לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2079420,794 עוקבים אודות עסקים

פורום סרטים וכתוביות- DivX

ברוכים הבאים לפורום סרטים וכתוביות DivX. פורום זה עוסק בסרטים דיגיטליים המכווצים בטכנולוגית כיווץ המכונה  Divx (וגם ב-Xvid המקבילה לה).  טכנולוגיה זו מאפשרת לשמור מידע דיגיטלי בקובץ שנפחו אינו גדול יחסית (במושגי ההווה) ובכל זאת לקבל סרט באיכות גבוהה ובאורך מלא.  בפורום "סרטים וכתוביות", אתם יכולים לשוחח, להתייעץ ולקבל עזרה בנושאי כתוביות, סרטים, תוכנות, קידודים, המרות וידאו\אודיו ועוד..
הפורום מנוהל על-ידי גיליום, מהנדס תוכנה שעוסק גם בתחום הסרטים והכתוביות במחשב מזה מספר שנים ובעל ניסיון רב ורקע טכני רחב בכל הנושאים בהם עוסק הפורום.
 חשוב! הכניסה לפורום מותנית בקריאת חוקי הפורום וההבהרה המשפטית.
חוקי הפורום: טכנולוגיית כיווץ הסרטים, מעוררת קונוטציות שליליות מצידם של אולפני הסרטים. ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו לרעה או לטובה, מכיוון שחוקיות העניין עדיין מאוד מתנדנדת ועל-מנת שלא יווצרו בעיות של הפורום מול רשויות החוק, ישנם מספר כללים שצריך לשמור עליהם:
1. הפורום עוסק בסרטים וכתוביות, לפיכך אנו מצפים שהשאלות שישאלו יהיו קשורות לסרטים, כתוביות, שיטות קידוד, תוכנות עריכה, המרת פורמטים וכיוצ"ב. אם יש לכם שאלה בנושא שאינו קשור לפורום, אך אתם מניחים שפורום תוכלו לקבל עליה תשובה, אנא הוסיפו בתחילת השאלה את הצלמית "אוף-טופיק", שמציינת שאלה שאינה בנושא הפורום. תכנים שעוברים על חוקי הפורום, כגון שאלות בנושא שיתוף קבצים או פגיעה בזכויות יוצרים, יימחקו על פי שיקולי מנהלי הפורום.
2. אין להעליב או לפגוע במשתתפים אחרים בפורום! זהו לא מקום להכפשות וריבים, אלא מקום מפגש לאנשים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם. כל העובר על הכלל הזה, צפוי להזהרה ואף הרחקה. גולש שטועה או מטעה באופן בלתי מודע - אנא תתקנו אותו והבהירו לו את הטעות, לא כולם מושלמים וגם מנהלים עלולים לטעות. אם אתם מגלים טעות, אתם מתבקשים להתריע באופן תרבותי ולא מתלהם.
3. חל איסור על פרסום תכנים פיראטיים. הגבול עדין בנושא זה, לכן עדיף "ללכת על בטוח" ולא לפרסם תוכן שעלול להיות בעייתי. באופן כללי, אין לציין או לרמוז בהודעות על שם של סרט מסוים שהורדתם (סרט בעל זכויות יוצרים) והאמצעי להורדתו. אין לרשום "הורדתי את הסרט 'XYZ' ב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סרטים וכתוביות- DivX

ברוכים הבאים לפורום סרטים וכתוביות DivX. פורום זה עוסק בסרטים דיגיטליים המכווצים בטכנולוגית כיווץ המכונה  Divx (וגם ב-Xvid המקבילה לה).  טכנולוגיה זו מאפשרת לשמור מידע דיגיטלי בקובץ שנפחו אינו גדול יחסית (במושגי ההווה) ובכל זאת לקבל סרט באיכות גבוהה ובאורך מלא.  בפורום "סרטים וכתוביות", אתם יכולים לשוחח, להתייעץ ולקבל עזרה בנושאי כתוביות, סרטים, תוכנות, קידודים, המרות וידאו\אודיו ועוד..
הפורום מנוהל על-ידי גיליום, מהנדס תוכנה שעוסק גם בתחום הסרטים והכתוביות במחשב מזה מספר שנים ובעל ניסיון רב ורקע טכני רחב בכל הנושאים בהם עוסק הפורום.
 חשוב! הכניסה לפורום מותנית בקריאת חוקי הפורום וההבהרה המשפטית.
חוקי הפורום: טכנולוגיית כיווץ הסרטים, מעוררת קונוטציות שליליות מצידם של אולפני הסרטים. ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו לרעה או לטובה, מכיוון שחוקיות העניין עדיין מאוד מתנדנדת ועל-מנת שלא יווצרו בעיות של הפורום מול רשויות החוק, ישנם מספר כללים שצריך לשמור עליהם:
1. הפורום עוסק בסרטים וכתוביות, לפיכך אנו מצפים שהשאלות שישאלו יהיו קשורות לסרטים, כתוביות, שיטות קידוד, תוכנות עריכה, המרת פורמטים וכיוצ"ב. אם יש לכם שאלה בנושא שאינו קשור לפורום, אך אתם מניחים שפורום תוכלו לקבל עליה תשובה, אנא הוסיפו בתחילת השאלה את הצלמית "אוף-טופיק", שמציינת שאלה שאינה בנושא הפורום. תכנים שעוברים על חוקי הפורום, כגון שאלות בנושא שיתוף קבצים או פגיעה בזכויות יוצרים, יימחקו על פי שיקולי מנהלי הפורום.
2. אין להעליב או לפגוע במשתתפים אחרים בפורום! זהו לא מקום להכפשות וריבים, אלא מקום מפגש לאנשים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם. כל העובר על הכלל הזה, צפוי להזהרה ואף הרחקה. גולש שטועה או מטעה באופן בלתי מודע - אנא תתקנו אותו והבהירו לו את הטעות, לא כולם מושלמים וגם מנהלים עלולים לטעות. אם אתם מגלים טעות, אתם מתבקשים להתריע באופן תרבותי ולא מתלהם.
3. חל איסור על פרסום תכנים פיראטיים. הגבול עדין בנושא זה, לכן עדיף "ללכת על בטוח" ולא לפרסם תוכן שעלול להיות בעייתי. באופן כללי, אין לציין או לרמוז בהודעות על שם של סרט מסוים שהורדתם (סרט בעל זכויות יוצרים) והאמצעי להורדתו. אין לרשום "הורדתי את הסרט 'XYZ' ב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'וגס פרו'
וגס פרו
20/03/2019 | 16:37
1
7
אני מעוניין להעתיק קטע קטן מסרטון ולא מצליח לגזור קטע ממנו.
איך עושים את זה?
לצפיה ב-'עריכת וידאו'
עריכת וידאו
23/03/2019 | 22:55
2
נסה לשאול את שאלתך בפורום "הפקת וידאו". יש שם חבר'ה שמתעסקים בעריכת וידאו ואולי מישהו משתמש בתוכנה הזו.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'שאלה בקשר להקלטת סרטים במחשב'
שאלה בקשר להקלטת סרטים במחשב
09/03/2019 | 19:23
4
יש בדפדפן פיירפוקס תוסף VIDEO DOWNLOADHELPER שהיה מקליט לי סרטונים. למרות שהוא נמצא בשועל, הוא לא מתפקד. בכרום כרגע הוא כלל לא זמין.
האם יש איזושהי תוכנה שניתן איתה להקליט סרט שמנוגן במחשב?, או אולי תוסף אחר?
תודה ושבוע נפלא, EVIKE
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
28/02/2019 | 10:17
1
16

היי רציתי לדעת יש בטלויזיה  תוכנה כמו נטפיקס לסרטים חדשים ולסדרות גם?
יש נאטפילקס וראיתי כל מה שמעניין  תודה על המלצות

לצפיה ב-'תכנים בטלוויזיה'
תכנים בטלוויזיה
01/03/2019 | 17:32
8
אתה יכול להתחבר לאחת מספקיות הטלוויזיה באינטרנט (כמו סלקום טיוי, פרטנר, נקסט, סטינג ועוד) ואז אתה מקבל גישה לתוכן רחב של סדרות ב-VOD, חדשות וגם ישנות יותר. בד"כ זה כולל את הערוץ של נטפליקס, אבל גם סדרות נוספות שלא משודרות שם.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'יש לי שאלה על מקודד H.264 ב VirtualDub'
יש לי שאלה על מקודד H.264 ב VirtualDub
19/02/2019 | 01:36
13
15

מה זה אומר ZERO LATENCY
צרפתי גם צילום מסך.
מה זה נותן לקובץ כשמסמנים שם V ?
לצפיה ב-'Zero Latency'
Zero Latency
20/02/2019 | 19:18
12
13
בקונטקסט של עריכת וידאו, המושג Latency מתייחס ל"השהייה" שאינה רצויה. לרוב הכוונה היא שהאודיו מפגר אחרי הוידאו ונוצר מצב שבו האודיו והוידאו לא מסונכרנים.
בקידוד Offline - כשהקידוד והצגת התוצאה (הצפייה) לא מתבצעים בו-זמנית, אין הרבה משמעות ל-Latency. אם תקודד סרט מסוים, למשל מקודק XVID לקודק H264, אחרי שיסתיים הקידוד ותצפה בסרט הכל יראה בסדר גמור (בהנחה שכל הפרמטרים הוגדרו באופן נכון עבור הקידוד).
בקידוד Online - כשהקידוד מתבצע תוך כדי צפייה בוידאו (כמו למשל במצב של שיחת וידאו באינטרנט, או צפייה בתמונה ממצלמת אבטחה שמקדדת ל-H264) המשמעות של ה-Latency גדולה יותר, כי אם תהיה השהייה התוצאה היא שתנועת השפתיים בתמונה לא תתאים לאודיו שנשמע ברקע וזה יפריע למשתמש, או לחילופין ההשהייה עלולה לגרום לירידה באיכות התמונה המתקבלת (כי המידע לא מגיע בקצב bps הנדרש כדי להציג תמונה באיכות גבוהה).
כשמסמנים את האפשרות Zero Latency, בעצם מבקשים מהקודק לנסות ולמנוע השהיות במהלך הקידוד ל-H264. אני לא יודע מה בדיוק קורה מאחורי הקלעים של התוכנה בקודק, אבל יכול להיות שהיא משתמשת ביותר זמן מעבד (על חשבון תוכנות אחרות שרצות במחשב במקביל), או שיטה אחרת שמונעת תחושה של השהייה. בכל אופן, ההמלצה היא תמיד לסמן את האפשרות Zero Latency כברירת-מחדל אם עובדים בקידוד Online ורק אם מסתבר שזה גורם בעיות כלשהן, אז לבטל את הסימון.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'תודה. זה מסביר משהו גם בקידוד רגיל של קובץ, בבעיה שנתקלתי בה'
תודה. זה מסביר משהו גם בקידוד רגיל של קובץ, בבעיה שנתקלתי בה
21/02/2019 | 03:29
12
ושמתי לב שכשאני מסמן את ההגדרה אז הבעיה לא מתרחשת.

אם אתה רוצה לבדוק בעצמך אתה יכול לנסות.  מדובר בתופעה משונה שקשורה לניגון תקין של וידאו.
תוריד קודם את התוכנה Pazera Free AVI to MP4 Converter
זה כלי חינמי שממיר AVI ל- MP4  יש שם גם גרסה ניידת שלו שהיא יותר מומלצת.

מדובר בבעיה מאוד ספציפית שקשורה לדרך מאוד פשוט שאני ממיר בעזרתה קבצים
מ- AVI ל- MP4  אחרי שאני עורך אותם עם VirtualDub. כי עם VirtualDub אפשר ליצא רק כ- AVI ובגרסה2 החדשה הוא לא נותן לי ליצא כ- MP4 מישום מה.

בקיצור, אני עורך עם VirtualDub  קובץ, נגיד חותך קטע מקובץ ואז מקודד ב- H.264 ואז ושומר לקובץ AVI חדש.
ואז בכלי Pazera Free AVI to MP4 Converter
אני ממיר אותו ל-MP4 בגלל ענייני תאימות למקומות שתומכים רק בקבצים כאלה.

אבל אני לא ממיר רגיל עם קידוד מחדש.
בכלי הזה יש אפשרות של העתקה ללא קידוד מחדש (בדומה לדירקט סטרים קופי- VirtualDub)
בשביל לא לעשות עוד דחיסה שסתם תפגע באיכות.

ואז בקובץ הזה מתגלה בעיה שבדרך כלל לא יראו אותה בנגנים הרגילים.
אבל אם תפתח פיירפוקס ותגרור אליו קובץ כזה, הוא לא יתנגן כמו שצריך.

אז אחרי כל מיני בדיקות הבנתי שהבעיה לא עם Pazera Free AVI to MP4 Converter.
אם הייתי שוב מקודד את הקובץ עם הכלי הזה  , אז לא היתה  בעיה.

אבל בגלל שאני משתמש שם בהעתקה ללא קידוד מחדש, הוא פשוט מעתיק את הקובץ עם הבעיה שנוצרה בקידוד עם VirtualDub.
ומה שגיליתי זה שאם בקידוד ב-VirtualDub אני מסמן את ההגדרה הזאת במקודד ואז עושה את אותה המרה ל-MP4 עם Pazera Free AVI to MP4 Converter
אז אין בעיה.

זאת אומרת שיש נגנים פשוטים יותר שאם משתמשים בשיטת העבודה שלי ולא מסמנים במקודד את ההגדרה הזאת,  הקובץ יצא עם בעיה.  אבל שוב, זאת בעיה שלא תבוא לביטוי בשימוש בנגן נורמלי שיש במחשב.

אני מקווה שהסברתי בצורה ברורה.  ואתה יכול לנסות ולראות.

לצפיה ב-'אגב, ובלי קשר, שמתי לב גם שפיירפוקס לא מנגן קיבצי MP4..'
אגב, ובלי קשר, שמתי לב גם שפיירפוקס לא מנגן קיבצי MP4..
21/02/2019 | 03:43
5
10
מסוימים.
זאת אומרת שמלבד הבעיה של ניגון לא תקין שיכולה להתרחש בקבצים מסוימים שפרטתי עליה קודם, יש עוד כל מיני סוגי MP4 שהם גם בקידוד H.264  שפיירפוקס לא ינגן אותם בכלל.

חבל שאין כלי בדיקה מפורט שאפשר להשוות בעזרתו סוגי קבצים כאלה, כמו שהיה בעבר לקיבצי AVI. ה-GSpot.

ניסיתי לפני שהבנתי מה הבעיה, לבדוק בכלי הרגיל שיש היום בחבילת K-Lite ולראות מה ההבדל הטכני בין קובץ שהכנתי שמתנגן טוב בפיירפוקס   ובין קובץ  שהכנתי שלא מתנגן טוב.  ולא ראיתי שהיו רשומים הבדלים.

לצפיה ב-'כלי להצגת פרטים טכניים של קובץ וידאו'
כלי להצגת פרטים טכניים של קובץ וידאו
21/02/2019 | 19:54
4
12
האם אתה מכיר את התוכנה Mediainfo?
אני משתמש בכלי הזה כבר מספר שנים. הוא מתעדכן מדי-פעם ומוסיפים לו מידע לגבי פורמטים/קודקים חדשים. אם אתה לא מכיר, מומלץ לנסות. זה כמו GSpot המיתולוגי, רק מעודכן ומכיר את כל הפורמטים המודרניים.
אגב, יש בתוכנה אפשרות לבחור מספר "מצבי תצוגה". אני מוצא את מצב "טקסט" בתור הכי שימושי - כל הפרטים מוצגים כמו "סיכום טקסטואלי" של תכונות הסרט.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'זה נמצא בחבילת K-Lite'
זה נמצא בחבילת K-Lite
21/02/2019 | 22:05
8
ברגע שאתה מתקין  את החבילה אתה עושה קליק ימני על קובץ הוידאו ובוחר
את האפשרות  
Mediainfo

אין שם אפשרות לבחירת מצבי תצוגה, אבל זה בעצם אותו כלי.
והוא לא מראה שוני בקבצים עם הבעיה הזאת.

זה נמצא בחבילת K-Lite
21/02/2019 | 22:06
2
את האפשרות  
Mediainfo

זה נמצא בחבילת K-Lite
21/02/2019 | 22:06
4
את האפשרות  
Mediainfo

לצפיה ב-'אם אתה רוצה לבדוק, הכנתי שני קבצים שאתה יכול להוריד'
אם אתה רוצה לבדוק, הכנתי שני קבצים שאתה יכול להוריד
22/02/2019 | 05:19
22
שיש בהם את אותו קטע.
שניהם יפעלו תקין בנגנים הרגילים.

אבל בהפעלה בדפדפן פיירפוקס אחד יתנגד חלק והשני יקרטע.

אולי תוכל למצוא מה השוני הטכני ביניהם?   

או מכאן
לצפיה ב-'הינה דוגמה לאתר שאני מעלה אליו קיבצי MP4'
הינה דוגמה לאתר שאני מעלה אליו קיבצי MP4
21/02/2019 | 04:17
4
14

אם אני רוצה שיראו את הקובץ תקין באתר עצמו (כי אם זה היה רק לצורך של ההורדה שלו, אז לא היתה בעיה)
אני צריך לקודד בצורה שהסברתי קודם.  אחרת הקובץ יתנגן לא תקין.

באתר הזה הנגן הוא לא כמו ביוטיוב.  האתר לא עושה המרה לקובץ. אם מעלים MP4 סטנדרטי האתר מציג אותו בחלון ומשתמש בנגן שיש בפיירפוקס עצמו בשביל לנגן אותו.  אז אם סתם פותחים פיירפוקס וזורקים לתוכו קובץ והקובץ לא מתנגן טוב, אז הוא גם לא יתנגן טוב שיעלו אותו לצפיה באתר הזה.  
לצפיה ב-'השוואה בין הקבצים'
השוואה בין הקבצים
24/02/2019 | 20:58
3
8
אתה צודק, בהשוואת הפרמטרים הטכניים באמת לא ניתן למצוא הבדלים בין שני הקבצים. עם זאת, כשבדקתי ב-MediaInfo את הפרטים של הקבצים, ראיתי שיש הבדל בין הגרסאות של הספריות בהן נעשה שימוש כדי לקודד את הוידאו.
(אני לא בטוח, אבל נדמה לי שאתה מבין בתכנות, נכון? אם לא אז אסביר בקצרה מהי ספריה..)
לענייננו: אחד משני הסרטים (התקין) קודד עם הספריה:
Writing library                          : x264 core 148 r2699 a5e06b9
והסרט השני (הפגום) קודד עם הספריה:
Writing library                          : x264 core 152 r2851bm ba24899
אם יש לך שליטה על גרסת הספריה בה אתה משתמש לקידוד, הייתי עושה מספר נסיונות קידוד רק עם הספריה ממנה נוצר הקובץ התקין. אם כולם עובדים כנדרש, אתה יכול להסיק שיש באג קטן בקוד של הספריה שמייצרת קובץ פגום...
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'או שזה באג בנגן של פיירפוקס'
או שזה באג בנגן של פיירפוקס
25/02/2019 | 03:51
2
9
כי בכל הנגנים הנורמלים, כמו VLC  או MPC שני הקבצים פועלים תקין ואין הבדל בניהם.

גיליתי את הבעיה רק בגלל האתר הזה שאני מעלה אליו קבצים שמפעיל אותם לצפיה ישירה עם נגן של פיירפוקס ואז שמתי לב לתופעה הזאת.

העניין עם הספריה זה אולי בגלל שמדובר בתוכנות שונות ואפילו בגרסאות שונות של H.264 שנמצא בהם.

ושני המצבים האלה הם לא היחידים.  אם תקודד ב- H.264 שנמצא ב- VirtualDub2  החדש ותשתמש בדחיסה בגרסה שרשום בה 10BIT  ואחרי זה תמיר ל- MP4 בלי לקודד מחדש את הוידאו, אז בפיירפוקס לא יראו בכלל תמונה וישמעו רק את הסאונד.
לצפיה ב-'באג של פיירפוקס'
באג של פיירפוקס
25/02/2019 | 19:11
1
4
אם אתה משוכנע שזה באג בפיירפוקס, כדאי לפנות לאתר של מוזילה ולדווח להם. ייתכן אפילו שזה באג שכבר מוכר ובטיפול אצל צוות המפתחים. ממליץ לך להכנס לאתר ולחפש שם, ואם לא תמצא, תדווח.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'יתכן שזה עניין בסיסי של כל מיני נגנים מוגבלים שכאלה'
יתכן שזה עניין בסיסי של כל מיני נגנים מוגבלים שכאלה
25/02/2019 | 19:14
7
גם אולי בכל מיני טלפונים סלולרים.
שאם הקובץ הוא לא בדיוק בדיוק כמו שהם מכירים, אז הוא יתנגן לא טוב או לא יתנגן בכלל.

לצפיה ב-'עזרה קלה'
עזרה קלה
28/01/2019 | 08:50
4
19
היי אני מחפש כמו נטפליקס ,תוכנה של סרטי קולנוע ואירוטיקה ותעודה וסדרות טבע  לטלויזה ,מוצא העניין עם נטפליקס אשמח להמלצות תודה
ואיזה אתר באינטרט לסרטים הכי מומלץ גם לאירוטי לפי קטגוריות?תודה
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
28/01/2019 | 19:53
18
זה לא המקום המתאים לבקש תכנים (גם) אירוטיים. אסור לתת קישורים מהסוג הזה בפורום. אולי תנסה בפורומים שמתאימים לגילאי 18+
כמו-כן (למי שעונה) יש להקפיד שלא לתת קישורים לתוכנות/אתרים שמפירות זכויות יוצרים.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'גגל על קודי'
גגל על קודי
19/02/2019 | 01:29
2
9
לצפיה ב-'יש את התוכנה בחינם למחשב?'
יש את התוכנה בחינם למחשב?
19/02/2019 | 09:15
1
2
לצפיה ב-'ברור. קודי זה למעשה סוג של נגן'
ברור. קודי זה למעשה סוג של נגן
21/02/2019 | 03:50
27

בשביל להבין איך להשתמש ב- kodi אפשר לגגל עליו ולמצא מדריכים.

לצפיה ב-'עריכת סרט'
עריכת סרט
11/01/2019 | 10:07
3
13
מנהל האתר
אני מעוניין לערוך סרטון- האם זה הפורום ? או יש אחר בתפוז?
תודה

לצפיה ב-'עריכת וידאו'
עריכת וידאו
12/01/2019 | 22:08
2
326
היי, איזה סוג של עריכה אתה מעוניין לבצע? האם "חיתוך והדבקה" של קטעים, או המרת פורמט (נניח מ-AVI ל-MP4) או הקטנת נפח הסרט? (למשל כדי לטעון לפייסבוק). תפרט קצת יותר ואולי אוכל לעזור..
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'עריכת סרטון'
עריכת סרטון
14/01/2019 | 20:20
1
10
חיתוך, שילוב תמונות, אפקטים, אודיו , רינדור וכו.
יש לי וגס פרו 15 אולם קיבלתי לפני שבועיים EROR 59 מאז אני תקוע, זקוק לעזרה.

לצפיה ב-'שימוש בתוכנה לעריכת וידאו'
שימוש בתוכנה לעריכת וידאו
14/01/2019 | 21:13
9
היי,
בפורום הזה אנו עוסקים בנושאים שקשורים יותר לקידוד וידאו (Encoding), המרת פורמטים והטמעת כתוביות. נסה לשאול את שאלתך בפורום "הפקת וידאו". שם יש גם חבר'ה שמתעסקים בעריכה מהסוג שאתה מעוניין בו.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'כתוביות הפוכות בעיברית בסמרט של jvc'
כתוביות הפוכות בעיברית בסמרט של jvc
26/12/2018 | 23:32
1
9
הכנסתי סרט דרך usb אף הכתוביות הפוכות כמו באנגלית מה אני עודה? תודה
לצפיה ב-'כתוביות בכתב-ראי'
כתוביות בכתב-ראי
27/12/2018 | 22:49
9
האם הכתוביות מופיעות ב"כתב ראי"? למשל במקום "סרט מגניב" מופיע "בינגמ טרס"?
אם כן, אז שיטה קלה לפתור את הבעיה הזו היא "להפוך את הכתוביות" לפני שמצרפים אותן לסרט. ניתן לעשות זאת בקלות בעזרת התוכנה "סאבבי".
אם הכתוביות "הפוכות", אז כשהטלוויזיה תציג אותן, הן "יתהפכו" בחזרה ויראו כמו שצריך.
אם הבעיה שלך שונה ממה שמותאר לעיל, תפרט קצת יותר וגם תציין האם הכתוביות מגיעות בקובץ נפרד (srt למשל) או שהן חלק מקובץ הסרט? (כמו למשל בפורמט mkv).
בברכה,גיליום

לצפיה ב-'אם תפוז לא מתחדש, אז לפחות הפורום..'
אם תפוז לא מתחדש, אז לפחות הפורום..
28/11/2018 | 06:55
1
30
אף אחד לא משתמש היום ב-DIVX.

הסיפור בקצרה:   DIVX התחיל כקוד פתוח אחרי שהאקרים עשו הנדסה לאחור
לפורמט wmv  של מיקרוסופט, לפני המון שנים.

עד  גרסה DIVX 5  המוצר היה בחינם.  מגרסה 6 השימוש המלא שלו עלה כסף.
בזמן הזה הקבוצה שיצרה את המוצר התפצלה וחלק מהם פיתחו את XVID שזה ההמשך החינמי של DIVX.

XVID היה הרבה יותר טוב מ-  DIVX.
שניהם בזמנו היו דחיסה של H.263.

(אגב, וידאו די וי די היה בדחיסת MPEG-2 שזה היה H.262)

היום אנחנו כבר בדחיסת H.264 ויש כבר כניסה לשימוש של H.265.
וגם לאלה יש גרסאות חינמיות של מקודדים שאפשר להתקין או תוכנות חינמיות שמגיעות עם אפשרות לקודד וידאו בדחיסות האלה.  

ככה שהמוצר של DIVX אם עדיין קיים, מיותר לגמרי.

לצפיה ב-'כתבה ישנה מתחילת דרכו של ה- DIVX'
כתבה ישנה מתחילת דרכו של ה- DIVX
30/11/2018 | 09:44
19

לא נראה לי שהוא העריך נכון.
ה-DIVX במקור נגנב ממיקרוסופט, על מנת להיות חופשי שכולם ישתמשו בו.

ברגע שהפך גם הוא "למוצר" הוא בגד במטרה שלשמה נוצר,
ואז חלק מהקבוצה שהיו אחראים לפיתוח שלו, פרשו ופיתחו את ה-XVID שהמשיך להיות חינמי.
וכיום יש את ה-H.264 החינמי (X264)
וגם ויצאה גרסה חינמית של H.265.

לצפיה ב-'מהיכן אפשר להשיג סרטים על תקליטורים או דיסק און קי?'
מהיכן אפשר להשיג סרטים על תקליטורים או דיסק און קי?
18/11/2018 | 11:24
2
36
אני מחפש מערבונים חדשים וישנים ואפילו עתיקים.
הבעיה שבאוזן השלישית רוצים 50-150 שקל לאחד , והרשימה שלי כוללת 75 סרטים נבחרים.

בגילי אין סבלנות לסרטים מתוחכמים.

חיפשתי גם את הסידרה דר' קווין רופאה במערב, ונטען שצריך להזמין מחו"ל וזה בלי תרגום (לא ריאלי)

יש למישהו רעיון ?
תודה מראש.

לצפיה ב-'סרטים ישנים'
סרטים ישנים
18/11/2018 | 23:26
1
17
אפשר למצוא באיביי ובאמזון.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/11/2018 | 08:19
4
לצפיה ב-'VirtualDub 2 '
VirtualDub 2
31/10/2018 | 08:39
12
120
לתשומת ליבכם

קיימת גירסא שמתלבשת על VD הותיקה, היא נקראת VD2 אשר מכילה המון פילטרים ותוספות.
ניתן להורדה מהאתר הבית של התוכנה
דוגמאות שהתוכנה VD2 יכולה לעשות
Highlights:
read and write AVI, MP4, MOV, MKV
16-bit TIFF image sequences
works with deep color and alpha
AviSynth / VapourSynth script editor
native CineForm codec
save to FFV1, X264, X265, ProRes, ...
extended API for plugins
command line automation
לצפיה ב-'איזה יופי! '
איזה יופי!
31/10/2018 | 22:33
1
20
היי, מה המצב kkdd?
עשיתי ל-VD2 בדיקה קצרה, נראה שיש פוטנציאל. פותחת קבצים מסוגים שונים וגם מאפשרת שמירה לסוגים שונים.
בעיקרון משופרת מאד לעומת התוכנה הישנה. חבל שלא הוסיפו פילטר של כתוביות בילד-אין. מה שטוב זה שעכשיו בחלון שמירה ניתן לבחור פורמט של קובץ הסרט וגם את הקודק של הסרט. הרבה יותר גמיש ממה שהיה בתוכנה המקורית.
מקווה שבסוף שבוע יהיה לי זמן לבדוק את הגרסה הזו טוב יותר..

לצפיה ב-'ראיתי שהכניסו פילטרים RGB לכיוון צבע'
ראיתי שהכניסו פילטרים RGB לכיוון צבע
28/11/2018 | 11:58
7
חבל שלא הכניסו גם את זה
לדעתי זה הכי טוב.

צריך להכניס את הקובץ לתיקיה plugins32
וזה מתאים רק שמפעילים את התוכנה כ- VirtualDub.exe.
הפילטר לא עובד בהפעלה כ- VirtualDub64.exe

לצפיה ב-'יפה שהם מתחדשים גם. הגיע הזמן'
יפה שהם מתחדשים גם. הגיע הזמן
28/11/2018 | 07:06
10
תודה, אני בודק את זה..
לצפיה ב-'התרשמות ראשונה. חתכתי קטע של קובץ m2ts'
התרשמות ראשונה. חתכתי קטע של קובץ m2ts
28/11/2018 | 08:12
3
34
שזה סרט בלו ריי.  זה קובץ מעל 30 גיגה.

צריך לשים לב שרואים פריים נקי בהתחלה.  התוכנה הרגילה חתכה אוטומטית מ-K פריים או I פריים,  שאלה פריימים שלמים.  אם היו מסמנים לפי העין וזה לא היה פריים כזה, אז התוכנה לבד הלכה לפריים הקרוב וחתכה ממנו. אם היו מסמנים קטע לקידוד מפריים לא שלם, בתוצאה זה היה מקודד אותו נכון וללא לכלוך.

בכלי החדש אם מסמנים מפריים לא טוב (שיש עליו לכלוך), זה עובר בקידוד לתוצאה ויש לכלוך בהתחלה.

דבר שני, החיתוך בדירקט סטרים קופי (העתקה ללא דחיסה מחדש) לא ממש עובד מ-AVI ל- MP4 ולהייפך.  וחבל כי יש כלים חינמיים אחרים שמאפשרים את זה.

לצפיה ב-'בדקתי סרט ב-MP4. חיתוך קטע ממנו בדירקט סטרים קופי ל- AVI..'
בדקתי סרט ב-MP4. חיתוך קטע ממנו בדירקט סטרים קופי ל- AVI..
28/11/2018 | 08:31
1
14
אפשרי בגרסה הרגילה שהתקנתי לה את הפלגינים, אבל לא אפשרי בגרסה החדשה.

לצפיה ב-'אבל בגרסה החדשה יש באקספורט גם אפשרות יצוא בסטרים קופי'
אבל בגרסה החדשה יש באקספורט גם אפשרות יצוא בסטרים קופי
28/11/2018 | 08:35
15
ואז אני מניח שהוא שומר את התוצאה ללא דחיסה מחדש גם, באותו הפורמט.
לצפיה ב-'והכניסו לשם באקספורט את האפשרות ליצא אנימצית PNG'
והכניסו לשם באקספורט את האפשרות ליצא אנימצית PNG
28/11/2018 | 08:40
11
לפני זה היתה גרסה נפרדת של VirtualDub שמיועדת לזה.
(לא שזה ממש שימושי.  לא ראיתי שעושים שימוש בפורמט הזה)
לצפיה ב-'מישהו בכלל משתמש באנימצית PNG ?'
מישהו בכלל משתמש באנימצית PNG ?
28/11/2018 | 12:49
3
12
בויקיפדיה עדיין מתעקשים לרשום שהפורמט הזה לא תומך באנימציה.
ובטלגרם כל קיבצי ה-GIF מומרים לקיבצי MP4 ללא סאונד.
שזה פורמט שבפועל נראה אותו דבר, שוקל הרבה פחות וחינמי.

ואם משווים אנימצית PNG לשתי הצורות האחרות, אז זה ביחס לקובץ ספציפי  ישקול הכי הרבה.

לצפיה ב-'תפוז אפילו לא תומך בקבצים כאלה'
תפוז אפילו לא תומך בקבצים כאלה
28/11/2018 | 12:56
2
11
הוא ממיר אותם ל-PNG רגיל.

ננסה מכאן:
לצפיה ב-'לצורך השוואה, אותו דבר כ-MP4'
לצורך השוואה, אותו דבר כ-MP4
28/11/2018 | 13:01
1
10
וקצת גדול יותר ברזולוציה ובאורך.
ושוקל פחות.
לצפיה ב-'...'
...
28/11/2018 | 13:09
7
...
לצפיה ב-'.. קטע..'
.. קטע..
28/11/2018 | 13:51
17
לצפיה ב-'העתקת ספריית DVD למחשב'
העתקת ספריית DVD למחשב
17/09/2018 | 13:44
2
24
שלום, אני רוצה להעביר את כל ספריית ה DVD שלי למחשב.
מספר שאלות:
1. על איזו תוכנה הייתם ממליצים לעשות זאת ?
יש לי יחסית לא מעט קלטות של דיסני וקראתי שDVD של דיסנ מורכב להוריד.
2. ניסיתי עם DVD מסויים והקובץ שנוצר, MP4, היה עם תרגום עברי.
למען האמת זו הייתה הופעה של זמר שלמטה הופיעו כתוביות עברית עם מילות השירים .... איך ניתן לבטל זאת ? איך ניתן להוריד בלי כל תרגום ?
תודה על העזרה !
לצפיה ב-'תנסה עם RIPDVD'
תנסה עם RIPDVD
05/10/2018 | 13:46
1
14
לצפיה ב-'העתקת DVD עלולה לגרום הפרת זכויות'
העתקת DVD עלולה לגרום הפרת זכויות
06/10/2018 | 20:04
17
העתקת DVD עלולה לגרום הפרת זכויות יוצרים ולפי כללי הפורומים אין לקיים דיונים שעלולים לפגוע זכויות. הנושא עלה בעבר.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'זה בעיקר לגיליום. לגבי VirtualDub. יש שיטה לשמור MP4 '
זה בעיקר לגיליום. לגבי VirtualDub. יש שיטה לשמור MP4
08/07/2018 | 05:59
5
46
https://www.youtube.com/watch?v=t4yX1I-4k18
בתוכנה.

עוד דבר ששמתי לב זה שהוא לוקח פילטר ובחלון נוסף שמופיע בתחתית מכיל אותו רק על חלק מהוידאו.  לא ידעתי שאפשר לעשות דבר כזה.  לא הבנתי איך מוסיפים את החלון הזה.

לצפיה ב-'שימוש ב-VirtualDub'
שימוש ב-VirtualDub
08/07/2018 | 22:11
2
39
קודם כל אני רוצה לציין שלמרות שמאד אהבתי את התוכנה VD והשתמשתי בה המון, כיום אני לא משתמש בה בכלל. הסיבה פשוטה, המפתח שלה (אברי לי) לא הוציא גרסה חדשה כבר מ-2013. כלומר התוכנה אינה מעודכנת ואין יותר תיקוני באגים או הוספת יכולות חדשות. בנוגע לשמירה ב-MP4, לא ניתן לעשות זאת. התוכנה תוכננה לשמור קבצים רק בפורמט AVI. היא מסוגלת לפתוח קבצים בפורמטים שונים בעזרת פלאגינים, אך לשמור יכולה רק ב-AVI.
ייתכן שישנם מודים (Mod - גרסאות שעברו שינוי ובעלות יכולות מעבר לאלו של התוכנה המקורית), אבל אני לא מכיר כי כאמור כבר לא בשימוש אצלי.
אני משתמש בתוכנה Avidemux שיש לה את אותן האפשרויות של VirtualDub, רק שהיא נוחה יותר לדעתי וכן תומכת בפורמטים חדשים יותר, כגון MKV ו-MP4. כמו-כן ישנם תיקוני באגים ואחת לכמה חודשים יוצאת גרסה חדשה. אולי תשקול להשתמש בה במקום VD.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'באמת חבל שזנחו את התוכנה VD'
באמת חבל שזנחו את התוכנה VD
29/10/2018 | 20:03
1
9
תוכנה מאד מקצועית יציבה ואמינה, אין סוף של תוספות ואפשרויות...

בתוכנה Avidemux לא מצאתי את האפשרות של לכידת וידאו (לאומת ב VD שזה קיים)
ללכוד וידאו מכרטיס טלוויזיה / VCR למחשב...

טוב לראותך גיליום (גיליוטין )
לצפיה ב-'יש כלי חינמי ללכידת וידאו הרבה יותר טוב..'
יש כלי חינמי ללכידת וידאו הרבה יותר טוב..
28/11/2018 | 07:12
10
לצפיה ב-'הפעלת פילטר רק על איזור מוגדר בסרטון [VirtualDub]'
הפעלת פילטר רק על איזור מוגדר בסרטון [VirtualDub]
08/07/2018 | 22:26
1
40
זו דווקא את התכונות השימושיות של VirtualDub, אבל משום-מה עד כמה שאני זוכר לא היו דיונים/שאלות על כך בפורום. אולי זה משהו שהוסף כש-AVI כבר הפך להיות פחות פופולרי ולכן לא התרכזו בזה.
כדי להפעיל את הטכניקה הזו, יש להוסיף פילטר כלשהו (אחד או יותר) ולסמן עבורו את האפשרות Blend (ללחוץ על הכפתור) בחלון של הפילטרים.
לאחר מכן בתפריט View יש לאפשר את האופציה Curve Editor. יופיע בתחתית המסך מעין חלון  נוסף שניתן לצייר בו "גראפים".
ההסבר (הקצר)  לשימוש בחלון ה-Curves: הרעיון הוא שניתן לבחור בכל נקודת-זמן, מה תהיה ה"עוצמה" של הפילטרים. כלומר אם לדוגמה מוסיפים פילטר של בהירות (Brightness), ניתן לקבוע שבתחילת הסרט תהיה בהירות נמוכה וככל שהסרט מתקדם הבהירות תגבר עד שבסוף המסך יהיה לבן לגמרי.
כדי לשלוט על העוצמה של הפילטר, יש להחזיק כפתור Shift לחוץ ואז ללחוץ עם העכבר על נקודה כלשהי בחלון התחתון (Curves) שציר ה-X של מציין את ציר הזמן וציר ה-Y מציין את העוצמה של הפילטר (יותר גבוה=יותר חזק).
אפשר ליצור מספר נקודות שונות בחלון וכך ליצור מספר שינויים בעוצמת הפילטר על ציר הזמן. מומלץ להתנסות עם משהו פשוט כדי להבין איך זה עובד.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'תודה על ההסבר.'
תודה על ההסבר.
10/07/2018 | 07:18
26
אני בהזדמנות אנסה את Avidemux.
אבל בכללי עדיין VirtualDub טוב לכל הדברים הבסיסיים ועם הפלגינים מקבל היום כל פורמט.

לגבי היצוא, התכוונתי שיש דרך לשמור שם גם כ- MP4 לפי המדריך שצרפתי.  צריך להוריד ולהעתיק לתוכנה כל מיני קבצים.  עדיין לא ניסיתי.  חשבתי שאתה תרצה לנסות.

לצפיה ב-'אסביר את שאלתי בתוכן, זה ארוך לנושא'
אסביר את שאלתי בתוכן, זה ארוך לנושא
04/07/2018 | 18:11
8
33
צילמתי בנייד סרטון כשהוא מוחזק לרוחב, כי ככה הרבה יותר נכנס לפריים. באמצע הצילום, הפכתי אותו לאורך, כי רציתי קטע ממנו שיהיה מפוקס על האובייקט, ולאחר כמה דקות, הפכתי שוב את הנייד לרוחב.
בסרטון הגמור, רואים את ההתחלה והסוף היטב, אבל האמצע נראה כשהאובייקט "שוכב".
חתכתי את הסרטון לשלושה חלקים, ואת ה"שוכב" העמדתי על הרגליים. הסרטון נראה מצויין. רק שכשמיזגתי את שלושת החלקים לסרטון אחד, הקטע שהועמד על הרגליים, מופיע בצורה מעוותת, כשהאובייקט "נמוך ושמן".
מה האפשרויות שלי כדי שכל הסרטון יראה כהלכה?
כל הפרטים:
הסרטון צולם ב LG G6.
הועלה למחשב ווינדוס 10, ונחתך לחלקים עם תוכנת FREEMAKE VIDEO CONVENTER. גם העמדה על הרגליים נעשתה באותה התוכנה.
כל הסרטונים בפורמט MP4. (ניסיתי להפוך ל AVI, אותה התוצאה)
המיזוג נעשה בתוכנת FORMAT FACTORY.
זה חשוב לי, כי המצולם הוא הנכד שלי, שהופיע בתפקיד כמעט ראשי בהצגת סוף שנה בחוג לתיאטרון.
אני מקווה שהצלחתי להסביר את הבעיה.
תודה מראש.
לצפיה ב-'פתרתי את הבעיה בעזרת אתר שהציע HELPSUPPORT'
פתרתי את הבעיה בעזרת אתר שהציע HELPSUPPORT
05/07/2018 | 22:39
17
מפורום תמיכה טכנית (שאלתי שם כשלא הגיבו כאן) האתר -
לצפיה ב-'פתרון אפשרי אחר'
פתרון אפשרי אחר
05/07/2018 | 23:28
6
24
היי,
לכל סרטון יש רזולוציה מסוימת, דהיינו כמות הפיקסלים (נקודות בתמונה) לאורך ולרוחב התמונה והרזולציה קבועה לאורך כל הסרט. ניסית לחבר 3 חלקים של סרט - 2 מקוריים ואחד ש"העמדת". כלומר את למעשה שינית את הרזלוציה שלו - החלפת את האורך והרוחב של התמונה (אם למשל הרזולוציה היתה בתחילה 1280x720, כשהעמדת את הסרטון שינית את הרזולוציה ל-720x1280 (כן, יש הבדל בין השניים )
לאחר הפעולה הזו, ניסית לחבר את שלושת הקטעים ברצף כך שיהוו סרטון אחד. בגלל שהרזולוציות שונות בשלושת הקטעים, התוכנה שחיברה בינהן ניסתה להתאים את הרזולוציה של הסרטון השונה לרזולוציה של הסרטונים האחרים. התוצאה - הפרופורציות של התמונה השתנו (התקבל "נמוך ושמן").
הפתרון למקרים כאלה הוא לוודא שכל הקטעים הם בעלי רזולוציה זהה, אחת השיטות היא להוסיף "רקע מלבני שחור" מותאם מסביב לכל אחד מהקטעים, כך שבסופו של דבר כולם יהיה בעלי רזולציה זהה ואז לבצע את החיבור של הקטעים לכדי סרטון אחד.
זו קצת טרחה אך היא מחויבת מציאות, כי התוכנה לא יכולה לחבר קטעים בעלי רזולוציה שונה, היא חייבת להתאים את כל הקטעים לאותה רזולוציה.
בפעם הבאה הכי טוב לצלם עם מצלמה וידאו ייעודית ובסיום פשוט להעביר את הסרטון למחשב. אם בכל זאת מצלמים עם סמארטפון, עדיף שלא לסובב את הטלפון תוך כדי צילום, זאת כדי לחסוך את התיקונים מאוחר יותר.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'תודה על ההסבר המפורט, למדתי עוד משהו'
תודה על ההסבר המפורט, למדתי עוד משהו
06/07/2018 | 00:38
5
9
בתוכנה שבאתר, שיניתי את היחס של הסרטון ל 16:9, מה שהשווה בין חלקי הסרטון, ולאחר החיבור נוצר סרטון אחד שלם ונחמד.
הוצע לי לעשות מסגרת שחורה לקטע שצולם לאורך. חיפשתי מעט ולא מצאתי, אז החלטתי שבשביל פעם אחת אסתפק בשינוי שיעשה באתר ההוא, ובאמת לקח זמן קצרצר. ולהבא, לא אהפוך את הנייד תוך כדי צילום.
ובלי קשר, אני לא אוהבת צילומים בנייד לאורך, כי הצדדים ממש חסרים, והסרטונים נראים חתוכים מהצדדים.
אשמח להפנייה לתוכנה שמאפשרת להוסיף מסגרת לסרטונים, למקרה ובכל זאת אצטרך אותה.
סופ"ש נפלא,
אוויקה.

לצפיה ב-'תוכנה שמאפשרת הוספת "מסגרת" לסרטונים'
תוכנה שמאפשרת הוספת "מסגרת" לסרטונים
06/07/2018 | 17:04
4
27
התוכנה העיקרית שאני משתמש בה בשנה האחרונה היא Avidemux. זו תוכנה חינמית שתומכת בפורמטים המודרניים ובעזרת הפילטרים שמותקנים בה, ניתן לבצע עיבודים שונים ולהתאים את הסרטונים. אחד מהפילטרים נקרא "Add borders" ויודע להוסיף "מסגרת" שחורה מסביב לוידאו קיים וכך בעצם להתאים את הרזולוציה (אורך x רוחב התמונה) לרזולוציה רצויה.
בחודש שעבר יצאה גרסה חדשה של התוכנה (v2.7.1) שכוללת תיקוני באגים ומומלץ למי שנדרש מדי פעם לעבד סרטונים, להשתמש בה. התוכנה הזו אגב מאפשרת גם להטמיע כתוביות לצמיתות (יש פילטר שנקרא SSA/ASS/SRT ויודע להטמיע כתוביות מהפורמטים הללו).
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'המון תודות. בהחלט אבדוק וכנראה גם אשתמש'
המון תודות. בהחלט אבדוק וכנראה גם אשתמש
07/07/2018 | 01:02
5
אולי אפילו לנסיון, על הקטע שתיקנתי בעזרת האתר. כמובן אחזור לדווח.
שבת שלום!
לצפיה ב-'בהזדמנות שאני כבר פה, אהיה נודניקית ואשאל עוד שאלה'
בהזדמנות שאני כבר פה, אהיה נודניקית ואשאל עוד שאלה
07/07/2018 | 01:04
2
11
האם יש תוכנה שמכווצת נפח של סרטונים? לא חשוב באיזה פורמט, כי תמיד אפשר להמיר.
תודה.
לצפיה ב-'בינתיים עשיתי נסיונות והצלחתי לכווץ בעזרת תוכנת HANDBRAKE'
בינתיים עשיתי נסיונות והצלחתי לכווץ בעזרת תוכנת HANDBRAKE
07/07/2018 | 15:15
13
יש גירסה חדשה ממאי השנה, שקל לעבוד איתה.
לצפיה ב-'כיווץ נפח של סרטונים'
כיווץ נפח של סרטונים
08/07/2018 | 00:12
16
בעיקרון כל תוכנה שמאפשרת לקודד מחדש את הוידאו והאודיו, היא תוכנה שמאפשרת לכווץ נפח של סרטונים. העיקרון הוא "להוריד משהו" מהאיכות הנוכחית וכך לקבל סרטון חדש בעל נפח קטן יותר, למשל ניתן להפחית את הרזולוציה (להקטין את התמונה), להפחית את ה-Bitrate,להוריד ערוץ אחד מהסאונד (למשל מונו במקום סטריאו, או סטריאו במקום 5.1 ערוצים) ועוד. שיטות אלו ודומות יגרמו לכך שלאחר קידוד הסרט מחדש, הנפח של הקובץ המתקבל יהיה קטן יותר מהנפח של הקובץ המקורי. זה גם מה שעושות התוכנות שיודעות לכווץ סרטים אוטומטית. פשוט שם מישהו כבר בחר "על מה אפשר לוותר" והסרט מקודד מחדש, באיכות נמוכה יותר כדי להקטין את הנפח.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'חיפוש סרטים'
חיפוש סרטים
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2018 | 18:01
1
35
שלום לכל חברי הפורום 
מחפש סרטים אלה עם כתוביות בעברית 
מישהו יודע היכן ניתן להשיג 
תודה 
1. השושנה המקועקעת (סרט) – ויקיפדיה
https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A9%D7%95...

2.  The Celebration (1998) גם עם כתוביות בעברית 
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'תתקין טלגרם.'
תתקין טלגרם.
02/07/2018 | 06:41
16
לצפיה ב-'שימוש ב Android Smart TV Box להזרמת תמונות וסרטים'
שימוש ב Android Smart TV Box להזרמת תמונות וסרטים
05/06/2018 | 11:50
1
23
בגלל בעיות שונות בהזרמת מדיה לטלויזיה, אני רוצה להשתמש ב Android Smart TV Box שמחובר לטלויזיה.
יש לי מחשב נייד שיש עליו Serviio.
מה אני צריך לעשות ב Android box כדי להתקשר למחשב ?
לצפיה ב-'נראה שאין פה מי שמשתמש בסטרימר הזה'
נראה שאין פה מי שמשתמש בסטרימר הזה
06/06/2018 | 22:23
16
בעבר השתמשתי בסטרימר, אנסה לעזור מהזיכרון:
  • להגדיר בתוך הסרבר (Serviio) אילו ספריות במחשב אתה משתף. אלו הספריות בהן נמצאת המדיה שאתה רוצה לראות בטלוויזיה.
  • ייתכן שנדרש גם לתת הרשאות גישה לתיקיה בה נמצאת המדיה (כלומר להגדיר הרשאות שיתוף על התיקייה).
  • בסטרימר אתה צריך לספק את כתובת ה-IP הביתית של המחשב שעליו יש את הסרבר (בד"כ הראוטר נותן לכל מחשב כתובת דינאמית, אך אפשר גם להגדיר כתובת סטאטית - שלא משתנה בין הדלקה להדלקה ואז קל לכוון אליה את הסטרימר).
  • אחרי שהסטרימר מצליח להתחבר לסרבר, אתה אמור לראות רשימות של הקבצים ששיתפת במחשב ואז אפשר לבחור קובץ כלשהו ולנגן אותו בטלוויזיה שמחוברת ליציאת הסטרימר.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'הזרמת מידע לפייבר של הוט'
הזרמת מידע לפייבר של הוט
29/05/2018 | 12:07
22
שלום, אינני מצליח הגדיר שיתוף קבצים (תמונות, סרטים) בפייבר של הוט.
יש לי מחשב עם וידוס 10 שהתקנתי עליו Serviio.
הפייבר של הוט מחובר לטלויזיה סמסונג.
אני רואה את התיקיות אבל מקבל הודעה No Content לכל תיקייה.
מה יכולה להיות הבעייה ? תודה !
לצפיה ב-'המלצה על אתר שמוריד כתוביות'
המלצה על אתר שמוריד כתוביות
18/05/2018 | 22:28
1
35
האתר הזה מוריד כתוביות בשלל שפות נכבד,כולל עברית.
אם ביוטיוב למשל יש תרגום (לא מובנה) או ברשימת אתרים
שמופיעים בדף הבית,והתרגום בשפה שונה מהרצוי,יש אפשרות בחירה מרובה.
התפעול קל למדי והתוצאה מתקבלת תוך שניות.
ממליצה מנסיון טוב!
הכתובת:http://www.lilsubs.com/#
מצורפת תמונת מסך של האפשרויות הרבות.

לצפיה ב-'אתר אחר'
אתר אחר
20/05/2018 | 13:11
21
לצפיה ב-'בעיה בתצוגה של קבצי וידאו שצולמו בUHD 16:9'
בעיה בתצוגה של קבצי וידאו שצולמו בUHD 16:9
17/05/2018 | 12:43
6
13
כאשר אני מצלם וידאו בסלולאר ברזולוציה UHD 16:9 התצוגה מקוטעת ומפוקסלת במחשב. בכל תוכנת תצוגה לרבות VLC. (אחרי שהורדתי את הקובץ למחשב)
ברזולוציה FHD 18:9 אין כל בעיה.

שמתי לב שכאשר אני מפעיל את אותו הקובץ על מחשב אחר אין בעיה, כלומר הבעיה לא בטלפון המצלם אלא במחשב המציג.
כרטיס המסך הוא NVIDIA GeForce GTS 450
win10

האם הכרטיס ישן או שמדובר במקודד כלשהו שצריך לעדכן?
לצפיה ב-'אם הקודק (מקודד) ישן רצוי לעדכן בכל אופן'
אם הקודק (מקודד) ישן רצוי לעדכן בכל אופן
17/05/2018 | 20:16
5
12
כדאי לבדוק מספר דברים:
האם הקודק מעודכן? אם לא אז כדאי לעדכן. כדי לדעת איזה קודק נדרש עבור סרט מסוים, אפשר להעזר בתוכנה החינמית MediaInfo
שנית, לבדוק מה הרזולוציה של התצוגה במחשב שלך ומה היכולות של המסך? אולי הרזולוציה של הסרטון מהנייד גבוהה מהרזולוציה שמוגדרת במערכת ההפעלה וייתכן שזה מפריע לנגני-הסרטים לנגן את הסרט כמו שצריך
אפשרות נוספת היא מחשב חלש מדי. כיום זו לא אפשרות נפוצה אך שווה להזכיר שאם אתה עובד על מחשב ישן יחסית (נניח בן 5 או יותר), עם מעט זיכרון או חומרה חלשה, אולי זה מה שגורם לסרט להראות איטי.
ההבדל בין הרזולוציות שהצגת אגב, עשוי להתבטא בכך שמקרה אחד היחס דומה ליחס שמוגדר במערכת ההפעלה (למשל 18:9) ובמקרה השני, היחס שונה ממערכת ההפעלה ואז מתבצעת המרה עבור כל פריים ופריים של הסרט וייתכן שזה מה שמעמיס על המעבד (בעיה שלא נפוצה במחשבים חדישים).
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'המחשב אמנם ישן מלפני כ7 שנים, אך הוא חזק ומהיר'
המחשב אמנם ישן מלפני כ7 שנים, אך הוא חזק ומהיר
17/05/2018 | 22:20
4
9

מעבד I7 950
18GB RAM
הרזולוציה אכן קטנה מהרזולוציה של הוידאו מהטלפון, אבל במחשב הנייד עליו בדקתי זה גם המצב וזה לא מפריע.

מה עלי לעשות קודם כל? איך אפשר לעדכן את המקודד? זה משהו שיושב על הWINDOWS ואפשר לעדכן אותו?
לצפיה ב-'בנוגע למקודד..'
בנוגע למקודד..
18/05/2018 | 16:54
3
15
תשתמש בתוכנה שנתתי בפוסט הקודם, כדי לזהות את סוג המקודד בו קודד הסרט (אתה צריך לברר מהו ה-Video Codec?)
אח"כ תכנס בווידוז ל"הוספה והסרה של תוכנות" ותחפש תוכנה שבשמה יש את הקודק שמצאת. אם אתה מאתר תוכנה כזו, תסיר אותה (כדי שלא יהיו כפיליות. זה שלב חשוב!)
אח"כ תחפש בגוגל את שם הקודק הזה. אתה אמור למצוא תוכנה, להוריד ולהתקין אותה במחשב. עדיף למצוא גרסה מעודכנת ככל הניתן. כיוון שיש המון סוגי קודקים, אני לא יכול להגיד מראש מהי הגרסה המעודכנת. אך כשאני מחפש קודקים, אני משתדל למצוא תוכנות מהשנים האחרונות (כלומר 2017-18), זה מבטיח שהקודק מעודכן יחסית. לאחר הפעלת התוכנה, היא תבצע את התקנת הקודק במערכת ההפעלה. אחרי שתסתיים ההתקנה, נסה שוב לנגן את הסרט כדי לבדוק האם עכשיו הסרט מתנגן היטב.
בברכה,
גיליום
לצפיה ב-'האם אתה מדבר על זה?'
האם אתה מדבר על זה?
18/05/2018 | 17:28
2
16
לצפיה ב-'כן, אתה צריך קודק ל-AVC'
כן, אתה צריך קודק ל-AVC
21/05/2018 | 22:39
1
14
לפי צילום-המסך שצירפת, אתה צריך קודק AVC. בתמונה ניתן גם לראות שהרזולוציה של הסרטון גבוהה מאד (נניח ביחס לרזולציה של Ful HD 1080 רגיל) וייתכן שגם זה מהווה בעיה לקודק הקיים.
בדוק אם יש לך התקנה קיימת לקודק AVC והסר אותה (בהוספה והסרה של תוכנות).
נסה להתקין את חבילת הקודקים FFDShow. היא מכילה כמות של קודקים שונים, כולל AVC. אולי זה יפתור לך את הבעיה.
אפשרות נוספת - הורד את נגן הסרטים SMPlayer (קל למצוא עם גוגל). נגן הסרטים הזה מכיל כבר בתוכו את כל הקודקים הנפוצים. אולי הוא יצליח לנגן את הסרט בצורה טובה.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'הFDDshow לא עזר'
הFDDshow לא עזר
22/05/2018 | 09:41
10
הSMPLAYER דווקא כן מריץ מצויין! תודה!
לצפיה ב-'תרגום קובץ SRT'
תרגום קובץ SRT
15/05/2018 | 13:00
9
39
למה כשמתרגמים לבד (דרך גוגל עם תיקונים כמובן) קובץ כתוביות שהורדו מאתרי תרגום,הוא לא מתחבר לסרט כמו שצריך?
התרגום נעשה בגוגל במקטעים.
כל הזמנים מסומנים כהלכה ובכל זאת...
לעומת זאת אם אני שמה את הקובץ לפני התרגום,הוא מופיע כמו שצריך...
במאפייני הקובץ זה מופיע כ-SRT
ניסיתי בשני נגנים שונים והוא מסרב לקבל את התרגום
למישהו יש הסבר לתופעה?
יש דרך בכל זאת לראות סרטים עם תרגום בשפת הקודש?
בתודה למי שיוכל למצוא לי פתרון!
לצפיה ב-'תרגום כתוביות לעברית'
תרגום כתוביות לעברית
15/05/2018 | 20:51
8
89
הכי טוב לתרגם כתוביות בעזרת תוכנה שמיועדת לעריכת כתוביות.
תוכנות מהסוג הזה גם מאפשרות לבצע את התרגום בנוחות יחסית וגם שומרות על הזמנים המקוריים ועל הפורמט של הקובץ.
ישנן הרבה תוכנות חינמיות לעריכת כתוביות, למשל Aegisub ו-Subtitle Edit (ניתן למצוא בקלות בעזרת גוגל).
ההסבר ל"תופעה" הוא שכנראה משהו השתבש בפורמט הקובץ במהלך פעולת התרגום ולכן הנגנים לא מצליחים לפענח את הכתוביות ולא מציגים אותן.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'תודה ושאלה'
תודה ושאלה
15/05/2018 | 22:16
7
23
אם יש לי את הקובץ באנגלית עם הזמנים מסודרים,
האם יש צורך להעביר בעזרת התוכנה שרשמת לי שורה שורה,
או שיש אפשרות להעתיק רק את התרגום עם הזמנים
ישירות לתוכנה?
השתמשתי המון בקמטזיה ושם העברתי קובץ SRT,רק שאח"כ
עשיתי מספר פעולות כדי שהתרגום יהיה מובנה.
כאן אין לי צורך למעשה בתרגום מובנה אם זה נמצא אצלי במחשב,
אני פשוט מצרפת את קובץ התרגום.
התוכנות האלה ידידותיות...?
כי את כל  "מדעי המחשב" למדתי לבד (החל מהזזת עכבר ) ואין לי חשק
להתעסק עם משהו מסובך.
אגב,שמתי לב פתאום שבקובץ המתורגם לוח הזמנים השתבש.
ממש כמו סימני השאלה והנקודות בסוף המשפט.
אז עשיתי נסיון נוסף ותרגמתי בעזרת גוגל (איזה תרגום מעפאן!-right הוא מתרגם לימין..... אז במקום למשל: אני צודק? הוא מתרגם: אני ימין?)
והעברתי את זה לאתר שמסדר ג'יבריש.
רק היות והאוטומט לא עשה הרבה,עשיתי נסיונות עם כל האפשרויות והגעתי לתוצאה נהדרת.
אממה...... אחרי כל העבודה גם זה לא הלך.
טוב,אכנס לגוגל לחפש את התוכנה שהמלצת לראות איך זה עובד.אם יש הוראות ביוטיוב באנגלית כמובן אשמח ללמוד.
ושאלה קטנה: זה מרנדר אחרי כן את כל הסרט? או שזה רק מתעסק עם כתוביות.
כי בקמטזיה הרינדור של סרט בן שעה וחצי לוקח די הרבה זמן ומכביד על המעבד.
שוב - אני חייבת להודות על תשומת הלב ועל התשובה
איידע אותך איך הסתדר לי.
לצפיה ב-'צפיה'
צפיה
17/05/2018 | 01:11
1
17
תשמרי את הסרט ואת קובץ הSRT באותו שם בתיקייה ואז לא צריך לחבר אותם לקובץ אחד.
כמעט כל נגן יודע להציג אותם ביחד.
ממליץ על נגן חינמי  VLC
לצפיה ב-'תודה,אבל זה לא עובד'
תודה,אבל זה לא עובד
17/05/2018 | 04:38
15
זה מה שכתבתי בתגובה הראשונה.
כמובן שאני שמה את שתי התיקיות (של הוידאו והכתוביות) באותו שם ובאותה תיקיה.
יש לי נגן VLC media player classic ו-RealPlayer 
וגם את BS.Player ובאף אחד מהם זה לא עובד.
גיליום אמר שזה אולי תלוי בקידוד,אבל יש סרטים שאני מוצאת כתוביות מוכנות
וזה כן עובד.
בקיצור,יש סרטים שאני רואה באנגלית עם עצירות מדי פעם
כי התרגום מתחלף מהר.
זה מפריע קצת לחווית הצפיה.
בכל אופן,תודה על הרצון לעזור
לצפיה ב-'את יכולה להעזר בתוכנה סאבבי'
את יכולה להעזר בתוכנה סאבבי
17/05/2018 | 20:04
4
33
את התוכנה סאבבי יצרתי לפני מספר שנים והיא עדיין שימושית למי שעוסק בעריכת כתוביות. זו תוכנה חינמית, שמאפשרת לבצע פעולות שונות על קבצי כתוביות כשהמטרה העיקרית ביצירת הכלי הזה, היתה לפשט את המרות הכתוביות מאנגלית לעברית ולטפל ב"בעיות קלאסיות" של כתוביות בעברית, כמו למשל היפוך סמני פיסוק או מספרים או אותיות (בעיה שכיום כבר לא נפוצה)
התוכנה מאפשרת גם לשלב בין קובץ עם תיזמונים טובים לבין קובץ עם כתוביות טובות (או בעברית במקום אנגלית). בשביל לבצע זאת יש לפתוח ראשית את הקובץ עם התיזמונים הטובים ואח"כ לעשות "יבוא כתוביות" (בתפריט קובץ) לקובץ עם הכתוביות הרצויות ובסיום לשמור לקובץ חדש.
נא לקחת בחשבון שישנם באגים קטנים פה ושם אבל בסך-הכול התוכנה חוסכת המון זמן במקרים רבים.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'וואו,נשמע 10!'
וואו,נשמע 10!
17/05/2018 | 21:09
3
13
רוב הבעיות שניתקלתי בהן מופיעות שם לתיקון.כמו סימני פיסוק בסוף שורה
שמופיעים בתחילתה.
מבחינת התיזמון,ס"ה בדקתי וחוץ מפעם אחת שגוגל תרגמה לי והפכה ספרות,
תמיד היה בסדר.
אבל,יש בעיה בהורדה של התוכנה.
כתבת :"יש לשנות את סיומת הקובץ ל-ZIP"
לא היה צורך לשנות,כי זה הופיע לבד.אני מצרפת תמונות
באפשרות בחירה ניסיתי גם כקובץ וורד 97-2003 ונסיון נוסף ב"כל הקבצים".
בשני המקרים,התקבל קובץ וורד שאי אפשר היה לפתוח.
אני משתמשת במערכת הפעלה ווינדוס 7 וטוב לי איתה ואין לי חשק לשנות.
גם האופיס שלי הוא 2007 וגם איתו אני מסתדרת מצויין.
ממש מצא חן בעיני,אני מקווה שנמצא פתרון להוריד את התוכנה
וכך אוכל להמשיך בתחביב שלי (אחד מני רבים),בלי להתחיל להכנס לקמטזיה
ששם אני יכולה לשים אפילו קובץ וורד רגיל.
גם הרינדור לוקח אח"כ קצת זמן ואני משתדלת לסגור דפדפנים כדי לא להכביד
על המעבד.
מקווה שתוכל לעזור לי,אתאזר בסבלנות.
המון המון תודה
לצפיה ב-'הורדת התוכנה סאבבי'
הורדת התוכנה סאבבי
18/05/2018 | 17:09
2
97
קובץ ההורדה של התוכנה סאבבי הוא בעל סיומת doc. עשיתי את זה בזמנו כי מספר אנשים אמרו שיש להם בעיה להוריד zip (אולי הם הורידו בעבודה? )
אז מה שצריך לעשות זה ללחוץ על הכתובית "הורדה" (קישור לתוכנה סאבבי) ואז לשמור את הקובץ כמו שהוא אל הכונן במחשב שלך. אחרי שמסתיימת ההורדה (תוך מספר שניות) יש לגשת לקובץ שהורד ולשנות את הסיומת שלו מ-doc ל-zip. למעשה צריך רק למחוק את הסיומת doc, כי לפניה שמתי בשם הקובץ גם את המילה zip לנוחות.
אגב, כן יש צורך לשנות את השם, הוא לא יורד כ-zip. גם בתמונה שצירפת ניתן לראות שהאייקון של הקובץ הוא האייקון של התוכנה וורד. אחרי שתשני את סיומת הקובץ ל-zip, לא אמור להופיע אייקון של וורד.
בסיום הפעולה הפשוטה (באמת פשוטה, רק התיאור שלה ארוך) צריך להיות במחשב קובץ ששמו Subabi28.zip. מתוך ה-zip הזה יש לחלץ את הקבצים שבתוכו (כפי שעושים עם כל קובץ zip) ומה שנותר זה ללחוץ לחיצה כפולה עם העכבר מעל הקובץ בעל סיומת exe, כדי להפעיל את התוכנה סאבבי.
המהדרין גם עושים בדיקת וירוסים לפני שמפעילים קובץ exe, ליתר בטחון. בכל אופן אני מבטיח שאני לא שמתי בסאבבי שום וירוס שהוא.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'טוב אז ככה...'
טוב אז ככה...
18/05/2018 | 22:19
1
19
מה שקרה אתמול (זה היה מאוחר אז לא התיישבתי לכתוב תגובה)
זה שהמשכתי לחפש ומצאתי באתר XFP קישור להורדה והורדתי את התוכנה.
אבל-היא לא מקבלת את הכתוביות המקוריות.
התחלתי כבר לחשוב שאולי יש גורם אחר שמפריע.
כי אני מדביקה את התרגום לפנקס רשימות ואחרי השם+נקודה אני רושמת SRT
 כמו בקובץ המקור.וכן בחלונית השמירה אני בוחרת בקידוד UTF-8
במאפיינים זה מתקבל כקובץ כתוביות.
ראיתי שלתוכנה יש אפשרויות שבאמת יכולות לחסוך הרבה זמן עבודה.
למשל ההיפוך של הנקודה/סימן שאלה/סימן קריאה וכד' וכן את זמני ההופעה של שורת הכתוביות.
דבר שעשיתי ידנית בגלל התרגום הנוראי של גוגל.העדפתי לתקן מאשר
להתחיל לתרגם מילה מילה.
בתוכנת סאבבי,מה שאני מקבלת כל פעם זה שמספרי אינדקס לא מתאימים,מה זה אומר?
אבל היות שכתוב שהתיקון יבוצע אוטומטית וגם זה לא מתקבל,אולי יש לי
עוד מה ללמוד.
את הדוקטורט שלי קיבלתי מסקרנות ותרגול רב בשיטוטים ברשת.

אגב,גיליתי במקרה אתר (שאפרט עליו בתגובה נפרדת) שמוריד כתוביות
מיוטיוב ועוד אתרים ומתרגם אותם להמון שפות.
אני משתמשת בו הרבה.
בסרטים הוא נפתח נהדר גם אם אני מתקנת את התרגום.
אבל תוכנת סאבבי משום מה,לא מקבלת גם את התרגומים שלו (לשם תיקון).
ראה בבקשה קבצים מצורפים ואולי תוכל לעזור.
המון המון תודה!
שבת שלום וחג שמח
לצפיה ב-'בקשר לסאבבי'
בקשר לסאבבי
21/05/2018 | 22:54
16
התוכנה סאבבי תומכת ב-2 הפורמטים העיקריים של כתוביות: srt ו-sub. אלו פורמטים סטנדרטיים. אני לא יודע מה פורמט הכתוביות שבדקת ולכן קשה לומר אם יש בעיה בסאבבי או בכתוביות עצמן.
לפי הודעת השגיאה שמופיעה בצילום-מסך שהעלית משתמע שיש בעיה בקובץ srt שניסית לתקן. השאלה אם זה באמת קובץ סטנדרטי או שלא? את יכולה להשוות את הפורמט שלו לפורמט של קובץ srt אחר (שלא נוצר בעזרת האתר בו את משתמשת, אלא הורד מהאינטרנט בתור קובץ srt מכלתחילה). ניתן לבדוק את התוכן של קבצי srt בעזרת תוכנת עורך-טקסט כמו למשל "פנקס רשימות" (Notepad) שקיים בכל מערכת הפעלה ווינדוז, או עורך-טקסט כלשהו בלינוקס (למשל Mousepad או Leafpad). המבנה של הפורמט srt הוא די פשוט (מבוסס זמני התחלה וסוף ושורה או שתיים של כתוביות). לאחר בדיקה תוכלי לדעת האם קובץ ה-srt שלך סטנדרטי או שלא (ואז מובן למה הוא עושה בעיות בנגנים..)
דבר חשוב נוסף - יש לשמור את קובץ הכתוביות בפורמט ANSI (או ASCII) פשוט, לא ב-UTF8 או UTF16. גם זו יכולה להיות סיבה מצוינת לכך שנגן הסרטים לא מצליח להציג את הכתוביות כמו שצריך.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'באיזה תכנה כדאי להשתמש ע"מ להוסיף רקע שחור לכתוביות??'
באיזה תכנה כדאי להשתמש ע"מ להוסיף רקע שחור לכתוביות??
29/04/2018 | 14:10
6
30
היי באיזה תכנה מומלץ להתשמש?

לצפיה ב-'האם יש לך את הסרט לחוד ואת הכתוביות לחוד?'
האם יש לך את הסרט לחוד ואת הכתוביות לחוד?
29/04/2018 | 20:54
5
34
האם יש לך 2 קבצים נפרדים (סרט וכתוביות)? כי אם הכתוביות מוטמעות בסרט (הן חלק מהסרט) לא ניתן לשים להם רקע.
אם הכתוביות נמצאות בקובץ נפרד, אתה יכול להשתמש בנגן סרטים כלשהו, שתומך בהצגת הכתוביות עם רקע (שחור או צבע אחר לבחירתך).
נגן סרטים מצוין שאני ממליץ עליו הוא SMPlayer
ונגן סרטים טוב נוסף הוא Media Player Classic.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'כן יש לי שני קבצים אחד הסרט והשני של הכתוביות '
כן יש לי שני קבצים אחד הסרט והשני של הכתוביות
01/05/2018 | 16:50
4
24
תודה גיליום,
המטרה שלי היא להטמיע את הכתוביות בעברית על גבי הסרט באופן קבוע מכיוון שבסרט המקורי ישנן כתוביות בשפה זרה באותו הצבע שמפריעות לקריאת הכתוביות בעברית. פורמט הקובץ הוא MKV ופורמט הכתוביות הוא ב SRT 
מה הדרך הקלה ביותר ובאיזו תוכנה רצוי להשתמש?

לצפיה ב-'הטמעת כתוביות + רקע שחור'
הטמעת כתוביות + רקע שחור
03/05/2018 | 22:28
3
51
היי,
כדי להטמיע כתוביות בעלות רקע שחור, אתה יכול להשתמש בתוכנה החינמית AviDemux. ראה תשובה שכתבתי ב-4.3.18 בנושא הטמעת כתוביות + מיקום.
אתה צריך לעשות הליך דומה, רק שבהגדרת הכתוביות בפורמט SAA (או ASS), צריך בהגדרות של הכתוביות לסמן את האפשרות: Opaque box. זה יגרום להופעת "רקע אטום" מאחורי הכתוביות (ניתן לבחור את צבעו באותו חלון הגדרות).
נסה להתקדם ואם אתה מסתבך, חזור לפורום לשאול. זמני התגובה שלי בימים האחרונים והבאים קצת איטיים, עקב עניין אישי שאני צריך לטפל בו והזמן לא מאפשר לי לבדוק את הפורום. אבל אם תתאזר בסבלנות אני אענה לשאלות..
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'לא הצלחתי להבין איך אני מגיע ל- "opaque box"'
לא הצלחתי להבין איך אני מגיע ל- "opaque box"
06/05/2018 | 09:25
2
16
היי שוב,
שמרתי והמרתי את הכתוביות בעזרת aegisub , אך לא ברור לי איך אני מגיע לאופציה שציינת ..
יכול לכתוב בפרוט את הנתיב להגעה להגדרה הזאת?
לצפיה ב-'האפשרות להוספת רקע אטום - Opaque box'
האפשרות להוספת רקע אטום - Opaque box
06/05/2018 | 23:03
1
21
צריך להגדיר סגנון (Style) עבור כל הכתוביות.
בתפריט Subtitles להכנס ל-Styles Manager.
להגדיר סגנון חדש שמתאים לכתוביות שאתה רוצה להציג (פונט, גודל, צבע וכדומה). אחת האפשרויות שניתן לסמן (ב-V) היא "Opaque Box".
אחרי שמסיים להגדיר את הסגנון, בחר את כל הכתוביות (את כל השורות של התרגום) ובחר עבורן את הסגנון שהגדרת.
בסיום יש לשמור את הכתוביות לקובץ בפורמט ass או ssa.
זהו, עכשיו כשתטמיע את הכתוביות אל תוך הוידאו, יהיה להן רקע שחור.
בברכה,
גיליום

לצפיה ב-'תודה רבה גיליום!!!'
תודה רבה גיליום!!!
07/05/2018 | 10:20
14
הצלחתי
המון המון תודה שוב על העזרה והסבלנות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה