לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ריצה וטריאתלון
פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

חילופי חליפות
06/05/2016 | 15:05
9
משהו בטריאתלון טבריה לפני כחודש כנראה בגילאי 50+ החליף עמי חליפה. בעוד שלי היא חליפת aqua במידת larg (ראה תמונתי) זו שמצאתי מונחת על ציודי בתום התחרות, היא zxu במידת m. אשמח להיפגש שוב עם חליפתי ולהעניק לאיש המדיום את זו שלו. טריאתלון חיפה יכול להיות בהחלט מקום נחמד לחילופי שבויים. עמרי 052-2655831
תוכנית אימונים (ריצה) לנער בן 15
05/05/2016 | 18:47
28
אחר צהריים טובים!
קוראים לי רועי ואני בן 15. 
אני רוצה להתחיל לרוץ באופן מאסיבי ורציני אבל אני לא יודע להכין לעצמי תוכנית אימונים מספיק טובה. 
אני בכושר יחסית טוב, והמטרה שלי כרגע היא להגיע ל-40 דקות בריצת 10 קילומטר. (אני יכול להגיד שאם אני ארוץ עכשיו עם כל מה שיש לי אני לא חושב שארד מ-45 דקות.)
בקיצור אני מחפש מישהו שיתן לי תוכנית אימונים של 2\3 אימונים בשבוע שאיתה אני אצליח להשיג את המטרה שלי ולהגיע לאיזור ה-40 דקות בעשר קילומטר.
אני אהיה רציני לגמרי ולא אוותר לעצמי. 
תודה מראש לכל העונים
תקלה בגרמין 510
05/05/2016 | 18:26
15
שלום לכולם. לאחרונה הגרמין שלי שבק חיים.. שאני מדליק אותו יש לו צפצוף ארוך ורשום software missing.
מעבר לזה השעון לא נדלק ולא עולה.. מישהו יודע אולי משהו בנושא? 
או אולי יש למישהו מושג איפה ואיך אפשר להשיג את השירות לקחות של גרמין? כי כרגע כבר שבוע הם מתעלמים ממני... תעלומה להשיג אותם
מחפשים רץ שמיני ל״הר לעמק״
05/05/2016 | 15:49
32

שלום, קבוצה איכותית ולא תחרותית מחפשת רץ/ רצה שמיני/ת. 
נא לפנות אליי לפרטים. 
כאבים בשרירי הרגליים בלילה, לא מצליח לישון
04/05/2016 | 15:51
3
60
היי לכולם

בן 32, בריא בדרך כלל. 
רץ 3 פעמים בשבוע, ורוכב פעם פעמיים
ריצות למרחקים בינוניים עד 10 ק"מ, ולפעמים יותר
ורכיבה  עד 25 ק"מ. 

לאחרונה, לא מצליח לישון בלילות,  הרגליים כואבות, ואני מתהפך במיטה כל הלילה.. 
ניסיתי יום מנוחה, אך לא עוזר.. 
יש המלצות? 
אם הכאבים נובעים משרירים תפוסים
04/05/2016 | 16:50
61
תוכל לנסות אחד מהבאים:
להוריד עומסים
להשתמש בכדורי מלח/מגנזיום
חבישת לחץ עם תחבושת אלסטית (עוזר לי מאוד כשנתפסים לי שרירי התאומים).

אם לא עוזר, פנה לרופא או לפיזיוטרפיסט.

מהנסיון האישי שלי
05/05/2016 | 13:58
1
41
כאבים בשינה בדרך כלל הצביעו על דלקת. שרירים תפוסים שינה דווקא היתה מרגיעה את זה.
בכל אופן, פיזיותרפיסט זה רעיון מצויין.
תודה רבה לשניכם
05/05/2016 | 15:27
26
מעריך את התשובות

אבדוק את הנושא , אולי אפחית מעט .. ( למרות שמוזר לי, בעברי הייתי רץ הרבה יותר.. )

מראת כידון אופניים בטריאתלון
04/05/2016 | 19:21
40
שלום לכולם,

האם מותר להשתמש בטריאתלון במראת כידון (ראי.) קטנה.

בברכה

יאיר
איך הריצה עזרה לניצולת שואה להתגבר על זכרונותיה הקשים?
( לעמוד שלי בתפוז )
04/05/2016 | 17:43
44
מצאתי סיפור מעניין על ניצולת שואה שהחלה לרוץ בגיל 40 לאחר שסבלה מחוסר שינה וסיוטים בשל היותה בשלושה מחנות ריכוז, ואובדן של כל בני משפחתה בגיל 12. צפו בכתבה על סיליביה וינר שרצה למעלה מ-70 מרתונים. 
אמיר 

ההרשמה למרוץ "אבנר ארד" נפתחה. כולם מוזמנים
04/05/2016 | 14:33
79
שלום לכם. ההרשמה למרוץ אבנר ארד המסורתי בקיבוץ מעברות פתוחה . הרישום מתבצע דרך אתר 4sport. המרוץ יתקיים בשבת ה 4/6 בבריכת קיבוץ מעברות. נשמח לארח אתכם. המשפחה והקיבוץ .

להזכירכם- עלות מינימלית לכיסוי עלויות (25 שקלים למסלולי ה-8 וה-2) כולל מסלול אפרוחים של 400 מטר

בריכת השחיה של הקיבוץ כמובן תהיה פתוחה לכולם לאחר המרוץ
קבוצת ריצה למתחילים בירושלים?
03/05/2016 | 17:03
1
48
שלום לכולם, מישהו מכיר קבוצת מתחילים בירושלים? אשמח להמלצות.
תודה, עמית.
קבוצת מישהו לרוץ איתו
04/05/2016 | 11:03
42
מתאימה מאוד למתחילים וחינמית.
מתנהלת בעיקר בפייסבוק :

(*גילוי נאות - אני מנהל הקבוצה )
חושש שיש לי ITBS
01/05/2016 | 15:25
2
197
כאבים בצד החיצוני של הברך לאחר ריצה מאומצת.:

ניתן לקרוא פה על הבעיה:

האם יש למישהו המלצה לאורטופד שיכול לעזור?

אני חבר בקופת חולים מכבי וגר במרכז.

תודה רבה.
על חשש
03/05/2016 | 16:00
61
בסופו של דבר זה יעוב, מנסיון  מתי ? זה כבר שאלה אחרת

היה לי ITB בערך לפני שנה, פניתי לפזיוטרפיסט ספורט טיפול אחד של דיקור מערבי לאזור הכואב פתר את הבעייה.
אני פניתי ליונתן רום פזיוטרפיסט ספורט

בהצלחה
ITBS
06/05/2016 | 06:37
7
א. אורטופד בעל שיקול דעת מצוין - דר חמי בלומברג - הרצליה
ב. אתה במקביל יכול לפנות לפיזיותרפיה - שסבסוםו של דבר הם האחראים על הטיפול בבעיה והטיפול המונע

כמובן שהיתרון בפיזיותרפיה הוא אבחון מסודר הכולל הערכה וטיפול - ובמהלך הטיפול הערכה חוזרת - כי אתה נפגש עמהם מספר פעמים

בברכה
אבי אסולין
פיזיותרפיסט
גרמין 235
03/05/2016 | 13:01
78
יש לי אפשרות לקנות את השעון בחו״ל האם הייתם ממליצים או שעדיף לקנות בארץ ולקבל אחריות? ההפרש הוא 600 ש״ח

נעלי ריצה
02/05/2016 | 20:40
83
משהו יכול להמליץ או לא על נעלי ריצה adidas ultra boost ? בעיקרון הזמנת מזינו ריידר 17 אך נגמרה המידה שלי והמוכר המליץ לי על adidas, האם ללכת על זה ?
הודעה מצערת על הרוכבת טלי פינק
( לעמוד שלי בתפוז )
02/05/2016 | 16:36
255
טלי פינק  נלחמה על חייה אחרי שמשאית פגעה בה בערב החג כשרכבה לבדה. נודע לי עכשיו שהיא נפטרה.
יהי זכרה ברוך,
שמרו על עצמכם בדרכים.
מספר חזה למרתון הלונדון
01/05/2016 | 13:47
1
128
שלום לכולם,

מישהו יודע, כיצד ניתן להכנס מרתון לונדון? עד כמה שידוע לי זה לא  פשוט.
האם יש להם דרישות מיוחדות כמו זמן מקסימלי במרתונים קודמים? או משהו נוסף?

בברכה

יש כמה אופציות להכנס למרתון לונדון
02/05/2016 | 10:22
389
הגרלה, רכישת מקום, צדקה או תוצאה.

ארנון
עזרה במילוי שאלון קצר לרצי מרתון וחצאי מרתון במסגרת תואר
01/05/2016 | 19:17
87
שלום לכולם,
שמי עטר ואני עורכת עבודת מחקר במסגרת התואר השני בווינגייט. אשמח אם תקדישו 2 דקות מזמנכם (על הסטופר :) ותמלאו את השאלון המצורף הבודק מניעים להשתתפות בריצות מרתון או חצאי מרתון בין נשים וגברים. השאלון אנונימי.
תודה ושבוע נפלא
עייפות וחולשה בריצה
29/04/2016 | 17:47
1
152
שלום לכולם, חג שמח. 

בשבועות האחרונים אני מרגישה עייפות, חולשה בשרירים, מרגישה שהרגליים כבדות בזמן הריצה והכל כל כך קשה ומייאש. אני מרגישה חסרת מוטיבציה לצאת לרוץ, פתאום הריצות שכל כך חיכיתי להן הופכות לסיוט. 
פתאום ריצה של 15 ק"מ מלאת שמחה הופכת לריצת 5 ק"מ איטית ומעייפת, ריצה שסופרים בה את הדקות עד לנקודת הסיום. 

חשוב לי לציין שהעייפות והחולשה הם לא רק בזמן הריצות, אני בתקופה כזו שכולם שואלים אותי מה קרה לי ולמה אני נראת כל כך חיוורת, אני חולה הרבה וחסרת אנרגיות. 

אני מאוד מבואסת מהמצב, זה מטריד אותי ואני לא יודעת מה לעשות כל כך. התזונה שלי השתנה המון בתקופה האחרונה, אני צמחונית וגילו לי אי סבילות ללקטוז כך שגם מוצרי חלב ירדו מהתפריט שלי. חזרתי לאכול דגים לפני כחודש (לא קל נפשית) ואני מקווה שזה יביא לשיפור. 

יצא לי קצת לקרוא באינטרנט וקראתי קצת על "אימון יתר" אך אין ביכולתי לומר שאני נמצאת במצב של אימון יתר מכיוון ואני לא באמת מתאמנת הרבה. בתקופה הטובה שלי הייתי מתאמנת 3 אימונים בשבוע, כל אחד מהם בין 12-15 ק"מ, היום אם אני רצה 2 אימונים בשבוע של 5-10 ק"מ אני מרגישה מותשת. 

איך אני יכולה לעזור לעצמי להחזיר את המצב לקדמותו? אני אוהבת לרוץ, תמיד אהבתי, הריצה זה האור בחיים העמוסים שלי וזה תמיד היה מקום המפלט שלי. 
עייפות חולשה
30/04/2016 | 11:12
118
היי עינב,
הריצה היא מפלטם של רבים 

את מספרת על שינוי תזונתי משמעותי שבצעת, אולי הוא לא מספיק הדרגתי ?
אולי הגוף עדין בתהליך הסתגלות ומה שאת חשה הוא תוצאה של השינוי.

ממליץ שתפני לרופא המשפחה ותבקשי הפניה לבדיקות שיסייעו באיתור מקור הבעיה.
(מקורות אפשריים: מחסור בברזל,סידן וכיוצ"ב).
מניסיוני,סבלתי בעבר מבעיה מטרידה שתוספת של B12 (ויטמין) פתרה !

בלי קשר, כדאי שתציבי לך יעד ריאלי וקרוב יחסית שיסייע במוטיבציה לצאת להתאמן (מרוץ 10 ק"מ בסביבתך \ במקום אהוב למשל).

לבסוף קחי נשימה עמוקה ותגידי לעצמך שזה זמני ויחלוף בקרוב !
תרגישי טוב  בהצלחה ! 

איך נפטרים לצמיתות מפציעה טורדנית?
28/04/2016 | 18:45
4
135
היי
אני בן 25, לפני חצי שנה עשיתי את המרתון הראשון שלי, במהלך ההכנה עברתי 2 פציעות מעצבנות: ברגל ימין - itb וברגל שמאל - דלקת בשוקה. עברתי טיפולים במהלך תקופת ההכנה אצל פיזיותרפיסט וסיימתי את הריצה בהצלחה. 
לאחר המרתון לקחתי עשרה ימי מנוחה אשר חשבתי ויעילימו את הפציעות, בחודשים האחרונים אני רץ הרבה פחות (כ-25 ק"מ בשבוע על גבי 3 ריצות), בכל שבוע שאני עולה קצת במרחקים (לכיוון ה-35-40) - אני מרגיש זכר לפציעות האלו.

אני מאמין שבשנה הבאה ארצה לעשות מרתון נוסף וארצה להגיע להכנה אליו נקי מפציעות. לכן, החלטתי לתת לגוף הפעם את המנוחה הארוכה ביותר שהייתה לו מריצות. אני יודע שזה לא יהיה קל עבורי, אני משתגע כשאני לא רץ הרבה זמן רצוף. השאלות שלי הן:

1. כמה זמן ללא ריצה אמור לסייע לדלקות לעבור לצמיתות?
2. במה ניתן להחליף את הריצה כדי לשמור על כושר ופריקת אנרגיות? האם ספינינג ואימוני רגליים הם בסדR?
3. אשמח לכל טיפ. אני מעוניין לעשות את זה הפעם ללא פיזיוטרפיסט, הטיפולים בפיזיוטרפיה עלו לי בכאבי תופת (מחטים לתוך הדלקת) ובכאב לכיס.

תודה לכולם וחג שמח!
להמנע מריצה כהכנה כריצה זה לא רעיון טוב
29/04/2016 | 08:34
115
חלק גדול מהבעיות שמתפתחות בריצה קשור ליכולת של מערכות השריר-שלד לעמוד בעומסים של הריצה. היכולת הזאת לא נבנית במנוחה, להיפך, היא נבנית תחת עומסי ריצה במינון נכון, והיא אובדת במנוחה ממושכת מדי.

אז קודם כל, אם המצב שלך לא חמור וגם לא מחמיר, אז תמשיך לרוץ. אחר כך תנסה למצוא את המינון המתאים לריצה(1) שיאפשר עליה ביכולות ואולי את הגורמים הנוספים(2) (אם הם קיימים) שמונעים ממך להעלות עומסים בלי חזרה לפציעה. ההצעה הראשונה(1) שלי ישימה בכוחות עצמך ועם הסבלנות. ההצעה השניה(2) דורשת סיוע מקצועי.
פציעה טורדנית
29/04/2016 | 21:07
2
90
לא יודע איך נפטרים מפציעה טורדנית, יודע איך מטפלים בה- מצד המטופל.
לא מבין למה הטיפולים כואבים לכיס? אתה חושב שפיזיו פרטי יודע יותר מפיזיו של קופ"ח? את כל טיפולי (מכף רגל- גיד אכילס וקרע של שריר התאומים במהלך הטיפול ועד צואר- קיבוע חוליות צואריות, דרך ניתוח שבר קלויקולה, כאבי גב מחוליות מותניות, מרפק טניס ואולי עוד)  עשיתי בקופ"ח. החיסרון הוא זמן ההמתנה לטיפול, שאני פותר ע"י הסכמה להגיע בעקבות ביטול תור. ברגע שהתחלת את הטיפול- נכנסת לרוטינת התורים.
הטיפולים לעיתים כואבים, נדרשת גם עבודה עצמית בבית. אצלי, כ- 3-5 טיפולים בכל סדרה. כשלא עזר- הפיזיו מבקש להוסיף מס' הטיפולים. כשנמאס לי - עשיתי הפסקה, וחזרתי כעבור מס' חדשים. חיסרון נוסף הוא צורך בהפניה ע"י רופא, אפשרי גם רופא משפחה. 
שמירת הכושר- רכיבה על אופניים ושחיה. כותבים גם על אקווה ג'וגינג. ניסיתי, יותר גרוע מריצה על הליכון . רק פעם אחת בחיי ראיתי בבריכה בה אני שוחה רץ  שעשה אקווה ג'וגינג , כנראה לו הייתה מוטיבציה יותר חזקה מאשר לי.
כמה זמן ללא ריצה עד היעלמות הדלקת? יתכן ואם לא תעבוד על הליקוי בגללו הופיעה הדלקת- היא תחזור גם לאחר מנוחה ארוכה. מהפיזיוטרפיסטים למדתי שכל פציעה היא תוצאה של חוסר איזון: שריר קצר לעומת ארוך, חלש לעומת חזק, גפה ארוכה (במילימטרים) לעומת קצרה וכד'. בטיפולים עובדים על חוסר האיזון ע"י חיזוקים ומתיחות ואם לא ממשיכים עבודה עצמית אחרי סדרת הטיפולים- הפציעות בדר"כ חוזרות. 
בהצלחה.
עצות.....
04/05/2016 | 10:30
1
13
ריצה בדרכי עפר רכות (פרדסים שדות ולא כבישים ורחובות) פחות מזיקה גם בגלל הרכות היחסית של המשטח וגם כי הוא לא אחיד ולמעשה כל צעד קצת שונה מהקודם לו. בריצה במשטח אחיד יש מיקוד של העומס באיזורים הבעייתים כי כל צעד פחות או יותר זהה לקודם לו. אני מרגיש הרבה יותר טוב בריצה על דרכי עפר. בנוסף, אימוני מהירות = פציעות. בכל אופן אצלי זה כך וגם אצל כמה אחרים שאני מכיר. לאורך כמה חודשים של ריצה קלה בלבד אפשר לצפות להטבה בפציעות. עוד לא פיענחתי את הנוסחה שמאפשרת לחזור בבטחה לאימוני מהירות (למרות שקראתי ולמדתי קצת את הספרות). בנוסף, תזונה. אתה צימחוני? כמעט כל הצימחונים שאני מכיר לא בריאים (גם כשהם טוענים בתוקף אחרת). לא מזיק גם לקחת מולטיויטמין טוב, ולהבדק למחסור ב ויטמינים D  B12 אצל רופא המשפחה ולהקפיד גם על שעות שינה. בהצלחה!
עוד עצה אחת ודי.
04/05/2016 | 10:39
13
כמה חודשים (ואפילו שנה או שנתיים!) של ריצה קלה\קלה מאד של 4-5 קילומטר, שלוש פעמים בשבוע, מצד אחד יאפשרו החלמה ומצד שני ישמרו על בסיס כושר שממנו אפשר לחזור די בקלות לריצות יותר ארוכות. כדאי בזמן הזה להשקיע בתרגילי כח בצורה מושכלת. כשחוזרים צריך להזהר לא להסחף. תמיד לשמור על כלל הזהב (שמופיע במפורש בספר של דניאל קרן): לא להגדיל מרחק\עומס ביותר מ 10% בשבוע (ועדיף פחות).
60 מטר ב13.5 שנ' זה טוב(17)?
26/04/2016 | 08:47
3
116
אני חושש שלא...
26/04/2016 | 11:00
2
111
לידיעתכם אני רק מתחיל
26/04/2016 | 13:50
1
93
פחות מתעסקים בזה בפורום הזה
27/04/2016 | 21:21
151
אבל בכל מקרה זה זמן לא להיט למרחק 100, אתה בטוח שמדדת כראוי?

מה הנהלים הדרושים כדי להירשם לטריאתלון ראשון?
25/04/2016 | 16:02
10
73
שלום לטריאתלטים\ איגוד הטריאתלון:

אני רוצה לעשות טריאתלון ראשון.
אשמח להסבר לגבי הפרוצדורות:
ביטוח, הרשמה לאיגוד וכו' , ואם אפשר גם לינקים לאתרי הרישום\תשלום.

במרוצים הכל פשוט - אבל בטריאתלון נראה שזה ממש מסובך. חבל לי להגיע לאתר הזינוק רק כדי לגלות, שבגלל איזשהו נוהל איני יכול להשתתף.

תודה וחג שמח
אלי

טריאתלון ראשון
25/04/2016 | 16:11
9
106
שני התנאים העיקריים להרשמה הם:
1. ביטוח - או שאתה עושה ביטוח לשנה או שאתה רוכש דרך האתר של האיגוד ביטוח חד יומי לתחרות שאתה מתכוון להשתתף בה. אם אני לא טועה בהיקף של 3 תחרויות ומטה בשנה עדיף לקנות חד יומי
2. בדיקה ארגומטרית - במכון מאושר ע"י האיגוד, יש רשימה של מקומות באתר האיגוד אם אתה לא מוצא תתקשר הם יסבירו לך. הבדיקה תקפה לשנה.

להיות חבר איגוד זה לא חובה, זה מקנה הנחה ברישום לתחרויות, ושוב הכדאיות של זה תלויה בכמה תחרויות את המתכוון להשתתף. שים לב שיש תחרויות שלא מאורגנון ע"י האיגוד כגון ישראמן אילת, גן שמואל ואולי עוד כמה..

מלבד זה, תעבור על חוקי התחרות, דראפטינג מותר/אסור.
כמובן שאתה צריך להתחרות עם קסדה ברכיבה וכובע ים בשחיה, צריך לרשום את המספר משתתף על הזרועות והרגליים - את זה כבר יסבירו לך בתחרות ואנשים יראו לך.
אם יש שאלות נוספות פשוט תשאל פה

בהצלחה
25/04/2016 | 18:11
12
שאלות של מתחיל
25/04/2016 | 18:32
7
89
בקריאת התשובה מתעוררות עוד כמה שאלות של טירון:
א. למי שולחים\נותנים את תוצאות הבדיקה הארגומטרית?
ב. כובע שחיה- לא חשוב איזה?סתם כובה שחיה?
ג. עוד אין לי אופני כביש. אוכל לרכב על אופני הרים שלי?
ד. איפה שמים את הצ'יפ - בשחיה? וברכיבה? ובריצה?

אני חושב, שכדאי שהאיגוד יפרסם דף הנחיות ועצות למתחילים כמוני.

שוב תודה

תשובות של טירון
26/04/2016 | 13:02
6
79
1. אם אתה חבר איגוד, אתה מעלה קובץ סרוק של הבדיקה והביטוח לאתר במקום המיועד לכך. אם אינך חבר איגוד, לא יודע
2. כל כובע ים רק קח בחשבון שאתה אמור לכתוב עליו את המספר מתחרה שלך בטוש שלא נמחק במים והוא צריך להיראות
3.למיטב ידיעתי לא ניתן לרכב באופני הרים. אתה צריך להשיג אופני כביש. יש מספר דרישות בטיחות לאופניים שצריכות להתקיים כך שכדאי שלאחר שתשיג לך אופניים תיכנס לחנות מתמחה שיבדקו שעומדים בדרישות הבטיחות
4. חבר איגוד מקבל ערכת מספרים וציפ קבועים איתם הוא מגיע לתחרות. מתחרה שאינו חבר איגוד מקבל אותם בערכה אותה צריך לאסוף בבוקר התחרות. כחבר איגוד הציפ מגיע עם שרוך וסקוטש אותו עונדים על הרגל מעל כף הרגל במהלך כל התחרות (כולל השחיה)
אופניים לטריאתלון
27/04/2016 | 09:03
5
57
הרבה תודות על התשובות. הן בהחלט עזרו לי.

חשוב לי לוודא את נושא האופניים, מאחר שזו השקעה ממש רצינית. אולי מישהו שבקיא בנושא (מהאיגוד?) יכול לתת תשובה מוסמכת:
א. האם יכול לרכב עם אופני הרים בטריאתלון?
ב. מהן דרישות הבטיחות מאופניים לטריאתלון? חשוב שאדע לפני שאקנה.
הערה:למיטב הבנתי, אופני הרים בטיחותיים לא פחות מאופני כביש.

ושוב תודה וחג שמח

תשובות
27/04/2016 | 09:40
1
54
א. בטריאתלון ללא דרפטינג אפשר אופני הרים (אני לא מכיר טריאתלון עם דרפטינג העונה)
ב. בטריתאלון עם דרפטינג צריך אופני כביש תיקניות (יש חוקים בורורים לגבי הארובר והאיסור שלו להיות מעבר לקו הברקסים)
דרישות הבטיחות הם מעצורים תקינים (יש בדיקה בכניסה לשטח החלפה)

27/04/2016 | 10:44
10
אופניים
01/05/2016 | 08:24
2
26
היי
1. לדעתי אתה שואל לגבי אופני הרים כי אתה לא רוצה להיכנס להשקעה של אופני כביש: ולכן הייתי מציע לך לשכור זוג לתחרות הראשונה או להשאיל ממישהו (במידה והמידה מתאימה לך)
2. אגב, ניתן לקנות אופני כביש יד 2 במחרים מאד סבירים עד 2000 ש"ח וגם אז ניתן למכור אותן אם לא התחברת לתחום (יש קבוצה ייעודית לכך בפייס, יד שניה אופני כביש ונג"ש).
3. לפעמים יש עוד הגבלות על האופניים כגון איסור על גלגלים מסוג מסוים...
בהצלחה
תודה, אבל מה כל כך רע באופני הרים?
02/05/2016 | 16:50
1
18

אני מניח, שהם איטיים יותר מאופני כביש. איני יודע כמה זה משמעותי.

בנוסף, כדי לקנות (או לשכור) אופניים לטריאתלון צריך להתמצא, כי יש סוגים רבים עם אבזור שונה, חלק מותר וחלק אסור לשימוש בתחרות. אני פשוט לא מבין בזה.

שוב תודה.

כמו שאמרת הם בעיקר יותר כבדים ולכן יותר איטיים
03/05/2016 | 08:07
17
תנסה אפילו רכיבה או שתיים על אופני כביש לפני התחרות ותראה את ההבדלים.
אם תשכור אופניים, 99% שהם יתאימו לתחרות, כנראה שלא יהיה להם אירובר או גלגלי דיסק, כך שמזה אין לך מה לחשוש, מקסימום תתייעץ פה האם הם מתאימים לטרי'.
לדעתי זה כמו שתרוץ עם ג'ינס או משהו... כנראה שתצליח לרוץ 5-10 ק"מ אבל למה אם אפשרת עם מכנסי ספורט...?
למכירה עגלת ריצה
27/04/2016 | 09:23
93
Maclaren MX3 Storm Grey Jogger Single Seat Stroller, עגלת ריצה הכי איכותית שיש, גלגלים שלא מתפוצצים, נוחות מירבית ובולמי זעזועים. משומשת במצב טוב-300 ש"ח.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
ספא כפר הים
ספא כפר הים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום