לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2223522,235 עוקבים אודות עסקים

פורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

לצפיה ב-'נפתחה קבוצת ריצה חדשה!'
נפתחה קבוצת ריצה חדשה!
06/07/2016 | 14:53
325
לכל המעוניין , רק לתושבי רמת גן !
נפתחה קבוצת ריצה , נפגשים בכל יום שלישי בשבוע בשעה 20.00 בכניסה לפארק הלאומי ליד קפה קקאו.
לצפיה ב-'מרתון רוטרדם'
מרתון רוטרדם
03/07/2016 | 19:38
2
212
רציתי לשאול אם מישהו רץ ברוטרדם?
המלצות וכ'ו אם יש.שוקל בשנה הבאה לרוץ שם.

תודה.
לצפיה ב-'רצתי שם.מסלול שטוח.הארגון מאוד השתפר מאז.'
רצתי שם.מסלול שטוח.הארגון מאוד השתפר מאז.
04/07/2016 | 18:58
145
בלי נדר,אני שם ברוטרדם 2017.
לצפיה ב-'לדעתי, מרתון אמסטרדם נחמד יותר'
לדעתי, מרתון אמסטרדם נחמד יותר
20/07/2016 | 18:45
39
אווירה מעולה, עיר מדהימה (רוטרדם די מבאסת)
לצפיה ב-'מחפש קבוצת ריצה '
מחפש קבוצת ריצה
01/07/2016 | 23:10
1
249
שלום אני  מחפש קבוצת ריצה בפארק ראול וולנברג בתל אביב
אם מישהו מכיר אשמח לעזרה
בתודה מראש
לצפיה ב-'המלצה על שעון ריצה עם קליטת לוויינים מהירה?'
המלצה על שעון ריצה עם קליטת לוויינים מהירה?
03/07/2016 | 18:17
5
188
אשמח אם בעלי הנסיון יוכלו להמליץ לי על שעון ריצה עם קליטה מהירה של לוויינים. יש לי שעון של גרמין מדגם 310 והכל מצויין למעט נושא קליטת הלוויינים. לוקח דקות ארוכות ולפעמים יותר מ-20 דקות...
האם הגרמין 220 ו-660 מומלצים מהבחינה הזאת?
לצפיה ב-'כמעט כל שעוני הריצה החדישים'
כמעט כל שעוני הריצה החדישים
04/07/2016 | 13:17
1
178
קולטים לווינים תוך שניות (בטח אם לא עשית שיפט רציני במיקום, מאז כיבית אותם לאחרונה).
גם שני הדגמים שציינת עושים מבחינה זו עבודה מעולה.

אסף.

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
04/07/2016 | 14:00
30
לצפיה ב-'לשני השעונים האלה מסך קטן בהרבה מל310'
לשני השעונים האלה מסך קטן בהרבה מל310
09/07/2016 | 17:52
2
79
האם לא יפריע?

לגבי זמן קליטת לוויינים ב310: מאוד מושפע מהאם השעון בתנועה או לא. אצלי שמתי לב להבדל של בערך פי 3 אם אני מניח אותו או שם על היד בזמן שהוא מחפש לוויינים.
לצפיה ב-'גודל המסך חשוב אך קליטת לוויינים חשובה בעיני הרבה יותר'
גודל המסך חשוב אך קליטת לוויינים חשובה בעיני הרבה יותר
09/07/2016 | 20:52
1
64
ה-310 שעון מדהים למעט קליטת לוויינים. בחרתי בו בגלל המסך הגדול והפונקציות השימושיות שיש בו אבל...לפעמים קליטת הלוויינים אורכת הרבה יותר מרבע שעה גם במצב שהשעון מונח ולא זז וגם אם הוא על היד. ובחורף המצב גרוע בהרבה. זה גרם לי לרוץ הרבה יותר מפעם אחת בלי להפעיל אותו ולכן אני מעדיף קליטה מהירה מאוד ומוכן להתפשר על גודל המסך. 
לצפיה ב-'גם לי יש כזה'
גם לי יש כזה
13/07/2016 | 16:56
49
יש לי 310 ולשותפי לריצה היו שניים. קליטת לוויינים תוך פחות מדקה, גם בחורף וגם אחרי שנסעתי מרחק גדול. שותפי חסר הסבלנות אפילו מתחיל לרוץ לפני החיבור ואז זה לוקח כשתי דקות. לבן זוגי יש 910 והוא יותר איטי אך סביר. עדכן תוכנה ובדוק אפשרויות תיקון לפני שאתה מחליף!
לצפיה ב-'חתכים באצבעות הרגליים לאחר ביקור בבריכת שחייה'
חתכים באצבעות הרגליים לאחר ביקור בבריכת שחייה
02/07/2016 | 21:13
159
שלום,
אולי מישהו נתקל בתופעה.
בכל פעם לאחר ביקור בבריכת השחייה היישובית אצלנו, נוצרים לי שניים שלושה חתכים מקבילים מתחת לאצבע הגדולה ברגל, לפעמים גם באצבע הגדולה ברגל השנייה.
אני יודע על עוד מבקרים שזה קורה להם.
האם מישהו יודע מה יכול להיות מקור התופעה?

לצפיה ב-'תכנון מסלולי ריצה'
תכנון מסלולי ריצה
01/07/2016 | 19:07
2
252
מישהו יודע לאן נעלם הכפתור של תכנון מסלול "שוונג מאפ" באתר שוונג או האם יש אתר אחר עם כלי שכזה.
   עדי
לצפיה ב-'אני משתמש בזה כבר מספר שנים'
אני משתמש בזה כבר מספר שנים
02/07/2016 | 09:03
171
נסה את האתר הזה
הם החליפו ממשק לאחרונה ואני פוחת שולט בו, אבל אתה מכניס כתובת, קובע את היחידות המועדפות עליך (ק"מ או מייל), בוחר האם הציר יהיה אוטמטי או ידני במקטעים ישרים...בקיצור...שחק עם זה. די פשוט ונוח
לצפיה ב-'אני משתמש באתר הזה'
אני משתמש באתר הזה
10/07/2016 | 17:56
50
לצפיה ב-'נעלי ריצה (עד 10K)'
נעלי ריצה (עד 10K)
29/06/2016 | 12:31
1
209
צהריים טובים,
יש לי נעלי ספורט של נייק, פשוטות יחסית (עלו בהתאם).
בתקופה האחרונה אני נרשם למירוצים של 10 קילומטר ורציתי לקנות נעלי ריצה חדשות.

האם יש המלצה על דגמים מסויימים?
הטווח הוא עד 500 +- ש"ח

תודה
לצפיה ב-'נעל צריכה להתאים לך'
נעל צריכה להתאים לך
03/07/2016 | 12:03
146
יש נעליים מסוגים שונים בהתאם למבנה כף הרגל שלך ודינמיקת הריצה שלך.
לכן אני מציע שתלך לחנות ריצה מקצועית ותקנה שם נעל, גם אם היא תעלה יותר. בטווח הרחוק זה גם ישתלם לך כלכלית. תזכור שביקור בודד אצל פיזיותרפיסט עולה יותר מההפרש בין נעל זולה לנעל די יקרה.
מכיוון שנעל לא מחזיקה לנצח, גם עמידות משחקת תפקיד.
מהנסיון שלי, נייקי הכי זולות, גם בגלל המחיר וגם בגלל שהנעליים מחזיקות יותר זמן. אם כי לי הן לא נוחות, ולכן אני קונה ברוקס בדרך כלל (כרגע אני דווקא עם מיזונו).
אחרי שאתה יודע מה נח לך, אתה יכול להוזיל עלויות ע"י קניה באתרי אינטרנט. אני למשל קונה לפעמים באתר אנאירובי פלוס, אם יש שם מבצע לדגם ישן של נעל שאני אוהב. אז גם תמצא ב-400 ש"ח לפעמים.

לצפיה ב-'ים'
ים
29/06/2016 | 00:13
3
168
הגעתי למסקנה שאני לא מצליח לסבול את החום של החודש האחרון, ואני מעביר את הריצות שלי לשעות הבוקר המוקדמות ולחוף הים (במטרה לשכשך כדי לצנן את הגוף).
אני רגיל לרוץ בפארק הירקון על משטח קשה, האם ניתן לרוץ ריצה של 5-6 ק"מ בחוף בישראל יחפים או שיש סכנות לפציעות (או אף לחתכים מהזוהמה בחוף?)
איך רצים עם נעלים על החוף בלי להרוס אותן?
איזו רצועה באיזוא ת"א-הרצליה מתאימה לריצה כזאת?

תודה רבה
לצפיה ב-'ים'
ים
29/06/2016 | 06:24
2
133
אין בעיה לרוץ על החוף - אתה יכול לרוץ בהרצליה בין חוף הצוק למרינה (אפשר גם להמשיך מחוף הצוק דרומה עד תל אביב אבל פחות נוח בגלל החול התחוח).
בכל זאת מילה של אזהרה - אני עשיתי בדיוק את זה בקיץ שעבר, ונפצעתי בגיד אכילס. השיפוע של החוף על קו המים הוא דבר שיכול לגרום לפציעה כזו אם יש חולשה באיזור.

לצפיה ב-'היי, יחף או עם נעליים?'
היי, יחף או עם נעליים?
29/06/2016 | 08:12
1
62
לצפיה ב-'גם וגם'
גם וגם
29/06/2016 | 09:10
62
לצפיה ב-' 80 שנה לאולימפיאדת ברלין - סקירה נהדרת'
80 שנה לאולימפיאדת ברלין - סקירה נהדרת
26/06/2016 | 11:43
1
197
בקיץ זה ימלאו 80 שנה לאול' ברלין 1936.
במקביל , מוקרן סרט מענין על ג'סי אוונס ,
הרץ המיתולוגי שקשור ישירות לאולימפיאדה 
וכל מה שהתרחש בה .
אני ממליץ לכולכם לקרוא את הסקירה המצוינת
של ידידי עמוס שנמצאת בפורום אתלטיקה :
בהזדמנות זאת , אמליץ לחובבי ריצה ואתלטיקה 
לראות את הסרט המרוץ שמוקרן בימים אלה
ומתאר את קורות ג'סי אוונס עם דגש ,כמו8בן,
על אול' ברלין. 
קראו, תצפו ותהנו.

יובל עופר 
לצפיה ב-' האם ראיתם את הסרט ?....'
האם ראיתם את הסרט ?....
28/06/2016 | 11:58
79
...אני מניח שרובכם לא הסםפיקותם 
לקרוא את הכתבה המוזכרת. 
לא נורא , היא תחכה.
מה שלא יחכה לכם הוא הסרט : המרוץ
שמן הסתם לא יחזיק יותר מדי זמן
על גבי המסכים. לכו לראות.
אח"כ תשלימו את הכתבה.
תהנו !

יובל עופר
לצפיה ב-'האם יש צורך לקחת מגנזיום'
האם יש צורך לקחת מגנזיום
25/06/2016 | 09:46
2
214
שלום לכולם
אשמח עם משהו יוכל לפרט יותר האם יש צורך לקחת מגנזיום
האם יש גיל שחובה לקחת את המגנזיום
האם צריך לקחת לפני האימון או אחרי האימון
האם צריך לקחת מגנזיום בכל פעילות
או כמו שנאמר להקשיב לגוף מה הוא אומר
רץ 10 ק,מ 2 עד 3 פעמים בשבוע מרגיש טוב לאחר הריצה
לצפיה ב-'מגנזיום אם זה יועיל לך'
מגנזיום אם זה יועיל לך
25/06/2016 | 15:51
236
למיטב ידיעתי (הבלתי מקצועית) אין אף הסכמה מדעית מוסמכת, שנטילת טבליות מגנזיום מועילה להעלמת ההתכווצויות הפתאומיות. נכון שישנם פרסומים מסחריים לכאורה מדעיים, מאד משכנעים, הם לא !
באופן אישי ניסיתי לקחת מגנזיום במשך חודש לפחות. להבטחת הספיגה עד כמה שידוע לי, רצוי לקחת אותן בסוף היום ולאחר גמר האכילה, לא יחד עם תוספת ברזל (ברזל ומגנזיום מתחרים על הספיגה).  
יש פעולה נוספת או חלופית שתוכל/י לנסות ולתרגל - בסוף אימון הריצה, כאשר השרירים חמים, נסה/י למתוח בזהירות ובהדרגה את שריר הגסטרו קנמיוס (אחד משרירי התאומים) באופן הבא - בעת שאת/ה עומד/ת על רגליך, נסה/י לגעת בקרקע באמצעות כפות הידיים, עם ברכיים כמעט ישרות (לא בכח) והתמד/י כעשרים שניות לפחות. אצלי זה לא מנע לחלוטין את ההתכווצוית הפתאומיות באמצע השינה, אבל בפועל קיצר את משכן ואת כאבן. לחיצה עצמית על השריר לא הועילה לי, כנראה שהאיצה את קרות ההתכווצויות.
לצפיה ב-'כשהגיל עולה, הגוף סופג פחות מגנזיום'
כשהגיל עולה, הגוף סופג פחות מגנזיום
26/06/2016 | 09:48
164
ואז קורה שאתה מתעורר באמצע הלילה עם כאבים של שרירי התאומים תפוסים.
הכאב חזק והשרירים קשים כמו אבן.
דרך אגב, זה קורה לכולם. גם למי שלא רץ או מתעמל. וכדי להימנע מזה מומלץ לקחת כמה ימים מגנזיום כדי להפסיק את הכאב הזה.
חוץ מזה, אין שום חובה לקחת מגנזיום. במיוחד אם אתה לא מרגיש שום בעיה של כיווצי שרירים
לצפיה ב-'נגן מוזיקה לשחיה'
נגן מוזיקה לשחיה
25/06/2016 | 18:22
40
יש נגן שמישהו יכול להמליץ לי עליו? תודה!
לצפיה ב-'אוזניות ספורט'
אוזניות ספורט
19/06/2016 | 21:56
4
144
רצה מרתונים ולאחרונה אוזניות הספורט שלי, לפחות צד אחד, משמיע קול צורם שכזה. בקיצור מחפשת אוזניות ספורט חדשות, לא מתוחכמות  מידי עם כמה חיבורים אלא דגש על נוחות מאשר על איכות שמיעה (שגם צריכה להיות במקום כלשהו סבירה כמובן)- יש המלצות?
לצפיה ב-'אוזניות של iAudio/Cowon '
אוזניות של iAudio/Cowon
21/06/2016 | 05:13
3
114
עונות על כל הדרישות שלך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/06/2016 | 11:13
2
37
לצפיה ב-'אני משתמש באוזניות BEAT '
אני משתמש באוזניות BEAT
22/06/2016 | 16:13
1
111
אפשר להשיג בחניות BUG
פשוט מעולות אבל המחיר נע בין 450-500 
לצפיה ב-'נראה לי קצת יקר בשביל אוזניות...'
נראה לי קצת יקר בשביל אוזניות...
24/06/2016 | 20:56
73
יש סיכוי טוב שיהרסו די מהר ואז הלכו להם כמעט 500 שקלים.
לצפיה ב-'אפלקציה למדידת ריצה '
אפלקציה למדידת ריצה
22/06/2016 | 15:38
1
131
שלום חובבי ריצה יקרים נעים מאד 
מחפש אפלקצייה מומלצת למדידת ריצה למרחקים ארוכים
זמן , קילומטר ועוד . לאייפון , אנדרואיד
ניסיתי את אפלקציות SPORT TRACKER , RUNTASTIC
לאחר שעתיים של ריצה זה איבד את המעקב !!!
מדובר בריצה למרחק של 16 קילומטר ומעלה 
זה קרה לי לא פעם אחת במהלך הריצה השבועית 
תודה לעוזרים 

לצפיה ב-'ממליץ על'
ממליץ על
28/06/2016 | 16:19
97
RUNKEEPER
לצפיה ב-'מה אתם אוכלים/שותים אחרי ריצה?'
מה אתם אוכלים/שותים אחרי ריצה?
22/06/2016 | 10:09
116
אני רץ 3 פעמים בשבוע ריצה קלה של חצי שעה
ושומע דברים שונים לגבי תזונה הנחוצה וחלון הזמן הרלוונטי לה..
חלקם אומרים חלבון חלקם אומרים דווקא הפחמימה דחופה והחלבון רלוונטי לכל היום ועוד ועוד

בקיצור רק מתעניין מהו המשקה/מזון הקבוע שלכם אחרי הריצה

תודה
לצפיה ב-'מדרסים כפתרון ל overpronation'
מדרסים כפתרון ל overpronation
22/06/2016 | 08:20
2
102
בעבר אובחנתי כסובל מבעיית overpronation (בעזרת וידאו על מכונת ריצה) ומאז אני קונה נעליים עם תמיכה לקריסה.
בשנה האחרונה הגברתי את קצב האימונים והתחלתילסבול מדלקות בגיד.  בהמלצת היבואן של ברוקס, קניתי נעליים בקטגוריית motion control, כלומר, מתקני קריסה בקטגורייה גבוהה יותר.
הבעיה היא שהיצע הנעליים קטן ואז גם צריך לקחת מה שיש במחיר שיש.  באחת החנויות המליצו לי לנסות מדרסים ואז לא להיות תלוי בנעליים (אוכל פשוט לקנות נעליים ניטראליות).
אשמח לשמוע מבעלי הניסיון האם זה עובד, איזה סוגי מדרסים יש שמתאימים ומהי העלות.
לצפיה ב-'מקפיצה ומצטרפת לשאלה...'
מקפיצה ומצטרפת לשאלה...
23/06/2016 | 08:08
38
לצפיה ב-'אוברפרונציה, מדרסים, תמיכות וכו׳'
אוברפרונציה, מדרסים, תמיכות וכו׳
15/07/2016 | 16:03
19
האם חשבת על האפשרות שהדלקת בגיד נבעה מהגברת קצב האימונים (כמו שכתבת) ובכלל לא קשורה לסוג הנעל? 
גם לי יש אוברפרונציה חריפה, ואני רץ כבר שנים רבות עם נעליים נטרליות, בלי מדרסים ובלי תמיכה ובלי כלום (וזאת חרף המלצות המוכרים בחנויות הנעליים, שכידוע כל אחד מהם היה מנהל מחלקה אורטופדית בעברו). הפציעות הבודדות שהיו לי היו כאשר עקב התלהבות יתר הגברתי את קצב האימונים מהר מידי, ללא קשר לנעליים. הכלל הוא אחד ויחיד: תרוץ עם מה שנוח לרגל (עוד בחנות בזמן המדידה). אם הגברת קצב מהר מידי והופיעה דלקת - הבעיה לא בנעליים. רק אם לא שינית כלום באופי הריצה (או הגברת בהדרגתיות סבירה) ויש דלקות חוזרות - רק אז תבדוק את סוג הנעל או בעיה אחרת. אם היית שואל כזאת שאלה לפני 5 שנים - היו עונים לך לעבור לנעליים מינימליסטיות ולרוץ ״טבעי״ (כי זה היה הטרנד אז, טרנד שהתברר כקשקוש מוחלט). אף אחד לא באמת יודע אם התאמת הנעל למבנה כף הרגל מונעת פציעות, והמחקר היחיד שניסה לבדוק זאת (בחיילי צבא ארה״ב) הגיע למסקנה הפוכה: אלה ש״התאימו״ להם נעליים לרגל נפצעו יותר מאלה שרצו עם נעליים נייטרליות. בקיצור, תרוץ עם מה שנוח ותעלה עומסים בהדרגה, ורק אז תוכל לראות אם יש בעיה אמיתית במבנה הרגל שמצריכה התייחסות. בהצלחה.
לצפיה ב-'כאבי רגליים'
כאבי רגליים
21/06/2016 | 17:47
109
שלום.
אני רץ להנאתי פעם - פעמיים בשבוע כ-7 ק"מ. מעוניין להתאמן לקראת חצי מרתון.
מבחינת סיבולת לב-ריאה אני מרגיש בסדר גמור. רצתי כמה פעמים 10 ק"מ וסיימתי את הריצה עם הרגשה שאני מסוגל להמשיך לרוץ בקלות עוד כמה ק"מ.
מה שמנע ממני להמשיך לרוץ זה דווקא עייפות של הרגליים שמתבטאת בכאבים בעיקר בשוקיים. הכאב נמשך גם ביום שאחרי הריצה. זה לא כאב בלתי נסבל אבל בכל זאת אני קצת חושש. מה דעתכם ? 
דרך אגב אני רץ עם נעלי ריצה של ניו באלאנס. 
לצפיה ב-'מעוניין לקנות רצועת דופק לגרמין'
מעוניין לקנות רצועת דופק לגרמין
21/06/2016 | 07:38
67
שלום
רצועת הדופק אבדה לי ומעוניין לקנות רצועה משומשת תואמת לגרמין 305
תודה
אלון
0544223634
לצפיה ב-'טריאתלון למתחילים'
טריאתלון למתחילים
19/06/2016 | 11:19
2
174
אהלן אשמח לדעת אם יש תחרויות טריאתלון שאפשר לנסוע בהם עם אופני שטח ולא אופני כביש?
אני כבר רץ כמה שנים ושוחה אחלה  , הייתי רוצה לנסות תחרות טריאתלון אחת. יש משהו שהייתם ממליצים?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
20/06/2016 | 16:03
1
108
למעשה, חוץ מהתחרות בנתניה שתהיה בספטמבר, תוכל להתחרות עם אופני שטח בכל התחרויות. זה לא אידאלי ודיי תרגיש מוזר בקרב הכבישונים אבל זה לגמרי חוקי ואפשרי. לעיתים, לא בכל תחרות, יש מקצה "אורבן ספרינט" למתחילים עם מרחקים מקוצרים. החלופה לכך היא מרחק הספרינט:

750 מטרים שחייה
20 ק"מ רכיבה
5 ק"מ ריצה

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה'
תודה רבה על התגובה
20/06/2016 | 20:58
29
לצפיה ב-'נעלים חדשות !!!'
נעלים חדשות !!!
20/06/2016 | 00:43
2
242
יש לי פלטפוס, וגם קריסה לחלק החיצוני בכף הרגל ( כאילו יוצאות מהנעל)
אני כרגע בארהב ולא מצליח להסביר להם את זה
מישהו יכול לעזור לי בבקשה

תודה מראש
איציק
לצפיה ב-'ככה...'
ככה...
20/06/2016 | 09:52
1
157
תראה , פלטפוס זה בדיוק כמו שזה נשמע Flatfoot
לגבי הקריסה יש 3 קרטריונים בגדול
1. Motion Control
2. support
3. Neutral שזה ללא קריסה לרגל רגילה

מה שאני מציע כנס לחנות רצינית שעושה בדיקה על מסלול והם יתאימו לך נעל
השאלה באיזה חלק לש ארהב אתה נמצא?
אני לפני שנה נכנסתי לרשת שנקראת road runner sports
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
22/06/2016 | 20:43
22
לצפיה ב-'הערב - מתכוננים לאולטרה ואחכ מסיבה של שוונג!!'
הערב - מתכוננים לאולטרה ואחכ מסיבה של שוונג!!
19/06/2016 | 11:15
181

ורטהיימר טריאתלון שמחה לארח 2 אולטרה מרתוניסטים תותחים
גיא זלוף ויוסי בר להרצאה שתיתן לכם כלים וטיפים להתמודדות עם הקול שבראש, עם הקשיים שבדרך, עם הקילומטרים שעוד נשארו בדרך להגשמת חלום!!

הרצאה משולבת של גיא זלוף - מאמן ריצה במרת"א ואולטרה מרתוניסט (200 קמ) השמה דגש על הפאן המקצועי יחד עם הרצאתו החווייתית והמרגשת של יוסי בר - אולטרה מרתוניסט ויוזם ULTRA BAR (7X50(

הרצאת חובה לכל מי שהחליט לאתגר את עצמו באולטרא מרתון בשנה הקרובה. כאלה שזו להם הפעם הראשונה ואלה שרוצים לשמוע איך עושים את זה וגם נהנים :)

מחכים לכם למפגש חברים הערב החל מהשעה 19:00
תחילת ההרצאה 20:00

W TRIATHLON
אבא אבן 3, הרצליה פיתוח

אנא הירשמו בעמוד האירוע או בטלפון של החנות 09-9559228

עמוד האירוע - https://www.facebook.com/events/1759404887668740/

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
טופ טרוולס
טופ טרוולס
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה