לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76017,601 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת לב

הרפואה בכלל והקרדיולוגיה בפרט, מאופיינות עכשיו - בראשית המאה ה-21, בשיטות טיפול חדשניות ויעילות הרבה יותר מבעבר. הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות העברת ידע מקצועי בקלות רבה בין שולחן המדען החוקר (ברמה המולקולרית) ובין הרופא המטפל ליד מיטת החולה וגם אל הציבור הרחב. ואכן משפטים כמו: "סמוך עלי אני רופא" אינם קבילים יותר והפכו לאחרונה לאמרות לשון בתכניות סטיריות. קהילה זו תתמקד בתשובות ובהסברים בתחום הקרדיולוגיה הקלינית בשפה מובנת לכל אך יחד עם זה יהיה המידע מבוסס מדעית, מושג המכונה- evidence based medicine נשמח לענות על מיגוון רחב של שאלות קרדיולוגיות בתחום המניעה הראשונית והמשנית, אפידמיולוגיה של מחלות לב, יתר לחץ דם, מחלת עורקים, מסתמים, אי-ספיקת לב, הפרעות קצב, שומני דם, צינתורים וניתוחי לב או כל נושא קרדיולוגי קליני - עד כמה שהידע יאפשר.
יחד איתכם ובשבילכם, ד"ר חיים שמילוביץ', ד"ר קובי שחם, המערך הקרדיולוגי המרכז הרפואי ת"א

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת לב

הרפואה בכלל והקרדיולוגיה בפרט, מאופיינות עכשיו - בראשית המאה ה-21, בשיטות טיפול חדשניות ויעילות הרבה יותר מבעבר. הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות העברת ידע מקצועי בקלות רבה בין שולחן המדען החוקר (ברמה המולקולרית) ובין הרופא המטפל ליד מיטת החולה וגם אל הציבור הרחב. ואכן משפטים כמו: "סמוך עלי אני רופא" אינם קבילים יותר והפכו לאחרונה לאמרות לשון בתכניות סטיריות. קהילה זו תתמקד בתשובות ובהסברים בתחום הקרדיולוגיה הקלינית בשפה מובנת לכל אך יחד עם זה יהיה המידע מבוסס מדעית, מושג המכונה- evidence based medicine נשמח לענות על מיגוון רחב של שאלות קרדיולוגיות בתחום המניעה הראשונית והמשנית, אפידמיולוגיה של מחלות לב, יתר לחץ דם, מחלת עורקים, מסתמים, אי-ספיקת לב, הפרעות קצב, שומני דם, צינתורים וניתוחי לב או כל נושא קרדיולוגי קליני - עד כמה שהידע יאפשר.
יחד איתכם ובשבילכם, ד"ר חיים שמילוביץ', ד"ר קובי שחם, המערך הקרדיולוגי המרכז הרפואי ת"א
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
 המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך >>

לצפיה ב-'אחרי צינתור קיבלתי רשימה של תרופות הכוללת:'
אחרי צינתור קיבלתי רשימה של תרופות הכוללת:
17/10/2017 | 16:49
6
אספירין - לדילול דם /המסת קרישה
וברלינטה שגם היא מדללת דם.  בחדר הצינתור נאמר לי שאת האספירין אקח לכל ימי חיי ואת הברלינטה למשך שנה? האמנם?
מדוע הכפילות הזו בשתי תרופות מדללות? מה עשוה כל אחת?
בנוסף קיבלתי 2 תרופות להורדת לחץ דם (קרדיולק ו - TRITACEׂ 2.5 מ"ג) וזאת למרות שלחץ הדם אינו גבוה (במכתב השחרור נרשם לחץ דם ביום הצינתור- 140/75 ויומיים קודם 124/71). מדוע? והאם צריך בכלל תרופה להורדת לחץ דם? למשך איזו תקופה?   בנוסף קיבלתי סטטין להורדת כולסטרול (הומלצה רמה של 70 מ"ג LDL , כאשר לי יש 120 כבר שנים) האם אפשר להחליף את הסטטין בדברים טבעיים דוגמת: תערובת דבש וקינמון, או חליטת עלי זית ?
תודה

לצפיה ב-'אקג אחרי סיטי בטן'
אקג אחרי סיטי בטן
06/10/2017 | 14:23
2
9
שלום ד"ר שחם

אימי עברה בשלישי סיטי בטן חזה ואגן והרגישה רע מאוד תוך כדי ואחרי. בתוך מכונת הסיטי היו לה זרמים חשמליים חזקים ומכאיבים בכל הגוף (קיבלה חומר ניגוד בשתיה והזרקה, ולקחה טיפול מקדים בסטרואידים בשל אסתמה) כף היד שלה הכחילה והתנפחה מאוד אחרי ההזרקה, והיא הגיעה אלי עם כאבי חזה וראש. במיון נערכו לה בדיקות. הטרופונין היה תקין וה CPK קרוב ל500, פי כמעט שלוש מהגבול העליון.

היום, שישי, החזה עדיין כואב לה מידי פעם.
מצורף האקג הרופא אמר שהוא תקין ושאין להתייחס להערות המכונה בעניין אי תקינות. מבקשת את דעתך.

הרבה תודה
סמדר
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/10/2017 | 19:39
1
9
האק"ג המצורף הינו בגדר הנורמה למעט הארכהקלה של אחד המרווחים ( שאינה מסבירה את תלונותיה )
במידה וקיימת השנות של התלונות מומלץ לחזור לבדיקת רופא

בברכה
לצפיה ב-'תודה רבה ד"ר שחם'
תודה רבה ד"ר שחם
08/10/2017 | 12:31
2
לצפיה ב-'תופעות לוואי-תרופות'
תופעות לוואי-תרופות
22/09/2017 | 15:49
1
18
שלום רב ושנה טובה,
אני גבר בן 70 לפני 17 שנה עברתי ניתוח מעקפים בעקבות התקף לב.
אחרי 7 שנים התחילה לי בעיה של דופק לא סדיר –"פרפור חדרים" –נעשה לי פעמיים תהליך של היפוך חשמלי (ההפרש בין הראשון לשני 5 שנים). 
ב ב5 שנים אלה לקחתי תרופה בשם "מולטאק".
אחרי כ-5 שנים שוב סבלתי מדופק לא סדיר.
 נעשה לי פעם שנייה היפוך חשמלי-ההיפוך נעשה בדרך הבאה קבלתי 24 לפני ההיפוך דרך הוריד כמות של 2500 מ"ג  " אמיודקור ..."אחרי ההיפוך קבלתי  שבוע ימים 6 כדורים היום " אמיודקור " –בשבוע השני 4 כדורים בשבוע השלישי 2 כדורים ושבוע אחרי עברתי לכדור אחד של " אמיודקור "-עד היום (חודש וחצי אני לוקח כדור 1).
התרופות שאני לוקח כיום הן: ,DUPLEX 10/160 MG
           ATORVASTATIN 20 MG
EZETROL 10 MG
XARELTO 20 MG
יש לציין שעניין הדופק הסתדר.
שאלתי היא-אני סובל מתופעות לוואי מאוד קשות מאז השימוש בתרופה החדשה ( לצערי תופעות בלתי נסבלות מבחינתי-חיי הפכו לסבל למשל: בצקת באזור הקרסוליים , אדמומיות בפנים, רעידות בידיים וברגליים בזמן מאמץ ועוד...שאת חלקן אני מתבייש לכתוב בפורום .... ).
אימי  ז"ל סבלה מפרקינסון האם יכול להיות שפרצה אצלי מחלת הפרקינסון?
האם  רעידות אלו הן תופעות לוואי מוכרת?
 מה עלי לעשות? חיי הפכן לסבל-במשך 17 שנה כל התרופות שלקחתי לא גרמו לי לסבל הנוכחי.
האם ישנם תרופות אחרות שיכולות לעשות את העבודה ללא תופעות לוואי קשות כאלה –במקום אמיודקור -ממשפחה אחרת?.
בברכת תודה מראש על כל התייחסות , שנת בריאות עמנואל
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/09/2017 | 22:27
14
לאמיודאקור אכן תופעות לוואי שעשויות באנשים מסויימים להיות משמעותיות
מומלץ  לפנות לקרדיולוג המטפל ולשקול החלפת התרופה

בברכה
לצפיה ב-'מבקש המלצה לדיאטנית עם גישה לטרשת וסוכרת באזור תל אביב'
מבקש המלצה לדיאטנית עם גישה לטרשת וסוכרת באזור תל אביב
24/09/2017 | 15:10
3
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:17

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'שאלה לגבי תופעות לוואי של תרופה'
שאלה לגבי תופעות לוואי של תרופה
19/09/2017 | 07:23
1
15
שלום רב!
מזה כשנתיים, אני מקבל קרדילוק בעקבות קצב פעימות מהיר.
לאחרונה התחלתי לסבול מילפת שטוחה.
האם יתכן קשר בין נטילת התרופה לבין הופעה זו של מחלה?
ברור לי, שהסיבות להופעת הילפת השטוחה אינן ברורות לגמרי, אבל
השאלה היא, האם ידוע על קשר אפשרי בין השניים.
בתודה ובברכת שנה טובה, משה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/09/2017 | 22:25
10
קיים קשר מסויים בין תרופות מקבוצת חוסמי הבטא והחמרה במחלות עור דוגמת פסרואזיס אך הקשר לילפת שטוחה אינו חד משמעי
מומלץ להיוועץ עפ רופא עור

בברכה
לצפיה ב-'צילום חזה לאישה בת 76'
צילום חזה לאישה בת 76
12/09/2017 | 12:54
1
20
אמי מתלוננת על קושי בנשימה ונשלחה לעשות צילום חזה, התוצאות היו צל על הלב אינו מורחב,שער הריאה מימין מורחב עקב וריד מוגדל.
אבקש עזרה להבין את התשובה לגבי שער הריאה?
והאם יש צורך בטיפול דחוף?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 18:46
12
אין בתשובה ממצא דחוף . גם משמעותו הקלינית של הממצא שתואר אינה ברורה בהקשר לתלונותיה

בברכה
לצפיה ב-'שאלה לגבי בדיקה ומניעה של בעיות בלב'
שאלה לגבי בדיקה ומניעה של בעיות בלב
10/09/2017 | 18:54
2
16
יצא לי לבקר חולה שאושפז במחלקת לב-ריאה וראיתי לא מעט גברים בגילאי 30+ שעברו שם ניתוחי לב וזה קצת הלחיץ אותי....
אז אני מעוניין ללכת לרופא שיבדוק אותי, אבל אני לא יודע לאיזה רופא ללכת: מנתח לב? קרדיולוג? מצנתר?
ואיזה בדיקות מומלץ לי לעשות?
חשוב לי להדגיש שלמיטב ידיעתי אני אדם בריא, ומעולם לא עישנתי.  אבל בכל זאת חשוב לי להקדים תרופה למכה....
תודה מראש על התשובה.  
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 18:45
1
10
לא ציינת את גילך והאם ונוטל תרופות

במידה ואינך נוטל תרופות , בגיל 30-40, ללא רקע משפחתי של מחלת לב מומלץ בדיקות שגרה רגילות כולל רמת שומנים דם במסגרת רופא המשפחה.

בברכה
לצפיה ב-'נרגעתי! המון תודה על התשובה! '
נרגעתי! המון תודה על התשובה!
14/09/2017 | 11:54
5
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
10/09/2017 | 12:56
1
7
ילד בן כמעט 3
התגלה לאחרונה איווה בלב ובקרוב צריך לעבר ניתוח
כיצד להתכונן?
האם יש סיבה לדחות את הניתוח
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 18:42
3
מומלץ להיוועץ בנושא עם קרדיולוג ילדים שלו ההבנה המיטבית בנושא

בהצלחה
לצפיה ב-'שריר קופץ מתחת לחזה צד ימין '
שריר קופץ מתחת לחזה צד ימין
02/09/2017 | 15:53
1
34
שלום רב
מזה כמה חודשים יש לי תחושה של שריר שקופץ מתחת לחזה קרוב יותר לצד ימין. מעין עוויתות כאלה, כל עווית/רטט נמשך לפרק זמן של שנייה עד שתי שניות ובמרווחי זמן לא קבועים בין 10 שניות לכמה דקות. זה יכול להימשך כמה שעות ולהפסיק למס' ימים. אודה להתייחסותך האם התופעה מוכרת והאם יש לדאוג ממשהו. בן 53 בריא ללא מחלות כרוניות.
תודה !
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/09/2017 | 20:26
15
התלונות המתוארות אינן טיפוסית למחלת כלי דם בלב ונראות יותר ממקור שריר או עצם. עם זאת מומלץ לאור הגיל ביצוע אק"ג שגרה.

בברכה
לצפיה ב-'החייאה במקרה של דום לב ותיעוד'
החייאה במקרה של דום לב ותיעוד
30/08/2017 | 19:30
1
13
שלום רב,
רציתי לדעת במקרה של חולה שנכנס למצב של אסיסטולה בזמן שהוא מאושפז במחלקה בביה"ח, אם הצוות הרפואי מגיע 4 דקות בערך מרגע הופעת האסיסטולה, כמה זמן צריכה להימשך החייאה כזו בממוצע מה מהלכה והאם הצוות אמור לשמור תיעוד על סרט רישום של מהלך ההחייאה ?
תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
31/08/2017 | 11:07
9
משך ההחייאה אינו קבוע ןמשתנה בהתאם לסיטואציה הראשונית בעטייה חלה ההתדרדרות, , מחלות רקע של החולה ועוד. 
במוניטורים הישנים לא תמיד ניתן לשמור תיעוד של הדופק במהלך החייאה
בברכה
לצפיה ב-'שלום רב'
שלום רב
29/08/2017 | 20:22
3
18
בת 44 עשיתי בדיקת אקו
התוצאות נאמרו לי תקינות
שורש האורטה ואאורטה עולה תקינים
עליה שמאלית תקינה
חדר שמאל לא מורחב לא מעובה תפקודו הגלובלי תקין
ללא הפרעה סגמנטרית עקומת מילוי דיאסטולית פסאודונורמלית
חדר ימין תקין
עליה ימנית תקינה
מסתמי הלב
מסתם אאורטלי תלת עלי תקין
מסתם מיטרלי- דלף מינימלי
מסתם טריקוספידלי תקין
אני ממש בחרדות ושמח לדעת אם הכל באמת תקין
גם הרופאת משפחה אמרה שתקין
לצפיה ב-'נשלחתי לעשות עקב חרדות שלא הרגשתי טוב בצום תשעה באב'
נשלחתי לעשות עקב חרדות שלא הרגשתי טוב בצום תשעה באב
29/08/2017 | 20:36
11
בדיקות דם תקינות לחץ דם תקין בריאה בדרכ

לצפיה ב-'ESTIMATED LVEF-60%'
ESTIMATED LVEF-60%
29/08/2017 | 20:47
1
7
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
31/08/2017 | 11:05
14
בדיקת האקו המתוארת תקינה
לצפיה ב-'שאלה -אפשר תשובה בבקשה?'
שאלה -אפשר תשובה בבקשה?
21/08/2017 | 12:49
1
30

שלום,
בת 28,לא מעשנת,ללא עודף משקל.סובלת מספר שנים מקצב לב מהיר שמתגבר בכל מאמץ קל.בדיקות דם תקינות,אקו לב במאמץ תקין,הולטר לב תקין,מבחן מאמץ תקין.קרדיולוגים רבים אומרים שהם מכירים את התופעה ושזה לא מסוכן.יש לציין שלא עשיתי ספורט שנים רבות ואני גם לא עושה כרגע.
לפני יומיים ככל הנראה היה לי התקף חרדה כי חשתי סחרחורת,קוצר נשימה והדופק שנמדד היה 160 במנוחה.מדדתי דופק אחרי רבע שעה והוא חזר להיות 85 השאלה שלי היא האם דופק כזה גבוה במשך התקף חרדה שנמשך רבע שעה יכול לגרום להתעלפות?לדום לב?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
31/08/2017 | 11:04
11
במידה ואין בעיית לב נלווית, כפי שנראה מכלל הבדיקות שבוצעו אין סיבה לדאגה, והדופק המהיר לא גורם לרב לעילפון ובוודאי לא לדום לב

בברכה
לצפיה ב-'שאלה-דופק גבוה וסכנת חיים'
שאלה-דופק גבוה וסכנת חיים
15/08/2017 | 21:11
3
59
שלום,
בת 28,לא מעשנת,ללא עודף משקל.סובלת מספר שנים מקצב לב מהיר שמתגבר בכל מאמץ קל.בדיקות דם תקינות,אקו לב במאמץ תקין,הולטר לב תקין,מבחן מאמץ תקין.קרדיולוגים רבים אומרים שהם מכירים את התופעה ושזה לא מסוכן.יש לציין שלא עשיתי ספורט שנים רבות ואני גם לא עושה כרגע.
לפני יומיים ככל הנראה היה לי התקף חרדה כי חשתי סחרחורת,קוצר נשימה והדופק שנמדד היה 160 במנוחה.מדדתי דופק אחרי רבע שעה והוא חזר להיות 85 השאלה שלי היא האם דופק כזה גבוה במשך התקף חרדה שנמשך רבע שעה יכול לגרום להתעלפות?לדום לב?
לצפיה ב-'מוסיף שאלה דומה '
מוסיף שאלה דומה
18/08/2017 | 12:49
1
23

אני בן 46 ידוע עם מחלה איסכמית דאגונל 1 90% היצרות

לחץ דם משתנה בעיקר נמוך נע בין 110 ל100 ו 70-59  הדופק בין 85-104 ..לרוב מעל 90
במדידה במנוחה ..
הייתי מטופל בקרדילוק 2.5 שהופסק עקב ירידת תפוקת לב ל51% .
רקע של  פוסט טראומה והפרעת אישיות גבולית מורכבת
דופלר צוורי עם שכבת אינטימה מעובה EEG  תקין..מחחכה לMRI  ונוירולוג..עקב סחרחורת נפילות בלבול וכדומה..הקרדיו אומר לא קשור ללב..ללחץ דם אולי שיש נמוך מידי ..או גבוה מידי.

אני בסדנת הפסקת עישון..התחלתי השבוה מקווה להצליח.

חדר כושר רציתי לא נתן הקרדיולוג, הפנו לרופא ספורט ..ידברו עם העו"ס של סל השיקום שלי ...ללכת לבד ופעילות קשה לי (גם דלק פרקים ספחתית פיברומיאלגיה מקשות ) חום או קר גשם..רציתי הליכון במכון כושר ולאט לאט יותר פעילות שם..ויש לי הנחה גדולה מאוד מהשיקום. לא הבנתי למה לא מאשרים...?

האם יש בכל זאת טיפול  תרופתי אחר ..למצב לחץ דם דופק או כמו שהקרדיולוג אומר אין מה לעשות תחיה עם המגבלה הזו?

תודה :)
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/08/2017 | 10:05
27
לא ברורה הסיבה להפסקת הקרדילוק , כיוון שירידת תפוקת הלב היא סיבה להמשך הטיפול
מומלץ אקו לב והחלטה על המשך הטיפול לפי הממצאים
בברכה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/08/2017 | 10:07
22
דופק גבוה לזמן המתואר בנוכחול לב בריא, ללא מחלות נוספות אינו מהווה סכנה משמעותית.  המשכות הדופק מעל מספר שעות ברציפות עשוייה להביא לפגיעה מסויימת בתפקוד הלב, שלרב הינה הפיכה עם נרמול הקצב

בברכה
לצפיה ב-'הולטר לב'
הולטר לב
10/08/2017 | 17:11
2
31
אשמח לדעת אם התשובות בתמונה המצורפת תקינות 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/08/2017 | 10:03
1
18
ממצאי ההולטר המצורף הינם בגדר הנורמה.
חשובה כמובן גם הסיבה בגינה בוציה הבדיקה

בברכה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
19/08/2017 | 10:46
4
תודה רבה
לצפיה ב-'הולטר לב'
הולטר לב
10/08/2017 | 17:09
20
אשמח לדעת אם התשובות בתמונה המצורפת תקינות 
לצפיה ב-'פענוח אקג'
פענוח אקג
09/08/2017 | 20:46
3
24
שלום ד"ר שחם
מבקשת לדעת אם הבדיקה תקינה לחלוטין. בעיניי הלא מבינות יש קפיצה קטנה מעלה ב V5.. מאתמול נתקפת בדקירות וכאבים בחזה, בעיקר במרכז ומשמאל. במיון טרופונין שלילי. תודה לך.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/08/2017 | 10:00
9
האק"ג המצורף תקין

בברה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/08/2017 | 10:02
1
9
האק"ג המצורף תקין

בברכה
לצפיה ב-'תודה רבה דר' שחם'
תודה רבה דר' שחם
20/08/2017 | 12:07
2
לצפיה ב-'תחושת דקירות באצבעות יד שמאל '
תחושת דקירות באצבעות יד שמאל
09/08/2017 | 07:30
2
20
שלום לכלום
לאחר אימוני ריצה יש לי דקירות באצבעות יד שמאל (תוך כדי הריצה אין את התחושה הזאת).
האם יכול להצביע על משהו לבבי
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/08/2017 | 15:58
1
11
התלונות עצמן אינן אופיניות לבעיה לבבית. יש כמובן להתחשב בגיל ובאם קיימים גורמי סיכון נוספים

בברכה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
09/08/2017 | 16:52
3
לצפיה ב-'דופק מרבי נמוך ביחס לגיל'
דופק מרבי נמוך ביחס לגיל
06/08/2017 | 21:39
1
21
שלום רב,
אני בן 39 אוטוטו 40, כל חיי אני שומר על אורח חיים בריא, עוסק בספורט ונמצא בכושר מצוין. בשנים האחרונות אני מתאמן עם קבוצת רכיבה באופן רציני (12-14 שעות שבועיות) ומתחרה באופני כביש.
על פי גילי אני אמור להיות עם דופק מקסימלי באזור 180 פעימות אך אצלי הדופק המקסימלי הוא 162 (נמדד בתנאי מעבדה ובשטח) הדבר מפריע לי מאוד מכיוון שאני מרגיש שאני "נעצר" או מתחמצן בשלב מוקדם מידי וגורם לי לתסכול שאני לא ממצה את הפוטנציאל שלי.
האם יש דרך לברר מה הסיבה לכך? והאם יש דרך לתקן/ לשפר/לעלות את הדופק הדופק המרבי לרמה נורמאלית של אדם בגילי.
חשוב לציין שעשיתי בדיקות דם ויש לי אנמיה קלה, והברזל שלי תקין.
תודה רבה

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/08/2017 | 15:57
10
אין חוקיות לגבי הדופק המירבי למרות האמור וייתכן שזהו הדופק שלך והדבר לא אמור להפריע למיצוי הפוטנציאל.
בברכה
לצפיה ב-'אקו לב בבית חולים'
אקו לב בבית חולים
06/08/2017 | 14:07
23
שלום
אימי, בת ה-87, ממתינה כבר מספר ימים לביצוע אקו לב.
היא מאושפזת הפנימית באסף הרופא עד שיגיע תורה.
האם יש פתרון כגון להביא בדיקה פרטית ליד מיטתה ולהשתמש בתוצאות כדי להראות לרופאי מחלקה ולהתקדם עם זה?
תודה!
גידי

מנהל/ת הפורום

אודות:
ד"ר קובי שחם, מנהל הפורום הוא מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב באיכילוב. אתם מוזמנים להתייעץ איתו בכל הקשור לתחום הקרדיולוגיה, רפואה פנימית, טיפול נמרץ לב,
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יאיר סמוגורה- משרד עורכי דין
יאיר סמוגורה- משרד עו"ד
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
טלי אנגור - טיפול בתסמיני אוטיזם
טלי אנגור -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה