לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85348,534 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'אז מה דעתכם על נתניהו הקומיקאי ?'
אז מה דעתכם על נתניהו הקומיקאי ?
09/08/2019 | 08:38
5
35
האם הוא הצליח להעביר את המסר ?

https://youtu.be/ulFaczUo2fA
לצפיה ב-'היום יצאתי מוקדם ממקום עבודתי ...'
היום יצאתי מוקדם ממקום עבודתי ...
15/08/2019 | 19:36
26
הגעתי לביתי ואספתי את משפחתי לארוחת צהריים במסעדת "אופרה" בחדרה.

אני מטורף על אוכל תימני , תנו לי מרק בשר תימני או מרק עוף תימני עם חילבה + פיתות תימניות חמות או לחוח ועשיתם לי את היום.
המנות מגיעות עם מנת בשר או עוף ותפוחי אדמה נימוחים  - מעדן !!!

בני בכורי אהב את המרק והבשר אך לא התחבר לחילבה , לבני הקטן הזמנתי קציצות בשר ענקיות וטעימות לחך אותן הוא לא הצליח לסיים ואשתי הזמינה מנת דג כלשהי (אני לא אוהב דגים במיוחד)

לכל הנ"ל הוספנו קנקן לימונדה גדול + קנקן מים.
אוכל נפלא עם מבחר ענק , מסעדה עממית מומלצת מאד.
הכל כולל הכל - 200 שקלים כולל טיפ.

לאחר מכן נסענו למרכז המבקרים החדש בקיסריה העתיקה , הכניסה לנמל העתיק + ביקור בעתיקות עולה כ 40 שקלים למבוגר אך לבעלי כרטיס "מטמון" של רשות הטבע והגנים כמוני - הכניסה חינם.

כיף היה לטייל במרכז המבקרים החדש והממוזג , שם הוצג סרט חדש על בניית נמל קיסריה ועל חייו של בונה קיסריה "המלך הורדוס".

לאחר מכן התארחנו בביתם של חברים טובים אשר מתגוררים בפרדס חנה - יש להם ילדים בגילאים דומים לאלו של ילדיי , הם שיחקו יחדיו ונהנו מאד

ברגע זה שבנו הביתה.

יאללה , שיחזרו ללימודים כבר , נגמרו הקייטנות .....חחחח

לצפיה ב-'"הייתי שמאלני....ואז הכל התנפץ"'
"הייתי שמאלני....ואז הכל התנפץ"
17/08/2019 | 19:19
3
24
סרטון קצר בן 3 דקות בו שמאלן לשעבר מספר על הסיבה אשר גרמה לו להפסיק להצביע למרצ , חד"ש ומפלגת העבודה.

https://youtu.be/ByRVuTbahcE

לצפיה ב-'מסר פשוט ולעניין. גם אני עברתי תהליך דומה.'
מסר פשוט ולעניין. גם אני עברתי תהליך דומה.
17/08/2019 | 21:07
1
19
בגלל חבר שנהרג בפיגוע בדולפינריום
לצפיה ב-'אני חושב שאף פעם לא מצליחים להבין את עוצמת השנאה והסכסוך'
אני חושב שאף פעם לא מצליחים להבין את עוצמת השנאה והסכסוך
17/08/2019 | 21:42
17
עד אשר נחשפים פיזית לתוצאותיהם .

לדעתי , ברוב המקרים , אדם אשר ראה במו עיניו פיגוע יביט על הסכסוך היהודי מוסלמי בעיניים אחרות לחלוטין , זה הרגע בו המציאות טופחת על פניך בעוצמה ומזכירה לך להביט בה מבלי למצמץ. 

אני מתלבט האם ראוי ונכון לאמצעי התקשורת לשדר תמונות זוועה מפיגועים , מצד אחד זה יכול להוריד את מורל העם מטה , מצד שני זו קריאת השכמה עוצמתית לכל מי אשר עדיין זקוק לתזכורות , לכל אלו שלא יודעים מאומה { או לא רוצים לדעת } על היסטוריית הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות.

הייתי מספר לך משהו על הפיגוע בדולפינריום , אך לא היום , בהזדמנות אחרת.
לצפיה ב-'גם אברי גלעד עבר תהליך דומה'
גם אברי גלעד עבר תהליך דומה
18/08/2019 | 03:08
5
לצפיה ב-'המלצה לטיול זריחה במצדה + החיזיון האור קולי'
המלצה לטיול זריחה במצדה + החיזיון האור קולי
06/08/2019 | 08:52
11
54
החדש .

בשעה 11:00 בבוקר אנו נצא לבית מלון בירושלים עד יום חמישי בלילה ,  נצא לדרך ברגע בו הילדים יסיימו את החוגים -חבל להפסיד.
ובינתיים אספר לכם על טיול זריחה למצדה אותו ערכתי לפני כחודשיים.

נסענו בצהריים אל העיר הדרומית ערד , אל אכסניית אנ"א ושם שכרתי חדר משפחתי לארבעה עבור לילה אחד תמורת 400 שקלים בלבד. { אחלה חדר }
אכלנו צהריים במסעדה עממית חביבה בעיר ושבנו לחדרנו לנוח.

בשעה 19:00 שמנו פעמינו אל החיזיון האור קולי החדש אשר מוצג למרגלות הסוללה הרומאית , החיזיון הוחלף לפני כשנה והוא בהחלט מרהיב , בני הקטן בן התשע היה מרותק לחלוטין , גם אנחנו.

לאחר המייצג שבנו אל ערד , אכלנו ארוחת ערב קלילה ופרשנו לישון בכדי לקום בשעה 04:00 לפנות בוקר..... בשעה 05:00 כבר התייצבנו שוב למרגלות המצדה ועלינו אל הפסגה דרך הסוללה יחד עם תלמידי בה"ס אשר הגיעו למקום על ידי אוטובוסים רבים.
15 דקות של צעידה וכבר היינו בארמונו הצפוני של המלך הורדוס.

ושם , על פסגת המצדה , כשאנו מביטים על הזריחה המדהימה חידדתי לילדיי את החוויה באמצעות סיפורים נוספים על המרד אשר להם עדיין לא נחשפו , היה מדהים , מומלץ לכולם.

דרך אגב , היה מרגש לראות יהודים מתפללים שחרית על פסגת המצדה , אני וילדיי הצטרפנו אליהם לתפילה.

בשעה 08:30 ירדנו מן ההר והמשכנו את הטיול לאיזור באר שבע.

הטיול מומלץ לאללה , טיול של התחברות משפחתית וגם התחברות לעברנו ושורשינו כיהודים,  ההנאה מובטחת , מילה של שחר.

לצפיה ב-'בשעה האחרונה אנו נמצאים בתערוכת צה"ל'
בשעה האחרונה אנו נמצאים בתערוכת צה"ל
06/08/2019 | 13:20
32
אשר במתחם התחנה בירושלים.

סימולציות ממוחשבות של כיפת ברזל , יירוט טילים , סימולטור טיסה , סימולציית צניחה , הדמיית צוללת ....הילדים רצים מסימולציה לסימולציה ומאד נהנים.

שווה לאללה והכל בחינם , בהזמנה מראש.

לצפיה ב-'שחר מתפלל שחרית בעלות השחר'
שחר מתפלל שחרית בעלות השחר
06/08/2019 | 16:32
2
26
כל הכבוד שאתה משקיע כל כך הרבה בחינוך הילדים
בסופו של דבר זו הדרך היחידה להנחיל ערכים ומשמעות לחיים לדור הבא
לא פוליטיקה, לא מפלגות, לא עמותות...  כל זה באמת הבלים ותחליף גרוע למשפחה וקהילה - קהילה במובן הנכון, הבריא, הטוב של המילה... לא במובן המזוהם שלה.

הסיבה שעם ישראל דועך וסופו להיכחד זה רק התפוררות מבפנים של החברה, של המרקם הבריא השבטי של החיים
כן, כן, לאלף עזאזל, שבטי!
החיים פשוט התקלקלו. המערב קלקל והרס אותם. כל מי שהולך בעקבות הדמוקרטיה, בעקבות החולי של המערב - סופו דעיכה, מוות.
לצפיה ב-'חינוך זה החלק החשוב ביותר בעיני ואני משתדל'
חינוך זה החלק החשוב ביותר בעיני ואני משתדל
06/08/2019 | 17:46
1
31
להעניק להם חינוך מאוזן ללא שום אלמנט קיצוני.

אני לא מוריש להם את שנאתי לשמאל הישראלי ואני בכלל לא מדבר איתם על פוליטיקה אך אני מקפיד ללמד אותם את היסטוריית הסכסוך היהודי מוסלמי במאה וחמישים השנים האחרונות וממחיש הפקת לקחים מתקופה זו וגם מתקופות הרבה יותר מוקדמות...  

הם כבר יודעים היטב מי היה המופתי של ירושלים ומה היה יחסו אל יהודי פלשתינה , הם יודעים על מלחמת העצמאות והגורמים לה , הם מבינים היטב שיש לכבד כל מוסלמי אך יחד עם זאת יש לחשוד בו ולהיזהר.... ובנושא זה אין אצלי שום פוליטיקלי קורקט שהרי אין בכך שום גזענות כלשהי אלא התנהגות בריאה ושפויה אשר מותאמת למציאות חיינו בארץ ישראל ואני אחטא לתפקידי כהורה אם אניח להם להיות מושפעים מהטהרנות והנאיביות השמאלנית אשר פשתה בארצנו.....זה עוד עלול לסכן את חייהם.

אני מלמד אותם להיות גאים בדת אבותיהם , במורשתם , בהיסטוריה המדהימה של בני עמם.

אצלי הם לא יסבלו משינאה עצמית , הם לא ילקו את עצמם בשל נקיפות מצפון פלצניות וצדקניות , אצלי הם יביטו למציאות בעיניים ויהיו אחראים לכל פעולותיהם שהרי "מי שלא טרח בערב שבת לא יאכל בשבת"...

אני לא מחנך בכיינים חלשי אופי , מפונקים וחסרי חכמת חיים !!!
אך מעבר לכך הם מקבלים ממני הכל , אין דבר שאני חוסך מהם.
אני דורש מהם אך אני מעניק הרבה מעבר למה שאני מקבל.

העם היהודי שרד את ההיסטוריה ושב לכור מחצבתו לאחר 2000 שנות גלות....הישג שאין לו אח ורע בתולדות האנושות כולה ואני מאמין שעמנו ישרוד לנצח.

אגב , אני לא אדם דתי , אני חילוני לחלוטין .

לצפיה ב-'הילדים בבריכת המלון ואני כותב לכם ממיטת'
הילדים בבריכת המלון ואני כותב לכם ממיטת
06/08/2019 | 17:49
22
השיזוף המוצלת...חחח

לצפיה ב-'בדיוק עכשיו חזרנו מהחיזיון הלילי במגדל דוד'
בדיוק עכשיו חזרנו מהחיזיון הלילי במגדל דוד
06/08/2019 | 23:17
6
26
אשר מספר את סיפורה של ירושלים לאורך ההיסטוריה.

אשתי הייתה מהופנטת , אני והילדים הרבה פחות , החזיון במצדה היה הרבה יותר מרשים .
לצפיה ב-'היום בצהריים הגענו לשוק מחנה יהודה לטייל'
היום בצהריים הגענו לשוק מחנה יהודה לטייל
07/08/2019 | 01:39
5
30
ולאכול.

חשקה נפשי במסעדת תבשילים ביתיים והומלץ לי לפקוד מסעדה אשר שמה "עזורה" .

הגעתי למקום וכשסקרתי את התפריט הבנתי כי מנת בשר תעלה 55 שקלים ואם תרצה להוסיף למנה תוספת כגון אורז , תפו"א או צ'יפס תאלץ להוסיף עוד 20 שקלים, לכך תוסיף שתיה וטיפ והגעת למחיר ממוצע של כ 100 שקלים למנה !?!?

אני חיפשתי מסעדת פועלים נהדרת נוסח "גואטה" ביפו וקיבלתי מסעדה אשר מוכרת בדיוק את אותם תבשילים רק גובה כפול כסף.

מדובר במסעדה ענקית עם מקומות ישיבה רבים בתוך ומחוצה לה ולמרות זאת היא עמוסה לחלוטין , בקושי ניתן למצוא שולחן פנוי.

הבטתי בעמו ישראל אשר פקד בהמוניו את המקום ושאלתי את עצמי כיצד עם אשר טוען כי הוא נאנק תחת יוקר המחיה מרשה לעצמו לשלם מחיר כה מופקע על פאקינג מסעדת פועלים באמצע השוק ?

חשבתי לעצמי באותו הרגע.... "בשל עליה קלה במחירה של קופסת קוטג' מחורבנת יצאתם למחאה וכך אתם מתנהגים ? "

ומי אשם בכל ? ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו הוא האשם הבלעדי שכן אם לא הוא המדינה תחלק לנו דירות בחינם , הבנקים ימחקו את חובותינו וגר זאב עם כבש ובא לציון גואל....חחחחח

כל כך כיף שאפשר להפיל את כל מגרעותינו על נתניהו והשאלה הנשאלת היא מה תעשו כשהוא יפרוש , האם אז תאשימו סוף סוף את עצמכם בגרעון הכלכלי אליו הבאתם את משפחותיכם ? האם נפשכם המעודנת תוכל לעמוד במעמסה ?

אולי למען בריאותכם הנפשית כדאי שתשאירו אותו בשלטון ? חחחח

אני מגדיר את עצמי כצרכן נבון וככזה לא היתה לי שום כוונה לשלם 400 שקל עבור ארוחת צהריים ביתית ולכן המרתי את מסעדת "היוקרה" במעורב ירושלמי נהדר + שתיה לכולם במחיר סביר של כמאתיים שקלים . (זה לא עניין של כסף , זה עניין של עיקרון)

עוד המתינה לנו ארוחת ערב מפוצצת במלון בו אנו מתארחים.

לצפיה ב-'אני מתעב את מחנה יהודה, תיעוב מר ורעיל'
אני מתעב את מחנה יהודה, תיעוב מר ורעיל
07/08/2019 | 02:00
2
34
זה לא ייאמן מה נהיה מהמקום הזה. זה פשוט לא ירושלים.
אם היה ברומטר של פלצנות, הוא היה מודד שם רמות של פי שנים ממרכז ת"א.

על יוקר המחיה יש לי רק דבר אחד ויחיד לומר:
תן לי מדינה נטולת שמאלנים, פמיניסטיות ולהט"בים סוטי-מין מסריחים ומחליאים, ואני מוכן גם לשלם 500 שקל לארוחת צהרים ליחיד.
[וזה ממישהו שאוכל בחוץ כל יום]

לצפיה ב-'כירושלמי לשעבר'
כירושלמי לשעבר
07/08/2019 | 08:41
1
28
שעשה שעות ארוכות בשוק בעזרה לאמו עם הסלים [ שנות ה- 60 ] ואח"כ בילה עם חלק מהירקנים והסבלים במקומות מסתור לעינוגי גוף [ שנות ה- 70 ] לא מטריד כהוא זה מה שעשו מהשוק.
בכלל ירושלים כעיר כלכך מלוכלכת ומסריחה, שלידה תל אביב מלכת הנקיון.
לצפיה ב-'לפחות אין להם את זיהום האוויר של גוש דן וחיפה'
לפחות אין להם את זיהום האוויר של גוש דן וחיפה
07/08/2019 | 10:26
21
זה גם משהו.
לצפיה ב-'טוב , אז היום התעוררתי מוקדם , 07:00'
טוב , אז היום התעוררתי מוקדם , 07:00
07/08/2019 | 17:15
1
31
בבוקר , שתיתי נס קפה וירדתי לאימון בחדר הכושר של המלון.
התקלחתי וירדנו לאכול ארוחת בוקר.

משם נסענו לעיר העתיקה לסיור מדהים וארוך על חומותיה.
אם אתם מגיעים לסיור במקום אל תחמיצו את "טיילת החומות" אשר נקודת המוצא שלה היא שער יפו או (מגדל דוד)

התחלנו את הסיור על טיילת החומות הצפונית וצעדנו דרך הרובע הנוצרי אל עבר הרובע המוסלמי במזרח ירושלים , שער שכם , מערת צדקיהו ושער הפרחים  ( רק על החומות , לא ירדנו מטה ) ולאחר מכן חזרנו חזרה אל מגדל דוד ומיד המשכנו את "טיילת החומות הדרומית" דרך הרובע הארמני , שער ציון והרובע היהודי בואכה הר הבית והכותל המערבי.

באמת סיור מדהים , רציתי לבצע אותו בערב אך מפני שמזג האוויר היה נוח החלטתי שנעשה אותו בבוקר.

הפעם החלטנו לא לבקר בהר הבית ולכן ירדנו מן החומה ברובע היהודי בדרכנו אל "הקרדו" , עשינו שם סיור מהנה , התחברנו אל השוק וחצינו דרכו אל עבר חניון קרתא בשער יפו בדרך אל הרכב.

אכלנו צהריים בפיצריה אשר שכחתי את שמה וחזרנו למלון לנוח.

מיד נצא אל אחד המוזאונים הירושלמים הנודעים , הזמנו שם מקום עבור הילדים אשר אמורים לפתור כתב חידה מסוים בחסות המוזאון.
מדובר בפעילות מיוחדת לילדים אשר מבוצעת במקום ולי יהיה זמן לסייר במוזאון מבלי שהילדים יקדחו לי בראש.

ולאחר מכן נשוב למלון לארוחת ערב.

לצפיה ב-'סיום הטיול - אתמול בערב ביקרנו במוזאון'
סיום הטיול - אתמול בערב ביקרנו במוזאון
08/08/2019 | 19:51
20
ארצות המקרא ופתרנו כתב חידה אשר שלח אותנו לחיפושים בכל רחבי המוזאון , היה מאד מעניין , דומה קצת לחדר בריחה.

היום אכלנו ארוחת בוקר במלון ושרצנו בבריכה עד 12:00 .
יצאנו מן המלון בשעה 13:00 בדרכנו אל "מוזאון ידידי ישראל" שם מוצגת "חווית מולטימדיה אינטראקטיבית" במגוון נושאים מעניינים.

אכלנו צהריים במסעדת בשרים בשם "עלמא" , אחלה אוכל , מחירים טובים , 50 שקלים למנת בשר נדיבה ביותר.

המשכנו לטייל באיזור רחוב יפו חזרנו עכשיו הביתה.

דרך אגב , המלון בו שהינו קרוי "גרנד קורט" - מלון לא רע בכלל.
לצפיה ב-'שלום לכולם, שחר הזמין אותי, אז באתי להגיד שלום.'
שלום לכולם, שחר הזמין אותי, אז באתי להגיד שלום.
04/08/2019 | 19:41
11
37
לצפיה ב-'הווו , ברוך בואך , אני שמח על כי נענית להזמנתי.'
הווו , ברוך בואך , אני שמח על כי נענית להזמנתי.
04/08/2019 | 20:32
2
24
לצפיה ב-'נעניתי כי נעלמת(מרצונך) מהמקום הטבעי והחדש שלנו'
נעניתי כי נעלמת(מרצונך) מהמקום הטבעי והחדש שלנו
05/08/2019 | 09:12
1
41
תראה, אמנם לונדון לא מחכה לנו.
אבל ראבק, תל אביב נשכבת על הגדר בשבילנו.
שמח שהכל פ'סדר אצלך.
תמסור ד"ש לכל החבר'ה הטובים.
שחר
ב ו א   ה ב י ת ה.
לצפיה ב-'אני מטייל קצת , בטוחני שכל החברה הטובים'
אני מטייל קצת , בטוחני שכל החברה הטובים
05/08/2019 | 10:16
40
מתגעגעים אליך.
לצפיה ב-'היי, מה קורה?'
היי, מה קורה?
04/08/2019 | 21:25
7
50
קיוויתי ששלומך טוב. האם צדקתי?
לצפיה ב-'כן דורי, כפרה. '
כן דורי, כפרה.
05/08/2019 | 09:17
6
45
בינתיים כמו שאומרים, "טפו טפו".
השמש זורחת.
השקדיה פורחת
ואני מזדקן בנחת. 

לצפיה ב-'אוקיי, פנטסטי'
אוקיי, פנטסטי
05/08/2019 | 10:29
5
14
לצפיה ב-' צפו די בקרוב למתקפת "ימין" כאן'
צפו די בקרוב למתקפת "ימין" כאן
05/08/2019 | 11:45
4
57
חבל ששחוש האינטיליגנטי הזמין את חברו גס הרוח והעילג במיוחד לכאן. אבל הוא נחשב כריח נפיחה לא נעימה. למשתמש במפיץ ריחות דיגיטלי ירווח.
לצפיה ב-'אני בדיוק ההיפך ממך'
אני בדיוק ההיפך ממך
05/08/2019 | 13:42
2
51
עם הסבא אני בסדר גמור, שחר קרא לי להתאשפז במוסד סגור ועל כך אין מחילה.
לצפיה ב-' זה נכון מאד, דורי.'
זה נכון מאד, דורי.
05/08/2019 | 22:54
1
40
למרות דיעותינו הפוליטיות המנוגדות אבל בכל זאת הייתה בינינו
אחווה, שלום, רעות, ידידות ובעיקר.. כבוד הדדי.
מה שטוב אצלך דורי לעומת ה"אינטליגנט דה לה שמעטה".
אתה אדם הגון וישר.
מלח הארץ.
מלח פשוט מתוק.
לצפיה ב-'רוב תודות'
רוב תודות
06/08/2019 | 11:09
30
אני שומר על הכללים הנ"ל כפי שגדלתי וחונכתי, כמובן ביחס למי שמולי, במציאות ובמרחב הוירטואלי.
לצפיה ב-'מצטער, חרביף. אבל לא באתי לכאן כדי לריב'
מצטער, חרביף. אבל לא באתי לכאן כדי לריב
05/08/2019 | 22:36
152
גם לא חושב לשהות פה מי יודע מה.
יש לי פינה משלי.
כל כוונתי היא לקרוא לשחר לחזור לכור מחצבתו.
"עילג"?
אולי. 
אבל לפחות אני לא מתרומם.
תחליט אתה מה עדיף?
עילג?              
או....מתרומם.
לדעתי עילג.
כי ל"עילג" אף פעם לא כואב בתחת. 

לצפיה ב-'הצהרת נאמנות/ מוטי גילת'
הצהרת נאמנות/ מוטי גילת
05/08/2019 | 06:31
34
149
"פוטין לא לבד
אחרי כמה פגישות בארבע עיניים עם החבר הקרוב ולדימיר פוטין, מתחיל בנימין נתניהו ללמוד משהו משוחר הדמוקרטיה: איך לדכא מרד פוליטי אפשרי אצלו בבית. איך להפחיד את נושאי הכלים, חסרי עמוד השדרה, שלא יסטו חלילה מהשורה. איך להלך אימים על מי שאין די בסגידתם העיוורת למנהיג; איך להבטיח את נאמנותם באמצעות חתימה על הצהרת נאמנות.
כן, זה קורה אצלנו, בליכוד, במפלגת השלטון הוותיקה של ישראל - לא במוסקבה, לא בקרמלין, לא בכיכר האדומה. זה קורה במפלגת ההדר הביתרי לשעבר, במפלגת החושךהלאומית, במפלגה שהעומד בראשה, בנימין נתניהו, מתנהג כמי שכיסא המלכות שלו מתחיל להתנדנד.
זה קורה בגלוי, לאור היום, בלי בושה – בלי שאיש מבכירי הליכוד יעז לצייץ. אפילו אחד לא השמיע קול מחאה, אפילו אחד לא קם ואמר עד כאן, אני לא בובה של מישהו, אני לא סמרטוט, אני לא מונח בכיסו של מישהו – ודאי לא בכיסו של ראש הממשלה שראשי מערכת האכיפה הגיעו למסקנה שהוא מושחת סדרתי, רמאי, רודף טובות הנאה שמשחית חלק מסביבתו הקרובה.
אף אחד לא קם כי האנשים שמסביב לנתניהו, שהשררה מעבירה חלק מהם על דעתם, מחכים שאחרים יעשו בשבילם את העבודה. אין להם אומץ לעשות זאת בעצמם. אף שחלק מהם שונאים את ראש הממשלה, אף שחלק מהם ממש מאסו בו, אף שכמה מהם מדברים בו סרה מאחורי גבו – חתמו כולם על הצהרת נאמנות בנוסח מזרח אירופה ההיא. הם התחייבו לא להמליץ על מועמד אחר מהימין - לא להראות לו את הדלת.
במילים אחרות: הוא יוביל את המדינה למערכת בחירות שלישית רצופה והם שוב יאשימו את כל העולם ואשתו, למעט את עצמם, בשערורייה."

אין ספק, נמושות, חסרי חוליות ועמוד שידרה, רודפי שררה.
ואלו מנהיגי הארץ והעם.
אם בארזים נפלה שלהבת – מה יגידו אזובי הקיר

מוטי גילת, עיתונאי חוקר בתחום השחיתות הציבורית, פובליציסט ומרצה לתקשורת ישראלי, המשמש כפרשן בתאגיד השידור הישראלי. שימש בעבר גם כעורך רדיו. חתן "פרס סוקולוב" לעיתונות הכתובה משנת 2000.
[ויקומו עכשיו כל מכורי ביבי ויזדעקו בקול גדול: שמאלן, חמוץ, עוכר ישראל, טהרן ועוד מיני מילים מכובסות וגם כאלה שלא, להגן על הראש המשחת שלהם].

לצפיה ב-'מה , מוטי גילת הוא "חתן פרס סוקולוב" ??? '
מה , מוטי גילת הוא "חתן פרס סוקולוב" ???
05/08/2019 | 07:35
21
50
עכשיו שיכנעת אותי כי הוא אובייקטיבי לחלוטין  חחחח

ועכשיו הבה ננסה להכניס קצת סדר לעניינים.

איני רואה שום בעיה בהצהרת נאמנות רגע לפני הבחירות כשברור לכל כי נתניהו הוא מועמד הליכוד הנבחר לראשות ממשלת ישראל לבחירות הקרובות. ( נבחר בפריימריס דמוקרטיים לחלוטין)

הרי ברור לכל בר דעת כי קומבינת "רק לא ביבי" קורמת עור וגידים ובמסגרת אותה קומבינה יתעקשו אי אילו "בעלי עניין" לא להכנס לקואליציה עם הליכוד אלא אם כן נתניהו יוחלף במועמד ליכודי אחר.

כלומר יש כאן ניסיון להתערב בדמוקרטיה הפנים ליכודית על ידי אי אילו שמאלנים או פוליטיקאים ששום אידיאולוגיה זולת גחמה אישית מניעה אותם (ליברמן)

אתם מבינים ידידיי ?

יש לנו דיקטטור נכלולי כמו יאיר לפיד אשר לא ניתן בכלל להדיחו מראשות מפלגת "יש עתיד" אך הגברת רוזי לא כותבת על חברי מפלגתו שהם " נמושות , חסרי חוליות ועמוד שדרה ושאר ברכות כאלו ואחרות....

שלא לדבר על ליברמן הדיקטטור אשר גם במפלגתו אין שום דמוקרטיה שהיא וגם על חברי מפלגתו לא נכתב שהם נמושות , חסרי עמוד שדרה וכן הלאה....

אז כמו שאתם מבינים חבורה של שמאלנים ובעלי עניין (שהם גם דיקטטורים במפלגותיהם שלהם ) חברה לה יחדיו בכדי לתקוע טריז בתוככי מפלגת הליכוד ולנסות להדיח מבחוץ מועמד לראשות ממשלה מטעם הליכוד אשר נבחר בהליך דמוקרטי מושלם במפלגתו שלו.

אז גברת רוזי היקרה , אנחנו לא פרייארים , אנחנו רואים אותכם באים מקילומטרים ואנו מקדמים את פני הרעה באמצעים ראויים ונכונים לתרגיל המלוכלך אשר גולגל לפתחנו.

ומעבר לכך , לאיזה יו"ר מפלגה דמוקרטית (אין הכוונה ללפיד או ליברמן) אין אופוזיציה בתוך מפלגתו ?

מפלגת "האבודה" לדוגמא היא מפלגה דמוקרטית לחלוטין ....רק שכל שנתיים בממוצע היא מחליפה יו"ר , כלומר ראשי מפלגה זו לא מצליחים כבר שנים לייצר רציפות ויציבות מפלגתית , מעניין מדוע ?
אולי לפלצן השמאלני חסר האובייקטיביות מוטי גילת פתרונות....חחחח

נתניהו לעומת זאת מייצר רציפות ויציבות שלטונית ארוכת שנים וזאת ללא שום דיקטטורה שהיא.

אני יודע שהאמת מכאיבה אך חשוב שכל שמאלן יחשף לה ויפנים אותה.

לצפיה ב-'פרס סוקולוב לעיתונות כתובה ?'
פרס סוקולוב לעיתונות כתובה ?
05/08/2019 | 07:41
37
האם לא מדובר באחר התארים אשר שמאלנים פלצנים מן החונטה התקשורתית מעניקים אחד לשני ?

האם ידוע אם הם  הואילו בטובם להעניק את הפרס לכותב ימני כסוג של "עלה תאנה" בעבר ?

בהחלט יתכן.....הכל יתכן.
לצפיה ב-'איך????? '
איך?????
05/08/2019 | 08:46
11
41

איך, איך קורה שמר אדון ראש ממשלה, שרה נתניהו, עוד לא חטפה אותך למעון ראש הממשלה?
איך, איך מר נסיך נתניהו עוד לא קטף אותך כפרי בשל והגיש אותך על מגש לאמו?
איך, איך הנתניהו'ז עוד לא אספו אותך וצירפו אותך למקהלת רגב- ביטן- אוחנה ושאר חתומי הצהרת הנאמנות?

איך????

לצפיה ב-'והנה רשימת זוכי פרס סוקולוב לשמאלנות... '
והנה רשימת זוכי פרס סוקולוב לשמאלנות...
05/08/2019 | 10:05
2
46

מעניין כמה אנשי ימין נמצאים בתוך הרשימה המפלצתית הנ"ל ?
ראיתי כמה "עלי תאנה" חמדמדים.....מעניין כמה זה יוצא באחוזים ?

רשימת זוכי פרס סוקולוב לפי שנים

שנה שם הזוכה הערות
1956[3] דוד זכאי על ספרו "קצרות"
יוסף ימבור על מאמריו ופליטוניו מזמן עלייתו לארץ ישראל
בן-ציון כ"ץ פרס כבוד בזכות היותו לוחם לאמת ולצדק ובזכות היותו "אבי אבות ה`סקופים` בעיתונות העברית"
עזריאל קרליבך פרס זיכרון, על יומן הדרכים "הודו"
אפרים תלמי על רשימותיו מחיי הארץ וממהלך הפיתוח של אזורי השממה, שחלק מהן כונס בספרו " מדן ועד אילת"
1958[4] יהודה גוטהלף על מאמריו שתרמו לתחום הפובלציסטיקה הישראלית וליעודי המדינה
יוסף הפטמן פרס זיכרון
אריה נבון על כך שהכניס את הקריקטורה הפוליטית-אומנותית כמדור קבוע לעיתונות הישראלית
אפרים קישון על טורו במעריב בו פיסם את רשימותיו ההומוריסטיות המצטיינות בתכנן החריף,
בשנינותן ובלשון העברית הגמישה והחיננית
עזרא ריבליס על רשימותיו בעל המשמר המתארות את חיי הנגב
1960[5] דוד לאזר עורך החלק הספרותי במעריב, על פעילותו העיתונאית בישראל ובתפוצות
אורי קיסרי פיליטוניסטן ומבקר קולנוע ותיאטרון
חיים שורר עורך עיתון דבר
משה שרת על עבודתו העיתונאית במשך שנים רבות וספרו "משוט באסיה"
1962[6] רפאל בשן על יצירת סגנון ונוסח עיתונאי מיוחד כפי שבא לידי ביטוי בסדרת רשימותיו "ראיון השבוע" עם אישים בחדשות
הרצל ברגר פרס כבוד למפעל חיים על עבודתו הפובליציסטית
חיים גורי על כתיבת יומן משפט אייכמן
1965[7] מיכאל בר-זוהר על ספרו "גשר על הים התיכון"
יצחק גרינבוים פרס כבוד על פעילותו העיתונאית הענפה
ק. שבתאי (שבתאי קשב קלוגמן) על מאמריו ורשימותיו הפובלציסטיות בעיתון דבר
1967[8] רות בונדי על רפורטז'ות רשימות ופיליטונים
הרצל רוזנבלום בתחום הפובליציסטיקה
1969 חיים חפר עבור המקאמות שלו בידיעות אחרונות
אייזיק רמבה פרס על מפעל חיים כעורך עיתונים ופובלציסט, הוענק לאחר מותו
1972 חנה זמר על מכלול מפעלה העיתונאי
ברוך נאדל הישגו האישי העיתונאי בהגנת זכויותיו של הצרכן הישראלי
יעקב רבי על תרומתו המיוחדת בהקניית התרבות היהודית והשפה לקוראי על המשמר
1975 ישעיהו אברך -
מארק גפן על "יומן מלחמת יום הכיפורים"
שלום רוזנפלד -
זאב שיף עיתונות כתובה
1978[9] אריה דיסנצ'יק על מפעל חייו
חביב כנען מבצע עיתונאי שניהל להבאתו לדין של רוצח משפחתו בשואה, פטר מנטן
1981[10] מיכאל אסף עיתונות כתובה, פרס כבוד על מפעל חיים
נחום ברנע עיתונות כתובה
יעקב פרקש (זאב) עיתונות כתובה
1984 חיים איזק עיתונות כתובה
יעקב ארז, אבי בטלהיים,
אברהם תירוש עיתונות כתובה, פרס משותף על תחקיר בנושא מלחמת לבנון הראשונה
1985 איתן אלמוג תקשורת אלקטרונית -תחקיר/3 שעות/ 30 שנה לעסק הביש ולפרשת לבון.
יוסי גודארד תקשורת אלקטרונית
זיו יונתן תקשורת אלקטרונית
אהוד יערי תקשורת כתובה, על סיקור המלחמה בלבנון
צוותי הטלוויזיה הישראלית,
גלי צה"ל וקול ישראל תקשורת אלקטרונית, פרס כבוד על סיקור מלחמת לבנון הראשונה
1988 גדעון גרייף תקשורת אלקטרונית, על משדר הרדיו "סאלוניקי-אושוויץ"
עדנה פאר תקשורת אלקטרונית, פרס כבוד על מפעל חיים
אבשלום קור תקשורת אלקטרונית
דני רובינשטיין עיתונות כתובה
נחמיה שטרסלר עיתונות כתובה, תחקיר פרשת מניות הבנקים
1993 איתי אנגל תקשורת אלקטרונית, ציון לשבח על סיקור מלחמת בוסניה
דב בר-ניר עיתונות כתובה, פרס כבוד למפעל חיים
דודו דיין תקשורת אלקטרונית, סדרת הרדיו "עושים מדינה"
יהודית לוץ תקשורת אלקטרונית, פרס כבוד למפעל חיים
שלמה נקדימון עיתונות כתובה, על ספרו "תמוז בלהבות"
חנה קים עיתונות כתובה, ציון לשבח (על "מוסף לחץ" לענייני חברה וכלכלה)
גדעון רמז תקשורת אלקטרונית
שלמה ניצן, יאיר גרבוז,
דני קרמן, תרצה אייזנברג עיתונות כתובה, פרס משותף על כתיבה ב"דבר אחר"
1998 מיכאל הנדלזלץ עיתונות כתובה, ציון לשבח
משה ז"ק עיתונות כתובה, מפעל חיים
רפיק חלבי תקשורת אלקטרונית
יוסף לפיד תקשורת אלקטרונית, תוכנית הרדיו "השבוע שלי"
כרמלה מנשה תקשורת אלקטרונית, תחקירים (מחדלים במערכת הביטחון)
משה נגבי תקשורת אלקטרונית
סבר פלוצקר עיתונות כתובה
דורון רוזנבלום עיתונות כתובה
2000 מרדכי גילת עיתונות כתובה
נתן זהבי תקשורת אלקטרונית
דב יודקובסקי עיתונות כתובה, מפעל חיים
יחיאל לימור ורפי מן עיתונות כתובה, ציון לשבח (על כתיבת הספר "’עיתונאות - איסוף מידע, כתיבה ועריכה")
עמוס כרמלי תקשורת אלקטרונית
מיכל ניב תקשורת אלקטרונית, פרס הוקרה וזיכרון
עינת פישביין עיתונות כתובה, תחקירים (נושאים חברתיים)
2002 מרדכי נאור עיתונות כתובה, מפעל חיים
ענת טלשיר וצדוק יחזקאלי עיתונות כתובה, על תחקיר נפגעי נחל קישון
רזי ברקאי תקשורת אלקטרונית, הישגים מקצועיים ברדיו
נקדימון רוגל תקשורת אלקטרונית, פרס מיוחד על חיבור מסמך נקדי
עודד שחר תקשורת אלקטרונית, הישגים ככתב וכפרשן
2004 אורי אבנרי עיתונות כתובה, מפעל חיים
דניאל בן סימון עיתונות כתובה
עמנואל הלפרין תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
חנוך מרמרי עיתונות כתובה
רוביק רוזנטל עיתונות כתובה, מפעל חיים
מיקי רוזנטל תקשורת אלקטרונית, תחקירים
מולי שפירא תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
2005 יעקב אחימאיר תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
בן שני תקשורת אלקטרונית, תחקיר (שנה לילדי רמדיה)
גדעון עשת עיתונות כתובה, מפעל חיים
גיא לשם עיתונות כתובה, תחקירים (עוולות ושחיתויות ציבוריות)
2006 עוזי בנזימן עיתונות כתובה, מפעל חיים
רותי סיני עיתונות כתובה, תחקירים (נושאים חברתיים)
ניסים משעל תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
איתי לנדסברג תקשורת אלקטרונית, תחקיר (פצועי מלחמת לבנון השנייה)
2007[11] שלומי אלדר תקשורת אלקטרונית, סיקור הנעשה ברצועת עזה
ירון לונדון תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
אורי קליין עיתונות כתובה, מפעל חיים (בתחום ביקורת הקולנוע)
רן רזניק עיתונות כתובה, תחקיר (פרשות שחיתות רפואית)
2008 אריה גולן תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים: על המשדר הוותיק "הבוקר הזה" ברשת ב' של קול ישראל
ירון דקל תקשורת אלקטרונית, על הצטיינותו כשליח רשות השידור בארצות הברית
אורי אליצור עיתונות כתובה, מפעל חיים
2009 דוד ויצטום תקשורת אלקטרונית, "על ייצוג השידור הציבורי במיטבו,
על קשת הסיקור הרחבה של אירועים בעולם ועל סגנון השידור שלו המשלב עומק, ידע ושיח תרבותי"
עמרי אסנהיים תקשורת אלקטרונית, על תחקיר הניסוי הסודי של חיסון האנתרקס בחיילי צה"ל
ששודר במסגרת התוכנית "עובדה"
צבי בראל תקשורת כתובה, מפעל חיים
יוסי מלמן תקשורת כתובה, על כתיבה מעמיקה בתחום הביון והאטום
2011 יגאל סרנה תקשורת כתובה, "על כתיבתו האיכותית, המצטיינת בעבודת שטח לאורך שנים, ברב-גוניות וברמת רגישות גבוהה"
ורדי כהנא תקשורת כתובה, "אחדים מתצלומיה הפכו לאבני דרך של הצילום העיתונאי בישראל"
חיים ריבלין תקשורת אלקטרונית, "תחקיריו הרגישים והמעמיקים עוסקים בקבוצות שקופות בחברה הישראלית, קבוצות המקופחות ומנוצלות בשוק העבודה; תחקיריו גרמו בכמה מקרים לשינוי במציאות החברתית הקשה במדינת ישראל"
רביב דרוקר תקשורת אלקטרונית, "על מכלול עבודותיו, שבהן ערך בעומק ובאומץ תחקירים שחשפו פגמים מדאיגים ושחיתויות בפוליטיקה הישראלית על כל גווניה"
2013 גל גבאי תקשורת אלקטרונית, " על תחקיריה, שחשפו עוולות חברתיות הנוגעות לאוכלוסיות מוחלשות"
ברוך קרא תקשורת אלקטרונית, "על פעילותו רבת השנים בעריכת תחקירים אמיצים ומחוללי שינוי בנושאי שלטון החוק"
גיא רולניק תקשורת כתובה, "על הקמת "דה-מרקר" ועל הפיכת העיתונות הכלכלית לגורם משמעותי בשיח הכלכלי חברתי"
שאול אמסטרדמסקי תקשורת כתובה, "על כך שהעלה לסדר היום את שאלת הפנסיה במדינה באמצעות תחקיריו המעמיקים והמקיפים"
2015 עמוס הראל תקשורת כתובה
גידי וייץ תקשורת כתובה
אילנה דיין תקשורת אלקטרונית, "על שורה של תחקירים יסודיים ופורצי דרך בתוכנית עובדה, על תרומתה החלוצית בתחום התחקיר הטלוויזיוני, יצירת שפה תחקירית חדשה והיותה מופת לדור שלם של עיתונאים חוקרים"
קרן נויבך תקשורת אלקטרונית, "על עבודה עיתונאית ברדיו, בפרט בתוכניתה סדר יום, שעוסקת בנושאים כלכליים וחברתיים מנקודת מבט ביקורתית. בעבודתה העיתונאית מעוררת נויבך דיון ציבורי מעמיק בנושאים אלה"
2017 יואל מרקוס תקשורת כתובה, מפעל חיים: "מגדולי הפובליציסטים בעיתונות העברית לדורותיה, שהצליח במהלך עשרות שנות עבודה, בעיקר בעיתון הארץ, לבסס רקורד של כתיבה דעתנית, משפיעה, עצמאית ואמיצה, תוך שהוא כובש לעצמו גישה חסרת תקדים למקבלי ההחלטות, אבל מצליח בו בזמן לשמור על מרחק עיתונאי ראוי"
רונן ברגמן תקשורת כתובה "על שורה של חשיפות עיתונאיות חשובות ואמיצות החל מהנעשה במכון הפתולוגי ועד לראיון הבלעדי עם תת-אלוף (מיל') יצחק יעקב ז"ל דרך שערוריית החיסונים המסוכנים נגד אבעבועות שחורות, חשיפת
לצפיה ב-'פרסים ואותות'
פרסים ואותות
05/08/2019 | 11:40
1
29
איך, איך עוד לא העניקו לך איזה פרס, אות העוז, הגבורה, התעוזה?
אני קוראת מכאן למשפחת נתניהו: 
קחו את שחר ותנו לו משהו, קטן, גדול, בינוני, אבל משהו.
הבחור פשוט יוצא מגידרו והלשון שלו עוד רגע נופלת מרוב שימוש.
תנו
לו
משהו

לצפיה ב-'למי אני יכול ללקק דרך הפורום שכוח האל הזה ?'
למי אני יכול ללקק דרך הפורום שכוח האל הזה ?
05/08/2019 | 16:12
35
מי יקרא אותי פה בכלל ?

מי יעריך את פועלי ?  חחח

כפי שכתבתי לאריק , אני אדם פשוט אשר כותב את דעתו.

הכל טוב.

לצפיה ב-'שימי לב רוזי לזמני הופעתו של השחר [ אהוב לבי כאחי ] '
שימי לב רוזי לזמני הופעתו של השחר [ אהוב לבי כאחי ]
05/08/2019 | 11:41
7
28
בפורומים השונים.
מתי הוקמה הקומונה ומתי הוא נטש אותה.
לי באופן אישי ברור לחלוטין ששחר אינו מי שהוא מציג עצמו כאן. ברור שאין לי שמץ מידע עובדתי למעט השוואות בין הדוברים השונים של לשכת התעמולה [ כולל הבן, כלבכלבי הכנסת ושאר טרחני העתונות הימניים ] לדברי השחר.
אם תשימי לב, הרגב-סיבוני שבתחילת כהונתה זכתה להערצת שחר, אהובי כאחי עלי, נעלמה לגמרי מהנרטיב שלו, עד כדי כך, שפרובוקציה מתוכננת היטב שלי בענינה, נענתה באפס תגובה.
אני חוכך כל הזמן בדעתי, אם איננו משמשים כניר לקמוס עבור תעמולת הליכוד דכאן, כלומר תעמולת הקיר"ה ורעיתו ויורש היצר, ולכן ◄ הוא מפציע כאן רק לקראת בחירות.
לצפיה ב-'אח יקר , אתה רואה צל הרים כהרים.'
אח יקר , אתה רואה צל הרים כהרים.
05/08/2019 | 12:27
1
47
אני מוכן לחשוף את עצמי לחלוטין בפניך אם תניח לי לממן לך טקס עליה לתורה בכותל המערבי.

טקס סמלי וקטן אשר יהווה כריתת ברית מחודשת בינך לבין דת אבותיך ,  אשר יחבר מחדש בינך לבין בני עמך , אשר יגדיר מחדש בעיניך את המושג "שותפות גורל".

וחוץ מזה אני ממש לא כותב רהוט , רחוק מכך, אני יודע להעביר מסר פשוט , זה הכל.

אני מעריץ את מירי רגב , עפר לרגליה אני אך אין לי זמן או כח להגיב לכל מי אשר מבקר אותה.

היה רגוע אח יקר , אני אדם פשוט מן השורה אשר בסה"כ כותב את שעל ליבו.

אולי סבא ואני ניקח אותך לאכול מרק עם חילבה בכרם ונצחק קצת על זכרונות משותפים מן הוירטואליה התפוזית.

לצפיה ב-'עזוב שחר, אתה הרי יודע שאני לא מסתובב עם כאלה.'
עזוב שחר, אתה הרי יודע שאני לא מסתובב עם כאלה.
06/08/2019 | 08:51
24
למה שלא תסעו לטייל במזרח ירושלים? 
שם יעשו לכם כבוד של מלכים.  

לצפיה ב-'השחר העולה והיורד'
השחר העולה והיורד
05/08/2019 | 16:27
4
28
אני לא מנסה לברר מי הוא שחר.
בעיני הוא יכול להיות בדיוק מי שהוא מציג, עיוור וסומא מהלך אחר אדונו ופולט את כל המסרים שמוטמעים במוחו בשיטתיות ובלי יכולת ו/ או רצון להבין את פשרם.

הוא גם יכול להיות מבחינתי אדם בעל תובנה גבוהה שמתעלם בכוונה תחילה מכל האמור מעלה ובוחר להיות עבד נרצע לאדונו ולפלוט את משנתו ההרסנית והמשסעת.

והוא יכול להיות בור ועם הארץ שפשוט אינו מבין דבר וחצי דבר ורק פולט את הדברים שהוא שומע מהאיש ששוטף את מוחו, כמו מוחות רבים אחרים ומלבד לקרוע את העם הזה והכל למען עצמו וגבירתו אינו תורם עוד דבר למדינה.

גם לא משנה לי מתי הוא בא.
כל זמן מבחינתי אינו ראוי, בעיקר כשמדובר בניסיון לקדם מושחת בראשות עדר מושחתים שמבקשים להשחית את המדינה לכלל תושביה- ימין ושמאל.

שחר רק לא מבין שכשהוא לועג לשמאלנים הוא בעצם בוכה על עצמו.
כי השמאלנים אולי יחליטו לעזוב את הארץ, ואני בספק שיהיו רבים כאלו, כי המדינה שלנו חשובה לנו מאד מאד, אבל כל מצביעי ביבי שיישארו כאן יצטרכו לאכול את הדייסה שבישלו לעצמם ולהיחנק ממנה.
לצפיה ב-'נוו בחיאת רוזי , מאיפה הבאת את התובנות הללו ?'
נוו בחיאת רוזי , מאיפה הבאת את התובנות הללו ?
05/08/2019 | 18:23
3
45
כשאני לועג לשמאלנים אני בוכה על עצמי ? חחחח

רוזי יקירתי , מבלי להשתחצן אומר כי יש לי ניסיון חיים ארוך לאללה , הספקתי לעבור המון מהמורות בחיים ואני גאה לומר שקשה למכור לי לוקשים , אני בוחר בלב חפץ בגרוע פחות , כלומר בנתניהו.

אני לא כמו עדר השמאלנים המלנכוליים אשר מוחם משולל יכולת הגנה נוכח השתלות הדיכאון אשר מבוצעות בהם על ידי נציגי החונטה התקשורתית.

חלק ניכר מכם חסרי שמחת חיים ונחישות , עצובים , רופסים , בעלי עצבים מרוטים  , עייפים , חסרי אמונה בצדקת הדרך ועוד ועוד ,  האם כך נראה מחנה מנצח ?

* חלק ניכר מכם החליט לבחור בגנץ ברגע בו הוא הציג את מועמדותו והרבה לפני שידעתם בכלל מהו מצעו הפוליטי.

* האדון גנץ תמך בהסכם הגרעין נוסח אובמה.

* האדון גנץ התנגד לבניית הגדר אשר מנעה כמעט לחלוטין את כניסת המסתננים לארצנו.

* האדון גנץ הביא חברת סייבר לפשיטת רגל תוך זמן קצר.

* מדובר בטירון פוליטי אשר אינו יודע אפילו כיצד נראית הצעת חוק.

אז אני שואל ,  נראה לכם שאדם בעל רזומה כזה צריך לקפוץ היישר אל משרד ראש הממשלה ?
האם הוא לא אמור להשתפשף קצת בפוליטיקה לפני שייעז להציע עצמו כמועמד למשרה הרמה והקשה מכולן ?

גנץ גבה הקומה , תכול העיניים ורחב הכתפיים , הוא התגלמות תקוותו של השבט הלבן והגזען ולכן העדפתם אותו חרף מגרעותיו וחרף העובדה שלא ידעתם כלום על משנתו הפוליטית אותה הוא שמר בסוד במשך תקופה ארוכה..

אתם לא פחות מאשר עדר רדוד ונמוך אשר לא מסוגל לחשוב באופן עצמוני - רק כך ניתן להסביר את בחירתכם.

לא בחרתם מנהיג , בחרתם "נער פוסטר" חתיך אשר שוכן עמוק בתוך תת המודע הגזעני שלכם ואתם עוד מעיזים לכנות את מצביעי הימין "עדר" ?

ועכשיו אתם מוכנים להצביע אפילו לליברמן אשר אותו אתם מתעבים רק בכדי להיפטר מנתניהו .....עד לשם הגעתם.

אז דעו , שנאת נתניהו אינה תחליף לדרך והשקפת עולם !!!

אסיים בסיפור היסטורי קצר על הקיסר המטורף קליגולה אשר ע"פ הידוע לנו מינה את סוסו לקונסול שהיא המשרה הפוליטית הרמה ביותר בתקופת רומי העתיקה ....ולדעתי , חלק ניכר מן המחנה השמאלי יעדיף להציב בעל חיים כלשהו בראשות ממשלת ישראל רק בכדי להיפטר משנוא נפשכם. (בדיוק כמו קליגולה). חחחח

עד כדי כך אתם מעוררי רחמים , שלא לומר מטורפים - מאחל לכם בריאות.

לצפיה ב-'גם ביבי'
גם ביבי
05/08/2019 | 21:07
2
23
גבה-קומה, בעל קול עמוק, תכול-עיניים, יפה בלורית ותואר(בצעירותו, לפחות - בוגר סיירת מטכ"ל, תחת פיקודו של אהוד ברק) רחב-כתפיים, ואשכנזי.
וכבר דובר על כך שאת צמרת הליכוד, כביכול המפלגה של "ישראל השניה"(הכינוי ההוא שהוטבע בתקופת שלטון ברק), מאיישים גברים אשכנזים.

לשד העדתי אין שום וכלום משמעות. אפס.
המאבק פה בארץ הוא אחד ויחיד:
מדינה יהודית    או    מדינה דמוקרטית
הדתה         או      תחבורה בשבת
משפחה מסורתית    או   להט"ב
רבנות ראשית       או      רבנות רפורמית
גירוש כושים ופיליפינים    או    מדינת כל מסתנניה
צבא מנצח וגברי      או        שירות משותף ובחורילות בצבא
מצעד הדגלים        או       מצעד התועבה

הניתוחים שלך את המפה הפוליטית מיושנים
עדתיות לא מעניינת בשקל אף אחד
ואפילו הפלסטינים כבר לא מעניינים בשקל אף אחד
לצפיה ב-'אני חלוק עליך לחלוטין בנושא הגזענות ואני בטוח '
אני חלוק עליך לחלוטין בנושא הגזענות ואני בטוח
05/08/2019 | 22:07
1
25
שתקרא אותי כותב על כך בהרחבה בעתיד
הכל טוב , לא חייבים להסכים.

לצפיה ב-'שים לב מתי התחילה השנאה התקשורתית לביבי'
שים לב מתי התחילה השנאה התקשורתית לביבי
05/08/2019 | 23:50
39
אמנם היו בעבר חקירות נגד ביבי, כמו שהיו גם נגד שרון המושחת
אבל שרון זכה לאיתרוג בעוד שביבי קיבל מסע רצח-אופי יחד עם הטרדה תקשורתית אינטנסיבית ומואצת
ומתי התחיל מבול החקירות הגדול עם צרורות התיקים?
בתקופת הממשלה הנוכחית, לאחר 2015

לפני התקופה הזו ביבי היה ראש ממשלה מ-2009(אחרי התפטרות אולמרט)
אבל הוא הרכיב ממשלה עם לפיד ובלי דוסים(בנט סגר אז עם לפיד ששניהם נכנסים יחד לממשלה עם נתניהו. ובנט נתן אז למפד"ל מתיחת פנים, הפך אותה לבית היהודי וגרם לה להיראות יותר חילונית)
הציבור המפגר שוכח מהר, ולומד באותה מהירות טריקים חדשים.
באותן 4 שנים כשהיית פותח טלביזיה, היית שומע עקיצות על לפיד ועל מע"מ 0 שלו ושאין לו מושג בשיט בתור שר אוצר, על זה שבנט הוא פשיסט מסוכן ועוד כל מיני שטויות.
הדמוניזציה הפסיכית על נתניהו וההתמקדות הבלעדית בו בלבד לא נראתה אז באופק.
אז מעניין, הפלא ופלא איך נתניהו הפך לשטן רק כאשר הממשלה שלו נהייתה דוסית לחלוטין, ובסבב הבחירות האחרון עם הכניסה של עוצמה יהודית היתה אמורה להפוך לעוד יותר דוסית(!).
אתה תראה שאם יהיה תרחיש שבו נתניהו ירכיב ממשלה עם גורם מהמרכז, פתאום השנאה תוריד הילוך. כמו קסם.

השמאל רוצה מדינה דמוקרטית מערבית, לא מדינת דוסים. השמאל נגעל מיהדות.
השחיתות של נתניהו, באיזו מידה שניתן לקרא לה שחיתות, מעניינת לו את החור של הזין. הם רוצים להיות ברלין.
הסערות הכי גדולות מתרחשות כשפוגעים בציפור נפשם - ההומואים, או הפמיניזם.(ע"ע רפי פרץ וההמרה)
רק מפגר יכול להאמין ששחיתות יכולה לעורר כאלה אמוציות חזקות כמו שיש בשמאל. כששרון - אביר "ארץ ישראל השלמה" שסרח ובגד - עשה את ההתנתקות, השחיתות שלו(שהיתה באמת מסריחה, לא כמו תיקי הבולשיט של ביבי) נראתה פתאום מתוקה כדבש.

שחיתות זה מסכה של בולשיט שהשמאל המצחין עוטה על פניו השקרניים כדי להתלות באמתלה שתביא אולי לטריפה מחודשת של הקלפים ותעיף כבר את הדוסים מהממשלה.
כל הטמבלים שקונים את השיט הזה הם אידיוטים שימושיים של הבולשיט השמאלני. ורובם ככולם נוהרים למפלגת הגנצים והלפידים.
לצפיה ב-'איי שחר, שחר, שחר'
איי שחר, שחר, שחר
05/08/2019 | 11:37
5
30
אשכרה מרענן לקרוא את ההסבר שלך מהצד השני, ואתה טוען לבעלות מוחלטת על הרעיונות בדבריך, שמשום מה מפומפמים בכל תכנית רדיו.
מה הקורא ההדיוט דכאן צריך לחשוב?
היתכן שאתה באמת כותב דפי המסרים והתועמלן הראשי?
קראתי את הסבריך, ומשום מה אני מעדיף את גילת על פני הסבריך המתעתעים. [ חחח, אל תשכח שגילת חשף כמה וכמה מושחתים, נכון גם מהשמאל פחחחח].
לצפיה ב-'ההסברים שלי מתעתעים רק את אלו אשר'
ההסברים שלי מתעתעים רק את אלו אשר
05/08/2019 | 12:07
4
35
הפכו שחור ללבן ולהיפך. (תופעה נפוצה בקרב שמאלנים קיצונים)
לא צריך תוכנית רדיו מפומפמת בכדי להבין מציאות נהירה ופשוטה ולכבוד הוא לי אם פרשנים לא מעטים מסכימים עם דעותיי.

זה שאחד כמוך מעדיף את הסבריו של חתן פרס סוקולוב לשמאלנות לא מפתיע אותי....

לא מזמן הצגתי לך הוכחה חותכת כי החונטה השמאלנית "ערכה" סרטון וידאו בו הוצג ח"כ אמסלם כשהוא נוזף בקצין משטרה בכיר ללא עוול בכפו. (פרשת ההמלצות) והסרטון המקורי הוכיח כי נזיפת אמסלם בקצין המשטרה הייתה ראויה מאין כמותה.

הסרטון הוכיח מעבר לצל צילו של ספק כי טעית !!!
ולמרות ההוכחה הניצחת המשכת להתווכח כאחוז אמוק , כאחד אשר נתפס בקלקלתו אך אינו מוכן להודות בקריסת טיעונו .

זוכר כפרה ? חחחח

מישנתך הפוליטית קיצונית מונעת ממך להביט למציאות בעיניים , לעיתים היא גם מונעת ממך הגינות בסיסית.

התרגיל המלוכלך של שני הדיקטטורים מובן לכל אהבל שלא סיים בית ספר עממי אך אתה ממשיך בשלך.....לא נורא כפרה , אני כבר מכיר אותך.

לצפיה ב-'חזרת אל שיטת "נגיד את מה שאתה אומר"'
חזרת אל שיטת "נגיד את מה שאתה אומר"
05/08/2019 | 20:52
3
20
אבל נשנה את הדמויות.
צ'מע - לא אני הורדתי את כסא הישיבות שלי לאילת..
לא אני טענתי שלהחליף ראש ממשלה מכהן שזו תמצית הדמוקרטיה= הפלת ראש הממשלה [ שזה ניסוח משפה פוליטית של מלכים ודיקטטורים ]
אשר על כן -
השתעממתי עד מוות מלקרוא את עצמי מחדש, רק עם החלפת הדמויות כדי לענות לי. זה "קלאסי" בדיונים אתך, כשאין לך כבר מה לומר בעצם.
כאן נסגר השיח ביננו, יען כי אין לך מה לחדש בשלב הזה, וביזיונך מתגלה, כרגיל ברבים.
לאן אתם נוסעים הקיץ, אם בכלל? [ או שאתה עסוק במטה המפלגה או משרדי לשכת התעמולה עד הבחירות?]
לצפיה ב-'תפסיק לכעוס עלי , אין לך על מה , באמת !'
תפסיק לכעוס עלי , אין לך על מה , באמת !
05/08/2019 | 21:53
1
24
ועשה טובה , תפסיק לסלף את דבריי.

עזוב פוליטיקה , דבר איתי על כל נושא שתרצה מלבד פוליטיקה.
אתה אשכרה חושב שאני עושה עליך אי אילו ניסויים ? איבדת את זה לגמרי.

תקשיב - מחר בבוקר אני לוקח את המשפחה לבית מלון בירושלים ושם נשהה עד יום שישי , בקושי תכננתי משהו.
הזמנתי שני חדרים במלון מרכזי ואיכותי במרכז ירושלים וקיבלתי אותו במחיר מצחיק של 1500 שקלים { חצי פנסיון עבור ארבעתנו }
היה מיעוט בהזמנות בשל ימי הצום טרם תשעה באב והחלטתי לנצל את שפל ההזמנות. למחיר פגז.

באפריל היינו שבוע בהרודס אילת ובאוקטובר נהיה שמונה ימים בחו"ל.

לצפיה ב-'עד יום חמישי נשהה במלון , איך יצא לי שישי ? טעות.'
עד יום חמישי נשהה במלון , איך יצא לי שישי ? טעות.
05/08/2019 | 22:22
6
לצפיה ב-'כסא הישיבות לאילת ??? על מה אתה מדבר....'
כסא הישיבות לאילת ??? על מה אתה מדבר....
05/08/2019 | 22:15
7
לצפיה ב-'אני עוד זוכר איך לפני כמה שנים'
אני עוד זוכר איך לפני כמה שנים
05/08/2019 | 14:12
1
27
בתכנית הסאטירה(פחחח...) "ארץ נהדרת", היו לועגים לליברמן(אסי כהן, למי שלא זוכר) ומציירים אותו כדיקטטור חשוך וכוחני.
עכשיו כשליברמן הוא יקיר השמאל מעניין היה להזכיר קטע כזה לאיזה שמאלן ולראות אם איזה גלגל הכי חלוד בתוך המוח הירוד שלו מצליח לזוז.
לצפיה ב-'איזה יקיר ואיזה נעלים'
איזה יקיר ואיזה נעלים
05/08/2019 | 20:57
17
גם אתה כמו שחוש עבד לתעמולת לשכת התעמולה ופולט ללא מחשבה את הבלי הבן של...
השמאל מחפש הצלה למדינת ישראל השבויה בידי קומץ שרלטנים מושחת שמוכן להקריב אותה על מזבח נהנתנותו. ראינו את זה בארגנטיה עם פרון ואשתו השניה, מדינות של רודנים באפריקה, שהגיעו להציל את העם וברחו עם מליארדים בכיסיהם. רואים את זה עכשיו בטורקיה כשהכלכלה שלה מתערערת עקב שלטון היחיד של ארדואן .
גם אצלנו הקיר"ה "מציל" את העם ודופק אותו בהנאה גדולה. [ לצערנו יש לו בת זוג מקבילה לאשתו של צ'אוצ'סקו ברמת הדרישות שלה, היא לא מארי אנטואנט, היתה מתה להיות האנטואנט ].
לצפיה ב-'אין צורך להיות חתן פרס סוקולוב, כדי לדעת את האמת'
אין צורך להיות חתן פרס סוקולוב, כדי לדעת את האמת
05/08/2019 | 08:33
2
28
בלי קשר, שאפו לליברמן שמבין כי נתניהו הוא לא מנהיג אחראי כיום וכל מה שמעניין אותו זו הישרדותו הפוליטית. ההצלחה שלו בכינון בחירות חוזרות הצילה את הדמוקרטיה, גם אם זו לא הייתה המטרה העיקרית שלו.
לצפיה ב-'בקיצור, דה ליברמן!'
בקיצור, דה ליברמן!
05/08/2019 | 11:07
1
12
לצפיה ב-'אמרתי את זה?'
אמרתי את זה?
05/08/2019 | 13:41
21
אני פשוט מעדיף אותו כשותף עתידי בממשלת אחדות, מהסיעות החרדיות. אין לי אפילו כוונה להצביע בעדו. כנראה אמשיך עם כחול לבן, אלא אם משהו קיצוני ישנה את דעתי.
לצפיה ב-'רמת הפאתטיות של החתימות היתה מביכה'
רמת הפאתטיות של החתימות היתה מביכה
05/08/2019 | 11:52
1
19
כמו איוב קרא והרגב-סיבוני מלקקים לרה"מ את ישבנו כזכור, והרגב-סיבוני הגדילה עשות וגם לקקה את שרה מכל כיוון. [ איכססססס, כמה רוק אפשר לייצר?! ועוד לאשכנזיה שקראה את צ'כוב ובזה למזרחים, מעדותו של מני נפתלי]
אבל כמו שכספית רמז/כתב או מישהו אחר - החתימות שוות כהבטחות הביבי.
לצפיה ב-'יש כאלו אשר מלקקים ויש כאלו אשר נועצים'
יש כאלו אשר מלקקים ויש כאלו אשר נועצים
05/08/2019 | 13:05
19
סכינים ארוכות בגב - ראה ערך היחסים בין חברי הכנסת של מפלגת העבודה למנהיגיה לאורך ההיסטוריה.. ..חחחח

מה עדיף ?

דרך אגב , אני בטוח לחלוטין ששרה נתניהו גזענית בכל רמ"ח אבריה , אני גם מניח כי נתניהו עצמו גזען אך מבחינתי נשאלת שאלה פשוטה....מי יותר גזען , משפחת נתניהו או חונטת השמאלנים הארורה ?

מה עדיף ?

אם לא הבנתם מדובר בשאלות רטוריות....חחח
לצפיה ב-'והתגובות לא מאחרות להגיע '
והתגובות לא מאחרות להגיע
05/08/2019 | 12:52
23
כל 40 המועמדים הראשונים בליכוד חתמו על הצהרה שלפיה ראש הממשלה הוא המועמד היחיד מהמפלגה. הרשת כמובן לא פסחה על ההזדמנות להתבדח על כך
לצפיה ב-'ערך החתימה/ לימור לבנת'
ערך החתימה/ לימור לבנת
05/08/2019 | 13:10
4
20
** מין הסתם, לאחר שיקראו דבריה, תוכרז מיד בריש גלי כשמאלנית, עוכרת ישראל, חמוצה ובוגדת

"בינינו, ביבי, אתה באמת חושב שאם, רק אם, מישהו מבין הבכירים בליכוד חושב היום, או יחשוב ב־17 בספטמבר בלילה, שעל מנת שניתן יהיה להקים ממשלה שהליכוד הוא מרכיב מרכזי בה צריך יהיה להחליף אותך במועמד אחר – החתימה הזו, שהושגה אתמול תוך כדי לחץ תקשורתי, תמנע זאת ממנו?
ואתה חושב שאם ניתן יהיה למנוע הקמת ממשלת שמאל בתנאי שתוחלף בראשות הליכוד על ידי מישהו אחר, יהיה זה מוסרי מצידך, אידיאולוגית, למנוע זאת רק בגלל שיקולים אישיים? הכל אישי?
טוב שחתמתם. איני יכולה להימנע מלהזכיר היום שרק בחודש מארס השנה, בישיבת סיעת הליכוד לזכרו של מנחם בגין, התחייב ראש הממשלה שתיק החינוך יהיה בידי הליכוד. נכון, הוא לא חתם.
והנה, חלפו רק שלושה חודשים ושבוע, והופ! את מי מינה נתניהו כשר חינוך ב־18 ביוני? נכון, את הרב רפי פרץ, יו"ר הבית היהודי. לא נראה שמדובר במינוי זמני. לא נראה שבכוונתו למנות שר חינוך מבין 40 החותמים על העצומה למענו, גם אם ינצח בבחירות הקרובות. בקיצור, הבטחות"

לצפיה ב-'לבנת אינה שמאלנית , לבנת היא אופוזיציה '
לבנת אינה שמאלנית , לבנת היא אופוזיציה
05/08/2019 | 14:07
3
29
לנתניהו והיא תקפה אותו לא פעם בעבר.

בגדול , אם אני מבין היטב את דבריה של לבנת היא מצדדת במרומז בממשלת אחדות בין הליכוד לכחול לבן או מפלגת שמאל אחרת.

זו לא תהיה הפעם הראשונה או האחרונה בה איש ימין חצה את הקווים אל עבר השמאל , זה קרה לרוני מילוא , מרידור , ריבלין ועוד. אני לא בטוח שהיא עברה לשמאל אך היא בוודאות מנסה לחבל במועמדותו של נתניהו ואף עושה זאת רגע לפני הבחירות.

הגברת משתמשת בעברה בליכוד בכדי לנגח את נתניהו , הייתי אומר שהיא אומרת את כל מה שגדעון סער היה רוצה לומר אך נמנע ממניעים מובנים.

אף אחד לא טען שלנתניהו אין אופוזיציה במפלגתו ומחוצה לה אך עד כה כולם עושים "קולות של שטיח".

אז לבנת כתבה , אז מה ?

לא נראה לי שדבריה מעוררים הדים משמעותיים ואני מציע לכל שמאלן נואש לא להתחיל לתפור חליפות.....חחחח

סערה בכוס מים.....

תרגעי רוזי , אל תטפחי ציפיות כפרה , כגודל הציפיה גודל האכזבה , זכרי זאת.

לצפיה ב-'התגובה הזו'
התגובה הזו
05/08/2019 | 21:03
2
22
היא פתיח נוסף למהלכי תעמולה שירוצו כאן בכל החודש וחצי הקרוב .
מרתק אותי, באמת לדעת, במה זכינו שהחבר שחר בחר אותנו מכל העמים [ עד שיתפלק לו ואולי ייחסם ] לפעול כאן דווקא. ברור שהקומונה מצתה את עצמה, אולי היא תפתח מחדש ככלי ללמידה..
מצטער אני חשדן לגמרי בעניינו.
המשמעות פשוטה - אינני משתתף יותר בדיונים פוליטיים כי אני שומע את הדברים ברדיו וקורא אותם בעיתון. מקוריות איננה התחום החזק של שחר, וזה אשכרה גוזל זמן.
לצפיה ב-'אין בעיה , אז בוא לא נדבר על נושאים פוליטיים , יש נושאים '
אין בעיה , אז בוא לא נדבר על נושאים פוליטיים , יש נושאים
05/08/2019 | 21:42
1
31
רבים אחרים.

אני יכול להבטיח לך שאני אדם פשוט מן השורה וכל החשדות שלך כלפיי מופרכים לחלוטין ולכן אין לי שום בעיה להענות לבקשתך.

הגזמת לגמרי אבל אני זורם איתך.
לצפיה ב-'נכון, אני גם לא סובל נושאים פוליטיים. אולי אפשר לדבר על נושא'
נכון, אני גם לא סובל נושאים פוליטיים. אולי אפשר לדבר על נושא
06/08/2019 | 08:14
34
טיפולי ההמרה.

שחר, זה לא בסדר שאתה לא מיידע את החברים שלך שיש טיפולים כאלה.
ואני לא מדבר דווקא על השר פרץ.
המקרה המתועד הראשון של "ריפוי" הומוסקסואל כך שיימשך לנשים ולא לגברים פורסם ב-1899.
הפסיכיאטר הגרמני אלברט פון שרנק-נוצינג von Schrenck-Notzing(ז$# קטן) טען שבעזרת עשרות שעות היפנוזה וכמה ביקורים בבתי זונות הוא הצליח להפוך מטופל הומוסקסואל להטרוסקסואל.
אתה מבין שחר?
סוף סוף הבנאדם יוכל להסתובב עם אישה בת גילו ולנהל איתה מערכת יחסים
נורמלית.
ואולי סוף סוף להניח לבני הדודים שלנו ממזרח ירושלים.
לצפיה ב-'עם קצת כבוד למוטי גילת, לא מפריע לו שיש מפלגות בהן המנהיג'
עם קצת כבוד למוטי גילת, לא מפריע לו שיש מפלגות בהן המנהיג
06/08/2019 | 08:44
27
ממנה את עצמו וממנה את הנתינים ברשימה?
כמו למשל כחול לבן/יש עתיד
או ליברמן שהפך באופן פליאי מגזען למשיח החדש.

מנהיג כל יכול?
צטערת,כתבה צבועה.
לצפיה ב-'סיכום של הפמיניזם'
סיכום של הפמיניזם
04/08/2019 | 21:15
2
51
1) פמיניזם זה מחלה קשה מאוד, חשוכת מרפא וסופנית.

2) פמיניזם מושתת על שקר מתחילתו ועד סופו(כצפוי ממחלה. אמת הולכת באופן טבעי עם בריאות ולא עם מחלות).

3) לפמיניזם אין שום קשר לנשים. כמו שגבר יכול להיות חולה או בריא, כך גם אישה יכולה להיות חולה או בריאה.
לצפיה ב-'אכן, לוגיקה מבריקה שטרם עלו עליה'
אכן, לוגיקה מבריקה שטרם עלו עליה
05/08/2019 | 11:50
1
42
בחוגי הלוגיקה והמתטמתיקה הכי מתקדמת באוניברסיטאות.
מציע לך להציע תזה לפרסום בענין הזה.
פמיניזם = F
מחלה - M
סופנית וחשוכת מרפא = S
שקר - L
אמת = E
עכשיו  -
F = MS
FL שונה E = MS
נשאלות כמה שאלות - 1. מהי אמת, מהו שקר
2. מה הקשר בין מחלת אשה למחלת גבר לבין פמיניזם
נסה לענות ולהסביר בהרחבה, אבל הקפד על לשונך, לבל תחשב כמסית וכמפרסם דברים בניגוד לחוק סתם שטויות אנחנו מרשים לך.

לצפיה ב-' Mסכים איתך ש Mחלה מתחילה באות M '
Mסכים איתך ש Mחלה מתחילה באות M
06/08/2019 | 08:23
38
גם Mתרוממים
גם MזדייNים
לצערינו, יש המון מילים מכוערות לאות M
לצפיה ב-'אתמול צפיתי בחדשות שישי של ערוץ 12.....'
אתמול צפיתי בחדשות שישי של ערוץ 12.....
03/08/2019 | 08:14
7
66
התעמולן השמאלני בתחפושת של פרשן אובייקטיבי אמנון אברמוביץ הביע תרעומת על כי תמונתו של ברוך גולדשטיין תלויה בביתו של פעיל הימין הקיצוני איתמר בן גביר.

את הכפפה הרים עמית סגל { פרשן בעל אוריינטציה ימנית אך רחוק מלהיות
תעמולן } אשר לא הבין מדוע מזדעזעים רק מבן גביר שכן במשרדו של סגן יו"ר הכנסת הישראלית מר אחמד טיבי מתנוססת תמונתו של רוצח ההמונים יאסר עראפת.

אברמוביץ לא אהב את ההערה ואת חילופי המילים ביניהם תוכלו לראות בסרטון הבא.

לצפיה ב-'לדעתי שני האישים האלו לא ראויים לשבת בכנסת ישראל'
לדעתי שני האישים האלו לא ראויים לשבת בכנסת ישראל
03/08/2019 | 12:18
38
אבל אם אדייק זה נכון שטיבי יותר לא ראוי כי הוא שולל את זכות הקיום של המדינה כמדינה יהודית.
אמנון אברמוביץ צבוע!!
לצפיה ב-'אתה כרגיל מתבחשש בשוליים של הקטנות'
אתה כרגיל מתבחשש בשוליים של הקטנות
04/08/2019 | 11:00
5
42
הכי טוב ככה לבלפוראים
ואתה אלוף בתיחזוק ההתעסקות ברכילויות והצהוב שנשפך עלינו בכמויות
למרות הידע הנרחב שלך בהיסטוריה, והפגנת הבקיאות שלך באקטואליה, 
לכאורה (כאמור בקטנה)
טחו עיניך מלראות את התמונה הגדולה
אתה מוגבל ב סַכֵּי עיניים,
הרע במיעוטו הצהרת לא פעם!
לא מאמינה לאף מילת "הכל טוב אצלי" שלך, עם הפלגות ובלי הפלגות, אתה אוכל אותה בגדול כמו אחרון השמאלנים הבזויים בעיניך.
ועד שתבין על מה אני מדברת,
בדוק בבקשה את רמת הגזענות שלך שעולה וגואה מפוסט לפוסט ללא רסן ובלי בושה 

לצפיה ב-'הכל נפלא עם רמת הגזענות שאין בי... '
הכל נפלא עם רמת הגזענות שאין בי...
04/08/2019 | 12:14
4
45
אולי קשה לך להאמין אבל באמת טוב לי בחיים ,  כל עוד מוחי מוגן מפני השתלות דיכאון שקריות ומניפולטיביות אין סיכוי שאדרדר למלנכוליה תמידית כמוך וכמו חברייך לדרך.

זכרי יקירתי , אין גזענים וצבועים גדולים יותר מאשר מרבית השמאלנים.

אני באמת חושב כי נתניהו הוא "הרע במיעוטו" , לא בכדי הוא הדביק לכם את הכינוי "חמוצים" שכן מצבם הכלכלי של רובכם לא רע בכלל ולמרות זאת אתם מתבכיינים , טסים לחו"ל ובוכים , מרוויחים לא רע וחלק ניכר מכך מוציאים על פסיכולוגים אשר נועדו לאזן את נפשכם הרעועה....

לוקחים משכנתאות אשר גדולות עליכם בכמה מידות רק בכדי לנסות ולחיות ברווחה מזויפת אשר ראויה לאנשים "מורמים מעם" דוגמתכם....ואחר כך עוד מאשימים את נתניהו בבור הכלכלי אליו הכנסתם את עצמכם במו ידיכם.

כמה טוב שנתניהו קיים , כך תוכלו להאשימו בכל מגרעותיכם מבלי להאשים את האשם האמיתי - אתם עצמכם !!!

הרי בעינייך ובעיניי דומייך רוב מצביעי הימין משולים לבבונים בורים ונבערים ....את מי את מרמה ? אני יודע בדיוק מה את וחברייך חשים כלפי מצביעי הימין.

איבדתם את המדינה בשנת 77 , איבדתם את ההגמוניה , התקופה בה הייתם נפילים בני נפילים חלפה לבלי שוב וזה מוציא אתכם מדעתכם.

עוד מעט נשבור ונאזן מחדש את שאר מעוזי השמאל שעוד נותרו בשליטתכם כגון בג"צ , פרקליטות ותקשורת ואז לא תהיה לכם סיבה להשאר בארץ....כך או כך את מייללים מהבוקר עד הערב על השאול אליו הידרדרה המדינה תחת הנהגת הימין...בכיינים רופסים שכמותכם.

כשהאוטובוסים התפוצצו פה בתקופת אוסלו לא העליתי על דעתי לעזוב את ארץ אבותיי בשל שלטון השמאל .... התופעה הזו מצויה רק בקרבכם....הבכיינות הרופסת הזאת כל כך מגעילה אותי.

אילו האויב הערבי היה מעיף מבט חטוף בפרצופכם התבוסתני הוא מיד היה מבקש לכבוש את כל ארץ כנען.

תאמיני לי או לא זה ממש לא משנה , אני לא כותב כאן בכדי להצילכם מדיכאון , אני כותב כאן בכדי לאמלל אותכם , בכדי לזרות מלח על פצעיכם המדממים.

אז את מוזמנת להמשיך להיות מושפעת מהכהן הגדול ונביא הזעם של השמאל.... הלו הוא מאיר שלו (איש ארץ ישראל היפה....אשר משתייך אל מחלקת "יפי הבלורית והתואר" )

הביטי בו וזכרי....אתם זן של יהודים אשר הולך ונעלם ....וטוב שכך.

לצפיה ב-'רק הגעתי והפורום הזה התעורר לתחיה.....'
רק הגעתי והפורום הזה התעורר לתחיה.....
04/08/2019 | 12:18
3
43
עוד מעט יהיו כאן מספיק כותבים וברגע שזה יקרה......שחר יחסם.

לא נורא , כבר התרגלתי. חחחח
לצפיה ב-'מדיניות הכתיבה בפורום'
מדיניות הכתיבה בפורום
04/08/2019 | 20:36
1
32
אתה לוקח לעצמך המון קרדיט.
שחר, כמו כל גולש אחר, לא ייחסם כי דעותיו נוגדות דעות אחרים.
שחר, כמו כל גולש אחר, עלול להיחסם אם יתחיל להגיב לגופם של כותבים במקום לדבריהם ו/ או לנקוט בשפה שאינה מכבדת את הגולשים האחרים והמקום.
אני חושבת שהבהרתי זאת היטב ואף הוכחתי שאיני נוהגת איפא ואיפא.

מקווה שלא אצטרך לשוב ולהבהיר את דבריי, זה די מתיש אותי החזרה הזו על אותם מילים ומשפטים [לפעמים אני קצת משנה, אבל התוכן בעינו נותר].

כתיבה מהנה לך ולכל מי שבוחר לכתוב בפורום הקטן והחביב שלנו.
לצפיה ב-'רוזי, מה קרה באשכול הזה? נסיתי להכנס לתגובות מהדף הראשי'
רוזי, מה קרה באשכול הזה? נסיתי להכנס לתגובות מהדף הראשי
06/08/2019 | 08:48
21
וזה הביא אותי להודעת מחיקה של התגובות
(באחת מהתגובות זו את שכתבה שלא יאומן אבל את מסכימה איתי?)
לצפיה ב-'חחחחחחח שחר.'
חחחחחחח שחר.
06/08/2019 | 10:10
28
זוכר בשיחת טלפון שלנו לפני כמה ימיםץ 
שאלתי אותך האם "ההוא" עדיין כותב אצלכם?
וגם האם "ההיא" באה לשם מדי פעם כבעבר?
ואז ענית לי:
"מבטיח לך שאם אתה סבא תגיע לכאן, הם כולם 
יגיחו מתחת לאבנים המוצלות".
לצפיה ב-'אדם כועס יורה ישר ללב והפרקליטות לא מאשימה ברצח'
אדם כועס יורה ישר ללב והפרקליטות לא מאשימה ברצח
01/08/2019 | 07:23
16
48
אחר כך יתפלאו למה אנשים לא מפחדים להשתולל ברחובות.
אין בישראל מערכת ענישה אלא מערכת דאגה למקרבנים.

חשת "איום" נגיד...ירית לאדם ברגל...נגיד, הוא נוטרל!!!!
למה הוצאת אותו להורג בעוד יריה ללב ולמה בישראל החדשה זה לא נחשב לרצח?

לצפיה ב-'זה בהחלט רצח'
זה בהחלט רצח
01/08/2019 | 08:21
3
36
אין נסיבות מקילות, אלא אם יש הוכחה מצולמת שהשני ניסה לרצוח אותו. כפי שהבנתי, במקרה הזה אין.
לצפיה ב-'אז למה הפרקליטות מקלה בעניין ושולחת מסר רע מאוד לעם'
אז למה הפרקליטות מקלה בעניין ושולחת מסר רע מאוד לעם
01/08/2019 | 08:55
2
32
ולמעשה מעודדת את המשך האלימות?
לצפיה ב-'גם אני מבולבל מהחלטת הפרקליטות'
גם אני מבולבל מהחלטת הפרקליטות
01/08/2019 | 10:00
15
לצפיה ב-'אטימות ובירוקרטיה, השילוב המנצח'
אטימות ובירוקרטיה, השילוב המנצח
01/08/2019 | 11:38
12
לצפיה ב-'כדאי לדעת מה ההבדל בין רצח להריגה בעיני החוק'
כדאי לדעת מה ההבדל בין רצח להריגה בעיני החוק
02/08/2019 | 09:27
11
23
רצח = כשיש בו הוכחה לכוונה תחילה, שתוכנן מראש, (רצח רבין)
הריגה = בשוגג, מתוך רשלנות, איבוד שליטה, (במריבה על חנייה)
זאת כל התורה על רגל אחת.

לצפיה ב-'אני לא יודעת למה הכוונה מתוכנן מראש'
אני לא יודעת למה הכוונה מתוכנן מראש
02/08/2019 | 14:15
10
27
ברור שהוא לא יצא מהבית ותכנן לרצוח את האיש הזה שהוא אפילו לא מכיר.
אבל מרגע שהוא שלף אקדח וירה בפעם הראשונה ברגל והפיל על הריצפה את האיום הגדול שאיים על חייו ואז המשיך לירות ישירות ללב...איזה חוק מעוות ככל שיהיה יכול להגדיר א זה משהו אחר מרצח?
החוק הזה בעצם מכשיר רצח!!!
לצפיה ב-'רצח בכוונה תחילה'
רצח בכוונה תחילה
03/08/2019 | 06:59
9
25
לחלוטין מסכימה.
אם היה רק  יורה ברגלו כדי לנטרל וטוען לחשש לחיי רעיתו וחייו הוא, מניחה שהטיעון "הגנה עצמית" היה 'תופס'.
אבל אחרי שניטרל ופצע, כיוון וירה ישירות לחזהו של הפצוע, ה מ נ ו ט ר ל!!! שהיה שרוע על הקרקע!!! זהו בהחלט רצח בכוונה תחילה!

מקווה מאד שמערכות המשפט שלנו ישפטו את האיש שביצע את המעשה ויתייחסו אליו כאל רוצח!
חבל, חבל שכך עתיד אדם בגיל 74 לסיים את חייו.

לצפיה ב-'אם אדם שב לביתו ומוצא את אשתו בוגדת בו עם אדם אחר ובאותו'
אם אדם שב לביתו ומוצא את אשתו בוגדת בו עם אדם אחר ובאותו
03/08/2019 | 08:51
4
44
הרגע חונק את המאהב למוות בלהט הרגע - לא בטוח כי ניתן לקבוע כי מדובר ברצח בכוונת תחילה.

אך אם הבעל המקורנן היה רץ למטבח , אוחז בסכין , שב אל חדר השינה ומשסף את גרונו של המאהב { תכנן את מעשיו } הייתי מניח שלא ניתן להמנע מאישום של רצח בכוונת תחילה למרות הנסיבות אשר הובילו לתוצאה הטראגית.

נשגב מבינתי מדוע הנאשם לא הסתפק בירי ברגלו של המנוח , מדוע הוא הוסיף וביצע ירי גם לאחר שיריבו נוטרל ? 

אני מניח כי פרקליטיו יטענו כי חמתו בערה בו להשחית בשל תקיפת אשתו הקשישה חולת הסרטן אשר ע"פ הכתוב בכלי התקשורת אפילו הופלה לקרקע על ידי המנוח ולכן בלהט הרגע ירה ברגלו של התוקף ומבלי להמתין ירה גם בגופו
{טענה משולבת של הגנה עצמית + אירוע בלהט הרגע }  

מבלי לחרוץ דין ומבלי להחשף לכל הראיות , האירוע הזה בהחלט יכול להיות מוגדר כרצח בכוונת תחילה אך הפרקליטות אינה בטוחה שתצליח להוכיח זאת ולכן יתכן והיא תנסה לחסוך דיונים משפטיים ארוכים ומייגעים אשר יעלו המון כסף ותנסה להגיע לעסקת טיעון מקילה עם הנאשם למורת רוחה של משפחת הנרצח.
לצפיה ב-'לפרקליטיו יש מקרה "הבן" של הימין, הרוצח אלאור'
לפרקליטיו יש מקרה "הבן" של הימין, הרוצח אלאור
03/08/2019 | 18:32
3
12
לצפיה ב-'דאגתך לזכויותיו של אותו מחבל נאלח אשר נורה על ידי אזריה '
דאגתך לזכויותיו של אותו מחבל נאלח אשר נורה על ידי אזריה
03/08/2019 | 20:36
2
28
נוגעת ללב.

אזריה נענש וריצה את עונשו.

אמנם לדאבונם של טהרני השמאל הוא לא ריצה מאסר עולם אך לא תמיד מקבלים מה שרוצים. 

שפטל והפרקליטים הנוספים אשר ייצגו אותו הוציאו אותו עם עונש מידתי , לצערכם.
לצפיה ב-'שוב, היותך "מזוהם" מושגית על ידי הפשיזם הישראלי-היהודי'
שוב, היותך "מזוהם" מושגית על ידי הפשיזם הישראלי-היהודי
04/08/2019 | 09:39
12
גורם לך לשכוח זכויות בסיסיות ביותר של כל אדם, כן, גם של טרוריסט ורוצח.
ועדיין אינך יודע מהו שמאל קיצוני.
לצפיה ב-'גם אני חושב שאזריה טעה אך אני לא שש כמוך'
גם אני חושב שאזריה טעה אך אני לא שש כמוך
04/08/2019 | 15:06
18
להקריבו על מזבח הטהרנות הצדקנות והשנאה העצמית.

אילו זה היה תלוי רק בך ובדומיך אזריה היה נמק עד יומו האחרון בכלא.

עונשו מידתי וראוי ואני מאד שמח עליו....אחלה פרקליט השפטל הזה.
למיטב ידיעתי הוא ייצג אותו בחינם.
לצפיה ב-'שמעתי עלפי איזו גירסה שאפילו ירה פעמיים ללב,לא יודעת אם זה '
שמעתי עלפי איזו גירסה שאפילו ירה פעמיים ללב,לא יודעת אם זה
03/08/2019 | 12:14
3
20
נכון, אבל מרגע שניטרל אותו לא היה צריך לירות שוב.
פשוט מזעזע הקלות הזו של לקיחת חיים.
לצפיה ב-'"נטרל" - אף, המילה הזו בהקשר של בני אדם שאינם'
"נטרל" - אף, המילה הזו בהקשר של בני אדם שאינם
04/08/2019 | 09:40
2
18
לוחמים קשה לי ביותר.
לצפיה ב-'צודק אבל המילה חיסל יותר קשה, לא יודעת באיזו מילה אחרת להשתמ'
צודק אבל המילה חיסל יותר קשה, לא יודעת באיזו מילה אחרת להשתמ
04/08/2019 | 13:09
1
8
לצפיה ב-'הרג, מילה פשוטה מאוד'
הרג, מילה פשוטה מאוד
04/08/2019 | 15:17
9
לצפיה ב-'אני רואה את התוכנית על שוכרי הדירות שלא מפנים את הדירה'
אני רואה את התוכנית על שוכרי הדירות שלא מפנים את הדירה
01/08/2019 | 21:36
8
47
ואני לא מבינה,מדוע בתי המשפט שלנו הפכו למעוז של הרעים נגד הטובים?

לצפיה ב-'השופטת אמרה:אתה צודק אבל החוק אומר משהו אחר'
השופטת אמרה:אתה צודק אבל החוק אומר משהו אחר
01/08/2019 | 21:42
37
משמע,שופטת בישראל מודה שלמעשה אין קשר בין החוק לבין הצדק!!
לצפיה ב-'שוכרי דירות עבריינים'
שוכרי דירות עבריינים
02/08/2019 | 07:02
1
42
ראיתי את התכנית ונחרדתי.
זו כזו סכנה וכזה הימור מסוכן, להשכיר דירה.
לחשוב שאתה נותן נכס בעל ערך עצום לאדם זר, מתוך אמון ואמונה שזה ישלם  תמורתו וישמור עליו!
ולדעת שאין שום סעיף בחוק שמגן על המשכיר כשהוא נקלע למצוקה.

אני מקווה ששידור הכתבה יניע את אנשי הבית העליון ליזום חקיקה בנושא, להגדיר את העונשים ולאכוף אותם.
כך שבמקרים כמו אלו שהוצגו, יהיה ניתן באמת לפעול נגד הנוכלים!
אנשים מהסוג הבזוי שהוצגו הם עבריינים לכל דבר וענין וככאלה, יש לנהוג בהם ללא שום מידת רחמים!

שר המשפטים אוחנה - בימים שעוד נותרו לך במשרד, תרים את הכפפה, תראה יוזמה אמיתית לחולל שינוי [על מי אני עובדת???]

לצפיה ב-'מה החוק היה אומר במקרה שהמשכיר היה פשוט נכנס לנכס שלו'
מה החוק היה אומר במקרה שהמשכיר היה פשוט נכנס לנכס שלו
02/08/2019 | 08:05
32
ולא יוצא!!!
גורם לאי נוחות לשוכר העבריין במידה כזו שהיתה גורמת לו לצאת מהדירה.
האם זו עבירה על החוק?
לצפיה ב-'אין חקיקה ברורה וחד משמעית בנושא'
אין חקיקה ברורה וחד משמעית בנושא
02/08/2019 | 09:31
4
34
יש הוצאה לפועל, זה הדבר היחיד שעובד במקרים הללו.
רק לפני כמה ימים פורסם מקרה שבו אשה קשת יום נזרקה לרחוב עם כל רכושה משום שלא עמדה בתשלומים. כל עם ישראל נרתם לעזור לה... מה ההבדל?
לצפיה ב-'לא הבנתי מה הכוונה בשאלה מה ההבדל'
לא הבנתי מה הכוונה בשאלה מה ההבדל
02/08/2019 | 14:30
3
31
יפה שכולם נרתמו לעזור לה, אבל כן, היא היתה צריכה לצאת מהבית שהוא רכוש של אדם אחר שכנראה מתפרנס מהבית הזה.
היא נזרקה כי כנראה לא הסכימה לצאת בצורה אחרת.
וזה באמת עצוב היה לראות אותה יושבת ככה ברחוב ויפה שאנשים שעזרו לה אבל אותו בעל דירה לא יכול להיות האיש שאחראי על המצב שלה.
בשביל זה יש רשויות רווחה.
בכל מקרה ההשוואה לא נכונה,האנשים שנראו בכתבה היו אנשים שהפכו את המגורים על חשבון אחרים לדרך חיים כבר שנים רבות.
אז אם יש אפשרות של הוצאה מהבית ע"י הוצאה לפועל אז אני לא מבינה למה אותם אנשים מהכתבה לא השתמשו באופציה הזו.
לצפיה ב-'חוק הגנת הדייר'
חוק הגנת הדייר
03/08/2019 | 06:53
2
34
ככל שחיפשתי סעד למשכירים במקרים כמו אלו שהוצגו בתכנית, לצערי לא מצאתי.
הכל הכל תלוי בטוב ליבם ומידת הרחמים של השוכרים.

נורא שכך, אבל זו המציאות.
ונורא עוד יותר שאם המשכיר ינסה לעשות דבר מה בעצמו, כמו, להחליף מנעול לדלת הנכס, לנתק חשמל/ מים/ גז [לגבי האחרונים, אני לא מבינה:  מי משאיר חוזה על צריכת מים/ חשמל/ גז וארנוה על שם המשכיר ולא מעביר על שם השוכר????] או להוציא חפציו מהדירה - זו עבירה ש....שימו לב, בית המשפט רואה בה פגיעה בזכויות השוכר ואינו רואה בכך התנהגות לגיטימית, למרות כי השוכר שוכן בנכס שלא כחוק. לפיכך, יכול המשכיר למצוא עצמו מחויב בפיצוי כספי לשוכר.

הזוי
עצוב
מרגיז

לצפיה ב-'אכן,בתחילת דרכינו כזוג צעיר כשהכרנו דירה'
אכן,בתחילת דרכינו כזוג צעיר כשהכרנו דירה
03/08/2019 | 12:37
31
כל החשבונות היו על השם שלנו, קריאת מונה בתחילת החוזה וביום העזיבה. 

לצפיה ב-'לצערי הרב-בגלל זה משכירים דירות, רק לאשכנזים או לעשירים...'
לצערי הרב-בגלל זה משכירים דירות, רק לאשכנזים או לעשירים...
11/08/2019 | 10:06
10
בגלל שהחוק לא מגן על בעלי הדירות,שלא יתפלאו אם לא,
ישכירו דירות לאתיופים/ערבים/רווקים וכל מי שהוא בחזקת
חשוד שיעשה בעיות.##
תצעקו גזענות, גזענות עד מחר...לא משכירים דירות לערבים,
מוגבלים,עושי צרות, ועוד.
לצפיה ב-'אז מסתבר שהנערים מפרשת "האונס" שלא היה בקפריסין'
אז מסתבר שהנערים מפרשת "האונס" שלא היה בקפריסין
29/07/2019 | 09:50
17
303
חפים מפשע.

למיטב ידיעתי הצעירה הודתה בכך בפה מלא והם שוחררו.
וזו הזדמנות נפלאה להביט כיצד החונטה התקשורתית שמאלנית "הרשיעה" אותם בבית משפט שדה וכיצד חלק ניכר מבוחרי השמאל הטהרן והצדקן לא עצרו לרגע לחשוב כי זכות החפות עומדת לימין אותם נערים עד אשר יוכח אחרת.

אני הבנתי כי מדובר צעירה משוחררת מינית אשר אינה פוסלת סקס עם מספר גברים בו זמנית ויש לא מעט גברים אשר יתפתו לקיים לקיים אורגיה רבת משתתפים עם צעירה מצודדת.....בטח ובטח כשמדובר בצעירים חרמנים כבני 18. { נשלחו אלי סרטונים }

ראיתי כל מיני מרואיינים שמאלנים טהרנים ופלצנים בתוכניות האירוח השונות כשהם מתחרים אחד בשני בהרשעת הנערים באונס ומשליכים מהם על כלל צעירי ישראל.

משהו חמוץ בסגנון " הכל מתמוטט , המדינה קורסת ,  העוני משתולל ברחובות " ושאר קשקושים מדומיינים כיד דמיונו הרפה של השמאלן הממוצע אשר חווה השתלות דיכאון יומיומיות מידיה של החונטה השלטת בתקשורת.

זה רק מראה לכם עד כמה חלקים נרחבים מן השמאל הישראלי משולים לעדר אשר נוהה אחר "רועה צאן" בדמות התקשורת הישראלית.

כמו רובוטים הם אינם מסוגלים להטיל ספק בחומר התקשורתי אשר מושתל אל תוך מוחם , אינם מסוגלים להטיל ספק , אינם מסוגלים לחשוב בזכות עצמם ולכן הם כל כך מלנכוליים , לכן הם כל כך ראויים לכינוי "חמוצים" .

עכשיו בוא נקיש מכאן אל ראש ממשלתנו בנימין נתניהו , זה אשר הורשע כבר מזמן בבית משפט שדה שמאלני וזאת למרות שאפילו לא הוגש נגדו כתב אישום.

ואלו היו מעט קווים לדמותו של השמאלן הצבוע/פלצן/טהרן המצוי אשר חש עצמו נעלה אינטלקטואלית ומוסרית על פני שאר בני התמותה....

לצפיה ב-'ושוב ימין ושמאל'
ושוב ימין ושמאל
30/07/2019 | 07:33
4
48
איך, איך אתה מצליח לעוות כל דבר וענין כך שיתאים לאג'נדה של של שמאל וימין.

לפני יומיים העלה אחד הכותבים בפייסבוק פוסט בעיניינם של ה"ילדים של כולנו" [לא, לא שלי!!!!] שהואשמו באו.נס קבוצתי ובסופו של דבר נמצא כי להד"ם.
הכותב התרגש מהעובדה שכל מי שקם וזעק נגד האירוע הנורא, "טעה" והגדיל לכתוב ולאחל להם "לאכול את הכובע והלוואי שתחנקו איתו".
אני תוהה לגבי אותו כותב, שאף נשאל ולא ממש טרח להתייחס, לעובדה שמדובר בקבוצה של נערים צעירים, ש- נכון, לא אנ.סו, אבל השתתפו באור.גיה [לכשעצמו, לא פשע, שיבושם להם] אבל צילמו והפיצו את הסרטון נגד רצונה של הבחורה שהסכימה לשכב עם כולם.
ואם היה מדובר בבתו, או בבת של מישהו המקורב אליו, האם גם אז השמחה שלו על שלא מדובר באו.נס היתה בעינה. 
את הדיון בנושא הוא מסיים, לא לפני שהוא נועל את הפוסט לתגובות נוספות, בין היתר, בדברים הבאים:
3.החשוב מכל "חיים ומוות ביד הלשון" . אל תשבו מאחורי המקלדת וישר תאשימו תשפטו ותתלו את האשמים לכאורה.
4.רצוי להתייחס לגופו של עניין ולא לגופו של אדם.
5.תאמינו במשטרה(לפעמים זה קשה) תאמינו בבתי המשפט ואל תקחו את החוק לידיים.

ואני לא יכולה שלא לחשוב על המקרה המזעזע של הילדה בת ה 11 מבנימין שנא.נסה [לכאורה, ועדין לא נתפס האשם!!!!] וכמעט כל הציבור בישראל, כנראה גם אתה! ואני מאמינה שגם האדון של הפוסט המדובר, מיד קבעו בנחרצות ובוודאות גמורה שהחשוד שהיה בידי המשטרה הוא אכן זה שביצע את הפשע הנורא, לא המתינו לחקירה, לממצאים, לעובדות אלא שפטו, הרשיעו וכבר היו מוכנים הוציא להורג.
הייתכן שיש דין וחוק אחד ל"ילדים של חלקנו" ודין וחוק אחר ל.... אחרים???
תמהתני
לסיכום:
הנערים הללו אמנם לא א.נסו אבל ההתנהגות שלהם היא אות וקלון וראויה לגינוי ובטח שלא לשבח והלל.

אני באמת לא מתכוונת להיכנס אתך לשום סוג של דיון מעבר לאמור כי הרי מדובר בשיח חירשים, אבל כן אצרף שתי תגובות לאירועים המבישים שהתרחשו באיה נאפה.
אולי, אולי תצליח להבין משהו.

@Shai Golden
תזכורת לכלי התקשורת:
זה לא רון ארד שחוזר מהשבי. אלה לא גיבורי ישראל שנפלו בידי שירות ביטחון של מדינת אוייב, בזמן פעילות מבצעית מסוכנת. זו חבורה של בני 17-18 שצריכים כל אחד לחטוף שתי סטירות לחי מצלצלות מההורים שלהם ומיד מחר להירשם להתנדב במרכז לנפגעות תקיפה מי.נית, כדי להבין מה לא בסדר בהתנהגות שלהם. אפשר ליפול קורבן לעלילת שווא וגם להיות אידיוט לא מוסרי, שצריך לעשות בדק בית רציני עם עצמו. זה מסתדר. הסיקור התקשורתי של החזרה שלהם מביש. לא פחות. למעשה, כל האפיזודה הזאת היא בושה אחת גדולה לנו כחברה, גם אם הנערה האשימה אותם בהאשמת שווא. הסרטונים מבישים ודוחים (מי נותן לחבר שלו לצלם אותו עם אישה ואז שולח לכל החבר'ה? באיזה בית הילדים האלה גדלו?) וההתנהגות של הצעירים מבישה ודוחה לא פחות. גיבורים הם לא. ההיפך, למעשה. הם גם בטח לא מיטב בנינו. אם כך מתנהגים "מיטב בנינו", אוי לנו ואבוי לכולנו. ואת זה אפשר לומר בלב שקט
.

Alon Weinstein
אם זה היה הבן שלי, והוא היה מתקשר אלי מקפריסין ומספר לי שהוא במעצר - הייתי טס אליו מיד.

אם זה היה הבן שלי, הייתי שוכר את עורך הדין הכי טוב בקפריסין, הכי טוב באיחוד האירופי, הכי טוב בעולם - כדי שיעשה הכל בשביל לעזור לו.

אם זה היה הבן שלי, והייתי שומע מה התקשורת אומרת, הייתי שותק - ומחכה לשמוע ממנו מה באמת קרה.

אם זה היה הבן שלי, והוא היה מספר לי מה באמת קרה, הייתי אומר לו שאני אוהב אותו לא משנה מה, ועושה הכל בשביל שהוא יחזור לארץ. ובפנים, הייתי מת קצת.

אם זה היה הבן שלי, הייתי שותק כשהיו רוצים לראיין אותי. מקסימום הייתי אומר שאני רוצה שהוא יחזור לארץ, ומבקש מהתקשורת להתרחק ממני, ממנו, ומכל המשפחה שלנו.

אם זה היה הבן שלי, הייתי ער בלילות, מנסה להבין איפה טעיתי.

אם זה היה הבן שלי, הייתי שמח לשמוע שהוא לא אנ.ס. אבל לא הייתי באמת שמח עם התוצאה של החינוך שלי.

אם זה היה הבן שלי, הייתי שמח שהוא טס חזרה לארץ.

אם זה היה הבן שלי, הייתי אוסף אותו בשקט משדה התעופה, אם אפשר מדרך צדדית, נותן לו חיבוק ונשיקה, מכניס אותו לאוטו, ונוסע הביתה. בשקט.

אם זה היה הבן שלי, הייתי אומר לו בבית שאני שמח שהוא חזר, ושיש לנו הרבה על מה לדבר מחר בבוקר.

אם זה היה הבן שלי, הייתי אוסר עליו לשים כיפה, ולהודות לאלוהים, ולשיר שירי ניצחון - אני לא דתי, וגם הבן שלי לא דתי, אבל יש גבול כמה אפשר לבזות מסורת של אלפי שנים.

אם זה היה הבן שלי, הייתי אומר לו שהוא לא גיבור. שהוא לא ״גבר״. שהוא לא מבין מה זה אשה, ומה התפקיד שלו כגבר בעולם. שהוא לא בוגר מספיק בשביל לטוס לבד לחו״ל בשנים הקרובות. שהוא לא בוגר מספיק בשביל לסוע לאילת עם חברים. שלא מגיע לו רכב, ולא רשיון, שהוא צריך לחשוב טוב מי החברים שלו, ושגם אלכוהול זה כנראה גדול עליו כרגע.

אם זה היה הבן שלי, הייתי מתנצל בפניו, ואומר לו שטעיתי. שאני אשם בדיוק כמוהו, כי אני אחראי למי שהוא.

אם זה היה הבן שלי, הייתי מתבייש בעצמי.

אם זה היה הבן שלי, הייתי אוהב אותו, לא משנה מה. אבל את עצמי? את עצמי הייתי אוהב הרבה פחות

ואתה שחר?
אני ממש מקווה שאתה מחנך את בניך לנהוג כבוד בזולתם בכלל ובנשים בעיקר. כי לפי דבריך פה, הכל מותר בעיקר אם מדובר בתיירת אוהבת סקס.
תרשה לי: התנהגות לא מוסרית, בעיני, אינה פחות חמורה מאונס.
ומרגע שצילמו אותה והפיצו את הסרטונים, בניגוד לרצונה וידיעתה, זהו אונס!!!

ומבחינתי תם דיון אתך שמנסה, כאמור, לגרור הכל לימין ולשמאל ולא לחשוב על ההשלכות המוסריות של המקרה הנורא הזה על החברה הישראלית
אבל מה? העיקר הקונ.דום בלילה והכיפה ביום.
חחחחחחחח ....בדיחה, אבל לא מצחיקה!

לצפיה ב-'אני מציע לך לקרוא היטב את הפוסט שכתבתי....'
אני מציע לך לקרוא היטב את הפוסט שכתבתי....
30/07/2019 | 08:42
43
אם תתרכזי ותקראי כהלכה תגלי כי לא הכללתי את גוש השמאל.

ועכשיו לעניין : מי בכלל קבע שאורגיה בהסכמה היא מעשה לא
מוסרי ?

אני ראיתי את הסרטונים ולי דווקא נראה שהיא הייתה מודעת לחלוטין כי היא מצולמת , מה גם שאלמלא צולמו הסרטונים הצעירים היו מבלים שנים רבות בכלא על לא עוול בכפם.

האם היא דרשה מן הצעירים לא לצלם לפני שהחלה האורגיה - לא נראה לי.

האם היא הייתה צריכה לקחת בחשבון שבעת אורגיה עם מספר גברים בחדר אחד יתכן שמי מהם יצלם אותה ? נראה לי שכן .

הבנתי כי נטען שהיא נעלבה כשאחד הנערים סילק אותה מהחדר לאחר שסירבה לקיים איתו יחסי מין - אין ספק כי מדובר בהתנהגות מגעילה מצידו אך האם בשל כך הוא אמור לבלות שנים רבות מאחורי בורג ובריח על לא עוול בכפו.

ברשותך אני לא מתייחס לתגובות שהבאת , אלא רק למוצא פיך.
רובו של השמאל הצדקני/מוסרי/צבוע הרשיע את הנערים באונס ולא טרח בכלל להזכיר כי שמורה להם זכות החפות.

את מגדירה "התנהגות לא מוסרית" כשווה לאונס ואילו אני חושב שאת מצחיקה לאללה , יש בכלל מה להשוות ?

לצפיה ב-'ועוד דבר - אני לא אשמח אם מי מילדיי יקיים'
ועוד דבר - אני לא אשמח אם מי מילדיי יקיים
30/07/2019 | 09:25
1
40
אורגיה אך אני יכול להבין כי צעיר חרמן בן 18 יכול בהחלט להסחף לאקט מעין זה במיוחד כשמדובר בצעירה מצודדת ויפה (והיא באמת כזו) אשר מוכנה לבצע הכללללללללל.

אז חלאס עם ההתחסדות והצביעות , מדובר בסקס בהסכמה , שום אונס.

גם לא "אונס מוסרי" .

לצפיה ב-'אני לא היתי שמחה עם ילדי היו משתתפים בחגיגה כזו'
אני לא היתי שמחה עם ילדי היו משתתפים בחגיגה כזו
01/08/2019 | 13:51
22
איך הם לא נגעלים מעצמם??להכנס למקום  עכור שהיו בו קודמיו
שלא יתפלאו אחכ" על צרת של מחלות ,שתבוא עליהם
ונכתב שבכל הארצות מחלת האיידס  יש ירידה רק בישראל  יש עליה
אפילו אם זה קרה בקפריסין   אלו ישראלים  שאין להם טיפת מוסר
ממש סלידה  מנערים כאלו ועוד מקבלים עידוד מהוריהם,,החינוך בא מהבית
לצפיה ב-'ולפני שאתם מטיפים לאחרים , תביטו קצת על '
ולפני שאתם מטיפים לאחרים , תביטו קצת על
30/07/2019 | 10:20
42
עצמכם.

חבורת שמאלנים טהרנית וצדקנית אשר מרשיעה אנשים במשפטי שדה מאולתרים .

תפסתם בעלות על המוסר והצדק אך לא שמעתי אותכם זועקים כשהומוסקסואלים קיימו יחסי מין בפרהסיה ברחובות תל אביב במצעד הגאווה האחרון .....חחח (הכל צולם)

זכרי יקירתי , יש צבועים בכל מקום אך לעולם לא תמצאי צבועים גדולים מן השמאלנים.

כוהני השמאל קבעו בטרם עת כי הנערים אשמים באונס וזאת מבלי להטיל ולו ספק קטן בחומר המושתל במוחם על ידי התקשורת.

וזה בדיוק מה שאתם עושים לנתניהו...אותו כבר הרשעתם מזמן.
מעניין כיצד תגיבו אם לא יוגש כתב אישום או שהוא יזוכה לחלוטין מן האשמות אשר גולגלו לפתחו על ידי החונטה.

אם הוא יצא צח כשלג אתם תחוו משבר עמוק , דיכאון מאסיבי אשר לא בטוח שתצליחו לצאת ממנו , אתם תאבדו אמון במוסדות המדינה ואולי גם תרדו מן הארץ בהמוניכם (אמן כן יהי רצון)
לצפיה ב-'למ'תה מנבל ת'פה...'
למ'תה מנבל ת'פה...
31/07/2019 | 05:44
3
38
כבר למדתי איך ניתן לעקוף את תכנת הצנזורה הזדונית של תפוז. תשים כל סימן שהוא בין אותיות המילה הנשמעת מי'נית, ס'קסית וההודעה לא תצונזר.
באשר לטקסט שלך, מלאכת מחשבת של הבלות רוח והשפעה ישירה של הבן של... תמצא לך חיים שחוש.
לצפיה ב-'בחייאת אריק , מה אכפת לי מיאיר ושרה נתניהו ?'
בחייאת אריק , מה אכפת לי מיאיר ושרה נתניהו ?
31/07/2019 | 08:20
2
39
מה לי ולהם ?

אך אם כבר שאלת אומר כי לעניות דעתי שרה נתניהו היא אישה קשה מאד אך גם מסכנה אשר סבלה רבות בחייה והישגיו האדירים של נתניהו הושגו למרות אשתו ולא בזכותה.

ולגבי נתניהו ג'וניור אומר כך - מדובר בבן אשר כואב את העוול אשר נגרם להוריו ומשיב מלחמה שערה מוצדקת ביותר ואני מעריך אותו מאד על התגייסותו למענם , כל בן אמור להתנהג כך.

אני בטוח לחלוטין כי נתניהו האב משתמש בבנו החפץ בכדי לומר בלשון בוטה וחסרת פוליטיקלי קורקטנ'ס את כל מה שהוא חושב על השמאל הישראלי.

משפחה מאוחדת ומלכודת אשר מביסה פעם אחר פעם את מיטב המוחות המתיימרים להיות הרבה יותר אינטילגנטים משאר בני התמותה בעוד שבפועל הם מצויים בתחתית המדרג.

לצפיה ב-'שחוש, נשמה'
שחוש, נשמה
31/07/2019 | 09:25
1
39
הרי גלֹה גִּלינו שישנם דפי מסרים. גם גלינו שג'וניור עם פה הג'ורה מייצג את העמדות החשוכות של אביו, והטקסט שכתבת הוא הרחבה של מיטב הרעלים שפרסם בווטסאפ. שם בעיקר הוא עובד.
ההתממות לא יפה לך, יקירי.
והנה כמה תמונות מרודוס.

לצפיה ב-'קודם כל תמונות מדהימות , אני בטוח שנהנית....'
קודם כל תמונות מדהימות , אני בטוח שנהנית....
31/07/2019 | 10:28
29
חשוב לטייל בעולם , אני מרעיף על ילדיי כל מה שלא חוויתי בצעירותי.
אני יצאתי לחו"ל לראשונה בגיל 30 לערך אך מאז נסעתי ללא הפסקה.

אריק , אני לא שקרן , שום דפי מסרים ושום כלום.
אין לי פייסבוק/ טוויטר/אינסטגרם ואני לא חבר בקבוצות וואטסאפ כאלו ואחרות.

אני כותב את דעתי האמיתית בלבד , אני כותב את תפיסת המציאות שלי , חשבתי שהספקת להכיר אותי.

לצפיה ב-'מש חפים'
מש חפים
01/08/2019 | 13:54
7
26
מפשע ,ללא טיפת מוסר שזה לא פחות גרוע,
לצפיה ב-'מפשע הם חפים, מכל השאר לא,אבל גם היא שרלילה לא קטנה'
מפשע הם חפים, מכל השאר לא,אבל גם היא שרלילה לא קטנה
01/08/2019 | 14:45
6
29
חבל שאמא שלה לא לימדה אותה לכבד את עצמה ולהתייחס לגוף שלה בכבוד.
קצת מצחיק שבעידן האישה החזקה עדיין מצפים שהגבר יהיה זה שישמור על כבודה של אישה שלא שומרת על כבודה בעצמה.
לצפיה ב-'שרלילה לא קטנה'
שרלילה לא קטנה
01/08/2019 | 16:05
5
159
וזה מכשיר/ נותן לגיטימציה לנהוג בה בכזו גסות?
לקלל אותה, לצלם אותה ולהפיץ את תמונותיה?

תמהתני
לצפיה ב-'איפה אמרתי את זה? יש לך לינק? מה שאמרתי פשוט מאוד'
איפה אמרתי את זה? יש לך לינק? מה שאמרתי פשוט מאוד
01/08/2019 | 20:25
4
24
אבל כנראה צריך פירוט יתר.
הנערה הזו חיפשה לעשות ס-קס עם גברים רבים.
הנערה  הזו אף צילמה את עצמה.
בלילה אחרי שהתלוננה על ה-אונס כבר קיימה יחסי מ-ין עם עוד שלושה נערים.
ההתנהגות של הנערים היא התנהגות דוחה 
ההתנהגות שלה היא ההתנהגות דוחה.
שורה תחתונה היא היחידה שעברה על החוק.
היא לא מכבדת את עצמה וזה הרבה יותר גרוע מזה שהם לא מכבדים אותה.
אדם צריך לכבד את עצמו!!!
ולסיום, בדיוק כמו ששאלו איזה חינוך הם קיבלו, צריכה להשאל השאלה איזה חינוך היא קיבלה.
אני נגעלת מכל המעורבים בפרשה הזו אבל ממנה קצת יותר כי היא הפכה את עצמה ואת הגוף שלה למזרן קבוצתי.
לצפיה ב-'שוב אני שואלת'
שוב אני שואלת
02/08/2019 | 09:48
3
23
לא אמרת/ כתבת מפורשות אבל מדבריך אפשר להבין שהיא הביאה על עצמה את מה שקרה לה.
למה? כי היא שרלילה.
לצפיה ב-'את מה היא הביאה על עצמה? לא הבנתי,את האונס שלא היה?'
את מה היא הביאה על עצמה? לא הבנתי,את האונס שלא היה?
02/08/2019 | 14:26
2
31
היא בהחלט הביאה על עצמה את הס-קס עם 3 גברים כי זה מה שהיא רצתה,איש לא כפה את זה עליה.

את המעצר בגין תלונת שווא? כן היא הביאה את זה על עצמה כי שיקרה.

אני לא מבינה את השאלה.
את מצפה ממנה שתרצה לעשות א-ורגיה ושהגברים יקחו עליה אחריות ויגידו לה לא? (תופתעי, יש גם נשים ח-רמניות כמו גברים שמחפשות לעשות ס-קס פרוע בלי קשרים מחייבים)
נשים הן קטנות,טיפשות ולא יודעות מה הן רוצות  כשזה מגיע לס-קס וצריכות גבר חכם שיסביר להן?
הם שגו רק בנושא הצילום ושיענשו לגבי זה,לא מרחמת עליהם.
אבל צר לי, לא מרחמת גם עליה, בעיקר אחרי ששמעתי שזו לא פעם ראשונה שלה בתחום תלונות השווא.
לי יש בנים בבית, אז ברור לי שהם לא היו עושים מעשים מעשים כאלו (בעיקר בגלל שראיתי את תגובתם למקרה ומה הם חושבים על הנערים האלו) אבל כיום כל אישה יכולה להתלונן על כל גבר בגלל שהיא תיפגע ממשהו (אפילו אם הוא פשוט ירצה לגמור את מערכת היחסים, או בוס שלא ירצה לתת קידום או השד יודע מה) להתלונן על אונס ולגמור לו את החיים.

אז כן, אין בי טיפת אמפטיה לפריחה הזו, רק עיצה להורים שלה....שיקחו לה טיפול פסיכאטרי,היא כנראה דפוקה.
הלוואי שהעונש על תלונת שווא היה חמור מאוד.

לצפיה ב-'קצת צניעות '
קצת צניעות
02/08/2019 | 22:55
1
29
היא רצתה את הס-קס עם הילדים האלה,
ועל כך אין לאיש ויכוח.
ההתנהגות שלה אינה עולה בקנה אחד עם מה שמרביתנו חושבים לגבי התנהגות נורמטיבית, אלא שכל אלה לא נותנים הכשר למי שהשתתף ב"חגיגה" הזו לנהוג בה כפי שנהגו בה, לצלם ולהפיץ ברבים את שהתרחש.

לענין "כל אישה יכולה להתלונן על כל גבר בגלל שהיא תיפגע ממשהו (אפילו אם הוא פשוט ירצה לגמור את מערכת היחסים, או בוס שלא ירצה לתת קידום או השד יודע מה) להתלונן על אונס ולגמור לו את החיים.".
מסכימה עם הדברים לחלוטין וכועסת [בלשון סופר המעטה!] על כך שהחוק לא עושה דבר וחצי דבר נגד נשים שמעלילות עלילות שווא נגד גברים רק כדי לנקום בהם! ורק כי הן יכולות ובקלות!
ולכן, גם במקרה של הנערה, על עלילת השווא שניסתה להלביש על ה .... על... ה .... עליהם, אין ספק שהיא תצטרך לתת את הדין. וטוב שכך.

הנקודה היא, שלא משנה איך התנהגה, כמה יזמה את המ-ין הקבוצתי, כאמור, היא לא נתנה בשום צורה ואופן רשות לנהוג בה בכזו בהמיות [הקללות שקיללו אותה וגרמו לה להגיד על עצמה מבלי שתבין] ובסופו של אקט לפרסם ברבים את התיעוד.

היא אמנם לא נאנסה במובן הפלילי של המילה אבל בהחלט נאנסה לאחר מעשה.
והתפרצות השמחה, השירים, הריקודים והכיפות הלבנות שפ-תאום מצאו דרכן לראשיהם של ה ..... ה ...... שלהם, גם אקט זה ביזה את קדושתה וטהרתה של הכיפה שמסמלת צניעות ויראת שמים.
והם? זה מה שהכי בלט בהתנהגות שלהם?
צניעות??? יראת שמים???
לו היו חוזרים לארץ בשקט, נמנעים מכל מגע עם התקשורת ופסטיבלים, הולכים ילד ילד לביתו ולמשפחתו ועושים דין וחשבון עם עצמם ועל התנהגותם.

אין בך טיפת אמפטיה לפריחה הזו, סבבה לך.
אבל, שוב, שום התנהגות שלה, בשום רגע נתון, לא נתן בידי ה ..... מתבהמים האלו את ההכשר לנהוג כפי שנהגו.
כך לא נוהגים באף אחד, בטח לא באישה, ולא משנה מי ומה היא מסכימה!

לצפיה ב-'עם המון צניעות-כשאדם בוחר להתבהם ולא משנה אם גבר או אישה'
עם המון צניעות-כשאדם בוחר להתבהם ולא משנה אם גבר או אישה
03/08/2019 | 12:10
20
אז לא מפליא אותי כשנוהגים בו בבמהיות.
היא בהמה שפגשה בהמות ואין בי צער לא עליה ולא עליהם.

מצא מין את מינו.
אגב, מי שראה את הסרטים אמר שהיא היה מודעת לחלוטין שמצלמים אותה ויותר מכך לילה אחרי היא שכבה שוב עם גברים(שלושה) אחרים.
אני אמצא לי את הקורבנות שאני מרחמת עליהם ואת שלך.
במקרה הזה אני לא מרחמת על איש.
היא לא קורבן של איש חוץ מאשר של עצמה ושל החינוך שהיא קיבלה בבית.
היא אחת כזו שבסופו של יום פוגעת בנשים אחרות שבאמת נאנסו ולא יאמינו להן.
לצפיה ב-'עוד נפילה במשפחה'
עוד נפילה במשפחה
27/07/2019 | 19:18
29
48
חודשים ספורים אחרי מה שקרה לאמא שלי (שבינתיים התאוששה), גם הדודה שלי, אחותה, נפלה בבית ועוד מהספה בטלוויזיה אחרי יום עבודה. שברה את האגן, המסכנה. כולנו נבקר אותה לבקשתה, במהלך השבוע בשעת ערב. גם שניים מבני הדודים שלי יהיו שם, כנראה (בן ובת דודה. המבוגר מכולם בחו"ל כרגע מטעם העבודה).
לצפיה ב-'עוד לא החלפתם מזוזות בכל בתי המשפחה?'
עוד לא החלפתם מזוזות בכל בתי המשפחה?
31/07/2019 | 05:45
28
11
לצפיה ב-'איזה מזוזות בראשך?'
איזה מזוזות בראשך?
31/07/2019 | 08:57
27
31
אנחנו לא אנשים מאמינים, או כופרים אגב. בכל מקרה, בקרוב תימצא עוזרת פיליפינית שתסייע לה עד שתשתקם. היא לא כ"כ מבוגרת, בקרוב תהיה בת 63. תוך שבועות לא רבים, יש לקוות שתחזור לתפקוד מלא. ביקרנו אותה אתמול.
לצפיה ב-'הקיץ מבשל את "המוח" וחוש ההומור בורח...'
הקיץ מבשל את "המוח" וחוש ההומור בורח...
31/07/2019 | 09:27
1
26
לו היית מאמין לא הייתי כותב לך את זה, כי מזמן כבר היית מחליף מזוזות.
לצפיה ב-'לגבי בישול המוח אתה צודק'
לגבי בישול המוח אתה צודק
31/07/2019 | 10:53
24
בכל מקרה, יש מזוזות בשני הבתים המדוברים. בני המשפחה שלי, כולל הצד הימני (של הדודה) לא מאמינים שההחלפה תעזור במשהו.
לצפיה ב-'אפילו מזוזה אין בבית הוריך ? עצוב......'
אפילו מזוזה אין בבית הוריך ? עצוב......
31/07/2019 | 10:35
24
37
באמת עצוב.

אבות אבותיך שרדו 2000 שנות גלות תוך שמירה על יהדותם וצאצאיהם המתגוררים בארץ לה פיללנו  כל כך הרבה שנים לא מחזיקים בביתם אפילו מזוזה קטנה......אין פלא שאתה מתנגד לחוק הלאום.

כל כך עצוב.
לצפיה ב-'עזוב שטויות, ביתי נטול מזוזה'
עזוב שטויות, ביתי נטול מזוזה
31/07/2019 | 17:48
23
22
רק פעם אחת טפו טפו טפו פרצו וגם לא היה להם מה לגנוב
לצפיה ב-'אין קשר לפריצה...סתם עדות קטנטנה ומינורית לסיבה אשר בעטיה'
אין קשר לפריצה...סתם עדות קטנטנה ומינורית לסיבה אשר בעטיה
31/07/2019 | 20:22
22
32
הגענו לחבל ארץ זה ולא לאוגנדה או אל עריש.

אבל מה אני מצפה ממי שאפילו לא עלה לתורה......עצוב.

אבל עדיין לא מאוחר.
לצפיה ב-'למ'תה עצוב'
למ'תה עצוב
01/08/2019 | 10:03
21
23
הווה שמח בשמחתי, כבדני באשר אני אני, ואל תנסה לעצבני ברוח הפנטזיות הלאומניות שלך.
מה ל'שות, אבל מנהגי יהודים חסרי ערך בעיני כמייצרים מסורת מאחדת, נהפוך הוא. מנהגי יהודים נועדו בראש ובראשונה לבדלם משאר אומות העולם, וחיתוך העורלה הוא אחד הבולטים שבהם.
אז מזוזה, GIVE ME A BREAK, מה יותר עבודת אלילים מנישוק תכשיט על קישר שלכאורה מסמן השגחה אלוהית, במה זה טוב מהדלקת מקלוני קטורת ליד פסלי אלילים מגיני הבית ביפן??
לצפיה ב-'איזה פנטזיות " לאומניות" ? אתה פשוט מעוניין להתבדל מבני עמך'
איזה פנטזיות " לאומניות" ? אתה פשוט מעוניין להתבדל מבני עמך
01/08/2019 | 22:24
20
33
היהודים.

כשאתה רואה יהודי מניח תפילין ברחוב אתה חווה תחושות גועל ואפילו מתקשר למשטרה על מנת "להלשין" אך כשאתה רואה פועל ערבי מתפלל למכה ליד אתר בניה בגבעתיים אתה מתמוגג מאושר.

שום גאוות יחידה ............שנאה עצמית , זה מה שזה.

ולמרות זאת עוד לא אמרתי נואש לגביך , אולי עוד יש לך תקנה.
לצפיה ב-'דנו בנושא הזה -'
דנו בנושא הזה -
02/08/2019 | 06:41
19
20
אחזור בשנית:
אני אזרח ישראלי, חבר בקהילה שחיה כאן בגבולות אזור שנקרא - מדינת ישראל. יחד אתי יש דרוזים, בדווים, צ'רקסים, עקבים, מהגרי עבודה שקיבלו אזרחות, מהגרים רוסים חובבי ישו וגם יהודים = ישראלים ולאומיותם = ישראלית.
כל השאר "זיו'ני שכל" לאומניים-שבטיים" אם האדיוט ששמו סמט' טוען כך מפורשות ביחסו למפירי חוק[יש יהודים ויש לא יהודים, ואין שוויון בפני החוק].. וסמוט' הוא עמוד התיכון בימין של הביבי, וביבי עבורך הוא הרי הימין והגאווה הלאומית [ כלומר הלאומנית].
לצפיה ב-'אתה לא משתייך ל "עם הישראלי" , אתה משתייך ל "עם היהודי" !!!'
אתה לא משתייך ל "עם הישראלי" , אתה משתייך ל "עם היהודי" !!!
02/08/2019 | 08:35
18
29
דת אבותיך אשר הביאה אותך לארץ כנען היא זו אשר מבדלת אותך מכל השאר.
אך למרות זאת אתה מעדיף את בני עמך "הישראלים" על בני עמך היהודים..

אם ברצוננו למנוע את עליית השמאל לשלטון עלינו להשתמש גם בסמוטריץ ואפילו בבן גביר , גם הם מבינים כי אלמלא נתניהו שלטון הימין בסכנה והכרה זו תסייע למדינת ישראל {תחת נתניהו} עד מאד בהמשך הדרך.

לצפיה ב-'אין עם יהודי כמו שאין עם נוצרי, שחרר'
אין עם יהודי כמו שאין עם נוצרי, שחרר
02/08/2019 | 16:02
17
10
לצפיה ב-'אתה צודק וטועה'
אתה צודק וטועה
03/08/2019 | 16:06
10
24
צודק, כי יש כאן הרבה שבטים ותתי שבטים. טועה, כי העם מוגדר ע"י ישיבה בטריטוריה וכרגע לפחות, המדינה מוגדרת יהודית כי מספר התושבים הגדול ביותר בה הוא יהודי. איזה יהודי, זו כבר שאלה שנתונה לויכוח. אני בעד יהדות רחמנית, פתוחה, שמקבלת את השונה ממנה ולא מנסה לעשות לה דה-לגיטימציה ולהרוג אותה. יש גם זרמים כאלה ביהדות, צריך לשמוע אותה יותר ולראות אותה יותר.
לצפיה ב-'אתה טועה ומטעה גם יחד'
אתה טועה ומטעה גם יחד
03/08/2019 | 18:30
9
11
זו מדינת ישראל שהיא מדינה שיש בה בני אדם שאינם בני הדת היהודית ונקראים ישראלים. על סמך מה הם נקראים ישראלים אם אינם בני הדת היהודית?
בדיוק נמרץ.
לצפיה ב-'גם לא יהודים הם ישראלים'
גם לא יהודים הם ישראלים
03/08/2019 | 18:47
4
15
יותר טובים, או פחות טובים, באופן כללי? זו כבר שאלה אחרת. אם נחזור לנושא המקורי, הדודה מרגישה יותר טוב. היא עוד לא יכולה לתפקד באופן עצמאי לגמרי, אבל הרופא טוען שתוך פחות מחודש, לאחר טיפול פיסיותרפי דרוש, היא יכולה לחזור למה שהייתה לפני התאונה הביתית.
לצפיה ב-'פזיותרפיה.. יבואו אליה הביתה לטפל בה?'
פזיותרפיה.. יבואו אליה הביתה לטפל בה?
04/08/2019 | 09:45
3
9
לצפיה ב-'בשלב ראשוני כן, אחרי זה כבר במכון מסודר'
בשלב ראשוני כן, אחרי זה כבר במכון מסודר
2
13
כרגע היא לא ניידת ואין ביכולתה לנהוג, למרות שהמרחק בינה (כוכב יאיר) לבין המכון בכפ"ס הוא כרבע שעה. 
לצפיה ב-'אתם דואגים שהביטוח יכסה את הכל, נכון?'
אתם דואגים שהביטוח יכסה את הכל, נכון?
04/08/2019 | 15:20
1
11
יהיה אתה משהו בבית כשיגיע/תגיע הפיזיותרפיסט.ת? לעולם, לעולם לא להשאיר חסר ישע לבד על זר.
לצפיה ב-'הבן דוד שלי דואג להכל, הוא מומחה לפיצוח בירוקרטיות'
הבן דוד שלי דואג להכל, הוא מומחה לפיצוח בירוקרטיות
04/08/2019 | 15:38
11
הוא מצא לה מישהי שתבוא בקרוב ותישאר איתה כמעט עד הערב, ואז הוא יחזור מת"א להחליף אותה. יש נעילה מתוך הבית. אגב, היא כבר עומדת ומסוגלת להתהלך בתוך הבית, עם קב. 
לצפיה ב-'אריק , דו שיח מעניין מתפתח בינך לבין המתמחה שלך...'
אריק , דו שיח מעניין מתפתח בינך לבין המתמחה שלך...
03/08/2019 | 20:16
3
21
מעניין כיצד הוא יסתיים.
לצפיה ב-'אני מבקש לא להשתמש בי כדי לפגוע בדורי38'
אני מבקש לא להשתמש בי כדי לפגוע בדורי38
04/08/2019 | 09:43
2
15
זה הגבול היחיד שאני מציב בשיחה בינינו. לגולש קוראים דורי38, וכך תכנה אותו בשיחה אתי, אם אתה מעונין לשוחח אתי, גם על דעותיו.
לצפיה ב-'לא לדאוג, אני לא נפגע'
לא לדאוג, אני לא נפגע
19
עברנו את השלב. ידוע לי, שאני לא מתמחה שלך.
לצפיה ב-'להיות "מתמחה" שלך זה כבוד גדול.'
להיות "מתמחה" שלך זה כבוד גדול.
04/08/2019 | 12:33
16
אין כאן פגיעה.

בפורום הזה דורי ואני מסתדרים טוב מאד.
לצפיה ב-'אין עם יהודי ? עד כדי כך...'
אין עם יהודי ? עד כדי כך...
03/08/2019 | 20:09
5
20
עוד לא הספקת להבין מדוע דעותיך מצויות בשמאל הקיצון ? 
כמה יהודים לדעתך אוחזים במשנתך זו ? 

ממש עצוב.
לצפיה ב-'שחר, כשתדע מהו "שמאל קיצון" נדון בסוגיה'
שחר, כשתדע מהו "שמאל קיצון" נדון בסוגיה
04/08/2019 | 09:42
4
8
לצפיה ב-''
04/08/2019 | 12:35
3
1
לצפיה ב-'אני מחפש נושא חדש שנריב עליו'
אני מחפש נושא חדש שנריב עליו
04/08/2019 | 18:17
2
26
שנריב על הומואיות, בא לך
בינתיים הנושא החדש שהעלית לא ממש מענין אותי.
לא תחסם אם תקפיד לא לגדף, לזרוק הכללות גזעניות ובטח לא לרדת שלא לצורך על מנהלת הפורום. [ היא לא המורה שלך מיסודי, השכנוזה שאתה כלכך שונא]
לצפיה ב-'בחר נושא ובשמחה אדון בו איתך. '
בחר נושא ובשמחה אדון בו איתך.
04/08/2019 | 21:46
4
לצפיה ב-'ברור. אוי ואבוי, אתה כל כך צפוי.'
ברור. אוי ואבוי, אתה כל כך צפוי.
06/08/2019 | 09:27
16
אתה מזכיר לי את הספרונים הקטנים של הקמא סוטרה.
במבוא יש כמה תרגילונים כתובים, לטובת אמנות הפיתוי.
"שנריב על הומואיות"? 
ככה ישר ולעיניין?
אפילו בתרגילונים של קמא סוטרא מסבירים שעדיף קודם לשלוח 
לאהוב/ה קצת פרחים.
כדי שהיא לא תתבהל חס וחלילה, סמאללה.
לצפיה ב-'היא הגיעה אלינו, לנהריה'
היא הגיעה אלינו, לנהריה
26/07/2019 | 06:54
30
59
למרות העיכוב של משטרת התנועה
למרות שאף שוטר לא ממש התחיל אתה וזרק לה מחמאה, מה שהעליב אותה קשות,
היא הצליחה להתרומם ולהגיע לנהריה ולתת הופעה משגעת, בדיוק כמוה.
עם הפה הגדול, העם המוגזמות שלה ובעיקר עם ההומור הטוב והקול הגדול.

שפיטה, אין ספק שהיא גדולה, ובכלל אין ספק שהיא דיווה.
יאלה, שתבוא שוב, גם אני אגיע שוב

ש שאט אפ
ות תודה, נגמרה העבודה

לצפיה ב-'המוכשרת והמהממת'
המוכשרת והמהממת
26/07/2019 | 11:48
28
לצפיה ב-'היא כבר הגזימה עם החיקויים הללו....'
היא כבר הגזימה עם החיקויים הללו....
26/07/2019 | 19:59
28
39
לא ניתן אפילו לראיין אותה ברצינות , החיקוי הזה בפיה כבר הפך נלעג לאללה.

במקום שירה קיבלנו פרודיה מגוחכת , לא שאכפת לי כמובן , אם זה מביא לה מעריצים אני בעד.
לצפיה ב-'שפיטה'
שפיטה
26/07/2019 | 21:45
27
31
שפיטה היא דמות, וככזו, כך היא מופיעה, מדברת, שרה.
גם כשמזמנים אותה לראיון, מזמנים את שפיטה ולא את רותם שפי.
אז, שפיטה מוזמנת ושפיטה  מגיעה ושפיטה מדברת/ מתראיינת.

אגב, שפיטה היא זמרת מוכשרת, בעלת יכולות ווקליות מצוינות,
היא מופיעה עם להקה ולא עם ליווי מוקלט, והיא, כאמור, מצוינת,
למרות ועל אף המבטא שהיא סיגלה לעצמה.

כאמור, שפיטה היא דמות והיא מביאה אותה ב 100%
ולא, היא לא מגוכחת, היא מצחיקה והיא אמיתית.
וזו, כמובן, דעתי.
לא חייבים להסכים איתי

לצפיה ב-' צביקה הדר גילם בזמנו את "ז'וז'ו חלאסטרה" אך המשיך להתראיין'
צביקה הדר גילם בזמנו את "ז'וז'ו חלאסטרה" אך המשיך להתראיין
27/07/2019 | 00:19
26
38
כצביקה הדר. 

ראיתי אותה מופיעה בתוכנית ראיונות מסוימת לפני כשבוע וגם שם היא ליהגה וציחקקה באותו מבטא ללא הפסקה, לא ענתה לשום שאלה ברצינות ומתחה את גבולות אותו גימיק הרבה מעבר למינון הרצוי ובכך המאיסה אותו בעיניי.

היא מנסה למקסם רווחים מן הדמות הספציפית הזאת בטרם ימאס לציבור לחלוטין ממנה ואני יכול להבין את מניעיה אך אני כבר לא מסוגל לצפות או להאזין לדמות המפוברקת הזאת.

זו גם לא שירה אותנטית בעיניי , זה בסה"כ מופע סטדנדאפ וחקיינות שהיה מוצלח בזמנו אך אט אט הוא התקדם על עבר הביטוי " עבר זמנו ובטל קורבנו"

אני באופן אישי לא מסוגל להאזין או לצפות בה.

זו דעתי הסובייקטיבית בנושא.
לצפיה ב-'שפיטה וצביקה הדר'
שפיטה וצביקה הדר
27/07/2019 | 10:58
25
29
זהו בדיוק.
צביקה הדר גילם את ז'וז'ו ושפיטה היא שפיטה.
את צביקה הדר הזמינו לתכניות אירוח ושאלו אותו על הדמות שהוא מגלם, את שפיטה, נו, מזמינים את שפיטה. לא מזמינים את רותם שפי ומדברים אתה על הדמות. מזמינים את הדמות! [נראה לך שאם היו מזמינים את ז'וזו' לראיון, היה מגיע צביקה הדר?]

לגבי השירה, בעיניך זו אינה שירה אותנטית, בעיני רבים אחרים כן.
כי זו השירה של שפיטה. 
כך היא מדברת, מתנהגת, שרה, ככה היא!
ואחזור ואכתוב, לדעתי, הבחורה מוכשרת ברמות!

ייתכן שיבוא יום והיא תימוג, כמו עוד הרבה אומנים "אותנטיים" שהגיחו לחיינו והיום הם כבר לא.
אבל בינתיים, היא מהממת, מצחיקה, שנונה, מוכשרת ובעיקר - לא עושה חשבון לאף אחד!
לצפיה ב-'לדעתי הזמינו רק את רותם שפי לראיון וציפו ממנה'
לדעתי הזמינו רק את רותם שפי לראיון וציפו ממנה
27/07/2019 | 12:00
36
לדבר בין השאר גם על "שפיטה" אך היא מתעקשת להמשיך בגילום אותה דמות גם כשלא צריך ובכך היא מביאה אותה לכדי מיאוס. (לדעתי)

אולי אין לה משהו אחר למכור ?

את זאת אנו נדע רק ברגע בו נראה ממנה משהו אחר זולת אותה דמות .

בקיצור , אנו כרגיל לא מסכימים

אוטוטו מופע החקיינות והסטנדאפ הנוכחי יאבד גובה ואז נראה אם כשרונה של שפי "יחזיק מים"....עוד חזון למועד.
לצפיה ב-'את כתבת....'
את כתבת....
27/07/2019 | 12:29
23
37

" לגבי השירה, בעיניך זו אינה שירה אותנטית, בעיני רבים אחרים כן.
כי זו השירה של שפיטה.
כך היא מדברת, מתנהגת, שרה, ככה היא!"

ובכן , שוב , שפיטה הינה דמות פיקטיבית לחלוטין ולכן היא אינה אותנטית , מדובר בחיקוי מוגזם של השפה הערבית עם ניואנסים אישיים אותם המציאה רותם שפי.

זוהי אינה מוסיקה מזרחית כזו או אחרת מדובר במופע "סטנדאפ של שירה"

יתכן ויש אי אילו שמאלנים אשר חולמים וחושבים כי "שפיטה" היא סמל לדו קיום יהודי פלשתיני, סוג של גשר בין העמים ואולי בזכות אותה "שפיטה" יבוא השלום עלינו....חחחחח

נו טוף....
לצפיה ב-'או, סופסופ'
או, סופסופ
27/07/2019 | 13:02
22
30
הנה הצלחת להשחיל את השמאל והימין גם לענינה של שפיטה.
לא יודעת אם זה יותר מצחיק או יותר עצוב.

לצפיה ב-'זה עצוב רוזי....אצלכם השמאלנים הכל עצוב...'
זה עצוב רוזי....אצלכם השמאלנים הכל עצוב...
27/07/2019 | 14:49
21
41
וחמוץ.
לצפיה ב-'זה שחוש הנקודה העיוורת שלך, העצובה'
זה שחוש הנקודה העיוורת שלך, העצובה
31/07/2019 | 17:51
20
17
זה מצביע על התרוקנות הרוח לגמרי.
קח קצת חופשה, קרא קצת ספרי היסטוריה [ לא ויקיפדיה ] העשר את רוחך בספר שירי אצ"ג, פתח ספר פרשנות לתלמוד, או קרא ספרי קבלה על גלגולים.. כך תוכל להמנע מהפיכת כל דבר לימין-שמאל.
לצפיה ב-'ימין ושמאל'
ימין ושמאל
31/07/2019 | 17:56
4
18
לא יקרה, חיא, לא יקרה.
גם אם יקרא עכשיו פרק בתורה, מייד יהיו ימין ושמאל בנפשות הפועלות.
ואם יקרא שירה, מיד ימצא את הימין והשמאל בשורות.
ובהסטוריה, נו באמת, הרי כל ההסטוריה היא ימין ושמאל ומה טוב יותר מכך שהמדינה תתרוקן מאנשים בעלי דעה שמאלנית "ותיוותר הארץ לימין בלבד".

ןאתה יודע מה?
אולי כך עדיף, וואלה, במחשבה שניה, מגיע להם בדיוק את מה שהם מבקשים.

** נדמה לי שזה חלום רטוב של שחר ודומיו, אבל החלום הזה שלהם לא יתגשם כי יש מספיק תושבים בארץ מכל גווני הקשת שהארץ הזו היא שלהם והיא חשובה להם מספיק כדי שיישארו בה ויגנו עליה מפני כל מי שינסה להחריב אותה.

לצפיה ב-'אני הייתי שמח מאד אם כל החמוצים , הבכיינים , המפונקים ....'
אני הייתי שמח מאד אם כל החמוצים , הבכיינים , המפונקים ....
31/07/2019 | 20:15
2
23
הצבועים , הצדקנים , הגזענים אשר מביעים את רצונם לעזוב את ארץ אבותיהם בשל שלטון הימין ירדו מן הארץ לעד.

יש מסכנים אשר מאד רוצים לרדת מן הארץ אך לדאבונם מצבם הכלכלי אינו מאפשר להם ולכן הם תקועים פה.  { אמנם אומללים אך עדיין יהירים ומתנשאים....ללא שום סיבה כלשהי  }

אחח רוזי רוזי , לקבל הטפות מוסר לחיים מאחת כמוך זה מאד משעשע.

יש גם כאלה אשר מנסים לבדל עצמם מן האוכלוסיה "העממית" אשר הם מתגוררים בקרבה ובזים לה - הם שמאלנים רק מפני שהם מבקשים להשתייך למחנה הנכון ולא מפני שהם באמת מבינים מדוע.........אם זה עוזר להם לשרוד...אני בעד.

לצפיה ב-'שחוש, מתי שמעת אותי או את רוזי מדברים על ירידה/עזיבה?'
שחוש, מתי שמעת אותי או את רוזי מדברים על ירידה/עזיבה?
01/08/2019 | 10:09
1
16
נראה לי שאתה מתיחס אל שנינו בקלות דעת ובזחיחות המאפיינת בורים ועמי ארצות או מוסתים על ידי לשכת התעמולה הביביאנית בעידוד מיקי זוהר או שר התקשורת אמסלם, שלא להזכיר את אוחנה הנפוטיסט.
אבל, אישית, כיוון שאני אשכרה מת עליך, למרות דעותיך ואולי בגלל דעותיך המצחיקות, המשקפות ללא כחל וסרק את זרמי המעמקים של הלאומנות היהודית-הישראלית, לא אכפת לי שלל השיפוטים שאתה שופט אותי .. לגבי רוזי זו החלטה שלה.
ואחרון, נשמה יפה ואבודה, תינוק שנשבה שכמוך - האליטות הוחלפו, אתה מזכיר לי אדם שזכה באיזה פרס, הפך מעני לעשיר גדול, אבל לא מאמין ולא מודע לשינוי בסטטוס החברתי-הכלכלי שלו, וממשיך את חייו כדלפון - לכן צא מבועת ה"מסכנות". הימין בשלטון כבר למעלה  מאז 1977, עם שתי הפסקות קצרות. התקשורת איננה שמאלנית, מה ל'שות, רבים מתרפסי נתניהו בה משונאיו [ אם נתניהו הוא בכלל ימין ולא סתם איש מופקר ותאב כוח ].
לצפיה ב-'מה קשור השינוי בסטטוס החברתי כלכלי שלי ? '
מה קשור השינוי בסטטוס החברתי כלכלי שלי ?
01/08/2019 | 23:15
11
אני מתעב אליטיזם , טהרנות , צדקנות , התנשאות , גזענות ועוד....תכונות בזויות אלו מצויות למכביר אצל מצביעי צד פוליטי מסוים { הן מצויות בעוד צדדים פוליטים אך במינונים נמוכים הרבה יותר }

הימין זכה בבחירות אך למרות זאת לא השכיל לנצל את ניצחונותיו בכדי לשבור ולאזן מחדש את מעוזי הכח של החונטה השמאלנית במדינת ישראל.

בג"צ , פרקליטות , תקשורת , תרבות ועוד.....

כיום אנו נמצאים בקרב מאסף על הדמוקרטיה הישראלית .
החונטה השמאלנית אשר נואשה מלשוב לשלטון באמצעים חוקיים גמרה אומר בליבה להתנקש בדמוקרטיה הישראלית על ידי פוטש מאורגן ומתוזמן כנגד ראש ממשלה מכהן .

החונטה על כל שלוחותיה גלגלה תחקירים תקשורתיים מפוברקים אל מפתן דלתו של נתניהו והשתמשה בכל עוצמתה בכדי "להבשיל" אותם לכתבי אישום אשר יובילו לפרישת ראש ממשלת ישראל מרצון או מכפיה.

זכור ידידי , אכיפה סלקטיבית היא האמאמא של כל השחיתויות !!!

אתה יותר מידי אינטלגנטי מכדי להביע רצון לירידה מן הארץ , גם שמאלן קיצוני כמוך מבין היטב שטוב מאד לחיות בישראל.....יאמר לזכותך כי יש רגעים בהם אתה מחובר למציאות באופן מוחלט  וזאת בניגוד לרבים מחבריך לדרך הסובלים מהשתלות דיכאון תקשורתיות אשר הביאו את מצבם הנפשי אל עברי פי פחת.......הכינוי "חמוצים" כל כך הולם את רובכם .

משום מה מעולם לא נחשפתי אל אנשי ימין אשר ביקשו לעזוב את ארץ כנען בשל שלטון השמאל , אפילו בתקופת אוסלו הארורה כשאוטובוסים התפוצצו כאן למכביר לא העזתי לחשוב על ירידה מן הארץ.........נחשפתי להתנהגות בזויה מסוג זה רק אצל שמאלנים בכיינים , רופסים ונעדרי עמוד שדרה.

ועוד דבר , איני לאומני , אני לאומי !!!
לצפיה ב-' רק אם לא קשה רוזי, אפשר לקרוא לי אריק'
רק אם לא קשה רוזי, אפשר לקרוא לי אריק
01/08/2019 | 10:11
16
חיא = חביב ינאי אריק, ואריק זה השם שבו כולם קוראים לי [ אגב, חסר עוד שם משפחה שלי, זה של בת זוגי שכבר 36 שנים הוא גם שלי].
לצפיה ב-'אותי אתה שולח ללמוד היסטוריה ? '
אותי אתה שולח ללמוד היסטוריה ?
31/07/2019 | 20:01
13
32
אני שהספריה בביתי עמוסה בספרים היסטורים....חחחח

שוחחנו רבות אתה ואני , שיחות ארוכות ועמוקות על מגוון נושאים.
ולא מדובר בשיחות מוגבלות בשל צרות אופקים של חלק נרחב מן הכותבות בפורום זה .....אם זה מה שאתה חושב עלי אז אין לי אלא לומר כי זכרונך אינו כתמול שלשום....איני מאמין שהתחלת להיות דמנטי אבל רצוי שתרענן את זכרונך.

כשאני נחשף לטהרנות וצדקנות אני נזכר בשמאל
כשאני נחשף לצביעות מחליאה , אני נזכר בשמאל
כשאני קורא את רוזי , אני נזכר בשמאל.

רוב הנושאים הנדונים בפורומים הוירטואלים עוסקים באקטואליה - כלומר בפוליטיקה , אז מספיק לקשקש .

לצפיה ב-'כלומר, למרות תחביבך לאסוף ספרי היסטוריה'
כלומר, למרות תחביבך לאסוף ספרי היסטוריה
01/08/2019 | 10:16
12
21
כנראה אינך קורא אותם כמו שצריך, אם עד עתה לא קלטת ששיפוט הוא תוצר של הקשרים מורכבים ביותר ואינו יכול להיות חד-מימדי כפי שאתה, היסטוריון דגול שלי מעדיף:
כשאני נחשף לטהרנות וצדקנות אני נזכר בשמאל
כשאני נחשף לצביעות מחליאה , אני נזכר בשמאל
כשאני קורא את רוזי , אני נזכר בשמאל
נראה שנקודה נוספת אצלך היא בורות סוציולוגית וככל הנראה גם תרבותית ממדרגה ראשונה.
אז אל תתחסד, ואנחנו יכולים לקיים שיחות רבות ומורכבות [ נראה לך סתם אנחנו מחבבים זה את זה], אבל די עם האמירות השיפוטיות שמאפיינות כל אדם וכל עמדה פוליטית והדבקתן ל-צד אחד. זה בדיוק וממש דוגמה מובהקת לדפי מסרים של לשכת התעמולה הביביאנית, למרות שאתה חושב על הכל לבד

לצפיה ב-'אוףףף , שוב אתה מרצה תוך שימוש במילים פלצניות כגון '
אוףףף , שוב אתה מרצה תוך שימוש במילים פלצניות כגון
01/08/2019 | 22:37
11
23
"בורות תרבותית וסוציולוגית" , קדחת לי חור בראש  , הרבה חול ואין מה לאכול , דבר לעניין כפרה תפסיק לנסות להרשים את רוזי.

עם כל חיבתי אליך האמת חייבת להאמר , אתה שמאלן קיצוני תומך מדינת "כל אזרחיה וכל מסתנניה" , אתה בז לדת אבותיך ומוקיע אותה תחת כל עץ רענן , אתה תומך בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית.

ובנוסף לכל הצרות , מידי פעם אתה גם "מתגזען" על יהודים ממוצא מזרחי...בדיוק כמוך.

זכור ידידי , "יש צביעות בכל מקום אך לעולם לא תמצא צבועים גדולים יותר מן השמאלנים" 

פוסט זה נכתב ללא שום קשר ללשכת התעמולה הביביאנית 
לצפיה ב-'חחחח, ככה לא מתמודדים עם טיעון'
חחחח, ככה לא מתמודדים עם טיעון
02/08/2019 | 06:43
10
12
אלא מתנהגים כנשואת הערצת  הבורה ועמת הארצות מירי סיבוני [רגב] שלא קראה צ'כוב.
לכשתתיחס לטענותיי כמו שצריך, אדבר אתך. ישראל היהודית הולכת ונחרבת בעזרתך ובעזרת חבריך שיש להם מדף גדול של ספרי הסטוריה לראווה ב"סלון", אבל לא למדו כלום מהספרים הללו.
לצפיה ב-'אריק , לא מדובר באמירות שיפוטיות אלא בעובדות.'
אריק , לא מדובר באמירות שיפוטיות אלא בעובדות.
02/08/2019 | 08:18
9
25
האם אינך איש שמאל קיצוני ? 
האם אינך תומך במדינת כל אזרחיה ? 
האם אינך תומך בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית ?

מירי רגב עשתה קריירה נפלאה מבלי להזדקק לצ'כוב או גי דה מופאסן אותם אני זוכר במעומעם {מאד במעומעם} מלימודי בתיכון.
והסופרים הללו לא הועילו לי במאומה עד כה.

אני אוהב לקרוא ספרים בעלי ערך לחיים וכרגע אני קורא את "ירושלים - הביוגרפיה"
של סיימון סבאג מונטיפיורי , ערכו של ספר זה עבור אחד כמוך לא יסולא בפז.
אולי תעשה הפסקה מקריאת רומנים דימיוניים מקושקשים ?

יריעה היסטורית רחבת היקף מעניקה פרספקטיבה נכונה ונבונה בקרב יהודים אשר מסוגלים להביט באומץ למציאות בעיניים.

אתה יהודי בעל כורחו , יהודי נאיבי , קוסמופוליטי אשר מאמין בעולם חסר גבולות , אתה רואה עצמך כמשתייך יותר "לעם הישראלי" מאשר לעם היהודי .
שום לקח לא הפקת מהיסטוריית הגלות המזוויעה אשר עברה על בני עמך במשך 2000 שנה.

לפחות לפי דעתי.

זכור ידידי "אתה יכול לשכוח את יהדותך אך דע כי אף אחד לעולם לא ישכח לך אותה"
לצפיה ב-'שחר - למה אתה חוזר על עצמך?'
שחר - למה אתה חוזר על עצמך?
02/08/2019 | 18:30
8
18
האם באמת אתה חושב שפירוט חוזר ונשנה של אותם טיעונים ישכנע אותי?
אתה בכלל יודע מה זה שמאל קיצוני? אין לך שמצוץ של מושג, כי אתה חי בתוך עולם מושגים ביביאני יהודי-לאומני על גבול הפשיזם [ שזה ימין קיצוני גם במושגים בינלאומיים ].
שחרר יקירי.
אני ישראלי שאמו הגדירה עצמה כיהודיה
אני בעד קיום מדינת ישראל כמדינת כל אזרחיה באשר הם, וממש לא מטריד אותי אם הקבוצה הפשיסטית אליה אתה משתייך תתפוגג לה. [ נראה לי שאתם והאיתולות ומטורללי אל-קעידה יכולים להקים מדינה ביחד].
אני בעד הפרדת דת ממדינה
אני בעד שוויון בפני החוק של כולם
אני בעד זכויות הפרט
אני סוציאל-דמוקרט, שזה בורגני שדואג לנכסיו ולכספו עד זקנה אך גם סובלן לאחר, כל אחר.
לגבי נבואות הזעם - נו, שיהיה.. נראה לי היהווה של החברים שלך שכח אותם .
לצפיה ב-'בקיצור , אתה מסכים עם כל מה שכתבתי.'
בקיצור , אתה מסכים עם כל מה שכתבתי.
02/08/2019 | 18:57
7
18
אמך יהודיה - משמע אתה יהודי , גם אם זה לא נוח לך.

הנה אתה מודה בכל מה שכתבתי לך בפוסט הקודם אך מוסיף עוד אי אילו התבטאויות "כוללניות" אשר אמורות להעניק לדבריך נופך "לא קיצוני" .
התבטאויותיך קיצוניות , עובדה , מה לעשות .

אתה מצביע מרצ , לא ?
האם מרצ אינה מפלגה קיצונית שמאלית
למיטב זכרוני , בעבר אף היית שמאלה אפילו ממרצ...לא ? 

בעבר מרצ הצהירה על עצמה כעל מפלגה לא ציונית....מעניין כיצד היא תגדיר עצמה תחת הנהגתו היו"ר החדש.

לצפיה ב-'נשמה, אמי יהודיה, אני ישראלי ממוצא יהודי, אך לא יהודי'
נשמה, אמי יהודיה, אני ישראלי ממוצא יהודי, אך לא יהודי
03/08/2019 | 12:16
6
12
מתי כבר תבין את העובדה הפשוטה כלכך ומובנת כל בר דעת בעולם המערבי, למעט פשיסטים-ימניים בסגנון סמוצ', בן גביר, אייתולות ואל-קאעידה
עדיין אינך יודע מה זה שמאל קיצוני, אם אלה השאלות שלך? לך ללמוד קצת היסטוריה פוליטית, היסטוריון שלי.
לצפיה ב-'אריק אריק , אנו מדברים על קיצוניות שמאלית ביחס לתקופה ...'
אריק אריק , אנו מדברים על קיצוניות שמאלית ביחס לתקופה ...
03/08/2019 | 20:26
5
13
הנוכחית בארץ ישראל אנו לא מדברים על היסטוריית השמאל המחליאה בעולם כולו...וגם בנושא זה אני יודע יותר ממך , הרבה יותר.

ראה כיצד אתה מתכחש לעובדת היותך יהודי , ראה כיצד אתה מתבייש בדת אבותיך , ראה כיצד אתה מפנה את גבך לכל המאחד בבני עמנו.
מהיכן ירשת/פיתחת שנאה עצמית כה קשה איני יודע , ממש כואב לקרוא אותך.
לצפיה ב-'שחר, שחר, שחר'
שחר, שחר, שחר
04/08/2019 | 09:49
4
10
אין לך רבע מושג בשמאל על רצף של מתון עד קיצוני. אין לך ככל הנראה מושג בכלל בהיסטוריה של המאה הקודמת ואף לפניה אם אתה טוען טענות מהסוג שטענת כאן.
אבל, לך יש קיר מלא בספרי היסטוריה שקראת ואתה קורא, ואתה ככל הנראה קורא רק את כתבי כהנא ושות' [ מרזל, בן גביר, הרופא הרוצח ], ואתה קובע בשבילי מה שאני עושה מתוך "אמונה יוקדת" בצדקתך.
אז נכון, אינטלקטואל ספקן אינך, יכלת לראות בעיה משני צדיה או בכמה מימדים אין לך.. ולכן חייך "קלים", לכאורה בסימון ובתיוג ובמציאת מושאי "שנאה", כי זה מאפיין את הימין הכלל עולמי - הדגש הוא מציאת האחר, תיוגו וסימונו ובעיקר שנאה אליו.
<יש לי באמת מזל כככל הנראה שאתה מחבב אותי, בניגוד לעמדותיי השנואות עליך >
לצפיה ב-'אני יכול ללמד אותך על לנין , סטאלין ואפילו על'
אני יכול ללמד אותך על לנין , סטאלין ואפילו על
04/08/2019 | 12:30
3
20
אותו יהודי אשר קרוי לב דוידוביץ או בורנשטיין הידוע בכינוי "טרוצקי".
וגם על אחרים.

חלאס להתהדר בנוצות לא לך.....השימוש בשפה פלצנית לא עושה אותך יותר צודק , ההיפך כפרה.

פעם אפילו חזרתי בזמן וסיפרתי לך על כל הרציחות אשר בוצעו על ידי השמאל בפלשתינה..... האם זה זכור לך ?
לצפיה ב-'חחחח, אז קדימה, תתחיל ללמד ולא מוויקי אהובתך'
חחחח, אז קדימה, תתחיל ללמד ולא מוויקי אהובתך
04/08/2019 | 15:24
2
13
ומדוע ולמה החלטת שאני מתהדר בנוצות לא לי? בינתיים חובת ההוכחה שאתה יודע מה זה שמאל קיצוני מוטלת עליך, לא עליי. עליי לא מוטלת חובה להוכיח שמגעיך מרובים עם הפשיזם היהודי [ שהרי מפלגת כהנא לא אושרה לכנסת בגלל זה,] ובן-גביר ומרעיו כולל הסמוט ושאיפתו לסביבת לידה "יהודית-טהורה" או אפלייה ברורה בין יהודי ללא יהודי בפני החוק מוכיחים זאת! ואתה מזדהם מהם ללא חשיבה בקורתית מינימלית. [ זה שתגיד שאני "מתפלצן" לא ישנה דבר וחצי דבר, אלא רק ידגיש את רגשי הנחיתות המוזרים שלך מול עברית גבוהה ולא מהרחוב של סיבוני-רגב]
אז נתחיל:
1. הוכח ונמק מדוע אני שמאל קיצוני [ לא לפי הפאשיזם היהודי שאתה נמנה עליו או מעריץ את נציגיו].. אחר כך, נמשיך לשוחח על ה"נוצות לא לי"
לצפיה ב-'כבר הוכחתי לך מדוע אתה שמאלן קיצוני.'
כבר הוכחתי לך מדוע אתה שמאלן קיצוני.
04/08/2019 | 16:59
1
14
מדוע אתה מבקש ממני לחזור על עצמי שוב ושוב ?
חזור מעט אחורה ותביט מדוע אני חושב כך עליך.

כשתרצה לנהל שיח על אבות אבותיך האידיאולוגים אשמח שננהל שיח פורה בנושא.

אני מצביע ימין מתון בלבד , היינו נתניהו.
שום בן גביר ושום סמוטריץ.
תמיד הצבעתי רק ליכוד , אז מספיק ללהג כמו נערה מתבגרת.

אני אדם עממי כפרה , אני מסוגל לדבר "גבוהה גבוהה" אך אני מעדיף סלנג רחוב פשוט , אני אוהב להוריד אותך מטה...אל מקורותיך האמיתיים בהם אתה כל כך מתבייש. חחחח
לצפיה ב-'לו מצאתי הסבר או הגדרה סבירה אחת שלך'
לו מצאתי הסבר או הגדרה סבירה אחת שלך
05/08/2019 | 11:57
9
למושג "שמאל קיצוני" לא הייתי מנקר באחוריך.
סליחה יקירי, אתה הבעת תמיכה בפשיסטים, לא אני, באחת מהתלהבויותיך הלאומניות מול גישתי האוניברסלית "כי באדם אאמין" [ טשרניחובסקי, אני מניח שלשיטתך, עוד שמאלן קיצוני ].
אתה עממי בדיוק כמו שאני עממי. העממיות שלך מלאכותית ומזוייפת להפליא. יאללה - אתה רוצה לשוחח אתי, היה מסוגל גם להתמודד עם "מלים גבוהות" שלו טרחת להתאמץ [ אבל אני בטוח שאתה יודע בדיוק מה כל מילה אומרת ] השיחה ביננו היתה זולגת יותר
לצפיה ב-'לא מספיק לקרוא מה שכותבים, צריך גם להבין'
לא מספיק לקרוא מה שכותבים, צריך גם להבין
31/07/2019 | 21:19
21
אני מוכן לעשות תחרות עם כל מי שרוצה בפורום , מי יודע יותר על התנ"ך והיסטוריית עם ישראל. ואגב, עליתי לתורה ואכלתי את הסוכריות שזרקו עליי בבית הכנסת. לא שאני צריך להביא אישור כתוב לאיזו ועדה, או שכן?
לצפיה ב-'המירוץ למיליון'
המירוץ למיליון
24/07/2019 | 15:29
7
42
המירוץ למיליון התחיל ואני, כבכל עונה, חיכיתי וציפיתי ועכשיו אני מרותקת למסך פעמיים בשבוע.
אין, מכל תכניות הריאליטי ששוטפות אותנו, המירוץ היא ה - תכנית [ענין של טעם ולא מחייב הסכמה גורפת ]

ומה יש לנו?
11 זוגות שיושבים על תבניות די קבועות וידועות ובכל זאת, בכל עונה, כל זוג נותן את הטון והגוון שלו.
וכבר מסתמנים פייבוריטים וגם כאלו שהם "שנואי הציבור" [בד"כ אלו אותם זוגות...]

אז, לי כבר יש שני זוגות שממש, אבל ממש, התאהבתי בהם, 
זוג התאומים וזוג ה 8200

את המאמיזוג של העונה,
הזוג הנשוי הצעיר והטרי

את המעצבנות אבל... של העונה
צילי וגילי

ואת כל השאר.
כל השאר.

ומה אצלכם?

לצפיה ב-'מעולם לא היתה תוכנית שהצריכה איי קיו נמוך יותר'
מעולם לא היתה תוכנית שהצריכה איי קיו נמוך יותר
24/07/2019 | 23:48
1
57
שתהיה לך צפיה מהנה
לצפיה ב-'תודה רבה, ממני ומה IQ שלי '
תודה רבה, ממני ומה IQ שלי
25/07/2019 | 06:04
16
לצפיה ב-'תמיד הסתכלתי ונהניתי....השנה לא התחברתי כל כך '
תמיד הסתכלתי ונהניתי....השנה לא התחברתי כל כך
25/07/2019 | 13:18
4
35
לזוגות, לא מעניינים במיוחד , והמשימות נהיות הזויות יותר ויותר.....ומאחר ואין לי יותר מדי דברים מעניינים בערב .....אני קצת עוקבת .
לצפיה ב-'גם אצלי ככה,התחלנו אני והבן, הוא פרש ראשון, אני קצת אחריו'
גם אצלי ככה,התחלנו אני והבן, הוא פרש ראשון, אני קצת אחריו
01/08/2019 | 10:54
10
משהו לא דופק כמו שצריך, איבדנו עניין.
רוב הזוגות אנמים

בכל מקרה אני מקווה שהאחים הקוסמטיקאים  יגיעו רחוק.
לצפיה ב-'התחיל פחות, אבל הולך ומתגבר '
התחיל פחות, אבל הולך ומתגבר
03/08/2019 | 07:41
2
14
העונה לא התחילה בבום ובאמת היה נראה שזו הולכת להיות סוג עונה פרווה.
אבל מסתבר שלא כך.
הזוגות בהחלט מספקים ת'סחורה, המשימות ככל שהן הזויות הן מוציאות מהמתחרים רגשות, כעסים, אנושיות ועוד.

ובעיקר, ההיחשפות אל הזוגות השונים כל כך מלמד שאת מי שחשבנו בהתחלה ל ... עכשיו בהחלט אפשר לחשוב עליו אחרת.
נכון שיש לי שני זוגות פייבוריטים מהשניה הראשונה, חביב ויצחק ואיל וסיד, אבל צילי וגילי, למשל, ואוראל וקארין, הם בהחלט הפתיעו, ולטובה.
אפילו זוג האחים המפונקים ביותר בתולדות המירוץ, ניסים ואורל, אפילו אליהם הצלחתי להתחבר.

אז, יש למה לצפות בהמשך [הרגשה שלי]
לצפיה ב-'אז את ממליצה לחזור לצפות אני מבינה'
אז את ממליצה לחזור לצפות אני מבינה
03/08/2019 | 12:39
1
8
לצפיה ב-'בהחלט, ממליצה בכל '
בהחלט, ממליצה בכל
04/08/2019 | 05:46
5
לצפיה ב-'אז מחר, מוקדם בבקר אנחנו בדרך לרודוס'
אז מחר, מוקדם בבקר אנחנו בדרך לרודוס
23/07/2019 | 08:18
10
42
שבוע באי האהוב עלינו, בכפר המועדף עלינו, בדירת החדר ששכרנו בפעם הקודמת.
המקום שהכי מתאים לנו הוא רודוס, לאופי שלנו ולצרכים שלנו. מי יודע.. אולי בסוף עוד נרכוש שם דירה.
לצפיה ב-'תבלו ותעשו מה שטוב לכם'
תבלו ותעשו מה שטוב לכם
23/07/2019 | 09:25
17
לצפיה ב-'בילוי נעים'
בילוי נעים
23/07/2019 | 12:34
22
אין כמו חופשת קיץ, בעיקר אם זה במקום אהוב ועם אנשים אהובים.
תהנו ותחזרו טעונים במלא אנרגיות חיוביות.
לצפיה ב-'אחלה אריק , סע ותהנה כל רגע שאתה יכול...'
אחלה אריק , סע ותהנה כל רגע שאתה יכול...
23/07/2019 | 13:53
7
50
בדיוק עכשיו סיימתי להזמין קרוז חדש לחופשת פסח 2020.
הקרוז יצא מברצלונה עם אחת מספינות היוקרה של חברת msc .

נשהה יומיים בברצלונה ולאחר מכן שבעה לילות של הפלגה במגוון יעדים .

בין השאר נבקר בפומפיי העתיקה אשר הוחרבה לפני כ2000 שנה ע"י התפרצות הר הגעש "וזוב" , מגדל פיזה , מצודת "איף" המפורסמת אשר במרסיי ועוד.

חדר עם מרפסת , קומה גבוהה במרכז הספינה .

הכל כולל הכל 16000 שקלים עבור 4 נפשות....בלי כסף.

לצפיה ב-'��'
��
23/07/2019 | 16:58
11
לצפיה ב-''
23/07/2019 | 17:58
2
6
לצפיה ב-'תקווה ??? איך הגעת לפה ? '
תקווה ??? איך הגעת לפה ?
23/07/2019 | 20:10
1
21
לצפיה ב-'שלחתי בלשים לחפש חחחחח '
שלחתי בלשים לחפש חחחחח
23/07/2019 | 21:19
11
לצפיה ב-'שחר, תהנו.. זה נשמע הכי כיף בעולם'
שחר, תהנו.. זה נשמע הכי כיף בעולם
23/07/2019 | 19:53
2
25
מחיר סביר לגמרי...
אתה תצלם, שומע..
לצפיה ב-'תודה כפרה , אני תמיד מצלם , בקרוז הקודם לרומא סיפקתי לכם אין'
תודה כפרה , אני תמיד מצלם , בקרוז הקודם לרומא סיפקתי לכם אין
23/07/2019 | 20:14
1
30
ספור צילומים.

אני בטוח שאתה זוכר.

יש לי חבר טוב אשר עובד בסוכנות נסיעות אשר מתמחה בקרוזים והוא דולה עבורי הצעות משתלמות בנושא.
לצפיה ב-' '
23/07/2019 | 20:36
3
לצפיה ב-'בוגי יעלון טוען שאנשי נתניהו האזינו לו ועקבו אחריו'
בוגי יעלון טוען שאנשי נתניהו האזינו לו ועקבו אחריו
21/07/2019 | 14:28
43
האם יש לו הוכחות לכך, או שהוא ממציא עובדות כדי לעורר את חבריו במפלגה?
לצפיה ב-'תראו את שב"ס'
תראו את שב"ס
19/07/2019 | 15:18
49
סדרת מערכונים קומית וסאטירית של כאן 11, עם שלל דמויות מופרעות ושחקנים מעולים. יש שם את מנשה נוי, יוסי מרשק ככרוז, נעמי לבוב כמפקדת הכלא, נועה קולר, יגאל נאור, יניב ביטון, יניב סויסה, שמוליק לוי ואפילו ארז דריגס היחסית אלמוני, שלמד איתי ביחד שיעורי ערבית בתיכון (השומר הגבוה במערכון הראשון של פרק 2). 
לצפייה:
לצפיה ב-'במקום לקבל, משנים בכפיה'
במקום לקבל, משנים בכפיה
15/07/2019 | 01:08
66
625
דבריו של שר החינוך עוררו סערה רבתי בחברה הישראלית, ובצדק רב, לטעמי, יש לומר.
שר החינוך של ישראל תמך באופן בהיר וברור בטיפולי המרה לקהילת הלה"טבים.
בקולו ובמילותיו.
בעקבות כך יאה הקהילה להפגנת מחאה במספר מוקדים כשהמסר הוא אחד, חד ובורור:  פרץ תתפטר, נתניהו-...
המשך>>
דבריו של שר החינוך עוררו סערה רבתי בחברה הישראלית, ובצדק רב, לטעמי, יש לומר.
שר החינוך של ישראל תמך באופן בהיר וברור בטיפולי המרה לקהילת הלה"טבים.
בקולו ובמילותיו.
בעקבות כך יאה הקהילה להפגנת מחאה במספר מוקדים כשהמסר הוא אחד, חד ובורור:  פרץ תתפטר, נתניהו- תפטר את פרץ.

יפוטר או לא יפוטר.
כנראה שלא.
הוא צריך אותו ואת חבר מרעיו כדי לנסות בכל דרך להקים ממשלה, גםכזו שתרמוס את הדמוקרטיה ואת זכויות כל מי שאינו עולה בקנה אחד עם התנהלות המגזר והמגדר שלהם!
מנכ"ל האגודה למען הלהט"ב אמר על פרץ כי "היה מצופה ממי שמתיימר לעסוק בחינוך וערכים שילמד את העובדות ויחזור בו מדבריו הפוגעניים". לדבריו, "אדוני השר, מה שאתה קורא לו 'טיפולי המרה' הוא שם מכובס להתעללות רגשית ופגיעה בנפש האדם, לתת לאדם בריא שנברא בצלם את התחושה שהוא חולה, סוטה ושעליו להתכחש לעצמו, זה איננו טיפול אלא פגיעה אנושה בעיקר בקטינות וקטינים שלא בחרו להיות 'מטופלים'". 

במכתב שהעבירו ארגוני הלהט"ב לראש הממשלה בנימין נתניהו שבו על דרישתם לפיטוריו של השר פרץ. "אל תפקיר את ילדות וילדי ישראל לבורות וניצול", כתבו. "אנא ממך - הפקד את תיק החינוך בידי אדם הראוי לכך". במכתבם הזכירו הארגונים את פגישתם עם נתניהו ורעייתו, ואת הצהרתו בפניהם שמשרד החינוך לא יופקד בידי מפלגות להט"בופוביות אלא יישאר בידי הליכוד. "אמרת לנו 'אפעל למענכם. סיפוריכם קורעים את הלב', אך לא עמדת במילתך", ציינו במכתב. "הפרת הבטחתך המפורשת לא להפקיד את משרד החינוך בידי פוליטיקאי חשוך התפוצצה לכולנו בפרצוף, כאשר שר החינוך שמינית לאחרונה הביע תמיכה פומבית וגלויה ב'טיפולי המרה' לבני נוער. מדובר בפרקטיקה מסוכנת שכל גורמי המקצוע בישראל ובעולם מתנגדים אליה".

יו"ר מרצ ניצן הורוביץ השתתף בהפגנה ואמר כי "רפי פרץ לא יכול להישאר שר החינוך אפילו יום אחד נוסף. טיפולי המרה הם פשע נגד הקהילה הגאה ונגד החברה. אני אומר לרפי פרץ- 'לא תמיר אותי'". הורוביץ הוסיף כי הוא "קורא לנתניהו להמיר אותו מהממשלה. הגענו לכאן, מאות של אנשים, כדי לצעוק את זעקת הקהילה הגאה ולהגיד - נתניהו אתה אחראי, זה קורה תחת הממשלה שלך ואתה צריך להעיף את השר הזה, שהוא שר החושך".

איש התקשורת נדב בורנשטיין, מנחה ההפגנה, אמר כי "אני קורא לך רפי בוא ותמיר אותי, תחליף את הנטייה המינית שלי, שאני אשכח שאני אוהב בנים, אתה שר החינוך אז בוא תחנך אותי אחרת, רק כי אתה והאלוהים שלך צודקים. אצלכם רפי לא מקבלים את מי ששונה אלא משנים אותו בכפייה".

מאות פעילי ארגוני להט"ב ותומכים נוספים הפגינו הערב (ראשון) מול קריית הממשלה בתל אביב נגד שר החינוך רפי פרץ בעקבות תמיכתו בטיפולי המרה ללהט"בים. הארגונים דרשו מראש הממשלה בנימין נתניהו לפטר אותו מתפקידו. המפגינים נשאו שלטים עם תמונתו של השר פרץ עם הכיתוב "שר החושך" ו"טיפולי המרה - לא בבית ספרנו".
במקביל, מפגינים מהבית הגאה בבאר שבע הגיעו לכביש הגישה לישוב נווה שם מתגורר שר החינוך פרץ. המפגינים נושאים שלטים עליהם נכתב: "דרך ארץ קדמה לצורה", "נכשל באהבת אדם", ואהבת לתלמידך כמוך". המפגינים אף קראו לשר החינוך רפי פרץ להתפטר מתפקידו.
לצפיה ב-'הפאשלה של ברק'
הפאשלה של ברק
16/07/2019 | 14:59
43
נראה לי שהוא הצטרף למערכת הבחירות כדי לעזור לביבי, אני משוכנע בזה.
לצפיה ב-'הייתי בפריז'
הייתי בפריז
15/07/2019 | 14:11
3
53
שם להומואים ולסביות לא היתה בעיה, בליון בה היה פיפ"א של הנשים הן הסתובבו עם ילידהן/ילדותיהן ואף אחד לא טרח לסובב את הראש, למה מה קרה?
כמה תמונות, ככה סתם
לצפיה ב-'חזון אחרית הימים'
חזון אחרית הימים
16/07/2019 | 06:20
1
31
ככה בדיוק צריך להיות.
למה לסובב ת'ראש?
למה צריך לענין מישהו מה עושוה מאן דהוא בחדר המיטות שלו ועם מ י בחר לחלוק את חייו?
אבל ישראל, העם הנבחר מכל העמים ... ויש מי שמחליט ...
לצפיה ב-'נכון, זה באמת לא צריך לעניין אף אחד'
נכון, זה באמת לא צריך לעניין אף אחד
16/07/2019 | 10:03
25
כולם נדחפים להומואים המסכנים לתוך המיטה כל הזמן
כזאת חוצפה...
מי ישמע, כאילו הם עצמם מביאים את המיטה שלהם החוצה, כאילו הם עושים מצעדים ברחובות או משהו כזה ורוקדים עירומים(איזה הזיה, אה?), נלחמים על קידומו של המצעד בעזרת כל מיני ארגונים ולוביסטים, או כאילו הם מקדמים את אורח חייהם בתור אג'נדה, שאותה הם דוחפים 24/7 לדעת הקהל בתקשורת, בתעשית המוזיקה והבידור שנשלטת על ידי חבריהם...
איך, איךךך נכנסים להם ככה לחיים, איך?!?!?!

אין ספק, לא סתם זכית להיות מנהלת פורום בתפוז
לצפיה ב-'שמח שנהנית, צריך להתאוורר'
שמח שנהנית, צריך להתאוורר
16/07/2019 | 10:24
21
אני מקווה שבקרוב, אחרי זמן רב שלא הייתי בחופשה, אוכל (כספית ומנטלית) להרשות את זה לעצמי.
לצפיה ב-'כל אחד, שיעסוק בעניניו'
כל אחד, שיעסוק בעניניו
14/07/2019 | 05:46
2
58
ועדת מומחים ממליצה להתיר השתלת רחם בגופן של נשים, שתאפשר גם להן להיכנס להיריון. זאת לאחר שבמשך שנים ארוכות מאות נשים בישראל שחיות ללא רחם נאלצו עד היום להיעזר בפונדקאית על מנת להביא ילדים.
ההליך אינו פשוט, יקר ומסוכן, ובכל זאת, בעולם כבר נעשו מספר השתלות ונולדו 15 ילדים מתהליך זה.

אממה?
בארץ ישראל ההלכה חייבת להיכנס בכל דבר וענין ולתת דעתה ואף החלטתה .
הרב יובל שרלו מבקש לא לאשר את ההליך. וטיעוניו?
את טיעוניו הוא פורס בפנינו במאמר ארוך עם הרבה מאד מילים אבל, עם מעט מאד תוכן.
אין בדבריו כל הסבר הגיוני לחוסר המוסריות שיש בהליך המדובר.
ואיך בדיוק ההלכה נכנסת לתמונה? 

אז, כבודו של הרב במקומו מונח, אבל שיתעסק בעניניו ואת עניני ההשתלות ישאיר בידי המקצוענים.

לצפיה ב-'אין לי מושג מה אומר החוק, אבל זה מה שבסוף קובע'
אין לי מושג מה אומר החוק, אבל זה מה שבסוף קובע
14/07/2019 | 10:28
33
אם לרב זה או אחר יש השגות, שיהיה בריא.
לצפיה ב-'הוא עוסק בענייניו וממלא את תפקידו שהוא רלוונטי לסוגיה'
הוא עוסק בענייניו וממלא את תפקידו שהוא רלוונטי לסוגיה
16/07/2019 | 00:30
17
תפקידו להציג עמדה אתית ומוסרית בסוגיה. לכל סוגיה יש קודם כל משמעות מוסרית, ורק בכפוף למשמעות המוסרית יש לה משמעות רפואית ומעשית. צריך לזכור שהטכנולוגיה והרפואה מתקדמות והופכות יותר דברים לאפשריים, אבל לא כל דבר שאפשר לעשות גם צריך לעשות.
השאלה אם דבר שאפשר לעשות, גם צריך לעשות, היא שאלה מאד חשובה והוגים ופילוסופים צריכים להציג עמדות כדי שינוהל דיון מוסרי ואתי.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ