לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריצה וטריאתלון

פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו....מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בשיווק און ליין. דניאל הרשטיין הוא סטונדנט לרפואה. כללי הפורום: 1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים. 2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום. 3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה. 4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום. 5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום. לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.

המשך >>

לצפיה ב-'רצועה עבור 310XT'
רצועה עבור 310XT
25/07/2016 | 11:08
13
שלום לכולם. אני מחפש חצי רצועה לגארמין 310XT (החצי עם החלק המתכתי של האבזם) שנקרע לי. יש לי רצועה חדשה בדרך, אז אשמח אם יש מישהו עם שעון מקולקל או רצועה ישנה שלא בשימוש שאוכל לשאול ממנו את החלק הנ"ל
תודה
ארז
לצפיה ב-'מה לאכול אחרי ריצת ערב, למי שרוצה לרדת במשקל'
מה לאכול אחרי ריצת ערב, למי שרוצה לרדת במשקל
24/07/2016 | 19:51
46
השאלה הזו בטח נשאלה מלא פעם ובכל זאת,
לא הצלחתי למצוא תשובה אחת קונקרטית

אני לאחרונה רץ כ 45 דקות, פעמיים בשבוע בערך בסביבות השעה 22:00
בשבועות הראשונים שרצתי רק 30 דקות הייתי מוותר על א. ערב אחרי הריצה
אבל הבנתי שלאורך זמן לזה משהו שנכון לעשות.

בהנחה שאני רוצה לרדת במשקל (בעיקר סביב הבטן)
האם אליי לאכול אחרי ריצה?
ואם כן כמה זמן?
הבנתי שכדאי לאכול
האם אפשר להסתפק למשל, בביצה אחת. פרי טרי אחד. ואיזה תמר אחד?

תודה!!
לצפיה ב-'שעון ריצה'
שעון ריצה
24/07/2016 | 15:53
53
לפני כחצי שנה רכשתי שעון ריצה גרמין פורנר 225. לפני כשבועיין נפלתי וההמסך התרסק. היבואן רוצה 450ש"ח עבור תיקון. זה כמעט חצי מחיר של שעון חדש. האם מישהו מכיר פתרון זול יותר. לחילופין, האם יש שעוני ריצה לא שבירים כל כך?
לצפיה ב-'מרתון ראשון . טבריה או תל אביב ?'
מרתון ראשון . טבריה או תל אביב ?
23/07/2016 | 15:45
59
לצפיה ב-'המלצה על אורטופד שמתמחה בבעיות ברכיים'
המלצה על אורטופד שמתמחה בבעיות ברכיים
23/07/2016 | 11:44
1
32

שלום,
אשמח לקבל המלצה על אורטופד מעולה שמתמחה בבעיות ברכיים (שחיקת סחוסים בברכיים,שחזור שברים מורכבים בפיקה), דרך מכבי או באופן פרטי.
אני בשלוש שנים האחרונות התחלתי לסבול מכאבי ברכיים קשים אך בשבועות האחרונים זה החמיר לרמה בלתי ניסבלת. אורטופד ייעץ לי להפסיק לגמרי עם ספורט . הפסקתי לצערי עם הספורט
אודה לכם מאד על המלצה לאורטופד מומחה בתחום הברכיים רצוי אפילו לרשימה מי הכי טובים בארץ , אולי כן יש טיפול מתאים שיאפשר לי להמשיך בספורט . שמעתי על רופא פאלח מאזן המלצות , אך לצערי מאז הניתוחים שעשיתי אצלו המצב הרבה יותר גרוע

ישמח מאוד להמלצות, הייתי ספורטאי ועקב הבעיה אני בדיכאון כי לא יכול לרוץ ולהתאמן עקב הכאבים
תודה רבה !!!

לצפיה ב-'דר' חורב יוחנן מרעננה'
דר' חורב יוחנן מרעננה
24/07/2016 | 14:52
10
לצפיה ב-'מרתון וצמחונות'
מרתון וצמחונות
21/07/2016 | 22:22
72
היי
אני רוצה לעשות את מרתון ת"א הקרוב. רצתי בעבר מרתונים, אך השינוי הפעם הוא שאני צמחוני.
הייתי שמח לשמוע על ההתאמות אותן אני צריך לעשות מבחינת תזונה, אם בכלל.
אילו מאכלים לאכול? אילו לא? 

תודה
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:49
2
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'שאלת ברכיים - כאבים בזמן ירידה'
שאלת ברכיים - כאבים בזמן ירידה
21/07/2016 | 01:48
91
זו אינה שאלת ריצה פרופר, אבל מכיוון שקראתי קצתף ראיתי שבהרבה מקרים הבעיה מכונה "Runners knee"
במידה וזה עובר על איזה חוק פורום - מוזמנים למחוק את ההודעה

ולתכלס:
אני בן 35,  לא בכושר מי יודע מה, אני לא מתאמן סדיר, אני רץ מידי פעם (פעם בחודש) כ3-4 מייל ורוכב על אופניים כשיוצא.
לפני כשלושה שבועות יצאתי לטרק בהרים ביחד עם חבר, (אני שוקל כ85 קילו, גובהיי 180 ס"מ, ועלי היה תיק של כ25-20 קילו) יום ההליכה הראשון היה כ15 ק"מ, מתוכם, 5 הק"מ האחרונים היו ירידה, לקראת סיום היום הזה התחילו לי כאבים בברך שמאל (הרגל החלשה שלי) שהלכו והתעצמו ככה שהתקדם היום.
ביום השני הלכנו כ25 ק"מ, הפעם מתוכם כ15 ק"מ היו ירידה, הפעם מתחילת הירידות התחילו לי כאבים בברך שמאל, והדבר אילץ אותי להוריד משמעותית את הקצב.
במקטעים בהם ההליכה היתה במישור או בעליה הכאב פחת משמעותית.

אני לא סובל מבעיות גב, אני לא סובל מבעיות אחרות בדרך כלל, אבל קראתי שבעזרת אימון מתאים ואולי KNEE BRACE ניתן יהיה להתגבר על הבעיה הזו, הייתי שמח לקבל המלצות -

באיזה תרגילים כדאי לי להתמקד כדי לשפר את המצב?
ואיזה KNEE BRACE יכול לעזור במקרה הזה?

לצפיה ב-'קבוצת ריצה ללא תשלום'
קבוצת ריצה ללא תשלום
20/07/2016 | 15:30
267
מעוניין לצרף רצים לקבוצה ללא תשלום כדי לשפר את חווית הריצה.
הקבוצה נמצאת במרכז.
תודה
לצפיה ב-'נפתחה ההרשמה למרתון טבריה? '
נפתחה ההרשמה למרתון טבריה?
20/07/2016 | 10:15
55
לצפיה ב-'המלצה לפיזיותרפיסט בנושא מפרק ירך'
המלצה לפיזיותרפיסט בנושא מפרק ירך
18/07/2016 | 22:44
41

רץ למען הכיף לפחות 3 פעמים בשבוע כשעה בכל פעם. מתמיד לאורך שנים. אחרי לא מעט כאב ובירור יש  אבחון לתסמונת תפס מפרק ירך. מנסה להתחמק מניתוח. הבנתי שיש סיכוי שפיזיותרפיה תוכל להפחית משמעותית את הכאבים.
אשמח לקבל המלצה על פיזיותרפיסט באזור נס ציונה רחובות והמרכז בכלל
תודה רבה

לצפיה ב-'לטריאתלטים '
לטריאתלטים
17/07/2016 | 11:51
1
180
א. האם אתם גורבים גרביים בהחלפה לאופניים או כשנועלים נעלי ריצה?

ב. האם לובשים כפפות לפני הרכיבה או שחבל על הזמן?

מה אתם ממליצים?

תודה
לצפיה ב-'משעשע....'
משעשע....
18/07/2016 | 21:06
102
גרביים וכפפות ????

בטריאתלון ???

זה מבזבז המון זמן.  בגלל זה אני יכול להגיע במקום במקום ה -55 בטריאתלון ת"א ( לדוגמא ) במקום ה -58 ....
לצפיה ב-'ים לים'
ים לים
17/07/2016 | 13:42
1
142
היי
משהו יודע האם ים לים יתקיים ב2017 ?
לצפיה ב-'מסלול מים לים'
מסלול מים לים
18/07/2016 | 11:19
138
מסע מים לים הוא חוויה שתישאר לכל החיים ועברתי אותו שלוש פעמים - קרא כאן  https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A1%D7%A2_%...
התקופה המתאימה היא סוף החורף/ התחלת האביב, אם יתמזל המזל הימים עדיין יהיו קרירים ולא יירד גשם. בעשור האחרון המסלול הוחייה ותוכל למצוא הנחיות טיול הליכה דומה בלמטייל http://www.tiuli.com/track_info.asp?track_id=157 הכוונה למסלול מאזור אכזיב או רמת אדמית בקרבת הים התיכון,  
ועד לחוף הכנרת, דרך העמוד בקצה נחל עמוד.
יהיה קשה לרוץ אותו, אבל ללכת לאורך נופי המים זו חוויה בלתי נשכחת ומצריכה הערכות מתאימה (במקרה הפרטי שלי, כל שלוש הפעמים שהלכתי היו כחניך בשומר הצעיר, כמדריך וכחייל בחופשה...). אבד לעולמים גשר הצנורות המפחיד וחסר המעקה בנחל עמוד תחתון, נסלל כביש 85 מצומת קדרים לצומת עמיעד ותוואי השטח קצת נהרס.

לא להחמיץ.

המרוץ שאתה מתייחס אליו משתמש רק באותו משחק מלים והחליף "ים" אחד ב"ירושלים", כלומר מחוף תל אביב לירושלים או בכיוון ההפוך. מקורי אבל "צובט בלב", לא דומה ולא מזכיר.  אם מישהו שוקל להחיות את מים אל ים, אני ממליץ לחזור למקורות. חתיכת אתגר להרים את זה. נראה אותך.

צילם: ישי מאיר האחד והיחיד, כפר תבור.
לצפיה ב-'אבקת תזונה לאחר ריצה'
אבקת תזונה לאחר ריצה
17/07/2016 | 12:41
87
שלום רב

אני רץ מזה שנים, התחלתי לרוץ בבקרים לפני יציאה לעבודה, אני מחפש המלצה לאבקה או תחליף ארוחה לאחר ריצה בבוקר.
אני לא מוצא זמן להכין לי ארוחה ואני מחפש משהו שימלא לי את החסר עד שאגיע לצהרים
כל מה שאני מוצא אלו אבקות חלבון להגדלת מסת שריר וזה לא מה שאני ממש מחפש,
כאמור משהו שיסגור לי את הקטע של התזונה לאחר ריצה של חצי שעה.
המטרה לטווח ארוך היא לשמור על הכושר והורדת משקל.

תודה
אייל
לצפיה ב-'מרתון תל אביב'
מרתון תל אביב
15/07/2016 | 22:04
190
בגלל הנטייה שלי לפציעות, אני רוצה להתעקב עם ההרשמה ככל שניתן.
מה התאריך האחרון להרשמה?

תודה
לצפיה ב-'ניתוח יצוב כתף'
ניתוח יצוב כתף
13/07/2016 | 23:00
72
מישהו שמע על ד"ר ניר הוס ברמב"ם ?

המלצות ? או להתרחק ? 
אני עובר ניתוח אצלו עוד שבועיים.
תודה למשיבים!
שי.

לצפיה ב-'ניתוח תיקון כתף'
ניתוח תיקון כתף
13/07/2016 | 20:36
63
מישהו שמע על ד"ר ניר הוס ? מומלץ ? לא מומלץ ?

אמור לעבור ניתוח אצלו עוד שבועיים.

תודה! שי.
לצפיה ב-'האם לרוץ כל יום ? '
האם לרוץ כל יום ?
13/07/2016 | 10:08
2
170
אני רץ די מתחיל , רץ כל יום 2000 מ' .
היעד שלי הוא לרוץ 10 ק"מ , בשאיפה להגיע למרתון תל אביב בפברואר מוכן לריצת 10 ק"מ .
השאלה שלי היא האם כדאי לרוץ כל יום ולהגדיל בהדרגה את הטווח, או שעדיף לרוץ יום כן-יום לא .
אשמח לתשובה.
לצפיה ב-'להגדיל בהדרגה טווח אבל אין צורך לרוץ כל יום,3 אימונים יספיקו'
להגדיל בהדרגה טווח אבל אין צורך לרוץ כל יום,3 אימונים יספיקו
14/07/2016 | 15:41
49
לצפיה ב-'אל תרוץ כל יום, אתה צריך להתאושש בין ריצה לריצה עם יום מנוחה'
אל תרוץ כל יום, אתה צריך להתאושש בין ריצה לריצה עם יום מנוחה
16/07/2016 | 21:00
72
כמו כן, כדאי שתוך זמן די קצר תתרגל לאימון של לפחות חצי שעה. אתה יכול להשלים את הזמן בהליכה. נניח אתה רץ 3 ק"מ ב-18 דקות, תלך עוד רבע שעה. אתה יכול לשלב הליכה גם בתוך הריצה.
עוד משהו, חפש ברשת הנחיות לריצה בחודשי הקיץ, זה חשוב. ובעיקר, אל תצפה לביצועים משופרים. אני למשל רץ בערך חצי דקה לק"מ יותר לאט מאשר לפני חדשיים, אבל מנסיון יודע שבאוקטובר זה יסתדר.
לצפיה ב-'תוצאות לוואי לאחר ריצה'
תוצאות לוואי לאחר ריצה
11/07/2016 | 19:07
2
226
היי,
בחודדים האחרונים אני רץ כפעמיים בשבוע כ 10 קמ בכל פעם וכמעט מיד בהתחלה התחילו להופיע לי פצעים אדומים קטנים מסביב לפטמה השמלית בחזה (כל פצעון מקיף שערה בחזה), לאחר כיומיים הפצעים עוברים להיות מעט לבנים ולאחר כעוד יום לערך נעלמים ואז הכל חוזר חלילה.
מה אפשר לעשות כנגד זה?, אני דיי בטוח שזה קשור להזעה ושפשוף של החזה. זה לעולם לא הופיע קודם לכן.
תודה...
לצפיה ב-'יש לך כמה אפשרויות'
יש לך כמה אפשרויות
12/07/2016 | 23:06
117
כל מה שאכתוב הוא מנסיוני בלבד ואינו מהווה יותר מהצעה ידידותית:
1. החלף חולצה. חולצה במידה אחרת, גדולה או קטנה - זה כבר אישי, יכולה לעזור.
3. מרח משחה של תינוקות לישבן אדום ורגיש - לא זוכר שמות (בייבי פסטה?).
4. תרוץ בשעות החושך שפחות חם - תזיע פחות -> פחות שפשפת.

קח בחשבון שאופציות 2 + 3 הורסות את החולצות שאתה רץ איתן.

אלדד
לצפיה ב-'לפני הריצה תדביק פלסטר פשוט על כל פיטמה'
לפני הריצה תדביק פלסטר פשוט על כל פיטמה
13/07/2016 | 09:03
53
לצפיה ב-'אינטרוול קניה ומכירה - מבצעי חנויות ועוד '
אינטרוול קניה ומכירה - מבצעי חנויות ועוד
( לעמוד שלי בתפוז )
11/07/2016 | 10:47
2
71
שרשור קנייה ומכירה מיועד לכם שרוצים למכור דבר מה, לפרסם חנות או מוצר.
תעלו כל שעולה על רוחכם כולל מצבעי חנויות, ציוד יד שנייה ועוד.
עשו זאת בשרשור זה בלבד בבקשה.
ניתן בכל עת לפרסם בלוחות של הפורום המיועד לחברי הפורום.
אמיר :)
לצפיה ב-'עגלת ריצה BOB חדשה מהקופסא'
עגלת ריצה BOB חדשה מהקופסא
12/07/2016 | 08:21
73
עגלת ריצה חדשה לחלוטין מהקופסא - חברת BOB Revolution SE Single Stroller האיכותית מתאים גם לרצים גבוהים וכולל תא אחסון תחתון ומגן גשם
ברעננה למעוניינים - 0544240066

לצפיה ב-'קבוצת הריצה של אנדיור החל באימוני הקיץ '
קבוצת הריצה של אנדיור החל באימוני הקיץ
17/07/2016 | 20:06
33
החלו אימוני הקיץ של קבוצת הריצה של אנדיור.
האימון המרכזי של שלנו מתקיים ביום שלישי בחוף גורדון בשעה 06:15 בבוקר. אימון ריצה אינטנסיבי של שעה בחוף, כולל ריצה במים. מתאים לרצים מנוסים.
מוזמנים להצטרף אלינו לאימון ניסיון ללא עלות, יש להתקשר אלי, רן שילון,  בטלפון: 052-8507535
שבוע טוב,
רן

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
זקוקים למידע אמין בנוגע
אזימוט אירוח כפרי
את הטיול הזה אסור לפספס
פורום קיצור קיבה משורוולים
פורום קיצור קיבה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה