לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1828818,288 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה-יעוץ מקצועי

תקופת ההריון הינה חוויה מיוחדת לאשה ולסביבתה הקרובה – הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית. לכל אשה יש דרך מיוחדת משלה לחוות את ההריון וללדת. במהלך ההריון מתעוררות שאלות רבות הנוגעות לבדיקות, מצב האם, מצב העובר, הלידה הצפויה והתקופה שלאחריה. כאו בפורום, נענה על כל שאלותיכן בהיבט המקצועי. הפורום מנוהל ע"י צוות מיילדות מנוסות מחדר לידה "ליס". מיילדות אלו הינן חלק מצוות מיילדות רחב אשר הוכשר בכל שיטות היילוד: שיכוך כאב תרופתי, שיכוך כאב במים, שימוש בשמנים ארומטיים, לידות בתנוחות שונות ועוד. בטרם הגעתכן לחדר הלידה אני מזמינה אתכן להגיע לפגישה אישית עם מילדת בה תוכלו להתכונן ללידתכן הצפויה, סיור בבית החולים, קורס הכנה ללידה וכן מגוון קורסים וסדנאות נוספים. מידע נוסף אודות צוות בית החולים והשרותים הניתנים בו תוכלו למצוא באתר בית החולים ובמועדון היולדות "מאמי-ליס" 03-6973113 www.tasmc.org.il/lis בברכת הצלחה בהריון ובלידה,צוות מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה-יעוץ מקצועי

תקופת ההריון הינה חוויה מיוחדת לאשה ולסביבתה הקרובה – הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית. לכל אשה יש דרך מיוחדת משלה לחוות את ההריון וללדת. במהלך ההריון מתעוררות שאלות רבות הנוגעות לבדיקות, מצב האם, מצב העובר, הלידה הצפויה והתקופה שלאחריה. כאו בפורום, נענה על כל שאלותיכן בהיבט המקצועי. הפורום מנוהל ע"י צוות מיילדות מנוסות מחדר לידה "ליס". מיילדות אלו הינן חלק מצוות מיילדות רחב אשר הוכשר בכל שיטות היילוד: שיכוך כאב תרופתי, שיכוך כאב במים, שימוש בשמנים ארומטיים, לידות בתנוחות שונות ועוד. בטרם הגעתכן לחדר הלידה אני מזמינה אתכן להגיע לפגישה אישית עם מילדת בה תוכלו להתכונן ללידתכן הצפויה, סיור בבית החולים, קורס הכנה ללידה וכן מגוון קורסים וסדנאות נוספים. מידע נוסף אודות צוות בית החולים והשרותים הניתנים בו תוכלו למצוא באתר בית החולים ובמועדון היולדות "מאמי-ליס" 03-6973113 www.tasmc.org.il/lis בברכת הצלחה בהריון ובלידה,צוות מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אפליקצית הריון ולידה חדשה של בית החולים ליס: להורדה:
http://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/Articles/Pages/Applis.aspx
 ``המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל``.
המשך >>

לצפיה ב-'סרטן בלוטת התריס והריון'
סרטן בלוטת התריס והריון
12/12/2017 | 18:21
4
היי,
אישתי לפני שבועיים אובחן אצלה סרטן בכל הבלוטות תריס , והיום בבדיקה ביתית נראתה תוצאה חיובית....
אני לא רוצה סתם לפתח ציפיות, אבל יש לי הרגשה שהכדור שמאזן את הבלוטה זה הגורם המשפיע של הבדיקה....
במידה וזה לא הגורם, האם יהיה סיכון לעובר? בגלל המחלה?
לצפיה ב-'בהריון? מזמינים אותך להשתתף במחקר'
בהריון? מזמינים אותך להשתתף במחקר
11/12/2017 | 11:22
7
בהריון? מזמינים אותך להשתתף במחקר בנושא משבשים אנדוקריניים בינקות, חיידקי מעי והשמנת תינוקות: האם הנקה מגנה?

למידע נוסף: https://www.tasmc.org.il/Research/Documents/%D7%90...
לצפיה ב-'חום השחר'
חום השחר
08/12/2017 | 10:41
1
12
שלום
אני בודקת כבר כמעט חודש את חום השחר.
היום כביכול מדובר ביום האיחור שלי אך חום השחר לא עלה ונשאר יציב עד כה.
מה הסיבה לכך? האם זה אומר שלא היה ביוץ? 
אנחנו מנסים כבר כמעט שנה להיכנס ולא מצליחים...עד שהחלטתי לעשות מעקב אחרי הביוץ.

תודה מראש אילנה
לצפיה ב-'טיפול פריון'
טיפול פריון
( לעמוד שלי בתפוז )
08/12/2017 | 23:56
7
שלום אילנושקה,
רמת החום תלויה ברמות הפרוגסטרון. עליה ברמת הפרוגסטרון חלה בדרך כלל אחר הביוץ ולכן מדידה של החום היא מעין מדד עקיף היכול להראות האם היה ביוץ. פה כדאי לציין שיש מצבים שבהם לא מבייצים ועדיין יש עליה בפרוגסטרון. 
מאחר ואת משתדלת להרות כבר כשנה, את אמורה בשלב זה לגשת לרופא הנשים והתחיל במספר בדיקות הקשורות בך ובבן זוגך הקושורת בבעיות פריון. המשך מדידות חום אינו נכון. 
אם יש עוד שאלות אני מנהל פורום אולטראסאונד נשים - מי שפיר
בהצלחה,
פרופ' שלו יוסף   
לצפיה ב-'Cmv דחוף'
Cmv דחוף
22/11/2017 | 00:52
4
54
שלום אני בהריון שלישי שבוע 7וקיבלתי תוצאות של cmv igg חיובי וגם igmחיובי השאלה היא כזאת אני מגיל צעיר מחוסנת לcmv וכל ההריונות שלי הקודמים תמיד היה לי iggחיובי וigmשלילי ועכשיו פיתאום גם iggחיובי וגםigmחיובי איך זה קורה הרי הייתי מחוסנת כבר ועוד משהו יש משהו נוסף שקוראים לו cmv vidas igmוהוא שלילי אצלי בבקשה תרגעיו אותי האם זה יכול לפגוע בעובר שלי? למרות שבייתי מחוסנת בעבר
לצפיה ב-'cmv igm vidas שלילי מרגיע'
cmv igm vidas שלילי מרגיע
26/11/2017 | 08:25
31
זוהי בדיקה מדויקת יותר ואם היא שלילית זה אומר שאינך חולה.
היה לי בדיוק אותו דבר בהריון של הבן שלי. ה cmv igm הרגיל היה חיובי חלש כל הזמן וה vidas שלילי.
בדיקת ה cmv הרגילה איננה מדויקת מספיק ולפעמים נותנת תוצאות כוזבות בעיקר בהריון
לצפיה ב-'ועוד דבר'
ועוד דבר
26/11/2017 | 08:26
1
25
ניתן להידבק ב cmv יותר מפעם אחת. כלומר יכול להיות זן חדש של cmv שאינך מחוסנת אליו ולכן ההמלצה בכל ההריונות היא לא לנשק ילדים של אחרים עד גיל 4 ובכללי להתרחק מילדים חולים שאינם שלך בהריון.

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
27/11/2017 | 13:31
19
הרופא אמר לי שגם אם תיהיה הדבקה שניה זה לא משפיע על העובר גם אם הוא ידבק אין סיכון כי יש נוגדנים בכל זאת בגוף לי יש 2ילדים בבית אחד בבית ספר והשני בן שנתיים ושמונה מקווה שלא אדבק מהם כי הקטן שלי לא מחוסם לאדמת לחיסון של גיל שנה יצאה ככה ואני לא מחוסנת לאדמת מקווה שיהיה בסדר הקטן לא בגן אבל בכלזאת יש סיכון שקצת מדאיג אותי
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/11/2017 | 11:25
19
הי אילנית
שיהיה בשעה טובה
אל תילחצי בכלל. אך גשי עם תוצאות הבדיקות לרופא הנשים שלך על מנת שיראה את התוצאות וידריך אותך להמשך טיפול
לצפיה ב-'לא יודע אם זה המקום הנכון...שאלה בנושא אחרי הריון'
לא יודע אם זה המקום הנכון...שאלה בנושא אחרי הריון
20/11/2017 | 11:28
2
62
היי
אנחנו מצפים לילד ראשון בעוד כחודשיים וחצי
אנחנו גרים בבנין 3 קומות בלי מעלית ואישתי קצת חוששת מהנושא.
חוששת שיהיה לה קשה לעלות ביחד עם התינוק כשאני לא בסביבה לעזור.

אשמח לקבל טיפים או המלצות איך הכי נכון ויעיל להתגבר על נושא הקומות ללא מעלית

לדגומא איך לעלות את העגלה או לשמור ברכב? האם לעלות את התינוק עם סלקל או מנשא וכו'....

תודה רבה !

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/11/2017 | 11:26
1
18
היי שיהיה בשעה טובה
ממליצה לך להפנות את השאלה לפורום של תמיכה. כאן זה פורום של ייעוץ מקצועי של מיילדות
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/11/2017 | 13:43
3
לצפיה ב-'טיסה לפפואה ניו גיני בשבוע 30'
טיסה לפפואה ניו גיני בשבוע 30
18/11/2017 | 00:42
3
47
שלום רב,

יש לי פרויקט בו אצטרך לטוס לשבוע עבודה בפפואה ניו גיני. האם זה אפשרי או מסוכן מידי.

תודה,
יעל
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
18/11/2017 | 23:10
2
39
שלום רב
בעיקרון אם ההיריון תקין אין כל מניעה לטיסה. התייעצי עם הרופא שלך לפני הטיסה. הבעיה היא בחברות הביטוח שאינן מוכנות תמיד לבטח נשים בשבועות מתקדמים של ההיריון.
בהצלחה
לצפיה ב-'המלצות לפפואה גינאה החדשה'
המלצות לפפואה גינאה החדשה
19/11/2017 | 08:48
32
היי,
אשמח לסייע לך, אני מדריך לפפואאה ב-20 השנים האחרונות, כרגע בחו"ל - מוזמנת לכתוב לי בוואטס אפ 054-483-9996

רז שרבליס
לצפיה ב-'נסיעה לפפואה ניו-גיני בשבוע 30'
נסיעה לפפואה ניו-גיני בשבוע 30
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2017 | 00:20
14
לא מומלץ לטוס בשלב זה של ההריון לפפואה ניו-גינאה.
אין מדובר בהסכמה של חברת הביטוח. מדובר בטיסה ארוכה מאוד והיא בעייתית בשבוע 30. ניתן כמובן לקחת מדללי דם לפני ובמהלך הטיסה. אלא שאת אמורה לקחת בחשבון שייתכן ויהיה סיבוך רפואי כל שהוא בהריון. התכווצויות... זיהום.. ירידת מים.. ירידה בתנועות העובר... ואולי אפילו לידה מוקדמת. יש הפתעות לא צפויות בהריון וכמובן שזה תלוי גם במהלך ההריונות שלך עד כה.
שאלי את עצמך - האם תוכלי לקבל שירות רפואי טוב? מיידי? אמין? ומה קורה אם תצטרכי אישפוז?
בשלב מאוחר יותר לאחר האשפוז ייתכן לא תוכלי כבר לטוס ארצה.
ומה אם תלדי והעובר יוכנס לפגיה? הביטוחים בדרך כלל לא מבטחים טיפולים בפגיה ומדובר בהון רב. 
טיסה כזו יכולה לעבור בשלום ויכולה להסתבך. זה לא השבוע הנכון בהריון  להכנס להרפתקאות.
פרופ' יוסף שלו
מנהל פורום אולטראסאונד מי שפיר בתפוז.  
לצפיה ב-'המלצה על רופא מעקב הריון שעובד עם כללית'
המלצה על רופא מעקב הריון שעובד עם כללית
11/11/2017 | 20:26
33
שלום, 
אני מחפש המלצה על רופא מעקב הריון שעובד עם כללית בת"א והאיזור.
תודה
לצפיה ב-'ציסטה בשחלה 7 ס"מ בהריון'
ציסטה בשחלה 7 ס"מ בהריון
11/11/2017 | 20:00
1
40
שבוע 9- ציסטה בשחלה ימנית בגודל 7 ס"מ כאבים חזקים בבטן שמקרינים לאגן ולרגל, הומלץ לבצע לפרוסקופיה בשבוע 12 במידה והציסטה לא תקטן...אשמח לשמוע אם מישהי עברה חוויה דומה ?אני מאוד חוששת מהתהליך ומהסיכון לעובר...
לצפיה ב-'ציסטה בהריון'
ציסטה בהריון
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2017 | 00:06
36
שלום מעיין
אנחנו מעדיפים לעשות פעולות כירורגיות גדולות בסוף השליש הראשון ולכן הציעו לבצע לפרסקופיה בשבוע 12. אלא אם הציסטה תסתובב או שתגרום לסבב של השחלה או השחלה והחצוצרה. במצב כזה הניתוח יבוצע מיידית.
ניתן לאבחן סיבוב של הציסטה באולטראסאונד ולכן מומלץ לעקוב אחר מצב הציסטה בשיטה זו. 
דבר נוסף - ממתי קיימת הציסטה? האם זו ציסטה אשר ידועה זמן רב או ציסטה הקשורה לביוץ טרם ההריון?. אם מדובר בציסטה הקשורה לביוץ והחשש לגידול ממאיר הוא אפסי - ניתן גם בשלב זה של ההריון לבצע דיקור של הציסטה [בלי הרדמה] ולשאוב את הנוזל. הדיקור יכול להיות דרך דופן הבטן או הנרתיק. הציסטה תקטן או תעלם והכאב יחלוף מידית [בדרך כלל].
מכיוון שרק שאבנו את הציסטה ולא הוצאנו אותה, ייתכן כמובן מצב שהיא תחזור ותתמלא בנוזל. אבל אז, לא הפסדת כלום ותמיד ניתן לעשות את הלפרסקופיה שגם כך תוכננה לשבוע 12. עם זאת, אם היא לא תתמלא - "נמנעת" מלעבור לפרסקופיה שהיא פעולה פולשנית בהרדמה כללית.
אני מציע לך להעלות את נושא הדיקור בפני הרופא שלך. בדרך כלל אנחנו נמנעים מלדקר ציסטות מחשש שהממצא ממאיר אבל במקרה ומדובר בממצא שהופיע בסמוך להריון והוא תקין -  האופציה של דיקור בפרוש קיימת  ועל ידי כך להמנע מלפרסקופיה. עשיתי הרבה דיקורים במצבים כאלה וחלק גדול מהנשים לא עברו בהמשך לפרסקופיות. 
בהצלחה,
פרופ יוסף שלו
מנהל פורום אולטראסאונד מי שפיר בתפוז. .   
לצפיה ב-'הריון בסיכון'
הריון בסיכון
10/11/2017 | 02:07
2
61
שלום,

אבקש את עזרתכם,
אנחנו בשבוע 25

אבחנו funneling 16 בקופ"ח
בבית החולים אבחנו 30 ו - 25
ולבסוף 18
איך יכול להיות שהערכים משתנים בצורה קיצונית כל כך
חשבו לתפור את צוואר הרחם. אשתי לא הביעה הסכמה לכך לאחר שנאמר לה שהנושא יכול לגרום זיהום וסיום ההריון. חוו"ד של רופא אחר    - לא לתפור.
אנחנו מבולבלים לגמרי.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
11/11/2017 | 09:59
1
45
הי, צוואר הרחם לא נשאר זהה בבדיקות. לחצים ושינויים ובודק שונה יכולים להראות אורכים שונים.
בכל אופן, בשבוע 25 צוואר הרחם צריך להיות ארוך וסגור ללא פאנלינג (35-40 מ"מ).

להמשך  שאלות בנושא פנו לפורום רפואי.
בהצלחה
לצפיה ב-'קיצור צוואר הרחם '
קיצור צוואר הרחם
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2017 | 00:30
11
שלום לכם,
אורך צוואר הרחם דינמי והוא יכול להשתנות מבדיקה לבדיקה. כך שייתכן מצב שבו נמדד אורך צוואר של 18 ולאחר מכן  - 25 ממ. 
האורך הבעייתי של צוואר הרחם בהריון הוא 25 ומטה. אם כך הדבר, צריך להכנס לשמירת הריון. בשלב זה של ההריון [שבןע 25] לא נהוג לתפור. התפר מסוכן, יכול לגרום להתכווצויות, זיהום ואפילו ללידה מוקדמת.
שימו לב שאת צוואר הרחם תופרים רק כאשר יש אי ספיקה של הצוואר - כלומר הצוואר מתקצר מעצמו ללא צירים. האן זה המצב אצלכם ? אם הצוואר התקצר בגלל כאבי בטן או צירים בוודאי שאסור לתפור מאחר והצירים יכולים לגרום לחתך בצוואר על ידי התפר. על כל פנים - כאמור - בשלב זה לא נהוג לתפור את צוואר הרחם. הטיפול במנוחה , שמירת הריון, שתיה מרובה ואם צריך טיפול בתכשירים למניעת צירים ואפילו זריקה להאצת בשלות ריאתית.
אם נותרו שאלות  -  בבקשה ובאישור מנהלות הפורום.  
כל טוב.
פרופ' יוסף שלו
מנהל פורום אולטראסאונד מי שפיר בתפוז.  
לצפיה ב-'בטאאא ובדיקת הריון'
בטאאא ובדיקת הריון
09/11/2017 | 11:05
1
56
הי ביום ראשון איחר לי המחזור ביום אחד עשיתי בדיקת בטא יצא לי 40 ועשיתי בדיקה ביתית יצא לי חיובי ביום רביעי הלכתי לעשות בדיקת גם חוזרת יצא לי בטא 208 ההכפלה בסדר נכון? 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
11/11/2017 | 09:57
38
הי, הבדיקה בסדר. קבעי תור בעוד שבועיים שלושה לביצוע אולטרסאונד.
בהצלחה
לצפיה ב-'למה לא טוב לרחוץ את התינוק מייד כשהוא נולד'
למה לא טוב לרחוץ את התינוק מייד כשהוא נולד
09/11/2017 | 11:12
41
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה לאמהות יחידניות לעתיד'
קבוצת תמיכה לאמהות יחידניות לעתיד
09/11/2017 | 08:32
21
במכון לפריון בליס-איכילוב מתקיימות קבוצות תמיכה לאמהות יחידניות לעתיד. בקבוצה תשתפו במחשבות, דילמות וקונפליקטים. הקבוצה מאפשרת הקמה של מערכת תמיכה חברתית שחשובה לתקופת ההריון וגם בהמשך. השתתפות בקבוצה מותנית בפגישת היכרות עם פסיכולוגית המכון.
ההצטרפות הינה דרך טפסי 17 מקופת החולים, הניתנים כסדרה של מפגשים עם מכתב הפנייה של פסיכולוגית המכון.
ניתן לפנות לג'ודית 03-6925753
למידע נוסף: https://www.tasmc.org.il/Lis/Articles/Pages/-Pregn...
לצפיה ב-'דחוף - דמומים ובטא שיורדת ועולה'
דחוף - דמומים ובטא שיורדת ועולה
07/11/2017 | 13:08
3
39
שאלה לחברה:
היה לה בטא 1700שעלה ל 2300 ואז ירד ל 1300 והיום נבדק ועלה ל 1800  , ירד ועכשיו שוב עלה...בנוסף יש דימומים עם גושים,, מה זה אומר?
היא ממש בדילמה, הרופאה בהתחלה אמרה שההריון לא תקין והציעה גרידה, אחר כך ראו שק הריון , מה האפשרויות למצב הזה?

לצפיה ב-'המשך'
המשך
07/11/2017 | 20:55
25
רואים שק הריון, הרירית דקה, מה יכול להיות הסיבה לבטא שירדה ועלתה ?
לצפיה ב-'אמנם אני לא גורם מקצועי'
אמנם אני לא גורם מקצועי
08/11/2017 | 10:52
26
אבל בטא עולה ויורדת זה סימן להריון לא תקין, בד"כ חוץ רחמי ועל כן עליך להיבדק שוב.
אמרת שראו שק הריון, יכול להיות שהיו שני עוברים ואחד השתרש ברחם והשני לא?
יש כאבים חזקים?
כדאי לשוב למעקב של אולטראסאונד ובדיקת בטא לעקוב אחרי המדדים.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
08/11/2017 | 13:20
36

הי,
כדאי לציין את התאריכים של בדיקות הבטא ומועדים של בדיקות האולטרסאונד. בכל אופן אפשרות אחת לעליה ולירידה הינה הריון שהחל כתאומים וכעת ממשיך כהריון יחיד, וקיימות עוד מגוון אפשרויות כמובן.
ההמלצה שלי היא להיות במעקב ובקשר עם גורם רפואי אשר יכול להמשיך לעשות מעקב בבדיקות דם לערכי בטא ולאולטרסאונד.
במקרה של כאבי בטן חזקים או דימום מעל כמות וסת מלווה קרישים צריך לפנות לבדיקת רופא ללא דיחוי.
בהצלחה ובשורות טובות

לצפיה ב-'דחוף תוצאות סקר ביוכימי 1:2 '
דחוף תוצאות סקר ביוכימי 1:2
05/11/2017 | 06:45
31
היי
בת 36,לאחר 2 הפלות(אחת בשל אנאצפלוס ואחת בשל הפסקת דופק בשבוע 8) נקלטתי שוב להריון אחרי טיפולים.
בהתחלה היו 2 שקים ,אחד לא התפתח בכלל והשני עם עובר.
אני שבוע 12+3 ועשיתי לפני יומיים שקיפות עורפית באולטראסאונד שיצאה תקינה אממה התוצאות סקר ביוכימי יצאו 1:2!!!!! לטריזומי 18/13 , 1:36 לטריזומי 21.שבגיל שלי זה אמור להיות 1:200 .הרופא הזמין אותי דחוף לסיסי שיליה ביום ג בבוקר ואז לחכות לתוצאות שבטח יקחו כמה ימים.
רציתי לדעת למי היו תוצאות כאלה מזעזעות ויצא לה ילד בריא? אני יודעת שזה סקר אבל עדיין תוצאות פתולוגיות...
ולמי קרה מצב שהיה לה שק נוסף שלא התפתח ואולי גרם להטעיית התוצאות ? יודעת שזה מקרה מורכב עם השק השני ..אבל אולי יש פה מישהי..???
תודה רבה
לצפיה ב-'מחלת הנשיקה- יש או אין? '
מחלת הנשיקה- יש או אין?
01/11/2017 | 17:01
1
43
שלום,
בשבועיים האחרונים אני מאוד חלשה, והיה לי כאב גרון, ללא חום. 
האם לפי התוצאות יש לי מחלת הנשיקה? או מדובר בנוגדנים מהידבקות ישנה?
תודה. 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
03/11/2017 | 10:59
37
בוקר טוב
לא ציינת האם את בהיריון ואם כן, באיזה שבוע.
הבדיקות מראות שאת לא מחוסנת ל- CMV
תראי את הבדיקות לרופא שלך
בהצלחה
לצפיה ב-'חלבון עוברי אחרי מי שפיר'
חלבון עוברי אחרי מי שפיר
29/10/2017 | 08:42
5
49
שלום,
אם עשיתי בדיקת מי שפיר, אחרי כמה זמן אני יכולה לעשות בדיקת דם של חלבון עוברי?

תודה.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/10/2017 | 19:07
3
42
היי
אין קשר בין הבדיקות. 
מי שפיר עושים בין השבועות 16-20 וחלבון עוברי סביב שבוע 17
לצפיה ב-'זה מה שהבנתי מהאחיות'
זה מה שהבנתי מהאחיות
29/10/2017 | 20:49
2
24
אמרו לי שאני לא יכולה לעשות בדיקת חלבון עוברי אחרי מי שפיר כי התוצאות לא ייצאו נכונות.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
03/11/2017 | 10:57
1
25
בדר"כ עושים את החלבון העוברי לפני מי השפיר. מחכים לתוצאות ולפי זה מחליטים האם יש צורך במי שפיר או לא..
לצפיה ב-'אני עשיתי מי שפיר בגלל הצ'יפ הגנטי'
אני עשיתי מי שפיר בגלל הצ'יפ הגנטי
05/11/2017 | 14:11
24
ובגלל זה לא היה לי חשוב התוצאה הסטטיסטית של החלבון עוברי.
לצפיה ב-'התשובה של הרופא שלי'
התשובה של הרופא שלי
07/11/2017 | 20:01
24
התוצאות של החלבון העוברי מושפעות/משתנות מהמי שפיר ולכן מקפידים לעשות לפני.
אם את כבר אחרי הייתי מתייעצת עם הרופא
לצפיה ב-'בטא '
בטא
29/10/2017 | 14:36
3
57
שלום עשיתי בדיקת בטא היום אני בשבוע שלוש פלוס חמישה ימים השאלה שלי היא כזאת האם זה לא נמוך תוצאה היא 97תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/10/2017 | 19:12
1
39
ערך בטא ברמה כזאת הוא מאוד לא וודאי
הייתי ממליצה לך לעשות בדיקת בטא חוזרת על מנת לראות עליה בבטא או (הכי וודאי) לעשות אולטראסאונד סביב שבוע 7 כדי לראות דופק עוברי
ב ה צ ל ח ה
לצפיה ב-'תודה רבה אבל... '
תודה רבה אבל...
29/10/2017 | 20:13
31
אחזור על הבדיקה אני לפני האיחור בעיקרון זה עדיין נמוך?
לצפיה ב-'התוצאה לחלוטין בנורמה'
התוצאה לחלוטין בנורמה
07/11/2017 | 20:04
16
את יכולה לעשות עוד בדיקה כדי לבדוק הכפלה או פשוט לחכות ל us בשבוע 6/7
לצפיה ב-'בדיקות NIPT - מנסה להשוות'
בדיקות NIPT - מנסה להשוות
29/10/2017 | 19:57
31
שלום לכל ההריוניות,
החלטתי לעשות בדיקת NIPT אך קשה לי להחליט איזו.
יש לכן דרך להשוות? המלצות?
מה היתרונות של כל אחת?

בתודה,
לצפיה ב-'קצת מתסכל ...אשמח לעזרה'
קצת מתסכל ...אשמח לעזרה
23/10/2017 | 21:19
1
103
הבוקר, לאחר איחור של שבוע וחצי במחזור ביצעתי בדיקת דם. האחות הסבירה שאם בטא יהיה גדול מ5 משמע שזה הריון . לשמחתי בטא יצא 36 התקשרתי למרפאה ביקשתי לאמת עם רופאה שאכן אני לא טועה והתשובה מבשרת על הריון והיא בקוצר רוח אמרה לי "לא זה לא הריון" שאלתי איך יכול להיות הרי זה סותר את מה שאמרה האחות והיא ענתה לחזור על הבדיקה בעוד שבוע. 
משהו בפנים הרגיש לי לא טוב והתקשרתי לפני חצי שעה לרופא בכללית אונליין . הוא אמר שזה הריון ! והסביר שבטא גבוה מ5 אבל מכיוון שזה נמוך ביום חמישי לבצע שוב בדיקה. 
כבר קשה לי לדעת למי להאמין ואני לא יודעת אם אפשר לשמוח סוף סוף לאחר כמעט שנה של ניסיון.. 
מה דעתכן? בבקשה רק מנסיון אישי או מקצועי 
תודה 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/10/2017 | 07:12
58
בוקר טוב ובהצלחה!!!
אכן לא הטעו אותך. בערכים כאלו זה נחשב היריון. אם זאת כדאי לעשות שוב בדיקה על מנת לוודא עליה בערכי הבטא. בכל מקרה הכי טוב יהיה לעשות אולטראסאונד לקראת שבוע 8 ולראות דופק עוברי תקין
ב ה צ ל ח ה
לצפיה ב-'דימום שגרתי או הפלה?'
דימום שגרתי או הפלה?
23/10/2017 | 14:50
3
70
היי, אני ממש בתחילת הריון (שבוע 4 או 5), היום עשיתי בדיקת דם ויצא בטא 300. הריון ראשון. ביומיים האחרונים אני עם דימומים - זה התחיל אתמול עם דימום קל, והיום התגבר - (במהלך היום כבר הייתי צריכה להחליף תחתונית) בערך כמו הימים החלשים של המחזור. איך יודעים אם זו הפלה? או אם זה דימום רגיל?
אין לי כאבי בטן אבל כן יש התכווציות בגב התחתון.
תודה רבה

לצפיה ב-'עדכון - '
עדכון -
23/10/2017 | 22:18
2
66
זאת הייתה הפלה טבעית.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/10/2017 | 07:09
1
56
הפלה טבעית היא דבר שכיח מאוד. אחת מכל חמש נשים תחווה הפלה במהלך חייה. לא נורא. ממשיכים הלאה
בהצלחה
לצפיה ב-'רק רוצה להוסיף '
רק רוצה להוסיף
26/10/2017 | 15:43
52
שזה בהחלט יכול להיות נורא

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה