לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום ביקורת מסעדות
הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלינו במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

מנוע חיפוש חדש וייחודי לפורום
02/01/2016 | 12:17
1
303
מנוע חיפוש חדש למציאת דיווחים על מסעדות
30/08/2015 | 12:06
3872
== הכוונה היא לנעוץ את ההודעה אז אנא הימנעו משליחת תגובות להודעה זו ==

כדי להשלים את החסר מאז ירידת אתר "מטעמים" אני מעלה גירסת בטא של מנוע חיפוש חדש שכתבתי לאחרונה, שמשלים את מנוע החיפוש הרגיל של תפוז. כרגע הוא מכיל רק הודעות מארבעת החודשים האחרונים. עם הזמן הוא יקטלג יותר ויותר אחורה.

מה אפשר למצוא שם?
א) דיווחים על מסעדות בארץ. כלומר שלא כמו מנוע החיפוש הרגיל שמביא הכל, כאן אפשר למצוא רק דיווחים של ממש.
ב) המלצות על מקומות בחו"ל. על פי שם המדינה ולפעמים גם העיר. כאן אפשר יהיה למצוא לא רק דיווחים אלא גם סתם המלצות וטיפים. 

מה אי אפשר למצוא שם?
כאמור לא כל ההודעות של הפורום נכללות שם אלא רק דיווחים של ממש - על מסעדות בארץ, והמלצות/טיפים - על מקומות בחו"ל. כל יתר החיפושים אפשר ורצוי לעשות במנוע החיפוש הרגיל.

בהצגת התוצאות ניתן לקרוא את הנושא ותחילת ההודעה. להמשך קריאה יש לינק להודעה המקורית בפורום. כמו ב"מטעמים", לחיצה על שם המשתמש יביא את כל הדיווחים שקוטלגו עבור אותו משתמש. לחיצה על מסעדה/מקום יביא את כדיווחים שקוטלגו עליה.

המערכת אמורה לעבוד היטב גם על מסך קטן.

הערות הארות ושאלות אפשר לשלוח במסר.

סיור במחנה יהודה
07/02/2016 | 18:27
17
247
אז כמו שכתבתי בשרשור הסופ"ש בשישי האחרון הגיעה משפחתה של בת זוגתי לירושלים ויצאנו ביחד לסיבוב טעימות בשוק וסביבתו.
מבעוד מועד הכנו רשימה של מקומות חובה ועוד מקומות אופציונליים.
בסוף הגענו לרשימה של כמעט 30 מקומות וכמובן שהספקנו לדגום רק חלק אבל זה בהחלט השאיר טעם של עוד.
הקונספט היה לקחת מנה אחת או שתיים בכל מקום ולחלוק.
את רוב המקומות הכרנו עוד מלפני זה אבל היה גם כמה חידושים בשבילנו.
סה"כ הסיבוב נמשך כמעט 5 שעות וכלל גם הסתובבות בין הבסטאות , מעט קניות, וכמובן גם ישיבה והמתנה למנות בחלק מהמקומות (מה שתרם לתחושת השובע)
אפרט על המקומות בתגובות
מאפיית מרציפן ורוסטרס
07/02/2016 | 18:31
252
את הסיור פתחנו במאפיית מרציפן שם הצטיידנו בקופסא של הרוגלך המפורסם שלהם שסוד הטעם שלהם הוא שהם מפוצץ בסירופ סוכר...
קופסא של בערך 15 רוגלכונים (הם ממש קטנים למי שלא מכיר) עלתה 12 ש"ח.
לאחר מכן קפה בדוכן הקפה של רוסטרס שלא עשה רושם על החברים מהמרכז... אני לא מת על קפה אז לא טעמתי, אבל בסה"כ לא נרשמה התלהבות מיוחדת

סנדוויץ בבאשר
07/02/2016 | 18:36
241
אחרי רוסטרס הלכנו בערך 30 מטר לחנות/בסטה של באשר. ביקשנו שירכיבו לנו סנדוויץ, חשוב לציין שלא רחוק משם, בחנות שיש במורד אגריפס (איפה ששכן פעם בר היין של באשר ז"ל) יש גם סנדוויצ'ים בבאגט, אבל שם מדובר בתפריט של סנדוויצ'ים שהוא קבוע ופה יש יותר גמישות בבחירת המרכיבים.
ולמרות זאת, כשחברתי שהיא חובבת גבינות חצי קשות ורכות ופחות גבינות קשה, ביקשה שיכינו לנו סנדוויץ עם קממבר או ברי היא נענתה על ידי המוכר (אחד מהאחים באשר) שזה אפשרי, אבל שתסמוך עליו ושהוא יעשה לנו משהו אחר לגמרי אבל שזה יהיה טעים בטירוף.
אז בחצי באגט של מאפיית ראסלס (שגם היא נמצאת בשוק) נמרחה חמאת כמהין, והונחו פרוסות של גרויאר מיושנת מצרפת, פרוסות של גאודה , עגבניות שרי מיובשות וכנראה עוד מספר דברים.
העלות לא זולה - 35 שקלים. אבל הטעם והחוויה בהחלט שווים את זה.
פה כבר נרשמה הרבה יותר התלהבות מבקפה , ורבנו אחד עם השני על הביסים האחרונים.
אחרי זה לקראת סיום הסיבוב, חזרנו לבאשר והאורחים רכשו כמות מכובדת של גבינות לטובת ארוחה שהם עשו יום אחרי ואנחנו פיספסנו ):
חאצ'פוריה
07/02/2016 | 18:47
216
אחרי פיצוץ הטעמים בבאשר הגענו לחאצ'פוריה המפורסמת ולשמחתנו למרות שהיה מדובר בשיש בצהריים, לא היה כמעט תור במקום (בד"כ הוא מפוצץ)
זו גם ההזדמנות לציין שלמרות המצב והפיגוע בשער שכם רק יומיים קודם, כמות האנשים בשוק הייתה סבירה ביותר ולקראת 13:00-14:00 הוא אפילו נראה כמו שהוא היה נראה בימי שישי לפני גל הטרור. 
הבאסה היחידה הייתה לעבור מספר פעמים על פני טופולינו/טופוליאנה ולראות את השלט שהמסעדה למסירה.
בחצ'פוריה היינו כבר לפני 3 וחצי שנים שעוד היינו חדשים בעיר והאמת שאז קצת התאכזבנו ולא הבנו מה ההייפ סביב המקום, מאז לא הגענו כי תמיד מצאנו אופציות קורצות יותר, והסיור היה הזדמנות לבדוק האם דברים השתנו. 
לצערנו לא ממש...
גם הפעם כמו אז, זמן ההמתנה ארוך כי המאפים מוכנים עם ההזמנה, חיכינו בערך 20 דק ונהינו מהשמש הנעימה.
קיבלנו עם ההזמנה גם ערכת סלטים קטנה של גזר בתחמיץ זיתים ועוד משהו ששכחתי
לקחנו אצ'ארולי, (29) אותו סירת בצק ממולאת בגבינה גרוזינית עם ביצת עין ומקלות חמאה, אמורים לטבול את הבצק באמצע הסיר ולאכול. המאפה היה מאוד מאוד תפל, הגבינה הייתה לא מלוחה בכלל, אולי כך אמור להיות, אבל זה היה פשוט תפל ולא יותר מדי טעים, חלמון הביצה והחמאה קצת עזרו, אבל עדיין... 
מגרולי(24) -מאפה שמרים ממולא תרד ומוקרם- זה כבר היה יותר מוצלח, סוג של פיצה לא גדולה שהגיעה חתוכה ל-4. מילוי התרד היה טעים מאוד והבצק עצמו היה קריספי וטעים.

סה"כ בהתחשב באופציות האחרות שיש בשוק, כנראה שעדיין לא נבין מה ההייפ סביב החצ'אפוריה. 
הפרלמנט של ג'ימי וביר באזאר
07/02/2016 | 18:57
201
ממש מול הח'צפוריה שוכן לו הפרלמנט של גי'מי , אחד המקומות היותר מיוחדים שיש בשוק, המקום בדיוק נפתח כשהגענו ונכנסו לשתות עראק כי המקום מפורסם בכך שהוא מגיש עראק ביותר מ-30 טעמים. שאלנו את המלצת הבעלים והוא ענה מבלי למצמץ שהתנאים והתמרים הם הטעמים המוצלחים ביותר.
הזמנו 6 צ'ייסרים(15 לאחד) של וזה ושל זה 
העראק היה מצוין, עם טעמי אניס עדינים יותר משל עראק רגיל ועם טעם דומננטי של תאנים/תמרים.

ביר באזאר- מקום חדש שנפתח בשוק וצובר תאוצה 
כמו מקבילתו התל אביב גם כן מדובר במקום על תארת בירות הבוטיק הישראליות  (שאני חובב גדול שלהן). נלקח קנקן 1.5 של אולד פאפא של דאנסינג קאמל-IPA, ועוד חצי של המהודרת חורף של הסיידר של באסטרס, סיידר מחוזק עם קינמון וציפורן שהוא בעיני כרגע הסיידר המוצלח ביותר בארץ,יותר מהרגילים של באסטרס ויותר מאלה של סיידאפקט.

לא זוכר מחירים :/ 
פיש&צ'יפס ופיצה פלורה
07/02/2016 | 19:08
219
אחרי הבירה הלכנו לפיש&צ'יפס ולקחנו מנה של מיקס קוד (42 ש"ח).
מגיעה מנה ענקית של אצבעות קוד בשתי סוגי בלילות, צ'יפס 
ו-5 סוגי רטבים (איולי רגיל, איולי חריף, מטבל קרי מושלם, קטשופ וחריף שביקשנו במיוחד)
הדג עצמו נהדר ופריך
הצ'יפס מהסוג התעשייתי והיה קצת עייף...
אבל עדיין מדובר במנה מעולה, בעיקר בזכות הדג ובזכות הכמות המכובדת.
מדובר אגב בדוכן שבתוך השוק המקורה ולא בזה בשוק הפתוח שהוא אחר.
אחרי זה עצירה קצרה בעוד מקום שלמרות שהוא ממוסחר הוא חובה לסיור שכזה, עוזי אלי איש האתרוגים. לקחו כמה מיצים בכוס קטנה (5 שקלים לכוס חד פעמים פשוטה) שרובם לא היו משהו, מיץ האתרוגת היה נחמד ועוד מיץ עם פסיפלורה ויוגרט היה גם טעים.

פיצה פלורה (ממוקם מחוץ לשוק עצמו, ברחוב השקמה, קרוב מאוד למחניודה) - לטעמי מדובר כרגע בפיצה הטובה בירושלים, אפילו יותר מפי בריבוע.
יש להם מרגריטה קלאסית עם אופציה להוספת תוספות ועוד שלושה סוגי פיצות עם תוספות קבועות.
אנחנו לקחנו את הפיצה עם הפטריות- פורטבלו, שמפיניון, שמן כמהין ועלי בזיליקום (54)
מדובר על פיצה מהזן הדק, אבל לא הדק מאוד. 
בצק מעולה שמחזיק בכיף את התוספות והרוטב, רוטב משובח, מוצרלה טרייה ותוספות בנדיבות. שמן הכמהין טופטף במשורה ורק נתן קיק של טעם וריח אגוזי לפיצה. 
מומלץ לבקש גם את השמן צ'ילי שהם עושים במקום למי שאוהב חריף.
בסוף קילבנו גם טראפלס טעימים שהם עושים במקום.

אישטבח ומוסולין
07/02/2016 | 19:20
210
אחרי הפיצה המשכנו לאישטבח שנמצא במרחק הליכה משם.
למי שלא מכיר מדובר על מאפה סורי-כורדי שממולא
בפירה, בצל מטוגן, צ'ימיצ'ורי ומילוי משתנה כלשהו, ואז נאפה בטאבון ענק שיש במקום,
גם כאן לוקח למנה איזה 15 דקות עד שהיא מוכנה וצריך קצת סבלנות.
לפתיחה מוגשים סלטי פתיחה נחמדים ומשתנים, אנחנו קיבלנו סלט סלק, סלק כרוב, זיתים, סלט עגבניות שרי וטחינה.
לקחנו שני מאפים, אחד עם אסאדו (39) שהיה פשוט מעולה, הבשר ההיה רך וטעים והתחבר בצורה מעולה עם שאר המילוי. גם הבצק עצמו טעים (כמה אפשר לטעות עם בצק שנאפה זה הרגע?)
לקחנו גם מאפה צמחוני(32) במילוי של בטטות,פטריות ועדשים שחורות, שהיה גם טעים, אבל מוצלח בהרבה מקודמו והרגיש כאילו סתם זרקו דברים שצמחונים/טבעוניים אוהבים
בלי לנסות באמת לחבר בינהם או ליצור טעם מובהק.

בשלב הזה כבר היינו עם הלשון בחוץ, ולמזלנו בפורטונה היה סגור אז החלטנו לסיים את הסיור ולקנח כמובן בגלידת מוסולין במשכנה החדש, שצמוד לפורטונה (שזה צירוף של שני מקומות מדהימים ומוצלחים שמאוד מזכירים לי אחד את השני בגישה) ובמרחק מטרים ספורים מהסניף הקודם.
גם כאן איכשהו נפלנו על שניה בלי תור וכשיצאנו כבר היה תור של לא מעט אנשים.
החלנט לקחת חצי קילו ודגמנו לא מעט טעמים.לא טעמתי, אבל נמסר לי שבלטו לטובה כמו תמיד הוואסבי, הוניל , הקפה והמסאלה.
מתנצל מראש על שגיאות הכתיב וההגהה
07/02/2016 | 19:28
1
172
לא היה לי זמן לעבור מראש על הדברים ועכשיו ראיתי שפיספסתי את חלון ההזדמנויות לערוך
זה צורם לי בעין לא פחות ממה שזה צורם לאחרים פה (אני מניח)
להבא אשתדל לעבור על זה לפני
כל הכבוד על ההספק ועל הביקורות תודה��
07/02/2016 | 19:54
51
YYY
07/02/2016 | 20:23
3
166
גר כבר 4 חודשים בירושלים ועוד לא הספקתי להגיע לכולם.

הרוגלך של מרציפן באמת קטע. "סוד" ירושלמי".

הסנדוויץ של באשר ממש יקר מדי לטעמי. טעים, אבל מוגזם לגמרי 35 בשביל התמורה.

את החצ'פוריה ממש אהבתי, אבל גם כן לא זול.

מוסלין טעים, אבל לא ברמה של וניליה. לא הייתי בסניף בשוק.

התחנה הבאה: אישטבח.

תודה על הסיקור
ברוך הבא , עוד כמה המלצות
08/02/2016 | 09:04
2
113
ממש מול האישטבח יש את התשובה הירושלמית למזנון של אייל שני-
דוויני פיתה בר-מומלץ
בתוך השוק העיראקי יש את וואחד או וואלק פלאפל , מומלץ דווקא בגלל הסמבוסק יותר מהפלאפל.
ועוד מקום חמוד זה
כרוביס - מקום על טהרת הכרובית המטוגנת .
אריכא סביח ( לא חובב סביח - אבל השמועות טוענות שמדובר בסביח משובח)
ובנוסף , יש את ״המסעדות״ הקטנות בשוק והטאפס בארים-
חמישה במאי , מן הוא בשוק ( מעולה) והאגס אחד שהוא גם מקום חמוד
על דוויני ואריכא אני ממליץ בפה מלא
08/02/2016 | 13:46
65
על כל השאר פחות. מבחינה קולינרית חמשה במאי והאגס אחד החלו יפה אבל אני מזהה שם בשנה-שנתיים האחרונות עייפות חומר מסויימת. את המסעדה שהגדרת "מעולה" פוקדים בעיקר תיירים שקראו על המקום בטריפ אדווייזר.  
08/02/2016 | 23:51
6
בדוויני הייתי ולא עשה לי את זה. נחמד אבל קטן ויקר. אני אוהב טרנדים רק כשהם משביאים.
אריכא נחמד בתור הסביח היחידי בסביבה, אבל שוב, פיתה לא נדיבה מספיק.

אנסה את הסמבוסק.
מבחינת פלאפל - המצב בעיר הזוי. ברוב המקומות הפלאפל מוכן מראש! שערוריה!
תודה על אויר הרים צלול כיין שהבאת לכן
07/02/2016 | 21:42
132
היתה אתמול כתבה בחדשות ערוץ 10 א ני חחשבת בעיקר על סגירת טופולינו ועל אלדד וחצי. עצוב מאד 
מענין מה מצב במסעדת מחנהיהודה- בעבר אפילו לא ענו שם לטלפונים. ננסה.
חתיכת סיור עשיתם
08/02/2016 | 06:40
101
כל הכבוד על היכולת והקיבולת
יפה מאוד ! רב תודות על המידע
08/02/2016 | 10:32
1
84
נחפש את הבאסטרס החורפית, לצערי דגימות רגילות שלהם בפסטיבל כזה או אחר בעבר לא הרשימו במיוחד, אבל אולי זה היה יום off כזה
לטעמי היא לא מדוייקת
08/02/2016 | 23:52
17
קצת מתוקה מדי ובעיקר לא באמת מתובלת.
כול כך אוהבת את השוק והסביבה.תמיד כייף להתעדכן.תודה
08/02/2016 | 12:19
17
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
07/02/2016 | 06:52
30
44
ההזמנה מ-hook, מומלץ מאוד.
07/02/2016 | 09:47
10
432
ביום חמישי לקראת הערב הגיעה ההזמנה מ-hook, אתר חדש, למיטב הבנתי, שמתמחה בבשרים מעושנים ומוצרי שרקוטרי (נראה לי שהם קשורים לפונדק דה לוקס, אבל לא בטוח). הגיעה חבילה ארוזה היטב, כל מוצר מגיעה בוואקום ועם תאריך תפוגה. נתגמו בטן חזיר, צוואר חזיר, בייקון טלה (מעולה), נקניקיות בראטוורסט (טיפה יבשות, אך טעימות מאוד) וקורנביף מעושן. חלק מהבשרים  נאכלו בערב עם just blend של טוליפ ועם פוקאצ'ה של דליקטסן, חלקם התלוו לחביתה יום למחרת וחלקם האחר שימש כבסיס לזנב שור בשבת.

שישי בערב ארוחה מצוינת בצ'יקטי.
אכן קשורים לפונדק
07/02/2016 | 10:46
85
מעניין, תודה
07/02/2016 | 10:55
62
תודה על הדיווח מהוק
07/02/2016 | 17:36
5
185
מה עוד מעולה שם חוץ מהבייקון טלה? כי לפני האתר שלהם אני רוצה להזמין הכל בערך ולא יודע מה הכי מיוחד וטעים וממה להתחיל..
כל מה שנוסה מוצלח
07/02/2016 | 19:12
170
אני קניתי בשוק פליאו בדוכן שלהם פסטרמה לבנה, נקניקיות גאודה טימין ובטן חזיר מעושנת ואכלתי במקום את הפיקניה המעושנת. כולם היו מעולים
אתר נהדר למגוון הקולינרי של תל אביב ורע מאוד לחשבון הבנק
כל מה שהזמנתי, מלבד הבראטוורסט, הייתי מזמין שוב.
07/02/2016 | 21:25
33
אפשר לקבל קישור לאתר? ניסיתי הוק ו-HOOK ולא מצאתי...
07/02/2016 | 22:25
2
28
meathook.co.il
08/02/2016 | 06:59
1
46
תודה. מצאתי.
08/02/2016 | 23:52
1
המוצרים מוכנים לאכילה? דורשים רטבים בנוסף?
08/02/2016 | 15:58
1
18
מוכנים לאכילה.
08/02/2016 | 20:11
58
ברוב המוצרים רמת השומן מספיקה בהחלט כדי לוותר על רטבים. כמו שכתבתי, הבראטוורסט היו יבשות קצת, אז קצת חרדל לא יזיק.
אצלי
07/02/2016 | 09:50
283
מסעדת "פפה"
שלוש מנות דגים אחת הכי פחות טובה"סנדביץ דניס"שלי הייתה נחמדה פילה לברק  מהספישלים
אני הוספתי תפוחי אדמה בתנור היו מעולים
ודג דניס רגיל , והגיע עם ציפס
מנת מולים 
הוספנו מטיאס וקרפצו מעולים
קינוחים גם טובים פרפרה יוגרט מעולה וטרפפו שוקולד שלא היה יותר מדי כבד
די מומלץ
היינו בדה דיינר של גוצ'ה
07/02/2016 | 10:30
283
מה אגיד... דעות חלוקות.
את גוצ'ה אני מאוד אוהבת, והיא מפונפנת בטירוף. הדיינר היא מסעדה אמריקאית לכל דבר, גם העיצוב אמריקאי וגם האוכל (נוטף שומן ועתיר קלוריות).
הזמנו לראשונות קראב קייקס עם שרימפס וסרטנים (היו נחמדים) והלהיט - ברוסקטה עם כבד אווז שהגיע על לחם בריוש - מנה ממש מעולה ונהדרת. 
עיקרית לקחתי אגז בנדיקט - ציפיתי לסלמון מעושן והגיע סלמון צלוי מונח על לחמנית המבורגר עם ביצה עלומה בצד (על תרד). תרד אני לא אוכלת אז העפתי אותו הצדה, הסלמון היה מצוין, הביצה העלומה הייתה קצת קרה והיה עדיף לחמנית בריוש מאשר לחמנית המבורגר. בן זוגי לקח המבורגר צרפתי והוא היה מצוין (לקחתי ביס). עסיסי וטוב.
לא היה מקום לקינוח לצערי.
מבחינת שירות - השירות היה מעולה ואחד הטובים שנתקלתי בו.
מבחינת תמחור, אני לא יודעת. תמחור יחסית גבוה למסעדה כזאת. היא לא מסעדת "עילית" מבחינתי. היה טעים, אבל אני לא בטוחה שכמויות השומן יביאו אותנו לבקר שוב.
טיפה לפני הסופ"ש חזרתי לעסקית בשגב הרצליה + אובן קובן בשישי
07/02/2016 | 11:43
6
398
עסקית חמישי צהריים - שגב הרצליה:

אחרי כ-7 חודשים בהם שמרתי מרחק משגב הרצליה aka שגב-ארט חזרתי לשם לעסקית. (אני עובד בפיתוח ומה לעשות שנמאס מדי פעם מההיצע הרגיל והזול יותר). 
המסעדה בשנים האחרונות נמצאת בתהליך מצער של הידרדרות באיכות. מאז שהם שינו עיצוב וקונספט לקשקוש של segav art הרמה ירדה עוד יותר. הארוחה האחרונה שאכלתי שם, במאי 2015, הייתה ממש רעה. 
ביום חמישי חזרתי בכל זאת לעסקית. העלות נשארת קבועה בשנים האחרונות. 135 ש"ח. העסקית תמיד הייתה מפנקת, עם לחמים טובים, דגימה של קוקטייל קפוא, סורבה כלשהו כמנקה חך, מנה ראשונה ומנה עיקרית. לרוב מקבלים בסוף גם דגימת קינוח ופרלין הבית. גם השירות לרוב הוא טוב ומתוקתק. ההידרדרות היא למרבה הצער באיכות המנות עצמן. פשוט פחות איכותי ופחות טעים.

הפעם לא היה רע. היה סתם בינוני...

סלסלת הלחמים הייתה ונותרה מצוינת. סלסלה נדיבה ומגוונת של לחמים באיכות טובה מאד. 

הזמנתי מרק ערמונים למנה ראשונה (מנת ספיישל). מרק עם קציפת ויסקי וערמונים קלויים שלמים בצד. מרק בינוני שטעמו אמנם טעים אבל המרקם שלו הוא דליל כמו כוס נס קפה עם מעט קצף. מרוב דלילות לא צריך כף. אפשר פשוט לשתות כמו כוס קפה. not my cup of soup... 

קיבלתי באמצע כרגיל מנקה חך: הפעם סורבה סלק עם סוכריות קופצות, תות ויוגורט. אכלתי טובים ממנו בשגב. לא רע, אבל די מוזר.

למנה עיקרית הזמנתי פילה מוסר עם סלט רוקט, קשיו וקרם פלפלים (שהוגש בתוך פיפטה, לצד פיפטה עם שמן זית), מוגש לצד בייבי רביולי עם פטריות וגבינת עיזים.
הדג היה טוב למדי. צרוב יפה ועדיין עסיסי. הוא הומלח קצת יותר מדי, אבל לא נורא. הרביולי היו סבירים. הבצק היה מעט עבה אבל הטעם בסדר. הם הוגשו בצלוחית נפרדת וממש שחו בתוך רוטב שמנת. (הרגיש קצת כמו מנות של בתי קפה משנות ה-80 וה-90). אני דגתי אותם, הנחתי בצלחת יחד עם הדג, והשארתי 1/2 מהרוטב המיותר בצלוחית. המינוס הגדול במנה היה סלט הרוקט שממש היה גרוע. הטעם היחיד שהורגש בסלט הוא טעם חמוץ מאד, לא נעים ולא מאוזן של לימון. (ואני אוהב לימון ואוהב חמוץ). כביס יחד עם הדג זה עוד היה נסבל. לחוד - רע מאד. השארתי את רובו בצלחת. המלצרית הטובה והחביבה ששאלה אותי איך המנה נענתה שרובה טובה. ציינתי שהסלט חמוץ מאד ולא טעים. היא שאלה אם להביא סלט אחר במקום ואמרתי שאין צורך. למרות זה היא הביאה צלוחית קטנה עם סלט אחר, אחרי שסיימתי לאכול את כל המנה... הודיתי לה אבל ביקשתי שזה יוחזר כלעומת שבא.

עם החשבון הגישו לי גם דוגמית קינוח (מלבי, קוקוס ורימונים - מתוק אבל חביב) ופרלין שוקולד מריר. מחווה חביבה כמעט כרגיל אצלם.
העסקית נותרה יקרה ומפנקת. השירות עדיין טוב למדי ומשתדל לרצות. הבעייה - רמת האוכל שכיום היא בינונית פלוס במקרה הטוב. באופן אישי נדמה לי שדי מיציתי את המסעדה. אולי אחזור ב-2017 אם שוב אשתעמם מההיצע הרגיל של פיתוח.

שישי צהריים - אובן קובן רח' הארבעה:

ביום שישי בצהריים קפצתי שוב לאובן קובן רח' הארבעה. סחבתי צינון של כמה ימים והראמן שלהם בא טוב... ישבתי עם השותפה. הזמנו אגדאשי טופו לראשונה - כרגיל טעים ומוצלח. 38 ש"ח. 
אני הזמנתי הוקאידו ראמן: מיסו ראמן, פילה חזיר צלוי, קרם שום, שומשום, ביצה, שיטאקה, תרד, נבטים ובצל ירוק. 59 ש"ח. ראמן מצוין. עמוק טעמים, עם טעם מודגש (וטוב) של שום. כרגיל מנה ענקית ומשביעה מאד. 
שותפתי הזמינה מנה צמחונית, יאקיניקו טופוג'יו: קוביות טופו מוקפצות בווק עם תרד, שעועית ירוקה, צ'ילי ובצל ברוטב יאקיניקו על אורז מאודה. 44 ש"ח. שוב מנה ענקית. השותפה דיווחה שטעים לה. 
על כל המחירים יש בשישי צהריים 10% הנחה.
השירות התחיל קצת איטי, בעיקר עד שלקחו הזמנה והגישו מנה ראשונה. אח"כ השתפר.
את הקינוח אכלנו בגלידרייה בוזה המשובחת.

עוד על שגב-ארט והיסטוריית הביקורות שלי עליה:
שגב "במיטבו"
07/02/2016 | 12:05
3
311
מי שטורח על "סורבה סלק", לא הבין מעולם כנראה, את מקומו במטבח. מי שהוסיף לזה סוכריות קופצות, תות ויוגורט, אולי מקומו באמת לא ממש במטבח, יותר בחנות לגימיקים מיותרים מי שחשב שכל הכבודה הלא מכובדת הזו מתפקדת כמנקה חיך, הוא כנראה.. טוב נעצור, לא נרד לפסים אישיים לא נעימים, זה יותר לדעתי הורס חיך ממנקה..
בכל מקרה סחטיין על עוד ביקורת טובה, תמיד מהנה ואינפורמטיבי לקריאה.
זכור לי דווקא סורבה סלרי תפוח וסוכריות קופצות שהיה חביב...
07/02/2016 | 12:23
2
214
אין לי בעייה עם גימיקים, כל עוד זה לא בא על חשבון איכות האוכל. נדמה לי ששגב-ארט בגלגולה הנוכחי היא גימיק אחד גדול וזה בא על חשבון האוכל.
אם בעבר איכות האוכל שיחקה תפקיד מרכזי במסעדה, אז בקונספט החדש הכאילו אמנותי של שגב-ארט, זה כנראה פחות חשוב. כל המסביב - העיצוב, הוידאו-ארט, כלי ההגשה המקושקשים והילדותיים - הם כנראה מה שחשובים לשגב ולצוותו. איכות האוכל פחות וחבל. 
ותודה על הפרגון...

מצטרפת לפרגון של סאלו. כרגיל, דיווח ענייני ומצוין.
07/02/2016 | 13:05
59
לפחות היה שם תפוח ולא סלק
07/02/2016 | 15:39
39
135 לעסקית זה די הרבה
07/02/2016 | 14:49
166
אחרת הייתי דוגמת את זה מזמן.
מה שכן זה עשה לי חשק לבחון את המסעדה ביחד עם אבא בצהריים...

אובן קובן - נחמד לדעת שגם הסניף בארבעה מוצלח כמו אחיו ברמת החייל.
ההוקאידו ראמן מנה מצוינת
08/02/2016 | 19:37
50
שבוע שעבר הזמנתי משלוח מהם. טעים בצורה בלתי רגילה
טמפל בר, טעימות בשוק הכרמל ועוד קצת
07/02/2016 | 13:10
275
הסוף שבוע שלי התחיל כבר ברביעי בערב במפגש עם כמה חברים בטמפל בר בקניון G בכפר סבא, מקום ששכחתי שבכלל קיים, מסתבר שעד שעה שמונה וחצי יש עיסקיות.
תמורת 79 ש"ח מקבלים מנה ראשונה קטנה, עיקרית ושליש בירה, שידרוג לחצי מוסיף 17 ש"ח נוספים.
התחלנו עם המנות הראשונות, הגיעו צלוחיות נדיבות של חציל עם טחינה וצ'ילי מתוק, חביב למדי ביחד עם חלה קטנה וחמימה, פתיחה פשוטה אבל מספקת.
עיקריות- פעמיים המבורגר שהגיע במידת עשייה נכונה , עם כמות יפה של ציפס טוב וטרי שנחתך במקום, ערימה של שניצלונים מכובדת בהחלט ומנת פיש אנד ציפס מאוד מאוד מכובדת, כל המנות היו מוצלחות בתור אוכל בר שומני שסוחב איתו בירה, המחיר לא רע בכלל ואופציה חביבה בהחלט.
ביום חמישי נסענו לנו דרומה לחפש כלניות בבארי ובשוקדה, עצרנו בבארי לקנות גבינות עזים חביבות למדי (25 ש"ח לחריץ גבינה נדיב) נהנו לעצמונ מהשמש והמשכנו כמט הישר למסיבה ביום חמישי בערב במוזיאון תל אביב עד השעות הקטנות של הלילה שכללו גם טעימה של מרק פאו של האנוי שהציבו דוכן והיה סביר אבל לא מלהיב.
בשישי הייהת לנו פגישה עם תקליטן/סוחר תקליטים ליש שוק הכרמל אז החלטנו לעשות סיבוב, בורקסים אתל התורכי כרגיל- תרד גבינה לוהט ותפוחי אדמה משובח ביחד עם כוס אירן, תענוג.
המשכנו בבוריקה בפיתה שהייתה חמה , לוהטת ונהדרת וקינחנו בדוכן סמוך של מיצים בכוס גדולה של חגיגת הדרים- אשכולית אדומה, פומלית, תפוז דם מעולה ועוד קצת בכוס גבוהה ומרווה מאוד.
בגזרת הבישולים- מרק עגבניות עם המון גינג'ר ורצועות של קייל מטוגן על תקן קרוטונים וקצת אפייה בבית של חם מקמח מלא עם סובין וזעתר שיובש במטבח ופורר לבצק
הכרמל, ארוחת חברים וארוחה אצל ההורים
07/02/2016 | 13:44
291
בשישי בבוקר לקחנו חברה שהיא תל אביבית חדשה לסיבוב בשוק הכרמל כדי שתכיר את הנקודות החשובות.
התחלנו אצל מוסי שם בזמן ההמתנה בתור זכינו לצ'ייסר וויסקי ודג מלוח שהוא התחיל להכין או להביא, לא בדיוק הבנתי. הדג היה מצויין ואני צריכה לקנות ממנו קצת.
המשכנו למזרח מערב ומשם למיט מרקט. אוראל קמחי עבר שם בדיוק עם סדנא שהוא העביר ולכן זכינו לטעום קרפצ'יו נפלא וגם לקחת כתף בקר לארוחת הערב.
המשכנו לדווקא גבינות בשביל ההצטיידות הקבועה (פטה נפלאה של דותן ופרמזן) בדרך טעמנו גם סנט מור ועוד גבינה כתומה זוהרת שקיבלנו כטעימה הבייתה. עברנו דרך הדוכן של עגבניות השרי וגם שם לקחנו טעימה וסיימנו אצל כרמלה שם אספנו מרכיבים למרק.

לאחר מכן נסענו לשוק הצפון עם חשק עז לראמן. המקום לא היה מפוצץ למרות הפוטנציאל של יום שישי, כנראה המיקום עושה את שלו, אבל בהחלט היה מלא. לצערי מאיזקי היה סגור עם שלט נייר תלוי, דבר שאכזב מאוד. במקום טעמנו פיצה לבנה עם בייקון מפרונטו קיוסקו וגם לקחנו משם אפרול שפריץ שהיה במחיר סביר (15 שח), הבחור שלא אוכל בייקון החליט לקחת מהרוטיסרי סנדוויץ עוף עם ביצת עין. הכבודה הייתה טעימה אבל סוכם שהלחם לא עושה חסד לביצה. הפיצה הייתה לא רעה, בצק דק, הבעיה הייתה שניכרה קמצנות בביקון ובשביל 48 לפיצה אישית/זוגית  הייתי מצפה ליותר מפרוסה אחת.
לאחר מכן עצרנו אצל איקה כדי לקחת שוקולדים מצוינים וגם טעמתי מג'וסו את אחד המיצים שכלל כורכום טרי, צ'ילי ועוד מרכיבים אחרים. המטרה המוצהרת שלו הייתה ניקוי רעלים. אני מצאתי אותו מרענן, הבחור לא הצליח להתמודד איתו טוב.

בערב ארחנו חברים לארוחת ערב - הכנתי כתף בקר ביין אדום וערמונים. המנה קצרה הצלחה. חבר הכין תבשיל חיטה עם פלפלים, קבנוס ושמיר שהיה מצוין וחברה נוספת הכינה בטטות תפו"א וסלק בתנור. 
קינחנו בעוגת קצפת ותותים שהבחור הכין לפי מתכון מהספר המתוק.

בשבת בבוקר אכלנו פרוסות חלה עם סלמון שכבשתי בעצמי ערב לפני והיה מצוין ובהמשך נסענו להורים שלי לארוחת צהריים שכללה הרבה יותר מדי אוכל ואת גולת הכותרת - המוסקה המצוינת של אבא שלי.

בערב בעיקר נשנשנו שאריות והבחור גם הכין מרק עוף (למרות שערב לפני זה הכנתי ציר ירקות עשיר מאוד.

האם השאלה מתייחסת גם לבישול בבית או רק למסעדה ?
07/02/2016 | 17:50
49
סיור קולינארי במחנה- יהודה וקצת בית
07/02/2016 | 18:23
169
אז בשישי בבוקר-צהריים לקחנו בת זוגי ואנוכי את משפחתה לסיור בשוק שכלל הרבה טעימות, עליו ארחיב בפוסט נפרד. 
בשישי בערב בסיום משמרת בעבודה (מסעדה מסוימת) פתחו לנו שולחן לכל הצוות עם סלטים, פסטות, בשרים ואנטי פסטי- היה כיף כמו תמיד.
בשבת בצהריים- ארוחה חלבית אצל חברים: סלט ירקות ענק קצוץ וטרי שכלל בנוסף לחשודים העיקריים גם המון ירוקים, גרגירי חומוס וחמוציות ששידרגו. 
פשטידת בצל ופשטידת עגבניות, מוצרלה ובזיליקום מוצלחות.
ספגטי ביין לבן , ערמונים,תרד,  עשבי תיבול ושום שהיה מצוין. 
מרק שעועית מש שהיה טעים בצורה בלתי רגיל (עובד על להשיג מתכון)
ולקינוח, חיתוכיות שוקולד וחמאת בוטנים- כמה פשוט ככה טעים.
בשבת בערב בדירה, שאריות מבישולים של אמצע השבוע :
כרוביות, שומר דלעת ובטטה בתנור. ספגטיני אליו אוליו וחזה עוף במרינדה של סויה ,סילאן, תפוזים, שום, צ'ילי ורוטב ברביקיו.

אוכל בית פשוט
08/02/2016 | 06:30
174
בשישי היינו באירוע בנמל תל-אביב, ואז התקשר הנער והודיע שהוא והחברה מגיעים לארוחת ערב. וביותר מדוייק: "אמא, מה אוכלים הערב?"

קפצנו לאיוו וקנינו שניצל עגל, בשוק הפתוח קנינו תפוחי אדמה בלו-בל, הוספנו קרנץ שוקולד של לחמים ונסענו הביתה לישון.

קמתי בכוחות מחודשים, והכנתי מרק ירקות של ילדים (כי זה מה שהנער אוהב). חצילים, כרובית, דלעת וקישואים הוכנסו אחר כבוד לתנור משוחים בשמן זית. סלט ירקות נקצץ, הנער הגיע והכין טחינה, והבחור טיגן שניצלים. תפוחי האדמה הצטרפו לארטישוקים ירושלמים שהיו כבר בבית, ויצרו פירה מפואר שהוספנו לו מעט חלק ושמן זית.

צרפנו לאוכל בקבוק יין אדום שהנערה בחרה ממקרר היינות - להבה של תבור מסדרת אדמה. בלנד של מרלו ופטיטי ורדו שקיבלנו באריזת שי כלשהי, והפתיע.

הנוער היה מרוצה מאד, קרנץ השוקולד התגלה כאפוי מדי (שלא לומר חרוף בתחתית), אבל מצב הרוח היה טוב והוא ירד טוב עם היין.

בשבת, חומוס מעפיף ופלאפל מהאיש שהעבר השני של המדרכה, המון סרטים בטלביזיה וארוחת שאריות.
הילדים היו מרוצים מאד
סופ"ש
08/02/2016 | 10:56
4
280
עבר בעיקר בקליית וטחינת תערובות תבלינים לשימוש שוטף ונקודתי של הסופ"ש, מה שעשה ריח מעלף בבית וכנראה גרם גם לכמה התעלפויות גם אצל השכנים.
במצב רוח מרתה סטיוארטי הכנתי גם את מעדן "ריבת החלב" בגירסה המכסיקנית שנקראת Cajeta, עם חלב מלא, מקל קינמון וווניל, השתדלתי להפחית מאוד את הסוכר. התוצר הסופי שווה לטעמי את ההשקעה הדי גדולה בעירבוב (לא ניו גולות בבית) והתענגנו על פנקייקים מקמח מלא, זה יצא טעים מידי.
במלוח הכנתי את מרק גרונות ההודו בסיר לחץ, יבורכו אלוהי סיר הלחץ. היה גם סושי ביתי עם שרימפסים שמנמנים מאיזו שקית (המון שקיות שרימפס תאילנדי מתורבת בזמן האחרון מכל הכיוונים, הפעם זה היה של Shrimps House), חציל קלוי שהבשר שלו יושב זמן בהמון משרה של שמן זית, שמן שומשום, מיץ יוזו, מירין וטאריאקי, "מסודר" בערך כמו קובייה לתנור אחרי שצופה היטב בשומשום וממשיך להיצלות הרבה זמן, עד שהרוטב הופך למין סטיקי מסביב והשומשום כמובן קלוי וטעים..
לקינוח סלט של פילטים של שלל פירות הדר, יש בארץ החורף הזה גל של "תפוזי דם", שלאף אחד מהם, לפחות אלו שאני קונה, אין קשר להגדרה.. זכינו, מה נאמר.. לפחות הם די טעימים.. אבל בכלל נדמה שבזמן האחרון, בטח כבר שנים,  כמעט כל הירקות והפירות לפחות בשוקים הגדולים, מגיעים מקירור, כמובן שגם מבחינת טעם המצב ממש לא מזהיר לאחרונה, אבל בעיקר, הם לא מחזיקים אחרי הקירור תקופה משמעותית ב"טמפרטורת החדר". מסטוק די גדול שקניתי ביום רביעי בשוק תלפיות הדי מידרדר לו, לצערי אני מתחיל כבר לזרוק דברים ביום ראשון, פשוט הזוי..
הקיצר לקינוח סלט הדרים ונענע עם כדור של גלידת רוזטה מעל, שילוב שתמיד כיף לאכול.. ה"גלידה" הפעם הייתה זריזה מאוד וניצלה את הפלוס במכונות גלידה מוצלחות במיוחד - אפשר פשוט לבלנדר משהו כמו שתי כוסות חלב מלא, כוס שמנת וחצי כוס מהרוזטה הפסיכית של חבשוש ויוצאת יופי של גלידה מזוייפת בסיגנון השנוא עלי, מיידית כמובן מהמכונה

בשבת הספקנו להגניב המבורגרים ובירה בבורגר סאלון ברוממה לפני השחיטה ההו כה משמחת בהיכל של הטלה התמים שנקרא מכבי תל אביב כדורסל, היה טעים טעים ונתן מצב רוח מצויין לתחילת השבוע. 

שחיטה מוצדקת לכל הדעות
08/02/2016 | 14:36
3
151
לפחות יש לנו "אויב" משותף.
שניכם שברתם לי את הלב עכשיו
08/02/2016 | 19:20
1
24
היה כיף לראות את חיפה
08/02/2016 | 23:45
15
קבוצה מאוד מאוזנת עם הרבה עומק, ששומרת מצויין ומאוד ממושמעת. מנגד הייתה קבוצה אנמית ולגמרי לא מחוברת ששומרת איום ונורא ונראית חסרת שיטה וכיוון לחלוטין, פשוט מדהים עד כמה גרוע, הקבוצה הזו נראית כרגע. התוצאה הסופית הייתה בהחלט הפתעה רצינית, כולנו הימרנו חיפה כי הקבוצה פשוט בכושר טוב כרגע, אבל אף אחד לא דמיין את ההפרש.
מחזק!
08/02/2016 | 19:59
15
שגב הרצליה או תרנגול כחול
08/02/2016 | 21:29
1
51
הי , יש לי שובר על סך 400 ש"ח לאחת משתי המסעדות .
אני ואשתי לא נוהגים ללכת למסעדות גורמה אך נתפנק הפעם . שנינו אוכלים בשר דגים ושאר ירקות . אוכלים כשר .
איזה מהמסעדות הייתם ממליצים לנו ללכת ?
איזה מנות מומלצות בכל אחת מהן?

- דיברנו עם המארחת בשגב והיא אמרה לנו שבערב המנות קטנות ובשביל לשבוע צריך להזמין 5-6 מנות. מה אתם חושבים ?
לא נראה לי שתזכה כאן להמלצות אוהדות
08/02/2016 | 22:36
30
כדאי לפרסם כאן את הרשימה המלאה (אם יש מסעדות אחרות בשובר) - אולי נמצא משהו ראוי :)
מבין שתיהן הייתי בוחר את התרנגול הכחול.
שאלון קצר בנושא מונופול הכשרות של הרבנות הראשית
08/02/2016 | 19:32
45
שלום רב,
אנו תלמידי כיתה יב'' מבצעים עבודה באזרחות בנושא מונופול הכשרות. כחלק מעבודתנו נתבקשנו לערוך שאלון בנושא זה, נשמח אם תקדיש מספר דקות למילוי שאלון קצר. קישור: http://goo.gl/forms/7c8qnBLpGE
תודה רבה על העזרה
חברה טובה מחליפה קידומת
08/02/2016 | 01:07
8
230
שאר החברות רוצות לעודד את רוחה
רצוי שזה יהיה במסעדה עם אוכל טעים ( אין מגבלות כאלה ואחרות ) , ואווירה כייפית
התקציב כ 200-250 לאחת.  תל אביב , בערב
חשבתי אולי על מסעדה באיזור שוק הפשפשים , מניחה שבחמישי בערב יהיה שם תוסס אבל לא מצאתי משהו מומלץ במיוחד
כנ"ל נווה צדק
אשמח מאד לקבל המלצות

אני פונה ללב שלכם , אנשים טובים
08/02/2016 | 11:37
152
מקום עם אוכל טוב , ואווירה טובה
נווה צדק והפשפשים משופעים בבינוניות עד חביבות ולא יותר...
08/02/2016 | 12:52
2
149
רוב המקומות די סתמיים ולא מתאימים לדעתי לארוחה טובה וחגיגית להחלפת קידומת. 
פופינה בנווה צדק היא כנראה המקום הכי מושקע מבחינת אוכל, אבל היא לא מתאימה לכל אחד. 
בשוק הפשפשים יש לא מעט מקומות, אבל בלי בשורות קולינריות. אונזה ששייכת לקבוצת קיטשן מרקט ומשייה זה בר אוכל חביב. 
ברוטשילד יש את קפה אירופה - מעין טאפאס בר. טעים מאד עם אווירה טובה.
צ'יקטי ביהודה הלוי יכולה להיות מקום טוב לבילוי טעים.
לה אוטרה - בר-מסעדה עם אוכל מקסיקני/קאריבי + קוקטיילים טובים.
בכל המקומות הנ"ל תוכלו לאכול ולשתות יפה בתקציב...

אם תגדירי מה אתן אוהבות לאכול ואם יש איזורים נוספים אפשריים אוכל לתת עוד המלצות...
תודה על ההמלצות
08/02/2016 | 13:23
1
103
כלת האירוע אוהבת מאד אוכל אסייתי ( עם דגש על ויטנאמי ) אבל נעדיף מסעדה טובה לא אסייתית + אווירה  על פני אסייתית לא אווירתית ( מקווה שהייתי ברורה )
חשוב לי שגם ה"מסביב" יהיה נעים ומסיבתי
הולכת לבחון את ההמלצות שנתת.
יש גם אסייתיות מושקעות עם אווירה...
08/02/2016 | 13:57
100
אמנם לא זולות, אבל אפשר בתקציב 250 ש"ח להסתדר גם בהן:
טאיזו וטופולופומפו. לטעמי 2 האסייתיות הכי טובות ומושקעות בארץ. שתיהן גם מתאימות לחגיגות. יש גם אלכוהול מושקע וקינוחים מעולים...

אהבתי את לה אוטרה
08/02/2016 | 14:29
96
האוכל טוב, האלכוהול משובח והמוסיקה לטינית ומקפיצה.

עוד מקום שיכול להתאים הוא דלידה בפלורנטין.
רומנו לדעתי מתאימה לנסיבות כיפיות
08/02/2016 | 17:13
1
17
למיטב זכרוני לא ניתן להזמין שם מקומות, נכון ?
08/02/2016 | 18:31
41
ויש מידע על התפריט בנבכי הרשת ?
הוטל מונטיפיורי יכולה להתאים
08/02/2016 | 18:47
48
אווירה טובה ותוססת ואוכל טוב. התקציב אמור להספיק לכם
המלצה למסעדה מזרחית בין חיפה להרצליה לשישי
08/02/2016 | 10:57
7
99
היי,

אנחנו מחפשים מסעדה מזרחית נחמדה לשישי בערב לחגוג יומולדת של כמה אנשים במשפחה (אנחנו 11 איש), חשוב שזו תהיה מסעדה שנוח לשבת בה עם שני תינוקות. כרגע האופציה מבחינתנו היא אווזי בקניון חיפה, אנחנו מנסים למצוא משהו אחר.. נשמח לעזרה!
תודה רבה
ניסיתם בעבר את גולדן קוראל ?
08/02/2016 | 11:25
1
122
אמורה להיות נוחה לישיבה והנוף תמיד הבונוס הגדול, מבחינת האוכל יש סלטים יותר טובים מאווזי ובעבר אהבנו ללכת לשם, אבל לאחרונה הרגיש קצת יותר מידי אווזי מהמקום של פעם, במיוחד כשניסינו לצערי בסופ"ש, זה לא זמן מדהים למסעדות מזרחיות.
אבל בכל מקרה כדאי שתעשו ביקור ותאכלו שם בקטנה פעם אחת לפני, כך גם תוכלו לבדוק את התפריט. לא יודע מה המחירים היום באווזי, בטוח שגולדן קוראל תצא יותר יקרה, השאלה בכמה, לדעתי ממש לא בהרבה, והמקום בכל מקרה טוב מאווזי, למרות שלא ביקרתי יובלות.
מקום נוסף לשיקול, שניים למעשה, לבדוק עם אל דיאר בשדרות בן גוריון או מסעדה מזרחית קטנה יותר לא רחוק משם בשם אלנבי, סה"כ האוכל המזרחי שם טוב, השאלה איך תסתדרו עם 11 איש ושני תינוקות, שווה לשאול, המקום לא גדול במיוחד.
אופציה נוספת היא כמובן לנסות לבדוק בבית בעין חוד, אך חובה להכיר את הסיגנון ולקראת מה הולכים, גם להתייעץ איתם לפני ולהזמין מקום, הנסיעה לשם מעט הרפתקנית אך האוכל ביום טוב, מגוון מאוד וכולל פגיעות והחטאות אך המון אוכל בכל מקרה, לא ז'אנר המזרחי הרגיל. סיכוי לעומס בשישי בערב וחובה להזמין מקום מראש, למעשה כמו בכל המקומות שהזכרתי, בכל זאת סופ"ש וקבוצה די גדולה.
אף אחת מהאפשרויות לא המלצה מטורפת, אבל כן מקומות ראויים לבדיקה וניסיון, לטעמי לבטח יותר מאווזי.
אגב מוזכר פה לפעמים גם סמיר אמיס באיזור טבעון, שווה בדיקה, לא הייתי.
תודה על התגובה המפורטת |4u|
08/02/2016 | 12:11
79
את המסעדה בעין חוד אנחנו מכירים והיינו בה כמה פעמים, פחות זורמים לשם הפעם..
אני אבדוק את שאר האופציות שציינת.

תודה רבה!
לפני שנים אכלתי ארוחה נהדרת אצל חאלד עדאווי כולל העוף הידוע
08/02/2016 | 12:46
87
אבל לא יודע אם הוא קיים ואיך הרמה היום
אם יש למישהו אינפורמציה נוספת ורלבנטית
טיפה אחרי חיפה
08/02/2016 | 14:33
2
98
אבל אולי תתאים לכם בכל זאת - עלה גפן.

טוב שאפשר לערוך הודעות: אולי עלה גפן לא תתאים לכם. זו אינה מסעדה מזרחית, אלא מסעדת שף ערבית, ואולי לא לזה כיוונת.
ועוד מקום: יונס באבן יהודה
08/02/2016 | 14:34
80
מסעדה מזרחית לא מפוארת, אבל בדרך כלל אין בה נפילות.
אנחנו מאוד אוהבים את רולא
08/02/2016 | 15:33
87
שהיא גם מסעדת שף ערבית, אבל המקום ממש קטן אז לא העלנו כאופציה הפעם כי בפעם הקודמת לא היה נוח (למרות שטעים בטירוף).
איך עלה גפן מבחינת המקום?

כמה רעיונות
08/02/2016 | 18:03
48
גולדן קוראל / קלאמריס / שאווטינה - בתחנת הרכבל העליונה בסטלה מאריס - כולן מזרחיות משופרות - לדעתי בערך ברמת המחירים של אווזי רק הרבה הרבה יותר טעים ומעניין.

אחים סאלח (עוואדה) - רח' המגינים מעל כיכר פאריז - (ליד אבו יוסף - לשעבר עבאד) מסעדה מזרחית מעולה - עם בר סלטים מרשים ומנות עיקריות נחמדות מאוד - מאוד ידידותית ונחמדה. 

עלי עדאווי - טבעון (לשעבר סמיראמיס) - שוב מזרחית נהדרת עם קצב לא רע - ומבחר סלטים מרשים - ידידותית מאוד נעימה ונקיה - ויודעת להתמודד היטב עם קבוצות גדולות.

הדסון- שוב לא טוב
05/02/2016 | 13:06
22
753
בעקבות דיווח שהעליתי כאן על ארוחה לא מוצלחת במסעדת הדסון, קיבלתי שובר פיצוי בסך 250 שקל למסעדה.
הפיצוי היה ראוי מאוד, ורציתי מאוד לבוא, להנות, ואחר כך לפרגן להדסון. בסך הכל הדסון היא אחת ממסעדות הבשרים הבודדות שאני מכיר שמגישות בשר טוב. בכמה ארוחות שאכלתי כאן  בעבר לא התאכזבתי. למרבה הצער , הארוחה הזו היתה המשך ישיר של הארוחה הקודמת, דהיינו ארוחה לא טובה

אני אגיע ישירות למנות הבשר:
מנת חלונות ניו יורק- נתחי סינטה ברוטב טופי יפני(56 שקל): נתחי הסינטה הגיעו פרוסים, בעובי בינוני. הם היו אדמדמים ויפים וטבלו ברוטב. כשטעמתי הרגשתי בטעמי חריכה טובים, אבל טעם הבשר היה חלש. עוד פרוסה ועוד פרוסה, ואותו דבר. בקושי יש טעם. מאידך הרוטב היה מעולה- מתקתק, בעל טעם קרמלי, מאוד מאוד טעים. היה יכול להתאים לכל קינוח. ניגבתי אותו עד תום

ניו יורק סטייק - סינטה על העצם במשקל 500 גרם  (190 שקל). המלצרית אמרה מראש שמשקל העצם הוא 20%. לתחושתי, העצם היוותה חלק גדול יותר מהנתח, באזור ה 30%, כי לא נראה לי שהיה שם 400 גרם בשר. אבל זה היה בהחלט נסלח אם היה מדובר בסטייק טוב. הלוואי. הסטייק הגיע פרוס לפרוסות עבות, עשוי במידה המבוקשת (מדיום) בעל צבע אדום עז. כמו המנה הראשונה, על הצלחת הוא נראה יפהפה. כמה חבל שהוא היה כל כך סתמי. ההפך ממה שציפיתי. אכלתי וחשבתי הסינטה הנפלאה שאכלתי כאן לפני שנה. זה שאכלתי עכשיו היה ההפך מזה.
המנה מגיעה עם 2 תוספות והמלצרית הציעה מיוזמתה גם תוספת שלישית. בחרנו בפירה, צ'יפס וסלט קולסלאו. שלושתם היו מצוינים, ולמרבה האירוניה- טעימים בהרבה מהסטייק. כמו כן הזמנו בתשלום (24 שקל) סלט עגבניות מוטי, שהיה רע וכלל עגבניות קמחיות וקשות. זוועה. לא היו צריכים להוציא מהמטבח עגבניות כאלו. התיבול אגב, כוסברה ומלח ים, היה מצוין. מאוד אהבתי. אבל אי אפשר להנות מסלט עגבניות כשהעגבניות לא טובות.

לקינוח לקחנו קינוח קרם לימון ומרנג (42 שקל. עקב עיכוב בהגשה ניתן ע"ח הבית) שכלל שכבות של מרנג ביניהן הקרם לימון ורוטב תות. הוא היה מאוזן בטעמיו חמצמץ ומתקתק במידה ומאוד טעים

שורה תחתונה: אני לא מכיר הרבה מסעדות בשרים שמגישות בשר טוב במיוחד. הדסון היתה אחת מהיוצאות הדופן הבודדות מהבחינה הזו. אבל אחרי שתי ארוחות שם, לדעתי היא רחוקה מלהיות יוצאת דופן ולהיות מסעדת הבשרים הטובה בארץ. עוד מסעדת בשר. נראה שאקח פסק זמן ארוך מאוד משם.

ניו יורק סטייק
05/02/2016 | 13:11
372
קרם לימון ומרנג
05/02/2016 | 13:12
304
מקווה שמישהו מהדסון קורא את הדיווחים פה.
05/02/2016 | 13:13
373
המסעדה לא זוכה לדיווחים טובים לאחרונה, נראה שיש להם מקום להשתפר ולחזור לעצמם כמה שיותר מהר.

תודה על הדיווח.
מסעדה שכנראה לא אשוב אליה
05/02/2016 | 16:19
385
לא בגלל שהיה רע, אלא מפני שלמעט "חלונות ניו יורק" שהיא מנה נהדרת לטעמי, שאר האוכל היה כל כך סתמי עד שאני לא זוכר מה הוא היה, כולל בשר בסדר-כזה שלא השאיר רושם מיוחד.
מהניסיון שלי האדסון מעניקה חוויית בשרים שאינה טובה יותר משל מסעדות בשר אחרות. תמיד נחמד לאכול בשר, אבל במחירים של סטייקים במסעדות בימינו, אם לא מדובר בבשר נפלא באמת, עדיף בעיניי לשמור את הכסף לאוכל מעניין ויצירתי יותר ואת הסטייקים לעשות בבית.  
אורלדי, מצדיעה על היושרה לבקר ארוחת פיצוי ללא משוא פנים!
05/02/2016 | 16:30
2
461
מה שלא ברור לי איך אתה זכית להתייחסות מהמסעדה ואני לא. לא ציפיתי לארוחת פיצוי, ואיני מצפה לכך, אבל כן ציפיתי מהמסעדה להסבר כלשהו על הרכב ההדסון קאט [פילה לא היה] ואיך נתח כזה מתומחר ב-100 ש"ח לגרם....
כנראה שמי שהפנה את תשומת לב המסעדה לדיווח שלך כדי לשמור על שמה הטוב, לא טרח לעשות זאת לגבי הדיווח שלי.

תודה, אבל אין מה להצדיע
06/02/2016 | 10:38
328
היה נראה לי חשוב וראוי לדווח כאן את ההתרשמות הלא טובה שלי לגבי אחת המסעדות המפורסמות בארץ, בדיוק כפי שבעבר החמאתי להם. 
לגבי המקרה שלך- זה כבר לא קשור אלי..
היו למסעדה פרטי התקשרות שלך?
06/02/2016 | 16:15
126
על הדיווח
06/02/2016 | 08:18
2
310
איך הגיעו אליך, אתה יודע?
אחרי פניה שאת שלחת אליהם
06/02/2016 | 10:33
1
419
אם לזה כוונתך.
ציינתי זאת כאן אחרי שיצרו איתי קשר, עכשיו  סתם במקרה לא כתבתי שוב
לא זכרתי. לא חושבת שהם קוראים את הפורום בשוטף.
06/02/2016 | 16:13
71
הדיווח הזה ממש מבאס אותי
07/02/2016 | 10:23
4
268
כי לבנזוג יש יום הולדת במרץ והוחלט על אזור רמת החייל.
השאלה אם בוצ'רי דה ברילוצ'ה יותר טובה. מישהו היה ויכול לתת רשמים?
אגב, הדעות בקבוצה של בייגלה בפייסבוק ממש פוסקות שהאדסון נהדרת. השאלה למה הדעות כ"כ קיצוניות לכאן ולכאן...
הייתי בבוצ'רי די בתחילת הדרך שלהם...
07/02/2016 | 10:55
241
זה היה כבר לפני כ-5 שנים להערכתי. היה איכותי יחסית, אבל מאד יקר. אין לי מושג מה קורה שם היום...
הדסון כשהם טובים - היו עדיפים, אם כי כעת לאור הדיווחים האחרונים, אני כבר לא יודע...
כנראה שלהשיג היום סטייקים טובים במחיר שפוי במסעדה זו כבר משימה כמעט בלתי אפשרית..

אינטרנט זה פיכסה
07/02/2016 | 11:31
2
250
אין על מי לסמוך, תאמיני לי (סתירה, בעייתי). יש מקומות רבים שראויים לניסיון ובדיקה, פשוט מגבשים דיעה אישית לאחר ניסיון או שניים, האינרטנט ועודף הדיעות המזוויע היום מסביבנו, זה סה"כ כלי עזר ולא הרבה יותר, לא צריך לנתח "מגמות" בביקורות, גם לא ברור לי איך נצפה לאחידות מוצר במסעדה המתמחה בבשר וסטייקים, כי אין כזו, תמיד יכול להיות לכאן ולכאן ועוד באותו סרוויס, שלא לדבר על ימים שונים ואספקות מגוונות.
פשוט מנסים ומחליטים, חבל על ההתחבטויות ונתינת הדגש למיליון ואחד ביקורות
ברור לי שהכל סובייקטיבי
07/02/2016 | 14:45
1
134
אבל יש לנו one shot one kill לערב הזה ברמת החייל שהוא ליום הולדת של עידן (בן זוגי) ביחד עם אבא שלי.
מבין האופציות בוצ'רי או האדסון אני לא יודעת על מה ללכת
בעייתי משהו...
קונצנזוס לעולם לא יהיה
07/02/2016 | 19:43
101
חייב להיות רק רמת החייל ? מה עם איזו פופינה אולי ? יכול להיות יותר מעניין לדעתי משני המקומות האלו, יש להם לזיכרוני ספיישלים של סטייקים, אבל כדאי כמובן לברר מראש..
הרהורי כפירה של צמחוני
07/02/2016 | 11:12
5
277
לא הטפה מעצבנת אלא סתם תהיה.
פעם אחר פעם עולים פוסטים על מסעדות בשר בהם התלונה העיקרית היא שהבשר עצמו פשוט לא היה טעים מספיק. יכול להיות שמשהו בחוש הטעם של כולם פשוט מתעמעם עם השנים או שפשוט סטייק נפלא בגיל 18 שונה כאשר אנחנו מתבגרים.

או שפשוט שריר פחות טעים ומשעמם הרבה  יותר מהר מחלקי פנים וחלקים אחרים עם בשרי דומיננטי יותר.

וכמובן התהייה הקלאסית - האם הבשר שמייבאים לארץ פשוט פחות מוצלח מבשר בחו"ל.

ברור שהבשר המיובא פחות מוצלח מהבשר בחו"ל. הקטע ביבוא הוא
07/02/2016 | 13:12
238
להביא ארצה בשר זול יותר. תוסיף את נושא הכשרות והנה לך התשובה.
לעולם הבשר (ובכלל לאוכל) נחשפתי רק בשנים האחרונות
07/02/2016 | 20:21
2
175
כך שחוש הטעם שלי לא התעמעם. בשר נפלא אכלתי לאחרונה ברפאל, פאסטל ועוד.
והבשר המיובא הוא בוודאי פחות טוב- הוא כשר. אבל הדסון מתהדרת בבשר ישראלי.
באמת שאלה - האם חוש טעם מתעמעם עם השנים
07/02/2016 | 22:23
1
142
או משתפר עם ניסיון רב שנים...בהחלט נושא לדיון. כולם מוזמנים לתת את דעתם בעניין.
לדעתי שווה דיון נפרד
08/02/2016 | 06:22
112
אפשר לפתוח שירשור חדש בנושא?
בתור אוכל כל
08/02/2016 | 11:14
107
ובפרט סטייקים ברחבי העולם, יש לי בשבילך תשובה נחרצת - הבשר בישראל ברובו הגדול לא מתאים להכנות אלו. כמובן שיש יוצאי דופן, הן מיבוא והן מתוצרת מקומית, אבל מנסיוני, עדיף ללכת על חי (טרטר וכיו"ב) או על הכנות בישול ארוך ולשמור את תקציב הסטייקים למקומות המתאימים (ארה"ב, ספרד, יפן וכו') 

כמובן שיש ירידה בכמות בלוטות הטעם וקולטני הריח עם השנים (מאבדים כמחציתם בממוצע), אבל אלא אם מדובר על מעשן כבד או מישהו עם חוסר מזל גנטי מיוחד, המוח מפצה עליה בקלות רבה ולכן זו לא הסיבה. 
בנזוגי חוזר וטוען ש"לימוזין" היא מסעדת הבשרים הכי טעימה בארץ
07/02/2016 | 13:18
237
מדובר בקורניבור רציני, שעובד הרבה בצפון (וסעד פעמים רבות בשלל מסעדות הבשרים שבו), והולך גם פעמים רבות למסעדות יוקרה במרכז עם אורחים מחו"ל (כולל לאחרונה ב"רפאל" - שם התאכזב עד מאד מהסינטה). לטענתו, ביקורים חוזרים ב"לימוזין" הביאו אותו לסבור שמדובר במסעדת הבשרים הטובה בארץ.
שירשור כתבות ודיווחים מהתקשורת
08/02/2016 | 09:22
3
8
פרטים נוספים על בנואה ויולייה
08/02/2016 | 09:45
2
106
שנראה שהתאבד בעקבות הפסד כספי גדול, כתוצאה מהונאה שנפל קורבן לה.

ב- YNET מביאים את הפרטים מסוכנויות הידיעות.
נראה שלא משעמם שם
08/02/2016 | 10:11
1
87
או שקצת כן. השף מנטור נפטר לא מזמן אחרי נפילה מאופניים, השף הנוכחי מתאבד גם בהקשר להונאה מוזרה מאוד של בקבוקי יין נדירים.. רק אצלינו אקשנים מסוג שונה לגמרי, מזרח תיכון וכאלה.. 
אין לנו רגע דל...
08/02/2016 | 10:14
23
בצל הפיקוס פאב מעשנה חדש בנתניה
08/02/2016 | 09:53
1
127
מקום חדש שפתוח החל מהשעה 6 בערב. הגענו ב 6 מה שגרם לכך שהבשר הוגש רק ב 7 לשולחן הוגשו סלטים טריים שהוכנו עכשיו. היינו 3 אנשים. הוזמנו 300 גרם בשר מסוגים שונים לכל אחד. קיבלנו חזה אווז, כרעיים עוף, אנטריקוט וסינטה מעושנים. הכל היה טעים מאוד.
המחיר:
וודקה אשכולית 30 ש"ח ,קולה זירו 11 ש"ח, חצי היינקן 25 ש"ח, וודקה 26 ש"ח, שליש היינקן 40 ש"ח. שלוש מנות הבשר 360 ש"ח כלומר 120 ש"ח לאדם כולל הסלטים ותפוחי אדמה מהאש. בהחלט שווה. כתובת נתניה הדבורה 33, איש קשר נויה מגנזי טלפון:050-9350845

תחרות לאלבמה ? שווה בדיקה. תודה
08/02/2016 | 20:38
2
המלצות למסעדות עם חדר פרטי ?
07/02/2016 | 22:51
1
37
כ 25 אנשים
כ 100 שח לסועד
אזור המרכז וצפונה
תודה!!
בדקי בקישור המצורף
08/02/2016 | 06:43
52
יש בו רשימה של 45 מסעדות עם חדרים פרטיים. חלקן כבר נסגרו, אבל רובן חיות ובועטות:

ביקורת: גוסטוסו - פיצה בר בשרי כשר
07/02/2016 | 16:36
1
270
הפעם ע"י עידן, לא על ידי

גוסטוסו היא פיצרייה לשעת לילה מאוחרת. ברגע שאתם מבינים שזו כוונת המשורר, כל השאר נופל למקומו. אורנית, עמרי (חבר ילדות ותיק) ואני החלטנו לצאת לבילוי סוף שבוע וכדי לפתוח את הערב כמו שצריך התיישבנו בגוסטוסו שברמת החייל לפיצה בשרית וכוס בירה.

הרעיון מאחורי גוסטוסו הוא של ליקוט מגוון מאכלים דמויי פיצה מסביב לעולם הבנויים סביב הרעיון של בצק ובשר. אם קראתם נכון שמתם לב שלא אמרתי גבינה וזה בדיוק הרעיון – בגוסטוסו מגישים פיצה בשרית כשרה. הרעיון לא חדש לחלוטין גם ללקוח הישראלי, כולנו כבר נתקלנו בלחמעג'ון התורכי\סורי (או שאולי זה בעצם לחמה בעג'ון?), ובכל זאת, חיבור המילים פיצה-בר-בשרי-כשר לא בדיוק יוצר עבורנו משפט הגיוני בראש.

מהסיבה הזו החלטנו שהנושא צריך להיבדק לעומק ובהגיענו למקום הוחלט שכל אחד מאיתנו יזמין פיצה אישית מסוג אחר. עמרי לקח פיצה בסגנון ארגנטינאי עם בשר טלה, צ'וריסוס ארגנטינאי, צ'ימיצ'ורי ועלי פטרוזיליה טריים; אני לקחתי פיצה איטלקית עם בשר עגל בתיבול איטלקי, עגבניות מיובשות, פסטו, שום קונפי, ועלי בזיליקום טריים, ואורנית לקחה פיצה טבעונית. למה להזמין פיצה ללא בשר בפיצריה בשרית? אני לא יודע. אבל היא נהנתה מהמנה וזה מה שחשוב.

גם לעמרי ולי לא היו תלונות מיוחדות לגבי הפיצות. הן הגיעו עמוסות בשר ותוספות בנדיבות ונדרשו ליד תומכת כדי להתרומם מהמגש בלי להתהפך. זו לא בדיוק המנה שהייתם רוצים להזמין לארוחת צהריים קלה במשרד, אבל זו המנה המושלמת לתחילת (או סיום) ערב של שתיה והוללות. במחשבה שנייה, כל המסעדה תומכת ברעיון הזה.

גוסטוסו ממוקמת בחלל שהיה פעם בר ה-Leo Back Door והאווירה במקום נשארה נאמנה לנכס הקודם. הבר הארוך במרכז המסעדה, העיצוב הכבד, אפילו המבחר הגדול של "נישנושים" בתפריט, מרמזים שהחוויה אמורה להיות מתובלת בבירה ועדיף שבהרבה בירה. עכשיו, כשמתחשבים בעובדה שהשכנים הקרובים של המסעדה הם ה-Leo Bloom, ה-Mike's Place והזאפה (חזית ה-Mike's Place משקיפה ישירות אל תוך המסעדה), יכול להיות שיש גם הגיון בבחירה הזו. השאלה היחידה היא האם ההבנה הזו קיימת גם בין באי המסעדה.

אם תחפשו ברשת ביקורות על גוסטוסו תראו את המילה "כשר" מתנוססת בגדול בכותרת, ולא נראה לי שזו הנקודה שצריך להדגיש. נכון, המסעדה מסוגלת לארח קהל שומר כשרות ובהינתן היצע נמוך של מסעדות כשרות שווה לציין את הדבר, אבל באותה מידה המסעדה מסוגלת לארח גם סועדים טבעוניים (נו, אורנית אמרה שהפיצה הייתה טעימה) ובכל זאת לא הייתי ממליץ לטבעוני לאכול שם. נדמה שהמסעדה זורחת באמת דווקא לאחר שקיעת השמש. אם הגעתם בערב לבלות באזור רמת החייל ונפשכם חשקה במאפה בצקי מלא בכל טוב למיתון השפעת האלכוהול על החושים, גוסטסו הוא המקום בשבילכם. אחרי הכל, כמה כבר אפשר לזלול את הפטריות בפירורי לחם של הליאו בלומס?

כרגיל קריאה נוספת אצלנו בבלוג.

אם כל הפיצות נטולות גבינה
08/02/2016 | 06:34
159
חשוב לציין את עניין הכשרות הבשרית בגדול.

אני שוב מבקשת שתפתח כינוי נפרד, כדי שיהיה ברור מי מכם כותב את הדיווח.
גוז' ודניאל
07/02/2016 | 18:15
1
216
אמ:לק - 
היה טוב מאוד ו-VFM משתלם, ללא ספק אחד המקומות המוצלחים (אם לא המוצלח ביותר) באיזור.

אז סידורים מיוחדים הצריכו נסיעה לשרון (במקור אני מכפר סבא, ב-4 שנים האחרונות גר בעיר הקודש כי אני לומד פה)
ויום חופש של הורי הביא את שלושתינו לארוחה עיסקית בגוז' ודניאל שהיא סוג של מסעדת הבית(הורי הולכים לשם בערך פעם בחודש-חודשיים, אני מצטרף אליהם בחלק ניכר מהפעמים) שלנו עוד מאז שנפתחה , אבל כמעט תמיד אנחנו מגיעים בשישי או בשבת בצהריים והפעם הזדמן לנו לבדוק את העיסקית, שמציע ראשונה, כוס שתיה (תפוזים/לימונדה/סודה) ועיקרית במחיר העיקרית. 
רוב התפריט זהה לתפריט הערב ופירוט המנות מובא מהאתר.
קודם כל היה נעים לגלות שגם באמצע השבוע בשעת צהריים המקום בתפוסה לא רעה ,70-60 אחוז, למרות מיקומו הפריפרי יחסית. 
הושבנו בשולחן נעים ומרווח שצמוד למרפסת המקורה ויכלנו לראות הנוף המדהים שנשקף מהמרפסת.

לראשונות:
  • סלט ג'וז ודניאל - ירקות שורש ברוטב הדרים: מנה שאנחנו מכירים היטב, סלט כיפי ומוצלח של ירקות שורש (גזר,צנון,שומר(נשאלנו אם אנחנו אוהבים- ח"ח) , קולורבי ,סלק) חתוכים לג'ולניינים מוגשים ברוטב הדרים מעולה , שמגיע במידה מדויקת ושומר על הירקות פריכים ולא משתלט יותר מדי על טעמם הטבעי.הכמות אגב, קטנה יותר מהמנה שמוגשת בערב, אבל בתור מנה ראשונה לעיסקית, הכמות סבירה בהחלט
  • כבד קצוץ- חרדל וברוסקטה: מנה שלא קיימת בתפריט הערב וכנראה קיימת רק בעיסקית, וחבל כי אנחנו מכורים לכבד קצוץ. עכשיו אני רואה שרשום באתר שהמנה מוגשת עם חרדל , אנחנו לא קיבלנו , אבל לא נורא. כבד גס,טעים ומתובל בצורה עדינה, שמוגש שוב, בכמות שלא מצדיקה מחיר מלא של מנה ראשונה בערב(שאני יכול רק להעריך את תמחורה מכיוון שהיא לא בתפריט) אבל כמנה ראשונה בתור חלק מהעיסקית, המחיר סביר. המינוס היחיד- הברוסקטה שהוגשה עם הכבד פחות הלמה אותו והיה עדיף להגיש אותו עם לחם הבית הרגיל שלהם שהוא נהדר ורך . אבל זה מאוד אישי, ועד שכבר חשבנו להזמין מנת לחם, נעלם כל הכבד. 
  • מרק היום- שהיה מרק של ירקות כתומים וגרגירי חומס: גם אותו אנחנו מכירים מתפריט החורף של המקום, שוב המוטיב החוזר של תיבול עדין ומדויק, מרק כיפי, קרמי בדיוק במידה הנדרשת. פה אגב הוגשה קערה זהה לזו המוגשת בתפריט הרגיל מבחינת הכמות.
עיקריות:
  • סקלופיני עוף במחבת-צלפים, טימין ליים, יין לבן(66 ש"ח) : המנה שאמא שלי לקחה, מנה שייחודית לעסקית, לא טעמתי אבל נמסר שהיה טעים, הרוטב היה מעט חמצמץ וחזה העוף שמר על עסיסיות. מנה גדולה, הוגשה עם תוספת לבחירה, אמא שלי בחרה בפירה , חלבי קרמי ומושחת.
  • סלמון בטאבון-(88): המנה שאני לקחתי, במקור אמור להיות מוגש עם קינואה, אני לא סובל קינואה ולכן המרתי אותה בקוביות תפו"א חצי מטוגנות-חצי אפויות, בשמ"ז ותבלינים. הסלמון היה מעולה, עשוי בטאבון עם תיבול של שמ"ז מלח ופלפל, בדרגת MR כמו שצריך לכל אורך הנתח ולא רק במרכז. אני מעריך שהיה שם בערך 200 גר' ובאמת שנהנתי מכל ביס. תפו"א היה טעימים גם הם והוגשו בכמות מכובדת אבל סבלו מקצת עודף שמן , שנראה כאילו הוסף לתיבול ולאו דווקא כחלק מהטיגון- מיותר.
  • שוק אווז קונפי-קרמל תפוחי עץ , ארוגולה ופירה(98) : המנה שאבא שלי לקח והנפילה היחידה בארוחה. מנה שלקחנו כבר מספר פעמים ואנחנו מכירים אותה טוב והפעם פשוט הייתה שונה לחלוטין, היה היעדר מוחלט של תיבול והמנה הייתה תפלה לחלוטין, תוספת רוטב ותוספת מלח לא עזר , וכשהמלצרית ניגשה לשאול עם הכל בסדר וראתה שאבא שלי לא נהנה ולא אכל בכלל מהמנה , היא הציעה לו להחליף מנה, אחרי זה אגב חזרו ואישרו שאכן המנה לא יצאה כמו שצריך. 
  • פפרדלה זנב שור-ירקות שורש ויין אדום (82) : המנה שנלקחה במקום, מנה שבעקרון לא קיימת בעסקית , אבל שאלנו עם אפשר להכין במיוחד וענו שאין שום בעיה. מנת חורף קלאסית ומעולה, פסטה טריה עשויה אל דנטה- רצועות זנב שור רכות שנמסות בפה , ירקות שורש רכים עם טעם עדין של יין. תענוג!
לקינוח כבר לא היה לנו מקום.
סה"כ בתוספת קולה אחת שלא כלולה בעסקית 249 לפני (והושאר טיפ מכובד על השירות המעולה!)

מומלץ בחום גם באמצע שבוע!

היינו שם אתמול -שבת צהרים - כמעט בספונטניות
07/02/2016 | 21:49
152
ישבנו על הבר וזה היה מוצלח כי קבלנו תוספת מים במהירות 
לראשונות חלקנו את סלט גוז' ודניאל מוכר גם לנו והוגש בכמות מכובדת מאד ומרק הכתומים שהיה כרגיל טוב והתאים למזג האויר 
עיקריות לו לזניה טבעונית -אמר שטעים מאד ולי כבדי עוף - מנה קלסית טובה 
לחם הבית היו 5-6 לחמניות קטנות טריות 
קינוח ממיוחדי היום- טארט פסיפלורה שהיה ככה ככה =לא מספיק חמצמץ 
עם מקיאטו כפול ומי ברזל כ 270שח 

כמובן שהיה מלא שם !
פלימרקט, שוק הפשפשים ביפו
07/02/2016 | 12:17
4
257
היינו ארבעה מבוגרים ושלושה ילדים באירוע משפחתי. הגענו בשעה שבע ביום שישי והמסעדה היתה ריקה יחסית. היא התמלאה יפה במהלך הערב. החלל גדול, לא צפוף מדי ולא רועש מדי – חדשה טובה באירועים משפחתיים. השירות היה בסה"כ טוב - ואנחנו לא לקוחות קלים - אם כי בשעת העומס ניכרה האטה מסוימת.
בניגוד למסעדות ישראליות רבות, בהן המנות הראשונות מבריקות והעיקריות קצת משעממות, כאן המצב היה דווקא הפוך.
ראשונות:
לחם הבית עם שני מטבלים (18 ₪) – דעתי על מסעדות שגובות תשלום עבור הלחם ידועה, אבל הלחם היה בסה"כ טוב.  הממרחים לקו בקצת בנאליות.
חציל קלוי עם יוגורטחינה וסילאן (43 ₪) – כמות גדולה יחסית של סילאן נתנה מתקתקות נעימה מאוד למנה. אהבתי ואיישם במטבחי.
אספרגוס על הגריל עם לאבנה עיזים (47 ₪) – המנה הזאת לא עבדה בשתי רמות. לא קילפו את האספרגוס ולכן הוא נותר עצי לאחר הצליה. בכל מקרה, הוא לא התחבר ללאבנה. ככה לא עובדים עם אספרגוס ונזכרנו בערגה באספרגוס עם הולנדייז שהכנו לפני מספר חודשים בבית.
קרפצ'יו בקר עם איולי חזרת וויניגרט הדרים (49 ₪) – קרפצ'יו נחמד מאוד עם טעמים אסיאתיים ברורים. ביצוע מוצלח למנה גנרית במסעדותינו.
טאטאקי ספיישל (59 ₪) – הכינו אותו עם סלמון – דג שלדעתי לא מתאים לצורת הכנה זו. באופן כללי המנה סבלה מאנמיות שנבעה מן הדג ומחוסר רוטב כלשהו (את הויניגרט שצוין בתפריט לא הצלחנו לאתר).   
עיקריות:
רביולו פתוח (85 ₪) – המנה שבחרתי התגלתה כמנה נפלאה. תבשיל זנב השור שהונח על עלי פסטה היה כהה מאוד ועמוס טעמי בשר ושורשים. דפי הפסטה עצמם נעשו בדיוק במידה. קרם ארטישוק ירושלמי וציר בקר מרוכז ומתקתק הגבירו את טעמי האדמה של המנה. השלמה אחרונה ונהדרת באה מעצם מח (עם מעט מדי מח). פטריות שימאג'י היו קצת לא שייכות אבל לא גרעו מן המנה המצוינת הזאת.
המבורגר עם תוספת צדר (80 ₪) – המתבגר שהזמין טרף ולא השאיר פירור, כך שלא טעמתי. טעמתי את המבורגר הילדים (55 ₪) ואם מה שקיבל המתבגר זהה למה שקיבל הפעוט, הרי שמדובר בהמבורגר משובח.
ניוקי ציידים (89 ₪) – ניוקי אוורירי מאוד השתלב היטב עם נתחי פילה בקר ברוטב סמיך של פטריות וגזר. המזמינה התלוננה שקצת מלוח מדי. אני, שבד"כ לא ממליח, לא מצאתי את המליחות הזאת והתקשיתי שלא ללקק את הרוטב מהמחבת.
ניוקי פירות ים (89 ₪) – לא טעמתי, אבל מי שטעם דיווח על מנה טובה וטיפול טוב בפירות הים.
קדרת פירות ים אסייאתית (97 ₪) – המזמינה אהבה ורק התלוננה על כך שעם המנה לא הגיע קצת אורז כדי לספוג את הרוטב העשיר.  הרוטב אכן היה טעים מאוד, ולדעתי ניתן היה להנות ממנו גם בלי אורז.
ריזוטו סרטנים (87 ₪) – ריזוטו מדויק מאוד אשר שילב היטב טעמים ירוקים של אספרגוס ופטרוזיליה עם בשר סרטן.

למרבה הצער בגזרת האחרונות נרשמו שני כישלונות:
טובלרון חלבה (45 ₪) – מנה יפה מאוד ויצירתית של חלבה במספר מצבי צבירה, שסבלה ממתיקות יתר.
כנאפה עם קרם פטיסייר (לא זוכר את המחיר) -  המנה הזאת נכשלה במספר צורות וחצי ממנה נותר בצלחת. הקרם סבל מטעם לוואי חזק של הל. הוא גם היה מתוק להחריד. החיבור שלו עם בצק הכנאפה לא הצליח.

אין בשורה קולינרית גדולה בפלימרקט, אבל  המנות העיקריות היו כולן טובות, וזה דבר שמזמן לא נתקלתי בו. הרביולו הפתוח לבדו מצדיק ביקור. סיבה נוספת לבקר הוא גרם המדרגות העובר בדיוק מעל המטבח ומאפשר הצצה הישר מלמעלה לתוכו. תברואתית העיצוב הזה אולי בעייתי, אבל אני והילדה לא הצלחנו להתנתק מן ההצגה שמספק המטבח וכמעט שהחמצנו את המנות האחרונות (אולי עדיף שהיינו מחמיצים אותן).  

טוב לקרוא על מקום קצת נשכח...
07/02/2016 | 12:30
1
131
איכשהו הם נעלמו מהתודעה, אולי כמו מקומות רבים אחרים ביפו...
נדמה לי שקלעת בול בביקורת שלך. גם לי זכור מקום חביב, בלי בשורות גדולות, אבל עם אוכל טעים ברובו. טוב לשמוע שהעיקריות טובות.
קינוחים מתוקים להחריד זו רעה חולה של מסעדות כאן. הקונדיטורים המקצוענים הטובים יודעים לאזן היטב את המתיקות. (גם הגלדיריות הטובות שמגישות יותר ויותר גלידות לא מתוקות מאד - וטוב שכך). משום מה יש עדיין אצל מסעדנים רבים תפיסה מוטעית שהציבור אוהב קינוחים נורא מתוקים. מקווה שייגמלו מזה...
נכון
07/02/2016 | 12:42
98
שינויים בטעמי הסועדים בשנים האחרונות, בין היתר בגלל מודעות גוברת לבריאות, הביאו למיתון כללי ברמת המתיקות של מנות אחרונות. כתוצאה מכך מנות מתוקות שהיו אולי עוברות בעבר את מבחן הטעימה, אינן עומדות יותר במבחן. עובדה שאפילו הילדים חובבי המתוקים זנחו את שתי המנות האחרונות.
על הדיווח
07/02/2016 | 17:46
1
60
פלימרקט הפכה את היוצרות - מנות עיקריות טובות ומנות ראשונות פחות מהנות

בכנאפה, הקרם החליף את הגבינה? נראה לי כל כך מיותר לשנות כזה ממתק.
אכן
07/02/2016 | 21:40
46
קרם במקום גבינה. זה היה מקור נוסף לאכזבה, כי כך נהרס המרקם הכל כך אופייני לכנאפה ונוצרה מנה של קרם עם שערות בצק ללא שום חיבור. נותר לנו רק לפנטז על הכנאפה של אל באבור. 
חדר פרטי ל 20 אנשים ליום הולדת
06/02/2016 | 17:02
3
143
היי
מחפשת חדר פרטי במסעדה לחגיגות ה 70. אזור פ"ת/השרון.
עדיפות למקרן סרטים.
מישהו מכיר? תודה
לא כתבת מה התקציב שלכם
07/02/2016 | 07:09
1
91
ואיזה סגנון של מסעדה אתם מחפשים.

אלה מסעדות שאני יודעת שיש בהן חדרים פרטיים והן באזור שציינת: סיטארה במתחם סי אנד סאן, על המים בהרצליה, הלנה בקיסריה, באקארו ומקום בלב ברעננה, קיוטו בהרצליה. לדעתי גם במצדה בהרצליה יש חדר פרטי.

אין לי המלצות על אף אחת מהן, ואני מציעה שתתחילי בבדיקת התפריטים וחיפוש דיווחים.
עם מצדה בדקתי ובתאריך המבוקש פשוט אין מקום
07/02/2016 | 17:10
70
מקום בלב ברעננה גם עונה על הדרישה אך יקר
המחיר שאנו רוצים הוא כ 150 ש"ח למנה כולל מע"מ.
תודה רבה
טאטי לופט ביהוד, חגגנו בהרכב דומה לסבא שלי והיה מעולה
08/02/2016 | 11:51
12
שאלה קצת טחונה ובכל זאת...
07/02/2016 | 10:22
10
350
יום שישי אני ביום כיף בתל אביב עם חברה. גבולות הגזרה- שינקין-נחלת בנימין-שוק ואם צריך גם רוטשילד. בא נו מקום כיפי לארוח"צ. אם יש עסקית- מה טוב. עדיפות לבשרי/דגי (כלומר לא מסעדה טבעונית/צמחונית)
אשמח להמלצות!
תודה
25M, המנזר, דה באן, השומר1
07/02/2016 | 10:47
55
סנטה קתרינה, קפה אירופה, מזללה ועוד.
07/02/2016 | 11:05
2
143
גם האופציות שהוזכרו באיזור שוק הכרמל הן טובות...
אם לוינסקי בא בחשבון - החלוצים 3 שלמיטב ידיעתי פתוחים בשישי צהריים ודלידה.
אם בראנץ' בא בחשבון - טשרניחובסקי 6. 
ולקינוח - גלידה בארטה בנחלת בנימין (או בלג'נדה ברוטשילד או באניטה בנווה צדק).

חייבת לומר שהבראנץ בטשרניחובסקי 6 די מאכזב
07/02/2016 | 13:33
1
123
היינו שם לדעתי לפני חצי שנה והוא ממש לא המריא. מה גם שהדרישה שלהם שכולם ייקחו את הבראנץ הייתה קצת מציקה.

כל ההמלצות האחרות בהחלט מצוינות
גילוי נאות - לא ניסיתי אותו... אבל שמעתי דווקא דברים טובים..
07/02/2016 | 15:14
86
אני פחות חובב בראנצ'ים באופן כללי... 
מה הסיכוי שאתן מגיעות ברכב, ועוברות דרכי בדרך חזור ?
07/02/2016 | 11:36
3
203
עדיין חייבת לך משהו.....
:) סחתיין שזכרת... אנחנו חוזרות בלילה מאוחר מאוחר
07/02/2016 | 15:10
2
115
אחרי הופעה של יוני רכטר, אהובנו...
תודה בכל מקרה!
אז בהלוך ? .... מקסימום אשלח בדואר
07/02/2016 | 15:30
1
21
לצערי לא יסתייע הפעם...
08/02/2016 | 10:06
7
בסטה
07/02/2016 | 11:37
40
תודה רבה לכולם!
07/02/2016 | 15:10
26
מחפש מסעדה טובה לארוחת צהריים בשבת באזור יער בן שמן
06/02/2016 | 13:00
1
57
icafe - מומלץ להזמין מקום
07/02/2016 | 20:46
21
פריז - תודות למי שעזר ורשמים
05/02/2016 | 12:03
6
354
בהמשך לפוסט  אני מחזיר מעט חובות ותודות לאריה וכל מי שענה ברשמים וחוויות:
לארוחת הערב הגדולה ירדנו לבסוף מכוכבי מישלן ו Thoumieux נבחרה.
התאום איתם קשה קשה, פשוט לא הבינו בתכתובת מייל את נושא הפיקס מניו,דבר שאילץ אותי להשקיע בהם שיחת טלפון שלבסוף פתרה את הבעיה.
תכלס בשטח קבלנו פיקס מניו מעולה (בחירה מכל התפריט)
בנוסף מיקמו אותנו בחדר פרטי בקצה המסעדה ,אכזבה במידה מסויימת כי הביסטרו עצמו היה מלא אקשן ואווירה.
בכל מקרה החדר היה חביב מאוד והשירות שהוצמד לנו היה מצויין.
האוכל? - כגודל הצפיות מהמקום כך גם גודל שביעות הרצון
אף מנה לא איכזבה וכולן מוקפדות טעימות - 100% אחדות דעות ל כלעשרת המשתתפים.
המלצה חמה לכל מי שמתעתד לבקר בעיר - הישר למועדפים !
בצד הכוכבים הזמנתי ארוחת צהריים ב Cobéa Restaurant
הליך ההזמנה מעולה - תשובה בתוך פחות מחצי שעה ושיחת תזכורת בבוקר יום ההזמנה.
הכניסה למסעדה - רושם ראשוני מאכזב משהו כי במראה ובעיצוב המקום הקטן יחסית נראה כמסעדה פריזאית מודרנית ומסודרת - לא מכוכבת.
אבל האוכל מדבר.
בחרנו בעיסקי בתפריט של 70 אירו.
טעים , עשוי כהלכה וברמה גבוה אבל עם כל ההנאה שוב לא היה ברור לי מה מותרה של Cobéa  על פני לא מעט ביסטרואים ששיכים לזרם הביסטרונומיה שכבש בשנים האחרונות לא מעט מוסדות אוכל מודרניים בפריז.
למישלן פיתרונים.
לסכום שווה ביקור למי שחווה מספיק את פריז ולא בוחל בנסיעה ארוכה במטרו,במיוחד לאור שביתת המוניות בעיר שליוותה את רוב החופשה שלנו.
עוד כמה המלצות לגרגרנים ובעלי השן המתוקה.
Gout De Brioche החדשה של כריסטיאן בודאר בסאן ז'רמן ,גישה חדשנית וטעימה לבריושים ובכלל כל איזור סאן ז'רמן והשדרות דרך RUE DE BUC
ועד ל Bon Marché בקצה הרחוב מהווים איזור מלהיב וטעים עם שפע מסחר , פטיסרי ושוקולטיירים מהליגה הלאומית.
עוד רחוב שסיירתי בו לראשונה ומאוד נהנתי הוא Rue des Martyrs
למי שלא אוהב עליות מומלץ להתחיל את הסיור מגבעת המונמרטר וסאקרה קר ולרדת ברחוב שעמוס בכל טוב והמון פריזאיות .
מידע וסקירה יש באתר של שרון היינריך המקסימה - מי שמכיר יודע ומי שלא כדאי להכיר.
לחובבי PH אני שמח לבשר שהמקרונים מעולים כתמיד.
שבת שלום

מה אכלתם בטומיה? אפשר פירוט?
05/02/2016 | 16:39
3
176
אכלנו שם מספר פעמים לפני כ7 שנים [גם דיווחתי והמלצתי בפורום] ןאז התפריט היה צרפתי קלאסי לכל דבר. האם השתנה?
לא ידוע לי מה היה בטומיו לפני 7 שנים
05/02/2016 | 19:08
2
312
בכל מקרה צרפתי את התפריט שנשלח אלי מהמסעדה.
אכלנו כמעט הכל - פתחנו שולחן מנות ראשונות ולעקריות הוזמנו בשר,דגים וברווז.
אחלה VFM קבלנו לדעתי
תודה עבור התפריט. בהחלט VFM.
05/02/2016 | 19:33
57
אכלתי שם צהרים לפני מספר שנים- היה חביב ותו לא
06/02/2016 | 11:01
141
מצד שני הסתפרתי במספרה שכמעט צמודה למסעדה (שיכת לרשת עולמית) ויצאה יופי של תספורת. כך השבקור במסעדה השתלם. במורד אותו רחוב נמצאת מסעדת פירות ים ודגים "משלי לה פונטיין" - עיסקית נהדרת (פעמים אכלתי שם ועוד היד נטויה)
תענוג לקרוא
06/02/2016 | 08:17
31
תודה רבה על הדיווח
07/02/2016 | 11:59
8
גפניקה- הארבעה תל אביב
06/02/2016 | 10:16
311
היי לכולם, חייבת לציין שהגפניקה ברחוב הארבעה מעוצבת ממש יפה ולא דומה לסניפים האחרים שלהם ( בדכ דוכנים ) אז ממש אהבתי את העיצוב... נקודות שפחות אהבתי זה להגיע לשירותים ולמצוא אסלות שבורות, ברזים שבורים ושאין נייר. מקווה שיתקנו כי חבל , המקום באמת יפה... הגענו לשלב האוכל : סלט מלפפונים ירוק - 22 ש״ח סלט שאני אישית מאוד מאוד אוהבת. הוא מגיע עם עוף ( בסניפים שיש בשר) אני תמיד לוקחת. מעורב עם רוטב בוטנים. המשכנו עם גיוזה 3 חתיכות 19 ש״ח, המחיר לא מוצדק ל3 חתיכות פיציות ובאמת לא נפלנו. הזמנו גפנקו רול ( מטוגן) סלמון/ אבוקדו/שיטאקי 31 ש״ח. טעים ( אבל יש טעימים ממנו). מנה עיקרית הזמנו מנה שהמליצו לנו המלצרים ( כל המלצרים שנתקלנו בהם באותו ערב היי אדיבים וחמודים מאוד) המנה היא לא בתפריט. והיא תבשיל קארי חלב קוקוס אנחנו לקחנו עם בקר ויש אפשרות לטופו ולעוף. המנה גדולה מוגשת לצד קערת אורז והיא מלאה הירקות ובשר. חריפה מאוד!!!! אז למי שלא אוהב חריף פשוט לא.... אהבנו את המנה מאוד , ככ אהבנו שכל שאר המאכלים פשוט התגמדו ליד זה מחיר 55 ש״ח. מומלץ לבקש את זה מי שאוהב. פעם הבאה אני כבר יכולה להגיד, שבתור זוג ניקח לחלוק את סלט המלפפונים ואת תבשיל הקארי. ממלא מפוצץ וים של טעמים
השירשור השבועי
04/02/2016 | 06:19
17
59
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, כתבות מיוחדות ושאר ירקות.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל: bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע חמים וטעים,

החתולית
סופרה - מסעדה גרוזינית בתל-אביב
04/02/2016 | 06:41
187
מסעדת סופרה (משפתה בגרוזינית) הגרוזינית פותחת את דלתותיה לקהל, ברחוב רוטשילד בתל-אביב.

קונספט המסעדה הוא ביסטרו בר עם אוכל מהמטבח הגאורגי וממטבחים אחרים בחבל הקווקאז. לכן ההתפריט יתאים לבילוי של כוס יין ונשנוש, וגם לארוחת משתה ממש כמו שם המסעדה.

בעלי המסעדה הם אנשי הקולינאריה דליה היילפרן ויורם סבי והמוסיקאי Tash Tash - מיקי מיראל. השניים הראשונים הם הבעלים של קייטרינג גאורגי כבר מעל 30 שנה, והאחרון הוא פרפורמר היוצר בהשראת התרבות הגאורגית.
על המטבח ינצח בפועל השף יגור ויינברג.

בתפריט של מסעדת סופרה:
מגוון מתאבנים (3 מתאבנים 48 ₪, 5 מתאבנים 75 ₪) מהמטבח הגאורגי כמו למשל סיליודקה (הרינג כבוש, פלחי תפו"א,שמיר ובצל סגול), באדריג'אני (גלילי חציל במילוי ממרח אגוזים, שום, בצל וכוסברה),  נדודי (רצועות סלר, גבינת נדוגי, פקאנים מקורמלים וויניגרט רימונים), וסלמון בעישון ביתי עם בליני גבינה.

מגוון של מאפים מסורתיים כמו חצ'פורי אצ'רולי (במילוי גבינה ובית עין), חצ'פורי יהודי במילוי גבינה ותרד, צ'יביקורי בשר, חינקאלי בינה, חינקאלי בשר מסורתי , וורניקי.
מגוון סלטים גאורגים, בליני קוויאר, מרקים מסורתיים ומנות עיקריות כמו שישליק קבב קווקזי בלאבש; דווארמה גאורגית המוגשת עם חציל קלוי, בצל כבוש וטחינת אגוזים; תבשיל אורז שילה פלאבי; קופאטי פיקנטי (נקניקיות בשר בקר עם עשבי תיבול גאורגים ושום) ועוד.

לצד תפריט האוכל יוגש תפריט אלכוהול שיכלול כמובן גם מגוון יינות גאורגים וקוקטיילים בניחוח גאורגי.

שעות פתיחה בתקופת הרצה: א-ד 18:30-01:00, חמישי - שישי עד 02:00, שבת: 12:00-01:00.

סוף שבוע של יין במלון כרמים
04/02/2016 | 06:45
84
בתאריכים 25-27/2 (ימים ה-שבת) יתקיים במלון כרמים סוף שבוע בנושא יין.

בין האירועים בסוף השבוע:
"תסיסה ספונטנית" - ערב שיוקדש ליינות האזור ולאנשים שעושים אותם, לשירים ולסיפורים, ואשר יועבר ע"י יאיר גת, כתב היין וממחברי 'מדריך היין הישראלי החדש', ודן תורן המוזיקאי, היוצר והזמר ('לבן על לבן', 'אימפריות נופלות לאט' ועוד).
סדנה בשם 'לטעום כמו מומחים', אשר תועבר על ידי יאיר גת ותכלול, בין היתר, טעימת יינות מודרכת;
סיור מודרך ב-2 יקבים במטה יהודה, הכולל הסברים וטעימת יינות; מטעימת יינות השוואתית מודרכת של יינות מאזור מטה יהודה ואזורים נוספים;
סדנת יינות קינוח ומתוקים;
מארוחות ערב בליווי יינות.

מחיר סוף השבוע, לזוג, ל-2 לילות, על בסיס חצי פנסיון, הינו החל מ-5,260 ש"ח.
האירוח כולל השתתפות בכל אירועי סוף השבוע ושימוש בכל מתקני המלון.

מרינדו עין גב מארחת את איילת ניר - על רעב שובע ופליאו
04/02/2016 | 06:49
76
ביום ה' ה- 11/2 בשעה 20:00 תארח מסעדת "מרינדו עין גב", ערב פליאו ובו
הרצאה של איילת ניר - "על רעב שובע ופליאו".

תפריט ארוחת פליאו:
מנות ראשונות:
טרטר שייטל צלפים וטפנד מגולגלת,
נקניקיית טלה ביתית וסלט ירוק.

מנות עיקריות:
מחבת בשרים לוהטת- קבב טלה צנובר נענע, ספריבס טלה, אסאדו עגל, סטייק אנטריקוט, שיפוד שומן טלה בתוספת ירקות מהגריל ובטטה מדורה.

קינוח: סלט פירות עם קצפת.

איילת ניר, מנהלת תחום אנדוקרינולוגיה פדיאטרית בחברת תרופות, הינה חלק מפאנל האדמיניות של קבוצת הפייסבוק "פליאו, סוד ההרזייה של הטבע".
בהרצאה תדבר ניר על הקשר בין מה שאנחנו אוכלים למנגנוני הרעב והשובע, מאין נובע הצורך שלנו לאכול בצורה כזו או אחרת, איך אפשר לאפס את המנגנונים ולעבור להרגלי אכילה בריאים יותר.

למשתתפים בארוחה תינתן הנחה של 7% בקצביה ביום האירוע.
הטבה לחברות קבוצת הפייסבוק - "פליאו סוד ההרזיה של הטבע" הנרשמות לארוחה.

מחיר הארוחה- 169 ₪ לסועד (כולל יין).
מספר המקומות מוגבל. יש להזמין מקום מראש.

שבוע קולינריה צרפתית 7-12/2 במסעדות ברחבי הארץ
04/02/2016 | 08:04
131
הבר קיימא - תפריט ערב חדש
04/02/2016 | 15:08
86
הבר קיימא - מסעדת הקואופרטיב הטבעוני בתל-אביב, מציגה תפריט חדש פרי השראתו של היסטוריון המזון, דר' אורי מאיר-צ'יזיק.

מטבח הבר קיימא הינו מטבח עם סיפור, סיפור מקומי וקהילתי, ובהשראתו של ד"ר אורי מאיר-צ׳יזיק הוא נערך מחדש.

בהתאם לפילוסופיה החברתית של המסעדה, חומרי הגלם מגיעים ממגדלים ומבעלי מלאכה מקומיים המעודדים יצרנים, חקלאים וכלכלה מקומית.

בתפריט החדש:

עם הלחם
פלטת מריחות וניגובים (25) -לחם שאור מלא, טחינה גולמית, חריף מותסס ודבש ענבים;
כריך אבוקדו מקומי (35) -לחם שאור מלא עם אבוקדו, צ'ילי, לימון כבוש, בצל סגול וירוקים;
לבנה קשיו (38) - בשמן זית, תבלינים ולאפה כוסמין;
חומוס עדשים (35) -מעדשים מונבטות עם סלסה עגבניות חריפה, טחינה שמית ולאפה כוסמין.

אוכלים בידיים
בטטה שלמה אפויה (15) - עם יוגורט קשיו;
ארטישוק שלם (23) - עם הוראות אכילה ומטבל לימוני;
תפו"א קריספי (12) - עם מטבל איולי.

גדול יותר
מג'דרה (42) - פריקי, עדשים מונבטות ובצל מוזהב, ירקות בתנור טחינה וסלט קצוץ;
קציצות עדשים (54) -מעדשים מונבטות, פירה מזלג וציר ירקות מצומצם;
פסטה כוסמין (48) - פסטה שמכינים במקום, עם פטריות, שרי, שום, צ'ילי תרד ויין לבן;
נזיד שורשים (42) -ירקות שורש של חורף מוגשים עם אורז מלא.

קטן יותר
סלט גג (35) - סלט ירוק מעלים שנקטפים מגינת הגג של הבר קיימא, מוגש עם לחם מקומי וזעתר;
סלט קצוץ (30) - עגבנייה, מלפפון, בצל סגול ופטרוזיליה קצוצים דק;
חציל שרוף (38) -עם טחינה שמית, שרי ופלפל חריף קלויים ולאפה כוסמין;
סלט חיטה ירוקה (39) -פריקי, גמבות בצבעים, חמוציות, בצל ירוק, כוסברה וקשיו;
מרק קישואים (34) -קרמי עם יוגורט קשיו.

קינוחים
טראפלס שוקולד 3 יח' (18)
טראפלס תמרים 3 יח' (18)
טארט טאטן מוגש עם כדור גלידה (29)
עוגת קרם קשיו ותותים (26)

הרובע השישי - פברואר חם עם שף אייל לביא
04/02/2016 | 15:14
83
במהלך חודש פברואר, שף אמיר מרקוביץ' מביסטרו "הרובע השישי", יארח בימי חמישי ושישי בערב וכן בערב ולנטיינ'ס את השף איל לביא.

התפריט המיוחד יוגש כתפריט טעימות שיכלול סלסלת לחמים, מנה ראשונה, מנת ביניים, מנה עיקרית לבחירה, קינוח וכוס יין, במחיר של 169 ₪ או בחירה עצמאית של מנות.

תפריט הטעימות כולל:
סלסלת לחמים
מנה ראשונה לבחירה
  • טרטר עגל עם חלמון ביצה, נבטי חמנייה, צנונית ושמן פפריקה מעושנת.
  • קלמרי ממולאים ברטטוי פלפלים, גבינה כחולה ומרווה ברוטב עגבניות קונפי, זרעי כוסברה ולימון כבוש.
  • סביצ'ה דג ים עם עגבניות קונקסה, בצל סגול, כוסברה, צנונית ושומר על גבינת לאבנה, שקדים וצ'ילי.
  • סלט ביסטרו של לבבות חסה, אנדיב, שומר, בצל סגול, אגסים מקורמלים, גבינת סנט מור, אגוזי לוז ובלסמי מצומצם.
מנת ביניים
ביסק סרטנים בשמנת וברנדי.

מנה עיקרית לבחירה
  • פפרדלה קרבונרה עם שרימפס, בייקון ואפונה.
  • פילה דג ים אפוי ביוגורט, זעתר, סומק וצנוברים.
  • פילה דניס במילוי חצילים שרופים, גבינת פטה ובזיליקום על רוטב עגבניות קונפי.
  • אנטריקוט צרוב על הפלנצ'ה, פרוס ומוגש עם עלי רוקט בלסמי וגבינת פרמז'ן.
  • בויאבס בנוסח מרסיי, עם שרימפס, קלמרי, מולים, פילה דג וסרטן, בציר עגבניות עשיר, ירקות שורש, פסטיס וזעפרן.
קינוח לבחירה
  • פריז ברס עם קרם מוסלין, תותים ודבש.
  • פבלובה אגוזי לוז וקינמון.

כוס יין אדום/לבן/מבעבע

מחיר 169 ₪ לסועד

ולנטיינז דיי 14/2
04/02/2016 | 15:15
10
48
טשרניחובסקי 6
04/02/2016 | 15:17
74
בביסטרו 'טשרניחובסקי 6' התל-אביבי, יחגגו את ולנטיין'ס דיי (ראשון, 14.2) עם תפריט רומנטי במיוחד.
בנוסף, כל אורח יהנה מקוקטייל סנגריה לבנה מתנת המסעדה.

בין המנות שיוגשו:
קלמרי צרוב על קרם חצילים ויוגורט עם עגבניות שרי (52 ₪);
טונה אדומה צרובה עם אבוקדו, בצלצלי שאלוט, צנונית ושעועית ירוקה, ברוטב שמפניה, כפיר ליים סויה וג'ינג'ר (58 ₪);
סלט ירוקים עם סלקים צלויים, ערמונים, תמר לח ו"גבינת שקדים" בשמן זית ולימון (56 ₪);
מולים ביין לבן עם עגבניות ופטרוזיליה (58 ₪);
שקדי עגל צלויים על קרם שעועית לבנה (68 ₪);
דג שלם אפוי בתנור עם יין לבן, עגבניות שרי ותפוח אדמה ראטה (135 ₪);
פילה דג צרוב עם קרם שעועית לבנה, ירקות עונה ירוקים וגרעיני תירס חלב קלוי (98 ₪);
פסטה פירות ים - ספגטי בציר שרימפס, מולים, שרימפס ופילה דג ים (125 ₪) ועוד.

יקב קסטל - מארז יינות לחג האהבה
04/02/2016 | 15:20
39
לרגל יום האהבה הבינלאומי, יקב קסטל יציג מהדורה מוגבלת של יינות מגנום Grand Vin 2013 באריזת עץ מהודרת.

היקב יציג מהדורת מגנום מוגבלת (ליטר וחצי) של יין Grand Vin 2013 (גרנד וין 2013), אשר זכה לאחרונה לציון 94 מרוברט פרקר. זהו בלנד בסגנון בורדו מענבי קברנה סוביניון, מרלו, פטי ורדו, מלבק וקברנה פרנק.
היין מיושן במשך כעשרים חודשים בחביות עץ אלון צרפתיות, רובן חדשות והוא מיועד ליישון ארוך בבקבוק.
מדובר ביין אלגנטי, קלאסי, בעל צבע עמוק, מלווה בטעמי פירות יער עמוקים, תבלינים וטאנינים רכים (אך מוחשיים). זהו יין מאוזן הנוטה לקטיפתיות חלקה ובעל סיומת ארוכה ונקייה.

Castel Grand Vin מגיע לשיאו כ-8 שנים לאחר שנת הבציר.
מומלץ לחדרר את היין טרם ההגשה.

מחיר מומלץ לצרכן: 472 ש''ח ניתן להשיג ביקב קסטל ובנקודות מכירה נבחרות.

טייגר לילי
04/02/2016 | 15:23
105
במסעדות 'טייגר לילי', התאילנדיות, יחגגו ב-14.2 עם קוקטייל, מנה זוגית מיוחדת ומנה אחרונה רומנטיים במיוחד.

לכבוד הולנטיינז דיי יוצעו במסעדות טייגר לילי-שרונה מרקט וטייגר לילי-רמת החייל: קוקטייל אהבה מבעבע מתוק וחזק -  Heart of the Tiger במחיר 38 ש"ח;
ספיישל זוגי של אגרול סרטנים (42 ₪);
וקינוח 'Sticky Love', של 3 כדורי אורז מטוגן עם רוטב מנגו מרטיני וסלט תותים, ערמוני מים וכפיר ליים (38 ₪).

אובן קובן
04/02/2016 | 15:26
134
שתי מסעדות אובן קובן, המתמחות במאכלי רחוב יפניים, מציעות לרגל יום האהבה הבינלאומי סעודה יפנית חגיגית ב-250 ש"ח בלבד לזוג, בנוסף למשקה הסאקה המסורתי.

התפריט המיוחד שהכין השף ציון ברנץ, יוגש במוצ"ש וראשון (13-14 בפברואר).
הארוחה הזוגית תכלול 2 כוסות יין/קנקן סאקה חם, 2 מנות ראשונות לבחירה מהתפריט, 2 מנות עיקריות לבחירה מהתפריט וקינוח לבחירה, במחיר של 250 ש"ח לזוג.

בנוסף, יוגשו במסעדות מנות ספיישלים מפתיעות (אשר לא נכללות בתפריט הוולנטיינז):
סלט מגורו סובה אטריות סובה, קוביות טונה אדומה, טוביקו, פולי אדה ממה, מלפפון, צנון, גזר, בצל ירוק ובזיליקום (58 ש"ח)
שינג'וקו ראמן מיסו ראמן, אטריות, צ'אסו, צוואר חזיר, פטריות, ביצה, אצות ונבטים (86 ש"ח)
קיארמרו שתי אצבעות בצק פריך במילוי קרם פרלינה ונוגט ובציפוי שוקולד לבן מקורמל (38 ש''ח)

אריא
04/02/2016 | 15:29
66
ביום ראשון ה- 14/2 מסעדת השף אריא ובר המסעדה, יחגגו את יום אהבה באווירה רומנטית וזוגית בתפריט ספיישלים שהרכיב השף גיא גמזו.

בין הספיישלים:
טטאקי שייטל איולי יפני, צ'יפס ארטישוק ירושלמי, וויניגרט מזרח רחוק (65 ש''ח);
קרפציו דג ים עם ויניגרט תפוזי דם, שקדים מומלחים, וסורבה תפוזי דם (54 ש''ח);
עוגת שוקולד מנג'רי עם סורבה קסיס, וגנאש שוקולד 70% (45 ש''ח).
בין הקוקטיילים שיוגשו ביום אהבה:
קלובר קלאב טנקירי, לימון, סירופ תות בייתי, וחלבון (48 ש''ח)

טפיאו
04/02/2016 | 15:30
63
מסעדות הטאפאס טפיאו בתל-אביב ובהרצליה, חוגגות את יום אהבה עם תפריט ספיישלים מרגש לצד תפריט קוקטיילים עשיר.

בין הספיישלים שהכין השף אבי כהן:
פסקאדו דל מאר דג ים פרוס דק, סלסלת פלפלים חריפים ועגבניות צהובות(42 ש"ח);
וויארס סקלופ צרובים בחמאה עם קרם תירס ובייקון(44 ש"ח);
קורדרו שוק טלה בבישול ארוך, שעועית לבנה ותרד שחור(44 ש''ח);
צ'ולטאס צלעות חזיר בכרמל סויה וצ'יפוטלה(48 ש''ח);
טארט שוקולד ותותים עם גלידת פיסטוק(38 ש''ח).  

בין הקוקטיילים שיוגשו ביום אהבה:
מאי טאי קוקטייל זוגי (חצי ליטר) בחריפות עדינה, רום, אננס ג'ינגר, קוקוס , לים ורימונים (58 ש''ח).

לה אוטרה
04/02/2016 | 17:31
81
בלה אוטרה בר האוכל המקסיקאני קריבי יחגגו את חג האוהבים במבחר מנות ספיישל חגיגיות, קוקטיילים חושניים ו- Happy hour אטרקטיבי במיוחד לפתיחת חגיגות הוולנטיין.

ביום א' ה- 14/2 בין השעות 18:00-20:00 יעניקו 50% הנחה כל מגוון הקוקטיילים, היינות ותפריט האלכוהול.

בין מנות הספיישל לוולנטיין ניתן למצוא מנות כמו:
סביצה אדום - דג ים ברוטב סלק, מי קוקוס, סברס, צ'ילי,אבוקדו, אשכוליות וזרעי קמומיל (56 ₪).

גורדיטה - כיסוני תירס במילוי שרימפס, גבינת וואחקה, אפונה, ביסק סרטנים ואפונת שלג (48 ₪).

מעורב מקסיקני חריף –לבבות עוף וטלה עם כבדי עוף, עגבניות ובצל בגריל ברוטב צ'יפוטלה ויין (54 ₪).

בלוסקיי
04/02/2016 | 17:35
58
במסעדת בלוסקיי (הכשרה) מקבוצת כתית של השף מאיר אדוני יגישו תפריט טעימות חגיגי כאשר כל מנה מוצמדת יין.

בתפריט:

מרק ערמונים - ירקות שורש, ערמונים, לוקוס בחמאה, מקדמיה קלוי, קצף חלב, שמן וניל
בריוש חמאה.  
בלאן דה בלאן, ברוט, ירדן, יקבי רמת הגולן, 2007

מנה ראשונה לבחירה:
ניחוחות קיץ בקשמיר - קרם אבוקדו, יוגורט, סלסת מנגו, קרמבל קשיו, פלפל פדרון, צ'ילי,
לימון פרסי, שאלוט, מוצרלה באפלו בטמפורה, סשימי ים, כוסברה, קארי.
מארה לבן, מאיה (מרסאן ופרנץ' קולומבר), ישראל, 2013

ויטלו טונאטו  - קרפצ'יו לוקוס, קרם טונה, צלפים, פרמז'ן, טונה פרוסה כבושה ומעושנת
אבקת אנשובי וחלמון שליו.
שרדונה, כרם אודם, 2013    

"וישיסואז" - קרם ראטה ושמנת חמוצה, תרד בחמאה, נתחי דניס אפוי במלח ים, איולי יוזו
שקד מולבן, אספרגוס לבן, כרישה מוחמצת, שאלוט.
בלנד #3, רקנטי, 2014

מנה עיקרית לבחירה:
דניס בפחמים - דניס צרוב בגריל פחמים, תבשיל פריקי חם, שקדים מולבנים, שעועית
יוגורט מצומצם, טחינה גולמית, אספרגוסים.
הרי יהודה, יקב צרעה (קברנה סובניון, מרלו ומעט סירה), 2013

ספגטי "קרבונרה" - לינגוויני עבודת יד, סשימי דג ים, "פנצ'טת" טונה אדומה, עירית, בצלי שאלוט חלמון כבוש, קרומסקי פרמזן.
סירה רזרב, טוליפ... גליל עליון '13

ניחוחות מקזבלנקה - פילה לוקוס בחמאת עשבים, מרמלדת פלפלים, תבשיל מנגולד, כרישה ולימון, קרם יוגורט, הל וזעפרן, פול טרי, כוסברה, חומוס פריך, אורגנו, קוסקוס
מרלו, רכסים דובב, סגל,גליל עליון,2011

קינוח היום
T^2, יקב רמת הגולן

מחיר: 429 ₪ לסועד.
המזללה
05/02/2016 | 07:16
98
במזללה, יחגגו השפים מאיר אדוני ואסף שטרן, את חג האוהבים בתפריט ספיישלים שיכלול מנות זוגיות כמו למשל:

שתי אוייסטרז ג'ילרדו-  גרניטת ליים, קולי פלפלים 61 ₪.

סשימי בסגול-  סשימי דג ים, קרם סלק, סלקים אורגניים צלויים, קרם גזר לצד רביולי סלק במילוי מסקרפונה ומשמש, קרמבל לתת 87 ₪.

דאבל קובנה בורגר- שני המבורגרים מנתח קצבים ושומן בוקס, לחמניות קובנה, איולי קוניאק, צ'יפס קלאסי, ביצת עין, גבינת צ'דר, בצל מקורמל ופטריות אדמה, איולי רמולד 149 ₪.

מחבת ים זוגית- סרטנים כחולים, מולים, קלאמרי, עגבניות, שומר צלוי, חמאת בויאבס, לחם אבוד ועשבי תיבול 241 ₪.

ביף ולינגטון זוגי- פילה עגל 400 גרם עטוף בבצק בריוש, סלקים, גזרים ו לפתות אורגניים, קרם תפוח אדמה רוטב פלפלת 264 ₪.

קינוח עונג גלילי גרסת המזללה - קרם סולת, מסקרפונה, בהרט ומי פריחת הדרים, קומפוט תותים, קרמבל וניל, באבא או רום, אבקת לימון פרסי, שמן זית ארומטי ועלי זעתר טריים 47 ₪.

כתית
05/02/2016 | 07:17
98

14/2/16

במסעדת כתית הרומנטית יציגו תפריט טעימות בן 7 מנות פרי יצירתו של השף מאיר אדוני

התפריט :

מתאבן
קרם אפונה וטרגון חם, כרישה שלוקה בציר ירקות וחמאת דאשי, קצף פרמזן, דונטס קרם לימון ופרחי אלדר, ג'ל פטרוזיליה מאודה במילוי קרם סולת וגרוייר וקויאר אוסטרה.

מנה ראשונה
פורל כבוש במלחים, קרם פרש מעושן, רביולי סלק ברמולד סלרי ותפוחי עץ, ג'ל בצל כבוש, איולי שוש, גרניטת חזרת והיביסקוס.

מנת ביניים
פאסטה גראטן, מוס שרימפס קריסטל, סלט סקאלופ, שאלוט ופטרוזיליה, קרם לימה, חמאת ים, הולנדז מוקצף, לובסטר, פרחי כרוב ניצנים, קרם שוש.

מרענן חיך
סורבה אשכולית קמפרי, ריקוטה, צנוברים, ליים, שמן בזיליקום

מנה עיקרית
קרם תירס, בריוש גרוייר, פרפה כבד אווז בסוכר פורצ'יני, ג'ל תפוחי עץ, פטריות מורל, דמי גלאס, פילה עגל באבקת פורטבלו.

קינוח
קרם סולת, מסקרפונה, בהרט ומי פריחת הדרים, קומפוט תותים, קרמבל וניל, מרנג סומק, אבקת לימון פרסי, שמן זית ארומטי ועלי זעתר טריים.

פוסט קינוח
ברולה שוקולד קרמל, קציפת שוקולד מריר, אגוזי לוז והל בלווי אקלר במילוי קרם פיסטוק.

מחיר לסועד : 540 ₪ כולל מים מנרליים/מוגזים ושתייה חמה.

אופציה לתפריט טעימות טבעוני וצמחוני.

חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
בלו מון - בר אקטיבי והפקות לאירועים
בלו מון - בר אקטיבי
פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה
מיטב הדברות
מיטב ההדברות הדברת מזיקים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה