לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|

אודות הפורום יופי וטיפוח אישי

ברוכים הבאים לפורום הכי יפה ומטופח בתפוז! הפורום הזה עוסק בשאלות טיפוח, יופי וכל מה שקשור בכך...זה המקום לספר לנו על מוצרים חדשים, להתייעץ אחד עם השני בשאלות שמטרידות בנושא, ובעיקר - להנות! אז בואו , כדי להיות יפים ומטופחים יותר! כמה נהלים הכרחיים: 1. לא מקפיצים הודעות שפורסמו פחות מ-24 שעות קודם לכן 2. לא כותבים כותרות כמו "דחווווווווווווווף" וכיו"ב 3.. לא מבהילים את הפורום עם ריבוי סימני קריאה ושאלה 4. לא מדברים בסגנון בוטה שלא הולם את הפורום. 5. הודעות אוף טופיקיות יש לשרשר לשרשורי OFF קיימים או להודעות גורפות של תפוז אנשים בלבד. עדיפות ראשונה יש לקומונה החברתית. 6. לא יתנהלו בפורום דיונים שמקומם בפורומים אחרים, כגון רפואה, זב"ח, דיאטות ושאר נושאים שקיימת נטיה לשייך אותם בחוסר זהירות רבה לנושא הפורום שלנו. בתוכם נכללים גם הדיונים האינסופיים בגלולות, שיימחקו ללא אזהרה מוקדמת 8. אין לפרסם ע"ג הפורום. פרסומים יימחקו ללא הודעה מוקדמת. המעוניין לפרסם יוכל לעשות זאת בלוחות הפורום, אשר לשם כך הם נועדו. כנ"ל לגבי הודעות על מכירת/החלפת מוצרים ו/או הודעות שאינן קשורות לנושא הפורום. הודעות מהסוג הנ"ל תימחקנה ללא אזהרה מוקדמת.  בברכת יפים ורועשים שאפולי(לבנת) וI Was Hoping|לב|
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'הרמת ריסים'
הרמת ריסים
27/03/2016 | 13:30
68
מישהי עשתה את זה?
מומלץ?
כל התיחחסות לנושא תתקבל בברכה
לצפיה ב-'עונים כאן??'
עונים כאן??
14/03/2016 | 21:55
55
שאלתי  שאלה בקשר לקרם פנים של לוריאל -חומצה הילוראונית
לצפיה ב-'מברשת שיער מחליקה חשמלית-כדאי?'
מברשת שיער מחליקה חשמלית-כדאי?
07/03/2016 | 17:18
1
113
היה לי מחליק של חברת בייביליס שהחזיק כמעט 7 שנים(!) ולאחרונה מתחיל לזייף ..אני מתלבטת אם לקנות את המברשת שיער החשמלית המחליקה שמפורסמת עכשיו הרבה או לקנות מחליק חדש? שמעתי שהמברשת החדשה מנפחת את השיער וגורמת לנשירה -מישהי יודעת אם זה נכון? או אולי זה תלוי בדגם שאני קונה?
אז ממי שיודעת מה עדיף-מברשת או מחליק?
תודה!
לצפיה ב-'שוורצקוף'
שוורצקוף
10/03/2016 | 14:53
65
תראי, זה לא הכי בריא לשיער אבל אם תשתמשי בתכשירים משלימים אז השיער שלך יהיה בריא יותר. אני אמליץ לך על שוורצקוף. יש להם מוצרים נפלאים שמשקמים את השיער מנזקים קשים. 
את יכולה לקנות את זה כאן. 
לצפיה ב-'איפור קבוע בשפתיים אצל יוסף גבות'
איפור קבוע בשפתיים אצל יוסף גבות
08/03/2016 | 09:13
1
78
היי לכולם רציתי לשאול אם מישהי עשתה איפור קבוע בשפתיים אצל יוסף גבות ?
אשמח לקבל חוות דעת בעד או נגד (אפשר גם בפרטי)
תודה :)
לצפיה ב-'יוסף גבות מעולה!'
יוסף גבות מעולה!
27/03/2016 | 16:20
47
אין ספק שהוא מקצועי אבל יש גם קוסמטיקאיות לא פחות מוכשרות ממנו
אני מצרף לך לינק
לצפיה ב-'טיפול פנים משקם'
טיפול פנים משקם
08/03/2016 | 09:12
86
היי לכולם , אני מחפשת המלצה על טיפול פנים משקם לעור פנים בעייתי.. העור לא חלק, עם סימנים, קצת פצעים . בלי מייקאפ נראה נורא..
תודה :)
לצפיה ב-'קרם חומצה Hyaluronic Acid'
קרם חומצה Hyaluronic Acid
07/03/2016 | 10:02
106
היי פעם ראשונה שאני שואלת כאן.אני בחורה צעירה בלי קמטים עוד.אבל עם פנים מאוד רזות לעומת שאר הגוף.ראיתי את הפרסומת של לוריאל פריז לגבי L'oreal Revitalift Filler.שהוא ממלא את הפנים ואת הלחיים.בגלל שאני נכנסת לגיל ה30 שלי ובגלל שאמא שלי גם סובלת מאובדן נפח ללחיים .רציתי לשאול אם כדאי לי להשתמש במוצר הזה?או שזה מוקדם מידי?האם ניסיתם אותו בכלל?מה הוא שונה ממוצרים אחרים?אני לא מבינה בעינינים האלה כלום..

ודרך אגב-המלצה-מרכך של פנטן-באמת מחזק את השיער(בדוק).
לצפיה ב-'פצעים פנימיים בפנים - טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית RF'
פצעים פנימיים בפנים - טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית RF
05/03/2016 | 21:25
79
בהסתייגות שלא ראיתי ולא אבחנתי את מצבך, על פי תיאורך  יתכן ואתה סובל מאקנה ציסטי  בין אם כרוני או זמני, שהוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה והם לא מגיבים בד"כ לקרמים המיועדים למריחה על העור.

ההנחה היא שההתפרצויות מושפעות מפעילות הורמונאלית. מסיבות לא ידועות, בלוטת השומן בעור נעשות סופר-רגישות לשטף הזה של הורמונים, ומגיבות בייצור יתר של סבום (שומן). השומן המיוצר הוא כה רב, עד שלמעשה בלוטת השומן עצמה נעשית "דחוסה" ותפוחה, ומוקשית כאשר כמות השומן רבה. בגלל שהיא לא מסוגלת לדחוף את השומן העודף לתוך הריפוד של זקיק השערה (המוביל לפני שטח העור דרך הנקבוביות), בלוטת השומן "מתבקעת" ומתפרצת מתחת לעור. זה גורם לזיהום אקוטי וגירוי, ומוביל לאדמומיות וכאב של אקנה ציסטי. ההרס הזה מתחיל עמוק בעור – בדרמיס - ומסיבה זאת הוא מסתיים הרבה פעמים בצלקות.

הרבה דרמטולוגים רואים אקנה ציסטי כסוג החמור ביותר של אקנה מזיק, ומודים שהאופציות הטיפוליות מוגבלות לתרופות אורליות כמו רואקוטן או אנטיביוטיקות הצד השלילי הוא שתרופות מרשם אלה מלוות בתופעות לוואי ולכן בד"כ ניתנות במינון נמוך. כמו כן הן מיועדות לשימוש ארוך טווח, וההשלכה העיקרית שצריכה להילקח בחשבון היא התפתחות עמידות של החיידק, מה שיגרום לאקנה לחזור.

ישנם מוצרי-מדף רבים לטיפול באקנה, וגם תרופות מרשם לא מעטות. המבחר מבלבל, ואין תוכנית טיפול אחת שתתאים לכל אחד. לצערנו, לפעמים יש ללמוד מהי השיטה או שילוב השיטות הטוב ביותר עבורנו - דרך תהליך של ניסוי וטעייה.

וכמומחית לטיפולי אקנה בבני נוער ובמבוגרים ולאחר כל השנים עם כל הניסיונות ועם כל התכשירים שלא הועילו, הייתי ממליצה לך על טיפול פוטותרפי בטכנולוגית IPL - קרן אור, בשילוב עם אנרגיית גלי רדיו RF טיפול המומלץ ע"י רופאים, ההורס את החיידקים בצורה סלקטיבית.

טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות ללא תופעות לוואי - ללא בדיקות דם - ללא פגיעה בכבד...!

כתבות נוספות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי . ולשאלות הנך מוזמן ליצור עמי קשר ישירות לנייד 0558833337

לצפיה ב-'איך שומרים על ריח גוף טוב כל היום'
איך שומרים על ריח גוף טוב כל היום
04/03/2016 | 00:02
190
איך שומרים על ריח גוף טוב כל היום
לצפיה ב-'מוצרים לטיפוח הפנים של פיטר תומס רוט'
מוצרים לטיפוח הפנים של פיטר תומס רוט
01/03/2016 | 13:44
55

באזור תל אביב, חולון, בת ים, יפו - אפשר פשוט לבוא כדי לקבל ייעוץ מותאם אישית בנוגע לאופן השימוש בתכשירי פיטר תומס. אם לא, אפשר פשוט להתקשר או לשלוח מיסרון בווטסאפ.
אם את מכירה את התכשירים, תוכלי לקבלם עם שליח עד הבית לכל רחבי הארץ. אפשר גם בדואר רשום.
לצפיה ב-'רציתי לעדכן על קבוצת פייסבוק שפתחתי'
רציתי לעדכן על קבוצת פייסבוק שפתחתי
23/02/2016 | 22:44
76
מכורי איפור אנונימיים
ואני מאוד רוצה להרים שם שיתופים- יש שם רק פרסומים
שאני לא רוצה למחוק אותם כי אז לא ישאר שם כלום...

אשמח שתיקחו שם חלק - מאוד רוצה להפוך אותה לקבוצה כייפית ואיכותית - אשמח לעזרתכן
לצפיה ב-'מהפכה בריאה בטיפוח עם הדגמה ותוצאות מיידיות!!'
מהפכה בריאה בטיפוח עם הדגמה ותוצאות מיידיות!!
23/02/2016 | 12:16
32
רוצה מראה עור צעיר בכ-10 שנים ב-2 דקות וגם אפקט ארוך טווח?
רוצה פתרון לכתמי גיל ועוד?
אירוע בריאות שאסור לפספס וישנה מה שידעתם על טיפוח והדגמה שתסעיר אתכם
היום (יום ג' 23.2.16)  16:00-18:00 בסלון דיזנגוף סנטר בניין B קומה 3 מעל קפה GREG.
לכניסה חינם, אך נא לתאם עם זאב 0534285128
כי מספר המקומות מוגבל!
לצפיה ב-'הגרלהההה'
הגרלהההה
22/02/2016 | 14:22
39
הגרלה שווה בדף הפייסבוק שלי :)
מוזמנות:
https://www.facebook.com/MissGlitters/photos/a.513...
לצפיה ב-'הסרת שיער SHR'
הסרת שיער SHR
21/02/2016 | 15:58
36
היי לכולן,
אני מנסה הסרת שיער בבית שחי בשיטה זו (כרגע לאחר טיפול ראשון) ושוקלת גם מפשעות.
האם מישהי הסירה/ מסירה שיער בשיטת SHR?
ממליצות/ לא ממליצות?

תודה

לצפיה ב-'איפור כלה מומלץ'
איפור כלה מומלץ
21/02/2016 | 15:41
17
היי,
אני רוצה להמליץ לכל הכלות לעתיד על מאפרת מעולה בשם שלי לאון.
היא איפרה אותי לפני החתונה שלי, שהתקיימה לפני כשבוע.
האיפור יצא מאוד יפה בהתאם לציפיות שלי ואף מעבר להם והמחיר סביר לחלוטין.
מי שמעוניינת, לחצי כאן כדי להיכנס לאתר שלה.
לצפיה ב-'לחות על בסיס מים לעור הפנים'
לחות על בסיס מים לעור הפנים
18/02/2016 | 02:09
2
78
היי
אשמח לקבל המלצות על תכשיר טוב ולא יקר, עם פירוט היכן ניתן לקנות..
(יש לי מי פנים עם לחות, אבל נראה לי שיש בזה ממש מעט לחות כי זה מאוד דליל)

תודה,
L2010

לצפיה ב-'ג'ל לחות'
ג'ל לחות
18/02/2016 | 16:19
1
72
היי,
ממליצה לך בחום על המוצר H2O של חברת HL.
ג'ל לחות - מכיל גורמי לחות טבעיים שמעלים את רמת הלחות בעור הפנים.
להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות HL
לצפיה ב-'נשמע יקר אם זה רק אצל קוסמטיקאיות'
נשמע יקר אם זה רק אצל קוסמטיקאיות
18/02/2016 | 16:39
23
לצפיה ב-'כל הריהוט, הציוד, האביזרים והמוצרים לקוסמטיקאיות-שקד קוסמטיק'
כל הריהוט, הציוד, האביזרים והמוצרים לקוסמטיקאיות-שקד קוסמטיק
18/02/2016 | 14:29
9
לצפיה ב-'בנושא של הסרת שיער'
בנושא של הסרת שיער
17/02/2016 | 10:29
1
56
בוקר טוב לכולן...
אני צריכה עזרה מכן: אני מורידה שיער בגילוח, בד"כ מחזיק סבבה וגם השיער אצלי די בהיר אז לוקח זמן עד שרואים אבל עכשיו בקיץ אני הולכת לעבוד בחוף ואני חושבת שזה צריך להיות ממש חלק רוב הזמן. 
לייזר זה לא אופציה כרגע... מה הייתן ממליצות?
לצפיה ב-'Veet Infini’Silk'
Veet Infini’Silk
24/02/2016 | 10:31
25
תבדקי את המכשיר הזה שאני משתמשת בו כבר כמה זמן עם תוצאות טובות. אחת האפשרויות היחידות שגם יש לה אישור משרד הבריאות הישראלי וגם FDA. לא סומכת על כל מיני חסרי שם למיניהם...
לצפיה ב-'מה קניתי בבלאק פריידי 2015'
מה קניתי בבלאק פריידי 2015
16/02/2016 | 22:55
72
לצפיה ב-'היי עזרתכן בבקשה'
היי עזרתכן בבקשה
09/02/2016 | 13:33
1
87
יש לי עור מעורב שבחורף נוטעה להתייבש והעור כזה מתקלף לי, יש המלצות בתקציב נמוך ככל האפשר לקרם לחות וסבון פנים? קצת קשה למצוא בחיפוש של הפורום,תודה
לצפיה ב-'יש לי ים המלצות'
יש לי ים המלצות
16/02/2016 | 22:50
44
למוצרים איכותיים במחירים נוחים בבלוג שלי.
בכלל... אני מגלה בבלוג הרבה אתרים שווים וזולים!
לצפיה ב-'מייק אפ'
מייק אפ
08/02/2016 | 18:57
60
היי,
אני מאפרת ועד עכשיו איפרתי במייק אפ של ג'יג'י, הייתי מאד מרוצה. בחיפוש באינטרנט לא מצאתי את המייק אפ שהייתי משתמשת בו (אולי יש בחנות, לא בדקתי)
* באיזה מייק אפ אתן משתמשות/מאפרות?  על מה ממליצות מבחינת עמידות?
* יש הנחת מאפרות למייק אפ?
תודה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אקנה- טיפול ושיקום עור
פורום אקנה- טיפול ושיקום
הלגה רקנטי- אסטתיקה טיפולית
רוצה עור חלק מפצעים ?
פורום מתיחת פנים
פורום מתיחת פנים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה