לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
94219,421 עוקבים אודות עסקים

פורום מחזות זמר

סתיו הייתה ילדה רגילה – צחקנית, שובבה, חביבה – עד שיום בהיר אחד, השמיעו לסתיו הקטנה, בת החמש, את הדואט של הפאנטום ושל כריסטין מתוך ``פאנטום האופרה`` של אנדרו לויד וובר.מאז, חייה לא היו עוד אותו הדבר.היא עמדה שם, המוזיקה חודרת לראשה הקטן וממלאת אותו בצלילים המופלאים והקסומים. עיניה סגורות, בגופה עוברת צמרמורת, והיא כולה מתמלאת בעונג המופלא של המוזיקה המכשפת.מספר שנים אחר כך, סתיו כבר הייתה ``גרופית`` של פאנטום האופרה.לאט-לאט היא הכירה מחזות זמר נוספים – עלובי החיים, גבירתי הנאווה, מיס סייגון, יוסף וכותונת הפסים המשגעת, שיער, ישו כוכב עליון, חתולים, שדרות סאנסט, קברט, ברנשים וחתיכות, והרשימה עוד ארוכה.סתיו נהפכה, פשוטו כמשמעו, לאנציקלופדיה למחזות זמר.וכאן זה הפורום לאנשים שכמו סתיו, נכבשו בקסמם של מחזות הזמר, שרים במקלחת את ``Close Every Door``, עומדים מול המראה ומעמידים פנים שהם ז`אן ולז`ן, ובכלל – מחזות זמר הם אהבת חייהם.אז כולכם מוזמנים להיכנס לפורום ולהביע דעותיכם על מחזמר כזה או אחר, לפתוח דיון על ליאה סלונגה, לשאול האם מריוס היה צריך לבחור בקוזט או באפונין (הנה באמת קושייה חמישית למה נשתנה…) ועוד כל מיני המצאות כעולה על דעתכם.כאן המקום להביע עצמכם ולהביע את האהבה שלכם למחזות הזמר.ועוד דבר מאוד חשוב - שלושת חוקי הפורום:1. על כל ההודעות להיות מנוסחות היטב, מה שאומר שאסור לקלל או להשמיץ אנשים. אנא השתדלו להתנסח בעדינות ולא לפגוע באחרים במילותיכם. החיים והמוות ביד הלשון! 2. טקסטים של שירים יצורפו כקובץ, בשום פנים ואופן לא בגוף ההודעה. זה על מנת שאם מישהו יחפש את הטקסט המסוים הזה הוא יוכל לפנות לקבצי הפורום שם הכל מסודר ומאורגן במקום לחפש בארכיון. זה חוסך טרחה וגם חוסך מקום.3. ההודעות צריכות להיום בנושא הפורום, כלומר אך ורק בנושא מחזות זמר.כל הודעה שלא תהיה מותאמת לחוקים אלה ת-י-מ-ח-ק, אז שלא תגידו שלא הזהרתי!!!

אודות הפורום מחזות זמר

סתיו הייתה ילדה רגילה – צחקנית, שובבה, חביבה – עד שיום בהיר אחד, השמיעו לסתיו הקטנה, בת החמש, את הדואט של הפאנטום ושל כריסטין מתוך ``פאנטום האופרה`` של אנדרו לויד וובר.מאז, חייה לא היו עוד אותו הדבר.היא עמדה שם, המוזיקה חודרת לראשה הקטן וממלאת אותו בצלילים המופלאים והקסומים. עיניה סגורות, בגופה עוברת צמרמורת, והיא כולה מתמלאת בעונג המופלא של המוזיקה המכשפת.מספר שנים אחר כך, סתיו כבר הייתה ``גרופית`` של פאנטום האופרה.לאט-לאט היא הכירה מחזות זמר נוספים – עלובי החיים, גבירתי הנאווה, מיס סייגון, יוסף וכותונת הפסים המשגעת, שיער, ישו כוכב עליון, חתולים, שדרות סאנסט, קברט, ברנשים וחתיכות, והרשימה עוד ארוכה.סתיו נהפכה, פשוטו כמשמעו, לאנציקלופדיה למחזות זמר.וכאן זה הפורום לאנשים שכמו סתיו, נכבשו בקסמם של מחזות הזמר, שרים במקלחת את ``Close Every Door``, עומדים מול המראה ומעמידים פנים שהם ז`אן ולז`ן, ובכלל – מחזות זמר הם אהבת חייהם.אז כולכם מוזמנים להיכנס לפורום ולהביע דעותיכם על מחזמר כזה או אחר, לפתוח דיון על ליאה סלונגה, לשאול האם מריוס היה צריך לבחור בקוזט או באפונין (הנה באמת קושייה חמישית למה נשתנה…) ועוד כל מיני המצאות כעולה על דעתכם.כאן המקום להביע עצמכם ולהביע את האהבה שלכם למחזות הזמר.ועוד דבר מאוד חשוב - שלושת חוקי הפורום:1. על כל ההודעות להיות מנוסחות היטב, מה שאומר שאסור לקלל או להשמיץ אנשים. אנא השתדלו להתנסח בעדינות ולא לפגוע באחרים במילותיכם. החיים והמוות ביד הלשון! 2. טקסטים של שירים יצורפו כקובץ, בשום פנים ואופן לא בגוף ההודעה. זה על מנת שאם מישהו יחפש את הטקסט המסוים הזה הוא יוכל לפנות לקבצי הפורום שם הכל מסודר ומאורגן במקום לחפש בארכיון. זה חוסך טרחה וגם חוסך מקום.3. ההודעות צריכות להיום בנושא הפורום, כלומר אך ורק בנושא מחזות זמר.כל הודעה שלא תהיה מותאמת לחוקים אלה ת-י-מ-ח-ק, אז שלא תגידו שלא הזהרתי!!!
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-' היכן יש תרגום של "כוכבת על"?'
היכן יש תרגום של "כוכבת על"?
29/10/2012 | 20:15
202
שלום
היכן אפשר להשיג תרגום לשיר " כוכבת על "ממצחיקונת ,של אהוד מנור?
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
21/06/2009 | 16:11
265
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לHippie Jeannie שניהלה את הפורום, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'היי יש לי שאלה..'
היי יש לי שאלה..
16/06/2009 | 23:09
1
224
אני נורא אוהבת לשיר...אבל יש לי בעיה..הקול שלי כל הזמן מתחלף..בתדירות של כמה פעמים ביום..פתאום יכול להיות לי קול יפה מאוד..ואחרי 10 דקות זוועה ואני לא יכולה לשיר..מזו התופעה הזו????
לצפיה ב-'לא הבנתי בדיוק מה הבעיה,'
לא הבנתי בדיוק מה הבעיה,
19/06/2009 | 19:32
127
אבל לפי מה שאת מספרת, כנראה שאת שרה לא נכון. יכול להיות שאת מאמצת את מיתרי הקול יותר מדי?
לצפיה ב-'מבקר בברודווי ורוצה קצת עצות'
מבקר בברודווי ורוצה קצת עצות
18/06/2009 | 00:29
5
218
אז...
אני טס לברודווי עם רשימה ענפה של מחזות זמר שאני רוצה לראות ורציתי להתייעץ על כמה דברים

איזה הצגות להזמין כרטיסים מראש? אני לא רוצה להסתמך על Rush לשיער לדוגמה, אבל ראיתי שכרטיסים בהזמנה מוקדמת עולים 109 דולר מה שאומר שבטח לא יהיה חסר למצוא גם בTKTS או בקופה עם הנחת הסטודנט עם כרטיס הספרייה הפקטיבי(שעשה לי חיים טובים בטיול הקודם)

האם לוותר על ווסט סייד סטורי? הבנתי שהוא ממש גרוע והסיבה היחידה שאני יכול לחשוב ללכת לראות אותו היא שכנראה שזאת תיהיה ההזדמנות היחידה שלי לראות אותו על במה ב20 השנה הקרובות.

עוד נושא, מישהו שמע על המחזמר "ממפיס" ראיתי שיש לזה Previews בספטמבר שאפשר להשיג אליהם כרטיסים, אבל לא שמעתי על המחזמר הזה מעולם..

ומה עוד אתם ממליצים? כרגע הרשימה שלי כוללת את שיער, בילי אליוט(אם יש מצב להשיג כרטיסים), N2N, ווסט סייד, וויקד ואולי אפילו נלך לנורמן קונקווסט למרות שזה לא מחזמר
לצפיה ב-'ובכן...'
ובכן...
18/06/2009 | 09:47
3
116
קודם כל, למה זאת תהיה ההזדמנות היחידה שלך לראות סיפור הפרברים ב-20 השנה הקרובות?
בספטמבר יש הפקה שמגיעה לארץ לשבועיים. ואני הולך לראות את זה.
אף אחד לא אמר שאתה חייב לראות את זה אבל אם אתה מדבר על הזדמנות אז הנה הזדמנות.

למה שלא תלך לראות את next to normal?
לצפיה ב-'Next to Normal בודאות!'
Next to Normal בודאות!
18/06/2009 | 14:03
2
90
הדבר הכי מרגש ומקורי בברודויי כרגע.
לצפיה ב-'סימנתי את נקסט טו נורמל'
סימנתי את נקסט טו נורמל
18/06/2009 | 19:24
1
111
פשוט רשמתי N2N מתוך עצלנות כנראה לא שמתם לב:)
בכל מקרה, אני לא אהיה בארץ בספטמבר, והסיכוי שיעשו עוד ריביבל של סיפור הפרברים הכי שזה יסיים את הריצה שלו הוא די קלוש בשנים הקרובות לפחות
לצפיה ב-'וגם Nine to Five חמוד נורא'
וגם Nine to Five חמוד נורא
19/06/2009 | 03:49
51
לצפיה ב-'ולגבי נורמן קונקווסט'
ולגבי נורמן קונקווסט
19/06/2009 | 16:09
44
זה יורד בסוף יולי (למרות שיש סיכוי שיאריכו את זה בקצת)
אגב, Hair מגרילים את הbox seats לכל הופעה (מקומות קצת מעפנים). אין הנחות סטודנטים, אבל בטח תמצא הנחות בפלייביל ואתרים אחרים.
לבילי אליוט יש כרטיסי סטודנטים להופעות באמצע השבוע ב41.5 דולר (זה המון לכרטיסי סטודנטים. אני אנטי)
ואם אתה הולך לRUSH של N2N, תנסה להשיג box seats, ולא שורה ראשונה. הבמה גבוהה, עדיף לראות מהבוקס.
ממפיס נשמע מעניין. מאותם כותבים של הטוקסיק אבנג'ר באוף ברודוויי כרגע!
לצפיה ב-'עלובי החיים'
עלובי החיים
13/06/2009 | 18:27
5
289
מישהו יודע אם יש תיכנונים להעלת המחזמר עוד פעם בארץ?
לצפיה ב-'נכון לעכשיו אין תוכניות וגם לא נראה לי שהיו'
נכון לעכשיו אין תוכניות וגם לא נראה לי שהיו
13/06/2009 | 23:26
4
142
לא בזמן הקרוב לפחות, ולא בצורה מקצועית בכל אופן...
לצפיה ב-'מממ...'
מממ...
14/06/2009 | 10:54
3
104
דווקא יש דיבורים על זה וגישושים בנושא...  אבל עדיין לא החלטה רשמית שזה יעלה. רק בדיקת השטח בינתיים.
לצפיה ב-'במציאות שהפקות שכבר יש להן ליהוק מבוטלות'
במציאות שהפקות שכבר יש להן ליהוק מבוטלות
15/06/2009 | 01:33
2
118
אין הרבה מקום לאופטימיות
לצפיה ב-'.............'
.............
15/06/2009 | 07:44
1
66
אבל תמיד במציאות יש הפקות עם ליהוק שמבוטלות ובמקביל יש הפקות ללא ליהוק שמחליטים להעלות ואז יש להן ליהוק ואז הן כן עולות.
הרי יש הפקות שבסופו של דבר עולות, אז איך אתה יודע שדווקא זו תהיה אחת שלא?
לא שאני אומר שזה כן יעלה בסוף, אבל גם אי אפשר להגיד אוטומטית שזה לא יעלה.
לצפיה ב-'אני מקווה שיעלו אותו'
אני מקווה שיעלו אותו
16/06/2009 | 22:35
81
באופן מקצועי כמובן...המחזמר הכי אהוב עליי
וגם אחרי שמיעה של שירים מהמחזמר בעיברית בכלל עשה לי ממש חשק לראות אותו
לצפיה ב-'Guilty Pleasures'
Guilty Pleasures
10/06/2009 | 15:09
5
160
יאללה, נפריח את השממה קצת.

Guilty Pleasures. הנה המקום להתוודות בנוגע לכל מחזמר שאתם אוהבים שנחשב ירוד ונחות ע"י הכלל.

לי יש אחד חדש... Rock of Ages. שמעתי את נאמבר הפתיחה שלהם בטוניז... ובהתחלה ממש לא התלהבתי. יכול להיות שגם בגלל שזה היה ב7 בבוקר.
ואז ראיתי את הנאמבר השני שלהם, ושמעתי את הדיסק. מה אני אגיד? שנות ה80 זה משעשע.

ועכשיו אני מחכה שטל יתנפל עליי בצעקות והאשמות.
לצפיה ב-'זה זוועה!!!! אוי נו באמת אם זה היה יוצא '
זה זוועה!!!! אוי נו באמת אם זה היה יוצא
11/06/2009 | 00:07
4
87
בזמן של TOS הם היו כלכך יורדים על זה!
לצפיה ב-'אמרתי שזאת יצירת אומנות?'
אמרתי שזאת יצירת אומנות?
12/06/2009 | 09:54
3
61
... לא.
סה"כ, קאסט מוכשר ושירים כייפים. אני נהנית ואתה תשתוק.
ובחזרה לנושא... נו, בטח יש לך משהו כזה, טל.
לצפיה ב-'ברשותך, אביטל'
ברשותך, אביטל
12/06/2009 | 19:10
2
54

הייתי מרחיב את הדיון גם לסרטים מוזיקליים שהיו פלופים.
למשל: "מטבעות מן השמיים" / Pennies from Heaven בכיכובם של סטיב מרטין, ברנדט פיטרס וכריסטופר ווקן.
סרט משנת 1981 שעל המוזיקה שלו אחראי בין השאר מרווין המליש. הסרט נחל כשלון בקופות, אבל הוא קורץ לעולם המחזמר, ומכיל פסטיש שהיו עליו תביעות משפטיות של שירם של פרד אסטר וג'ינג'ר רוג'רס Let's Face the Music and Dance אשר מוקרנים בשחור לבן על המסך מאחורי סטיב מרטין וברנדט פיטרס, סצינה בלתי נשכחת ולו בגלל השיר הנהדר של אירווינג ברלין.

דוגמאות נוספות שעולות לי בראש הן כמובן סרטיו המוזיקליים של קנת בראנה מהשנים האחרונות, לרבות "חליל הקסם" שבתרגומו לאנגלית מתקרב לז'אנר המחזמר, וכמובן סרטו לפי המחזה של שייקספיר שמכיל את להיטי שנות ה- 30, אשר המבקר הנדלזלץ הזכיר אותו בהקשר להפקת "הלילה ה- 12" של תיאטרון 'גשר'.
לצפיה ב-'טוב די אהבתי את Lestat '
טוב די אהבתי את Lestat
15/06/2009 | 18:37
1
38
אבל רק בגלל שערפדים זה די פטיש אצלי...:)
לצפיה ב-'תורי לצחוק עליך.'
תורי לצחוק עליך.
16/06/2009 | 01:12
34
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!
לצפיה ב-'ערב שירי ערש וסרנדות'
ערב שירי ערש וסרנדות
11/06/2009 | 09:08
69

ביום שבת, 27.6, בשעה 20:00
יתקיים במוזיאון טיקוטין בחיפה ערב שירי ערש וסרנדות

נעה ביזנסקי, זמרת סופרן, בלווי אפרת לוי בפסנתר, תבצע שירי ערש וסרנדות מתקופות ותרבויות ובשפות שונות:  שירים בעברית, יידיש ולדינו לצד יצירות מאת שוברט, לורקה, דה-פאיה, דבוסי, גרשווין ועוד. בין השירים שיבוצעו- "כשאור דולק בחלונך", "פזמון ליקינטון", הסרנדה של שוברט, summertime ועוד רבים וטובים.

נעה ביזנסקי ואפרת לוי הינן בוגרות בהצטיינות של האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בת"א ומופיעות בקונצרטים וברסיטלים בארץ ובעולם.

מחיר כרטיס: 55 ש"ח, לחברי אגודת הידידים של המוזיאון: 50 ש"ח, לנוער עד גיל 18: 40 ש"ח

מומלץ להזמין כרטיסים מראש!

http://www.hms.org.il/Museum/Templates/showpage.as...

לפרטים נוספים ולהזמנת כרטיסים:
מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית, שד' הנשיא 89, חיפה
טלפון: 04-8383554
לצפיה ב-'"לאס ווגאס - תל אביב" - סיבוב קיץ 2009'
"לאס ווגאס - תל אביב" - סיבוב קיץ 2009
08/06/2009 | 17:49
1
76
"לאס ווגאס -תל אביב"  - סיבוב קיץ 2009

צחי סיטון ולהקתו במסע מוסיקלי מלהיב ומרגש אל עיר ההימורים הגדולה.
המופע כולל את הלהיטים הגדולים והאהובים של בירת השעשועים הראוותנית שבוצעו על ידי מיטב הזמרים שהופיעו בה: פרנק סינטרה , דין מרטין ,אלביס פרסלי, נאט קינג קול ועוד.

השירים מבוצעים בעברית , אנגלית ואיטלקית.

המופע כלול ברפרטואר הקבוע של תיאטרון הקאמרי.
הדרכה קולית: פרופ' חנה הכהן
פסנתר וניהול מוסיקלי: אורן סלע
קונטרבס : שי רן
תופים : אסף דגן
שחקנית אורחת : שרון רושינק

מן הביקורות:  

"צחי סיטון הוא שחקן נפלא וזמר בס-בריטון בעל קול נדיר ביופיו ואני סבור שהוא עומד בדרגה אחת מעל הזמרים הווקאלים בארץ- במקצועיות, בדיקציה, בהגשה ובאיכות הקול" (עיתון "העיר")

"סיטון מצליח לשבות את הקהל בקיסמו בזכות קולו, ההגשה מלאת החן , רגש וכריזמה אדירה...מסע של קסם , אלגנטיות ואיכות אנושית גדולה!" (אתר "הבמה")

25/6/09 יום חמישי 21:00 , משכן למוסיקה רעננה  09-7464036

27/6/09 מוצ"ש 21:00, תיאטרון הקאמרי תל אביב  
פתיחת דלתות 20:30  03-6060900

3/7/09 יום שישי 22:00 , מועדון ביט BEAT , חיפה
פתיחת דלתות 20:30  8107107 -04  
www.garber-tickets.co.il

4/7/09 מוצ"ש 21:30, בית שמואל ,ירושלים  קלעים 02-6222333בימות 02-6237000 קופת תיאטרון 02-6203455
www.klaimonline.co.il

11/7/09 מוצ"ש 21:00 , אודיטוריום רוזין ,רמת אביב ג'   03-6418262

18/7/09 מוצ"ש 22:00 ,מועדון ברלה, להבות חביבה
פתיחת דלתות 20:00  04-6369993
www.ticketnet.co.il
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מחרוזת פאנטום האופרה מתוך המופע....'
מחרוזת פאנטום האופרה מתוך המופע....
08/06/2009 | 18:34
50
הייתי במופע "לאס ווגאס - תל אביב" בקאמרי ומאד נהניתי.
אחד השיאים במופע היה ללא ספק המחרוזת מתוך המחזמר "פאנטום האופרה". שילוב הקולות של צחי ושרון הוא תענוג צרוף!
שיהיה הרבה בהצלחה בסיבוב ההופעות (מגיע לכם!)
ממליצה בחום ואגיע עם בני הדודים שלי מניו יורק להופעה ברעננה.
יעל
לצפיה ב-'לראשונה בישראל המחזמר רנט'
לראשונה בישראל המחזמר רנט
07/06/2009 | 17:48
6
234
רנט מגיע לארץ ל10 הופעות בלבד.
ההופעות תתקיימנה בירושלים בגג של בניין אל הלב, ברח' פייר קניג37 בתלפיות (מול קניון הדר)
ההופעות תתקיימנה בתאריכים 11,14,15,16,17,18,21,22,23,24,25 ביוני בשעה 20:00
להזמנת כרטיסים ולפרטים נוספים 052-6039197
לצפיה ב-'זהירות אתם טועים ומטעים'
זהירות אתם טועים ומטעים
08/06/2009 | 12:35
4
139
קודם כל תיזהרו לכם - מאוד מוזר אם קיבלתם זכויות למחזמר אבל אם לא אתם פשוט עוברים על החוק.
חוצמזה אתם מטעים את הציבור - ההפקה שלכם היא הצגת חובבים וזה לא כתוב בשום מקום. עם כל הפירסומים והפוסטר שעיצבתם לעצמכם (תוך גניבת זכויות גם על הלוגו של המחזמר), הקהל עוד עלול להתבלבל ולחשוב שמדובר בהפקה של תאטרון מקצועי או מפיק מסחרי.

אני מציעה לכם ליישר את ההדורים מול בעלי הזכויות בחו"ל ומול הקהל שכבר רכש כרטיסים להצגה שלכם. ובפרסומים הבאים ממש כדאי לכם לכתוב מפורשות שהשחקנים הם חובבים.
לצפיה ב-'זכויות יוצרים'
זכויות יוצרים
12/06/2009 | 10:54
3
114
שלום חבר/ה,
אני יכולה להבטיח שהזכויות התקבלו באופן חוקי, ונעשו מול בעלי הזכויות מחו"ל. לא נעשית שום עבירה על החוק של זכויות יוצרים, וחבל שאתם מטיחים האשמות לפני שאתם שואלים או מבררים את העניין. בלי רכישת הזכויות אי אפשר לקבל הרי את התסריט ואת התווים.

כמו כן בשום מקום לא הובטח או נאמר שההפקה היא הפקה מקצועית. אם תחפשו בפורום הזה אפילו, כשמישהו שאל על הקאסט הוא נענה שכל השחקנים הם שחקנים חובבנים. מי שעדיין לא הבין או לא יודע ושואל מקבל תשובה כנה, אין שום עניין או אינטרס להטעות את הקהל.

עם זאת, ההפקה מאוד מושקעת, והיא לא קמה אתמול או שלשום. למרות האילוצים של תיאטרון קהילתי, ההופעה ברמה מאוד גבוהה יחסית לזאת, ומי שאוהב את רנט יהנה מכל רגע (מי שלא אוהב את רנט, הגיע הזמן להכיר!)

חבל על האנרגיות השליליות הם לא מועילות לאף אחד :) איך אומר לרסון - measure your life in love
בואו תהנו, תבלו, ואם לא אז אל תבואו אבל אל תוציאו שם רע על בסיס מידע שגוי בבקשה.

שבת שלום
לצפיה ב-''
12/06/2009 | 11:07
2
48
דבר נוסף אגב, אני לא יודעת איך אפשר להתבלבל ולחשוב שזו הפקה מקצועית כאשר בכל מקום כתוב שההופעה באנגלית. אין אף קבוצת תיאטרון מקצועית בארץ שמופיעה באנגלית. כמו כן יש מספר מאוד מצומצם של תאטראות מקצועיים בארץ ואם לא כתוב מופק על ידי ...בית לסין, גשר, קאמרי, בימה, וכו' אז זה די מובן...

אבל תכלס באמת הכל שטויות. העיקר שהקהל נהנה והשחקנים נהנים ונכון להופעת פתיחה של אתמול ככה זה המצב :) :) :)

חיוכים חברים - אין יום כמו היום!
לצפיה ב-'לחבר'ה של RENT ולכולם'
לחבר'ה של RENT ולכולם
13/06/2009 | 00:31
1
101
ראיתי ושמעתי אתכם שרים היום בכיכר אתרים, הייתם מקסימים!
חובבים או לא, שרתם מדהים והיה כיף, אני בטוח שההצגה שלכם שווה מאוד ומצטער שלא אספיק לבוא לראות אותה, אבל ממליץ לכולם.
כל הכבוד!
לצפיה ב-'אם דניאל ממליץ אז היא בסדר בספר שלי:)'
אם דניאל ממליץ אז היא בסדר בספר שלי:)
13/06/2009 | 23:28
40
לצפיה ב-'מישהו כבר הלך או הולך?'
מישהו כבר הלך או הולך?
16/06/2009 | 18:16
39
לצפיה ב-'עזרה די דחופה'
עזרה די דחופה
07/06/2009 | 15:59
2
146
אני סטודנטית שעושה עבודה על המחזמר "שלמה המלך ושלמי הסנדלר", ואני אשמח מאוד אם מי שיש לו שירים מהמחזמר (לא משנה אם מההפקה הישנה מ-64'  או החדשה מ2005) ובעיקר תווים של שירים מהמחזמר- יכתוב כאן ואצור איתו קשר.
תעזור לי מאוד גם התוכנייה של ההצגה (מההפקה האחרונה, של הבימה), אם יש מישהו שמוכן להעביר לי..
אה, וחומר על סשה ארגוב- באינטרנט המקום היחד שכתב עליו משהו משמעותי זה ויקיפדיה..
לצפיה ב-'יש לי את הספר של המחזה'
יש לי את הספר של המחזה
08/06/2009 | 00:23
53
עם כל התסריט
לצפיה ב-'יש לי'
יש לי
15/06/2009 | 13:43
36
אם את רוצה יש לי את כל השירים של המחזמר מההפקה האחרונה של הבימה בדיסק
אם את רוצה תכתבי לי באיימל הזה
moran_vachnon@walla.com
אני אשמח לעזור לך
לצפיה ב-'מאזנים את הצ'אקרות ב אנשים'
מאזנים את הצ'אקרות ב אנשים
07/06/2009 | 12:00
1
13
אילו נתונים צריך כדי ללמוד הנדסה? באילו תחומים משתלבים בוגרי הלימודים? איך מוצאים עבודה בתחום? מה ההבדל בין לימודי הנסדה במכללה לאוניברסיטה?
על שאלות אלו ועוד יענה פרופסור שמואל קניג, דיקן הפקולטה ללהנדסה בשנקר שיתארח מחר בפורום סטודנטים.
בואו לשאול אותו את כל מה שרציתם לדעת:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מרגלית זהר אילון, הילרית-מתקשרת ומחברת הספר רבי-המכר "ריפוי של מלאכים" ו"ריפוי בזוהר האור", מתמחה גם בטיפולים רבי משתתפים, תתארח בפורום שואלים את הקלפים ביום שלישי הקרוב ותעניק לגולשי הפורום טיפול מרחוק לאיזון, טיהור המרחב האנרגטי ואיזון מערכת הצ'אקרות.
בואו לשרשר את שאלותיכם אליה:

פורום עושים שוק ואבקת הכביסה אריאל ונוזל הכלים פיירי מזמינים אתכם ואתכן לספר לנו מהו הטיפ שלך לניהול משק הבית בתקופת המשבר הנוכחי? - ואולי תזכו באספקה של מוצרי החברה לשנה
הקליקו כאן:
לצפיה ב-'OFF מחפש עד לתאונת אופנוע ביום חמישי בכביש 1'
OFF מחפש עד לתאונת אופנוע ביום חמישי בכביש 1
07/06/2009 | 18:02
10
שלום,
אני מחפש עדים לתאונה בין אופנוע ומכונית שארעה ביום חמישי, 4/6 בשעה 12:00 בכביש מספר 1 (ירושלים ת"א) לכיוון ת"א לפני מחלף שפירים,

תודה רבה מראש וסליחה שהתעלקתי לכם על הפורום,

050-8453462
לצפיה ב-'שאלה לגבי רנט'
שאלה לגבי רנט
07/06/2009 | 14:03
1
77
הזמנתי כרטיסים למחזמר בירושלים אבל הם לא לקחו ממני פרטים חוץ משם ושם משפחה לא יודעת סתם היה נראלי מוזר זה נורמלי?
לצפיה ב-'המחזמר רנט בירושלים'
המחזמר רנט בירושלים
07/06/2009 | 17:40
51
זה בסדר. במידה ובחרת שלא לשלם בכרטיס אשראי מראש, כל שאנו זקוקים לו לשם מילוי הזמנתך הוא שמך ושם משפחתך. אם את מעוניינת לשלם מראש את מוזמנת להתקשר שוב ולתת פרטי כרטיס אשראי.
052-6039197
לצפיה ב-'הופעה נוספת של המחזמר על גגות ת"א'
הופעה נוספת של המחזמר על גגות ת"א
07/06/2009 | 16:49
68
המחזמר"על גגות תל אביב" יועלה ביום שלישי 16/6/09 בשעה 20:00 באמפיתיאטרון וואהל בגני יהושע פארק הירקון. כרטיסים במחיר 25 ש"ח
ניתן לרכוש בטל 2440298 -054 ובערב המופע בקופה.
זוהי ההזדמנות האחרונה לצפות במחזמר שזוכה לביקורות נלהבות
בואו בהמוניכם

על גגות ת"א
בהתשתתפות להקת צופי ת"א
אופרת רוק עפ"י סיפור מאת
.אמיר פיי גוטמן,סטיבן דקסטר,ונועה ברנר
.המחזמר מוקדש לכבוד מאה שנים לעיר תל אביב

?טלי אביב אחת.שניים שמחזרים אחריה.
במי היא תבחר
?בדניאל העשיר,הבליין הכובש
?או באיתן הצופיפניק,הרומנטיקן,המפתיע
הקרב על ליבה של טלי אביב פולש לעוד תחומים,והגיבורים מוצאים
את עצמם נאבקים בכוחות
גדולים מהם המתנהלים מעל לראשם,ומשפיעים על
המציאות שלהם.הם חייבים לבחור לאן
הם הולכים,והם חייבים לקחת את
מלוא האחריות על הדרך בה בחרו
,כל זה קורה בעיר בת 100 שמרגישה כמו בת 20
ואפילו היא צריכה לבחור לאן היא הולכת מכאן.....

מחזמר מקסים וסוחף בליווי שירים שכולנו מכירים
ואוהבים בנוסף לשני שירים מקוריים שנכתבו במיוחד
עבור המחזמר הזה.

בימוי:אמיר פיי גוטמן
מחזה:נועה ברנר
ניהול והפקה מוזיקלית:משה יוסף
כוריאוגרפיה:קלוד דדיה
תלבושות:איתי בצלאלי
מפיק ומנהל הלהקה:רוני ג'ינג'י גלעד
לצפיה ב-'טוניז בארץ?'
טוניז בארץ?
06/06/2009 | 01:08
2
45
מישהו יודע אם יש אפשרות לראות בארץ את טקס פרסי הטוני? זכור לי שבשנה מסויימת מישהו בארץ הקליט לי...
סתם מתחשק לי לראות כמה נאמברים.
מישהו יודע אם, מתי ואיפה? אישית, אין לי טלויזיה, אז אני צריכה לדעת מתי להתנפל על הסט של סבא וסבתא...
לצפיה ב-'בטח יהיה את זה בSTREAM באתר של ברודווי '
בטח יהיה את זה בSTREAM באתר של ברודווי
06/06/2009 | 16:41
1
19
כמו בשנים קודמות
לצפיה ב-'איפה? יש לינק?'
איפה? יש לינק?
07/06/2009 | 12:51
15
בינתיים רק מצאתי Live from the Red Carpet, First Awards, Thank You Cam... אני רוצה את כל המופע!
לצפיה ב-'16-20 בספטמבר: שבוע מעריצי "פנטום האופרה"....'
16-20 בספטמבר: שבוע מעריצי "פנטום האופרה"....
06/06/2009 | 01:33
3
106
במלון הונציאני בלאס ווגאס....
שלום לכולם. מזמן לא ביקרתי כאן.
רציתי לעניין את מי שהאגורה (או כמה מאות דולרים) מצויים בכיסו, בשבוע החלומות לאוהדי הפנטום.
מדובר בשבוע מושקע ומדהים של המופע המושקע ביותר, כולל פגישת הקאסט, ביקור מאחורי הקלעים, הרצאות בנושא, נשף מסיכות ופגישה עם האל פרינס הבמאי.
בקיצור, שריינו את התאריכים ביומנים והצטיידו בכרטיסים מראש, יש הנחה של 25$ לנרשמים מראש.
(אני רצינית)

מישהו מתכוון להגיע?
לצפיה ב-'אני אהיה באותו הזמן בארה"ב '
אני אהיה באותו הזמן בארה"ב
06/06/2009 | 16:40
2
28
אבל אני די לא אוהב את פאנטום..
ודי שונא את ווגאס..

כמה זה עולה בכלל?
לצפיה ב-'על זה נאמר "צרות של עשירים"'
על זה נאמר "צרות של עשירים"
07/06/2009 | 00:47
1
24
כנראה שאתה לא קהל היעד... (זה אמור להיות phantom fans week), אז למה לסבול?

(בקישור המצורף יש את כל הפרטים המגניבים כולל מחירים)
לצפיה ב-'מעניין אם כריסטין המקורית'
מעניין אם כריסטין המקורית
07/06/2009 | 04:54
29
תקפוץ לבקר שם.אני מתכוון לשרה כמובן..
לצפיה ב-'"כרמן" באופרה הישראלית'
"כרמן" באופרה הישראלית
02/06/2009 | 23:33
1
79

שלום לכולם .

הייתי רוצה להמליץ לכם לבוא לראות את האופרה הזאת במשכן בת"א. היא רצה עד ה- 13.6.
אופרה זו שימשה השראה למחזמר "כרמן ג'ונס" של אוסקר המרשטיין. מדובר במחזמר אפרו-אמריקאי משנת 1943.
בקטגוריה הזו, קדמו לו "ספינת השעשועים" משנת 1927 וכמובן "פורגי ובס" משנת 1935.
אל תשכחו שבאותן שנים הייתה בארה"ב אפלייה כנגד השחורים.

ופרט פיקנטי לגבי "כרמן". סצינת השירה בתהלוכה ברחוב באופרה הינה דיאגטית, זאת אומרת שמה ששומעים ורואים על הבמה זה מה שקורה בפועל, במציאות אם אפשר להגיד כך ולא רק במחשבותיהם של הגיבורים. מונח (דיאגטי) שלקוח מתחום הקולנוע.
עד כמה שאני מבין, בבכורת ההפקה הישראלית העלו על הבמה סוסים וחמור ברוח הוראות הבימוי המקוריות של זפירלי, כנראה לאותה סצינת תהלוכת רחוב ראוותנית - אך אבוי, הסוסים עשו את צרכיהם על הבמה בשידור חי...
Anyway, הבנתי שלבסוף ויתרו על הסוסים מפאת הריחות שלזמרת הסולנית היתה אלרגיה אליהם.  

לא נכחתי בהפקה כך שאני לא יכול להעביר ביקורת, אבל זה יכול להיות חווייה לבקר באופרה.
לצפיה ב-''
04/06/2009 | 12:53
9
אמנם לא ראיתי את ההפקה הזאת, אבל בפסח ראיתי את "לה בוהם" (פוצ'יני) גם כן בבימוי של זפירלי, ומכל הפעמים שהייתי באופרה, זאת הייתה החוויה הכי מרשימה.
לצפיה ב-'שלום כולם, אני צריך עזרה'
שלום כולם, אני צריך עזרה
01/06/2009 | 19:01
4
80
אני צריך בבקשה את התרגום בעברית לשלושה שירים מהמחזמר "אבניו קיו":
1. זה מבאס להיות אני
2. אם אתה גיי
3. האינטרנט זה בשביל פורנו

תודה רבה לכל מי שמוצא!!!

ועוד משהו- האם אני יכול לצפות במחזמר של אבניו קיו? יש באנטרנט או בDVD?

תודה לכל העוזרים!!!
לצפיה ב-'לי יש'
לי יש
01/06/2009 | 19:23
3
36
אתה מוזמן לדבר איתי במסנג'ר yuvyuv25@hotmail.co.il
לצפיה ב-'הוספתי'
הוספתי
01/06/2009 | 21:04
20
לצפיה ב-'רוצה לקבוע שעה לדבר?'
רוצה לקבוע שעה לדבר?
02/06/2009 | 14:55
1
35
אתה עוד לא אישרת אותי....P:
לצפיה ב-'.............'
.............
03/06/2009 | 18:59
22
כן אישרתי. תכתוב לי שם הודעה. אני מחובר תמיד, גם אם אני לא בבית.
לצפיה ב-'המוזיקה בחדשות.....'
המוזיקה בחדשות.....
03/06/2009 | 09:46
1
69
הכל התחיל כאשר בחור חמד בשם יגאל בשן התחתן עם מיקה בשן  - נצר חמד למשפחה נאצית.....- זה הסיפור שדודו   טופז לא יספר עליו
לצפיה ב-'את מטומטמת רצינית, אהה?'
את מטומטמת רצינית, אהה?
03/06/2009 | 18:54
28
לצפיה ב-'מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?'
מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?
01/06/2009 | 18:32
17
עמותת סה"ר מחפשת תומכים לתמיכה נפשית באינטרנט -

מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?

עמותת סהר המעניקה תמיכה נפשית ראשונית דרך רשת האינטרנט לפונים במצוקה נפשית מחפשת מתנדבים.

המתנדבים הנבחרים יעברו הכשרה ארוכה ומקיפה ע"י אנשי המקצוע הטובים בתחומם, לצורך מתן סיוע נפשי ברשת.

ההתנדבות עצמה תיעשה מהבית בשעות הערב והלילה.

אז אם אתם מתאפיינים, באכפתיות, אהבת אדם, רגישות, רצון לעזור לזולת, ובנוסף אוהבים ומשתמשים באינטרנט,

אם אתם רוצים להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת, להנות מלווי מקצועי בתחום בריאות הנפש, ולהצטרף לנבחרת מתנדבים מרחבי הארץ.

הכשרת המתנדבים הקרובה תתחיל בסוף יוני באוניברסיטת חיפה.

אתם מוזמנים להיכנס לטופס ההתנדבות שלנו וניצור עימכם קשר בהקדם.

ההתנדבות מיועדת לבני 21 ומעלה.

====================================================================

رابطة سهر تبحث عن متطوعين مستعدين لمنح الدعم النفسي عبر الانترنت-

هل تبحثون عن التطوع في عمل يضم تحديات وانقاذ حياة ؟

سهر- مساعده واصغاء عبر الانترنت : http://www.sahar.org.il/

رابطة سهر التي  تعرض مساعده ودعم نفسي أوّلي لأناس في توتر وضيق نفسي, والذين يتواصلون معنا عبر الانترنت, تبحث الان عن متطوعين.

المتطوعون سيحصلون على تدريب متواصل وشامل على يد المع الاخصائين في مجال الدعم النفسي عبر الانترنت.

العمل التطوعي يتم من البيت وفي ساعات المساء –الليل.

ان كنت ترى في نفسك انسانا يهتم بالغير, محب, يهدف الى مساعدة الاخرين, تملك الحس المرهف والصبر, وهذا بالاضافه الى كونك صاحب خبره ورغبه في التجوال في الانترنت ,

ان كنت تود الانضمام الى تدريب متطوعين مشوّق, للاستفاده من التواصل مع مختصين في علم النفس والانتماء الى مجموعه منتخبه من المتطوعين من كل انحاء البلاد,

اذا انتم مدعوون لتعبئة استمارة الانضمام الى سهر وسنعود اليكم في اقرب فرصه: http://www.sahar.org.il/volunteer_form.asp

التدريب القريب سيبدأ في 24 حزيران القريب في حيفا-

يجب على المتطوعين ان يكونوا ابناء 21 عاما وما فوق.

موقع سهر باللغه العربيه سيعلو في الايام القريبه! قيد الانشاء

هذه الخدمات النفسيه غير متوفره لوسطنا عبر الانترنت والحاجه ماسه!!

دعونا نرفع بعضنا ونعضد مجتمعنا- كن انت اول السائرين معنا قدما لانجاح هذا العمل الانس
לצפיה ב-'ובזלצבורג, מה?'
ובזלצבורג, מה?
01/06/2009 | 18:16
17

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ