לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1891118,911 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

לצפיה ב-'זה לא שהחלטתי פתאום לעשות דיאטת לובסטרים,'
זה לא שהחלטתי פתאום לעשות דיאטת לובסטרים,
05/12/2017 | 21:09
5
395
גם לא שהייתי מתנגד כמובן רק שהתקציב לא ממש מאפשר.
אבל מה שקרה במסעדה בה זוגתי עובדת הייתה איזו תקלה בהזמנות וכך הם נותרו עם מנה עודפת.
מתוך התחשבות בי הכינו גם לי מנה. לא שחלילה נתנו לנו את האוכל חינם, גבו מחיר רק על מנה אחת
שזה כבר מאוד נאה מצידם.
סיפרתי כבר שזו רשת בי"ל. הסניף החדש שהם פותחים עכשיו הוא דווקא בכווית. רצו שזוגתי
תיסע לשם לסייע בהקמה אבל שללתי את זה. גם עם שם המשפחה הישראלי במובהק שהיא נושאת אני מאוד בספק אם תתקבל שם בברכה וגם אני לא אוכל לטוס לפגוש אותה.
בישראל אני מסופק אם יפתחו סניף. התעבורה בסניף בבנגקוק כיום, בדקתי, היא בממוצע 250 שולחנות ליום.
ארוחה כפי שאכלנו ומיד אפרט שהיא הבסיסית עולה כ 200 ש"ח לאדם ללא שתיה.
גם אם גבול הריווחיות הוא 150 שולחנות ליום ונזכור שהשכר, השכירות והמיסים בישראל גבוהים יותר,
לפחות לגבי הסעיפים הראשון והאחרון אני בטוח. לגבי שכירות לא שאלתי. הסיכוי למסעדה כזו
שעוסקת רק בלובסטרים בישראל אפסי.
לגבי האוכל. בתמונה הכללית, הלובסטר, שלוק ואז בגריל ממש קלות.
הירוק הוא סלט מורנינג גלורי עם נתחי לובסטר.
מה שנראה כצנים הוא למעשה לחמניה קלויה עם סלט לובסטר בתוכה, יציאה נחמדה למדי.
הסלט היה פשטני לטעם שנינו והיא שיפרה אותו עם פיסות רוקט, תפוח וגאודה.
לרוטב היא הוסיפה חומץ מאלט שעד לפני זמן מה לא חשדתי בכלל שהיא מכירה.
למעשה גם אני לא הכרתי כשגרתי בישראל, רק כאן בזכות האוכלוסיה הבריטית הרבה.
הצ'יפס תעשייתי ודפוק, זרקנו אותו.
לצפיה ב-'כל הכבוד לי'. נפלת טוב יקירי ותמסור ד"ש לגברת.'
כל הכבוד לי'. נפלת טוב יקירי ותמסור ד"ש לגברת.
05/12/2017 | 22:14
3
216
ובלי קשר - איזה מזל שהיא מנהלת מסעדת לובסטרים ולא נודלס. גם אני לא הייתי מתנגדת לזכות ב'יתרות'. אם כי, עם יד על הלב, אני בדרך כלל מעדיפה בשר קראבים גדולים על לובסטרים.
לצפיה ב-'מסרתי והיא מוסרת חזרה. לא שכחה כמובן.'
מסרתי והיא מוסרת חזרה. לא שכחה כמובן.
05/12/2017 | 23:43
2
235
קראב או לובסטר, שאלה קשה. גם אני לא יודע מה אני מעדיף.
תקני אותי אם אני טועה אבל נראה לי שבשר הקראב יותר "סלחני" להכנה, בלובסטר זה עניין
של שניות לפיספוס והפיכתו לצמיגי.

לנושא מסעדת הנודל'ס אני לא ממש מסכים. מה שאכלנו היה אוכל בריטי למעשה, זה אקראי. נודלס או אוכל מקומי זה נהדר ולובסטרים הם לא חלק אינטגרלי ממנו.אתמול אכלנו במסעדה מקומית, במקרה היא היתה פחות טובה כי זה
היה נסיון ראשון שלנו בה, אבל במסעדות מקומיות אחרות עם נודלס היינו נהנים לא פחות.
התמונות מהמסעדה של אתמול שהייתה בסדר אבל לא מעבר לכך להכרתי את המטבח
התאילנדי העממי.
לצפיה ב-'מודה שמעולם לא יצא לי להכין בבית לובסטר אז קשה לי לענות.'
מודה שמעולם לא יצא לי להכין בבית לובסטר אז קשה לי לענות.
06/12/2017 | 00:03
1
166
קראב זה פשוט - ברגע שהוא מאדים, מוציאים. אבל גם פה בישול יתר לא טוב מהכיוון ההפוך - הופך למסמורטט מדי.
וקאוואז מוזמן להוסיף או לתקן.
לגבי הנודלס, ודאי שזה טוב אבל יותר יומיומי מלובסטר, לא?
לצפיה ב-'אני חי את היומיומי.'
אני חי את היומיומי.
06/12/2017 | 00:21
163
למעט הפעמיים האלו בשבוע וטיפה לזכרוני הפעם האחרונה שאכלתי לובסטר הייתה רק לפני שנתיים.
קוואז הוא המומחה שלי לדברים הבאים מן הים ואשמח לשמוע את דעתו.
עובדתית, אני לא במנעד שבין לובסטר לנודלס. אצלי זה טיפה שונה ואחשוף את מה שעמדתי בפניו היום, סתם כדוגמא שלא משקפת כלום.
הייתי בטוח שארוחת הערב תהיה מורכבת מסלמון, סלט, ופחמימה שהיא בטטה.
י' הפתיעה עם הארוחה שהביאה כך שהכל שונה.
אז כתף הכבש שתיכננתי למחר תחכה גם עוד יום.
המסעדה המקומית שאכלנו בה אתמול הייתה אכזבה.

לצפיה ב-'תענוג צרוף'
תענוג צרוף
05/12/2017 | 23:16
41
לצפיה ב-'אתמול בערב אכלנו בג'ירף ברחוב הברזל בת"א.'
אתמול בערב אכלנו בג'ירף ברחוב הברזל בת"א.
05/12/2017 | 11:30
7
472
אמצע השבוע, המסעדה כמעט מלאה אבל שקט יחסית ונעים.
מבחינת האוכל, אין שינוי ... הכל טוב כמו שהיה.
היינו 7 חברים והיו הזמנות שונות , לכן אתיחס רק למה שאני הזמנתי.
כפתיחה - מרק תירס - צלחת גדושה במרק מעולה. - 37 ש"ח.
לעיקרית - צלעות. המנה הקטנה. (שאינה קטנה בכלל) - 67 ש"ח.
לטעמי היה צריך להדגיש קצת יותר את הרוטב ולקבל מנה יותר עסיסית.
שתיה קלה ואספרסו ארוך, סה"כ 140 ש"ח כולל טיפ אחרי 15% הנחה ללקוחות קבועים.(אנחנו מתחלקים תמיד באופן שווה בחשבון, לא משנה מי הזמין מה...).

נ.ב התמונה של הצלעות לא צלחה ונאלצתי להשתמש בתוכנה לעיבוד התמונה.

לצפיה ב-'הספייריבס שלהם מצויינות לטעמי'
הספייריבס שלהם מצויינות לטעמי
05/12/2017 | 19:30
6
234
ג'ירף בדרך כלל יציבה מבחינת האוכל, ואם יש נפילות הן בדרך כלל בהבדלי השירות בין הסניפים.
לצפיה ב-'לא התלוננתי על הצלעות שלהם....'
לא התלוננתי על הצלעות שלהם....
05/12/2017 | 20:45
5
241
בזמנו הזכרתי את המסעדה The Keg בקנדה וכתבת (מזיכרון) שבן הזוג שלך מבקר בקנדה מידי פעם.
ולמה אני מזכיר זאת ? אם את בעיניני ספריבס, הטובים ביותר שאכלתי, בקנדה, ברשת שנקראת SWISS CHALET.
זוהי רשת עממית למדי ולא יקרה אבל הצלעות שם מטובלות ועסיסיות שחבל"ז.
גם הזכרנו שהצלעות בשיקאגו ריבס בלונדון מעולות.....
ואני מנצל"ש , הזמנתי מקום ביום שישי הקרוב למסעדת באקארו ברעננה. קראתי את הביקורת של פלאפל ירוק באינדקס.
האם למישהו שאכל שם לאחרונה ישנה איזו שהיא הארה, עיצה ? 
תודה למגיבים.
לצפיה ב-'לא חשבתי שהתלוננת'
לא חשבתי שהתלוננת
05/12/2017 | 23:16
146
השתתפתי בדעתך.
לצפיה ב-'היום בערב אכלנו בבאקארו ברעננה.'
היום בערב אכלנו בבאקארו ברעננה.
08/12/2017 | 23:43
3
115
היינו 10 אנשים מתוכם 4 ילדים.
הזמנו - ארוחת באקארו [טעימות] - 8 נתכים (כ 450 גרם לאדם) - 3 מבוגרים. 198 ש"ח לאדם.
פילה 250 גרם - מבוגר + 2 ילדים !! .. 144 ש"ח למנה..
המבורגר ילדים - ילד אחד. - 49 ש"ח למנה.
מנת ילדים שניצלונים. ילד אחד.49 ש"ח למנה.
קארפצ'יו - מבוגר אחד.49 ש"ח למנה.
פרגית -  מבוגר אחד.82 ש"ח.
הארוחה לוותה בכמה סוגי סלטים ותפוחי אדמה (מדורה) כולל Refill.
עם שתיה וקינוחים ו 15% טיפ המחיר הסתכם ב 1,863 ש"ח.
לגבי ארוחת הנתכים: הטעים ביותר היה האסאדו. כל השאר היו בסדר גמור אבל לא יותר מכך.
המסעדה היתה מלאה השרות היה טוב.
סיכום: (על דעת כולנו) במחיר הזה ניתן היה לקבל משהו איכותי יותר.

לצפיה ב-'בפעם הבאה תרחיקו עד גמברינוס שבאשדוד...'
בפעם הבאה תרחיקו עד גמברינוס שבאשדוד...
09/12/2017 | 13:08
2
80
ותקבלו VFM הרבה יותר טוב.
במחיר ששילמתם עבור פרגית- תקבלו סטייק אנטריקוט (350 גר) באיכות מעולה (ועוד יחזירו קצת עודף).
לצפיה ב-'יתכן בהחלט שאתה צודק. הבעיה של כולנו זה להגיע לאשדוד.'
יתכן בהחלט שאתה צודק. הבעיה של כולנו זה להגיע לאשדוד.
09/12/2017 | 16:04
1
70
פעם, כשהמסעדה של אידי היתה  נחשבת קצת יותר מאשר היום היינו טורחים ומגיעים עד לאשדוד. 

לצפיה ב-'בקטע של דגים באשדוד...'
בקטע של דגים באשדוד...
09/12/2017 | 18:20
70
יש מסעדה מאוד מומלצת ומוערכת בשם פסקדו.
אמנם היא כשרה, אבל מאוד יציבה.

אידי כבר מזמן איבד את זה...
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
03/12/2017 | 06:17
24
48
לצפיה ב-'קצת בית וקצת בחוץ'
קצת בית וקצת בחוץ
03/12/2017 | 08:35
4
534
בחמישי בערב אני ואחותי הלכנו לr&r. מדובר במקום חדש בירושלים שהחליף את עזה 40. הם עברו עכשיו למיקום מרכזי יותר (ממש במרכז העיר) ומאז הכל סביבם מאד בוער. למה? כי בירושלים כמו בירושלים, מסעדה שמנוהלת בידי זוג לסביות וגם מגישה חזיר ופירות ים וגם פתוחה בשבת, אז ברור שהיא הצליחה לעצבן אנשים מסוימים. 
מאז יש איזה מן התגייסות חילונית בירושלים של "צריך להגיע לשם". גם אני חשבתי ככה ולכן הגענו. התפריט הוא התפריט של עזה 40 פלוס כמ תוספות (שרובן לדעתי הן בגזרת הבשר הלבן ופירות הים). אכלנו לראשונה כדורי מאק אנד צ'יז שהיו הכי אוכל אמריקאי אבל לא יכלו להיות לא טעימים. לעיקרית חלקנו כנפיים בשמנת וצ'ילי שהיו אחלה וסנדוויץ' פילי שהיה סבבה. שילמנו 142 ש"ח הוגנים לגמרי.  לסיכום, אחלה דיינר אמריקאי ולחלוטין הולמת למי שמגיע לירושלים בשבת ומחפש מקום לאכול בו בעיר שרובה סגורה. 
בשבת הלכתי עם הבחור לעיר העתיקה לספוג קצת אווירת חג מולד (חכו עוד שבוע. עוד אין ממש). הלכנו לקבב שאהין וסיכמנו לעצמינו שעדיף להזמין אצלו רק קבב כי השישליק עשוי מידי אבל הקבב מצוין. לא זול, 75 ש"ח לאדם אבל באמת טוב. אח"כ קינחנו בכנאפה אצל ג'עפר (14 ש"ח ששווה כל אגורה). 

בשישי בערב אני הכנתי ארוחת ערב לי ולבחור. 
בתפריט היה מרק ארטישוק ירושלמי וגזר לבן שיצא מצוין. 
שקדי עגל צלויים עם פולנטה, גזרים מזוגגים בחמאה ורוטב יין שיצא יופי
ולקינוח עוגת גבינה עם רוטב שוקולד ותותים שיצאה כיפית אל תכלס השוקולד ממש מיותר. 
לצפיה ב-' העוגה נראית מצוין !!!'
העוגה נראית מצוין !!!
03/12/2017 | 10:51
68
לצפיה ב-'קבב אוכלים בשעב, לא בשאהין'
קבב אוכלים בשעב, לא בשאהין
03/12/2017 | 14:08
2
336
שאהין יקר, לא הכי נקי ולא תמיד ברור על מה משלמים וכמה. לא רחוק משם, ברחוב הראשי של שוק הבשמים, הכוך של קבב שעב מספק בעיני קבבים לא פחות טובים מאלה של שאהין, בערך בחצי מחיר, ובלי כל הסלטים המיותרים על יד. קבב, בצל ועגבניה מהגריל, פיתה, פלפל חריף ויוגורט. לא צריך יותר כלום.
לצפיה ב-'לא מסכימה איתך'
לא מסכימה איתך
03/12/2017 | 14:52
1
300
מכירה את שניהם, אכלתי בשניהם והקבב של שאהין פשוט מגמד את של שעב, בעייני.
נכון שהמחיר של שעב הרבה יותר זול (למה חצי מחיר ולא עשירית מחיר? פיתה "לקחת" אצלו עולה 10 שקלים. ארוחה אצל שאהין עולה 75)
ועדיין, למרות זאת, עשינו בחירה מחושבת ומושכלת שאנחנו מעדיפים פשוט את הקבב הטוב יותר בעיינינו.
אם הסלטים מיותרים? זו החלטה שלנו ובחירה שלנו. רצינו לשבת בנחת ולאכול ושאהין מספק את האופציה הזו גם בצורה מוצלחת בהרבה. אז כן, שילמתי יותר ונהניתי יותר ומבחינתי היה שווה את זה לחלוטין.
אז עדיין אם ימשיכו לשאול אותי אגיד שקבב מעולה אוכלים בשאהין.
קבב זול וטוב אוכלים בשעב.
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
03/12/2017 | 16:52
250
תכלס הקבב של שאהין באמת טעים מאוד (אולי הדבר היחיד שם שבאמת טעים מאוד) ואף למעלה מכך. והישיבה אכן יותר נוחה מאצל שעב. עניין של טעם אני מניח.
לצפיה ב-'כרגיל לאחרונה, בעיקר בישולים בבית '
כרגיל לאחרונה, בעיקר בישולים בבית
03/12/2017 | 14:13
2
338
שישי צהריים העברתי סיור במחנה יהודה בלי לטעום יותר מדי על הדרך (ככה זה כשעסוקים בלדבר). השוק בימי שישי באמת על גבול הבלתי נסבל. עד שסיימנו כבר כל המקומות שאני מחבב כבר היו סגורים ונאלצתי להסתפק במנה פלאפל (סבירה לגמרי) ב"מולא" במורד רחוב בית יעקב. 
שישי בערב - תבשיל זריז של לוביה ברוטב עגבניות שהונח על טחינת יוגורט וביצה קשה מגורדת נוסח אייל שני. הרבה פלפל חריף בשמן זית מעל, חלה מתוקה, קליל ונחמד. 
שבת של העמדת סירים - מרק חמצמץ של מנגולד, דלעת ועדשים, תבשיל שוקי עוף עם חצילים ברוטב עגבניות וסוג של מוקפץ של רצועות שייטל עם ברוקולי ברוטב צדפות. על תקן ארוחת צהריים - סטייקים של פרגית שהושרו ברכז רימונים ופלפלצ'ומה לצד סלט ירוקים חריף עם המון כוסברה. 
לצפיה ב-'עמית ברכות על הפינה החדשה'
עמית ברכות על הפינה החדשה
03/12/2017 | 19:29
1
247
בחדשות ערוץ 10 (14 בשלט)
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
04/12/2017 | 17:47
32
לצפיה ב-'רק בבית, קנוי בחלקו.'
רק בבית, קנוי בחלקו.
03/12/2017 | 16:34
304
שישי בערב דג ג'ון דורי מקומח ומטוגן בפשטות, האש בראונס קנויים,
תוצרת גרמניה דוואא ומוצלחים ושעועית ירוקה מטוגנת במעט שמ"ז
עם בצל, שום ובייקון מעושן.
שבת בבוקר סתם כריך עם כבד דג שיבוט מעושן, רוקט ושאר ירקות.
צהריים-סושי וצלופח מעושן שכבר ראיתם.
ערב-סלט שרימפס ואבוקדו עם תפוח עץ למען המתיקות וחסה למען
הסיבים התזונתיים
רוטב, מיונז עם וואסבי (אצלכם יקראו לזה איולי וואסאבי) טרגון, מיץ
לימון ומעט חומץ בלסמי.
הרוטב יצא נחמד מאוד.
לצפיה ב-'ביקור ראשון בשוואטינא, באווירה של חגמולד. אוכל טוב שירות טוב'
ביקור ראשון בשוואטינא, באווירה של חגמולד. אוכל טוב שירות טוב
03/12/2017 | 17:46
237
בשישי אחרי האופרה חזרנו לחיפה ונכנסו לאכול בשוואטינא.

למנות ראשונות נבחרו "מבחר סלטים ליחיד" (*2).  השולחן התמלא בכ 12 סוגי סלטים שמיעוטם היה "בסדר" ורובם נעו בין "טוב" ל "טוב מאד".  בנוסף הוגשה ערימה של פיתות בשרניות קטנות וטריות ובהמשך גם ערימה של חצאי פיתות בשמן זית.  בפני עצמו - זה יכול היה לספק אותנו.  (35 ש'ח לסועד בהזמנת מנה עיקרית.  רק הסלטים - 50 ש'ח לסועד).

לעיקריות אשתי לקחה שרימפס ברוטב שום לימון.  שרימפסים גדולים בכמות סבירה.  נהנתה מאוד.
אני לקחתי כבד אווז ונהניתי מכל נגיסה.

כמנה אחרונה מקבלים אוטומטית קפה (בינוני) וכנאפה (בינונית -.  חבל).

סה'כ, כולל גולדסטאר אחד - 199 ש'ח לפני טיפ לארוחה מהנה מאד.

ומילה (כמה מילים) על השרות -
הלוואי על כל המסעדות שרות כזה.  המסעדה היתה עמוסה לחלוטין בשעה שהגענו.  יחד עם זאת (ומבלי שהזמנו מקום) לא חיכינו יותר מ5 דקות, והובלנו (זוג) לשולחן של 4.
השירות ניתן על ידי מלצר מקצועי, ידידותי ויעיל.  במהלך כל הארוחה פונו בשוטף צלחות שהתרוקנו והיתה הרגשה שמישהו משגיח על מה שקורה אצלנו (במובן החיובי של "השגחה").  המסעדה גם מנוקית כל הזמן.  לא זוכר מתי ראיתי בארמנו מידה כזו של מקצוענות בשרות.  כן ירבו !
לצפיה ב-'פאי רועים ועוד'
פאי רועים ועוד
03/12/2017 | 10:58
1
314
בששי לפנות צהרים, בדרך מירושלים- עברנו במעדניית גולדשטיין בצמת סביון, המקום היה שוקק , קנינו לארוחת צהרים- לו שתי קציצות עדשים ושתי קציצות קינואה (4.5 שח האחת ), לי שתי קציצות בקר וקציצת עוף- הקציצות שלו היו טעימות, קציצות הבקר היו במרקם עיסתי - אכלתי בגלל הרעב והטחינה הטובה שהכנתי 

ששי בערב- מרק כרובית וירקות שרש מהספר של לייזה פנלים, שכחתי לשים קווקר , שמתי פחות שמן זית , יצא טעים מאד , פאי רועים צמחוני על בסיס עדשים ופטריות - יצאה תבנית גדולה שהספיקה גם לצהרי שבת .
בשתי הארוחות הוספתי סלט  חסה- מחסה עגולה ענקית שנקנתה בשוק מחנה יהודה, סלט עגבניות, טחינה , בשבת גם פרחי כרובית מבושלים ואפויים עם תבלין אמריקאי  שהוא להיט אצלנו , סוג של "תבל הכל"
קינחנו בעוגת שמרים גבינה שנקנתה טריה בששי בבקר בקדוש ירושלים
בששי בערב , לי- פאי לימון מקדוש- בצק מצוין, הייתי שמחה לשכבת לימון עבה יותר 

לצפיה ב-'אופס, שיך לשרשור סוף שבוע '
אופס, שיך לשרשור סוף שבוע
03/12/2017 | 11:01
34
לצפיה ב-'לא הרבה'
לא הרבה
03/12/2017 | 18:40
201
בחמישי בערב הבחור חזר מנסיעת עבודה לפריז, עם קופסא של ערמונים מסוכרים נפלאים. התאפקתי ואכלתי רק שניים.

בשישי תכננתי על פלאפל ברחובות, לפני משחר נגד מכבי שעריים, אבל בסוף אכלתי עם הבחור ארוחת בוקר קלה בבית.

בערב קפצנו לנמו בקלנסווה. מבחר הסלטים כמעט לא השתנה, וחבל לי לראות כמה אוכל זורקים שם לפח. החציל בטחינה היה חמים וטעים כמו תמיד, הוסיפו הפעם סלט תפוחי אדמה נחמד וסלט סלרי עם עשבי תיבול והמון לימון שהיה פשוט נפלא.
הוא אכל מנה של טבעות קלמארי (85), אני אכלתי מנה של ברבוניות מטוגנות וסחטתי עליהם המון לימון (120). שנינו לא הצלחנו לסיים את המנות שלנו.
ויתרנו על קפה ובקלווה, ובבית שתיתי תה עם עוד מרון גלאסה אחד
לצפיה ב-'מונא בפעם הראשונה'
מונא בפעם הראשונה
04/12/2017 | 07:13
1
321
אחרי ביקור במוזיאון בתערוכתו של הכוכב הסיני אוי ווי ווי. בצהרי שישי (זכיתי לטעום מעט גם מפסטיבל הג׳אז)
ראשית הייתי נפעם מהמבנה בו נמצאת מונה - בצלאל האורגינלי. עם חלל כזה, לא צריך לטרוח הרבה
כדי להעניק אווירה של מכובדות : שולחנות מרווחים, מפות בד לבנות, בר קטן והרי מקום ראוי לארוחת חגיגה
לחוגגים. מילה על היין שהבאתי: נ ה ד ר.
בכל זאת הצטערתי מאחר ובאף רגע המקום לא היה ממש מלא. ירושלים אינה תל אביב.  
היינו ארבעה. אכלתי לראשונה ניוקי מצויינים עם פיסות בשר ולעיקריות (בלית ברירה מאחר והמנה שרציתי - אזלה)
פילה בקר עם שקדי טלה. מנה טובה אף היא. לידי נהנו ממנות אחרות ובראש ממנת הפולניה הרכה שהוגשה בספל.
הרושם שקיבלתי: מטבח צרפתי מסורתי, חומרים טובים, הכנה נכונה וכך גם השירות. פה לא מצאנו
לא יצירתיות ו(אולי להוציא סורבה המלפפון במנת הברד שהוגשה לנו OTH)., ולא נפילות. מונה היא מסעדה
ראויה לחגוג בה או לסעוד בה ולהינות על בטוח.
לצפיה ב-'למחרת היום, במסגרת הפינה: אין כמו בבית'
למחרת היום, במסגרת הפינה: אין כמו בבית
04/12/2017 | 08:20
255
נהננו משקשוקה ירוקה. תרד אורגני מכפר מרדכי, ביצי משק
אף הן משם.
לצפיה ב-'מרכז מהשבועות האחרונים (פר דרייר, עזורה, אל באבור, סזאר )'
מרכז מהשבועות האחרונים (פר דרייר, עזורה, אל באבור, סזאר )
04/12/2017 | 16:39
6
269
לפני שבועיים אל באבור ביום שבת:

סלטים בינוניים, בשר בינוני, שירות בינוני מינוס, תוספת עלובה ליד הבשר (10-12 צ'יפסים), אין הרבה לפרט מלבד העובדה שזאת רחוקה מלהיות מסעדה ערבית אותנטית שאמורה להיות ידועה בשירות, שפע ואיכות האוכל.

עזורה ת"א:

הגענו 10 אנשים, השירות היה מעולה והאוכל היה מצוין, הרוב הזמינו סופריטו בקר ונהנו מאוד, אני הזמנתי קובה סלק שהייתה מצוינץ, גם חומוס הוזמן והיה טוב מאוד.
ההפתעה שהייתה שם היא שבמטבח עבד במרץ השף רפי כהן בכבודו ובעצמו, האם הוא חוזר לשגרה ???

פר דרייר שישי ארוחת בוקר:

במקום אווירה מאוד נעימה ואדיבה, השירות מצוין וכיף לשבת שם.
הוזמן כריך ברי, כריך די פשוט עם ריבת בצל, גבינת ברי ואורוגולה , הבגט היה חם וקריספי והגבינה נמסה בתוכו, כריך פשוט שהיה טעים בטירוף.
הוזמן בריוש עם תרד , ביצת עין ובשמל, מנה מדהימה, הבעיה היחידה של המנה - נגמרה מהר
לסיום קרפ נוטלה עם בננה צלויה, אני חובב מתוק ככה שנהניתי מכל ביס (ואכלתי הכל לבד).

סזאר רחובות:

שבת אחרי פעילות הגענו איכשהו לרחובות לארוחת צהריים מאוחרת, מהתחלה הבנתי שהמקום מצוין, השירות מוקפד והמלצרים מקצועיים, היינו 10 אנשים כולל לא מעט ילדים , הוזמנו לשולחן:

אנטריקוט 400 גרם עם פירה תפו"א ובטטה- הסטייק היה בגודל מכובד מאוד אם כי לא רך כמו שאני אוהב אנטריקוט, הזמנתי M והגיע M-well , עדיין הסטייק היה לא רע

המבורגר - קיבל חוות דעת מעולה מהאוכלים, מהצד נראה בשרני וגדול

פטוצ'יני אספרגוס ברוטב אליו אוליו - נאמר שהמנה הייתה מדהימה.

שניצל וצ'יפס - השניצל היה גדול ובעובי מעולה (לא עבה ולא דק מדי).

מנות הילדים היו טעימות גם למבוגרים
סה"כ מקום שמגיש אוכל טוב ויש בו שירות מעולה.

לצפיה ב-'שכחתי את קפה קדוש ...'
שכחתי את קפה קדוש ...
04/12/2017 | 16:47
1
236
יום חמישי בשעות הערב המוקדמות (לפני הופעה של עידן חביב בזאפה) ישבתי בפעם הראשונה בקפה קדוש, המקום לא היה מלא וניצלתי את ההזדמנות , ישבנו בחוץ בקרירות של ירושלים והאווירה הייתה אירופאית...

הזמנו זוג בריושים האחד עם גאודה והשני עם סנט מור, מגיעים עם ביצה מעל וסלט בצד, המנה מדהימה והכי מדהים בעיניי היה הסלט, קשה למצוא סלט ברמה גבוהה כשהוא מגיע כליווי למנה מסוימת, הסלט היה מושקע, מתובל וטעים , היו בו עלי רוקט, אגסים, אגוזים ורוטב מתקתק.

הוזמנה גם מנת ברוסקטה סלמון ,הברוסקטה הייתה לחמניה די סתמית אם כי לא רעה והסלמון קיבל עלייה סוג של צלייה, המנה הייתה טובה אבל לדעתי קצת חובבנית, מבחינתי ברוסקטה סלמון אמורה להיות מנה קרה...

קינחנו עם מילפיי משגע ועם פאי תפוחים מעולה, מרגישים מיד שהמאפים הם ברמה גבוהה ולא תעשייתיים.

חוויה מעולה!
לצפיה ב-'המאפים של קדוש מצויינים לטעמי'
המאפים של קדוש מצויינים לטעמי
05/12/2017 | 08:16
152
בדרך כלל מקפידה להזמין אותם ולא מנות אחרות.
לצפיה ב-'יבול יפה'
יבול יפה
05/12/2017 | 08:18
3
178
לגבי אל באבור, אכלתי רק פעם אחת בסניף המקורי לא מצאתי סיבה לחזור.

ראיתי את רפי כהן בעזורה כמה פעמים, אבל לא כעובד. האיש צריך להתפרנס, ואני שמחה שמצא דרך לעשות זאת.

לצפיה ב-'לפני כמה שנים באום אל פאחם היה מעולה'
לפני כמה שנים באום אל פאחם היה מעולה
05/12/2017 | 14:24
2
172
הפעם ביקנעם היה זוועה, אפילו הכנאפה הייתה גרועה וננטשה אחרי 2 ביסים
לצפיה ב-'שאלת בפורום על אל באבור והוזהרת.'
שאלת בפורום על אל באבור והוזהרת.
05/12/2017 | 15:08
1
198
ראה כאן

וזו גם ההזדמנות להתנצל על ההתייחסות אליך שם בלשון נקבה.
לצפיה ב-'נכון, זוכר את התגובה האחרונה, ציפיתי למשהו סביר '
נכון, זוכר את התגובה האחרונה, ציפיתי למשהו סביר
06/12/2017 | 09:00
114
אבל בדרך חזרה נזכרתי בהמלצה האחרונה
פשוט לא היו אופציות אחרות למסעדה ערבית באיזור ואנשים רצו...
לצפיה ב-'הירו לבונטין'
הירו לבונטין
05/12/2017 | 10:15
1
234
הגענו אחרי סרט מרגש ומומלץ ('פלא') לארוחת צהרים קלה בהירו לבונטין.
החלק החזק של הארוחה היו דווקא הסלטים בפתיחה: סלט שעועית ירוקה, סלט ירוקים וסלט אצות קומבו. כולם מאוד טריים, מוכנים לעילא, מתובלים במתינות ובעיקר מביאים טעמים אוטנטיים שהזכירו לי את טוקיו. 
גיוזה פרגית היתה בינונית בעיני, בצק עבה מדי ובעיקר טעם שטוח ולא מעניין מספיק.
הזמנו שתי מנות ראמן: דן דן ראמן וראמן ברווז. דן דן (ציר בקר) היה עז טעים ולעומתו ראמן הברווז היה שטוח למדי.
באן טבעוני ובאן ברווז היו טובים מאוד.
החלק הגרוע של החויה, שירות פשוט לא טוב ובטח לא בסטנדרטים של אהרוני. עד שניגשו לקחת הזמנה, עד שהגיעו המנות (המקום היה רחוק מלהיות מלא), מנות הבאן שנשכחו, עד שהגיע החשבון, עד שנלקח הכרטיס וכו'.
הקינוח שהוצע כפיצוי (מבלי שהתלוננו), גלידת משמשים עם שערות ג'ינג'ר היה איום ונותר ללא דורש.
סך הכל עלתה הארוחה 266 ש"ח שזה מחיר מאוד הוגן למה שקיבלנו.
לסיכום: אוכל טוב ומעניין, השירות דורש שיפור ניכר.
לצפיה ב-'גם דוכן בשרונה מרקט היה לא יציב מבחינת איכות הציר'
גם דוכן בשרונה מרקט היה לא יציב מבחינת איכות הציר
05/12/2017 | 19:33
147
לפעמים הוא היה נפלא ועמוק ולפעמים פחות טוב.

הדן-דן אמור להיות חריף, וסלט הירוקים שלהם נפלא לטעמי.
לצפיה ב-'מסעדה כשרה בגוש דן עם חדר ל- 20'
מסעדה כשרה בגוש דן עם חדר ל- 20
05/12/2017 | 00:28
3
166
מומלצות בכל טווח המחירים
לצפיה ב-'אתה רוצה להמליץ על מסעדות?'
אתה רוצה להמליץ על מסעדות?
05/12/2017 | 08:11
2
135
נשמח לקרוא את ההמלצות שלך.
לצפיה ב-'מחפש...'
מחפש...
05/12/2017 | 12:50
1
27
לצפיה ב-'בליליות ובמיתוס יש חדרים פרטיים לדעתי'
בליליות ובמיתוס יש חדרים פרטיים לדעתי
05/12/2017 | 19:32
78
ובדוק גם את מיט קיטצ'ן.שלושתן בשריות בתל-אביב.
לצפיה ב-' נותרו מספר מקומות לסיור בשוק עכו'
נותרו מספר מקומות לסיור בשוק עכו
29/11/2017 | 07:34
2
141
נותרו מקומות לסיור בשוק עכו בהדרכת נורית פורן ואוסאמה דלל, במיוחד לגולשות והגולשים בפורום.

מועד: יום ו' ה- 15/12/2017 בשעה 10 בבוקר
משך הסיור: כ- 4 שעות
מחיר: 200 ש"ח
מספר מקומות: 8

ההרשמה לסיור היא על בסיס, כל הקודם/מת זוכה, והיא תתבצע על-ידי שליחת מסרים אלי.

קצת פרטים על הסיור, כפי שנשלחו אלי על-ידי נורית:
סיור קולינרי של ארבע שעות בעיר העתיקה של עכו, במקומות שילמדו אתכם טעמים שלא הכרתם ובעיקר לא ישאירו אתכם רעבים.

נוביל אתכם בעכו, בין טעמים מקומיים לטעמי עבר. נבין את ההבדל הדק שבין המתכונים השונים, נטעם, נריח ונהנה מהשוק הצבעוני של עכו.

סיור הטעימות בשוק עכו מלא בצבעים ריחות וטעמים מיוחדים ומביא אליכם את השוק כפי שהוא באותנטיות המורכבת מפסיפס שלם של סוחרים, בסטות, ומסעדות וכל זה לצד טרנדים חדשים שאט אט הולכים ומתפתחים באזור. בשוק עכו האותנטי ניתן למצוא תבלינים מיוחדים, עשבי בר טריים ועונתיים, ממתקים מסורתיים ומבחר רב של דגים.
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר'
שלחתי לך מסר
30/11/2017 | 12:13
1
34
לצפיה ב-'קיבלתי ועניתי '
קיבלתי ועניתי
30/11/2017 | 13:02
31
לצפיה ב-'שירשור שבועי'
שירשור שבועי
05/12/2017 | 08:12
5
לצפיה ב-'כמעט יומים בירושלים '
כמעט יומים בירושלים
03/12/2017 | 11:26
8
362
לרגל פסטיבל הג'אז במוזיאון ישראל עלינו לבירה ביום רביעי אחהצ 
השקעתי לא מעט זמן בחיפוש מלון (תוך ניקוי חווזר של קוקיז מהמחשב) 
שיהיה זול אבל נעים . הצלחתי !! מלון טירת ירושלים שוכן ברח אברבנל ברחביה- לב שכונת מגורים, חניה כחול לבן היתה תמיד זמינה , חדרים קטנים אבל פונקציונלים, חדר אמבטיה מרווח, מרפסת קטנה , מיטה נוחה. המחיר כ 740 שח לשני לילות, ללא ארוחת בקר .

ביום רביעי הגענו רעבים ושמנו פעמינו ברגל (קרוב יחסית ) לקפה יהושע ברח עזה 17. מסעדה ותיקה עם תחושה שכונתית נעימה, מחוממת. מיד הגישו בקבוק מים וכוסות- ציון 10 !
הוא אכל מרק עדשים חמצמץ, וסלט זוקיני וארטישוק שערב מאד לחיכו, הוגש עם פרוסת פוקאצ'ה עוגתית טעימה . אני אכלתי שפצלה עם פטריות נתחי פילה בקר ברוטב שמנת- המנה הוגשה בכלי אובלי אדום עם מכסה , מנה טעימה אבל כבדה מאד , לא סיימתי . המלצרית הציעה לארוז . קינחתי בעוגת גבינה אפויה, טעימה
החשבון 206 שח לא כולל שרות, גם שם איפשרו להוסיף את הטיפ לאשראי- מגמה חזקה במסעדות בזמן האחרון וטוב שכך .

לגבי הפסטיבל- השילוב של מוזיקה בתוך גלריות- מיוחד מאד ואיפשר לי לשוטט ולהנות מהתמונות כשהמוסיקה ברקע 

ביום חמישי הגענו לשוק מחנה יהודה בשעה תשע בערך- היה די ריק . פתחנו בקפה בבית קפה פינתי בשדרה הראשית - מגיש כריכים בקרואסונים (מול באשר) 
חלקנו קרואסון עם ריבת תאנים, קממבר ואגוזים- נפלא , לי הכינו קפה מצנצנת שהבאתי איתי -כמו שאני אוהבת 
שוטטנו בשוק, הגענו לרח יפו , ראיתי את קונדיטורית חבה - בויטרינה פאי ליים- בדרך לשולחן נתקלנו במלצרית ובקשנו ממנה לנקות שולחן שהיה פנוי. ואז ישבנו וישבנו, לפחות רבע שעה ואף אחד לא ניגש, בסוף נפנפנו למלצרית ובקשנו את הפאי ובקבוק סודה ואז חיכנו חיכינו וחיכינו ו...עוד רבע שעה חלפה וכלום. קמנו והלכנו . לציין משני צדדנו אכלו ארוחת בקר שנראתה טוב מבחינת מאפים 

בשוק עצמו קניתי מיני ירקות, הרכישה הכי מוצלחת לימונים עם תווית- פרי מרום - משק מרום- רמות, עם קליפה דקה ושפע מיץ . עלי ומכתש מפלסטיק דמוי שיש לסטודנטית חובבת אוכל הודי , קפה למקינטה ועוד ועוד...
הירקות לא זולים אבל מבחר ושפע, רק החניה יקרה- 18 שח לשעה 

בצהרים ניפגשנו עם הבת הסטודנטית לארוחה בזוני (המיקום נבחר בשל דיווח על פאי לימון שם) , המסעדה ושכנת בקומה שניה- צריך לטפס
האוכל היה נחמד מאד- אין תפריט צהרים אלא 20% הנחה על תפריט הערב 
300 שח לפני דמי שרות , הפאי היה בסדר - רק בצק ומלית ללא מרנג מעל 

ובערב- הוא הלך לפסטיבל ואני ניפגשתי עם הבת סטודנטית השניה לארוחה בלבן בסינמטק -  מקום חביב ,  אוכל סטנדרטי למעט מנה של נקניקיות טלה עם פירה חרדל וקורנישונים , היא אכלה פוקאצ'ה וחציל קלוי, חלק מהמנות הטבעוניות כמו פאד תאי היו חסרות . 
התברר שחברה של סטונטית א עובדת שם כמלצרית (לא ידענו זאת קדם) ולכן קבלנו OTH מיני קינוח של מוס שוקולד אוורירי מעולה , וכך נגוזה התוכינת לנסוע למוסלין לקנח בגלידה. המומחית לגלידה במשפחה טוענת שזו הגלידה הכי טובה בירושלים 
ואני יוצאת בקריאה למסעדות- הבו לנו מיני קינוחים כאופציה !

חזרנו לשרון עם טעם של עוד !
לצפיה ב-'רק לעניין הקוקיס מהמחשב - פותחים חלון גלישה בכרום בעילום שם '
רק לעניין הקוקיס מהמחשב - פותחים חלון גלישה בכרום בעילום שם
03/12/2017 | 11:32
1
225
(או new incognito window) ולא נשמרות עוגיות במחשב. נכון גם לקניית כרטיסי טיסה ללא העלאה של המחיר תוך כדי הרכישה
לצפיה ב-'תודה ! אני מודעת לזה אבל לא יודעת איך ...אברר'
תודה ! אני מודעת לזה אבל לא יודעת איך ...אברר
03/12/2017 | 21:58
32
לצפיה ב-'ועוד המלצה- קפה משובח בשוק- ROASTERS'
ועוד המלצה- קפה משובח בשוק- ROASTERS
03/12/2017 | 21:57
150
גם בשדרה הראשית , בערך במרכזה 
גם שם הוא שתה אספרסו כפול...והתמוגג
לצפיה ב-'תודה. מה הקפה בצנצנת שהבאת? '
תודה. מה הקפה בצנצנת שהבאת?
04/12/2017 | 06:36
4
42
לצפיה ב-'קפה נמס של ג'ייקובס- 2 כפיות גדושות , מים רותחים '
קפה נמס של ג'ייקובס- 2 כפיות גדושות , מים רותחים
04/12/2017 | 23:06
3
162
וטיפה שוקו יוטבתה . בדוכן בשוק היא שמה לי אבקת שוקו וקצת חלב קר...
כל אחד והשריטה שלו 
לצפיה ב-'כשאנחנו ביטבתה אני שותה קפה עם קצת מוקה במקום חלב '
כשאנחנו ביטבתה אני שותה קפה עם קצת מוקה במקום חלב
05/12/2017 | 08:12
1
34
לצפיה ב-'ממליצה לנסות עם שוקו (רק של יוטבתה) '
ממליצה לנסות עם שוקו (רק של יוטבתה)
05/12/2017 | 12:24
28
לצפיה ב-'הא, גם אני מוסיפה שוקו לקפה!'
הא, גם אני מוסיפה שוקו לקפה!
17/12/2017 | 08:46
4
שותה אמריקנו. בבית כבר יודעים איך להכין לי, בבתי קפה אני תמיד עושה קצת חנדעלעך ומבקשת שיוסיפו שוקולית/קקאו :)
לצפיה ב-'אמרי נא לי סר"ר,'
אמרי נא לי סר"ר,
02/12/2017 | 14:05
8
457
זה נחשב בחישוב המקובל לצלופח גדול או קטן?
לצפיה ב-'30 ס"מ? קטן. הגדולים ממש כמעט כפולים.'
30 ס"מ? קטן. הגדולים ממש כמעט כפולים.
02/12/2017 | 22:56
1
67
לצפיה ב-'תודה. באמת זכרתי במעומעם מהעבר גדולים יותר.'
תודה. באמת זכרתי במעומעם מהעבר גדולים יותר.
02/12/2017 | 23:21
165
זה כבר הגיע מוכן לאכילה, צלוי ברוטב טריאקי או משהו דומה לאחר העישון.
לצפיה ב-'כמו תמיד יש ויש'
כמו תמיד יש ויש
04/12/2017 | 16:12
5
143
לצפיה ב-'ברוך השב אלינו'
ברוך השב אלינו
04/12/2017 | 20:39
4
122
מעניין שבנהר אחד [ארוך ככל שיהיה, והוא ארוך] יש כל כך הרבה סוגים.
הניסיון שלי הוא בעיקר עם הפאלינג ההולנדי ואליו התייחסתי.
אגב, יש צלופחים גם ממים מלוחים?
לצפיה ב-' בוודאי.'
בוודאי.
04/12/2017 | 20:59
2
94
יש אתר באילת שניקרא גן הצלופחים...
לצפיה ב-'אז ההולנדים הם מהים?'
אז ההולנדים הם מהים?
04/12/2017 | 21:38
1
24
לצפיה ב-'כן.'
כן.
06/12/2017 | 20:04
6
לצפיה ב-'יש צלופחי מים מלוחים ויש להם ביפנית אפילו שם שונה מאלו '
יש צלופחי מים מלוחים ויש להם ביפנית אפילו שם שונה מאלו
04/12/2017 | 20:59
83
של המים המתוקים.
צלופח מים מתוקים נקרא אונאגי ואת שמו של זה מהים אני לא זוכר
אבל הוא מעט דומה.
לצפיה ב-'ביקורת על מסעדת שף קלואליס הכשרה'
ביקורת על מסעדת שף קלואליס הכשרה
04/12/2017 | 10:47
2
231
ב30\11 הזמנו שולחן ל6 סועדים לארוחת טעימות במסעדת קלואליס בעלות של 1634 ש"ח מחיר "מוזל" דרך גרופון, אני חייבת הזהיר שלא להתקרב למסעדה האוכל גרוע, כל מנה ומנה שהוגשה הייתה ממש לא אכילה, "חגגנו" יום הולדת.כל השומר נפשו שלא יתקרב למסעדה. כל 6 הסועדים התעוררו בבוקר עם הרגשת חולי. האוכל גרוע, לא טעים  וזאת בלשון המעטה, עבודה בעיניים. ביקרנו בלא מעט מסעדות שף מסעדות איכותיות. זו ממש רחוקה מלתת תמורה בעד התשלום המאד גבוהה ששילמנו.
לצפיה ב-'קשה להתייחס לביקורת שלך משום שאינה מפורטת'
קשה להתייחס לביקורת שלך משום שאינה מפורטת
04/12/2017 | 14:21
149
לא כתבת מה אכלתם, ומה לדעתך היה לא תקין במנות שהוגשו לכם.

מציעה לך להירשם לתפוז, כדי לעקוב אחרי התגובות לביקורת שלך.
לצפיה ב-'יש לי בעייה עקרונית עם מסעדת קלואליס הלא כשרה '
יש לי בעייה עקרונית עם מסעדת קלואליס הלא כשרה
08/12/2017 | 12:49
44
ולפיכך עם כל מה שעושה השף ויקטור גלוגר 

הבעייה כזו :
בתפריט שלהם אין בכלל תוספות פחמימתיות ( ציפס, אורז וכו')
יש רק את הזיתים עם מלפפונים ולחמניות בהתחלה שזה פשוט וסתמי .

היתה פעם מזמן מזמן מנה יפה של אורז שחור עם פרמזן, צימוקי זיתים ודיו דיונונים ודווקא המנה הזו נעלמה לה .

מה יש ? פאייה ענקית לזוג במחיר גבוה 

לא אוהב כאלה מקומות .
ודווקא המנה 

לצפיה ב-'לונדון לונדון לונדון- האיטלקית של ג'יימי אוליבר'
לונדון לונדון לונדון- האיטלקית של ג'יימי אוליבר
02/12/2017 | 22:46
9
344
בשבוע שעבר שיחיה ואנוכי נטשנו את גמד הבית בידיו המפנקות של אבי (אכל רק שניצלים ובריושים למשך שלושה ימים ולא התעקש איתו על מקלחת, נתן לו יום חופשה ושכח אותו יום אחד בבית הספר.הילד בחיים, אנחנו נהנינו אפשר להגדיר את הטיול כהצלחה מסחררת).
בכל אופן תסלחו לי שאין תמונות אני פשוט עצלנית מכדי להעביר מהפלאפון למחשב אבל היה מוצלח קולינרית.
נתחיל מהאיטלקית של ג'יימי אוליבר בקובנט גארדנס. הייתי בטוחה שלפי ההייפ סביב המסעדה תהיה מפוצצת ולא נמצא מקום בצהרים. הגענו סביב שעה 13:00 המסעדה היתה חצי מלאה וישר הושיבו אותנו.
הזמנו לחם שום להתחלה שהגיע שומי כהלכה עם גבינה בקטנה מעל מאוד נהנינו.
הוא לקח לעיקרית לזניה זנב שור עם בשמל ורוטב עגבניות. לזניה עשויה כהלכה, מנה יפה ומאוד נהנה ממנה.
אני לקחתי פסטה עם עגבניות תמר קלופות וריקוטה. המנה הגיעה קרה, הוחלפה מייד ועדיין הגיעה חמימה (כנראה שהיא לא אמורה להיות חמה לגמרי) היתה טעימה מאוד.
לקינוח חלקנו פנקוטה עם שבבי שוקולד ודובדבני אמרנה על חשבון הבית (פיצוי על המנה הקרה).
בסה"כ ארוחה חביבה ונעימה לצהרים.

לצפיה ב-'OH STAKE '
OH STAKE
02/12/2017 | 22:49
256
בערב הראשון הגענו רצוצים למלון, הפעם המפות התעללו בי קשות ולקחו אותנו לסיבוב ארוך מהטיוב למלון ולכן בחרנו מסעדה ממפות (גם הלא יוצלחים בקבלה לא יודעים להמליץ על מסעדות טובות והיו טונות בסביבה). בחנתי את הדירוג ואמרתי יאללה.
המסעדה היתה 200 מטר מהמלון ונבחרה בעיקר בגלל המיקום שלה.
למסעדה יש תפריט חלאל למקרה שמישהו מעוניין (המסעדה בקנסינגטון לא זוכרת את הרחוב המדוייק).
שיחיה לקח סטייק, הסטייק הגיע רייר לגמרי על אבן חמה ופשוט חותכים את הסטייק ומבשלים אותו בצורה עצמאית עם צ'יפס בטטה. הסטייק היה טוב והצ'יפס חביב.
אני לקחתי צלעות כבש עם טימין ופירה. בפועל הצלעות היו מפוצצות ברוזמרין ולא מספיק מבושלות (יותר לכיוון הרייר מאשר מדיום) אז הוספתי להן מעט בישול על האבן של שיחיה. הפירה היה סתמי.
ויתרנו על הקינוחים וחזרנו למלון להתרסק לישון.
לצפיה ב-'ארוחות בוקר '
ארוחות בוקר
02/12/2017 | 22:52
2
236
בכל בוקר ליד הטיוב עצרנו בבית קפה אחר. פעמיים עצרנו בקפה לונדוני מסורתי ונהנינו מתה ומאפים רגילים. בפעם הראשונה לקחתי צנימים עם חמאה וריבות, היו שם 4 סוגי ריבות ודבש. מאוד חביב. התה היה מצויין.

בוקר נוסף עצרנו ברשת פטיסרי צרפתית שקוראים לה פול (כולם בריטים אל דאגה), התפריט בצרפתית. היה חביב מאוד שהתלבטתי עם שיחיה בעברית, דיברתי עם הבחור שסידר את המגש באנגלית וקראתי תפריט צרפתי. המאפים היו מעולים, שוקו חם לשיחיה. הבקרים האלה היו רגועים וכיפיים לפני שיצאנו לשרוף את העיר.
לצפיה ב-'פול רשת חביבה'
פול רשת חביבה
03/12/2017 | 06:26
1
180
והקפה שלהם בין הסבירים שאפשר למצוא ברשתות בלונדון.
לצפיה ב-'לא שתיתי קפה '
לא שתיתי קפה
03/12/2017 | 19:10
92
אבל מאוד נהניתי מהמאפים והאווירה.
לצפיה ב-'MAZE BY GORDON RAMSAY '
MAZE BY GORDON RAMSAY
02/12/2017 | 22:59
3
255
נאמנים למסורת הלכנו לאכול במסעדה של גורדון.
היות ושיחיה לא אוכל דברים שבאו מהים או חזיר, או משהו מוזר אני נאלצת לבחור מסעדות שבהן יש לו מבחר סביר לאכול ממנו וגם אני יכולה לבחור גם כן משהו שונה ומעניין. הפעם התאימו סטייקים.
הזמנתי מראש מקום, איחרנו בחצי שעה והגענו למסעדה ריקה. הייתי בטוחה שסגור אבל המנהל הסביר לי שהאיזור שבה המסעדה יושבת הוא מגורים בעיקר ובצהרים יש בין 4 ל 10 שולחנות והעומס מגיע בערב.
לשולחן הוגש לחם מחמצת עם חמאה טעימה מאוד.
מנות ראשונות: שיחיה לקח את העוף פופקורן שהגיע עם רוטב אסיאתי קצת חזק. אבל המנה נאכלה עד תום.
אני לקחתי אבוקדו מרוסק, הגיעה קערית אבוקדו מעולה עם צ'יפס בטטה דק דק דק פשוט טעים וכיף.
לעיקרית לקחנו סטייקים דווקא הפעם בשר בריטי, אנחנו מכירים את ה USDA וכמובן הישראלי המצויין אמרנו שננסה את הבשר הבריטי. שנינו לקחנו אנטרקוט אני לקחתי עם צ'יפס מבושל שלוש פעמים והוא עם טבעות בצל.
הצ'יפס הגיע עבה וחתוך ביד, קראנצ'י בחוץ ורך מבפנים. ביחד עם קטשופ חריף ומיונז, הבשר היה ממש מעולה עשוי בול מדיום לכל אורכו בלי הבדלי בישול שלפעמים קורים בכל מיני מקומות.
שיחיה היה מבסוט מהסטייק והטבעות בצל שלו.
90  פאונד כולל שירות של 12.5% כמקובל באנגליה.
לצפיה ב-'יש בקר בריטי מצויין'
יש בקר בריטי מצויין
03/12/2017 | 06:28
2
211
כזה שגדל חופשי ומקבל הרבה כבוד מהמגדלים.

מוזר שהיה ריק. אכלנו לפני כמה שנים צהריים במייז גריל שנמצאת דלת מול מייז, והיא היתה מלאה עד אפס מקום.
לצפיה ב-'גם אני הרמתי גבה אבל היה מצויין '
גם אני הרמתי גבה אבל היה מצויין
03/12/2017 | 19:13
1
145
וידענו שהבשר לא יהיה פחות ממשובח.
המגניב בסיפור היה שהטבח אירי, המנהל איטלקי והמלצר ספרדי. בריטי אחד לא ראינו שם.
בכלל לונדון היא כור היתוך מעניין של תושבים.
לצפיה ב-'בלונדון של היום כמעט ואין צוותי שירות בריטים'
בלונדון של היום כמעט ואין צוותי שירות בריטים
04/12/2017 | 06:13
124
במלון בו שהינו בשנה שעברה, רק הקונסיירז'ים המבוגרים (בני מעל 60) היו אנשים שאנגלית היא שפת אמם.
לצפיה ב-'והארוחה שהכי פחות נהנינו בה..'
והארוחה שהכי פחות נהנינו בה..
02/12/2017 | 23:07
305
הלכנו לראות את בית הכלבו הארודס (הקישוטים שם מהממים). ביציאה חיפשנו מסעדה קרובה והיה קפוא אז הלכנו למסעדה בערך שני רחובות מהארודס עם המלצה של מפות למסעדה שקוראים לה ג'ובאני.
הושיבו אותנו, אני ישבתי ליד עציץ גדול שכל תזוזה של היד שלי תלשה לו עוד עלה (עולב של עציץ במסעדה מאוד צפופה), שולחנות קטנים שיש עליהם גם עריכה לארוחה של 3 מנות וכוסות, עציץ ונרות. בקיצור כל הזמן המלצרים מתעסקים בלהזיז את העציצים ולהנדס את השולחנות לאנשים. הבעלים/מנהל מתרוצץ במסעדה כמו תרנגולת ערופת ראש וצועק באיטלקית/אנגלית מתובלת באיטלקית.
חיכינו המון זמן למנות שלנו (משהו כמו 40 דקות). המסעדה היתה מפוצצת וכל הזמן הזיזו אנשים משולחן לשולחן.
בכל אופן כל זה לא היה משנה אם האוכל היה מצויין כמו שהיה בביקורות.
שיחיה (כמובן) אכל לזניה של זנב שור, הוא טוען שהיתה נחמדה מאוד.
אני ביקשתי פסטה ברוטב עגבניות ושמנת עם לובסטר. לא הייתי מוכנה למה שהוגש לי לצלחת. קיבלתי סוג של פטוצ'יני (החלק הזה היה טעים) ששכב על חצי לובסטר עם השריון , מחושים, רגלים וכל השבנג. עכשיו מעולם לא התעסקתי בשריונות של לובסטרים הלובסטרים היחידים שאכלתי היו במול ים ז"ל והגיעו קלופים אבל הפסטה שכבה על כל הקטסרופה הזאת עם המחושים וחתיכות שריון בכל ביס (בערך). הבשר של הלובסטר היה צמיגי ובושל יתר על המידה ממש בלתי אכיל.
המלצרית שמה לב שאני לא אוכלת כי באמת שלא היה נעים עם כל השריון והבלגן הזה (הסתכלתי מסביבי אף אחד לא הזמין את המנה הזו) ושאלה אותי למה אמרתי שהלובסטר לא לטעמי. חוייבנו במחיר של חצי מנה.
שילמנו 45 פאונד וברחנו לכיוון המלון.
לצפיה ב-'מסעדת פוקצ'ה לייד קירית שמונה על כביש 99'
מסעדת פוקצ'ה לייד קירית שמונה על כביש 99
01/12/2017 | 19:14
5
414
ביום רביעי בערב אכלנו במסעדת פוקצ'ה. חבר הביא יין אדום-קברנה סוביניון מיקב בוטיק שבבעלותו - רפאל 2013. למרות שאינני אוהב במיוחד יין אדום (מה לעשות) היין הזה היה לטעמי ממש מעולה.
פתחנו במרק בשר עם ירקות שורש. מצויין. 43 ש"ח למנה.
חלקנו מנה עיקרית עוף בלימון (פרגית) עם בטטה קלויה בטאבון ורוטב שמנת דיז'ון. 90 ש"ח. למרות שעוף הוא מזון בסיסי למדי, המרינדה נתנה למנה הזו טעם יוצא מהכלל.
החבר הזמין פסטת עגבניות עם שמן זית, שום ,בזילקום, גבינת פטה ופארמזן. היה לו טעים..... 68 ש"ח.
נ.ב אם מישהו מעוניין ביין אשמח להעביר לו במסר את הכתובת של בעל היקב.
לסיכום - בודאי שנחזור לשם.
לצפיה ב-'מנת פרגית עם בטטה ב 90 ש"ח ?!'
מנת פרגית עם בטטה ב 90 ש"ח ?!
02/12/2017 | 08:30
3
224
לאן עוד המחירים במסעדות יכולים להגיע ???
איפה הגבול/חוצפה ?
לצפיה ב-'זו מנה גדולה במיוחד שניתן לחלוק אותה'
זו מנה גדולה במיוחד שניתן לחלוק אותה
02/12/2017 | 10:47
2
312
עם סועד נוסף. זה גם מה שעשינו כך שהעלות לסועד היתה 45 ש"ח.
יש כמה מנות שניתן לקבל "דגם" מוקטן יותר וזול יותר.
ראה בתפריט שצרפתי.

לצפיה ב-'מהתמונה המנה נראת לא כזאת גדולה'
מהתמונה המנה נראת לא כזאת גדולה
02/12/2017 | 20:21
1
62
לצפיה ב-'המנה בהחלט מספיקה לשני סועדים.'
המנה בהחלט מספיקה לשני סועדים.
02/12/2017 | 22:34
53
לצפיה ב-'כמה טוב לדעת שהמסעדה הזאת שומרת כול כך הרבה שנים על איכות'
כמה טוב לדעת שהמסעדה הזאת שומרת כול כך הרבה שנים על איכות
03/12/2017 | 10:22
139
ורמה
לצפיה ב-'פריז 2018 - ארוחת ערב לקבוצה'
פריז 2018 - ארוחת ערב לקבוצה
30/11/2017 | 12:32
9
225
ינואר מתקרב במהירות ואני מחפש המלצות לארוחת פתיחה טובה לימי הכנס בפריז.
מדובר על 10 -12 סועדים.
הארוחה הקודמת שארגנתי בטומיו Thoumieux היתה טובה ומוצלחת מאוד.
גם המקום ,גם האוכל וגם התקציב פר סועד.
רעיונות חדשים לביסטרו מודרני דומה או כל מסעדה אחרת יתקבל בברכה.
תודה
לצפיה ב-'מציע לך לבדוק ב Le Clos Y'
מציע לך לבדוק ב Le Clos Y
30/11/2017 | 15:53
2
114
מסעדה נהדרת
כמה ממשתתפי הפורום כבר ביקרו בה
יש להם חדר פרטי כך שתוכלו לסעוד בנחת
טל 33145490735+
לצפיה ב-'תודה - מבין מקריאה ראשונית שהכיוון יפני'
תודה - מבין מקריאה ראשונית שהכיוון יפני
30/11/2017 | 20:51
1
102
הבקורות עליה במקורות המקובלים ברשת נראות טוב.
עוד רעיון צרפתי יותר יתקבל בברכה
לצפיה ב-'זו לחלוטין לא מסעדה יפנית'
זו לחלוטין לא מסעדה יפנית
30/11/2017 | 20:59
128
זה שף יפני/צרפתי שמבשל אוכל צרפתי חדשני (פיוז'ן)
מאד יצירתי טעים ויפה
אין תפריט יש ארוחה בת6 מנות (לפחות) במחיר של 65 אירו
לצפיה ב-'הצעות נוספות'
הצעות נוספות
01/12/2017 | 14:11
5
114
בדוק האם בBISTROTTERS יכולים לארגן את המפלס העליון ל10-12 איש
 טל 33145455859+

מסעדה טובה שגילינו לאחרונה LE CAPPIELO בביקור לפני שבועיים היה שם שולחן עם  כ10 סועדים טל.33983318086+
לצפיה ב-'ביסטרוטרס אצלי ברשימה 3 שנים'
ביסטרוטרס אצלי ברשימה 3 שנים
01/12/2017 | 18:31
4
101
אולי הגיע הזמן
LE CAPPIELO מקבלת בקורות טובות (מידי?)
היא באמת כזו?
לצפיה ב-'לדעתי חלק מהביקורות זה אנ"ש'
לדעתי חלק מהביקורות זה אנ"ש
01/12/2017 | 18:39
107
אבל בהחלט מקום טוב חלק מהעניין זה VFM כי המחירים שלהם זולים יחסית
והאיכות כאמור טובה
לצפיה ב-'אני הייתי הולך על הביסטרוטר ומשאיר אותם להמשך'
אני הייתי הולך על הביסטרוטר ומשאיר אותם להמשך
01/12/2017 | 18:41
2
91
אנחנו בטח נדגום אותם שוב בינואר או פברואר ואז אדווח אם שומרים על הרמה
לצפיה ב-'וכשבא לי להשקיע - מישלן'
וכשבא לי להשקיע - מישלן
02/12/2017 | 18:58
1
103
מה לדעתך חם בעיר ברמה של שני כוכבים
לצפיה ב-'ההשקעה בסדר גודל משמעותי'
ההשקעה בסדר גודל משמעותי
03/12/2017 | 10:02
82
אם על 2 כוכבים LE GRAND RESTAURANT
אם על כוכב אחד DAVID TOUTON
לצפיה ב-'המלצה למסעדה בתל אבי ב- למחר בערב'
המלצה למסעדה בתל אבי ב- למחר בערב
02/12/2017 | 21:27
2
169
שלום,
זוג עכברי כפר מגיעים מחר לעיר הגדולה מחיפה. 
נשמח להמלצה למקום לאכול בו בערב. אנחנו אוכלי כל ונשמח למקום מיוחד ולא שגרתי, שיגרום לנו להרגיש שלא סתם הדרמנו לעיר הגדולה
אין מגבלות תקציב, אבל גם לא צריך משהו מנקר עיניים. 

תודה!
לצפיה ב-'האמת היא שזו בקשה לא פשוטה'
האמת היא שזו בקשה לא פשוטה
03/12/2017 | 06:21
1
200
קיטשן מרקט או משייה של השף יוסי שיטרית;
חוות צוק אם אתם אוהבים בשר וסגנון של FARM TO MARKET המבוסס על חומרי גלם עונתיים;
פופינה אם אתם אוהבים מטבח מודרני יותר מוקפד;
פאסטל אם אתם רוצים מקום יותר לכיוון הקלאסי;
טאיזו אם אתם מכוונים למטבח האסייתי;
בר א וין אם בא לכם על בר יין עם אוכל ביסטרואי צרפתי.

להמשיך?
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
03/12/2017 | 10:06
24
לצפיה ב-'מישהו כבר היה ב-M25 ברמת אביב?'
מישהו כבר היה ב-M25 ברמת אביב?
02/12/2017 | 01:19
3
164
לצפיה ב-'אני - נחמד עם תורים ארוכים'
אני - נחמד עם תורים ארוכים
02/12/2017 | 18:59
1
291
אין ספק שהשממון של קפה מיכל עשה אחלה אקזיט
לצפיה ב-'תודה. יש שעות עמוסות פחות?'
תודה. יש שעות עמוסות פחות?
02/12/2017 | 23:12
56
לצפיה ב-'הייתי שם ביום של לפני הנסיעה'
הייתי שם ביום של לפני הנסיעה
03/12/2017 | 00:52
209
(עכשיו אנחנו גרים במרחק כמה אלפי קילומטרים משם)

אכלנו שווארמה ועראייס, בורוביץ היה שם על הגריל. היה מאוד טעים. שדרוג דיי עצום להיצע המזון באזור.
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
30/11/2017 | 06:30
6
20
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, תפריטים מיוחדים וכו'.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע וטעים,
החתולית
לצפיה ב-'קפטן קארי - מנות חדשות בשירות המשלוחים'
קפטן קארי - מנות חדשות בשירות המשלוחים
30/11/2017 | 06:34
187
קפטן קארי, הפאסט פוד ההודי של השף יונתן רושפלד, מגיש מאכלים מרחבי הודו, מהדרום הלוהט ועד הצפון, מהים ועד ההרים הירוקים.

הקפטן מציע אוכל טרי טבעוני, צמחוני וכמו כן דגים, עוף, בקר ושרימפס. לאחרונה התווספו לתפריטים כריכי הבאבא באן, אשר עדיין לא יוצאים במשלוחים, אבל בשל הדרישה הורחבו אזורי המשלוחים וכעת אזור החלוקה המורחבת של המשלוחים של קפטן קארי כולל את גבעתיים, ר"ג מחלקה המערבי  ועד בן גוריון במזרח, יפו עד רחוב יהודה הימית, מרכז ת"א כולל יד אליהו ובצרון ועד שכונות צפוניות כמו רמת אביב, רמת החייל, אפקה וצהלה.

לתפריט המשלוחים נוספו לאחרונה מנות חדשות כמו:

* פילה פורל מושרה ביוגורט קארי אדום. רוטב קוקוס ועגבניות. מוגש על אורז לבן ודאל עדשים כתומות 64 ₪,
* מרק עגבניות חריף עם תבליני הקפטן 18 ₪,
* טלה עוף ביריאני - תבשיל אורז חגיגי ירקות שקדים וכרעי עוף וטלה 62 ₪.

המנות החדשות מתווספות לתפריט הותיק של קפטן קארי, המכיל מנות כמו:
* עוף טנדורי רך - שני שיפודי עוף מושרים ביוגורט קארי אדום על אורז לבן ודאל עדשים כתומות 54 ₪,
* נאגטס עוף של הקפטן 29 ₪,
* צ'יקן קופטה - קציצות העוף של הקפטן במסאלה של חמאת בוטנים 32 ₪.
לצפיה ב-' קפה נמרוד - מתחם אגמון מרקט הגליל העליון'
קפה נמרוד - מתחם אגמון מרקט הגליל העליון
30/11/2017 | 06:39
123
רשת המסעדות 'קפה נמרוד' הוקמה לזכרו של נמרוד שגב ז"ל, יליד ראש פינה, שנפל במלחמת לבנון השנייה. כעת ייפתח סניף של הרשת יפתח במקום בו נולד נמרוד ז"ל, בגליל העליון.

קפה נמרוד החדש ממוקם במתחם אגמון מרקט- מלון גליליון, על כביש 90, ולרגל הפתיחה החגיגית תתקיים מסיבה ביום חמישי ה - 7/12 בשעה 18:30.

המסיבה תהיה פתוחה ללא תשלום לקהל הרחב, עם מבחר טעימות מתפריט המסעדה, קוקטיילים ומופע של להקת 'ביג בן' מראש פינה.

בין המנות בתפריט 'קפה נמרוד' באגמון מרקט:
* סביצ'ה דג- דג ים טרי עם עשבי תיבול, עגבניות, בצל, מוגש על מצע גבינת לבנה, לצד לחם, חמאה וממרח עגבניות מיובשות;
* קיש המושבה- פשטידת הבית אפויה בתוך בצק פריך משתנה מדי יום, מוגש עם סלט ומטבלי הבית;
* סלט ג'עוני- חסות וארוגולה, סלק, אגוזי מלך, גזר, עגבניות שרי, בטטה קריספי ברוטב ויניגרט עם טופו מגורד או גבינת פטה;
* המבורגר טבעוני- מתערובת פטריות בבישול ארוך, בצל, אגוזי מלך קלויים ועשבי תיבול בלחמניה עם ירקות טריים גוואקמולי, עדשים שחורות, שעועית חלוטה וסלט ירוק.

לצפיה ב-' צ'יזקייק פקטורי נפתח בקניון שרונים'
צ'יזקייק פקטורי נפתח בקניון שרונים
30/11/2017 | 06:45
1
204
אחד ממותגי העוגות המוביל והאהוב בעולם – The Cheesecake Factory (דה צ'יזקייק פקטורי) מגיע לארץ ומשיק סניף ראשון במתחם "שרונים", הוד השרון.

הסניף הראשון נפתח ביום ג' האחרון במתחם שרונים בהוד השרון, ולאחר מכן יפתחו סניפים גם בדיזינגוף סנטר בתל-אביב, בחיפה, בירושלים ועוד.

העוגות ימכרו בחנויות "דה פקטורי שופ" ויציעו בשלב הראשון 14 סוגים (בחודשים הקרובים יגיעו סוגי עוגות נוספים), וביניהם:
* עוגת הגבינה המקורית- העוגה שהחלה את כל הסיפור... עוגת גבינה קרמית על בסיס ביסקוויט חמאתי בזיגוג שמת חמוצה;

* עוגת הגבינה RED VELVET- עוגת הדגל מבית "דה צ'יזקייק פקטורי", בעלת שכבות של עוגת קקאו בחושה בצבע אדום ועוגת גבינה קרמית, בזיגוג גבינת שמנת עשירה;

* עוגת טוקסידו- שכבות של עוגת פאדג', עוגת גבינה בטעם שוקולד, מוס וניל מסקרפונה ומוס שוקולד;

* עוגת ITALIAN CREAM- עוגת וניל המשלבת מוס מסקרפונה איטלקי בניחוח לימון ובציפוי קראמבל חמאה;

* עוגת גבינה עם תותים- עוגת הגבינה המקורית מעוטרת בתותים טריים ומצופים;

* עוגת גבינה ריבת חלב- עוגת גבינה בטעם קרמל עם שכבת מוס קרמל;

* עוגת BLACKOUT  שוקולד מריר- עוגת שוקולד עשירה עם שוקולד צ'יפס בציפוי שקדים;

* עוגת גבינה עם פטל- עוגת הגבינה המקורית המשלבת קולי פטל;

* עוגת שוקולד פאדג'- שכבות של עוגת פאדג', קרם שוקולד טראפל ומוס שוקולד;

העוגות ניתנות להקפאה ובנוסף - מחולקות מראש לפרוסות.

העוגות יוצעו בשלושה קטרים:
מדיום (7 אינץ' כ-18 ס"מ) - 100 ש"ח
לארג' ( 9 אינץ' כ-23 ס"מ) -  150 ש"ח
אקסטרה לארג' (10 אינץ' כ-25 ס"מ) – 220 ש"ח
פרוסת עוגה, מכל סוג, תימכר ב-30 ש"ח.

לצפיה ב-'מעניין, יש גם מקום לשבת?'
מעניין, יש גם מקום לשבת?
30/11/2017 | 09:39
39
לצפיה ב-'צ'יצ'ו מגיע מחיפה לשרונה מרקט'
צ'יצ'ו מגיע מחיפה לשרונה מרקט
30/11/2017 | 20:08
1
199
בר האוכל המרוקאי החיפאי – "צ'יצ'ו", מגיע לשרונה מרקט

רגע לפני החורף, "צ'יצ'ו" מהעיר התחתית בחיפה פותח דוכן בשרונה מרקט, עם מנות הדגל המיתולוגיות, של הבעלים, ליאל וביאטריס דיין.

התפריט של "צ'יצ'ו" מאפשר בחירה בין ארבעה סוגי קציצות בשריות: בקר, כבש, עוף או דגים. כל הכריכים מוגשים בלחם אשר עשוי בעבודת-יד לצד סלטים מרוקאיים מסורתיים.

הדוכן מתפרס על פני 18 מ"ר ומכיל 8 מקומות ישיבה מסביב לבר ועוד 16 מקומות ישיבה בצמוד לו.
בין הכריכים הבולטים בתפריט  (בינוני ב- 38 ש"ח / גדול ב- 45 ש"ח):

* כריך עזיזה - קציצות בקר, טחינה, מטבוחה, ממרח לימון כבוש, מלפפון חמוץ, פטרוזיליה קצוצה;

* כריך מסעודה - קציצות כבש, טחינה, מטבוחה, חציל קלוי, עגבנייה, מלפפון חמוץ;

* כריך סולטנה - קציצות דגים, מטבוחה, ממרח לימון כבוש, אריסה, עגבנייה, פטרוזיליה קצוצה;

* לביבת ירק/סלק (טבעוני) - טחינה, אריסה, חציל קלוי, ממרח לימון כבוש, מטבוחה, פטרוזיליה קצוצה, עגבנייה, מלפפון חמוץ.

כל המנות מוגשות עם משקה גזוז ללא הגבלה, ולצד סלט חסה עם זיעלה ורוטב הבית.

שעות פעילות "צ'יצ'ו" בשרונה מרקט:
א'-ה' 09:00 עד 22:00
שישי: 09:00 עד שעה לפני כניסת השבת
שבת: 09:00 עד 22:00

לצפיה ב-'כבר היה פתוח בשבת שעברה, היה נראה לי טעים מאוד אבל'
כבר היה פתוח בשבת שעברה, היה נראה לי טעים מאוד אבל
30/11/2017 | 21:48
172
נראה לי בעייתי שקציצה שוכבת מהבוקר עד הלילה בסיר מחומם, מבחינה תברואתית זה בעייתי לדעתי.... בכל אופן אנסה בקרוב , פשוט בשבת כבר הייתי אחרי כריך סלמון מסרדיניה
לצפיה ב-'ביום חמישי אכלנו במיטשוס בשדה אליעזר'
ביום חמישי אכלנו במיטשוס בשדה אליעזר
01/12/2017 | 19:30
3
276
מול הכניסה לייסוד המעלה.
אני הזמנתי מרק קובה והמבורגר פילה ואנטריקוט בתוספת חזה אווז מעושן על חצי לחמניה עם ציפס.
חברי הזמינו, כ"א  פילה עגל 200 גרם שהגיע עם ירקות קלויים.

אני מכיר את המסעדה המקורית שבקצרין משנת 2005. זוכר איך היא גדלה להיות מסעדת בשר מעולה (גם המחירים עלו בהתאם....). המסעדה בשדה אליזר נמצאת במבנה חדיש מאובזרת בציוד חדיש. הבשר הוא מבקר שגדל ברמת הגולן. 
סה"כ מאוד נהנינו.....והמחיר בהתאם כ 185 לאדם כולל טיפ.
לצפיה ב-'קבלו כבונוס תמונה על עבודות הבניה המסיביות'
קבלו כבונוס תמונה על עבודות הבניה המסיביות
01/12/2017 | 20:20
2
213
על הבופור.
מדברים על כך שהלבנונים בונים שם קומפלקס תיירותי.
נ"ב צולם ממטע דובדבנים לייד מסעדה ברה"ג עם עדשת טלה 50-200
לצפיה ב-'אפשר לפתוח שם סניף של קופי ענן'
אפשר לפתוח שם סניף של קופי ענן
02/12/2017 | 21:06
26
לצפיה ב-'תיקון - צולם משכונת "הר הצפיה" במטולה.'
תיקון - צולם משכונת "הר הצפיה" במטולה.
03/12/2017 | 16:46
13
לצפיה ב-'מסעדת הדגים בעין-גב'
מסעדת הדגים בעין-גב
29/11/2017 | 22:24
3
334
אנחנו 5 זוגות גימלאים שמתארחים בכפר הנופש עין-גב מזה 17 שנים בכל חורף ב"מבצע מהסרטים". במסגרת המבצע אנו מקבלים שוברים לארוחה מלאה במסעדת הדגים. במשך כל השנים ניהננו מהארוחות ומהשרות. בשנתיים האחרונות הרגשנו קצת זיוף בשירות אך בלענו. השנה הם התעלו על עצמם. הגענו בשעה 16:00 והתבשרנו שהמסעדה כרגע לא מקבלת אורחים ושנחכה כחצי שעה. למרות בקשתי להכנס כי יש לי סכרת ועלי לאכול עכשיו לפחות משהו, לא התייחסו רק שלחו אותי לחנות ליד כדי לאכול גלידה או שוקולד. (בחיי) אחרינו הגיעו הרבה אנשים שהתחננו להכנס ונענו בשלילה. נשלחו לטייל שעה ולחזור או ללכת למסעדה אחרת. אנשים בקשו לשבת בינתיים במרפסת ולא הורשו. יש לציין כי מבעד לחלונות הזכוכית ראינו מסעדה כמעט ריקה לחלוטין והמלצרים הסתובבו הלוך ושוב גם מבלי לעשות משהו. רוב האנשים הלכו אך הגיעו אחרים ושוב ושוב... אחרי שעה הכניסו אותנו. בעלי בקש שנזמין ראשונים כדי לקבל ראשונים אך בפועל 7 שולחנות של 2-3 סועדים הזמינו קודם והחלו לאכול קודם כי אנחנו היינו הרבה (כאמור 10). בשולחנות האחרים היו כ-20 סועדים סך הכל. בינתים, בשולחן לידנו, די בקצה, ישב זוג שאף מלצר לא נגש אליו במשך כרבע שעה והם קמו והלכו.כמה דקות אחרי כן התיישב לשולחן זה זוג תיירים מבוגר והתחיל לחכות. וחיכו וחיכו גם יותר מרבע שעה עד שאחת מאיתנו הסבה את תשומת לב אחת המלצריות ואז הועילה לגשת אליהם. קבלנו את הארוחה שאגב, הייתה טובה בסך הכל, עם תקלות קטנות בשירות אך בלענו. לקראת סוף הארוחה בקשנו לדבר עם האחראי. הוא התנצל, הסביר שאנחנו לא יודעים הכל ויש מצבים שאי אפשר לתת שירות וכו. כפיצוי קבלנו שתי מנות קינוח (ל-10 אנשים) על חשבון המסעדה. התלבטנו אם להשאיר תשר, כי גם המלצריות לא היו הכי נחמדות, והשארנו 100 ש"ח ונתנו לאחת המלצריות את שוברי ההנחה. כשקמנו ללכת, אחת המלצריות שכלל לא שרתה אותנו במשך הארוחה שאלה בחוסר עדינות מוחלט: נתתם את השוברים? עניתי לה: מה חשבת שאנחנו נברח בלי להשאיר? חבל שלא צלמתי את הפרצוף שעשתה. נעלבנו, נדהמנו, כעסנו. לקינוח נזכרתי: כשהזמנו את המנות, בן זוגי ואני הזמנו סלט קיסר. ליד המלצרית עמד אדם שלמיטב ידיעתנו הוא האחראי על הכל ואתו ניסינו לדבר אחר-כך אך הוא כבר עזב. בכל אופן, כשהוא ראה שאנחנו מזמינים את זה התערב ואמר: לא כדאי לכם להזמין שתי מנות כאלה כי הן מאוד גדולות ולא תוכלו לאכול אותן, תקחו משהו אחר. למה אמר זאת? מי מבין?
רציתי לשתף ואני מנסה להבין מדוע אי-אפשר להזמין שם שולחן? מדוע אי-אפשר להתיישב איפה שרוצים? מדוע אי-אפשר להכנס ולשבת מתי שרוצים בזמן שהמסעה ריקה לגמרי?
מה אתם אומרים?
לצפיה ב-'חבל שזו היתה החוויה שלכם'
חבל שזו היתה החוויה שלכם
30/11/2017 | 06:26
2
224
יש מסעדות שעושות הפסקה בין ארוחת הצהריים לארוחת הערב, ולא נהוג להכנס למסעדה כשהיא סגורה, ובמטבח ובאולם הסועדים עסוקים בהכנות לקראת ארוחת הערב.

יחד עם זאת, אם הכוונה למסעדת דגים עין גב, לפי אתר המסעדה היא אמורה להיות פתוחה מ- 12 בצהריים ברציפות עד אחרון הסועדים. כך שהעניין באמת לא ברור. אולי היתה תקלה בגללה לא אפשרו כניסת לקוחות.

בכל מקרה, היו צריכים להתמודד עם הבעיה שנוצרה קצת יותר טוב, והשירות הלא מקצועי שאת מתארת אינו קשור אליה.
לצפיה ב-'בהחלט מאכזב ומתסכל'
בהחלט מאכזב ומתסכל
30/11/2017 | 06:40
1
208
כי גם למרות בקשותיכם המנומקות הצוות לא. נענה כדי להקל עליכם.
אני מציע שתפנו את התלונה להנהלת המסעדה וגם להנהלת הגורם שהעניק לכם את השוברים.

ככלל - התייחסות לקהל שבוי (שהרי שילמתם מראש על הארוחה) מהווה מבחן להתייחסותו של העסק.
במקרה זה יש לי חשש שאכן המסעדה נכשלה במבחן זה.

לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות'
תודה על ההתייחסות
30/11/2017 | 21:48
162
אכן פנינו להנהלת כפר הנופש. בינתיים לא קבלנו כל תגובה. רוצה לציין שהמסעדה לא הייתה בהפסקה. היו בפנים סועדים ומלצרים ששרתו אותם רק לא רצו להוסיף עוד סועדים. זו גם הסיבה שאני מתרעמת שהתעלמו מהבעיה שלי. לדעתי, יכלו לתת לי להכנס ולשבת (כל השולחנות היו ערוכים ויש שם הרבה שולחנות) ולהגיש לי רק כוס מים ופרוסת לחם לבינתיים.
לצפיה ב-' כתבות מהתקשורת - שירשור חדש'
כתבות מהתקשורת - שירשור חדש
30/11/2017 | 09:23
3
24
לצפיה ב-'שפים איטלקים חושבים שהם מושלמים'
שפים איטלקים חושבים שהם מושלמים
30/11/2017 | 09:25
162
ראיון עם כריסטינה באוורמן - שפית מרומא עם כוכב מישלן, שביקרה בשבוע שעבר בישראל, ולא בפעם הראשונה.

באוורמן מדברת על מנות בגובה העיניים, על פסטה, ועל כך שכדי להיות שף טוב צריך לצאת מאיטליה.

לצפיה ב-'כתבה עצובה: מבעלי מסעדה למנקי בתים'
כתבה עצובה: מבעלי מסעדה למנקי בתים
30/11/2017 | 10:16
1
237
תיקי גולן בראיון עם מוריס גיני ויונה ששון שהיו הבעלים של המסעדות טופולינו בירושלים ולוקה ולינו בתל-אביב, וכעת מנקים משרדים ודירות.

לצפיה ב-'לא מאחל לאף אחד אבל בדיוק לפני שנה כתבתי ביקורת קשה על המקום'
לא מאחל לאף אחד אבל בדיוק לפני שנה כתבתי ביקורת קשה על המקום
30/11/2017 | 14:58
233
וציינתי שאין לי ספק שהם לא מבינים מה זה קהל תל אביבי, אין הרבה מקום לטעויות.
חוויתי שם את הערב הכי עגום שחוויתי במסעדה אי פעם והיה לי ברור שהמקום לא יצליח.

מאחל להם רק טוב ושימצאו דרך חדשה וטובה.
לצפיה ב-'אשמח להמלצה למסעדה בראשל"צ '
אשמח להמלצה למסעדה בראשל"צ
27/11/2017 | 12:07
6
227
היי!
אשמח למסעדה מומלצת לזוג בראשל"צ לארוחת ערב טעימה, כייפית (שיש אווירה), מקום יפה, עם זאת לא יקר בטרוף...
ניהיה במכללה למנהל, אז אם מישהו במקרה מכיר מקום קרוב אז בכלל מעולה! 
לצפיה ב-'סוהו'
סוהו
27/11/2017 | 20:10
45
לצפיה ב-'לא מכירה מסעדות בהרצליה'
לא מכירה מסעדות בהרצליה
28/11/2017 | 07:06
4
247
אבל את/ה יכול/ה להכנס לחיפוש הייחודי של הפורום (קישור בהודעה הנעוצה בראש הפורום), ולחפש המלצות על-פי מיקום.
לצפיה ב-'מסעדת טאבולה בהרצליה כמדומני הומלצה לאחרונה פעמיים כאן'
מסעדת טאבולה בהרצליה כמדומני הומלצה לאחרונה פעמיים כאן
28/11/2017 | 10:50
3
156
וגם אני זוכר אותה כמקום חביב אם כי לא חדשני וזה לא בהכרח לרעה.
לצפיה ב-'ביקשה על ראשל"צ...מאיפה צצה הרצליה?'
ביקשה על ראשל"צ...מאיפה צצה הרצליה?
28/11/2017 | 12:04
2
35
לצפיה ב-'מהחתולית. תשאלי אותה.'
מהחתולית. תשאלי אותה.
28/11/2017 | 15:42
40
לצפיה ב-'התבלבלתי. אין לי מושג למה כתבתי הרצליה'
התבלבלתי. אין לי מושג למה כתבתי הרצליה
29/11/2017 | 07:31
176
התכוונתי לראשון לציון, כמובן.
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
26/11/2017 | 06:41
17
32
לצפיה ב-'מגזינו תל אביב'
מגזינו תל אביב
26/11/2017 | 08:03
395
היינו 13 וזה היה די מאתגר (למרות שחיפשנו חודש מראש) למצוא מסעדה שתארח אותנו בלי לדרוש שנשלם על חדר פרטי ושנגיע "או בשש וחצי או בתשע".
מגזינו קבלו אותנו בשמחה. המסעדה יעילה, המלצרים מתודרכים היטב, והאוכל טעים. אכלנו פיצות, סלטים ופסטות, הכל היה טוב עד מצוין. הקרבונרה היתה טובה אך חריפה, לא ברור למה. הצטיינה במיוחד מנה מנת הספיישלים של כיסונים במלית בשר שור.
החלר החלש היה הקינוחים - פשוטים מאוד ומתוקים מדי.

לצפיה ב-'נימר, לא רחוק מצומת גולני'
נימר, לא רחוק מצומת גולני
26/11/2017 | 08:05
307
היה מעולה! מבחר נדיב מאוד של סלטים, כולם טעימים חאוד, חלקם מיוחדים כמועשבי תיבול עם פיצוחים או חציל בסילאן. גם שקשוקה, חציל ממולא ושיפוד כבד היו מצוינים.
נהנינו מאוד.
לצפיה ב-'רוטנברג'
רוטנברג
26/11/2017 | 08:10
3
411
אוכל עשוי היטב ומתוחכם, שירות (לפני ותוך כדי) יוצא מגדר הרגיל.

לפני כחודש פניתי אליהם להזמין מקום לעשרה אנשים. רציתי לוודא שלכל המאותגרים יהיה מה לאכול.
נעניתי בשמחה, ממש עברנו על הסועדים המאותגרים ווידאנו שיהיה להם מה לאכול - כולל מנה אחת שאינה בתפריט והוכנה במיוחד עבור אחד מאיתנו.
כל האוכל היה עשוי בקפידה, מחומרי גלם מצויינים - פשוט מסעדה ברמה גבוהה. בהחלט היה שווה את הנסיעה מכפר יחזקאל (חצי שעה). מומלץ.
לצפיה ב-'מסעדה נהדרת שכל כך הולכת עם הסועדים'
מסעדה נהדרת שכל כך הולכת עם הסועדים
26/11/2017 | 10:03
319
גם אנחנו ביקשנו פעם חלק ממנה בשרית (פולנטה) והטבח יצא והתייעץ איתנו איך להוציא אותה והמציא לנו במקום מנה צמחונית מטרפת.
מסעדה שווה סטייה משמעותית מהמסלול
לצפיה ב-'חודש חיכיתי לשמוע ממך איך היה!'
חודש חיכיתי לשמוע ממך איך היה!
26/11/2017 | 16:09
1
230
איך אני שמחה שנהניתם. המקום האהוב עליי בעולם.
לצפיה ב-''
26/11/2017 | 16:33
16
לצפיה ב-'פועה, שוק הפשפשים'
פועה, שוק הפשפשים
26/11/2017 | 08:16
331

אתמול בערב הגענו לפועה לחגוג יום הולדת לחברה שבחרה את המקום.  המקום הודיע מראש שיש מינימום של 60 ש"ח  לאדם,  מחיר מופרז לטעמי אך  ניחא.

הוזמנו  16 מקומות.  כשהתחילו להגיע האנשים התברר שאין מספיק מקום בשולחן,  כי הגיע עוד זוג שלא היה מתוכנן ובנוסף  עגלת תינוק, ובמסעדה לא התרגשו והוסיפו עוד שולחן כך שמבחינת השירות הורגשה השתדלות נאה ומכובדת,  גם אם היינו דחוסים וצפופים כסרדינים כי המקום לא גדול.

מבחינת הכלים,  הם מגישים בצלחות סבתא כאלה והכל במכוון לא אחיד.  מודה שאני לא אוהבת את הקונספט הזה, מה גם שהכיסאות גם הם  מגוונים,  וחלקם לא ממש נוחים.

מבחינת התפריט,  היו בו מנות פשוטות  להפליא כגון כריך עם חביתה ב 44 ש"ח,  לחם וחמאה ב- 18 ש"ח,  וגם דברים מעניינים יותר-  לדעתי התפריט יתאים כמעט לכולם.

אנחנו התמקדנו במיוחדים של היום -
אני בחרתי במנה שנקראת "סלקים וגורגונזולה" -  סלקים צלויים,  פיסות גורגונזולה,  עגבניות שרי,  בצל סגול,  אגוזי מלך  ורוקט.  המנה היתה מאוד טעימה,  התיבול היה  עדין כמתבקש-  סכה"כ מוצלח.

הבחור לקח את "הכנפיים של טוני"-  ברוטב חמאת בוטנים,  רוטב דגים וסויה,  ונהנה לכרסם.

שנינו חלקנו "גבינות וממרחים מהמעדניה" -  פלטת עץ  ובה 3 סוגי גבינות (היה רועש מכדי לנסות לשאול אילו גבינות אלו-  אני מנחשת שאחת צ'דר,  אחת גבינת עיזים  רכה בסגנון סנט מור,  ועוד אחת שלא זיהיתי),  ריבת אגסים,  ממרח ארטישוק שהיה גרגירי ולא מוצלח,  זיתים שלא אהבתי,  מעט ענבים,  4 פיסות קרקרים זעירות ו- 3 פרוסות יפות של לחם גרעינים.
מנה נחמדה מאוד,  היה כייף לנשנש תו"כ שיחה עם חברים.  ביקשתי וקיבלתי גם איולי  בנוסף וזה שידרג את המנה עוד יותר. האיולי מאוד מוצלח.

שתיתי קמפרי תפוזים (אמור להיות קמפרי קלמנטינות אבל לא היו),  היה חביב ומעט מתוק מידי לטעמי.

החשבון היה 180 לפני טיפ,  השארנו 210.

האם נחזור ?  בספק.  משהו ברעש ובהמולה מסביב בשילוב עם הצלחות והכסאות השאיר תחושה לא נעימה,  למרות שהשירות היה בסדר גמור וגם האוכל שאנחנו אכלנו היה נחמד מאוד.

ראינו  לידנו  חברה שהזמינה מנת כופתאות דלעת בקארי ודיווחה באכזבה שהכופתאות קשות ודחוסות והיא לא יכולה לאכול אותן.

לצפיה ב-'מלא בישולים ביתיים'
מלא בישולים ביתיים
26/11/2017 | 12:30
1
329
סיר ענק של קציצות דגים עם במיות קטנטנות בלימון
ריזוטו עם בייקון, ערמונים ותרד
פילטים של לברק בתנור על מצע של דלעת, חצילים ועגבניות פרוסים דק דק
קדירה עצומה של נתח פולקה ביין עם פטריות ובייקון לצד פירה
מרק פלפלים קלויים
מרק ברוקולי
סלט סלקים צלויים עם גבינת פנחס ושקדים
סלט חצילים "בטעם כבד"

היה ממש טעים, כשהריזוטו והקדירה במיוחד היו מסוג המנות שמייתרות לחלוטין את הצורך במסעדות...

לצפיה ב-'וואו... נהייתי רעב ואני אחרי ארוחה לא קטנה, נשמע מדהים !'
וואו... נהייתי רעב ואני אחרי ארוחה לא קטנה, נשמע מדהים !
26/11/2017 | 17:37
49
לצפיה ב-'פסטה עם נתחי סלמון טרי וכרוב ממולא '
פסטה עם נתחי סלמון טרי וכרוב ממולא
26/11/2017 | 19:03
2
301
את הסלמון הענק פילטתי וניתחתי. נותרו חתיכות
ראויות להקפצה. כך אכלנו פסטה עם סלמון ברוטב
אסייתי.
בנוסף, מילאתי עלי כרוב בבשר ובאורז. רוטב
עגבניות עם ציר עוף העניק טעם יחד עם צרור עשבי
תבלין, צימוקים וצנוברים.
לצפיה ב-'את הסלמון צלית לפני הפסטה או יחד עם הפסטה בלבד?'
את הסלמון צלית לפני הפסטה או יחד עם הפסטה בלבד?
26/11/2017 | 19:21
1
63
לצפיה ב-'הסלמון היה אלמנט מהרוטב והוא כתמיד ממתין לפסטה. '
הסלמון היה אלמנט מהרוטב והוא כתמיד ממתין לפסטה.
27/11/2017 | 04:33
55
לצפיה ב-'שלוש המוסקטריות בחוות צוק'
שלוש המוסקטריות בחוות צוק
26/11/2017 | 20:12
338
הברזילאית הגיעה לביקור מולדת, וביקשה שאבחר מקום לפגישה. כל אחת מאתנו מגיעה ממקום אחר, וארוחת בוקר ביום שישי בחוות צוק שלא מצריכה כניסה לתל-אביב, נראתה לי בול בפוני.

הגעתי קצת באיחור, ושתי החברות הספיקו כבר להזמין שוקו חם (אחת לא שותה קפה, השניה לא אוכלת שוקולד, איכשהו הזמינו שוק חם).

כהרגלנו חלקנו את כל המנות, ומזל שעצרו אותנו לפני שהזמנו חצי תפריט:

פלטת מעדנייה צמחונית (62) - מבחר סלטים, גבינות, ירקות מהחווה חיים וקלויים (גזר, קישוא, כרובית בטחינה, צנוניות ועוד), זיתים וקרקרים. לבושתי הרבה איני זוכרת אילו סלטים היו שם, אבל הכל היה טעים להפליא, ולא יכולנו להפסיק לנשנש.

פלטת מעדנייה דגים (68) - מבחר דגים כבושים, ירקות, ממרחים ולחם. טעמתי הרינג ואיקרה טובה, טונה כבושה וצ'ימיצ'ורי שהיה קצת שונה מזה שאני רגילה אליו מהשכנים הארגנטינאים.

כל אחת מאתנו קיבלה גם צלחת עם 2 ביצי עין וחזה אווז על הפלנצ'ה (18).

הלחם לא הספיק, וכשביקשנו קיבלנו ללא חיוב, תוספת של לחמים מסוגים שונים.

הארוחה היתה נדיבה, טעימה, מגוונת ושופעת. הירקות היו טריים, הגבינות מצויינות (שכחתי לשאול של איזו מחלבה), והשירות מצויין.

לקינוח חלקנו את הכנאפה המצויינת שהם מכינים עם גבינה תוצרת החווה, ופאדג' שוקולד. בדיעבד, קינוח אחד היה מספיק, היות שלא הצלחנו לסיים אף אחד מהם (שלוש מוסקטריות גרגרניות).

תה עם נענע שהזמנתי עזר להרגיע את הבטן המלאה.

החשבון הגיע ל- 265 ש"ח, שילמנו 300 והלכנו לראות את המעדניה החדשה.

המעדניה מסודרת נפלא, יש בה שפע של יין ישראלי ובירות בוטי ישראליות, ירקות מהחווה, גבינות ונקניקים, בשר טרי, אוכל מוכן, לחמים של מאפיית קראסט, ריבות תוצרת החווה ועוד ועוד.
המקום בו שכנה פעם המעדנייה, יהפוך לחלק מהמסעדה, ויאפשר לשרת קהל גדול יותר.
לצפיה ב-'סירי פוייקה ביער וביקור מאכזב באמריקה בבית ציוני אמריקה'
סירי פוייקה ביער וביקור מאכזב באמריקה בבית ציוני אמריקה
27/11/2017 | 09:27
3
375
בשבת בבוקר התכנסנו ביער לחגוג ימי הולדת משפחתיים. ההתחלה היתה של ג'יחנון שאני ויתרתי עליו.
במקביל הודלקה המדורה ואחי הכין שלושה סירים של פוייקה - ירקות ובקר, ירקות ופרגיות וירקות וסלמון. כל אחד מהסירים זכה גם למנה יפה של יין.
כשהגיעה שעת צהריים נפתחו הסירים וזללנו את תוכנם - יצא מעולה.
מהתוספות שהוכנו בקושי אכלנו. בשארית כוחתנו טעמנו מעוגות יום ההולדת ומסלט פירות מושקע במיוחד.

לפנות ערב הייתי עם חברה בהצגה "לצאת מהארון" בבית ציוני אמריקה(קומדיה קלילה וחביבה מאד) ומשם פסענו לאמריקה.
מידע שגוי שקיבלנו ממלצרית אחת וגישה מעצבנת של מלצרית אחרת הביאו לכך שאני נשנשתי את הצ'יפס שלהם שהיה לדעתי בינוני וסתמי וחברתי אכלה נקניקיה אמריקאית שהיתה חביבה ולא יותר. חשבנו על קינוח ושתיה חמה אבל איש לא ניגש אלינו אחרי שפינו את הכלים למרות שישבנו ופטפטנו עוד שעתיים לפחות. למרות שאני מאד אוהבת אוכל מקסיקני, הוייב של המקום לא עשה לי חשק לחזור.

לצפיה ב-'כשהייתי בישראל קיבלתי המלצות מאוד חמות ממישהם על "אמריקה".'
כשהייתי בישראל קיבלתי המלצות מאוד חמות ממישהם על "אמריקה".
27/11/2017 | 11:16
1
281
קאתי כמה ביקורות והחלטתי לוותר.
כעת אני רואה שבצדק.
לצפיה ב-'דווקא אחד המקומות המועדפים עלי'
דווקא אחד המקומות המועדפים עלי
27/11/2017 | 23:15
63
לצפיה ב-'אמריקה חטפה ביקורת איומה היום בהארץ '
אמריקה חטפה ביקורת איומה היום בהארץ
28/11/2017 | 18:21
268

ביקורת קוטלת של עומר שוברט 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית
לירון לסר- מומחה לבריאות טבעית
זקוק לריפוי טבעי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה