לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3536135,361 עוקבים אודות עסקים

פורום אקטואליה

פורום אקטואליה נועד להוות במה אינטראקטיבית לכל מי ש"סדר היום הלאומי" נמצא על סדר היום שלו/ה. הכתיבה בפורום מאפשרת לכל אחד ואחת להביע דעה בכל נושא ולהגיע ישירות מהכורסא בבית אל אנשים אחרים, ללא תלות באמצעי תקשורת, ללא צורך בתיווך או עריכה. התקשורת האלטרנטיבית האולטמטיבית.כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט, סקרנות טבעית לקורה סביבך והרבה הרבה נימוס. אקטואליה מטבעה הינה נושא שגורם ליצרים להתעורר,נושא שנוגע לאנשים בעצבים החשופים, אנא זיכרו שסופו של ענין הפורום נועד לניהול דיונים, לא למריבות ולא להשמצות. אז בין הנימוס הבסיסי להתלהמות ישנו מרווח, השתמשו בו, חריגה מהמרווח הזה מובילה להתערבות הנהלת הפורום, בדרך כלל אזהרה אחת או שתיים ולאחריה הרחקה, למעט מקרים קיצוניים כגון שימוש בכינויים הלקוחים מגרמניה של לפני שישים שנה שיגררו מחיקה והרחקה מיידית,
תהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אקטואליה

פורום אקטואליה נועד להוות במה אינטראקטיבית לכל מי ש"סדר היום הלאומי" נמצא על סדר היום שלו/ה. הכתיבה בפורום מאפשרת לכל אחד ואחת להביע דעה בכל נושא ולהגיע ישירות מהכורסא בבית אל אנשים אחרים, ללא תלות באמצעי תקשורת, ללא צורך בתיווך או עריכה. התקשורת האלטרנטיבית האולטמטיבית.כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט, סקרנות טבעית לקורה סביבך והרבה הרבה נימוס. אקטואליה מטבעה הינה נושא שגורם ליצרים להתעורר,נושא שנוגע לאנשים בעצבים החשופים, אנא זיכרו שסופו של ענין הפורום נועד לניהול דיונים, לא למריבות ולא להשמצות. אז בין הנימוס הבסיסי להתלהמות ישנו מרווח, השתמשו בו, חריגה מהמרווח הזה מובילה להתערבות הנהלת הפורום, בדרך כלל אזהרה אחת או שתיים ולאחריה הרחקה, למעט מקרים קיצוניים כגון שימוש בכינויים הלקוחים מגרמניה של לפני שישים שנה שיגררו מחיקה והרחקה מיידית,
תהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'ילד צריך אבא ואמא.'
ילד צריך אבא ואמא.
20/07/2018 | 17:18
31
40
שאר ההמצאות ושאר זיוני המוח שלכם האלטרואיסטים הליברליים כביכול שווים לתחת.

לצפיה ב-'אלא אם '
אלא אם
20/07/2018 | 17:30
10
35
יש לו אמא או אבא קולגה....
לצפיה ב-'ומי הם הקולגות שלך?'
ומי הם הקולגות שלך?
20/07/2018 | 17:32
1
13
לצפיה ב-'אתם כמובן, הקולגות'
אתם כמובן, הקולגות
20/07/2018 | 17:43
8
לצפיה ב-'לא כל דבר שהוא ערבי הוא לא טוב. יש דברים טובים באיסלם'
לא כל דבר שהוא ערבי הוא לא טוב. יש דברים טובים באיסלם
20/07/2018 | 17:42
3
15
אצלכם בתרבות שלכם משכב זכר או משכב נקבה אסורים.
העובר על האיסור הזה יענש בסקילה נדמה לי.
מצויין.

לצפיה ב-'להיפך'
להיפך
20/07/2018 | 17:48
2
21
זה גרוע וצריך להוקיע ולהילחם בזה דרך חינוך בחברה שמרנית ומסורתית שנלחמת בשנים אלו במאבק פנימי מדמם בכל חזית אפשרית כאן ובכל השכונה, מצד שני מה התירוץ הפרימיטיבי של אחד כמוך שחי במיאמי בסוויטה של מלון הילטון ומטיס רחפנים להתנפץ היישר על שולחנות הסועדים בסניף קפה קפה באיירפורט סיטי?

לצפיה ב-'על סדום ועמורה שמעת?'
על סדום ועמורה שמעת?
21/07/2018 | 02:37
1
10
העולם הוא עגול.
גלגל הוא עגול. אם בעבר רומי נפלה בגלל גילוי עריות ומשכבי נקבה ומשכבי זכר
ואם סדום הוחרבה בגלל שחיתות גילוי עריות ומשכבי זכר ויש תיעוד היסטורי לזה.
הנה בפתיחות האלטרואיסטית ליברלית הזאת הקיימת היום אנא אנו באים?
בשערי רומי החרבה ובסדום ועמורה (סאדומיי ועמויירה)

לצפיה ב-'רומא לא נפלה בגלל גילוי עריות . סדום לא הייתה מעולם .'
רומא לא נפלה בגלל גילוי עריות . סדום לא הייתה מעולם .
21/07/2018 | 07:40
7
רומא נפלה משילוב של 2 סיבות -
1 - מיעוט ילודה של לטינים אמיתיים .
2 - מחסור בזהב לתשלום עבור חיילים .

סדום ועמורה לא היו מעולם והם רק אגדה .
לצפיה ב-'אתה מדבר ככה ליד הערבים?אתה ממש שמאל אמיתי'
אתה מדבר ככה ליד הערבים?אתה ממש שמאל אמיתי
20/07/2018 | 18:01
3
13
ולא יאמן שיש ערבי כמוך.אם כל הערבים היו כמוך מזמן היה שלום.גם איתם אתה מדבר ככה?משכנע?מחנך?המגזר הערביצריך מחנכים כמוך
לצפיה ב-'זה נכון. שובו הוא ערבי יותר יהודי מערבי.'
זה נכון. שובו הוא ערבי יותר יהודי מערבי.
21/07/2018 | 02:40
1
12
לדעתי שובו מת על מדינת ישראל.
לדעתי הוא לא היה מחליף אותה בשום מדינה בעולם.
לדעתי הוא גם אוהב את היאהוד אפילו שהוא לא מראה זאת ישירות הפורום.
אבל זאת כמובן דעתי.
אני חולק עליו בעניין ההומואים והדת שלו שלא מקבלת משכבי זכר.
לצפיה ב-'אני יודע שובו רשם פעם כאן למרות הכל אין כמו ישראל'
אני יודע שובו רשם פעם כאן למרות הכל אין כמו ישראל
21/07/2018 | 17:22
6
או משהו כזה וזה היה מרגש לשמוע את זה ממנו..אני יודע שהדת שלו ושלנו אוסרות את זה אבל זה לא מעניין
לצפיה ב-'עם ימנים כמוך אי אפשר לעשות שלום כי אינך מוכן להחזיר'
עם ימנים כמוך אי אפשר לעשות שלום כי אינך מוכן להחזיר
21/07/2018 | 18:45
כלום לערבים
לצפיה ב-'היה לך דחוף לפתוח דיון נוסף? שכולם יראו כמה אתה מפגר?'
היה לך דחוף לפתוח דיון נוסף? שכולם יראו כמה אתה מפגר?
20/07/2018 | 17:40
5
11
לצפיה ב-'אחרי שקראתי את החרא שאתה ובני מינך הפסיכים כתבתם '
אחרי שקראתי את החרא שאתה ובני מינך הפסיכים כתבתם
20/07/2018 | 17:45
4
16
בפוסט הקודם ראיתי צורך מידי לתקן את המעוות.
משכב זכר זה נגד הטבע.
אצל חלק מבעלי החיים יש נטייה למשכב זכר כי אין להם מוח כמו לבן האדם .
אין להם מוח חושב.יש להם מוח שנע על ציר האינסטינקטים כמו המוח שלך חתיכת מפגר סתום.
לצפיה ב-'את העונש שלך כבר קיבלת. בדמות נפש מרירה ואפורה. איכס'
את העונש שלך כבר קיבלת. בדמות נפש מרירה ואפורה. איכס
20/07/2018 | 17:46
2
8
לצפיה ב-'שוב פעם גיבוב של חרא אידיוטי מאידיוט שימושי.'
שוב פעם גיבוב של חרא אידיוטי מאידיוט שימושי.
20/07/2018 | 17:56
1
19
הנפש שלי בריאה,חזקה,בהירה כמו השמש בשעת הדימדומים לפני השקיעה.
חחחחחחחחחחחחח
המשפחה שלי נורמטיבית,הילדים שלי מוצלחים.
הבת שלי היא דוקטור בפסיכולוגיה קלינית .
הבן שלי תותח במנהל עסקים וכרגע בשלב הזה של חייו הוא מתעסק בנהיגת מירוץ.
ביום מן הימים הוא יתפוס את מקומי וינהל את החברות אשר בבעלותי.
אין לי שום דבר נגד הומואים כל עוד והם מתעסקים בד' אמותיהם.
אבל לדרוש מהציבור מהממשלה להתנהל באופן החורג מן הטבע ולאפשר להם זכויות של הטרוסקסואליים זה כבר מוגזם.

לצפיה ב-'הרבה דברים מעניינים קורים בדמיון שלך. גש לפסיכיאטר המחוזי.'
הרבה דברים מעניינים קורים בדמיון שלך. גש לפסיכיאטר המחוזי.
20/07/2018 | 17:58
8
לצפיה ב-'משכב זכר היה נהוג תמיד. פעם התיחסו לזה'
משכב זכר היה נהוג תמיד. פעם התיחסו לזה
20/07/2018 | 18:26
11
כאל משהו טבעי.
היהדות פסלה את זה ואחריה הדתות שיצאו ממנה.
אלכסדר מוקדון לא התביש .
לצפיה ב-'אני לא חושב שאפ היתה גדל במשפחה "אחרת"'
אני לא חושב שאפ היתה גדל במשפחה "אחרת"
20/07/2018 | 17:43
1
25
היית יוצא יותר גרוע .
ילד צריך ביטחון ואהבה ומסגרת יציבה.
את זה הוא יכול לקבל או לא מכל סוג של הורים.

לצפיה ב-'היית,כמובן.'
היית,כמובן.
20/07/2018 | 17:46
8
לצפיה ב-'זה נכון ללא ספק.....'
זה נכון ללא ספק.....
20/07/2018 | 19:18
11
19
ילד צריך אבא ואמא החיים יחד באושר,אהבה ונאמנות,במצב כלכלי טוב,אינטליגנטים ופתוחים ללמוד עוד ועוד על חינוך ילדים וגידולם בכלל,עם בית בלי משכנתא ויתרת זכות בבנק ותוכניותיו פנסיה וחיסכון..........אבל מה,לא תמיד זה מסתדר עד כדי כך טוב.

יחד עם זאת,לשום מבוגר אין זכות לקבוע לתינוק עוד לפני שנולד אורח חיים לא נורמטיבי שלמרות שהוא נורמלי הוא מנוגד לטבע.
לצפיה ב-'מה מנוגד לטבע? '
מה מנוגד לטבע?
20/07/2018 | 19:29
10
21
טבעי ונורמלי שאישה  (שזה כולל גם פונדקאית לצורך העניין ) ולא גבר ! נושאת ברחמה עובר ושום דבר לא השתנה מאז תחילת האנושות .
אז חלאס עם הטמטום 
לצפיה ב-'מה שלא נורמאלי שלאישה שנושאת את העובר '
מה שלא נורמאלי שלאישה שנושאת את העובר
20/07/2018 | 19:38
5
15
ובטח גם מניקה אותו אין שום זכויות על הילד שילדה. 
לצפיה ב-'פונדקאות זו עסקה לכל דבר '
פונדקאות זו עסקה לכל דבר
20/07/2018 | 20:07
4
20
שני הצדדים יודעים ומסכימים מראש על תנאי העסקה.
פונדקאות זה הליך בתשלום בו האישה נושאת ברחמה עובר עבור אלה שלא יכולים להביא ילדים לעולם מסיבות שונות.

לצפיה ב-'אין הבדל אמיתי בין פודקאות לסחר באיברים'
אין הבדל אמיתי בין פודקאות לסחר באיברים
20/07/2018 | 22:22
2
5
לצפיה ב-'זה נכון במידה חלקית בלבד ולא כשאתה מפרש באופן מעוות '
זה נכון במידה חלקית בלבד ולא כשאתה מפרש באופן מעוות
21/07/2018 | 11:37
1
6
את הדברים.
יש זוגות שנאלצים להשתמש בפונדקאיות מסיבות שונות שחלקן רפואיות והפונדקאיות מצידן עושות זאת בהסכמה ומהסיבות שלהן ולכן העסקה מתבצעת תמורת תשלום שהוא לגטימי בהחלט.
"רחם להשכיר" מציל זוגות שחפצים בילדים ומאידך מאפשר לנשים ה"משכירות" לשפר את מצבן הכלכלי .
זו עסקה הוגנת לכל הצדדים ודי עם הצביעות והאטימות הזאת שלכם.
לצפיה ב-'אם כך מה הבעיה עם הזנות הממוסדת נוסח הולנד? '
אם כך מה הבעיה עם הזנות הממוסדת נוסח הולנד?
21/07/2018 | 17:10
2
בית בושת חוקי מאפשר לגברים להוציא את הצרכים המיניים שלהם ומאפשר לנשים שמוכרות את גופן לשפר את מצבן הכלכלי. 
לצפיה ב-'הם יכולים להביא ילדים לעולם בדרך הטבע'
הם יכולים להביא ילדים לעולם בדרך הטבע
21/07/2018 | 02:33
10
אם הם חורגים מהטבע זאת בעיה שלהם.
אסור לאפשר פונדקאות לשתי לסביות או לשני הומואים.
הם צריכים להבין שהם חריגים מהטבע.
הם תופעה לא נורמלית וטבעית .
לצפיה ב-'פהחלוקה בטבע לזכר ונקבה אינה טכנית אלא מורכבת יותר'
פהחלוקה בטבע לזכר ונקבה אינה טכנית אלא מורכבת יותר
21/07/2018 | 06:58
3
10
אני הדגשתי את העובדה שנטייה חד מינית היא אולי חריגה מהנורמה אבל היא עדיין טבעית.זו לא מחלה משום בחינה אלא תופעה נורמלית.לא כל תופעה נורמלית היא גם נורמטיבית.עכשיו אנחנו יכולים להיות חלוקים רק עם  ההסכמה או ההתנגדות להפוך את החיים ההומומסכסואליים לנורמטיבית ולקבל אותם  בטבעיות כמו את הזוגיות ההטרוסקסואלית הרגילה,או לראות בהם העדפה נורמלית אך ירידה שהיא עינינו של כל אחד ואחת אבל לא שווה ומקובלת כמו הזוגיות הדו מינית ולכן כך יתייחסו אליה חוקי המדינה אבל רק כשזה נוגע לנישואין והורות.לא יותר מכך.
לצפיה ב-'עכשיו אתה מתחיל עוד פעם עם התירוצים'
עכשיו אתה מתחיל עוד פעם עם התירוצים
21/07/2018 | 07:23
1
9
וההתפלפלויות שלך לתופעה שנקראת בשפה היהודית בתרבות היהודית עוד מימי המקרא כ   ת ו ע ב ה
הלסדום ועמורה היינו?

לצפיה ב-'מה זה תועבה ?'
מה זה תועבה ?
21/07/2018 | 07:51
9
 בני אדם קיימו וממשיכים לקיים מין להט"בי . יש מי שחושבים שזו תועבה ויש מי שחושבים שזה נהדר .
בני האדם אכלו וממשיכים לאכול לכל אורך הקיום האנושי מגוון מזונות . יש אנשים שחושבים שתועבה זה לאכול פרה . אחרים חושבים שזה דווקא טוב . יש אנשים שחושבים שלאכול צלופח זו תועבה ואחרים חושבים שזה דווקא טעים .

מי אתה , אני , רבנים או כל אדם עם 10 אצבעות שתקבע/יקבע מה תועבה ומה לא ?
לצפיה ב-'שני דברים: 1טבעי ונורמלי שרק אישה יכולה להיכנס להריון וללדת '
שני דברים: 1טבעי ונורמלי שרק אישה יכולה להיכנס להריון וללדת
21/07/2018 | 12:23
10
2.  החברה האנושית צריכה להודות שנטייתה המינית אינה שונה מזו של הלסביות וההומואים , כלומר נובעת מתשוקה  ולא לחפש תירוצים כדי להוקיע או לחילופין להכיח שהן גנטיות ומגובות במחקר אקדמי כזה או אחר.
כולם זכאים לזכויות שוות.

לצפיה ב-'למי שרוצה שלום'
למי שרוצה שלום
21/07/2018 | 18:44
שיצביע לנתנינהו וטראמפ ויתמוך בסנקציות על אירן.מיטוט המשטר יביא להסדר מדיני.
כל הצבעה לגבאי,זנדברג מרחיקה את השלום.
לצפיה ב-'הליכוד והימין צריכים להיתבייש,ביתר יש 1'
הליכוד והימין צריכים להיתבייש,ביתר יש 1
21/07/2018 | 17:35
5
14
ביתר יש 1 בליגת העל הפועל יש המון,אני לא אוהד את ביתר ומעולם לא אהדתי אותה אבל כמו כל איש ימין יש לי סימפטיה לביתר שהיא סמל לליכוד ולימין.לביתר המון אוהדים ביתרים אמיתים לא רק בכדורגל.ביתר בהתרסקות בגלל אלי טביב.לא ראיתי שום ח"כ מהליכוד או מהימין שבא לעזרת ביתר. פשוט חבורת מגעילים שיודעים לבוא לשבת ביציע לפני בחירות ועכשיו שביתר זקוקה לעזרה שלהם הם נעלמים
לצפיה ב-'להפך, צריך להוציא את הפוליטיקה מהספורט '
להפך, צריך להוציא את הפוליטיקה מהספורט
21/07/2018 | 17:44
2
7
לא אמור להיות שום קשר בין מפלגה לקבוצות כדורגל, כדורסל או טניס שולחן
לצפיה ב-'ברור עכשיו שביתר מתרסקת,אבל לפני בחירות לבוא לשבת ביציע'
ברור עכשיו שביתר מתרסקת,אבל לפני בחירות לבוא לשבת ביציע
21/07/2018 | 17:45
1
4
לצפיה ב-'יש גם שמאלנים אוהדי בית"ר וימנים שאוהדים את הפועל'
יש גם שמאלנים אוהדי בית"ר וימנים שאוהדים את הפועל
21/07/2018 | 17:56
3
וככה זה צריך להיות, מפלגה לא צריכה להיות ספונסר של קבוצת ספורט
רק משום שפעם בתקופה שאף אחד כבר לא זוכר זה היה כך
לצפיה ב-'אולי עדיף לא לעשות כלום מלעשות את מה שחיים רמון '
אולי עדיף לא לעשות כלום מלעשות את מה שחיים רמון
21/07/2018 | 17:45
4
עשה בשביל הפועל ת"א שגרם לה רק נזק. 
לצפיה ב-'מדובר בקבוצה גזענית שחלק מאוהדיה כהניסטים'
מדובר בקבוצה גזענית שחלק מאוהדיה כהניסטים
21/07/2018 | 18:43
כמוך ויש לסגור את קבוצת הזבל הזו ולפרק אותה לפח הזבל
שם מקומם יחד עם חלאות כהניסויות
לצפיה ב-'הגיע הזמן לייצר תקווה'
הגיע הזמן לייצר תקווה
21/07/2018 | 15:49
42
57
מעמוד הפייסבוק של חה"כ תמר זנדברג:

"שולחת תנחומים למשפחתו של חייל צה"ל שנהרג אתמול ברצועת עזה, ומברכת על הפסקת האש שהושגה הלילה בין ישראל לחמאס. את פרק הזמן הזה אסור למרוח בהצהרות ריקות מתוכן. כדי שלא יהיו עוד הרוגים, צריך לעבור למעשים - ועכשיו.
על...
המשך>>
מעמוד הפייסבוק של חה"כ תמר זנדברג:

"שולחת תנחומים למשפחתו של חייל צה"ל שנהרג אתמול ברצועת עזה, ומברכת על הפסקת האש שהושגה הלילה בין ישראל לחמאס. את פרק הזמן הזה אסור למרוח בהצהרות ריקות מתוכן. כדי שלא יהיו עוד הרוגים, צריך לעבור למעשים - ועכשיו.
על ממשלת ישראל לנצל את הרגיעה לקידום מהלך הומניטרי ומדיני, כדי לא למצוא את עצמנו שוב נגררים לסבב אלים חסר תוחלת, כדי לייצר פיתרון אמיתי ולהביא תקווה למציאות אחרת לתושבי הנגב המערבי ורצועת עזה.
במשך יותר מ-100 ימים הממשלה לא הריחה את העשן וכיסתה עיניים מול האש. התעלמה ממה שבצמרת צה"ל הזהירו ממנו: כשהשכן שלך רעב – לך לא יהיה שקט. במשך יותר מארבע שנים הממשלה לא נקפה אצבע כדי לעמוד בהבטחה של ראש הממשלה נתניהו ל"אופק מדיני" ביציאה מצוק איתן. במשך יותר מעשור ממשלת ישראל מתעלמת מהשלכות הסגר על עזה ומקווה שהמציאות הזו פשוט תיעלם.
זה לא עובד ככה.
הדרך לביטחון ולחיי שגרה לחברינו בעוטף עזה מתחילה בהודעה על נכונותנו למהלך מדיני רחב, בשיתוף פעולה אזורי ובינלאומי. ישנה אפשרות מעשית להגיע להסדר הפסקת אש ארוכת טווח תמורת שיקום הרצועה והסרת הסגר, וממנו להתקדם למהלך מדיני מול העם הפלסטיני.
אם לא נעשה כלום, הפסקת האש שהושגה הלילה תהיה אפיזודה חולפת, ונמשיך לספוג הרוגים, אלימות וייאוש. בצה"ל ובעוטף עזה מבינים את זה היטב. אנחנו נמשיך להיאבק על כך שגם ההנהגה שלנו תבין שרק מהלך מדיני יביא בטחון לנו ולילדינו. אנחנו פשוט מכירים את האפשרויות האחרות, יותר מדי טוב."
לצפיה ב-'שירות ערבי ישראל בצבא ובהמנון'
שירות ערבי ישראל בצבא ובהמנון
19/07/2018 | 20:14
104
261
שלום!
אני ישראלית ערביה ממשפחה מוסלמית בשנות העשרים לחיי. גדלתי בעיר ערבית בישראל ולמדתי בבתי ספר ערביים (יסודי, חט''ב ותיכון). רק בגיל 18 אחרי שסיימתי תיכון התחלתי כמו כמעט כל ערבי ישראל בני גילי להיחשף לישראלים יהודים באופן ממושך בגלל שהתחלתי לעבוד בערים היהודיות הסמוכות, במקדולנדס...
המשך>>
שלום!
אני ישראלית ערביה ממשפחה מוסלמית בשנות העשרים לחיי. גדלתי בעיר ערבית בישראל ולמדתי בבתי ספר ערביים (יסודי, חט''ב ותיכון). רק בגיל 18 אחרי שסיימתי תיכון התחלתי כמו כמעט כל ערבי ישראל בני גילי להיחשף לישראלים יהודים באופן ממושך בגלל שהתחלתי לעבוד בערים היהודיות הסמוכות, במקדולנדס וכו', ואחר כך באפן יומיומי באוניברסיטה. לפני שסיימתי תיכון, המגע היחיד שהיה לי עם יהודים היה מאוד קצר ושטחי, בדרך כלל היה קשור במתן שירותים בערים יהודיות בלבד; בקניון (יחסי מוכר וקונה), בבית חולים, יחסי מטפל ומטופל וכו'. אני מתארת לעצמי שהוקראים פה יגידו אותו דבר על ההתהוות של המגע בינינו.
אני זוכרת בעבודה הראשונה שלי איך היהודים בני גילי היו מדברים בפניי על שהם עומדים להתגייס, אבל אני לא עמדתי להתגייס כי אפילו לא קיבלתי מכתב צו כמוהם. ראיתי את ההתרגשות שלהם ובתוכי הרגשתי לא בנוח, שאני שונה ולא חיה את אותה מציאות. באוניברסיטה, עמיתיי ללימודים היו מבוגרים ממני (אחרי צבא) והם דיברו בפניי על החוויה שהייתה להם במושגים שהיו ג'יבריש עבורי. הרגשתי נאיבית ולא יכולתי להתחבר או להבין. להוסיף עוד רובד, המשפחה שלי כמו כל משפחה ישראלית ממוצעת צופה בכדורגל ישראלי כל הזמן ואנחנו כמו השאר מרגישים מועקה גדולה על הלב לשיר את ההמנון, כמו כמעט כל השחקנים הערבים. גם קשה לנו עם אמירות בית''ר "מוות לערבים".
בארה''ב, כמו בישראל ובכל מדינה בעולם יש הרבה מיעוטים. אני רוצה להתייחס לסלט המהגרים החוקיים בארה''ב, לבנים, אסיאתים שחורים, והיספאנים (לאטינוס). הם באים מיבשות ודתות שונות, בכל זאת הם לומדים באותם בתי ספר ובאותה שפה-אנגלית- מהגיל הרך עד הלימודים הגבוהים ביותר. לכן, למרות שבבית הם מדברים את שפת האם שלהם, בחוץ הם מדברים אנגלית, ואין להם מבטא כשהם מדברים אנגלית, כי הם התרגלו לצלילים השונים של השפה השנייה. באותה עת, הם במגע יומיומי עם השונים מהם אבל הם יוצרים תרבות משותפת "התרבות האמריקאית" והם כמעט באופן מיידי מתחילים להרגיש שייכות למדינה שלהם. אבל תביאו אותי לדוגמה, למרות שבילדותי צפיתי בערוץ הילדים, קטנטנות המומינים, והכדור פורח, והבנתי את רוב העברית רק מהיחשפות טלוויזיה, לא היה לי עם מי לשוחח בעברית עד גיל 18 ולכן יש לי מבטא שאין לי שליטה רבה עליו. חייתי במדינה בתוך מדינה. זה לא היה באשמתי ולא באשמת אבא או ההורים של החברים שלי. אם בישראל למדנו ביחד ערבים ויהודים מהגיל הרך אני בטוחה כמעט ב 100% שלא יהיה לנו מבטא ונרגיש יותר שווים מבחינת קבלת שירותים ומציאות משותפת, ו2)  מאמינה מכל ליבי שהזיקה שלנו לישראליות תהיה כפול עשר אם לא יותר. אי אפשר להרגיש שייך למשפחה שאינך בכלל חלק ממנה. אני גם משוכנעת שזה יכין אותנו נפשית ללכת לצבא כי לא רק שהזהות הישראלית שלנו תתחזק אלא גם נקבל את אותם שירותים, תקציבים והיחשפות לצבא (שמעתי שחיילים מעבירים אוריינטציות בתיכונים יהודים אצלנו הערבים הלא דרוזים אין דבר כזה בכלל.
למרות שאין חוק בישראל שכופה עלינו להתגייס (משהו שנקבע עם קום המדינה וצריך לשנות כבר!), אני מאמינה שהחוק הזה ישתנה אם ערבים ויהודים חיו את היומיום ביחד מהגיל הרך. הילדות שלנו תהיה משותפת וכתוצאה טבעית מזה נרגיש יותר זיקה לישראליות, יותר נאמנות ונהיה חברים ונרגיש אימון וביטחון לגבי אחד לשני. אני מאוד אשמח אם ישראל תכפה עלינו להתגייס אפילו עכשיו, אומנם הסדר ההפוך הזה ירגיש לא נעים לערבים וליהודים כאחד, כי אנחנו לא רגילים להיות ביחד. וכן, אני לא חיה בעולם וורוד ואני יודעת שאפילו בצבא נסבול מגזענות ודחייה מאנשים מסויימים. בכל זאת, אני מאמינה שיהיה יותר אפקטיבי לנסות לשנות את המציאות מבפנים. לעשות צבא יחבר אותנו למציאות הישראלית כמעט מיד ונוכל להביע את הדעות שלנו ולהיות מובנים יותר בקלות, ובסוף נרגיש יותר בנוח להקים מפלגות ערביות אלטרנטיביות שמבטאות נאמנות לישראל אבל גם דאגה לזכויות בניאדם. 
בקשר להמנון, "לא שרה המנון? תלכי לעזה". עכשיו שאולי "נפטרת" מהמחשבה הראשונה שעלתה לך, נמשיך הלאה: אנחנו ערבי ישראל מרגישים שחסר לנו רגש הלאומיות מאוד ובא לנו להרגיש שייכות.  כמה שאני שומעת "תעזבו את ישראל ולכו תחיו במדינה ערביה אחרת", שאלה, יש לכם מושג שאין לנו יחסים עם המדינות האלה ואיננו מרגישים שייכות למדינות האלה? תתפלאו, אולי אנחנו מרגישים סמפתיה לפלסטינים, אבל איננו מרגישים שייכות אמיתית או גורל משותף איתם, ואל תאמינו לפוליטקאים הערבים שאומרים אחרת. אז בקיצור, אין לנו שייכות שלמה עם אף אחד. כל מה שיש לנו זה המולדת שלנו (ישראל אגב) ויש בינינו לבין היהודים קרע נפשי ופיזי שאני מנסה לפתור ברעיונות שלי.
תנסו לרגע לשים את עצמכם בנעליים האלה, ותגידו לי איך זה מרגיש להיות מיעוט יהודי במדינה כלשהי, ומצפה מכם לשיר "נפש נוצריה הומיה", "נפש מוסלימית הומיה" וכו'. יהדות זה לא רק לאום, אלא גם דת ולאום שאנחנו לא שייכים אליהם. עוד יותר, ככל שיש יותר סכסוכים עם לאום איקס, הרגשת אי-הנוחות כלפי שירת "נפש איקס הומיה" תהיה יותר גדולה.  אני חושבת שמקור האי נוחות נובע מזה שהשיר מכבד ונותן תוקף אך ורק לאזרחים היהודים, מה הבעיה עם "נפש ישראלי הומיה"? אין לי בעיה לשיר ההמנון עם המילה "ישראלי" כי זה משהו שאני משתייכת אליו בדרגה כזו או אחרת כמו כולם, הרבה ערבים ירגישו כמוני. "נפש יהודי הומיה" רומז שהיהודים הם נעלים והאחרים אזרחים סוג ב' במקרה הטוב ביותר, וזה מרגיש מעליב וקצת גזעני. אם המדינה מצפה מאיתנו הערבים לאהוב אותה מכל הלב, המדינה צריכה לבוא לקראתנו כדי שזה יתממש. אם לא יחל שינוי מתאים בהמנון אני מקווה שהיהודים יגלו הבנה למה זה לא מרגיש טבעי לשיר את המילים הללו ולא ישמיצו אותנו. אנחנו לא מבקשים להיות רוב במדינה, אנחנו רק רוצים להרגיש בנוח, אני בטוחה שגם אתם רוצים את זה. תודה על הקריאה ואשמח לתגובות.

לצפיה ב-'דובר החמאס בעזה: " משוואת מענה הדם בדם ממשיכה להתקיים"'
דובר החמאס בעזה: " משוואת מענה הדם בדם ממשיכה להתקיים"
21/07/2018 | 08:03
10
26
متحدث باسم حركة حماس :
معـادلة الدم بالـدم ستبقى قائمة

"החמאס נענה לבקשות קטר, מצריים ותורכיה והחליט להפסק את משלוח הרקטות"

للعلم فقط .
الاحتلال لم يعلن عن وقف اطلاق النار فقط الفصائل تعهدت لقطر وتركيا ومصر بعدم اطلاق صورايخ ...

לצפיה ב-'אז אתה בעד החמאס?'
אז אתה בעד החמאס?
21/07/2018 | 08:06
7
12
לצפיה ב-'הוא לא 'בעד החמאס', אלא רק...'
הוא לא 'בעד החמאס', אלא רק...
21/07/2018 | 08:18
1
16
נגד היהוד.

הוא תומך בכל מי שנגד היהוד - מהצורר ובעל-בריתו המופתי ועד לאנטישמי היורובי והערבו-סמאלני האחרון.
לצפיה ב-'הנה גדול אידיוטי הימין פוער את לועו, והג'יפה פורצת'
הנה גדול אידיוטי הימין פוער את לועו, והג'יפה פורצת
21/07/2018 | 08:26
11
לצפיה ב-'לא, אני בעד ישראל, אבל אני גם בעד פעולתו המבורכת של מנהיגכם '
לא, אני בעד ישראל, אבל אני גם בעד פעולתו המבורכת של מנהיגכם
21/07/2018 | 08:24
4
16
בגין, שהחזיר למצרים את סיני עד המילימטר האחרון
וזאת למרות ששיקר לכם שהוא כביכול לא יחזיר "אף שעל"

ואני בעד פעולתו הפחות מבורכת אך עדיין מבורכת של מנהיגכם שרון
שברח מרצועת עזה ומצפון הגדה המערבית הכבושה, וזאת למרות ששיקר 
לכם ש"נצרים כמוה כתל אביב"

ואני בעד פעולתו הזעיר מבורכת נתניהו
שמסר לפלסטינים את עיר האבות חברון למרות שהבטיח לכם
ש"יתנו יקבלו" והם לא נתנו כלום

ואני קורא לכם
תנהגו כמנהיגיכם הנ"ל ותחזירו את המעט שנשאר מהשטחים הכבושים,
המעט שמנהיגיכם עדיין לא החזירו

לצפיה ב-'ולמי'
ולמי
21/07/2018 | 09:15
1
8
נחזיר את עזה?
כבר החזרנו אותה
אבל אף אחד לא רוצה לקחת
לצפיה ב-'את עזה כבר החזרתם כאשר מנהיגכם שרון ברח ממנה'
את עזה כבר החזרתם כאשר מנהיגכם שרון ברח ממנה
21/07/2018 | 18:07
4
אבל צריך להסיר את המצור האידיוטי שממשלת נתניהו השיתה
יש דרכים יעילות להבטיח אי הכנסת והוצאת אמל"ח מעזה ואליה
אין צורך במצור

השטחים שעדיין לא החזרתם ושצריך להחזיר נמצאים בגדה המערבית הכבושה
תחזירו אותם, כולל מזרח ירושלים למעט המקומות הקדושים שאת השליטה עליהם צריך להעביר לידי האו"ם

לצפיה ב-'אתה גם בעד שהמתנחלים הכובשים השמאלנים יחזירו את שייח'-מוניס'
אתה גם בעד שהמתנחלים הכובשים השמאלנים יחזירו את שייח'-מוניס
21/07/2018 | 10:00
1
18
לערבים הנגזלים ,שם גר השמאלני מהאבודה אבי הגבאי בוילה ענקית מפוארת .
לצפיה ב-'השטחים שממערב לקו הירוק מוכרים ע"י מרבית אומות העולם'
השטחים שממערב לקו הירוק מוכרים ע"י מרבית אומות העולם
21/07/2018 | 18:29
5
כולל המדינות הערביות. אין צורך לשפוך את התינוק יחד עם המים המלוכלכים.
אפילו הפלסטינים כבר אינם דורשים אותם.

התעקשותכם שלא להחזיר את מה שעדיין לא החזרתם
סופה שתגרום לכך שתחזירו גם שטחים ממערב לקו
תפסיקו עם זה.

ואם עינך צרה באבי גבאי
תעשה כמוהו ותגיע להישגים הכלכליים שהוא הגיע
ואולי אז תזכה לוילה מפוארת בקיסריה בשכנות לנתניהו

ואל תשכח שגם קיסריה היא שטח כבוש שקודם ל-48
התגוררו בו מאות רבות של מוסלמים פלסטינים ובוסנים
ואם אתה מציע להחזיר את שיך מוניס כדאי שגם תחשוב על.....
קיסריה
לצפיה ב-'החמס הם התלמידים של המופתי הערבי מוסלמי שתכנן משרפות ליהודים'
החמס הם התלמידים של המופתי הערבי מוסלמי שתכנן משרפות ליהודים
21/07/2018 | 10:05
1
19
בעמק דותן ,צה"ל מונע מהערבים המוסלמים מחמס להגשים ולממש את חלומות ורצון המופתי.

מטרת הערבים מוסלמים מהחמס היא אחת -: השמדת ישראל ,
ובגדול --:
מטרת הערבו איסלם היא להרוג את כל היהודים בכל העולם
גם אם לא היו כבוש מתנחלים בניה ומגנומטר בכלל
לצפיה ב-'ואתם התלמידים של "הרב" כהנא....'
ואתם התלמידים של "הרב" כהנא....
21/07/2018 | 18:32
3
לא ממש הבדל...

הערבו איסלם של מצריים וירדן (והיום - גם סעודיה) חתמו שלום עם ישראל
ולא נראה לי שבראש מעייניהם עומדת הריגת היהודים
לצפיה ב-'ישראל - "הפאדיחה של המזרח התיכון". תמונת מצב.'
ישראל - "הפאדיחה של המזרח התיכון". תמונת מצב.
21/07/2018 | 18:32
2
אז הנה שוב יש כתבה ב"הארץ" (עיתון השרמוטות הרשמי של מדינת הזבל ההומואית הזאת) על נשים מתאגרפות
(שאלוהים יעזור לי אם אני אי פעם אצליח להבין מה גורם לבחורה רגילה, שפויה ומתפקדת לקום יום אחד ולהחליט שהיא רוצה לעשות צעד משמעותי כדי להפוך לערס, ולמה הן עוצרות שם ולא עושות גם השתלת בולבול).

היתה לא מזמן כתבה כזאת של גיל ססובר(עוד הומו ישראלי טיפוסי)
אז ככה שזה כבר נהיה אחת לחודש שמדווחים לנו על התפתחות ענפי האלימות הנשית הספורטיבית.

ומה בזירה הזכרית?
ההומואים נלחמים למען הזכות לפונדקאות

החברה הישראלית היא אחת הפאדיחות הכי מביכות בהיסטוריה
אבל באמת אחת המביכות!   כאילו, צריך ממש ממש לנבור היטב בהיסטוריה בשביל למצוא מקרה יותר קיצוני של חברה שבה הזכרים הם אגזוזנים מזדיינים בתחת והנשים הולכות להתאמן במכות ובלחימה, מתגייסות לצבא בשביל לגרבץ, ורבות עם דוסים בכותל על הזכות להניח תפילין כמו גבר

אין בכל מדינת הפחזבל הזאת אפילו גבר אחד
כולם פה שרמוטות שלא שווים יריקה
הנשים פה הן גברים, וה"גברים" - נשים

אני מניאק אם אפילו אחד מכם, האגזוזנים שכותבים פה בפורום-תחת הזה מסוגל להיכנס לזירה עם אחת מהלסביות מהכתבה בלי למות אחרי שניה
לצפיה ב-'מכה לערבים.'
מכה לערבים.
20/07/2018 | 19:36
13
21
אם נעלה למונדיאל בקטאר אני מת שניפול לבית עם אירן וערב הסעודית.
לצפיה ב-'אין סיכוי יש לנו דור שחקנים חלש באופן נדיר'
אין סיכוי יש לנו דור שחקנים חלש באופן נדיר
20/07/2018 | 19:49
12
22
לא זכור לי תקופה כזאת חלשה אין שחקנים ישראלים טובים
לצפיה ב-'נכון'
נכון
20/07/2018 | 19:51
6
לצפיה ב-'נכון, אך הולכים להוסיף קבוצות וייתכן שנהנה מההוספה'
נכון, אך הולכים להוסיף קבוצות וייתכן שנהנה מההוספה
20/07/2018 | 23:24
6
10
אם ניפול בבית עם קבוצה ערבית ננצח ניצחון טכני
לצפיה ב-'גם אירן לא תשחק נגדנו.'
גם אירן לא תשחק נגדנו.
20/07/2018 | 23:25
6
לצפיה ב-'לא מאמין ואגב צריך לזכור שבמונדיאל הזה'
לא מאמין ואגב צריך לזכור שבמונדיאל הזה
20/07/2018 | 23:33
4
11
היה שיא של נבחרות ערביות ובדרך כלל הם לא עולים למונדיאל.בכל מקרה ננצח אותם
לצפיה ב-'עולים באבוה'
עולים באבוה
20/07/2018 | 23:35
3
8
הערבים טובים בכדורגל.בקטאר כולם ערבים...
לצפיה ב-'הערבים טובים רק בטרור'
הערבים טובים רק בטרור
20/07/2018 | 23:38
2
14
טוניסיה מצרים ומרוקו מיבשת אפריקה בכמה מונדיאלים היו.? סעודיה מאסיה בכמה מונדיאלים היתה? אני מהמר סעודיה היתה פעמיים מיצרים פעמיים גג 3 ומרוקו וטוניסיה פעמיים
לצפיה ב-''
21/07/2018 | 09:40
2
מצרים בנתה הרים וגבהות על הכוכב שלה וכלום לא יצא
לצפיה ב-'מצרים אלופת אפריקה'
מצרים אלופת אפריקה
21/07/2018 | 12:14
7
או סגנית בזכות סאלח.קטאר תהיה במונדיאל כמארחת.אירן משתתפת במונדיאלים.סעודיה חלשה,טוניסיה ומרוקו גם כן.אנו צריכים להעפיל לבית עם אירן וקטאר.
לצפיה ב-'למרבית הפלא רק השחקנים חלשים.ההנהלות והשרה מאד חזקים '
למרבית הפלא רק השחקנים חלשים.ההנהלות והשרה מאד חזקים
21/07/2018 | 12:23
2
7
לצפיה ב-'אין קשר לפוליטיקה גם במעצמות כדורגל יש דורות'
אין קשר לפוליטיקה גם במעצמות כדורגל יש דורות
21/07/2018 | 17:10
1
4
טובים יותר וחלשים יותר,תראה למשל את הולנד שהיא מעצמה בכדורגל ועם הדור הנוכחי החלש לא הגיע למונדיאל. לישראל היו דורות חזקים כמו הדור של רביבי ברקוביץ נימני זוהר בנין אבוקסיס וכולי שלא היה חסר להם להגיע למונדיאל או ליורו. והם עוד כמעט עלו מאירופה רק תבין כמה הדור הזה היה טוב.מאסיה או מאפריקה הם היו עולים בהליכה
לצפיה ב-'אני גם חושב שאין קשר לפוליטיקה השר אמור לשפר את המצב לכולם '
אני גם חושב שאין קשר לפוליטיקה השר אמור לשפר את המצב לכולם
21/07/2018 | 18:13
3
שר הספורט אמור לשפר בתחומו לכל האזרחים   שר הבריאות אמור לשפר לכולם  שר התחבורה אמור לשפר את תחומו לכולם  להצלחה ולכישלון  יש אבא !  קוראים לו הממשלה  וסדר העדיפות שקבעה אמור להשפיע  על כולם   בלי קשר לפוליטיקה
לצפיה ב-'האם את רמת הכדורגל נקשור לשרת המשפטים או לשרת הספורט ?'
האם את רמת הכדורגל נקשור לשרת המשפטים או לשרת הספורט ?
21/07/2018 | 12:27
5
לצפיה ב-'נהדר'
נהדר
20/07/2018 | 21:47
7
לצפיה ב-'העולם השתגע כל כך שנושא כזה הפך לדרמה'
העולם השתגע כל כך שנושא כזה הפך לדרמה
21/07/2018 | 18:26
5
במקום להיות דבר מובן מאליו, שאי אפשר לתת למוסלמים אנטישמים להשתמש בתחרויות האלה על מנת לנהוג באפליה ואנטישמיות כלפי ציבור מסויים.

הרי אם תחרות כזאת היתה מתקיימת בישראל אף אחד לא היה מעלה על הדעת לאסור על איזה ערבי להשמיע את ההמנון ולהניף את הדגל של המדינה שלו, במקרה וניצח.

לצפיה ב-'מטוס F-16 מול עפיפון שמעיף בן טיפש עשרה'
מטוס F-16 מול עפיפון שמעיף בן טיפש עשרה
21/07/2018 | 13:20
25
40
האיראנים בתגובה : אנחנו נכנעים מול כל העוצמה המוסרית הזו, איפה לחתום?
לצפיה ב-'אני בטוח שימצא נגר הולנדי מוכשר'
אני בטוח שימצא נגר הולנדי מוכשר
21/07/2018 | 13:25
20
שיבנה ספסל חזק וארוך מספיק כדי שיוכלו להצטופף עליו בנוחיות חברי הנהגת החמאס יחד עם חברי ממשלת הימין האנטישמי.

לא לדאוג, אשתו של אבו יאיר תקבל מושב עם תצפית טובה בקהל.
לצפיה ב-'עפיפון שורף אדמה. F16 שורף את התחת של ערבושים. אל תדאג '
עפיפון שורף אדמה. F16 שורף את התחת של ערבושים. אל תדאג
21/07/2018 | 13:31
1
15
תדאג לאירנים. יבוא יומם וגם להם תהיה נכבה.
ואז נעביר אתכם לאירן. רק נעביר אתכם לשם ואיראן תשרף
לצפיה ב-'אתה'
אתה
21/07/2018 | 13:32
14
מטושטש
לצפיה ב-'עיראק: 11 אנשי משמרות המהפכה נהרגו במתקפה בגבול איראן'
עיראק: 11 אנשי משמרות המהפכה נהרגו במתקפה בגבול איראן
21/07/2018 | 13:33
20
עשרה אנשי משמרות המהפכה מאיראן נהרגו היום (שבת) במתקפה סמוך לגבולה של הרפובליקה האסלאמית עם עיראק.
לפי דיווח בסוכנות הידיעות האיראנית "תסנים", אנשי משמרות המהפכה נהרגו במתקפת חמושים שבה פוצץ מחסן תחמושת. באזור פועלים ארגוני מורדים כורדיים רבים.
וואלה

ככה נראית סביבת עבודה יומית אצל הערבו/איסלם/איראן

לצפיה ב-'אני רואה שהבנת למה אסור להסיר את ה"מצור"'
אני רואה שהבנת למה אסור להסיר את ה"מצור"
21/07/2018 | 13:40
17
16
להעיף עפיפונים זה מה שעושים בעזה כשלא נכנסים חומרים לייצור רקטות ואמל"ח
אם זה לא היה המצב, גדודים עזתיים היו עומדים על הגבול עם טילים ומנסים בכל הכוח לכבוש את ישראל
ואז אנחנו היינו צריכים לפרק לעזה את הצורה, מה שהיה מסתיים בהפיכתה של עזה למגרש גולף סורי, מה שאומר הרבה מאוד הרוגים עזתים, ואף אחד לא רוצה את זה.
במצב הזה הבעיה היא הרבה יותר קטנה, ובעיה קטנה טובה יותר מבעיה גדולה שמביאה הרס וחורבן.
ועם בעיות קטנות אנחנו מסתדרים גם אם כל מיני אנשים מוזרים כמוך חושבים שזה סוף העולם.
לצפיה ב-'הקולגות ילמדו בדרך הקשה מאוד מאוד'
הקולגות ילמדו בדרך הקשה מאוד מאוד
21/07/2018 | 13:44
16
16
באיזה עולם הם חיים ומה ההשלכות של מעשי ממשלת הימין האנטישמי.
אתם עוד תתגעגעו לאובמה ולא יהיה לכם יותר על מי לסמוך, אפילו לא על טראמפ שבשמיים.
אתם לא מבינים איפה אתם חיים.
לצפיה ב-'אני בטוח שיש לי דה ז'ה וו'
אני בטוח שיש לי דה ז'ה וו
21/07/2018 | 13:45
12
12
רק לא בטוח אם זה מ 2014 2012 2009 או 2006
תגיד את זה שוב בבקשה
לצפיה ב-'אני יודע שהקולגות מתקשים'
אני יודע שהקולגות מתקשים
21/07/2018 | 13:53
11
19
באופן כללי בהבנת הנקרא ובאופן ספציפי בחיבור להיסטוריה האנושית, וזה לא באשמתכם כי ככה חינכו אתכם שהחיים בשקר והכחשה הם החיבור הכי טוב לקרקע המציאות הבוערת.
ההבדל בין טקטיקה לאסטרטגיה הוא בדיוק הקו המחבר בין לקחת פיסה קטנה מהפזל ולהחליט שזו כל התמונה כולה לבין המחשבה שמה שקורה כאן ועכשיו הוא הטוב ביותר ויהיה כך גם עוד 20 ו-30 שנה.

כאמור, שוב, אתם לא מבינים איך אתם נשמעים ואיך אתם נראים ובאיזה עולם אתם חיים. סבלנות זה עוד יקרה כי אתם לא כאלה מיוחדים.
לצפיה ב-'יש אנשים שחושבים אחרת ממך, תקבל את זה'
יש אנשים שחושבים אחרת ממך, תקבל את זה
21/07/2018 | 13:59
10
10
תכיל את זה, תגלה קצת פתיחות
כמו כהן דת שלא יודע שהיא גוועת אתה חוזר על אותן מנטרות עבשות
ובטוח שכל האמת הבלעדית והנצחית נמצאת רק בצד שלך
לצפיה ב-'זה לא עניין של מחשבה'
זה לא עניין של מחשבה
21/07/2018 | 14:03
9
11
העובדה שאתם כובשים מליוני בני אדם מעל 5 עשורים ומצפים מהם להתנהג כאילו וזה הגיוני מצידם להתגייר ולהתפקד לבית היהודי או לחילופין לקום ולהגר מכאן, זה הלך הרוח הפסיכוטי והמגוחך שלאורו אתם פוסעים, וזה לא פתוח לפרשנות.
לצפיה ב-'והעובדה שהם מנסים להשמיד אותנו כמו שהנאצים עשו '
והעובדה שהם מנסים להשמיד אותנו כמו שהנאצים עשו
21/07/2018 | 14:06
8
12
ואתה מצפה מאיתנו להתנהג כמו כבשים בשאוורמיה ?
אם לא היו מנסים להשמיד אותנו לא היינו צריכים את כל הבלגאן הזה
לא מסובך
מאוד פשוט
לצפיה ב-'שוב, אני יודע שאתם מתקשים להבין'
שוב, אני יודע שאתם מתקשים להבין
21/07/2018 | 14:10
7
18
אתם כובשים, כובשים,כובשים ושוב פעם כובשים מליוני בני אדם.
ישבתם בעזה עשורים על גבי עשורים בניהול צבאי של מליון וחצי אסירים ובמקביל בשטח נרחב פינקתם אלפי קולוניאליסטים כמו תמיד על הפרצוף של כולם ועל חשבונם והשטח הטוב יותר, ולא היה שום חמאס ושום בטיח'.

כנ"ל עם אדוני הארץ והרעפים האדומים בכל פלסטין הכבושה מעבר לקווים המדממים של 67 ואחרי כל זה אתם רוצים שיאהבו אתכם....הגיוני...
לצפיה ב-'להשמיד להשמיד להשמיד, ככה הם אומרים'
להשמיד להשמיד להשמיד, ככה הם אומרים
21/07/2018 | 14:12
5
12
אתה סותם את האוזניים וצועק לה לה לה לה כיבוש
לצפיה ב-'לא, אתם מתעקשים לא להבין שאתם מתנגשים בקרחון'
לא, אתם מתעקשים לא להבין שאתם מתנגשים בקרחון
21/07/2018 | 14:16
4
13
עם הטיטאניק שאתם הקברניטים שלה.
כל הנ"ל מתחבר בקו ישיר למושגי לאומנות מבית היוצר של יהוד הגליל, משמע לנצל כל שניה של נעיצת פינצטה לאומנית וגזענית ומפלה ומדירה ומסיתה ודוחקת לפינה במקום לנסות את דרך החיבוק והקירוב והסובלנות והתקצוב והשוויון.

איזה מוח יהודי ואיזה נעליים. התבהמתם.

לצפיה ב-'כן שובו העולם לא מושלם, יש בו דברים שאתה לא אוהב'
כן שובו העולם לא מושלם, יש בו דברים שאתה לא אוהב
21/07/2018 | 14:22
3
10
וגם אם ייתקנו את כולם, אתה תמצא דברים חדשים שאתה לא אוהב
ותילחם עליהם באותה עוצמה שאתה נלחם היום על הדברים האלה שאתה לא אוהב
האם ליהודים בלעדיות על הלאומנות ? לא
האם הלאומנות היהודית חלשה משמעותית מהלאומנות הערבית המוסלמית ? כן
השאלה הנשאלת היא מדוע אתה חושב שהפיכת היהודים למוסריים יותר תפתור את כל בעיות העולם, שבאופן מאוד אובייקטיבי הן הרבה יותר גדולות מ"הבעיה היהודית"
לצפיה ב-'כי'
כי
21/07/2018 | 14:27
2
19
הכיבוש הוא לב הסכסוך באיזור והוא המנוע לגלי ההדף במיוחד האיראנים במזרח התיכון ואלו משליכים על האינטרסים הרוסים באיזור ויחסי הגומלין עם ארה"ב ובעקיפין משליכים על המירוץ לגרעין של צפון קוריאה השותפה של איראן.

פתרון הסכסוך יגרום למפנה היסטורי במובנים רבים כולל הקצאת משאבים אדירה למישורים חשובים אחרים, והכי חשוב זה שייפתר עוול היסטורי מתמשך לשני העמים במצב האנומלי הנוכחי.

הבעיה שהדתיים שלכם רוצים ושואלים לחורבן כללי ועושים כמירע יכולתם.
לצפיה ב-'על סמך מה אתה מבסס את האמירה הזו ?'
על סמך מה אתה מבסס את האמירה הזו ?
21/07/2018 | 14:39
11
האם סיום המצב של המלחמה הנקודתית המקומית והלא חשובה הזו בישראל יעשה ריסטארט לכל הפלגים אירגוני הטרור והמנטאליות הערבית ?
התשובה הפשוטה והבלתי נמנעת היא לא,
שינוי המנטאליות הערבית מוסלמית הוא תהליך ארוך שנים שהחברה הערבית בכללותה תצטרך לעשות אם תרצה לחיות בשלום עם עצמה ועם הסובבים אותה כשחלק מאוד קטן מהסובבים אותה הם יהודים שחיים על פיסת קרקע נידחת.
כל השאר זה פנטזיות, והשלכת הבעיה על גורמים לא רלוונטיים שאין להם כמעט השפעה.
לצפיה ב-'הערבים רצחו, שדדו, שרפו וכו, לפני "הכיבוש", דת המוות והדם'
הערבים רצחו, שדדו, שרפו וכו, לפני "הכיבוש", דת המוות והדם
21/07/2018 | 15:34
9

לצפיה ב-'אבל בעזה אין כיבוש'
אבל בעזה אין כיבוש
21/07/2018 | 18:18
7
יש סגר ימי של ישראל, כי חמאס הוא ארגון טרור ורק שלטון מופקר (דוגמת מפלגת העבודה) יאפשר לו להכניס חופשי לעזה דרך הים כל מה שירצה.

לצפיה ב-'הם הרגו חייל שלנו'
הם הרגו חייל שלנו
21/07/2018 | 13:46
1
18
ירו טילים על בית כנסת.אף 16 מופעל לא בשל שדות שרופים שחבריך השמאלנים דרשו פעולה.
לצפיה ב-'משתתף בצער המשפחה '
משתתף בצער המשפחה
21/07/2018 | 13:53
8
לצפיה ב-'תבדוק אולי שלא נפלו לך לקפה כל מיני חומרים..'
תבדוק אולי שלא נפלו לך לקפה כל מיני חומרים..
21/07/2018 | 18:21
4
כי אתה מתחיל להזות.

לצפיה ב-'דמגוגיה מהסוג הזול ביותר! נשלחים רחפן או מזלט'
דמגוגיה מהסוג הזול ביותר! נשלחים רחפן או מזלט
21/07/2018 | 14:06
1
17
שמבצעים ביעילות את הנידרש ובעשירית המחיר.

אתה חושב שכולם כאן מטומטמים כמו שאתה מציע לנו להיות בהצעה המשונה שלך?.
אם כבר למה F-16 מיושן ולא חמקן חדיש כמו ה-F35 ?
לצפיה ב-'אני חושב שאתה מספיק מטומטם כדי לפצות על אחרים'
אני חושב שאתה מספיק מטומטם כדי לפצות על אחרים
21/07/2018 | 14:10
4
לצפיה ב-'החייל שנרצח אתמול נורה דרך כוונת של צלף'
החייל שנרצח אתמול נורה דרך כוונת של צלף
21/07/2018 | 15:22
8
לא עפיפון ולא בטיח!
אם זו לא סיבה מוצדקת לפתוח במתקפה עצמתית נגד החמאס, אני כבר לא יודע מה מוצדק.
לצפיה ב-'למי שרעב והרבי שלו לא רואה אותו'
למי שרעב והרבי שלו לא רואה אותו
21/07/2018 | 08:15
14
27
לצפיה ב-'הרב ליצמן טרם סיים את מלחמתו במקדונלדס ?'
הרב ליצמן טרם סיים את מלחמתו במקדונלדס ?
21/07/2018 | 08:24
13
8
לצפיה ב-'האמת אלי, הייתי באחד הסניפים שלהם בקניון באזור השרון...'
האמת אלי, הייתי באחד הסניפים שלהם בקניון באזור השרון...
21/07/2018 | 08:46
4
22
זה היה לאחרונה.. בוא נגיד שהיתה חויה לא קלה... הרעש, הדביקות ועוד.. לא השאירו לי ברירה, ואפילו את ההמבורגר לא יכולתי לסיים..
לצפיה ב-'עכשיו תקופה מאד מאד קשה להסתובב במקומות כאלה.'
עכשיו תקופה מאד מאד קשה להסתובב במקומות כאלה.
21/07/2018 | 09:19
3
10
הורה שפוי מעדיף שהילדים יהרסו את מקדונלדס ולא את הבית

אישית, כשאני נכנס למקדונלדס (נדיר מאד), זה כמו לכל מקום: באיזור נידח, רחוב צדדי יחסית, מקום שאין סיכוי שיותר מדי אנשים מכירים. אפילו חניה יש ! הבעיה היחידה היא שבפעם הבאה אני מזדמן לאותו מקום, מטבע הדברים (ותזרים המזומנים) הוא ... כבר איננו.

שקט הוא מצרך יקר מכדי לפרוט אותו למקומות המוניים
לצפיה ב-'משמין.'
משמין.
21/07/2018 | 10:55
2
לצפיה ב-'מקדונלדס לא באיזורים נידחים'
מקדונלדס לא באיזורים נידחים
21/07/2018 | 11:28
1
8
כאן לא ארה"ב.שמים אותם בקניונים ובאיזורים מרכזיים.ואנשים מכירים.לא צריך גי פי אס או מרגל למצוא סניף.הם מפרסמים עצמם.זה כן במקום המוני.
לצפיה ב-'הכל יחסי. כשאני נדרש להתלוות לנער החושק דווקא בביג-מק'
הכל יחסי. כשאני נדרש להתלוות לנער החושק דווקא בביג-מק
21/07/2018 | 16:14
4
אני מדלג בקלילות על הסניף שבפתח שכונתנו, ונוסע מעדנות לסניף שלא נמצא במרחק יריקה משלל ילדים.
לצפיה ב-'מקדונלדס בכלל לא מוזכרת בכתבה כי היא מיועדת '
מקדונלדס בכלל לא מוזכרת בכתבה כי היא מיועדת
21/07/2018 | 11:24
2
16
לילדים או לאינפנטילים שלא התפתחו ולכן הם גם אוכלים שם.
לצפיה ב-'... או להורים, שזמן האיכות שלהם יכול לכלול סניף של ג'אנק פוד'
... או להורים, שזמן האיכות שלהם יכול לכלול סניף של ג'אנק פוד
21/07/2018 | 16:17
7
אבל עמרי פדן דאג להם לסלטים (לא רעים, יש לציין) ושאר ירקות.
לצפיה ב-'תתפלאי כמה מבוגרים אוכלים שם '
תתפלאי כמה מבוגרים אוכלים שם
21/07/2018 | 16:21
10
לרבות חולה המין שנשוי לזאת שהפסידה לטראמפ
לצפיה ב-'רשת של פושעים נגד המין האנושי'
רשת של פושעים נגד המין האנושי
21/07/2018 | 16:19
4
13
וגם נצלנים שמעסיקים ילדים בתנאי עבדות, מוכרים מוצר קלוקל וגובים סכומים מופקעים. אבל אלו הבעיות הקטנות הבעיה הגדולה היא מזימות להפוך את הציבור לחולה באובסיטי .
לצפיה ב-'כל עסק שמבשל משהו שאינו ירקות מאודים - חשוד ככזה,'
כל עסק שמבשל משהו שאינו ירקות מאודים - חשוד ככזה,
21/07/2018 | 16:30
3
9
אבל אני בטוח לחלוטין שאדם שמצליח למנוע מילדיו לאכול ממתקים וחטיפים, בודאי מצליח למנוע מהם מלהכנס לסניפי מקדונלדס.
לצפיה ב-'הבלים'
הבלים
21/07/2018 | 16:33
2
10
מתכנסים טובי המוחות לזמום מזימה כיצד לנצל חולשה של המין האנושי ולגרום לך לאכול יותר לרבות הגברת שימוש במלח כדי שתשתה יותר מיץ ועוד העיקר שהם ירוויחו עוד ולעזאזל עם ההשמנה היתרה.
הם פושעים נגד המין האנושי 
לצפיה ב-'ב'כנס' הזה אתה יכול לכלול את כל יצרני המזון בישראל'
ב'כנס' הזה אתה יכול לכלול את כל יצרני המזון בישראל
21/07/2018 | 16:42
8
ובעצם את כל טובי המוחות מכל עדות ותפוצות ישראל - החל מזוגלובק וכלה בעבאדי.
לצפיה ב-'בוא נגיד שלא הייתי כותב את זה כך'
בוא נגיד שלא הייתי כותב את זה כך
21/07/2018 | 18:04
2
אבל לשם שינוי בעקרון אתה צודק
אבל זה אחד מתוצרי הלוואי המאוסים ביותר של הכלכלה החופשית שביבי מאמין בה בכל מאודו

לצפיה ב-'שיעור היסטוריה קצר לדגנראטים שמבקרים את וויקטור אורבן'
שיעור היסטוריה קצר לדגנראטים שמבקרים את וויקטור אורבן
18/07/2018 | 22:39
71
92
אורבן " מואשם" שהוא מעריץ את האדמירל מיקלוש הורטי העוצר של הונגריה עד מארס 44.
להקת צבועי השמאל צווחת שהורטי חוקק חוקי גזע אנט יהודים, במידה מסויימת יש בזה אמת.
הורטי הגביל את מספר היהודים שלמדו באונברסיטאות ל 6 אחוז שזה היה שיעור היהודים באוכלוסייה הכללית.
הורטי...
המשך>>
אורבן " מואשם" שהוא מעריץ את האדמירל מיקלוש הורטי העוצר של הונגריה עד מארס 44.
להקת צבועי השמאל צווחת שהורטי חוקק חוקי גזע אנט יהודים, במידה מסויימת יש בזה אמת.
הורטי הגביל את מספר היהודים שלמדו באונברסיטאות ל 6 אחוז שזה היה שיעור היהודים באוכלוסייה הכללית.
הורטי גם שלח יהודים לפלוגות עבודה בצבא ההונגרי.
אבל יש עוד משהו הרבה יותר משמעותי אצל הורטי.
  הורטי היה ראש הממשלה היחידי ששיתף פעולה עם הנאצים היתה לו אוכלוסייה יהודית משמעותית והוא עמד בתוקף על כך שאיש מהם לא יישלח למחנות ההשמדה.
היטלר ימ"ש ניסה לפתות וללחוץ אבל הורטי לא התקפל, היטלר רתח שהרי יהודי הונגריה מנו 800000 איש ו"קלקלו" לא את חלום היודנריין, כאן לא היה מדובר באוכלוסייה זניחה כמו בבולגריה אלבניה או דנמרק.
אבל הורטי גונן בגופו על מה שהוא קרה "היהודים שלו" והיטלר למרבה התדהמה נכנע!!!
זה האיש שכלבי השמאל הצבועים מגדפים ומקללים .... 
לצפיה ב-'למוסלמית בפורום שמקבלת רק זכויות בלי חובות'
למוסלמית בפורום שמקבלת רק זכויות בלי חובות
21/07/2018 | 09:58
34
116
ועוד יש לה את החוצפה להתלונן.

למה לא עשית שירות לאומי? למה לא עשית שירות לאומי לעזור בביה"ח, בביה"ס ובקהילה שלך??? 
למה ערבים לא מתנדבים לשירות לאומי? רק לצעוק "מגיע לי" אתם יודעים.
את כותבת על שירות צבאי, למה אתם מתנגדים לשנת שירות לאומי למען הקהילה שלכם וכלל האזרחים?

למה בכפר בגליל שאני נכנסת לחנות לקנות יש מחיר לערבים ומחיר שונה וגבוה יותר ליהודים?

למה המואזין צריך ב-4 בבוקר להפעיל רמקולים בכל עוצמת הדציבלים הקיימת בלי שום התחשבות?

למה ישוב יהודי בגליל צריך להיות מוקף בגדר גבוהה, שער חשמלי ושומר קבוע,
ואילו בכפר על הגבעה ממול אין שום גדרות ובטח שלא שער חשמלי ושומר ?

למה שאני רוצה לסגור חתיכת מרפסת אני צריכה ועדות ואישורים, ואילו בכפר ערבי כל אחד בונה איך וכמה שרק מתחשק לו? בכפר ערבי בונים טירות לא בתים, 
בית של 100מר"מ בכפר נחשב מצוקת דיור.....

למה אני צריכה לשלם כפול ארנונה, כי בכפר הערבי השכן לא משלים ארנונה ובטח שלא משלמים עבור הטיפול בביוב ?

למה לערבים בגליל מותר מכל שביל לצאת עם רכב ולהתפרץ לכביש ראשי בלי שום חוק? 

היהודים במדינה אזרחים סוג ב'.
יש בעולם 56 מדינות מוסלמיות על פני שטח אדיר,
את מוזמנת לעבור לחיות במדינה מוסלמית, הדלתות פתוחות.

לצפיה ב-'לכי נקי פנלים בבתי ערבים ותלמדי על המצוקה'
לכי נקי פנלים בבתי ערבים ותלמדי על המצוקה
21/07/2018 | 10:02
3
36
לצפיה ב-'מוסלמי חלאה זבל לך ללקק לאנטישמים את התחת'
מוסלמי חלאה זבל לך ללקק לאנטישמים את התחת
21/07/2018 | 10:03
2
52
שווה הקפצה.
לצפיה ב-'יהודיה חלאה זבל לך ללקקי לערביי ישראל את התחת'
יהודיה חלאה זבל לך ללקקי לערביי ישראל את התחת
21/07/2018 | 10:07
1
33
לצפיה ב-'אתה לא היית '
אתה לא היית
21/07/2018 | 10:33
38
אף פעם בברלין 
גם לא בפתח-תקווה 
לצפיה ב-'למה אם יהודי ישראלי יכנס לרמאללה או לכאסבה של שכם וחלחול'
למה אם יהודי ישראלי יכנס לרמאללה או לכאסבה של שכם וחלחול
21/07/2018 | 10:20
56
יעשו לו לינץ' והוא לא יחזור חי ? ,
לעומת ערבים שמסתובבים חופשי בכל רחבי ישראל .

למה ערבים מוסלמים מחמס יורים טיל עפיפון בלון תבערה נפץ על ישראלים בדרום 
כאשר באותו הזמן ישראלים מגישים סיוע לערבים מוסלמים שבורחים מטבח אסד בצפון ? 

למה הערבים המוסלמים מבצעים טבח טיהור אתני והרס בנוצרים ובכנסיות שלהם 
בכל רחבי המזרח התיכון ורק אצל הכבוש הישראלי הם מרגישים הכי בטוח בעולם ?
למה בסוריה הערבים מוסלמים הגיעו למצב צבירה של 700 אלף הרוגים ? 

לצפיה ב-'מה שכתבת נובע'
מה שכתבת נובע
21/07/2018 | 10:27
11
40
מיחס שונה של המשטרה וחלוקה מפלה של תקציבי ממשלה

השבוע נחקק עוד חוק מפלה שיביא לשנאה שתלך ותגדל בין
יהודים לערבים.

ולא רק ערבים סובלים משנאת הממשלה. הנפגעים מסביב הם
כל מי שהוא שונה מההגדרות הסטנדרטיות של הממשלה הפאשיסטית
הזאת. 

קצת דוגמאות: ההומואים, השמאלנים, החילוניים, החילוניות, כל
יהודי שאינו אורתודוקסי (חילוני, רפורמי קונסבטיבי), כל בני הדתות
האחרות. 

לצפיה ב-'שטויות, זה לא קשור לממשלה'
שטויות, זה לא קשור לממשלה
21/07/2018 | 10:35
10
37
לערבים הכל מותר, הם מסכנים ומקופחים ולכן הם מעל לחוק.

הרבה ערבים לא משלמים ארנונה וכל פעם הממשלה, לאורך שנים, מוחקים לעירייות ולמועצות את החובות.

החוק החדש הוא כלום ולא ישנה דבר.

למה אחמד טיבי מתנגד חריף לשירות לאומי של ערבים ורק יודע לצעוק "מגיע לי"?

לצפיה ב-'אם בספר החוקים'
אם בספר החוקים
21/07/2018 | 10:50
9
17
אפשרו להם לא להתגייס, למה שיתגייסו?
אם הממשלה לא מביאה משטרה לכפרים 
מי ישמור על החוקים? מי יחקור מעשי פשע?
לצפיה ב-'המחדל מתקופת שלטון מפא"י/מערך/עבודה '
המחדל מתקופת שלטון מפא"י/מערך/עבודה
21/07/2018 | 11:21
8
5
לצפיה ב-'תשובה מגעילה.'
תשובה מגעילה.
7
11
כוללללללם אשמים.  רק אנחנו בסיידר.
בושה וחרפה.
לצפיה ב-'עכשיו מנסים לתקן שגיאות והרגלים של שנים.....'
עכשיו מנסים לתקן שגיאות והרגלים של שנים.....
21/07/2018 | 11:39
6
6
לצפיה ב-'20 שנה בשלטון.'
20 שנה בשלטון.
21/07/2018 | 11:41
5
14
אתם לא תיקנתם כלום לא מתקנים כלום ולא תתקנו כלום.
אפילו אל תעזי לכתוב שטות כזאת. 

לצפיה ב-'רק אחמד טיבי מתקן'
רק אחמד טיבי מתקן
21/07/2018 | 11:56
4
13

הוא מתנגד לשירות לאומי של מוסלמים גם למען עזרה לילדים ובני-נוער בדואים בנגב.

לצפיה ב-'תביני'
תביני
21/07/2018 | 12:01
3
13
מי שמנהיג את המדינה זאת ממשלת ישראל. אם
יש תהליכים שלילים, לדעתך, היא צריכה לחוקק
חוקים, להפעיל את מערכת החינוך, המשטרה ובית
המשפט.

במקום זה את באה ומתבכיינת.
לצפיה ב-'השתגעת??? שוטרים יכנסו לכפר ערבי? '
השתגעת??? שוטרים יכנסו לכפר ערבי?
21/07/2018 | 12:11
1
31

אתה יודע איזה בלגן זה יהיה ???
אם שוטרים יהודים יכנסו לכפר ערבי לעצור פורעי חוק, מייד יופיעו נשים וילדים ויפריעו ויתגרו בשוטרים, השוטרים ינסו להתגונן ואז ישלפו מצלמות.
תוך דקות כל הרשת תוצף בתמונות של שוטרים יהודים הפוגעים בנשים וילדים ערבים.
מייד תתכנס מועצת זכויות האדם של האו"ם ומדינת ישראל תקבל גינוי.
שגרירי ישראל יקראו לנזיפות במדינות בכל העולם.
האנטישמים באירופה יצאו להפגנות ענק ברחובות נגד מדינת ישראל.
תמונות השוטרים "האיומים" יופצו בכל כלי התקשורת.
השוטרים יקבלו זימון לבית-משפט בהאג.
יוקמו וועדות חקירה בארץ וגם של האנטישמים באו"ם.
השמאלנים בארץ יגישו תביעות לבג"ץ נגד השוטרים, יהיה משפט
והשוטרים המסכנים ימצאו את עצמם בבית-כלא.

לצפיה ב-'לעומת זאת '
לעומת זאת
21/07/2018 | 16:23
4
משטרת הרש"פ של אבו מאזן הרגה מפגינים פלסטינים ערבים מוסלמים
בחברון וברמאללה 

לצפיה ב-'אתה צודק .'
אתה צודק .
21/07/2018 | 17:51
5
יש להטיל משטר צבאי על הישובים הערביים . להקיף אותם בצבא ולחפש מבית לבית נשק לא חוקי . בדומה לשבת השחורה . כל מי שבביתו יימצא נשק לא חוקי  יוכנס לכלא . בדיקות בליסטיות ייגלו מי רצחו בפשעים לא מפוענחים . גם אלה  לכלא . מי שביו משמש לסחר בסמים  לכלא . תונהג רשת הלשנות רחבה לחשיפת על פשע  ועוון .

אחר כך נראה מה הלאה .
לצפיה ב-'בדואים רעולי פנים יורים מנשק אוטומטי בכביש 40, המערב הפרוע '
בדואים רעולי פנים יורים מנשק אוטומטי בכביש 40, המערב הפרוע
21/07/2018 | 10:43
11
39
הדרום הפרוע: ירי בכבישי הנגב
תיעוד מטריד מהדרום: בדואים רעולי פנים יורים מנשק אוטומטי בכביש 40, תוך ביצוע עבירות תנועה וסיכון הנהגים והסובבים אותם

לצפיה ב-'למה במדינת ישראל יהודים צריכים לחיות מוקפים בגדר'
למה במדינת ישראל יהודים צריכים לחיות מוקפים בגדר
21/07/2018 | 10:49
9
20

למה במדינת ישראל יהודים צריכים לחיות מוקפים בגדרות גבוהים, שער חשמלי ושומר?

לצפיה ב-'הותר לפרסום: המחבלים מהר הבית הם ערבים-ישראלים מאום אל פחם'
הותר לפרסום: המחבלים מהר הבית הם ערבים-ישראלים מאום אל פחם
21/07/2018 | 10:53
2
20
הותר לפרסום: המחבלים מהר הבית הם ערבים-ישראלים מאום אל פחם
המחבלים שביצעו את פיגוע הירי במתחם הר הבית, רצחו שני שוטרים ופצעו שלישי, הם צעירים מאום אל פחם. שב"כ פרסם את זהותם: מוחמד אחמד מוחמד ג'בארין בן 29, מוחמד חאמד עבד אל-לטיף ג'בארין בן 19 ומוחמד אחמד מפדל ג'בארין בן 19. למחבלים אין רקע ביטחוני קודם

לצפיה ב-'עכשיו המשפחות שלהם יקבלו הרבה הרבה כסף '
עכשיו המשפחות שלהם יקבלו הרבה הרבה כסף
21/07/2018 | 10:58
1
14
להיות רוצח יהודים זה מקצוע מכובד.
לצפיה ב-'אבו מאזן שקשור לרצח הספורטאים הישראלים במינכן שנת 1972'
אבו מאזן שקשור לרצח הספורטאים הישראלים במינכן שנת 1972
21/07/2018 | 11:02
13
משלם למחבלים הרוצחים ולמשפחות שלהם משכורות ענק .

המחבלים הערבים המוסלמים חתכו את אברי המין של הספורטאים הישראלים בעודם בחיים ואחר כך רצחו אותם במינכן שנת 1972
לצפיה ב-'את רוצה שגם הערבים יהיו מוקפים בגדרות גבוהים, שער חשמלי '
את רוצה שגם הערבים יהיו מוקפים בגדרות גבוהים, שער חשמלי
21/07/2018 | 10:54
5
18
ושומר?
לצפיה ב-'לא'
לא
21/07/2018 | 11:09
4
14
הערבים צריכים להיות מוקפים בגדר חשמלית . לא עם שער חשמלי .
במקומות מסויימים כמו אום-אל-פחם , טייבה , כפר-קאסם ועוד יש להטיל משטר צבאי עם תעודת זהות מיוחדת .
לצפיה ב-'צריך לעשות חילופי שטחים '
צריך לעשות חילופי שטחים
21/07/2018 | 11:31
3
19
ולהעביר את אום-אל-פאחם לחיות תחת שלטון אבו-מאזן.
לצפיה ב-'ואז ירו קטיושות מאום אלפחם'
ואז ירו קטיושות מאום אלפחם
21/07/2018 | 12:00
1
19
לגוש דן.
לצפיה ב-'לא נכון, יהיה הסכם שלום....'
לא נכון, יהיה הסכם שלום....
21/07/2018 | 12:01
10
לצפיה ב-'לא . צריך להעביר את התושבים ולא את השטח .'
לא . צריך להעביר את התושבים ולא את השטח .
21/07/2018 | 17:53
6
לצפיה ב-'אחרי שזה קרה'
אחרי שזה קרה
21/07/2018 | 10:59
11
משטרת ישראל הציבה ניידות באותם צמתים.
תחרויות הירי הבלתי חוקי פסקו באותם כבישים.

כשאותם בחורים היו צעירים יותר האם המדינה סיפקה
להם בתי ספר טובים? דאגה לחוגים ומגרשי ספורט
לפעילות אחרי הצהרים? האם עובדות סוציאליות טפלו
צעירים הבעייתים?
לצפיה ב-'איזה פלאיירית, יא וארדי.'
איזה פלאיירית, יא וארדי.
21/07/2018 | 10:51
1
23
לצפיה ב-'זה זמני, תכף יגיע המנהל ויחסום אותי לעוד חודש '
זה זמני, תכף יגיע המנהל ויחסום אותי לעוד חודש
21/07/2018 | 10:53
29
לצפיה ב-'למה אסד הערבי מוסלמי '
למה אסד הערבי מוסלמי
21/07/2018 | 11:10
30
מרעיב את הפלסטינים למוות  ? 

אסד מרעיב את הפלסטינים למוות
"אפילו ישראל לא התנהגה אלינו ככה"
לצפיה ב-' כי הם ערפים'
כי הם ערפים
21/07/2018 | 16:50
8
ערבים זה

לצפיה ב-'כל כך צודקת,והם עוד מייבבים על "אנחנו סוג ב'" ממש רחמנות'
כל כך צודקת,והם עוד מייבבים על "אנחנו סוג ב'" ממש רחמנות
21/07/2018 | 17:05
3
לצפיה ב-'סוריה הצטרפה לפדריקה מוגרעיני ולמפלגת שרצ בגינוי חוק הלאום'
סוריה הצטרפה לפדריקה מוגרעיני ולמפלגת שרצ בגינוי חוק הלאום
21/07/2018 | 14:33
5
34
גם קנצלרית הרייך הביעה דאגה.

סוריה גינתה את חוק הלאום: "מנציח את גזענות היישות הציונית"

סוריה גינתה את אישור חוק הלאום על ידי הכנסת ומשרד החוץ הסורי מסר כי "החוק מנציח את גזענות היישות הציונית באמצעות מנגנון להפרדה גזעית שמתעלה על האפרטהייד בכיעורו". עוד נמסר כי "החוק לא היה עובר אילולא התמיכה חסרת הגבולות של ההנהגה האמריקנית, שתומכת ביישות הלא-חוקית הזאת. החוק הישראלי הוא הפרה בוטה ומוחלטת לדין הבינלאומי, ומהווה פגיעה בזכויות ההיסטוריות של העם הפלסטיני על אדמתו".

(דניאל סלאמה)

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5313927,0...
לצפיה ב-'אז לדעתך על הסורים לתמוך בחוק?'
אז לדעתך על הסורים לתמוך בחוק?
21/07/2018 | 14:40
4
30
לצפיה ב-'כן או שילכו בדרך לוב ויתמכו במדינה אחת מהים עד הנהר לכולם '
כן או שילכו בדרך לוב ויתמכו במדינה אחת מהים עד הנהר לכולם
21/07/2018 | 17:16
3
6
ואם הם מתעקשים על מדינה פלסטינית שיסכימו שלצידה תהיה מדינה יהודית. 
לצפיה ב-'אתה היית תומך בחוק כזה לו היית במקומם?'
אתה היית תומך בחוק כזה לו היית במקומם?
21/07/2018 | 17:32
2
3
אתם מטורפים
לצפיה ב-'לו הייתי במקומם הייתי מחפש את דרכי לאמריקה או לאירופה '
לו הייתי במקומם הייתי מחפש את דרכי לאמריקה או לאירופה
21/07/2018 | 17:36
1
5
והייתי יודע שלמרות שנולדתי כאן, והורי נולדו כאן זאת לא מולדתי כי השטח שלי הוא רכוש יהודי שאבות אבותי השתלטו עליו. 
לצפיה ב-'זוהי מולדתם כי הם היו פה לפנינו והסיפורים שלכם '
זוהי מולדתם כי הם היו פה לפנינו והסיפורים שלכם
21/07/2018 | 17:40
2
אינם מענינים אותם אותנו ואת כל העולם
זכותם להיות פה והם תמיד יהיו פה ומי שיעלם מפה הם אתם הימנים תאבי המלחמות והדם
גרמתם לחורבן בית שני ותגרמו גם לשלישי
לצפיה ב-'"חוק הלאום: שיר הלל להגשמת הציונות שחוקק בעקבות שנאת השמאל"'
"חוק הלאום: שיר הלל להגשמת הציונות שחוקק בעקבות שנאת השמאל"
21/07/2018 | 17:19
10
Nava Koren  :
43 דקות · 
YouTube
" ותכניסו את זה טוב טוב לאזניים! "

עורך הדין יורם שפטל על חוק הלאום:
"שיר הלל להגשמת הציונות שחוקק בעקבות שנאת ישראל של השמאל הישראלי"

לצפיה ב-' הרש”פ משלמת מיליונים למבצעי הלינץ’ ברמאללה'
הרש”פ משלמת מיליונים למבצעי הלינץ’ ברמאללה
21/07/2018 | 16:53
2
34
“גיבורים שגרמו גאווה גדולה”: הרש”פ משלמת מיליונים למבצעי הלינץ’ ברמאללה
מכון ‘מבט לתקשורת פלסטינית’: “חוקי הקפאת הסיוע לרשות לא אפקטיביים, נדרשת מדיניות קשוחה יותר”

הרשות הפלסטינית מהללת את מבצעי הלינץ’ ברמאללה ומרעיפה מיליוני שקלים על הרוצחים. שלושה מהמחבלים שהשתתפו בביצוע הלינץ’ וכלואים כיום בישראל, קיבלו מאז מעצרם משכורת מצטברת של למעלה משני מיליון שקלים מהרשות – כך עולה מחישוב שערכו חוקרי ‘מבט לתקשורת פלסטינית’. עשרה מחבלים נוספים שהורשעו במסגרת הלינץ’ זכו למשכורות של לפחות חמישה מיליון שקלים.

לכתבה המלאה 

לצפיה ב-'קץ החלום: העולם הערבי הוכיח כי אינו מוכן לדמוקרטיה'
קץ החלום: העולם הערבי הוכיח כי אינו מוכן לדמוקרטיה
21/07/2018 | 17:03
11
8 שנים אחרי פרוץ “האביב הערבי”, רוב מדינות האזור עדיין לא התגברו על הסתירה הפנימית בין יסודות האסלאם לעקרונות הדמוקרטיה

לצפיה ב-'וזה חינוך לשלום? סטפני בטח תצדיק אותם'
וזה חינוך לשלום? סטפני בטח תצדיק אותם
21/07/2018 | 17:41
1
לצפיה ב-'אחרי שאקוניס גזר קופון בקרב הלאומנים, היתקפל בעצת מנדלבליט ?'
אחרי שאקוניס גזר קופון בקרב הלאומנים, היתקפל בעצת מנדלבליט ?
21/07/2018 | 10:09
14
37
בסופו של דבר ה"הישג" שלו נשאר כשהאשם במינוי הוא היוע"מ. רגב עשתה מהכלום הזה קריירה שלמה, ואקוניס לא יכול להרשות לעצמו לפגר אחריה בקרב על ה-IQ המשובח של מתפקדי הליכוד.

היועמ"ש לאקוניס: חזור בך מההחלטה לפסול את מינויה של מדענית המוח

אקוניס אמר שיכבד כל החלטה של מנדלבליט בנושא. שר המדע ביטל את מינויה של פרופ' יעל אמיתי לוועדה מדעית ישראלית-גרמנית כי חתמה על עצומה התומכת בסירוב לשרת מעבר לקו הירוק

אסף רונאל
20.07.2018, עודכן ב: 21:24 20.07.2018

לצפיה ב-'הוא הBDS '
הוא הBDS
21/07/2018 | 11:58
5
14
שיושב בממשלת ישראל.

כיצד נילחם בBDS אם אנו משתמשים
באותן שיטות?

לצפיה ב-'מה הבעיה להשתמש באותם שיטות של האויב ?'
מה הבעיה להשתמש באותם שיטות של האויב ?
21/07/2018 | 13:18
4
לצפיה ב-'אבל זו בעיה. אם כל אחד יביע דעה כנגד הכיבוש ויקרא לסרבנות,'
אבל זו בעיה. אם כל אחד יביע דעה כנגד הכיבוש ויקרא לסרבנות,
21/07/2018 | 16:19
1
7
מאיפה נביא מדעני מוח ? מסיעת הליכוד ?
לצפיה ב-'זה לא קורה ולא יקרה'
זה לא קורה ולא יקרה
21/07/2018 | 16:59
3
כי אחוז הבוגדים קטן מאוד, והם מוזמנים להיחנק עם הרעל שלהם
מי שמטיף לעבירות על החוק, שימלא תפקידים ממלכתיים במוקטעה או בברלין
להביע דעה זה דבר אחד, ולהסית לעבירות על החוק זה משהו אחר
האופן בו אתה קושר בין השניים מביך, ולא מוסיף לך כבוד ( לא שיש לך מי יודע מה כבוד כבר עכשיו )

לצפיה ב-'באותן שיטות בדיוק'
באותן שיטות בדיוק
21/07/2018 | 16:56
1
4
המחרים ? יוחרם
מה הבעיה עם זה ?

לצפיה ב-'אם אתה בעד החרם'
אם אתה בעד החרם
21/07/2018 | 17:01
2
תחרים.

אם אתה נגד החרם 
אל תחרים.

אבל אל תגיד שאתה נגד
החרם ומחרים.

מבין?
לצפיה ב-'מירי: "מה שווה הדמוקרטיה'
מירי: "מה שווה הדמוקרטיה
21/07/2018 | 15:27
4
14
אם אנחנו לא יכולים להשתיק את מי שלא חושב כמונו?"
לצפיה ב-'שתסלח לי אלוהים, אבל אני בטוח שמירי רגב לא רוצה להשתיק'
שתסלח לי אלוהים, אבל אני בטוח שמירי רגב לא רוצה להשתיק
21/07/2018 | 16:27
3
7
אלא להיפך. מירי רגב יודעת טוב מכולנו שאין לה מה למכור מעצמה: כל כולה נאדה, גורנישט. כשרת תרבות היא מביאה ערך מוסף לתרבות בישראל כאחרון האריתראים בתחנה המרכזית בתל אביב.

בלי ה"אחרים" היא לא שווה 20 קולות: בלי סודנים שהם סרטן, בלי מסי שמבטל, בלי התאגיד, בלי ה-BDS ובלי הריבים המתוקשרים/מתוזמנים/מצולמים בידי עוזרתה הפרלמנטרית. אפילו באמ-אמא של אדלשטיין היא נכנסה בשביל כותרת.
לצפיה ב-'מדבריך אני מבין שאתה בעד סילוק האריתראים'
מדבריך אני מבין שאתה בעד סילוק האריתראים
21/07/2018 | 16:30
2
6
לצפיה ב-'בודאי, אבל רק בדרכים הומניות.'
בודאי, אבל רק בדרכים הומניות.
21/07/2018 | 16:44
4
לצפיה ב-'קצה, זאת הבדיחה הטובה שקראתי היום.'
קצה, זאת הבדיחה הטובה שקראתי היום.
21/07/2018 | 16:52
3
לצפיה ב-'זה חלק מהמשחק הפוליטי'
זה חלק מהמשחק הפוליטי
21/07/2018 | 16:38
2
7
שבו אקוניס בטח לא הפסיד
רשמתי כבר כשהמקרה פורסם לראשונה, שלדעתי מדובר בסוג של שמור לי ואשמור לך והעצומה החתומה היא בסך הכל ליכלוך שנברו כדי למצוא כדי לתת תיעדוף למועמד ששומרים לו מקום.
כן עבד לא עבד, אקוניס עשה את החשבון שלו מה יקרה אם כן מה יקרה אם לא
לגביו זה win win

לא שונה בכלל מכל מיני גורמים בשמאל שבונים את הקריירה שלהם על שנאת נתניהו
לסחורה המפוקפקת שלהם יש קונים קרנם עולה, כוכבם זורח, והם מאושרים ומקבלים חיזוק לעשייתם.

מי שמפסיד בשני המקרים הן המפלגות שהם אמורים לייצג
לצפיה ב-'בחלקו. פוליטיקאי לא מתקיים בלי תקשורת מכל סוג.'
בחלקו. פוליטיקאי לא מתקיים בלי תקשורת מכל סוג.
21/07/2018 | 16:49
1
11
השאלה באיזה חלק מדובר, ופה ודאי שאקוניס "ביקש" שיכפו עליו את המינוי הזה, בכדי שירוויח פעמיים. הבעיה היא בפוליטיקאים שיושבים במשרות ביצועיות כאשר כל "מעשם" נגזר מהאחרים ובנוי על התנגדויות.

כמובן שבאופן טבעי אופוזיציה חיה מהתנגדות לקואליציה (אחרת היתה בקואליציה ...), וכבר ראינו את הביצועיסטים המהוללים כשהיו באופוזיציה, ומה עשו כשהגיעו לשלטון. עזה, למשל, שקטה מתמיד תחת שלטונם.
לצפיה ב-'תבדוק את הצהרתך על עזה, ואולי תיווכח שהיא נכונה משאתה חושב'
תבדוק את הצהרתך על עזה, ואולי תיווכח שהיא נכונה משאתה חושב
21/07/2018 | 16:59
4
ויו לה רזיזטנס !
ההתנגדות
כל תנועה בנויה על התנגדות
על השוני שהיא מביאה מול מה שהיריב מציע

זה חלק מהמשחק גם בקואליציה וגם באופוזיציה
חשוב שיהיה הגיון מאחורי ההתנגדות, שהביקורת תהיה מעשית
ושההתנגדות לא תהיה התנגדות לשם התנגדות
אחרת זו סתם דימוניזציה - שמהר מאוד הופכת לצייד מכשפות
בשמאל עוד לא השכילו להבין זאת
לצפיה ב-'למה יש לחמאס רק 5 הרוגים'
למה יש לחמאס רק 5 הרוגים
21/07/2018 | 07:11
20
40
60 תקיפות של חיל האוויר וזהו?
אתם יודעים כמה עולה לנו כל הרוג שלהם?
לצפיה ב-'הם לא רוצים לראות הרוגים בצד השני'
הם לא רוצים לראות הרוגים בצד השני
21/07/2018 | 07:20
11
14
זה הפחד.
כשיש לך סר בטחון שמכריז 5 דקות אחרי שמתגלה סרטון בו נראה חייל צה"ל שמגיע לזירת רצח יהודים בידי מחבל ורואה איזה בלאגן מתחולל שם שקצינים ומפקדים דמיקולו לא מצליחים להשתלט על הזירה ורואה את המחבל זז ומחסל אותו קודם כל לנטרל איום מכריז עליו הרמטכל כרוצח זה מהפחד ואיבוד עשתונות מה יגידו בעולם אחרי שיראו את הסרטון הזה.
עכשיו יש לך סר בטחון עוד יותר דפוק.
אחד שיודע לאיים וזהו.
איך אומרים כלב נובח לא נושך.
אז תרשום 1 לישראל 5 למחבלים.
מי ניצח בעימות הזה צבאית ותודעתית?
לצפיה ב-'המשך ללקק לביבימעניין למה אינך מאשים אותו '
המשך ללקק לביבימעניין למה אינך מאשים אותו
21/07/2018 | 07:24
10
7
לצפיה ב-'בוודאי שאני מאשים אותו.'
בוודאי שאני מאשים אותו.
21/07/2018 | 08:07
9
12
אבל תכל'ס גם אתה וגם אני יודעים שביבי לא קובע.
מי שקובע זה לצערי הצבא.
הצבא קובע שלירות בילד בן 8 שעושה מעשה חבלני טרור שעוד חצי שעה ישרפו שדות תבואה וחורש ושמורות טבע אסור להרוג אותו וראש הממשלה לא מפטר מיד את האידיוט התורן שקבע את הקביעה הזאת אז ראש הממשלה לא קובע.
גם סר הבטחון לא קובע.
מי שקובע זה הרמטכ"ל וקציני המטכ"ל.
הם כולם שמאל מחורבן שואפי ויונקי חרבון אוסלו לתוך הדם שלהם.
חרא של מדינה.
רגע אני הולך להביט בדרכון האמריקאי שלי ולהירגע.
לצפיה ב-'שטויות'
שטויות
21/07/2018 | 08:17
3
16
הצבא צריך לקבל הוראות מהדרג המדיני, והוא צריך לבצע משימות כמו למשל: הפסקת כל ירי או עפיפונים או טילים מעזה
ותאמינו לי אם תתקבל הוראה כזו היא תבוצע ולא חשוב איך
לצפיה ב-'הרמטכ"ל קיבל הוראה כבר לפני חודש מהקבינט המדיני'
הרמטכ"ל קיבל הוראה כבר לפני חודש מהקבינט המדיני
21/07/2018 | 08:59
2
12
לחסל את תופעת העפיפונים והבלונים.
הוא נכשל.
אז הקבינט נתן לו אישור להרוג כל מי שמנסה להפריח עפיפונים.
אז הרמטכ"ל אמר שזה נוגד את ערכי צה"ל ואת ערכיו האישיים ולכן הוא לא הוציא לפועל את ההוראה הספציפית שקיבל.
אז מי שולט במדינה?

לצפיה ב-'מאיפה לך האנפורמציה הזו?'
מאיפה לך האנפורמציה הזו?
21/07/2018 | 09:12
1
2
לצפיה ב-'נתניהו אמר .'
נתניהו אמר .
21/07/2018 | 18:00
3
לצפיה ב-'אז אם אינו קובע יש לזרוק אותו מהממשלה'
אז אם אינו קובע יש לזרוק אותו מהממשלה
21/07/2018 | 08:37
4
8
הוא האחראי ועליו לפטרם לפי דרכך
אתה פשוט מת שביבי יהפוך לימני ולכן אינך תוקף אותו אבל הוא שוב ושוב מחרבן עליך בבוז ואתה מרוב תיסכול מגונן עליו ומאשים אחרים

לצפיה ב-'גוטרמן תהייה ריאלי טוב? תעשה טובה ותפסיק לקשקש שטויות.'
גוטרמן תהייה ריאלי טוב? תעשה טובה ותפסיק לקשקש שטויות.
21/07/2018 | 09:06
3
19
לביבי אין תחליף .
אין מישהו כרגע שיכול להחליף אותו כראש ממשלה.
לא בימין ובטח שלא בשמאל.
מי יחליפו ? מי יכול להיות מועמד לראשות ממשלה מול הביבי?
אין דבר כזה.
השמאל לא יקבל מספיק מנדטים כדי להרכיב ממשלה.
גבאי? אם נשווה זאת לכדורגל אז ביבי הוא בליגת העל וגבאי הוא בליגה למקומות עבודה.
ציפי לבני? אוי הפלצתי מרוב צחוק.
יהיר לפיד? ליגה ג. שרלטן קשקשן .
מי עוד יש?
זהו פחות או יותר.
לצפיה ב-'אין אחד שאין לו תחליף'
אין אחד שאין לו תחליף
21/07/2018 | 09:13
1
7
תפנימו את זה
לצפיה ב-'ברור. לכל אחד יש תחליף.'
ברור. לכל אחד יש תחליף.
4
חס ושלום ביבי יתפגר מישהו יחליף אותו זה על בטוח.
אבל כל עוד והוא חי כרגע בתקופה הזאת אין לו תחליף.
תהיה ריאלי.
הציבור יבחר בו עוד פעם כי כל המועמדים נגדו נמצאים בליגה למקומות עבודה בעוד נתניהו מבחינת הציבור הישראלי נמצא בליגת העל.
גם טראמפ בליגת העל והזבלים ממפלגתו והזבלים ממפלגת הדמוקרטים נמצאים בליגת הפיתוח של מקומות העבודה חחחחחחחחחחחח
כך שכל עוד והנשיא שלי טראמפ ופוטין וביבי הם חברים העולם ילך וישתפר .
אמריקה חוזרת להיות גרייט אגיין /
ישראל נחשבת היום למעצמה הצבאית השביעית ולמעצמה כלכלית והכל תודות לביבי השפן הקטן שאמר לשרי הקבינט שלו תטפלו בחמאס אבל אל תחסלו אותו.
אני לא רוצה את אבו מאזן ברצועה ורצף טריטוריאלי.
מה שמעניין את ביבי זאת איראן. ולא החמאס ברצועה ולא העפיפונים ולא הבלונים.
מה שנשרף יפרח מחדש .
ושלא תבין אותי לא נכון. אני לא מצדד בקו המחשבה הזאת.
אני מסכים שעדיף החמאס שם מאשר הרשות אבל חוץ מזה צריך לדפוק להם איזה 200 הרוגים כדי שהם ירגעו.

לצפיה ב-'לטענתך הוא שמאלני שמפקיר את המדינה ואתה למרות הכל מגן עליו'
לטענתך הוא שמאלני שמפקיר את המדינה ואתה למרות הכל מגן עליו
21/07/2018 | 09:52
8
ולא קורא לפטר אותו
אז מה ההבדל בינך לחמאס? גם הם מרוצים מתיפקודו ורוצים שישאר בתפקידו ואתה גרוע מהם כי אתה ישראלי גיס חמישי והם רק ערבים

לצפיה ב-'זה בגלל אייזנקוט/השמאל/הקרן החדשה/הBDS/תמר זנדברג/הלהט"בים'
זה בגלל אייזנקוט/השמאל/הקרן החדשה/הBDS/תמר זנדברג/הלהט"בים
21/07/2018 | 10:11
1
10
ביבי וליברמן מתים להיכנס באימאימא של העזתים אבל מפריעים להם.
לצפיה ב-'הוא ימני שביבי השמאלני מחרבן עליו והוא למרות זאת תומך בו'
הוא ימני שביבי השמאלני מחרבן עליו והוא למרות זאת תומך בו
21/07/2018 | 10:25
3
לצפיה ב-'עזבו אותכם כולכם מהשטויות.....'
עזבו אותכם כולכם מהשטויות.....
21/07/2018 | 11:23
3
15

העיקר הוא שישראל שמה את יהבה בידיו של ה"פטרון" החדש שלה, 
הלא הוא מצרים.....!! 

ארה"ב יכולה לצאת לחופשה...... 

לצפיה ב-'מתי תבינו שליברמן וביביהו'
מתי תבינו שליברמן וביביהו
21/07/2018 | 15:29
2
14
הם נמרים של נייר?
כבר עכשיו הם שוקלים לחדש את האספקה לעזה אם החמאס לא יירו עלינו היום.
לצפיה ב-'שאלה, אם הם נמרים של נייר, איזה זן של חיות נייר יש בשמאל ?'
שאלה, אם הם נמרים של נייר, איזה זן של חיות נייר יש בשמאל ?
21/07/2018 | 16:17
1
15
אלפקות אולי שיורקות על כל דבר בבוז ? או אולי ההגדרה הנכונה יותר תהיה למות ?
למה של נייר
שואלים למה רק כדי שתהיה שאלה על הנייר של העיתון ובקיר של הפייסבוק
למה לא עושים ככה ולמה לא עושים ככה.
גם לי כמובן שיש ביקורת על התנהלות הממשלה, אבל אני לרגע לא חושב שהרטוריקה של השמאל אם היה מנהל מדיניות הייתה מביאה למעשים ומדיניות שתפתור את הבעיה
הרי גם אם הממשלה הייתה מתעקשת על תקיפה בשצף קצף מההתחלה כל מה שהיה משתנה זה הנוסח של השאלה ששואלת הלמה של הנייר.
אבל הרטוריקה של פויה ביבי פויה ליברמן הייתה נשארת.

למות של נייר
לצפיה ב-'שמפנז ננסי או שמפנז בונובו'
שמפנז ננסי או שמפנז בונובו
21/07/2018 | 16:29
12
שם במקום לריב מזדיינים
אבא עם בן ,בת אם אמא, סבתא עם הנכד וכו'
בתקשורת השמאלנית זו הדרך לעלות בסולם 

לצפיה ב-'מחרחר מלחמות'
מחרחר מלחמות
21/07/2018 | 16:10
1
8
עשרות ילדים שלנו  לבושי מדים נהרגו במבצע המיותר ההוא
לא צריכים עוד חללים

לצפיה ב-'שרפו לך את הבית או שהמנהלים חסמו אותך קצת'
שרפו לך את הבית או שהמנהלים חסמו אותך קצת
21/07/2018 | 18:01
לצפיה ב-'יש בעיה למי שלא יגיע ביום א' לעבודה'
יש בעיה למי שלא יגיע ביום א' לעבודה
21/07/2018 | 16:06
1
18
הוא יהיה חשוד 
או שהוא חרדי שצם ב- 9 באב
או שהוא הומו שיוצא להפגין / לשבות בגלל חוק הפונדקאות

לצפיה ב-'להטובאב'
להטובאב
21/07/2018 | 16:55
2
לצפיה ב-'פתרון איסטראטגי לבעית עזה'
פתרון איסטראטגי לבעית עזה
20/07/2018 | 15:28
80
112
היסטוריה של הפליטות
אסור לנו לשכוח שאנו הם אלו שיצרנו את הבעייה.
פליטי עזה הם פליטים מישראל, שישראל לא מאפשר להם (בצדק) לחזור לישראל, וכך ישראל יצרה את המצוקה, וישראל מתעלמת ממצוקותיהם שהולכים וגוברים במשך 70 שנים.
ההתנהגות הפלסטינית האנטי-ישראלית היא הגיונית,...
המשך>>
היסטוריה של הפליטות
אסור לנו לשכוח שאנו הם אלו שיצרנו את הבעייה.
פליטי עזה הם פליטים מישראל, שישראל לא מאפשר להם (בצדק) לחזור לישראל, וכך ישראל יצרה את המצוקה, וישראל מתעלמת ממצוקותיהם שהולכים וגוברים במשך 70 שנים.
ההתנהגות הפלסטינית האנטי-ישראלית היא הגיונית, ומבחינתם מוצדקת, כי לדעתם עם נורמלי  נלחם נגד פולשים שבאו ממדינות אחרות לכבוש את אדמתם ולהשליכם למחנות פליטים.

היסטורית העם היהודי
העם היהודי סבל מאנטישמיות היסטורית ממושכת, מצד הרבה מדינות בעולם.
עם עליית היטלר לשלטון, הרעיון הראשוני היה לגרש את היהודים מגרמניה, אז עוד לא חשבו על השמדתם אלא על גרושם, אלא שלא נמצאה אף מדינה שהסכימה לקבלם.
בוועידת אוויאן ב- 1935, אף מדינה לא הסכימה להגדיל את מספר הפליטים כדי לקלוט את עודף היהודים הבורחים והניזרקים מגרמניה הנאצית. לא ארה"ב, לא בריטניה, לא צרפת, לא שוויץ, לא הולנד, לא בלגיה, לא אוסטרליה, אף מדינה דרום אמריקאית, לא קנדה...
אפילו פליט יהודי אחד, זה פליט אחד יותר מדי.
לא הושג בוועידה כלום, ושישה מיליון יהודים מצאו את מותם בתאי הגזים הנאציים.
לצפיה ב-'בתגובה להריגת החייל: ליברמניהו תקפו מפקדות ריקות של החמאס'
בתגובה להריגת החייל: ליברמניהו תקפו מפקדות ריקות של החמאס
21/07/2018 | 00:03
5
34
מזכיר איך הזבל אייהוד ברח 'הגיב' על הלינץ' ברמאללה: הודיעו לכנופיות הרוצחים לפנות את המשרדים שלהם, ואז הפצית את המשרדים הריקים.

זה מה שעושה היום ממשלת סמרטוטיהו-איזנפוציהו.
לצפיה ב-'הפצית=הפציץ'
הפצית=הפציץ
21/07/2018 | 00:22
1
לצפיה ב-'הודעת דובר צה"ל :'
הודעת דובר צה"ל :
21/07/2018 | 01:11
14

הודעת דובר צה"ל

צה״ל השמיד שלוש מפקדות גדודיות של ארגון הטרור חמאס בזיתון, חאן יונס ואל-בורייג׳

בשעות האחרונות פעל צה״ל בעוצמה רבה כנגד מטרות טרור של ארגון הטרור חמאס. לאחר תקיפת שמונה מטרות על-ידי כלי טיס וטנקים, נתקפו כ-60 יעדי טרור על-ידי מטוסי קרב.

במוקד התקיפה הושמדו כליל שלוש מפקדות גדודיות של ארגון הטרור חמאס – מפקדת גדוד זיתון בצפון הרצועה, מפקדת גדוד חאן יונס בדרום הרצועה ומפקדת גדוד אל-בורייג׳ במרכזה.

במפקדות הושמדו כ-60 מבנים ותשתיות ונשללו יכולות פיקוד, שליטה וטרור משמעותיות.

תקיפות צה"ל הביאו לפגיעה קשה במערכי הפיקוד והשליטה, אמצעי לחימה, תשתיות צבאיות, הגנה האווירית, מערכי אימונים, מערכי הלוגיסטיקה ובתשתיות צבאיות שונות של ארגון הטרור חמאס בגדודים שנתקפו. 

בין המטרות הותקפו מפעלים ומחרטות לייצור אמצעי לחימה, פיר כניסה לרשת מנהרות טרור, מפעל המשמש לייצור רכיבים לתשתיות תת-קרקע, מחסן כלי טיס בלתי מאוישים, חמ"לים צבאיים, מתחמי אימונים, עמדות תצפית ועוד. 

התקיפה בוצעה בתגובה לפיגוע הירי בו נפל לוחם צה"ל אמש (ו'), וכן לפעילות הטרור של ארגון הטרור חמאס לאורך הגדר, טרור האש והפרות הסדר האלימות בהן בוצעו פעולות טרור רבות לעבר תשתיות ההגנה וכוחות הביטחון.  

תקיפה זו מביאה לידי ביטוי את היכולות האוויריות, המודיעיניות והמבצעיות של צה"ל. הצעדים ילכו ויתרחבו ככל שיידרש. 

ארגון הטרור חמאס מוסיף להוביל טרור נגד אזרחי ישראל ותשתיות הביטחון המגנות עליהם, מפר את הריבונות הישראלית ומסכן את אזרחי ישראל וכוחות הביטחון. 

פעולות הטרור של חמאס, שמבוצעות בכסות האזרחים, מדרדרות את מצבם של תושבי עזה ומביאות לפגיעה גם במאמצים ההומניטריים שמאפשרת ישראל.
בצה"ל רואים בחומרה רבה את פעילות הטרור של ארגון הטרור חמאס. חמאס הוא שאחראי לכל המתבצע מעזה והוא שאחראי להשלכות פעולות הטרור והתגובה עליהן.

צה"ל ערוך למגוון תרחישים אליהם התכונן בשנים האחרונות ונחוש להמשיך לבצע את משימתו להגן על אזרחי ישראל.

לצפיה ב-'מרגע שתקפנו זה היה ברור שיש סיבה, רק לא היה ברור כמה הרוגים'
מרגע שתקפנו זה היה ברור שיש סיבה, רק לא היה ברור כמה הרוגים
21/07/2018 | 01:17
1
21
והאמת שאני חששתי מבשורה קשה יותר.
ייצרנו נוסחה שבה אנחנו רק מגיבים ולא יוזמים וזו נוסחה רעה
מי שפחד לצלוף על מפריחי עפיפונים קיבל צלפים שיורים עלינו מהצד השני
וגם לא היה צורך להרוג אותם כדור ברגל היה עושה את העבודה
אבל כשהמדיניות היא מדיניות של תגובה בלבד, הצד השני חוגג ניצחון כי התגובה מבחינתו היא אישור לכך שפגע בנו
ומילא זה, גם כשאנחנו כבר תוקפים אנחנו עושים את זה בכאילו , רק כדי לסמן V
אני מקווה שהסיבה שלא תקפנו עד עכשיו הייתה נעוצה באיזו בקשה מטראמפ שרוצה לשמור את האש קטנה עד שיוסדר הנושא בצפון, אבל אני כבר לא בטוח.
לתחושתי האיראנים מעוניינים במלחמה ויש להם מספיק סיבות להנות מכך שהעולם יתמקד במה שקורה בעזה ולא במה שקורה בסוריה או בטהרן וברמה הגלובאלית זה משחק על נקודות. החמאס עושה מה שהאיראנים אומרים לו לעשות כי החמאס מקבל את הכסף שלו מאיראן.

וגם אם נוציא את איראן מהמשוואה, שלא תטעה אין פה פתרון שלא משלמים עליו מחיר, מלחמה זה רע, וגם מבצע ארטילרי אווירי מאסיבי בסבירות גבוהה היה מביא לקורבנות מהצד שלנו ומביא לפגיעה בכלכלה ובתיירות עם התגברות ירי הרקטות
רוב הימין לא מעוניין במלחמה, ובטח שלא בפלישה קרקעית

אני מקווה לפחות שמעכשיו כל עזתי שינסה להפריח עפיפון, בלון או קונדום יגלה שזה עלה לו ביכולת ללכת למשך שנה או בכלל, זה המינימום.
לצפיה ב-'כבר בשבוע שעבר כתבתי שהתגובה צריכה להיות נגד החמאס ומנהיגיו'
כבר בשבוע שעבר כתבתי שהתגובה צריכה להיות נגד החמאס ומנהיגיו
21/07/2018 | 15:37
11
קשה לי להבין את הקטע שאנו מענישים אותם רק כשהם מצליחים לפגוע בנו.
כל ירי של טיל לשדה של חרציות צריך להיענות כאילו נפל בגן ילדים.
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
21/07/2018 | 07:09
9
ממשלת סמרטיטיהו לברמניהו

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
פורום פסיכומטרי
פורום פסיכומטרי
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון רומני?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה