לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3588435,884 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'ממשלה שכזו'
ממשלה שכזו
23/04/2019 | 13:25
2
26
-ראש ממשלה לפני עמידה לדין במספר משפטים בתיקים פליליים, במקביל
-שר פנים שגנב וחוזר לנהל את שוב מושא הגניבה, בפעם השלישית
-שר בריאות שמחפה על פדופילית, ועומד בפני כתב אישום פלילי
-טרוריסט שיכהן כשר משפטים, או כשפרס ניחומים ימונה כאחראי על המשטרה

העיקר ששר התחבורה לא יתחלף בפקק המינויים החדש לממשלה....
לצפיה ב-'אשתו של סמוטריץ': "ביקשתי שרופא ערבי לא יילד אותי"'
אשתו של סמוטריץ': "ביקשתי שרופא ערבי לא יילד אותי"
23/04/2019 | 13:40
18
בראיון ל"חמש עם רפי רשף", התייחסה רויטל סמוטריץ' לראשונה ל"סערת היולדות הערביות" שחולל היום בעלה חבר הכנסת. היא טענה כי רופא ערבי היה אמור ליילד אותה בלידה האחרונה שלה, אך היא ביקשה להחליפו. עוד היא אמרה: "לא נעים לי להישאר עם ערבייה בחדר, מבחינתי אנחנו אויבים"

החל מדקה 03:10....
לצפיה ב-'שכחת כמובן להוסיף'
שכחת כמובן להוסיף
23/04/2019 | 13:54
16
שמי שממונה על הרכבת הממשלה המצויינת הזו הוא צלם חובב
לצפיה ב-'מיאנמר: בית המשפט העליון דחה ערעור של שני עיתונאים שנשפטו '
מיאנמר: בית המשפט העליון דחה ערעור של שני עיתונאים שנשפטו
23/04/2019 | 07:29
4
27
ל 7 שנים
בקרוב אצלנו?.. מה קרה? הם לא ליקקו לממשלה?
לצפיה ב-'על מה הם נשפטו?'
על מה הם נשפטו?
23/04/2019 | 07:39
15
הם ניצלו את זכותם לביטוי עצמי והתיזו רעל על סביבותיהם?.......זו זכות דמוקרטית....ככה אומרים.
לצפיה ב-'הלוואי'
הלוואי
23/04/2019 | 12:20
1
14
הם לא אלוהים בדיוק כמו שהשופטים לא אלוהים ולכן צריך לעשות שם ניקוי אורוות שאיילת שקד התחילה אותו ונותר לקוות שמי שיחליף אותה ימשיך את מהלכיה ואפילו יגביר הילוך.
לצפיה ב-'אתם תחטפו הלם כשתגלו שאפילו השופטים "שלכם" פוסקים'
אתם תחטפו הלם כשתגלו שאפילו השופטים "שלכם" פוסקים
23/04/2019 | 12:34
17
נגד הפשעים שאתם עושים .
הראשון שייחטוף הלם יהייה נתניהו ואחריו סמוטריץ .
שקד תעבור לתעשיית המרציפן ............................
לצפיה ב-'אתה בטח מדבר על לורי שם טוב שכתבה נגד שופטים'
אתה בטח מדבר על לורי שם טוב שכתבה נגד שופטים
23/04/2019 | 13:41
18
ונמצאת בכלא כבר שנתיים ללא משפט
לצפיה ב-'מה יהיה הסוף?'
מה יהיה הסוף?
23/04/2019 | 13:22
1
31
אני אתחיל להגיב בYNET לכתבות, כי ממילא הם לא מעלים 99.99% ממה שאני כותב, כולל מחיקת תגובות שלמות, משום מה...

סמוטריץ' כבר כאן....
לצפיה ב-'אולי בגלל שתבעו אותם על הכפשות בתגובות? אבל יש לי רעיון..'
אולי בגלל שתבעו אותם על הכפשות בתגובות? אבל יש לי רעיון..
23/04/2019 | 13:31
38
תכין קפה.
לצפיה ב-'אנחנו נמצאים באמצע מלחמת עולם 3 בין הנצרות לאיסלם שהחלה מזמן'
אנחנו נמצאים באמצע מלחמת עולם 3 בין הנצרות לאיסלם שהחלה מזמן
23/04/2019 | 12:25
3
21

סרי לנקה: חשד כי הפיגועים הם תגובה לטבח בניו זילנד
סוכנויות הידיעות
חקירה ראשונית של הפיגועים מסרי לנקה מעלה את החשד כי האירועים הם "תגובה לקרייסטצ'רץ'" - כך מסר היום (שלישי) סגן שר ההגנה המקומי,
כפי שצוטט על ידי סוכנות הידיעות הצרפתית.
הכוונה היא לטבח שנערך השנה במסגדים בניו זילנד.
וואלה

איראן: הפרלמנט אישר את הגדרת צבא ארה"ב כארגון טרור
אי-פי
וואלה

מלחמת העולם הזאת מסתבכת עם מלחמת האיסלם באיסלם 
לצפיה ב-'ממש לא.'
ממש לא.
23/04/2019 | 12:39
2
18
אכן,קיים קונפליקט אלים בעולם והוא לא רק על רקע דתי אלא גם על בסיס לאומני ובשני המקרים קיצוני מהצד האיסלאמי.אבל לא מדובר על כלל המוסלמים אלא רק על מספר קטן מאוד של מדינו ת איסלאמיות קיצוניות ואירגונים טרור אלימים ביותר.הבעיה היא שהמערב,ובעיקר מדינות אירופה,טומנות את הראש בחול ברשלנות עלובה ומסוכנת.
לצפיה ב-'ההיסטוריה מלמדת אותנו '
ההיסטוריה מלמדת אותנו
23/04/2019 | 12:42
1
16
שהרוב השקט אינו רלוונטי בכלל .
לצפיה ב-'אכן,'
אכן,
23/04/2019 | 12:58
7
כל עוד הוא לא מצטרף בשקיקה למיעוט הקיצוני הדומיננטי.......או לא יוצא נגדו.

כניעה או אדישות הופכות גם רוב ללא רלוונטי.
לצפיה ב-'אלילת הסמאלנים האיסלאמו-דמוחארטית: "ישו היה פילסטיני"'
אלילת הסמאלנים האיסלאמו-דמוחארטית: "ישו היה פילסטיני"
23/04/2019 | 08:15
6
24

https://www.israelhayom.co.il/article/651745

רק מראה עם איזו אשפה אנושית יש לנו עסק.
לצפיה ב-'אליל הליכוד צימצם בשנות שלטונו את הטיפול הרפואי'
אליל הליכוד צימצם בשנות שלטונו את הטיפול הרפואי
23/04/2019 | 09:23
4
17
הקפיא את קיצבת הזיקנה והכפיל את שכרם של חברי הכנסת והשרים .
הוא גם משלם פרוטקשן לחמאס .

ישו מת מזמן ולפי דעתי הוא בכלל היה פולני  או אוקראיני  או גרמני 
לצפיה ב-'ובכל זאת הציבור בחר בו שוב'
ובכל זאת הציבור בחר בו שוב
23/04/2019 | 10:48
3
10
מה זה אומר עליכם?
לצפיה ב-'אתה שקרן מתועב!!! העם לא בחר בשקרניהו מפלגתו קיבלה רק'
אתה שקרן מתועב!!! העם לא בחר בשקרניהו מפלגתו קיבלה רק
23/04/2019 | 12:21
1
11
35 מנדטים מתוך 120 
זה רק כ-29%
וגם כך מחצית מבוחרי הליכוד בחרו בליכוד למרות ששקרניהו המושחת
(לפי הודעת המשטרה,הפרקליטות והיועמ"ש שמהוים את שומרי החוק החוק במדינה) היה שקרניהו ברשימת הליכוד למורת רוחם.
לצפיה ב-'למה מתועב? ניחא כששיקרת לפני הבחירות עוד היה אפשר '
למה מתועב? ניחא כששיקרת לפני הבחירות עוד היה אפשר
23/04/2019 | 12:25
8
היה לעבור  לסדר היום עם סלידה כל שהיא ממך.
אבל כעת משנסתימו הבחירות את עדיין משקר בלי כל בושה?
זה מעורר תיעוב מוחלט משכמותך, אצל אנשים ישרים .
לצפיה ב-'זה אומר עלינו שאנחנו גרועים אבל אתם גרועים יותר .'
זה אומר עלינו שאנחנו גרועים אבל אתם גרועים יותר .
23/04/2019 | 12:30
4
לצפיה ב-'בריון ה-SA הקומונאצי של חד"ש ב'ריאיון' לשטירמר'
בריון ה-SA הקומונאצי של חד"ש ב'ריאיון' לשטירמר
23/04/2019 | 10:48
2
23

עופר כסיף הוא אש וגופרית. אפילו השפעת שממנה הוא סובל בזמן הראיון לא מרסנת את האנרגיה המתפרצת. הוא מדבר בלהט ומקפץ ברחבי דירתו הצנועה בחיפוש אחוז תשוקה אחר ספרים של מרקס ופרימו לוי כדי לשלוף ציטוטים שיתמכו בטיעוניו. רק כוס המאטה שממנה הוא שותה בין לבין עוצרת אותו לרגע. המשקה הדרום־אמריקאי אמור לאושש אותו ממחלתו, הוא מסביר. כסיף, שנבחר בשבוע שעבר למקום השלישי בחד"ש ומחליף את דב חנין ב"משבצת היהודית" במפלגה, צפוי למשוך אש ולהיות אחד הח"כים הבולטים בכנסת הבאה.

המתקפה עליו החלה מיד עם היבחרו על ידי חברי ועידת המפלגה. התקשורת רדפה אחריו, ובידיעות אחרונות בן דרור ימיני אף קרא לפסול אותו מריצה לכנסת. קשה לומר שזה לא היה צפוי. כסיף, מראשוני החיילים שסירבו לשרת בשטחים, התפרסם בזכות כמה התבטאויות פרובוקטיביות, המוכרת שבהן היא הכינוי שהעניק לאיילת שקד: "חלאה ניאו־נאצית". בהזדמנות אחרת כינה את היהודים העולים להר הבית "סרטן עם גרורות שצריך לחסל". בחשבון הפייסבוק האלטרנטיבי שלו — שנפתח אחרי חסימות חוזרות של חשבונו כתוצאה מבליץ דיווחים של פעילי ימין — כתב שמירי רגב היא "זוהמת ביבים מחליאה", שנתניהו הוא "רב מרצחים" ושהרמטכ"ל אביב כוכבי הוא "פושע מלחמה".

עופר, אתה מצטער על ההתבטאויות האלו?

"צער זו מילה של רגש. ההתבטאויות האלו היו על רקע אירועים מסוימים: הגדר בעזה, חקיקה נוראה והשתוללות של אם תרצו בקמפוס. זה מה שהיה לי להגיד אז. לא בניתי על זה שאהיה חבר כנסת. זה לא היה בתוכניות שלי. אבל ברור לי שכאיש ציבור לא הייתי מעלה את הדברים האלו".

נתניהו הוא רב מרצחים?

"כן. כתבתי את זה בהקשר ספציפי של יום מסוים שהיה בעזה. התבצע שם טבח של אנשים חפים מפשע, ואף אחד לא ישכנע אותי שהאנשים הלאה סיכנו מישהו. זה מחנה ריכוז. זה לא מחנה ריכוז במובן של ברגן בלזן. אני בשום אופן לא משווה את השואה למה שקורה".

אתה מכנה את מה שישראל עושה לפלסטינים רצח עם.

"אני קורא לזה רצח עם זוחל. רצח עם זה לא רק זה שלוקחים אנשים לתאי גזים. כשישעיהו ליבוביץ אמר את הביטוי יודו־נאצים, שאלו אותו, 'איך אתה אומר את זה? מה, אנחנו נבנה תאי גזים?' אז הוא אמר שני דברים: אם כל ההבדל בינינו לבין הנאצים מתמצה בכך שאנחנו לא נבנה תאי גזים, אנחנו כבר בבעיה. ודבר שני, אולי לא נפעיל תאי גזים, אבל המנטליות שקיימת כיום בישראל — והוא אמר את זה לפני 40 שנה — היתה מאפשרת זאת. אני חושש שהיום, אחרי ארבע שנים רעות של ממשלה כל כך קיצונית, יש לזה עוד יותר לגיטימציה. אבל את יודעת מה, תעזבי רצח עם, יש שם טיהור אתני. והטיהור האתני הזה נעשה גם באמצעים של הרג ובעיקר באמצעות השפלה והמאסת החיים. רמיסת כבודו של האדם. זה מזכיר לי את ה'זהו אדם' של פרימו לוי".

אתה טוען שאתה לא משווה, אבל חוזר שוב ושוב לרפרנסים לשואה. העלית לפייסבוק גם את הסצנה מ"רשימת שינדלר", שבה הנאצי אמון גת טובח ביהודים בנשקו ממרפסת מגוריו במחנה. השווית את זה למה שקורה בגדר בעזה.

"היום הייתי מוצא השוואות אחרות. כתבתי בזמנו מאמר שקראתי לו 'על שואה ועל פשעים אחרים'. זה נמצא ברשת. כתבתי שם שכל מי שמשווה את ישראל לשואה, עושה זילות של השואה. ההשוואה שלי בין כאן לבין מה שהיה בשנות ה–30 המוקדמות זה כבר משהו אחר לגמרי".

לאור הסגנון של כסיף, לא כל חברי חד"ש שמחו עם היבחרו, במיוחד בקרב היהודים במפלגה. דב חנין, למשל, סירב להתראיין ולומר את דעתו על מחליפו הפרלמנטרי. "משיחות שקיימתי עולה שכמעט אף אחד מהצירים היהודים במועצה (כמאה מתוך 940 הצירים סך הכל) לא תמך במועמדותו", אומר פעיל ותיק במפלגה. "הוא נתפס, ובצדק, כמי שסוגר דלתות בפני פעילות חד"ש בתוך החברה הישראלית. כל אחד מהמועמדים היהודים האחרים הציג רקורד של עשייה ושל מאבקים שהוביל. מה הוא עושה? מקלל פוליטיקאים ימנים בפייסבוק. למה הנהגת המפלגה שמה את מלוא כובד משקלה מאחוריו? בהמשך לחבירה לרשימה המשותפת, הבחירה בעופר מבטאת התכנסות, נסיגה מהמטרה ההיסטורית לבצע שינוי בחברה הישראלית".

"הצענו למפלגה שני סוגי פוליטיקה", אומרת יעלה רענן, שהתמודדה מול כסיף. "הפוליטיקה של עופר היא יותר של מחאה ושלי יותר של חיבורים ושטח. דעתי הפרטית היא שכל כך קשה להיות שמאלן בישראל, שאף שמאלן לא צריך שמי שמייצג אותו כיהודי יהיה פרובוקטור. אבל עופר נציג של כולנו, לא רק של היהודים. אם מבחינת הצירים הערבים זה חשוב יותר, אני מכבדת את זה".

אחד החברים היהודים במפלגה אף כינה את כסיף "אורן חזן של השמאל". בניגוד להתקפות מימין שלא מזיזות לו, ההשוואה הזאת מקוממת אותו. "זה מאוד מעליב אותי", הוא אומר. "איך אפשר להשוות בינינו? הבן אדם הזה לעג לחברת כנסת נכה. חוץ מזה, אני מקווה שרמת האינטליגנציה שלי טיפה יותר גבוהה משלו".

אך במקביל, כפי שמעידה הבחירה בו ברוב של 60%, רבים במפלגה חשים שהגיע הזמן לשינוי כיוון. "החברה הישראלית הולכת ימינה, ומה שנתפס כסגנון מעודן יותר של דב (חנין) לא הביא לפריצת דרך מי־יודע־מה ברחוב היהודי", אומר מקור בכיר במפלגה. "השאלה אינה במתח בין קיצוניות ומתינות, אלא איך אפשר לסמן אלטרנטיבה שתתפתח במרוצת הזמן. הבהירות, שמכונה לפעמים בוטות, אף פעם לא הפריעה לשיתוף הפעולה בין ערבים ליהודים. להפך. עופר אומר דברים שכולנו הסכמנו עליהם רק פחות אמרנו אותם, וכמובן שזה ירגיז את הימין. טוב שכך. השיח שעופר ייצר יכול לאתגר את השמאל, בטח בימים שבהם אדם כמו בני גנץ מוגדר כמרכז".

גם יו"ר חדש איימן עודה אומר שהוא מבסוט מהבחירה החדשה, אף על פי שמקורות במפלגה טוענים כי עודה חשש מסגנונו של כסיף ולכן תמך במועמדת אחרת. "דב הלך על בריתות כמה שיותר רחבות כדי להשפיע", אומר עודה. "עופר יילך לעמדות מאוד חדות על חשבון רוחב הברית. אבל ההשפעה של האמירות החדות שלו יכולה להיות גדולה. עופר יערער את ההגמוניה. לכל אחת מהדרכים יש יתרונות משלה".

דב זכה להערכה עמוקה מכולם. בבחירות בתל אביב כמעט חצי עיר הצביעה לו כי הוא ידע לגעת באנשים שהם לא רק מהאלקטורט שלכם.

"אין מי שמעריך את דב יותר ממני. אבל להזכירך, אנחנו לא אופוזיציה רגילה, אנחנו מחוץ לגדר. ויש כל מיני סגנונות. אפשר להשפיע דרך אמירות שבפעם הראשונה הן מרגיזות אבל בפעם השנייה מתרגלים אליהן. כשערבי ידבר על הנכבה ועל הטבח בכפר קאסם זה יישמע בצורה מסוימת, אבל כשיהודי אומר את זה, יש לזה חשיבות מיוחדת".

הוא יזמין עליכם הרבה מתקפות.

"אהלן וסהלן".

כסיף הוא הראשון להצהיר שעם כל הכבוד לקו של חנין וקודמתו תמר גוז'נסקי, הוא הולך להיות משהו אחר לגמרי. "אני מעריץ לגמרי את מה שעשו תמר ודב. לא פחות מזה. אבל סדר היום שלי יהיה שונה. צריך להיאבק על סביבה וכמובן למען זכויות של ילדים, ואני אומר את זה בלי שמץ של ביקורת עליהם, אך שלוש הסכנות המיידיות לחברה הישראלית הן הכיבוש, הגזענות וצמצום המרחב הדמוקרטי עד חיסולו. זה סדר היום שצריך להיאבק עליו כל זמן שישראל שולטת על מיליוני אנשים בלי זכויות, כשהיא נכנסת באמצע הלילה ועוצרת קטינים על בסיס יומיומי, יורה בגב של אנשים. ישראל רוצחת באופן יומיומי. כשאתה רוצח פלסטיני אחד קוראים לך אלאור אזריה. כשאתה רוצח ומדכא אלפי פלסטינים, קוראים לך מדינת ישראל".

אז אתה מתכוון להיות הפרובוקטור של הכנסת הבאה?

"אין לי כוונה להיות פרובוקטור, לעמוד שם ולצרוח ולגדף אנשים. אפילו בפייסבוק נאלצתי להפסיק את זה. אבל אני בהחלט מתכוון לאתגר את השיח מבחינת התוכן, ובעיקר בסוג של סרקזם"...

כסיף גדל בכלל בבית מפא"יניקי בראשון לציון. בן יחיד להוריו, חשב ואם שכירה בעבודות שונות, הוא צרך אקטואליה מינקות ובגיל 12 רץ למועצת התלמידים. כבר בגילאי העשרה חתך בחדות שמאלה והפך לחסיד נלהב של מרקס והסוציאליזם. ניצן הורוביץ זוכר אותו מהימים שלמדו יחד בשכבה בגימנסיה הריאלית בראשון לציון. "מאז שאני זוכר אותו מבית הספר הוא עמד על דעתו בתוקף רב", אומר הורוביץ, "היה תמיד מאוד עקבי. מאוד שמאלני. קומוניסט הארד־קור, שמאוד מאוד מחויב לזה. זו ממש לא הצגה"...

לצפיה ב-'המשך...'
המשך...
23/04/2019 | 11:26
1
12
יריביו בתאי הסטודנטים באוניברסיטה העברית זוכרים אותו כסמן הקיצוני של השמאל. "גם בתא הערבי־יהודי כסיף נחשב למופרע", אומר מוטי אוחנה, שהיה יו"ר תא הליכוד ופעיל בהתאחדות הסטודנטים בסוף שנות ה–80 ותחילת שנות ה–90. "הלכתי איתו מכות פעם. זה היה באינתיפאדה הראשונה כשהוא הביא שתי שקיות של דם, שפך אותם במסדרונות האוניברסיטה והכריז: 'אין הבדל בין דם יהודי לערבי' כשהוא משווה בין חיילי צה"ל למחבלים. הנוהג בקמפוס היה שהיינו רבים, שמאלנים־ימנים, ערבים־יהודים, ואחרי זה יושבים, שותים קפה ומדברים. לא כך עם כסיף". לדברי אוחנה, הפעילים בימין ידעו כי "אפשר לסמוך על עופר שייפול לכל מלכודת. היה אירוע אחד באוניברסיטה העברית, שהיה מן הייד־פארק פוליטי. הימין רצה להעיף משם את השמאל אז תלינו שם את דגל ישראל. היה ברור שעופר יגיב, והוא אכן קרע את הדגל ובעקבות המהומה שהתפתחה שם הופסקה הפעילות הפוליטית".
...

להחליף את ההמנון
כסיף משמיע בקול ברור ומנומק עמדות שמאתגרות את השיח הציבורי בישראל, והוא עושה זאת בהרבה להט וכריזמה. באירוע הבחירות בוועידת חד"ש נאמו ארבעת המתמודדים היהודים. שלושת המתמודדים שהפסידו לו — ד"ר אפרים דוידי, ד"ר יעלה רענן [שצרחה בסכנין 'לשחרר את פילסטין'], וראש סניף חד"ש תל אביב נועה לוי — פירטו את עשייתם ואת משנתם. במהלך הנאומים נשמעו הרחשים הרגילים של קהל הממתין לארוחת צהריים. אך כשכסיף עלה לבמה, הקהל התמגנט. "לא ייכון שלום ללא תיקון פשעי הנכבה וזכות השיבה", הוא הכריז בצעקה, והקהל הריע לו...

למה אתה מתכוון כשאתה אומר זכות השיבה?

"הדבר הראשון הוא עצם ההכרה בנכבה ובעוול שישראל עשתה. תשווי את זה לוועדות האמת והפיוס של דרום אפריקה, אם את רוצה, או לוועדות בצ'ילה אחרי פינושה. ישראל חייבת להכיר בעוול שהיא עשתה. עכשיו, הכרה בעוול כוללת הכרה גם בזכות השיבה. השאלה היא איך מממשים אותה. זה צריך להיעשות על פי הסכמה. אני לא יכול להגיד שמחר אוניברסיטת תל אביב צריכה להתפרק ושייח מוניס צריכה לקום עליה בחזרה. אפשר לבחון אפשרות אם במקום שיבה צריך לתת פיצויים, למשל".

אבל מה הפתרון הצודק לדעתך?

"שהפליטים הפלסטינים יוכלו לשוב למולדתם".

המשמעות היא שיהיו יהודים שיצטרכו לפנות את ביתם.

"יש מקומות שחד־משמעית כן, צריך להגיד לאנשים: 'אתם חייבים לפנות את המקומות שלכם'. הדוגמה הקלאסית זה איקרית ובירעם. אבל יש מקומות שבוודאי יש לגביהם קושי גדול יותר...

ומה לגבי המרחב הציבורי בישראל? איך הוא צריך להיראות?

"המרחב הציבורי חייב להשתנות, להיות שייך לכל תושבי המדינה. אני חולק על התפיסה של פרהסיה יהודית".

איך זה צריך לבוא לידי ביטוי?

"למשל בשינוי הסמלים, שינוי ההמנון...

לו אתה היית פלסטיני, מה היית עושה כיום?

"בתוך ישראל, מה שעושים חברי הפלסטינים, ואני איתם — מאבק פרלמנטרי וגם חוץ־פרלמנטרי".

ומה לגבי הפלסטינים בשטחים?

"תמיד התנגדנו לפגיעה באזרחים חפים מפשע. תמיד. בכל ההפגנות שלנו, תמיד אחת מהסיסמאות המובילות היתה: בעזה ובשדרות ילדים רוצים לחיות. עם כל הביקורת שלי על המתנחלים, להיכנס לבית ולשחוט ילדים כמו במקרה של משפחת פוגל, זה דבר בלתי נסבל. אתה צריך להיות בן אדם ולשלול את זה".

ופגיעה בחיילים?

"פגיעה בחיילים אינה טרור...

כלומר מפקדי חמאס היום שמוציאים לפועל פעולות נגד חיילים יהיו גיבורי המדינה הפלסטינית שתקום?

"ודאי"...

אתה תומך ב–B.D.S?

"זה נושא מורכב מדי בשביל לענות עליו בכן ולא. יש היבטים שכן, יש היבטים שלא".

אתה חושב שליהודים מגיע בית לאומי בארץ ישראל?

"אני לא יודע למה את מתכוונת כשאת אומרת בית לאומי. זה מאוד אמורפי. אנחנו בחד"ש אומרים בפירוש שלישראל יש זכות קיום כמדינה ריבונית. המאבק שלנו הוא לא נגד קיומה של המדינה, אלא על האופי של המדינה".

אבל המדינה הזאת היא פרי מעשיה של התנועה הציונית, שאתה אומר שהיא קולוניאליסטית ופושעת מהיום הראשון.

"זה נכון, אבל הנסיבות השתנו...

נכון שהציונות התחילה כקולוניאליזם, אבל מה אתה עושה עם האנשים שנולדו כאן כבר? מה תגיד להם? בגלל שהסבים שלך פשעו, אז אתה תלך מפה? השאלה היא איך אתה הופך את המציאות שנוצרה לצודקת, דמוקרטית ושוויונית".

אז אדם שניצל ממחנה השמדה ובא לכאן הוא פושע?

"האיש הפרטי ודאי שלא. אני בעד קליטת פליטים במצוקה, לא משנה מיהם ומהם. אני נגד השימוש הציני של הציונות ביהודים במצוקה, לרבות הפליטים מהשואה. יש לי בעיה עם זה שהילידים שזו מולדתם לא יכולים לשוב לכאן, ואלה שזו לא מולדתם יכולים, כי כביכול יש להם קשר דם כלשהו וחבר דמיוני הבטיח להם את הארץ".

אני מבינה שאתה בעד ביטול חוק השבות?

"כן. לגמרי".

אבל אתה כן בעד זכות השיבה.

"אין מה להשוות. אין כאן סימטריה בכלל. ג'רי סיינפלד נולד במקרה למשפחה יהודית. איזה קשר יש לו לכאן? למה צריכה להיות לו עדיפות על פליט מסברה ושתילה או אדוארד סעיד שעשה חיל בארה"ב? הם הפליטים האמיתיים. זו המולדת שלהם. לא של סיינפלד".

יש לך ביקורת גם על הערבים?

"בוודאי. ביקורת אחת היא על שיתוף הפעולה שלהם עם האימפריאליזם, ראי דוגמת ערב הסעודית של היום, קטאר וכן הלאה. בזמנו גם על הכוחות הריאקציוניים שלא קיבלו את זה שיש זכות ליהודים לחיות פה".

חד"ש נמנעה מלבקר את משטר אסד בעודו טובח באזרחים סורים. המפלגה אפילו סיכלה הודעת גינוי לאסד אחרי המתקפה הכימית. אתה מזדהה עם העמדה הזאת?

"חד"ש היתה ביקורתית במשך שנים כלפי משטר אסד, האבא והבן, כך שאי אפשר להאשים אותנו בשום אופן שאנחנו תומכים באסד או בחיזבאללה. אנחנו לא בעת', אנחנו לא איסלאמיסטים. אנחנו קומוניסטים. אבל כמו שאמרתי קודם, המאבק, לצערנו, הוא בדרך כלל לא בין האידיאל לבין מה שקיים בפועל, אלא הרבה פעמים בין שתי רעות. ואז אתה צריך לשאול את עצמך, איזה רע הוא פחות. הקונסטלציה בסוריה מאוד מורכבת. יש לך מצד אחד את ארה"ב שמתערבת, ושעם כל העמדת הפנים שהיא נגד דאעש, היא תמכה בדאעש, היא הצמיחה את דאעש. אני מזכיר לך שדאעש התחיל מהכיבוש של עיראק. ודאעש הוא ללא ספק, אידיאולוגית ומעשית, פי אלף יותר גרוע מהמשטר של אסד, שהוא בבסיסו גם משטר חילוני. העמדה שלנו היתה ועודנה נגד המדינות המסוכנות ביותר לשלום האזורי, שהן בראש ובראשונה קטאר, ערב הסעודית וארה"ב שתומכת בהן. זה לא אומר שאנחנו תומכים באסד".

לצפיה ב-'חבר בכנסת ישראל,שונא ישראל בהכשר הבג"ץ.!'
חבר בכנסת ישראל,שונא ישראל בהכשר הבג"ץ.!
23/04/2019 | 11:36
7
נבל שמאלני,עופר כסיף בהכשר הבג"ץ...

עכשיו תבינו מדוע צריך לרסן את שופטי הבג"ץ.
לצפיה ב-'מה פתאום הם שמים כאן מודעות פרסומת באנגלית בפורום ישראלי '
מה פתאום הם שמים כאן מודעות פרסומת באנגלית בפורום ישראלי
23/04/2019 | 10:30
3
38

הזויים ...
לצפיה ב-'סימבה!'
סימבה!
23/04/2019 | 11:16
2
23
תפוז מנסים לעזור לכם לשפר את האנגלית, כדי שתבינו את מחיאות הכפיים של המשלחת הישראלית בנאומים של אבו יאיר באו"ם.
לצפיה ב-'~~ : " אבו סמרה '
~~ : " אבו סמרה
23/04/2019 | 11:28
18
עדיף שישימו פרסומת בערבית שאנחנו גם נבין "

על החתום 

מליון הרוגים בסוריה לנקה 
לצפיה ב-'סמוטריץ'.!!'
סמוטריץ'.!!
23/04/2019 | 11:32
6
לצפיה ב-'יושב ראש ההסתדרות מונה ליושב ראש ההסתדרות בשלשות'
יושב ראש ההסתדרות מונה ליושב ראש ההסתדרות בשלשות
23/04/2019 | 11:28
17
תחת הרמטכ"לים.
עכשיו יתחילו שם השביתות וימשכו 4 שנים.
לצפיה ב-'7 ג'יגה שקל בזבוזים לחגים בפסח...יחי נתניהו..'
7 ג'יגה שקל בזבוזים לחגים בפסח...יחי נתניהו..
23/04/2019 | 10:03
7
הנה התשובה לכל החמוצים,מדוע העם בעד נתניהו-

סך ההוצאות לחגים בפסח,...חג ראשון ושביעי של פסח..
בכרטיסי אשראי,הן 7G שקלים...ועוד כמה מיליארדים
במזומן, עבור אוכל ומתנות.
עשרות אלפים טסו לנופש בחו"ל...##
הבנתם.?!
נכון שהרווחה קורסת,מיליון וחצי עניים,רקיטות בדרום,
בתי-החולים במחסור קשה ....ועדיין...

העם שלנו חוגג...!!...היידה ביבי....היידה שרה...!
לצפיה ב-'הדברים מעידים על כך ששוקן נגוע בהפרעה נפשית ממשית'
הדברים מעידים על כך ששוקן נגוע בהפרעה נפשית ממשית
23/04/2019 | 07:36
1
8
אם הוא לא היה עורך של עיתון בישראל אפשר היה להתעלם ממנו.אנטישמים ירודים מסוגו יש עוד בעולם,אבל הורי יהודי אזרח ישראל,והוא ההוכחה  שלדמוקרטיה שלנו אין את האופי להגן על עצמה,וחבל שכך.
לצפיה ב-'אני לא בטוח שדוקא אתה יכול לשפוט הפרעות נפשיות'
אני לא בטוח שדוקא אתה יכול לשפוט הפרעות נפשיות
23/04/2019 | 09:08
6
אצל אחרים.
לצפיה ב-'זו לא קריאה לרצח יהודים?'
זו לא קריאה לרצח יהודים?
23/04/2019 | 09:43
9
צריך להעמיד אותו לדין
לצפיה ב-'צריך להעמיד אותו לדין ע"פ החוק לעשיית דין'
צריך להעמיד אותו לדין ע"פ החוק לעשיית דין
23/04/2019 | 09:58
7
ב****ם ובעוזריהם.

הוא לפחות מה'עוזרים'. כמו ה'מעודדת' שלו.

לצפיה ב-'הדרישות של סמוטריץ חזקות הוא יראה לכם מאיפה משתין הדג. '
הדרישות של סמוטריץ חזקות הוא יראה לכם מאיפה משתין הדג.
23/04/2019 | 01:46
4
12
לצפיה ב-'סמוטריץ סחטן קטן דומה לזה שהיה שר בטחון'
סמוטריץ סחטן קטן דומה לזה שהיה שר בטחון
23/04/2019 | 06:24
3
לצפיה ב-'סמוטריץ עומד לעבור שיעור יסודי וחשוב בעובדות החיים הפוליטיים'
סמוטריץ עומד לעבור שיעור יסודי וחשוב בעובדות החיים הפוליטיים
23/04/2019 | 07:27
2
9
הוא היה קרוב מאוד להיעלמות מהעולם הפוליטי ועכשיו הוא מקרב את עצמו למעמד הזה שוב.

סמוטריץ יעשה בחוכמה אם לא ינסה יותר מידי לכופף את נתניהו שגדול עליו בכמה מידות.
לצפיה ב-'מה יעשה נתניהו? יזחל לגנץ?'
מה יעשה נתניהו? יזחל לגנץ?
23/04/2019 | 07:37
1
9
אייזה ברירות יש לו?
לצפיה ב-'אילו ידעת לטפל בסמוטריץ יכולת להיות ראש הממשלה'
אילו ידעת לטפל בסמוטריץ יכולת להיות ראש הממשלה
23/04/2019 | 09:57
6
אבל אתה לא .
לצפיה ב-'עלה ל-310 מספר ההרוגים במתקפת הטרור המוסלמית בסוריה לנקה'
עלה ל-310 מספר ההרוגים במתקפת הטרור המוסלמית בסוריה לנקה
23/04/2019 | 09:35
4
30

התקשורת בסרי לנקה:
כך נראה אחד המחבלים רגע לפני הפיצוץ בכנסייה
מניין ההרוגים בשרשרת הפיגועים עלה ל-310.
המשטרה עצרה 40 חשודים במעורבות בהתקפה, בהם אזרח סורי, אדם שהסיע את המחבלים ואחר שהשכיר להם דירה. סמכויות הצבא הורחבו בצעד שלא נעשה מאז תום מלחמת האזרחים ב-2009

לצפיה ב-''אזרח סורי' זאת מכבסת שני מילים '
'אזרח סורי' זאת מכבסת שני מילים
23/04/2019 | 09:37
19

לערבי מוסלמי 

לצפיה ב-'אפילו אם כל תושבי סרילנקה ימותו , זה לא איכפת לי .'
אפילו אם כל תושבי סרילנקה ימותו , זה לא איכפת לי .
23/04/2019 | 09:37
1
12
לצפיה ב-'גם טרור האיסלם בסוריה לנקה זה בגלל '
גם טרור האיסלם בסוריה לנקה זה בגלל
23/04/2019 | 09:41
17

המתנחלים והכבוש הציוני .
לצפיה ב-'איך יש כל כך הרבה קורבנות?'
איך יש כל כך הרבה קורבנות?
23/04/2019 | 09:40
22
כמה חומר נפץ היה בתיקים?
יש תמונה של המחבל עם התיק
לצפיה ב-'אברי גלעד>ד"ר גיא בכור על הכחדת הנצרות במזה"ת. ומה באירופה?'
אברי גלעד>ד"ר גיא בכור על הכחדת הנצרות במזה"ת. ומה באירופה?
22/04/2019 | 19:22
3
87

ד"ר גיא בכור על הכחדת הנצרות במזה"ת. ומה באירופה? תוכנית הבוקר,
מקורות כאן למטה

לצפיה ב-'כיף לשמוע ולראות את הגאון גיא בכור'
כיף לשמוע ולראות את הגאון גיא בכור
22/04/2019 | 19:49
1
21
לצפיה ב-'בסוף הסרטון בשניה האחרונה גיא בכור הגאון התותח '
בסוף הסרטון בשניה האחרונה גיא בכור הגאון התותח
22/04/2019 | 20:02
23

העיף לקיביני - מאט איזה רופא שניסה ללעוג לו   
לצפיה ב-'רק בישראל זה המקום הכי בטוח לכל הנוצרים '
רק בישראל זה המקום הכי בטוח לכל הנוצרים
23/04/2019 | 08:51
26
מכל מדינות ערב המזרח התיכון ואפריקה .

יש נוצרים שמתגייסים ליחידות עילית לוחמות בצה"ל 

רק בישראל זה המקום הכי בטוח לערבים מוסלמים .
לצפיה ב-'אם כחלון הרשע יהיה שר אוצר, אני ממליץ לכם לקנות וזלין.'
אם כחלון הרשע יהיה שר אוצר, אני ממליץ לכם לקנות וזלין.
23/04/2019 | 01:42
3
13
לצפיה ב-'עזוב ווזלין, העיקר שיוריד את המחיר השערורייתי של הטבק לגלגול'
עזוב ווזלין, העיקר שיוריד את המחיר השערורייתי של הטבק לגלגול
23/04/2019 | 07:43
2
11
אם כבר דופקים אותנו עד העצם, לפחות שיהיה מה לעשן, ככה נמות מהר יותר
לצפיה ב-'אם פייגלין היה שר האוצר '
אם פייגלין היה שר האוצר
23/04/2019 | 08:17
1
14
יכולתם לגלגל גם קנביס אבל הוא לא עבר את אחוז החסימה 

לצפיה ב-'גם קנביס - אבל גם עליו היה מס'
גם קנביס - אבל גם עליו היה מס
23/04/2019 | 08:28
10
לפחות על הווזלין אין מס,
והשמאלנים צריכים להתנחם בכך.
לצפיה ב-'מדהים שפרופסור מגיע למסקנה אחרי שנים רבות'
מדהים שפרופסור מגיע למסקנה אחרי שנים רבות
20/04/2019 | 09:42
42
90
מסקנה שכל זאטוט ימני ידע בזמן אמת.פרופסור אמנון רובינשטיין ממקימי מרצ:
" יש אכזבה עצומה מהתנהלות הפלסטינים והבנה שגם אם ניסוג, המלחמה לא תיגמר". "אחת הטעויות של השמאל שלא יצא נגד התעמולה האנטי ציונית שמשמיעים זמן רב אינטלקטואלים,אנשי...
המשך>>
מסקנה שכל זאטוט ימני ידע בזמן אמת.פרופסור אמנון רובינשטיין ממקימי מרצ:
" יש אכזבה עצומה מהתנהלות הפלסטינים והבנה שגם אם ניסוג, המלחמה לא תיגמר". "אחת הטעויות של השמאל שלא יצא נגד התעמולה האנטי ציונית שמשמיעים זמן רב אינטלקטואלים,אנשי רוח,אנשי אקדמיה שמזוהים על השמאל.
הפלסטינים תרמו למפלת השמאל שנקט בשטחים תמורת שלום והפלסטינים השיבו בשטחים ללא תמורת שלום. הבסיס המעשי שאני שותף לו נכשל, ערפאת הכשיל אותו כשעודד את מעגל הטרור לאחר אוסלו. כשפינינו את עזה חשבנו במרצ שהינה נחזור לאכול שם חומוס במקום זה הדרום הופגז.יש אכזבה גדולה מהתנהלות הפלסטינים והבנה ששגם אם ניסוג לא תתיגמר המלחמה."
לצפיה ב-'מאמר פוקח עיניים על אשליות המערב ושקרי הסמאל על המזה"ת'
מאמר פוקח עיניים על אשליות המערב ושקרי הסמאל על המזה"ת
23/04/2019 | 01:57
3
188

יורם אטינגר

שלישי, אפריל 23, 2019 - 01:00

מתי ילמד המערב משגיאות העבר?

יוזמות השלום שקדמו ל"עסקת המאה" של הנשיא טראמפ נכשלו עקב הנטייה המערבית לפשט את המציאות המזרח־תיכונית, ולשעבד 1,400 שנות הפכפכות, אי־סובלנות ואלימות - להרהורי לב.
המציאות האזורית הגועשת חושפת בערוותם את התובנה המערבית השבויה באשליית "האביב הערבי" ואת הסירוב לקבל את "הצונאמי הערבי" השוטף את המזרח תיכון משנת 2010 ואת העובדה שהסכסוך הערבי־ישראלי אינו "הסכסוך המזרח־תיכוני" רחב-הממדים. בניגוד לתפיסה המקובלת במערב, הסוגיה הפלשתינית איננה מוקד זעזועי האזור, ואפילו לא שורש הסכסוך הערבי־ישראלי.

יוזמות שלום מערביות מתעלמות מכך שדו־קיום בשלום ארוך־טווח אינו מאפיין את ההוויה והאזורית. בעוד הממסד המערבי המדיני, התקשורתי והאקדמי מתייחס לסכסוך הערבי־ישראלי כ"סכסוך המזרח־תיכוני", בפועל מדובר בשלל עימותים בין־ערביים ובין־אסלאמיים שאינם קשורים לישראל במישרין או בעקיפין.

מלחמת האזרחים המשתוללת בסוריה מ־2011 גרמה לחצי מיליון הרוגים ו־10 מיליון פליטים; מלחמת האזרחים בעיראק - חצי מיליון הרוגים ו־3 מיליון פליטים; מלחמת האזרחים בתימן, שהיא גם שדה קרב בין איראן לסעודיה - 100 אלף הרוגים ו־3 מיליון פליטים; מלחמת האזרחים שהפכה את לוב לזירת טרור - 30 אלף הרוגים; מלחמת עיראק־איראן בשנות ה־80 - 800 אלף הרוגים; ועוד.
אף שהר הגעש המזרח־תיכוני ממשיך לפלוט לבה רותחת של טרור אסלאמי המאיים על כל משטר פרו־מערבי ועל אירופה וארה"ב, ממשיך רוב הממסד המערבי להתמקד בעניין הפלשתיני, שהוא שולי בהקשר הבין־ערבי ובין־אסלאמי.

השוקדים על הצגת יוזמות שלום יפיקו תועלת מעיון במאמרו הקלאסי מ־2007 של אמיר טאהרי, עיתונאי, סופר וחוקר המזה"ת. טאהרי הציג שאלה רטורית: "האם ישראל היא הבעיה? בחינת סכסוכי המזה"ת מוכיחה שמדינאים, פרשנים וחוקרים נוטים להתמקד בסכסוך שולי". למשל, ארה"ב בזבזה את האשראי שקיבלה בעקבות שחרור כוויית והבסת סדאם חוסיין ב־1991, כשהתמקדה בניסיון לפתור את הסכסוך הערבי־ישראלי (ועידת מדריד) במקום למנף את שדרוג תדמיתה ההרתעתית לקיצוץ כנפי האייתוללות באיראן ולשדרוג שיתוף הפעולה הביטחוני בין מצרים, ירדן, סעודיה ושאר מדינות המפרץ הערביות.

לדברי טאהרי, "ועידת מדריד התבססה על ההנחות המוטעות כאילו הסכסוך הערבי־ישראלי הוא גורם אזורי כבד־משקל המשפיע מאוד על סכסוכים נוספים באזור - ביטוי לאי־הבנה מסוכנת של המציאות... ואשליה". האם מעצבי מדיניות ודעת קהל במערב מעדיפים ללמוד מניסיון העבר על ידי חזרה על שגיאות העבר, או הימנעות מהן?

https://www.israelhayom.co.il/opinion/651839
לצפיה ב-'הערבים רוצים את השטח שלנו ולשחוט את כולנו '
הערבים רוצים את השטח שלנו ולשחוט את כולנו
23/04/2019 | 06:22
2
6
כל יתר הדברת המחקרים הרעיונות הראיונות וכו רק באות לטשטש עובדה זו
לצפיה ב-'צודק אבל מדובר רק בערבים הימנים ולא השמאלנים'
צודק אבל מדובר רק בערבים הימנים ולא השמאלנים
23/04/2019 | 07:27
1
4
לצפיה ב-'רוב הערבים רוצים וחלקם מתאמנים ומנסים לרצוח ישראלים'
רוב הערבים רוצים וחלקם מתאמנים ומנסים לרצוח ישראלים
23/04/2019 | 07:33
2
לצפיה ב-'גנץ בהתבטאות ראשונה: "אפעל לתיקון חוק הלאום"'
גנץ בהתבטאות ראשונה: "אפעל לתיקון חוק הלאום"
23/04/2019 | 00:22
9
15
איפה השקרן כתומיש הימנון ?
לצפיה ב-'הלו...את חייה בעבר...יש לך גם משהו משנת תרפפ"ו?'
הלו...את חייה בעבר...יש לך גם משהו משנת תרפפ"ו?
23/04/2019 | 00:42
4
לצפיה ב-'הוא חזר בו אחר כך '
הוא חזר בו אחר כך
23/04/2019 | 00:45
6
7
לצפיה ב-'הסתוונית עוד לא שמעה על כך. היא עוד בינואר...'
הסתוונית עוד לא שמעה על כך. היא עוד בינואר...
23/04/2019 | 00:52
4
3
לצפיה ב-'המניפולטור הימני שעדיין לא מגיע לקרסוליך בשקרים שאתה מפיץ '
המניפולטור הימני שעדיין לא מגיע לקרסוליך בשקרים שאתה מפיץ
23/04/2019 | 01:14
3
10
הביא סקר מ-2018
אז מוטב שתסתום את פיך.
לצפיה ב-'את מביאה לנו נפיחה של הגאנדז מ-01/2019 בתור חד"שות?'
את מביאה לנו נפיחה של הגאנדז מ-01/2019 בתור חד"שות?
23/04/2019 | 01:21
2
7
שמעת שבינתיים היו פה בחירות ואלילך - איך לומר זאת 'בעדינות', יו יו יו יונית - נד_פק עד העצם?
לצפיה ב-'נפיחות מסריחות זה השטח שלך '
נפיחות מסריחות זה השטח שלך
23/04/2019 | 01:29
1
14
ואני לא מתכוונת להתחרות איתך .
תחזור למקומך ולמימדים שלך.
לצפיה ב-'הנפיחה המסריחה של הגאנדז נדבקה בך'
הנפיחה המסריחה של הגאנדז נדבקה בך
23/04/2019 | 01:32
5
ואין מטהר אוויר שיכול לסלקה.

תנסי אולי ליזול.
לצפיה ב-'הוא יכול לחזור '
הוא יכול לחזור
23/04/2019 | 01:11
7
ולחזור
ולחזור
לצפיה ב-'אם כבר חוזרים אחורה...'
אם כבר חוזרים אחורה...
23/04/2019 | 03:24
7
לצפיה ב-'הינה הידיעה החשובה ביותר של היום שהיה'
הינה הידיעה החשובה ביותר של היום שהיה
23/04/2019 | 01:31
13
Joni_news לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
דיווח איראני: מפקד בטחון הפנים של משמרות המהפיכה כנראה ערק ועזב את איראן. אין מידע כרגע על מקום הימצאו  

דיווח איראני: עלי נוסיירי, מפקד בטחון הפנים של משמרות המהפיכה כנראה ערק ועזב את איראן. על פי הדיווח,אין מידע כרגע על מקום הימצאו.

לציין שאמש,מיד לאחר שמונה למפקד משמרות המהפיכה,מינה חוסיין סאלאמי את פאטהוללה ג'אמירי כמחליפו של נוסיירי.

אם אכן מדובר בעריקה, אפשר לומר שזו מכה רצינית עבור הארגון,שכן מי שהיה אמון על בטחון הפנים בארגון שכזה, לקח עימו לא מעט סודות,הן על הדמויות שמככבות בראשות הארגון והן על תנועותיהם, כמו גם של ראשי ארגונים שכפופים למשמרות המהפיכה (אל חאשד אל שעבי, חיזבאללה ,ג'יהאד איסלאמי, הח'ותים מתימן ועוד)

פארוק

http://rotter.net/forum/scoops1/547386.shtml?utm_s...
לצפיה ב-'על השמדת הנצרות והנוצרים במזה"ת. גיא בכור בתוכנית הבוקר'
על השמדת הנצרות והנוצרים במזה"ת. גיא בכור בתוכנית הבוקר
23/04/2019 | 01:16
7
ואיך ה'ליברלים' הסמאל-אנטישמים עד בחילה הפכו לעבדי ומעריצי האיסלאמו-פאשיזם.

https://www.youtube.com/watch?v=tmwsbsqGz2g
לצפיה ב-'תגובות על סילוק השר-מוטה האנטישמית מחדשות ערוץ האוייב 10'
תגובות על סילוק השר-מוטה האנטישמית מחדשות ערוץ האוייב 10
23/04/2019 | 01:00
10

Tomer
‏ @TomerikoBar

אני אעשה את עצמי מופתע. הייתה רמיזה דיי חזקה של עמית סגל למיטב זכרוני שהתכוונו לפטר אותה ולכן עשתה פרובוקציה כדי שלא ניתן יהיה לעשות את זה. מאז ניסו להוציא אותה לחל"ת ובלי נדר בסוף יעיפו אותה לגמרי. עיתונאית פח ואדם פח.

shimi ohayon
‏ @shimik2020

וחיית אדם

Hydra
   ‏ @Hopscotch_Hydra

אנחנו מחרימים את כל ערוצי חדשות בלסטין.

אבל ברוך שפטרנו מהמכשפה הצעקנית הזאת ששונאת חיילים ויהודים

https://twitter.com/TomerikoBar/status/11203480044...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?
פורום דרכון פורטוגלי
זקוקים לדרכון פורטוגלי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה