לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2238822,388 עוקבים אודות עסקים

פורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

לצפיה ב-'עברית בגרמין 235 ?'
עברית בגרמין 235 ?
17/03/2016 | 16:33
1
640
האם מישהו יכול לאשר שיש תמיכה בעברית בגרמין 235 ?
הכוונה היא לתצוגת ההתראות מהטלפון, למשל שם המתקשר ווטסאפים
לצפיה ב-'אין'
אין
27/03/2016 | 08:07
50
כך אמר רובי היבואן לפני כחודשים
לצפיה ב-'ריצות איכות'
ריצות איכות
16/03/2016 | 16:49
2
299
שלום
אני מעוניין לרדת סוף סוף מ-50 דקות ברמצת 10 ק"מ  ע"י הוספת ריצת "איכות".
לאור העובדה שאני רץ 3-4 פעמים בשבוע,(בד"כ 3), איזו ריצה עדיפה, האם ריצת טמפו או אינטרוולים כאחת מאותן ריצות?
לצפיה ב-'מישהו...?'
מישהו...?
17/03/2016 | 15:45
64
לצפיה ב-'עליות, עליות, עליות'
עליות, עליות, עליות
22/03/2016 | 18:14
64
לצפיה ב-'מחפשת חוות דעת על נעלי ריצה reebok one distance'
מחפשת חוות דעת על נעלי ריצה reebok one distance
16/03/2016 | 16:48
119
מדדתי אותן בחנות והן היו נוחות, אבל אני מתלבטת כי אף פעם לא באמת החשבתי את ריבוק כחברה שמייצרת נעלי ריצה...
מישהו/י רץ עם הנעליים האלה ויכול לחוות דעה?
לצפיה ב-'מעוניינת לקנות מספר לחצי ירושלים'
מעוניינת לקנות מספר לחצי ירושלים
15/03/2016 | 10:19
1
78
מעוניין לקנות לחצי עדיפות מההרשמות המוקדמות
דורית 050-8623802 תשאירו סימן ואחזור
לצפיה ב-'אין בעיה להרשם '
אין בעיה להרשם
16/03/2016 | 09:49
114
אתמול הלכתי לאסוף את הערכה ורשמתי חבר בעמדת הרשמה בארנה בירושלים
אין בעיה להרשם
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
15/03/2016 | 16:10
41
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'שותף/ים לריצה'
שותף/ים לריצה
15/03/2016 | 12:32
161
שלום 
מחפש פרטנר/ים לריצה באשקלון
חוזר לכושר אחרי תקופה ארוכה(כמה שנים שלא רצתי...)לריצות בקצב קל בסביבות 5-6 דק' לקילומטר...
ואולי מישהו יודע אם יש קבוצת ריצה באשקלון?
תודה ויום טוב...
לצפיה ב-'מעוניינת לקנות מספר לחצי ירושלים'
מעוניינת לקנות מספר לחצי ירושלים
15/03/2016 | 10:11
61
מעוניין לקנות לחצי עדיפות מההרשמות המוקדמות
דורית 050-8623802 תשאירו סימן ואחזור
לצפיה ב-'בעיה עם אפליקציה לריצה'
בעיה עם אפליקציה לריצה
14/03/2016 | 16:19
2
166
אני משתמשת ב- Runtastic Pedometer Step Count.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com....
לפני שהחלפתי מכשיר הכל היה בסדר, עכשיו אני עם Lg g4 והאפליקציה לא משאירה את המסך דלוק אף על פי שאני מגדירה בה שכן תעשה את זה.
מישהו נתקל בבעיה כזאת?
או שמישהו יכול להמליץ לי על אפליקציה?
אני צריכה משהו בסיסי לגמרי שיספור זמן, מרחק ומהירות ושלא ידרוש GPS. ושישאיר את המסך דולק.
תודה מראש

לצפיה ב-'פתרון אפשרי'
פתרון אפשרי
14/03/2016 | 19:34
1
138
יש הרבה אפליקציות ייעודיות שיודעות להשאיר את המסך דולק לצמיתות (עד שמכבים ידנית). חפשי Screen On בחנות של גוגל.
אני מצרף לך קישור לאפליקציה שאני משתמש בה, שיושבת על מסך הבית (widget) ושבלחיצה היא משאירה את המסך דולק:

בהצלחה!
לצפיה ב-'למה לא חשבתי על זה?'
למה לא חשבתי על זה?
15/03/2016 | 09:04
87
אני התבאסתי שצריך להיכנס לתפריט כל פעם בשביל לשנות את זה ולא חשבתי על ווידגט.
תודה רבה.
אבל עדיין מבאס שהאפליקציה לא עובדת לי כמו שצריך...
לצפיה ב-'מהו זמן נחשב לטוב ל 1 ק"מ לבן 57 שמתחיל לרוץ עכשו'
מהו זמן נחשב לטוב ל 1 ק"מ לבן 57 שמתחיל לרוץ עכשו
14/03/2016 | 14:25
1
195
עשיתי נסיון ראשוני והזמן שיצא לי לאחד קילומטר היה כ10 דקות כאמור אני בן 57 מה ייחשב לזמן טוב לגילי?
לצפיה ב-'אין דין רץ אחד כדין רץ אחר'
אין דין רץ אחד כדין רץ אחר
14/03/2016 | 16:18
200
לכל לאחד יש קצב משלו.
אני למשל רץ כבר קרוב ל 5 שנים (בן 43 השנה, כולל 2 מרתונים ואינספור מירוצים למרחקים קצרים יותר) ואני בקושי מצליח לגרד את ה 5 דק' לק"מ. לעומתי יש כאלו בני גילי שרק התחילו לרוץ לפני מספר חדשים והם רצים 4 דק' לק"מ.

רוץ בקצב שלך, התחל להתאמן לפי תכנית מסודרת (מומלץ בתיאום עם מאמן ורופא משפחה או רופא ספורט, ושווה לשקול גם לעשות בדיקה ארגומטרית - יש ענפים שמחייבים בדיקה כזו מידי שנה) ולאט לאט תראה שיפור. גם במרחק וגם בקצב.

מילת המפתח שאני גודל בה היא: מתינות. לא לקפוץ מעל הפופיק. אחרת סובלים מפציעות.

לגבי הקצב שלך, אני מניח ששילבת הליכות בריצה ובהתאם קיבלת קצב של כ 10 דק' לק"מ. ברגע שתרוץ ללא הפסקות תראה שהקצב קופץ מעלה.

ארנון.

לצפיה ב-'בקשה להבאת ערכה מירושלים וטרמפ לירושלים'
בקשה להבאת ערכה מירושלים וטרמפ לירושלים
14/03/2016 | 10:06
2
160
בגלל לחץ בזמנים אין באפשרותי להגיע לירושלים להביא הערכה ולכן אם מישהו נוסע להביא את הערכה וגר באזור שלי (תל-אביב-שיכון דן) ועובדת בהרצליה (בבימ"ש), אשמח מאד אם אפשר להביא גם את הערכה שלי.
אשמח גם לדעת אם יש מישהו מהאזור שלי שנוסע בבוקר המרוץ לירושלים, אני יכולה לארגן חנייה בביהמ"ש העליון.
תודה
אלה
לצפיה ב-'טוב שאת לא מבקשת שירוצו בשבילך '
טוב שאת לא מבקשת שירוצו בשבילך
16/03/2016 | 12:08
1
62
לצפיה ב-' אחשוב על הרעיון שלך לשנה הבאה, תודה לך '
אחשוב על הרעיון שלך לשנה הבאה, תודה לך
17/03/2016 | 19:55
43

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טופ טרוולס
טופ טרוולס
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
ד
מומחה לכף רגל וקרסול

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה