לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1988619,886 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אוזריה, מטלון 44 ת"א'
אוזריה, מטלון 44 ת"א
03/12/2018 | 20:49
2
326
מסעדה קטנה על סף קלאסטרופובית עם הרבה שמחת חיים ואנרגיות טובות. בערב שבת ישבנו על הבר, כשמהצד השני של דלפק הבר אחד השפים מכין מנות לעיני האורחים וזה מרנין. התפריט באוזריה הנו ים תיכוני ולמרות שמה הלקוח כנראה מאוזו היווני, מועטות בתפריטה מנות יווניות מקובלות אם בכלל. 
לפתיחה קיבלנו קרפצ'יו עם כיסוי נאה של פרמזן , שהוכן מול עינינו וג'בטה חמה. מנה מעולה מנתח בשר טוב .
בהמשך הוגשה סיניה קבב טלה שבבסיסה טחינה גלמית מבית טוב. גם זאת מנה טובה וגם נדיבה. ליווינו אותי עם 2 כוסות יין בלנד סופה טוב של יקב תבור. 
קינחנו עם גלידת יוגורט סבירה ויקרה מדי (40).
סהכ כולל תשר 240 ש"ח עבור ארוחה ליחיד לחלוקה.
יש לציין שרות חביב ביותר של הבארמנית.
לצפיה ב-'איך היה מפלס המוזיקה? '
איך היה מפלס המוזיקה?
05/12/2018 | 17:47
1
115
אכלנו שם באחד מימי ששי בשעת ערב מוקדמת היה טעים אבל מחריש אוזנים. אכלנו וברחנו וגם בקשנו להנמיך...
לצפיה ב-'מוזיקת רקע'
מוזיקת רקע
06/12/2018 | 10:31
125
גם אני היינו שם בערב שבת מוקדם מאד. המוזיקה הייתה ברקע בלבד, בדיוק בעוצמה מתאימה להאזנה ללא רעש וצילצולים. התכנים היו אקלקטים אבל הרוב שירים ישראלים וותיקים, מוכרים ונוסטלגים. הייתה אווירה בהחלט רגועה למרות רעש סביבתי בשל הצפיפות במקום הקטנטן הזה.
לצפיה ב-'אשמח לקבל המלצות על מסעדות טובות באיזור צפת'
אשמח לקבל המלצות על מסעדות טובות באיזור צפת
05/12/2018 | 16:20
2
21
לצפיה ב-'לפני שנתיים נהנינו בטיביס בחוות ורד הגליל'
לפני שנתיים נהנינו בטיביס בחוות ורד הגליל
05/12/2018 | 16:55
1
90
מסעדה המתחמחה בבשרים, ויש לה תפריט גדול ומכובד.
לצפיה ב-'תודה רבה על ההמלצה'
תודה רבה על ההמלצה
07/12/2018 | 12:11
17
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:16
5
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
02/12/2018 | 07:54
10
28
לצפיה ב-'שישי בבוקר- מקלות וניל בעפולה'
שישי בבוקר- מקלות וניל בעפולה
02/12/2018 | 09:03
1
247
כרגיל עמוס וגדוש שם ,אבל שאפו למלצריות ואחראיות המשמרת שעומדות בלחץ המעונינים לשבת.
אחרי המתנה של כ10 דקות הושבנו.
היינו 2
הזמנו ארוחת בוקר אחת שכללה סלסלת מאפים מעולים ופרוסות לחם אגוזים.מטבלי אבוקדו,טונה,חיצילים שרופים,טחינה,גבינת שמנת ריבה וחמאה.
מקושקשת עם פטה(לפי בחירה)
הפוך ותפוגזר.
הזמננו גם בריוש חמאה שהיה החוליה החלשה של הארוחה.
כרגיל הכול טעים טרי ואיכותי.הוספנו הביתה קופסת אלפאחורס וכיכר לחם זיתים.
מומלץ כרגיל
לצפיה ב-'איכשהו אנחנו תמיד עוברים בעפולה בשבתות'
איכשהו אנחנו תמיד עוברים בעפולה בשבתות
04/12/2018 | 07:02
175
ומקלות וניל סגור, אז לא עצרנו שם אף פעם. בסך הכל נקרא כמו בית קפה נחמד.
לצפיה ב-'ביקור בערבה = ארוחה בלוויתן'
ביקור בערבה = ארוחה בלוויתן
04/12/2018 | 07:29
6
255
את סוף השבוע בילינו בביקור משפחתי בערבה. בדרך דרומה עצרנו בלית ברירה בבית קמה, ולקחנו כריכים מארומה. כריך גבינת החמד שלי הושלך לפח, היות שהכיל ממרח חריף והתפרק באריזה.
בשישי בערב, נסענו לאילת לארוחה בלוויתן שהפכה למסעדת הבית שלנו באילת.

סטייק הטרטר שהוסר מהתפריט, חזר אליו בסוף השבוע, כאילו במיוחד לכבוד הבחור. בגרסתו הנוכחית הוא מוגש ללא צ'יפס וסלט חסה ונילווים אליו 3 טוסטונים (46). בשר שייטל קצוץ, מתובל בפשטות ועליו חלמון. כמה פשוט, ככה טעים.

הראשונה שלי היתה מנת סקלופס צלויות שהוגשו על ריזוטו ארטישוק ירושלמי (73). אני אוהבת סקלופס, ולא היה סיכוי שאוותר על המנה הזאת.

לעיקרית בחור בחר בלה ביג מס (85) שכשמה כן הוא - המבורגר 220 גרם ועליו  פולד פורק ברוטב ברביקיו וגבינת צ’דר. לצד ההמבורגר חסה עם איולי, פרוסות עגבניה, קורנישונים וצ’יפס מהזן הדקיק. המבורגר מלא טעמים שחייבים לאכול עם מזלג וסכין, אחרת באמת יש ביג מס

הייתי במצב רוח לדגים, ובחרתי במנת מוסר ים שנראתה לי מעניינת, אבל לשמחתי מודעים במסעדה לרגישותי לחריפות, והסבירו לי שכדאי שאבחר במנה אחרת. באופן שאינו אופייני לי, בחרתי במנת סלמון על ריזוטו תרד ושום (105), וכך אכלתי פעמיים ריזוטו בארוחה אחת. נתח הסלמון נצלה כראוי, העור היה פריך ובשר הדג היה עסיסי וטעים. הריזוטו היה נהדר, והתרד שמר על צבעו הירוק ולא היה נבול מדי. בסך הכל מנה חביבה וגדולה שלא הצלחתי לסיים.
לקינוח בחרנו בפונדנט שוקולד לבן ותבלינים שמוגש עם גלידת הל (50). האמת היא שכבר היינו מלאים ומוטב היה אילו היינו מוותרים על הקינוח, אבל אנחנו גרגרנים חסרי תקנה. פונדנט קום-איל-פו, עם מעטפת פריכה ותוכן נוזלי במידה. השילוב של שוקולד ותבלינים חביב עלי מאד, וכאן השכילו לשמור על איזון נכון. גלידת ההל הוסיפה נדבך של טעם ומרקם וקיררה מעט את הפה.

ליווינו את הארוחה בכוף שבלי (38) וג'ין טנקרי עם טוניק (48).

בסך הכל, עוד ארוחה מצויינת בלוויתן, מסעדה שאנחנו חוזרים אליה שוב ושוב.

לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
04/12/2018 | 10:54
23
לצפיה ב-'תודה על הדיווח אני שמחה לראות שיש מנות חדשות בתפריט'
תודה על הדיווח אני שמחה לראות שיש מנות חדשות בתפריט
05/12/2018 | 17:45
1
91
שתי ארוחות שלנו שם, ערב אחר ערב, לפני כשנה היו ככה ככה -עד כה שאני זוכרת, בעיקר בגלל השרות , כמובן שנחזור בפסבטיבל ג'אז חרף השנה, אבל החלטנו ללכת רק ערב אחד.
לצפיה ב-'התפריט מתחלף כל הזמן'
התפריט מתחלף כל הזמן
05/12/2018 | 19:09
79
ומדי פעם יש ספיישלים.

לצפיה ב-'איך היה השירות?'
איך היה השירות?
06/12/2018 | 09:13
2
91
אנחנו מאוד נהנננו בלווייתן- האוכל היה מעולה- אבל מבחינת השירות- הורגש אז שמנסים לזרז אותנו...
המנות הוגשו בקצב מסחרר- מעניין לשמוע איך היה אצלכם?
לצפיה ב-'השירות היה בסדר'
השירות היה בסדר
06/12/2018 | 12:25
96
זוכרת את הדיווח שלכם, וחושבת שהוא לאו דווקא מייצג את ההתנהלות בדרך כלל.
לצפיה ב-'גם אצלנו, תוך שעה היינו בחוץ- רחמו סטייל '
גם אצלנו, תוך שעה היינו בחוץ- רחמו סטייל
06/12/2018 | 12:55
106
לציין שהתקשרו למחרת הארוחה הראשונה לשאול איך היה-בעקבות שאלון שקבלנו ב מסרון , ציינתי מה הפריע. שבנו באותו ערב- לא היתה כל התיחסות, שף המסעדה שוחח ארוכות עם שולחן סמוך, מאיתנו התעלם. 
מצד שני לא ניקח מהם את הפרגון על כך שהם מסעדת שף יחידה באילת ...
לצפיה ב-'פיאנו פיאנו וחומוס מטירה '
פיאנו פיאנו וחומוס מטירה
05/12/2018 | 18:00
163
אני עובדת בימי ששי , מגיחעה הביתה עיפה ורצוצה. פעם שניה שאנחנו אוכלים בפיאונ פיאנו בקניון G בכפר סבא 
בפעם הראשונה לפני כחדש היינו שבעה מבוגרים, בן שלש וחצי שאוכל כמו גדול ותינוקת. אכלנו מבחר גדול של מנות, פסטה, סלטים, פיצה שחלקנו , ניוקי -כולם נהנו מאד , השרות היה מצוין , טירמיסו לקינוח מעלה והמחיר היה שפוי 
בפעם השניה בששי האחרון - 4 מבוגרים, הילד והתינוקת . 
אני אכלתי את השרימפס בשמן ושום שלהם- מרקם מושלם מחיר של 42 שח כמדומני ל 7 -8 . הולך טוב עם הפוקאצ'ה שלהם, פולנטה עם פטריות גם מנה טובה שלהם 
חלקנו פיצה פטריות -טעימה כרגיל, פנה ברוטב ארביאטה שהיתה המנה החלשה , סלט פיאנו עם גבינה כחולה לנמנע מפחמימות, הפעוט טרף ניוקי ערמונים- טעמתי- ניוקי אווריריים. לזניה חלבית- יותר מדי אורגנו לטעמי , כבר היינו מלאים -נארזה והיתה טעימה למחרת בחימום 
קינחנו עם הטירמיסו , קרם ברולה , גלידה לילדים , קפה אחד וקולה דיאט 
החשבון סביב 450 שח כולל מנת פסטה ילדים לתינוקת שנמנעת ממוצרי חלב .
השרות גם הפעם קשוב , עם חיוך. הטיפ בהתאם.

בשבת הכנתי פשטידת כרובית ותפוחי אדמה (במקור התכוננתי להכין לביבות אבל התעצלתי , שפכתי הבלילה- לפי מתכון מספרו של עוז תלם-  לתבנית.) סלט ירקות, חומוס מעולה מטירה עם פיתות . ביצים קשות . שאריות מרק ירקות לתינוקת .
פומלה לקינוח 
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
29/11/2018 | 06:12
6
37
לצפיה ב-'לחם ארז - משקאות חורף'
לחם ארז - משקאות חורף
29/11/2018 | 06:25
100
החורף בפתח (יש שמועות שיגיע מתי שהוא), ולקראתו רשת בתי הקפה והמעדניות "לחם ארז" משיקה תפריט משקאות חורף, הכולל מגוון משקאות חמים לעונה הקרה.

בין המשקאות החדשים:
דרמסלה צ'אי – צ'אי לאטה עם קינמון ותבלינים בניחוח הודי. מחיר: 17 ש"ח
קקאו חם – משקה שוקולד אמיתי עשיר עם נגיעות קוקוס. מחיר: 17 ש"ח

לצפיה ב-'מסיבת פרידה מסטמפה;'
מסיבת פרידה מסטמפה;
29/11/2018 | 06:28
126
סטמפה - המסעדה האיטלקית בבית סוקולב, סוגרת מחר דלתות.

מחר ה- 30/11 החל מה- 10:00 בבוקר תיערך מסיבת פרידה מהמסעדה. זו ההזדמנות האחרונה לאכול פיאדיניות טובות ולקנות מה שנותר ממלאי היין האיטלקי של סטמפה.
לצפיה ב-'פסטיבל א-שאם בחיפה'
פסטיבל א-שאם בחיפה
29/11/2018 | 09:49
110
פסטיבל א-שאם יתקיים זו השנה הרביעית בעיר התחתית חיפה, בימים חמישי ושישי 6-7/12. הפסטיבל מוקדש למטבח העות׳מאני, וכולל הרצאות, לסיורים, לערבי השיח, ארוחות מיוחדות, אירועים ופעילויות לילדים.

בין האירועים והארוחות בפסטיבל:

‬הנמל‭ ‬24‭ ‬מארחת‭ ‬את‭ ‬השף‭ ‬הטורקי‭ ‬כמאל‭ ‬דה‭ ‬מירסאל, ‬חיים‭ ‬כהן ונוף עתאמנה-אסמעיל, לסעודה שאמית אורפלית ואנאטולית
כמאל‭ ‬דה‭ ‬מירסאל,‭‬השף‭ ‬‬מסעדת‭ ‬Alancha‭ ‬הטורקית,‭ ‬המתמחה‭ ‬במטבח‭ ‬אנטולי, ‭ ‬מעניק‭ ‬פרשנות‭ ‬מודרנית‭ ‬למטבח‭ ‬זה‭ ‬תוך‭ ‬שמירה‭ ‬על‭ ‬השורשים‭ ‬שלו. ‬השף‭ ‬חיים‭ ‬כהן‭ ‬יבשל‭ ‬יחד‭ ‬עם‭ ‬השף‭ ‬כמאל‭ ‬את‭ ‬שורשיו‭ ‬האורפלים‭ ‬שהשפיעו‭ ‬ועדיין‭ ‬משפיעים‭ ‬על‭ ‬סגנון‭ ‬האוכל‭ ‬שלו‭ ‬במסעדת‭ ‬יפו‭ ‬תל‭ ‬אביב. נוף עתאמנה-איסמעיל תכין ‬‬מנות‭ ‬מהמטבח‭ ‬הערבי‭ ‬שנמצאות‭ ‬על‭ ‬הממשק‭ ‬בין‭ ‬המטבח‭ ‬הערבי‭ ‬וטורקי. ‬מסעדת‭ ‬הנמל‭ ‬24‭ ‬ובראשה‭ ‬השף‭ ‬רן‭ ‬ראש‭ ‬תארח‭ ‬את‭ ‬הארוחה‭ ‬בחלל‭ ‬הפרטי‭ ‬של‭ ‬המסעדה‭ ‬ותגיש‭ ‬לקהל‭ ‬הסועדים‭ ‬קינוחים‭ ‬בהשראת‭ ‬החיבור‭ ‬בין‭ ‬השפים‭.‬
יום חמישי 6.12 | 18:00 / 21:00
יום שישי 7.12 | 18:00 / 21:00
מסעדת הנמל 24, חיפה
מחיר לאדם: 270 ₪

בין מייהנה לטברנה - פופ-אפ מהמטבח הטורקי
מייהנה היא התשובה הטורקית לטברנה היוונית, בה נוהגים הטורקים להתענג על מזאה, צלוחיות קטנות של מאכלים מענגים, לזלול, ולשתות ראקי. ללילה אחד תהפוך חנות הוינטאג׳ ״מפעם - בלומה מיי״ למייהנה עות'מאנית קלאסית, ושרון ויעל מ-Haifa Shuk and Cook, יכינו לכם משתה מהיינה כמיטב המסורת עם מנות מזה ססגוניות כגון:
פאטליצ'אן אזמסי - חציל קלוי ביוגורט; ג'ג'יק - סלט מלפפונים מרענן עם נענע ויוגורט; דג ים כבוש ועוקצני; סימיט - בייגל שומשום טורקי טרי-טרי; דולמה - עלי גפן ממולאים ברוטב חמצמץ; בקלאווה ביתית חמימה ואלמה צ'אי. בואו לשתות ולאכול כמו טורקים, ובין ביס ללגימה - לשמוח לצלילי מוזיקה טורקית מודרנית.
יום שישי 7.12 | 11:30 / 14:00
חנות מפעם "בלומה מיי", קיבוץ גלויות 16, חיפה
120 ₪

סעודת מלכים עות'מאנית בפרשנות מודרנית - אריק דרחני ומולי מגריסו
אריק דרחני ומולי מגריסו ממסעדת ״אונזה״ ביפו, יגיעו לחיפה, לערב מיוחד באווירת ״פתיחת שולחן״ לא מחייבת.
דרחני ומגריסו יגישו תפריט הנשען על מנות הדגל של המטבח העות'מאני, בחלל של חמאם אל פאשה 9.
לצלילי מנגינות טורקיות, ועם הרבה ראקי ויינות טובים, יוגש תפריט שיציע בין היתר: סימיט - בייגל שומשום טורקי; חציל חם ביוגורט וחמאה מזוקקת; סו בוריק פריך במילוי תרד; איקרא משובחת בעבודת יד; פסטרמה ביתית וקשקבל; ג׳ג׳יק - יוגורט סמיך עם מלפפונים, תבשיל טלה, פילאפ ועוד.
יום חמישי 6.12 | 20:00
חמאם אל פאשה 9
240 ₪

לצפיה ב-'מושבוצ - ארוחת NOSE TO TAIL עם אבנר לסקין'
מושבוצ - ארוחת NOSE TO TAIL עם אבנר לסקין
29/11/2018 | 09:59
2
147
מסעדת מושבוצ במושב רמות, תקיים בימים שלישי-רביעי 11-12/12 ארוחות NOSE TO TAIL.
שף המסעדה יפתח בן-דב, יארח את השף אבנר לסקין, ואת נעמה סורקין ייננית יקב אורטל לערב 3 על 3 - 3 פתיחים, 3 עיקריות ו-3 קינוחים.

השפים אבנר ויפתח ישתמשו במגוון רב של חלקי הבקר, כולם תוצרת עדר בקר שניידר ( עדר הבית של מושבוצ), כאשר כל מנה תלווה בכוס יין יקב אורטל שתותאם לה בדיוק ע"י נעמה.

תפריט:
  • פתיח: ספלון מרק פו - מרק בקר צח בניחוח אסיאתי עם למון גראס,ג'ינג'ר וצ'ילי;
  • לחמעג'ון - בצק טורקי מקורי, בשר עגלה ושומן טלה קצוצים, על הסכין, בתיבול גלילי;
  • פלטת שרקוטרי וטרטר בקר - מבחר בשרים קרים מנתחים שונים לצד שומר קונפי. 
_____
  • שוקשוקה אוסובוקו - תבשיל אוסובוקו שבושל שעות בחום נמוך עם מגוון ירקות שורש. הבשר המבושל נקצץ ידנית ומעורבב עם הירקות . מהתערובת זאת מכינים שקשוקה;
  • בריסקט עגלה - חזה עגלה בציפוי רכז רימונים, מלח ים ופלפל גרוס צלוי 8 שעות לאט לאט;
  • תבשיל אונטריב עם ירקות שורש - הפרשנות של השפים לביף בורגיניון.
______
  • נפוליאון שוקולד - שכבות בצק עלים פריך וביניהן מוס שוקולד;
  • • בריוש סיציליה - בריוש מקמח דורום, רוטב תפוזי קומקווט וליד ריקוטה טרייה ישר מהמחלבה;
  • טירמיסו תותים - קרם מסקרפונה תותים, רוטב תותים ועוגיות ביסקוטי.
מושבוצ, מושב רמות
שלישי – רביעי 11-12.12 19:00
מחיר:  249 ₪ לסועד
מומלץ להזמין מקום מראש: 04-6795095

לצפיה ב-'מה פה Nose To Tail?'
מה פה Nose To Tail?
08/12/2018 | 10:25
1
59
איפה ה: לשון, ריאות, לחי שומן, דם, זנב?
לצפיה ב-'מציעה שתפנה את השאלה למסעדה'
מציעה שתפנה את השאלה למסעדה
12/12/2018 | 10:59
28
אם אתה מתכנן לנסוע היום לרמות.
לצפיה ב-' עידכון לגבי מצב הפורום'
עידכון לגבי מצב הפורום
28/11/2018 | 18:46
9
315
הודיעו לי היום שמצאו דרך לגבות את הפורומים בצורה יעילה, כך שבמקרה של תקלה, אפשר יהיה לשחזר אותם תוך זמן קצר מאד.

מסתבר שהפורום שלנו ופורום נוסף, יחודיים מבחינה מסויימת, ולא מצליחים לשחזר אותם כפי שנעשה בפורומים אחרים בהם אין כעת בעיות.

הוצעו מספר פתרונות לשיחזור כל ההודעות ששורשרו להודעה הנעוצה של החיפוש של Gרר, והם נבדקים כעת. 

מקווה שאוכל להעלות חדשות טובות בקרוב.

לצפיה ב-'יש חדשות גם לגבי שחזור ארכיון הפורום? פונקציית החיפוש'
יש חדשות גם לגבי שחזור ארכיון הפורום? פונקציית החיפוש
28/11/2018 | 23:13
1
201
וכל הדיווחים שנשמרו במאמרים ובקישורים? זה לא פחות חשוב משחזור חודש של הודעות. תזכירי להם.תודה.
לצפיה ב-'החיפוש של Gרר עובד'
החיפוש של Gרר עובד
29/11/2018 | 06:10
186
בדקתי מספר פעמים. ההודעות היחידות שלא נכללות בו הן אלה ששורשרו.

דיווחי חו"ל שהיו בקישורים נסרקו על-ידי החיפוש של Gרר.

המאמרים והקישורים בפורמט של הפורום, כלולים בבעיה הייחודית.
לצפיה ב-'תודה על העדכון יש עוד עניין בהמשך למה שסבתא רותרות כתבה'
תודה על העדכון יש עוד עניין בהמשך למה שסבתא רותרות כתבה
29/11/2018 | 14:31
5
265
אני מכירה את זה מפורומים אחרים
כאשר משחזרים - מוחקים (סופית) את כל ההודעות שנכתבו מאז המחיקה
בעצם מחזירים את הפורום למצבו הקודם
אבל בכך מוחקים הרבה הודעות אחרות
לא כזה יעיל בלשון המעטה
השאלה אם עובדים על למצוא דרך לטפל גם בזה

תמסרי לתפוז שאם העניין הוא כלכלי הם מוזמנים להיעזר בגולשים לכיסוי ההוצאות
אנחנו מבינים שהאתר חינמי ולא יותר מדי רווחי בגלל שלל סיבות שלא משנות כרגע
אז אפשר לגבות תשלום על כניסה לאתר לגולשים עם יוזר קבוע ולא אורח
או לבקש "תרומות" חד פעמיות על פתרונות למצב שנוצר
השאלה אם זאת בעיה של כסף או בעיה טכנית של חוסר יכולת
יש המון גולשים קבועים בתפוז ואם כל אחד שם אפילו רק אלף ש"ח אולי זה יוצא סכום שיכול לעזור במשהו
סתם מחשבות שהיו לי על המצב על החפירה
לצפיה ב-'זה מפני שהם משחזרים מהגיבוי האחרון'
זה מפני שהם משחזרים מהגיבוי האחרון
29/11/2018 | 17:32
215
ועכשיו, בעקבות רעיון שלי, ינסו לעשות משהו אחר.

אין שום סיבה, ולי בודאי שאין כוונה, לתרום כלכלית לתפוז. אם יש לך 1,000 ש"ח מיותרים, אני יכולה לתת לך רשימת ארגונים לתרום להם.
לצפיה ב-'רק אלף שקל???'
רק אלף שקל???
03/12/2018 | 08:46
3
182
את אמיתית או מה? 
לצפיה ב-'לדעתי הזמן שאתה או כל אחד שקבוע בפורום הזה נמצא בו שווה הרבה'
לדעתי הזמן שאתה או כל אחד שקבוע בפורום הזה נמצא בו שווה הרבה
04/12/2018 | 00:50
2
144
יותר (אבל כנראה אני לא אמיתית כי אני חושבת אחרת ממך)

מעתיקה כאן גם מה שהגבתי לחתולית ונמחק
"ממש אין לי אלף ש"ח מיותרים, תודה על ההצעה
אנחנו צרכנים של שירות חינמי ואם אנחנו רוצים לשפר אותו בצורה שמנהלי האתר לא מעוניינים לבצע מסיבות כלכליות (לא אומרת שזה המצב כי אני באמת לא יודעת, לכן כתבתי "אם"), זאת ממש לא תרומה, יותר כמו קנייה של משהו שמעוניינים בו.
דווקא את, שתורמת כ"כ הרבה מזמנך לתפוז בתפקיד שהוא לא תמיד מהנה או מועיל לך, אני בטוחה שהזמן שהשקעת כאן שווה הרבה יותר מהסכום הזה... אבל בסדר, רק זרקתי רעיון תאורטי לא מגובש כדי להדגים שהאתר חשוב לגולשים ולדעתי אם יש לנו דרך לפעול עבורו אז רצוי לעשות זאת.
אני אכן מקווה שיצליחו לשחזר בקלות ובדרך שלא תמחק שום דבר נוסף. אני באמת לא מבינה בנושא הטכנולוגי אז אין לי מושג מה אפשרי בכלל ומה לא."

המשך שבוע טוב
לצפיה ב-'הפורום זה חשוב גם לי '
הפורום זה חשוב גם לי
04/12/2018 | 15:13
1
118
אבל  מכאן ועד לתרום לו כסף- המרחק ארוך מאוד מאוד מאוד. 
תראי, רובנו (אני מרשה לעצמי לדבר לא רק בשמי באופן חריג) גולשים בפורום זה ופורומים אחרים כי אנחנו אוהבים את הפורום, ואוהבים אוכל, וגם כי זה מעביר לא רע את הזמן. בסופו של דבר זו פלטפורמה אינטרנטית חינמית עם כל מיני יתרונות.
אבל, עם כל הצער שבדבר, האמיני לי שאוכל לחיות גם בלי זה.  
רוב האנשים שאני מכיר יש להם מאבקים ודברים לפעול בהם בתוך ביתם ואת הזמן והאנרגיה שלהם הם מנתבים לשם. לא שאני לא בעד לתרום (אני אפילו תורם מדי פעם כשאני רואה כתבות על חולים שנזקקים לניתוח) ואולי זה אני שעייף/שבע אבל לא נראה לי שלהציל פורום/ אתר אינטרנט זה תמריץ מספיק חזק בשביל להשקיע הרבה אנרגיה ו/או כסף עבור רוב האנשים. יש דברים ואנשים שזקוקים לזה יותר ואם יהיה לי את האנרגיה/כסף מיותר אשקיע את זה בהם. 
לצפיה ב-'אני מתנדבת בניהול הפורום הזה מעל לעשר שנים'
אני מתנדבת בניהול הפורום הזה מעל לעשר שנים
05/12/2018 | 08:44
131
הפורום חשוב לי, הוא סוג של הבייבי שלי, ובימים הטובים הוא היה חשוב ומהותי בתרבות הקולינרית בישראל.

שגיאות של בעלי תפוז לדורותיהם, הביאו את האתר למצב בו הוא נמצא כעת. אין לי ספק, שבלי התקלות הטכניות הגדולות שקרו בשנים האחרונות, ועם ממשק סלולארי מצויין, הפורומים היו במצב אחר, אבל לא בוכים של בויאבס שנשפך.

ניהול הפורום מעולם לא ייצר לי הכנסה, נהפוכהו - הוא עלה לי כסף (לא הרבה, אבל עלה). כיש לי כסף לתרום, אני תורמת למי שבאמת זקוקים לכך.
לצפיה ב-'גיבוי ושחזור - כבודם במקומם מונח. אבל כל רופא שיניים ...'
גיבוי ושחזור - כבודם במקומם מונח. אבל כל רופא שיניים ...
29/11/2018 | 17:37
233
... יודע שבסופו של דבר יש לטפל בשורש הבעייה.

לשים פלסתר של גיבוי ושחזור, לא פותר את הבעייה העקרונית.  ועד שהיא תפתר, אני (ואחרים גדולים ממני) לא יטרחו להשקיע כאן מעבר למינימום.  וכמות המבקרים הצונחת - רק תצנח מהר יותר.  כך שנשמח לשמוע מה קורה בנושא הנתוח לחולה, ולא רק הפלסתר על הפצע.

וכדי לתת דוגמא -
לא מזמן חזרתי מצפון איטליה ותכננתי לפרט כאן על המסע.  זה כבר לא יקרה.
לצפיה ב-'בוכרית: חנן מרגילן או סמרקנד ? (ואולי אופציה 3?)'
בוכרית: חנן מרגילן או סמרקנד ? (ואולי אופציה 3?)
28/11/2018 | 09:48
2
177
ואם סמרקנד - ת"א או אור יהודה? (או שאין הבדל משמעותי....)
לצפיה ב-'אכלתי רק בחנן מרגילן'
אכלתי רק בחנן מרגילן
28/11/2018 | 15:45
241
ואני חוזרת אליה שוב ושוב. בסמרקנד לא אכלתי.
לצפיה ב-'סמרקנד ת"א (בן צבי)'
סמרקנד ת"א (בן צבי)
28/11/2018 | 19:47
229
בעברי הלא רחוק אכלנו כאן מדי פעם. שרות עצמי והמסעדה מאד עממית ולא מזמינה במיוחד מבחינת העיצוב. עם זאת האוכל טעים וטרי . מומלץ מרק בוכרי טיפוסי דושפרה  וכן סוגי כיסונים שונים מאודים או מטוגנים. הבשרים על האש בסדר ולא יותר. יש בר סלטים חופשי.
נראה לי שזו הזדמנות טובה להכיר אוכל בוכרי. באור יהודה לא היינו אבל יש להניח כי אין הבדלים מהותיים.
לצפיה ב-'תאי צ'ין בטבעון - בהחלט מקום שאשמח לחזור אליו'
תאי צ'ין בטבעון - בהחלט מקום שאשמח לחזור אליו
26/11/2018 | 15:44
7
375
ישבנו 7 לארוחת צהרים.
הזמנו מקום מראש (בכל זאת שבת - היה מלא, לא מפוצץ).

אוירה נעימה ולא פלצנית. שרות יעיל ואדיב, מחירים סבירים (תראו בחשבון) ומנות טעימות.
מתנצל שלא מפרט תמונה מול מנה וגם ביקורת רלוונטית. הרוב היה טוב+ וחייב לציין את הספרינגרול הויאטנמי שאשתי כל כך אוהבת ומייחלת - והמנה היתה מצויינת עם חריפות עדינה ומטבל ראוי.

אני צמחוני ואכלתי קוצ'י קארי טופו (יפני) וקצת התאכזבתי כי הטופו (הנדיב) לא ספח אליו טעמים וסה"כ היתה חסרה לי איזה עוצמה במנה. קצת פולני...

וגם - יש להם איטריות קארי שמכינים במקום - מאוד מעניינות כחלק ממנה.

כלים מיוחדים ומקוריים בעבודת יד (מישהי מהסביבה).

מומלץ בהחלט.
לצפיה ב-'אסייתית משפחות נהדרת '
אסייתית משפחות נהדרת
26/11/2018 | 20:37
1
237
לא בישול עילי 
לא הייתי מאמת את המנות שלהם עם המקור 
אבל טעים מאוד, הוגן מאוד ומקום נעים וידידותי לאנשים 
במרבית המקרים לא צריך יותר מזה

לצפיה ב-'לגבי האימות: לפחות שניים מהסועדים (אני לא דוגמה)'
לגבי האימות: לפחות שניים מהסועדים (אני לא דוגמה)
27/11/2018 | 08:24
219
הם בעלי פרספקטיבה אסייתית מקורית לא מבוטלת.
לגבי המנה ה"אפגנית" אין לנו מושג....

אבל בסה"כ הגדרת יפה את המקום.
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
27/11/2018 | 06:54
4
147
בסך הכל נחמד מצדך לכתוב ככה, אחרי שקיבלת אוכל פולני 

המחירים נראים הגיוניים, והמנות נראות טוב.
לצפיה ב-'הפלפל החריף על האורז עבר לקדרה וחירף אותה לחיוב'
הפלפל החריף על האורז עבר לקדרה וחירף אותה לחיוב
27/11/2018 | 08:22
3
67
לצפיה ב-'טוב, חריף מבחינתי הוא בבחינת שומרת נפשה תירחק'
טוב, חריף מבחינתי הוא בבחינת שומרת נפשה תירחק
27/11/2018 | 11:13
2
41
לצפיה ב-'מקור החריף הוא נסיון להתגבר על חולשה תברואתית'
מקור החריף הוא נסיון להתגבר על חולשה תברואתית
27/11/2018 | 14:49
1
43
לצפיה ב-''
27/11/2018 | 15:02
15
לצפיה ב-'מס' דיווחים מאילת ומה שליד .'
מס' דיווחים מאילת ומה שליד .
24/11/2018 | 16:58
2
367
מס' דיווחים מאילת ומה שליד .

היינו באילת כחלק מסמינר מקצועי שנערך פעם בשנה. הפעם החלטנו לנסוע ברכב ובכך לבחור איפה ומתי לעצור.
גם השנה זכינו ללון במלון "דן" ולהנות מארוחות הבוקר והערב המושקעות והמגוונות.
מרק הארטישוק שהוגש בערב יום ראשון היה סמיך ונהדר! הסלטים מגוונים ומכוונים לכולם, ערב אחד הוגשה שווארמה ממנה לקחתי תוספת, היה ערב עם סושי מפורק שהחברה התענגה עליו (אני וסושי לא חברים) ובבוקר יש בר עם מלאאא סוגי גבינות (ברי פקאן ורגיל, קממבר, גאודה – כל אלה לבחירה מחלב צאן או בקר, מוצרלה, פרמזן, פרומעז, קשקבל וכו'...)
ובכל בוקר, מנת עוגת טירמיסו לצד הקפה .

בהלוך – אורסולה בעינות צוקים. בדיוק פתחו ב 12:00.
סלט חקלאים = סלט יווני שהכיל עלי חסה פריכים, בצל סגול, זיתי קלמטה, גבינת פטה וכו'... לא מנה גדולה במיוחד אך בהחלט טרייה. הגיע עם מס' פרוסות לחם עם אגוזים ובנוסף 3 מזטים שכללו כרובית צלויה שהייתה מדהימה בטעמה, ברוטב פטרושום (הרוטב היה אלוהי! וואו! מינון מדוייק של פטרוז' ושום. ביקשנו תוספת ), צזיקי ו...לצערי הזיכרון בוגד בי ואני לא זוכרת מה היה המזט השלישי.  הנ"ל לוו באותו לחם וכולם היו מעולים.

המקום משווק עצמו כמגיש אוכל גרמני אך התפריט רב גוני, כתוב עם קריצה וכל אחד ימצא פה מה לאכול.

השירות חייכני והשירותים מבהיקים.

בחזור עצרנו שם שוב, הפעם במקום שנמצא בצמוד ושמו - המעדניה בעינות צוקים.
מקום שמגיש מיני תבשילים (הירקות ברוטב קארי נגמר ), פסטות וסלטים, כריכים שונים וגם מוכר רטבים מיוחדים, בשר ל"על האש" של קצבייה באר שבעית ידועה בשם "שירי".
בחרנו 2 כריכי בשר – האחד במילוי אנטריקוט והשני במילוי אסאדו. מגיע עם חסה, בצל, עגבניה ובכריכים מורחים רטבים לבחירתנו (רטבים "רגילים" ומשעממים כגון חרדל, מיונז וכו'. אמרתי "משעממים היות ובמקום שנקרא "מעדניה" אני מצפה לקצת יור תחכום בנושא ובנוסף,  אני מאוד אוהבת את הכריכים של "סבא ג'בטו" בבאר שבע, למי שמכיר, ושם יש מלא רטבים מעניינים שמגיעים בצד ואפשר כל ביס "להרטיב ברוטב אחר"). בכ"א, הג'בטות בגודל לא גדולת מדיי וניתנות לסיום (לא בקלות)  עם קרום קשיח ותוך רך והבשרים היו נהדרים!

לשתייה בחרתי בירה מהחבית של מבשלה מקומית בשם "בירת הערבה"  ולליין הבירות קוראים "קָצְרָה" ע"ש נחל הזורם באיזור והחברה בחרה במשקה פסיפלורה – תפוח של "קשת" מהגולן. אני אוהבת בירות בוטיק פשוט כי לרוב הן טעימות לי יותר מהבירות ה"רגילות" שיש בחנויות. גם זו מצאה חן בעיניי. לבית קניתי מארז של שישיה  (שניים מכל סוג) שמכיל בירה כהה (גם מעולה!), ענבר (טרם טעמתי) ובלונדי.

המאנקיז – כן אני יודעת. מה מאנקיז?! אבל... בערב הראשון שלנו באילת, על אף שאכלנו ארוחת ערב מצויינת מוקדם יותר מתישהו, יצאנו להסתובב והרעב קירקר בנו. ב 23:10 כל המקומות על הטיילת והסביבה היו כבר סגורים (וחרשנו אותה) כך שנשאר רק פאב המאנקיז (השעה הייתה כבר קרוב לחצות, הפאב המה אנשים ומוזיקה) וישבנו שם. הזמנו פעמיים קסטיל רוז' = בירה דובדנים (הפייבוריט שלי) וחלקנו שלישיית המבורגרים שהיו סבירים + צ'יפס. באחת גם הם החלו להתקפל והתקפלנו גם אנחנו.

מזה"א היה מושלם לעשות את מה שבאנו לעשות – רביצה. אז רבצנו באיזה חוף צפוני (חוף המגדלור), שם שתיתי מוחיטו מאכזב והחברה לקחה בקבוק בירה מקסיקנית כלשהי שמכילה גם טקילה. הייתה חביבה.

משם המשכנו למסעדה בחוף סמוך בה היינו גם שנה שעברה –בר ביץ'.
בחרנו מזטים של: כרובית עם איולי עמבה בצד – הכרובית הייתה מפורקת לפרחים והגיעה עם מטבל איולי עמבה מעולה! פלאפל שרימפס (3 יח') שהרגיש כמו קציצת דגים שלא סיימנו וארטישוק על הגריל (משומר) ברוטב לימון ונענע שגם היה מעולה. בירה מלכה אדומה (עוד פייבוריט שלי) ובהמלצת המלצר בירה ירושלמית בשם "שפירא" לחברה.

ואחרונה וחביבה הפסטורי – פעם ראשונה שלי שם.
לחברה ולי הייתה דוּדה לקרבונרה וארביאטה. ארביאטה לא הופיעה בתפריט אך המלצרית (שהייתה חייכנית ומקסימה) אמרה שאין בעיה ואכן קיבלנו ארביאטה שהייתה מושלמת! מושלמת בחריפותה ומושלמת בסמיכותה. כל הרוטב דבק לספגטי ולא נשאר פירור בצלחת.
גם הקרבונרה הייתה עשויה לעילא! וגם ממנה לא נותר פירור.

לקינוח הזמנו טירמיסו (העוגה האהובה עליי אחרי עוגת התפוחים של אמי ) עבורי וטארט טאטן עבורה. הגיעו מנות גדולות שכמעט סיימנו . היא מאודדד אהבה את הטארט טאטן שלה ואת גלידת הוניל (אני פחות) והטירמיסו היה טעים אולם כבר אכלתי טובים יותר.

לשנה הבאה באילת הבנויה
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
25/11/2018 | 18:52
109
אורסולה נמכרה והתפריט השתנה, וכבר אינו גרמני כפי שהיה. חבל.

הבר ביץ' הוא מקום נהדר לרביצה כשמזג האוויר נעים.
לצפיה ב-'תודה על הדיווח, הבר ביץ נירשם לפסטיבל ג'אז חרף בפברואר '
תודה על הדיווח, הבר ביץ נירשם לפסטיבל ג'אז חרף בפברואר
29/11/2018 | 14:31
58
ו..כל הכבוד שהצלחתם לאכול ארוחת צהרים אחר ארוחת הבקר של מלון דן 
לצפיה ב-'אורבן קיטשן גבעתיים'
אורבן קיטשן גבעתיים
21/11/2018 | 18:18
11
469
במשך השלוש ומשהו שנים שאני בגבעתיים איכשהו לא יצא לי ללכת לאורבן קיטשן שנמצאת ברחוב ויצמן, אחד משני הרחובות המרכזיים בגבעתיים (יחד עם כצנלסון). 
בשבועות האחרונים הייתי שם כמה פעמים. מדובר במסעדה בינונית בגודלה, עם מקומות בפנים ובחוץ על המדרכה. 
התפריט הוא כזה שפונה לכולם ושיש באלף מקומות אחרים- פיצות, סלטים, כמה פסטות, כמה מנות ראשונות, קצת בשר ופאד תאי. 
אז מה אכלתי שם? 
מהמנות הראשונות:
סלט יווני- היה טרי, טעים, די נדיב. ביקשנו אותו בלי זעתר ובטעות הוציאו עם. אחרי שהערנו וביקשנו להחליף הם השאירו את הסלט ע"ח הבית ובנוסף הביאו חדש

מהעיקריות:
רביולי גבינות ברוטב עגבניות- הרביולי עשויים טוב, הרוטב סביר, מרגיש קצת תעשייתי אבל אין לי תלונות,

פאד תאי עם ירקות ועוף- סטנדרטי. לא הוצף בשמן. היה חסר לי קצת רוטב 

ניוקי פטריות- מנה טעימה, הניוקי מעט דחוסים אבל טעימים, הרוטב היה מתקתק, טעם הפטריות בלט ברוטב והיו שם כל מיני פטריות צלויות קטנות וטעימות. שוב , לא מנת הניוקי הכי טובה שיש אבל בהחלט מנה טעימה ללא תקלות  

היתה גם מנת פטוצ'יני עם ירקות ושמן זית,  טעמתי ממנה ביס וגם היתה מוצלחת. 

לקינוח חלקנו סופלה שוקולד טעים ונדיב במיוחד בגודלו  ופאי בננות טעים מאוד, שהיה יכול להיות מעולה אילו היה מוגש חם ולא קר מהמקרר. סביר להניח שהקינוחים הם קנויים אבל גם צריך לדעת ממי לקנות.

המחירים של העיקריות בין 50-60 שקל, הקינוחים 38 שקל.

לסיכום- אמנם אין להם שום דבר מיוחד אבל את מה שהם עושים הם עושים בצורה טובה. יופי של מסעדה

לצפיה ב-'יופי'
יופי
21/11/2018 | 19:51
3
310
במיוחד ראויה לציון הבקשה להחליף סלט שלם בגלל זעתר.
רק בציון.
לצפיה ב-'לא ברור לי אם היתה כאן ציניות או לא...'
לא ברור לי אם היתה כאן ציניות או לא...
22/11/2018 | 08:20
2
275
אני אניח שלא (למרות שנדמה לי שכן) אבל אחדד: ביקשנו מראש שיוציאו בלי זעתר כי חלק מהסועדים שונאים זעתר. אמרו בסדר גמור. בסוף הוציאו עם. הזעתר היה דומיננטי וכיסה את רוב הירקות. לכן, לגיטימי ויותר מכך בעיניי לבקש להחליף במקרה כזה. 
לצפיה ב-'אם כך אז בהחלט אמורים להחליף.'
אם כך אז בהחלט אמורים להחליף.
22/11/2018 | 08:32
72
לצפיה ב-''
26/11/2018 | 00:17
5
לצפיה ב-'לרגע שמחתי שיש עוד מקום שמגיש סופלה אמיתי'
לרגע שמחתי שיש עוד מקום שמגיש סופלה אמיתי
22/11/2018 | 06:41
6
231
אבל אז כתבת שהוא הוגש קר   כנראה פונדנט שוקולד שהם לא טרחו לחמם, כפי שנהוג.

לצפיה ב-'התבלבלת...הסופלה (כלומר פונדנט) הוגש חם. הפאי בננות הוגש קר '
התבלבלת...הסופלה (כלומר פונדנט) הוגש חם. הפאי בננות הוגש קר
22/11/2018 | 08:16
5
198
הפאי בננות אילו היה מוגש חם (לא במיקרו חלילה..) היה יכול להיות אלוהי. 
לצפיה ב-' אז סופלה אמיתי אמיתי?'
אז סופלה אמיתי אמיתי?
22/11/2018 | 10:47
4
170
כזה שמכינים א-לה-מינוט במקום? אם כן, זה אושר גדול.
לצפיה ב-'לא לא:)'
לא לא:)
23/11/2018 | 18:30
3
155
פונדנט רגיל רגיל...כמו זה שאכלת אינספור באירועים. 
לא זה של פופינה
לצפיה ב-'אז אני חוזרת לאכזבתי הראשונה '
אז אני חוזרת לאכזבתי הראשונה
23/11/2018 | 20:20
2
36
לצפיה ב-'באמת האמנת שבמסעדה עם תפריט ארוך שפונה לכולם'
באמת האמנת שבמסעדה עם תפריט ארוך שפונה לכולם
23/11/2018 | 21:01
1
181
והמגישה פיצה וכאלה, באמת תקבלי סופלה של ממש? לא מתאים לך.
לצפיה ב-'אוראל כתב סופלה, התייחסתי בהתאם'
אוראל כתב סופלה, התייחסתי בהתאם
24/11/2018 | 10:22
146
חוץ מזה, תקווה היא דבר טוב ואופטימי, ואני בעד אופטימיות.
לצפיה ב-' השירשור השבועי'
השירשור השבועי
22/11/2018 | 06:12
3
17
לצפיה ב-'פופינה - אוראל קמחי מארח את עלאא מוסא'
פופינה - אוראל קמחי מארח את עלאא מוסא
22/11/2018 | 06:18
112
מסורת האירוח של השף  אוראל קמחי במסעדת פופינה ממשיכה. ביום ראשון ה- 25/11 יארח אוראל את השף עלאא מוסא ממסעדות אלמרסא (עכו) ולוקס (חיפה).

אוראל ועלאא יצרו תפריט ים תיכוני משותף שיוגש בנוסף לתפריט המסעדה.
ניתן להזמין ארוחת טעימות במחיר 295 ₪ לסועד, או להזמין מנות מתוך התפריט המשותף.

תפריט:
  • סביצה מוסר ים, שנקליש, פיסטוק חלבי וזיתים שחורים - 72 ש"ח
  • טרטר ערבי, סינטה קצוצה בורגול דג וטחינה היונה - 76 ש"ח
  • "עראייס" שפונדרה בלחמניה מאודה, קרם קשיו ודמי גלאס - 78 ש"ח
  • בלגאן משוק עכו, פילה מוסר ים ריזוטו פריקי ועוד מלא הפתעות - 138 ש"ח
  • שוק טלה מפורק, קרם סלרי, איולי לימון כבוש ועמבה, דלעת צלויה -  142 ש"ח
  • כנאפה עם סירופ ורדים וגלידת מסטיקה משפרעם - 54 ש"ח

מסעדת פופינה, רחוב אחד העם 3, נווה צדק, תל-אביב. טלפון:  03-575-7477

לצפיה ב-' פסטיבל המבורגרים בינלאומי בבאר שבע'
פסטיבל המבורגרים בינלאומי בבאר שבע
22/11/2018 | 06:29
66
26-29/11 מסעדת קפאסה, הספריה וכפרה בר אנד טאפס
שפים אורחים סילוטורה קרלוצ'י, דניס חוליאן רודריגז גרסל ופרדריקה רוטונדו

פסטיבל הההבורגרים הבאר שבעי המסורתי יתקיים בשבוע הבא בתאריכים 26-29/11, והפעם עם שפים אורחים מחו"ל.
שף דרור שושן יארח במסעדת קפאסה והספרייה את השפים סילוטורה קרלוצ'י והשפית פדריקה רוטונדו; שף יוסי נחמן יארח במסעדת כפרה את השף דניס חוליאן רודריגז גרסל.

סילוטורה קרלוצ'י, מסעדת קפאסה:
  • בלו פין בורגר- בורגר טרטר טונה אדומה עם צלפים ולימון , סלט רוקולה ,שקדים וענבים -75 ש''ח
  • קריספי צ'יקן בורגר – בורגר עוף בציפוי פריך עם פפריקה מעושנת , סלט כרוב ברוטב בייתי , בצל מקורמל – 59 ש''ח
  • המבורגר טלה – המבורגר שוק וצלעות טלה בגריל , ביצים מקושקשות בעשבי תיבול וארטישוק צלוי ביין לבן – 69 ש''ח
  • איטאליין ביף בורגר- בורגר בקר מובחר עם רוזמרין ואורגנו, סלט ציקורי צלוי , כרישה צלוייה ועגבניות קונפי – 59 ש''ח
  • גורגונזולה בורגר- בורגר עגל חלב ופארמג'אנו , סלט תרד בשמן זית ולימון , גבינת גורגונזולה נמסה – 69 ש''ח
פדריקה רוטונדו, מסעדת הספריה:
  • red velvet בורגר-  המבורגר בקר בגריל עם טופינג של חזה בקר מפורק ברוטב ברביקיו מעושן , עגבניות ורדיקיו – 65 ש''ח
  • המבורגר ים תיכוני – בורגר הודו בגריל , '' בייקון '' טלה פריך , איולי חומוס , חסה ,עגבנייה ובצל סגול – 59 ש''ח
  • דגל איטליה-המבורגר בקר בגריל , פסטו כמו באיטליה , גבינת מוצרלה בוראטה , עגבניו שרי – 69 ש''ח
  • egg בורגר – המבורגר בקר בגריל , ביצת עין מטוגנת , קרם גבינת פקורינו ופטריות כמהין שחורות , סלט כרוב , עגבניות שמן זית ומלח ים – 69 ש''ח
  • סלמון בורגר- בורגר סלמון מעושן , לאטקס תפוחי אדמה ,איולי אבוקדו  ,עגבניות , רוקט בשמן זית ומלח ים – 69 ש''ח
דניס חוליאן רודריגז גרסל, מסעדת כפרה בר אנד טאפס:
  • המבורגר קרבנורה- המבורגר בקר בגריל עם ספגטי בקרם קרבונרה עם פארמג'יאנו , סלט כרוב ועגבניות מיובשות – 69 ש''ח
  • המבורגר קארצ'ופי – המבורגר בגריל עם קריספי רוסטביף , קרם ארטישוק , חסה בצל ועגבניה- 75 ש''ח
  • המבורגר קלאסי – המבורגר בקר בגריל , חסה ,עגבניהה, בצל חמוץ מתוק ובטטות – 59 ש''ח
  • המבורגר לטיני- בורגר בקר בגריל עם אבוקדו , גבינת צ'דר , חלפיניו , סלט כרוב ,פלפלים קלויים ,וטבאסקו – 65 ש''ח

מסעדת קפאסה, רחוב חיל ההנדסה 1, באר שבע. טלפון : 08-6655122
הספריה, רחוב נפחא 25, באר שבע. טלפון : 08-6655120
כפרה בר אנד טאפס, רחב סמילנסקי 23, באר שבע, טלפון: 08-6654854

לצפיה ב-'שרונה מרקט - בלאק פריידי '
שרונה מרקט - בלאק פריידי
22/11/2018 | 06:36
103
שרונה מרקט מצטרף למבצעי בלאק פריידי, ועד ה- 30/12  מציע מבצעים  מיוחדים על עשרות מוצרים במגוון החנויות. בנוסף, יינתנו 3 שעות חניה חינם בקניה מעל 250 ש"ח 

החנויות במקרט מציעות מבצעים כדוגמת:
  • צלעות טלה של מרינדו ב-109 ש"ח במקום 169 ש"ח
  • 100 גרם גבינה כחולה ברס בלו של לה פורמג'רי ב-11.5 ש"ח במקום 19 ש"ח
  • חבילת מלפפון מיני של טעם הפרי והירק ב-6.90 ש"ח במקום 9.90 ש"ח
  • 1 ק"ג טחינה הר ברכה של סאסי זיתים ב-24 ש"ח במקום 32 ש"ח
  • 500 גרם דניס שלם של פישופ ב-32 ש"ח במקום 40 ש"ח
  • לחם מחמצת כוסמין/דגנים/כפרי של מאפיית לה פרינה ב-12.90 ש"ח במקום 19.90 ש"ח
  • 500 מ"ל ליקר קרם וניל חלומי של וואם פאס ב-79 ש"ח במקום 100 ש"ח
  • פאי פירות גדול של לה פרינה הטבעונית  ב-45 ש"ח במקום 55 ש"ח
  • סט סכין שף ומזלג לבשר של ארקוס ב-99 ש"ח במקום 349 ש"ח
  • 400 גרם קרם קוקוס ללא חומרים משמרים של מזרח מערב ב-5 ש"ח במקום 9.90 ש"ח
  • 100 גרם חלבה פקאן של ממלכת החלבה ב-7.50 ש"ח במקום 9.90 ש"ח
  • תה פירמידה ceremonie של אניס ב-12.90 ש"ח במקום 18.90 ש"ח

BLACK FRIDAY בשרונה מרקט
בתוקף עד 31.12.18
בימים א'-ו'

לצפיה ב-'אדי דגים באשדוד'
אדי דגים באשדוד
23/11/2018 | 11:27
218
ושוב ביקרנו במוסד הוותיק הזה בפעם ה X. דבר לא נשתנה. לא חיצונית ולא התפריט והאמת שטוב שכך. גם לנוסטלגיה ולזיכרונות חלק חשוב בחיינו. 

קבלת פנים נעימה, מפות צחורות וכלים נאים.

אכלנו שתי עסקיות של צהריים, דהיינו סט הסלטים המפורסם (סלט עגבניות כמובן, איקרה, חצילים, ראש שום ועוד) ושתי מנות עיקריות: פילה דניס (120) על פירה אפונה וקלמרי טבעות מטוגן (105). הדניס היה עשוי יוצא מהכלל וטעים להפליא. מנת הקלמרי שהייתה ענקית וחלק ניכר ממנה נארז הביתה, גם הם היו עשויים במידה המדוייקת ובלתי צמיגים בעליל. אגב, גם למחרת ולאחר חימום בגריל מרקמם נותר קריספי ונגיס כמו טרי. 
שתי כוסות ריזלינג גמלא השלימו באופן מושלם את הארוחה. 

אז לא היו זיקוקי דינור ולא מולקולריה ולא הפתעות קולינריות , אבל הייתה ארוחה סולידית, טעימה ומהנה, טריה מאד ומלווה בשרות קשוב ומאיר פנים. 310 ש"ח כולל תשר שהיה שווה להשקיע.

לצפיה ב-'פאסטל'
פאסטל
21/11/2018 | 18:32
4
379
הרבה לא יוצא לי ללכת למסעדות באחרונה וגם לא נראה שייצא, ככה זה  עם שני ילדים קטנים.. 
אבל ליום נישואין מצאנו בייביסיטר והחלטנו ללכת לפאסטל. 

חלקנו שתי ראשונות והזמנו עיקרית לכל אחד.

הראשונות כללו טרטר בקר וטורטליני גבינות. הטרטר היה מאכזב- הוא הוגש בתוך 4 בצלים קטנים עם כל מיני דברים איתו והבשר לא הורגש כמעט. מנה סתמית.
הטורטליני כללו  3 או 4 טורטליני , הם היו מוצלחים, אבל מה שמסביב הרגיש בחלקו לא קשור- גרגירי חומוס?? , סומק  , היה גם רוטב שהיה די ניטרלי. מנה לא רעה אבל אפשר יותר. 

העיקריות היו המבורגר (ללא לחמניה) עם פירה וגזר צלוי (88 שקל)  ולזניה לבנה (116).
ההמבורגר היה נפלא. טעם הבשר היה עוצמתי, עם קיק של רוטב יין אדום, כל ביס תענוג. כמו בביקורים הקודמים שלי במסעדה. המבורגר ברמה הכי גבוהה שניתן להשיג בישראל. בלי לזלזל באף אחד חלילה, אבל כל מי שמתלהב משלל ההמבורגריות בתל אביב, שילך לפאסטל  או למיט בר ויראה איך המבורגר צריך להיות. 
התוספות היו מאכזבות, שלא לומר בושה. הפירה היה מיניאטורי והגזר והבצל היו טעים אבל גם ניתנו במשורה. בחיאת, מה הבעיה לשים עוד קצת ירקות ו/או פירה?

בלזניה היה בשר, רוטב בשמל, גבינות ופטריות. ללא רוטב עגבניות. היא היתה מושחתת כמו שזה נשמע וטעימה, אם כי טיפה משעממת בשלב מסוים, אבל אם אני משווה אז היא לא יותר ולא פחות מלזניה סטנדרטית. לא בטוח ש 116 שקל זה מחיר הוגן לזה אבל בכל מקרה נהנינו מהמנה. 

לזיכום- בסך הכל ארוחה טובה אם כי לדעתי יש  מסעדות מעניינות יותר בתל אביב במחיר דומה. ההמבורגר שווה הגעה מיוחדת. 

לצפיה ב-'ודאי שלא היה רוטב עגבניות עם רוטב בשמל.'
ודאי שלא היה רוטב עגבניות עם רוטב בשמל.
21/11/2018 | 20:05
1
88
לצפיה ב-'אכן...רק ציינתי זאת כעובדה'
אכן...רק ציינתי זאת כעובדה
22/11/2018 | 08:22
56
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
22/11/2018 | 06:39
1
162
לזניה לבנה תמיד תהיה בלי רוטב עגבניות, כמו פיצה לבנה. 
לצפיה ב-'בדיוק. מאידך לזניה רגילה יכולה להיות גם עם רוטב עגבניות'
בדיוק. מאידך לזניה רגילה יכולה להיות גם עם רוטב עגבניות
22/11/2018 | 20:34
176
בין השכבות ומוקרמת למעלה עם בשמל. כנ"ל מוסקה.
לצפיה ב-'אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי'
אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי
22/11/2018 | 17:18
2
23

ביום ב', 26.11, בשעה 9:30-12:30, נארח בפורום ביטוח לאומי את מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף הסיעוד של ביטוח לאומי.  

על האירוח

בעקבות הרפורמה בחוק סיעוד ושינויים בתנאי הזכאות הכוללים העסקת בן משפחה בסיעוד, נדון בשאלות –

מה השתנה עתה לאור הרפורמה בסיעוד
האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף
מה אפשרויות הערעור העומדות בפני, לפני פניה לבית הדין לעבודה

על המתארח

ביטוח לאומי עם הפנים לציבור גם בפורום – מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף סיעוד של המשרד הראשי במוסד לביטוח לאומי. תודה לדוברות ביטוח הלאומי על תיאום האירוח.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף'
האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף
28/11/2018 | 09:12
1
8
לצפיה ב-'מציעה לך לקרוא את ההודעה על האירוח'
מציעה לך לקרוא את ההודעה על האירוח
28/11/2018 | 15:54
24
ראשית הוא התקיים ב- 26/11 ושנית, הוא התקיים בפורום אחר.
לצפיה ב-'מחפש המלצה לשיפודיה בשבת ל-14 איש'
מחפש המלצה לשיפודיה בשבת ל-14 איש
20/11/2018 | 15:52
2
136
רוצים לחגוג כמה ימי הולדת במשפחה, מדובר ב-13 מבוגרים בגילאים מגוונים, החל משנות ה-20 ועד 90+, כך ששיפודיה נראה לי הכי מתאים. צריך להיות באיזור המרכז, הכי טוב בתל אביב אבל אפשר גם בסביבה, נא לא להמליץ על איציק הגדול, מכירים, אבל זה יקר מידי
לצפיה ב-'קפה טאטי בגבעתיים'
קפה טאטי בגבעתיים
20/11/2018 | 20:58
152
אמנם לא שיפודיה אבל הבשר שם לא מבייש שום שיפודיה טובה ובנוסף יש מגוון רחב וטעים של מאכלים. המקום מרווח, נקי, רועש באופן סביר ומתאים מאוד לקבוצה גדולה. הייתי יותר מפעם אחת עם המשפחה המורחבת וכולם אהבו.
המלצות נוספות -
חאג' כחיל- יקר קצת יותר משיפודיה רגילה אבל בעיניי ההבדל שווה את זה.
אנטבה או אחת מהשיפודיות האחרות הטובות באור יהודה- לא זוכר את השמות כי הייתי די מזמן אבל יתכן שזה יתאים, החיסרון הוא שאם אתם הולכים בשבת הן הומות ורועשות

לצפיה ב-'בדקו את האחים ברחוב אבן גבירול'
בדקו את האחים ברחוב אבן גבירול
21/11/2018 | 11:21
117
גם לחאג' כחיל ביפו יש שיפודיה, אבל לא אכלתי בה כבר שנים.

לצפיה ב-'הייתם באירועי ROUND TABLES?'
הייתם באירועי ROUND TABLES?
20/11/2018 | 11:21
144
מי אכלו באחת מהארוחות המשותפות לשפים ישראלים ושפים זרים?

ספרו לנו איך היה.
לצפיה ב-'קפה ללוש בראסרי, סניף חולון'
קפה ללוש בראסרי, סניף חולון
17/11/2018 | 19:35
12
557
אחרי שביררנו עמם בפייס שהם לא כשרים ופתוחים בשבת , היינו מרוצים שמקום לא כשר נפתח סוף סוף בחולון, עיר הפועלים החילונית לשעבר. לדאבון הלב כל בתי הקפה שנפתחו בשנים אחרונות הם כשרים למהדרין ולא פחות. מכה שלא כתובה בתורה.
אז הגענו בצהרי שבת. היה די מלא גם בחוץ וגם בפנים . השרות היה זריז ומיד הוגשו כוסות מים עם פלח תפוז. מבורך. 
הזמנו לחלוקה קרפצ'יו ופוקצ'יה מהטאבון שהם מאד גאים בו. היה בסדר ולא מעבר לזה. לפוקצ'יה צורפו שמן זית זך ועוד שמן זית עם תיבלונים וממרח עגבניות. 
בהמשך מנת כבדי עוף על פירה. הכבדים היו עשויים מדי והפירה לא מספיק חמאתי. עוד הוזמנו ניוקי ברוטב שמנת וכמהין. האחרון ממש לא הורגש והרוטב היה כבד מדי. הניוקי עצמם היו אל דנטה מעט מדי אבל בסהכ סבירים. 
היין בכוסות יקר להחריד עד 80 שח. אנו ביקשנו שרדונה של בלו נאן שהיה מתוק מדי ולא ממש הרגיש שרדונה. 30 שח.
שולמו 227 שח ללא קינוח. למרות אכזבת מה מהעובדה שזה לא בראסרי ולא נעליים ורמת האוכל לא משהו, עדיין נשמח לתמוך במסעדה שאינה מתחנפת לדתיים שהחליטו לכבוש את חולון. 
אגב, השרות היה מצויין.

לצפיה ב-'איפה הם נמצאים בחולון?'
איפה הם נמצאים בחולון?
19/11/2018 | 21:35
2
121
יש עוד כמה מקומות בחולון שפתוחים בשבת אבל לא הרבה- סילו (אחלה מסעדה) , ביגה , בלנה ואולי שכחתי מישהו
לצפיה ב-'המסעדה ללוש'
המסעדה ללוש
19/11/2018 | 21:49
1
162
ממוקמת במרכז מסחרי חדש ליד קניון עזריאלי, ליד הטכניון של חולון ומול הסינמטק.
ותודה למנהלת המפרגנת.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/11/2018 | 18:02
16
לצפיה ב-'מעדיף לתמוך במסעדות עם אוכל טוב'
מעדיף לתמוך במסעדות עם אוכל טוב
19/11/2018 | 21:57
223
ולא להתעסק בעינייני דת. אבל זה רק אני.

כי זה כמו לא להיכנס למסעדות שמגישים לאנשים בעלי צבע עור שונה.
מה זה משנה בעצם, הרי מדובר בחוויית אוכל, ולא בחוויית תראו אותם הם דתיים.

חולון קצת מתה בשנים האחרונות, למרות כמה תוספות פה ושם...
אבל מבחינה קולינרית זו עיר מאוד מתה. או גוססת אפילו.

בכללי בארץ, קשה מאוד למצוא מוסדות קולינרייה טובים,
יש קמצוץ אמנם, אבל למצוא כאלה, מאוד קשה וכמעט בלתי אפשרי,
כשבאים להנות ולא מכירים את המטבח מבפנים.
כי הארוחה הכי טעימה יכולה להגיע ממטבח הכי מלוכלך,
כי הארוחה הכי טעימה יכולה להגיע עם שירות לקוי מאוד, 
ובעיות כאלה וכאלה, אז זה משפיע על הביקורת והחוויה של האדם,
כי הארוחה הכי טעימה, תהיה הארוחה הכי לא.

החוסר אובייקטיביות משפיעה המון על הלשון, על הבחירה, ועל הכל.

לצפיה ב-'ויכוח עתיק ימים'
ויכוח עתיק ימים
21/11/2018 | 19:42
1
97
לעניין איכותו הקולינארית של האוכל הכשר במסעדות נשפכו טונות של דיו ולא אכנס לזה. דעתי האישית הובהרה היטב.
הסכמת שאוכלי כשר לא יכנסו כמעט אף פעם (ויש חריגים) למסעדה לא כשרה. אזי בוא נחליט שדתי החילונית אוסרת עלי להיכנס למסעדות כשרות, אלא במקרים מיוחדים והכרחיים (כמו שהיה במלון וכו'). ממש לא איכפת לי של מי המסעדה ומצידי שינהל אותה אסקימואי.
ולגבי שנאה? בינתיים החראדים שונאים את כל החילונים וגם את היהודות הציונית והרפורמים הרבה יותר. אין שנאה בליבי רק תיעוב עמוק.
לצפיה ב-'השיחה גולשת לכיוון אחר לחלוטין והכיוון הוא לא אוכל בכלל'
השיחה גולשת לכיוון אחר לחלוטין והכיוון הוא לא אוכל בכלל
22/11/2018 | 00:24
72
ולכן אני מסיק מסקנה שלאף אחד לא אכפת,
כי מדובר בפורום ביקורת מסעדות,
ולא פורום אתאיזם, או חילוני או איך שלא תקראי לזה.

אין כאן ויכוח. מדובר בקהילה, ואין קשר בינה לבין טיב האוכל במסעדות.
בלתי אפשרי.
זה כמו לקחת מישהי שלא אוהבת סושי, למסעדת סושי,
היא לא אוהבת סושי, הבנו.

אני חושב שאפשר לוותר על הטונות דיו.

שום דבר לא אוסר עלייך, תנסי לחיות בחופש, ולא להגביל את עצמך,
בגלל ש... כל מיני סיבות שקשורות למה שאת מגדירה, להדתה... וזה.
לצפיה ב-'אם אתה באמת בעל מסעדה כשרה אתה בטח יודע לפחות כמוני ש.....'
אם אתה באמת בעל מסעדה כשרה אתה בטח יודע לפחות כמוני ש.....
22/11/2018 | 11:37
3
105
זו שטות גמורה לומר שכשרות לא עולה כסף.
מעבר לתעודת כשרות שמחייבת אותך להחזיק משגיח כשרות שעולה לך כמה אלפים בחודש, גם פירות וירקות כשרים עולים יותר. שלא לדבר על חסות ,עלים ועשבי תיבול שעולים כפול כשהם כשרים למהדרין. היום כל מועצה דתית מחייבת אותך לקחת ירק וחסות מהדרין גם אם המסעדה לא מהדרין אלא פשוט סתם כשרה.  
 גם בשר כשר יקר יותר מבשר שאינו כשר, ואת זה אפילו אני במטבח הביתי מרגישה.
 וזה עוד לפני שהזכרתי את עלויות הכשרת המסעדה לפני פסח, בהנחה שצלחת את התהליך ולא סגרת לשבוע במקום לטרוח על הכשרה.
לצפיה ב-'לא מדוייק בכלל'
לא מדוייק בכלל
22/11/2018 | 13:21
2
84
לגבי הפירות והירקות, שום דבר לא השתנה.
מה שהשתנה זה שהמשגיח שוטף לי את הכרוב, החסה מגיעה ארוזה, 
והירוקים מגיעים כגושים. גוש קטיף יותר נכון, זה כל ההבדל.

אם תשימי לב אמרתי שהייתה לי מסעדה כשרה, 
עכשיו היא לא כשרה. תשימי לב.

בעבר, לפני פסח, סוגרים את המקום ליומיים. המשגיח כשרות מגיע לפני, ואחרי,
ומנקים, מסדרים, מחליפים את הכלים וכד'. פשוט.

המשגיח היה עולה כמה אלפים, זה נכון. זה להתעסק עם הפקח,
זה לדעת מתי לסגור מתי לפתוח וכד'. 
כשמחליפים שעון צריך לשים לב להבדל שעות,
סוגרים מוקדם יותר, פותחים מוקדם יותר וכד'.

הבשר יקר יותר, זה נכון.
אחוז הרווחים פוחת פר מנה, יש יותר לקוחות,
אז יוצא שהמסעדה פתאום מרוויחה יותר. 

לצפיה ב-'רווחי מסעדות כשרות'
רווחי מסעדות כשרות
02/12/2018 | 12:04
1
22
בהתבסס על ידע אישי רב ניסיון של שותפי לכתיבה, כרואה חשבון של הרבה מסעדות, ההוצאות של מסעדות כשרות ועוד למהדרין עולות בכ 25% על הממוצע ללא כשרות. קהל הלקוחות של מסעדות ללא כשרות מוציא הרבה יותר כסף מאשר הקהל שמבקר בכשרות והקהל החרדי הוא ברובו נטול יכולת לעמוד במחירים המקובלים והגבוהים של רוב המסעדות ומחפש זול ולא בהכרח איכותי.
לסיכום מסעדות כשרות ברובן מרוויחות פחות בשל הוצאות גבוהות שבלתי אפשרי להעמיס על הלקוחות עם יכולת פיננסית מוגבלת.
לצפיה ב-'העולם הוא טריקי ולא צפוי.'
העולם הוא טריקי ולא צפוי.
02/12/2018 | 15:58
20
כי הקהל החרדי הוא בעל אמצעים מאוד גדול ומבזבז הרבה מאוד כסף.
אני יודע את זה כי אני חוויתי את זה וכי אני מכיר את הקהילה,
מבפנים ומבחוץ.

כמו שאמרתי, ההוצאות של מסעדה כשרה היא גבוהה יותר, גם ההכנסות.

קהל המסעדות מוציא לפי התפריט, וזה משתנה ממסעדה למסעדה.

את יכולה לרשום שז'אנר מסעדות מסויים לא יצליח או לא נכון,
ואז תקום מסעדה כזו ותוכיח לך אחרת, רק כי משהו עובד נכון שם.

כי העולם הוא טריקי ולא צפוי. זו הכותרת של ההודעה הזו.
זה די ברור למה.

את צודקת ואני טועה. אני צודק ואת טועה. 
לאף אחד לא אכפת. מה שחשוב זה שלאנשים יש אופציות.
לאנשים יש צרכים שונים ומשונים וטעמים שונים.
טעים לך? סבבה. לא טעים לך כי זה כשר? מה אני אגיד.

מבחינתי לאוכל יש משקלים שונים, ויש אינספור טעמים.
העיקר שיהיה טעים. העיקר שאנשים יהנו ושבדרך אני אהנה גם.
זה כל מה שחשוב לי.

יום טוב :)
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
18/11/2018 | 08:02
50
לצפיה ב-'אחרי שכתבתי ביקורת ארוכה על מסעדות בהוואי'
אחרי שכתבתי ביקורת ארוכה על מסעדות בהוואי
14/10/2018 | 23:40
20
830
הפורץ שוב מחק את הפורום

מקווה שישחזרו את השרשור ...

לצפיה ב-'ואף אחד לא לוקח אחריות'
ואף אחד לא לוקח אחריות
15/10/2018 | 19:04
419
מחפיר.
לצפיה ב-'זה מטריף אותי! שוקלת להפרד מתפוז.... עייפתי'
זה מטריף אותי! שוקלת להפרד מתפוז.... עייפתי
16/10/2018 | 08:34
18
150
לצפיה ב-'אני עדיין כאן. בינתיים.'
אני עדיין כאן. בינתיים.
16/10/2018 | 09:25
17
350
אני רק אמנע מהשקיע בכתיבה של דברים שיבאס אותי אם ימחקו.

למרות שאני לא בטוח כמה זמן יש בכלל לתפוז עוד להישאר בחיים. בעיקר כשלא ניראה שהם מתקרבים אפילו להשתלט על הפריצות למערכת. וחבל, כי אהבתי את תפוז בתור פלטפורמה לדיונים הרבה יותר מאשר את פייסבוק ...

לצפיה ב-'ג'ון, אם זה באמת חשוב לך, אתה יכול לעשות גיבוי.'
ג'ון, אם זה באמת חשוב לך, אתה יכול לעשות גיבוי.
18/10/2018 | 13:39
16
185
זה הלקח שהפקתי מהמחיקה האחרונה - ועשיתי גיבוי לביקורות המפורטות שלי. מובן שזה גם מוריד מהמוטיבציה לכתוב כאלה ביקורות, אבל לפחות אם וכאשר יחזרו ההודעות - כדאי לעשות גיבוי.
לצפיה ב-'בזמנו עשיתי באמת גיבוי לכל הקומונה של ישראלים בארה"ב'
בזמנו עשיתי באמת גיבוי לכל הקומונה של ישראלים בארה"ב
18/10/2018 | 19:28
15
194
ידעתי שיש סכנה שהטרול שוב ימחוק כאן הודעות, אבל בפעמים הקודמות תפוז עוד הצליחו לשחזר הודעות בפורום הזה לפחות. והפעם כבר לא ... הייתי צריך באמת קודם לכתוב את הביקורת על המחשב ורק אז להדביק בפורום ...

לצפיה ב-'יש פורומים שהם כן שחזרו בנגלה הזאת.'
יש פורומים שהם כן שחזרו בנגלה הזאת.
18/10/2018 | 19:50
14
167
אז אולי זה בכל זאת יקרה גם בפורום הזה.
לצפיה ב-'עבר כבר שבוע מאז המחיקה'
עבר כבר שבוע מאז המחיקה
18/10/2018 | 20:02
13
169
ועדיין לא שחזרו כאן כלום ...

לצפיה ב-'סבלנות.'
סבלנות.
18/10/2018 | 20:12
132
לצפיה ב-'שיחזור הפורומים החל אתמול'
שיחזור הפורומים החל אתמול
19/10/2018 | 08:24
11
233
לצערנו זה לוקח זמן ואי אפשר לשחזר את כולם בבת אחת. 

לצפיה ב-'אם קלדנית לא מקלידה את ההודעות אחת אחת מחדש'
אם קלדנית לא מקלידה את ההודעות אחת אחת מחדש
20/10/2018 | 17:58
10
254
לא ברור למה זה לוקח יותר מסדר גודל של שעות לכל היותר.
גיבוי נורמאלי, במיוחד לחומר שאתה יודע שכנראה יימחק כי הוא נתון תחת התקפה, ועל כן אתה לא מסתפק בגיבוי של קלטות אלא עושה לו גיבוי לאמצעי איחזור מהיר, לא אמור לקחת ימים. אנחנו לא בשנות ה-70 של המאה שעברה.
כמובן לא מופנה אליך אלא לתפוז שכנראה לא הפנימו שתם עידן הסרטים המגנטים.
לצפיה ב-'אם אתה יוצא מנקודת הנחה'
אם אתה יוצא מנקודת הנחה
22/10/2018 | 23:32
8
180
שיש שם אנשים שיודעים מה שהם עושים, חוששני שאתה נותן להם יותר מידי קרדיט.

לצפיה ב-'אם אתם נתקלים בבעיה בהעלאת הודעות מכרום'
אם אתם נתקלים בבעיה בהעלאת הודעות מכרום
23/10/2018 | 10:11
2
240
מחקו את הקוקיז של תפוז. 
לצפיה ב-'אני רק יצאתי מהיוזר ונכנסתי שוב וזה פתר את הבעיה'
אני רק יצאתי מהיוזר ונכנסתי שוב וזה פתר את הבעיה
23/10/2018 | 22:40
1
47
לצפיה ב-'אצל רוב הגולשים (וגם אצלי) זה לא עבד'
אצל רוב הגולשים (וגם אצלי) זה לא עבד
24/10/2018 | 08:51
168
אבל מחיקת הקוקיז של תפוז היא פעולה די פשוטה, ואין צורך למחוק את כל הקוקיז.

זה קורה בגלל כל התיקונים והעדכונים שעושים, כדי לשחזר את הפורומים.
לצפיה ב-'ההנחה שלי היא שמי שמשקיע את הכסף שלו בתפוז'
ההנחה שלי היא שמי שמשקיע את הכסף שלו בתפוז
15/11/2018 | 12:08
4
193
אמור לדאוג שיהיו שם אנשים שיוכלו לתת לו את הרווח עבור הכסף ולא להחריב לו את ההשקעה... אבל כנראה שמשהו פגום בהנחה הזו.

לצפיה ב-'באמת שאני לא יודעת מה להגיד'
באמת שאני לא יודעת מה להגיד
15/11/2018 | 12:13
56
לצפיה ב-'המשקיעים שרכשו את תפוז'
המשקיעים שרכשו את תפוז
15/11/2018 | 20:33
2
235
קנו את האתר תמורת מיליון וחצי שקל. שזה כלום. כשהם קנו את האתר, הם ידעו שתפוז נמצא בירידה ומפסיד כסף. אני משער שהם האמינו שרק על בסיס נפח הכניסות לאתר הם יוכלו לחלוב את האתר מפרסומות ולהחזיר לעצמם מהר את ההשקעה בלי להשקיע גרוש נוסף בפיתוח. מן הסתם הם שכרו כמה צעירים בשכר קרוב למינימום בשביל להשאיר את האתר פועל.

כל מתכנת ששווה משהו, יעלה להם עוד מאות אלפי שקלים בשנה. זה לא כלכלי לאתר שממילא נמצא בירידה מתמדת.
לצפיה ב-'עניין הביצה והתרנגולת'
עניין הביצה והתרנגולת
18/11/2018 | 08:00
1
159
הירידה הגדולה הראשונה נבעה מתקלה טכנית גדולה שהתרחשה בתקופת הבעלים הקודמים. האתר הפסיד גולשים כשהבעלים הקודמים העדיפו להשקיע בשטויות, במקום בממשק סלולארי טוב.
אחר כך מכרו את האתר, משום שהיתה ירידה בכמות הגולשים, ועכשיו שוב הדברים חוזרים על עצמם.

אז מה בא קודם, הירידה בכמות הגולשים או התקלות הטכניות בגלל חוסר השקעה?
לצפיה ב-'אולי אפשר לבקש סיוע ממטה הסייבר הלאומי?'
אולי אפשר לבקש סיוע ממטה הסייבר הלאומי?
02/12/2018 | 15:05
3
לצפיה ב-'אתה לא מעודכן לגבי סרטים מגנטיים'
אתה לא מעודכן לגבי סרטים מגנטיים
18/11/2018 | 05:49
44
לצפיה ב-'שוב חזרנו חודש אחורה?'
שוב חזרנו חודש אחורה?
14/11/2018 | 20:08
13
176
לצפיה ב-''
14/11/2018 | 20:11
11
34
לצפיה ב-'תפוז גוסס לצערי...'
תפוז גוסס לצערי...
14/11/2018 | 20:39
10
341
לצפיה ב-'תפוז לא גוסס'
תפוז לא גוסס
14/11/2018 | 23:28
6
447
אבל בקצב הזה, אם לא יפתרו את הבעיה, הוא ימות.

לא כל הפורומים נפגעים, ואלה שלא נפגעים ממשיכים לעבוד כמו קודם.

הפורום שלנו ירד מ- 100,000 כניסות בחודש לפני התחלת ההתעללות, לכמה מאות.
לצפיה ב-'ירידה כזו היא גסיסה...וזה כואב לי בדיוק כמו לך. חבל.'
ירידה כזו היא גסיסה...וזה כואב לי בדיוק כמו לך. חבל.
14/11/2018 | 23:38
89
לצפיה ב-'אולי ורק אולי, זה בגלל יחס לא יאות לחלק מהגולשים המתמידים? '
אולי ורק אולי, זה בגלל יחס לא יאות לחלק מהגולשים המתמידים?
15/11/2018 | 16:29
243
לאאאאאאאאאאאאאאא, לא היה ולא יהיה
לצפיה ב-'האם בכלל מבינים את הבעיה ? ממה כל זה נובע ?'
האם בכלל מבינים את הבעיה ? ממה כל זה נובע ?
16/11/2018 | 09:57
3
54
לצפיה ב-'נסה לשאול את הנהלת הפורומים'
נסה לשאול את הנהלת הפורומים
16/11/2018 | 11:14
2
337
אנחנו לא מצליחים לקבל תשובות.
לצפיה ב-'אם הם לא עונים גם לך... יש כאן בעיה רצינית מאוד !'
אם הם לא עונים גם לך... יש כאן בעיה רצינית מאוד !
17/11/2018 | 09:30
1
58
לצפיה ב-'למה?'
למה?
17/11/2018 | 19:01
163
היא גם מתנהגת בבריונות וסותמת פיות אז מקבלת סך הכל יחס שווה.
לצפיה ב-' ניהול כושל'
ניהול כושל
15/11/2018 | 08:23
2
95
לצפיה ב-'כושל++ אם אפילו לא טורחים להגיב להודעה ומסר שלי בפורום משוב'
כושל++ אם אפילו לא טורחים להגיב להודעה ומסר שלי בפורום משוב
15/11/2018 | 09:58
1
296
זה אומר הכל. מפתיע שבכלל פרסמו את השאלה. כבר היה עדיף לא לפרסם מאשר להשאיר אותה ככה תלויה באויר ללא תשובה. אני לא מכיר את תפוז מבפנים, לא ער לכל חילופי הבעלות או השד יודע מה שם - אבל משהו מ-א-ד לא טוב עובר עליהם.

לצפיה ב-'הספינה טובעת - לחץ על המילה 'המשך' ליד שם הפורום בכותרת'
הספינה טובעת - לחץ על המילה 'המשך' ליד שם הפורום בכותרת
17/11/2018 | 23:56
196
העליונה ותראה את תמונת תפוז היום...מישהו צוחק עלינו!

אגב, אין אפשרות גם לבצע חיפוש או להיכנס למאמרים וקישורים.
לצפיה ב-'המצב לא פשוט'
המצב לא פשוט
18/11/2018 | 07:53
216
ואולי אם תפנו להנהלת הפורומים עם שאלות, נצליח לקבל תשובות יחד.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה
פורום תקשורת חזותית-מיתוג עסקי
בואו למתג את העסק שלכם
ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה