לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1875318,753 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה-יעוץ מקצועי

תקופת ההריון הינה חוויה מיוחדת לאשה ולסביבתה הקרובה – הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית. לכל אשה יש דרך מיוחדת משלה לחוות את ההריון וללדת. במהלך ההריון מתעוררות שאלות רבות הנוגעות לבדיקות, מצב האם, מצב העובר, הלידה הצפויה והתקופה שלאחריה. כאו בפורום, נענה על כל שאלותיכן בהיבט המקצועי. הפורום מנוהל ע"י צוות מיילדות מנוסות מחדר לידה "ליס". מיילדות אלו הינן חלק מצוות מיילדות רחב אשר הוכשר בכל שיטות היילוד: שיכוך כאב תרופתי, שיכוך כאב במים, שימוש בשמנים ארומטיים, לידות בתנוחות שונות ועוד. בטרם הגעתכן לחדר הלידה אני מזמינה אתכן להגיע לפגישה אישית עם מילדת בה תוכלו להתכונן ללידתכן הצפויה, סיור בבית החולים, קורס הכנה ללידה וכן מגוון קורסים וסדנאות נוספים. מידע נוסף אודות צוות בית החולים והשרותים הניתנים בו תוכלו למצוא באתר בית החולים ובמועדון היולדות "מאמי-ליס" 03-6973113 www.tasmc.org.il/lis בברכת הצלחה בהריון ובלידה,צוות מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה-יעוץ מקצועי

תקופת ההריון הינה חוויה מיוחדת לאשה ולסביבתה הקרובה – הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית. לכל אשה יש דרך מיוחדת משלה לחוות את ההריון וללדת. במהלך ההריון מתעוררות שאלות רבות הנוגעות לבדיקות, מצב האם, מצב העובר, הלידה הצפויה והתקופה שלאחריה. כאו בפורום, נענה על כל שאלותיכן בהיבט המקצועי. הפורום מנוהל ע"י צוות מיילדות מנוסות מחדר לידה "ליס". מיילדות אלו הינן חלק מצוות מיילדות רחב אשר הוכשר בכל שיטות היילוד: שיכוך כאב תרופתי, שיכוך כאב במים, שימוש בשמנים ארומטיים, לידות בתנוחות שונות ועוד. בטרם הגעתכן לחדר הלידה אני מזמינה אתכן להגיע לפגישה אישית עם מילדת בה תוכלו להתכונן ללידתכן הצפויה, סיור בבית החולים, קורס הכנה ללידה וכן מגוון קורסים וסדנאות נוספים. מידע נוסף אודות צוות בית החולים והשרותים הניתנים בו תוכלו למצוא באתר בית החולים ובמועדון היולדות "מאמי-ליס" 03-6973113 www.tasmc.org.il/lis בברכת הצלחה בהריון ובלידה,צוות מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אפליקצית הריון ולידה חדשה של בית החולים ליס: להורדה:
http://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/Articles/Pages/Applis.aspx
 ``המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל``.
המשך >>

לצפיה ב-'למסירה קלקסן'
למסירה קלקסן
27/05/2018 | 11:31
1

הי,
יש ברשותי ארבעה מזרקים של קלקסן 40 מ"ג/0.4 מ"ל. נקנו לפני חודש וחצי (אפריל 2018). סגורים הרמטית באריזה המקורית. תאריך תפוגה אוקטובר 2020 . אשמח לתרום למי שצריכה. 
אני גרה במרכז.
למעוניינות נא ליצור קשר במייל:shirmizmor@gmail.com 
שיר.

לצפיה ב-'Afi 22 סמ'
Afi 22 סמ
27/05/2018 | 00:01
2
שלום רב
אשמי לעזרה..
שבוע 25 בדיקת us שגרתית עוברית שוקלץ 900 ג' וגם מתאימה לשבוע וחצי בערך יותר מגילה. 
הממצא שהדאיג אותי היה afi 22סמ
נשלחתי להעמסה של 100 שיצאה תקינה.
מה הסיכוי שמשהו לא תקין? אני ממש בלחץ
כמו כן אציין כי בשבועות מוקדמים יותר ביצעתי ציפ גנטי תקין. אקו לב וסקירות תקינות. כל זה לפני הממצא הנל.
לצפיה ב-'הריון והנקה'
הריון והנקה
12/05/2018 | 21:08
1
35
היי, גיליתי שאני בתחילת הריון. אני מניקה בן שנה ועשר, יונק לא מעט ובעיקר בלילה. הבנתי שכל עוד ההריון תקין אין מניעה להניק. בהריון הקודם התחילו צירים מוקדמים משבוע 33 וילדתי בשבוע 38. זה נחשב שההריון הנוכחי בסיכון? עוד לא הייתי באולטראסאונד
תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/05/2018 | 11:20
21
הי, אכן במידה וההריון תקין אין בעיה להניק תינוק גדול יותר במקביל. במידה ויהיו לך לחצים, כאבים, צירים מוקדמים או כל סימן שהוא שההנקה יכולה להפריע להתקדמות תקינה של ההריון, יהיה עליך להפסיק.
קבעי תור לרופא הנשים שלך בכדי לעשות מעקב הריון מסודר.בשלב זה ההריון אינו הריון בסיכון רק בשל היותך מניקה.
בהצלחה
לצפיה ב-'אשמח לעזרה - קלקסן ללא קרישיות'
אשמח לעזרה - קלקסן ללא קרישיות
10/05/2018 | 14:12
2
17
בת 37 ללא קרישיות (עשו לי את כל סדרת הבדיקות), אחרי 3 הפלות ברצף, ללא ילדים ... עדיין
וסת סדירה כל 30
הרופא כתב הנחייה לקבל קלקסן בהריון במינון 40.
יש לי חשד שנקלטתי (מכירה את הגוף שלי ואת הסימנים שבאים רק בהריון כמו רגישות בפטמה, נימים בולטים בד אחד ועצבים...) אני פחות משבוע לפני המחזור.
הפחד שלי לעבור את הזמן בו הקלקסן נכנס לפעולה.
מנסיונכן, מתי התחלתן עם הקלקסן מרגע גילוי האיחור במחזור או דופק? האם זה עזר?
האם יש מקום כבר עכשיו לעשות בדיקה ביתית (אמורה לקבל 16.5)
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/05/2018 | 11:18
1
14
הי,
הבדיקות הביתיות אינן מזהות הריון 7 ימים לפני מועד האיחור בוסת. המתיני כיום יומיים לפני ואז בצעי בדיקה ביתית.
עד שלא יהיה הריון וודאי, לא אמורים להתחיל בזריקות קלקסן. במידה והינך בהריון קבעי תור לרופא הנשים שלך בכדי להתחיל מעקב מסודר.
בהצלחה
לצפיה ב-'מעדכנת...'
מעדכנת...
23/05/2018 | 08:47
5
ביום שהייתי אמורה לקבל וסת היה דימום בהיר בניגוב וזהו... הבנתי שזה משהו שונה ולמחרת התייצבתי בקופח ועשיתי בדיקת דם (16/5/18) - תוצאה 850 וקיבלתי זריקות קלקסן 40 מ"ג מאותו רגע. חזרתי על הבטא ביום שני (21/5/18) והיא על 8500 (בדיוק ביום שנכנסתי לשבוע 5 לפי הוסת האחרונה).
אז הריון זה ברור.... הפחד שלי שפתאום אתמול הפסיקו הבחילות (הקלות יש לציין) שהיו לי, החזה כבר לא מציק והגוון של העטרת נראה לי כבהיר יותר.
אחרי 3 הפלות אני כבר בלחץ... הרופא שלי בחו"ע עד אמצע יוני כך שאני לחוצה מאוד. מקווה שיהיה טוב 

לצפיה ב-'עזרה בבקשה, הפרשות בתחילת הריון'
עזרה בבקשה, הפרשות בתחילת הריון
08/05/2018 | 21:27
1
23
אשמח לעזרתכן. אתמול והיום עשיתי שתי בדיקות הריון ביתיות שיצאו חיוביות, גיליתי לפני האיחור בגלל הרבה סימנים שהופיעו. מסוף השבוע יש לי מעט הפרשות חומות בכל יום (מעט כתמים בתחתונית, סליחה על התיאור). היום הייתה הפרשה חומה צמיגית בניגוד (שוב סליחה על התיאור). זה תקין?? יש לי תור לרופאת נשים רק ביום שלישי (כשאהיה בשבוע 4+3).
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/05/2018 | 11:15
16
הי, בתחילת הריון יתכנו הפרשות דמיות או דימומים. כל עוד אינם מלווים בכאבי בטן חזקים, המופיעים יותר בצד אחד, והדימום אינו עולה על כמות וסת אין כעת מה להלחץ.
בכל אופן במידה והינך אכן בשבוע 4 להריון, לא ניתן יהיה לראותו באולטרסאונד ומלבד להמתין לשבוע 6-7 לערך לראות האם ההריון תקין, תוכלי לברר עם הרופאה שלך אפשרות לבדיקת דם לערך בטא.
בדיקת דם לבטא תוכל בשלב ראשון לעזור ולשער האם ההריון מתקדם תקין או לא.
בהצלחה

לצפיה ב-'תוצאות סקר שליש ראשון - היסטריה!'
תוצאות סקר שליש ראשון - היסטריה!
02/05/2018 | 11:12
2
54
אני ממש נואשת!
קיבלתי תוצאות של סקר שליש ראשון ואני לא יודעת מה לעשות.

אני בת 32, שוקלת 74 ק"ג.
PAPP-A - 0.38 MoM - 739.9 mU/L
HCGb - 1.12 MoM - 40.1 ng/mL
NT - 1.50 MoM - 1.7 mm
לפי מה שהבנתי, הנתונים האלה תקינים.
אבל בסיכום כתוב שהסיכון המשוקלל הוא 1 ל-386.

א. אני לא מבינה למה ומה בדיוק זה אומר.
ב. אפשר לקבל המלצה על רופא יעוץ גנטי פרטי? לא אכפת לי לשלם אלפי שקלים, אבל מישהו שיראה אותי מחר!

תודה מראש

לצפיה ב-'שכחתי לכתוב שהבדיקה התבצעה בשבוע 12 +1'
שכחתי לכתוב שהבדיקה התבצעה בשבוע 12 +1
02/05/2018 | 17:03
17
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
03/05/2018 | 07:39
48
היי נועה
הנתונים האלה הם נתונים סטטיסטיים. לא אבחנתיים! גשי עם תוצאות הבדיקה לרופא לצורך הפניה להמשך טיפול.
כגורם מקצועי, לא אוכל להפנות אותך לרופא פרטי אך תוכלי להפנות את שאלתך לפורום של התמיכה.
שיהיה המון בהצלחה בהמשך
לצפיה ב-'כאבים חזקים במפשעות'
כאבים חזקים במפשעות
29/04/2018 | 17:45
1
33
שבוע 25, בשבוע האחרון יש לי כאבים במפשעות. בהתחלה חשבתי שרירים תפוסים אבל נראה לי קשור כבר להריון,
כאב חד שבא והולך בזמן שאני הולכת , מרגישה שבתנועות מסויימות הכאב מגיע ואחר כך משתחרר כשאני מחליפה תנועה, כאב שמשתק אותי ואני לא יכולה לזוז

מוכר??
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/04/2018 | 23:10
26
היי
אם את חשה שהכאב משתק אותך כפי שאת מתארת כדי לפנות לרופא נשים לבדיקה.
שיהיה הרבה בהצלחה בהמשך :))
לצפיה ב-'נוגדי חרדה בהריון'
נוגדי חרדה בהריון
28/04/2018 | 08:38
1
25
הי בנות יקרות!
רציתי לדעת האם זה מותר ליטול נוגדי חרדה כמו ציפרלקס לפני הריון ובמהלך?
אני מתכננת הריון שלישי אך עם זאת שוקלת להתחיל טיפול עם כדורים כיוון שאני סובלת מחרדות. המחשבה מכך מרתיעה אותי מאוד. בשני ההריונות הקודמים לא לקחתי, אמנם אחרי הלידות לקחתי. באופן רגיל אני לא נוטלת.
אשמח לשמוע מניסיון
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/04/2018 | 11:11
21
הי,
לתרופות שונות יש השפעה שונה על התפתחות העובר. למיטב ידיעתי ציפרלקס יחסית בטוחה ואף בשימוש די נפוץ בהריון; אך עם זאת, הריון הינו תקופה חשובה ביותר ויש לדאוג לך ולעובר בצורה המיטבית הן פיזית והן נפשית.
ממליצה לך להיפגש עם רופא נשים ולעדכן אותו בהריון המתוכנן ובכך כי ברצונך להעזר בתרופות נוגדות חרדה ולא להתחיל ליטול ציפרלקס על דעת עצמך. כך תוכלי לקבל מענה נרחב יותר על אופן השימוש בתרופה במהלך ההריון והשלכותיה גם בהריון וגם על הלידה.
בנוסף, תוכלי להיוועץ עם המכון הטרטולוגי לגבי בטיחות התרופה בהריון.
בהצלחה
לצפיה ב-'טבליות ברזל '
טבליות ברזל
25/04/2018 | 22:06
1
27
היי לכולן

מחפשת תחליף לפריפול, תחליף שאין לו את המניעה של מזונות כגון חלב/ביצים/דגן לא שעתיים לפני/אחרי התרופה.

תודה רבה,
אשת (האין) ברזל
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/04/2018 | 10:12
24
בוקר טוב
כשלוקחים ברזל רצוי להימנע מחלב, קפה ושוקולד שעה לפני ואחרי. מזונות אלו מעכבים את הספיגה של הברזל בגוף. זה נכון לכל! תכשירי הברזל. אני לא מכירה הנחיה שמבקשת להימנע מבייצים או מדגנים.
בכל מקרה, לדעתי הכי כדאי להתייעץ עם רוקח בבית מרקחת
בהצלחה אשת ברזל!
לצפיה ב-'עובר מתקן את עצמו'
עובר מתקן את עצמו
24/04/2018 | 16:55
2
68
שלום
עשיתי אולטרא סאונד בשבוע 6. יש שק הריון, עובר, דופק ונראה שהכל בסדר.
הרופא טוען שגודל העובר קצת קטן. הוא טוען לפער של שבוע וביקש שאחזור לבדיקה בעוד שבוע.
מדובר בעובר מת.ב. שהוחזר ביום 3.
חוץ מלהמתין ולקוות, מה הסיכוי שהוא יתקן את עצמו או שהפער ישאר של שבוע אבל יגדל באופן תקין ?
תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/04/2018 | 00:48
1
45
שלום רב
לא הבנתי מה זה עובר ת.ב
בכל מקרה, יכול להיות שיש פער של שבוע. זוהי הערכה. הפער יישאר והעובר יכול להמשיך ולגדול כרגיל
בהצלחה בהמשך!!
לצפיה ב-'תודה שרון'
תודה שרון
25/04/2018 | 07:43
36
ת.ב. פירושו תרומת ביצית. 
אני מאוד מקוה שיתפתח ושהכל יסתדר לטובה.
אני במעקב לבוא לבדיקה נוספת בשבוע הבא ומשם נתקדם.
לצפיה ב-'הפסיקו בחילות בתחילת הריון. האם זה סימן? '
הפסיקו בחילות בתחילת הריון. האם זה סימן?
24/04/2018 | 20:00
1
46
אני עכשיו בשבוע 6+3. לפני 6 ימים התחילו להופיע תופעות של ההריון- בחילות לא נגמרות וגם הקאות פה ושם. 
החל מהבוקר אין שום סימן. הכל נעלם. האם זה אומר שכנראה נגמר הריון? 
יש לי בדיקת רופא ראשונה בשבוע הבא, ואז אהיה בשבוע 7+2. 
האם יש כרגע מה לעשות? האם בכלל ניתן לקבוע כרגע בוודאות משהו כי לפי הבנתי בשלב זה לא בטוח שבכלל אפשר עוד לראות דופק בכל מקרה. 
אודה לעצתכם כי אני ממש מבולבלת. 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/04/2018 | 01:06
47
שלום רב
קיומן של בחילות לא מעיד על תקינותו של ההיריון!
אין מה לעשות חוץ מלהמתין בסבלנות עם כל הקושי שבדבר....
שיהיה המון המון בהצלחה
לצפיה ב-'ספורט בשליש הראשון עזרה'
ספורט בשליש הראשון עזרה
20/04/2018 | 08:47
1
30
שלום אשמח לעזרתכן... אני בשבוע 4 ומתאמנת בחדר כושר בין 4-5 פעמים בשבוע...פעמיים בחדר כושר עצמו, כלומר מכשירים לרגליים ידיים בטן הכוללים הרמת משקל..כמובן שהורדתי בהדרגה את הקושי כדי שכשאכנס להריון המשקל יהיה יותר נמוך, וגם תרגילי בטן וריצה של 10 דקות. בנוסף אני נמצאת בחוג עיצוב וחיטוב וקיקבוקס (האגרופים והבעיטות הם באוויר ולא אחד מול השני ככה שאין חשש לפגיעה בבטן ממקור חיצוני)..
משמע אני בכושר טוב וחשוב לי להמשיך את הכושר כמובן במתינות נמוכה עם דופק נמוך אבל להמשיך ולעשות את הדברים שאני אוהבת...
לפני שאני מתייעצת עם הרופא נשים אשמח לדעת מה מותר ומה אסור מבחינת תרגילים מסויימים כמו קפיצות ועוד... תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
20/04/2018 | 17:01
31
שלום רב ובשעה טובה
את יכולה להמשיך כל עיסוק בספורט שעשית לפני ההיריון גם עכשיו. התייעצי וספרי למאמן הכושר שלך על מנת להתאים את סוג התרגילים לשלבי ההיריון השונים.
עם זאת, בשבוע 12 יוצא הרחם מהאגן ולכן בשבוע זה והלאה יש להימנע מפגיעה ישירה בבטן. שימרי על עצמך :)
ככל שההיריון יגדל הבטן תצא וצריך יהיה לעשות שינוי בתרגילי הבטן שאת עושה. שוב, כדאי להתייעץ עם מאמן כושר.
לקראת סוף טרימסטר 2 (שבוע 28) כדאי לעבור לפעילות אירובית מתונה יותר.
בהצלחה
שימרי על כושר זה עושה אושר
:)))
לצפיה ב-'הריון שני - לחץ ברצפת אגן'
הריון שני - לחץ ברצפת אגן
16/04/2018 | 21:04
1
30
שלום,

שבוע 28 הריון שני.
בזמן האחרון מדי פעם (לא כל יום, אבל לעיתים די קרובות) אני מרגישה מעין לחץ למטה, כאילו העובר לוחץ על האזור של רצפת האגן. האם זה הגיוני? או מעיד על בעיה כלשהי? לא זוכרת שהרגשתי ככה בשלב כה מוקדם בהריון הקודם...

תודה מראש.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
17/04/2018 | 11:39
22
בוקר טוב
התחושות שאת מרגישה נורמליות לחלוטין!
המשך מוצלח :)
לצפיה ב-'מתי לבצע אולטרסאונד ראשון? לאחר הזרעה'
מתי לבצע אולטרסאונד ראשון? לאחר הזרעה
15/04/2018 | 15:36
2
41
שלום רב,
וסת אחרונה קיבלתי ב27/2/18
ב25/3/18 עברתי הזרעה.
ביצעתי בדיקת דם בטא לראשונה ב10/4/18 ותוצאתה 667.
היום ה15/4/18 ביצעתי בדיקת דם בטא בפעם השניה והתוצאה 6104.
אציין שלאור הסטוריה של הפלות אני גם מקבלת תמיכה הורמונלית וכדורים וזריקה לנוגדי קרישה ודילול דם.
לשאלתי - בהתחלה הרופא שלי אמר לי לעשות אולסטרסאונד ראשון רק בתחילת מאי, פתאום הוא אומר לי כבר לעשות עוד כמה ימים.
זה לא מוקדם מידי? מה גיל ההריון בכלל? האם ללכת לפי שבועיים לפני הזרעה ואז זה אומר שזה שבוע 6? או שבגלל שיש פער רב בין מועד וסת לבין הזרעה זה לא ככה?
תודה מראש
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/04/2018 | 23:41
31
שלום רב
אנסה לעשות לך סדר בבלאגן
1. גיל היריון נקבע לפי ווסת אחרונה או מחושב לפי אולטראסאונד שעושים בשבוע 7. 
2. לא אוכל לסתור את דברי הרופא שלך ולכן הייתי הולכת לפי עצתו לעשות אולטראסאונד בעוד כמה ימים. איני יודעת מדוע אמר לך זאת. כאשר תהיי אצלו תוכלי לשאול אותו שוב את כל השאלות. הוא יידע לענות לך מכיוון שהוא הרופא המטפל שלך.
ב ה צ ל ח ה
לצפיה ב-'אולטראסאונד ראשון אחרי הזרעה'
אולטראסאונד ראשון אחרי הזרעה
17/04/2018 | 08:19
21
שלום לך,
אני עשיתי בשבוע 7 . אם את לא בטוחה איזה שבוע את, תשאלי במרפאת הפריון.
החישוב שהם עושים הוא מתאריך הוסת האחרונה ולא מתאריך ההזרעה.
גם לאורך ההריון החישוב הוא לפי תאריך הוסת.
בהצלחה.
לצפיה ב-'עזרה בבקשה'
עזרה בבקשה
14/04/2018 | 19:35
1
46

אתמול (יוא"ב 14) עשיתי בדיקה ביתית והתקבל פס שני חלש אבל נראה לעין. היום בבוקר התעוררתי מוקדם מכאבים שהרגישו קצת כמו כאבי מחזור ורצתי לשירותים וראיתי כתם דם קטן ולאחר מכן בשתן קריש דם גדול. זה התפתח לדימום שנראה כמחזור מלווה בכאבים.
יכול להיות שמדובר בהפלה?
עדיין לא עשיתי בדיקת דם, יש לי תור ביום שני בבוקר.. לא יודעת מה לעשות ⁦☹️⁩

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/04/2018 | 23:35
34
שלום רב
לא אוכל להגיד באופן וודאי מה מקור הדימום ועל מה הוא מעיד.
אם זאת, במידה ויש דימום שנראה לך חריג מעבר לכמות ווסתית שמלווה בכאבי בטן חזקים כדאי לפנות לרופא.
ואם לא, חכי בסבלנות (למרות הקושי :)) עד שבוע 7 ואז עשי אולטראסאונד לוידוא היריון תוך רחמי.
ב ה צ ל ח ה
לצפיה ב-'משפך צוואר הרחם'
משפך צוואר הרחם
11/04/2018 | 14:56
2
42
היי אני בשבוע 27+1יש לי צירים מוקדמים ודינמיקה צווארית מטופלת בפרוגסטרון זריקות כרגע הצוואר תקין 35ממ אבל ניצפה משפך באורך 22ממ מה זה אומר ועד כמה זה מסכן אותי ללידה מוקדמת יש לי כל הזמן צירים יש לציין בעבר לידה בשבוע 36וגם משבוע26 סבלתי מקיצור צוואר בלי משפך תמיד היה סגור אחורי הצלחתי עם תמיכה ואישפוז לסחוב עד 36כרגע הצוואר קידמי אומנם ארוך אבל עם משפך 22ממ אשמח אם תעני לי על זה תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/04/2018 | 07:53
1
25
בוקר טוב
משפך היא דרך לתאר את צוואר הרחם כאשר הוא פתוח בחלקו העליון אך עדיין סגור בחלקו התחתון.
איך מצב זה משפיע על ההיריון שלך, עלייך לשאול את הרופא המטפל.
בגדול, אם ילדת בשבוע 36 יש סיכוי גדול שתחזיקי מעמד עד שבוע זה אך אם זאת, בל נשכח שעדיין מדובר בלידה מוקדמת. 
המשיכי מעקב, שימי לב לתנועות עובר ולסימני לידה מוקדמת כמו לחצים וירידת מים.
המון המון בהצלחה!!!
לצפיה ב-'תודה רבה ??'
תודה רבה ??
13/04/2018 | 11:30
7
לצפיה ב-'תחילת הריון - אשמח לקצת סדר'
תחילת הריון - אשמח לקצת סדר
10/04/2018 | 07:41
1
65
שלום.

אני בתחילתו של הריון עוד לפני בדיקת רופא(שלישי, בעברי שני הריונות תקינים שהסתיימו בניתוח קיסרי ושתי בנות בריאות,) ויש לי כמה שאלות:

1. קפאין בהריון - אני שותה כ- 3 קוסות קפה ביום. האם נדרש להפחית את הכמות. אם כן, האם שתיית קפה נטול קפאין, זה בסדר? אני שותה קפה לאכל כך בשביל הקפאין כמו בשביל הטעם, כך שאין לי בעיה להחליף לנטול קפאין, השאלה היא אם יש צורך

2. התעמלות בהריון - אני כיום כבר כמעט שנה מתאמנת בסטודיו לעיצוב, לרבות רגילים שעובדים על הבטן כמובן, האם נדרש להפסיק כרגע תרגילים אלו? אשמח להנחיות. בכל מקום כתוב להמשיך בפעילות קלילה, אבל לא ממש ברור לי מה נכלל בגדר זה.

לצפיה ב-'שלום רב'
שלום רב
11/04/2018 | 02:11
40
1. הנחיות משרד הבריאות ממליצות על 2-3 כוסות קפה ליום. תתפנקי :)
2. את יכולה להמשיך בסטודיו לעיצוב לרבות תרגילי בטן אך עדכני את המורה על ההיריון.
בהצלחה!!!

לצפיה ב-'שקיפות עורפית וסקירת מערכות'
שקיפות עורפית וסקירת מערכות
09/04/2018 | 21:45
1
44
מחפשת רופאה אישה שמבצעת את הבדיקות הבאות : שקיפות עורפית וסקירה מוקדמת ומאוחרת עדיפות לאזור באר שבע אך מוכנה לנסוע במידה ואין משהו באזור.
תודה מראש לעונות !!❤

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/04/2018 | 02:08
25
ממליצה לך להפנות שאלתך לפורום של התמיכה שם עונות הנשים זו לזו. זה פורום מקצועי שעונות בו מיילדות.
בהצלחה
לצפיה ב-'ציסטת ברטולין בהריון'
ציסטת ברטולין בהריון
08/04/2018 | 01:18
1
31
שלום,
אני עוד לא בהיריון אך מתכננת בעז"ה.
אני סובלת מאבצס ברטולין בשני הצדדים ועברתי 3 פעמים פתיחה וניקוז בכל צד.
3 פעמים זה היה בהרדמה מלאה כשהאבצס כאב מאוד!
מה קורה אם האבצס חוזר בהיריון?
אני משערת שהרדמה מלאה בהיריון זה די מסוכן לעובר.
אשמח לתשובה.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/04/2018 | 02:07
14
שלום רב
הברטולין אבצס יכול לחזור גם בהיריון. במידה וצריך טיפול ניתן לעשותו גם בהיריון
בתקווה להיריון שקט וקל
בהצלחה
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
05/04/2018 | 11:42
1
48
היי, עברתי עקירה כירורגית מאוד טראומתית וכואבת של שן בינה, נוטלת אנטיביוטיקה (מוקסיפן) ומשככי כאבים (המקסימום האפשרי- אדוויל), בימים הקרובים אמור להתרחש ביוץ, השאלה אם כל התרופות עלולות לגרום לכך שלא יהיה ביוץ או להכשיל את ההפריה?
בנוסף מניקה פעוט בן שנה ותשעה חודשים, בדרך כלל מתעורר המון בלילה לינוק, בימים האחרונים ישן טוב, אולי טוב מדי (מתעורר "רק" 3 פעמים) וזה מלחיץ. כמובן ובררתי שהתרופות בטוחות בהנקה, אך בכל זאת חוששת ואשמח לקבל אישוש נוסף לכך.
תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/04/2018 | 23:20
24
התרופות שאת נוטלת לא אמורות לפגוע בביוץ. כמו כן הן בטוחות בהנקה. למידע נוסף תוכלי לפנות למכון טרטולוגי שייתן לך מידע תקף יותר לשאלותייך
בהצלחה

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה