לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1072410,724 עוקבים אודות עסקים

פורום מנגה ואנימה

אתם עומדים להיכנס לעולם של האנימציה והקומיקס היפני.
לפי שנתחיל רק נזכיר שלקומיקס היפני קוראים מנגה ולאנימציה היפנית קוראים אנימה.
ועכשיו כשאנחנו סגורים על שתי המושגים הבסיסיים של העולם שלנו, אתם מוזמנים להיכנס ולהנות מכל רגע.
בפורום תוכלו להציג את ציורי המנגה שלכם, להביע את דעתכם על כל סדרה\סרט\מנגה שראיתם או קראתם, לבקש המלצות לדברים חדשים וכמובן להכיר עוד אנשים בעלי תחביבים דומים לשלכם.
שימרו על שפה נאותה בפורום, כבדו את דעות חבריכם, והימנעו מלפרסם תמונות וקישורים בעלי תכנים פורנוגרפיים (הנטאי או yaoi\yuri בוטה מדי) כמו כן, אין לדבר על מקורות הורדה לא חוקיים בפורום.

שתהיה לכם גלישה נעימה בעולם שלנו!

לכל שאלה או בעייה אתם מוזמנים אליי במסר אישי.

מנהלת פורום מנגה ואנימה

אודות הפורום מנגה ואנימה

אתם עומדים להיכנס לעולם של האנימציה והקומיקס היפני.
לפי שנתחיל רק נזכיר שלקומיקס היפני קוראים מנגה ולאנימציה היפנית קוראים אנימה.
ועכשיו כשאנחנו סגורים על שתי המושגים הבסיסיים של העולם שלנו, אתם מוזמנים להיכנס ולהנות מכל רגע.
בפורום תוכלו להציג את ציורי המנגה שלכם, להביע את דעתכם על כל סדרה\סרט\מנגה שראיתם או קראתם, לבקש המלצות לדברים חדשים וכמובן להכיר עוד אנשים בעלי תחביבים דומים לשלכם.
שימרו על שפה נאותה בפורום, כבדו את דעות חבריכם, והימנעו מלפרסם תמונות וקישורים בעלי תכנים פורנוגרפיים (הנטאי או yaoi\yuri בוטה מדי) כמו כן, אין לדבר על מקורות הורדה לא חוקיים בפורום.

שתהיה לכם גלישה נעימה בעולם שלנו!

לכל שאלה או בעייה אתם מוזמנים אליי במסר אישי.

מנהלת פורום מנגה ואנימה
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור לדבר על הורדות לא חוקיות ולתת לינקים למקורות הורדה על גבי הפורום !
חשוב לקרוא את -  תקנון הפורום ולא לשכוח: "לא לנצל"ש הודעות של תפוז"                            
ארגון אמא"י  - www.anime.org.il
המשך >>

לצפיה ב-'פיירי טייל'
פיירי טייל
09/04/2017 | 16:06
10
היי, רציתי לשאול אם מישהו כאן ראה פיירי טייל? זו האנימה היחידה שראיתי ואני ממש אוהבת אותה. מה דעתכם עליה?
לצפיה ב-'מכירים אנימה סטייל ספייס דנדי'
מכירים אנימה סטייל ספייס דנדי
28/04/2014 | 04:00
4
149
היי
מכירים אנימה סטייל ספייס דנדי?
הכוונה קומדיית חלל מעוצבת בצורה מתוחכמת שכזו...
באנגלית
תודה
לצפיה ב-'ממה שאני מכיר, לא'
ממה שאני מכיר, לא
29/04/2014 | 17:01
3
95
ספייס דנדי היה מעט ייחודי בכך ששילב מד"ב ונונסנס מוחלט.
לצפיה ב-'אז לא נונסנס'
אז לא נונסנס
29/04/2014 | 22:22
2
80
אבל כן קומדיה חללית
לצפיה ב-'הנה יריות לכמה כיוונים'
הנה יריות לכמה כיוונים
30/04/2014 | 14:13
1
87
The Irresponsible Captain Tylor - לא ראיתי, אבל אולי זאת קומדיה טובה מספיק
Outlaw Star - יש בה כמה אלמנטים קומיים אבל היא בגדול מה שספייס דנדי היה יכול להיות אם זאת הייתה סדרה עלילתית רצינית
FLCL - לא העתיד הרחוק, כן קצת מד"ב, הרבה נונסנס מהנה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
30/04/2014 | 16:00
61
ואם יש עוד הצעות אשמח :)
לצפיה ב-'פורום פונדקאות בחו"ל נפתח ב'
פורום פונדקאות בחו"ל נפתח ב|תפוז|
29/04/2014 | 12:11
22
|מוצץ|הורות באמצעות פונדקאות הופכת לדרך נפוצה ומקובלת להביא ילד לעולם, בשנים האחרונות אנו רואים עליה משמעותית במספר האנשים אשר עוברים תהליך פונדקאות בחו"ל.
הפורום הוקם על מנת להעניק לגולשים מידע בנוגע להליכי פונדקאות אשר מתבצעות בחוץ לארץ. החל מאלו מדינות אפשר לבצע את ההליך, החוקים השונים ועד למחירים.
כל אלו שעברו כבר בדרך הזאת, לאלה שעוברות ועוברים בה עכשיו, למתחילים לגשש, או שכבר נמצאים עמוק בפנים, כולם - הורים מיועדים ופונדקאיות, מוזמנים להשתתף ולשתף בו.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

לצפיה ב-'חנויות מנגה ואנימה'
חנויות מנגה ואנימה
24/04/2014 | 13:29
2
346
היי,
אני לא ממש מעריצה ענקית של זה אבל חברה שלי כן ויש לה יום הולדת בקרוב ורציתי לדעת אילו חנויות מנגה/אנימה עם מבחר יש בארץ. היא עולה חדשה מספרד אז אם יש חנות שמוכרת מנגה בספרדית או אנגלית זה יהיה נפלא. אם לא גם חנות עם פוסטרים או פיגרים או משהו בסגנון גם יעזור.
תודה מראש
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי יש שתי חנויות'
עד כמה שידוע לי יש שתי חנויות
24/04/2014 | 20:52
1
178
שמוכרות מנגה באנגלית: קומיקאזה וקומיקס וירקות.
לשתיהן יש סניפים בתל אביב (קומיקאזה בדיזינגוף סנטר וקומיקס וירקות בקינג ג'ורג') ולקומיקס וירקות יש סניף נוסף ברעננה (אבל אני לא יודעת איזה מבחר יש שם).

חוץ מזה אפשר תמיד להזמין מנגה באנגלית (או ספרדית) מחו"ל וזה יוצא יותר זול (במיוחד באתרים שלא לוקחים דמי משלוח כמו bookdepository).

לגבי פיגרים ופוסטרים, יכול להיות שיש בחנויות הנ"ל ויש גם בדוכנים בכנסים, אבל הכנס הקרוב יהיה רק ביולי או אוגוסט.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/04/2014 | 20:44
64
אני מצאתי את קומיקאזה וקומיקס וירקות באינטרנט אבל הייתי בטוחה שיש להם רק בעברית. תודה על העזרה!
לצפיה ב-'פורום עד סוף העולם מגיע ל'
פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/2014 | 18:31
26
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
לצפיה ב-'היי, אני חדשה כאן :P'
היי, אני חדשה כאן :P
20/04/2014 | 20:04
1
206
היי אנשים,
קוראים לי ענת, ואני מאוד נהנת מלראות אנימה ולקרוא מנגה D:
זה אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות, יש אנשים שאומרים שאני מכורה XD
אני אשמח אם תמליצו לי על אנימות בסגנון: SAO,CLANNAD,ANGEL BEATS,CHOBITS.
תודה :P
לצפיה ב-'שלום '
שלום
25/04/2014 | 21:17
119
מהסדרות שכתבת לא הצלחתי למצוא ממש מאפיינים דומים, אם תכתבי סגנון\ז'אנר מסויים, או מה את מחפשת בסדרה, זה יוכל לעזור בהמלצות.
לצפיה ב-'מנגה ישראלית מקורית'
מנגה ישראלית מקורית
18/04/2014 | 03:42
1
182
יש חיה כזאת? ונא לא לנטפק עם הטענה שמנגה זאת הגדרה גיאוגרפית.
לצפיה ב-'זבנג'
זבנג
18/04/2014 | 16:37
53
לצפיה ב-'חברים, הפורום לקראת סגירה.'
חברים, הפורום לקראת סגירה.
08/04/2014 | 22:33
24
381

קיבלתי הודעה מהנהלת תפוז שעומדים לסגור את הפורום עקב חוסר הפעילות בו.

אותי זה מבאס, ממש, המקום הזה חשוב בשבילי. אבל אני לא יודעת מה אני יכולה לעשות כדי לשכנע אותם שלא לעשות את זה.

אני לא יודעת מי נשאר כאן ואני לא יודעת מתי הפורום יפסיק את הפעילות (על פי ההודעה שראיתי הרבה יותר מאור משהייתי צריכה, הוא כבר היה אמור להסגר.)
אבל זה באמת מעציב אותי. חבל שמה שכנראה קרה זה שהקהילה באמת עברה מקום לפייסבוק ודומיהם, לא נשארו דברים לפורומים יותר.

אני רק יכולה לקוות שהארכיון ישאר קיים.....

תודה על השנים של ההנאה והדיונים הנהדרים שהיו כאן!! חבל שהגענו למצב הזה, אבל היה טוב.
לצפיה ב-''
09/04/2014 | 07:08
1
179

זה היה צפוי, אבל זה עדין עצוב.

המקום הזה בעל משמעות בלתי נתפסת בשבילי. זה חלק כל כך גדול מהחיים שלי, מעיצוב האופי שלי. כל כך הרבה אנשים הכרתי ממש כאן, בפורום הזה והפכנו לחברים ונשארנו חברים עד היום.

אני אתגעגע. מאוד.

לצפיה ב-'ייפ'
ייפ
09/04/2014 | 12:22
140
ממש חבל...
זה לא סתם פורום, זה ממש היסטוריה
לצפיה ב-'לא נראה שלמישהו פה היה אכפת בכלל'
לא נראה שלמישהו פה היה אכפת בכלל
09/04/2014 | 12:21
4
211
ולא משהו שמכוון כלפיך אישית כי אין לי מושג מה את עושה בחיי היום יום שלך וזה גם לא ענייני, אבל כשהפעם האחרונה שמנהל של פורום כותב בפורום היא לפני כמה חודשים, אני לא מצפה להרבה מ"פשוטי העם".

ז"ל
לצפיה ב-'בתכלס,'
בתכלס,
09/04/2014 | 19:35
3
171
הייתי בכיף פשוט מעבירה את המושכות למישהו אחר, אבל אני בספק שזה היה כזה עוזר...
לצפיה ב-'אגב,'
אגב,
09/04/2014 | 19:40
2
157
ההנהלה הגבוהה אומרת שאם מישהו כן רוצה לקחת את הפורום לידיו, הוא מוזמן לפנות אליהם ומקסימום יהיה אפשרי להחיות אותו.

אני לא יודעת אם יש מישהו שירצה את זה, אבל
אני לצערי כבר לא ממש יכולה.
לצפיה ב-'אני הצעתי להם'
אני הצעתי להם
09/04/2014 | 21:02
1
182
כמה פעמים.
אמרתי שאני רוצה לחזור לניהול, אבל הםטענו שאין מקום למנהל נוסף..

ואני עדין מוכנה. לא בטוחה שזה יעזור אבל אני מוכנה לנסות, בהנחה שהם יסכימו..
לצפיה ב-''
15/04/2014 | 19:22
28
לצפיה ב-'אוי.'
אוי.
09/04/2014 | 17:50
1
142
זה באמת מצער, אם כי לא היה קשה לראות את זה מגיע, כבר חודשים שהפעילות בפורום לא היתה יציבה ובמיוחד בזמן האחרון הפורום שקע בתרדמת שלא היה ברור אם הוא יתעורר ממנה.

מה הלאה?
קומונה היא פתרון אפשרי, בקומונה יש את רוב האפשרויות של הפורום, בלי חרב הסגירה מעל הראש.
לצפיה ב-'בטעות שלחתי עוד לפני שסיימתי.'
בטעות שלחתי עוד לפני שסיימתי.
09/04/2014 | 18:01
119
השאלה היא כמובן האם יש קהל לפתיחת קומונה, האם יש מספיק אנשים שצופים באנימה וקוראים מנגה על בסיס קבוע ורוצים לבוא דווקא לפה כדי לדבר על זה, אחרת מהר מאוד המצב יחזור לקדמותו.

בכל מקרה, היה כיף להיות פה (גם בתור סמוי ויותר בתור פעיל), למדתי מכם המון והפורום הזה בהחלט יחסר לי.
לצפיה ב-'עצוב. '
עצוב.
09/04/2014 | 20:15
8
130
אכן לא מפתיע, אבל לא פחות עצוב.
אני לא יודע אם זה פחות אנשים שבעניין, או שרמת העניין זהה, וכמו בפורומים\בלוגים אחרים שנעלמים, פשוט כי הפייסבוק בולע הכל.

בכל מקרה גם בשבילי המקום הזה מאוד מאוד מיוחד. זכרונות, שיחות, וזמנים נהדרים.
לצפיה ב-'אפילו בפייסבוק אני לא רואה דיונים'
אפילו בפייסבוק אני לא רואה דיונים
09/04/2014 | 22:16
7
131
[מן הסתם בגלל ההרכב אצלי]
אני דווקא נבלעתי ל4צ'אן, שם תמיד יהיה מישהו לדבר איתו על כל דבר שהוא
לצפיה ב-'נכון'
נכון
10/04/2014 | 11:54
6
93
ההרכב אצלי אחר כמובן אחר, אבל אני גם לא רואה משהו אמיתי ורציני. בפייסבוק הכל הרי קצר וחטוף, וזה גם לא פלטפורמה שנועדה בכלל ליותר מזה. לא מתחיל להיות דומה לפירוט וההשקעה שיש בסקרים\דיונים\דעות בפורומים.
לצפיה ב-'ייפ'
ייפ
11/04/2014 | 13:45
5
84
זה ממש מעפן בהשוואה, אז אני לא מבינה איך הפייסבוק בולע את הכל.
באמת תעלומה עבורי.
לצפיה ב-'זמינות, מהירות, נוטיפיקציות.'
זמינות, מהירות, נוטיפיקציות.
13/04/2014 | 21:01
4
80
די פשוט.
אבל אין ספק שההשוואה בין הפלטפורמות היא לא רלוונטית. פורומים כל כך הרבה יותר נוחים מקבוצות בפייסבוק...
לצפיה ב-'מסתבר שגם תפוז הוסיפו נוטיפיקציות'
מסתבר שגם תפוז הוסיפו נוטיפיקציות
13/04/2014 | 21:19
79
(פעם ראשונה שאני רואה את זה עכשיו)
אבל זו באמת לא השוואה רלוונטית. לצורך העניין, היתה הודעה שכתבתי פה באיזושהי קומונה, וכתבתי גם בפייסבוק אחרי קיצור מאסיבי (הורדתי את כמות המלל לשליש אולי מההודעה המקורית) וזה עדיין נראה ממש, ממש ארוך בפייסבוק. זו פשוט לא פלטפורמה לדיונים.
לצפיה ב-'ה"אני לא מבינה איך הפייסבוק בולע את הכל."'
ה"אני לא מבינה איך הפייסבוק בולע את הכל."
15/04/2014 | 22:31
2
89
היה מהקצה השני של העניין.
אני מבינה למה אנשים יתעדפו את פייסבוק.
אני לא מבינה למה אומרים את זה כי מהפייסבוק שלי אני לא רואה שום דיון.
לצפיה ב-'אולי '
אולי
17/04/2014 | 00:41
1
64
אומרים את זה לא בגלל שמעדיפים לנהל דיונים בפייסבוק מאשר בפורומים, אלה פשוט לא מעדיפים לנהל דיונים כמעט בכלל. אולי הפייסבוק עונה על צורך מסויים שפעם כדי לקבל אותו היה צריך להשקיע בכתיבה בפורומים\בלוגים, וכו', והיום הפייסבוק עונה על אותו הצורך, אבל "בחינם", לא צריך להשקיע יותר.
לצפיה ב-'לא יכולה להגיד שאני מזדהה עם התחושה הזו...'
לא יכולה להגיד שאני מזדהה עם התחושה הזו...
17/04/2014 | 20:19
25
לצפיה ב-' אני אתגעגע'
אני אתגעגע
09/04/2014 | 20:23
95
כמו שאחרים כתבו, זה היה די צפוי לאור חוסר הפעילות בחודשים האחרונים. אבל זה לא משכך את הכאב בהרבה. למשך כל כך הרבה שנים נכנסתי לפה כל יום, בחלק מהתקופות הייתי יותר פעילה ובחלק פחות, אבל הפרום הזה אף פעם לא הפסיק להיות חלק מהחיים שלי. הכרתי פה כל כך הרבה אנשים, גדלתי פה מעל 10 שנים.

כאב לי גם לראות את הגסיסה של הפורום בזמן האחרון (למרות שלא עשיתי כלום כדי לשנות את זה). אבל הכי חבל לי שאין מקום אחר שדומה לפורום מבחינת דיונים ואווירה. פייסבוק זה פשוט לא תחליף.

הייתי שמחה אם היתה נפתחת קומונה במקום (למרות שהקומונות לא במצב הכי טוב, מניסיון - היה פורום אחר שהייתי בו שנסגר ועברנו לקומונה ויש הבדלים משמעותיים, אבל זה יותר טוב מכלום). אבל באמת לא נראה לי שזה ישנה שום דבר במצב הזה.
אם תהיה קומונה אני אעבור אליה ואשתדל להיות יותר פעילה.
לצפיה ב-'הכרתי כאן הרבה מאוד אנשים'
הכרתי כאן הרבה מאוד אנשים
09/04/2014 | 21:21
108
שהמשיכו איתי עד היום. לא בלתי צפוי, אבל עצוב.
לצפיה ב-'DAMN'
DAMN
13/04/2014 | 14:33
86
באתי כדי לכתוב משהו על הפרק האחרון של וואן פיס במנגה, ואז אני רואה את זה, פשוט מבאס, ראיתי את זה קורה כבר לא פעם או פעמיים (אפילו בתור מנהל בעצמי), וכל פעם שפורום שהייתי בו נסגר ככה זה כואב, אני מאוד מיקווה שיהיה איזשהו נס שיצליח להחיות את הפורום הזה ולהחזיר אותו לאיתנו.
לצפיה ב-''
13/04/2014 | 21:00
24
לצפיה ב-'אולי אם תפוז יפסיקו להבריח כותבים חדשים'
אולי אם תפוז יפסיקו להבריח כותבים חדשים
18/04/2014 | 03:40
156
כמו פארסת סגירת החשבונות לפני כמה חודשים, והצורך ביצירת כתובת מייל פיקטיבית כדי להירשם ואי מתן האפשרות לכתוב מבלי להירשם, אז יהיה סיכוי לפורומים שלהם בין הפייסבוק, הוואטסאפ ו-FXP.
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
30/04/2014 | 18:35
144
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לCibiHeart92 שניהלה את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'קונה מנגות/ארטבוקים/ פיגרים מעניינים ומכירה'
קונה מנגות/ארטבוקים/ פיגרים מעניינים ומכירה
05/04/2014 | 12:01
3
94
כמו שהכותרת אומרת מחפש דברים מעניינים( וגם לא)  מסירה גם מקבל ^-^
מה שיש לי להציע :

Fruits basket 1-17
Naruto 1-10 27 35 38 34
shaman king 1-9 10 (רוצה לסיים את הסדרה)
one piece 1-8
d.gray man 1-7
Reborn ! 1-4
GUrren lagann 1-3
Gurren lagann Yoko Portraits
Yoko litner the bounty hunter (מחפש את הפיגר הזה   )
rname 1/2 1-2 (למכירה)
the legend of zelda ocarina of time 1-2
trigun 1
naruto ani-manga ninja clash with lord of snow
FMA 1-3 (מחפש את כל הסדרה)
Strewberry 100% vol 1 (מחפש את כל הסדרה )
Dragon ball vol 1
hunter x hunter vol 1
hack G.U + // (למכירה)
Bleach vol 1-2
Dears 1-8
Rozen maiden 2,5 (למכירה)
Death note The coplete box
berserk vol 10 (אני רוצה עוד )

אמצעי תקשורת:
avi0054@walla.co.il
לצפיה ב-'אתה מוכר את Fruits Basket?'
אתה מוכר את Fruits Basket?
05/04/2014 | 18:06
2
30
לצפיה ב-'תלוי '
תלוי
05/04/2014 | 18:37
1
62
אני יותר מעדיף להחליף, כמה את מציעה?(זאת לא הסדרה בשלמותה אגב)
לצפיה ב-'אני שולחת מסר'
אני שולחת מסר
05/04/2014 | 20:41
26
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז '
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
30/03/2014 | 11:21
27
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
לצפיה ב-'משחק פוקימון'
משחק פוקימון
29/03/2014 | 01:35
42
קישור למשחק: http:/pokemon-battle.co.il

תמיד חלמת להיות מאמן פוקימונים מצליח? בפוקימון באטל תוכל להתחיל בהרפתקה קסומה במטרה להיות מאמן הפוקימונים הטוב ביותר!
כמאמן פוקימונים באפשרותך ללכוד למעלה מ-600 פוקימונים ברחבי המשחק , להלחם בזירה מול מאמני פוקימונים אונליין, להתמודד במכוני פוקימונים, לבצע משימות ועוד מגוון עצום של אפשרויות במשחק!
ממש עולם שלם למאמני פוקימונים! אז אתה מאמן יקר, למה אתה מחכה?
הצטרף עוד היום לפוקימון באטל והחל את הרפתקאתך כמאמן פוקימונים!

לצפיה ב-'משחק אנימה מומלץ'
משחק אנימה מומלץ
29/03/2014 | 01:35
60

תמיד חלמת להיות מאמן פוקימונים מצליח? בפוקימון באטל תוכל להתחיל בהרפתקה קסומה במטרה להיות מאמן הפוקימונים הטוב ביותר!
כמאמן פוקימונים באפשרותך ללכוד למעלה מ-600 פוקימונים ברחבי המשחק , להלחם בזירה מול מאמני פוקימונים אונליין, להתמודד במכוני פוקימונים, לבצע משימות ועוד מגוון עצום של אפשרויות במשחק!
ממש עולם שלם למאמני פוקימונים! אז אתה מאמן יקר, למה אתה מחכה?
הצטרף עוד היום לפוקימון באטל והחל את הרפתקאתך כמאמן פוקימונים!

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סיפורים והגדות - תחרות יצירות נושאת פרסים'
סיפורים והגדות - תחרות יצירות נושאת פרסים
26/03/2014 | 14:17
60
תחרות יצירות חדשה לכבוד פסח, עם פרסים ומלגות בשווי 25000 ש"ח.
צרו אינטרפרטציה מודרנית לסיפורי התנ"ך ושלחו אלינו במייל עד לתאריך 12/04/2014.
פרטים בלינק: http://www.ani-mator.com/bible/
לצפיה ב-'המלצה לסדרה'
המלצה לסדרה
21/03/2014 | 23:39
5
150
אני עומד לבקש בקשה שהיא לא קלה (או מאוד קלה, תלוי בעולם המונחים שלכם, אני מניח)

להלן הדרישות:
אקשן. אני סבבה עם אקשן שכולל רובוטים גדולים (מאוד נהניתי מגאנדם סיד וגאנדם 00, אבל לא כ"כ את גאנדם דורות, את הישנים לא ראיתי. שנאתי את אוונגליון,), אבל ממש לא חובה
אני בסדר עם סדרה ארוכה יחסית (נגיד 100 פרקים) אבל גם קצרה זה מצויין (SA Online הייתה מצויינת, וממש נהניתי מגאנגרייב,גטבאקרס וטריגון), אבל אם אפשר לא משהו כמו בליץ' שנמרחה עד אין קץ ויצאה לי מכל החורים ופשוט זרקתי אותה באמצע.
אין לי בעיה שתהיה קומית לפרקים או רצינית לחלוטין.
אבל, וזו הדרישה הבעיתית: שתסתיים!

אני לא יכול לראות יותר סדרות שפשוט מסיימות איזה קו עלילה שהגיע לרגע רנדומלי. ברזרק שלחה אותי למנגה, המתקפה על טיטאן שלחה אותי למנגה. נמאס לי, לא באתי לפה לקרוא!
כאילו, לפה לפורום כן, אבל לאל אנימה... לא חשוב. קיצר, אז סדרות אקשן, לא חשוב האורך, אבל כאלה שמתחילות ומסתיימות (נ.ב. את הלסינג ראיתי ודי אהבתי את הרימייק. את פול מטאל אלכמיסט המקורי לא כ"כ אהבתי ולא ראיתי את הרימייק.)
לצפיה ב-'לא יודעת אם זה בדיוק הסגנון שאתה מחפש,'
לא יודעת אם זה בדיוק הסגנון שאתה מחפש,
21/03/2014 | 23:56
83
אבל נסה את star driver
לצפיה ב-'TTGL?'
TTGL?
22/03/2014 | 20:14
2
36
לצפיה ב-' לגמרי גורן-לאגאן!!'
לגמרי גורן-לאגאן!!
25/03/2014 | 20:12
59
Tengen Toppa Gurren Lagann, זה השם המלא,
ואני ממליץ עליה לחלוטין! אם רובוטים גדולים עשו לך את זה, ואם עדיין לא צפית בה- גורן לאגאן זו האנימה שאתה מחפש!
לך על זה, צפייה מהנה
לצפיה ב-''
28/03/2014 | 10:48
12
לצפיה ב-'Code Geass, Claymore, FMAB'
Code Geass, Claymore, FMAB
23/03/2014 | 12:43
68
אני גם מאוד אהבתי את Tsubasa Chronicle אבל אני לא סגור על זה שהסוף הדוק הרמטית. תנסה, תאהב לא תאהב.
לצפיה ב-'nagi no asukara נגד anohana'
nagi no asukara נגד anohana
19/03/2014 | 07:54
2
89
איזו יותר טובה לדעתכם? לדעתי למרות שבהתחלה anohana נדמית כהרבה יותר אינטנסיבית, אחרי 3 הפרקים הראשונים היא די שוקעת ונמרחת עד ששבה ומתרוממת בשני הפרקים האחרונים, בעוד ש-nagi no asukara נמנעת ממלודרמטיות יתר (יחסית) ושומרת על אחידות רגשית רבה יותר. כמובן שהגרפיקה באחרונה טובה יותר, וגם העלילה (אם חושבים על זה העלילה של anohana מאוד פשטנית ולא מרשימה) למרות שיש שיטענו שבסדרות שכאלה העלילה בכלל לא חשובה.
לצפיה ב-'לצערי עדין לא יצא לי לצפות בנאגי נו אסוקארה'
לצערי עדין לא יצא לי לצפות בנאגי נו אסוקארה
20/03/2014 | 14:55
54
למרות המלצות חמות, ככה שאין לי איך להשיב.

[סתם לא רציתי להשאיר הודעה יתומה]
לצפיה ב-'צפיתי רק באנוהאנה,'
צפיתי רק באנוהאנה,
25/03/2014 | 20:20
36
ובחיי שזה היה אחד הדברים הכי אמוציונאליים שיצא לי לצפות בהם מעולם.

סדרה מעולה!
לצפיה ב-'חג פורים שמח למלאכיות הקטנות '
חג פורים שמח למלאכיות הקטנות
15/03/2014 | 06:53
58
אני מבקשת מהמלאכיות הקטנות של אתר תפוז ומהנסיכים החמודים לתת לי עצות איך להתחפש למלאכית טובה עם בייבי פייס עם מראה פנים, תנועות ראש ועיניים, והתנהגות ושפה בלתי מילולית ואינטונציית דיבור של מטרתם של כל אלה היא לרמוז על אופי של מלאכית טובה.
אז אשמח לקבל עצות.

היפנים הם אלה שהמציאו את האנימה, ודמויות נשים עם פרצוף של בייבי פייס אופנתיות ביפן כבר 80 שנה לפחות.  איזה דמות מהאנימות היא דמות שכדאי להתחפש אליה בחג הפורים כדי שהתחפושת שלה תעזור לי לרמוז למתבוננים שיש לי אופי של מלאכית טובה ?

היום חג פורים והרבה מתחפשים (ומתחפשות) למלאכיות טובות עם חמלה והתמסרות, ולהפיות טובות שנותנות את התמסורתן לתת גאולה ולגאול אנשים מייסוריהם בהתמסרות מלאה, ולתינוקות פעוטות מצחיקות שנותנות שמחה ואושר לעולם (מלאכיות קטנות).

ואני שואלת את עצמי, ומה אם מלבד שינוי הצורה החיצונית, תשנו את האופי שלכם ?!
תתחפשו באופי שלכם למלאכיות טובות ולהפיות טובות.

אז נכון שצורה חיצונית מהווה רמז לטיב האופי בעיני המתבונן.
אבל, המתבונן לא רק מתרשם מהלבוש החיצוני. קל ללבוש לבוש של מלאכית טובה והפיה הטובה, ולרמוז למתבוננים שאנחנו מלאכיות טובות.

אבל, המתבונן מושפע גם מהשפה הלא מילולית, תנועות הראש, תנועות העיניים, אינטונציה של הדיבור, צורת הדיבור, וגם מההתנהגות. ועל כך רציתי ממכם דוגמאות והבהרות, כמו:

1.  איזה אינטונציית דיבור מרמזת שהדובר הוא מלאכית טובה או הפיה הטובה ?

2. איזה מאפיינים של תנועות הראש מרמזים למתבונן שמדובר בבן אדם עם תכונות אופי של מלאכית טובה או הפיה הטובה ?

התנהגות שמרמזת על תכונת אופי של מלאכית טובה, יכולה להיות שבכל מצב לא תעירו הערות, לא תתנו ביקורת, תהיו בשקט, תחייכו מתי שצריך, ולעולם לא תתווכו. התנהגות כזאת אפשר למצוא גם בעצות של נימוס ובעצות איך להימנע מעימותים שמקבלים כוכבי קולנוע שמפתחים פוזה בעיני הצופים שמתאהבים בהם מבלי באמת להכיר אותם לעומק.
והשאלה היא האם אתם יכולים לתת עצות להתנהגות שמרמזת שיש לכם אופי של מלאכית טובה והפיה הטובה.

אשמח לקבל ממכם כמה שיותר עצות איך לדבר בצורה שמרמזת שיש לך אופי של מלאכית טובה, צדיקה הפיה הטובה ?
איך להניע את הראש בצורה כזאת שהמתבוננים יבינו שיש לך אופי של מלאכית טובה ?
בקשר לעיניים, שמעתי שהצלבות מבט תווך כדי תנועת ראש זוויתית היא הדבר שמרמז את זה, ורציתי לדעת אם תתנו לי דוגמאות לאיך להניע ולהצליב מבטים תוך כדי תנועת ראש ולעולם לא להסתכל במבט ישיר ומחוצף ? איך להסתכל על אנשים בתנועות ראש מעודנות ותנועות עיניים מעודנות (הצלבות מבט רכות) שאין בהם מבטים ישירים (מחוצפים) ? אשמח לקבל דוגמה לקישורים מיוטיוב, אולי לקליפים של שירים שיש בהם את זה
ודוגמאות להתנהגויות של שתקנות וחיוכים שמסגירים את היותך מאלכית טובה והפיה הטובה.

ועוד שאלה פרקטית – איזה דגשים באיפור פנים חשוב לזכור כשרוצים להתחפש למלאכית טובה עם מראה בייבי פייס שמדגיש שמדובר במלאכית טובה ? איזה דגשים באיפור פנים צריך להדגיש כדי להגיע למראה של מלאכית טובה ? האם יש מודלים לחיקוי שכדאי לחקות אותם כדי להשיג את המראה הזה ?

חג פורים שמח !
לצפיה ב-'פוקימון שחור ולבן עונה 2 פרקים 2-3 מתורגמים ל'
פוקימון שחור ולבן עונה 2 פרקים 2-3 מתורגמים ל
09/03/2014 | 18:46
80
פרק 2-3 של שחור ולבן עונה 2 יצאו לאתר! תצפו ותהנו! http://pokehb-il.blogspot.co.il/
לצפיה ב-'איך ניתן להשיג פוקדור?'
איך ניתן להשיג פוקדור?
09/03/2014 | 09:44
1
165
יש למישהו מושג אם ניתן להשיג פוקדור בארץ?
או אם למישהו יש במקרה להשאיל לי לקוספליי, גם יועיל לי מאוד...
תודה!
לצפיה ב-'אם את לא מוצאת'
אם את לא מוצאת
05/04/2014 | 15:27
33
את תמיד יכולה לקנות כדור קלקר בחנות יצירה ולצבוע אותו.
לצפיה ב-'Introducing New Worlds Comics'
Introducing New Worlds Comics
06/03/2014 | 11:32
67
שלום לכולם. אני גיא חסון, מנכ"ל של New Worlds Comics.

New Worlds Comics היא הוצאה לאור חדשה ועצמאית של קומיקס.

הביקורות מהללות:

על Wynter:

"Once in a while a new book shows up out of nowhere and reminds you why you love comics in the first place." - Rhymes with Geek.

"If you call yourself a science fiction fan this shouldn’t be required reading but necessary for you to exist." - Adventures in Poor Taste

על Goof:

"This book is an absolute riot. I found myself laughing out loud." - Following the Nerd

"Funny! It’s great fun! I really liked it!" - Nerdlocker

באתר שלנו תוכלו למצוא הרבה פרטים עלינו, ביקורות, לינקים, ארט מקורי, ועוד.

אנחנו דיגיטליים בלבד. ניתן להוריד את הקומיקס בכל מקום, אין תורות, לעולם לא ייגמרו עותקים, וכאשר אתם קונים חוברת אחת, היא שלכם לנצח על כל מכשיר שיש לכם. כרגע אנחנו נמצאים על האייפד. בעוד חודשיים על האייפון, ואז אנדרויד, הרשת וקינדל.

אני מצרף תמונות של הכריכה של Wynter.  

תהנו!

גיא
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'פוקימון האתר הרשמי לתרגום עברי!'
פוקימון האתר הרשמי לתרגום עברי!
26/02/2014 | 22:55
103
שלום לכולם~!
אני גאה להציג בפניכם את האתר הרשמי לתרגום עברי של פוקימון!

כנסו לפרטים!

פרק XY הראשון כבר שם!

Pokemon Hebrew Sub

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ