לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1395113,951 עוקבים אודות עסקים

פורום ייעוץ הנקה

הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים. ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים.  פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח והצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ייעוץ הנקה

הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים. ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים.  פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח והצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
קוראים לי ליאת ארנון, אני מיילדת ויועצת הנקה מורשת מטעם משרד הבריאות, נמצאת כעת בלימודי תעודה בתחום התפתחות הילד מגיל 0-6 חודשים. הבחירה בהנקה אינה דבר מובן מאליו, מדובר בבחירה מאתגרת שדורשת מהאם המניקה הקרבה, מחויבות, למידה. יחד עם זאת ההנקה היא שלב התפתחותי משמעותי במעבר מהחיים התוך רחמיים לחיים החוץ רחמיים.
ההנקה הינה מקור הזנה מושלם, מותאם ויעודי לרך הנולד ומספקת את כל צורכי התינוק לגדילה והתפתחות תקינים. פורום המומחים נועד לספק מענה לכל שאלה, בעיה, התלבטות בתחום ההנקה. אני כאן לעזור לך בתקופת ההסתגלות ובפתרון משברים/ מכשולים שבהם את עשוייה להיתקל במהלך הדרך. אשתדל להיות זמינה עד כמה שניתן ולתת לכל שאלה את המענה הראוי ביותר. אני מאמינה שכל אישה שמעוניינת להניק ומקבלת את הידע והתמיכה המתאימים יוכלה להצליח, ואם אתן שואלות אותי מה זו הצלחה? הצלחה היא כל מקום שגורם לך האם הטרייה להרגיש שאת עושה הטוב ביותר עבור ילדך בהתאם לרצונך ותפיסת עולמך. איתי בפורום שותפה סילבי גינסברג מדריכת הנקה מוסמכת. בהצלחה לכולן ושתהיה שנה טובה ופורייה
המשך >>

לצפיה ב-'חלב אם מופשר'
חלב אם מופשר
11/02/2019 | 15:43
2
שלום
חזרתי לעבודה לפני כחודש וחצי
בחודש הראשון הייתי שולחת עם התינוק לגן שקיות חלב אם קפואות ששמרתי עוד מתקופת חופשת הלידה + חלב טרי ששאבתי בעבודה. את החלב הקפוא היו מאחסנים במקפיא עד שמפשיר.
מאחר ולא ידעתי כמה יאכל הייתי שולחת כמות חלב מעט גדולה יותר.
לרוב לא היו משתמשים בכל החלב באותו היום.
עקב כך, יצא שפעמים רבות שהיו משתמשים בחלב המופשר רק למחרת, ולפעמים אפילו יומיים אחרי. אני מאוד מקפידה על כללי ההיגיינה ואחסון החלב, אך כנראה התבלבלתי ולא שמתי לב שחלב מופשר יכול להיות רק 24 שעות במקרר. (התייחסתי אליו כמו לחלב טרי במקרר).
לא כל המנות שאכל היו כאלו, חלקם כאמור היו טריות.
כיום כשאני יודעת את זה, הדבר כמובן לא קורה. אך אני חוששת- האם יתכן שעשיתי לו נזק?
מה הסכנה בחלב מעבר לזמן המומלץ במקרר?
אם הייה חמוץ וודאי לא הייה אוכל?
האם בעל פחות ערכים תזונתיים?
יש לציין שלא היו לו שלשולים בתקופה זו.
האם יכול להיות שגרמתי לנזק עתידי חס וחלילה?
אני מאוד מאוד לחוצה בעניין
אשמח לתשובה
תודה רבה מראש
לצפיה ב-' אני מספר ימים לפני לידה....'
אני מספר ימים לפני לידה....
09/02/2019 | 14:46
5
בחודש הקרוב יהיו מספר פרקי זמן של מספר שעות בהם אאלץ לעזוב את התינוק
אודה להמלצות כיצד להיערך מראש בכל הנוגע להנקה ושאיבה
תודה מראש על הסיוע

לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:06

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:53

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:16
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מחקר מטעם רשויות הבריאות בארה"ב: '
מחקר מטעם רשויות הבריאות בארה"ב:
16/11/2018 | 13:56
2
הנקה פוגעת ביעילות חיסון הרוטה, יש לשקול דחיית הנקה בתקופת החיסונים
לצפיה ב-'האם ההריון משפיע על ההנקה לתינוך בין 6 חודשים ? '
האם ההריון משפיע על ההנקה לתינוך בין 6 חודשים ?
03/11/2018 | 12:13
8
שלום, אשמח לעצתכם 
יש לי תינוק בן 6 חודשים ,נולד בזמן ועולה במשקל בקצב מתאים לגילו , בדרך כלל רגוע , רק לפני שינה הוא בוכה , ובזמן שהוא חולה ,האכילה שלו מתבססת על הנקה וקצת דייסות פירות בלבד, לא מזמן נכנסתי להריון ומאז שנכנסתי להריון התינוק סרב לאכול ממני , לא מסכים להניק בכלל. 
השאלה שלי מה עלי לעשות כדי שיחזור להניק כמו תמיד? 

לצפיה ב-'הנקה למרות דוסטינקס'
הנקה למרות דוסטינקס
14/07/2018 | 10:56
31
לקחתי 2 כדורי דןסטינקס לייבוש חלב כ 20 שעות לאחר הלידה, היום כ 11 יום לאחר הלידה החזה פתאום כואב, האם יש סיכוי להניק? התחרטתי וכן היתי רוצה להניק אך כשאני לוחצת ומעסה את השד לא יוצא חלב..האם יש סיכוי להנקה למרות זאת?
לצפיה ב-'הנקה וג'וינט'
הנקה וג'וינט
26/05/2018 | 10:04
41
האם האיסור לעישון מוחלט?? 
האם יש דרך אפשרית מידי פעם לעשן? כמו למשל לשאוב ולזרוק את החלב לאחר העישון? או לחכות מספר שעות?
לא מדובר על עישון יום יומי אלא מידי פעם...
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית '
מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית
16/04/2018 | 14:40
7

הפורום חוזר לפעילות בניהול מקצועי של מומחה ברפואת נשים ומיילד המתמחה בלידות לא שגרתיות.
בפורום תוכלו להתייעץ, לשתף ולשאול הכל על לידה טבעית, לידה פעילה, לידה ביתית ועוד

לצפיה ב-'הרדמה מקומית והנקה. שאלה דחופה ��'
הרדמה מקומית והנקה. שאלה דחופה ��
05/03/2018 | 17:39
37
הי 
עברתי היום הרדמה מקומית (פעולה כירורגית בעור). הרופא טוען שאפשר להניק כרגיל מכיון שמדובר בכמות מאוד קטנה של חומר הרדמה.
אשמח לדעת האם זה נכון...
המון תודה
לצפיה ב-'בהריון? מוזמנים אותך להשתתף במחקר'
בהריון? מוזמנים אותך להשתתף במחקר
11/12/2017 | 11:34
19
דרושות נשים בהריון למחקר בנושא משבשים אנדוקריניים בינקות, חיידקי מעי והשמנת תינוקות: האם הנקה מגנה?
מידע נוסף בטלפון: 03-6947867
או במייל: endodbaby@gmail.com

https://www.tasmc.org.il/Research/Documents/%D7%90...
לצפיה ב-' פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש '
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש
28/11/2017 | 11:41
1

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר

פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד
בפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר שנפתח מחדש
היכנסו לשאול אותו שאלות

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'צריכה עזרה עם שאיבות בעבודה'
צריכה עזרה עם שאיבות בעבודה
04/09/2017 | 10:48
75
בוקר אור לכולן
חזרתי לעבודה ואני פשוט לא מסתדרת עם השאיבות.
היונקת בת 8 חודשים עם התרה של לשון קשורה (בגיל יומיים).
יש לי כמה ילדים שעברו את ההתרה והפיטמות שלי רגישות וסדוקות בגלל ההיסטוריה...
יש לי משאבת חלב של יד שרה דגם מילי ששואבת ב 2 פעימות(הכנה ושאיבה) שואבת דו"צ.
יש לי 2 בעיות עיקריות
1)בעבודה אני מספיקה לשאוב רק פעם אחת, לא מצליחה לשאוב יותר מ 120 מל . הבת שלי אומנת אוכלת ארוחת פירות אחת ויחד עם זאת 120 מל חלב לא מספיקים לה.
2) בעבר יועצת הנקה עם ידע מאוד מאוד נרחב אמרה לי, שנראה לה הפיטמות שלי מעט עבות יותר וכנראה שבשאיבות אצטרך קוטר גדול יותר.
המשאבה של יד שרה מגיעה בקוטר אחיד ובאמת אתמול אחרי השאיבה ירד לי דם וכן היו שיטפי דם בבסיס של הפיטמה.
איך ניתן לדעת בוודאות אם המשאבה אגרסיבית מדיי או אם הקוטר לא מתאים?
3) איפה ניתן בירושלים להשכיר/ להשאיר משאבות הנקה של מדלה עם התאמה אישית לפיטמה?
אשמח מאוד לעצות! תודה
לצפיה ב-'מתכוננת ללידה ולהנקה'
מתכוננת ללידה ולהנקה
03/09/2017 | 01:05
49
שלום! אני בת 34 אמא לחמישה ילדים, צריכה ללדת בעוד חודשיים. נסיון העבר שלי עם הנקה היה מתסכל מאד. עם כל ילדי תמיד כאב לי בהנקה והתפתחו אצלי פצעים וסדקים, וכמובן דלקת בשלב כלשהו... איכשהו הצלחתי להניק עד גיל עשרה חודשים.
עכשיו אני לקראת לידה וחושבת מה אני יכולה לעשות כבר מעכשיו כדי לא לחזור על הסיוט הזה. אחרי ההנקה האחרונה (לפני 4 שנים) הפטמה השמאלית שלי הפכה להיות שקועה (הייתי במעקב אצל כירורגית שד). ובנוסף לפעמים יש עליה הצטברות של משהו לבן שאפשר לקלף. אני חוששת מפטריה. איך אני יכולה לאבחן ולטפל כבר לפני הלידה? האם יש רופאים מומלצים? מה עוד יש באפשרותי לעשות כדי להגיע בצורה מיטבית להנקה? תודה!!
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
31/08/2017 | 13:45
57

אנו מודים ל ליאת ארנון על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'שאיבת חלב במהלך ההריון'
שאיבת חלב במהלך ההריון
24/08/2017 | 12:44
76
אני בשבוע 37+2 עם סכרת הריון. מאוד חשוב לי להניק, הייתי בסדנה ונפגשתי כבר עם יועצת הנקה באופן פרטי, היועצת הציעה שאתחיל לנסות לשאוב חלב ע"י לחיצה על השד עם האצבעות. היא הבהירה שזה עלול לגרום לצירים מוקדמים ואם כן אז הנחתה אותי להפסיק.

אני מאוד מתלבטת אם להקשיב לה וכמובן אתייעץ עם הרופאה שלי, אשמח לדעת האם כדאי לי להתחיל לפני או שעדיף אמתין עד הלידה עצמה.
לצפיה ב-'צריבה בהנקה '
צריבה בהנקה
11/08/2017 | 20:18
112
שלום רב,
הנקתי שני ילדים עד גיל שנתיים ללא שום בעיה.
משום מה בילדה השלישית החלה תופעה מוזרה של צריבה בזמן ההנקה ופצעים פתוחים הצצים מעט לאחר ההנקה.
לא יודעת אם קשור - עד גיל חצי שנה לא נתקלתי בשום בעיות. לאחר 6 חודשים חזרתי לעבודה בלית ברירה והתחלתי בשאיבות יומיומיות.
גם התזונה מעט השתנתה. אם בבית הקפדתי על תזונה נכונה, אז לאחר החזרה לעבודה הרביתי בעוגות, קוראסונים ומתוקים כאלה ואחרים.
לאחר כחודש-חודשיים מהחזרה לעבודה התחילו העקצוצים-צריבות בזמן ההנקה. בסיום ההנקה הפטמות היו אדומות ותוך כדקה החלו להופיע פצעים שהגלידו והפכו לקילופים משונים במשך הימים שלאחר מכן.
במקביל לבת שלי הופיעו מעט פצעים בפה. רופא ילדים ורופאת משפחה רשמו לשתינו דקטרין אורל ג'ל. לביתי עברו הפצעים אך אצלי התופעה לא נעלמה.
לביתי זה לא חזר יותר ברוך השם. אך לי הבעיה צצה בכל הנקה/שאיבה. בכל פעם שזה הופיע לא היתה לי ברירה לעבור לשאיבה הידנית שהיא היחידה שלא גרמה לתוצאה זו (ההנקה הישירה והשאיבה המכנית כן גרמו).
הלכתי לבית מרקחת מיוחד שרקח לי משהו טבעי - לא עזר גם כן.
כשהגיעה לגיל 10 חודשים נכנסתי להיריון והפסקתי להניק לקראת גיל שנה, כי זה היה לי כבר קשה מדי ההנקה הידנית. היא ארכה מלא זמן והייתה מייגעת כי מתישהו הפסיק לצאת הרבה חלב.
אני מעוניינת להניק גם את הילד/ה הבא/ה שת/יוולד אך אני לא יודעת איך לבדוק אם הבעיה נפתרה.
אני מפחדת שזה יצוץ מיד עם הלידה ויפגע לי ביכולת ההנקה.

דבר נוסף שאולי קשור - כשבועיים שלושה לאחר שהתופעה החלה, החל לי גם גרד נוראי בפות שמסרב לעבור. הרופאה רשמה לי סוג של נרות לשים במשך 3 ימים וזה כלל לא עזר. לפעמים הגרד לא מורגש ולעיתים זה בלתי נסבל.

הרופאים לא ממש הצליחו לעזור. באינטרנט המידע שקיבלתי לא עזר - שתיתי חומץ תפוחים במשך תקופה ארוכה, היה מגעיל ולא עזר, אני משתדלת להוריד בכמויות הסוכרים והקמחים כמה שיכולה.

אולי במקרה יש פה מישהי שנתקלה בתופעה ויכולה לסייע לי לפתור את הבעיות הללו?

תודה מראש!
לצפיה ב-'פטמות שטוחות'
פטמות שטוחות
31/07/2017 | 16:17
1
106
היי,
אני בשבוע 38 (בהריון שלישי) ומעוניינת מאד להניק. הבעיה היא שיש לי פטמות כמעט שטוחות. אחרי הלידה הראשונה ניסיתי במשך חודש שלם שכלל פגישות עם יועצות הנקה ושאיבות רבות שגרמו לפטמות להיסדק ולהיפצע ברמה כזו שהיה אסור לי לשאוב יותר. אחרי הלידה השניה לא התחלתי לנסות כי הפטמות היו עדיין קצת פצועות. השאלה שלי היא כזאת- האם ניתן לעשות משהו לפני הלידה? שמעתי שיש מעצבי פטמות וכן עיסוי בשמנים טבעיים בכדי לרכך את הפטמות..
תודה רבה!
לצפיה ב-'פטמות שטוחות'
פטמות שטוחות
03/08/2017 | 14:31
72
הי סיוון,
אכן יש מעצבי פטמות שניתן להעיזר בהן עוד טרם הלידה, לי באופן אישי אין נסיון 
מה מידת ההשפעה והאם הן אכן מטיבות את המצב. דווקא המחשבה שלי שהן עלולות לגרום ללחץ מיותר על אזור העטרה ולהחמיר את המצב. 
אני חושבת שאין פתרון קסם שיכול לשנות את המצב ולפעמים מה שנדרש זה סבלנות.
כלומר,  הקושי שאת מתארת הוא קושי אנטומי שאינו מאפשר היצמדות יעילה של התינוק לשד אך אין קושי בייצור חלב. לכן הייתי ממליצה לך אחרי לידה להתחיל
בעיסוי וסחיטה ידני על מנת לשפעל את מנגנון ייצור החלב, ומהיום השני/ שלישי להתחיל שאיבות  אך במידת הזהירות - לא להעלות את עוצמת השאיבה למקסימום אלא להקפיד להישאר בעוצמת גירוי יחסית נמוכה, להקפיד שהחצוצרה שמתחברת לשד תהיה בגודל מתאים ולא תגרום ללחץ מיותר על הפטמה והעטרה. מכיוון שהגוף שלך ייצר חלב בעבר יש סיכוי שהפעם הגירוי שיידרש על מנת להתחיל יהיה נמוך בהרבה וייתן תמורה ב"קלות" יחסית. 
במקביל לשאיבות לא לוותר על נסיונות ההצמדה לשד ויחד עם זאת לא להגיע למצבי תיסכול משמעותיים לך ולתינוק. לצאת מנקודת הנחה ולאור הנסיון הקודם שייתכן ויהיה צורך במתן בקבוקים. 
למה אני ממליצה על סבלנות כי יש תינוקות שיודעים להיצמד לשד גם במצב של פטמות שטוחות, אומנם זה יכול לקחת זמן ואולי בתחילת הדרך יש מקום לנסות שימוש בפטמות סילקון לתקופת מעבר אך יחד עם זאת יש תינוקות שכעבור זמן מה מצליחים להיצמד בצורה טובה ויעילה על אף הקושי. 
תינוק אינו זקוק רק לפיטמה לצורך חיבור יעיל לשד אלא יש משמעות לפתיחת פה והסתמכות על העטרה כבסיס להאחזות. 
לפעמים נסיון קודם בעיקר אם משאיר בנו טעם נפגם מייצר חששות עתידיות, אני ממליצה להניח את נסיון העבר, לפנות ליועצת הנקה שתלווה את התהליך ותבצע אומדן של המצב הנוכחי (אחרי לידה) ותעזור לך לבנות תוכנית התערבות שתאפשר לך לעבור את התקופה בצורה יותר מיטיבה ומותאמת לצורך שלך ולצורך של התינוק. 
לפעמים הכוונה טובה, סבלנות ונשימה עמוקה פותרים מצבים מורכבים
בהצלחה., 
ליאת ארנון יועצת הנקה מורשת

לצפיה ב-'הנקה'
הנקה
28/07/2017 | 10:03
1
74
הייי
רציתי לשאול אתמול רופא משפחה נתן לי תרופה נגד כאבי בטן ספסמלגין עם התרופה הזו אפשר להניק תתינוקת או שאסור? 
לצפיה ב-'טיפול תרופתי והנקה'
טיפול תרופתי והנקה
03/08/2017 | 14:43
54
הי אלכסנדרה, 
בכל הקשור למתן מענה על שימוש תרופתי במהלך תקופת ההנקה חשוב ביותר 
להתייעץ עם גורם רפואי מוסמך. 
אנו כיועצות הנקה איננו רשאיות לתת מענה מסוג זה, אומנם יש לנו ידע רב בתחום
אך התחום התרופתי אינו נמצא באחריותנו. 
יועצות הנקה רשאיות להמליץ על תוספי תזונה שמיועדים להגברת תפוקת החלב, 
יכולות להמליץ על תרופות משככות כאב ומורידות חום שאינן נדרשות במרשם רפואי. 
לכן כאשר פונים לרופא חשוב לוודא שהוא מודע לעובדה שאת אישה מניקה ושיש בידיו את הידע לגבי בטיחות התרופה בשילוב הנקה. 
למי עןד אפשר לפנות? 
יש מספר מרכזים טראטולוגיים שעוסקים בנושא בבלינסון, אסף הרופא , מרכז הרעלות ברמב"ם אפשר לפנות למרכזים אלו לתת את שם התרופה ולקבל מענה. 
אלו מרכזים שמרכזים את הידע שנצבר ממחקרים שונים ברחבי העולם ויכולים לתת מענה לגבי מידת הבטיחות של טיפול תרופתי זה או אחר. 
בהצלחה, 
ליאת ארנון יועצת הנקה מורשת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ