לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

לצפיה ב-' החיפוש הייחודי של הפורום'
החיפוש הייחודי של הפורום
12/09/2016 | 06:33
1
150
לצפיה ב-' מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים '
מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים
11/07/2016 | 10:28
1400
==הודעה נעוצה, אנא הימנעו מתגובות==

מנוע חיפוש שעובד במקביל למנוע החיפוש של "תפוז" ומאפשר לחפש בצורה יותר ממוקדת דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ ובעולם, הן דיווחים שעלו בפורום והן ביקורות מאמצעי התקשורת ובלוגים. 

מה אפשר למצוא שם?

א) דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ. שלא כמו מנוע החיפוש הרגיל שמביא הכל, כאן אפשר למצוא רק דיווחים של ממש. בחיפוש על פי מקום בארץ אפשר להוסיף גם פרמטר של מרחק, וכך לקבל, למשל, את רשימת כל הדיווחים על מסעדות ברדיוס של עד 10 ק"מ מנתניה. 
ב) דיווחים על מקומות בחו"ל. על פי שם המדינה/העיר. כאן אפשר יהיה למצוא לא רק דיווחים אלא גם סתם המלצות וטיפים.

מה אי אפשר למצוא שם?
לא כל ההודעות של הפורום נכללות שם, אלא רק דיווחים של ממש. כל יתר החיפושים אפשר ורצוי לעשות במנוע החיפוש הרגיל.

אם אתם לא בטוחים בשם המסעדה עדיף לכתוב חלק מהשם שלה (מספיק שלוש אותיות) בחיפוש על פי טקסט כללי, ואז אם היא מופיעה ברשימת התוצאות לחיצה על שם המסעדה תביא את כל הדיווחים שקוטלגו עליה ומידע עליה (מקום וכו').

לחיצה על שם המשתמש יביא את כל הדיווחים שקוטלגו עבור אותו משתמש, כך שתוכלו לראות אם אתם באותו "ראש".

בהצגת התוצאות ניתן לקרוא את הנושא ותחילת ההודעה. להמשך קריאה יש לינק להודעה המקורית בפורום.

לינק למנוע החיפוש

המערכת אמורה לעבוד היטב גם על מסך קטן.

תהנו!
לצפיה ב-'מישהו מכיר מסעדה גיאורגית טובה באיזור המרכז?'
מישהו מכיר מסעדה גיאורגית טובה באיזור המרכז?
24/09/2016 | 20:10
11
135
מטבח גרוזיני הוא מבין הטעימים שבעולם. 
לצפיה ב-'יש כמה בתל-אביב'
יש כמה בתל-אביב
25/09/2016 | 06:53
149
סופרה בשדרות רוטשילד, ראצ'ה ברחוב אחד העם, ויש בר מסעדה באזור שוק הפשפשים ששמו טש וטשה.
לצפיה ב-'ננוצ'קה'
ננוצ'קה
25/09/2016 | 09:05
1
163
סתם.. ראצ'ה עברו לתל אביב, לא ? אולי תנסי ותדווחי לעולם האם הם עושים כבוד יאה לאחד המטבחים הטובים בעולם ?
לצפיה ב-'לא עושים כבוד.'
לא עושים כבוד.
26/09/2016 | 20:49
12
אוכל בינוני מאוד, השירות בינוני עוד יותר. את הקינוח כבר אכלנו בפופינה הסמוכה.
לצפיה ב-'דדה בגבעתיים'
דדה בגבעתיים
25/09/2016 | 13:57
4
149
צוברת לאט לאט ותק של הרבה שנים. לא מסעדה מפוארת לאירוע אבל את העבודה הם עושים לא רע - במיוחד בחלקים הלא בשריים של התפריט. 

לגבי ננוצ'קה לקחת בחשבון שהם טבעונים עכשיו אז... למי שלא טבעוני שיקח בחשבון.

לצפיה ב-'ננוצ'קה הוזכרה בציניות'
ננוצ'קה הוזכרה בציניות
26/09/2016 | 07:42
3
136
גם בימיהם הטובים, אין מצב שהייתי ממליץ על המקום כמייצג נאות ל"אחד המטבחים הטובים בעולם". גם דדה אגב, לדעתי רחוק מאוד מלהיות מציאה גדולה בתחום, אני לא בטוח שיש מסעדה גיאורגית ממש טובה וברמה גבוהה מאוד בישראל, למרות שלא ניסיתי את כולן.. קצת כמו "תסמונת המטבח ההודי" כנראה בישראל, הכל די בינוני.
לצפיה ב-'חששתי שאולי הוא לא יודע… '
חששתי שאולי הוא לא יודע…
26/09/2016 | 08:27
2
99
לא הייתי בגיאורגיה ולא יצא לי לאכול במסעדה גיאורגית מחוץ
לישראל כך שאין לי קריטריון להשוואה.

גם אצלנו ננוצקה במתכונת המקורית לא נתפסה כמקום שהוא מושא חלומותינו, אבל עם אוכל חביב + אוירה טובה + יין אדום חצי יבש מעולה שממש אהבנו זו היתה האופציה הגרוזינית המועדפת עלינו לארוחת ערב, להבדיל ממקומות כמו דדה או החצפוריה שיותר מסתדרות לי עם ארוחת צהרים.

מסכים איתך גם לגבי דדה. מדובר במקום שמרגיש הרבה יותר כמו בישול גרוזיני ביתי מאשר מסעדה לכל דבר, אבל לצהרים, עם בחירה זהירה של המנות (חינקלי גבינות ולא בשר, חצפורי אימתני שעושה את העבודה, קצת סלטים נחמדים), אפשר לצאת משם עם בטן מחוייכת.
לצפיה ב-'דדה'
דדה
26/09/2016 | 09:56
1
75
כשגרנו באיזור היינו פעמיים לזיכרוני, זוגתי שהיא הסמכות הגדולה עבורי במטבח הגיאורגי\רוסי אמרה נחמד מינוס, הצ'יבורק (האימתני) היה גס, המאפה לוביו עם השעועית היה לי מאוד מעניין וחמוד, רעיון טוב, אך גם שם הביצוע לא הסעיר.. לא זוכר מה עוד ניסינו, גם משקה הטרחון המסורתי, בקיצור לא מקום שנתגעגע אליו לצערי.. 
לצפיה ב-'פעמים זה גם המספר שלנו'
פעמים זה גם המספר שלנו
26/09/2016 | 14:56
52

ומה ששנינו כתבנו זה הכל נובע מכך שזה hone cooking שם.
לצפיה ב-'בשוק הפשפשים יש את לילו'
בשוק הפשפשים יש את לילו
26/09/2016 | 08:49
82
לא אכלתי שם אבל ראיתי שזה קיים ככה שלא יכולה להמליץ ממקור ראשון...
לצפיה ב-'נראה שהשואלת לא חזרה לקרוא תשובות'
נראה שהשואלת לא חזרה לקרוא תשובות
26/09/2016 | 17:40
1
51
למרות שנרשמה במיוחד לתפוז, כדי לשאול את השאלה...
לצפיה ב-'אולי היא פשוט בדקה ידע כללי של אנשי הפורום '
אולי היא פשוט בדקה ידע כללי של אנשי הפורום
26/09/2016 | 20:28
4
לצפיה ב-'למישה יצא להיות בפאוו-וואו בראשון ?'
למישה יצא להיות בפאוו-וואו בראשון ?
26/09/2016 | 15:22
1
73
אני הייתי ודי נהניתי (לא יכול לכתוב ביקורת מסודרת.. תסלחו לי).

חבר שלי היה וטען שזו נפילה..

עוד מישהו היה ?

גיא.
לצפיה ב-'סוג של קינג ג'ורג'....'
סוג של קינג ג'ורג'....
26/09/2016 | 19:33
42
עם עיצוב צעיר
לצפיה ב-' שירשור כתבות מהתקשורת'
שירשור כתבות מהתקשורת
26/09/2016 | 06:26
8
11
לצפיה ב-'הכירו את לי שמיר, שף קונדיטורית ב- Heddon Street Kitchen'
הכירו את לי שמיר, שף קונדיטורית ב- Heddon Street Kitchen
26/09/2016 | 06:39
5
152
שמיר, בת 27 ושף קונדיטורית באחת המסעדות של גורדון רמזי בלונדון.

לצפיה ב-'כל הכבוד לה !'
כל הכבוד לה !
26/09/2016 | 07:40
4
124
אז נכון שכבר מכתירים אותה גם שף וגם קונדיטורית, אבל תמיד יש מה להמשיך וללמוד בכל שלב של החיים ואני בטוח שהיא מודעת לזה, עתידה עוד לפניה, יש הרבה מאוד מה לעשות, ללמוד ולהתקדם מ"נקודת החיים" של גיל 27, גם אם מדובר בעבודה במסעדה של אחד גורדון רמזי  
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
26/09/2016 | 09:23
3
135
דרך אגב, שמת לב שכל קשר בין שם המסעדה בכתבה לבין שם המסעדה באמת, מקרי בהחלט?

למה הם לא יכולים לקחת את העבודה שלהם ברצינות ולבדוק עובדות?
לצפיה ב-'כן, ראיתי בתגובות'
כן, ראיתי בתגובות
26/09/2016 | 09:50
2
31
לצפיה ב-'אני בדרך כלל לא מגיבה לכתבות בעיתונים'
אני בדרך כלל לא מגיבה לכתבות בעיתונים
26/09/2016 | 09:58
113
אבל הפעם לא התאפקתי
לצפיה ב-'דרך אגב'
דרך אגב
26/09/2016 | 10:36
102
למרות שהתגובה שלי היתה עניינית, היא נמחקה באופן פלא. הטעות לא תוקנה.
לצפיה ב-'10 המסעדות האהובות על מבקרי טיים אאוט'
10 המסעדות האהובות על מבקרי טיים אאוט
26/09/2016 | 17:44
51
לכבוד ראש השנה העלות בטיים אאוט כתבה המסכמת את עשר המסעדות האהובות על מבקרי המגזין בשנה האחרונה:

לצפיה ב-'אחוזת בית 3 - מסעדה חדשה עומדת להיפתח'
אחוזת בית 3 - מסעדה חדשה עומדת להיפתח
26/09/2016 | 17:48
45
נועה רוזין על קבוצת מסעדנים חדשה שתיפתח בעוד כחודשיים מסעדה חדשה בתל-אביב:

לצפיה ב-'חודשיים פעילות בלי שום איזכור ?'
חודשיים פעילות בלי שום איזכור ?
25/09/2016 | 13:21
10
375
איך נרדמנו ככה על המשמרת, רק בחיפה נראה כמו המקום הכי נכון שיש, סופר מעניין ונפרגן בטונות של הצלחה עוד לפני שאפילו ניסינו הקיצר מישהו\י כבר היו וניסו ומספיק אמיצים להודות בזה ולהסביר למה לא כתבו על המקום ? נראה מצויין ..

לצפיה ב-'מסקרן! מעניין אם יש טעמים טבעוניים + נצל"ש חיפאי'
מסקרן! מעניין אם יש טעמים טבעוניים + נצל"ש חיפאי
25/09/2016 | 13:34
2
177
שמעתי על מקום חדש במוריה- אום כולתום. עוד לא הייתי.
מגדיר את עצמו כחומוס בר והתפריט בהתאם, חומוס מתחכם וטפאסים מהמטבח הערבי. הכל טבעוני כולל קינוחים שנקראים חביב.
לצפיה ב-'בפורמים הטבעוניים יש יחסית הרבה התייחסות אליו'
בפורמים הטבעוניים יש יחסית הרבה התייחסות אליו
25/09/2016 | 14:09
1
157
מרבית הביקורות חיוביות 
הספקטרום נע ממתנת ה' לטבעונים לבין כולה חומוס במחיר מופרז ...

לצפיה ב-' עכשיו בכלל מסקרן'
עכשיו בכלל מסקרן
26/09/2016 | 13:50
14
לצפיה ב-'ומוסיף גם את "שירי אהבה" - בשד' הנשיא'
ומוסיף גם את "שירי אהבה" - בשד' הנשיא
25/09/2016 | 14:08
2
135

עוד מקום שכותב את כל המלים הנכונות בפרסומים שלו, מופעל על ידי אנשים שלרוב יודעים מה הם עושים ומשום מה עובר מתחת לרדאר של הפורום. אני לא זוכר שראיתי שום ביקורת עליו - וחבל כי הוא בהחלט מסקרן.

לצפיה ב-'כשעבדו על המקום'
כשעבדו על המקום
26/09/2016 | 07:32
1
67
ושמו שלט גדול עם המילה ביסטרו, היינו עוברים שם ומפנטזים על כיריים לוהטות, אולי זוג צעיר שהכיר בזמן שעבד במסעדה טובה בחו"ל וחזר לחיפה לעשות ממש ביסטרו. לאט לאט התמונה התבהרה ולפחות לנו, ממש לא הייתה אופטימית. 
אני ממש לא מתחבר ל"יצירות אלכוהול עם אוכל קטן בצד" וציטוטי שירי אהבה סתומים, אני לא חושב שממש מבשלים שם, אולי כיריים חשמליות מזדמנות ביום טוב, לא רואים שם במעבר בחוץ ממש מטבח, אולי היה יותר נוח מבחינת אישורים והקונספט, אבל כרגע, נראה שהסיכוי היותר גבוה, הוא שמישהו בפורום יין ואלכוהול המתאדה יזכיר אותו, לא חבר'ה מכאן. 
חתיכת גבינת קממבר עם דבש ואגוזים, סלט עגבניות שתוקעים בוראטה למעלה, בשביל זה יש בית, מקומות ישיבה בעיקר בחוץ עם רעש המכוניות משדרות הנשיא יקרצו בעיקר לדעתי למעשנים וחובבי הפוזה, אבל העדר אוכל מעניין, הוא העניין המרכזי, ממש לא מעניין, לפחות אותי. ובכלל הוציא לי את החשק להרגיש שכנראה הם לא מקפידים לבקש מאורחיהם (או מעצמם) לא להחנות את הג'יפים ושאר הרכבים ולחסום את המדרכה בזמן הישיבה שם ולהכריח הולכי רגל ועגלות ילדים לסכן נפשותיהם בירידה לכביש, חוצפנים גדולים, למרות ששוב, לא יודע בדיוק מי האנשים האמורים, אני די בטוח שיש קשר לאורחי המקום.  
אגב מקום "תרבות אלכוהול" נוסף נפתח, על-ידי מישהו שמוצג כ"מומחה יין" וגם מין אווירה שאנטית כזו בילויית עם מבחר יין בכוסות ו"אוכל קטן" שמלווה ליד ובעיקר נראה כמו פלטת גבינות או נקניקים ולחם, לא חקרתי לעומק ואין לי מושג מה איכות הסחורה, האוכל לא נראה מושך במיוחד בפירסומי הרשת אבל באמת שלא בדקתי, גם מקום כזה, לצערי הרבה פחות מסקרן, לפחות אותי, כי הוא לא מציע שום ערך מוסף משמעותי וכנראה יותר פונה לקהל יעד "בלייני".
הוא נקרא מסתבר, קנטינה סושיאל, אגב ממבט עכשיו בפייסבוק נראה שמתחילים "לנסות" קצת יותר לבשל שם..
רק להבהיר שממש אין שום דבר נגד המקומות האלו והלוואי שסופר סופר יצליחו, פשוט פחות רלוונטיים לנו. 

לצפיה ב-'אוקיי, גם שם לא מבשלים'
אוקיי, גם שם לא מבשלים
26/09/2016 | 07:48
53
מה שאגב הופך את הלוגיסטיקה של פתיחת מקום לפי השמועות (הבישול), להרבה יותר מורכבת.. תמונת הדג היא לספיישל שלהם, או ווטאבר, סבי'צה עם מלון, שיהיה, פסדר..  
לצפיה ב-'מחכה שתדווח '
מחכה שתדווח
25/09/2016 | 14:38
27
לצפיה ב-'התשובה בגוף השאלה: מרכז מסחרי שומם בסביוני דניה...'
התשובה בגוף השאלה: מרכז מסחרי שומם בסביוני דניה...
25/09/2016 | 20:34
2
137
לא משנה מה היו פותחים שם, לא סביר להניח שהייתי שומעת על כך ללא פרסום (או הפורום הזה... ).
לצפיה ב-'לקחתי מטוסים למרכזים מסחריים שוממים בעולם '
לקחתי מטוסים למרכזים מסחריים שוממים בעולם
26/09/2016 | 07:37
1
117
שהתחבא בהם משהו מעניין בתחום האוכל או תחומי אהבה אחרים, אז נראה לך שלשם לא ניסע במיוחד ? ממש בקרוב נעבור שם, הזוג הזה במימד הוירטואלי נראה מקסים ומכוון לעבודה קשה וטבעיות, כמו שמקום של גלידה חייב להיות, אז אני כן, אופטימי.. במימד הוירטואלי..
לצפיה ב-'לא הנסיעה המיוחדת היא האתגר, אלא עצם הידיעה על קיומו... '
לא הנסיעה המיוחדת היא האתגר, אלא עצם הידיעה על קיומו...
26/09/2016 | 11:03
70
מרכז מסחרי בשכונת מגורים מובהקת בפאתי העיר... כזאת שמי שלא מגיע אליה במיוחד לא עובר בה כי אין מה לחפש בה. עכשיו כשאני יודעת אנסה לעבור שם בהזדמנות.
לצפיה ב-'Brain Freeze או: אני עדיין רעבה.'
Brain Freeze או: אני עדיין רעבה.
25/09/2016 | 20:49
4
306
קפצנו הערב לפופ אפ של הפרנץ' 57 ברוטשילד פינת הרצל. מדובר בפופ אפ של פו בוי במילויים שונים ודקירי ברד שונים. נשמע רעיון טוב ולכן קפצתי עם הבחור וחברה לנסות את העסק.

המקום פתוח כל יום בצהריים עד 16:00 ואז מהשעה 19:00.

אז כשהגענו גילינו שיש רק שני סוגי ברד ולא ארבעה שנמצאים בתפריט, המכונה של אחד מהם מקולקלת לכן שתינו רק סוג אחד שהיה טוב ומלא אלכוהול.
התפריט כולל 7 סוגי פו בוי. מאחד מהם (החזיר) הייתה מנה אחת בלבד. 3 אחרים היו חסרים. כך שבפועל נשארו שלושה - שרימפס (שמוגש גם בפרנץ'), טבעוני (עגבניות ירוקות מטוגנות) וקטפיש.
הבחור התבאס כי הוא תכנן על העוף, אני והחברה התבאסנו כי תכננו לחלוק שני סנדוויצ'ים וממש רצינו לנסות את זה שכלל סרטן רך שריון.
הבחור שעבד שם אמר שהם בדרך כלל מקבלים את הסחורה באזור השעה 20:00.

אז למה אתם פתוחים משעה 19:00? לפטרונים.
אז אני והחברה חלקנו סנדוויץ פולד פורק שהיה אחלה. עסיסי וטעים. הבחור שתה דקירי.

אחרי שבשעה 20:20 לא נראה שהם מקבלים סחורה פשוט הלכנו.
בעיקר רעבים כי וואלה, מחצי סנדוויץ' לא ממש שובעים ואם אתם מתחייבים לתפריט, תלמדו לנהל את הזמנים לכם. בדרך כלל כשסוגרים מקום בין סרוויסים זה בשביל התארגנות, אין שום סיבה שכמעט שעה וחצי אחרי הפתיחה לא יהיה לכם חצי תפריט.

מזל שהפופ אפ מסתיים בסוף השבוע.
לצפיה ב-'הייתי עם חברה בבריין פריז בחמישי אחר הצהריים'
הייתי עם חברה בבריין פריז בחמישי אחר הצהריים
26/09/2016 | 06:21
3
177
במקרה שלנו היה רק סוג אחד של דאקירי, כי אותה מכונה היתה מקולקלת

התחלנו בפו-בוי שרימפס ובייקון, רק כדי לגלות שמדובר בסנדוויץ' די תפל. הבחור הנחמד נאבק קשות בבקבוק הרוטב שהיה כנראה סמיך מדי, ולמרות כמות הרוטב שנשפכה שם, התוצאה היתה חסרה משהו. ניסינו להוסיף מיץ ליים, אבל זה לא ממש עזר.

היה חסר שם לימון, עוד קצת בייקון ואולי איזושהי פיקנטיות, כדי להרים את המנה מדרגת סתם סנדוויץ' עם שרימפס מטוגנים וקצת בייקון, לדרגת סנדוויץ' טעים.

הדקירי היה מצויין.
לצפיה ב-'הייתי מצפה שאחרי שלושה שבועות'
הייתי מצפה שאחרי שלושה שבועות
26/09/2016 | 09:02
2
149
מתוך ארבעה בהם המקום רץ הם ידעו לפתור תקלות כאלו.

החברה שהייתה איתי פגשה בדרך הבייתה את הבעלים של המקום שבדיוק יצא להביא סחורה לדוכן (בשעה 20:30) וניסה לתרץ את זה שיום ראשון הוא יום קשה כי סחורה.

הייתי יכולה להבין אם לא היה מדובר בבקר בבישול ארוך ועוף.
לצפיה ב-'מסכימה איתך'
מסכימה איתך
26/09/2016 | 09:19
103
מקווה שהבקר והעוף יותר עזי טעמים מהשרימפס בייקון.
לצפיה ב-'היינו גם לפני איזה שבועיים'
היינו גם לפני איזה שבועיים
26/09/2016 | 10:20
116
היה חסר לא מעט. שני הסנדוויצים (שרימפס ובקר) היו בינוניים ומטה.

פרנץ 57 דווקא מצוין. לפעמים לא צריך להתרחב.
לצפיה ב-'לצהרי מחר ולא עלה גפן?'
לצהרי מחר ולא עלה גפן?
25/09/2016 | 15:02
6
165
כלומר, ליד לב המפרץ, אולי משהו חדש בלב המפרץ? לחזור לתאילנדית בחוצות המפרץ? אולי משהו חדש שם?
לא להרחיק משם כי עם פקקי הקריות נאחר את הסרט.
תודה.
לצפיה ב-'פתחו בלב המפרץ סניף של רפאלו. טרם בדקתי.'
פתחו בלב המפרץ סניף של רפאלו. טרם בדקתי.
25/09/2016 | 22:40
4
24
לצפיה ב-'תודה, לא ידעתי.'
תודה, לא ידעתי.
26/09/2016 | 06:47
3
59
בדיוק אתמול ספרו לי שפתחו רפאלו בקריון, לא ידעתי על חוצות המפרץ, יופי, נחליט במקום.
לצפיה ב-'אופס, סליחה טעות שלי, התכוונתי לקריון.'
אופס, סליחה טעות שלי, התכוונתי לקריון.
26/09/2016 | 08:25
2
15
לצפיה ב-'רפאלו בקריון קיימת לפחות 3 שנים, כשרה חלבית.'
רפאלו בקריון קיימת לפחות 3 שנים, כשרה חלבית.
26/09/2016 | 09:12
1
55
יש דדוקא את פאט ויני החדשה, של אותה הקבוצה, בביג קרית אתא מוצלחת מאוד ונראית לי מתאימה לארוחת צהריים.
לצפיה ב-'זהו, שזה היה מוזר קצת '
זהו, שזה היה מוזר קצת
26/09/2016 | 10:00
54
אבל מצד שני אני לא מבקר בלב המפרץ כמעט.
לצפיה ב-'באמת אולי פאט ויני+פתרונות יצירתיים'
באמת אולי פאט ויני+פתרונות יצירתיים
26/09/2016 | 10:03
54
כי המקום די שחון, אלא אם כן אין דרישות משמעותיות. 
אם עוברים בסביבת טבעון - טאנטי, או שפשוט ליסוע ולאסוף משם בהזמנה טלפונית פיצה ופשטות טובות ולזלול באיזור האוכל של הקניון או פיקניק קטן על הדרך.. 
כנ"ל אפשר כמובן גם מפאט ויני.. אבל זה אני, אוהב דברים כאלו גם על חשבון הנוחות של ישיבה במסעדה, בתלות בכיוון וזמן כמובן..
לצפיה ב-'המלצות למסעדה טעימה לארוחת יום הולדת'
המלצות למסעדה טעימה לארוחת יום הולדת
25/09/2016 | 09:37
4
95
שלום לכולם,
מחפשת מסעדה טעימה עם אופציות צמחוניות וקינוחים שווים לארוחת יום הולדת. נהיה זוג אבל לא חייב להיות מקום רומנטי.
שנה שעברה היינו בטאיזו ועפנו לשמיים מרוב הנאה...דיי מפתה ללכת השנה שוב אבל גם בא לי לנסות משהו אחר.
עדיפות למקומות במרכז תל אביב.
תודה ושנה דבש לכולם
לצפיה ב-'מה עם טומפולופומפו?'
מה עם טומפולופומפו?
25/09/2016 | 14:39
2
26
לצפיה ב-'טומפולופומפו'
טומפולופומפו
26/09/2016 | 08:48
1
97
לא הייתי אבל נראת לי פלצנית מדיי ויקרה מדיי...אני יותר חוששת שבעלי לא יתחבר.

לצפיה ב-'אז מה עם טאיזו ? '
אז מה עם טאיזו ?
26/09/2016 | 09:58
71
הייתי מזכיר את פופינה, אבל לא יודע איך היא תתפס בעיני אישך גם גריג קיבלה פה ביקורת טובות.
לצפיה ב-'אונזה'
אונזה
26/09/2016 | 12:53
15
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
25/09/2016 | 06:58
23
27
לצפיה ב-'סופ"ש'
סופ"ש
25/09/2016 | 08:57
3
221
מאוד גלוטני - מאפי קמח מלא מקפה לואיז, מוזר שגל מכין להם כאלו ולא טורח להכין גם לעצמו, הם יותר טובים מהמאפים של "קמח לבן", או מה שזה. 
לפני לואיז הספקתי כרגיל למלא את הבית עד התקרה בערך, עם סחורה מעניינת מוקדם בבוקר משוק תלפיות, עם גל גשם קצר מאוד אך אימתני באמצע. 
שישי מאוחר יותר היינו אמורים להיות באיטליאנו אבל החברים בטלו, מניאקים, אז נדחה בעצב מסויים לפעם אחרת, די התגעגענו לחזור, התנחמנו בסושי ביתי עם סלמון.
בשבת אירוח בראנץ' מתנה לבן משפחה יקר, כשהמטרה הייתה כמה מאכלים שהוא אוהב במיוחד. אז אשורה לא יכולתי להכין, אבל פודינג טאפיוקה מבושם בתועפות תמצית פריחת הדובדבן הלך טוב מאוד עם רוטב אבטיח, תמצית יוזו ומי זאהר, קינוח פרווה סופר פשוט ומאוד קוסמופוליטי, חתן השמחה אכל את רוב הקעריות והיו הרבה. 
קיש פטריות טעים מאוד וסלט חסה ומלפפונים עם נקטרינה ושזיף ושאר דברים, הרים של פנקייקים שזוגתי הכינה כמו בימים הטובים כשהייתה מכונת פנקייקים רעה ואכזרית בימי הקליטה הרחוקים בקיבוץ  30-40 יחידות לדעתי ב 20 דקות על שני מחבתות, רב אומן בפעולה.. הרבה תוספות ליד זה, קאג'טה (ריבת חלב מכסיקנית שהזכרתי בעבר), שעמדתי כמעט שעתיים לידה, סלט פירות קצוץ דק דק שתמיד הולך טוב עם מייפל, גלידת רוזטה אינסטנט שאני מכין בערך 3-4 פעמים בשבוע (ומזכיר כל סופ"ש כאן, מה לעשות, זה מה יש..).
ושאר מיני תופינים ביתיים פשוטים למי שחסר היה קצת מתוק - בננות משוקלדות, ליצ'י מיובש עם וניל וגרידת ליים, צ'יפסים מיובשים של מנגו, סיידר אלכוהולי..
"חגיגה של הטבע", הכי כיף אה היה גם קצת פחות חגיגה של הטבע בשבת עם פיצות בקרנה מדומינוס שהצטברו בפריזר, לתומי הזמנתי ביום ראשון בתחילת השבוע זוג מתוך מחשבה שהמבצע קשור, אבל התברר שמחייבים במחיר מלא שבמלא כי ההנחה בראשון רק על פיצות רגילות ויתרה, אפילו מבטלים כל המבצעים האחרים כולל פיצות שלא במבצע. אז התקשרתי והערתי בעדינות שזו סיטואציה מעט מוזרה, מיד התנצלו וחייבו 120 לשתי הפיצות ואף הבטיחו פיצוי, ביקשתי במטוטא, אל תשלחו כזה, אין צורך בעוד פחמימות, תשקלו לפחות משהו אחר, אז כמובן שהתחשבו ושלחו לחם שום. לא מספיק זה, כנראה שהשליח איחר בשלושים שניות (אני לא הרגשתי) ומסר גם פיצה שלישית כפיצוי על העיכוב.. שאלתי אותו על איזה עיכוב לעזאזל מדובר ולמה אנחנו צריכים לסבול כל כך הרבה פיצה, באמת שזה היה בציניות אבל הוא לא הבין מה אני רוצה ממנו ונמלט בריצה מהירה.. בקיצור נתקענו עם שלוש פיצות בקרנה, קורה, נחמדים שם מידי בדומינוס ? מלחיץ קצת.. 

לצפיה ב-'מתכון לגלידת רוזטה?'
מתכון לגלידת רוזטה?
25/09/2016 | 10:30
2
129
אני אוהב רוזטה, אני אוהב גלידה.
לצפיה ב-'בטח'
בטח
25/09/2016 | 11:44
1
157
נכנסים לחבשוש, מבקשים רוזטה, נפרדים מ 28 ש"ח וחוזרים הביתה. לוקחים כוס קפה חד פעמית מקרטון, ממלאים אותה שלוש פעמים בחלב מלא של פעם של תנובה, משם שופכים לסיר קטן, ממלאים את אותה כוס בכ 2/3 רוזטה ושופכים לאותו סירון, כאן מגיע החלק של עד כמה מרציפני רוצים את הטעם, אני משתדל להגזים, אף אחד לא מתלונן.
תמציות טעם - אני מוסיף בפיפטה טיפה אחת בדיוק של מי זאהר, לא החומר המדולל (5 שקלים בחבשוש), טיפות הגונות של תמצית פריחת הדובדבן (שלא תמצא בלי ליסוע ליפן), בקיצור כל חומר מוצלח שתצליח לשים עליו את היד.
טורף קצת במטרפה ולמכונה, איכות המכונה תקבע עד כמה יצא לך "נעים", אחרת תעבוד קצת כנראה על המרקם.. זו גלידה שאוכלים ישר ממכונה או אחרי הקפאה מאוד קצרה, מעבר לזה דורשת הוצאה הגונה מאוד מהפריזר לפני השימוש אחרת זה גוש, כי בכל מקרה זו לא גלידה וזה גם לא מקפיא מקצועי לגלידה.
ואריאציה מיני רבות - גרידה משני ליימים עם כפית סוכר קנים וכפית סוכר ענבים במטחנת תבלינים לאבקה, להוסיף לנוזל ואז להוריד טיפה מכמות הרוזטה.

לצפיה ב-''
25/09/2016 | 19:19
11
לצפיה ב-'ארחנו חברים לבראנץ' כייפי '
ארחנו חברים לבראנץ' כייפי
25/09/2016 | 10:15
7
326
בשישי בבוקר הסתערתי על המטבח,  ושקעתי בבישולים לביקור של חברים בשבת  בבוקר. לפעמים כשמזג האוויר משתף פעולה (רמז לסתיו),  ומצב הרוח  הולם,  ויש סיבה למסיבה-  זה הדבר הכי כייף בעולם כולו.  רוב הדברים הוכנו באמצעות התרמומיקס,  שעבד ללא הפסקה. 

שקשוקה מעגבניות טריות,  עם חצילים, גבינה בולגרית, בצל ועגבניות שרי
מקלות בייגל'ה ירושלמי  רכים  (הטף משוגע על זה!)
לחמניות חלב רכות ומתקתקות
בואיקוס עם עשבי תיבול מהמרפסת
סלט חצילים עם טחינה, סלט חצילים עם מיונז 
גבינת שמנת ביתית -  חלק ממנה עורבב עם בצל ירוק
ממרח רוקפור - מתכון של סבתא שלי,  הישר משנות ה- 70 ("כדור גבינות")
סלט ירקות הכרחי
חצילים קלויים בתנור (כן,  מאוד אוהבים חצילים פה)
גרנולה ביתית,  יוגורמה ומייפל
ופחזניות ביס לקינוח,  ממולאות בקרם פאטיסייר ומצופות בקרמל פציח.

היה פשוט מושלם וכייף  אמיתי. 

אחה"צ  לקחתי את בן ה-7  לסרט,  ואחריו הוא התחנן לארוחת ילדים במקדונלדס.  זה הביקור השני שלנו (הראשון היה לפני שנתיים בחו"ל,  מחוסר ברירה).  אכל שני ביסים  מההמבורגר והודיע שלא טעים לו.  אכל 2 מקלות צ'יפס וביקש ללכת....  שמחתי  מאוד שהאוכל לא היה לטעמו. 
לצפיה ב-'מקסים ! תודה על השיתוף'
מקסים ! תודה על השיתוף
25/09/2016 | 11:52
5
39
לצפיה ב-'זה יהיה מקסים אם באמת ישתפו באוכל עצמו... '
זה יהיה מקסים אם באמת ישתפו באוכל עצמו...
25/09/2016 | 20:28
4
129
לא פייר כמה ההודעה הזאת עשתה אותי רעבה (ואז באו התמונות! אני מגירה ריר על המקלדת ).
המשימה הבאה: למצוא חברים שיארחו אותי לברנץ' כיפי.
לצפיה ב-'את מוזמנת תמיד, למרות שהאוכל שאני מכינה בימים אלה..'
את מוזמנת תמיד, למרות שהאוכל שאני מכינה בימים אלה..
25/09/2016 | 21:09
3
117
.. הוא בעיקר חריף, ולכן פחות יתאים לחכך.

לצפיה ב-'חריף בארוחת בוקר?! צריך משהו עדין על קיבה ריקה...'
חריף בארוחת בוקר?! צריך משהו עדין על קיבה ריקה...
26/09/2016 | 01:55
2
74
תודה על ההזמנה (וגם על ההזמנות האחרות). יצא חודש קצת עמוס באירועים, מקווה שאחרי החגים אצליח לדגום את שלל המקומות החדשים (לפחות עבורי) בחיפה.

נ.ב.
הלילה ניסיתי להכין פלחי תפוחי אדמה רכים בתנור. עד היום תמיד חתכתי דק והלכתי על פריכות (לא כ"כ הצליח); הפעם החלטתי להביא אותה ברכות (עם אופציה לקצת פריכות/שרוף בקצוות, בסוף). לאחר עיון קצר במתכונים (גוגל) הבנתי את הפרנציפ. קיצרתי הליכים במיקרו + תנורית (= טוסטר אבן) ויצא לא רע. לא משהו יפה לצילום, אבל כפי שאימא אומרת, בבטן זה הכול אותו דבר... צאו רכים נימוחים ומשום מה אפילו קצת מתקתקים (כנראה בגלל הזן ). אני די מרוצה מעצמי כרגע (ולו רק כי אני שבעה ).
לצפיה ב-'אמרת בראנץ׳. חוץ מזה, א.בוקר שלי זה צהרים של אנשים אחרים '
אמרת בראנץ׳. חוץ מזה, א.בוקר שלי זה צהרים של אנשים אחרים
26/09/2016 | 12:35
1
16
לצפיה ב-'ברנץ' (לפחות מבחינתי) = ארוחת בוקר לאנשים שקמים בצהריים '
ברנץ' (לפחות מבחינתי) = ארוחת בוקר לאנשים שקמים בצהריים
26/09/2016 | 12:35
10
לצפיה ב-'הילד יודע מה טוב (או ליתר דיוק, מה לא טוב)'
הילד יודע מה טוב (או ליתר דיוק, מה לא טוב)
26/09/2016 | 06:25
68
וכל הכבוד לכם על כך
לצפיה ב-'סופ"ש'
סופ"ש
25/09/2016 | 10:29
216
שישי בבוקר כרגיל מתחילים בשוק הכרמל עם פרודוקטים לכל שאר השבוע, הרבה מאוד ירקות וקצת בשר. לאחר מכן המשכנו לשוק לווינסקי לקנות קשקושים לחתונה המתקרבת, בדרך גם עצרנו אצל פנסו לבורקס תרד וגבינות עם ביצה (בעיני זה של הטורקי בכרמל יותר מוצלח) ועברנו אצל יום טוב ובין הקבוצות הצלחנו גם לקנות עלי גפן וזיתים.

בצהריים קפצנו לזוג חברים, הבחור הגיע לעזור להרכיב ריהוט איקאה חדש ואני הגעתי לשעשע את הילדון שלהם. הבאנו גם חומוס ממשוואשה ויחד עם עלי הגפן והזיתים היו יופי של ארוחת צהריים.

בערב הכנתי פסטה עם קישואים מנגולד וזנב שור שהצליחה לצאת לי לא כבדה.

בשבת התעוררנו מאוחר (בכל זאת, סוף השבוע הפנוי שלנו מזה הרבה מאוד זמן). לצהריים הרכבתי לנו המבורגרים בלחמניות מתוקות עם הרבה בצל מטוגן, אבוקדו וחלפיניו, הבחור קיבל את שלו עם ביצת עין מעל.
לצפיה ב-'השכן באבן גבירול, חדר אוכל, ובישולים בבית'
השכן באבן גבירול, חדר אוכל, ובישולים בבית
25/09/2016 | 10:45
2
312
חוב מסופשבוע  שעבר - לפני הצגה בהקאמרי(הזאבים עם תיקי דיין המצוינת), ישבנו לארוחה קלה בחדר אכול שהפכה להיות מעין ברירת מחדל לפני ההצגות.
חלקנו כבד קצוץ מצויין, קובה בשרית לא רעה, סלט חסות עם גבינה ומנת לחם. הטענה היחידה היתה על אופן הגשת הסלט - בכלי קטן מדי ועם חתיכת גבינה אחת. מלבד זאת הסלט היה טעים.
מתוך חמישה קינוחים שניים היו חסרים והאחרים לא קרצו לנו אז ויתרנו על סיום מתוק.
מים קרים הוגשו עם קרח אבל היו עם טעם לוואי בלתי נסבל
עם דיאט קולה החשבון עמד על 130ש"ח בערך.
השירות היה מתוקתק ומהיר.

אתמול קפצנו לחדש מנוי בסנימטק והחלטנו ספונטנית לאכול ארוחת בוקר. צעדנו לאבן גבירול והתיישבנו באופציה הראשון - ביסטרו בשם השכן. היתה רוח נעימה כשישבנו על המדרכה...
הזמנו שתי ארוחות בוקר שהיו סבירות: אומלט עם תרד ופרמזן כשהגבינה היא פירורי פרמזן שפוזרו מעל ולא חלק מהאומלט, פנכות קטנטנות מאד של סלט טונה טעים, טחינה בסדר, גבינות ופסטו סלרי שהדוק אהב. הגיעו גם סלט ירקות טרי. סלסלת הלחמים בינונית ואולי אף פחות - שתי פרוסות חלה שלא הרגישה טריה במיוחד וארבע פרוסות לחם מלא/גרעינים די פשוט. בהחלט לא סלסלה מצטיינת או מפנקת.
השתיה הקרה היתה מיץ תפוזים סחוטרי, על שוקו נדרשה תוספת תשלום של שני שקלים ומכיוון שהדוק שתה פעמיים קפה על הכוס השניה שילמנו בנפרד.
עם השתיה החמה רצינו משהו מתוק ובהמלצת המלצרית הזמנו עוגת שמרים שוקולד אישית, שהיתה רחוקה מלהרשים, הן ויזואלית והן בטעם. לא שילמנו עליה, כנראה משום שהסכמנו להחליף שולחנות עם רביעיה שלא היה לה מקום. מחווה יפה
קיבלנו גם מים קרים בבקבוק.
שירתה אותנו מלצרית מאד נחמדה וידידותית
שילמנו על הכל 110ש"ח.
מקום חביב ולא יותר.

בבית הכנתי עוגות בננות, סינייה טבעונית עם בורגול ועדשים, סלט קישואים, נענע ושום, לביבות ירק, קציצות עוף וירקות בתנור...
לצפיה ב-'סביר זו מחמאה לשכן'
סביר זו מחמאה לשכן
25/09/2016 | 11:37
1
213
יש לי זיכרון מארוחת בוקר מאוד רעה שם לפני כשנה וחצי.
חברים ששכחו מאותה ארוחה ניסו את המקום שוב לפני כחודשיים וגם הפעם לא היה טוב.
לצפיה ב-'חלק מהדברים היו בסדר'
חלק מהדברים היו בסדר
25/09/2016 | 12:05
147
החביתה היתה עשוי כהלכה, המטבלים היו בסדר גמור וסלט הירקות אמנם לא היה קצוץ דק אבל הירקות היו טריים מאד. השירות היה מאד טוב.
מול ארוחות בוקר אחרות ברור שיש אופציות עדיפות פי כמה.

לצפיה ב-'חומוס רוסי '
חומוס רוסי
25/09/2016 | 11:27
242
בששי בצהרים הוזמנתי להשקת הספר "חבר הטעמים" -ספר בשול של אוכל רוסי שהייתי חלק מההמונים שמימנו אותו . בזמנו שילמתי סכום לספר+ השקה 
ההשקה היתה בהוסטל אברהם רח לבונטין 1 תל אביב - יש בהוסטל אולם ענק שמשמש כמטבח ומועדון ובו היתה ההשקה 
התאכזבתי מאד מהחלק הקולינרי שכלל פרוסות קטנות של לחם לבן מרוח מיונז ופרוסת דג מלוח - דוקא טעים, "פלמיני" במלית בשר במרקם פלסטיק, חצאי ביצים קשות ממולאות ופרוסות עוגה בחושה עם פירות יבשים, לקחתי לטעום אחד מכל דבר ואחרי 10 דקות נשארו רק הפלמיני . מתה מרעב(הגעתי הישר מהעבודה)- בררתי מתי תתחיל התוכנית האומנותית וסרתי לדליקטסן הסמוך

נמצא לי מקום על המדרכה , חם, מים קבלתי פושרים בבקבוק . הייתי בתשוקה לחומוס (מוקדם יותר הבת שלי קבלה ממני המלצה לאבו חסן בשבטי ישראל ודיווחה על הנאה רבה ) כך שממגוון ארוחות הבקר בחרתי בחומוס -הוגש עם מעט פול, טחינה , ביצה קשה, בצד מתבל לימוני טעים וכוסית עם מקלות גזר רכרוכים וחריפים- נשארו בכוסית. במקום פיתה הוגשה לחמניה . החומוס היה ככה ככה . רעבה טרפתי שני שליש מנה. השארתי 45 שח (38 מחיר המנה) 
כל הזמן יצאו עוד ועוד אנשים עם שקיות צהובות מלאות תוצרת המעדניה 

היה שווה לחזור לארוע ההשקה כדי לשמוע את מרינה מקסימיליאן בלומין (אחיה אחד מיוצרי הספר) שרה כשהיא מלווה עצמה בפסנתר בלבד ובשיר אחד הצטרפה אליה אמה שלה- WOW . והתינוקת שלה שמנמנה ג'ינג'ית חמודה 

הטלתי על שאר בני הבית לתכנן את ארוחת ששי . הפור נפל על ארוחת ששי בפאב HISHA בכפר סבא. הגענו בשבע וחצי , חוץ ממני , רעבים מאד. חיכינו חיכינו חיכינו יותר מחצי שעה לאוכל !
כמעט והלכנו, אבל לא היו אופציות אחרות באזור. ואז יצאו המנות- קדם צ'יפס בלגי או הולנדי - בקשנו מיונז ולא היה. הצ'טפס עצמו היה טעים 
ואז המנה לצמחונית- קוסקוס עם ירקות וחומוס , בתוספת קורנישונים חמוצים מאד (מה זה קשור) -הצלחת נשארה מבריקה למעט הקורנישונים 
לי פלטת סלטים - כבד קצוץ טוב מאד, סלט ביצים מצוין, מטבוחה טובה וסלט חצילים וטחינה שהיה תפל לגמרי .עם פרוסה עבה של חלה מתקתקה 
ולבסוף קבל גם הוא את מנת הגולש עם מג'דרה ו..קורנישונים . 
מחירי המנות שפויים סביב 50 שח למנה 
מים קבלנו תחילה בכוסות עם שפע קרח(!!) בהמשך בקבוק צונן -הידד 
לסכום - אוכל טעים , מחיר שפוי. להגיע עם סבלנות ופחות רעב
החשבון ל 3 סביב 180 שח 

בשבת הכנתי להם את המנה הקבועה- טופו ופטריות ברוטב קארי ירוק עם אטריות אורז שחורות. אני הסתפקתי בפיתה עם גבינה ועגבניה 

לצפיה ב-'אונזה - מדהים כמה שכיף שם'
אונזה - מדהים כמה שכיף שם
25/09/2016 | 12:45
1
216
הזמנו שולחן לשישי ב 22:30 ל-4 אנשים וקיבלנו שולחן גבוה במרכז החלל החיצוני- מקום מושלם חוץ מבעיה קטנה שצד אחד של השולחן הוא ספסל ללא משענת, קצת לא נוח אבל נסבל ושווה את המיקום של השולחן

הרוב לא היו רעבים כי הייתה ארוחת שישי בשעה 20:00 אבל אני בכוונה אכלתי ממש מעט בארוחה והגעתי די רעב לאונזה, הוזמן לשולחן:

פוקצ'ה חמה וטעימה שתשמש אותנו במנות הפתיחה
חומוס לימה - חומוס שעשוי משעועית, מנה פשוט טעימה וכיפית
חצילים עם חמאה מזוקקת - מנה טעימה מאוד ,פעם ראשונה שאני עד למפגש של חצילים וחמאה וזה שילוב מעולה.
קרפצ'יו מוסא עם טאבולה - מנה מרעננת וטעימה, פשוט כיף לאכול מנה כזאת
טורטליני במילוי סלק - 5-6 יחידות טורטליני במילוי מחית סלט, שוב מנה מאוד טעימה ומאוד מיוחדת, עונג צרוף.
לקינוח הזמנו כנאפה והמלצר הביא לנו OTH גם מלבי כי שמע שהתלבטנו, הכנאפה הייתה אלוהית, אכלתי לפני שבועיים בכפר יאסיף ואני חייב לציין שהכנאפה של אונזה הרבה יותר טובה, פשוט חלום של כנאפה.
המלבי היה מאוד טעים ועדין ואולי אפילו עדין מדי, אני אוהב להרגיש טעם עז של מי ורדים ובמקרה הזה המלבי היה קרמי עם טעם עדין מאוד של מי ורדים, עדיין מלבי מאוד טעים.

לסיכום, למחרת הזמנתי מקום באונזה ליום חמישי, נראה לי שזה מסביר הכל...

אוכל טעים מאוד, אווירה כיפית , מקום מושלם מבחינתי.

לצפיה ב-'שכחתי לספר על עוד כמה דברים בסופ"ש ..'
שכחתי לספר על עוד כמה דברים בסופ"ש ..
25/09/2016 | 14:28
187
חמישי בערב הכנתי ארוחת יום הולדת לאמא לכל המשפחה, נכנסתי למטבח בשעה 16:30 ויצאתי ב 20:30 עם המנות הבאות :

סלט פנצפטה (פנצנלה + גבינת פטה) - מלפפון, עגבניות שרי אדומות ועגבניות שרי ליקופן, צנונית, בצל סגול, כמה עלי בזיליקום, זיתי קלמטה, קרוטונים תוצרת עצמית, קוביות פטה, חומת בן יין אדום, שמן זית, מלח גס.
ברוסקטות עם קממבר ואננס טרי
ברוסקטות עם חציל קלוי ופרמזן
ברוסקטות עם סלט עגבניות ובזיליקום ברוטב בלסמי
סשימי סלמון - פרוסות סלמון טרי עם מיץ לימון, שמן שומשום, בצל ירוק, שומשום שחור, שברי פיסטוק ומעט פלפל חריף קצוץ
אנטי פסטי - בטטה, פלפל, בצל, חציל
תפוחי אדמה בתנור
פילה סלמון לכל סועד

קוקטייל מימוזה אננס

לקינוח עוגת קרמשניט (מילפיי נשמע יותר טוב בעצם) שהכינה אשתי לילה לפני, זה כבר היה גדול עליי.

לצפיה ב-'המלצה חמה'
המלצה חמה
25/09/2016 | 13:23
242
נכון שהפורום הוא פורום לביקורת מסעדות
אבל הייתי חייב לשתף 
כמו בכל יום שישי שאנחנו אוכלים דגים גם בסופש הזה זה מה שהיה
רק שהשבוע החלטתי שאני לא הולך לשוק לקנות את הדגים אלה מחפש באינטרנט
אחרי שישטוט קצר הגעתי לזיקו דגים
אתר נוח יש מבחר של דגים טריים וגם מאכלי ים ויש אפילו עמוד מבצעים
ביצעתי הזמנה כבר ביום רביעי אבל ציינתי שהמשלוח יעשה ביום שישי
ואם אפשר עד השעה 2 בצהריים
הזמנתי דג מוסר במשקל קילו פרוס
והזמנתי 4 דגי מושט במשקל 700 גרם כל אחד וביקשתי לארוז כל דג בניפרד
אני יכול לכתוב כאן בלי סוף כמה הייתי שמח לקבל את המשלוח של הדגים
השליח הגיע בשעה 14:05 מודה שזה הפתיע אותי
כי באתר מצויין שהמשלוחים יוצאים בשעה 13 עד 16
דגים יפים נקיים וטריים שמגיעים בצידנית בד עם קרח 
אפשר לראות בתמונות אותי זה ממש הפתיע
כי זה לא מובן מאליו
עכשיו נעבור לאכול
מהדג מוסר הכנתי דג מרוקאי ברוטב 
עגבניות שום פלפלים ירוקים חריפים גזר גמבה וכוסברה
אי אפשר להסביר במילים איזה טעם יש לדג טרי בבישול
ובנוסף הכנתי בורקס בשר בתנור
משפונדרה בתוספת גזר פיסטוקים בצל מקרומל ועשבי תיבול
ומעל רוטב פטריות משלושה זני פטריות
הבורקס יצא נדיר
אבל שום דבר לא יכול להתחרות עם מוסר ים טרי ברוטב 
לצפיה ב-'אוייסטר בדולר'
אוייסטר בדולר
25/09/2016 | 14:24
1
227
הפי האואר במלון שלנו הציע אוייסטרים בדולר לאחד
טריים, על 1/2 כונכיה קטנים אבל טעימים חלקנו בינינו תריסר
והתעלמנו מהרטבים שהוגשו עמם. לצידם לגמנו ריזלינג מהמוזל
מתקתק כדי מידה ופירותי. עצרנו בחגיגה כדי להמשיך במנות עיקריות:
פילה בקר על פירה תפוחי אדמה ואספרגוס בר הדקיקים ורוטב דמי גלאס על יד ומנת שרימפס
וקס״ז על פסטה.
קינחנו בעוגת גבינה וסקופ גלידת וניל.
כדי כך ויתרנו על מסעדת היבאצ׳י שנמצאת במרחק צעדים מפתחו של המלון.
המלון? בליבו של מרכז קניות ענק. החלום הרטוב של כרטיס האשראי. (:
לצפיה ב-'אויסטרים בדולר וריזלינג מהמוזל, מה צריך עוד?'
אויסטרים בדולר וריזלינג מהמוזל, מה צריך עוד?
25/09/2016 | 14:37
66
לצפיה ב-'חמישי מהיר ושבת של יין'
חמישי מהיר ושבת של יין
26/09/2016 | 06:48
100
בחמישי קבעתי עם חברה להיפגש בתל-אביב, לאכול בבריין פריז - הפופ אפ של פרנץ' 57 בשדרות רוטשילד.

כתבתי בתגובה לאקונומיקה איך היה: דקירי מצויין, פו-בוי מאכזב ותפל משהו.

היות שנשארנו עם חצי תאוותנו בידנו, החלטנו ללכת לשוק הכרמל ל- 25M. חלקנו סלט עגבניות, שיפוד שקדים (האחרון שנשאר), שיפוד כתף טלה ושיפוד נתח קצבים.
היא שתתה בירה, ואני הסתפקתי במים. שילמנו 168 ש"ח עבור בשר משובח, עשוי נכון, וסלט עגבניות עוקצני שליווה אותו (ויתרנו על פחממות).

שעה וחצי מאוחר יותר הצלחתי להגיע הביתה, לאחר מסע ארוך ומפרך בפקקים מטורפים.

בשבת ביקרנו בהשקה של יקב ויתקין במרכז המבקרים היפה שלהם. שתינו גרנש בלאן מצויין שמתנהג כמו יין אדום ויש לו טעם של יין לבן משובח. אהבתי גם את הפינו נואר והקברנה פרנק.
לצפיה ב-'בעקבות הסבתא: סטייק מעולה במקום של בשר, נווה צדק'
בעקבות הסבתא: סטייק מעולה במקום של בשר, נווה צדק
25/09/2016 | 21:20
3
239
לפני כמה שבועות הסבתא כתבה על בשר מצויין שאכלה במקום של בשר בנווה צדק ומאז פנטזתי על סטייק טוב במסעדה.
לשמחתי, ערב אחד באופן ספונטני הבריטית ואני קפצנו לשם. יום שלישי באמצע השבוע והמסעדה היתה מלאה לגמרי הן בתיירים והן במקומיים. לשמחתנו מהר מאד נמצאו לנו שני מקומות על הבאר.
התלבטנו מה להזמין, ובסופו של דבר הלכנו על מנה פשוטה של סטייק אנטריקוט 300 גרם לכל אחת. את שלי הזמנתי במידת עשייה  בין מדיום רייר למדיום והוא היה מעולה, עשוי בדיוק כמו שאני אוהבת ולא שומני מדי. כל ביס היה תענוג.
ליד הסטייקים חלקנו שתי תוספות: הראשונה של חסה אייסברג פריכה ברוטב גבינה כחולה מצויין והשניה של גראטן נהדר ועשיר. כל סטייק פלוס תוספת עלה 135ש"ח
לקינוח הבריטית התעקשה על העוגה של שחר שהיא בעצם עוגת ביסקוויטים עם גנאש שוקולד למעלה. עוגה פשוטה וטובה שנהננו ממנה אבל אין בה שום דבר מתוחכם או מיוחד, מסוג העוגות שרבים מאיתנו מכינים בבית. 33ש"ח.
שתינו מים רגילים שהוגשו קרים.
הברמן גם הזמין אותנו לצ'ייסר לקראת הסוף.
שירתו אותנו שני ברמנים שידעו לייעץ בבחירת המנות והיו יעילי וזריזים. הם גם תיפקדו כפס הקינוחים של המסעדה כשהרכיבו אותם מול עינינו.
הכל עלה 303ש"ח.
יצאנו עם החלטה לחזור בקרוב לנסות נתחים נוספים.
לצפיה ב-'מקום של בשר זה באנקר, אין נפילות שם'
מקום של בשר זה באנקר, אין נפילות שם
25/09/2016 | 21:33
54
לצפיה ב-'הרבה זמן לא הייתי במקום של בשר'
הרבה זמן לא הייתי במקום של בשר
25/09/2016 | 21:34
169
וחבל כי הוא בהחלט מקום אהוב.

אני אישית לא יכולה להגיד לא לטבעות הבצל הנהדרות שלהם.
עוגת הביסקוויטים היא לגמרי העוגה שסבתא שלי הייתה מכינה וגם אני מזמינה אותה כשאני מגיעה לשם.
לצפיה ב-'אין נפילות במקום של בשר'
אין נפילות במקום של בשר
26/09/2016 | 06:21
26
לצפיה ב-'קצרים חיפה ויגור'
קצרים חיפה ויגור
22/09/2016 | 21:23
5
332
אכלנו השבוע בגולד פיש, לשם באים בשביל הדגים, היו באותו יום רק מושט, דניס ומוסר. וכמובן ה"אכול כפי יכולתך" של דגים קטנים בעיקר מושטים. הכל מטוגן.
מנת המושט (49 ש"ח) כללה שני דגים שלא נאכלו עד תומם.
מנת המוסר (58 ש"ח) כללה דג גדול שהבחור אכל את כולו.
הכל טרי ומתאים למתי שרוצים דג מטוגן. בשולחן ליד זוג שהיה בפעם הראשונה התמוגג ממנת פרימפס מעורב בקלמרי.
הערה אם אתם לא ממש רעבים מנת המושט כלכלית יותר מהאכול כפי יכולתך (55 ש"ח).

אתמול הזדמנו למתחם ביגור, לקראת ערב והיינו רעבים. זכרנו שאכלנו שם בעבר במשוואשה והיה טעים, השם התחלף (לא זוכרת למה) כל השאר נשאר אותו דבר.
היינו שתיים והזמנו שקשוקה לחלוק ביננו, כיוון שחברתי אוהבת חצילים שאלתי אם יש סלט חצילים והתשובה שקיבלתי היתה "יש סלט מצויין אמא עכשיו עשתה" אז הזמנו. כשראיתי שזה לא נרשם בהזמנה העתי על כך והתשובה היתה לא צריך הסלט עלי.
הגיע שקשוקה טובה הביצים לא בושלו עד מוות. השקשוקה לוותה בקערית סלט ירקות טרי וחמצמץ ופינקות טחינה שהיתה קצת מלוחה, סלט כרוב (לא טעמתי) וסלט פטריות מעולה מפטריות טריות. סלט החצילים התגלה כפרוסות חצילים מטוגנות ברוטב עגבניות שהיה קצת מלוח לטעמנו.
בחשבון חויבנו רק 38 ש"ח על השקשוקה.
כשנשאלנו איך היה הערנו על המליחות יתר ונעננו ב "טוב שאתם אומרים ככה נוכל להשתפר".
אכלתי שם כבר מספר פעמים, תמיד הכל טרי והשירות נעים ואדיב. לא ארוחת גורמה אבל בהחלט מקום טוב להשביע את הרעב באוכל פשוט, טרי ושירות טוב. לא ניסיתי שם אף פעם את המנות הבשריות.
לצפיה ב-' על הדיווחים'
על הדיווחים
22/09/2016 | 21:30
118
נחמד לקרוא על שירות כמו שתיארת. זה מוכיח שאפשר לתת שירות טוב די בקלות.
לצפיה ב-'רב תודות !'
רב תודות !
25/09/2016 | 09:08
2
120
גולד פיש עדיין נושמים ? יפה להם.. הייתי שם כל כך מזמן.. את המסעדה במתחם הזה ביגור, נדמה לי שגם סמואל הזכיר בעבר, אולי בהקשר של קבבים ? או שיש שם שתי מסעדות, או שמדובר באותה אחת, או שהעכשווית החליפה את הקודמת, צריך לעבור שם בהזדמנות.. 
לצפיה ב-'יש שם רק אחת. התחלף השם אבל אותה משפחה נחמדה מפעילה את המקום'
יש שם רק אחת. התחלף השם אבל אותה משפחה נחמדה מפעילה את המקום
25/09/2016 | 10:42
1
28
לצפיה ב-'נשמע כמו מקום כלבבי, תודה'
נשמע כמו מקום כלבבי, תודה
25/09/2016 | 11:48
64
מיקום קצת צדדי ובעייתי..
לצפיה ב-'סניף האם נמצא בשד' פל-ים בחיפה מתחת לבניין הטיל'
סניף האם נמצא בשד' פל-ים בחיפה מתחת לבניין הטיל
25/09/2016 | 14:11
76
וגם הוא נחמד מאוד ומופעל על ידי פורשי פרג'
לצפיה ב-'לונדון המלצות ספציפיות?'
לונדון המלצות ספציפיות?
22/09/2016 | 12:57
7
153
מתוכנן כנס מהעבודה לעוד חודשיים ללונדון, ואנחנו כרגע דיי נעולים על 2 כוכבי המישלן של דינר (הסטון בלומטל), ועל 3 כוכבי המישלן של גורדון רמזי.
ממש לפני הזמנת שולחן, יש משהו שצריכים לדעת?
אנחנו מתכננים ללכת לשתיהן בתפריט הצהריים, ואולי פשוט להזמין מנות נוספות מהתפריט אם יתחשק...
חוצמזה, אשמח למסעדות נוספות (או פנינות נסתרות של פינות דים סאם חבויות), או כל דבר אחר שאם אני בלונדון אני אמור לחוות אותו...
ראיתי בעמוד זה את ההמלצות ודיס המלצות לגבי ג'יימי אוליבר, ובתור חובב מושבע שלו, קצת ירד לי אחרי כל הביקורת השלילית לגבי האיטלקית שלו, פיפטין עדיין בסימן שאלה...

לצפיה ב-'ממליצה לך להכנס לחיפוש הייחודי של הפורום'
ממליצה לך להכנס לחיפוש הייחודי של הפורום
22/09/2016 | 13:01
1
77
תמצא בעזרתו שלל המלצות. גם בקישורי הפורום תמצא את המדור של דיווחים מחו"ל.
לצפיה ב-'כמובן כמובן שבדקתי כבר'
כמובן כמובן שבדקתי כבר
22/09/2016 | 13:21
101
בדקתי וסימנתי, ידוע
יותר שואל לגבי חוויות ספציפיות ממקומות ממושלנים או נסתרים שלא מופיעים בחיפוש הפורום
לצפיה ב-'דים סאם'
דים סאם
22/09/2016 | 14:38
139
באיזור מאוד לא מרכזי אבל עדיין סביר לאיתור, אכלנו דים סאם מעולה בסטנדרטים "מחוץ להונג קונג" והאמת גם לא יקר, במסעדה סינית די גדולה :
כיאה לתחום, תפריט הצהריים הוא מה שיש לשאוף אליו, תפריט דים סאם די נדיר למציאה, בטח באירופה.. בערב זה סיפור אחר, כנראה שיותר יקר ומצומצם הרבה יותר, אז אם רלוונטי, כוונו לצהריים.. הייתי שמח מאוד לחזור לשם לארוחה מבוססת דים סאם לחלוטין כולל הכיוון הסיני של הקינוחים הדי מגוונים שיש להם, אולי יחד עם מנת הלובסטר נודלס שנחשבת ספציאליטה שלהם, אך גם די יקרה.. מנת הברווז הייתה לצערי חלשה יחסית, אבל הדים סאם המעודן ודי מקורי, בהחלט פיצה..

בצ'ינטאון יש את Joy King Lau, מין פוראמה של פעם ברוח הכללית אך על הרבה סטרואידים ומבחר גדול יותר כמובן, לא מקום רע, הדים סאם מהטובים בעיר אך לא ברמת המסעדה שהזכרתי לפני. 
לצפיה ב-'דאבוס!!'
דאבוס!!
22/09/2016 | 16:37
144
ממליצה על הדיווח שלי מלונדון
הייתה לנו חוויה מדהימה בדאבוס (לטעמי יותר טובה מאשר בדינר שגם הייתה חוויה מדהימה!)
ביקור בצ'יינה טאון
וכמובן בבורו מרקט
לצפיה ב-'אם הכיוון אסיאתי ממליץ על HKK'
אם הכיוון אסיאתי ממליץ על HKK
22/09/2016 | 18:31
48
לצפיה ב-'המלצות מהטיול האחרון'
המלצות מהטיול האחרון
23/09/2016 | 09:32
144
סעדנו בעיקר באזור Mayfair. לצערי לא הצלחנו להשיג מקום אצל גורדון רמזי (על המסעדה החלופית הממושלנת שלו פטרוס, לא שמעתי דברים טובים והתפריט לא נראה לנו). היינו בהיביסקוס (Hibiscus), שני כוכבי מישלן, והיה די מדהים אבל מאוד יקר בערב (בסביבות 140 פאונד לאדם בלי שתיה(!!)), בצהריים לדעתי זה זול משמעותית. מסעדות אחרות לא ממושלנות שנהנינו בהן - Scotts, מאכלי ים מעולים, גם פלטת הקינוחים. Foyer at the claridge - ארוחה ברמה גבוהה יחסית. יש גם תפריט קבוע בערב שמאוד משתלם. המקום עצמו מהמם. Clos Maggiore, נותנת תמורה מצויינת למחיר. רמת שירות של מסעדה ממושלנת. מבחינת בשרים מאוד נהנינו ב-Goodmans, הסניף של Mayfair. היה כל כך טוב שהגענו פעם שניה...
לצפיה ב-'3 כוכבי המישלן של רמזי - את מתכוונת לזאת בצ'לסי?'
3 כוכבי המישלן של רמזי - את מתכוונת לזאת בצ'לסי?
25/09/2016 | 10:08
67
אני יכולה להגיד שהיינו פעמיים (בצהרים) ושבעתי בעיקר מהלחמניות הנפלאות. הארוחה לא הרגישה WOW בשני המקרים ....
לצפיה ב-'מחפש מקום כיפי לארוחת בוקר בשישי '
מחפש מקום כיפי לארוחת בוקר בשישי
21/09/2016 | 18:18
15
190
יכול להיות באיזור פלורנטין , לוינסקי או כל מקום בתל אביב ...
בית קפה או מקום כיפי עם אוכל טוב (לא ארוחת בוקר של חביתה וממרחים)...
מקומות בסגנון שאהבנו הם לחמנינה (ליד הבית אז קצת משוחדים) וברד סטורי .
לצפיה ב-'נהננו בקפה טוני ואסתר בלוינסקי 39, יש ארוחת בקר '
נהננו בקפה טוני ואסתר בלוינסקי 39, יש ארוחת בקר
21/09/2016 | 18:36
7
264
סטנדרטית אבל אפשר להרכיב ארוחה מיוחדת . לא יודעת אם אפשר להזמין מקום ולא - להתכונן לחכות קצת 
מה יש בארוחת הבקר של לחמנינה? 
לצפיה ב-'מנות די מיוחדות'
מנות די מיוחדות
21/09/2016 | 19:41
234
לחם נלסון עם קממבר וריבה טעימה, פיתה קינדר עם מוצרלה, חומוס עדשים עם פיתות קטנות שנאפות במקום, פרוסה גדולה עם גבינת שמנת , חביתה ופטריות מעל ועוד דברים מיוחדים

ויש את כל המאפים, לחמים והמתוקים המעולים שלהם, ממליץ בחום !
לצפיה ב-'נשמע נחמד, ננסה, אני אוהב את האיזור הזה בשישי, אווירה מיוחדת'
נשמע נחמד, ננסה, אני אוהב את האיזור הזה בשישי, אווירה מיוחדת
21/09/2016 | 19:57
38
לצפיה ב-'היינו היום, תבורכי ...'
היינו היום, תבורכי ...
23/09/2016 | 13:34
4
203
מקום אותנטי עם אווירה רגועה ונעימה, הזמנו ביצי עין על חלה עם מיונז וירקות בצד- מנה טעימה מאוד , אהבתי שהירקות לא סתם מונחים אלא מתובלים עם לימון ושמן זית.
הוזמנה גם ברוסקטה סלמון שהייתה מאוד טעימה.
לקינוח קרמבו מוקה שהיה מאוד לטעמי אבל קצת הצטערתי שהזמנתי אותו ותיכף תבינו למה ...

בעודנו יושבים עם הקפה אנחנו רואים מישהי שעוברת עם שקית שקופה ובה קופסא יפה עם פטיפורים משגעים , ניסינו ללכת לכיוון שממנו היא באה אבל לא מצאנו את המקום... ואז לפתע אני רואה את אותה בחורה שוב (יוצאת מבית קפה) ומיד הסתערתי עליה ושאלתי איפה נמצא המקום , היא שלחה אותי שני רחובות ליד לכתובת המדויקת , בעודי הולך ברחוב ממש כמה חנויות לפני היעד אני ממש בטוח היא טעתה כי כל הרחוב רצוף במחסנים ובחנויות ישנות אבל אז אני רואה מקום חדש, לבן ויפה שמתגלה כגן-עדן.... פטיפורים, עוגות ומאפים חלומיים , מקום ברמה גבוהה עם תוצרת ברמה גבוהה, לקחנו מארז פטיפורים ועוד מאפה קינמון מדהים , אלמלא הייתי אוכל את הקרמבו אצל טוני ואסתר הייתי אוכל עוד כמה מאפים

טוני ואסתר מקום מצוין שאחזור אליו בקרוב אבל כשכתבתי בכותרת ״תבורכי״ זה היה בגלל המקום המדהים הזה שנקרא sweet box
לצפיה ב-'נראה שגם אני אברך אותך כשאעלה על המשקל בקרוב '
נראה שגם אני אברך אותך כשאעלה על המשקל בקרוב
24/09/2016 | 09:58
132
גם אני אכלתי את ברוסקטת הסלמון והיה לי טעים מאד וגם קרמבו המוקה- למרות שאני לא מחסידי טעם הקפה -ערב לחיכי 

לצפיה ב-'נקרא טוב '
נקרא טוב
25/09/2016 | 06:58
1
48
למיטב זכרוני טוני ואסתר נמצא במין מובלעת ברחוב לוינסקי, וכל רעש הרחוב מגיע למקום. נחמד שהצלחתם למצוא שם רוגע ושקט.

Sweet box היא קונדטוריה אמריקנית יחסית חדשה ברחוב החלוצים.
לצפיה ב-'ישבנו בשולחן הכי רחוק מהכביש '
ישבנו בשולחן הכי רחוק מהכביש
25/09/2016 | 08:33
60
ומלבד כמה צפירות היה די שקט שם, כל המובלעת הזאת היא איזור רגוע , מוצל ונעים
לצפיה ב-'אני גם מתכווננת על המקום, תודה על הפירוט :)'
אני גם מתכווננת על המקום, תודה על הפירוט :)
25/09/2016 | 09:48
11
לצפיה ב-'אולי דלאל תתאים לכם'
אולי דלאל תתאים לכם
21/09/2016 | 20:32
3
169
יש להם סלסלת מאפים מצויינת. יש דיווחים טובים על ארוחות הבוקר של משייה, דה-נורמן והוטל מונטפיורי.
לצפיה ב-'דלאל היינו ובאמת נחמד מאוד, משייה חזק על הכוונת אבל השאלה '
דלאל היינו ובאמת נחמד מאוד, משייה חזק על הכוונת אבל השאלה
21/09/2016 | 22:13
2
193
איך האווירה שם? , כבדה קצת כמו הוטל מונטיפיורי ?
לצפיה ב-'קרא דיווחים, הבט באתר האינטרנט של המסעדה'
קרא דיווחים, הבט באתר האינטרנט של המסעדה
22/09/2016 | 06:47
1
134
ותבין לפי ההתמונות והדיווחים איך האווירה.
לצפיה ב-''
22/09/2016 | 08:47
10
לצפיה ב-'מקומות שכתבתי עליהם בשרשור אתמול'
מקומות שכתבתי עליהם בשרשור אתמול
22/09/2016 | 12:00
1
225

קלארו, האחים, הדליקטסן
לקופי בר יש בראנץ' מסורתי שיש משפחות שלמות שנשבעות בו ואוכלות שם מדי שבוע (שולחנות קבועים) עם מנות כמו ראגו פטריות או סלמון בעישון חם שהם עושים
לדלאל גם יש ארוחה עם פרודוקטים מעולים
אם אתם אוכלי הרבה בשר, יש את הארוחה של טראק דה לוקס - אני פחות התחברתי
יש כאלו שאוהבים את התפריט של הבאסטה (אני לא)

לצפיה ב-'תודה על ההמלצות , אנסה כמה ואעדכן'
תודה על ההמלצות , אנסה כמה ואעדכן
22/09/2016 | 15:02
25
לצפיה ב-'ברנץ' בבלו סקאי של מאיר אדוני '
ברנץ' בבלו סקאי של מאיר אדוני
22/09/2016 | 12:08
50
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
22/09/2016 | 06:02
5
22
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, כתבות מיוחדות ושאר ירקות.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע נעים וטעים,

החתולית
לצפיה ב-'ארקפה לובשת חג '
ארקפה לובשת חג
22/09/2016 | 06:14
132
ארקפה משיקה קולקצית עוגות ומאפים ברוח חגי תשרי - עוגת דבש קלאסית, עוגיות פיננסייר דבש,עוגיות תמרים ועוגת תפוחים לשנה טובה ומתוקה כתפוח בדבש.

* עוגת דבש קלאסית - עוגה אפויה עגולה בעיטור שקדים פריכים ובמרקם נימוח, ומתאפיינת בטעם ובמרקם עדין במיוחד  (45 ש"ח)

* עוגת תפוחים – עשירה בתפוחי עץ מזוגגים קינמון ושקדים  (45 ש"ח)

* עוגיות פיננסייר דבש- עסיסיות ורכות המאופיינות בטעמים עשירים ומתוקים (39 ש"ח)

* עוגיות תמרים - עוגיות פריכות, המכילות תמרים ושברי אגוזים  (39 ש"ח)

כל המוצרים הנמכרים בארקפה, החל מהמאפים דרך הכריכים ועד לממרחים והרטבים בסלטים, מיוצרים במפעל "פטיסארט" של "ארקפה" בא.ת. פולג בנתניה.
לצפיה ב-' טש וטשה מחדשים '
טש וטשה מחדשים
22/09/2016 | 06:21
109
בטש וטש החמארה הגיאורגית של מיקי (טשטש) ורעייתו יפעת מיראל מחדשים עם אירועים, פסיבלים, הופעות חיות, ומנות ספיישל.

בימי א' בערב – טשטש ורקדני הבלט הגאורגי בהופעה
טש טש שר מהרפרטואר המקורי שלו ומתבל בקאברים מגאורגיה,  יחד עם צמד רקדנים מלהקת גאורגיאן נסיונאל בלט. בין לבין די.ג'י עם מוסיקה חובקת עולם.

ברביעי בערב ומוצ"ש
ערבי מועבט גיאורגי עם נינו וגאורגי במופע אקוסטי אותנטי.
חמישי בערב
חמישיק שאק שוק - חפלה גיאורגית-אנטלית עם הרקדנית יעלה לילה, אשר מארחת מדי שבוע רקדנית נוספת משתנה במגוון סגנונות: ריקודי בטן, ריקוד פרסי, טורקי, צועני, טרייבל ועוד.
מדי חמישי DJ משתנה בלהיטי חפלה מעכשיו ומפעם.
צהרי שישי אלכוהוליים
החל ממחר, יום ו'  ה- 23/9 בשעה 14:00, תושק בטש וטשה קבלת שבת, עם דילים אלכוהולים, שולחן אבירים משותף שימוקם במרכז המסעדה למי שרוצים לחגוג יחד עם זרים, ספיישלים מהמטבח הגיאורגי ללווי הדרינק והרבה מאוד מוסיקה שמחה.

טש-טשטיבל בסוכות
בחול המועד סוכות ייערך בטש וטשה פסטיבל יפואי-גיאורגי עם הופעות והפתעות מדי ערב.
ביום א' 16/10 - משתה ערב חג
ביום ב' ה- 17/10 - טש טש ורקדני הבלט הגאורגי בהופעה
ביום ג'  ה- 18/10 - המועבט הגאורגי עם נינו וגיאורגי
ביום ד' ה- 19/10 - המועבט הגאורגי עם נינו וגיאורגי
ביום ה' ה- 20/10  - חמישיק-שאק-שוק - החפלה הגאורגי-אנטלית עם צמד רקדניות בטן
בסוף השבוע ה- 21-22/10 - טשטש שר ומתקלט.
בערב חג שני ה- 23/10 - משתה ערב חג
ביום שני ה- 24/10 - טש טש ורקדני הבלט הגאורגי בהופעה

לצפיה ב-'מסעדת חיים נלו - ארוחת ראש השנה'
מסעדת חיים נלו - ארוחת ראש השנה
22/09/2016 | 06:26
98
גם השנה מסעדת חיים נלו גריל האוס תהיה פתוחה בערב ראש השנה, לארוחת חגיגית.

התפריט:

קנקני שתייה קלה במזיגה חופשית:גזוז בטעמים /לימונדה /סודה /תפוזים
יין הבית במזיגה חופשית: לבן/אדום

מנות פתיחה מוגשות עם לחם וחמוצי הבית

מנה ראשונה (אחת לבחירה):
סלט חציל רומני קלוי טבעי עם עגבנייה ובצל קצוץ
איקרה מוגש עם בצל קצוץ וזיתים שחורים
פילה מטיאס במרינדה בצל וזיתים שחורים
כבד קצוץ עם בצל מטוגן פריך / בצל קצוץ
סלט רומני - חציל פלפל קלוי בחומץ ושום
סלט שעועית"דפוקה" מוגש עם בצל מטוגן פריך
רגל קרושה מוגש עם חזרת/לימון
גפילטע פיש ביתי מוגש עם חזרת

מנת בינים (אחת לבחירה)
מרק עוף צח עם אטריות
מרק עוף צח עם קרעפלך בשר

מנה עיקרית (אחת לבחירה)
כרוב ממולא(סרמלה) בסגנון רומני מוגש עם ממליגה(פולנטה)
סטייק פרגית
שניצל מטוגן בציפוי פריך
המבורגר בלחמנייה עם ירקות וצ'יפס
סטייק צלע לבן
סטייק סינטה לבן
מיטיטיי קבב רומני עם שום  3 יח'
סטייק עוף
דג דניס
דג פורל
אנטריקוט בקר

תוספת למנה עיקרית
צ'יפס / סלט

קינוח (אחד לבחירה)
סורבה / גלידה / בווריה / מוס שוקולד /קרם ברולה
שתייה חמה: קפה /תה

מחיר:
250 ₪ לסועד, ילדים מגיל 5 - 12 -225 ₪
ילדים עד גיל 4 משתתפים במנת ההורים

המחיר אינו כולל 12% דמי שירות
התשלום מראש. ביטולים יתקבלו עד 72 שעות לפני ראש השנה, אחרת לא יוחזרו כספים

להזמנות: 03-5101919
לצפיה ב-'שרונה מרקט מחלק מתנות לחג'
שרונה מרקט מחלק מתנות לחג
22/09/2016 | 06:29
145
במהלך תקופת החגים מתחם הקולינריה שרונה מרקט, מעניק מתנות על כל רכישה בסכומים שונים בחנויות המתחם.

במסגרת ההטבה מוצעים מוצרים במתנה כגון:

* על כל קנייה ב – 300 ש"ח , מקבלים מארז דבש +תפוח/ בקבוק יין/ בקבוק שמן זית/ מטען למגוון מכשירים סלולריים/עפרונות צבעוניים מבית PULP

* על כל קנייה ב – 600 ש"ח ומקבלים מטחנת תבלינים מעוצבת של ארקוסטיל / קופסאות אוכל של רוסטי  /סט קערות + קנקן/ מארז ענק של תמרים.

* על כל קנייה ב- 900 ש"ח ומקבלים בקבוק נירטורן עם ליקר של VOM FASS – תוצרת גרמניה/סכין מבית ARCOS /מארז חומץ פסיפלורה וממרחים בטעמים ודבש דבורים/ בקבוק יין אדום יראון.

* על כל קנייה ב-1,200 ש"ח מקבלים אופניים ממותגים שרונה מרקט בשווי 1,900 ₪ /מארז מתנה של 4 בקבוקי ליקר VOM FASS תוצרת גרמניה/שעון חכם/ סט סכום 24 פריטים של מותג LAGUIOLE תוצרת צרפת.

בשרונה מרקט ימוקמו עמדות לאיסוף המתנות, ובנוסף עמדות לעיטוף מתנות בנייר עטיפה ייחודי וכרטיס ברכה אשר עוצב במיוחד ללקוחות המרקט לקראת השנה חדשה.

כמו כן, ברחבת המרקט הוקם מיצג דבש בשיתוף עם החנות רוזמרין. החל מ 21.9 –במרקט  יחולקו טעימות של תפוח בדבש וגרגירי רימון.

לצפיה ב-'ג'סמינו- בשר בפיתה- פשטות מנצחת בשביל "לסגור פינה"'
ג'סמינו- בשר בפיתה- פשטות מנצחת בשביל "לסגור פינה"
20/09/2016 | 23:44
2
454
10 בלילה, יום חמישי, פלורנטין.

עקב תשוקה לחתיכת בשר כלואה בין שתי חתיכות לחם, אני סר לויטרינה החדשה.

אני מצפה לתור, אך מה שניצב מול עיני מזכיר לי את מוסקווה בשנות השמונים- ואני בכלל גדלתי בארץ.
כמו שיוגי ברה אמר: אף אחד לא הולך לשם יותר, יותר מדי צפוף.

בצר לי, אני לוקח אזימוט צפונה, בואכה שוק הכרמל ומנזרו הקדוש.
בדרך צד את עיני מקום קטן וחדש- ג'סמינו שמו.
הוא גם צד את אפי עם ניחוחות של בשר צלוי- אולי הגורם העיקרי לגדילת המוח האנושי. לפחות על פי יובל נוח הררי.

המקום הוא מעין מטבח חיצוני פשוט של "רמלה" באלנבי 97.
הקונספט פשוט מאוד, למגינת ליבו של יובל נוח הררי:
ארבעה סוגי בשרים: קבב, לב עגל, נקניקיה ופרגית.
בפיתה.
הקבב בדיוק נגמר, אז הלכתי על נקניקיה תוצרת בית.

הנקניקיה (שדומה לצ'וריסו) בותרה על הגריל, נצלתה לשלמות, והונחה בפיתה עם טחינה, בצל ועמבה.
לא לקחתי סלט (שונא עגבניות) אז הפיתה היתה קלת משקל, אבל השילוב של הבשר עם הטחינה והעמבה היה מענג מרוב הדברים שתאכלו במסעדות ממושלנות (באימש'לי!)

הייתי שמח להיצע יותר גדול בתחום הסלטים (אולי חציל מטוגן או גזר חריף?) אבל זה עדיין מקום שאשמח לחזור אליו לדגום את שאר המנות.

טוב לראות מקומות צנועים שעושים רק כמה דברים, אבל היטב.

לצפיה ב-'אתה השני שכותב על ג'סמינו'
אתה השני שכותב על ג'סמינו
21/09/2016 | 07:11
358
ההוא אכל קבב וכתב שהוא מצויין, אז יש לך למה לצפות
לצפיה ב-'הייתי אתמול, חוויה מהנה'
הייתי אתמול, חוויה מהנה
23/09/2016 | 06:05
238
לאחר כמה המלצות ממקורות שונים.

הדרך היחידה שלי להגדיר את המקום הזה היא 'אפי של הקבבים'. למי שמכיר את סביח טשרניחובסקי (שעדיין קיים ללא אפי, למיטב ידיעתי). כל מנה לוקחת פי 5 זמן מבמקום אחר ולא כי הם עצלנים, אלא כי כל פיתה מורכבת בשכבות (סלט-טחינה-בצל-קבב-סלט-טחינה וכו'), שיטות העבודה לא יעילות אבל מאוד מושקעות. הסלט נניח נחתך במיוחד בערך לכל שתי פיתות.

כשהגעתי היה זוג אחד שישב ואכל. הזמנתי. הגריל מן בעצלתיים התחיל להחליף גחלים, להזיז אותם מצד לצד. מעריך שלקח לפחות 10-12 דקות עד שהבשר בכלל עלה על האש.

כמה דקות אח"כ הגיעה אישה לא צעירה. ביקשה מהגריל מן "פיתה עם חומוס". הנחתי שהוא יגיד לה שאין פה מנה כזו ומוכרים כאן בשר. הוא אמר שיש לו טחינה. אמרה בסדר, אז טחינה וסלט.
הוא לוקח עגבניה. חותך. לוקח מלפפון. חותך. רבע כרוב. מתחיל להרכיב את הפיתה שלה. מוסיף בצל מהגריל. מעריך ש2-3 דקות של עבודה יסודית ומושקעת. היא שואלת כמה לתת לו. הוא עונה שאין לו מנה כזו ואין לו איך לתמחר, אז שיהיה לה לבריאות. מחווה יפה (אם כי לא מובן לי מדוע האישה לא השאירה בכל זאת כסף, אבל זה כבר עניין אחר).

מעריך שלקח כמעט חצי שעה מהרגע שהגעתי עד שהיו לי את הפיתות ביד. אז קחו בחשבון שהכל מתנהל מאוד לאט, אבל בקטע שאותי לא עיצבן בכלל אלא דווקא הערכתי. מצד שני לא מיהרתי לשום מקום.

לאוכל עצמו -
טעמתי מנת קבב אחת ומנה של חצי נקניקיה/חצי עגל.
הפיתה עצמה נהדרת. הקבב מצוין. הנקניקיה לצערי הייתה מאוד מאוד מלוחה. אפשר היה להרגיש שמדובר בבשר מאוד טעים (ובהחלט חריף, למי שרגיש. אמנם אני הוספתי גם קילו פלפל חריף למנה, אבל ניתן להרגיש שהנקניקיה עצמה דיי חריפה). אני מעריך שמדובר בתקלה נטו של הbatch הזה והייתי נותן לזה עוד צ'אנס.
לב עגל היה קצת הארדקור. בהחלט טעם של חלקי פנים. מאוד טעים, אבל אם הייתי מזמין מנה שלמה זה היה יותר מדי. קשה להגיד גם שהשילוב עם הנקניקיה יוצר מנה מוצלחת. הייתי מוותר על השילוב.
בהחלט מסכים שחסר קצת עניין בסלטים.

מסקנות -
בגדול היה טיפונת פחות מוצלח ממה שרציתי שזה יהיה כי מאוד אהבתי את המקום, אבל אם אתם באיזור - תלכו. זה סלואו-פוד בקטע מאוד סלואו ואני בספק אם הוא ישרוד באלנבי שבו אנשים רוצים פיתה בזמן שהם מחכים לאוטובוס. אבל אין ספק שהם אוהבים את מה שהם עושים וזה נחמד לראות.
אני אנסה שוב את הנקניקיה כי יש שם פוטנציאל, אבל כרגע לא יכול להמליץ עליה, אז לכו על הקבב המוצלח.

לצפיה ב-'המלצה על מסעדה לשבת בצהריים בבאר שבע ?'
המלצה על מסעדה לשבת בצהריים בבאר שבע ?
22/09/2016 | 20:32
1
29
לצפיה ב-'באיזה הסגנון?'
באיזה הסגנון?
25/09/2016 | 13:23
6
לצפיה ב-'מסעדת רפאל'
מסעדת רפאל
22/09/2016 | 10:41
4
446
מאכזב ומזלזל
לתכנן להגיע לחצי יום,  עם בגד ים (גיחת שחייה עד להגעת המנות) ופעמון!
המארחת לא קשורה לכלום
המלצרים בלתי נראים, 
לנו לקח שעתיים וחצי להבין שהגיעו מים עד נפש, אבל המנה העיקרית לא.
מנהלת המסעדה לעומת זאת חרוצה וזמינה לקבלת התשלום לפחות כמו מייקל פלבס בשחייה 100 מטר חתירה!
לצפיה ב-'אנחנו נשבענו שכף רגלנו לא תדרוך שם יותר'
אנחנו נשבענו שכף רגלנו לא תדרוך שם יותר
22/09/2016 | 14:13
1
367
לפני חודש.
ואנחנו לקוחות קבועים משנת 2003.
השירות היה כל כך לקוי, הזוי ומזלזל.
לא ברור מה קרה שם כי השירות ברפאל תמיד היה ללא דופי.
חבל. 
לצפיה ב-'אמרתי את אותן מילים בדיוק'
אמרתי את אותן מילים בדיוק
22/09/2016 | 15:48
322
לפני כחודשיים
רפאל זה כבר לא מה שהיה פעם
לצפיה ב-'אולי ניתקו לשף את המצלמה שהיה רואה מהבית מה קורה '
אולי ניתקו לשף את המצלמה שהיה רואה מהבית מה קורה
22/09/2016 | 18:40
103
לצפיה ב-'אחרי שעתיים וחצי של המתנה, לא התנצלו?'
אחרי שעתיים וחצי של המתנה, לא התנצלו?
26/09/2016 | 06:23
22
לא הציעו לא לחייב אתכם עבור המנות הראשונות?
לצפיה ב-'רפאלו בקסטרא חיפה הבריזו לנו. יש הצעה חלופית'
רפאלו בקסטרא חיפה הבריזו לנו. יש הצעה חלופית
19/09/2016 | 16:59
38
420
הבריזו בצורה מכוערת: קבענו מזמן ארוחה ל-20 איש. יומולדת עגול והמקום מתאים.

עכשיו הודיעו שלא יפתחו ב3.10 (היום שנקבע) והאלטרנטיבות שהציעו היו מבישות.

יש הצעה למסעדה בחיפה, תפריט ותקציב דומה
(מכירים את "ויוינו", לא מתים על תחנות דלק...)

לצפיה ב-'Eataliano בתחתית הביצים ?'
Eataliano בתחתית הביצים ?
19/09/2016 | 17:16
4
97
לצפיה ב-'ירדו מהפרק...'
ירדו מהפרק...
19/09/2016 | 18:07
1
315
דגמנו אותם ו-
1. האוכל היה מצויין. אם כי המבחר קצת מוגבל (חסרון כשמדובר במשפחה הטרוגנית).
2. השרות כמו בחומוסיה - ולא לטובה.
3. לא יכלו ל"סגור" מולנו והבטיחו להתקשר מה שלא עשו.

אשמח לעוד הצעות

לצפיה ב-'לגבי השירות, זה מאוד תלוי מי המלצר'
לגבי השירות, זה מאוד תלוי מי המלצר
19/09/2016 | 18:27
192
יש שם מלצר אחד ספציפי שהשירות ממנו הוא בול מה שתיארת - חומוסיה.
לעומת זאת, יש שתי מלצריות אחרות מצויינות, שהשירות מהן היה נפלא.
מההבחנה שלי, המלצר הפחות מועדף עובד על השולחנות בקשת החיצונית, והמלצריות (אלונה ומרינה שמן) בקשת הפנימית, זו עם הספה לכל האורך.

הבעיה שלי עם איטליאנו בינתיים, ולא נעים לי להגיד את זה, כי באמת שהייתי רוצה לאהוב אותם יותר, זה דווקא האוכל. בינתיים אכלתי שם פיצה מצויינת, מנות פתיחה טובות, קינוח מעולה, אבל שתי מנות הפסטה שאכלתי היו לא טובות. אחת מהן גם גרמה לי להרגיש רע לאחר מכן.
לצפיה ב-'סינטבר - מצוינים בקבוצות גדולות + טאנטי באצ'י'
סינטבר - מצוינים בקבוצות גדולות + טאנטי באצ'י
19/09/2016 | 18:09
1
238
בדקו מראש מחירים בתפריט - נראה לי שבממוצע הם מעט יותר יקרים (בערך ב- 20 ש"ח לסועד על בחירות הגיוניות) אבל הם שווים את ההפרש.

אם אתם מוכנים לסוע 20 דקות אז טאנטי באצ'י בטבעון תספק חוויה הרבה יותר טובה בערך באותה רמת מחיר, והשולחן הגדול שלהם מקסים.

לצפיה ב-'רמת מחיר אחת למעלה יש את הנמל 24 בחדר פרטי'
רמת מחיר אחת למעלה יש את הנמל 24 בחדר פרטי
19/09/2016 | 18:14
191
שם לא תתקלו בבעיית שרות, הם ערוכים לקבוצות הטרוגניות עם מאותגרי אכילה מכל הסוגים - אבל המחיר יהיה גבוה יותר ממה שיכולתם לצפות ברפאלו.

לצפיה ב-'על ההצעות המעניינות. האם "ברסרי" ביפה נוף'
על ההצעות המעניינות. האם "ברסרי" ביפה נוף
19/09/2016 | 20:45
3
197
ראויים להתעניינות?

לצפיה ב-'כבר שנים לא קראתי שום התייחסות עליהם '
כבר שנים לא קראתי שום התייחסות עליהם
20/09/2016 | 11:49
2
142
בעבר פורסמה ביקורת רצחנית של שגיא כהן עליהם אבל זה היה לפני כמה שנים וככל הנראה כבר לא רלוונטי.

בשעתו הם היו מסעדת הפרימיום של ברבארוסה אבל נראה לי שהקשר נותק, אני לא בטוח.

בקיצור זו מסעדה שדי עובדת מתחת לרדאר כך שאין מה לצפות ממנה לגדולות ונצורות.

לצפיה ב-'למיטב ידיעתי אין קשר; המסעדה ביפה נוף 99 נקראה פעם "רנה"'
למיטב ידיעתי אין קשר; המסעדה ביפה נוף 99 נקראה פעם "רנה"
21/09/2016 | 21:41
77
(עוד לפני שהם פתחו את פאב "ברברוסה" ליד מרכז חורב) והיא הייתה מוצלחת מאוד באותה תקופה. בהמשך היא שינתה את שמה ל"רנסטורנט" (נאמר לי שהם הסתבכו משפטית עם מסעדה קיימת בשם "רנה", ככה"נ בראש פינה, אאז"נ). בשנים האחרונות (כך התברר לי עכשיו) שונה השם ל"ברברוסה", כנראה כדי לאחד את המותג, אבל זה היה שנים אחרי הפעם האחרונה שביקרתי שם. שגיא כהן ביקר ב-2012, מתברר:

בשם "ברברוסה" הכרתי בחיפה רק את הפאב ליד חורב. ישבתי בו פעם פעמיים (לאכול, אני לא מהשותים) ולא התלהבתי. הוא נשרף באפריל 2015:
ולאחרונה נפתח מחדש במקום "תות" בכיכר ספר. באסה; כ"כ שמחתי שהבינוניות של תות הולכת ואולי מתחלפת במשהו שווה, ואז קיבלתי שוב ברברוסה לפנים.

ברסרי 107 נמצאת (כצפוי) ביפה נוף 107, ולמיטב ידיעתי לא קשורה לברברוסה. המסעדה עצמה נראית טוב, הנוף עדיין יפה (כשם הרחוב) אבל האוכל היה די בינוני, בפעם היחידה שישבנו בה. הם הוציאו קופונים לפרסום (אני חושבת שזה היה סמוך לפתיחה) וניסינו, ולא נפלנו. לא הייתי פוסלת על הסף לגבי התעניינות; אחרי הכול עברו שנים, שפים וטבחים התחלפו יש להניח, ולא פעם התלהבות או אכזבה ממסעדה תלויים נקודתית במנה מסוימת כזו או אחרת ובטעם האישי של הסועד. בקיצור, אם יש זמן לבדוק, הייתי משכשכת את הרגל במים. מי יודע, אולי תהיה הפתעה לטובה.
לצפיה ב-'זה לא זה'
זה לא זה
22/09/2016 | 07:51
72
על אותו כביש כמה מטרים לפני חורבות רנה, יש מקום שנקרא בראסרי ואין לו קשר לעניין. לפני שנים רבות, אם היה באותו שם או לא, אכלתי בנקודה הזו את מנת פירות הים המוקפצים הגרועה בהיסטוריה, הורגש בערך כאילו הפשירו את השקית בצלחת בלי לבשל. בין אם לגילגול הנוכחי יש קשר לגילגול ההוא או לא, אין לי מושג ולא מעניין במיוחד..
לפני מספר חודשים בעונה השניה של משחקי השף, הופיע בחור די צעיר עם אשתו, שהוצג כ"שף של מסעדת בראסרי" מחיפה והכין מנה די הזויה שקיבלה מחמאות משופטים מסויימים אך לא עבר בסוף, ייתכן ויש קשר ומדובר במסעדה האמורה, לפי השם זה הגיוני.
אגב המיקום היפה של רנה\רנסטורנט, שהייתה לטעמי מסעדה די גרועה עם נוף יפה, בשבועיים האחרונים נפתחה שם מסעדה בשם גיאורגיה, יש לזיכרוני אתר או תפריט ברשת, עברנו באיזור בשבת והיה נראה שיש מין מסיבת הרצה די גדולה למקורבים שם, אולי יצא לנסות בקרוב, למרות שמבט באתר ובמחירים לפני כמה ימים לא עשה חשק רב, אבל נראה.   
לצפיה ב-'יש איטלקית חדשה בבת גלים מעל שאווטינה'
יש איטלקית חדשה בבת גלים מעל שאווטינה
19/09/2016 | 21:07
1
58
לצפיה ב-'איטליאנו. מוכר ונכתב למעלה. '
איטליאנו. מוכר ונכתב למעלה.
19/09/2016 | 21:25
43
לצפיה ב-'הוצאת מהמשוואה את רובן '
הוצאת מהמשוואה את רובן
20/09/2016 | 07:23
2
207
והתאריך הוא די בעייתי, לא מפתיע שיש מסעדות שמעדיפות לסגור, מה גם שביום שבתון אחר (שישי ובמיוחד שבת לשם העניין), קשה למסעדה להחליט לדעתי לסגור על "שולחן" של 20, כך שנתוני הפתיחה לא פשוטים.
אולי שווה לכם "להתפשר" ולבדוק עם גולדן קוראל, לא הייתי שם מזמן אך לבטח יהיו פתוחים (וכנראה גם עמוסים), הם די "מתמחים" באירועים בכמות אנשים כזו, אך למרות שהאוכל לא רע בעבר, לדעתי הוא לא ברמה של רוב המקומות שהוזכרו.
לא הייתי מוותר כל כך מהר על הניסיון עם איטליאנו, אולי כדאי "למחול על הכבוד" על זה שלא התקשרו ולנסות לתפוס אותם או לסעוד שם ולדבר איתם על זה, תמיד עוזר יותר כשהעניינים פרונטליים ולא טלפוניים כשאין כנראה היכרות, אבל זה כבר עניין שלך.
שאל אולי גם בעלה גפן, למרות ש 20 זה המון לדעתי גם להם, זה בהחלט יכול להיות אפשרי לבדיקה, שוב בתיכנון לכמות כזו, אני חושב שעדיף להתארח במסעדה ולדבר עם עומאר, להראות כוונות רציניות ולסגור פרונטלי.
מניסיון אני לא חושב שהשולחן הגדול בטאנטי באצ'י מתאים ל 20 איש, אנחנו היינו 14-15 והיה מאוד צפוף, מה גם שבשבת עמוס שם ועוברים המון לשירותים, כך שלמאורע בעל אופי חגיגי לא בטוח שיהיה מדהים (כמו בכל מסעדה אחרת כנראה). מה שכן, יש מצב שהם יכולים לאכלס שולחן כזה על הכניסה בחוץ. לא בטוח שגם הם יהיו פתוחים. 
לצפיה ב-'ומה דעתכם על "אדמה" ו-"מנואלה" בזכרון?'
ומה דעתכם על "אדמה" ו-"מנואלה" בזכרון?
20/09/2016 | 07:48
1
117
לפני שנשאל אם עובדים בחג...

לצפיה ב-'שני מקומות שהתחילו טוב ונחלשו '
שני מקומות שהתחילו טוב ונחלשו
20/09/2016 | 11:51
130
בשנים האחרונות היו עליהם ביקורות לא טובות.
משהו בגביטציה של המדרחוב בזכרון מדרדר גם מסעדות טובות יחסית.
לצפיה ב-'רעיונות נוספות - החדר הפרטי בטמפל בר או טרנטינו'
רעיונות נוספות - החדר הפרטי בטמפל בר או טרנטינו
20/09/2016 | 11:53
1
144
אם אתם מוכנים להתפשר על חדר פרטי בקניון אז החדר הפרטי של הטמפל בר יכול להיות מצוין. יש שם חדר גדול מספיק לכולם שרות מצוין ואוכל לא רע בכלל (תבדקו תפריט לפני זה אם אתם מתחברים)

לדעתי טרנטינו השכנה מצויה באותה בעלות ולכן יכול להיות שאם דווקא בא לכם אוכל איטלקי אפשר יהיה לסגור על החדר בטמפל בר עם האוכל של טרנטינו שהוא איטלקי סביר מאוד.

לצפיה ב-''
20/09/2016 | 13:18
12
לצפיה ב-'אולי ליבירה? '
אולי ליבירה?
21/09/2016 | 08:09
21
122
בטוח מתאים לאירוח קבוצה בגודל כזה אבל התפריט אכן קצת מצומצם.
שמעתי ביקורות טובות על עלה גפן בקריות
לצפיה ב-'אני בכיוון של לקבל את גזירות רפאלו'
אני בכיוון של לקבל את גזירות רפאלו
21/09/2016 | 12:09
20
186
לפחות שם אנחנו יודעים מה משלמים ומה מקבלים (למרות התעלולים המאוד לא מקצועיים).
לצפיה ב-'אנחנו מאוד אוהבים אותם'
אנחנו מאוד אוהבים אותם
21/09/2016 | 12:11
19
179
רמת האוכל ושירות תמיד שומרים על סטנדרת גבוה, ובהחלט ביטול כזה אחרי הזמנת מקום זה מעצבן, אבל לפחות הודיעו מראש ולא חיכו.

איזה חלופות הם הציעו?
לצפיה ב-'הציעו יום אחר וחלון צר ומוקדם יותר.'
הציעו יום אחר וחלון צר ומוקדם יותר.
21/09/2016 | 12:48
18
159
התנהלו בעניין כאחרוני החובבנים (היהירים) - מה שמפליא אותי כי לנהל מקום כזה זו אופרציה ממש לא פשוטה.
אולי זה מעיד על משהו ואולי לא.
לצפיה ב-'מתלבטים בינם לבין ויוינו'
מתלבטים בינם לבין ויוינו
21/09/2016 | 13:29
2
34
לצפיה ב-'אני פחות אהבתי את האוכל בויוינו'
אני פחות אהבתי את האוכל בויוינו
21/09/2016 | 14:50
1
110
והייתה לנו שם חוויה לא טובה עם השירות (הוגשה פיצה קרה לגמרי וחוממה שוב כמו שהיא עם התוספות הקרות של רוקט ושרי, כשהתפלאנו אמרו "מה לא ביקשתם חדשה"), אבל הרבה מאוד אוהבים אותה יותר מאשר את רפאלו.

לצפיה ב-'דגמנו בעבר את ויוינו ומעדיפים גם את רפאלו'
דגמנו בעבר את ויוינו ומעדיפים גם את רפאלו
21/09/2016 | 15:21
106
בהתלבטות בגלל המעטפת לו"ז וכו'.
לצפיה ב-'מסעדה חיפאית עשתה משהו חמור יותר לחברה'
מסעדה חיפאית עשתה משהו חמור יותר לחברה
22/09/2016 | 06:56
14
208
תכננה ארוחה משפחתית גדולה, עשתה הזמנה מסודרת, ורק במזל החליטה להתקשר יום או יומיים לפני כדי לוודא שהכל בסדר.
המסעדה הכחישה שהיתה הזמנה, אמרו לה שאין מקום והיא נתקעה.
לצפיה ב-'אפשר לרשום את שם המסעדה'
אפשר לרשום את שם המסעדה
22/09/2016 | 07:13
13
167
במקרה של רפאלו - אני פשוט חושב שהראש שלהם מתחיל להתמלא גם. אנחנו מתקשים להשלים עם היחס שלהם.
מנסים לסגור ב- ויוינו. לפחות הם חיוביים, גמישים ומשתדלים (וגם האוכל בסדר...)
לצפיה ב-'גולדן קוראל, חתולית שיתפה בעבר'
גולדן קוראל, חתולית שיתפה בעבר
22/09/2016 | 07:53
12
186
לנו מצד שני יש היסטוריה נעימה עימם, גם בתכנון ארוחה שתיים עם כ 20 משתתפים.. אבל זה לא אומר הרבה, גם מה שחתולית משתפת לדעתי לא אומר יותר מידי, הכל יכול לקרות בכל זמן נתון, לטובה ולרעה. למעשה גם הניסיון הפחות נעים שלך מול רפאלו לטעמי לא אומר כלום ואין מה להסיק ממנו מעבר לגליץ' קטן אקראי אפשרי של מסעדה.. בהצלחה עם הארוחה..
לצפיה ב-'לא מדוייק. מכירים היטב את רפאלו.'
לא מדוייק. מכירים היטב את רפאלו.
22/09/2016 | 08:11
8
148
בארוע הנ"ל הם הפגינו (אחרי ומעבר ל"גליץ'")התנהגות ויחס שלא היה קיים. יש מצב שזה ביטוי למשהו יותר עמוק.
לא נכנס לפרטים כי הארוחה עוד לפנינו...
לצפיה ב-'ארוחה ל 20 איש'
ארוחה ל 20 איש
22/09/2016 | 08:31
7
141
היא אירוע מורכב, לא הזמנה של שולחן לשניים. כבר רמזתי דעתי בעבר, שאם הייתי בעל מסעדה, שיודע שהמסעדה תהיה מלאה, הייתי מעדיף לדחות הזמנה ל 20. כך שהמורכבות בתיכנון היא לא רק שלך, היא בעיקר שלהם לכן בהחלט יתכנו בעיות, אילוצים ושינויים, במיוחד אם מדובר בימי חג\סופ"ש בעיתיים ולא "בזמן נידח" יחסית של אמצע שבוע.
לצפיה ב-'"שיודע שהמסעדה תהיה מלאה" - זו הנקודה'
"שיודע שהמסעדה תהיה מלאה" - זו הנקודה
22/09/2016 | 08:36
6
152
שבה עדיין צריך להשאר שירותי ולגלות יחס חיובי (יש דרכים גם לאמר "לא").
אני מדבר על הגישה ואופן ההתייחסות. אני אומר שמשהו השתנה (גם מלשון שתן...)

ואגב, עדיין קשור לפורום: "צ'אנג בה" (המצויינת) עברה מקום....וגם שם משהו השתנה (ולא לטובה). 
לצפיה ב-'אגב בדקת לגבי פאט ויני ? '
אגב בדקת לגבי פאט ויני ?
22/09/2016 | 10:21
5
106
נראה שהם מבית רפאלו בקסטרא ומעוררים הדים די רציניים בזמן האחרון, לא ביקרתי שם אבל נראה שהמקום גדול יחסית.. 
עוד לא ביקרתי בצ'אנג בה, שבוע שעבר לקראת שלוש בצהריים היה מלא שם עם תור מטורף של ממתינים, אמצע השבוע, לחיפה זה מטורף, די משעשע.. אז הכנו תאילנדי יותר מאוחר בבית
לצפיה ב-'תנסה את זוזה מאמה בחוצות המפרץ. הם מפתיעים לטובה.'
תנסה את זוזה מאמה בחוצות המפרץ. הם מפתיעים לטובה.
22/09/2016 | 11:41
2
89
צ׳אנג בה לדעתי עדיין טובה יותר, אבל אני מדירה את רגליי משם בשל בעיית הצפיפות, שבעיניי היא לא פחות ממעיקה. יוצא שאני מגיעה לשם רק אם אני עוברת באיזור בשעה שפתוח, ורואה שלא לחוץ.
ומצאתי שזוזה מאמה היא חלופה לא רעה בכלל. במיוחד בשעות הצהרים והערב המוקדמות. אוכל טעים, שירות למופת, מרווח ונעים.
וכמובן שבישול ביתי זו תמיד אופציה טובה. למרות שאני מעדיפה לבשל אוכל שאני לא יכולה למצוא במסעדות לשביעות רצוני, בעיקר יפני או קוריאני.
לצפיה ב-'זוזה מאמא כשלה בביקור הראשון שלנו שם'
זוזה מאמא כשלה בביקור הראשון שלנו שם
22/09/2016 | 11:58
1
102
לפני כמה חודשים. עניינים קטנים אבל מעצבנים:
מנה עם אספרגוס אצלי בצלחת ומשום מה האספרגוסים היו "אמצע הגזע ומטה" כולם. אף לא קצה רך אחד...מוזר.
+ בקינוח עם פלחי מנגו התגנבו אזורים מוטי קליפה מרירה.
היתה גם אי הבנה ביחס ל"ספרינג רולס" - כשאנחנו ציפינו לדפי האורז הויאטנמים  הטריים וקיבלנו את המטוגנים (שמוכרים כ"אגרול").

מאידך, אשתי והבן הצעיר (פריק אסייתי עם מיילג' בשווקי טאיפיי והונג קונג) דגמו אותה שנית לפני זמן מה וחזרו עם תשבחות. אז מבחינתנו חזרה להיות ראויה לחלוטין.

לגבי צ'אנג בה - כלתי (הסינית) אכלה שם מרק ושיבחה אותו. זה אומר המון.
אבל האקוסטיקה במקום החדש נוראית והרעש בלתי נסבל + צפיפות ושינויים לא מבורכים באופן הרכב המנות.

לצפיה ב-'כן, הספרינג רולס אכן מטעים. '
כן, הספרינג רולס אכן מטעים.
22/09/2016 | 12:43
75
יש להם ספרינג רולס ואגרול רייס (או משהו כזה..)
הספרינג רולס הוא בכלל אגרול (אפילו לא דפי אורז), ואותו הם מטגנים, ולעומת זאת האגרול רייס הוא בול מה שציפית שיהיה הספרינג רול -- רולים טריים של דפי אורז ממולאים.

בכל מקרה, אני תמיד נוהגת לשאול לגבי ספרינג רולס אם הם מטוגנים, וכשהסבירו לי על שתי המנות, וההבדלים בניהן, ציינתי בפניהם שזה מאוד מבלבל, מה גם שבתפריט בכלל לא כתוב מי מהם המטוגן ומי הטרי, ושאם כבר, אז זה אמור להיות הפוך..
לצפיה ב-'חוששים מהימור על מקום לא מוכר. ויוינו בתמונה.'
חוששים מהימור על מקום לא מוכר. ויוינו בתמונה.
22/09/2016 | 12:01
70
לגבי צ'אנג בה - להתקשר יום לפני ולהזמין מקום. אין ברירה. או לקראת 1500 מתחיל להתאוורר.
לצפיה ב-'פאט ויני קטנטנה'
פאט ויני קטנטנה
22/09/2016 | 15:28
81
הם הצליחו לצלם אותה טוב, להערכתי היא בערך חצי מהגודל של רפאלו (ללא החצר), ודי צפופה.
דווקא התפריט והקונספט יכול להתאים כי זה מכוון בדיוק למשפחות והמחירים נוחים מאוד.

אני מכירה את אחד מהבעלים של רפאלו ומניסיון עבר כל אירוע הם לוקחים ברצינות, איכפת לך שאיידע אותם על המקרה?
לצפיה ב-'הדברים שאתה זוכר '
הדברים שאתה זוכר
22/09/2016 | 08:54
2
165
יכול להיות שאתה צודק, ובשני המקרים מדובר בגליץ' קטן. מצד שני, עבור מי שתכננו אירוע, זה גליץ' גדול.
לצפיה ב-'על חוויות שליליות אנשים ממהרים לשתף'
על חוויות שליליות אנשים ממהרים לשתף
22/09/2016 | 10:12
1
154
על חיוביות פחות. אכלתי כמעט בכל המקומות המוזכרים בשירשור הזה, בחלק יותר מפעמיים שלוש, באמת שלא הייתה אף פעם בעיה בהתנהלות הרגילה שלהם במסעדה, לבטח לא מדובר במקומות עם "בעיה סדרתית" שצריך לנתח או לקחת בחשבון. אז כן, אני לפחות לא לוקח בחשבון "עניין אישי" מזדמן שהיה בהם למאן דהוא כזה או אחר

לצפיה ב-'אצלי זה בדיוק להפך'
אצלי זה בדיוק להפך
22/09/2016 | 10:37
130
קשה לי לשתף חוויות לא טובות, אלא אם כן הן קיצוניות (ע"ע המסעדה בוילה גליליי).
לצפיה ב-'מישהו מכיר את מסעדת אתניקה בהרצליה?'
מישהו מכיר את מסעדת אתניקה בהרצליה?
20/09/2016 | 14:21
5
154
היי
קראתי ביקורת מפרגת על המסעדה הזו בהרצליה
אשמח לשמוע עוד חוות דעת שלכם אם אכלתם שם, אני רוצה ללכת עם החברה שבוע הבא :)
לצפיה ב-'מסעדה כשרה לא יציבה'
מסעדה כשרה לא יציבה
20/09/2016 | 19:26
4
215
כעובד לשעבר בהרצליה פיתוח ישבתי בה כמה וכמה פעמים (לרוב בצהריים. פעם אחת בערב). אף פעם לא היה רע במיוחד, אבל גם לא מלהיב. לעסקיות צהריים היא הייתה סבירה למדי. בשנה האחרונה התחלף שם הצוות (גם ניהול וגם מטבח) והרגשתי הידרדרות. פעם אחרונה ישבתי שם לפני כחצי שנה. 
לצפיה ב-'לא חשוב לי דווקא כשרה'
לא חשוב לי דווקא כשרה
21/09/2016 | 13:29
3
141
השאלה היא איך היא כיום?
לצפיה ב-'לא חשוב לך שתהיה כשרה, אבל היא כשרה'
לא חשוב לך שתהיה כשרה, אבל היא כשרה
21/09/2016 | 16:57
2
161
אז אם מסעדה כשרה אינה מתאימה לך, קח זאת בחשבון.

לא מצאתי דיווחים על המסעדה מהזמן האחרון.
לצפיה ב-'כלומר יכול להיות שהיא נסגרה?'
כלומר יכול להיות שהיא נסגרה?
22/09/2016 | 12:21
1
102
בגלל שאין עליה דיווחים בזמן האחרון...
לצפיה ב-'לא. כלומר אין דיווחים'
לא. כלומר אין דיווחים
22/09/2016 | 13:00
101
לא מצאתי סיבה לחשוב שהמסעדה נסגרה.
לצפיה ב-'שירשור שבועי'
שירשור שבועי
20/09/2016 | 06:55
16
15
לצפיה ב-'פרויקט כרובית'
פרויקט כרובית
20/09/2016 | 07:28
178
פרויקט כרובית עדיין זקוק לעזרה שלנו, בתרומה והתנדבות, כדי לספק ארוחות חג חמות לנזקקים.

מעתיקה לכאן מהפייסבוק (עם קצת עריכה):

חשוב לנו שלכל קשיש, ילד וניצול שואה תהיה ארוחה חמה בראש השנה.
לרבים מהם עוף ובשר הוא מותרות שלא מגיעות לצלחת שלהם לעיתים קרובות.
בואו נהפוך להם את החג לשמח וחמים.

להשלמת הארוחה אנו צריכים שוקי וכרעי עוף בתנור. אז הוציאו את המתכון המנצח וכתבו לנו כמה קילו יש באפשרותכם לבשל ולתרום.

את האוכל המוכן יש להביא לשבט הצופים "עומר" בחולון.
כתובת: לכתוב בוויז פרויקט כרובית.

לוח זמנים:
את המנות שאתם מכינים בבית יש להביא החל מיום רביעי, 28.9, בשעה 16:00 (המקררים מתחילים לפעול רק בשעה 4 אחה"צ), ועד יום חמישי 29.9 בחצות.

שימו לב לחלון הזמנים, כי אנחנו לא שם ולא ערוכים לקלוט את הדברים.
לצפיה ב-'ארוחה צמחונית בפסטיבל round tables?'
ארוחה צמחונית בפסטיבל round tables?
20/09/2016 | 12:40
1
138
ניסיתי לבדוק באתר שלהם וגם לפנות אליהם במייל. הם רושמים שיהיו אופציות צמחוניות אבל לא בכל המנות ולא בכל המסעדות. זה לא ממש עוזר...
אני רוצה להזמין מקום לחגוג יום הולדת לצמחוני, אז זה קצת קריטי לי. מישהו יודע איפה אפשר יהיה להרכיב ארוחת טעימות צמחונית, לפחות ברובה?
לצפיה ב-'אין ממש תפריטים ככה שקשה לדעת... נשמע לי שכדאי לפנות'
אין ממש תפריטים ככה שקשה לדעת... נשמע לי שכדאי לפנות
20/09/2016 | 19:56
95
לכל מסעדה ומסעדה, בהנחה שנשאר מקום...
לצפיה ב-' אפייה עילית - הספר הראשון של שף קונדיטור ערן שוורצברד'
אפייה עילית - הספר הראשון של שף קונדיטור ערן שוורצברד
21/09/2016 | 07:04
4
149
בימים אלה יוצא לאור ספרו הראשון של השף קונדיטור המוערך, ערן שוורצברד.

שוורצברד, עוסק כיום בליווי, ייעוץ ופיתוח בעולם הקונדיטוריה ההישראלית. הוא מלווה את מיטב המסעדות והחברות העוסקות בתחום בארץ, משמש כפרזנטור בארץ של חברת boiron העולמית המתמחה במחיות פרי, מנחה סדנאות קונדיטוריה. ובעליו של קייטרינג בוטיק המתמחה במתוקים.

בספר מעל 60 מתכונים המחולקים ל- 7 קטגוריות, ובנוסף קטגוריה של מתכוני בסיס.
כך יוכלו הקוראים והאופים להנות ממבחר מתכוני פאי, מוסים, עוגות בחושות, עוגיות, חטאים קטנים, מאפים, מנות למרכז שולחן ועוד.
בנוסף, זהו ספר קונדיטוריה, המלווה באיורי הדגמה/ המחשה של כל המתכונים.

בין המתכונים: פאי מייפל תפוחים, טאטן תפוחים, פאי פתי בר לימון, טוריקיש- מוס שוקולד רחת לוקום, קרם נאמלקה, כדורי שוקולד לבן, מוס פרינצ'י-שנטילי מסקרפונה, גלייז שוקולד חלב, מוס פרלינה, קרמו שוקולד, סאכר שוקולד ודובדבני אמרנה, עוגה בחושה מוסקבדו (עוגה בחושה מצפון איטליה עם פירות מיובשים במרסלה), עוגיות אגוזי מלך במילוי טופי קרמל ומי זהר, קפ(ה)רינה סברינה טירמיסו וקרם זברה, חלת גבינה ספרדית, מילפיי ישראלי ועודד.

הספר שמכיל צילומים של שירן כרמל, יוצא בהוצאה עצמית של שוורצברד שמכר במסגרת גיוס המונים בהד סטארט, 1000 ספרים עוד לפני יציאתו לאור.

צילום: שירן כרמל, סטיילינג: עמית פרבר, עיצוב גרפי: מיכל קול.
מחיר 180 ₪.
ניתן לרכוש בחנויות ספרים ברחבי הארץ וגם ברכישה ישירה באתר של שוורצברד –

לצפיה ב-'בתקווה שהספר הזה יהיה פחות או יותר סנונית ראשונה '
בתקווה שהספר הזה יהיה פחות או יותר סנונית ראשונה
21/09/2016 | 07:27
3
123
לספרים בשפה העברית העתיקה, ברמה ובסטנדרט גבוה יותר ממה שהורגלנו אליו עד היום, במחיר של 180 ש"ח ובהכרותינו עם רצינותו הרבה של כותב הספר, אני אופטימי.. לא תחום שמעניין אותי במיוחד, אבל אין ספק שרכישה מוקדמת ב 125 ש"ח הייתה עסקה לא רעה בהינתן המחיר היום לחנויות, רק שיתחילו לשלוח אותם כבר
אגב ספרים - מסתמן שדוחול ספאדי שותף לספר חדש ודי מעניין, כנראה, שנקרא בלאדי, אם מישהו רכש והתרשם מגיוונו ורמתו של הספר, נשמח לשיתוף, בטח גם נעלעל באחת החנויות.. 
לצפיה ב-'אני אמורה לקבל אותו בקרוב'
אני אמורה לקבל אותו בקרוב
21/09/2016 | 14:31
2
98
לא שאני חושבת שאצליח להכין אפילו מתכון אחד ממנו.
לצפיה ב-'אני סקרן כמה עמוק הלכו עם הספר'
אני סקרן כמה עמוק הלכו עם הספר
21/09/2016 | 15:03
1
84
כי יש הרבה לאן ללכת, ספר טוב כזה על נצרת ואוכל ערבי, מתכונים ושורשים, אני חושב שהוא פוטנציאל גדול גם למשהו בינלאומי באנגלית, הדברים האלו נחטפים היום כמו לחמניות טריות בעולם, עם כל ענייני הפודיז הנדושים האלו
מעניין, לא קישרתי עד עכשיו את מיכל וקסמן לטעמים ראשונים, אוקצור לדעתי יש פוטנציאל למשהו משמעותי..  
לצפיה ב-'הנה עוד אחד שעשוי לעניין אותך'
הנה עוד אחד שעשוי לעניין אותך
21/09/2016 | 20:42
67
לצפיה ב-'פרויקט הדסטארט: מקסיקו אהובתי של השף איתמר דוידוב'
פרויקט הדסטארט: מקסיקו אהובתי של השף איתמר דוידוב
21/09/2016 | 07:10
3
211
השף איתמר דוידוב (פיטנגו, טרס פזוס), מגייס בהדסטארט תמיכה להוצאה עצמית של ספר הבישול שלו - "מקסיקו אהובתי".

לדברי דוידוב, הספר שיצר הוא הרבה מעבר לספר על אוכל. "הוא סיפור מסע – מסעות רבים אם לדייק. הוא תיאור צבעוני וטעים של היכרותי רבת השנים עם המטבח המקסיקני בפרט, והתרבות המקסיקנית בכלל".

שף איתמר דוידוב : " אני, שף איתמר דוידוב, אוהב לשמח אנשים דרך האוכל. הכרתי את מקסיקו בשלושה עשר ביקוריי ואני מגלה בכל ביקור מאכל חדש. מאז שאונס"קו הכתיר את המטבח המקסיקני כמטבח מורשת, חבריי השפים המקסיקנים טובעים בעבודה, ולא סתם. מאות הפירות, ירקות, מאכלים, טכניקות הבישול ומעל לכל, התשוקה המכושפת של המקסיקנים לתרבות הקולינרית שלהם, מחזירים אותי לשם שוב ושוב. הספר יחבוק מעל 260 עמודים מודפס על נייר משובח ובכריכה קשה. הוא יכיל מעל 100 מתכונים ועשרות מתכונים טבעוניים וצמחוניים, מקוריים למקסיקו. הספר כשר.".

בעמוד ההדסטארט של ספר הבישול, מגוון אפשרויות תמיכה החל מרכישת הספר, דרך סדנאות לטבחים ועוד.

לינק לעמוד ההדסטארט של "מקסיקו אהובתי"

לצפיה ב-'נו מה יהיה ? '
נו מה יהיה ?
21/09/2016 | 07:31
2
231
התקציב התקופתי דל ויש כמה ספרים בדרך, אז שיהיה בהצלחה בכל מקרה " אגב שילמד משוורצברד על המחיר המוקדם, 150 לטעמי קצת גבוה, אבל זה כנראה מה שיש וזכותו ובלה בלה וכולי..
לצפיה ב-'איך שזה נראה כרגע '
איך שזה נראה כרגע
21/09/2016 | 08:05
1
200
הוא לא יגיע ליעד והוא לא ממש קרוב אליו.
150 שח לספר בישול במסגרת הד סטארט זה מאוד מוגזם והתקציב הכולל שהוא מציג גם הוא מאוד גבוה בטח ביחס לספרי בישול מצוינים אחרים שיצאו בתקופה האחרונה במסגרת הפלטפורמה הז.
לצפיה ב-'כן, השתדלתי להיות קצת עדין '
כן, השתדלתי להיות קצת עדין
21/09/2016 | 08:12
143
וניסחת את זה הרבה יותר טוב.
לצפיה ב-'מכירת החלומות לראש השנה'
מכירת החלומות לראש השנה
21/09/2016 | 17:28
136
ביום ו' ה- 30/9 תתקיים במסעדת סושיאל קלאב בתל-אביב, מכירה מיוחדת של מתנות קולינריות ואחרות לחג (לא, לא עוד ואזה!), מתנות, ואוכל לסוף השבוע ולחג.

המכירה, קודש לרכישת תרופה לרותי רוזנבלום, המפיקה הקולינרית על ערוץ האוכל (שאני חופרת לכם עליה כבר שבועות).

למכירה התגייסו שפים, קונדיטורים ויצרנים מובילים (הנה כאן למטה רשימה).

ברקע תנגן מוסיקה, תימזג מרגריטה של בוקר של המיקסולוג מוש בודניק, וגם יינות קלילים בכוסות, וכמו שזה נראה כרגע, יהיה גם מה לנשנש במקום.

מה במכירה:
מטבוחה – משייה, שף יוסי שטרית
מטבל עלי גפן – אוזריה, שפית אביבית פריאל
תערובת תבלינים מקומית – ביסטרו "מיכאל", שף מיכאל גרטופסקי
שמאלץ הרינג – הסרבסריה, שף רוברט קלוגר
שמאלץ בקר – פופינה, שף אוראל קמחי
החמוצים של נתן – ברוט, שף יאיר יוספי ועומר בן גל
קרקרים אנשובי – שף קונדיטור מיכל בוטון
קרם חצילים – חדר אוכל, שף עומר מילר
פסטו אורגנו – חדר אוכל, שף עומר מילר
ממרח לימונים כבושים – מסה, שף אביב משה
סלסה ורדה – "צ'יקטי", שף מיכאל גרטופסקי
מבחר ריבות – חוות צוק, שף אסף שנער
חומוס - הקוסם, שף אריק רוזנטל
פנה קוטה מיסו – הבאן, שי ואיל קיצ'ס
קראק פאי ליים – גוז' ודניאל, שף שניר אנג סלע
עמבה ירוקה - מפגש האושר, שף בנצי ארבל
ממתקים תוצרת בית – קונפיסרית רונית צין קרסנטי
נשיקות מרנג – מאיה דרין
עוגות דבש – רחלי קרוט
עוגות דבש – מאפיית "לחם חם"
טארלט יוזו אישי – מאפיית "שו שו"
כדורי שוקולד – דנה אלמוסני
ספר האפיה – אורי שפט, "לחמים"
ספרי בישול – ארז קומרובסקי
או-דה-וי אתרוגים – יובל ג'וב הרגיל, מזקקת "יוליוס"
יינות "קשת" – יקב "תבור"
חלבת "אלקלעי" – חלבת בוטיק, אלי אלקלעי
מארזי כוסות – "נספרסו"
כלי הגשה – "ארגל"
ברכות שנה טובה – אבישג קופלמן, "מכופתרות"

במכירה יהיו עוד הרבה יינות, שמן זית, זיתים משובחים, עציצים ועוד. האירוע בפייסבוק מתעדכן כל הזמן.

בצד תהיה כמובן עמדת אריזה, כדי שהמתנה שלכם לחג תהיה גם יפה (וסגולה!)

פרטים נוספים ועדכונים:
לצפיה ב-' חיים כהן כועס על מס המעסיקים'
חיים כהן כועס על מס המעסיקים
22/09/2016 | 12:24
2
156

"שומות ענק, המסתכמות במיליוני שקלים, הגיעו באחרונה למלונאים ומסעדנים עבור שנים שבהן לא שילמו מס של 20% על שכרו של כל עובד זר שהעסיקו"

צודק, מי הישראלים שיסכימו לשטוף כלים?
לצפיה ב-'זו אותה תגובה שלו מהפייסבוק'
זו אותה תגובה שלו מהפייסבוק
22/09/2016 | 12:55
1
116
בהמשך לתכנית של אמנון לוי.
לצפיה ב-'כנראה שהיא היתה אחד המניעים לכתבה'
כנראה שהיא היתה אחד המניעים לכתבה
22/09/2016 | 13:15
34

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות ותאונות
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טבעוני-  ריפוי ותזונה טבעית
טבעוני-ריפוי ותזונה טבעית
Vieweat - מדריך המנות האישי שלי
רוצים לדעת מה יש בצלחת?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה