לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1858318,583 עוקבים אודות עסקים

פורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיווק דיגיטלי

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק, שיווק דיגיטלי והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'עזרה בשיווק'
עזרה בשיווק
10/12/2019 | 16:41
2
אני צריך לשווק את חברת שיש גטניו זה האתר שלהם

יש למישו המלצות?
תודה
לצפיה ב-'מוצר ב10 אחוז הנחה מאמזון'
מוצר ב10 אחוז הנחה מאמזון
03/12/2019 | 23:17
2
Power Supply 600W Semi Modular 80+ Bronze, GAMEMAX VP-600-M-RGB
https://amzn.to/2YkT0le TP-Link USB Bluetooth Adapter for PC 4.0 Bluetooth Dongle Receiver Support Windows 10/8.1/8/7/XP for Desktop, Laptop, Mouse, Keyboard, Printers, Headsets, Speakers, PS4/ Xbox Controllers
לצפיה ב-'״איך להגיע מ-0 ל10,000 ש׳׳ח בשיווק דיגיטלי!!!'
״איך להגיע מ-0 ל10,000 ש׳׳ח בשיווק דיגיטלי!!!
03/12/2019 | 21:44
2
צעד אחר צעד איך לקחת מוצרים, לשווק אותם, ולהרוויח את ה10,000 ש׳׳ח הראשונים שלך מהאינטרנט!
לחץ בלינק כדי לגלות כיצד
לצפיה ב-'איפה כדאי לעשות קורס שיווק דיגיטלי?'
איפה כדאי לעשות קורס שיווק דיגיטלי?
26/11/2019 | 20:43
2
18
היי
מחפשת לעשות קורס שיווק דיגיטלי מקיף
אשמח להמלצות
לצפיה ב-'מקום מצויין להחיל ללמוד זה udemy יש שם המון קורסים'
מקום מצויין להחיל ללמוד זה udemy יש שם המון קורסים
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2019 | 19:32
5
udemy.com
נדרשת יכולת בהבנת אנגלית - ולכן לדעתי מי שרוצה ללמוד שיווק בצורה מקצועית חייב לדעת  אנגלית (לא לכתוב ולא לדבר בשלב הראשון) אבל הבנה חשובה.
ביוטיוב יש גם המון הדרכות - ותהליך הלמידה הוא איטי ומתמשך.

לצפיה ב-'אני עשיתי בדיגיטוואו'
אני עשיתי בדיגיטוואו
03/12/2019 | 16:28
4
אני עשיתי ב-Digitwow קורס שיווק דיגיטלי קורס מאוד טוב וזה אונליין
לצפיה ב-'אפליקציית BUZZBREAK'
אפליקציית BUZZBREAK
02/11/2019 | 21:07
10
האם אתם מכירים אתת האפליקציה ? 
הצלחתי לעושת שם סכום יפה בערך כ- 15$ באופן פסיבי רק שיהיה לי זמן לא משהו מיוחד ורציתע לשאול האם יש עוד אנשים כמוני שהצליחו להרוויח מהאפקליציה 
לצפיה ב-'מיטאפים בנושא שיווק B2B בלינקדאין וטוויטר'
מיטאפים בנושא שיווק B2B בלינקדאין וטוויטר
15/09/2019 | 08:47
1
10
היי אני מחפש מיטאפים בתחום , מכירים?
לצפיה ב-'תצטרף לקבוצצות ב meetup.com/'
תצטרף לקבוצצות ב meetup.com/
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2019 | 19:34
יש מספר קבוצות בפייסבוק של מקצועני שיווק, אבל המפגשים הכי טובים הם לרוב כשיש לך ניסיון בתחום ואז הם מגיעים מפה לאוזן.
נתת אחלה רעיון לעדכן על אירועים בתחום.
לצפיה ב-'איך להיות מנהל שיווק / מרקום?'
איך להיות מנהל שיווק / מרקום?
25/08/2019 | 11:44
1
24
היי חברים,
אני מעוניין מאוד להיכנס לעולם השיווק, ניהול מוצר בשיווק, ומרקום.
הייתי רוצה ללמוד וליצור בסיס מסויים ולכן מחפש קורסים, אתרים, מדריכים וספרים מומלצים.

לצפיה ב-'ללמוד שיווק דיגיטלי ממישהו תותח'
ללמוד שיווק דיגיטלי ממישהו תותח
25/08/2019 | 15:10
23
לצפיה ב-'אלו נכסים שיווקיים אתם מכירים?'
אלו נכסים שיווקיים אתם מכירים?
16/08/2019 | 17:40
1
23
לצפיה ב-'משהו ספציפי שאת מחפשת?'
משהו ספציפי שאת מחפשת?
18/08/2019 | 12:52
15
דפי נחיתה, אתרים, סדרת מיילים, עמוד פייסבוק מתוחזק וכנל לגבי אינטסגרם,
בוט לפייסבוק...

לצפיה ב-'עזרה חינם בשיווק בכללי \ שיווק שותפים'
עזרה חינם בשיווק בכללי \ שיווק שותפים
14/08/2019 | 16:20
32
היי, לכל מי שיש שאלה על שיווק שותפים/ שיווק בכללי אני מציעה עזרה בחינם :)

דברו אליי
לצפיה ב-'עזרה במילוי שאלון מחקרי קצר'
עזרה במילוי שאלון מחקרי קצר
26/07/2019 | 13:14
15
היי,
שמי הילה ובמסגרת עבודת סמינריון לתואר ראשון, אודה לכם אם תעזרו לי למלא
את שאלון המחקר הבא (דיי קצר) בנושא שיתוף פרסומות באינטרנט. תודה!
לצפיה ב-'עזרה בשיווק עסק'
עזרה בשיווק עסק
14/07/2019 | 13:31
1
37
מחפשת עזרה בשיווק, לעסק המייצר מוצרים מעץ מלא לבית.
איך אני מוצאת עזרה כזו?
בתשלום לפי אחוזים.
מתאים לאנשים בתחום עם זמן פנוי.
תודה.
לצפיה ב-'ממליצה לעבוד עם רשת שותפים טובה בארץ שתשווק אתכם'
ממליצה לעבוד עם רשת שותפים טובה בארץ שתשווק אתכם
18/08/2019 | 12:40
13
מה זה רשת שותפים?:
זו רשת של משווקי שותפים שאתם כעסק שמים שם הצעה כלשהי עם עמלה לשותפים שנגזרת מתוך ההצעה עצמה,
המשווקים יכולים לבחור בהצעה ולשווק אותה בהמון פלטפורמות שונות [גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, אאוטבריין, טאבולה ועוד]..

ההצעה יכולה להיות הצעה פיזית למשל: "מיטה זוגית מעץ מלא ב-1500 שח בלבד" (סתם זורקת דוגמא) והם משווקים אותה והעמלה שלהם יכולה להיגזר מזה למאות שקלים [ואז יש להם תמריץ טוב לשווק דווקא את ההצעה הזו]
או
לשים הצעה לאסוף לידים, שהלידים יגיעו למשפך שיווקי שאתם תבנו מטעם ההעסק שימירו אותם לסגור עסקאות.
ללידים בדרך כלל משלמים יותר זול, יכול לנוע ברמת ה-6-7 שח לליד אחד ואפילו ברמת העשרות שקלים, תלוי בעסק ובשירות שהוא מציע.
אם למשל מליד אתם יכולים לסגור עסקה של אלפי שקלים שווה לכם לשלם 20-40 שח פר ליד, שאם יביאו לידים איכותיים יש להם סיכוי סגירה גבוהים.
לצפיה ב-'תרגיש חופשי לפנות אלי'
תרגיש חופשי לפנות אלי
12/06/2019 | 14:22
43
אשמח לעזור
לצפיה ב-'שאלה למי שבאמת מבין!'
שאלה למי שבאמת מבין!
05/06/2019 | 13:51
2
64
אני מעוניין להתחיל ללמוד אצל אפיליאייט מסויים אבל ממש לא יודע מי האפיליאייט הכי מיומן מקצועי ומוכשר וגם מאוד חשוב שיהיה אמין ביותר כי שמעתי על הרבה שלמדו שיווק שותפים ונכשלו בזה

מודה מראש על התשובה
לצפיה ב-'האפיליאט הכי מיומן....'
האפיליאט הכי מיומן....
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2019 | 12:57
38
הי משה, אין לי מושג אצל מי אתה לומד. אבל אפיליאטים מאוד מיומנים לרוב לא מלמדים, לא מעבירים קורסים (רק במקרים יוצאים מהכלל) ואתה לא קרא עליהם.
יש בישראל הרבה אפיליאטים מיומנים - נכון לכרגע לפחות מההיכרות שלי אף אחד מהם לא מעביר קורסים. 

לצפיה ב-'מיני קורס הפושטק של אדם טל '
מיני קורס הפושטק של אדם טל
17/06/2019 | 20:23
25
היי משה,
אני לא מכירה עוד תוכנית כזו מקיפה מבחינת התוכן שעוברת על השלבים בשפה פשוטה צעד אחרי צעד.
יש גם את עניין השקיפות. אתה יכול לראות  במיני-קורס וגם ביוטיוב, שכל אחד יכול להגיב בחופשיות דרך פרופיל הפייסבוק שלו.
עוד דבר חשוב זו העזרה של התלמידים אחד לשני. יש בקורס קישור לקבוצת וואטסאפ סגורה לפושטקים ואפשר לשאול חופשי כל שאלה בכל רמה בלי להתבייש ורוב הסיכויים שתקבל תשובה מקצועית מהירה .
לחץ כאן לקבלת מיני קורס בחינם:

לצפיה ב-'חייב עזרה אצל מי ללמוד'
חייב עזרה אצל מי ללמוד
06/06/2019 | 12:07
2
58
יש פה אנשים שעוסקים בשיווק שותפים?

אני רוצה לדעת אצל מי ללכת ללמוד שהוא גם אמין מקצועי מאוד ויש לו תוצאות מהירות ולא מחרטט אותי וגונב ממני את הכסף כי יש המון שרלטנים בתחום הזה

תודה למגיבים
לצפיה ב-'אני הולך להכיר לך את המנטור הכי טוב בתחום... ובחינם'
אני הולך להכיר לך את המנטור הכי טוב בתחום... ובחינם
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2019 | 11:59
46
המקום הכי טוב ללמוד ממנו איך להיות אפיליאט מוצלח הוא כנראה יוטיוב - יש אין ספור סרטונים אינפורמטיביים מאלפי משתמשים מסביב לעולם שמכסים כל ז'אנר אפשרי בתחום. 
המגבלה של רוב הישראלים בתחום היא האנגלית - לכן מי שלא יודע אנגלית דבר ראשון הייתי ממליץ לו ללמוד אנגלית ע"י קריאה ולימוד עצמי.
הדבר השני הוא לחפש חומרים - הרשת מוצפת בחומרים בלי סוף - מהסיבה שכולם רוצים לבלוט. אין יותר סודות בתחום כל אחד יכול לגלות את כל ההזדמנויות שיש. צריך רק להקדיש זמן ללימוד עצמי - מי שלא יכול ללמוד לבד - לא יצליח כאפיליאט. ברמות המתקדמות זה ניסוי וטעייה.
אחרי שתצבור ניסיון תוכל להעזר גם בפורומים מקצועים כמו warriorforum.com  ולהרחיב את הידע בתחום.
באופן כללי אני ללא ממליץ ללכת למנטור לפני שלמדת את הנושא - כי את חומרי הבסיס אין בעיה לקבל בחינם. ו... אם אין לך בסיס המנטור יכול לחרטט אותך. אם יש לך בסיס טוב תוכל לבקש את הכסף חזרה :)

ממליץ לקורא את המאמר הבא שכתבתי בנושא על תוכנית שותפים

לצפיה ב-'הקורס הכי מקיף מקצועי וזול בעברית שיש'
הקורס הכי מקיף מקצועי וזול בעברית שיש
23/07/2019 | 09:30
11
מניסיון אישי, יש המון מידע בתחום ולא מומלץ להתפזר ולהתבלבל מכל אובר המידע. צריך להצמד תחילה לקורס מובנה וברור שמסביר את היסודות וההמשך.

ממליצה מאוד על אלכס פרידמן, פרויקט בטראלייף, הוא גם מאוד מקצועי, מסודר, הקורס מאוד מובנה וברור וגם הוא אישיות שחיה את מה שמלמד ומרויח מיליונים.
הקורס עצמו בחינם, תמורת הצטרפות בתשלום של פחות מכוס קפה בקופיקס ליום לתוכנה שגם ככה צריך כמשווק, ללא התחייבות. ללא תשלומי אלפי שקלים. סופר מומלץ.
https://www.betralife.com?a_aid=ZbSaxiQ049

לצפיה ב-'שיווק'
שיווק
01/06/2019 | 11:06
1
38
אני מחפש עובדה בשיווק באינטרנט

לצפיה ב-'עבודה בשיווק באינטרנט'
עבודה בשיווק באינטרנט
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2019 | 12:58
25
באיזה תחום אתה מחפש? מה המומחיות שלך ? כדי למצוא עבודה בתחום אתה צריך מעט ניסיון - או לחפש בלוחות הדרושים משרות של עוזר מתחיל.
לצפיה ב-'עזרה במילוי שאלון '
עזרה במילוי שאלון
22/05/2019 | 23:26
20
היי,
אני וחבריי מבר-אילן עורכים מחקר לגבי עמדותיהם של אנשי קרייאיטיב ופלנרים כלפי משרד הפרסום בו הם עובדים.
מדובר במחקר שמטרתו לאפיין את הסיבות שבגינן אנשי קרייאיטיב ופלנרים מעוניינים לנטוש את מקום עבודתם כשכירים במשרד פרסום לטובת קריירת פרילנס, משרה בחברת ההייטק וכו׳
הבנת יחסם של אנשי הקרייאיטיב והפלנרים לגבי מקום עבודתם עשויה להעשיר את הידע הקיים בתחום ולהעלות את המודעות לשיפור פני הענף.
אודה לכם אם תקדישו 10 דקות מזמנכם למילוי השאלון:
לצפיה ב-'אמזון ישראל - הרחבת מעגל המכירות באמצעות אמזון'
אמזון ישראל - הרחבת מעגל המכירות באמצעות אמזון
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 09:55
1
48
היום מתפרסמת הידיעה שאמזון התחילה לפנות לסוחרים מקומיים על מנת להתחיל למכור בישראל.
אם אתם סוחרים, מוכרים, ייצרנים וכו' עולם המכירות שלכם הולך להתהפך ולהשתנות במהירות מסחררת. תתחילו ללמוד את הפלטפורמה ואל תחכו.

אם אתם עומדים לחתום על הסכמי שכירות של חנויות פיזיות, התחייבויות ארוכות טווח וכו' הייתי ממליץ לכם לחשוב פעמים.
הולך להיות שמח :)

לצפיה ב-'הפיכת אתר לאפליקציה'
הפיכת אתר לאפליקציה
12/11/2019 | 09:16
2
היי, זה נכון שאמזון מגיעה עם שלל אפשרויות בפתיחת חנות אצלם. החסרון בפתיחת חנות אצלם הוא זה שאתה דיי תלוי בהם מרגע הפתיחה. אופציה שאני בחרתי בה לחנות איקומרס שלי היא מה שנקרא  website to app, או במילים אחרות להפוך את האתר שלי לאפליקציה ולשלוח פושים ועדכונים לגולשים. מכל החברות שראיתי שמציעות שירות זה, רק אחת מציעה להפוך את האתר לאפליקציה בחינם (יש להם אופציה בתשלום סמלי עם כל מיניפיצ'רים מגניבים) החברה נקראת web2application
לצפיה ב-'איך לבנות קהלי יעד'
איך לבנות קהלי יעד
( לעמוד שלי בתפוז )
28/04/2019 | 12:56
184
רבים מהמשווקים מחפשים שיטות לבנות קהלי יעד - המטרה בבניית קהל יעד היא היכולת להגיע ללקוחות פוטנציאלים שמתעניינים במוצר.

יש לנו שתי שיטות מרכזיות לייצירת קהל יעד:
1. שימוש בהגדרות הדמוגרפיות לחיפוש אחר הלקוח + תחומי עניין. לדוגמה אם אני רוצה למכור אופנה לצעירות בישראל - אני אגדיר - מדינת יעד (מאוד חשוב), גיל של הלקוחות לדוגמא  18-30  (רצויי טווחים רחבים יותר בקמפיין ראשוני).  ותחומי עיניין - כמו אופנה, שמות של מותגים וכו'.

אחרי שהגדרנו את קבוצת היעד  לרוב נקבל מספר גדול של מתעניינים פוטנציאלים -אנחנו מריצים את הקמפיין ורואים מי היו המתעניינים ובהתאם לתצאות אנחנו משפרים מדייקים את הקמפיין לאוכלסיית היעד הספצפית.

2. האופציה השניה היא להעלות קמפיין עם סרטון/כתבה וכו' לעשות טירגט של גס ולבחון מי המתעניינים שצפו לדוגמה בלפחות 50% מהסרטון או שקראו את הכתבה וכו' .

בשני המקרים בונים קהל מתוך המתעניינים במוצר וניתן להרחיב את המתעניינים באמצעות בניית קהל לוקלייק - כלומר קהל שפייסבוק או גוגול יכולים לנבא שיהיה דומה למתעניינים במוצר שלנו שהגיבו לקמפיין.
לצפיה ב-'האם ידעתם שאפשר לעשות כסף מקיצור קישורים ?'
האם ידעתם שאפשר לעשות כסף מקיצור קישורים ?
13/04/2019 | 21:45
1
92
נכון נשמע הזוי לגמרי , ובטח אתם חושבים נו זה עוד אחד מהטריקים האלה אבל הפעם זה אמיתי לגמרי זה אפשרי ובעזרת העזרה שלכם יהיה אפילו קל יותר 
תסתכלו כאן בלינק למטה רק תציצו ותופתעו כמה בקלות תוכלו גם אתם להתחיל ולהרוויח 
בהצלחה :)
לצפיה ב-'להרוויח כסף מקישורים '
להרוויח כסף מקישורים
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2019 | 14:23
45
בד"כ אני מוחק הודעות כאלו בטח כשהן מחוברות לאפיליאט. אבל התחום שאתה מדבר עליו - דורש שלצד שרוצה להרוויח יהיה טראפיק מספיק גדול כדי להרוויח.

לרוב מי שמרוויח כסף מקידום לינקים אלו אתרי הורדות סרטים, שיש בהם טראפיק אדיר ואין כמעט מפרסמים בתחום, כי מדובר על הפרת זכויות. להם משתלם לאסוף אגורות כי זה מצטבר לסכום נאה.
לך ולורוב המשתמשים זה מיותר כי הרווח מהלחיצה על הקישורים הוא מזערי ובלי טראפיק משמעותי לא תגיע אפילו למינימום הנידרש. עדיף למצוא תחום יותר רווחי מזה.
לצפיה ב-'החוצפה של הטינופות מגוגל'
החוצפה של הטינופות מגוגל
30/03/2019 | 00:52
8
52
תוך כדי גלישה במשחקים קופצת פרסומת מגעילה של גוגל, אני סוגר אותה, גוגל שואל מדוע אני סוגר אותה, אני עונה שאינני מעוניין בפרסומת זו, גוגל סוגר אותה ומבטיח שישתדל לא לפתוח אותה שוב, וכעבור מספר שניות פותח בדיוק את אותה הפרסומת.
חזרתי על פעולה זו כ-20 פעם במשך הערב, והכל חוזר בדיוק: הפרסומת (בדיוק אותה הפרסומת) קופצת שוב ושוב, גוגל מבטיח להשתדל לא לפתוח אותה יותר, וזה מתגלה פעם אחר פעם כשקר גס במצח נחושה.
אין אפשרות לרסן את הגוגל השחצן הזה?!
לצפיה ב-'פופאפ עם פרסומות של גוגל'
פופאפ עם פרסומות של גוגל
( לעמוד שלי בתפוז )
04/04/2019 | 10:40
7
32
הי, דווקא גוגל היא השוטר הטוב ובמקרים האלו מקפידה למנוע עודף הקפצות של פרסומות במוצרים השונים. ומכיוון שאין לי מושג מה חווית אני יכול רק לנחש שבעלי האפליקציה הגישו פרסומות ופעלו באופן אגרסיבי.
אם אתה ממש מתעקש לא להיחשף לפרסומות אתה תמיד יכול להתקין חוסם פרסומות. אבל אחר כך לא להתלונן שבעלי אתרים ואפליקציות דורשים לרכוש מנויים בתמורה לתוכן.
לצפיה ב-'מה זאת אומרת "אין לי מושג מה חווית"?!'
מה זאת אומרת "אין לי מושג מה חווית"?!
04/04/2019 | 11:51
6
21
נדמה לי שתיארתי בבירור "מה חוויתי".
ואם "אין לך מושג", מדוע היגבת?

ובכן, אחזור שוב:
א. לא דיברתי על פרסומות בכלל (שזה נושא לכשעצמו), אלא על הצפה: על הצגת אותה הפרסומת ללא הפסק, אינספור פעמים במשך שעות רבות.
ב. דיברתי על ההבטחה השקרית של גוגל "נשתדל לא להציג שוב מודעה זו", הבטחה, שאיזה מאה פעמים החזיקה מעמד בדיוק 5 שניות!
ג. למחרת, ברגע מסוים, ההצפה פסקה לגמרי! בבת אחת! מאז עברו כבר מספר ימים, והפרסומת הנ"ל לא חזרה אפילו פעם אחת.
לצפיה ב-'לא חזרה כי '
לא חזרה כי
04/04/2019 | 12:00
5
16
המחשב ראה שאתה לא מעוניין במוצר הזה . עוד כמה ימים תהייה פירסומות אחרת. 
טהמחשב ישלח לך עוד פעם . גוגל זה לא אנשים. גוגל זה מחשב ענק . שעושה את כול העבודה .
עייצה. תחזר לתקופת העיפרון והנייר . בשבילמה אתה גולש ? 
אני בגילך לא הייה מחשב בעולם. וחיינו מעולה 
לצפיה ב-''
04/04/2019 | 19:03
4
12
אני עדיין עובד (במשרה חלקית) כמתכנת, מהבית דרך VPN, ולכן "בלי מחשב" לא כל כך יסתדר לי
כמו כן, אני פותר בתור תחביב בעיות תכנות, וגם זה לא כל כך הולך "בלי מחשב"

מכיון שאני משתמש במחשב כבר לא מעט שנים, וגם משחק לרוב בכל מיני משחקים קלים, אז אני מקבל כל הזמן כמות   א ד י ר ה   של פרסומות, כמו כל אוכלוסיית כדור הארץ, ואני יכול להעיד בוודאות שהצפה מסוג זה לא נחתה עליי מעולם, לא לפני המקרה המדווח, ולא לאחריו
לצפיה ב-'אתה לא צודק כי '
אתה לא צודק כי
04/04/2019 | 19:19
2
14
כי כול המקומות שאתה גולש בהם חיים מתמלוגים מפירסומות של גוגל
אני גולש בכמה פורומים בתחום שלי. שבעלי הפורומים .לא נתנו לגוגל להיכנס 
אז אין פירסומות בפורום .
גלוש למקומות שאין בהם פירסומות . או תחזור לתקופת העיפרון ודף הנייר 
אחרת זה מה יש ....
בשנות ה50-60 הייה כייף בלי TV על מחשב ביכלל לא חשבו .
בהצלחה 
לצפיה ב-'עברית קשה שפה? '
עברית קשה שפה?
04/04/2019 | 22:47
1
12
לצפיה ב-'מה לעשות'
מה לעשות
04/04/2019 | 23:08
10
עולה חדש מישנת 1950
בהצלחה לך 
לצפיה ב-'נשמע כמו באג'
נשמע כמו באג
23/07/2019 | 09:37
2
כנראה שלקח להם זמן לקלוט את התשובה שלך וליישם אותה.
העיקר שזה קרה בסוף...

מנהל/ת הפורום

אודות:
צוות UpMarket עוסק בשיווק אינטרנטי מעל לעשור, וצבר מידע רב, ניסיון יקר ותובנות עמוקות אודות ניהול אסטרטגיות שיווק עבור עסקים אינטרנטיים. הניסיון שלנו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד אילנה ספקטור
upmarket
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה