לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1978619,786 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' החיפוש הייחודי של Gרר'
החיפוש הייחודי של Gרר
28/10/2018 | 12:29
2545
761
==הודעה נעוצה, אנא הימנעו מתגובות==

מנוע חיפוש שעובד במקביל למנוע החיפוש של "תפוז" ומאפשר לחפש בצורה יותר ממוקדת דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ ובעולם, הן דיווחים שעלו בפורום והן ביקורות מאמצעי התקשורת ובלוגים. למי שזוכר...
המשך>>
==הודעה נעוצה, אנא הימנעו מתגובות==

מנוע חיפוש שעובד במקביל למנוע החיפוש של "תפוז" ומאפשר לחפש בצורה יותר ממוקדת דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ ובעולם, הן דיווחים שעלו בפורום והן ביקורות מאמצעי התקשורת ובלוגים. למי שזוכר את החיפוש ב"מטעמים"  - זה מאד דומה. 

מה אפשר למצוא שם?
א) דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ, כלומר שלא כמו מנוע החיפוש הרגיל שמביא הכל, כאן אפשר למצוא רק דיווחים של ממש. בחיפוש על פי מקום בארץ אפשר להוסיף גם פרמטר של מרחק, וכך לקבל, למשל, את רשימת כל הדיווחים על מסעדות ברדיוס של עד 10 ק"מ מנתניה. 
ב) דיווחים על מקומות בחו"ל. על פי שם המדינה/העיר. כאן אפשר יהיה למצוא לא רק דיווחים אלא גם סתם המלצות וטיפים.

מה אי אפשר למצוא שם?
לא כל ההודעות של הפורום נכללות שם, אלא רק דיווחים של ממש. כל יתר החיפושים אפשר ורצוי לעשות במנוע החיפוש הרגיל.

בהצגת התוצאות ניתן לקרוא את הנושא ותחילת ההודעה. להמשך קריאה יש לינק להודעה המקורית בפורום.
לחיצה על שם המשתמש יביא את כל הדיווחים שקוטלגו עבור אותו משתמש, כך שתוכלו לראות אם אתם באותו "ראש".
לחיצה על מסעדה/מקום יביא את כדיווחים שקוטלגו עליה.

לינק למנוע החיפוש

המערכת אמורה לעבוד היטב גם על מסך קטן.

תהנו!

לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
27/12/2018 | 06:19
4
9
לצפיה ב-'שגב באר שבע כבר לא כשרה'
שגב באר שבע כבר לא כשרה
27/12/2018 | 06:37
96
מסעדת "משה שגב" בבאר שבע משיקה תפריט חדש ותפעל מעתה גם בסופי שבוע.

מלבד הסרת הכשרות ופתיחת המסעדה בסופי השבוע, משיקים במסעדה תפריט חדש ואקלקט של המנות משלל מטבחים ביניהם המטבח הישראלי, האסייתי, האיטלקי והאמריקאי.

בין המנות בתפריט:
  • מרק קרם ארטישוק ירושלמי וכמהין (39 ש"ח)
  • פטה כבד ושזיפים פטה כבד עוף, ריבת בצל ושזיפים שחורים ביין אדום (52 ש"ח)
  • סביצ'ה דג טרי פרוסות דג טריות כבושות בלימון וצמחי תבלין ,סלט טבולה חריף גבינת לבנה וקציפת עגבניות (54 ש"ח)
  • כבד עוף בטריאקי כבדים צלויים בגריל, מוגשים עם תערובת פטריות, בצל סגול, ברוקולי ,שום ברוטב טריאקי עשיר (67 ש"ח)
  • סטייק חזה עוף זוקיני, תרד ובצלים אפויים מוגש עם קינואה שחורה , טחינה וקרם כוסברה מרענן (69 ש"ח)
  • פסטה פפרדלה סלמון ברוטב שמנת עשירה, פטריות פורצ'יני ,סלמון ובזיליקום (89 ש"ח)
  • פילה מוסר טרי מונח על חצילים ותרד ברוטב ארטישוק  ירושלמי (89 ש"ח)
  • ניוקי בשר בבישול ארוך, פטריות שימג'י, שום וצמחי תבלין ברוטב ציר בקר ויין אדום (89 ש"ח)
  • סופלה שוקולד ורוטב שוקולד חם מוגש עם אגוזי פקאן, קרמבל קקאו וגלידה וניל (39 ש"ח)
  • קרם גבינה עשיר תותים טריים, מרנג וטוויל שומשום שחור (39 ש"ח)

"משה שגב"
 מתחם ''ישפרו פלאנט'', באר שבע
 077-4142025 שלוחה 6
 פתוח בימים א'-ה' בין השעות 17:00-23:00
ו'-ש' 12:00-23:00

לצפיה ב-' מכירת סוף שנה בג'יאקונדה'
מכירת סוף שנה בג'יאקונדה
27/12/2018 | 06:43
44
מכירת סוף השנה המיוחדת של חנות היין ג'יאקונדה, תסתיים מחר, יום שישי ה- 28/12/2018.
ג'יאקונדה מציעה הנחות על מבחר יינות השדירה המרכזית שמחירם הרגיל, נע בין 130 ל-200 ש"ח:
בקניית 6 בקבוקים - 20% הנחה מהמחיר הרגיל
בקניית 12 בקבוקים - 25% הנחה מהמחיר הרגיל

בנוסף היום ומכר תתקיים מכירת השמפניות והמבעבעים הגדולה – כל אחד מהם הוא קודם כל יין מעולה, מורכב ומעניין. 
כל המבעבעים (גם אלה שאינם שמפניות) עשויים מטוד שמפנואז, להוציא את הואט.

המותגים המשתתפים במכירה:
רבהולץ
היימן לובנשטיין
ראומלנד
הואט
בומאר
סטפן טיסו
גנבה
קוהלר רופרכט
אגראפאר
בורז'ואה דיאז
ז'ורז' לאבאל

בקניית שישייה - 20% הנחה, מהמחיר הרגיל .
בקניית תריסר - 25% הנחה, מהמחיר הרגיל .

איסוף עצמי, או משלוח .

ג'יאקונדה 
פרישמן 73 תל אביב, מול כיכר מסריק
לצפיה ב-'סילבסטר בטיביס בחוות ורד הגליל'
סילבסטר בטיביס בחוות ורד הגליל
27/12/2018 | 11:55
53
מסעדת 'טיבי'ס', של שף חיים טיבי ושותפו רועי כהן, תערוך ארוחה מיוחדת בסילבסט.
ביום ב' ה- 31/12 החל מהשעה 18:30 יוגש תפריט מיוחד, לצלילי מוסיקה שמחה ותפאורה חגיגית.

התפריט של שף חיים טיבי:

למרכז השולחן יוגשו מבחר לחמים: בריוש, מחמצת סלק, אגוזים שיפון וזיתים מוגש עם חמאה;
אספרסו כרובית ואגוזי לוז מתובל בכמהין, לוז קלוי ושמן אגוזים, עם קציפת חלב ועוגיית פרמז'ן;

פתיחים
  • קנלוני ארטישוק ירושלמי ומוצרלה פרסקה- קנלוני ממולא בארטישוק ירושלמי וגבינת מוצרלה, עם רוטב חמאה ועגבניות קונפי
  • טונה ''נובו''- טונה ספייסי, מוגשת על כדורי אורז, מתובלת ברוטב יפני וטוביקו ירוק
ראשונות
  • שקדי עגל צלויים בגריל- עם  תרד קלוי, קונפי שום, רוטב יין וציר בשר, מוגשים על קרם שעועית
  • טארט טאטן כבד אווז- צלוי בפלאנצ'ה, מוגש עם טארט טאטן אגסים, ברוטב יין מוסקט
  • סלט אנדיב צבעוני- אנדיב בליווי תותים, פלחי הדרים, שומר, אגוזים קלויים וגבינת קמבזולה
עיקריות לבחירה
  • פילה בקר צלוי בגריל- מוגש עם גראטן תפוח אדמה, אספרגוס צלוי ורוטב יין פורט
  • פילה דג לוקוס ים תיכוני- עם בוקצ'וי צלוי, לימונים וביסק יין לבן, מוגש על ריזוטו פורצ'יני
  • רביולי ריקוטה ודלעת ערמונים- רביולי ברוטב ערמונים ושקדים לבנים, מוגש על קרם שורשים, בליווי סלט מיזונה אדומה
קינוח
  • 50 גוונים של אדום מסקרפונה, שוקולד לבן ותותים במרקמים שונים
  • צ'ורוטיביס - צ'ורוס, דולצ'ה דה לצ'ה, שוקולד וגלידת קינמון
הארוחה החגיגית תלווה בכוס יין מבעבע.

מחיר- 300 שקלים לסועד
יש להזמין מקומות מראש.
למידע והזמנות- מסעדת 'טיביס'-  04-6330885

לצפיה ב-' שפרה - כבשה באר שבעית מתוקה ומושחתת '
שפרה - כבשה באר שבעית מתוקה ומושחתת
27/12/2018 | 12:03
111
מקום חדש ומתוק נפתח בימים אלה צמוד למסעדת קפאסה, במתחם ביג בבאר שבע - שפרה. 

שפרה היא כבשה מושחתת שמציעה קינוחים מושחתים, גלידות משובחות שנעשות במקום מדי יום, שייקים מוגזמים, פרוזן יוגורט, מיצים סחוטים ושתייה חמה וקרה.
המנות בשפרה החדשה צבעוניות ומשוגעות, כאלו שקודם מצלמים ואז טועמים אותם.

שפרה מתאימה את הספיישלים שלה לטרנדים החמים ברשתות החברתיות ותציג מדי חודש מנות צבעוניות וחדשניות בעולם הקינוחים המושחתים.

שעות פתיחה:
א-ו' 9:30-00:00
שבת: 11:00-00:00.
טלפון: 08-6655122

לצפיה ב-'מה יותר טעים - לאכול בבית או בחוץ? '
מה יותר טעים - לאכול בבית או בחוץ?
26/12/2018 | 10:29
12
118
לצפיה ב-'אם התשובה הייתה בבית, למה לאכול בחוץ?'
אם התשובה הייתה בבית, למה לאכול בחוץ?
26/12/2018 | 10:36
196
הרבה יותר זול לאכול בבית.
לצפיה ב-'לא בטוחה שהבנתי את השאלה'
לא בטוחה שהבנתי את השאלה
26/12/2018 | 11:12
3
179
אם את שואלת איפה יותר טעים לאכול - במקרה שלנו, בהחלט טעים לנו יותר בחוץ. משערת שמי שנהנים יותר מבישול, יאהבו לאכול בבית.
לצפיה ב-'סוג של שאלת מחשבה, גם אני לא בטוחה שאני מבינה אותה '
סוג של שאלת מחשבה, גם אני לא בטוחה שאני מבינה אותה
26/12/2018 | 13:13
2
41
לצפיה ב-'Nרב, אני חושבת שאכלת ביותר מדי מסעדות השבוע '
Nרב, אני חושבת שאכלת ביותר מדי מסעדות השבוע
27/12/2018 | 07:00
1
30
לצפיה ב-'כן, מתבלבלים מיותר מדי טעמים '
כן, מתבלבלים מיותר מדי טעמים
27/12/2018 | 12:12
18
לצפיה ב-'עבורי זה לא עניין של יותר טעים'
עבורי זה לא עניין של יותר טעים
26/12/2018 | 15:04
162
זו פשוט חוויה שונה.  מה גם שבד"כ לא אוכל בחוץ דברים שאני נוהג לבשל בבית, אלא אם יש לי סיבה לחשוב שהגרסה של ה"בחוץ" היא מיוחדת או מוצלחת במיוחד. 
לצפיה ב-'השאלה הנכונה: איזה אוכל יותר טעים- של בית או במסעדות'
השאלה הנכונה: איזה אוכל יותר טעים- של בית או במסעדות
26/12/2018 | 18:29
138
לא ניתן להשיב על שאלה כזו. הכל הרי תלוי באיזה בית ובאיזו מסעדה. אוכלים במסעדות מסיבות רבות, כגון: לא בא לבשל, אין מה לבשל, מחפשים מגוון מנות, מעונינים באווירה, מבקשים גיוון וכך הלאה , אין ספור תשובות.
לצפיה ב-'מן הסתם זה תלוי במי הטבח בבית, אצלי זה ברור שבחוץ.'
מן הסתם זה תלוי במי הטבח בבית, אצלי זה ברור שבחוץ.
26/12/2018 | 23:22
37
לצפיה ב-'בבית'
בבית
27/12/2018 | 15:38
90
וזה די מתבקש, כי במשפחה שבה אוהבים לבשל, הרמה עולה בהתמדה בכל החזיתות - ידע, מיומנות, רפרטואר, ציוד, היכרות עם ההעדפות של הסועדים וכיו"ב. מנגד, רמת האוכל בחוץ (לפחות זה שזמין לנו) משתפרת הרבה יותר לאט, אם בכלל.
ברור שיש פסגות קולינריות שרק מסעדות מכוכבות יכולות לכבוש, אבל זה לא קנה המידה לארוחה בחוץ.
לצפיה ב-'תלוי באיזה בית ותלוי באיזה חוץ... במקרה שלי בד"כ בחוץ'
תלוי באיזה בית ותלוי באיזה חוץ... במקרה שלי בד"כ בחוץ
28/12/2018 | 18:32
109
כי אני לא בשלנית, אבל סבתא למשל כן, ויש דברים שאכלתי בחוץ ופחות מוצלחים מהגרסה שלה... ויש מאכלים שאני מעדיפה לאכול בבית כי בחוץ נוטים "לקלקל" לי אותם (לא פעם בחזקת "כל המוסיף גורע").

כמובן, יוצאים החוצה לא רק כדי לאכול דברים שאני לא רוצה או יכולה להכין לבד אלא גם כדי לצאת – בילוי, אווירה, מפגש ועוד. יש לי חבר טוב שגר בגוש דן (אני לא) והוא לא יכול לארח, אז מפגשים בינינו הם כמעט תמיד במסעדה, למשל.
לצפיה ב-'זה בדרך כלל לא אותו אוכל אז קשה להשוות'
זה בדרך כלל לא אותו אוכל אז קשה להשוות
31/12/2018 | 13:20
1
56
בבית אוכלים בדרך כלל דברים של בית. לפעמים אנחנו מארחים ואז עושים קצת דברים מיוחדים. לפעמים מצליחים יותר לפעמים פחות. אבל ברוב המקרים - אוכל של בית הוא אוכל ביתי. במסעדה אנחנו פחות מחפשים את האוכל הביתי אלא אוכל יותר יצירתי ומיוחד. וכיוון שאלו דברים שונים לגמרי אז זה לא עניין של טעים לא טעים. בבית טעים ובחוץ טעים פשוט בחוץ זה אוכל אחר. מעבר לזה - לאכילה בחוץ נלווה גם עניין של אוירה. של יציאה מהשגרה. של שירות. כל אלו דברים שמוסיפים לחווייה ערך מוסף שלא קיים בארוחה ביתית.

לצפיה ב-''
05/01/2019 | 13:35
4
לצפיה ב-'ארוחת ערב בג'מה ביפו'
ארוחת ערב בג'מה ביפו
27/12/2018 | 15:01
1
282
חוזרת לדווח אחרי שביקשתי המלצות בתחילת השבוע...

אחרי שבשאפה בר ובפועה אמרו שלא ניתן להזמין מקום, הדוק נטל יוזמה והזמין לנו שולחן לארבעה בג'מה  ליד תיאטרון גשר.

כשהגענו ברבע לתשע המסעדה היתה מלאה לגמרי במקומיים ובתיירים, מה שמאוד שימח אותנו. בביקור הראשון שלנו שם לפני כמה שנים היא היתה כמעט ריקה וטוב לראות שהיא צברה מספיק תאוצה כדי להיות מלאה כך באמצע השבוע(חזרנו מאז לסעוד בה אבל בעיקר בסופי שבוע).

חלקנו מנות שונות  -
ירקות צלויים בתנור כללו בין השאר פלפלים קטנים, דלעת ערמונים, בטטה, פרחי כרובית ובצל. הכינו אותם במידת הצלייה המושלמת ובתיבול מינימלי אך אידיאלי. נרשמה במיוחד התלהבות מהבצלים שהתקרמלו היטב. 48ש"ח.
פולנטה עם פרחי כרובית היתה מנה שאכלתי בעבר ואהבתי וגם הפעם חשבתי שהיא מצוינת – הפולנטה היתה עשירה ופרחי הכרובית שמרו על קרנצ'יות, מה שיצר ניגוד מרקמים וטעמים שעבד היטב עבורי. האחרים פחות אהבו אותה. התימחור לדעתי גבוה יחסית למנה כזו. 48ש"ח
ממיוחדי היום לקחנו סלט אבוקדו, פלחי עגבניה, ארטישוק, בצלים, רוקט וגבינת פטה. המרכיבים היו טריים וטובים ובסך הכל הוא היה טעים לכולנו.52ש"ח
פיצה טרטופו של גבינות, רוטב כמהין  ופטריות(ללא רוטב עגבניות) הגיעה לוהטת מהתנור והיתה מצוינת. בצק הפיצה היה דק וקריספי והטופינג היה נדיב בכמותו. זו גם פיצה שאכלתי בעבר ואהבתי ושמחתי שכולם הסכימו איתי כמה היא מוצלחת.72ש"ח
פרגית עם ירקות צלויים היתה מנה נוספת שהוזמנה וחוסלה עד תום. לא טעמתי ממנה(היו מנות יותר מעניינות מבחינתי על השולחן...) אבל מי שכן אכל ממנה אהב אותה.84ש"ח
ניוקי פילה בקר וברוקולי היתה מנה נוספת שהכילה ניוקי טעימים, פרחי ברוקולי וקוביות פילה בקר שהיו עשויות בדיוק במידה הנכונה. כולנו הסכמנו שזו היתה מנה טעימה במיוחד. לי אישית היא היתה חריפה מדי לצערי.76ש"ח

לסיום חלקנו שני קינוחים –
כנאפה ריקוטה פיסטוק היה קינוח שהדוק התעקש עליו אחרי שאכל אותו בעבר. איני אוהבת כנאפה, אבל מסביבי היתה תמימות דעים שהכנאפה מצויינת.38ש"ח
אני הזמנתי פאי לימון שהיה בינוני מאד – הבצק לא היה אפוי מספיק והסורבה היה בעל טעם קצת  תעשייתי. לא קינוח שאזמין שוב.42ש"ח

שתינו מים רגילים שהגיעו בבקבוק יין, קולה זירו(14ש"ח) וכוס יין אדום  - פלאם קלאסיקו לפי החשבון(46ש"ח). בסיום הארוחה הזומנו גם מקיאטו כפול, קפוצ'ינו קטן וחליטת תה.

השירות היה נעים וזריז למעט קטע אחד בסיום הארוחה, כשכבר היינו לחוצים לסיים והמלצר נעלם לכמה דקות.

מאד נהנינו מהארוחה, ממש כפי שהיה בביקורים קודמים שלנו בהרכבים שונים.

עם זאת, היו שני דברים שהפריעו –
הראשון היה הסידור הצפוף של השולחנות במרפסת המקורה בה ישבנו. בעצם, דחפו בכוח עוד שולחנות לחלק המקורה. על שולחן אחד ויתרנו כי זה היה בעצם לשבת ביחד בדחיסות עם עוד אנשים בשולחן המקביל. השולחן שבו ישבנו בסופו של דבר גם היה צמוד לשולחן אחר, מה שהיה מאד לא נוח למי שישבו צמוד אליו בגב ו"זכו" למכות בגב הכיסא כל הזמן.
השני היה הריח הבלתי נסבל שהיה בשירותים נטולי האיוורור. היום בעלות קטנה ובאופן פשוט אפשר לטפל בשירותים שהיו נקיים אך מסריחים.

משם המשכנו לסיור לילי של ערב חג המולד ומיסה באחת הכנסיות בחצות הליל.

לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
28/12/2018 | 08:14
69
האוכל בג'מה תמיד היה טוב, וגם השירות היה מחוייך ונעים.

עניין צפיפות השולחנות במסעדות מסויימות לא נעים גם לי. מצד שני, אם אנחנו מוכנות לסבול את זה בפריז, למה לא בתל-אביב? משערת שאילולא היו מצופפים כך שולחנות, היו צריכים לדחות הזמנות.

לעניין הריח בשירותים - כמו שכתבת, אם לא מדובר בתקלה שזה עתה קרתה, אלא במשהו קבוע הרי בעלות קטנה ובלי להסתבך יותר מדי, אפשר לפתור את הבעיה, כך שחבל שלא נתנו דעתם על כך.
לצפיה ב-'טוב, הזמנו מקום במסה. אשמח להמלצות ודיס-המלצות'
טוב, הזמנו מקום במסה. אשמח להמלצות ודיס-המלצות
26/12/2018 | 11:46
4
142
על מנות במסעדה!
לצפיה ב-'המלצה כללית: הראשונות יותר טובות ומיוחדות מהעיקריות'
המלצה כללית: הראשונות יותר טובות ומיוחדות מהעיקריות
26/12/2018 | 14:57
1
210
עבר זמן מאז שביקרתי שם לאחרונה, אבל בכל ביקורי העבר שלי התרשמתי יותר מהמנות הראשונות מאשר מהעיקריות, שהיו טעימות אבל סטנדרטיות.

מנות שזכורות לי לטובה במיוחד הן כבד אווז "ולרונה" לימון, ו"בקלאווה" עגל. שתיהן קטנות יחסית למחירן, אבל זכורות לי כטעימות להפליא ומיוחדות. 
בגזרת הקינוחים תמיד הלכנו על קינוח התות (שלפעמים היה פירות יער) ולא התאכזבנו.

תהנו!
לצפיה ב-'תודה על ההמלצות!'
תודה על ההמלצות!
26/12/2018 | 15:09
36
לצפיה ב-'לא אכלתי במסה כבר זמן רב'
לא אכלתי במסה כבר זמן רב
27/12/2018 | 11:45
1
158
אבל מסכימה שהמנות הראשונות היו טובות מהעיקריות.
מציעה שתכנסי לחיפוש של Gרר ותקראי דיווחים על מסה. חלק ניכר מהתפריט נותר קבוע זמן רב.
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
27/12/2018 | 11:48
84
אכן קראתי גם ביקורות מהעבר, אבל עדיין שמחה לקבל המלצות עדכניות ולכן שואלת פה. תודה שוב.
לצפיה ב-'אז מה המסעדה שהכי אהבתם בתל אביב?'
אז מה המסעדה שהכי אהבתם בתל אביב?
25/12/2018 | 08:22
13
178
אשמח להמלצות על המסעדה הכי טובה לטעמכם בתל אביב, לצורך בילוי זוגי לכבוד יום הולדת. לא משנה הז'אנר, אבל אשמח אם תציינו מנה או שתיים שהפילו אתכם מהכיסא במסעדה/מסעדות שציינתם. תודה!
לצפיה ב-'אריא'
אריא
25/12/2018 | 14:48
1
171
אוכל נפלא וגם קוקטיילים מעולים.
שתי המנות החביבות עליי שם:
1. זרוע תמנון צרובה עם קרם לימון. היא שגילתה לי את אהבתי לתמנונים.
2. פפרדלה זנב שור. הכי טובה שיצא לי לאכול בז'אנר.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/12/2018 | 15:17
25
לצפיה ב-'לא יכולה לבחור אחת בלבד'
לא יכולה לבחור אחת בלבד
25/12/2018 | 18:35
1
229
בשנתיים האחרונות אכלתי ארוחות יום הולדת בפופינה ובמשייה, ומשתיהן נהניתי מאד. אני אוהבת גם את קפה נורדוי, אבל שם אכלתי רק ארוחות צהריים, בינתיים.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/12/2018 | 19:03
80
והיו מנות שאהבת במיוחד בפופינה ובמשייה?
לצפיה ב-'פאסטל, הוטל מונטיפיורי, משייה, ארייה'
פאסטל, הוטל מונטיפיורי, משייה, ארייה
26/12/2018 | 07:14
1
169
כל השלוש שציינתי טובות.
המנות הזכורות לי לטובה מהן  הן:
בפאסטל- ההמבורגר
משייה- טרין זנב שור וסלט כלשהו למנה ראשונה, אני לא זוכר את שמה אבל מנה מעולה.
ארייה- גם טובה מאוד, היו מנה שתיי מעולות, לצערי הייתי שם לפני יותר משנה ואני לא זוכר. 
הוטל מונטיפיורי- טוב, יש הרבה,  צלע חזיר, לימונשלי, רביולי ועוד, יש הרבה מנות מענינות וטעימות...
מבחינת האוכל, אם הייתי צריך לבחור אחת משלושתן זו הוטל מונטיפיורי, החיסרון זו האווירה הרועשת, אלא אם יושבים בחלל הפנימי בספריה. 
מבחינת האווירה- ארייה בעיניי הכי מתאימה ליומולדת/ארחה רומנטית
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
26/12/2018 | 07:24
62
בהוטל מונטיפיורי היינו, וצלע החזיר היא מדהימה ואחת המנות הזכורות לי ביותר מכל הארוחות שאכלתי בארץ. 
השאר בהחלט אופציה. שוב תודה!
לצפיה ב-'בראסרי'
בראסרי
26/12/2018 | 10:15
1
151
חוזרים לכאן שוב ושוב. שומרים על רמה גבוה של כל הפרמטרים מזה שנים רבות.
לצפיה ב-'תודה! היינו שם בעבר,'
תודה! היינו שם בעבר,
26/12/2018 | 10:29
102
ובאמת אהבנו (זכור במיוחד מוס השוקולד שלהם, שאולי השתנה מאז - היינו שם מזמן...). אבל מחפשים משהו חדש לארוחה הספציפית הזאת.
לצפיה ב-'טוב, אין מקום במשייה ובאריא'
טוב, אין מקום במשייה ובאריא
26/12/2018 | 11:32
2
140
(אולי לא ציינתי קודם - אני מעוניינת במסעדה לשישי הזה ).
המלצות נוספות תתקבלנה בברכה.
לצפיה ב-'לשישי הזה תקחי מה שיש, את לא יכולה להיות בררנית'
לשישי הזה תקחי מה שיש, את לא יכולה להיות בררנית
26/12/2018 | 23:23
1
33
לצפיה ב-'כמו שכתבתי בהודעה החדשה - בסוף הזמנתי במסה.'
כמו שכתבתי בהודעה החדשה - בסוף הזמנתי במסה.
27/12/2018 | 05:27
31
לצפיה ב-'משייה'
משייה
27/12/2018 | 12:35
1
35
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
27/12/2018 | 12:36
10
לצפיה ב-'מסעדות מומלצות ב CHAMONIX בצרפת במחוז סבואה'
מסעדות מומלצות ב CHAMONIX בצרפת במחוז סבואה
23/12/2018 | 11:59
12
289
אנו משתדלים לבקר בעעירה הזו אשר לרגלי המון בלאן פעם בשנה בחורף בשלהי דצמבר כאשר הכל מקושט ומואר על רקע השלג הלבן. זה עושה טוב לנפש ולגוף. יש בעיירה הזו ומסביבה בהרבה מאד היצע של מסעדות מכל הסוגים והמינים ובצרפת כמו בצרפת קשה לפספס והרמה הכללית היא סבירה ומעלה, עם כמה מקומות בולטים אותם אפרט. יסלחו לי הקוראים שלא אכנס לפרטים מלאים על מקומות אלו ורק אציין שהם שווים ביקור מכל ההיבטים המשולבים של בילוי במסעדה.

מסעדת 2 כוכבי מישלן במלון אלברט הראשון בצהרי יום שישי, מניו יחסית מוזל.

LA REMISE , בראסרי יחסית קטן ממדים עם אוכל יצירתי.

LA CABANE DES PRAZ , ממוקמת בביקתה כפרית הררית יפיפיה.

LA CALECHE המתמחה במנות אזוריות. תמיד מלא שם.

המחירים עם כוסות או קראפים של יין לזוג נעים סביב ה 100 ארו למעט המכוכבת ששם מניו צהריים לזוג הוא כ 180 ארו עם תמורה מעל המצופה.

וזה רק ארבע מסעדות מתוך כ 25 לפחות שניתן לבקר בהן מבלי חשש למלכודת תיירים. 

לצפיה ב-'לא סבואה אלא הוט סבואה [Haute-Savoie]. שני מחוזות שונים.'
לא סבואה אלא הוט סבואה [Haute-Savoie]. שני מחוזות שונים.
25/12/2018 | 00:50
11
260
אם את כזו מומחית, תדייקי.
לצפיה ב-'למה בלהעליב, למה בבוטות'
למה בלהעליב, למה בבוטות
25/12/2018 | 10:27
10
213
איפה אי פעם כתבתי או טענתי או התפארתי שאני מומחית למשהו? אז רשמתי בקיצור סבואה במקום הוט סבואה. ביג דיל. אפשר להוסיף הערה בנימוס וללא התנשאות.
גם כך האתר נעשה עלוב נפש ודל במבקרים. למה להוסיף עליבות?
לצפיה ב-'יש איזו נטייה לסנוביות בפורום הזה, כמקובל בקרב פודיז'
יש איזו נטייה לסנוביות בפורום הזה, כמקובל בקרב פודיז
25/12/2018 | 12:14
202
אל תקחי את זה אישית. ההאשמה בכך שאת רואה בעצמך מומחית היא השלכה ברורה של העובדה שהמשיבה רואה בעצמה מומחית, ולא קשורה אלייך כלל.
והיי, לפחות לא ניסו להסביר (להפדזביר?) לך מושגים קולינריים שאת בקיאה בהם, כמו שגם קורה פה.

לצפיה ב-'אופס, אני רואה שנכנסתי לסכסוך קודם. סליחה. המשכנה.'
אופס, אני רואה שנכנסתי לסכסוך קודם. סליחה. המשכנה.
25/12/2018 | 12:48
1
74
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
26/12/2018 | 11:25
164
לי אין סכסוך עם אף אחד/אחת. הרבה זמן בכלל הפסקתי לכתוב ורק לאחרונה חזרתי. זה היה רק זובור לכבוד חזרתי.
בקיצור הכל בסדר ומנהלת הפורום דואגת לי.
לצפיה ב-'זה נהנה וזה אינו חסר'
זה נהנה וזה אינו חסר
28/12/2018 | 18:10
6
118
את כתבת הודעה אינפורמטיבית ומועילה.
הסבתא זיהתה הזדמנות לשחק את תפקיד הפרנקופילית הנאורה בתוך אספסוף לבנטיני.
הקוראים נהנו פעמיים - גם מהמידע שנתת וגם מהמיצג המביך-אבל-משעשע של הצד השני.
בקיצור, הכל טוב, אל תקחי ללב.
לצפיה ב-'העיקר שנהנית!'
העיקר שנהנית!
29/12/2018 | 00:31
5
118
כשמישהו טורח להיות  מומחה גיאוגרפי ולציין גם שם מחוז, כדאי שידייק ולא ישלח את הקורא למחוזות עלומים...ואין קשר לפרנקופיליות. הייתי מגיבה כך גם אם היה מדובר בשיבוש שם מחוז בכל מקום אחר בעולם [אם הייתי יודעת, כמובן]. 
הודעה אינפורמטיבית מועילה - צריכה להכיל אינפורמציה נכונה ולא חרטוטים כדי להרשים.
לצפיה ב-'תודה על השירות המועיל לציבור'
תודה על השירות המועיל לציבור
29/12/2018 | 21:58
3
96
אני מדמיין משפחה ישראלית עומדת מול בקתה הררית בשאמוני.

השעה 6 בערב. הילדים רעבים אחרי יום ארוך של גלישה.

האם בוחנת את הבקתה. על הגג מתנוסס שלט: LA CABANE DES PRAZ

"השם מתאים", היא אומרת לבעלה, "קראתי ביקורת טובה. שניכנס?"
"באיזה חבל נמצאת המסעדה שעליה קראת?", שואל הבעל הזהיר, למוד נסיון משגיאות העבר.
"סבואה", היא עונה.
"מזל שבדקתי. פה זה הוט-סבואה, כנראה שמדובר בשאמוני אחרת. טוב, כולנו גוועים, בואי נמצא מקדונלד פתוח."
לצפיה ב-'זה בדיוק העניין. האיזכור של סבואה, היה מיותר כשלעצמו, אבל'
זה בדיוק העניין. האיזכור של סבואה, היה מיותר כשלעצמו, אבל
29/12/2018 | 23:01
1
92
אם כבר מנפנפים בו ב"מומחיות", שיהיה מדויק. ובזאת סיימתי מבחינתי את הדיון.
לצפיה ב-'שירו של יוסי בנאי ז"ל ,האיש וניפנופיו (בראסנס במקור)'
שירו של יוסי בנאי ז"ל ,האיש וניפנופיו (בראסנס במקור)
31/12/2018 | 10:05
64
כשמארגו נפנפה שמלותיה
ועמדה להיניק חתולה
כל הכפר כל הכפר השתגע
בגללה, להלהלה
ומארגו אז חשבה - שד יודע
סך הכל חתולה רגילה
מה פתאום כל הכפר משתגע
בגללה...
לצפיה ב-' '
30/12/2018 | 10:31
68
האמת, שכבר יצא לנו (לי ולמשפחתי כשהייתי הילדה ולא ההורה) ללכת אחרי המלצות במדריכי טיולים (מדריך לפיד, למשל) ולהגיע לכל מיני מקומות שכבר מזמן לא קיימים. 
ולי ולמשפחתי כשהייתי ההורה ולא הילדה, יצא כבר להגיע בלילה לעיירה הלא נכונה (בסגנון מאוד דומה לסבואה מול הוט-סבואה) ...
לצפיה ב-''
30/12/2018 | 08:13
26
לצפיה ב-' שירשור סילבסטר במסעדות'
שירשור סילבסטר במסעדות
23/12/2018 | 08:21
8
18
היות שמגיע מידע רב על ארוחות סילבסטר, ואני מקבלת שאלות רבות בנושא, החלטתי להעלות שירשור ייעודי.
לצפיה ב-'כפרה באר שבע'
כפרה באר שבע
23/12/2018 | 08:28
69
במסעדת כפרה ברחוב סמילנסקי בעיר העתיקה בבאר שבע, יחגגו את ערב השנה האזרחית החדשה עם תפריט חגיגי של השף יוסי נחמן.

בתפריט:
  • סשימי לוקוס וקמפרי – פרוסות נאות של לוקוס, קיווי, תפוז דם, צ'ילי, ג'לי קמפרי וגרגר נחלים.
  • רביולי גבינת שמנת ותרד – 6 יח' רביולי עבודת יד במילוי גבינת שמנת ותרד בחמאת מרווה ותיבול גבינת פקורינו ובוטרגו מגורר.
  • מילפיי טרטר בקר – טרטר פילה בקר, אספרגוס, צ'ילי, צלפים, ווסטרשייר, טבסקו, חרדל דיג'ון וקרם בצל שרוף ופרמז'ן.
  • לוקוס ו"רוטלו" מסקרפונה ותרד – פילה לוקוס על קרן ארטישוק וגבינת פקורינו המוגש לצד "רוטלו" מסקרפונה ותרד בחמאת כמהין.
  • פילה בקר במרפ'יס – פילה בקר מושרה 24 שעות בבירת מרפ'יס המוגש לצד פירה שורש סלרי, בצלי פנינה מקורמלים ודובדבני אמרנה.
  • פאדג' טופי קראנצ' – עוגנת שוקולד פאדג', קרם נוטלה, קרמבל שוקולד וקריספי נוגט, קרם שנטילי וניל במעטפת של קרמל מלוח וגבישי שוקולד מוזהבים.
מחיר לסועד: 240 ₪

אפשר לצרף לתפריט שתייה ללא הגבלה בתוספת של 60 ש"ח:
גולדסטאר, הייניקן, למברוסקו, קאווה, מוחיטו, קוסמופוליטן, בלו נאן פינק (רוזה) ובלו נאן גולד (מבעבע).

כפרה בר אנד טאפס
רח' סמילנסקי 23, באר שבע, טלפון: 08-6654854

לצפיה ב-'סושיאל קלאב תל-אביב'
סושיאל קלאב תל-אביב
23/12/2018 | 08:33
56
בסושיאל קלאב בתל-אביב, יחגוגו את השנה האזרחית החדשה עם מנות הדגל של המסעדה, מנות ספיישל של השף צביקה שטראוס, וספיישל קוקטיילים של המאסטר מיקסולוג מוש בודניק.

בין המנות: ניוקי עשיר עם פטריות ופרמז'ן (82 ₪), פסטה עבודת יד עם פילה בקר וירקות  צלויים (88 ₪) ועוד הרבה מנות נוספות.

בין הקוקטיילים: קוסמו ג'ינג'ר, קוקטייל מנדרין מוחיטו, קוקטייל, בנקוק באוור, ספיישל אפל מרטיני ועוד. בסושיאל קלאב יציעו גם תפריט מבעבעים מיוחד לכבוד החגיגות.

במחצות יעלו האנרגיות ותתחיל מסיבת  לכבוד השנה האזרחית החדשה.

מחיר מינימום:
סבב ראשון 250 ₪ לאדם,
סבב שני 380 ₪ לאדם.

סושיאל קלאב, שד' רוטשילד 45/ אחד העם 54, טלפון: 03-5601114

לצפיה ב-'מסעדת לוקס חיפה'
מסעדת לוקס חיפה
23/12/2018 | 08:37
51
במסעדת לוקס החיפאית של השף עלאא מוסא ושותפו אחמד אסדי, מציעים ספיישל קוקטיילים, מוסיקה מעולה ומנות ספיישל חגיגיות של השף.

בין מנות הספיישל:
קרפצ'ו שרימפס אדום פלפל חריף ורוקט (52);
שרימפס קריסטל  על הפלנצה  מוגש לצד לבנה עם אגוזים ושמן זית (62);
סלמון כבוש בסלק, שומר, ערק ושמן זית (52.);
אויסטר גילרדו על קרח (26 יח);
פילה לוקוס חמאת בויאבז וירקות של חורף (146) ועוד.

מסעדת לוקס
רח' הנמל 13, חיפה.
טלפון להזמנות 077-2060970

לצפיה ב-'דלי אסייתי הוד השרון'
דלי אסייתי הוד השרון
23/12/2018 | 08:41
44
מסעדת "דלי אסיאתי" בהוד השרון, תחגוג את ראשיתה של השנה האזרחית החדשה 2019, עם תפריט ספיישלים שמורכב מארוחת בת 6 מנות: שלוש מנות ראשונות לשולחן, מנה עיקרית לבחירה וקינוח. לצד תפריט האוכל בערב הסילבסטר יוצע תפריט היינות והקוקטיילים של המסעדה.

החגיגה תיערך בערב הסילבסטר החל מהשעה 19:00 במחיר של 289 ש''ח לזוג ויכלול בקבוק סאקה מוגז.

המנות הראשונות שיוגשו בחגיגת הסילבסטר:
  • סלט סום טום פיקנטי- פפאיה ירוקה, צ'ילי אדום, כוסברה, גזר, עגבניות שרי ובוטנים קלויים ברוטב נאם פלא;
  • שרימפס פופקורן- מיני שרימפס בטמפורה יפנית מוגש עם צ'ילי הדרים;
  • מרק כתומים- בטטה, דלעת וגזר בקרם קוקוס וגינג'ר (טבעוני).
המנות העיקריות לבחירה מתפריט הסילבסטר:
  • קומבינציית דגים נאים – סשימי סלמון, טאטאקי טונה רול, ספיישל ספייסי סלמון רול;
  • קדירת ג'מבו שרימפס בקארי אדום וחלב קוקוס- ג'מבו שרימפס ברוטב קארי אדום פיקנטי, חלב קוקוס, צ'ילי אדום, כוסברה.

מחיר: 289 ש''ח לזוג
* מותנה בהזמנת מקום מראש

סילבסטר 2019 ב"דלי אסיאתי"
הבנים 15, הוד-השרון
שעות פעילות א'-ש' 11:00-23:00
09-8992555

לצפיה ב-' סוף שנה ביקב נווה ירק'
סוף שנה ביקב נווה ירק
23/12/2018 | 08:42
25
יקב נווה ירק מזמין אתכם לטעימות אחרונות לשנת 2018, בסוף השבוע האחרון של השנה - שישי שבת ה- 28-29/12 בין השעות 10:00-17:00.

הכניסה חופשית, הטעימות והכיבוד ללא תשלום, ותתקיים מכירת בקבוקים במחירי סוף שנה.

הזדמנות אחרונה לטעום ולרכוש יינות מבציר 2016/2017
לצפיה ב-' משתה ביקב מרקוס'
משתה ביקב מרקוס
23/12/2018 | 08:45
15
גם ביקב מרקוס בכפר מונאש יחגגו את כניסת השנה האזרחית החדשה, עם הרבה יין, גבינות משובחות ואווירה שמחה.

31/12/2018 החל מ- 21:00
מספר המקומות מוגבל ויש להזמין מקום מראש.
050-2288577

לצפיה ב-'ליבירה חיפה'
ליבירה חיפה
23/12/2018 | 08:51
62
ליבירה - מסעדה עם מבשלת בירה, אשר ממוקמת ברחוב הנמל בחיפה, תערוך אירוע סילבסטר עליו ינצח השף רועי אברהם.

הערב יכלול מנות מסתובבות, מגוון גדול של ראשונות למרכז שולחן, מזנון עיקריות עשיר, וקינוחים מפוארים לסיומת חגיגית.

התפריט יכלול מנות בכל הסגנונות:
  • מנות בשרים כמו שיפודוני אנטריקוט בזיגוג פירות יער, רוסטביף של שייטל וצ'ימיצ'ורי, כתף חזיר ממולאת ערמונים צלויה בחרדל ודבש ועוד מנות נוספות,
  • מנות באוריינטציה רוסית לחוגגי הנובי גוד כמו ביצים ממולאות, כוסיות בורשט, פרוסות לשון ברוטב צלפים, ורניקי, בליני עם סלמון כבוש שמנת וקוויאר ועוד;
  • מנות ממטבחים בינלאומיים כמו מחבת פירות ים ביין לבן וחמאה, סלט סלק עם גבינה כחולה, עירית וצנובר ועוד.

התפריט:
  • 4 מנות מסתובבים: שיפודוני אנטריקוט בזיגוג ברביקיו פירות יער, ביצים ממולאות,  כוסיות בורשט, בליני עם סלמון כבוש, שמנת וקוויאר.
  • 5 ראשונות למרכז שולחן: לשון טונאטו- פרוסות דקות של לשון כבושה ברוטב צלפים וטונה בליווי ביצה כבושה, בצלי פנינה וקורני שונים, סלט פטריות מוחמצות, מנת ורניקי - כיסונים במילוי תפו"א וארטישוק ירושלמי לצד שמנת חמוצה ובצל ירוק צרוב, סלט סלק עם גבינה כחולה, עירית וצנובר. סלט עלים, פיצוחים, תפוחים ודלעת מוחמצת  וגם מנת לחמים שלנו הכוללת לחמניות בירה, חמאת אנשובי, ממרח עגבניות וחריף.
  • מזנון עיקריות: רוסטביף שייטל וצי'מיצ'ורי, כתף חזיר ממולאת ערמונים צלויה בחרדל ודבש, ירקות צלויים וירקות קונפי- כרישה, תפו"א, שעועית ירוקה, דלורית, לפת, גזרים צבעוניים, מחבת פירות ים- שרימפס, קלמרי, מולים וסרטנים ביין לבן, מנגולד, עשבי תיבול וחמאה.
  • קינוחים : פבלובות , פחזניות במילוי קרם וניל בזיגוג קרמל מלוח, רולדת קרם שוקולד וגם בלונדיז שוקולד לבן, קוקוס וליים.

מחיר: 250 ₪ לסועד

בנוסף לבירות של ליבירה ותפריט האלכוהול של המסעדה יגישו לכבוד החגיגות ספיישל קוקטיילים מבוססי רוסקי סטנדרט וודקה, כמו:
  • Novipolitan- וודקה רוסקי פלטינום, ליקר תפוזים, מיץ אשכוליות אדומות, ליים סחוט ו עלי כוסברה.
  • קוקטייל Moskito - וודקה רוסקי פלטינום, סירופ דבש , קוביות לימון, עלי נענע, תבלינים ואנגוס טורה.
  • קוקטיל Ruski Mule - וודקה רוסקי סטונדרט, לימון ג'ינגר ביר ואנגוס טורה.

ליבירה
רח' הנמל 26, חיפה.  טלפון: 04-3740251

לצפיה ב-'חגיגות הנובי גוד של וודקה רוסקי סטנדרט'
חגיגות הנובי גוד של וודקה רוסקי סטנדרט
23/12/2018 | 20:45
43
מותג הוודקה רוסקי סטנדרט מביא את חגיגות הנובי גוד למסעדות וברים רבים ברחבי הארץ.

במסעדות והברים שהצטרפו לחגיגות הנובי גוד של רוסקי סטנדרט, יהיה אפשר למצוא תפריטי ספיישל עם מנות נובי גוד קלאסיות, באחרות מנות באוריינטציה רוסית או תפריט קוקטיילים על בסיס רוסקי סטנדרט.

במקומות הבאים תוכלו לחגוג נובי גוד עם וודקה רוסקי סטנדרט:
מסעדת ליבירה-  רחוב הנמל 23, חיפה,
דלידה בר- זבולון 7, ת"א,
הבאסטה- השומר 4, ת"א,
מסעדת סופרה ת"א- שדרות רוטשילד 11, ת"א,
מסעדת פיש- בני חבוט 7, ראשון לציון,
פרנקי בר- שדרות מוריה 26, חיפה,
סקולה- חמם אל פשה 6, חיפה,
מלון אפנדי – לואי התשיעי, עכו,
מסעדת גאורגיה- רחוב יפה נוף 99, חיפה,
מסעדת סופרה ראשון לציון- ילדי טהרן 3, ראשון לציון,
קסטלו בר- רחוב הכרמל 20, ראשון לציון,
גנגו בר- יוסף לישנסקי 24, ראשון לציון,
לורנס בר- הבנאים 12, אשדוד,
ברדו בר קוקטיילים- הארגם 21, אשדוד ,
טאש וטאשה- בית אשל 31, יפו,
מקונג- נחלת בנימין 36, ת"א,  
ברולו- שחם 11, פתח תקווה,
קפה תמר- ריינס 4, ת"א,
קפה קורנר-בוגרשוב 35, ת"א,
שפיגל - דרך מאיר וייסגל 2, רחובות,
מאש אלנסי- אלנבי 38, ת"א,
פטריקס יאס פלנט -  מתחם לגו, המאה עשרים 4, ראשון לציון,  
קפה ציונה -  וייצמן 18, נס ציונה.

לצפיה ב-'סופ"ש באיזור בית שאן (קיבוץ ניר דוד).'
סופ"ש באיזור בית שאן (קיבוץ ניר דוד).
23/12/2018 | 15:33
5
154
סופ"ש באיזור בית שאן (קיבוץ ניר דוד).
מחפשים היכן לאכול צהריים וערב - רצוי מקום שמותאם למשפחה עם ילדים .
וכמובן אם יש לכם המלצות גם היכן לטייל בסביבה (בתקווה שמזה"א יאיר לנו פנים).

תודה רבה!
לצפיה ב-'אוכל וטיולים'
אוכל וטיולים
24/12/2018 | 12:22
132
חוות התבלינים בגלבוע - לא זול, אנחנו אוהבים.
יש בכפר תבור מסעדה חדשה נחמדה מאוד שנקראת לה תבור.
אם מתאים לכם להרחיק קצת אז אנחנו נהננו מאוד באוקטגון ליד הבסיס ברמת דוד.
מסלול טיול נחמד ולא עמוס - נחל חרוד.כולל קניון הבזלת . (חבל מאוד שפורום טיולי משפחות גוסס).
לצפיה ב-'מספר המלצות'
מספר המלצות
25/12/2018 | 08:52
1
94
טיולים-טיול בפארק המעיינות הצמוד לקיבוץ.רגלית או בשכירת קלאב קאר.
גן גורו לילדים ואפילו סחנה.בחורף הוא ריק וזה כייף.
טיול יותר רציני-ואדי מצודות מהגלבוע לכיוון ניר דוד(מחייב שני רכבים)

מסעדות שמותאמות גם לילדים- דג דגן בחפציבה
חוות התבלינים בגלבוע
סאגאפרדו- המתחם בית השיטה
כול אלה מתאימות גם לצהריים וגם לערב.
אם אתם מגיעים בשישי המלצה להיכנס לעין חרוד למאפיית שאקאלד ולהצטייד בעוגות/עוגיות/חלה
בניר דוד עצמו יש אפשרות להזמין פיצה וארוחה קלה .יש פרטים בצימר
לצפיה ב-'עוד לצהריים- יש במתחם בית השיטה'
עוד לצהריים- יש במתחם בית השיטה
25/12/2018 | 08:56
83
מסעדה מזרחית שבהחלט עונה על ההתאמה לכולם.ממולאים ובשרים בנוסף לחומוס ציפס סלט
לצפיה ב-'רוטנברג המצוינת נמצאת במרחק נסיעה של כ-20 דקות (קיבוץ גשר)'
רוטנברג המצוינת נמצאת במרחק נסיעה של כ-20 דקות (קיבוץ גשר)
25/12/2018 | 10:49
24
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם!!!'
תודה רבה לכולם!!!
26/12/2018 | 21:39
16
לצפיה ב-'מצעד המסגרות נמשך - ביירן'
מצעד המסגרות נמשך - ביירן
24/12/2018 | 19:07
2
233
חברים יקרים!

ב-2013 הגשמנו חלום, בפינת פרישמן פתחנו את הבייבי שלנו – את "ביירן".

פתחנו מסעדה בווארית לתפארת עם מנות שלא היו קיימות בארץ, הימרנו, וניסנו משהו שונה בנוף הקולינרי בישראל ואתם הגבתם באהבה.

ב-2015 החלטנו להפיץ את הבשורה ולפתוח את הביירן מרקט, אוכל רחוב טעים באווירה מחשמלת! לפעמים סיכונים משתלמים וממסעדה בפרישמן ודוכן קטן בשרונה מרקט צמחה לה רשת שקיימת ונמצאת היום בצמיחה מטורפת. בעוד כחודש וחצי נפתח סניף נוסף בטרמינל 3 בנתב"ג ואנחנו לא יכולים כבר לחכות לכם לכוס בירה לפני הטיסה...

המסעדה הקטנה והמשפחתית לא יכולה לתפקד בלי תשומת לב יומיומית ואנחנו לא צריכים לספר לכם שזה מצריך תשומת לב של 24/7. החלטנו לצאת לדרך חדשה ולהמשיך להשקיע ברשת ולכבוש יעדים נוספים... זה אומר שלצערנו אנחנו נאלצים להפסיק את פעילות המסעדה – זה סופה של תקופה מאתגרת ומרגשת ועם כל העצב השם ביירן ימשיך להתנוסס בגאווה בעשרות מקומות חדשים ואנחנו ממשיכים קדימה בלב שלם גאים במורשת שהתחלנו, בקהל הלקוחות האהוב שלנו ובמשפחה הקטנה שיצרנו.

ב-20/1/2019 המסעדה תסגור את שעריה

ואנחנו מזמינים אתכם להגיע, לאכול, לשתות וליהנות מהמקום הקסום הזה בימיו האחרונים.

ים של אהבה ו- #YALLAPROST
פרישמן 22, ת"א
לצפיה ב-'הנסגרות'
הנסגרות
24/12/2018 | 19:07
67
לצפיה ב-'ממש חבל. אהבנו אותה מאד. ביירן מרקט הוא תחליף נחות'
ממש חבל. אהבנו אותה מאד. ביירן מרקט הוא תחליף נחות
25/12/2018 | 14:49
70
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
23/12/2018 | 07:43
12
11
לצפיה ב-'סיור בחיפה וחמין בתל-אביב'
סיור בחיפה וחמין בתל-אביב
23/12/2018 | 08:17
11
252
ביום שישי, השתתפנו בסיור של "תרבות אכילה" היא נעמה סובול. הסיור בעיר התחתית ובואדי ניסנאס, הכיר לנו כמה מקומות חדשים שעדיין לא ביקרנו בהם, ומיד נוספו למפת חיפה שלנו.
נעמה עורכת סיורים כאלה במשך החודשים בקרובים ובכלל, ושווה לחפש את "תרבות אכילה" בפייסבוק, ושווה לעקוב אחריה.

אז מה היה לנו?
מאפים בעייש אלסראיא - מסעדה קטנה של מאפים ומאכלים ביתיים,
פלאפל אצל ג'ורג' (אומרים לי שפדיחה שלא הכרתי אותו קודם)  שיספר לכם שהוא הוא פלאפל הזקנים המקורי,
פטאייר ועטייף אצל פאטמה מ"אל ביתק" (ברחוב הראשי של השוק) - היא מקבלת הזמנות ואפשר להזמין ולבוא לאסוף אצלה בשוק,
משולשת ופאטה שאמיה מצויינות בחומוס אלשאם השכן של פלאפל מישל, ממולאים ושולבאטו מצויין במעדניית אבו שקארה - אפשר לרכוש אצלם שפע של סלטים, מנות חמות ומוצרים הביתה,
פלטת בשרים ונקניקים באיטליז אבו שקארה שפתח דוכן של סנדביצ'ים ובר שהיה עמוס באנשים שמחים,
ופטיר גבינה אצל עבד אלהאדי (אצלנו במשולש קוראים לו קולאג' ועושים אותו יותר טוב).
לא צילמתי הכל, כי יש אנשים שלא יודעים שלא נוגעים באוכל לפני שכולם מצלמים אותו .
סעו לחיפה, יש בה סצינת אוכל משובחת, ואל תוותרו על העיר התחתית ועל הואדי.

בשבת, חמין אצל חבר עיתונאי יין, כלומר, הייין זרם כמים לפני במשך ואחרי הארוחה.
שתינו קולומבר מצויין ושרדונה טוב של יקב מוני (אומרים לי שהם עולים 30 ש"ח בסופרמרקטים, רצה לקנות), שתינו גם מוני נחל פטיט סירה, וקברנה סוביניון ופטי ורדו של יקב חרשים הביו-דינאמי - יינות שהלכו יופי עם החמין המתובל והלא שגרתי.
החמין שהוכן בסיר ענק (טוב, היינו בערך 15 איש), הכיל נתח עגל שעושן וצופה בגרגרי פלפל שחור לפני שהוכנס לסיר, נתח חזיר שמנמן ומעושן, עצמות, גזרים, לפתות, סלקים, תפוחי אדמה, בצלים, 2 סוגי שעועית, גרב עם חיטה, וביצים קשות.
חוץ מהחמין, היה גם סיר של תמנונים קטנים שבושלו עם אורז, קצת בסגנון פאייה, עם נוזלים מסיר החמין - עם ה"פאייה" שתינו גוורצטרמינר של מוני.
סיימנו את הארוחה עם עוגות ומאפים של לחמים. לטעמי עוגת הפרג שלהם היא מהטובות שיש בארץ (כזו שמכינים עם חמאה ולא מרגרינה). 
הבחור לא שתה, כך שחזרנו הביתה בבטחה, עייפים ושבעים.

לצפיה ב-'תודה רבה על ההמלצה על הסיורים, מחפשת כאלו....'
תודה רבה על ההמלצה על הסיורים, מחפשת כאלו....
23/12/2018 | 12:46
2
43
לצפיה ב-'את הסיורים של ארז גולקו את מכירה?'
את הסיורים של ארז גולקו את מכירה?
23/12/2018 | 20:46
1
110
גם הוא עורך סיורים בואדי ניסנאס ומבקר במקומות אחרים.
לצפיה ב-'אבדוק רבה!'
אבדוק רבה!
24/12/2018 | 09:18
8
לצפיה ב-'נראה הורססססס. אם מדברים כבר על חיפה....'
נראה הורססססס. אם מדברים כבר על חיפה....
23/12/2018 | 19:42
1
155
הייתי היום ב"קונדיטוריה של גל". 
הריח של החמאה פשוט מכה באף כשנכנסים לקונדיטוריה  לא סתם . חמאה זה טוב. מאד טוב. מסתבר. 
אכלנו קוראסון חמאה, מאפה שקדים ומאפה אנטיפסטי ושתינו קפה.  בוללפוני, עלים דקים של בצק עלים, קריספי מבחוץ, רך אבל לא דביק מבפנים,  וטבול בחמאה , לא מתוק מידי, לא מלוח מידי, מושלם. יש גם ארוחות בוקר ואפשר לשבת במקום (לא נסינו). הצוות ידידותי ויעיל. 
אם יוצא לכם להיות באזור חיפה, נראה לי מקום נהדר לארוחת בוקר או לחטוף משהו על הדרך. 
לצפיה ב-'מקום חביב והומה בד"כ. החצר האחורית עם אווירה מיוחדת'
מקום חביב והומה בד"כ. החצר האחורית עם אווירה מיוחדת
27/12/2018 | 20:31
33
לחובבי ההסטוריה:
במקום היתה קונדיטוריה "קסטלר" המיתולוגית במשך כמה עשורים.
צביקה, בנם של בעלי הקונדטוריה נפל בתחילת שנות ה-70 במרדף בבקעה.
חבריו הצנחנים שהשתחררו הקימו לזכרו בבנין ממול את "מילק בר צביקה".
(כיום שוכן במקום "פונדק הדב").
לצפיה ב-'אנחנו אכלנו בשבת במסעדת "פטוש" בחיפה, ונהנינו מאוד!'
אנחנו אכלנו בשבת במסעדת "פטוש" בחיפה, ונהנינו מאוד!
24/12/2018 | 13:17
5
158
הביקורות דיברו על שירות לא כל כך טוב, לפחות כשיושבים בפנים (כלומר המלצרים לא מגיעים) וזה אכן היה נכון, אבל הקטנה שלנו שמחה ללכת למלצרית כל פעם שהיינו צריכים משהו, כך שעבורנו זה לא היה בעייתי.
ראשונה הוגשה ארוחת ילדים של שניצל וצ'יפס שהייתה לא רעה.
אחר כך הגיע חומוס בלדי עם טחינה, שמן זית וגרגירים שהיה מעולה ממש! פשוט מושלם. לא האמנתי למה שאני טועמת .

למנות העיקריות הזמנו:
(1) שרימפס מבושל בשום ולימון בתוספת אורז. השרימפס היה עסיסי יותר מכל שרימפס שאי פעם אכלתי, הרוטב היה מצוין, וגם האורז הנלווה היה משובח. מנה נפלאה.
(2) אנטריקוט MW עם רוטב שמנת פטריות בצד. בניגוד לבקשתנו הרוטב הגיע על המנה, אבל זה לא הפריע. הסטייק היה משובח והאיכות שלו הפתיעה בהתחשב בכך שלא מדובר במסעדת סטייקים.
(3) ערוס אלואדי שהוזמן בהמלצת המלצרית, והיה המנה היחידה שלא מאוד אהבתי. זה מין קבב שטוח על לחם טאבון - הגדולה אמרה שזה נראה כמו פיצת בשר, אבל הקבב עצמו לא היה מאוד לטעמי, וזו גם מנה שמתקררת מהר. 

בנוסף הזמנו גם תוספת של תפוחי אדמה קטנים שהיו טעימים גם הם.

כמו כן הזמנו לימונדה שהייתה בסדר, ותה שהיה נהדר - יש להם תפריט של תה, וגם פה הזמנתי את מה שהמלצרית המליצה עליו (נדמה לי שהוא הכי יקר - ועדיין עולה רק 19 ש"ח לקומקום קטן ושתי כוסות). לצערי אני לא זוכרת איך קראו לו אז לא יכולה להמליץ - אבל נראה לי שהוא הכי פופולרי שלהם אז אפשר לבקש כך.

לקינוח הזמנו כנאפה בתוספת גלידה וניל. הכנאפה הייתה טעימה אבל לא מדהימה - מצד שני זאת פעם שנייה בזמן האחרון שאני מזמינה כנאפה במסעדות ומתאכזבת. אולי אני פשוט פחות אוהבת כנאפה של מסעדות (כזאת שהיא לא בצבע כתום רדיואקטיבי כמו כנאפה לא של מסעדות...).

בסיכומו של דבר, מבחינת האוכל (והתה) המסעדה הזאת מאוד מומלצת (בעיקר החומוס והשרימפס!), וכל המשפחה נהנתה.
אנחנו ישבנו בפנים בקומה העליונה - המסעדה מחולקת לחדרים כך שזה כמעט חדר פרטי לכל משפחה. החדר שבו היינו היה שקט ומקושט בצורה יפה. החוויה בחוץ הייתה שונה לגמרי, אני מתארת לי (לא ישבנו בחוץ גם כי זה אזור של מעשנים, ובאמת מעשנים שם). מבחינת השירות הבעייתי - זה פתיר אם מישהו מוכן לקום ולקרוא למלצר - ואם לא, זה מתאים למי שעיתותיו בידו ולא אכפת לו לחכות (אף מנה לא הוגשה קרה או משהו בסגנון, כך שבעייה מהסוג הזה לא הייתה).

לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
24/12/2018 | 20:36
11
לצפיה ב-'גם אכלנו בפטוש. חוויה לא משובחת'
גם אכלנו בפטוש. חוויה לא משובחת
29/12/2018 | 18:27
3
56
מבחינת השירות. האוכל סבבה לגמרי. השירות זוועתי. קודם המלצר צעק עלינו בגלל ששאלנו למה ההזמנה מתעכבת. הוא צעק "שיש עומס במטבח!" במן חוסר סבלנות כזה. עכשיו ההזמנה הייתה.... תה. לא מנה שלוקח לבשל 3 שעות בבישול איטי. וגם הייתי מוכנה לחכות בכיף עוד, אם הוא לא היה כזה גס רוח.
אבל מה שבאמת היה מגעיל, זה שבסופו של עניין אחרי הרבה זמן יחסית שחיכינו לשלם את החשבון, ניסו לרמות אותנו בחישוב הטיפ. זה כבר ממש ממש ממש לא נחמד. 

לצפיה ב-'מה זאת אומרת ניסו לרמות אתכם בחישוב הטיפ?'
מה זאת אומרת ניסו לרמות אתכם בחישוב הטיפ?
30/12/2018 | 08:39
2
41
אתם אמורים להחליט כמה טיפ להשאיר, אם בכלל.

לצפיה ב-'זאת אומרת'
זאת אומרת
30/12/2018 | 16:31
1
42
שביקשתי להשאיר אחוז מסוים והמלצר עשה "חישוב" של כמה זה אמור לצאת בשקלים החישוב היה לא נכון והוא היה לא נכון בכוונה. זה לא קשה לחשב 10% מכל סכום שהוא. הוא גם שאל פעמים אם זה הסכום שנרצה להשאיר כדי לקבל "אישור" כביכול שהסכום המוטעה הוא בהסכמתנו. 
לצפיה ב-'מבינה שביקשתם להוסיף לתשלום בכרטיס אשראי'
מבינה שביקשתם להוסיף לתשלום בכרטיס אשראי
30/12/2018 | 16:52
32
במקרים כאלה, אני מעדיפה להגיד כמה לחייב על הכרטיס, כדי שלא יהיו אי הבנות.
לצפיה ב-'אבו נאסר - חינאווי'
אבו נאסר - חינאווי
24/12/2018 | 11:02
3
223
זה זמן רב מאד מאז ביקורנו האחרון במסעדה זו הממוקמת מול חוף גבעת עליה ביפו ,ממש נושקת למרכז פרס ומשקיפה על הים. 

אתמול, יום א' הגענו בצהרי היום והופתענו מכמות הסועדים הרבה. נמצא לנו במהרה שולחן זוגי שמיד נערך ותוך דקות נשפכו על השולחן הצר מלהכין, אין סוף מאזטים מגוונים, כולל חומוס ופלאפל וכל זה עם לאפה ישר מהטאבון וקנקן לימונדה (עסקית צהריים). הזריזות היא שם המשחק. הכל מהר והכל עכשיו. 

עכשיו, למען האמת המזאטים היו באיכות בינונית, חלקם סתמיים ואם אתה טועם את כולם עם הלאפה, הלך לך התאבון וקשה להמשיך.
מכיוון שחינאווי הוא אטליז משובח , הציפיה היא למנות בשר באותה הרמה. אנו הזמנו שיפודי פילה בקר לחלוקה ולדאבוננו קיבלנו שני שיפודים של בשר פושר, מרקם גומי, לא טעים בעליל. מאכזב ברמות. לא כך זכרנו את המקום. היה נדמה שהשיפודים חוממו מחדש. 

לא החזרנו וחבל שכך, אבל כשנשאלנו התלוננו על טיב המנה ובאמת נעננו שהיה עלינו להחחזיר והיו מחליפים למנה אחרת. פוצנו במנת מאליבי שהייתה טעימה מאד וחלבית כמתבקש. 

מאוכזבים אך שבעים  ורגועים מנוף הים שילמנו 160 ש"ח (עיסקית אחת + 40 ש"ח לסלטים ליחיד נוסף). 

לצפיה ב-'לפי התיאור שלך'
לפי התיאור שלך
31/12/2018 | 08:56
2
51
לא קיבלתם פילה בקר לאחר שהזמנתם ואף שילמתם עבור פילה בקר ולכן מדובר בהונאה.חד משמעית.
לצפיה ב-'הונאה זה מונח ממש מוגזם'
הונאה זה מונח ממש מוגזם
31/12/2018 | 13:39
1
44
אכן הבשר לא היה איכותי אבל עדיין פילה לפי המרקם, יתכן וחומם מחדש. לא הייתה כאן הונאה רק התרשלות ואי עמידה בציפיות. גם טעות שלנו שלא החזרנו.
לצפיה ב-'אז טעית בניסוח'
אז טעית בניסוח
31/12/2018 | 14:18
33
כתבת מרקם גומי.
לצפיה ב-'מקום טעים וכיפי לארוחת ערב ביפו'
מקום טעים וכיפי לארוחת ערב ביפו
23/12/2018 | 10:16
7
109
אנחנו מחפשים מקום לארוחת ערב ביפו, כמה שיותר קרוב לשעון.
מעדיפים מקום עם אוריה קלילה  ופחות מחייבת אבל עדיין אוכל טעים.
מלבד אונזה בה הייתיכ בר כמה פעמים, ופועה שהביקור האחרון שלי בה היה בינוני, איני מצליחה לחשוב על מקום...
לצפיה ב-'אמרו לי שב"פאראקאלו" ממש נחמד וטעים'
אמרו לי שב"פאראקאלו" ממש נחמד וטעים
23/12/2018 | 10:54
4
119
הם יותר קרובים לים מאשר לשעון אבל נראה לי שכן ברדיוס החיפוש שלך. 
אני מזמן התאכזבתי ממתחם הפשפשים, אין שם שום דבר טוב חוץ מהמלביה....

תראי גם את מלון סטאי

לצפיה ב-'תודה על ההמלצות'
תודה על ההמלצות
23/12/2018 | 15:44
67
עכשיו נשאר שכולם יבדקו האם מתאים להם....
לצפיה ב-'פאראקאלו צמודה לחצר גולדמן?'
פאראקאלו צמודה לחצר גולדמן?
25/12/2018 | 11:33
1
11
לצפיה ב-'לא יודעת, ראיתי את המסעדה בטיילת יפו'
לא יודעת, ראיתי את המסעדה בטיילת יפו
26/12/2018 | 10:07
7
לצפיה ב-'פאראקלו'
פאראקלו
26/12/2018 | 10:23
44
דווקא כתבתי על המסעדה הזו לפני זמן די קצר. לא התלהבתי בלשון המעטה.
לצפיה ב-'אנחנו מחבבים מאד את שאפה בר'
אנחנו מחבבים מאד את שאפה בר
23/12/2018 | 16:55
37
לצפיה ב-'בדקי גם את טש וטשה, הבר הגרוזיני'
בדקי גם את טש וטשה, הבר הגרוזיני
23/12/2018 | 20:38
70
אהבתי את האוכל שלהם.
לצפיה ב-'קצרצר על נאפולי '
קצרצר על נאפולי
20/12/2018 | 12:37
4
270
טיסות ב- 100 דולר (עוד יש כאלו עכשיו עד מרץ לפחות!) גרמו לנו להכיר יעד חדש ומקסים עם מזג אויר (כרגע) של חורף ישראלי ממוצע :)

קצת על האוכל-

הגענו 2 זוגות לעיר אחה"צ, והחלטנו לנצל את אחת ההמלצות שמצאתי באפליקציית cool cousin המומלצת:

TRATTORIA DA NENNELLA
https://www.trattoriadanennella.it/
 מתברר שהיא נמצאת הלב המרכז העתיק של העיר, קרוב לויה טולדו.
כבר שהתיישבנו – הגענו מוקדם, די עם פתיחת הערב (יש כמובן הפסקה בין מושב הצהרים למושב הערב), ראינו שמדובר במוסד שמגיעים אליו קבוצות קבוצות של מקומיים, משפחות משפחות. התפריט בנוי בצורה של פתיח+עיקרית וכל מיני קומבינציות שלא התייחסנו אליהם.
אכלנו 3 מנות ספגטי  (שמוגדרות ראשונות)– אחת שהגיעה עם ראשי קלאמרי קטנים, עוד אחת עם זיתים וצלפים ופומודורה אחת פשוטה. היה גם סלט קפרזה עם מוצרלה די בפאלו וכמובן פיצה נפוליטנה לכולם.
אחד הסועדים גם לקח מנת חזה עוף בליווי סלט חסות גדול (ותיבול עצמי של שמ"ז ובלסמי מעולה) וניסינו גם פרוסת סלמון ששמו מעליה מן פירה ואפו בתנור והיתה מנת "ביסטרו" מושלמת.
התבאסנו מאד שדווקא את השתיה (מים ואף יין) הגישו בכוסות ח"פ ולכן ויתרנו על יין, שתינו רק מים שהיו חלק מהקופרטו יחד עם לחם מצוין.
נהננו מאד מהפשטות והטריות ושמצאנו באמת מקום של מקומיים. ושילמנו על הכללללל 39 אירו!

למחרת אף חזרנו לשם, לקחנו 2 מנות טייק אווי (מוצרלה מטוגנת וכדורי ריקוטה עם בייקון מטוגנים) שעלו ביחד 5 אירו והתיישבנו בבר ליד עם המוןןןןןןן צעירים ששתו כוסות אפרול שפריץ (גם ח"פ) באירו אחד.

למחרת עשינו סיור עם מדריכה מקומית בשם מרינה (גם סיור מוצלח) שהמליצה לנו בסופו על מסעדה בשם La lazzara שנמצאת קרוב לחוף
https://www.facebook.com/trattoriapizzerialalazzar...
גם כאן ההמלצה היתה מוצלחת למדי ואוכל די שונה ומוקפד יותר. אכלנו די הרבה וכאן החשבון הגיע ל- 80 אירו כולל קרף חצי ליטר יין הבית-
בתחילה הזמנו מן פיצה מטוגנת בשני סגנונות – עם רוטב עגבניות מעל ועם בצל מטוגן מעל. היה נחמד, לא מאד. הזמנתי גם מנת ירקות מטוגנים (האמת שלא כל כך שמתי לב שהם מטוגנים בתפריט)  וגם שם שולבה הפיצה המטוגנת + פרחי קישוא שאני מאד אוהבת, וקצת ציפסים של ירקות, נחמד.
העיקריות היו טובות יותר – אחד הסועדים לקח "מרק מולים" שהתברר כמנת ענק של מולים עם טיפה רוטב. היה מעולה. חלקנו גם ריזוטו פירות ים שהיה טוב (קצת יותר "יבש" מול הריזוטו של הקופי בר למי שמכיר), היתה גם מנת ספגטי בולונז, ועוד מנת ספגטי שאני לא זוכרת. וכמובן גם פיצה נפוליטנה, איך אפשר שלא.... קינחנו גם בקפה ומתברר שבאבה-או-רום הוא קינוח נפוליטני וכמה שאני אוהבת J

לא יכולנו לדלג על פיצת La Pizzeria Sorbillo שנמצאת גם בלב ההיסטורי ובכל פעם שעברנו לידה היו שם תורים מפלצתיים..... אז סתם חיפשנו משהו לנשנש והתברר שאפשר להכנס בשביל לקחת טייק אווי – פיצה נפוליטנה בגודל בינוני סופר מעולה הוכנה תוך 7 דקות ועלתה 5 אירו.
עמדנו בבר ליד עם כוס שפריץ לי ב- 2 אירו. תענוג.

יש לי בהחלט הרגשה שאחזור לנאפולי, התאהבתי!

לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
23/12/2018 | 10:13
3
78
גם אנחנו הסתכלנו על הכרטיסים הזולים לנאפולי וחשבנו לנסוע בהזדמנות.
כמה ימים טיילתם?
לצפיה ב-'רביעי עד שבת בטיסות איזיג'ט'
רביעי עד שבת בטיסות איזיג'ט
23/12/2018 | 10:58
2
122
הגענו ברביעי אחהצ, אחרי התארגנות הלכו ברגל שעה עד המסעדה וחצינו את המרכז
למחרת לקחנו רכב שכור ונסענו לכיוון סורנטו. מזג האויר לא אפשר לנו אבל אפשר לעבור דרך אמלפי, פומפיי ועוד. יש הרבה מה לראות.
ביום השלישי טיילנו בעיר, עשינו סיור מודרך מוצלח, חברים שלנו עשו סדנת בישול אחהצ, היה נחמד מאד
ביום הרביעי עוד הספקנו לקפוץ לתערוכה מדהימה של רוברט מייפלתורפ ואז נסענו לשדה"ת (רבע שעה נסיעה מהמרכז)

זה היה סופש מוצלח וזול מאד
בדיוק אתמול היתה כתבה בחדשות על סיורים לשם בעקבות היומנים הנפוליטניים, אולי אני אעשה כשאגמור אותם :)
לצפיה ב-'חגית עברון ונורית פורן עורכות סיורים כאלה'
חגית עברון ונורית פורן עורכות סיורים כאלה
23/12/2018 | 20:40
1
71
חפשי את העמוד שלהן בפייסבוק.
לצפיה ב-''
24/12/2018 | 09:13
3
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
20/12/2018 | 11:28
5
8
לצפיה ב-'חוגגים שנה אזרחית חדשה ב- Meat Kitchen'
חוגגים שנה אזרחית חדשה ב- Meat Kitchen
20/12/2018 | 11:43
56
מסעדת השף הכשרה Meat Kitchen תקבל את שנת 2019 עם תפריט ספיישלים של השף נדב נצר, ומוזיקה שתלווה את הערב עד השעות הקטנות של הלילה.

ארוחת ערב השנה החדשה תוגש ביום שני ה- 31/12/2018 בשלושה סבבים:
סבב ראשון - 19:00-21:00
סבב שני - 21:00-23:00
סבב שלישי - כניסה עד 23:30 ובילוי עד השעות הקטנות של הלילה

בין המנות בתפריט הספיישלים:
  • פולנטה רכה מתירס טרי- לקט פטריות של חורף, קוויאר בלסמי, אגוזי מלך, צ'יפס בזיליקום, שמן כמהין ( 61 ש"ח )
  • קרפציו כבד אווז ברולה- קרם ערמונים, זרעי כוסברה מסוכרים, צ'יפס בזיליקום, טוויל פקאן, אבקת זהב ( 79 ש"ח )
  • שקדי עגל-  מסבחה חמה, סיגר ממולא בשר וצנוברים, ויניגרט שיפקה, ציר טלה (81 ש"ח)
  • כבד אווז- קציפת פופקורן, דקואז שקדים, קרמבל פקאן והל, טוויל שמן זית לבן (84 ש"ח )  
  • טרין של טלה בבישול ארוך-  פירה, קרם ערמונים, טורטליני זנב שור, גזר בצבעים, פטריות יער, צנונית מזוגגת, טוויל דואה מצרית ( 139 ש"ח )
  • חזה מולארד- פירה, קרם פורצ'יני, כבד אווז, רוטב דובדבני אמרנה (139 ש"ח)
  • פילה לברק – קרם כרובית, גרגירי חומוס מוקפצים עם כרישה ותרד, טורטליני בטטה, שאלוט שרוף, אבקת טאסוס, קציפת סלק, ויניגרט סומק, טוויל אריסה (162 ש"ח )
  • טורנדו רוסיני- פילה בקר וכבד אווז, פירה כמהין, ציר בקר ודובדבנים, טוויל פקאן (199 ש"ח)
  • קינוח ספיישל- מילפיי תותים ( 64 ש"ח )

ערב השנה החדשה במסעדת השף Meat Kitchen
יגאל אלון 65, תל אביב
03-6310684

לצפיה ב-'יקב MAIA מתארח במסעדת שלו ביער'
יקב MAIA מתארח במסעדת שלו ביער
20/12/2018 | 11:50
37
הערב, חמישי 20.12.18 בשעה 20.00, מסעדת שלו ביער שבקריית טבעון, תקדיש ערב שלם לים התיכון, עם מנות טאפס מיוחדות ממטבח השף ומגוון יינות יקב מאיה.

התפריט יכלול מגוון מנות טאפס, ביניהן:  
סיגרים במילוי גבינות אריסה ואגוזים;
טרטר אלבקור מעושן;
לחמניות במילוי בזיליקום וזעתר;
סלט עגבניות צבעוניות כרוביות צנון ולאבנה;
חציל קלוי עם טחינת דבש, אגוזים וטימין;
קרפצ'ו סלק בתחמיץ כמון ולימון, בלסמי וגבינה כחולה;
קבב דג ים על לאבנה קארי.

התפריט הותאם למגון יינות יקב מאיה - מארה נוסטרום, מארה רד, מארה וייט ומארה רוזה.
דוד בר אילן, יינן יקב מאיה, ילווה את הערב ואת הסועדים, בהסברים וסיפורים מאחורי הקלעים של עולם היין והיינות הים תיכוניים.

מחיר 200 ₪ לאדם.
מומלץ לשריין מקום מראש 04-9831837

לצפיה ב-'ארוחת סילבסטר חגיגית במסעדת ROOT'S'
ארוחת סילבסטר חגיגית במסעדת ROOT'S
20/12/2018 | 11:55
37
לרגל פתיחת השנה האזרחית, מציעה מסעדת Root's תפריט חגיגי שיוגש ב- 31/12/2018.

התפריט:

ראשונות:
  • כוס יין מבעבע עם תות שדה
  • לחם פרנה חם, צלוחית שמן זית, ארטישוק אלה רומנה, שום קונפי,
  • סביצ'ה אינטיאס, רימון, בצל וכוסברה
  • פטה כבדים עם ברנדי, לצד ריבת בצל
  • קרפצ'יו עגל
 סורבה פרי חמצמץ

עיקריות:
  • צלע טלה על מצע קרם שורשים
  • שיפוד יאקיטורי של נתח קצבים
  • פורטובלו צלויה, מדליון פילה עגל, כבד אווז וכמהין
 קינוחים:
  • בר שוקולד מריר
  • קרם ווניל, סלט תותים אלכוהול
מחיר: 280 שקלים לסועד כולל מים ומים מוגזים.

יש להזמין מקומות מראש:  04-884-8040
ויצמן 1 עכו העתיקה.

לצפיה ב-'סילבסטר וחורף בטייגר לילי - ארוחת טעימות זוגית '
סילבסטר וחורף בטייגר לילי - ארוחת טעימות זוגית
20/12/2018 | 12:03
55
במסעדות 'טייגר לילי' יחגגו ב-31/12 את השנה האזרחית החדשה עם ארוחת טעימות חורף זוגית מיוחדת. בנוסף, הסועדים ייהנו מכוס יין מבעבע מתנת המסעדה בסמוך לחצות.

ארוחת הטעימות הזוגית שתושק ב- 31/12, תוגש במסעדות בכל חודשי החורף, והיא כוללת: 10 מנות, כוס יין לבחירה וחליטת תה, במחיר 440 ₪ לזוג.

המנות בארוחת הטעימות:
  • סום טאם – סלט פפאיה ירוקה;
  • טוד מאן קונג – 2 לביבות שרימפס תאילנדיות  מוגשות עם רוטב צ'ילי ופלפלים אדומים, בליווי סטיקי רייס;
  • פאד טוד קאתייאם – נתחי אווז בטמפורה מוקפצים ברוטב צדפות עם שאלוט, ברוקולי, בצל ירוק, כוסברה וקריספי שום;
  • יאם טואה – סלט שעועית ירוקה עם עוף, בצל סגול, משחת צ'ילי ורוטב דגים, שבבי קוקוס קלוי, נענע, כוסברה וחלב קוקוס, עם ביצה קשה וקריספי שאלוט מעל;
  • טום יאם פירות ים או עוף – מרק לחלוקה עם פירות ים או עוף, פטריות שמפיניון, עגבנות שרי, שאלוט, צ'ילי, גלנגל, למון גראס, כפיר ליים, כוסברה וחלב קוקוס;
  • הופ צ'וי - אטריות אורז דקיקות מוקפצות עם נתחי בקר;
  • קריספי קונג – ג'מבו שרימפס במעטפת קריספית;
  • דניס מאודה – ספרינג רול במילוי פילה דניס, טופו, נבטים, בוטנים, פטריות שיטאקי, קוקוס קלוי, רוטב קארי צהוב וחלב קוקוס;
  • קארי פאת פת בקר – תבשיל חלב קוקוס בקארי אדום עם בקר, פלפל אדום, במבו שוט, בזיליקום ושעועית ירוקה, מוגש לצד אורז מאודה;
  • קינוח של טפיוקה אננס טרי וליצ'י ובננה לוטי.
בנוסף, יוכל כל סועד לבחור כוס יין איכותי, ממבחר היינות הבאים:
  • סוביניון בלאן של יקב וילה מריה הניו זילנדי,
  • שרדונה של יקב לוריא,
  • עמק חפר אדום,
  • פרימיטיבו די מאנדוריה מאיטליה.

מחיר: 440 ש"ח לזוג
טייגר לילי רמת החייל – הברזל 32, ת"א;
טייגר לילי שרונה מרקט – קלמן מגן 3, ת"א
1-700-70-70-97

לצפיה ב-'סילבסטר במסעדת פופינה'
סילבסטר במסעדת פופינה
20/12/2018 | 12:08
68
מסעדת פופינה של השף אוראל קמחי תציע ב- 31/12 לכבוד ערב הסילבסטר ארוחת טעימות של 6 מנות. 

תפריט סילסבטר:
  •  טורטליני פולנטה מעושנת, ציר עוף ושומר צלוי, בלסמי מיושן חמש שנים, סלסת גזרים ודייקון
  • טרטר טונה ולוקוס, סלק מקורמל, קרם ברולה כבד אווז וקוויאר שחור מקומי
  • פילה לוקוס, קראסט ירוקים, ריזוטו זעפרן-סקאלופס -אפונה, טוויל תחרה
  • צלעות טלה, רוטולו טלה וסלרי, דמי גלאס פורצ'יני, טאטאקי דלעת, קרם ארטישוק ירושלמי
  • פנקוטה וניל-למון גראס, קראנץ' שומשום, ספוג שומשום, סלסת אננס וקולי פסיפלורה
  • בראוניז שוקולד, מוס קפה, שבבי קרמל, פרלינה, גלידת וניל ואבקת צ'ילי

את האוכל ילווה תפריט היינות העשיר של המסעדה, וגם תפריט ספיישל מבעבעים בכוסות ובקבוקים.

מחיר:
 350  ₪ לסועד בסבב ראשון (כניסה החל מ- 18:30 ועד 19:15).
395 ש"ח לסועד בסבב השני (כניסה מ- 21:30 והלאה).

מסעדת פופינה, רחוב אחד העם 3, נווה צדק, תל-אביב. טלפון:  03-575-7477

לצפיה ב-'איזה מסעדה מומלצת בנצרת? , תשרין ?'
איזה מסעדה מומלצת בנצרת? , תשרין ?
19/12/2018 | 22:29
5
84
מתכננים טיול משפחתי בשבת בצהריים ורצינו מקום טעים
לצפיה ב-'תוכל למצוא המלצות בעזרת החיפוש של Gרר'
תוכל למצוא המלצות בעזרת החיפוש של Gרר
20/12/2018 | 11:51
2
78
תישרין היא אחת המסעדות המומלצות בנצרת.
לצפיה ב-'מצד שני אולי כדאי לנשנש בדוכנים, עם אווירת חג המולד'
מצד שני אולי כדאי לנשנש בדוכנים, עם אווירת חג המולד
20/12/2018 | 12:25
1
97
אני מניח שדוכני אוכל ומתוקים יהיו לרוב ...
לצפיה ב-'תמיד יש מה לאכול בשוק של נצרת'
תמיד יש מה לאכול בשוק של נצרת
20/12/2018 | 12:26
107
גם בלי קשר לחג המולד.
לצפיה ב-'תשרין, דיאנא , כיתאבון '
תשרין, דיאנא , כיתאבון
20/12/2018 | 18:38
1
103
ואל תוותרו על כנאפה ובקלוואה 
לצפיה ב-'כנאפה זה אל-מוכתאר '
כנאפה זה אל-מוכתאר
21/12/2018 | 13:04
28
לצפיה ב-'"חדר עישון" בצומת יסוד המעלה'
"חדר עישון" בצומת יסוד המעלה
18/12/2018 | 12:32
1
244
חדר עישון" בצומת יסוד המעלה - לאחר ביקור באגמון החולה (מומלץ בחום למי שלא היה! ולא לוותר על עגלת המסתור) הלכנו לנסות את מזלנו, בעקבות ההמלצות פה, בגליאנו שנמצאת צמוד לשם. המארחת החמוצה נזכרה לומר לי אחרי 10 דקות המתנה (כשהיא רואה אותי אבל פשוט מתעלמת) שאין מקום לפחות לחצי השעה הקרובה. הפור נפל על חדר עישון שנמצא קרוב.
המקום עצמו נמצא בתוך מין מרכז מסחרי הזוי שנראה נטוש אבל המסעדה נעימה ומרווחת. מלצר חייכן ונחמד הושיב אותנו ונתן לנו תפריטים. הריח במקום עשה לנו חשק לבשר!!!!!! הזמנו פלטה של 800 גרם בריסקיט, עוף ואסאדו (טלה?) ועבור הילדים מנה אחת של נקניקיות ומנה של שניצלונים. אחרי המתנה של כ-20 דקות, כששאר המנות כבר הוגשו, אמרו לנו שנגמרו הנקניקיות (הבאסה היחידה) ועוד מנה של שניצלונים הגיעה מהר. הבשר מגיע עם תוספת של תפוחי אדמה מדורה ועוד כל מיני תוספות קטנות שלא נטעמו כי לא היה צורך. הבשר היה מעולה ומנה נדיבה ביותר, לדעתי היו שם 800 גרם נטו של בשר - אסאדו מצוין, עוף שאני לא אוהבת (כי זה עוף! ויש לידו בקר!!!!) אבל בעלי ממש אהב ובריסקיט שרובו היה מצוין אבל הייתה חתיכה או שתיים יבשושיות...
מכיוון השניצלונים לא נרשמו טענות.
לא הצלחנו לסיים את המנה המאוד נדיבה אבל הזמנו פאי פקאן שהגיע עם קצת רוטב קרמל מלוח והיה נהדר.
הכל כולל 4 בקבוקי שתייה 380 ש"ח בהחלט משתלמים.
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
18/12/2018 | 19:07
91
מארחות חמוצות צריכות לפוס מן העולם.

לצפיה ב-'מסעדת מלכה - הארוחה שכמעט היתה'
מסעדת מלכה - הארוחה שכמעט היתה
17/12/2018 | 17:25
7
465
לפני כמה ימים , במהלך חנוכה, נפגשתי עם חברה לארוחת צהריים במלכה - המסעדה הכשרה של איל שני.

העסקית כוללת מנה ראשונה ושקית לחם עם זיתים קצץ עגבניות וטחינה. בסך הכל, עסקית טובה וראויה.

המסעדה היתה מלאה, אבל נמצא לנו מקום על הבר ודי מהר קיבלנו תפריטים.

החברה שאכלה שם כבר כמה פעמים, הזמינה לראשונה גספצ'ו, ואני הזמנתי שקית שעועית יריחו. הברמנית ווידאה שאנחנו מודעות לכך שלא נקבל את המנות יחד. החברה ידעה מתוך נסיון.

לאחר שביקשנו, קיבלנו שקית ובה פרוסת לחם אחת (!), וצלוחית עם זיתים וטחינה טובה עם רסק / קצף עגבניות. קיבלנו תוספת לפי בקשה.

הגספצ'ו הגיע די מהר, ושקית השעועית שלי הגיעה רק אחרי שהחברה סיימה את המרק שלה.
שעועית ירוקה ופריכה בטמפרטורת החדר, מתובלת היטב בלימון, שמן זית ושום. בהחלט מנה טעימה ונחמדה, אבל למה לקח כל כך הרבה זמן להגיש אותה?

איני זוכרת מה הזמינה החברה כמנה עיקרית. אני הזמנתי מנה שהוגדרה שרוסטביף וקרפצ'ו. אין ברשת תפריט של המסעדה, לכן אין לי תיאור מדוייק של המנה. הברמנית לא ידעה להסביר אם מדובר ברוסטביץ או בקרפצ'ו, אבל מישהו אחר הסביר שמדובר רוסטביף שנצרב (?) ונפרס לפרוסות דקות.

המנה שלי הגיעה על פס קרטון, פרוסות דקות ויפות של בקר צרוב מבחוץ ובלו-רייר בחלק הפנימי, זיהיתי על הבשר זרעי עגבניות וזילופי שמן זית.
הפרוסה הראשונה היתה טעימה. הבשר היה פושר, כצפוי, עשוי כראוי וטעים.

כשלקחתי לפה את הפרוסה השניה של הבשר, חשתי כמעט מיד בצריבה המוכרת ולא חביבה עלי - צריבה של פלפל חריף.
השפתיים, חלל הפה והלשון שלי, בערו וכאבו.

מסתבר שהמנה מכילה גם פלפל ירוק חריף קצוץ דק מאד.  זיהיתי צבע ירקרק על פרוסות הבשר, אבל חשבתי שהירוק מגיע מזרעי העגבניות. מילא, אילו הפלפל היה פרוס לפרוסות, אבל כשהוא טחון או קצוץ כך, איך אני אמורה לדעת שהמנה מכילה מרכיב חריף?

קראנו פעמיים או שלוש לברמנית, לפני שהיא שמה לב אלינו, וביקשתי לקחת את המנה. הסברתי למה, אבל לדעתי היא לא ממש הקשיבה. שאלה אם אני רוצה מנה אחרת, וכשהסברתי שבלוטות הטעם שלי קצת צרובות כעת, היא לקחה את המנה למטבח ולא אמרה דבר.

ביקשנו חשבון, וכצפוי, הארוחה שלי לא נכללה בו.

חשבתי שראוי היה שהברמנית או מישהו אחר, יתנצל על כך שלא כתוב בתפריט שהמנה מכילה פלפל חריף, אבל זה לא קרה.

החברה תחזור למלכה, אני לא.
לצפיה ב-' אוי, כמה מרגיז. מזדהה איתך לחלוטין...'
אוי, כמה מרגיז. מזדהה איתך לחלוטין...
23/12/2018 | 02:10
1
84
גם לי אין סבילות לחריף (אפילו לא פיקנטי...) ואם יש ספק אני שואלת; יש מטבחים שידועים בחריפותם (למשל הודי או תאילנדי) ויש מנות מועדות (לפי השם או הרכיבים) אבל אם אין שום רמז או אזהרה, איך יודעים?! קרה לי בארה"ב במסעדה איטלקית, זה היה די הזוי (כמובן החליפו מייד בלי בעיה). לא מצליחה להבין מסעדות כאלה, זה הרי רק פוגע בהן, פעמיים (מנה חוזרת + לקוח שלא חוזר) וזה מוזר במיוחד כי רגישות לחריף נפוצה למדי ולא מדובר באיזה שיגעון ייחודי.

לצפיה ב-'מסתבר שהמנה הזו מוגשת גם באברקסס צפון'
מסתבר שהמנה הזו מוגשת גם באברקסס צפון
23/12/2018 | 08:19
105
מישהו כתב דיווח באחת מהקבוצות בפייסבוק, וכששאלתי אם הכילה פלפל חריף, ענה שקרא את הפוסט שלי על הארוחה במלכה, ושהמנה שלהם הכילה רק פלפל שחור (כמו שאמור רוסטביף להיות).

לצפיה ב-'הרוסטביף קרפצ'ו לא מופיע בתפריט הערב'
הרוסטביף קרפצ'ו לא מופיע בתפריט הערב
25/12/2018 | 07:37
3
12
לצפיה ב-'אבל התפריט של העסקית מופיע מתחת לערב בקישור שהיא נתנה:'
אבל התפריט של העסקית מופיע מתחת לערב בקישור שהיא נתנה:
25/12/2018 | 12:22
2
46
רוסטביף קרפצ'יו סינטה נוטף מיצים.
לצפיה ב-'וואללה צודקת'
וואללה צודקת
25/12/2018 | 18:46
1
53
וכמו שאפשר לראות, לא כתוב שם שהמנה מכילה פלפל חריף.

דרך אגב, שום מיצים לא נטפו שם, הבשר היה טוב, אבל לא עסיסי. יכול להיות שזרעי עגבניות ושמן זית, נחשבים מיצים.
לצפיה ב-'מה, אין לך בבית'
מה, אין לך בבית
25/12/2018 | 19:01
48
ויטמינצ'יק זרעי עגבניות ותפוזינה שמן זית?
לצפיה ב-'שיפודי זיקה- שלום ולא להתראות'
שיפודי זיקה- שלום ולא להתראות
16/12/2018 | 20:50
3
366
את שיפודי זיקה ביפו פקדתי מספר פעמים לא מועט בעבר. בכל הביקורים האוכל היה מצוין ועל חלקם אף דיווחתי כאן. עם זאת, בביקור האחרון (לפני שנה או יותר) הרגשתי ירידה. ועדיין, זיקה זה מקום אהוב שמציע דיל משתלם של 2 שיפודים וחומוס ציפס סלט ב50-60 שקל.  ביום ראשון שעבר, יום חופש די נדיר, קפצתי לשם בצהריים. 

תחילה הגיעו הסלטים. הסלטים היו סטנדרטיים, בלט לטובה חצילים בטחינה, השאר היה בינוני ומטה-  תירס במיונז, כרוב חמוץ מדי, עוד כרוב ועוד משהו אדום ואולי שכחתי משהו. 
אח"כ הגיע החומוס שהיה טוב מאוד, אם כי הוגש בטמפרטורה קרה מדי. 
הצ'יפס היה מעולה,  צ'יפס שיפודיות קלאסי עם הפריכות הממכרת בפנים. מאידך סלט הירקות היה תפל. עגבניות ומלפפון אבל בלי תיבול. בעבר אכלתי כאן סלטי ירקות מעלפים בטעמם, יד טובה בתיבול (לימון, פטרוזיליה) זה כל ההבדל. 
שני השיפודים שהזמנתי המשיכו את הארוחה המזגזגת- שיפוד כבש הרגיש כמו גומי וגם לא היה חם מספיק, ושיפוד לבבות היה גומי ויבש. 
סועדים אחרים הזמינו שיפוד כבד, טעמתי והוא היה מוצלח, ושיפוד פרגית היה גם כן טוב. 

לגבי השירות- שיפודיה זה אמנם לא המקום שאני מצפה לשירות מסעדתי קלאסי, אבל יש איזשהו סטנדרט מינימלי שאני מצפה מכל נותן שירות, שאפילו בו לצערי המלצר לא עמד.  כמעט כל דבר שביקשנו, נאלצנו לבקש לפחות 3-4 פעמים, בין אם זה מים, מפיות, כפית, קינוח ועוד. המסעדה היתה ריק ה ברובה אז תירוץ של עומס לא מחזיק כאן. שירות מביש זה היה. יתכן שאם האוכל היה מעולה (אף פעם השירות פה לא הצטיין) הייתי מבליג וזה היה פחות מרגיז, אבל כשהאוכל לא טוב אז גם השירות הגרוע מבאס. 

לסיכום- עוד ארוחה בינונית בזיקה שממשיכה את הקו הישיר של הארוחה הקודמת. זה לא מקום גרוע אבל יש אינספור שיפודיות ברמה הזו. הטאץ' שהיה פה, שהבדיל את זיקה משיפודיות אחרות, נעלם. שלום ולא להתראות

לצפיה ב-'שיפודיה שלא מצליחה להכין שיפודים כראוי? עצוב'
שיפודיה שלא מצליחה להכין שיפודים כראוי? עצוב
17/12/2018 | 06:49
80
לצפיה ב-'כבר הזהרתי על כך בעבר. ירידה טוטלית מאז שהצוות'
כבר הזהרתי על כך בעבר. ירידה טוטלית מאז שהצוות
17/12/2018 | 12:33
1
251
התחלף שם ואולי גם ההנהלה. חבל, כי זה באמת היה מקום טוב בעבר.
לצפיה ב-'הבעלים (זיקה?) היה שם אבל כנראה שזה לא אומר שום דבר '
הבעלים (זיקה?) היה שם אבל כנראה שזה לא אומר שום דבר
21/12/2018 | 09:23
107
ישב בחוץ בשולחן הקבוע שלו. אני לא רוצה לחשוב איך הרמה שם כשהוא לא נמצא 
לצפיה ב-'אילו מסעדות ייסגרו בקרוב?'
אילו מסעדות ייסגרו בקרוב?
17/12/2018 | 07:01
1
227
גל סגירת המסעדות אינו נרגע, ובימים האחרונים הודיעו שתי מסעדות נוספות על סגירה:

אוסטריה דה פיורלה תיסגר אחרי 33 שנים. פיורלה יוצאת לפנסיה, ובנה פבריציו החליט לא להמשיך להפעיל את המסעדה. בסוף החודש, המסעדה תסגור דלתות.

מיסטר אנד מיסיס לי - אחרי שסגרו את קימל, שאול ואורית בן אדרת סוגרים גם את המסעדה היפנית שלהם, בה הגישו מנות יפניות באינטרפטציה אישית.
המסעדה נפתחה לפני כ- 4 שנים ותיסגר ב- 1/1/19. 

לצפיה ב-'לא הייתי קוראת לזה גל, תמיד היו ויהיו מסעדות שנסגרות'
לא הייתי קוראת לזה גל, תמיד היו ויהיו מסעדות שנסגרות
23/12/2018 | 11:39
47
(ועסקים בכלל) ואם זה לא נעשה מטעמי "המצב" אלא מסיבות אישיות, על אחת כמה וכמה. הואיל ובמשך שנים נפתחו כ"כ הרבה (יותר משהשוק יכול להכיל) ברור לחלוטין שחלקם יסגרו במוקדם או במאוחר.

במקרה של אוסטריה זה גם לא נראה לי קשור, להפך, דווקא מרשים לראות מסעדה ששרדה 33 שנה... וזה בסדר שהבשלנית הראשית החליטה לפרוש (בגילה המבוגר) ובנה העדיף לעבור לדברים אחרים. לא מרגש אותי. אגב, מסעדה נחמדה, אבל לא נפלתי. ישבנו שם פעם אחת והיה לא רע, אבל היה לי גם ברור שלא אחזור.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה