לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום רפואת ילדים

תינוק חדש במשפחה מביא עמו ללא ספק תחושה של שמחה וסיפוק גדול. אולם, מתוך רגעי האושר הגדולים הללו, עולות שאלות רבות, המלוות את ההורים לכל אורך דרכם ההורית. בפורום זה נעסוק בכל תחומי רפואת הילדים והתינוקות – החל מהרגעים הראשונים שלאחר הלידה, ועד להפיכתם של הקטנטנים מתינוקות לילדים גדולים של ממש.

בואו להתייעץ איתנו בכל הקשור לבריאות הילד, בכל גיל.

יחד אתכם ובשבילכם,

ד"ר אילת רימון- מנהלת היחידה לרפואה דחופה (מיון ילדים) בביה"ח דנה-דואק, המרכז הרפואי ת"א (איכילוב)
ד"ר עידו ווליניץ- היחידה לרפואה דחופה (מיון ילדים) בביה"ח דנה-דואק, המרכז הרפואי ת"א (איכילוב).

אודות הפורום רפואת ילדים

תינוק חדש במשפחה מביא עמו ללא ספק תחושה של שמחה וסיפוק גדול. אולם, מתוך רגעי האושר הגדולים הללו, עולות שאלות רבות, המלוות את ההורים לכל אורך דרכם ההורית. בפורום זה נעסוק בכל תחומי רפואת הילדים והתינוקות – החל מהרגעים הראשונים שלאחר הלידה, ועד להפיכתם של הקטנטנים מתינוקות לילדים גדולים של ממש.

בואו להתייעץ איתנו בכל הקשור לבריאות הילד, בכל גיל.

יחד אתכם ובשבילכם,

ד"ר אילת רימון- מנהלת היחידה לרפואה דחופה (מיון ילדים) בביה"ח דנה-דואק, המרכז הרפואי ת"א (איכילוב)
ד"ר עידו ווליניץ- היחידה לרפואה דחופה (מיון ילדים) בביה"ח דנה-דואק, המרכז הרפואי ת"א (איכילוב).
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר

למידע נוסף על היחידה לרפואה דחופה (מיון ילדים) בביה"ח דנה-דואק לילדים הכנסו: http://www.tasmc.org.il/Dana-Dwek/peds-ER/Pages/peds-ER.aspx
המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:11
1
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:56
2
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'השוואה בין כל קופות החולים בתחום רפואת הילדים:'
השוואה בין כל קופות החולים בתחום רפואת הילדים:
24/07/2016 | 13:06
75
כנסו עכשיו ובדקו באתר "כל הבריאות".
האתר, שהוקם על ידי משרד הבריאות, משקף את הזכויות שהקופה שלכם מעניקה במגוון עצום של תחומים, ומשווה בין כל הקופות בכל תחום שתבחרו.
הכניסה חינמית, הקליקו: רפואת ילדים
רק בריאות!
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:54
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'טריפל איקס'
טריפל איקס
14/07/2016 | 14:22
27
שלום רב, אשמח לשמוע כל אינפורמציה לגבי הסינדרום טריפל איקס שהרי יש מידע די מוגבל ברשת ולמרות חיפושיי, לא הצלחתי להבין סטטיסטיקות, אם אכן יש אחת לאלף ורובן אפילו כלל אינן מאובחנות, מה יודעים על בגירות שנושאות את האיקס הנוסף? האם רובן חיות חיים רגילים וטובים או שמא הרוב דווקא בקצה הסקאלה וסובלות מהפרעות קוגניטיביות, פריוניות וכו׳? אשמח לכל מי שיש בידיו מידע נוסף. תודה!!!!

לצפיה ב-'מישהו עונה על שאלות בנושא צלקות וכתמי עור?'
מישהו עונה על שאלות בנושא צלקות וכתמי עור?
12/07/2016 | 20:57
14

שלום, מבקשת לשאול בעצתכם עבור ילדה בת 9 שבעקבות אלרגיה וחרדות נושאת צלקות רבות מאוד על הגוף, גפיים בעיקר וגב. היו המון פצעים שגורדו עד זוב דם והגוף בתהליך החלמה.    איך מטפלים בצלקות וכתמי עור שנוצרו?
יש פרסומים על מכוני לייזר אבל אני מחפשת פתרון אחר, מישהו מכם אולי שמע על מקרה כזה?
תודה
המגדלורית

לצפיה ב-'גרד בפות כבר שנה'
גרד בפות כבר שנה
01/07/2016 | 23:11
92
שלום רב,
בתי היום בת שש ולפני כשנה החלה להתגרד בפות.
אחרי שהתייאשנו מרופאת המשפחה הגענו אל פרופ' בן אמיתי אשר אבחן, בעקבות נגעים נוספים שהיו על גופה, שכנראה (הביופסיה לא הייתה קונקלוסיבית) יש לה פסוריאזיס.
בקשנו מרפא לגירודים בפות (הוא לא ממש הסתכל במה מדובר) ונתן לנו משחה בשם פרוטופיק 0.03% אשר הייתה ככוסות רוח למת.
מאז עברנו את ההידרואגיסטן קרם ואלוקום קרם, בתי רוחצת בלה רוש פוזה וגורנישט. הילדה לא מפסיקה להתגרד.
אגב, זה אחרי שהיינו אצל איזו גניקולוגית אנטיפטית בקופה שגם עשתה בדיקה לשלול פיטריה.
קראתי כתבה שפרסמו ד”ר אחינעם לב-שגיא וד”ר רותי גייסט שייתכן ומדובר בדלקת העריה.
ושאלתי היא זו, האם ידוע למישהו על רופא גניקולוג (גבר או אישה) באזור ראשון לציון אשר יכול לסייע לבתי ולנו להבין סופסוף מדוע היא סובלת כל כך ולספק מזור תואם?
בשולי הדברים אציין, שהגרד גורם לאודם רב ואפילו נצפתה היום מעט הפרשה צהבהבה על גבול הירוק בהיר.
תודה מראש, טל.
לצפיה ב-'כאב ראש לנערה בת 13'
כאב ראש לנערה בת 13
27/06/2016 | 16:39
35
שלום,
נכדתי בת ה 13 כל הזמן מתלוננת על כאבים.כאבי ראש,כאב בברך,כאב בעקב.היא מאוד סובלת.בכללי היא נערה מחוננת,מקובלת, ומצליחה בבית ספר.הפסיקה להתעמל בקבוצה של התעמלות אומנותית בגלל הכאבים.איך אני כסבתא יכולה לעזור?הוריה לוקחים אותה לבדיקות מומלצות אבל לא נימצא כלום.
מה להמליץ להם?
תודה,סבתא דואגת....|
לצפיה ב-'בן 10 חודשים לא מכניס חפצים לפה'
בן 10 חודשים לא מכניס חפצים לפה
27/06/2016 | 15:16
23
שלום,
בני בן 10 חודשים ב"ה התפתחות תקינה לכל דבר.
הבעיה שאני שמתי לב אליה כבר לפני כמה חודשים שהוא משחק יפה מאד מעביר מיד ליד אבל לפה הוא לא מכניס כלום
כעת אני רוצה להושיב אותו לאכול, אז ברור שהוא לא מכניס אוכל לפה אלא רק משחק איתו
אני שמה לב שהוא לא מוכן ממש לפתוח את הפה לאוכל הוא סוגר את הפה ולא מוכן להכניס כלום. גם לא שוקולד וגלידה:) הוא מסרב כאילו זה כואב לו
כרגע הוא רק יונק ובמאמצים רבים הוא מוכן לקחת בקבוק
ידיים הוא מכניס חופשי לפה.

מה עושים עם תופעה כזאת?
למי לפנות? או אולי שיש דרך לטפל בה

תודה מראש
לצפיה ב-'סבתא עם אציניטובקטר במגע עם ילדים'
סבתא עם אציניטובקטר במגע עם ילדים
21/06/2016 | 10:21
31
שלום דר' עידו, 

אמי היקרה עומדת להשתחרר השבוע לאחר אשפוז ארוך מאוד. 
במהלך האשפוז היא נדבקה באציניטובקטר (כרגע בליחה בלבד) והיא משתעלת ליחה לתוך ממחטות. 
יש לנו ילדים במשפחה (שהצעיר ביניהם בן 5 חודשים) ואנחנו מנסים להבין מאיזה גיל ניתן להביא את הילדים אליה ומהם אמצעי הזהירות שיש לנקוט כאשר הילדים מבקרים.

המון תודה.  
לצפיה ב-'פצעים על שק האשכים בפעוט בן שנה'
פצעים על שק האשכים בפעוט בן שנה
13/06/2016 | 19:16
62
לבן שלי הופיעו פצעים על שק האשכים. משחות אינוטיול וויטה מרפן לא הועילו והמצב אף החמיר...אף רופא לא מוכן לקבל אותנו בהתראה קצרה ובינתיים אני רוצה להקל עליו.

מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'תינוקת בת 7.5 חודשים מקיאה פעם ביום'
תינוקת בת 7.5 חודשים מקיאה פעם ביום
08/06/2016 | 07:53
9
תינוקת בת 7.5 חודשים הולכת לגן. בשבועיים האחרונים מקיאה פעם ביום כל יום בשעה שונה. לפעמים בצהריים לפעמים בלילה מתוך שינה. פעם ב 24 שעות. אוכלת נוטרילון ללא לקטוז, מרק ירקות עם הודו ומנת פירות עם פתי בר. נראה שכשהיא מקבלת רק בקבוקים פחות מקיאה. עם זאת, שום דבר שהיא אוכלת הוא לא חדש לה. 
ביום שבת שהיתה בבית כל היום לא הקיאה וגם לא ביום ראשון. יום שני חזרה להקיא. ללא חום, חייכנית, אוהבת לאכול, מצב רוח טוב. רעיונות? קצה חוט? 
תודה רבה
לצפיה ב-'נשימות קולניות אצל תינוקת בת חודשיים '
נשימות קולניות אצל תינוקת בת חודשיים
29/05/2016 | 00:40
26
שלום,מאז שהגענו הביתה מביהח שמנו לב לנשימותיה של בתנו המלוות בסוג של גניחות(ששומעים בבירור שאינם מהריאות). אציין שנשימותיה גם די מהירות. כבר בגיל שבועיים רצתי לרופאת ילדים והיא אמרה שהכל בסדר.. בינתיים הרופאה בטיפת חלב המליצה לקבל הפניה לצילום חזה ולרופא א.א.ג,שוב חזרתי לרופאת הילדים במרפאה והיא חזרה ואמרה שלדעתה זה מיותר ולתת לילדה לגדול ויש כאלה תינוקות שזה המבנה וכשהכל יגדל גם הנשימות הללו יעלמו ואין צורך לחפש בעיות מיותרות... (כמובן ששתיהן בדקו ראיות והכל בסדר). אני שומעת אותה כשהיא ישנה וגם כשערה ואני מתלבטת אם אני עושה את הדבר הנכון או שעלי להתחיל את מסכת הבדיקות(שעלולות לכלול דברים לא נעימים ומיותרים לתינוקת )שיכולות להתברר ככלום..
תודה מראש על העצה!
אשמח אם תייעצו לי.. 
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:11
1
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'בדיקה של כמה אתרי בריאות ורפואה באינטרנט'
בדיקה של כמה אתרי בריאות ורפואה באינטרנט
26/04/2016 | 20:03
37
חג שמח! בזמן האחרון עשיתי בדיקה של כמה אתרי בריאות ורפואה באינטרנט, פשוט כי חיפשתי תשובות לבעיה של בן משפחה קשיש. מצאתי כמה אתרים לא רעים בכלל, אבל בסופו של דבר אני ממליץ על שאל את הרופא שבו קיבלתי את התשובות הכי מפורטות והכי מהירות מכולם. יש שם עוד המון דברים כמו סרטונים וכתבות. שווה להציץ.
>>>> לאתר

לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:46
3
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:13
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
31/03/2016 | 11:38
14
הילד שלי בן שנה וחצי בחודשים האחרונים ביצענו מספר ספירות דם ובכל פעם התוצאות היו זהות למדי למרות שבמשך הזמן העלנו את מינון הברזל ל-20 טיפות:
הומוגלובין 11.8 מחסני ברזל בגבול התחתון של הנורמה
האם יש משהו נוסף שניתן לעשות כדי להעלות את רמת הברזל ווהמוגלובין? האם ניתן להמשיך עם הברזל גם מעבר לגיל שנה וחצי? תודה
לצפיה ב-'הפיגוע בבלגיה קשור לרפואת ילדים....'
הפיגוע בבלגיה קשור לרפואת ילדים....
24/03/2016 | 23:29
15
העובדה שבוצע בידי מוסלמים איננה הוכחה לכך שהפיגוע בבלגיה קשור לאיסלאם. לדעתי - הפיגוע  בבלגיה הוא נקמה על "תחום רפואת ילדים" - קונספירציה נרחבת ... שבתי המשפט - כולל בית המשפט העליון בישראל וכן משטרת ישראל סירבו לחקור. "להיפך" - בתי המשפט העניקו צל"ש למי שהשתתף בקונספירציה . הפיגוע נועד להרתיע מקונספירציות.
לצפיה ב-'נטילת כדורים במקביל'
נטילת כדורים במקביל
17/03/2016 | 07:34
14
האם מסוכן ליטול כדור ריטלין וכדור של פוליק אסיד.?

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט
ד
לייעוץ אורולוג ילדים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה