לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85518,551 עוקבים אודות עסקים

פורום גיבורי על

גיבורי העל,ג'אנר שסחף מאות צופי טלוויזיהלרוב,מדובר על סידרה שבהגיבור על (או גיבורי על),שהם בעצם דמיות רגילות,רק שיש להם כוחות על,הם משתמשים בכוחות העל שלהם בשביל להציל את העולם מפשעים,בעודם לובשים תלבושות מקוריות.אומנם נשמע קצת ילדותי ממבט ראשון,אבל היסטוריית גיבורי העל ארוכה ומיוחדת,רוב הסדרות של גיברוי העל מדברים על הרבה פעולה,אקשן,סקס,אלימות,פסיכולוגיה ועוד.אבל יש גם גיבורי על שיותר מתאים לגילאים הקטנים,וכמובן,יש את סדרות הטלוויזיה המצוירות,שמשנות את גיבורי העל שיתיאמו יותר לידים הקטנים.רוצים ללמוד עוד על גיבורי על?לדבר עלייהם?לשאול שאלות?או לרכוש מרצנדייז של גיבורי על?זה המקום בישבילכם!!!!

אודות הפורום גיבורי על

גיבורי העל,ג'אנר שסחף מאות צופי טלוויזיהלרוב,מדובר על סידרה שבהגיבור על (או גיבורי על),שהם בעצם דמיות רגילות,רק שיש להם כוחות על,הם משתמשים בכוחות העל שלהם בשביל להציל את העולם מפשעים,בעודם לובשים תלבושות מקוריות.אומנם נשמע קצת ילדותי ממבט ראשון,אבל היסטוריית גיבורי העל ארוכה ומיוחדת,רוב הסדרות של גיברוי העל מדברים על הרבה פעולה,אקשן,סקס,אלימות,פסיכולוגיה ועוד.אבל יש גם גיבורי על שיותר מתאים לגילאים הקטנים,וכמובן,יש את סדרות הטלוויזיה המצוירות,שמשנות את גיבורי העל שיתיאמו יותר לידים הקטנים.רוצים ללמוד עוד על גיבורי על?לדבר עלייהם?לשאול שאלות?או לרכוש מרצנדייז של גיבורי על?זה המקום בישבילכם!!!!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
עברנו לקומונה http://communa.tapuz.co.il/superhero

הפורום נסגר והופך לקומונה.
בשאיפה, הקומונה תהיה פעילה מהפורום ואנשים המעוניינים לדבר בנושא גיבורי על ימצאו שם בית

המשך >>

לצפיה ב-'באטמן - האויב הכי גרוע של ברוס וויין.'
באטמן - האויב הכי גרוע של ברוס וויין.
17/07/2009 | 10:18
6
10
יש לי מארק-אאוט מומנט. כשהייתי קטן, אספתי את החוברות ש"קווין קומיקס" תרגמו לעברית די באדיקות. אמנם לא מההתחלה, אבל עד שהחברה הפסיקה לפעול (וחבל).
במהלך הזמן, אספתי לי את הגירסאות המקוריות (ושאר הסדרות) של החוברות הללו.
הסופרמן של ג'ון בריין (השקה מחדש שנעשתה לסופרמן, באמצע שנות ה80, כשמתאימים את הסיפור שלו ל"זמנים מודרנים", למיטב הבנתי - אחרי הקרייסיס הראשוני), AMAZING SPIDERMAN, אפילו מלחמת הכוכבים והענק.

לגבי באטמן, הם הספיקו להוציא 2 חוברות, ומעולם לא הצלחתי למצוא של איזו סדרה.
הסיפור שם הסתובב סביב אוייב שמנסה לחסל את באטמן, מטמין לו פצצה בבאטמוביל, משחית את החליפה המקורית, ומשאיר לו מכתב "אני אהרוס את הדברים שהופכים אותך למה שאתה אחד אחד, עד שאהרוס גם אותך!"
זוג החוברות הראשוני הזה, גם מספרות על המוצא שלו, על אלפרד, על רובין (דיק גרייסון), ואפילו על הג'וקר (תורגם ל"מוקיון") ודו-פרצופי.

אז אתמול הצלחתי למצוא סופסוף את הסדרה, ולקרוא את הסיום שלה. לסדרה קוראים UNTOLD LEGEND OF THE BATMAN. מי שבסוף תקף את באטמן היה פיצול אישיות שלו. הוא התפצל ל"ברוס וויין" ובאטמן. הפיצול (ברוס) טען שבאטמן מנסה לחסל את 'ברוס'.

וכאן אני מגיע לדיון שרציתי להעלות -
בסדרה המצויירת (טרם ראיתי את החדשה), בסרטים של ברטון/שומאכר ובסרטים של נולאן - כמה זה נראה נכון?
האם באמת ברוס וויין הוא כזה חסר אישיות שהבאטמן השתלט עליו לגמרי?
לצפיה ב-'זו כל הפואנטה של הדמות:'
זו כל הפואנטה של הדמות:
18/07/2009 | 10:13
5
6
ברוס וויין מת בגיל 8 יחד עם ההורים שלו. כיום הוא משמש רק כמסכה לבאטמן כשהוא לא עוטה את תלבושת העטלף.

זה לא שברוס וויין חסר אישיות, אלא שמאז שהוריו מתו הוא הפך את הצד ה"אנושי" שבו למשהו משני, לכלי שמשמש אותו כבאטמן.
לצפיה ב-'זה נחמד'
זה נחמד
18/07/2009 | 13:18
3
6
מזכיר לי את מה שביל אמר לגבי גיבורי על.
וזה נכון, ברוס ויין, כמו קלארק קנט זו התחפושת ולא הגיבור עצמו.

מצד שני, תמיד נראה שמנסים לתת לברוס משהו, ולוקחים לו כדי להזכיר שאין לו קיום בלי באטמן
לצפיה ב-'רק שלבאטמן אין כוחות.'
רק שלבאטמן אין כוחות.
21/07/2009 | 11:30
2
8
מה שאומר שהוא פיתח דמות בתת הכרה דמות של איש  שהולך במסכה ובתחפשת.
ואם נרד לנתוח פסיכולוגי :ברוס ווין מחפש  תחליף אב בדמות שבנה לעצמו-בטמן.  בשלוב עם רצון שלחזר את הנקמה על מות הוריו, ברוס לא מתפתח הלאה ונכנס לאובססית בטמן .
אין פלא שיגלו אצלו פצול אישויות.

קלארק  קנט לעומתו, הרבה יותר פשוט: רק מנסה לעשות טוב לאנשים באמצעות האלטר-אגו שלו, ובדרך לחיות חיים "נורמטיבים" כעיתונאי המרוויח את לחמו.
לצפיה ב-'עבור קאל-אל'
עבור קאל-אל
21/07/2009 | 17:59
1
6
קלארק קנט הוא מסיכה שמשמשת אותו להישאר קרוב אל בני האנוש שעל ערכיהם הטובים ביותר גדל, שחונך להגן עליהם ושאותם הוא משרת. כפי שאמרת, לעומת ברוס וויין/באטמן הוא לא יצר אישיות נוספת במוחו אלא רק משתשמש במסיכה וזהות שאימצו אותו.
לצפיה ב-'בקשר לקלארק קנט'
בקשר לקלארק קנט
24/07/2009 | 19:11
8
אני חושב שיש שני  "קלארק קנט"
זה שגדל בחוות קנט, זה שקיבל את החינוך שממנו צמח סופרמן(סופרמן צמח בכדור הארץ,ולא בקריפטון)-זהו קלארק קנט שכל שאר סופר הגיבורים מכבדים ומעריצים...זהו זהות הסופרמן שלו
וקלארק קנט השני הוא מה שהוא מציג...או הציג(בשנים האחרונות הוא מתנהג ...יותר גברי?) לשאר העולם...קלארק קנט הרכרוכי...זה שבורח עם סימן ראשון של סכנה(בשביל שסופרמן יופיע ויציל את המצב...ולכן מעולם לא הסכמתי עם קוונטין טרנטינו ב"kill bill"
ובקשר לברוס ויין...לא ממש יודע
ברוס ויין  הוא זה שלא יכול לעשות כלום...באטמן הוא זה שיכול לנצח...יכול להלחם ברעים...המסיכה נותנת לו כח וזה יכול להשתלט עליך דיי מהר
לצפיה ב-'היה דיון על זה בפודקאסט CGS'
היה דיון על זה בפודקאסט CGS
25/07/2009 | 09:57
10
(COMICS GEEK SPEAK)
דיברו על באטמן בעידן הברונזה (שנות ה-70 עד סוף ה-80), אחרי שדני אוניל נכנס לכתיבה ולעריכה, שאז ברוס התחיל לקבל נפח עצמאי ולוסיוס פוקס הופיע כי הנפח של ברוס רק עלה.
כמו כן הנפח של ה"צעצועים" של באטמן ירד בצורה רצינית והוא היה יותר בלש מאשר לוחם בפשע/סופר גיבור

כיום (לפני דיק גרייסון) זה שוב באטמן הוא העיקר וברוס הוא התחפושת.

אסור לשכוח שבלי ברוס כסיבה אין באטמן כתוצאה.
לצפיה ב-'יש פה מישהו שאוהב את HULK?'
יש פה מישהו שאוהב את HULK?
14/07/2009 | 17:29
24
10
שמוכן (או מוכנה) לשים יד על הלב ולומר שהם אוהבים את HULK?

יצא לי לחשוב על זה, שבתור גיבור שנחשב מה"גדולים", הוא ממש לא גיבור, ודי מעאפן לדעתי.

מישהו חולק עליי?
אם כן - למה?
אם לא - למה זה ככה?
לצפיה ב-'הוא לא גיבור על'
הוא לא גיבור על
14/07/2009 | 20:18
4
7
אבל כן פרוטגוניסט ואנטי0גיבור במובן הקלאסי.

מעבר להיבטים הפסיכולוגיים של הדמות, אני לא מצליח להבין את הקסם שלה. כמובן שזו גם דמות שמתאימה לאקשן וכד', אבל כמה אפשר למרוח את זה מעבר לכמה סיפורים לפני שזה ימאס?

לפחות כשהאישיות של ברוס באנר הייתה השולטת היה אפשר לראות בו מעבר לסתם מפלצת (מוטיב שאצל בת דודתו שי-האלק הרבה יותר ניכר, מסיבות מובנות).
לצפיה ב-'מה שמוזר לי'
מה שמוזר לי
15/07/2009 | 09:02
3
3
אני זוכר את הסדרה המצויירת שלו מהילדות שלי, וזוכר שהיא הייתה נחמדה.

הסדרה החיה הייתה מעאפנה לדעתי, את הסרטים לא אהבתי (למרות שהשני סביר), ואת הקומיקס . . . . האמת שהיה נחמד בשנות ה80.

באנר בשליטה. . .. . שנות ה80-90 עד האונסלוט, לא?
והאמת גם בWWH.

מבחינת מדיומים אחרים, אני מנסה להבין איך מארוול חשבו שהוא יוכל להחזיק סרט - יש לו בסיס מעריצים מספיק?
לצפיה ב-'לכל דמות יש מעריצים'
לכל דמות יש מעריצים
15/07/2009 | 11:16
2
1
בין זו כמות של בודדים או מיליונים. אני מאמין שהאלק פופולרי למדי ויש רבים שרואים בו כאחד מהטופ 3 של מארוול. כמובן שזה לא בדיוק עזר לסרטים, אבל בוא נניח שמעל ל-80 אחוז מצופי 'איירון-מן' לא היו מעריצים של הדמות לפני הסרט ומרביתם אף לא הכירו אותו לפני כן, כך שלהערצה מוקדמת לא תמיד יש השפעה על סרטי קולנוע.

אני בטוח שצפיתי בסדרה מהסבנטיז, אבל לא זוכר שום דבר ממנה. כן זכורה לי הסדרה מצוירת שנוצרה בעקבותיה (הייתה טובה בעיניו של ילד פעוט) וסדרה מאמצע שנות ה-90 שהייתה בינונית במקרה הטוב.

אין לי מושג  מדויק מתי באנר היה בשליטה, אבל זה קרה מתישהו במהלך הריצה של פיטר דיוויד על הדמות (1986-1998). לא קראתי את כל WWH, אבל למיטב זכרוני במהלך 'פלאנט האלק' האישיות של ברוס הודחקה. זה אף תואר בספיישל ענק זמנו, בסיפור שבמהלכו היה בניהם מאבק פסיכולוגי ולבסוף האלק ניצח והשתלט על הגוף עד סיום WWH (אם אני לא טועה הוא נלכד כברוס, נכון?)
לצפיה ב-'נקודות יפות'
נקודות יפות
15/07/2009 | 13:54
1
4
לדעתי - בניגוד לאיירונמן, שהסרט מצחיק וכיפי, ויכול לעודד אנשים לקרוא איירונמן אחרי זה (אני דווקא לא אוהב את הכותרים שלו ואת הדמות כיחיד), הסרטים של ההאלק נראים לי לא מעודדים במיוחד.

איזו סדרה הייתה בשנות ה90? אני לא זוכר.

כשחזר מPLANET HULK, הוא אמנם היה HULK, אך היה חכם, ופנו אליו גם כברוס (האקסמן פנו אליו כברוס). וכן, תפסו את ברוס.
לצפיה ב-'הסדרה הזו:'
הסדרה הזו:
15/07/2009 | 14:51
2
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Incredible_Hulk_%...

כאמור, האלק שלט בגוף ובמוח, אבל הוא גם היה חכם יותר מהרגיל. אני חושב שמתייחסים לאישיות הזו כאל "Emperor Hulk". הפניה של דמות כזו או אחרת להאלק כאל ברוס היא תמיד בניסיון לפנות לצד האנושי שבו, אבל במקרה הנ"ל האלק חסם את ברוס והניסיון היה כושל יותר מבעבר.
לצפיה ב-'נראה לי שהוא משמש בעיקר בתור דוגמה'
נראה לי שהוא משמש בעיקר בתור דוגמה
15/07/2009 | 16:46
2
2
לעד כמה הממשלה יכולה להיות טועה.

לכן תמיד שולחים גיבורים להתעמת עימו, ואח"כ פשוט בורחים משם.
לצפיה ב-'לא הבנתי.'
לא הבנתי.
15/07/2009 | 17:51
1
2
במה הממשלה טועה?
לצפיה ב-'זו הייתה תרגומית: התכוונתי לרשום "לא בסדר"'
זו הייתה תרגומית: התכוונתי לרשום "לא בסדר"
15/07/2009 | 23:02
7
לצפיה ב-'אני דיי שונא את HULK'
אני דיי שונא את HULK
24/07/2009 | 19:17
4
אנימ ממש אוהב את באנר-באנר בעייני גיבור-HULK-לא
ושנאתי את WWH כי הוא הצטייר שם ממש כבריון בכיין
כי ברצינות...אין גיבור במארוול שהחיים שלו לא נהרסו פעמיים לפחות
אבל אף אחד מהם...או רובם אני מקוה(כי אם לא,הלכה הפואנטה שלי) לא הלך  והרס חצי עיר...הרביץ לחצי עולם...לכד ועינה ...את ...אלה שהוא חשב שהיו אחראים...ואז...שהוא גילה שהוא טעה...ברח כמו ילדה קטנה ונתן לבאנר להתמודד עם הבלאגן...ממש ממש טיפוסי לו
לצפיה ב-'אוף, לעזאזל'
אוף, לעזאזל
31/07/2009 | 11:18
11
4
עכשיו הבנתי שהאירוע הגדול הבא במארוול שוב סובב את ההאלק
למה לא לומדים מטעויות?
לצפיה ב-'מה יהיה האירוע הבא?'
מה יהיה האירוע הבא?
05/08/2009 | 16:59
10
6
לצפיה ב-'אאל"ט - באוקטובר'
אאל"ט - באוקטובר
09/08/2009 | 12:16
9
5
לצפיה ב-'huh?'
huh?
09/08/2009 | 15:34
8
5
לצפיה ב-'לא הבנתי.'
לא הבנתי.
10/08/2009 | 16:06
7
7
שאלת מתי יהיה האירוע הבא.
עניתי שאם אני לא טועה - באוקטובר.
לצפיה ב-'אז...'
אז...
10/08/2009 | 16:11
6
5
שאלתי
"מה" יהיה האירוע הבא...לא מתי
לצפיה ב-'אה, אוף. . .'
אה, אוף. . .
10/08/2009 | 18:57
5
5
קוראים לו WORLD WAR HULKS
לצפיה ב-'אוי גוועלד'
אוי גוועלד
10/08/2009 | 21:35
4
3
hulks?
כלומר יותר מאחד?
אני רואה את  חברות הביטוח  פושטות רגל
לצפיה ב-'כן.. . .. גוועלד'
כן.. . .. גוועלד
11/08/2009 | 12:19
3
3
יש לך את האלק הירוק, האלק האדום (מי זה בסוף???), סקאר (הבן של) ושי-האלק (שבאוונג'רס הייתה מגניבה, ועכשיו דוחפים אותה חזרה ומזכירים לכולם שהיא "האלק")
וואכס
לצפיה ב-'שניה...'
שניה...
11/08/2009 | 18:02
2
2
השי האלק...לא העלימו אותה ושמו אחרת במקומה?
ומה עם  A-BOMB ?...יהיה ממש כיף
לצפיה ב-'מתי העלימו אותה?'
מתי העלימו אותה?
12/08/2009 | 12:25
1
3
הפסקתי לעקוב אחרי מעלליה אחרי הINVASION. אני ידוע שהיא נלחמה בRULK מתישהו, אבל לא ממש עוקב אחריה.
לצפיה ב-'היא נעלמה אחרי קרב עם הrulk'
היא נעלמה אחרי קרב עם הrulk
12/08/2009 | 22:46
5
יותר מזה אני לא יודע
אבל WORLD WAR HULKS ...לא יודע אם ישאר משהו מ היקום של מארוול אחרי(כן, אני קצת מגזים)
לצפיה ב-'דווקא האלק אחד היה אחד הדמויות האהובות עליי'
דווקא האלק אחד היה אחד הדמויות האהובות עליי
01/08/2009 | 11:50
2
2
אהבתי מאוד את הסידרת האנימציה של שנות ה-80 והיא למעשה הבסיס עבורי של מיהו ומה צריך להיות ההאלק.

קראתי את ה Essential הראשון של הארלק והסיפורים שם (למרות שחלקם הלא מבוטל היו קיטשיים וברוח הזמן שבהם הם פורסמו) היו מהנים.

אבל במיוחד אהבתי את ההרצה של ברוס ג'ונס בה הוא עשה להאלק מעין שילוב עם תיקים באפלה. זו לדעתי היתה אחת ההרצות הטובות של ההאלק (עד לסיום המטופש שלה).

מציע לך לקרוא את גיליון #466 ואת Hulk The End שפשוט מכילים את התמצית של הענק.
לצפיה ב-'מה בדיוק היה בתקופה של ברוס ג'ונס?'
מה בדיוק היה בתקופה של ברוס ג'ונס?
01/08/2009 | 13:07
1
3
ההאלק היה החוקר או התעלומה?
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
01/08/2009 | 18:04
2
האשימו את האלק בהריגתו של ילד באחת מההתפרצויות האחרונות שלו ולכן ברוס, שעדיין בדיכאון עקב מות אישתו, נמלט כעת מהחוק.

מישהו מיסתורי תחת הכינוי "בלומן" עוזר לו דרך האינטרנט כאשר אירגון סודי יוצא גם כן למרדף אחר.

בקיצור מאוד "הנמלט" פוגש את "תיקים באפלה", אני אישית אהבתי
לצפיה ב-'דדפול = green lantern?'
דדפול = green lantern?
12/07/2009 | 20:02
2
6
החלטה ליהוקית מוזרה משהו. ליהקו את ריאן ריינולדס (שגילם את דדפול בוולברין, ואמור לגלם אותו גם בסרט על דדפול ב-2011) להיות הגרין לנטרן.

הזוי.
http://www.nrg.co.il/online/47/ART1/914/776.html?h...
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
12/07/2009 | 23:22
2
אין כזה דבר "חוזה בלעדיות" בקולנוע. עכשיו, אחריו, יהיה

לפי התמונה שלו, הוא די דומה להאל ג'ורדן.

מה שכן, בסרט של דדפול יהיה באפשר לומר אחרי זה "בספר היה יותר טוב" - הקומיקס פשוט קורע, ויהיה מאוד בעייתי לשחזר אותו אל המסך הגדול.
לצפיה ב-'נראה כמוהו, לא יודע מה יקרה מבחינת הבדיחות'
נראה כמוהו, לא יודע מה יקרה מבחינת הבדיחות
13/07/2009 | 16:56
2
לצפיה ב-'שאלות תם '
שאלות תם
02/07/2009 | 14:11
5
8
1. האם הענק הירוק הוא טוב או רע?
2. מה הקשר בינו ובין ספיידר מן?
3. מה הקשר בין בולוורין וספיידרמן?

תודה.
לצפיה ב-'תשובות לא תמימות:'
תשובות לא תמימות:
02/07/2009 | 16:24
4
1. הענק הירוק פשוט רוצה שיעזבו אותו בשקט. הוא מתעצבן כי כל הזמן מפריעים לו ורודפים אותו.
2. שניהם נמצאים בעולם של מרוול. מרוול היא חברת קומיקסים ידועה, שבאמתחתה יש דמויות ידועות כמו איירון מן, דדפול ות'ור.
3. ראה תשובה קודמת.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
02/07/2009 | 21:47
2
5
1. בגדול, הוא טוב. אבל, יש לו פיוז קצר והוא לא רוצה להיות גיבור, הוא רוצה שיעזבו אותו בשקט. מי שלא עוזב אותו בשקט - מקבל מכות, ואז מי שינסה להפריד יקבל מכות, וזה נגמר בכך שהוא הורס עיר שלמה ואת כל המשמר האזרחי שבא לעצור אותו, מתוייג כנזק, וכל מה שהוא רצה זה קצת שקט!

2. אין ממש קשר בינו ובין ספיידרמן. היו להם כמה היתקלויות, הענק מכנה אותו בד"כ "איש חרק קטן"

3. וולברין וספיידרמן שניהם כיום באוונג'רס.
לצפיה ב-'שניהם באוונג'רס?'
שניהם באוונג'רס?
05/07/2009 | 11:30
1
6
מה? מי? איך? למה? שאלה? תשובה?

מאיפה כל זה הגיע?
לצפיה ב-'כן.'
כן.
05/07/2009 | 21:33
5
איירונמן גייס את וולברין לקבוצה של הניו אוונג'רס שכללה את קפטן אמריקה (רוג'רס), איירונמן, לוק קייג', ספיידרמן, ספיידרוומן (ג'סיקה דרו - מלכת הסקראל וורנקי) והסנטרי.

אחרי מלחמת האזרחים, הסגל של הניו אוונג'רס היה:
לוק קייג', וולברין, רונין (קלינט ברטון), אקו (מיה לופז), דוקטור סטריינג', ספיידרמן, איירונפיסט, ספיידרוומן (ג'סיקה דרו סקראל, עד שלב מסויים)

אחרי פלישת החייזרים הסגל של הניו-אוונג'רס הוא:
רונין (ברטון), מוקינגבירד, מיס מארוול (קרול דאנברס [ז"ל?]), ספיידרוומן (ג'סיקה דרו האמיתית), קפטן אמריקה (ג'יימס בארנס), לוק קייג', ספיידרמן, וולברין, ג'סיקה ג'ונס (במשרה חלקית)

ממתי? מ2004 ספיידי ווולבי שניהם אוונג'רס. (ספיידי - פיטר פארקר, וולברין - ג'יימס 'לוגאן' הוולט)

גם באוונג'רס הרשמיים של נורמן אוסבורן הם חברים. האוונג'רס של אוסבורן (שהחוברת שלהם נקראית DARK AVENGERS) כוללים את:
איירון פטריוט (אוסבורן), מיס מארוול (קרלה סופטן, מונסטון), ספיידרמן (מאק גארגרן, וונום), וולברין (דאקן אקיהרו, הבן של וולברין האמיתי), קפטן מארוול (נוה-וואר, מארוול בוי), ארס אל המלחמה (דמות מגניבה), והסנטרי.

אז ככה, מלבד האוונג'רס המעאפנים של האנק פים (שאני ממש שונא. הוא היה ממש מגניב כשהוא היה סקראל, ואז הוא חזר, ופים המעאפן חזר), יש לך את וולברין וספיידי בכל קבוצת אוונג'רס שרצה כיום.
לצפיה ב-'תודה על התשובות'
תודה על התשובות
05/07/2009 | 11:57
4
לצפיה ב-'גיבור העל החדש המגניב מכולם'
גיבור העל החדש המגניב מכולם
27/06/2009 | 20:40
5
13
(אוף, אני נשמע כמו אלו שנותנים לינקים מזוייפים תחת כותרת מפתה, אבל אצלי אין קישורים - רק תמונה)

הבשר, THE MEAT.
מי שאוהב קומיקס או את מארוול ולא קורא את דדפול, צריך להתבייש ולהתחיל.
התמונה הזו מתוך דדפול 11.
מחוברת 8 אני לא הפסקתי לצחוק.
ב8-9 הוא נגד הTHUNDERBOLTS באחד מהקרבות הכי מצחיקים שיש.
ב10-11 הוא נגד BULLSEYE ב. . .. .חוברות אפילו עוד יותר מצחיקה!
לצפיה ב-'DEADPOOL - הגיבור הסתום '
DEADPOOL - הגיבור הסתום
30/06/2009 | 12:00
11
לצפיה ב-'ומי או מה הדבר הזה??'
ומי או מה הדבר הזה??
02/07/2009 | 14:49
3
5
לצפיה ב-'Deadpool - או בשמו האחר - בריכה מתה'
Deadpool - או בשמו האחר - בריכה מתה
02/07/2009 | 16:31
33
אם ראית את הסרט ה"מדהים" וולברין - אז ראית אותו עם נלחם עם חרבות, השחקן הוא ריאן ריינולדס.
אולם כדי לדעת באמת מי זה - http://en.wikipedia.org/wiki/Deadpool_%28comics%29

ועל רגל אחת - גיבור\נבל\לא ידוע על, שהוא בעל אישיות מאוד מאוד מאוד מוזרה. סליחה, מס' אישיויות מוזרות. מדבר אל עצמו בשביל לא להשתעמם, ושובר החומה הרביעית בקומיקס, הוא מתייחס אל הקוראים (ואפילו ניסה לרצוח את המאייר של החוברת).

אבל למה לדבר עליו? אין כמו לקרוא את החוברות שלו, ולהתפקע מצחוק. (מדי פעם באון מילולי)
לצפיה ב-'כמו שחנן אמר'
כמו שחנן אמר
02/07/2009 | 21:44
1
7
זה דדפול, "בריכת המתים" (בלעכס)
הגיבור של החוברת הכי מצחיקה שיש.

בתמונה הזו, הוא . .. . .לובש חליפת בשר קפוא!
לצפיה ב-'Deadpool = הגרלת המוות'
Deadpool = הגרלת המוות
02/08/2009 | 16:34
7
הדמות קיבלה את שמה כי בבית החולים לחולי נפש שהוא היה מאושפז היה רופא אכזר שרצח את החולים. החולים עשו רשימת הגרלה מי הבא למות וווייד היה בראש הרשימה אך בגלל האופי הגנטי שלו הוא היה מבריא כל הזמן ולכן הרופא כל הזמן ניסה לרצוח אותו שוב ושוב ושוב...

בסוף (אם אני זוכר נכון) הוא היה היחיד שנשאר והוא לקח את הכינוי שלו מאותה רשימה
לצפיה ב-'קומיקס וירקות מגיעים לרעננה...'
קומיקס וירקות מגיעים לרעננה...
19/06/2009 | 00:04
2
10
ביום שישי הקרוב, ה-19/06, בשעה 10:30, קומיקס וירקות יחגגו פתיחת חנות חדשה ברעננה, ברחוב אחוזה 125.
מה בתוכנית? שלל מבצעים, הנחות והפתעות, השקת "הכרטיס" - כרטיס חבר מועדון הלקוחות של קומיקס וירקות, חלוקת חוברות בחינם, האמנים ערן אביאני ואביב אור מסטודיו קומיקום יחתמו על תוצרתיהם ויציירו ציורים מיוחדים לפי בקשת הקהל, ובנוסף אורי פינק, יוצר עיתון הקומיקס של ישראל "זבנג" יחלק עיתוני זבנג בחינם!

לצפיה ב-'תמונות מפתיחת החנות החדשה ברעננה...'
תמונות מפתיחת החנות החדשה ברעננה...
19/06/2009 | 21:17
9
לצפיה ב-'מתי תהיה פתיחה בירושלים? '
מתי תהיה פתיחה בירושלים?
25/06/2009 | 14:01
4
אני מבטיחה שאם זה היה קורה הייתי קונה מלא XD
לצפיה ב-'אקסמן מצוייר'
אקסמן מצוייר
11/06/2009 | 16:31
21
13
משהו ששמתי לב בצפייה שלי בסדרה וולברין והאקסמן -

הקבוצה משתנה ע"פ מה שקורה בקומיקס כיום.

אז (אני מדבר על הסדרה משנות ה90) - הקבוצה הייתה סייקלופס, וולברין, סופה, גמביט, חיה, ג'ובילי, ג'ין.

הסתובבו סביב בישופ וחיפושו אחרי הבוגד (הראו בסדרה מי זה היה בסוף או לא?)
מערכת היחסים ג'ין/וולברין/סייקלופס
כמובן שוולברין היה זאב בודד מרגיז.
וג'ובילי .. . .. כבר לא זוכר למה התלהבו ממנה.

כיום בקומיקס, ג'ין איננה, ג'ובילי כבר לא אקסמן, בישופ בוגד (או משיח), כייבל לא מוטאציה, וג'נושה היא אי חורבות.

הסדרה המצויירת, יושבת יפה במקום שבו ג'נושה לא הוחרבה, אבל האקסמן כן. אין אקסוויר, אין ג'ין, ווולברין הוא המנהיג.
לאמה פרוסט יש את עור היהלום שלה.

הסדרה החדשה הרבה יותר "בוגרת", ונחמדה, אך נראה שפונה אל מי שכבר מעורה בעולם הקומיקס.

למה אין כזו לאוונג'רס?
לצפיה ב-'נראה לי כי האקס מן הם קבוצה מלכתחילה, ואילו'
נראה לי כי האקס מן הם קבוצה מלכתחילה, ואילו
11/06/2009 | 17:44
9
11
האוונג'רס הם אסופה של גיבורים עצמאיים.

זה כמו ארבעת המופלאים. גם להם יש סדרות.

ליגת הצדק זה שונה כי הם DC

לצפיה ב-'אני לא לגמרי מסכים'
אני לא לגמרי מסכים
11/06/2009 | 20:09
1
5
האוונג'רס הם קבוצה. למרות שחלקים מהם מחלטרים מהצד, יש להם אופי וגאווה קבוצתית הרבה יותר מחלק מהקבוצות האחרות, לפחות לפי הקומיקס.
לצפיה ב-'היתה סדרה על האוונגרס:'
היתה סדרה על האוונגרס:
11/06/2009 | 23:30
7
לצפיה ב-'להאוונג'רס היתה סידרה מצויירת'
להאוונג'רס היתה סידרה מצויירת
18/06/2009 | 21:23
6
9
חפסו ביוטוב! הסידרה היתה מצויירת בצורה ממש מכוערת וגם העלילה לא היתה משהו.
יש גם סרט מצוייר חדש Next Avengers שזה על הילדים של אוונג'רס
לצפיה ב-'יודע על הסדרה של האוונג'רס'
יודע על הסדרה של האוונג'רס
19/06/2009 | 22:27
5
6
מנסה להתעלם מקיומה.
סדרה *טובה* של האוונג'רס טרם הייתה.
המצויירים של ULTIMATE AVENGERS נחמדים, אבל גם. . .. ליד
לצפיה ב-'In the works.'
In the works.
21/06/2009 | 11:25
4
5
http://en.wikipedia.org/wiki/Avengers_(comics)_in_...

והליין-אפ נראה הרבה יותר מרשים מהסדרה המחרידה ההיא.
לצפיה ב-'לא ראיתי HAWKEYE בליין אפ המדובר'
לא ראיתי HAWKEYE בליין אפ המדובר
21/06/2009 | 16:10
3
5
אז זה לא שווה
זה נראה פשוט הליין אפ המקורי של האוונג'רס + קאפ.

יחליפו את ג'אן, האנק והאלק בHAWKEYE, MS MARVEL וSCARLET WITCH - קנו אותי.
לצפיה ב-'אני די בטוח'
אני די בטוח
21/06/2009 | 19:53
2
7
שלפחות חלק מהדמויות הללו יופיעו בהמשך ואולי אף יצטרפו לקבוצה.

מעולם לא הבנתי את המקום של האלק בקבוצה מעבר לחלק שלקח בהקמתה (וגם אז, במבט לאחור, אין כל היגיון בשיתוף פעולה עם מפלצת חסרת אינטליגנציה).
לצפיה ב-'גם אני לא.'
גם אני לא.
21/06/2009 | 20:31
1
6
קפטן אמריקה קיבל סטטוס "מייסד" כדי להחליף את האלק לאחר שהוצבע החוצה מהקבוצה.

האמת, אני מעולם לא הבנתי את הקסם בדמות שלו.

לצפיה ב-'כן, ידוע.'
כן, ידוע.
21/06/2009 | 21:16
5
אני לא ממעריצי האלק, אבל לכל דמות יש את הקהל שלה.

אני לא חושב שקאפ קיבל סטטוס של מייסד כדי להחליף את האלק (למיטב ידיעתי האחרון עדיין נחשב כאחד מהחברים המקוריים) אלא בגלל האייקון שהוא והמנהיג הבלתי מעורער של האוונג'רס.

כהשוואה, ה-JLA המקוריים היו גרין לנטרן, פלאש, וונדר וומן, מרטיאן מנהאנטר ואקוומן. סופרמן ובאטמן הצטרפו רק לאחר שנים ספורות, אך נחשבים כמייסדים רשמיים ויתרה מזאת - יחד עם וונדר וומן נחשבים לשלישייה שמנהלת את הקבוצה.

לפני יותר מעשור התפרסמה מקסי-סדרה בשם JLA: Year One שתיארה את ההרפתקה שאיחדה את הקבוצה המקורית והשנה שעברה על החמישייה עד שהפכו לקבוצה של ממש. אבל... וונדר וומן הוחלפה בבלאק קנארי. ה"טריניטי הקדוש" עדיין היו... "טריניטי קדוש". למיטב ידיעתי פוסט-אינפינייט קרייזיס העניין עבר ריטקון ו-וונדר וומן שוב כלולה כאחת מהחמישייה המקורית.
לצפיה ב-'you forgot'
you forgot
13/06/2009 | 12:38
5
6
rogue...איך יכולת?
ג,ובלי תמיד היתה בעיני walking firecracker
אבל בתלהבו ממנה כי היא הצעירה האאוטסיידרית...אני משער.
והמיקוד לה היה ממש על בישופ...זה היה...לא היה ממש מיקוד
היו יותר  סאגות(סאגת הפיניקס-הפיניקס האפלה\הארץ הפראית\אפוקליפסה)
אני ממש לא אוהב את הסדרה החדשה...ממתי וולורין מנהיג?.זה מעולם...אבל מעולם לא היה באופי שלו
והיתה סדרה על האוונג,רס...לא היה משהו
לצפיה ב-'בקלות'
בקלות
13/06/2009 | 19:18
4
8
מלבד המבטא שלה, לא אהבתי את הדמות.
לא אהבתי אותה בקומיקס, לא אהבתי אותה בסרט וגם לא במצויירת החדשה.
כן אהבתי אותה במצויירת ה"ראשונה", אבל זה חלף עבר לו.

אני מתעלם מהסדרה שהייתה על האוונג'רס, כי היא לא הייתה משהו.

האמת? אף פעם לא אהבתי את וולברין. אבל בסדרה הזו, כשהוא מנהיג, הוא מאוד מזכיר לי את בר שחנן שיחק כששיחקנו מו"ד. גם זאב בודד, וגם "אבא" של הדמויות הצעירות בקבוצה, וגם זה שכולם הולכים אחריו כי הוא משדר סמכות וכוח.
לצפיה ב-'לכן אני לא אוהב את הסדרה'
לכן אני לא אוהב את הסדרה
13/06/2009 | 19:25
1
8
הוא מתנהג בצורה ממש ממש ממש לא אופינית לו...לוגן מעולם לא היה חומר  מנהיגות
וסייקלופס היה מנהיג...עם או בלי ג'ין
לצפיה ב-'לא יודע לגבי זה'
לא יודע לגבי זה
14/06/2009 | 08:56
5
הלוגאן של היום בעולם של מארוול הוא הרבה יותר לוגאן שיכול להיות מנהיג. הוא אמנם לא מנהיג באוונג'רס, אבל הוא הרבה יותר "שחקן קבוצתי"
לצפיה ב-'אבל להוציא את וולברין מנהיג זה כ"כ OOC.'
אבל להוציא את וולברין מנהיג זה כ"כ OOC.
18/06/2009 | 00:08
1
6
ואיך אפשר לא לאהוב את רוג בסדרה הישנה?
היום מוציאים אותה דמות חלשת אופי (בדר"כ גם צעירה בהתאם) וחסרת כוחות כמעט.
לצפיה ב-'לדעתי זה לא OOC'
לדעתי זה לא OOC
18/06/2009 | 10:03
7
זו התפתחות של דמות.
מאז שבמארוול החליטו לקשור אותו איכשהו עם ניק פיורי,
גילו בקומיקס HOUSE OF M שהשאיפה הכמוסה שלו הייתה תמיד 'להיות' ניק פיורי,
אז זה הגיוני שהוא יותר קבוצתי, וגם מנהיג.

כמו שהסדרה הזו עדכנה לגבי הקבוצה והכוחות (רוג ששונה גם היום בקומיקס, ואמה עם עור היהלום שלה), גם את וולברין שינו בהתאם.
לצפיה ב-'לא בדיוק.'
לא בדיוק.
21/06/2009 | 11:43
4
7
אבל יש השפעה של סיפורים בולטים מהתקופות בהן הסדרות נוצרו.

הליין-אפ של הסדרה מ-92' הושפע מאוד מאקס-מן של כריס קלרמונט וג'ים לי בתחילת הניינטיז, כשהקבוצה הייתה מחולקת לצוות כחול וצוות זהוב.

'וולברין והאקס-מן' לא מושפעת מליין-אפ מסויים (יש הרבה לבחור מהם כיום...), אלא בעיקר מהפופולריות של וולברין, הניכור הגובר בין האנושות למוטאנטים ואישיות של חלק מהדמויות מ'אקס-מן: אבולושן' (אני לא אוהב את קיטי ורוג כנערות, אלא נשים צעירות שהתפתחו כאקס-מן מגיל צעיר מאוד. ובובי בכלל, מחבר אקס-מן מקורי - גם אם הצעיר ביותר - הפכו אותו לטינאייג'ר מעצבן). אני לא בטוח אם העובדה שג'ין "מתה" השפיעה על יוצרי הסדרה, אבל היא חסרה את הרומן של סקוט עם אמה שמוטט את הקשר שלו עם ג'ין, ולבסוף הבחירה שלו באמה והשותפות שלהם בהנהגת האקס-מן. אפילו הפרישה שלו מהאקס-מן אחרי מותה של ג'ין והחוויות שעבר לבדו עדיפים על חילופי התפקידים שעשה עם וולברין בסדרה הנ"ל.
לצפיה ב-'אז בסדרה'
אז בסדרה
21/06/2009 | 16:14
3
8
מנגנים על כך שאמה חושקת בו ותפריע לקשר שלו עם ג'ין.
(הציטוט החביב עליי של אמה מהקומיקסים זו התייחסות שלה אל ג'ין - "הטלפתית הכי מוכשרת שהכרתי, למרות שלעולם לא אודה בזאת בפניה של הפרה")

אין לי בעיה עם ICEMAN ככזה, אבל קיטי ורוג באמת. . .. לא.

יכול להיות שהסדרה תוכננה ממזמן. כי ג'נושה נהרסה בקומיקס לפני כמה שנים טובות, אחרי שמגנטו באמת עשה ממנה 'גן עדן' מוטאנטי

עכשיו אני יושב לראות את הסדרה האנימצית משנות ה90. מעניין מה אחשוב אחריה.

לצפיה ב-'שוב, אני לא חושב שיש קשר'
שוב, אני לא חושב שיש קשר
21/06/2009 | 19:58
2
7
ישיר בין הקומיקס לעלילות הסדרות ואתה לא צריך להשוות בין ג'נושה של הקומיקס לבין ג'נושה של 'וולברין והאקס-מן'. מגנטו נכון לעכשיו חסר כוחות לעומת הגרסה המצוירת והאקס-מן יושבים בחוף המזרחי אחרי שהאחוזה בווסטצ'סטר נחרבה.
לצפיה ב-'אני מאמין שיש קשר'
אני מאמין שיש קשר
21/06/2009 | 20:33
1
7
לא מאמין שהוא ישיר.
כמו שאתה כתבת בהודעה קודמת, הסדרות נעשות 'בהשראה'. הסדרה של 94, הייתה בהשראת האקסמן של לי וקלרמונט.
הסדרה הזו בהשראה של דברים שעברו עכשיו.

פספסתי את החרבת האחוזה, איך זה קרה?
לצפיה ב-'Messiah Complex.'
Messiah Complex.
21/06/2009 | 21:08
4
הפיוריפיירס תקפו את המקום.

והסדרה התחילה ב-92'.
לצפיה ב-'פינת השאלה המכשילה'
פינת השאלה המכשילה
05/06/2009 | 00:19
8
12
ישנן שתי ספידר-וומן:  גיסיקה דרו שחורת השיער  וג'וליה קרפטנר הג'ינג'ית..  שתיהן שייכות למארוולץץץ
למה? איך זה קרה? הכפילות הזו מיותרת.  האם אחת היא שכפול של השניה? ( מאד אוהבים את השכפולים אצל  המקביל הגברי שלהן...) אחות של השניה?

מה גם שג'סיקה דרו חברה  באוונג'רס, וג'וליה קרפטנר חברה באוונג'רס-של החוף המערבי.  חוסר המקוריות זועק לשמיים.

לצפיה ב-'וזו ג'וליה קררפנטר:'
וזו ג'וליה קררפנטר:
05/06/2009 | 00:21
8
לצפיה ב-'למה עצרת ב2?'
למה עצרת ב2?
05/06/2009 | 11:13
5
6
במארוול הסתובבו בשלב מסויים 4(!!!!) ספיידרוומן.
אפילו באוונג'רס צחקו על זה, כשספיידרמן אומר שהוא הירשה לג'סיקה דרו לקרוא לעצמה ספיידרוומן, ואז היא חילקה את השם הזה לאחרות והוא לא רואה מזה אגורה.

אגב, האוונג'רס של החוף המערבי לא קיימים יותר. ג'וליה קרפנטר חברה (עדיין? לא זוכר) באומגה פלייט וקוראת לעצמה ARCHANE. אני לא יודע לאן ספיידרוומן הרעה נעלמה, וספיידרוומן הרביעית הפכה לספיידרגירל והאמת שלא קראתי יותר מדי את הכותר שלה (ההתחלה הייתה חביבה, אחרי זה הכותר הפסיק לשעשע אותי)

הכוחות של ג'סיקה דרו וג'וליה קרפנטר (וגם של ה2 האחרות) לא ממש אותו הדבר. אלו כמה דמויות שונות שהסתובבו עם אותו שם.

כיום, יש בעולם מארוול רק ספיידרוומן אחת, גסיקה דרו, שלפני הפלישה החייזרית הייתה דמות סופר-מגניבה, ואז גילו שהיא למעשה מלכת החייזרים. עכשיו, אחרי שחזרה הג'סיקה ה"מקורית", צריך לחכות ולראות מה יעשו איתה. הקטע המשעשע הוא - שבנדיס (הסופר הנוכחי של האוונג'רס) בכוונה בחר את ג'סיקה דרו לתרגיל שלו, כי הוא חיפש דמות שלאף אחד לא אכפת ממנה לעשות ממנה דמות מגניבה ואז לגלות שהיא חייזרית. עד אז - כל מה שניסו לעשות עם הספיידרוומנס היה לא משהו בלשון המעטה.
לצפיה ב-'evil spiderwoman?'
evil spiderwoman?
05/06/2009 | 19:14
4
136
היו ארבע???  איזו חוסר מקוריות!!!
מעניין מה שאמרת על ג'סיקה ..אשמח לשמוע פרוט יתר, כי אני לא כל כך מכיר את זה. למרות שזה מאד הגיוני שהיא חייזרית, יש לה מן מסך צהוב על העיניים (ולא לבן כמו שיש לג'וליה קרפטנר לדוגמא)  
מה גם.....

היתה ספיידרוומן רעה??
לא ידעתי, אתה יכול לספר עליה או להפנות אותי לקשור שיספר עליה?

אגב, מעניין שלשלושת הגבורים הגדולים: ספידרמן, באטמן וסופרמן  יש מקבילה נשית בשם ספידרגירל, סופרגירל ובאטגירל.

אך איכשהוא רק אצל ספידרמן יש מקבילה נשית-ספידרוומן. (כפול שלוש!!! מתברר !!)  אני יודע שהיתה באטוומן,(אפילו יצא עליה סרט  אנימציה קצר   the mistery of batwoman )   ובשלב קצר היתה גם סופרוומן (וגם ראיתי אקשיון פיגר שלה בCMV) --מעניין שהן לא שרדו בעולם של DC .
לצפיה ב-'חצי תגובה'
חצי תגובה
05/06/2009 | 19:19
3
3
אני אפרט על ג'סיקה דרו מאוחר יותר, כי צריך לזוז (נגעת בנקודה אהובה וכאובה יחסית, שראויה לפירוט לו היא תזכה כשאחזור מארוחת הערב)

גם קישור לספיידרוומן הרעה אני אשלח מאוחר יותר (צריך לחפש)

רק לגבי הגיבורים:

לסופרמן יש:
סופרבוי, סופרגירל ופאואר גירל (שזו סופרגירל ממימד אחר)

לבאטמן יש:
רובין, נייטווינג, באטגירל ובאטוומן (קיימת כיום בעולם של DC. היא ג'ינג'ית, לסבית ובת של מאפיונר)

לספיידרמן יש. .. .. שיבוטים!
היות והספיידרוומנס לא קשורות אליו לא מבחינת מוצא, השראה או כוחות, לא ממש נחשב לדעתי.
לצפיה ב-'לגבי ג'סיקה דרו'
לגבי ג'סיקה דרו
05/06/2009 | 23:14
9
היא לא תמיד הייתה חייזרית. אבל, לפני כמה שנים, היא הצטרפה לאוונג'רס אחרי שהיא הייתה חלק מSHIELD. מסתבר, שהיא איבדה מתישהו את הכוחות שלה והידרה עזרו לה להחזיר אותם.
אז הידרה לא עזרו לה, אלא חטפו אותה והחליפו אותה במלכת החייזרים משני הצורה (הSKRULLS) כחלק מהמזימה שלהם להשתלט. הסקראלז החליפו הרבה אנשי מפתח. המלכה שלהם בחרה את ג'סיקה דרו, כי היא נראתה מישהי בעמדה לעשות הכי הרבה נזק (והיא עשתה - היטלה בניק פיורי ובשתי קבוצות אוונג'רס)

כשהפלישה נגמרה, מצאו ספינה עם כל השבויים והאסירים. ביניהם מצאו את ג'סיקה דרו המקורית, שחזרה להיות ספיידרוומן.

לצפיה ב-'בקשר לפאואר גירל'
בקשר לפאואר גירל
18/06/2009 | 21:32
1
8
בסידרה המצויירת היא היתה שיכפול של סופר גירל?
לצפיה ב-'לא ראיתי הרבה מהסדרה המצויירת'
לא ראיתי הרבה מהסדרה המצויירת
19/06/2009 | 22:28
6
אני מכיר בערך מהקומיקס.
לצפיה ב-'הקיום של מס' ספיידר-וומן'
הקיום של מס' ספיידר-וומן
21/06/2009 | 11:49
8
במקביל או לא, לא סותר כלום. המקורות והיכולות שלהן שונים והקשר ביניהן רופף ביותר.
לצפיה ב-'עוד מישהו שם לב?'
עוד מישהו שם לב?
02/06/2009 | 13:31
6
9
לצפיה ב-'בכלל לא דומה'
בכלל לא דומה
03/06/2009 | 17:55
8
לצפיה ב-'מי זה זה משמאל?'
מי זה זה משמאל?
03/06/2009 | 19:41
4
7
ולא. הם לא נראים דומים.
לצפיה ב-'עידן חביב'
עידן חביב
05/06/2009 | 00:09
3
11
לצפיה ב-'מה הוא יודע לעשות?'
מה הוא יודע לעשות?
05/06/2009 | 11:07
2
7
לצפיה ב-'לשרוד.'
לשרוד.
05/06/2009 | 12:58
8
לצפיה ב-'משהו בן באטמן לאקוומן'
משהו בן באטמן לאקוומן
05/06/2009 | 19:17
5
.אף אחד לא יודע  מהם הכוחות  שלו, אבל ברור שכל מה שהוא עושה מצליח .

הוא  חכם,  חברותי,  טוב לב,  יפה תואר .  יודע לנגן בגיטרה, מוצלח עד כדי גועל. מישהו שקיים רק בספורי קומיקס ופנטזיה .
לצפיה ב-'מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?'
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?
01/06/2009 | 18:32
1
9
עמותת סה"ר מחפשת תומכים לתמיכה נפשית באינטרנט -

מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?

עמותת סהר המעניקה תמיכה נפשית ראשונית דרך רשת האינטרנט לפונים במצוקה נפשית מחפשת מתנדבים.

המתנדבים הנבחרים יעברו הכשרה ארוכה ומקיפה ע"י אנשי המקצוע הטובים בתחומם, לצורך מתן סיוע נפשי ברשת.

ההתנדבות עצמה תיעשה מהבית בשעות הערב והלילה.

אז אם אתם מתאפיינים, באכפתיות, אהבת אדם, רגישות, רצון לעזור לזולת, ובנוסף אוהבים ומשתמשים באינטרנט,

אם אתם רוצים להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת, להנות מלווי מקצועי בתחום בריאות הנפש, ולהצטרף לנבחרת מתנדבים מרחבי הארץ.

הכשרת המתנדבים הקרובה תתחיל בסוף יוני באוניברסיטת חיפה.

אתם מוזמנים להיכנס לטופס ההתנדבות שלנו וניצור עימכם קשר בהקדם.

ההתנדבות מיועדת לבני 21 ומעלה.

====================================================================

رابطة سهر تبحث عن متطوعين مستعدين لمنح الدعم النفسي عبر الانترنت-

هل تبحثون عن التطوع في عمل يضم تحديات وانقاذ حياة ؟

سهر- مساعده واصغاء عبر الانترنت : http://www.sahar.org.il/

رابطة سهر التي  تعرض مساعده ودعم نفسي أوّلي لأناس في توتر وضيق نفسي, والذين يتواصلون معنا عبر الانترنت, تبحث الان عن متطوعين.

المتطوعون سيحصلون على تدريب متواصل وشامل على يد المع الاخصائين في مجال الدعم النفسي عبر الانترنت.

العمل التطوعي يتم من البيت وفي ساعات المساء –الليل.

ان كنت ترى في نفسك انسانا يهتم بالغير, محب, يهدف الى مساعدة الاخرين, تملك الحس المرهف والصبر, وهذا بالاضافه الى كونك صاحب خبره ورغبه في التجوال في الانترنت ,

ان كنت تود الانضمام الى تدريب متطوعين مشوّق, للاستفاده من التواصل مع مختصين في علم النفس والانتماء الى مجموعه منتخبه من المتطوعين من كل انحاء البلاد,

اذا انتم مدعوون لتعبئة استمارة الانضمام الى سهر وسنعود اليكم في اقرب فرصه: http://www.sahar.org.il/volunteer_form.asp

التدريب القريب سيبدأ في 24 حزيران القريب في حيفا-

يجب على المتطوعين ان يكونوا ابناء 21 عاما وما فوق.

موقع سهر باللغه العربيه سيعلو في الايام القريبه! قيد الانشاء

هذه الخدمات النفسيه غير متوفره لوسطنا عبر الانترنت والحاجه ماسه!!

دعونا نرفع بعضنا ونعضد مجتمعنا- كن انت اول السائرين معنا قدما لانجاح هذا العمل الانس
לצפיה ב-'הודעה על כנס פנטסי.קון 2009!'
הודעה על כנס פנטסי.קון 2009!
11/07/2009 | 20:40
4
אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה שמחה להכריז על כנס פנטסי.קון השביעי שיתקיים ב-6.8.09 ויעסוק באהבות גדולות מהחיים, ברומנטיקה בין-גלקטית וברגעים קטנים של קסם.

נושא הכנס שיתקיים באשכול פיס (ליד עירוני א'), תל אביב, הוא ''פנטסיה רומנטית'', ובמסגרתו נבחן כיצד באה הרומנטיקה לידי ביטוי בסוגות שונות ובמדיומים שונים, ונשתעשע באהבה.

תוכנית הכנס כוללת הרצאות, פאנלים, מופעים וסרטים. הכנס יארח גם מגוון של סדנאות, אירועים קהילתיים, תחרויות התנסות במשחקי תפקידים רומנטיים ודוכנים. פרטים ניתן למצוא באתר הכנס המתעדכן מדי יום.

נשמח לראותכם בפנטסי.קון 2009!

לינק לאתר - http://fantasy.sf-f.org.il/2009/

לינק לעמוד התחרויות  http://fantasy.sf-f.org.il/2009/?page_id=20
לינק לעמוד הדוכנים http://fantasy.sf-f.org.il/2009/?page_id=36
לצפיה ב-'בקשר לסיום של וולברין '
בקשר לסיום של וולברין
24/05/2009 | 13:57
3
13
אחרי הסיום ישנם לפחות שלושה סיומים:
1. סטרייקר נצפה כאשר הוא מדמם מהרגליים. ונעצר על הרצח של הקולונל שהראו לפני כן בסרט - זו הסצינה שאני ראיתי בסיום הסרט בארץ.
2. דדפול מוציא את היד מבין ההריסות, מושיט את היד לראש הכרות שלו ואז 'שובר את הקיר הרביעי' ולוחש 'ששששש...' לקהל. - את הסצינה הזו מצאתי ביו-טיוב (לא באיכות משהו)
3. מצלמים את וולברין שותה באיזשהו פאב יפני. הברמן שואל אותו אם הוא שותה כדי לשכוח, וולברין עונה לו - אני שותה כדי לזכור. - את הסצינה הזו אני לא מוצא בשום מקום. אתם ראיתם את הסצינה הזו? יש לכם מושג איך אפשר לראות אותה?

מכירים עוד סיומים לסרט?
לצפיה ב-'אלו הם כל הסיומות'
אלו הם כל הסיומות
25/05/2009 | 10:37
2
7
הראשון - יש את זה בכל אחד מהגרסאות, קל מאוד לראות את זה.

השני - אני מחפש בנרות, הגרסה שהייתה בארץ הייתה של השלישי.

השלישי - צריך לחכות עד סוף כ.....ל הכותרות. קטע קצת (בלשון המעטה) מטופש, אבל זה היה רק בשביל אינדיקציה שהסרט הבא של וולבי יהיה ביפן.
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
25/05/2009 | 13:35
3
http://www.youtube.com/watch?v=pzqnOZqIDdA

זה הסיום של השני, יש שני לינקים נוספים בrelated videos. אולי הם באיכות יותר טובה.

אם יש לך וידיאו של הסיום השלישי - תן לינק בבקשה.
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
28/05/2009 | 12:37
9
מצאתי את הסיום השלישי (הסצינה של וולברין מיפן)
http://www.youtube.com/watch?v=nfEKdAmO1Ak
לצפיה ב-' אקשן פיגר,פסלים משומשים יש פה אנשים שמוכרים?'
אקשן פיגר,פסלים משומשים יש פה אנשים שמוכרים?
24/05/2009 | 18:34
33
אני מחפש אנשים שמוכרים אקשן פיגר ופסלים..משומשים בעיקר של באטמן האביר האפל ודמויות סרטי אימה(גם של מרוול ודי סי) של חברות כמו הוט טויס למשל...אם יש פה אנשים שמעונינים למכור...שיצרו איתי קשר פה או באי סי קיו שלי
111009696
לצפיה ב-'ניר צוק נתפס!'
ניר צוק נתפס!
20/05/2009 | 23:19
7
תראו איך אחרי דקה הם מחליפים את הרוטב! לא יאומןןןןןןןןןןןן

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=321864...
לצפיה ב-'קומיקס קורע מצחוק!'
קומיקס קורע מצחוק!
18/05/2009 | 17:19
6
קומיקס קורע מצחוק!
http://www.no-r.co.il/item.php?id=1457
חחחחחח ממש שווה!
לצפיה ב-'שאלה\תהייה'
שאלה\תהייה
17/05/2009 | 11:44
3
6
זכור לי ספר (לא חוברת קומיקס, אשכרה ספר) של ציירים שציירו דמויות מהאקס-מן וגיבורי על נוספים.
מישהו מכיר משהו כזה? ראה משהו כזה?
עד כמה שאני זוכר בוריס ואלג'ו וג'ולי בל קשורים לזה.
לצפיה ב-'זה היה רק ציורים?'
זה היה רק ציורים?
17/05/2009 | 13:46
2
6
כשאתה אומר "אשכרה ספר" - אתה מתכוון למשהו בכריכה קשה (כי יצאו גם קומיקסים כאלה, בכריכה קשה) - או שאתה מתכוון לספר מאוייר?
לצפיה ב-'ספר של ציירים'
ספר של ציירים
17/05/2009 | 13:53
1
3
נטול עלילה
רק ציורים
לצפיה ב-'אני זוכר שראיתי משהו כזה, רק לא זוכר איפה'
אני זוכר שראיתי משהו כזה, רק לא זוכר איפה
20/05/2009 | 11:28
6
לצפיה ב-'בעקבות לסרטstar trek'
בעקבותלסרטstar trek
15/05/2009 | 14:09
14
3
חלק דיי מרכזי בסרט היה  חזרה לעבר ושינוי לא הפיך של היקום, אמנם שינוי מינורי(חוץ מ כמעט מחיקה של גזע שלם ) אבל שינוי ,לטוב ולרע
אני יודע שזה נעשה כבר בקומיקסים(age of : apocalypse )ו what if's  למיניהם אבל עד כמה שאני זוכר(תרגישו חופשי לתקן אותי) בסוף הכל חוזר פחות או יותר להיות  אותו דבר(אה...ספיידרמן...אז אני חי בהכחשה...אז מה?)
אז הנה שאלה\אתגר
אם יכולתם לעשות אותו דבר לגיבור\ה\יקום קומיקס האהוב עליכם
מה הייתם עושים ומה הייתם משנים?

p.s
אגב...לאחר צפייה בסצנה בה ספוק עומד לפני המועצה ובוחר  להתקבל לstarfleet ורק בסצנה הזאת.
אישתי חושבת שבעוד שהסצנה עצמה מצוינת, הלבישו יותר מדי מסיילר על ספוק
לצפיה ב-'גם אצל ספיידי הכל חוזר להיות אותו דבר'
גם אצל ספיידי הכל חוזר להיות אותו דבר
19/05/2009 | 09:05
12
4
קרא ניו אוונג'רס - הכריחו אותו להוריד את המסכה או לעזוב את הקבוצה.
אז הוא גילה את זהותו.
(וכן, זה מאוד דבילי לדעתי שאותה דמות שאומרת לו בחוברת מספר 31 "ראיתי אותך הורס את החיים שלך בטלוויזיה בשידור חי פיטר. איך מרי ג'יין מרגישה עם זה?" אומרת לו בחוברת 51 - "רק אתה עם מסיכה ואנחנו לא יודעים מי אתה")

אני עדיין מחרים את הכותרים של ספיידי. יקח לי הרבה זמן להתאושש.
לצפיה ב-'אני מצטרף לחרם שלך לצערי?'
אני מצטרף לחרם שלך לצערי?
19/05/2009 | 16:00
11
5
כי "צמרמורת עזה"

בחוברת האחרונה...אני לא יכול להמשיך...זה נורא מדי

פיטר...

תפס את דודה מאי במיטה עם אבא של JJJ
ברצינות..שדודה מאי מקבלת יותר אקשן ממנו זה הזמן לאמר שלוםםם
או במקרה שלי לברוח בצרחות הסטריות
לצפיה ב-'מה?!?!?!?'
מה?!?!?!?
20/05/2009 | 09:28
6
5
תגיד שאתה צוחק.

איזה טעם יש לה לסנילית הזו. . ..
כבר היה עדיף לה להישאר עם דוקטור אוקטופוס.. . . . (מעניין אם זה נמחק מההמשכיות או לא)

לצפיה ב-'לא'
לא
20/05/2009 | 16:56
5
2
לצערי אני איני צוחק,מתבדח,אם הייתי יכול הייתי סורק את התמונה
לצפיה ב-'for the love of god, DON'T!!'
for the love of god, DON'T!!
20/05/2009 | 17:58
4
6
לצפיה ב-'זה בסדר'
זה בסדר
20/05/2009 | 18:28
3
4
אני לא רוצה להיות הגורם לעוורון הסטרי המוני
לצפיה ב-'ראיתי. שועשעתי'
ראיתי. שועשעתי
20/05/2009 | 22:20
2
5
מה שמוזר לי, זה שמארק וויד חתום על הדבר הזה. . ..
לצפיה ב-'אתה יודע... עם כמות הסמים הנכונה... '
אתה יודע... עם כמות הסמים הנכונה...
21/05/2009 | 10:15
1
8
לצפיה ב-'אתה מתכוון'
אתה מתכוון
21/05/2009 | 16:43
5
כמות סמים שתספיק להרוג פיל?
לצפיה ב-'מה?!?!?!?!? '
מה?!?!?!?!?
01/06/2009 | 19:57
3
3
לאלאלאל, דודה מאי לאאאאא עושה סקס
היא זקנה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\
מי זה JJJ?
והיא הייתה עם אוקטיפוס?!
לצפיה ב-'אמ'
אמ
01/06/2009 | 20:18
1
5
היא כן(על פי הקומיקס)
היא דיי זקנה...זה נכון
JJJ הוא 'ג'ונה 'ג'יממסון...הבוס בעיתון של פיטר...ודודה מאי יוצאת עם אבא שלו(פיטר היה במימד אחר חדשיים...ןדיי פיספס הרבה...כמו את זה שג'ונה הוא...חכו לזה...ראש העיר)
לצפיה ב-'מחר אני מתחברת למסן ואתה מסביר לי הכל.'
מחר אני מתחברת למסן ואתה מסביר לי הכל.
01/06/2009 | 21:04
2
איו.
לצפיה ב-'כן.'
כן.
02/06/2009 | 11:12
4
מזמן מזמן בקומיקס, שנות ה70 (באזור של AMAZING SPIDERMAN 120), לפני הרצח של גוון, וגם אחרי (אני זוכר שיש כריכה של חוברת שנראית כמו חתונה) הדודה מאי ודוק אוקטופוס היו זוג וגם מאורסים.
לצפיה ב-'תגובה לנושא'
תגובה לנושא
19/05/2009 | 09:18
4
אני לא בטוח שהייתי רוצה לשנות משהו

הייתי משנה את השינוי של ספיידרמן - שלא יקרה BND

הייתי מוחק את כל הסיפור הדבילי של WORLD WAR HULK (אולי גם את PLANET HULK)

הייתי משאיר את הHULK חכם, כמו שהיה לפני הONSLAUGHT.

בתכלס, אין לי דברים גרנדיוזים לשנות.
לצפיה ב-'טוב... הנה שאלה:'
טוב... הנה שאלה:
13/05/2009 | 10:24
1
7
האם מריו הוא גיבור על?

הנה ניסוח יותר כללי- במשחקי מחשב, האם הגיבורים שאתם משחקים (שלא לקוחים מקומיקסים) הם גיבורי על?

קחו דמות, דרגו אותו, ונמקו למה.
לצפיה ב-'סוניק הוא גיבור על'
סוניק הוא גיבור על
13/05/2009 | 20:23
7
הוא רץ בסופר-ספיד, והוא כחול ומגניב.

קארל ג'ונסון מGTA הוא לא גיבור על ולא נבל על (וגם הוא לא פאנישר)

לצפיה ב-'עדכון קטן על הסרט Thor'
עדכון קטן על הסרט Thor
13/05/2009 | 16:18
2
6
הבמאי אומר שהקאסטינג לסרט כמעט תם ונשלם
לצפיה ב-'עוד עדכון על THOR'
עוד עדכון על THOR
17/05/2009 | 16:23
1
6
מצאו את השחקן שישחק את Thor. זה אבא של ג'יימס קירק:

http://movies.ign.com/articles/983/983819p1.html
לצפיה ב-'him?'
him?
17/05/2009 | 18:52
4
מענין אם בתור ט'ור או דונדלד...או שניהם
לצפיה ב-'מצטרפת לפורום.'
מצטרפת לפורום.
07/05/2009 | 23:05
3
5
הייתי פה פעם לכמה ימים, אבל שכחתי לחזור
אז, אני לילך, בת כמעט 16 מצור הדסה (ליד ירושלים, למי שלא יודע- מה שמאוד הגיוני שיקרה), ואוהבת מאוד גיבורי על
[אין לי יותר מה לכתוב, אבל אני מקווה שיהיה כיף פה]
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
08/05/2009 | 22:19
1
4
מיהו (או היא) גיבור העל החביב עלייך?
ולמה?
לצפיה ב-'רוג וגמביט.'
רוג וגמביט.
09/05/2009 | 18:12
24
האמת, הם האהובים עליי מסביבות גיל 4-5.
(רוג יותר.)
אני פשוט חושבת שהם מגניבים ואוהבת את הכוח שלהם.
(ואני מכירה את רוג מהסדרה המצויירת, ולא מהמקומות שמנסים להוציא אותה רכרוכית וילדותית)
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ותהני'
ברוכה הבאה ותהני
09/05/2009 | 01:41
2
לצפיה ב-'שרשור בובות של וולברין'
שרשור בובות של וולברין
04/05/2009 | 19:19
32
123
כמו שעשיתי שרשור של בובות של ספיידרמן 3 אז עכשיו אני אעשה לוולברין,תודה אם זה ייכנס לטאגליינס.
לצפיה ב-'וולברין עם ז'קט'
וולברין עם ז'קט
04/05/2009 | 19:21
95
לצפיה ב-'סייברטות''
סייברטות'
04/05/2009 | 19:22
48
לצפיה ב-'בובה גדולה'
בובה גדולה
04/05/2009 | 19:24
209
לצפיה ב-'על אופנוע'
על אופנוע
04/05/2009 | 19:25
20
לצפיה ב-'טלפיים'
טלפיים
04/05/2009 | 19:27
22
לצפיה ב-'עוד בובה גדולה'
עוד בובה גדולה
04/05/2009 | 19:28
134
לצפיה ב-'עם גופייה'
עם גופייה
04/05/2009 | 20:56
28
לצפיה ב-'חליפה חומה'
חליפה חומה
04/05/2009 | 20:59
21
לצפיה ב-'גמביט'
גמביט
04/05/2009 | 21:56
16
לצפיה ב-'הועלה לטאגליינז!'
הועלה לטאגליינז!
04/05/2009 | 21:57
1
11
תודה על ההשקעה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/05/2009 | 22:01
9
ובבקשה.
לצפיה ב-'Super Hero Sqaud'
Super Hero Sqaud
04/05/2009 | 21:58
17
לצפיה ב-'עוד Super Hero Squad'
עוד Super Hero Squad
04/05/2009 | 21:59
7
רק אותי זה קצת מפחיד.
לצפיה ב-'וולברין מוולברין והאקסמן'
וולברין מוולברין והאקסמן
04/05/2009 | 22:02
95
וולברין מצוייר.
לצפיה ב-'לוגן מוולברין והאקסמן'
לוגן מוולברין והאקסמן
04/05/2009 | 22:03
15
אני מתלבט אם לקנות אחד...
לצפיה ב-'מגנטו מוולברין והאקסמן'
מגנטו מוולברין והאקסמן
04/05/2009 | 22:06
40
לצפיה ב-'וולברין שחור'
וולברין שחור
04/05/2009 | 22:07
11
ממש יפה.
לצפיה ב-'ביסט מוולברין והאקסמן'
ביסט מוולברין והאקסמן
04/05/2009 | 22:09
21
לצפיה ב-'אייסמן מוולברין והאקסמן'
אייסמן מוולברין והאקסמן
04/05/2009 | 22:10
62
לצפיה ב-'סייקלופ מוולברין והאקסמן'
סייקלופ מוולברין והאקסמן
04/05/2009 | 22:11
11
לצפיה ב-'קלוסס מוולברין והאקסמן'
קלוסס מוולברין והאקסמן
04/05/2009 | 22:13
19
לצפיה ב-'עוד Super Hero Squad'
עוד Super Hero Squad
04/05/2009 | 22:20
25
לצפיה ב-'עוד סייברטות''
עוד סייברטות'
04/05/2009 | 22:25
49
לצפיה ב-'נשק אקס'
נשק אקס
04/05/2009 | 22:26
22
לצפיה ב-'חייל ()'
חייל ()
04/05/2009 | 22:28
10
לצפיה ב-'בגדים ירוקים'
בגדים ירוקים
04/05/2009 | 22:30
75
לצפיה ב-'בתלבושת המקורית עם חרב'
בתלבושת המקורית עם חרב
04/05/2009 | 22:31
12
אני מקווה שנהנתם.
לצפיה ב-'איפה deadpool??????????? '
איפה deadpool???????????
06/05/2009 | 11:58
1
10
לצפיה ב-''
06/05/2009 | 20:51
6
מחפש את הראש שלו
לצפיה ב-'וואו, מגניב '
וואו, מגניב
07/05/2009 | 23:00
1
10
שהייתי קטנה הייתה לי בובה של רוג ואחת של וולברין
(ועכשיו אני מצטערת שאני ואח שלי התעללנו בהן )
לצפיה ב-'מצרף עוד תמונה'
מצרף עוד תמונה
11/05/2009 | 17:45
17
של חלק מהאוסף שלי בתמונה מצולמים ציקלופ,גי'ן גרי ,ואולברין
לצפיה ב-'אההה חלום שלי'
אההה חלום שלי
27/05/2009 | 08:48
8
בובת wolverine אני מת עליו

אולי אפילו קעקוע....שנה שעברה ממש חיפשתי תמונה מושלמת שלו כדי לקעקע
אם למישהו יש הוא מוזמן לשתף

תודה על הסיקור

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ