לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2201122,011 עוקבים אודות עסקים

פורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

לצפיה ב-' נעל מחליפה ל- asics gel foundation '
נעל מחליפה ל- asics gel foundation
12/09/2016 | 16:19
104
שלום,
מקריאה באינטרנט הבנתי שהפסיקו לייצר את הנעל.
מה הדגם המחליף שלו באסיקס ?

תודה
לצפיה ב-'marathonclub.net - 42.2 - upgrading process on Monday'
marathonclub.net - 42.2 - upgrading process on Monday
12/09/2016 | 00:01
149

Sorry for experiencing temporary difficulties today. We are upgrading the service and switching to a different host. We hope to clear it by Tuesday Sept. 13.
לצפיה ב-'נרתיק ריצה אטום למים'
נרתיק ריצה אטום למים
11/09/2016 | 16:07
87
שלום לכם, אני מחפש נואשות אחר נרתיק ריצה שיוכל לספוג את כמויות הזיעה הניגרות ממני תוך כדי ריצה. נוצר מצב שהסלולארים שלי לא עומדים בזה וחוטפים קורוזיה על ימין  ועל שמאל. חשוב לי שאפשר עדיין יהיה להניחו על הזרוע כי הוא משמש לי גם למוזיקה וגם לאפליקתיית הריצה. לעזרתכם הדחופה אודה 
לצפיה ב-'מירוצי לילה מומלצים בעולם'
מירוצי לילה מומלצים בעולם
08/09/2016 | 12:06
1
124
שלום,
האם אתם מכירים מירוצי לילה מומלצים בעולם? האם יש דרך לאתר כאלה?
מדובר על 10K או חצי מרתון
תודה מרשא
אוהד
לצפיה ב-'המלצות על נעל ספורט טובה'
המלצות על נעל ספורט טובה
07/09/2016 | 02:07
3
185
להליכה, משהו ממש טוב- יש המלצות?
לצפיה ב-'כולם כאן יסכימו איתי שהנעל הכי טובה היא סאקוני'
כולם כאן יסכימו איתי שהנעל הכי טובה היא סאקוני
07/09/2016 | 18:05
1
268
סאקוני טרייומף דגם iso2. בגדול זו הנעל המובילה בשוק ההליכה והריצה כיום.
לצפיה ב-'ברור...'
ברור...
17/09/2016 | 09:42
150
כן..... אבל אולי לא בעצם כולפ
לצפיה ב-'סקאקוני או ברוקס'
סקאקוני או ברוקס
17/09/2016 | 17:18
158
בקשר לסאקוני יש 2 דגמים יש הוריקן ISO2 ויש טריומף ISO2 שניהם אותו מחיר
אני לא יודע איזה מומלצת יותר גם אני הייתי שמח לדעת,אבל יכול להמליץ על ברוקס גליצרין 13
לצפיה ב-'מעוניינת להיכנס לעולם הטריאתלון. המלצות'
מעוניינת להיכנס לעולם הטריאתלון. המלצות
04/09/2016 | 15:15
4
173
קודם על טוב לדעת שהפורום עוד קיים :) על אף עולם הפייסבוק..
הגעתי לפורום הזה לפני 3 שנים כשרק התחלתי לרוץ ועזרתם לי פה מאוד. מאז עולם הפייסבוק התקדם אבל הלכתי לאיבוד שם הפעם.
אז הגיע הזמן שבו התחלתי להשתעמם מריצות וכנראה שהגיע הזמן לעבור לעולם של הגדולים ;)

אשמח להמלצות:
1. מאמן שחיה לעזרה בשיפור טכניקה שחיה (אזור המרכז/שרון)
2. עם איזה אופניים להתחיל?? אני רוצה לקנות יד 2. יש כל כך הרבה סוגים ואני ממש לא מבינה בזה. אשמח להמלצה למתחילים.
3. האם בהכרח מומלץ אימונים בקבוצה?

תודות
דנה

לצפיה ב-'כניסה לעולם הטרי - תשובות'
כניסה לעולם הטרי - תשובות
07/09/2016 | 11:04
3
186

1. מאמן שחיה - האמת שאין לי המלצות, לצערי השחיה זה החלק הכי חלש שלי ושל הרבה טריאתלטים שעברו מריצה לטריאתלון, מציע לך באמת באמת לברר טוב טוב לגבי איכות המאמן, אימוני שחיה זה לא זול, אני ניסיתי כמה ולצערי לא יכול להמליץ עליהם. אפשרות חינמית אחרת היא להיכנס לקבוצה בפייס, שחיה במים פתוחים בישראל ושוחים בחוף הצוק, ולהצטרף לשחיה עם החברה מחוף הצוק, הם מאד נחמדים.
2. אופניים - זה גם תחום יקר ואפשר באמת להתשגע עם ההוצאות, לדעתי או לקנות אופניים חדשים ברמת כניסה(אלומיניום) (במחיר של עד כ- 3500 ש"ח כולל פדלים נעליים וקסדה) הייתרונות הם שזה אופניים חדשים , יש אחריות וכו, האפשרות השניה זה לקנות אופניים ברמה מעט גבוהה יותר (אלומיניום עם מערכות הילוכים מתקדמות קצת יותר או קרבון) - החסרונות ברורים מן הסתם, בכל אופן לא להשתגע עם ההוצאה, תלמדי את התחום ואם תראי שאת בעניינים תשדרגי (יש קבוצות בפייס למכירה וקניה של ציוד יעודיות לכך, ספורט יד 2 ו- יד שניה אופני כביש נג"ש וטריאתלון). חשוב מאד שהאופניים יתיאמו למידות של ך(אפשר לעשות מדידה מקצועית במחיר של 500-800 ש"ח) והיכ טוב להתייעץ עם מישהו מהתחום זה הכי עוזר כי בהתחלה מתבלבלים מכל המושגים בעולם האופניים.
3. לדעתי אפשר לבד - כך אני מתאמן, מקסימום מאמן שרק מכין את התכנית ונפגש איתך מדי פעם

זה תחום עם אינסוף הוצאות - תהיה מוכנה - מצד שני אין סוף הנאה!!!

לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/09/2016 | 20:07
2
49
ואיפה אפשר/מומלץ להתייעץ? חנויות אופניים מסוימות מומלצות?

ואיפה אפשר להימדד?

*אני ממש בורה בתחום...

שוב תודה!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/09/2016 | 15:47
1
78
1.להתייעץ הכי טוב עם עם חבר שסומכים עליו או מאמן, אפשר גם בפורום אופני כביש או קבוצת טריאתלון זה כל הסיפור בפייס
2. מדידה מקצועית זה 500-800 שח תרשמי התאמת אופניים בגוגל, יש כמה מוכרים כמו עמוס וולף, fit zone , ועוד כמה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/09/2016 | 11:31
14
לצפיה ב-'הפוגה בין מרוצים'
הפוגה בין מרוצים
07/09/2016 | 10:02
131
שלום רב, 

בסוף אוג' רציתי במירוץ חצי מרתון פארק הירקון,זו הייתה הפעם הראשונה שלי

אני שוקל לעשות את מרוץ לילה מכביה בירושלים ב-19/9 

האם זה אפשרי נכון לעשות עוד מירוץ בהפרש זמן שכזה ?

לצפיה ב-'המלצה לרכישת נעלי ספורט במחיר טוב'
המלצה לרכישת נעלי ספורט במחיר טוב
31/08/2016 | 12:24
3
297
שלום אני מעוניין לרכוש מתנה נעל ספורט הכי טובה שיש
לפי מיטב הבנתי זה סקוני,ברוקס,אסיקס,מיזונו
ישמח מאוד להמלצות למקום הכי זול שיש שגם עושה משלוחים אני חייב את זה עד סוף שבוע הבא זה מתנה

לצערי אין לי זמן להיות פה כל היום ולחפש כי אני דופק שעות עבודה בשביל שאוכל לרכוש את המתנה

לצפיה ב-'זה לא עובד ככה'
זה לא עובד ככה
01/09/2016 | 16:55
2
251
נעל ספורט יכולה להיות מאד טובה, אבל אם היא לא מתאימה לא עשית כלום. לכן צריך לבוא ולמדוד ולהרגיש.
מציע לך או לקנות שובר מתנה לנעליים, או ללכת על משהו אחר כמו סט חולצה ומכנסיים יפים (אני מאד אוהב אדידס, לפחות מבחינת היופי), או איזה גאדג'ט נחמד שקשור לריצה. אבל לא נעליים. כאן 90 אחוז שתפספס בגדול.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
02/09/2016 | 16:38
1
195
רכשתי לפי המלצות מרובות שראיתי בוקס גליצרין 13
ולאחר שאני אם סאקוני טריומף 6 הן ממש לא נוחות לי לאחר ריצה אחת כל הרגליים למעלה כאבו לי עובד על שרירים אחרים לגמרי ומרגיש שהקשת בנעל מתחילה הרבה יותר מוקדם ככה שזה מפריע

ישמח לזרה ועצות בעל החנות מסרב להחליף או להחזיר את הכסף

לצפיה ב-'נעליים'
נעליים
06/09/2016 | 10:50
135
שלום,

אז כפי שציינו נעליים הוא עניין מאוד חשוב וסובייקטיבי. (מה שמתאים ועובד לאחד לאו דווקא לאחר).
קודם תעשה בדיקת התאמה לכף הרגל בחינם (עושים זאת בכל חנות ספורט מקצועית).
לאחר ההתאמה תנסה זוג נעליים אחר אם יש לך כף רגל נייטרלית אולי תחזור לסאקוני טריואמפ נעל מצויינת לדעתי האישית (הדגם החדש הוא iso 2). 
תרוץ איתן על ההליכון בחנות (אל תתבייש וקח את הזמן) ותראה האם הן עובדות לך. 
נעליים טובות הן הדבר החשוב ביותר לרצים ולפעמים עד שמוצאים את הנעל הנכונה עוברים כמה פחות טובות. 
כאשר תמצא תשתדל להמשיך איתן במידה והן עובדות לך.
הערה: הרבה פעמים הבעיה היא גם לא בנעל. ריצה לא נכונה, בעיות פיזיות שאינן קשורות לריצה וכו׳. תהייה עירני וקשוב לגוף.

מקווה שעזרתי ובהצלחה.
לצפיה ב-'מרוץ גבעתיים - פרטים'
מרוץ גבעתיים - פרטים
30/08/2016 | 16:14
1
227
מעוניין להרשם למרוץ, האם מישהו מכיר את המסלול בהבטי המהירות שלו ?
ראיתי את הגבהים, אך לא ברור לי כיצד זה מחולק וכו
בקיצור.. האם זה מרוץ שניתן לקבוע בו שיאים אישים ?
לצפיה ב-'התשובה לשתי השאלות - כן '
התשובה לשתי השאלות - כן
30/08/2016 | 22:17
163
אני מכיר את המסלול וקבעתי בו תוצאות מהירות בשנים קודמות. אין בו חלק אחד שהוא משמעותית קשה מהאחרים אבל כמעט כל המסלול מורכב מעליות וירידות מתונות יחסית.  
לצפיה ב-'השיר על יוסיין בולט'
השיר על יוסיין בולט
30/08/2016 | 11:25
160
שיר מקורי שכתבתי ^^
https://www.youtube.com/watch?v=Bjo4-bCGPSg
לצפיה ב-'"פני רצים"?!'
"פני רצים"?!
29/08/2016 | 11:22
243
האם יש לכם "פני רצים"? מלחיץ קצת...
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4845215,00...
לצפיה ב-'מחפשת כרטיס לחצי מרתון אמסטרדם הקרוב'
מחפשת כרטיס לחצי מרתון אמסטרדם הקרוב
29/08/2016 | 11:10
102
הי,
אני מחפשת כרטיס לחצי מרתון אמסטרדם הקרוב
אם אתם מכיר משיהו שרוצה למכור, או היכן ניתן לקנות
(באופן רשמי נמכרו כל הכרטיסים)
תודה!
אביטל

לצפיה ב-'איך לשמר כושר '
איך לשמר כושר
25/08/2016 | 20:24
172
היי הפסקתי לרוץ עקב  חולשה הסתבר שרמת הברזל שלי נמוכה והתחלתי כדורים
מה ניתן לעשות כדי לשמר כושר עד שהברזל יעלה ?
תודה
עדי

לצפיה ב-'אפליקציה טובה לאינטרוולים'
אפליקציה טובה לאינטרוולים
24/08/2016 | 10:56
4
220
שלום
אני רץ עם אפליקציית נייק פלוס. אני מעוניין לבצע אימוני הפוגות, אך נראה לי שהאפליקציה פחות מתאימה לכך. מישהו מכיר אפליקציה רלוונטית? בגוגל פליי יש רק אפליקציות שמודדות זמן כמו סטופר...
תודה
לצפיה ב-'מישהו יודע?'
מישהו יודע?
25/08/2016 | 06:40
1
89
פשוט כל אפליקציה שניסיתי האינטרוולים הם בגרסת פרו ויש את הטיימרים הפשוטים שלא מודדים מרחק אלא רק זמן
לצפיה ב-'RUNTASTIC'
RUNTASTIC
25/08/2016 | 15:43
142
היי, לruntastic יש גרסת pro עבור תשלום מינימאלי ואני רכשתי אותה באיזה מבצע 5 שנים לgoogle play או משהו בסגנון, עלה 0.99$ ...
ויש גרסת runtastic premium בתשלום קצת יותר רציני.
אצלי יש 4 אימוני אינטרוואלים (שניים מרחק, שניים זמן) בכל מיני רמות אבל אני כמעט בטוח שזה משהו שמגיע גם עם הבסיסית.
אם אין, נסה endomondo.
אם גם בזה אין , אני הייתי בונה פשוט אינטרוואלים לבד... 
(למרות שאישית חושב שאינטרוואלים של זמן בכל מקרה עדיפים לשיפור הריצה שלך)
בהצלחה
לצפיה ב-'יש תוכנה שאני משתמש בה'
יש תוכנה שאני משתמש בה
28/08/2016 | 11:49
1
148
זאת תוכנה מעולה. נותנת לך אפשרות להגדיר סטים.
אני מאדדד נהנה ממנה.
אני מריץ אותה במקביל לRuntastic ומבסוט מכל העולמות.
היכולות שכפול ויצירת הסטים פשוטות ונוחות להפליא.
תהנה
לצפיה ב-'מעולה! תודה '
מעולה! תודה
29/08/2016 | 11:20
27
לצפיה ב-'המלצה על שעון דופק'
המלצה על שעון דופק
23/08/2016 | 23:19
1
160
שלום חברים,

לאחרונה התחלתי לרוץ וכדי לתעד את כל המסלולים אני רץ עם הפלאפון ומשתמש באפליקציה runkeeper. כעת אשמח להשתדרג ולרוץ עם שעון דופק. כל הנושא הזה חדש לי כך שאני לא באמת מכיר מה היכולות של כל שעון ובת'כלס למה צריך אותו. בכל אופן, אם מישהו יוכל להמליץ על שעונים או להפנות למאמרים/כתבות טובים בנושא, אודה לו מאוד.

תודה מראש לכל העוזרים!
לצפיה ב-'אפשר להתחיל פה....'
אפשר להתחיל פה....
24/08/2016 | 12:30
215

ואם מחפשים קצת בפנים...גם מוצאים טבלת השוואה דינאמית מעולה בין מה שתרצה להשוות. פצצה של אתר
לצפיה ב-'המלצות על נעלי ריצה נייטרליות'
המלצות על נעלי ריצה נייטרליות
23/08/2016 | 22:54
2
190
שלום לכולם,
אני מעוניין לרכוש נעלי ריצה נייטרליות (מכיוון שגם כך אני שם מדרסים) ואשמח להמלצות על דגמים טובים.

תודה מראש לכל העוזרים!
לצפיה ב-'סאקוני'
סאקוני
24/08/2016 | 10:59
1
101
אני רץ עם triumph של סאקוני, גם אני עם מדרסים ומאוד מרוצה .
לצפיה ב-'אתה מתכוון ל triumph iso 2?'
אתה מתכוון ל triumph iso 2?
24/08/2016 | 19:22
52
לצפיה ב-'קיקסטארטר - גאדג'ט חדש'
קיקסטארטר - גאדג'ט חדש
23/08/2016 | 11:11
194
מעניין, לא? מה אומרים המומחים?

לצפיה ב-'שאלת דופק מרבי..'
שאלת דופק מרבי..
21/08/2016 | 11:35
5
222
או יותר נכון- עוד שאלת דופק מרבי.
בן 37, רץ כבר כמה שנים 3-4 פעמים בשבוע - סביב 10 ק"מ (ולפני תחרויות- חצי מרתון).
אני חושד שנוסחת דופק מירבי של 220-37 לא מתאימה.
ברישומי היומן בPOLAR אני מגלה שבאטרף בזמן תחרות אני מגיע לדופק 193. האם בביטחה אפשר לאמר שה-100% שלי הוא 193 (לפחות)?
(החשד התעורר בריצות שאמורות היו להיות ב 70%, בפועל אצלי זו מהירות הליכה מהירה. הריצה הכי איטית שלי גבוהה מזה. מעבר לזה- מצליח בקלות לפטפט ב85%... רק עם מי שמוכן להקשיב)

אודה לכל עזרה!!
לצפיה ב-'דופק מרבי'
דופק מרבי
21/08/2016 | 15:20
1
170
הנוסחה מתבססת על ממוצעים. כאשר לכל אדם יש דופק מרבי אחר.
אני לדוגמה הדופק המרבי שלי הוא 198 (בבדיקה בהדר יוסף) ואני בן 48.
לפי דעתי גם ה-193 זה לא הדופק המרבי שלך, אלא, יותר גבוה
לצפיה ב-'דופק מרבי'
דופק מרבי
25/08/2016 | 15:51
84
אז אפשר להגיד שהגיל הנוסחתי שלך הוא 22 ! 
יפה, פניתי בשבוע שעבר להדר יוסף, רצו בערך 250 ש"ח, ונראה לי שעדיף לחסוך את הכסף ולהסתמך על מבט בהיסטוריית הריצות שלי (ואז אמנם המירבי הוא גבוה יותר בפועל, אך עד כמה חשוב להדעת שה70% שלי הם בעצם רק 68.5% ?)
תודה!
לצפיה ב-'מבחני שדה לדופק מירבי'
מבחני שדה לדופק מירבי
21/08/2016 | 16:33
2
176
למשל:

כפי שעלה מחיפוש בגוגל אחרי מבחן שדה דופק
לצפיה ב-'וכאן קישור אינפורמטיבי יותר'
וכאן קישור אינפורמטיבי יותר
21/08/2016 | 16:38
1
170
לצפיה ב-'מאמר מעולה! תודה'
מאמר מעולה! תודה
25/08/2016 | 15:57
44
לצפיה ב-'תזונה לפני גיבוש'
תזונה לפני גיבוש
21/08/2016 | 00:32
117
שלום חברים!
בקרוב יש לי גיבוש (שייטת) ואני מאוד מעוניין ללמוד קצת מהידע ומהניסיון שלכם, איך אתם אוכלים לפני מרתונים ושלל תחרויות למינהן, והאם זה תופס גם לפני גיבוש? מלבד העמסת פחמימה שזה תופס כמובן ואני מכיר.
האם כדאי להשתמש בקריאטין במהלך הגיבוש או להפסיק בהדרגה את השימוש בו לפני הגיבוש? משתמש כעת כבשגרה, במהלך החודשיים+ האחרונים
תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'מנוחה בין אינטרוולים'
מנוחה בין אינטרוולים
18/08/2016 | 23:34
155

עד כמה משך איכות המנוחה בין אינטרוולים משפיעה על איכות האימון?
האם יש הבדל בין עצירה מוחלטת, הליכה, ריצה קלה? מבחינת ההשפעה על אפקטיביות האימון

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
ד
מומחה לכף רגל וקרסול
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה