לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

לצפיה ב-' מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים '
מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים
11/07/2016 | 10:28
864
==הודעה נעוצה, אנא הימנעו מתגובות==

מנוע חיפוש שעובד במקביל למנוע החיפוש של "תפוז" ומאפשר לחפש בצורה יותר ממוקדת דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ ובעולם, הן דיווחים שעלו בפורום והן ביקורות מאמצעי התקשורת ובלוגים. 

מה אפשר למצוא שם?

א) דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ. שלא כמו מנוע החיפוש הרגיל שמביא הכל, כאן אפשר למצוא רק דיווחים של ממש. בחיפוש על פי מקום בארץ אפשר להוסיף גם פרמטר של מרחק, וכך לקבל, למשל, את רשימת כל הדיווחים על מסעדות ברדיוס של עד 10 ק"מ מנתניה. 
ב) דיווחים על מקומות בחו"ל. על פי שם המדינה/העיר. כאן אפשר יהיה למצוא לא רק דיווחים אלא גם סתם המלצות וטיפים.

מה אי אפשר למצוא שם?
לא כל ההודעות של הפורום נכללות שם, אלא רק דיווחים של ממש. כל יתר החיפושים אפשר ורצוי לעשות במנוע החיפוש הרגיל.

אם אתם לא בטוחים בשם המסעדה עדיף לכתוב חלק מהשם שלה (מספיק שלוש אותיות) בחיפוש על פי טקסט כללי, ואז אם היא מופיעה ברשימת התוצאות לחיצה על שם המסעדה תביא את כל הדיווחים שקוטלגו עליה ומידע עליה (מקום וכו').

לחיצה על שם המשתמש יביא את כל הדיווחים שקוטלגו עבור אותו משתמש, כך שתוכלו לראות אם אתם באותו "ראש".

בהצגת התוצאות ניתן לקרוא את הנושא ותחילת ההודעה. להמשך קריאה יש לינק להודעה המקורית בפורום.

לינק למנוע החיפוש

המערכת אמורה לעבוד היטב גם על מסך קטן.

תהנו!
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
25/08/2016 | 06:10
4
20
השירשור השבועי על פתיחות, סגירות, מבצעים, מנות מיוחדות, אירועים, כתבות מיוחדות ושאר ירקות.

השירשור אינו מיועד ליח"צנים, מסעדנים ומפרסמים, אשר מוזמנים לשלוח הודעות לכתובת האי-מייל:bikoret@tapuz.co.il.

נא להימנע מתגובות וניהול דיונים בשירשור השבועי, בעודו נעוץ.

סוף שבוע נעים וטעים,
החתולית
לצפיה ב-' סניפים חדשים לרשת קמפאי'
סניפים חדשים לרשת קמפאי
25/08/2016 | 06:19
102
קמפאי סטריט ווק כפר סבא
בימים אלה החלה הרצה ראשונית של מסעדת קמפאי סטריט ווק החדשה בכפר סבא, במתחם אושילנד החדש.
המסעדה החדשה כוללת מתחמי ישיבה שונים, במרפסת המסעדה הותקנו נדנדות, מסך טלוויזיה גדול, ורחבה גדולה שמאפשרים קיום אירועים.
סניף חדש בבאר שבע, סניף ישפרו – יפתח בתחילת ספטמבר
סניף נוסף של רשת קמפאי סטריט ווק יפתח תוך פחות משבועיים בכניסה למתחם ישפרו בבאר שבע.
בחודשיים הקרובים מתוכננים להתפתח עוד שני סניפים של רשת קמפאי סטריט ווק בנתניה ונתיבות.

לצפיה ב-' ג'יאקונדה - ערב שף עם רון לוקר'
ג'יאקונדה - ערב שף עם רון לוקר
25/08/2016 | 06:22
58
ביום רביעי ה- 31.8.16 יתקיים בספריית היין ג'יאקונדה, ערב שף עם השף רון לוקר, שיכין
תפריט קיץ קליל לצינון החום הכבד.

לצד התפריט ימליצו הג'יאקונדות יינות מתאימים.

בתפריט:
"עלי" גרבלקס עם קרם פרש חזרת ומיני בריוש
סשימי סלמון באבקת אפונת-וואסבי, חומץ מנטה ואיולי נענע
סביצ'ה קטלאני של טונה אדומה, איולי ספרדי וקוויאר בלסמי
שרימפס בבישול ארוך  עם שום, פלפל ספרדי מעושן, פטה וזיתים שחורים
סלט ים של קלמרי, ג'מבו ועלים ירוקים ברוטב ג'ינג'ר ומיסו

בנסוף יוכנו מנות צמחוניות.

מספר המקומות מוגבל, ונדרשת הרשמה טלפונית מראש: 052-6636638

לצפיה ב-'פרובנס בגליל במסעדת בוזו'לה '
פרובנס בגליל במסעדת בוזו'לה
25/08/2016 | 06:41
81
ביום חמישי ה- 8/9/2016 תתקיים במסעדת בוז'ולה בטבעון, ארוחה מיוחדת של השף יניב גור-אריה, תחת הכותרת: פרובנס בגליל - פרשנות גלילית על ארוחה צרפתית, או ארוחה גלילית בהשראה צרפתית.

בתפריט:
"קובה נייה" טרטר - פילה טלה קצוץ עם קרם חמציץ, בצל כבוש, טחינה גולמית, פיסטוקים קלויים ולחם בהרט;

טארט עגבניות ולבאנה  - סוכריות זיתים, שום קונפי, מרמלדה לימון כבוש, אמולסיה של שמן זית וזעתר;

אספרגוס עטוף בחזה אווז - חמאת עגבניות, קממבר נמסה ועלי בריק מתובלים;

מיסייה סלמון - סלמון וביצה עלומה על בריוש קלוי, לב חסה בחמאת לימון ופרמז'ן.
תפוח אדמה "בנוסח השף" (מלא בעצמו...);

פיננסייר שקדים ותאנים צרובות - קרם שוקולד לבן ויוגורט, ג'לי ליים, סורבה תאנים וגראפה.

המחיר לאדם: 220 ש"ח.
להזמנות: 04-9535742
לצפיה ב-' ג'רלד פטיסרי נסגר'
ג'רלד פטיסרי נסגר
25/08/2016 | 14:08
154
אתמול הודיעו הבעלים של הפטיסרי השוויצרי ברחוב אבן גבירול בתל-אביב, על סגירת המקום ביום חמישי הבא ה- 1/9/2016.

בימים הקרובים תיערך במקום Gerald Sale עם המון קינוחים שמופיעים בתפריט וגם כאלה שיוכנו במיוחד לפרידה.

המכירה תתקיים מדי יום מהשעה 7:30 בבוקר ועד 21:00.
לצפיה ב-'קופי בר ארוחת ששי '
קופי בר ארוחת ששי
27/08/2016 | 00:05
118
מזמן לא היינו שם . היינו צריכים לאסוף את צעירת הבנות מהאזור וחשבתי שיהיה נחמד לאכול שם ארוחת ערב 
מפות לבנות, משפחות מרובי סועדים . קבלנו שולחן עגול שהיה בהחלט נח לשלושה , ששה לא היו מסתדרים שם 
מתברר שיש להם תפריט מתחלף בכל יום ויום 
לראשונות - לו זוקיני ובמיה צרובים על לבנה- הנערה טעמה מהלבנה ואמר השטעים הוא אהב את המנה . לה- כדור מוצרלה ועגבניות שרי - מנה נדיבה שהיתה לטעמה 
לי- פטה כבד שאכזב- הוגש עם חצי אגס שבושל בחומץ ואלי קצת סוכר- אני לא חושבת שחומץ הוא בן לוויה לפטה ובצד - צלוחית קורנישונים- אמאמא של החומץ !
הוגש עם שני טוסטים של בגט שאור . מזל שקבלנו גם לחם בנפרד 
מנה משעממת.ראו הוזהרתם 

בעיקריות היתה אי הבנה- רצינו לחלוק המבורגר ברוטב יין אדום וגם טרטר טונה - שתי המנות יצאו יחד . אי הבנה וחבל שבמעמד ההזמנה לא הבהרתי שאת הטרטר נחלוק כראשונה. אז מיהרנו לאכול את ההמבורגר שלא יתקרר-המרכז היה נא מדי לטעמי . (בקשנו מדיום) , הרוטב בסדר, פירה בצד- לא אכלתי אבל הוא אהב וגם הצמחונית טמנה מזלג בצלחת 

הנערה לקחה אנילוטי במילוי גבינת עיזים ברוטב תרד כמדומני- במחצית המנה אמרה שמלוח מיד וזו נערה שמוסיפה מלח לכל תבשילי . השאירה 3 בצלחת. אבא שלה אכל אחד ואמר שאכן מלוח . במעמד הפינוי נשאלנו אם לארוז והערתי על המליחות. המלצרית אמרה חבל שלא אמרתם קדם היינו מכינים לה מנה חדשה
והחיילת אמרה- אני רגילה מהצבא שאוכלים מה שמקבלים...

את טרטר הטונה אכלתי כקינוח- היה  נחמד עם בצל קצוץ שולט

החלטנו שאנחנו מלאים ולא ניקח קינוח (בבית המתינו 100 עוגיות צ'וקלד צ'יפס שאפיתי) אבל המלצרית הביאה פרוסת עוגת גבינה - עוגת הגבינה המפורסמת שלהם ואמרה שזה מהם. מחווה נאה. אני לא טעמתי אבל שותפי הפגינו יכולת לא רעה בחיסול 

החשבון כולל בקבוק סן פלגרינו ואספרסו קצר -372שח 

לסכום- השרות היה טוב. מקום נעים לשבת, המנה המצטיינת היתה האיולי שהוגש עם 2 פרוסות לחם כהה ושתי פרוסות לחם לבן- ללא חיוב 
לי היתה ארוחה סתמית ללא חשק לחזור 
לצפיה ב-'אנגוס תל אביב הרח הארבעה 20- עיסקית מוצלחת '
אנגוס תל אביב הרח הארבעה 20- עיסקית מוצלחת
26/08/2016 | 23:51
101
על רח הארבעה יש להם מסעדה קטנה לארוחה מהירה עם דלפק , העובדות שם הציעו לנו לכת למסעדה- הכניסה אליה היא מהפיאצה שהוקמה ,במקום החניון 

התקבלנו במאור פנים , העיסקית כוללת מנה ראשונה ולימונדה במחיר העיקרית 

לראשונה חלקנו- ערייאס- פיתה במילוי בשר , עשויה כנראה על הגריל - מנה שלי היתה מספיקה כעיקרית וחציל הציידים- חציל שלם קלוי ועליו בשר טחון מטוגן- נחמד . נזכתרי- הערייס הונח על ממרח טחינה רגיל וטחינה בטעם קארי שהיתה מעולה 

עיקריות- לו קבבונים שהוגשו במחבת מתכת רוחשת עם שפע  בצל מטוגן ועגבניות קלויות , כתוספת בקש וקבל סלט עגבניות עם בצל סגול שהיה טרי ומתובל היטב 
לי חזה עוף בגלייז סויה- מזמן לא אכלתי חזה עוף כה עסיסי וטעים הוגש עם סלט חסה - עלים רעננים וטבעות בצל סגול וגם צ'יפס שהיה מתובל וחריף - טעם של עשוי במקום ולא קפוא 
כל זה בתוספת 5 שח ללימונדה שהומרה לסודה +2 כוסות מים קרים- 115שח 

מומלץ בחום 
לצפיה ב-'מסעדות באזור ראש פינה'
מסעדות באזור ראש פינה
25/08/2016 | 14:09
4
61
לצפיה ב-'דוריס קצבים'
דוריס קצבים
25/08/2016 | 14:15
161
היה זה בוקר יום ראשון, הזמנו מקום מראש לשעה 8 בערב לשתי משפחות עם ילדים.
כשהגענו המקום היה מלא באופן חלקי, המלצרית היתה ידידותית במידה, מאוד שירותית ונעימה. הגיעה ומיד התנצלה שעקב סופ"ש סוער.... נגמר הפילה ונתח הקצבים.
התבאסנו, לדעתי לא מתאים לא להודיע על זה בשיחת הטלפון במהלכה הוזמנו המקומות מראש.
בסופו של דבר הזמנו פורטר האוס של ק"ג- סינטה ופילה עם עצם טעימה וזה סיפק שני מבוגרים ושני ילדים קרניבורים, דרגת עשייה מדיום עפ"י בקשה- יצא מעולה!
התוספות, הבשר עצמו והיתר היה מאוד טעים.
לצפיה ב-'עמבורגר '
עמבורגר
25/08/2016 | 14:18
158
יש מה להרחיב אבל מיותר בעיני, אז בקצרה.
השירות גרוע- לא תודעתי, מפוזר, מבולגן, מההתחלה ועד הסוף ולמרות שלא היה עמוס. לאורך הביקור לא היה עם מי לדבר מבחינת צוות המלצרים במקום, ברגעי הסיום הגיע מנהל המשמרת שעשה את המיטב שלו אך זה כבר היה אבוד.
האוכל- תפריט מגוון ורחב- דגמנו בעיקר המבורגרים, לא היו מוצלחים מבחינת הלחמנייה, טיב הבשר ודרגת העשייה.
לצפיה ב-' על הדיווחים'
על הדיווחים
25/08/2016 | 14:29
111
מה היו מחירי המנות?
לצפיה ב-'וואללה יש עוד דוריס שם'
וואללה יש עוד דוריס שם
26/08/2016 | 22:26
73
ועוד היה טוב, זה נחמד לדעת איזה הבדל בין הבום הפורומי תקשורתי שהיה איתם דאז לבין הדממה שיש כיום.. תודה על הביקורת, עם עמבורגר גם אנחנו ממש לא הסתדרנו, אבל זה היה די מזמן..
לצפיה ב-'צהריים בנח ביסטרו מקומי - מאכזב...'
צהריים בנח ביסטרו מקומי - מאכזב...
25/08/2016 | 17:49
9
356
השבוע קפצתי לנח ביסטרו מקומי לארוחת צהריים. המסעדה החדשה של יהלומה לוי ועינב ברמן יושבת במקום בו פעלה שנים מסעדת רוקח 73. המקום עבר שינוי מסוים והוא בהחלט חביב, מרווח ונעים. הקהל שישב במסעדה נראה בדיוק כמו הקהל שישב בעבר ברוקח 73. (מבוגרים צפון תל אביבים, אנשי עסקים). אני מעריך שכ-1/3 בלבד של המקום היה מלא. השלט בחוץ אף הוא נושא עדיין את השם רוקח 73 וגם מערכת המחשוב עדיין שייכת למסעדה הישנה ולכן החשבון מופק עם השם רוקח 73.

התפריט מחולק בצורה די מוזרה. ראשית מנות קטנות, אח"כ עיקריות, אחריהן מנות ראשונות/מרכז שולחן שבעצמן מחלוקות ל-3 קטגוריות: ירקות ועוד ; דגים ופירות ים ; עוף ובשר, בהמשך - מנות ילדים, ולבסוף קינוחים.
התפריט נראה מגוון ומעניין, עם דגש על חומרי גלם מקומיים טריים. 

אין כאן עסקיות של ממש אבל יש 15% הנחה על התפריט הרגיל בצהריים.
החלטתי לא להזמין מנה קטנה ועיקרית ובמקום הזמנתי 2 מנות ראשונות/מרכז שולחן שברגיל מיועדות לחלוקה (כן כן עוד פעם שיירינג) ל-2 סועדים. המלצרית הבטיחה שאשבע. השתדלתי לבחור 2 מנות שיבטיחו שובע:
הראשונה: נתחי שייטל עם רביולי מנגולד, בולגרית המאירי וסלסה ורדה. 58 ש"ח. השנייה: ראשי קלמרי ומולים בציר שרימפס ופפריקה מעושנת עם קוסקוס לימוני. גם 58 ש"ח. הנחתי שמנת בשר בינונית בגודלה עם מעט פסטה ומנת פירות ים בינונית עם מעט קוסקוס תספקנה את רעבוני.

ראשונה הגיעה מנת השייטל. משהו בה היה מוזר. הגיעה צלחת עם עלי בייבי, גבינה בולגרית, סלסה ורדה ונתחי שייטל. איפה הרביולי? נשכח... קראתי למלצר. הוא היה נבוך והתנצל ושאל אם אני רוצה לקבל מנה חדשה לגמרי או לחכות רק לרביולי. אמרתי לו שנראה לי שכדאי שיביאו לי מנה חדשה עם כל המרכיבים כמו שצריך...
המנה הגיעה. השייטל היה סביר בלבד ולטעמי נצרב יתר על המידה. הרביולי מנגולד היה נחמד, אבל מזערי. 2 רביולי קטנטנים. בעיניי זו כמות מביכה. עלי הבייבי והסלסה ורדה היו בסדר. תכלס הטעם הדומיננטי במנה הגיע מהבולגרית. בקיצור - מנה לא מספיק טובה. 

עברו עוד 25 דקות (הרבה יותר מדי זמן) והגיעה המנה של הקלמרי והמולים. מעט יותר טובה מהשייטל. הקלמרי היה טוב. המולים היו די בינוניים ולא הרגישו סופר טריים. התיבול הכללי של המנה היה מעניין יותר, אבל גם כאן תוספת הקוסקוס הייתה בכמות מצומצמת. אולי 2 כפות היו שם. 

אחרי 2 המנות הללו נשארתי 1/2 רעב. מנות ממש לא מספקות ו-VFM נמוך להוצאה של 118 ש"ח (או 100 ש"ח בפועל אחרי הנחת הצהריים). 

הזמנתי גם קינוח: עוגת גבינת עיזים, פירורי קרמל, לוז ורוטב תפוזים. 44 ש"ח. עוד מנה די מאכזבת. אני מאד אוהב עוגות גבינת עיזים. זו הייתה די אנמית בטעמה ודחוסה מדי במרקמה. גם רוטב התפוזים והקרמל לא המריא. הייתה בו נוכחות של טעם דומיננטי של תבלין שלא אהבתי (ייתכן ציפורן). 

בקיצור - אחרי 20% הנחה שילמתי 136 ש"ח על הארוחה הבינונית הזו. יהלומה לוי ועינב ברמן (שממנה אני מחזיק כשפית מצוינת) וגם השותפה השלישית נכחו במסעדה והתעסקו בעניינים עסקיים. אולי אם אחת מהן הייתה נמצאת במטבח ואשכרה מבשלת, הארוחה שלי הייתה טובה יותר.
באופן תמוה אף אחד מ-2 המלצרים ששירתו אותי לא שאל אותי איך היו המנות. במסעדה חדשה זה מתבקש בעיניי לקבל פידבק מהסועדים. ניחא. אולי הן כל כך בטוחות בעצמן שהן לא צריכות פידבקים.

שורה תחתונה. ארוחה די מאכזבת עם מנות לא מספקות בגודלן ולא מספיק מספקות בטעמיהן. 

לצפיה ב-'אוי אוי נראה שלא יחזיקו הרבה זמן מעמד '
אוי אוי נראה שלא יחזיקו הרבה זמן מעמד
25/08/2016 | 19:01
1
170
מרגיז שהשף עסוק בענינים אחרים 
כמעט ואכלנו שם לפני שבוע ורק עניני "נכד" מנעו זאת , נראה שניצלנו
לצפיה ב-'יכול להיות שכן יחזיקו. הפוטנציאל קיים.'
יכול להיות שכן יחזיקו. הפוטנציאל קיים.
25/08/2016 | 19:24
155
התפריט מגוון ומעניין. המקום נעים. אין יותר מדי תחרות בסביבה ויש שפע של חנייה ליד המסעדה. ברור שלעינב ברמן, שלמיטב הבנתי היא האחראית על האוכל כאן, יש יכולות. רק נכון עכשיו צריך לשפר לא מעט דברים. אני מקווה שזה יקרה.
לצפיה ב-'חבל'
חבל
25/08/2016 | 20:17
113
לא ברור לי ההגיון של מנת השייטל- שייטל עם רביולי עם גבינה בולגרית עם סלסה ורדה. קטונתי, אבל אני לא מצליח להבין את ההגיון הקולינרי כאן, איך כל זה יכול להתחבר. אמירה סרקסטית של שגיא כהן היתה מתבקשת כאן..
ואם יש משהו שממש מרגיז אותי זה לצאת רעב ממסעדה.

לצפיה ב-'המנות אכן נראות קטנות'
המנות אכן נראות קטנות
26/08/2016 | 08:46
108
2 רביולי במנת שיירינג שמיועדת לשני אנשים. כלומר, רביולו אחד לאדם
אני מצטערת לומר, שהמנה שנראית כמו סלט שהוסיפו לו קצת בשר כדי לעבות אותו.

העניין הוא שכך תיכננו את המנות, והן היו כאלה גם אילו יהלומה ועינב ברמן היו במטבח. אולי לא היית מחכה 25 דקות בין מנה למנה, ואולי מישהו היה שם לב לטריות של המולים, אבל המנות עדיין היו קטנות.
לצפיה ב-'מעניין אם זה המטבח הישראלי החדש '
מעניין אם זה המטבח הישראלי החדש
26/08/2016 | 10:02
4
129
רביולי, פרוסות שייטל, עלים ירוקים וצנון וגבינה בולגרית, דוגרי, לא מצאתי את הקשר  שף כן במטבח, לא במטבח או לידו.. ותודה על עוד ביקורת ומידע טובים..
לצפיה ב-'אליבא ביצה עלומה זו "המסעדה שמצילה את המטבח המקומי" לא פחות!'
אליבא ביצה עלומה זו "המסעדה שמצילה את המטבח המקומי" לא פחות!
26/08/2016 | 10:30
1
141
הוא כנראה נהנה הרבה יותר ממני, אבל גם בביקורת החיובית שלו, כשמתעמקים בפרטים מתגלות לא מעט בעיות. 

לצפיה ב-'הייתה לו כנראה ילדות טובה'
הייתה לו כנראה ילדות טובה
26/08/2016 | 22:23
72
אם הג'מבו שרימפס והמרגז הזכירו טעמים מבית אמא, או משהו כזה, לא נקרא לעומק..
לצפיה ב-'אולי גם שיוסיפו קצת מי ורדים וטחינה '
אולי גם שיוסיפו קצת מי ורדים וטחינה
26/08/2016 | 15:13
1
24
לצפיה ב-'וישימו בפיתה '
וישימו בפיתה
26/08/2016 | 22:39
14
לצפיה ב-'צהריים בבינדלה - אוכל טוב, שירותי בינוני.'
צהריים בבינדלה - אוכל טוב, שירותי בינוני.
26/08/2016 | 00:33
4
233
הזמנתי מקום מראש, דרך האתר, לשעה 13:30.
המסעדה לא הייתה מלאה, אולי בחצי תפוסה.
קהל מבוגר יחסית, אווירה מאוד נעימה בסה"כ.
העסקית כוללת, תה קר או סודה, לחם, ראשונה ועיקרית, במחיר העיקרית.
12 דקות על השעון, מהרגע שישבתי, עד שמישהו פנה אלי, לי אישית זה מאוד מציק.
שאני מגיע לאכול צהריים, והכל זז לאט, זה מינוס גדול של המסעדה בצהריים.
שכבר הגיע מלצרית, אז היא הסבירה לי בזריזות על העסקית.
ועל התה הקר שמכינים במקום.
בחרתי בתה קר, שהגיע בכוס גבוהה עם מלאה בקרח, היה ממש טוב ומרענן.
לחם לא הגיע לשולחן, אחרי שכבר הזמנתי ראשונה ועיקרית.
עד שהערתי את תשומת הלב של המלצרית, שאמרה שהיא דואגת לזה.
למנה ראשונה, הזמנתי ויטלו טונטו.
מנה גדולה, מסודרת להפליא.
פרוסות של עגל שטיפלו בו נכון.
במנה יש קרם טונה, שממש הגזימו בכמות שלו, אבל הוא משתלב טוב עם הבשר.
על הצלחת גם טוסטונים שנמרחו בחמאה, בצל מטוגן, קורנישון, טיפות בלסמי מצומצם וכמה עלי חסה.
מאוד אהבתי את המנה!
אז לחם עדיין לא הגיע.
וגם אף אחד לא דאג לגשת ולשואל איך המנה.
אז שעבר לידי מלצר, ביקשתי לחם שכלול בעסקית.
שהלחם כבר הגיע לשולחן, שאלתי את המלצר שהביא אותו, מאיזה קמח הלחם,
שאדע אם יש קמח לבן בלחם.
ענה לי המלצר, שאבדוק ויחזור עם תשובה.
10 דקות עברו, והמלצר פשוט עבר לידי כאילו לא שאלתי אותו כלום,
פניתי אליו שוב, ואז כאילו שהיה לו פלאשבק מהעבר, ענה לי אה כן דקה אני בודק לך.
חזר, וענה תשובה, הלחם 100 אחוז שיפון.
יש לציין לטובה את הלחם, פריך מבפנים, עם קראסט מצויין מבחוץ.
בשלב הזה, ביקשתי ריפיל לתה קר.
נאמר לי שזה יעלה לי שישה שקלים,
אמרתי שזה בסדר, המלצרית חייכה, הלכה, אבל לא חזרה...
לעיקרית, בחרתי במנת דג לברק על סלסה של תרד טורקי.
הגיעו שלושה נתחים של לברק,
לא קטנים, ועשויים בצורה מושלמת.
אני אישית לא מצאתי עניין בתרד, וגם היה לו טעם לוואי משונה, אולי פשוט לא התחברתי.
בסלסה של התרד, היו קוביות תפוחי אדמה שספוגו אליהם את כל טעמי הסלסה, והיו מלאי טעם.
מנה טובה, לא משהו שהייתי מזמין שוב.
ואם אתם שואלים אם הכוס תה קר מצאה את דרכה לשולחן אז לא!
שהמלצרית כבר ניגשה לשולחן שלי,
על מנת לפנות את הצלחת של העיקרית,
הערתי את תשומת ליבה, לגבי התה הקר,
אמרה סליחה, לי זה לא הספיק.
ביקשתי מים רגילים, ושתבטל את התה הקר.
לסיום הזמנתי קינוח, פנקוטה מישמיש, בהמלצת המלצרית.
בעלות 42 ש"ח.
קרם פנוקוטה, שיושב על עוגיית שוקולד,
מנה עדינה, לא מתוקה מידי, וממש קלילה.
לי היה מאוד טעים, אבל אני לא דוגמא, אני פריק של קינוחים.
שורה תחתונה, מהאוכל מאוד נהנתי,
הכל היה מאוד מוקפד במנות,
וברובו היה לי טעים.
בסוף הארוחה, אחרי שיחה קצרה עם המלצרית, הבנתי שכל צוות המלצרים במסעדה חדש. ולכן, יש קצת ברדק בהתנהלות.
אבל אותי לימדו, שמתי שיש בלאגן על האוניה, לא באים בטענות לעובדי הסיפון, באים בטענות לקפטן.
והקפטן זה המנהל משמרת, שכנראה לא יודע להדריך. ולהנהיג, את הצוות של המלצרים בצורה הנכונה.
אם יהיה מי שיקח את עניין השירות שם, כמה צעדים קדימה, אין לי ספק שהמקום יהיה מוצלח מאוד.
העסקית הזאת עלתה 127 ש"ח, לפני.
לפי דעתי, זול מאוד, והתמורה על הצלחת הולמת.
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
26/08/2016 | 08:52
1
107
אתה מתאר שירות מאד לא מקצועי. העובדה שמדובר בצוות חדש במסעדה, יכולה להסביר חוסר התמצאות בתפריט, אבל לא שירות חובבני כזה.

לגבי המחיר - 127 ש"ח אינם מחיר זול לעסקית צהריים במסעדה.
לצפיה ב-'לגבי המחיר'
לגבי המחיר
26/08/2016 | 11:19
108
127 ש"ח זה כולל הקינוח.
עסקית ב85 ש"ח במסעדת שף, זה מחיר זול ביחס לשאר המסעדות בתל אביב.
לצפיה ב-'גם בעסקית האחרונה שלי בבינדלה נשכח הלחם'
גם בעסקית האחרונה שלי בבינדלה נשכח הלחם
26/08/2016 | 08:57
1
145
אולי הם חוסכים...
אני גם פחות נהניתי מהאוכל עצמו שהרגשתי שלא היה מספיק מעניין.
לצפיה ב-'זה נובע מחוסר סדר במסעדה'
זה נובע מחוסר סדר במסעדה
26/08/2016 | 11:22
33
לצפיה ב-'מסעדת בשרים "השיפוד הרץ" באזור השפלה או המרכז'
מסעדת בשרים "השיפוד הרץ" באזור השפלה או המרכז
23/08/2016 | 14:37
14
277
שלום,
האם יש מסעדות בשיטת "השיפוד הרץ" לא רק באילת (קאזה דו ברזיל, הברזיל הקטנה), אלא גם באזור השפלה או המרכז?
לא הצלחתי למצוא בעזרת גוגל, אולי באי הפורום הזה מכירים?

תודה מראש,
לצפיה ב-'אני לא מכירה אחת כזאת'
אני לא מכירה אחת כזאת
23/08/2016 | 14:54
185
היו פעם מסעדות רשת פאפאגיו, אבל הן נסגרו.
לצפיה ב-'לא בדיוק שיפוד, יותר בכיון של נתחים.'
לא בדיוק שיפוד, יותר בכיון של נתחים.
24/08/2016 | 01:10
2
245
אלבמה מעשנה 
משלמים 180 לאדם, אם אני זוכר נכון.
מגישים לשולחן, סלט טרי חתוך גס וצילי קון קרנה.
וכל פרק זמן, מוציאים לשולחן נתח אחר מהמעשנת.
בשר באיכות מאוד גבוהה.
ובעל המקום דובי, איש שמבין בבשר.
חייב להזמין מקום, כי המקום קטן, ותמיד מלא. מניסיון!
ודבר חשוב, לקחת בחשבון, שאין שתיה במקום.
לצפיה ב-'לא דומה לרודיזיו הברזילאי'
לא דומה לרודיזיו הברזילאי
24/08/2016 | 06:15
184
וגם לא לשיפוד הרץ בברזיל הקטנה או בקזה דו ברזיל - שני מקומות שנפתחו בהשראת המסעדות הברזילאיות.
אבל נראה שזו האופציה היחידה במרכז הארץ.
לצפיה ב-'דובי כבר עבר הלאה...וזה לא אכול כפי יכולתך כמו בשיפוד רץ.'
דובי כבר עבר הלאה...וזה לא אכול כפי יכולתך כמו בשיפוד רץ.
24/08/2016 | 20:35
32
לצפיה ב-'תבדקו את פאפאגיו בהרצליה '
תבדקו את פאפאגיו בהרצליה
24/08/2016 | 14:54
3
164
ע"פ התפריט ברשת יש להם קונספט כזה בערבים במחיר אחיד לשולחן 

תגללו למטה לארוחת השולחן הברזילאי 
לצפיה ב-'ממש לא ממליצה'
ממש לא ממליצה
24/08/2016 | 18:08
2
194
ראה איזה נתחים נכללים ב"שולחן הברזילאי":
נתח לונדון, כבדי עוף, אנטריקוט נתחי עגל במרינדה, פרגית, קבב

מוטב לאכול סטייק טוב ודי.

לצפיה ב-'ברור - אבל מי שמחפש שיפוד רץ '
ברור - אבל מי שמחפש שיפוד רץ
25/08/2016 | 00:38
1
131
לא בהכרח מחפש בשר פרימיום - אלא הרבה בשר מכמה סוגים.
לצפיה ב-'ועדיין... '
ועדיין...
25/08/2016 | 06:12
22
לצפיה ב-'קולומבוס בהרצליה'
קולומבוס בהרצליה
24/08/2016 | 22:24
4
55
לצפיה ב-'לא לא לא!'
לא לא לא!
24/08/2016 | 22:30
192
מהזוועתון הזה שנקרא קולומבוס כדאי לכולם להתרחק
לצפיה ב-'הם עוד קיימים? '
הם עוד קיימים?
25/08/2016 | 01:56
32
לצפיה ב-'על קולומבוס יש רק דיווחים רעים בשנים האחרונות'
על קולומבוס יש רק דיווחים רעים בשנים האחרונות
25/08/2016 | 06:15
45
לצפיה ב-'לא, זה לא מגיע לי'
לא, זה לא מגיע לי
26/08/2016 | 08:49
127
נכנסתי לבדוק את התפריט של קולומבוס בשביל השירשור הזה, וכעת אני מקבלת פרסומות גוגל שלהם כל הזמן
לצפיה ב-'קראת את התגובות? הן עזרו לך?'
קראת את התגובות? הן עזרו לך?
25/08/2016 | 09:20
44
לצפיה ב-'משהו מעניין וידידותי לטבעונים בכפר קאסם?'
משהו מעניין וידידותי לטבעונים בכפר קאסם?
25/08/2016 | 16:07
75
בחיפוש מצאתי רק שתי התייחסויות לחומוס באשה (באסה) ופלפלה (ככה ככה, בצירוף וויכוח פוליטי לעניין את הדברים).
המלצה נוספת או עדכנית לשתיים הנ"ל?
לצפיה ב-'המלצה למסעדה טעימה מאוד באזור גליל תחתון '
המלצה למסעדה טעימה מאוד באזור גליל תחתון
25/08/2016 | 12:41
1
49
לצפיה ב-'איפה בגליל התחתון?'
איפה בגליל התחתון?
25/08/2016 | 13:14
79
אזור נצרת? אזור טבעון ורמת ישי? אזור עפולה? אילניה וכפר תבור?

לצפיה ב-'בראסרי- גם עוף יכול להיות מרגש'
בראסרי- גם עוף יכול להיות מרגש
24/08/2016 | 21:46
5
411

בזמן האחרון הייתי 3 פעמים בבראסרי, פעם אחת בארוחת בוקר, פעם נוספת בארוחה עסקית ועוד פעם בערב. ארוחת הבוקר היתה סבירה בלבד אולם שתי הארוחות הנוספות היו מצוינות/

לארוחת הבוקר הזמנתי אגז בנדיקט (68 שקל) - הביצים היו טובות וגם השינקן והלחם אבל הרוטב היה חיוור וכמעט לא הורגש. בצד הגיעה סלסלת לחמים שכללה 4 לחמניות ושני מאפינס תפוזים. 2 לחמניות היו נחמדות, 2 היו קשות ובקושי אכילות (חימום במיקרו בבראסרי? מקווה שלא) והמאפינס תפוזים היה נחמד. היתה גם ריבת חבושים נהדרת וחמאה טובה, אבל בסך הכל היה ככה ככה. מעט מאכזב.

מנה ראשונה
רייט (ממרח) סלמון מעושן עם חזרת ולחם: מנה מהספיישלים. המנה כללה כמות די יפה של ממרח הסלמון, 3 לחמים קטנטנים וטובים ומעט עלי כוסברה ושמיר. לא יצא לי לטעום עד כה ממרח סלמון, אבל בסך הכל היה טעים. חזרת לא הרגשתי בטעם. לדעתי סלט קטן בצד בנוסף לעלים היה יכול להוסיף.

עיקריות
העיקריות כללו עוף צלוי בטרגון עם ראשי שום אפויים (78 שקל)- עוף הוא אף פעם לא הבחירה הראשונה שלי במסעדה. ובכל זאת המנה סיקרנה אותי והזמנתי אותה. לא התאכזבתי. העוף הוגש ללא עצם, עם ציפוי קריספי שהיה טעים וממכר (למרות הצבע השחור הוא לא היה בעל טעם שרוף). טעמו של העוף היה נפלא- עסיסי מאוד ומתובל היטב, היה שם טעם לימוני ועוד כל מיני תבלינים. הטעם האניסי של הטרגון לא בלט אבל אכלתי את המנה בשקיקה. התחושה שלי כשסיימתי היתה שזה המקסימום פחות או יותר שניתן להוציא מעוף. מנה מושלמת.

קורדון בלו (79 שקל) עוד מנה נהדרת- עוף עסיסי, הגבינה מושחתת, השינקן טעים גם כן בעל טעם מעושן בולט. מה צריך יותר? עוד מנה נהדרת.
בצד עם שתי המנות ביקשנו גרטן תפוחי אדמה (התוספת כלולה במחיר המנה העיקרית) שהיה טעים ולא כבד ושמנתי מדי. 

כמו כן הוזמנה כרובית מאודה (19 שקל): האישה לקחה ביס אחד והרגישה טעם לוואי כלשהו. המבט וחוסר שביעות הרצון ניכרו עליה והיא שיתפה אותי. התכוונתי גם אני לטעום, אבל עוד לפני שטעמתי ניגשה מיוזמתה אחראית המשמרת לשאול אם הכל בסדר. השבתי לה שלכרובית יש טעם לא מוצלח. האחראית מיד לקחה את המנה והביאה תפריט לבחור משהו אחר. כל הכבוד על תשומת הלב לפרטים ועל תודעת השירות הגבוהה. זה לא היה קורה בהרבה מסעדות אחרות.
במקום הכרובית הזמנו סלט עגבניות ובצל אדום (24 שקל) שהיה פשוט אבל טרי ומתובל בצורה טובה. 

קינוח: 
קרפ סוזט (42 שקל): הקרפים היו טובים ולא כבדים, והרוטב (קרמל ברנדי תפוזים) היה בעל טעם מתוק-חמצמץ-מריר, כשאף אחד מהטעמים לא משתלט יתר על המידה. אוי זה היה טעים...

כמה הערות: בקשתי מהמלצר מים. באחד הביקורים המים היו בסדר, בפעם אחרת הם היו מזעזעים ופשוט לא ראויים לשתיה. זו לא פעם ראשונה שקיבלתי במסעדות מים בעל טעם נורא, אולם כאן זה היה חריג אפילו בהשוואה למסעדות אחרות.
כמו כן, כנהוג במסעדות R2M, השולחנות קטנים מדי וחלקם צמודים מדי לשולחן שנמצא ליד. פרטיות? תשכחו מזה. 
ואזהרה לגבי הצ'יפס-רציתי להזמין צ'יפס אבל במבט לשולחנות מסביב ראיתי צ'יפס דקיק ובכמות מאוד גדולה. העדפתי לוותר, הוא לא נראה מוצלח במיוחד.

שורה תחתונה: למרות ההערות לעיל, הרוב בדרך כלל היה טעים. אין כאן קרמים, קציפות, מנות מקושטות ומנות מיניאטוריות שקוראים להם "שרינג", וטוב שכך.
יש כאן אוכל שמבוצע היטב בדרך כלל, טעים מאוד, תימחור הגון ושירות מצוין. יופי של מסעדה

לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
25/08/2016 | 06:51
124
אין ספק שבמפעלות R2M יודעים לעבוד, ולשמור על אחידות לאורך השנים.

הצפיפות שציינת מאד הפריעה לי בברסארי וגם בקופי בר.
לצפיה ב-'68 ש"ח לאגז בנדיקט'
68 ש"ח לאגז בנדיקט
25/08/2016 | 07:37
3
252
אני מתאר לעצמי שאם היו שואלים אותך מבין כל האייטמים שניסית שם, מה יתכן ואולי קצת סוטה מתחום התמחור ההוגן, אולי המנה הזו הייתה עולה ? מעבר לטעם, בלי שום תוספות שמרחיבות לארוחת בוקר משמעותית מלאה (גבינות טובות ושאר ירקות), זה נשמע לי המון.. אבל מרכז תל אביב, תקופה שלדעתי קצת קשה למצוא מחירים שהם באמת הוגנים (מאוד), ווואללה
יופי של דיווח כרגיל ושאר המנות אגב נראות ממש טוב, למרות שלא חובב גדול של המקום, אין ספק שהניהול המפורסם שם (ובשאר המסעדות שלהם) מסתמך על אלמנטים נכונים והשקעה בעבודה. אגב איזה חיתוך זה שם של העוף, קצת קשה להבין.. משהו כמו כל החזה וירכיים משוטח ? למרות שלא נראה בגודל הזה ולבטח גם לא עוף שלם.. אגב לגמרי היום יש עוף ויש עוף.. משק ארצי לא רע ביחס למדפי העוף הכלליים בסופרים, אני חושב שיותר ויותר מקורות היום, מכוונים אולי לעופות קצת יותר "יוקרתיים", מונח שדי מוזר עדיין לציין בהקשר של העוף הארצישראלי.. אפשר להניח ששם עושים את המאמץ לנסות ולעבוד עם ספקים "מעבר לרגיל"..
מאוד מקווה שיצא לי לנסות משהו ממשק מלמד, אולי יש פה אנשים שכן מכירים וניסו, לצערי ממש רחוקים..
**ממבט באתר ההזמנות שלהם נראה שהרחיבו לאחרונה את הטווח כך שגם חנויות הטבע בחיפה מוכרות, למרות שזה לא בדיוק המקום האהוב וכנראה גם המשתלם, לקניית מוצרי בשר..
לצפיה ב-'המחיר כולל 2 משקאות כולל בריזר..מוזר מאד שהוגשו לחמניות'
המחיר כולל 2 משקאות כולל בריזר..מוזר מאד שהוגשו לחמניות
25/08/2016 | 08:53
1
210
לא טריות. הם הרי אופים הכל במאפיה שלהם 
בעבר הבראנץ שם היה אהוב מאד על בני משפחתי , בינתים יש אופציות טובות יותר- כמו משיה, בתוספת 20 שח מקבלים הרבה הרבה יותר 
לצפיה ב-'השאלה מתי זה נאפה..'
השאלה מתי זה נאפה..
25/08/2016 | 11:48
153
זה היה ממש לא טרי. אני גם חושב שעדיף להוסיף כמה שקלים וללכת לבראנץ מושקע בהרבה. 
לצפיה ב-'לגבי האגז בנדיקט'
לגבי האגז בנדיקט
25/08/2016 | 11:36
185
במנה נכלל גם שתיה חמה וקוקטייל (את הקוקטייל המרתי בשתיה קרה). זה לא זול אבל בגדול, רמת המחירים שם הוגנת ביחס לתמורה. האגז בנדיקט לא יצא הכי טוב אבל אחרי שאכלתי שתי ארוחות נוספות ההתרשמות שלי היא שההשקעה כאן היא מעבר לממוצע, ורמת המחירים די ממוצעת לתל אביב- לא נדיר למצוא מנות עוף בתל אביב ב80 שקל וצפונה (הדסון, מיט בר, התרנגול הכחול לא עלינו ועוד) וגם שאר המנות מתומחרות בצורה סבירה. שתי מנות העוף היו בגודל מכובד, טעימות מאוד ומושקעות. לא המנות הסתמיות הידועות של פרגית במרינדה/חזה עוף על הגריל. חזירות לא מאפיינת את הבראסרי לדעתי. 
לגבי העוף- גם לי היה מוזר החיתוך שלו. לא ראיתי דבר דומה מעולם. היה לו צורה דומה לספירלה והוא היה ללא העצם, למעט חתיכה ממש ממש קטנה. יתכן שזה החזה עם הירך אבל אני לא יודע האמת, אני חושב גם היתה למטה כנף. נראה לי בהחלט שמקור העוף יותר טוב מהרגיל, זה בטח לא עוף של סופר, וגם היד במטבח שטיפלה ותיבלה את העוף יודעת מה היא עושה. כדאי לך לנסות אם ייצא לך להגיע לשם, זו מנת עוף שונה מהסטנדרט  

לצפיה ב-'בראנצ' כפרי מומלץ?'
בראנצ' כפרי מומלץ?
23/08/2016 | 11:04
8
174
היי מחפש מקום יפה, רגוע וכפרי לבראנצ', הכיוון הוא לאזור חיפה כל מה שבאמצע רלוונטי.
יש המלצות?
לצפיה ב-'בדיוק המליצו לי על ארוחות הבוקר של התשבי בזכרון יעקב'
בדיוק המליצו לי על ארוחות הבוקר של התשבי בזכרון יעקב
23/08/2016 | 12:17
2
173
לא הייתי בעצמי
לצפיה ב-'הייתי שם פעמיים בארוחת בוקר וזה בהחלט מקום מומלץ'
הייתי שם פעמיים בארוחת בוקר וזה בהחלט מקום מומלץ
23/08/2016 | 13:53
1
71
לצפיה ב-'מעולה, נראה לי שאקח חברה ואקפוץ בקרוב '
מעולה, נראה לי שאקח חברה ואקפוץ בקרוב
23/08/2016 | 14:12
36
לצפיה ב-'הכי קרוב שעולה לי על הדעת זה הבית בעין חוד '
הכי קרוב שעולה לי על הדעת זה הבית בעין חוד
23/08/2016 | 14:07
130
אבל זה לבטח לא בראנץ', מאוד כפרי.. לא הייתי שם שנים ארוכות וצריך תמיד לבדוק מתי פתוח ואפשר להגיע.. זה רעיון לטעמי לא רע בכלל, בהתחשב בעובדה שבראנצ' כפרי זה מושג די ערטילאי ולבטח לא כל כך מייצג לתרבות האוכל בצפון ככלל וחיפה בפרט (עיר שבה חומוס טוב ותוספות הן ארוחת הבוקר והבראנץ' האולטימטיביים). 
אולי עין כמונים במזרח, מאוד כפרי, מאוד נעים, להבנתי יש ארוחת בוקר\גבינות\סלטים ומאוד שווה לבקר שם בכל מקרה, אבל קצת רחוק מחיפה.. 
לא עולה בראש שום מקום שהוא בראנץ' באיזור, במובן הבופתי קלאסי\שלל מנות מעניינות שלו..
רגע היה פעם משהו בלוחמי הגטאות, אבל זה כל כך ותיק, ששווה שבעלי ניסיון עדכני אם יש, יתרמו פרטים לעניין..
אם אתה חייב חיפה, לטעמי מאוד נעים באמצ"ש לשבת אצל גל, לא משנה איך תקרא לזה, ארוחת הבוקר ראוייה למיקום מרכזי כזה ואפשר לעשות יופי של גיוון עם מאפים וקפה נחמד וכולי, ברמה לא פחות טובה מכל מקום אחר בארץ לסיגנון הנדוש הזה, פחות או יותר.. 
לצפיה ב-'אלה פטיסרי בא.ת. עמק חפר על כביש 4.מומלץ'
אלה פטיסרי בא.ת. עמק חפר על כביש 4.מומלץ
23/08/2016 | 14:36
2
49
לצפיה ב-'מסכים לגבי אלה-להתעלם מהרושם הראשוני של מיקום בתחנת דלק'
מסכים לגבי אלה-להתעלם מהרושם הראשוני של מיקום בתחנת דלק
23/08/2016 | 17:05
161
בתוך איזור תעשיה, הבראנץ' שלהם פשוט מעולה! סלטים טריים וטעימים, מאפים תוצרת בית, מתוקים איכותיים, טחינה טובה...הכל באיכות וברמה גבוהה בהרבה מהמוכר והידוע בבתי קפה. תמורה מלאה לכסף. 
לצפיה ב-'רק צריך לשים לב שבית הקפה די קטן'
רק צריך לשים לב שבית הקפה די קטן
23/08/2016 | 19:42
144
ולשבת בחוץ במזג האוויר הנוכחי, לא כיף.
כדאי להזמין מקום בפנים.
לצפיה ב-'יש באז חיובי על המטבח של איילת בכרמי זית (כפר חסידים)'
יש באז חיובי על המטבח של איילת בכרמי זית (כפר חסידים)
25/08/2016 | 11:24
93

לא הייתי בעצמי אבל חברים שהיו נהנו

לצפיה ב-'אוגוסט תל אביבי -עסקית בלאב איט '
אוגוסט תל אביבי -עסקית בלאב איט
25/08/2016 | 06:56
3
294
כשסיימתי ענייני בעיריית תל אביב (תנאים ושירות כמו במלון ***** אירופאי), הגיעה שעת אוכל
רציתי עזורה אך בעליו עשה מעשה פריזאי וסגר לחודש הלוהט.
ממולו, בלאב איט הציעו עסקיות שונות כולל טבעוניות בחמישים +.
מזמינים, מוצאים שולחן או דלפק וממתינים לאוכל.
במחיר הזה קיבלתי קערת קציצות בקר על אורז מלא וסלק עם פלפלים אדומים. הקציצות רכות וטובות.
לא הייתי מהמר על % הבשר שהן הכילו אבל הטעם היה טוב. גם האורז המלא, פרוסות הסלק ויתר התכולה
היו טובים ומשביעים ללא צורך בלחם. ליד וכלול קיבלתי סלט ירקות מתובל שהיה טרי טרי. כמו כן ועדיין במסגרת
העיסקית בבקבוק תה קר שתוגבר לבקשתי בהמון קרח ושתי פינכיות עם רוטב חריף וטחינה.
במסעדה הזו יושבים ומנהלים חיי אינטרנט, וגם- קולים קפה! לקחתי הביתה קפה קלוי תערובת הבית ונהנתי
משיחה מקצועית על קלייה ועל מקורות הקפה הטוב.
לידיעת אוהבי קפה טוב: בסניף שצמוד להבימה ניתן לטעום קפה עשוי מפולים והפקות לטעמך. ממש כמו
בטעימות יין.
מקום נחמד, בונוס גדול - הקפה וגם, לצערי, השירותים, אוי השירותים מקלקלים את השורה. לגמרי.
לצפיה ב-'הארוחה שלי'
הארוחה שלי
25/08/2016 | 07:17
215
לצפיה ב-'נראה בריא מזין וטעים , טוב לדעת על הקפה !'
נראה בריא מזין וטעים , טוב לדעת על הקפה !
25/08/2016 | 08:51
46
לצפיה ב-'נראה שהרשת השתפרה'
נראה שהרשת השתפרה
25/08/2016 | 11:06
123
אכלתי בסניפים שלה כמה פעמים, והאוכל היה אוכל בתי קפה בינוני ומטה.
לצפיה ב-'המלצה למסעדה בירושלים'
המלצה למסעדה בירושלים
24/08/2016 | 14:20
1
103
היי, חיפשתי כבר במנוע ובכל זאת מעדיפה להתייעץ איתכם. דרושה מסעדה בירושלים. נהיה עם בני 11 ו-18. בד"כ אנחנו אוהבים לאכול במחניודה אבל נזכרתי מאוחר וכבר אין מקום.  איפה אתם ממליצים לאכול?
לצפיה ב-'יעזור עם תגדירו תקציב'
יעזור עם תגדירו תקציב
25/08/2016 | 06:54
58
ואיפה עוד הייתם ונהנתם. יש בירושלים מסעדות רבות, וקשה להמליץ כך.

על-ידי שימוש במנוע החיפוש, את בעצם מתייעצת איתנו, כי הוא מכיל את הדיווחים וההמלצות שלנו.
לצפיה ב-'שירשור שבועי'
שירשור שבועי
23/08/2016 | 06:11
6
17
לצפיה ב-'סיור תרבות ואוכל בבני ברק'
סיור תרבות ואוכל בבני ברק
23/08/2016 | 15:03
166
ההתרמה לרכישת תרופה למפיקה הקולינרית רותי רוזנבלום נמשכת.

סיור תרבות וקולינריה בבני ברק - 06/10/2016 - סיור סגול לסגולה

הסיור כולל הצצה לחיי הלילה התוססים והפעילים של העיר הזו, אבל לא רק, אלא גם מבט חוקר אל החיים של תושבי העיר הזו, מעניינים מאוד ובכלל לא מה שהכרתם.

במסגרת הסיור: איך בית כנסת קטן מכיל 20,000 מתפללים, חלונות הראווה של הרחוב הראשי, עצירות וטעימות במסעדות אותנטיות, קטנות ולא מפורסמות.

הנחיות מיוחדות:
מתחילים ב 7 בערב, ומסיימים אחרי 4 שעות בערך;
נשים וגברים מתבקשים להגיע בלבוש ארוך (חצאית או מכנסיים) ולא חשוף (גופיה או חולצה שקופה).

* קיום הסיור מותנה במספר מינימלי של משתתפים, אישור סופי מתקבל בתחילת השבוע של הסיור

לינק לפרטים נוספים והרשמה: https://www.facebook.com/events/901220956648801/
לצפיה ב-'סדנת בישול איטלקי'
סדנת בישול איטלקי
23/08/2016 | 15:10
2
135
שלושה חברו לסדנת בישול איטלקי שכל ההכנסות ממנה קודש לתרופה לרותי רוזנבלום: מנה שטרום (רדיו רוסקו, קמפנלו), ליאון אלקלעי (טוני וספה) ויובל גזית.

הסדנא תתקיים בחוות קיימא במושב בארותיים (בעמק חפר), סביב טאבון בוץ שנבנה במקום עם אסף גרופר.

בסדנא:
הכנת בצקים מקמחים איטלקיים, אפיית פיצות מסוגים שונים, פוקאצ'ות, קלצונה, פסטות אפויות, צליית אנטי פסטי, יין, ירקות נהדרים של חוות קיימא, גבינות של דוד עברי, מוצרים איטלקיים של import4you.

איפה: חוות קיימא, משפחת Schevach, בארותיים, ליד מחלף ניצני עוז, 10 דקות מנתניה.

מתי: יתקיימו שתי סדנאות נפרדות, ב 6/9, ו ב 13/9, ימי שלישי, בין השעות 17 עד 20
עד 15 משתתפים בכל סדנה.

עלות למשתתף: ₪250

הרשמה דרך הפייסבוק בהודעה פרטית ליובל גזית, נא ציינו שם, טלפון, תאריך מבוקש, מס' נרשמים.

לצפיה ב-'סדנאות בישול'
סדנאות בישול
24/08/2016 | 14:23
1
69
נראה בהחלט מעניין מאוד,
לי סיפרו כמה אנשים שאני מכיר על סדנאות בישול של דן גורמה שגם נשמעות לי ממש מעניינות, יש להם סדנא אחת ששמה "אתגר הבשר" טכניקות צלייה, בישול והגשה, ועוד כמה סדנאות שוות מאוד, שווה לדעתי לבדוק באתר שלהם 
לצפיה ב-'מתקיימות הרבה סדנאות במקומות שונים'
מתקיימות הרבה סדנאות במקומות שונים
25/08/2016 | 06:52
36
המיוחד בסדנא עליה כתבתי, הוא האינטימיות, המיקום והתרומה.
לצפיה ב-'הקישור הראשון מוביל לסיורי בני ברק לכל דיכפין '
הקישור הראשון מוביל לסיורי בני ברק לכל דיכפין
23/08/2016 | 18:51
1
131
והסדנה האיטלקית מלאה 
לצפיה ב-'הלינק לסיור מוביל לסיורים המוקדשים לרותי רוזנבלום'
הלינק לסיור מוביל לסיורים המוקדשים לרותי רוזנבלום
23/08/2016 | 19:41
124
אצלי השורה הראשונה בטקסט היא:
סיור מיוחד לעזרה לרותי רוזנבלום - כל ההכנסות ימסרו למטרת רכישת התרופה היקרה שהיא זקוקה לה.

הבנתי שיש רשימת המתנה לאיטלקית.
לצפיה ב-'סושי בתל אביב..?'
סושי בתל אביב..?
24/08/2016 | 10:57
6
143
מה עדיף? TYO  או זה סושי?  או משהו אחר שלא חשבתי עליו?את זה סושי מכירה. חשבתי לנסות מקום אחר.
תודה
לצפיה ב-'ממליצה על מון בבוגרשוב'
ממליצה על מון בבוגרשוב
24/08/2016 | 16:32
3
110
גם ניני האצ'י בבן יהודה נחמדים מאוד. בשני המקומות ממליצה להגיע בשעות של העסקיות.
לצפיה ב-'מון בוגרשוב בשיפוצים. יש את מון פינסקר'
מון בוגרשוב בשיפוצים. יש את מון פינסקר
24/08/2016 | 16:50
2
120
Tyo יותר יקרה ומפונפנת מזה סושי.
אני מחבב גם את פו סושי בירמיהו. 
יאקימונו - לטעמי רמה אחת מעל השאר. 
לצפיה ב-'איך מון פינסקר? שמעתי דיווחים סותרים'
איך מון פינסקר? שמעתי דיווחים סותרים
24/08/2016 | 17:12
1
114
פו סושי יקרים בהגזמה לדעתי.
לצפיה ב-'לדעתי משהו טיפה הולך לאיבוד בפינסקר'
לדעתי משהו טיפה הולך לאיבוד בפינסקר
24/08/2016 | 17:31
119
סניף יותר מנומנם עם פחות אווירה. 
לצפיה ב-'הכי מומלץ בתל אביב'
הכי מומלץ בתל אביב
24/08/2016 | 17:47
186
זה יאקימונו, שם לא מתפשרים על איכות.
אומנם קצת יקר, אבל שווה.
ואם את מעיזה לצאת מגבולות תל אביב,
אז קיסו בקריית אונו זה המלצה חמה.
לצפיה ב-'לא אכלתי באף אחד מהם'
לא אכלתי באף אחד מהם
24/08/2016 | 17:59
146
אבל חברים ובני משפחה שלי ממליצים על TYO.

לדעתי, אם כבר מוכנים למחירים של TYO, אז שווה לאכול ביאקימונו.
לצפיה ב-'לא משהו שרגילים אליו פה, אבל - קאן קאי '
לא משהו שרגילים אליו פה, אבל - קאן קאי
24/08/2016 | 17:11
1
338
תסלחו לי שאני מעלה דיווח על מקום שכזה, אבל אני פשוט חייבת להוציא את זה:

במסגרת הניסיונות לשכנע אותי שגבעת שמואל הפכה למקום שראוי לבלות בו, נפגשנו שני זוגות בסניף המקומי של קאן קאי - המקום נבחר בגלל סגנונו האסייתי, או כך לפחות חשבנו לפני כן - כשאני אומרת חשבנו אני מתכוונת יותר ל"חשבו", אני הגעתי עם ציפיות לא גבוהות, אבל עם נכונות לתת צ'אנס, כשברקע היו זכרונות עמומים מפעם שהזמנו מגש סושי מסניף ר"ג מפגש חברים, ובגדול הסושי היה לא רע, לפחות אז.

אז מה היה לנו? היות שנרכשו מראש קופונים מגרופון, הלכנו על שתי ארוחות זוגיות - מה שכולל מנות ראשונות לכולם, מנת מוקפץ לבחירה מתוך מבחר מצומצם או בתוספת 5 ש"ח אם מעוניינים במה שלא נכלל במבחר המצומצם (מנה לאדם במסגרת הארוחה הזוגית), או קומבינציית סושי זוגית בת 32 יח', ושתייה לכל סועד.

המנות הראשונות היו סבירות - הוזמנו אגרול ירקות וטבעות בצל בטמפורה (אין כל כך מה להרוס במנות כאלו), אני הלכתי על מרק מיסו שהיה נחמד אבל לא הרבה מעבר לזה. החברים הזמינו מנות נודלס שהיו נדיבות מאוד (מנה אחת הייתה מספיקה לזוג, או לפחות לזוג נשים) והיו לטעמם, אנחנו חלקנו קומבינציית סושי ו... כאן הגענו לאכזבה:

האכזבה הייתה לא רק מהבסיס של הסושי, קרי האורז, שברגע שמפשלים איתו כל הרול אבוד, אלא מהגישה הכללית של המקום לגבי סושי כפי שהתבטאה מצוין ברולים שקיבלנו שנחשבים לספיישלים במקום: בתור התחלה, השילובים ברולים היו תמוהים על גבול התמוהים מאוד, כמו למשל פוטומאקי שכלל שילוב של סלט טונה (מטונה משומרת, אכן כך) עם חסה וחציל קלוי. בכללי, עיון בתפריט מעלה שדגים טריים פחות נפוצים במקום, ניתן למצוא יותר דגים מוקפצים/צלויים, סלט הטונה נכלל בעוד רולים בתפריט וכשכבר מגיע דג בפני עצמו, הוא מצופה בטמפורה בטיגון עמוק מה שיוצר מצב שלא מורגש כמעט הטעם של הדגים שבפנים הרול. ההשערות שעלו לי לגבי מה שעומד מאחורי זה לא גרמו לתחושה טובה יותר. לבקשתי ביצעו דילול בטמפורה כמה שיכלו, אבל כפי שהמלצרית הסבירה, אי אפשר להסיר את הכל "כי ככה זה מגיע".

לצד הסושי קיבלנו את הרטבים הקלאסיים שלא זכו להשקעה - הספייסי מיונז היה חסר טעם, ניסיתי להציל אותו עם תוספת צ'ילי חריף מה שסייע, אבל זה עדיין לא היה זה. הוואסבי היה מהסוג שגם אם מישהו בטעות יחשוב שזה אבוקדו, לא יקרה לו כלום.

השורה התחתונה - אני מתכננת חוויה מתקנת בת"א בקרוב.
לצפיה ב-'תודה - נראה שיש לסוג מסעדות הזה ביקוש'
תודה - נראה שיש לסוג מסעדות הזה ביקוש
25/08/2016 | 00:43
30
לצפיה ב-'בוקצ'יו - אכזבה:('
בוקצ'יו - אכזבה:(
22/08/2016 | 21:38
5
445
אז ביקרנו במסעדת בוקצ'יו ברחוב הירקון בתל אביב. קראתי פה שהמסעדה נחשבת אחת היציבות וטובה מאוד. התפריט שם נראה ממש מעניין, פילה עגל בשוקולד עם צ'ילי, ברנדי ושמנת, פילה עם פירות יער ויין ועוד ולכן ציפינו לה בקוצר רוח. אנחנו לקחנו את הפילה בשוקולד שהיה מאוד מוצלח האמת, מנה מעניינת והטעמים השתלבו נפלא ( 135 שח) . אבל כל שאר הארוחה הייתה די נפילה. הזמנו עוף לומברדי - עוף ממולא בגבינת עיזים עטוף בבייקון ברוטב בירה . המנה נשמעת מאוד טעימה , בייקון, גבינת עיזים,  בירה - כל המרכיבים שם . אך התוצאה הסופית מאכזבת, העוף היה מאוד מאוד יבש וחסר טעם, גבינת העיזיפ הייתה בכמות מועטה מדי ולא הצליחה לכפר על היובש של העוף. הבייקון גם הוא היה חסר טעם איכשהו:( כל זה הוגש עם פירה מוזר שלא היה טרי.
והנפילה הגדולה באמת זה הקינוח- באצ'ו עוגת שוקולד ושקדים. הגיעה עקומה לחלוטין, ממש נראתה מעוכה ולא מעוררת תיאבון, וגם הטעם היה מתוק ודחוס מדי ( ואין לי בעיה עם מתוק או דחוס בדרך כלל) וזה עלה 42 שח .
לסיכום די התאכזבנו, ציפינו לחוויה קולינרית באמת מיוחדת ומוצלחת.  לפחות הפילה היה טעים.

כאן יש את כל התמונות כולל הקינוח העקום, תראו בעצמכם
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=285243...
לצפיה ב-'אני די בטוחה שאני זו שכתבתי את הביקורת האחרונה'
אני די בטוחה שאני זו שכתבתי את הביקורת האחרונה
22/08/2016 | 22:15
2
327
ובפורום כמעט אין ביקורות על המסעדה מלבד זו שלי. גם אני הגעתי אליה בגלל מיקום נטו.

רק שאני הלכתי כמעט על התפריט החלבי, שהיה מוצלח ולא אכלתי כלום מהבשר.

חבל שזו הייתה החוויה, כי התרשמתי מהם לטובה וזה היה די לאחרונה.

אבל מאחר שזו מסעדה שכמעט לא מוזכרת כאן, לא ברור לי איך קיבלת החלטה ללכת דווקא אליה, היא בטח לא במומלצות הפורום.
לצפיה ב-'אנחנו הולכים הרבה למסעדות'
אנחנו הולכים הרבה למסעדות
22/08/2016 | 22:42
1
267
זה לא שחיפשנו מסעדה לאירוע מיוחד ובחרנו בה. התפריט נשמע לנו מעניין וכזה שלא פוגשים בכל מקום ורצינו לנסות.
לצפיה ב-'כן, גם אני התרשמתי מהתפריט'
כן, גם אני התרשמתי מהתפריט
23/08/2016 | 15:29
178
דווקא על מנת הפילה בשוקולד חשבתי "אם גורדון רמזי היה יושב כאן, הוא היה קוטל, אבל מעניין אם זה טעים" והסתכלתי גם על המנה שבחרת בה. חבל לשמוע שהיא מאכזבת.
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
24/08/2016 | 06:25
1
118
ראיתי את התמונות בפייסבוק, ואני חושבת שהמנות צולחתו בצורה שנתפסת אצלך כתקלה.

במנת העוף, הרוטב לא נזל בתחתית הצלחת. זו צורת הגשה מקובלת של מנות - "שלולית" של רוטב ועליה מניחים את המנה. הקינוח באמת לא נראה משהו, אבל גם כאן זו צורת הצילחות.

לצפיה ב-'אני לא חושבת שזו צורת הצילחות שהתכוונו אליה'
אני לא חושבת שזו צורת הצילחות שהתכוונו אליה
24/08/2016 | 16:27
121
היו בתפריט גם תמונות ושם המנה נראית הרבה יותר טוב והרבה יותר סימטרית. אני חושבת שפשוט הייתה תקלה בקינוח שלנו או ביום הזה. וזה לא רק צורת הנראות, גם הטעם לא היה מוצלח.
לצפיה ב-'גורדוס - מפתיע לטובה'
גורדוס - מפתיע לטובה
23/08/2016 | 12:52
3
410
מקום שנפתח באזור המטופח של פארק פרס בחולון, צמוד להיכל הספורט החדש (מרשים ביותר מבחוץ, אגב, שאפו). עיקר התפריט הוא המבורגרים וקינוחים over the top. ברור שהמקום פונה לצעירים, גם בניסוח התפריט ה...מיוחדים משהו (שיגועים במילקשייק, מישהו?) וגם בקהל שהיה במקום בפועל. 
לכאורה תנאי התחלה פחותים משהו, לפחות מבחינתי. גם הביקורת הקוטלת של ביצה עלומה במאקו לא עזרה. אבל לפעמים יש הפתעות חיוביות.
בחרתי ב״משוגעבורגר״ (כמו שאמרתי, תפריט מיוחד), על שם מייק קרטר, שם שמוכר לחובבי הכדורסל. הוא מגיע עם טבעות בצל גדולות עליו, צ׳דר והירקות הרגילים (התפריט מציין בצל מטוגן, אבל לא זכור לי). בצד צ׳יפס משולב של תפו״א ובטטה, עם קולסלאו קטן וקורנישון בודד. ההמבורגר הוזמן מדיום והתקבל עסיסי ומלא טעם. כך הביס הראשון עבר בהצלחה. אח״כ נוספו גם טבעות הבצל שנמעכו כדי לאפשר אכילה בפועל ושדרגו עם הפריכות שלהן. בסה״כ אחד הבורגרים הטובים שאכלתי בזמן האחרון, בהחלט עדיף על אמריקה בורגרס שקיבלה ביקורות חיוביות מאוד. 
הצ׳יפס היה מקטב. החלק של תפו״א היה מאכזב, משהו בתיבול היה אנמי מאוד וגם תוספת של מיונז וקטשופ לא תרמה הרבה, והוא ננטש בחלקו בצלחת. לעומת זאת החצי של הבטטה היה מעולה, קריספי במידה ומתקתק כמו שבטטה צריכה להיות. פעם הבאה אבקש רק אותו. 
כמו כן בשולחן נדגמו ההמבורגר הצרפתי שגרף ביקורת חיובית אף הוא, וחזה עוף ובורגר צמחוני שצלחו פחות. כנראה שרצוי להישאר באגף הקלאסי של התפריט.
בשורה התחתונה, המלצה חמה מבחינתי על המקום, ובהחלט אופציה ראויה למי שבאיזור ואולי גם יותר מכך.
לצפיה ב-'חברה העלתה אתמול תמונה של קינוח מגורדוס'
חברה העלתה אתמול תמונה של קינוח מגורדוס
23/08/2016 | 14:56
1
281
והוא נראה מושחת בהחלט :)

כיף לקרוא שחולון ממשיכה להתעורר.
לצפיה ב-'באמת טעים שם...'
באמת טעים שם...
24/08/2016 | 00:25
191
המינוס היחיד מבחינתי היה הרעש של המוזיקה שהיה קצת יותר מדי ולא היה אפשר לדבר, אבל אולי בגלל שבאנו בשעה מאוד מאוחרת... אני לא יודע איך זה במהלך היום.

מנות ענקיות, שווה לבוא רעב :)

לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
24/08/2016 | 11:53
145
היה על המקום רצף של ביקורות רעות, במיוחד על איכות ההמבורגר. נו טוב..
לצפיה ב-'מקבץ ביקורות חיפאיות קצרות, הולך? '
מקבץ ביקורות חיפאיות קצרות, הולך?
21/08/2016 | 20:22
17
265
אפתח הודעה נפרדת בתגובה על כל מקום לקלות החיפוש
לצפיה ב-'ציז בר, הנמל / העצמאות'
ציז בר, הנמל / העצמאות
21/08/2016 | 20:26
1
291
מקום חדש וחמוד, סניף חיפאי למקום גלילי (נדמה לי מבית הלל)
תפקיט מעט בנאלי, איטלקי לייט כזה
היה ערב טו באב וקיבלנו שתי כוסות קאווה OTH- מחווה חמודה. בכלל השירות היה חמוד מאד, אמיתי כזה ולא מתנחמד, נתן הרגשה טובה.

אכלנו-
פטריות ממולאות- טעים, קמת כבד, המילוי לא היה מספיק חם מה שטיפה פגם בהנאה שעדיין היתהמרובה. מנה מושחתת שלא אעז להכין בבית

פיצה יוונית- קלמטה, בצל ופטה אאלט. הפיצה הזוגית בגודל מכובד בהחלט, בקושי הצלחנו לסיים. טעים, פשוט, לא מתיימר, היה חסר לי משהו בתיבול. הבצק די קרס תחת התוספות אז אכלנו בסכין ומזלג.

פנה ברוזה- טעים בהחלט, ברוטב היתה גאודה עזים ששדרגה אותו לטעמי.

לא קינחנו בשל העדר מקום בבטן והופעה שרצינו להגיע אליה.

בסךהכל ארוחה חביבה, הרגשתי שלא מאד שונה ממה שניתן להשיג בבית- לחיוב ולשלילה. נחזור אולי בהרכב משפחתי.
לצפיה ב-'מחירים'
מחירים
22/08/2016 | 19:49
98
ראשונות סביב 40
הפיצות סביב 50 לזוגית ו70 לגדולה
הפסטות 50-90 בהתאם לרכיבים
לצפיה ב-'מורל, הנמל'
מורל, הנמל
21/08/2016 | 20:34
5
282
מקום חדש יחסית, מוגדר כטאפאס בר אבל המנות בחלקן הגדול לא בדיוק מנות טאפאס, יותר הזכירו לי מנות ביסטרו קצת קטנות בגודל פשוט
התפריט מחולק למנות מהים, מהצומח/גבינות ומהחי, יש לזה שמות יותר יפים אבל שכחתי אותן יש בכל מקרה תפריט ברשת
היינו שתיים ונהנינו כמעט מהכל מאד:
סלט אספרגוס- הוגש עם גבינה כחולה ועלים כלשהם למיטב זכרוני.  טעים מאד,ף מיוחד, מגוון. מנה יפה בגודלה יחסית לטאפאס

לביבות כרישה- נדמה לי שהגיעו 3 לביבות פריכות וטעימות שדי מהר לא נודע כי באו אל קרבן

ריזוטו אפונה ושרימפס- נדמה לי היתה מנת ספיישל באותו יום.ץ כמה כפות מענגות ומהממות של ריזוטו נימוח ועשיר בטעמים, השתלב נהדר עם האפונה והשרימפס

נקניקיה סיצילאנית עם כרוב- הנקניקיה מעט חריפה היתה לי (אבל אני רגישה בטירוף לחריף), הכרוב היה מהמם

רביולי צאן במרווה- המנה היחידה שלאככ אהבתיף, המרוה היתה דומיננטית מידי ולא התחבר לי הכל

פילה ברוטב מנגו- ה-מנה של הארוחה. פילדה טעים ועדין, רוטב מתוק אבל לא מידי, מנה שרק רוצתים ממנה עוד על אף שלא היהת קטנה כלל וכלל

בהחלט מקום ש/אחזור אליו שוב ושוב ושוב עד שאטעם את כל התפריט. האוירה כייפית והמנות טעימות ומעניינות
לצפיה ב-'יפה, בהחלט נראה מעניין'
יפה, בהחלט נראה מעניין
21/08/2016 | 21:11
1
196
התפריט דומה להרצה שמתואר כאן ?
אם כן, גם המנות מעניינות ומתומחרות לא רע לתקופה ובעיקר תפריט היינות עושה רושם סופר, מקום שנרצה לבקר איזה ערב בקרוב מאוד. נשמע כמו תחרות הגונה מאוד, חוץ מזה המתחם הזה הופך למין מפלצת מסעדות נחמדה, ממש לא מתלוננים על כך, מקווה שכל המקומות יעבדו ויתקדמו יפה..
לצפיה ב-'כן התפריט ממש דומה. אולי מתומחר טיפה יותר'
כן התפריט ממש דומה. אולי מתומחר טיפה יותר
21/08/2016 | 22:26
41
לצפיה ב-'מחירים משתנים בהתאם לחומרי הגלם'
מחירים משתנים בהתאם לחומרי הגלם
22/08/2016 | 19:50
2
127
יש לא מעט מנות באיזור ה40, מעט 60 וצפונה, מעט סביב 30
בסך הכל על כל המנות שילמנו לשתי גרגרניות פחות מ 300, לדעתי תמורה מעולה
לצפיה ב-'לכאורה לא גבוה במיוחד, תלוי כמובן בגודל המנות'
לכאורה לא גבוה במיוחד, תלוי כמובן בגודל המנות
22/08/2016 | 21:44
1
96
פחות מ 300 ללא שתיה אלכוהולית ?
לצפיה ב-'ללא אלכוהול וללא קינוח'
ללא אלכוהול וללא קינוח
23/08/2016 | 21:10
80
אבל בהחלט מהארוחות שניתן היה לסיים עם מנה פחות ועדיין לשבוע יפה
לצפיה ב-'סינטה בר, מוריה'
סינטה בר, מוריה
21/08/2016 | 22:30
263
עברו כמה שבועות מאז שהיינו וגם נכתב רבות על המסעדה בעבר
בקצרה- סטייק אנטריקוט, סלט עגבניות (צלחת ים תיכונית), ניוקי פטריות ומקדמיה, שניצל לילדודס, המבורגר כמובן וטלאיטלה בורגיניון- הכל הכל היה טעים ועשוי לעילא. פחות התחיברתי אישית לטלאיטלה (מתוק, המלצר הזהיר אבל לא הבנתי עד כמה) וגם סטייק במעסדה פחות עושה לי את זה (משעמם לי כמנה שלמה) אבלן חלקנו הכל וכולנו התמוגגנו. בצהרי שישי יש גם עסקית ונעים מאד לשבת, אוירה טובה- שווה מאד בעיני.
לצפיה ב-' הולך מצוין, תודה על הדיווחים! כן ירבו.'
הולך מצוין, תודה על הדיווחים! כן ירבו.
22/08/2016 | 03:08
48
לצפיה ב-'תודה - והניק שלך מזכיר נשכחות'
תודה - והניק שלך מזכיר נשכחות
22/08/2016 | 04:49
213
נהנתי מאוד לקרוא ואני מקווה שתכתבי יותר.
אשמח אם תצייני מחירים או טווחי מחירים של המנות ככל שאת זוכרת אותן.
לצפיה ב-' על הדיווחים'
על הדיווחים
22/08/2016 | 06:19
2
160
שנים לא ראיתי את הניק שלך
לצפיה ב-'תפוז החרים אותי שנים פתאום הסתדר'
תפוז החרים אותי שנים פתאום הסתדר
22/08/2016 | 19:48
1
57
לצפיה ב-'אה, את מאלה עם החלפת הסיסמא והמייל וכו' '
אה, את מאלה עם החלפת הסיסמא והמייל וכו'
23/08/2016 | 06:14
162
העיקר שחזרת.
לצפיה ב-'מנצל"שת ומצרפת שתיים שלי- ליבירה'
מנצל"שת ומצרפת שתיים שלי- ליבירה
24/08/2016 | 09:38
1
156

להיפך מהמקום הקודם (או שעדיין קיים) ברחוב הנאמנים, המקום החדש בנמל 26 גדול ומרווח ומעוצב באופן מוצלח למידי.
הגענו קצת לפני שמונה והיה יחסית ריק, לאחר ההושבה נשאלנו אם נרצה הסבר על הבירות, בעלי מכיר את המקום אז לא זקוק לזה ואני טענתי שלא אוהבת בירה ושותה רק קסטיל רוז' אז אין צורך. בכל זאת הוצעה לי טעימה מאחד הסוגים שבהחלט קלעה והוכיחה מקצועיות והבנה מצד המלצר. אני שתיתי שליש בלגית והבעל חצי וויס ושנינו מאוד נהנינו
הזמנו המבורגר ליבירה לי- עם גבינת אמנטל נדמה לי, חזה אווז מעושן, טבעת בצל וצ'מיצ'ורי בליווי צ'יפס. הצ'ימיצ'ורי קצת הרב לי כי שכחתי לבקש אותו בצד ומעבר לזה לצערי הקציצה הייתה די יבשה, התוספות שיפרו את המצב אבל כנראה שהמבורגר לא יוזמן שוב שם. הצ'יפס מהסוג הקפוא אבל חם ופריך ומבחינתי היה טוב.
נקניקיות חזיר עם פירה וכרוב מבושל בבירה לו- הייתה מנה מעולה, נקניקיות עם טעם עדין יחסית, קרום מתפצפץ (כן, כן) וגם התוספות היו טובות. זו בהחלט מנה ששווה לחזור בשבילה.
לקינוח הזמנו פבלובה, מוגשת כסוג של פבלופה מפורקת, שכבות של שברי מרנג גדולים, קרם ורוטב פירות יער. מנה קצת קטנה ותוספת של פירות טריים מאוד הייתה משדרגת אותה.

עד שיצאנו כבר היה מלא לגמרי, משפחות, זוגות צעירים, חבורות של סטודנטים של פנסיונרים. סך הכל המקום נעים והאווירה טובה, הבירה גם כן ואת המנות כנראה צריך לבחור יותר בקפידה.
לא זוכרת כמה יצא החשבון אבל באתר יש תפריט עם מחירים.

לצפיה ב-'תודה על הביקורת בהחלט נראה מקום ששווה בדיקה'
תודה על הביקורת בהחלט נראה מקום ששווה בדיקה
25/08/2016 | 11:06
37
בכלל המתחם שם (עם הנמל 24, צ'אנג בה וכולא) הופך להיות משהו מעניין יחסית קולינארית - בעיקר אל מול הקבעון היחסי של הסצינה על הכרמל בשנים האחרונות.

לצפיה ב-'פאט ויני'
פאט ויני
24/08/2016 | 09:44
190
מסעדה חדשה מבית היוצר של רפאלו האהובה עלינו במתחם ביג קרית אתא, למרות המיקום הלא נוצץ הוחלט לבדוק לאור היחוס המשפחתי.
המקום חדש ופעול עדיין בשלבי הרצה, אין עוד תפריט באינטרנט (אז אנסה לתאר את המנות מזיכרון) ולא בטוח שהמחירים ישארו כפי שהיו. הקונספט הוא "דיינר איטלקי" אווירה קלילה, מטבח פתוח, מנות איטקליות די בסיסיות לא יקרות, מה שמוכן יוצא.
חלקנו חברה ואני פרחי כרובית מטונים עם רוטב קיסר, הוגש עם גבינה מגוררת (לא יודעת איזו, טעם חזק אבל רכה יותר מפרמז'ן), פטרוזיליה ופלח לימון. הכרובית הייתה קצת עשויה מידי לטעמי אבל סך הכל טעים מאוד. חלקנו גם פיצה ביאנקה פונגי, גבינת ריקוטה, ממרח פטריות וכמהין, מוצרלה ופטריות טריות. הייתה מעולה. בצק דק דק דק (לטעם החברה קצת דק מידי) עם שוליים לא רחבים מידי ושילוב טעמים עדין וטוב. כפי שרואים הפטריות למעלה חתוכות גס ומסוגים שונים. שתינו מאוד נהנינו.
לקינוח הזמנו את גלידת הבית, גלידת שמנת בסגנון מקדונלדס עם תוספות לבחירה, אנו בחרנו רוטב קרמל, בראוניז ובראס, מאוד טעים, קליל ומתאים לאופי המקום והארוחה רק התוספת היו קצת קמצניות ביחס לגודל הגלידה כך שנשארו הרבה ביסים של סתם גלידה לבנה... המחיר הוא 19.90 שזה נח מאוד, בעיקר למשפחות עם ילדים זה ממש סוגר את הפינה.
ליווינו את הארוחה גם בשני קוקטיילים מוחיטו בשבילה ומשהו עם אשכולית אדומה, פסיפלורה ועוד משהו בשבילי, גם טעים וגם כל אחד ב-19.90 שזה ממש נחמד.
סך הכל לפני טיפ יצא 134, אוכל בהחלט טוב ואיכותי למקום כזה במחיר משתלם מאוד. כגרע המקום מפוצץ, לא ניתן להזמין מקום והמתנו קרוב לחצי שעה (הסתובבנו במתחם אז לא נורא). בפנים למרות הרצון לקלילות ומשפחתיות המוזיקה הייתה חזקה וקצת "מועדונית" מידי. בהחלט נחזור אבל אחרי שהרוחות ירגעו שם...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טבעוני-  ריפוי ותזונה טבעית
טבעוני-ריפוי ותזונה טבעית
Vieweat - מדריך המנות האישי שלי
רוצים לדעת מה יש בצלחת?
דיאטת איזון און ליין
איזון בליווי מלי תבור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה