לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79757,975 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'גם לנו הזכות להורות'
גם לנו הזכות להורות
22/07/2018 | 08:18
64
389
אחרי שביטל את תמיכתו בחוק שיאפשר לחד הוריים את הליך הפונדקאות, יוצאים היום בני קהילת הלה"טבים למחאה למען זכויות שוויוניות להם, כמו לכל אדם.

אם הם ראויים להיות חיילים וקצינים בצה"ל,
אם הם ראויים להיות עורכי דין, רופאים, אנשי חינוך ובעצם - הכל, למה לא...
המשך>>
אחרי שביטל את תמיכתו בחוק שיאפשר לחד הוריים את הליך הפונדקאות, יוצאים היום בני קהילת הלה"טבים למחאה למען זכויות שוויוניות להם, כמו לכל אדם.

אם הם ראויים להיות חיילים וקצינים בצה"ל,
אם הם ראויים להיות עורכי דין, רופאים, אנשי חינוך ובעצם - הכל, למה לא הורים?
ואם חלילה גבר מאבד את רעייתו ונותר עם ילד משותף, מה ההבדל?

אז היום הוא יום מחאה בכל הארץ וגם אני החלטתי לקחת חלק במה שנראה לי כמהלך כל כך לא צודק ולא ראוי.
לצאת למחות בכיכרות הערים אינני יכולה אבל לתלות את דגל הגאווה במשרד - בהחלט כן.

מקווה שהמחאה תסייע בידי כל אותם אלו שכמהים לילד ומחזקת ידיהם וידי מעסיקיהם שבחרו "לקחת צד", את הצד הנכון.
לצפיה ב-'מדינת כל אזרחיה?'
מדינת כל אזרחיה?
21/07/2018 | 05:26
16
63
וואללה?
"הוא מתנהל בדיוק כפי שנוח לו, כי במצבו הנוכחי, הוא חש שהוא פשוט יכול לעשות הכול."
חייבים לעצור את הסחף, חייבים לעצור את הגל, כי אחרת ... לא תישאר מאיתנו מדינת כל אזרחיה.

"נתניהו הסתבך בתרגיל עוקץ נדיר, שהלבין את פניו ברבים, אך האשם העיקרי בבלגן הוא כנראה הוא בעצמו. ביום שני, לאחר חודשים של תחנונים הוא נענה לבקשתו של ח"כ אמיר אוחנה והביע תמיכה פומבית ונדירה בפונדקאות לאבות יחידנים; הוא לא הסתפק בהדלפת דבריו מישיבת הסיעה אלא הגדיל לעשות ושיחרר בפייסבוק סרטון שבו הוא מבשר על עמדתו לאומה. זה היה, כנראה, צעד אחד יותר מדי, שתידלק את הסיעות החרדיות בזעם וחשש, ונתן מהצד השני השראה ללוחמים הליברלים בתוך הקואליציה לנסות לזרז עניינים. לאור תמיכת ראש הממשלה, ח"כ מרב בן ארי וחברים נוספים בכולנו הודיעו על תמיכה בהסתייגות שמאפשרת פונדקאות גם לזוגות גאים, אלא אם כן ראש הממשלה בכבודו ובעצמו יבוא להצביע נגד. החרדים נעמדו על רגליהם האחוריות ואיימו אפילו בבחירות, כך שנתניהו נאלץ להגיע למליאה ולהגיד בקולו "נגד" - פליק-פלאק גמור מההצהרות ההומניסטיות הגדולות שפיזר רק יומיים קודם לכן.
הזיגזג של נתניהו עורר צהלה באופוזיציה ושמחה לאיד גם בקרב חלק מחבריו בקואליציה, אבל לא נראה שממש אכפת לו. בניגוד לחוק הלאום, שנועד לקרוץ בענק לבייס הימני ולחזק את תדמיתו כממשיך דרכו של הרצל, הודה אחד ממקורבי ראש הממשלה השבוע כי המחאה הציבורית המתרחבת נגד אפליית הורים גאים ככל הנראה "לא תוסיף או תגרע מאיתנו מנדט אחד". כמו השיר של מייגן טריינור, אצל נתניהו, זה הכול אודות הבייס: לא אכפת לו אם יאיר לפיד יקרא לו "שקרן" וגם לא מהפוסטים הזועמים והמלגלגים ברחבי הרשת. הוא מתנהל בדיוק כפי שנוח לו, כי במצבו הנוכחי, הוא חש שהוא פשוט יכול לעשות הכול."
לצפיה ב-'מי כתב את זה?'
מי כתב את זה?
21/07/2018 | 09:23
6
53
עמדתי בעניין- בן דוד שלי (ימני מושבע, ימינה מליברמן) שמע ממקורות מוסמכים (לדבריו), שיאיר הוא גיי. דיברנו על זה, שכנראה נתניהו הסיר את התמיכה, כי גורם תקשורתי או אחר סחט אותו : אתה תתנגד לחוק, ולא אפרסם שבנך "אוהב גברים". 
נשמע הגיוני? 
לגבי יאיר לפיד, לא צריך להיות הוא כדי לדעת שנתניהו "אוהב לשחק עם האמת". זה הלחם והחמאה שלו, כמו מרבית הפוליטיקאים. ההבדל ביניהם לבינו, זה שהוא רב אומן בתחום. 
לצפיה ב-'אז עכשיו יאיר נתניהו הוא {אולי} גיי ואביו {אולי} נסחט'
אז עכשיו יאיר נתניהו הוא {אולי} גיי ואביו {אולי} נסחט
21/07/2018 | 11:06
3
50
ע"י גורם כזה או אחר.
וזה {אולי} היה נתניהו אשר הדביק לסילבן שלום פרשיית הטרדה מינית { לא כך טענת ?}

נוו טוב , אנו כבר רגילים.

דרך אגב , איני מעורה במיוחד בנושא אך למיטב הבנתי נתניהו לא הבטיח שיתמוך בתיקון לחוק הפונדקאות הנוכחי {סוגיית החד מיניים} אלא בזה שיוגש לאחריו ע"י חבר הכנסת אוחנה וזאת מפני שלא רצה שהחוק יופל ע"י החרדים ובכך לפגוע באוכלוסיות נוספות אשר אינן חד מיניות שכן החוק החדש אמור לשרת גם אותם.
ולאחר שהחוק החדש יעבור , הוא יתמוך בתיקון חדש לחוק אשר יוגש ע"י חבר הכנסת אוחנה ואשר יסדיר את נושא החד מיניים.
כך הבנתי אך יתכן והבנתי לא נכון , אם למישהו מידע נוסף או סותר אשמח להיחשף אליו.

לצפיה ב-'דרך אגב , לא מן הנמנע כי אכן מדובר בתרגיל מתוחכם'
דרך אגב , לא מן הנמנע כי אכן מדובר בתרגיל מתוחכם
21/07/2018 | 11:21
1
35
של נתניהו , הוא אכן יתמוך ויצביע בעתיד בתיקון לחוק הפונדקאות אשר יוגש ע"י חבר הכנסת אוחנה אך לא יטיל את מלוא כובד משקלו על מנת להבטיח את אישור החוק וכך התיקון לחוק יכשל.
וכך נתניהו יצליח להתפס בעיני חלק שברירי מן המחנה "הנאור" ובעיני חד מיניים מן המחנה הימני כמנהיג ליברלי אשר ראוי לתמיכתם וזאת למרות שלא הצליח להעביר את החוק.

נכון שהוא רב אמן בתחמנות ? 

מיותר לציין כי אני מתנגד מוחלט לתיקון לחוק הפונדקאות .
לצפיה ב-'לגבי התחמנות, אני מסכים. הוא אכן רב אמן'
לגבי התחמנות, אני מסכים. הוא אכן רב אמן
21/07/2018 | 11:51
37
זה אולי הדבר היחיד שיש ללמוד מנתניהו, בפוליטיקה ומחוצה לה. עם זאת, קראתי הערכות במקורות שתגדיר שמאלניים (YNET), שלקראת פברואר או מרץ יהיו בחירות מוקדמות. האם ביבי יצליח לשרוד את החקירות, ולנטרל את האופוזיציה הפנימית במפלגה. נחכה ונראה. 
לצפיה ב-'אמרתי שזו אפשרות, לעניין סילבן שלום אין לי מקור מוסמך'
אמרתי שזו אפשרות, לעניין סילבן שלום אין לי מקור מוסמך
21/07/2018 | 11:49
26
האמת, שהכל אפשרי. 
לצפיה ב-'כנראה שמועה, ליאיר נתניהו היו בנות זוג אטרקטיביות ביותר'
כנראה שמועה, ליאיר נתניהו היו בנות זוג אטרקטיביות ביותר
23/07/2018 | 02:00
1
26
ביניהן סטודנטית (לשעבר, כבר סיימה את לימודיה) נורבגית חתיכה שלמדה במרכז הבינתחומי בהרצליה, ממקורות זרים נמסר שהיא זרקה אותו ולא הוא אותה כפי שפרסמו מקורות ישראלים.

יש יותר סיבות להאמין שיאיר נתניהו סטרייט מאשר שהוא הומו.
לצפיה ב-'כל עוד הוא לא בוחש בעניינים מדיניים, שיהיה מה שהוא רוצה'
כל עוד הוא לא בוחש בעניינים מדיניים, שיהיה מה שהוא רוצה
23/07/2018 | 08:25
11
לצפיה ב-'ישראל מדינת כל אזרחיה אך אין בה שוויון זכויות וחובות לאזרחים'
ישראל מדינת כל אזרחיה אך אין בה שוויון זכויות וחובות לאזרחים
23/07/2018 | 01:56
8
27
יש אזרחים סוג א' - חרדים - להם יש רק זכויות ואין חובות
יש אזרחים סוג ב' - מתנחלים - להם יש חובות אך יותר זכויות מלאזרחים אחרים (שלא יכולים מן הסתם לקבל את ההטבות להן הם זוכים)
יש אזרחים סוג ג' - דתיים לאומיים - להם יש קצת פחות זכויות מלמתנחלים אך בצה"ל ובמערכת החינוך הם השולטים
יש אזרחים סוג ד' - ערבים אזרחי ישראל - להם יש אותם זכויות שיש לרוב האזרחים אך פחות חובות (למשל לא מחויבים בשירות צבאי, לא אוכפים עליהם חריגות בניה, וכו')
יש אזרחים סוג ה' - יהודים שאינם חרדים, אינם מתנחלים ואינם דתיים לאומיים - להם יש זכויות המקובלות בקרב רוב הקבוצות אך יותר חובות
יש אזרחים סוג ו' - אתיופים - אותם מפלה הרבנות בין אם הם יהודים בין אם לאו
יש אזרחים סוג ז' - ספק יהודים ולא יהודים שהיגרו לישראל - אותם מפלה הרבנות בכל מה שאפשר.
יש אזרחים סוג ח' - עובדים זרים שהתאזרחו באמצעות נישואין לאזרח/ית ישראל - להם יש פחות זכויות מלכל השאר.
יש אזרחים סוג ט' - יהודים/ות שנישאו בישראל ללא יהודים/ות ומאיימים לשלול את אזרחותם

אם שכחתי סוגים נוספים אני מתנצל.
לצפיה ב-'כצפוי, שכחתי מספר סוגים נוספים וגם עכשיו לא ברור אם אשלים את'
כצפוי, שכחתי מספר סוגים נוספים וגם עכשיו לא ברור אם אשלים את
23/07/2018 | 02:22
1
23
כולם.

קשה לי גם להחליט היכן למקם אותם:
דרוזים- נושאים בכל בחובות אך מופלים בתקציבי חינוך ודיור
רוסים - סיפור מורכב, תלוי אם מכירים בהם כיהודים או לא
צ'רקסים - מאוד קרובים למעמד של הדרוזים אך יותר מופלים מהם
ארמנים - לא יודע עליהם מספיק בשביל לכתוב

אשמח אם מי שיקראו ישלימו את התמונה.
לצפיה ב-'השתייכות ללאום יהודי מחייבת לא רק מוצא אתני,'
השתייכות ללאום יהודי מחייבת לא רק מוצא אתני,
23/07/2018 | 12:58
26
כמו שמקובל בקרב עמים אחרים, אלא גם שיוך או שיעבוד דתי. אני למשל יהודי סובייטי שלא קיבל שום חינוך דתי ואינני מוכן גם עכשיו לקבל את "עול התורה" שנראית לי כאוסף דעות קדומות וגזעניות שמקדמות רעיון של עם נבחר בדומה לרעיון עליונות של הגזע הארי שהיה מקובל בגרמניה של שנות ה-30. יש לי סרטון על הימים ההם:
הסרטון אינו פועל בישראל ועל מנת לצפות בו צריך לשנות את מיקום המדינה ולציין כל מדינה אחרת בעולם.
לצפיה ב-'כאילו שבמדינות אחרות יש '
כאילו שבמדינות אחרות יש
23/07/2018 | 10:27
28
מזכיר לי שאני צריך לראות את "ארבעת השבטים" של שרון כידון שהקלטתי וטרם הספיקותי להציץ בה. אגב, הפגנת הלהט"בים  מאתמול היא הפגנת שמאל במסווה. זו לא בושה, הם רק צריכים להודות בכך. 
לצפיה ב-'לדעתי אתה טועה בזכויות של אזרחים סוג ה''
לדעתי אתה טועה בזכויות של אזרחים סוג ה'
24/07/2018 | 10:25
4
18
אלו שאינם דתיים משלמים מיסים הקימו את המדינה הזו וסוחבים אותה על גבם.
בניגוד לאזרחים דתיים מדרגות שונות, סוגים א' ב' ו-ג' הם לא רשאים להתחתן ולהתגרש כדרכם, הם לא זכאים לשירותים בסיסיים כמו תחבורה ציבורית ביום החופשי שלהם וכו'.
לצפיה ב-'בלבול ביו שני מונחים- דתיים לאומיים וחרדים'
בלבול ביו שני מונחים- דתיים לאומיים וחרדים
24/07/2018 | 11:12
3
17
הראשונים תורמים למדינה, בצבא ומחוצה לו, ברובם. החרדים, לרוב, מתפרנסים מקצבאות המדינה, משתמטים משירות צבאי ולומדים (או רק נרשמים) בישיבות. זה מתחיל להשתנות, אבל עדיין לא מאפיין למרבית הצער, את רוב החברה החרדית. החילוניים הקימו ברובם את המדינה (ומרביתם אשכנזים), אבל הם לא הצליחו לשמר את הדומיננטיות שלהם. שכבות חדשות עולות והן נוגדות את דימוי הצבר הקלאסי. מה לעשות, שאליטות עוברות שינוי. השאלה היא, לאן האליטות הנ"ל מוליכות את המדינה ומה החזון שלהן. בחירה בין דבר לכולירע- מלחמת גוג ומגוג בנוסח הדתיים הלאומיים או מדינת הלכה חרדית של אוכלי חינם. אני מעדיף את אופציה מס' 1, כי אם יהיה רוב חרדי, מי יאחוז בנשק בעת הצורך? 
לצפיה ב-'דתיים לאומיים גם מזיקים יותר למדינה, לא רק תורמים'
דתיים לאומיים גם מזיקים יותר למדינה, לא רק תורמים
24/07/2018 | 13:34
2
17
החרדים חברה סגורה ודי מבודדת, לכן הנזק שלהם למדינה בעיקר כלכלי
הדתיים - לאומניים מעורים במערכות המדינה ולכן הנזק שלהם הוא לא רק כלכלי. לדוגמה הרס החינוך וההדתה בחינוך הממלכתי מובל כמעט רק ע"י הציבור הסרוג.
הפגיעה בדמוקרטיה בשוויון הזכויות בזכויות המינימום שיש לאזרח וביכולת שלו להתגונן אם פוגעים בהם מובלים בעיקר ע"י הציבור הסרוג וע"י אלו שמכנים עצמם מסורתיים.
אני מעדיפה מערכת שוויונית לכולם אבל מבחינת מדד הנזק החרדים עדיפים למדינה מאשר הסרוגים - אם אתה רוצה מדינה דמוקרטית מערבית.

לא דיברתי על אליטות, דיברתי על מי שהקים ומי שמחזיק את המדינה הזו.
הקימו את המדינה בעיקר חילונים, מתחזקים אותה בעיקר חילונים. החילונים מקופחים בזכויותיהם אבל הם אלו שמתחזקים את המפעל הציוני.

לשאלתך מי מוביל את המדינה התשובה די ברורה, נתניהו רגב ביטן אמסלם חזן בנט שקד אריאל ודומיהם. את החרדים  איך תיראה המדינה משני לעומת אם יקבלו מספיק כסף לממן את הקהילות שלהם לפי רצונם.
החזון שלהם? נראה לי שיהיו מרוצים אם ישראל תדמה לאפגניסטן.
לצפיה ב-'הגזמת '
הגזמת
24/07/2018 | 13:48
1
19
בכל מקרה, נתניהו וכל השאר יעשו ויקבלו בברכה כל מה שיעזור להם לשלוט, יהיה המחיר אשר יהיה. גם אם זה לתת סוכריות לטליבאנים. 
לצפיה ב-'הצנעתי'
הצנעתי
24/07/2018 | 14:50
15
ובכל מקרה בניגוד לנתניהו רגב חזן ביטן אמסלם ודומיהם, בעלי האידיאולוגיה של כוח וכסף (לעצמם), לבנט שקד ואריאל ודומיהם יש אידיאולוגיה סדורה.
המחיר הוא לא סוכריות לטליבן, המחיר הוא מכירת הציבור שאיננו דתי, הקצאת יכולתו משאביו ומאמציו להעשרת ראשי הליכוד ומקורביו ורתימת משאבי המדינה לאידיאולוגיה וצרכי הציבור הדתי, בין השאר גם לחרדי

אלו עובדות, אין קשר להגזמה או להצנעה
לצפיה ב-'הוא החליט נכון, או שהיה צריך להסכים לקבל מדליה בכל זאת?'
הוא החליט נכון, או שהיה צריך להסכים לקבל מדליה בכל זאת?
21/07/2018 | 13:03
1
49
לצפיה ב-'תגובה שלי למאמר'
תגובה שלי למאמר
22/07/2018 | 10:08
25
נראה לי שהוא צודק. הוא נופה מהסגל בטרם עת (באשמתו, אגב) ולא נטל חלק בהישג, לכן הוא בצדק לא מרגיש שהוא שייך לנבחרת. 
לצפיה ב-'חוק שחברי הכנסת הערבים מתנגדים לו הוא חוק מבורך'
חוק שחברי הכנסת הערבים מתנגדים לו הוא חוק מבורך
19/07/2018 | 07:02
33
26
לצפיה ב-'מה מבורך?'
מה מבורך?
19/07/2018 | 08:36
2
37
הם לא ישלמו את המחיר, המשלמים יהיו הציבור הערבי, אותו הח"כים (כמו זועבי) לא מייצגים. ויקטור אורבן ושאר ידידיו של ביזיוניהו, ראש הממשלה הגרוע ביותר בכל הזמנים בישראל, מתאימים לו כמו כפפה ליד. כל גזעני העולם התאחדו. 
לצפיה ב-'היות שהם מתנגדים לקיום המדינה הרי שאם הם מתנגדים לחוק'
היות שהם מתנגדים לקיום המדינה הרי שאם הם מתנגדים לחוק
19/07/2018 | 09:08
1
32
זה באופן הכי הגיוני חוק טוב.
לצפיה ב-'זהו, שזה קצת יותר מורכב'
זהו, שזה קצת יותר מורכב
19/07/2018 | 10:43
35
חוק הלאום מכיר בשפה הערבית כמעמד מיוחד. מה זאת אומרת? אם עד עכשיו היא הייתה שפה רשמית שנייה של המדינה, זה כאילו הורידו אותה בדרגה. ערבית חשובה, גם למי שלא סובל ערבים. אם שמעת למשל, על "דע את האויב". לכן, מכל אספקט, זו טעות ממדרגה ראשונה שהעלו את החוק ועוד יותר שאישרו אותו. 
לצפיה ב-'חוק גזעני מיותר ומתגרה שזורה מלח על פצעים'
חוק גזעני מיותר ומתגרה שזורה מלח על פצעים
19/07/2018 | 12:03
31
על מנת לקדם שלום והסכמה, כל מדינה, ולא רק ישראל, צריכה להיות מדינת כל אזרחיה ולא רק של לאום נבחר ומיוחס אחד. לצערי, לא למדנו שום לקחי היסטוריה! הגיע הזמן! לא נמאס לחיות במלחמה תמידית עם שכנינו?
לצפיה ב-'אתמול קראתי תגובות על החוק הגזעני הזה'
אתמול קראתי תגובות על החוק הגזעני הזה
21/07/2018 | 12:45
15
44
בתקשורת הרוסית ושם השוו אותו לחוקי גרמניה הנאצית שגם דיברו על נבחרות ובלעדיות של הגזע הארי, כמו שחוק הלאום מדבר על הלאום היהודי בישראל. מנסחי החוק הגזעני איבדו כל בושה!
לצפיה ב-'אההה ברור, אם הרוסים אומרים.'
אההה ברור, אם הרוסים אומרים.
21/07/2018 | 12:48
14
22
לצפיה ב-'לא רק הרוסים אומרים = למעשה כל העולם,'
לא רק הרוסים אומרים = למעשה כל העולם,
21/07/2018 | 18:02
13
32
כולל אזרחי ישראל הערבים - אפילו הדרוזים. לפעמים כדאי לנו להקשיב לזולת. יש לי הרגשה לא נוחה כאילו אנו חוזרים לימים ההם:
הסרטון אינו פועל בישראל ועל מנת להפעילו יש צורך להחליף LOCATION שמופיע בתחתית הדף מישראל לכל מדינה אחרת שמופיעה ברשימה.
לצפיה ב-'מצבם של הערבים בישראל הוא הטוב ביותר מאשר בכל מדינות ערב'
מצבם של הערבים בישראל הוא הטוב ביותר מאשר בכל מדינות ערב
21/07/2018 | 18:43
12
23
המפגרות, פרמיטביות  ומוכות טרור שסובבות אותנו בהן ערבים שוחטים ערבים על בסיס שעתי.
אנחנו כל כך נוראיים שמוסלמים מסוריה צרים על הגבול ומבקשים מאיתנו עזרה והגנה מפני מוסלמים אחרים.
מוסלמים מאפריקה גונבים את הגבול בשביל לחיות פה.
כן, ממש שואה למוסלמים.
תרשה לי לצחוק.
העולם יתרגל.
יהיה בסדר.
בינתיים תשתה כוס עם קמומיל ותנסה לדמיין את מצבם של היהודים במדינות ערב וספר על החופש שלהם לבחור ולהיבחר, להפגין נגד השלטון ולהשאר בחיים.
כמה צביעות של אנשים שפשוט מתעבים את הציונות..

לצפיה ב-'מבחינה חומרית מצבם של הערבים בישראל אכן טוב, כי'
מבחינה חומרית מצבם של הערבים בישראל אכן טוב, כי
21/07/2018 | 19:09
3
21
נשאר להם כמה פירורים מהשולחן שישראל מקבלת או קיבלה מארה"ב או גרמניה, אבל תמיד דאגו להזכיר להם שהם אזרחים מהסוג הנחות יותר. סוג ב' או ז'. למה היה צריך להזכיר להם את זה שוב עם החוק הגזעני המטומטם הזה? לפני קום המדינה 98% מהאדמות היו שייכים להם ועכשיו 98% שייכים ליהודים. למה הם יהיו מאושרים מזה?
מדינות ערב אכן שייכים לעולם השלישי, אבל יש כמה מדינות עשירות, כמו סעודיה ונסיכויות המפרץ עם רמת חיים גבוהה מישראל. מדינות ערב אינן דמוקרטיות, אבל זה המסורת שלהם ואפשר לחיות עם שליטים טובים כמו בירדן שאינה מקבלת סיוע נדיב כמו ישראל.
לצפיה ב-'כי יש להן נפט לא כי יש להן איכות אנושית'
כי יש להן נפט לא כי יש להן איכות אנושית
21/07/2018 | 20:22
2
14
לצפיה ב-'מה שאת כותבת זה יחס הדת שלך לא רק כלפי ערבים,'
מה שאת כותבת זה יחס הדת שלך לא רק כלפי ערבים,
22/07/2018 | 12:22
1
14
אלא כלפי כל יהודים, עמדה שביטאו אותה בהזדמנויות שונות רבנים ידועים וחז"ל - רק ליהודים יש נשמה אנושית, לשאר בני עמים אין נשמה כזאת והם נועדו לשרת ולהינצל ע"י "העם הנבחר". בהתאם לקונספציה זאת אבותנו התנהלו ומתנהלים עדיין זה מאות ואלפי שנים וכמובן שזה מוסיף אהדה לעם ישראל. אני למשל צפיתי בסרטון של RT על המצב בעזה ונדהמתי דווקא מהתגובות של צופים דוברי רוסית שכולם מקללים אותנו. לתרגם לך?
לצפיה ב-'לא,מה שאני כותבת זו המציאות, זה שאתה בוחר לחיות במציאות'
לא,מה שאני כותבת זו המציאות, זה שאתה בוחר לחיות במציאות
22/07/2018 | 13:19
16
חלופית בה המוסלמים דוגלים בלימודים והשכלה,מתקדמים, מניעים את עולם המחקר,ממציאים פיתוחים טכנולגיים פורצי דרך.
זוכים בפרסי נובל.
לא עוסקים כלל וכלל בטרור.
זה שלך.
המציאות היא שהם מדינות עולם שלישי, שהם נכשלים,שהם לא תורמים לעולם דבר חוץ מאשר פליטים,עוני ורוע.
וכשהם כבר עשירים? הם מממנים טרור,וקונים מרצדסים,גם אז אפס תרומה למדע או לטכנולוגיה.
אבל אני לא יכולה להתווכח עם הקולות שבראש שלך.
רק עם המציאות.
לצפיה ב-'הבעיה היא בכלל לא העולם- אלא איזו חברה תהיה פה'
הבעיה היא בכלל לא העולם- אלא איזו חברה תהיה פה
21/07/2018 | 19:10
7
33
כמובן שאני לא חושב שישראל עושה שואה למיעוט הערבי, צריך להיות פסיכי כדי לחשוב כך. אני רק מקווה, שההחלטה הזאת היא לא מדרון חלקלק לשלילת זכויות.
לצפיה ב-'לא דואגת, מספיק לראות את הכתבה עכשיו ביומן על הערבים'
לא דואגת, מספיק לראות את הכתבה עכשיו ביומן על הערבים
21/07/2018 | 20:28
23
שנישאים לשלוש מאות נשים ומביאים לעולם 100000 ילדים ומקבלים בחסות החוק ונגד החוק אלפי שקלים מהמדינה.
יש להם זכויות יתר.
כשאני רציתי לבנות בית מדדו לי על המטר
הם בונים טירות עם 15 מפלסים ואיש לא אומר מילה.
כשהבן שלי ישרת את המדינה הבנים שלהם יתקבלו לכל פקולטה שירצו גם אם לא מתאימים בשם בכאילו קיפוח.
ויזמו את הלימודים כמה שנים טובות לפניו.
תשאל אותם מי מוכן לעבור לרשות בלי לעזוב את ביתו או אדמתו בחילופי שטחים ותגלה את הפרדוקס הענק הם רוצים להיות פלסטינאים אבל עם תעודת זהות ישראלית, כנראה כי נורא רע להם.
לצפיה ב-'עכשיו אכן לא עושים שואה, '
עכשיו אכן לא עושים שואה,
22/07/2018 | 12:51
5
23
אבל ב-48 נעשה כאן טיהור אתני, נכבה, עליו לא מודעים ישראלים רבים - מאות אלפים גורשו מאדמותיהם שנתפסו ע"י המדינה ובתיהם נהרסו. תושבי עזה למשל - אבותיהם גרו בכפרים רבים בדרום השפלה כמו קסטינה והם גורשו לעזה ללא שום פיצויים. אנחנו קיבלנו פיצויים בעשרות מיליארדים מגרמניה - למה לא להציע פיצויים לתושבי עזה שהפכו לפליטים חסרי בית ותעסוקה וחיים בתנאים קשים, ללא חשמל ומים טובים לשתייה, כמו שהיו בהמות? יש לי במועדפים סרטון שאינני מצליח למצוא אותו כרגע על הפליטים חסרי בית פלסטינים שמתיישבים בהכנעה על עגלות ויוצאים לקראת בלתי ידוע. חבל שלא עשו סרט על הטרגדיה שלהם שנמשכת גם עכשיו. הגיע הזמן לסיים סיפור טרגי זה ולרצות ולפייס את הקורבנות!
לצפיה ב-'שקר וכזב!'
שקר וכזב!
22/07/2018 | 13:13
2
37
רבים מערביי ישראל ברחו בהוראת המנהיגים שלהם, שהבטיחו להם שישובו ביום מן הימים לאדמותיהם הגזולות. רוב אלה שנותרו הרוויחו. למה לפצות את תושבי עזה? האמריקאים פיצו את האינדיאנים? הצרפתים את האלג'יראים? הרוסים את הצ'צ'נים? אחרי שכל אלה יפצו, אגיד לך שזה בכלל בא בחשבון. 
בלי קשר, צריך פתרון למדיני לבעיה וזה עניין אחר.
לצפיה ב-'אני שמעתי שהערבים ברחו בהוראת מנהיגיהם - '
אני שמעתי שהערבים ברחו בהוראת מנהיגיהם -
23/07/2018 | 18:34
1
13
זו גרסה רשמית, אבל למעשה רוב הבורחים אולצו לברוח תחת איומים ומעשי אלימות, כי אז הייתה נהוגה מדיניות של טיהור אתני - להטיל מורא על הערבים ולהרוס את בתיהם כך שלא היה להם איפה לחזור. אחד המקרים הקשים היה בדיר יאסין ואני זוכר שקראתי עליו מאחד ההיסטוריונים הישראלים החדשים, אינני כבר זוכר מי - בני מוריס או אילן פפה שאגב גלה לבריטניה. כדי גם לקרוא על המקרה מאת הערבים עצמם ולא ממקורות ממשלתיים. אני זוכר שהיה פעם שידור בערוץ 1 על גירושים והפחדות בזמן מלחמת העצמאות וכך גורשו הערבים מצפת ומטבריה - היה שם משהו שהזכיר לי בריחה מחבל דרפור בסודן בליווי אותם מעשי אונס ואלימות.
רבים אכן לא יודעים שבצפון אמריקה הייתה נהוגה מדיניות של רצח העם האינדיאני ועוד בסוף המאה ה-19 הממשלה שילמה כסף עבור כל ראש אינדיאני שהיה מובא בפני השלטונות וזה בניגוד ליחס סלחני שהיה מקובל ברוסיה כלפי עמי סיביר שנכבשו על ידה. אם הזכרת את צ'צ'נים - גורלם שפר עליהם והם חיים עכשיו במשטר של אוטונומיה עם כל זכויות אזרחיות שמקובלות שם. על מנת שיהיה לך מושג איך חיים שם, אני מצרף סרטון על חתונה צ'צ'נית - שים לב לרמת חיים שלהם וזאת כמובן בלי צבא כיבוש או מתנחלים המציקים:
לצפיה ב-'בני מוריס היסטוריון בשקל'
בני מוריס היסטוריון בשקל
23/07/2018 | 19:08
16
כסטודנט למזרח תיכון, קראתי ושמעתי עליו הרבה. משנה את דעתו לפי האוניברסיטה שהוא מלמד בה והמדינה שהוא חי בה. הוא מזרחן שמסרב ללמוד ערבית, שמעת פעם כדבר הזה? 
לצפיה ב-'כמו שאמרתי,להווכח עם הקולות המטורפים שפועמים לך בראש? גדול '
כמו שאמרתי,להווכח עם הקולות המטורפים שפועמים לך בראש? גדול
22/07/2018 | 13:21
22
עלי.
משאירה לאנשי מקצוע.
לצפיה ב-'אתה משווה'
אתה משווה
05/08/2018 | 09:27
3
בין הכסף שישראל קיבלה על הרצח עם, על הזוועולת שהם עשו
לבין בריחה של ערבים שניסו לרצו אותנו ולהרוס את המדינה שרק הוקמה?
זה כמו שאומר שהרוסים רצחו מחצית מאירופה במלחמת העולם השנייה. ואולי זה נכון?
אני רואה שנשארת אותו שנוא ישראל שהיית, רק מצאת במה חדשה..
לצפיה ב-'לא חשוב מה הנזק למדינת ישראל, העיקר שפגענו בערבים'
לא חשוב מה הנזק למדינת ישראל, העיקר שפגענו בערבים
24/07/2018 | 10:35
12
11
בסגנון המשפט האמריקאי בתרגום חופשי:
אני אחתוך לעצמי את האף כדי שהפרצוף שלי יעליב אותך.

נהדר, חתכנו לעצמנו את האף והערבים נעלבו.
יצאנו אחלה גברים, הגיון של ערסים
לצפיה ב-'פגענו גם ביהודים'
פגענו גם ביהודים
24/07/2018 | 20:52
11
19
בסוף עוד יהיו נגדנו החלטות באו"ם, בחסות העאלק פטריוטיזם של קואליציית הזבל הזאת.
לצפיה ב-'נכון, כי כיום ההחלטות באום הן בעדינו.'
נכון, כי כיום ההחלטות באום הן בעדינו.
25/07/2018 | 08:00
9
אגב,סתם מעניין אותי לדעת מה הדברים האיומים שנימצאים בחוק?
לצפיה ב-'פגענו באזרחים דרוזים נאמנים שמשרתים בצבא'
פגענו באזרחים דרוזים נאמנים שמשרתים בצבא
25/07/2018 | 11:47
9
14
כדי שחרדים ושמאלנית להיגרה לספרד ספרד יהיו מבסוטים כי חנין זועאבי מתנגדת.

העיקר שיצאנו גבר גבר, שזה פעמיים גבר
לצפיה ב-'אני מסכימה שלגבי הדרוזים יש להגיע להסכמות שונות ויותר מכך'
אני מסכימה שלגבי הדרוזים יש להגיע להסכמות שונות ויותר מכך
25/07/2018 | 11:59
8
10
את שאר ההודעה לא הבנתי,זה בעברית?
מה זה : להיגרה לספרד ספרד יהיו מבסוטים
לצפיה ב-'הימנמנים בישראל החליטו לפגוע בתת-אלוף (מיל') עימאד פארס'
הימנמנים בישראל החליטו לפגוע בתת-אלוף (מיל') עימאד פארס
25/07/2018 | 13:11
7
39
בבן שלו שגם כן משרת כקצין ועוד בן שעוד מעט מתגייס
הימנמנים בישראל החליטו לפגוע בתא"ל (מיל.) אמל אסעד לשעבר מפקד מינהלת התיאום והקישור שאמר: "אחרי שבנינו את הבית הזה יחד עם היהודים, חוק הלאום מוציא את העדה הדרוזית מהבית ושם אותה מחוץ לגדר. אנחנו מעודדים את זה שמדינת ישראל היא מדינה יהודית עוד מלפני קום המדינה ונמשיך לעשות זאת עם או בלי החוק. אבל משום מה שכחו את העדה הדרוזית מאחור. 26 שנים שירתי את המדינה הזו בצבא ויש לי את הזכות לתבוע שהיא תהיה שלי בדיוק כפי שהיא שלכם. יש לנו כוונה לעשות צעדים נוספים, אנחנו לא נתלהם או נעשה צעדים פזיזים. אנו חושבים יחד על הפעולות הבאות שלנו לתיקון החוק".
לדבריו מצטרף אל"מ (מיל') אנואר סעב

ואת יושבת לך בספרד וחוגגת את הבושה הזו כי חנין זועאבי הצביעה נגד. אין לי בעיה, שבי שם תחגגי.
לצפיה ב-'אין לך שום קשר למדינה חוץ מזה שאתה גר בה'
אין לך שום קשר למדינה חוץ מזה שאתה גר בה
25/07/2018 | 13:20
6
10

אגב,ביום שישי כשנהרג חייל ישראלי, כמה שמחת? כמה התאבלת על המחבלים שנהרגו מנגד? 

לצפיה ב-'שבי בספרד, עדיף לי דרוזי פה מאשר אותך'
שבי בספרד, עדיף לי דרוזי פה מאשר אותך
25/07/2018 | 13:55
5
8
לצפיה ב-'אני אשב איפה שאני רוצה ואקפיד לבוא להצביע לימין'
אני אשב איפה שאני רוצה ואקפיד לבוא להצביע לימין
25/07/2018 | 15:38
4
6
לצפיה ב-'יש כאלה שיושבים במדינה אחרת ומקפידים לבוא להזיק בישראל'
יש כאלה שיושבים במדינה אחרת ומקפידים לבוא להזיק בישראל
25/07/2018 | 16:08
3
9
תומכים בכל מיני חוקים פופוליסטים שמזיקים לאזרחים נאמנים שיושבים בפועל במדינה, תורמים לה כלכלית בטחונית וכו'.
אני רק יכול להתבייש ולהגיד למשל לדרוזים שתורמים את חלקם שאני לא מסכים עם הפגיעה שפוגע בהם חוק כמו חוק הלאום, ואעשה כל מה שאני יכול כדי שהפגיעה הזו תמנע.

אכן את יכולה לבחור להיות בין אזרחי החוץ האלו וכשיגיעו הבחירות לבוא ולבחור בפושע לכאורה שנמצא לפני כתב אישום, לפי החוק הקיים זו זכותך.
כל מה שנשאר לי לאחל לאזרחי החוץ שבאים לישראל להשתתף בבחירות שמס הכנסה בישראל יראה בהשתתפות שלהם בבחירות הוכחה לכך שלא ניתקו תושבות ויכריח אותם לאזן מקצת מהנזק שחלקם גורמים בתרומה כלכלית.
לצפיה ב-'אתה כותב יותר מידי עבור משהו פשוט מידי'
אתה כותב יותר מידי עבור משהו פשוט מידי
25/07/2018 | 17:03
2
7
והוא החופש שלי לעשות מה שבא לי גם אם זה אומר שזה לא מוצא חן בעיניך 

לצפיה ב-'טוב למדינת ישראל עבד אל מג'יד ח'דר אל מזאריב'
טוב למדינת ישראל עבד אל מג'יד ח'דר אל מזאריב
25/07/2018 | 17:48
1
11
שאגב איננו דרוזי על הרבה יהודים שמזיקים למדינה ולתושביה,
שמנסים לדחוף אזרחים נאמנים לזרועות התנועות האיסלמיות בין השאר באמצעות חוקים מטופשים,
ובטוחים שהחוקים נהדרים רק בגלל שאחמד טיבי או חנין זועאבי התנגדו להם, כנראה שזהו מיצוי יכולת הניתוח וההבנה שלהם.

מאוד מוצא חן בעיני שניצלת את החופש שלך ובחרת לא לגור בישראל, מעדיף שהשכנים שלי יהיו אנשים כמו מג'די מזריב על יהודים מתלהמים.

מכיוון ששלטון מושחת צריך כסף, והרבה כסף, להערכתי הוא לא יכיר בניתוק התושבות של אנשים שגרים בחו"ל ובאים לישראל לבחירות וישלח אליהם את מס הכנסה כדי שגם הם יתרמו את חלקם בתחזוקת השחיתות.
מאחל לך שגם את תהני מתוצאות הבחירה שלך ולא רק אני.

ולי יש את החופש לכתוב כמה שבא לי. תתמודדי
לצפיה ב-'סבבוש'
סבבוש
25/07/2018 | 18:09
4
לצפיה ב-'מחזיר אתכם לימי הצבא - כמה גימלים הייתם מוציאים?'
מחזיר אתכם לימי הצבא - כמה גימלים הייתם מוציאים?
20/07/2018 | 23:23
1
39
אפליקציה מצחיקה שמחזירה אתכם לימי הצבא ומראה אם הייתם בעברכם מוציאי גימלים מקצעונים או שידעתם לנשוך שפתיים

לצפיה ב-'נחמד'
נחמד
21/07/2018 | 00:18
18
לדעתי, הוצאתי עשרה גימלים בכל השירות הצבאי, שכלל כמעט 3 שנים (מינוס 10 ימים, שמדינת ישראל החליטה לתת לי צ'ופר וניצלתי את מרביתם לטיול משפחתי בספרד). 
לצפיה ב-'הצעה מקורית שהציעה שחקנית שבדית'
הצעה מקורית שהציעה שחקנית שבדית
19/07/2018 | 12:15
12
58
ממוצא אירני אולדוז ג'אווידי, מועמדת פמיניסטית לפרלמנט שבדי - לעשות טרנספר ליהודי ישראל לארה"ב ובכך לפתור את בעיות במזה"ת:
https://www.timesofisrael.com/swedish-parliamentar...  
לצפיה ב-'אין לה שכל ולפיכך גם לא הרבה דאגות'
אין לה שכל ולפיכך גם לא הרבה דאגות
19/07/2018 | 13:55
35
מה אני אגיד לך, צריכה להיות נשיאת המועצה לזכויות אדם באו"ם, המשוגעת הזאת. הם בטח ישמחו שיש שם תומכת בהחלטות ההזויות שלהם.
לצפיה ב-'אהלן טוליק!!'
אהלן טוליק!!
19/07/2018 | 13:59
9
37
מזמן לא התראינו. תגיד, מה עם מה ששאלתי אותך? כבר מצאת את התשובות?
לצפיה ב-'למיטב זכרוני אתה הוא זה שאני מחכה תשובות מכבודו.'
למיטב זכרוני אתה הוא זה שאני מחכה תשובות מכבודו.
19/07/2018 | 19:30
1
76
בינתיים הגיעו סרטונים וחומר נוסף על מעללי כת חב"ד ברוסיה, אם כבודו מעוניין:

סרטון מאת אחינו נתנאל: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=172664
עוד סרטון מנתנאל בקשר לישוע שכבודו מתעניין בו:
אסמח לתגובותיך המחכימות ויש לי חומרים נוספים על השואה שכבודו מתעניין. пока!
לצפיה ב-'איזה שאלות, טוליק?!'
איזה שאלות, טוליק?!
19/07/2018 | 19:48
22
על מה אתה שח?! אין כאן שום שאלות.... אתה בטוח שהכל בסדר אצלך??

אגב.. כבר השלמת עם הנשגב? יצאתם לדייט להשלים פערים?
לצפיה ב-'תיבת מסרים, מייל, טלפון או כל אמצעי תקשורת אחר'
תיבת מסרים, מייל, טלפון או כל אמצעי תקשורת אחר
20/07/2018 | 03:28
6
30
מבקשת - את כל הדיונים האישיים וה .... מה שזה לא יהיה שיש ביניכם, העבירו אל אחת מהאפשרויות המוצעות בנושא.
בפעם הבאה - אמחק.
תודה
לצפיה ב-'עברתי על חוק כלשהו?'
עברתי על חוק כלשהו?
20/07/2018 | 09:54
5
21
אם כן אשמח לדעת איזה.
לצפיה ב-'על חוק הפורום'
על חוק הפורום
20/07/2018 | 09:59
4
30
שיחות אישיות מנהלים מאחורי הקלעים.
ואתם נהנים כנראה מהפרהסיה.
אז מיצאו לכם פרהסיה אחרת!
לצפיה ב-'רק שאני לא מנהל איתו '
רק שאני לא מנהל איתו
20/07/2018 | 10:10
3
28
שיחה אישית אלא שואל אותו שאלות על הזבל שהוא שופך כאן באין מפריע. אבל אם זאת דעת מנהלת הפורום (ללא סימוכין על חוק כלשהו) אין לי בעיה לא להופיע כאן יותר ( לא שזה ישנה למישהו).
לצפיה ב-'לנהל דיון-כן, סתם לנגח- לא'
לנהל דיון-כן, סתם לנגח- לא
20/07/2018 | 10:56
2
33
עכשיו, תיקח מכאן את הדברים ותעשה מה שאתה רוצה. אבל ההתנהלות הנוכחית אינה מתקבלת. זה הכל.
לצפיה ב-'לשאול שאלות זה לנגח?'
לשאול שאלות זה לנגח?
20/07/2018 | 11:03
1
27
אבל לפרסם כאן אתרים מכחישי שואה זה בסדר..

אגב, זאת הגרסא השנייה ל"למה אני לא בסדר" וזאת מבלי ששתי הגרסאות גובו בחוקי הפורום.

טוב, הבנתי לאן הרוח נושבת.

לצפיה ב-'בעקבות הרוח'
בעקבות הרוח
21/07/2018 | 05:10
33
הוא יכול ורשאי להעלות מה שבא לו.
גם אתרי מכחישי שואה.
שיבושם לו.
כל עוד אינו מסית וגורם נזק - הבושה שלו ואני פשוט מתעלמת.
אתה רודף אותו, שזה בסדר מבחינתך, אבל, בעיני ובהתאם לחוקי הפורום הלא כתובים, אלו שאני מבקשת לשמור עליהם, אותם אתה מפר ולכן ביקשתי לחדול.
עכשיו, אתה יכול להישאר ולכתוב ולהגיב עינינית ואתה גם יכול לבחור ללכת בעקבות הרוח.

לצפיה ב-'ואתה כמובן'
ואתה כמובן
05/08/2018 | 09:32
3
תומך בה, אין לי ספק..
אולי תהייה אתה החלוץ??
בוא נראה בעוד 5-10 שנים מי ישלוט בשוודיה, השוודים או הערבים...
לצפיה ב-'בעזרת השם'
בעזרת השם
20/07/2018 | 03:47
13
234
"הורים לעשרה מירושלים נעצרו בחשד להתעללות בבנם, בן שנה וחצי. על פי החשד אמו הזריקה לו את החומר המשמש חולי סכרת - ללא הצדקה, ובדתה את מחלתם של חמישה ילדים נוספים.
התינוק הובא ב-22 ביוני לבית החולים שערי צדק כשהוא במצב קשה, עם פרכוסים וחשד לפגיעה מוחית קשה."

העיקר כיסוי הראש והמרפקים.
אה כן, ובנים ובנות לחוד - לא יחד,
ההזרקות- חס וחלילה לא משותפות

לצפיה ב-'פושעים- צריכים להיות בכלא'
פושעים- צריכים להיות בכלא
20/07/2018 | 08:21
2
60
הם יכולים היו גם לרצוח מישהו מהילדים שלהם בשביל בצע כסף. מבחינתי, זה לא משנה אם מדובר בדתיים או באתאיסטים, העונש צריך להיות חמור ביותר.
לצפיה ב-'פשע הוא פשע הוא פשע'
פשע הוא פשע הוא פשע
20/07/2018 | 09:44
1
67
צודק, לא משנה מי ביצע אותו.
אבל לצערי, אחוז מאד גבוה מהמקרים שאנו שומעים עליהם מבוצעים בידי אלה שאמורים לחוס ולשמור ולכבד חיי אדם בכלל ואת חיי בני האדם הכי קרובים אליהם בפרט.
אבל בפועל - אימהות ואבות מתעללים, אימהות ואבות שכחני רכב, אימהות ואהות שכחני בריכות .... ויש עוד
עצוב, נורא עצוב, אבל מרביתם הם אלו שמנסים לחנך אותי, אותך ואת שאר הציבור איך לחיות ואיך  לנהוג.

לצפיה ב-'יש אנשים שמבדילים'
יש אנשים שמבדילים
20/07/2018 | 12:11
56
ברור שזה מזעזע שדתי כ, יבכול אמור להיות עם אמת מוסר גבוהה יותר מחילוניים כמוני, עושה דבר כזה. ועם זאת, יש אנשים דתיים רעים, בלי אלוהים, מצפון או מוסר. 
אני מכיר אדם מירושלים דתי משכמו ומעלה- שופט בבית דין לעבודה וכיום מגשר. הבעיה היא, שברגע שאני ושכמותי מתבטאים בגנות דתי שביטא פשע, ישר  קוראים לי "שונא דתיים".. מה קשור, כאילו? 
לצפיה ב-'ראינו את זה אתמול וזה כל כך מזעזע שאי אפשר להגיב'
ראינו את זה אתמול וזה כל כך מזעזע שאי אפשר להגיב
20/07/2018 | 08:44
28
לצפיה ב-'אמא בת 30 ל 10 ילדים, בעל בטח נוכח/נפקד'
אמא בת 30 ל 10 ילדים, בעל בטח נוכח/נפקד
24/07/2018 | 10:20
5
27
ומרוויח גרושים
לחץ נפשי וגופני עצום על אישה כל כך צעירה, לא שזה תירוץ למעשה המחריד שלה לכאורה (לכאורה, בית משפט לא הרשיע אותה) אבל כשיש אוכלוסיה כל כך גדולה שחיה בלחץ כזה סביר שיהיו נשים שפשוט ישברו.

אגב הרופאה שליוותה אותה היא אותה רופאה של האמא המרעיבה.
לדעתי כדאי לבדוק אם לרופאה הזו אין אחוז גבוה של מטופלות דתיות וחרדיות שבמשפחה שלהן יש הרבה ילדים שמוגדים סכרתיים,
בכלל מציעה שביטוח לאומי יבדוק מחדש משפחות שמחלת ילדיהן פרנסתן, 
להערכתי יש סיכוי לא רע שאם הנושא יעלה נשמע זעקות שבר מחברי כנסת חרדים ואז גם אדע שהחששות שלי מוצדקים.
לצפיה ב-'זה מקרה קלאסי של אי שפיות ונבלות ברשות התורה '
זה מקרה קלאסי של אי שפיות ונבלות ברשות התורה
24/07/2018 | 11:37
1
26
בס"ד
שהתביישו ויירקבו בכלא!
לצפיה ב-'איך ברשות התורה? איפה התורה מרשה להורה להרעיל פעוט'
איך ברשות התורה? איפה התורה מרשה להורה להרעיל פעוט
24/07/2018 | 14:07
11
לצפיה ב-'יכול להיות שמדובר בלחץ'
יכול להיות שמדובר בלחץ
24/07/2018 | 16:21
2
21
ובמשפחה קשת יום לכן הדבר הראשון שקופץ אצלי בראש הוא: למה לעזאזל להביא לעולם עשרה ילדים. זה עוול!
דבר שני, אולי לא קשור להודעה שלך, לגבי העניין הדתי: לא משנה, כן דתי לא דתי, מבחינתי לעולל דבר כזה לילד שלך זו בעיה נפשית חמורה. חולי נפש כאלו יש לצערנו יש בכל אוכלוסיה בלי קשר לדת. כואב הלב על הילדים.
לצפיה ב-'מביאים כל כך הרבה ילדים לעולם כי ככה ציווה הרבי'
מביאים כל כך הרבה ילדים לעולם כי ככה ציווה הרבי
25/07/2018 | 09:54
1
10
והמאמינים לא מפעילים שיקול דעת.
ולכן זה כן קשור לעניין הדתי.

נדיר שטענת אי שפיות מתקבלת בבית משפט, בד"כ בית המשפט קובע שהאדם היה מסוגל להבחין בין טוב לרע ולכן אחראי למעשיו ועליו לשאת בעונש.
זו תשובה כללית, אני כמובן לא בקיאה בפרטי המקרה הזה
לצפיה ב-'"פרו ורבו...."'
"פרו ורבו...."
25/07/2018 | 17:40
7
זאת לא ציווה הרבי, אבל לא משנה, זו לא הפואנטה. לא חסרים לא דתיים שעושים ילדים שגדלים לעוני. חרם.
אמא שלי הייתה אומרת: "זו לא חוכמה להביא ילדים. צריך לטפל בהם, להשקיע בהם ולטפח אותם". אבל יש שחושבים אחרת.

אישה שעושה דבר כזה לילד שלה, בשר מבשרה, יכול להיות מכל מיני סיבות שחלקן נזכרו כאן: יאוש, לחץ, חוסר אחריות ברמה קיצונית. קשה לי להאמין שהסיבה היא רוע לב כי אני נוטה להאמין שאנשים הם טובים מיסודם. 
לי אישית קשה מאד לקבל כיצד אמא מסוגלת לזה והאפשרות הסבירה בעיני היא שמי שעושה דבר כזה לבשר מבשרה היא דפוקה בראש. לא משנה מה יקבע בית משפט (שככל הנראה יקבע שמדובר בחוסר אחריות אם לאחר בדיקה פסיכיאטרית היא תמצא שפויה).
לצפיה ב-'אלו גידולי הפרא שצומחים בחממה החרדוסית '
אלו גידולי הפרא שצומחים בחממה החרדוסית
24/07/2018 | 15:19
2
17
לצפיה ב-'יש גידולי פרא בכל מקום'
יש גידולי פרא בכל מקום
25/07/2018 | 10:33
1
11
נכון, גם בחברה החרדית אבל לא רק שם. 
לצפיה ב-'ויש מקומות בהם מדשנים ומעבדים את ערוגת גידולי הפרא'
ויש מקומות בהם מדשנים ומעבדים את ערוגת גידולי הפרא
25/07/2018 | 13:51
5
לצפיה ב-'טור על רפורמת הקולנוע- לשיפוטכם'
טור על רפורמת הקולנוע- לשיפוטכם
18/07/2018 | 10:29
13
32
לצפיה ב-'מודה שאין לי סבלנות לקרוא הכל אבל, אם מדובר על הפסקת העברת'
מודה שאין לי סבלנות לקרוא הכל אבל, אם מדובר על הפסקת העברת
18/07/2018 | 11:15
10
25
כספי נפגעי טרור( או פשוט ציבור משלמי המיסים הישראלי)  למחבלים שפגעו בהם לשם עשיית סירטי שינאה לישראל אני בעד.
לצפיה ב-'אל תצטערי, גם לי לא'
אל תצטערי, גם לי לא
18/07/2018 | 14:37
9
27
בכל מקרה, הרפורמה של רגב (אם להאמין לכותבת, כמובן), משאירה ציבורים גדולים מחוצה לה. למשל, החרדים, אליהם משתייכת הכותבת. כמו כן, השרה נדיבה בחלוקת צ'ופרים לאנשים הנאמנים לה. אני לא מדבר על הטונים הצורמים של אתם ואנחנו. כמו  נתניהו, על רגב לזכור שהיא אמורה להיות האמא של כל היוצרים, בלי קשר לאם היא מתה עליהם או על יצירתם. ועוד משהו חשוב- אמירת ביקורת לא משמעה הבעת אי-פטריוטיות. אם למשל, סרט מלביש את נתניהו או ריבלין במדים נאציים, זו הסתה לרצח ופגיעה בזכר השואה. אם מראים דמות קרטון של מירי רגב שמשמשת בתחרות קליעה למטרה, זו הסתה לאלימות. יצירה שכזו צריך ואף מומלץ לצנזר, כי משמעותה פגיעה בסמלי שלטון. כל עוד הביקורת בגדר הלגיטימי, אסור לפסול. באופן אירוני, דרעי כשר פנים בראשית דרכו כפוליטיקאי, יזם חוק שאושר, האוסר על פסילת מחזות וסרטים. 
לצפיה ב-'מירי רגב באופן כללי היא אדם מאוס בעיני.'
מירי רגב באופן כללי היא אדם מאוס בעיני.
18/07/2018 | 16:09
8
16
ואני מסכימה עם כל מה שכתבת.
אני נחרצת בעניין אחד, המדינה לא צריכה לממן סירטי תעמולה פלסטינאים.
זה לא שהם אסורים, חופש הביטוי חי ובועט,רק שיממנו את הסרטים מכספם.
לצפיה ב-'השאלה היא איך תגדירי סרט תעמולה פלסטיני'
השאלה היא איך תגדירי סרט תעמולה פלסטיני
18/07/2018 | 17:04
7
19
האם כל אמירה או פריים שבו צה"ל יצא "הרע", הוא בהכרח אנטי ישראלי? או שכל דבר שעשוי בעתיד להביא לקירוב (כשיבשילו התנאים משני הצדדים) הוא אנטי ישראלי? צריך מאוד להיזהר עם ההגדרות האלה.
לצפיה ב-'אמירה שיקרית על צה"ל היא בהחלט אנטי ישראלית'
אמירה שיקרית על צה"ל היא בהחלט אנטי ישראלית
18/07/2018 | 17:20
6
21
רוצים להגיד אותה? בבקשה, על חשבונכם,לא על חשבון משלם המיסים הישראלי.
סרט שמהלל טרור במסווה של לוחמי שלום.
סרט ששותפים לו גורמים פלסטינאים או אירגוני שמאל קיצונ, אילו שמראים למשל חצי תמונה,מכיר? קח דוגמא

לצפיה ב-'אני גם בעד שסרט שכזה לא ימומן ולא יוקרן'
אני גם בעד שסרט שכזה לא ימומן ולא יוקרן
18/07/2018 | 18:30
5
18
הבעיה היא שרגב מנסה לצנזר כל מה שלא נראה לה ולנפנף בדגל המזרחי, כשזה די ברור שהיא עושה בזה ניצול ציני מעין כמוהו. זה כדי לגרוף לייקים, הצבעות במרכז הליכוד ולחזק את מעמדה כמועמדת, לא עלינו, לרשת את נתניהו בבוא הזמן.
לצפיה ב-'כל דבר רע שתגיד על גברת רגב אני איתך '
כל דבר רע שתגיד על גברת רגב אני איתך
18/07/2018 | 18:52
4
16
בעניין מימון סרטים ע״י המדינה שיוצאים נגד המדינה
אני בעד.
לצפיה ב-'על זה שנינו מסכימים'
על זה שנינו מסכימים
18/07/2018 | 20:48
3
12
אני לא כותב בגנות רגב וביבי כדי להרגיש יותר טוב עם עצמי, זו ממש לא המטרה. לפעמים, אני מסכים גם עם דברים מסוימים שהם עושים ואומרים. כנ"ל, יש לי לא מעט ביקורת על יאיר לפיד למרות שאני תומך בו ורואה אותו כראש הממשלה הבא של ישראל. אין לי נאמנות עיוורת לאיש, כולל לעצמי.
לצפיה ב-'והנה שוב אני מסכימה עם כל מילה שאתה כותב'
והנה שוב אני מסכימה עם כל מילה שאתה כותב
18/07/2018 | 20:56
2
7
לצפיה ב-'אה, גם את תומכת בלפיד?'
אה, גם את תומכת בלפיד?
18/07/2018 | 20:58
1
27
בכלל, נראה לי משונה שאנשים חושבים שחייבים לבחור בימין או בשמאל בלבד. ישראל, בניגוד להרבה מדינות בעולם, "התברכה" בריבוי מפלגות. כל אחד צריך למצוא את הגוון שלו, בדיוק בגלל המצב הזה. 
לצפיה ב-'הצבעתי לו בבחירות האחרונות '
הצבעתי לו בבחירות האחרונות
18/07/2018 | 21:02
6
לצפיה ב-'כבר חשבתי שפועלים להוזלת הכרטיסים '
כבר חשבתי שפועלים להוזלת הכרטיסים
18/07/2018 | 16:26
1
8
לצפיה ב-'הכרטיסים לא יקרים, מה שיקר זה כל מה שמסביב.'
הכרטיסים לא יקרים, מה שיקר זה כל מה שמסביב.
19/07/2018 | 07:03
4
לצפיה ב-'לטליבאן יש סייענים בכנסת'
לטליבאן יש סייענים בכנסת
16/07/2018 | 21:26
11
63
נאוה בוקר היא ללא ספק היורשת של מירי רגב, צועקת כל הדרך לצמרת. תת רמה . 
לצפיה ב-'בלי קשר לטאליבן,לא נאה להגיע לפרלמנט בגופיות'
בלי קשר לטאליבן,לא נאה להגיע לפרלמנט בגופיות
17/07/2018 | 21:31
10
10
לצפיה ב-'אולי זה נכון, אבל היא לא עברה על קוד הלבוש'
אולי זה נכון, אבל היא לא עברה על קוד הלבוש
17/07/2018 | 21:46
9
23
אז מה בוקר בכלל מדברת איתה על זה? בכלל, רצוי שאנשים ידברו על מה שהם מבינים בו, לא סתם להגיד בשביל להרגיז. 
לצפיה ב-'אין לי מושג מה קוד הלבוש בכנסת אבל מעניין אותי מה היתה אומרת'
אין לי מושג מה קוד הלבוש בכנסת אבל מעניין אותי מה היתה אומרת
17/07/2018 | 22:52
8
20
הח"כית הנואמת לו ח"כ גבר היה מגיע למשכן בגופיה.
אני אישה חילונית,שרוב הקיץ הולכת בגופיות ומכנסיים קצרים,אם אגיע כמבקרת סתם לכנסת לא אעז לעשות זאת בגופיה או מכנס קצר.

לצפיה ב-'מי הגיע בגופיה לנאום בכנסת? '
מי הגיע בגופיה לנאום בכנסת?
18/07/2018 | 07:24
7
9
לצפיה ב-'הח"כ בסרטון לובשת בגד שהטופ שלו הוא ללא שרוולים'
הח"כ בסרטון לובשת בגד שהטופ שלו הוא ללא שרוולים
18/07/2018 | 08:31
6
8
לצפיה ב-'שמלה ללא שרוולים'
שמלה ללא שרוולים
18/07/2018 | 08:36
5
25
היא לובשת שמלה ללא שרוולים.
לא גופיה, לא כתפיות, לא חשוף,
שמלה! ללא שרוולים.
מה פה כל כך נורא?

לצפיה ב-'מה זה משנה אם זו שימלה? לפרלמנט מכובד לא מגיעים'
מה זה משנה אם זו שימלה? לפרלמנט מכובד לא מגיעים
18/07/2018 | 08:50
4
20
בבית שחי חשוף.
מה שאת אומרת זה סך הכל שלנשים מותר מה שלגברים אסור?
או שאם גבר יעצב לעצמו חולצת כפתורים יפה ומעוצבת בלי שרוולים זה גם יהיה בסדר?

לצפיה ב-'"פרלמנט מכובד" '
"פרלמנט מכובד"
18/07/2018 | 09:28
3
22
אני חושבת שהויכוח הוא עקר.
אשה שמתלבשת בבגד נטול שרוול לא מבזה שום מקום ו/או אירוע אליו היא מגיעה.
גם לא "פרלמנט מכובד".
ולשאלתך לגבי הגברים, אז כן, לא כל מה שמותר לנשים מותר לגברים ולהפך גם.

אגב, אם גבר יגיע ל"פרלמנט מכובד" עם עגיל צמוד לאוזן ועם קוקו, זה גם בסדר.
סתם, לשם 'השוואה'.

אבל אם גבר או אשה יגיעו ל"פרלמנט מכובד" במכנסים קצרים וכפכפים - זה מבזה.
אגב, זה מבזה גם כל מקום עבודה אחר.

לצפיה ב-'מה ההבדל בין בית השחי של הגבר משל האישה?'
מה ההבדל בין בית השחי של הגבר משל האישה?
18/07/2018 | 11:11
2
18
אגב, למה מכנס קצר זה מבזה וחצאית קצרה זה לא מבזה?
יש שוני בצורת הברכיים?
לצפיה ב-'וכחנות מיותרת'
וכחנות מיותרת
18/07/2018 | 11:41
1
23
הבנתי את רעיון ההתדיינות שלך.
אז אני  מושכת את עצמי החוצה, כי שיח אילמים חירשים ממש לא מתאים לי והניסיון שלך לעורר פרובוקציות, כהרגלך, גם לא מתאים.
אז ... סבבה, תודה ושלום.

לצפיה ב-'שמחה לראות שאת מודה בטעות ולכן בורחת כמו תרנגולת בגופיה'
שמחה לראות שאת מודה בטעות ולכן בורחת כמו תרנגולת בגופיה
18/07/2018 | 11:57
17
את אישה שובנסטית סך הכל, מאמינה שגברים ונשים אינם שווים.
אני מניחה שזה חינוך לקוי מבית גרוע.
לצפיה ב-'השוטרים הנוקמים'
השוטרים הנוקמים
16/07/2018 | 05:17
4
266
אתמול שודרה כתבה על פרשת השוטרים הנוקמים מנהריה.
צפיתי ולא האמנתי למראה עיני ומשמע אזני.
ולא אכביר במילים אלא אתן לכם לצפות ולהגיב.
רק אומר כך:  אינני מצדיקה ולו לרגע את מעשיהם של השוטרים אולם אוזלת היד של המשטרה במקרה שלהם, ההתנהלות הפחדנית וה"בריחה" של משטרת ישראל מהתמודדות, היא היא הפשע הנורא ובסוף השידור, התחושה שלי היא שהשוטרים הופקרו לשלם את מחיר האימה.

אשמח לדיון פורה

לצפיה ב-'אני עם השוטרים... '
אני עם השוטרים...
16/07/2018 | 10:18
41
הם נקלעו למצב, הם לא האשמים, המשטרה פחדנית, לא מגבה, לא מתמודדת, לא מרימה את הראש באומץ ועוצמה, השוטרים צריכים להגן על חייהם, מה נשאר להם יותר מזה ואיזו ברירה היתה? 
לצפיה ב-'יש לי חבר אשר משרת כשוטר במחוז הצפוני'
יש לי חבר אשר משרת כשוטר במחוז הצפוני
16/07/2018 | 21:55
1
50
ולדבריו מחוז זה אינו מייצר הרתעה מספקת נגד מפירי חוק.

שוחחתי היום עם חברי השוטר בהקשר לסרט ששודר אתמול והוא תולה את האשם בחוסר כח אדם , קשיי אכיפה במגזר הערבי ובקושי לייצר נוכחות משטרתית קבועה עקב המרחבים הגדולים בין הישובים השונים בצפון הארץ וזאת להבדיל ממרכז הארץ אשר שם רוב האוכלוסיה מתגוררת בצפיפות של ערים אשר סמוכות אחת לשניה.

לדבריו , לא פעם שוטרים לא אוכפים את החוק כנדרש , נמנעים מעימותים הכרחיים עם עבריינים וכל זאת מפני שחסר כח אדם אשר יגבה אותם בעת הצורך , עבריינים "מריחים" מתי השוטרים אינם מעוניינים "להתעסק" איתם ולכן חוצפתם , העזתם , וחוסר הכבוד שלהם לנציגי החוק גוברים.

המשטרה בהתנהלותה לאורך השנים במחוז הצפוני הביאה לכרסום המתמיד בכח ההרתעה שלה אך מצד שני היא לא יכלה לתמוך בשום מצב בהתנהגות השוטרים הנ"ל אשר "נדחפו" לפעול באופן לא חוקי בשל הכרסום בכח ההרתעה המשטרתי עליו דיברתי.

דילמה .....

לצפיה ב-'בעיני זה עצוב ומפחיד'
בעיני זה עצוב ומפחיד
17/07/2018 | 11:30
39
הסיבה העיקרית היא שהמשטרה לא מסוגלת (או רוצה) להגן על המשרתים בה ובכך מפקירה אותם, שלא להגיד מעודדת אותם להפר את החוק. 
לצפיה ב-'המשטרה מפקידה אל כולנו לחסדי העבריינים'
המשטרה מפקידה אל כולנו לחסדי העבריינים
24/07/2018 | 10:38
3
ובסוף ההפקרה גם מגיעה אל השוטרים.
לצפיה ב-'מחקר בתחום הפסיכולוגיה החברתית'
מחקר בתחום הפסיכולוגיה החברתית
13/07/2018 | 19:49
4
35
שלום
אני סטודנט למדעי ההתנהגות בבן גוריון ואני משתתף במחקר בתחום הפסיכולוגיה החברתית. המחקר משווה קשרים בין אמונות להתנהגות חברתית בין גרמניה וישראל ונעשה בשיתוף של אוניברסיטת בן גוריון ואוניברסיטת מיינז בגרמניה. אודה לכם מאוד אם תענו על שאלון המחקר שלנו.
תודה לכל העונים.
לצפיה ב-'בלי להכנס למחקרים שסה"כ משקפים דעות פרטיות'
בלי להכנס למחקרים שסה"כ משקפים דעות פרטיות
14/07/2018 | 06:29
26
רפרפתי בשאלות והמתבקש להחליף את מושא השאלון
מגורמי שלטון לפסיכולוגים.
האם מדעי ההתנהגות לא באים להחליף אוטוריתה חברתית?
מנסים לקבוע מה מקובל, מה נורמטיבי ואיך אנו אמורים להתנהל?
מה צריך בן אדם כדי לחיות, מיהו המאושר ומי בריא נפשית?
הדמייון להדתה די מבהיל...
מהם קריטריונים להפרעות בהתנהגות ולמי הזכות להתערב או להשיא עצות...
כשמנגד כל ההתוויות הללו בדינמיקה אחרי כוחות החברה
ולא אחת פוסלות ביקורת אינדיווידואלית מחכימה מהרוב.
ההשוואה לגרמניה היא קינוח מר לדוקטרינת הנורמות
בהתחשב להיכן נורמה עלולה לדרדר את הציבור עד אובדן צלם אנוש.

מציע לך לעצור ולחשוב מדוע יש להתחשב בדעת ההמונים על פני
תפיסת המציאות שלך והתובנה שאתה מסיק ללא צורך בהתנשאות על האחר.

דוגמא קלאסית לטרור ההמונים היא בפוליטיקה - בבחירות לכנסת
לא מעט נוטים להצביע למי שיש סכוי גדול בבחינת ביטול עצמי והיסחפות
שמקנה להם תחושת הגנה ושייכות מדומה בלי קשר לתכנים או צרכים
מאוויים וצדק או מוסר אידאליסטי המעורר משמעות קיומית.

לצפיה ב-'עניתי, מאוד מעניין'
עניתי, מאוד מעניין
14/07/2018 | 14:42
24
איפה מפרסמים את תוצאות המחקר ומהו גודל המדגם (בעוונותיו למדתי גם מדע המדינה וקורס נלווה של שיטות מחקר וסטטיסטיקה)? 
לצפיה ב-'עניתי על השאלון אך אני סבור שלא השפעתי כמעט'
עניתי על השאלון אך אני סבור שלא השפעתי כמעט
15/07/2018 | 23:53
1
23
אני צופה שלסיכום מידת האמון שיביעו הישראלים בממשלתם תהיה גבוה ממקבילתה בגרמניה לאור מה שקורה בגרמניה בשנים האחרונות.

ישראלים אוהבים לקטר אבל בפועל נותנים אמון רב בממשלה, לכן הם לא מחליפים אותה בבחירות. לא סתם ביבי הפך למלך למרות שלא מבחינה רשמית.
לצפיה ב-'הכל יכול להשתנות'
הכל יכול להשתנות
16/07/2018 | 13:59
24
התקדמות בחקירות; מלחמה, חס ושלום; ושלל גורמים שלא נוכל לצפות, והמציאות הפוליטית תשתנה מקצה לקצה. תוסיף לכך את ההליכה ימינה של הציבור, ככל שהזמן עובר, מהאינתיפאדה השנייה ועד היום. מי יודע, אולי נתגעגע לביבי (כולל אני), כשבנט יהיה ראש הממשלה. 
לצפיה ב-'משום מה שודרה אמש תזכורת על הרוצחות חוה יערי ומלה מלבסקי'
משום מה שודרה אמש תזכורת על הרוצחות חוה יערי ומלה מלבסקי
14/07/2018 | 07:07
15
80
המקרה המזעזע שעליו שילמו רק 14 שנים בכלא
והראשונה (יערי) עדיין לא מודה או מכה על חטא באופן משכנע,
לפשר ההתדרדרות אליה נקלעה כביכול - מהות כל המהויות.

מבחינתי יש מעבר לזעזוע מהרצח עצמו הרבה סוגיות נוקבות
1. איך אישיות בעייתית כזו התקבלה לעבוד בבנק
2. הבנק עצמו, שהרי משם החלה כל הפרשה, לא טרח
    לשלוח עדכון מצב חשבון ולוודא קשר עם הלקוח
    ו/או לפקח על עובדיו. גם לא תבע את יערי רטרואקטיבית
    שהרי הפשע בוצע גם כלפיו.

3. ביחס לאהוד יערי שהיה ונותר כתב ישר רהוט ומציאותי
     כיצד חי במחיצת פסיכופטית שלא מצאה לנכון להודות
     טרם לכידתה על המקרה - לא סביר שזו מעידה חד פעמית.
     לציין שרכשה לעצמה רכב גולף אדום חדש בלי שנמצא לו מימון.

4. העונש הקל, בעוד דורשים עונש מוות למחבלים מקרה
    כזה לא יכול להסתיים ב14 שנה ולהניח לרוצחות להמשיך
     בחיים מלאים - הן גרועות ממחבלים.

5. בצע הכסף שביסוד המקרה אפילו לא למטרת שרידות
    או כסוי חובות שיש לרבים, אלא מטרוף הדעת נטו.
    אין חינוך לנורמות, כיבוד הקניין והחובה להגינות כלכלית.
    רואים עד היום בפערי מחירים / משכורות, מוסר תשלומים וצבירת חוב.
    זו התשתית המוסרית שנשחקה עד דק בחסות המדינה וראשיה.

6. לא התיחסתי למלבסקי מחוסר נתונים לכאורה סכנה ממשית
    לשלום הציבור, מעצם היותה שקטה שפויה אך שותפה לעבירה החמורה.

לצפיה ב-'אז ככה נראים הנתונים שאתה מביא גם בשאר התחומים? מלה מלבסקי'
אז ככה נראים הנתונים שאתה מביא גם בשאר התחומים? מלה מלבסקי
14/07/2018 | 12:05
5
43
היא הקורבן לא הרוצחת.
תקן את הכותרת ואת סעיף שש.
לצפיה ב-'לא ראיתי את התכנית רק את הפרומו....'
לא ראיתי את התכנית רק את הפרומו....
14/07/2018 | 12:23
1
42
כאב לי הלב על ילדיה של אביבה יערי שממילא סוחבים איתם סיפור נורא כזה...
פתאום פותחים להם הכל מחדש.
מה זה נתן?
אין דברים יותר בוערים למלא זמן בחדשות? 
לצפיה ב-'צודקת. גם אני לא צפיתי בזה בדיוק מאותה הסיבה'
צודקת. גם אני לא צפיתי בזה בדיוק מאותה הסיבה
15/07/2018 | 09:38
22
בשביל מה זה טוב?
לצפיה ב-'אכן מעורר תהיה'
אכן מעורר תהיה
14/07/2018 | 14:25
1
32
גם אני תוהה לגבי אופן העברת הנתונים לכאן
אכן מלה מלבסקי ז'ל היא הנרצחת
לדעתי,אם אני לא טועה,כוונת 'המשורר' היתה לגבי אביבה גרנות
לצפיה ב-'הרוצחת - אביבה גרנות תודה על התיקון מלה מלבסקי כמובן הקורבן'
הרוצחת - אביבה גרנות תודה על התיקון מלה מלבסקי כמובן הקורבן
14/07/2018 | 15:15
30

לצפיה ב-'אכן מעורר תהיה'
אכן מעורר תהיה
14/07/2018 | 14:30
31
גם אני תהיתי לגבי אופן העברת הנתונים לכאן.
לדעתי,אם אני לא טועה,כוונת 'המשורר' היתה לגבי אביבה גרנות
לצפיה ב-'עכשיו ראיתי כל שכתבת'
עכשיו ראיתי כל שכתבת
14/07/2018 | 15:41
8
44
לפני כן לא הצלחתי לקרא במלואו את תוכן תגובתך
אני נדהמת איך גם בנושא הנדון צירפת דאגתך לגורל המחבלים,ימח שמם וזכרם,"המסכנים"..
כמדומני בישראל עדיין אין עונש מוות,אז על מה אתה מלין?!אם היית שואל אותי
למחבל שהוכחה אשמתו למעלה מכל ספק,הייתי מאחלת עונש מוות בעינויים קשים ואיטיים..לא במכה אחת...האם אי פעם תגלה אמפטיה כלשהי ודאגה לגורל עמך שלך?!,לפחות העם שלמיטב ידיעתי,אליו שוייכת בלידתך..
לצפיה ב-'הטעות שלי היתה בשם, הטעות שלך ביחס למוות למחבלים מתוסבכת '
הטעות שלי היתה בשם, הטעות שלך ביחס למוות למחבלים מתוסבכת
14/07/2018 | 15:54
7
22
מזמין כל אחד/ת להבהיר היכן מתבטאת הדאגה שלי למחבלים
טענתי שדורשים עונש מוות בלי להכנס להצדיק או לדחות אלא כעקרון
מדוע יש להפלות רוצח פלילי בעונש מוות על מחבל לאומני או ההיפך?
אולי כי הלאומנות אצלך היא ערך מעל המוסר
זה ראוי לעונש וגנוי כשלעצמו
כל רוצח לא ראוי לראות את אור השמש לפחות במאסר עולם
את עונש המוות כשלעצמו אני לא מתיימר להצדיק או לפסול
מעבר שלא תהיה בו איפה ואיפה לכל נטילת חיים בכוונה זדונית.
לצפיה ב-'...'
...
14/07/2018 | 17:01
6
27
טעותך,בעיניי,היתה הרבה מעבר לטעות בשם בלבד,כי החלפת בין זהות הקורבן ,הפכת אותה מתוך טעות,כרוצחת ואז גם הבעת דעתך בעודך מתייחס לקורבן כרוצחת.
מחבל הוא אוייב  המדינה וככזה,יש בעיניי,לעשות טיפול שןרש למיגור פעולות חבלה שכאלה,לאוייב המדינה,אני באופן אישי,חפצה שימות בייסורים,זה הרגש שלי ברמה האישית לנושא וגם למען "יראו וייראו..
האמת שנזכרתי בעונש מוות שהיה של אחד מהצוררים הנאצים,יימח שמו וזכרו(אני בכוונה לא מציינת שם)אבל כולי תקווה שהקריאה הטרומית שהיתה בזמנו בנושא עונש מוות,"תקרום עור וגידים" ועשרות ומאות מחבלים יומתו בייסורים ולא יזכו להמשיך לשבת בכלא,תוך למודים,קבלת כספים והכנת הרצח הנתעב הבא וכמובן שלא יראו יותר אור יום לעולם,כנגד פעולות שפלות של אוייב מרצח,איני רואה שום מקום לבחינה מוסרית כלשהי!
לצפיה ב-'קשקשת כהרגלך טעות בשם היא טעות בשם ולא מעבר.'
קשקשת כהרגלך טעות בשם היא טעות בשם ולא מעבר.
14/07/2018 | 19:25
5
28
כל מעשה פלילי ורצח בפרט נחשבים עברה כלפי המדינה
המדינה היא התובעת - אין הבדל בטרור בין חוה יערי לרוצח פלסטיני.

אייכמן הוצא להורג בשל כמות הנרצחים להם היה אחראי

אגב אויבי המדינה הטרוריסטים והפוגעים בצה"ל
החרדים המשתמטים הביאו למוות חיילים חילוניים בני קיבוצים
במקום שיקחו חלק בנטל ובחלקות הצבאיות בבתי העלמין
מבחינתי שלא ימותו אבל כשאת מפנה את הכעס והצורך ביסורים
אני מפנה את הכעס לאויב החמור ביותר לציונות - החרדים והדת.
המחבלים פועלים מתוך נקמות מאבק על שטח ושנאה
החרדים פועלים נגד חיילי צה"ל ללא שום הצדקה
הם מסיתים אפילו נשים כמוך בבתי ספר באשדוד

לצפיה ב-'הנה התמליל למי שאין פייסבוק'
הנה התמליל למי שאין פייסבוק
14/07/2018 | 19:29
2
30

Yoav Tal

לא רוצה להוסיף אש למדורה, אבל אני חייב לפרוק. אני בסערת רגשות ולא מתבייש לכתוב לכם, אני בוכה. כן, הגורילה, הענק שלא מפחד מכלום, ששוקל 108 קילו, בוכה כמו ילדה קטנה.

נתבקשתי להסיע מרובע ז' באשדוד בית ספר יסודי של בנות לבריכה בחפץ חיים.

כל הדרך הן שרות, צורחות, אני לא מוציא מילה מהפה. מצב רוח טוב, חופש, מורל גבוה, ילדות קטנות .אני זורם, העיקר אווירה טובה. מנחם את עצמי שזאת נסיעה קצרה ועוד כמה דקות היא מסתיימת .עד כאן הכל טוב ויפה.

מגיעים למחלף גדרה, ברמזור שמאלה לחפץ חיים בכביש המקביל אוטובוס של אגד מעלה חיילים. תוך שנייה הן משנות את השיר וצורחות: "מוות לכל החיילים. שיתפוצצו באוטובוסים ביחד עם כל הערבים. מוות לחיילים". אני מסתכל על המורות שישבות מקדימה והן מצחקקות בבושה, שמות יד על הפנים במבוכה.

זה מה שאתן מלמדות אותן? אני שואל.
המורה לא עונה וצוחקת.

נעמדתי באמצע האוטובוס, צרחתי עליהן שיסתמו את הפה וישימו חגורות.

ממשיך לנהוג וחושב על החברים שאיבדתי, על שכנים שהכרתי שהלכו בצוק איתן. פשוט בוכה. זה לא ירושלים, זה לא בני ברק, לא ששם זה מוצדק אבל זה כאן באשדוד, העיר שלנו.

ובמחשבות עם עצמי אני שואל את רבונו של עולם, בשביל מי, בשביל מה. אלה האזרחים, התושבים שלך אחרי 70 שנות עצמאות? אחר כך כולם קופצים: "אין הדתה, הדתה שמדתה. לא כולם ככה".

לצפיה ב-'וואו, מדובר ביהודיות?'
וואו, מדובר ביהודיות?
14/07/2018 | 19:47
33
לא מאשים אותן, חס וחלילה, אלא את הגורמים הפדגוגיים (עאלק) שהרעילו להן את המוח. צריך לשפוט ולהעמיד לדין את המורה ושותפיה לגועל הזה נגד הסתה, זה ברור כשמש.
לצפיה ב-'לא מופתע'
לא מופתע
15/07/2018 | 23:59
23
אם לא יחנכו אותן ואת אחיהן לשנאת חיילים איך יצליחו להבטיח שיהיו מוכנים אף לשבת בכלא כדי לא להתגייס? הכוח הפוליטי בחינוך לשנאה חזק באופן בלתי נתפס. שנאה משפיעה על הפוליטיקה אף יותר מפחד. 
לצפיה ב-'העיקר ש'דברי חכמתך" נקראו'
העיקר ש'דברי חכמתך" נקראו
14/07/2018 | 21:23
23
כמה חוסר מודעות עצמית בשורת הנושא שכתבת
נו שויין,אם אני זו שאתן לך להרגיש טוב,שיהיה

ולמרות שכתבת דבר מה שהיה לי כהנחתה טובה בתגובתי,לא אשתמש בזה.
עד כאן בהקשר לשורת הנושא

שבוע טוב

לצפיה ב-'אני כמעט ולא קוראת יותר בפייסבוק בדיוק בגלל פוסטים כאלה'
אני כמעט ולא קוראת יותר בפייסבוק בדיוק בגלל פוסטים כאלה
15/07/2018 | 09:43
19
הפסקתי להתעצבן. הפסקתי לקרוא.
מה שלא יודעים, לא כואב.
מה שלא קוראים, לא מעצבן.
לצפיה ב-'עוד הסלמונת שהסתיימה בלא כלום'
עוד הסלמונת שהסתיימה בלא כלום
15/07/2018 | 08:04
6
41
מציאות הזויה- ממשלת ימין מתנהגת כמו שמאל והאופוזיציה מהשמאל-מרכז אומרת להם להגיב בעזה (לפיד צודק- נתניהו העדיף לראות משחק במונדיאל ע"פ עימות עם תושבי עוטף עזה, הפחדן). עולה על כל דמיון, לא? 
לצפיה ב-'אמש היו אצלנו זוג חברים'
אמש היו אצלנו זוג חברים
15/07/2018 | 09:48
4
26
ובדיוק דיברנו על הנושא ועל הפסקת האש.
החברים אמרו שהפעם לא נסכים להפסקת אש
ואני התערבתי איתם שאנחנו כן נלך להפסקת אש כמו טעטעלך.
לביבי ממש לא מתאים עכשיו סיבוב נוסף בעזה.
וכן, אפשר לצחוק על לפיד כמה שרוצים
אבל הוא אומר דברים נכונים.
בזמן שהחברים שלי בקיבוץ בארי רואים את היער שלהם נשרף
ביבי נוסע לרוסיה לראות מונדיאל. נפלא. אחלה דוגמא.

לצפיה ב-'תראי, הוא תמיד יכול לטעון, אולי בצדק, שהוא דיבר איתו על '
תראי, הוא תמיד יכול לטעון, אולי בצדק, שהוא דיבר איתו על
15/07/2018 | 09:53
3
25
הנושא האיראני. עדיין, לא נראה טוב. 
לצפיה ב-'הנה קבל אותו את השקרן'
הנה קבל אותו את השקרן
15/07/2018 | 10:09
2
24
לצפיה ב-'לי יש פרשנות אחרת'
לי יש פרשנות אחרת
15/07/2018 | 10:15
1
31
כל אחד הדגיש את מה שחשוב לו. בשביל נתניהו, זה צורך קיומי-פוליטי; בשביל פוטין, זו אתנחתא קומית, עם הנודניק מישראל. ולהזכיר, אני ממש לא אוהד של נתניהו. ההיפך.
לצפיה ב-'יש לזה רק פרשנות אחת אחרת - תחמן'
יש לזה רק פרשנות אחת אחרת - תחמן
15/07/2018 | 12:25
9
לצפיה ב-'אולי זה בגלל המשחק, רוצים שגם הדרומיים יראו משחק בשקט'
אולי זה בגלל המשחק, רוצים שגם הדרומיים יראו משחק בשקט
15/07/2018 | 09:51
11
לצפיה ב-'שאלון מונדיאל'
שאלון מונדיאל
12/07/2018 | 11:25
5
31
* האם אתם מתכוונים לראות את המשחק על המקום השלישי (בלגיה -אנגליה) ואת הגמר (צרפת-קרואטיה)? 
* אם לא, למה לא? 
* עם מי בכוונתכם לראות את שלבי הסיום? 
* מה תהיה התחושה שלכם ביום שאחרי סיום הטורניר?
* עד כמה אתם מתעניינים בשגרה? 
לצפיה ב-'תשובות שלי'
תשובות שלי
12/07/2018 | 11:26
29
* כמובן, את שניהם.
* אראה את הגמר עם 2-4 חברים,תלוי בזמינות שלהם.
*תחושה שאחרי- חבל, אבל זה מה יש.
* בשגרה- מתעניין. מכבי ת"א כדורגל בליגה ומשחקים של ריאל מדריד ויובנטוס בליגת האלופות. בנוסף, גם מכבי בכדורסל, באירופה.
לצפיה ב-'ערב טוב דורי'
ערב טוב דורי
12/07/2018 | 20:25
2
24
אני עדיין בהיי מהניצחון ההירואי של קרואטיה על אנגליה,
אבל כמובן שלא אפספס משחק על המקום השלישי בין בלגיה לאנגליה מתוך תחושה שבלגיה תנצח את אנגליה. אנגליה שבורה מוראלית.
את הגמר כמובן אני מקווה לראות עם הנכדים והילדים שלי, אבל אין לי אשליות בקשר אליו. צרפת תהיה אלופת העולם.
ביום אחרי הטורניר יהיה לי חבל שזה נגמר. אבל אלה החיים, הדברים הטובים נגמרים מהר. 
אני לא מתעניינת בשיגרה. אני שונאת את השיגרה.
לצפיה ב-'שלום גם לך'
שלום גם לך
12/07/2018 | 22:13
1
19
אני גם מעודד את בלגיה במשחק על המקום השלישי. בגמר, אני לא אעודד את קרואטיה או צרפת, אבל אשמח לראות שערים רבים. מאז 1986 לא היו יותר מ-3 במשחק ולדעתי, הגיע הזמן. 
לצפיה ב-'גם אני מקווה שיהיו שערים רבים, בלי הארכה ובלי בעיטות עונשין'
גם אני מקווה שיהיו שערים רבים, בלי הארכה ובלי בעיטות עונשין
12/07/2018 | 22:15
8
לצפיה ב-'לא'
לא
13/07/2018 | 06:40
24
לא סובל את צרפת והבלגים - אותה שפה מעצבנת :)
בכללי לא חובב כדורגל אלא אם אני משחק בעצמי
די  לצפות בכמה דקות לקנא בכושר של השחקנים
דוקא הצטערתי שאנגליה ירדה מהגמר (כדורגל מתחבר עם ליברפול ..)
השגרה מבחינתי איך אני רץ את כר הדשא בפארק (משמש לפעמים כמגרש)
ומדמיין שאני קשר, חלוץ עולה או לפחות שופט צד
לצפיה ב-'פתגמים ומשפטי מחץ מצחיקים ו/או מעוררי השראה- אני מתחיל'
פתגמים ומשפטי מחץ מצחיקים ו/או מעוררי השראה- אני מתחיל
10/07/2018 | 11:05
3
51
* ההבדל העיקרי בין גבר לילד שהצעצועים של הגבר יותר גדולים ועולים יותר כסף 
*תהיו מאושרים עכשיו, הצרות יגיעו בהמשך
לצפיה ב-'אני אמשיך, אבל הציטוט שלי אינו מצחיק, אלא מראה במדויק'
אני אמשיך, אבל הציטוט שלי אינו מצחיק, אלא מראה במדויק
11/07/2018 | 12:02
27
את תמצית העולם והחיים בו:
Die Welt ist eben die Hölle, und die Menschen sind einerseits die gequälten Seelen und andererseits die Teufel darin
כלומר העולם שלנו נראה כמו גיהינום ובני אדם הם נשמות מיוסרות בו מחד ומאידך הם  השטן בכבודו ובעצמו. זה ציטוט שנחרט עמוק במוחי ונשאר רק לנחש מי אמר זאת.
לצפיה ב-'במקרה גיליתי היום במעודפים שלי'
במקרה גיליתי היום במעודפים שלי
11/07/2018 | 12:42
24
2 סרטונים על ציטוטים ומשפטי מחץ, בליווי מוזיקה יפה, אבל הפעם רק ברוסית. מי שיודע את השפה לא יפסיד:
וסרטון שני שמתחיל במשפט - אושר זה לא כל שפע שיש לך, אלא שאתה נהנה מהמעט  שיש לך:

לצפיה ב-'בהחלט מעורר השראה'
בהחלט מעורר השראה
12/07/2018 | 05:38
23
אל תלך לפניי, כי אולי לא אצעד אחריך.
אל תלך מאחוריי, כי אולי לא אדע להוביל.
לך פשוט לצידי, והיה ידידי.

אלבר קאמי
לצפיה ב-'אם יחזור לפוליטיקה ויעמוד בראש מפלגה, אצביע לבוגי '
אם יחזור לפוליטיקה ויעמוד בראש מפלגה, אצביע לבוגי
05/07/2018 | 17:37
3
42

נ.ב- כנ"ל אם יצטרף ליש עתיד (או מפלגה נורמלית אחרת) כמועמד לשר הביטחון. 
לצפיה ב-'כןןןןןןןןןןן, אבל ....'
כןןןןןןןןןןן, אבל ....
07/07/2018 | 00:58
2
28
זוכר כשליברמן עוד לא היה שר ביטחון?
מה הוא אמר?
"אני אומר לך ואתה יכול לתפוס אותי במילה ופה הכל מוקלט, אם אני שר הביטחון – אני נותן לאדון (אסמאעיל) הנייה 48 שעות. או שאתה מחזיר את הגופות והאזרחים או שאתה מת. מבחינתי אתה פשוט תזמין לעצמך מקום בבית קברות הכי קרוב אליך, אין דבר כזה"
ו .... מה קרה מאז?

ועכשיו, בוגי יעלון
שר הביטחון לשעבר משה יעלון קורא לפעול נגד עפיפוני התבערה שמשלחים פלסטינים מרצועת עזה בשיטה של עין תחת עין. לדבריו, "מהרגע שזה התחיל בקטן הם היו צריכים לשלם מחיר כבד, הם שורפים לנו, אז גם אצלם יישרפו דברים. היינו מזמן צריכים לגרום להם לשלם מחיר"

ונגיד שמחר הוא שר ביטחון.
מה נראה לך שיקרה?
לא, אבל באמת באמת, עם יד על הלב

לצפיה ב-'אני מקווה שתהיה הרתעה'
אני מקווה שתהיה הרתעה
07/07/2018 | 12:17
1
24
נכון לרגע זה, נשרפים שדות ונגרמים נזקים פיסיים וכלכליים בהיקפים דמיוניים - ולממשלה אין מדיניות סדורה. מאחר ובוגי הוא המוח שמאחורי "חומת מגן", אני סומך עליו יותר מאשר על ליברמן, בעניין הזה. 
לצפיה ב-'מזלם של המתנחלים ביו"ש שאינם חקלאים וחיים על אדמת טרשים...'
מזלם של המתנחלים ביו"ש שאינם חקלאים וחיים על אדמת טרשים...
13/07/2018 | 06:48
15
לצפיה ב-'לצערי הרב, לפיד רוצה שנתניהו ישריין לו כיסא'
לצערי הרב, לפיד רוצה שנתניהו ישריין לו כיסא
02/07/2018 | 15:47
30
51
הוא זנח את כל הערכים שלו ומציל את ראש הממשלה הגרוע והמושחת בתולדות המדינה, לא כולל אולמרט. שיחלום לקבל את הקול שלי, ושל רבים מהמאוכזבים שלו.
לצפיה ב-'נווו , אז מה נותר לך דורי , היידה , חזרת אל מפלגת האבודה....'
נווו , אז מה נותר לך דורי , היידה , חזרת אל מפלגת האבודה....
02/07/2018 | 16:32
25
38
השמאלנות טבועה בך , מה זה בכלל משנה מבחינתך ? , "יש עתיד" או "האבודה"  , שניהם שמאלנים.
סוף סוף חזרת הביתה ואף הצהרת על כך.
לצפיה ב-'בעצם , אף פעם לא עזבת את ביתך הפוליטי...'
בעצם , אף פעם לא עזבת את ביתך הפוליטי...
02/07/2018 | 16:33
11
לצפיה ב-'ממש לא '
ממש לא
02/07/2018 | 19:28
23
38
אני כ"כ נואש, שאגיע לקלפי ואכתוב את השם של האקסית שלי על פתק. ולא, השמאל הוא לא הבית שלי. רק מפלגות מרכז, אלא אם כן גם כחלון נחשב עבורך שמאלן. 
לצפיה ב-'תחשוב טוב דורי , כחלון אינו שמאלן כמו לפיד וגבאי...'
תחשוב טוב דורי , כחלון אינו שמאלן כמו לפיד וגבאי...
02/07/2018 | 20:00
22
43
שנאתך העצומה לנתניהו הביאה אותך לתמוך בשותף קואליציוני טבעי לממשלה ימנית......בראשות נתניהו .
כחלון עצמו מבין שהוא אינו מועמד לראשות הממשלה בעת הנוכחית , כך שקולך יגיע לגוש הימין , האין זה נפלא ?
אכן , המציאות עולה על כל דמיון.
אין ספק שאתה נואש , זה עולם ימני חביבי , ככל שתמהר להתרגל כן ייטב לך.

לצפיה ב-'תתרגל, המציאות עולה על כל דימיון'
תתרגל, המציאות עולה על כל דימיון
03/07/2018 | 05:16
20
34
אין ספק, המציאות עולה על כך דימיון.
המציאות הולכת אחורה במקום להתקדם והעם היושב בציון מתבקש להתרגל.
המדינה הולכת ומתחרדת והעם היושב בציון מתבקש להתרגל.
אין ספק - עולמנו הופך להיות עולם ימני דתי קיצוני.
בתסריט הכי בדיוני לא יכולנו להעלות על דעתנו שכך יהיה.
אבל, תתרגל, הימין הוא חלק מהעולם הזה ויבוא הרגע שהוא יתעורר, ויבין שהנורא מכל מתרחש ממש מתחת לאפו ובתמיכתו, אלא שאז עלול להיות מאוחר מידי.

יודע מתי תבין/ תבינו?
כשתרצה לצאת לקרוז, למשל, עם המשפחה, אשתך והילדים- בנים ובנות, ויגידו לך - אין בעיה, אוניה לנשים ואוניה לגברים,
או כשתרצה לקחת את הילדים וזוגתך לטיול בצפון באיזה פארק בשבת, היום היחיד בו אינך עובד וזמנך שייך למשפחה, והפארק סגור, כי "שאבס" ואם ביום חול, תתבקש להיכנס בכניסה נפרדת כי נשים לא נכנסות עם הגברים וכך תצטרכו לבלות יחד אבל לחוד,
ובכניסה לגן החיות תצטרך לחבוש כיפה וזוגתך, בקצהו השני של הגן תצטרך לעטות כיסוי ראש, למען לא ייפגעו רגשות בעלי החיים ויתרה מזאת, לא יהיו כל החיות, כי חלקן הרי טמאות, טפו...

אז, תתרגל, כי המציאות עולה על כך דימיון.
ותחשוב על זה ...

לצפיה ב-'לדמוקרטיה יש מגרעות אך עוד לא מצאנו שיטה טובה ממנה.....'
לדמוקרטיה יש מגרעות אך עוד לא מצאנו שיטה טובה ממנה.....
03/07/2018 | 07:33
16
44
מה חשבתם , שסחיטה קואליציונית חרדית שייכת רק לימין ? טעות בידכם.
בתקופות רבות כוחם הגדול והקבוע של החרדים היווה לשון מאזניים , כלומר כל מפלגת שלטון אשר "חפצה חיים" נסחטה ע"י החרדים.
מפלגת "האבודה" בראשות רבין לדוגמא העבירה את הסכם אוסלו הארור בזכות תמיכת ש"ס , מענין מה הובטח לה בתמורה ? 
כך שזה ממש לא ענין של שמאל וימין.

אני חילוני מוחלט ונוח לי מאד במצב הקיים במדינת ישראל מבחינה זו , איני חושב שהמדינה מתקדמת אל עבר הדוגמאות אותן העלית בפוסט שלך ולדעתי אין שום צורך להכנס לחרדות מיותרות אשר מוזנות בד"כ ע"י אזרחים חילונים בעלי תודעה פוליטית שמאלנית.

יש לנו כמדינה בעיות הרבה יותר גדולות מן הבעיה "החרדית"  {בעיות בטחון}
ואני באופן אישי אשן הרבה יותר טוב בלילה כשאדע שהספינה אשר קרויה "מדינת ישראל" מנווטת ע"י רב חובל ימני מפוקח ומציאותי ולא רב חובל שמאלי מופקר בטחונית ונאיבי.

כשיגיע הרגע , אם יגיע בכלל , אתן דעתי לנושא הקרוי בפיכם "כפיה דתית" , בינתיים איני רואה שום סיבה להלחץ כלל.

וחוץ מזה , בדור מופקר בו בתוליהן של נערות מבותקים כבר בגיל 14 {אם לא למטה מכך  } , בדור בו "מצעד הגאווה" הפך לחגיגת המונים משפריצת סקס בוטה , בדור בו מתקיימות להן "צעדות של שרמוטות"  חושפניות במיוחד , בדור בו בני נוער משתכרים עד אבדן הכרה , צריכת סמים אשר נמצאת בעליה מתמדת, אלימות ועוד..... בקיצור , בדור כזה קיצוני יש גם מקום לקיצוניים מן הצד השני ...
שכל אחד יעשה את הבחירה הנוחה לו.

לצפיה ב-'סחטנות, רבי חובלים ותקוות'
סחטנות, רבי חובלים ותקוות
03/07/2018 | 09:59
6
143
סחטנות היתה ותהיה, השאלה החשובה היא מי יותר לחיץ.
ולצערי הרב, ממשלת הימין הנוכחית פשוט מתבטלת לנוכח המפלגות הדתיות ומוכרת את המכורה תמורת הישיבה על כס השלטון.

אגב, שיבוש שמות המפלגות או נושאי התפקידים אינו מוסיף דבר לכבוד המשבש.
רק מעיד על שינאה עיוורת, חינם, זו שזורעים אלו שאותם אתה כל כך מוקיר. אין ספק שהם עושים עבודה טובה.

וזה שאינך חושב שהמדינה מתקדמת אל עבר הדוגמאות אותן העליתי לא אומר שהדברים אינם קורים, זה אומר שאתה מעדיף לטמון ראשך בחול.
הם קורים, יום יום, שעה שעה, ומתפשטים כמו מגפה

באשר להגדרתך את רב החובל של המדינה כ"רב חובל ימני מפוקח ומציאותי", תרשה לי [וגם אם לא] לגחך מחד גיסא ולהזיל דמעה מאידך גיסא.
כי אם זהו רב חובלנו, ספק אם נזכה להגיע בשלום לחוף מבטחים ...

אני רוצה להאמין שרוב העם הוא חכם ומפוקח [למרות שאני לא נאיבית וברור לי שהמשך שלטון הימין שריר וקיים והימים יהיו רק קשים יותר, הקיצוניות תחמיר, השנאה תגדל, ויאללה כפיים] ולקוות שעוד יבואו לנו ימים טובים יותר.

לצפיה ב-'נתניהו מפוקח? האיש נראה כאילו מזריקים לו תרופות הרגעה'
נתניהו מפוקח? האיש נראה כאילו מזריקים לו תרופות הרגעה
03/07/2018 | 10:17
3
37
לא שאני מתפלא, עם אשה כזו, הייתי כבר מזמן מבקש שיאשפזו אותי בכפייה. ואגב רוזי, יש ימין מתון ונורמלי. הבעיה היא שלא שומעים אותו, רוה"מ משתיק אותו. הוא הרחיק את בוגי ואת סער, שני היחידים שיכולים להציל את המדינה. חוץ מלפיד, אם יחזור להיות אופוזוציונר נושך  ולא יס מן של ביבי.
לצפיה ב-'ימין מתון'
ימין מתון
03/07/2018 | 11:47
2
27
בהחלט יש ימין מתון ושפוי שרואה ומבין.
ונכון, את הימין הזה משתדלים להשתיק.
ומי? אנשי הימין.
אוקסימורון 
לצפיה ב-'רוזי, יאיר הון ושלטון נתניהו מנהל את המדינה'
רוזי, יאיר הון ושלטון נתניהו מנהל את המדינה
03/07/2018 | 17:03
1
35
הוא, אמא שלו המטורללת וטופז לוק, חבר מהצבא שמנהל לביבי את הניו מדיה. פלא שהמדינה הזאת נראית כמו בית מחסה לחולי רוח? ואגב, נתניהו משול בעיני לרב חובל האיטלקי של הקוסטה קורדיה, מלפני כמה שנים. אחד שמסוגל ורוצה לרסק את הספינה, ולו במחיר חייהם של נוסעיה. איש חסר מצפון, ציני ונהנתן. גועל נפש. 
לצפיה ב-'דורי , אל תתרגש מידי , כשאתה מתרגש'
דורי , אל תתרגש מידי , כשאתה מתרגש
03/07/2018 | 17:13
26
אתה נוטה לפלוט התבטאויות בעייתיות.
בינתיים אתה בסדר אך הדרך עדיין לפנינו ��
לצפיה ב-'מדוע לדעתך יאיר לפיד כל כך מתחנף'
מדוע לדעתך יאיר לפיד כל כך מתחנף
03/07/2018 | 13:12
1
45
לחרדים ? 
מפני שהוא סוף סוף השכיל להבין שבלעדיהם סיכוייו להרכיב ממשלה נמוכים עד מאד.
אני יכול להבטיח לך כי לו יאיר לפיד יזכה להרכיב את הממשלה הבאה ( תרחיש אשר סיכוייו להתממש קרובים לסיכוי שאני עצמי אצביע שמאל ) המו"מ אותו ינהל עם החרדים בתמורה לתמיכתם יתחיל ממה שקיבלו מנתניהו ואין לדעת היכן יסתיים.
גבאי יבטיח לחרדים ניסים ונפלאות בתמורה להדחת נתניהו והימין מן השלטון , אני מציע לך להביט למציאות בעיניים.
גם רבין ופרס הכירו "והוקירו" את הכח החרדי .
גם ציפי לבני סירבה לשלם את האתנן החרדי ולכן הפסידה את ראשות ממשלת ישראל. 
אז מה עדיף ? 
להכנע ולנסות להצליח למרות הסחיטה או ללכת עם "הראש בקיר" , לשבת באופוזיציה ולא להצליח לקדם דבר ? 
 מי טומן ראשו בחול , אני או את ?

אני מכנה את מפלגת "האבודה" בשמות הראויים לה , בעיני זו מפלגה אבודה שיש לה עבר " מפואר" אך אין לה עתיד.
הכינוי איני מוסיף לכבודי אך לדעתי גם איני גורע ממנו וכן , אני מתעב גזענים , ואני חושב שרוב מצביעי מפלגה זו הינם גזענים לכל דבר וענין , כולל אלו אשר מכנים את שרת התרבות בשם נעוריה המזרחי רק מפני שהם חשים כי שם זה ראוי ללעג.
גזענות עיוורת , לא כן יקירתי ? 

רובם המכריע של אזרחי ישראל היהודים אינם מוטרדים מכפיה דתית כלשהי וחשים כי נתניהו הינו מנהיג מפוקח ומציאותי שהרי אם לא כן לא היו מעניקים לו אמונם פעם אחר פעם אחר פעם.

הימים הבאים יהיו באמת קשים יותר עבור הגזענים , הצבועים , המתנשאים , אלו אשר חשים שחלק נרחב מבני עמם הינם ניאנדרטאלים ובורים.

בדרך כלל מדובר באזרחים אשר היגון והדיכאון שזורים בנשמתם החל מן הרגע בו האמינו לכל מילה אשר כתובה בתקשורת מבלי להתחיל אפילו להטיל ספק בריא במה שנאמר להם.

לצפיה ב-'מבלי להתייחס לפרשנות, תיקון טעות לשונית'
מבלי להתייחס לפרשנות, תיקון טעות לשונית
03/07/2018 | 15:54
27
אתה מתכוון למפוכח (מלשון פיכח). מפוקח זה לא CLEVER, אלא משהו שמפקחים עליו (מוצרים בפיקוח, מפקח מטעם משרד הבריאות וכדומה). ואגב, אני כן מסכים אתך לגבי לבני- בלי קשר לימין או שמאל, אחת הפוליטיקאיות הכושלות והבלתי אמינות בכל הזמנים. טנסו צ'ילר בטורקיה הייתה דומה לה, בשנות ה-90.
לצפיה ב-'ברור, כל השמאלנים מופקרים, גם בגין, נכון?'
ברור, כל השמאלנים מופקרים, גם בגין, נכון?
03/07/2018 | 16:45
8
25
הוא חתם על הסכם שלום ועזה נשארה בידנו, בא לך שנעלה על דחפור וננתץ את המרכז למורשת בגין? או שזה בסדר, לשיטתך?
לחוד, בעיית הביטחון אקוטית ועירוב גורמים בינלאומיים יסייע לפתרונה. ישראל לא חיה בואקום, גם אם נרצה לחשוב כך. והיא גם לא מרכז העולם. 
לצפיה ב-'כן דורי , לעניות דעתי , כל מי אשר מצביע '
כן דורי , לעניות דעתי , כל מי אשר מצביע
03/07/2018 | 17:06
7
32
שמאל הוא מופקר בטחונית ונאיבי.
אך יאמר לזכותו כי הוא חתם על הסכם שלום עם מצרים הרבה לפני שאפילו שמענו על המושג "אינתיפאדה" .
דרך אגב , מי מדבר בכלל על דחפורים ? 
אני בטח שלא ! 
יש כאלה אשר מדברים על שריפות שונות ומשונות או השוואת נתניהו לחמאס וחיזבאללה , כידוע לך אני איני כזה , אני נגד פעולות אלימות וקיצוניות. 
לצפיה ב-'יש סתירה לוגית בין הדברים שאמרת'
יש סתירה לוגית בין הדברים שאמרת
03/07/2018 | 17:11
3
22
מצד אחד, אתה לא נגד פעולות אלימות וקיצוניות. מצד שני, אתה עושה דה לגיטימציה לאנשים ולנבחרי ציבור שדעתם שונה משלך. אני לא עושה דבר כזה. 
לצפיה ב-'"דה לגיטימציה" ???'
"דה לגיטימציה" ???
03/07/2018 | 17:17
2
24
אני כותב את דעתי על השמאל הישראלי בדיוק כפי שאתה כותב את דעתך על השרה רגב.
רק שאותי לא תתפוס לא תתפוס מסית לאלימות או מבצע השוואה בין נתניהו לחמאס וחיזבאללה.
טול קורה מבין עיניך.
לצפיה ב-'כתבתי עליה שקרים?'
כתבתי עליה שקרים?
03/07/2018 | 17:23
1
21
הקשר שלה לתרבות זהה לקשר שלי להנדסת בניין, בערך.
לצפיה ב-'כתבת עליה את דעתך בדיוק כפי שאני'
כתבת עליה את דעתך בדיוק כפי שאני
03/07/2018 | 17:32
18
כותב את דעתי על השמאל הישראלי.

לצפיה ב-'הבהרה : יאמר לזכותו של מנחם בגין כי הוא חתם על הסכם'
הבהרה : יאמר לזכותו של מנחם בגין כי הוא חתם על הסכם
03/07/2018 | 20:35
2
20
שלום עם מצרים הרבה לפני שאפילו שמענו על המושג "אינתפאדה"
לצפיה ב-'ההסכם היה במקום וכל הכבוד לו'
ההסכם היה במקום וכל הכבוד לו
03/07/2018 | 20:38
1
20
החור היחיד בהסכם, כפי שאני רואה, הוא שישראל נתקעה עם עזה ולא התעקשה שתעבור לידי מצרים. בסוף כל העולם מאשים אותנו בהרעבה. צריך שמצרים תבנה להם שטח מגורים ותעסוקה בסיני וזהו, לא בעיה שלנו יותר. 
לצפיה ב-'כפי שכתבתי , בעת חתימת ההסכם לא היתה אינתיפאדה..'
כפי שכתבתי , בעת חתימת ההסכם לא היתה אינתיפאדה..
03/07/2018 | 21:43
15
פלשתינית , היא החלה רק באמצע שנות השמונים כמדומני.

לצפיה ב-'כמו שכתבתי, השסניקים האלה הם כמו הטליבאן'
כמו שכתבתי, השסניקים האלה הם כמו הטליבאן
03/07/2018 | 08:29
27
אף אחד לא שם לב אליהם כשניתצו את פסלי בודהה באפגניסטאן. כשיהיה פה מקביל ל-11 בספטמבר, אולי יטפלו בהם... 
לצפיה ב-''
03/07/2018 | 15:07
6
לצפיה ב-'ישראל היא חצי סיכה על מפת העולם'
ישראל היא חצי סיכה על מפת העולם
16/07/2018 | 00:08
8
הדברים הקיצונים שאת צופה יקרו בישראל אבל בעולם אפילו לא ידברו על זה מפני שזה לא ישפיע על אנשים שחיים במדינות אחרות.

על מה שקורה באיראן מדברים רק בגלל שחוששים מהנשק הגרעיני של איראן, אם לא היה כן לא היה אכפת לאף אחד מדיכוי הנשים שמתרחש באיראן.
לצפיה ב-'עולם ימני? על סמך מה קבעת את זה?'
עולם ימני? על סמך מה קבעת את זה?
16/07/2018 | 00:04
3
לצפיה ב-'לצערך? באמת היו לך ציפיות מיאיר לפיד?'
לצערך? באמת היו לך ציפיות מיאיר לפיד?
16/07/2018 | 00:02
3
10
הוא לא זנח את הערכים שלו כי מלכתחילה לא היו לו ערכים, מי שהאמין שיעמוד במילותיו מטומטם.
לצפיה ב-'אני לא מחפש ערכים, אלא פוליטיקאי שמחובר למציאות'
אני לא מחפש ערכים, אלא פוליטיקאי שמחובר למציאות
16/07/2018 | 08:10
2
11
יש לך מישהו יותר טוב להציע? 
לצפיה ב-'לא מציע אף אחד, אין לי אמון באף ח"כ בישראל'
לא מציע אף אחד, אין לי אמון באף ח"כ בישראל
16/07/2018 | 15:10
1
9
ישראל הגיעה לנקודה שבה לא נותרו עוד ח"כים לא מושחתים וצריך זעזוע רציני או אנארכיה זמנית כדי לתקן מה שכבר לא ניתן לתקן בדרכים אחרות.
לצפיה ב-'הבעיה לא רק מושחתים'
הבעיה לא רק מושחתים
16/07/2018 | 21:14
14
תראה לי אדם אחד ביש עתיד למשל, שהורשע בשוחד או היה מעורב בפרשה מהסוג הזה. הבעיה היא חקיקה שאני מכנה "חקיקת הלייקים": חוק הלאום, חוק ההמלצות ועוד אי אלו שכאלה. מדובר בחוקים שסיכויהם לעבור את מבחן בג"ץ קלושים והח"כים מעלים אותם בכל זאת. מדוע? הסיבה פשוטה, עצם העלאתם לסדר היום מזניקה את מספר הלייקים בפייסבוק. רוב חברי הכנסת, מבוגרים כצעירים, מבינים את כללי המשחק ופועלים לפיו. גם סרטי התחזירו לנו את המדינה של אריאל מרגלית, היו בכיוון הזה. 
לצפיה ב-'שלום מיסייה ז'יל אסולין/נתן רונן'
שלום מיסייה ז'יל אסולין/נתן רונן
29/06/2018 | 12:48
54
93
"שלום מיסייה ז'יל אסולין.מנכ"ל יינות "ברקן".
לפי השם שלך אתה מרוקאי עם ניחוח פרנקופוני. נכון? סליחה, נעלבת? 
הא, אתה צרפתי ממקור צפון אפריקאי ? בסדר.דאקור.
כשאני כותב לך ככה דוגרי על המוצא שלך בלי להכיר אותך, זה לא קצת מקפיץ לך שם למטה דגדוגון...
המשך>>
"שלום מיסייה ז'יל אסולין.מנכ"ל יינות "ברקן".
לפי השם שלך אתה מרוקאי עם ניחוח פרנקופוני. נכון? סליחה, נעלבת? 
הא, אתה צרפתי ממקור צפון אפריקאי ? בסדר.דאקור.
כשאני כותב לך ככה דוגרי על המוצא שלך בלי להכיר אותך, זה לא קצת מקפיץ לך שם למטה דגדוגון קטן של ניחוח גזעני?
ככה בדיוק הרגישו העובדים שלך ממוצא אתיופי שפיטרת והחזרת , רק כי מנכ"ל טמפו קבוצת האם שלך מחץ לך את הביצים בגלל המהומה שהקמת.
אבל אני כותב לך אישית , שר ז'יל יקר, לא בגלל שאני גזען כמוך. תדע לך שממש לא.גם אצלי בבית הבוסית שלי מרוקאית.
אני כותב לך רק כי "זה סתם ביזנס" כמו שהתבטאת. ואתה המנכ"ל שקיבל את ההחלטה.
ורק כי רציתי שתדע, כי מהיום אני מתכוון להפסיק גם לקנות את היין שלך שהוא לא רע, עד שיפטרו אותך. כי גם זה ביזנס.זה נקרא חרם קונים.
יותר מזה, אני אעשה את זה הביזנס שלי לרדוף אותך כי נכנעת לחרדים על חשבון אוכלוסיה מוחלשת ונהדרת שמשרתת את המדינה בנאמנות ועשתה הכל לעלות לירושלים בקשיים רבים.
אני רק מקווה שכל אלפי החברים שלי בפייסבוק ישתפו את הפוסט הזה בינהם כליברלים ודמוקרטים גאים, ויעשו את זה הביזנס שלהם לרדוף אותך ושכמוך עד שאתה אישית לא תפרסם מכתב התנצלות לעדה האתיופית או תופיע בתקשורת ותודיע על התפטרותך.
מיסייה תלמד ממי שהיה פעם מנכ"ל של 1700 עובדים: בביזנס משלמים על טעויות."
לצפיה ב-'Welcome His Excellency'
Welcome His Excellency
27/06/2018 | 05:38
25
37
הביקור הנסיכי עושה טוב והנה רואים שגם הוד מעלתו, האנגלי הקריר משהו, הוא אדם רגיל ואפילו נעים, מחייך וחם.
אני רק תוהה ביני לביני שתי תהיות
1. ביבי פנה אל הנסיך בתואר "הוד מעלתך" ואני לא מצליחה להשתחרר מהשאלה איך הרגישה "הוד מעלתה" שרה, "הגברת הראשונה"?

2. איפה מירי?
לצפיה ב-'סליחה על הביטוי, שניהם מעניינים את הסבתא שלי ז"ל'
סליחה על הביטוי, שניהם מעניינים את הסבתא שלי ז"ל
27/06/2018 | 08:11
23
אני בעד הגעתו של ויליאם. הוא אדם חיובי, שאולי הגעתו מסוגלת להזיז דברים במזה"ת. 
לצפיה ב-'זו הזדמנות לתהות למה מכל בתי מלוכה באירופה'
זו הזדמנות לתהות למה מכל בתי מלוכה באירופה
28/06/2018 | 12:38
23
29
שרד רק בית מלוכה הבריטי? הרי לפני 100 שנה היו באירופה בתי מלוכה ברוסיה, גרמניה, אוסטרו-הונגריה והעותומנים בטורקיה. כולן הלכו לעולמן - למה דווקא הבריטים שרדו? בלונדון נמצא גם מרכז פיננסי של העולם עם בית רוטשילדים בראשו והם למעשה שולטים בעולם.
לצפיה ב-'אם היית הולך לאתרים שמקנים גם ידע במקום לאתרי הקונספירציות '
אם היית הולך לאתרים שמקנים גם ידע במקום לאתרי הקונספירציות
28/06/2018 | 13:06
11
40
והאנטישמיות היית לבטח יודע שדווקא בתי המלוכה באירופה שרדו לא רק באנגליה.
כך למשל בהולנד, בספרד, בדנמרק, בנורווגיה, בבלגיה, במונקו לוקסמבורג ויש אפילו עוד מדינה שלא ציינתי.
אני לא מציין אותה כדי להיות בטוח שגם אתה תעשה מאמץ ותחפש.
איזה כיף לדעת, נכון? 
לצפיה ב-'אני במיוחד ציינתי רמדינות מונרכיות גדולות שהשתתפו במלה"ע ה-1'
אני במיוחד ציינתי רמדינות מונרכיות גדולות שהשתתפו במלה"ע ה-1
28/06/2018 | 19:10
10
23
והתעלמתי ממדינות קטנות יותר. לפי תאוריית הקונספירציה המלחמה הנ"ל בויימה כדי לפנות שטח למדינה יהודית לעתיד שנמצא באימפריה הטורקית והסולטן סירב בזמנו להצעתו של הרצל לתרום את השטח למדינה ציונית. אחרי שהבריטים כבשו אותו - נשארה הבעיה לאכלס אותו ולא היה מספר יהודים מספיק למטרו זו. אז בויימה מלה"ע ה-2 בכדי לספק אוכלוסייה יהודית כשרה וכך קמה מדינת ישראל אחרי מלה"ע ה-2. אני מפנה אותך לקישור המתאים ויש לי אגב המון קישורים בנושאי קונספירציה שונים, כך שאני יכול להיות ד"ר למדעי הקונספירציה כמו שאני ד"ר למדעי היהדות:
לצפיה ב-'זאת תאוריה מעניינת טוליק'
זאת תאוריה מעניינת טוליק
28/06/2018 | 19:46
6
23
אך עולות כמה תהיות- הבריטים אומנם קיבלו את השליטה על פלשתינה אך לא ששו לישב בה יהודים או לתת ליהודים ממשל עצמי. שנית, מוזר שכל המלחמה הגדולה, שהקיפה שטחים עצומים ואימפריות הייתה בגלל פיסת אדמה שלא עניינה אף אחד. איך זה שהיהודים לא השכילו לדרוש את טורקיה כולה? אם כבר הם יזמו מלחמה כזאת.
שלישית, מוזר שהיהודים יזמו מלחמה ואז השמידו את עצמם, לא? קצת מטומטם אפילו.
רביעית, יש בתי מלוכה טובים וגדולים שעדיין קיימים למרות הרוטשילדים. למשל ספרד ושוודיה היו מעצמות בקנה מידה עולמי והמלוכה בהן קיימת
לצפיה ב-'אפשר לקבל הסבר על כל התהיות המיתממות שלך:'
אפשר לקבל הסבר על כל התהיות המיתממות שלך:
29/06/2018 | 12:54
5
24
במלה"ע ה-2 יהודים רבים אומנם הוקרבו, אבל לא ע"י עצמם, אלא ע"י הבלבתים שלהם וזה נושא נפרד . בינתיים תצפה כאן ברוסית יש לי סרטונים רבים שעלולים להשכיל אותך, כמו זה:
שום דבר לא מוזר וטענותיך נובעות רק מבורותך - היהודים הם עם שנשלט ע"י מנהיגיו בכל הדורות - כאן למשל הגנרל פטרוב טוען ש היהודים תמיד הונהגו ע"י מפייה בינלאומית:
לצפיה ב-'נו טוליק, זה לא באמת הסבר'
נו טוליק, זה לא באמת הסבר
29/06/2018 | 13:32
4
14
אתה הרי, בתור דיסידנט, יודע זאת. טוב. בוא נתחיל מההתחלה. האירועים הישירים שהובילו למלחהע ה1 התחילו בערך ממשברי מרוקו ואגדיר. אז איך זה קשור ליהודים?
לצפיה ב-'איזה מרוקו ואגדיר?'
איזה מרוקו ואגדיר?
29/06/2018 | 19:06
3
11
האילה לפתיחת מלחמה היה רצח ארכידוכס האוסטרי פרנץ-פרדיננד בסרייבו. אגב, אומרים שגברילו פרינציפ היה כמו רוב מהפכנים אחרים ממוצא יהודי.
לצפיה ב-'אה.. זה בגלל שלא למדת '
אה.. זה בגלל שלא למדת
29/06/2018 | 19:13
2
13
היסטוריה, טוליק. הרצח היה רק הניצוץ שהצית את אבק השרפה אבל אבק השריפה עצמו היה שם הרבה לפני.

עשרות שנים המעצמות היו במירוץ חימוש, קונפליקטים ומירוץ אימפריאליסטי. שרשרת האירועים שהובילה להדרדרות המצב החלה במשברי מרוקו בשנת 1908 ויותר מאוחר ב1912. ממליץ לך לקרוא על הנושא.
לצפיה ב-'תודה על המלצות.'
תודה על המלצות.
29/06/2018 | 19:29
1
15
יש לי גם המלצה עבורך מהאתר ברוסית שאני מבקר בו כל יום. מנהל האתר, אחד בשם אנטולי מוחא, מוסיף לעתים קרובות הערה שאני רוצה שתקרא:
Великий философ Спиноза презирал иудеев и синагогу и официально вышел из иудаизма (кагала):
СПИНОЗА Барух (Spinoza, Benedictus Baruch; Бенедикт, 1632, Амстердам, – 1677, Гаага)

Спиноза не принял Крещение (и большие материальные блага за это) так как считал ВСЮ Библию сатанинской книгой. 
תגובתך?

לצפיה ב-'מה הקשר של זה למלחהע '
מה הקשר של זה למלחהע
29/06/2018 | 19:38
13
ה1? למה אתה קופץ לנושאים לא קשורים לדיון? בוא נסיים עם זה ונמשיך..
לצפיה ב-'זה נחמד שאתה חושב שאתה יכול להיות דוקטור, הרי אם אין מישהו '
זה נחמד שאתה חושב שאתה יכול להיות דוקטור, הרי אם אין מישהו
28/06/2018 | 20:59
2
35
מוסמך שיתן לך דוקטורט, אין כמו להיות דוקטור בעיני עצמך.
יחד עם זאת בענייני עברית ולוגיקה יש לך בהחלט מקום להשתפר. כל ה"הסבר" שלך בדבר מה בעצם התכוונת לא רציני כשקוראים את השאלה שלך: "זו הזדמנות לתהות למה מכל בתי מלוכה באירופה שרד רק בית מלוכה הבריטי"?
השאלה היתה פשוטה והיא לצערך מצביעה על חוסר ידיעה.
אבל למה צריך ידיעה אם אפשר קונספירציה מופרכת במקום...
נכון אנטוליו?
לצפיה ב-'אם אתה מחפש עברית ולוגיקה, תבוא קודם כל'
אם אתה מחפש עברית ולוגיקה, תבוא קודם כל
29/06/2018 | 19:11
1
19
למקורות שלך - תנ"ך, תלמוד ומשנה.
לצפיה ב-'כשהם יפרסמו פה מידע שגוי וכשיהיה סיכוי שיגיבו לי אנהג בהם'
כשהם יפרסמו פה מידע שגוי וכשיהיה סיכוי שיגיבו לי אנהג בהם
29/06/2018 | 21:26
16
לפי הצעתך המהפכנית.
בינתיים אני מסתפק באנטוליו.
זה מה יש.
לצפיה ב-'אהלן טוליק! מה שלומך?'
אהלן טוליק! מה שלומך?
28/06/2018 | 15:00
10
21
טוב, לעניין בתי המלוכה כבר ענו לך אבל אותי מעניין מה לגבי השאלות ששאלתי אותך ומהם התחמקת לא באלגנטיות? יש כבר תשובות? מצאת הוכחות לטענותייך על דבריו של שטייריכר?
לצפיה ב-'אני ממש מאוהב בציטוט הזה - כמה הוא נכון:'
אני ממש מאוהב בציטוט הזה - כמה הוא נכון:
28/06/2018 | 18:43
9
24
At Nuremberg, Germany, German publisher Julius Streicher testifies that Nazism actually borrowed its racist ideas from Judaism itself, saying that they liked the idea of a closed, "supremacist," race-based society that would exist for 1,000 years (as Judaism has; actually, longer than that). Of course, what's "tradition" for Jews is "tyranny" for anyone else.

לצפיה ב-'אני שמח שאתה מאוהב'
אני שמח שאתה מאוהב
28/06/2018 | 19:36
8
20
בהמצאות של עצמך.. אם לא אתה, אז מי?!

שמתי לב ששוב כתבת שהיהודים רצחו את ישו, למרות שפעם טענת שמעולם לא כתבת זאת. בטח אתה זוכר את השאלות והתהיות על טענתך.. אלה שהתעלמת ולא התמודדת איתם. להזכיר לך?
לצפיה ב-'אני שמח להודיעך שסוף סוף הופיע דף חדש וטרי'
אני שמח להודיעך שסוף סוף הופיע דף חדש וטרי
30/06/2018 | 19:25
7
15
מהאתר שאני אוהב - הוא כמובן תומך בביקורת על היהדות וגם בתאוריית הקונספירציה, כך שאני ממליץ עליו מאוד מכל הלב:
נראה מה ימצא ומה לא בעיניך
לצפיה ב-'אני לא מבין טוליק, למה אתה מסרב'
אני לא מבין טוליק, למה אתה מסרב
30/06/2018 | 19:33
6
16
להסביר דברים אלמנטריים כמו מה המקור לציטוט של שטרייכר? הרי התנהגותך היא לא דיסידנטית בעליל!
לצפיה ב-'מה אתה נטפל דווקא רק לשטרייכר?'
מה אתה נטפל דווקא רק לשטרייכר?
01/07/2018 | 12:19
5
20
הבאתי לך ציטוט מלומד מאת אנטולי מוחא ולא ראיתי שהתרשמת ממנו. למה?
Великий философ Спиноза презирал иудеев и синагогу и официально вышел из иудаизма (кагала):
СПИНОЗА Барух (Spinoza, Benedictus Baruch; Бенедикт, 1632, Амстердам, – 1677, Гаага)

Спиноза не принял Крещение (и большие материальные блага за это) так как считал ВСЮ Библию сатанинской книгой. 
כמו כן, הבאתי לך דף חדש מהאתר שמקובל עלי על
КАФЕДРА НАУЧНОЙ ИВЕРОЛОГИИ
ושוב מילאת את פיך מים! תעיין בכל זאת בהם ואז תהווה את דעתך המלומדת או שאינך מבין רוסית ואינך מסוגל להתמודד עם אנשים חכמים ומלומדים ממך?
לצפיה ב-'אני נטפל?! '
אני נטפל?!
01/07/2018 | 15:14
4
8
זאת הטענה והצטוט שלך. אני רק שואל שאלות די בסיסיות ואלמנטריות על דבריך וטיעוניך. תמוה שאתה, בתור דיסידנט מכסיל, לא מסוגל להתמודד עם שאלות כה פשוטות. בנוסף, שאלתי אותך לגבי טענתך שהיהודים רצחו את ישו וגם פה לא קיבלתי שום תשובה. יכול להיות שאתה לא באמת דיסידנט אלא מתחזה?
לצפיה ב-'כבר שנים שאתה מיתמם בויכוח בינינו ובמקום להיות כנה'
כבר שנים שאתה מיתמם בויכוח בינינו ובמקום להיות כנה
01/07/2018 | 18:33
3
9
אתה מעמיד פנים ועושה מעצמך בור וקשה הבנה, כמו למשל בשאלת צליבתו של ישוע - העובדות היסטוריות הם שהוא נצלב אומנם ע"י הרומאים, אבל בלחצם של חברי הסנהדרין כמ שאפשר לראות כאן בסרטון:
מה עם ציטוט על ספינוזה ועם אתר זה רובז'ום, למה אתה ממלא את פיך מים?
לצפיה ב-'למה אתה דורש ממני'
למה אתה דורש ממני
01/07/2018 | 19:04
2
13
לענות על שאלותיך אם אתה בעצמך מתחמק כבר שנים מלענות לשאלותיי (זוכר את יום הזכרון?) נאה דורש, נאה מקיים, טוליק.

לעניין צליבתו של ישו אני מפנה אותך לשאלותיי מפורום ישראל ברוסית לפני כמה זמן. הרי בזמנו ברחת מהדיון והתחמקת מעניין זה.

נ.ב
אס מה שלום שטרייכר? כבר מצאת הוכחות למה שאתה טוען שהוא אמר?
לצפיה ב-'מה שלום שטרייכר?'
מה שלום שטרייכר?
02/07/2018 | 12:46
1
19
כאילו אינך יודע שהוא נתלה בזמנו ע"י חבריך בטרם עבר עינויים רבים על דבריו הבוטים למרות היותו יהודי. אם הנך מתגעגע אליו, הנה מצאתי עבורך סרטון אותנטי שלו: https://www.youtube.com/watch?v=pFG21wxchrs
בקשר לפורום רוסי הרי ידוע לך שחברך ביטמן מרוב פחד חסם אותי משם "לצמיתות" מה עם אתר זה רובז'ום, למה אתה עדיין ממלא את פיך מים? היית רוצה שיתלו את בעל האתר כמו שתלו בזמנו את שטרייכר?
לצפיה ב-'לא הבנתי, טוליק'
לא הבנתי, טוליק
02/07/2018 | 13:41
17
מכל הברבורים האלה, איפה התשובות לשאלות ששאלתי אותך? אולי לא הבנת את הציטוט של שטרייכר  ובגלל זה אתה לא מוצא אותו? אתה בטוח שהוא אמר את זה?

אני מבין שקשה לך "להיזכר" בשאלות על מות ישו (בכל זאת עברה שנה מההתחמקות האחרונה שלך בנושא) ולכן, לנוחיותך, אני מצ"ב אותם:

1. יש מספר גרסאות למשפט שנערך לישו ע"י הסנהדרין ובכל מקום אין ראייה אחרת, חוץ מהדברים המובאים בבשורות, למשפט או למה שהתרחש בו.

2. הסנהדרין היה משולל סמכות לדון אדם כזה או אחר למוות.

3.  ע"פ חלק מהגרסאות המשפט נערך בלילה למרות שהדבר היה מנוגד להלכה.

4. ישו נאשם בעבירת גידוף ה', אולם על פי דברי התלמוד אין המגדף אשם עד שינקוב בשם המפורש בפני עדים.

5. בגלל שאלות כאלו ואחרות, סבורים מרבית חוקרי ומבקרי הברית החדשה שישו לא נשפט בפני הסנהדרין, אלא נחקר על ידם בלבד. הוצאתו להורג לא הייתה בגלל עבירה על דיני היהודים, אלא על התיימרותו להיות מלך היהודים כדבריו בפני פילטוס. מעשה זה התפרש במשפט הרומי כבגידה או מרידה במלכות והעונש עליו היה מוות.

לצפיה ב-'שוב ידיעה שמקוממת אני רואה רק אותי:'
שוב ידיעה שמקוממת אני רואה רק אותי:
28/06/2018 | 12:48
3
36
אלמונים ניקבו הלילה (חמישי) צמיגים של שתי מכוניות וריססו כתובות נאצה על קירות בכפר עוריף שליד שכם. בין היתר נכתב: "כאן גרים אויבים. לגרש או להרוג" ו"יהודים לא שותקים". זאת, בהמשך לדיווח פלסטיני מאתמול כי הושחתו עשרות עצי תאנה וגפנים ליד הכפר בורקא הסמוך לשכם.
ברור שמעשה נבלה זה בוצע ע"י דמויות אפלות אלה שרוקדים כאן על הדם, אבל אף אחד אינו מעוניין להקשות עליהם, כי הרי חבריהם יושבים בממשלה:
https://www.youtube.com/watch?v=gMACaiclAHc

לצפיה ב-'טוליק, מצאתי עוד כמה כתבות מרתקות באתר האהוב עלייך'
טוליק, מצאתי עוד כמה כתבות מרתקות באתר האהוב עלייך
28/06/2018 | 21:38
2
16

ממש אשמח לדעתך המלומדת על הנ"ל.
לצפיה ב-'במה קשורים קישוריך בנושא שהעליתי - '
במה קשורים קישוריך בנושא שהעליתי -
29/06/2018 | 12:24
1
10
הצקה של אוכלוסייה בשטחים הכבושים ע"י המתנחלים על מנת ללבות שנאה כלפי היהודים גם כאן וזה בנוסף למקום שם היא כבר הייתה קיימת - באירופה? תמיד היה בעם היהודי חלק חשוך וקנאי שפעל בשם היהדות ובכך השניא את כלל היהודים על שכניו. אחרי שגורשו מאירופה הם עושים את זה כאן באין מפריע ואתה וכמותכם במקום לגנות אותם, נטפל אלי כאילו אני אשם בכל הרדיפות שהיו מנת חלקם של היהודים. לפחות הגבת, אם כי לא במקום - שאר באי הפורום שתקו - כנראה היחס הגזעני מצד המדינה לא מזיז להם.
לצפיה ב-'אוהו טוליק!'
אוהו טוליק!
29/06/2018 | 13:36
14
אם נתחיל לספור את ההודעות הלא קשורות שלך.. בכלל יהיה משעשע. אז מה אתה אומר על הכתבות מהאתר האהוב עלייך? גם ככה לאף אחד לא מזיזות ההודעות שלך והנה- יש לך לפחות גולש אחד שמוכן לשמוע את דעותיך.. אם תהיה מסוגל להסביר אותם בלי להתחמק..

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ