי שמבקש צמיחה אישית בעבודה. למי שחש ומאמין שמימוש הפוטנציאל האישי אינו פריווילגיה אלא זכות, זכות שלא תמיד קל לממש, אך מרגע שבחרנו להוציא לאור את הפוטנציאל הטמון בנו, בעבודה, חיינו משתנים.אנו בתהליך של היכרות וקבלה עצמית, גילוי וטיפוח כוחות המצויים בנו, התמודדות עם חולשות ודפוסים חוסמי הצלחה, הסרת עוד ועוד קליפות המכסות את הגרעין האוטנטי. כל אלה יחד יוצרים העצמה אישית.בקשתי להקים ולהנחות פורום זה מתוך הכרה שהתהליך דורש לא רק עבודה עצמית אלא גם מרחב חברתי המאפשר לפגוש ולחולל הזדמנויות שיתוף ולמידה.מימוש עצמי בעבודה – לכל אחד מטרה משל עצמו : שיפור תקשורת ויחסי עבודה, יצירת התמחות חדשה בתחום שלך, מציאת כיוון מקצועי חדש, המצאת תפקיד חדש בארגון לשינוי חברתי, תחילת עיסוק משמעותי בגמלאות, יצירת סביבת עבודה מפרגנת ומעודדת, ועוד . . . תקשורת בפורום – שתף, נסח בקול רם את ההתלבטות, השאיפה, התגלית, הקושי שלך - כך תעזור לעצמך להקשיב פנימה. הגב לזולת בהקשבה, כך תעזור לו להכיר את המשמעות האישית המצויה בחוויה שלו, בהתלבטות, או בגילוי שהוא מביא.נמנע מפתרונות פשוטים, קיצורי דרכים וטיפים. אין "נכון" אחד.נאחל לכל מי שמבקש שיפור ועידוד הביטוי האישי בעבודה למצוא כאן הקשבה, בהירות וקבלה.מקווה להמשיך וללמוד יחד. תודה על ההקשבה בלב פתוח. בהצלחה ! אמיר דרור
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
15/04/2010 | 18:24
75
עקב רמת פעילות נמוכה הולחט לסגור את הפורום בשלב זה.
אנו מודים לאמירדרור על הניהול המושקע והמסור, ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'מקימה עסק?'
מקימה עסק?
15/04/2010 | 12:42
35
את בטח מכירה את החברה הזו- שהחליטה שהיא רוצה לעשות משהו , אבל עדיין נשארת שכירה.

את בטח מכירה את השכנה שהחליטה להגשים חלום ולהקים עסק משלה ועכשיו מוצאת עצמה לבד מול אינספור התלבטויות והחלטות.

כל כך הרבה נשים יכולות לממש את עצמן- ולהיות עצמאיות.
להקים עסק משגשג, כזה המתנהל באופן עסקי ומהוה מקור להכנסה גבוהה וגאוה.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן במעגלי מקימות עסקים, מבית "קישורי אמהות"
כדי ליצור לכל אחת את הקבוצה שתלווה אותה בדרך להקמת עסק מצליח.
• קבוצה בה אפשר להתייעץ, לשתף וללמוד .
• מקום בו מקבלים כלים עסקיים  פרקטיים על מנת  לשפר את ביצועי העסק.

מזמינות אותך להגיע לפגישת ההכרות של קבוצת רחובות (בהרשמה מראש).
הפגישה תתקיים ביום רביעי ה- 14-4-10, ב בשעה 8:45, ב"לב הקונגרסים" בפארק התעשייה ברחובות/נס ציונה . www.lhc.co.il
ותעסוק בנושא התמודדות עם התנגדויות במהלך שיחת מכירה. נלמד כיצד להתמודד עם התנגדויות שמעלה הלקוח במהלך שיחת מכירה.
פרטים נוספים בקובץ המצורף.
לצפיה ב-'התלבטות לגבי המשך קריירה...'
התלבטות לגבי המשך קריירה...
14/04/2010 | 13:52
2
75
אז ככה,

סיימתי לא מזמן את לימודי במנהל עסקים וכלכלה, אני עובדת במקום טוב ובאופן כללי הכל בסדר.
העניין הוא שאני פשוט לא מוצאת את עצמי בתוך כל התחום הזה (עבדתי בעבר גם במקומות אחרים) ואני לא שלמה עם עצמי.
אני מחפשת משהו יותר רוחני, משהו בתחום הרפואה האלרנטיבית שמאוד מושכת ומעניינת אותי משזה שנים. פשוט רציתי שיהיה לי תואר...
העניין הוא שזהו תחום שלא "הולכים לעיתון דרושים ומוצאים עבודה" וקשה נורא (לפחות בהתחלה) להתפרנס ממנו.
יש לציין שטרם התחתנתי ואין לי ילדים.
אני פשוט לא יודעת מה לעשות- אם לעזוב תחום די בטוח ועבודה טובה ולקפוץ למים בתקווה שאני באמת אמצא את דרכי או להמתין אולי דברים יסתדרו בעתד...

אודה על כל עצה:)
יום נפלא שיהיה

לצפיה ב-'האם כבר למדת תחום מסויים ?'
האם כבר למדת תחום מסויים ?
14/04/2010 | 18:36
34
האם את חייבת לעזוב עבודה אחת למען השנייה או שניתן לשלב בין השניים ?
עד ששמך ילך לפנייך ותרוויח מספיק למחייתך בתחום שתבחרי, אולי כדאי להמשיך לעבוד במקום בו את נמצאת מבחינת בטחון כלכלי.
בהצלחה טליה
לצפיה ב-'התבונני פנימה.'
התבונני פנימה.
15/04/2010 | 08:59
34
שלום לך Dafi!
בחירת מקצוע היא החלטה חשובה ולכן אני מציע לעצור ולהתבונן פנימה.

הנחת היסוד שלי היא שהעיסוק שיניב עבורך את הערך הגבוה ביותר הוא
נקודת המפגש של הדברים שאת אוהבת לעשות אלו המעוררים בך השראה עם כישוריך הדברים שאת יודעת שאת עושה טוב.

קחי כמה דקות של זמן שקט והתבונני :

איזו עבודה (עיסוק או שירות) מעורר בל השראה ?

כזה שאילו עסקת בו היית קמה כל בוקר עם חיוך?

ממה שעשית עד היום מה אהבת ?

נסי למקד את עצמך מה שם את אוהבת?

עכשיו שאת יודעת מה את אוהבת נמשיך ,במה את טובה?

איך יודעים שטובים במשהו (אנחנו משוחדים )?

שואלים חברים שעבדו איתנו,שואלים חברים שאנו מכרים,משפחה (מנטרלים חנופה,לא נעים וכדומה) ומקשיבים לתשובות.

האם ראית משהו חדש?

אשמח לשמוע מה עלה לך.
לצפיה ב-'שלום. הקמתי לעצמי אתר ואשמח לשמוע חוות דעת של'
שלום. הקמתי לעצמי אתר ואשמח לשמוע חוות דעת של
13/04/2010 | 08:23
1
40
שלום. הקמתי לעצמי אתר ואשמח לשמוע חוות דעת של אנשים שהם לא אמא (הוי כמה שהבן שלי מוצלח)  :)
לצפיה ב-'והלינק (שהוא גם בחתימה) '
והלינק (שהוא גם בחתימה)
13/04/2010 | 08:47
12
והלינק (שהוא גם בחתימה) http://foresiting.com
לצפיה ב-'ילדים חולי סרטן מזמינים להפנינג השבת'
ילדים חולי סרטן מזמינים להפנינג השבת
10/04/2010 | 06:29
18

ה-ז-מ-נ-ה ‬    אריאלה פיקסלר אלון   07/04/10 15:55

ילדים חולי סרטן מזמינים אותנו להפנינג מיוחד ביום שבת הזה,
הבזאר יתקיים במושב ירקונה (ליד הוד השרון) בשבת הקרובה- 10.4 בין השעות 13:30-19:00.

נכון, זה יום שבת ויש כאלו ששומרים, אבל זה חשוב....

מדובר בהפנינג ענקי שכולל בתוכו מכירה של תוצרת חקלאית של תושבי המקום, אוכל, ספרים, בתי קפה, דוכני מציאות יד שנייה, אטרקציות כיפיות לילדים, דוכני יצירה ועוד ועוד.  כאשר כל ההכנסות מהבזאר קודש למען ילדים חולי סרטן בכל רחבי הארץ.

הבזאר יתקיים במושב ירקונה (ליד הוד השרון) בשבת הקרובה- 10.4 בין השעות 13:30-19:00.
מפה להגעה...
http://www.yarkona.com/wp/wp-content/uploads/2008/...

חשוב להפיץ ככל שאפשר למען מטרה נעלה זו.
לצפיה ב-'דוגמא לריאיון עבודה קלאסי '
דוגמא לריאיון עבודה קלאסי
07/04/2010 | 18:09
37
לצפיה ב-'תואר שני אחרי מדעי המחשב'
תואר שני אחרי מדעי המחשב
06/04/2010 | 21:25
414
שלום,

אני בוגר תואר ראשון במדעי המחשב בב"ש.
מעוניין ללמוד תואר שני. מתלבט: באיזה תחום.

מצד אחד, חשבתי ללמוד תואר שני במדמח. נראה לי לוגית ומקצועית הכי נכון בשבילי.

מצד שני, אני שומע מחברים שהרבה לא רואים "צורך" לעשות תואר מקצועי כזה. אלא יותר תואר "ניהולי" או "כללי".
אני שומע על הרבה אמוד שממשיכים לתור במנהל עסקים.

מניוסנכם, איך כל אחד מהתארים הנ"ל יכול לקדם אותי מבחינת שכר? מבחינת תנאים במקום העבודה?
(אני ממש עכשיו מתחיל תפקיד ראשון בהיי-טק)

יש לי חלום שעולה לי כבר די הרבה זמן- ללמוד אדריכלות.
לא נגשתי לזה בגלל שזה 5 שנים. ובגלל החשש לא למצוא בזה עבודה בסופו של דבר.
הבנתי שבארץ אין דבר כזה תואר 2 באדריכלות בלי תואר ראשון באדריכלות. נכון?
הבנתי שיש דבר כזה דווקא בחו"ל.
איך אני יכול לאבחן אצלי אם אני מסוגל/מספיק מבין את ההשלכות של לעשות תואר ראשון נוסף כ"כ ארוך כמו אדריכלות?
האם כדאי לעשות תואר שני - בשביל ה"נפש" או שמבחינה פרקטית זה לא ראלי לפני גיל פנסיה.

מודה מראש לכל תשובה
לצפיה ב-'שאלה לכאלו שכבר עשו שינוי קריירה בחיים שלהם'
שאלה לכאלו שכבר עשו שינוי קריירה בחיים שלהם
31/03/2010 | 22:57
2
67
אם להיות ממוקד יותר, הכוונה לאלו שעזבו עבודה ועברו לתחום אחר לאחר הכשרה של שנים.
1. עד כמה המחשבה על הפנסיה עמדה בדרככם כאשר אתם עמדתם לפני שינוי קריירה מהותי? איך התגברתם על זה?
2. האם השיקול הנ"ל היה משום שיקול חוסם וקריטי עד כדי כך שבגללו ויתרתם?
3. איך התמודדתם עם המחשבה על אובדן שנים לחיסכון פנסיוני?
4. איך חזרתם לחסוך אם בכלל?
5. האם בכלל יש טעם להשקיע מחשבה על חיסכון לפנסיה כאשר עומדת על הפרק קריירה חדשה, מעניינת ומאתגרת, משהו שרציתם כל חייכם, שלא בטוח שתניב כסף כמו בקריירה קודמת?

אשמח לעורר דיון ענייני בנושא
לצפיה ב-'שינוי קריירה'
שינוי קריירה
01/04/2010 | 15:52
38
אנסה להסביר בקיצור,למרות ששאלת שאלות שיש להשיב בהרחבה.
1.את יכולה להיות גם שכירה וגם עצמאית ויכולה לנסות מזלך כעצמאית מבלי לותר על משרתך כשכירה.- ראי יעוץ לעוסק מתחיל.
   גם עם הפסקת לשלם לקרן פנסיה בגלל שהפסקת להיות שכירה,את יכולה ומומלץ להמשיך לשלם ולשמור על זכויותיך.
   סה"כ את אמורה לקבל פנסיה בא העת לפי כמה שהרווחת במהלך חייך.
  במהלך החיים יש תקופות שמשתכרים יותר ויש תקופות שפחות. אם תפרישי לקרן פנסיה בשיעורים הנכונים כשכירה או כעצמאית תצברי זכויות וכסף לפי הרמה שממוצעת שהרווחת כל החיים.
גם אם קרן הפנסיה שהיה לך נסגרה להפקדות נוספות או חדשות אפשר לעשות קרן לפנסיה/קיצבה אחרת נוספת שתשלים את זכויותיך.
ניתן למזער את ה"נזק" שנגרם מהתקופות שלא הפרשת לקרן פנסיה ולתכנן את מחייתך לשנים שלאחר פרישתך. לא יעזור לבכות על חלב שנשפך.
במידה ויהיו לך הכנסות חייבות במס- מומלץ מאוד להפריש לפנסיה-קיצבה כדי לשלם פחות מס.
אין קשר בין פתיחת קריירה חדשה לבין חסכון לפנסיה/קיצבה.
יש לבדוק מה הונך היום ומה מצבך ולתכנן את פרישתך
הרבה מלקוחותי עצמאים ושכירים לשעבר ומתכננים גם את פרישתם.
אשמח ליעץ לך ביותר הרחבה
ואף להעמיד לרשותך יועצים פנסיונים (מורשים).
חג שמח ומועדים לשמחה

יזהר מוסקוביץ - חשבונאי ויועץ מס מוסמך
izaharm@013.net
לצפיה ב-'אשיב לך. '
אשיב לך.
10/04/2010 | 06:37
24

אם להיות ממוקד יותר, הכוונה לאלו שעזבו עבודה ועברו לתחום אחר לאחר הכשרה של שנים.
1. עד כמה המחשבה על הפנסיה עמדה בדרככם כאשר אתם עמדתם לפני שינוי קריירה מהותי? איך התגברתם על זה?

המחשבה לא עמדה בדרכי כלל. הייתי ממוקדת, היה לי קשה להיפרד מקהל היעד עימו הייתי בקשר 25 שנה- תלמידי החטיבה
ולכן מצאתי לי פתרון והמשכתי להתנדב בבית הספר יום בשבוע כבר 3 שנים.
החלטתי ועשיתי הכל כדי לצאת מהמערכת שגבתה ממני ולא תיגמלה.

2. האם השיקול הנ"ל היה משום שיקול חוסם וקריטי עד כדי כך שבגללו ויתרתם?
לא ויתרתי. אני לא מוותרת על החלטות בחיי
גם לא בגיל 48 עת פרשתי!

3. איך התמודדתם עם המחשבה על אובדן שנים לחיסכון פנסיוני?

נכון
יש לי פנסיה זעומה!
אבל  יותר מזה- יש לי חיים חדשים
ללא שעון
אני עצמאית
אין לי מנהלת תרתי משמע שממררת את חיי
הרווחתי בגדול- לא הכל נמדד בחיים בשקלים
שקט נפשי
שמחת חיים
חופש
יצירה
אוטנטיות
ואמונה בעצמי חשובים לי יותר משקלים

4. איך חזרתם לחסוך אם בכלל?
כסף? לאט.

5. האם בכלל יש טעם להשקיע מחשבה על חיסכון לפנסיה כאשר עומדת על הפרק קריירה חדשה, מעניינת ומאתגרת, משהו שרציתם כל חייכם, שלא בטוח שתניב כסף כמו בקריירה

לראייתי כן. כן כן!

אישית- נרשמתי מיד ללימודים
לקחת 4 קורסים להכשרה מושלמת
אני לומדת כל הזמן
מתנדבת
מאמנת
ממלאה את זמני בעשיה בכתיבה

חברים חדשים- אנשים נפלאים.
והכסף צומח בהדרגה. ללא לחץ!

בהצלחה.

לצפיה ב-'לא יודעת איך להתחיל לחפש עבודה שתתאים לי'
לא יודעת איך להתחיל לחפש עבודה שתתאים לי
29/03/2010 | 14:18
3
92
אני בעלת תואר שני ועובדת בשירות לקוחות. חלק גדול מהעובדים שם הם אחרי צבא והשאר נטולי השכלה. אני מרגישה
שהמקום הזה ממש לא מתאים לי, ואני שם כי אני לא מוצאת מקום שיתאים לכישורי.
אני מחפשת עבודה כמרצה/מתרגלת, ופונה למרצים, אך אף אחד לא זקוק לשירותי.
עכשו אני מתלבטת אם ללמוד ספרנות, כי כך אולי אצליח למצוא מקום עבודה שיתאים לי ויהיה עם משכורת גבוהה.
האם שווה להשקיע עוד שנתיים -שלוש בלימודים כי אולי אצליח למצוא מקום עבודה?
לצפיה ב-'להתחיל מבפנים...'
להתחיל מבפנים...
31/03/2010 | 18:25
51
את כנראה עובדת במקום שלהערכתך נמצא מתחת למידותיך.
כדי להתחיל למצוא מה מתאים לך יש צורך בעיני בתהליך קצר של העלאת תודבנות, מודעות למי שאני, במה אני טובה, מה אני אוהבת ורוצה, מה מניע אותי
ומה עוד חשוב לי ממקום עבודה? את כותבת על כסף /כישורים ושירותים שאת רוצה להעניק.
מדוע דווקא מתרגלת? מדוע ספרנית? האם אלה מקצועות שקרצו לך כי התוודעת אליהם ? מה יש שם שנראה לך מתאים לך יותר?

לשאלתך האם ללמוד לא אוכל לענות כי כפי שהבנת בעיני יש צורך ביותר מהתכתבות במייל על כך. מקווה ששאלותי כאן קצת יבהירו לך את הדרך.
לצפיה ב-'לא יודעת איך להתחיל לחפש עבודה שתתאים לי '
לא יודעת איך להתחיל לחפש עבודה שתתאים לי
01/04/2010 | 16:01
37
האם חשבת להתחיל בהדרגה מבלי לאבד את מקור הכנסתך הנוכחי?
האם חשבת על פעילות נוספת כעצמאית . אין לדעת להיכן תגיעי. קיימות אין סוף רעיונות. עתידנו לפי מה שאנו חושבים ומפתחים במוחנו.

מועדים לשימחה
יזהר מוסקוביץ - יועץ מס
izaharm@013.net
לצפיה ב-'הסוד הוא למצוא את הצעד הראשון הנכון'
הסוד הוא למצוא את הצעד הראשון הנכון
03/04/2010 | 16:26
40
הי שוקולדה,

צעירים רבים נמצאים במצב דומה משלך. כבר לא בני 22, עם תואר שני ביד, עם ציפיות מסוימות מהחיים - ועדיין לא מצאו את המקום בו יוכלו לממש את כל הפוטנציאל שלהם.
השאלה הראשונה לשאול היא מה את רוצה. אני לא יודעת מה למדת, אבל הרבה פעמים התואר הוא לא באמת הכיוון לעבודה מעשית. חשוב שתגדירי לעצמך בצורה ריאלית, נקייה וממוקדת לאן את רוצה להגיע מבחינת עבודה, ואז תחשבי איך אפשר לבנות את הדרך הנכונה להגשים את מטרתך. אל תצפי שהתפקיד הראשון יהיה התגשמות כל הפנטזיות, אבל הוא צריך להיות כזה שיפתח לך אפשרויות חדשות.
שנית, את צריכה לשאול את עצמך מה מנע ממך לממש את עצמך עד כה. זו שאלה לא קלה, ובדרך כלל מומלץ לעשות אותה מול איש מקצוע, על מנת שלא תטעי את עצמך בתשובה. אך מציאת החסמים היא שלב הכרחי בדרך לבנות קריירה מתאימה.

שיהיה בהצלחה, ואשמח לענות על עוד שאלות
לצפיה ב-'היי, אשמח לתובנות'
היי, אשמח לתובנות
27/03/2010 | 16:19
1
26
היי, אני בת 25 עוד מעט נשואה כבר כמעט שנתיים ללא ילדים.
עוסקת בתחום המכירות כבר כמעט 5 שנים ומאוד טובה בזה!
אני מזל סרטן ובאופי שלי אני מאוד שמרנית, לא אוהבת שדברים בחיים שלי מתחלפים כמו: בית, זוגיות, חברות, כרית וכו'....
אך.... יש לי בעיה להתמיד בעבודה.

בשנים האחרונות החלפתי יותר מידי מקומות עבודה למרות כישוריי.
אין לי בעיה להתקבל למקומות עבודה שכן אני מגיעה למשרות בתחום המכירות- ובשיחה איתי לא ניתן להתבלבל ולחשוב שאני משהו אחר. אני מאוד פלפלית, אנרגטית ואסרטיבית ובאמת שמתקבלת כמעט לכל מקום שאני באמת רוצה אותו, כי אז אני גם מתאמצת מאוד להשיג אותו ואז בעיניי המעסיקים אני מצטיירת כאסרטיבית.

היו מספר עבודות בהן עבדתי בין חצי שנה לעשרה חודשים, והרבה מקומות של חודש- חודשיים, היו מקומות של כמה ימים.
אין ספק שעם הזמן שעבר למדתי להתייעל ולא לקחת עבודות שאני לא באמת רוצה כדי לא לעבוד יומיים ולעזוב אחרי שאגלה פרטים אחרים.
אבל עדיין, היד שלי מאוד קלה על ההדק ואני מרגישה שלפעמים אני מחבלת לעצמי.

מקום הרציני האחרון שהייתי בו- חברת ביטוח, בדיוק השעות שרציתי- 6 שעות עבודה ביום, הייתי אחת הטובות שם! והשכר היה בשמיים! ובכל זאת הרשתי לעצמי לזלזל- להחסיר לפעמים שקצת הייתי מבואסת ולא בא לי לעבוד ועוד סיבות...
בסוף זה הוביל לפיטורים שלי.

במקום אחר שהייתי בו כמעט שנה, אחרי שלושה חודשים כנציגת מכירות קודמתי להיות ראש צוות, מאוד הצלחתי בחברה והבאתי עימי המון, עם זאת.... הייתה תקופה מאוד לחוצה ועבדתי גם מהבית ואז שוב מהלחץ הרשיתי לעצמי להחסיר מעט (וזה מאוד לא מקצועי בתור מנהלת חדשה) כשהגיע מהלך שינוי ארגוני בחברה וקיצוצים כמובן שלמרות שהיה למנהל שלי קשה (כי באמת שעשיתי המון) אבל הוא החליט לקצץ אותי בגלל הסיבות שכתבתי למעלה.

כפי שאתם שמים לב, אני מודעת לזה שאני עושה את זה לעצמי, ואני כבר במצב שכשאנשים שואלים אותי איפה אני עובדת אני עדיין אומרת את המקום הישן כי אני לא רוצה לספר לאף אחד על עבודה שונה עד שאהיה שם לפחות חצי שנה כדי שלא יצחקו עליי שאני לא מתמידה.

אז, נכון שאני מצליחה בכל מקום שאני נמצאת בו, תמיד בראש טבלת המכירות ותמיד מועמדת לקידום.... ואז מחבלת לעצמי...
קראתי איפשהו שזה יכול לנבוע מבעיית קשב וריכוז??
מצד שני, כל הצדדים האחרים בחיים שלי מאוד יציבים.... כמו שאמרתי.... ורק התחום הזה לא.
בצבא שירתתי שנה וחודשיים והשתחררתי עקב בעיות מאוד רציניות (מפקד שהטריד מינית) אבל עדיין במבט לאחור זה גם מעלה אצלי נקודה אדומה שגם שם לא הצלחתי לסיים...
התחלתי לימודים של תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה... וגם שם הפסקתי באמצע.

למה קשה לי להתמיד?
למה אני לא יכולה לסיים דברים שאני מתחילה???
זה הורס לי את החיים, ואת הזוגיות שלי שכן בעלי מרגיש שכל הנטל עליו ושאני לא לוקחת אחריות (והוא צודק) ומביאה משכורת קבועה, ולכן הוא כבר לא ממש שם בשבילי כשמפטרים אותי וכשאני מתקבלת למקום חדש... כי גם לו כבר נמאס....
אוף..

אני אשמח לתת לכם מידע נוסף אם צריך, ואשמח לקבל עצות.... שכן אני אמורה להתחיל מקום עבודה חדש ביום רביעי, מקום שאני מאוד מתרגשת ממנו!! ומרגישה שסוף סוף מצאתי חברה מעולה!! קיבלתי רמזים מהסמנכ"ל בראיון לגבי התאמתי לקידום (ואף שאל אם אני רוצה כבר עכשיו תפקיד של אחמ"שית? אני סירבתי, שכן אני מעדיפה להתמיד קודם כנציגת מכירות ולבסס את מעמדי בחברה אחרי שאעשה עבודה עם עצמי ואבין איפה אני צריכה לשפר לפני שאתקדם שוב לתפקיד עם אחריות ואחרי 3 חודשים אמצא את עצמי בחוץ).

בחברה זו אני יודעת שאני אוכל להתקדם מהר! ולהיות אחד מתפקידי המפתח בחברה לאורך השנים...
אני רק צריכה ללמוד עם עצמי את הבעיה ולפתור אותה מהר... מכיוון שיש לי רצון עז להיות שם גם שנתיים, ושלוש וארבע וכו'....

כתבתי הרבה.... מתנצלת.
לצפיה ב-'נושא של התמדה ומעבר בין עבודו'
נושא של התמדה ומעבר בין עבודו
29/03/2010 | 15:41
18
אחד מהנושאים המאפיינים בעלי הפרעת ADHD אבל מצד שני אין לך מאפיינים אחרים ע"פ דבריך.
על מנת להוציא את האופציה הזו מכלל אפשרות, הייתי מציעה לך דרך האינטרנט לעבור אבחון ראשוני ולראות איפה את עומדת.
במידה ואת כן עם הפרעת ADHD אזי יש מאמנים שיכולים לסייע לך.
יחד עם זאת, יתכן ואת מביאה עמך התנהגויות אוטומטיות, אמונות מגבילות, חסמים, פחדים שאולי אינך מודעת להם.
בהצלחה טליה
לצפיה ב-'אפשרי?'
אפשרי?
27/03/2010 | 21:09
1
22
שלום לכולם,

אני עובדת בחברה ומחפשת את הדרך להתקדם בה.
המטרה שלי היא עמדה ניהולית- זה החלום שלי.
ניראה שאצלנו כול אחד מקובע מאוד בתפקידו ואין התקדמות של ממש,
מה שגורם לתסכול מסוים .
ישנה התקדמות מבחינת תוכן התפקיד וגם זה זז נורא לאט ולוקח זמן
רב ויש לי חיבה מאוד גדולה לאחראים שמראים כבוד כלפיי.
אבל אני לא תמיד מרגישה "הערכה" –והערכה בעיניי היא משהו
שמרגישים או לא מרגישים פשוטו כמשמעו, ז"א שאם מישהו בא ואומר
לך :"תקשיב, מעריכים אותך"-זה לא מה שישנה את דעתו אלא זה משהו
מבפנים- צריך להרגיש את זה.
ישנם אנשים שיגידו טוב לי לעבוד "משמונה עד חמש" וללכת הביתה וזה
מספיק והותר בשבילי העיקר שנחמד לי ויש כאלו שיש להם דרייב והם
רוצים לתת גז קדימה ולקבל את הסטאטוס ,הטייטל וכול מה שנלווה אליו.
מנגד אם משווים אז גם בחברה גדולה, קשה להתקדם וזה יכול לקחת אף שנים
להתקדם, וגם אופציה של לקום וללכת זו לא אופציה כי הכי קל זה להרים ידיים ולעזוב.

אז הייתי רוצה לשמוע מכם:
האם הייתם במצב כזה?
האם אתם רואים דרך להגיע למצב כזה או \ו ליצור אותו?

לצפיה ב-'כמה עצות'
כמה עצות
28/03/2010 | 22:27
17
תבדקי ואז תעשי
מי הבוס שלך? ומי מעליו?
מה הם מצפים ממך?
איך את יכולה לספק את זה ולהדגיש שזאת את?
מה מעריכים אצלך הארגון ואיך תציגי את עצמך עושה את זה?
להתקדם בארגון דורש אנרגיה ועבודה רבה, אבל לפחות כרגע חקרי ותתכלי להתאמן על זה
בהצלחה
לצפיה ב-'אבודה...'
אבודה...
25/03/2010 | 13:07
2
38
אני בת 30  אקמדיאת מתחום הפסיכולוגיה
ולאחרונה ילדתי תינוק ועכשיו מתעתדת לחזור לעבוד, מה הבעיה?
אני כבר שנים מתנדנדת בין עבודות בתחום הטיפולי של עבודה עם בני נוער ופגועי נפש לבין עבודות אדמינסטרציה שונות כי לא הצלחתי להחליט מה אני רוצה.
בתקופת המיתון עבדתי כמנהלת משרד ומשאבי אנוש בהייטק ואז פיטרו אותי, החלטתי לא לחזור לתחום ועבדתי בליווי ילדים אוטיסטים, לפני 4 חודשים ילדתי ואני מתחילה לחפש שוב פעם עבודה, אני כבר יודעת שאני רוצה לעשות הסבה לחינוך מיוחד אבל כרגע מכיוון שלא הבאתי משכורת סבירה כבר די הרבה זמן אני צריכה לחפש עבודה שתספק שכר יותר גבוה, ואני אכן מקבלת הרבה הצעות "מפתות" בתחום האדמינ' מבחינת השכר , אבל לי רגשית קשה לחזור שוב פעם לתחום הכל כך משעמם הזה... אני יודעת שאני טובה בו אבל לא מצליחה לשחרר את ההרגשה של עבודה ללא סיפוק מבחינתי ביום -יום ,למרות שאני הבטחתי לעצמי שעד גיל 35 אני אסיים את ההסבה ואעבור לתחום שיותר מעניין אותי עדיין קשה לי... ואני מוצאת את עצמי חושבת ומתעסקת בזה יום-יום.
איך אני אשכנע את עצמי שאני עובדת כרגע במשהו זמני לכדי להגשים את עצמי! ובכלל אני מרגישה אבודה... וגם מאד לא יעילה כשאני עובדת בתחום כמו אדמינסטרציה (אני לא מזלזלת , פשוט כבר מיציתי את התחום מכל כיוון)
לצפיה ב-'את בעצם עונה לעצמך'
את בעצם עונה לעצמך
25/03/2010 | 21:29
13
יש עבודה עם שכר גבו אך אינך רוצה לעבוד בה.
יש עבודה עם שכר יותר נמוך ואת רותה לעבוד בה.
שאלת המחיר - ויתור על עוד כסף או ויתור על עצמי ?!
רק את יכולה להחליט ותחושות הבטן שלך כנראה נכונות לגביך.
יש לימודים של פעם בשבוע או בערב. נסי לשלב אותם בעבודה.
בהצלחה טליה
לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
31/03/2010 | 18:20
15
הי,
אני מבינה אותך כי נשמע שההגשמה מאוד חשובה לך ואת לא רוצה לוותר על זה.
הרבה נשים אחרי לידה או אחרי תקופה של 'אין עבודה' חשות שרוצות לפרוץ או לשנות קריירה כך שתתאים לפרמטרים החדשים.
ואכן את מדברת על הסבה. את יודעת מה את רוצה רק שבנתיים את עוד לא שם. אני מניחה שעד גיל 35 אכן תגיעי ליעד שלך!
כרגע את צריכה הכנסה ומתקשה לוותר על ההגשמה בדרך.
האם חייבים לוותר על אחד מהשניים? יש משרה שתיתן את שניהם?

אני מניחה שהאימהות כאן היא גורם נוסף שאת לוקחת בחשבון.
תהליך של מודעות למעמד החדש שלך, למחשבות שלך ולדרך הנכונה לך יעלה בפניך את כל הגורמים, המניעים אותך, החוזקות שלך ותבחן את הדרך להגיע לשם.
אגב, יש מושג שנקרא "מגבירי הנאה" כאשר את עושה משהו מאוד מהנה למרות שהוא לא המרכזי בחייך והוא שופך אור גם על מקומות אחרים פחות מהנים אבל הכרחיים בחיים. כך שאולי כדאי גם למצוא עבודה זמנית מכניסה אך במקביל לה למצוא מגביר הנאה שכזה שיספק לך הגשמה עם חשיבה עתידית לקריירה.

בכל מקרה נשמע שאת בהחלט יודעת מה את רוצה ומה טוב לך רק צריכה קצת סדר בדברים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'כל כך מעוניין לעבוד עם ילדים,מחפש קרש קפיצה!!'
כל כך מעוניין לעבוד עם ילדים,מחפש קרש קפיצה!!
21/03/2010 | 12:04
3
40
שלום לכולם

לאחר אין ספור מקצועות שלמדתי ולא הצלחתי למצוא את הדבר האמיתי
הגעתי למסקנה שרק עבודה עם ילדים תוכל באמת לממש את כישוריי והנאתי
היום אני בן 32 ובאמת כל חיי חלמתי לעבוד עם ילדים אני כל כך מוכשר בתחום הזה
בעברי שהייתי צעיר הייתי מדריך בקייטנות רק של הילדים הצעירים בגן, תמיד בחרתי את הגיל הזה,הייתי מדריך מצטיין וכל ההורים תמיד רצו להכניס את הילד לקבוצה שלי היה ממש ריב בין ההורים:))) ואמרתי לעצמי
שבבגרותי אחרי הצבא אלך ללמוד את התחום הזה,אבל איכשהו זה התפקשש,תמיד אמרו לי המשכורת לא טובה כאיש חינוך
אבל היום אחרי שלל מקצועות שלמדתי ולא מצליח לעסוק ולהנות בהם הבנתי שאין מנוס,ורק הילדים והתחום הקסום הזה יצליח לגרום לי לממש את עצמי את היכולות והרצון להיות מאושר לקום בבוקר לעבודה,אין נפלא ממני עם ילדים,זה מוציא ממני את המיטב שבי והחיוך האמיתי
מה אתם מציעים לי לעשות איך להגיע לזה ומה עלי ללמוד שיגרום לי סיפוק,ואיך להתעלם מכל מיני תגובות של הקרובים לי
על המשכורת הנמוכה,על זה שגבר עוסק בתחום הזה.
לצפיה ב-'ניהול קריירה'
ניהול קריירה
21/03/2010 | 18:05
25
הי,

בוא נתחיל עם עניין הכסף.

על פניו, בהתייחסות נורמטיבית מקובלת,בתחום החינוך משכורות מקובלות וגם אופק השתכרות עתידי אינם wow

אז הקולות שאתה שומע אמיתיים ולכן גם הקושי להתמודד.

אלא שהעניין המהותי מצוי ברובד אחד עמוק יותר.

לאנשים שרגילים ללכת לעבוד רק כדי להתפרנס או גם להתפרנס וגם להתקדם במושגים של דרגה, סמכויות, תגמול וכו', לאנשים רבים המושג מימוש אישי", נחשב פריווילגיה לפנסיה. ואני לא אומר זאת כביקורת אלא כציון מציאות. ואם היא אכן כזאת חשוב להבין אותה כדי לברר עם עצמך אסטרטגיית התמודדות ראויה.

לעצם העניין של "עבודה עם ילדים"

מדובר בעולם ענק, פתוח וללא גבולות - ובלבד שאתה יודע מה אתה עושה, לומד ומתפתח.

העניין החשוב הוא להבין ולהכיר במה אתה טוב ומי טוב עבורך - איזה אוכלוסייה, ואיזה דרכי התנהלות מקצועית.

אני יכול להציע לך מספר מאמרים תחת הקטגוריה - ניהול קריירה

קרא מה שמסקרן אותך ורוץ על זה
לצפיה ב-'אם זה '
אם זה
25/03/2010 | 21:32
5
מוציא ממני את המיטב שבי והחיוך האמיתי אז לך על זה. אני זה מי שאני בוחר להיות. מה זה משנה מה אחרים אומרים אם אתה שלם עם מעשיך ? לך עם צו ליבך. יחד עם זאת למד והעשר עצמך בתחום.
בהצלחה טליה
לצפיה ב-'הצעה לאושר לב'
הצעה לאושר לב
26/03/2010 | 13:28
12
תחפש באזור המגורים שלך אם ישנם הורים שמחפשים                                          משהו שימור על הלידים שלהם אחרהצהרים ככה תתחיל לאט לאט תגיע לכיוון של או שתפתח משפחתון או גן תראה כבר מה מענין אותך בהצלחה לדוגמה אני  וחברה רוצות לפתוח צהרון אז היא בדקה אם יש הורים שמחפשים לשמור על הילדים שלהם באזור המגורים שלה ונפרסם בגנים ובבתי הספר ונקווה שתהיה פרנסה
לצפיה ב-'פורומים חדשים ודרושים ב אנשים'
פורומים חדשים ודרושים ב אנשים
21/03/2010 | 17:46
8

חיים הכט מציב מראה מול המציאות החברתית היומיומית שלנו שלנו. בפורום הרשמי תוכלו גם אתם להשיב לשאלה מה אתם הייתם עושים?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

אילו ויטמינים כדאי לנו לקחת? כיצד נוכל לשפר את התזונה הקבועה שלנו? וכמה ברזל באמת חשוב? תשובות לשאלות אלו ועוד תוכלו למצוא בפורום תוספי תזונה, בשיתוף חברת סולגאר:

פאנל מומחים מקצועי ו"מועצת הילדים" מציפים נושאים ובעיות מחיי היומיום בבית, ומציעים פתרונות מעשיים, לבניית מערכת יחסים בריאה בתוך המשפחה. בואו גם אתם לקחת חלק בפורום התכנית הרשמי של בית ספר להורים:

לפורומים הקיימים הבאים דרוש/ה מנהל/ת:

תמיכה בתפוז:
סדרות מציאות:
אפרת גוש:
15 דקות (הדרמה היומית החדשה של yes, טרם נפתח).

רוצים לנהל את אחד הפורומים? לחצו על הקישור, מלאו את הטופס ואולי תובילו קהילה!
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
לצפיה ב-'לימודים'
לימודים
18/03/2010 | 18:51
2
25
היי
סיימתי תואר בכלכלה לפני שנה. ועכשו אני עושה השלמה לראיית חשבון.נכשלתי בשני המועדים בקורס החשבונאות
ואני לא יודעת מה לעשות. לעזוב או להמשיך ולשלם על הקורס נוסף ולעשות מבחן חוזר.
אני מהתחלה נורא התלבטתי אם ללכת ללמוד את זה.אבל עכשו נורא כואב לי שאולי יצטרך לעזוב.
יכול להיות שזה לא מתאים לי??
מה לעשות?? איך אדע אם אני רוצה להמשיך בכלל?? איך לעשות את הבחנה אם להמשיך או לעזוב??.
תודה
לצפיה ב-'בעיה מוכרת ... :)'
בעיה מוכרת ... :)
21/03/2010 | 19:04
15
אני ממש לא מאמן ... סתם אחד שעבר כאן.

השקעת כבר כמה שנים טובות, ודי הרבה כסף .... תעשה את מה שצריך כדי לסיים ואז תחליט.
גם אם זה בשביל השורה בקורות החיים שלך, זה שווה .. _(נראה לי )
לצפיה ב-'מדוע את צריכה לשלם על קורס מחדש ולא'
מדוע את צריכה לשלם על קורס מחדש ולא
25/03/2010 | 21:36
17
רק לגשת לבחינה ?
הקורס פרטי אז השאלה אם הכשלון הוא רק שלך ? מה הובטח לך ?
האם הכשלון בבחינה מרחיק אותך מהתחום או משהו אחר ?
מה גורם לך להיכשל במבחן ? הרי למדת כלכלה.

תקחי בחשבון שלפעמים אנו בוחרים בדרך אחת ולא מגיעים לתוצאות הרצויות, אז ישנן עוד דרכים. טעית, לא קררה דבר. מטעויות לומדים ועדיף לא להישאר תקוע במקום שלא טוב לי.
בהצלחה טליה.
לצפיה ב-'כאן נמחקה הודעה'
כאן נמחקה הודעה
17/03/2010 | 21:29
2
19
כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים
לצפיה ב-'צבירת ניסיון'
צבירת ניסיון
18/03/2010 | 09:02
4
ניסיון צוברים ע"י התנסות- זה ברור לכולם
לכן עצתי לך היא לברר איזה ארגונים יאפשרו לך להתנסות בממשק בין טכנולוגיה לעסקים- מפה אותם, חפש אנשי קשר רלוונטים שם והתחל לחפש את העבודה שלך שם
כשתתקבל לאחד מהמקומות חפש דרכים להעשיר את הניסיון שלך ע"י לקיחת עוד ועוד אחריות
בהצלחה
לצפיה ב-'תוך כדי תנועה'
תוך כדי תנועה
18/03/2010 | 13:36
5
הפתרון הנכון הוא להיכנס לארגון שמתחה בתחומים האלה (אם תרצה עזרה ספציפית, אשמח לעזור) ולהתחיל ללמוד את התחום.
אפשר להתחיל בתפקידי פיתוח ולהתקדם לתפקידים בעלי נכיעה יותר עסקית , כמו ניהול מוצר או pre-post sale.
אתה יכול לעבוד בתוך הארגון וללמוד אותו רוחבית, או לעבוד בארגון שעושה outsourcing ואז יש לך הזדמנות להיחשף לסוגים שונים של ארגונים. לכל אחת מהאפשרויות יש כמובן יתרונות וחסרונות.
בכל מקרה, נראה לי שאתה מגיע עם רקע מצוין - גם אקדמי וגם מעשי, כך שלא תהיה לך בעיה למצוא.
חשוב שתזכור שלא מגיעים מיד ליעד, אלא צריך לעבור דרך. והדרך לא פחות חשובה.
לצפיה ב-'פלמית'
פלמית
17/03/2010 | 10:53
2
3
אני מנסה לעזור לבת דודתי מבלגיה שרוצה לעשות עליה לארץ.
שלחתי את הקו"ח שלה לכמה וכמה חברות כ"א. אבל בלי הצלחה מרובה.

יש לכם רעיון לאן אוכל עוד לשלוח אותם?
היא רוצה לעבוד בתפקיד שדורש שימוש בפלמית.
יש לה חברה שעשתה מסלול דומה ועובד בחברת חליפין ומשוחחת בפלמית עם מדינות צפון אירופה.
זה תקפיד שהיא ממש ממש תשמח לקבל. אבל אני לא יודע איך ואיפה לחפש כזה ספציפי כ"כ ?
לצפיה ב-'כמה כיוונים'
כמה כיוונים
17/03/2010 | 20:29
1
2
נסה לבדוק עם חברות תרגום לגבי לקוחות שלהם שמהלך העבודה שלהם דורש פלמית

בדוק עם מכון היצוא חברות שעובדות עם בלגיה

בדוק מנועי חיפוש של לוחות דרושים האם דרך הפרמטר הזה ניתן לזהות מעסיקים מפרסמי מודעות דרושים

בדוק בנספחות המסחרית של השגרירות הבלגית האם הם יודעים על חברות רלוונטיות

תמשיך לשאול ולנסות

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/03/2010 | 10:18
3
לצפיה ב-'מבקשת עצה או עזרה בבקשה'
מבקשת עצה או עזרה בבקשה
15/03/2010 | 19:56
5
12
אני בת 56 בעברי מזכירה בכירה , החלטתי לפני 4 שנים שמיציתי עצמי ורציתי שינוי, קראתי בזמנו מודעה בעיתון שבקיבוץ בקרבת מגורי מחפשים עובדים למטבח, ניגשתי אליהם והתקבלתי לעבודה.
לפני שנה בערך עקב שינויים , הציעו לי לעבור לעבוד בחדר האוכל , זה לא שינה לי ולכן הסכמתי.
היום אחרי שנתיים וחצי במקום העבודה. התעייפתי מדובר באמת בעבודה פיזית ( הרבה נקיונות, הרבה ריצות וכו'...
במקביל בשנה האחרונה למדתי מקצוע חדש ( לא קשור לתחום על חשבוני).
שאלתי היא ועליה אני מבקשת עצה.
ברור לי שלא יפטרו אותי ( פשוט חסרים להם עובדים ). (יחד איתי עובדת אשה שעברה מזמן את ה 60)
אם אבקש לסיים את עבודתי כדי לפתוח עסק פרטי. האם אהיה זכאית לדמי אבטלה .
תודה
לצפיה ב-'דמי אבטלה?'
דמי אבטלה?
15/03/2010 | 20:56
6
ונניח שתקבלי דמי אבטלה (השאלה הטכנית הזו אולי שייכת לפורום של ביטוח לאומי) - את יודעת לאן מועדות פנייך? או שאת רק צריכה זמן (וכסף) כדי לגבש דרך חדשה?
ואם בקשתך לא תענה, ולא יסכימו שתעזבי את עבודתך במטבח - עדיין תרצי עסק פרטי ותהיי נחושה מספיק כדי לממש את מה שנכון לך באמת?

חיים
לצפיה ב-'תגובה לrut2020'
תגובה לrut2020
16/03/2010 | 12:49
3
1
תהיי זכאית לאבטלה רק חודש מיום סיום עבודתך כלומר חודש אחד תחתימי ולא תקבלי כי את התפטר אלא אם כן תגרמי שיפטרו אותך עקב בעיות בריאות בהצלחה
לצפיה ב-'תודה ושאלה נוספת בבקשה'
תודה ושאלה נוספת בבקשה
20/03/2010 | 19:04
2
2
קודם כל יש לי כסף כדי לפתוח את העסק ( חדר עבודה קטן בחצר הבית), שאלתי , במידה ואפוטר ממקום עבודתי וכיוון שאני מעל גיל 53 אני זכאית ל 7 חודשי אבטלה, במידה ואתפטר אמנם אקבל אבטלה אחרי חודש אבל האם במשך 7 חודשים ?
לצפיה ב-'תשובה לrut2020'
תשובה לrut2020
26/03/2010 | 13:31
1
כן תקבלי אבטלה כל עוד לא מצאו לך או מצאת עבודה בהצלחה
לצפיה ב-'תקבלי את כל התקופה 175 יום'
תקבלי את כל התקופה 175 יום
10/04/2010 | 06:44
2

ותתבקשי לחתום רק פעם בחודש
כי חצית את גיל 50

מתחת לגיל 50 חותמים (במחשב- באצבע) פעם בשבוע
הרווחת...........

בהצלחה.
לצפיה ב-'עזרה והכוונה'
עזרה והכוונה
12/03/2010 | 17:39
2
12
היי
אני בן 23, כרגע ראש צוות מכירות.
אני בשנה האחרונה מנסה לקבל החלטה לגבי עתידי, לגבי מקצוע שאני ארצה לעסוק בו בהמשך דרכי ומתקשה.
כל פעם שאני חושב שהחלטתי אני קופץ ועובר למקצוע אחר.
יש בי את האמונה הפנימית שכל מה שאני אעשה זה יהיה בהצטיינות וזה תמיד היה כך ברוב חיי, אבל לקבל את ההחלטה הגורלית במה להתמקד זה קשה לי.
אני מאוד מתחבר לעניין האימון אישי,תיווך נדל"ן,ויעוץ מס- שכחתי לציין כי אני מעוניין להיות עצמאי ולא שכיר.
אני מאוד חזק במכירות,יכולת שכנוע וניהול מו"מ, אינטלגנציה רגשית גבוהה ויכולת ניתוח. זאת הסיבה שהתלבטתי בין ה-3.
במה לבחור? אני פתוח גם לדברים אחרים ולא עולים לי- ניסיתי לבחון המון מקצועות אבל זה מבלבל אותי עוד יותר.
אני מחפש כל העת רעיונות לפתיחת עסק, ויש מס רעיונות שחשבתי עליהם- אבל הם לא ברמה של להתעסק עם זה כל החיים,ואין לי מושג לאן זה יקדם אותי.
אני פחות מאמין בתארים אקדמאיים, אין לי שום בעיה ללמוד תואר במידה ואמצא משהו מעניין, יחד עם זאת אני בטוח ביכולות שלי ללא התארים.
אבל במה להתמקד?
אשמח לעזרה ועצה..
תודה רבה
לצפיה ב-'במחשבה קדימה'
במחשבה קדימה
13/03/2010 | 21:22
8
אני מאמין שבמאמר הבא : עצב לך עתיד - תוכל למצוא מספר נקודות למחשבה שיהיו לך לעזר

אתה מוזמן לחזור עם כל התייחסות

שבוע טוב
לצפיה ב-'כללת הרבה דברים'
כללת הרבה דברים
15/03/2010 | 21:03
5
ומגוון מקצועות ושטחי התענינות ו"אני מאמין" וכ"ו. האם אתה יכול לנסח לעצמך מה המוצר שאיתו אתה רוצה ללכת קדימה? כלומר אתה רוצה להצטיין ב... או שאתה רוצה לעבוד למען עצמך ב...? יש הרבה רעש במייל שלך, ואתה צריך בהירות. מה שהכי טוב בגיל שלך, זה שאתה עדיין יכול לנסות וגם לטעות - אני מניח שבגיל 23 אתה לא נשוי, ואין לך מחויבויות רבות.
אז ראשית, אתה יכול לאפשר לעצמך ללכת על הכי נכון והכי טוב לך כרגע. מקסימום תשנה את טעמך/דעתך ושום נזק לא יקרה. שנית, אם הדברים באמת בוערים בך - תמצא מישהוא עם ניסיון חיים שיכול להתבונן מרחוק על כל מה שאתה ויכווין אותך קדימה.

חיים
לצפיה ב-'אשמח לקבל אימון קריירה'
אשמח לקבל אימון קריירה
08/03/2010 | 19:52
1
17
ממישהוא שבאמת מבין,
לא "סתאם" מאמן אישאי או משהבוא שטותי כזה
לצפיה ב-'אתה לא צריך אימן קריירה'
אתה לא צריך אימן קריירה
10/03/2010 | 22:34
14
אתה צריך להעזר באיש מקצוע, עם כלים, הכשרה ויכולת להכיל את מה שתיארת. עם כל הכבוד, כל הרעיון של קואצ'נג, זה לעקוף את ההכשרה האמיתית, הארוכה והמייגעת (באמת למי יש כוח לפסיכומטרי, תואר ראשון עם ממוצע מעל 90 ומספר מקומות מוגבל בתואר שני, בסיומם רק מתחילים מתמחות של 4 שנים בשכר רעב? לא עדיף קורס של חצי שנה?)

לא יודע איך שליטך בעברית בעל פה, אבל משרה עם תגמול סביר, הסעות ועבודה בפנים - מוקד מכירות ושירות של חברות תקשורת (בזק, פלאפון, אורנג', הוט, יס וכו'). הם גם תמיד מחפשים עובדים.
ועוד הערה, מאוד ישירה (מקווה שלא תיפגע). אני לא חושב שאתה מציג את עצמך בצורה נכונה. אם אני הייתי מעסיק הייתי רוצה לשמוע קודם כל מה הניסיון התעסוקתי שלך. את הקורס לא הייתי מציין אלא אם מדובר ממש על חברה של הפקת אירועים (לא מכיר כזאת עם הסעות ותנאים כמו שציינת), ואת הבירור על התנאים וההסעות הייתי עושה רק אחרי שהודיעו לך שהתקבלת.
בהצלחה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ