לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2311023,110 עוקבים אודות עסקים

פורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|

אודות הפורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'איפור'
איפור
15/10/2017 | 21:18
2
מחפשת מאפר/ת מקצועית עם המלצות באיזור המרכז. 

תודה
לצפיה ב-'מתעניינים בניתוח אף? קבלו יעוץ והכוונה חינם!'
מתעניינים בניתוח אף? קבלו יעוץ והכוונה חינם!
13/10/2017 | 13:03
1

האף המושלם עליו תמיד חלמת קרוב מתמיד!
קבל/י הצעות ממיטב המומחים לניתוח אף בארץ
לצפיה ב-'הסרת שיער-יעוץ והכוונה חינם, כנסו (:'
הסרת שיער-יעוץ והכוונה חינם, כנסו (:
02/10/2017 | 17:09
7
לצפיה ב-'ניתוח פלסטי סימני מתיחה'
ניתוח פלסטי סימני מתיחה
24/09/2017 | 23:48
6
1. ההתלבטות שלי היא לא אם לבצע את הפרוצדורה או לא אלא אם לעשות במסגרת ההנחה הניתנת לי בקופת החולים שלי או ללכת למנתח פרטי מהשורה הראשונה.
קופת החולים מפנה ל-CARE שזה לדעתי במקור בכלל לתיקון קוצר ראייה בלייזר.
2. ספציפית,שמתי עין על ד"ר עמי ברק ורציתי לשאול אם מישהי עברה מתיחת בטן אצלו וקיבלה תוצאה לא פחות מטובה מאד שלא לומר מעולה.

שנה טובה לכולן ושהכל יהיה דבש

נ.ב.
פניתי לכאן כי פורום אסטטיקה נסגר ופורומים שמנוהלים על ידי רופאים לא יענו על השאלות ששאלתי

לצפיה ב-'הגנה מהשמש והצערת העור'
הגנה מהשמש והצערת העור
15/09/2017 | 10:10
17
היי לכולן:)
רציתי לברר 2 דברים:
1. יש לי נטיה להזעה נוראה בפנים בקיץ. ואם אני שמה קרמים או איפור - אז בכלל... נחלי מיים... לכן אין אצלי מצב להתאפר או לשים קרם (אלא רק בכניסה לאירוע, בשירותים...)
רציתי לברר אם יש קרם הגנה מהשמש במחיר סביר, שאינו שומני בכלל, ונספג היטב, כך שלא יגביר את ההזעה (וגם - שלמרות ההזעה שתהיה בכל מקרה, הוא יישאר)?

2. הפנים שלי רפויות. לא מתוחות כבעבר. וכמובן גם עם קמטים באיזור המשולש - מצח צידי עניים ומעל האף.
על הקמטים הנ"ל הבנתי שמטפלים בבוטוקס (אגב יש עוד משהו אחר שיהיה יעיל ליותר זמן?), אבל מה עם כל הפנים? איך מצעירים את הפנים בכללי - במקומות שאמנם אין קמטים, אבל העור רפוי?

3. מה בכללי אתן אומרות על סארין A = כטיפול מניעתי לפחות?
תודה!!
לצפיה ב-'קניית איפור באינטרנט!!!'
קניית איפור באינטרנט!!!
30/08/2017 | 17:26
25
היי! אני מוכרח להמליץ על האתר של סניוריטה שאפשר להזמין דרכו מוצרי קוסמטיקה ואיפור פשוט מעולה! יש בו מגוון ממש עשיר שעונה על המון צרכים. מומלץ מחום ❤️
לצפיה ב-'המלצה על מוצריי קוסמטיקה טבעיים ללא משמרים'
המלצה על מוצריי קוסמטיקה טבעיים ללא משמרים
26/08/2017 | 17:48
19
מותג צרפתי נחת עכשיו בניו פראם PHYTS-
מוצרי קוסמטיקה טבעיים 100% ללא חומרים משמרים או צבע סינטטי
תקן cosmebio הוא התקן הכי מחמיר בתחום הקוסמטיקה האורגני -טבעי.
בכל גיל, לחלוח העור הוא צעד הכרחי למניעה ולרווחת העור. אין זה משנה מה סוג העור שלך – בכל יום הוא חשוף להתקפות הפוגעות במנגנון הטבעי של הלחות. הודות לשילוב סינרגטי בין חומצה היאלורונית ממקור טבעי לבין חומרים פעילים מן הטבע, Aqua Phyt’s התשובה היעילה לחוסר נינוחות של העור למשך 24 שעות!!
לצפיה ב-'חומצה היאלרונית בקרם צרפתי חדש PHYTS'
חומצה היאלרונית בקרם צרפתי חדש PHYTS
26/08/2017 | 17:42
56
מותג PHYTS הצרפתי משווק בניו פראם
מותג טבעי ללא חומרים משמרים
יש לו סדרה QAUA על בסיס חומצה היאלרונית מהטבע
ממליצה בחום
לצפיה ב-'אודם עמיד בהחלט'
אודם עמיד בהחלט
21/08/2017 | 14:54
6
בבקשה המלצה על אודם אבל שהוא באמת עמיד כי קניתי כבר הרבה והתאכזבתי. לא מזמן קניתי של עופרה-תחמתי עם עפרון שפתיים את השפתיים -ומעל שמתי את האודם.לא החזיק מעמד יפה על השפתיים.לאחר כ 3 שעות כבר יש צורך לעבור שוב עם האודם.ובכלל יש דבר כזה עמיד.?תודה
לצפיה ב-'המלצה למסורתיים לאיפור שבת '
המלצה למסורתיים לאיפור שבת
14/08/2017 | 19:00
28
היי מה מצב? למי מאיתנו ששומר שבת - יש אתר שמוכר מוצרי טיפוח, וכן איפור מיוחד לשבת! מצרף כאן את ההכשרים לעיונכם 
לצפיה ב-'מייקאפ מדהים '
מייקאפ מדהים
11/08/2017 | 23:54
35
בנות כל מי שמעוניינת במייקאפ קולורסטיי של רבלון במחיר פצצה תלחצו על הקישור המצורף!! המייקאפ הוא בגוון בז' בהיר מתאים לכל אחת שהמספר שלה במייקאפ הוא 3/4 בגווני מייקאפ.
המשלוח בחינם לישראל, שווה ביותר!!

לצפיה ב-'אתר מומלץ מאוד לרכישת בשמים '
אתר מומלץ מאוד לרכישת בשמים
09/08/2017 | 16:26
29

היי! בתוך חובב בשמים מושבע, אני חייב להמליץ על האתר של סניוריטה שמציע בשמים פשוט מעולים! הרכישה באתר קלה, המשלוח הגיע מהר ובאמת חוויה של קניה פשוטה ומהירה. כמובן שמכיוון שהכל נרכש באינטרנט, זה עושה את הסיפור לזול הרבה יותר... בקיצור – תיהנו. 

לצפיה ב-'בתור מומחית להחלקה יפנית'
בתור מומחית להחלקה יפנית
01/08/2017 | 21:57
25
אהבתי כל מילה ומילה שכתבת, אני מתחברת לכתבה שלך וזאת הדרך שאני מאמינה בה בכדי להצליח. אז תודה רבה לך על השיתוף..
וטיפ קטן ממני, שימו לב לביקורות וודאו את אמינותן כי.... על טעויות בהחלקה יפנית אתן משלמות ביוקר!
לצפיה ב-'מחפש המלצה או דיס המלצה למכון השתלת שיער לגברים במרכז'
מחפש המלצה או דיס המלצה למכון השתלת שיער לגברים במרכז
26/07/2017 | 00:48
12
מישהו יודע לספר על נסיונו (אפילו אנונימית או בפרטי)
לצפיה ב-'קיבלתי מבושמטיק בושם שמריח נורא ונראה מזויף'
קיבלתי מבושמטיק בושם שמריח נורא ונראה מזויף
19/07/2017 | 11:56
13
קניתי מבושמטיק בושם של שאנל. הגיע אליי אחרי 7 ימים במקום יומיים.
הבושם הריח נורא ואיום. חמוץ. מסריח.
פניתי לחברה. לאחר כמעט חודשיים של טרטורים, השיבו לי שהם ניסו את הבושם עליהם מספר פעמים (?) והוא מריח להם בסדר. סירבו לתת לי את פרטי החברה.
אזהיר את כל מכריי וחבריי שלא לקנות שם ולא להתקרב.
לצפיה ב-'סכין גילוח בפנים'
סכין גילוח בפנים
16/07/2017 | 20:03
19
זה ממש ממש כואב למה???
בסוף לא כואב בכלל בפנים זה בלתי נסבל
מה עושים ?
לצפיה ב-'איזה קרם לחות מומלץ יותר של גאיה קוסמטיקס או של אלונה שכטר'
איזה קרם לחות מומלץ יותר של גאיה קוסמטיקס או של אלונה שכטר
13/07/2017 | 16:06
18
ובאופן כללי מי יכול להמליץ על מוצרי טיפוח טבעיים
לצפיה ב-'הרמת ריסים'
הרמת ריסים
27/03/2016 | 13:30
163
מישהי עשתה את זה?
מומלץ?
כל התיחחסות לנושא תתקבל בברכה
לצפיה ב-'עונים כאן??'
עונים כאן??
14/03/2016 | 21:55
126
שאלתי  שאלה בקשר לקרם פנים של לוריאל -חומצה הילוראונית
לצפיה ב-'מברשת שיער מחליקה חשמלית-כדאי?'
מברשת שיער מחליקה חשמלית-כדאי?
07/03/2016 | 17:18
1
229
היה לי מחליק של חברת בייביליס שהחזיק כמעט 7 שנים(!) ולאחרונה מתחיל לזייף ..אני מתלבטת אם לקנות את המברשת שיער החשמלית המחליקה שמפורסמת עכשיו הרבה או לקנות מחליק חדש? שמעתי שהמברשת החדשה מנפחת את השיער וגורמת לנשירה -מישהי יודעת אם זה נכון? או אולי זה תלוי בדגם שאני קונה?
אז ממי שיודעת מה עדיף-מברשת או מחליק?
תודה!
לצפיה ב-'שוורצקוף'
שוורצקוף
10/03/2016 | 14:53
133
תראי, זה לא הכי בריא לשיער אבל אם תשתמשי בתכשירים משלימים אז השיער שלך יהיה בריא יותר. אני אמליץ לך על שוורצקוף. יש להם מוצרים נפלאים שמשקמים את השיער מנזקים קשים. 
את יכולה לקנות את זה כאן. 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
פורום פטרת ציפורניים
פורום פטרת ציפורניים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום