לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1776117,761 עוקבים אודות עסקים

פורום פרסום שיווק ויח"צ

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פרסום שיווק ויח"צ

הפורום הזה מהווה מקום מפגש לכל מי שתחום השיווק והפרסום מעניין אותו ונוגע לו, החל מאנשי מקצוע, סטודנטים וסתם מתעניינים. הרעיון הוא ליצור קהילה שבה ניתן להחליף דעות לבקר, לרכל, לגנוב רעיונות ובקיצור להגיד בפנים כל מה שבא וקשור לנושא והכי חשוב בצורה אנונימית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
21/06/2018 | 18:07
המלצה!
לפני מספר חודשים, בשיא החורף, בסופ”ש הכי גשום
קמתי בבוקר של יום שישי ובעודי מנסה להתאושש מהשינה הכי טובה והארוכה של השבוע, אני
מוריד את כף רגלי מהמיטה ומיד חשכו עיני. לא האמנתי למה שאני רואה או יותר נכון מרגיש. מרגיש את כף הרגל
שלי קופאת משלולית המים הענקית שנגלתה תחתיי. תוך כדי שאני זורק כל מיני מילים לאוויר מבלבול אני מנסה להבין מה קרה.
הביוב עלה על גדותיו?! מיד אני עונה לעצמי, לא . אין פה ריח של ביוב ומיד אני מבין שכמות הגשמים בלילה הייתה כנראה הכי גדולה שראיתי מימיי.
זנקתי מיד מהמיטה ונגלה לפני מימדיי האסון. כל הגינה בחוץ הוצפה בערך לגובה ברך מה שהוביל לכניסה מאסיבית של מים לתוך הבית ללא שום מפריע.
נחסוך את רגעי החרדה והפאניקה ואגיע לשורה התחתונה.
לאחר כמה ימים בהם נתנו למים לשקוע ולדירה להתייבש מההצפה הזמנו חברת ניקיון שתעזור לנו בהחזרת הבית לקדמותו כי אחרי שהמים התייבשו נשאר בדירה שכבת בוץ נכבדת שאם היינו מחליטים להיות אמיצים ולנסות לנקות לבד ללא שום אמצעיים היה לוקח לי ולאשתי שבוע לנקות רק את החדר שינה מכמות הלכלוך והבוץ.
פנינו לחברת ניקיון מקצועית אשר באו עם האמצעיים והשיטות שלהם ותוך פחות מחצי יום עבודה הבית שב לקדמותו ואולי חסכנו לעצמינו ניקיון של פסח בבית. החברה עבדו באופן מקצועי ביותר ודאגו לנקות כל ס”מ בבית.
ברצוני להמצליץ לכם על החברה הזו משום שחוץ מזה שהם עובדים מצוין הם גם אנשים מאוד נחמדים ואדיבים.
כאן בסרטון הבא תוכלו לראות אותם ואת סוג העבודות אותן הם מבצעים

[ערוך הודעה] ערוך הודעה

לצפיה ב-'פלטפורמת פרסום שכל בעל עסק חייב לנסות!'
פלטפורמת פרסום שכל בעל עסק חייב לנסות!
01/06/2018 | 02:37
3
באילו לוקיישנים העסק שלכם חייב להיחשף?
מי קהל היעד שלכם?
אלו שאלות שכל בעל עסק צריך לשאול את עצמו,

על פרסום במסכי פרסום דיגיטליים שמעתם?
פלטפורמת פרסום בפריסה ארצית, רשת מסכי פרסום אשר ממוקמים בלוקיישנים אסטרטגיים בכל הארץ והכי חשוב, מפולחים לפי קהל יעד מדוייק.
לצפיה ב-'שיטות לפרסום העסק'
שיטות לפרסום העסק
30/05/2018 | 20:09
1
247
עוד שיטה לפרסם את העסק זה להשתמש בעזרת מוצרי פרסום וכך ניתן לחשוף את העסק כגון מוצרים של העובד המצטיין או מוצרים לתערוכות או כנסים שעוזרים להגדיל את החשיפה של העסק.
לצפיה ב-'על שיטת קאשטיוב שמעת?'
על שיטת קאשטיוב שמעת?
31/05/2018 | 09:45
9
אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם או של אחרים בגוגל ולהגיע לדף ראשון 
קאשטיוב זה השיטה בשבילכם עוד פרטים כאן - cashtube.myplatform.co.il/transitions/471?ap_id=22...
לצפיה ב-'למה העסק שלך צריך מיתוג עסקי?'
למה העסק שלך צריך מיתוג עסקי?
28/05/2018 | 17:20
5
כתבתי עבורכם מדריך בנושא מיתוג עסקי
איך מותג יכול לעזור לי? מה היתרונות המיתוג? הכנסו למדריך
לצפיה ב-'מעוניינים לעבוד מהבית בצורה הכי פשוטה שיש היום'
מעוניינים לעבוד מהבית בצורה הכי פשוטה שיש היום
27/05/2018 | 21:27
13
מעוניינים לעבוד מהבית
רוצים ללמוד אך זה עובד אך אנשים עושים כסף מהכיסא בבית
זה לא מאוחר ללמוד אפשר ללמוד בכל גיל וגם בכל מקום.
רוצים לעשות את השינוי הזה בחיים שלכם
צרו קשר איתי.
לצפיה ב-'אנא עזרו לסטונדטים לשיווק למענה על סקר מהיר.'
אנא עזרו לסטונדטים לשיווק למענה על סקר מהיר.
23/05/2018 | 20:48
5
לצפיה ב-'הצעות משתלמות במחירים הכי טובים'
הצעות משתלמות במחירים הכי טובים
08/05/2018 | 19:02
5
היי לכולם
מי שמעוניין לקבל הצעת מחיר באחד מהתחומים הבאים
שייצור איתי קשר בפרטי ואשמח להפנות אליו הצעת מחיר טובה .. :)

תחומים:
פסיכומטרי
הסרת שיער בלייזר ב care laser
מכללת אפקה(תל אביב)- לימודי הנדסה
דיור מוגן לגילאי 70+
עבודה- מכירות בחו"ל ( ארה"ב + אירופה)
קורס ברמנים לאחר צבא
הסרת משקפיים בלייזר
השתלות שיניים ושיקום הפה לגילאי 30+
לימודים - שיפור אנגלית
סמי שמעון- לימודי ערב בלבד
לימודי חינוך גופני ( ווינגיט)
קורס בניית ציפורניים
גברא- כמוסות טבעיות לגבר לשיפור חיי המין
לימודים- רפואה משלימה אלטרנטיבית
לימודים- סיעוד, רפואה, פזיותרפיה
לימודים- משפטים
לימודים- כלכלה
לימודים- מכינה והשלמת בגרויות
לימודים- הנדסה באורט בראודה(כרמיאל)
לימודים-איפור מקצועי
ייעוץ לימודים בכל התחומים
לימודים- עיצוב פנים, עיצוב גרפי
לימודים- חינוך והוראה
לימודי יזמות והשקעה בנדל"ן
לימודים- הנדסת תעשייה וניהול
וולסטריט לימודי אנגלית
בר מים למים או למשרד
לימודי הייטק ופיתוח אפליקציות
לימודי תיאטרון ואומנות
נסיעת מבחן - סובארו פורסטר 25+
התעניינות בעו"ד לכל מטרה
הצטרפות לקופת חולים לאומית
הסרת שיער בלייזר
השקעות נדל"ן באשדוד( קרקעות , משרדים)
השתלות שיניים ביום אחד(חיפה)
ביטוחי דירה ותכולה

ההצעות מחיר כמובן ללא התחייבות
מעניין אותכם ?
זה רק לשמוע הצעה ולהחליט:)

לצפיה ב-'מי מכיר קורס (רצוי אונליין) לפרסום\שיווק בפייסבוק?'
מי מכיר קורס (רצוי אונליין) לפרסום\שיווק בפייסבוק?
29/04/2018 | 15:43
1
9
אני רוצה ללמוד פרסום\שיווק בפייסבוק.
לפני כמה שנים עשיתי את זה בהצלחה לא רעה בכלל, הפסקתי (מסיבות אישיות) ומאז הפלטפורמה השתנתה כל כך שמה שעבד אז כבר לא ממש עובד היום.
מצאתי כל מיני "קורסים" אבל אף אחד מהם לא הצליח לשכנע אותי שיש להם את היכולות ללמד את הנושא באופן מקיף.
מי מכיר מקום\אתר טוב ללמוד את פייסבוק בגרסתו הנווכחית?

לצפיה ב-'אני נתקלתי בקורס מצויין בנושא '
אני נתקלתי בקורס מצויין בנושא
20/05/2018 | 18:53
14
של בחור בשם אלכס מחיפה, הוא מלמד שיווק דיגיטלי ושיווק שותפים והפלטפורמה העיקרית שהוא עובד איתה היא פייסבוק,
הרושם שלי לפחות היה שהוא בהחלט יודע על מה הוא מדבר..
ובנוסף לעומת קורסים אחרים שראיתי ששדורשים השקעה של אלפי שקלים הקורס שלו הוא חצי חינם

לצפיה ב-'היכן כדאי לפרסם?'
היכן כדאי לפרסם?
25/04/2018 | 01:08
12
פתחתי לאחרונה עסק קטן בתחום התרגום. מישהו יכול להמליץ על מקומות שבהם ניתן לפרסם בחינם או בזול ושיש בהם חשיפה רחבה יחסית? בשלב זה אני ממש בהתחלה אז אני לא יכול להשקיע סכום גבוה בשיווק. תודה.
לצפיה ב-'מי שיש לו טיפה זמן'
מי שיש לו טיפה זמן
23/04/2018 | 18:30
10
שיכנס לצפות בסרטון 

לצפיה ב-' איך להקים עסק אינטרנטי בלי לזוז מהספה בבית?? Shopify '
איך להקים עסק אינטרנטי בלי לזוז מהספה בבית?? Shopify
18/04/2018 | 01:03
16
קורס אינטרנטי הכי פרקטי שנתקלתי של ג'ון אלגורט בבניית חנות Shopify מלאה ללא *החזקת מלאי מוצרים
הדבר הטוב הוא שאתה קובע כמה לתמחר את המוצר (*לא צריך לעבוד בשביל עמלה זעומה) ורק אחרי שהלקוח הזמין את המוצר אצלך ושילם לך כסף Shopify רוכשת עבורך את המוצר אצל הספק והכל באוטומציה מלאה
מעבר לדף הזה אני הולך לחשוף עבורך לגמרי בחינם:
✔שיעור ראשון במתנה
✔שיטה שהכניסה לי כסף ללא שום הוצעות פרסום
✔מדריך 6 עקרונות שכנוע והשפעה ישירות למייל
✔ייעוץ והכוונה חינם בשיחה אחד על אחד
✔מדריך לחישוב CLV ומיטוב רווחים
✔כלים ושיטות סודיות ישירות למייל מדי יום https://goo.gl/2NGN1s

בהצלחה !
(*גילוי נאות אני רכשתי את הקורס בעצמי אז אל תפחדו לשאול שאלות)
roi digital services
לצפיה ב-'affiliate - שיווק שותפים'
affiliate - שיווק שותפים
17/04/2018 | 16:10
15
אתר שותפים לאביזרים.
אביזרים למסיבת בת מצווה באלי אקספרס
לצפיה ב-'5 הצעות לפרסום באינטרנט'
5 הצעות לפרסום באינטרנט
16/04/2018 | 13:20
201
בעלי אתרים/עסקים,
אני מניח שהשקעתם לא מעט משאבים בהקמת אתר לתפארת ואינכם רואים תוצאות לעמלכם ?!
אתר מקודם בגוגל הינו עדיין כלי השיווק הממוקד והיעיל ביותר לגיוס לקוחות לעסק שלכם … פייסבוק הורידו מאד את מידת החשיפה לפוסטים בדף העסק כך שכרגע הקידום בפייסבוק ללא פרסום הפך להיות קשה.
אני יודע שלרובכם אין הזמן והידע להשקיע בקידום אורגני בגוגל אך למרות זאת אני רוצה לתת לכם פה סדרה של טיפים שישמשו אתכם לקידום האתר שלכם.
אם אתם בתחילת הדרך או שתקציבכם אינו מאפשר השקעת משאבי קידום אורגני בגוגל אז כדאי לאמץ וליישם טיפים אלו …
יחד עם המגבלות שלכם שציינתי קודם צריך לגייס קצת רצון וקצת יכולת (וגם זמן …) כמאמר הפתגם "עם קצת רצון וקצת יכולת – גם פיל יכול לרכוב על תרנגולת" , אז הנה הטיפים וההמלצות :
1. ראשית, אם טרם הקמתם אתר, אז אני מציע לכם לשקול היטב הקמת אתר בפלטפורמה של wordpress וזאת מכיוון שפלטפורמה זו הינה מאד ידידותית למשתמש בעדכונים ובניהול האתר שלכם. בנוסף לכך זו פלטפורמה מאד ידידותית לשם קידום אורגני בגוגל ואין לי מילים אחרות לומר מלבד זו שגוגל אוהב אותה. כמו כן ישנם הרבה תוספי wordpress חלקם חינמיים שיוכלו לעזור לנראות ולקידום של אתרכם. אני ממליץ לכם על התוספים הבאים :
 WordPress SEO , W3 Total Cache,WP-Optimize
התוסף הראשון משמאל יעזור לכם במילוי התגים הנחוצים לקידום האתר בכל דפי האתר וינתח עבורכם את המצב לאור הדרישות של גוגל, ו-2 התוספים הראשונים ידאגו לאופטימיזציה של מבנה האתר ושיפור מהירות של הגלישה והתגובה באתר שלכם כאשר אתם עוסקים בתהליך של פרסום בגוגל.
2. בצעו מחקר מילות מפתח ראשוני לאתר שלכם ובחרו את מילות המפתח האופטימליות בהן תקדמו את דפי האתר שלכם. מחקר מילות מפתח ראשוני תוכלו לבצע על ידי איתור 2 פרמטרים לכל מילת מפתח . הראשון, כמות החיפושים החודשית (דרך הכלי החינמי של גוגל – מתכנן מילות המפתח) והשני מידת התחרותיות שאותה תאתרו באמצעות חיפוש מילת המפתח בגוגל בין גרשיים (למשל "קידום בגוגל") ואיתור כמות התוצאות לכל מילת מפתח. אתם צריכים לתת עדיפות למילות מפתח עם כמות חיפושים סבירה (מעל 100 בחודש ) ומצד שני כמות תוצאות לא גדולה מדי …
3. אם האתר עלה כבר לאוויר אני מציע לכם לרשום את האתר שלכם ב- 2 כלים חשובים : האחד google analytics אשר דרכו תוכלו לנטר ולפקח אחר מקורות הכניסה והגולשים באתרכם והשני כלי ניהול האתרים google webmaster tools אשר דרכו תוכלו לקבל המון מידע על האתר שלכם … אגב שני הכלים הינם של גוגל וכמובן חינמיים. ממליץ לכם ללמוד אותם היטב לתועלתכם.
4. בכל אחד מדפי האתר שלכם ישנם כמה תגי מטה חשובים שעליהם צריך להקפיד. 2 החשובים ביותר הינם תג כותרת (title) ותג התאור (description) הקפידו בבקשה לעדכן תוכן שיווקי עם שימוש במילת המפתח של הדף ל-2 התגים הללו בכל דפי האתר שלכם. שימו לב שהם יהיו יחודיים לכל דף ואל תשכפלו אותם… הקפידו שבכותרת – title לא יהיו יותר מ-70 תווים ובתאור – description לא תעברו את סף ה-156 תווים.
5. כאשר מדברים על פרסום בגוגל לאתרכם דאגו לכך שבאתר יהיה בלוג (דף מאמרים וטיפים בתחום בו אתם עוסקים) … גוגל לא אוהב את המילה "מאמרים". הוסיפו תכנים לבלוג בתדירות שלפחות 1-2 פעמים בחודש. זה מעודד את עכבישי גוגל לבוא ולסרוק את אתרכם בתדירות גבוהה. כתבו בבלוג מאמרים עם ערך מוסף לגולש מחד ושיווקים מאידך – התוכן הפך להיות ה"מלך" בקידום אתרים בגוגל ותרומתו לקידום האתר שלכם התגברה לאחר העדכונים האחרונים של גוגל. אם אתם לא כ"כ אוהבים לכתוב , פשוט התחילו ,הקציבו לכם כמה שעות בחודש ותראו שהשד לא כ"כ נורא. חשוב כי המאמרים יהיו מקוריים משלכם , לכן אל תעתיקו ממקורות אחרים. גם אם קשה לכם לכתוב ואתם רוכשים שרות כתיבת תוכן – הקפידו שאתם מקבלים מאמר מקורי שלא הועתק בשלמותו או בחלקו ממקור אחר. ניתן לוודא זאת באמצעות תוכנה הנקראת copyscape בעלות מזערית של 10$ ל-200 שימושים. שלבו בצורה מושכלת בתכנים שלכם את מילות המפתח שבחרתם (או מילים נרדפות או דומות להן) במסגרת מחקר מילות מפתח וקשרו באמצעותם (קישורי עוגן – anchor ) לדפי האתר המתאימים אותם ברצונכם לקדם. זכרו כל כתיבת של מאמר/תוכן נוסף לאתר שלכם תתרום לסמכותיות שלכם בעיני גוגל וממילא תסייע בקידום האורגני בגוגל של אתרכם. מידת הסמכותיות שגוגל מעניקה לכם  נובעת מביצוע של authorship לדפי האתר שלכם.
תוכלו להוסיף את ה-authorship לדפי האתר שלכם באמצעות חשבון הגוגל פלוס (google plus ) שלכם ואם עדיין אין לכם חשבון ברשת חברתית זו של גוגל , אני ממליץ מאד לפתוח – זה תורם לתהליך קידום אורגני של האתר שלכם. כמובן שפנייה אל חברת פרסום מקצועית העוסקת בתחום מיתוג העסק ובניית אתרים עם צוות מקדמים אורגניים מקצועיים יעזרו לתהליך זה לקרות מהר עוד יותר.

לצפיה ב-'Look'
Look
09/04/2018 | 02:19
7
לצפיה ב-'טיפים חשובים לפרסום באינטרנט, מאמר מומלץ'
טיפים חשובים לפרסום באינטרנט, מאמר מומלץ
08/04/2018 | 16:59
1
16
https://seofocus.co.il/2018/03/25/פרסום-באינטרנט-diy-או-שירותי-אנשי-מקצוע
לצפיה ב-'פרסום באינטרנט'
פרסום באינטרנט
16/04/2018 | 11:42
12
תודה לך!
ניתן למצוא מידע רב על פרסום באינטרנט, טיפים, המלצות ומידע על הפלטפורומות בפרסום גם באתר שלנו: https://www.bsg.co.il/
לצפיה ב-'סמינר '
סמינר
03/04/2018 | 17:33
7
שלום,
במסגרת לימודינו במרכז האקדמי רופין, בחוג למדעי ההתנהגות, אני והחברה שלי עורכות סמינר בנושא עישון. בבקשה תמלאו את השאלון כי זה יעזור לנו הרבה. 
לצפיה ב-'קואוצינג- אזור השרון - לעבר יעדים ומטרות- תשלום סימלי'
קואוצינג- אזור השרון - לעבר יעדים ומטרות- תשלום סימלי
15/03/2018 | 15:56
8
במסגרת לימודיי כמאמנת אישית במכון אדלר אני רוצה להעניק לכם את האפשרות להתמקד בכם. 
אם אתם מעוניינים להקדיש לעצמכם שעה בשבוע לאימון שנועד להניע אתכם להשגת המטרות החשובות בחייכם, 
מטרות שיעשו לכם סדר ויגדירו לאן תרצו להגיע,
צרו עימי קשר במייל- shani.aharon21@gmail.com, ובתשלום סימלי של 50 שח לשעה תצעדו לעברם.
בהצלחה ויום מקסים לכולם  ☀️
שני
לצפיה ב-'ההבדלים בין קידום אורגני לפרסום ממומן בגוגל'
ההבדלים בין קידום אורגני לפרסום ממומן בגוגל
08/03/2018 | 20:39
13
מאמר שבטח יעזור לבעלי עסקים להבין את ההבדלים בין קידום אתרים אורגני לקידום ממומן בגוגל

לצפיה ב-'האם מתעסקים פה גם בפיתוח עסקי'
האם מתעסקים פה גם בפיתוח עסקי
08/03/2018 | 15:19
2
12
אני קיבלתי משימה כחלק מראיון עבודה ואני נורא אשמח אם יש פה מישהו שיוכל לעזור לי בנושא.
לצפיה ב-'הי שלמה, מוזמן ליצור איתי קשר, אשמח לסייע'
הי שלמה, מוזמן ליצור איתי קשר, אשמח לסייע
08/03/2018 | 20:11
3
לצפיה ב-'פיתוח עיסקי '
פיתוח עיסקי
15/05/2018 | 12:19
2
כן במובן ואתה מוזמן ליצור אתי קשר ואעזור בשמחה 0507751701
לצפיה ב-'שיווק שותפים'
שיווק שותפים
04/03/2018 | 15:03
14

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תקשורת חזותית-מיתוג עסקי
בואו למתג את העסק שלכם
אחים יששכר בע
אחים יששכר
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה