לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון ולידה-יעוץ מקצועי

תקופת ההריון הינה חוויה מיוחדת לאשה ולסביבתה הקרובה – הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית. לכל אשה יש דרך מיוחדת משלה לחוות את ההריון וללדת. במהלך ההריון מתעוררות שאלות רבות הנוגעות לבדיקות, מצב האם, מצב העובר, הלידה הצפויה והתקופה שלאחריה. כאו בפורום, נענה על כל שאלותיכן בהיבט המקצועי. הפורום מנוהל ע"י צוות מיילדות מנוסות מחדר לידה "ליס". מיילדות אלו הינן חלק מצוות מיילדות רחב אשר הוכשר בכל שיטות היילוד: שיכוך כאב תרופתי, שיכוך כאב במים, שימוש בשמנים ארומטיים, לידות בתנוחות שונות ועוד. בטרם הגעתכן לחדר הלידה אני מזמינה אתכן להגיע לפגישה אישית עם מילדת בה תוכלו להתכונן ללידתכן הצפויה, סיור בבית החולים, קורס הכנה ללידה וכן מגוון קורסים וסדנאות נוספים. מידע נוסף אודות צוות בית החולים והשרותים הניתנים בו תוכלו למצוא באתר בית החולים ובמועדון היולדות "מאמי-ליס" 03-6973113 www.tasmc.org.il/lis בברכת הצלחה בהריון ובלידה,צוות מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה-יעוץ מקצועי

תקופת ההריון הינה חוויה מיוחדת לאשה ולסביבתה הקרובה – הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית. לכל אשה יש דרך מיוחדת משלה לחוות את ההריון וללדת. במהלך ההריון מתעוררות שאלות רבות הנוגעות לבדיקות, מצב האם, מצב העובר, הלידה הצפויה והתקופה שלאחריה. כאו בפורום, נענה על כל שאלותיכן בהיבט המקצועי. הפורום מנוהל ע"י צוות מיילדות מנוסות מחדר לידה "ליס". מיילדות אלו הינן חלק מצוות מיילדות רחב אשר הוכשר בכל שיטות היילוד: שיכוך כאב תרופתי, שיכוך כאב במים, שימוש בשמנים ארומטיים, לידות בתנוחות שונות ועוד. בטרם הגעתכן לחדר הלידה אני מזמינה אתכן להגיע לפגישה אישית עם מילדת בה תוכלו להתכונן ללידתכן הצפויה, סיור בבית החולים, קורס הכנה ללידה וכן מגוון קורסים וסדנאות נוספים. מידע נוסף אודות צוות בית החולים והשרותים הניתנים בו תוכלו למצוא באתר בית החולים ובמועדון היולדות "מאמי-ליס" 03-6973113 www.tasmc.org.il/lis בברכת הצלחה בהריון ובלידה,צוות מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אפליקצית הריון ולידה חדשה של בית החולים ליס: להורדה:
http://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/Articles/Pages/Applis.aspx
 ``המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל``.
המשך >>

לצפיה ב-'בדיקות בזמן הריון'
בדיקות בזמן הריון
21/03/2017 | 07:50
2
15
בוקר טוב לכולם,
אני בת 42, שבוע 10, הריון ראשון (תרומת ביצית).
הרופאה פרסה בפני את כל הבדיקות שיש לעשות, ובנוסף הוסיפה עוד שתי בדיקות שאינן בסל.
ציינה שלאחר השקיפות, כדאי גם לעשות בדיקה בשם NIPT, עלותה 5,000 ש"ח
ולאחר מי שפיר, בדיקת צ'יפ גנטי שעלותה 3,000 ש"ח.
כמובן שאין ערובה לכלום, אבל אנחנו מאוד מתלבטים, מצד אחד חברות אומרות לי שאין צורך בבדיקות האלו, בייחוד שהעלות נורא יקרה.
מצד שני, את רוצה להיות הכי שקטה שאפשר ולעשות את המקסימום לבריאות התינוק.....
מבולבלת.......
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
21/03/2017 | 14:53
1
9
הי, אין ספק שרשימת הבדיקות בהריון יכולה לבלבל.
התחילי בבדיקות החובה. אלו בדיקות שממומנות על ידי משרד הבריאות והן ניתנות חינם או בעלות מינימלית. אליהן הוסיפי את הבדיקות אשר מומלצות להריון הנוכחי שלך בהתאם להמלצת הרופאה - וודאי מול הביטוח הרפואי בקופת החולים או בביטוח פרטי האם יש לך החזרים וכך תוכלי לקבל החלטה אלו לבצע.
שאר הבדיקות יהיו ככל הנראה במימון פרטי ואז השיקול של להיות שקטה למול הוצאה כלכלית מיותרת תהיה אישית שלך ותבסס על יכולות כלכליות ואמונות אישיות ולכך אין לי פתרון.
מקווה שעזרתי, בהצלחה

לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
21/03/2017 | 15:21
2
לצפיה ב-'זכאויות בתחום ההיריון והשוואה בין קופות החולים - כל הבריאות'
זכאויות בתחום ההיריון והשוואה בין קופות החולים - כל הבריאות
21/03/2017 | 12:38
8
באתר כל הבריאות קיימים כ-8,200 ערכים לבדיקה חינמית של זכאויות רפואיות. הקליקו: הריון ולידה - זכאויות רפואיות והשוואה בין קופ... והשוו בין הקופה שלכן לקופות האחרות.
חשוב! ניתן להדפיס מכתב רשמי של משרד הבריאות ולהגישו לקופה במידת הצורך. המכתב מודפס עם חותמת רישמית של משרד הבריאות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תולעים בהריון'
תולעים בהריון
17/03/2017 | 13:54
4
12
שלום. אני בשבוע 20 והדבקתי בתולעים. איך מטפלים? האם מסוכן לעובר? המלצות? תודה. 

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
19/03/2017 | 13:20
3
12
איפה התולעים? לא אמרת. את בטוחה שזה תולעים??
לכי לסופרפארם ותבקשי משחה לתולעים.
ב ה צ ל ח ה
לצפיה ב-'תולעים בטוסיק. בטוחה. '
תולעים בטוסיק. בטוחה.
19/03/2017 | 14:47
2
9
איזו משחה? האם מסוכן? האם תולעים יכולים לעבור לעובר?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/03/2017 | 04:31
1
3
התולעים לרוב אינם יוצאים ממערכת העיכול ואינם פוגעים בעובר אשר מוגן היטב בשק מי השפיר
יש סירופ שנקרא ורמוקס אשר יעיל לטיפול בתולעים
לצפיה ב-'ורמוקס'
ורמוקס
22/03/2017 | 06:19
1
תודה על תגובתך. 
ורמוקס נמצא בתחום הc- לא ברור האם הוא מזיק או לא לעובר, לכן לא מומלץ לקחת. 
לצפיה ב-'חדשה כאן. מתרגשת וחוששת '
חדשה כאן. מתרגשת וחוששת
18/03/2017 | 16:05
3
20
שלום לכולן. אני חדשה דנדשה וממש אתמול לפנות בוקר (בפיפי הראשון שלחץ לי) החלטתי לבדוק ויצא חיובי. עשיתי 3 בדיקות ב- 3 זמנים שונים אתמול - בכולן - חיובי
אני משתמשת באפליקציה למעקב ביוץ וחום השחר (אני פוליציסטית מובהקת, ואחרי סבב 1 של איקקלומין וסבבי מעקב זקיקים לא מוצלחים במיוחד) ורק לפי זה שהחום שלי היה גבוה ולא ירד - הבנתי שכדאי לי לבדוק.
היום הראשון של הווסת האחרונה - 10.1
חייבת להודות שלא יצא לנו יותר מדי לעבוד על זה החודש, כך שאני מופתעת ממש לטובה, כי כשכן "עבדנו", זה כנראה היה בול בטיימינג.
זה אומר - שלפי מחשבוני ההריון אני בשבוע 9 - אבל מהחשבון שאני עשיתי ולפי היומן שלי באפליקציה, נראה יותר כמו שבוע 6 ...
מחר בדיקת דם לווידוא. ועל הבוקר אקבע גם תור לרופא נשים שלי.
מה אני צריכה לדעת בשלב הזה?
משהו ספציפי שכדאי שאהיה מודעת אליו?
אני קוראת ובודקת, אבל גם לא רוצה יותר מדי.
כרגע - דקירות קטנות שמגיעות מלמטה, ממש כמו חוטים קטנים שנמשכים.
מעט רגישות בפטמות ובגדול? זהו.
 לכולן
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
19/03/2017 | 13:18
2
13
בשעה טובה :)))
תור ראשון לרופא לבדיקת אולטרא סאונד בשבוע 8. עד אז לא צריך בדיקות דם ולא צריך רופא. כשתהיי אצל הרופא תקבלי ממנו הפניות לבדיקות דם נוספות ולהמשך טיפול.
הקפידי לאכול ארוחות סדירות. כל 3 שעות. 3 ארוחות גדולות ו3 קטנות. פעילות גופנית מומלצת. שתייה מרובה של 2 ליטר ביום לפחות!!
המון בהצלחה
לצפיה ב-'תודה שרון... נשמע שהתכניות שלי תואמות את המלצותייך :) נפלא'
תודה שרון... נשמע שהתכניות שלי תואמות את המלצותייך :) נפלא
20/03/2017 | 00:46
1
5
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
23/03/2017 | 12:51
בכייף
לצפיה ב-'אשמח עזרה בנוגע לאוכל'
אשמח עזרה בנוגע לאוכל
15/03/2017 | 18:00
3
21
אני בשבוע 26
הרופא נשים אמר לי שעקב הבדיקות דם אני צריכה לשנות את השעות של האוכל, ולאכול כל 3 שעות.

אבל איך??
בלי קשר להריון, אני אחת שלא רצה לאוכל, לפעמים אני יותר גרועה מילדים קטנים...
אני אוכלת רק כי צריך ולא כי אני רוצה חחחחח

לפניי הריון הייתי 1.72, 62
כיום אני שוקלת 71.

אני לא ממש יודעת איך להוסיף אוכל?
3 מנות במשך היום אני אוכלת טוב, וזה מספיק לי.
אף פעם לא עשיתי דיאטה ואין לי מושג איך להתעסק עם אוכל.

אפילו אני לא אחת של ממתקים... הממתקים שלי שהוא הכי הכי זה במבה חחחחח

אשמח לדעת מה כדאי לעשות ?

תודה.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
16/03/2017 | 13:03
2
14
בוקר טוב
לא כ"כ הבנתי את הקשר לבדיקות דם אבל...
העובר הוא טפיל קטן אצלנו :) והוא לוקח את מה שהוא צריך על חשבון האמא. העובר לוקח ממך את הברזל ואת הסוכר כדי לגדול ולכן הוא תמיד יהיה בסדר על חשבונך...
כוונתו של הרופא למיטב הבנתי היא, שאם תאכלי כל 3 שעות (הכוונה ל-3 ארוחות גדולות ו-3 קטנות. ארוחה קטנה היא פרי או מעדן למשל) רמות הסוכר שלך ישארו תקינות אפילו שהעובר משתמש בסוכר לצרכיו. כך לא תחווי עייפות ותחושות אחרות של ירידה ברמות סוכר בדם.
אם קשה לך, תוכלי תמיד לפנות לייעוץ דיאטנית. רוב קופות החולים מציעות שרותי דיאטנית.
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'השאלה שלי ...'
השאלה שלי ...
16/03/2017 | 18:13
1
6
אם בין הארוחות מספיק רק פרי למשל ?
או שאני ממש צריכה סנדוויץ' עם .... ?

תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
19/03/2017 | 13:23
מספיק פרי. תשתדלי לגוון בין הפירות או לאכול משהו קטן אחר כמו חטיף בריאות, יוגורט וכו...
לצפיה ב-'משככי כאבים '
משככי כאבים
16/03/2017 | 17:42
4
יודעת שמותר אקמול אבל עדיין לוקחת בלב כבד. סובלת הרבה מכאבי ראש (גם לפני ההיריון) ולפעמים נאלצת לקחת כמה פעמים ביום כי האקמול לא תמיד עוזר מייד. 
כמה זה נורא? 
לצפיה ב-'אחרי זינט בגלל דלקת בדרכי השתן התפתחה פיטריה'
אחרי זינט בגלל דלקת בדרכי השתן התפתחה פיטריה
15/03/2017 | 23:53
1
11
מה אפשר לקחת כדי להקל?
שורף לי ומגרד לי...
בנתיים מורחת אלוורה להרגיע..
תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
16/03/2017 | 13:03
8
ללכת לרופא נשים, להיבדק ולקבל טיפול בהתאם
ב ה צ ל ח ה
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
15/03/2017 | 21:24
5
לצפיה ב-'בטן גדולה מידי? מדאיג?'
בטן גדולה מידי? מדאיג?
14/03/2017 | 19:53
1
28
שלום! אני בשבוע 27, הריון רביעי. סקירת מערכות היתה תקינה וגם הסכרת. (יש לי בפעם הראשונה ורידים) 
אני דואגת כי רק מתחילה חודש שביעי ובטן כזאת, היתה לי בחודש תשיעי בהריונות הקודמים. לא נחה דעתי מההסבר שאני גדלה מהריון להריון. בהריון הקודם -הריון שלישי, התינוק נולד 3.3 ולא הייתי כ''כ גדולה. מה יכול להיות ההסבר??
האם זה מסוכן?
(חוץ מזה אני לובשת את הבגדים שלבשתי בסוף תשיעי וכ''כ מבואסת כי לא יכולה לדמיין איך אהיה יותר גדולה מזה ואיך אתפקד לעוד 3 חודשים... )
תודה מראש!!!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/03/2017 | 13:50
19
אהלן,
יש אמת בכך שהבטן יכולה להיות בולטת יותר מהריון להריון, אך אם מרגיש לך כי דווקא הפעם הבטן יותר גדולה, פני לרופא הנשים וספרי לו על כך. בשבוע 31 לערך עושים הערכת משקל ובו מבררים באיזה אחוזון נמצא העובר. יתכן והעובר שלך יותר גדול ביחס לילודים הקודמים.
בנתיים יכולה להמליץ לך להקפיד על שתיה מרובה ותזונה נכונה, ולהמנע מפחמימות מיותרות ומסוכרים מיותרים (אלו מעלים במשקל העובר). בהצלחה
לצפיה ב-'הריון ולידה'
הריון ולידה
12/03/2017 | 13:47
1
213
שלום רב,
אשמח לדעת איך מבוצעת באיזה שלב ובאיזה כמות בדיקת דם טבורי לגילוי בעיות גנטיות,לאחר הלידה?
האם הכרחי לעשות את הבדיקה אם לא התגלו שום בעיות גנטיות לפני ההריון?
מעוניינת להשהות את ניתוק חבל הטבור עד מחסור פעימות,האם זה אפשרי אם מחליטים לעשות את הבדיקה?
תודה רבה
אנה

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/03/2017 | 19:30
32
הי, איסוף דם מחבל הטבור נעשה לאחר הלידה ולאחר ניתוק חבל הטבור בין העובר לבין השיליה. שימור הדם הטבורי נעשה למטרת ריפוי מחלות מסוימות. הפוטנציאל בו אדיר אך למיטב ידיעתי רק חלקו ממומש. קיימות מספר אפשרויות לשמירת דם מחבל הטבור - על ידי בנק הדם הציבורי של מד"א ועל ידי חברות פרטיות. על ידי מד"א שמירת הדם נעשית חינם, אך הדם אינו נשמר עבורך ונמסר לכל הדורש למטרת ריפוי. בחברות הפרטיות הדם נשמר באופן אישי אך כרוך בתשלום. בררי מול החברות הפרטיות מהם תנאי החוזה וקבלי החלטה.
ניתוק מושהה של חבל הטבור לאחר הלידה משמעו כי הדם בחבל הטבור עובר לעובר. ככל שממתינים יותר, כך יותר דם עובר לעובר.
אם ברצונך לאסוף מנה של דם מחבל הטבור ההמלצה היא לא לבצע ניתוק מושהה בכדי שהמנה הנאספת לשמירה תהווה כמות נאה של דם (ובתוכם כמות תאי גזע רבים), ניתן להשהות את הניתוק לזמן קצרצר.
בהצלחה
לצפיה ב-'תחילת הריון ו us ראשון'
תחילת הריון ו us ראשון
09/03/2017 | 10:49
2
31
שלום,
מחזור אחרון היה ב27.1 באיזה שבוע זה אומר שאני? וקבעתי תור לus ליום חמישי הבא. זה מוקדם או שאפשר כבר לראות דופק?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/03/2017 | 16:05
1
18
ערב טוב
אם היום הראשון של הוסת האחרונה היה ב-27.1 אז את בשבוע 7 ורוב הסיכויים שביום חמישי הקרוב כבר יראו שק היריון ובתוכו דופק עוברי
המווווון בהצלחה :)))
לצפיה ב-'תודה רבה! :)'
תודה רבה! :)
11/03/2017 | 22:35
3
לצפיה ב-'עד איזה שבוע אמור להספג שק הריון שלא התפתח?'
עד איזה שבוע אמור להספג שק הריון שלא התפתח?
08/03/2017 | 18:19
1
17
שלום,
אני נמצאת בשבוע 12+ 4 להריון, בשבוע 7 בא/ס ראינו שני שקי הריון, אחד עם עובר ודופק ושק שני ריק. הרופאה אמרה שהשק השני אמור להספג והזמינה לא/ס נוסף בשבוע 9.
השבוע בשקיפות עדיין ראינו את השק השני, הרופא אמר שהעובר לא ממש שיתף פעולה ואולי השק השני הפריע לו.
עד איזה שבוע השק השני אמור להספג?
מה קורה במקרה בו הוא לא נספג?

תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/03/2017 | 16:00
17
השק השני ייספג. לא יכולה לתת לך מועד מדויק
זה לא יפריע לעובר להתפתח
בהצלחה
לצפיה ב-'שרירן ברחם בתחיחת הריון '
שרירן ברחם בתחיחת הריון
08/03/2017 | 10:31
1
7
שלום, אתמול עברתי בדיקת us  בגלל כאבים בבטן התחתונה משמאל.
שבוע 5 להריון 
בבדיקת הus נצפה שרירן ברחם האם זה יכול להזיק למהלך ההריון והאם גם יכול לעבור הריון תקין?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
11/03/2017 | 15:44
5
ערב טוב וחג שמח
תלוי מה מיקום השרירן ומה גודלו. ממליצה לך לפנות לרופא שבדק עם כל שאלה לגבי השרירן.
בהצלחה
לצפיה ב-'כיס מרה לא נצפה'
כיס מרה לא נצפה
06/03/2017 | 18:23
1
15
שלום
אני בשבוע 19+2 ועד כה לא נצפה כיס מרה הייתי אצל יועץ גנטי וב2 אולטרסאונדים ממוקדים אך כיס המרה לא נצפה שלחו אותי לבדיקת מי שפיר+בדיקת מלחי מרה 
הייתי רוצה לדעת אם במידה והבדיקות יוצאות תקנינות אך עדיין יש העדר כי סמרה מה בכל זאת עושים???
עוד אציין שלעובר יש ארסה שגם לבעיה זו הפנו אותי לבדיקת מי שפיר לשלול חלילה תיסמונת 

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/03/2017 | 21:19
13
הי, עליך להפנות את השאלה לפורום רפואי . בהצלחה
לצפיה ב-'שיעול חזק לקראת סוף הריון'
שיעול חזק לקראת סוף הריון
05/03/2017 | 08:23
1
19
שבוע טוב!
אני כרגע בשבוע 34, ושבוע שעבר הצטננתי מאוד... כרגע, לאחר מנוחה, מרגישה הרבה יותר טוב אך מידי פעם משתעלת חזק מאוד. רציתי לדעת האם שיעול חזק עלול לפגוע בעובר?
אני ממש מרגישה שכל הבטן זזה בזמן השיעול...
תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/03/2017 | 21:18
12
הי, שיעול חזק אינו פוגע בעובר.
הרגישי טוב
לצפיה ב-'עמותת קרן גפן - ליווי הריון על ידי דולה/תומכת (ללא עלות )'
עמותת קרן גפן - ליווי הריון על ידי דולה/תומכת (ללא עלות )
07/03/2017 | 12:36
5
עמותת קרן גפן גוף-נפש פוריות מזמינה נשים שחוו אתגרי פוריות ואשר נמצאות בהריון לקבל ליווי של דולה, תומכת הריון ולידה.פרטים בפלייר המצורף
ליצירת קשר ומידע נוסף info@kerengefen.org
לצפיה ב-'דימומים בתחילת ההריון'
דימומים בתחילת ההריון
01/03/2017 | 10:53
1
29
שלום, 
כשהייתי בשבוע 6 היו לי דימומים למשך כשבוע, בבדיקה של הרופאה שלי הכל היה תקין והדימומים פסקו (כמובן שנחתי באותו שבוע).

השבוע אני בשבוע 12 ושוב התחילו לי דימומים, ביום שישי עשיתי בדיקת שקיפות עורפית והכל היה תקין (גם האולטרסאונד וגם בדיקת הדם).

הכמות של הדם מאוד קונה (אני מחליפה תחתונית פעמיים-שלוש ביום) והדם בצבעים חום-בורדו ומעט אדום.

בנוסף, טסתי ביום ראשום האחרון וגם בסביבות שבוע 4 להריון טסתי. האם הטיסות הן אלה שגורמות לדימומים? האם זה דבר נורמלי ושכיח במהלך ההריון?
אני מאוד מתלבטת האם לגשת לבדיקה נוספת כי ביום שישי הייתי והכל היה תקין.

תודה!

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
04/03/2017 | 15:41
24
שלום רב
קשה לומר למה יש דימומים אך ישנם הריונות תקיניים לחלוטין שהדימום קיים וממשיך לאורך כל ההיריון.
הטיסות לא אמורות להשפיע על הדימום וכל עוד ההיריון ממשיך כראוי נראה שאין סיבה לדאגה.
אם הדימום מחריף, מלווה בכאבי בטן גשי להיבדק
בהצלחה
לצפיה ב-'הריון אחרי מונה ליזה'
הריון אחרי מונה ליזה
27/02/2017 | 15:06
1
40
נעים מאד!
הבנתי שנקלטים יותר מהר מגלולות.
האם אחרי שמוציאים התקן בזמן המחזור נקלטים בביוץ שמגיע אחריו או חודש אחר כך?
האם הרחם צריכה להחלים ממהוצאה?
תודה!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/02/2017 | 08:25
16
בוקר טוב
כל אישה נכנסת להיריון בזמנה... אי אפשר להכליל ולהגיד באופן גורף שעם גלולות זה כך ועם התקן זה אחרת...
אין לדעת מתי תיכנסי להיריון לאחר הוצאת ההתקן...
ב ה צ ל ח ה
לצפיה ב-'הריון בגיל 52'
הריון בגיל 52
26/02/2017 | 23:04
1
41
היי,

מישהו פגש מישהי שנכנסה להריון בגיל הזה.

מהם הסיכונים? ( המדובר בתרומת ביצית)
תודה 

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/02/2017 | 08:46
34
כאשר מדובר בתרומת בייצית הסיכויים להיכנס להיריון עולים. הבייצית צעירה...
לגבי הסיכונים אפנה אותך לרופא הנשים שלך
המון המון בהצלחה
לצפיה ב-'לא ברור אם השתרשות או מחזור'
לא ברור אם השתרשות או מחזור
25/02/2017 | 12:29
1
24
שלום,
אני בת 38, מנסים להיכנס להריון חמישי.
לא זיהיתי החודש את הביוץ - לא מדדתי חום, ולא הצלחתי לזהות לפי ההפרשות אבל קיימנו יחסים מאוד יפה סביב התאריכים המשוערים.
אני תמיד מקבלת מחזור 5 ימים קלנדריים לפני המחזור הקודם. הקודם התחיל ב-30.1 לכן הייתי אמורה לקבל היום (פלוס מינוס).
המחזורים שלי מתחילים או מהפרשות חומות וביום החמישי מתחיל שיטפון של יומיים ואז הוא נגמר, ולפעמים יש מחזורים שהדימום מתחיל לזרום כבר ביום הראשון או השני.
הפעם ההפרשות התחילו ביום שלישי, כלומר היום כבר היום החמישי להפרשות. זה לא מתפתח למחזור אבל גם לא מפסיק, ויש לו דפוס קבוע: בבוקר אחרי השינה הפרשה די גדולה, ובמשך היום רק בניגוב, בקושי מלכלך את הפד. עשיתי בדיקת הריון ביום חמישי ויצא שלילי.
האם עדיין יתכן שיש הריון? מתי לבדוק? ואם זה מחזור מה הסיבות שהוא כ"כ דליל? אף פעם לא היה לי כזה. האם כדאי לרוץ לרופא?
אגב, כל ההריונות הקודמים התחילו עם דימומים, באחרון אפילו היו לי דימומים עד שבוע 14, והכל היה תקין ויש לי ילד מושלם, אבל בכולם בדיקת הריון ביתי הראתה חיובי עוד לפני האיחור.
אשמח אם תוכלו לעשות לי סדר.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/02/2017 | 19:56
15
הי, כיוון שאת מציינת כי ההריונות הקודמים שלך לוו בדימומים בטרימסטר ראשון, וגם הוסתות שלך מאופיינות בחלק מהימים בהפרשה דמית, קשה לי לדעת האם מדובר בהריון או בדימום וסתי.
ממליצה לך לבצע בדיקה ביתית ביום יומיים הקרובים עם השתן הראשון של הבוקר ובמידה והדימום לא יפסק בימים הקרובים לגשת לרופא לבדיקה.
בהצלחה ובשורות טובות

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ליאת ארנון - יועצת הנקה
ליאת ארנון
פורום קלאב פוט
פורום קלאב פוט
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה