לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

לצפיה ב-'איך לשמר כושר '
איך לשמר כושר
25/08/2016 | 20:24
30
היי הפסקתי לרוץ עקב  חולשה הסתבר שרמת הברזל שלי נמוכה והתחלתי כדורים
מה ניתן לעשות כדי לשמר כושר עד שהברזל יעלה ?
תודה
עדי

לצפיה ב-'אפליקציה טובה לאינטרוולים'
אפליקציה טובה לאינטרוולים
24/08/2016 | 10:56
2
66
שלום
אני רץ עם אפליקציית נייק פלוס. אני מעוניין לבצע אימוני הפוגות, אך נראה לי שהאפליקציה פחות מתאימה לכך. מישהו מכיר אפליקציה רלוונטית? בגוגל פליי יש רק אפליקציות שמודדות זמן כמו סטופר...
תודה
לצפיה ב-'מישהו יודע?'
מישהו יודע?
25/08/2016 | 06:40
1
25
פשוט כל אפליקציה שניסיתי האינטרוולים הם בגרסת פרו ויש את הטיימרים הפשוטים שלא מודדים מרחק אלא רק זמן
לצפיה ב-'RUNTASTIC'
RUNTASTIC
25/08/2016 | 15:43
27
היי, לruntastic יש גרסת pro עבור תשלום מינימאלי ואני רכשתי אותה באיזה מבצע 5 שנים לgoogle play או משהו בסגנון, עלה 0.99$ ...
ויש גרסת runtastic premium בתשלום קצת יותר רציני.
אצלי יש 4 אימוני אינטרוואלים (שניים מרחק, שניים זמן) בכל מיני רמות אבל אני כמעט בטוח שזה משהו שמגיע גם עם הבסיסית.
אם אין, נסה endomondo.
אם גם בזה אין , אני הייתי בונה פשוט אינטרוואלים לבד... 
(למרות שאישית חושב שאינטרוואלים של זמן בכל מקרה עדיפים לשיפור הריצה שלך)
בהצלחה
לצפיה ב-'המלצה על שעון דופק'
המלצה על שעון דופק
23/08/2016 | 23:19
1
51
שלום חברים,

לאחרונה התחלתי לרוץ וכדי לתעד את כל המסלולים אני רץ עם הפלאפון ומשתמש באפליקציה runkeeper. כעת אשמח להשתדרג ולרוץ עם שעון דופק. כל הנושא הזה חדש לי כך שאני לא באמת מכיר מה היכולות של כל שעון ובת'כלס למה צריך אותו. בכל אופן, אם מישהו יוכל להמליץ על שעונים או להפנות למאמרים/כתבות טובים בנושא, אודה לו מאוד.

תודה מראש לכל העוזרים!
לצפיה ב-'אפשר להתחיל פה....'
אפשר להתחיל פה....
24/08/2016 | 12:30
65

ואם מחפשים קצת בפנים...גם מוצאים טבלת השוואה דינאמית מעולה בין מה שתרצה להשוות. פצצה של אתר
לצפיה ב-'המלצות על נעלי ריצה נייטרליות'
המלצות על נעלי ריצה נייטרליות
23/08/2016 | 22:54
2
36
שלום לכולם,
אני מעוניין לרכוש נעלי ריצה נייטרליות (מכיוון שגם כך אני שם מדרסים) ואשמח להמלצות על דגמים טובים.

תודה מראש לכל העוזרים!
לצפיה ב-'סאקוני'
סאקוני
24/08/2016 | 10:59
1
40
אני רץ עם triumph של סאקוני, גם אני עם מדרסים ומאוד מרוצה .
לצפיה ב-'אתה מתכוון ל triumph iso 2?'
אתה מתכוון ל triumph iso 2?
24/08/2016 | 19:22
15
לצפיה ב-'קיקסטארטר - גאדג'ט חדש'
קיקסטארטר - גאדג'ט חדש
23/08/2016 | 11:11
61
מעניין, לא? מה אומרים המומחים?

לצפיה ב-'שאלת דופק מרבי..'
שאלת דופק מרבי..
21/08/2016 | 11:35
5
127
או יותר נכון- עוד שאלת דופק מרבי.
בן 37, רץ כבר כמה שנים 3-4 פעמים בשבוע - סביב 10 ק"מ (ולפני תחרויות- חצי מרתון).
אני חושד שנוסחת דופק מירבי של 220-37 לא מתאימה.
ברישומי היומן בPOLAR אני מגלה שבאטרף בזמן תחרות אני מגיע לדופק 193. האם בביטחה אפשר לאמר שה-100% שלי הוא 193 (לפחות)?
(החשד התעורר בריצות שאמורות היו להיות ב 70%, בפועל אצלי זו מהירות הליכה מהירה. הריצה הכי איטית שלי גבוהה מזה. מעבר לזה- מצליח בקלות לפטפט ב85%... רק עם מי שמוכן להקשיב)

אודה לכל עזרה!!
לצפיה ב-'דופק מרבי'
דופק מרבי
21/08/2016 | 15:20
1
78
הנוסחה מתבססת על ממוצעים. כאשר לכל אדם יש דופק מרבי אחר.
אני לדוגמה הדופק המרבי שלי הוא 198 (בבדיקה בהדר יוסף) ואני בן 48.
לפי דעתי גם ה-193 זה לא הדופק המרבי שלך, אלא, יותר גבוה
לצפיה ב-'דופק מרבי'
דופק מרבי
25/08/2016 | 15:51
12
אז אפשר להגיד שהגיל הנוסחתי שלך הוא 22 ! 
יפה, פניתי בשבוע שעבר להדר יוסף, רצו בערך 250 ש"ח, ונראה לי שעדיף לחסוך את הכסף ולהסתמך על מבט בהיסטוריית הריצות שלי (ואז אמנם המירבי הוא גבוה יותר בפועל, אך עד כמה חשוב להדעת שה70% שלי הם בעצם רק 68.5% ?)
תודה!
לצפיה ב-'מבחני שדה לדופק מירבי'
מבחני שדה לדופק מירבי
21/08/2016 | 16:33
2
89
למשל:

כפי שעלה מחיפוש בגוגל אחרי מבחן שדה דופק
לצפיה ב-'וכאן קישור אינפורמטיבי יותר'
וכאן קישור אינפורמטיבי יותר
21/08/2016 | 16:38
1
85
לצפיה ב-'מאמר מעולה! תודה'
מאמר מעולה! תודה
25/08/2016 | 15:57
8
לצפיה ב-'תזונה לפני גיבוש'
תזונה לפני גיבוש
21/08/2016 | 00:32
64
שלום חברים!
בקרוב יש לי גיבוש (שייטת) ואני מאוד מעוניין ללמוד קצת מהידע ומהניסיון שלכם, איך אתם אוכלים לפני מרתונים ושלל תחרויות למינהן, והאם זה תופס גם לפני גיבוש? מלבד העמסת פחמימה שזה תופס כמובן ואני מכיר.
האם כדאי להשתמש בקריאטין במהלך הגיבוש או להפסיק בהדרגה את השימוש בו לפני הגיבוש? משתמש כעת כבשגרה, במהלך החודשיים+ האחרונים
תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'מנוחה בין אינטרוולים'
מנוחה בין אינטרוולים
18/08/2016 | 23:34
103

עד כמה משך איכות המנוחה בין אינטרוולים משפיעה על איכות האימון?
האם יש הבדל בין עצירה מוחלטת, הליכה, ריצה קלה? מבחינת ההשפעה על אפקטיביות האימון

לצפיה ב-'מה קורה עם צליחת הכנרת?'
מה קורה עם צליחת הכנרת?
18/08/2016 | 10:05
87
התאריך משתנה כל יום
לצפיה ב-'על ביטול רישום למירוץ ועל יושרה של מארגנים'
על ביטול רישום למירוץ ועל יושרה של מארגנים
15/08/2016 | 15:34
1
200
נניח שבחודש ינואר השנה נרשמת למירוץ , שאמור להתקיים בחודש מרץ (הרישום חודשיים לפני המירוץ). נניח שבסוף ינואר נפצעת ובחודש פברואר (למעלה מחודש לפני המירוץ), הודעת למארגנים שעקב פציעה אתה נאלץ לבטל את הרישום ואתה מבקש את החזר דמי הרישום (נניח בניכוי עמלה מסוימת). נניח גם שהמארגנים לא ממש התיחסו ברצינות ואחרי תכתובת 'נבדוק' לא חזרו אליך. נניח שמאז המירוץ חלפו 5 חודשים מבלי שקיבלת תגובה. נניח שהיום ראית הודעות של המארגנים שבחודש מרץ 2017 יתקיים מירוץ מספר 2. איך היית מגיב ? היית פונה שוב למארגנים ? היית מפיץ את שם המירוץ ומזהיר את קהילת הרצים מפני רישום מוקדם שכן במקרה של פציעה, הכסף ששולם לא יוחזר ? היית ממליץ לוותר על המירוץ הזה ולהירשם למירוצים אחרים ? אולי להירשם במועד הכי מאוחר שניתן ?
מעניין מה היית עושה.
לצפיה ב-'זה תלוי במדיניות הביטולים של המירוץ'
זה תלוי במדיניות הביטולים של המירוץ
17/08/2016 | 16:50
99
באתר המירוץ אמורה להתפרסם מדיניות הביטולים. עד איזה תאריך ניתן לבטל ובאיזה עלות.
אם המארגנים פעלו בניגוד למדיניות המוצהרת שלהם אז צריך לטפל בזה.
אם לא אז זה כבר תלוי בטוב ליבם.
ומי שנרשם למירוץ, צריך לקחת בחשבון גם את מדיניות הביטולים וההחזרים שלו.

לצפיה ב-'חפירת גלגלים לאופני כביש'
חפירת גלגלים לאופני כביש
17/08/2016 | 13:15
65

שלום לכם

אני חדש בכביש (ותיק בשטח) ומתאמן לאיירונמן בעוד כשנה.
מחפש לקנות גלגלים חדשים לאימונים ולתחרויות לאופני הכביש (לא נג"ש).
קודם כל, כמה חשוב רוחב החישוק  מבחינתי (האם כדאי ללכת על deep 50)?
דבר נוסף , ראיתי שתי הצעות שנראות מעניינות:
לצפיה ב-'קבוצת דקטלון בארץ'
קבוצת דקטלון בארץ
11/08/2016 | 16:07
2
235
שלום רב
אני מנסה להביא את הקבוצת החנויות דקטלון לארץ.
כדי לעזור לי תרשמו לקבוצת פייסבוק ותוסיפו חברים
הנה הלינק:
לצפיה ב-'הבעייה היא אחרת'
הבעייה היא אחרת
13/08/2016 | 00:43
1
187

חבר יקר, הבעייה היא אחרת לגמרי.

אין מחלוקת על כך שדקתלון Decathlon באירופה היא רשת חנויות נהדרת ואני מאחל לך שתזכה ותקים חנות כזאת בארץ. 

כצרכנים בישראל אין לזה עתיד מזהיר, כי כמו בנציגויות של מותגים אחרים בארץ, השרות, האדיבות, המבחר ורמת המחירים של הרשת המקורית בחו"ל - אובדים בעת ההגעה ארצה. כל דמיון הוא מקרי בלבד.

האם תוכל לעמוד באפשרות שהלקוחות ינועו בחופשיות במעברים aisles, ימששו את הפריטים (הסחורה) ולא יוטרדו ע"י אנשי מכירות ?! 

יתר כל כן, מרגע פתיחת רשת כזאת בארץ, בדרך כלל הבעלים / היבואן המקומיים "מתחזרים", מעלים את המחירים והופכים את הקנייה בארץ לפחות אטרקטיבית (כי יתר המתחרים והשוק בארץ אינם תחרותיים מספיק). 

דוגמה אחת - כמעט כל רץ בארץ מודע למחיר השערורייתי של נעלי ריצה ASICS ברשתות בארץ, לעומת המחיר לרכישה באינטרנט (בארה"ב).

בהצלחה.

לצפיה ב-'צודק לגמרי'
צודק לגמרי
13/08/2016 | 20:40
81
לצפיה ב-'אימון במרחק טריאתלון אולימפי - בת"א. שאלה של טריאתלט חד אופן'
אימון במרחק טריאתלון אולימפי - בת"א. שאלה של טריאתלט חד אופן
10/08/2016 | 22:18
90
אני מתכנן לארגן אימון שיהיה במרחק של טריאתלון אולימפי בשבוע הבא, אבל עם שינוי קל. את הקטע של אופניים אני מתכנן לרכוב על חד אופן. (יש לי ניסיון במרחק הספרינט בטריאתלון פלמחים, אבל מארגנים של איגוד הטריאתלון לא מרשים לי להשתתף עם חד אופן, לכן אני נאלץ לארגן אימון במרחק זה באופן עצמאי.)

אני מחפש מקום מתאים לשחייה, רכיבה וריצה בת"א או באזור שיתאים להחלפות יחסית מהירות. אני שוקל להחנות בחוף תל ברוך ולעשות את "ההחלפות" ברכב, אבל אני צריך למדוד את המרחקים בטיילת/ פארק משם. מישהו כבר עשה אימון כזה ומדד את המרחקים? האם יש חוף אחר שמומלץ "להזניק" ממנו?

כנראה שזה יהיה באחד מהבקרים בשבוע הבא. מי שרוצה לבוא מוזמן ליצור קשר לקבל יותר פרטים לכשאארגן את האימון. (כמובן על אחריותם בלבד וכו' וכו'.) המהירות הממוצעת שלי נמוכה יחסית - כ 20 קמ"ש.
לצפיה ב-'נעליים ואימון עליות'
נעליים ואימון עליות
10/08/2016 | 22:17
2
150
שלום לכולם,

יש לי שתי שאלות:
1. האם מישהו ממליץ על נעלי שטח רחבות? - יש לי רגליים מעט רחבות מהממוצע (בכביש רץ עם סאקוני טריואמפ 2 - רוחב 2e) ועד כה בשטח רץ עם ברוקס קסקדיה לאורך שנים והדגמים השונים אך תמיד סבלתי מיבלות (ניסיתי את כל סוגי הגרביים, מורח לפני body glide) אך עדיין פחות נוח מנעליים שמעט רחבות מהממוצע. בסאקוני איני סובל כלל מהבעיה.
לא מצאתי בחנויות שחיפשתי נעלי שטח ברוחב מעל הממוצע (כמו שקיים בנעלי הכביש).

2. האם עלייה מצטברת של 150 מטר (בשטח) נחשבת כאימון עליות? (אני הרגשתי מאמץ רב לאורך העליות). במרחק של כ-10 ק״ב.

תודה מראש.
לצפיה ב-'תשובות (סוג של)'
תשובות (סוג של)
15/08/2016 | 09:17
1
64
אימוני עליות, כאלו שאני עברתי (עם מאמן אתלטיקה), הן מחזורים בהם אתה תוקף עליה באורך של כמה מאות מטרים, ואז מתאושש בירידה חזרה, נח טיפה ותוקף שוב.
אני אישית רץ כל שבוע מסלול של 11 ק"מ עם בערך 200 מטר עליה (דרך נוף כרמל), ובריצה כזו אני דווקא מוריד את הרגל מהגז בעליות כי המטרה היא לשמור על מאמץ סובייקטיבי פלוס מינוס אחיד לאורך כל הריצה. לכן, לא כל אימון עם עליות הוא אימון עליות. אבל 150 מטר עליה זה סבבה ומכובד ועוזר לכושר.
לגבי נעליים אם אתה צפוני אני ממליץ לך ללכת לחנות Runway בכפר זרזיר, להתייעץ עם דורון בעל החנות שהוא גם מבין בתחום וגם בעצמו איש בעל מימדים פיזים גדולים כך שבטח יש לו נסיון אישי בנושא.
לצפיה ב-'המון תודה על התשובות'
המון תודה על התשובות
19/08/2016 | 14:10
21
תודה רבה על התשובות. עזרת לי מאוד.
אגב, לכל בעלי הרגליים הרחבות.
הנעליים שמצאתי הם:
1. saucony nomad tr  - אותם רכשתי, לא עשיתי מספיק קילומטרג׳ כדי לתת ביקורת מעמיקה. (בינתיים עושות את העבודה).
2. altra- חברה שתוך כדי מחקר אינטרנטי הרבה המליצו עליהן. אין בארץ, יש להזמין.
3. ניו-בלאנס- קראתי שיש להם מספר דגמי שטח בעלי מידה רחבה, אך הביקורות שקראתי עליהן פחות מפרגנות.

שבת שלום לכולם.
לצפיה ב-'מתי תחרות הטריאתלון באוליפידה'
מתי תחרות הטריאתלון באוליפידה
10/08/2016 | 13:53
49
לצפיה ב-'מחפשת מדבקה לרכב 42.2'
מחפשת מדבקה לרכב 42.2
09/08/2016 | 09:46
2
130
רכשתי רכב חדש ואני מחפשת מדבקה 42.2, איפה אני יכולה לקבל/לקנות ?
לצפיה ב-'נסי את Paris308 שכתב למעלה'
נסי את Paris308 שכתב למעלה
14/08/2016 | 15:29
1
47
לצפיה ב-'הפרסום אסור'
הפרסום אסור
22/08/2016 | 19:43
38
היי ת.י.,
יובלות...
כללי הפורום אוסרים לפרסם.
בשמחות.

לצפיה ב-'כאבים בכף הרגל '
כאבים בכף הרגל
07/08/2016 | 20:33
3
117
התחלתי לעשות הליכה כל יום +ריצה(אני "מתחיל" אז  כל 5 דקות הליכה \דקה ריצה)
על הליכון+בחוץ
5 קמ סהכ (10 אם זה פעמיים ביום)
התחיל להופיע לי כאב בכף הרגל באיזור העקב.
מה שמפריע לי להמשיך את הפעילות הספורטיבית.
מה הכאב הזה?
האם זה יעבור לבד או שצריך טיפול?

תודה

לצפיה ב-'יכול להיות דורבן'
יכול להיות דורבן
08/08/2016 | 12:47
1
55
זו פציעה נודניקית נורא.
לא תעבור לבד בלי טיפול.
אתה צריך למצוא לבד איזה טיפול טוב בשבילך וירפא אותך.

שתהיה לך רפואה שלמה
לצפיה ב-'הייתי אצל רופאת משפחה כי מעכשיו לעכשיו.'
הייתי אצל רופאת משפחה כי מעכשיו לעכשיו.
08/08/2016 | 16:20
87
היא אמרה לי שיש לי דלקת בגיד.
היא נתנה לי ארקוקסיה (כדור ביום למשך שבועיים)
ואני מורח הומאו-טראומה

לצפיה ב-'תפחית עומסים. עד שהכאב ירגע ואז תגדיל ברוגע את העומסים'
תפחית עומסים. עד שהכאב ירגע ואז תגדיל ברוגע את העומסים
08/08/2016 | 14:16
44
לצפיה ב-'המלצה לאורטופד ברכיים'
המלצה לאורטופד ברכיים
08/08/2016 | 09:49
40
שלום,
אשמח לקבל המלצה על אורטופד מעולה שמתמחה בבעיות ברכיים (שחיקת סחוסים בברכיים,שבר מורכב של הפיקה בברך), דרך מכבי או באופן פרטי.
אני בשנתיים האחרונות סובל מאוד מכאבי ברכיים ,אך בשבועות האחרונים זה החמיר. אורטופד ייעץ לי להפסיק לגמרי עם ספורט .אני מאז הניתוחים הכושלים שעשו לי בברך עקב שריסקתי את הפיקה הפסקתי לגמרי אם ספורט שזה היה אהבת חיי, לא כי אני לא רוצה, כי אני לא יכול עקב הכאבים וירדתי המון במשקל גם הפסקתי לצערי עם הליכות כי ריצות לא יכול לא מצליח מאז הניתוחים. 
אודה לכם מאד על המלצה לאורטופד מומחה בתחום הברכיים, אולי כן יש טיפול מתאים שיאפשר לי להמשיך בתפקוד רגיל בחיי היום יום ,כי ניסיתי הרבה רופאים והרבה טיפולים אלטרנטיביים ,ולצערי כלום לא עזר. 
תודה רבה !!!
ישמח לטוב ביותר בארץ ,לצערי בארצנו לא ממליצים הרופאים על מי הכי טוב ,בשונה לחלוטין מחול ששם ישר אומרים לך מי הטוב ביותר
לצפיה ב-'הגיע הזמן להחליף נעלי ריצה'
הגיע הזמן להחליף נעלי ריצה
03/08/2016 | 07:05
2
276
אהלן חברים,
אני אצן חובבן , אני רץ 3-4 בשבוע בין 25-35 ק"מ 99% על מסלולים סלולים בפארק
בעל כף רגל ניטראלית,
אני מתלבט בין 2 דגמים של נעלים שהיו לי בעבר ואהבתי ואשמח לשמוע חוות דעתכם (במידה ויש המלצות אחרות אני פתוח לשמוע)
  • Asics nimbus 18
  • Nike pegasus 33
לצפיה ב-'כמובן נימבוס 18'
כמובן נימבוס 18
03/08/2016 | 19:04
144
בתור אחד שרץ מהנימבוס 13 ועד ה18 ,כל דגם יותר טוב מקודמו .
היה לי גם דגם כזה של נייק לא התחברתי אליו .

ניר.
לצפיה ב-'נסה את Hoka One One'
נסה את Hoka One One
04/08/2016 | 07:45
137
אתה מוזמן לעיין בדגמים השונים כאן
לרוץ על עננים...
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:04
44
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס
פורום מתיחת בטן
פורום מתיחת בטן
ד
הבטן כבר לא מה שהייתה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה