לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1343813,438 עוקבים אודות עסקים

פורום ייעוץ הנקה

הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים. ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים.  פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח והצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ייעוץ הנקה

הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים. ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים.  פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח והצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
קוראים לי ליאת ארנון, אני מיילדת ויועצת הנקה מורשת מטעם משרד הבריאות, נמצאת כעת בלימודי תעודה בתחום התפתחות הילד מגיל 0-6 חודשים. הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים.
ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים. פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני כאן לעזור לך בתקופת ההסתגלות ובפתרון משברים/ מכשולים שבהם את עשוייה להיתקל במהלך הדרך. אשתדל להיות זמינה עד כמה שניתן ולתת לכל שאלה את המענה הראוי ביותר. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח, ואם אתן שואלות אותי מה זו הצלחה? הצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך. איתי בפורום שותפה סילבי גינסברג מדריכת הנקה מוסמכת. בהצלחה לכולן ושתהיה שנה טובה ופורייה
המשך >>

לצפיה ב-'הנקה למרות דוסטינקס'
הנקה למרות דוסטינקס
14/07/2018 | 10:56
3
לקחתי 2 כדורי דןסטינקס לייבוש חלב כ 20 שעות לאחר הלידה, היום כ 11 יום לאחר הלידה החזה פתאום כואב, האם יש סיכוי להניק? התחרטתי וכן היתי רוצה להניק אך כשאני לוחצת ומעסה את השד לא יוצא חלב..האם יש סיכוי להנקה למרות זאת?
לצפיה ב-'אני לא הופתעתי ואתם?'
אני לא הופתעתי ואתם?
09/07/2018 | 17:37
6
לאחר מה שקרה היום (אולי אתמול) בארה"ב שהיא מטילה סנקציות כלכליות על מדינות שמצהירות את חשיבות ההנקה במקום לתת את מזון התינוקות באבקה.

זה מראה לנו שטובת בריאות התינוקות, היא לא מראש מעיינם, אלא טובת הכיס של תעשיית המזון לתינוקות.

כנ"ל זה גם בתרופות ובחיסונים, לכן ככל שיטילו יותר סנקציות, כך האנטי לחיסונים יגבר!

לצפיה ב-'הנקה וג'וינט'
הנקה וג'וינט
26/05/2018 | 10:04
13
האם האיסור לעישון מוחלט?? 
האם יש דרך אפשרית מידי פעם לעשן? כמו למשל לשאוב ולזרוק את החלב לאחר העישון? או לחכות מספר שעות?
לא מדובר על עישון יום יומי אלא מידי פעם...
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית '
מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית
16/04/2018 | 14:40
4

הפורום חוזר לפעילות בניהול מקצועי של מומחה ברפואת נשים ומיילד המתמחה בלידות לא שגרתיות.
בפורום תוכלו להתייעץ, לשתף ולשאול הכל על לידה טבעית, לידה פעילה, לידה ביתית ועוד

לצפיה ב-'הרדמה מקומית והנקה. שאלה דחופה ��'
הרדמה מקומית והנקה. שאלה דחופה ��
05/03/2018 | 17:39
19
הי 
עברתי היום הרדמה מקומית (פעולה כירורגית בעור). הרופא טוען שאפשר להניק כרגיל מכיון שמדובר בכמות מאוד קטנה של חומר הרדמה.
אשמח לדעת האם זה נכון...
המון תודה
לצפיה ב-'בהריון? מוזמנים אותך להשתתף במחקר'
בהריון? מוזמנים אותך להשתתף במחקר
11/12/2017 | 11:34
15
דרושות נשים בהריון למחקר בנושא משבשים אנדוקריניים בינקות, חיידקי מעי והשמנת תינוקות: האם הנקה מגנה?
מידע נוסף בטלפון: 03-6947867
או במייל: endodbaby@gmail.com

https://www.tasmc.org.il/Research/Documents/%D7%90...
לצפיה ב-' פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש '
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש
28/11/2017 | 11:41
1

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר

פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד
בפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר שנפתח מחדש
היכנסו לשאול אותו שאלות

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'צריכה עזרה עם שאיבות בעבודה'
צריכה עזרה עם שאיבות בעבודה
04/09/2017 | 10:48
68
בוקר אור לכולן
חזרתי לעבודה ואני פשוט לא מסתדרת עם השאיבות.
היונקת בת 8 חודשים עם התרה של לשון קשורה (בגיל יומיים).
יש לי כמה ילדים שעברו את ההתרה והפיטמות שלי רגישות וסדוקות בגלל ההיסטוריה...
יש לי משאבת חלב של יד שרה דגם מילי ששואבת ב 2 פעימות(הכנה ושאיבה) שואבת דו"צ.
יש לי 2 בעיות עיקריות
1)בעבודה אני מספיקה לשאוב רק פעם אחת, לא מצליחה לשאוב יותר מ 120 מל . הבת שלי אומנת אוכלת ארוחת פירות אחת ויחד עם זאת 120 מל חלב לא מספיקים לה.
2) בעבר יועצת הנקה עם ידע מאוד מאוד נרחב אמרה לי, שנראה לה הפיטמות שלי מעט עבות יותר וכנראה שבשאיבות אצטרך קוטר גדול יותר.
המשאבה של יד שרה מגיעה בקוטר אחיד ובאמת אתמול אחרי השאיבה ירד לי דם וכן היו שיטפי דם בבסיס של הפיטמה.
איך ניתן לדעת בוודאות אם המשאבה אגרסיבית מדיי או אם הקוטר לא מתאים?
3) איפה ניתן בירושלים להשכיר/ להשאיר משאבות הנקה של מדלה עם התאמה אישית לפיטמה?
אשמח מאוד לעצות! תודה
לצפיה ב-'מתכוננת ללידה ולהנקה'
מתכוננת ללידה ולהנקה
03/09/2017 | 01:05
37
שלום! אני בת 34 אמא לחמישה ילדים, צריכה ללדת בעוד חודשיים. נסיון העבר שלי עם הנקה היה מתסכל מאד. עם כל ילדי תמיד כאב לי בהנקה והתפתחו אצלי פצעים וסדקים, וכמובן דלקת בשלב כלשהו... איכשהו הצלחתי להניק עד גיל עשרה חודשים.
עכשיו אני לקראת לידה וחושבת מה אני יכולה לעשות כבר מעכשיו כדי לא לחזור על הסיוט הזה. אחרי ההנקה האחרונה (לפני 4 שנים) הפטמה השמאלית שלי הפכה להיות שקועה (הייתי במעקב אצל כירורגית שד). ובנוסף לפעמים יש עליה הצטברות של משהו לבן שאפשר לקלף. אני חוששת מפטריה. איך אני יכולה לאבחן ולטפל כבר לפני הלידה? האם יש רופאים מומלצים? מה עוד יש באפשרותי לעשות כדי להגיע בצורה מיטבית להנקה? תודה!!
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
31/08/2017 | 13:45
47

אנו מודים ל ליאת ארנון על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'שאיבת חלב במהלך ההריון'
שאיבת חלב במהלך ההריון
24/08/2017 | 12:44
70
אני בשבוע 37+2 עם סכרת הריון. מאוד חשוב לי להניק, הייתי בסדנה ונפגשתי כבר עם יועצת הנקה באופן פרטי, היועצת הציעה שאתחיל לנסות לשאוב חלב ע"י לחיצה על השד עם האצבעות. היא הבהירה שזה עלול לגרום לצירים מוקדמים ואם כן אז הנחתה אותי להפסיק.

אני מאוד מתלבטת אם להקשיב לה וכמובן אתייעץ עם הרופאה שלי, אשמח לדעת האם כדאי לי להתחיל לפני או שעדיף אמתין עד הלידה עצמה.
לצפיה ב-'צריבה בהנקה '
צריבה בהנקה
11/08/2017 | 20:18
94
שלום רב,
הנקתי שני ילדים עד גיל שנתיים ללא שום בעיה.
משום מה בילדה השלישית החלה תופעה מוזרה של צריבה בזמן ההנקה ופצעים פתוחים הצצים מעט לאחר ההנקה.
לא יודעת אם קשור - עד גיל חצי שנה לא נתקלתי בשום בעיות. לאחר 6 חודשים חזרתי לעבודה בלית ברירה והתחלתי בשאיבות יומיומיות.
גם התזונה מעט השתנתה. אם בבית הקפדתי על תזונה נכונה, אז לאחר החזרה לעבודה הרביתי בעוגות, קוראסונים ומתוקים כאלה ואחרים.
לאחר כחודש-חודשיים מהחזרה לעבודה התחילו העקצוצים-צריבות בזמן ההנקה. בסיום ההנקה הפטמות היו אדומות ותוך כדקה החלו להופיע פצעים שהגלידו והפכו לקילופים משונים במשך הימים שלאחר מכן.
במקביל לבת שלי הופיעו מעט פצעים בפה. רופא ילדים ורופאת משפחה רשמו לשתינו דקטרין אורל ג'ל. לביתי עברו הפצעים אך אצלי התופעה לא נעלמה.
לביתי זה לא חזר יותר ברוך השם. אך לי הבעיה צצה בכל הנקה/שאיבה. בכל פעם שזה הופיע לא היתה לי ברירה לעבור לשאיבה הידנית שהיא היחידה שלא גרמה לתוצאה זו (ההנקה הישירה והשאיבה המכנית כן גרמו).
הלכתי לבית מרקחת מיוחד שרקח לי משהו טבעי - לא עזר גם כן.
כשהגיעה לגיל 10 חודשים נכנסתי להיריון והפסקתי להניק לקראת גיל שנה, כי זה היה לי כבר קשה מדי ההנקה הידנית. היא ארכה מלא זמן והייתה מייגעת כי מתישהו הפסיק לצאת הרבה חלב.
אני מעוניינת להניק גם את הילד/ה הבא/ה שת/יוולד אך אני לא יודעת איך לבדוק אם הבעיה נפתרה.
אני מפחדת שזה יצוץ מיד עם הלידה ויפגע לי ביכולת ההנקה.

דבר נוסף שאולי קשור - כשבועיים שלושה לאחר שהתופעה החלה, החל לי גם גרד נוראי בפות שמסרב לעבור. הרופאה רשמה לי סוג של נרות לשים במשך 3 ימים וזה כלל לא עזר. לפעמים הגרד לא מורגש ולעיתים זה בלתי נסבל.

הרופאים לא ממש הצליחו לעזור. באינטרנט המידע שקיבלתי לא עזר - שתיתי חומץ תפוחים במשך תקופה ארוכה, היה מגעיל ולא עזר, אני משתדלת להוריד בכמויות הסוכרים והקמחים כמה שיכולה.

אולי במקרה יש פה מישהי שנתקלה בתופעה ויכולה לסייע לי לפתור את הבעיות הללו?

תודה מראש!
לצפיה ב-'פטמות שטוחות'
פטמות שטוחות
31/07/2017 | 16:17
1
90
היי,
אני בשבוע 38 (בהריון שלישי) ומעוניינת מאד להניק. הבעיה היא שיש לי פטמות כמעט שטוחות. אחרי הלידה הראשונה ניסיתי במשך חודש שלם שכלל פגישות עם יועצות הנקה ושאיבות רבות שגרמו לפטמות להיסדק ולהיפצע ברמה כזו שהיה אסור לי לשאוב יותר. אחרי הלידה השניה לא התחלתי לנסות כי הפטמות היו עדיין קצת פצועות. השאלה שלי היא כזאת- האם ניתן לעשות משהו לפני הלידה? שמעתי שיש מעצבי פטמות וכן עיסוי בשמנים טבעיים בכדי לרכך את הפטמות..
תודה רבה!
לצפיה ב-'פטמות שטוחות'
פטמות שטוחות
03/08/2017 | 14:31
59
הי סיוון,
אכן יש מעצבי פטמות שניתן להעיזר בהן עוד טרם הלידה, לי באופן אישי אין נסיון 
מה מידת ההשפעה והאם הן אכן מטיבות את המצב. דווקא המחשבה שלי שהן עלולות לגרום ללחץ מיותר על אזור העטרה ולהחמיר את המצב. 
אני חושבת שאין פתרון קסם שיכול לשנות את המצב ולפעמים מה שנדרש זה סבלנות.
כלומר,  הקושי שאת מתארת הוא קושי אנטומי שאינו מאפשר היצמדות יעילה של התינוק לשד אך אין קושי בייצור חלב. לכן הייתי ממליצה לך אחרי לידה להתחיל
בעיסוי וסחיטה ידני על מנת לשפעל את מנגנון ייצור החלב, ומהיום השני/ שלישי להתחיל שאיבות  אך במידת הזהירות - לא להעלות את עוצמת השאיבה למקסימום אלא להקפיד להישאר בעוצמת גירוי יחסית נמוכה, להקפיד שהחצוצרה שמתחברת לשד תהיה בגודל מתאים ולא תגרום ללחץ מיותר על הפטמה והעטרה. מכיוון שהגוף שלך ייצר חלב בעבר יש סיכוי שהפעם הגירוי שיידרש על מנת להתחיל יהיה נמוך בהרבה וייתן תמורה ב"קלות" יחסית. 
במקביל לשאיבות לא לוותר על נסיונות ההצמדה לשד ויחד עם זאת לא להגיע למצבי תיסכול משמעותיים לך ולתינוק. לצאת מנקודת הנחה ולאור הנסיון הקודם שייתכן ויהיה צורך במתן בקבוקים. 
למה אני ממליצה על סבלנות כי יש תינוקות שיודעים להיצמד לשד גם במצב של פטמות שטוחות, אומנם זה יכול לקחת זמן ואולי בתחילת הדרך יש מקום לנסות שימוש בפטמות סילקון לתקופת מעבר אך יחד עם זאת יש תינוקות שכעבור זמן מה מצליחים להיצמד בצורה טובה ויעילה על אף הקושי. 
תינוק אינו זקוק רק לפיטמה לצורך חיבור יעיל לשד אלא יש משמעות לפתיחת פה והסתמכות על העטרה כבסיס להאחזות. 
לפעמים נסיון קודם בעיקר אם משאיר בנו טעם נפגם מייצר חששות עתידיות, אני ממליצה להניח את נסיון העבר, לפנות ליועצת הנקה שתלווה את התהליך ותבצע אומדן של המצב הנוכחי (אחרי לידה) ותעזור לך לבנות תוכנית התערבות שתאפשר לך לעבור את התקופה בצורה יותר מיטיבה ומותאמת לצורך שלך ולצורך של התינוק. 
לפעמים הכוונה טובה, סבלנות ונשימה עמוקה פותרים מצבים מורכבים
בהצלחה., 
ליאת ארנון יועצת הנקה מורשת

לצפיה ב-'הנקה'
הנקה
28/07/2017 | 10:03
1
58
הייי
רציתי לשאול אתמול רופא משפחה נתן לי תרופה נגד כאבי בטן ספסמלגין עם התרופה הזו אפשר להניק תתינוקת או שאסור? 
לצפיה ב-'טיפול תרופתי והנקה'
טיפול תרופתי והנקה
03/08/2017 | 14:43
43
הי אלכסנדרה, 
בכל הקשור למתן מענה על שימוש תרופתי במהלך תקופת ההנקה חשוב ביותר 
להתייעץ עם גורם רפואי מוסמך. 
אנו כיועצות הנקה איננו רשאיות לתת מענה מסוג זה, אומנם יש לנו ידע רב בתחום
אך התחום התרופתי אינו נמצא באחריותנו. 
יועצות הנקה רשאיות להמליץ על תוספי תזונה שמיועדים להגברת תפוקת החלב, 
יכולות להמליץ על תרופות משככות כאב ומורידות חום שאינן נדרשות במרשם רפואי. 
לכן כאשר פונים לרופא חשוב לוודא שהוא מודע לעובדה שאת אישה מניקה ושיש בידיו את הידע לגבי בטיחות התרופה בשילוב הנקה. 
למי עןד אפשר לפנות? 
יש מספר מרכזים טראטולוגיים שעוסקים בנושא בבלינסון, אסף הרופא , מרכז הרעלות ברמב"ם אפשר לפנות למרכזים אלו לתת את שם התרופה ולקבל מענה. 
אלו מרכזים שמרכזים את הידע שנצבר ממחקרים שונים ברחבי העולם ויכולים לתת מענה לגבי מידת הבטיחות של טיפול תרופתי זה או אחר. 
בהצלחה, 
ליאת ארנון יועצת הנקה מורשת

לצפיה ב-'צורתו של השד'
צורתו של השד
03/07/2017 | 14:55
69
שלום לליאת ולחברות הפורום (יש פה גברים?)

אשמח מאוד לייעוץ מקצועי שאוכל להסתמך עליו בין היתר באופן סופי בכל הנוגע להנקה- כן / לא.
עובדתית רבים הצעירים שלא הניקו אותם כאשר היו פעוטות וכיום לא סובלים מאיזה שהם חוסרים ו/או בעיות בריאותיות.
אם הייתי יודעת על פגיעה וודאית בתינוק שעתיד להיוולד לי (אני בת 31 אם זה משנה) לא הייתי מעלה את הדילמה.
אני מאוד אוהבת את הגוף שלי ובפרט את החזה, שעושה אותי מאושרת ושלמה עם עצמי, נהנית לצאת, להתלבש, להסתכל במראה. אחרי ילד יגיעו הריונות נוספים  בעז"ה והנקות נוספות.
האם תיהיה לכך השפעה בחלוף השנים לאחר ההנקות? האם החזה ייפול? צורתו תשתנה באופן משמעותי? לא "יחזיק"? יילך לצדדים?
אני ממש לא בונה על ניתוח כפיתרון, אלא חוששת מהשינויים בגופי ומאורח החיים התובעני שגם ככה עומד להשתנות בשל היותי אמא ובלי קשר להנקה.
לצפיה ב-'להחזיר התינוקת להנקנ'
להחזיר התינוקת להנקנ
01/07/2017 | 00:05
80
הבת שלי בת חודשיים וחצי  ,, בחודש רמדאן בגלל שצמתי התחלתי לתת לה בקבוקים ביום , זה הוביל להעדפת בקבוקים יותר , ולפעמים היא תופסת רק בבקרים או לעתים רחוקות ,, אז איך להחזיר אותה לינוק
לצפיה ב-'שינויים בהרגלי הצריכה '
שינויים בהרגלי הצריכה
05/06/2017 | 18:16
1
80
שלום!

התינוקת שלי בת 3 חודשים. עד לאחרונה הייתה יונקת ביום כל 3 שעות בערך (לפעמים אפילו 4) וקמה פעמיים לאכול בלילה. בחודש האחרון התקצרו הארוחות מחצי שעה פלוס לכרבע שעה (יש לי עודף חלב ומניקה כל פעם מצד אחד בלבד).
לאחרונה החלה להתעורר רק פעם אחת לאכול בלילה ומצד שני במהלך היום נראה שרעבה לעיתים יותר תכופות (שעתיים-שעתיים וחצי). וגם הארוחות ארוכות יותר שוב (כחצי שעה) וגם ביומיים האחרונים התחלתי להניק משני הצדדים בכל ארוחה כי נראה שכאילו לא מספיק לה מצד אחד.
הגיוני שהיא "מפצה" ביום את מה שכביכול לא אוכלת בלילה?
חשבתי בהתחלה שזו קפיצת גדילה של 3 חודשים אבל זה נמשך כבר יותר מכמה ימים...

תודה רבה!
לצפיה ב-'שינוי הרגלים'
שינוי הרגלים
18/06/2017 | 01:38
50
הי,
בהחלט יש מצב שאם מספר ההנקות בלילה הצטמצם, תהיה השלמה במהלך היום.
מה שכן הייתי שמה לב, האם במהלך היום כל הצעה להנקה היא אכן מענה לצורך (לרעב).
לעיתים כשתינוק גדל ויש השתנות בצרכים ההתפתחותיים, יש נטיה "לפספס" או לא להיות מדוייק במענה לרצון שמציג התינוק.
למשל , לא כל בכי של תינוק משמעו רעב ולא כל הכנסת ידיים לפה. ייתכן כי מדובר בעייפות, בצורך בתשומת לב, עזרה בהוצאת אנרגיה, פורקן רגשי.
חשוב לנסות ולהבין מתי מדובר ברעב וצורך בהנקה.
בגיל 3 חודשים תינוק אמור לינוק בין 6-7 פעמים ביממה, משך ההנקה בהחלט יכול להתקצר.
אם יש לך ספק האם הבקשה היא להנקה או לא, את תמיד יכולה לעשות נסיון ולגוון
את הפעילות המשותפת לפני הצעת השד. לשחק ביחד על מזרן פעילות, לצאת לטיול בעגלה, להניח את התינוק במנשא.
בהצלחה,
ליאת ארנון יועצת הנקה
לצפיה ב-'הפסקת הנקה וניסיון לחזרה'
הפסקת הנקה וניסיון לחזרה
04/06/2017 | 12:43
1
86
הבן שלי בן 8 חודשים ופיתאום הפסיק להניק. כל מה שניסיתי היה לשוא.לאחר הפסקה של שלושה שבועות בערך אני מנסה שוב. האם צריך להוציא חלב מהפיתמה ולישפוך בפעם הראשונה ואז להמשיך להניק? או שאפשר פשוט לתת את מה שיש כרגיל?
לצפיה ב-'חזרה להנקה'
חזרה להנקה
18/06/2017 | 01:21
63
הי,
לא, אין מניעה לחבר את התינוק להנקה גם כעבור הפסקה ממושכת.
החלב אינו "עומד" בשד אלא נוצר כאן ועכשיו כתגובה לגירוי.
בהצלחה,
ליאת ארנון
לצפיה ב-'לא יונק מצד ימין'
לא יונק מצד ימין
25/05/2017 | 04:24
66
היי לכולן!!!!  אני ממש על סף בכי מי יכולה לעזור לי להבין למה הוא לא יונק מצד ימין מאתמול כואב לי מאוד הציצי, הוא קשה ואני מנסה לתת לו והוא פשוט צורחחחחחחח 

לצפיה ב-'ישן ולא יונק'
ישן ולא יונק
21/05/2017 | 11:31
71
שלום,
תינוקי הבכור והראשון בן החודש בלבד, ישן/מנמנם באמצע היום למשל כ- 4-5 שעות בהם לא אכל. האם פרק הזמן הזה ללא הנקה צריך להדאיג אותי? התינוק אינו בוכה או מראה סימני/בכי רעב, עליי להעיר אותו? הוא עולה יפה במשקל

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ