לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2004320,043 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מסעדת masa בחיפה'
מסעדת masa בחיפה
17/07/2019 | 12:33
78
היינו בשישי בצהריים ומשום מה נתנו לנו עסקיות בכל זאת.
כך שטעמנו הרבה מאוד מנות (היינו קבוצה גדולה).
לפני שהגענו קראתי ביקורות בגוגל וכו', שאמרו בהן שהניוקי מלוח מדי, שהמלצרים לא מבינים כלום, ושהם צולים את הבשר יותר מהמידה המבוקשת.
אז הפקנו לקחים מניסיונם של אחרים, והזמנו את האנטריקוט 400 גרם, שרצינו שיהיה מדיום וול, במידה מדיום. אחר רצה מדיום וביקש מדיום.
גם אנחנו וגם הוא יצאנו מרוצים - הסטייק שלנו היה דק יותר משלו ויצא מדיום וול בצורה מושלמת ומעולה, ושלו, העבה יותר, יצא מדיום כמו שהוא רצה.
אני הזמנתי גם כבד אווז על וופל בלגי ברוטב פירות יער (שהוא לא חלק מהעסקית). אני לא בטוחה שהוופל לא היה קנוי, אבל כבד האווז היה מצוין (לא מאוד עבה, כך שאולי לא פיטמו את האווז - וזה לטובה - אבל הטעם אותו טעם), והרוטב לא היה על הכבד, כך שמי שלא מוצא חן בעיניו הרוטב (אני דווקא אהבתי) לא חייב לאכול אותו.
קרפצ'יו בקר לא היה לטעמי (כמו בדרך כלל - רק בג'קו סטריט בירושלים אכלתי קרפצ'יו פילה בקר שאהבתי), אבל הארטישוק והסלט שהוא הגיע איתם כן.
קרפצ'יו חצילים היה טעים אבל כבר די נגמר לי המקום בבטן, אז לא סיימתי אותו.
הניוקי אכן היה מלוח מדי, הפולנטה והלברק (לא טעמתי את הלברק) לא היו משהו (לכן מי שהזמינה אותם קיבלה רושם אחר לגמרי מהמסעדה מאיתנו) - וגם שני האחרונים נכתבו בביקורות.
הדבר המשונה היחיד היה שהפירה היה סגול ומתוק (מה שלא מצא חן בעיני הילדה שהזמינה אותו), ומאחר שלא היה פירה תפוחי אדמה, החזרנו ולקחנו צ'יפס במקום.
לסיכומו של דבר, אם מביאים בחשבון את החסרונות של המסעדה (כפי שהם משתקפים בביקורות הקולקטיביות), אפשר לצאת מרוצים ממש. אנחנו מאוד נהנינו ומקווים שהמקום ישרוד - ממליצה למי שנמצא באזור חיפה לנסות (אז מה אם צריך להזמין מידת עשייה אחת פחות? Nobody's perfect).
לצפיה ב-'המלצה על מסעדת קלמטה ביפו העתיקה'
המלצה על מסעדת קלמטה ביפו העתיקה
10/07/2019 | 23:59
180
הגענו לשם אתמול בשעות הערב המאוחרות, ללא הזמנה מראש.  
אני זכרתי שהיו על המסעדה הרבה המלצות פה בפורום, אז חשבתי ששווה לברר אם יש מקום (שני אנשים).  היה אבל בחוץ.  
אז נוף לים לא היה לנו. אולי בפעם הבאה....
הזמנו שלוש מנות ראשונות / ביניים:  
לחם זיתים עם מטבלים.  הגיע עם שני מטבלים - טחינה (המלצרית אמרה שהטחינה מעט חריפה. לי באופן אישי זאת פעם ראשונה שאני נתקל בטחינה חריפה.  אבל היה טעים).  ועוד מטבל כתום שאני לא יודע להגיד מהו.....אבל היה טעים.  
מנה של קלמרי מטוגן - אני לא "מת" על פירות ים, אבל הקלמרי היה במרקם קריספי וממש טעים.  מנה בגודל של מנה עיקרית.  
מנה של קציצות דגים ברוטב עגבניות.  בד"כ קציצות דגים מאכזבות אותי כי הן דחוסות ויבשות, אבל פה הן היו עסיסיות וטעימות והרוטב היה מושלם.  
למנות עיקריות הזמנו:
קבב טלה ועגל - דווקא היה לי קצת יבש, למרות שהחליק בקלות מהשיפוד.  אולי ככה הוא צריך להיות.  אני לא יודע.  
גירוס טלה - מעין בשר שווארמה על לאפה פתוחה.  היה טעים.  
לקינוח הזמנו כנאפה.  משום מה לא חשבתי שכנאפה הוא אוכל יווני אבל אולי חוסר הידע הוא אצלי?
בכל מקרה הכנאפה היה מצויין.  
סך הכל מחיר כולל בקבוק מים מינרליים, לימונענע (מצויינת!)
וקראף יין לבן - 440 ₪ לזוג.  לא זול.  אבל לטעמי קיבלנו תמורה.  
השירות היה מצויין.  
רק כאב לי קצת לראות את צוות המלצרים עולה ויורד במדרגות כל הזמן....עבודה קשה אין ספק.  
לצפיה ב-'תגידו, מתי כל אוצר המילים של המלצרים הצטמצם למילה "סגור"?'
תגידו, מתי כל אוצר המילים של המלצרים הצטמצם למילה "סגור"?
30/06/2019 | 13:44
11
142
לצפיה ב-''
30/06/2019 | 15:44
48
לצפיה ב-'הפסיקו עם "טעים לנו"?'
הפסיקו עם "טעים לנו"?
30/06/2019 | 16:26
69
לצפיה ב-'כשהערוצים המסחריים התחילו לשלוט במדינה'
כשהערוצים המסחריים התחילו לשלוט במדינה
30/06/2019 | 17:37
5
167
בלי קשר למסעדה, אם אתה מדבר כמו צפונבון לא יבינו אותך. צריך לרדת 2-3 רמות בדיבור ולהתקרב לרמה של ערס, כדי שיידעו על מה אתה מדבר. גם בפוליטיקה זה ככה.
לצפיה ב-'אז עם הספר'
אז עם הספר
30/06/2019 | 23:30
4
142
זה מונח שאבד עליו הכלח?
מלצרים לא מדפדפים בשבוע הספר?
מלצריות אינן מלקטות תשר בדרך אל התואר האוניברסיטאי?
לצפיה ב-'כאחד שעובד בענף, התחום בירידה'
כאחד שעובד בענף, התחום בירידה
01/07/2019 | 08:57
3
184
אני לא אגיד שאיש לא קורא ספרים, אבל תשווה ממוצעים ללפני עשור או שניים ותראה מגמה. יש יותר גירויים- קודם טלוויזיה, אח"כ אינטרנט, אח"כ סמרטפונים ורשתות חברתיות. מתי נשאר לקרוא? אני בלעתי ספרתי עד תחילת שנות ה-20 שלי. היום, מזלי אם הספקתי לקרוא 3-4 בשנה.
לצפיה ב-'חושב שזה מאפיין את כלל האוכלוסיה ולא רק מלצרים'
חושב שזה מאפיין את כלל האוכלוסיה ולא רק מלצרים
01/07/2019 | 20:05
2
41
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
01/07/2019 | 21:07
1
94
יש לי חברים טובים בסביבות הגיל שלי, אקדמאים ועובדים במקצועות מבוקשים (אחד מאבטח, השני עו"ד במשטרה) ואני צריך לרדת בשלושה רבדים של שפה, בהשוואה לשיחה עם ההורים שלי- שממש לא מדברים "עברית של שבת".
לצפיה ב-'גם ההורים של ההורים שלך היו צריכים לרדת כשדיברו עם ההורים '
גם ההורים של ההורים שלך היו צריכים לרדת כשדיברו עם ההורים
02/07/2019 | 09:42
102
שלך. אלו החיים

לצפיה ב-'חיילים משוחררים?'
חיילים משוחררים?
02/07/2019 | 10:13
2
115
זו המילה שנשמעת לרוב מפי החייל שלי.
בעוד חודש ישתחרר, ואני מקווה שישתחרר גם מהסלנג הצבאי.
לצפיה ב-'בסלנג אין שום דבר רע, תלוי עם מי הוא מדבר'
בסלנג אין שום דבר רע, תלוי עם מי הוא מדבר
02/07/2019 | 10:20
104
חוץ מזה, הרבה מהסלנג הצבאי אוזרח.
לצפיה ב-'במקרים שנתקלתי בהם ספציפית מדובר'
במקרים שנתקלתי בהם ספציפית מדובר
02/07/2019 | 12:55
135
היה במלצריות, שפחות מגיעות עם סלנג מהצבא. אבל גם לי נראה שהמקור הראשוני של המושג הוא מהצבא. אבל איכשהו זה הגיע למלצרות...
לצפיה ב-'מישהו רוצה להמליץ על משלוחי מזון שמגיעים ממש טוב בת"א?'
מישהו רוצה להמליץ על משלוחי מזון שמגיעים ממש טוב בת"א?
01/07/2019 | 20:07
3
105
אנחנו מזמינים בתדירות די גבוהה עם wolt.

יש לנו כמה קבועים אבל מתחשק לנו לגוון
לצפיה ב-'הכוונה לחברות שליחויות או למקומות אוכל שעושים משלוחים? '
הכוונה לחברות שליחויות או למקומות אוכל שעושים משלוחים?
16/07/2019 | 12:39
2
13
לצפיה ב-'מה שבא לך. כל דבר שיכול לעזור לחברי הפורום יהיה מבורך'
מה שבא לך. כל דבר שיכול לעזור לחברי הפורום יהיה מבורך
16/07/2019 | 16:27
1
9
לצפיה ב-'אני לא יודע אם הרשימה שלי תתרום משהו כי היא די בנאלית '
אני לא יודע אם הרשימה שלי תתרום משהו כי היא די בנאלית
20/07/2019 | 10:32
6
אבל אני אנסה
פיצה: פיליפ, טוני וספה
אסייתי: ג'ירף, ג'פניקה, ריבר, מינה טומיי
איטלקי: ג'ויה, אלורה
על האש: 206
שווארמה: בינו בפיתה, יאשקה
המבורגר: בראסרי, דיקסי, מוזס, אגאדיר, בורגוס, וולפנייטס
אוכל ביתי: קיטון
לצפיה ב-'מסעדות שוות בת"א ואזור המרכז- ליום נישואין של ההורים'
מסעדות שוות בת"א ואזור המרכז- ליום נישואין של ההורים
27/06/2019 | 16:17
7
156
היי לכולם, כמדי שנה אני יוצא עם ההורים לחגוג איתם יום נישואים . השנה, לרגל השנה ה-40, הם ביקשו ממני לאתר משהו בעל אופי אסייתי.  האם יש מסעדה כזאת שאתם ממש ממליצים עליה? אני שמתי עין על וונג בשדרות רוטשילד בת"א וכן חגגתי בעבר שני ימי הולדת עם חברים במסעדת החומה הסינית. בקיצור, משהו שימלא את החלל מאז "מותה" של הסינית האדומה.
לצפיה ב-'האם המחיר משחק תפקיד?'
האם המחיר משחק תפקיד?
28/06/2019 | 16:01
6
128
וונג לא מוצלחת בעיניי ולא רומנטית. המסעדה הסינית בכלל לא קשור.

יש כיוון אסייתי ספציפי שהם מעדיפים?

כמה שעולות לי לראש ויכולות להתאים (חשוב לבדוק תפריט ומחירים מראש)

ניטן תאי, TYO, טופולופומפו, יאקימונו, מינה טומיי (מחירים יותר מתונים והשפעות מאיזורים נוספים), אונמי, אובן קובן, התאילנדית בהר סיני (אם רוצים קצת היפסטרי), פו סושי
לצפיה ב-'בהחלט כן'
בהחלט כן
28/06/2019 | 16:08
5
136
הם מחפשים משהו איכותי אך לא יקר, לא חובה שיהיה רומנטי. כנראה זה יילך בסוף לאמורה מיו האיטלקית.
לצפיה ב-'הייתי הולך על רוסטיקו , עדיפה על אמורה מיו לטעמי'
הייתי הולך על רוסטיקו , עדיפה על אמורה מיו לטעמי
28/06/2019 | 19:40
2
111
אפשר לשבת בחוץ, אווירה מאוד נעימה ואוכל מעולה.

*עדיפות לסניף בבאזל
לצפיה ב-'הסניף בבזל אכן טעים יותר מהסניף ברוטשילד'
הסניף בבזל אכן טעים יותר מהסניף ברוטשילד
29/06/2019 | 09:52
32
לצפיה ב-'מכיר, לא אהבנו בעבר'
מכיר, לא אהבנו בעבר
29/06/2019 | 12:47
93
אני מכיר אותו מהגלגול שלו כקפה בזל והיה מול הבית הישן. 
לצפיה ב-'הכי חשוב שיהיה להם במזל ועוד שנים טובות ומאושרות'
הכי חשוב שיהיה להם במזל ועוד שנים טובות ומאושרות
29/06/2019 | 09:53
1
87
אם בכל זאת בא להם אסייתית בערך באותם תחומי מחירים יש את ג'ירף. יש שם כמה מנות מאד טעימות ואני אוהב לשבת שם מפעם לפעם.

לשים לב שחלק מהמנות נוטה למתיקות - אם הם סולדים אז אולי פחות יתאים. אם הם אוהבים זה יכול מאד להתאים
לצפיה ב-'אמן ותודה'
אמן ותודה
29/06/2019 | 12:46
67
כנראה שבסוף זו תהיה וונג, מסעדה ויאטנמית.
לצפיה ב-'הדסון: עסק למקצוענים'
הדסון: עסק למקצוענים
26/06/2019 | 11:53
1
518
באימפריה של מתן אברהמס יש ככל הנראה את הבשר הטוב בארץ, ואם לא משתוללים, גם המחיר הגיוני.

איך אפשר להתחיל הקדמה על ביקורת בהדסון בלי להיות נדוש? ההתפלמסות על מצב עדרי הבקר בישראל כבר כמעט מיותרת, הביקורות כבר השתפכו, אבי אפרתי מאוהב, האיכויות ברורות ויש גם מי שאומר שנפלא אבל מקטר על המחיר. באיזשהו מקום, כולם צודקים. מי באמת צודק יותר? את זה יצאנו, שני ההורים ועבדכם הלא מאד נאמן,  לבדוק לרגל יומולדת לאמי היקרה, ארגנטינאית חובבת סטייקים. אותה אי אפשר לרמות. התחושה הכללית הייתה שיהיה טוב. מקום עם רזומה כזה אולי יכול להיקלע מדי פעם ליום פחות טוב, אלא שאפילו יום פחות טוב בהדסון הוא יום טוב בהרבה מסעדות בשר בסביבה. 

המסעדה עצמה לא מצטיינת בגיזרת האקוסטיקה. מקום גדול ורועש. בליל שיחות של אנשי עסקים מתערבל לתוך האוזן אם תרצה או לא. על זה מחפה צוות מלצרים קשוב, אולי אפילו קשוב מדי. במהלך הארוחה לא הפסיקו לגשת אלינו, למזוג מים, להביא לחם, לברר אם הכל בסדר. זה כבר היה הרבה יותר ממה שאנחנו רגילים, עד כדי הרמת גבה. מצד שני זה כנראה עדיף על שירות אפאטי ומרושל.

היה ברור שבשר הוא העיקר והשאר בבחינת מלווה במקרה הטוב. ראשון הגיע לחם טוב עם חמאה הלכנו על שתי ראשונות קטנות: פטריות במחבת, על תרד טריאקי ופרמזן (29), ושרימפס בחמאת שום (29) לכלת השמחה.  שתי המנות טובות בסך הכל. הפטריות הציגו טעם אוממי מובהק של טריאקי ופרמזן, והשרימפס עשו גם הם את העבודה עם רוטב נוכח שלא התפרק. שתי מנות יעילות שלא ניסו להיות יותר ממה שהן. כאמור, זה לא הצד החזק בהדסון. וזה בסדר.

עיקריות: לא נראה לנו הכרחי להתפרע עם נתחים בחיתוך מיוחד שעולים בהתאם, אז הלכנו על הפשוט: סטייק סינטה 300 גרם (158) ביפבורגר קצבים (84) וטרטר סלמון עם קרם אבוקדו (58)  ממיוחדי היום, לאבא שלא אוכל בשר (ארגנטינאי שלא אוכל בשר? הייתכן? ייתכן) . הטרטר היה בסדר גמור. קרם האבוקדו מרענן והדג טרי ובאיכות מניחה את הדעת. שוב: לא בשביל זה תבואו להדסון אבל כאופציה למי שלא בא לו בשר מסיבה כלשהי זה היה טוב בהחלט. הבשרים, כצפוי, היו סיפור אחר: ביפבורגר הקצבים, שבעצם עשוי מנתחי סטייקים של סינטה ופילה, היה במצב הצבירה הנכון, אדום כנדרש וטעים מאד. מההמבורגרים היותר טובים בשטח. ואם להמבורגר, משובח ככל שיהיה, עוד יש תחרות מכמה מזללות איכותיות, הרי הסטייק הוא ללא תחרות כלל. לדברי בעלת השמחה, ארגנטינאית להזכירכם, מדובר בסטייק הכי טוב שאכלה בארץ. מכיוון שלא טריוויאלי לכל אחד לאכול 300 גרם לבד זכיתי לטעימה נכבדה ממנו. ובכן, אין לי אלא להסכים עם מה שכתבו עמיתיי. יש עוד כמה בתי סטייקים טובים בשטח, מו ומו ברחובות, למשל. אף אחד לא טוב כמו הסינטה הזו. מקצוענות חד משמעית בטיפול ובביצוע. בראבו!.

המנות האחרונות הוזמנו יותר מפאת חשיבות המעמד ומפאת חובת הדיווח מאשר מרצון למתוק. פאי פקאן (43) היה חביב להפליא, וכך גם גלידת סאנדיי שהגיעה כמתנה נדיבה על חשבון הבית. הקינוחים בהדסון, למען האמת, אינם הכרחיים, אבל עבור מי שמעוניין בחוויה אמריקאית שלמה הם בהחלט עומדים בתקן.

432 שקלים עלתה הארוחה הטובה עד מאד. בוודאי לסוגה. לא המון כסף. לו היינו מזמינים את אחד הנתחים המיוחדים כבר הייתה עולה שאלת ה VFM. לא זה המצב. מי שמעוניין להשקיע בנתחים כאלו ייהנה בלי ספק, אולי עד כדי חוויה בלתי נשכחת. כל השאר יכולים בהחלט להסתפק באגף השפוי, הראוי מאד כשלעצמו. האם נחזור? אולי לא כל יום, אבל בהחלט כן. אם אתם מחפשים בשר טוב באמת, כנראה הכי טוב שיש, הכתובת היא ברורה וחד משמעית. הדסון.
לצפיה ב-'אוכל שם לעתים רחוקות מאד, אבל אכן מקום איכותי'
אוכל שם לעתים רחוקות מאד, אבל אכן מקום איכותי
29/06/2019 | 09:54
138
יחד עם מקום של בשר בנוה צדק אלו שתי מסעדות הבשרים הטובות בישראל
לצפיה ב-'אז איך להתייחס לביקורות על מסעדות?'
אז איך להתייחס לביקורות על מסעדות?
25/06/2019 | 19:22
3
188
השבוע הייתי בשתי מסעדות בבית שאן. אחת הנקראת 'שיפודי הכיכר' ברחוב שאול המלך בבית שאן, והשניה 'אמא' מסעדה עם אוכל ביתי על הפתילייה, ברחוב רחבעם זאבי גם כן בבית שאן.
הראשונה-'שיפודי הכיכר' הלכתי בחששות כבדים מאד בגלל ביקורות שליליות מאד באתר שלהם. אלא שלהפתעתי המסעדה התגלתה לעילה ולעילה. אוכל מעולה, ניקיון ושירות מעולים. הזמנו דג בתנור וצ'יפס. הביאו לנו 14 סוגי סלטים בפינכות קטנות, כל אחת טעימה מהשניה, פיטה עירקית חמה מהתנור, וצלחת חומוס די גדולה. הדג היה טרי טורי, הסלטים כאמור טריים וטעימים. מרוב אוכל, שנינו לא יכולנו לסיים את כל הטוב הזה. יחד עם בקבוק קולה = 98 ש"ח. אני עיגלתי ל-110 ש"ח.
לעומתו, מסעדת 'אמא' המתיימרת לאוכל ביתי על פיתיליות, הלכנו רק בעיקבות המלצות מפה עד השמיים. המלצות חמות מאד גם באתר שלהם. וי וי, איך נפלנו. הזמנו אורז עם במיה ושניצל. אני רציתי רק 4 קובות סלק, שנאמר שזה לא חריף, בתוך מרק אדום. המרק היה מר מעודף פפריקה וחריף, הקובות קשות, והבשר בפנים נראה לא כל כך מבושל. השניצל מלא שמן, האורז דייסתי והבמיה בלי טעם. יצאתי עם נזק של 110 ש"ח. על מה? רק לבעלים פתרונים. אוי לעדה הכורדית שהמסעדה מסמלת את המאכלים שלה. אני כבר לא אחזור לשם. 
לצפיה ב-'ביקורת מסעדות זה דבר מאד סובייקטיבי'
ביקורת מסעדות זה דבר מאד סובייקטיבי
29/06/2019 | 09:56
2
108
עדיף להכיר את המבקר ולדעת אם טעמו כטעמך.

מביקורות באתר המסעדה (או באתרי rest דומיו) אני מעדיף להתרחק.

הבעיה שגם במגזינים בשנים האחרונות יש בעיה קשה של עודף יחצ וצריך לקרוא ולבדל בין ביקורת מסעדות (וגם שם לדעת להבחין בין מישהו שמבין משהו מהחיים שלו לבין מי שלא) ובין כל מדורי היחצנות שניתן בקלות לזהות אותם לפי הכתב או מונחים כמו המקום הלוהט וכו'.

בקיצור - כאן בפורום זה המקום. הלוואי שיחזור לימי הזוהר שלו
לצפיה ב-'השאלה האם היחצ לא מסתנן גם לכאן?'
השאלה האם היחצ לא מסתנן גם לכאן?
30/06/2019 | 07:32
1
20
לצפיה ב-'כשאתה קורא מישהו באופן קבוע אתה יודע גם אם הוא מייצג יחצ'
כשאתה קורא מישהו באופן קבוע אתה יודע גם אם הוא מייצג יחצ
30/06/2019 | 08:59
62
וגם אם הטעם שלו זהה לשלך, ובמקרים רבים גם נפגש עם הבן אדם כי זו מדינה קטנה והאהבה לאוכל מחברת בין אנשים.

אגב, כאן בפורום היה נהוג בעבר שאם מישהו היה בארוחה יחצנית הוא מוסיף גילוי נאות ואז אתה יכול לבחור באיזו מידת אמון אתה קורא את הביקורת.

הבעיה היחידה עם הפורום זה שבתקופה האחרונה חלק לא קטן מהכותבים הפסיק לכתוב. זה פורום עם עבר מפואר והיו חברים בו ידענים גדולים ואנשים נפלאים עם הבנה גדולה באוכל.

מקווה שהוא יתאושש חזרה במהרה
לצפיה ב-'מחפשים מסעדת קוסקוס שווה באזור המרכז ליום שבת'
מחפשים מסעדת קוסקוס שווה באזור המרכז ליום שבת
14/06/2019 | 21:36
1
133
אנא עזרתכם
לצפיה ב-'נושא הקוסקוס בכלל הפך בעייתי במרכז'
נושא הקוסקוס בכלל הפך בעייתי במרכז
17/06/2019 | 06:29
211
אין כמעט מסעדות שמגישות קוסקוס טוב.

יש את גוואטה שמגישה אוכל סביר בהחלט אבל הם כשרים אז שבת לא עונה על ההגדרה.

הייתה פעם מנת קוסקוס מצויינת ברפאל שהוגשה במסגרת ארוחת סוף השבוע - אבל המסעדה נסגרה מזמן.

בקיצור - אני לא איש בשורות.

לצפיה ב-'ניטן תאי או טאיזו ? ,מתלבט לגבי ארוחה זוגית חגיגית'
ניטן תאי או טאיזו ? ,מתלבט לגבי ארוחה זוגית חגיגית
12/06/2019 | 16:11
5
92
לצפיה ב-'טאיזו'
טאיזו
17/06/2019 | 10:23
4
173
טאיזו מעולה. אם לא הייתם קודם, ממליץ לתת למלצר להרכיב לכם ארוחה, לא תצטערו.
לצפיה ב-'עשינו ככה גם במשייה, ישנו על הבר והברמן בנה לנו ארוחה'
עשינו ככה גם במשייה, ישנו על הבר והברמן בנה לנו ארוחה
17/06/2019 | 11:10
3
171
נלך על טאיזו, תודה
לצפיה ב-'תזהרו בטאיזו בבנית הארוחה ותוודאו מחירים לפני שאתם נותנים לו'
תזהרו בטאיזו בבנית הארוחה ותוודאו מחירים לפני שאתם נותנים לו
17/06/2019 | 13:56
2
202
להשתולל עם התפריט.
לצפיה ב-'היינו אתמול, היה מדהים'
היינו אתמול, היה מדהים
19/06/2019 | 17:21
1
186
אכן הברמן בנה לנו ארוחה שכללה 7 מנות + קינוח שאנחנו בחרנו.
לא הייתה אף מנה שלא הייתה לטעמנו או שהייתה אפילו בינונית, כל המנות היה מדהימות.
בנוסף הזמנו כוס יין ו-2 קוקטיילים.

סה"כ יצא 676 שקל לפני טיפ, לדעתי החשבון יצא סביר לחלוטין בהתחשב בכמות האוכל והאלכוהול.

לצפיה ב-'בא לך לפרט מה אכלתם בארוחה?'
בא לך לפרט מה אכלתם בארוחה?
29/06/2019 | 09:57
21
לצפיה ב-'שלום רב. אנו עורכים סקר לסמינריון באונ' הפתוחה, נשמח מאד אם '
שלום רב. אנו עורכים סקר לסמינריון באונ' הפתוחה, נשמח מאד אם
11/06/2019 | 09:16
1
140
שלום רב. אנו עורכים סקר לסמינריון באונ' הפתוחה, נשמח מאד אם תשתתפו. הסקר קצר ולא תידרשו להשיב על שאלות אישיות.
תודה רבה ויום נעים! מירי ואביעד

https://docs.google.com/forms/d/1dxk8Ni2_ksCSBcqLN...

לצפיה ב-'כמה שאלות במכסימום יש בשאלון ?'
כמה שאלות במכסימום יש בשאלון ?
11/06/2019 | 15:47
108
כי אם זה חמישים אפילו לא אתחיל לענות
לצפיה ב-'התקשרתי למסעדת טורקיז להזמין מקום , אבל.....'
התקשרתי למסעדת טורקיז להזמין מקום , אבל.....
09/06/2019 | 20:20
1
337
מי שענתה לי ציינה שמאחר וההזמנה היא למעלה מ 10 אנשים (14) צריך אישור של מנהל המקום/משמרת שלא נכח במקום , לקחה מס' טלפון והבטיחה שיחזור תוך מס" שעות , אבל עברו כבר כמה ימים , וכלום !  קצת נימוס ויחס לא יזיק.  רק שתדעו , כנראה לא ממש איכפת להם  
לצפיה ב-'הייתי מצלצל שוב'
הייתי מצלצל שוב
10/06/2019 | 06:11
214
יכול להיות שהקלידה את המספר שלך לא נכון
לצפיה ב-'מבקש המלצה '
מבקש המלצה
10/06/2019 | 00:52
169
שלום

מבקש המלצה על מסעדה חלבית כשרה או בית קפה חלבי כשר
באיזור רמת החייל. 
לצפיה ב-'קיטשן מרקט'
קיטשן מרקט
29/05/2019 | 12:40
492
אחרי העדרות ארוכה חזרנו למסעדה בהרכב של ארבע. היה מלא, היה רועש, השרות מעולה, אדיב ומצוייד בידע רב על המנות המוצעות.
אכלנו לראשונות:
ביצה רכה עם פטריות פורצ'יני , קצת בפורמט של מרק לבן , עם קרוטונים ועוד רכיבים. מנה מעניינת וטעימה מאד.
טרטר אנטיאס , עשוי טוב, לא משהו לכתוב עליו הביתה.
לעיקריות:
טלה בבישול ארוך עם פירה תפו"א. טעים מאד , סטנדרטי.
רביולי פירות ים, עם מולים, קוקי סאן ז'ק, קלמרי . לא הייתה התלהבות יתר.ע
ע"ח  הבית קיבלנו 4 טרטלטים קטנטנים של איזה מוס . 
יין צרפתי מיקב לא מוכר אבל איכותי מאד 2014, הבאנו מהבית ושילמנו 45 ש"ח דמי חליצה. 
סהכ כולל גם קפה כ 750 ש"ח . 
מנות ראשונות וביניים עולות סביב 55-65 ש"ח, העיקריות למעט 2 מנות כולן מעל 130 ש"ח. היינות בסביבות 300 צפונה. יקר, יקר מדי. 
לסיכום: היה טוב , לא יצאנו במחולות . יקר מדי.
לצפיה ב-'מסעדה באיזור חיפה/קריות וצפונה בשישי בלילה'
מסעדה באיזור חיפה/קריות וצפונה בשישי בלילה
27/05/2019 | 12:30
3
127
מחפשת בית קפה/מסעדה בשישי בלילה (איזור 11-12 בלילה). זה בשביל דייט להכיר.
חשוב לי שהיא תהיה שקטה, עם מעט אנשים. רצוי אפילו במיקום שקט / כפרי.
אני נמצאת בקריות.  ומחפשת באיזור הזה או אפשר קצת צפונה/מזרחה
לצפיה ב-'ממליצה לך להצטרף בפייסבוק לקבוצת "חיפאים רעבים" החדשה'
ממליצה לך להצטרף בפייסבוק לקבוצת "חיפאים רעבים" החדשה
27/05/2019 | 13:47
2
131
שם תוכלי לקבל המלצות רלוונטיות.
לדעתי, יהיה קצת קשה למלא את הדרישה של מקום שקט ב12 בלילה בשישי, אבל אולי יהיו להם רעיונות.
לצפיה ב-'תודה על תגובתך. ובימי חול באיזור 10-12 בלילה?'
תודה על תגובתך. ובימי חול באיזור 10-12 בלילה?
28/05/2019 | 03:11
1
93
מקום שקט/כפרי ללא הרבה אנשים באיזור?
לצפיה ב-'אישית לא מכירה משהו שעונה על הדרישות של שקט או כפרי בשעות'
אישית לא מכירה משהו שעונה על הדרישות של שקט או כפרי בשעות
28/05/2019 | 10:38
95
מאוחרות כאלו. מצטערת. בהצלחה...
לצפיה ב-'מישהו יודע האם המסעדה מרקו ביפו נסגרה?'
מישהו יודע האם המסעדה מרקו ביפו נסגרה?
29/05/2019 | 12:08
68
לצפיה ב-'המלצה לבר מסעדה מגניב לחגיגות יום הולדת '
המלצה לבר מסעדה מגניב לחגיגות יום הולדת
27/05/2019 | 19:07
100
הי 
אשמח לחכמת ההמונים. בעלי (45) חוגג יום הולדת ואשמח לקחת אותו לבר מסעדה מגניב. מחפשת מקום בסגנון של קפה פופלר - אוכל טוב, אווירה מגניבה ומוסיקה!! ממש חשוב לי שבמקום תהיה אוירה מגניבה 
אשמח להמלצתכם וממש תודה ��

לצפיה ב-'תל אביב eat: חלפה שנה וכמעט כלום לא השתנה'
תל אביב eat: חלפה שנה וכמעט כלום לא השתנה
22/05/2019 | 15:59
1
477
ביקור מסורתי ביריד האוכל השנתי עורר תחושה של סרט נע יותר מכל שנה אחרת. ברוכים הבאים למכונת הכסף.

ים כחול. טיילת. מוסיקה. אוכל. מסעדות שף. מבחר עצום. תפור עלינו. 35 שקל למנה. ממש דפקנו את המערכת. זו התחושה שמלווה את פסטיבל תל אביב איט בכל שנה ושנה מחדש. ההצלחה חד משמעית, היתרונות רבים מספור, והדובדבן שבקצפת הוא כמובן האירוויזיון. ממש ביצת זהב לפתחם של המסעדנים המשוועים להצלה כלשהי בשוק הכמעט בלתי אפשרי שהם חלק ממנו. לאחר התלבטויות הוחלט, על אף הכל, לתת קפיצה קטנה. מה רע, אמרתי לעצמי. הכל צפוי והרשות נתונה. מקסימום ניפול על איזה פרץ יצירתיות בלתי צפוי. לא שזה לא קרה בעבר. עיין ערך הריזוטו שורשים של עינב ברמן מביסטרו נח בשעתו, עם זאת ברור שרגע כזה, במקום כזה, בזמן כזה, הוא באמת נדיר.

הליכה ארוכה (או גלישה ארוכה במקרה שלי) תוך מעבר הכרחי בכניסה למתחם כפר האירוויזיון, מה שאילץ את אנשי האבטחה להזיז מספר שערי ברזל, אבל בסוף הגענו. הכל כשהיה. מסודר ביעילות, כתף לצד כתף. רק תבחר. לא מעט אנשים. העמוס ביותר: הדוכן של NUNUNU עם לחמניות החלב הממולאות. היה שם כזה עומס עד שאחת העובדות נאלצה להשתמש במגאפון ולצעוק שמות כאילו מדובר בסניף של ארומה. אשכרה הבהלה לזהב. ברור שיש כאן רצון אדיר ליהנות ממבצע באווירה כיפית, אבל הלו, לא קצת הגזמנו?

באשר לעבדכם הנאמן, הרי שהפעם ניסיתי ללכת על דברים שלא נטעמו קודם, מתוך תקווה לאיזושהי הברקה בכל זאת: פיצת ארטישוק ותותים של OCD, עראייס חציל של התרנגול הכחול, הארוחה הוייטנאמית המושלמת עם דג ים ביוגורט כורכום, אטריות ביצים, ירקות, כוסברה ובזיליקום של וונג, בקלאווה עגל של מסה\קוואטרו, פיתה עם אוסובוקו עגל, תפוחי אדמה, טחינה ועשבי תיבול של יפו תל אביב היו המנות שנבחרו לצורך העניין. כל מנה עולה כאמור 35 שקל בעיקרון, עם חריגה קלה כלפי מטה במקרים מסויימים. האם מחיר סביר? האם יש תמורה או שאין ברירה? אז זהו, שהתשובה התבררה כקצת יותר מורכבת ממה שקיוויתי.

פיצת הארטישוק של רזי ברווזי מ OCD הייתה טעימה כשלעצמה, בגודל מכובד של פיצה אישית עגולה, עם בצק לא רע ועם גבינה איכותית ובזיליקום ריחני. רוטב התותים שהיה אמור לתת את הקיק לא ממש הורגש. מישהו כאן קצת פחד. הצהרת על תותים? לך ל זה. עראייס החציל של התרנגול הכחול נראה מבטיח על הקיר אבל היה די משמים בפועל, עם חציל קצת חום מדי, מעט מדי גבינת עזים ועוד קצת פרמזן שפוזר בצורה תמוהה מלמעלה באופן שלא איפשר ליהנות ממנו בפיתה אלא אם כן בוחרים להתלכלך. בינוני במקרה הטוב. הלאה. הארוחה המושלמת הייתה בעייתית פחות. אטריות הביצים היו מבושלות מדי, ואולי ככה זה בוייטנאם, אבל הדג, בכמות קטנה של כארבעה ביסים, היה עסיסי ובכוסברה ובחריף הייתה איכשהו קצת רעננות. אפשר היה יותר דג ויותר טעם אבל לפחות התקדמנו קצת. האם ההברקה בכל זאת בדרך?

לא ממש. בקלאווה העגל של אביב משה אמנם הבטיחה אבל קיימה הרבה פחות. מנה זערורית של כשישה סנטימטר מקסימום, במילוי של בשר טלה באיכות לא מי יודע כמה, בעטיפה מתוקה עם קרם ארטישוק ירושלמי שהוסיף משום מה מתיקות גם הוא. 35 שקל על זה? נו טוב. מנה שנאכלה כי זה מה יש אבל בוודאי לא בחדווה גדולה. חיים כהן הוא חיים כהן. ברור שאין מה לצפות מגירוס או אוסובוקו בפיתה, במיוחד שחיים כהן עצמו לא היה ולמרבה הצער גם מגע הקסם שלו נפקד הפעם. הפיתה הייתה שגרתית ותו לא. לא גרועה כמו לפני שנתיים ולא טובה כמו לפני שנה. סתם. אוסובוקו שהתרכך ברמה סבירה עם תפוחי אדמה הכי ביתיים שרק תוכלו לדמיין, טחינה שאין מילה רעה או טובה להגיד עליה וקצת עשבים. זה הכל. לא מנה מעוררת תרעומת, כי אחרי הכל היה הרבה בשר בפיתה, אבל בטח לא מנה שלבדה שווה חיפוש מייגע אחר חנייה ומסע רגלי לא מבוטל.

הקינוח שנארז לדרך היה הקינוח של ספיר (מאנטה ריי, 25). קרמו שוקולד, קרם טופי מלוח, עם קראמבל קקאו וקישוטי זהב בצנצנת חיננית. הטעימה בבית גילתה למרבה ההפתעה קרמים טובם באמת ולא מתוקים מדי. סוף סוף משהו שהשביע רצון ממש. לו כל המנות היו מיישרות קו עם רמת הקינוח הזה היה אפשר לדבר על חווייה אופטימית. כפי שכבר הבנתם, זה לא המצב. היחידה שהתקרבה לרמה הזו הייתה הפיצה. שתיים משש בקושי זה אחוז לא משכנע מהשדה גם אם מדובר בפסטיבל אוכל שנערך על דשא.

לא איש בשורה אני הפעם. מי שלא היה: לא באמת הפסדתם. העיקר שהציבור מצביע ברגליים ובא בהתלהבות לפגוש את השפים או את שמם הטוב במחיר מבצע. המסעדות, מצידן, מתקתקות ג'אנק בפיתה עם מעט מאד יצירתיות. שטרות מחליפים ידייים. מכונת הכסף בפעולה.  לא נורא. בשנה הבאה אין אירווויזיון. האם נגיע שוב? ייתכן. ולו לשם התקווה למצוא שם איזה ביס קצת מפתיע. השנה זה לא קרה. אולי בשנה הבאה. עם ישראל חי.
לצפיה ב-'נהניתי לקרוא ועוד יותר שמחתי שלא כיתתי רגליי עד שם. תודה!'
נהניתי לקרוא ועוד יותר שמחתי שלא כיתתי רגליי עד שם. תודה!
22/05/2019 | 17:13
62
לצפיה ב-'האם מישהו מכיר מסעדה ברשל"צ ששמה "חומוס ראשון לציון" ?'
האם מישהו מכיר מסעדה ברשל"צ ששמה "חומוס ראשון לציון" ?
22/05/2019 | 19:59
149
שנמצאת (איך לא) בראשון לציון רחוב ירושלים 2 בית חכ"ר.
ואם כן - איך היא ? 

לצפיה ב-'מסעדת הניצחון הוותיקה באשקלון נסגרת'
מסעדת הניצחון הוותיקה באשקלון נסגרת
22/05/2019 | 09:41
3
203
מישהו אכל ורוצה לחלוק חווית מהמקום?
לצפיה ב-'אוי, חבל... זן הולך ונכחד'
אוי, חבל... זן הולך ונכחד
22/05/2019 | 11:58
162
רומניה טיפוסית. בע"הב נפטר.... הייתה טובה +++
הרומניות עם המיטיטה האגדי הולך ונעלם. כך כל המסעדות הרומניות, בין האתניות האחרות.
נשארו 2-3 בת"א, 2-3 בחיפה.

לצפיה ב-'לא נסגרת. החליטו להמשיך להפעיל אותה.'
לא נסגרת. החליטו להמשיך להפעיל אותה.
24/05/2019 | 14:18
1
73
לצפיה ב-'קראתי. מקווה שההחלטה תחזיק זמן רב'
קראתי. מקווה שההחלטה תחזיק זמן רב
24/05/2019 | 22:43
50
לצפיה ב-'מעיין הבירה - בקרת'
מעיין הבירה - בקרת
19/05/2019 | 17:24
1
406

אני לא איש של מילים רבות לכן אגיד כך

יש מסעדות/מזללות שהן מוסדות של ממש שאחרי שאתה אוכל בהן פעם אחת אז אתה מפחד ללכת למסעדה אחרת ולהרגיש פראייר
למה לא הלכת למה שאתה מכיר

אני מתכוון

לבית התאילנדי
מעיין הבירה
שקד ( הדגייה שנסגרה לצערי )
גריל עוף שמעון ת"א
הדיקסי

ועוד מעטים וטובים
לצפיה ב-'דיקסי לצערי כבר מזמן לא מקום מהסוג הזה'
דיקסי לצערי כבר מזמן לא מקום מהסוג הזה
19/05/2019 | 19:58
282
על העוף של שמעון שמעתי אך טרם ביקרתי - אנסה בהקדם

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ