לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ריצה וטריאתלון
פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

סאקוני קינברה
24/05/2016 | 14:54
12
שלום עמיתים ועמיתות לתחביב.
למישהו יש המלצה היכן ניתן לרכוש קינברה במחיר טוב?
האזור פחות חשוב, אני מסתובב הרבה...
תודה רבה
מי מגיע למירוץ המדרגות בחיפה? יש לי קוד הנחה
22/05/2016 | 16:04
2
52
אהלן חברים בטח כבר שמעתם על המירוץ המגניב הזה,

בכל מקרה נתקלתי בהודעה של פרסום שלהם בקבוצה בפייס עם קוד הנחה

מצרף תוכן הודעה

מוזמנים לבוא למרוץ המדרגות של חיפה ה-5! 
יום אחרון להרשמה!! מהרו להירשם והצטרפו לאלפים שיכבשו את הכרמל במרוץ המדרגות הכי גדול, כיפי ומיוחד בישראל. חוויה חיפאית אמיתית מהעיר התחתית ועד מרכז הכרמל!!!
הרשמה באתר המרוץ: http://haifastairs.co.il
הנה קוד הנחה של 10% לחברי הקבוצה (יש להזין בסיום ההרשמה באתר): STAIRS16

מצרף גם את התמונה שהם פרסמו מקווה שזה יחסוך לכם 

אני מגיע עם אשתי והבן שלי
22/05/2016 | 23:04
1
38
אשתי באה בשביל הכושר, אני בא בשביל אשתי, והבן בא כי זה על חשבון בית ספר.
זה אחלה מרוץ, וגם זול. עלה לשלושתינו יחד פחות מ-150 ש"ח, כך שאני מפרגן לעיריה עם ה-15 ש"ח שהייתי חוסך בקופון (אולי זה יזרז את תיקון המדרכה מול הבית שלי).

למי שבא פעם ראשונה והולך על תוצאה, לא להתפתות לעלות בקפיצות של 2 מדרגות בהתחלה כי זה שורף את הרגליים, ולקראת הסוף יש כמה גרמי מדרגות קטלניים.
נסיעה מירושלים
24/05/2016 | 08:20
21
נוסע בבוקר מירושלים למירוץ המדרגות ביום שישי- אשמח לאנשים שיסעו איתי.  אפשר לפנות אליי ב- hardtzi@yahoo.com
השוואה בין שעוני סונטו
22/05/2016 | 22:55
56
הי
מישהו יודע מה ההבדל בין הדגמים של סונטו
AMBIT3 PEAK לעומת AMBIT3 VERTICAL

איזה מהם נחשב לטוב יותר ומה מייחד כל אחד מהם
מחפש שותפים לטריאטלון בודפשט 2016
22/05/2016 | 15:20
44
צהלה או קאנטרי ג'- איזה מסלול קשה יותר?
19/05/2016 | 19:21
1
148
רצתי בצהלה לפני כחודש, מסלול די קשה (חולי, עליות...). הבנתי שהמסלול של קאנטרי ג', בו ייערך מרוץ ג' ביום שבת הקרוב קשה אף יותר. ניתן לראות שהתוצאות בשנים האחרונות במרוץ זה לא 'מבריקות' בלשון המעטה ועולות בדקה לערך מהתוצאות הממוצעות של אותם רצים.
אשמח לקרוא קצת על המסלול בהנחה שמישהו ממשתתפי פורום זה נטל חלק באחד מהמרוצים ברמא"ג בשנים האחרונות.
תודה
טוב, אתמול רצתי במרוץ קאנטרי ג'
22/05/2016 | 11:22
72
מרוץ מרגש ובכל זאת, שתי בעיות עובדתיות עלו בתחרות:

1.המרוץ היה ארוך מהרגיל (5.150 במקום 5.000)

2.בתחילץ הק"מ הרביעי, אולי החשוב במרוץ, בעודי מתחרה על המקום השני הכללי (שהושג בסופו של דבר לשמחתי), הגיעו מולי רצי העשרה ק"מ, שחסמו 95% מהמסלול ואני ושאר רצי ה-5 ק"מ היינו צריכים להאט את קצב הריצה משמעותית ולרוץ בשוליים. מאוד חובבני ומתסכל. יש למארגנים מספר לקחים להפיק מארוע זה.
האם ניתן לרוץ היום?
17/05/2016 | 13:49
2
150
שלום חברי הפורום. מסתמן כי השרב כבר מאחרינו אם כי עדיין חם מהרגיל. אני גר בכרמיאל ורציתי להתייעץ איתכם, האם עדיין מסוכן לרוץ היום בחוץ?

תודה רבה!
נראה לי שרק אחרי 20:00-21:00
17/05/2016 | 14:20
1
88
לפני זה יהיה עדיין חם.

זה לפחות התכנון שלי, לצאת לרוץ בסביבות 20:30.
תודה רבה :)
17/05/2016 | 14:36
54
אצא לרוץ גם בשעה הזאת
איפה התמונות מהטריאתלון באכזיב?
16/05/2016 | 19:46
35
היתה מישהי שצילמה בריצה ובסוף. כמו גם התמונות מתחת למים. מישהו יודע?
בא לי טריאתלון אבל יש לי מלא שאלות
16/05/2016 | 13:46
3
140
אני בכושר טוב - עושה בקלות את כל אחד המקצים של הטריאתלון
רוצה לנסות לעשות מקצה ספרינט

השאלה
1. יש לי רק אופני שטח , האם זה יהווה בעיה
2. האם יש תוכנית אימונים שאוכל לעבוד לפיה
3. האם אוכל להסתדר בלי חליפה?
מנסה לעזור
16/05/2016 | 15:16
1
96
1) אופני שטח לא מהווים בעיה כל זמן שאתה מתחרה בתחרויות שבהן דראפטינג ( רכיבה בדבוקות) אסור . רובן של התחרויות אוסרות דרפטינג למעט מקצי הנוער והמיני ספרינט.

2) יש הרבה תוכניות ברשת. עדיין ממליץ לך על הצטרפות לקבוצת טריאתלון ויש הרבה. אשמח לעזור לך / להפנות אותך

3) תוכל להסתדר. אתה צריך חלק תחתון שאיתו תוכל גם לרכוב- מכנסי טייטצ' קצרים יעשו את העבודה  או אפילו בגד ים אם זה נח לך. חובה ללבוש חולצה במהלך הרכיבה והריצה
תודה רבה רבה
16/05/2016 | 15:24
67
חושב שאם עשיתי מרתון לבד אוכל גם טריאתלון ספרינט
תשובות לא מוסמכת לשאלות
16/05/2016 | 17:08
97
חליפת טריאטלון מאפשרת לך לבצע בנוחות את כל המקצים ללא החלפת בגדים. אין חובה להשתמש בה (תיאורטית אתה יכול לבצע את כל מקצים בבגד ים אם זה נוח לך). חליפת שחיה מותרת רק במקרה שטמפרטורת המים נמוכה מערך מסוים. בארץ לדעתי בעיקר בטריאטלון החורף באילת.
למיטב ידיעתי אופני שטח אסורות. מישהו כתב פה במענה לשואל קודם שיש מצב שמותר בתלות בהאם דראפטינג מותר כן או לא. 
לגבי תוכנית, ממליץ לך להצטרף לקבוצה שם תלמד הרבה וגם יענו לך על כל השאלות. בכל אופן יש האתר הזה: http://ironmantrainingplan.blogspot.co.il/p/39.htm...
בהצלחה
נעליים מתאימות לריצת שטח
15/05/2016 | 19:58
1
101
היי 
אני רץ פעם בשבוע בערך 7-10 קילומטר לשבוע 
לפעמים על מדרכות ואספלט ולפעמים ריצת שטח (לא בתנאים קשים במיוחד) בדרכי עפר, דרכים חקלאיות וקצת חול.
אשמח להמלצות על נעלי ריצה מתאימות
תודה :)
נעלים לריצת שטח
16/05/2016 | 10:29
97
ריצה של פעם בשבוע עד 10 קמ בתנאים משתנים הכולל גם "שטח" קל
לא מחייבות נעלים מיוחדות או שיש חברות מוממלצות במיוחד
מדובר בתחושה אישית שיש לך עם הנעל .
כל נעל ממוצעת שתבחר תעשה את העבודה בצורה סבירה.
כאשר זה יהפוך לעומסים אחרים , לתדירות גבוהה וקמ משמעותי יותר. אזי זה יהיה סיפור מעט שונה.
אחרי עשרה ימים אין תגובה לשאלה פשוטה?
14/05/2016 | 16:43
4
292

ואההוו,
איזה פורום מפרגן!   

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/6/180707324/...
אולי תשים צילום למה אתה מתכוון ואוכל לנסות לבדוק לך
15/05/2016 | 01:05
3
122
אל"ף - תודה
15/05/2016 | 02:32
2
234
בי"ת במקרה שלי מדובר במראה אחת, שמאלית.

גימ"ל - קישור
תשובה
15/05/2016 | 21:00
1
152
באדיבות שופט הטריאתלון, מידד לוי, שבדק עבורך את חוקת הטריאתלון העולמית וגישר את הפרשנות לחוקה על התוספת שאתה מדבר עליה והמסקנה היא שהתוספת עשויה להיות מסוכנת בתנאים מסויימים ולכן אסורה לשימוש  במהלך תחרות טריאתלון.
תודה על התשובה הממצה.
16/05/2016 | 06:15
59
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:02
9
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
תאונת רכיבה חצי איש/טריאתלון חיפה 2016
14/05/2016 | 16:34
206
כ12 קמ לפני נקודת סיום צפונית פגע בי רוכב וככל הידוע המשיך ברכיבה.
סופו של אירוע פוניתי לבי"ח רמבם למזלי ללא שברים אך עם חבלות קשות .
רק היום לאחר ביקור במיון שוב והתאוששות קלה (מושבת מפעילות לתקופה של כ- חודשיים)מעלה את ההודעה.
אבקש מכל מי שהיה עד לאירוע ליצור עימי קשר .
יורם 0505893410
תודה.
על רב סרן יהל קשת ז"ל, הטייס שאהב לרוץ
( לעמוד שלי בתפוז )
11/05/2016 | 16:56
1
315
יהל קשת ז"ל התקשר אלי אולי ב-2005, מבוייש משהו, יודע שאני בתחום הריצה.
"הי אמיר, מה שלומך? תגיד, אני רוצה לרוץ מרתון, על איזו תוכנית אתה ממליץ, איך מתחילים?",
זאת היתה השיחה הראשונה שלי איתו מאז שאחותו ואני נפרדנו אבל שמרנו על קשר כל הזמן שחלף.

לימים פגשתי את יהל ומשפחתו במרתון טבריה 2007 בסיום. חיבוקים, נשיקות, זה היה מרגש לפגוש את כולם. 
יהל סיים את המרתון הראשון שלו בתוצאה של 04:10 שעות. הוא היה טייס, זמן להתאמן לא היה לו אבל הוא עמד
במשימה יפה מאד. שנה לאחר מכן יהל השתתף במרתון ברלין וסיים בתוצאה של 3:49:43 שעות. 

במרוצת השנים יהל התקדם בתפקידו כטייס מסוקים, עלה בדרגות, התחתן והריצה היתה כל הזמן ברקע. 
בשנת 2010 יהל השתתף בתרגיל מסוקים ברומניה ושם מצא את מותו בהרי הקרפטים, רחוק מהבית. 
האסון התרחש ב-26 ליולי 2010 כשאני בבית מתבוסס בכאביי הגב שלי. 

למחרת האסון גררו אותי לנופש בצפון, והסכמתי למרות שהגב שלי צעק מכאבים. הגענו לקיבוץ באזור הכרמל, לקחתי את הרכב ובקושי רב הגעתי להלוויתו של יהל קשת ז"ל. 
לא אשכח את היום הזה, הגעתי למושב שרונה, מושב ילדותו של יהל, כולי מקופל מכאביי גב. 
כשהגעתי למושב וראיתי את השיירה העצומה של המכוניות שבאו ללוות את יהל בדרכו האחרונה, 
כאבי הגב נעלמו, והחליפו אותם כאבים אחרים במקום אחר, בלב. 

מה אגיד לכם, כל יום הזיכרון מוקדש אצלי בעיקר ליהל קשת, שהיה מלח הארץ לכל הדעות, שאהב לתרום מזמנו,
אהב לרוץ, ואהב לטוס. 
יהיה  זכרו ברוך,
אמיר 

מרגש, גם בן דוד של אבא שלי נהרג באותה תאונה סג"א אבנר גולדמן
11/05/2016 | 23:10
77
יהי זיכרם ברוך
אינטרוול קניה ומכירה - מבצעי חנויות ועוד
( לעמוד שלי בתפוז )
11/05/2016 | 16:48
2
82
שרשור קנייה ומכירה מיועד לכם שרוצים למכור דבר מה, לפרסם חנות או מוצר.
תעלו כל שעולה על רוחכם כולל מצבעי חנויות, ציוד יד שנייה ועוד.
עשו זאת בשרשור זה בלבד בבקשה.
ניתן בכל עת לפרסם בלוחות של הפורום המיועד לחברי הפורום.
חג שמח,
אמיר 

למכירה מדבקת 42.2 ב-3000 ש"ח
14/05/2016 | 17:02
1
143
היא מודבקת למאזדה 626 שלי.
מי שקונה את המדבקה מקבל את המאזדה חינם.
נמכר. עכשיו אני רשמית לא מרתוניסט.
22/05/2016 | 23:06
6
מסלולי אינטרוולים
10/05/2016 | 12:19
2
132
שלום
אני מחפש מסלול מישורי ככל האפשר לאינטרוולים באזור בקעת אונו או פ"ת
, בין 600 מטר לקילומטר. כיום רץ בכביש מהיציאה מקריית אונו לכיוון גבעת שמואל ובר אילן, אודה להצעות נוספות(אם יש איזה מגרש למשל...)
מסלולי אינטרוולים
10/05/2016 | 16:57
103
אני חוצה את גשר אם המושבות לפארק הירקון. שם יש מספיק מקומות בהם ניתן למדוד בקלות כל מרחק בשיפוע יחסית נמוך ולרוץ אותם הלוך חזור
בפינה של פתח תקווה
11/05/2016 | 08:08
87
אם מהרמזור הזה תיכנס לפתח תקווה ותתחיל לרוץ מהחניה של מגרש הכדורסל שם לכיוון מזרח, יש מסלול של 600 מטרים שטוח. אחרי שש מאות מטרים מתחילה עליה מתונה.
המסלול שתיארת הוא גם בשיפוע מתון.
שחיה בים בצורה בטוחה-איך עושים את זה?!
06/05/2016 | 23:23
3
158
הקיץ בא ואיתו האומץ להיכנס לים לשחיה
רקע ימי-שוחה טוב בבריכה, טכניקה טובה בחתירה, בעבר כבר שחיתי 2 ק"מ רצופים בבריכה. עדיין מסוגל לזה, פשוט קצת משתעמם.

השבוע נכנסתי לים במטרה לשחות קצת, לקבל תחושה, ויצאתי די בטראומה. אמנם כבר מהחוף ראיתי שיש גלים לא מעטים והאיזור מראש הוגדר כאסור לרחצה, אבל החוויה הותירה בי את הרושם שלא כדאי לשחות לבד בים בשום מצב.
(בגדול מה שקרה לי זה שבדרך חזרה לחוף שני גלים רצופים הטביעו אותי, כולל בליעת מים וכל הבלאגן, ורק בזכות התנהגות מונעת של "לתת למערבולת לחלוף" הצלחתי להוציא את הראש ולנשום לקראת גל שלישי שהותיר אותי תשוש, ובסוף חזרתי לחוף משתעל כולי).

אשמח כמובן למידע ליצירת קשר עם כאלה ששוחים (עדיף בשעות הבוקר) בתל אביב אבל גם כמה כללי אצבע-מתי מתחילים לשחות לרוחב, שעות מועדות לפורענות וכו'

ענווה היא ערך חשוב ואין כמו ים סוער כדי להטמיע את זה באדם,
הכוונה היא לא לחוות את החוויה הזו שוב :)

תודה
אכן מומלץ לשחות בקבוצה
08/05/2016 | 10:21
122
אבל, אם אין לך את האופציה לשחות בקבוצה תוכל לעשות מה שאני עשיתי בזמנו.
אני התחלתי לשחות בחוף אכדיה בהרצליה. יש שם שוברי גלים שבדרך כלל הים שקט בתוכם. כך תוכל להתרגל לשחיה בים בלי גלים גדולים מידי.
אחרי שתתרגל לים ורק בימים שבהם הגלים נמוכים תוכל לצאת משובר הגלים ולהקיף אותו מבחוץ. כשאתה מחוץ לשובר הגלים תשחה במרחק כזה שתוכל להגיע אל השובר בקלות במקרה שתתעייף או שתצטרך לנוח (אבל לא קרוב מידי שהגלים לא יעיפו אותך על הסלעים).

דרך אגב, יש שחיינים רבים ששוחים עם מצוף כתום שקשור אליהם למותניים. המצוף משפר את הנראות של השחיין ובמקרה הצורך מאפשר לנוח עליו קצת.

שחיה בטוחה בים
09/05/2016 | 22:19
1
142
מניסיוני המועט:
בים התיכון:
1. לגשת לסוכת המצילים, להציג עצמך, לשאול על רוחות וזרמים, על מסלולי סירות מנוע, לבקש מהם לעקוב אחריך.
2. לחבוש כובע ים צבעוני.
בים סוף: בדר"כ אין עם מי לתאם, אבל להשתדל לשחות בתחום המצופים המגדירים את גבול הסירות מנוע.
בים סוף מה שמפחיד (אותי) ללא סיבה הגיונית, הוא השחיה מעל המעבר מהחוף הרדוד למים העמוקים.
למרות זאת, לפני מס' שנים שחיתי בחוף ניצנים. בחזרה לחוף, תפסתי גל, שנשבר והטיח אותי בעצמה עם הראש לקרקע , ארוע מאד מפחיד.
בהצלחה.

נשמע מלחיץ הסיפור שלך
11/05/2016 | 19:17
63
תודה על התשובות, איל וארנון.
אקח לתשומת ליבי!
אסיקס קאיינו 21
09/05/2016 | 11:34
112
היי,

יש לי רגל יחסית שטוחה, 

האם הקאיינו 21 מתאימות לרגל שטוחה?
יש לי את האקיסקס gt2000  שמתאים לי בול.

אני מעוניין לקנות את הקאיינו באינטרנט ב-350 ש"ח.

תודה לעונים

אילו קבוצות ריצה חינמיות מתאמנות בפארק הירקון?
( לעמוד שלי בתפוז )
09/05/2016 | 09:09
165
בעקבות פנייה אלי, אשמח לדעת אילו קבוצות ריצה יש בפארק שהחברות בהן היא ללא עלות. תנו פרטים, מי מאמן, טלפון, מתי מתאמנים וכדומה. 
תודה!
אמיר 
הר לעמק - מחפשים רץ שישי לשישית שמש - 0527322295
09/05/2016 | 08:34
1
64
ביטול - נמצא רץ
09/05/2016 | 15:37
33
מחר ריצת 3000 לותיקים - חלמאות
08/05/2016 | 22:13
317
באתר האיגוד - עד עכשיו לא היו פרטים על הריצה רק טופס הרשמה.
עכשיו לחיצה על האירוע מובילה ללוח זמנים (סוף סוף). הריצה ב-20:55
מה עם טופס הרשמה? נעלם.
גם כתוב שצריך מספר תקף ל-2016. מאיפה "רץ רגיל" שרשום לאיגוד ולא מתכונן לאולימפיאדה יביא מספר כזה? לאיגוד פתרונים.
להזכירכם - המרוץ מחר. אם היה רישום נורמלי, אם היו יודעים פרטים מראש, אם היו מוסרים מידע לקבוצות רשומות - הכל היה אחרת.

חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
סטרייד- אורתופדיה קלאב פוט
סטריד- אורתופדיה קלאב פוט
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
פורום מתיחת בטן
פורום מתיחת בטן
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום