לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85348,534 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'מחוסר ברירה אני שוקל להצביע עבור "עוצמה יהודית"'
מחוסר ברירה אני שוקל להצביע עבור "עוצמה יהודית"
10/09/2019 | 20:48
5
31
הגעתי למסקנה שגודל הגוש הוא זה אשר יקבע אם תהיה לנו ממשלת אחדות שתהיה הלכה למעשה ממשלת שמאל לכל דבר ועניין או שתהיה לנו ממשלת ימין צרה אך עדיפה בהרבה על כל אחת אחרת.

איתמר בן גביר מסרב להסיר את מועמדותו ונראה כי הוא הולך עם הראש בקיר.....ובמקום לעזור לגוש הימין הוא עוד יכול לגרום להקמת ממשלת שמאל מופקרת ביטחונית בדיוק כמו זו של רבין ופרס בשנת 92.

ולכן , למרות שלעולם לא הייתי חולם להצביע עבור קיצוני ימני כמו בן גביר , בהחלט יתכן שהפעם בשל שיקולי אחריות לאומית אצביע לו ואנסה לסייע לו לעבור את אחוז החסימה ובכך לסייע לגוש הימין כולו לנצח את הבחירות .

אני מניח שאחליט רק ברגע האחרון...כשאבקר בקלפי.
לצפיה ב-'זאת בהחלט בחירה טובה'
זאת בהחלט בחירה טובה
10/09/2019 | 21:18
4
17
צריך מפלגה שתיתן קונטרה למפלגה המשותפת עוכרת המדינה.
לצפיה ב-'צריכים לקוות שעוצמה יהודית תעבור את אחוז החסימה שהרי אם'
צריכים לקוות שעוצמה יהודית תעבור את אחוז החסימה שהרי אם
10/09/2019 | 22:08
3
14
לא תעבור הסיכוי שנקבל כאן ממשלת שמאל יגדל.

אני מקבל המון סקרים לסלולארי ובכל סקר אני מקפיד לבחור במפלגה שמאלית בכדי לרמות את הסוקרים אך למרות חוסר האמון בסקרים אסור להיות שאננים שכן עדיין לא ידוע לנו מהי השפעתו של ליברמן האופרטוניסט על מצביעי הימין.....אין לי בעיה שיקח קולות ממפלגות שמאל אחרות אך כולי תקווה שכמה שיותר ממצביעיו הימנים לא יצביעו עבורו בבחירות הקרובות.

אני מאמין שהפעם יש לשמאל סיכוי ממשי לזכות ולכן יש לשנס מותניים ולצאת להצביע עבור הימין !!!
לצפיה ב-'יש לי הרגשה שה0מולנים עושים את זה לגבי עוצמה יהודית'
יש לי הרגשה שה0מולנים עושים את זה לגבי עוצמה יהודית
10/09/2019 | 22:34
2
13
בהתחלה הסקרים הראו להם 0 מנדטים ופתאום בן לילה, הם כבר עוברים את % החסימה.
לצפיה ב-'הכל יכול להיות ולכן אחליט רק ברגע האחרון , רק כשאהיה בקלפי.'
הכל יכול להיות ולכן אחליט רק ברגע האחרון , רק כשאהיה בקלפי.
10/09/2019 | 22:42
1
5
לצפיה ב-'נכון לעכשיו יש להם 75,301 קולות, כך שחסרים להם בערך 65000'
נכון לעכשיו יש להם 75,301 קולות, כך שחסרים להם בערך 65000
19/09/2019 | 01:41
15
אולי אפילו פחות וכולי תקווה, שהחיילים יעבירו את עוצמה את % החסימה למרות שאני יודע שהסיכוי הוא מאוד קטן כך שאפילו הסקפולטורים לא נתנו את הסנריו הזה בתור תרחיש אפשרי.
לצפיה ב-'כתב ערוץ 13 מתן חודורוב חוטף מכות בעת צילום כתבה....'
כתב ערוץ 13 מתן חודורוב חוטף מכות בעת צילום כתבה....
09/09/2019 | 22:24
1
33
הילדון "אכל" כמה כאפות אך לא נגרם לו נזק.

כתבים לא מעטים חושבים שצוות הצילום אשר מלווה אותם מעניק להם הגנה בפני תקיפה פיזית ובמרבית המקרים הם צודקים אך לא במקרה הזה.

https://rotter.net/forum/scoops1/574936.shtml?utm_...

לצפיה ב-'הוא בחור עדין'
הוא בחור עדין
09/09/2019 | 23:29
26
וגינוניו הנשיים עמדו לו לרועץ מול חבורת מסוממים אלימים.
לצפיה ב-'ושוב מתערב נשיא המדינה בפוליטיקה....שוב הוא תוחב'
ושוב מתערב נשיא המדינה בפוליטיקה....שוב הוא תוחב
08/09/2019 | 16:54
3
35
את אפו אל עניינים אשר נוגדים את הגדרת תפקידו רק בכדי לקבל חיבוק תקשורתי שמאלני מלטף ומחמם , אין ספק כי האיש הלא רזה הזה יודע היטב על איזה צד של הלחם מרוחה הריבה.....

איני מאמין שאני אומר זאת אך אפילו שמעון פרס היה עדיף עליו כנשיא.

"נשיא המדינה מתח ביקורת חריפה על ראש הממשלה ואמר כי אישורה החוק להצבת מצלמות בקלפיות זמן קצר לפני הבחירות מבלי שיש מקום לשינויים מהווה מתקפה על היועמ"ש וחברי ועדת הבחירות. "אני מבקש לדחות בשאט נפש את הניסיונות לערער את אמון הציבור בגופים אלה"

https://elections.walla.co.il/item/3311503

לצפיה ב-'הרבלין הזה זה הצביעות הכי גדולה של השמאל,האיש לא עשה כלום'
הרבלין הזה זה הצביעות הכי גדולה של השמאל,האיש לא עשה כלום
09/09/2019 | 07:15
23
עשרות שנים של פוליטקאי קטן שלא עשה דבר,לא שינה דבר.
היה הליצן של הכנסת.
ליכודניק איש רקץ ישראל השלמה!!!
ופתאום שינאתו לביבי הוםכת אותו לקדוש בעיני השמאל.
רוי ריבלין הוא לא יותר מסתם טמבל.
לצפיה ב-'שמעון פרס היה נשיא טוב שהועיל למדינה'
שמעון פרס היה נשיא טוב שהועיל למדינה
09/09/2019 | 14:39
1
15
הוא ניצל את שמו הטוב לפתח קשרים עם מדינות העולם.

לא אהבתי אותו בתור ח"כ, אך בתור נשיא, הוא תיפקד מעולה, כי התפקיד התאים לו כמו כפפה ליד.
לצפיה ב-'נתניהו נתן לשמעון פרס רודף הכיבודים והאותות לטייל בעולם'
נתניהו נתן לשמעון פרס רודף הכיבודים והאותות לטייל בעולם
09/09/2019 | 17:06
19
במפגשים עם מנהיגים כאלה ואחרים מפני שידע כי אלמלא ימצא לו תעסוקה הוא יהיה עסוק בחתרנות פוליטית נגד ראש ממשלתו.

אני אף פעם לא הערכתי את האדון שמעון פרס אבל הייתי מעדיף אותו כנשיא על פני ריבלין.
לצפיה ב-'אני קורא הבוקר בעיתון התעמולה "ידיעות אחרונות"'
אני קורא הבוקר בעיתון התעמולה "ידיעות אחרונות"
09/09/2019 | 06:31
6
33
כי מפלגת העבודה לחצה על אחותו של יצחק רבין לחתום על יפוי כח אשר יאפשר להם להגיש תביעת לשון הרע נגד יאיר נתניהו בשל דבריו נגד אחיה.

ע"פ הכתוב בעיתון היא אינה רוצה לתבוע מפני ש "הילד הזה לא בסדר"......

אני קורא את הדברים וחושב לעצמי מדוע מעולם לא נתבע ההיסטוריון הצבאי המפורסם ד"ר אורי מילשטיין אשר כתב ספר שלם ובו דברים מ ח ר י ד י ם על רבין ?  שהרי אם לא תבעתם את מילשטיין מה לכם כי תתבעו את נתניהו ג'וניור ?

יש לי תחושה כי ג'וניור הצעיר קיווה ומקווה להיתבע על דבריו....אולי יש לו סיבות טובות לחוש כך....

הם מעולם לא תבעו.....ולא נראה לי שהם אי פעם יתבעו....מעניין מדוע ?  

לצפיה ב-'"בולת אדוניהו" - תגלית מעיר דוד בירושלים.'
"בולת אדוניהו" - תגלית מעיר דוד בירושלים.
13/09/2019 | 07:47
11
ממצא ארכיאולוגי (אחד מיני רבים) אשר מזכיר לנו את ההיסטוריה המפוארת של העם היהודי במולדתו ההיסטורית , ממצא אשר ממחיש לנו את זיקתנו לחבל הארץ הזה.

הסרטון הבא מיועד אל האוטואנטישמים אשר סובלים משנאה עצמית ואשר מבקשים למסור את ירושלים לפלשתינים.

https://youtu.be/C6Jyy0zoGxI
לצפיה ב-'האמן מנחם אדלמן צייר את ראש ממשלת ישראל ואישתו כשהם '
האמן מנחם אדלמן צייר את ראש ממשלת ישראל ואישתו כשהם
11/09/2019 | 23:05
4
32
מאושרים ושמחים כשנתניהו אוחז ברגל של אדם כרותה ומדממת ואישתו שרה מסמנת באצבעות ידיה צורה של לב.

לטענת הכתב , האמן הסביר כי נתניהו מציג לראווה את רגלו הכרותה של מנהיג איראן עלי חמינאי   והוסיף אין ספור מחמאות ושבחים על ראש ממשלת ישראל. 

את הציור הגורטסקי הוא הציג לעיני עוברים ושבים בכיכר הבימה בתל אביב וכולכם מוזמנים לראות את "היצירה" של האמן הכל כך מניפולטיבי הזה.

דורי , אולי אתה מכיר את האמן , אולי ראית אותו מסתובב במדינת ת"א?

אני חושב שרובו המכריע של השמאל הישראלי לוקה בנפשו במידה כזו או אחרת.....ובמיוחד אלו אשר צמחו בערוגות השמאלניות של 2 קילומטר רדיוס מכיכר הבימה.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5586449,00.html

לצפיה ב-'אני מאחלת לו בריאות הגוף והנפש'
אני מאחלת לו בריאות הגוף והנפש
12/09/2019 | 09:03
3
8
לצפיה ב-'הוא בכלל טען שהוא מעריץ של נתניהו'
הוא בכלל טען שהוא מעריץ של נתניהו
12/09/2019 | 11:21
2
30
אבל האמת, שהוא נשמע דפוק בשכל. לתשומת ליבו של העכבר, אני ממש לא מכיר את האיש וההבנה שלי באמנות שווה לאפס, מלמטה. מה שכן, אם מישהו צופה בשב"ס, היד הכרותה מזכירה לי את רה"מ בסדרה, יחיעם פוטרוך:

לצפיה ב-'כן ברור.....מעריץ'
כן ברור.....מעריץ
14/09/2019 | 14:57
1
5
לצפיה ב-'אני לא אמרתי שהאמן צדק במה שהוא אמר'
אני לא אמרתי שהאמן צדק במה שהוא אמר
14/09/2019 | 19:48
5
שימי לב, כתבתי במפורש שהוא חולה נפש וצריך טיפול, רצוי אצל מומחה רציני ביותר.
לצפיה ב-'מעריב היום הוא דוגמה לדכאון קיומי'
מעריב היום הוא דוגמה לדכאון קיומי
06/09/2019 | 10:29
18
40
חצי עתון מציג את תוכניות נתניהו כסוף העולם, לפחות וחציו השני מציג את תוכניות נתניהו כהצלת הדמוקרטיה הישראלית.
ברור שבין לבין נמצאת, כרגיל, האמת שהיא בנאלית ודי משעממת. עם זאת, אני נוטה להסכים לשני דברים:
1. ענין המצלמות הוא ספין בחירות גאוני של ה-ביבי
2. ביבי מתכנן להשתמש באי הצבת מצלמות ככלי לא לקבל את תוצאות הבחירות ולעורר מהומה.
לצפיה ב-'ממש איני מכיר את עיתון "מעריב היום" אך אם אתה כותב כי חציו'
ממש איני מכיר את עיתון "מעריב היום" אך אם אתה כותב כי חציו
06/09/2019 | 11:41
15
23
מציג את את תוכניות נתניהו כהצלת הדמוקרטיה הישראלית ברור לי כי לפחות 90 אחוז ממנו מעביר סיקור מוטה ופוגעני נגד נתניהו והימין ..... עלינה ? 

לנושא הספין של נתניהו בנוגע למצלמות אני מסכים איתך לחלוטין , מדובר בגרסה מתקדמת וחדשנית לספין "ערבים נוהרים לקלפיות" אשר היה כל כך מוצדק ומוצלח ונתניהו ימצה אותו עד תום.....גם הפעם.

פיקחות וערמומיות , כך יש להלחם בחונטת השמאלנים התקשורתית אשר אוחזת במוחם המלנכולי של כל כך הרבה שמאלנים באמצעות השתלת מציאות חליפית קודרת ודמיונית....אנשים אשר אמורים להיות כל כך אינטילגנטים בעוד שבפועל הם ההיפך הגמוך מכך  - לא סתם נתניהו הדביק להם את הכינוי "חמוצים"......

לצפיה ב-'הוא מזדהה עם אורנה בנאי שבאבל ולכן לא תלך לקלפי '
הוא מזדהה עם אורנה בנאי שבאבל ולכן לא תלך לקלפי
07/09/2019 | 18:16
14
24
היא בדיכאון כי הקטינה שהיא הפכה לשפחת מין שלה עזבה
לצפיה ב-'"הנערה המתבגרת" עזבה את בנאי ? ....נו טוף.'
"הנערה המתבגרת" עזבה את בנאי ? ....נו טוף.
07/09/2019 | 18:27
13
25
בעבר , היה מי אשר כינה את הגברת בנאי "שרלילה".....לדעתי היא תמיד הייתה אישה טיפשה ומתוסבכת.
לצפיה ב-'בת-חן סבג שחקנית ותסריטאית סופר מוכשרת'
בת-חן סבג שחקנית ותסריטאית סופר מוכשרת
08/09/2019 | 19:27
12
24
אגב, לא שינה לי אם היא להט"בית או לא ברגע שידעתי את זה. בלי קשר, מטוטמטמת היא יצירת אמנות של פעם בדור. שוב בלי קשר, פגשתי אותה בשבוע שעבר בשד' רוטשילד וסייעתי לה לאסוף ספרים שנפלו לה מהקורקינט. היא אמרה לי כמובן תודה רבה, אבל לא הספקתי להחמיא לה על הסדרה כי היא טסה משם.
לצפיה ב-'דורי יקר , עכשיו אנסה להסביר לך מהם חוקי המשחק בקרב חונטת'
דורי יקר , עכשיו אנסה להסביר לך מהם חוקי המשחק בקרב חונטת
08/09/2019 | 20:20
11
29
התרבות התל אביבית.......

אז כך , אני ממש לא בטוח שהגברת סבג ואורנה בנאי ניהלו בכלל קשר רומנטי....
בהחלט יתכן כי היה פה סוג של ניצול הדדי , כלומר חיבור מאולץ בין שחקנית מזדקנת אשר כוכבה דועך לבין שחקנית צעירה אשר ביקשה להתפרסם ומאחר וידוע לכל כי חונטת התרבות הצפון תל אביבית משופעת בלהט"בים שמאלנים אשר מתמוגגים מאושר למראה כל רומן חד מיני בביצה התל אביבית ולכן הם מרעיפים עליהם פרסום אין קץ אשר מגדיל את סיכוייהם לקבל מסע פרסום כלשהו , תפקיד בתוכנית טלויזיה/תאטרון , השקות ושאר תופינים פלצנים וריקים מתוכן...... 

ולאחר שהריגוש חלף ושתי בנות הזוג מיקסמו את הפרסום ההדדי מן הרומן אשר ניהלו  הן נפרדו שמחות וטובות לב..... המיזם המשותף שלהן הניב פרי והחונטה התקשורתית שמאלנית להט"בית זכתה להציג לציבור עוד ידוענים חד מיניים אשר בוודאי יתרמו את תרומתם לשכנוע ההמונים לתמוך בכל מטרה של הקהילה הגאה...כך שכולם מרוויחים מן הסיטואציה המוזרה הזו......נכון אריק ? 

דורי יקר ,  כולי תקווה כי יום יבוא ומסיכת הנאיביות תוסר מעל פניך אך בכדי שהנס הזה יתרחש יהיה עליך לעזוב את מדינת תל אביב ולא להביט לאחור.........אני מבין שאספת לה את הספרים שהפילה.....וואווו , כמה רומנטי 

אללה יסעדאק דורי , אמן כן יהי רצון.

ועוד דבר , כולי תקווה שלעולם לא תהפוך לאיש ימין מתון , אנו לא מוכנים לקבל אל שורותינו "טיפוסים" כמוך או כמו התמהוני מקרית טבעון , יש גבול !!!

לצפיה ב-'את האמת, לגיטימי שיהיה מסע יח"צ, מה קרה? '
את האמת, לגיטימי שיהיה מסע יח"צ, מה קרה?
08/09/2019 | 20:36
9
22
אתה תמיד אומר את האמת, או שכמו כולנו, אתה לפעמים מעגל פה ושם פינות? אין יישוב שלא ביקרתי ואני מבקר פה בארץ. אני מסתדר בכל מקום, זולת ירושלים, עיר שמבחינתי צריך להחזיר לרש"פ ברבות הימים. עזה, נוסח ישראל. 
לצפיה ב-'את ירושלים עיר קודשינו אתה רוצה "להחזיר" לרשות הפלשתינית ? '
את ירושלים עיר קודשינו אתה רוצה "להחזיר" לרשות הפלשתינית ?
08/09/2019 | 20:50
4
28
2000 שנות גלות אבות אבותיך התפללו לשוב לציון {ירושלים} וכך אתה מדבר ? 

אתה מנותק מעברך ומעתידך , מתנופף ברוח כמו עלה נידף ....בדיוק כמו שכנך למדינת ת"א  ron w אשר יזדקן גלמוד וערירי בשל קיצוניותו.

אני מרחם עליכם.

לצפיה ב-'אם אתה שמח ממכת החרדים שנופלת על ירושלים, אשריך וטוב לך'
אם אתה שמח ממכת החרדים שנופלת על ירושלים, אשריך וטוב לך
08/09/2019 | 21:17
3
20
אני רק יורד בעיר הזאת ורואה שחור בעיניים, שורה של נחילי ארבה.
לצפיה ב-'כשאני מגיע לירושלים הדבר הראשון עליו אני חושב הוא כמויות '
כשאני מגיע לירושלים הדבר הראשון עליו אני חושב הוא כמויות
08/09/2019 | 22:31
2
23
המוסלמים בירושלים אך אותך נוכחותם לא מטרידה בכלל.... מה שמטריד אותך פי אלף מן המוסלמים { לא בטוח שהם בכלל מטרידים אותך} הוא ריבוי בני עמך היהודים חרדים ואתה אפילו מוכן לתת למוסלמים על מגש של כסף את כל קודשי ישראל 

עכשיו , הכיצד הגעת אל התהומות הללו ? ...התשובה לדעתי היא : 

"אוטואנטישמיות או שנאה עצמית יהודית
היא הגדרה של תופעה חברתית-פסיכולוגית שבמסגרתה אדם ממוצא יהודי חש ניכור כלפי מוצאו ומפתח עוינות אובססיבית כלפי בני עמו ודתו באופן דומה לזו שמפתחים האנטישמים מקרב עמים אחרים ודתות אחרות "

עכשיו , אני בטוח כי אתה עצמך אינך מודע לעומק השנאה העצמית אותה ספגת משחר ילדותך בינות לבתי הקפה השמאלנים פלצנים של מדינת ת"א , אינך מודע לאופן בו הפכת אט אט לשיבוט שמאלני קיצוני אשר שונא את עצמו.

אני בטוח שאם תפנה בפרטי אל אריק או ron w בפרטי הם יסבירו לך מניסיונם האישי כיצד האוטואנטישמיות נולדה בגופם וכיצד היא ינקה לאורך השנים את לשד עצמותיהם והפכה לגידול ממאיר אשר לא ניתן להסירו.

דורי , אתה ילדון קטון ונאיבי , אתה ילד של אבא ואמא ולכן אני בטוח שאתה עצמך לא מבין בכלל מה עבר עליך לאורך השנים , אולי עוד ניתן להשיבך למוטב אך הסיכויים קלושים.

לצפיה ב-'הוא מזכיר קצת את החרדים של מאה שערים שמתתנערים מהמדינה שלהם'
הוא מזכיר קצת את החרדים של מאה שערים שמתתנערים מהמדינה שלהם
09/09/2019 | 01:47
1
15
מצחיק, הוא סולד מחרדים ומתנהג כמותם
לצפיה ב-'כל כך הרבה פעמים ניסיתי לעזור לאיש הזה....מה לא עשיתי בכדי'
כל כך הרבה פעמים ניסיתי לעזור לאיש הזה....מה לא עשיתי בכדי
09/09/2019 | 20:35
17
להפוך אותו לשמאלני מתון וציוני אך כל ניסיונותיי עלו בתוהו.

לצפיה ב-'להחזיר את ירושלים? היא שלהם שאתה רוצה להחזיר אותה? לא מובן'
להחזיר את ירושלים? היא שלהם שאתה רוצה להחזיר אותה? לא מובן
09/09/2019 | 21:18
3
6
לצפיה ב-'יש גבול לחופש הביטוי'
יש גבול לחופש הביטוי
09/09/2019 | 22:39
2
6
לצפיה ב-'לא מבינה איך בחור צעיר מאמץ לחלוטין את הנרטיב הפלסטינאי'
לא מבינה איך בחור צעיר מאמץ לחלוטין את הנרטיב הפלסטינאי
10/09/2019 | 08:11
1
15
זה שלהם וצריך  להחזיר.
לצפיה ב-'תופעה מדאיגה'
תופעה מדאיגה
10/09/2019 | 08:31
16
אבל מאז ומתמיד הוליכו דמגוגים שולל ציבור מסוים של בוחרים והובילו עמים שלמים לאבדון.
אין מקום להשוואה אבל בחור משופם חסר השכלה ואסיר משוחרר סחף אחריו עם שנחשב למתורבת.
לצפיה ב-'מוזמנים להתרשם -'
מוזמנים להתרשם -
09/09/2019 | 01:41
16
היא לא סתם מככבת ב"מטומטמת" כי היא באמת כזאת
לצפיה ב-'לא אמרתי כבר שהוא חלאה?'
לא אמרתי כבר שהוא חלאה?
08/09/2019 | 21:18
1
23
הישראלי המכוער בהתהוותו, בושה לציונות שהצמיחה כזה אפס מתוכה. שיחיה עד גיל 120 בכלא.
לצפיה ב-'דורי , אם אחד כמוך מעז לכנות את ראש ממשלת ישראל "חלאה"'
דורי , אם אחד כמוך מעז לכנות את ראש ממשלת ישראל "חלאה"
09/09/2019 | 20:30
17
הרי שהחמאת לנתניהו......אני לא בטוח שהצלחת להבין למה בדיוק התכוונתי אבל גם לא ממש אכפת לי.
לצפיה ב-'שחר, מיועד להנאתך הבלעדית'
שחר, מיועד להנאתך הבלעדית
07/09/2019 | 13:48
11
38
מקווה מאוד, שלא תשתמש בחומר הזה להסנפה או לשאר מריעין בישין.. חחחח [ אם חפשת פעם תיאור ממחיש של מהות הנובו-ריש ו"המגיע לי" הישראלי הגס והעממי ביותר, בבקשה, הכנס לקישור ]

"
חדשות פלילים ומשפט
מרים אדלסון: "שרה נתניהו ביקשה שנקנה לה מתנות"
עדויות נוספות של רעיית איל ההון שלדון אדלסון נחשפו באולפן שישי, מהן עולה כי אשת ראש הממשלה ביקשה מהזוג שיקנה לה מתנות יקרות ערך
מעריב אונליין 22:12 06/09/2019"

ועל מנת לפתותך מעט -

"שרה נתניהו ביקשה שנקנה לה מתנות", כך חשפה ה ד"ר מרים אדלסון, המוציאה לאור של עיתון "ישראל היום" ורעייתו של איל ההון שלדון אדלסון, בעדותה שנחשפה הערב (שישי) באולפן שישי בקשת 12.

ד"ר אדלסון: "היא הראתה לי פעם אחת שרשרת. היא אמרה לי זה ארנון קנה מ'טיפאניז', או משהו כזה. היא רמזה לי כאילו שהיא הייתה שמחה ש..."
חוקר: "איך היא רמזה לך"?
ד"ר אדלסון: "אתה ביליונר ומישהו מראה לך את השעון והוא אומר לך, תראה את השעון רולקס הזה, זה מישהו אחר קנה לי, זה לא רומז שאתה רוצה גם? אמרתי שיש לי רישיון קזינו ואני לא יכולה לעשות את הדברים האלה".
חוקר: "מה זאת אומרת 'יש לי רישיון קזינו ואני לא יכולה לעשות את הדברים האלה'"?
ד"ר אדלסון: "לשלדון ולי יש רישיון קזינו ואתה לא יכול לעשות שום דבר אפור. אני לא יכולה כי היא נבחרת, היא אשת נבחר ציבור. אני לא יכולה לתת לה.
אמרתי לה שיש לי רישיון קזינו, אני לא יכולה לעשות שום דבר שהוא לא חוקי. אני למשל לא יכולה לארח מישהו רשמי, למשל מסין. אני לא יכולה לארח מישהו לארוחת ערב שהוא חבר בית הנבחרים הסיני או משהו, אסור לי".
וכאן הקישור לטקסט המלא - תהנה, מותק, תהנה
וכדי להנעים זמנך, הקשב למחרוזת נעים הזמירות והקול - זוהר הגדול 
לצפיה ב-'ועוד קושיה -'
ועוד קושיה -
07/09/2019 | 15:08
9
22
מפלגת 'נועם' ומפלגת 'עוצמה יהודית' הינן מפלגות ימין קיצוני, שאינן מסתירות את עמדותיהן הגזעניות, התרבותניות וה"פאשיסטיות" - הן ימין קיצוני בדיוק כמו הימין הקיצוני האירופאי.
והנה, ראש הממשלה של "כולם"  מבקש מהם לפרוש מהבחירות כי הן מבזבזות קולות לגוש הימין.
ואני רוצה לדעת, איפה עומדת העמדה - גם הימנית - הדוחה גזענות, פשיזם בשם הליבראליזם [ גם הכללי ]? מדוע רה"מ לא דוחה את האידיאולוגיה ה"רצחנית" של שתי מפלגות אלה?
שחוש, משהו מדפי המסרים שלא מתייחס רק לאיבוד קולות?
לצפיה ב-'אלה מפלגות שבסוף יגרמו לכולנו לחבב את שקד וסמוטריץ''
אלה מפלגות שבסוף יגרמו לכולנו לחבב את שקד וסמוטריץ'
07/09/2019 | 15:51
7
25
קשה להאמין כמה שיבוטי ימין קיצוני יש. אפילו ליברמן נחשב כיום למבוגר האחראי, כולל למועמד לגיטימי מבחינתי להצביע אליו, אלא אם כחול לבן יחזרו לעצמם ויתחילו לשחוט את הליכוד. לא מילולית, כמובן.
לצפיה ב-'אתה ממש לא קנה מידה'
אתה ממש לא קנה מידה
07/09/2019 | 16:00
6
26
לשיקול רציונלי ושכלתני לבחירת מועמד.
לצפיה ב-'בוקר טוב אספרסו ותודה על הפרגון, במירכאות כמובן'
בוקר טוב אספרסו ותודה על הפרגון, במירכאות כמובן
08/09/2019 | 08:44
5
27
אולי תגיש בקשה לפסול את הקול שלי? הרי ממילא הוא לא נחשב, ע"פ הקריטריונים שלך ושל הכנופייה שהשתלטה על הפורום.
לצפיה ב-'בוקר צח'
בוקר צח
08/09/2019 | 09:02
2
33
לפי הקריטריונים שלי אתה לא כשיר לעוד הרבה דברים חוץ מהצבעה שכלתנית.
גם הגדרת כנופיה את מי שלא מלהגים הן לדיעותיך המשתנות כצבעי ההסוואה של זיקית ממחישה את אמיתות דבריי.
לצפיה ב-'תודה על הפרגון'
תודה על הפרגון
08/09/2019 | 13:42
1
21
ואגב, בתנ"ך כנופייה היא חבורה של אנשים. אין לזה בהכרח משמעות שלילית. גם הולידה אמרו "המליטה". 
לצפיה ב-'בכייף'
בכייף
08/09/2019 | 13:58
23
הכוונה שלך היתה במינוח השלילי,לפי רוח הדברים .
חזרה למקורות לא תכשיר את השרץ.
לצפיה ב-'דורי , אפילו אחד כמוך רשאי להצביע....אני במקומך הייתי ממתין'
דורי , אפילו אחד כמוך רשאי להצביע....אני במקומך הייתי ממתין
08/09/2019 | 16:26
1
31
עם ההצבעה עד הגיעך לגיל 18.
לצפיה ב-'יש גבול לחופש הביטוי'
יש גבול לחופש הביטוי
09/09/2019 | 01:43
34
ההשתלחות חסרת הרסן שלך ושל חברך אספרסו נגד גולש בפורום חוצה קווים אדומים ואינה מקובלת ולא תתאפשר.
אין בעיה עם חילוקי דעות ואי הסכמות אולם אם תימשך המתקפה המכוערת, מזלזלת ופוגעת בכבודו של דורי [או כל גולש אחר!!!], לא תיוותר בידי כל אפשרות אחרת אלא לחסום את כתיבתכם בפורום.

אין לי כוונה להיכנס לשום סוג של שיח אתך או עם חברך ואני רואה בהודעתי זו התראה ראשונה ואחרונה בענין.

לצפיה ב-'זה מאד פשוט יקירי...נתניהו מנסה להגשים את שאיפותיך ופועל '
זה מאד פשוט יקירי...נתניהו מנסה להגשים את שאיפותיך ופועל
07/09/2019 | 18:20
24
בכדי למנוע מהם לא לרוץ לכנסת ובמקום להודות לו אתה מוקיע אותו ,
לא יפה מצידך. 

וחוץ מזה , עליך להבין - אנו רוצים את המשך שלטון הימין ולכן יש להיאבק על כל קול ימני כלשהו...גם קיצוני.     { חייבים להתייחס אל גודל הגוש הימני }

אין כרגע זמן לצדקנות וטהרנות , אנו צריכים למנוע את העברת השלטון לידי שלטון שמאלי מופקר בטחונית אשר יביא אותנו אל עברי פי פחת.....לאחר הבחירות יהיה זמן להתעסק עם ההגיגים שלך..... { בדיוק כפי שנתניהו התנצל בפני הערבים על המשפט האלמותי "הערבים נוהרים לקלפיות"  }

אני מקווה שהסבריי נהירים ומובנים לך 

לצפיה ב-'כולי מלא הערצה לבנימין נתניהו...להיות נשוי לאישה כה בעייתית'
כולי מלא הערצה לבנימין נתניהו...להיות נשוי לאישה כה בעייתית
07/09/2019 | 18:06
22
ולמרות זאת להגיע להישגים כה מרשימים.........תאר לעצמך עד לאן היה מגיע בלעדיה...

אתה חייב להוריד בפניו את הכובע ידידי - אדם מיוחד במינו , נכון כפרה ? 
לצפיה ב-'שתי בחינות עצמיות מבית "בא במייל" '
שתי בחינות עצמיות מבית "בא במייל"
08/09/2019 | 10:37
3
33
את שתיהן עשיתי, ויצאתי מה זה מרוצה... חחחחח, אני קורא למשחקים הללו- עי'סו'י אגו
1. מהו הארכיטיפ שלך [ חכם השבט ]
2. מאפייני האישיות שלך [ מוחצנות, אינטואיציה מפותחת, חשיבה ושיפוטיות ]
שנה טובה
לצפיה ב-'רק שתדעו: עי'סוי, ק'קי, פי'פי, מי'ן, ת'חת - כל אלה מלים '
רק שתדעו: עי'סוי, ק'קי, פי'פי, מי'ן, ת'חת - כל אלה מלים
08/09/2019 | 10:39
12
מצונזרות מיידית על ידי תכנת ה,שיח החדש" של תפוז
לצפיה ב-'שני הלינקים הובילו אותי לאותו מבחן,אגב יצא לי :הגיבור'
שני הלינקים הובילו אותי לאותו מבחן,אגב יצא לי :הגיבור
08/09/2019 | 15:52
6
לצפיה ב-'יצא לי החכם'
יצא לי החכם
08/09/2019 | 19:31
12
ונכון מה שהעירו אחריי, שני המבחנים זהים.
לצפיה ב-'שימו לב לצביעות המחליאה הבאה.....'
שימו לב לצביעות המחליאה הבאה.....
06/09/2019 | 12:21
7
42
האדון בני גנץ האשים אתמול את מבקר המדינה מתניהו אנגלמן  כי הוא "עובד אצל נתניהו" ???

כלומר , הוא האשים בפה מלא את אחד משומרי הסף הבכירים של מדינת ישראל ולפתע אני נזכר כיצד השתוללה החונטה השמאלנית תקשורתית כשנתניהו הואשם על ידה באותה התנהגות ממש.....אך כשמדובר בבני גנץ.....אין שום השתוללות תקשורתית , הכל זורם על מי מנוחות {באופן יחסי}

https://news.walla.co.il/item/3311064

ולכן שמעון פרס כנשיא מדינה בפועל יכל היה לקבל 11 מיליוני שקלים למימון פאקינג מסיבת יום הולדת בו בזמן שמהומת עולם הייתה פורצת אילו נתניהו היה מקבל תרומה זעומה יחסית של כמאה אלף שקלים למימון מטרה זהה....

יחס ואכיפה סלקטיבית הם האמאמא של השחיתות

זכרו ידידי , יש צבועים בכל מקום אך לעולם לא תמצאו צבועים גדולים מן השמאלנים !!!
לצפיה ב-'שחוש, תנפיק עוד כמה כאלה'
שחוש, תנפיק עוד כמה כאלה
06/09/2019 | 12:53
1
22
מצב הרוח שלי ירוד, ואתה בהחלט גורם לי להתפקי צחוק מבריאים.
לצפיה ב-'האג'נדה הקיצונית שלך תמיד מנעה ממך הגינות בסיסית....'
האג'נדה הקיצונית שלך תמיד מנעה ממך הגינות בסיסית....
06/09/2019 | 14:50
14
אתה הרי יודע שאני צודק.

נו טוף , אנחנו כבר רגילים.
לצפיה ב-'אין מה להשוות'
אין מה להשוות
06/09/2019 | 18:02
1
17
כי השמאל מושחת במהותו,פרס לא הכיר נורמות אחרות.ינק את מורשת לנין ואת ההטבות לקרובים לצלחת משחר נעוריו.
אנשים שוכחים את כלכלת ההסתדרות,זיכרון קצר.
לצפיה ב-'אכן כן , מאז ומתמיד היה השמאל מושחת.'
אכן כן , מאז ומתמיד היה השמאל מושחת.
07/09/2019 | 00:10
6
לצפיה ב-'שמעון היה טפלון שנים רבות לפני שאהוד צאלים ברק שם צעיף על'
שמעון היה טפלון שנים רבות לפני שאהוד צאלים ברק שם צעיף על
08/09/2019 | 12:01
2
42
הפנים  בכניסה לביתו של פדופיל מורשע
לצפיה ב-''
08/09/2019 | 15:50
1
2
לצפיה ב-'גם את המילה פ-דופיל כבר אסור לכתוב פה'
גם את המילה פ-דופיל כבר אסור לכתוב פה
09/09/2019 | 07:17
3
לצפיה ב-'יומיים חלפו עברו מאז חזרתי לעבודה'
יומיים חלפו עברו מאז חזרתי לעבודה
05/09/2019 | 09:33
29
61
אין לי עדיין מושג אם שערי הלבן הקצוץ היטב, שפמי הדק וזקן התיש שלי הם הגורמים המשפיעים על התלמידים, או אולי שלל טבעותיי [ ארבע!], צמידיי [ שמונה!] או אולי עגיליי [ שלושה] או סימן ה"אום" על החזה שלי.
אבל -
גם לפי בקשה מוצהרת שלי, אני עובד עם הקבוצות הקשות ביותר בביה"ס. אני נהנה מכל רגע, ואני נהנה לרסק את כל הדעות הקדומות של המורים שלימדו לפניי.
הם בשקט, או "מפריעים" במעברים [ וזה הכי בסדר בעולם. מעבר בשיעור בין אירוע א' לאירוע ב' מיועד בדיוק לשחרור, להפגת מתח, להזיז קצת את הגוף ], הם יודעים לכתוב - אמא'לללללהההה, מהההההההההההההההה, הם יודעים לכתוב?? והם חכמים, כמה שהם חכמים.. אז מה אם הם מתקשים במיומנויות אקדמיות? כל מיומנות נתנת ללמידה, חכמה, רגישות, קריאת מצבים במציאות, זיהוי הזדמנויות.. אלה מיומנות שהחיים מלמדים, ויש להם את זה.
ובקיצור -
עוד שנה נפלאה מחכה לי.
לצפיה ב-'שחינ'קה'
שחינ'קה
05/09/2019 | 09:39
8
32
אני מלמד עברית וספרות.
הפוליטיקה ממני והלאה כשאני עוסק בענייני הרוח המושלמים: שפה ואמנות.
הפוליטיקה זה אתך ולא עם המירי אהובת לבך, בטח לא עם תלמידים בגיל 14. הפוליטיקה היחידה שאני מלמד היא: כבוד להורים וכבוד עצמי. בשיחה הראשונה הסברתי שאני לא מרשה לקלל בכיתות, ואני בטח ובטח סולד מקללות על הורים מכל סוג. הסברתי שכל אחד מהם צריך לנשק את האדמה שההורים עומדים עליהם, שהם נולדו מאהבה, שההורים רוצים בהצלחתם, לכן הם בבית ספר ולא עובדים. ואם הם מכבדים את הוריהם עליהם לכבד גם את הורי חבריהם. זו הפוליטיקה היחידה. יחד עם זאת, אני מעודד אותם לומר לי מה שמפריע להם, הסברתי שאנשים שמכבדים זה את זה יכולים לומר דברים קשים זה לזה. הם צריכים לדעת איך לומר - ללא צעקות, ללא מחוות גוף אלימות וללא שפה בוטה ואלימה - אמרתי שלא קשה לומר למורה: אני כועס עליך מאוד, זה אפילו מותר ונחוץ. [ התקווה שלי שמהתנסויות עליי הם ילמדו איך לדבר טוב יותר עם ההוריםן שלהם].
לצפיה ב-'כל הכבוד לך'
כל הכבוד לך
05/09/2019 | 11:06
21
גם טוב מאוד שאתה לא משחיל פוליטיקה בלימוד. אצלנו המורה לתנ"ך בכיתות האחרונות עשתה את זה בטונות וזה צרם. היא המחנכת והמורה לתנ"ך, לא קמפיינרית של מר"צ.
לצפיה ב-'אריק......'
אריק......
05/09/2019 | 15:53
6
34
אני בטוח שאתה איש מקצוע מעולה עם המון ניסיון אשר בהחלט יכול לצייד תלמידים בתובנות אשר יסייעו להם רבות בהמשך חייהם.
הספקתי להכיר במעלותיך הרבות במהלך שיחותינו הרבות......אך גם
במגרעותיך 

הכל נפלא כל עוד אינך משוחח איתם על פוליטיקה או על נושא התמיכה
 בכל מטרות "הלהט"ביה" 
לצפיה ב-'שחר היקר'
שחר היקר
07/09/2019 | 11:56
5
22
בשנה שעברה תלמיד שאני מלמד השנה יצא מהארון בפני כל השכבה שלו. לא שהיה קשה לזהות שהוא חבר במשפחת הלהט"ביה, כדבריך, אבל הוא החליט שנמאס לו הרחש-בחש.
בהיותי מי שאני, כמובן, ללא "יציאה מהארון" בפניו [ הוא לא מצליח להעלות בדעתו שגם אני להט"ביה ] שאילתיו אם מעניין אותו שנלמד איזה שיר/סיפור הקשור לבחירה המינית שלו, והנה תשובתו: יצאתי כבר מהארון, כולם יודעים, אין לי צורך בכך. אם אתה רוצה.. זו בחירה שלך".
היות חלק מהלהט"ב, צאצא למשפחה אתיופית, נכה, מיעוט פוליטי, נוצרי - כל אלה הינם סובייקטים [ בני אדם בלשונך העממית ] המרכיבים את אוכלוסית תלמידי בית הספר בו אני עובד, ועיסוק ב"אחר" וב"זולת" הוא חלק מרכזי מהערכים שאנחנו מקנים לתלמידים.
בניגוד לכוונתך המוסתרת , אף מורֶה/רָה לא "מתעסק/ת" עם התלמידים. האחרון שדיבר בצורה מינית [ רק דיבר ] סיים את עבודתו שבוע אחרי שנרשמה התלונה ], ואני האחרון שיחשוב בכיוון. ברם, אבל אם יעלה הענין בוודאי ובוודאי אעסוק בו בכיתה, עם התלמידים-- למה לא?! כי שחוש הימני סובל מהומופוביה כמו חלק ממטורללי הימין? [ כולל השר ההומו.. חחחחחחח ]
לצפיה ב-'אתה כתבת.....'
אתה כתבת.....
07/09/2019 | 17:38
4
161
"שאילתיו אם מעניין אותו שנלמד איזה שיר/סיפור הקשור לבחירה המ-י-נ-י-ת שלו, והנה תשובתו: יצאתי כבר מהארון, כולם יודעים, אין לי צורך בכך. אם אתה רוצה.. זו בחירה שלך".

יכול להיות שזוהית על ידו כה-ו-מ-ו-ס-ק-ס-ו-א-ל מבלי שחשפת את עצמך באופן ברור וחד משמעי ? ..אל תלחוואט אותי אריק . { אולי רמזת משהו קטנטן.....?  }

דווקא אין כאן שום כוונה נסתרת או רמיזה עמומה , אני בטוח לחלוטין שאינך "מתעסק" או חושב "להתעסק" עם שום תלמיד אך אילו הייתי במקומך הייתי נמנע מלעסוק בנושא........ואם כבר נושא החד מ-י-נ-י-ו-ת "גולגל" לפתחך הייתי מציע לך לא לשוחח עם התלמידים בנושא ספציפי זה לפני שהתייעצת עם גורם פדגוגי בכיר ממך בבה"ס שכן בהחלט יתכן כי יהיו אי אילו הורים אשר יתנגדו לכך נחרצות......אולי אפילו תואשם בשטיפת מוח מניפולטיבית או באיזשהו סוג של מיסיונריות למרות שלא התכוונת לכך.........{ אולי עמוק בפנים כן התכוונת.....}

זו סתם הצעה ידידותית אשר כל מטרתה היא למנוע ממך מצבים אשר יכולים להיות בעייתיים מבחינתך , אני חושב ששיחות בנושא ספציפי זה עדיף שינוהלו על ידי מורים ס-ט-ר-י-י-ט-י-ם אלא אם כן מדובר ב "מרצה אורח".....אני בורר את מילותיי בקפידה אך אני בטוח שאתה מבין בדיוק למה אני מתכוון.......

מעבר לכך אומר כי בתקופה הנוכחית זו גאווה גדולה להיות מכונה "ה-ו-מו-פ-ו-ב" על ידי נציגי הלהט"ביה ותומכיהם - זו הוכחה שמוחי עדיין חושב באופן עצמוני...."המלך הוא עירום" מישהו .....

לצפיה ב-'אתה חי ב- 2019 וחושב כמו 1980'
אתה חי ב- 2019 וחושב כמו 1980
07/09/2019 | 19:15
3
32
בוודאי שאעסוק בנושאי להט"ב לו אצטרך או לו אחשוב כי זה נחוץ. ההצעה הידידותית שלך היא כמו לבקש מגבר שיסביר על הריון לבחורות.. עזוב שטויות.
זו לא גאווה גדולה להיחשב כימנון גזען-הומופוב .. גם הימנונים שהם כאלה מנסים להיראות קצת אחרת. [ איך 'תה מסתדר עם אוחנה ובעלו וילדיו?] 
לצפיה ב-'אני חושב כמו אדם אשר מוחו אינו נתון לשטיפת מח אמור לחשוב...'
אני חושב כמו אדם אשר מוחו אינו נתון לשטיפת מח אמור לחשוב...
07/09/2019 | 22:25
29
אני אדון למחשבותיי ואני מטיל ספק בריא בחלק ניכר מן "האמיתויות" אשר מושתלות במוחם של רפי השכל על ידי נציגי "הל-ה-ט-"ב-י-ה".

תאר לעצמך שמי מן התלמידים או הוריהם היה מתוודע לנטייתך המ-ינית דרך תמונות פייסבוק או דרך רשת חברתית כזו או אחרת ולאחר מכן היה גם נזכר כי ייעצת או שוחחת עם תלמידים בנושא זה ? 

הייתי מציע לך לשמור את האג'נדות הפוליטיות והחד מ-יניות שלך לעצמך בתחום בה"ס...אילו אני הייתי הורה לילד אשר נחשף למשנתך והייתי מודע לנטייתך המ-ינית הייתי פועל חוקית בכדי למנוע את הישנות מעשיך.

אסור שידבק בך שום רבב מקצועי אז חסוך מעצמך את אי הנעימות וצייד עצמך באישור עקרוני מן הממונים עליך {אם הוא בכלל ינתן לך} בכדי שלא תעמוד חסר אונים במקרה של תלונה נגדך.....
אני מדבר ברצינות...ללא שמץ של סרקזם.
"אדם פיקח לא היה נכנס לצרות אשר חכם היה יודע לצאת מהם" 

אתה האחרון אשר יכול לתת עצה למישהו בנושא גזענות ובימים טרופים אלו זו גאווה גדולה להקרא "ה-ו-מ-ו-פ-ו-ב".....אני מעריך מאד את אוחנה אך חלוק עליו לגבי חלק ממטרות "ה-ל-ה-ט-"ב-י-ה" ...הכל טוב כפרה. { אגב, אני ממש לא גזען , בניגוד לך}

תפנים יקירי , אדם אינו חייב להסכים עם כל מטרותיכם , זכותו ואפילו חובתו להיות נאמן לצו מצפונו ושיקול דעתו מבלי להתקל בדיקטטורה הדוחה אשר אתם מפעילים על כל מי אשר מעז לחשוב אחרת מכם.

לצפיה ב-'בורות עמוקה בתוך חשכה קודרת'
בורות עמוקה בתוך חשכה קודרת
08/09/2019 | 05:01
1
25
בלי להתייחס לצד הפוליטי של המפה אלא רק לדעה באשר למורה להט"ב, זה מזעזע.
מראה כמה בורות גדולה ויותר מכך, החשכה שעוטפת את מי שמאמין באמת ובתמים שלהיות הומוסקסואל זו  מחלה ור"ל, גם מידבקת.

אנשים כאלו הם אלו שלא מסוגלים לקבל שום חריג בחברה.
הם אלו שיתסיסו כיתה שלמה נגד ילד שסובל מאלרגיה ולכן ההורים מתבקשים לא לשלוח עם ילדיהם כריכים מסכני חיים;
הם אלו שיתסיסו הורים אחרים בג'ימבורי אם יראו ילד בעל תסמונת דאון;
הם אלו שיעודדו אלימות מילולית נגד אחר;
הם אלו שיגדלו/ מגדלים דור חדש - שיבוט שלהם

במידה לא מבוטלת, טוב שיש את הפורומים השונים, כדי לחשוף את אותם בני אדם, כדי שכלל החברה תדע ותיזהר מפני כאלה, כי הם הם זרע הפורענות והרע.

לצפיה ב-'שוב התחלת עם הצדקנות והטהרנות ?'
שוב התחלת עם הצדקנות והטהרנות ?
08/09/2019 | 06:27
32
שוב התחלת ללהג מבלי להבין בכלל על מה מדברים ?

לי אין שום בעיה עם מורה ממין זכר או נקבה שהוא להט"ב , אני פשוט חושב שמורה כזה צריך לחשוב מספר פעמים לפני שהוא מייעץ/משוחח עם תלמידי בה"ס בנושא ספציפי זה.......ואם הוא כבר מחליט לשוחח כדאי שישאל לדעתם של הממונים עליו שכן אם יוודע למי מן התלמידים או הוריהם על נטייתו המ'ינית במקביל לייעוץ כזה או אחר אשר העניק למאן דהוא בנושא זה ....זה עלול להוביל לקובלנה נגדו.

אדם כזה יכול להיות מואשם בצדק או שלא בצדק במיסיונריות או בהצדקת אי אילו נקודות אשר מצויות במחלוקת בחברה הישראלית ולדעתי , כמורה חד מ'יני אשר דעתו מן הסתם אינה אובייקטיבית עליו להמנע מכך.

אני נותן עצה ידידותית לאריק , עצה אשר אמורה לסייע לו לא להכנס לצרות אשר יכולות להמנע מבחינתו.....אני מבין שאת שוב רוצה להראות עד כמה חלקנו "בורים ונבערים" ועד כמה את "נאורה ומתקדמת" וזה בסדר גמור מבחינתי....מה שעושה לך טוב יקירתי.

עכשיו , עשי טובה , תתרכזי היטב ותקראי שוב את דבריי לפני שאת מגיבה

אני כבר מזמן הבנתי שאין ולעולם לא תהיה לך שום דעה מקורית משל עצמך.....הכל מועתק בלי שום ליטוש אישי , שום ייחוד....פוסטים מועתקים וגם דעות מועתקות של אותה קבוצה פוליטקלי קורקטית ומורמת מעם אשר את מייחלת להיות חלק בלתי נפרד ממנה.

לצפיה ב-'כל המיומנויות שהזכרת'
כל המיומנויות שהזכרת
05/09/2019 | 10:09
30
שיש להם וזה מצוין,כל מה שעלינו לדאוג הוא שהם לא ייקחו אותן לצד השלילי פלילי של הסקאלה ולכן מה שחשוב זה להקנות להם מוסר ואמפטיה לזולת על מנת שינצלו את התכונות לצד החיובי ויקחו חלק בחברה.
לצפיה ב-'למרות שכביכול אתה "יורד" לרמתם, לא הייתי רוצה שאחד כמוך ישמש'
למרות שכביכול אתה "יורד" לרמתם, לא הייתי רוצה שאחד כמוך ישמש
05/09/2019 | 11:53
18
29
דוגמה לחינוך ילדים, גם לא הקשים ביותר.

מורה לא צריך שיהיו עליו טבעות, צמידיי ערסים, עגילים או קעקועים!
לצפיה ב-'נהפוך הוא'
נהפוך הוא
05/09/2019 | 12:17
6
30
השלב הראשון של שבירת הקרח עם הפרחח בפוטנציה הוא מציאת המכנה המשותף והצתת הסקרנות למה שיש לאיש הזה לההעביר לו.

לצפיה ב-'חדשה פה, אבל חייבת להגיד..'
חדשה פה, אבל חייבת להגיד..
06/09/2019 | 07:31
5
39
שזה ממש לא נכון. קעקועים, תכשיטים, עגילים וכד', שום דבר מזה לא מעיד על חינוך גרוע. אלא להיפך, על דוגמא להתבטאות חופשית ולאומץ להיות מי שאתה. זה באמת המדד שלך לחינוך?
לצפיה ב-'בתור חדשה'
בתור חדשה
06/09/2019 | 08:25
2
28
נראה שטעית בשרשור תגובתך.
לצפיה ב-'תתפלא, אבל לא :) '
תתפלא, אבל לא :)
06/09/2019 | 13:01
12
לצפיה ב-'אז התשובה שלי היא'
אז התשובה שלי היא
06/09/2019 | 13:09
26
ואם תרשי לי לצטט מה שענה רונאלדו כששאלו אותו מדוע אין עליו קעקועים כשאר המתרוצצים על כר הדשא.
"ראית פעם פרארי עם מדבקות"?

לצפיה ב-' זה קשור לסלידה שלו מהשמאלנות "הקיצונית" שלי'
זה קשור לסלידה שלו מהשמאלנות "הקיצונית" שלי
06/09/2019 | 10:21
1
33
אז בעיקרון, כל דבר שאומר שהוא T' הוא מייד יצביע על C' כהיפוך מוסרי, איכותי, ראוי ורצוי של ה-T'
ותודה על התמיכה
לצפיה ב-''
06/09/2019 | 13:03
2
לצפיה ב-'למה שני יודי"ן במילה צמידֵי?'
למה שני יודי"ן במילה צמידֵי?
05/09/2019 | 13:07
10
21
אנא, גש להכיר טוב יותר את כללי הכתיב המלא.
לדבריך עצמם, מדוע ולמה החלטת שאלו "צמידי ערסים".. ואגב, בתוך התמונה המסוימת שלי שאתה מנסה לצייר, צמידי ערסים זה דווקא טוב, כי גבריפ-גברים עונדים צמידי ערסים
ו.. הכי חשוב - איך הגעת למסקנה המופלאה ש"אני יורד" לרמתם? מה אתה יודע על רמתם? מה אתה יודע על רמתי?
OMG, שתולי המוח כבר איבדו את זה לגמרי, למעט שחוש החכם באדם
לצפיה ב-'סתם מסקרנות, באיזה בי"ס מדובר?'
סתם מסקרנות, באיזה בי"ס מדובר?
06/09/2019 | 14:15
17
ביה"ס בו למדתי, עירוני ד' בת"א, אסר על כניסה עם חולצות של אנחנו דור מ-ויין כשאביב גפן היה במודה. כלומר, הראה שמרנות יחסית למרות האולטרה-מודרניות שייצג המנהל דאז, זאב דגני.
לצפיה ב-'הקלדה עיוורת ותו לא'
הקלדה עיוורת ותו לא
06/09/2019 | 15:28
8
31
אפילו בכדורגל הבינו שהדברים האלו פסולים ומצרף צילום מסך מברושור להגיע לבי"ס לכדורגל

מבחינתי, אתה לא יותר מאשר ערס צעצוע וכמו שאומרים החבר'ה "אם אין שכל ---> אין דאגות!"
לצפיה ב-'העיקר שיש אצלך "בחינה" '
העיקר שיש אצלך "בחינה"
06/09/2019 | 18:34
1
21
מצביע על מעט משהו אפור שלך בתוך בליל המוח השתול.
לצפיה ב-'אני, בניגוד גמור אליך, לא מעוניין לתת מצג שווא של מי שאני'
אני, בניגוד גמור אליך, לא מעוניין לתת מצג שווא של מי שאני
07/09/2019 | 17:49
46
אתה חי חיים משולשים, אפילו לא כפולים, בתקווה לתת מצג שווא של איש תרבות ולכן מצביע ל0מול כי חושב שה0מול מייצג אנשי תרבות והשכלה ומצד שני רוצה להראות שאתה גבר ע"י כך שאתה מתחפש לערס וזאת בדיוק ההגדרה של ערס צעצוע
לצפיה ב-'מה לא בסדר בקעקועים? עגילים? לא הבנתי'
מה לא בסדר בקעקועים? עגילים? לא הבנתי
08/09/2019 | 15:49
5
12
הבן המדהים שלי, עבר את התיכון עם עגילים ובגרות נהדרת, התגייס לתפקיד נחשק בחיל המודיעין ועשה קעקוע לפני שנה (כשאני יושבת לידו ומבסוטית מהבחירה).
כשהוא מוריד את המדים הוא שם צמיד ממש יפה שהחברה שלו קנתה לו.
מה בדיוק הבעיה עם זה?
לצפיה ב-'הרס של הגוף'
הרס של הגוף
09/09/2019 | 01:57
4
11
את לא רוצה ללבוש בגד מס' פעמים, אז למה שתירצי להיות עם קעקוע כל החיים?
לצפיה ב-'בעיני סיגריות הן הרס של הגוף, קעקוע הוא קישוט'
בעיני סיגריות הן הרס של הגוף, קעקוע הוא קישוט
09/09/2019 | 16:25
3
10
אבל עזוב קעקוע, מה הבעיה עם עגיל או צמיד?
לצפיה ב-'אין שום בעיה מחוץ לגבולות בי"ס'
אין שום בעיה מחוץ לגבולות בי"ס
10/09/2019 | 00:13
2
8
כפי שאני לא רוצה לראות את המורות מתלבשות כמו נערות ליווי, כך גם לא רוצה לראות מורים עם צמידי ערסים ועגילים.

מורה צריך לשמש דוגמה ולא לרכוש האהדה ע"י חיקוי התלמיד.

אגב, לא השבת על שאלתי, לגבי לבוש תמידי או אפילו שעון/שרשרת/צמיד תמידי, אז למה שתירצי קעקוע תמידי?
לצפיה ב-'לאסור גם על בנות עגילים?'
לאסור גם על בנות עגילים?
19/09/2019 | 16:28
1
1
לצפיה ב-'תלוי איזה עגילים'
תלוי איזה עגילים
19/09/2019 | 20:33
נזם באף בהחלט לאסור ובינינו זה כבר יצא מן האופנה ובכל זאת יש כאלו שעדיין עם הדבר המגעיל הזה.
לצפיה ב-'גיא פלג מתנצל בפני שלמה פילבר על כי ציטט אותו לא '
גיא פלג מתנצל בפני שלמה פילבר על כי ציטט אותו לא
06/09/2019 | 08:07
3
26
נכון בעוד שלדעתי הוא צריך להתנצל בפני נתניהו על שקר מחליא.
שימו לב למכבסת המילים של התעמולן השמאלני במסווה של כתב אובייקטיבי, האדון גיא פלג.

https://youtu.be/zhKK9n5POQY

לצפיה ב-'לפעמים "חצי אמת גרועה משקר מלא"....לדעתי האיש שיקר '
לפעמים "חצי אמת גרועה משקר מלא"....לדעתי האיש שיקר
06/09/2019 | 08:36
2
16
לציבור במצח נחושה אך טען להגנתו כי בסה"כ "ציטט לא נכון" ....

הטיה קטנה של מילה אשר שינתה לחלוטין את דבריו של פילבר והכל בכדי להעצים דמוניזציה נגד נתניהו......

לא מזמן גער חבר הכנסת אמסלם בקצין משטרה בכיר במסגרת אחד הדיונים אשר נוגעים לחוק ההמלצות , התקשורת פירסמה סרטון מפוברק ובו נראה קצין המשטרה מסביר דבר מה בנימוס לאמסלם אך האחרון התפרץ בחמת זעם על "הקצין המנומס" וגער בו בבוטות על לא עוול בכפו.....הסרטון המפוברק הזה הופץ על ידי חונטת השמאלנים בתקשורת בכדי לבצע "רצח אופי" באמסלם עד שהסרטון האמיתי והלא ערוך הופץ בציבור ואז ניתן היה לראות כי קצין המשטרה התנהג בחוצפה כלפי יו"ר הוועדה אמסלם אשר השיב לו כגמולו והעמידו על מקומו ...ובצדק רב !!!

בזמנו הבאתי את שתי הסרטונים בפני מיודעינו אריק {חיא}...זוכר כפרה ? 

אני חוזר ופונה אל השמאלנים הרופסים אשר החונטה השמאלנית משחקת במוחם באופן קבוע ...."תלמדו להטיל ספק בכל מה אשר מושתל במוחכם על ידי התקשורת הישראלית".

התקשורת הישראלית אינה אובייקטיבית , היא מגויסת למען השבת שלטון השמאל לישראל ולמען מטרה זו היא תשקר , תסלף , תפזר מסכי ערפל , תחביא וכן הלאה.

אני פונה במיוחד אל הילדון הנאיבי המתקרא דורי ואומר " תתבגר כפרה , אתה כבר בן ארבעים" 
לצפיה ב-'נו, נו שחוש - מצאת על מה לקפוץ?'
נו, נו שחוש - מצאת על מה לקפוץ?
06/09/2019 | 10:25
1
12
אז נכון, הוא ציטט לפעמים לא נכון, אבל מכאן ועד מתקפת הטילים שאתה באופן עצמאי, ללא עזרה של אף אחד משום מקום, כתבת המרחק כלכך גדול.
אבל, אני מתחיל להבין את הצורך בכתיבה ארכנית, מעיקה ומרחיקת קוראים. זה הצורך במשמעות. משמעות נוצרת אצלך [ אגב גם אצל הפומה חברתך, שכותבת בציפורים, כי היא למדה את גבולות המותר ] במהלך הכתיבה. לטעמי יש לך סיפוק אדיר, בחינת שחרור אוויר ורגשה קלה בחלציים, לאחר סיום שני קטעים כמו שכתבת.
האם זה קשור לחיים, לאמת, למציאות - זו שלמדה להסיר מסיכות וסטריאוטיפים? נראה לי שלא.
לצפיה ב-'הוא " ציטט לא נכון" ? - שוב אתה מתמם ? שוב אתה משחק לי אותה '
הוא " ציטט לא נכון" ? - שוב אתה מתמם ? שוב אתה משחק לי אותה
06/09/2019 | 11:49
17
אהבל ?  בדיוק כפי ששיחקת לי אותה לאחר שהבאתי בפניך את הסרטון האמיתי והלא ערוך של אמסלם וקצין המשטרה....

אתה מורה בבה"ס , מורה לחיים , היתכן כי אתה באמת כה נאיבי ? 
ממש לא - לדעתי האג'נדה השמאלנית קיצונית בה אתה אוחז פוגעת בהגינותך , היא פוגעת ביכולתך להביט אל המציאות בעיניים ולהודות במתבקש.
לצפיה ב-'קצת הומור טרם הרגנו...'
קצת הומור טרם הרגנו...
04/09/2019 | 21:15
9
44
שחוש, כל המשתתפים יהודים כשרים...

לצפיה ב-''
04/09/2019 | 21:31
2
לצפיה ב-'אני , כידוע לך , מתחבר יותר להומור עממי של סרטי בורקס...'
אני , כידוע לך , מתחבר יותר להומור עממי של סרטי בורקס...
04/09/2019 | 21:53
6
36
איני אוהב הומור של "חכמים בלילה" נוסח ליאור שליין , מדובר בסוג של הומור אשר מביא לי את העצבים.....הומור מתחכם כזה , עם פאנצ'ים לא מצחיקים , הומור של חננות.

ההלצה ההומוריסטית שהבאת לא תפתח לשמאל דלתות אל קהלים חדשים....אבל ניסיון חביב.
לצפיה ב-'שחוש'קה מי בכלל רוצה לפתוח "קהלים חדשים"'
שחוש'קה מי בכלל רוצה לפתוח "קהלים חדשים"
05/09/2019 | 09:23
5
22
אם זה עצבן אותך - מצויין.
דמוקרטיה וסאטירה נמדדות בכך שהן מעצבנות עקב היותן נאמנות לחופש הדיבור באשר הוא.
לצפיה ב-'אני דיברתי באופן כללי על סוג הומור אשר אינו'
אני דיברתי באופן כללי על סוג הומור אשר אינו
05/09/2019 | 09:52
4
20
חביב עלי , הדברים אשר הובאו על ידך לא הרגיזו אותי כלל הן עוררו אצלי רחמים על אלו אשר נהנים מסוג ההומור הלא מצחיק הזה - זה הכל.

אני תומך בחופש הדיבור הרבה יותר מכל השמאלנים הצבועים אשר רוממות "חופש הביטוי" בגרונם בעוד שבפועל הם משתייכים לחונטת סותמי הפיות.....ראה ערך אלו אשר ניסו לסגור את "ישראל היום" , ערוץ 20 וגם אי אילו מנהלי פורומים מסוימים בעבר ובהווה.

מצחיק שדווקא אחד כמוך מנסה להסביר לי משהו בנושא זה...חחחח
לצפיה ב-'צ'ק צ'ק צ'ק - ממש עורר את רחמיך.. נו ב'חיאת..'
צ'ק צ'ק צ'ק - ממש עורר את רחמיך.. נו ב'חיאת..
05/09/2019 | 13:10
3
16
שחוש, אל תקלקל.. המשך בדרכך הרגילה בלי נפילות מהסוג המטומטם הזה, המתאים למריבה של שתי סלביות עילגות שפה באינסטה
לצפיה ב-'אני לא כותב זאת בכדי להרגיז אותך או מישהו אחר...'
אני לא כותב זאת בכדי להרגיז אותך או מישהו אחר...
05/09/2019 | 16:18
2
22
ההומור "המתוחכם" הזה עושה לי עור ברווז , אני סולד ממנו , נגעל ממנו.
דרך אגב , אני מאד אוהב לצפות ב "ארץ נהדרת" למרות השמאלנות הקשה אשר מושפרצת על ידה....

בדיחות קרש של חננות נוסח ליאור שליין וחבריו לא מצחיקות אותי - מה לעשות.

דוגמא : אני בקשר עם קולגה מסוים אשר סיפר לי בדיחה של "חכמים בלילה" 

שאלה : "מה הדבר הראשון אשר עובר במוחו של זבוב אשר פוגש בשמשת רכב אשר נוסע במהירות של 200 קמ"ש" ? 
תשובה : "הת-ח-ת שלו"

כשהוא סיפר לי את "הבדיחה" הוא התגלגל מצחוק , אולי הוא חשב שמדובר בבדיחה שנונה להפליא - אך אותי היא לא הצחיקה כלל , שרבבתי מפי חצי חיוך בכדי לצאת ידי חובה והעברתי נושא במהירות.
לצפיה ב-'שחוש, אתה לא מרגיז אותי, נשמה'
שחוש, אתה לא מרגיז אותי, נשמה
06/09/2019 | 10:27
1
11
כמו שאני לא מרגיז אותך. אתה מצחיק אותי כמו שאני מצחיק אותך. שנינו שולטים שליטה מלאה בשיח בינינו, ונגררים לכאורה למקומות "קשים".

לצפיה ב-'אכן כן '
אכן כן
06/09/2019 | 11:21
1
לצפיה ב-'מצחיק למדי'
מצחיק למדי
04/09/2019 | 22:34
14
יש להניח שאם זה אמיתי, הם לא יודו "מול המצלמות", בפייסבוק או בכל דרך אחרת. מי יודע? המציאות בראה דברים שהשטן לא העז לחלום עליהם... 
לצפיה ב-'תקשורת על המוקד - חלק ב''
תקשורת על המוקד - חלק ב'
03/09/2019 | 06:25
15
31
אתמול התפרסמו הקלטות של נתניהו בניסיון "להציל" את ערוץ 20.
הכתב שאמון על הפרסום: ספי עובדיה
הערוץ: 13
מה עכשיו?
להחרים את ערוץ 13?
להפסיק לצפות בו?

המממממ .... מה זה בעצם אומר?
שנתניהו נלחם כמו אריה שכולנו נישאר רק עם ערוץ 20?
לצפיה ב-'נדמה לי'
נדמה לי
03/09/2019 | 07:34
23
שאת ערוץ 10 אף אחד לא ניסה להציל..
הכל עניין של זוית ראיה..
לצפיה ב-'את יודעת רוזה , אילו התקשורת הישראלית הייתה מסוגלת לשלוח '
את יודעת רוזה , אילו התקשורת הישראלית הייתה מסוגלת לשלוח
03/09/2019 | 07:47
3
44
סיקור תקשורתי אחורה בזמן אל תקופת הקרב בין דויד לגוליית הפלישתי ....אני מבטיח לך שהם היו מצליחים להציג את
דויד הקטן ככובש אכזר ואת גוליית האימתני כקורבן אומלל וחף מפשע. 

אפילו את ערוץ 20 הקטנטן הם רצו לסגור , אפילו את "כבשת הרש" { הגדרה נפלאה של נתניהו } הם רצו לשדוד ואת עוד מעיזה לכתוב "שנתניהו נלחם כמו אריה שכולנו נישאר רק עם ערוץ 20" ?  

החונטה השמאלנית אשר ניסתה לסגור את החופש הביטוי לעיתונות הכתובה
{ "ישראל היום" } ניסתה לסגור אותו גם לערוץ 20 הזעיר.....מיותר לציין כי אין שום פסול בהתנהלות נתניהו , ההיפך הוא הנכון , הייתי מבקר אותו קשות אילו לא היה "נלחם כאריה" {עוד הגדרה נפלאה של נתניהו} כנגד להקת הצבועים סותמי הפיות של השמאל הישראלי.

עשרות שנים לא הייתה לימין שום במה להבעת דעותיה , הכל היה נשלט על ידי נציגי החונטה השמאלנית אשר גדעה/צינזרה כל ביטוי קלוש לפלורליזם והנה סוף סוף כשיש לרוב העם פלטפורמת ביטוי אלקטרונית קטנטנה ומיניאטורית גם אותה הם רוצים לגזול..... הווווווו...... החלאתיות 

ולסיכום אומר כך - כל ארסנל ההקלטות והחשיפות המתוזמרות אשר נחשפות ועוד יחשפו רגע לפני הבחירות כחלק מטקטיקת קרב תקשורתית שמאלנית נגד שלטון הימין רק תסייע לנתניהו להציג עצמו לציבור כקדוש מעונה , סוג של רובין הוד אשר נלחם עבור המדוכאים ......הם ישפרו את סיכוייו להשיג גוש של 61 , אמן כן יהי רצון.

החונטה השמאלנית מריצה עוד "דאחקה פסיכולוגית" על מוחותיהם של אזרחים אשר אינם מסוגלים להתגונן בפניה , הם נשכבים חסרי אונים על הקרקע ומתמסרים מרצון לכל מניפולציה ואחר כך הם עוד מכנים את מצביעי הימין " עדר "  
לצפיה ב-'ותיכף דורי יגיע....כולו נרעש ונרגש שכן בתי הקפה באיזור '
ותיכף דורי יגיע....כולו נרעש ונרגש שכן בתי הקפה באיזור
03/09/2019 | 08:21
2
31
שינקין וצפון ת"א ניו כמרקחה בשל החשיפה האחרונה אודות נתניהו 
רוב "המתפקדים" איבדו את התאבון ולא הזמינו אלפחורס לצד המקיאטו......ממש שוד ושבר 
לצפיה ב-'מה אתה תוקע את השם שלי?'
מה אתה תוקע את השם שלי?
03/09/2019 | 08:37
1
26
אני לא יושב בבתי קפה, אלא עובד. אין לי זמן ואין לי כסף (וגם לא שכל, כפי שהתברר לאחרונה במספר מקרים). אני טורח להצביע בכל מערכת בחירות, כולל כאלה שתוצאותיהן ברורות מראש. מבחינתי הצבעה זו זכות, לא חובה. אה, ומעולם לא עשיתי יום שבתון בבחירות. 
לצפיה ב-'דורי , אתה בחור טוב אבל אתה צריך מנטור שמאלני הגיוני ומתון'
דורי , אתה בחור טוב אבל אתה צריך מנטור שמאלני הגיוני ומתון
03/09/2019 | 09:18
29
ואני לא מדבר על "התמהוני מקרית טבעון" או על מיודענו אריק { "חיא" }.

אתה לעולם לא תהיה ימני מתון אך אם נצליח לגרום לך להיות שמאלני מתון...דיינו.

לצפיה ב-'אגב, כדאי לדעת'
אגב, כדאי לדעת
03/09/2019 | 09:47
9
28
שהבֹּקר בראיון עם בעל מכון סקרים, ה-ביבי מנצל הזדמנויות אלה מצויין לעידוד ה"בייס" שלו וערימת שתולי השכל המהופנטים על ידו, דוגמת שחוש ידידי האהוב.
לצפיה ב-'קצת מעליב מה שאמרת, אריק'
קצת מעליב מה שאמרת, אריק
03/09/2019 | 10:03
8
27
יש מצביעים אוטומטיים רק בגוש הימין? בעבודה אין, בש"ס אין? 
לצפיה ב-'יש הבדל אטומי בין מצביע אוטומטי לבין "שתול שכל"'
יש הבדל אטומי בין מצביע אוטומטי לבין "שתול שכל"
03/09/2019 | 10:17
7
26
שחוש, למשל, "שתול שכל" אבל עם חוש הומור מופרע לגמרי, מה שמצליח להרוג אותי פעם אחר פעם ולהמשיך לחבב אותו.
לצפיה ב-'הוא לא שתול שכל, הוא קצת מקובע'
הוא לא שתול שכל, הוא קצת מקובע
03/09/2019 | 11:57
6
18
אבל לא איבדתי תקווה.
לצפיה ב-'דורי תקשיב , 40 שנה חלפו עליך בקרב שמאלנים סהרוריים'
דורי תקשיב , 40 שנה חלפו עליך בקרב שמאלנים סהרוריים
03/09/2019 | 13:18
5
35
ולכן לא התפתחת ולא צברת ניסיון חיים , אתה חייב לנטוש את המנטורים הקודמים אשר הובילו אותך אל עברי פי פחת ולמצוא מנטור אחר אשר יצעיד אותך אל אופקים חדשים והגיוניים.

נכון , מידי פעם תחטוף "כאפה וירטואלית" ואולי אפילו ניתן לך לטעום "מרק תימני עם חילבה" בכדי שתתחשל אך בסופו של דבר אני מבטיח לך שצליח לנקז ממך את הנאיביות הפלצנית חסרת ההכרה במציאות אשר אופפת אותך משחר ילדותך.

ואני עדיין לא מאשר שאני מוכן לקבל אותך לתוכנית הניסיונית הזאת אשר קרויה
"התוכנית להמרת שמאלנים" - אריק ורוזי מבוגרים מידי ולכן לא יכולים להתקבל לתוכנית אבל אצלך ניתן לכופף מעט את הנהלים.....

אם תתמיד ותבצע מה אומרים לך אני מבטיח לך עתיד טוב לאין שיעור מהעבר האפלולי אשר עבר עליך ברחובות שינקין וצפון תל אביב.....

לצפיה ב-'במאכלים אני דווקא מאוד אקלקטי ופתוח'
במאכלים אני דווקא מאוד אקלקטי ופתוח
04/09/2019 | 22:35
4
14
אני אוהב אוכל פרסי, סיני, תאילנדי, אפילו ויטנאמי אכלתי פעם, רוסי, מה שתגיד. 
לצפיה ב-'אכלת מוח של קוף פעם?'
אכלת מוח של קוף פעם?
05/09/2019 | 09:25
3
17
סטייק תנין, סטייק מבשר לויתן? ולא הזכרתי את שלל המטעמים מבשר החזיר, האהוב עליי במיוחד?
לצפיה ב-'למה שאוכל אותם? השתגעתי?'
למה שאוכל אותם? השתגעתי?
05/09/2019 | 11:02
2
15
אכלתי בעבר שינקן ופרושוטו, מס' פעמים בחו"ל. הסיבה היא, שלא היו אלטרנטיבות טובות אחרות. מיוזמתי לא אחפש לאכול, כי לא ממש גדלתי על הדברים האלה. 
לצפיה ב-'שינקן ופרושוטו?'
שינקן ופרושוטו?
05/09/2019 | 12:22
16
זה אותו הדבר.

כמו שתגיד שאכלת תרנגולת ועוף.
לצפיה ב-'כי הצהרת על פתיחות, על מגוון מטבחים'
כי הצהרת על פתיחות, על מגוון מטבחים
05/09/2019 | 13:03
13
אז רציתי לבדוק עד כמה באמת אתה פתוח כטענתך, אז מתברר שלא
זה בסדר, כי למשל - אין סיכוי שאוכל מוח של קוף [ כמו שאינני אוכל בני אדם ], גם מוח של פרות, כבשים או שאר חיות המאכל הרגילות לא אוכל. המראה דוחה אותי, המרקם הנורא. אבל, אם זה יהיה כקציצה דחוסה בוודאי שואכל, למה לא?
אינני אוכל ביצי שור או ביצים [אשכים] של זכרי מאכל.. קצת מטריד אותי.
נראה לי שאוכל בשמחה ג'וקים מוקפצים, צ'יפס מג'וקים ודברים כאלה, למה לא?!
לצפיה ב-'תקשורת על המוקד, שוב'
תקשורת על המוקד, שוב
01/09/2019 | 05:13
17
46
רביב דרוקר, בן כספית, אמנון אברמוביץ
אליהם נוסף בימים האחרונים גם גיא פלג.
והמאסטר לא מפסיק ועכשיו הוא נגד ערוץ 12 כולו.
למה? כי הערוץ אינו מיישר קו עם רוהמנו שרה ואשתו בנימין.

גיא פלג, הכתב המשפטי של הערוץ מדווח מידי יום על קורות המשפחה מבלפור, תולה את הכביסה המלוכלכת לעיני כל.
ומה התגובה לכתבות? הכפשות, קללות, נאצות ואיומים על חייו ועל חיי בני משפחתו, עד לכדי צורך אמיתי להגן עליו.

אז יש עיניים שהן רגישות מידי לכביסה והיו מעדיפות שלא ייתלו ולא ייראו.
איך עושים את זה בעידן של תקשורת פתוחה? כזו שאפילו רוהמנו הילל, שיבח ודחף [ע"ע החשדות נגד אולמרט]? מנסים להתערב ולהשתלט עליה.
והדבר אינו חדש ו/ או זר לרוהמנו. הוא עשה זאת הרבה בעבר.

לצערי הרב, אנחנו יודעים כיצד הסתה והלהטה של ציבורים שלמים יכולה להסתיים [ע"ע 04.11.1995] ונורא הוא שהלקח לא נלמד אלא רק מסלים ו"משתכלל".

לצפיה ב-'איני רואה שום פסול לקריאה להחרמה ערוץ תקשורת אשר יצר סדרת'
איני רואה שום פסול לקריאה להחרמה ערוץ תקשורת אשר יצר סדרת
01/09/2019 | 08:18
3
44
טלויזיה "הנערים" אשר כל כולה עוסקת בהשחרת דמותה של ישראל בעולם כולו.
ועל האופן בו מציגים היוצרים ישראלים את חטיפת ורציחת שלושת הנערים בגוש עציון כתבה גלית דיסטל אטבריאן חלק מן הפוסט הבא.

3. " ניכר שהיוצרים יצאו מגדרם כדי לייצר אמצעים אמנותיים שיגרמו לניכור ואדישות בקרב הצופה בכל הקשור לחטיפתם של הנערים ובטח בכל מה שקשור לרצח שלהם - הארוע כולו מוצג דרך קליפים חדשותיים קרים ומנוכרים, כמו קליפ תזזיתי, כמו דיווח על העלאת מחירי הלחם, המצלמה לא מתעכבת על הכאב של האמהות, על המתח של המשפחות, על החרדה האימתנית, את כל הרגש שבנוי היטב היוצרים שמרו למישהו אחר.
4. משפחתו של מוחמד אבו חדיר מפלחת את המסך וקורעת את הלב, מוחמד שנרצח מתוך פעולת נקמה יהודית מגולם על ידי נער ערבי צעיר , יפה מאין כמוהו, מתוק להפליא, גוזל קטן שבא לעטוף בפיסת בד ולשמור מכל משמר.
יחסי המשפחה נבנים בכישרון לאין קץ, "משפחת בריידי" בגירסה הערבית, האב מרשים , כואב ומאופק, האמא היא אמזונה אצילית, ההורים של הנערים היהודים הם נוכחים נפקדים והצופה מיד מתחבר למאזן הסמוי שמוגש לו - אפס כאב על שלושה נערים יהודים ולב מדמם על נער ערבי אחד.
5. כדי להשריש את התמה עד הסוף - הרחוב היהודי מרוצף בפרצופים כעורים של אוהדי בית'ר, של חרדים דוחים, של סרוגים עם פאות מגוחכות כשהמכנה המשותף לכולם הוא רצח בעיניים ותודעה מעט מטורללת.
על פי הסדרה, צעיר ערבי שמתהלך בשכונה יהודית חש לא מוגן מפני לינץ' שעומד בכל שער, בכל תחנת אוטובוס, בכל מקום.
הרחוב היהודי מיוצג כרחוב צמא דם וצעקני שרק מחפש את "הערבי הבא", ההורים הערבים הם כאלה שמתקשרים בחרדה לילדים שלהם כדי "שיזהרו מהיהודים האלה שמחפשים נקמה" והערבי הגנרי הוא שוחר שלום אומלל ומסכן שבחיים לא יפגע ביהודי שיגיע לשכונה שלו, נניח." 

{ אין לי קישור לשאר המילים אשר נשלחו אלי מן הפייסבוק אך מי שרוצה מוזמן לחפש } 

לצפיה ב-'גיא פלג עבריין, לא פחות..'
גיא פלג עבריין, לא פחות..
01/09/2019 | 08:27
2
28
איש מקבל חומר חסוי ממדליפים במשטרה שכמובן עוברים על החוק ומפרסם אותו,
מעניין למה הפרקליטות לא עושה מאומה בחיפוש המדליפים וגם המשטרה לא..

לצפיה ב-'מעניין מאד מי מדליף.....האם המשטרה ? , האם הפרקליטות ? '
מעניין מאד מי מדליף.....האם המשטרה ? , האם הפרקליטות ?
01/09/2019 | 08:50
28
בהחלט יתכן כי החומר הזה כבר הודלף לפני זמן מה אך החונטה התקשורתית היא זו אשר בחרה את עיתוי פירסומו לציבור......מסיבות מאד "אובייקטיביות" כמובן  
לצפיה ב-'באמת?מה אתה אומר'
באמת?מה אתה אומר
01/09/2019 | 14:00
24
העבריין האמיתי הוא נתניהו, שמסית בלי הפסקה נגד כל מי שמערער על נסיונו להפוך למנהיג העליון של המדינה. אני מקווה שבקרוב הצדק ינצח, בדרך זו או אחרת והוא יפנה את הכסא. 
לצפיה ב-'החונטה השמאלנית תקשורתית על כל שופרי התעמולה שלה .....'
החונטה השמאלנית תקשורתית על כל שופרי התעמולה שלה .....
01/09/2019 | 08:40
28
רביב דרוקר, בן כספית , אמנון אברמוביץ וגם גיא פלג התגייסה עבור השמאל הישראלי בניסיון אחרון ונואש לגרום לאזרחי ישראל לא להצביע עבור נתניהו.

דווקא רגע לפני הבחירות הגיעו לידי גיא פלג תמלילי חקירת נתניהו
בפרשת 4000 ? עלינה  חחחחח.....

ולכל מי שצריך הסבר בגוף הסרט אומר כך - לא מן הנמנע כי ככל שנתקדם לקראת הבחירות תמחזר החונטה השמאלנית עוד ועוד חומרי הכפשה נגד נתניהו {בחסות של עבודה עיתונאית אובייקטיבית} בכדי לפגוע בסיכוייו להבחר.

אין שום הסתה בהעברת ביקורת על אובייקטיביות גוף תקשורתי או כתב כזה או אחר.

האמת , אני דווקא מרוצה מהתגייסות התקשורת עבור השמאל , רוב העם לא טיפש , רוב העם מבין היטב באיזו מניפולטיביות מתנהלת התקשורת וכולי תקווה כי הם יעניקו לנתניהו גוש של לפחות 61 מנדטים.

כמובן שכולנו מגנים כל אלימות או הסתה לאלימות באשר היא אך נתניהו או מי מטעמו לא הסיתו נגד אף אחד , לכל אחד מאיתנו יש זכות לבקר את מבקריו מבלי לעבור על החוק , גם לנתניהו שמורה זכות זאת.
לצפיה ב-'ב-95 נתניהו לא פיקד על ההסתה'
ב-95 נתניהו לא פיקד על ההסתה
01/09/2019 | 09:03
23
היום הוא שינה פאזה.
לצפיה ב-'בעבר היו מכנים את התקשורת "כלב השמירה של הדמוקרטיה"'
בעבר היו מכנים את התקשורת "כלב השמירה של הדמוקרטיה"
01/09/2019 | 09:46
4
28
כיום מדובר בכלב תקיפה מטורף שמוחו קודח מכלבת, ושתוקף את בני ביתו,
מפלץ מעוות שהדמוקרטיה זקוקה שיגנו עליה קודם כל מפניו.

הדבר האחרון שמעניין שמאלנים זה דמוקרטיה

כמובן שגם הימנים הקיצוניים לא רוצים דמוקרטיה, הם רוצים בית מקדש והלכה
אבל הם לפחות ישרים ומודים בזה

הזוהמה האנושית השמאלנית לעומת זאת לעולם לא מודה ולא תודה שהיא רוצה מדינת-הלכה שמאלנית. תיאוקרטיה של דת השמאל.

מה שהכי מגעיל אצל הזוהמה השמאלנית, מה שתמיד היה הכי מבחיל אצלם, זה הצביעות שלהם, השקר(שתמיד כל כך שקוף, שגורם לך לחשוב למה לעזאזל הם כל כך מתעקשים עליו)
אילו הם רק היו מוותרים על הצביעות ועל השקר, אילו רק היו מתנהלים ביושר ואומרים באמת את שעל ליבם - מפלס הגועל שהם מעוררים היה יורד בהרבה
לצפיה ב-'אכן כן , מסכים עם כל מילה !!!'
אכן כן , מסכים עם כל מילה !!!
01/09/2019 | 10:27
3
9
לצפיה ב-'זה נכתב בהשראת ובעקבות מאמר שטנה של אדון בן כספית'
זה נכתב בהשראת ובעקבות מאמר שטנה של אדון בן כספית
01/09/2019 | 12:57
2
33
מאמר שלדעתי הוא הזדמנות להצצה צלולה מאין כמוה לנפשו של השמאלן המצוי.

בן כספית מדבר על אותם סרטונים בתור הדבר החשוב ביותר בחדשות בכל השבוע החולף.
וזה כמובן ממחיש מה שכל אחד צריך להבין כבר(למרות שרבים הטמבלים בימין שעדיין לא מסוגלים לתפוס את זה)
שמה שמתנהל בין השמאל והימין הוא מלחמת דתות!
השמאל רוצה להכחיד את היהדות ולהשליט את דת השמאל-להט"ב-פמיניזם והיהדות(בעיקר הציבור החרד"לי) רוצה להכניע את השמאל ואת מרכזי הכוח שלו ולפעול להקמת בית המקדש
זה במשפט אחד התמצית של המאבק שמתנהל במדינה הזאת בזירה הפוליטית והציבורית

מה שמעניין אצל כספית(שהוא בסך הכל איש בינוני ורדוד) הוא הטון האפל שהוא לא יכול להתאפק מלחשוף אותו
הכותרת למשל: "עטלף משיחי קודר" - צריך להסביר למישהו איפה הגוון האנטישמי פה? את האלוזיה הברורה לערפד מוצץ דם(שמהווה רמז בוטה לעלילות הדם של הנוצרים באנגליה כלפי היהודים בימי הביניים)
המאמר מתיימר להיות הבעה של דאגה נאורה לגורלה השברירי של הדמוקרטיה, אל הוא למעשה לא יותר מהד רחוק לפרוטוקולים של זקני ציון.
הכפשה מכוערת ואוטו-אנטישמית.

כספית מדבר על העגלה המלאה ברעל, ובכך חושף כמו כל שמאלן את נשמתו שלו.
הצביעות השמאלנית, הבושה של השמאלן המצוי במאוויים הכמוסים שלו עצמו, תמיד גורמת לכך שהוא מאשים את אויביו בכיעור שלו עצמו, שהוא מתבונן בהם ורואה בהם את עצמו.
מישהו הרי יכול לפקפק בזה שיש ציבור יותר רעיל, חמוץ וממורמר מהשמאלנים?
ושככל שמשמילים יותר, כך התכונות המכוערות והמאוסות הללו רק מקצינות?
הרי מספיק להתבונן באחד כמו ח"כ עופר כסיף, שהוא ללא ספק השמאלן הקיצוני ביותר בכנסת ישראל. האיש הזה הוא תרעלה מהלכת. איך כיס המרה שלו לא התפוצץ עד היום? זו ממש חידה מדעית.

כספית מתבונן בדוסים הללו של המכינות, ומתפוצץ מקנאה איך הם יכולים להרשות לעצמם לדבר בחופשיות על בית מקדש ועל הלכה וכו', ורק הוא כבול לרטוריקה הרופסת של הדמוקרטיה שהוא כלל לא מאמין בה ולא מעוניין בה.

כמו אותם נוצרים אנטישמים של ימי הביניים שהאמינו שהכנסיה צריכה להיות ישראל האמיתי, על פי הדוקטרינה של ההחלפה, ושנאו את היהודים על כך שהם דבקים באמונתם, כך השמאלנים שונאים את היהודים של היום על דבקותם וחופש ההבעה שלהם, בעוד שהם נותרים לעד צבועים, רופסים ופחדנים.
לצפיה ב-'שמע , קראתי מספר פעמים ואני בהחלט '
שמע , קראתי מספר פעמים ואני בהחלט
01/09/2019 | 18:57
1
32
מסכים לדבריך על "הגוון האנטישמי" בדבריו של כספית.

אני עדיין מעכל את הפוסט הנוכחי שלך , פוסט מעמיק ומעורר מחשבה.

ואני בהחלט נוטה לקבלו כפי שהוא.
לצפיה ב-'חן חן...'
חן חן...
01/09/2019 | 20:55
28
אני מנסה קו חדש - פחות אגרסיבי, ויותר מקפיד על ניתוח

אני בטוח שעכשיו רוזיאל פשוט תמות עלי 
לצפיה ב-'"גיא פלג - איומים" - אם היו מאיימים עליכם האם'
"גיא פלג - איומים" - אם היו מאיימים עליכם האם
02/09/2019 | 09:28
2
32
לא הייתם ניגשים להגיש תלונה במשטרה ?

ובכן , ע"פ עקיבא ביגמן משטרת ישראל לא קיבלה תלונות כלשהן בשל איומים על חייו של הכתב.
אז מדוע להצמיד לו מאבטח ולא להגיש תלונה במשטרה ?
נסו לחשוב יקיריי........חחחח

https://rotter.net/forum/scoops1/573491.shtml

הקרדיט לקישור - גולשת בשם "פומה" .
לצפיה ב-'פייק, פייק, פייק, פייק פייק'
פייק, פייק, פייק, פייק פייק
02/09/2019 | 11:51
1
31
מדד האמינות שלהם פשוט לא יכול להיות נמוך יותר.
הם הגיעו לתחתית.

מעכשיו, זה רק כמו שביבי אומר: להפסיק לצפות.
צריך לשנן את המנטרה הזאת שוב ושוב: לא לצפות, לא לצפות, לא לצפות, לא לצפות, לא לצפות, לא לצפות, לא לצפות, לא לצפות.

זהו. פשוט ניתוק.
האוכלוסיה פה שייכת לשני מחנות שלעולם כבר לא ייפגשו. צריך להשלים עם זה!
צריך שלהם יהיו הערוצים שלהם, עם השקרים שלהם. שיהנו.
ולציבור הימני את הערוצים שלו.
וזה הכל.
להתחיל לעבוד על פירוד. רק זו האופציה השפויה והבריאה.

כמו זוג נשוי שלא סובלים אחד את השניה. מתגרשים ועוברים לבתים נפרדים, במקום להמשיך לאמלל את עצמם.
לצפיה ב-'אכן , פשוט לא לצפות , להחרים , חד משמעית !'
אכן , פשוט לא לצפות , להחרים , חד משמעית !
02/09/2019 | 15:31
9
לצפיה ב-'שחר, התגובות שלך כלכך צפויות, אפילו לא צריך'
שחר, התגובות שלך כלכך צפויות, אפילו לא צריך
03/09/2019 | 09:45
1
16
להתאמץ לקרוא אותן, די לכותרת שלך, והכל ברור.
לצפיה ב-'לפעמים האמת כה פשוטה , כה צפויה....'
לפעמים האמת כה פשוטה , כה צפויה....
03/09/2019 | 10:12
5
לצפיה ב-'דורי יקר , ברצוני להקדיש לך סרטון קצרצר אשר אולי'
דורי יקר , ברצוני להקדיש לך סרטון קצרצר אשר אולי
31/08/2019 | 18:50
7
51
וימחיש דווקא לך מהי מציאות חיינו.
אנא צפה בו בעיון מתחילתו ועד סופו , לא תתחרט.

https://youtu.be/Cbdnu_R9G40
לצפיה ב-'סרטון יותר ארוך ויותר מעניין'
סרטון יותר ארוך ויותר מעניין
31/08/2019 | 19:03
1
25
לצפיה ב-'יש סרטונים אשר מותאמים לגולשים מסוימים....'
יש סרטונים אשר מותאמים לגולשים מסוימים....
31/08/2019 | 19:50
12
לצפיה ב-'איזה דמבו הישראלי, איזה חתיך מקסים הפלסטיני..'
איזה דמבו הישראלי, איזה חתיך מקסים הפלסטיני..
03/09/2019 | 09:43
4
18
תגיד, זו רמת ההתעסקות שלך בסכסוך הישראלי-הפלסטיני, וואללה?.
ודוק - הכרת דה פקטו בקיום עם פלסטיני, היידד
לצפיה ב-'ידעתי שהסרטון ימצא חן בעיניך....'
ידעתי שהסרטון ימצא חן בעיניך....
03/09/2019 | 10:09
15
לפעמים סרטון מצוייר קצר ופשוט ממחיש את המציאות באופן נפלא.

אריק , כפרה עליך , מדובר בילדים קטנים ומצוירים.....אתה לא אמור להשתמש בביטוי "חתיך" על מי מהם....חחחחח
לצפיה ב-'אגב , אם שתי הדמויות המצוירות בסרטון היו יהודיות....'
אגב , אם שתי הדמויות המצוירות בסרטון היו יהודיות....
03/09/2019 | 13:58
2
22
 תלמיד מזרחי מול תלמיד אשכנזי......האם גם אז היית מגדיר את "המזרחי" כפי שהגדרת את הפלשתיני ?  " איזה חתיך מקסים הפלשתיני"...קאטלק   חחחח

אין צורך לענות , שאלה רטורית...

לצפיה ב-'בוודאי? כל חיי הארוכים'
בוודאי? כל חיי הארוכים
05/09/2019 | 09:26
1
8
אני שוכב רק עם מזרחים, חתיכים.. אני קורא להם, ימתיכוניים. 
חחחחח, חחחחחחחחחחחחחחחחחחח, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
נפלת נפול כאן שחוש
לצפיה ב-'אתה הרי נוהג ללעוג ליהודים מזרחים פרימטיבים.....'
אתה הרי נוהג ללעוג ליהודים מזרחים פרימטיבים.....
05/09/2019 | 16:52
14
אתה אפילו מכנה אותם במתכוון בשמם המזרחי {בכדי "להנמיך" אותם}  למרות שהוא הוחלף על ידם , ראה ערך מירי "סיבוני" רגב .

אך הלעג הזה מחלף חיש מהר להערצה כשמדובר במזרחי מן הסוג הפלשתיני.....

אריק , אל תלחוואט אותי , אני רואה אותך בא מקילומטרים....חחחחחח
לצפיה ב-'מעריצי הרגב-סיבוני מוזמנים להנות'
מעריצי הרגב-סיבוני מוזמנים להנות
03/09/2019 | 10:13
1
22
מחוכמתה כי רבה היא.
שחוש אינך חייב להגיב, פשוט תודה שאי קריאת צ'כוב מולידה גם טרללת מהסוג הזה.
לצפיה ב-'אמירה תמוהה של שלח'
אמירה תמוהה של שלח
03/09/2019 | 11:10
22
כאילו שהליכוד לא רוצה לנקוט באותה אסטרטגיה. השאלה היא גם הטקטיקה, מה כחול לבן יעשו כדי להגשים את מטרתם. אסור להם לסמוך על כך שהליכוד יטעו, הם צריכים לשכנע אנשים למה כן להצביע להם. אם לא יצליחו, הרבה אדישים יוותרו על ההצבעה ויילכו לטייל במקום להצביע
לצפיה ב-'לא נסחף קצת?'
לא נסחף קצת?
01/09/2019 | 23:39
3
53
לפני 40 שנה כשהיה תלמיד בכיתה א', המורה עירית עיקמה את הפרצוף בגלל שהוא יצא מהשוליים כשכתב "אבא".
ועכשיו היא זוכה על כך להנצחה בשיר ובכתבה מתייפחת, לאחר שלטענתו שינתה את כל חייו(!)

לא יותר הגיוני לומר שרגישות היתר שלו היא בעיה קצת יותר חמורה וקצת יותר ממשית מאשר אותה טראומה מזעזעת מכיתה א'?
לצפיה ב-'זו אכן "טרגדיה" קשה אשר מלווה את האמן הרגיש'
זו אכן "טרגדיה" קשה אשר מלווה את האמן הרגיש
02/09/2019 | 06:43
2
35
עשרות שנים , חיים קשים לאללה עברו עליו וכשאני קורא את הכתבה המרגשת עיני דומעות.. חחחח

אני בן גילו של גרייניק וכשאני מריץ את חיי לאחור אין לי אלא לגחך נוכח הכתבה.....

כשקוראים וידויים "קורעי לב" מעין אלו מבינים מדוע נתניהו משתמש בביטוי "חמוצים" כלפי אוכלוסיות מסוימות..

"הווווו , העולם אכזר קר ומנוכר...האהההההההה"

יאללה..........

לצפיה ב-'לזכותו של גרייניק ייאמר שמעולם לא שחרר איזו התבטאות פוליטית'
לזכותו של גרייניק ייאמר שמעולם לא שחרר איזו התבטאות פוליטית
02/09/2019 | 11:44
1
27
בשום נושא(צריך תמיד לשבח אמנים כאלה. כי הנסיון מלמד שכשהם מתבטאים, הם תמיד בשמאל, שכן הטבע שלהם כזה עדין ורגיש. אז כל אמן ששותק, זה רווח נקי)
כמה שהרגישות שלו יוצאת דופן, הוא מעולם לא תרגם אותה לעמדה פוליטית, כך שלא ראוי לקרא לו חמוץ.
אפילו את ה"טראומה" האישית שלו הוא מפנה נגד המורה המסויימת ההיא בלבד, ולא מחרטט איזה מניפסט זועם נגד מערכת החינוך בנוסח "אכלו לי שתו לי" - כדאי לשים לב לזה לדעתי, זה ממש לא הולך ברגל...
בעיניי "חמוץ" זה מי שלוקח את התיסכולים האישיים שלו ובונה מזה ראיה מערכתית, מאשים את המדינה, את הרשויות, ואת כל העולם...תוך התעלמות גמורה מהעובדות.
את אלה אני לא סובל, והם אכן ראויים לבוז.

העליתי את הכתבה על גרייניק סתם כאתנחתא... רק מפני שהשתוממתי עד כמה הוא רגיש, זה היה נראה לי מוזר
לצפיה ב-'לדעתי.....'
לדעתי.....
02/09/2019 | 15:24
25

ראה , אני מסכים להגדרתך את המילה חמיצות אך הייתי מוסיף לה את המילה "פינוק" - לדעתי , "חמוצים" הם בראש ובראשונה אנשים מפונקים.....הם בטוחים שהם ראויים וזכאים לכל מנעמי החיים גם אם המציאות אינה מאפשרת זאת.

לי תלונותיו הקטנטנות והמינוריות נראות כפינוק בטח ובטח לעומת ניסיון חיי האישי , לדעתי רק אדם דל בניסיון חיים מסוגל לזכור שטות כזאת מלפני כל כך הרבה שנים.....ומהכלום הזה עוד לבסס כתבה בעיתון ? - לי זה נראה מגוחך.

איני יודע בוודאות אם הוא שמאלן מפונק וחמוץ.....אך תחושת הבטן שלי זועקת כי הוא אכן כזה אפילו אם הוא מעולם לא נתן לכך ביטוי כלשהו .
לצפיה ב-'אחריות אישית !'
אחריות אישית !
29/08/2019 | 09:20
60
124
אני חושב שכל אזרח אשר מדינת ישראל חשובה לו אין לו ברירה אלא להפנים כי אין לנתניהו שום חלופה ראויה בנקודת הזמן הנוכחית.

אני שואל ברצינות , האם גנץ ולפיד ברוטציה על ראשות ממשלת ישראל הם תחליף הולם לנתניהו ?

האם אתם רואים את לפיד או גנץ עומדים בנחישות...
המשך>>
אני חושב שכל אזרח אשר מדינת ישראל חשובה לו אין לו ברירה אלא להפנים כי אין לנתניהו שום חלופה ראויה בנקודת הזמן הנוכחית.

אני שואל ברצינות , האם גנץ ולפיד ברוטציה על ראשות ממשלת ישראל הם תחליף הולם לנתניהו ?

האם אתם רואים את לפיד או גנץ עומדים בנחישות על האינטרסים החיוניים של ישראל אל מול טראמפ או פוטין ?

גנץ בחור טוב , אני מחבב אותו מאד אך האמת חייבת להאמר , האיש אינו בשל להכנס לנעליו של נתניהו - כאחד אשר תמך בהסכם הגרעין של אובמה והתנגד להקמת הגדר נגד המסתננים ניתן להסיק כי האיש אינו "רואה למרחק" , הוא רגוע ונינוח מידי שהרי אם לא כן הוא לא היה מביא חברת סייבר עתירת ממון לפשיטת רגל תוך זמן קצר.

מדובר באדם מבולבל {מאד....} המנהיג מפלגה אשר נוצרה במשרד פרסום , מפלגה מסוכסכת , מפולגת וחסרת שום גורם מלכד מלבד השנאה לנתניהו.

לפיד ? - לפיד הוא נער מתבגר ולחשוב עליו מכהן כראש ממשלת ישראל מחצית קדנציה זה לא פחות מאשר מגוחך.

כל איש שמאל אשר אינו קיצוני כמו אריק ורון ואינו ילדותי ונגרר כמו דורי חייב לחשוב על הדברים הללו , כל איש שמאל הגון אשר טובת המדינה לנגד עיניו אינו יכול להתעלם מכך.

אני יודע ששנאתכם לנתניהו עצומה אך האם אחריותכם למדינת היהודים אינה אמורה להתעלות על תחושותיכם לנתניהו ?

הפוסט נכתב ללא שמץ של סרקזם.

לצפיה ב-'ירון לונדון עשה טעות,אמר את האמת שאסור להגיד'
ירון לונדון עשה טעות,אמר את האמת שאסור להגיד
27/08/2019 | 07:06
33
30
לצפיה ב-'ככה זה בגיל זיקנה, נהיים כמו ילדים, אומרים את מה שחושבים ללא'
ככה זה בגיל זיקנה, נהיים כמו ילדים, אומרים את מה שחושבים ללא
27/08/2019 | 11:23
3
35
מעצורים של ...

הוא בסה"כ אמר את הדבר הנכון ובמילותיו: "ערבים הם פראי אדם, הם רוצחים את עצמם"
לצפיה ב-'הכל יחסי בחיים'
הכל יחסי בחיים
27/08/2019 | 11:32
2
37
זה לא שהערבים פראי-אדם
זה יותר שהישראלים והאירופים הם ק'ו'ק'ס'י'נ'ל'י'ם
לצפיה ב-'בדיוק עכשיו השבתי עליו בשרשור אחר -'
בדיוק עכשיו השבתי עליו בשרשור אחר -
28/08/2019 | 00:24
1
31
לצפיה ב-'יפה מאוד'
יפה מאוד
28/08/2019 | 11:02
7
לצפיה ב-'ממרום גילו חשב לונדון כי חוקי "הפוליטיקלי קורקרטנ'ס" הפסיקו'
ממרום גילו חשב לונדון כי חוקי "הפוליטיקלי קורקרטנ'ס" הפסיקו
28/08/2019 | 10:17
6
46
לחול עליו , עשרות שנים הוא התבטא בצביעות שמאלנית מחליאה , עשרות שנים הוא נהג להוקיע אחרים בשל ביטוי דעות דומות מאד לאלו אשר הוא נתן להם ביטוי באקט הנוכחי....והנה - הצבוע השמאלני הזקן חשף סוף סוף את דעותיו האמיתיות והעניק לנו הצצה נוספת אל עומק דו הפרצופיות אשר שורה על רובו המכריע של מחנה השמאל הישראלי.

הצביעות השמאלית הזאת מצויה למכביר גם בנושאים כמו התמיכה הגורפת והבלתי מסוייגת בכל מטרה של הקהילה הלהט"בית או התמיכה בהשארת המסתננים בישראל וכן הלאה......

אני לא מרחם עליו , אני דווקא שמח לאידו.

לצפיה ב-'פוליטיקל קורקטנס, אם כבר... (political correctness)'
פוליטיקל קורקטנס, אם כבר... (political correctness)
28/08/2019 | 10:59
5
39
צריך להשתמש בשם תואר לפני שם עצם,
לא בתואר הפועל

ככה זה באנגלית 
לצפיה ב-'מדוע מחקת את השרשור , לא היו בו שום קללות ונאצות ?'
מדוע מחקת את השרשור , לא היו בו שום קללות ונאצות ?
29/08/2019 | 09:22
4
16
לצפיה ב-'(ללא נושא)'
(ללא נושא)
29/08/2019 | 11:00
8
לצפיה ב-'קחו לכם חדר ותמשיכו שם!'
קחו לכם חדר ותמשיכו שם!
29/08/2019 | 14:57
2
10
לצפיה ב-'את אוהבת להרגיש "המבוגרת האחראית" '
את אוהבת להרגיש "המבוגרת האחראית"
29/08/2019 | 20:53
1
29
מה שעושה לך טוב יקירתי.
לצפיה ב-'יותר כמו "ילדה חסרת אונים" מאשר "מבוגרת אחראית"'
יותר כמו "ילדה חסרת אונים" מאשר "מבוגרת אחראית"
31/08/2019 | 11:21
16
כל צנזורה בפורומים היא אקט של פחדנות עלובה וחוסר אונים

כל הקונספט של מנהל פורום היא טמטום מוחלט ומיותר לחלוטין
מי שלא רוצה לקרא כותב מסוים - שלא יקרא
מה הקטע למחוק בשביל מי שכן רוצה?
לצפיה ב-'ירון לונדון.. פיניטו, שיפתח ערוץ שידור פרטי'
ירון לונדון.. פיניטו, שיפתח ערוץ שידור פרטי
29/08/2019 | 09:35
21
25
ברשת, כמו רבים אחרים.
שלשום כתבה אריאנה מלמד טור שלם ב'הארץ' בו מנתה את כל חטאיו, כי רבים הם, ובהחלט ביקשה מ'כאן' לפטרו מיידית. אני עם מלמד, כמובן:

"ירון לונדון לא צריך להתנצל. הוא צריך להיעלם לנו מהמסך
המגיש "הפרובוקטור" הוא לא טירון שפלט שטות מביכה בהיסח הדעת, אלא גזען מסוכן שמודע היטב לכוחו. בארצות הברית, באנגליה ובכל מדינה דמוקרטית אנשים כמוהו הודרו מהשידור הציבורי – עתה הגיעה שעתו"
לצפיה ב-'אכן,היום אסור להגיד את האמת ברבים'
אכן,היום אסור להגיד את האמת ברבים
29/08/2019 | 15:10
20
12
לצפיה ב-'האמת מעט אחרת ומנוסחת גרוע על ידו -'
האמת מעט אחרת ומנוסחת גרוע על ידו -
30/08/2019 | 11:12
19
26
האסלם היא דת אלימה, דת שמעודדת אלימות, השמדה ורצח. הערבים הם בני אדם כמו היהודים, וגם היהודים התמחו בעבר בטרור [ תשאלי את שחוש, הוא מומחה להיסטוריה יהודית והוא יספר על הסיקריקים, רוצחים וטרוריסטים מובהקים ] וגם בהווה הם מתמחים בטרור אקולוגי בשטחים [ עקירת כרמי זיתים, למשל, הצתות והטרדות בלתי פוסקות ], אבל היהדות ליד האסלם ממש שוחרת שלום ואהבת הזולת, [ ראי ישעיהו, נבואת הנחמה ]. בתוך שתי הדתות הללו בני אדם פועלים.
בשל היות האסלם אלים יותר מהיהדות, מוכן ללכת רחוק יותר על מנת להוכיח "אמיתות קיום הנביא וצדקת תורתו" אנו עדים לטרור אסלמיסטי חובק עולם. כאן הטעות של לונדון. הוא לא אמר אסלם, אולי פחד מרוצח אירני שיגיע עדיו בלילה בלילה, וכמו מחבר פסוקי השטן, סלמאן רושדי,  יצטרך להסתתר כל חייו.
לצפיה ב-'לונדון מדבר על האסלאם מתוך בורות'
לונדון מדבר על האסלאם מתוך בורות
30/08/2019 | 13:10
17
29
יש אלמנטים אלימים חזקים מאוד באסלאם, את זה אפילו אני לא מכחיש. סלאמן רושדי הסופר אמר פעם, כי לא כל המוסלמים טרוריסטים אבל רוב הטרוריסטים הם מוסלמים. עם זאת, יש גם שוחרי שלום או אנשים לא מאוד לוחמניים בקרב המוסלמים, איך הם נכנסים לתמונה? ייתכן מאוד שלונדון רצה להפוך ליקיר הימין לעת זקנה ולכן אמר דברים פרובוקטיביים. עוד לפני המקרה לא ממש סימפטתי אותו, הוא נחשב בעיני תמיד לסנוב מתנשא. קירשנבאום היה פי כמה אנושי, מצחיק וידען ממנו. לדעתי, חובה שיפרוש. זהו, עבר זמנו.
לצפיה ב-'המוסלמים שפחות לוחמניים באיסלאם הם החילוניים מביניהם'
המוסלמים שפחות לוחמניים באיסלאם הם החילוניים מביניהם
30/08/2019 | 22:00
8
6
לצפיה ב-'אין חילוניים באסלאם'
אין חילוניים באסלאם
31/08/2019 | 11:36
7
16
יש 3 דרגות: מאמינים, מתחזקים בדת ופונדמנטליסטים. כמי שלמד מזה"ת באוניברסיטה ושימש כעוזר הוראה למרצה, אני מבין בנושא קצת, במרכאות כפולות ומכופלות.
לצפיה ב-'יש גם חילונים באיסלאם'
יש גם חילונים באיסלאם
31/08/2019 | 16:47
5
14
מדובר באנשים שע"פ ברירת המחדל משפחתם נחשבת מוסלמית אך הם אינם מקיימים אורח חיים מוסלמי. מן הסתם הם נחשבים כופרים בעיני רוב המוסלמים.
לצפיה ב-'תופעה חריגה ביותר'
תופעה חריגה ביותר
01/09/2019 | 09:02
4
16
החילוניים במרכאות, מתפללים פעמיים ביום.
לצפיה ב-'אני מכיר מוסלמים חילונים שלא מתפללים בכלל'
אני מכיר מוסלמים חילונים שלא מתפללים בכלל
01/09/2019 | 15:51
8
הם מוסלמים רק מהבחינה הפורמלית, אבל הם חילונים בדיוק כמו חילונים יהודים שלמעט היותם יהודים מבחינה פורמלית אין שום דבר יהודי באורח חייהם.
לצפיה ב-' איך אתה מגדיר את הנשיא לשעבר של ארה"ב?'
איך אתה מגדיר את הנשיא לשעבר של ארה"ב?
03/09/2019 | 19:31
2
6
לצפיה ב-'מבחינה דתית או תפקודית?'
מבחינה דתית או תפקודית?
03/09/2019 | 20:14
1
12
אתן נוסחת ביניים ואגיד שהוא היה מעולה למוסלמים והרבה פחות מעולה (אם לא גרוע) ליהודים. אישית, מאוד התאכזבתי שהאמריקאים בחרו אותו. עדיין, טראמפ הוא לא המשיח. הוא בבואה של אובמה. אלמלא אובמה, טראמפ בחיים לא היה בשלטון. זה האנטידוט.
לצפיה ב-'דתית'
דתית
04/09/2019 | 13:04
27
(נושא התת דיון הוא האם יש מוסלמים חילוניים?)
לצפיה ב-'כל נביאי הזעם מביני הדבר'
כל נביאי הזעם מביני הדבר
04/09/2019 | 13:14
4
מתפרנסים מהפחדת הציבור.
סך הכל הרוב הוא חילוני ורק האלמנט הדתי הוא מה שמקלקל את האפשרות לפיתרון יציב וארוך טווח בין שני הצדדים.
לצפיה ב-'לא דברתי על האנשים, ודוק - האסלאם'
לא דברתי על האנשים, ודוק - האסלאם
31/08/2019 | 11:53
4
10
נו דורי, באמת... אתה לא מכחיש שיש חלקים אלימים באסלם? תגיד טרחת פעם לקרוא את הקוראן?? קראת את עוצמת השנאה כלפי היהודים והכופרים? הטעות של לונדון היתה התיחסות לאנשים ולא לאידיאולוגיה שמפעילה אותם.
גם בין תושבי השטחים המשיחיים והאלימים במיוחד יש כמה שוחרי שלום
לצפיה ב-'קראתי סורות נרחבות מאוד מהקוראן'
קראתי סורות נרחבות מאוד מהקוראן
31/08/2019 | 15:12
3
17
כופרים נצלים באש הגיהנום, לפי סורת הכופרים. ע"פ אסכולות מסוימות, גם מוסלמים "שאינם נאמנים לאסלאם", דינם כדיני כופרים.
לצפיה ב-'עזוב אותך ממה שכתוב, יכול להיות כתוב הכל'
עזוב אותך ממה שכתוב, יכול להיות כתוב הכל
05/09/2019 | 16:11
2
7
השאלה היא מה מקיימים  היום, בעידן המודרני ולצערי המוסלמים נוטים לקיים בדקדקנות
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
05/09/2019 | 17:18
1
5
העניין הוא שיש גם לא מעט יהודים ונוצרים כאלה. לצד זאת, שמעת על הנסיך הירוק? איש חמאס לשעבר, שאביו היה בכיר בארגון והתגייר. זאת דוגמא קיצונית, אבל יש לא מעט ערבים בישראל ובעולם שלא מאמינים שג'יהאד, פיגועים והפצת שנאה דתית יפתרו משהו. לצערי, אין מספיק כאלה שיבלמו את הטרור העולמי וחבל. 
לצפיה ב-'ברור שישכאלו שהם שונים ולא מאמינים בדרך הזו'
ברור שישכאלו שהם שונים ולא מאמינים בדרך הזו
06/09/2019 | 21:01
2
אבל יש המונים שכן.
ואנחנו חושבים שזה איום רק כלפינו.....well העולם צרי להתעורר כי אנחנו זו רק ההתחלה.
הם צועקים ואיש לא שומע, ישראל תחילה ואחר כך העולם.
אני לא מכירה יהודים שרוצים לכפות יהדות על העולם, נהפוך הוא, היהדות מקשה רבות על מי שרוצה להפוך ליהודי האיסלם מקל מאוד .
חשבת למה? 
לצפיה ב-'להגיד על ירון לונדון שהוא בור זה קצת מביך דורי'
להגיד על ירון לונדון שהוא בור זה קצת מביך דורי
04/09/2019 | 14:32
2
3
לצפיה ב-'לא אמרתי שהוא בור באופן כללי'
לא אמרתי שהוא בור באופן כללי
05/09/2019 | 17:20
1
48
להיפך,הוא ידוע כאינטלקטואל. עם זאת, אסלאם היא לא תחום ההתמחות שלו. אגב, חברה שלי לשעבר מתקשטת בתואר "פרשנית לענייני מזרח תיכון", על אף שהיא בסה"כ למדה באנגליה שני קורסים פנורמיים (תחום ההתמחות האמיתי שלה הוא דיפלומטיה ותקשורת המונים, למקרה שמישהו מעוניין לדעת).
לצפיה ב-'עדיין, הוא לא בור והוא אומר דברי טעם רק שהם דברים'
עדיין, הוא לא בור והוא אומר דברי טעם רק שהם דברים
06/09/2019 | 20:57
4
שאסור היום להגיד בקול רם.
לצפיה ב-'אתה הולך אחורה ולתנך וכו' וכו' ויכול להיות שהכל נכון'
אתה הולך אחורה ולתנך וכו' וכו' ויכול להיות שהכל נכון
04/09/2019 | 14:36
6
תכלס, היהודים ידעו להתקדם הלאה והמוסלמים נשארו מאחור ועדיין משתמשים ברצח בשביל לנסות להשליט את דתם על העולם ועל מי שמתנגד להם, רוב פעולות הטרור בעולם כולו חתומות בחתימה מוסלמית, הם טובחים אחד בשני ובכל מי שלא חושב כמוהם.
היהדות אגב, לא רק שלא רוצה להשתלט על העולם היא מקשה על מי שרוצה להצטרף אליה.
לצפיה ב-'אז מצד אחד בישראל יוצאים נגד הפרדה במגזר היהודי'
אז מצד אחד בישראל יוצאים נגד הפרדה במגזר היהודי
26/08/2019 | 19:45
24
51
(אצל הערבים זה מקובל ואירגוני השמאל והפמינסטיות תומכים גם)
אבל מצד שני, בספרד נפתח מלון לנשים בלבד והחיוך על פני מגישת החדשות כשסיפרה על זה לא יכול היה להיות גדול יותר.
האם מלון לגברים  גם היה מתקבל באושר כזה?

לעיתים יש לי תחושה שפמינסטיות לא נלחמות לשויון זכויות אלא לזכויות יתר ושינאת גברים.
לצפיה ב-'וואלה?! את חושבת?!'
וואלה?! את חושבת?!
26/08/2019 | 21:01
1
13
לצפיה ב-'זה בדיוק גם מה שהיה בניסיון למצעד של קהילת הלהט"בים בשכם -'
זה בדיוק גם מה שהיה בניסיון למצעד של קהילת הלהט"בים בשכם -
26/08/2019 | 23:40
23
לצפיה ב-'העותרים נגד הפרדה הם שמאלנים וזה עניין ידוע שלשמאלנים יש'
העותרים נגד הפרדה הם שמאלנים וזה עניין ידוע שלשמאלנים יש
27/08/2019 | 12:44
3
19
מערכת ערכים שונה עבור יהודים ועבור ערבים.
מה שמותר לערבים אסור ליהודים.
זה נובע מתוך רצונם הברור והידוע של השמאלנים לבטל את הצביון היהודי של המדינה ולחזק את הצביון המוסלמי.
לצפיה ב-'אכן אכן , מסכים עם כל מילה , כל מילה .'
אכן אכן , מסכים עם כל מילה , כל מילה .
27/08/2019 | 15:48
2
9
לצפיה ב-'התשקורת ה0מולנית -'
התשקורת ה0מולנית -
28/08/2019 | 00:21
1
152
מצא את ההבדלים
לצפיה ב-'כל אדם בר דעת מבין עד כמה צבועה ומוטה התקשורת הישראלית....'
כל אדם בר דעת מבין עד כמה צבועה ומוטה התקשורת הישראלית....
28/08/2019 | 09:55
20
אריק מבין זאת היטב אך בוחר לא להודות באמת ממניעים של שמאלנות קיצונית , גם רוזי מבינה אך לעולם לא תודה בכך משיקולים שלא נפרטם כעת ורק דורי עדיין לא מבין......הוא היחיד שלא מבין ולעולם לא יבין. 

דורי בחור טוב אבל נאיבי לאללה.
לצפיה ב-'רק שכחת'
רק שכחת
27/08/2019 | 16:22
5
20
הסיבה להפרדה בכניסה לביטוח הלאומי במזרח ירושלים היא לא ע"פ דרישת הערבים. הדבר נובע מהצורך לבידוק הביטחוני אשר נערך על גופם של באי המקום.

מכיון שהבידוק לגברים נערך ע"י מאבטחים והבידוק לנשים ע"י מאבטחות. יש צורך בכניסות הנפרדות המאויישות בהתאם למין הנכנסים בפתח.
לצפיה ב-'למה בארץ אין את התירוץ הזה?'
למה בארץ אין את התירוץ הזה?
27/08/2019 | 21:34
1
10
סימן שאפשר גם בלי הפרדה
לצפיה ב-'היכן שהחשש מטרור פחות משמעותי לא עושים את זה'
היכן שהחשש מטרור פחות משמעותי לא עושים את זה
27/08/2019 | 22:15
16
אם החשש יגבר יעשו את זה בכל מקום בו החשש גדול יותר.
לצפיה ב-'לא צריך להפריד תור, מספיק שיעמדו בודקת ובודק'
לא צריך להפריד תור, מספיק שיעמדו בודקת ובודק
29/08/2019 | 15:13
2
19
הוא יבדוק את הגברים היא את הנשים.
גם בארה"ב בשדה התעופה אישה בודקת אישה וגבר בודק גבר ואין הפרדה בתור.
לצפיה ב-''
30/08/2019 | 12:31
13
מצחיק שכל מה שקורה אצל הערבים, ישר מתרצים למה זה תקין כאשר בארץ היו הופכים את השולחנות על דברים כאלו.
לצפיה ב-'מסכים, גם חוסר יעילות זו בעיה'
מסכים, גם חוסר יעילות זו בעיה
30/08/2019 | 15:37
6
לצפיה ב-'השוואות'
השוואות
27/08/2019 | 05:57
5
37
השוואות עושים בין תפוחים לתפוחים, לא בין תפוחים לפומלות.
האם ספרד וישראל דומות? זהות?
מבנה האוכלוסיה, המצב הפוליטי, מדיני, בטחוני?

אז בספרד בנו מלון לנשים בלבד.
ואם היה נבנה מלון לגברים והמגישה היתה מאושרת עד האוזניים, אז?
נו?
יופי להם,  אבל איך זה נוגע לנו, כאן, בישראל?

חסרות לנו צרות משלנו שאת טסה עד ספרד כדי לחפש אותן?
לצפיה ב-''
27/08/2019 | 11:01
22
לצפיה ב-'מה שאני הבאתי הוא כאן בישראל'
מה שאני הבאתי הוא כאן בישראל
27/08/2019 | 11:15
20
תגובתי היא ממש מעלייך, אז איך פיספסת אותה, לא בתום לב?
לצפיה ב-'השאלה היא לא מה זה נוגע לנו'
השאלה היא לא מה זה נוגע לנו
27/08/2019 | 12:40
19
השאלה היא למה הסיקור על הפרדה מגדרית הופך להיות מקבל ואוהד כשזה לא נוגע ליהודים.
לצפיה ב-'את מפספסת את העיקר'
את מפספסת את העיקר
27/08/2019 | 16:29
1
17
Two wrongs don't make a right
דברים לא תקינים שעושים בספרד לא מצדיקים דברים לא תקינים שעושים בישראל ולהיפך.

גם מלון לנשים בלבד זה דבר פסול ואין זה משנה איך המגישה הציגה את זה, זה נשאר פסול.
לצפיה ב-' צרפת שוקעת לאיטה לתוהו ובוהו'
צרפת שוקעת לאיטה לתוהו ובוהו
28/08/2019 | 03:21
34
נשיא צרפת, יוזם ביטול של "זכות החפות" של מפגינים - כדי שמפגינים שהפכו נכים או נהרגו עקב אלימות משטרתית - לא יוכלו לתבוע את המדינה.
לצפיה ב-'עכשיו לאחרונה כשקמפיין הME טו'
עכשיו לאחרונה כשקמפיין הME טו
27/08/2019 | 09:48
4
78
חושף צפרניים לכל מי שנראה או חושב כמו גבר.
לכן לא ירחק היום שבו כולנו הגברים נידרש על פי חוק
להישאר בבתים בימים א' ג' ו ז'ין.
כי עצם נוכחותנו ברחוב על אותה מדרכה, היא הטרדה מינית.
לצפיה ב-'בדיוק כמו החרם של הקהילה הלהט"בית '
בדיוק כמו החרם של הקהילה הלהט"בית
27/08/2019 | 11:18
16
לצפיה ב-'הפמיניזם הוא לא האשם'
הפמיניזם הוא לא האשם
27/08/2019 | 11:29
2
37
זה שהפמיניזם מעורר חלחלה וגועל שאין שני לו - זה ברור לגמרי

אבל להאשים את הפמיניזם זה עליבות
כל השיט הפמיניסטי לא היה חוגג, אם היו גברים שהיו שמים לזה סוף

בישראל אין גברים, יש זכרים עלובים ורופסים

אצל הערבים למשל יש גברים, ואצלם אין פמיניזם
והפמיניסטיות אפילו לא חושבות לכפות את עצמן על הערבים
כי הן בסתר מעריכות את העוצמה הגברית של הערבים
בסתר ליבה - כל פמיניסטית מתאווה לגבר חזק שיכניע אותה ו-י-ז-י-י-ן אותה חזק ובאגרסיביות
הבוז של הפמיניסטיות לזכרים הוא רק בגלל העובדה שהם כאלה עלובים שהם לא מסוגלים לתת פייט לנקבות שמנסות להשתלט עליהם
ופה הפמיניסטיות צודקות לחלוטין!
הישראלים הם כמו האירופים - סמרטוטים רופסים ועלובים חסרי-טסטוסטרון
והם ראויים לגמרי לכל בוז
לצפיה ב-'תראה, תבין. אני כבר בן 69 '
תראה, תבין. אני כבר בן 69
28/08/2019 | 07:43
1
25
מצטער, שהטסט או הטוסט של הטסטוסטרון שלי הוא בהתאם.
אבל בכל זאת עדיין אני נותן בראש כדי להרגיע קצת את החלמוציטים.
אני נגד דיכוי נשים מכל סוג שהוא.
אפילו אם הייתי ערבי הייתי מכבד את אישתי כאילו שהיא זה אני.
אני חושב שכל אלה אשר מנסים לדכא את נשותיהם הם הם החלשים
הרכרוכיים חסרי הטוסטים למיניהם.
ואני לא הולך לתת פייט לאף אחת, נהפוכו אני רוצה לחיות איתה בשלום.
הרי מה אנחנו רוצים מהן? קצת שוויון זה הכל.
והכי חושב, שתשחק לנו לפני השינה במוצץ.

לצפיה ב-'בחברה דמוקרטית - אתה צודק'
בחברה דמוקרטית - אתה צודק
28/08/2019 | 10:53
22
בחברה שבטית - הדברים נראים אחרת
לצפיה ב-'זה אני'
זה אני
27/08/2019 | 06:11
28
46
מחזמר המבוסס על שיריו של אייל גולן.
על המחזמר מנצח מאור זגורי.
מתוך כתבה על המחזמר מובאים הציטוטים הבאים.
אתם מוזמנים לקרוא את כולה ולחזור לכאן להביע דעה.

"נקודת הפתיחה של "זה אני", המחזמר משירי אייל גולן שרץ בתיאטרון הקאמרי, היא בעייתית מלכתחילה. עוד מוקדם לסכם את הקריירה של גולן, עדיין אחד הזמרים האהובים בישראל, אך המורשת שלו הוכתמה בצורה כזו על ידי פרשת הקטינות, כך שכל פעם ששמו עולה, ולא משנה ההקשר, הצל הזה תמיד נוכח. לא כאן המקום או הזמן לקבוע את מידת אחריותו וחלקו באירועים; נכתבו על כך בעבר אינספור מילים, אך יצוין בכל זאת כי התיק נגדו, כזכור לכל, נסגר.

... הוא [זגורי] מציג כאן פנטזיה על ישראל כמו שהוא מדמיין אותה: סופר מכילה, כזאת שרואה בעצמה חלק מהמרחב המזרח תיכוני, נלחמת על חופש הביטוי, מדינה שבה הגבולות הקהילתיים בין חרדים, חילונים וערבים מתבטלים מפני אהבת אדם, וסביבה רב-תרבותית (כפי שמוגדרת מחדש התזמורת של האב בסוף המחזה) מצליחה לשגשג ללא הגדרות כובלות. אתם דוחקים אנשים למשבצות? היוצר אומר: התזמורת האנדלוסית, מועדון הלילה, תפילות, נשים חזקות, לסביות, חרדים, שירים של אייל גולן - גם זה אני וגם זה אני וגם זה אני וכל זה - "זה אני", להבדיל מייצוגים קלאסיים של מזרחים בתרבות.

וזה אכן המקום שבו גולן חוזר לתמונה - או יותר נכון נעלם ממנה: בשביל להשתמש בשירים של הזמר המצליח כדי להציג מסרים כאלה, חייב היה זגורי לנצח את הדימוי של אייל גולן ומה שנקשר בדימוי הזה, ולהחזיר את שיריו לאלו האוהבים אותם, טעונים במשמעויות חדשות. "זה אני" הוא אמנם מחזמר משיריו, אבל הוא אינו חוגג את האיש כי אם את קהל מאזיניו, ומשיב להם את הכוח. שביל האמצע הזה מצדיק את "זה אני". איך הדברים האלו ישפיע לבסוף על המורשת של אייל גולן? ימים יגידו.

לצפיה ב-'אייל גולן הוא מקל גדול ועבה שנתקע בגרונם'
אייל גולן הוא מקל גדול ועבה שנתקע בגרונם
27/08/2019 | 06:40
24
42
של מובילי קמפיין ה ME טו.
הן כמזרחן מובהק והן כזיין שגלן שתחת שרביטו עברו מיטב הדוגמניות 
הארצישראליות הכי צעירות והכי יפות.
וזה בעיקר מה שמטריף להם את כל החלמוציטים האפשריים.
מבחינתם עדיף היה כמובן שהאייל ישאר קשור בידיו וברגליו לסורגים של איזה כלוב
והנה במקום זאת ולמגינת לבם מועלת הצגה עם מיטב שיריו.
היכן?
במעוזם ולב לבה של השמאל הצפונבוני הרדיקלי של תל הביב , ב"קאמרי".

אני מאמין שכבר היום המון דיקני פקולטאות מכינים תוכנית עבודה לשנת הלימודים
האקדמית הבאה באוניברסיטאות.  
כדי שהדור הבא ילמד את האיש והאגדה שנקראת "אייל גולן".
הוא בהחלט יכול לשמש מודל לחיקוי עבורם.

ובאשר לזגורי, הידד.
לצפיה ב-''
27/08/2019 | 11:10
23
36
רק תוספת קטנה, ברשותך

חשוב מאוד להדגיש את המרמור של כל הנקבות העלובות עם הרגישות הפמיניסטית
כאלה שלא מתקרבות לקרסוליים של הדוגמניות שאייל גולן תיקתק
חשוב מאוד להדגיש את המירמור ואת החמיצות שלהן
חשוב להדגיש גם את כיעורן (שכן יותר מאותן נקבות עלובות ממורמרות בגלל התנהגותו של גולן, הן ממורמרות ואכולות קינאה מטורפת על בנות הזוג שלו, שמהוות אנטיתזה גמורה להן. הן היו מתות לראות אותו בתור אשמאי זקן לוזר ופאתטי שלא הולך לו עם בחורות, אבל בניגוד חריף לזה, הבחורות היפות ביותר הולכות אחריו, ומתגלה שדוקא היפות ביותר בזות לפמיניזם הרקוב והעלוב של אותן נקבות מכוערות...וכך זה מוכיח את מה שתמיד ידענו... פמיניסטית אמיתית היא מכוערת גם מבפנים וגם מבחוץ)
חשוב וצריך לשמוח מאוד לאידן.
כמה שההצלחה של גולן היא סבל עבורן, כך זה מקור לגאווה עבורנו
אייל גולן הוא השראה לכל גבר, וגאווה ישראלית גדולה
לצפיה ב-'השראה לכל גבר'
השראה לכל גבר
27/08/2019 | 20:43
18
33
אתה מתכוון בוודאי למ ין הזכרי של קופי האדם.
לצפיה ב-'לא, אני מתכוון ל-"גבר"'
לא, אני מתכוון ל-"גבר"
27/08/2019 | 22:55
17
33
כזה שיש לו טסטוסטרון בדם, נמשך לנשים ונהנה לז'י'י'ן אותן

מה שאתה לא היית ולא תהיה
לצפיה ב-'אז ישנה הגדרה אצלך לזכר שאונס קטינות '
אז ישנה הגדרה אצלך לזכר שאונס קטינות
28/08/2019 | 08:40
16
28
והוא גבר.יופי.
אין קשר להורמון אבל קשר הדוק לחוסר תאים בין האוזניים.
לצפיה ב-'אייל גולן לא אנס אף אחת מעולם'
אייל גולן לא אנס אף אחת מעולם
28/08/2019 | 10:45
15
34
הוא רק צריך להעיף מבט על מישהי כדי שהיא תפתח לו את הרגליים
היות ונראה שאתה לא בדיוק מבין גדול בנשים, תן לי להסביר לך:
לנשים אין שום מנגנוני הגנה מול סלבים,
ועוד יותר מול סלבים עשירים מאוד, צעירים ומתוקתקים
ועוד יותר מול סלבים שהם זמרים, שזה הטופ של הפירמידה

ועוד פרט קטן, מי שאונס - יושב בכלא, לא מופיע בחתונות
אז אם כבר אתה מדבר על חוסר תאים בין האוזניים
רצוי שתדע עובדות בסיסיות לפני שאתה דן בנושא כלשהו

לצפיה ב-'הטופ של הפירמידה'
הטופ של הפירמידה
28/08/2019 | 13:18
14
31
כנראה שנתקעתם,אתה והוא בשלב ההוא באבולוציה.
מי שממשיל את בת זוגו לסטייק לא ראוי ליחס יותר מאשר לבהמה,מי שמנצל את מעמדו,לנצל מי נית רפות שכל,לא ראוי להערכה כלשהיא.
לצפיה ב-'מי שממשיל את זוגתו לסטייק'
מי שממשיל את זוגתו לסטייק
28/08/2019 | 14:42
13
25
הוא בסך הכל בעל טסטוסטרון. זה הכל.

זה נקרא guy talk, או locker-room talk.
פה בארץ זה אפשר לקרא לזה אולי "דיבור של חבר'ה במילואים"

אבל עזוב, זה לא משהו שמעפן כמוך אמור להבין בו
כשהיית בבית ספר בטח היית משחק עם הבנות קלאס ועושה איתן קוקיות
אתה כוסית ממין זכר, מה לך ולדברים האלה?
לצפיה ב-'אתה משעשע'
אתה משעשע
28/08/2019 | 17:14
12
29
נדבקת להורומון הזכרי כשבעצם אין לך מושג שרוב הגברים הם הגונים ובעלי מוסר גבוה ומכבדים את זוגתם.יש כמובן מלא ערסים בישראל שאותם אתה מעריץ,סך הכל עדה של קופיפים שלא ירדו מהעצים והבאבון שר להם שירים.
לצפיה ב-'כן, אני המשעשע'
כן, אני המשעשע
28/08/2019 | 18:23
11
30
לא פאדיחה על הרגלים כמוך שחושב שהוא יכול לדבר בשם "רוב הגברים"

אני מוכרח לציין שאתה אחד היצורים הבאמת יותר עלובים שיצא לי להיתקל בהם בתפוז, והתחרות על התואר הזה היא פאקינג אינטנסיבית

לצפיה ב-'כן,ישנם הרבה'
כן,ישנם הרבה
28/08/2019 | 19:04
10
22
בבונים שסבורים שהשמש זורחת להם מה ת חת אתה אחד מהם.חיים עלובים יש לכם סך הכל.

לצפיה ב-''
28/08/2019 | 19:23
9
18
אתה נשמע מבואס
לך לבן זוג שלך שינחם אותך
לצפיה ב-'מרטין אעלק'
מרטין אעלק
28/08/2019 | 19:40
8
26
מנסה להשתכנז?
אפילו הבבון המזמר הצליח לאחר חמישים שנות נסיונות נפל לשכנע אשכנזיה שתקבל ממנו כסף.

לצפיה ב-'אני לא צריך להשתכנז, יא חתיכת פאדיחה גלקטית'
אני לא צריך להשתכנז, יא חתיכת פאדיחה גלקטית
28/08/2019 | 19:59
7
27
כי אני כבר אשכנזי (עכשיו תבקש ממישהו שיש לו מוח מתפקד שיסביר לך כמה זה מטומטם להניח הנחות כאלה על מישהו זר בפורום שאתה לא יודע עליו כלום)

ולעניין עצמו, מה הקשר בין מוזיקה מזרחית לזה שאתה ק'וק'סינל?
גם אני לא סובל מוזיקה מזרחית. למה אני צריך לגנות את הגבריות של זמר כלשהו בגלל שאני לא סובל את המוזיקה שלו?

גם רוני דניאל הותקף על ידי ק'וק'סינלים כמוך בשל ההתבטאות שלו על הכלבה הבריטית של איה נאפה, והוא לא בדיוק מזרחי טיפוסי, נכון אפס?
לק'וק'סינליות אין קשר לעדות, וגם לא לגבריות

ואתה ק'וק'סינל (וגם מטומטם כמו כפכף שעבר אונס קבוצתי)
איך אחד כמוך חי בכלל? אתה כזה מביך...  לך לך תשכב מתחת לאיזה משאית ותגמור עם זה כבר
לצפיה ב-'הרגזתי אותך'
הרגזתי אותך
28/08/2019 | 20:34
6
29
תירגע מרטין,אתה ממש לא מעניין אותי,סתם משעשע.
לצפיה ב-'בשביל להרגיז אותי אתה צריך לעבור אולי 10 השתלות-מוח'
בשביל להרגיז אותי אתה צריך לעבור אולי 10 השתלות-מוח
28/08/2019 | 21:00
5
28
בעצם גם אז לא...
לצפיה ב-'אז כך אתה מקלל ברגיל שלך'
אז כך אתה מקלל ברגיל שלך
28/08/2019 | 21:06
4
25
אז תמשיך,העיקר שלא תזיק פיזית לסובבים אותך.

ממש לא מפתיע
לצפיה ב-'לא מקלל - מתאר ואומר אמת'
לא מקלל - מתאר ואומר אמת
28/08/2019 | 21:20
3
8
לצפיה ב-'ככל שתוסיף רק תגרע'
ככל שתוסיף רק תגרע
28/08/2019 | 21:47
2
26
ותגחך את דמותך הוירטואלית שגם כך על הקרשים.

העיקר שתוציא אגרסיות כאן ולא על המסכנים שנגזר עליהם להיות בסביבתך.
לצפיה ב-'לשמוע מקרש שה"דמות הוירטואלית" שלי על הקרשים'
לשמוע מקרש שה"דמות הוירטואלית" שלי על הקרשים
28/08/2019 | 21:57
1
32
אכן משעשע
לצפיה ב-'יופי חמודי'
יופי חמודי
28/08/2019 | 22:02
28
אני שמח שאתה שמח.
לצפיה ב-' אהבתי את התוספת שלך חחחח '
אהבתי את התוספת שלך חחחח
28/08/2019 | 07:51
3
27
נראה לי ששנינו קורצנו מאותם חומרים איכותיים, יקרים ונדירים.
אני בטוח שיום אחד האנושות תודה לשנינו על הדברים 
החשובים שאנחנו מגישים להם כאן על מגש של כסף. 
חבל רק שזמני קצר, והאנושות מעניינת לי את הת_ת.
לצפיה ב-'הייתי שמח מאוד להסכים איתך, רק מפריע לי דבר אחד'
הייתי שמח מאוד להסכים איתך, רק מפריע לי דבר אחד
28/08/2019 | 10:50
2
29
שראיתי שאתה מחמיא לדורי ומחבב אותו... שזה דבר שפשוט לא ייעשה

אבל מה שכן מאוד שמחתי לשמוע את המשפט האחרון שלך
האנושות זה המיץ של הזבל, ללא ספק

אז רק נשאר העניין המטריד של דורי
תתחיל להראות לדורי את הבוז והזלזול שהוא כל כך ראוי לו,
ואפשר להתחיל לדבר על להקים מועדון אקסקלוסיבי של שנינו
לצפיה ב-'לא, לא, לא, לא.'
לא, לא, לא, לא.
01/09/2019 | 09:43
1
9
יש לי חיבה מיוחדת לדורי. 
קשה לי להסביר את זה.
אולי הניגודים בקוטביות גורמים לפעולת משיכה דווקא.
לדעתי דורי הוא איש הגון.
לצפיה ב-'משתדל, תודה'
משתדל, תודה
07/09/2019 | 15:56
7
היה לי שבוע מקצועי ואישי מטורף, אז רק עכשיו שמתי לב. מתנצל.
לצפיה ב-'אף פעם לא אהבנתי את אייל גולן, לא את השירים שלו ובעיקר לא את'
אף פעם לא אהבנתי את אייל גולן, לא את השירים שלו ובעיקר לא את
27/08/2019 | 07:13
35
ההתנהגות שלו עוד מלפני סיפורי הפוט מוביל.
כל ההתנהלות הזו הזו של השופוני....
אחר כך התפוצצה פרשת הבנות והבנתי שהאיש אכן מגעיל כמו שתמיד חשבתי שהוא.
לצפיה ב-'גם בהתקרבו לגיל 50'
גם בהתקרבו לגיל 50
27/08/2019 | 09:49
33
לא הייתי ורק ת אילוש מהמיטה שלי.
מה שכן, איכשהו [נגיד... ברור שהצרה לעניני תרבות עזרה ועוזרת ] ענין הנשים התפוגג בגלל הענין העדתי.
ואני אוהב את שיריו, כלומר המנגינות. המלים מטומטמות לגמרי, אבל זה צפוי.
לצפיה ב-'אייל גולן הוא תותח'
אייל גולן הוא תותח
27/08/2019 | 11:03
36
הפך למפורסם, עשיר, מ'ז'יין דוגמניות ומעריצות
חי את החיים
כמו שצריך

וכל הנקבות הממורמרות שנפגעות מהתנהגותו יכולות להמשיך לחזות בהצלחתו המטאורית ולאכול את הלב ולהתפוצץ מבפנים
GO AYAL!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ