לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1848218,482 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

לצפיה ב-' קישור לחיפוש הייחודי של הפורום בהודעה הבאה'
קישור לחיפוש הייחודי של הפורום בהודעה הבאה
18/09/2017 | 10:06
1
145
לצפיה ב-' מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים '
מנוע לחיפוש ביקורת מסעדות ודיווחים
11/07/2016 | 10:28
5851
==הודעה נעוצה, אנא הימנעו מתגובות==

מנוע חיפוש שעובד במקביל למנוע החיפוש של "תפוז" ומאפשר לחפש בצורה יותר ממוקדת דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ ובעולם, הן דיווחים שעלו בפורום והן ביקורות מאמצעי התקשורת ובלוגים. 

מה אפשר למצוא שם?

א) דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ. שלא כמו מנוע החיפוש הרגיל שמביא הכל, כאן אפשר למצוא רק דיווחים של ממש. בחיפוש על פי מקום בארץ אפשר להוסיף גם פרמטר של מרחק, וכך לקבל, למשל, את רשימת כל הדיווחים על מסעדות ברדיוס של עד 10 ק"מ מנתניה. 
ב) דיווחים על מקומות בחו"ל. על פי שם המדינה/העיר. כאן אפשר יהיה למצוא לא רק דיווחים אלא גם סתם המלצות וטיפים.

מה אי אפשר למצוא שם?
לא כל ההודעות של הפורום נכללות שם, אלא רק דיווחים של ממש. כל יתר החיפושים אפשר ורצוי לעשות במנוע החיפוש הרגיל.

אם אתם לא בטוחים בשם המסעדה עדיף לכתוב חלק מהשם שלה (מספיק שלוש אותיות) בחיפוש על פי טקסט כללי, ואז אם היא מופיעה ברשימת התוצאות לחיצה על שם המסעדה תביא את כל הדיווחים שקוטלגו עליה ומידע עליה (מקום וכו').

לחיצה על שם המשתמש יביא את כל הדיווחים שקוטלגו עבור אותו משתמש, כך שתוכלו לראות אם אתם באותו "ראש".

בהצגת התוצאות ניתן לקרוא את הנושא ותחילת ההודעה. להמשך קריאה יש לינק להודעה המקורית בפורום.

לינק למנוע החיפוש

המערכת אמורה לעבוד היטב גם על מסך קטן.

תהנו!
לצפיה ב-' שירשור כתבות מהתקשורת'
שירשור כתבות מהתקשורת
25/09/2017 | 06:29
4
2
לצפיה ב-'אבי אפרתי מסכם את השנה'
אבי אפרתי מסכם את השנה
25/09/2017 | 06:35
11
"בלי מסעדת השנה, עם שלל סגירות מבאסות, שפע של ארוחות רעות ושממה בתחום הפיין דיינינג - סיכום שנת תשע"ז במסעדות של אבי אפרתי יצא עגום במיוחד. איפה בכל זאת מצאנו נקודות אור השנה?"

לצפיה ב-'שפים מובילים בוחרים את היורשים שלהם'
שפים מובילים בוחרים את היורשים שלהם
25/09/2017 | 06:38
16
בפרויקט של וואללה אוכל, שישה שפים ומסעדנים ותיקים מסמנים את דור העתיד.

לצפיה ב-'חיליק גורפינקל על אוזריה'
חיליק גורפינקל על אוזריה
25/09/2017 | 06:56
1
22
בפייסבוק כתב גורפינקל:
"המון שנים התעלמתי באלגנטיות ממסעדת 'אוזריה'. לא בגלל שהיה לי משהו נגדם. פשוט ממש מול אוזריה ממוקם המקום האהוב עלי בעולם כולו - בית המרזח של אדון מתיתיהו לנדשטיין. זה שאתם מכנים בגסות 'מתי המקלל'. ההפסד, כך הסתבר לי, היה כולו שלי."

לצפיה ב-'החיליק הנ"ל כותב בגלובס.'
החיליק הנ"ל כותב בגלובס.
25/09/2017 | 08:18
14
מסיבה שלא ברורה לי רוב הכתבות שעד לא מזמן היו מוגבלות לקריאה.
מילא אם הן אכן היו כתבות באיכות גבוהה אבל הן לא היו כאלה.
איכשהו זה פסק לאחרונה אבל איכות הכתיבה לא השתפרה.
מוטב שהגורפינרל הנ"ל יפסיק לכתוב.
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בחג ובסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בחג ובסוף השבוע?
24/09/2017 | 06:20
23
28
לצפיה ב-'טיטו, קניון גבעתיים'
טיטו, קניון גבעתיים
24/09/2017 | 08:29
8
215
ביקרנו בשבוע שלפני החג עם הקטנה, אחרי שהאישה כבר בדקה את המקום ולי זו היתה הפעם הראשונה. 

למרות המיקום הבעייתי השכילו לעצב את המסעדה כך שמרגע שאתה בפנים אין כל סימן לקניון. 

על בסיס הסיפור של הסבתות האיטלקיות עם מנות הענק תפרו שם מנות שאמורות להכנס לספר השיאים של גינס על בסיס הגודל. צריך לחשוב טוב לפני שמזמינים ולקחת בחשבון שמנה רגילה שם זה אומר מנה לארבעה אנשים ומוקטנת זה לשנים. אנחנו לא חישבהו טוב וכך יצא שחצי לזניה נארזה הביתה. זה גם יכול מאד לייקר את הארוחה אז כדאי לקחת את הגודל בחשבון. 

לפתיחה הזמנו פרוסות חציל ממולאות בשר וגביהה עם רוטב עגבניות. מנת פתיחה נחמדה אם כי הם היו יכולים להוסיף קצת יותר חוצפה לרוטב וזה היה משדרג את המנה. 

המנה השניה - קנלוני ציידים. בתפריט כתוב מינור פסטה ולא סתם צינור - חצי מטר (מדוד) של שני צול מונחים בקערה באורך השולחן. כדי לקבל את התיושה חתכתי מזה שש חתיכות שח 8-10 סנטימטר כל אחת. זה הרבה קנלוני. 

לשמחתנו זו היתה המנה המוצלחת בשני הביקורים שם. לא יודע מה זה נקרא אצלם בשר ציידים, אבל הוא עבר בישול ארוך והוכנס לקנלוני כשהוא מפורק ולא טחון. עם רוטב שמנת פרמזן מדובר בפצצה של טעם כשכל ביס עושה חשק לעוד. מנה שבהחלט מצדיקה את החמישים סנטים אורך. לדעתי מנה שהויא בגדר חובה. 

הלזניה הבשרית שהגיעה לאחר מכן היתה גם כן מצויינת, אבל לא יכלה להתחרות בקנלוני העילאי. אם הייתי צריך לבחור מנת פסטה אחת הקנלוני לא משאיר מקום לספק. 

כדי להשלים את השחיתות סיימנו במוס שוקולד. גם כאן אותה אזהרה - הרגיל מוגש בכוס בגודל של כדור רגל. בעיניי מופרך לחלוטין לקינוח שהוא די מונוטוני. זה כבר באמת סתם בשביל השואו. 

אנחנו הסתפקנו בקטן וגם ממנו טעמתי רק קצת ולטעמי הוא לא התעלה מעבר למנת ילדים. 

יין הבית האדום שלהם - לא רע, אבל קצת שטוח. פעם קראו לזה סובארו, אבל בשביל סתם צהרים הוא עשה את העבודה. 

לסיכום - קשה להאמין שמקום ששוכן בין חומוס גבעתיים למקדונלדס מצליח להיות בשתי ליגות מעל כל מה שיש בקניון הזה הן מבחינת האוכל והן מבחינת האוירה הכל כך לא קניונית. טוב שהוסיפו את החצאי מנות.

אנחנו נחזור, אבל רק אחרי דיאטה. 
לצפיה ב-'אז אפשר ללכת לטיטו, להזמין 3 מנות'
אז אפשר ללכת לטיטו, להזמין 3 מנות
24/09/2017 | 09:47
2
189
ולאכול מהן ארוחות כל החג
לצפיה ב-'לדעתי הם הוציאו מנות מוקטנות, הבינו שהקונספט מגביל'
לדעתי הם הוציאו מנות מוקטנות, הבינו שהקונספט מגביל
24/09/2017 | 20:49
12
לצפיה ב-'ולא רק זה'
ולא רק זה
25/09/2017 | 08:07
7
במנות האחרונות יש להם גם עוגות שלמות שיכולות לסגור לך את הקינוח של הארוחה  
לצפיה ב-'נשמע טוב! באתר שלהם הם אכן מזהירים מראש לגבי גודל המנות '
נשמע טוב! באתר שלהם הם אכן מזהירים מראש לגבי גודל המנות
24/09/2017 | 16:47
2
88
ומצהירים שהקונספט הוא מנות לחלוקה (אצלם באמת...) לשניים עד ארבעה סועדים. אגב, באתר לא מצאתי שעות פתיחה או פרטים נוחים (רק בפייסבוק). אני צריכה לנסות אותם בהזדמנות, המיקום שלהם אידאלי למשפחה; רק חבל שזה לא יהיה במסגרת ארוחה משפחתית (כי הם ממש לא כשרים...).
לצפיה ב-'באתר למטה רשומות שעות הפתיחה'
באתר למטה רשומות שעות הפתיחה
24/09/2017 | 18:05
1
59
פתוח 12:00-23:00 כל השבוע. 
לצפיה ב-'אה, למטה למטה בתחתית אם גוללים עד הסוף בעמוד הראשי... '
אה, למטה למטה בתחתית אם גוללים עד הסוף בעמוד הראשי...
24/09/2017 | 18:23
56
כשנכנסתי לאתר קפצה לי פרסומת ועברתי על האפשרויות בתפריט, ציפיתי למצוא את זה ב"עלינו", כי שם בד"כ שמים את המידע... האתר שלהם לא ממש נוח לגלישה במחשב.
לצפיה ב-'נשמע טוב '
נשמע טוב
24/09/2017 | 18:11
1
65
גם בעיניי זו מסעדה ראויה וטובה. הקנלוני מסקרן. נרשם וינוסה אולי בפעם הבאה
רק הערה גבי המנה המוקטנת (חצאי המנות)- היא אמנם נדיבה אבל אינה תספיק  לשניים. היא מעט יותר גדולה ממנה עיקרית ממוצעת במסעדות אחרות אבל לא בהרבה. לשני אנשים רעבים זה לא יספיק כעיקרית. 

לצפיה ב-'מסכים איתך. הכוונה שלי היתה'
מסכים איתך. הכוונה שלי היתה
25/09/2017 | 08:11
4
שכל אחד מהשניים ייקח ממה מוקטנת. לא להתחלק במנה קטנה אחת. מנה מוקטנת לראש זה כמות מספקת שם. המנות הגדולות זה באמת רק אם שנים רוצים אותה מנה ומוותרים על הגיוון של מנה נוספת או אם מגיעים בגדוד
לצפיה ב-'אירוע במסעדת גושן הכשרה, ת"א - לפני החג'
אירוע במסעדת גושן הכשרה, ת"א - לפני החג
24/09/2017 | 10:09
4
225
חיכיתי  כמה ימים  לכתוב את הביקורת הזו.

אירוע מהעבודה,  עם תפריט סגור.  מראש התריעו שיש צמחונים,  אמרו שאין בעיה ושידאגו להם.
במנות הראשונות  הגיעו קרפצ'יו בקר,  כבד,  כנפיים  בציפוי כלשהו,  סביצ'ה וסלט ירוק. הצמחונים  שלא אוכלים דגים אכלו רק סלט.  ביקשו מהמלצר שיתנו להם עוד משהו לאכול,  הביאו אנטיפסטי ( חצילים, זוקיני,  תפ"א, פלפל),  קצת עצוב וקצת מעט אבל ניחא.

בעיקריות הביאו לשולחן פלטות  עם כמה סוגים של בשר,  תפ"א זעירים ושעועית ירוקה.  הצמחונים  חיכו וחיכו,  המלצר שאל אם הם רוצים פסטה או דג,  ביקשנו פסטה -  והמשכנו לחכות.  בסוף הגיעו צלחות עם ספגטי ברוטב עגבניות,  בול כמו זה שאני מכינה לילדים שלי.  הכי פשוט ולא מתוחכם שיש.  אכלנו,  כי לא היתה שום אלטרנטיבה.  זה היה  נחמד מבחינת הטעם,  הילדים שלי היו מחבבים מאוד.  
התבאסנו קצת  ואז האחראית על האירוע שמה לב,  ניגשה למלצר  וכשאספו את הצלחות  מהשולחן הגיעו לצמחונים  צלחות עם  "ריזוטו פטריות".  פה כבר לא התאפקתי וצילמתי את המנה.  האורז היה ארוך,  ממש לא זן של ריזוטו שהוא לרוב עגלגל ולעיס,  ולכן התפורר בפה.  במקום מרקם דייסתי  זה היה אורז עם שלוליות של נוזל (ציר ? ),  ועם בצל שלא טוגן מספיק ונשאר במרקם פריך  וכמעט חי.  התיבול יאמר לזכותם היה טוב.

בעיני זה מגוחך  להגיש מנה כזו ולקרוא לה ריזוטו,  וזה שנתנו לצמחונים  מנה כ"כ פשוטה ועלובה - ממש מכעיס.  העלות למשתתף,  צמחוני או אוכל בשר היתה זהה,  מעל 200 ש"ח.  לא יאומן  שבמחיר הזה אכלנו סלט ירוק, אנטיפסטי ופסטה פשוטה כ"כ.

הקינוחים  היו טובים  ממש-  סורבה פירות  יער היה מרענן וחמצמץ במידה הנכונה,  פונדנט  שוקולד בספלי אספרסו לוהטים היה מצויין,  מהקינוח השלישי לא טעמתי.

לצפיה ב-'מסקנה: כשסוגרים אירוע סוגרים גם תפריט'
מסקנה: כשסוגרים אירוע סוגרים גם תפריט
24/09/2017 | 13:05
148
לא "אין בעיה", אלא פירוט מדוייק של המנות לצמחונים. עם קצת נכונות של המסעדה, אפשר היה להכין מנות אמיתיות לצמחונים.
לצפיה ב-'מהמקומות שמענישים צמחונים :('
מהמקומות שמענישים צמחונים :(
24/09/2017 | 14:02
39
לצפיה ב-'לשלולית האורז הזאת הם קוראים ריזוטו? מושיק רוט היה מתפלץ'
לשלולית האורז הזאת הם קוראים ריזוטו? מושיק רוט היה מתפלץ
24/09/2017 | 16:57
1
28
לצפיה ב-'ובצדק !'
ובצדק !
24/09/2017 | 17:19
21
לצפיה ב-'חג של אוכל'
חג של אוכל
24/09/2017 | 14:03
133
בערב החג ארוחה של 18 איש. הייתי אחראי על הבשר - אונטריב בבישול ארוך עם שורשים, ערמונים ובירה. לצדו - תוספת של פירה תפוחי אדמה וערמונים. היה עוד המון אוכל כמובן. 
למחרת - בירות של לפני צהריים בבר תל אביב בירושלים שם אחיין שלי מברמן.
אח"כ ארוחת שאריות + שניצל עגל משייטל שהכנתי.
ביום שישי - טיול קצר לעמק חפר וארוחת פיצות ובירות בשבתאי פיצה בכפר ויתקין. מקום חביב וטעים. רק חבל שהנוף הוא לרחבת טיפולים של מוסך ולא לשדות חקלאיים.
לצפיה ב-'חוץ מארוחות משפחתיות-מסעדת המשפחה מול אילניה'
חוץ מארוחות משפחתיות-מסעדת המשפחה מול אילניה
24/09/2017 | 14:24
123
בשישי בערב חוזרים מהמרכז לבית ריק משאריות.נסענו הישר למסעדת המשפחה.
הזמנו:
חומוס עם בשר
פעמיים חצילים בטחינה
כרוב ממולא
ציפס גדול
פלאפל(ששכחו להביא)
יחד עם 3 סלטים שנתנו ע"ח הבית ופיתות חמות
קפה ובקלוואה מעולה שבענו 4 אנשים.
שלמנו 150 כולל טיפ.מומלץ.
לצפיה ב-'בחג – הרבה ארוחות משפחתיות; בשישי בערב – ליבירה (חיפה)'
בחג – הרבה ארוחות משפחתיות; בשישי בערב – ליבירה (חיפה)
24/09/2017 | 16:37
118
פאב שבמקומו הנוכחי צמוד לנמל 24. מגוון רחב של בירות ואלכוהול ואוכל נחמד ולא יקר (בעיקר סביב בשר) אבל הרעש, הו, הרעש! קשה לי מאוד עם האקוסטיקה במקום, לכן אני לא נוהגת לבקר בו (הפעם הוזמנתי למסיבת יום הולדת של חבר שלא יכולתי לסרב לה).

בתור פאב של מבשלה, יש להם כמובן בירות שלהם מהחבית. טעמתי את בירת האייל הבלגי שלהם והיא הייתה נחמדה, מתקתקה; אבל בשלב ששקלתי להזמין כבר פיתחתי כאב ראש שגרם לי לוותר על אלכוהול.

מכיוון שלא רציתי בשר לא נשארו אפשריות רבות בתפריט; הזמנתי כריך פטריות ("פטריות מוקפצות, ירקות טריים וקלויים וצ'ימיצ'ורי") בלי עגבניות. בירקות נשארו חסה ומלפפון חמוץ... לא ממש הבנתי באילו "ירקות קלויים" מדובר (הפטריות? ) אבל ניחא. הייתי מורעבת ודי התנפלתי עליו, חרף טעם לוואי מעיק של הרוטב... אחרי כמה ביסים נפל לי האסימון: כוסברה!

התברר שרוטב הצ'ימיצ'ורי שלהם הוא בעצם מעין "פסטו כוסברה" ולא דומה במאום לרוטבי צ'ימיצ'ורי אחרים שאכלתי בחיי (למשל ב"רק בשר" וכיו"ב). חברה אמרה לי ש"ידוע שבצ'ימיצ'ורי יש כוסברה". לי זה לא היה ידוע, וגם לא לויקיפדיה או למתכונים אחרים (יש בקישורים בתחתית הערך) שבהם מופיעים פטרוזיליה ואורגנו (הכוסברה היא כנראה אפשרות חלופית). מכיוון שכבר אכלתי כחצי כריך לא ראיתי לנכון להעיר; התאמצתי לנקות את הרוטב מהחצי השני עד כמה שיכולתי, ואכלתי אותו כמו שהוא (מכיוון שהכוסברה כבר לא הייתה טרייה טעמה עומעם משהו, לפחות זה).

לקינוח הזמנו עוגת פולנטה ("עם תפוזים, צנוברים ויוגורט עזים"). לא יודעת מה בדיוק היה בעוגה (מלבד קמח תירס, אני מניחה) כי לא פירטו. היא הזכירה לי במראה ובטעם עוגת גזר במרקם גס מהרגיל. התוצאה הייתה טעימה מאוד (אם כי גם מתוקה מאוד... אבל זו בעיה קבועה) ואהבתי את המרקם . הצנוברים השתלבו מצוין וכך גם חתיכות התפוז, אבל היוגורט ששפכו מעל היה תוספת תמוהה – לא השתלב ולא התחבר אליה בכלל; שנינו לא הבנו מה הוא עושה שם. בקיצור, מומלץ להזמין (גם המחיר שפוי ביחס למקובל לקינוחים בישראל – ₪28) אבל לוותר על היוגורט (או אולי לבקש בצד).

לסיכום: אלמלא האקוסטיקה הייתי מגיעה יותר כי בסה"כ די נחמד. בעיקר עוזר להכיר את המנות ולדעת מה לבקש להוציא מהן...
לצפיה ב-'החג ששבר אותי '
החג ששבר אותי
24/09/2017 | 19:40
2
123
בערב חג חגגנו אצל אחותי.
הכנתי עוף בבצל (היינו משהו כמו 20 איש), אורז ולשון ברוטב פטריות. חוץ מזה אחי הכין רוסטביף משגע, אחותי הכינה דגים מרוקאים והיו איזה 5-6 סלטים כמיטב המסורת.
לקינוח עוגת שוקולד בעלת שלוש שכבות שאבא שלי ביקש ועוגת גבינה הכי פשוטה קרה עם ביסקוויטים כי הגמד ביקש. היה טעים.
ביום החג עצמו הודעתי שאני לא מכינה קוסקוס כמנהג אימוש אכלנו ביצים וסלט לצהרים. בערב אירחנו את אחותי ונספחיה ועשינו על האש. צלעוות כבש, סטייקים ופרגיות לוו בסלטים בלבד. ללא פחממות וללא לחמים וחומוס. אפילו טחינה שמאוד רגילה אצלנו שכחתי להכין.
קינחנו בפרופיטרולים תוצרת בית (הכנתי מאפס בצק רבוך, הגלידה קנויה כי שכחתי שצריך לצנן את הגלידה כמה שעות לפני שמכניסים למכונה ולא היה לי מספיק זמן) שיחיה רץ לטיב טעם אחרי שאני ביליתי שם בבוקר כדי לעשות השלמות.
בשישי כבר נשברתי לגמרי מהמטבח והלכנו לקפה קרמל ברמת השרון, שם אני אכלתי בשיא הנונשלנט בייגל טוסט עם ביצה ועגבניה, שיחיה אכל שקשוקה צרפתית (משהו עם תפו"א תרד והמון שמנת ופרמז'ן), אבא שלי שקשוקה רגילה והגמד אכל שניצלונים וצ'יפס. וכאן אני קוראת לכל המתחכמים. שניצל זה עניין פשוט, קמח ביצה ופירורית זהב. לא צריך פולנטה ולא צריך עשבי תיבול זו פאקינג מנת ילדים. אנין הטעם בן ה 6 וחודש התלונן שהשניצל לא טעים לו ולא רק שלא התלונן הוא גם לא אכל לא נשאלנו אפילו לגבי השניצלונים שנשארו ללא נגיעה למעט אחד שהוא נכס בו.
בשישי בערב שמנו את נפשנו בכפנו ונסענו לדודה שלי המרוקאית המקורית שמכינה שישה סוגי בשר לארוחה. ידעתי שאבכה על הארוחה הזו. התחלנו בדגים מרוקאים, עברנו לתבשיל כבש ופטריות. על השולחן הוגשו גם אורז וגם פתיתים, עוף וארטישוק ירושלמי בל נשכך 8 סוגי סלטים וארבעה סוגי לחמים ופשטדת תפו"א לשיחיה שלא אוהב אותה אבל לא אוכל דגים וכל הדודים שלי באדיקות מכינים לו אותה (הייתי רוצה לחשוב שהם זוכרים אחרי 12 שנים שהוא לא אוהב את הפשטדה- מצד שני הוא פולני מנומס ואכל את הכל) וכמובן שניצלים לילדים.
חזרנו הביתה והתאחדתי עם הטאמס שלי. למזלי הרב נחסכה ממני המריבה הקבועה של "קחי קצת אוכל" נראה לי שהיא שכחה.
אוהבת אותה לאללה אבל היה יותר מדי בשבילי.
בשבת הודעתי שאני מכינה פסטה. אבא שלי עם דמעות בעיניים הודה לי. הכנו פסטה ברוטב עגבניות והיה סלט גזר. הגמד אכל קציצות שאני מחזיקה לו באופן קבוע בבית וכולם היו מרוצים.
בערב נסענו לגיסתי (כי לא אכלנו מספיק) והתבקשתי להביא (איך לא?) קינוח. הכנתי (שוב) פרופיטרולים עם גלידה קנויה (לא הצלחתי להחליט עד אתמול בבוקר מה להכין) אז שוב שלחתי את שיחיה לטיב טעם להביא ביצים.
נגמרה לי כל החמאה בבית, כל הביצים וכל החלב. מזל שאנחנו לא שותים קפה ואת התכניות לאפות קרואסונים גנזתי.
שנה טובה ישראל.
לצפיה ב-'ולא שתיתם אורנג'דה? '
ולא שתיתם אורנג'דה?
24/09/2017 | 22:33
15
לצפיה ב-''
25/09/2017 | 06:11
3
לצפיה ב-'זה מה שאכלנו בחג :'
זה מה שאכלנו בחג :
24/09/2017 | 20:37
81
פתחנו במרק עוף אמיתי ללא תוספת אבקות למינהן.
המשכנו עם כבד קצוץ ופשטידת קישואים.
אספקת החלבונים באה מ :
פלפלים וכרוב, ממולאים בבשר ואורז.
פרוסות כתף בקר (פילה מדומה טרי).
קוביות פילה בקר טרי.
סלטים : כרוב, סלק וסלט עלים ירוקים עם עגבניות.
קינחנו בלפתן ופחזניות.

בכל מקרה הארוחה שלנו היתה מאוד מוצלחת.
הפילה היה מעולה אבל במבט של עלות מול תועלת דווקא ה"כתף" זכתה להצלחה רבה , בין היתר בגלל העובדה  שמחירה חצי מזה של הפילה.
שנה טובה וגח"ט.

לצפיה ב-'ערב חג- אחרי שנים רבות שאנחנו עם חברים- היינו בבית '
ערב חג- אחרי שנים רבות שאנחנו עם חברים- היינו בבית
24/09/2017 | 22:50
69
ששה מבוגרים ופעוט .
מהחברים, אימצתי את מנהג "הסימנים " אבל שדרגתי- הסלק היה קרפצ'ו (קל לפרוס עם פורס ביצים) ועליו פרורי גבינת המאירי - שוס, קוביות דלורית אפויה שמן זית ותבלינים- טעימה מאד, תמרים מחוות ערנדל בערבה, הלוביה הוגשה אחרונה- תבשיל של לוביה יבשה ברוטב גראם מאסלה 
לארוחה- טבעונית- מחבת גדול עם אורז פטריות אפונה ירוקה גי'נג'ר- מתכון של ג'יימי אוליבר שהובא בבלוג מה את עושה כל היום, תובל בקארי מחנות התבלינים בניו יורק- למרות שכתוב על השקית "לא חריף " יצא חרפרף , מזל שנשאר אורז לבן נקי לפעוט, מומלץ מאד,תפוחי אדמה אפויים - פטנט מבלוג אחר- את השמן עם התבלינים מורחים על תפוחי האדמה במברשת סיליקון
סלט חסה ורימונים, סלט אסיאתי וסלט ירקות 
לקינוח- עוגת הבית שכבות קרמים וביסקוויטים, מאפינס דבש וטארט תפוחים קנוי - מאפיה חדשה שגילינו בכפר סבא- קראסט 

בשבת היה בראנץ עם פוקאצ'ות קנויות,חביתות סלט גבינות ו..העוגה
בשעה אחת עשרה נשארתי כמעט לבד בסדום- הלא הוא המטבח

מרגע זה היינו לבד ואכלנו רק בחוץ 
חמישי לפנות ערב- פסטיבל המבורגרים בדיקסי- רציתי המבורגר עם שרימפס אבל לא הסכימו להחליף את התוספת שהיא קאלאמרי בצ'יפס- לא יודעת למה, אז הזמנתי למבורגר- 72שח- המלצר אמר שמוגש מדיום -וול , יצא יבש לגמרי , הרגו אותו , הייתי רעבה ועם רוטב חזרת לצ'יפס אכלתי אותו , לציין לחמניה טובה מאד
הצמחוני לקח המבורגר טבעוני 54 שח 
קנחנו בעוגת הגבינה מצוינת שלהם- 38 שח- בהחלט מחיר סביר לנתח עוגה דשן , לצד העוגה לפתן  פירות יער 
עם מים מינרלים מוגזים ומקיאטו 198, לא כולל שרות , בהתחלה רבו עלינו שני מלצרים, אחד זכה והיה חביב מאד ואף אמר לפרידה- היה לי נעים לשרת אתכם 

יום שיש צהרים- אכלנו עם חברים בויטושה- לא נחזור, לא ארחיב אבל צודקת החברה הבלגרית של סבתא רות 

שבת חשבנו לאכול בבית אבל שיכורי חפש קפצנו לאנג'לינה הוד השרון, שם אני לוקחת את הגספצ'ו הנפלא, שרימפס בשמן זית ושום, הוא לקח את סלט הזוקיני, ניוקי סגול, הפעם לקחתי גם חציל קלוי שהיה לא טעים , משהוא בתבול 
222 לא כולל שרות 
בבית חיכה לי קינוח הלימון שנקנה בבקר ב BUY THE WAY- מומלץ בחום , יותר טוב מזה של הוטל מונטיפיורי ....ופרלינים שהביא השכנים כמתנת חג מחנות השוקלד שלהם- שאקולד שמה 

לצפיה ב-'בעיקר אכלנו יותר מדי '
בעיקר אכלנו יותר מדי
25/09/2017 | 06:26
28
כמו מרביתנו, אני משערת.

לערב החג אצל חמותי, נקבעה חלוקת עבודה במסגרתה הכנתי צלי בקר בפטריות ובצל (מנה שאני מכינה כבר כמה שנים לבקשת הקהל), ואורז בתנור עם ערמונים וקשיו (במקור יש במתכון גם פטריות, אבל ויתרתי עליהן).
היות שהארוחה נערכת לבקשתי עם הברכות לחג, לפי המסורת המשפחתית שלי, הייתי אחראית גם על התמרים (שקיבלתי מאחשלי ביטבתה), הסלק, הדלעת, הלוביה, הריאות והמוח.

ריאות ומוח קל מאד להכין - ריאות אלרן מעזורה מביא לי מירושלים, ומוח חברי אלון הכין לי תמורת מנת ריאות מעזורה.

כשהגענו לארוחת החג, גילינו שהפושעות הכינו עוד המון אוכל שלא היה בתכנון, כך שחזרנו הביתה עם סיר כמעט מלא בבשר, ואורז שלא נגענו בו. מה הכינו? גיסתי הכינה ברכות מבית סבתה - לוביה עם בשר, קרעה (סוג של דלעת) עם בשר, לביבות מנגולד ולביבות פראסה.
חמותי הכינה ביצים "רוסיות" עם מיונז, סלט אבוקדו עם ביצים קשות ומיונז, כבד קצוץ, סלט ירקות וקניש עם תפוחי אדמה.

חזרנו הביתה עם יותר אוכל מאשר היה בו כשיצאנו, אירחנו חברים לארוחת ערב ביום חמישי, ואכלנו מאוכל החג עד מוצאי שבת.

בשישי הכנתי אוכל עם טעם של זכרונות: קיילק - מנת תפוחי אדמה שסבתי היתה מכינה לארוחות הצהריים שאחרי בית הכנסת בשבתות וחגים. המנה היתה טעימה, אבל גיליתי שאיני זוכרת את טעם הקיילק של סבתא, ולא הצלחתי להשוות.
סיכמתי עם אחי ובן דודי שנכין פעם יחד, ונראה מה יצא.

לצפיה ב-'אשמח לקבל המלצות על מסעדות כשרות בלונדון'
אשמח לקבל המלצות על מסעדות כשרות בלונדון
24/09/2017 | 23:15
2
16
אני ואשתי נוסעים ללונדון
הייתי שמח לקבל המלצות על מסעדות כשרות בלונדון בעיקר באיזורים הבאים

גולדרס גרין
ואם יש באיזור פיקדלי ואוקספורד גם טוב

העניין הוא שאני ואשתי מאד אוהבים לגוון
אנחנו נהייה שבוע ונרצה כל פעם משהו אחר
למשל יום אחד אוכל חלבי כמו פיצות ופסטות
יום למחרת בשרי
יום אחרי דגים וכו'
ואגב האם יש מקום בלונדון של יהודי שמוכר פלאפל טעים?

אשמח להמלצות
לצפיה ב-'עברו כבר כמה שנים מאז הפעם האחרונה בלונדון '
עברו כבר כמה שנים מאז הפעם האחרונה בלונדון
24/09/2017 | 23:46
27
על רחוב גולדרס גרין (זה רחוב בשכונה עם אותו השם, שנמצא בסמוך לתחנת רכבת תחתית עם אותו השם) יש המון מסעדות כשרות וחנויות עם מוצרים כשרים.

יצא לי לאכול שם כמה פעמים במקום בשם Pita, שמגיש פלאפל/סביח/שניצלים בפיתה או בבאגט וכו'. אני לא זוכרת אם הבעלים והעובדים שם ישראליים לשעבר, או לונדונים יהודים, אבל בכל מקרה-הם דוברי עברית.

לא רחוק משם, על הרחוב הראשי של הנדון (שכונה סמוכה עם הרבה תושבים יהודים, כדי להגיע לשם צריך לסוע 2-3 דקות באוטובוס מס' 82 מתחנת הרכבת של גולדרס גרין) יש מאפייה נהדרת שמכינה (גם) בורקסים וסלטים טריים וסנדוויצ'ים טריים ארוזים בנוסף לכל מיני סוגי מאפים.
חיפשתי אותם בגוגל ואאל"ט-זה האתר שלהם:
במרכז העיר יש לפעמים סופרמרקטים עם מחלקה כשרה (או חצי מדף עם סנדוויצים כשרים), אבל לא זכורה לי כתובת ספציפית של חנות או מסעדה.

לצפיה ב-'לדעתי רוב הגולשות והגולשים בפורום לא שומרי כשרות'
לדעתי רוב הגולשות והגולשים בפורום לא שומרי כשרות
25/09/2017 | 06:17
20
אני, בכל מקרה, לא שומרת לכן לא אוכל להמליץ.

גולדרס גרין היא שכונה שבה תמצא מסעדות כשרות, אבל לא אכלתי באף אחת מהן, כך שאיני יודעת כמה הן טובות.

יכולה רק לספר מה עושה בן דודי הדתי כשהוא נוסע ללונדון ורוצה לאכול טוב - הולך למסעדות צמחוניות וטבעוניות, ולא אוכל בהן לחם.
לצפיה ב-'מחפשת המלצות לבוסטון'
מחפשת המלצות לבוסטון
24/09/2017 | 20:17
2
32
קצת ברגע האחרון החלטתי לקפוץ לחברים בבוסטון לשבועיים ואני טסה עוד שלושה ימים.
חיפוש בפורום לא היה פורה במיוחד.
אשמח לכל המלצה קולינרית או אחרת.

לצפיה ב-'במקרה כזה נראה לי שהחברים ידעו הכי טוב... טיסה נעימה!'
במקרה כזה נראה לי שהחברים ידעו הכי טוב... טיסה נעימה!
24/09/2017 | 22:39
1
9
לצפיה ב-'לו היו יודעים, לא הייתי מבקשת המלצות...'
לו היו יודעים, לא הייתי מבקשת המלצות...
25/09/2017 | 08:43
3
לצפיה ב-'אז מה היתה הפעם הראשונה שלכם בבית התאילנדי?'
אז מה היתה הפעם הראשונה שלכם בבית התאילנדי?
22/09/2017 | 09:37
7
285
http://www.mako.co.il/food-restaurants/best-israel...

1996 פלוס מינוס
עברתי ליד ממש במקרה ולא ידעתי מה זה בכלל אוכל תאילנדי
רוטב דגים ?
גלנגל?
אויסטר סוס?
פד תאי ?

מה שהכרתי היה רק חומוס שיפודים ואוכל סיני של אותם ימים
מאז, המלצתי לכל אחד
אם תהיה שם כדאי לך לאכול שם

ופתאום מתברר שיש עוד הרבה שאוהבים ושזה לא סתם.

מזל טוב והרבה פירגון על הזכייה המכובדת במקום שני
ולכל ה"שפים" שיודעים לקטר על הקבל הישראלי
שמקנא, לא מבין באוכל טוב ובלה בלה בלה בלה
בגלל זה אותו שף נכשל ולא בגלל
שהוא האמין שלא צריך לאהוב קהל ושאפשר למכור זבל במחיר מופקע ..ולא ניתן שמות
יש רק אחד שהצליח בז'אנר של למכור פיתה במחיר של מכונית

אז מה היתה הפעם הראשונה שלכם בבית התאילנדי ?
לצפיה ב-'לא הייתה... לא מכירה את המקום'
לא הייתה... לא מכירה את המקום
23/09/2017 | 04:49
48
לצפיה ב-'לפני שנה בערך'
לפני שנה בערך
23/09/2017 | 12:01
177
אכלנו עסקיות בצהריים וקינחנו בקרטיבים המצוינים שלהם. הפך לאחד המקומות החביבים עליי.
לצפיה ב-'הבית התאילנדי'
הבית התאילנדי
23/09/2017 | 14:48
203
מדהים לחובבי הז׳אנר האסיאתי. חגיגות. לא לחינם תמיד מלא (בד"כ דורש הזמנה מראש).
לצפיה ב-'אובר רייטד לגמרי'
אובר רייטד לגמרי
24/09/2017 | 14:36
1
106
בדקתי את המקום 3 פעמים
חביב + לא מעבר
לא הבנתי את הרוח והצלצולים שמדברים על מסעדה תאילנדית חביבה בקושי.
לצפיה ב-'זה היה גם הרושם שלי'
זה היה גם הרושם שלי
25/09/2017 | 09:09
לצפיה ב-'לפני 7-8 שנים. מאז היו עוד 4-5.'
לפני 7-8 שנים. מאז היו עוד 4-5.
24/09/2017 | 15:48
1
86
מסעדה טובה בז'אנר. בין התאילנדיות היא עדיין הכי טובה בעיניי (אם כי יש צמצום פערים).
אני לא חושב שמיקומה הכללי במקום השני במאקו מוצדק. בגדול יש מידה של אוברייטינג ביחס אליה. זה שהיא התאילנדית הכי טובה לא ממקם אותה בין 5 המסעדות הכי טובות בארץ בשום מקרה בעיניי (לא בטוח שבין ה-10).
אגב - בקאב-קם של מלילי, האחות הצעירה, הייתי והתאכזבתי. 
לצפיה ב-'גם ליציבות הן מבחינת זמן והן מבחינת איכות'
גם ליציבות הן מבחינת זמן והן מבחינת איכות
24/09/2017 | 15:59
73
לדעתי יש כאן משקל
אין הרבה מקומות כאלו.
לצפיה ב-'בקשה להמלצה למחר בבוקר..קצת באיחור..'
בקשה להמלצה למחר בבוקר..קצת באיחור..
21/09/2017 | 22:13
2
193
היי, אני מחפש מקום לאכול פנקייק טוב, איזור חדרה, חיפה, עמק יזרעאל..

חיפוש במנוע הפורום לא העלה תוצאות רלוונטיות..

תודה!
לצפיה ב-'סניף בנדיקט החדש בביתן אהרון'
סניף בנדיקט החדש בביתן אהרון
22/09/2017 | 13:13
1
173
רק בדקי אם פתוח.
לצפיה ב-'רעיון טוב, תודה!'
רעיון טוב, תודה!
22/09/2017 | 14:06
31
לצפיה ב-' שנה טובה '
שנה טובה
19/09/2017 | 20:35
8
29
שתהיה לנו שנה טובה ומתוקה. שנה של ארוחות טובות ויינות משובחים, שנה של נסיעות וחוויות חיוביות, ושלא נדע מחסור מהו.

לצפיה ב-'מה יקרה בישראל השנה בתחום המסעדנות'
מה יקרה בישראל השנה בתחום המסעדנות
20/09/2017 | 08:42
7
232
רותם מימון מהארץ, שאל 44 דמויות מפתח בתחום הקולינרי בישראל מה לדעתם צופנת השנה הבאה.

מה אתם חושבים?
לצפיה ב-'אני חושב שקשה לקרוא את כל זה'
אני חושב שקשה לקרוא את כל זה
20/09/2017 | 10:05
6
243
ותחזיות הן רק תחזיות.
מה שמתחזה לאוכל רחוב אסיאתי בישראל זו רק התחזות שלא דומה בכלום לדבר האמיתי
ולשלם במסעדה שמחשיבה את עצמה למסעדת עילית אבל היא לא 300 ש"ח לאדם ללא יין
זו הגזמה פראית.
כל זמן שזו תהיה המגמה מסעדות ימשיכו להיסגר ובצדק.
לא רואה מקום לפרגן לכל אחד שהחליט לפתוח מסעדה מתוך מחשבה שמכאן תגיע המכה.
מפרגן לאלו שבנשמתם הדבר, רק שאלו מעטים יחסית.
לצפיה ב-'שים לב שאחד הדברים שרבים הזכירו'
שים לב שאחד הדברים שרבים הזכירו
20/09/2017 | 13:17
5
265
הוא סגירת המסעדות הגדולות והיקרות, ומעבר לסגנונות אחרים של אוכל - FARM TO TABLE למשל.
לצפיה ב-'אני ער לסצינה הישראלית ומפרגן לה.'
אני ער לסצינה הישראלית ומפרגן לה.
20/09/2017 | 13:29
4
272
המגמה בכללותה חיובית, אבל עדיין לא נראה לי סביר שנשלם 300 ש"ח לאדם לארוחה ללא יין (פרונטו)
ולא שמה שמכונה באן לא יהיה קשור לבאן שזה מה שקורה בפועל.
לא אתפלא אם בראמן זה אותו דבר אבל אני לא מבין ממש בנושא כך שאין לי עניין להכפיש.
לאהרוני יש קרדיט מוצדק עם כל מפעלותיו בעבר בתחום האוכל, הוא אחד מאבני היסוד של המסעדנות בישראל.
אם אח"כ בחר בדרכים אחרות זו זכותו והיא לא שוללת ממנו את הקרדיט הרב שמגיע לו.
לצפיה ב-'פריזמן, ככה זה היה תמיד.'
פריזמן, ככה זה היה תמיד.
21/09/2017 | 18:00
3
215
עדיין זכור לי הויכוח כאן בנושא ''וישאוואז''.
כנ''ל לגבי קאוויאר, קרפאציו, טרטר.......
מה יום מיומיים...
לצפיה ב-'וזה אמור לנחם אותי?'
וזה אמור לנחם אותי?
21/09/2017 | 18:12
1
148
אולי התרגלתי יותר מדי שכאן בעלים של מסעדה צרפתית הוא צרפתי, של איטלקית הוא איטלקי וכן הלאה
כך ששם המנה תואם למה שהיא אמורה להיות.
דווקא בקשר לבאן יש בעיה. במסעדות סיניות או תאילנדיות באן הוא אכן לחמניה מאודה.
אבל יש מאפיה אחת שמתעקשת לקרוא גם ללחמניות הרגילות שלה באן במקום    ROLLS למרות שגם BUN נכון מבחינת אנגלית רק פחות מקובל.
לצפיה ב-''
21/09/2017 | 19:22
8
לצפיה ב-'הזכרת לי נשכחות עם הוישסואז...יותר מהטבח שהחזיק מעצמו'
הזכרת לי נשכחות עם הוישסואז...יותר מהטבח שהחזיק מעצמו
21/09/2017 | 20:39
186
"שף" והעיז להמציא את המנה מחדש, התגובות בפורום של אלה שמחזיקים מעצמם מומחים קולינריים, הצחיקו יותר.
התגעגענו אליך. שנה טובה וכנס יותר השנה.
לצפיה ב-'שירשור שבועי'
שירשור שבועי
19/09/2017 | 07:30
2
8
לצפיה ב-'ספר בישול הודי שהתגלגל לידי.'
ספר בישול הודי שהתגלגל לידי.
19/09/2017 | 16:29
1
244
לא מופיע שם המחבר ולא יודע אם הוא נמכר בחנויות, אני רכשתי אותו דרך הרשת.
יש בו כמה מתכונים מעניינים.
על הוספת חומץ למי בישול אורז שמעתם?
מסתבר שיש דבר כזה.
לצפיה ב-'מצאתי את שם המחבר דרך פייסבוק.'
מצאתי את שם המחבר דרך פייסבוק.
20/09/2017 | 17:09
176
לא שאני חבר שם או אהיה אבל יש לי נקודת גישה כלשהי.
קוראים לו אילן רגב ואשתו היא מהקהילה הזו שלפי הכתבה מונה כ 200 משפחות בלבד.
בכתבה שמצוטטת בפייס כתוב שהוא עובד מדינה שזה תואר כוללני למדי
אבל לי לפחות זה מסביר מדוע הגעתי לספר הזה.
לצפיה ב-'טקסס BBQ רמת החייל'
טקסס BBQ רמת החייל
17/09/2017 | 15:39
23
427
אני לא חסיד של מסעדות בקופונים אבל לעומת זאת מאוד אוהב BBQ אמריקאי איכותי.  ניסיתי את הז'נר בהרבה מקומות אבל מלבד ארוחה באלבמה נתניה לא יצאתי מגדרי בשום מקום בארץ.

שלושה חברים אוהבי הז'נר החלטנו לקחת סיכון עם קופון של גרופון שהבטיח ארוחת BBQ עם ארבעה סוגי בשר ותוספות ללא הגבלה ב 139 ש"ח לאדם.  הגענו מראש עם רף ציפיות לא גבוה.
הוזמן מקום מראש והגענו למסעדה שהיתה בכ 50% תפוסה לאורך כל הערב.  מלצר צעיר הסביר את קונספט הארוחה (כאמור הם יגישו לנו כל מה שנרצה מתוך תפריט הארוחה עד שנגיד די).

הגיעו לשולחן צלחת כנפיים מעושנות - מעולה, תבשיל שעועית עם בשר - סביר, סלט תפו"א  - מעולה, צ'יפס מטובל - לטעמי היה מעולה, סלט חסה טרי - לא נגעתי :)
אבל באנו לבשר....
הובא לשולחן מגש מתכת עם שני סוגי נקניקיות מעושנות (אני זוכר צ'דר וצ'וריסו), אסאדו, בריסקט ושורטריב.
מאוד מאוד אהבתי את האסאדו והשורטריב, רק עבורם שווה להגיע לטעמי, הנקניקיות היו סבירות לטעמי, הבריסקט עם טבעת עישון יפה היה טוב אם כי אכלתי טובים ממנו.
ביקשנו מילוי חוזר של אסאדו ושורטריב והדגשנו שאנחנו רוצים מעט.  המלצר התנצל ואמר שהם לא יודעים להגיש מעט :)

שתינו סם אדמס מהחבית (תוספת תשלום) ותה קר מצוין שהוגש כחלק מהחבילה.
מאוד התרשמתי מהעידוד של המלצר ששאל אותנו כל הזמן אם אנחנו רוצים תוספות.  לא מנסים לקמץ עליך וזה יפה.
שורה תחתונה, בילוי מעולה לערב של קרניבורים.
VFM - צ'ק, שירות טוב - צ'ק, אוכל טוב - צ'ק
מה צריך יותר?
לצפיה ב-'תודה - נעים לקרוא על ארוחה שהצליחה '
תודה - נעים לקרוא על ארוחה שהצליחה
17/09/2017 | 16:28
1
242
ומה שיותר מפתיע זה שמדובר בארוחה עם קופון.
לדעתי זו הביקורת הראשונה מזה שנים על ארוחת קופון שהצליחה.
אולי מישהו סוף סוף הצליח להבין את מהותו של הכלי הזה ולעשות בו שימוש נכון

לצפיה ב-'אין שום פסול בקופון, זה תלוי רק במקום. גם לנמל 24 יש גרופון'
אין שום פסול בקופון, זה תלוי רק במקום. גם לנמל 24 יש גרופון
19/09/2017 | 22:13
129
וגם לאישפיש ז"ל היה, ובשתיהן היו ארוחות טובות בשל איכות המסעדה. אכלנו עם קופונים גם ב"רק בשר" וזו הייתה אותה מסעדה, לטוב ולרע.

יש תפיסה שגויה שרק מקומות גרועים וכושלים יוצאים עם גרופון, אבל בפועל זה לאו דווקא נכון. מסעדות רבות מתייחסות אליו כאל עוד ערוץ פרסום ותו לא. אכלתי ארוחות טובות במקומות טובים עם ובלי קופון, אכלתי ארוחות בינוניות ורעות במקומות בינוניים ורעים עם ובלי קופון.
לצפיה ב-'נשמע מוזר טרמינולוגית'
נשמע מוזר טרמינולוגית
18/09/2017 | 20:55
286
אחרי הכל אסדו = שורט ריב = שפונדרה. שלושתם אותו דבר, אז אלא אם מדברים על נתח עם עצם לעומת נתח בלי עצם, אני לא מבין איך מדובר בשתי מנות שונות.
לצפיה ב-'לפני מספר חודשים ישבנו שם'
לפני מספר חודשים ישבנו שם
19/09/2017 | 02:16
265
הופתענו לגלות שמתוך תפריט מגוון יחסית, יש בפועל מנת נקניקיות ומנת בשר נוספת. הייתה לי תחושה שככה זה תמיד, כנראה שהתבדתי.

קמנו והלכנו...
לצפיה ב-'היינו פעם אחת לעסקית צהרים'
היינו פעם אחת לעסקית צהרים
19/09/2017 | 14:36
214
והיה בינוני למדי. לא זוכר מה אכלנו, אני רק זוכר שחשבתי שזו גירסה חיוורת מאד בהשוואה לפונדק דה לוקס היפואית.

לצפיה ב-'היייתי שם פעמיים בצהריים והיה די על הפנים. לא מבין את המקום '
היייתי שם פעמיים בצהריים והיה די על הפנים. לא מבין את המקום
19/09/2017 | 18:26
17
224
הזה.
המקום באופון קבוע כמעט ריק בצהריים, יש שם בעיה קשה של איוורור של העשן מהמעשנת,
והאוכל היה סתמי, הוגש קר, תוספות מוזרות והמנות לא משביעות.
המשרד שלי הוא שני בניניים משם ואנחנו  3-4 פעמים בשבוע יורדים לאכול באיזור ואם בשנה+ שהמקום פתוח היינו שם רק פעמיים זה אומר דרשני.
לצפיה ב-'תרשה לי לשאול, בהדסון הייתם?'
תרשה לי לשאול, בהדסון הייתם?
19/09/2017 | 18:41
16
235
קראתי אינסוף ביקורות חיוביות אז אשמח לקרוא עוד ביקורת.
בד"כ כשאני בישראל אני מתאכסן במרכז ת"א ודי מתעצל להגיע לאזור הזה ותמיד יכול לשכור רכב ויש לי מספיק חברים שישמחו לבוא איתי למסעדה טובה.
לא ברור לי מה עצר אותי עד היום כי למשל בגרקו או בחוות צוק כן הייתי בביקור האחרון.
כנראה שזה בגלל ש"מקום של בשר" מצאה חן בעיני אבל אשמח לנסות משהו חדש.
זקוק למשהו שישכנע אותי כי הביקור הבא בישראל כנראה לא ממש רחוק.
לצפיה ב-'הייתי מספר פעמים בהדסון, מסעדת סטייקים מצויינת לדעתי, '
הייתי מספר פעמים בהדסון, מסעדת סטייקים מצויינת לדעתי,
19/09/2017 | 19:11
8
196
לטעמי, יותר טובה ממקום של בשר (הייתי שבוע שעבר והיה בהחלט טוב) או מלימוזין (אישית פחות אוהב).
בחוות הצוק לא הייתי אז אני לא יכול להשוות.
האוירה והעיצוב די דומה למקום של בשר, השרות במקום של בשר היה יותר טוב (אבל היינו עם מישהו שמכיר את הבעלים אז אולי זה קשור..)
לצפיה ב-'הדסון מסעדת בשרים מעולה.'
הדסון מסעדת בשרים מעולה.
19/09/2017 | 19:34
7
199
מצטרף לדעתו של yosMan1 . בנוסף, גם השרות היה מעולה בכל המקרים שאכלתי שם.
ד"א, שמתי לב שאין אף ביקורת על "מיט בר" בהרצליה.
לדעתי זו אחת המסעדות הטובות באזור מכל הבחינות. האוכל, השרות, והמרווח הפנימי.
לצפיה ב-'לא פתרתם לי את הדילמה '
לא פתרתם לי את הדילמה
19/09/2017 | 20:38
5
185
אם אני שוכר דירה בצפון הישן של ת"א, למקום של בשר זו הליכה בסבבה,
להדסון זו נסיעה.
עם שתי האפשרויות אסתדר.
אבל באמת כדאי להגיע להדסון שבסוף העולם לעומת מקום של בשר שאיכשהו נמצאת ביקום המוכר?
לצפיה ב-'עבורי, הצפון הישן זה רחוב אבן גבירול בין ארלוזורוב'
עבורי, הצפון הישן זה רחוב אבן גבירול בין ארלוזורוב
19/09/2017 | 20:54
159
לשדרות דוד המלך.
באיזור יש המון מסעדות מכל הסוגים והמינים. אם נדרים רק עוד קצת עד לרחוב הארבעה אז אתה מכפיל או משלש את האפשרויות שלך.
הזכירו כאן כמדומני את "ויטרינה", יש לך באזור את "מיט בר" התל אביבי שמאוד מומלץ. עליך רק להחליט איזה סוג של מסעדה אתה רוצה.....
לצפיה ב-'לדעתי כן, שווה את הנסיעה, וכמו שנאמר גם מיט בר שווה ביקור.'
לדעתי כן, שווה את הנסיעה, וכמו שנאמר גם מיט בר שווה ביקור.
19/09/2017 | 22:34
33
לצפיה ב-'לא שווה לדעתי. אני התאכזבתי שם והמחיר היה בשמיים.'
לא שווה לדעתי. אני התאכזבתי שם והמחיר היה בשמיים.
20/09/2017 | 01:16
156
את מקום של בשר אהבתי יותר.
לצפיה ב-'הצפון הישן ומקום של בשר לא קרובים'
הצפון הישן ומקום של בשר לא קרובים
20/09/2017 | 10:37
1
130
הצפון הישן כפי שמוכר לי זה מסוף רח' אבן גבירול . מקום של בשר זה בנוה צדק
אני מאוד ממליץ על מיט בר, לטעמי מסעדת הבשרים מספר אחת
לצפיה ב-'מכיר את מיט בר טוב, לא ממש התלהבתי.'
מכיר את מיט בר טוב, לא ממש התלהבתי.
20/09/2017 | 10:47
30
לצפיה ב-'אני איתך '
אני איתך
23/09/2017 | 12:34
39
איכשהו מיט בר עפה מתחת לרדאר כבר קרוב ל 25 שנים. והיא מצויין. גם בשדרות ח"ן וגם בהרצליה. המועדפת עלינו ואני חייבת לומר שלמרות שהאדסון טובה מיט בר טובה ממנה. אכלתי בהאדסון לא פעם ולא פעמיים אבל עדיין מעדיפים את מיט בר ולא משנה באיזה סניף שלהם.

לצפיה ב-'אנחנו אוהבים את הדסון'
אנחנו אוהבים את הדסון
20/09/2017 | 08:10
6
170
כן, זאת מסעדה לא זולה. אבל אני מוכנה לשלם 300 ש"ח עבור נתח בשר מיוחד ואיכותי לשני אנשים.

אנחנו אוהבים גם את חוות צוק. לקח לנו הרבה זמן להגיע אליה, אבל אני מודה שהתאהבנו באוכל ובסגנון המסעדה. מקווה שתהיה כאן פעם כשיהיה קרקס על גחלים.
לצפיה ב-'מחוות צוק לא ממש התלהבתי בלשון המעטה.'
מחוות צוק לא ממש התלהבתי בלשון המעטה.
20/09/2017 | 10:55
1
162
אבל את הדסון אנסה,
מקווה שזה לא תהיה עוד מסעדה שסתם מקודמת.
כבר הסתבר בעבר שמסעדות שנשפכו עליהן מאות פירגונים
הסתברו כמקומות בינוניים בערך.
לצפיה ב-'הדסון היא מסעדה לבשר טוב'
הדסון היא מסעדה לבשר טוב
20/09/2017 | 13:16
132
הנתחים המיוחדים שלהם מצויינים לטעמי, הבשר מיושן במקום ועשוי נכון.
לצפיה ב-'השבוע אכלתי לבד נתח לונג איילנד משגע '
השבוע אכלתי לבד נתח לונג איילנד משגע
20/09/2017 | 18:59
3
184
270 שקל ל 400 גרם אבל שווה כל שקל...
הדסון היא אכן מסעדת בשר ברמה הגבוהה בישראל.
לצפיה ב-'אני אוהבת את ההדסון ואת הדלמוניקו'
אני אוהבת את ההדסון ואת הדלמוניקו
21/09/2017 | 16:27
2
146
לא יכולה לסיים אחד שלם לבד
לצפיה ב-'יש לי בעיה להזמין נתח עם עצם, כמה פעמים הרגשתי שממש מרמים '
יש לי בעיה להזמין נתח עם עצם, כמה פעמים הרגשתי שממש מרמים
23/09/2017 | 16:00
1
79
אותי, לא פעם המלצר אמר שהעצם היא 150 גרם והבשר 500 והיא הייתה חצי מהנתח ...
לצפיה ב-'אני חושבת שבדרך כלל העצם מהווה 20-30% מהנתח'
אני חושבת שבדרך כלל העצם מהווה 20-30% מהנתח
23/09/2017 | 18:10
63
לפחות כך היה ברוב המקרים בהם הזמנו נתחים על העצם, וכשאנחנו מזמינים כך אנחנו מחשבים לעצמנו.
לצפיה ב-'שנה טובה לכל באי הפורום .'
שנה טובה לכל באי הפורום .
20/09/2017 | 13:04
2
131
האם יצא למשהו לאכול בזמן האחרון ב"חוות התבלינים" בגלבוע ?
אשמח לחוות דעת.
לצפיה ב-'האם אף אחד לא אכל שם לאחרונה או שאולי (ואני בספק רב)'
האם אף אחד לא אכל שם לאחרונה או שאולי (ואני בספק רב)
24/09/2017 | 14:10
1
37
שלא מכירים את המקום ?

לצפיה ב-'מכירים. לא אכלתי שם מעודי.'
מכירים. לא אכלתי שם מעודי.
25/09/2017 | 06:39
אם אין דיווחים בחיפוש הייחודי של הפורום, כנראה שלא היו דיווחים.
לצפיה ב-' שירשור כתבות מהתקשורת'
שירשור כתבות מהתקשורת
18/09/2017 | 08:08
22
28
לצפיה ב-'שתי כתבות מ"הארץ". יתכן ופתוחות למנויים בלבד אין לי דרך לדעת'
שתי כתבות מ"הארץ". יתכן ופתוחות למנויים בלבד אין לי דרך לדעת
18/09/2017 | 11:53
216
האחת שדובר עליה כאן השבוע, ראיון עם אירית שנקר שהייתה שותפתו של חיים כהן

השניה, על מסעדת קוקוריקו של רן שמואלי במתחם שרונה, לפי המחירים נראה שהוא מוכר רן שמואלי, לא סתם עןף בגריל.
לצפיה ב-'שגיא כהן מסכם שנה (כדרכו)'
שגיא כהן מסכם שנה (כדרכו)
18/09/2017 | 13:44
1
220

דוגמא מייצגת ...

"ועכשיו, כולם להצטרף (כפיים!) בדבקות: "והעיקר, ו־ה־ע־י־ק־ר, לא להתנשא כלל". זו, כך דומה, היתה בשנה היוצאת סיסמת הקרב של התרבות הפופולרית שלנו כולה. לכן, התחילו להופיע בפרסומות דוגמנים מכוערים, כדי שלא להתנשא חלילה עלינו, פשוטי המראה. לכן, בתוכניות הזמר התחילו להופיע זמרים מזייפים כדי שאף אחד שלא מסוגל לפזם כהלכה את "התקוה" במקלחת (ואני מאד מקווה שזה מה שאתם עושים) לא יחוש, ירחם השם, שמתנשאים עליו. לכן, המרואיין המבוקש ביותר בטלוויזיה הוא אדם שאיננו מסוגל לנסח משפט, כדי שאנו, עילגי הלשון, לא נחוש ולו בשמץ התנשאות. ולכן, שירה נהפכה כאן פתאום למשהו בלי חרוז ומשקל, כדי שאנחנו, ערלי האוזן, לא נחוש חלילה שהמשוררים האלה (מי מממן אותם, אני רוצה לדעת: מי מממן אותם?) מתנשאים עלינו. ולכן, תלמידים שיודעים את התשובה בכיתה לא מרימים, רחמנא ליצלן, את האצבע, כדי שאיש לא יחשוד ש"האינטלקטואלים" האלה (אלק) באים להתנשא על הבורים והעצלים (כן, כן. סיפור אמיתי). תרבות שלמה שהולכת ומיטפשת מרצון.

המסעדות שלנו, עלים נידפים ברוח שכמותן, לא פיגרו אחרי הזרם הכללי. כשאתה קורא קומוניקט של מסעדה יש לך הרגשה שיש רק דבר אחד שהם לא מוכנים - אפילו אם יצמידו לאוזנם שיפוד לוהט, טוב לא לוהט, לוהט זה מתנשא: פושר - לכתוב: אנחנו מצטיינים במשהו. ידידותי, בטח. שפוי, כמובן. רגליים על הקרקע, אלא איפה שהן יהיו? אבל מצטיין, אוף, למה לנבל את הפה? כרגע, כמעט אף אחד בקולינריה הישראלית - והלוואי שרק בה - לא רוצה להצטיין. להצטיין זה להתנשא. אסור. מרבנן.
אם אתם רוצים להבין עד כמה התופעה גורפת, קחו אלמנט שולי לכאורה במסעדות: המוזיקה. כל המוזיקה במסעדות השנה - ואני לא מצליח להיזכר כרגע אפילו ביוצא מהכלל אחד - נשמעה כמו מוזיקת מעליות בבניין של דרמטולוגים: רק שלא תעשה לאף אחד אקזמה. אלמנט אחר, השירות, עבר גם הוא עממיזציה נפלאה: "יקירי", "חברים". לנשים מבוגרות: "בנות". והתוספת המסעירה החדשה "אבא'לה", נהפכו לדרכי פנייה מקובלות. כדי שלא תחושו, רחמנא ליצלן, שמלצרים שעומדים מעליכם מתנשאים עליכם, הם התחילו לשבת. במקרים קיצוניים, אפילו להשתופף ליד השולחן. מה זה? מי הדפקט שחושב שמלצרית בת 20 שמשתופפת לפני שולחן של אנשים מבוגרים, כשפניה בגובה פניהם, היא מחווה שגורמת להם להרגיש חוסר התנשאות? מקסימום זה גורם להם להרגיש שהם נכנסו בטעות למקום שאסור לו להעסיק בני אדם.

... ועכשיו, לחלק הבאמת גרוע של השנה: מסעדות הנישה. יש בארץ שני סוגי מסעדות נישה שעולים כפורחים (במובן הדרמטולוגי של המלה): כשרות וטבעוניות. והן מתעללות בקהל השבוי שלהן. ב"416" הטבעונית אכלתי את מה שהיה, כנראה, הארוחה הגרועה של השנה (בתחרות צמודה עם "קפה אל נור"), ב"ק־פה האנוי" הכשרה (וככתוב במדורים שיודעים: "הלוהטת") אכלתי את המקושקשת שבהן. "סלט פאפאיה עם פלאפל" מישהו?"
לצפיה ב-'מקומות כשרים זה נישה?'
מקומות כשרים זה נישה?
18/09/2017 | 20:07
166
האיש כנראה לא יוצא ממרכז ת"א בכלל, אל רוב הארץ הרדום עד מוות בשישי בערב בגלל היצע נמוך עד לא קיים של מקומות לא כשרים ביישובים רבים. 
לצפיה ב-'גם אבי אפרתי מסכם את השנה.'
גם אבי אפרתי מסכם את השנה.
19/09/2017 | 16:21
12
126
קשה להגיד שהתלהב ממנה
לצפיה ב-'שים לב לתאריך. זה סיכום של 2016...'
שים לב לתאריך. זה סיכום של 2016...
19/09/2017 | 17:31
25
לצפיה ב-'וזה הסיכום של 2017'
וזה הסיכום של 2017
19/09/2017 | 17:38
9
170
לצפיה ב-'בדיוק לזה התכוונתי. תודה על התיקון.'
בדיוק לזה התכוונתי. תודה על התיקון.
19/09/2017 | 17:41
32
לצפיה ב-'סיכום עצוב'
סיכום עצוב
19/09/2017 | 19:49
4
171
שמשקף נאמנה את הקולינריה כאן. 
לי באופן אישי הכי עצוב על רפאל. ברפאל אכלתי דברים שלא אכלתי בשומקום אחר. זה פשוט ליגה אחרת. עד היום החוויות הכי משמעותיות וטעימות שלי בארץ שאני מדרג במקום הראשון היו ברפאל. חבל לי רק שלא זכיתי לאכול שם בשנותיה הקודמות יותר
לצפיה ב-'אם כבר הזכרת את רפאל'
אם כבר הזכרת את רפאל
19/09/2017 | 20:26
2
234
אתמול ישבתי בצהריים בעזורה עם חבר עיתונאי יין ושף, רפי כהן הגיע עם רכב אאודי שחור מבריק ויוקרתי, עלה על המדרכה ודיבר עם מי שדיבר.

עצוב לי שרפאל נסגרה ואני חושבת שרפי כהן איש מוכשר מאד, אבל ניקור העיניים של הרכב היקר, כשהוא חייב מליוני שקלים לעובדים וספקים, צרם לי מאד (שלא לומר הרגיז אותי).
לצפיה ב-'ההתנהגות וההתנהלות שלו לא מוצדקת בשום צורה'
ההתנהגות וההתנהלות שלו לא מוצדקת בשום צורה
19/09/2017 | 21:10
208
עכשיו פרסמו בערוץ 2 את השיחות שלו עם עובדי הבנק שבו החשבון שלו, בהן הוא איים עליהם ברצח בין היתר. בעיקר עצוב שהוא לא מכיר בחובות האדירים שלו ולא לוקח אחריות 
לצפיה ב-'או שהוא רמאי גדול או שהוא מאוד חולה !'
או שהוא רמאי גדול או שהוא מאוד חולה !
20/09/2017 | 09:38
54
לצפיה ב-'בדיוק נזכרתי בארוחה שם- ערב חג שני של ראש השנה'
בדיוק נזכרתי בארוחה שם- ערב חג שני של ראש השנה
20/09/2017 | 09:31
174
מרק ברווז עם טורטליני מעלפים....
לצפיה ב-'למה הוא כותב שזכאים נסגרה?'
למה הוא כותב שזכאים נסגרה?
20/09/2017 | 08:56
2
159
חיה ובועטת. רק החליפה בעלות, זה הכל. האוכל עדיין כשהיה..
לצפיה ב-'את לא שואלת אותי, נכון?'
את לא שואלת אותי, נכון?
20/09/2017 | 09:35
1
33
לצפיה ב-'שואלת את היקום '
שואלת את היקום
21/09/2017 | 18:18
12
לצפיה ב-'את צודקת, פירסמתי קישור לא נכון כי הורדתי אותו מגוגל,'
את צודקת, פירסמתי קישור לא נכון כי הורדתי אותו מגוגל,
19/09/2017 | 17:40
138
אתמול הוא פרסם סיכום של השנה העברית הנוכחית ואליו גם התייחס מה שכתבתי לפני כן.
לצפיה ב-'המלצות דיילי אלעל למסעדות ברחבי העולם'
המלצות דיילי אלעל למסעדות ברחבי העולם
21/09/2017 | 22:50
5
180
יש כאן כמה המלצות בהחלט שוות 
לצפיה ב-'עברתי על חלק'
עברתי על חלק
22/09/2017 | 18:35
108
יש שם כמה המלצות נחמדות, אבל יש גם כאלה חסרות קשר למציאות.
לצפיה ב-'רק בפריז הם לא מצאו מסעדות...'
רק בפריז הם לא מצאו מסעדות...
22/09/2017 | 20:11
3
27
לצפיה ב-'מצאו בתי קפה'
מצאו בתי קפה
23/09/2017 | 18:11
2
68
אבל קצת פיספסו. לפני שנתיים בדה מאגו, היו בעיקר תיירים, ומעט לקוחות דוברי צרפתית.
לצפיה ב-'ראיתי וזה מה שהצחיק אותי כאילו אין מסעדות בפריז.'
ראיתי וזה מה שהצחיק אותי כאילו אין מסעדות בפריז.
23/09/2017 | 19:03
1
70
אשר לדה מאגו, ברור שהוא תיירותי היום. אבל גם דיילי אל על תיירים וגם אנחנו.
לצפיה ב-'כולנו תיירים, ואני שמחה להיות תיירת'
כולנו תיירים, ואני שמחה להיות תיירת
24/09/2017 | 06:24
44
אבל שלא יספרו לנו שאלה "5 בתי קפה בפריז שיושבים בהם פריזאים אמיתיים".
לצפיה ב-'צריך המלצה למסעדה בפריז עם אווירה חגיגית / כיפית'
צריך המלצה למסעדה בפריז עם אווירה חגיגית / כיפית
19/09/2017 | 14:08
23
75
לחגוג יום הולדת (2 זוגות)
לצפיה ב-'תגדיר מה זה "אוירה חגיגית" ואשתדל להאמליץ לך'
תגדיר מה זה "אוירה חגיגית" ואשתדל להאמליץ לך
19/09/2017 | 16:29
9
28
לצפיה ב-'אווירה נעימה וכיפית , נניח בבודהה בר נהניתי מהאווירה'
אווירה נעימה וכיפית , נניח בבודהה בר נהניתי מהאווירה
19/09/2017 | 19:44
8
95
אפשר גם מקום קצת יותר שמח , אפילו אווירת טאפאס בר או משהו בסגנון .
מקום עם אווירה
לצפיה ב-'אציג לך כמה אפשרויות'
אציג לך כמה אפשרויות
19/09/2017 | 21:11
2
122
FRENCHIE בר יין אחד המקומות הכי "חמים" בפריז אוכל כייפי ויין טוב וכל היפים והיפות
הבעיה הומה וצפוף ואי אפשר להזמין מקום מראש
CHEZ LAMI JEAN מקום עם אוירה היה פעם אחד המקומות האהובים עלינו
הומה וצפוף עם אוכל טוב שלעיתים איכזב
TOUS , SOURIRE שתי מסעדות טובות של צעירים עבור צעירים אוכל מצויין לגבי האוירה קשה לי לשפוט לSOURIRE יש גם מקום נוסף בנוסח טאפאס בר
LE CLOSE Y מקום עם אוכל נהדר ושף  יפני צעיר יצירתי  האוכל מאד יפה לעין וטעים המקום מרווח עם אוירה נחמדה
LES PAPILLES מקום הומה עם אוירה תוססת אוכל בסגנון טאפאס

יש לי לפחות עוד שתיים אם לא תמצאו באלו עיניין

לצפיה ב-'לגבי LES PAPILLES, ראיתי שני מסעדות בשם הזה'
לגבי LES PAPILLES, ראיתי שני מסעדות בשם הזה
24/09/2017 | 14:28
1
7
לצפיה ב-'אכן זה המקום (מתנצל אל האיחור בתגובה היינו בעקבה)'
אכן זה המקום (מתנצל אל האיחור בתגובה היינו בעקבה)
25/09/2017 | 00:06
2
לצפיה ב-'עוד שתיים'
עוד שתיים
19/09/2017 | 21:38
4
96
LE BARATIN אנחנו קוראים לה בכינוי "השמח" מקום קטן וצפוף עם אוירה נהדרת אוכל טוב ויין נהדר האוירה שם תמיד חמה כדאי להגיע בשעות מאוחרות וכמובן להזמין מקום מראש הרבה שפים באים לשם אחרי המשמרת או ביום הפנוי שלהם
LE COTTE ROTI מסעדה קצת יותר גדולה עם אוכל טוב ואוירה שמחה שאוכלים בה בעיקר מקומיים
לצפיה ב-'המון תודה על ההמלצות, בטוח אמצא משהו !'
המון תודה על ההמלצות, בטוח אמצא משהו !
19/09/2017 | 22:28
20
לצפיה ב-'דרך אגב, יש פידבקים למסעדה של אסף גרניט Balagan ?'
דרך אגב, יש פידבקים למסעדה של אסף גרניט Balagan ?
24/09/2017 | 10:14
14
או שזאת בעצם עוד ורסיה של Palomar  ?
לצפיה ב-'LE BERATIN נמצאת ב 3 rue Jouye Rouve ?'
LE BERATIN נמצאת ב 3 rue Jouye Rouve ?
24/09/2017 | 14:40
1
3
לצפיה ב-'le Baratin אכן זו הכתובת'
le Baratin אכן זו הכתובת
25/09/2017 | 00:08
2
לצפיה ב-'אם בפריז עסקינן- גם אני מתכוננת- בא לי אוכל ויאטנמי'
אם בפריז עסקינן- גם אני מתכוננת- בא לי אוכל ויאטנמי
22/09/2017 | 21:27
12
69
יש המלצה?
וב7 לאוקטובר לילה לבן בפריז - למי שנוסע!
לצפיה ב-'אהיה ב -7 באוקטובר , מה זה אומר לילה לבן?'
אהיה ב -7 באוקטובר , מה זה אומר לילה לבן?
23/09/2017 | 10:17
4
41
איפה ? ומה התכניות שם?
לצפיה ב-'הכל צרפתית (הגיוני), מצאתי קצת מידע בעברית'
הכל צרפתית (הגיוני), מצאתי קצת מידע בעברית
23/09/2017 | 13:04
2
47
http://www.hakolal.co.il/לילה-לבן-פריז-Nuit-Blanche-1.html

נראה נחמד.... מעניין אם זה משתווה ללילה לבן ברוטשילד ביוני
לצפיה ב-'בדף הפייסבוק הפוסטים באנגלית, וחוץ מזה יש גוגל טנסלייט...'
בדף הפייסבוק הפוסטים באנגלית, וחוץ מזה יש גוגל טנסלייט...
23/09/2017 | 16:06
7
לצפיה ב-'שמחה שעזרת- נתראה שם '
שמחה שעזרת- נתראה שם
23/09/2017 | 17:29
5
לצפיה ב-'גם אנחנו בפריס '
גם אנחנו בפריס
23/09/2017 | 19:27
6
49
אמנם אחרי נסיעה ארוכה מסאן סבסטיאן
אבל נראה  מה אפשרי
לצפיה ב-'היי, אשמח לשמוע איך היה בסאן סבסטיין.'
היי, אשמח לשמוע איך היה בסאן סבסטיין.
23/09/2017 | 19:36
5
45
אנחנו שוקלים נסיעה לחבל הבאסקים בספרד ומתלבטים היכן להתמקם.
האם בבילבאו או בסאן סבסטיין. מה דעתך ?
יש לך המלצות על מסעדות שוות באיזור?
לצפיה ב-'אזורמנדי, אזורמנדי ועוד פעם אזורמנדי'
אזורמנדי, אזורמנדי ועוד פעם אזורמנדי
23/09/2017 | 21:06
2
50
חוויה של פעם בחיים
לצפיה ב-'חחחח כן, ראיתי וקראתי את הביקורת שלך ממרץ 2015'
חחחח כן, ראיתי וקראתי את הביקורת שלך ממרץ 2015
23/09/2017 | 21:26
35
יפה . נשקול באהדה.
תודה רבה.
לצפיה ב-'היינו בנורמנדי לפני שנה ולא בפעם הראשונה'
היינו בנורמנדי לפני שנה ולא בפעם הראשונה
24/09/2017 | 07:31
31
זהו אזור נהדר לטיול ומעניין עוד יותר למי שמתעניין במלמת העולם השניה
ובעיקר בD DAY שזה נושא מרתק מאד מאד
גם הצד הקולינארי מפותח באזור בחקלאי הזה
כאמור לכל אזור האופי והייחוד שלו
לצפיה ב-'לדעתי סאן סבסטיאן הרבה יותר יפה'
לדעתי סאן סבסטיאן הרבה יותר יפה
24/09/2017 | 07:26
1
30
מקום ההתמקמות נקבע גם לפי אופי הטיול באזור
מבחינה קולינארית אין כמו סאן סבסטיאן והסביבבה הקרובה
יש שם כ15 כוכבי מישליין ועוד כהנה וכהנה מסעדות נהדרות
במו בראסאטגי, מוגריץ, אקלאר, ארזאק, אלקאנו,אסאדור אטקסברי וכד' 
אנחנו היינו צריכים בצער לוותר על כמה בגלל שנהיה שם רק 3 ימים
רק מ"מסעדות" הפינצ'וס אפשר למלא שבוע של אוכל נהדר
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
24/09/2017 | 10:48
2
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:17
7

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'המלצה על מסעדת טבריה הקטנה'
המלצה על מסעדת טבריה הקטנה
17/09/2017 | 21:30
8
322
חשוב לי להדגיש (כמו תמיד) שאני לא מבין גדול באוכל, בטח לא ברמה של חברי הפורום פה.  
היינו בשבת האחרונה בטבריה וחיפשנו מסעדה. אם לא רוצים לצאת מהעיר, אז אני חושב שטבריה הקטנה זאת אולי המסעדה היחידה שפתוחה בשבת.  
(יש גם את המסעדה של המלון הסקוטי).
מצאתי בארכיון הפורום, כמה המלצות עליה, אז החלטנו לנסות.  
אני אתחיל מהסוף - היה נהדר!  
הגענו לשם בשעות הערב המוקדמות. (התקשרתי חצי שעה לפני ההגעה ושאלתי אם צריך להזמין מקום ואמרו שלא). ובאמת המסעדה הייתה כמעט ריקה.
המסעדה מעוצבת נחמד והמוזיקה שהתנגנה ברקע הייתה ממש טובה (אבל זה כבר יותר עניין של טעם אישי....)
השירות היה אדיב ומאוד מהיר.
והאוכל היה מאוד מאוד טעים.  הופתעתי ממש לטובה.  
לדעתי לא נופל ברמתו ממסעדות שף באזור המרכז, בכל הפרמטרים - גם במחיר.  
אולי יש כאלה שימצאו את התפריט "פשוט" מדי או "לא עדכני" מדי, אבל אני דווקא התחברתי.  
למנה ראשונה ביקשנו פטריות מוקפצות, ואז המלצרית חזרה מהמטבח ואמרה שמתנצלים אבל נגמר (יכול לקרות).  
אז הזמנו פטה כבד. הגיעה מנה לא קטנה וטעימה.  
למנות עיקריות הזמנו פרגיות וסטייק פילה (בחרתי רוטב שמנת ופלפל).  את הפרגית לא אני אכלתי אז לא אכתוב עליה.  
הסטייק פילה היה מהטעימים שאכלתי! והרוטב היה פשוט מושלם!
רק משהו קטן מוזר - ללא ספק זה היה סטייק פילה ולא אנטריקוט. אבל בצורתו הוא דמה יותר לאנטריקוט, כלומר שטוח ופרוש.  
תמיד כשאני מזמין סטייק פילה, אני מקבל מן חתיכה עבה בצורת קוביה.  לא זכור לי שקיבלתי בצורה שהוגשה לי.  
אבל כמו שכתבתי, זה בוודאות היה סטייק פילה.  
לקינוח הזמנו קרם ברולה שהיה גם הוא מצויין.
(התלבטנו בין שלושה קינוחים ובחרנו בהמלצת המלצרית).  
חסרון שני קטנטן נוסף - ביקשנו לשתות לימונדה (יש בתפריט) ונאמר לנו שאזלה.  שוב, ברור לי שמקרים כאלה קורים.  
לסיכום - כולל טיפ (10%) שילמנו 400 ₪
לארוחה זוגית בלי יין (כולל שלוש שתיה).
לא זול, או ליתר דיוק, מעט יקר יותר מ ה "סטנדרט" של 300 ש"ח לזוג, אבל לדעתי קיבלנו תמורה הולמת למחיר.

לצפיה ב-'תודה על התגלית, כנראה את הסטייק פתחו כפרפר '
תודה על התגלית, כנראה את הסטייק פתחו כפרפר
18/09/2017 | 23:03
2
206
כבר ניקלתי בצורת הגשה כZו של פילה 
לצפיה ב-'בדרך כלל כשמבקשים WELL DONE.'
בדרך כלל כשמבקשים WELL DONE.
18/09/2017 | 23:42
78
לצפיה ב-'תודה. אז זאת הייתה הפעם הראשונה שלי (:'
תודה. אז זאת הייתה הפעם הראשונה שלי (:
19/09/2017 | 19:46
26
לצפיה ב-'תודה על הדיווח. חבל מאוד על מה שקורה לטבריה'
תודה על הדיווח. חבל מאוד על מה שקורה לטבריה
19/09/2017 | 05:28
1
199
בחודש שעבר בילינו בגרדה שבצפון איטליה. כל העיירות והכבישים והמסעדות היו מוצפים
בתיירים. ואילו טבריה שעל שפת הכינרת היפה שלנו עומדת בשיממון. 
סהכ 2 מסעדות פתוחות בשבת? מאכזב.
גילוי נאות: כותב שורות אלו יצא אל אור העולם בבית החולים הסקוטי - עכשיו ״המלון הסקוטי״.
לצפיה ב-'מסכים לגמרי. פוטנציאל מפוספס. '
מסכים לגמרי. פוטנציאל מפוספס.
19/09/2017 | 19:47
26
לצפיה ב-' על הדיווח'
על הדיווח
19/09/2017 | 07:17
1
123
רוב המסעדות בטבריה כשרות, ולעיר אין מה להציע לתיירים. במקום להיות עיר תוססת ופורחת כלכלית, היא עיר מוזנחת מכל הבחינות, מלבד מהבחינה הדתית. חבל.

לצפיה ב-'צודקת. ממש חבל. '
צודקת. ממש חבל.
19/09/2017 | 19:49
20
לצפיה ב-'ככה זה כשהחרדים משתלטים על ערים.'
ככה זה כשהחרדים משתלטים על ערים.
19/09/2017 | 09:22
155
אין דרך חזרה.
לצפיה ב-'אשמח להמלצה - באזור עין הוד'
אשמח להמלצה - באזור עין הוד
17/09/2017 | 10:06
6
126
קבוצה של 12 יוצאים לטיול בעין הוד ורוצים אחר כך לאכול ארוחת ערב במסעדה.
המליצו לי על הבית בעין חוד בעדיפות ראשונה ועל דוניה רוסה בעדיפות שניה.
אשמח לחוות דעתכם, חשוב שיהיה סגנון שמתאים לכולם (קרניבורים, צמחונים וכד') ושתהיה אווירה נעימה.
לצפיה ב-'דוניה רוסה היא מסעדת בשר'
דוניה רוסה היא מסעדת בשר
17/09/2017 | 10:19
3
140
כך שאני לא בטוחה שתתאים לצמחונים.

שתי המסעדות הומות אנשים בדרך כלל. אילו הייתי צריכה לבחור, הייתי הולכת על אוכל ערבי ולא על מסעדת בשר.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
18/09/2017 | 07:27
16
לצפיה ב-'דוניה רוסה לפני מספר חודשים היה יקר ובינוני'
דוניה רוסה לפני מספר חודשים היה יקר ובינוני
19/09/2017 | 02:28
1
95
הבית בעין חוד לפני שנתיים היה פחות יקר ובינוני אך יותר מעניין.
לצפיה ב-'תודה... יש המלצות נוספות באיזור?'
תודה... יש המלצות נוספות באיזור?
19/09/2017 | 07:20
17
לצפיה ב-'דברו לפני עם הבית בעין חוד, לוודא שיהיו פתוחים'
דברו לפני עם הבית בעין חוד, לוודא שיהיו פתוחים
17/09/2017 | 10:53
1
159
או שיפתחו ויתארגנו בשבילכם, רק בתיאום מראש, אם לא מדובר בשישי שבת בשעות הצהריים.
לצפיה ב-'תודה, אתקשר אליהם'
תודה, אתקשר אליהם
18/09/2017 | 07:27
22
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
17/09/2017 | 08:09
34
33
לצפיה ב-'ביום שישי כריך יצירתי.'
ביום שישי כריך יצירתי.
17/09/2017 | 09:01
19
486
שכבה תחתונה דאיקון מגורר.
השכבה מעל ביצי שרימפס, אנחנו קונים מארזים של 200 גרם, זה לא יקר כאן.
השכבה מעל סשימי טונה שהושרה למשך רבע שעה ברוטב סויה יאמאסה שאני מעדיף בהרבה ע"פ קיקומן, 
וואסאבי ויין לבן. כל זה בלחמניה צרפתית רכה.
אתמול הכנתי חריימה מזוייפת/משודרגת מדג גרופר שזה למעשה לוקוס. יש כאן די הרבה זני לוקוס.
בערב בת הזוג הביאה או יותר נכון רכשה במסעדה בה היא עובדת את מנת הדגל, סרטן ברוטב קארי.
יש כאן שייט כחול דומה לישראל אבל הוא די דל בבשר. מה שמשתמשים בו במסעדות טובות
וזה גם מה שאנחנו קונים הביתה זה סרטן מנגרובים. הוא יכול בקלות להגיע למשקל ק"ג ובכל מקרה 
אנחנו לא רוכשים אחד במשקל נמוך מ 600 גרם. כמובן שרוכשים רק סרטנים חיים וכפי שקוואז (איפה הוא?)
אמר לי, ככל שלסרטן יש יותר מרץ כך הוא יהיה טעים יותר.
לצפיה ב-'קאוואז נחסם כי הוא כותב מטנזניה ...זה קרה כבר לפני כמה '
קאוואז נחסם כי הוא כותב מטנזניה ...זה קרה כבר לפני כמה
17/09/2017 | 17:39
18
331
חודשים ולמרות שביקשנו מחתולית להבהיר לתפוז שהוא אינו 'גורם עוין' היא כנראה לא הצליחה לשכנעם. 
הסרטנים הגדולים מזכירים לי סרטנים שמקובל לאכול בדרום מלזיה, בג'והור בהרו. תענוג.
לצפיה ב-'הסרטנים האלו באמת מיובאים ממלזיה או אינדונזיה.'
הסרטנים האלו באמת מיובאים ממלזיה או אינדונזיה.
17/09/2017 | 17:51
14
197
לדעתי הוא כבר שוחרר.
גם אני הייתי חסום כמה חודשים כי אני כותב מתאילנד, מה שלא הפריע לי במיוחד כי יש לי VPN
אז הגדרתי כאילו אני כותב מישראל, אחרי 3-4 חודשים החסימה שוחררה.
גם אירופה נחסמה אז אבל רק לשבוע.
לצפיה ב-'גם לי לא היתה גישה מיפן וקוריאה. מוזר וחבל שזה כך.. '
גם לי לא היתה גישה מיפן וקוריאה. מוזר וחבל שזה כך..
17/09/2017 | 17:59
2
51
לצפיה ב-'בתפוז כבר כלום לא נראה לי מוזר. התרגלתי.'
בתפוז כבר כלום לא נראה לי מוזר. התרגלתי.
17/09/2017 | 22:55
41
לצפיה ב-'חוסמים גישה ממדינות לא מערביות מסיבות של אבטחה'
חוסמים גישה ממדינות לא מערביות מסיבות של אבטחה
24/09/2017 | 17:15
5
לא יודעת למה גם יפן וקוריאה ברשימה, יכולה רק להניח שהיו בעיות בעבר (או שהם נכוו ברותחים ונזהרים גם בצוננים...). יש מתקפות על אתרים ישראליים ממדינות שונות, כנראה לא שווה להם להתעסק או להסתכן.
לצפיה ב-'אולי החסימה בוטלה והוא לא מודע לזה.'
אולי החסימה בוטלה והוא לא מודע לזה.
17/09/2017 | 17:59
7
185
לא לשכוח ש35% מהטנזנים הם מוסלמים ובזנזיבר, שהיא חלק מטנזניה כמעט 100 אחוז מוסלמים אז לא הייתי בהכרח מקישה מתאילנד על טנזניה. 
לצפיה ב-'לא להקיש אבל שווה בדיקה.'
לא להקיש אבל שווה בדיקה.
17/09/2017 | 18:06
177
אתר יד2 למשל חסום כבר שנתיים לתאילנד, אבל הייתי ממש צריך אותו פעם, לכן התקנתי את ה VPN.
מאז יכולתי לשוטט שם כאוות נפשי.
יש ל VPN הזה עוד כמה שימושים לכל מי שרוצה להסתיר את מיקומו אבל זה לא תחליף ל TOR.
לצפיה ב-'קשה לומר את זה על יפן וקוריאה...'
קשה לומר את זה על יפן וקוריאה...
18/09/2017 | 03:01
5
124
לא רואה מה הקשר להרכב האוכלוסיה בטנזניה, מכל המקומות בעולם (גם בזנזיבר המקומיים לא ממש ידעו הרבה או התעניינו בכלל בישראל). גם אני נתקלתי בעבר בחוסר יכולת להתחבר כששהיתי בחו"ל, חשבתי שזו תקלה בטאבלט המעפן שלי אז לא חזרתי לנסות, אבל כנראה שזה אותו מקרה. 

לצפיה ב-'לדעתי זה עניין של הונאות באינטרנט'
לדעתי זה עניין של הונאות באינטרנט
18/09/2017 | 10:10
4
132
שאפריקה כיבשת מאד חזקה בהן...כשגרתי בגאנה לא יכולתי להתחבר להרבה אתרים ישראליים
לצפיה ב-'אפריקה בסדר, ניגריה במיוחד. מזרח אירופה גם.'
אפריקה בסדר, ניגריה במיוחד. מזרח אירופה גם.
18/09/2017 | 11:21
3
124
אבל איך יפן, קוריאה או תאילנד קשורות לנושא?
לצפיה ב-'מה בסדר?'
מה בסדר?
20/09/2017 | 10:33
2
69
יש הרבה יותר התקפות זדוניות מישראל  מאשר מטנזניה אם יש ביכלל...
סתם כסת''ח
לצפיה ב-'על מתקפה זדונית מטנזניה טרם שמעתי.'
על מתקפה זדונית מטנזניה טרם שמעתי.
20/09/2017 | 11:30
56
על חרדות ישראליות שמעתי וחוויתי רבות.
ולגבי ניגריה ומזרח אירופה, גם בתאילנד זה נושא בעייתי.
לצפיה ב-'והרי ידוע שבישראל אפריקה נחשבת למדינה אחת גדולה '
והרי ידוע שבישראל אפריקה נחשבת למדינה אחת גדולה
23/09/2017 | 09:19
5
לצפיה ב-'לא ממש שוחרר'
לא ממש שוחרר
20/09/2017 | 10:32
1
95
אני משתמש בוי פי אן , לפעמים עובד לפעמים לא עובד..
לצפיה ב-'או, שלום לך באמת '
או, שלום לך באמת
20/09/2017 | 13:18
66
שימוש ב- VPN הוא מה שהציעו בתפוז.
לצפיה ב-'סרטני מנגרובים מיובאים'
סרטני מנגרובים מיובאים
20/09/2017 | 10:46
103
מאינדונזיה, סארי לאנקה, פיליפינים מזרח אפריקה ועוד.
אינדונזיה מיבאת.
ואכן הם גדולים ומלאים...
לצפיה ב-'ניסיתי, בחיי שניסיתי'
ניסיתי, בחיי שניסיתי
17/09/2017 | 18:31
1
257
אבל כל טווח האיי.פי. של טנזניה חסום. אי אפשר לשחרר מחשב אחד בלבד. בהתכתבות האחרונה שלי איתו, הוא אמר שמצא פתרון.
לצפיה ב-'יודעת שניסית וכתבתי שניסית וזה לא הלך...'
יודעת שניסית וכתבתי שניסית וזה לא הלך...
17/09/2017 | 18:34
187
אבל אם הוא מצא פתרון - בואו נראה אם ייכנס להגיד לכולנו שנה טובה
לצפיה ב-'לפעמים מר תפוז מאשר לי ולפעמים לא.'
לפעמים מר תפוז מאשר לי ולפעמים לא.
20/09/2017 | 10:30
67
למה?
למה כובע
לצפיה ב-'אברטו בגדרה, וניס ביץ' בחוף ראשל"צ '
אברטו בגדרה, וניס ביץ' בחוף ראשל"צ
17/09/2017 | 09:03
294

אברטו,  שישי  בבוקר,  מקומות הוזמנו מראש.
המקום יפיפה! יש חצר מטופחת ומקסימה,  וגם חלל המסעדה מעוצב ונעים ומשרה אווירה של רוגע ונינוחות.

כשהגענו התבקשנו להמתין בפינת המתנה, יחד עם זוג נוסף, וקצת שכחו  מאיתנו.  כשניגשנו שוב לקבלה מייד הושיבו אותנו.  המלצרית שלנו היתה מקסימה,  ולא הציקה.

לשולחן  הגיעה צלחת עם 3 לחמים מצויינים (כפרי עם גרעינים,  לחם שאור עם משמשים ועוד לחם  ששכחתי את שמו),  עם חמאה רכה ומצויינת.

הזמנתי  אגס בנדיקט- ביצים עלומות, קריספי פולנטה, תבשיל תרד, פרמז'ן וקציפת הולנדז (​₪89),  והוא הזמין פריטטה פירנסה סטייל - תפו"א, קורנביף בשר, בזיליקום, תרד, ברוקולי ומוצרלה באפלו (​₪89).  שתי המנות היו טובות מאוד. המנה שלי היתה עדינה,  הפולנטה היא לא פחות מהברקה בעיני,  מנה נהדרת.

הבעיה היתה עם שאר האוכל-  כלומר הסלטים,  שרמתם היתה מאוד לא אחידה.  סלט החסות היה נחמד מאוד וגם גבינת המוצרלה עם הבלסמי,  אבל  סלט החצילים הקלויים היה תפל והיו בו חתיכות גדולות של קליפה שרופה.  הייתי מוסיפה לו  שום ומיץ לימון כי הוא היה ממש אנמי.  גם הסלק הקלוי עם היוגורט היה סביר מינוס, וגם הצזיקי.  הטחינה היתה ממש גולמית,  ללא שום תיבול,  והמטבוחה שעליה היתה סתמית.  סלט השוק היה נחמד.  התחושה של שנינו היא שיש במטבח מישהו שלא בטוח בעצמו  ומעדיף לא לתבל, וחבל.  יש מנות שמתאימות לתיבול עדין,  אבל צזיקי ראוי שיהיה בו קורטוב של שום,  ושל מליחות.  סתם יוגורט עם רצועות מלפפון זה ..... פחות לטעמי.
זיתי הקלאמטה היו טעימים אבל חלקם הגיעו מגולענים וחלקם עם הגלעין...  מוזר.
הלבאנה היתה תפלה ממש,  וגם הפלפל הקלוי שהגיע איתה. 

שורה תחתונה- מקום נחמד מאוד,  לא חושבת שאבוא במיוחד כיוון שאכלנו את הדברים שנראו לי מעניינים,  אבל אם נהיה באזור אשמח להגיע.

בשבת בבוקר הלכנו לים בראשל"צ,  ליד מסעדת פרנצ'סקה,  והחלטנו לאכול צהריים במסעדת וניס ביץ' על החוף.  היינו 4 מבוגרים  +  2 ילדים,  ללא ציפיות.

הילדים אכלו בייגל טוסט (שהגיע ללא רוטב פיצה,  אבל הילדים היו כ"כ רעבים  שויתרו על החזרה למטבח),  שהגיע עם סלט  נחמד.
המבוגרים אכלו קבב הבית עם צ'יפס,  המבורגר עם צ'יפס ואני אכלתי סלט חלומי.  הכל היה נחמד,  לא מבריק או מדהים אבל בהחלט בסדר גמור ומתאים לאווירה הקלילה.  הצ'יפס תעשייתי לגמרי.
שתינו לימונענע ברד גרוס שהיה מצויין,  ופרישייק טעים.

סכה"כ נחמד מאוד,  וסגר לנו את הפינה של ארוחת הצהריים.

לצפיה ב-'אילת: ישרוטל ים סוף, ארומה והמחבוא של אדי'
אילת: ישרוטל ים סוף, ארומה והמחבוא של אדי
17/09/2017 | 11:56
288
נחתנו באילת בחמישי לרגל הנופש השנתי מטעם מקום העבודה של בנזוגי היקר.
היינו במספר נופשים כאלה בשנים האחרונות, וישרוטל ים סוף מציע בינתיים את החוויה הטובה ביותר מבחינת האוכל במלון, וגם מבחינת המיקום בעיר כמו אילת, עם אפשרות לצאת לארוחות משלימות מחוץ למלון.
חדר האוכל במלון מאוד מוצלח בעיניי, ברמה גבוהה יותר לעומת מלונות דומים שניסינו בשנים הקודמות. האוכל היה מגוון, מדויק ומתובל היטב. האיכות כמובן יורדת כשמגיעים לקינוחי הפרווה, להיעדר הקפה, וככל שנכנסים עמוק יותר לשבת, אבל המלון (או ליתר דיוק, אורחי המלון) נהנה מסניף ארומה צמוד, המספק את ההשלמות המתבקשות בדמות קפה וביצים טריות לאחר כניסת השבת.
אציין לטובה גם את צלחת הפירות שקיבלנו כשנכנסנו לחדר, שנראה שנבחרו בקפידה והיו באיכות וטריות מצויינת. לא טריוויאלי בבתי במלון. נהנינו לנשנש אותם לאורך הסופ״ש.
בשבת עצמה כבר ויתרנו על ארוחות במלון. במקום זה אכלנו ארוחת בוקר מאוחרת בארומה הצמודה, ומאוחר יותר, לאחר הצ׳ק אאוט ולפני הטיסה, עצרנו לארוחת צהריים מוצלחת עם חברים במחבוא של אדי.
תחילה, השירות במסעדה היה מאוד מוצלח ויעיל, התמודדות יפה מאוד עם שולחן גדול של 14 אנשים, בניהם גם ילדים, וחלקם (אנחנו :)) לחוצים לסיים מהר על מנת להגיע לטיסה. מבחינת ההיצע, התפריט רחב מאוד, ולא מאוד ממוקד. יש הכל, החל מראשונות קלאסיות, סלטים ופסטות, פירות ים ובשרים. גם החלוקה לראשונות ועיקריות לא מאוד ברורה. מצד אחד יש חלוקה בתפריט, ויש גם עסקיות (בשבת!), אבל בקטגוריית הראשונות נכנסות גם מנות הסלטים ופירות הים, שמבחינת גודל יכולות להוות עיקריות לכל דבר. אלה מנות ממש לא סבירות כראשונות מבחינת גודל בארוחה של ראשונה + עיקרית, ובכל זאת, הן כלולות בעיסקית. כך שמבחינת vfm אפשר לומר שכולנו קיבלנו הרבה יותר אוכל ממה שציפינו לקבל במחיר מאוד הוגן של 130 ש״ח לעסקית.
אנחנו כאמור אכלנו ארוחת בוקר מאוחרת, וגם לא רצינו להעמיס יותר מדי אוכל לפני הטיסה, אז ותרנו על הדיל המאוד נדיב, ובחרנו רק בעיסקית אחת פלוס עיקרית נוספת. חלקנו לראשונה מנת סביצ׳ה מוצלחת, שגם היא היתה *מאוד* נדיבה בגודלה, ובכיף יכולה להיות מנת סביצ׳ה לשני אנשים בסטנדרטים של המרכז והצפון שאנחנו רגילים להם. לעיקריות שנינו בחרנו פילה, עם תפו״א אפויים, וסלט ירוק. מידת העשיה של הבשר היתה טובה, והוא הגיע עם רוטב מתקתק עם חרדל דיז׳ון וסוכר חום (היתה בחירה גם ברטבים אחרים, החלטנו שנינו ללכת על הפחות שגרתי). חלקנו גם בירת סטלה מהחבית, שהיתה גם כן כלולה בעיסקית.
לצפיה ב-'בחמישי הצלחתי להשתחל לויטרינה'
בחמישי הצלחתי להשתחל לויטרינה
17/09/2017 | 14:40
2
299
כבר הרבה זמן רציתי לחזור אבל המקום או עמוס איימים או סגור כשאני יכול להגיע. בחמישי יצא לי להגיע במהלך היום לתל אביב ואחרי קצת עמידה בתור וקצת יותר המתנה למנה, הצלחתי סוף סוף לאכול את מנת העוף נאשוויל החדשה שלהם. למי שלא שמע, מדובר במין פרייד צ'יקן עם קראסט עבה למדי, טבול ברוטב חריף/מתוק ומוגש בתוך לחמניית ההמבורגר שלהם.
המסקנה שלי? מנה טובה סה"כ אבל האמת, אהבתי יותר את הגרסה של KFC שיצא לי לאכול בארה"ב, מנה שכל כך אהבתי לאחר שנתקלתי בה במקרה, ששיחזרתי אותה פעמיים אצלי במטבח. המנה של ויטרינה מוגשת בשלוש דרגות חריפות וניסיתי את הבינונית, אולי החריפה יותר עזה בטעמים כמו בארה"ב.
לצפיה ב-'אכלתי אתמול את הגרסה החריפה'
אכלתי אתמול את הגרסה החריפה
18/09/2017 | 16:46
1
175
היה מאוד טעים, אבל אני לא פריק של עוף מטוגן והעדפתי את חצי ההמבורגר שחלקתי. לדעתי זה ביצוע מוצלח, העוף היה יותר טעים ממנה דומה שטעמתי ביא-פאן נניח. פשוט לא הפייבוריט שלי. חשוב לציין שבעיני ההמבורגר של הויטרינה הוא הכי טעים מבין כל ההמבורגריות בארץ, אז אולי אני משוחד בזה.

הרעש במקום בלתי נסבל והתור היה נוראי. אז קחו לתשומת לבכם. חבל שזה נורא טעים.

לצפיה ב-'אני לא יודע אם אתה משוחד.'
אני לא יודע אם אתה משוחד.
18/09/2017 | 18:12
152
ההמבורגר של הויטרינה הוא אכן הטוב ביותר שאכלתי בישראל אבל יש לא מעט המבורגרים, כולל בת"א
שלא ניסיתי, כך שאני לא יכול לקבוע שהוא הטוב ביותר.
מה שבטוח שאת זה של יומנגוס אין לי גם כוונה לנסות, זה גימיק, לא המבורגר.
לשמחתי לי בשכונה יש חמישה מקומות שמגישים המבורגר, שניים מהם שמתמחים רק בהמבורגרים
ושלוש מסעדות בשר שמגישות גם המבורגרים, במקום אחד ההמבורגרים טובים מאשר בויטרינה
ושניים אחרים משתווים לויטרינה. השניים האחרים פחות טובים.
לצפיה ב-'מסעדת שרה יהודה הימית 2 יפו'
מסעדת שרה יהודה הימית 2 יפו
17/09/2017 | 19:15
2
335
בהפסקה בין שני קונצרטים (מצוינים ) בפסטיבל ג'אז יפו , רצינו לאכול ארוחת צהרים, זכרתי המלצה חמה בפייסבוק על מסעדת יונס רח שארית ישראל- עד שהגענו לשם בשמש היוקדת- סגור . הפעלתי מנוע חיפש במח שלי וניזכרתי במסעדת ויטושה- חיפש מהיר העלה שהיא ברח יהודה הימית . אצנו לשם- בתחילת הרחוב- מסעדה- לא בדקנו את השלט ונכנסנו .
מסעדה מלאה, אבל עם רצון טוב מצאו לנו -היינו שלושה- מקום בהמשך למשפחה. נראה היה שכל הסועדים קבועים שם. התפריט על הלוח בגיר 

מה אכלנו ? למנה ראשונה חלקנו סלט חצילים ופלפלים קלויים (22 שח) וחציל קלוי עם טחינה. סלסלה עם פרוסות לחם אחיד  טרי פרוס עבה במרכז השולחן 
עיקריות- לצמחוני פלפל במילוי גבינה מטוגן בעטיפת פרורי לחם, לחברו- מוסקה - אמר שטעימה מאד ואני, לקחתי בהמלצת הגברת לידה הסתופפנו- קבב - 4 קציצות עגולות עסיסיות, תוספת שעועית לבנה מעולה ותבשיל אורז עם תרד שהיה לי דייסתי מדי אבל שותפי לארוחה אכלו ברצון
שתיה- בירה שחורה בקבוק של חצי ליטר, כנל בירה דיאט וגם בקבוק מי ברז הגישו לבקשתנו 
לקינוח לא ויתרתי על סוטלץ- אורז בחלב שהיה חביב (15 שח) ואספרסו כפול אדון (יש להם מכנוה)
החשבון 199 שח לא כולל שרות , שהיה "משפחתי " 
המסעדה פתוחה בימים א עד ו , עד שעה ארבע וחצי בלבד , דיווחה המלצרית 
כשהגיע החשבון שמנו לב שזו לא ויטושה !!! אלא מסעדה  שרה ....

המעוות תוקן למחרת- אחרי קונצרט נוסף בשבת אחהצ-אכל בעלי מוסקה טבעונית בויטושה. במסעדה נערך ארוע עם אקורדיאון והוא ניזכר בחגיגות המשפחה שלי מפעם ..

אני ניפגשתי עם חברות בבתא קפה ברמת אביב . פסטה שלי- חוקני כמרים עם כבדי עוף- הכבדים היו מצויינים, הפסטה עשויה פחות מדי , קרמבל תפוחים עם קליפות פומלה מסוכרות- היה מצוין והסכימו להחליף את הגלידה מוניל לשוקולד 
עד שהתישבו לידנו- היה שקט ונעים לשיחה. אחכ קצת רועש עד שהם עזבו...

לצפיה ב-'למה מעוות? חברה טובה שלי, בולגריה במוצאה, טוענת ששרה היא '
למה מעוות? חברה טובה שלי, בולגריה במוצאה, טוענת ששרה היא
17/09/2017 | 20:43
1
263
המסעדה המובילה מסוגה. אז הרווחתם...ובהזדמנות זו, שנה טובה, סבתא 
לצפיה ב-'רק לשון מליצה , שנה מעולה גם לך '
רק לשון מליצה , שנה מעולה גם לך
18/09/2017 | 20:01
26
לצפיה ב-'מרינדו, מחוץ לקיבוץ עין גב'
מרינדו, מחוץ לקיבוץ עין גב
17/09/2017 | 19:16
5
243
יש לי וידוי. לפני כמה שנים טובות עבדתי במרינדו. זה היה לתקופה קצרה שהתחילה נהדר והסתיימה די רע. לא אלאה אתכם בפרטים ורק אגיד שאחרי שעזבתי לקח לי יותר משנתיים להסכים לחזור לשם.
בתקופה הזו שמעתי ממי שהיה שם על הידרדרות בעיקר באיכות הבשר, שמה לעשות, הוא הסיבה שאנשים מגיעים למרינדו.
לצערי, אחרי שהסכמתי לחזור לשם די הסכמתי איתם. זה לא שהבשר היה רע, אבל הוא היה ממוצע. לא הבשרים המעולים שזכרתי מהתקופה שעבדתי שם. גם מי שהיה הגרילמן המדהים שם עזב, ומי שהחליף אותו היה פשוט פחות מחונן.

אבל בשנה האחרונה התחלתי להרגיש שוב שינוי לטובה. התפריט גם עבר קצת שיפצורים. כמה מנות שונו לטובה, וכמה התווספו. הלהיט מביניהן היא מנה ראשונה של חטיפי אסאדו שבעייני היא ברמה של גאונות. פשוט פרוסות דקות של אסאדו צלויות על הגריל, שהן פשוט מושלמות לטעמי.
אז כשהגענו הזמנו 2 מנות אסאדו ומנת כנפיים.
הכנפיים היו טובות, אבל כבר אכלתי טובות מאלה. מנה אחת של אסאדו הגיעה - לטענת הסועד - עם יותר מידי מלח גס, השנייה ללא מלח גס בכלל. לי לא הפריע זה או זה.

למנות עיקריות היינו משעממים קצת.
אני מאד אוהבת את ההמבורגרים שלהם, בעיקר כי הם באים עם לחמניית פרנה שתמיד מאד אהבתי. אלא שאין יותר פרנה, ובמקומה יש לחמניית המבורגר שממה שזכור לי היא לא מהז'אנר המוצלח מאד. אז העדפתי לוותר, ובמקום זה שלושתינו לקחנו אנטריקוט.
הסועדת הנוספת הזמינה מדיום רייר, אני הזמנתי מדיום , והנוסף הזמין מדיום וול.
המלצרית (שהייתה מקסימה) עידכנה שהנתח היום "ארוך ודק" והמליצה שנוריד כולנו את מידת העשייה, כי הסטייק מגיע על מחבת רותחת ולכן ימשיך להתבשל על המחבת.
קיבלנו את העצה.
הסטייק היה טוב, אפילו טוב מאד לטעמי. עדיין, זה לא הבשרים המדהימים שאני זוכרת מפעם, אבל בהחלט שיפור.

קינחנו בגלידה לא מהז'אנר הטוב ועוגת שוקולד חמה חביבה מאד אבל כל כך מתוקה שאי אפשר באמת לאכול.

אני רוצה לציין לטובה את האקוסטיקה. המסעדה הייתה חצי מלאה והרוב היה שולחנות גדולים עם ילדים. בכלל לא הרגשנו אותם. הייתה מוזיקת רקע נעימה, והתחושה הכללית הייתה נעימה מאד.
בקיצור, אוכל שרובו טוב, שירות שהיה מצוין ואווירה נעימה.

לצפיה ב-'בתמונה, מנת מיקס הבשרים שהזמנו ל 6 אנשים במרינדו עין גב.'
בתמונה, מנת מיקס הבשרים שהזמנו ל 6 אנשים במרינדו עין גב.
20/09/2017 | 10:39
4
160
לפני כ 4 חודשים.
נראה טוב אבל הטעם לא משהו.
מה שאני חייב לציין לזכות "מרינדו", כאשר הזמנתי מהם בשר הביתה, המשלוח הגיע באריזת ווקום ותמיד, אני מדגיש, תמיד הבשר היה מעולה.

לצפיה ב-'זו הייתה הבחירה שלך, אין טעם להאשים מישהו אחר.'
זו הייתה הבחירה שלך, אין טעם להאשים מישהו אחר.
20/09/2017 | 11:00
2
39
לצפיה ב-'פריזמן, עד עכשו היית בסדר. '
פריזמן, עד עכשו היית בסדר.
20/09/2017 | 11:25
1
140
עכשו התחלת עם השטויות שלך ?
בודאי שזו היתה בחירה שלנו , אז מה ?
כששישה אכלנים (חלקם קרניברים)  אומרים על מנת בשר שיש בה כמעט את כל סוגי הבשר שהמסעדה מגישה שזה "לא משהו" ומדובר בחברה ("מרינדו") ששמה הולך לפניה בגלל איכות הבשר שלה, כנראה שמשהו לא טוב עבר עליה. או על השף שלה.
ניחא אם זו היתה רק פעם אחת, אבל בתקופה שהייתי נוסע לפחות פעמיים בשבוע מהמרכז לקצרין, בפעמים שהחלטתי לבדוק את המסעדה , התאכזבתי.
במקביל תמיד נהנתי לאכול במסעדת הדגים של הקיבוץ בעין גב. 
שתהה לך שנה טובה ור ג ו ע ה !!

לצפיה ב-'אני מאמין לך.'
אני מאמין לך.
20/09/2017 | 11:36
99
אולי באמת לא היה מקום לבחינה מחדש מאחר וזה מקום שכבר הכרתם ולא הייתם אמורים לצפות שהרמה תרד.
מצטער אם נפגעת ממה שכתבתי, לא זו הייתה הכוונה.
שנה טובה גם לך

לצפיה ב-'האמת שאף פעם לא קסם לי להזמין שם מיקס'
האמת שאף פעם לא קסם לי להזמין שם מיקס
23/09/2017 | 12:06
34
תמיד עושה לי רושם שבמיקס יש הרבה בשרים רגילים ופחות מהבשרים ה"שווים". ושבשורה התחתונה הוא יוצא פחות מוצלח ומספק, כי קשה לשלוט במידת העשייה וכולם רוצים את מעט הנתחים הטובים יותר. המיקסים שלהם גם די יקרים אם אני זוכרת נכון למרות שיש מצב שיוצא משתלם אם זו המנה היחידה ל6 סועדים.

אגב עוד משהו שאמרו לי כבר כמה פעמים (לא זוכרת מי, כנראה לא גורם מהמסעדה עצמה) - למרינדו הרי יש את הבשר שלהם מהעדרים שלהם, אבל במסעדה הבנתי שהם כבר לא משתמשים כמעט בבשר שלהם.  הם משתמשים בבשר של חברות גדולות אחרות (תנובה? לא יודעת) ואת הבשר שלהם מוכרים במעדניה/ שולחים לסניפים במרכז. והבנתי שזו אחת הסיבות שהבשרים שאוכלים במסעדה הם כבר מזמן לא  מה שהיו פעם, אלא לכל היותר טובים ולא מצוינים.
בפעמים המעטות שאנחנו קונים מהם בשר (מאד מעטות) הוא טוב יותר בהשוואה לזה שאנחנו אוכלים שם.
לצפיה ב-'אורי בורי '
אורי בורי
18/09/2017 | 13:07
2
296
בספונטניות, למרות תשישות מתקדמת וחוסר רצון לנסוע החלטנו לנסוע בספונטניות אבוש ואני לאורי בורי. שיחיה לא טועם שום דבר שבא מהים חוץ מהגפילטע פיש שדוד שלי מכין (אין מה לומר גפילטע פיש מצוין אבל עדיין חיי אינם חיים כי בעלי מסרב לאכול דגים טעימים וטובים!) לקח את גמד הבית (שכן אוכל דגים ונענש כי אבא שלו לא) לחמותי לאכול שניצלים ואנחנו נסענו.
הצטרפו אלינו חברתי, ביתה ואביה.
החלטנו לחלוק.
מנות ראשונות:
ברבוניות- טריות קטנטנות כוללות ראש וקוצים, בקלי קלות הוצאנו השדרה וחיסלנו. לוו בסלט ירוק עם ויניגרט ושני רטבים מיונז כוסברה וצ'ילי. לא נשאר זכר לברבוניות החמודות.
סשימי סלמון עם סורבה ווסאבי ברוטב סויה. הם התעלפו אני לא אוהבת ווסאבי במיוחד (או חזרת לטובת העניין) אבל הדג היה טעים ומטופל היטב.
שרימפס ואבוקדו עם זיתי קלמטה ושמן זית. השרימפסים באורי בורי פשוט מעולים. בשרניים, מתקתקים והאבוקדו היה בול, הזיתים הוסיפו את המליחות וכל המנה פשוט היתה מצויינת. זו מנה עונתית ואין כל הזמן והיה שווה לנסות אותה.
ביניים:
מרק פירות ים עם ג'ינג'ר וחלב קוקוס. הלוגמים היו מאושרים (אוכלים כל פעם שמגיעים לאורי בורי).
עיקריות:
אבא שלי לקח שרימפס בשמן זית פיקנטי וביקש אקסטרא חריף. השרימפסים היו טובים אבל הוא אומר ששומני מדי (ובאמת הגיעו במחבת שוחים בשמן זית עם המון שום). בסה"כ אכל אבל אז הגיע המשפט הקבוע של אבא שלי שקצת מקובע ואמר שהשרימפסים שמכינים במפלט האחרון טוב יותר (כי השף מכיר אותו ושם לו הרבה פלפלים חריפים).
הבת של חברה שלי אוכלת כשר ולכן לקחה שני נתחי דג. ברמונדי ומוסר ששניהם היו מצויינים.
חברה שלי לקחה מחבת בשר סרטנים עם שמנת ושני סוגי אצות והתענגה.
אבא של חברה שלי ואני חלקנו מנה עיקרית של שרימפסים בחמאה, שום וטימין עם ארטישוק ואטריות שחורות. אין מה לומר כל פעם אני אוכלת את המנה הזו ונהנית מכל ביס וביס. חתיכת הלימון שעפה מהצלחת וטינפה אותי לגמרי (מלא כורכום) לא פגעה בהנאה שלי מהמנה.
קינוחים
אבא שלי וחברה שלי רצו גלידה ביקשו חמישה טעמים וקיבלנו כדור נוסף בטעם הל לשולחן. אחת הגלידות הטעימות שאכלתי בחיי.
אני לרוב אחרי כזו ארוחה לא מרגישה צורך בקינוח כבד ולקחתי שני כדורי סורבה. פסיפלורה ומנדרינה. הפסיפלורה היה סטנדרטי אבל המנדרינה היה מעולה.
הבת של חברה שלי קרם ברולה עם הל ווניל. היה מצויין ובתוספת הגלידה היה פשוט מדהים.
אבא של חברה שלי לקח מוס שוקולד עם בסיס שעשוי מפרלין ברוטב פסיפלורה ודבש. אין מה לומר היה מצויין.
ליוו את הארוחה כמה בקבוקי שתיה קלה, כוס יין אחת ושני אספרסו. קנקני מים לשולחן הגיעו בכל פעם שביקשנו.
895ש"ח מוצדקים ונהדרים.
התגלגלנו החוצה מהמסעדה וגילינו שאורי פתח מסעדה נוספת בקיסריה הלנה שמה וכבר סימנו לעצמנו להגיע לנסות בהמשך.
לצפיה ב-'לא הזכרת תוספות למנות הדג. יש? '
לא הזכרת תוספות למנות הדג. יש?
18/09/2017 | 13:24
1
183
אני זוכרת שבזמנו היו רק פתיתים וזה הרתיע אותי מלחזור לשם
לצפיה ב-'כן שכחתי לגמרי '
כן שכחתי לגמרי
23/09/2017 | 12:13
45
הברמונדי הגיע עם פירה כרובית מצויין (אני אכלתי אותו גם לפני שנתיים) והמוסר הגיע עם מג'דרה.
לצפיה ב-'אמסטרדם here we come'
אמסטרדם here we come
18/09/2017 | 09:20
8
155
היי!
מחפשת המלצות למסעדות (או בכלל מה שווה לעשות..) באמסטרדם.

עשיתי חיפוש בפורום, ואז מיינתי לפי תאריך - ולא מצאתי דברים חדשים יותר מ 2013
אני מניחה שחיפשתי לא נכון, אז גם אשמח לקבל לינק לשרשור רלוונטי...

תודה מראש חג שמח ושנה טובה!
לצפיה ב-'נסיעה טובה'
נסיעה טובה
18/09/2017 | 10:04
1
101
ראשית הכנסי לקישורי הפורום (בלשונית הכחולה "כלים ומידע" בחלק העליון של הפורום), ותמצאי שם מדור של דיווחים מחו"ל.

אחר כך, הכנסי לחיפוש הייחודי של הפורום - יש קישור בהודעה הנעוצה של Gרר בראש הפורום, וחפשי שם.
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
18/09/2017 | 10:07
15
לצפיה ב-'בדיוק חזרתי מאמסטרדם '
בדיוק חזרתי מאמסטרדם
18/09/2017 | 10:39
2
156
ממליצה על Cannibal Royale, מסעדת בשרים לא יקרה וטעימה ועל Cafe de Klos, מסעדה פצפונת שמגישה צלעות חזיר מדהימות.

לצפיה ב-'תודה! איפה ישנתם? '
תודה! איפה ישנתם?
18/09/2017 | 10:43
1
93
אני גם בחיפושים אחרי מלון
לצפיה ב-'Mr. Jordaan '
Mr. Jordaan
18/09/2017 | 10:52
129
לא מאוד זול, אבל במיקום טוב, ממש קרוב לתחבורה ציבורית ולמרכז.

וגם אנחנו עשינו סיור אוכל, אבל אצל Hungry Birds והיה מעולה ומומלץ.
לצפיה ב-'הנה כתבתי כאן'
הנה כתבתי כאן
18/09/2017 | 10:42
1
126
לצפיה ב-'תודה! מצאתי את ההודעה גם עם החיפוש המעולה של הפורום'
תודה! מצאתי את ההודעה גם עם החיפוש המעולה של הפורום
18/09/2017 | 10:43
34
לצפיה ב-'Ron Gastrobar'
Ron Gastrobar
23/09/2017 | 11:09
30
היי,
האמת שלשף הזה יש כמה מקומות באמסטרדם,
אנחנו היינו במסעדה המקורית והיה מאוד טעים, יצאנו עם חשבון של כ- 60 יורו לאדם והיה מאוד מאוד טעים (אח"כ הסתבר לנו שיש להם כוכב מישלן אחד).

מצרף את האתר של המסעדה

לצפיה ב-'מחפשת המלצות לבריסל וערי הסביבה'
מחפשת המלצות לבריסל וערי הסביבה
16/09/2017 | 10:40
9
98
שלום לכולם,
אני ובן זוגי נוסעים לסופשבוע בבריסל (תכננו לקפוץ גם לברוז' ולגנט) בראש השנה. אודה לכם מאוד להמלצות על מסעדות בכל הרמות ובכל המחירים (כמובן שתמיד עדיף לשלם פחות, אבל לא נתנגד גם לשלם יותר). המגבלה היחידה היא שאינני אוכלת בשר, כן אוכלת דגים ופירות ים. כמו כן, אשמח להמלצות על דברי אוכל מלבד מסעדות - שווקים, חנויות, מטעמים מקומיים שכדאי לטעום - כל דבר יתקבל בברכה.
המון תודה מראש לכל המסייעים (בתקווה שיהיו כאלה)
לצפיה ב-'המלצות מהחיפוש הייחודי של הפורום'
המלצות מהחיפוש הייחודי של הפורום
16/09/2017 | 16:55
4
71
תמצאי בקישור הזה:

גם בקישורי הפורום יש כמה המלצות:
http://www.tapuz.co.il/forums/links/551/3528/17178
לצפיה ב-'תודה על ההפניה...הסתכלתי בחיפוש, אבל ההמלצות שם קצת ישנות...'
תודה על ההפניה...הסתכלתי בחיפוש, אבל ההמלצות שם קצת ישנות...
17/09/2017 | 08:39
3
44
תהיתי אם למישהו יש המלצות יותר עדכניות
לצפיה ב-'באירופה גם המלצות בנות שנה או שנתיים תקפות'
באירופה גם המלצות בנות שנה או שנתיים תקפות
17/09/2017 | 10:18
2
67
שם מסעדות בדרך כלל מחזיקות מעמד.
לצפיה ב-'אפילו 40 שנה...לדוגמה, לה קלוז באמסטרדם עד היום מומלצת.'
אפילו 40 שנה...לדוגמה, לה קלוז באמסטרדם עד היום מומלצת.
20/09/2017 | 01:33
1
9
לצפיה ב-'גם בברצלונה'
גם בברצלונה
20/09/2017 | 08:38
23
אכלנו שוקולד בחנות בת מעל 100 שנים, ושתינו שוקולד חם עם צ'ורוס במקום שהיה אז בן 125.

לצפיה ב-'לדעתי, בריסל משעממת באופן קיצוני, לגבי אוכל'
לדעתי, בריסל משעממת באופן קיצוני, לגבי אוכל
17/09/2017 | 10:30
1
137
ההמלצות שאני מצאתי וניצלתי:
מולים וצ'יפס (בכל זאת בלגיה) בשה לאון לצהרים היה נחמד - http://www.chezleon.be/en/
Delirium Cafe - זה לא קפה אלא פאב - עצרנו לטעימה של כמה בירות והיה מצוין
לקפה ממש איכותי המליצו לנו על Cafés Delahaut - ליד הכיכר המרכזית שהיה מצוין
שוקולדים קנינו ב Galler (סמוך מאד לקפה הנ"ל)

אםפ זה מעניין אתכם גיליתי שם כמה רחובות בעלי אוריינטציה אסיאתית אבל לא נשארתי לחקור... קרוב לכיכר קתרינה

המליצו על פירות הים בכיכר קתרינה בצהרים - עברנו שם וראינו אנשים אוכלים אבל לא עצרנו...
לצפיה ב-'תודה רבה...'
תודה רבה...
17/09/2017 | 11:02
73
כמו שאמרתי אנחנו נסתובב לא מעט גם בערים אחרות (ברוז', אנטוורפן, גאנט)...מקווה שלא נמצא אותן משעממות...
לצפיה ב-'מסעדות טובות'
מסעדות טובות
17/09/2017 | 11:01
1
120
בסביבות בריסל, כשעה ומשהו נסיעה, די יוקרתית :
בתוך בריסל אופציות זמינות יחסית ולא "הכי יקרות", כיוון "מסורתי" -

לצפיה ב-'תודה רבה! רושמת לעצמי'
תודה רבה! רושמת לעצמי
17/09/2017 | 11:03
20

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

לירון לסר- מומחה לבריאות טבעית
זקוק לריפוי טבעי?
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה