לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84258,425 עוקבים אודות עסקים

פורום אנשים שיקיריהם התאבדו

לאבד אדם קרוב, יקר, בן-משפחה, חבר... זו אחת החוויות הטראומטיות והקשות ביותר שאדם עלול לחוות,
קל וחומר, כאשר מדובר בהתאבדות, שמעמיסה עול קשה מנשוא על גבי משקל השכול והאובדן.
בפורום זה מתכנסת קהילה של אנשים שחוו את השכול והאובדנות, לאחר התאבדות של בן-משפחה, חבר או מכר.
מטרת הפורום – להוות מקום מפגש לתמיכה הדדית, להחלפת דעות, לסיוע בהתמודדות עם הרגעים הקשים והייאוש, אך גם לתת פתח של תקווה, קרן-אור, לנו, שנותרנו בחיים, עם הכאב שאחרי...
הפורום הוקם ע"י איתן גולדברג, אב לגליה שהתאבדה בהיותה בת 17, ומנוהל כיום ע"י ניר, אח של שלומית שהתאבדה ב- 1997, בהיותה בת 22.
הפורום פועל בשיתוף פעולה עם "בשביל החיים" העמותה למניעת התאבדויות ותמיכה במשפחות שיקירהן התאבדו.
העמותה מפעילה קבוצות תמיכה בליווי מקצועי, ועוסקת בהסברה והגברת המודעות בקרב הציבור, בשיתוף גורמים נוספים, בנושא מניעת התאבדויות.
לפרטים על פעילות העמותה אפשר לטלפון - 03-9640222 ובאתר העמותה http://path-to-life.org/

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנשים שיקיריהם התאבדו

לאבד אדם קרוב, יקר, בן-משפחה, חבר... זו אחת החוויות הטראומטיות והקשות ביותר שאדם עלול לחוות,
קל וחומר, כאשר מדובר בהתאבדות, שמעמיסה עול קשה מנשוא על גבי משקל השכול והאובדן.
בפורום זה מתכנסת קהילה של אנשים שחוו את השכול והאובדנות, לאחר התאבדות של בן-משפחה, חבר או מכר.
מטרת הפורום – להוות מקום מפגש לתמיכה הדדית, להחלפת דעות, לסיוע בהתמודדות עם הרגעים הקשים והייאוש, אך גם לתת פתח של תקווה, קרן-אור, לנו, שנותרנו בחיים, עם הכאב שאחרי...
הפורום הוקם ע"י איתן גולדברג, אב לגליה שהתאבדה בהיותה בת 17, ומנוהל כיום ע"י ניר, אח של שלומית שהתאבדה ב- 1997, בהיותה בת 22.
הפורום פועל בשיתוף פעולה עם "בשביל החיים" העמותה למניעת התאבדויות ותמיכה במשפחות שיקירהן התאבדו.
העמותה מפעילה קבוצות תמיכה בליווי מקצועי, ועוסקת בהסברה והגברת המודעות בקרב הציבור, בשיתוף גורמים נוספים, בנושא מניעת התאבדויות.
לפרטים על פעילות העמותה אפשר לטלפון - 03-9640222 ובאתר העמותה http://path-to-life.org/
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אם אתם חושבים על המוות כפתרון - אנא, לחצו על הקישור הזה.  
המלצות לזיהוי וסיוע ראשוני לאדם במצוקה אובדנית.
להצטרפות לרשימת התפוצה של עמותת "בשביל החיים", מלאו את הטופס בקישור הזה.

הפורום נועד לשמש מקום של שיתוף, הקשבה ותמיכה הדדית לאנשים שמתמודדים עם שכול כתוצאה מהתאבדות.  
הכותבים מתבקשים להתחשב ברגשות הגולשים האחרים בפורום, לנסח את דבריהם בצורה הולמת ולנהוג לפי
כללי הכתיבה בפורום. 
למען גולשים שמעדיפים לא להיחשף בכינוי קבוע, בפורום זה אפשר לכתוב גם בכינוי זמני, ללא רישום לתפוז.
המשך >>

לצפיה ב-'מופע עם תקווה'
מופע עם תקווה
07/09/2018 | 16:45
18
שלום לכל האנשים הסובלים,
יצאתי במופע חדש בו אני מספרת את סיפור חיי.
מופע השראה נדיר עם תובנות כשהמסר העיקרי
הוא ''אני מי שאני''. רק אנחנו חייבים לקבל את עצמנו.
התמודדתי עם דיכאון ומה שהציל אותי הוא טיפול תרופתי.
מצרפת סרטון להתרשמות.
המופע הבא ב 18.10 בגדרה וכבר מחצית מהכרטיסים נקנו.
לרכישת כרטיס: http://bit.ly/2ozbIUT
אשמח לראותכם. תצאו עם השראה בוודאות.
ואם אהבתם ואתם רוצים לראות קטעים נוספים לפני שאתם מתניעים לגדרה,
הנה הדף של המופע בפייסבוק:
https://www.facebook.com/%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A4%...
לצפיה ב-'אבא שלי התאבד לפני חצי שנה'
אבא שלי התאבד לפני חצי שנה
03/08/2018 | 14:32
2
87
אבא שלי התאבד לפני חצי שנה... בגלל שאמא שלי בגדה בו הרבה זמן הוא רצה שהם יחזרו והיא לא הסכימה הוא היה פראמדיק במד״א והייתי ממש ממש ממש קרוב אליו הא עשה את זה בשתיים בלילה בגלל שהוא היה פראמדיק היה לו תיק עם תרופות ודברים לעזור לאחרים אז הוא עצר בהר הכרמל (אני גר ליד) והזריק לעצמו קטמין שזה תרופה מרדימה והעלה פוסט לפייסבוק שאותו הכין מראש הוא עשה הכל כדי שלא נוכל להציל אותו והוא היה אבא מדהים אבא באמת שכל דבר שהייתי צריך הוא היה שם בשבילי ואני עדיין לא מאמין שזה קרה 

לצפיה ב-'שולחת חיבוק'
שולחת חיבוק
14/08/2018 | 21:42
49
תיכנס לפייסבוק לקבוצה של שביל החיים, עבור אנשים שבני משפחתם התאבדו. 
מחבקת אותך חזק.
לצפיה ב-'שולחת הרבה הרבה חיבוקים'
שולחת הרבה הרבה חיבוקים
19/08/2018 | 23:12
37
אני לא יכולה לדמיין אתה מרגיש כרגע, תהיה חזק
לצפיה ב-'קבוצה בפייסבוק עבור הורים לחיילים שהתאבדו'
קבוצה בפייסבוק עבור הורים לחיילים שהתאבדו
20/07/2018 | 13:13
66
שלום,
מעוניינת להקים קבוצת תמיכה עבור הורים לחיילים שהתאבדו.
אנא פנו למייל:
תודה
לצפיה ב-'Never give up and support'
Never give up and support
15/05/2018 | 14:23
2
124
לצפיה ב-'You can listen more'
You can listen more
17/05/2018 | 19:18
37
If you want to seek the truth
listen more
https://www.youtube.com/watch?v=1-pgs86AaZ0&li...
לצפיה ב-'Good'
17/05/2018 | 19:27
41
Nice melody!
לצפיה ב-'שלום לכולם למוכרים ושלא מוכרים,'
שלום לכולם למוכרים ושלא מוכרים,
01/05/2018 | 17:55
148
הרבה זמן ניסיתי להיכנס לפורום ומשום מה רק היום הצלחתי..
נודע לי מהבת שלי שיצרתם סמל לעמותה משהוא כמו פסיק נקודה...
ככל הנראה הבת שלי נפגשה עם אח של.... 
בטוחה שהרבה אנשים נעזרים בפורום שהייתי שתפה בהקמתו, מצדיעה לכם על עבודת הקודש ושולחת דרישת שוםלום...

לצפיה ב-'שאלון למחקר אבל ממושך'
שאלון למחקר אבל ממושך
16/04/2018 | 17:20
79

שלום רב, במסגרת לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל אני עורכת מחקר העוסק באבל ממושך בקרב שכולים מדרגה ראשונה. במחקרי אני מבקשת ללמוד על כך בקרב האוכלוסייה בת ה-18 ומעלה בישראל.
לשם כך חשוב לי שתמלא/י את השאלון הבא באופן כנה לרגשותייך ומחשבותייך. אני מאמינה כי דברייך יוכלו לתרום לעולם הידע ולאנשי טיפול בתחום זה. השאלון אנונימי לחלוטין, וישמש לצרכי מחקר בלבד.
אין חובה למלא את השאלון וניתן להפסיק בכל שלב. עצם מילוי השאלון מהווה הסכמה מדעת.
לשאלות ופרטים ניתן לפנות אליי בכתובת האימייל: danielle.antler@gmail.com
תודה רבה מקרב לב על עזרתך הרבה.
דניאל אנטלר איזק
השאלון:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfakc7UhS...

לצפיה ב-'הילד שלי ניסה להתאבד בגלל החולת נפש הזו'
הילד שלי ניסה להתאבד בגלל החולת נפש הזו
31/03/2018 | 11:47
219
רק תזהרו מהחולת נפש הפסוכפטית 
אישה נבלה,שטן!!! 
איילת עברה הטרדה מינית קשה
אבא שלה מקלל אותה
איילת גרה הדרור 6 באר יעקב 
איילת מזיקה לילדים קטנים מקללת מאיימת הכל מצועד רק הפיצו
לצפיה ב-'רק תקאו ותיבינו'
רק תקאו ותיבינו
30/03/2018 | 00:22
172
הטרידה מינית את ילדיי 
הילד שלי לפני יומיים ניסה להתאבד בגלל איילת ששון 
הכל מתועד האישה הזו הרסה לי את המשפחה
איילת ששון גרה הדרור 6 באר יעקב
איילת עברה הטרדה מינית!!!!
לצפיה ב-'בגלל הבחורה הזו ילדיי כמעט שמו קץ לחייהם'
בגלל הבחורה הזו ילדיי כמעט שמו קץ לחייהם
29/03/2018 | 17:51
208
איילת ששון עברה הטרדה מינית קשה
אביה מרביץ לה מקלל אותה
איילת רבה עם כל העולם
מאיימת מקללת 
איילת הטרגדיה מינית את ילדיי הקטנים ביצע בהם מעשי סדום
איילת גרה הדרור 6 באר יעקב
לצפיה ב-'רק הביטו בה וזהרו והפיצו אסור לשתוק'
רק הביטו בה וזהרו והפיצו אסור לשתוק
29/03/2018 | 10:44
91
איילת יש לה בעיה קשה בראש
היא פדופלית שקרנית 
איילת שמרה על ילדיי הקטנים והרביצה והטרדיה אותם מינית 
איילת עברה הטרדה מינית 
אישה מטרידנית
לצפיה ב-'זהרו מאיילת ששון האקסית החרא שלי'
זהרו מאיילת ששון האקסית החרא שלי
28/03/2018 | 16:22
130
הטרידה את אכיינית שלי עמית
לצפיה ב-'עזרה '
עזרה
28/03/2018 | 10:10
146
הבן שלי ניסה להתאבד בגלל
איילת ששון השטן
כל הפרטים בתמונה
לצפיה ב-'עזרה בבקשה'
עזרה בבקשה
28/03/2018 | 03:15
117
איילת ששון מתעללת בבני משפחתי 4 שנים מאיימת ברצח 
מאיימת על ילדיי נוגעת להם באיברים אינטימיים
מבצעת מעשי סדום פדופלית 
לא יודע מה עושים?
לצפיה ב-'חייב לפרוק'
חייב לפרוק
28/03/2018 | 03:12
145
איילת ששון מתעללת במשפחתי וילדיי הקטנים 
איילת ששון התעללה בבני הקטן פיזית ונפשית ביצע מעשים מגונים מעשי סדום
הוא ניסה להתאבד היה מאופז בבית החולים כ שבועיים 
בבקשה מכם הפיצו לא יודע מה לעשות
גרה הדרור 6 באר יעקב
לצפיה ב-'סתם חייבת לפרוק'
סתם חייבת לפרוק
02/01/2018 | 07:33
2
345
אני לא פה הרבה. זה מאוד מקשה עלי, ומהווה טריגר למחשבות ורגשות שקשה לי להתמודד איתם. אבל קראתי (אולי זו הייתה טעות) כתבה ב- ynet על הסיכון נמוגבר בו נמצאים קרובי משפחה של מתאבדים, ופתאום הכל עלה לי והייתי חייבת לשתף מישהו. אני לא מספרת לאף אחד בחיים האמיתיים, כי זה עול שאף אחד לא צריך להתמודד איתו. אמא שלי התאבדה כשהייתי בת 7. קראתי מחקר על כך שזו נטייה גנטית כבר כשהייתי בת 14, והייתי חייבת לספר למישהו שאני עדיין מחזיקה מעמד.
מחזיקה חזק, כל יום, לא לעשות את זה. לאחי, לאחותי. לילדות שלי, לבעלי. ויש ימים שזה פשוט לא שווה את זה. שמישהו אחר יחזיק עכשיו. כבד לי. אבל אני עוד פה. מחזיקה את היום. רק את היום. מחר אני אדאג למחר. אני עושה כל מה שאני יכולה כדי לא להכניס את הבנות שלי למקום שבו אני נמצאת. שלא יהיה להן מושג מהמחקרים האלה, או מהנטיות הגנטיות האלה. אני אהיה הילד ההולנדי עם האצבע בסכר.
זהו. סליחה שלא קוהרנטי או חסר משמעות. כאמור, פשוט הייתי חייבת לפרוק. תודה על המקום.
לצפיה ב-'תודה ששיתפת'
תודה ששיתפת
02/04/2018 | 16:17
426

שלום לך.
ראשית, יופי שפרקת ותודה ששיתפת. נשמע שלא קל לך ולבד שם.
אני מניח שדברייך מייצגים אותך ולכן תרשי לי לשאול אותך, האם את מרגישה שאת מתנצלת על שאת חיה? לא קוהרנטית? סתם? סליחה? תודה? חוסר משמעות?
התאבדות זו בחירה. זה לא קורה כך סתם יום אחד בגלל הגנטיקה. זה לא גנטיקה זה פשוט מישהו כבר עשה את זה  אז זה נראה יותר קל. הבחירה היא בין לברוח מהסבל או לפתוח את סגור ליבינו ולנסות להתמודד עם הבעיה שאנחנו כל כך מחביאים עד שבא לנו לפעמים להתאבד.
לכל אחד יש מקום בעולם, גם לך. את מחוברת לעולם כי הגעת לכאן. צריך רק למצוא את החיבור שכבר קיים. צריך רק למצוא את הסיבה שבשבילה שווה להישאר, צריך לחפש את המשמעות שקיימת. יש לך בוודאי ערך מוסף שאת מביאה לעולם, טאץ' שרק את מביאה, חלום שהוא רק שלך. העולם שלנו הוא כמו פאזל, המקום שלך מובטח, מחכים לך, רק לך.
המשיכי לשתף, אם מתאים לך, למה קשה להחזיק מעמד? מה יושב על ליבך? האם את משתפת משהו בכאב שלך?
ושוב, תודה ששיתפת.
לצפיה ב-'היי, מזדהה איתך מאוד'
היי, מזדהה איתך מאוד
19/08/2018 | 23:18
10
מבינה ללביך ושמחה שפרקת.. הקל עליי לקרוא את המילים שלך שהן גם המילים שלי. תודה
לצפיה ב-'הימורים'
הימורים
07/11/2017 | 01:14
1
351
שלום אני מכור להימורים יש לי חובות כבדים בבנקים ולשוק האפור מאיימים עלי כל היום וגם הבנקים לא מרחמים 
נמאס לי מהחיים האלה רוצה לעשות לזה סוף 
יש לי אישה ו2 ילדים קטנים שאני לא הורס להם את החיים מההימורים האלה 
תעזרו לי איך אפשר לסיים את החיים מהר ובלי כאבים תודה

לצפיה ב-'דואגים לך! '
דואגים לך!
( לעמוד שלי בתפוז )
07/11/2017 | 21:28
215
היי, 
אני שומעת שהעול הכלכלי וההתמכרות סוגרים עלייך במלכודת שאתה לא רואה ממנה מוצא... תחושת מחנק נפשית ומוחשית שלא נותנות לחיות... 

ואיכשהו, אולי בכוחות אחרונים, בקול מותש ממלחמה, הצלחת לשתף כאן ולבקש עזרה... אולי מתוך משאלה לקבל דווקא עזרה בניסיון להקל על הכאב מבלי לשים קץ לחיים... וזה קול בתוכך שמנסה לשמור עלייך ועל הקרובים והיקרים לך מפני צעד ממנו אין דרך חזרה...

אני שומעת את המצוקה וכמה חשובה לך המשפחה שלך ואני רוצה לנסות לעזור. 
ישנם טיפולים הניתנים בחינם או בתשלום סימלי להתמכרויות. מצאתי כמה שיוכלו אולי לתת מענה: 

טיפול במסגרת הרשות המקומית ברווחה: 

קבוצות לעזרה עצמית: 

עמותת "אפשר":  http://www.efshar4u.co.il או בקו חם שפעיל בין 12:00-20:00: 1-700-500-888

כמו כן אפשר לפנות לטיפול באחד מהמרכזים לבריאות הנפש, שם הטיפול  הוא לא בתשלום: https://www.health.gov.il/Subjects/mental_health/t...

ישנם מספר גופים שניתן לפנות אליהם לסיוע כלכלי: 

בנוסף, אני רוצה להזמין אותך לבוא לצ'אט שלנו באתר סה"ר (סיוע והקשבה ברשת). נשמח להיות עבורך אוזן קשבת, ולנסות לעזור בכל דרך שנוכל. הצ'אט פתוח כל ערב בין תשע לחצות. אם תרצה, נחכה לך כבר הלילה. דואגים לך ונשמח לשמוע ממך! האתר שלנו : http://www.sahar.org.il. ;
אתה יכול לפנות גם במייל: sahar.help@gmail.com

שלך,
מתנדבת סה"ר 
לצפיה ב-'השתתפות במחקר'
השתתפות במחקר
31/08/2017 | 13:39
197
שלום,

שמי שירה דבורה ואני עורכת מחקר העוסק במשמעות שמבנים בני משפחה (מדרגה ראשונה) להתאבדות יקירם על רקע הפרעה נפשית (מאובחנת). המחקר נערך במסגרת לימודיי לתואר שני בעבודה סוציאלית, באוניברסיטת תל אביב.

אני מעוניינת לשמוע את סיפורך האישי ולכן ההשתתפות כרוכה בריאיון אישי חד פעמי, במקום ובזמן שיבחר על ידך, כאשר פרטיך המזהים יושמטו.

מסקירת הספרות שערכתי בתחום, מצאתי כי אין מחקר שמתמקד בנושא זה ואני מאמינה כי דבריך עשויים לעזור ולתמוך באנשים המתמודדים עם אובדן דומה, לתרום לעולם הידע ולאנשי טיפול בתחום, ולהגביר את מודעות הציבור הרחב למשמעות אובדן מסוג זה.

לקבלת פרטים נוספים ולהשתתפות ניתן לפנות אלי
בטלפון: 054-5429015
או במייל: shirab22@gmail.com
לצפיה ב-'אובדנית מעל 10 שנים. ומה שהכי הייתי רוצה זה אבא.אמא.'
אובדנית מעל 10 שנים. ומה שהכי הייתי רוצה זה אבא.אמא.
13/08/2017 | 00:42
1
533
ארוחת שישי. משפחה אמיתית
לצפיה ב-'יודעת שזה לא יעזור'
יודעת שזה לא יעזור
06/05/2018 | 05:57
75
אבל יכולה להגיד שאני מזדהה איתך..עם עוד קצת שנים.
לצפיה ב-'מוזמנים לקרוא על הקשיים שלי בטיפול הפסיכולוגי'
מוזמנים לקרוא על הקשיים שלי בטיפול הפסיכולוגי
21/07/2017 | 13:18
376
בכתובת הזו: http://www.hebpsy.net/blog_post.asp?id=2323
באתר "פסיכולוגיה עברית", בתגובותי לכתבה בבלוג של ד"ר ניצה ירום.
הכינוי שלי באתר פסיכולוגיה עברית- "אנונימית".

לצפיה ב-'בת בסיכון'
בת בסיכון
03/07/2017 | 06:51
2
503
שלום רב.
בתי בת 13 וילדה מכיתתה ניסתה להתאבד במהלך השנה.
לילדה יש היסטוריה של דיכאונות וכנראה OCD , והיא אושפזה למשך מספר חודשים בבית חולים לא הגיעה לבית הספר עד סוף השנה.
ביתי לקחה את הסיפור די קשה.
לצערי בבית הספר הנושא לא טופל. היועצת נתבקשה לשים לב, אך לא נעשתה התערבות יזומה בכיתה.
כשביקשתי לדעת למה נאמר לי שהילדה והוריה ביקשו לא לספר על האשפוז ועל מה שקרה. מיותר לציין שכל הילדים ידעו ממילא דרך המדיות השונות.
לביתי היו חששות שיש לה חלק במצוקה של הילדה ההיא, בגלל עניינים חברתיים בכיתה.
ביתי התחילה טיפול פסיכולוגי די במקביל לנסיון ההתאבדות ההוא, ונמצאת על הכוונת של היועצת.
באופן מאד מפתיע בבית. הספר החליטו על צמצום מספר הכיתות, ובחרו לפרק דווקא את הכיתה הזו.
ביתי ושאר חבריה מאד מוטרדים מהעניין, למרות של ביתי יש הרבה חברים, גם מהכיתות האחרות. אבל המצוקה ברורה.
בשבוע שעבר הייתה מסיבת יום הולדת, ובה נכחה הילדה שניסתה להתאבד. האמא סיפרה לי שביתי והיא הסתודדו זמן רב יחד עם ילד נוסף.
ביום שלאחר מכן ביתי לקחה סכין וחרצה לעצמה חריצים על פרק כף היד. היא הסתירה את זה מאיתנו במשך כמה ימים, עד שראינו את זה.
בשיחה איתה היא טענה ש ״היה לה קשה לשאת את מה שעובר על הילדה ההיא״.
בנוסף, היא חשופה לסדרות כדוגמת 13 סיבות וכו׳.
מדובר בילדה מאד חברותית וחיובית בדרך כלל.
אבל לעולם לא ניתן לדעת מה קורה בפנים...
האם יש המלצות בנוסף לטיפול?
אנחנו שוקלים החלפת בית ספר. האם יש המלצה גורפת בעד או נגד במצב שכזה?
אני יודעת שקשה לענות בלי להכיר פרטים, אבל אשמח בכל זאת...
תודה

לצפיה ב-'בת בסיכון '
בת בסיכון
03/07/2017 | 22:45
1
213

לאמא מודאגת 30 ,
נשמע מדבריך שביתך מגלה רגישות ואיכפתיות כלפי חברתה שעברה תקופה קשה...
כנראה אין לה עדיין כלים להתמודד עם המצב (שאינו פשוט גם למבוגרים) ולכן חשוב שפניתם לטיפול פסיכולוגי ,היא בעצמה תארה עד כמה היה לה קשה  לשאת את מה שעובר על הילדה ההיא...
נראה כי בית הספר מודע למצב, היועצת בתמונה והוחלט לפרק את הכיתה...
גיל 13 הוא גיל סוער ולא פשוט כלל ועל אחת כמה וכמה כאשר חברה עוברת תקופה כה קשה ,מה אומר הפסיכולוג על מעבר בית ספר? צריך לשקול היטב מה הכי טוב לביתך -רק למי שמטפל בה באופן ישיר יש את כל הפרטים לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורה. שמירה על יציבות מסביב כשהעולם הפנימי סוער לעיתים קרובות עוזרת מאוד .אני שולחת חיבוק ,את לא לבד.
אני רוצה להזמין אותך לאתר סה"ר (סיוע והקשבה ברשת), יש לנו פורומים וצ'אט אישי ואנונימי שפעיל כל ערב בין תשע לחצות (חוץ מימי שישי)... שם אפשר לדבר על כל הפחדים והחששות עם מתנדב או מתנדבת ולא להיות בתחושות הקשות לבד...
דואגת לביתך ולך ומחכה לשמוע ממך, אם תבחרי וזה מתאים לך.. אנחנו ב- http://www.sahar.org.il
שלך,
מתנדבת סה"ר 

לצפיה ב-'עצה נוספת'
עצה נוספת
13/08/2017 | 18:42
136
היי אני בת 24 ואני לא בטוחה עד כמה המבוגרים מודעים למה שהולך בעיקר באינסטגרם.
לי אישית יש הפרעת אכילה ודיכאון שנה שעברה הייתה נפילה ואיכשהו הגעתי לקבוצות באינסטגרם, יש שם רשת שלמה של בנות שמשתפות בקשיים והצעירות ביניהן בגיל של ביתך , כמו כן יש שם כמה שההורים שלהן אפילו לא מודעות למצבן ולצערי אין באמת דרך לאתר את אותן בנות , לפני כחודש מישהי משם התאבדה , ובנות בנות 13 חשופות לזה גם שם. מעלות פוסטים שלמים על רצון למות על הקאות יזומות ורצון להרזות, וכל זה בלי שההורים בכלל יודעים.

אני באמת ממליצה לך לקחת לה את הפלאפון כשהיא לא רואה  ולבדוק אולי היא מחוברת לחשבון כזה. 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - נומרולוג
איתן שמואל יועד
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
דליה גרינבאום - טיפול וייעוץ זוגי
דליה גרינבאום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה