לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1991619,916 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'שגב אקספרס: אוכל שפוי, תמחור הזוי'
שגב אקספרס: אוכל שפוי, תמחור הזוי
22/04/2019 | 11:04
350
אצל שגב האוכל לא רע לפרקים, אבל בטח לא מצדיק כזה מחיר לארוחת ערב.

מה לא נאמר על שגב משה, או משה שגב בעצם. אימפריה של מסעדות, קילומטראז' של תכניות בישול, המאמי של ביבי ושרה, וגם, בסך הכל, טבח מוכשר ומיומן. את זה אי אפשר לקחת ממנו. מה שמגיע מגיע, על איכות האוכל אפשר אולי להתווכח, כמו גם על המחיר. ארוחה בשגב הרצליה או שגב ארט היא בשביל רבים אירוע חד שנתי או דו שנתי. ועדיין, הפופולאריות לא מוטלת בספק. למי שזה יקר לו או גדול עליו, יש את שגב אקספרס ברמת החייל או בראשל"צ, שעסקית הצהריים שלהן, לפחות, גם מנסיוני,  אמורה להיות משתלמת ולספק את הסחורה. לכבוד יום הולדת שמח, יצאנו לבדוק האם בשלוחה הותיקה ברמת החייל של שגב אקספרס, זו שאמורה להיות השפוייה והעממית יותר, יש תמורה לאגרה גם בארוחת ערב. ברור היה לנו כי אין מדובר במחירי העסקית, ובכל זאת, ימי הולדת לא חוגגים בדרך כלל בצהריים, מה גם שזו המסעדה החביבה על בעלת השמחה. החלטנו לתת צ'אנס.

איך היה? ובכן, זו הייתה ארוחה שהיה בה גם אוכל לא רע לפרקים. מה ששגב יודע, הוא בהחלט יודע. עם זאת, היו בה מספר ליקויים משמעותיים שפגעו באופן קשה עד כמעט בלתי הפיך בחווייה הכוללת ומן הסתם בשורה התחתונה שאחריה.

בשגב אקספרס, כך ידוע לכל, הולכים על הפשוט. אין כאן לוקוס או פירות ים יקרים וגם לא אנטריקוט וסינטה. התפריט מושתת על ראשונות, פסטות ופיצות, ירקות בטאבון, ואז עיקריות על בסיס בורי, סלמון, מוסר, פרגית וכרעי עוף. הכי בבית. המרכיב הכי יקר במסעדה הוא כנראה פילה בקר. זו מחשבת קונספט יותר נכונה משנדמה ולא פלא שהיא עובדת. בעיקר בצהריים. בערב? לצערנו, זה כבר סיפור אחר לגמרי...

הגענו רעבים מאד למסעדה חצי מלאה שהתמלאה לגמרי בהמשך. צבא המלצרים לא הצליח להשתלט על המצב ולא סיפק לשולחן שלנו שירות כפי שאפשר וצריך לצפות. החל מהסועדת שהייתה זקוקה לקשית על מנת לשתות והמתינה כרבע שעה, ועד שהואילו בטובם להגיש חשבון. אם זו הייתה הבעיה היחידה, עוד היה אפשר, איכשהו, לעבור לסדר היום. אלא שזו הייתה הקטנה בבעיות הארוחה.

הפוקאצ'ה של שגב (23) הוזמנה מיד. הגיע בייגלה ירושלמי קטן ולא משכנע עם שמן זית וחומץ בלסמי בנאלי. לא שווה 23 שקל בשום אופן. זו הייתה אזהרת מסע חד משמעית. ראשונות: מרק קרם פטריות, ערמונים, טימין וכמהין (46), פטה כבד עוף, חמאה צהובה, ריבת בצל ושזיפים מוגש בכוס עם אגוזי מלך גרוסים (63) , קרפצ'יו פילה, פלחי אגסים, רוקט וניל ופרמזן וחומץ בלסמי מתקתק (63) , סביצ'ה בורי יווני עם שמן זית ולימון (63). כפי שיכולים לראות קוראי ביקורות מסעדות מנוסים, המחירים בראשונות נוטים צפונה מאלו של מסעדות נחשבות קצת יותר משגב אקספרס. הנדיבות הכללית אמורה לחפות על כך ואכן נוכחת ברוב המקרים. האיכות, לצערנו, סוחבת לבינוני ומטה.
המרק דווקא היה בסדר גמור. עשיר וחביב ובכמות גדולה. גם שתי שותפותיי לארוחה קיבלו שוט ממנו בכוס מעוצבת להפליא. שגב תמיד היה חזק בעיצוב. אלא שכאן הסתיים החלק הטוב בראשונות והתחילו הצלילות מטה: סביצ'ה הבורי חשף כמות גדולה של סלט יווני, סביר ולא סנטימטר יותר, שפילה הבורי, אחד הקשוחים בדגי הים, לא יכול היה לו ונבלע בו בלי שיותיר חותם. מופרך לחלוטין בהתחשב במחיר. הקרפצ'יו, בכמות זעומה ועם מלא עלי רוקט, לא הותיר שום רושם גם הוא. מנה סתמית לחלוטין. העיקר שהיה בלסמי. זה תמיד עושה רושם על ישראלים. הלא כן? 
אבל הטראומה האמיתית הייתה שמורה לחובבת פטה הכבד, כלת השמחה. זו מנה שהיא ציפתה לה במיוחד. אלא שאחרי שני ביסים נפתחו העיניים. רגע, משהו כאן לא בסדר. הפטה חמוץ. שברון לב. קראנו למלצרית. מבוכה גדולה. לא,  אי אפשר להוציא מנה חלופית של פטה. נגמר. הוצע תחליף: פולנטה פטריות, ערמונים, פרמזן ואספרגוס עם שמן כמהין (58) גרסת שגב למחניודה? אולי. גם המנה הזו, בוודאי לעומת החבר'ה מירושלים, לא הבריקה, והייתה מתוקה מדי, אבל לפחות נדיבה ולא מקולקלת בשום צורה. האם נהנינו? לא ממש, אבל כבר הבנו שצריך להנמיך ציפיות ובאופן דרסטי. על חשבון הבית הגיע סלט אסייתי של נבטים עם צנון, ג'ינג'ר כבוש ושומשום שחור שהיה טרי ורענן אבל לא הרבה יותר. סיכום בביניים: זו הייתה פתיחה בעייתית ברובה, ועל אף שמפאת גודלן של חלק מהמנות כבר היינו די שבעים, לא היה ולו גרם של קשר בינה לבין תמורה כלשהי לכסף.

שנמשיך? אנחנו ממילא כבר כאן. עיקריות: ממיוחדי היום: פילה בקר עם ריזוטו פטריות (158), ופילה מוסר ים עם ניוקי ערמונים ופטריות (138), ומהתפריט הרגיל: פרגיות שרופות עם עשבי תבלין וקרם תפוחי אדמה (84). כאן היה למזלנו שיפור מה ברמת האוכל, אוי ואבוי אם לא. VFM? זה, שוב לצערנו, לא. ממש לא. פילה הבקר, כ 180 גרם, היה מאיכות טובה והגיע מדיום כמתבקש. הריזוטו היה בסדר גמור גם הוא. האם, כמו שאומר הפילוסוף אייל שני, זקוק פילה בקר לריזוטו? לא ממש. אבל מילא. זה מה שעובד על ישראלים. לפחות כאן היה אפשר ליהנות מהבשר. 
מנת פילה המוסר חזרה על אותה מסקנה, רק בתפקידים הפוכים: כאן המוסר עצמו, שהגיע בלא פחות מארבעה פילטים(!), לא הרגיש כמו הדג הכי מחודד בקלמר מבחינת איכות, על אף שנצרב כראוי. הניוקי והפטריות שהגיעו בכמות מפחידה למדי בגודלה היו טובים מאד ומשביעים לחלוטין. לא ברור למה היה צריך לחבר אליהם דג מוסר. קרם הארטישוק הירושלמי המתוק והתמוה בטח לא עשה את העבודה כמשדך. גם כאן, לפחות נהניתי מהניוקי והפטריות. והפרגית? פרגית. לא ביצעו בה שום עוול וטעם גריל הפחמים הורגש, אבל כמוה אפשר להכין גם בבית. בטח לא משהו ששווה 84 שקל. קרם תפוחי האדמה ליד היה טוב בהחלט, אבל לא באמת ניחם אותנו.

מפוצצים לחלוטין אבל עם עננה כבדה של אכזבה וקצת בלבול, פנינו לקינוחים. גם הקינוחים במסעדה הזו אימתניים למדי. נבחר לבסוף קרם מוס שוקולד עם קדאיף וגנאש שוקולד (46). הגיעה קערה עמוסה בגודל פיילה ובתוכה מוס בהיר וטעים שמתחתיו גם קרם שוקולד חלב. האם היה נחוץ שם השטיק של הקדאיף? לא בטוח. זה הרגיש כמו עוד ניסיון להרשים את הקהל הישראלי השבוי. כאן, לפחות, ובפעם הראשונה בארוחה הזו, זה הרגיש כמו תמורה מלאה לאגרה. יחד עם הקינוח הגיעו על חשבון הבית גם גלידת וניל עם בוטנים מסוכרים וגם מלבי עם כדור גלידה וקוביות אבטיח, שהיו סבירים ואפשריים אבל טובים משמעותית פחות מקערת המוס.

771 שקלים עלתה הארוחה המוזרה והמופרכת הזו, שהיו בה פה ושם דברים לא רעים בכלל אבל גם לא מעט מפח נפש, במיוחד לכלת השמחה. כמובן שבנוסף לכל גם חייבו אותנו על מנת הפולנטה שהייתה אמורה לבוא כפיצוי על פטה כבד שאסור היה להגיש בכלל. אם לתקוע את האלמנט אז עד הסוף. אז שגב אקספרס אולי מציעה דיל משתלם בצהריים לאנשי חברות ההיי טק בסביבה, אבל נכון לכרגע אין שום סיבה שבעולם להגיע לשם לארוחת ערב. ברור שמסעדה צריכה גם להרוויח איפושהו, אבל מעולם לא נתקלתי בתמורה נמוכה כזו לסכום כזה, בטח כשהפרודוקטים אינם נזר הבריאה. כולה בורי סלמון ופרגית. מתבקשת הורדת מחירים של 30 אחוז כמו גם בדק בית רציני מאד במטבח ובשירות. ולחשוב שיכולנו, בוודאי במחיר כזה, ליהנות עשרות מונים יותר בהדסון הסמוכה, למשל. 
האם נחזור? לצהריים אולי, מתישהו. בערב בטח שלא. כרגע,  יש המון דברים יותר טובים לעשות כרגע עם הכסף שלכם מאשר ערב בשגב אקספרס.
לצפיה ב-'למי שאוהב דגים אבל לא בשביל הפוזה לשלם, אלא באמת אוהב דגים'
למי שאוהב דגים אבל לא בשביל הפוזה לשלם, אלא באמת אוהב דגים
21/04/2019 | 17:29
1
188
יש מסעדה בין יפו לשכונת התקווה.. באמת שלא האמנתי שזה יזכיר לי את הדגים מהבית שאנשים שאני באמת אוהב מכינים. ובאמת קשה לחפש מסעדת דגים טובה שלא תתחכם, אבל התמזל מזלי שלחבר התחשק דג... 
וזו לא נראית מסעדה משהו משוה, שלא תטעו. מסעדה נראית כמו שיפודייה באמצע הדרך שבחיי שאם ידידי לא היה מביא אותי פיזית אליה ככל הנראה לא הייתי יודע על קיומה. אז הרווחתי לי עוד דג ובמחיר הרבה יותר מסביר שאני בוודאי אחזור לאכול שוב ויהיה לי קשה לשכוח כי אין מנות כאלה במחירים כאלה באמצע הדרך שאני נוסע בה כל יום. מסעדת בוטיק דגים, יונס. יפו 
חלקכם בוודאי ביקרו (מדובר במסעדה וותיקה של שנים)
מי שחוזר לכאן עם תלונות אני אישית מפצה אותו.

חג שממממממח

לצפיה ב-'תשאיר להנהלת הפורום'
תשאיר להנהלת הפורום
21/04/2019 | 20:05
140
את הפרטים.
לצפיה ב-'מסעדת נאם בדיזנגוף - המלצה חמה'
מסעדת נאם בדיזנגוף - המלצה חמה
18/04/2019 | 14:15
1
226
מקווה שאני לא עוברת על חוקי הפורום, אבל חייבת לשתף אתכם בחוויה קולינרית מדהימה שעברתי.
באופן ספונטני נכנסתי עם חברה למסעדה אסיאתית בדינגוף שהיתה חצי מלאה.
המארחת היתה נחמדה באופן חלקי שלמרות שברור היה שאין סועדים בשעה הזו (15:30) נתנה לנו לחכות בגלל שלא הזמנו מקום - אבל המלצרית היתה ממש מקסימה.

פתחנו במנה ראשונה של סלט פפאיה שנקרא סום טאם שהיה מדהים פיקנטי קצת חריף ומתוק בו זמנית. בגלל שיש בו רוטב דגים החברה שלי הזמינה גרסה נטולת הרוטב. המחיר - 36 למנה.

מנה נוספת שלקחנו היתה - גנג פט נומאי - תבשיל קארי אדום עם חלב קוקוס ודלעת תאילנדית. האמת הדרך הכי טובה לתאר את המנה הזו היא - שבסיום המנה רבנו אני והחברה מי תנגב את שאריות הרוטב ואפילו ביקשנו תוספת של מעט רוטב. מתברר שאנחנו לא הראשונות שעשו את זה.

חייבת לציין שזו מנה ענקית שבקלות משביע שתי נשים לא קטנות.
תוסיפו שייק קוקוס - שני קוקטילים מצויינים עם ליצ'י - חלומי.

בקיצור חוויה מענגת ומפתיעה, אני מבינה שכבר רבים מכירים את המסעדה. אבל לי זו היתה פעם ראשונה - ופשוט הלם חיובי של רמה שאני לא מכירה בישראל.

לצפיה ב-'אין, השילוב של קארי אדום וחלב קוקוס הוא שילוב מנצח.'
אין, השילוב של קארי אדום וחלב קוקוס הוא שילוב מנצח.
18/04/2019 | 14:24
139
פגשתי אותו במספר מסעדות בארץ, ואין מבוגר אחד שפגשתי שלא מתלהב מהרוטב הזה. נראה לי שלאט לאט הוא מתווסף לכל המסעדות האסייתיות בארץ... פשוט שילוב מעולה.

לצפיה ב-'מנהל/ת חדש/ה? בשעה טובה.'
מנהל/ת חדש/ה? בשעה טובה.
15/04/2019 | 17:16
3
303
התחלתי לקרוא קצת הסטוריה אבל הנייד חותך לי 3/4 עמוד,
בהצלחה.
לצפיה ב-'אופס - כבר אין מנהל חדש, נמחק....'
אופס - כבר אין מנהל חדש, נמחק....
16/04/2019 | 18:31
2
93
לצפיה ב-'קנוניה אנטי פראנסאוית.'
קנוניה אנטי פראנסאוית.
20/04/2019 | 07:55
1
161
סתם,
בהתחשב בשם ה"מנהל" - גו מיו ובשריפה הנוראה.
חשבתי שמי שבחר שם כ"כ מחייב, תנהל או ינהל.
לצפיה ב-'לא קראתי את ההודעה המדוברת.'
לא קראתי את ההודעה המדוברת.
23/04/2019 | 16:58
36
כן קראתי בפורום משוב את השרשור בו הוא מבקש הסרת חסימתו מכתיבה בפורום.
ממה שקראתי לא בטוח שכדאי שהוא יהיה המנהל של הפורום.
לצפיה ב-'נוסעים מהקריות לאילת (לא שבת). איפה עוצרים'
נוסעים מהקריות לאילת (לא שבת). איפה עוצרים
07/04/2019 | 15:10
4
173
לאכול ארוחת צהריים? אין מגבלת כשרות, נוסעים עם בני 10 ו-14 שאוכלים פחות או יותר הכול. איפה כדאי לאכול בדרך? (גם בהלוך וגם בחזור).
תודה!
לצפיה ב-'בהלוך, באר שבע - בעיר העתיקה- כפרה , למשל '
בהלוך, באר שבע - בעיר העתיקה- כפרה , למשל
08/04/2019 | 19:28
67
לצפיה ב-'אנחנו עצרנו בהלוך במסעדת החבית במצפה רמון'
אנחנו עצרנו בהלוך במסעדת החבית במצפה רמון
10/04/2019 | 09:50
144
ובחזור במסעדת כרמים בבאר שבע. משתיהן היינו מרוצים מאוד. את יכולה לגגל פה בפורום אם את רוצה לקרוא את הביקורת שלי עליהן.
לצפיה ב-'בצוקים באורסולה או במעדניה שצמודה אליה.כביש 90 נדמה לי שמה'
בצוקים באורסולה או במעדניה שצמודה אליה.כביש 90 נדמה לי שמה
10/04/2019 | 13:44
105
או קפה סיגל במושב עידן
לצפיה ב-'תודה לכל המגיבים'
תודה לכל המגיבים
10/04/2019 | 14:35
51
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/04/2019 | 18:26
219
אשמח לקבל המלצה על מסעדות בשר כשר טובות וזולות ,חשוב איכות הבשר כמו כבש אווסי למשל שיוגש על פי הזמנה
ב.האם משווק כיום לאיטליזים מדאבח בשר כבש אווסי הכבש הבלאדי כמו אצל הבדאווים?
תודה
לצפיה ב-'מישהו ביקר באבוקדה ??'
מישהו ביקר באבוקדה ??
28/03/2019 | 16:44
2
129
לצפיה ב-'לא אישית, אבל מישהי שאני מכיר ביקרה ומאד אהבה'
לא אישית, אבל מישהי שאני מכיר ביקרה ומאד אהבה
29/03/2019 | 18:35
88
לצפיה ב-'נסיון'
נסיון
04/04/2019 | 11:20
59
לצפיה ב-'סופש בבאר שבע - המלצה על מסעדה לערב שישי'
סופש בבאר שבע - המלצה על מסעדה לערב שישי
27/03/2019 | 16:55
5
264

אהלן, מחפש מסעדה טובה וכמובן לא חייבת כשרה :)
את הסופש הזה אאלץ להעביר בבאר שבע עם ארבעת ילדי (אל תשאלו מה הסיבה
בכל אופן עם כמה שאני מתבאס על זה ארוחה טובה תמיד עושה לי את זה לא משנה היכן אמצא את עצמי בארצנו הקטנטונת 
ובטח שעם ארבעת ילדי הכל יותר טעים
ועם זאת, רוצה ללכת על בטוח
והייתי שמח להמלצה על מסעדת בשרים בבאר שבע באזור להבים שפתוחה בשישי בערב
אבל בחייאת משהו טוב (לא חייב כשר.. לא לחוץ על תקציב.. חייב להיות טעים)
רעב מעכשיו

תודה מראש למסייעים
לצפיה ב-'כרמים מסעדה טובה בבאר שבע.'
כרמים מסעדה טובה בבאר שבע.
27/03/2019 | 17:39
1
205
אבל היא יותר מסעדת שף.
לצפיה ב-'ומה הבעיה עם מסעדת שף? '
ומה הבעיה עם מסעדת שף?
28/03/2019 | 10:08
171
תודה 
לצפיה ב-'טבעי שמסעדה שפתוחה בערב שישי לא כשרה'
טבעי שמסעדה שפתוחה בערב שישי לא כשרה
28/03/2019 | 11:17
177
הנציג הדרומי אוכל מדי פעם בקפסה ואומר שהמקום נחמד מאד.

אם אתה שם גם בבוקר הוא מאד אוהב את הסניף של סעיד - חומוס מצויין לטענתו
לצפיה ב-'מסעדת בשרים בדרום'
מסעדת בשרים בדרום
28/03/2019 | 16:24
1
181
סינס בצומת שער הנגב ומידס בקיבוץ ברור חיל הן שתי אפשרויות שמוקדשות לבשרים ופתוחות בששי בערב. רק מה, מצריכות נסיעה קצרה לכיוון העוטף.
בב"ש עצמה: קפאסה, כפרה, הספריה ושגב יהיו פתוחות בששי בערב וכולן טובות (במחירים שונים). קצת יותר פשוט אבל מוצלח ומתאים לילדים - המבורגר בBBB או בבלאק. כדאי להזמין מקום מראש.
לצפיה ב-'בלאק כשרים'
בלאק כשרים
31/03/2019 | 08:10
116
מאז שעברו לישפרו הם הפכו להיות כשרים.
לצפיה ב-'הנחות והטבות למסעדות - עזרה תתקבל בברכה '
הנחות והטבות למסעדות - עזרה תתקבל בברכה
23/03/2019 | 03:34
12
235
כיצד ניתן להשיג הנחות והטבות למסעדות (ללא קשר לחברות מועדון) לאנשים שאינם עובדי הייטק?
הרי כרטיסי "תן ביס" ו"סיבוס" מיועדים לעובדים של חברות, אדם פרטי לא יכול להירשם.. אז היכן ניתן למצוא (אם בכלל ניתן..) הטבות למסעדות?
לדוגמה, ברשת ג'פניקה מציעים למי שנרשם למועדון הלקוחות דרך חברות הייטק שונות, צבירת נקודות גבוהה והטבות חינמיות שמשתנות כל חודש ועוד.. בעוד שבהרשמה רגילה דרך האתר לא מקבלים את הטבות הבונוס האלה.
אז כיצד ניתן למצוא הטבות, מבצעים והנחות למסעדות? האם יש אתר כלשהו? אפליקציה? או שאולי יש דרך לקבל את מה שמציעים לעובדי הייטק מבלי לעסוק במקצוע?

לצפיה ב-'אדם פרטי יכול להרשם לתןביס ולזכרוני גם לסיבוס'
אדם פרטי יכול להרשם לתןביס ולזכרוני גם לסיבוס
23/03/2019 | 06:26
7
188
ובת"א יש עכשיו משלוחים עם wolt שהם מאד יעילים
לצפיה ב-'איך? הרי בהרשמה צריך לציין את שם החברה שאתה עובד בה..'
איך? הרי בהרשמה צריך לציין את שם החברה שאתה עובד בה..
24/03/2019 | 07:46
6
129
יש לך ניסיון עם חברה כלשהי? הנחות שמשתלמות?
תודה רבה.
לצפיה ב-'אני נרשמתי באופן פרטי, זה לא נותן כמעט כלום. פה ושם מקדמים '
אני נרשמתי באופן פרטי, זה לא נותן כמעט כלום. פה ושם מקדמים
24/03/2019 | 10:19
5
180
איזו מסעדה ונותנים הנחה קטנה.
לצפיה ב-'כן, כנראה זה לא שווה'
כן, כנראה זה לא שווה
24/03/2019 | 21:14
4
105
כי נרשמת באופן פרטי ולא דרך חברה שמביאה הרבה לקוחות, הכמות קובעת..
מבאס.
מאוד מבאס.
לצפיה ב-'אני חושב שאתם טועים'
אני חושב שאתם טועים
25/03/2019 | 06:14
3
143
אתה לא מקבל הנחה כי אתה חלק מחברה.

החברה מסבסדת לך סכום מסוים יומי או חודשי לכרטיס התןביס שלך וזה תקציב האוכל שלך.

לצפיה ב-'כן, אך מעבר לארוחות המסובסדות והשוות ביותר'
כן, אך מעבר לארוחות המסובסדות והשוות ביותר
26/03/2019 | 00:22
2
104
יש מסעדות שגם מעניקות בונוסים לכל מי שמצטרף כחבר מועדון דרך חברת העבודה או הלימודים..
ג'פניקה מעניקה 500 נקודות, מתנות משתנות כל חודש, הנחות ועוד, למי שמצורף כחבר מועדון דרך חברות הייטק מסויימות.
בזמנו, הם עשו גם מבצע לסטודנטים עם 600 או 900 נקודות מתנה.. לא זכור לי במדויק, ועוד הטבות.
בעוד שאם אתה עושה חברות מועדון בדרך הרגילה, אין את כל הבונוסים.
כך נוהגות מסעדות נוספות.
כך שמעבר לארוחות המסובסדות, מקבלים עוד הרבה מתנות - בחינם.
לכן תהיתי, כיצד פשוטי העם יכולים גם ליהנות מהטבות..

לצפיה ב-'זה גם לי יש אבל לא קשור ל-10ביס'
זה גם לי יש אבל לא קשור ל-10ביס
26/03/2019 | 10:11
1
86
ולא קשור בהכרח להייטק. זה נכון למועדונים שונים כמו חבר, זה גם לסטודנטים וחיילים במילואים ועוד ועוד.

ממליץ אם רוצים משהו ספציפי לחפש פשוט בגוגל ולהגיע לדפים שמסבירים איך לקבל את ההטבה.

נגיד למועדון זאפה יש הטבות שאפשר לקבל מחיפוש קצר ופשוט בגוגל
לצפיה ב-'כן, חיפשתי..'
כן, חיפשתי..
27/03/2019 | 01:36
47
ספציפית לג'פניקה, חוץ מאתר הייטק ואתר סטודנטים, לא מצאתי משהו נוסף..
דרך האתר של הסטודנטים לא ניתן להירשם אם אינך סטודנט..
אולי כדאי לפתוח בפורום הזה איזושהי תגית עם כל ההטבות הרלוונטיות למסעדות ולרשתות שונות.
זה יכול להיות מאוד נחמד ומועיל.
קופונים, הטבות, מבצעים, לינקים נסתרים..
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי רק חברות במועדון הלקוחות של המסעדה... מה שיש'
למיטב ידיעתי רק חברות במועדון הלקוחות של המסעדה... מה שיש
24/03/2019 | 11:27
3
180
אדם פרטי בד"כ לא יצליח להשיג לעצמו הטבות שגוף גדול עם מאות או אלפי חברים יכול להשיג לעצמו וזו המציאות הצרכנית (לא רק במסעדות). אולי כדאי לעבוד על מעגל החברים ולהתחכך בעובדי הייטק...
לצפיה ב-'חחחח '
חחחח
24/03/2019 | 21:10
2
120
האמת? מבאס.
גם אני רוצה הנחות, צבירת נקודות מועדון שווה והטבות.. זה לגמרי ידרבן אותי להזמין יותר.
אולי כדאי להתחיל יוזמה של קבוצות מאורגנות שמעוניינות בהטבות? כמו כלות שמתארגנות יחד על מנת להשיג מחירים טובים לאולם אירועים, שמלות וכו'
לצפיה ב-'יש מסעדות שהמועדון שלהן עושה בדיוק את זה'
יש מסעדות שהמועדון שלהן עושה בדיוק את זה
24/03/2019 | 21:32
1
146
בחיפה למשל זה כך (אאל"ט) בקפה לואיז, טאטאמי, סינטה בר/ששון...

אבל לא כל מסעדה מעוניינת בכך, מן הסתם (גם לא כל המסעדות בסיבוס וכו', כידוע).
לצפיה ב-'טוב לדעת..'
טוב לדעת..
26/03/2019 | 00:25
72
כוח קנייה, זה עובד..
אפילו על חברת yes..
לצפיה ב-'ביסטרו וניה: פוטנציאל במימוש חלקי'
ביסטרו וניה: פוטנציאל במימוש חלקי
20/03/2019 | 10:36
21
628
אין ספק שהחיבור בין הביסטרו החיפאי לבין שף כמו מיכאל גרטופסקי הוא מבורך. בחלק מהמנות כבר מרגישים אותו. עם זאת, יש בהחלט מקום גם לשיפור ולהתייצבות שיבואו עם הזמן.

אין כמו עבודה מחוץ לתל אביב. נוסעים, מופיעים, עושים שמח (הפעם בפני 100 בני נוער חיפאים נלהבים) , ויש גם הזדמנות לבקר במסעדה מקומית שעדיין לא היינו בה. תמיד משמח להתוודע למקום שטרם ביקרת בו. תחושה טבעית של סקרנות ועניין. בחיפה, שהחלה סוף סוף להתעורר בשנים האחרונות, יש מספר מקומות שמחזיקים מעמד כבר כמה שנים. הנמל 24 המוערכת היא כזו, וכמוה סינטה בר, צ'אנג בה ואיטליאנו דה לה קוסטה. מדובר במסעדות טובות שהיו מחזיקות יפה גם בתל אביב האכזרית יותר. עוד אחת ברשימה היא ביסטרו וניה, ואחרי התלבטות בינה לבין החמארה בתלפיות, החדשה היחסית, החלטנו ללכת על הביסטרו שבנמל, במיוחד אחרי שלאחרונה חבר אליה השף המוערך והמוכשר מיכאל גרטופסקי (סושיאל קלאב, מיכאל במושב לימן), מה שהגביר עוד את הסקרנות לגבי טיב החיבור בין ביסטרו חיפאי עם נטייה אירופאית משהו לבין המטבח הגלילי אותו מביא השף המצטרף. אין ספק שגם המראה של אונייה ענקית העוגנת בנמל באותו ערב בו ביקרנו שם מוסיף לייחוד ולחוויה הכוללת.

תפריט החורף ב וניה ביסטרו אינו מתוחכם מדי. יש בו הכל לכולם במידה של צניעות מבורכת. התפריט לא מתפייט מדי אבל גם לא לאקוני, החלל נעים ואפשר להציץ אל המטבח הפתוח, כולל הטאבון הבלתי נמנע. אין ספק שמגע היד של גרטופסקי כבר ניכר. התברר לנו שהוא אינו נוכח במטבח כיוון שהוא בחו"ל, אבל היו מספיק מנות בתפריט שעוררו חשק. הזמנו לא מעט, ובהתייעצות תכופה עם המלצר האדיב הוסכם שהמנות יגיעו אלינו אחת אחת. קודם הראשונות ואז מתקדמים אל הכבד יותר. בעידן שבו יותר מדי מסעדות כאלו הולכות על "מה שמוכן יוצא", אותה שיטה מגוחכת שפוגמת בחוויית הסועד, ושגורמת לו לאכול סלט אחרי שווארמה, משמח היה לגלות שיש בצוות מי שמבין ומקשיב.

התחלנו עם פוקאצ'ה  עם עגבניות צלויות ושום קונפי (16) שהייתה תקינה ולא הרבה יותר ואז פטריות על הפלאנצ'ה עם פונדו פרמזן עשיר (52), וממיוחדי היום: סביצ'ה מוסר ים על פוקאצ'ה עם גוואקאמולי (56). פעמיים שיחוק. במנת הפטריות הגיעו ארבעה נתחים גדולים של פורטבלו, צלויים מצויין בטאבון, ולצידם פונדו פרמזן שהצליח להיות עשיר ולא כבד. מנה מגניבה ויאמית לגמרי. הסביצ'ה לא היה פחות טוב. בצק פוקאצ'ה משוטח כמו פיצה ועליו מוסר ים בתיבול של כוסברה ירוקים ושמן זית ובצל סגול ומתחתיו גואקאמולי עשיר ולא חמוץ מדי. זו הייתה מנה מקסימה. אין ספק, פתיחה ברגל ימין שניכרה בה המחשבה של השף היוצר עם ידי הזהב. אלא שאלו היו בעצם המנות הטובות ביותר בארוחה. מכאן זה נעשה קצת פחות טוב.

המנה הבאה: כיסונים ממזרח אירופה, תפו"א מדורה, גבינה מלוחה, בצל ירוק ושמנת חמוצה (48). שלושה כיסונים גדולים היו שם. מילוי תפוחי האדמה טעים מאד ונוכחת בו השריפה, אלא שלצידם הייתה גבינת ברינזה, אמנם איכותית אבל מלוחה עד מאד. החיבור בין שתי העוצמות, של תפוחי האדמה השרופים הגבינה המלוחה, לא עבד. נוצר שם מאבק. רוטב החמאה הדליל התקשה לפשר ביניהם. כששאל המלצר האדיב להפליא לדעתנו גרסנו שכדאי להחליף את הגבינה למשהו מעודן יותר כדי לתת יותר מקום לתפוח האדמה. סך הכל בוודאי לא מנה רעה אבל פיספוס לצערי כן היה כאן. לא משהו שאי אפשר לתקן. הלאה: העיקרית הראשונה לצורך ענייננו- פיצטה קרבונרה, בייקון, פרמזן, חלמון ופלפל שחור (52). אולי מוזר, אבל כן, אחרי כל הבצק דווקא התחשק לנסות פיצה. מי שמכיר את כותב שורות אלו בוודאי ירים גבה. בייקון? הייתכן?? כן. אבל בנפרד. למרות אזהרת המלצר שהטעם עלול להיפגע, הלכנו על זה. ובכן? פיצה חביבה ולא הרבה יותר, שהעניין בה נגמר מיד לאחר שאזל ממנה החלמון הנוזלי. כנראה שזו באמת אשמת המזמין ואפשר להניח שהבייקון היה מוסיף מליחות ובשרנות, ועדיין, לא מדובר בהברקה אלא לכל היותר במנה שמבוצעת ביעילות לסוגה. העיקרית האחרת, שוק טלה מפורקת מהעצם, קרפים מלוחים, טחינה וחריף (88) הייתה טובה הרבה יותר, בזכות צלייה נכונה של הטלה והרבה עשבים רעננים וטחינה לא רעה עם סחוג טוב בתוכה. לא בטוח שדווקא קרפים מלוחים, להלן הטוויסט של המנה, היו בנויים לשאת את כל הכבודה. הגלגול בתוכם היה בעייתי משהו. במחיר הזה גם היה נחמד לקבל קצת יותר בשר טלה, ועדיין, היה טעים למדי. בשלב הזה ממילא כבר התקשינו לזוז. הרבה אוכל לשניים.

ואם עד עכשיו הייתה ההתרשמות הכללית חיובית, בא הקינוח והפך את העסק למורכב יותר: אחרי התלבטות הוזמן קראק פאי עיר תחתית (44). על הקונספט בקינוחים אחראית הקונדיטורית המוערכת נעמה גאון. הבטחתי לשותפתי לארוחה גדולות ונצורות: הרי קראק פאי עוסק בשכבה דקה של שיבולת שועל ועליה כשלושה סנטימטר עובי של טופי. קינוח פלילי שרצוי לא לאכול יותר מפעמיים בשנה. בקנדה, באולם ספורט פשוט באמצע טורניר ספורט פראלימפי לנכים שבו לקחתי חלק, הוגש קראק פאי נהדר לצהריים. הייתי צריך להילחם עם עצמי על מנת להסתפק בפרוסה אחת. ובגירסת עיר התחתית? אכזבה רבתי. מעין עוגייה עבה הרבה יותר מדי, עם מעט מדי מילוי, שגם ככה היה מתוק בטירוף. בשלוש מילים: זה לא זה.

417 שקל כולל יין לשני אנשים שאכלו המון זה לא מאד יקר. לא מעט אוכל גם נארז הביתה. השילוב בין גרטופסקי ל וניה עוד יעבוד. צריך לתת לו זמן. מגע היד שלו כבר ניכר גם כשאינו שם בפועל. כשיהיה שם, כדאי בהחלט לנסות. אמנם חלק מהמנות זקוקות למקצה שיפורים שהוא בעיקר חישוב מסלול מחדש, אבל לא מדובר כאן בארוחת זיגזג מהסוג המדאיג, אלא בפוטנציאל ברור. ברוב המקרים היה לנו טעים. הראשונות היו נהדרות. עכשיו רק צריך לדאוג ששאר האוכל יהיה כזה. סמכו על גרטופסקי. הוא מקצוען. מעניין יהיה לחזור עוד חצי שנה כדי לראות את השינוי שבוודאי עוד יהיה. יש לי תחושה שנעשה את זה. בינתיים, זו אולי לא מסעדה שמצדיקה נסיעה מתל אביב, אבל אם אתם בצפון, ובטח אם אתם בחיפה,זו עדיין אופציה ראוייה בהחלט. נחזור בעוד זמן מה.
לצפיה ב-'אם יש דבר שנקרא פלצנות זאת ההודעה הזאת'
אם יש דבר שנקרא פלצנות זאת ההודעה הזאת
20/03/2019 | 16:52
10
388
קשקוש אחד גדול ארוך ומייגע, ניסית לעשות רושם
ונפלת קשות.
לצפיה ב-'נלי היקרה'
נלי היקרה
20/03/2019 | 17:29
9
338
תודה על השיתוף

מעניין מה זה "פלצני" ואיפה "נפלתי" בעיניך.

אני כותב פה כבר שנים באותה צורה. לא ניסיתי להרשים אף אחד. אגב, את אבי אפרתי או שגיא כהן את קוראת? או שגם הם פלצנים?

מה רצית? שאכתוב בקצרה? "פטריות-טעים"? " פיצה-לא משהו"?
את זה אני משאיר לך.

אולי תכתבי את איזו ביקורת כלשהי? אני רוצה ללמוד איפה טעיתי. באמת מסקרן אותי איך את כותבת.

באהבה.

לצפיה ב-'אינני מתיימרת להיות "מבקרת מסעדות" ואיני חושבת'
אינני מתיימרת להיות "מבקרת מסעדות" ואיני חושבת
20/03/2019 | 18:33
8
320
שלמי מכם יש את הכישורים לכך, כתיבת בליל פלצנויות אינה
מעידה על ידע אלא על רצון לעשות רושם.
טעמך או טעמו של כל מי שציינת ממש אינם מענינים, אני מחליטה
מה לטעמי ואין לי כל צורך לחלוק את דעתי איתך או אם מי ששלא
יהיה.
ומה הרקע/כישורים/נסיון מעשי בקולנריה שיש לך מעבר לכתיבת
מילים בלי סוף?
שאתה אוהב לאכול?,
שאתה משוטט באינטרנט וקורא?,
שמשעמם לך?.
או אולי אתה ממש חייב "לשתף" בחוויות שלך?

אין דבר כזה "מבקר מסעדות", כל ביקורת היא לטעמו של הטועם
והאינטרסים שעומדים מאחורי הכתיבה(ויש הרבה) ב ל ב ד ואינה
תואמת דווקא את טעמי, אז עשו מזה מקצוע, יבושם להם ולאלו
שקוראים את השטויות שלהם.
לצפיה ב-'יקירתי. זה פורום ביקורת מסעדות.'
יקירתי. זה פורום ביקורת מסעדות.
20/03/2019 | 20:51
6
269
זה השם. פורום ביקורת מסעדות.

זו המטרה שלו: שאנשים כאן, קבועים כמוני או לא, יכתבו ביקורת חופשית על מקום שהיו בו, מבלי שיבקרו את הסגנון שלהם או את טעמם.

אם את כל כך סולדת מהרעיון, מה את בעצם עושה כאן, יקירתי?
מילא שנטפלת אליי. אין לי בעיה. אבל אם זה עקרוני אז הנה, אמרת את שלך.
הצעתי לך לכתוב ביקורת. אף אחד פה לא "מתיימר". אנשים כותבים כי בא להם. כמו ש"אני מחליטה" כפי שכתבת, ככה כל אחד אחר.

לא אהבת? סבבה. אם כולם היו אוהבים אותי היה לי משעמם...
לצפיה ב-'אני לא יקירתך! כל מה שכתבת על המסעדה הוא קשקוש'
אני לא יקירתך! כל מה שכתבת על המסעדה הוא קשקוש
20/03/2019 | 22:03
5
305
לך תבדר אחרים, אתה מנסה להיות "מבקר" מתוחכם אבל אתה לא.
מסעדה שלא שווה ביקור, הנה קיבלת את הביקורת קצר בלי פלצנות.
אנחנו לשם לא נחזור גם לא לארוחת חינם.
תם ונשלם.
לצפייה - מוסתר
21/03/2019 | 04:11
לצפיה ב-'א. לא זו המסקנה מהטקסט'
א. לא זו המסקנה מהטקסט
21/03/2019 | 04:14
3
230
ב. מה את רוצה מהחיים שלנו? תיכף תעיפי גם את אבי אפרתי מוואלה. אולי באמת תנהלי את הפורום וזהו.
ג. אולי גם אותך אני אסכם ככה: את בנאדם מוזר שאין לו אפילו פרופיל. לא ידוע מאיפה, בת כמה ומה את אוהבת לאכול. תם ונשלם.
לצפיה ב-'למה להתרגש. מהסולדת מפלוצים?'
למה להתרגש. מהסולדת מפלוצים?
21/03/2019 | 04:38
1
233
בשום מקום אחר לא היו נותנים לה להתבטא. כל שהיא יודעת  הוא לנסות להעכיר את האווירה. 
אצלנו ביחידה לזיהו טרולים מכירים אותה טוב. 
לא שווה  התרגשות כי היא לא מרגשת. לא שווה התייחסות  כי היא  כזו קטנה.
יש לה מקלדת שהיא כולה לעצמה. ומשעמם לה טילים.
תודה על הביקורת  . תודה  על שטרחת לפרט. תמשיך. ואל תאכיל את הטרול.
תודה
לצפיה ב-'ברור שזו טרולית משועממת'
ברור שזו טרולית משועממת
21/03/2019 | 04:47
191
שולטת בפוטנציה.
לצפיה ב-'למה אתה בכלל מתיחס לבהמה הזאת?'
למה אתה בכלל מתיחס לבהמה הזאת?
21/03/2019 | 15:55
171
היא לא שווה התייחסות בכלל. מדובר ביצור ממורמר ומרושע שלא שווה להתייחס אליו.
הדיווחים שלך נפלאים ואני נהנה לקרוא אותם כל פעם מחדש. 
לצפיה ב-'אכן, מבקר מסעדות זה מקצוע בעייתי. בדיוק לכן ביקורות שנכתבות'
אכן, מבקר מסעדות זה מקצוע בעייתי. בדיוק לכן ביקורות שנכתבות
21/03/2019 | 11:13
223
על ידי מי שאינם מבקרי מסעדות, וריבוי ביקורות באופן כללי, חשובים במיוחד. לפני שאני הולכת למסעדה אני בודקת מה כתבו עליה אנשים שונים (במנוע החיפוש פה, בטריפאדווייזר, בגוגל, וכו'), ובמיוחד מה נכתב על מנות ספציפיות. טעם של אדם אחד לא מאוד משקף ולאו דווקא יקלע לטעמי, אבל טעם של מספר לא קטן של אנשים כבר מתחיל להיות מדגם לא רע. מאז שאני עושה את זה כמעט ואין לנו נפילות עם מנות במסעדות. והביקורת פה תורמת לא פחות מכל ביקורת אחרת. ביקורת שלא מוצאת חן בעינייך את לא חייבת לקרוא או לקבל.
וכמובן, אני תורמת בחזרה ביקורות (ומשתדלת לדווח על מנות ספציפיות גם אני) כדי שאחרים יוכלו להיעזר בהן (פעם אפילו נעזרתי בביקורת של עצמי בביקור חוזר אחרי שנים ).

לצפיה ב-'תודה על הדיווח'
תודה על הדיווח
21/03/2019 | 12:02
228
מבאס לסיים ארוחה לא רעה בקינוח לא מוצלח
לצפיה ב-' על דיווח נוסף'
על דיווח נוסף
21/03/2019 | 18:02
6
81
לצפיה ב-'אני מוכנה לקחת עלי את ניהול הפורום'
אני מוכנה לקחת עלי את ניהול הפורום
24/03/2019 | 11:27
5
265
ולהחזיר אותו לימים היפים

אני אפנה עכשיו להנהלת תפוז לבקש אישור בנושא

לא מאמינה שיהיו בעיות

אעדכן
לצפיה ב-''
24/03/2019 | 16:08
28
לצפיה ב-'הלוואי שמישהו יצליח להחזיר את הפורום לימים הטובים. הפייסבוק'
הלוואי שמישהו יצליח להחזיר את הפורום לימים הטובים. הפייסבוק
24/03/2019 | 17:59
2
288
זה ממש לא זה, לצערי. בהצלחה.
לצפיה ב-'אני יודעת שלא תמיד ראינו עין לעין סבתא'
אני יודעת שלא תמיד ראינו עין לעין סבתא
25/03/2019 | 09:15
1
269
אבל בואי נשים את המחלוקות בצד ונתגייס למען הפורום הענק הזה.

ואם את רוצה להיות המנהלת אין לי בעייה לוותר, אני יודעת שתעשי עבודת קודש בניהול
לצפיה ב-'אין לי כל עניין בניהול הפורום. תודה.'
אין לי כל עניין בניהול הפורום. תודה.
25/03/2019 | 13:20
65
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
27/03/2019 | 18:57
14
לצפיה ב-'בונה לנו מקום חדש. ייקח קצת זמן, אבל יהיה'
בונה לנו מקום חדש. ייקח קצת זמן, אבל יהיה
25/03/2019 | 12:10
93
לצפיה ב-'אכלתי שם ביום הולדתי ביוני'
אכלתי שם ביום הולדתי ביוני
25/03/2019 | 12:52
225
האוכל היה לא טוב, הארטישוק היה מר, ה"דמי גלאס" היה מי בקר שומניים, רק הקינוחים היו טובים, אבל הם כבר השתנו. הגריל מן לא ידע לצרוב בשר למידה הרצויה והייתה אכזבה גדולה.
לצפיה ב-'מי יכול לדאוג לכך שמנוע החיפוש יינעץ בראש העמוד'
מי יכול לדאוג לכך שמנוע החיפוש יינעץ בראש העמוד
18/03/2019 | 08:34
5
203
אם זה לא ינעץ הוא ילך לאיבוד במהרה
לצפיה ב-'רק גולש עם הרשאות ניהול (לפורום הזה). כרגע אין כאן מנהל'
רק גולש עם הרשאות ניהול (לפורום הזה). כרגע אין כאן מנהל
21/03/2019 | 01:19
4
206
אולי אם תכתוב להנהלת הפורומים (להם יש סמכויות ניהול+ בכל הפורומים) הם ייכנסו לכאן ויעשו זאת... אבל אל תעצור את נשימתך.
לצפיה ב-'או שיציע עצמו לניהול ויוכל לעשות זאת באופן קבוע'
או שיציע עצמו לניהול ויוכל לעשות זאת באופן קבוע
21/03/2019 | 16:05
3
68
לצפיה ב-''
21/03/2019 | 17:42
18
לצפיה ב-'ואתה בטח רוצה להציע את עצמך לניהול לא?'
ואתה בטח רוצה להציע את עצמך לניהול לא?
21/03/2019 | 20:02
1
61
לצפיה ב-'אם הייתי רוצה כבר הייתי מציע'
אם הייתי רוצה כבר הייתי מציע
22/03/2019 | 08:35
208
אני מנהל פורום אחר ויש לי קשר ישיר להנהלת הפורומים

אני חושב שאת הפורום צריך לנהל אחד הוותיקים האחרים כאן.

אם מישהו מעוניין אשמח לעניין את הנהלת הפורומים או ניתן כמובן לפנות אליהם ישירות.

לצפיה ב-'אוכל לונדון'
אוכל לונדון
18/03/2019 | 20:27
2
243
אשמח להמלצה, אוכלת הכל, הבטחתי לעזור,
יש לה כבר המלצה למתוקים, אוהבת מאד בשר,
לא שאלתי הגבלות מחיר, אבל אם שווה תסתדר.
המון תודה.

לצפיה ב-'ארוחת כיסונים ב yauatcha'
ארוחת כיסונים ב yauatcha
23/03/2019 | 06:29
1
154
במיוחד מומלץ הWagyu beef puff

לצפיה ב-'לשם שלחתי אותה, לאחר קריאת כתבות פה בחיפוש.'
לשם שלחתי אותה, לאחר קריאת כתבות פה בחיפוש.
29/03/2019 | 20:38
57
תודה, תשובתך הגיעה לאחר שחזרה,
לא זוכרת למה לא רצתה, הלכה לג'יימי אוליבר ונורא נהנתה.

לצפיה ב-'בולונז... אני חייב בולונז :)'
בולונז... אני חייב בולונז :)
14/03/2019 | 16:24
5
532
הי, אני מחפש מקום מומלץ לאכול בולונז לא פחות ממושלם. כל הכתבות האלו שבולניה היא לא בירת הבולונז הביאו לי דודה למנה מצויינת. לא זכור לי שבארץ אכלתי בולונז טוב, תמיד מדובר בבשר שעבר בישול יחסית קצר.
אני מחפש כזה שבושל זמן ממושך? תודה מראש לכל הממליצים.
לצפיה ב-'באמת קצת בעיתי'
באמת קצת בעיתי
14/03/2019 | 17:13
310
בשיין 38 יש מנה כיפית וטעימה
לצפיה ב-'נונו בהוד השרון'
נונו בהוד השרון
14/03/2019 | 19:53
271
אכלתי שם את הבולונז הטוב ביותר שאכלתי בארץ.
גם בפסטה מיה יש בולונז מצוין
לצפיה ב-'לא בולונז קלאסי'
לא בולונז קלאסי
14/03/2019 | 21:52
300
אבל באריא יש פפרדלה זנב שור מושלמת
לצפיה ב-'COFFEE BAR'
COFFEE BAR
18/03/2019 | 12:44
198
בקופי בר יש פרפדלה ראגו מעולה
לצפיה ב-'קפה איטליה'
קפה איטליה
23/03/2019 | 01:26
124
לשמחתי זכיתי למסע באמיליה רומנה, מולדת ה׳ראגו׳ (מה הנקרא בעגה המקומית בולונז)

המקום היחיד שמגיש שתי מנות ברוח המקור הוא קפה איטליה- פסטת הבולונז והלזניה (עלים ירוקים טריים, רוטב משובח, בשמל כהלכתו)
אלו הם הקרובים ביותר למקור....
לצפיה ב-'מחפשת המלצה לאוכל רחוב או משהו בסגנון'
מחפשת המלצה לאוכל רחוב או משהו בסגנון
13/03/2019 | 11:24
1
229
בקרבת כיכר רבין בשעות הערב 20-21
לא מסעדה , יכול להיות גם בית קפה מוצלח
או  כל רעיון אחר נחמד .
במרחק הליכה
תודה
לצפיה ב-'יש הרבה אפשרויות'
יש הרבה אפשרויות
14/03/2019 | 17:15
218
כמה שעולות לי מהר בראש:

המזנון, ברטון קראפרי, המבורגר בויטרינה, פיש אנד צ'יפס אצל ג'וזף ובניו
לצפיה ב-' מנוע החיפוש הייחודי של Gרר'
מנוע החיפוש הייחודי של Gרר
03/03/2019 | 13:51
213

==הודעה נעוצה, אנא הימנעו מתגובות==

מנוע חיפוש שעובד במקביל למנוע החיפוש של "תפוז" ומאפשר לחפש בצורה יותר ממוקדת דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ ובעולם, הן דיווחים שעלו בפורום והן ביקורות מאמצעי התקשורת ובלוגים. למי שזוכר את החיפוש ב"מטעמים" - זה מאד דומה.

מה אפשר למצוא שם?
א) דיווחים וביקורות על מסעדות בארץ, כלומר שלא כמו מנוע החיפוש הרגיל שמביא הכל, כאן אפשר למצוא רק דיווחים של ממש. בחיפוש על פי מקום בארץ אפשר להוסיף גם פרמטר של מרחק, וכך לקבל, למשל, את רשימת כל הדיווחים על מסעדות ברדיוס של עד 10 ק"מ מנתניה.
ב) דיווחים על מקומות בחו"ל. על פי שם המדינה/העיר. כאן אפשר יהיה למצוא לא רק דיווחים אלא גם סתם המלצות וטיפים.

מה אי אפשר למצוא שם?
לא כל ההודעות של הפורום נכללות שם, אלא רק דיווחים של ממש. כל יתר החיפושים אפשר ורצוי לעשות במנוע החיפוש הרגיל.

בהצגת התוצאות ניתן לקרוא את הנושא ותחילת ההודעה. להמשך קריאה יש לינק להודעה המקורית בפורום.
לחיצה על שם המשתמש יביא את כל הדיווחים שקוטלגו עבור אותו משתמש, כך שתוכלו לראות אם אתם באותו "ראש".
לחיצה על מסעדה/מקום יביא את כדיווחים שקוטלגו עליה.

לינק למנוע החיפוש

המערכת אמורה לעבוד היטב גם על מסך קטן.

תהנו!

לצפיה ב-'שלום שלום ותודה על הדגים'
שלום שלום ותודה על הדגים
11/03/2019 | 16:12
40
668
הודעתי כעת להנהלת תפוז על פרישתי מניהול פורום ביקורת מסעדות.

כן, כן, הצליחו לשבור אותי וכנראה שגם אתכם.

השקעתי יותר מעשר שנים בפורום שלנו, שפעם היה אורים ותומים קולינריים בארץ.
זה היה האתר שפים נכנסו אליו עם הקפה של הבוקר, וכל מי שחיפש המלצות וידע, נכנס למאמרים ולקישורים שלו.

איפה הוא ואיפה הפורום של היום?

יותר מהכל, אני עצובה, נורא נורא עצובה.

תהיו טובים, ואל תשכחו מגבת.

לצפיה ב-'מאד מאד עצוב. תודה על המסירות לאורך השנים'
מאד מאד עצוב. תודה על המסירות לאורך השנים
11/03/2019 | 16:19
1
403
תרומתך עצומה וחבל שמצב הפורום מאלץ אותך לעזוב  אני לא רואה תחליף לפורום כזה, בטח לא קבוצות הפייסבוק. יום עצוב  ממש עצוב  

לצפיה ב-'מצטרפת לכל מילה! תודה וחבל מאד.'
מצטרפת לכל מילה! תודה וחבל מאד.
11/03/2019 | 23:17
93
לצפיה ב-'ממש חבל. תודה על הניהול.'
ממש חבל. תודה על הניהול.
11/03/2019 | 16:29
84
לצפיה ב-'המון תודה '
המון תודה
11/03/2019 | 17:30
53
לצפיה ב-'תודה על הכל '
תודה על הכל
11/03/2019 | 18:38
62
לצפיה ב-' היי שלום ותודה על הדגים '
היי שלום ותודה על הדגים
11/03/2019 | 19:22
81
לצפיה ב-'תודה ובהצלחה בהמשך'
תודה ובהצלחה בהמשך
11/03/2019 | 19:42
235
פלטפורמת תפוז בדעיכה כבר הרבה זמן. הפורום הזה החזיק מעמד יותר מפורומים אחרים. גם אני ניהלתי פורום בתפוז ופרשתי בגלל הדעיכה כבר מזמן.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/03/2019 | 20:21
190
תודה על הניהול לאורך כל השנים.����������
לצפיה ב-'עצוב. תודה על האכפתיות והמסירות '
עצוב. תודה על האכפתיות והמסירות
12/03/2019 | 07:52
3
338
לצערי אני לא רואה תחליף לפורום הזה בשומקום. :(

לצפיה ב-'עובדת על זה'
עובדת על זה
12/03/2019 | 10:31
2
78
לצפיה ב-'מן הסתם תבואי לספר כאן היכן הפלטפורמה החליפית החדשה. בהצלחה'
מן הסתם תבואי לספר כאן היכן הפלטפורמה החליפית החדשה. בהצלחה
13/03/2019 | 09:42
41
לצפיה ב-'אני מאוד מקווה שיהיה '
אני מאוד מקווה שיהיה
13/03/2019 | 17:31
35
לצפיה ב-'עצוב מאד שזה המצב כיום בתפוז'
עצוב מאד שזה המצב כיום בתפוז
12/03/2019 | 09:31
1
329
לא מעריכים מסירות, התמדה והשקעה בלתי פוסקת.
אבל על מה אנחנו מתפלאות? הכל הוליך לכיוון הזה.
לצפיה ב-'מי כמוך יודעת'
מי כמוך יודעת
12/03/2019 | 10:31
53
לצפיה ב-' לכן ולכם'
לכן ולכם
12/03/2019 | 10:38
216
מקווה שבקרוב יהיו חדשות.
לצפיה ב-'מצטרפת לתודות לברכות ומקווה לטוב.המקום הזה חשוב.חבל שידעך'
מצטרפת לתודות לברכות ומקווה לטוב.המקום הזה חשוב.חבל שידעך
12/03/2019 | 11:22
189
תודה על ההשקעה הרצון והעשיה
לצפיה ב-' על כל השנים וההשקעה'
על כל השנים וההשקעה
12/03/2019 | 11:51
133
חבל שזה המצב
מקווה שיהיה מי שייקח על עצמו את ניהול הפורום
כי מגיע לו לשרוד - למרות ההפרעות הרבות - בזכות הגולשים ובשביל הגולשים

צר לי בשבילך ובשביל כולנו על כל ההפרעות האלה
לצפיה ב-'יום עצוב ומסר עצוב'
יום עצוב ומסר עצוב
12/03/2019 | 11:51
221
מודה שטרם מצאתי פלטפורמה טובה כמו הפורום הזה כפי שהיה בתקופת הזוהר שלו. חבל לראות את חוסר היכולת של תפוז להרים את עצמם מחדש. תודה לך על הכל.
לצפיה ב-' רבה על מה שהיה, ו לגבי העתיד'
רבה על מה שהיה, ו לגבי העתיד
12/03/2019 | 17:08
68
לצפיה ב-'המסעדה בקצה הי"ד'
המסעדה בקצה הי"ד
12/03/2019 | 18:56
1
271
צר לי לשמוע.

הדרך הלאה היא הולכת
מסף הדלת למורד,
הרחק מכאן היא מתמשכת
ואם אוכל - איתה אצעד.
אפסע בצעד קל וטוב
עד כי אמצא נתיב רחב
בו נפגשים שבילים לרוב
והלאה - לא אדע עכשיו.

לצפיה ב-''
17/03/2019 | 00:44
6
לצפיה ב-'חבל , תודה רבה על ההשקעה ! בהצלחה !'
חבל , תודה רבה על ההשקעה ! בהצלחה !
13/03/2019 | 16:22
131
האם הפ]ורום יסגר? מה עם המנוע הנהדר של GRR?
לצפיה ב-'תודה רבה על המסירות וההתמדה'
תודה רבה על המסירות וההתמדה
13/03/2019 | 18:47
2
193
היה פורום מפואר
שמחתי להיות חלק ממנו ולחלוק עם האחרים חוויות ודעות
מאז הנפילות ה"טכניות" האחרונות החל לדעוך וחבל חבל מאד
מקווה שיהיה לו המשך כלשהוא ובפרט שישמר המאגר הבלתי נגמר שלו
לצפיה ב-'יש גיבוי במנוע החיפוש... אבל רק על הודעות שנסרקו '
יש גיבוי במנוע החיפוש... אבל רק על הודעות שנסרקו
14/03/2019 | 13:16
1
44
לצפיה ב-'אתה רוצה שנשלח שוב ביקורות שנמחקו'
אתה רוצה שנשלח שוב ביקורות שנמחקו
15/03/2019 | 04:58
155
אבל יש לנו גיבוי שלהן? כמו הביקורת שלי על מונטריאול?
לצפיה ב-'תודה לחתולית הנפלאה!!!'
תודה לחתולית הנפלאה!!!
13/03/2019 | 22:46
51
לצפיה ב-'חברה בפורום מ-2002. תודה חתולית'
חברה בפורום מ-2002. תודה חתולית
14/03/2019 | 09:53
211
כמי שמכירה היטב את כל הפלטפורמות האינטרנטיות מאז פריצתן, מודה על הימים היפים של הפורום,על העזרה הגדולה וההבנה היכן כדאי לאכול , על הכרות עם אנשים שידעתי שאוכל לסמוך על חוות דעתם.
תודה לך חתולית על ההשקעה והאיכפתיות , על העמידה על המשמר וההצלחה בניהול נכון ושקט של הפורום (שידע גם ידע ימים סוערים :)  )
תפוז זו פלטפורמה מתה , חבל שכך אבל צריך להתקדם
לצפיה ב-'שוב לכן ולכם'
שוב לכן ולכם
17/03/2019 | 18:27
145
לצפיה ב-'תודה רבה...מעציב מאד'
תודה רבה...מעציב מאד
18/03/2019 | 09:43
111
תודה רבה על שנים של השקעה ומסירות בפורום ובכותביו. ניהול הפורום בהתנדבות אינו מובן מאליו ולמרות שלפעמים לא היה לך קל, אני חושבת שכולם תמימי דעים בהערכה אלייך, לניהולך ולהתנהלותך.
מעציב מאד שכך הם פני הדברים.
לי אין פייסבוק, אני אשמח אם תהיה פלטפורמה אחרת.

לצפיה ב-''
20/03/2019 | 09:46
2
142
הלוואי ואני עוד יכול לעשות משהו שישנה את דעתך
לצפיה ב-'כן, לשתוק!'
כן, לשתוק!
20/03/2019 | 18:35
1
39
לצפייה - מוסתר
20/03/2019 | 20:37
לצפיה ב-'חבל . מה עוללו לך שגרם לך לעזוב ?'
חבל . מה עוללו לך שגרם לך לעזוב ?
21/03/2019 | 21:52
3
26
לצפיה ב-'עוללו לאתר ולפורום'
עוללו לאתר ולפורום
23/03/2019 | 12:30
2
179
הצנזורה והיחס למנהלות ולמנהלים, הגדישו את הסאה.
לצפיה ב-'תודה על ההשקעה שלך ועל ניהול הפורום '
תודה על ההשקעה שלך ועל ניהול הפורום
23/03/2019 | 16:22
1
20
לצפיה ב-'היי שלום חתולית ותודה'
היי שלום חתולית ותודה
24/03/2019 | 11:35
31
לצפיה ב-'תודה על הנהול וההשקעה '
תודה על הנהול וההשקעה
01/04/2019 | 17:06
4
לצפיה ב-'כמה חבל '
כמה חבל
03/04/2019 | 11:45
2
50
ראיתי את הודעת הפרישה שלך רק כעת והיא מצערת אותי לא פחות מהצער על דעיכתו של עוד פורום שאהבתי לקרוא ולכתוב בו בעבר.
אני מנצל הזדמנות זו, בתקוה שאת עוד מבקרת כאן, כדי להודות לך על עבודה כפויית טובה. כמי שסייע בעבר מאחורי הקלעים בניהול פורום אוכל אחר, אני יודע להעריך את ההשקעה הגדולה שלך.
אני רואה, שבחרת לעשות משהו ב-Facebook. לצערי, Facebook איננה פלטפורמה שאני רשאי או רוצה להשתתף בה, לא בגללך חלילה, אלא בגלל המהות של Facebook.
אם תמצאי פלטפורמה אחרת, שאיננה על אחת מהרשתות החברתיות, אשמח אם תיידעי אותי ואשמח עוד יותר להשתתף.
לצפיה ב-'מבטיחה שאודיע'
מבטיחה שאודיע
03/04/2019 | 18:38
1
56
הפורום החדש כבר בבנייה, ומחר יעלה בו שירשור שבועי נסיוני.
לצפיה ב-'בהצלחה !!!'
בהצלחה !!!
03/04/2019 | 21:17
45
ממתין לעידכונים
לצפיה ב-'חמאה משובחת'
חמאה משובחת
11/03/2019 | 10:11
2
260
איפה אפשר לקנות באזור המרכז חמאה משובחת?
באירופה: איך לזהות חמאה שמגיעה מפרות אוכלות עשב?
פירמות מומלצות?
לצפיה ב-'באגתה (ראול וולנברג 24, תל אביב) יש מבחר של חמאות מעולות'
באגתה (ראול וולנברג 24, תל אביב) יש מבחר של חמאות מעולות
11/03/2019 | 10:24
115
לצפיה ב-'אכן, באגאתה יש חמאות מיובאות'
אכן, באגאתה יש חמאות מיובאות
11/03/2019 | 10:34
332
מהטובות ביותר.

לאחרונה הביאו חמאה של Bordier שנחשב לאחד מיצרני החמאה הטובים ביותר בצרפת.
לצפיה ב-' אז מה אכלתם בסוף השבוע?'
אז מה אכלתם בסוף השבוע?
10/03/2019 | 08:23
37
לצפיה ב-' השירשור השבועי '
השירשור השבועי
07/03/2019 | 06:15
4
21
לצפיה ב-'חוגגים את טעמי איסטנבול ביקב מאיה'
חוגגים את טעמי איסטנבול ביקב מאיה
07/03/2019 | 06:25
108
היום, יום חמישי 7.3 בשעה 20.00, יהפוך מרכז המבקרים של יקב טוליפ ומאיה לטברנה טורקית.
שרון ויעל מ- Haifa Shuk and Cook שעורכים סיורים קולינאריים, סדנאות בישול וארוחות פרטיות ומתמחים במטבח התורכי המגוון, יתארחו במרכז המבקרים של יקב מאיה וטוליפ, יגישו ארוחה בת 12 מנות תורכיות, המוגשות למרכז השולחן ויספרו לאורחים על אוכל הרחוב התורכי והשווקים של איסטנבול.

בין המנות שיוגשו: ז'יז'יק, דג מגולגל בעלי גפן, סימיט, תבשיל חצילים, תבשיל אורז (midye dolma), ברוסקטה של דג צלוי (Balik Ekemk) בתערובת תבלינים תורכית עם לימון כבוש ויוגורט ועוד. 

את המנות ילוו היינות הים תיכוניים של יקב מאיה, ולצד סיפורי איסטנבול, ידבר דוד בר אילן היינן של יקב מאיה, על היינות, הגישה הים תיכונית בעשיית היין, ואיך היא משתלבת עם הקולינריה הים תיכונית.

מחיר הערב- 230 ש"ח 
מספר מקומות מוגבל
 הרשמה בטלפון - 049830573

לצפיה ב-'יום האישה ביקב ברבדו'
יום האישה ביקב ברבדו
07/03/2019 | 06:30
54
מחר, יום שישי ה- 8.3.19 בין השעות 10.00 ל-14.00, יציינו את יום האישה ביקב ברבדו, באירוע שיתקיים במרכז המבקרים הממוקם בין הכרמים. שם יחכו לכם נשות יקב ברבדו, כל אחת מהן תטעים ותספר על היין האהוב עליה.

לצד היינות, יוצגו דוכנים של נשים יוצרות:
אסנת גוטמן- מעצבת תכשיטים מחומרי גלם ממוחזרים אותם היא מלקטת בשווקים בגאנה כמו חרוזי זכוכית ממוחזרת ,קליפות קוקוס וחרוזי ברונזה.
בנוסף היא מארגנת ומוציאה טיולי נשים המתמקדים באומנות ,תרבות וטבע בארץ ובחו"ל.
אסנת ראובן - אמנית יוצרת קרמיקה במגוון שיטות וחומרים מקיבוץ נגבה.

בנוסף ליין, יוצעו שמן זית וזיתים מבית הבד של אסף.

מחיר טעימות יין: 50 ש"ח (גם הגברים מוזמנים כמובן)
לפרטים נוספים: 050-2207022   054-6808873 

מרכז המבקרים נמצא בלב הכרמים שמול היישוב כרמי יוסף על כביש 44, בין כרמי יוסף לפדיה. (יקב ברבדו ב waze).
לצפיה ב-'מסעדת פופינה מארחת את יקב צרעה '
מסעדת פופינה מארחת את יקב צרעה
07/03/2019 | 07:01
61
השף אוראל קמחי ממשיך במסורת האירוחים של מסעדת פופינה, והפעם יארח את היינן ערן פיק מיקב "צרעה" לערב משותף. הארוחה תתקיים ביום א' ה-  17/3/19, ומיועדת ל- 40 אנשים בלבד, שישבו יחד סביב שולחנות מאורכים.

בתפריט האוכל:
קבלת פנים
  • מרק ארטישוק ירושלמי עם קצפת ערמונים;
  • ברוסקטת ארטישוק קונפי, גרידת לימון ובוטארגו.
מרכז שולחן
  • סשימי טונה, אבן יוגורט, סלסת שומר ופלחי הדרים;
  • קרפצ'יו דלעת כבושה בחומץ תפוחים ומייפל, סלסה פקאן מסוכר וסלרי, קרם פרש;
  • לחמניה מאודה, ביט בולס ואיולי לימון כבוש;
  • פילה מוסר, פסטה קולרבי, חמאת שרי מושלמת, סלסת עגבניות וטאסוס מיובש;
  • קנלוני טלה ודובדבני אמרנה, קרם ארטישוק ירושלמי, דמי גלאס וארטישוק ירושלמי קונפי.
מתוק
  • תפוחים במסקרפונה;
  • מוס דובדבני אמרנה מיובש, גלידת פיסטוק וקולי תות.

תפריט יינות יקב צרעה:
  • הרי יהודה לבן 17,
  • שורש לבן 17,
  • שורש לבן 18,
  • שורש אדום 13,
  • מיסטי הילס 11,
  • אור 17.

הארוחה תלווה במים מינרלים אקווה פאנה, פלגרינו, ושתייה חמה בסוף הארוחה.

פופינה מארחת את יקב צרעה
19:30  התכנסות, מנות קבלת פנים וטעימת יין ראשונה.
20:00 תחילת ארוחה
מחיר 450 ש"ח לסועד.
להזמנות: 03-5757477
לצפיה ב-'מסעדת מושבוצ - יפתח בן-דב מארח את אייל לביא'
מסעדת מושבוצ - יפתח בן-דב מארח את אייל לביא
07/03/2019 | 07:10
51
במסעדת מושבוצ במושב רמות, יקיימו ביום ב' ה- 11.3.2019 ארוחת שף ים יבשה. שף מושבוצ, יפתח בן-דב, יארח את השף אייל לביא לארוחה בת 10 מנות המשלבות דגים, פירות ים, מגוון רחב של נתחי בקר ממשק שניידר וירקות ממשק רגב. הארוחה תלווה ביינות מיקב אסף במזיגה חופשית.

בתפריט:
  • פוקאצ'ה שלנו, איולי רוי, שמן זית וסלסה עגבניות;
  • שיפודי שרימפס & בייקון - עם אגסים צלויים, ארוגולה, גבינת גורגונזולה ווינגרט בלסמי;
  • קוקי סנט ז'אק - צרובות בגריל עם פרוסות חמון קריספי, קרם אפונה ירוקה, שמן פפריקה מעושנת ושבבי מנצ'גו;
  • ויטלו טונטו - כף עגלה מיושן צרוב בגריל, פרוס דק ומוגש עם איולי טונה, איולי אריסה, צלפים, צנוניות מוחמצות, עלי רוקט ושבבי פרמזן;
  • קסולה חלקי פנים ותמנונים - עם נקניקייה ביתית, שעועית לבנה, תפוחי אדמה, פטריות, שום ויין לבן;
  • מסבחה פול שבור - עם מעורב של נתחי "וסיו" ושרימפס, מנגולד, בהרט, שמן זית ולימון;
  • מולים כחולים - מבושלים בציר בקר כפול, שומר צלוי, ברונואז שורשים, עגבניות מיובשות, חמאה, גרמולטה ופקורינו כבשים;
  • פילה לברק צלוי - עם פרוסות ווייס-בראטן כבוש בנוסח אוריינטאלי, מוגש עם גראטן תפוחי אדמה, פרחי ברוקולי מאודים ורוטב יין אדום, בלסמי, ג'ינג'ר ומרווה;
  • SURF&TURF - נתחי רבע אחורי, צלויים בגריל עם ג'מבו שרימפ וחצי סרטן כחול, ברוטב ציר סרטנים שמנת וברנדי;
מתוקים
  • אננס ספליט - עם כדור גלידה וניל, קצפת מסקרפונה. בלסמי מצומצם ופקאן מקורמל;
  • עוגת בסבוסה - מתובלת בסירופ תבלינים, קרם פרש וקליפות תפוז מסוכרות .
* כל נתחי הבקר שיוגשו בארוחה מגודלים במשק שניידר עפ"י תקן חי בריא.

מושבוצ, מושב רמות
יום ב' 11.3.19 בשעה 19:00
מחיר : 249 ₪ לסועד
לפרטים והזמנות: 04-6795095

לצפיה ב-'אוזני המן ב"לחמים" '
אוזני המן ב"לחמים"
06/03/2019 | 14:34
3
339
כן כן, אוזני המן. לא חשבתי שאפתח עבורם שרשור ייעודי, אבל התרשמתי כל כך שהייתי חייב. נדגמו כל הסוגים. דבר אחד שמשותף לכולם - בצק דקיק, קריספי, בטעם נייטרלי-קצת מלוח, עם כמות מילוי מדוייקת מאוד. ומבחינת המילויים:
 תמרים - מוצלח אבל לא מרגש, בסופו של יום תמרים זה תמרים.
 פרג - איכותי מאוד, כמעט לא מתוק, טעמים ומרקמים מעולים.
מרציפן - רך, נימוח, מתוק במידה, אלוהי. 
שוקולד - בלי להגזים, זה אולי הביס הכי טעים שאכלתי בתל אביב השנה.

בקיצור, רוצו לשם, זה באמת משהו מיוחד.
לצפיה ב-' אבל אני בחיפה! מזילה כאן ריר על המקלדת...'
אבל אני בחיפה! מזילה כאן ריר על המקלדת...
06/03/2019 | 14:59
61
לצפיה ב-'מתה על אוזני ההמן שלהם'
מתה על אוזני ההמן שלהם
06/03/2019 | 17:56
197
אני אוכלת בדרך כלל רק אוזני המן עם תמרים, אבל בשנה שעברה טעמתי גם אוזן המן עם מרציפן והיא היתה מצויינת.
השנה ארשה לעצמי אוזן המן אחת
לצפיה ב-'לצערי בסופו של דבר לא הצלחתי להגיע ל"לחמים"... ניסיתי אחרות'
לצערי בסופו של דבר לא הצלחתי להגיע ל"לחמים"... ניסיתי אחרות
24/03/2019 | 21:55
31
ב"רולדין" אוזני המן עם פרג היו לא רעות, אבל מתוקות מדי לטעמי (המחיר היה 12 ש"ח חל-100 גרם, אאז"נ).

ב"קונדיטוריה של גל" (מרכז הכרמל, לא להתבלבל עם לחם גל) מוכרים (עדיין) חבילות של כ-250 גר' אוזני המן ב-40 ש"ח. בחבילה שקניתי זה יצא 260 גר' ל-21 אוזני המן (קטנות קטנות, אבל 50 קק"ל כל אחת...) בצק דק במילוי פרג (לפחות 50%) וללא תוספת סוכר. יש קצת ממתיק מלאכותי, אבל המתיקות כ"כ עדינה שהיא כמעט ולא מורגשת, והיא כנראה במלית בלבד; הבצק עצמו לא מתוק כלל, עד כמה שהבחנתי.

זו כנראה לא האלוהיות של המרציפן אבל אלה בלי ספק אוזני המן במילוי פרג הטובות ביותר שאכלתי השנה. כלומר, הקנויות. לצערי השנה (עוד?) לא אפינו בעצמנו... אבל אולי זה עוד יגיע. לפני כמה שנים התוכניות התעכבו והתעכבו ובסוף הכנו אוזני המן ליום העצמאות...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום
ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה