לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא נכויות ותאונות'
אירוח בנושא נכויות ותאונות
( לעמוד שלי בתפוז )
25/09/2016 | 11:10
 תמיד רציתם לדעת מהן הזכויות שלכם בביטוח הלאומי, וכיצד יש למצות את הזכויות האלה באופן עצמאי, בקלות ובפשטות?

ביום ג' נארח בפורום ביטוח לאומי - סיוע את מומחי ביטוח לאומי שיענו על שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו:

לצפיה ב-'שעון דופק אמין ללא רצועה - יש דבר כזה ?'
שעון דופק אמין ללא רצועה - יש דבר כזה ?
24/09/2016 | 12:59
25
אני אשמח לקבל כמה אפשרויות

תודה !
לצפיה ב-'גארמין 405/405CX'
גארמין 405/405CX
20/09/2016 | 14:14
7
84
שלום,
אני רץ כבר 5 שנים עם גארמין 305 ומאוד מרוצה ממנו.
אני מתכנן להחליף אותו בשעון גארמין אחר אבל מחירי השעונים החדשים של גארמין מתחילים ב-1,000 ש"ח, לכן אני שוקל לקנות גארמין 405/ 405CX במקום.
מכיוון שמדובר בשעון יחסית ותיק ונפוץ, אשמח לשמוע חוות דעת בנוגע למשך החיים שלו, יכולת איתור הלווינים, עמידות, אמינות וכו'.
אני רץ כ-3.5 שעות בשבוע.
אם יש המלצות לשעון אחר של גארמין שיכול להתאים יותר טוב לצרכיי בתקציב של עד 500-600 ש"ח אשמח לשמוע.
תודה!

לצפיה ב-'אני משתמש בו כבר כמה שנים'
אני משתמש בו כבר כמה שנים
21/09/2016 | 09:38
3
57
לפעמים הוא ננעל מיד על הלווינים ולפעמים לוקח לו כמה דקות. תלוי כמה זמן הוא שכב במגירה.
עמיד ואמין, זה גארמין.
הבטריה שלו חלשה, באימון היא מחזיקה מעמד קצת יותר מארבע שעות ולאחרונה אפילו פחות. אני חייב לבטל את החיישני חוגה כדי שהיא תחזיק מעמד יותר.
יש חיישני חוגה זאת אומרת שחלק מהתפריט הוא כשלוחצים או מחליקים על הטבעת שמקיפה את השעון. בתאוריה זה רעיון נחמד. למעשה כמו שאמרתי קודם זה מבזבז זמן בטריה יקרה. והכי גרוע בתנאי לחות. כשיש גשם או זיעה מטורפת או סתם נשפכו מים על השעון בברזיה. החוגה משתגעת ואי אפשר יותר ללחוץ על משהו בשעון. עד שהוא יתייבש.
לכן כשאני מתחיל אימון ואם הוא צפוי להיות ארוך או רטוב. אני במצב "Bazel is locked" זאת אומרת שמבטל את החוגה.

לפעמים בא לי להחליף אותו אבל למעשה הוא מספיק לצרכים שלי שזה אימוני נפח ומרוצים בפחות מחמש שעות. והוא בסך הכל גיבוי לטלפון.
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
21/09/2016 | 10:51
2
38
אני לרוב לא רץ יותר משעה וחצי ברצף, ככה שבטריה שתספיק לי ל-4 שעות ברצף זה מעל ומעבר לצרכים.
לגבי חיישני החוגה - בתור מי שרגיל לגארמין 305 ממש אין לי בעיה להתעסק עם הכפתורים בצידי השעון ולא להשתמש בחיישני חוגה.
שאלה לגבי גודל מסך - כמה נתונים אפשר לראות בו זמנית על המסך?
תודה!
לצפיה ב-'כמה תשובות'
כמה תשובות
21/09/2016 | 16:15
1
37
אין הכרח להשתמש בתפריט החוגה תוך כדי אימון אבל באוף ליין חייבים.
כדי להתחיל אימון או כדי לקנפג כל מיני דברים צריך אותם.
כדי להאיר את המסך בחושך צריך ללחוץ על שני צידי החוגה ביחד. אז אם אתה רץ בחושך ורוצה רגע להציץ בנתונים, צריך שהחוג תהיה פתוחה.
לגבי המסך: יש מספר אחד גדול ומרכזי ושניים קטנים מתחתיו.
אני בדרך כלל שם במרכז את הקצב הנוכחי ובקטן למטה את המרחק המצטבר והקצב המצטבר.
במסך אחר שאפשר לעבור אליו יש לי את הזמן המצטבר ועוד נתונים פחות חשובים.
לצפיה ב-'חיישני חוגה'
חיישני חוגה
21/09/2016 | 16:43
27
אז את כל הדברים שתיארת אי אפשר לעשות באמצעות כפתורים "רגילים", אלא רק באמצעות חיישני חוגה? 
יש לי בעיה שאני מזיע די הרבה כשאני מתאמן, וזה יהיה די מבאס אם אני לא אוכל לעשות דברים די בסיסיים (תאורה, RESET לסבבים וכו'). 
יש לגארמין דגם אחר שמתגבר על הבעיות האלו?
לצפיה ב-'מצטרף בנושא החוגה'
מצטרף בנושא החוגה
22/09/2016 | 09:04
41
אמ;לק: לא ממליץ, על סמך חוויות מה-410.

היה לי דגם 410, שהוא הדור שאחרי ה-405.
אני מחזק בנושא החוגה. רוב התפעול של השעון נעשה מהחוגה, שזה היה אמור להיות בתאוריה פטנט נחמד לעיצוב שעון נקי עם מעט כפתורים בלי העלויות של מסך מגע. הבעיה שבזמן ריצה היא נרטבת מהזיעה ומקבלת חיים משלה. זה בעיקר גורם להחלפת מסכי תצוגה (או לסירוב עיקש להחליף אותם חזרה). זה לא משפיע על התחלה/סיום/אינטרוול, שנעשה עם כפתורים. אפשר גם לנעול את החוגה לפני תחילת האימון, אבל אז מפסידים מהפונקציונליות של השעון.
על פניו זה היה שעון נחמד עם עיצוב סולידי שמתאים ליום יום, אבל החוגה, אוי החוגה.
אחרי שגם התאורה שלו התקלקלה החלפתי אותו באחד ממבצעי הטרייד אין ל-230. אז גיליתי שאפשר להתאפס על לווינים בחמש שניות ולא רק בשתי דקות כמו שהיה ב-410. למרות שה-230 הוא לכאורה מסדרה יותר פשוטה, ה-410 ממש לא חסר לי.
לצפיה ב-'רץ איתו כשש שנים. מאוד מרוצה'
רץ איתו כשש שנים. מאוד מרוצה
23/09/2016 | 00:24
14
לצפיה ב-'אני משתמשת בגרמין 110 ומאוד מרוצה'
אני משתמשת בגרמין 110 ומאוד מרוצה
23/09/2016 | 22:52
17
שעון מאוד בסיסי, מתאים לריצה בלי יותר מדי אפשרויות והתחכמויות.
איתור לווין- לפעמים מהירה ולפעמים משהו כמו שתיים-שלוש דקות, מבחינת אמינות סבבה לחלוטין. אני רצה איתו כבר קרוב לשנתיים גם משהו כמו 3.5 שעות בשבוע ומבחינתי הוא עונה על מה כל שאני צריכה.
לצפיה ב-'עצה לגבי ביגוד'
עצה לגבי ביגוד
19/09/2016 | 20:11
83
כאשר אני מגיע לקנות חולצת דרייפיט, איך אדע האם היא טובה או לא?
למשל 100% פוליאסטר יש לי חולצות מעולות ויש לי חולצות שהן פח אפילו אם הן מאותו יצרן למשל אדידס.
האם יש איזשהו הרכב שכל עוד החולצה היא מפירמה יחסית מוכרת היא תהיה דרייפיט טובה? לאחרונה למשל רכשתי חולצה ממיזונו או סקוני שרשום עליה 50% ממוחזרת והיא אש...

בקיצור האם יש איזשהו הרכב שמבטיח שהחולצה שרכשתי היא איכותית? או איזה רשת שאצלה תמיד המוצר טוב (וניתן למצוא חולצות, לא משנה אם רק מדי פעם או בהנחות או לא יודע מה עד בערך 100 שקל)
לצפיה ב-'נעלי אולטרבוסט ריצה חדשות מידה 43'
נעלי אולטרבוסט ריצה חדשות מידה 43
17/09/2016 | 22:26
60
שחורות מעולות חדשות לא ננעלו בכלל, הוזמנו מאמריקה וגדולות לי מידי. מוכר ב 490 שח
נועם 0546446223
לצפיה ב-'אימונים לחצי איש ברזל'
אימונים לחצי איש ברזל
13/09/2016 | 21:04
141
מחפש פרטנר מאיזור השרון לאימונים לתחרות איש ברזל ראשונה.
מי בעניין?
לצפיה ב-'נרשמתי למרתון בוסטון 2017'
נרשמתי למרתון בוסטון 2017
13/09/2016 | 13:01
2
186
נרשמתי למרתון בוסטון 2017 ביום הראשון לרישום כשאני עומד בקריטריון של זמן מקסימום פחות 20 דקות.
זה תנאי קבלה הכרחי להרשם ביום הראשון
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
17/09/2016 | 09:36
81
סחטיין.
לצפיה ב-''
23/09/2016 | 20:53
4
לצפיה ב-'פליאוליתית'
פליאוליתית
13/09/2016 | 11:07
1
143
היי

התחלתי לקרוא על הנושא ופתאום עברה לי מחשבה שהריצה לא ממש עוזרת
כי המוביל בתחום של הפליאו ממליץ על הקרוספיט, אבל לדעתי זה סוג של אופנה חולפת בעוד ריצה אני מרגיש שזה חלק מחיי.

אשמח לתבונות נוספות בשילוב עם הפליאו
לצפיה ב-'אשמח לשמוע דעתכם'
אשמח לשמוע דעתכם
14/09/2016 | 10:41
41
לצפיה ב-'פליאו'
פליאו
13/09/2016 | 08:05
102
היי

מישהו כאן משתמש בשיטת פליאו ויכול לחוות דעתו איך מרגישים בריצה.?

שאלה נוספת
האם אתם משלבים גם קרוספיט?
לצפיה ב-'הכנס השנתי של החברה הישראלית לרפואת ספורט'
הכנס השנתי של החברה הישראלית לרפואת ספורט
12/09/2016 | 23:16
69
ד"ר נועם רשף אורטופד ספורט מנתח
‏18‏ דקות ·
כחבר ועד החברה הישראלית לרפואת ספורט, אני מזמין את כל העוסקים בתחום - רופאים, פיזיותרפיסטים, מטפלים, מאמנים , ספורטאים וכל מי שתחום הספורט יקר לליבו - לכנס השנתי של החברה הישראלית לרפואת ספורט, 25.9.16 בAVNUE שבמתחם אירפורט סיטי. חדשנות רפואית, מובילי דרך ודעה מכל העולם, פנל רפואה בסגל אולימפי, הרצאות מרתקות, סדנת הזרקות תחת הכוונת US ועוד. יום גדוש ומרתק. שווה להגיע. נשמח לפגוש אתכם שם.
ד"ר נועם רשף
אורטופד ספורט מנתח
חבר ועדת החברה הישראלית לרפואת ספורט

לצפיה ב-' נעל מחליפה ל- asics gel foundation '
נעל מחליפה ל- asics gel foundation
12/09/2016 | 16:19
42
שלום,
מקריאה באינטרנט הבנתי שהפסיקו לייצר את הנעל.
מה הדגם המחליף שלו באסיקס ?

תודה
לצפיה ב-'marathonclub.net - 42.2 - upgrading process on Monday'
marathonclub.net - 42.2 - upgrading process on Monday
12/09/2016 | 00:01
111

Sorry for experiencing temporary difficulties today. We are upgrading the service and switching to a different host. We hope to clear it by Tuesday Sept. 13.
לצפיה ב-'נרתיק ריצה אטום למים'
נרתיק ריצה אטום למים
11/09/2016 | 16:07
60
שלום לכם, אני מחפש נואשות אחר נרתיק ריצה שיוכל לספוג את כמויות הזיעה הניגרות ממני תוך כדי ריצה. נוצר מצב שהסלולארים שלי לא עומדים בזה וחוטפים קורוזיה על ימין  ועל שמאל. חשוב לי שאפשר עדיין יהיה להניחו על הזרוע כי הוא משמש לי גם למוזיקה וגם לאפליקתיית הריצה. לעזרתכם הדחופה אודה 
לצפיה ב-'מירוצי לילה מומלצים בעולם'
מירוצי לילה מומלצים בעולם
08/09/2016 | 12:06
1
95
שלום,
האם אתם מכירים מירוצי לילה מומלצים בעולם? האם יש דרך לאתר כאלה?
מדובר על 10K או חצי מרתון
תודה מרשא
אוהד
לצפיה ב-'המלצות על נעל ספורט טובה'
המלצות על נעל ספורט טובה
07/09/2016 | 02:07
3
125
להליכה, משהו ממש טוב- יש המלצות?
לצפיה ב-'כולם כאן יסכימו איתי שהנעל הכי טובה היא סאקוני'
כולם כאן יסכימו איתי שהנעל הכי טובה היא סאקוני
07/09/2016 | 18:05
1
153
סאקוני טרייומף דגם iso2. בגדול זו הנעל המובילה בשוק ההליכה והריצה כיום.
לצפיה ב-'ברור...'
ברור...
17/09/2016 | 09:42
43
כן..... אבל אולי לא בעצם כולפ
לצפיה ב-'סקאקוני או ברוקס'
סקאקוני או ברוקס
17/09/2016 | 17:18
41
בקשר לסאקוני יש 2 דגמים יש הוריקן ISO2 ויש טריומף ISO2 שניהם אותו מחיר
אני לא יודע איזה מומלצת יותר גם אני הייתי שמח לדעת,אבל יכול להמליץ על ברוקס גליצרין 13
לצפיה ב-'מעוניינת להיכנס לעולם הטריאתלון. המלצות'
מעוניינת להיכנס לעולם הטריאתלון. המלצות
04/09/2016 | 15:15
4
118
קודם על טוב לדעת שהפורום עוד קיים :) על אף עולם הפייסבוק..
הגעתי לפורום הזה לפני 3 שנים כשרק התחלתי לרוץ ועזרתם לי פה מאוד. מאז עולם הפייסבוק התקדם אבל הלכתי לאיבוד שם הפעם.
אז הגיע הזמן שבו התחלתי להשתעמם מריצות וכנראה שהגיע הזמן לעבור לעולם של הגדולים ;)

אשמח להמלצות:
1. מאמן שחיה לעזרה בשיפור טכניקה שחיה (אזור המרכז/שרון)
2. עם איזה אופניים להתחיל?? אני רוצה לקנות יד 2. יש כל כך הרבה סוגים ואני ממש לא מבינה בזה. אשמח להמלצה למתחילים.
3. האם בהכרח מומלץ אימונים בקבוצה?

תודות
דנה

לצפיה ב-'כניסה לעולם הטרי - תשובות'
כניסה לעולם הטרי - תשובות
07/09/2016 | 11:04
3
111

1. מאמן שחיה - האמת שאין לי המלצות, לצערי השחיה זה החלק הכי חלש שלי ושל הרבה טריאתלטים שעברו מריצה לטריאתלון, מציע לך באמת באמת לברר טוב טוב לגבי איכות המאמן, אימוני שחיה זה לא זול, אני ניסיתי כמה ולצערי לא יכול להמליץ עליהם. אפשרות חינמית אחרת היא להיכנס לקבוצה בפייס, שחיה במים פתוחים בישראל ושוחים בחוף הצוק, ולהצטרף לשחיה עם החברה מחוף הצוק, הם מאד נחמדים.
2. אופניים - זה גם תחום יקר ואפשר באמת להתשגע עם ההוצאות, לדעתי או לקנות אופניים חדשים ברמת כניסה(אלומיניום) (במחיר של עד כ- 3500 ש"ח כולל פדלים נעליים וקסדה) הייתרונות הם שזה אופניים חדשים , יש אחריות וכו, האפשרות השניה זה לקנות אופניים ברמה מעט גבוהה יותר (אלומיניום עם מערכות הילוכים מתקדמות קצת יותר או קרבון) - החסרונות ברורים מן הסתם, בכל אופן לא להשתגע עם ההוצאה, תלמדי את התחום ואם תראי שאת בעניינים תשדרגי (יש קבוצות בפייס למכירה וקניה של ציוד יעודיות לכך, ספורט יד 2 ו- יד שניה אופני כביש נג"ש וטריאתלון). חשוב מאד שהאופניים יתיאמו למידות של ך(אפשר לעשות מדידה מקצועית במחיר של 500-800 ש"ח) והיכ טוב להתייעץ עם מישהו מהתחום זה הכי עוזר כי בהתחלה מתבלבלים מכל המושגים בעולם האופניים.
3. לדעתי אפשר לבד - כך אני מתאמן, מקסימום מאמן שרק מכין את התכנית ונפגש איתך מדי פעם

זה תחום עם אינסוף הוצאות - תהיה מוכנה - מצד שני אין סוף הנאה!!!

לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/09/2016 | 20:07
2
24
ואיפה אפשר/מומלץ להתייעץ? חנויות אופניים מסוימות מומלצות?

ואיפה אפשר להימדד?

*אני ממש בורה בתחום...

שוב תודה!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/09/2016 | 15:47
1
34
1.להתייעץ הכי טוב עם עם חבר שסומכים עליו או מאמן, אפשר גם בפורום אופני כביש או קבוצת טריאתלון זה כל הסיפור בפייס
2. מדידה מקצועית זה 500-800 שח תרשמי התאמת אופניים בגוגל, יש כמה מוכרים כמו עמוס וולף, fit zone , ועוד כמה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/09/2016 | 11:31
5
לצפיה ב-'הפוגה בין מרוצים'
הפוגה בין מרוצים
07/09/2016 | 10:02
97
שלום רב, 

בסוף אוג' רציתי במירוץ חצי מרתון פארק הירקון,זו הייתה הפעם הראשונה שלי

אני שוקל לעשות את מרוץ לילה מכביה בירושלים ב-19/9 

האם זה אפשרי נכון לעשות עוד מירוץ בהפרש זמן שכזה ?

לצפיה ב-'המלצה לרכישת נעלי ספורט במחיר טוב'
המלצה לרכישת נעלי ספורט במחיר טוב
31/08/2016 | 12:24
3
236
שלום אני מעוניין לרכוש מתנה נעל ספורט הכי טובה שיש
לפי מיטב הבנתי זה סקוני,ברוקס,אסיקס,מיזונו
ישמח מאוד להמלצות למקום הכי זול שיש שגם עושה משלוחים אני חייב את זה עד סוף שבוע הבא זה מתנה

לצערי אין לי זמן להיות פה כל היום ולחפש כי אני דופק שעות עבודה בשביל שאוכל לרכוש את המתנה

לצפיה ב-'זה לא עובד ככה'
זה לא עובד ככה
01/09/2016 | 16:55
2
191
נעל ספורט יכולה להיות מאד טובה, אבל אם היא לא מתאימה לא עשית כלום. לכן צריך לבוא ולמדוד ולהרגיש.
מציע לך או לקנות שובר מתנה לנעליים, או ללכת על משהו אחר כמו סט חולצה ומכנסיים יפים (אני מאד אוהב אדידס, לפחות מבחינת היופי), או איזה גאדג'ט נחמד שקשור לריצה. אבל לא נעליים. כאן 90 אחוז שתפספס בגדול.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
02/09/2016 | 16:38
1
159
רכשתי לפי המלצות מרובות שראיתי בוקס גליצרין 13
ולאחר שאני אם סאקוני טריומף 6 הן ממש לא נוחות לי לאחר ריצה אחת כל הרגליים למעלה כאבו לי עובד על שרירים אחרים לגמרי ומרגיש שהקשת בנעל מתחילה הרבה יותר מוקדם ככה שזה מפריע

ישמח לזרה ועצות בעל החנות מסרב להחליף או להחזיר את הכסף

לצפיה ב-'נעליים'
נעליים
06/09/2016 | 10:50
107
שלום,

אז כפי שציינו נעליים הוא עניין מאוד חשוב וסובייקטיבי. (מה שמתאים ועובד לאחד לאו דווקא לאחר).
קודם תעשה בדיקת התאמה לכף הרגל בחינם (עושים זאת בכל חנות ספורט מקצועית).
לאחר ההתאמה תנסה זוג נעליים אחר אם יש לך כף רגל נייטרלית אולי תחזור לסאקוני טריואמפ נעל מצויינת לדעתי האישית (הדגם החדש הוא iso 2). 
תרוץ איתן על ההליכון בחנות (אל תתבייש וקח את הזמן) ותראה האם הן עובדות לך. 
נעליים טובות הן הדבר החשוב ביותר לרצים ולפעמים עד שמוצאים את הנעל הנכונה עוברים כמה פחות טובות. 
כאשר תמצא תשתדל להמשיך איתן במידה והן עובדות לך.
הערה: הרבה פעמים הבעיה היא גם לא בנעל. ריצה לא נכונה, בעיות פיזיות שאינן קשורות לריצה וכו׳. תהייה עירני וקשוב לגוף.

מקווה שעזרתי ובהצלחה.
לצפיה ב-'מרוץ גבעתיים - פרטים'
מרוץ גבעתיים - פרטים
30/08/2016 | 16:14
1
186
מעוניין להרשם למרוץ, האם מישהו מכיר את המסלול בהבטי המהירות שלו ?
ראיתי את הגבהים, אך לא ברור לי כיצד זה מחולק וכו
בקיצור.. האם זה מרוץ שניתן לקבוע בו שיאים אישים ?
לצפיה ב-'התשובה לשתי השאלות - כן '
התשובה לשתי השאלות - כן
30/08/2016 | 22:17
139
אני מכיר את המסלול וקבעתי בו תוצאות מהירות בשנים קודמות. אין בו חלק אחד שהוא משמעותית קשה מהאחרים אבל כמעט כל המסלול מורכב מעליות וירידות מתונות יחסית.  
לצפיה ב-'השיר על יוסיין בולט'
השיר על יוסיין בולט
30/08/2016 | 11:25
138
שיר מקורי שכתבתי ^^
https://www.youtube.com/watch?v=Bjo4-bCGPSg

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
אופני שחף
אופני שחף
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה