לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79747,974 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'גיל משעלי בטוויטר: ג'רארד באטלר בדרך לישראל'
גיל משעלי בטוויטר: ג'רארד באטלר בדרך לישראל
12/07/2018 | 10:18
15
הכינו את השטיח האדום: השחקן ג'רארד באטלר בדרך לישראל. באטלר עלה על טיסה מאל.איי כאן הוא צפוי לפגוש את חברו הטוב, הבמאי אריאל וורומן

לצפיה ב-'מה דעתכם על "הרצל"? מצחיק או לא?'
מה דעתכם על "הרצל"? מצחיק או לא?
23/06/2018 | 18:17
2
45
לצפיה ב-'"הרצלמניה"'
"הרצלמניה"
24/06/2018 | 01:16
1
30
הרצל ביקש אם אפשר להסיר את הסרטון מהרשת כי זה מביך אותו.
ואיך בכלל פתאום, אחרי 4 שנים, זה צץ?
מצחיק? לא יודעת
מביך, כן, מאד.

"...  מה יש ב-11 השניות המזוקקות האלה שהופך אותן לזהב טהור? אנחנו מספרים לעצמנו שזו תמצית הישראליות, שאנחנו צוחקים עם ולא על, שלא משנה מי הייתה מסתובבת אל המצלמה או באיזה שם היא הייתה קוראת - זה היה עובד באותה מידה. אנחנו מספרים לעצמנו שהישראליות ה"שכונתית" היא מרכז הבדיחה, שהשבדי המנומס נותן את ההנגדה המושלמת וש"מה פתאום שיימינג? אנחנו רק רוצים להרים לה!"

אבל האמת, הפעם, מכוערת במיוחד. ודאי שמשנה מי נחשפת אל המצלמה, ואיזה חיוך רחב נמתח על פניה. ודאי שה"הרצל" משמעותי עבור המסגרת הכוללת. אם הייתה קוראת ל"יובל" או ל"יהלי" בכזו נחישות - בכלל לא בטוח שזה היה מצחיק מישהו. הממדים הוויראליים של הסרטון הזה נטועים בסיבה מרכזית אחת - גברת הרצל היא מישהי שכמעט כולם מרגישים שהם יכולים להתנשא עליה...."

לצפיה ב-'אני לא צוחק עליה - אלא על הסיטואציה'
אני לא צוחק עליה - אלא על הסיטואציה
24/06/2018 | 09:52
25
עדיף סרטים כאלה מטיסת השוקולד, למרות שזה לא הסנדק או התפוז המכני. 
לצפיה ב-'איזה יום שמח - יום הבת מצווש'
איזה יום שמח - יום הבת מצווש
22/06/2018 | 08:48
7
46
בת 12, רגע לפני היום השמח שלה, פעם נהגו לקנות בגדים חדשים והמשתגעים קנו נעלי עקב קטנטנות לקטנטנות שגדלו ו...זהו.
היו מי שחגגו באולם, היו שטסו לחו"ל והיו שעשו אירוע קטן למשפחה וחברים. אבל זהו.
והיום?
איזה הפקות מרימים לכבוד האירוע,
אולמות, אמנים, עיצובים, אטרקציות, קליפים וידאו, 700 בגדים להחלפה, ועכשיו גם: סלון לבנות מצווה.
סלון בו היא בוחרת לעצמה שמלה לבנה, שמלת כלה, אביזרים [אקססוריז: צמידים, טבעות, עגילים, כתר], זוכה לטיפול פנים ואיפור מקצועי, טיפול ציפורניים [מניקור] ומקנחת בתסרוקת ערב מקצועית.
לפני 4 שעות נכנסה ילדה בת 12 למקום, ועכשיו לא מזהים את זו שיוצאת ממנה כי היא נראית מבוגרת בכמה וכמה שנים.
ואני לא מבינה: למה ולמה?
למה צריך את כל הטררם הזה לילדה בת 12?
ואל תגידו לי יום מיוחד, יום חגה.
מיליונים חגגו יום חג ויום מיוחד ללא כל ה... דבר הזה, והן היו לא פחות מאושרות ונרגשות ובעיקר, לא נלקחה מהן הילדות ולא הודבקה להן בגרות מוקדמת.
מי צריך את כל ה"קטע" הזה חוץ מבעלי העסקים שגוזרים קופונים והרבה מאד כסף???
וכשיסיימו תיכון, במסיבת הסיום. מה אז?
מה השאיפה, להגיע ב...?
ומה יהיה כשהן יתחתנו? מה? יגיעו לסלון בחללית?
ישוגרו לאולם על טיל?
ובעיקר - מה הן ילבשו ואיך הן ייראו ביום חתונתן אם ביום מיצוושן הן כבר עשו הכל???
לצפיה ב-'הפכנו למדינת נהנתניהו'
הפכנו למדינת נהנתניהו
23/06/2018 | 18:42
6
38
אז מה הפלא שבנות 12 חוגגות כמו אין מחר, כאילו כל אחת נסיכת מונקו או נסיכת הכתר, שלא לדבר על ההפקות מנקרות העיניים של החתונות כשאת ההוצאות מממנים האורחים בעל כורחם כי לא נעים.
וכבר נכנסו לשיגרת אכול ושתה היום כי מחר נמות.
בפייסבוק אני קוראת פוסטים שלא מבינים למה נטפלים לאשת ראש הממשלה כי אם מחלקים את שלוש מאות וחמישים אלף שח שהיא ביזבזה, פר יום שהיא שירתה את המדינה בתור יועצת ראש הממשלה, הרי זה בסך הכל יוצא 250 שח ליום, אז בשביל זה מגישים כתב אישום? אנשים מסנגרים עליה ואומרים מה קרה? בשביל זה להיות קטנונים? ומה לאה רבין לא לקחה? ולפרס לא עשו יום הולדת? אז מה אומרים האנשים, בואו לא נהיה קטנונים, בואו נחיה היום כי חיים רק פעם אחת בלי הבולשיט של ערכים ועקרונות ושאר הבלים של שמאלנים.
הנהנתנות מגיעה מלמעלה. מדינת נהנתניהו.
לצפיה ב-'עם כל הכבוד, ויש כבוד'
עם כל הכבוד, ויש כבוד
24/06/2018 | 01:08
4
34
לא רואה את הקשר בין מסיבות בת המצווה לבין הנהנתנות של בני משפחת נתניהו.
לא הכל אפשר לקשור ולא בכל אפשר להאשים.
בתחושתי, התגובה שלך, אף שאני יכולה להסכים עם תוכנה, אבל היא אינה קשורה בשום צורה ואופן לשאלה שהעליתי, לדיון שאליו כיוונתי.

לצפיה ב-'הקשר נמצא בין השורות'
הקשר נמצא בין השורות
24/06/2018 | 08:55
31
מי הן הילדות שחוגגות ככה בת מצווש ומי להבדיל חוגג בר מצווה בחיק המשפחה ומקסימום נוסע עם המשפחה לטיול בר-מצווה. זה קשור בהחלט. מי איבד ערכים וחי בשביל השופוני ומי עדיין נאחז בערכים.
ובאותה הזדמנות, הנה משהו באמת לא קשור, אני בברלין. קר וגשום וגרמניה ניצלה בשנייה האחרונה מהשפלה.
לצפיה ב-'נכון, נתניהו לא המציא את השחיתות או את הגנדרנות'
נכון, נתניהו לא המציא את השחיתות או את הגנדרנות
28/06/2018 | 10:54
2
16
גם אני לא אוהב מסיבות רועשות מדי (אם כי אני מסוגל להשתלב בהן), ועדיין, אם הכסף המשולם על האירוע חוקי וכולם נהנים, מה הביג דיל? 
לצפיה ב-'הכסף הוא לא האישיו'
הכסף הוא לא האישיו
29/06/2018 | 03:25
1
10
הנושא המרכזי הוא ילדות בנות 12!
איכשהו זה הצליח להתמסמס ולהיבלע אל תוך פוליטיקה, ביבי וכסף.
אז או שלא הסברתי את עצמי נכון או שפשוט נוח כל דבר לכוון נגד הנתניהו'ז

לצפיה ב-'רוזי זה כבר לא קשור לפוליטיקה'
רוזי זה כבר לא קשור לפוליטיקה
29/06/2018 | 10:32
13
זה קשור לאיבוד ערכים, לחוסר חינוך, כי הורים המאפשרים לילדה בת 12 להתאפר ולהתלבש כמו בת 22 אז משהו בחינוך השתבש. והחינוך הוא לא אותו חינוך כאשר הדוגמא ניתנת תמיד מלמעלה, מהמנהיגים מכל המינים והסוגים. הילדות רוצות את מה שכל הילדות מקבלות. הן לא חושבות במושגים של 'איך אני נראית' או 'בת כמה אני נראית' אלא 'אני והמסיבה שלי צריכות להיות יותר משל החברה שלי' והכל תלוי בהורים. ילדה בת 12 לא מחליטה לבד על ההוצאות ועל הביגוד ועל האיפור ועל איך היא נראית. הורים שלא יכולים להחליט בשביל הילדה שלהם, אז משהו דפוק אצלם. בדרך כלל, זה בא בשיתוף פעולה מוחלט של ההורים שרוצים להראות לחברים ולשכנים שאצלם האירוע הכי גדול והילדה הכי יפה.
אנחנו עכשיו בעידן אחר. תקראי לזה עידן הנתניהוז או עידן השפע, או עידן האלפיים, כל אחד יכול לבחור לעצמו מה ההשפעות המכריעות לכך שילדות וילדים מאבדים את הילדות שלהם והופכים למבוגרים בטרם עת. האם זה האינטרנט?
הרשתות החברתיות? האינסטגרם? הפייסבוק? הטוויטר? מה? מה גורם לילדים היום לאבד את הילדות שלהם?
אם ההורים הפסיקו להשגיח על ילדיהם כי הם עסוקים בנייד  שלהם ורואים את זה בבריכות ובמגרשי המשחקים, אז מה הפלא שהילדים עושים כבר כל מה שבראש שלהם מתוקף היותם ילדים?
אה ויחד עם זאת אנחנו כן פוגשים משפחות שמחנכות את הילדים שלהם
בצורה אחרת. מאפשרות לילדים שלהם להמשיך לגדול כילדים. ממשיכות להעניק ערכים ומטרות. לא נענות ונכנעות לכל גחמה של הילד או הילדה ולא מעניין אותם מה עושה כל הכיתה. לא מתעסקים בשופוני וב-למי יש יותר גדול. באיזשהו מקום לא נותנות לסביבה להשתלט להם על מה שהם מאמינים בו.
זה כל ההבדל בין אלה לבין אלה. תקראי לזה מלחמת תרבות, תקראי לזה פגעי הזמן. לא יודעת איך להגדיר את התופעה.
לצפיה ב-'אין ספק שאת ברמה ממש גבוהה'
אין ספק שאת ברמה ממש גבוהה
27/06/2018 | 16:54
11
לצפיה ב-'כתב אישום לאשת ראש הממשלה'
כתב אישום לאשת ראש הממשלה
21/06/2018 | 14:20
10
33
"הגברת נתניהו" בדרך לקלבוש, מה תגובתכם? 
לצפיה ב-'רגע עצוב מאד'
רגע עצוב מאד
22/06/2018 | 03:37
1
29
ראשית, היא כנראה לא תגיע לכלא אלא לאיזה סוג של הסדר.
ושנית, לא משמח אותי בכלל שהוגש כתב אישום.
נורא רציתי להאמין לנתניהו ש"אין כלום כי לא היה כלום".
זה די מבייש ומבזה אותי, כאזרחית המדינה, שאלו מנהיגיי ואלה בני זוגם ומשפחתם

לצפיה ב-'אכן עצוב'
אכן עצוב
22/06/2018 | 08:54
23
אני אכן מתעב את הזוג, אבל לא פתחתי שמפניה כששמעתי כשזה קרה. אני מקווה שראשי הממשלה הבאים ילמדו את המקרה וידעו ממי לא לקחת דוגמא.
לצפיה ב-'התרגלנו לחזירות וחוסר הצניעות הפכנו להיות נתניהו - זאת הבושה'
התרגלנו לחזירות וחוסר הצניעות הפכנו להיות נתניהו - זאת הבושה
23/06/2018 | 08:18
3
24
שים לב מה הטענות של מחנה ההתחזרות - ממתי מאשימים על תקציב אוכל?
כאילו מדובר בהתערבות בצלחת שמרגיזה כל אחד ולא במרמה מתמשכת.
הגיע הזמן להתעשת. לא מדובר בבחירת מנות או בתקציב רעב אלא בשחיתות.
אוכל הפך לדגל תרבותי. סופו של יום מוציאים עליו הרבה מעבר למה שנדרש
אין הבדל אם הבצע הוא כסף או מנות של שף. זו חריגה מתקנות והתנשאות.
בניגוד למדינות אחרות משרת ראש ממשלה אינה מלכות או רודנות
אינה אמורה להיות משרה יצוגית כמו בית נשיא אלא לתפקיד שמשרת את הציבור
אין ספק שהשם נתניהו צריך להפוך שם נרדף לחזירות ורודה ודוחה
זה העונש ההולם מעבר לכל אישום או הרשעה (כפי שכבר הפסידה למני נפתלי)
להכניס לשפת הרחוב את המונח נתניהו כמשתלח זולל וסובא על חשבון הכלל.
לצפיה ב-'כל אדם שומר חוק אמור להסכים עם מה שכתבת'
כל אדם שומר חוק אמור להסכים עם מה שכתבת
23/06/2018 | 08:24
2
21
לצד זאת, גם אולמרט וברק (וכן,גם פרס כנשיא) חגגו על חשבון המדינה. צריך לחוקק חוקי מנע דרקוניים, שממש לא יאפשרו את השחיתויות האלה. כמו כן, סנן למועמדים לכנסת ולחברים מכהנים- שימוע כמו בארה"ב, רשימת ממליצים, היעדר עבר פלילי וכמובן חוק דרעי שלפיד מקדם (אסור למורשעים בדין, כמו דרעי ואולמרט לכהן במשרות ציבוריות). 
לצפיה ב-'אחרים חגגו אולי אך נענשו כשחרגו ללא התפלמסות דוחה'
אחרים חגגו אולי אך נענשו כשחרגו ללא התפלמסות דוחה
23/06/2018 | 08:50
1
19
במקרה של ברק, העסקת עובדת זרה
אולמרט כמובן הורשע על התרומות לטיסות והמעטפות
לגבי פרס לא זכור לי שחרג מנוהל מוסדר כלשהוא
ובכלל עסק מעבר לתפקידו באידאולוגיה ופעלתנות ציבורית ברוכה.
השילוב של חריגות מרמה ואופי כועס  שהביא לשורת תלונות
מעובדי ביתם הוא שצריך לתת את הדעת - השילוב מבטא תופעה.

לצפיה ב-'לגבי ברק, דיברתי על פרשת העמותות'
לגבי ברק, דיברתי על פרשת העמותות
24/06/2018 | 15:04
18
כמובן שמשפחת נתניהו עברו את כל גבולות הטעם הטוב והמנהל התקין. הייתי פשוט רוצה שהיועמ"ש יתקע סיכה בבלון, כדי שיבינו שלא לעולם חוסן. 
לצפיה ב-'מנטרה לזיכוי התודעה '
מנטרה לזיכוי התודעה
24/06/2018 | 07:11
1
27
כבר דובר בעבר על כך שבאירועים הנוגעים להוד מעלתה אשת ראש הממשלה ובעלה, ראש הממשלה, ישנו טקסט אחיד עליו חוזרים כל הנשאלים.
ומה שהיה הוא שהנו

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם אתמול פוסט בעמוד הפייסבוק שלו שבו התייחס לכתב האישום נגד רעייתו שרה: "השבוע נשבר שיא נוסף באבסורד. בפעם הראשונה בהיסטוריה מגישים כתב אישום נגד רעיית מנהיג על אוכל וחמגשיות. עזבו את העובדה שכולם אכלו מהאוכל הזה - עובדי הבית, אורחים רשמיים, אפילו ראשי מדינות. הדבר הכי אבסורד בכתב האישום הזה, זה שהוא מתבסס על נוהל בלתי-חוקי. חמישה ימים לפני שנכנסתי לתפקיד ראש הממשלה ב-2009, שלושה פקידים בלתי מוסמכים קבעו נוהל מיוחד. רק שהם לא קיבלו את האישור הדרוש מבחינת החוק מוועדת הכספים של הכנסת ורק היא קובעת. היא קובעת שהמדינה נושאת בהוצאות הכלכלה של ראש הממשלה ומשפחתו במעון ראש הממשלה, בדיוק כמו בבית הנשיא.
אז מדובר כאן בכלל בנוהל בלתי-חוקי, הוסיף נתניהו. כתב אישום שמבוסס על נוהל בלתי חוקי - לא יחזיק מים". 

באי-כוחה של הגב׳ שרה נתניהו, עורכי הדן ד"ר יעקב וינרוט, ד"ר יוסי כהן ועמית חדד מסרו בתגובה: "כתב האישום מופרך והזוי. פעם ראשונה בישראל ובעולם שמעמידים לדין רעיית מנהיג על אוכל בחמגשיות. לא היו פה שום מרמה והפרת אמונים או קבלת דבר במרמה או כל עבירה שהיא. רעיית ראש הממשלה שאינה עובדת ציבור, כלל לא הכירה את הנהלים ויצאה דוברת אמת בבדיקת פוליגרף כשנשאלה בעניין זה. רעיית ראש הממשלה היא לא זו שהזמינה את המזון והחמגשיות, אלא אב הבית לשעבר, עד המדינה מני נפתלי, כפי שהוא הודה בעצמו בבית המשפט בהרצליה.
"משפחת נתניהו היא לא זו שצרכה את עיקר המזון והחמגשיות, אלא אנשים רבים אחרים, לרבות עובדי הבית. הסכום כולל גם אירוח אורחים רשמיים מהארץ ומהעולם, לרבות ארוחות דיפלומטיות עם מנהיגים שאמורות להיות ממומנות מתקציב אחר, ושגם אותן 'הלבישו' על הגברת נתניהו.
"אבל האבסורד הגדול ביותר בכתב האישום נובע מכך שהוא מתבסס על נוהל בלתי חוקי, שגם מי שכתב אותו מודה שהוא בלתי חוקי. נוהל המבשלת נכתב בחטף על-ידי שלושה פקידים חסרי סמכות, במיוחד עבור ראש הממשלה נתניהו, חמישה ימים בלבד לפני כניסתו לתפקיד ראש הממשלה במרץ 2009.
"הנוהל מעולם לא קיבל את האישור הנדרש על-ידי ועדת הכספים של הכנסת שהיא הגורם היחיד המוסמך על-פי חוק יסוד הממשלה, לקבוע מה מותר ומה אסור במעון ראש הממשלה. כתב אישום שמתבסס על נוהל לא חוקי, לא יכול להחזיק מים. 

וכך גם איוב קרא, שר התקשורת, שמתמיד באותו קו ובאותן אמירות בדיוק.
"בפעם הראשונה בהיסטוריה מגישים כתב אישום נגד רעיית מנהיג על אוכל וחמגשיות" וצטרה וצטרה וצטרה.

לצפיה ב-'כן, תירוצים יש למכביר'
כן, תירוצים יש למכביר
24/06/2018 | 19:05
14
אם זה יגיע למשפט, וזה הכיוון אליו חותרת משפחת נתניהו, יגיע שלב ההוכחות. אם יש הוכחות שאכן פעלו בניגוד לחוק, היא תורשע- ולא, אז לא. הלוואי שכן, מבחינתי. 
לצפיה ב-'"תגידו שזו לא אני"'
"תגידו שזו לא אני"
25/06/2018 | 12:34
1
19
אין סוף לטירלול.
בחיי, אם לא היה עצוב, בטח היה מהווה אחלה התחלה של בדיחה.
"תגידו שזו לא אני! לי אין לי קול צרוד כזה!"
[דברי השרה נתניהו אחרי פירסום קלטת  ה MA-BA פסי- כו- לו- גית]

שרה אולי אינה אשת ציבור אבל היא רעיית איש ציבור,
הכי בכיר במדינה,
ואני לא רוצה לדמיין מה היה קורה לימין אילו כל האמור היה מתרחש תחת שלטון השמאל, לו היה מדובר ברעיית שמעון פרס ז"ל, או אהוד ברק יבדל"א, או אבי גבאי יבדל"א, או רעייתו של יצחק הרצוג יבל"א או ברעייתו של רבין ז"ל.
האם גם אז, "רק סיגרים", "רק חמגשיות", "רק שמפניה", "רק ערוץ האח הגדול" ועוד מיני רק ורק ורק ...

מענין אם גם אז "תגידו שזו לא אני" היה מספק את כל המגינים הנלהבים של שרה.

לצפיה ב-'למישהו עוד לא ברור שהיא מטורללת וצריכה אשפוז?'
למישהו עוד לא ברור שהיא מטורללת וצריכה אשפוז?
25/06/2018 | 12:44
11
לצפיה ב-'סמים וכדורגל, גרסת מקסיקו'
סמים וכדורגל, גרסת מקסיקו
20/06/2018 | 10:34
2
31
רפאל מארקס, קפטן מקסיקו, נמצא ברשימה השחורה של ארה"ב בשל קשר למעורבות בסחר סמים. נאסר עליו לקיים קשרים עסקיים וכן הוא שותה מים  מבקבוקים נפרדים מאלה של חבריו לנבחרת. מדובר בשחקן בן 39, שהופיע ב-5 מונדיאלים  ובשיאו השתייך למונאקו ולברצלונה. לא ברור אם ההאשמות בכלל נכונותץ
לצפיה ב-'מקסיקו במצב טוב לעלות לשלב הבא'
מקסיקו במצב טוב לעלות לשלב הבא
23/06/2018 | 18:43
1
8
לצפיה ב-'אני מעודכן, תודה'
אני מעודכן, תודה
23/06/2018 | 18:59
12
לא אספיק לראות לצערי, אבל כנראה שאראה את רוב גרמניה נגד שבדיה. ראיתי את התקציר של הבלגים נגד טוניסיה.
לצפיה ב-'מודה ששכחתי שהוא קיים, אבל הנה תזכורת לבן נעוות המרדות'
מודה ששכחתי שהוא קיים, אבל הנה תזכורת לבן נעוות המרדות
17/06/2018 | 11:53
1
41
לצפיה ב-'אה, ושכחתי גם ד"ש עם שיר'
אה, ושכחתי גם ד"ש עם שיר
18/06/2018 | 21:44
16
לצפיה ב-'פעם בשבוע עם תם אהרון'
פעם בשבוע עם תם אהרון
16/06/2018 | 17:31
6
28
לא ידעתי על התכנית הזו ואתמול צפיתי בה לראשונה [הקלטה].
מודה, נהניתי ואפילו מאד.
תם הוא קסם של בחור ובעל כישרון נפלא להעביר את אירועי השבוע בקלילות, בחיוך ובאופן שלא ייתכן שיישאר מישהו שלא הבין.

ותוך כדי צפיה חשתי בסוג של דז'ה וו.
כבר הייתי בתכנית הזו.
ואז זה "נפל" - ליאור שליין.
ליאור החל את דרכו בתכניתו של יאיר לפיד "יאיר לפיד" ששודרה בין השנים 
200-2007 [כמו  תם....בתכניתו של שליין].
יאיר התקדם לפוליטיקה וליאור הפך להיות עיתונאי דוקר ובועט.

והנה ממש אל מול עינינו, אפילו בכמעט אותה תפאורה, מתרחש אירוע כמעט זהה לחלוטין שוב.
תם, שהחל את דרכו בפורום המרענן והבועט של גב האומה בהנחייתו של שליין הפך להיות בעצמו מנחה של תכנית בועטת בערוץ הראשון.
וגם לתם יש את השליין שלו, גיא אדלר.
כדי שתבינו על מה ומי מדובר, עדיף שתצפו

והנה דברים שקראתי [אחרי שכתבתי את  שלי]  מאת סמדר שילוני

האם שליין בדרכו לפוליטיקה??
האם תם בדרכו להצלחה מיטואורית?

ובכל מקרה, טוב לדעת שיש לנו עוד מי שלא דופק חשבון לאף פוליטיקאי.

לצפיה ב-'ואם טלויזיה, ואם ערוץ ראשון'
ואם טלויזיה, ואם ערוץ ראשון
17/06/2018 | 04:15
5
23
לא יאומן כי יסופר [או שדוקא מאד יאומן]:
מירי רגב דורשת מראשי התאגיד לתאם מול הממשלה מה ישודר במהלך טקס האירוויזיון של שנת 2019.

מירייייייייייייייי
שחררייייייייייייייייייייייייי
הכסף לא שלך,
המדינה לא שלך,
האזרחים לא שלך,
הדעות של כלל העם לא שלך,
האירויזיון לא שלך!!!!
ותופתעי אולי, אבל גם הטיים סקוואר שכבשת לפני כמה ימים? לא שלך!!!
לצפיה ב-'היא בלון נפוח שיתפוצץ בסוף'
היא בלון נפוח שיתפוצץ בסוף
17/06/2018 | 08:35
4
24
איפה הצוות של אברבנל כשצריך אותו?
לצפיה ב-'יהיה או לא יהיה בישראל?'
יהיה או לא יהיה בישראל?
18/06/2018 | 09:03
3
14
אתמול פורסמה ידיעה, עדין לא מבוססת, אבל בהחלט מטרידה, שחברת EBU האירופית, האמונה על הפקת האירוע שוקלת לקיים את התחרות במדינה אחרת.
למה? כי יש כאן איזו שרה אחת שמתכוונת לנכס לעצמה את התחרות.

וזה, יותר מעצבן או יותר עצוב? 
או אולי בכלל יותר פאתטי...  

לצפיה ב-'בואי לא ננקה את האירופאים מאשמה'
בואי לא ננקה את האירופאים מאשמה
18/06/2018 | 09:14
2
17
חוסר היכולת שלהם להשלים עם ההכרה של טראמפ מעבירה אותם על דעתם, לכן הם יעשו הכל כדי שהמציאות תתיישר עם האג'נדה שלהם.
לצפיה ב-'איך טראמפ קשור לאירוויזיון?'
איך טראמפ קשור לאירוויזיון?
18/06/2018 | 09:42
1
13
יש לך איזה מידע לגבי כוונה של טראמפ לייצג את ארה"ב תוך ביצוע שיר מתוך השגרירות בירושלים?
תמהתני

לצפיה ב-'יש קשר'
יש קשר
18/06/2018 | 10:54
18
ארה"ב הייתה הראשונה להכיר בירושלים כבירת ישראל, מה שהרגיז רבות ממדינות אירופה (יוצאות דופן- רומניה וצ'כיה, שהכריזו על כוונתן לחקות את האמריקאים) שאינן מכירות. מקווה שזה מספיק ברור.
לצפיה ב-'היום מתחיל מונדיאל ברוסיה'
היום מתחיל מונדיאל ברוסיה
14/06/2018 | 12:49
42
49
שהשקיעה עשרות מיליארדים של דולרים לשם כך. אני מעולם לא התלהבתי במשחקי כדורגל, אבל אתמול בערב התקיים בכיכר האדומה במוסקבה גם מאורע תרבותי גדול - קונצרט גאלה  שהתחיל מיד עם הגעתו של הנשיא פוטין שהתיישב בטריבונה ליד ראש פיפ"א ואני צפיתי בו בטלוויזיה בערוץ הרוסי. הקונצרט התחיל עם נגינת קונצרטו מס'... המשך>>
שהשקיעה עשרות מיליארדים של דולרים לשם כך. אני מעולם לא התלהבתי במשחקי כדורגל, אבל אתמול בערב התקיים בכיכר האדומה במוסקבה גם מאורע תרבותי גדול - קונצרט גאלה  שהתחיל מיד עם הגעתו של הנשיא פוטין שהתיישב בטריבונה ליד ראש פיפ"א ואני צפיתי בו בטלוויזיה בערוץ הרוסי. הקונצרט התחיל עם נגינת קונצרטו מס' 1 לפסנתר מאת צ'ייקובסקי והיה מרשים מאוד:
https://www.youtube.com/watch?v=mQkYipkn4E4
לצפיה ב-'ישראל לא צריכה להיכנע לדרישה שלא לקיים את האירוע בעיר הבירה'
ישראל לא צריכה להיכנע לדרישה שלא לקיים את האירוע בעיר הבירה
15/06/2018 | 05:24
5
28
עדיף שישראל לא תארח את האירוויזיון אם זה לא יתקיים בירושלים.
שרת התרבות והספורט מירי רגב מאיימת כי אם האירוויזיון שאמור להיערך בחודש מאי 2019 לא יתקיים בירושלים, היא תפעל לכך שהוא לא יתקיים בישראל. השרה רגב אמרה ל"ידיעות אחרונות": "אם ינסו להזיז את האירוח של האירוויזיון מירושלים, אציע לראש הממשלה שלא להשקיע 50 מיליון שקלים ולוותר על אירוח האירוויזיון בישראל". לדבריה, ישראל לא צריכה להיכנע לדרישה שלא לקיים את האירוע בעיר הבירה.

בשיחה בין נתניהו, כחלון, איוב קרא והיוע"מש הוחלט כי הממשלה לא תתערב בזהות העיר המארחת של אירוויזיון 2019 בישראל.
שר התקשורת הבהיר כי יימנע מכל התערבות פוליטית בתחרות על מנת שזו תתקיים בישראל.

ואתמול פורסם כי המפלגות הדתיות לא מאשרות קיום האירויזיון בירושלים מחשש חילול שבת ויתעקשו כי אם יתקיים, יתקיים בחיפה או בתל אביב או בכל מקום אחר שהוא אינו ירושלים, בירת הקודש הבלתי מעורערת.

מירי,
מה עכשיו? 
לא בי די אס אלא יותר ב ד "צ.
אז מפילים ת'ממשלה?
רק מזכירה שאמרת:  "ישראל לא צריכה להיכנע לדרישה שלא לקיים את האירוע בעיר הבירה."

לצפיה ב-'עדיף שירסנו את מירי רגב'
עדיף שירסנו את מירי רגב
15/06/2018 | 08:01
3
23
כבר בא לי פשוט להקיא מהחולירה הזאת.
לצפיה ב-'מיץ לימון יעיל נגד בחילות, לי בא להקיא מהמכפישים'
מיץ לימון יעיל נגד בחילות, לי בא להקיא מהמכפישים
15/06/2018 | 14:06
2
8
לצפיה ב-'מי מכפיש? רק אמרתי את האמת שלי '
מי מכפיש? רק אמרתי את האמת שלי
15/06/2018 | 17:49
1
17
ותודה על ההמלצה הרפואית
לצפיה ב-'אין לי בעיה, ולימון אכן מונע בחילות, זו אמת!!'
אין לי בעיה, ולימון אכן מונע בחילות, זו אמת!!
15/06/2018 | 19:22
12
אני לא אמרתי שאתה מכפיש.
לצפיה ב-'יתכן וחסר לי בורג אבל לא הבנתי משמעות של עיר בירה או "ישראל"'
יתכן וחסר לי בורג אבל לא הבנתי משמעות של עיר בירה או "ישראל"
23/06/2018 | 08:05
13
ישראל היא מדינה ריבונית עם 8 מליון ישראלים - לא יתכן לדבר בשמם
ירושלים היא עיר שלצורך הנוהג הבינלאומי וההיסטוריה היהודית נבחרה כבירה
לבירה אין שום משמעות מעבר ליצוגיות ממשלתית ובעצם אין לה כלום - אפס.
גם בארה"ב ניו יורק הרבה יותר עיר מוושינגטון כפי שת"א ביחס לי-ם
מעולם לא שמענו דרישה להעביר את ברודוויי או כל ארוע תרבות לוושינגטון

לצפיה ב-'בדרך לפיצוץ אוכלוסין בישראל '
בדרך לפיצוץ אוכלוסין בישראל
12/06/2018 | 17:07
12
104
מעולה שמתחילים לדבר על זה, הנושא הזה חייב לתפוס מקום מהותי על סדר היום, ויפה שעה אחת קודם:
https://www.themarker.com/opinion/1.6167814
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/375210

לצפיה ב-'הסיפא של המאמר מאד מאכזבת'
הסיפא של המאמר מאד מאכזבת
13/06/2018 | 05:36
10
40
ולמה?
כי מאד נוח להטיל את האשמה על גידול האוכלוסיה על מגזר אחד, גם אם לא נוקבים בשם הילד במדויק.
אז נכון שיש הרבה טענות כלפי הדתיים וסגידתם לאמור בתורתם עד לכדי סגידה עיוורת אבל לבוא ולכתוב מפורשות כי הגידול המואץ באוכלוסייה בישראל בסיסו במשפחות מרובות ילדים ומניעתו על ידי צמצום קצבאות והטבות למשפחות מרובות ילדים, באמצעות הנגשת אמצעי מניעה ובעיקר באמצעות העצמת נשים, אלו מכעיסים.

כי להבנתי, עליה גדולה לארץ ממדינות שונות בעולם, מה שמשרד הקליטה מעודד ומייחל לו, תורם לא פחות לגידול המואץ, אלא שהמשרד לא עשה דבר, הוא ואחרים, כדי להכין תשתיות לקלוט את החדשים ולמנוע משבר צפיפות שיהפוך אותנו ל - הודו

לסיכום:  אכן יש צורך להתכונן ויש צורך לעשות אבל לא להאשים מגזר זה או אחר במתרחש.
מבלי להיות דתיה, מבי להיות אם ל 18 ילדים [רק ארבעה, טפו טפו טפו, חמסה חמסה חמסה] עדין אני חושבת שכל משפחה, בכל גודל, היא מבורכת.
ולמדינה יש חובה לדאוג למשפחה עם 2 ילדים וגם לזו שיש לה 10, למדינה יש חובה לדאוג לרווחת תושביה במתן תשתיות ואפשרויות מחיה ראויות ומכבדות.
והדרך, יסלח לי פרופ' טל, אינה בצמצום הילודה.

לצפיה ב-'תגובה מדויקת וכנה'
תגובה מדויקת וכנה
13/06/2018 | 09:59
25
בישראל אוהבים לחפש אשמים בכל בעיה. עצוב.

לצפיה ב-'לא "מטילים אשמה" מציינים עובדות. זה המצב. השפעת העלייה קטנה'
לא "מטילים אשמה" מציינים עובדות. זה המצב. השפעת העלייה קטנה
13/06/2018 | 17:50
8
21
ואילו משפחות גדולות, בעיקר במגזרים שמביאים לעולם ילדים בגיל צעיר, משפיעות הרבה יותר. גם אם זו אמת שלא נעימה לך כבעלת משפחה גדולה (יחסית) או מתוך ערכים כאלה ואחרים, זו האמת, ומוטב להכיר בה בעיניים פקוחות ולא לעצום עיניים ולטאטא מתחת לשטיח או להפוך את זה לטאבו, כי לא יכול להיות שידברו על זה.

אני לא חושבת שכל משפחה היא מבורכת. יש הרבה משפחות קשות שבהן ההורים לא מסוגלים לטפל בילדים, הילדים נפלטים למערכות הרווחה והסעד, או שנשארים בקו העוני ולא מסוגלים להתקדם, שלא לדבר על כאלה שמעוניינים לקבל אבל לא לתת. ולקצבאות ילדים יש השפעה על הדברים האלה, כך אומרים (לא בדקתי אישית את הנתונים). גם להשכלה (הן כללית והן חינוך מיני, העצמה נשית וגישה לאמצעי מניעה) יש השפעה רבה. אני כן חושבת שראוי שאנשים יתכננו משפחה שהם מסוגלים לכלכל ולא יהיו נטל על החברה כולה וימשיכו בגישת ה"יהיה בסדר" הכ"כ ישראלית. הגישה הזאת היא בדיוק המצב שהביא אותנו עד הלום, ולא רק בנקודה הזאת.

אי אפשר לאחוז במקל משני קצותיו, ללכת עם ולהרגיש בלי. כלומר לדרוש מהחברה לא להתערב לך במשפחה, אבל אז לדרוש ממנה כן להתערב ולתמוך בך. אם אנחנו חיים בחברה שדואגת זה לזה ויש בה התחשבות הדדית, זה נכון גם בנקודה הזאת, ואנשים צריכים להבין שלבחירות שלהם יש השלכות.
לצפיה ב-'השפעת ריבוי הילודה על מצב המדינה'
השפעת ריבוי הילודה על מצב המדינה
14/06/2018 | 07:03
7
18
אני לחלוטין לא חלוקה אתך בדעה שיש משפחות ברוכות ילדים שאינן משפחות מבורכות, לא לעצמן, לא לילדים ולא לחברה;
שיש משפחות ברוכות ילדים שמבקשות לקבל אבל פחות לתת;
שיש בחלקים של החברה הישראלית הרבה בורות בכל הנוגע למין;
שיש מגזרים בהם האשה אינה שוות ערך וזכויות לגבר;
אלו הם מצבים שהיה בהחלט רצוי שלא יהיו, אבל הם קיימים, 
וכן, על המדינה חלה החובה לטפל ולתמוך בהם ולעשות כמיטב יכולתה לסייע,
אבל לא בדרכים של "סירוס" [וסליחה על המילה הקשה שבה נקבתי].

באותה מידה יש המוני משפחות ברוכות ילדים שמתפקדות, ועובדות, ותורמות לחברה ולכלכלתה.
לא שמעתי מישהו שטוען שיש להפסיק לו תשלומי קיצבה כזו או אחרת או למנוע ממנו משהו.

מסכימה שלא הוגן לדרוש מהחברה לא להתערב לך במשפחה, אבל אז לדרוש ממנה כן להתערב ולתמוך בך, אבל! מאחר והמצב הזה הוא מצב נתון, עלינו להתמודד איתו ולנסות לחנך את הדור ה"חדש" איך להימנע להגיע למצבים כאלו [קצת נאיבי מצידי, אני יודעת, אבל ...]

לצפיה ב-'מה זאת אומרת "מצב נתון"? להתמודד איתו "איך" בדיוק?'
מה זאת אומרת "מצב נתון"? להתמודד איתו "איך" בדיוק?
14/06/2018 | 07:53
6
14
את בעצם שוב הופכת את הנושא הזה לטאבו, מסכימה שיש בעיה אבל לא מוכנה לנסות לפתור אותה, כי לא יעלה על הדעת שהמדינה לא תשלם על עידוד ילודה כשהיא לא צריכה לעודד אותה... את באמת לא שמה לב שזה דבר והיפוכו?
לצפיה ב-'המדינה מעודדת הגברת הילודה?'
המדינה מעודדת הגברת הילודה?
14/06/2018 | 08:13
5
22
לא מוכנה לנסות לפתור?
מאיפה זה בא?
צריך למצוא פיתרון, אבל הגבלת הילודה אינה הפיתרון, לטעמי!
איזה פיתרון? לא יודעת, אולי... חינוך?

ומי שיש לו ילדים וצריך עזרה, חובה לסייע לו.
מניעת העזרה רק תגרום לנזק גדול יותר, לכולם!

המדינה משלמת לעידוד הילודה?
150 שקלים קיצבת ילדים, זה מה שמעודד משפחות להביא ילדים?
משרדי רווחה שתקציביהם בריצפה, אלו מעודדים את הילודה?

לצפיה ב-'בכל מקרה, אני מקווה שאיש לא בונה על קצבת ילדים כהכנסה'
בכל מקרה, אני מקווה שאיש לא בונה על קצבת ילדים כהכנסה
14/06/2018 | 10:14
18
אפילו אצל החרדים המודרניים יש ירידה במספר הילדים שהם מביאים. הפלגים הקיצוניים שמראים בחדשות לא מייצגים את כל המגזר, ופגשתי בחיי חרדים. בדיוק כמו שאיימן עודה הוא לא נציג של כל הערבים, או ביבי של כל היהודים.
לצפיה ב-'כן. ונמצא קשר בין קצבאות ילדים לילודה במגזרים שמולידים הרבה'
כן. ונמצא קשר בין קצבאות ילדים לילודה במגזרים שמולידים הרבה
14/06/2018 | 10:43
3
20
לא אצל כולם ולא באופן זהה, אבל יש סטטיסטיקות:

כמו כן יש גם הטבות נוספות שאינן רק קצבאות ילדים.

לגבי חינוך, אי אפשר לחנך את האוכלוסייה ללדת פחות. השכלה עוזרת, כי נשים משכילות לרוב מולידות פחות (זה כמובן לא קשר ישיר אחד לאחד, אבל בגדול, שוב, סטטיסטיקה).

ולא כתבתי שלא צריך לעזור למשפחות שזקוקות לעזרה. אבל זה שונה מלתגמל אוטומטית על ילודה.
לצפיה ב-'צמצומים למניעת ריבוי לידות'
צמצומים למניעת ריבוי לידות
14/06/2018 | 12:00
2
26
ההשפעה הכוללת של קצבת הילדים על הילודה בכלל האוכלוסייה הסתכמה בפחות מ-2%

"אי אפשר לחנך את האוכלוסייה ללדת פחות"
אני טוענת שאפשר גם אפשר, במגזרים מסוימים, בשכבות סוציו אקונומיות שונות.
התערבות של הרשויות/ המדינה יכולה לחולל שינוי.

"לתגמל אוטומטית על ילודה"
מי שיולדת מתוגמלת.
זה החוק והוא תקף לגבי כל יולדת.
ואם יוחלט לשנות את החוק, הרי שגם מי שאינה וולדנית תיפגע [למשל, מענק לידה, מענק חופשת לידה וכיו"ב].
והרי אינך מכוונת שהחוקים במדינה יהיו שונים לאוכולוסיות שונות, נכון?

לצפיה ב-'זה לא מה שכתבתי... עזבי. פרשתי.'
זה לא מה שכתבתי... עזבי. פרשתי.
14/06/2018 | 13:43
1
6
לצפיה ב-'יאפ, הכי פשוט'
יאפ, הכי פשוט
14/06/2018 | 15:59
6
לצפיה ב-'אני תמיד הייתי נגד התרבות אנושית - כבר אין מספיק'
אני תמיד הייתי נגד התרבות אנושית - כבר אין מספיק
14/06/2018 | 12:12
22
שטחי מחייה, מים ואפילו אוויר לכולם וברך כלל מתרבים אלה שלא תורמים לחברה ולמדינה, אלא רק יונקים ממנה על חשבון מגזרים יצרניים יותר.
לצפיה ב-'לשנאה אין גבולות, מסתבר - דרוש גינוי '
לשנאה אין גבולות, מסתבר - דרוש גינוי
11/06/2018 | 14:36
47
לצפיה ב-'מאמר מעניין על איראן- והקשר שבין כדורגל לסנקציות האמריקאיות '
מאמר מעניין על איראן- והקשר שבין כדורגל לסנקציות האמריקאיות
10/06/2018 | 14:47
40
לצפיה ב-'כתבה מקוממת:'
כתבה מקוממת:
07/06/2018 | 18:38
60
https://news.walla.co.il/item/3164282
אותי כיוצא רוסיה תמיד קומם היחס הגזעני של הממסד הדתי כלפי יוצאי רוסיה. כך גם הפעם. אין להם לב, אין להם רחמים וזה לא רק אני אומר - הוגי דעות גדולים מכל הזמנים אמרו אותו הדבר. אין חדש תחת השמש!
לצפיה ב-'לשחרר את מירי רגב מהממשלה'
לשחרר את מירי רגב מהממשלה
09/06/2018 | 03:39
2
35
לצפיה ב-'תודה לך, מירי רגב. איכשהו הפכת למשרתת ציבור כנה ואמיצה.'
תודה לך, מירי רגב. איכשהו הפכת למשרתת ציבור כנה ואמיצה.
09/06/2018 | 06:08
1
31
לא מאה הרוגים עזתים סמוך לגדר. לא החיים הבלתי נסבלים של בני אנוש שחיים כאן לידנו. אפילו לא שגרת חייהם הקשה של אחינו האמיצים בעוטף עזה וביישובי הדרום — כל אלו לא הצליחו להפיק זעזוע והתרגשות בעוצמות שעורר ביטול משחק ידידות חסר כל ערך תחרותי בין נבחרות ארגנטינה וישראל.

לא כינוי בני אדם "סרטן"; לא "קפוצי התחת" ויתר הניסיונות להלך אימים, להשפיל ולרמוס בגסות צינית אמנים ישראלים כדי להרוויח כמה כותרות. רק ביטול בואו של כוכב הכדורגל ליאו מסי הפיל את מירי רגב, "הפרוקסי של ביבי והבסטי של שרה", כפי שמכנה אותה בלעג אחד הטוענים לכתר ראשות הליכוד בעתיד. חוסר הנאמנות הכרוני של בנימין נתניהו לנשותיו המוכות — מיובל שטייניץ ועד זאב אלקין, מגלעד ארדן ועד אופיר אקוניס — הוא עובדה קבועה כמו זריחת השמש. ועדיין, המכה המשפילה שחטפה רגב לא רק בקרב כלל הציבור, אלא גם בתוך הבייס הליכודי, שברצותו יודע להגן בלהט על מותקפיו — אינה פשוטה כלל. מוקדם להעריך את ההשלכות הפוליטיות ארוכות הטווח של הפרשה, אבל המניה של שרת התרבות רשמה ביממות האחרונות צניחה דו־ספרתית.

הפרשה הזאת העירה גם את מתיה המנומסים של האופוזיציה. לא זכורות לי תגובות כה קשות ומדויקות כמו אלו שכוונו בימים האחרונים היישר לבטנה הרכה של רגב. לפתעהאופוזיציה משחקת כמו מישהו שבאמת רוצה לנצח, ולא מתחבאת בחשש מאחורי ציוצים חנפניים על "תיקון שבועות".

מה המסקנה מהסיפור הזה? מהתנועה הדו־קוטבית החדה מגג העולם הזחוח ("נראה מי ילחץ ידיים למי") אל תהומות האכזבה והבאסה? המסקנה המדכדכת כל פטריוט ישראלי היא, שרק לחץ בינלאומי מהסוג של מסי ושות' יכול לעורר כאן תחושות כלשהן. רק כשהישראלים ירגישו שהחיים הטובים שלהם, החיבור לעולם הגדול — הנסיעות למשחקים של ברצלונה; ההשתתפות באירוויזיון; הקניות ביוניקלו והטיולים בשאנז אליזה ללא ויזות וקשיים ביורוקרטיים מעצבנים אחרים — כל אלה עומדים בסכנה, הם יעצרו וישאלו את עצמם כמה שאלות פשוטות.
למשל: האם אובססיית ההתנחלות והגזענות של בצלאל סמוטריץ' את אלקין; האם הרס הדמוקרטיה של איילת שקד את יריב לוין; האם הפניית העורף לפתרון מדיני של נתניהו והאם הפוליטיזציה והלאומנות המתלהמת שמייצגת רגב — האם כל אלו שווים את הרצון הנורמלי, הטבעי, לחיות כפי שאפשר וצריך. לפנק את הילדים, לקחת אותם למשחק, לחגוג אתם בהופעה של אמן בינלאומי, להיות אזרח בעולם המערבי על כל טובו, ולא נתין בתיאוקרטיה בדלנית בעלת מאפיינים צבאיים.

במקום לחזור בה משגיאותיה, רגב החליטה להוסיף ולהעמיק את התלם ואמרה שאם האירוויזיון לא יהיה בירושלים, אין טעם לקיימו בכלל. יש להודות לה על כך. בהחלט הגיעה העת להעמיד את הישראלים מול שאלת מפתח: דגל ישראלי בסילואן או מסי בארץ. אפרטהייד בחברון או תחרות אירוויזיון בישראל.

במצב הנוכחי, שבו השמאל עבר רצח אופי ודה־לגיטימציה, שיח פנימי ביקורתי כמעט אינו קיים. חלופת הלחץ הבינלאומי עדיפה בהרבה על האסון הכרוך באינתיפאדה, מלחמה או חורבן הדמוקרטיה — תרחישים קטסטרופליים שהתגשמותם, חלילה, תסיט במחיר דמים נורא את ישראל מדרכה האסונית. חלופה זו תחזיר את ישראל לציונות הבסיסית, שנכונה לחלק את הארץ ולהבטיח זכויות שוות לכל תושביה, בלי לגבות קורבנות אדם.

תודה לך, מירי רגב. איכשהו הפכת למשרתת ציבור כנה ואמיצה.

קרדיט:  רוית הכט

לצפיה ב-'יש דברים שאני מסכים בכתבה ויש שלא'
יש דברים שאני מסכים בכתבה ויש שלא
09/06/2018 | 12:00
31
מה קשורה רגב, אם כל חוסר הכבוד שיש לי כלפיה, להרוגים בעזה? אני מזכיר, מרביתם טרוריסטים. ישראל לא רוצחת לשם הכיף או משהו, ברוב המקרים מדובר בהגנה על יישובי הדרום.
הפוליטיזציה של אירועי התרבות, כמו מקרה מסי וכמובן האירווויזויון, הם שגורמים לרגב להיות בעיני בזויה. מדוע הכפייה על הארגנטינאים לשחק בירושלים, כשבמקור הסיכום היה לשחק בחיפה? בשביל כסף, כבוד, לייקים או כמה מהגורמים? רגב עשתה לעצמה, ובעיקר לתרבות ולספורט בישראל, שם רע, בהתנהגותה הברברית והמתנשאת. לא נורא, יום הדין שלה יגיע ואז נראה  אם בכלל יש לה מה להגיד.
לצפיה ב-'שהידה מעזה.'
שהידה מעזה.
04/06/2018 | 19:30
27
45
שיחת היום בעיתונות בינלאומית זו חיסול מתנדבת עזתית בסהר האדום רזאן אל נג'אר. הנה למשל כתבה עליה באנגלית באתר שאני מבקר שם כל יום: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=171122  יש שם הרבה סרטונים, אבל משום מה הם לא עובדים, לכן בחרתי סרטון מהיוטיוב עליה:
https://www.youtube.com/watch?v=Pp2ztMy9ZrE
וכאן טקס הלווייתה:
https://www.youtube.com/watch?v=GPyxGnGF-Cs
כמובן בכל העולם מגנים את ישראל ויש רק אדם אחד - ח"כ סמוטריץ' מהבית היהודי שקרא לצערי לממשלה להמשיך ולפגוע ללא רחמים באוכלוסייה האזרחית בעזה.
לצפיה ב-'סמוטריץ' פרובוקטור'
סמוטריץ' פרובוקטור
05/06/2018 | 11:25
29
הטמטום נמצא ב-DNA שלו, זה בדוק.
לצפיה ב-'עכשיו הגיע אלי סרטון בנושא מאת האח נתנאל,'
עכשיו הגיע אלי סרטון בנושא מאת האח נתנאל,
06/06/2018 | 18:42
24
יהודי לשעבר בעל יכולת ביטוי מדהימה עבור אלה שמבינים אנגלית:
לצפיה ב-'לא מלאך רחמן'
לא מלאך רחמן
09/06/2018 | 03:17
23
דובר צה"ל בערבית, רס"ן אביחי אדרעי, פרסם סרטון בחשבון הטוויטר שלו בו נראית רזאן אל-נג'אר כשהיא משליכה רימון עשן ומודה ששימשה מגן חי למתפרעים • "האם פרמדיקים בעולם מיידים רימונים ומשתתפים במהומות?"

מתחקיר ראשוני של צה"ל עולה כי נג'אר לא נהרגה מירי ישיר של צה"ל, ואולי אף נהרגה בכלל מירי תועה של פלשתינים. באירוע ביום שבת נורה מספר מצומצם של כדורים שנשלט על ידי המג"ד והמח"ט שהיו באזור, ולא התבצע ירי ישיר לעברה. נבחנת האפשרות שהפרמדיקית נפגעה מנתז של כדור ולא מפגיעת כדור ישירה. לא נפסלת האופציה שאנשי החמאס הם אלה שירו בה.

כזכור, ביום העברת השגרירות לירושלים דיווח ארגון החמאס על תינוקת בת שמונה חודשים שנהרגה משאיפת גז מדמיע, מה שמאוחר יותר התגלה כשקר. התינוקת מתה בביתה כתוצאה מדום לב והובאה לגבול על ידי משפחה, ונבדק האם המקרה של הפרמדיקית אל-נג'אר דומה.
לצפיה ב-'שוב כתבה הכי מעצבנת אותי על מה שמתרחש בארץ:'
שוב כתבה הכי מעצבנת אותי על מה שמתרחש בארץ:
18/06/2018 | 12:53
23
35
https://news.walla.co.il/item/3166609
האם זה מעצבן עוד מישהו כאן?
לצפיה ב-'אכן מרגיז'
אכן מרגיז
18/06/2018 | 14:37
9
33
היהדות האורתוקדסית תהרוס את המדינה. דרושים מוסדות אלטרנטיביים, כמו צוהר. 
לצפיה ב-'היהדות האורתוקדסית מושלת כאן בכיפה וביד רמה'
היהדות האורתוקדסית מושלת כאן בכיפה וביד רמה
18/06/2018 | 19:21
8
17
ומנסיוני האישי נוכחתי ללמוד שאסור למתוח עליה שום ביקורת, פן יאשימו אותך באנטישמיות. ובכל זאת הדת הזאת נראית לי כ"כ גזענית, ברברית וחשוכה והיא גם נחשבת כדת המדינה! לא יכולנו למצוא משהו טוב ונעלה יותר?
לצפיה ב-'אכן, אתה צודק'
אכן, אתה צודק
18/06/2018 | 20:55
12
לצפיה ב-'נו טוליק, הרי אתה לא מספר את כל האמת'
נו טוליק, הרי אתה לא מספר את כל האמת
18/06/2018 | 22:21
6
17
אתה לא רק "מותח ביקורת" אלא כותב שקרים אנטישמים ומצרף קישורים לאתרי שנאה וקונספירציות. הרי ההבדל בין הדברים הוא די ברור..
לצפיה ב-'איזה "שקרים אנטישמים" אני כותב?'
איזה "שקרים אנטישמים" אני כותב?
19/06/2018 | 11:54
5
12
כל זה פרי דמיונך חולני ופרנואידי. אתה מתכחש לאמת בזמן שאני רודף אותה! איך יהודי יכול להלל ולהגן על הדת שרודפת את יוצאי ארצו? נו, אתה בעצם אינך יהודי רוסי - אתה יהודי אוקראיני, מאלה ששולטים עכשיו באוקראינה ושונאים כל דבר רוסי! כך גם רוב באי פורום רוסים עם ביטמן בראשם שפוחדים פחד מוות מדברי ביקורת שלי, מהאמת!
לצפיה ב-'למה ככה?! מה הקשר בין מחט לת**?!'
למה ככה?! מה הקשר בין מחט לת**?!
19/06/2018 | 20:16
4
16
הכל כתוב שחור על גבי לבן! יאללה, בוא נתחיל מהשקר שלך על שטרייכר- כבר מצאת הוכחה למה שאתה טוען שהוא אמר?
לצפיה ב-'הציטוט עצמו הוא הוכחה מצוינת למה ששטרייכר אמר ומעיד על יהדות'
הציטוט עצמו הוא הוכחה מצוינת למה ששטרייכר אמר ומעיד על יהדות
20/06/2018 | 12:52
3
12
וחוכמתו ואני נהנה לחזור עליו שוב ושוב - כמה שהוא אקטואלי:
At Nuremberg, Germany, German publisher Julius Streicher testifies that Nazism actually borrowed its racist ideas from Judaism itself, saying that they liked the idea of a closed, "supremacist," race-based society that would exist for 1,000 years (as Judaism has; actually, longer than that). Of course, what's "tradition" for Jews is "tyranny" for anyone else.

לצפיה ב-'איפה ההוכחה ששטרייכר '
איפה ההוכחה ששטרייכר
20/06/2018 | 13:17
2
10
אמר זאת?
לצפיה ב-'אתה משחק אותה קשה הבנה.'
אתה משחק אותה קשה הבנה.
20/06/2018 | 17:56
1
11
למזלך ולמזל של כולנו יש לנו הציטוט מבריק ואני שומר אותו אצלי. לא מוצא חן בעיניך כמו האמת בכלל?
לצפיה ב-'למה אתה מצחיק, טוליק? '
למה אתה מצחיק, טוליק?
20/06/2018 | 19:10
9
שאלתי אותך שאלה די ברורה.
לצפיה ב-'האמת תמיד משכה את תשומת לבי'
האמת תמיד משכה את תשומת לבי
21/06/2018 | 12:59
12
20
ולכן אני מבקר קבוע באתר של מחפשי אמת באנגלית:
http://www.thetruthseeker.co.uk/
היום הופיעה שם ידיעה שרבים מהפרנואידים בוודאי יגדירו אותה כאנטישמית: Jewish extremists taunt ‘Ali’s on the grill’ at slain toddler’s relatives
יש בתוך הידיעה גם סרטון בעברית שאני טורח להגישו בנפרד כאן:
חתונת שנאה ישראלית ובו מככבים יצורים מגעילים, עשבים שוטים של החברה הישראלית. ילדי המתנחלים בשטחים כבושים רוקדים על הדם -
https://www.youtube.com/watch?v=gMACaiclAHc   

לצפיה ב-'טוליק! למה אתה ממשיך להתחמק משאלות?'
טוליק! למה אתה ממשיך להתחמק משאלות?
21/06/2018 | 20:16
11
19
אגב, מצאתי באתר שאתה אוהב את הכתבה הבאה, מה אתה אומר על זה?

לצפיה ב-'למה דווקא כתבה זו? לא מוצאת חן בעיניך?'
למה דווקא כתבה זו? לא מוצאת חן בעיניך?
22/06/2018 | 12:22
10
19
אתה כ"כ שטוף מוח שכל דעה שונה ממה שהשתילו בך לא נראית לך? אנחנו הרי אמורים לחיות בחברה דמוקרטית ולכל אדם יש זכות לדעה משלו שלא תמיד תואמת את גרסת השליטים שאתה העבד שלהם. פעם אסור היה להאמין שכדה"א סובב סביב השמש ומי שלא הסכים טופל בידי האינקוויזיציה. אתה רוצה שאנשים שלא מאמינים בדעות השולטות יטופלו עכשיו באופן דומה? היית רוצה שכך יטפלו בי ולא דווקא בך?
לצפיה ב-'למה אתה ממשיך להתחמק?'
למה אתה ממשיך להתחמק?
22/06/2018 | 13:08
9
13
שאלתי אותך כמה שאלות אך כל מה שאתה מסוגל ליצר זה ברבור לא ברור. לחזור על השאלות? אולי העברית קשה לך?
לצפיה ב-'עוד לא התיאשת להפיל אותי בפח?'
עוד לא התיאשת להפיל אותי בפח?
22/06/2018 | 18:25
8
11
David Irving - Jailed and Beaten For Telling Truth

לצפיה ב-'אוי ויי.. עוד קונספירציות?'
אוי ויי.. עוד קונספירציות?
22/06/2018 | 18:34
7
16
סהכ צירפתי לך כתבה מהאתר האהוב עלייך, מה בדיוק הבעיה עם זה? אלא אם כן.. יש לך בעיה עם הכתבה..

על ראש הדיסידנט בוער הכובע?
לצפיה ב-'נו, מה אתה רוצה - שחבריך יעשו לי אותו הדבר כמו בימי ביניים '
נו, מה אתה רוצה - שחבריך יעשו לי אותו הדבר כמו בימי ביניים
22/06/2018 | 18:55
6
14
עשו לגלילאו גליליי? אני תמיד הייתי בעד לומר את האמת, אבל חבריך חוקקו חוקים שמגבילים את חופש הדיבור ועוד טוענים שזו דמוקרטיה. אני תמיד הייתי במיעוט בזמן שאלה כמוך תמיד הולכים עם הזרם ועם הרוב המטומטם על מנת להרגיש חזקים בטמטומם. מה נשמע בפורום רוסים - ביטמן עדיין סותם פיות למשתתפים?
לצפיה ב-'לא הבנתי טוליק'
לא הבנתי טוליק
22/06/2018 | 19:11
5
12
זה הרי האתר האהוב עלייך אז מה הבעיה בכתבה? אתה הרי דיסידנט מסכיל, בוודאי תוכל לחוות דעה על הכתוב.

האמת.. זה די מעליב.. אתה מציף את הפורום בסרטונים וכתבות, דורש שאנשים יקראו ויתייחסו אליהם. אבל כששואלים את דעתך פתאום החתול בולע לך את הלשון. מאוד לא דיסידנטי מצדך.
לצפיה ב-'אתה משום מה מזכיר לי גיבורי ספר מהולל Крысолюди'
אתה משום מה מזכיר לי גיבורי ספר מהולל Крысолюди
23/06/2018 | 12:18
3
9
כשניסיתי לעלות על האתר - חבריך כבר מחקו אותו, אבל לא התיאישתי ועשיתי חיפוש בגוגל וראה מה מצאתי:
תסתכל קודם כל על עצמך, ехидна - אתה כל הזמן מנסה לקפוץ לי מהספר שבוודאי טרם קראת - אז תנסה להשכיל ולקרוא את כל החומר ולספר לי על התרשמותך. אתה הוכחה טובה לאמיתות הדברים שכתובים בספר וטוב שהם כתובים ברוסית ולא בעברית, כי אינני מעוניין לערב משתתפים אחרים בפורום בחילוקי דעות בינינו. אני מחכה, ехидна ואני רק תוהה איך יצורים כמוך הצליחו לגדול ברחבי המולדת שלנו? ד"ש לביטמן
לצפיה ב-'אני רואה שהמנהל איחד את כלל השלשולים שלך'
אני רואה שהמנהל איחד את כלל השלשולים שלך
23/06/2018 | 20:32
2
11
לשרשור אחד (האמת בחוכמה) ככה שיותר קל לעקוב איפה הגבת ולמה.

טוב, לעניינינו- אני לא מבין על מה אתה מתעצבן ומקלל טוליק. סה"כ ביקשתי ממך דעה על כתבה מהאתר אותו אתה כה אוהב. בתור דיסידנט נשגב הייתי מצפה שתשמח על ההזדמנות להסביר את דעותיך אך במקום זה זה אתה יורד מהפסים. שנית, סה"כ ביקשתי סימוכין לטענתך אודות דבריו של שטרייכר. גם כאן ההתנהגות שלך תמוהה. הייתי מצפה מדיסידנט ברמתך שתוכל לגבות את דבריך בהוכחות אך במקום זה אתה מקלל ומשתולל כאן בפורום. יש לי הרגשה שהתנהגות שלך היא מסוג ה"על ראש הגנב בוער הכובע".

כמו כן, לא ברור לי למה אתה מתעקש לקלל ברוסית. אתה מפחד שמה הגולשים האחרים יבינו את דעותיך כפי שהן? או שאולי יש לך בעיה עם תרגום? אולי לצרף לגולשים האובייקטיבים פה כמה מהגיגיך בעברית?
לצפיה ב-'אתה יודע - קשה לי להאמין ברוע בבני אדם'
אתה יודע - קשה לי להאמין ברוע בבני אדם
24/06/2018 | 12:32
1
28
בזה שהכוח העליון ששולט על פני כדה"א הוא השטן או לוציפר אצל הנוצרים, אבל אתה ההוכחה החיה שכך הדבר - אתה מתחבר ומתברג עם הכוח הזה ואני זה שצריך לשתוק, למרות שהאמת ברורה למדי. הודעות שלי נראות הגונות ומנומסות לעומת תגובותיך, אבל מי שיודע רוסית יודע על מה אני מדבר. אינני מבין איך מפלצות כמוך יכולות להתקיים ולהתרבות על פני כדה"א, אבל גם אינני מבין איך זבובים, נחשים ושאר שרצים קיימים - אלוהים ברא אותם ורק הוא יודע לאיזו מטרה. ברור לי שאתה מייצג את כוחות האופל ואתה מקבל שכרך מעל ומעבר, אז תקבל סיפוק ממה שאבותיך עשו פעם לאיש תמים כמוני:
לצפיה ב-'מוזר..'
מוזר..
24/06/2018 | 12:46
8
לי דווקא מאוד קל להאמין ברוע של אנשים ספציפיים, ולראייה- אני כבר שנים קורא על היציאות שלך.

אבל עדיין לא הצלחתי להבין, טוליק, איפה הבעיה? סהכ שאלתי אותך שאלות לגיטמיות ודי בסיסיות על טענותיך ודעותיך. ממש לא ברור למה איבדת את הפסים..
לצפיה ב-'ועכשיו תרשה לי להראות לך אנשים כמוך ביוטיוב:'
ועכשיו תרשה לי להראות לך אנשים כמוך ביוטיוב:
23/06/2018 | 12:47
30
Змии, порождения ехиднины!
Змии, порождения ехиднины! как убежите вы от осуждения в геенну?
Посему, вот, Я посылаю к вам пророков, и мудрых, и книжников; и вы иных убьете и распнете, а иных будете бить в синагогах ваших и гнать из города в город; да придет на вас вся кровь праведная, пролитая на земле, от крови Авеля праведного до крови Захарии, сына Варахиина, которого вы
הנה עוד קטע מהספר ברוסית:
לצפיה ב-'חוויות בקטנה מהטיול לטביליסי'
חוויות בקטנה מהטיול לטביליסי
02/06/2018 | 01:55
5
63
כמה טוב בכל מקום, אבל הכי טוב זה בבית.
אז חזרתי לי מחופשה קצרה בגאורגיה, מלאת אנרגיות ומרץ, ערוכה ומוכנה לשבוע העבודה הבא, וזה שאחריו וזה וזה וזה שאחריהם גם .

גאורגיה מדהימה ביופיה, נופיה עוצרי נשימה [וזה מהמעט שראינו], מתאפיינת בישן לצד חדש, בהכנסת אורחים מדהימה, באוכל שאני כל כך אתגעגע אליו  ובאהבת ישראל.

גאורגיה ממש האירה לנו פניה בטיול והיום הראשון היה יום חם מאד ושטוף שמש, היום השני היה גשום והימים הבאים היו ימים מהסוג שהייתי מוכנה להביא לארץ ושיהיו כל השנה.

כדי לנסות ולהעביר מקצת מהחוויות, מצרפת כמה תמונות להמחשה
ממליצה בכל לב לטייל בגאורגיה, ממש ממש סילמזיס שם [אה, כלומר- יופי שם]

דידי מדלובה על תשומת הלב
ושבת שלום לכולנו

לצפיה ב-'שמח שנהנית והתמונות יפות מאוד'
שמח שנהנית והתמונות יפות מאוד
02/06/2018 | 08:45
27
שבת שלום וכל טוב.
לצפיה ב-'יש לי קליפ מרשים על שכנתה של גרוזיה מדרום - ארמניה'
יש לי קליפ מרשים על שכנתה של גרוזיה מדרום - ארמניה
03/06/2018 | 12:11
3
25
בליווי מוזיקה נהדרת ונופים נפלאים של נגורנו קארבך - ארצך בארמנית:
לצפיה ב-'בהחלט נחמד'
בהחלט נחמד
03/06/2018 | 14:11
2
30
גורם לי לרצות לבקר שם. 
לצפיה ב-'צריך להיזהר מהביקור בקרבך לפני ביקור באזרבייג'אן, אחרת'
צריך להיזהר מהביקור בקרבך לפני ביקור באזרבייג'אן, אחרת
03/06/2018 | 19:04
1
26
יש סיכוי להיכלא בבית סוהר בבקו, כי האזרים לא מכירים בשלטון ארמנים שם. זה כבר קרה לישראלי אחד ממוצא בלרוסי. אני אישית נוטה לצד הארמנים שסבלו מספיק מהשואה מלפני 100 שנה בטורקיה.
לצפיה ב-'תודה על האזהרה '
תודה על האזהרה
04/06/2018 | 13:52
31
לגבי הארמנים, ד"ר חי איתן ינורג'ק, שלמד איתי מזה"ת דרך אגב, אומר שהתומכים בהכרה צודקים מוסרית אבל טועים אסטרגית. לדבריו, זו תהיה טעות שתעלה באיבוד טוטאלי של היחסים בין המדינות ושישראל תסבול מזה. האמת, אין לי מושג מה הייתי עושה לו הייתי ראש הממשלה. 
לצפיה ב-'ערוץ חדש ומרתק'
ערוץ חדש ומרתק
27/05/2018 | 01:27
2
74
במקום כל תכניות הבישול, הריאליטי הזול והפולשני, ותכניות המלל ובכלל, שחוזרות על עצמן, ולא על חשבון כמה תכניות איכות שמשודרות בערוצים השונים, מצאתי ערוץ שממלא את הזמן המועט שיש לי לצפות בתכניותיו.
מדובר כמובן על ערוץ 47 ב YES שנושא את השם CBS REALITY

מבחר תכניות במגוון נושאים ותחומים.
לא אנסה לסכם אבל בהחלט אשלח אתכם לצפות.
מקווה שתפיקו הנאה, תלמדו ותשכילו וקצת תתרחקו מכל הרעות החולות שיש לנו במדינה ומכל האנשים שתופסים טרמפים על הרעות החולות ולא יכולים להחזיק שעה מבלי להשמיץ זה את זה.

בשלב זה גם מודיעה על יציאה לחופשה בת שבוע בה לא אהיה זמינה לפורום.
הפורום לכשעצמו מתנהל על מי מנוחות וברגוע ואני מאמינה שכך יקרה גם בשבוע הקרוב. אז רק בבקשה, הישארו כפי שאתם, שקטים, מנומסים ואל תיסחפו למקומות שאנחנו לא אוהבים להיסחף אליהם כך שכשאחזור, אוכל להמשיך לנוח עוד יום לפני שאצא לעוד יומיים נופש.

תודה והיו טובים
רוזי

לצפיה ב-'חופש נעים'
חופש נעים
29/05/2018 | 22:18
1
8
לצפיה ב-'תודה תודה, היה נהדר '
תודה תודה, היה נהדר
02/06/2018 | 01:56
9
לצפיה ב-'נזכרתי בזה בגלל הקיץ'
נזכרתי בזה בגלל הקיץ
30/05/2018 | 22:33
23
אז להיותי בן 12 (1993), היה עובר אוטו גלידה בשכונה שלי והייתי קונה אצלו פה ושם. החוויה מוכרת לכם? מתי באחרונה ראיתם דבר כזה בסביבה שלכם? 
לצפיה ב-' לכבודו'
לכבודו
27/05/2018 | 05:20
7
55
"לא משנה מה אתם עושים כרגע, תעצרו את היום שלכם בבקשה, לא בשבילי - בשביל הבחור שבתמונה.
תכירו, רונן לוברסקי, בן 20, לוחם בדובדבן.
אתמול, לפנות בוקר, רונן וחבריו מדובדבן קפצו ראש אל תוך רמאללה הסוערת במטרה לעצור מחבל. בזמן שחבריו נכנסו לבניין המטרה, רונן חיפה עליהם מחוץ לבניין ובזמן שהוא עשה זאת נזרקה עליו פלטת שיש ענקית מהקומה השלישית, היא פגעה ישירות בראשו, ריסקה את הקסדה שלו והורידה אותו אל הרצפה.

רונן הובהל לבית החולים כשהוא במצב אנוש עם פגיעת ראש חמורה, במשך כמה שעות רונן התנדנד בין חיים למוות והיום הוא נפטר.
לפני כמה דקות ישבתי בעליית הגג והתפרקתי בגלל בן-אדם שעד לפני כמה שעות לא הכרתי, כי השלמתי עם העובדה שילד בן 20 נרצח ואיתו נרצחו גם השגרה, העתיד והחלומות שלו וזה קורע לי את הבטן. היום עוד משפחה בישראל התלבשה בשכול ונראה כאילו אף-אחד לא שם שיט על זה.

חייב להודות, סרקתי הרגע את הפיד שלי והוא מלא בהכל, מהפאנג'ויה ועד האח הגדול, למעט רונן לוברסקי.
אנשי התקשורת עשו את שלהם בכך שהקדישו לו כמה שניות בפינה של הפינה, כי בכל זאת, זה חייל בצבא הגנה לישראל שעצר את החיים שלו במטרה להגן עליהם, ולא מחבל שקם בבוקר בתקווה לרצוח כמה שיותר כמוהם וראוי לסיקור באורך של תכנית שלמה.

למען הסר ספק, מהתקשורת אני לא מצפה לשיט, אבל אנחנו, האזרחים, ממתי הפכנו לכאלה אדישים?
אף-אחד לא מבקש מכם שתצאו לרחובות ותזכרו את רונן ברעש, למרות שבעולם מתוקן זה הדבר הטבעי לעשות, אך במציאות הרקובה שאנו חיים בה זו בקשה מוגזמת, אבל תראו לאיזה אנשים מקולקלים הפכנו, כי אם חיילי צה"ל לא ראויים לכבוד שלנו, אז מי כן ראוי?

אל תחכו ליום הזיכרון בשביל לזכור, תצרחו את הזיכרון עכשיו.
אל תהפכו את המוות לנורמה, הדם של חיילי צה"ל יקר מידי בכדי לחלוף לידכם.
אל תתנו לאדישות לדבר במקומכם,
חייל בצבא הגנה לישראל נרצח בעת מילוי תפקידו, ילד בן 20 שלא הספיק לשחות באוקיינוס החיים וכבר טבע למוות, ילד שעצר את השגרה שלו בשביל להגן בגופו עליי, עליך, עלינו.

רונן לוברסקי נתן לנו את החיים שלו, למה לנו כל-כך קשה לתת לו רגע מהחיים שלנו?

יהי זכרך ברוך רונן, גיבור ישראל.
תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים.
השם יקום דמך."
לצפיה ב-'הזעקה צריכה לצאת נגד הממשלה שמפקירה חיילים גם בעצרות זכרון'
הזעקה צריכה לצאת נגד הממשלה שמפקירה חיילים גם בעצרות זכרון
27/05/2018 | 06:08
6
27
במקום תרועות על העברת שגרירות לירושלים שלא הוסיפה בשיט לבטחון
חיילי צה"ל או אזרחיה היו אמורים לעשות עצרת לקרוב השלום ומניעת טרור

הממשלה שלא שלחה נציג לאזכרת ארוע המסוקים
הממשלה שלא ערכה טקס ממלכתי לאזכרת מלחמת יום כיפור
ובכרה לערוך טקסים לחגיגת התנחלויות

זו הממשלה שגוררת זילות בערך חיי חיילי צה"ל
רק לחץ גורם להם להזיז את עצמם ורוב העם שותק (מפחד)
זאת ממשלת טרור שמפקירה את העם להגן על מתנחלים
אם לא היינו יושבים שם בתוך יו"ש היתה גדר (לה המתנחלים מתנגדים)
ולא הינו נאלצים למנוע טרור בדיוק כפי שיש גדר סביב עזה.

וגם הסיום מקומם ומרתיח! שום שם ושום בטיח לא יקום דמו של הקורבן
שום שם לא עזר לעם היהודי מעולם. די נמאס עם השקר הזה.
לצפיה ב-'ומי האשמים, שרה'לה וביבי הם האשמים היחידים בטרור שהחל לפני '
ומי האשמים, שרה'לה וביבי הם האשמים היחידים בטרור שהחל לפני
28/05/2018 | 10:12
5
16
למעלה ממאה שנים בגלל אקיבוש.
לצפיה ב-'שרה וביבי אחראים להשחתת המידות'
שרה וביבי אחראים להשחתת המידות
28/05/2018 | 14:14
4
31
בדיוק כמו ברק, אולמרט ובמידה מסוימת גם שרון, עם האי היווני. אני מאשים את נתניהו בעיקר, בכך שהוא משתמש בטרור ובביטחון כלגיטימציה לא לטפל בשום נושא אחר- בריאות, חינוך, רווחה ואיכות הסביבה. ברור שהביטחון קודם לכל, זה מובן מאליו. הבעיה היא, שבשגרה יש שורת הזנחות בנושאות שציינתי ואחרים.
לצפיה ב-'השחתת המידות, כמו שכבר ציינתי, היא ירושה'
השחתת המידות, כמו שכבר ציינתי, היא ירושה
28/05/2018 | 14:31
3
20
שנטועה עמוק בישראל מאז הקמתה.
בקשר לשאר טיעוניך, קשה מאוד להכנס לנעליו של ראש הממשלה שטול עד צוואר בבעיות ביטחוניות, ובעיקר בכל החקירות שעדיין לא הובילו לכתב אישום אחד, אך ניתנו כבר כמה פסקי דין ע"י התקשורת ובתי דין שדה של הציבור הרחב.
לצפיה ב-'מה ירושה? כל ראש ממשלה הוא אישיות בפני עצמו'
מה ירושה? כל ראש ממשלה הוא אישיות בפני עצמו
28/05/2018 | 15:18
2
34
איך תסביר שמנחם בגין, רבין, גולדה מאיר ושמיר (וכנ"ל קודמיהם) לא נחקרו תחת אזהרה? אני לא מזלזל בבעיות של נתניהו, אלא מפקפק ביכולתו לקבל החלטות בשל החקירות. לכן הוא צריך להתפטר. לכן תמכתי בהתפטרותו של אולמרט.
לצפיה ב-'על מי אתה עובד ? אתה לא מפקפק בשום יכולת'
על מי אתה עובד ? אתה לא מפקפק בשום יכולת
01/06/2018 | 06:23
1
28
של נתניהו לקבל לקבל החלטות , גם אתה רואה כיצד נתניהו מתפקד נפלא הכל "החזיתות" אשר התעוררו לאחרונה.

אל "תלחוואט" אותנו דורי , אתה עוד שמאלני אשר סובל משנאה תהומית לנתניהו ולכן אתה "מוכר" לנו דעות שאפילו אתה לא מאמין בהן.

מי מסוגל לנווט את המדינה טוב יותר מבנימין נתניהו בתקופה הרת גורל זו ?
לפיד אהובך הינו נער מתבגר , ילד תפנוקים אשר אשר למיטב ידיעתי אפילו אינו אוחז בתעודת בגרות , שאת שירותו הצבאי עשה ככתב בעיתון "במחנה" , אחד כזה היה מסוגל ללכת "ראש בראש" מול אבי תוכנית הגרעין האיראנית , אובמה ?

כדאי שתצא מן הסרט שאתה חי בו , אתה שונא את נתניהו מפני שאתה שמאלן , אתה העזת להשוות את נתניהו לחמאס וחיזבאללה בעבר, לוחם וקצין בסיירת מטכ"ל אשר נלחם ונפצע עבור ארצו , אשר איבד את אחיו בלחימה עבור המולדת, אותו אתה משווה לחמאס וחיזבאללה ?

השמאלנות הוציאה אותך משיווי משקל ושלא תספר לנו סיפורים שאתה איש מרכז , אתה " חי נושם ואוכל" שמאלנות משחר ילדותך , מעוז האלטיזם התל אביבי/פלצני אשר תחום בשינקין , כיכר רבין , צפון ת"א היא סביבת מגוריך , שם ספגת את כל הוויתך השמאלנית.

אולי תסביר לי מר דורי , מדוע לא נפתחה חקירה נגד נשיא מדינה מכהן {שמעון פרס ז"ל } בשל קבלת תרומות בשווי של 11 מיליוני שקלים לשם עריכת מסיבת יום הולדת נוסח "סיפורי אלף לילה ולילה" ?
האם תרומה כזו אינה מעוררת חשד ?
נשיא כמו פרס אשר מוערך כך כך בעולם יכול לקדם אינטרסים כלכליים של אנשי עסקים כאלה ואחרים , לא ?
נשיא גם אוחז בידיו את סמכות החנינה , לא ?

הרי אם נתניהו היה מקבל תרומה כזו , אתה והאמא המאמצת שלך הייתם זועקים עד השמיים אך מפני שמדובר היה בשמאלן כמו פרס לא פצית מילה מפיך וכל כך מדוע , מפני שאינך רק שמאלן , אתה גם שמאלן צבוע !!!
לצפיה ב-'תודה על המחמאות ועל היציאה מהמערה שלך'
תודה על המחמאות ועל היציאה מהמערה שלך
01/06/2018 | 08:30
34
תודה לאל שאתה חי,בריא ושלם. אתה עושה קופי פייסט לתגובות? לכולם יש תחליף, גם לך וגם לי. בטח שלנתניהו. ימצאו, לא אלמן ישראל. 
לצפיה ב-'מנהג מעצרי לילה בשטחים כבושים.'
מנהג מעצרי לילה בשטחים כבושים.
24/05/2018 | 12:31
25
41
התבשרנו היום שחייל דובדבן נפצע קשה בלילה במחנה פליטים לשם נשלח יחד עם יחידתו לבצע מעצרי לילה יומיים. כאזרח ברה"מ לשעבר זכור לי שמעצרי לילה  דומים היו נהוגים בזמן שלטונו של רודן סטאלין בשנות ה-30 שבוצעו ע"י האנקאוודה, המשטרה החשאית של הבולשביקים. מה אני אמור להבין מזה?
בנוסף, התפרסמו היום זכרונות של רופא של בגין, שהביא לעליית הימין בישראל, מהם משתמע שהלז יצא מדעתו בחלק אחרון של חייו. איזה מנהיגים יש לנו עכשיו!
לצפיה ב-'וואו, יופי של ביקורת'
וואו, יופי של ביקורת
24/05/2018 | 17:52
15
36
המעצרים נועדו למנוע ממחבלים מסוכנים להרוג אותך ואותי באותה מידה. חבל מאוד שאין לך יכולת להודות לצה"ל על כך. בגין היה חולה וקיבל התקפי לב בזמן כהונתו. אבל, לו היה אכפת מהעם שלו, בניגוד לנתניהו, שאכפת לו רק מעצמו ומקרובי משפחתו המטורללים.
לצפיה ב-'אם אתה מעוניין לדעת ביקורת אמיתית,'
אם אתה מעוניין לדעת ביקורת אמיתית,
24/05/2018 | 18:56
27
עליך לדעת אנגלית. הנה מה למדתי רק היום:
לצפיה ב-'המעצרים נובעים משלטון בעם כבוש מתקומם לא נגד אזרחים'
המעצרים נובעים משלטון בעם כבוש מתקומם לא נגד אזרחים
27/05/2018 | 05:27
13
17
אם היו מעצרים כאלו בינינו של ישראלים בקו הירוק 
היה מקום לדאגה או השוואה לרוסיה הקומוניסטית
העובדה שיש עצירים בני 16 לפני משפט
העובדה שמבצעים חיסולים גם כנקמות וסגירת חשבונות ללא פצצה מתקתקת
העובדה שיש אשה בשם לורי שהרווחה כלאה שנה וחצי ללא משפט
אשה שילדיה נגזלו ע"י עו"ס וכל חטאה שקבלה על כך בראש חוצות.
העובדה שגם היום יש ציד ילדים מנשים שמתקשות 
כדי למלא מכסה במסודות המופרטים
זאת אמת שרבים לא מודעים לה בשלטון טרוריסטי בחסות החוק כביכול.
השחיתות מסריחה מהראש מהקומבינות וסממניה סתימת פיות !
לצפיה ב-'על דבר אחד אנחנו מסכימים- דרוש פתרון מדיני'
על דבר אחד אנחנו מסכימים- דרוש פתרון מדיני
27/05/2018 | 10:53
1
15
לאורך טווח, ישראל לא תוכל לשלוט בעזה לנצח ולכן מצרים תצטרך להיכנס לתמונה. השאלה היא האם היא באמת רוצה, ובאיזו אפקטיביות זה יפעל אם תיענה בחיוב? שמעתי שיש יוזמה של הנסיך הסעודי לפיתרון כזה. 
לצפיה ב-'עזה היא משקלת כבדה הרבה יותר מהדמוגרפיה הפנימית'
עזה היא משקלת כבדה הרבה יותר מהדמוגרפיה הפנימית
29/05/2018 | 13:21
5
מצרים לא בלחץ מעזה אלא ישראל 
הבעיה החמורה שלא מדובר בפליטים שמנסים לשקם את מצבם
אלא בעם שגדל עם טינה עמוקה ולא יוותר בקלות על כוונתו
לפגוע בנו. לדעתי נסבול עוד עשורים רבים מעזה כפי שהיה
בזמנו עם הפלשתים... 
לצפיה ב-'המעצרים נובעים מהרצון של הממשלה "המושחתת"'
המעצרים נובעים מהרצון של הממשלה "המושחתת"
28/05/2018 | 10:36
10
10
למנוע מערבים "שוחרי שלום", לערוף את ראשך, ראשי וראשו של כל יהודי מזדמן.
לצפיה ב-'זה לא קשור לימין ולשמאל'
זה לא קשור לימין ולשמאל
28/05/2018 | 14:12
9
16
אני לא סובל את בוז'י, אבל בדבר אחד שאמר לאחרונה הוא צודק, אין הבדל מהותי בין הימין והשמאל בישראל לגבי תפיסת הלחימה בטרור. המחלוקת היא לגבי שלום או אי-מלחמה: לדברי הימין, צריך ביטחון כדי שיהיה שלום; לדברי השמאל, צריך שלום כדי שיהיה ביטחון. כדי שאומר יועז הנדל, הויכוח הוא איפה ישימו את תוואי הגדר. זו סמנטיקה. 
לצפיה ב-'ידידי, תקשיב להצהרות שיוצאות משני הצדדים'
ידידי, תקשיב להצהרות שיוצאות משני הצדדים
28/05/2018 | 17:12
8
8
ישראל מעולם לא הצהירה שמטרתה להשמיד את הפלסטינים,
בניגוד לפלסטינים.
שלום, אכן עושים עם אויב, אך ...................
עם אויב שרוצה שלום.
הפלסטינים קיבלו את כל שטחי רצועת עזה על מגש כסף, ומה נתנו בתמורה??
פרט לטרור???!!!
לצפיה ב-'אמרתי שצריך לעשות שלום עם הפלסטינים?'
אמרתי שצריך לעשות שלום עם הפלסטינים?
28/05/2018 | 18:56
7
19
בטח שלא עם אבו-מאזן, האנטישמי ומכחיש השואה. צריך לדאוג שיוחלף ולהגיע להסדרי ביטחון עם דחלאן. אחרי כמה שנים של שמירה על הסדרי ביטחון, אם וכאשר, נדבר על שלום, אולי. 
לצפיה ב-'אבו מאזן מתון ועושה רושם טוב בהשוואה '
אבו מאזן מתון ועושה רושם טוב בהשוואה
29/05/2018 | 12:28
7
למנהיגי ישראל ימניים שמתחרים ביניהם מי קיצוני יותר. ומה זה ביטוי " אנטישמי ומכחיש השואה" שמדביקים לכל מותח ביקורת על הציונות על מנת לעשות לו רצח אופי? זו רטוריקה של פרנואידים: הרי אבו מאזן שמי בעצמו, כלומר שייך לגזע השמי לעומת אשכנזים רבים שהם בכלל ממוצא כוזרי.
לצפיה ב-'סליחה על חוסר הידע, אך מי זה דחלאן?'
סליחה על חוסר הידע, אך מי זה דחלאן?
29/05/2018 | 12:43
5
19
ואיך בדיוק יכולה ישראל לדאוג להחלפת אבו מאזן?
ואם יוחלף האם יש לרשות הפלסטינית שליטה על החמאס וכל ארגוני הטרור העצמאיים ברצועה?
משלחת ישראלית לשלום תצטרך לעשות סבב של כמה חודשים בין כל אירגוני הטרור על מנת לחתום על הסכמי שלום עם כולם. תחליט עם מי להתחיל! חחחחחח
לצפיה ב-'דחלאן היה ראש המנגנון הבטחוני המסכל ברשות'
דחלאן היה ראש המנגנון הבטחוני המסכל ברשות
29/05/2018 | 14:37
4
11
זה מקביל לשב"כ אצלנו. בניגוד לאבו מאזן, הוא יותר פרגמטי ופחות "אידיאליסט". הוא גם יותר צעיר. מרבית ראשי ההנהגה הפלסטינית הם בני 70-80, הדור של ערפאת בערך. חייבים להזרים לשם דם חדש. איך? פעולות חשאיות מאחורי הקלעים, אין לי מושג בדיוק מה כדאי לעשות, אני לא מומחה לענייני צבא. יש לי הרגשה שדחלאן, בכח הזרוע, ישליט סדר גם בעזה וכך יהיה גורם בר שיח לענייני ביטחון. שים לב שהמילה שלום לא מוזכרת כאן בשום צורה. 
לצפיה ב-'אומר לך את האמת, אחרי כל כך הרבה נסיונות וכל כך הרבה ויתורים'
אומר לך את האמת, אחרי כל כך הרבה נסיונות וכל כך הרבה ויתורים
29/05/2018 | 18:44
3
5
ובנוסף אחרי כל כך הרבה הצהרות פלסטיניות שהשלום הוא אמצעי לחיסולה של ישראל, איני מאמין שאזכה בזמני לראות או לחוות הסכם שלום.
לצפיה ב-'לא דיברתי על שלום, רק על הפסקת לחימה'
לא דיברתי על שלום, רק על הפסקת לחימה
29/05/2018 | 21:35
2
17
דחלאן חי במציאות, שלא כמו אבו מאזן הגוסס והוא אדם שאפשר לדבר איתו תכלס. הייתה סיבה טובה מאוד לכך שהרשות מידרה אותו, מתוך חשש שיוליך אותם למסלול טוב יותר. אנשים מדור ערפאת מעוניינים בסטטוס קוו של לחימה בישראל, דחלאן עשוי להיות מעוניין בדו קיום בלי שלום. 
לצפיה ב-'מהמקלדת שלך, לדאחלן'
מהמקלדת שלך, לדאחלן
29/05/2018 | 22:17
1
5
לצפיה ב-'אמסור '
אמסור
30/05/2018 | 07:59
13
אגב, אין לי ספק שלא מדובר באדם פרו-ציוני, למקרה שמישהו חשב את זה. אבל, הוא לפחות יהיה הגיוני, כך אני מאמין. 
לצפיה ב-'קיים הבדל "קטנטן ושולי" בין השלטון הרצחני של סטאלין'
קיים הבדל "קטנטן ושולי" בין השלטון הרצחני של סטאלין
28/05/2018 | 10:06
8
15
שרצח מיליוני רוסים בזמן שלטונו.
לבין השלטון בחלקת היהודים הקטנה שנקראת ישראל, הנלחם כבר למעלה מ 70 שנה בטרוריסטים רצחניים.
לצפיה ב-'במקרה צפיתי היום בסרטון על סטאלין'
במקרה צפיתי היום בסרטון על סטאלין
29/05/2018 | 12:54
7
21
ובו שואלים את אלה שחיו בזמנו תחת שלטונו. לרובם הייתה דעה חיובית עליו ובמיוחד הם ציינו את הסדר ויכולת המנהיגות שלו שהצילה רוסים רבים בזמן מלה"ע ה-2. אנו מכנים את שלטונו רצחני בהשפעת אמצעי תקשורת המוניים שעושים לנו שטיפת מוח ויש באפשרותם להציג שחור כלבן ולהיפך. אם יש לך הבנה במוזיקה, אנא הקשב לשיר הילל על סטאלין הבא שאני אגב די מתרשם ממנו:
לצפיה ב-'יש להניח שאנו מתכוונים לסטאלין שונה.'
יש להניח שאנו מתכוונים לסטאלין שונה.
29/05/2018 | 13:30
6
6

הסטאלין שאני שמעתי עליו היה רוצח, שרצח את כל מי שנחשב מתנגד לו ויותר.
תסתובב בספרד וגם שם תשמע כמה הזויים שמשבחים את הרוצח פרנקו.
גם בקובה יש המהללים את פידל קאסטרו.
בישראל מקללים את ביבי שלא רצח ישראלים.
לצפיה ב-'כמו שכתבתי כבר:'
כמו שכתבתי כבר:
29/05/2018 | 19:11
5
9
אנו נמצאים תחת השפעה של אמצעי התקשורת שנמצאים בידיים מסוימות. הם שוטפים לנו את המוח ויכולים בקלות להפוך לבן לשחור ולהיפך, כך כשמתארים אדם מסוים כמפלצת יש תמיד להסתייג ולמצוא עליו מקורות מידע אלטרנטיביים. אני אישית חייתי בתקופת סטאלין ואני יודע איזה סדר היה אז. סטאלין אגב הורעל ע"י שליחיו של צ'רצ'יל ולשם כך היה צריך להחליף את רופאיו של סטאלין, דבר שהושג ע"י פתיחת תיק רופאים בשנותיו האחרונות. יש לי אגב מקורות מידע לא ממסדיים באינטרנט ואני שואב מהם מידע מעניין ומרתק כל יום, כמו למשל האתר הזה: http://www.thetruthseeker.co.uk/
לצפיה ב-'חביבי, אתה טועה, המקום ממנו באת הוא זה ששטף את המוח.'
חביבי, אתה טועה, המקום ממנו באת הוא זה ששטף את המוח.
29/05/2018 | 19:24
3
8
שלח אנשים לסיביר במקרה הטוב, או לחינוך מחדש, או לגיהנום, אתה מערב ומתבלבל בין השלטון הקומוניסטי המתועב לבין השלטון הדמוקרטי פה בישראל.
תשנה את הסוויץ' במוחך ל"ישראל"  "Израиль"במקום "רוסיה", "Россия".
לצפיה ב-'מי הקים את השלטון הקומוניסטי ברוסיה?'
מי הקים את השלטון הקומוניסטי ברוסיה?
30/05/2018 | 12:02
2
8
לא אותה החבורה שהקימה את השלטון הציוניסטי כאן? אגב -דמוקרטיה. פה אתה אכן יכול למתוח ביקורת על ראש הממשלה, בניגוד לברה"מ בעבר, אבל מיד ישתיקו אותך ויכריזו כעל אנטישמי מכחיש שואה, אם תעז למתוח ביקורת על היהדות או הציונות. זה נקרא אצלך דמוקרטיה?
לצפיה ב-'ממש לא מעניין מי הקים את השלטון הקומוניסטי'
ממש לא מעניין מי הקים את השלטון הקומוניסטי
30/05/2018 | 12:48
1
7
מעניין מי היה הרב רוצח סטאלין שאתה כה משבח אותו.
לצפיה ב-'אני לא שיבחתי את סטאלין - משבחים אותו בשיר'
אני לא שיבחתי את סטאלין - משבחים אותו בשיר
30/05/2018 | 19:29
7
שצירפתי ועוד בשירים רבים אחרים כגון זה:
אני גדלתי עם שמו מגיל הינקות וזה כנראה נכנס לי לדם, כמו דברים אחרים למי ששוטפים לו את המוח מילדותו. קראתי שקוראים לו רב טבחים בגלל שהוא פגע ביהודים טרוצקיסטים, נאמני טרוצקי שאכן היה רב טבחים, אבל אף אחד אינו מודע לכך שהוא הציל את רוסיה ממנו באמצעות משפטי ראווה בשנות ה-30.. בהיסטוריה כל מי שהתייחס רע ליהודים תמיד מצויר כאדם שלילי, כי הרי אתה יודע בידי מי נמצאים אמצעי התקשורת, כולל שכתוב היסטוריה. הצאר הרוסי איבן נקרא איבן האיום בגלל יחסו השלילי ליהודים לעומת הצאר פטר שמכונה גדול אך ורק בגלל שהוא הכניס יהודים לתחומי רוסיה. בתו אליזבטה גירשה יהודים בחזרה כי כולם פחדו מהם ונחשבו לערמומיים ותאבי בצע. כל זאת כמובן לא מלמדים בספרי ההיסטוריה בארץ ולכן לא אכפת לך מי הקים את המשטר הבולשביקי האכזרי.
לצפיה ב-'נתניהו הוא לא סטאלין'
נתניהו הוא לא סטאלין
29/05/2018 | 21:40
12
יש לו הרבה מגרעות ואשמח לשוב ולפרט אותן בהזדמנות, אבל אי אפשר להשוות אותו אפילו בצחוק לרודנים בעבר ובהווה. כרגע אני מאחל לו בהצלחה כי הוא מנהל את המדינה שלי. ברגע שהמצב יחזור לשגרה, אקווה שיחדשו את החקירות ביתר שאת, ללא קשר להמשך או אי המשך הכהונה של אלשיך, מאחרוני האנשים הישרים במקומותינו. 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ