לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2329823,298 עוקבים אודות עסקים

פורום נדל"ן

תחום הנדל"ן משלב התמחויות שונות בנושאי שמאות מקרקעין, חוק ומשפט, מיסוי, חשבונאות, כלכלה, מימון, משכנתא, אדריכלות, הנדסה ומדידות, בניה, שיפוצים, תיווך ועוד.
פורום זה הוקם כשרות לקהילה ונועד למתן תשובות והכוונה ראשונית, להחלפת דעות בסוגיות מקצועיות שונות, ולהעשרת הידע בתחום הנדל"ן. 

לפני שאתם שואלים שאלה חדשה, נא עיינו ב'שאלות נפוצות', ב'קישורים' וערכו חיפשו באמצעות 'חיפש מתקדם' - תתפלאו כמה תשובות תוכלו למצוא במאות דפי הפורום.

על המשתמשים בפורום להשתמש בשפה מכובדת וראויה ולהמנע משמוש בביטויים פוגעים, ו/או מעליבים ו/או גזעניים ו/או מפלים וכן להמנע מכל פגיעה אישית שהיא. הודעות ותגובות שיתייחסו אישית לכותב זה או אחר ולא לגופו של הדיון - ימחקו ללא הודעה מוקדמת.

הודעות שמתייחסות להודעה שרשם גולש אחר - מומלץ לציין שההתייחסות היא לגולש מסוים ולא לרשום פניה בסגנון "אתה" ו"הוא" (כגון "אני חושב אחרת ממה שאתה כתבת") כי אחרי מספר הודעות קשה להבין למי ההודעה מתייחסת.

הפורום אינו לוח מודעות ואין לפרסם בו הודעות למכירה ו/או השכרה של נכסים ושירותים מכל סוג שהוא - המודעה תמחק מיידית ואף תוביל לחסימת הגולש לתקופת אזהרה.
אין לפרסם בפורום מספרי טלפון, הודעה הכוללת מספר טלפון תימחק.
נכסים למכירה ו/או למתן שירותים רלבנטים לנושאי הפורום ניתן לפרסם ב'לוחות הפורום' בליווי כתובת אי-מייל ו/או מספרי טלפון.

הפורום איננו מקדם אתרים: במידה ומביאים כתבה / ידיעה מעניינת מאתר אחר יש להקפיד שהיא קשורה לתחום הנדל"ן ובנוסף יש להוסיף כתיבה אישית (כגון תוספת מידיעה אישית לכתבה, או למה זה לדעת הגולש כתבה שתעניין את הגולשים או הסבר מקצועי לנושאים בכתבה).

ניתן דרך הפרופיל בתפוז אנשים להוסיף חתימה עם פרטי הכותב בתחתית ההודעה - שיכולה לכלול פרטים אישיים ולינק לאתר אינטרנט אישי.
ניתן לצרף כתובות אינטרנט או תמונות להודעה - רק אם הינם קשורות להודעה (אתר אינטרנט אישי ניתן להוסיף רק בחתימה).

פניה למנהל הפורום: הפניה בנושאי הפורום דרך המסרים במערכת הפורום בלבד, בנושאים אחרים ניתן לפנות גם דרך האימייל.
שאלות יענו רק במסגרת הפורום ולא בפרטי.
פניה בנושא תלונות על הודעות - יש לצרף לפניה את כתובת הקישור להודעה (לחיצה בסרגל התכלת בתחתית ההודעה הפתוחה והעתקת כתובת דף האינטרנט הישיר להודעה) ואת הנימוק לפניה - פניה ללא הנ"ל לא תטופל!

התשובות שינתנו בפורום הן על ידי, והן על ידי משתתפים אחרים, אינן מהוות תחליף ליעוץ שמאי ו/או משפטי ו/או חשבונאי, על ידי שמאי מקרקעין ו/או עו"ד ו/או רו"ח. השימוש במידע המתפרסם בפורום טעון זהירות ובדיקה קפדנית. מנהל הפורום והמשתתפים בו לא יישאו בכל אחריות שהיא לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, הנובעת מהשימוש במידע אשר פורסם בפורום. כל הפועל על פי מידע זה, פועל על דעת עצמו בלבד.

השימוש בפורום כפוף לכל האמור והמפורט לעיל ומעיד על הסכמה מלאה של המשתמש לתנאים הנ"ל.

עורכת דין חן סרי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נדל"ן

תחום הנדל"ן משלב התמחויות שונות בנושאי שמאות מקרקעין, חוק ומשפט, מיסוי, חשבונאות, כלכלה, מימון, משכנתא, אדריכלות, הנדסה ומדידות, בניה, שיפוצים, תיווך ועוד.
פורום זה הוקם כשרות לקהילה ונועד למתן תשובות והכוונה ראשונית, להחלפת דעות בסוגיות מקצועיות שונות, ולהעשרת הידע בתחום הנדל"ן. 

לפני שאתם שואלים שאלה חדשה, נא עיינו ב'שאלות נפוצות', ב'קישורים' וערכו חיפשו באמצעות 'חיפש מתקדם' - תתפלאו כמה תשובות תוכלו למצוא במאות דפי הפורום.

על המשתמשים בפורום להשתמש בשפה מכובדת וראויה ולהמנע משמוש בביטויים פוגעים, ו/או מעליבים ו/או גזעניים ו/או מפלים וכן להמנע מכל פגיעה אישית שהיא. הודעות ותגובות שיתייחסו אישית לכותב זה או אחר ולא לגופו של הדיון - ימחקו ללא הודעה מוקדמת.

הודעות שמתייחסות להודעה שרשם גולש אחר - מומלץ לציין שההתייחסות היא לגולש מסוים ולא לרשום פניה בסגנון "אתה" ו"הוא" (כגון "אני חושב אחרת ממה שאתה כתבת") כי אחרי מספר הודעות קשה להבין למי ההודעה מתייחסת.

הפורום אינו לוח מודעות ואין לפרסם בו הודעות למכירה ו/או השכרה של נכסים ושירותים מכל סוג שהוא - המודעה תמחק מיידית ואף תוביל לחסימת הגולש לתקופת אזהרה.
אין לפרסם בפורום מספרי טלפון, הודעה הכוללת מספר טלפון תימחק.
נכסים למכירה ו/או למתן שירותים רלבנטים לנושאי הפורום ניתן לפרסם ב'לוחות הפורום' בליווי כתובת אי-מייל ו/או מספרי טלפון.

הפורום איננו מקדם אתרים: במידה ומביאים כתבה / ידיעה מעניינת מאתר אחר יש להקפיד שהיא קשורה לתחום הנדל"ן ובנוסף יש להוסיף כתיבה אישית (כגון תוספת מידיעה אישית לכתבה, או למה זה לדעת הגולש כתבה שתעניין את הגולשים או הסבר מקצועי לנושאים בכתבה).

ניתן דרך הפרופיל בתפוז אנשים להוסיף חתימה עם פרטי הכותב בתחתית ההודעה - שיכולה לכלול פרטים אישיים ולינק לאתר אינטרנט אישי.
ניתן לצרף כתובות אינטרנט או תמונות להודעה - רק אם הינם קשורות להודעה (אתר אינטרנט אישי ניתן להוסיף רק בחתימה).

פניה למנהל הפורום: הפניה בנושאי הפורום דרך המסרים במערכת הפורום בלבד, בנושאים אחרים ניתן לפנות גם דרך האימייל.
שאלות יענו רק במסגרת הפורום ולא בפרטי.
פניה בנושא תלונות על הודעות - יש לצרף לפניה את כתובת הקישור להודעה (לחיצה בסרגל התכלת בתחתית ההודעה הפתוחה והעתקת כתובת דף האינטרנט הישיר להודעה) ואת הנימוק לפניה - פניה ללא הנ"ל לא תטופל!

התשובות שינתנו בפורום הן על ידי, והן על ידי משתתפים אחרים, אינן מהוות תחליף ליעוץ שמאי ו/או משפטי ו/או חשבונאי, על ידי שמאי מקרקעין ו/או עו"ד ו/או רו"ח. השימוש במידע המתפרסם בפורום טעון זהירות ובדיקה קפדנית. מנהל הפורום והמשתתפים בו לא יישאו בכל אחריות שהיא לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, הנובעת מהשימוש במידע אשר פורסם בפורום. כל הפועל על פי מידע זה, פועל על דעת עצמו בלבד.

השימוש בפורום כפוף לכל האמור והמפורט לעיל ומעיד על הסכמה מלאה של המשתמש לתנאים הנ"ל.

עורכת דין חן סרי

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
*המידע בפורום הינו כללי בלבד; אינו מהווה ייעוץ משפטי, אין להסתמך עליו (אפילו אם ניתן במענה לשאלה עניינית) ואין לראות באמור בו המלצה לפעול לפיו.

נהלי פורום נדלן:

*על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום כל משתמשי הפורום מתבקשים לכבד אחד את השני ולשמור על תרבות דיון נאותה.

*הודעות פוגעות שאינן עומדות ברמת דיון הולם תמחקנה מהאתר. הודעות הגובלות בגזענות, אלימות מילולית הלבנת פני החברים בפורום ועוד תמחקנה.

*נושא מחירי הדיור - מחירי הדיור הינו נושא חם ומעניין שזוכה לעניין רב בקרב הגולשים. מאחר והנושא גורר אחריו תגובות רבות לעיתים נפתחים מספר שירשורים בעניין. מעתה שימו לב לשרשר הודעות בנושא מחירי הדיור לשרשור שכבר פתוח בנושא. כל הודעה הקשורה לנושא שתפתח בנפרד תשורשר באופן אוטומטי לנושא מחירי הדיור!

הבהרה - כותרות של עליית או ירידת מחירים או כל ציטוט של כתבה בנוגע לנושא מחירי הדיור בארץ מהווים נושא אחד.

פורום נדלן אינו לוח מודעות לכן אבקש שכל הודעה בדבר פרסום לצורך מכירה/רכישה או לצורך חיפוש עבודה או עובדים  מהפורום תעלה בלוחות המודעות באתר. כמו כן אסור לפרסם ולהציע שירותים עבור באי הפורום אלא דרך המסרונים בלבד. 

פורום נדלן אינו מקום להתגוששויות לכן אבקש בדיונים לשמור על מקצועיות ולא לסטות מהנושא לפסים אישיים. 

בפורום זה נשמח לשמוע דעות שונות ולעלות נושאים חשובים ומעניינים לדיון ולקבל רעיונות לשיפור הפורום.

חשוב לנו להבהיר!!

המשך >>

לצפיה ב-'איפה ניתן להשים מבנה יביל '
איפה ניתן להשים מבנה יביל
20/01/2019 | 23:28
9
103
שלום

רציתי לשאול איפה אני יכול למצוא אתר של מכירת מגרשים מחוץ לעיר אני לא מוצא אתרים כאלו ברשת כדי להשים עליו קרוואן עם היתרים והכל ?
תודה לעוזרים ! .
לצפיה ב-'למה לא עונים מי יכול להפנות אותי למקום שאוכל לקבל תשובה שם ?'
למה לא עונים מי יכול להפנות אותי למקום שאוכל לקבל תשובה שם ?
22/01/2019 | 18:53
5
40
מישהו  יודע או שם קרוואן ?
לצפיה ב-'אתה רוצה לגור בו או סתם חניה'
אתה רוצה לגור בו או סתם חניה
23/01/2019 | 09:18
4
32
לצפיה ב-'ברור שלמגורים '
ברור שלמגורים
23/01/2019 | 09:27
3
58
אבל אני לא יודע איפה ניתן להשים את הדבר הזה כי לא כל עיר מוכנה וגם צריך למצוא שטח מתאים 
לצפיה ב-'יש בתפוז פורום קרוואנים .זה המקום לשאול'
יש בתפוז פורום קרוואנים .זה המקום לשאול
23/01/2019 | 09:33
49
בענין חניה ראיתי בעירי גבעתיים אנשים מעמידים קרוואן ברחוב ככל רכב לימים רבים
לא מניח שגרים בו
אולי סתם גיגול יעזור

לצפיה ב-'אין כאלו מגרשים'
אין כאלו מגרשים
23/01/2019 | 21:52
1
54
רק בחו"ל. אתה צריך למצוא בעל מגרש מגורים שיסכים להוסיף את המבנה היביל למגרש שלו,באישור ועדה לתכנון.
לצפיה ב-'לא נראה לי שזה נכון מה שאתה אומר '
לא נראה לי שזה נכון מה שאתה אומר
23/01/2019 | 22:00
38
כי נראה לי זה אולי מתאים למקומות כגון מושבים קיבוצים ובפרפריה מחוץ לעיר 
לצפיה ב-'אני תקווה שאנחנו לא מדינת עולם שלישי.'
אני תקווה שאנחנו לא מדינת עולם שלישי.
24/01/2019 | 01:41
2
57
איך לא חשבנו כאן ו...שם על הפתרון שלך לבעיית המגורים של הדור הצעיר.

לא ניתן כך סתם לקנות מגרש ביעוד חקלאי כדוגמה - ולהניח עליו מבנה יביל.

הנחת מבנה יביל ככלל מחייבת אישור בתב"ע עפ"י סיווג הקרקע שעליו מתכננים להניח מבנה יביל ו...לתקופת זמן מוגבלת.

בל תשכח שמבנה יביל יש לחבר לחשמל, מיים, מערכת ניקוז/ביוב כחוק, ואת זה לא תוכל לבצע כ"פירט".

מבנים יבילים מניחים גם כ"צימרים" במגרשים שיעודם מאפשר זאת המחוברים לסוג של נחלה או בית שהקרקע קשורה אליו קניינית.

יש מושבים בצפון ובפריפרייה בכלל שהניחו מבנים יבילים ע"ח בנייה מאושרת בתחום הנחלה ובאישור הועדה המקומית [לרוב כמגורי עובדים] 

=====================================================================
פרל דוד , סלולרי - 052-8964914
לצפיה ב-'ברור שאם עושים דבר כזה לא עושים פיראטי '
ברור שאם עושים דבר כזה לא עושים פיראטי
24/01/2019 | 07:56
1
36
אבל איפה כן ניתן להשים זאת אני אמרתי שבמושבים ובפרפריה האם זה נכון ברור שצריך לעשות חיבורים השאלה אם זה שווה לעשות את זה או לרכוש בית פרטי קטן בפריפריה זאת השאלה ?
לצפיה ב-'התשובה היא -לא אחרת א"י היתה מלאה ביבילים תחת כל עץ רענן'
התשובה היא -לא אחרת א"י היתה מלאה ביבילים תחת כל עץ רענן
24/01/2019 | 09:54
40
עדיף לחפש "בית מקצועי" במושב [שאינו מוגדר נחלה על ספחיה] או יחי' צמודה לנחלה [המותרת למכירה לצד ג'] 

שיהיה בהצלחה.
לצפיה ב-'דיור מוגן בבריטניה'
דיור מוגן בבריטניה
20/01/2019 | 07:40
4
160
יש חברים שהתעניינו או כבר משקיעים ביחידות דיור מוגן בצפון או דרום אנגליה??ועם אלו חברות נעשתה ההתקשרות? אשמח למידע ....

לצפיה ב-'1. אל תשקיע במה שאתה לא מבין בו'
1. אל תשקיע במה שאתה לא מבין בו
20/01/2019 | 09:47
2
114
(ואתה לא מבין בו).
2. אל תיתן את הכסף שלך לאנשים שאתה לא סומך עליהם ב100%, אא"כ נותנים לך בטחונות הולמים.
לצפיה ב-'הבסיס בכל תחום הוא בטחונות.'
הבסיס בכל תחום הוא בטחונות.
20/01/2019 | 09:58
1
104
גם בנישואין אתה עושה הסכם ממון, אני מצפה לקבל ערבויות לכספיי, מעבר לאישור טאבו על רכישת הנכס.
אתה מכיר את התחום של דיור מוגן??
לצפיה ב-'מכיר את הנושא בצורה לא רעה, במיוחד בארה"ב ובארץ'
מכיר את הנושא בצורה לא רעה, במיוחד בארה"ב ובארץ
20/01/2019 | 10:47
130
אתה לא קונה נכס, אתה כנראה קונה חלקיק נכס במושא ששווה הרבה פחות ממה שאתה חושב ככל הנראה.

לצפיה ב-'מדובר על קרן השקעות סמוייה ללא כל בטחונות באנגליה.'
מדובר על קרן השקעות סמוייה ללא כל בטחונות באנגליה.
29/01/2019 | 23:35
60
אתה בוודאי מתכוון לחברת "תכלת" המשווקת בסוג של תיווך סוג של "קרן השקעות" המשווקת מתחת לרדאר של רשות לניירות ערך [המחייבת רגולציה והגבלת היקף ההשקעה] והכסף מועבר לאנגליה לא בדרך המלך כמקובל אלה באמצעות צ'ינג'ים והמבין יבין.

הכסף אמור להגיע דרך עוד "מתווך"/משווק ביניים ליזם אנגלי שעוסק בבנייה של הנכס ואמור לשעבד את הנכס העתידי למלוים, השאלה היא מדוע יזם אנגלי צריך כסף ישראלי ולא הלוואה סדורה בבנק אנגלי...התשובה ברורה, מצבו הפיננסי אינו מזהיר ובנק אנגלי לא מפזר הלוואות ללא כיסוי.

מדובר על כסף מסוכן מאוד שאין כל בטוחה שההתחייבות תתממש כלשונה והחברות המשווקות לא לוקחות אחריות על החזרתה בעתיד. 

להערכתי אם רשות ניירות הערך/שוק ההון תגלה את מרכיבי ההשקעה , תגיע תביעה משפטית בנדון.
לצפיה ב-'עדכון מס רכישה'
עדכון מס רכישה
17/01/2019 | 16:22
6
148
מדרגות מס רכישה עודכנו אתמול.
חתמתי חוזה לפני שלושה ימים , האם יש דרך חוקית כלשהי כדי לזכות במדרגות החדשות?
לצפיה ב-'רק לחתום חוזה חדש'
רק לחתום חוזה חדש
17/01/2019 | 20:25
5
118
אבל תבדוק, יתכן והמדרגות החדשות תופסות מתחילת השנה.
לצפיה ב-'מועד התחולה של מדרגות המס החדשות'
מועד התחולה של מדרגות המס החדשות
18/01/2019 | 07:28
4
105
הינו החל מיום 16.1.19 ועד ליום 15.1.20
לצפיה ב-'ואלה מדרגות המס לרוכש דירה יחידה'
ואלה מדרגות המס לרוכש דירה יחידה
18/01/2019 | 07:28
1
86

1. על חלק השווי שעד 1,696,750 ₪  – לא ישולם מס
2. על חלק השווי העולה על 1,696,750 ₪  ועד 2,012,560 ₪  – 3.5%
3. על חלק השווי העולה על 2,012,560 ₪  ועד 5,192,150 ₪ – 5%
4. על חלק השווי העולה על 5,192,150 ₪  ועד 17,307,170 ₪  – 8%
5. על חלק השווי העולה על 17,307,170 ₪  – 10%
לצפיה ב-'מדרגות המס לדירה נוספת (שאינה יחידה)'
מדרגות המס לדירה נוספת (שאינה יחידה)
18/01/2019 | 07:29
81

1. על חלק השווי שעד 5,194,225 ₪  – 8%
2. על חלק השווי העולה על 5,194,225 ₪  – 10%
לצפיה ב-'אם זה המצב אז העו"ד של הרוכש מטומטם ברמות'
אם זה המצב אז העו"ד של הרוכש מטומטם ברמות
18/01/2019 | 09:45
1
92
או שסתם חתיכת חרא.

לצפיה ב-'אסור לתת להם יד חופשית'
אסור לתת להם יד חופשית
19/01/2019 | 09:04
70
תמיד לבדוק אותם,רמת ההכשרה שלהם רחוקה ממה שהיתה פעם.
לצפיה ב-'מחירי הדירות בירושלים ובתל אביב נחתכו ביותר מ-100 אלף שקל '
מחירי הדירות בירושלים ובתל אביב נחתכו ביותר מ-100 אלף שקל
17/01/2019 | 11:54
3
132

כמו שכתבתי כאן ואנשים שלא רוצים לדעת את האמת התנגדו,
בפועל הירידה עד היום כפול מזה,
השוק כרגע בהקפאה, מוכרים לא מצליחים להפטר מהדירות שלהם,
אין עיסקאות,
ביד 2 דירות עומדות שנה למכירה ואף אחד לא קונה,
כך שבממוצע דירה ירדה ב100 אלף שח בממוצע, אבל בפועל כדי למכור את הדירה היום המוכרים יצטרכו להוריד עוד 5 אחוז מהמחיר,
וזה רק ההתחלה, כל הנתונים מראים שזה הולך להחמיר בשנתיים הקרובות,
הריבית הולכת לעלות, המיסים הולכים לעלות, הבנקים מקטינים את החשיפה והסיכון, וישראל נכנסת למיתון.
לצפיה ב-'ובגבעתיים?'
ובגבעתיים?
17/01/2019 | 19:46
59
לצפיה ב-'כותרת מניפולטיבית. תקראי שוב.'
כותרת מניפולטיבית. תקראי שוב.
21/01/2019 | 09:10
59
מדובר על מחוז תא שכולל בתוכו 12 או 13 ישובים.
אני לא מביע עמדה אלא רק מחדד את הדברים כפי שהם.

בת״א המחירים לא ירדו (וכנראה לפי ההגיון שגם לא ירדו).
באיזורי הגבול עם ת״א המחירים רק עולים ועולים וההיצע יורד ויורד.
מה שמושך את הממוצע למטה זה האיזורים החלשים במחוז ומחיר למשתכן.

הכותרת מניפולטיבית כי האמת עצובה ומשעממת.....
ככה זה כשמנסים לעורר עניין ולמכור תקשורת לציבור.....

אולי מלחמה בצפון תטרוף את כל הקלפים.
לצפיה ב-'אני מתווכת נדלן ובקשתי מהעורך דין של המוכר והקונה להביא לי'
אני מתווכת נדלן ובקשתי מהעורך דין של המוכר והקונה להביא לי
16/01/2019 | 14:12
4
124
העתק של חוזה המכר ושניהם סירבו. הבנתי שחלה עלי חובה לשמור העתק של החוזה אחרי כל עסקה שמכרתי בית.

האם אני חייבת לשמור העתק מהחוזה לפי הוראות מס הכנסה? האם העורך דינים מחויבים לתת לי העתק?
לצפיה ב-'לא מכירה חובה להמציא למתווך את הסכם המכר'
לא מכירה חובה להמציא למתווך את הסכם המכר
17/01/2019 | 09:29
3
83
מאיפה הבנת שחלה עליך חובה לשמור את הסכם המכר?
לענ"ד ההסכם הרלוונטי לגביך הוא הסכם התיווך שאת צד לו.
לצפיה ב-'אז אם גביתי מלקוח 10 אלף שקל אז איך מס הכנסה ידע שזה 2% מעסק'
אז אם גביתי מלקוח 10 אלף שקל אז איך מס הכנסה ידע שזה 2% מעסק
17/01/2019 | 09:52
2
85
מעסקה? לשם כך הוא צריך לראות שבאמת הדירה נמכרה במיליון שקל. רק באמצעות חוזה המכר הוא יוכל להאמין שלא רימיתי.
לצפיה ב-'זה לא עובד ככה'
זה לא עובד ככה
17/01/2019 | 10:24
97
את שומרת העתק חוזה תיווך של 2% או אחוז אחר מול הלקוח, בחוזה הזה בדרך כלל גם רשום מחיר מבוקש והמחיר סגירה יהיה +- המחיר הזה גג 10%-15% פחות.
את מוציאה חשבונית/קבלה ללקוח ומקבלת את הכסף.
את לא צריכה הוכחות למס הכנסה, יוצאים מתוך נקודת הנחה שאת לא רמאית וממש לא בודקים על עסקה שעשית (אא"כ את עולה לביקורת), אם יש להם תלונה או השגה הם אלו שצריכים להביא הוכחות שרימית.

אגב אם היה לך רו"ח או מנהלת חשבונות הם היו מסבירים לך את כל הדברים האלה.

לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
17/01/2019 | 13:30
90
הסירי דאגה מליבך אם מס הכנסה רוצה לראות הסכם מכר מקרקעין הוא יכול לקבל בקלות ממיסוי מקרקעין. היום רשויות המס כבר ממוחשבות ומסונכרנות.
לצפיה ב-'דמי ניהול - חברת ניהול - קבוצת רכישה'
דמי ניהול - חברת ניהול - קבוצת רכישה
17/01/2019 | 10:53
6
82
אשמח לקבל פרטים על אחוז דמי הניהול שגובה חברת ניהול בקבוצת רכישה.
אצלנו חברת הניהול היא 'ניהול ובניה כהלכה' של דודו ג'והן ורפי ריטן, 
ההסכם מולם נחתם בשנת 2015, וגובה דמי הניהול הוא 7% מכל הוצאה שהיא.
אשמח לקבל פרטים אלו (מידיעה בלבד, לא מהשערה):
שם החברה, שנת חתימת ההסכם (בערך), וגובה דמי הניהול.
תודה!

לצפיה ב-'טיפשי לשלם לחברת ניהול אחוז מההוצאות'
טיפשי לשלם לחברת ניהול אחוז מההוצאות
17/01/2019 | 11:09
5
61
גם כי
1. אתם מעודדים את חברת הניהול להוציא כמה שיותר כסף,
המטרה של המנהל זה לחסוך לכם ולא לגרום לכם להוצאות מיותרות,
אבל את גורמים נזק לעצמכם ולהם.
2. אין קשר בן כמות הוצאות לעבודה, אם כבר הפוך,
ככל שמשתמשים בחומרים, בעלי מקצוע, הוצאות יותר גבוהות - ככה יש פחות עבודה,
זה נכון בכל תחום, מבישול ועד בניין.
קח את הקבלן הכי יקר, שלם לו הרבה, ולא תצטרך לעשות כלום.
קח קבלן זול ותצטרך לרדוף אחריו.
לצפיה ב-'ברור, אנחנו לאחר מעשה :('
ברור, אנחנו לאחר מעשה :(
17/01/2019 | 11:24
4
47
מנהלי החברה הם אלו שיזמו את הקבוצה וסידרו חוזה חד צדדי בגדול.
לצפיה ב-'אז למה חתמתם ?????'
אז למה חתמתם ?????
22/01/2019 | 00:10
3
14
לצפיה ב-'לא חתמנו. חתמו נציגים של העמותה, שכיום אינם חברים בעמותה!'
לא חתמנו. חתמו נציגים של העמותה, שכיום אינם חברים בעמותה!
22/01/2019 | 13:01
2
10
לצפיה ב-'למה אתה קורא פיצוץ שהחל?'
למה אתה קורא פיצוץ שהחל?
23/01/2019 | 10:21
11
לצפיה ב-'האם בספר תקבולים ותשלומים צריך גם לרשום את תשלום'
האם בספר תקבולים ותשלומים צריך גם לרשום את תשלום
16/01/2019 | 08:41
3
67
תשלום הארנונה???

אני מתווכת דירות ואני ממלאת את ספר התשלומים והתקבולים כנדרש אך איני יודעת האם תשלום ארנונה צריך להיות כלול בה מכיוון שלא משלמים מע"מ בארנונה.
לצפיה ב-'מלכה, עצה חמה'
מלכה, עצה חמה
16/01/2019 | 12:34
2
90
קחי מנהל חשבונות.
לצפיה ב-'תודה אחשוב. אז צריך לרשום ארנונה בספר תקבולים ותשלומים?'
תודה אחשוב. אז צריך לרשום ארנונה בספר תקבולים ותשלומים?
16/01/2019 | 13:01
48
?
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה.'
מצטרף להמלצה.
16/01/2019 | 13:15
28
לצפיה ב-'שאלה : חוזה שכירות לחנות.'
שאלה : חוזה שכירות לחנות.
15/01/2019 | 20:19
1
48
אני צריך לערוך חוזה שכירות עבור חנות שבבעלות אמי. השוכר נמצא שם כבר 20 שנה בערך ואף פעם לא עשה בעיות, למעשה כבר תקופה ארוכה אנחנו בלי חוזה בכלל. חשבתי בהתחלה לפנות לעו"ד או רואה חשבון, אבל נאמר לי כבר מכמה אנשים (בין היתר עו"דית שפניתי אליה) שחבל על הכסף (אלפי שקלים לדבריה), אפשר להוריד חוזה שכירות סטנדרטי באינטרנט. מחיפושי בגוגל מצאתי דוגמת חוזה אחת, שלא נראית לי מתאימה. אשמח לקישור מתאים ולכל עצה נוספת בנושא.
תודה.

לצפיה ב-'המלצתי: השתמש בשירותו של איש מקצוע'
המלצתי: השתמש בשירותו של איש מקצוע
16/01/2019 | 12:31
35
שוכר שיושב 20 שנה בנכס ללא הסכם עלול להיות מתכון לצרות ובעיות עתידיות.
תשלם עכשיו עבור הסכם טוב והוגן שישמור על האינטרסים שלכם ולא תשלם אח"כ פי כמה על מנת לצאת מצרה שחכם לא היה נכנס אליה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אהוד המאירי ושות'
אהוד המאירי ושות'
פורום שמאות מקרקעין
פורום שמאות מקרקעין
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה