לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2016 | 15:29
447
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לדניאלו 18 ו Amir Cohen Dreman שניהל את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'למכירה נעלי ריצה מידה 10.5(44.5) Brooks Glycerin 14'
למכירה נעלי ריצה מידה 10.5(44.5) Brooks Glycerin 14
09/10/2016 | 11:32
243
אחרי ריצה אחת, טעות במידה.
מחיר מבוקש 400 ש"ח
אני מאזור קיסריה.
נייד 052-8000998
תהנו
לצפיה ב-'מתלבט בין sacouy triumph iso 2 לבין adidas ultraboost'
מתלבט בין sacouy triumph iso 2 לבין adidas ultraboost
08/10/2016 | 16:13
154
אז כמו שרשום בכותרת אני מתלבט בין sacouy triumph iso 2 לבין adidas ultraboost.
רץ 5 פעמים בשבוע 5-7 ק"מ כל פעם. מישהו?

לצפיה ב-'מוסר נעלי zoot ultrarace 4.0 מידה 41'
מוסר נעלי zoot ultrarace 4.0 מידה 41
03/10/2016 | 23:44
1
196
נלבשו בערך 4 פעמים (קטנות עלי)
מתאים לבעלי מדרסים, זרקתי את המקוריים כי אני רץ רק עם המדרסים שלי.
פנו בפרטי או באימייל YANNCO5@GMAIL.COM
תל אביב ומזרח לה
לצפיה ב-'שמח שכבר לא רלוונטי :) שנה של קילומטראז ובריאות!'
שמח שכבר לא רלוונטי :) שנה של קילומטראז ובריאות!
04/10/2016 | 23:54
49
לצפיה ב-'חידוד תוצאה לקראת ריצת 10 ק"מ'
חידוד תוצאה לקראת ריצת 10 ק"מ
02/10/2016 | 21:27
262
היי
אני מתכנן לרוץ את מירוץ הערב של ת"א בעוד 45 ימים. אני בן 25, בצבא רצתי את המרחק הנ"ל בכ41 דק'. כיום אני להערכתי על 49 דק'.
לפני שנה בדיוק רצתי את מרתון ברלין בתוצאה של 3:40 (5:12 לק"מ), ואני מתכנן בין היתר לעשות מרתון נוסף באיזור החורף.

המטרה הנוכחית שלי היא שיפור מהיר של התוצאה ב-10 ק"מ על מנת לסיים במירוץ באיזור ה44 דק' (כלומר הורדת הקצב מאיזור ה4:55 דק לק"מ ל4:25 דק לק"מ). אני מניח שאני מסוגל לכך, כי לפני מספר שנים זה היה קצב הריצה שלי (שהשתנה בגלל המעבר לריצות ארוכות יותר).

הייתי שמח לקבל המלצה לתוכנית אימונים או לפחות לסוגי הריצות המומלצים על מנת לשפר את התוצאה בפרק זמן מהיר יחסית.

תודה רבה מראש!
לצפיה ב-' ההרשמה למרתון טבריה בעיצומה...'
ההרשמה למרתון טבריה בעיצומה...
02/10/2016 | 11:10
1
188

נכון להבוקר , נרשמו כ-230 רצים/ות למרתון טבריה ,
רובם כמובן, למרתון המלא.
לדעתי , חשוב להרשם בהקדם ולתת רוח גבית למארגנים
בהפקת הארוע.
שנה טובה לכל המרתוניסטים !

יובל עופר

לצפיה ב-' קישור להרשמה לטבריה'
קישור להרשמה לטבריה
02/10/2016 | 15:35
111
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:21
6
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'תנך תשח'
תנך תשח
29/09/2016 | 08:13
167
אולי מישהו כאן מגיע מאזור בנימינה / קיסריה או צפונה מזה למירוץ בשות אחה"צ ערב וניתן לתפוס איתו טרמפ?

אני ב 050.8697277

תודה

אריאל

לצפיה ב-'gu'
gu
28/09/2016 | 17:18
96
שלום עם אני מחזיר 10 שקיות של גלים gu אני מקבל אחד במתנה 

לצפיה ב-'VIBRAM FIVE FINGERS בתל אביב'
VIBRAM FIVE FINGERS בתל אביב
26/09/2016 | 07:28
1
304
אפשר לקנות נעלי VFF בחנות VIVOBAREFOOT בתל אביב. שם יש גם נעלים איכותיות שנותנים הרשה של הליכה ריצה/ יחפה אבל הנעל נראה יותר כמו נעל ספורט רגיל ולא רגל של גורילה. הכתובת שלהם בוגרשוב 20 תל אביב. ומוכר גם ממש נחמד.
לצפיה ב-'VFF זה כל כך 2014 '
VFF זה כל כך 2014
28/09/2016 | 20:58
71
לצפיה ב-'שעון דופק אמין ללא רצועה - יש דבר כזה ?'
שעון דופק אמין ללא רצועה - יש דבר כזה ?
24/09/2016 | 12:59
1
344
אני אשמח לקבל כמה אפשרויות

תודה !
לצפיה ב-'לא. כי הוא מודד מהרדיאלי וזה לא אמין בכלל. '
לא. כי הוא מודד מהרדיאלי וזה לא אמין בכלל.
04/10/2016 | 00:02
70
לצפיה ב-'גארמין 405/405CX'
גארמין 405/405CX
20/09/2016 | 14:14
7
210
שלום,
אני רץ כבר 5 שנים עם גארמין 305 ומאוד מרוצה ממנו.
אני מתכנן להחליף אותו בשעון גארמין אחר אבל מחירי השעונים החדשים של גארמין מתחילים ב-1,000 ש"ח, לכן אני שוקל לקנות גארמין 405/ 405CX במקום.
מכיוון שמדובר בשעון יחסית ותיק ונפוץ, אשמח לשמוע חוות דעת בנוגע למשך החיים שלו, יכולת איתור הלווינים, עמידות, אמינות וכו'.
אני רץ כ-3.5 שעות בשבוע.
אם יש המלצות לשעון אחר של גארמין שיכול להתאים יותר טוב לצרכיי בתקציב של עד 500-600 ש"ח אשמח לשמוע.
תודה!

לצפיה ב-'אני משתמש בו כבר כמה שנים'
אני משתמש בו כבר כמה שנים
21/09/2016 | 09:38
3
149
לפעמים הוא ננעל מיד על הלווינים ולפעמים לוקח לו כמה דקות. תלוי כמה זמן הוא שכב במגירה.
עמיד ואמין, זה גארמין.
הבטריה שלו חלשה, באימון היא מחזיקה מעמד קצת יותר מארבע שעות ולאחרונה אפילו פחות. אני חייב לבטל את החיישני חוגה כדי שהיא תחזיק מעמד יותר.
יש חיישני חוגה זאת אומרת שחלק מהתפריט הוא כשלוחצים או מחליקים על הטבעת שמקיפה את השעון. בתאוריה זה רעיון נחמד. למעשה כמו שאמרתי קודם זה מבזבז זמן בטריה יקרה. והכי גרוע בתנאי לחות. כשיש גשם או זיעה מטורפת או סתם נשפכו מים על השעון בברזיה. החוגה משתגעת ואי אפשר יותר ללחוץ על משהו בשעון. עד שהוא יתייבש.
לכן כשאני מתחיל אימון ואם הוא צפוי להיות ארוך או רטוב. אני במצב "Bazel is locked" זאת אומרת שמבטל את החוגה.

לפעמים בא לי להחליף אותו אבל למעשה הוא מספיק לצרכים שלי שזה אימוני נפח ומרוצים בפחות מחמש שעות. והוא בסך הכל גיבוי לטלפון.
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
21/09/2016 | 10:51
2
113
אני לרוב לא רץ יותר משעה וחצי ברצף, ככה שבטריה שתספיק לי ל-4 שעות ברצף זה מעל ומעבר לצרכים.
לגבי חיישני החוגה - בתור מי שרגיל לגארמין 305 ממש אין לי בעיה להתעסק עם הכפתורים בצידי השעון ולא להשתמש בחיישני חוגה.
שאלה לגבי גודל מסך - כמה נתונים אפשר לראות בו זמנית על המסך?
תודה!
לצפיה ב-'כמה תשובות'
כמה תשובות
21/09/2016 | 16:15
1
95
אין הכרח להשתמש בתפריט החוגה תוך כדי אימון אבל באוף ליין חייבים.
כדי להתחיל אימון או כדי לקנפג כל מיני דברים צריך אותם.
כדי להאיר את המסך בחושך צריך ללחוץ על שני צידי החוגה ביחד. אז אם אתה רץ בחושך ורוצה רגע להציץ בנתונים, צריך שהחוג תהיה פתוחה.
לגבי המסך: יש מספר אחד גדול ומרכזי ושניים קטנים מתחתיו.
אני בדרך כלל שם במרכז את הקצב הנוכחי ובקטן למטה את המרחק המצטבר והקצב המצטבר.
במסך אחר שאפשר לעבור אליו יש לי את הזמן המצטבר ועוד נתונים פחות חשובים.
לצפיה ב-'חיישני חוגה'
חיישני חוגה
21/09/2016 | 16:43
69
אז את כל הדברים שתיארת אי אפשר לעשות באמצעות כפתורים "רגילים", אלא רק באמצעות חיישני חוגה? 
יש לי בעיה שאני מזיע די הרבה כשאני מתאמן, וזה יהיה די מבאס אם אני לא אוכל לעשות דברים די בסיסיים (תאורה, RESET לסבבים וכו'). 
יש לגארמין דגם אחר שמתגבר על הבעיות האלו?
לצפיה ב-'מצטרף בנושא החוגה'
מצטרף בנושא החוגה
22/09/2016 | 09:04
89
אמ;לק: לא ממליץ, על סמך חוויות מה-410.

היה לי דגם 410, שהוא הדור שאחרי ה-405.
אני מחזק בנושא החוגה. רוב התפעול של השעון נעשה מהחוגה, שזה היה אמור להיות בתאוריה פטנט נחמד לעיצוב שעון נקי עם מעט כפתורים בלי העלויות של מסך מגע. הבעיה שבזמן ריצה היא נרטבת מהזיעה ומקבלת חיים משלה. זה בעיקר גורם להחלפת מסכי תצוגה (או לסירוב עיקש להחליף אותם חזרה). זה לא משפיע על התחלה/סיום/אינטרוול, שנעשה עם כפתורים. אפשר גם לנעול את החוגה לפני תחילת האימון, אבל אז מפסידים מהפונקציונליות של השעון.
על פניו זה היה שעון נחמד עם עיצוב סולידי שמתאים ליום יום, אבל החוגה, אוי החוגה.
אחרי שגם התאורה שלו התקלקלה החלפתי אותו באחד ממבצעי הטרייד אין ל-230. אז גיליתי שאפשר להתאפס על לווינים בחמש שניות ולא רק בשתי דקות כמו שהיה ב-410. למרות שה-230 הוא לכאורה מסדרה יותר פשוטה, ה-410 ממש לא חסר לי.
לצפיה ב-'רץ איתו כשש שנים. מאוד מרוצה'
רץ איתו כשש שנים. מאוד מרוצה
23/09/2016 | 00:24
39
לצפיה ב-'אני משתמשת בגרמין 110 ומאוד מרוצה'
אני משתמשת בגרמין 110 ומאוד מרוצה
23/09/2016 | 22:52
80
שעון מאוד בסיסי, מתאים לריצה בלי יותר מדי אפשרויות והתחכמויות.
איתור לווין- לפעמים מהירה ולפעמים משהו כמו שתיים-שלוש דקות, מבחינת אמינות סבבה לחלוטין. אני רצה איתו כבר קרוב לשנתיים גם משהו כמו 3.5 שעות בשבוע ומבחינתי הוא עונה על מה כל שאני צריכה.
לצפיה ב-'עצה לגבי ביגוד'
עצה לגבי ביגוד
19/09/2016 | 20:11
1
235
כאשר אני מגיע לקנות חולצת דרייפיט, איך אדע האם היא טובה או לא?
למשל 100% פוליאסטר יש לי חולצות מעולות ויש לי חולצות שהן פח אפילו אם הן מאותו יצרן למשל אדידס.
האם יש איזשהו הרכב שכל עוד החולצה היא מפירמה יחסית מוכרת היא תהיה דרייפיט טובה? לאחרונה למשל רכשתי חולצה ממיזונו או סקוני שרשום עליה 50% ממוחזרת והיא אש...

בקיצור האם יש איזשהו הרכב שמבטיח שהחולצה שרכשתי היא איכותית? או איזה רשת שאצלה תמיד המוצר טוב (וניתן למצוא חולצות, לא משנה אם רק מדי פעם או בהנחות או לא יודע מה עד בערך 100 שקל)
לצפיה ב-'הרבה ניסיונות - ונפילות'
הרבה ניסיונות - ונפילות
25/09/2016 | 12:12
162
אני לדוגמה, מעולם לא הסתדרתי עם הבגדים המנדפים של אדידס, למרות שאני משוכנע שהם מצוינים. אצלי פשוט לא עובד.

רץ עם החולצות הפשוטות ביותר של נייקי, ועם מותג מצוין וזול להחריד שנמכר בכל חנות דקאתלון - Quechua
לצפיה ב-'נעלי אולטרבוסט ריצה חדשות מידה 43'
נעלי אולטרבוסט ריצה חדשות מידה 43
17/09/2016 | 22:26
161
שחורות מעולות חדשות לא ננעלו בכלל, הוזמנו מאמריקה וגדולות לי מידי. מוכר ב 490 שח
נועם 0546446223
לצפיה ב-'אימונים לחצי איש ברזל'
אימונים לחצי איש ברזל
13/09/2016 | 21:04
210
מחפש פרטנר מאיזור השרון לאימונים לתחרות איש ברזל ראשונה.
מי בעניין?
לצפיה ב-'נרשמתי למרתון בוסטון 2017'
נרשמתי למרתון בוסטון 2017
13/09/2016 | 13:01
4
349
נרשמתי למרתון בוסטון 2017 ביום הראשון לרישום כשאני עומד בקריטריון של זמן מקסימום פחות 20 דקות.
זה תנאי קבלה הכרחי להרשם ביום הראשון
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
17/09/2016 | 09:36
171
סחטיין.
לצפיה ב-''
23/09/2016 | 20:53
16
לצפיה ב-'חוויות ולקחים לקראת בוסטון'
חוויות ולקחים לקראת בוסטון
26/09/2016 | 22:58
130
אהלן איתי, אני לא מתקרב לתוצאה שלך, אבל בזמנו גם אני נרשמתי עם תוצאה טובה ב-25 דקות מהמינימום שנדרשתי. בזמנו 2004 אתרי שוונג ואיילות העלו רשימה ארוכה שלי ובה לקחים, חוויות, תצלומים ושרטוטים (מעין cookbook למרתון בוסטון).

מזג האוויר ביום המירוץ באמצע אפריל יכול להפתיע ולהיות בלתי צפוי, החל מקר מאד עם רוח פנים וכלה בשרב כבד כמו במירוץ 2004 שלנו. למרות השתדלויותיך ואימוניך, אתה תדע על כך בוודאות רק שלושה ימים לפני המירוץ. 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
02/10/2016 | 08:51
13
לצפיה ב-'פליאוליתית'
פליאוליתית
13/09/2016 | 11:07
1
236
היי

התחלתי לקרוא על הנושא ופתאום עברה לי מחשבה שהריצה לא ממש עוזרת
כי המוביל בתחום של הפליאו ממליץ על הקרוספיט, אבל לדעתי זה סוג של אופנה חולפת בעוד ריצה אני מרגיש שזה חלק מחיי.

אשמח לתבונות נוספות בשילוב עם הפליאו
לצפיה ב-'אשמח לשמוע דעתכם'
אשמח לשמוע דעתכם
14/09/2016 | 10:41
69
לצפיה ב-'פליאו'
פליאו
13/09/2016 | 08:05
167
היי

מישהו כאן משתמש בשיטת פליאו ויכול לחוות דעתו איך מרגישים בריצה.?

שאלה נוספת
האם אתם משלבים גם קרוספיט?
לצפיה ב-'הכנס השנתי של החברה הישראלית לרפואת ספורט'
הכנס השנתי של החברה הישראלית לרפואת ספורט
12/09/2016 | 23:16
118
ד"ר נועם רשף אורטופד ספורט מנתח
‏18‏ דקות ·
כחבר ועד החברה הישראלית לרפואת ספורט, אני מזמין את כל העוסקים בתחום - רופאים, פיזיותרפיסטים, מטפלים, מאמנים , ספורטאים וכל מי שתחום הספורט יקר לליבו - לכנס השנתי של החברה הישראלית לרפואת ספורט, 25.9.16 בAVNUE שבמתחם אירפורט סיטי. חדשנות רפואית, מובילי דרך ודעה מכל העולם, פנל רפואה בסגל אולימפי, הרצאות מרתקות, סדנת הזרקות תחת הכוונת US ועוד. יום גדוש ומרתק. שווה להגיע. נשמח לפגוש אתכם שם.
ד"ר נועם רשף
אורטופד ספורט מנתח
חבר ועדת החברה הישראלית לרפואת ספורט

לצפיה ב-' נעל מחליפה ל- asics gel foundation '
נעל מחליפה ל- asics gel foundation
12/09/2016 | 16:19
75
שלום,
מקריאה באינטרנט הבנתי שהפסיקו לייצר את הנעל.
מה הדגם המחליף שלו באסיקס ?

תודה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
אופני שחף
אופני שחף
MyogaSpot - Yoga accessories
כל האביזרים הנחוצים ליוגה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה