לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1830418,304 עוקבים אודות עסקים

פורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'Remarketing'
Remarketing
10/01/2019 | 16:42
1
31
שלום
האם יש מערכת כשלהי שיכולה להוביל אותי לגולשים שגלשו באתרים שאני מגדירה?
משהו כמו ה-remarketing במודעות פייסבוק רק שבמקום להגיע ללקוחות שגלשו אצלי באתר, אוכל להגיע ללקוחות שגלשו באתרים של מתחרים או כל אתר שאני מגדירה.
תודה
לצפיה ב-'רימרקטינג'
רימרקטינג
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2019 | 17:15
18
באופן כללי בפייסבוק יש לך את היכולת לטרגת אנשים על פי תחומי עיניין. חלק מתחומי העיניין הם אתרים ואחרים של מתחרים - תנסי למצוא אתרים גדולים שעוסקים בתחום שלך.
 
בגוגל ניתן לפרסם באתרים של מתחרים בהנחה שהם מגישים הודעות של אדסנס. אפשר כמפרסם להגיש שם הודעות. רצוי לעשות זאת בצורה עדינה ולא בוטה כדי שהאתר לא יחסום את האפשרות שלך להגיש את הפרסומות.
 
באופן כללי לדעתי צריך לחשוב מחוץ לקופסא על מנת לייצר קהלים שמתעניינים במוצר שלך בלי לנסות לקחת מידע מהמתחרים. האפשרויות הרבות מאפשרות לייצר פעילות אישית מאוד איכותית משל עצמך בעלויות ממש זולות. הדרך הפופלרית היא לטרגט צופים לסרטון וידאו ואחר כך לעשות רימרקטינג למי שצפו בסרטון.
לצפיה ב-'לא מצליח להרוויח באדסנס'
לא מצליח להרוויח באדסנס
07/01/2019 | 12:46
4
33
יש לי אתר תוכן, נקראו בו בחודש האחרון 5,500 דפים (כ-2 פרסומות לדף). מתוכם הרווחתי דרך אדסנס רק 25 שקלים. ברור לי שהפרסומות לא מתאימות לתוכן של האתר. אילו עוד אלטרנטיבות למוניטיזציה על האתר פרט לאדסנס יש לי?
לצפיה ב-'מוניטזציה לאדסנס'
מוניטזציה לאדסנס
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2019 | 16:52
3
26
הי גל, אחלק את התשובה לשניים:
1. אני מניח שאתה מתכוון ל 5500 דפים נצפים. ממספר כזה קשה מאוד להרוויח כסף מאדסנס - כיוון שמדובר בכמות קטנה של גולשים. אם התוכן שלך הוא כללי אז רווח של 5  ש"ח ל- CPM - כלומר ל1000 חשיפות אלו ביצועים סבירים. אם יש לך תוכן מאוד יחודי ומאוד תחרותי תוכל להרוויח יותר.
 
2. מוניטזציה לאדסנס נעשית במספר אופנים:
א. תוכן איכותי באתר - כלומר אני רוצה שבאתר יהיו תכנים שהם יש תחרות על מילות מפתח. לדוגמה - אתר שעוסק במשחקים לילדים או במתכונים - ההכנסה תהיה נמוכה משמעותית מאתר שעוסק במידע על עורכי דין לגירושים. אומנם קל יותר לייצר תוכן מתכונים, אבל הרווח פר הקלקה נמוך משמעותית.
 
ב. מיקום הבאנרים - גוגל מספק מספר גדלים וסוגי באנרים, אתה צריך לערוך מחקר באתר שלך לראות היכן נמצאים מיקומי וסוגי הבאנרים האפקטיבים ביותר.
ג. התאמת הבאנרים לאתר מבחינת צבעים וסוג - יש שני סוגי באנרים - טקסטואלים ובאנרים שהם תמונות. כל סוג מתאים לתוכן אחר.
 
ד. על מנת להגדיל הכנסות באתר רצוי להשתמש במערכת הגשת התוכן של גוגל DFP המאפשרת לייצר תחרות על תצוגת הפרסומות. זאת כמובן במידה ויש לך ספקי פרסום אחרים.
 
ממה שאני מבין כרגע אתה נמצא בתחילת הדרך, את המשאבים תשקיע בהגברת טראפיק לאתר על פני מוניטזציה כיוון שבכל מקרה ההכנסות יהיו מאוד נמוכות כרגע.
 
מוזמן לשלוח קישור לאתר שלך ואז התשובות שלי יהיו מתאימות יותר עבורך.
לצפיה ב-'מוניטיזציה לאדסנס'
מוניטיזציה לאדסנס
08/01/2019 | 20:45
2
6
היי תודה על המענה, 
 
1 - אתה אומר תוכן ייחודי ארוויח יותר בגלל שיכנסו יותר גולשים ואז יותר צפיות או שאדסנס יודעים לזהות תוכן איכותי
 
2 א - לא הבנתי למה
ב - איך אפשר לדעת את זה? 
ג - תוכל להרחיב על גוגל DFP?
 
מאיזה מספר צפיות אתה חושב שאני אתחיל להרוויח, אני שואף לרווח של לפחות 500 ש"ח בחודש
לצפיה ב-'מוניטיזציה לאתר'
מוניטיזציה לאתר
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2019 | 09:15
1
6

הי גל, אני אנסה לענות לשאלות בקצרה כי השאלות הן מורכבות.
1. גוגל הוא מנוע חיפש שיש לו יכולות של סריקת תוכן בדפי אינטרנט ויכולת להבין את אופי התכנים ע"י ניתוח של מילות המפתח העיקריות בדף ובהתאם לכך הוא יודע לקשר בין התוכן הנמצא בדף לתוכן פרסומי.
אם יצא לך לפרסם בגוגל בטח שמת לב שאתה יכול להגדיר את מיקום הפרסום, לקבוע מילות מפתח רלוונטיות וכו' כלומר יש כאן שילוב בין מערכת אוטומטית לבין יכולת ניהול ושליטה בהופעת הפרסום. התפקיד של מערכת הפרסום הוא לקשר בין התוכן הנכון לפרסומת המתאימה ולצורכי הגולש.

לכך תוסיף יכלות מדידה של גוגל לביצועי הפרסום ביחס לתוכן ועוד עשרות פרמטרים שונים – באמצועתם גוגל יודעת להתאים באופן מצויין פרסומת לתוכן.

2. על מנת להעריך סוג תוכן ורווחיות ממנו – אתה יכול להיכנס לממשק הפרסום של גוגל ב adwords  שם תמצא כלי לניתוח מילות מפתח שנותן הערכה של מספר חיפושים בחודש ומחיר להקלקה. הכלי הזה לא מדוייק בלשון המעטה אבל  באמצעותו אפשר להבין פוטנציאל הכנסות מתוכן. שכן תוכן שיש שיש בו מעט חיפושים ועלות קליק גבוה יהווה גם מקום אטרקטיבי למפרסמים שמחפשים לטרגט קהלים לתוכן הרלוונטי.

3. לגבי מיקום הבאנרים – יש מיקום שהם אפקטיביים יותר לאתר, יש צבעים שבאתר שלך יגרמו ליותר גולשים להקליק, מיקומים אפקטיביים, התאמות למובייל או דסקטופ וכו'.
חייבם לנתח את הנתונים באמצעים שונים על מנת להבין היכן למקם את הבאנרים ביחס לתוכן. יש כאן המון ניסוי וטעייה.

4. DFP היא מערכת פרסום מורכבת – אני חושב שתצטרך לפתוח חשבון ולשחק בו ולשאול אותי שאלות ספציפיות יותר.
https://admanager.google.com
5. לגבי ההכנסות מהאתר – אם הבנו שאתה מרוויח 5 שקלים cpm כלומר ל1000 חשיפות באתר שלך. על מנת להרוויח 500 שקלים לחודש תצטרך כ 100,000 חשיפות חודשיות (הנתון כמובן יכול להשתנות בהתאם לתוכן) כלומר כ 15,000 – 25,000 מבקרים בחודש באתר יניבו לך את הסכום הזה כי כל מבקר צופה במספר דפים. יש כמובן שיטות מוניטזציה שונות שיכולות להגביר לך את ההכנסות ולייצר בכמות מבקרים כזו הכנסה גבוהה משמעותית כמו איסוף לידים בתחומים תחרותיים. תמיד טוב לשלב בין מספר שיטות מוניטיציה ותמיד טוב להכניס תכנים עם פוטנציאל רווח גבוה יותר יחד עם מילות חיפוש לפוטנציאל טראפיק גבוה.
 
 
 
לצפיה ב-'מוניטיזציה למודעות גוגל'
מוניטיזציה למודעות גוגל
10/01/2019 | 15:04
9
היי, שוב תודה על המענה,
 
1 - את עניין העכביש של גוגל אני מכיר, אתה מתכוון שהוא גם סורק את התחרות שיש במילות החיפוש? חשבתי שאמור לעניין את ה'עכביש' רק פופולאריות התכנים בהתאם לשאילתת החיפוש, בין אם יש על המילה תחרות ובין אם לא כי מה זה משנה בעצם. יכול להיות שאני טועה?
 
2 - לגבי גוגל אדוורס, בעבודתי הקודמת הייתי משתמש בו המון. בפעם האחרונה שניסיתי למצוא את הכלי הזה הוא נעלם, או שלא הייתה אפשרות להשתמש בו לדעתי כי הם הגבילו את זה לבעלי אתרים שיש להם מינימום של כניסות מסוים ולא לכל אחד יש גישה לזה. יכול להיות שזה השתנה?
 
3 - ניתוח תוכן באמצעים שונים, אלו לא נתונים שרק גוגל יכול לראות? איך ניתן לראות האם הפרסומות של גוגל מצליחות ולמה שהם ישתפו אותי במידע הזה. בכל אופן הייתי שמח לדעת באילו אמצעים אני יכול להשתמש על מנת לגלות נתונים אלה בכדי שאכן אוכל לעשות על זה אופטימיזציה מבחינת מיקום, צבע וכו'.
 
4 - יכול להיות שבאמצעות הכלי הזה התכוונת שאוכל לבדוק את המודעות שגוגל שמים ובהתאם לעשות אופטימיזציה? או שגוגל מתכוונת שאבדוק באמצעות זה את המודעות שאני שם באתר?
 
 
סליחה על החפירה�� אלו שאלות שאני פשוט לא מוצא להן תשובות חד משמעיות בשום מקום. 
 
שיהיה סופשבוע טוב ! 

 
לצפיה ב-'האם אתם עושים SEO לאתר שלכם? '
האם אתם עושים SEO לאתר שלכם?
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2019 | 12:10
50

SEO - Search Engine Optimization
המשמעות הראשונית של SEO הינה התאמת האתר שלכם כך שמנוע החיפוש ידע לסרוק אותו היטב. המשמעות השניה היא בניה של מניפולציות כך שמנוע החיפוש יתן לכם עדיפות בתוצאות החיפוש - כאן לא נעסוק בזה כיוון שהתחום מיועד למקצוענים בלבד.

**אם יש לכם אתר וורדפרס - תתקינו את התוסף הבא שיעזור לכם לבנות את דפי האתר בצורה יעילה למנועי החיפוש :
yoast.com
 
על מנת לקדם את האתר - צריך להתמקד בבניה נכונה של תוכן האתר, המבנה ההיררכי שלו, קישורים פנימיים, תיוג תמונות, כתיבה של תכנים מעניינים ומשמעותיים מעל ל500 מילים בפוסט וכו'. לטיפול בתוכן האתר - אנחנו קוראים "קידום פנימי".

בנוסף אנחנו צריכים ליצר פעילות קידום חיצונית - כלומר אנחנו מעוניינים לקבל לינקים מאתרים אחרים שמצביעים על התוכן שלנו על מנת שגוגל יגיע אל האתר שלנו (אחת הדרכים) ויבין שהתוכן שלנו מעניין.
דרכים בסיסיות לקבל לינקים - רישום האתר לרשתות חברתיות וניהול עמודים/תוכן ברשתות אלו, פרסום מאמרים באתרים חשובים שעוסקים בתחום שלנו ושיטות נוספות שנרחיב עליהם בהמשך. חשוב להזהיר כאן שניהול הלינקים שמצביעים אל האתר שלנו צריך להיות קפדני. אנחנו לא יכולים להספים אתרים (כלורמ לזרוק לינקים בפורומים), חשוב שהליניקים יהיו איכותיים ומאתרים שיש להם טראפיק ממשי ובתחום שלנו. בטח לא לקנות לינקים משירותים מפוקפקים, לקנות שירות זול מפייבר וכו'.
 
ההמלצה שלי היא תמיד לעשות את ההתאמה של האתר למנועי החיפוש  מבחינת המבנה – ולהקפיד על התוכן כך שיהיה איכותי. רק פעולה זו מספיקה כדי לגרום לכם לקבל תנועה איכותית ממנועי החיפוש. אם תלמדו את עקרונות ה SEO אפילו באופן בסיסי, תגלו שאתם מקבלים מגוגול כניסות אפילו אלפי כניסות לחודש – רק בגלל שהתאמצתם מעט. המשמעות של 1000 כניסות לחודש בתחום מסחרי משלוה לשווי (תלוי בתחום) של בין 1000 ל 10000 שקלים באמצעי פרסום ממוקדים.
 
הפוסט הזה הוא רק רקע בסיסי לקידום האתר בגוגל – אתם מוזמנים לשאול שאלות כדי שאוכל להרחיב את המענה ולסייע לכם לקדם את עצמכם חינם.
 
לצפיה ב-'החדרת המותג BE של שופרסל לשוק'
החדרת המותג BE של שופרסל לשוק
( לעמוד שלי בתפוז )
30/12/2018 | 16:43
34
בטח צפיתם לאחרונה בפרסומות הרבות להחדרת המותג BE שהוא מתחרה לרשת הסופר פארם. BE הוא למעשה מיתוג מחדש לרשת ניו פארם שנרכשה ע"י השופרסל מתוך כוונה של הרשת להתרחב .

למען האמת אני לא צרכן של רשתות הפארם אבל אני חייב לציין שמדובר באחד ממהלכי החדרת המותג היותר מוצלחים בשנים האחרונות. מהלוגו הלבבי ועד פרסומת מרהיבה שמצורפת כאן. האתר שלהם עדיין בשלבים ראשונים אבל  גם הוא נראה טוב מזכיר את סטרוברי נט ובסניפים עוד לא ביקרתי אבל מבטיח להביא רשמים משם ולראות אם נעשית עבודה מקצועית בנקודת המכירה.

בהצלחה לרשת!
לצפיה ב-'איטיות בקמפיינים בחו"ל'
איטיות בקמפיינים בחו"ל
( לעמוד שלי בתפוז )
25/12/2018 | 14:27
37
פונים אלי די הרבה בעלי עסקים שמשווקים בארה"ב ואירופה ומלוננים שבחודש האחרון הביצועים שלהם היו גרועים ובימים האחורנים הקמפיינים לא עובדים כלל.

מזכיר לכם שאנחנו בעיצומו של הכריסמס והחופשות ימשכו עד ה 3 לינואר 2019 שווה לשמור את התקציבים.
לצפיה ב-'בחירות 2019 וההשפעה על תקציבי הפרסום שלכם באינטרנט בישראל'
בחירות 2019 וההשפעה על תקציבי הפרסום שלכם באינטרנט בישראל
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2018 | 16:23
58

לפני כשעתיים הודיעו על הקדמת הבחירות הכלליות לאפריל 2019, המשמעות הישירה למפרסמים הישראלים היא עליה במחירי הפרסום בפייסבוק ובגוגל. ולמעשה אפשר כבר עכשיו לחזות שמאמצע מרץ, מחירי הפרסום בישראל יהיו בלתי נסבלים עבור המפרסמים הקטנים.

קחו בחשבון, פסח יחול ב 19 לאפריל 2019 - כלומר עלול להיות נזק משמעותי לאלו המוכרים שירותים לחג - כמו ניקוי ספות, ניקוי דירות, צביעת בתים, רשתות מזון, חברות וחוניות למתנות וכדומה.

לכן כבר עכשיו מומלץ לבנות קבוצות טירגוט כדי לייצר רימרקטינג שיהיה זול יחסית, לאסוף לידים, וליצור חומרי מדיה אטרקטייבים על מנת להנות מחשיפה גבוהה יותר באופן יראלי ולתכנן פרומואים אפקטיבים שיתגברו על הספאם של המפלגות. אם העסק שלכם הוא מהעסקים שהפעילות יורדת בו משמעותית בחג. תכננו את התקציבים שלכם כך שתמנעו ככל האפשר מפרסום במהלך אפריל ואפילו מאמצע מרץ.

יש לכם עוד שיטות כדי לייצר פעילות שיווקית אפקטיבית לפני החג? 
 
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:53
17

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל
 
 
על האירוח
 
החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.
 
 
על המתארח
 
נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.
 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
 
 
לצפיה ב-'יחסי ציבור שיווק פירסום דוברות'
יחסי ציבור שיווק פירסום דוברות
18/11/2018 | 00:04
1
27
1)מה הבדל בן קורס לבן תואר?
אני יודע שבדרך כלל בתוארים זה המון קשקושים
צריך ידע אמיתי ותאכלס!

2) באיזה תחום מלמדים איך לדבר  שפת גוף וכל מיני?

3)הייתי מאוד מעוניין לשפר את יכולת הביטוי וההבעה שלי בכתיבה
ממש ברמה הבסיסית ביותר עד לרמה של כתיבת מאמרים..
רמה בססית זה אומר איזה כותרת לרשום מתיי לעשים פסיק ומתיי לרדת בשורה אוצר מילים איך לסיים איך להשפיע על אנשים ועוד ועוד... הכתיבה שלי ממש מבולגנת...

תודה רבה!
לצפיה ב-'יש קורסים בנושאים הנ"ל, מוזמן לפנות במסר או במייל...'
יש קורסים בנושאים הנ"ל, מוזמן לפנות במסר או במייל...
21/11/2018 | 21:51
23
אלי אם רצונך לבחון עבודה פרטנית.
בהצלחה!
לצפיה ב-'שיווק מתווך'
שיווק מתווך
03/10/2018 | 14:25
17
שלום,
אני מתווך צעיר העובד כשכיר אצל אדם מסוים.
השאיפה שלי בעוד שנתיים וחצי היא להיות עצמאי.
אני מתלבט אם יש טעם למסור לאנשים כרטיס ביקור שלי
עם פרטיי כמו טלפון ומייל, למרות שאני טרם עצמאי?
האם יש טעם שיווקי נכון בכך? 
אשמח לשמוע.
לצפיה ב-'נושאים הקשורים לפורום ניתן להעלות כאן ובפייסבוק'
נושאים הקשורים לפורום ניתן להעלות כאן ובפייסבוק
02/10/2018 | 13:24
26
בפורום יחסי ציבור ויועצי תקשורת
לצפיה ב-'איך מבחינים בין ספין תקשורתי לחדשות אמיתיות.'
איך מבחינים בין ספין תקשורתי לחדשות אמיתיות.
28/09/2018 | 22:18
6
23
כשעושים לנו מניפולציה על מנת שנחשוב באופן מסויים... איך מבחינים אם מדובר במניפולציה = כלומר מה הסברתי ומה חדשותי.   מה זה "מוצר חדשותי" לצרכים פוליטיים ואיך יודעים מה האמת מאחורי זה
לצפיה ב-'כלומר "מה קולנועי" ומה "חדשותי"...'
כלומר "מה קולנועי" ומה "חדשותי"...
28/09/2018 | 22:20
5
6
לצפיה ב-'"סוגיית אמת-בפרסום" = מצאתי פסק דין של "העליון"....'
"סוגיית אמת-בפרסום" = מצאתי פסק דין של "העליון"....
29/09/2018 | 09:44
4
14
שיכון עובדים נגד זופניק.     שיכון עובדים פרסמה מודעה  שקוראת לרוכשי דירה לקבל הנחה משמעותית אם יבצעו את הרכישה עד יום מסויים   ((הפרוייקט ברמת אביב ג" בזמנו)). הרוכשים שהגיעו למשרדי החברה נאלצו לחתום על מסמך שלא יתבעו את שכון עובדים על הפרסום המוטעה. והוצאה להם הנחה אחרת. לאחר כמה ערכאות העליון פסק שכיוון שבני הזוג חתמו על  מסמך הוויתור לתבוע את שיכון עובדים =  אסור היה להם לתבוע את שיכון עובדים.  אני לא קשורה לתחום החוזים ובכלל לא מבינה בזה אבל בחוש השישי שלי אני קולטת....  שנפתח פתח גדול למניפולציות שכוללות החתמה על "ויתור על תביעה". ואפשר לעשות עם זה נפלאות
לצפיה ב-'סעיף "וויתור על תביעות". מזמין מגה-הונאות....'
סעיף "וויתור על תביעות". מזמין מגה-הונאות....
29/09/2018 | 10:08
3
7
והתווה את "הדרך" למיליארדים של רמאים בכל העולם
לצפיה ב-'זיוף חתימתך = מ ושלם מושלם מושלם....'
זיוף חתימתך = מ ושלם מושלם מושלם....
29/09/2018 | 10:11
2
7
וכעת רק נותר למישהו לזייף את החתימה שלך על מסמך כזה....ולעולם לעום לעולם לעולמי עולמים לא תוכל לתבוע איש..... וזה באמת קל לזייף חתימה
לצפיה ב-'"אסור לך לתבוע אותי" "....'
"אסור לך לתבוע אותי" "....
29/09/2018 | 10:21
1
5
נתקלתי בזה בצוואה של אמי....   (( לגבי יורש פוטנציאלי שמתנגד לצוואה))   וחשבתי שמדובר באיזו גחמה ....   והנה מצאתי את תקדים בית המשפט העליון לגבי זה...טוב שלא למדתי משפטים.... הייתי משתגעת....על בטוח.....מפסיקה כזאת.   "חתמת על וויתור אז אסור לך לתבוע" .....אם יש עורכי דין מאושפזים באברבנאל או בגהה או בטירת הכרמל או במזרעה או בשלוותה.....אז בטוח שמדובר ברודפי צדק....   גם לפרסם מודעה שיקרית    וגם להחתים על מסמך וגם לזכות בבית המשפט העליון......
לצפיה ב-'זו אותה עיר = דנציג וגדנסק...'
זו אותה עיר = דנציג וגדנסק...
29/09/2018 | 10:33
5
חיפשתי מידע על נשיא בית המשפט דאז והוא מופיע כיליד דנציג  ((השופט לנדוי))... הגב שושנה נתניהו מופיעה כילידת גדנסק  בויקיפדיה. אלו שמות שונים לאותה עיר.  "עיר הצדק הירושלמי".    אתה מוריד מישהו על הקרקע ומאלץ אותו לחתום....ואחר כך  בבית המשפט העליון אומרים לך    "הבטחת".     זה כנראה הבסיס לציונות. אומרים "השם הבטיח". "כתוב בתורה".
לצפיה ב-'עזרה בנושא עבודה ראשונה בתחום השיווק'
עזרה בנושא עבודה ראשונה בתחום השיווק
04/09/2018 | 20:36
1
29
היי חברים אשמח לקבל עצה טובה לגבי המשרה הראשונה שלי בעולם השיווק.
הסתיימו לימודי התואר ולאחר שנים רבות בתחום אחר (מסעדנות)אני למעשה עושה הסבה מקצועית ומתחילה הכל מחדש,(כולל שינוי דרמטי בשכר)לכן לא מכירה כלל את עולם השיווק ובעצם מהיכן מתחילים...
עומדת על הפרק כרגע משרת טראפיק ,תקציבאית ומנהלת קהילות בדיגיטל.לא מחפשת קיצורי דרך פשוט רוצה להבין באיזה תפקיד הקידום יהיה יותר יעיל,ואיזה תפקיד התחלתי שכזה יכול להעניק לי בעצם יותר כלים להמשך.
אשמח שמישהו שממש מבין עניין יוכל לשפוך קצת אור ולעשות לי מעט סדר .
תודה רבה לעונים
לצפיה ב-'יכולה לפנות במסר אלי אם עדיין זקוקה לסיוע'
יכולה לפנות במסר אלי אם עדיין זקוקה לסיוע
02/10/2018 | 13:12
12
לצפיה ב-'פרסום אפליקציה ותשלום על פי כמות רכישות מתוך האפליקציה'
פרסום אפליקציה ותשלום על פי כמות רכישות מתוך האפליקציה
10/07/2018 | 10:46
27
שלום
ברשותי אפליקציה בגוגל פליי ואני רוצה לפרסם אותה באופן כזה שאני משלם רק עבור כל רכישה שהתבצעה באפליקציה.
 
ניסיתי להגדיר קמפיין כזה ב Adwards אך נראה שאני עדיין משלם עבור כל קליק (גוגל מנסים למקסם את כמות הרכישות שיתבצעו באפליקציה ע"י פנייה לקהלי יעד מתאימים אך עדיין גובים ממני תשלום על בסיס כמות קליקים שהתבצעו).
 
יש אפשרות לעשות זאת בכלי פרסום אחר?
לצפיה ב-'פייסבוק השיקה כלי חדש שיאפשר לכם לראות פרסומות של המתחרים'
פייסבוק השיקה כלי חדש שיאפשר לכם לראות פרסומות של המתחרים
08/07/2018 | 17:56
1
30
היי
 
שמעתי על זה שפייסבוק השיקה כלי חדש שמאפשר לראות את הפרסומות של המתחרים.
 
מישהו יודע איך עושים את זה?
לצפיה ב-'אתה צודק- פייסבוק באמת השיקה כלי שמאפשר לדעת למי הם מפרסמים'
אתה צודק- פייסבוק באמת השיקה כלי שמאפשר לדעת למי הם מפרסמים
08/07/2018 | 18:45
19
קראתי על זה באתר הרשמי של אפ ווב
 
תוכל למצוא כאן סרטון שמסביר איך אפשר לעשות את זה:
 
לצפיה ב-'בחירת שם לעסק'
בחירת שם לעסק
28/06/2018 | 20:26
5
40
שלום לכולם.
 
אני מתכוון לפתוח בקרוב עסק בתחום ייעוץ משכנתאות. המטרה היא להיתפס בידי הלקוחות כמישהו  סופר מקצועי (זה מגובה ברזומה עשיר בתחום) אמין, ואחד שהשירות שלו מלווה את הלקוח לאורך שנים כי הוא כולל לימוד של ניהול המשכנתא בטווח הרחוק ולא רק ייעוץ ללא שום הבנה מצד הלקוח.בעצם  סוג של מנטור ויועץ בתחום.
חשבתי לקרוא לעסק "מנטור משכנתאות" ולהוסיף סלוגן שמשקף את התיאור שנתתי. 
מה דעתכם?
 
תודה!
לצפיה ב-'שם לעסק'
שם לעסק
22/07/2018 | 12:05
4
21
רק לידיעה כללית, שם לעסק אמור להיות עוצמתי, אמור לומר משהו עליו או על העשייה שלו.
וקצת פחות כללי - שם לחברה יכול להיות שווה כמה אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים, אז אולי כדאי להתייעץ עם מישהו מהתחום, או איש מקצוע (במקרה אני קופירייטר, יש לי כמה הצעות חביבות לשם שיתפוס) :)
בהצלחה עם השם ועם העסק
 
לצפיה ב-'המוניטין נגזר מהפעילות, לא מהשם'
המוניטין נגזר מהפעילות, לא מהשם
30/07/2018 | 12:29
3
24
Apple
AIG
Microsoft
Mercedes
Samsung
 
האם השמות הללו הם בעלי משמעות עמוקה כלשהי? לא, אלא שהחברות הוכיחו את עצמן לאורך השנים. אפשר לקרוא לעסק "אגס משכנאות" או "משה לוי משכנאות", זה כלל לא משנה ולא משפיע על הרווחיות.
לצפיה ב-'אתה רציני...?'
אתה רציני...?
30/07/2018 | 13:06
2
16
Microsoft
MICROprocessors software - זה ליטרלי מה שהם עושים, פיתוח תוכנה וחומרה
 
Mercedes
Means "mercies" (that is, the plural of mercy), from the Spanish title of the Virgin Mary, María de las Mercedes, meaning "Mary of Mercies". It is ultimately from the Latin word merces meaning "wages, reward", which in Vulgar Latin acquired the meaning "favour, pity"
 
הבנתי שאתה מקשקש בביצים וכותב שטויות על ימין ועל שמאל, ושאין לך מושג על מה אתה מדבר. חבל להפיץ שטויות סתם, כמה שניות בגוגל יכולות לחסוך לך את זה.
בזאת תם לנו השידור שלנו, כי אתה בבירור לא מבין דבר וחצי דבר על שמות ועל משמעויות
 
לצפיה ב-'רציני בהחלט'
רציני בהחלט
30/07/2018 | 13:29
1
17
יש קשר בין Apple למהות העיסוק של החברה? האם השם Microsoft משדר כל מיני ערכים נשגבים לפי בריף לקוח וכיו"ב? האם מישהו יודע מה זה Samsung או Xiaomi (והאם היעדר הידיעה פוגע במכירות)?
 
גילוי נאות: עבדתי במשך 8 שנים בתור קופירייטר במח' המגזרים של מקאן אריקסון ומזמן חדלתי להאמין בבולשיט שהפרסומאים מוכרים ללקוחות התמימים.
לצפיה ב-'הביצה והתרנגולת'
הביצה והתרנגולת
30/07/2018 | 13:36
14
זה שעסק בשם "תפוחי אמנון" יכול לעשות מיליארדים - זה נחמד ונכון, אבל כנראה שהכסף בגלל שהוא שנים בשוק, ויש לו איזה יתרון בולט.
בתור עסק חדש שנכנס לשוק, רצוי ועוזר שתהיה משמעות לשם.
אנחנו חיים בעידן חשדני יותר ותחרותי מאוד - אם מישהו מצליח למשוך את העין שלנו בשניה הראשונה, נרצה לקרוא עוד קצת, ואולי נהפוך לצרכנים.
 
לצפיה ב-'הצעות משתלמות במחירים הכי טובים'
הצעות משתלמות במחירים הכי טובים
08/05/2018 | 19:02
8
היי לכולם
מי שמעוניין לקבל הצעת מחיר באחד מהתחומים הבאים
שייצור איתי קשר בפרטי ואשמח להפנות אליו הצעת מחיר טובה .. :)

תחומים:
פסיכומטרי
הסרת שיער בלייזר ב care laser
מכללת אפקה(תל אביב)- לימודי הנדסה
דיור מוגן לגילאי 70+
עבודה- מכירות בחו"ל ( ארה"ב + אירופה)
קורס ברמנים לאחר צבא
הסרת משקפיים בלייזר
השתלות שיניים ושיקום הפה לגילאי 30+
לימודים - שיפור אנגלית
סמי שמעון- לימודי ערב בלבד
לימודי חינוך גופני ( ווינגיט)
קורס בניית ציפורניים
גברא- כמוסות טבעיות לגבר לשיפור חיי המין
לימודים- רפואה משלימה אלטרנטיבית
לימודים- סיעוד, רפואה, פזיותרפיה
לימודים- משפטים
לימודים- כלכלה
לימודים- מכינה והשלמת בגרויות
לימודים- הנדסה באורט בראודה(כרמיאל)
לימודים-איפור מקצועי
ייעוץ לימודים בכל התחומים
לימודים- עיצוב פנים, עיצוב גרפי
לימודים- חינוך והוראה
לימודי יזמות והשקעה בנדל"ן
לימודים- הנדסת תעשייה וניהול
וולסטריט לימודי אנגלית
בר מים למים או למשרד
לימודי הייטק ופיתוח אפליקציות
לימודי תיאטרון ואומנות
נסיעת מבחן - סובארו פורסטר 25+
התעניינות בעו"ד לכל מטרה
הצטרפות לקופת חולים לאומית
הסרת שיער בלייזר
השקעות נדל"ן באשדוד( קרקעות , משרדים)
השתלות שיניים ביום אחד(חיפה)
ביטוחי דירה ותכולה

ההצעות מחיר כמובן ללא התחייבות
מעניין אותכם ?
זה רק לשמוע הצעה ולהחליט:)

 
לצפיה ב-'מי מכיר קורס (רצוי אונליין) לפרסום\שיווק בפייסבוק?'
מי מכיר קורס (רצוי אונליין) לפרסום\שיווק בפייסבוק?
29/04/2018 | 15:43
3
24
אני רוצה ללמוד פרסום\שיווק בפייסבוק.
לפני כמה שנים עשיתי את זה בהצלחה לא רעה בכלל, הפסקתי (מסיבות אישיות) ומאז הפלטפורמה השתנתה כל כך שמה שעבד אז כבר לא ממש עובד היום.
מצאתי כל מיני "קורסים" אבל אף אחד מהם לא הצליח לשכנע אותי שיש להם את היכולות ללמד את הנושא באופן מקיף.
מי מכיר מקום\אתר טוב ללמוד את פייסבוק בגרסתו הנווכחית?
 
לצפיה ב-'אני נתקלתי בקורס מצויין בנושא '
אני נתקלתי בקורס מצויין בנושא
20/05/2018 | 18:53
27
של בחור בשם אלכס מחיפה, הוא מלמד שיווק דיגיטלי ושיווק שותפים והפלטפורמה העיקרית שהוא עובד איתה היא פייסבוק,
הרושם שלי לפחות היה שהוא בהחלט יודע על מה הוא מדבר..
ובנוסף לעומת קורסים אחרים שראיתי ששדורשים השקעה של אלפי שקלים הקורס שלו הוא חצי חינם

 
לצפיה ב-'שיווק שותפים '
שיווק שותפים
02/01/2019 | 12:01
7
היי, ראיתי שאתה מחפש ללימוד שיווק שותפים, ממליצה בחום על מסלול הזהב של דינג דונג - קלה לתפעול עם סיוע ותמיכה לאורך כל הדרך, אני רשומה שם, ממליצה בחום ושיהיה בהצלחה.  https://bit.ly/2GSE0Ws
לצפיה ב-'לפני שאתה רץ לקנות קורס!'
לפני שאתה רץ לקנות קורס!
03/01/2019 | 16:25
9
היי,
כמו שאתה אומר הפלטפורמה של פייסבוק השתנתה מאוד...
צוקרברג גרם לעלייה במחירים של השיווק הממומן והוריד את החשיפה של הפרסומים האורגניים בפייסבוק משמעותית!
הייתי מציע לך ללמוד בנוסף לפרסום בפייסבוק שיווק בפלטפורמות נוספות כמו אינסטגרם, פינטרסט, אאוטבריין, רשימת דיוור וכו
שמהם אפשר להרוויח כסף בעלויות ה-ר-ב-ה יותר נמוכות מפייסבוק של היום
 
אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית אני אשמח לעזור!
לצפיה ב-'היכן כדאי לפרסם?'
היכן כדאי לפרסם?
25/04/2018 | 01:08
33
פתחתי לאחרונה עסק קטן בתחום התרגום. מישהו יכול להמליץ על מקומות שבהם ניתן לפרסם בחינם או בזול ושיש בהם חשיפה רחבה יחסית? בשלב זה אני ממש בהתחלה אז אני לא יכול להשקיע סכום גבוה בשיווק. תודה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
צוות UpMarket עוסק בשיווק אינטרנטי מעל לעשור, וצבר מידע רב, ניסיון יקר ותובנות עמוקות אודות ניהול אסטרטגיות שיווק עבור עסקים אינטרנטיים. הניסיון שלנו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
יריב גוטמן - עו"ד
אחים יששכר בע
אחים יששכר
ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ