לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1939519,395 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
28/06/2018 | 06:44
5
12
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, תפריטים מיוחדים וכו'.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע נעים וטעים,
החתולית
לצפיה ב-'ליבירה חוגגת את ה- 4 ביולי'
ליבירה חוגגת את ה- 4 ביולי
28/06/2018 | 06:56
1
129
מסעדת ליבירה היא מסעדה עם מבשלת בירה, אשר ממוקמת ברחוב הנמל בחיפה.
לכבוד ה- 4 ביולי, יום העצמאות האמריקאי יחגגו בליבירה, עם תפריט ספיישל בסגנון אמריקאי עדכני שיצר השף רועי אברהם.

בין מנות הספיישל לחגיגות:
  • מקרוני גבינה- מאפה פסטה עם צ'דר, שמנת פירורי לחם ופרמזן 38 ₪ (48 בתוספת בייקון).
  • סלופי ג'ו סליידר – לחמניית ביס עם תבשיל שורטריבס בעישון קל, גבינה מותכת ומיונז שום 22 ₪.
  • נקניקייה בלחמניה- נקניקיית בקר וגאודה, חסה, חמוצים וכרוב בבירה 28 ₪.
  • ספריבס ברביקיו- צלעות חזיר בזיגוג דבש וברביקיו. מוגש עם לחמניות בירה וקולסלאו 92 ₪.
  • עוף "מלוכלך" - פרגיות מטוגנות בציפוי פריך על וופל אמריקאי, שמנת צ'יפוטלה ורוטב מייפל עם ברבן 76 ₪.
  • פאי פקאן ומייפל עם גלידת וניל 38 ₪.
  • פאי חמאת בוטנים ושוקולד עם שברי אוראו וגלידת שוקולד 38 ₪ .

את הארוחה אפשר יהיה ללוות בבירות של ליבירה.
בליבירה מציעים בנוסף לבירות הבוטיק שלהם, גם בירות "אורחות".
הבירות המוכרות של ליבירה הן:
WEISS - בירת חיטה לא מסוננת בסגנון בווארי זהובה, קיצית ומרעננת עם ארומות של בננה וציפורן (5.5% אלכוהול).
SMOKED STOUT - אייל אירי כהה עם טעמים עשירים של קפה ושוקולד, ארומות עישון עדינות ומרירות מתונה (5.5% אלכוהול).
BELGIAN ALE - אייל בלגי חזק בצבע ענברי בהיר ובטעם פירותי מתקתק (7.5% אלכוהול)
DOUBLE PILS - לאגר גרמני בהיר עם טעמים של לתת המאוזנים במרירות כשותית רעננה ובארומות פרי הדר (5.5% אלכוהול)
BITTER - אייל אנגלי ענברי עם טעמי קרמל ופרותיות עדינה שמתמזגים עם מרירות כשותית (5.5% אלכוהול)

ליבירה, רחוב הנמל 26, חיפה. טלפון: 04-3740251

לצפיה ב-''
28/06/2018 | 12:59
9
לצפיה ב-'פסטיבל "מטבח/אמנות" בחיפה'
פסטיבל "מטבח/אמנות" בחיפה
28/06/2018 | 07:11
58
היום מתחיל בחיפה, פסטיבל "מטבח/אמנות", פסטיבל קולינריה ואמנות בעיר תחתית. הפסיבל יימשך שלושה ימים, עד שבת ה- 30/6.

"מטבח/אמנות" הוא פסטיבל ראשון מסוגו בישראל, שמשלב התרחשויות אמנותיות ותרבותיות מקומיות, בתוך שורה של בתי אוכל, גלריות ומתחמים נוספים בעיר חיפה. חלק גדול מהאירועים נתפר במיוחד לפסטיבל.

הציבור הרחב מוזמן לקחת חלק באירועים, תערוכות, מיצגים ומופעים שייערכו ברחבי העיר התחתית ובוואדי סאליב.

יוזמת ומפיקת הפסטיבל היא נעמה סובול / תרבות אכילה

בין האירועים שיתקיימו בפסטיבל:

HAIFA SHUK & COOK
חיפה-איסטנבול, קרון המסעדה מתעורר Haifa-Istanbul the Wagon Restaurant is back
בחניון מכללת תלתן ליד בית 9 (הנמל 69) יום ה' 28/6 החל מהשעה 18:00.
קרון המסעדה ברכבת הוא המקום לראות ולהראות בו. בזמן שתלגמו תה תפוחים תורכי של אחר צהריים ותתכבדו במטעמים מהמזרח התיכון, תוכלו להציץ בשאר הנוסעים והנוסעות שעל קו הרכבת בין חיפה-ביירות-דמשק-איסטנבול. המייצג משתמש בעבודת הגרפיטי RAILWAYS של הברוקן פינגאז-Broken fingaz כתפאורה להחיות את המסעדה שפעלה ברכבת התורכית אשר חיברה את חיפה לכל רחבי המזרח התיכון.

קולקטיב האמנים Multika: מיצג In.vert
פתיחה חגיגית של הפסטיבל: הנמל 21 יום ה' 28/6 החל מהשעה 20:00
חלל הנמל 21 הופך לשלושה ימים לתערוכת אור וחושך. התערוכה כוללת מיצג אור תלת מימדי, הקרנה על אובייקטים, ועבודה אודיו ויזואלית.
אירוע פתיחה + תקלוטים ובר קוקטיילים בחמישי, רייב ביום שישי ושלל אירועי פרפורמנס בסמוך.
קולקטיב האנדרגראונד Multika מונה את האמנים: נדב אברמוביץ, אייל גרינגרס, יוליה ז'קובסקי, רועי כץ, אנדריי מז'וגה, נטלי מנדל, איגור רומיאנצב, לב שלימוביץ.

האמנית מיריי שנאן יחד עם אביגיל ארנהיים וג'וני ספקטור במיצג 'שלגון מטרה'
ברחבה החיצונית של הנמל 21 יום ה' 28/6 החל מהשעה 20:00
מה יקרה כששלושה פרפורמרים יחליפו תפקידים עם שלגוני המטרה? האם יהפכו אותם לאמצעי? האם ישנו את מימד הזמן? האם יעמידו במבחן את כוח השליטה של האמנית?

אלכס אדלשטיין: הליכת קניות בעיר התחתית
יציאה מהחנות 'מזרח-מערב' החלוץ 1 פינת הנביאים בשעה 11:00 (בהרשמה מראש)
איפה קונים דברים טעימים בעיר הזאת? אלכס אדלשטיין מהדאנק יוביל אתכם במסלול הקניות המשותף של כווולם – בעלי העסקים ובני התמותה כאחד, עם עוד כמה פנינות נסתרות בדרך, ששווה להכיר.

השף דניאל כץ: עתידן של המסעדות הרומניות בישראל – הרצאה + ארוחה רומנית ביתית
מסעדת 'הסירים של Kati' רח' קיבוץ גלויות 34 יום ו' ה- 29/6 בשעה 12:00
כשמביטים סביב בנוף הגסטרונומי של חיפה בפרט ובארץ בכלל, אנו רואים שהמסעדות הרומניות שהביאו תרבות וטעמים, זכרונות ילדות וניחוח מוכר של בית בעדה הרומנית הולכות ונמוגות. למה ולאן הן נעלמו? ומדוע לא קם עדיין דור המשך שיצור ורסיה עכשווית למנות הקלאסיות?
מזמינים אתכם לטעום, לשמוע ולדבר על המסעדות הרומניות שהיו מוסד בעיר והשאירו טעם של פעם ועל מה שהעתיד צופן.

לטאות הענק מניבירו VS התרנגול: מופע קולינארי חללי
גלרית הבורדל (שם זמני) הנמל 51, יום ו' ה- 2/6 החל מהשעה 22:00.
לטאות הענק מניבירו, הלוא הם רימוג'קי בלהיטי לטאות והמתושף - תרנגול רועי אברהם במנות חלליות שיותאמו לשמות שירי הלהקה. השלושה גם ישתפו פעולה להכנת אחת המנות בלייב בזמן ההופעה.

עירית פרידמן: האסתטיקה של האוכל היפני - הרצאה
'רוקו סושי בר' הנמל 10 יום שבת ה- 30/6 בשעה 16:00.
ביפן אוכלים קודם כל עם העיניים... ואז מצטרפים כל שאר החושים. אז מה הקשר בין אוכל ואסתטיקה ביפן? איך אוכל יפני ושירי הייקו מתחברים? ומה בכלל אוכלים ביפן חוץ מסושי?
בהרצאה נספר על המבנה והמרכיבים של ארוחה יפנית, על האופן שבו אלמנטים מהתרבות היפנית מגולמים במאכלים שונים, על שלל המשמעויות שאפשר למצוא בקופסת האוכל שילד לוקח לבית הספר וגם על מאכלים לא שגרתיים כמו כריך עם אטריות או גלידות בטעמים מפתיעים.

"METBAHIM": דניס אכנוב, אייל גרינגרס, איליה מאידניק, בוריס סוויסא: הופעת מטבח בבית גלריה
'בית גלריה' העצמאות 92, יום שבת ה- 30/6 בשעה 17:00.
קלינק קלונק! צלילים מהמטבח. קבוצת הפרפורמנס ME-PGARIM משנים את שמם ליום אחד ל METBAHIM , ועוברים לאלתר מוסיקה ניסיונית על כלי מטבח, מצטרף אליהם בוריס סוויסא על מערכת תופים המכילה מגשי אפייה ושאר ירקות.

נעמה סובול/תרבות אכילה: הליכה המוקדשת למשקה הג'ין
אירוע נעילת הפסטיבל: יום שבת ה- 30/6, כיכר פריז בשעה 19:30
בהליכה יסופר על ההיסטוריה של משקה הג'ין ושורשיו. כמו כן נערוך סקירה והשוואה של סוגי ג'ין שונים, נדבר על הג'ין הארצישראלי ונבקר בכמה פאבים להתנסות במגוון סוגים וצורות הגשה של הג'ין.

הפסטיבל מתקיים ביוזמת נעמה סובול בשיתוף עם עיריית חיפה, מינהלת עיר תחתית, משכן לאמנות עכשווית פירמידה ובית הגפן
מנהלת אמנותית: מור רימר

לצפיה ב-'סדנת בישול בוכרי בערבה'
סדנת בישול בוכרי בערבה
28/06/2018 | 09:51
92
נוסעים לאילת? אולי תעצרו בדרך לסדנת בישול בוכרי עם מיקה מזל שימונוב במושב חצבה?

ביום שלישי ה- 3/7/2018 תתקיים בחאן אורחת גמלים בחצבה סדנה מיוחדת לבישול אוכל בוכרי.

סדנת הבישול צפויה להמשך כ-3 שעות, ותכלול הכנת מאכלים מסורתיים מהמטבח הבוכרי בדגש על מנטו- כיסונים מאודים, גוג'גיזה- מאפה בוכרי מסורתי, דושפרה- כיסונים מבושלים ברוטב ייחודי, פלוב- אורז בוכרי, וקינוח- מלבי פירות יער ופיצוחים, וכמובן- במטבח הבוכרי אי אפשר בלי ערק.

עלות הסדנה- 315 שקלים.
לפרטים והרשמה: 052-628-8545

לצפיה ב-' סדנאות שוקולד בדה קרינה'
סדנאות שוקולד בדה קרינה
28/06/2018 | 09:56
74
נוסעים לחופשה בצפון? זה בשבילכם.

בוטיק השוקולד "דה קרינה", בקיבוץ עין זיוון, רמת גולן מציע סיור במפעל הבוטיק וצפייה בתהליך ייצור השוקולד בעבודת יד.

בחופשת הקיץ יתקיימו סדנאות ויצירה בשוקולד המתאימות לכל המשפחה. במהלך הסדנה יטעמו המבקרים מכל המרכיבים, מהם גם ייצרו טבלאות ומוצרי שוקולד שייקחו הביתה איתם.

מחירים
סיור: ילד מגיל 3 /מבוגר 25 ₪.
סיור+סדנת שוקולד: ילד  59 ₪ / מבוגר 69 ₪
לפרטים ותיאום הגעה מראש: 04-6993622

לצפיה ב-'תלפיות - חיפה '
תלפיות - חיפה
27/06/2018 | 23:23
2
261
כנס של יומים בחיפה , השאיר אותי לישון (מלון עדן , זול ונקי ) עם תוכנית לארוחת ערב בחיפה. לשמחתי שתי קולגות מדרום הארץ נשארו אף הן ללון ושמחו להצטרף אלי 

המסעדה שוכנת ברחוב של שוק תלפיות, בערב החנויות סביב סגורות . ישבנו על המדרכה והרגשנו בחו"ל . מלצרית ידידותית עם חוש הומור, שאלה האם יש דברים שלא אוכלות והודיעה שהיא תוציא לנו מנות לבחירת המטבח
אהבנו את הקונצפט , לא צריך להתרכז בתפריט ולהתלבט מה לקחת 

קבלנו קנקן מים צוננים, דלי קרח, בקבוקון אוזו וכוסית לזו שרצתה אוזו וכוס יין לבן יבש . הנהגת- אני ,הסתפקה במים .

על השולחן- פרוסות טונה אלבקור נאה בין הפרוסות מלבני ירק אדום -התבקשנו לנחש מה זה ולא ניחשנו- אבטיח כבוש. מעל מיני נבטים בצל סגול - מנה נדיבה ומאד טעימה . מנה נוספת - נתחי אינטיאס נא עם עם תוספת עלים ,פרוסות מלפפון - רענן טוב. סלט עלים וטבעות קלמרי מטוגן- לא אכלתי פרט לפלח אשכולית אדומה , הן אהבו
הוגש גם לחם לבן עם זיתים בתוכו , חם וטוב. בהמשך - מילוי חוזר 

המנות הבאות- קבב בורי- 3 כדורים על מצע יוגורט ושמיר- קצת תפל- נעזרתי בבצל מהמנות הקודמות  ומנה מהמטבח הגרוזיני - פרוסות חציל עוטפות אגוזים ברוטב עם עגבניות- ככה ככה 

בשלב זה היינו מלאות. קבלנו "מאיתנו" מנה של מלבי על בסיס חלב שקדים עם כנראה סילאן מעל ואגוזים 

החשבון היה סכום עגול 400 שח. הקולגות כל כך נהנו מהארוחה והודו לי על הבחירה- שהתעקשו לשלם . אני השארתי טיפ שהתאים לשרות הטוב שקבלנו 
לא הייתי נוסעת במיוחד אבל אם אתם מזדמנים לחיפה- אחלה מקום !

לצפיה ב-'תלפיות מסעדה נחמדה'
תלפיות מסעדה נחמדה
28/06/2018 | 10:21
167
וכל האיזור מעניין ומתפתח.
לצפיה ב-'ישבנו בה בשישי בצוהריים לפני כמה שנים, לא נהנינו מכלום'
ישבנו בה בשישי בצוהריים לפני כמה שנים, לא נהנינו מכלום
30/06/2018 | 00:02
153
אבל זו הייתה אווירה שונה, אכלנו מנות שונות וכנראה הגענו גם עם ציפיות שונות... הביקור היחיד שלנו לא השאיר בנו כל רצון לחזור, אבל טוב שיש מי שאוהבים ונהנים.
לצפיה ב-'מקבץ ביקורות מביקור בארץ'
מקבץ ביקורות מביקור בארץ
28/06/2018 | 02:21
15
175
חזרתי עכשיו מביקור של 3 שבועות בישראל. מבחינת מסעדות הספקתי הרבה פחות ממה שרציתי (עם ילדה קטנה וחוסר יכולת שלי לתכנן מראש ...), אבל עדיין יצא לי לבקר בכמה מסעדות בארץ, חלקן מוצלחות יותר וחלקן פחות. אני משרשר תחת ההודעה הזו חוויות ורשמים שונים מהמקומות בהם יצא לי לבקר בארץ.

לצפיה ב-'ג'ויה בהרצליה פיתוח'
ג'ויה בהרצליה פיתוח
28/06/2018 | 02:33
1
280
נפגשנו עם אחותי ומשפחתה, שבחרה את המסעדה, בג'ויה והרצליה פיתוח. אחותי רצתה להשתמש בקופונים שנועדו כעקרון לארוחת ערב. אמנם בשום מקום לא נאמר שאי אפשר להשתמש בהם גם לצהריים, אבל נראה שהמלצרים קצת הסתבכו עם הקופונים לצהריים ולכן החלטנו להזמין מתפריט הצהריים הרגיל.

אני הזמנתי למנה ראשונה סביצ'ה שהיה די טעים, ולינגוויני קרבונרה שהיה לא רע (לא מיוחד, אבל נחמד). אישתי הזמינה למנה ראשונה "אנטיפסטי עונתי" ולמנה עיקרית טליאטלה ראגו. האנטיפסטי היה ירקות קלויים סטנדרטיים, וזה כל מה שאפשר לכתוב על המנה. הראגו היה פשוט לא טעים. אישתי אכלה ממנו כמה ביסים, ואז ביקשה לטעום את המנה שלי. טעמתי גם את המנה שלה. כמה ביסים, וויתרתי. אם הייתי פותח קופסאת שימורים של עגבניות ושופך פנימה בשר קצוץ, היה יוצא יותר טעים. יצא ששנינו אכלנו בעיקר את הקרבונרה וכמעט לא נגענו בראגו.

בסוף הארוחה חיפשנו מלצר בשביל תפריט קינוחים. אחרי עשרים דקות של המתנה וחמש פניות למלצרים, סוף סוף הגיע אלינו מלצר לגבי הקינוחים. אמרנו לא תודה וביקשנו חשבון, והלכנו לאכול לקינוח גלידה בגלידריה ממול.

לצפיה ב-'רשת ג'ויה החליפה ידיים כמה פעמים'
רשת ג'ויה החליפה ידיים כמה פעמים
28/06/2018 | 10:15
206
לא בטוחה אם זו עדיין רשת או שכל מסעדה עומדת בפני עצמה. כל כך קל לעשות אוכל איטלקי פשוט וטוב, וכנראה ששם לא יודעים איך.
לצפיה ב-'אלה פטיסרי, עמק חפר'
אלה פטיסרי, עמק חפר
28/06/2018 | 02:43
2
278
חיפשנו מקום נחמד לארוחת בוקר באזור חדרה, משהו שיהיה קצת יותר מעניין מארוחת בוקר סטנדרטית בבית קפה, ובחיפוש באינטרנט מצאתי את "אלה פטיסרי": בית קפה/קונדיטוריה שממוקמים במיקום די מפוקפק - בתחנת דלק במרכז המסחרי של עמק חפר. אבל ביקורות שקראתי שיכנעו אותי ששווה לבדוק את המקום. והביקורות צדקו.

קודם כל, בעלת המקום טיפחה שם גינה נחמדה ועצים מסביב, כך שכשנכנסים פנימה לא מרגישים שנמצאים בתחנת דלק. ולגבי האוכל עצמו: כל יום בשבוע (לא כולל שבת לצערי) הם מגישים שם בופה בראנץ' שכולל מבחר של וסלטים, לחמים שנאפים במקום, גבינות, יוגורט כבשים, ביצה מקושקשת וכו'. הבופה אמנם מצומצם יותר מבופה הבוקר הסטנדרטי של בתי מלון מבחינת המגוון, אבל הכל טעים ומה שכן מגישים שם יותר טעים מבופה בבית מלון ממוצע.

אהבנו מספיק בכדי ללכת לשם גם פעם נוספת במהלך הביקור.

לצפיה ב-'מקום מצוין'
מקום מצוין
28/06/2018 | 09:50
172
אם בביקור הבא תיהיו שוב באזור- נסו גם את יעקבס
לצפיה ב-'אחת הפנינים של האיזור'
אחת הפנינים של האיזור
28/06/2018 | 09:57
57
לצפיה ב-'הנמל 24 חיפה'
הנמל 24 חיפה
28/06/2018 | 03:05
3
250
אחרי ביקור במוזיאון למדע בחיפה ביחד עם המשפחה של אחותי, יצאנו לארוחת צהריים בנמל 24 בחיפה. אחותי שכאמור אוהבת קופונים שוב הפנתה אותנו לקופונים למסעדה בגרופון (159 ש"ח לסועד).

קודם כל, יש לנו רק מילים טובות על השירות. קודם כל, הם שמרו לנו שולחן בחדר פרטי, מה שהתברר כרעיון מוצלח בהתחשב בזה ששלושת הדודנים שלי, שכניראה היו מאד נרגשים להתראות שוב עם בת הדודה שלהם מאמריקה, היו מאד רועשים הפעם. ומגיע להם גם ח"ח לסבלנות עם קהל הסועדים התוסס. הם גם דאגו לשאול אותנו לגבי תזמון המנות (האם להשאיר מרווח זמן בין המנה הראשונה לעיקרית כמו שהם בדרך כלל עושים, או לא בגלל שאנחנו עם ילדים), והתייחסו מאד ברצינות לאלרגיות המזון של אישתי בעניין הקינוחים.

לגבי האוכל, הרוב היה בהחלט טעים. מנת הפתיחה של מרק "קרם בצל" עם כמהין היתה מאד טעימה. סלט ה"ליונז" קצת איכזב. לא רע, אבל סתמי, טרטר הסלמון היה טעים. נהניתי גם מטרטר הסלמון (אישתי קצת פחות אהבה), ושנינו אהבנו את הקלמארי במילוי בייקון. במנות העיקריות, נתחי פילה בקר עם רביולי ערמונים היתה מנה מעולה. ביקשנו את הבשר רייר. המלצרית אמרה שהשף ממליץ על מידיום-רייר למנה הזו, אבל בסוף קיבלנו אותו רייר כפי שביקשנו והיה מצויין. הראגו שוק לבן היה קצת פחות מוצלח. הבשר שבושל בבישול ארוך היה אמנם רך, אבל לטעמי היה חסר קצת תיבול. בסדר, אבל לא יותר מזה.

לקינוח לקחנו ברולה פיסטוק. קינוח חביב. אמנם לא ברמה של התלהבות, אבל לעיתים רחוקות יוצא לי לאכול קינוחים שאני מתלהב מהם. לסיכום, חלק מהמנות היו מעולות וחלק רק בסדר, ובשורה התחתונה ארוחה מהנה.

לצפיה ב-'(יש המשך, אבל אני צריך ללכת כרגע)'
(יש המשך, אבל אני צריך ללכת כרגע)
28/06/2018 | 03:07
2
61
לצפיה ב-'מחכה בקוצר רוח לשאר הדיווחים'
מחכה בקוצר רוח לשאר הדיווחים
28/06/2018 | 10:22
1
116
מקווה שבסך הכל היה ביקור מוצלח
לצפיה ב-'בסך הכל היה בהחלט ביקור מוצלח'
בסך הכל היה בהחלט ביקור מוצלח
28/06/2018 | 22:02
127
בעיקר היה כיף לפגוש את המשפחה ולהפגיש בין הקטנה שלנו לתשעת בני הדודים שלה בארץ. החלק ההכי קשה היה החום, בעיקר מכיוון שאנחנו חיים עכשיו במקום בו אפילו בקיץ הטמפרטורות לעיתים רחוקות מעל 20C. 

לצפיה ב-'חופשה בתל-אביב: סוזאנה ובוקאצ'ו'
חופשה בתל-אביב: סוזאנה ובוקאצ'ו
28/06/2018 | 20:45
2
311
אחרי שבוע וחצי אצל ההורים, החלטנו שאנחנו רוצים קצת להרגיש כמו תיירים. ומכיוון שביטלנו את התוכניות לנסיעה לאילת בשל החום, החלטנו במקום זה לקחת לילה במלון בתל-אביב (דן פנורמה).

לאחר שהגענו למלון והתמקמנו בחדר, יצאנו לנווה צדק (מרחק של כמה דקות הליכה מהמלון) לארוחת צהריים, והגענו לסוזאנה. האווירה והעיצוב של המרפסת מאד נחמדים, והתפריט נראה לנו גם מעניין. אני הזמנתי למנה ראשונה כרובית מטוגנת ולמנה עיקרית שוק אווז עם ירקות שורש. הכרובית המטוגנת היתה קצת שמנונית מידי לטעמי, אבל שוק האווז (שהיה למעשה קונפי אווז) היה מנה מוצלחת למדי. אישתי הזמינה פילו במילוי כבד ובצל ברוטב אגסים. אני אישית לא חובב כבד, אבל אישתי טענה שהיה לה מאד טעים.

לארוחת ערב, לאחר שבדקתי איזה מסעדות טובות יש במרחק הליכה מהמלון (לא בא לי להוציא את הרכב מהחניה), החלטתי לנסות את מזלי עם משייה. תיארתי לעצמי שהסיכוי שיהיה לנו מקום מבלי להזמין מראש די נמוך, ואכן לא היה. אבל הלכנו בכל זאת לאזור וניסינו את מזלינו. מכיוון שאכן לא היה להם מקום, בדקנו מקומות סמוכים והגענו למסעדה איטלקית בשם בוקאצ'ו, שנראה שקיבלה ביקורות די טובות.

הדבר הראשון ששמים לב כשנכנסים למסעדה זה שהתפריט שלהם על טאבלטים. לא נתקלתי עדיין בהרבה מסעדות שעושות את זה, ואני עדיין לא בטוח מה אני מרגיש לגבי זה במסעדות fine dining, אבל זה לא העיקר אלא האוכל. ולגבי האוכל אני יכול לומר שאולי זו לא משייה, אבל עדיין זו היתה אחת הארוחות המוצלחות בטיול.

למנה ראשונה הזמנו "מאפה גבינות צאן" שהגיע עם סלט קטן בצד. מנה פשוטה אבל טעימה. למנה עיקרית החלטנו להתחלק במנה אחת של פסטה ומנה אחת של בשר. לפסטה, הזמנו את הקרבונרה (אחרי שזו היתה המנה היותר מוצלחת במסעדה האיטלקית הקודמת בה היינו), שהגיעה עם טוויסט קטן בדמות ביצת שלו שנחה על הפסטה ועירבבנו אותה פנימה. ללא ספק זו היתה מנת הפסטה המוצלחת ביותר בטיול, הרבה יותר טובה מזו של ג'ויה. למנת הבשר, התלבטנו בין מספר מנות של פילה עגל בתפריט. כמעט הלכנו על פילה העגל ברוטב שוקולד שנשמע מאד מסקרן, אבל בסוף השתפנו והזמנו במקום את הספיישל של פילה עגל עם גבינה כחולה שהוגש עם פירה תפו"א בצד. הפילה הוכן רייר לבקשתנו, והיה רך וטעים והשתלב טוב עם הגבינה הכחולה. ולקינוח חלקנו עוגת טירמיסו.

לצפיה ב-'בוקאצ'ו זו תופעה במסעדנות בתל אביב. המסעדה קיימת כ-30'
בוקאצ'ו זו תופעה במסעדנות בתל אביב. המסעדה קיימת כ-30
28/06/2018 | 23:20
1
294
שנה, בלי יחצ"נות, ובשקט בשקט, מתחת לרדאר של ה"פודיז",  זוכה תמיד לביקורות טובות...
תודה לך על כל הביקורת שטרחת להעלות.
לצפיה ב-'בוקאצ'ו מסעדה מצויינת'
בוקאצ'ו מסעדה מצויינת
29/06/2018 | 09:51
220
אכלתי בה כמה פעמים עם חבר איטלקי. את צודקת, איכשהו היא נפלה אל מתחת לרדאר.

לצפיה ב-'שרונה מארקט: זה סושי וטייגר לילי'
שרונה מארקט: זה סושי וטייגר לילי
28/06/2018 | 21:12
1
245
בשרונה מארקט היינו פעמיים במהלך הטיול. זה הביקור הראשון בו יצא לנו להיות שם, וכחובבי אוכל וכתיירים בארצינו, זה בהחלט היה ביקור מהנה. גם בגלל העיצוב וגם בגלל כל המגוון של החנויות.

לארוחת צהריים בביקור הראשון, החלטנו שבא לנו סושי והזמנו ארוחת מאקי זוגי מ"זה סושי". הסושי היה די פשוט בלי שום דבר מתחכם, והכיל גם לא מעט "פילרים" (שיטאקי מאקי, טמאגו מאקי וכו'), אבל מכיוון שהיה שם כמות מכובדת למדי של סושי, וגם בתור שני מבוגרים ופעוטה לא הצלחנו לסיים את כל הכמות בפעם אחת, אין לי תלונות. סך הכל איכות הדג (בעיקר סלמון) היתה לא רעה, ולסיכום סושי סביר במחיר סביר.

בביקור השני הגענו עם ההורים שלי ואחותי ובן זוגה. התוכנית המקורית שלי היתה שכל אחד יקח אוכל מאיזה דוכן שירצה ונשב לאכול ביחד. אלא שלמרות שהגענו אחרי שעות השיא (לקראת שתיים בצהריים), לא הצלחנו למצוא שולחנות פנויים לכולנו. מתוך המספר המועט של שולחנות במתחם, רובם היו תפוסים. החלטנו לשנות את התוכניות וללכת למסעדה היחידה בתוך המתחם עם הגשה לשולחנות: טייגר לילי. בדיעבד, זו היתה טעות.

בשביל להיות הוגן למסעדה, כדאי לציין שחלק גדול מהבעיה לא היתה במסעדה אלא בסועדים. גם אמא שלי וגם במידה מסויימת אחותי יכולים להיות לא קלים במסעדה. וכשאני אומר לא קלים אני מתכוון במקרה הזה לשעה של משא ומתן עם המלצרים שהלכו הלוך ושוב אל המטבח בשביל לברר מה אפשרי שיענה על הדרישות. אחותי נמנעת לאכול חריף וכמעט כל המנות שם מוגדרות חריפות. והשתיים שלא לא ממש היו לטעמה. ואמא שלי נמנעת מפחמימות כולל סוכר ברוטב. יש מסעדות בהן קל יותר למצוא מנות שמתאימות להעדפות של כל אחד, אבל לא שם. לאחר דין ודברים ארוך עם המלצרים והמטבח, שתיהן הזמינו דג דניס עם הרוטב בצד, בליווי אזהרה של המלצרית שבלי הרוטב זה יהיה סתם דג ולא "משהו מיוחד".

עד כאן, אני לא יודע אם ניתן לבוא בטענות למסעדה, אבל הבעיה היא שגם המנה שלי היתה לא מוצלחת בעיני. הזמנתי ספייריבס חזיר ברוטב תמרינדי ורוטב דגים. אכלתי כבר בהרבה מקומות ספייריבס לבן, וגם הכנתי בעצמי בבית. בדרך כלל מכינים את הצלעות בבישול ארוך שהופך את הבשר לבשר רך ש"נופל מהעצם". במקרה הזה הצלעות נצרבו כניראה זמן קצר על הגריל והבשר היה קשה ולעיס. ובנוסף, הטעמים של הרוטב השתלטו מידי וקשה היה לטעום את הבשר. לא יודע אם זו שיטת הכנה מקובלת בתאילנד לצלעות, אבל לי זה לא היה טעים. הרוטב דווקא לא היה חריף במיוחד לטעמי, למרות שסומן בשני פלפלים, אבל המתקתקות והחמיצות של הרוטב הסמיך והדביק השתלטו על הטעם במידה שמזכירה לי את הנטיה של מקומות מסויימים להטביע את כל המנות ברוטב צ'ילי תאילנדי מתוק.

לצפיה ב-'אוכל תאילנדי הוא בעייתי לא.נשים שלא אוכלות חריף '
אוכל תאילנדי הוא בעייתי לא.נשים שלא אוכלות חריף
29/06/2018 | 17:44
190
ההיצע בדרך כלל קטן מאד. ספייריבס קשים, הם ביג נו-נו.
לצפיה ב-'זכרון יעקב: קוצ'ינה'
זכרון יעקב: קוצ'ינה
28/06/2018 | 21:24
230
ביום האחרון של הביקור נסענו להסתובב קצת בדרך היין בזכרון. האזור של דרך היין מאד השתנה מאז שגרתי בארץ, בעיקר מבחינת המסעדות. בזמנו זכור לי שהיו כמה מסעדות לא רעות באזור, אבל רובן או שלא שרדו או שהחליפו בעלים ושינו לחלוטין את האופי, ובעיקר נהיו כשרות. לא שכשר זה רע בהכרח, אבל זה מעיד על השינוי באופי המקום.

בסופו של דבר הגענו למסעדה בשם קוצ'ינה, אחת המסעדות הותיקות שעדיין נותרו שם. בצירוף מקרים, זו היתה המסעדה האיטלקית השלישית בביקור בארץ. לא שאנחנו כאלו חובבים מושבעים של אוכל איטלקי דווקא, אבל ככה יצא. קודם כל, השירות היה מצויין. לגבי האוכל, אני הזמנתי רדיאטורי עם נתחוני פילה, ואישתי הזמינה פפרדלה קרבונרה. שוב מוטיב חוזר, אבל המנה הזו הגיעה עם טוויסט של נתחוני חזה אווז מעושן במקום בייקון או פנצ'טה. בשתי המנות הפסטה בושלה אל דנטה והיתה באיכות טובה כמו שאר הרכיבים, אבל בשתיהן גם היה חסר קצת תיבול לטעמנו, ודרשו תוספת של כמות מכובדת של מלח, פלפל ופרמזן.

לצפיה ב-'חוות צוק'
חוות צוק
26/06/2018 | 21:04
8
406
אחרי שנתיים שלא ביקרתי (לא יצא) חבר חגג יום הולדת וקבענו לאכול צהרים רק שנינו.
לראשונה אני לקחתי קרפצ'יו (אם כבר שוברים צום אז בכמה הזדמנויות). שהיה מצויין.
הוא לקח כבד על מצע של לבנה וטוען שהיה מעולה אני לא מתחברת לכבד ולכן לא טעמתי.
שנינו לקחנו המבורגר ואגיו עם ביצת עין וצ'יפס.
לקח להם המון זמן להוציא את ההמבורגר וקיבלנו גספצ'ו על חשבון הבית לי היה מאוד חריף וויתרתי הוא שתה והיה מבסוט.
ההמבורגרים היו נחמדים, עשויים במידה הנכונה והכל אבל לא מסעירים או משהו לכתוב עליו הביתה.
ויתרנו על קינוחים והתפזרנו כל אחד לדרכו.
370ש"ח כולל טיפ.
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
27/06/2018 | 06:10
43
לצפיה ב-'370 לשני המבורגרים, כבד וקרפציו??'
370 לשני המבורגרים, כבד וקרפציו??
27/06/2018 | 08:04
4
282
מה היו המחירים של כל אחד?
לצפיה ב-'זה מחיר כולל טיפ... ויש כאן בפורום גולשים נדיבים מאוד '
זה מחיר כולל טיפ... ויש כאן בפורום גולשים נדיבים מאוד
27/06/2018 | 12:55
66
לצפיה ב-'המבורגר מבשר ואגיו - אולי זו הסיבה למחיר היקר.'
המבורגר מבשר ואגיו - אולי זו הסיבה למחיר היקר.
28/06/2018 | 20:24
1
173
אמרתי כבר פעם שחבל לשלם מחיר של ואגיו על המבורגר...
לצפיה ב-'דווקא בניתי על לב ואגיו '
דווקא בניתי על לב ואגיו
30/06/2018 | 19:20
119
אבל לא היה ולא התחשק לי סטייק בצהרי היום.
אכן ה VFM קצת גבוה וציפיתי ליותר.

לצפיה ב-'אם אני זוכרת נכון '
אם אני זוכרת נכון
30/06/2018 | 19:31
106
ההמבורגרים היו 89 ש"ח כל אחד.
הקרפצ'יו 58 ש"ח
והכבד היה גם כן סביב ה 58 ש"ח (לא מצליחה להזכר במחיר המלא).
עם שתי כוסות מיץ זה המחיר שיצא כולל טיפ.
לצפיה ב-'המחיר נשמע יקר לתמורה. 185 שח לאדם לצהריים '
המחיר נשמע יקר לתמורה. 185 שח לאדם לצהריים
27/06/2018 | 16:36
1
222
מנות רגילות, ללא אלכוהול. 38.5 פאונדס. וואו
לצפיה ב-'הייתי מחכה להבארה של הכותבת'
הייתי מחכה להבארה של הכותבת
27/06/2018 | 19:10
198
בסה״כ יש את המחירים באתר שלהם והם נראים סביר מאוד.
לצפיה ב-'דרבי בר - נמל הרצליה - ביקורת'
דרבי בר - נמל הרצליה - ביקורת
28/06/2018 | 12:58
2
258

יש לי מנהג עם חברים, מידי כמה חודשים, "לפתוח שולחן" במסעדה בסגנון הזה...
דרבי בר היא לא מסעדת שף ייחודית אבל היא עדיין לא מסעדה שנלך אליה סתם לארוחת צהריים בשגרה. 

הגענו בשעות הערב הנעימות וישבנו במרינה הרצליה בחוץ, לוקיישן נפלא! באמצע שבוע לא עמוס בכלל. משום מה מתחם המרינה לא צובר תאוצה, לא כך?

מיד בהתיישבות קיבלנו מגשים עם המון סלטים -
חציל וכרובית חמים ומטוגנים (רוב הכרובית כללה פירורי טיגון- חבל).
סלט כרוב נפלא, סלט ירוק עם עדשים, איקרה, דג מלוח, צזיקי מעולה, בגטים חמים וטריים. 
מה שאמור להיות חם היה חם מאוד, מה שאמור להיות קר ומרענן היה קר מאוד- חשוב ולא מובן מאליו.
ה- refill מפנק, שירותי ונדיב מאוד.
זאת כבר ארוחה מהנה בפני עצמה. אני לא זוכרת כמה עולות ראשונות ללא עיקרית אבל זו בהחלט אופציה. 

בעיקריות, שעל זה פחות יש מה לפרט, לקחנו דגי לוקוס, מוגשים בצורה מפתה ומגרה, עם פריכות בחוץ ורכות ועסיסיות בפנים, וצורך בהמון לימון אחרת חסר טעם. מידת עשייה מעולה.
בחרנו בתוספת "פוטטוס", תפו"א אפויים, שכמו הראשונות גם היא מוכנה מראש וזה חיסרון במקרה הזה. 

חשוב לי לציין שהשירות שם מעולה, כמות מלצרים גדולה מאוד! ואווירה מהנה. מתאים לשבת עם ילדים או עם כלב למי שיש. 

לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
28/06/2018 | 14:28
1
140
מתחם המרינה אכן די מדשדש מאז שפתחו אותו.

את זוכרת כמה שילמתם על הארוחה?
לצפיה ב-'לצערי לא '
לצערי לא
02/07/2018 | 14:32
15
לצפיה ב-'מסעדה באזור טבריה - בית שאן'
מסעדה באזור טבריה - בית שאן
28/06/2018 | 09:14
4
77
היי אנחנו מחפשים מסעדת בשרים טובה מסעדת שף איכותית עם נוף משהו מיוחד , רעיונות ????????
לצפיה ב-'בדוק אם מושבוצ ברמות מתאימה לכם'
בדוק אם מושבוצ ברמות מתאימה לכם
28/06/2018 | 09:46
22
לצפיה ב-'הקריטריון נוף אולי לא אבל 1910 בקיבוץ דגניה'
הקריטריון נוף אולי לא אבל 1910 בקיבוץ דגניה
28/06/2018 | 09:48
75
רוטנברג- בגשר הישנה
שתיהן טובות

לצפיה ב-'חוות התבלינים בגלבוע'
חוות התבלינים בגלבוע
28/06/2018 | 10:11
19
לצפיה ב-'חוששת שתצטרכו לוותר על איזשהו קריטריון'
חוששת שתצטרכו לוותר על איזשהו קריטריון
01/07/2018 | 23:38
34
מבחינת מסעדות שהן ממש מסעדות בשרים יש את מושבוצ ומרינדו.
למושבוצ יש נוף מעלף.
הן לא מסעדות שף.

במסעדת שף עם נוף מקסים יש את רוטנברג בגשר הישנה. מגישים בשר אך.לא מסעדה שבהגדרה היא מסעדת בשרים.

על הנהר בכינרת עם נוף יפה לירדן, מכינה בשרים אך לא מסעדת שף. ביסטרו-בר עם בשרים טובים.

אלו לדעתי האופציות באזור. לצערי אין אחת שאני יכולה לקטלג גם כמסעדת שף, גם בשרים בהגדרה וגם עם נוף משגע.
לצפיה ב-'דיינר R&R: בנות עם ביצים'
דיינר R&R: בנות עם ביצים
25/06/2018 | 11:51
58
1245
למי שאינו ירושלמי, ההגעה לדיינר האמריקאי של בנות הזוג רותי ורומינה אינה דבר מובן מאליו. מה שכן, המאמץ השתלם לנו.

עבור התל אביבי הממוצע, ניווט בירושלים הוא אתגר לא קטן. נכון, יש תוכנות ניווט למיניהן אבל נדמה שגם הן מרימות ידיים בכניסה לעיר. הפעם, לפחות,...
המשך>>
למי שאינו ירושלמי, ההגעה לדיינר האמריקאי של בנות הזוג רותי ורומינה אינה דבר מובן מאליו. מה שכן, המאמץ השתלם לנו.

עבור התל אביבי הממוצע, ניווט בירושלים הוא אתגר לא קטן. נכון, יש תוכנות ניווט למיניהן אבל נדמה שגם הן מרימות ידיים בכניסה לעיר. הפעם, לפחות, החלטנו לא לוותר. ביקור בדיינר R&R  נראה לנו חשוב מכל הבחינות. רומינה ורעות כהן, האחת מסעדנית והשנייה שפית, הן גם זוג בחייהן הפרטיים. בתל אביב אף אחד לא היה מרים גבה. כאן בירושלים, מן הסתם, עיר כוחות השחור והאופל, דבר כזה לא יעבור בשתיקה. יתרה מכך, עוד לפני שנפתחה המסעדה היא כבר זכתה להד תקשורתי בעקבות הסיפור היוצא דופן לכאורה, שלא לדבר על גל הנאצות, ההתנכלויות והאלימות הבוטה שנאלצו השתיים לספוג. ככה זה בבירתנו הנצחית על פי מירי רגב. ככה מבטאים שם סובלנות אהבה וקבלת האחר כפי שהוא. הרי לכם סיבה מדוע כותב שורות אלו, המניח תפילין מדי יום ביומו, והמקפיד, כידוע, על רמה מסויימת, מינימלית, של כשרות, לעולם לא יחזור בתשובה. שנאמר: אל יהא חלקי עמהם... .

לפיכך, החלטנו כאמור להגיע בכל מחיר. לא בכל יום אנחנו בירושלים עיר הקודש. אלא מה, רחוב יפו בו שוכנת המסעדה סגור לתנועת כלי רכב עקב מעבר הרכבת הקלה. כל זה אילץ אותנו, לאחר שהתייאשנו מהווייז המסכן ועזבנו אותו לנפשו, להתקשר אל המסעדה כמעט עשר פעמים, להחליף שלוש חניות, ולחנות על המדרכה ברחוב יפו עצמו איכשהו. מזל שיש לי תו. כמו שאני אומר בהופעות: משתלם להיות נכה.

המקום עצמו גדול ורחב, עם מוזיקה נעימה ברקע. עד שהגענו, עייפים ממסע התלאות,  כבר היה כמעט חצות. היינו ארבעה מתוכם שניים די רעבים אחרי הופעה, אחד שרק נישנש ועוד אחד שהסתפק באלכוהול. המלצרית הסבלנית והאדיבה סייעה לנו לבחור. ידענו כי מדובר באוכל מהסוג המושחת (לטובה) וכי המנות במסעדה גדולות למדי ולכן הלכנו על ארבע מנות  קלות, עיקרית צמחונית אחת וסטייק אחד. זה השתלם לגמרי. ראשונות: פירה כמהין ופרמזן (26), צ'יפס קטן (15) ברוסקטה טונה אדומה, בצלים, כוסברה, צ'ילי אדום ואיולי (44) וקרפצ'יו סינטה, קוויאר בלסמי, קונפי פורטבלו ופרמזן (46). המחירים, כפי שאפשר לראות, שפויים לחלוטין, והאוכל עצמו לא איכזב. הפירה, בכמות נדיבה, נימוח ומנחם, חמאתי, ולשמחתנו הרבה השכילה השפית לא להפריז במגע הכמהין שבו. חביב ביותר. הצ'יפס היה פריך ויעיל, הקרפצ'יו גם הוא בכמות מכובדת ומבשר ראוי, אם כי קוויאר הבלסמי הוסיף מתיקות מעט מיותרת, שהרי לבשר נא יש מתיקות משלו. הצטיינה באמת ברוסקטת הטונה, עם ערימה לא אופיינית בגודלה של דג טונה מאיכות טובה, סלט מרענן, איולי קליל ולחם חם ופריך שהצליח לשאת הכל בלי להיות דומיננטי מדי או להתפרק. יופי של מנה. כבר בשלב הזה נרשמה שביעות רצון בשולחן, מהסוג שקורה כשאתה יודע שהבחירה במסעדה הייתה נכונה וההימור לא היה טעות.

עיקריות: ניוקי ארטישוק, רוטב חמאה, יין לבן, שעועית ירוקה, קונפי שרי, לימון ורוקט (68) , סטייק וביצת עין (78). הסטייק הגיע, לבקשתי, פרוס בצלחת. כל הכבוד למטבח על זה. לא כל מסעדה מגלה גמישות שכזו. הבשר היה טוב מאד מסוגו, נצרב לדרגת מדיום ועם חלמון הביצה והצ'יפס ליד נוצר ביס כיפי בפה. יותר מזה אנחנו לא צריכים. תמורה הגונה מאד בהתחשב במחיר המתון. רק לפני כמה חודשים אכלנו במסעדה ירושלמית ממותגת סטייק גדול פי אחת וחצי ומתומחר פי 2 וקצת, פחות טוב מזה הנוכחי. 78 ש"ח ל 200 גרם כאלו הם לא מובן מאליו. גם המנה הצמחונית עשתה בסך הכל את העבודה. הניוקי היו בסדר גמור ולמעלה מכך, מעט דחוסים יחסית,  והרוטב נעים אם כי מעט חמצמץ מדי. עדיין, מדובר במנה ראוייה לחלוטין.

ואם להתחזר קצת, לא יכולנו לצאת מהמקום בלי שני קינוחים: מילפיי ברולה ופאדג' שוקולד (42 כל אחד). הפאדג' דחוס ומתוק במידה, עם מגע חמאת בוטנים ואגוזי ברס, טוב מסוגו. המילפיי טוב יותר, עם ברולה במרקם נכון וטופי בננות שהצליח לא להיות כבד. שני קינוחים טובים שסגרו ארוחת לילה כהלכתה .

הנה כי כן מסתבר שלפעמים הבאזזזז מוצדק, ויש גם יש קולינריה טובה בירושלים. לה רג'אנס הכשרה המצויינת, מחניודה שעל אף כמה חריקות בממלכה עדיין מספקת את הסחורה, החצר של מוטי אוחנה שאשמח לכתוב עליה בקרוב, ועכשיו גם הדיינר של בנות הזוג המקסימות. המקום שלהן לא רק עושה רעש בעל כורחו, האוכל שבו מגלם את כל ההבטחות: טעים, נדיב, משתלם, אמריקאי מהסוג הטוב עם נגיעה אישית וגם חוש הומור (בקינוחים יש יציאה בדמות נחשי גומי ודובונים בעשרה שקלים), באמת שלא צריך יותר. טוב שיש מקום חם ואנושי שכזה בירושלים שנדמה שקצת איבדה את שפיותה. רעות ורומינה כאן כדי להישאר ויש לקוות ששום קללה או מעשה נבלה או אבן שנזרקת לא יזיזו אותן משם. בלי קשר לאידאולוגיה או לנסיעה מיוחדת לירושלים, אתם מזומנים לפרגן לבנות הזוג החמודות להפליא.  רעבים לא תצאו משם. וגם בלי חור בתקציב. חיוך גדול כן יהיה עליכם. באחריות. במילה אחת: אחלה!

לצפיה ב-'מחפש מסעדות עם קונספט ייחודי ומוזר'
מחפש מסעדות עם קונספט ייחודי ומוזר
25/06/2018 | 21:35
8
242
חשוב לי שיהיה כשר (לא משנה באיזה רמה)
ושיהיה מוזר
אסביר, כמו מסעדת בלק אאוט או המסעדה על גג עזריאלי או איזה בופה פתוח לארוחת בוקר או משהו ממש ממש מוזר
אשמח אם תתנו לי רעיונות.

לצפיה ב-'גם מסעדה עם אוכל לא ישראלי בא בחשבון'
גם מסעדה עם אוכל לא ישראלי בא בחשבון
25/06/2018 | 21:36
3
56
לצפיה ב-'אתה מחפש מסעדה כשרה עם מטבח בינלאומי?'
אתה מחפש מסעדה כשרה עם מטבח בינלאומי?
26/06/2018 | 07:48
2
161
באיזה איזור של הארץ?
לצפיה ב-'מרחובות עד חדרה'
מרחובות עד חדרה
27/06/2018 | 11:46
1
23
לצפיה ב-'לה לזניה ואוסטריה די פיורה איטלקיות בתל-אביב'
לה לזניה ואוסטריה די פיורה איטלקיות בתל-אביב
28/06/2018 | 06:47
68
בלו סקיי של מאיר אדוני בקומה ה- 15 של מלון קרלטון עם נוף משגע של העיר.

לצפיה ב-' ציינת כבר את מה שהייתי מציעה: בלאק אאוט וגג עזריאלי'
ציינת כבר את מה שהייתי מציעה: בלאק אאוט וגג עזריאלי
26/06/2018 | 10:15
1
165
הייתי מוסיפה אחרות רבות אבל עניין הכשרות הוא ממש מכשיל פה את העסק 

לצפיה ב-'תודה בכל מקרה'
תודה בכל מקרה
27/06/2018 | 11:08
24
לצפיה ב-'מה מוזר בבופה פתוח לארוחת בוקר?'
מה מוזר בבופה פתוח לארוחת בוקר?
26/06/2018 | 21:30
183
זו נורמה בכל בית מלון...
לצפיה ב-'בוקריה בפ"ת'
בוקריה בפ"ת
28/06/2018 | 06:32
30
לצפיה ב-'מסעדות עם נוף בירושלים'
מסעדות עם נוף בירושלים
27/06/2018 | 23:30
1
68
אשמח לרעיונות למסעדות/בית קפה, רצוי לא יקר. עם נוף בירושלים.
הכוונה שרואים את הנוף מתוך המזגן (לא בישיבה בחוץ)
תודה רבה
לצפיה ב-'לזוני יש נוף מעניין'
לזוני יש נוף מעניין
01/07/2018 | 23:39
22
למדרחוב נחלת שבעה עם המטריות בקיץ:) זה נחמד.
חוצמזה יש את לבן בסינימטק.
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
24/06/2018 | 10:24
13
22
לצפיה ב-'הייתה לי פגישה ב'ביגה' איילון'
הייתה לי פגישה ב'ביגה' איילון
24/06/2018 | 12:35
353
דבר ראשון, המקום מעוצב מאוד יפה, אהבתי את הצבעים, המקום מואר.
אכלתי מהתפריט הטבעוני.
הזמנתי לעצמי שקשוקה אנטיפסטי, המנה נראתה יפה לעין, והיה לי טעים, כמובן שהיא הגיעה לוהטת אז חיכיתי טיפה כדי שיתקרר, המנה הגיעה עם סלט ולחם, אז נשנשתי מהסלט והלחם עד שהמנה תתקרר, וכמובן שתיתי אחד המיצים המסקרנים שלהם, מיץ ירוק עם מלפפון, מודה שהיה מוזר וטעים. כשהשקשוקה שלי התקררה, טעמתי ממנה קלות, מאוד אהבתי את הטעם השילוב של ירקות השורש עם רוטב השקשוקה הקלאסי.
בסך הכל אחזור למקום הזה שוב, ואולי אנסה את סניף שרונה פעם הבאה, כי אני אוהב את הפסטורליות.

הצילום של מנת השקשוקה נלקח מהאתר של המסעדה. אני באופן אישי לא אוהב לצלם מנות כשאני מבלה במסעדה כזו או אחרת.
לצפיה ב-'אכלנו את הסנדביצ'ים של רזי ברווזי '
אכלנו את הסנדביצ'ים של רזי ברווזי
24/06/2018 | 13:10
2
390
התחשק בצהרים משהו קצר שלא דורש יותר מדי זמן ונזכרנו בסנדביצ'יה של רזי. מקום לא גדול בטשרנחובסקי, לא רחוק מגן מאיר.

הקטנה אכלה כריך מקרוני וגבינה, וקצת חלפיניו מעושן שכמובטח לא היה מאד תוקפני. האישה אכלה אותו דבר עם תוספת קורנדביף. כריך מאד נחמד, עם טעם מעושן, ורק יש לקחת בחשבון שחלק לא קטן מהמילוי שלו נופל תוך כדי אכילה.

אני התפרעתי עם כריך כרוב סגול, גבינת עיזים וצ'אני אגסים. לטעמי אפשר היה להסתפק בכמות קטנה יותר של כרוב בתוך הכריך. הוא מולא בנדיבות רבה מדי. אבל לא היתה בעיה להוציא, וזה מה שעשיתי, ואז גם אפשר היה להרגיש יותר טוב את השילוב עם המרכיבים. סנדביץ' צמחוני מאד מיוחד, שונה מאד ממה שבדרך כלל מוכרים בעיר.

סך הכל טעים. נחמד. שונה. בהחלט שווה לתת את הצ'אנס. אבל... כריך זה כריך, והמגוון שם לא עצום, כך שלא נראה לי שנחזור בזמן הקרוב.

לצפיה ב-'מסכים עם רוח הדברים. כריך זה כריך. לא יותר.'
מסכים עם רוח הדברים. כריך זה כריך. לא יותר.
25/06/2018 | 16:55
1
180
הייתי פעם אחת וניסיתי דווקא את כריך המק-אנד-צ'יז. לא הלהיב. הרגיש קצת גימיקי. ציפיתי לטעמים יותר חזקים ונוכחים. גם המרקם הרכרוכי משהו של המקרוני לא ממש החזיק בלחם. אחזור כנראה לטעום כריך מעניין יותר. וזהו.
לצפיה ב-'כנ"ל'
כנ"ל
26/06/2018 | 22:02
91
המק אנד ציז עוד איכשהו היה נחמד, אבל הרוסטביף עם לימון כבוש היה חלש מאוד. ראיתי מאוחר יותר שהוא הציע גירסה אחרת של הרוסטביף שנראית יותר שווה.

לא מוצא סיבה לחזור...
לצפיה ב-'אוכל בית אצל חברה'
אוכל בית אצל חברה
24/06/2018 | 17:52
271
בשישי נסעתי לחברה חיפאית שחגגה בשבת יום הולדת.

צפינו במשחק של ברזיל-קוסטה ריקה, ושתינו בקבוק שנין בלאן כרם יחיד של יקב מדבר. בדיוק היין לאחר צהריים חם, על מרפסת מול הים. אכלנו מנה תורכית שאמא של החברה הביאה - פרוסות תפוחי אדמה וקישואים מטוגנות ועליהן יוגורט סמיך עם המון (אבל המון) שום. מנה קלילה וטעימה להפליא של ירקות שטוגנו היטב והומלחו קלות. אם היו ערפדים בסביבה, הם ברחו מהר מאד.
לצפיה ב-'בראנצ' משפחתי'
בראנצ' משפחתי
25/06/2018 | 08:42
4
317
מהביקור ברומא הבאנו שלל בשרים פרושוטו ברזואלה מורטדלה וכד'
וגם גבינת פקורינו משובחת
בשישי נסענו לנמל ת"א לקנות כמהין תוצרת הארץ של קיבוץ ברעם (סה"כ איכות סבירה)
בנינו בראנצ' סובב ים תיכון
עם חומוס טחינה ופיתות טריות
עלי גפן ממולאים עם לבאנה
סלט יוני סלמון מעושן וגבינת שמנת
מבחר הבשרים
יוגורט עם גרנולה תוצרת עצמית
גבינות וריבות
פריטטה שעליה גורדה פטרית הכמהין
נאפו לחם פראי לחמניות מיני ומאפינס
וגם צלחת מירקות העונה
וגם "בלאדי מרי" לא נעדרה
לצפיה ב-'בראנצ' משובח'
בראנצ' משובח
25/06/2018 | 10:00
3
203
ספר איך היו הכמהין. טעמתי מהן באיזו תערוכה, וההבדל בינן לבין המקור היה גדול.
לצפיה ב-'אלו כמהין של קיץ'
אלו כמהין של קיץ
25/06/2018 | 10:38
2
187
ויש להשוות אותן לאחיותיהן האירופאיות
הריח קצת יותר עדין/חלש וגם הטעם כנ"ל לא מתקרב לאלו של החורף
מאידך יש כאלה שטוענים שהריח של החורפיות מזכיר גרביים רטובות אז כאן תהייה להם הנחת ריח
אבל היי זה שלנו וצריך לעודד את קיבוץ ברעם על הסטארטאפ הזה
אגב המחיר לא זול בהחלט 3 ש"ח לגרם (קנינו אחת עגלגלה של 21 גר' קיבלנו הנחה שילמנו רק 30 ש"ח)
לצפיה ב-'בהחלט צריך לעודד'
בהחלט צריך לעודד
25/06/2018 | 16:08
1
134
לכן ביקשתי מהם לשלוח לי מידע על אירועים וכו', אבל הם מעדיפים לפרסם רק בפייסבוק.

אין לי בעייה עם הריח של הכמהין החורפיות, שתיתי יינות שהריחו גרביים משומשות, והיו מצויינים
לצפיה ב-'יוסי איש הפטריות רוכב איתי'
יוסי איש הפטריות רוכב איתי
29/06/2018 | 02:35
42
אם צריכה משהו תגידי.
לצפיה ב-'סופ"ש'
סופ"ש
26/06/2018 | 21:01
2
232
בשישי שברתי את צום הקרפצ'יו שלי של 9 חודשים במיט בר
התאספנו כל בני הבית (עכשיו יש שני גמדים בבית) במיט בר.
גמד א' בן 6.11 ביקש שניצל וצ'יפס. עשינו עסקה, הוא יטעם את הסטייק ואם לא יאהב אני מזמינה לו שניצל וצ'יפס.
לראשונות שיחיה לקח חציל בטחינה שהיה מצויין.
אני כמובן לקחתי קרפצ'יו ונהניתי מכל ביס ושניה. זה החלק הכי קשה בהריונות לאכול סטייקים לכיוון המדיום וול ולוותר על הקרפצ'יו. לא עובר לי בשר מבושל בגרון.
לעיקרית חלקנו פריים ריב של 900 גרם עשוי מדיום לכיוון הרייר (שיחיה חונך). ליד הסטייק הגיעו כרובית מטוגנת, צ'יפס ופירה.
גמד א' אכל בתאווה את הסטייק והכריז שזה הסטייק הכי טעים בחיים שלו, הוא חיסל את הפירה ועוד ניגב עם הצ'יפס את מה שנותר בצלחת (לא אמרנו שהוא לא מצחיק).
קינחנו
גמד א' כדור גלידה וניל שנאכל עד תום (הילד וואחד פלצן בגלידה שלו, "אמא, גלידה בלי גרגירים שחורים כמו שאת עושה בבית זה לא טעים- לכי ספרי לו כמה עולה וניל היום).
אני לקחתי סורבה אננס, הם מייצרים את הגלידות והסורבה במקום והם מצויינים.
שיחיה לקח גלידה מלבי שלוותה בפרופיטרולים קטנטנים במילוי קרם פיסטוק אם אני הבנתי והיה מאוד מרוצה.
גמד ב' הסתפק בבקבוק מטרנה וישן בעגלה במשך רוב הארוחה.
680 ש"ח כולל טיפ.
בשבת צהרים רגילים אצל החמים, עוף בתנור, קציצות ותפו"א.
משם לאחי ליומולדת לגמד הראשי שלו
חזרנו הביתה רצוצים ורעבים אז הכנתי פסטה ברוטב אלפרדו מינוס הפטריות כי שיחיה לא אוהב וגם לא קניתי במשק קנטור בשישי.
השירות היה מעט מבולבל ואיטי בניגוד לחוויות האחרות שלנו במיט בר.
לצפיה ב-'ברוכה החוזרת לאכול קרפצ'יו'
ברוכה החוזרת לאכול קרפצ'יו
27/06/2018 | 06:08
143
וכל הכבוד על המשא ומתן עם גמד א'.
לצפיה ב-'לאט לאט גמד א' הופך לפלצן'
לאט לאט גמד א' הופך לפלצן
30/06/2018 | 19:23
52
אמא, המיץ תפוזים הזה לא סחוט טרי לא טעים לי.
אמא, לא ככה עושים שניצל, תגידי להם לשים שומשום.
אמא, הבייגלה הירושלמי לא כמו שלך וזה נמשך.
אחרי הברית של גמד ב' הוא קיבל אלבום ברכות מחבריו לכיתה, עבר ברכה ברכה וביקר אותן.
זה כתב יפה, זה רק צייר אבל נחמד וזה קשקש מחר אני אגיד לו. היינו צריכים להסביר לו במשך חצי שעה איך מתעלמים מהשטות הזו אבל בעיקר. צחקנו בטירוף. הוא קורע!
לצפיה ב-'מחפשים מסעדה לארוחה משפחתית חגיגית.'
מחפשים מסעדה לארוחה משפחתית חגיגית.
24/06/2018 | 11:06
25
213
12 בני משפחה, שגרים בין הקריות לבאר שבע, רוצים להפגש לארוחה.
מפגש מסובך. 2 צמחוניות על גבול הטיבעונות, 1 עם רגישות ללקטוז, 3 קרניבורים, 2 פודיס, 2 שאוהבים רק אוכל פשוט. לפחות אין אף אחד ששומר כשרות. בנוסף גם לא רוצים להכנס לפקקים של תל אביב, ומעדיפים שיהיה לא רחוק מידי מאמצע הדרך. אנחנו לא מצליחים למצוא מקום שיתאים לכולם. 
יש למישהו רעיון?
לצפיה ב-'יש מקום בשם ראצ'ה בנווה צדק'
יש מקום בשם ראצ'ה בנווה צדק
24/06/2018 | 13:17
13
222
אפשר להזמין שם מקום לאירועים גדולים.
התפריט שם די מגוון, מבחינה צמחונית, טבעונית ולאנשי בשר.
זו מסעדה גרוזינית.

לצפיה ב-'תודה. נכנס לתל אביב רק אם לא תהיה ברירה.'
תודה. נכנס לתל אביב רק אם לא תהיה ברירה.
24/06/2018 | 13:21
10
34
לצפיה ב-'אז האופצייה הכי טובה בעיניי זה Arabica בבאר שבע'
אז האופצייה הכי טובה בעיניי זה Arabica בבאר שבע
24/06/2018 | 15:39
9
118
התפריט סופר מגוון. יש שם שלל אופציות לטבעונים לצמחונים לאוהבי הבשר והדגים ובכלל.

המקום מאוד גדול ויכול להכניס משפחה גדולה, רצוי להזמין מראש, אז ידאגו שיחברו לכם כמה שולחנות ביחד...

המסעדה כשרה.
אם הבילוי שלכם בשישי בערב או שבת צהריים, אז אחשוב על משהו אחר.
לצפיה ב-'כנראה בשבת, כדי שגם החייל'
כנראה בשבת, כדי שגם החייל
24/06/2018 | 15:55
8
120
יוכל לקחת חלק בארוחה.
קצת רחוק לצפוניים, לא?
לצפיה ב-'כן הנקודת חיפוש שלך מאוד גדולה'
כן הנקודת חיפוש שלך מאוד גדולה
24/06/2018 | 16:17
7
108
אבל המרכז, זה בין לבין כזה...

הנה כמה אופציות מהצפון, וכמה מהצפון מקומות ששווה להגיע.

הצוק
ראש הנקרה.

יאן יאן
מסעדה סינית. דרך יפו 26, חיפה.

גוסטינו
מסעדה איטלקית. צפצפה, רמת ישי.

ויני השמן
אוכל איטלקי. הסולל8, קרית אתא.
לצפיה ב-'מעבירה, אבל הפעם הכל צפוני. אין בשרון משהו מתאים?'
מעבירה, אבל הפעם הכל צפוני. אין בשרון משהו מתאים?
24/06/2018 | 16:23
6
20
לצפיה ב-'התמקדתי יותר על בילוי גדול ותפריט מגוון'
התמקדתי יותר על בילוי גדול ותפריט מגוון
24/06/2018 | 16:45
5
93
ואין הרבה מסעדות כאלה.

בכללי, אם זה הייתי אני, הייתי פשוט עושה את זה בבית יחסית גדול, ולגבי האוכל, מגוון בעצמי. ולגבי הבילוי עצמו, אפשר לראות מה כולם אוהבים ולבחור לפי זה.
לצפיה ב-'תודה. 12 אנשים זה כל כך גדול?'
תודה. 12 אנשים זה כל כך גדול?
24/06/2018 | 17:11
4
81
כבר הלכנו שמונה כמה פעמים, והרגשתי שזה שולחן סטנדרטי למדי. לא חשבתי שאנחנו נחשבים קבוצה ממש גדולה.
הגיוון הוא באמת בעיה.
לצפיה ב-'רוב המסעדות הרציניות יתמודדו עם שולחן של 12 אנשים'
רוב המסעדות הרציניות יתמודדו עם שולחן של 12 אנשים
24/06/2018 | 17:46
1
102
לכן חשוב להזמין מראש ולתת להם להיערך לכך.
לצפיה ב-'תודה, נדאג להזמין מקום מראש.'
תודה, נדאג להזמין מקום מראש.
25/06/2018 | 08:40
9
לצפיה ב-'אין הרבה מסעדות שמציעות גיוון שכזה'
אין הרבה מסעדות שמציעות גיוון שכזה
24/06/2018 | 23:46
1
84
תמיד מסעדה מסויימת דוגלת בקונספט מסויים,
אם זה בשר אז יש קומץ קטן של מנות טבעוניות וצמחוניות. זה אף פעם לא מאוזן באמת...
ואם חשוב שכולם ייהנו אז צריך ממש לברור לעומק במסעדות.
מה שהמלצתי לך, במסעדות הללו יש גיוון שיספק אתכם כמשפחה לדעתי.
כמובן שכל מסעדה יכולה להכיל 12 אנשים... אבל חשוב לקחת בחשבון שירות טוב, זריזות המטבח ואיכות האוכל.
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
25/06/2018 | 08:41
5
לצפיה ב-'זו באמת מסעדה מוצלחת...'
זו באמת מסעדה מוצלחת...
24/06/2018 | 16:32
1
148
היתי שם לפני כשנה וחצי עם תייר מגרמניה, ביום חורף גשום.
לאחר התלבטות, לאיזה מסעדת בשרים ללכת, החלטנו ספונטנית לבחור בגרוזינית.
ישבנו על הבר ונתנו לברמן להזמין בשבילנו.
כל מנה היתה טובה מקודמתה !

לצערי לא זוכר את המנות שאכלנו (וגם לא את המחירים), אבל יצאנו מאוד מרוצים.

לצפיה ב-'יחסית התמורה טובה בכל מה שקשור למחיר'
יחסית התמורה טובה בכל מה שקשור למחיר
24/06/2018 | 16:47
83
גם בשביל אירועים גדולים יחסית על שולחן האבירים.
האוכל בהחלט טעים.

לצפיה ב-'תבדקי תפריטים במקומות הבאים(אמצע הדרך לא תל אביב)'
תבדקי תפריטים במקומות הבאים(אמצע הדרך לא תל אביב)
24/06/2018 | 14:44
2
172
תל יצחק
קופינאס בצור משה
יונס-אבן יהודה
קליפטו-ביתן אהרון
לצפיה ב-'וגם גרציא בהעוגן'
וגם גרציא בהעוגן
24/06/2018 | 14:49
28
לצפיה ב-'וגם עדנה ברמת השרון.'
וגם עדנה ברמת השרון.
24/06/2018 | 15:43
22
לצפיה ב-'תודה, שולחת לכולם. מה דעתכם על גוז' ודניאל?'
תודה, שולחת לכולם. מה דעתכם על גוז' ודניאל?
24/06/2018 | 16:05
3
21
לצפיה ב-'גוז' ודניאל טובה לדעתי'
גוז' ודניאל טובה לדעתי
24/06/2018 | 17:42
2
132
והתפריט מספיק מגוון בשביל שאנשים עם טעמים והעדפות שונות ימצאו מה לאכול ממנו.
לצפיה ב-'תודה. עכשיו נשאר רק '
תודה. עכשיו נשאר רק
24/06/2018 | 17:50
1
125
לקוות ש12 אנשים שונים יגיעו לתמימות דעים בבחירת המסעדה.
לצפיה ב-'שלחי לכולם קישור לתפריט המסעדה'
שלחי לכולם קישור לתפריט המסעדה
24/06/2018 | 18:47
26
לצפיה ב-'עוד כמה הצעות'
עוד כמה הצעות
24/06/2018 | 19:29
1
158
קפה טאטי בגבעתיים- אוכל טוב, מגוון, יכול להתאים לכולם.
נונו בהוד השרון- פסטות מעולות ופיצות טובות, יש גם מנות בשר. אחלה מסעדה.
גם עדנה ברמת השרון מצוינת.
מכולן הייתי הולך על טאטי
לצפיה ב-'תודה, שולחת את האפשרויות לכולם.'
תודה, שולחת את האפשרויות לכולם.
25/06/2018 | 08:41
13
לצפיה ב-'קחי'
קחי
26/06/2018 | 10:51
1
118
זה לא הכי גורמה שפגשת אי פעם אבל זה נעים ומיוחד ועונה על הרבה מאוד מהדרישות שציינת (ואפשר לתאם אישית מנות מיוחדות לכל דורש).
לצפיה ב-'תודה, באמת עונה על הרבה דרישות.'
תודה, באמת עונה על הרבה דרישות.
26/06/2018 | 13:58
72
נקווה שהצפוניים יסכימו להדרים עד קיבוץ גת.
לצפיה ב-'מישהו יודע מה קרה למסעדת דאבה בשדרות?'
מישהו יודע מה קרה למסעדת דאבה בשדרות?
25/06/2018 | 15:09
2
126
האם הם סגרו את המסעדה?
לא ברור מה קרה שם...

תודה רבה למי שמגיב!
לצפיה ב-'ההודית? נפתחה רק בשנה שעברה'
ההודית? נפתחה רק בשנה שעברה
26/06/2018 | 07:50
111
לא יודעת מדוע נסגרה.
לצפיה ב-'נראה שהמסעדה לא קיימת יותר'
נראה שהמסעדה לא קיימת יותר
26/06/2018 | 10:48
131
לא עונים לטלפון. והשותף, שיש לי את הטלפון האישי שלו, לא עונה לטלפון הפרטי שלו.
הסירו את דף הפייסבוק.
אולי הבעלים נכנס לחובות גדולים והכריז על פשיטת רגל, ונעלם.
מוזר, קצת פחות משנה מאז הקמתה.
לפי מה שאני זוכר, הביקורות היו סבירות. תעלומה.
לצפיה ב-'דרבי בר - מעוניינים בדיווח?'
דרבי בר - מעוניינים בדיווח?
26/06/2018 | 10:16
1
170
אתמול הייתי בדרבי בר במרינה הרצליה, אשמח מאוד להעביר דיווח וביקורת, הטעמים והחוויה עדיין טריים מאוד... אבל האם יש ביקוש?
כי זו לא מסעדה ממש יוצאת דופן.
אבל כן קונספט חוויתי מהנה בעיניי, עדיין לא הולכת לכאלה מסעדות כל יום.
לצפיה ב-'תמיד שמחים לקרוא דיווחים'
תמיד שמחים לקרוא דיווחים
26/06/2018 | 10:31
95
אם תירשם/מי לתפוז, תוכל/י לקבל התראות על תגובות.
לצפיה ב-'כמה קצרים '
כמה קצרים
22/06/2018 | 19:40
22
92
לצפיה ב-'שיפודי חן- רמת גן '
שיפודי חן- רמת גן
22/06/2018 | 19:50
13
295
לא מזמן קראתי פה המלצה על המקום. ביקרתי שם לא מזמן.
מדובר בשיפודיה עם מגוון די רחב, בנוסף לשיפודים הסטנדרטיים יש שם חלקי פנים, כבד אווז ועוד.
הזמנו 2 שיפודי פרגית ושווארמה בצלחת. השיפודים מגיעים עם כמה סלטי פתיחה (כרוב, חמוצים), ציפס, חומוס, סלט ירקות.
השווארמה (פרגית או הודו) היתה טובה, מתובלת טוב, שומנית במידה, טעימה בסך הכל. לא יוצא לי לאכול הרבה שווארמה אבל היא היתה בהחלט טעימה. הפרגית היתה סטנדרטית. עד כאן הכל בסדר.
אבל כל המסביב לא אהבתי- נתחיל עם הציפס.  אני מת הצ'יפסים הקראנצ'ים של שיפודיות טובות. הציפס כאן לא היה פריך מספיק, סתם ציפס בנאלי.
החומוס היה תעשייתי, הסלט היה טרי אמנם אבל בלי טיפת תיבול. על הכרוב ושאר הסלטים חבל להרחיב מילים.
לסיכום- בשר טוב, כל השאר סתם אחד גדול. יש מספיק שיפודיות שגם כל המסביב שלהם טעים. לא ממליץ

לצפיה ב-'זו השיפודיה בבן גוריון פינת שד' ירושלים?'
זו השיפודיה בבן גוריון פינת שד' ירושלים?
23/06/2018 | 21:13
9
43
לצפיה ב-'ברחוב מלכי צדק'
ברחוב מלכי צדק
24/06/2018 | 10:13
8
36
לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
24/06/2018 | 15:56
7
20
לצפיה ב-'ברח' מלכי צדק, רמת השקמה. ליד דרך הטייסים'
ברח' מלכי צדק, רמת השקמה. ליד דרך הטייסים
24/06/2018 | 19:20
6
25
לצפיה ב-'תודה, בדקתי. רמת שקמה לוותיקי ר"ג מוכרת כסלמה ג'...'
תודה, בדקתי. רמת שקמה לוותיקי ר"ג מוכרת כסלמה ג'...
24/06/2018 | 19:44
5
110
נסה בהזדמנות את השיפודייה במודיעין בלוק או שניים לפני שד' ירושלים ברמת גן.
לצפיה ב-'את מתכוונת'
את מתכוונת
24/06/2018 | 20:01
4
104
לשיפודי סמי?
לצפיה ב-'אולי...השם לא זכור לי. בצד המזרחי של בן גוריון'
אולי...השם לא זכור לי. בצד המזרחי של בן גוריון
24/06/2018 | 20:16
82
וטיפה צפונית משד' ירושלים. שנים כבר לא יצא לי להיות שם.
לצפיה ב-'בדקתי בגוגל. אכן שיפודי סמי.'
בדקתי בגוגל. אכן שיפודי סמי.
24/06/2018 | 20:21
2
32
לצפיה ב-'פעם היו האב ושני בניו'
פעם היו האב ושני בניו
24/06/2018 | 20:25
139
והמקום הדרדר בשנים האחרונות,לאחר שלהם נמאס לעבוד קשה ואחרים מנהלים אותו,
בכל זאת אני זוכר להם חסד נעורים.
לצפיה ב-'נכון. שם עוד לא הייתי '
נכון. שם עוד לא הייתי
25/06/2018 | 19:15
13
לצפיה ב-'לא מתה עליהם'
לא מתה עליהם
24/06/2018 | 10:13
161
חברה שלי גרה ממש ליד, ולקחנו משם אוכל כמה פעמים. הבשר כמו שכתבת, סטנדרטי, וכל השאר, כולל המקום עצמו, לא משהו.
לצפיה ב-'השכונה נחלקת בינם לבין השיפודיה בתחנת הדלק '
השכונה נחלקת בינם לבין השיפודיה בתחנת הדלק
25/06/2018 | 07:31
1
100
על דרך הטייסים
שתיהן סטנדרטיות . זאת בתחנת הדלק יותר נעימה לישיבה
שיפודי חן היו פעם ממש טובים ועם VFM  .
מאז הם הדרדרו באיכות הבשר. מאוד.
לצפיה ב-'שיפודי הפינה זה בתחנת הדלק '
שיפודי הפינה זה בתחנת הדלק
25/06/2018 | 19:19
58
לא יצא לי לאכול בה. והאמת גם לא בוער.
באופן כללי אני לא מת על שיפודיות של יהודים. אם יוצא אז אני הולך כי זה קרוב אבל בכללי אני מעדיף לנסוע עוד קצת ליפו ולאכול שם. זו רמה אחרת לגמרי.
הבשר היה לא רע, כל המסביב היה רע.
מבחינת מחיר היה סביר לגמרי, 100 שקל בערך לשני שיפודי פרגית, שווארמה וכל המסביב. הכמות נדיבה, אבל מבחינתי זה לא משחק תפקיד אם האוכל לא טוב מספיק
לצפיה ב-'מפגש הפלאפל התימני גבעתיים'
מפגש הפלאפל התימני גבעתיים
22/06/2018 | 19:57
250
טרי טרי  מהיום.
לקחנו פלאפל ופיתה ופרגית בצלחת עם אורז.
הפרגית היתה פרגית , האורז היה אורז. לא ציפיתי ליותר או פחות מזה.
אבל ממקום שקורה לעצמו מפגש הפלאפל ציפיתי לפלאפל ראוי. בראש ובראשונה שיהיה לוהט. אז זהו שלא, הפלאפל היה חם אבל לא לוהט כמו שהוא צריך להיות. בדיוק כמו בפעם הקודמת שהייתי שם. כנראה לא מבינים שם את ההבדל בין פלאפל שיצא עכשיו מטיגון לפלאפל שעמד בחוץ.
בנוסף לטמפרטורה גם הטעם שלו היה תפל.
בקיצור- לכו פלאפל הכהנים ממול

לצפיה ב-'אמורה מיו '
אמורה מיו
22/06/2018 | 20:07
278
אחד המקומות שהם כנראה מהיותר מצליחים בתל אביב (טוב יש לא מעט כאלה)
אין מקרה שאני עובר והמקום לא מפוצץ.
שישי בערב, לפני שבועיים, שעה 22:00 המקום לא מפוצץ אבל מלא ברובו. היו כמה שולחנות פנויים והתיישבנו באחד מהם.
מכייון שהמנות כאן נדיבות, זמנו רק עיקרית לכל אחד.
אני לקחתי פטוציני עם תרד ומסקרפונה. מנה שכבר אכלתי כאן בעבר והיא היתה מצוינת.
גם הפעם היא היתה מעולה. הפסטה מבושלת בדיוק אל דנטה, הרוטב עגבניות טעים מאוד, הורגש שיש בו עומק, בצד הונח כדור ענק של מסקרפונה. ערבבתי את חלקה (לא את כולה, לא רציתי לצאת בתחושת כבדות) עם הפסטה והטעמים השלתבו מצוין. אולי זו פסטה קצ בנאלית, אבל לי היא היתה טעימה מאוד.
האישה לקחה פסטה ראגו. החלק הטוב היו הפסטה והרוטב שהיו טעימים. אבל הבשר היה לא מוצלח, לא היה לו טעם כמעט והוא היה בתור קישוט. איפה העומק של ראגו מוצלח במיטבו?
לסיכום- הפסטות כאן טובות, אבל כדאי להמנע מכל מה שקשור לבשר. גם בפעם קודמת לקחתי כאן מנה עם בשר (ניוקי פילה בקר) והיה ניכר שהאיכות שלו ירודה.
לצפיה ב-'גוסטו בכיכר רבין '
גוסטו בכיכר רבין
22/06/2018 | 20:19
5
330
עוד איטלקית שמזמן לא הייתי בה, לפני שנתיים פעם אחרונה.
הגענו בספונטניות ונמצא לנו שולחן פנוי אחד בפנים.
למנות הראשונות לקחנו ניוקי סולת וברזאולה.
הברזואלה היתה חביבה. בשר עם איכויות סבירות ותיבול דומיננטי של שמ"ז, בלסמי, עגבניות, בצל סגול ועוד. התיבול היה מוצלח ומנה בסך הכל טעימה
פחות טוב היה הניוקי סולת. הגיעו 3 כדורים כגולים גדולים של ניוקי.
הם היו דחוסים וטעמם תפל. הם הזכירו לי עוגה לא מוצלחת.

עיקריות:
אני לקחתי פנה קרבונרה (במקום בייקון היה טלה),  אחת המנות שקשה לי לעמוד בפניהן.  מנה נהדרת, הכל השתלב נפלא, והכי חשוב לא היתה מוצפת ברוטב כמו שקורה לעתים בקרבונרה.
האישה לקחה פסטה בולונז. היא אהבה, הפסטה טובה והבשר יותר מוצלח מאמורה מיו.
שילמנו 230 שקל כולל קפה.
לסיכום- מסעדה קטנה וטובה, שום דבר יוצא דופן אבל אוכל איטלקי טעים וראוי.

לצפיה ב-'צריכה לנסות שם פעם את הפסטות'
צריכה לנסות שם פעם את הפסטות
24/06/2018 | 10:14
2
147
אכלנו שם תמיד רק פיצות.
לצפיה ב-'יש להם גם לזניה טובה'
יש להם גם לזניה טובה
25/06/2018 | 19:20
1
21
לצפיה ב-'אז גם אותה אצטרך לנסות'
אז גם אותה אצטרך לנסות
25/06/2018 | 19:33
52
מזמן לא אכלתי לזניה טובה.
לצפיה ב-'יקר בשביל 4 מנות וזוג קפה לא?'
יקר בשביל 4 מנות וזוג קפה לא?
25/06/2018 | 21:28
1
23
לצפיה ב-'המחירים סבירים'
המחירים סבירים
26/06/2018 | 18:03
52
מנות ראשונות עלו 40-50 שקל, עיקריות 60-70 שקל. גודל המנות סביר לחלוטין אפילו גדולות מהממוצע בקצת. מחירים די דומים לרוב המסעדות בתל אביב וגם מחוצה לה
לצפיה ב-'מחפשת מסעדה שמתאימה לכול המשפחה באזור פרדס חנה'
מחפשת מסעדה שמתאימה לכול המשפחה באזור פרדס חנה
25/06/2018 | 09:34
4
49
לערב חמישי.
אשמח להמלצות
לצפיה ב-'בדקי את רוברטה וינצ'י'
בדקי את רוברטה וינצ'י
25/06/2018 | 09:53
3
95
מסעדה איטלקית בפרדס חנה כרכור.
לצפיה ב-'שמעתי עליה דברים טובים מקולגה'
שמעתי עליה דברים טובים מקולגה
25/06/2018 | 12:32
21
לצפיה ב-'תודה.אבדוק תפריט'
תודה.אבדוק תפריט
25/06/2018 | 13:27
1
14
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
25/06/2018 | 16:27
44
ונשמח אם תחזרי לכתוב על הארוחה שם, בפוסט עם תמונות.
לצפיה ב-'מקומות מעניינים לעצירה בדרך לאילת'
מקומות מעניינים לעצירה בדרך לאילת
21/06/2018 | 15:35
17
181
מישהו יכול להמליץ על מקומות מעינינים לאו דווקא מוכרים שכדאי לעצור בהם בדרך ל / מ אילת?
כל דבר הולך.
תודה!

לצפיה ב-'לשה במצפה רמון- כריכים ומאפים '
לשה במצפה רמון- כריכים ומאפים
21/06/2018 | 17:13
67
לצפיה ב-'יש כמה מקומות'
יש כמה מקומות
21/06/2018 | 22:30
2
192
בסוף כביש 6 - השמורה 215 בכניסה לשמורה פורה. כריכים, שניצלים, שקשוקה.

חוות קורנמל - גבינות עיזים טובות. יחסית יקר.

צוקים על כביש הערבה - מסעדה גרמנית בשם אורסולה, ו- ROUTE 90 לכריכים וארוחה קלה יותר.

לצפיה ב-'תודה על המענה המהיר '
תודה על המענה המהיר
22/06/2018 | 09:21
1
38
לצפיה ב-'בשמחה רבה'
בשמחה רבה
22/06/2018 | 09:50
112
אתה מוזמן להירשם לתפוז, ולחזור לספר לנו איפה ומה אכלתם.

נסיעה טובה.
לצפיה ב-'בדרך חזרה'
בדרך חזרה
22/06/2018 | 15:22
171
נתקלנו בחיפוש באיזה מקום של אורסולה ליד צוקים. זו מישהי מדרום גרמניה שפתחה מקום עם מאכלים שעליהם גדלה בארץ המקום. מנות עם שמות מוזרים כמו צוויבאלקוכן מככבים בתפריט שלה (צריך לדלג על החלק הראשון של התפריט שהוא הפחות מקורי) והקינוחים כל מיני עוגות לינצר (אין לי מושג מה זה למרות הייקיות של) וכמובן שטרודל תפוחים וכל השילוב הזה שכל כך לא קשור לערבה... מאד עורר את הסקרנות.

אבל עד שהתאפסנו על עצמנו חלפנו כבר על פני המקום ולא התחשק לנו להסתובב חזרה. אתה מוזמן לנסות.

בחוות קורמנל אהבנו בעיקר את המאפים. ראוי לציין שהמטבח שם פתוח רק מעשר בבוקר.

לצפיה ב-'אורסולה בצוקים חביבה '
אורסולה בצוקים חביבה
22/06/2018 | 19:25
140
אכלתי שם לפני שבועיים, אוכל גרמני, בעיקר נקניקיות ועוד כל מיני מאפים גרמניים לא מוכרים.
אכלתי שם נקניקיות ברוטב קארי עם שפצלה, האישה הזמינה עוד  מנה של נקניקיות עם תפו"א ווכרוב כבוש ולילד שניצל. הנקניקיות עם הקארי, היה מוצלח זה לא קארי הודי או תאילנדי אבל זה טעים. גם השאר היה טוב, שום דבר מיוחד אמנם אבל ביחס לשאר המקומות בדרך זה עדיף בעיניי.
לצפיה ב-'במתחם של צוקים איפה שאורסולה, יש גם מעדניה חביבה עם סנדווצים'
במתחם של צוקים איפה שאורסולה, יש גם מעדניה חביבה עם סנדווצים
24/06/2018 | 14:51
92
מעולים
שכחתי את שמה אבל אכלתי לפני חודש..
לצפיה ב-'זו הרשימה שלי'
זו הרשימה שלי
24/06/2018 | 15:53
8
160
Vegan Express
מסעדה טבעונית. עין שחם 10, מצפה רמון.

בית האוכל הבוכרי
אוכל ביתי. הכרם 17, אשקלון.

ערביקה
ביסטרו כשר. הרצל 12, באר שבע.

OLLA
מסעדה איטלקית. תרשיש 7, אילת.

CANCUN
מסעדה ומעדנייה. ייצור ושיווק בשר, דגים ופירות ים. האורגים 19, אשדוד.

לצפיה ב-'אולה אינה איטלקית'
אולה אינה איטלקית
24/06/2018 | 17:45
7
124
היא מסעדה כשרה שמגישה מפסטה ועד סושי, דרך מנות טבעוניות.
לצפיה ב-'אכן מסעדה מגוונת מאוד.'
אכן מסעדה מגוונת מאוד.
24/06/2018 | 23:51
6
103
הנוסח שלה מאוד איטלקי בעיניי, אבל יהיו שיזהו בה עקבות של מטבחים שונים מהמזרח, אירופאי, קצת ים תיכוני.
לצפיה ב-'אין מה לזהות. הכל כתוב במפורש תפריט.'
אין מה לזהות. הכל כתוב במפורש תפריט.
25/06/2018 | 06:43
5
26
לצפיה ב-'אני רואה את הדברים אחרת, אבל זה באמת לא משנה.'
אני רואה את הדברים אחרת, אבל זה באמת לא משנה.
25/06/2018 | 10:48
4
83
כמו שכתבתי, התפריט מגוון.
ואכן אם מסתכלים על מה שכתוב בתפריט ושואלים לאן שייך המטבח, אז לא באמת תהיה תשובה.
אני חושב שזה בעייתי, לשלב כמה מטבחים במקום אחד, זה הפסד.
מה גורדון רמזי היה אומר על זה? לוקח את רוב המנות והופך אותה לאיטלקית...
לצפיה ב-'גם אני חושבת שהתפריט בעייתי'
גם אני חושבת שהתפריט בעייתי
25/06/2018 | 15:49
3
81
הם מגדירים עצמם מטבח בינלאומי, וזה מבחינתי "תפסת מרובה לא תפסת".
לצפיה ב-'מקום כזה מפסיד המון כסף'
מקום כזה מפסיד המון כסף
25/06/2018 | 16:26
92
יותר מידי חומרי גלם, זה אומר שמזמינים אותם פעם ב... וזה אומר שרוב האוכל בעייתי, לא טרי או במקרים נדירים קפוא.

אבל בביקור שלי שם, לא התלוננתי, ואף היה לי טעים... אז אולי למרות הקושי הרב והתפריט הגדול מידי, אולי הסדר שם מאוד שונה, ואם מצמצמים לרשימה של כל חומרי הגלם, רוב המנות דומות, עם קצת שינויים קלים, כך שהגיוון גדול אמנם, אבל יש סיכוי שבגלל שהמשטר נוקשה, אז מרוויחים מכל הכיוונים.
לצפיה ב-'יש מצב שמשהו השתנה שם בשנים האחרונות?'
יש מצב שמשהו השתנה שם בשנים האחרונות?
28/06/2018 | 07:28
1
18

היינו בה בשני ביקורים בעבר. לא זוכר אותה כשרה. גם לא זוכר מטבח בינלאומי אלא כיוון יותר לאטיני עם צ'ורוס לקינוח ומנות שהוגדקו כטאפאס.

לפני הנסיעה האחרונה ראיתי שהם כשרים עם תפריט חסר פוקוס. אז ויתרתי. אבל היתה לי תחושה שרק השם והמיקום נשארו. אולי אני טועה אבל זו היתה ההתרשמות.
לצפיה ב-'כבר מזמן לא טפאס בר'
כבר מזמן לא טפאס בר
28/06/2018 | 07:37
17
השם והמיקום נשארו, אבל המסעדה השתנתה לחלוטין.

כמו מסעדות אחרות, החליטו להיות כשרים כדי לפנות לקהל רחב יותר.
לצפיה ב-'ונוסיף'
ונוסיף
26/06/2018 | 10:55
56
מעדנית הכנעניה במדרשת בן-גוריון (קצת מדרום לקיבוץ שדה בוקר) - כריכים, סלטים וארוחות קלות. מעולה, לא פחות. סגור בראשון. אם יש ילדים אז סביבה יש גם פיצה ופלאפל/ קוסקוס בסגנון סטנדרטי.
לצפיה ב-'טיול של שישי לצפון הקרוב-אל באבור ותשרין'
טיול של שישי לצפון הקרוב-אל באבור ותשרין
23/06/2018 | 13:19
6
265
יצאנו אתמול, זוגתי ואני+פעוטה בת שנה ורבע, לטיול בצפון הקרוב (עמק יזרעאל/נצרת). הרעב תקף בואדי עארה בשעת צהריים והחלטנו להכנס לאל באבור ה"מקורית" באום אל פאחם. אסכם כבר בהתחלה: חוויה מוזרה. המסעדה היתה מלאה בפנים בערך ב25%, אבל המלצר המאד לא תקשורתי התקשה להשתלט גם על זה. כשנכנסנו, דיברו איתו משולחן מסוים אבל הוא החליט לעזוב אותם ולסמן לנו איפה לשבת. מביך. אחר כך התברר שהוא נוטה להיעלם ולא ממש להקשיב למה שמבקשים. ראה שהגענו עם תינוקת אבל לא טרח להביא כסא למרות שביקשנו, הכסא הגיע לאחר עוד 2 בקשות. כשהגיע לקחת הזמנה נתקלנו במנה מאד מפורסמת מהמטבח הערבי האותנטי: "אין". אין מג'דרה, אין ממולאים שאינם עלי גפן, אורז הוא יבדוק אם יש, סודה הוא יבדוק אם יש. בסוף הצלחנו להזמין פלטת סלטים לשניים+מנת עלי גפן ממולאים באורז+אורז לבן עם תבשיל במיה. בינתיים הסתכלתי מסביב וראיתי שהצ'יפס קפוא, אז ויתרתי על הזמנה למרות שהזאטוטה אוהבת. לא מבין למה מסעדה כמו אל באבור שיודעת לגבות יפה לא מעסיקה בנאדם שמקלף תפוחי אדמה ומטגן אותם. 

המנות התחילו להגיע בסדר מאד מוזר: בהתחלה הניגובים והסלטים ה"פשוטים" (כרוב, תירס מקופסא (?!), סלט טורקי שהרגיש תעשייתי), אבל בלי פיתות. התחלנו לאכול מפאת הרעב וכשאשתי הצליחה לשאול את המלצר מה עם פיתות, הוא נהם "בטאבון, סבלנות!". אז אכלנו חומוס וטחינה במזלג, וזה המקום לציין שהחומוס-סביר ולא יותר-הוגש בקמצנות כבמעין מריחה על הצלחת. האורז עם הבמיה (מנה יפה של אורז, לא הרבה במיה) הגיע בהמשך והיה בסדר אבל משעמם, והדבר המוזר ביותר זה שסלט הירקות הקצוץ וסלט העלים הגיעו בסוף, אפילו אחרי הפיתות המובטחות. התיבול של סלט העלים היה..אלים. חמוץ אבל לא של לימון טבעי, אלא מעין חמוץ-מתכתי. לחיוב אציין שעלי הגפן היו טובים למדי, הטחינה מרירה ולא רעה, ולא יצאנו רעבים. אבל חוויה קולינרית מרנינה לא היתה, חווית אירוח בסיסית לא היתה בכלל, וVFM ל200 שקל לפני טיפ...לא בדיוק.

בערב אכלנו בתשרין הנצרתית. תפריט גדול ודי מעורב, לא היינו מאד רעבים אז הזמנו מעט: צ'יפס קטן לזאטוטה, חציל בטחינה לאשה, קלמארי צרוב עם שעועית ירוקה עם קרם לימון וטחינה עבורי. השירות היה לא פחות מנפלא, מלצריות נעימות וחייכניות שנענו במיידי לכל בקשה, כיף. העיצוב גם הוא נאה ונעים. גם כאן התברר שהצ'יפס קפוא, מבאס אבל זה באמת היה החלק החלש היחיד. צריך לציין את גודל המנות במסעדה, בזמן שהמתנו לאוכל ראינו סלטים יוצאים לאורחים אחרים והגודל היה פשוט בלתי נתפס-שני מבוגרים יכולים להזמין ובקלות לא לסיים. המנה שלי הגיעה ואכן היתה ענקית, קלמרי כמובן קפואים (אין ציפיות בישראל..) אבל רוטב טעים מאד וכמות נדיבה מהכל. הכוכב של הארוחה היה החציל בטחינה: אחד הטובים שיצא לנו לאכול, ואנחנו מחובבי הז'אנר. הגיע לוהט מהטאבון עם טחינה מעולה, לצידו מאפה פרוס חם-חם מהתנור בכמות גדולה, מנה כיפית ושווה כל שקל. סה"כ עם פרייה גדול ולפני שירות 171 ש"ח, היה נחמד.

קינחנו בכנאפה האגדית של אל מוכתאר שאין שני לה בארץ, 12 ש"ח למנה של עונג. 
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
23/06/2018 | 17:10
137
נראה שהיה קצת באלאגן באל באבור. רק מלצר אחת נתן שירות? אכלתי שם רק פעם אחת, ובה היו כמה מלצרים (השירות לא היה מצויין גם אז).

לצפיה ב-'אל באבור כבר מזמן מקום גרוע שמזלזל בלקוחות'
אל באבור כבר מזמן מקום גרוע שמזלזל בלקוחות
24/06/2018 | 11:50
4
168
חבל שיש עוד כאלה שלא הפנימו את זה.
לצפיה ב-'מזמן? לדעתי מאז ומתמיד...'
מזמן? לדעתי מאז ומתמיד...
24/06/2018 | 15:28
3
44
לצפיה ב-''
24/06/2018 | 18:55
2
22
לצפיה ב-'לא הבנתי...'
לא הבנתי...
24/06/2018 | 19:41
1
28
לצפיה ב-'אמוטיקון של חיוך עצוב'
אמוטיקון של חיוך עצוב
25/06/2018 | 06:44
24
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
21/06/2018 | 06:48
10
19
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, תפריטים מיוחדים וכו'.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע נעים וטעים,
החתולית
לצפיה ב-' לילה לבן תל-אביב'
לילה לבן תל-אביב
21/06/2018 | 06:51
5
125
ביום חמישי הבא ה- 28/6 ייערך בתל-אביב הלילה הלבן. הנה מידע על מה יקרה בלילה הלבן במסעדות.
לצפיה ב-'טייגר לילי שרונה מרקט'
טייגר לילי שרונה מרקט
21/06/2018 | 06:52
118
טייגר לילי שרונה מרקט, תציע בלילה הלבן קוקטייל לבן - העשוי על בסיס ג'ין שארטרז, מי קוקוס, כוסברה ומלפפון במחיר של 30 ש"ח בלבד.

גם כל כוסות היין הלבן יוצעו במחיר של 30 ש"ח בלבד.

טייגר לילי שרונה מרקט – קלמן מגן 3, ת"א

לצפיה ב-'שרונה מרקט - לילה לבן בסימן נשים תל- אביביות'
שרונה מרקט - לילה לבן בסימן נשים תל- אביביות
21/06/2018 | 06:55
87
בלילה הלבן שרונה מרקט יהיה פעיל עד שעה 1:30, ויציע חניה חינם בשעות 19:00.

פעילות הלילה בשרונה מרקט תתחיל ב-19:00 כאשר יעלו לנגן במרקט 3 דיג'יות- נטע זאבי, עדי שבת ואלה גוטמן.

המסעדות ודוכני האוכל יציעו תפריט מוזל עד 20%, צ'ייסרים יוצעו ב-5 ₪ ובירה ב-10 ש"ח.

לצפיה ב-'מסעדת יאסו'
מסעדת יאסו
21/06/2018 | 06:57
88
לרגל הלילה הלבן בתל-אביב, מסעדת "יאסו" של השף אביב משה, תקיים מסיבה יוונית שכולה לבנה.

בתכנית: מבחר גדול של אוכל יווני עשיר (כדוגמת סופלקי, דולמה, טירופיטה ועוד), שלל צ'ייסרים של אוזו ומשקאות אלכוהוליים נוספים, ומוזיקה יוונית באווירת טברנה שמחה בניצוחו של הדיג'יי יוני איאטרו.

המסיבה תתקיים בתאריך 28/6 החל מהשעה 21:00 בערב.

כתובת, מסעדת יאסו: הירקון 105 תל אביב (מתחת למלון פרימה)
טלפון:03-6031719

לצפיה ב-'וגם black morning - בראנצ'ים מושחתים בבוקר שאחרי'
וגם black morning - בראנצ'ים מושחתים בבוקר שאחרי
21/06/2018 | 10:02
109
לצפיה ב-'יקב קנאטיר וחוות צוק - קרקס על גחלים'
יקב קנאטיר וחוות צוק - קרקס על גחלים
21/06/2018 | 07:01
73
בהמשך להצלחת החגיגה בשנה שעברה, יקיים גם השנה שיתוף פעולה עם חוות צוק, ויחגוג באירוע ייחודי של יינות היקב שימזגו ללא הגבלה בקרקס על גחלים.

האירוע יתקיים בנטור שבגולן - ביום שישי 29.6 החל מהשעה 18:00, ויכלול חוויה קולינארית של צוות 'חוות צוק המעדניה' ו'קרקס על גחלים', מסיבת ריקודים ומוסיקה של הרכב אתני, מרחבים ומיקום שמימי עם אין סוף כרמים וירח מלא .  
כחלק ממסיבת החברים ייהנו האורחים מאוכל משובח בניצוחם של תומר צוק ושף אסף שנער מ'חוות צוק-המעדניה', אשר יציעו מגוון רחב של מנות Farm to Table ממטבח שיבנה במקום, המבוסס כולו על אש טבעית – מדורות, מעשנות וגריל פחמים.

באירוע ימזגו, ללא הגבלה, יינות הבוטיק הרעננים של יקב קנאטיר, בראשותו של היינן איתי להט, ביניהם: רוזה Fancy Pink 2017, שאנין בלאן Fancy Light Yellow 2017 ועוד.

ברקע מוזיקה לריקודים של DJ ניר גולדמן, ומוזיקה של ההרכב האתני האנרגטי 'יוסוף ואחד'.

הילדים יוכלו לחוות הפעם גם מופע קרקס וסדנת קרקס.
יש אפשרות לשריין חלקה להקמת אוהל שמביאים מהבית ללינה בלילה או לשכור אוהל הממוקם במתחם עם מקלחות, וכן להזמין לארוחת בוקר קלילה תמורת תשלום.

29 ביוני, יום שישי, 18:00 אל תוך הלילה,
חוות קנאטיר, נטור, רמת הגולן.
מחיר לאדם: 450 ₪; ילדים בגיל 6-12:  150 ₪, ילדים עד גיל 6: חינם.

רכישת כרטיסים והזמנת אוהלים מתבצעת מראש בלבד, באתר: http://kanatir.com/event/

לצפיה ב-'שרונה מרקט - יום הולדת עוגיה נחמדת'
שרונה מרקט - יום הולדת עוגיה נחמדת
21/06/2018 | 07:24
89
לכבוד יום ההולדת ה- 3 של שרונה מרקט, שש סלבריטאיות ונבחרת שפים מובילים, יגשימו את הפנטזיות המתוקות ביותר שלהם במיזם קולינארי אשר יציע 10 עוגיות מפנקות וגדולות במיוחד.

העוגיות יוצעו בחנות העוגיות "סופט" במרקט במהדורה מוגבלת, למשך שלושה שבועות בלבד בין התאריכים 18/6-6/7, ).
חלק מהכנסות המיזם יתרם לעמותת "מלאכי יום הולדת", שמארגנת ומפיקה ימי הולדת לילדים ממשפחות מעוטות יכולת, כדי לאפשר לכל ילד וילדה בישראל לחגוג את יום הולדתם.

העוגיות יימכרו במחיר 18 ש"ח לעוגיית ענק. עוגיות הכוללות גלידה ותוספות יימכרו במחיר של 25 ש"ח.
  • העוגייה של יעל גולדמן: המנוקדת- עוגיית וניל מנוקדת בריבת חלב, קרמל מלוח ועדשי M&M צבעוניות.
  • העוגייה של לירן כוהנר: הענוגה- עוגיית וניל, קרם נוגט, שברי בוטנים, קרמל מלוח ושוקולד לבן.
  • העוגייה של עדי הימלבלוי: השוקולדית- עוגיית שוקולד צ'יפס עם שוקולד מריר, חלב ולבן, קרמל ומרשמלו.
  • העוגייה של דנה גרוצקי: המתוחכמת- עוגיית שוקולד צ'יפס עם שברי ג'נדויה ופררו רושה.
  • העוגייה של מלי לוי: הלוהטת- עוגיית דאבל שוקולד ושוקולד-צ'יפס חום בציפוי שערות חלבה, קרמל ושוקולד.
  • העוגייה של עמית פרקש: המתפנקת- עוגיית שוקולד-צ’יפס, חמאת בוטנים, בצק עוגיות, פקאן מסוכר ואוריאו.
  • העוגייה של שף שגב משה: הישראלית- עוגיית אגוזי מקדמיה, אגוזים ושוקולד לבן, עם גלידת וניל, שערות חלבה וסילאן.
  • העוגייה של שף ישראל אהרוני: האלגנטית- עוגיית חמאת בוטנים עם שברי ג'ינג'ר מסוכרים.
  • העוגייה של שף אביב משה: המלבית- עוגיית קוקוס, פקאן, עם גלידת וניל, שבבי קוקוס, פיסטוקים גרוסים וסירופ מלבי.
  • העוגייה של שף רן שמואלי: האגוזית- עוגיית שוקולד-צ'יפס וקרוקנט, פקאן מקורמל לצד שוקולד-אגוזים חם לטבילה.

חגיגת יום ההולדת של "שרונה מרקט" תתקיים במשך שלושה שבועות (18/6-6/7) ותכלול מבצעים של 25% על כלל המוצרים המוצעים בחנויות המרקט.

לצפיה ב-'אוצרות הגליל - אירועים קולינריים בגליל'
אוצרות הגליל - אירועים קולינריים בגליל
21/06/2018 | 09:33
57
מיזם 'אוצרות הגליל' מרכז מספר אירועים קולינריים מרעננים לכבוד הקיץ.

סיורים קולינריים בעכו בהדרכת 'סטודיו אוכל'
סיורים קולינריים בהדרכת צוות 'סטודיו אוכל'- אביחי פחימה ועידן יקיר. הסיורים יצאו מהכניסה לעיר העתיקה בעכו, ויעברו בבזאר התורכי, בו פועלות מספר מסעדות מקומיות שתפריטן מתבסס על הדגה המקומית וירק עונתי, הסיור יעבור בחנות תבלינים, ירקן, דוכני קפה ועוד.
המשתתפים ילמדו גם להבדיל בין דגי ים לבין דגי בריכה ולהכין סביצ'ה טרי, יטחנו תבלינים טריים, ילמדו על בחירת ירקות ועוד.
הסיורים יתקיימו בימי שישי בחודש יולי- 6.7 ו-27.7.
עלות: 140 שקלים לאדם.

קיץ מרענן במחלבת אלטו
על בית הקפה של מחלבת 'אלטו' בקיבוץ שמרת, מציע תפריט קיץ מרענן, חלבי וכשר.
התפריט כולל גלידות שוקולד, וניל, מנגו  וחלבה ופריגורטים טבעיים, במבחר טעמים - תות שדה, פרי יער, אפרסק, ופסיפלורה.

חמישי שמח בקפה יודפת
בחודשי הקיץ, מקיים 'קפה יודפת' ערבי פיצה-בירה בשעות 15:30-21:00, עם קינוחי קיץ משתנים, ביניהם מלבי קוקוס, קראמבל פירות קיץ עם גלידה, גלידות, מילקשייקים, ושייק פירות בשלל טעמים.
כמו כן, יתקיים מבצע על רכישת הבירה הגלילית 'בירה מלכה'- בהזמנת מילוי על כוס בירה, מקבלים כובע בירה מלכה מתנה.
בנוסף, בכל יום חמישי בשעה 20:00 תתקיים הופעה חיה, הרצאה או אירוע תרבות. הכניסה חופשית והקהל מוזמן. בין המשתתפים- איתי דלומי, אייל ארליך, ד"ר רוית גור- לינדברג על סיפורם של שבויי ישראל בסוריה, השקת הספר "אוסף מפיות" עם הסופרת הדס דושי וקס ועוד.

סדנאות בישול לילדים במסעדת 'דליקט'
מסעדת 'דליקט' בתרשיחא פותחת לילדים סדנאות בישול בנושאים שונים: אסיאתי, סושי ומוקפץ; פיצה ופסטה; סדנת ארוחת ערב לכל המשפחה ועוד.
הסדנאות יתקיימו בימי שני וחמישי בחודשי יולי אוגוסט, בשעות 15:00-17:00, ומיועדות לילדים בגילאי 5-12.
עלות- 70 שקלים לסדנה.

לפרטים על האירועים הקולינריים ולהזמנת מקומות:
אתר אוצרות הגליל - www.ozrothagalil.org.il
טלפון 077-9964673

לצפיה ב-'קמפאי סטריט ווק - תפריט קיץ טרופי חדש'
קמפאי סטריט ווק - תפריט קיץ טרופי חדש
21/06/2018 | 22:26
58
עם בוא הקיץ, רשת קמפאי סטריט ווק משיקה מנות ושייקים עם ניחוחות טרופיים אסייתיים שיוגשו בכל סניפי הרשת עד סוף הקיץ.

בין המנות הקיץ החדשות:
  • מנת סלמון פוריקאקה רול - במילוי סלמון טמפורה ג'ינג'ר, מלפפון, אבוקדו, בצל ירוק עטוף בסלמון קצוץ עם קרם וואסבי, ליים ושבבי פוריקאקה פריכים 44 ₪,
  • סלט יאם מה מואנג - סלט מנגו בוסר עם דג פריך, אגוזי קשיו, עגבניות שרי, צ'ילי, בצל סגול וירוק, בזיל תאילנדי, כוסברה וקריספי שאלוטס ברוטב נאם פלא, ליים וליימון גראס 42 ₪
  • מנת קינוח טרופיק טפיוקה קוקוס ומלון - פניני טפיוקה בקרם קוקוס אינדונזי, כדורי מלון ולונגן, מנגו באבלס, קראמבל קוקוס ורוטב פסיפלורה 29 ₪.

בתפריט השייקים החדש ניתן למצוא שייקים כמו:
  • לאסי - בננה, פקאנים, בוטנים, חלב קוקוס ומי סוכר 21 ₪.
  • פיליפינית - למון גראס, פסיפלורה, אפרסק, פירות יער, חלב קוקוס ומי סוכר 21 ₪.
  • גאיה - אפרסק, ג'ינג'ר, נענע, לימונדה, סאוור, תפוז ומי סוכר 21 ₪.
  • תפוז סיני :- תפוז, נענע, ג'ינג'ר ומי סוכר 21 ₪
  • גיישה - חמוציות, פירות יער, אפרסק, מונין קיווי, פסיפלורה, מי סוכר וחליטת תה אדום 21 ₪.

רשת קמפאי סטריק ווק:
ביג באר שבע(כשר) חיל ההנדסה 1,
יס פלנט באר שבע ברוך קטינקא 2,
ביג פאשן אשדוד אריאל שרון 1,
סינמה סיטי נתניה המחקר 3,
אושילנד כפר סבא עתיר ידע 2,
ישפרו סנטר מודיעין ( כשר) דרות המלאכה 22,
מרכז מסחרי גלובוס סנטר נתיבות (כשר) בעלי המלאכה 202.

לצפיה ב-' כתבות מהתקשורת'
כתבות מהתקשורת
19/06/2018 | 21:56
92
187
המשך>>
לצפיה ב-'בוקר טוב. נוסעים לקיבוץ הגושרים ונצטרך להשלים'
בוקר טוב. נוסעים לקיבוץ הגושרים ונצטרך להשלים
21/06/2018 | 07:47
7
191
צהריים באיזור.

להמלצתכם אודה .

תודה וסופ"ש נעים .
לצפיה ב-'יש כמה אפשרויות טובות'
יש כמה אפשרויות טובות
21/06/2018 | 09:30
5
180
קוקיה-בית קפה בדפנה.בצמוד לו פיצה טראק.טעים(חלבי)

צומת מעיין ברוך- פוקאצ'ה
קצת יותר לכיוון קריית שמונה- בנג'ולינה
מטולה-הטחנה
צומת כח- תנורין
צומת גומא- עמבורגר וגלידה בוזה
לצפיה ב-'צ'יז - בית הלל'
צ'יז - בית הלל
21/06/2018 | 11:42
4
173
לדעתי עמבורגר זה בראש פינה...

לצפיה ב-'יש שני סניפים'
יש שני סניפים
21/06/2018 | 12:59
3
45
לצפיה ב-''
21/06/2018 | 13:12
15
לצפיה ב-'האמנם? אין לזה זכר בגוגל'
האמנם? אין לזה זכר בגוגל
22/06/2018 | 18:27
1
89
לעומת זאת גוגל מכיר את "ארבורגר בר" בצומת הגומא.
לצפיה ב-'כן נכון.חושבת שפעם זה היה בעל אותו שם והוחלף.'
כן נכון.חושבת שפעם זה היה בעל אותו שם והוחלף.
24/06/2018 | 14:52
11
לצפיה ב-'תודה! היינו בקוקיה ופוקצ'ה - דיווחים בהמשך.'
תודה! היינו בקוקיה ופוקצ'ה - דיווחים בהמשך.
23/06/2018 | 22:41
23

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום
פורום תקשורת חזותית-מיתוג עסקי
בואו למתג את העסק שלכם
פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה