לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1978619,786 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'יום הולדת לאישה - הפעם בתל אביב'
יום הולדת לאישה - הפעם בתל אביב
15/12/2018 | 23:36
16
243
הרבה זמן שלא העליתי דיווחים. זה לא שפתחנו בשביתת רעב. להיפך. היתה לנו ארוחה בפסטל, לפני הופעה בפסטיבל הפסנתר, וביקורים בכמה מקומות קטנים ומעניינים, אבל קצת מבאס להשקיע בדיווח ולדעת שיום אחרי זה תפוז יכולים להעביר אותו לעולם שכולו טוב אבל נטול קוראים. עם זאת, יום ההולדת של האישה זו כבר מסורת של כמה שנים, אז אני אפר את דממת האלחוט בתקווה שתפוז יחוסו על הדיווחים הפעם.
לצפיה ב-'TLV בורקס, שוק הכרמל'
TLV בורקס, שוק הכרמל
15/12/2018 | 23:38
2
404
את הבוקר פתחנו בבורקס היחסית חדש הזה בשוק הכרמל. בדרך כלל כשאנשים שומעים "בורקס" ו"כרמל" ישר קופץ להם לראש הבורקס התורכי בכניסה לשוק. עם כל הכבוד לו – ה-TLV זה ה-דבר.

המקום, שנפתח על ידי יהונתן הלר, אקס קורדוברו, פתוח יומיים בשבוע: שלישי ושישי בלבד. שנים וחצי שולחנות. בשמש חם כי אין שימשיות. בגשם נרטבים כי אין גג. אבל הכל נשכח כשמגיע המגש.

בורקסים מבצק פילו סופר פריך. נקניק ארוך ממולא בשורה של מילויים מאד לא סטנדרטים. המוצלח ביותר שטעמנו היה הבורקס שרימפס. שרימפסים חתוכים גס עם עלי מנגולד וגבינת עיזים. השרימפסים הם מילוי מושלם הן מבחינת מרקם והן מבחינת הטעם. נוצר בורקס מצויין, לא יבש מדי ולא רטוב מדי. תענוג גדול. לצד הבורקס רסק עגבניות חריף שמשלים את הבורקס מצויין וביצים קשות שפחות הסתדרו לי עם הבורקס של השרימפסים.

בורקס נוסף שאכלנו פעמיים ממולא בגבינת קשקבל, כרישה מאודה וצ'טני אננס. בפעם הראשונה שאכלנו אותו הוא היה מעלף, עם שילוב מצויין בין הגבינה לבין המתיקות של הצ’טני. דווקא הפעם הוא היה קצת פחות מפוקס. משהו בפיין טיונינג של הטעמים הוריד לו נקודות, אבל עדין מאד טעים.

בורקס נוסף שניסינו, ממולא בשקדי טלה, מנגולד תפו"א ולימון כבוש היה האח הפחות מוצלח. בניגוד לשרימפסים שהמרקם שלהם התחבר מצויין עם הבורקס, השקדים לא הסתדרו טוב עם המאפה ולא נוצר שם איזה חיבור מופלא כמו בבורקסים האחרים.

מחיר של כל מנה – 45 שקלים. אפשר גם להזמין מראש כמות לקחת הביתה. התמונה שלנו מראה את הבורקס אחרי החיתוך, אבל מה שבאמת פותח את העיניים זה לראות את שורות הבורקסים נחים על המגש כמו חיילים במסדר אז אני מצרף גם תמונה של המגש מעמוד הפייסבוק שלהם. מומלץ בחום.

לצפיה ב-'אכן תמונות קשות....'
אכן תמונות קשות....
16/12/2018 | 09:20
206
ו --- יום הולדת מבורך
לצפיה ב-'נראה מעולה'
נראה מעולה
17/12/2018 | 06:28
90
רשמתי לפניי לנסות בביקור הבא באזור.
לצפיה ב-'משייה, במלון מנדליי - חלק א'
משייה, במלון מנדליי - חלק א
15/12/2018 | 23:44
339
ביקור שני שלנו במשייה אחרי המון זמן שלא היינו שם. הפעם גם לקחנו חדר במלון אז באופן טבעי עשינו הזמנה גם במסעדה. למה לחפש מונית כשאפשר להגיע למסעדה בנסיעה של 15 שניות במעלית.

מאז הביקור הקודם השף של המסעדה, יוסי שטרית, נחשף לקבל הרחב בטלביזיה. גם הקונדיטורית של המסעדה נתנה הופעה מכובדת במשחקי השף קונדיטור. יש לשער שזה מביא למסעדה גם קהל שפחות מגיע למסעדות מהסוג הזה. אין ספק שלחשיפה בטלביזיה יש הרבה אימפקט.

במרכז המסעדה בר גדול. בצדדים אפשר לשבת גם על שולחנות, שמשמשים גם את הבאים לארוחת הבוקר שמוגשת במקום. אנחנו ישבנו על הבר, לדעתי ממש באותו מקום בו ישבנו בפעם הקודמת. על פי ההסבר של המלצר המסעדה משלבת בין המטבח המרוקאי, שהשף מכיר מבית, לבין הטכניקות של הבישול הצרפתי. המוזיקה, בכל אופן, היא לחלוטין בכיוון המרוקאי. שאנסונים לא משמיעים שם. יש לציין שהאקוסטיקה שם מעולה והמוזיקה שאי אפשר להגיד שהיא בווליום ממש נמוך – לא מפריעה בכלל לתקשורת.

לפתיחת הארוחה הוגש פתיח: שני כדורי פריקסה במילוי טונה ומעליו אבקה של חלמון מיובש. הבצק של הפתיח היה מטוגן בשמן עמוק והוא הוגש קר. לי הוא הזכיר סופגניה של חנוכה, וכמו שאני לא אוהב סופגניות קרות כי הקור מבליט לרעה את השמנוניות - גם כאן לא אהבתי שזה הוגש קר. כך יצא שלמרות שהמילוי היה מאד טעים – התחושה הכללית בפה היתה לא נעימה.

שני היה אמור להגיע הלחם, אבל כבר לפני כן הגיעה אחת הראשונות: “אסאדו" דלעת (48). לקחו דלעת, שזה ירק די משמים שעד כה פגשתי בעיקר כשהוא טחון במרק, צלו אותה על הגריל עם הרבה דבש, פפריקה ותבלינים נוספים, ויצא משהו ממש ממש מפתיע. היה לזה מרקם מאד בשרני וטעם עמוק ומיוחד. לצד הדלעת הוגש קרם פרש שהעירבוב עם הדלעת ממש "הקפיץ" את המנה. מנה מאד מאד מיוחדת שרשמה אצלנו פלוס גדול של הפתעה.

דווקא מנת הלחם שהגיעה אחרי הדלעת הפתיעה לרעה. בתפריט כתוב שמדובר על לחם פרנה, ולחם הפרנה שאני מכיר הוא לחם שטוח, מבצק מאד אוורירי עם שומניות שתמיד נדבקת לידיים. מה שקיבלנו במשייה היה הפרנה הכי לא פרנה שפגשתי. לחם דחוס מאד, שהבצק שלו נאפה כשהוא מגולגל על ענף ארוך, לא שומני לחלוטין, אפילו קצת יבש, ועם המון תבלינים שמה שבעיקר הורגש היה נגיעה של אניס.

הלחם הגיע כשחלק מהפנים שלו לא חם מספיק. הנציג השני שהגיע, לאחר שביקשנו לחמם את הראשון (וקיבלנו חדש במקום, וזה מוערך), עדין לא היה חם לגמרי.

מנת הלחם היתה המנה החלשה ביותר בארוחה. לא מתתי לא על הטעם ולא על המרקם הדחוס וגם לא על הקטע של הענף (השפעות לא מוצלחות מארז קומורובסקי?) שמעבר לזה שהוא נראה מגוחך הוא הקשה על האכילה של הלחם כי הרך של הלחם נדבק לענף והיה צריך להיאבק בזה קצת כדי להפריד. סורי, אבל לטעמי מגיע למסעדה לחם הרבה יותר כיפי.

דווקא המטבלים שהגיעו עם הלחם היו מעולים. טחינה יוגורט, אלוהים יודע מה זה אומר – מצויינת. מטבוחה – נפלאה. חבל רק שלא היה עם מה לנגב אותם כמו שצריך.

לצפיה ב-'משייה - חלק ב'
משייה - חלק ב
15/12/2018 | 23:51
6
298

מנת ביניים נוספת: קטאייף (76). על הצלחת הוגש הקטאייף, שמאד מזכיר פנקייק, ועליו תערובת עלי כוסברה, פטרוליזיה סלרי וכרישה. בצד הוגשו שלוש קעריות עם הטופינגז שיש לגלגל בקטאייף. בראשונה – צוואר טלה בבישול ארוך – מתקתק, טעים רצח. סחוג ירוק – גם כן טעים מאד, לא מאד חריף. השלישית – עם אותה טחינה כמו שקיבלנו עם הלחם. כל העניין זה לסדר את המטבלים על הקטאייף, לגלגל ולאכול.

הקטאייף עצמו היה קר, אבל שלא כמו בפריקסה – הפעם זו היתה הטמפרטורה הנכונה להגיש את זה, כי זה מאד הבליט את הטעם של הבשר. אני מאד אוהב מנות שהסועד יכול להרכיב לבד, וגם זו לא איכזבה. ההערה היחידה שלי, שהיא די בקטנה, היא שבגלל שהיה רק קטאייף אחד על הצלחת – יש לך אפשרות ליצור רק קומבינציה אחת, וכל הכיף במנות של הרכבה זה שאתה משחק עם המרכיבים ויוצר כל פעם ביס קצת אחר. היה נחמד או היו מגישים שנים שלושה "קטאייפים" יותר קטנים שהיו מאפשרים ליצור כמה קומבינציות של מילוי. אבל בסך הכל המנה היתה מהמוצלחות בארוחה.
מהעיקריות בחרנו שנים אבל עם מצב הבטן ויתרנו בסוף על מנת ספיישל שהוגשה באותו יום והסתפקנו במנה של חזה ברווז צלוי (128) ולצידו ריזוטו מפריקי. לאישה החזה היה מעט מלוח מדי. לי זה לא הפריע ואהבתי את הבשר. הריזוטו היה נחמד, אבל היה בעיניי יותר "יציאה" נחמדה מאשר איזה גילוי מהפכני. אין מה לעשות אבל פריקי זה לא אורז, ויש גבול עד כמה אפשר לדמות איתה משהו שמשתווה להנאה של ריזוטו פר אקסלנס. אז זה היה מלווה נחמד לבשר, אבל לא מעבר.
עם בטן מלאה עברנו לבחור קינוח, והאמת שתפריט הקינוחים עשה לנו אתגר לא קטן. מלמעלה ועד למטה כל הקינוחים הם קינוחים מאד לא סטנדרטיים. מצד אחד זה מאד נחמד שמנסים לצאת מהקופסה, מצד שני – היה חסר לנו קינוח קצת יותר שגרתי. התלבטנו בין קינוח שוקולדי לבין קינוח לימוני, ובסוף בחרנו בלימוני, בעיקר בגלל החשש שהשוקולד יהיה כבד מדי.
הקינוח הורכב משלוש שכבות שנערבו בתוך צלחת. השיכבה התחתונה של בצק, שלמיטב זכרוני היה כתוב בתפריט שהוא בצק עלים, אבל הרגיש יותר כמו בצק של קראמבל. שכבה שניה מקפא לימון. שכבה שלישית קציפת יוזו. אישית, אני לא חובב קינוחים לימוניים, אבל כאמור גם ככה היתה לנו בחירה קשה. החלק היחיד במנה שהיה מאד לימוני היתה הקציפה, שבאמת היתה לי קצת too much לימון. דווקא המקפא של הלימון והבצק היו לי מוצלחים וסך הכל מדובר על קינוח מאד כיפי ומרענן שאין ספק שחובבי קינוחי הלימון יתחברו אליו יותר ממני.
עם שלוש כוסות יין מחיר הארוחה לא עבר את ה-500 שקל. אמנם אכלנו רק מנה עיקרית אחת, אבל סך הכל המחיר סביר מאד במונחים תל אביביים.
אם אני צריך לסכם את הארוחה – בסך הכל היה טעים, אבל לא מדהים. הדלעת והקטאייף היו המנות הבולטות, אבל אני לא יכול להגיד שנפלה לי הלסת מהן. החזה ברווז במקום טוב באמצע. הפתיח והלחם היו המנות המיותרות, במיוחד הלחם שלדעתי לא מתקרב לרף של המסעדה והצטערנו שהזמנו אותו על חשבון מנה נוספת. כמו כן הייתי שמח לראות בתפריט הקינוחים גם קינוח או שנים שאתה לא מסתכל על המרכיבים שלהם ואומר WTF והאם לא מצאו אף אלמנט קראנצ’י נורמאלי להוסיף לקינוח שוקולד חוץ מכוסמת ירוקה.

אבל סך הכל מסעדה ראויה מאד, עם לא מעט מנות מוצלחות במחיר די סביר. אמנם לא נפלה הלסת, כאמור, אבל עדין מקום ייחודי מאד שבהחלט ראוי לביקור.

לצפיה ב-'"טעים אבל לא מדהים" זה בדיוק איך שהייתי מסכם את משייה'
"טעים אבל לא מדהים" זה בדיוק איך שהייתי מסכם את משייה
16/12/2018 | 14:03
200
כל המנות שהזמנו בביקורנו שם היו טעימות, אבל "סתם" טעימות, לא מה שהייתי מצפה משף מוכשר כמו שטרית. אפילו מהאסאדו דלעת לא נפלנו, הרגשנו שקיבלנו דלעת טעימה אבל לא כזו שעשו ממנה משהו מיוחד והרימו אותה למקום אחר. דגמנו גם מנות אחרות שזכו לשירי הלל בביקורות, כמו חאמד של שרימפס וקלמארי, אבל שום דבר לא התעלה.

הקינוחים, לעומת זאת, היו סיפור אחר לגמרי. נפלאים. לצערי בשל הזמן שחלף והעדר תפריט קינוחים באתר, אני כבר לא זוכר מה בדיוק הם היו, אבל אני כן זוכר שהחלטנו פה אחד שאם נשוב לשם אי פעם, זה יהיה רק בשבילם. במיוחד עבור קינוח הדלעת שהוא מהמקוריים והטעימים שטעמתי.
לצפיה ב-'זו בערך היתה גם התחושה שלי אחרי הביקור האחרון שם'
זו בערך היתה גם התחושה שלי אחרי הביקור האחרון שם
16/12/2018 | 20:27
4
147
הרוב היה טעים אבל הייתי מצפה לקצת יותר מרק טעים. 
האסאדו דלעת אכלתי, בהחלט מנה טובה ומיוחדת.
במנות העיקריות לקחנו טרין זנב שור שהיה מעולה, עם טעם בשרי עמוק, לא מנה ייחודית אבל כן מנה בשרית מאוד מאוד טעימה, שהיתה למעשה היחידה שבלטה לטובה מעבר לרק "טעים". מנגד מנה של עוף היתה משעממת, בהרבה מסעדות שהן לא משייה יודעים להוציא הרבה יותר מעוף. 
הקינוח הלימוני גם אני אכלתי, והתאכזבתי. ואני כן מחובבי הלימון. הוא היה מאוד חמוץ ולא מאוזן. 

בסך הכל אם אני מסכם 3 ביקורים במשייה, אני מרגיש שמיציתי, מצד שני למי שעוד לא היה אני כן חושב שהיא שווה ביקור, כי כן אכלתי שם אוכל טעים ברובו ולא היו נפילות מהדהדות
לצפיה ב-'לגבי הקינוח של הלימון'
לגבי הקינוח של הלימון
16/12/2018 | 20:49
3
169
בקינוח שאנחנו טעמנו במקפא של הלימון טעם הלימון היה ממש עדין, כמעט לא מורגש. רק הקציפה למעלה היתה בעלת טעם ציטרוני מאד חזק, וזה מאד הוריד את המנה. אם גם בקציפה טעם הלימון היה במרומז - זה יכל להיות קינוח פגזי.

לצפיה ב-'סליחה על השאלה אבל...'
סליחה על השאלה אבל...
16/12/2018 | 20:52
2
187
מה זה ציטרוני?
לצפיה ב-'אין באמת מילה כזאת '
אין באמת מילה כזאת
16/12/2018 | 20:57
1
162
סתם משחק עם המילה citrus שזה הדרים. לא רציתי לכתוב לימוני כי זה לא היה באמת טעם של לימון אלא הזכיר טעם של תרכיזי הדרים לא מוצלחים אז יצא לי טעם ציטרוני, מלשון הדרים

כנראה שהטעם לא היה לימוני כי הקציפה, למיטב הבנתי, היא קציפת יוזו ולא קציפת לימון.

לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
16/12/2018 | 21:06
96
אני זוכר בעיקר חמיצות של יוגורט...כמו היוגורט הלבן שקונים בסופר. אם היה טעם של הדרים או לא אינני זוכר אבל כן אני זוכר חמוץ ועוד חמוץ.
וזה חבל כי יודעים לעשות פה קינוחים טובים...אכלתי שם בצהריים, בעסקית, קינוח לימון נפלא, פאי לימון מעולה עם גלידת נענע אלוהית שהוא לגמרי אחד הקינוחים היותר טובים שאכלתי במסעדות בארץ
לצפיה ב-' לאשתו של ז'רר'
לאשתו של ז'רר
16/12/2018 | 08:29
3
184
ביום שישי הבא אין כדורגל, ואני זוממת נסיעה לשוק הכרמל רק כדי לאכול את הבורקס של יונתן הלר.

לגבי הפרנה במשייה, צורת ההגשה של הפרנה על ענף עץ די ותיקה, ואין לה קשר להשתתפות במשחקי השף קונדיטור.

מנסה לתאר את הפתיח שקיבלתם. כמוך, אני לא חובבת מנות מטוגנות לא חמות (וסופגניות אנילא אוהבת בכלל). פריקסה היא לחמניה מטוגנת שמוגשת  בטמפרטורת חדר, אבל חייבים לספוג ממנה את השמן כמו שצריך, וגם אז היא לא להיט לטעמי.

מנת הדלעת נהדרת. ירק פשוט לכאורה, שאפשר לעשות איתו דברים נהדרים.

לצפיה ב-'תודה! וקצת משלי...'
תודה! וקצת משלי...
16/12/2018 | 13:42
202
לגבי הבורקס...
דווקא אני אהבתי יותר את בורקס ה"אננס" עם הצ'טני וחתיכות אננס...
השרימפס היה  עדיין טעים- אבל יותר אנמי בטעמים שלו ולכן פחות מלהיב...
הבצק כאן הוא השיחוק הרציני! פריך וכיפי ולא מרגיש שומני כמו הבורקסים הרגילים.
פשוט תענוג צרוף!

לגבי המשייה..מסכימה עם השורה התחתונה שהיה טעים- אבל לא וואו ולא משהו שיגרום לי בהכרח לרוץ בחזרה בזמן הקרוב.
מנת הדלעת הייתה אכן המוצלחת שבין הבחירות..מדהים איך אפשר להוציא טעם כל כך מיוחד מירק- המנה קרוייה "אסדו דלעת" ובהחלטת היה "פיל" של בשר...
מנה מומלצת ביותר.

תודה על האיחולים!
לצפיה ב-'אוף.. כל שישי אני רוצה להגיע לבורקס הזה ולא מצליחה'
אוף.. כל שישי אני רוצה להגיע לבורקס הזה ולא מצליחה
16/12/2018 | 16:44
1
157
אם התכוונת ל 29 לחודש אז תגידי....נוכל לטעום יותר טעמים
לצפיה ב-'התכוונתי ל- 21, אבל כבר נרשמתי לסיור בחיפה'
התכוונתי ל- 21, אבל כבר נרשמתי לסיור בחיפה
16/12/2018 | 18:10
46
לצפיה ב-'מזל טוב ליום ההולדת'
מזל טוב ליום ההולדת
17/12/2018 | 06:49
82
תודה רבה על הדיווח.

לצפיה ב-'מעלה החמישה ואבו גוש'
מעלה החמישה ואבו גוש
15/12/2018 | 23:11
3
237
מעלה החמישה ואבו גוש

פעם בכמה חודשים אני נוסעת לחברתי שגרה ליד י-ם ויש לנו לו"ז קבוע - ארוחת בוקר איפשהו ואח"כ קפה וכנאפה .

ארוחת בוקר אכלנו בבית קפה בשם חממת הסחלבים שנמצא במעלה החמישה.
כשמו כן הוא, משמש כחממת סחלבים ועוד מיני צמחים מעניינים אותם ניתן לרכוש במקום ועל הדרך משמש כבית קפה קטן ואינטימי, מואר ונעים.
שישי, קרוב ל 10:00, המקום כמעט רייק (והתמלא מהר מאוד)! בחרנו לשבת בשולחן בודד ויחיד שנמצא בתוך החממה (לא הזמנו מקום אז הבחירה הייתה בין שולחן ממש בכניסה למקום, או שולחן בר עם כיסאות נטולי משענת - בחרנו בבפנים). ישבנו ליד בריכת דגי נוי, מפלון מים ושקט בהשוואה לפנים המסעדה.  החיסרון היחיד היה שהחימום לא הגיע לשם ונשארנו עם המעילים.
בקבוק מים וכוסות הגיע עם התפריטים.

הזמנו:
סלט פנצנלה - ירקות חתוכים גס, קרעי לחם קלוי, מוצרלה, שמן זית, לימון, חומץ בן יין.
לא פורטו אילו ירקות מגיעים ואם הייתי יודעת שהוא מגיע עם כמות שומר נכבדה היינו מזמינו משהו אחר כי אני לא מחובבי השומר. אבל... השומר נאכל ע"י החברה, אני נהניתי משאר הירקות שהיו טעימים ופריכים, הגבינה הייתה נהדרת והכי אהבני את צלפי הענק שהיו בסלט. לא נתקלנו לפני זה בגודל צלפים כזה (כמו זית) והאכילה שלהם הזכירה לנו במיה בגלל ה"גרעיניות" שבתוך הצלף.
משום מה 2 המנות הנוספות שהזמנו לא מופיעות בתפריט האינטרנטי ואנסה לתאר מהזיכרון:
כריך שהגיע בקרואסון וכלל פרוסות של גבינה כלשהי (אולי קממבר), מעליהן ביצת עין ומעל הביציות גוררה גבינה עדינה במסריחותה. לטעמי אם הגבינות היו מותכות מחום הביצה/תחת גריל, הכריך היה הרבה יותר טעים, אבל גם ככה היה טוב.
החברה הזמינה "ביצה בקן" – פוקצ'ה אישית, ביצי עין מעליה ופטריות ברוטב שמנת. היה לה טעים מאוד.
בצד הגיעו סלטים אישיים קצוצים שהיו מעולים על אף "פשטותם" של מלפפון-עגבניה. טעמו של שמן הזית הורגש היטב וממש מצא חן בעיניי!

לקפה וקינוח אנחנו תמיד בוחרות ללכת לאבו גוש ל"ממתקי הכפר" שנמצאת על הכביש הראשי.
הבעלים תמיד מאירי פנים, אדיבים, הקפה הוא תערובת נהדרת וארומטית שהם קולים במקום וטוחנים ואז הוא עובר בישול ברגע ההזמנה. אם אני שותה הפוך הוא ידאג לשים לי בצד מנת אספרסו כדי לחזק את הקפה לטעמי וכמובן, הסיבה לשמה התכנסנו מלכתחילה הכנאפה האלוהית! אננחו אוהבות להזמין את ה"אצבעות". גבינת עיזים מלוחה, סירופ מתוק אך לא בהגזמה, צבע כתמתם עדין וכמובן טרי טרי היות והם מכינים את הכנאפה והבקלאוות במקום. הם מוכרים שם גם טחינה, זיתים כבושים ביתיים, חטיפי אגוזים, רחת לוקום ובטח שכחתי משהו.

משם המשכנו, באותו רחוב, לאל־יסמין, טחינה וחלבה
מדובר בבית בד קטן לייצור טחינה וחלבה. מייד בכניסה יש אבן ריחיים ענקית וניתן לראות את תהליך הטחינה וכיצד השומשום הופך לטחינה נוזלית. הטחינה מיוצרת בכמה אופנים ויש 3 סוגים. שתינו אהבנו את הטחינה בגוון האדום  שמיוצרת מגרגרי שומשום מקולפים אשר נקלים בתנור ולכן לטחינה יש טעם קלוי.
בנוסף טעמנו טחינת קצח שהייתה מעניינת מאוד, הוא מוכר גם שמן שומשום בהיר (לא דומה לשמן השומשום האסייתי), קנינו סילאן ענבים (נטעם כמו יין סמיך) וטעמנו חלבת קצח.

ליד יש את מאפיית חובז שמוכרת פיתות עם עלי זעתר טרי מרובעות וממכרות!

תבלו!
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
16/12/2018 | 08:19
2
74
לא מכירה סילאן ענבים. תוכלי לצלם את הבקבוק?
לצפיה ב-'אין שום כיתוב על הבקבוק פרט לכיתוב שם העסק. צר לי.'
אין שום כיתוב על הבקבוק פרט לכיתוב שם העסק. צר לי.
20/12/2018 | 20:41
1
13
לצפיה ב-''
20/12/2018 | 23:17
2
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
13/12/2018 | 08:27
3
8
לצפיה ב-'מהשטח למטבח הביתי - סדנת ליקוט ובישול בגליל'
מהשטח למטבח הביתי - סדנת ליקוט ובישול בגליל
13/12/2018 | 08:34
87
סדנת ליקוט ובישול ביתי בהדרכת עופר ואיריס אבל, תתקיים ביום שבת ה- 15/12 9:30 במרכז "סדנאות של פעם", אשר במצפה הילה שבגליל המערבי.

הסדנה תיפתח בסיור בשטח, בו יכירו המשתתפים צמחים עונתיים הגדלים באזור הגליל המערבי ויאספו מרכיבים לארוחה.
בהמשך, ילמדו המשתתפים כיצד לשלב את צמחי הבר בארוחה, באמצעות הכלים הפשוטים ביותר שיש בכל בית ויבשלו ארוחת צהריים מלאה. במהלך הבישול יכירו המשתתפים את האיכויות הקולינריות והבריאותיות, בתיבול סיפורי עם.

בתפריט:
טרם הארוחה - פיתות וממרחים מירק העונה
מנה ראשונה - מרק מירק העונה, סלט עלים, נבטים ופרחים
מנה עיקרית - קציצות מהטבע
תוספות -  אורז (מרכיב שאינו מהשטח) עם עשבי תיבול
לקינוח - תה צמחים וקינוחים ייחודיים ומפתיעים

לאחר הסדנה יקבלו המשתתפים חוברת מתכונים ומגדיר צמחי מאכל בהתאם לאלו שליקטו באותו היום.

הארוחה מתאימה גם לטבעונים וללא גלוטן (לא צליאק).
משך הסדנה - 6-7 שעות.
עלות למשתתף בסדנה - 120 שקלים לאדם שגילו מעל 6,
90 שקלים למשתתף שלישי במשפחה.
הסדנה מתאימה לילדים בכל הגילאים.

לפרטים והרשמה: 077-9964488.

לצפיה ב-' ארוחת חג מולד בלוקנדה בנצרת'
ארוחת חג מולד בלוקנדה בנצרת
13/12/2018 | 08:58
98
השף אליאס מטר יקיים במסעדת "לוקנדה" אשר במלון רמאדה נצרת, ארוחת ערב כריסמס חגיגית ומוקדמת ביום שישי ה- 21/12/18.

בכניסה למלון מוצב עץ חג ענקי וחגיגי במיוחד, המסעדה כולה מעוטרת בדקורצית חג והשולחנות יתמלאו במנות כריסמס ברוח נצרת.

בתפריט:
ראשונות מרכז שולחן : סלט לבנוני , טבולה סורית, סלט עשבי בר מהכפר ספורי, סלט גרגיר נחלים בלדי בתוספת סומאק ופוקצ''ה שום ביתית בתוספת מטבלים.
ביניים לבחירה:
סיגאר שקדי עגל על מצע סלט עדשים שחורות,
שישברק ברוטב יוגורט וזעפרן,
קובה גלילית על מצע סלט גרגירי חומוס

עיקרית לבחירה:
קובה סינייה  - בשר עזים עם בורגול בתוספת חוסה ביתית,
צלעות כבש בלדי בתוספת פריקה מתובלת בטיב עשבי בר,
שליו ממולא פריקה ופירות יבשים על מצע גראטן עשבי בר.

קינוח במרכז שולחן : כנאפה אישית, פטייר בגבן  ותה צמחים עשיר

הארוחה כוללת שתייה קלה וכוס יין אדום / ערק לבנוני. מחיר לסועד: 250 ₪.
יש להזמין מקומות מראש.

לוקנדה - דרך הציונות 29, מתחם בית מלון רמאדה , נצרת, טלפון : 04-6130351
לצפיה ב-' מסעדת Como הרצליה פיתוח'
מסעדת Como הרצליה פיתוח
14/12/2018 | 09:12
111
בימים אלה התחילה את פעילותה מסעדת Como החדשה, הממוקמת במלון NYX הרצליה החדש.
Como היא בראסרי שף כשר, ועל התפריט חתום השף ליאור יעקב (ויולט, קיטשן מרקט, אדמה, הרודס הרצליה).

במרכז התפריט של מסעדת Como החדשה תוכלו למצוא מנות דגים רבות, החל ממנות ראשונות וכמובן מגוון מנות עיקריות. 
בין המנות בתפריט:
  • טרטר דג ים Como , פלפל שיפקה, שמיר וטוביקו (58 ₪),
  • מנת לברק צרוב (88 ₪)
  • סלמון בניחוח אסיאתי  (86 ₪),
  • מנת חריימה חגיגית המוגשת בלווי פרצל
  • ריזוטו עגבניות וזעפרן בתיבול בזיליקום, גרידת לימון ופרמז'ן (62 ₪),
  • ניוקי פורצ'יני  עבודת יד (60₪).
מסעדת Como, מלון NYX הרצליה
רחוב אבא אבן 19., הרצליה פיתוח. טלפון: 09-8905000.
שעות פעילות: ראשון עד חמישי - בין השעות 12:00 ועד 22:00.

לצפיה ב-'תוכלו להמליץ לי על מסעדה איטלקית בתל אביב?'
תוכלו להמליץ לי על מסעדה איטלקית בתל אביב?
12/12/2018 | 06:23
4
105
מהי העיסקית השווה בעינכם בתל אביב?
לצפיה ב-'לא כל כך מכירה עסקיות במסעדות איטלקיות'
לא כל כך מכירה עסקיות במסעדות איטלקיות
12/12/2018 | 10:27
2
219
חברות איטלקיות שלי אוכלות בארנסטו ברחוב בן יהודה, ואומרות שהאוכל כמו בבית.
המורה שלי לאיטלקית אהבה מאד את לה לזניה ברחוב דיזנגוף, ואכלתי בה את הלזניה הטובה ביותר שאכלתי בארץ.
לצפיה ב-'תודה, לגבי מסעדה איטלקית לאו דוקא עיסקית'
תודה, לגבי מסעדה איטלקית לאו דוקא עיסקית
12/12/2018 | 17:48
1
59
לצפיה ב-'המלצתי לך על שתיים '
המלצתי לך על שתיים
13/12/2018 | 08:25
53
לצפיה ב-'ארנסטו. '
ארנסטו.
14/12/2018 | 14:51
130

וכל מילה מיותרת.
לצפיה ב-'עזבה, כפר ראמה '
עזבה, כפר ראמה
11/12/2018 | 10:27
9
349
היתה שבת קצת סגרירית אז כמו כולם, הרגשנו צורך לבדוק מה קורה בגליל... 
( עננים שישבו נמוך, קרירות נקיה ונהדרת, וסוג של שקט מבורך ואירופאי- בתנאי שלא עולים על אף כביש... ) 
קבלנו מעמית לעבודה תושב האיזור המלצה על עזבה. 
אז ככה - בשורה התחתונה קצת התאכזבנו. אולי לא בצדק כי הציפיות היו לא מותאמות? 
ראשונות : סלט ירקות. כמה פשוט ככה טעים להפליא. טרי ומדויק בטעם. 
פיתות טריות חמימות וטעימות לאללה. 
חומוס - מהזן הכבד והטעים . 
זיתים שחורים מהשנה, קצת סלק מרוסק ( מה קורה עם שובו של הסלק השנה? ) 
וקצת עגבניות חרפרפות. 
פטאייר לי - בצק פריך נהדר, לא מלא שמן כמקובל לעיתים, מילוי תרד ועלים אחרים , אפוי בדיוק וטעים להפליא. 
מלוחיה לפולני השמרני - מנה אהובה עליו עוד מילדותו. לא מוגש כאן כמרק אלא כמנה של אורז עם מלוחיה מעליו. לימוני מאוד. שרוכים שרוכים לכל עבר. הפולני אהב. (אני לא נוגעת במזונות שנראים כמו הכלאה של תרד עם חשופיות)
בעצם התכנסנו כאן למען השיש בראק. ואוי איזו אכזבה נכונה לנו. 
הכיסונים היו רכים על גבול הסמרטוטיים. המילוי שלהם נזל  לכל עבר. היוגורט חמוץ מאוד. איך אומרים - לא משווים בין ילדים? אבל בכל זאת, איפה הם ואיפה השיש בראק של רולא בחיפה? 
העוף בגריל והאורז שלו היו בסדר. העוף קצת משעמם, אבל האורז עם הבשר היה טעים. 
קינחנו במנה שנקראה מלאבי אם אני לא טועה. שום דבר לכתוב הביתה. גרגירית כזו ולא ממש טעימה. 
ותה שורשים - שהיה טעים  אם כי במחיר שערוריתי לכוס של 15ש"ח.  מה גם שקינמון, ג'ינגר ואגוזי מלך לא כולם בדיוק שורשים.( בקטנה...)
לסיכום: האוירה היתה נעימה ונינוחה. שירי חג המולד בערבית, ועץ מנצנץ בפינה, שירות נחמד. למרות המטבח הפתוח המסעדה לא ספוגת ריחות בישול עזים וטיגון.מבחינתנו זה הרבה נקודות זכות. אוכל בחלקו טעים ובחלקו ממש רגיל עד סתמי. ולמה אני חושבת שאולי התאכזבנו קצת לא בצדק? כי יתכן שהיינו צריכים להזמין קצת אחרת. בפעם הבאה. 
הממליץ אמר לנו למחרת שלפעמים יש סלטים ותבשילים מיוחדים עונתיים. לא הוצע לנו וגם לא שאלנו. 
סה"כ 330 ש"ח כולל שירות. 

לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
11/12/2018 | 19:34
8
127
כיסונים מתפרקים הם מאד עצובים בעיני. בפירוש הכנה לא נכונה של המנה.

הרגת אותי עם ההכלאה בין תרד לחשופיות. הגדרה מדוייקת של מולוכיה (מולוחיה?). מ
לצפיה ב-'הבעיה בעזבה [או לפחות הייתה] זה שהאוכל אינו מבושל'
הבעיה בעזבה [או לפחות הייתה] זה שהאוכל אינו מבושל
11/12/2018 | 22:29
7
267
במקום אלא מחומם שם. אולי זו הסיבה להתפרקות הכיסונים. חימום כפול. בכלל, 
עזבה כבר מזמן לא מה שהייתה.
אשר למולוח'יה - הערבים אוכלים אותה מבושלת, סמיכה ובדרך כלל, תפלה. וכך היא יוצאת באמת כמו הכלאה עם חשופיות. יהודי מצרים מבשלים ואוכלים אותה כמרק והתוצאה שונה לגמרי ופחות 'מחושפת'....גם התיבול שונה. 
הפטנט למולוח'יה לא רירית היא להוריד את הגבעולים לגמרי ולהשתמש רק בעלים ולאחר ייבושם בשמש. 
לצפיה ב-'זוכרת איך ישבתי והפרדתי עלי מולוח'יה'
זוכרת איך ישבתי והפרדתי עלי מולוח'יה
12/12/2018 | 08:10
187
(תודה על הכתיב הנכון), עם האמא של הבוסים שלי. התבשיל שלה היה יוצא רירי למרות ההפרדה, ואוכלים אותו אחרי סחיטת לימון על הצלחת הירוקה.
לצפיה ב-'סייעת לפתרון התעלומה '
סייעת לפתרון התעלומה
13/12/2018 | 08:59
5
147
לא ידענו את נושא החימום... זה בהחלט פותר את תעלומת העדרו, המבורך ביותר אגב, של ריח טיגון במקום. 
ולענין המולוחיה - אנחנו בחיפוש רב שנים אחר המולוחיה המושלמת, שתזכיר לו את זו שהיתה מכינה העוזרת של אמא שלו לפני 40 שנה... ( שאכן היתה מצריה במקור).

לצפיה ב-'יש רק מסעדה אחת המגישה מרק מולוח'יה מצרית-יהודית, ג'ולי'
יש רק מסעדה אחת המגישה מרק מולוח'יה מצרית-יהודית, ג'ולי
13/12/2018 | 10:46
4
143
בתל אביב. לא יכולה להמליץ כי מעולם לא אכלתי שם. אני מכינה רק בבית. היום זה יותר פשוט כי יש 2 מקומות ביפו שמוכרים עלים כבר נקיים וקצוצים [מוקפאים], יבוא ממצרים.
אשר לריחות הטיגון וכו' - אני אישית מעדיפה ריחות מאשר אוכל מחומם במיקרו....
לצפיה ב-'תודה. ננסה בשמחה רבה'
תודה. ננסה בשמחה רבה
13/12/2018 | 11:00
30
לצפיה ב-'אני חושבת שראיתי מולוח'יה טרייה בשוק הכרמל'
אני חושבת שראיתי מולוח'יה טרייה בשוק הכרמל
14/12/2018 | 08:53
2
68
בעונה, כמובן. לא זוכרת באיזה דוכן, אבל הוא היה באזור הקרוב יותר לחניון הכובשים.
לצפיה ב-'כן, יש בשווקים בקיץ. אבל זה עונתי וצריך להפריד עלים ולשטוף '
כן, יש בשווקים בקיץ. אבל זה עונתי וצריך להפריד עלים ולשטוף
14/12/2018 | 13:58
1
68
ולקצוץ...החבילות הקפואות כבר נקיות וקצוצות. יש תמיד מלאי בפריזר, כל השנה, והעיקר - התוצאה מצויינת. לא פחות מהטרייה.
לצפיה ב-'גם מה שנקנה טרי נקצץ ומוקפא בסופו של דבר '
גם מה שנקנה טרי נקצץ ומוקפא בסופו של דבר
15/12/2018 | 17:38
14
לצפיה ב-'3 אחים במסעדת האחים'
3 אחים במסעדת האחים
11/12/2018 | 10:05
7
407
התכנסנו ליום הכיף השנתי בעיר הגדולה... ( מקומי אחד ושתי פריפריות ) . 
ישבנו בשולחן גבוה, בתוך המסעדה, המוסיקה הוחלשה קצת לבקשתנו. היה צפוף ולא מאוד נוח לגילאי הביניים שאנחנו, אבל זרמנו. שעת צהרים זה לא זמן נכון להיות בררן מדי. 
אכלנו - מבחר של כל הסלטים הפותחים . יצוינו לשבח הסלק המאוד פשוט ומאוד טעים. הארטישוק המטוגן - מה כבר יכול להיות רע בארטישוק? ועוד מטוגן... 
חציל בטחינה - רגיל בטחינה. טעים אבל באמת שיגרתי ביותר. סלט - עלים וכד' , שוב - טעים, טרי ומספק. 
עיקריות - פעמיים קציצות דגים חרפרפות שהיו מה-זה-טעימות, ודג בגריל - שהיה דג בגריל. טעים ולא מופרע על ידי תיבול מיותר או התערבות יתר. 
כבר לא זוכרת אם היתה תוספת פחממתית כל שהיא , כנראה שכן, אבל כן זוכרת שזה היה לי קצת מעט בתור עיקרית. 
קינחנו בקפה מצוין, טארט ליים ניפלא! ומשהו שוקלדי , שלא התלוננו עליו אבל אם אני לא זוכרת אותו אז כנראה לא היה בלתי נשכח.
סה"כ 150 ש"ח לסועד כולל טיפ. 
סיכום: האוכל - טעים ברובו. מתאים לקבוצה מעורבת של אוכלי כל וטבעונים, אוירה נעימה ופס קול מוצלח ומונמך אם מבקשים... 
עלות / תועלת - אחלה מקום אם לא ממש מתים מרעב. או אם אתם מאלה שמסתפקים באכילה צנועה. והפאי ליים......... 

לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
12/12/2018 | 10:40
6
162
לפעמים מספיק שיהיה טעים, גם אם לא מסיימים את הארוחה שבעים. 
לצפיה ב-'את בטח צוחקת,מספיק שטעים גם אם לא שבעים?'
את בטח צוחקת,מספיק שטעים גם אם לא שבעים?
12/12/2018 | 14:42
5
190
המטרה של כל ענין האוכל זה לא כדי לשבוע?
לצפיה ב-'כתבתי שלפעמים זה מספק'
כתבתי שלפעמים זה מספק
12/12/2018 | 15:28
4
172
לא יודעת אם אותי זה היה מספק. 
לצפיה ב-'ארוחה מספקת זה נושא לדיון'
ארוחה מספקת זה נושא לדיון
13/12/2018 | 08:55
3
142
כאן בדיוק נכנסים כל מיני גורמים נוספים - אכן המנות היו לא גדולות. ואכן לא מדובר על "שובע" במובן פתיחת הכפתור במכנסיים, אבל המקום נחמד, האוכל טעים, החברותא היתה נעימה, השירות חיכני וחביב, נענו לבקשתנו והנמיכו עוצמת המוזיקה ,  הסביבה היתה לנו טובה ולכן יצאנו מרוצים. ( אם כי קצת פחות שבעים ממה שהיה עושה את האירוע למושלם ) .
לצפיה ב-'זה מה שהבנתי מהדיווח המקורי שלך'
זה מה שהבנתי מהדיווח המקורי שלך
13/12/2018 | 08:59
2
95
והגבתי בהתאם.
לצפיה ב-'כן, כן, פשוט הרחבתי.... '
כן, כן, פשוט הרחבתי....
13/12/2018 | 09:00
1
18
לצפיה ב-''
13/12/2018 | 11:50
9
לצפיה ב-'מסעדה בירושלים?'
מסעדה בירושלים?
11/12/2018 | 16:48
1
105
בעקבות אירוע של העבודה(קבוצה קטנה, כ5 אנשים) אני מחפש מסעדה בירושלים לארוחת צהריים. פרטים:
1) התקציב הוא סביב ה150 לאדם
2) כשרה
3) לא מסעדת דגים
4) אופציות לצמחונים
לצפיה ב-'בדוק את מסעדת אמא'
בדוק את מסעדת אמא
11/12/2018 | 17:56
27
לצפיה ב-'מחפשים מסעדה/ בית קפה באיזור גדרה'
מחפשים מסעדה/ בית קפה באיזור גדרה
06/12/2018 | 14:29
8
105
מקום שיאפשר מפגש ושיחה לשמונה אנשים.
מקום שקט, בלי מוזיקה מחרישת אזניים, ולא מאוד צפוף. לא רוצים שאנשים בשולחנות ליד יהיו שותפים לשיחה. 
יש מקום כזה?  מוכנים להתפשר בענק על טיב האוכל, ולא מכניסים את סוג המטבח לשיקולים. נראה לנו שיהיה קשה למצוא מקום כזה גם בלי להיות בררנים.
לצפיה ב-'לא כל כך מכירה את האזור'
לא כל כך מכירה את האזור
06/12/2018 | 17:44
5
33
לצפיה ב-'מגיעים מירושלים, תל אביב, ובאר שבע.'
מגיעים מירושלים, תל אביב, ובאר שבע.
06/12/2018 | 19:29
4
94
נשמח לכל מקום שיהיה נוח לכולם להגיע אליו.
אמרו לנו שגדרה מתאימה, ושיש בה הרבה מקומות לשבת ולאכול, אבל אנחנו ממש לא מתעקשים להפגש דווקא שם.
נשמח לרעיונות.
לצפיה ב-'ברחובות יש מבחר של מקומות'
ברחובות יש מבחר של מקומות
07/12/2018 | 07:09
3
139
אני מכירה שלושה, אבל אני לא ממש זוכרת איך הם מעוצבים - פיאטו האיטלקית, סזאר וסניף של בורגוס.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/12/2018 | 07:21
2
36
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
07/12/2018 | 07:25
1
80
נזכרתי כעת במקום נוסף - ציונה בנס ציונה. לא אכלתי שם, אבל חברים הולכים אליו בקביעות.
לצפיה ב-''
07/12/2018 | 08:03
7
לצפיה ב-'אברטו בגדרה תפור עליכם !'
אברטו בגדרה תפור עליכם !
09/12/2018 | 12:54
1
135
מסעדה בגדרה, יש חניה, מסעדה מרווחת מוסיקת רקע שקטה , לא צפוף
אוכל טעים
שרות מעולה 
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
09/12/2018 | 14:49
22
השירשור השבועי
06/12/2018 | 07:09
3
8
לצפיה ב-'מסעדת לוקס - ארוחות שישי בצהריים'
מסעדת לוקס - ארוחות שישי בצהריים
06/12/2018 | 07:14
131
מסעדת לוקס החיפאית של השף עלאא מוסא ושותפו אחמד אסדי תתחיל לפעול בימי שישי בצהריים.
החל מממחר (יום שישי) תפעל מסעדת לוקס גם ביום שישי בצהריים החל משעה 12:30 ועד חצות.

בנוסף, הוכנסו מנות מנות חורף חדשות לתפריט, ביניהן:
פילה לברק סלט בורגול ועולש בר, ציזיקי, בצל מטוגן וזעטר טרי (94 ₪),
פילה בר ים עם רוטב כרישה, פיטריות יער פירה תפוחי אדמה (96 ₪).

המנות החדשות מצטרפות למנות שכבר הפכו למנות דגל של המסעדה הצעירה, כמו טרטר ערבי של סינט עם בורגול דק, טחינה היונה, פלפל חריף וצנוברים (52 ₪), וסביצ'ה מרסא סטייל, של דג ים עם גבינת שנקליש, פלפל חריף ופיסטוק חלבי (52 ₪).

עלאא מוסא מתכנן לחורף עוד ספיישלים חורפיים כמו מרק פירות ים עם שומר ואניס, מנת קרפצ'יו שרימפס אדום מהים התיכון, מנת דג נצרן צלוי בתנור עם ירקות חורף ושמן זית ועוד.

ימי ושעות פעילות: א-ה בשעות: 18:00 עד חצות, ו-שבת 12:30 עד חצות.
מסעדת לוקס, רחוב הנמל 13, חיפה. טלפון להזמנות 077-2060970

לצפיה ב-'פופינה ויקב גראז' דה פאפא משיקים פרייבט לייבל'
פופינה ויקב גראז' דה פאפא משיקים פרייבט לייבל
06/12/2018 | 12:23
71
מסעדת פופינה משיקה פרייבט לייבל – פופינה ארגמן של היינן עידו לוינסון מ יקב "גראז' דה פאפא", ויש גם ערב השקה חגיגי ב- 16/12/2018.

היין הוא שיתוף פעולה בין קמחי ולוינסון, והוא יין שיוגש רק בפופינה. זהו יין אלגנטי, מורכב ויוצא דופן המופק מענבי ארגמן ממקום הגליל העליון.

הארגמן הוא עינב ישראלי עשיר, פירותי ומורכב. כמחצית מהענבים תססו עם השזרות, והעניקו ליין את התיבול העדין שאופייני לתסיסה ב"אשכולות שלמים". חבית אחת בלבד הופקה מיין זה, והוא התיישן בה כשנה וחצי ובוקבק ללא זיכוך וללא סינון.
מחיר היין במסעדה: בקבוק 255 ₪, כוס 65 ₪.

לכבוד ההשקה שתתקיים בפופינה ביום א' ה- 16/12/2018, הרכיבו השף קמחי והיינן לוינסון, תפריט חד פעמי, איתו יוגשו יינות שונים ומתיישנים של יקב גראז' דה פאפא.

בין המנות בתפריט: (מנות +יינות)
  • סשימי טונה, אשכולית אדומה, שומר וגבינת לבנה מיובשת 72 ש"ח
  • קרם ברולה כבד אווז, בריוש צלוי בחמאת בקר, ריבת פטל  78 ש"ח
  • רביולי פתוח של כרע עוף ללא עצם, שקדי טלה, אפונה, קרם גזר ומרווה וציר טלה סמיך 118 ש"ח
פרט ליין החדש יוצעו כספיישלים בערב זה גם יינות מתיישנים של יקב גראז' דה פאפא כמו:
  • גראז' דה פאפא אדום 2013 - 45 ש"ח לחצי כוס
  • גראז' דה פאפא אדום 2009 - 50 ש"ח לחצי כוס
  • גראז' דה פאפא אשכולות שלמים 2016 -  50 ש"ח לחצי כוס

מומלץ להזמין מקומות מראש 
מסעדת פופינה, רחוב אחד העם 3, נווה צדק, תל-אביב. טלפון:  03-575-7477

לצפיה ב-'חורף חם ומפנק בקפה קפה'
חורף חם ומפנק בקפה קפה
06/12/2018 | 12:28
68
רשת בתי הקפה "קפה קפה", משיקה קולקציית משקאות חורף מפנקים לימים הקרים
הקולקצייה החדשה כוללת קלאסיקות חורפיות מוכרות, לצד חידושים מתוקים:
  • שוקולטה בננה – משקה שוקולטה בננה חם עם קצפת ומרשמלו צבעוני. מחיר: 19 ש"ח
  • סחלב פיסטוק – משקה סחלב פיסטוק חם עם קוקוס, בוטנים ומקל קינמון. מחיר: 19 ש"ח
  • טופי קרמל – משקה טופי קרמל חם עם קצפת וסוכריות צבעוניות. מחיר: 17 ש"ח
קולקציית משקאות החורף מצטרפת למשקאות החמים שבתפריט הקבוע של "קפה קפה", וביניהם: דואט שוקולד, סיידר תפוחים חם, צ'אי לאטה, משקה מקופלת, פרנץ ונילה קוקוס ועוד.

לצפיה ב-'מאנטה ריי, חוף הדולפינריום ת"א'
מאנטה ריי, חוף הדולפינריום ת"א
03/12/2018 | 21:04
7
370
זה כבר ביקור הX במסעדה הוותיקה הזו שנושקת לים והישיבה במרפסת היא חוויה בפני עצמה. הבעיה הגדולה של המקום הזה הוא התימחור הרצחני וכמחאה אנו לא מרבים לבקר בה. יש לציין שביום א' בצהריים שהוא יום חלש היא הייתה מלאה, בעיקר בתיירים ועם ביקוש כזה למרות המחירים קשה להתווכח. 
בחרנו מהמגש הגדוש 2 מזטים: צוקיני וצזיקי. הראשון היה מעולה והשני סטנדרטי. לזה קיבלנו לחם שטוח , טרי וטעים שקשה להפסיק לנגוס ממנו.
אח"כ חלקנו באוסובוקו טלה עם תפו"א וירקות. מנה טובה למדי אבל שרנו הלולויה. 
עוד לגמנו 2 כוסות קברנה מבית רקנאטי , יין כהה ועוצמתי. 
השרות איטי כנראה בשל העומס של צהרי היום אך בהחלט קורקטי.
העלות 280 ש"ח כולל תשר. היינות יקרים למדי ומדי כרגיל, 21 ש"ח כל מזט מהמגש. 
הישיבה מול הים והגולשים מפצה על הכל.
לצפיה ב-'מקום יקר והמנות קטנות '
מקום יקר והמנות קטנות
04/12/2018 | 10:49
2
272
אכלתי שם פעם אחת ומה שזכור לי זה מזטים קרים פחות טעימים מזה של שיפודיה מזרחית ומנות קטנות ומחירים יקרים להחריד. האוכל ברובו לא רע אבל זה ממש מרגיז
לצפיה ב-'יוקר המחיה'
יוקר המחיה
04/12/2018 | 10:59
250
אכן כפי שציינתי המחירים בשמיים והתיירים משלמים, מה לעשות. המאזטים קרים מטבע הדברים ומוצעים על מגש לבחירה והם לחלוטין לא ברמה של שיפודיה וגם די נדיבים. אנו כעיקרון לא מחפשים כמות או גודל אלא איכות ונראות על הצלחת. מהבחינה הזו היינו מרוצים.
לצפיה ב-'מסכימה איתך'
מסכימה איתך
04/12/2018 | 13:41
200
הארוחה האחרונה שלי במנטה ריי, לפני כמה שנים, היתה יקרה ולא טובה. הייתי עם נשים מקצוע מהתחום הקולינארי, והן היו שותפות לדעתי. לא חזרתי למנטה ריי מאז.
לצפיה ב-'נשמע שזו מסעדה ששווה לבקר בה.'
נשמע שזו מסעדה ששווה לבקר בה.
04/12/2018 | 11:23
3
309
כי עניין התמחור הוא אינדבידואלי כנראה.
יינות יכולים להגיע למחירים אסטרונומיים,
ולפי מה שהבנתי מהביקורת היין היה טעים. אז כנראה שזה שווה.

לצפיה ב-'"סיכמת" במשפט קצר את כל התגובות השליליות לפוסט שמסקנתן: למה '
"סיכמת" במשפט קצר את כל התגובות השליליות לפוסט שמסקנתן: למה
06/12/2018 | 09:46
2
204
לא לבקר בה.....,
לצפיה ב-'מהתגובות שלנו זאת אינה המסקנה המתבקשת. אפשר גם אפשר.'
מהתגובות שלנו זאת אינה המסקנה המתבקשת. אפשר גם אפשר.
06/12/2018 | 10:34
55
לצפיה ב-'כי לא הבנת את הביקורת שלה, אני חושב.'
כי לא הבנת את הביקורת שלה, אני חושב.
06/12/2018 | 17:26
148
אני הבנתי את הביקורת שלה וראיתי בה משהו מאוד חיובי דווקא.
יקר? זו מילה יחסית...

ומה זה משנה שפירשתי את הביקורת שלה לא לרוחך.
מותר לי.

לצפיה ב-'אוזריה, מטלון 44 ת"א'
אוזריה, מטלון 44 ת"א
03/12/2018 | 20:49
2
318
מסעדה קטנה על סף קלאסטרופובית עם הרבה שמחת חיים ואנרגיות טובות. בערב שבת ישבנו על הבר, כשמהצד השני של דלפק הבר אחד השפים מכין מנות לעיני האורחים וזה מרנין. התפריט באוזריה הנו ים תיכוני ולמרות שמה הלקוח כנראה מאוזו היווני, מועטות בתפריטה מנות יווניות מקובלות אם בכלל. 
לפתיחה קיבלנו קרפצ'יו עם כיסוי נאה של פרמזן , שהוכן מול עינינו וג'בטה חמה. מנה מעולה מנתח בשר טוב .
בהמשך הוגשה סיניה קבב טלה שבבסיסה טחינה גלמית מבית טוב. גם זאת מנה טובה וגם נדיבה. ליווינו אותי עם 2 כוסות יין בלנד סופה טוב של יקב תבור. 
קינחנו עם גלידת יוגורט סבירה ויקרה מדי (40).
סהכ כולל תשר 240 ש"ח עבור ארוחה ליחיד לחלוקה.
יש לציין שרות חביב ביותר של הבארמנית.
לצפיה ב-'איך היה מפלס המוזיקה? '
איך היה מפלס המוזיקה?
05/12/2018 | 17:47
1
114
אכלנו שם באחד מימי ששי בשעת ערב מוקדמת היה טעים אבל מחריש אוזנים. אכלנו וברחנו וגם בקשנו להנמיך...
לצפיה ב-'מוזיקת רקע'
מוזיקת רקע
06/12/2018 | 10:31
124
גם אני היינו שם בערב שבת מוקדם מאד. המוזיקה הייתה ברקע בלבד, בדיוק בעוצמה מתאימה להאזנה ללא רעש וצילצולים. התכנים היו אקלקטים אבל הרוב שירים ישראלים וותיקים, מוכרים ונוסטלגים. הייתה אווירה בהחלט רגועה למרות רעש סביבתי בשל הצפיפות במקום הקטנטן הזה.
לצפיה ב-'אשמח לקבל המלצות על מסעדות טובות באיזור צפת'
אשמח לקבל המלצות על מסעדות טובות באיזור צפת
05/12/2018 | 16:20
2
20
לצפיה ב-'לפני שנתיים נהנינו בטיביס בחוות ורד הגליל'
לפני שנתיים נהנינו בטיביס בחוות ורד הגליל
05/12/2018 | 16:55
1
89
מסעדה המתחמחה בבשרים, ויש לה תפריט גדול ומכובד.
לצפיה ב-'תודה רבה על ההמלצה'
תודה רבה על ההמלצה
07/12/2018 | 12:11
17
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:16
4
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
02/12/2018 | 07:54
10
27
לצפיה ב-'שישי בבוקר- מקלות וניל בעפולה'
שישי בבוקר- מקלות וניל בעפולה
02/12/2018 | 09:03
1
242
כרגיל עמוס וגדוש שם ,אבל שאפו למלצריות ואחראיות המשמרת שעומדות בלחץ המעונינים לשבת.
אחרי המתנה של כ10 דקות הושבנו.
היינו 2
הזמנו ארוחת בוקר אחת שכללה סלסלת מאפים מעולים ופרוסות לחם אגוזים.מטבלי אבוקדו,טונה,חיצילים שרופים,טחינה,גבינת שמנת ריבה וחמאה.
מקושקשת עם פטה(לפי בחירה)
הפוך ותפוגזר.
הזמננו גם בריוש חמאה שהיה החוליה החלשה של הארוחה.
כרגיל הכול טעים טרי ואיכותי.הוספנו הביתה קופסת אלפאחורס וכיכר לחם זיתים.
מומלץ כרגיל
לצפיה ב-'איכשהו אנחנו תמיד עוברים בעפולה בשבתות'
איכשהו אנחנו תמיד עוברים בעפולה בשבתות
04/12/2018 | 07:02
170
ומקלות וניל סגור, אז לא עצרנו שם אף פעם. בסך הכל נקרא כמו בית קפה נחמד.
לצפיה ב-'ביקור בערבה = ארוחה בלוויתן'
ביקור בערבה = ארוחה בלוויתן
04/12/2018 | 07:29
6
250
את סוף השבוע בילינו בביקור משפחתי בערבה. בדרך דרומה עצרנו בלית ברירה בבית קמה, ולקחנו כריכים מארומה. כריך גבינת החמד שלי הושלך לפח, היות שהכיל ממרח חריף והתפרק באריזה.
בשישי בערב, נסענו לאילת לארוחה בלוויתן שהפכה למסעדת הבית שלנו באילת.

סטייק הטרטר שהוסר מהתפריט, חזר אליו בסוף השבוע, כאילו במיוחד לכבוד הבחור. בגרסתו הנוכחית הוא מוגש ללא צ'יפס וסלט חסה ונילווים אליו 3 טוסטונים (46). בשר שייטל קצוץ, מתובל בפשטות ועליו חלמון. כמה פשוט, ככה טעים.

הראשונה שלי היתה מנת סקלופס צלויות שהוגשו על ריזוטו ארטישוק ירושלמי (73). אני אוהבת סקלופס, ולא היה סיכוי שאוותר על המנה הזאת.

לעיקרית בחור בחר בלה ביג מס (85) שכשמה כן הוא - המבורגר 220 גרם ועליו  פולד פורק ברוטב ברביקיו וגבינת צ’דר. לצד ההמבורגר חסה עם איולי, פרוסות עגבניה, קורנישונים וצ’יפס מהזן הדקיק. המבורגר מלא טעמים שחייבים לאכול עם מזלג וסכין, אחרת באמת יש ביג מס

הייתי במצב רוח לדגים, ובחרתי במנת מוסר ים שנראתה לי מעניינת, אבל לשמחתי מודעים במסעדה לרגישותי לחריפות, והסבירו לי שכדאי שאבחר במנה אחרת. באופן שאינו אופייני לי, בחרתי במנת סלמון על ריזוטו תרד ושום (105), וכך אכלתי פעמיים ריזוטו בארוחה אחת. נתח הסלמון נצלה כראוי, העור היה פריך ובשר הדג היה עסיסי וטעים. הריזוטו היה נהדר, והתרד שמר על צבעו הירוק ולא היה נבול מדי. בסך הכל מנה חביבה וגדולה שלא הצלחתי לסיים.
לקינוח בחרנו בפונדנט שוקולד לבן ותבלינים שמוגש עם גלידת הל (50). האמת היא שכבר היינו מלאים ומוטב היה אילו היינו מוותרים על הקינוח, אבל אנחנו גרגרנים חסרי תקנה. פונדנט קום-איל-פו, עם מעטפת פריכה ותוכן נוזלי במידה. השילוב של שוקולד ותבלינים חביב עלי מאד, וכאן השכילו לשמור על איזון נכון. גלידת ההל הוסיפה נדבך של טעם ומרקם וקיררה מעט את הפה.

ליווינו את הארוחה בכוף שבלי (38) וג'ין טנקרי עם טוניק (48).

בסך הכל, עוד ארוחה מצויינת בלוויתן, מסעדה שאנחנו חוזרים אליה שוב ושוב.

לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
04/12/2018 | 10:54
23
לצפיה ב-'תודה על הדיווח אני שמחה לראות שיש מנות חדשות בתפריט'
תודה על הדיווח אני שמחה לראות שיש מנות חדשות בתפריט
05/12/2018 | 17:45
1
90
שתי ארוחות שלנו שם, ערב אחר ערב, לפני כשנה היו ככה ככה -עד כה שאני זוכרת, בעיקר בגלל השרות , כמובן שנחזור בפסבטיבל ג'אז חרף השנה, אבל החלטנו ללכת רק ערב אחד.
לצפיה ב-'התפריט מתחלף כל הזמן'
התפריט מתחלף כל הזמן
05/12/2018 | 19:09
78
ומדי פעם יש ספיישלים.

לצפיה ב-'איך היה השירות?'
איך היה השירות?
06/12/2018 | 09:13
2
91
אנחנו מאוד נהנננו בלווייתן- האוכל היה מעולה- אבל מבחינת השירות- הורגש אז שמנסים לזרז אותנו...
המנות הוגשו בקצב מסחרר- מעניין לשמוע איך היה אצלכם?
לצפיה ב-'השירות היה בסדר'
השירות היה בסדר
06/12/2018 | 12:25
96
זוכרת את הדיווח שלכם, וחושבת שהוא לאו דווקא מייצג את ההתנהלות בדרך כלל.
לצפיה ב-'גם אצלנו, תוך שעה היינו בחוץ- רחמו סטייל '
גם אצלנו, תוך שעה היינו בחוץ- רחמו סטייל
06/12/2018 | 12:55
105
לציין שהתקשרו למחרת הארוחה הראשונה לשאול איך היה-בעקבות שאלון שקבלנו ב מסרון , ציינתי מה הפריע. שבנו באותו ערב- לא היתה כל התיחסות, שף המסעדה שוחח ארוכות עם שולחן סמוך, מאיתנו התעלם. 
מצד שני לא ניקח מהם את הפרגון על כך שהם מסעדת שף יחידה באילת ...
לצפיה ב-'פיאנו פיאנו וחומוס מטירה '
פיאנו פיאנו וחומוס מטירה
05/12/2018 | 18:00
163
אני עובדת בימי ששי , מגיחעה הביתה עיפה ורצוצה. פעם שניה שאנחנו אוכלים בפיאונ פיאנו בקניון G בכפר סבא 
בפעם הראשונה לפני כחדש היינו שבעה מבוגרים, בן שלש וחצי שאוכל כמו גדול ותינוקת. אכלנו מבחר גדול של מנות, פסטה, סלטים, פיצה שחלקנו , ניוקי -כולם נהנו מאד , השרות היה מצוין , טירמיסו לקינוח מעלה והמחיר היה שפוי 
בפעם השניה בששי האחרון - 4 מבוגרים, הילד והתינוקת . 
אני אכלתי את השרימפס בשמן ושום שלהם- מרקם מושלם מחיר של 42 שח כמדומני ל 7 -8 . הולך טוב עם הפוקאצ'ה שלהם, פולנטה עם פטריות גם מנה טובה שלהם 
חלקנו פיצה פטריות -טעימה כרגיל, פנה ברוטב ארביאטה שהיתה המנה החלשה , סלט פיאנו עם גבינה כחולה לנמנע מפחמימות, הפעוט טרף ניוקי ערמונים- טעמתי- ניוקי אווריריים. לזניה חלבית- יותר מדי אורגנו לטעמי , כבר היינו מלאים -נארזה והיתה טעימה למחרת בחימום 
קינחנו עם הטירמיסו , קרם ברולה , גלידה לילדים , קפה אחד וקולה דיאט 
החשבון סביב 450 שח כולל מנת פסטה ילדים לתינוקת שנמנעת ממוצרי חלב .
השרות גם הפעם קשוב , עם חיוך. הטיפ בהתאם.

בשבת הכנתי פשטידת כרובית ותפוחי אדמה (במקור התכוננתי להכין לביבות אבל התעצלתי , שפכתי הבלילה- לפי מתכון מספרו של עוז תלם-  לתבנית.) סלט ירקות, חומוס מעולה מטירה עם פיתות . ביצים קשות . שאריות מרק ירקות לתינוקת .
פומלה לקינוח 
השירשור השבועי
29/11/2018 | 06:12
6
36
לצפיה ב-'לחם ארז - משקאות חורף'
לחם ארז - משקאות חורף
29/11/2018 | 06:25
98
החורף בפתח (יש שמועות שיגיע מתי שהוא), ולקראתו רשת בתי הקפה והמעדניות "לחם ארז" משיקה תפריט משקאות חורף, הכולל מגוון משקאות חמים לעונה הקרה.

בין המשקאות החדשים:
דרמסלה צ'אי – צ'אי לאטה עם קינמון ותבלינים בניחוח הודי. מחיר: 17 ש"ח
קקאו חם – משקה שוקולד אמיתי עשיר עם נגיעות קוקוס. מחיר: 17 ש"ח

לצפיה ב-'מסיבת פרידה מסטמפה;'
מסיבת פרידה מסטמפה;
29/11/2018 | 06:28
125
סטמפה - המסעדה האיטלקית בבית סוקולב, סוגרת מחר דלתות.

מחר ה- 30/11 החל מה- 10:00 בבוקר תיערך מסיבת פרידה מהמסעדה. זו ההזדמנות האחרונה לאכול פיאדיניות טובות ולקנות מה שנותר ממלאי היין האיטלקי של סטמפה.
לצפיה ב-'פסטיבל א-שאם בחיפה'
פסטיבל א-שאם בחיפה
29/11/2018 | 09:49
110
פסטיבל א-שאם יתקיים זו השנה הרביעית בעיר התחתית חיפה, בימים חמישי ושישי 6-7/12. הפסטיבל מוקדש למטבח העות׳מאני, וכולל הרצאות, לסיורים, לערבי השיח, ארוחות מיוחדות, אירועים ופעילויות לילדים.

בין האירועים והארוחות בפסטיבל:

‬הנמל‭ ‬24‭ ‬מארחת‭ ‬את‭ ‬השף‭ ‬הטורקי‭ ‬כמאל‭ ‬דה‭ ‬מירסאל, ‬חיים‭ ‬כהן ונוף עתאמנה-אסמעיל, לסעודה שאמית אורפלית ואנאטולית
כמאל‭ ‬דה‭ ‬מירסאל,‭‬השף‭ ‬‬מסעדת‭ ‬Alancha‭ ‬הטורקית,‭ ‬המתמחה‭ ‬במטבח‭ ‬אנטולי, ‭ ‬מעניק‭ ‬פרשנות‭ ‬מודרנית‭ ‬למטבח‭ ‬זה‭ ‬תוך‭ ‬שמירה‭ ‬על‭ ‬השורשים‭ ‬שלו. ‬השף‭ ‬חיים‭ ‬כהן‭ ‬יבשל‭ ‬יחד‭ ‬עם‭ ‬השף‭ ‬כמאל‭ ‬את‭ ‬שורשיו‭ ‬האורפלים‭ ‬שהשפיעו‭ ‬ועדיין‭ ‬משפיעים‭ ‬על‭ ‬סגנון‭ ‬האוכל‭ ‬שלו‭ ‬במסעדת‭ ‬יפו‭ ‬תל‭ ‬אביב. נוף עתאמנה-איסמעיל תכין ‬‬מנות‭ ‬מהמטבח‭ ‬הערבי‭ ‬שנמצאות‭ ‬על‭ ‬הממשק‭ ‬בין‭ ‬המטבח‭ ‬הערבי‭ ‬וטורקי. ‬מסעדת‭ ‬הנמל‭ ‬24‭ ‬ובראשה‭ ‬השף‭ ‬רן‭ ‬ראש‭ ‬תארח‭ ‬את‭ ‬הארוחה‭ ‬בחלל‭ ‬הפרטי‭ ‬של‭ ‬המסעדה‭ ‬ותגיש‭ ‬לקהל‭ ‬הסועדים‭ ‬קינוחים‭ ‬בהשראת‭ ‬החיבור‭ ‬בין‭ ‬השפים‭.‬
יום חמישי 6.12 | 18:00 / 21:00
יום שישי 7.12 | 18:00 / 21:00
מסעדת הנמל 24, חיפה
מחיר לאדם: 270 ₪

בין מייהנה לטברנה - פופ-אפ מהמטבח הטורקי
מייהנה היא התשובה הטורקית לטברנה היוונית, בה נוהגים הטורקים להתענג על מזאה, צלוחיות קטנות של מאכלים מענגים, לזלול, ולשתות ראקי. ללילה אחד תהפוך חנות הוינטאג׳ ״מפעם - בלומה מיי״ למייהנה עות'מאנית קלאסית, ושרון ויעל מ-Haifa Shuk and Cook, יכינו לכם משתה מהיינה כמיטב המסורת עם מנות מזה ססגוניות כגון:
פאטליצ'אן אזמסי - חציל קלוי ביוגורט; ג'ג'יק - סלט מלפפונים מרענן עם נענע ויוגורט; דג ים כבוש ועוקצני; סימיט - בייגל שומשום טורקי טרי-טרי; דולמה - עלי גפן ממולאים ברוטב חמצמץ; בקלאווה ביתית חמימה ואלמה צ'אי. בואו לשתות ולאכול כמו טורקים, ובין ביס ללגימה - לשמוח לצלילי מוזיקה טורקית מודרנית.
יום שישי 7.12 | 11:30 / 14:00
חנות מפעם "בלומה מיי", קיבוץ גלויות 16, חיפה
120 ₪

סעודת מלכים עות'מאנית בפרשנות מודרנית - אריק דרחני ומולי מגריסו
אריק דרחני ומולי מגריסו ממסעדת ״אונזה״ ביפו, יגיעו לחיפה, לערב מיוחד באווירת ״פתיחת שולחן״ לא מחייבת.
דרחני ומגריסו יגישו תפריט הנשען על מנות הדגל של המטבח העות'מאני, בחלל של חמאם אל פאשה 9.
לצלילי מנגינות טורקיות, ועם הרבה ראקי ויינות טובים, יוגש תפריט שיציע בין היתר: סימיט - בייגל שומשום טורקי; חציל חם ביוגורט וחמאה מזוקקת; סו בוריק פריך במילוי תרד; איקרא משובחת בעבודת יד; פסטרמה ביתית וקשקבל; ג׳ג׳יק - יוגורט סמיך עם מלפפונים, תבשיל טלה, פילאפ ועוד.
יום חמישי 6.12 | 20:00
חמאם אל פאשה 9
240 ₪

לצפיה ב-'מושבוצ - ארוחת NOSE TO TAIL עם אבנר לסקין'
מושבוצ - ארוחת NOSE TO TAIL עם אבנר לסקין
29/11/2018 | 09:59
2
146
מסעדת מושבוצ במושב רמות, תקיים בימים שלישי-רביעי 11-12/12 ארוחות NOSE TO TAIL.
שף המסעדה יפתח בן-דב, יארח את השף אבנר לסקין, ואת נעמה סורקין ייננית יקב אורטל לערב 3 על 3 - 3 פתיחים, 3 עיקריות ו-3 קינוחים.

השפים אבנר ויפתח ישתמשו במגוון רב של חלקי הבקר, כולם תוצרת עדר בקר שניידר ( עדר הבית של מושבוצ), כאשר כל מנה תלווה בכוס יין יקב אורטל שתותאם לה בדיוק ע"י נעמה.

תפריט:
  • פתיח: ספלון מרק פו - מרק בקר צח בניחוח אסיאתי עם למון גראס,ג'ינג'ר וצ'ילי;
  • לחמעג'ון - בצק טורקי מקורי, בשר עגלה ושומן טלה קצוצים, על הסכין, בתיבול גלילי;
  • פלטת שרקוטרי וטרטר בקר - מבחר בשרים קרים מנתחים שונים לצד שומר קונפי. 
_____
  • שוקשוקה אוסובוקו - תבשיל אוסובוקו שבושל שעות בחום נמוך עם מגוון ירקות שורש. הבשר המבושל נקצץ ידנית ומעורבב עם הירקות . מהתערובת זאת מכינים שקשוקה;
  • בריסקט עגלה - חזה עגלה בציפוי רכז רימונים, מלח ים ופלפל גרוס צלוי 8 שעות לאט לאט;
  • תבשיל אונטריב עם ירקות שורש - הפרשנות של השפים לביף בורגיניון.
______
  • נפוליאון שוקולד - שכבות בצק עלים פריך וביניהן מוס שוקולד;
  • • בריוש סיציליה - בריוש מקמח דורום, רוטב תפוזי קומקווט וליד ריקוטה טרייה ישר מהמחלבה;
  • טירמיסו תותים - קרם מסקרפונה תותים, רוטב תותים ועוגיות ביסקוטי.
מושבוצ, מושב רמות
שלישי – רביעי 11-12.12 19:00
מחיר:  249 ₪ לסועד
מומלץ להזמין מקום מראש: 04-6795095

לצפיה ב-'מה פה Nose To Tail?'
מה פה Nose To Tail?
08/12/2018 | 10:25
1
58
איפה ה: לשון, ריאות, לחי שומן, דם, זנב?
לצפיה ב-'מציעה שתפנה את השאלה למסעדה'
מציעה שתפנה את השאלה למסעדה
12/12/2018 | 10:59
26
אם אתה מתכנן לנסוע היום לרמות.
לצפיה ב-' עידכון לגבי מצב הפורום'
עידכון לגבי מצב הפורום
28/11/2018 | 18:46
9
311
הודיעו לי היום שמצאו דרך לגבות את הפורומים בצורה יעילה, כך שבמקרה של תקלה, אפשר יהיה לשחזר אותם תוך זמן קצר מאד.

מסתבר שהפורום שלנו ופורום נוסף, יחודיים מבחינה מסויימת, ולא מצליחים לשחזר אותם כפי שנעשה בפורומים אחרים בהם אין כעת בעיות.

הוצעו מספר פתרונות לשיחזור כל ההודעות ששורשרו להודעה הנעוצה של החיפוש של Gרר, והם נבדקים כעת. 

מקווה שאוכל להעלות חדשות טובות בקרוב.

לצפיה ב-'יש חדשות גם לגבי שחזור ארכיון הפורום? פונקציית החיפוש'
יש חדשות גם לגבי שחזור ארכיון הפורום? פונקציית החיפוש
28/11/2018 | 23:13
1
201
וכל הדיווחים שנשמרו במאמרים ובקישורים? זה לא פחות חשוב משחזור חודש של הודעות. תזכירי להם.תודה.
לצפיה ב-'החיפוש של Gרר עובד'
החיפוש של Gרר עובד
29/11/2018 | 06:10
184
בדקתי מספר פעמים. ההודעות היחידות שלא נכללות בו הן אלה ששורשרו.

דיווחי חו"ל שהיו בקישורים נסרקו על-ידי החיפוש של Gרר.

המאמרים והקישורים בפורמט של הפורום, כלולים בבעיה הייחודית.
לצפיה ב-'תודה על העדכון יש עוד עניין בהמשך למה שסבתא רותרות כתבה'
תודה על העדכון יש עוד עניין בהמשך למה שסבתא רותרות כתבה
29/11/2018 | 14:31
5
261
אני מכירה את זה מפורומים אחרים
כאשר משחזרים - מוחקים (סופית) את כל ההודעות שנכתבו מאז המחיקה
בעצם מחזירים את הפורום למצבו הקודם
אבל בכך מוחקים הרבה הודעות אחרות
לא כזה יעיל בלשון המעטה
השאלה אם עובדים על למצוא דרך לטפל גם בזה

תמסרי לתפוז שאם העניין הוא כלכלי הם מוזמנים להיעזר בגולשים לכיסוי ההוצאות
אנחנו מבינים שהאתר חינמי ולא יותר מדי רווחי בגלל שלל סיבות שלא משנות כרגע
אז אפשר לגבות תשלום על כניסה לאתר לגולשים עם יוזר קבוע ולא אורח
או לבקש "תרומות" חד פעמיות על פתרונות למצב שנוצר
השאלה אם זאת בעיה של כסף או בעיה טכנית של חוסר יכולת
יש המון גולשים קבועים בתפוז ואם כל אחד שם אפילו רק אלף ש"ח אולי זה יוצא סכום שיכול לעזור במשהו
סתם מחשבות שהיו לי על המצב על החפירה
לצפיה ב-'זה מפני שהם משחזרים מהגיבוי האחרון'
זה מפני שהם משחזרים מהגיבוי האחרון
29/11/2018 | 17:32
213
ועכשיו, בעקבות רעיון שלי, ינסו לעשות משהו אחר.

אין שום סיבה, ולי בודאי שאין כוונה, לתרום כלכלית לתפוז. אם יש לך 1,000 ש"ח מיותרים, אני יכולה לתת לך רשימת ארגונים לתרום להם.
לצפיה ב-'רק אלף שקל???'
רק אלף שקל???
03/12/2018 | 08:46
3
178
את אמיתית או מה? 
לצפיה ב-'לדעתי הזמן שאתה או כל אחד שקבוע בפורום הזה נמצא בו שווה הרבה'
לדעתי הזמן שאתה או כל אחד שקבוע בפורום הזה נמצא בו שווה הרבה
04/12/2018 | 00:50
2
138
יותר (אבל כנראה אני לא אמיתית כי אני חושבת אחרת ממך)

מעתיקה כאן גם מה שהגבתי לחתולית ונמחק
"ממש אין לי אלף ש"ח מיותרים, תודה על ההצעה
אנחנו צרכנים של שירות חינמי ואם אנחנו רוצים לשפר אותו בצורה שמנהלי האתר לא מעוניינים לבצע מסיבות כלכליות (לא אומרת שזה המצב כי אני באמת לא יודעת, לכן כתבתי "אם"), זאת ממש לא תרומה, יותר כמו קנייה של משהו שמעוניינים בו.
דווקא את, שתורמת כ"כ הרבה מזמנך לתפוז בתפקיד שהוא לא תמיד מהנה או מועיל לך, אני בטוחה שהזמן שהשקעת כאן שווה הרבה יותר מהסכום הזה... אבל בסדר, רק זרקתי רעיון תאורטי לא מגובש כדי להדגים שהאתר חשוב לגולשים ולדעתי אם יש לנו דרך לפעול עבורו אז רצוי לעשות זאת.
אני אכן מקווה שיצליחו לשחזר בקלות ובדרך שלא תמחק שום דבר נוסף. אני באמת לא מבינה בנושא הטכנולוגי אז אין לי מושג מה אפשרי בכלל ומה לא."

המשך שבוע טוב
לצפיה ב-'הפורום זה חשוב גם לי '
הפורום זה חשוב גם לי
04/12/2018 | 15:13
1
116
אבל  מכאן ועד לתרום לו כסף- המרחק ארוך מאוד מאוד מאוד. 
תראי, רובנו (אני מרשה לעצמי לדבר לא רק בשמי באופן חריג) גולשים בפורום זה ופורומים אחרים כי אנחנו אוהבים את הפורום, ואוהבים אוכל, וגם כי זה מעביר לא רע את הזמן. בסופו של דבר זו פלטפורמה אינטרנטית חינמית עם כל מיני יתרונות.
אבל, עם כל הצער שבדבר, האמיני לי שאוכל לחיות גם בלי זה.  
רוב האנשים שאני מכיר יש להם מאבקים ודברים לפעול בהם בתוך ביתם ואת הזמן והאנרגיה שלהם הם מנתבים לשם. לא שאני לא בעד לתרום (אני אפילו תורם מדי פעם כשאני רואה כתבות על חולים שנזקקים לניתוח) ואולי זה אני שעייף/שבע אבל לא נראה לי שלהציל פורום/ אתר אינטרנט זה תמריץ מספיק חזק בשביל להשקיע הרבה אנרגיה ו/או כסף עבור רוב האנשים. יש דברים ואנשים שזקוקים לזה יותר ואם יהיה לי את האנרגיה/כסף מיותר אשקיע את זה בהם. 
לצפיה ב-'אני מתנדבת בניהול הפורום הזה מעל לעשר שנים'
אני מתנדבת בניהול הפורום הזה מעל לעשר שנים
05/12/2018 | 08:44
127
הפורום חשוב לי, הוא סוג של הבייבי שלי, ובימים הטובים הוא היה חשוב ומהותי בתרבות הקולינרית בישראל.

שגיאות של בעלי תפוז לדורותיהם, הביאו את האתר למצב בו הוא נמצא כעת. אין לי ספק, שבלי התקלות הטכניות הגדולות שקרו בשנים האחרונות, ועם ממשק סלולארי מצויין, הפורומים היו במצב אחר, אבל לא בוכים של בויאבס שנשפך.

ניהול הפורום מעולם לא ייצר לי הכנסה, נהפוכהו - הוא עלה לי כסף (לא הרבה, אבל עלה). כיש לי כסף לתרום, אני תורמת למי שבאמת זקוקים לכך.
לצפיה ב-'גיבוי ושחזור - כבודם במקומם מונח. אבל כל רופא שיניים ...'
גיבוי ושחזור - כבודם במקומם מונח. אבל כל רופא שיניים ...
29/11/2018 | 17:37
232
... יודע שבסופו של דבר יש לטפל בשורש הבעייה.

לשים פלסתר של גיבוי ושחזור, לא פותר את הבעייה העקרונית.  ועד שהיא תפתר, אני (ואחרים גדולים ממני) לא יטרחו להשקיע כאן מעבר למינימום.  וכמות המבקרים הצונחת - רק תצנח מהר יותר.  כך שנשמח לשמוע מה קורה בנושא הנתוח לחולה, ולא רק הפלסתר על הפצע.

וכדי לתת דוגמא -
לא מזמן חזרתי מצפון איטליה ותכננתי לפרט כאן על המסע.  זה כבר לא יקרה.
לצפיה ב-'בוכרית: חנן מרגילן או סמרקנד ? (ואולי אופציה 3?)'
בוכרית: חנן מרגילן או סמרקנד ? (ואולי אופציה 3?)
28/11/2018 | 09:48
2
173
ואם סמרקנד - ת"א או אור יהודה? (או שאין הבדל משמעותי....)
לצפיה ב-'אכלתי רק בחנן מרגילן'
אכלתי רק בחנן מרגילן
28/11/2018 | 15:45
237
ואני חוזרת אליה שוב ושוב. בסמרקנד לא אכלתי.
לצפיה ב-'סמרקנד ת"א (בן צבי)'
סמרקנד ת"א (בן צבי)
28/11/2018 | 19:47
227
בעברי הלא רחוק אכלנו כאן מדי פעם. שרות עצמי והמסעדה מאד עממית ולא מזמינה במיוחד מבחינת העיצוב. עם זאת האוכל טעים וטרי . מומלץ מרק בוכרי טיפוסי דושפרה  וכן סוגי כיסונים שונים מאודים או מטוגנים. הבשרים על האש בסדר ולא יותר. יש בר סלטים חופשי.
נראה לי שזו הזדמנות טובה להכיר אוכל בוכרי. באור יהודה לא היינו אבל יש להניח כי אין הבדלים מהותיים.
לצפיה ב-'תאי צ'ין בטבעון - בהחלט מקום שאשמח לחזור אליו'
תאי צ'ין בטבעון - בהחלט מקום שאשמח לחזור אליו
26/11/2018 | 15:44
7
371
ישבנו 7 לארוחת צהרים.
הזמנו מקום מראש (בכל זאת שבת - היה מלא, לא מפוצץ).

אוירה נעימה ולא פלצנית. שרות יעיל ואדיב, מחירים סבירים (תראו בחשבון) ומנות טעימות.
מתנצל שלא מפרט תמונה מול מנה וגם ביקורת רלוונטית. הרוב היה טוב+ וחייב לציין את הספרינגרול הויאטנמי שאשתי כל כך אוהבת ומייחלת - והמנה היתה מצויינת עם חריפות עדינה ומטבל ראוי.

אני צמחוני ואכלתי קוצ'י קארי טופו (יפני) וקצת התאכזבתי כי הטופו (הנדיב) לא ספח אליו טעמים וסה"כ היתה חסרה לי איזה עוצמה במנה. קצת פולני...

וגם - יש להם איטריות קארי שמכינים במקום - מאוד מעניינות כחלק ממנה.

כלים מיוחדים ומקוריים בעבודת יד (מישהי מהסביבה).

מומלץ בהחלט.
לצפיה ב-'אסייתית משפחות נהדרת '
אסייתית משפחות נהדרת
26/11/2018 | 20:37
1
234
לא בישול עילי 
לא הייתי מאמת את המנות שלהם עם המקור 
אבל טעים מאוד, הוגן מאוד ומקום נעים וידידותי לאנשים 
במרבית המקרים לא צריך יותר מזה

לצפיה ב-'לגבי האימות: לפחות שניים מהסועדים (אני לא דוגמה)'
לגבי האימות: לפחות שניים מהסועדים (אני לא דוגמה)
27/11/2018 | 08:24
218
הם בעלי פרספקטיבה אסייתית מקורית לא מבוטלת.
לגבי המנה ה"אפגנית" אין לנו מושג....

אבל בסה"כ הגדרת יפה את המקום.
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
27/11/2018 | 06:54
4
146
בסך הכל נחמד מצדך לכתוב ככה, אחרי שקיבלת אוכל פולני 

המחירים נראים הגיוניים, והמנות נראות טוב.
לצפיה ב-'הפלפל החריף על האורז עבר לקדרה וחירף אותה לחיוב'
הפלפל החריף על האורז עבר לקדרה וחירף אותה לחיוב
27/11/2018 | 08:22
3
67
לצפיה ב-'טוב, חריף מבחינתי הוא בבחינת שומרת נפשה תירחק'
טוב, חריף מבחינתי הוא בבחינת שומרת נפשה תירחק
27/11/2018 | 11:13
2
41
לצפיה ב-'מקור החריף הוא נסיון להתגבר על חולשה תברואתית'
מקור החריף הוא נסיון להתגבר על חולשה תברואתית
27/11/2018 | 14:49
1
43
לצפיה ב-''
27/11/2018 | 15:02
15
לצפיה ב-'מס' דיווחים מאילת ומה שליד .'
מס' דיווחים מאילת ומה שליד .
24/11/2018 | 16:58
2
366
מס' דיווחים מאילת ומה שליד .

היינו באילת כחלק מסמינר מקצועי שנערך פעם בשנה. הפעם החלטנו לנסוע ברכב ובכך לבחור איפה ומתי לעצור.
גם השנה זכינו ללון במלון "דן" ולהנות מארוחות הבוקר והערב המושקעות והמגוונות.
מרק הארטישוק שהוגש בערב יום ראשון היה סמיך ונהדר! הסלטים מגוונים ומכוונים לכולם, ערב אחד הוגשה שווארמה ממנה לקחתי תוספת, היה ערב עם סושי מפורק שהחברה התענגה עליו (אני וסושי לא חברים) ובבוקר יש בר עם מלאאא סוגי גבינות (ברי פקאן ורגיל, קממבר, גאודה – כל אלה לבחירה מחלב צאן או בקר, מוצרלה, פרמזן, פרומעז, קשקבל וכו'...)
ובכל בוקר, מנת עוגת טירמיסו לצד הקפה .

בהלוך – אורסולה בעינות צוקים. בדיוק פתחו ב 12:00.
סלט חקלאים = סלט יווני שהכיל עלי חסה פריכים, בצל סגול, זיתי קלמטה, גבינת פטה וכו'... לא מנה גדולה במיוחד אך בהחלט טרייה. הגיע עם מס' פרוסות לחם עם אגוזים ובנוסף 3 מזטים שכללו כרובית צלויה שהייתה מדהימה בטעמה, ברוטב פטרושום (הרוטב היה אלוהי! וואו! מינון מדוייק של פטרוז' ושום. ביקשנו תוספת ), צזיקי ו...לצערי הזיכרון בוגד בי ואני לא זוכרת מה היה המזט השלישי.  הנ"ל לוו באותו לחם וכולם היו מעולים.

המקום משווק עצמו כמגיש אוכל גרמני אך התפריט רב גוני, כתוב עם קריצה וכל אחד ימצא פה מה לאכול.

השירות חייכני והשירותים מבהיקים.

בחזור עצרנו שם שוב, הפעם במקום שנמצא בצמוד ושמו - המעדניה בעינות צוקים.
מקום שמגיש מיני תבשילים (הירקות ברוטב קארי נגמר ), פסטות וסלטים, כריכים שונים וגם מוכר רטבים מיוחדים, בשר ל"על האש" של קצבייה באר שבעית ידועה בשם "שירי".
בחרנו 2 כריכי בשר – האחד במילוי אנטריקוט והשני במילוי אסאדו. מגיע עם חסה, בצל, עגבניה ובכריכים מורחים רטבים לבחירתנו (רטבים "רגילים" ומשעממים כגון חרדל, מיונז וכו'. אמרתי "משעממים היות ובמקום שנקרא "מעדניה" אני מצפה לקצת יור תחכום בנושא ובנוסף,  אני מאוד אוהבת את הכריכים של "סבא ג'בטו" בבאר שבע, למי שמכיר, ושם יש מלא רטבים מעניינים שמגיעים בצד ואפשר כל ביס "להרטיב ברוטב אחר"). בכ"א, הג'בטות בגודל לא גדולת מדיי וניתנות לסיום (לא בקלות)  עם קרום קשיח ותוך רך והבשרים היו נהדרים!

לשתייה בחרתי בירה מהחבית של מבשלה מקומית בשם "בירת הערבה"  ולליין הבירות קוראים "קָצְרָה" ע"ש נחל הזורם באיזור והחברה בחרה במשקה פסיפלורה – תפוח של "קשת" מהגולן. אני אוהבת בירות בוטיק פשוט כי לרוב הן טעימות לי יותר מהבירות ה"רגילות" שיש בחנויות. גם זו מצאה חן בעיניי. לבית קניתי מארז של שישיה  (שניים מכל סוג) שמכיל בירה כהה (גם מעולה!), ענבר (טרם טעמתי) ובלונדי.

המאנקיז – כן אני יודעת. מה מאנקיז?! אבל... בערב הראשון שלנו באילת, על אף שאכלנו ארוחת ערב מצויינת מוקדם יותר מתישהו, יצאנו להסתובב והרעב קירקר בנו. ב 23:10 כל המקומות על הטיילת והסביבה היו כבר סגורים (וחרשנו אותה) כך שנשאר רק פאב המאנקיז (השעה הייתה כבר קרוב לחצות, הפאב המה אנשים ומוזיקה) וישבנו שם. הזמנו פעמיים קסטיל רוז' = בירה דובדנים (הפייבוריט שלי) וחלקנו שלישיית המבורגרים שהיו סבירים + צ'יפס. באחת גם הם החלו להתקפל והתקפלנו גם אנחנו.

מזה"א היה מושלם לעשות את מה שבאנו לעשות – רביצה. אז רבצנו באיזה חוף צפוני (חוף המגדלור), שם שתיתי מוחיטו מאכזב והחברה לקחה בקבוק בירה מקסיקנית כלשהי שמכילה גם טקילה. הייתה חביבה.

משם המשכנו למסעדה בחוף סמוך בה היינו גם שנה שעברה –בר ביץ'.
בחרנו מזטים של: כרובית עם איולי עמבה בצד – הכרובית הייתה מפורקת לפרחים והגיעה עם מטבל איולי עמבה מעולה! פלאפל שרימפס (3 יח') שהרגיש כמו קציצת דגים שלא סיימנו וארטישוק על הגריל (משומר) ברוטב לימון ונענע שגם היה מעולה. בירה מלכה אדומה (עוד פייבוריט שלי) ובהמלצת המלצר בירה ירושלמית בשם "שפירא" לחברה.

ואחרונה וחביבה הפסטורי – פעם ראשונה שלי שם.
לחברה ולי הייתה דוּדה לקרבונרה וארביאטה. ארביאטה לא הופיעה בתפריט אך המלצרית (שהייתה חייכנית ומקסימה) אמרה שאין בעיה ואכן קיבלנו ארביאטה שהייתה מושלמת! מושלמת בחריפותה ומושלמת בסמיכותה. כל הרוטב דבק לספגטי ולא נשאר פירור בצלחת.
גם הקרבונרה הייתה עשויה לעילא! וגם ממנה לא נותר פירור.

לקינוח הזמנו טירמיסו (העוגה האהובה עליי אחרי עוגת התפוחים של אמי ) עבורי וטארט טאטן עבורה. הגיעו מנות גדולות שכמעט סיימנו . היא מאודדד אהבה את הטארט טאטן שלה ואת גלידת הוניל (אני פחות) והטירמיסו היה טעים אולם כבר אכלתי טובים יותר.

לשנה הבאה באילת הבנויה
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
25/11/2018 | 18:52
109
אורסולה נמכרה והתפריט השתנה, וכבר אינו גרמני כפי שהיה. חבל.

הבר ביץ' הוא מקום נהדר לרביצה כשמזג האוויר נעים.
לצפיה ב-'תודה על הדיווח, הבר ביץ נירשם לפסטיבל ג'אז חרף בפברואר '
תודה על הדיווח, הבר ביץ נירשם לפסטיבל ג'אז חרף בפברואר
29/11/2018 | 14:31
58
ו..כל הכבוד שהצלחתם לאכול ארוחת צהרים אחר ארוחת הבקר של מלון דן 
לצפיה ב-'אורבן קיטשן גבעתיים'
אורבן קיטשן גבעתיים
21/11/2018 | 18:18
11
463
במשך השלוש ומשהו שנים שאני בגבעתיים איכשהו לא יצא לי ללכת לאורבן קיטשן שנמצאת ברחוב ויצמן, אחד משני הרחובות המרכזיים בגבעתיים (יחד עם כצנלסון). 
בשבועות האחרונים הייתי שם כמה פעמים. מדובר במסעדה בינונית בגודלה, עם מקומות בפנים ובחוץ על המדרכה. 
התפריט הוא כזה שפונה לכולם ושיש באלף מקומות אחרים- פיצות, סלטים, כמה פסטות, כמה מנות ראשונות, קצת בשר ופאד תאי. 
אז מה אכלתי שם? 
מהמנות הראשונות:
סלט יווני- היה טרי, טעים, די נדיב. ביקשנו אותו בלי זעתר ובטעות הוציאו עם. אחרי שהערנו וביקשנו להחליף הם השאירו את הסלט ע"ח הבית ובנוסף הביאו חדש

מהעיקריות:
רביולי גבינות ברוטב עגבניות- הרביולי עשויים טוב, הרוטב סביר, מרגיש קצת תעשייתי אבל אין לי תלונות,

פאד תאי עם ירקות ועוף- סטנדרטי. לא הוצף בשמן. היה חסר לי קצת רוטב 

ניוקי פטריות- מנה טעימה, הניוקי מעט דחוסים אבל טעימים, הרוטב היה מתקתק, טעם הפטריות בלט ברוטב והיו שם כל מיני פטריות צלויות קטנות וטעימות. שוב , לא מנת הניוקי הכי טובה שיש אבל בהחלט מנה טעימה ללא תקלות  

היתה גם מנת פטוצ'יני עם ירקות ושמן זית,  טעמתי ממנה ביס וגם היתה מוצלחת. 

לקינוח חלקנו סופלה שוקולד טעים ונדיב במיוחד בגודלו  ופאי בננות טעים מאוד, שהיה יכול להיות מעולה אילו היה מוגש חם ולא קר מהמקרר. סביר להניח שהקינוחים הם קנויים אבל גם צריך לדעת ממי לקנות.

המחירים של העיקריות בין 50-60 שקל, הקינוחים 38 שקל.

לסיכום- אמנם אין להם שום דבר מיוחד אבל את מה שהם עושים הם עושים בצורה טובה. יופי של מסעדה

לצפיה ב-'יופי'
יופי
21/11/2018 | 19:51
3
308
במיוחד ראויה לציון הבקשה להחליף סלט שלם בגלל זעתר.
רק בציון.
לצפיה ב-'לא ברור לי אם היתה כאן ציניות או לא...'
לא ברור לי אם היתה כאן ציניות או לא...
22/11/2018 | 08:20
2
273
אני אניח שלא (למרות שנדמה לי שכן) אבל אחדד: ביקשנו מראש שיוציאו בלי זעתר כי חלק מהסועדים שונאים זעתר. אמרו בסדר גמור. בסוף הוציאו עם. הזעתר היה דומיננטי וכיסה את רוב הירקות. לכן, לגיטימי ויותר מכך בעיניי לבקש להחליף במקרה כזה. 
לצפיה ב-'אם כך אז בהחלט אמורים להחליף.'
אם כך אז בהחלט אמורים להחליף.
22/11/2018 | 08:32
72
לצפיה ב-''
26/11/2018 | 00:17
5
לצפיה ב-'לרגע שמחתי שיש עוד מקום שמגיש סופלה אמיתי'
לרגע שמחתי שיש עוד מקום שמגיש סופלה אמיתי
22/11/2018 | 06:41
6
231
אבל אז כתבת שהוא הוגש קר   כנראה פונדנט שוקולד שהם לא טרחו לחמם, כפי שנהוג.

לצפיה ב-'התבלבלת...הסופלה (כלומר פונדנט) הוגש חם. הפאי בננות הוגש קר '
התבלבלת...הסופלה (כלומר פונדנט) הוגש חם. הפאי בננות הוגש קר
22/11/2018 | 08:16
5
197
הפאי בננות אילו היה מוגש חם (לא במיקרו חלילה..) היה יכול להיות אלוהי. 
לצפיה ב-' אז סופלה אמיתי אמיתי?'
אז סופלה אמיתי אמיתי?
22/11/2018 | 10:47
4
170
כזה שמכינים א-לה-מינוט במקום? אם כן, זה אושר גדול.
לצפיה ב-'לא לא:)'
לא לא:)
23/11/2018 | 18:30
3
155
פונדנט רגיל רגיל...כמו זה שאכלת אינספור באירועים. 
לא זה של פופינה
לצפיה ב-'אז אני חוזרת לאכזבתי הראשונה '
אז אני חוזרת לאכזבתי הראשונה
23/11/2018 | 20:20
2
36
לצפיה ב-'באמת האמנת שבמסעדה עם תפריט ארוך שפונה לכולם'
באמת האמנת שבמסעדה עם תפריט ארוך שפונה לכולם
23/11/2018 | 21:01
1
180
והמגישה פיצה וכאלה, באמת תקבלי סופלה של ממש? לא מתאים לך.
לצפיה ב-'אוראל כתב סופלה, התייחסתי בהתאם'
אוראל כתב סופלה, התייחסתי בהתאם
24/11/2018 | 10:22
146
חוץ מזה, תקווה היא דבר טוב ואופטימי, ואני בעד אופטימיות.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
פורום תקשורת חזותית-מיתוג עסקי
בואו למתג את העסק שלכם
אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה