לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2032220,322 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'שווארמה חמדי אבו גוש '
שווארמה חמדי אבו גוש
28/12/2019 | 15:15
125
מעולה. מומלץ מאוד
לצפיה ב-'אוכל מהיר וקל נס ציונה'
אוכל מהיר וקל נס ציונה
26/12/2019 | 20:46
127
ממליץ על פיצות נס ציונה פיצה פצץ
לצפיה ב-'פיצה פצץ לא מאכזבים אף פעם'
פיצה פצץ לא מאכזבים אף פעם
26/12/2019 | 15:27
1
146
לא תתאכזבו מצויינים
לצפיה ב-'לא יודעת איך הסניף בקרית אונו,'
לא יודעת איך הסניף בקרית אונו,
26/12/2019 | 16:24
123
אבל הפיצה שאכלתי בפיצה פצץ בסניף הסינמה סיטי בירושלים הייתה הפיצה הגרועה ביותר שאכלתי בישראל. פשוט לא להאמין שאנשים אוכלים את הדבר הזה.
לצפיה ב-'מסעדת דגים מומלצת איזור השרון'
מסעדת דגים מומלצת איזור השרון
24/12/2019 | 17:08
1
149
אהלן ערב טוב חג שמח
אשמח לקבל המלצה על מסעדת דגים טובה באיזור השרון
תודה

אגב שורי בורי בהרצליה סוגרים אחרי 25 שנה, עצוב
לצפיה ב-'כן - קראתי. מיד חשבתי על סבתא רותרות'
כן - קראתי. מיד חשבתי על סבתא רותרות
30/12/2019 | 19:25
86
שלזכרוני ממליצה עליהם מפעם לפעם
לצפיה ב-'Bar Restaurant in tlv'
Bar Restaurant in tlv
24/12/2019 | 13:06
1
210
We visited Shishko on Friday celebrate my boyfriend birthday, the atmosphere was pleasant warm & cozy the appetizers were delicious especially the Balkan Tzatziki Salad it was amazing, we had such a romantic birthday party, the staff was helpful and caring, and we also got dessert on the house (: thank you Shishko for the pleasant memories, the great food and atmosphere, love it.
לצפיה ב-'עם צילום של סטודיו לשיער ממחניים?'
עם צילום של סטודיו לשיער ממחניים?
24/12/2019 | 14:11
40
לצפיה ב-'הטרלקין-ביקורת מסעדה- תנו צאנס גם לותיקים'
הטרלקין-ביקורת מסעדה- תנו צאנס גם לותיקים
23/12/2019 | 16:41
2
229
הייינו שלושה לארוחת ערב, אני , בעלי וחבר משותף. היה לנו קופון שכלל 4 מנות ראשונות, לחם הבית ומנה זוגית לבחירה, בקבוק יין ושני קינוחים.
מנות ראשונת:
מוס כבד בקראסט תאנים - מנה מעולה, המוס מגיע עם ריבת בצל היה כל כך טעים שפשוט התענגנו עליו. לדעתי המוס הכי מוצלח שאכלתי  במסעדה.
קרפצ'ו סינטה- מנה מעולה וקלאסית, בידיוק איך שקרפצ'ו צריך להיות.
אנטיפסטי- מנה סתמית, חביבה ולא מעבר וכך גם הכרובית באיולי פסטו לא היה מרגש במיוחד.
למנה עיקרית חלקנו סטייק פורטר האוס- מנה של כ-900 גרם כולל העצם- הסטייק הכי טעים שאכלתי מזה הרבה זמן, פשוט תענוג.
הזמנו גם מחוץ לקופון סינטה לצריבה- נחמד וטעים הראיון של הצריבה מאוד מוסיף לעניין ונותן חוויה שונה לאכילת הבשר.
הפורטר האוס הגיע עם תפו"א  מטוגנים חביבים והסינטה הגיע עם סלט ירוק קטן נחמד.
לקינוח בחרנו סורבה עם פירות: שני כדורי סורבה תות ומנגו עם חתיכות של פירות, הורגשו בעיקר תפוחים ונקטרינות  ופליצ'ינטה בננה- בלינצ'ס במילוי קרם  בטעם בננה מוגש עם חתיכות פרי (אותו שילוב של פירות כמו בקינוח הקודם,  (ניתנה בחירה של שני קינוחים מתוך שלוש אפשרויות) הקינוחים היו מאוד בינוניים, לא משהו שכדא לפרט לגביהם. הזמנו גם פעמיים קפה.
היין ששתינו היה קברנה סוביניון של אסיף, ליווה את הארוחה בצורה טובה. בעלי הזמין גם שליש בירה בישוף, הבירה היחידה שהיתה מהחבית והייתה מאוד מוצלחת.
האווירה מאוד טובה, מוסיקה היתה לטעמנו, השרות היה קשוב ומקצועי.
לסיכום קופון משהו כמו 350 ש"ח + 200 ש"ח (לפני שרות) .
ממליצה בחום לקרנבורים, לדעתי המנות המוצלחות הן מנות הבשר והן היו מוצלחות במיוחד, אנחנו עוד נחזור ולו רק בשביל הפטה כבד

ואני יודעת שהפורום הזה לא אהב בזמנו את המסעדה בגלל יח"צ מוטעה ויחסי ציבור מפוקפקים של הבעלים, אבל בחיאת תתנו עוד צאנס,אחת המסעדות הותיקות בתל אביב...

ודרך אגב זאת פעם ראשונה שאוכלת עם קופון, לא ממש הסטייל שלי
לצפיה ב-'אנטיפסטי, פורטרהאוס.'
אנטיפסטי, פורטרהאוס.
23/12/2019 | 17:23
136
כדאי ללמוד ולא לטעות, 
איך היה האנטיפסטי? איך הוא מנה?
אקרא עד הסוף כשתדעי על מה מדובר, התכוונת לפלצ'ינטה?
אין לך אופציה במצבך לטעויות גסות וחסרות מקצועיות במיל.
לצפיה ב-'תודה על הביקורת!'
תודה על הביקורת!
23/12/2019 | 18:33
120
נשמע טוב - בעיקר מוס הכבד 
לצפיה ב-'ביקורת שילה'
ביקורת שילה
18/12/2019 | 14:00
2
240
פעם שניה שלנו בשילה. בשתי הפעמים העדפנו את הבר הצדדי, שעליו מכינים את המנות הקרות, על פני הבר הראשי. יש חן מסויים לראות את המנות (הקרות והקינוחים) מוכנות ומצולחתות אל מול העיניים. עם זאת, בפעם הראשונה הטבחים היו קומוניקטיבים יותר וגם נתנו לטעום משהו "מהצד". הפעם הם היו שקועים בעבודתם ברצינות תהומית ולא החליפו ולו מבט עם היושבים על הבר. לדעתי זה קצת מפספס את הפאנטה ,אבל מצד שני אף אחד לא הבטיח חוויה אה-לה-מחניודה אז אי אפשר לבוא בטענות.

על מנת הלחם ויתרנו. הפוקאצ'ה שם לא משהו וממילא מי שמוותר עליה מקבל טוסטונים. הם הגיעו עם שתי צלוחיות. באחת מהן התבאסנו לגלות את ממרח השעושעית המחריד שלהם. המלצרית הודתה שגם היא לא אוהבת אותו ואפילו הבטיחה להעביר הלאה את חוסר ההתלהבות שלנו מהממרח הזה, עם כי אמרה שיש כאלה שממש מאוהבים בו. לדעתי בשביל טיפשים שאוהבים את הממרח המוזר הזה צריך להוציא אותו רק על פי דרישה במקום להעניש את שאר הסועדים. אבל איכשהו לא נראה לי שמישהו שם הולך לוותר על הממרח הזה... בפאבלה, אגב, יש ממרח מאד דומה וגם שם - יאק.

מה כן אכלנו?

- טרטר עטוף בסלק: הפעם הקודמת ניסינו טרטר אחר מהספיישלים אבל אי אפשר היה להתעלם מטרטר הסלק שהכינו שוב ושוב במטבח הקר. הכנת המנה משובבת ביותר, כשבשיאה כל העסק מוכנס לתוך שקית שם מעניקים לו את הצורה הסופית. מהטעם התרשמנו הרבה פחות. אמנם המרכיבים היו מאד טריים ומרעננים אבל הטעם היה מאד "שטוח". ציפיתי לאיזו חמצמצות של הטרטר או מתקתקות של הסלק ולא היה לא זה ולא זה. חבל, כי אם הטעם היה מוצלח כמו שהמנה יפה - זו יכלה להיות מנה באמת מרהיבה (68 ש"ח לחלוטין לא מוצדקים).

- מעורב תל אביבי: החלטנו מראש להזמין שתי מנות שאנחנו מכירים ושתים חדשות. זו היתה הראשונה מאלו שהכרנו והיא עמדה במבחן גם הפעם. פלמידה ובצלים שירדו מהפלנצ'ה ועברו לשחות בבריכת ציזיקי. סוד הקסם לערבב טוב טוב כדי להשוות את הטמפרטורות ואז הטעמים של הכל משתלבים ביחד בצורה מדוייקת. היתה ונותרה מהפייבוריטס שלנו שם (65 ש"ח על פי האתר - כי שוב פעם שכחנו לצלם את החשבון)

- 200 גר' מולים: לפני הרבה זמן יצא לנו לאכול מולים בטפאו. הם הוגשו ברוטב שמנתי מעולה שנחרת היטב בזיכרון. כמה חבל שמנת המולים בשילה היתה האנטי תזה. הם הוגשו ברוטב שהזכיר יותר מרק דליל מאשר את הרוטב המעולה ההוא. הטעם שלו היה מעט מוזר, כנראה בגלל נוכחות דומיננטית מדי של יין. כל כך קל להצליח עם מולים. כל מה שצריך זה רוטב מחבק והמנה תעשה את העבודה. בשילה הצליחו לבאס דוקא עם מנה כל כך טריביאלית (לא זוכרת מחיר, כנראה העדפתי להדחיק)

- מאפה כרישה ופירות ים: עוד מנה מאלו שהכרנו מהפעם הקודמת ובמיוחד שמרנו אותה לסוף. היתה ונותרה המסמר של הארוחה: מאפה מדהים ממולא בפירות ים וכרישה. ש שאם לא די בה - אז נוסף אליה גם שוט של ביסק סרטנים וגם סלט אנדיב מיותר שנותר בודד בצד (מה הקשר שלו למנה?!). בכל מקרה למי אכפת מהסלט כשכל החושים מתרגשים מהמאפה האדיר הזה - מהטובים בעיר (120 ש"ח על פי האתר.
השירות - כרגיל מזגזג, אבל בגבולות הסביר.

בסופו של דבר יצאתי מהביקור הזה קצת מבולבלת. מצד אחד שתי מנות שכל ביס מהן הוא תענוג צרוף ועוד שתי מנות, דוקא החדשות שניסינו, שהיו סתמיות לחלוטין. השורה התחתונה על המקום היא בכל מקרה חיובית, והוא מהנחוצים בעיר. קצת חבל לי שבהמלצה על המקום שעל סמך הביקור הראשון היתה ללא רבב אני אצטרך, על סמך הביקור השני, לסייג שלא כל המנות שם מוצלחות. אני מקווה שמישהו יעשה שם בדק בית וירענן קצת את המנות הפחות מוצלחות של התפריט.

לחזור נחזור מתישהו, אבל עם זכוכית מגדלת כדי לקרוא טוב טוב כל מנה ולנסות להמנע מנפילות נוספות.

לקינוח אכלנו בבית פלטת פירות.

7.5/10 בסולם מנייה

וש
לצפיה ב-'בכלל לא נראה לי בעייתי שחלק מהמנות לא היו לטעמכם.'
בכלל לא נראה לי בעייתי שחלק מהמנות לא היו לטעמכם.
18/12/2019 | 14:20
1
189
אני לא מצפה ממסעדה שכל המנות בה יקלעו לטעמי - טעם זה עניין סובייקטיבי.
זה שטרטר עטוף בסלק הוא חסר טעם יחסית זה צפוי (למשל כי לסלק כמעט אין טעם) - ויש אנשים שאוהבים טעמים עדינים ואנשים שאוהבים פחות - אני פחות, לכן מראש לא הייתי מזמינה את המנה הזאת.
גם ממנת מולים לא הייתי מצפה שתהיה זהה בשתי מסעדות שונות, ומתלוננת על כך שמנת המולים במסעדה אחת פחות לטעמי מאשר במסעדה אחרת, כי הרוטב בה שונה.
מבחינתי אם מנה עשויה היטב, ואין בה משהו בעייתי (חומרים לא טובים, עודף ברור בתבלינים מסוימים, הכנה לא נכונה, וכו'), אם היא לא לטעמי לרוב הבעייה היא בי, ופשוט לא הייתי צריכה להזמין את המנה הזאת (ואם כל המנות לא לטעמי - המסעדה לא בשבילי). לפעמים כשמזמינים משהו שלא נראה בדיוק קולע לטעם כדי להתנסות, קורה שזה באמת לא קולע. במקרה שלכם הזמנתם שתי מנות בטוחות (כי אתם כבר מכירים אותן) ושתי מנות "נסיוניות" ונפלתם בנסיוניות. מבחינתי זה אומר שהמסעדה שומרת על יציבות (כי המנות הבטוחות היו עדיין לטעמכם כמו בעבר), ושהניסיוניות היו בחירה לא נכונה עבורכם.

לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה העיניינית והמנומקת היטב- למדתי'
תודה רבה על התגובה העיניינית והמנומקת היטב- למדתי
19/12/2019 | 11:26
33
לצפיה ב-'ביקורת טאיזו- יום רביעי שעבר'
ביקורת טאיזו- יום רביעי שעבר
16/12/2019 | 16:18
9
384

השירות. היו כמה שכתבו בפורום שאמנם השירות בטאיזו משתדל, אבל יש בו משהו מעט "מלאכותי" וה"טעים לך?" נשמע מדוקלם יותר משהו נשמע מתעניין. אנחנו דוקא הופתענו מאד לגלות שהמלצרית זכרה אותנו בפרטי פרטים מהפעם הקודמת, כולל אפילו שאלות שבזמנו הבעל שאל על האוכל בגלל מגבלות הספורט והתזונה. אני לא יודע אם היא זוכרת ככה כל אחד, אבל בארץ שבה המלצר של היום הוא הסטודנט של מחר - זה היה מאד מרשים. מעבר לזה - השירות היה בסדר גמור, החל מיעוץ על היין וכלה בזמן הוצאה של מנות אם כי כאן היה פחות מקום לפאשלות - המסעדה היתה די ריקה.

לחמניות מאודות. למרות שהלחם שלהם די פשוט יש בו משהו מאד מפתה. לא יודעת להסביר את זה אבל בשתי הפעמים שהיינו שם מצאנו את עצמנו מחסלים את הלחם באובססיביות ראויה לציון, כולל ריפיל בשביל הרטבים. חבל שהוא מגיע רק עם צאטני עגבניות ולא עם עוד איזה ממרח מעניין, אבל סך הכל אין תלונות על הגיזרה הזאת.

העיקרית. שנינו לקחנו את אותה עיקרית שזכרנו לטובה מהפעם הקודמת - אנטריקוט צלוי  - נתח הבשר היה גדול מצויין עם ציר מוח וארטישוק ירושלמי. המנה הזאת בהחלט זוכה למקום של כבוד ושווה להמליץ עליו למי שאכן מחפש נתח אנטריקוט ראוי. הרוטב של המנה מצויין ועושה את כל ההבדל הצלחות חזרו נקיות ללא צורך בשטיפה נוספת. המחיר אבל מאוד יקר 232 שקלים חדשים למנה.

היין היה מאוד טעים וממסטל רצח, ככה זה שהבעל לא שתה ומזג לי כל פעם עוד ועוד...כנראה זמם משהו להמשך הערב..

בגלל קוצר זמן והרצון שלנו ללכת הביתה ולרדת על גלידת גולדה בטעם קרמל מלוח ומסקרופנה לא נשארנו לקינוח. בסוף לא ירדנו על גלידה אלא עשינו דברים יותר כיפיים ומענגים :), הצליח לו!!

לסיכום טעים מאוד- אבל יקר רצח!!

לצפיה ב-'הזוי.'
הזוי.
16/12/2019 | 16:47
78
לצפיה ב-'השתכנעתי, לכי לשלום.'
השתכנעתי, לכי לשלום.
16/12/2019 | 18:28
71
לצפיה ב-'OMG. ממש דיווח מיותר.'
OMG. ממש דיווח מיותר.
17/12/2019 | 09:58
74
לצפיה ב-'אפשר טיפ קטן?'
אפשר טיפ קטן?
17/12/2019 | 10:10
1
221
אם תתייחסי רק לאוכל, ולא לכמה היין ממסטל או ליחסים בינך לבין בעלך או לכל מיני דברים שאינם קשורים לטיב האוכל, הביקורות שלך יהיו קלות יותר לעיכול (גם התאור של צלחות שאינן זקוקות לשטיפה נוספת היה מגעיל למדי, אבל פה אני מתקשה למצוא הערה כללית שתבהיר לך איך להימנע מדברים כאלה להבא, אז נחליק את העניין הזה).
לצפיה ב-''
17/12/2019 | 12:37
24
לצפיה ב-'תודה על השיתוף, אם כי קצת יותר מדי... צנזרי את היחסים'
תודה על השיתוף, אם כי קצת יותר מדי... צנזרי את היחסים
17/12/2019 | 12:41
176
הזוגיים שלכם, הם לא מעניינים אותנו, הם לא ענייננו וזה לא לעניין (להזכיר אותם כאן).

ציינת שהיה יקר, יעזור אם תפרטי קצת מחירים.
לצפיה ב-'כפי שאמרתי זאת הרמה שלך'
כפי שאמרתי זאת הרמה שלך
18/12/2019 | 06:40
2
168
אינך מבינה באוכל.אינך יודעת לכתוב ועניניך עם בעלך
מענינים את הסבתא.
טיפוס מגעיל כבר אמרתי ולא טעיתי.
לצפיה ב-'לנלי'
לנלי
18/12/2019 | 13:47
1
170

אינך מבינה באוכל. (אשמח שתסבירי איך הגעת לתובנה הזאת)
אינך יודעת לכתוב (שוב אשמח להסבר) ועניניך עם בעלך
מענינים את הסבתא.(סבתא שלי היא ז"ל ועם הכוונה סבתא רותרות אז תני לה לדבר)
טיפוס מגעיל כבר אמרתי ולא טעיתי..(שוב אשמח להבין איך הגעת לתובנה הזאת)

לצפיה ב-'את עדיין מבקשת תשובות?'
את עדיין מבקשת תשובות?
22/12/2019 | 20:13
149
ומה עם המינוי ההזוי שלך למנהלת?
די אם תקראי את התגובות לקישקושים שלך בכדי שתביני
ותפנימי למה את לא רצויה כאן.
ולא התכוונתי לסבתא רותחת ואל תסכסחי.
טיפוס דוחה כבר אמרתי. 
לצפיה ב-'מחפש המלצות לטאפאס ברים מומלצים במדריד'
מחפש המלצות לטאפאס ברים מומלצים במדריד
17/12/2019 | 13:17
31
מקומות עם אווירה טובה סטייל Cerveceria catalana בברצלונה
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
12/12/2019 | 14:03
10
236
האישור להיותי מנהלת התקבל, יש עוד בעייה טכנית קלה שתטופל עד תחילת שבוע הבא.

תודה לכולם על התמיכה.

מקווה שתהיה אוורה טובה ונעימה בפורום מעכשיו והלאה, ולכל מי שמסתייג ממני בגלל משקעי עבר בלתי מובנים אשמח לפתוח דף חלק ונקי, ובעיקר מתנצלת אם פגעתי במישהו/מישהי בעבר הכל כך רחוק.

לצפיה ב-'עצם ההמצאות שלךמשרה אווירה לא טובה'
עצם ההמצאות שלךמשרה אווירה לא טובה
12/12/2019 | 16:23
7
176
אז תהיי "מנהלת" ו...?
את עדיין לא מבינה שלא סובלים אותך כאן?
אולי כדאי שיבטלו את הכוכביות ואז בכלל לא תהיה כאן נפש חיה.
לצפיה ב-'טובי'
טובי
12/12/2019 | 16:41
6
156
כשאתה אומר שלא סובלים אותי פה, למי אתה מתכוון? זה לא חכמה להגיד כזה דבר ועוד שאתה תחת כוכבית.

בוא תהיה גלוי ותגיד לי מי לא סובל אותי וגם תכתוב בניק המקורי שלך. 

אני כבר כמה חוזרת שאני רוצה לפתוח דף חדש וגם התנצלתי אם פגעתי במישהו או מישהי ללא כוונה.

אני לא חושבת שהשארתי כאלה משקעים גדולים אצל אנשים שהם לא יכולים לשכוח מהעבר ולהתרכז בפורום הנפלא הזה.
לצפיה ב-'תתפלאי איזה משקעים הותרת, ואני...את לא אתה'
תתפלאי איזה משקעים הותרת, ואני...את לא אתה
12/12/2019 | 17:06
5
162
לא ראיתי הודעות תמיכה בך פרט ל 2-3 וזה אומר
בדיוק איך ומה חושבים עליך כאן.
קיבלת מינוי, יבושם לך, לא מקור לגאווה כי כל אחת
יכולה היתה לקבל ולראיה לא עשו כן כי הפורום  ג מ ו ר!
לצפיה ב-'אילו משקעים? אני לא זוכרת אותה בכלל... ולא אכפת לי מי ינהל'
אילו משקעים? אני לא זוכרת אותה בכלל... ולא אכפת לי מי ינהל
14/12/2019 | 17:12
4
129
אני אדישה לעניין, ונראה לי שזה המצב של מעט הגולשים שעוד מציצים כאן (למעט מחרחרי ריב שמסתתרים מאחורי כוכביות). כתבת שהפורום "גמור", אז מה אכפת לך? שתנסה להרים אותו לפי הבנתה ושיהיה בהצלחה.
לצפיה ב-'חבל שכל הכותבים המשמיצים כותבים עם כוכבית'
חבל שכל הכותבים המשמיצים כותבים עם כוכבית
15/12/2019 | 11:45
3
111
לא ישנתי כלל בסופש בגלל תחושת האחריות שגרמתי כזה עוול לאנשים פה בפורום וגם אחרי שלל התנצלויות הם לא מוכנים לסלוח...
לצפיה ב-'לא בשבילך.'
לא בשבילך.
16/12/2019 | 13:54
2
96
אם כל תגובה כאן תגרור כזה מצב אצלך, כדאי לוותר.
לא ישנת? כולה פורום אוכל מקרטע, לא בדיוק משהו בעל חשיבות כזו רצינית,
שווה לך?
לצפיה ב-'אין לי בעייה לנהל פורום, רגילה לנהל דברים גם מהחיים'
אין לי בעייה לנהל פורום, רגילה לנהל דברים גם מהחיים
16/12/2019 | 15:57
1
100
אבל לעולם לא גרמתי עוול לאנשים כפי שהם טוענים שעשיתי פה, בסך הכל כתבתי ביקורות אוכל לפני אי אלו שנים ולפני שנחסמתי על ידי המנהלות הקודמות, לא שיערתי שעשיתי כזה נזק.
לצפיה ב-'תכלס כשקראתי את הביקורת שלך על טאיזו, הבנתי למה נחסמת'
תכלס כשקראתי את הביקורת שלך על טאיזו, הבנתי למה נחסמת
17/12/2019 | 09:59
48
לצפיה ב-'מריטוקרטיה במיטבה'
מריטוקרטיה במיטבה
15/12/2019 | 16:49
1
123
ברוכה הבאה, מקווה שתעירי את הקהילה ותשרי עליה מרוחך המשכילה והמכילה.
לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
17/12/2019 | 16:03
23
לצפיה ב-'פותחת שרשור שבו אני מקווה כל אחד מהוותיקים יעלה ביקורת'
פותחת שרשור שבו אני מקווה כל אחד מהוותיקים יעלה ביקורת
12/12/2019 | 14:08
3
147
ישנה שהוא העלה או מישהו אחר העלה שהוא זוכר במיוחד...מאין פינת נוסטלגיה של פעם.

והזדמנות מצויינת להיזכר בשלל מסעדות טובות שהיו חלק מעברנו.

לצפיה ב-'זאת שלי. על מסעדת קיסר בשכונת התקווה, תראו כמה פעילות בפורום'
זאת שלי. על מסעדת קיסר בשכונת התקווה, תראו כמה פעילות בפורום
12/12/2019 | 14:11
1
154
לצפיה ב-'ועל מסעדת שגב--חתיכת נוסטלגיה'
ועל מסעדת שגב--חתיכת נוסטלגיה
12/12/2019 | 16:06
123
לצפיה ב-'אני מקווה בשבילך שחל שינוי.'
אני מקווה בשבילך שחל שינוי.
14/12/2019 | 10:59
119
לא חיפשתי ביקורות אחרות אבל את מצאת את כל מה שלא מחמיא לך.

לצפיה ב-'אשמח לחזור לכתוב תחת הכינוי המקורי גו מיו'
אשמח לחזור לכתוב תחת הכינוי המקורי גו מיו
12/12/2019 | 10:41
2
135
בהנחה שגם החסימה ההזויה שלי מלפני שנות דור תבוטל. לא אחזור על מסכת האירועים ומאחל לך הצלחה שאת זקוקה לה מאד.
לצפיה ב-'וואו, זוכרת את הכינוי הזה :) איזה כיף שתכתבי פה'
וואו, זוכרת את הכינוי הזה :) איזה כיף שתכתבי פה
12/12/2019 | 14:06
1
108
באמת לא חושבת שכדא לפתוח את כל משקעי העבר שיש לנו מול המנהלות שעזבו כבר, מבטיחה לך שהפורום יהיה הרבה יותר פתוח והרבה פחות נוקשה עם הרבה פחות כללים של איך לכתוב...

תודה על הבעת האמון
לצפיה ב-'גו מיו'
גו מיו
12/12/2019 | 16:38
123
ואכן לא נכנסתי כלל לארועי העבר שבגינן נחסמתי לצמיתות. כל נסיונתי להחזיר את כבודי האבוד נתקלו במחסום בטון של CATS.
מה שאני מבקש הוא לתמוך בבקשתי המנומסת מהנהלת הפורומים להסיר את חסימתו של גו מיו.
לדאבוני הפורום נמצא בדעיכה מתמתדת  וכל שינוי יהיה רק לטובה, לבטח מינוי מנהלת רעננה ואנטי דוגמתית.
אשמח לכתוב תחת הכינוי המקורי שלי.
לצפיה ב-'הודעה משמחת'
הודעה משמחת
08/12/2019 | 10:14
9
287
בזה עתה ביקשתי מהנהלת הפורום לשחרר את החסימה שהיתה לי פה על ידי חתולית ולהפוך למנהלת הפורום. 

תוך 48 שעות אהפוך למנהלת הפורום הרשמית של פורום זה.

אהיה מנהלת הפורום של כולם ללא דיעות קדומות או משוא פנים מסוכ שלשהוא.

כשהשיסוי בעם כה חזק זה הפורום קצת לשכוח מכל הצרות ולהנות מאוכל טוב ומביקורת בונות.

אני פונה לכל הכותבים הותיקים לחזור לפה ולכתוב, אני מתכוונת להחיות את הפורום ולהחזיר אותו לימיו הגדולים, גם בעידן הנוכחי של הפייסבוק.

שיהיה לכולם יום טעים ושבוע מעולה
לצפיה ב-'ווואו, שמחת זקנתי, אף אחד לא יחזור'
ווואו, שמחת זקנתי, אף אחד לא יחזור
08/12/2019 | 18:38
1
81
לצפיה ב-'כל הכבוד מנייה בטוחה'
כל הכבוד מנייה בטוחה
09/12/2019 | 15:59
177
חסרת לפורום הזה, קצת צבע וחוש הומור זה דבר מבורך.

רק הצלחות
לצפיה ב-'וואו, באתי, ראיתי....הלכתי, חבל.'
וואו, באתי, ראיתי....הלכתי, חבל.
10/12/2019 | 00:00
6
76
לצפיה ב-'מישהו משתמש בניק שלי עם כוכבית! זו לא הודעה שלי.'
מישהו משתמש בניק שלי עם כוכבית! זו לא הודעה שלי.
10/12/2019 | 01:32
5
187
השימוש בכוכביות הרס את הפורום הזה. כיסוי נפלא לטרולים.
לצפיה ב-''
10/12/2019 | 11:42
38
לצפיה ב-''
11/12/2019 | 19:27
2
30
לצפיה ב-' '
12/12/2019 | 03:28
1
25
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 15:57
12
לצפיה ב-'כמו שאת רואה אני לא עם כוכבית, אנא חזרי לכתוב בפורום'
כמו שאת רואה אני לא עם כוכבית, אנא חזרי לכתוב בפורום
12/12/2019 | 14:12
113
את ללא ספק מקור של ידע בלתי נדלה בתחום האוכל ובטח לא רק באוכל.
לצפיה ב-'מחפש מסעדה טובה באיזור המושבה הגרמנית חיפה'
מחפש מסעדה טובה באיזור המושבה הגרמנית חיפה
03/12/2019 | 15:56
19
94
עדיפות לאיטלקית
לצפיה ב-'פטוש, אבל היא לא איטלקית.'
פטוש, אבל היא לא איטלקית.
03/12/2019 | 16:39
1
43
לצפיה ב-'נראית טוב, יכולה להיות אופציה. תודה'
נראית טוב, יכולה להיות אופציה. תודה
03/12/2019 | 16:47
30
לצפיה ב-'ג'יוקוסו ברחוב הנמל. אגב, באופן כללי האזור התוסס בערבים הוא'
ג'יוקוסו ברחוב הנמל. אגב, באופן כללי האזור התוסס בערבים הוא
03/12/2019 | 18:11
82
לא המושבה הגרמנית, אלא אזור הנמל. יש שם הרבה מסעדות מומלצות, כמו ליבירה, צ'אנג בה, רולא, ביסטרו וניה ועוד, וגם הרבה פאבים/בארים כיפיים. 
ג'יוקוסו היא אכן איטלקית. יש דעות עליה לכאן ולכאן, אני אישית נהניתי מאוד בכל הפעמים בהן אכלתי בה. 
לצפיה ב-'לא במושבה – איטליאנו דלה קוסטה ברכבל בת-גלים (נסיעה קצרה)'
לא במושבה – איטליאנו דלה קוסטה ברכבל בת-גלים (נסיעה קצרה)
05/12/2019 | 00:13
11
76
לצערי במושבה הגרמנית עצמה זכורות לי בעיקר מסעדות בינוניות / מלכודות תיירים (וסניף סביר של "רק בשר", ממש לא איטלקי, כמובן). אפשר לקוות שאולי פתחו משהו חדש ומעניין, מודה ומתוודה, לא אכלתי שם כבר זמן רב.
לצפיה ב-'אני התרשמתי לטובה'
אני התרשמתי לטובה
05/12/2019 | 10:36
2
79
גם מפטוש, גם משטרודל, ובעבר גם מדוזאן, אבל לא היינו שם לאחרונה אז לא יודעת מה המצב שם כרגע.
יש גם מלכודות תיירים, אני מניחה, אבל בשביל זה יש גוגל/טריפ אדוויזר/הפורום הזה/ביקורות אחרות. לא רואה סיבה ליפול למלכודות בימינו.
לצפיה ב-'ב"פטוש" ישבתי לפני שנים רבות, לא התלהבתי'
ב"פטוש" ישבתי לפני שנים רבות, לא התלהבתי
05/12/2019 | 10:42
1
65
את השאר איני מכירה. כאמור, בפעמים שניסינו שם מסעדות לא נרשמו הברקות או המלצות.
לצפיה ב-'לא יודעת מה היה שם לפני שנים רבות,'
לא יודעת מה היה שם לפני שנים רבות,
05/12/2019 | 10:53
69
אנחנו אכלנו שם בחג של החגים לפני שנה, ולאחרונה - והיה מעולה (וכמובן, אפשר למצוא המלצות על מנות ספציפיות בביקורת שלי על המסעדה).
לכן גם סייגתי את ההתרשמות שלי מדוזאן, שבה לא ביקרנו לאחרונה - דברים משתנים.
לצפיה ב-'אכלנו באיטליאנו, מחפשים מקום מרחק הליכה מהמושבה'
אכלנו באיטליאנו, מחפשים מקום מרחק הליכה מהמושבה
09/12/2019 | 13:29
7
56
בשביל ללכת עם הילדים לחגיגות הכריסמס בשבת
לצפיה ב-'אם כך דווקא הייתי מתרחקת ממוקד ההילולה, יהיה צפוף ועמוס'
אם כך דווקא הייתי מתרחקת ממוקד ההילולה, יהיה צפוף ועמוס
09/12/2019 | 13:33
6
18
לצפיה ב-'היינו בשנה שעברה עם הילדים, היה מקסים'
היינו בשנה שעברה עם הילדים, היה מקסים
09/12/2019 | 13:51
5
47
התכנון הוא להגיע בסביבות שעות הצהריים המוקדמות לאיזור המושבה הגרמנית ולהחנות את הרכב, ללכת ברגל לאכול משהו באיזור הנמל\העיר התחתית ואז אחה"צ להגיע שוב לאיזור המושבה הגרמנית, להסתובב עם הילדים באיזור הדוכנים והאורות, לנשנש שטויות(כנאפה בוואדי ניסנס חובה) ולהתקפל הביתה בערב\לילה...
לצפיה ב-'אנחנו היינו שנה שעברה בפטוש'
אנחנו היינו שנה שעברה בפטוש
09/12/2019 | 18:03
1
50
בחג של החגים, וכאמור היה מצוין, אבל היה זמן המתנה מאווווווד ארוך לשולחן.
לצפיה ב-'אם נלך נזמין מראש לשעה מסוימת, שבת צהריים זה קשוח להמתין'
אם נלך נזמין מראש לשעה מסוימת, שבת צהריים זה קשוח להמתין
10/12/2019 | 09:55
12
לצפיה ב-'יפה שמצאתם מקום חניה... אנחנו מדירים את רגלינו מהאזור בתקופה'
יפה שמצאתם מקום חניה... אנחנו מדירים את רגלינו מהאזור בתקופה
12/12/2019 | 10:32
2
38
הזאת של השנה, משתדלים להתרחק ממקומות הומים וצפופים. בעבר הרחוק הסתובבנו קצת בדוכנים (אחרי חיפושי חניה מייגעים) ולא היה שום דבר מעניין, אז לא טרחנו לחזור על החוויה. כנאפה ושאר קינוחים כאלה אנחנו גם ככה לא אוכלים (מתוק עד בחילה). אבל אם אתם נהנים שיהיה בהצלחה ובכיף. זה כנראה ההבדל בין מקומיים לתיירים .
לצפיה ב-'אנחנו חנינו במקום רחוק והגענו לאזור במטרונית'
אנחנו חנינו במקום רחוק והגענו לאזור במטרונית
12/12/2019 | 16:00
1
32
ונראה לי שזה יותר ההבדל בין מי שיש לו ילדים למי שאין לו.
לצפיה ב-' או מי שמוכן להשתמש בתחב"ץ ומי שמעדיף לשרוף שעה על חניה'
או מי שמוכן להשתמש בתחב"ץ ומי שמעדיף לשרוף שעה על חניה
12/12/2019 | 16:07
10
לצפיה ב-'נו, הייתם בסוף?'
נו, הייתם בסוף?
22/12/2019 | 13:03
3
15
לצפיה ב-'כן, להלן החוויות'
כן, להלן החוויות
23/12/2019 | 11:34
2
50
הגענו בצהריים לגנים הבהאיים(שם גם חנינו, בכניסה העליונה לגנים), עשינו סיור וירדנו לכיוון המושבה הגרמנית, המקום היה מלא באנשים ודוכנים, סה"כ חוויה לילדים, הייתה אווירה כיפית.
מקומות לאכול במושבה היה בלתי אפשרי להשיג, צעדנו לכיוון העיר התחתית ונתקלנו בפיצרייה נחמדה מאוד שנקראת Pizza Dali.
המקום ממש הפתיע לטובה, היה למעלה חדר פרטי וזה התאים לנו בול (היינו 8), מבחר הפיצות מגוון ומעניין והפיצה עצמה הייתה טעימה.
כשסיימנו עברנו דרך ואדי ניסנס , כבר היה חשוך והכל היה מואר ויפה, אכלנו כנאפה ועוד שטויות ובסביבות שעה 19:00 יצאנו חזרה לת"א.

חייב לציין שאני מבקר די הרבה בצפון, פקקים כמו שהיו בדרך חזרה לא היו לי מעולם.... הדרך מהיציאה מחיפה ועד לת"א לקחה שעתיים !!!, עד נתניה כמעט ולא עברתי את ה 50 קמ"ש... לא ברור למה (אירועי כריסמס לא אמורים ליצור פקקים כאלה, זה לא שכל המרכז מגיע לחיפה וכשאנחנו עזבנו המקום היה עדיין מפוצץ באנשים, לא ברור)
לצפיה ב-'שכחתי לציין, אי אפשר היה להזמין מקום מראש למסעדות באיזור'
שכחתי לציין, אי אפשר היה להזמין מקום מראש למסעדות באיזור
23/12/2019 | 11:36
24
המסעדות החליטו שבחודש דצמבר הם לא מאפשרים להזמין מקום בטלפון, רק על בסיס מקום פנוי... אני לא אוהב את הגישה הזאת, מרגיש כאילו תופסים תחת כשיש להם קצת עבודה, למה לא לאפשר להזמין מקום בטלפון ?, זה יחסוך להם בלאגן ורשימות בכניסה... תופעה לא ברורה
לצפיה ב-'גם אנחנו היינו! הגענו בערב (18:30)'
גם אנחנו היינו! הגענו בערב (18:30)
23/12/2019 | 12:02
36

כדי לראות את התהלוכה של הצופים, ואכן הצלחנו לתפוס אותה (עמדנו בסוף המסלול) - הרבה מאוד תופים היו שם... מאחר שהגענו בערב, לא ממש היינו צריכים להיכנס למסעדה באזור, לשמחתנו.
אחרי התהלוכה ביקרנו בחנויות כריסמס, עברנו ליד הכנסייה הגדולה המוארת, נכנסנו לכנסייה אחרת (שהיה לה nativity scene בחוץ, שהסתובב בו חתול ושעשע את הנוכחים), ואז גם אנחנו הלכנו ברחוב הראשי של המושבה. קנינו מטעמים נחשבים כמו צמר גפן מתוק ירוק, ותפוח מצופה, אבל אפילו התור לכנאפה היה ארוך מדי, אז המשכנו קצת הלאה וקנינו כנאפה במאפייה מחוץ לאזור (והיה מעולה! לא יודעת למה רק במסעדות הכנאפה שאני מקבלת לא טעים לי).
מאוד התפלאנו שברחוב הראשי היה בדיוק כמו בשנה שעברה (מינוס המופעים - אבל היריד הוא העיקר) כי באינטרנט ובעיתונים כל הזמן הדגישו שהשנה ל-א יהיה אירוע כזה ברחוב הראשי. מוזר.

מבחינת הפקקים למרכז, עזבנו ב-21:00, ובאמת גם אנחנו חווינו את הפקקים הכבדים - אבל מבחינת הפקקים בתוך העיר בזמן האירוע, הצלחנו לעקוף אותם כדי להגיע בזמן לתהלוכה, וגם מצאנו מקום חנייה לא רחוק מסוף התהלוכה.

לצפיה ב-'אנימאר'
אנימאר
01/12/2019 | 09:58
5
325
אנימאר היא מסעדה ששוכנת בחלל שבו שכנה פעם רפאל כמסעדה של מלון דן תל אביב.
אני מודה שמרפאל דווקא לא מאוד התלהבתי - ביקרנו שם פעם אחת, ומאחר שלא התלהבנו לא חזרנו.
אנימאר, פרט לעניין של החיבור למזרח התיכון ולכך שזו מסעדת בישול עילי, לא דומה בכלל בעיניי לרפאל, ומבחינתי זה טוב.
אם נתחיל בסיכום, מאוד נהנינו מהמסעדה, משילוב הטעמים, ובעצם הכל היה מוצלח (פרט למנה פה מנה שם שלא היו לטעמנו).
התפריט מחולק לצלוחיות, צלחות קטנות, צלחות בינוניות, צלחות גדולות וצלחות גדולות מאוד.
רק מהגדולות מאוד לא לקחנו.
אני מאוד אוהבת לקרוא המלצות על מנות בביקורות לפני שאני מזמינה, אבל מאחר שהמסעדה פועלת רק מאז ה-19 בנובמבר, לא מצאתי ביקורות שדיברו על מנות ספציפיות בכלל, אז נאלצתי להיעזר במלצרית כדי להחליט בין שתי מנות - וההמלצה שלה, לטעמי, הביאה לשולחן את המנה הכי טובה בארוחה (היינו קבוצה די גדולה). וכדי לעזור לבאים אחרינו שאוהבים לקבל המלצות על מנות ספציפיות, אמליץ על המנות הכי טובות שטעמנו.

אז המנות שאני ממליצה עליהן:
בצלוחיות לקחנו את כולן - ממליצה על הלחמים ומה שמגיע איתם, ועל החומוס, שהיה מיוחד.
בצלחות הקטנות ממליצה על קלאמרי ים תיכון (קראו את שמות המנות המלאים בתפריט, וזה כשלעצמו יבהיר לכם איזה מגוון ועושר טעמים יש בכל מנה), ועל קישוא ממולא בטלה, פריקי ומשמש מיובש, שהיו שתיהן מנות מעולות ומעניינות - ואם זה מעיד על איכות הצלחות הקטנות אז אולי ראוי להמליץ על כולן.
בצלחות הבינוניות ממליצה על ירוקים על הגריל - מנה שבעצם לא הזמנו וניתנה כמתנה לשולחן, והפתיעה לטובה - גם כאן באותן תכונות שמאפיינות את כל המנות - עושר טעמים (שכנראה גם מתאים לחיך הישראלי, כי כמעט כל המנות היו טעימות מאוד לחיך הישראלי שלי) וביצוע מדויק.
ובצלחות הגדולות מגיעה ההמלצה של המלצרית, שראויה לציטוט מלא - "בר ים פלנצ'ה, ריזוטו פקורינו, וינגרט זעפרן, מרמלדה לימון פרסי וטוויל "טהדיג" ". בר ים, כמו שתיארה המלצרית, דומה ללברק, והיה עשוי בצורה מושלמת כמו ששפים שיודעים להכין לברק מכינים לברק, כשבשר הדג רק והעור קריספי. אבל הריזוטו שמתחתיו (ואני, יש לציין, שונאת ריזוטו), היה פשוט מדהים - מגוון טעמים שמתמזגים יחד לכדי ביס מושלם, חמצמץ ומעניין.
לקינוח הזמנו טירמיסו מושלם, ופודינג אורז שמגיע עם שלל תוספות - מביניהן רק "קראמבל שוקולד לבן" היה מוזר, חמוץ, ולטעמי לא אכיל - כל השאר היה טעים מאוד, בין אם כתוספת ובין אם כפריט נפרד (כמו הקרמל המלוח ונוגטין השקדים).

מבחינת המחירים יש לציין שהארוחה לא זולה כלל, אבל ה-VFM סביר לטעמי, כי באמת המנות היו פשוט מצוינות, וכל אחת הייתה מאוד מושקעת.
השירות היה סבבה, ואפילו השירותים היו יפים ונקיים.

בקיצור, כמעט ואין לי מילה רעה להגיד על המסעדה, וממליצה לבקר בה ולנסות בעצמכם.

לצפיה ב-'יפה לך שאת עדיין טורחת לכתוב כאן ועוד בכזה פירוט... '
יפה לך שאת עדיין טורחת לכתוב כאן ועוד בכזה פירוט...
01/12/2019 | 13:27
4
162
עצוב מה שקרה לפורום בשנתיים האחרונות. ובכלל לתפוז.
לצפיה ב-'אני מעתיקה את זה אחר כך ליומן שלי, '
אני מעתיקה את זה אחר כך ליומן שלי,
01/12/2019 | 13:37
1
149
אז מה אכפת לי לכתוב כבר גם פה? יצא לי, אגב, כבר להשתמש בביקורת שאני עצמי כתבתי פה כדי להחליט מה להזמין כשהגעתי שוב לאותה מסעדה. ההמלצות שלי קלעו בול לטעם שלי .

לצפיה ב-' לפחות את מגלה עקביות '
לפחות את מגלה עקביות
01/12/2019 | 15:09
77
לצפיה ב-''
01/12/2019 | 23:18
12
לצפיה ב-'ככל שיכתבו יותר המצב יהיה יותר טוב (או פחות רע)'
ככל שיכתבו יותר המצב יהיה יותר טוב (או פחות רע)
02/12/2019 | 16:52
100
אני דווקא שמחתי לקרוא את הדיווח
מציעה לנסות להסתכל על מה שיש
לצפיה ב-'מי שבעד שאני אנהל את הפורום אנא להגיב בשרשור'
מי שבעד שאני אנהל את הפורום אנא להגיב בשרשור
25/11/2019 | 16:25
23
201
אם אראה שיש הרבה אנשים שתומכים בכך אבקש להפוך למנהלת הקבועה.

מי שוותיר פה מכיר אותי ומי שלא יכול לעשות חיפוש בפורום על השם שלי. הייתי פעם אושיית הפורום אך המנהלות לא אהבו אותי כי פשוט האפלתי עליהם בביקורות השנונות ושמחת החיים שלי.

אז יאללה...תנו בלייק אם רוצים שאהיה המנהלת
לצפיה ב-' ממש תודה לא!'
ממש תודה לא!
25/11/2019 | 19:15
2
75
לצפיה ב-'אשמח לנימוק'
אשמח לנימוק
26/11/2019 | 12:09
1
54
לצפיה ב-'אה זה פשוט מאד......אני לא סובלת אותך.....'
אה זה פשוט מאד......אני לא סובלת אותך.....
27/11/2019 | 17:52
175
ויש עוד רבים כמוני.
אז פעם את זכר, פעם נקבה ומקשקשת בלי סוף
כאשר הבנתך בקולינריה שווה ל........כלום בערך.
חפש/י לך חיים אחרים במקום אחר.
לצפיה ב-'תכתבי ותזדהי ללא כוכבית.ספרי על עצמך, למה את חושבת שכדאי לנו'
תכתבי ותזדהי ללא כוכבית.ספרי על עצמך, למה את חושבת שכדאי לנו
28/11/2019 | 11:22
130
 למה את חושבת שכדאי לנו להמליץ עליך, מה את יודעת ומה מבינה באוכל, איפה אוכלת ומה אוהבת.
לצפיה ב-'המועמדת האידיאלית'
המועמדת האידיאלית
30/11/2019 | 14:16
15
156
מקווה לראות את השם שלך באדום או כחול בקרוב.
לצפיה ב-'הסיבה שאני כותבת בתור אורחת זה ההתנכלות הזדונית'
הסיבה שאני כותבת בתור אורחת זה ההתנכלות הזדונית
01/12/2019 | 13:13
14
142
שהמנהלות הקודמות העבירו אותי רק בגלל הקנאה שאחזה בהם לאור הפופלריות שהיתה לי. 

הימור שלי שנלי היא בעצם חתולית שלא יכלה להתאפק ולהגיב לי.

אני מוכנה לעשות הרבה למען הפורום אבל צריכה לראות האם באמת יש ביקוש לכך.

ולשאלה מה אני אוהבת לאכול..אז כמעט הכל, הלך מפיין דיינינג עד למסעדת קיסר בשכונת התקווה (אפשר לעשות חיפוש על השם שלי ולראות שלל ביקורות)

אז צאו לדרך ותתנו לי סימן
לצפיה ב-'איך לעשות חיפוש ואין לי את שמך או הכינוי?'
איך לעשות חיפוש ואין לי את שמך או הכינוי?
01/12/2019 | 17:45
3
36
לצפיה ב-'תעשה חיפוש תחת מנייה בטוחה'
תעשה חיפוש תחת מנייה בטוחה
02/12/2019 | 11:11
2
89
תוכל לראות כמה תומכים ואוהדים היו לי בזמנו, בגלל הצבע שהוספתי לפורום
לצפיה ב-'חיפשתי ומצאתי.'
חיפשתי ומצאתי.
02/12/2019 | 13:07
1
115
10 שנים אחורה,
לא ממליצה, בגלל השפה האיומה, סימני הקריאה הנוראיים ועדיין לא בדקתי כישורי הבנה באוכל.
רושם כללי לא טוב.
לצפיה ב-'כוכבית אדומה- אשמח שתפני אותי לביקורת'
כוכבית אדומה- אשמח שתפני אותי לביקורת
02/12/2019 | 15:57
91
עם סימני קריאה נוראיים ושפה איומה על מנת שאוכל לשפר את סגנוני על מנת להיות כשירה לניהול פורום.

בהשכלתי אני מנהלת כספים כך שייתכן שאני לוקה בכישורי כתיבה.

ובכל מקרה אני מאוד שמחה על הכנות נטולת הרוע שבה בחרת לכתוב את דברייך הקשים.

לצפיה ב-'החלטת שאני החתולית? את רואה למה......'
החלטת שאני החתולית? את רואה למה......
02/12/2019 | 08:44
9
124
את לא יכולה לנהל פורום? כי את מתעסקת ברפש.
אני שוב חוזרת ואומרת - אסור לך לנהל את הפורום
הזה ושום פורום כי את מתנשאת, שחצנית, חוצםנית
וחסרת הבנה בקולינריה נקודה.
אני דווקא הייתי רוצה לראות את יאיר בר מנהל אבל
הוא עסוק מדי וחבל.
לצפיה ב-'נלי- בתגבותך הוכחת לי שאת חתולית. אני יודעת שהפורום'
נלי- בתגבותך הוכחת לי שאת חתולית. אני יודעת שהפורום
02/12/2019 | 11:10
8
110
הזה יקר לליבך, אבל את פרשת אז תתני לאחרים לקחת את הבמה ולהחיות את הפורום הזה.

לצפיה ב-'Gרר וסבתא רותרות, תחזרו הביתה, צריכים אותכם פה'
Gרר וסבתא רותרות, תחזרו הביתה, צריכים אותכם פה
02/12/2019 | 11:12
39
לצפיה ב-'אוי את חלאה צרופה, גם אחרים זוכרים ככזאת'
אוי את חלאה צרופה, גם אחרים זוכרים ככזאת
02/12/2019 | 14:10
6
116
ואני לא חתולית למרות שגם היא לא כליל השלמות
אבל את גרועה.
לצפיה ב-'לנלי'
לנלי
02/12/2019 | 16:02
5
87
איך הגעתי להיות חלאה צרופה ממה שכתבתי לך, אני חושבת שזה קצת מוגזם לאור ההתכתבות אמנם הלא חברית אך בהחלט לא בוטה שהיתה ביננו.

ושוב אשמח לדעת מי אלה האחרים שזוכרים אותי בתור "חלאה צרופה" כלשונך.

ודרך אגב המשפט שלך לגבי חתולית הוא נטול לוגיקה לחלוטין, הלמרות שם לא קשור לכלום. 

אשמח מאוד שבכל זאת תתני צאנס לשינוי, ואם את רוצה הקבלה אמנם מעולם הכדורגל שבעלי נתן, אני לפורום הזה כמו אייל ברקוביץ לנבחרת ישראל, משהו שונה וחדש.

לצפיה ב-'בעיה של הבנת הנקרא או מבינה מה שאת רוצה לפי רצונך'
בעיה של הבנת הנקרא או מבינה מה שאת רוצה לפי רצונך
02/12/2019 | 22:01
4
78
איפה כתוב שמה שאמרתי הוא על מה כתבת? אז לא,
זאת את כפי שהיית בעבר ולא רק אני כתבתי לך על כך.

גב' נכבדה, את מיותרת ומאוסה ואל תכפי את עצמך על
הפורום הזה גם לא במצבו הנוכחי.
היה פורום נחמד ואיננו, קאפיש? מי שרוצה כותב ויש 
שעושים זאת יפה גם בלי ניהול.
מחפשת תעסוקה?..........שחקי בסודוקו.
לצפיה ב-'מנסה להבין מהיכן השנאה הזאת.'
מנסה להבין מהיכן השנאה הזאת.
03/12/2019 | 15:25
3
59
אולי תכתבי לי בפרטי מי את שאני אבין, כי בטוח שיש פה משקעי עבר שאני לא מפענחת.

לצפיה ב-'אני מנסה דווקא להבין למה את מתעקשת לבקש'
אני מנסה דווקא להבין למה את מתעקשת לבקש
03/12/2019 | 17:05
2
72
כאשר את עדיין עם כוכבית, אני עם כוכבית כי אינני רוצה להזדהות מסיבותי,
אבל לבקש שיתמכו במינוי שלך מבלי להזדהות בכינוי המקורי? זה נשמע לא
טוב ומרמז על הצרות העתיד.
משקעי עבר? לא חסרים ולא כדאי שאמנה אותם עכשיו די בתגובות שקבלתי
במסרים שאינני רוצה אפילו לצטט אותן.
פשוט תמשיכי הלאה, את לא מענינת בלשון המעטה ופסולה בעיני רבים, הראיה
הפשוטה היא שלא ראיתי הודעות תמיכה כל שהן וזה אומר דרשני.
ביייוש.
לצפיה ב-'נלי נלי לני, אני עם כוכבית כי את/חתולית חסמתם אות מלכתוב'
נלי נלי לני, אני עם כוכבית כי את/חתולית חסמתם אות מלכתוב
04/12/2019 | 08:47
1
59
בפורום בגלל הקנאה וצרות העין.

ובאמת, משקעי עבר? וואלה חלפו אי אלו שנים, אנחנו בעולם וירטואלי, לא כדאי להמשיך הלאה :).

איך קבלת מסרים דרך אגב אם את כותבת עם כוכבית? מוזר, כי ב-100% אי אפשר לקבל מסרים שכותבים בתור אורחת. 

אשמח שתאירי את עיני בסוגייה הזאת
לצפיה ב-'אפילו את זה אינך מסוגלת להבין?'
אפילו את זה אינך מסוגלת להבין?
04/12/2019 | 09:27
75
או מבינה כפי שנוח לך?
את המסרים אני מקבלת בניק הרשום וכל חברי מכירים
אותו, את כמובן לא ולא תדעי.
שוב, אני לא חתולית, לא חסמתי אותך וחסימה מלפני שנים
אם ישנה אפשר להסיר בעזרת מנהלי האתר.
ספרי סיפורים למישהי אחרת, את גם לא אמינה
יאללה ביי
לצפיה ב-'אז יאללה,נתנו באנלייק קבוצתי, לא רוצים פה אחד שתהיי המנהלת.'
אז יאללה,נתנו באנלייק קבוצתי, לא רוצים פה אחד שתהיי המנהלת.
07/12/2019 | 13:12
2
30
לצפיה ב-'פה אחד?!'
פה אחד?!
07/12/2019 | 15:57
1
87
רוב המשתמשים הוותיקים פה מאוחדים בתמיכה ב"מנייה בטוחה". זה שכמה טרמפיסטים החליטו שהדרך הנכונה להפיג שעמום היא להטריל פורום שלם, לא צריך להזיז לנו. יאללה תפוז - הכתירו עלינו את המנייה ונדעיה.
לצפיה ב-'תראה בבקשה.'
תראה בבקשה.
07/12/2019 | 16:24
33
לצפיה ב-'שלום. רוצה לשתף באירוע מזעזע שקרה'
שלום. רוצה לשתף באירוע מזעזע שקרה
23/11/2019 | 15:35
10
332
לי. אני לקוחה קבועה (כמה שנים) במסעדה די מפורסמת. מפורסמת אך לא מפוארת. יום אחד הזמנתי משלוח. אמרתי ללוקח ההזמנות שהמחירים גבוהים. הוא ענה:  את לא חייבת להזמין (?!?!) וניתק.

אם נניח השיחה היתה מתנתקת, הוא היה חוזר (כמעט בטוח)

הייתי בהלם

התקשרתי שוב ושאלתי אותו למה ניתק. יחד עם זאת איימתי שאעביר הכל לבעל המסעדה

הוא שוב ניתק (ברור, למה לא)

נאמר לי לדבר עם אחראית משמרת. לקח יותר משבוע עד שהתקשרה

הסתבר שהיא מאוד רעה אפילו יותר מלוקח ההזמנות

היא טענה שהוא לא התכוון לנתק (?!?!) ומשפט סיום:  "לא תוכלי להזמין כאן יותר"

מיותר לומר שהייתי בהלם

הם כולם שכחו שם שאני פירנסתי אותם

אני מנסה הרבה זמן לאתר את בעל המסעדה אך ללא הצלחה

מה אתה מייעצים לי לעשות. הרבה תודה

לצפיה ב-'ראשית הוא צודק, את לא חייבת להזמין'
ראשית הוא צודק, את לא חייבת להזמין
23/11/2019 | 17:08
1
210
ואם את מכירה את המסעדה ואת מחיריה למה התקשרת
מלכתחילה?
מה חשבת שיקרה אם תעירי לו שהמחירים גבוהים, שיתן
לך מחירים זולים יותר, איפה ראית תגובה כזאת בארץ
או בחו"ל.
אני הייתי מעיף אותך לכל הרוחות.
לצפיה ב-'עוד מטומטם שלא מבין כלום בשירות'
עוד מטומטם שלא מבין כלום בשירות
23/11/2019 | 19:24
75
לצפיה ב-'"מזעזע"? בואי לא נגזים... קיבלת שירות רע, זה מצער אך קורה'
"מזעזע"? בואי לא נגזים... קיבלת שירות רע, זה מצער אך קורה
23/11/2019 | 18:25
6
179
מה הייתי מייעצת לך לעשות? להבין את ה"רמז", להפסיק לנדנד להם ולהזמין ממקום אחר שנותן שירות טוב במחירים שמתאימים לך.
לצפיה ב-'את באמת לא מבינה שיחס מזעזע'
את באמת לא מבינה שיחס מזעזע
23/11/2019 | 19:26
5
189
זה מתבקש לפנות לבעל המסעדה?!
לצפיה ב-'ברור שכן. קראת הכל? זה הרבה'
ברור שכן. קראת הכל? זה הרבה
23/11/2019 | 19:34
1
160
יותר ממזעזע. גם את לא מבינה מה זה שרות אלמנטרי
לצפיה ב-'עכשיו את גם עונה לעצמך? לשם מה שאלת מה אנחנו מייעצים לך?'
עכשיו את גם עונה לעצמך? לשם מה שאלת מה אנחנו מייעצים לך?
23/11/2019 | 21:09
51
לצפיה ב-'אז פני... מי מפריע לך?'
אז פני... מי מפריע לך?
23/11/2019 | 20:57
2
46
לצפיה ב-'היא מפריעה לעצמה את עוד לא מכירה אותה?'
היא מפריעה לעצמה את עוד לא מכירה אותה?
23/11/2019 | 22:13
1
160
היא עונה לעצמה, מתווכחת עם עצמה, יורה לכל הכיוונים,
כועסת על כולם וגם על עצמה.......כנסי לפורום צרכנות
וראי רק את "ההופעה" האחרונה שלה בשביל להבין עם
מי יש לך עסק.
לצפיה ב-'מכירה ויודעת, תודה.'
מכירה ויודעת, תודה.
23/11/2019 | 22:16
47
לצפיה ב-'השתן עלה להם לראש ואולי דלף גם למנות עצמן'
השתן עלה להם לראש ואולי דלף גם למנות עצמן
01/01/2020 | 15:46
21
משהו לא טוב קורה שם כנראה
עדיף להתרחק מהם.
לצפיה ב-'מדריד 2019: לא יקר ובעיקר טעים'
מדריד 2019: לא יקר ובעיקר טעים
20/11/2019 | 13:48
5
191
ביקור חוזר בבירת ספרד שב והוכיח שיש בעיר המון עיסקיות סבירות וכמה מסעדות מומלצות ששוות ביקור מיוחד.

מכל ערי אירופה, אין ספק שהקולינריה במדריד היא אחת המודרניות והבולטות לטובה. העיר המקסימה, שבה כמעט כל מלון נראה כמו ארמון מהמאה ה 18, על הכיכרות המקסימות, המוזיאונים ושאר האתרים, נחשבת למעוז של בישול מולקולרי. יחד עם זאת, כמובן לא חסרים מקומות עממיים יותר. טורטייה דה פאטאטאס, אותה חביתת תפוחי אדמה עם בצל או בלעדיו יש בכל מקום (ושלא תעיזו לקרוא לה פריטטה!. הטורטייה טובה בכמה דרגות מאחותה האיטלקית!), יש המון בתי קפה וצ'ורוס ומה לא. הכי נפוצות בעיר הן עיסקיות הצהריים שמציעות ארוחה שלמה בכ 12 יורו. נכון, אלה לא מנות מישלן אבל זה פיתרון לא רע למי שאין ידו משגת לאכול במסעדת יוקרה כל יום.
בז'אנר הזה, הבחירה שלי הולכת כבר שנים ל GINGER. מסעדת המלון שבו התאכסנתי (HOSTAL PRESAL בכיכר אנחל, צמוד לכיכר סנטה אנה). מדובר במסעדה חביבה מאד במסגרת המחיר הזו עם רמת ביצוע והגשה, כמו גם שירות, מעל לממוצע בעיר. אמנם בביקור האחרון היו מספר תנודות לא אופייניות באיכות המנות, אבל חלקן נשארו טובות ממש (למשל טארט גבינת עיזים ופסטו מבוצע מצויין ב 8 יורו, מחוץ לתפריט העסקיות). ההמלצה למסעדה הזו, אם כן, קצת פחות חד משמעית מבעבר, אבל בהתחשב בעובדה שאין ביכולתי לאכול מדי יום במסעדות שנגיע אליהן מיד, הרי שבמגבלות התקציב וכמובן לעומת המסעדות המתחרות, מדובר עדיין באופציה המועדפת עליי. מכאן נעבור לשתי המסעדות שהיוו את מרכז הביקור במדריד ( יחד עם שלושה משחקים בסנטיאגו ברנבאו, כמובן), שתיהן שוות ביקור אחד לפחות. אחת מהן אפילו יותר

SALA DE DESPIECE: החבר'ה המאגניבים

רבות נכתב צולם ושודר על SALA DE DESPIECE (בעברית: חדר הביתור או החיתוך). מדובר במקום שחוזר בכל המלצה על מסעדות מדרידאיות. עמית אהרונסון, אבי אפרתי, הם רק חלק מהממליצים. ואכן, מדובר במקום שמצדיק את השמועות: אווירה צעירה, נגישה, של טבחים חמודים שעושים מחקר מעמיק על אוכל ומציגים לסועד את התוצאות. על הקירות ישנן נוסחאות ומתכונים, רוב הסועדים יושבים על הבר. אם תרצו, מעין מחניודה רק בלי הכפיים והסירים עם אווירה שבלית ברירה נקרא לה קצת יותר חנונית, ועדיין שמחה ומשוחררת.

האחראי עליי היה שף מקסים, ארגנטינאי יהודי בשם דייגו גוזמן. הוא מיד הבין את מגבלות הכשרות היחסית שהצבתי בפניו. הארוחה נבנתה לפי סדר ובהיגיון קולינרי ברור. לפני הכל מקבלים שקית של תפוצ'יפס ביתיים עם אבקת זעפרן. בנוסף הגיע גם לחם מצויין עם אגוזים. ראשונה להגיע היא אחת ממנות הדגל של המקום: CHULETON: טרטר בקר עם כמהין, תמצית עגבניות ושמן זית (9 יורו): על נייר סטייל אייל שני מונחות שלוש רצועות דקות ורחבות של בקר נא, בקצה אחד מחית כמהין ובקצה אחר עגבניות מרוסקות. לפי השף , יש לגלגל את הפרוסות כמו רולדה על מנת למזג טעמים. בשר נא אינו כוס התה הפרטית שלי, אבל זה היה טעים בהחלט. הכמהין והעגבנייה לא השתלטו על הבשר והכל הרגיש הרמוני וטרי.

אחריה הגיעה טונה אדומה צרובה עם טריאקי ביתי, בצלים מוחמצים בטכניקה מיוחדת ופרחי מאכל (21) הטונה איכותית, הבצלים כבושים, הצריבה מדוייקת. מנה טובה ואפילו מכובדת אם כי לא נרשמה התרגשות יוצאת דופן. הצטרפה למנה הזו מנה של תפוחי אדמהקטנים, צלויים בטכניקת מדורה ואז מעושנים, עם רוטב פלפלים מעושנים (8). מנה מהאיים הקנריים (טנריפה והסביבה). כשאמרתי לשף שזה מזכיר פאטאטאס ברואוואס, אותם תפוחי אדמה מדרידאים ברוטב צ'ילי מיונז, הוא כמעט נעלב. כך או כך, זה היה מקורי וטעים מאד, ויחד עם הטונה האדומה גם משביע באופן מפתיע.

היה עדיין מקום לעוד מנה אחת: BOLETUS- פטריות יער עם אבקת פלפל מיובש ושוקלד מריר ופירורי חלמון כבוש בכמהין (9) ללא ספק המנה המעניינת בארוחה. לא גדולה, אבל ייחודית מבחינת טעמים, כשהשף מפזר את האבקה ואז מגרר עליה חלמון בעטיפת כמהין דרך מגרדת דקה. הפטריות עצמם בעלות טעם אדמתי חזק שמצריך הסתגלות, והמרכיבים הבלתי שגרתיים שהתווספו הביאו עומק ועניין. אם עד עכשיו לא נרשמו הרבה יציאות יוצאות דופן, זו בהחלט הייתה הברקה. הקינוח החזיר לפשטות: פלאן ריבת חלב עם פירות יער מקומיים. מדובר בהכלאה של שניים משלושת הקינוחים של המקום (השלישי הוא גלידת חלבה בקונוס). השף הופך את הפלאן מהצנצנת אל המגש, מוסיף פירות יער שחלקם ממדריד ממש, ומטפטף על הכל סיידר תפוחים מתוך פיפטה. הפלאן בסדר גמור, אבל פירות היער מרתקים ממנו בהרבה.

61 יורו כולל שירות ושתייה עלתה הארוחה הזו. ובכן, מצד אחד, קשה לי להגיד שזו הייתה הארוחה של הלייף, ומצד שני, כן היה כאן עניין. ההשקפה על המנות שיוצאות לסועדים והתהליכים המולקולריים הנלווים אליהן היא מרתקת. האוכל טעים בסך הכל אבל מצליח לרגש רק חלקית. בחווייה המשוקללת מדובר במקום ששווה לפחות ביקור אחד אם אתם במדריד. לא זול שם, אבל אפשרי. מקום מקסים, שונה ומיוחד. וד"ש חם לדייגו גוזמן ולצוות המקסים, שעזר לי לעלות לבר ודאג שיהיה כיף. נשמח לחזור. לפחות לעוד פעם אחת.

SACHA: לא לפספס

יום רביעי לפני שבועיים. בערב יש ריאל מדריד-גאלאטאסריי בליגת האלופות. אז למה לא לאכול קרוב לברנבאו וללכת ברגל (כלומר, עם הסקייטבורד) לאיצטדיון?
בסיוע ההמלצה החד משמעית של אבי אפרתי, הבחירה הייתה ברורה: סאשה.
המסעדה של סאשה ממוקמת בשכונה צפונית לאיצטדיון. בתחילה קצת התקשינו למצוא אותה שכן היא אינה ממוקמת בצד הרחוב אלא פונה אל הגן מאחור. בדרך לשם עקף אותי איש עם זקן לבן וקוקו קטן. זיהיתי אותו מיד כבעלים של המסעדה. "אתה בדרך לסאשה?" הוא שואל. "כן" אני אומר. "לא כדאי לך. אני לא הייתי אוכל אצלו" באה התשובה בחיוך. וזהו סאשה. מקום שמצד אחד מבשל ברצינות גמורה ומצד שני מלא הומור ורוח טובה.

נכנסים. מוזיקה נעימה, שקט יחסי אולם כאמור לא באווירה מחמירה מדי. מדובר בביסטרו לכל דבר ועניין, אוכל לא מתחכם מדי, נגיעה אישית פה ושם, ובעיקר בביצוע מצויין. רציתי לטעום הרבה מאד ובעצת המלצר האחראי ולאור המגבלות שצוינו לעיל (בלי פירות ים או חזיר ובלי בשר וחלב באותה צלחת), הוחלט על שני חצאי מנות, עיקרית אחת וקינוח וחצי. מכובד ביותר.

קודם כל מגיעים לחם וקרקרים מצויינים על חשבון הבית. ואיתם, גם כמתנה, פטה כבד עוף פשוט וטוב. ראשונות: פטריות יער בחמאה ויין לבן (10), וחצי מנה של חתול ים בחמאת צלפים וטרגון (11.5). שתיהן פנטסטיות. הפטריות, ביניהן גם הבולטוס אותה הספקתי להכיר בסאלה דה דספייסה, ניצלו במדוייק ונשארו בשרניות. רוטב מקסים השלים את החגיגה. הדג מאיכות מצויינת היה נהדר, אבל מי שגנב את ההצגה הוא רוטב חמאת הצלפים. הוא היה כל כך טעים, שהמצלרית שהבחינה במתרחש מיהרה להביא לשולחן כף ועוד לחם. אין מחמאה גדולה מזו לרוטב.

עיקרית: צלעות טלה עם תפוצ'יפס ביתיים וסלט תרד (22).  מנה שהומלצה בחום על ידי המלצר שהתעקש שאטעם גם מנה בשרית. מה נאמר? ייתכן שישנן מנות בשריות טובות יותר במסעדה הזו. הצלעות הקטנות אכן היו איכותיות, אבל הסך הכל היה תקין ולא יותר. הצ'יפס צ'יפס והתרד תרד. זהו בערך. מרגש הרבה פחות משתי המנות הקודמות.

הקינוחים, למזלנו, החזירו את הארוחה לרמת הפתיחה: חצי מנה של שברי טארט אגוזים, קרם מסקרפונה ויוגורט, גילופי גבינת עיזים וקולי פירות יער (5) הייתה טעימה עד מאד. מתיקות מהאגוזים המקורמלים, מליחות מהגבינה וחמיצות מהקולי. מקסים. מוס שוקולד עם אנגלז לימון ונענע (5) היה מעט שגרתי יותר כאשר הטוויסט שהרים את המנה במידת מה הוא הלימוניות של קרם האנגלז. פחות מרתק מקודמו ועדיין הגון וטעים מאד.

בשלב הזה יצא סאשה והסביר לבקשתי כיצד מכינים את חמאת הצלפים והטרגון, תוך שהוא מפציר בי לנסות בבית. הבטחתי לו לחזור בהקדם.

71 יורו עלתה הארוחה המפוארת הזו כולל שירות. אכלתי די הרבה. אפשר גם בפחות. עדיין, שווה כל יורו. אם סאלה דה דספייסה שווה לפחות ביקור אחד ואולי אחד חוזר, הרי סאשה היא בבחינת לא להחמיץ. אליה אחזור בוודאות, ויותר מפעם אחת.

הנה כי כן, יש הרבה אוכל טוב במדריד. שווה גם לבדוק מסעדות נוספות. בכל מקרה, טורטייה ממכרת תמיד תהיה שם בשביל לאזן את התקציב. סעו, תהנו, תמסרו ד"ש חם לסאשה וגם לדייגו. מומלץ בחום.
לצפיה ב-'שני תיקונים'
שני תיקונים
20/11/2019 | 19:27
4
92
מנת הבקר בסאלה דה דספייסה היא לא טרטר אלא קרפצ'יו, לפי החיתוך.

שם המלון הוא HOSTAL PERSAL ׁ(ולא presal). 
לצפיה ב-'תאור מעניין של האוכל. חבל '
תאור מעניין של האוכל. חבל
23/11/2019 | 14:44
3
119
שבישראל ככ יקר כמעט אותן המנות
לצפיה ב-'לא נראה לי שאת מבקרת הרבה במסעדות בארץ'
לא נראה לי שאת מבקרת הרבה במסעדות בארץ
23/11/2019 | 17:10
2
115
ובטח לא בחו"ל.....
עכשיו בחרת לבלבל כאן את המוח, שחררי.
לצפיה ב-'חתיכת טיפש שלא מבין כלום בשרות'
חתיכת טיפש שלא מבין כלום בשרות
23/11/2019 | 19:43
1
38
לצפיה ב-'יופי גלי בוגר מאד.'
יופי גלי בוגר מאד.
28/11/2019 | 11:24
17
לצפיה ב-'מחפשת המלצות למנות ב"חדר האוכל" (תל אביב)'
מחפשת המלצות למנות ב"חדר האוכל" (תל אביב)
13/11/2019 | 17:35
5
141
שמעתי שהמסעדה נחשבת לטובה וקראתי המלצות כלליות, ועכשיו הסתכלתי בתפריט ונראה לי שזה סגנון ים-תיכוני יחסית(?), הרבה מנות חריפות למשל... אני יותר טיפוס של מטבח קלאסי/אירופי (איטלקי וכו') ואין לי בכלל סבילות לחריף, גם קציצות אני לא אוכלת... עד כמה הם גמישים? מה מומלץ שם?
לצפיה ב-'עומר מילר עזב, ולא אכלתי במסעדה מאז שעזב.'
עומר מילר עזב, ולא אכלתי במסעדה מאז שעזב.
14/11/2019 | 11:24
1
149
גם התפריט השתנה, אבל נמצאת בו עדיין מנת הדגל של המסעדה תחת מילר - קרם חצילים. אני ממליצה על המנה הזאת, בהנחה שהיא לא השתנתה. למיטב זכרוני היא לא חריפה, אבל אני לא רגישה לחריף אז אולי כדאי שתשאלי.
לצפיה ב-''
14/11/2019 | 19:46
6
לצפיה ב-'היה נחמד אך לא מיוחד, קצת בינוני מדי למחיר. לא נחזור'
היה נחמד אך לא מיוחד, קצת בינוני מדי למחיר. לא נחזור
16/11/2019 | 00:27
2
138
התפריט, אגב, היה שונה למדי ממה שראיתי באתר. מוזר.
קרם חציל רצינו לחלוק אבל מתברר שיש בו ביצה ושותפי לארוחה לא אוכל ביצים...

הזמנו מנות אחרות (לא מתחשק לי לפרט) שהיו חביבות, חלקים מהן יותר חלקים אחרים פחות... לא בטוחה שהצדיקו את המחיר (די סטנדרטי למסעדה כזאת, אבל זה אומר לא זול). ייאמר לזכות המסעדה שהשירות היה נעים ויעיל, המנות הגיעו מהר ושלא הייתה בעיה להתגמש ולהוציא מהן רכיבים שלא רצינו (למשל חריף).
לצפיה ב-'אז לא הזמנת קרם חצילים?'
אז לא הזמנת קרם חצילים?
17/11/2019 | 10:58
1
114
או שהזמנת ולא חלקתם? אם לא הזמנת, זה פספוס לדעתי. זו ה-מנה של המסעדה הזאת, ולא סתם השאירו אותה כשהחליפו שף.
עכשיו תיאלצי, בלית ברירה, להכין אותה בעצמך:
הממ... אבל אין ביצה במתכון...
לצפיה ב-'לא, זה לא התאים. נחיה גם בלעדיה... '
לא, זה לא התאים. נחיה גם בלעדיה...
17/11/2019 | 21:14
101
גם אני התפלאתי שיש ביצה, אולי השף החדש שינה את המתכון. יש להם בתפריט מקרא של אלרגנים (ואולי גם רכיבים אחרים מהחי, כבר לא זוכרת) ובכל מנה מסומן אילו רכיבים "בעייתיים" היא מכילה (במכוון או סכנה לשאריות). מרשים מאוד.
לצפיה ב-'כאבי בטן חזקים לאחר ביקור במסעדת הג'ירף בסינימה סיטי ראשל"צ'
כאבי בטן חזקים לאחר ביקור במסעדת הג'ירף בסינימה סיטי ראשל"צ
11/11/2019 | 15:22
181
בשבת האחרונה ישבתי עם בני במסעדת ג'ירף בסינימה סיטי בראשון לציון והזמנו 2 מנות מתוך התפריט,
אני הזמנתי מנת אטריות שחורות עם פירות ים ( שרימפס וקלמרי ) לאחר שסיימנו לאכול יצאנו לדרכנו והכל נראה די טוב עד לקראת הערב אז אחלו כאבי בטן חזקים שלוו בהקאות ושלשולים וכבר חשבתי להזעיק אמבולנס לעזרה.
רק לקרת בוקר פחתו הכאבים ונראה שהמצב מתייצב.
למחרת ביום ראשון התקשרתי למסעדה כדי לעדכן את מנהלת המסעדה ( לודה ) על טיב האוכל שהוגש אך לצערי עד לכתיבת שורות אילו היא לא טרחה לחזור אלי בטלפון לבירור המקרה..

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ