לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1275712,757 עוקבים אודות עסקים

פורום אתאיזם

נהנה מדיונים עמוקים? את הבחורה בכיתה ששואלת את השאלות? יש לך שאלות אמונתיות? חושבת שיש לך תובנות על חיי הדת והחיים בכלל שפשוט חייבות להתפרסם?

הגעת למקום הנכון! הכנס לפורום והחל להשתתף באופן פעיל בו! כולנו מחכים לך!

מומלץ להסתכל בסקשן "מאמרים" שמתעדכן ומתרחב בימים אלו,כמו כן בסקשן "מילון מונחים" וב"שאלות נפוצות".

שימו לב להודעות הנבחרות המוצגות מעל דף הפורום! מומלץ לקרוא אותן!

כמו כן יש לקרוא את תקנון הפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אתאיזם

נהנה מדיונים עמוקים? את הבחורה בכיתה ששואלת את השאלות? יש לך שאלות אמונתיות? חושבת שיש לך תובנות על חיי הדת והחיים בכלל שפשוט חייבות להתפרסם?

הגעת למקום הנכון! הכנס לפורום והחל להשתתף באופן פעיל בו! כולנו מחכים לך!

מומלץ להסתכל בסקשן "מאמרים" שמתעדכן ומתרחב בימים אלו,כמו כן בסקשן "מילון מונחים" וב"שאלות נפוצות".

שימו לב להודעות הנבחרות המוצגות מעל דף הפורום! מומלץ לקרוא אותן!

כמו כן יש לקרוא את תקנון הפורום.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום אתאיזם!
פעם ראשונה בפורום? נא לקרוא את התקנון.
המשך >>

לצפיה ב-'בנטו את שקדיה לא צחקו ב"הדתה שמדתה", זה בכלל לא מה שמפחיד'
בנטו את שקדיה לא צחקו ב"הדתה שמדתה", זה בכלל לא מה שמפחיד
23/09/2018 | 03:02
15
38
הדתה? יותר נכון החרדה
לדעתי הגנב דרעי פועל במכוון להורדת מחירי הנדל"ן באילת על מנת להכניס לשם משקיעים חרדיים אנשי שלומו ולהחריד את העיר - ועוד יבואו אחריה
לצפיה ב-'אני תוהה:'
אני תוהה:
23/09/2018 | 11:30
14
27
האם השר דרעי באמת כה מטומטם שהוא כורת את הענף עליו הוא יושב - גורם נזק כלכלי למדינה שמממנת את החרדים הפרזיטים שלו, או שמה מדובר במהלך סחיטה לקבל משהו אחר - משהו שתמורתו חוק העזר יאושר?

אולי עוד מעט נשמע על עסקה.

אגב, למה לכל הרוחות עיריית אילת נזכרה רק עכשיו?
מלא ערים העבירו את התיקון לפני שחוק המרכולים עבר בכנסת ולפני שנכנס לתוקף כאמצעי מנע, כך שלשר לא תהיה יכולת לפסול את החוקים העירוניים.
לצפיה ב-'דרעי הוא הרבה דברים אבל מטומטם הוא לא.'
דרעי הוא הרבה דברים אבל מטומטם הוא לא.
23/09/2018 | 18:09
13
22
למעשה, לדעתי מדובר על לא פחות מאשר גאון פוליטי.

אחרת איך תסביר את זה שהאיש ישב בכלא על לקיחת שוחד, מרמה והפרת אמונים, עם קלון והכל, ועדיין הצליח להתברג חזרה לתפקיד כל כך בכיר בממשלה?
לצפיה ב-'זה לא קשור לחוכמה שלו, אלא לבורות וטמטום של בוחריו.'
זה לא קשור לחוכמה שלו, אלא לבורות וטמטום של בוחריו.
23/09/2018 | 18:44
12
21
אל תשכח שמדובר בציבור שמנהיגיו מנתקים אותו מהעולם החיצון בכל דרך אפשרית:
אסור להם לראות טלוויזיה, אסור להם להחזיק מחשב, אסור להם לשמוע רדיו, ואפילו עיתונים אסור להם לקרוא.

יש סיכוי טוב שחלק גדול ממצביעי ש"ס בכלל לא יודעים שהאפס ישב בכלא.
והיתר חושבים שזו סתם עלילה שהעלילו עליו גויים \ רשעים \ שונאי תורה מה שלא יהיה.

זה אנשים שלרובם אין השכלה תיכונית, אינם מתערבבים בחיי היום יום עם יתר הציבור במדינת ישראל, ובקיצור - שטופי מוח שווי ערך לקולות מכורים שמתן זכות הצבעה להם יביא בעוד כמה שנים לקריסה טוטלית של דמוקרטיה בישראל.

דרעי לא ידע מתי לעצור את הפשיעה שלו כדי להתחמק מהרשויות.
מה גורם לך לחשוב שהוא יודע עד כמה ניתן לפגוע בכלכלה הישראלית לפני שזו תתמוטט?

אגב, קראתי לא מזמן שביבי מזגזג עכשיו לגבי חוק המשילות, ורוצה להוריד חזרה את אחוז החסימה.
חוק שהוא עצמו קידם, כשהוא חשב שזה יחליש את הערבים בכנסת.

עכשיו שהסתבר שהערבים, לפחות אלה שמתמודדים לכנסת, חכמים יותר מחכמי התורה בישראל, והצליחו ליישר את ההדרים ולאחד את המפלגות שלהם כדי לזכות ביותר מנדטים משהיה להם אי פעם, במקום לשכנע את החרדים להפסיק את המריבות הפנימיות ולהתאחד גם, ביבי מחפש דרך להכניס עוד שברי מפלגות לכנסת, כאילו שהמערכת לא די שבורה...
לצפיה ב-'בין אם ירד אחוז החסימה, בין אם יעלה שוב בין אם ישאר כפי שהוא'
בין אם ירד אחוז החסימה, בין אם יעלה שוב בין אם ישאר כפי שהוא
24/09/2018 | 17:49
11
15
מדינת ישראל כבר אבודה מסיבות דמוגראפיות.

לא רחוק היום בו המפלגות החרדיות יתאחדו כדי להגדיל את כוח ההשפעה שלהן, הן למדו מהמפלגות הערביות אבל יישמו במועד שיתאים להן לדעתן, זה יקרה לדעתי כאשר סך כל המנדטים של המפלגות החרדיות יגיע ל30 ואז יהיה סיכוי שמפלגה חרדית מאוחדת תהיה המפלגה הגדולה ביותר בכנסת, יש סיכוי שבאותו זמן גם המפלגה הערבית המאוחדת תהיה בערך באותו גודל ובין אם אתם מסכימים בין אם לאו יש הרבה יותר אינטרסים משותפים בין החרדים לערבים מאינטרסים מפרידים, למשל: גם החרדים אנטי-ציונים, הן החרדים והן הערבים מתנגדים ל"שתי מדינות לשני עמים" ומעדיפים או שתי מדינות שאחת מהן נקייה מיהודים והשניה מדינה יהודית דה יורה אבל מעורבת זה פאקטו או מדינה אחת בין הים לירדן אשר מן הסתם יהיה בה רוב ערבי, כמו כן החרדים והערבים בעד חקיקה דתית, חקיקה יהודית בשטחי המחיה היהודים נותנים לגיטימציה לחקיקה מוסלמית בשטחי המחיה המוסלמים גם אם זה מנוגד לרצון רוב התושבים. יש סיכוי שעוד בימי חיינו נראה קואליציה ערבית חרדית שלידה תראה ממשלת איראן כממשלה נאורה ואם לא בימי חיינו אז בדור שאחרינו. מה שצריך לעשות זה מהפכה, כמה שיותר מוקדם, אחרת הישראלים עוד יקנאו באיראנים. 
לצפיה ב-'אתה טועה בניתוח שלך.'
אתה טועה בניתוח שלך.
24/09/2018 | 21:37
10
18
יש מספר דברים שגויים בהודעתך, אבל הגדול ביותר הוא ההשוואה בין הציבור הערבי ישראלי לציבור החרדי.

ערביי ישראל לא מעוניינים להרוס את מדינת ישראל.
אומנם יש בניהם פה ושם בודדים שנגררים לטרור, אבל בגדול הם מבינים מצוין שמצבם כאן, הרבה יותר טוב מאחיהם במדינות הסובבות, ובטח שבטח מאחיהם בעזה ובשטחים.

למרות שהחכ"ים הערבים בכנסת מתנהגים כמו חמסניקים לכל דבר ועניין, ומן הראוי שישבו בכלא בעוון בגידה, הם לא באמת מייצגים את הציבור שלהם.
הם קיבלו את הקולות בגלל הרגלי הצבעה "גזעניים", אבל הציבור הערבי אינו הזוי ואינו מנותק מהמציאות כמו הציבור החרדי, ולכן יש סיכוי לא רע שאם המפלגה הזו לא תשנה את דרכה, היא תתחיל לאבד קולות.

אל תשכח, שדווקא ערביי ישראל מחוברים לכל כלי התקשורת, רבים מהם מעוניינים לעבוד, ובסה"כ למרות שהם בטח לא ציונים, הם יודעים מה טוב להם.

יותר חשוב מזה: אנחנו צריכים אותם.
לא תאמין כמה עבודות בארץ שנחוצות ממש לקיומנו מבוצעות ע"י ערבים ישראלים.
אבל זה נושא להודעה אחרת.

טעות אחרת שלך היא שאתה סופר את "סה"כ המנדטים".

בגלל הצורה שבה שיטת המנדטים עובדת, כאשר מפלגות מתחברות, הן יכולות לקבל יותר מסה"כ המנדטים שהיו מקבלות בנפרד.
זה מה שקרה עם "הרשימה המשותפת" - זה לא שפתאום קפץ מספר המצביעים שלה.
פשוט פחות קולות הלכו לפח.

עוד דבר שחשוב לזכור זה, שעדיף 4 מפלגות עם 30 מנדטים, גם אם אחת מהם ערבים ואחת חרדים, מאשר 60 מפלגות עם 2 מנדטים כל אחת.

יש דיקטטורות יציבות ומשגשגות - תראה את סין.
ממשל יציב שאינו דמוקרטי, עשוי להיות יותר טוב לתושבים מאשר ממשל שמנסה להיות דמוקרטי אך לא מתפקד כלל.
ממשלה שאינה מסוגלת לנהל מדינה בגלל שאינה מסוגלת לבנות קואליציה יציבה ולהעביר חוקים מבטיחה הרס מוחלט.

אבל יש דבר אחד שמעודד אותי בקרב הציבור החרדי:
המריבות בין מנהיגיו. זה משהו שאפילו אצל ערבים אין בכמויות כאלה, וכשיש, אז קורה מה שקרה בסוריה, ולנו זה טוב.

כל רב \ מקובל \ אדמו"ר חרדי מנסה לתפוס את פיסת העוגה שלו, ולכן כרגע לא נשקפת סכנה של ממש שהם יתאחדו.
אפילו חוק הגיוס, זה שמסכן את שלטון הרבנים (הרי ברור שאם חרדים יתחילו לשרת, זה ייתן להם קצת מודעות לעולם), לא הצליח לאחד אותם, וזה סימן שעוד יש לנו - האנשים השפויים, סיכוי נגד האסון הטפילי הזה שהתפתח כאן...

נ.ב.
גם אני מתנגד לפתרון שתי מדינות לשני עמים.
זה פתרון לא ישים, וההתנתקות מעזה הוכיחה את זה.
ערביי השטחים, אלה שמכונים "פלסטיניים" אינם עם, ואינם בשלים לבנות לעצמם מדינה ולנהל אותה.

הם לא יותר מכלי לניגוח מדינת ישראל שארגוני הטרור יצרו מאספסוף פליטים, שמדינות המקור - העמים אליהם באמת שייכים האנשים האלה, לא רצו לקבל אותם חזרה אחרי הפסדים במלחמות השונות.

אם פיקטיבי לא יכול לקיים מדינה.

הפתרון היחיד ל-"סכסוך הישראלי פלסטיני" הוא כיבוש וסיפוח מלא של השטחים והחלת החוק הישראלי עליהם, בלי מתן אזרחות מלאה לתושבים הלא יהודים.
כן, מכנים את זה "אפרטהייד", "אזרחים סוג ב'" וכו', אבל זה הפתרון היחיד כאשר מנסים לקיים דמוקרטיה במקום שלא מכון לסבול כזו.

יש לחסל את החמס, הפתח ויתר ארגוני הטרור, לקחת שליטה על השטח כדי שאעש או אחרים לא יכנסו במקום, ולתת לתושבים הערבים זכויות חלקיות:
בלי זכות הצבעה, בלי זכות שיבה, כמובן, בלי חובה לשרת בצבא.
תעבוד, תשלם מסים, תהנה מהחיים הטובים במדינה הכי יציבה ומתקדמת במזרח התיכון.
אם תרצה אזרחות מלאה - תחזור למדינת המקור שלך.

זו לדעתי הדרך היחידה לצאת מהבוץ בו אנו נמצאים כרגע...
לצפיה ב-'נניח שמעלים את אחוז החסימה ל15%'
נניח שמעלים את אחוז החסימה ל15%
25/09/2018 | 06:03
9
12
אז באמת יהיו רק 4 מפלגות, מפלגת ימין, מפלגת שמאל, מפלגה ערבית ומפלגה חרדית, מה אתה חושב שיקרה?
לצפיה ב-'קודם כל תהיה ממשלה יציבה.'
קודם כל תהיה ממשלה יציבה.
25/09/2018 | 12:06
7
11
בשום מדינה דמוקרטית בעולם אין את כמות המפלגות שיש בישראל, בטח ובטח שלא נכנסות לגוף המושלך (המקבילה לכנסת) כמות כזו של מפלגות.

אם אחוז החסימה יעלה ל-15%, מפלגות ערביות וחרדיות ייעלמו.
אין במדינה הזו 15% ערבים וגם לא 15% חרדים, ולכן מה שיקרה, זה שנציגי מפלגות אלה יחפשו להתאחד עם מפלגות אחרות.

מפלגות ערביות כנראה יתאחדו עם מרץ ושאר שמאל קיצוני, וחרדים ילקקו לימין הקיצוני כדי להתאחד.

לחלופין, ייתכן שהחרדים יוותרו על פוליטיקה, וינסו לבנות אוטונומיה מבוססת שלטון דת בלבד בתוך ישראל.

נקבל תמונה סבירה יותר כמו שיש בארה"ב שם יש רק 2 מפלגות והכל עובד מצוין.
(אפילו שבחרו בטראמפ, עדיין עדיף על ביבי)

אני חולם על היום בה אחוז החסימה יהיה 15%!
לצפיה ב-'קח בחשבון את שיעורי ההצבעה'
קח בחשבון את שיעורי ההצבעה
25/09/2018 | 15:20
6
8
כל החרדים מצביעים בהוראת רבניהם, בקושי מחצית מהחילונים מצביעים. 10% מהיהודים בישראל הם חרדים ולכן בהכרח הם יותר מ15% מהקולות. לגבי הערבים, הם מהווים 25% מאזרחי ישראל, 2 מיליון מתוך 8 מיליון, לכן בהכרח יותר מ15% מהקולות. אחוז חסימה של 15% יאלץ את המפלגות החרדיות להתאחד. אם יהיה אחוז חסימה של 25% המפלגות החרדיות יתאחדו עם המפלגה הערבית כדי לא לאבד השפעה וכפי שכבר ציינתי יש לערבים ולחרדים אינטרסים משותפים. אם אחוז החסימה עולה ל25% המפלגה החרדית-ערבית תהיה המפלגה הגדולה ביותר.
לצפיה ב-'קצת הגזמת עם אחזור הערבים.'
קצת הגזמת עם אחזור הערבים.
25/09/2018 | 15:52
5
9

ע"פ הלמ"ס, נכון ל-2018, רק 20% הם "ערבים", והמספר הזה כולל גם דרוזים, שהם בכלל לא נגד מדינת ישראל ואף משרתים בצה"ל בתפקידי לחימה, וערבים נוצרים, ששנואים על המוסלמים לא פחות מיהודים, ולכן אין להם כל עניין שיהיה כאן שלטון דתי (ועוד מוסלמי).

ולא כל החרדים מצביעים.
דווקא הקיצוניים יותר, נתורי קרטא והפלג הירושלמי לא רק שלא מצביעים, אלא בניגוד לחוק רבניהם מציעים תשלום למי שלא יצביע (היית כתבה על זה).

ושוב - לערבים ולחרדים אין שום אינטרס משותף.
לחרדים הקיצוניים, אותם נתורי קרתא שדווקא לא מצביעים, יש אינטרס משותף אם ארגוני טרור מחוץ למדינת ישראל, והם אף נפגשים עם מנהיגי טרור.
(איך עדיין מאפשרים להם לחיות כאן לא ברור, כנראה חלק מזה שיש פה ממשל חורני).

אבל יתר החרדים אינם כאלה, וכאן נכנס לעניין הבדל חשוב בין חרדים לערבים:
הערבים פחות נעולים ע"י המנהיגים שלהם.
זה נכון במיוחד לערבים ישראלים, אבל גם במדינות השכנות עולים לא מעט ניסיונות מרד.

למעשה, לממשל האייתולות, הממשל הדתי הכי יציב באזור, יש מה ללמוד ממנהגי החרדים בישראל...

הרוב החרדי, זה שהמפלגות החרדיות שולטות בו ושמצביע להן, לא באמת מעוניין להשמיד את מדינת ישראל.
הוא מעוניין לשעבד אותה, לחלוב אותה כמו פרה, כדי לחיות על חשבונה.

התוצאה של זה כמובן תהיה הרס, אבל המנהיגים של הציבור הזה עיוורים ולא מבינים זאת, והציבור עצמו חונך מילדות לא לחשוב, ולא יכול לקלוט לאן המנהיגים שלו דוחפים אותו.
לצפיה ב-'אחוז חסימה יוצר עיוות מטורף בהצבעה'
אחוז חסימה יוצר עיוות מטורף בהצבעה
25/09/2018 | 16:03
4
8
כל הקולות שלא עברו אותו מושלכים לפח, וכך ייתכן מצב בו רוב המצביעים הצביעו לגוש אחד אבל גוש אחר זוכה ברוב המנדטים.
חשבון פשוט - 15% כמו שהצעת, שתי מפלגות מקבלות 14% כ'א - זרקת יותר מרבע מקולות הבוחרים לפח.
אין שום בעיה לחייב את המפלגות לקבוע 'סדר ירושה' לקולותיהן במקרה שלא יעברו את החסימה, ובכך לבטל את העיוות ומאותו רגע אפשר לקבוע איזה אחוז חסימה שרוצים ללא חשש.
לצפיה ב-'מה בדיוק הבעיה לזרוק רבע מהקולות לפח?'
מה בדיוק הבעיה לזרוק רבע מהקולות לפח?
25/09/2018 | 16:19
3
6
אאל"ט, בבחירות האחרונות אחוז ההצבעה הכללי היה סביב 70%.
מה שאומר, שגם ככה שליש מהקולות הלכו לפח, בלי שום קשר לאחוז החסימה.
וזה לפני שסופרים אנשים ששמו פתק לבן וכו'.

אני חושב שדווקא הסדרי ירושה שיגרמו לכך שמפלגות שלא הצביעו להן יקבלו לפתע תוספת קולות, הם שאלולים לגרום לעיוותים.

יותר סביר, שהעלאה משמעותית של אחוז החסימה תייצר פתרון אורגני יותר - מפלגות רציניות יתאחדו מראש מצד אחד, ומצד שני מצביעים ייתנו את קולותיהם למפלגות שהם מאמינים שיש להן סיכוי אמתי.

כבר היום אני מכיר אנשים שנמנעים מלהצביע למפלגה ש-"תפורה עליהם בול", כי הם מבינים שאין לה סיכוי לעבור, ולכן מצביעים להבאה בתור שהיא גדולה מספיק.
לצפיה ב-'מה הבעיה לזרוק את כל הקולות לפח?'
מה הבעיה לזרוק את כל הקולות לפח?
25/09/2018 | 17:32
2
7
ואיך בדיוק מחליטים אותם בוחרים איזו מהמפלגות כן תעבור את אחוז החסימה ואיזו לא? קריאה בקפה?
לצפיה ב-'הם יצביעו ומה שיצא יצא'
הם יצביעו ומה שיצא יצא
25/09/2018 | 17:48
7
תמיד יש לפחות מפלגה אחת שמגיעה ל20% אם בגלל אחוז חסימה מטורף תהיה קואליציה של מפלגה אחת בלבד או גרוע מכך כנסת של מפלגה אחת יבינו כולם שהדמוקראטיה אבדה והגיע הזמן למהפכה דמוקראטית שבה אין פשרות על הדמוקראטיה, דהיינו אי אפשר לשלב דת עם דמוקראטיה ואי אפשר לשלב מפלגות שמתנגדות לזכות קיום המדינה בפרלמנט שלה וודאי שלא בממשלה ואז יפרידו בין דת למדינה ויוציאו מחוץ לחוק מפלגות דתיות ומפלגות שמייצגות ישויות מדיניות פוטנציאליות זרות וחותרות תחת קיומה. צריך משבר רציני כדי לגרום לאנשים להתעורר ואולי זו הדרך. אולי רק כשכולם יהיו בטוחים שאבדה הדמוקראטיה (למרות שזה לא באמת נכון, ישראל מעולם לא הייתה דמוקראטיה אלא אוליגארכיה תיאוקראטית) הם יהיו מוכנים להילחם כדי ליצור דמוקראטיה חזקה.
לצפיה ב-'נו, באמת - אתה שואל ברצינות???'
נו, באמת - אתה שואל ברצינות???
25/09/2018 | 18:21
4
רוב האנשים שאשכרה מעניין אותם פוליטיקה במדינה הזו, מעודכנים מספיק ממגוון מקומות, וידעים מצוין לאן הרוח נושבת.

לא צריך הכשרה מיוחדת כדי להעריך לאיזו מפלגה יש סיכוי להיכנס ולאיזו אין.
אני יודע שהפתעות תמיד קורות בבחירות, אבל בסה"כ די ברור לאן ינהרו המצביעים ברגע שיהיה מקום למספר חד ספרתי של מפלגות בלבד.
ועוד יותר ברור אם נצמצם את המספר מתחת ל-5.
לצפיה ב-'ואם תהית למה אני לא ממש חושש מאיחוד של חרדים, בניגוד'
ואם תהית למה אני לא ממש חושש מאיחוד של חרדים, בניגוד
25/09/2018 | 12:09
9
לאיחוד של ערבים, אז הנה דוגמה:

כל עוד כל פדופיל זב חותם יכול להיות מנהיג ולפצל כת משלו מתוך הציבור הדפוק הזה, אין יותר מדי סיכוי שנראה מפלגה חרדית מאוחדת, לא משנה מה יהיה אחוז החסימה.

לצפיה ב-'מישהו יודע לאן נעלם BravoMan ?'
מישהו יודע לאן נעלם BravoMan ?
21/09/2018 | 20:45
7
35
כבר 3 חודשים הוא לא כותב כאן, הכל בסדר איתו?

לצפיה ב-'אולי פשוט נמאס לו. הפורום די משעמם לאחרונה.'
אולי פשוט נמאס לו. הפורום די משעמם לאחרונה.
22/09/2018 | 12:47
6
10
לצפיה ב-'לא נראה לי'
לא נראה לי
22/09/2018 | 13:08
5
32
אדם שכתב כאן בצורה כל כך אינטנסיבית במשך שנים פתאום בבת אחת מפסיק לכתוב... זה קצת מדאיג.

לצפיה ב-'אולי קרה לו משהו.'
אולי קרה לו משהו.
22/09/2018 | 13:59
4
36
אולי אפילו משהו טוב.
אני לא מכיר אותו באופן אישי אבל הוא התייחס מספר פעמים לעובדה שהוא כותב גם בפורום שפות תכנות - אולי הוא עדיין כותב שם. אתה תמיד יכול לשלוח לו מסר אישי ולחכות לתגובה.

מנסיון אישי, אני יכול לומר לך שגם לי יש תקופות אינטנסיביות של כתיבה בכל מיני מקומות (לאו דוקא בפורום הזה) שמתחלפות בתקופות של חוסר פעילות. אני לא חושב שיש מקום לדאגה.

לצפיה ב-'מעניין שזה הפורום החידי שלמישהו אכפת... '
מעניין שזה הפורום החידי שלמישהו אכפת...
23/09/2018 | 11:33
3
30
אם זה באמת מעניין אתכם, הגעתי למסכנה שאני שורף יותר מידי זמן יקר על הדבר הזה שנקרא "תפוז", והחלטתי שהדרך הטובה ביותר להיגמל היא מה שנקרא "cold turkey" - בבת אחת.

מכיר מישהו שזה החזיק לו 6 שנים לגבי אישון...
לצפיה ב-'אני מבין שאצלך זה לא כל כך עבד '
אני מבין שאצלך זה לא כל כך עבד
23/09/2018 | 12:06
1
6
לצפיה ב-'עשיתי טעות ואישרתי לשלוח לי התראות על הדועות פרטיות למייל'
עשיתי טעות ואישרתי לשלוח לי התראות על הדועות פרטיות למייל
23/09/2018 | 12:09
30
וטעות שניה שלא השתמשתי במייל זבל כשנרשמתי לתפוז...

ואתה יודע איך זה עם התמכרויות - התדרדרות קטנה והלך עליך
לצפיה ב-'חחחחחחחח אני שמח לשמוע שהכל בסדר איתך!'
חחחחחחחח אני שמח לשמוע שהכל בסדר איתך!
24/09/2018 | 15:24
17
סליחה שהפרעתי לך במנוחתך מהפורום

לצפיה ב-'כידוע האתאיסטים שוללים את קיום האלוהים.'
כידוע האתאיסטים שוללים את קיום האלוהים.
13/09/2018 | 12:48
4
74
מה בדבר קיומו של השטן - האם גם הוא לא קיים?
https://www.youtube.com/watch?v=FDVSwU1QObM&eurl=h...   
לצפיה ב-'כנראה שלא, אבל מה הקשר לסרטון?'
כנראה שלא, אבל מה הקשר לסרטון?
13/09/2018 | 23:42
1
52
כלומר, אני כמובן לא מתיימר לדבר בשם כל האתאיסטים אבל אישית, אני לא מאמין שאלוהים קיים (לפחות כפי שהוא מתואר בדתות שאני מכיר) פשוט כי לא מצאתי שום ראיות משכנעות לקיום שלו, שלא לדבר על זה שלפחות בתפיסה המודרנית של אלוהים, מדובר על משהו שהתכונות שלו סותרות את כל מה שאנחנו (כלומר, המין האנושי) הספקנו ללמוד על היקום.

לצפיה ב-'אלוהים אחר'
אלוהים אחר
22/09/2018 | 20:10
20
שמעתי מאיזה אישה אחת שיש אלוהים אבל זה לא האל שמופיע בתנ''ך. לא שאני מאמין לטענה אבל יש מצב שיש אלוהים אבל לא האל שבתורה. זו גם אפשרות.
לצפיה ב-'שעור לשון: שאלת קיום היא שאלה על המציאות'
שעור לשון: שאלת קיום היא שאלה על המציאות
21/09/2018 | 21:48
29
מצוי=קיים, זו הגדרה, מצוי הוא קיים וקיים הוא מצוי, המציאות היא כל מה שקיים וכל מה שקיים הוא המציאות.
שאלת קיום X מחייבת הגדרה ל-X, מאפיינים שאפשר לחפש במציאות ולזהות אם הוא קיים בה או לא.
אלוהים הזה לא ממש מוגדר, כאתאיסט אעיד שאיני טוען ש-כל יישות עליונה עלומה אפשרית בהכרח אינה קיימת להשקפתי, לשאלה הכללית איני יודע לענות ולמען האמת לא ממש אכפת לי חוץ מסקרנות.
אז אותו דבר ליישות שקראת "שטן".
לשיטתי, יישות עליונה שבוחרת לתת לבני האדם להמרות את רצונה ואז תכעס ותעניש אותו, היא בהגדרה שטן. אבל אין זה משנה ממש לשאלת הקיום.
לצפיה ב-'השטן הוא המצאה של מאמיני אלוהים, ספציפית אלה השייכים'
השטן הוא המצאה של מאמיני אלוהים, ספציפית אלה השייכים
23/09/2018 | 11:35
14
לדת הנוצרית.

אם הייתי פסיכולוג, הייתי אומר שזה נבע מצורך להיפתר מאחריות לרוע הנורא שבני אדם עושים לפעמים...
לצפיה ב-'פארק סיפורי התנ"ך בחסות משרד התרבות'
פארק סיפורי התנ"ך בחסות משרד התרבות
08/09/2018 | 16:39
75
269
מה דעתכם? (יש לגלול את הדף למטה לפרטים נוספים)

"עולם שכולו חוויה מרגשת וחדשנית, בה נגלה איך הכול התחיל! .... מסע מרתק אחורה בזמן אל ארץ אבותינו המקראית..."

זה...
המשך>>
מה דעתכם? (יש לגלול את הדף למטה לפרטים נוספים)

"עולם שכולו חוויה מרגשת וחדשנית, בה נגלה איך הכול התחיל! .... מסע מרתק אחורה בזמן אל ארץ אבותינו המקראית..."

זה טוב לחינוך של ילדי ישראל לגדול על סיפורי המעשיות האלו?

לצפיה ב-'השערת הסימולציה - מה דעתכם?'
השערת הסימולציה - מה דעתכם?
04/09/2018 | 09:49
65
259
המשך>>
לא, אל חשש, אני לא מדבר על ההזיה של עוצמה סגולה, אלא על הגלגול המודרני של ההשערה העתיקה שהמציאות היא אכן אשליה - זה שפרסם ניק בוסטרום ב 2003 (בצורה מתומצתת):

1. במהלך עשרות שנים בודדות הטכנולוגיה התקדמה עד כדי כך שאנחנו יכולים להריץ סימולציות מאוד משכנעות של מציאות מדומה.
2. בקצב הנוכחי של התקדמות הטכנולוגיה, סביר שנגיע בעתיד הלא רחוק למצב שבו ניתן יהיה לייצר מציאות מדומה שיהיה בלתי אפשרי להבדיל בינה לבין המציאות ה "אמיתית".
3. בהתחשב באותו קצב, סביר להניח שנגיע גם למצב שבו אנחנו יכולים לתכנת אל תוך אותה מציאות מדומה דמויות בעלות אינטליגנציה מלאכותית בעלות תודעה ו (לפחות האשליה של) רצון חופשי.

על סמך שלושת הנחות היסוד הנ"ל - בוסטרום גורס שאחת מהקביעות הבאות חייבת להיות נכונה:

1. המין האנושי ייכחד לפני שיגיע לשלב 'פוסט-אנושי'.
2. לא סביר שציוויליזציות פוסט-אנושיות יריצו סימולציות.
3. אנחנו כמעט בוודאות חיים בתוך סימולציה ממוחשבת.

אישית, אני חושב אופציה מספר 2 היא, כנראה, לא סבירה. סימולציות הן כלי נהדר ושימושי ואני לא רואה סיבה להפסיק להשתמש בהן - מה שמשאיר אותנו עם אופציות 1 ו 3 - אבל בניגוד לבוסטרום, אני לא חושב שאופציה 3 מחוייבת המציאות במידה ואופציות 1 או 2 לא נכונות - כלומר - גם אם נגיע בעתיד למצב המתואר שבו הטכנולוגיה תאפשר לנו להריץ סימולציות של מציאות מדומה עם דמויות בעלות אינלטגנציה מלאכותית, תודעה, רצון חופשי וכו' - כזו שבאמת לא ניתן יהיה להבדיל בינה לבין המציאות שבה אנחנו חיים - אני ממש לא חושב שזה מהווה הוכחה לכך שאנחנו עצמנו חיים בתוך סימולציה - לא יותר מאשר הטענה שהעובדה שמרכיבים רבים של טכנולוגיה אנושית מחקים את הטבע מוכיחה שהטבע מתוכנן. (כמובן, אני גורס שהטענה הנ"ל שגויה)

לצפיה ב-'בעיית גוף ונפש-הבעיה הפסיכופיסית,ומציאות מדומה:'
בעיית גוף ונפש-הבעיה הפסיכופיסית,ומציאות מדומה:
04/09/2018 | 02:27
5
36
מוח שעשוי חלקיקי חומר פיסיים,יכול להעלות מכונה חישובית,ושגם
כוללת פונקציות רגשיות,אבל ללא הרגשה,ללא חוויה,וללא ישות כוללת.
יש שם תהליך של עיבוד מידע,ללא מישהו-בלי הרגשה ומחשבה,
וקיום כולל.

לחלקיקי חומר פיסיים,כפי שאנו רואים במציאות הזו,אין הרגשה וחוויה,
הם מסתכמים בנפח תפוס במרחב,משהו כזה,כמות מרחבית,
ויחסית לאיכות הרגשה נפשית,אנו אומרים שהם דוממים,בהתכוונות-
שללא הרגשה וחוויה.

ועולה האבחנה-אם החלקיק במוח לא מרגיש,מי מרגיש?
יש ציטוט שנתקלתי בו-איך מרגיש גלוטאמט בהיפוקמפוס(חומר מוליך עצבי באיזור מוחי).
וגם יש עוד אמרה שנתקלתי בה,באינטרנט-למה שחלקיק במוח,ירגיש שונה,
מחלקיק בחתיכת עץ.
בשנת 1995,הבחנתי בדבר הזה,יותר מאוחר קראתי באינטרנט.
אולם יותר מאוחר שמעתי,שטוענים חלק שזו אשליה,שיוצר המוח,
ההרגשה והישות הכוללת-יש אומרים אחדות.

ב 1997 הייתי כבר במצב מאוד חשוך מוחית,וחשבתי שאכן כמו שאומרים,
שזאת אשליה.
(זו לא פעם ראשונה,שאני כותב בפורום אודות העניין)
בשנת 2012,הבנתי שזו לא אשליה.
כמו שכתבתי כאן,אשליה כוללת,בדמיונך,ישות מרגישה וחווה וכוללת,
שנמצאת בטעות,(את זה ספציפית,הוסבר לי על ידי הקול שאני שומע 
ב 2012 כשהייתי מעורפל שיא,ולא שכללתי עם ההוכחה למציאות מדומה,
ונעשה עליי תרגיל)

אבל מוח פיסי הוא שקול לדומם,שיש שם חישוביות,האם אתה זה דומם?
האם אתה זה חלקיק?

מה גם,שגם אם לחלקיקים הייתה הרגשה,וחוויה,הם לא היו מקבלים,
את התוכן האסוציטיבי הכולל שרץ במוח.
ובכן כמו שכבר הסברתי בפורום,במציאות האמיתית יש איכות הרגשה,
סבסטנציות מרגישות,וחוות,וגם משהו שמעבר למתאר הגרפי פיסי כמותי חלקיקי,שלנו.
יש אומרים אחדות,אולי צריך לומר,משהו לא של נפרדות.
משתלבים במציאות האמיתית,כמה קווי הגיון אלה,למשהו שמעבר למוח שלנו,
שהוגבל לזה כאן,לדמות רק זאת במתאר)
כשנוצרנו באבולוציה במציאות אחרת,היה לנו כפי הנראה,מוח שמסוגל
להבין מה שקורה שם.

לצפיה ב-'ובקשר לבחירה חופשית,האם זה משהו אפשרי במתכונת המציאות שם-'
ובקשר לבחירה חופשית,האם זה משהו אפשרי במתכונת המציאות שם-
05/09/2018 | 03:44
2
23
פעם העלתה מישהי בשם לאה ***ויג,אם אני זוכר נכון,הודעה,
שאו שדברים מתנהלים באופן סיבתי,או באופן רנדומלי,
ואמרתי שזה סביר,אבל שאנחנו לא יודעים שום דבר,על איך שמתנהלת
המציאות האמיתית,ואולי יש שם משהו אחר,בגלל העדות מאיכויות הנפש.
ובכן,הייתי במצב די לא מפוקח,כשאמרתי זאת.
הצדק הוא עם דבריה.

קווי הגיון נוספים,במציאות האמיתית,הם דבר שאווידנטלי קיים,
מעבר לגרפי כמותי חלקיקי.
אבל בחירה חופשית שוללת את קו ההגיון של הסיבתיות או אקראיות,וזה כבר נגד ההגיון,ולא סתם מעבר לחלקו.

קראתי פעם שחנוך העלה תמיהה איך זה אפשרי שאני לא בוחר,הרי
אני רואה את עצמי בוחר,והייתי במצב חשוך,ולא יכולתי להגיב,
מה גם שאז,לא יכולתי לחשוב מספיק על העניין הזה.

אתה לא שולט על הרצון שלך,אתה מכוון באופן חלקי את המחשבות שלך.
אתה לא יכול,ברגע נתון בזמן(לפי מורכבות מפרט המצב),במצב נתון מסוים,להחליט מה רצונך,
אולי אתה מברר מה רצונך,אבל זה דטרמיניסטי,איך יתפתח תהליך
הבירור שלך,מה אתה בדיוק רוצה,ועל מה אתה רוצה לחשוב,ומה אתה רוצה
לברר.

גם עליה של משקל,עבור אופציה אחת לעומת אופציה אחרת,
לפי רצונך,זה התעוררות של כל מיני אלמנטים נפשיים אצלך,
זה עוד עניין בתהליך הבירור,בתהליך השקילה והרגשות.

הבירור אינו בחירה חופשית במובן הטענה הדתית,שיכול להתפתח
לכל מיני תוצאות,הדבר הוא התפתחות סיבתית.
בחירה חופשית במובן הסיבתי,הוא אני מברר בתהליך-מה אני רוצה,על מה אני רוצה לחשוב,חושב ומברר מה משמעות הדברים,ומה עדיף לאור המצב.

מעבר לכך,במהלך הזמן,רצון יכול להשתנות,במידה מסוימת,
עפ התגברות משקל לדברים אחרים,כתוצאה מלמידה של טעויות,
וכתוצאה מהבנה יותר מעמיקה כלפי דברים,וגם כתוצאה,
מקבלת משקל יותר גדול,לאלמנטים נפשיים,שקיימים אצלך,
כתוצאה מתהליך התפתחות יחס יותר מעמיק כלפי משהו.

לצפיה ב-'↑הודעה חשובה,האם יש לנו בחירה חופשית גם,ראיתי בעבר תהיה כאן-'
↑הודעה חשובה,האם יש לנו בחירה חופשית גם,ראיתי בעבר תהיה כאן-
06/09/2018 | 06:31
11
בפורום.
ועוד,הבהרה,כתבתי שאתה מברר מהו הרצון שלך גם.
הכוונה,שיש בך כל מיני אלמנטים,ואתה מברר לפי המצב הנתון,
מה אתה רוצה,ולמה יש יותר משקל ורלוונטיות,עפ האלמנטים הרצוניים שלך.

לצפיה ב-'הבהרת סיכום:ברגע נתון,ומצב נתון-מוכתב על מה תחשוב,ותברר-'
הבהרת סיכום:ברגע נתון,ומצב נתון-מוכתב על מה תחשוב,ותברר-
06/09/2018 | 16:57
10
גם כשאתה רוצה לחשוב על משהו,לברר משהו,יש לך רצון ברגע נתון,
שמכתיב לך זאת,וברגע נתון,אתה לא שולט על רצונך של אותו רגע.
גם כשאתה רוצה לברר מה אתה רוצה,רצונך מכתיב לך,איך לברר
מה אתה רוצה נניח משני אופציות,ומה אתה רוצה לברר.
יש לך אלמנטים נפשיים קבועים ברגע נתון,בעלי משקל מסוים כל אחד,
אלמנטים מניעים,אלמנטים של רצון,שמכתיבים את הבירור גם,
של מה אתה רוצה משני אופציות.
מעין מאזניים מתנדנדים,שבסוף מוכרע עפ המשקלים לאן יטו המאזניים.
לצפיה ב-'המחשב (טאבלט) שלי הפך נגוע,הודעה אחרונה כנראה,לתקופה הקרובה-'
המחשב (טאבלט) שלי הפך נגוע,הודעה אחרונה כנראה,לתקופה הקרובה-
06/09/2018 | 19:48
1
17
אני צריך לזרוק אותו מהבית כנראה.

הצפרדעים,חושבים שזה משחק שחמט,עושים כל מה שמתחשק להם,
וממלכדים כל מיקרו תזוזה שלי,מיליון התמודדיות וחישובים,
על כל צעד.
כמות אדירה של אנשים,ומתקנים פולטים,על אדם אחד.
עושים אותו טריק במיליון נתיבים-זיהומים בצעד זה,ומיליון צעדים,
כל איפה שתלך,נזרק זיהום באיזה דרך.
ואותו טריק ממוחזר,חיידקים וזיהומים פטרייתיים מנטרלי מוח,חלקם עם
משחק עם חיידקים ידידותיים,שמחסלים את החיידקים מנטרלי המוח.
(כפי הנראה מפעלי המחסום דם מוח,ומורידים את זרימת הדם לנימים,
ככל שאתה יותר מזוהם,ובזיהומים יותר חמורים.
עושים כל מה שמתחשק להם,וגם מסמנים לי את המזון,עם סימונים,
של פסיכיאטרי,כימי,וזיהומי,ברמות שונות.
שללו אצלי את השתיה המוגזת המנקה מזיהומים כמעט לגמרי.
הושארו אופציות פחות יעילות במוגז.
הם חושבים שנבלה התרבתה כמו במשחק שחמט,היא פשוט השתמשה,
במטומטמים שהיו קלים להשגה,בעוד שאני זוהתי על ידיהם,ונמסרתי
על ידי המערכת במציאות האמיתית מהתחלה.
והם,רק חלק מהבעיה.

איזה אחד מהם אידיוט,פלט לידי באשפוז פסיכיאטרי-יהיה שחמט 
או לא יהיה שחמט.

לצפיה ב-'מעבר לכך-'
מעבר לכך-
06/09/2018 | 19:53
12
בבית שלי ההתמודדות קשה מאוד גכ,בין היתר נפלטים מפתחים בחדר,
כולל מהמזגן,זיהומים מנטרלי מוח,מכל מיני סוגים,לפעמים גם דברים
קיצוניים,לפעמים גם גז מנטרל מוח,לפי האבחנה שלי,של מה שעושה זיהום,
לבין מה שעושה כימי.
לצפיה ב-'ביטול הודעה,נא למחוק,בטעות הוצאתי הודעה,במקום להגיב לשפיפון.'
ביטול הודעה,נא למחוק,בטעות הוצאתי הודעה,במקום להגיב לשפיפון.
06/09/2018 | 06:56
19

לצפיה ב-'מדוע מחקתם את ההודעה-איך הקולות שאני שומע תמרנו אותי לדברים?'
מדוע מחקתם את ההודעה-איך הקולות שאני שומע תמרנו אותי לדברים?
30/08/2018 | 19:06
11
49
מדוע מחקתם את ההודעה,איך הקולות שאני שומע תמרנו אותי לדברים?
עם השרשור שלה.
זה מאוד רלוונטי לאתאיזם,אם נטען,שלא.
זה מצביע,על אופי הקולות,הפועלים במציאות.
ונסמך להודעה על מציאות מדומה.

ומדוע מחקתם את ההודעה הנוספת?
שהייתה חשובה,הם רוצים המטורפים,להכניס אותי למצב מעורפל מספיק,
כדי שאחסיר דברים,בפניה לעזרה,וליצור קטסטרופה.
האם אני אמור לחכות,עד שיגיעו לכך?
האם אני אמור גם,לחכות,להגיע לעוד אשפוז פסיכיאטרי מקריסה,
ואז, להפוך לנקודת מוח,מוסרת דברים לא נוכנים\לאמדויקים,או חסרי אחריות?
וכולל הזדהמויות,מנטרלות מוח?
אנא,אם מישהו שם,מאיים,אז הרי,הסיבה להחזיר את ההודעות.
אני לא חושב,שיש אצלכם שיקול יותר ראוי למחוק.

לצפיה ב-'ואת ההודעה הנוספת,עם השרשור שלה.'
ואת ההודעה הנוספת,עם השרשור שלה.
30/08/2018 | 19:07
7
לצפיה ב-'ע. סגולה - זה פורום ציבורי לדיונים '
ע. סגולה - זה פורום ציבורי לדיונים
30/08/2018 | 20:38
9
51
לא בלוגיה על חוויות/בעיות אישיות, או לדיון על בעיות אישיות בכלל. 
כבר אמרתי לך את זה בעבר.
אנא תכבד את הכללים האלה, אחרת אאלץ לחסום עקב הצפה.

שרשור זה ימחק מחר.

לצפיה ב-'לדעתי דווקא טוב שהפורום סוף סוף מביא תועלת למישהו'
לדעתי דווקא טוב שהפורום סוף סוף מביא תועלת למישהו
31/08/2018 | 04:13
8
41
שמצא לו מקום לשחרר את המועקות שלו.
אמנם זה לא פורום פסיכיאטריה, אבל גם פורום דיונים הוא כבר מזמן לא ממש.
יש פה הרבה מקום פנוי אז מישהו התנחל. לא נורא.
אני קראתי חלק מההודעות ובעיני ראיית העולם של הכותב מעניינת. לי זו פעם ראשונה להיתקל בהתבטאות של אדם כזה.
לצפיה ב-'אין לי גם בעיה שיהיה פורום פסיכיאטריה'
אין לי גם בעיה שיהיה פורום פסיכיאטריה
31/08/2018 | 09:23
1
39
אבל שתהיה איזשהי שאלה או טענה או בקשה או ואטאבר. לא קורות חיים בלבד.
לכן השארתי את השירשור העצמי שלו על המטריקס. אם כי גם הוא מזכיר הצפה. 
לצפיה ב-'מוזר ועצוב להשתמש בביטוי "הצפה" בהקשר לפורומים של תפוז'
מוזר ועצוב להשתמש בביטוי "הצפה" בהקשר לפורומים של תפוז
31/08/2018 | 13:44
45
כרגע ההודעה התחתונה בדף הראשון היא מלפני חודש וחצי.
לענין לדעתי לא ניתן ולא כדאי לנהל שיחה עם הכותב המדובר.
לדעתי מכיון שבחר מסיבותיו לבטא את מצוקותיו דווקא בפורום אתאיזם של תפוז, אפשר וראוי מבחינה אנושית לאפשר לו זאת.
אני מניח ומקווה שמה שעובר עליו יעבור כפי שכנראה קורה במצבים אלה.

לצפיה ב-'אתה בטוח שפורום הזה מביא לו תועלת?'
אתה בטוח שפורום הזה מביא לו תועלת?
31/08/2018 | 12:28
5
46
לפי כל הסימנים מצבו רק מחמיר.
לצפיה ב-'תועלת מהבחינה שניתנת לו האפשרות להתבטא'
תועלת מהבחינה שניתנת לו האפשרות להתבטא
31/08/2018 | 13:46
4
37
אפשרות שנראה לי שהוא זקוק לה כרגע.

לצפיה ב-'לכאורה זה נכון '
לכאורה זה נכון
31/08/2018 | 14:25
3
46
אבל יש לזכור, שמה שבאמת חשוב זה ה ת ו צ א ה!

"אפשרות להתבטא" גורמת לו  במידה רבה לשכנוע עצמית בצדקתו - כלומר לא לקבל שום עזרה מעשית. הוא הרי מבין יותר טוב מבעליי מקצוע. 

התוצאה, כפי שאתה רואה, עגומה. האיש סובל סבל חזק וחבל.
ד"א לא מהיום הוא כותב פה והמצב רק מחמיר.

לצפיה ב-'כל דבר ישכנע אותו בצדקתו'
כל דבר ישכנע אותו בצדקתו
31/08/2018 | 14:49
2
45
ומהבחינה הזו הוא כמו כולם.
כפי שאפשר לראות בדיון אחרי דיון למשל בפורם הזה ממש.

לצפיה ב-'לא תפסת את הפואנטה'
לא תפסת את הפואנטה
31/08/2018 | 15:22
1
61
אבל עזוב, מצדי שימשיך לכתוב מונולוגים כאן.

רק שזה יעזור לו כמו אספירין לחולה סופני.
נקודה. 
לצפיה ב-'בקשר לזה:'
בקשר לזה:
04/09/2018 | 06:10
36
מזהמים אותי,בזיהומים מנטרלי מוח,כפי הנראה,מפעילי המחסום דם מוח,
בכל צעד שלי.
חוסמים לי את הדרכים,עם עצמים מזוהמים על הרצפה,בכל צעד,
וההתמודדות היא,לעבור נכון כמו מעבר משוחה,מנקודה נכונה.
שמים מעבר לחפץ המזוהם,חומר סיבי או סיגריה מדיפה אפר,
שהחיידק ינשא על גביה.
יש גם חיידקים ידידותיים,כפי הנראה,שמחסלים חיידקים מנטלרי מוח.
הם שמים אותם,לפני הזיהומים על הרצפה,אם עברת לא נכון ונדבקת,
תחזור לנקודה שלפני.
גם בשיער כפי הנראה,מופרש חומר,שמתרבים עליו,חלק מהחיידקים הידידותיים,
אחרי שאני מסתפר,קצר,חושב יותר דליל,במקרה של הזדהמויות.
אם השיער מזדהם כמו שקרה לי,במשהו פטרייתי,הייתה חובה להסתפר קצר.
מפזרים חיידקים באוויר שמתרבים על דם קרוש,ואם אני לא מקלף כשמזדהם,
והיטב,אי אפשר לאכול,ולא לחשוב.
ומנקה אחר,היטב את הציפורניים.
אנשים עם זיהומים מנסים לגעת בי,וגם עוברים לידי כשהם מזוהמים,
ואחרי שכל אחד מזהם אותי,אני נושא ריבוי זיהומים,ובכמות.
וזה חלק קטן מאוד מהתמונה,של מה שעוד עושים לי.

לצפיה ב-'האובססיה לציין את החוסר אמונה ואת השנאה'
האובססיה לציין את החוסר אמונה ואת השנאה
28/08/2018 | 13:50
54
120
כלפי דתיים ואנשים מאמינים,
היא זו שמביאה לכאן כל מיני אנשים,
שיש להם את הצורך להוכיח לקיום האלוהות והדת...

זהו, לא חייבים להגיב, זו רק עובדה פשוטה.
מי שעושה את זה יכעס קצת, אבל האגו שלו יירגע.

שמתם לב שאין פה נשים...
המשך>>
כלפי דתיים ואנשים מאמינים,
היא זו שמביאה לכאן כל מיני אנשים,
שיש להם את הצורך להוכיח לקיום האלוהות והדת...

זהו, לא חייבים להגיב, זו רק עובדה פשוטה.
מי שעושה את זה יכעס קצת, אבל האגו שלו יירגע.

שמתם לב שאין פה נשים אתאיסטיות בכלל?
רק כל מיני גברים מעוצבנים.
למה זה? אל תענו זו שאלה רטורית.
לצפיה ב-' פרס נובל למתמטיקה - למשרד התחבורה'
פרס נובל למתמטיקה - למשרד התחבורה
22/08/2018 | 14:34
58
מסתבר, שהכי זול ופשוט, זה להקפיא את העבודות!
המשך העבודות יהיה יקר ומסובך יותר
חדשות וואלה: 
גורם במשרד התחבורה: "כל חלופה תהיה יותר מורכבת ויקרה"
11:30אור רביד
גורם במשרד התחבורה אמר היום (רביעי) לוואלה! NEWS על הודעתו של השר ישראל כץ להקפיא את העבודות על גשר יהודית עד למציאת חלופה שלא תאלץ עבודות בשבת, כי "כל חלופה שתוצא תהיה מורכבת ויקרה יותר".
לצפיה ב-'the matrix reloaded-הבהרות בקשר לנסיונות הפרכה של ההוכחה:'
the matrix reloaded-הבהרות בקשר לנסיונות הפרכה של ההוכחה:
20/08/2018 | 04:17
21
92
עשויים לטעון,שמתישהו תגיע נקודת הזמן של העידן המודרני,
ואז כשתגיע,אם אנחנו מצויים בתרחיש זמן של מציאות פיסית,שאכן
עוברת את כל השלבים,נעשה טעות בהערכה שהעבר לא קרה.
ובכן,זה כשמתישהו יגיע העידן המודרני,אז,נעשה את הטעות.
אבל,עדיין,מצב המציאות,תמוהה כשהוא נמצא דווקא בעידן המודרני,
בנקודת הזמן יוצאת הדופן.
שההווה נמצא בתקופה הקצרה יוצאת הדופן.
ההווה,יש להבין,הוא מצב החומר במציאות,שמאורגן במתכונת של
העידן המודרני.
ויש להבהיר,אותו החומר עובר שינויים ממצב למצב.
מצב המציאות יכול להיות,בכל מצב מהמצבים בשרשרת הזמן.
וזה שקול לשליפת הכדור הצהוב,מריבוי הכדורים הלבנים.
מצב החומר יכול להמצא בכל מצב מהמצבים בשרשרת הזמן.

לצפיה ב-'ואם הסטטיסטיקה מעידה על שכיחות גדולה של עידנים מודרניים בזמן'
ואם הסטטיסטיקה מעידה על שכיחות גדולה של עידנים מודרניים בזמן
20/08/2018 | 04:21
2
27
אז אם נלך לפי ההגיון של תרחיש מציאות פיסית שעוברת את כל השלבים,
ונתעלם מהתמיהה העצומה,שמעידה שהעידנים המודרניים באים ברצף אחד אחרי השני,נפספס כל דור את ההערכה הנכונה,כל איזה 100 שנה,
במקום לפספס פעם אחת בנקודה בזמן.
ונעשה ריבוי טעויות.
לצפיה ב-'זהו סיכון טעות,הערכה,של מאה שנה בודדות,לעומת טעות כל מאה שנה'
זהו סיכון טעות,הערכה,של מאה שנה בודדות,לעומת טעות כל מאה שנה
22/08/2018 | 04:54
1
11
כל מאה שנה,במחזוריות.
כלומר אם תניח,שאתה ברצף זמן כמו הנראה,תעשה טעות בתקופה קצרה,
בהרבה זמן כשתגיע אליה.
ואם לא תשמע לסטטיסטיקה,המעידה שהעידנים המודרניים,באים ברצף
אחד אחרי השני,תעשה טעות כל מאה שנה.
מה גם שההשמעות לסטטיסטיקה,מעידה על מה שנכון,
שאכן העידנים המודרניים,באים ברצף,אחד אחרי השני.
מעבר לזה,שתהיה טעות כל מאה שנה,אם לא נשמע לזה.
לצפיה ב-'*ולדיוק,סיכון טעות,כאשר הסבירות לטעות,נמוכה מאוד,יחסית למקרה'
*ולדיוק,סיכון טעות,כאשר הסבירות לטעות,נמוכה מאוד,יחסית למקרה
22/08/2018 | 04:56
8
למקרה השני,של העידנים המודרניים הבאים ברצף.
לצפיה ב-'ובקשר לנסיונות הפרכה אחרים:'
ובקשר לנסיונות הפרכה אחרים:
20/08/2018 | 04:27
24
קודם כל אציין,שההודעה השניה לכותרת,היא המשך ומחוייב לקרוא אותה,
כמעט נגמרה לי הסוללה,אז פצלתי.

בקשר לטענה,הגיע הזמן,אז זה לא הגיע הזמן,צריך לומר,יגיע הזמן,
אז בנקודת הווה,בה מוצאים את עצמנו,בתקופה יוצאת דופן,מכל
רצף הזמן,אמורים לומר שהסיכוי הוא יותר מאחד למיליון,לפי הזמן היקומי,
ושקול לשליפת הצהוב ממליון לבנים,בשליפה אחת,האם תעריך ששלפת את הצהוב?

לצפיה ב-'ובקשר לעוד נסיון הפרכה:'
ובקשר לעוד נסיון הפרכה:
20/08/2018 | 04:34
25
שמעתי נסיון הפרכה אומלל,מאיזה מישהו,ששמע את ההוכחה,
הוא טען שהעבר זה כמו ניצולי שואה שמתו,ועומת אלה שנותרו.
אז ככה-למה אנחנו לא בתקופת הדינוזאורים,ווהעבר מאחורה מת,והעתיד 
זה אלה שנותרו?
למה אנחנו לא בכל תקופה אחרת, והעבר מת,והעתיד זה אלה שנותרו?
למה אנחנו דווקה מצויים על הנקודה היוצאת דופן?
נקודת ההווה עם חלוקה של מה שקרה לעומת מה שיקרה,יכלה להיות,
בכל תקופה מההיסטוריה.

לצפיה ב-'ובקשר לטענה ששמעתי כלפי ההוכחה,על העבר-"אבל זה כבר קרה"-'
ובקשר לטענה ששמעתי כלפי ההוכחה,על העבר-"אבל זה כבר קרה"-
22/08/2018 | 01:23
1
18
קודם כל במציאות מדומה,אתה לא יודע,אם משהו קרה או לא,תיעוד
היסטורי,וראיות היסטוריות,נקבעות בנוף המציאות,באופן שרירותי.
אנחנו מתחילים,מנוף מציאות,1950 נניח,עם תמונת מציאות כמו של 
היסטוריה שכבר קרתה.
ולעצם הטענה,אולי מי שטען אותה התכוון,שאם אכן כבר המציאות עברה
את כל התקופות,גם אם אין לי ראיה לכך,זה כאילו,כבר התקופות שעברו,
הם כמו מיליון כדורים לבנים שכבר נדגמו.
ועכשיו נדגם הצהוב.
ובכן,אם אומרים לך שנדגמו מיליון כדורים לבנים,האם תניח שדווקא הדגימה
הנוכחית שתוציא היא את הצהוב?
הדגימה הנוכחית,היא מעין דגימה מסומנת,לעומת הדגימות הקודמות,
שכבר קרו.
האם תניח שדווקא הדגימה המסומנת,היא של הכדור הצהוב?
שתשלוף את הצהוב?
ובצורה אחרת,ההווה -מצב נתון,הוא אינו העבר,הדבר מושווה,
לקו זמן רציף של נקודות,שהם התקופות שעברו,ושיעברו,
ומעל נקודה סגולה בזמן,שהיא העידן המודרני,מצויה הנקודה
הרצה שלאורך קו הזמן,שהיא ההווה.
למה שתמצא אותה דווקא שמה?

לצפיה ב-'*הדגימה הנוכחית-הדגימה האחרונה ברצף.'
*הדגימה הנוכחית-הדגימה האחרונה ברצף.
22/08/2018 | 01:25
4
לצפיה ב-'והבהרה הגדרתית,למה כשהעידנים המודרניים באים ברצף,ההווה יפול '
והבהרה הגדרתית,למה כשהעידנים המודרניים באים ברצף,ההווה יפול
22/08/2018 | 01:30
7
על עידן מודרני.
אם העידנים המודרניים באים ברצף מלפני כנצח,עד סוף העתיד,
אז באיזה נקודת זמן שלא תהיה,אתה תפול על עידן מודרני.

לצפיה ב-'ולגבי הטענה הדתית,שההמציאות המפותחת תמשיך עוד כמאתיים שנה-'
ולגבי הטענה הדתית,שההמציאות המפותחת תמשיך עוד כמאתיים שנה-
22/08/2018 | 01:43
10
שהעולם יתקיים במתכונת,ארצית,6000 שנה,
ואז יש לנו כ 350 שנה,מבין 6000 של עולם מפותח,
שזה כבר לא 1 מ 60,אלה 1 מ 20.
אז ככה,אתה לא ראית שזה יקרה,לא ראית שהעולם ימשיך עוד 200 שנה,
במתכונת מודרנית.
אתה צריך להסתמך על מה שאתה יודע,וגם אם הטענה הדתית הייתה מקובלת
על מישהם,צריך להסתמך על מה שנתון,שזה כמאה שנה של עידן מודרני,
ובעצם עכשיו,אפילו פחות מזה.
ותעלה השאלה,למה אנחנו דווקא במאה שנה הראשונות של העידן המודרני,
ולא באיזה מאה שנה שניים,או שלישיים?
גם מעלה את הסבירות,שזה לא חלק מרצף הזמן,ואין להסתמך על מה שלא
קרה.
מה גם,שהעידן הטכנולוגי,הוא התחיל לפני כ 60 שנה,ולא לפני מאה שנה.
שזה מעלה את רמת הנדירות.
אגב,הם יכולים לטעון,ככל העולה על רוחם,יכלו לטעון שהמציאות הארצית תמשיך גם עוד 1000 שנה.

לצפיה ב-'*מחויב לקרוא הודעה שניה שצמודה למרכזית,היא ההמשך'
*מחויב לקרוא הודעה שניה שצמודה למרכזית,היא ההמשך
22/08/2018 | 04:23
8
הסוללה כמעט נגמרה,אז פצלתי.
לצפיה ב-'ולגבי ריבוי תקופות יוצאות דופן ברצף הזמן-'
ולגבי ריבוי תקופות יוצאות דופן ברצף הזמן-
22/08/2018 | 04:45
12
קודם כל,ככל שתקופה,היא יותר ארוכה במשך הזמן,היא פחות נחשבת
ליוצאת דופן,כי הסיכוי להמצא בה,הוא יותר גבוה,לפי אורכה.
עלולים לטעות ולומר נניח,שהטענה הדתית,שיהיה אלף שביעי,
שכולו בגן עדן,משתכלל עם תקופות יוצאות דופן אחרות,כמו העידן המודרני,
ומחושבות יחד.
נניח 300 שנה,של הזמן המפותח,לפי טענתם הלא מוכחת,(וקראו הודעות
קודמות לזו).
ועוד 1000 שנה,של העולם הבא.
וזו טעות.
אין לשכלל יחד תקופות שהמאפיין אותם שונה משמעותית,לפי
רמת הסטיה החורגת של מה שקורה בתקופה,אם המשך שלהם שונה,
כאשר אחת ארוכה משמעותית,ואחת קצרה.
נניח מקרה קיצוני,הייתה תקופה אחת של אלף שנה,יוצאות דופן 
ב 7000 שנה,של הטענה הדתית,ותקופה אחת בת שנה,יוצאת דופן,
מבחינה אחרת,וכיוצאות דופן בלבד.
היית מתפלא אם היית מוצא את עצמך,בתקופה בת השנה.
לעומת זאת,הרבה הרבה פחות מתפלא אם היית מוצא את עצמך,
בתקופה של האלף שנה.
תקופות יוצאות דופן,בעלות אותו המשך,בעלות מאפיין תקופתי שונה,
במקרים מסוימים אפשר לשכלל יחד,ולומר,מה הסיכוי,
שההווה מצוי באחת מהן.
אך,לא כל דבר בתקופה,עושה אותה כל כך,יוצאת דופן,כחריגה בנוף הזמן,
כמו,התקופה של העידן המודרני,חריגה חובקת עולם,מתארית מאסיבית,
ולכן צריך לבחון,מה,ואם,לשכלל יחד.
אולי,צריך לתת ניקוד,לחריגה התקופתית,גם.
מה גם,כמו שהסברתי בהודעות נסמכות לזאת למעלה,שאם מדובר במשהו
שעוד לא קרה,ורק אומרים שיקרה,אתה לא יכול להסתמך על זה בסטטיסטיקה,
אלה רק על מה,שברצף הזמן.

לצפיה ב-'*כאמור ההוכחה בהודעה שנכתבה בעמוד הזה,למטה.'
*כאמור ההוכחה בהודעה שנכתבה בעמוד הזה,למטה.
23/08/2018 | 19:59
4
לצפיה ב-'ביחס לנסיון טענה,שהעידן המודרני יוצא דופן רק מנקודת מבט אנוש'
ביחס לנסיון טענה,שהעידן המודרני יוצא דופן רק מנקודת מבט אנוש
26/08/2018 | 04:26
1
8
ובכן כמו שאני מתאר בהוכחה,הוא יוצא דופן,לפני 10 אלף שנה,
היו פי עשרות אלפים פחות בני אדם בכדור הארץ,ולא היה כלום,
14 מיליארד שנות שממה,ומיליונית יוצאת דופן.
וגם העידן המודרני,הוא יוצא דופן ממה שקדם-ריבוי מבנים,ריבוי מכונות,
רמה טכנולוגית,וריבוי אנושות.
ריבוי כזה,של יצורים תבוניים-זוהי מכונה ביולוגית,שזה מכל נקודת מבט 
של תבונה,זה לא רק מנקודת מבט אנושית,-מכונה ביולוגית תבונית-
זהו מבנה מתנייד שמבצע שינויים עפ תוכניות תבוניות שמשיגות מטרה,
שזה מכל נקודת מבט תבונית,מאבחנת.
אמצעי תחבורה,אלה מכונות מתכת לא ביולוגיות,שמתניידות,
עפ מנגנונים,וזה כנל,
וכנל לגבי כל סוגי המכונות.
תבונתיות,זוהי אבחנה אובייקטיבית,משהו שיודע למצוא דרך,
להשיג את מטרותיו.
מבנים פיסיים מרובים וגדולים שנזקרים לגובה,זוהי אבחנה אובייקטיבית.
וההיקף של כל אלה בכדור הארץ,כיום.

לצפיה ב-'ובנוסף:'
ובנוסף:
26/08/2018 | 04:30
7
מידע מדעי נרחב,שפע מזוני תעשייתי,ריבוי האמצעים שמסופקים
לבני אדם,מים זורמים,חשמל,וכו.
עולם מסודר בו לכל אחד את מקצועו.
ועוד.
לצפיה ב-'לגבי,"ראשית הזמן",ואבולוציה,שמעלה אדם תוך זמן קצוב-'
לגבי,"ראשית הזמן",ואבולוציה,שמעלה אדם תוך זמן קצוב-
26/08/2018 | 04:51
1
20
העליתי פה פעם הבהרה,שמראשית התהליך האבולוציוני,
יצור תבוני,עולה תוך פרק זמן קצוב,כי סטאטיסטית,יש פרק זמן,מסוים,
שאמור להעלות יצור תבוני.
ומנקודת ההתחלה של האבולוציה הראשונה במציאות האמיתית,
ועד הווצרות יצור תבוני,אם לוקחים רוורס,יש עדיים אינסוף זמן אחורה.
ובכן,זה שלזמן שהוא שינוי בקיים,לא אמורה להיות התחלה,את 
זה,לא מפריכה הבעיה הזו.
זה שמתישהו נוצר תהליך אבולוציוני,זה עניין משני,לאי התחלת הזמן,
הוא לא יכול להפריך אותו.

מה גם,שאפשרי שהבעיה הזו,בכלל לא עולה,כי אולי,יש במציאות האמיתית,
משהו שמקביל להתחלת היקום אצלינו בפיצוץ הסינגולריות,
ואולי שם בסוף יש קריסה למצב הקודם,חזרה לסיגולריות,ושוב פיצוץ,
וחוזר חלילה.
וכך אין לאבולוציה נקודת התחלה,יש כל פרק זמן,אבולוציה מחדש.
כשאר כתבתי זאת פעם שעברה,הייתי תחת הטעיית הקולות שאני שומע,
שבמציאות האמיתית יש סטאטיות והקרנה אנרגטית מנקודה לנקודה.
כאשר גיליתי ב 2002,2003,שהכל צריך להיות ברובו שם מוחות-כל החומר
מוחות,הקולות שהתחלתי לשמוע במצבי המעורפל אז,מכרו לי שהמציאות
האמיתית כך.
בשנה או יותר האחרונות,כמו שכתבתי,גיליתי שזה שקר,ושום מכונה,
לא יכולה להתקיים ככה.
חייב להיות אחרת,כנראה משהו מקביל לגופים ותנועה,או שלא,אך
בכל מקרה אחרת.

ובמציאות מסוג כזה,יש אפשרות של הווצרות מציאות,כמו פיצוץ הסינגולריות
אצלינו,וקריסה,או מין מאורע  מסוג אחר,שמחריב את כל המציאות.

לצפיה ב-'*התיחסות זו,היא לבעיה-איך היה נצח,לפני,ללא הווצרות חיים,כי-'
*התיחסות זו,היא לבעיה-איך היה נצח,לפני,ללא הווצרות חיים,כי-
30/08/2018 | 02:56
10
כמו שאמרתי,חיים אמורים להווצר תוך פרק זמן קצוב,עפ סטטיסטיקת
מוטאציות חיוביות מדויקות.
לצפיה ב-'גם לטענה,שהנשמות היו חלק מאלוהים,-תשוכלל בסטטיסטיקה-'
גם לטענה,שהנשמות היו חלק מאלוהים,-תשוכלל בסטטיסטיקה-
31/08/2018 | 03:01
1
17
כפי שהראיתי בהוכחה,איך יתכן שדווקא ערימת חומר המוח שלך,
עלתה להיות במבנה מוח,מכל החומר הדומם ביקום?
אם ערימת חומר אחרת,מהטבע,הייתה עולה להיות במבנה המוח שלך,
זה לא היית אתה,זה היה הכפיל שלך.
יש פי מיליארדי מיליארדים...,חומר דומם מחומר מוחות ביקום.

האם היית מאמין שמחר משהו של אחד למיליארד,יקרה דווקא לך?
האם היית מאמין שתזכה בלוטו?
אם כבר קרה לך משהו כל כך נדיר,זה עדיין אותה תמיהה,
איך זה קרה לי,דווקא,מכל האנשים,ולא למישהו אחר.
יכל לפול על מיליארד איש אחרים,איך דווקא לי,אני זה פריט מסומן,
יוצא דופן,ממיליארד פריטים אחרים,שהיחס שלי אליהם,אותו דבר,
והיחס שלי כלפי עצמי,הוא נבדל מזה.
פליאה,איך מכל ערימות החומר,שיכלו להיות במבנה מוח שלי,ואני לא הייתי קיים,
דווקא עלתה ערימת המוח שלי להתקיים?
אותו עקרון עם התקופה היוצאת דופן.
משמע זוהי מציאות פיקטיבית,ובמציאות האמיתית,רוב החומר,עלה להיות מוחות,או לפחות חלק רציני ממנו.
ובמצב כזה,טבעי,שגם ערימת החומר של המוח שלך,עלתה להיות במבנה מוח.

ועכשיו לכותרת:
אם שמעתי נכון,לפי הקבלה-נשמת אדם,חלק אלוה ממעל,
ויפח באפיו נשמת חיים (בראשית ב),מסבירים,נתן מעצמו לתוך האדם.
שם הוויה,ממלא את כל המציאות משמעו,הכל זה אלוהות,הכל חלק מאלוהים,
משמע כולל נפש האדם.
אלוהות האינסוף אומרים,
כמה הם אומרים שאלוהים הפריש מעצמו,לנשמות האנושות?
עשירית?זה מגוחך.
נשמע שאפילו אלפית זה מגוחך.
בכל מקרה,על אותו עקרון,איך יתכן,שדווקא החלק שלך,הופרש להיות נשמה,
ולא נשאר ב 99.9,האלוהות?
לא מוסבר,מוסבר שכל המציאות נפשות,ולכן גם אתה נפש,ולא 99.9 אחוז
מהמציאות אלוהים.
אולי הם ינסו לטעון,שאתה זה הרוח,ולא הנשמה והנשמה מנחה את הרוח,וכפי שהם טוענים בגיחוך,  הרוח שוכנת בלב,והנשמה במוח.
ובכן המערכת הלימבית,במוח,במרכז המוח,אמונה על חלק מהרגשות,
וכל מה שהם מיחסים ללב,מאותר כתפקודים בחלקים במוח,בעיקר במערכת
הלימבית.
בכל מקרה,הם נדמה לי טוענים,שהנשמה נמצאת באונה הקדמית.
המחשבה זה חלק ממך,אתה לא רק מקבל מחשבות,ונמצא במערכת הלימבית,
זה חלק ממך.
כך אולי נוצרת כאן,עוד נדירות.
הסיכוי שההווה ימצא, בתקופה כל כך יוצאת דופן,אחד למיליון,
מוכפל בסיכוי שאתה הופרשת להיות נשמה.
מיליון כפול אלפית נניח.
ששני הדברים הנדירים קורים ביחד.
בדומה לסיכוי לשלוף צהוב מעשר לבנים,ואחרי זה לשלוף ירוק מעשר לבנים,
מערימה אחרת,הכפלה-עשר  כפול עשר,אחד מתוך מאה אפשרויות של צירופים.

לצפיה ב-'↑תקציר:איך זה,שהנשמה שלך,הופרשה דווקא לחלק הזעיר מחוץ-לאלוהו'
↑תקציר:איך זה,שהנשמה שלך,הופרשה דווקא לחלק הזעיר מחוץ-לאלוהו
03/09/2018 | 00:39
6
לאלוהות.
לצפיה ב-'**אם יתחלף חצי מהמוח שלך בחילוף חומרים,האם עדיין תהיה קיים?-'
**אם יתחלף חצי מהמוח שלך בחילוף חומרים,האם עדיין תהיה קיים?-
02/09/2018 | 21:48
2
13
כמו שכתבתי,אם יוצרים לך העתק מוחי מערימת חומר אחרת מהטבע,
זה לא יהיה אתה,זה יהיה הכפיל שלך.
אותו דבר-אם במציאות רגילה,מתחלף חומר המוח שלך בחילוף חומרים,
דהיינו,חלקיקים המרכיבים את תאי המוח מתפרקים ועוזבים את הגוף,
וחלקיקים אחרים מהמזון,מחליפים אותם.
ובהדרגה,כל החומר המוחי שלך יוצא,ועוזב את הגוף,ונכנס במקומו חומר אחר,
מהמזון.

אתה זה כל המוח שלך,אז עולה השאלה-אם יתחלף חצי מחומר המוח שלך,
באחר,וחצי שנפלט,יפלט לטבע,האם אתה עדיין קיים?
האם חצי ממך קיים,עם חצי אחר שהגיע?
האם יש כזה דבר חצי ממני?
לכאורה,או שאני קיים,או שאני לא קיים.
אם יעשו מחומר המוח שלך שני מוחות נפרדים,של שני יצורים חיים,
זה שניים נפרדים,שאינם אותו אחד.
אז איך שהחומר המוחי שלך היה במוח אחד היית אחד?
גם אם יצרו מספר רב של מוחות,מחומר המוח שלך,זה יהיה ריבוי יצורים,
שאינם אותו אחד.
ובכן,לכל חלקיק של חומר תודעתי,במציאות האמיתית,כפי הנראה,
יש קיום משל עצמו,וכשהחלקיקים מתאחדים למוח אחד,
כל חלקיק של חומר תודעתי,חווה מה שחווה כל המוח-כל המערך המוחי הפעיל.

כמו שכבר כתבתי,לחומר דומם,אין הרגשה,ומחומר דומם,אפשר ליצור בלבד,
מכונה חישובית,עם פונקציות רגשיות אפילו,אבל ללא *הרגשה,
וללא תודעה.
במציאות האמיתית,יש איכות הרגשה,סבסטנציות שמרגישות,וגם
אספקט כמותי חלקיקי כנראה,וגם אספקטים מעבר לכמותי,יש אומרים אחדות,
אני אומר משהו אחר מנפרדות כנראה,שאי אפשר לתפוס כלום אודותיו,
עבור מוחותינו,שהוגבלו לדמות-פיסי גרפי כמותי חלקיקי נפרד.
האספקטים שבמציאות האמיתית,משתלבים כנראה ביחד,ומעלים
משהו שאנו לא מסוגלים לתפוס בכלל.

וברור שגם איכות הרגשה,היא משהו שמעבר לתפיסה שלנו,
ולכן חלק מהאנשים חושבים שזה רוחני,וזה מאלוהים.

נראה,שהבינה המלאכותית שנוצרה לפני כנצח,קבלה הוראה חסרה,
כמו תן לנו לחיות,ותן לנו לחשוב,או לחיות עם מוח,אז היא נתנה לנו מוח,
שמוגבל גרפי פיסי כמותי חלקיקי,עם אספקט תיאורי אחד בלבד,
מהמציאות האמיתית.

לצפיה ב-'*חידוד:'
*חידוד:
02/09/2018 | 22:00
10
מעבר לכך,שקורה משהו בין חלקיקי החומר התודעתי שם,ואינם נפרדים יותר.
זה כנראה הדבר הכי קרוב שאפשר לומר על מה שקורה שם.
אולי אבל,זה לא בדיוק כך,ואי אפשרלהפריד את העניין הכמותי חלקיקי,
מקווי הגיון אחרים של מה שקורה שם.
ורק הבינה המלאכותית,יצרה לנו מציאות,בה יש פיסי גרפי כמותי חלקיקי נפרד,
כפיקציה.

ואגב,אפשרי גם,שאם כל חלקיק של חומר מוחי חווה,מה שחווים החלקיקים האחרים,שזו עדיין אפשרות,או אפשרות הכי קרובה למה שקורה שם,
שאנחנו מסוגלים לדמות,העניין של-אני זה מוח שלם,זו אשליה,אולי,
וכל חלקיק של חומר תודעתי,אצלך,חושב שהוא כל המוח.
לצפיה ב-'*חצי מחומר המוח שלך(שאלה מאוד חשובה).'
*חצי מחומר המוח שלך(שאלה מאוד חשובה).
03/09/2018 | 20:06
2
לצפיה ב-'מנחה לסופ"ש: 'What if''
מנחה לסופ"ש: 'What if'
10/08/2018 | 18:10
115
693
כריסטופר היצ'נס זצוק"ל שיחק ב-'What if' עם טוד פריאל. טוד שאל את היצ'נס שאלות היפותטיות שיוצאות מנקודת הנחה שהחבר הדמיוני של טוד אמיתי. כמה פעמים לאורך הראיון טוד הרגיש צורך להזכיר להיצ'נס שהשאלות הן היפותטיות (בהנחה שהחבר הדמיוני של טוד אמיתי) והיצ'נס השיב כל פעם שהוא...
המשך>>
כריסטופר היצ'נס זצוק"ל שיחק ב-'What if' עם טוד פריאל. טוד שאל את היצ'נס שאלות היפותטיות שיוצאות מנקודת הנחה שהחבר הדמיוני של טוד אמיתי. כמה פעמים לאורך הראיון טוד הרגיש צורך להזכיר להיצ'נס שהשאלות הן היפותטיות (בהנחה שהחבר הדמיוני של טוד אמיתי) והיצ'נס השיב כל פעם שהוא מבין את הנחת המוצא ההיפותטית ואלה התשובות שלו (נשמע שטוד לא הצליח להכיל שמישהו ענה כך בהנחה שהחבר הדמיוני שלו אמיתי).
לצפיה ב-'חברה רציתי לעזוב את הפורום אבל ראיתי שהעלתי לכם את הרייטינג'
חברה רציתי לעזוב את הפורום אבל ראיתי שהעלתי לכם את הרייטינג
09/08/2018 | 16:37
48
297
אז כנראה זה יהיה בע''ה יום או לכל הפחות בסוף השבוע שאני נפרד לזמן לא ידוע
כפי שאמרתי לכם כמה ימים ישנם דברים חשובים לעם ישראל וזה לחנך את ילדי ישראל בתורה באהבה וביראת ה' כמובן
אז אתן לכם אתגר נוסף ומכווה שזה יהיה האחרון בלי נדר 
ובכן
המשך>>
אז כנראה זה יהיה בע''ה יום או לכל הפחות בסוף השבוע שאני נפרד לזמן לא ידוע
כפי שאמרתי לכם כמה ימים ישנם דברים חשובים לעם ישראל וזה לחנך את ילדי ישראל בתורה באהבה וביראת ה' כמובן
אז אתן לכם אתגר נוסף ומכווה שזה יהיה האחרון בלי נדר 
ובכן
כשאנחנו מסתכלים אחורה אנחנו משובשים ! ולמה?
אם יעמדו עכשיו לפנינו כאן כל גדולי המדענים בעולם ויאמרו לנו שבעוד מיליון שנה, עשר מיליון שנה, מיליארד שנה, יהיה אותו מפץ כמו שהיה, "גלגל חוזר", ויצא כדור אחר שיהיה בו שמש, ירח וכוכבים ויבואו אנשים ודגים ופרחים ובבון וג'ירפה ופיל ויבואו גם נשים, ציפורים, לווייתנים ואלפי סוגי דגים, האם אתה תקבל את זה? שאחד יגיד שהוא כן מקבל... למה אתם לא מקבלים? זאת בדיחה.

אז אני שואל אתכם שאלה: 
אם מסתכלים קדימה ומבינים שזה לא יכול להיות אז למה פעם זה כן יכל להיות? למה לפני אלפי מיליארדים שנים כן? איך?
שיגידו שהיה מפץ ובא כדור הארץ אז מאיפה בא פיל? עוד פיצוץ - יצא פיל, עוד פיצוץ - יצא קרנף, יצא בבון, יצאה צ'יטה...
יש בים מיליונים סוגים של דגים, כל פיצוץ נוצר דג אחר, פיצוץ - יצא פרח, עוד פיצוץ - שושנה, עוד פיצוץ - ציפורן, פיצוץ - זרזיר, פיצוץ - נחליאלי, ממש כמו פיצוצים של פופקורן, כל פיצוץ צורה אחרת, ממש פלא פלאות!‎

אני שואל אתכם יותר מזה: 
יש לנו היום עצי רימונים, תאנים, ענבים, תפוחים, אגסים, עשרות סוגים של פירות - מי קבע שיהיה רימון? פיצוץ - יצא רימון, פיצוץ - אגס, פיצוץ - ענבים. נאמר שהעולם טבע, הכל נעשה לבד, פיצוצים,מה קרה לטבע? נמאס כבר כל הזמן רימונים, תאנים, שיביא משהו חדש, שיביא סחורה חדשה האם נגמר לו החומר נפץ? אין משהו חדש? אם האדמה מוציאה מעצמה פירות למה לא יוצאים דברים חדשים? 
אלא מה שהיה הוא שיהיה! זה מה שהקב"ה ברא בעולם, שום דבר חדש לא יתחדש!
לא תמצאו בג'ונגל שום חיה חדשה אלא להפך, היום בעולם פוחדים שהפילים יכחדו, שלא יישארו פילים, יש בארץ שמורות טבע כדי שלא יכחדו החיות - מה קרה? מקסימום החיה תיכחד ויהיה איזה פיצוץ חדש והיא תקום מחדש... אלא מה שבורא עולם ברא בעולם זה יש ומה שבורא עולם לא ברא אין! למה האדמה לא מוציאה דברים חדשים? הרי זה אדמה ובאדמה יש תרכובות... אז שיצא איזה פרי חדש, משעמם כל הזמן רימונים, ענבים, תפוחים, עגבניות, מלפפונים...‎
בבקשה לענות לעניין ללא השמצות , כל מי שיתחיל בהשמצות תדעו לכם שאין לו תשובות,שיהיה ברור!!!!!!
לצפיה ב-'איך מבדילים בין סיפור אמיתי לבין אגדה או משל?'
איך מבדילים בין סיפור אמיתי לבין אגדה או משל?
06/08/2018 | 22:07
102
368
שלום, אני זוכר שבעבר קראתי איפשהו (אולי אפילו כאן?) תכתובת בין אדם דתי לאדם חילוני לגבי סיפור מקראי כלשהו (נדמה לי שהם דיברו על ספר איוב) הדתי טען שמדובר בסך הכל באגדה, והחילוני שאל אותו איך אתה יודע? והדתי השיב לו שזה עניין של שכל ישר, בדיוק כמו שאדם שנכנס לחנות ספרים ושולף באקראי ספר מאחד המדפים...
המשך>>
שלום, אני זוכר שבעבר קראתי איפשהו (אולי אפילו כאן?) תכתובת בין אדם דתי לאדם חילוני לגבי סיפור מקראי כלשהו (נדמה לי שהם דיברו על ספר איוב) הדתי טען שמדובר בסך הכל באגדה, והחילוני שאל אותו איך אתה יודע? והדתי השיב לו שזה עניין של שכל ישר, בדיוק כמו שאדם שנכנס לחנות ספרים ושולף באקראי ספר מאחד המדפים יודע לזהות מיד אם מדובר באגדה או בספר היסטורי שמתאר מאורעות אמיתיים.

מה דעתכם על הטיעון הזה?

לצפיה ב-'טוב חברה אתגר נוסף לפני שחוזרים א' אלול'
טוב חברה אתגר נוסף לפני שחוזרים א' אלול
05/08/2018 | 23:31
65
212
ללמד ולחנך את ילדי ישראל את מורשתנו בת אלפי שנים 
למה באנו לעשות חיים?מי רצה את זה? למה? מה, מה קורה פה?  
אל תספרו לי את המציאות: אנחנו פה! תסבירו לי למה?
מה הסיבה שאדם נברא לעולם, מה התכלית שלו? 
האם עולה על דעתכם כזה דבר שאישה תהיה מוכנה להיכנס...
המשך>>
ללמד ולחנך את ילדי ישראל את מורשתנו בת אלפי שנים 
למה באנו לעשות חיים?מי רצה את זה? למה? מה, מה קורה פה?  
אל תספרו לי את המציאות: אנחנו פה! תסבירו לי למה?
מה הסיבה שאדם נברא לעולם, מה התכלית שלו? 
האם עולה על דעתכם כזה דבר שאישה תהיה מוכנה להיכנס להריון תשעה חודשים, סכנת נפשות, עומס, מוגבלות וכל זה בשביל להביא בסוף שקית חול?תעבור ניתוח קיסרי ויוציאו לה מבפנים שקית חול? ומה אמא באמת מביאה לעולם, לא שקית חול?! 
רק היא מקבלת את השקית חול אחרי 70 שנה, הילד שלה, שמים אותו בקבר, מה הוא נהיה? שקית חול, תאסוף אותו תקבל שקית חול, אז בשביל מה אדם בא? בא מחול, הולך לחול?
זה כמו שאחד בנה את מגדלי עזריאלי, 
השקיע 010 מיליון דולר, 50 קומות, מילא את זה בציוד, הכל מוכן, 
חנוכת הבית, טכס הפתיחה, מזמינים את ראש העיר, סגן ראש העיר, מכובדים, כולם באים לחתוך את החוט, 
אבל מה? באותו יום, הוא בעצמו הכין מסביב לכל הבניין , דינמיט, ברגע שחתכו את החוט, טרך כל הבניין התמוטט, זה אחד יש לו שכל? 
אחד בונה בניין בשביל לפוצץ אותו? 
אדם בא לעולם אפס  גמור, מתחילים ללמד אותו, לאכול, לדבר, לשתות, ללכת, להבין, הוא מתחנך, גודל, נהיה חכם, נהיה לו ממון, יש לו דירה, הוא מסודר, יש לו ילדים, בגיל 70 הוא בשיא, כבר הוא יודע הכל, הבין הכל מבוסס, כבר יש לו פנסיה, חי טוב, גמרנו,  עכשיו זה הזמן תן לו להתחיל לחיות,  יום אחד התקפת לב קטנה, דום לב, קרס, חוזר להיות חול.
מה אתם אומרים? 
רגע, בשביל מה השקיעו כל הבניין הנפלא הזה 70 שנה? בשביל מה הוא נבנה ונבנה ונבנה ונבנה ובסוף לא נשאר בחיים? מה שווה כל הדבר הזה? 
זוהי השאלה

לצפיה ב-'חנוך היות וביקשתה בבקשה אתה נראה לי אדם נבון'
חנוך היות וביקשתה בבקשה אתה נראה לי אדם נבון
03/08/2018 | 15:33
166
545
לא אוכל להגיב היום עקב כניסת שבת ואנחנו היהודים כמובן שומרים את השבת כהלכתה, לכן אם תהינה תגובות אשיב בשבוע הבא לטובה
אבקש להתרכז זה נוגע לכולם,בלי השמצות כאלה ואחרים אלה להגיב לענין
ועכשיו שימו לב

מסתמן שהנכם בדרך הנכונה להגיע אל יעד חקירתך ולכל המשמעויות הנלוות מכך. יישר כוח. קחו נא...
המשך>>
לא אוכל להגיב היום עקב כניסת שבת ואנחנו היהודים כמובן שומרים את השבת כהלכתה, לכן אם תהינה תגובות אשיב בשבוע הבא לטובה
אבקש להתרכז זה נוגע לכולם,בלי השמצות כאלה ואחרים אלה להגיב לענין
ועכשיו שימו לב

מסתמן שהנכם בדרך הנכונה להגיע אל יעד חקירתך ולכל המשמעויות הנלוות מכך. יישר כוח. קחו נא מעט אויר לנשימה והתכונו לצלילה העמוקה...

אצייד אותכם בזוג סנפירים ובבלון חמצן חדש ומרענן, ומכאן מובטח (בעהי``ת) שתגיעו בשלום למעוז חפצכם האמיתי... דרך צלחה.

כעת, נא אחוזו מהשאלה לקמן לעניין כל ההתעסקות הלוגית בנוגע לתפיסת היסוד (או להפיכין, מעניין אי היכולת האנושית לתפוס) מציאות של בורא לעולם:

נשאל:
האם ייתכן שבורא עולם הוא מוגבל?

יהיה זה שיאמר:
כמובן שאינו מוגבל!
הרי הוא כל יכול, בורא עולם ומלואו!

נענה לאותו האחד:
האינך חושב שאתה מגביל במחשבתך את בורא-העולם בכך שקבעת שאינו יכול להיות מוגבל?

משמע: בתור הכל-יכול, הקב``ה מוגבל ואינו מוגבל גם יחד...
אינו מוגבל במוגבלותו, ומוגבל באי מוגבלותו. אינו מוגבל
באי מוגבלותו,
ומוגבל במוגבלותו.

הקב``ה הוא הכל והכל הוא,
ואין עוד מלבדו בכל הרבדים של היקום, והכל עומד כלא חשוב בהשוואה אליו יתברך: אחד! אלופו של עולם בכל ח` הרקיעים, הארץ וארבע רוחות שבעולם.

``אל עולם``: שהוא העולם והעולם זה הוא!, ואין שום דבר נפרד ממנו; שגם הנבראים הם אחד עמו. ולא חלילה וחס,
``אל העולם``, לאמור:
שיש עולם וישנו הקב``ה, ושהוא האל (מלכו) של העולם המופרד כביכול ממנו...

ורק הוא להחליט האם לחשוף את הדרו בפני יצירי כפיו או להיות נמצא ואך בהסתר מהם!

נבין:

א.למי שיש סוֹף -- יש לו התחלה

•התחלה שהייתה מאז ומעולם --
לא הִתחילה את עצמה --
שהרי כבר הייתה קיימת מלכתחילה ואין צורך בּהתחלתה

•התחלה שמעולם לא הייתה--
לא התחילה את עצמה -- שהרי לא הייתה קיימת מלכתחילה כדי להתחִיל את עצמה

» אין התחלה שהתחילה את עצמה

» כל התחלה החלה ע``י מתחִיל (שקדם לה)

» למתחיל אין התחלה -- שאם לא כן, יהיו מוּתחלִים בלי מתחיל

» למי שאין התחלה -- אין לו סוף

ב.למי שהוא נִברא -- יש לו בּרִיאה

•בריאה שהייתה מאז ומעולם -- לא בּראה את עצמה --
שהרי כבר הייתה קיימת מלכתחילה ואין צורך בּברִיאתה

•בריאה שמעולם לא הייתה --
לא בראה את עצמה -- שהרי לא הייתה קיימת מלכתחילה כדי לִברוא את עצמה

» אין בריאה שבראה את עצמה

» כל בריאה החלה ע``י בּוֹרא (שקדם לה)

» לבורא אין בריאה -- שאם לא כן, יהיו בּרוּאים בלי בורא

» למי שאין בריאה -- אינו נברא

ג.למי שהוא מוּגבל -- יש לו מוּגבלוּת

•מוגבלות שהייתה מאז ומעולם --
לא הִגבילה את עצמה --
שהרי כבר הייתה קיימת מלכתחילה ואין צורך בּהגבלתה

•מוגבלות שמעולם לא הייתה --
לא הגבילה את עצמה -- שהרי לא הייתה קיימת מלכתחילה כדי להגבִּיל
את עצמה

» אין מוגבלות שהגבילה את עצמה

» כל מוגבלות החלה ע``י מגבּיל (שקדם לה)

» למגביל אין מוגבלות -- שאם לא כן, יהיו מוּגבלים בלי מגביל

» למי שאין מוגבלות -- אינו מוגבל

כל טוב...

לצפיה ב-'בוקר טוב ושאלה לכולם'
בוקר טוב ושאלה לכולם
01/08/2018 | 07:58
123
410
אם אתה נבראת ולא ע''י עצמך מוכרח שהיה בורא שקדם לך,  
ומה ההוכחה שנבראת?
יש 2 אפשרויות, או שהית לפני שנבראת או שלא היית לפני שנבראת, אם היית לפני שנבראת, לא נבראת כי היית, ואם לא היית לפני שנבראת? איך נהיית? הרי לא היית?
המשך>>
אם אתה נבראת ולא ע''י עצמך מוכרח שהיה בורא שקדם לך,  
ומה ההוכחה שנבראת?
יש 2 אפשרויות, או שהית לפני שנבראת או שלא היית לפני שנבראת, אם היית לפני שנבראת, לא נבראת כי היית, ואם לא היית לפני שנבראת? איך נהיית? הרי לא היית?
לצפיה ב-'אם לנשים לא היה כוס אתם חושבים שגברים היו צדים אותן לספורט?'
אם לנשים לא היה כוס אתם חושבים שגברים היו צדים אותן לספורט?
01/08/2018 | 22:26
2
57
כי נראה לי שכן
לצפיה ב-'מה מפריע לך כוס? אחלה איבר'
מה מפריע לך כוס? אחלה איבר
02/08/2018 | 10:05
48
קצת מסריח ברוב המקרים, אבל בשביל זה יש מקלחת
לצפיה ב-'לא היו צדים כי לא תהיה סיבה'
לא היו צדים כי לא תהיה סיבה
29/08/2018 | 11:51
8
אם לאישה לא היה כוס או פה או חור תחת,
אז הגברים היו מזיינים אחד את השני...

תפסיק לצוד נשים,
אל תתרכז באובססיה של מציאת הזוגיות,
הזוגיות תגיע כשזה יתאים,
תתרכז בקריירה, בעצמך, ובחברים שחשובים לך,
או במשפחה שלך.
לצפיה ב-'אתאיזם ועיתון "הארץ"'
אתאיזם ועיתון "הארץ"
01/08/2018 | 14:52
4
66
עיתון "הארץ", התמצית המרוכזת ביותר של המיץ הכי דחוס של הזבל הכי מסריח
הוא העיתון הלהט"בי ביותר במדינת הלהט"ב הכושלת, הלא היא ישראל
והוא גם העיתון השמאלני ביותר במדינה הלהט"ב הכושלת של המזה"ת
וגם הפמיניסטי ביותר במדינת הלהט"ב הכושלת, שבה כולם להט"ב, גם הסטרייטים

ולבסוף - העיתון האתאיסטי ביותר במדינת הלהט"ב הכושלת
מקריות? האמנם?

נ.ב.
אני מצרף כאן הצעה לדגל חדש למדינת הלהט"ב הכושלת
שמייצג אותה הרבה יותר טוב מהדגל המיושן הכחולבן
אהבתם? תנו בלייק

בברכת אוגה בוגה ויום ישראלי להט"בי מהמם לכולם
לצפיה ב-'אתה קצת מאכזב אותי'
אתה קצת מאכזב אותי
01/08/2018 | 15:56
3
49
בתור טרול חדש , ועם כל האנרגיה שלך , זה מה שהגעת אליו ?
הייתי מצפה ממך ליותר, חבל...
לצפיה ב-'אבקש לטפח את טרול המחמד של הפורום'
אבקש לטפח את טרול המחמד של הפורום
01/08/2018 | 21:17
2
36
ׁ(את שתי הזהויות שלו בבקשה, וצפויות נוספות). לכל פורום שמכבד את עצמו יש טרול מחמד, ושלנו...ממש חמוד. 
תודה.
לצפיה ב-'חשבתי שטרול המחמד זה פוזטיב...'
חשבתי שטרול המחמד זה פוזטיב...
02/08/2018 | 06:11
1
14
לצפיה ב-'בפורום הזה כולם טרולים'
בפורום הזה כולם טרולים
02/08/2018 | 10:03
40
יש כמה טרולים סבבה אנטי-ישראליים
והיתר טרולים גייז פרו-ישראליים
(המקרה של jamejame קשה במיוחד. הבנאדם אשכרה ליידיבוי בהתהוות)
לצפיה ב-'בגדול אפשר לומר שההומואים דוחסים את צואת חברם'
בגדול אפשר לומר שההומואים דוחסים את צואת חברם
29/07/2018 | 20:31
38
91
זה נראה לכם נורמלי? כי לי זה נראה סטייה יותר חמור מזאופיליה
לצפיה ב-'באמת שמתי לב שרוב האינסטלטורים הם הומואים'
באמת שמתי לב שרוב האינסטלטורים הם הומואים
30/07/2018 | 08:10
4
24
לצפיה ב-'בתור מנהל , זה מה אתה רוצה לפרסם בתור הפורום שלך ?'
בתור מנהל , זה מה אתה רוצה לפרסם בתור הפורום שלך ?
03/08/2018 | 13:25
3
38
לא רק שאתה לא חוסם כאלה דברים את ואחרים משתפים פעולה , מה שאומר שזה המהות של הפורום ולא אתאיזם.
לצפיה ב-'אני לא משרד פרסום, לא משרד החינוך, וזה לא העסק הפרטי שלי.'
אני לא משרד פרסום, לא משרד החינוך, וזה לא העסק הפרטי שלי.
03/08/2018 | 13:49
1
41
זה פורום ציבורי ואתה מוזמן לכתוב כל תגובה על כל מה שאתה רוצה. 
לצפיה ב-''
04/08/2018 | 08:28
7
לצפיה ב-'תגיד, איך זה לחיות בתור בנאדם מעפן?'
תגיד, איך זה לחיות בתור בנאדם מעפן?
04/08/2018 | 08:30
27
תמיד היית מעפן, מגיל קטן או שזה התפתח מתישהו?
לצפיה ב-' שמע, חנקת אותי מצחוק עם היציאה הזאת'
שמע, חנקת אותי מצחוק עם היציאה הזאת
30/07/2018 | 09:55
25
56
וגם העניין של זואופיליה זה נקודה חשובה
זה ממש לא פייר לתת זכויות רק למחלה גנטית אחת ולא מחלות גנטיות אחרות
גם מי שנמשכים לחיות ולגופות צריכים לקבל ייצוג במצעד ובקהילה
הגיע הזמן כבר להוסיף עוד אותיות לקהילה הקדושה הזו (לאחרונה הוסיפו ק' אבל זה ממש לא מספיק)
 להטבקז"נ = לסביות, הומואים, טרנס, בי, קווירים, זואופילים, נקרופילים
לצפיה ב-'צודק לחלוטין. ואם כבר זאופילים הם פחות פריק שואו מהומואים'
צודק לחלוטין. ואם כבר זאופילים הם פחות פריק שואו מהומואים
30/07/2018 | 10:43
24
43
אבל כמובן שההומואים שלא מוכנים לשמוע ביקורת על עצמם מבקרים את כל העולם ואשתו כלומר זאופילים ופדופילים ונקרופילים. אני אומר משהו ברור: במצעד הסטיות לא בטוח שזאופילים הם מגעילים וסוטים יותר מהומואים אם כבר להיפך לדעתי ואפשר לכבד אותם יותר.
לצפיה ב-'פדופילים זה בעייתי כי זה מין שלא בהסכמה'
פדופילים זה בעייתי כי זה מין שלא בהסכמה
30/07/2018 | 11:31
23
46
וחלק חשוב מאג'נדות השמאל זה ההסכמה(כחלק מתפיסת הזכויות)
זה לא כמו מין עם חיות(כמו שיש אנשים מעוותים וחולים, יש גם חיות סוטות וחרמניות שמאוד אוהבות לעשות סקס עם אותם אנשים דפוקים שנמשכים אליהן)
או מין עם גופות(גופה תמיד מסכימה - בערך כמו הומו ממוצע )
או מין בתוך המשפחה

לדעתי הצעד הכי חשוב עבור הקהילה להיות יותר מודעת לעצמה ופחות מדירה ומפלה זה לקבל קודם כל את אלו שרוצים להזדווג בתוך המשפחה.
איזו חוצפה יש למישהו להגיד לאח ואחות שרוצים לשכב אחד עם השניה או אפילו להתחתן אחד עם השניה ולהקים משפחה בתוך המשפחה, שאין להם זכות לכך?
למה להפלות אבא שרוצה לשכב עם הבת שלו שנמשכת אליו ורוצה אותו?
או אמא ובן? או אמא ובת? או אבא ובן? זה הרי טבעי, מופלא ומקסים כמו כל אהבה אחרת, למה הם צריכים לסבול מגינויים של החברה? למה הקהילה היחידה שאמורה לקבל אותם דוחה אותם יותר בבוז מכל סקטור אחר?
LOVE IS LOVE, כמו שאומרים המפגינים הלהט"בים, בצביעותם כי רבה.

בקיצור, יש לקהילה עוד הרבה לאן להתקדם מהחושך הבלתי נאור שבו היא שרויה כיום
לצפיה ב-'אפשר לנחש איך נראית היסטורית החיפוש בדפדפן שלך..'
אפשר לנחש איך נראית היסטורית החיפוש בדפדפן שלך..
30/07/2018 | 12:13
22
19
לצפיה ב-'וואלה לא, אבל אפשר לנחש איפה נגמרת ההשכלה שלך'
וואלה לא, אבל אפשר לנחש איפה נגמרת ההשכלה שלך
30/07/2018 | 12:32
21
46
אם אפשר לקרא ככה לפאדיחה הזאת

(מה שמצחיק אצלכם זה שמרוב שאתם פסולת אנושית עצובה, אתם לא רואים איך הדאחקות המסכנות האלה רק גורמות לכם להיראות בדיוק מה שאתם - רבע טיעון לא שמעתי כאן עד עכשיו. רק תגובות פיגור שכלי מתוסכלות ומתלהמות, ודאחקות של בבונים מריירים. פסולת זה לא מילה. אפילו יריקה אתם לא שווים)
לצפיה ב-'ניצחת אותי בשנינותך'
ניצחת אותי בשנינותך
30/07/2018 | 13:36
20
15
לצפיה ב-'אתם אוסף של מזדיינים בנאליים'
אתם אוסף של מזדיינים בנאליים
30/07/2018 | 18:45
19
47
העיקר לא להגיד משהו קונטרוברסלי ולזרום עם עדר הבהמות שמתאימות כמו כפפה ליד לאישיות הדלוחה והלא מתפקדת שלכם. הרי מזדיינים עלובים מסוגכם שנאו פעם גייז כי זה היה מקובל על כולם והיום אתם סבבה עם גייז כי זה גם מקובל על הרוב אבל כמובן שאתם לא מנסים לפתוח את הלב והראש לקבוצות שהיום מוקצות אבל בעתיד הם יהיו חלק מהחברה בלי להתבייש. כן לגילוי עריות! כן לאהבת אדם וחיה! כן 
לצפיה ב-'ככה זה בני-אדם. יש קומץ מקומצץ של עצמאיים והיתר - עדר'
ככה זה בני-אדם. יש קומץ מקומצץ של עצמאיים והיתר - עדר
30/07/2018 | 19:47
15
39
תחשוב שאם הייתי כותב את הפוסט שלי בסביבות שנת 94' או 95' כשהאינטרנט רק התחיל, לא הייתי מקבל אפילו גינוי אחד, מקסימום איזה אי-הסכמה עייפה אחת מתוך אוסף תגובות אדישות

אבל הופסס, 20 שנה אחרי, וכולם הפכו לאבירים מושבעים במסדר הקונדום הורוד
למה?
כי בינתיים התקשורת נתנה עבודה כמו שצריך, פימפמה כתבות מגזיניות נחותות ורגשניות, והעבירה מסרים בעומק של ג'ינגל שהומואיות זה ה-דבר.

בני אדם זה פשוט חרא,
בכל מקום, בכל זמן - סיים שיט
 חרא שהולך ומדבר, וזהו. חושב בשביל עצמו הוא בודאי לא
אתה רואה יפה איך אף אחד מהמביכים כאן אפילו לא יכול לתת טיעון אחד נורמלי, רק תגובות "אוגה בוגה" מתוסכלות. כמו כלב שאילפו אותו להגיב לגירוי.
קח כל אחד משוכני הפורום הזה - אם היית בונה מכונת זמן ומעביר אותו אחורה לרייך השלישי בתור תינוק, הוא היה מצדיע לך יופי במועל יד וצווח "זיג הייל".
לצפיה ב-'מדהים כמה שהתגובה שלך נכונה'
מדהים כמה שהתגובה שלך נכונה
30/07/2018 | 20:02
14
35
בני אדם וישראלים במיוחד זה זבל קונפורמיסטי , הם שונאים מה שכולם שונאים ואוהבים מה שכולם אוהבים ואין להם טיפת מודעות עצמית כדי להבין את זה, הרי אם הומוסקסואליות היא בסדר כי היא  לא פוגעת באף אחד אז זה תופס גם לגבי זאופיליה, ובבקשה בלי ההתחכמות שהחיה לא נתנה את הסכמתה הרי רובם אוכלים בשר שזה הרבה יותר גרוע מלשגל את החיה. כל המגיבים כאן זה נאצים קטנים ומצחינים בפוטנציה.
לצפיה ב-'אלה היו שני אנשים,'
אלה היו שני אנשים,
31/07/2018 | 15:54
13
34
אחד קורא לאחרים "אונדרמנטש" והשני אומר ש"עמישראל זה זבל עופות מהסוג הכי מצחין ברברי ונחות שיש", מסבירים שמי שתומך בשיוויון זכויות לגייז הוא נאצי בפוטנציה.

יש איזו אולימפיאדה ללוליינות מחשבתית שאפשר לרשום אתכם אליה?
לצפיה ב-''
31/07/2018 | 16:24
12
29
עדיין לא אף אחד מכם לא הסביר מדוע תמיכה בזכויות לגייז(בתור שכאלה, לא בתור אזרחים מהשורה) נעצרת אצלם ואצל קוקסינלים("טרנסג'נדרים" בשפה הנשית שלכם), ולא ממשיכה הלאה גם לפדופילים, למגלי עריות, לנקרופילים ולשאר עילויים מוצלחים עם יתרון גנטי על סטרייטים

ומעבר לזכויות:
למה אתם כל כך חולים להומואים על התחת ויוצאים להפגין בשבילם, ותומכים בהם בדמעות של התרגשות בכל הזדמנות, נותנים להם לייקים בתגובות, יוצאים בכאסח נגד מי שטיפה מצייץ נגדם, שוטפים למצעדי הגאווה שלהם בהמוניכם,
אבל כשזה נוגע למעוותים אחרים שלא כלולים בקהילה, אתם מעקמים את האף ואומרים איכסס?

את התירוץ של "זכויות" תספרו לסבתא הצולעת שלכם. מי שישמע אותכם יחשוב שאתם ממש לא רוצים לתת, אבל בגלל שזה מה שצודק אתם נאלצים ליישר קו.
הצביעות שלכם מסריחה עד לב השמיים, ואת הסלידה של דיסידנטים כמוני וכמו הראשון לשמו, אתם מרוויחים ביושר.
כמה מכם בכלל היו באמת מקבלים את זה בסבבה אם היה נולד להם בן מתחנגל?
לצפיה ב-'תראה, אותי אישית די מגעילה המחשבה על יחסים הומו-ארוטיים.'
תראה, אותי אישית די מגעילה המחשבה על יחסים הומו-ארוטיים.
31/07/2018 | 17:20
11
38
קשה לי לומר שהיא מגעילה אותי יותר או פחות מאשר המחשבה על סקס עם גופה, או עם בעל חיים, או עם אמא שלי. כולם מגעילים אותי בערך באותה המידה, וזו הסיבה שכנראה לעולם לא אשתתף בסקס עם גבר אחר, חתולה, או אמא שלי.

עם זאת, זה לא אומר שמדובר בפנים שונים של אותה תופעה - וזה גם לא אומר שמדובר בקבוצות שהיחס אליהן אמור להיות זהה.

בנוגע לפדופיליה ולזואופיליה יש כאן בעיה של פגיעה בזכויות הצד השני, שאינו מסוגל לתת את הסכמתו המודעת או להביע את רצונו ביחסי מין. אמנם לא ידוע לי על מחקרים בפסיכולוגיה של בעלי חיים שהיו קורבן ליחסים זואופיליים אבל אני די בטוח שגם אם תחפש טוב טוב, לא תמצא ולו מחקר אחד שסותר את מה שכל המחקרים על ילדים נפגעי פדופיליה טוענים (כמו גם ההגיון הבריא והשכל הישר, במקרה הזה) - ילדים נפגעים מיחסים פדופילים, לרוב מדובר בפגיעה חמורה, ולעיתים בצורה בלתי הפיכה.

בנוגע לגילוי עריות - אני חושב שהמוסכמה החברתית נובעת מהצורך הביולוגי למנוע הולדה של צאצאים שיהיו חשופים יותר לגנטיקה פגומה - ורואים את זה גם בטבע - גורי אריות, למשל, מגורשים מהלהקה בהגיעם לגיל מסוים (או נרצחים ע"י אריה האלפא, אם יש להם פחות מזל).

נקרופילים אמנם לא פוגעים בפרטנרים שלהם, אבל האם אתה מסוגל לדמיין מישהו מזיין את הגופה של אמא שלך, בלי לרצות לרצוח אותו, רצוי לאט ובאופן אכזרי במיוחד? אני מניח שלא. נקרופילים פוגעים ב "כבוד המת" - ואמנם למת כנראה שלא אכפת במיוחד, אבל לקרובים החיים שלו\ה כנראה שאכפת גם אכפת.

אבל במי בדיוק פוגעים יחסי מין בין שני גברים בוגרים או בין שתי נשים בוגרות, כל עוד הם מתקיימים בהסכמה? אני לא יכול לחשוב על אף קורבן בסיטואציה כזו.

למען הסר ספק - יש לי חברים טובים שהם הומואים, וחברות טובות שהן לסביות - וגם כמה כאלו שהם דו-מיניים - אבל אני לא חושב שאוכל להמשיך להיות חבר של מישהו אם אגלה שאחד התחביבים שלו הוא לזיין אוגרים סיביריים.

לצפיה ב-'מה שאתה אומר פשוט לא נכון'
מה שאתה אומר פשוט לא נכון
31/07/2018 | 17:55
1
25
קודם כל כי זה מטופש בכלל לטעון נגד זאופיליה ואז לאכול חיות כי הרי ברור  שלהרוג חיה זה גרוע מלזיין אותה לכן זה טיעון צבוע, אבל גם בגילוי עריות אין כנות למהות הסלידה משום שזה היה טאבו הרבה לפני שידעו שיש דבר כזה גנטיקה ושזה דופק את הצאצאים, לכן ההסבר היותר הגיוני בעיני זה שגילוי עריות נתפס כשלילי כי זה דופק את התא המשפחתי ופוגע בטעם הטוב ובאסתיקה האנושית בערך כמו הומוסוקסואליות.
לצפיה ב-'שמעת על בעיית הקרונית?'
שמעת על בעיית הקרונית?
31/07/2018 | 18:11
31
מתוך ויקיפדיה האנגלית (העברית פשוט מכילה פחות מידע), אני רוצה להתעכב רגע על ההבדל בין גרסאת המתג וההסתה של הקרונית למסלול השני, לעומת גרסאת האיש השמן שיש לדחוף מהגשר אם רוצים להציל את חמשת האנשים בהמשך המסילה:

​Resistance to this course of action seems strong; when asked, a majority of people will approve of pulling the switch to save a net of four lives, but will disapprove of pushing the fat man to save a net of four lives.[11] This has led to attempts to find a relevant moral distinction between the two cases.

כלומר, רוב האנשים יעדיפו להסיט את המתג, אבל פחות מהם יעדיפו לדחוף את האיש השמן אל מותו.

אותו דבר בנוגע לאכילת בשר שנקנה בסופר לעומת אכילת חיה שצדת בעצמך - החוויה הראשונה מנותקת מחווית ההרג (אם כי ברור, ברמה השכלית, שלא ניתן לאכול חיה ולהשאיר אותה בחיים), ולכן רוב בני האדם יוכלו לחיות עם המוסריות המפוקפקת שלה (כולל אותי) - וכך גם לגבי זואופיליה. בנוסף, אדם חייב לאכול אבל בהחלט לא חייב לקיים יחסי מין כדי לחיות.

לגבי גילוי עריות - לא צריך לדעת כלום על גנטיקה בשביל לזהות בעיות פנוטיפיות - גם דארווין לא ידע כלום על גנטיקה וזה לא הפריע לו לפרסם את מוצא המינים. למעשה, המונח גנטיקה נטבע לאחר פרסום מוצא המינים (אם אני זוכר נכון, משהו כמו 6 שנים אחרי).

כך שגם אם הטיעונים שלי לא מוצאים חן בעינך, יש להם איזה שהוא ביסוס.
לצפיה ב-'אתה אומר שכולם מגעילים באותה מידה'
אתה אומר שכולם מגעילים באותה מידה
01/08/2018 | 11:02
8
24
אז קודם כל, גם אני חש בדיוק ככה
(אין טעם להתעכב על סטיות, מה מגעיל יותר ומה פחות. זה כמו לפתוח פח אשפה ולחפש איזה סוג של זבל מבחיל יותר)

ואפשר להניח בבטחון די גדול שזה לא מקרה.
שלרוב האנשים יש את אותם אינסטינקטים של גועל (פגשת פעם מישהו שחושב שג'וקים הם חמודים ושחתולים גורמים לו להתכווץ? אני לא)

אז אם יש חברה שלמה שנגעלת מתופעה מסוימת
למה לתת לגיטימציה לביטויים המסלידים של אותה תופעה?!
למה להיכנע לתכתיבים של אג'נדות מעוותות שנוגדות את הטבע
רק בגלל שהן מקודמות על ידי מוקדי כוח בחברה?
למה לא לחשוב בזכות עצמך ולהביע את זה? ואז לתת לזה נוכחות במרחב הציבורי

במקום זה אתה עושה רציונליזציה של התבוסתנות שלך על ידי כל מיני טיעוני-זבל שלא שווים כלום (כבר כתבתי פה מאה פעם שיחסים זואופיליים הם לא יחסי-אונס. זה לא מתבסס על wishful thinking שלי, כדי להוכיח נקודה. קראתי על זה מחקרים - כאלה שאתה מניח שלא קיימים, מפני שאין לך מושג על קיומם. יש מחקר כזה שנעשה אפילו בארץ, על ידי חוקרת מאונ' בן גוריון. יש אשכרה קהילה פעילה פה בארץ של זואופילים).

ההבדל ביני ובין טיפוסים מסוגך הוא לא באינסטינקטים של הגועל.
זה בסיסי לגמרי. לכולם יש את זה.
ההבדל הוא שאתה חלק מעדר, ומתעקש להישאר בתוך העדר, כי אתה מפחד ונוח לך בתוכו, וערוץ 2 עם דני קושמרו ודנה ווייס(דני ודנה) נורא מלטף ומתוקי ועושה חם בלב הישראלי סביב מדורת השבט.
וכולנו אחים ואסור לנדות אף אחד כי זה כמו משפחה ואוגה בוגה בוגה...
לצפיה ב-'אני גם נגעל מחצילים ומאבוקדו, אז מה, נוציא אותם מחוץ לחוק?'
אני גם נגעל מחצילים ומאבוקדו, אז מה, נוציא אותם מחוץ לחוק?
01/08/2018 | 11:52
7
31
אני דוקא מכיר כמה אנשים שסולדים ממש מחתולים, ואפילו כמה כאלו שמחבבים חרקים באופן שיגרום לרוב האנשים (וגם לי) להתכווץ באי נוחות.

בנוגע לטענה שלך כאילו אני מניח שלא קיימים מחקרים על ההשפעה של זואופיליה על בעלי חיים - קרא שוב מה שכתבתי: "אמנם לא ידוע לי על מחקרים..." - אז לא, אני לא מניח שלא קיימים מחקרים, אני אומר שאני לא מכיר כאלו. אם נושא הזואופיליה היה קרוב לליבי רוב הסיכויים שהייתי מחפש וגם מוצא (בהנחה והטענה שלך נכונה) מחקרים בנושא - אבל נחש מה? מעולם לא עניין אותי לדעת.

אתה עדיין שקוע בהכללה השגויה שלך  - "טיפוסים מסוגך" - כתבתי לך כבר לפחות פעמיים - אני אחד.

ערוץ 2 ומדורת השבט מעניינים לי את הביצה השמאלית וכך גם העדר שלך. למעשה, אתה זה שנותן טיעון של עדר (אם יש חברה שלמה שנגעלת מתופעה מסוימת).

אני חושב שניתן לומר די בביטחון שאתה מגיע לדיאלוג הזה עם איזה דעה קדומה על הצד השני (במקרה הזה, אני) שהקשר בינה לבין המציאות הוא מקרי בהחלט. אתה לא יודע מי אני, מה הידע שלי, מה ההשכלה שלי, מה הדעות שלי, ולמעשה כל מה שאתה יכול לדעת עלי הוא ממה שאני כותב - ההבדל בינינו הוא שאני מודע לעניין הזה ולכן אני משתדל מאוד שלא להניח הנחות מראש בנוגע למי שאני מתכתב איתו, בעוד אתה מגיע מראש עם איזה תבנית קבועה של "עדר" שכל שאר באי הפורום אמורים להידחס לתוכה, בין אם הם מתאימים לה ובין אם לאו.

ותתפלא, לא כולנו מתאימים לתבנית שלך. אז לא, ממש לא כולנו אחים - ומותר ואף רצוי להוקיע התנהגויות ונורמות מסוימות - אלא שלדעתי, הומוסקסואליות היא לא מהן.
יכול מאוד להיות שיש השפעה לעובדה שזו גם דעת הרוב - אבל בניגוד לתבנית שיש לך בראש, חלקנו מעדיפים גם לחשוב ולחקור ולהגיע למסקנות עבור עצמנו, לפחות בחלק מהדעות שלנו.

לצפיה ב-'אתה משווה העדפה קולינרית לסטיות מיניות?'
אתה משווה העדפה קולינרית לסטיות מיניות?
01/08/2018 | 12:37
6
29
כן, ואני זה שמשתמש בטיעוני-עדר בגלל שאני מצביע על אינסטינקטים בסיסיים 

שמע, ניסיתי
באמת שניסיתי
למרות שכבר ידעתי מתגובות קודמות שלך שאתה מפגר ברמות-על 
אבל זה פשוט לא ילך
לצפיה ב-'ואני בתמימותי חשבתי שאתה מתחיל להתנהג כמו בנאדם...'
ואני בתמימותי חשבתי שאתה מתחיל להתנהג כמו בנאדם...
01/08/2018 | 13:10
5
35
מפגר תקרא לחברים שלך, חתיכת מטומטם.

זה לא ילך כי אתה תקוע יותר מדי עמוק בתוך התחת של עצמך בשביל לנסות להבין גם כאשר מנסים להתייחס אליך כמו אל בנאדם רציונלי.

אם מכל מה שכתבתי הדבר היחיד שמצאת לנכון להגיב עליו זה החציל והאבוקדו מצבך קשה משחשבתי. ולא, אינסטינקטים זה לא מה שאתה מצביע עליו. מה שאתה מצביע עליו זה תולדה של חינוך. בתרבויות אחרות (יוון העתיקה, למשל) יחסים הומוסקסואליים נחשבו למקובלים לחלוטין - גיגול זריז יראה לך שאני צודק.

אתה ממשיך לחזק את דעתי על כך שאתה דוגמא קלאסית לעודף ביטחון עצמי שמחפה על יכולת אינטלקטואלית נמוכה.

לצפיה ב-'אני לא צריך גיגול. לא זריז ולא איטי'
אני לא צריך גיגול. לא זריז ולא איטי
01/08/2018 | 13:29
4
24
למדתי את זה במקרה לתואר הראשון שלי, שזה טיפ-טיפה יותר מעמיק מגוגל.

תנוח דעתך, לא היה כזה דבר "הומוסקסואליות" ביוון העתיקה
מה שכן היה זה פדרסטיה(מכאן גם המילה הרוסית "פידרס")
שהיום היו מקטלגים את זה כפדופיליה

אז בבקשה, לך תפגין הפגנת יחיד בתל אביב עבור קהילת הפדופילים
כי ביוון העתיקה פדופיליה היתה רווחת
ואם יישאר לך אנרגיות, תפגין גם בעד הקרבת קורבן-אדם, כמו שהיה נהוג במזרח הקדום ובתרבויות דרום אמריקה

ה-כ-ל, כל התירוצים שבעולם בשביל להצדיק ולגבות את האיוולת המעוותת של החברה המכוערת שאתה חי בה. למה? כי בתוכה אתה חי ואתה חייב להיות נאמן לעדר
שיהיה לך בכיף,
לי האנרגיות כן נגמרות באיזשהו שלב
וואלה באמת מצטער אבל כשמישהו מתחיל לדבר איתי על חצילים וגויאבות בדיון על מוסר וערכים, זה הזמן לחתוך
וזה באמת חלק מהטמטום העמוק של הישראליות החדשה הזאת של העשרים שנה האחרונות. השטחיות האינפנטילית של חוסר היכולת להיכנס לדיון משמעותי על אתיקה וערכים.

אם המוסר שלפיו אתה חי את חייך הוא בר-השוואה לתפריט שאתה מכניס לקיבה, אתה באמת לא יותר טוב מבהמה.
וזה אכן המצב של רוב האנשים בימינו. בגלל זה אולי תוכניות בישול הן ז'אנר כל כך פופולרי.
כמו שפילוסוף מפורסם מהמאה ה-19 כינה את האספסוף - "מכונות עיכול".
לצפיה ב-'כרגיל, אתה מחמיץ את הנקודה בקילומטר.'
כרגיל, אתה מחמיץ את הנקודה בקילומטר.
01/08/2018 | 14:14
3
32
אבל נו, שוין, תמשיך לספר לעצמך שאתה אינטליגנט, בסוף אולי מישהו עוד יאמין לזה.

ובכל זאת, הנה כפית - פה גדול:

1. החציל והאבוקדו ניתנו כדוגמא למשהו שמגעיל אותי באופן אישי, אך אין סיבה הגיונית להוקיע אותו - באותה מידה יכלתי לבחור גם בריח של גויאבות, בצבע הירוק חיוור שנהוג להשתמש בו לקירות בתי חולים, או במשהו אחר לגמרי. הנקודה היא לא הקולינריה, אלא שמדובר בטעם אישי.

2. הנקודה לגבי יוון העתיקה (ואגב, פדרסטיה לא היה הדבר היחיד ביוון העתיקה) לא היתה כדי לאשש את מעמדה של ההומוסקסואליות, אלא כדי להדגיש את העובדה שהסלידה שאתה חש כלפי הומוסקסואליות היא תולדה של חינוך ולא של אינסטינקט - ובטח לא כדי לטעון שמה שנעשה ביוון העתיקה היה כליל השלמות.

3. הטרוסקסואליות מול הומוסקסואליות אינו דיון מוסרי, בטח לא אם אתה מסכים עם הטענה שנטיה מינית איננה ניתנת לבחירה - מה שלא ניתן לבחירה ממילא אינו יכול להיות סובייקט לשיפוט מוסרי.

4. העדר שאתה מדבר עליו תלוי כנגד עיניך ומעוור אותך מלראות את הצד השני של השיחה. שוב, אתה יוצא מנקודת הנחה שתואמת לדעה הקדומה שלך אך לא למציאות. לו היית טורח לברר את האמת, היית מבין שהעדר לא רלוונטי לשיחה הזו.

5. איזה דיון על אתיקה וערכים ניסית לנהל כאן בדיוק? הרוב המוחץ של ההודעות שלך כאן בפורום היו השמצה נטו.

6. אתה עדיין אבוד במחשבה שאתה חכם יותר מכל אחד אחר. בינתיים, לא נמצאה שום ראיה לכך בהודעות שלך. כאמור - ביטחון עצמי מופרז שבא לחפות על יכולת אינטלקטואלית ירודה.

לצפיה ב-'אתה סתם מחרטט מתוך מטרה לצאת טוב, לא בשביל להגיד משהו אמיתי'
אתה סתם מחרטט מתוך מטרה לצאת טוב, לא בשביל להגיד משהו אמיתי
01/08/2018 | 14:32
2
29
הנקודות הממוספרות הקטנוניות המעפנות האלה אולי עושות רושם על הטמבלים האחרים שגולשים פה(אז מהבחינה הזאת לפחות אין ספק שלא עבדת לחינם )

הן גם לא מדויקות או אפילו שגויות(כטבעם של חירטוטים מתנצחים), אבל מה שחשוב מזה: כשאתה מסכם אותן, לא יוצא מזה שום מסר אחד משמעותי,
חוץ מ-"אוגה בוגה, ניצחתי אותך, אתה המפגר פה חע חע חע"

העלבון שלך לא באמת מעניין, נשמה, תתקדם

תבוא כשיהיה לך משהו בעל ערך להגיד, וכשתהיה מסוגל להקשיב לפחות לחלק מהמסרים שמעבירים לך, במקום תמיד להתעלם ולקפוץ ישר למתקפות הכושלות שלך
לצפיה ב-'כשיהיה לך מה לומר לגופו של עניין, אולי יהיה טעם לנהל דיון.'
כשיהיה לך מה לומר לגופו של עניין, אולי יהיה טעם לנהל דיון.
01/08/2018 | 14:52
1
32
בינתיים אתה עסוק בהטחת רפש ולמען האמת די נמאס לי מזה. ניסיתי לנהל איתך דיון אבל הוכחת שזה בלתי אפשרי (לפחות בינתיים). היה שלום ואל תסתכל למטה.
לצפיה ב-''
02/08/2018 | 10:06
5
לצפיה ב-'אתה נזיר מקורי'
אתה נזיר מקורי
30/07/2018 | 20:28
2
10
לצפיה ב-'אתה תת צואה בנאלית, מוכן להתערב שאפילו האתאיזם שלך בנאלי'
אתה תת צואה בנאלית, מוכן להתערב שאפילו האתאיזם שלך בנאלי
30/07/2018 | 21:12
1
39
בספק אם אתה יכול לנצח בוויכוח דתי רפה שכל כמו אמנון יצחק
לצפיה ב-'אז אתה נגיד...על-צואה דתי מקורי? '
אז אתה נגיד...על-צואה דתי מקורי?
31/07/2018 | 09:25
18
לצפיה ב-'כנראה שאתה עוסק בדחיסת צואה למוח שלך בשעות הפנאי'
כנראה שאתה עוסק בדחיסת צואה למוח שלך בשעות הפנאי
30/07/2018 | 18:22
1
13
לצפיה ב-'אני דוחס משהו לכוס המידלדל של הכלבה שהשריצה אותך הומו קטן'
אני דוחס משהו לכוס המידלדל של הכלבה שהשריצה אותך הומו קטן
30/07/2018 | 18:40
32
תולעת
לצפיה ב-'על הסקאלה שבין "לא סוטה"'
על הסקאלה שבין "לא סוטה"
30/07/2018 | 18:28
1
41
ל"יוזם שיחות על דחיסת צואה וזואופיליה בפורום ציבורי", לדעתי מין אנאלי נמצא בערך בחמישית הדרך.
אני אפילו לא צוחק.
לצפיה ב-'אתה לא אמור לצחוק'
אתה לא אמור לצחוק
30/07/2018 | 19:50
34
בדיחות בדרך כלל לא צוחקות על עצמן.
הצחוק שמור למי ששומע אותן.
לצפיה ב-'גם אני סונא הומוים. כל הכבוד!'
גם אני סונא הומוים. כל הכבוד!
01/08/2018 | 15:18
6
לצפיה ב-'האמת יש גם הרבה זוגות סטרייטים (איש ואישה) שעושים זאת כך ...'
האמת יש גם הרבה זוגות סטרייטים (איש ואישה) שעושים זאת כך ...
06/08/2018 | 22:27
1
20
מה דעתך על איש ואישה שמזדווגים שלא כדרך הטבע?

לצפיה ב-'לזוגות בריאים יש בחירה אם לעשות את זה בדרך הטבעית'
לזוגות בריאים יש בחירה אם לעשות את זה בדרך הטבעית
10/08/2018 | 07:25
21
או בדרך עקומה

לזוגות עקומים של סוטי מין אין בחירה - המהות של היחסים שלהם עקומה

אתה פסולת אנושית עלובה והטיעון המסריח שלך הוא טמטום קלאסי של פסולת שכזו

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ