לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1768117,681 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה-יעוץ מקצועי

תקופת ההריון הינה חוויה מיוחדת לאשה ולסביבתה הקרובה – הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית. לכל אשה יש דרך מיוחדת משלה לחוות את ההריון וללדת. במהלך ההריון מתעוררות שאלות רבות הנוגעות לבדיקות, מצב האם, מצב העובר, הלידה הצפויה והתקופה שלאחריה. כאו בפורום, נענה על כל שאלותיכן בהיבט המקצועי. הפורום מנוהל ע"י צוות מיילדות מנוסות מחדר לידה "ליס". מיילדות אלו הינן חלק מצוות מיילדות רחב אשר הוכשר בכל שיטות היילוד: שיכוך כאב תרופתי, שיכוך כאב במים, שימוש בשמנים ארומטיים, לידות בתנוחות שונות ועוד. בטרם הגעתכן לחדר הלידה אני מזמינה אתכן להגיע לפגישה אישית עם מילדת בה תוכלו להתכונן ללידתכן הצפויה, סיור בבית החולים, קורס הכנה ללידה וכן מגוון קורסים וסדנאות נוספים. מידע נוסף אודות צוות בית החולים והשרותים הניתנים בו תוכלו למצוא באתר בית החולים ובמועדון היולדות "מאמי-ליס" 03-6973113 www.tasmc.org.il/lis בברכת הצלחה בהריון ובלידה,צוות מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה-יעוץ מקצועי

תקופת ההריון הינה חוויה מיוחדת לאשה ולסביבתה הקרובה – הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית. לכל אשה יש דרך מיוחדת משלה לחוות את ההריון וללדת. במהלך ההריון מתעוררות שאלות רבות הנוגעות לבדיקות, מצב האם, מצב העובר, הלידה הצפויה והתקופה שלאחריה. כאו בפורום, נענה על כל שאלותיכן בהיבט המקצועי. הפורום מנוהל ע"י צוות מיילדות מנוסות מחדר לידה "ליס". מיילדות אלו הינן חלק מצוות מיילדות רחב אשר הוכשר בכל שיטות היילוד: שיכוך כאב תרופתי, שיכוך כאב במים, שימוש בשמנים ארומטיים, לידות בתנוחות שונות ועוד. בטרם הגעתכן לחדר הלידה אני מזמינה אתכן להגיע לפגישה אישית עם מילדת בה תוכלו להתכונן ללידתכן הצפויה, סיור בבית החולים, קורס הכנה ללידה וכן מגוון קורסים וסדנאות נוספים. מידע נוסף אודות צוות בית החולים והשרותים הניתנים בו תוכלו למצוא באתר בית החולים ובמועדון היולדות "מאמי-ליס" 03-6973113 www.tasmc.org.il/lis בברכת הצלחה בהריון ובלידה,צוות מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
אפליקצית הריון ולידה חדשה של בית החולים ליס: להורדה:
http://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/Articles/Pages/Applis.aspx
 ``המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל``.
המשך >>

לצפיה ב-'התקן מירנה לאחר קיסרי'
התקן מירנה לאחר קיסרי
19/08/2017 | 15:58
4
עברתי ניתוח קיסרי לפני תשע שנים ומאז שתי לידות נרתיקיות שהאחרונה לפני שנתיים. לפני כשנה וחצי שמתי מירנה. לפני יומיים הייתי אצל הרופא שהוציא את ההתקן משום שהוא נכנס חלקית למחרת של הניתוח. האם זה משהו נפוץ? האם לא כדאי להשתמש בהתקן לאחר ניתוח קיסרי? רוצה לדעת האם כדאי להשתמש בהתקן שוב או לחשוב על אלטרנטיבה אחרת
לצפיה ב-'דאורדורנט'
דאורדורנט
16/08/2017 | 11:04
1
11
היי, אני בשבוע 10 ועד עכשיו השתמשתי בדאורדורנט של דר עור. אני לא יודעת אם זה בסדר כי כתוב עליו "אנטי פרספרינט". באיזה דאורדורנט מותר להשתמש? יש המלצה? תודה!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
17/08/2017 | 07:34
11
אינני רופאת עור אך עד כמה שידוע לי אין מניעה להשתמש בכל דאורדורנט שהוא במהלך ההיריון. שימוש בדאורדורנט הוא מקומי ואינו משפיע על העובר...
בהצלחה
לצפיה ב-'מתי הזמן הנכון?'
מתי הזמן הנכון?
13/08/2017 | 11:30
2
32
לבדוק אם אני בהריון?
בהריון הקודם שלי, עשיתי בדיקת הריון בדם, ויצא שלילי, וכעבור 3 שבועות שלא קיבלתי מחזור עשיתי שוב בדיקת דם, ויצא חיובי.
מחזור האחרון שלי 6 ליולי,
הייתי שמחה לעשות בדיקת דם היום, אבל התחושה של בילבול שעברתי לא הייתי רוצה לחוות שוב...
מתי עלי לעשות בדיקת דם ולא להיכנס סתם ללחץ?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
15/08/2017 | 01:11
1
9
בדיקת דם ניתן לבצע תוך 7-12 ימים מההתעברות. בדיקת שתן בייתית להיריון תראה תשובה תוך שבועיים בערך מההתעברות. לדעתי אם תעשי בדיקה היום דם או שתן תקבלי תשובה ודאית באחוזים טובים.
בהצלחה!!!!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/08/2017 | 13:54
6
אני מאוד שמחה.

לצפיה ב-'זיהוי ביוץ'
זיהוי ביוץ
10/08/2017 | 23:18
1
24
היי. לפני שנה ניסינו להכנס להריון, נקלטתי אחרי 3 חודשים ולצערי ההריון נפל. מאז המחזור שלי התקצר ל25 ימים, לפני זה היה 27. החלטנו עכשיו לנסות שוב וקניתי מקלות ביוץ אתמול לפי המחשבון ביוץ הייתי אמורה לבייץ אבל הבדיקה היום הראתה רק פס חלש. משתמשת בערכה של לייף. ועכשיו אני סתם חוששת שאני לא מבייצת...
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/08/2017 | 17:18
19
הי, הביוץ מתרחש לזמן קצר מאוד ולכן לעיתים קשה לזהות את הזמן המדויק שלו. את מתארת מצב בו המחזור שלך הוא כל 25 יום , כך שכנראה יש בו סדירות.
ההמלצה היא לקיים יחסים יום כן יום לא כמה ימים לפני מועד הביוץ וכמה ימים אחרי מועד הביוץ בכדי להגדיל את הסיכוי כניסה להריון גם בחודשים בהם מועד הביוץ משתנה מעט.
בנוסף את יכולה לפנות לרופא הנשים שלך בכדי להעזר בו בחשוב ובתזמון של הכניסה להריון. בהצלחה
לצפיה ב-'הריון עם כבד שומני'
הריון עם כבד שומני
08/08/2017 | 13:58
1
21
שלום רב, יש לי כבד שומני . לא כואב לי אך יותר מ 15 שנים אני סובלת מבעיות בתפקודי כבד . עשיתי ניתוח כריתת כיס מרה אך המצב לא השתפר. אני בתחילת הריון ראשון והפנו אותי לרופא לסיכון גבוה. אשמח לשמוע מבנות שעברו הריון עם מצב בריאותי זהה לשלי . איך עבר ההריון ? האם זה באמת נחשב לסיכון גבוה ? אשמח לטיפים ועיצות בנושא .
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
10/08/2017 | 08:24
13
שלום רב, 
הפני שאלתך לפורום של התמיכה שם תוכלי לקבל חוות דעת מנשים שעברו היריון דומה
בהצלחה
לצפיה ב-'מיעוט יציאות בהריון'
מיעוט יציאות בהריון
05/08/2017 | 21:15
1
49
הריון שלישי, תופעה שמוכרת לי גם מההריונות הקודמים אבל הפעם מרגיש לי שזה הרבה יותר קיצוני.
אני כרגע בשבוע שמונה להריון והגעתי למצב שממש קשה לי לאכול עקב מיעוט יציאות.
רופא המשפחה הפנה לדיאטנית שלצערי לא מצליחה לעזור.
אני מקפידה על תזונה בריאה והרבה סיבים, פעילה מאוד גופנית.
היציאות שיש רכות ואין תחושת עצירות.

גם בשני ההריונות הקודמים כמו שאמרתי סבלתי מתופעה זו ובהתאם עליתי הרבה מעבר למצופה בהריונות.
חשוב לציין שאני לא בעודף משקל מחוץ להריונות, בריאה בכללי וכשלא בהריון היציאות תקינות לגמרי ולאחר היציאות תמיד יש תחושת התרוקנות מה שלא קיים במהלך ההריונות.

האם רופא גאסטרו הוא הרופא המתאים לפנות אליו?
האם התופעה מוכרת?

אני ממש סובלת, מרגישה מלאה כל הזמן מה שלא מונע מהגוף גם להרגיש תחושת רעב כי במקביל אני צורכת פחות מזון מבשגרה.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2017 | 11:04
28
הי,
בהריון תתכן תופעה של מלאות במערכת העיכול. את מציינת כי יש לך מיעוט יציאות ומצד שני את מציינת יציאות רכות ללא עצירות. יתכן ותחושת המלאות במערכת העיכול (כולל הקיבה) מבלבלים וגורמים לך להרגיש כי אינך מתרוקנת מספיק?
ללא קשר לכך, תחושת רעב עדיין יכולה להיות.
האם ניסית להיוועץ ברופא הנשים שלך? צריך תשאול טוב כאשר איש הצוות יושב מולך בכדי להבין בדיוק במה מדובר, ויתכן כי תרופה פשוטה תוכל להקל על התחושה שלך.
הייתי מתחילה ברופא נשים ולאחר מכן אם לא ימצא פתרון או הקלה ניתן גם לפנות ליעוץ רופא גסטרו.
הרגישי טוב.

לצפיה ב-'חיסן אדמת'
חיסן אדמת
31/07/2017 | 13:53
2
41

שלום,
בהריון שני שבוע 9. בבדיקת הדם שעשיתי אלו התוצאות לנוגדנים:
CMV Ab IgG 101.1 Reactive  AU/mL  
  CMV Ab IgM 0.09 Nonreactive  Index  
   Rubella Ab IgG 10.0 Positive  IU/mL 
בחיסון של האדמת כתוב חיובי, וכשפתחתי את בדיקת הדם שעשיתי לפני שנתיים בהריון הראשון כתוב שהאדמת שלילית :
CMV Ab IgG 45.1 Positive  U/mL 
CMV Ab IgM <5.00 Negative  U/mL 
Rubella Ab IgG <5.00 Negative  IU/mL 
מה זה אומר?? חשבתי שהתחסנתי עם הקטנה שלי אבל כנראה דמיינתי ולא עשיתי חיסון. למה עכשיו זה חיובי? ועד כמה זה נורא שאני לא מחוסנת? צריכה הרגעה...
תודה רבה!

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
03/08/2017 | 05:12
1
24
שלום שירן ובשעה טובה
בדיקת ה- CMV שלך תקינה ואומרת שאת מחוסנת בפני הנגיף.
אינך מחוסנת לאדמת כי כייל הנוגדנים שלך מתחת ל-30. אם ידוע לך ויש ברשותך אישור על 2 חיסונים לאדמת (בילדות או בבגרות, לא משנה) זוהי הבדיקה העדיפה ומראה שאת מחוסנת לאדמת! אך אם אין ברשותך מידע או שאינך זוכרת האם התחסנת בעבר לאדמת, יש לבצע לפני כל היריון בדיקת דם לנוגדני אדמת-הבדיקה שאותה ביצעת ומראה שאת אינך מחוסנת. יש אנשים שלמרות שקיבלו 2 מנות חיסון עדיין אינם מפתחים רמה חיסונית בדם. אולי את אחת מאלו..
שימרי מרחק מילדים חולים באדמת... אין הרבה כאלו היום בארץ. בהצלחה ואל תדאגי
:)
לצפיה ב-'תודה רבה שרון!!'
תודה רבה שרון!!
03/08/2017 | 22:47
4
לצפיה ב-'תחילת הריון-בדיקת בטאHCG'
תחילת הריון-בדיקת בטאHCG
31/07/2017 | 09:46
1
59
שלום, אני בשבוע6-7 (הערכה) עשיתי בדיקת בטא ביום חמישי האחרון יצא 1160, ובבדיקה שעשיתי אתמול-יום ראשון יצא 1340 האם זה אמור להדאיג, או שזה תקין?
כמו כן כבר מעל שבוע יש לי בשעות הבוקר כאבי בטן(אני לא יודעת להגדיר אם כמו במחזור מאחר שב"ה אין לי כ"כ כאבים במחזור) ואח"כ מתלווה לזה שלשולים או יציאות רכות. במשך היום זה נרגע.
זה לא אמור להדאיג?
תודה, הודיה.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
03/08/2017 | 05:07
36
שלום הודיה
בשבוע 8 לכי לעשות בדיקת אולטראסאונד לוידוא שק היריון תוך רחמי. זו הבדיקה האמינה והטובה ביותר לוידוא קיום היריון תקין. 
בקשר לכאבי הבטן והיציאות קשה לי לומר דרך מסך המחשב על מה מדובר אבל בגדול אם אלו לא שלשולים חוזרים ובלתי פוסקים , אז לא נראה שיש סיבה לדאגה.  הקפידי לשתות הרבה מים ולגשת לרופא לביצוע בדיקות דם של תחילת היריון.
בהצלחה
לצפיה ב-'עזרה בפענוח תוצאות '
עזרה בפענוח תוצאות
27/07/2017 | 14:22
2
57
היי, 

אשמח להבין האם התוצאות שקיבלתי הן בסדר? (שבוע 8+6)

TOXOPLASMA IgG- 
0.20 Negative

TOXOPLASMA IgM
Negative

תודה...
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
30/07/2017 | 11:30
1
34
היי 
הבדיקה תקינה ואומרת שלא נחשפת לטפיל הטוקסופלזמה.
הקפידי להתרחק מחתולים ובעיקר מצואתם מכיוון שכך עובר הטפיל וכן לא לאכול בשר שלא בושל היטב
בהצלחה
לצפיה ב-'מצוין, תודה רבה!'
מצוין, תודה רבה!
30/07/2017 | 12:55
2
לצפיה ב-'טבעת אחרי לידה'
טבעת אחרי לידה
28/07/2017 | 02:11
1
38
האם טבעת נוברינג גורמת לדימומים כבדים? חודשיים אחרי לידה שמתי טבעת ולקראת סוף החודש באמצע השימוש בטבעת התחילו דימומים כבדים שמתגברים כל יום . האם  להפסיק את השימוש בטבעת?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
30/07/2017 | 11:27
20
ממליצה לך לפנות עם שאלתך לרופא נשים
בהצלחה
לצפיה ב-'בדיקות בתחילת ההיריון'
בדיקות בתחילת ההיריון
29/07/2017 | 10:54
1
49
בוקר טוב, אשמח לדעת אילו בדיקות עושים בשליש ראשון של ההיריון, הרופא אמר שזה אישי ומשתנה, אבל אשמח לדעת על בדיקות סטנדארטיות?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
30/07/2017 | 11:26
34
בגדול
1. בדיקות דם-ספירת דם, כימיה, בדיקות סרולוגיות, סוג דם
2. בדיקות שתן-שתן לכללית ולתרבית
3. אולטראסאונד סביב שבוע 8
4. בדיקות גנטיות מומלץ עוד לפני ההיריון
5. שקיפות עורפית וסקר שליש ראשון

בהצלחה:)

לצפיה ב-'ד"ר קוגלר דניאל-אינו מומלץ.'
ד"ר קוגלר דניאל-אינו מומלץ.
27/07/2017 | 14:11
33
מעוניינת לשתף בחוויה לא טובה שלי עם הגניקולוג וד"ר דניאל קוגלר. פניתי אליו לבדיקת קולפוסקופיה. לאחר הבדיקה ציין כי ישנה נטייה להתפתחות נגע טרום סרטני ושעליי להגיע עוד חצי שנה לבדיקה נוספת. ושהכל בסדר בגדול. לא הסביר לי שיש לי cin1 ולא הציע לי טיפול בצריבה. לאחר כחצי שנה עשיתי את הבדיקה בשנית ונמצא כבר cin2 ואז המליץ לי על הליך רפואי של קוניזציה. לציין שלא אמר לי שעל בן זוגי להיבדק גם כן. מעבר לכך ממעט בהסברים ומילים , לא משתף ולא הציע לי אפשרות לטיפול בcin1 ובעקבות זאת הצטרכתי לעבור הליך רפואי מורכב יותר. .כותבת לא בכדי להשמיץ אלא עבור נשים אחרות. מדובר בבריאות שלנו . לסיכום: ד"ר קוגלר דניאל -לא מומלץ
לצפיה ב-'קלקסן בהריון'
קלקסן בהריון
26/07/2017 | 08:51
1
33
אני בהריון שבוע 11 והתחלתי לקבל קלקסן 40 מ"ג למניעה בגלל קרישיות יתר. יש לי מספר שאלות בנוגע לזריקה:
1. האם ניתן להזריק רק באזור הבטן או שאפשר במקומות אחרים?
2. אני מרגישה קצת נפיחות בבטן לא בטוחה אם זה קשור לזה או לעצירות שאני חווה בזמן האחרון או שהבטן מתחילה לגדול? אני מקבלת זריקות רק 3 ימים אז לא יודעת אם זה יכול להיות קשור לזה.
3. בעוד חודש הומלץ לי לעבור ל-60 מ"ג ולהוסיף מיקרופירין 75, האם ניתן לקבל אפידורל בלידה למי שמקבלת קלקסן ואספירין?
4. האם אני יכולה לעשות דיקור מי שפיר אם אני נוטלת את התרופות הנ"ל?
תודה מראש על המענה

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/07/2017 | 09:54
19
בוקר טוב
1. זריקת קלקסן אמורה להינתן ברקמת השומן וניתן לתת גם באזורים אחרים
2. נפיחות בבטן אינה תופעת לוואי מוכרת של קלקסן
3. אין בעיה לקבל אפידורל בלידה אך צריך להפסיק את התרופות מדללות זמן מספיק זמן מראש. (אספירין מפסיקים בשבוע 35-6 וקלקסן 48 שעות לפני מתן אפידורל)
4. אין בעיה לעשות דיקור מי שפיר אך דברי עם הרופא שלך לגבי הפסקת קלקסן לפני או לא. בהצלחה
לצפיה ב-'שלום,'
שלום,
25/07/2017 | 07:16
3
41
מה דעתך על חיסון שעלת בשבוע ה-17?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
25/07/2017 | 11:17
2
29
בוקר טוב
חיסון שעלת מומלץ לכל אישה הרה. ממליצה לך להיכנס לאתר משרד הבריאות ולקרוא קצת על חיסון שעלת. כתוב שם מאוד ברור ונוח לקריאה. ההמלצה היא לתת את החיסון לאמא בכדי להגן על העובר שלה בין השבועות 25-37 להיריון.
לא בשבוע 17
בהצלחה :)
לצפיה ב-'טטנוס או שעלת'
טטנוס או שעלת
25/07/2017 | 11:22
1
24
במיון היתה התלבטות אם אני צריכה טטנוס או שעלת.
האם הטטנוס בשעלת הוא באותה עוצמה כמו בחיסון טטנוס. מה עדיף מבחינת סכנה לעובר?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/07/2017 | 09:48
19
החיסון הוא אותו חיסון. אין סכנה לעובר. אבל אם את צריכה חיסון לשעלת למה לתת לך חיסון לטטנוס?
לצפיה ב-'דימום שבוע 5+1'
דימום שבוע 5+1
20/07/2017 | 14:52
2
49
לפני שבוע וחצי גילינו שאני בהריון אחרי הפלה טבעית בשבוע 17 בהריון ראשון לפני שנה וחצי. החל משבוע 4 התחילו הכתמות חומות כאשר היום (5+1) זה הפך לדימום בניגוב. האם יש סיכוי שהכל בסדר או שזה נשמע כמו הריון כימי?
יש לי תור רק ביום שלישי וטרם הייתי אצל הרופא רק עשיתי בדיקה ביתית שיצאה חיובית.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/07/2017 | 09:13
1
41
בוקר טוב.
אין באפשרותי לדעת דרך מסך המחשב מה מקור הדימום ומה אופיו ולכן הייתי ממליצה לך לחכות לבדיקת הרופא שלך על מנת לוודא שהכל תקין. אם הדימום גובר לדימום מעל לכמות וסתית או שאת חווה כאבי בטן קשים מנשוא לכי למיון. אם לא, אין לחץ. שיהיה המון בשורות טובות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/07/2017 | 11:45
29
אחרי אותו יום הדימום פסק וחזרו ההכתמות החומות. אני מקווה שהכל בסדר ומחכה לתור, החלטתי שאין טעם ללכת למיון (מה גם שאני בגרמניה ואני לא יודעת איך זה עובד פה).. נקווה לבשורות טובות
לצפיה ב-'הקוסם שהציל אותי!!'
הקוסם שהציל אותי!!
19/07/2017 | 13:04
39
היי לכולן,
אחרי אינספור הפלות ו-12 שנים של המתנה קיבלתי את ההצלה בדמות איש מדהים, מקצוען, אישיות בפני עצמה בקיצור קוסם אמיתי!!
רוצה לשתף אתכם בשמחתי ולהמליץ על פרופ' הווארד כרפ מומחה להפלות חוזרות - ולא סתם מומחה - אלוף עולם..
בהצלחה ומקווה שתצליחו כמוני!!
לצפיה ב-'תחליף לאפידורל'
תחליף לאפידורל
17/07/2017 | 16:43
4
53
שלום רב,
אני בחודש השישי להיריוני ומחפשת חלופות לאפידורל. מסתמן שאעשה ניתוח קיסרי בשל שיליית פתח. מסיבות שונות אייני יכולה לקחת אפידורל או כל חומר הניתן דרך הגב. האם יש חלופה לכך, למעט ניתוח בהרדמה מלאה?

תודה!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2017 | 19:45
2
44
הי,
הרדמה ספינלית והרדמה כללית אלו שתי האפשרויות המוצעות היום לניתוח קיסרי אלקטיבי.
אינני יודעת מהן הסיבות בעקבותן אינך יכולה לקבל הרדמה חלקית, אך קיימת אפשרות להתייעצות עם רופא מרדים במרפאות נשים באיכילוב בכדי לעשות בירור מלא האם אופציה של הרדמה חלקית אכן אינה רלוונטית עבורך.
בהצלחה ולידה קלה
לצפיה ב-'יש לי בעיה של בלט דיסק'
יש לי בעיה של בלט דיסק
18/07/2017 | 20:08
1
26
כמו כן, אני מאוד רגישה לכל מגע הכי קטן בגב. לא יכולה לסבול שום מגע בגב, ופוחדת שאאזוז ויגרם נזק. חוץ מלידה רגילה עם פיטודין או הרדמה מלאה-אין לי יותר אופציות?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/07/2017 | 08:59
26
במקרה של בלט דיסק כדאי לקבל יעוץ מאורטופד וכן לשמוע חוות דעת של רופא מרדים.
לגבי חשש מתזוזה, אני יכולה להבטיח לך שגם אלו שבאמת קשה להן שלא לזוז מצליחות להשאר יציבות במהלך ביצוע הרדמה מקומית :)
במידה והשיליה אכן תהיה שילית פתח, לא תוכלי ללדת לידה רגילה ויהיה עליך לקבוע תאריך לניתוח קיסרי אלקטיבי.
בהצלחה

לצפיה ב-'אין בעיה לקבל אפידורל עם בלט דיסק'
אין בעיה לקבל אפידורל עם בלט דיסק
26/07/2017 | 08:00
12
למעשה, בניתוחי גב (לאנשים שסובלים מפריצת דיסק) משתמשים הרבה פעמים באפידורל
התשובה הזו ניתנה לי ע"י אורתופד שהתייעצתי איתו לפני הלידה בגלל חשש שלא אוכל לקבל אפידורל כי יש לי בלט בשני דיסקים. בכל מקרה לפני קיסרי אלקטיבי תהיה לך פגישה עם מרדים, אני ממליצה שתבואי אליו עם כל החומר שנוגע לאבחון הבלט.
לצפיה ב-'מי שפיר? Verify? '
מי שפיר? Verify?
05/07/2017 | 13:00
1
55
שלום אני בת 36 וחצי . שבוע 18. קיבלתי תשובה של חלבון עוברי.
לפי גיל בלבד 1:260 ולפי גיל ובדיקות 1:10000 שקיפות עורפית 1.3 ושאר הבדיקות תקינות. האם עלי לבצע מי שפיר בגלל התוצאה של לפי הגיל 1:260? והאם תספק אותי בדיקת הדם של verfi בכדי לקבל צדובה מספקת?
תודה רבה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/07/2017 | 18:15
64
היי
משרד הבריאות ממליץ לכל אשה מעל גיל 35 לבצע דיקור מי שפיר. בגלל זה יצא לך גם ערך 1:260. הערך הזה משקף את הסיכוי הסטטיסטי לתסמונת דאון לפי גילך בלבד.
שאר הבדיקות תקינות
ממליצה לך לגשת לרופא הנשים שלך ולהתייעץ עמו על הצורך ב- VERIFY
בהצלחה
לצפיה ב-'כדורים לכיווץ הרחם'
כדורים לכיווץ הרחם
05/07/2017 | 19:48
1
47
עברתי קיסרי ב 1.6
הרחם לא התכווץ כמו שצריך עברתי גרידה חירום+מנות דם ב15.6 היום ב5.7 הייתי בפגישת רופא נשים ונאמר לי שהרחם לא התכווץ מעט מוגדל ויש קריש דם בגודל 21*49 ממ קיבלתי כדורים לכיווץ.. methergin 0.125 3 פעמים ביום 3 ימים
כמה זמן מרגע הכדורים יהיו לי כאבים? יהיה דימום כבד שאני צריכה לשים לב? כמה זמן הרחם יתכווץ וזהו? מה קורה במידה והרחם לא מתכווץ? תודה.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/07/2017 | 18:10
26
היי
קשה מאוד לענות על שאלות כאלו דרך מסך המחשב. ובכל זאת אנסה לעזור לך
מטרגין היא תרופה מכווצת רחם. התכווצות רחם עלולה לכאוב כמו צירים קטנים,
ועלולה להיות מלווה בדימום.
רצוי מאוד לפנות לרופא שבדק אותך ולהתייעץ עמו על תופעות הלוואי של התרופה ועל הדרך בה היא תשפיע עלייך.
בהצלחה
לצפיה ב-'הריון טבעי עם בדיקת זרע לא תקינה?'
הריון טבעי עם בדיקת זרע לא תקינה?
07/07/2017 | 17:45
2
39
שלום לכולן
אני ובעלי מנסים להרות כבר כמה חודשים. עשיתי בדיקות הורמונליות שיצאו תקינות אבל המחזור שלי מאוד לא סדיר מה שמקשה על חישוב הביוץ.
רק בחודשיים האחרונים אני משתמשת במקלון ביוץ.
בעלי עשה ספירת זרע ויצאו לו תוצאות לא טובות-תנועתיות נמוכה מאוד.
מנסיון שלכן,
האם יש טעם להמשיך לנסות באופן טבעי להרות? או לפנות למומחה ולהתחיל תהליכים אחרים?
שנינו בני 30 פלוס ומאוד רוצים כבר הריון.
אשמח לעצות שלכם אני ממש אבודה ??
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
07/07/2017 | 17:49
1
39
היי
אנחנו פורום של מיילדות ולא של רופאי פוריות. הייתי ממליצה לך לפנות לרופא על מנת לקבל הסברים והדרכה להמשך
בהצלחה רבה!!!
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
07/07/2017 | 17:55
7

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
לירון לסר- מומחה לבריאות טבעית
זקוק לריפוי טבעי?
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה