לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82068,206 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'למעריצי ה"ביב" ולשונאי ה"ברק"'
למעריצי ה"ביב" ולשונאי ה"ברק"
05/01/2019 | 18:01
1
45
ולאלה הנכנסים לפייסבוק
מעניין איך שחוש ימצא ישר שברק גנב, איך אבי 12345678 יגלה שגולדה היתה, עד אמת כל מילה  יסביר לנו בארכנות מה... אבל לעיקרם של דברים ידבר אמסלם [ אם השלום בעברית ] ויאיים שמליונים, לא פחות, מליונים יסרבו לקבל את החלטת... חחחח
לצפיה ב-'גם את אמסלם יבערו'
גם את אמסלם יבערו
06/01/2019 | 10:00
36
טיפוס נאלח ומגעיל, ביטן חנה בבלי לידו. 
לצפיה ב-'רגע לפני הבחירות'
רגע לפני הבחירות
04/01/2019 | 13:31
30
46
רגע לפני הבחירות,
המשטרה ממליצה להעמיד לדין את ראש הממשלה בגין עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים,
היועמ"ש טרם נתן את מילתו,
ראש הממשלה טוען לכל אורך הדרך ש"לא יהיה כלום כי אין כלום"
ואני תוהה:  אם לא יהיה כלום כי אין כלום, ממה כל כך חושש ראש ממשלתנו ומדוע הוא כה נחוש, בביריונות כמעט, למנוע מהיועמ"ש מלתת את החלטתו?

הרי אם יש מקום להעמיד לדין, הציבור זכאי לדעת ולהחליט בהתאם בבואו לקלפי,
ואם אין מקום להעמיד לדין, הרי שראש הממשלה אמור להיות הראשון, או השני, אחרי ראשתו ויורשו, כדי שיוכח לכל אדם ואדמת שאכן "אין כלום כי לא היה כלום".

ואם לא די באלו, יש את האמירה ה... איך נגדיר אותה? [כל אחד יגדיר לעצמו] של יו"ר הקואליציה, דודו אמסלם ש"אם מישהו יחליט להעמיד לדין ראש ממשלה על תיקים הזויים כאלה - מיליוני אנשים לא יקבלו את זה".
כאילו, מה? הוא והמיליונים מעל החוק?

4 חודשים עד הבחירות,
נדמה שהאדמה באמת רועדת תחת רגלי כל מי שמצוי בפוליטיקה,
מפלגת העבודה, נו, כבר אין אחת כזו באמת,
וליכוד חדש,
וליכוד ישן,
ויאיר לפיד,
וגנץ,
ובוגי,
וגבי,
ומושחתים נמאסתם,
ו "יאללה שרה, יאללה שרה"

ורק 1 אלוהינו שבשמים ובארץ, הוא יודע [ואולי גם הוא לא] מה יעלה בגורל המדינה היקרה שלנו

לצפיה ב-'מקווה שיהיה טוב'
מקווה שיהיה טוב
04/01/2019 | 15:55
8
41
כצעד ראשון לפתרון הבעיה, נתניהו צריך להתפנות, ברצון או בכפייה, מהשלטון. בהדרגה, להדביר את שאר המזיקים ולהחזיר את המערכת לשפיות.
לצפיה ב-'" להדביר את שאר המזיקים" ......מה יהיה דורי ? '
" להדביר את שאר המזיקים" ......מה יהיה דורי ?
04/01/2019 | 23:01
7
36
אתה ממשיך לנפק אמירות בעייתיות ?

תגיד דורי ? אתה עדיין ממשיך לטעון שאתה איש מרכז ?
עוד לא הצלחת להפנים שאתה שמאלן ?

* תבין דורי , מי שמתנגד לחוק הלאום הוא שמאלן !
* מי שמביע תמיכה ביאיר לפיד למרות שתחת מפלגתו מכהנים שני ארכי שמאלנים
   בדמותם של יעל גרמן ועופר שלח , הוא שמאלן !
*  יש סיבה שע"פ הסקרים כל המנדטים האבודים של מפלגת "האבודה" מתחלקים
    גנץ ללפיד , לא ? חחחח

דורי , מתי תפסיק לשקר לעצמך , אתה שמאלן בדיוק כמו חבריך לשרשור זה.

לצפיה ב-'שמאלן? עירפו את ראשו'
שמאלן? עירפו את ראשו
05/01/2019 | 01:38
6
37
ווי ווי, שמאלן.
אמרת על מישהו שמאלן, סימנת אותו מטרה. נקודה
עד כדי כך אתה ואלו שמנהיגים אותך שטפו לך ולדומיך את המוח ששמאלן הוא שונא ועוכר ישראל.
עד כדי כך מנהיגיך קרעו את העם הזה והפכו את כל מי שאינו ימין ל- עוכר ישראל!
והגדירו מי הוא שמאלן:

* שמאלן הוא אזרח שכל בני האדם שווים בעיניו. מבחינתו אין לשפוט אדם על פי צבעו, דתו, מינו או עמו. לכן הוא מגדיר עצמו קודם כל כבן אדם, אחר כך כיהודי, אחר כך כישראלי. 

* שמאלן הוא מי שתומך בשתי מדינות לשני עמים בגבולות 67‘. כל מי שמוסיף ‘אבל‘ איננו שמאלן, אלא טקטיקן שמטרתו האסטרטגית ארץ ישראל השלמה מהנהר ועד הים. 

* שמאלן הוא מי שסבור שמדינת ישראל והחברה הישראלית הידרדרו עקב השלכות הכיבוש והפערים הכלכליים לשפל מוסרי בלתי נסבל ובלתי נסלח. הוא סבור שהשפל הזה מסכן את קיום המדינה ומכתים אותו עצמו כשותף לפשעי הגזענות, גם של אחרון הפרחחים. 

* שמאלן הוא מי שחרף ההידרדרות המוסרית של המדינה אינו מוותר על שני דברים: על המשך המאבק מול הימין גם בתנאים נחותים, ועל חדוות החיים (“הם לא יקלקלו לי“) בבועה, כולל כל הצ‘ופרים של נוחות אישית. הוא אמנם לא צוחק מבדיחות המוטציות הקומיות של הימין העולץ אבל יש לו כמה בדיחות מקאבריות משל עצמו ועל עצמו. 

* שמאלן הוא מי שסבור שלא ניתן להגיע להסדר אמיתי עם הפלסטינים ללא פינוי מסיבי של התנחלויות. 

* שמאלן הוא מי שסבור שליברמן לא קיבל את הטיפול המשפטי שהוא ראוי לו, אבל יהיה מוכן לכרות איתו ברית מפיסטופלית אם יתמוך במשא ומתן אמיתי. החלק הקשה כמובן הוא להאמין לו, אבל שמאלנים ידועים בתמימותם. 

* שמאלן הוא מי שערך החיים בעיניו, חיי כל בני האדם (הפתעה - גם של ערבים!), עליונים על קדושת האדמה, התורה ומצוותיה. 

* שמאלן הוא מי שקם להרוג את אלו שקמים עליו – רק אחרי שהוא מוודא שהם אכן קמים עליו. 

* שמאלן הוא מי שסבור שיגאל עמיר לא היה עשב שוטה אלא עשב משוטה בגינת קוצים וחרולים. 

* שמאלן הוא מי שמתנגד לאדמו“ר האנטי־ציוני מסאטמר, אהרן טייטלבוים, שהגדיר את המתנחלים כ“עוברי כריתות“, אבל לא יכול לשאת את הדו־פרצופיות המיתממת של הפיקחים שבין המתנחלים, את הנכלוליות השלטונית הקרה של עסקניהם ואת הלהט המשיחי האסוני של רבניהם. 

* שמאלן הוא מי שמרחם על ילדי הגן שנשבו ונשרפו באש הזרה של הימין הרבני, וכועס על המבולבלים שנשבו בקסם הפרחחות הבריונית של בנט ושות‘. 

* שמאלן הוא מי שאלוהים לגביו הוא תעלומה ולא תעמולה. לתורת ישראל הוא מתייחס כאל אנתרופולוגיה ססגונית בניסוח ארכאי ולא כאסמכתא משפטית. 

* שמאלן הוא מי שסבור שהווינטרים ודומיהם הם סכנה לשלמות צה“ל, ועלבון לכל משרת שאינו יהודי בכלל או יהודי מאמין בפרט. 

* שמאלן אמיתי אף פעם לא אומר על עצמו “אני שמאל אבל...“. 

* שמאלן קיצוני הוא מי שבמקום להפגין ברחוב או לשרוף את עצמו במחאה הוא שומר את האנרגיה המהפכנית שלו לסלונים של יום שישי ולהפגנות. בתנאי כמובן שגם יודית רביץ ושלום חנוך יגיעו.  

* שמאלן הוא מי שתומך בסרבנות מצפון של בודדים אבל מבין את נסיבות האיומים סביבנו. מצד אחד הוא לא רוצה לראות את צה“ל מתפרק, מצד שני הוא לא רוצה לראות כיצד צה“ל הופך מצבא הגנה לישראל לז‘נדרמריה אלימה סביב גטאות של פלשתינים ובתוכם. 

* שמאלן הוא מי שהערבים שרוצים לחיות איתנו בשלום הם בני בריתו נגד הימין הקיצוני ובני בריתו. 

* שמאלן הוא חד“ל (חילוני דמוקרט ליברל) אישים. אין לו כיום שום מנהיג שהוא מספיק טוב לטעמו. מנקודת מבטו, הקריטריון העיקרי לבחירת מנהיג הוא היכולת להסיר התנחלויות בלי לקרוע את העם. אבל אם צריך להחטיף כמה סטירות או לכלוא מתפרעים (אלף? אלף. אלפיים? אלפיים. בשביל מה הקמנו את המתקנים בחולות ובקציעות?) הוא יעשה זאת ללא היסוס. לכשיימצא אחד כזה, השמאלן הטיפוסי יבחר בו בידיעה ברורה שהוא בוחר במנהיג שעשוי לשלם בחייו. 

* השמאלן המצוי יודע שהמתנחלים מסוגלים לנהל (סוג של) מלחמת אחים במקרה של הורדת התנחלויות, אבל סומך על שלושה מרכיבים שימנעו זאת: הפיכחון הפוליטי והאחריות של מנהיגי המתנחלים שהוכיחו עצמם בפינוי גוש קטיף; הפרגמטיות של חלק גדול מתושבי יש“ע, שהגיעו לגדה בגלל מצוקת דיור ויהיו מוכנים להחליף יישוב בסיכון בפיצויים נדיבים; והתקיפות שינקטו מפקדי צה“ל מול כל אקט מרדני של חיילים שינסו לסכל מהלך מדיני שיכלול פינוי. 

וכמובן,
* שמאלן הוא כל מי שהיה בעברו רמטכ“ל, ראש שב“כ או ראש מוסד

עכשיו מה שנותר הוא להצמיד לגב כל שמאלן מטרה ולהעלים אותנו מהעולם.
לא ככה שחר? והנה תיצרו לעצמכם .... אוטופיה

לצפיה ב-'את מעתיקה מאמר של השמאלן הקיצוני רן אדליסט ולא מעניקה לו'
את מעתיקה מאמר של השמאלן הקיצוני רן אדליסט ולא מעניקה לו
05/01/2019 | 03:35
3
44
קרדיט ? לא יפה 

יש לך גם פוסטים מקוריים שאת עצמך כתבת ? 

בדיוק שבתי לביתי ואני פורש לישון ולפני שאומר לך בוקר טוב אומר רק זאת.

*אין גזענים גדולים יותר מן השמאלנים.
*אין בעלי מוסר כפול גדולים יותר מן השמאלנים.
*אין צדקנים וטהרנים גדולים יותר מן השמאלנים....כל עוד הם אינם מביטים
במראה

ובשלושה סעיפים אלו סתרתי את מרבית טענותיו של הארכי שמאלן רן אדליסט אשר את דבריו העתקת.

הווו , ניתן להמשיך עד אין קץ יקירתי אך אני די עייף.
אני מאחל לך ולשאר חברייך השמאלנים שתזכו לראות את נתניהו נבחר שוב ומי יודע , אולי בעזרת השם חלק מכם יחליט לעזוב את המדינה מרצון........הפטריוטיות של רובכם חלפה מן העולם בשנת 77 ואת מקומה מילאו אליטיזם , סנוביזם , פלצנות ופינוק.......גזענות כבר הזכרתי קודם 
לצפיה ב-'תמשיך ככה- בסוף "תמנטר" משהו באיזו פינה חשוכה בהודו'
תמשיך ככה- בסוף "תמנטר" משהו באיזו פינה חשוכה בהודו
05/01/2019 | 05:18
18
לצפיה ב-'דבריך הם גזענות, אנטישמיות ושנאת חינם'
דבריך הם גזענות, אנטישמיות ושנאת חינם
05/01/2019 | 12:50
1
36
אתה רוצה לראות את כל השמאלנים עוזבים את הארץ. אתה רוצה לראות את בנימין נתניהו שולט פה עוד מיליון שנה ולו רק כדי להוציא לשמאלנים את העיניים. המדינה מעניינת אותך כקליפת השום. אתה הגזען הראשי ובאופן מצחיק ביותר מאשים אחרים בגזענות. אני לא יודע מה רן אדליסט כותב וזה לא מעניין אותי אם הוא שמאלני או ימני או סתם ישראלי שאיכפת לו מהמדינה שלו. ברור מאוד שאיכפת לו מהמדינה הרבה יותר מאשר איכפת לך. אתה תעדיף לראות את המדינה נשרפת והעיקר שהשמאלנים יהיו בתוכה. הבעיה היא שכאשר המדינה הזאת תישרף, ישארו בה רק הימנים המטומטמים והשונאים כמוך שדאגו להרוס אותה מבפנים והבריחו את כל מי שיש בו טיפת שכל בראשו.
לצפיה ב-'תגיד פוס , מה שלום יחיאל ,אביאל וחרטטיאל ? '
תגיד פוס , מה שלום יחיאל ,אביאל וחרטטיאל ?
05/01/2019 | 16:45
15
לצפיה ב-'לא היית צריכה לטרוח בשבילי כ"כ הרבה, אבל תודה'
לא היית צריכה לטרוח בשבילי כ"כ הרבה, אבל תודה
05/01/2019 | 08:06
32
אני יודע מי אני ומה אני ושמאלן אני לא (הייתי ונגמלתי). אין בכוונתי להצביע לעבודה (שממילא תתפגר בקרוב), לא כל שכן מר"צ והערבים. אבל שאיש באמונתו יחיה.
לצפיה ב-''
05/01/2019 | 12:44
3
לצפיה ב-'לפי יוסי ורטר ב'הארץ', אאל"ט'
לפי יוסי ורטר ב'הארץ', אאל"ט
04/01/2019 | 17:22
20
25
אלה בחירות שצופות את תום עידן נתניהו, ולכן כל השינויים מוכוונים לעוד שנתיים בערך.
לצפיה ב-'תראה לי בחירות שלא צפו את זה '
תראה לי בחירות שלא צפו את זה
04/01/2019 | 19:31
8
לצפיה ב-'תום עידן נתניהו?'
תום עידן נתניהו?
04/01/2019 | 21:24
11
32
נראה לי שזו יותר משאלת לב מאשר עובדה מוגמרת.
למה?
כי מסתבר שרוב רובו של העם הוא מזוכיסט, כזה שאוהב שמכים אותו, לועגים לו, בזים לו.
על פי סקר "מעריב" שערך מכון המחקר פאנלס פוליטיקס, מפלגת השלטון תשמור על כוחה גם אם רה"מ יועמד לדין בכפוף לשימוע.
העיתון "ג'רוזלם פוסט" מפרסם גם הוא הבוקר סקר בחירות שערך מכון סמית, וגם לפיו הליכוד זוכה ל-30 מנדטים.

זוכר את ההיא מקרית שמונה? ששיעממה את הרוה"מ?
נו, אז היא הכריזה שהיא תומכת בליכוד ובנתניהו. היא גם אומרת שיש מגעים לסולחה [מלשכת נתניהו נמסר: מה זה? להד"ם]
שנאמר:  ירקת עלי? חכה שניה, תן לי רק להתארגן על מטריה כי מדובר בסה"כ בגשם ברכה. [סתם, דוגמא]

אז לא הייתי ממהרת להספיד את שלטון הנתניהו'ז אבל כן הייתי מתחילה לחשוש, יותר, לגורל המדינה שלנו.
לצפיה ב-'המצב קשה הא ? רוצה ממחטה ? '
המצב קשה הא ? רוצה ממחטה ?
04/01/2019 | 22:27
7
13
לצפיה ב-'אתה ממש לא שלמה ארצי'
אתה ממש לא שלמה ארצי
05/01/2019 | 01:04
6
31
וביום שתתפכח, מאחלת לכולנו שלא יהיה מאוחר מידי.
לצפיה ב-'לא נמאס לך מיבבות הבכי והנהי...?'
לא נמאס לך מיבבות הבכי והנהי...?
05/01/2019 | 11:19
5
38
לא נמאס לך מאווירת הנכאים המלנכולית אשר את וחברייך משפריצים לכל עבר ?

זה שיהודים ממוצא מזרחי בורים ונבערים כמוני לקחו את השלטון מן השמאל הגזען והעבירו אותו לימין זה עדיין לא סוף העולם.

אם ילדייך יכלכלו את צעדיהם הכלכליים בתבונה הם ירכשו דירה ללא שום בעיה ויחיו חיים לא רעים בכלל , אמנם לא טובים כמו חייו של מיודעינו חביף מגבעתיים אשר ממשיך לילל נגד הימין אך בכל זאת לא רעים בכלל.

אז אולי תתחילי להטיל קצת ספק באינדוקטרינציה השמאלנית תקשורתית אשר את סופגת מהבוקר את הערב ואשר מכניסה אותך ואת חברייך למצב
קטטוני ?

אינך מבינה שמוכרים לך מציאות דמיונית וחלופית בכוונת מכוון....? 

כמובן שאיני מנסה לשכנע אותך בדבר , את שמאלנית מבטן ולידה בדיוק כמו דורי ...ועם כל התכונות הרעות אשר מתלוות לתואר זה  אך אם תצליחי להטיל ספק בחלק ממה שהתקשורת השמאלנית מלעיטה אותך חדשות לבקרים מתוך כוונה ברורה לשכנעך להחליף את השלטון אולי גם תצליחי להיות מאושרת ואופטימית.

אני מניח שאינך רוצה להגיע למצבה של איזו מנהלת פורום מיתולוגית....חחחח

לצפיה ב-'זה שיהודים ממוצא מזרחי בורים ונבערים כמוך לקחו את השלטון'
זה שיהודים ממוצא מזרחי בורים ונבערים כמוך לקחו את השלטון
05/01/2019 | 13:05
4
37
זה באמת לא סוף העולם אבל זה עלול להיות סופה של המדינה הזאת. אתה חייב להבין ששלטון של בורים ועמי ארצות יכול להיות זמני בכל מדינה נורמאלית עד שהשלטון מתחלף בדרך הטבע בשלטון אפוי ובשל יותר. במקרה שלנו, השלטון הזה נתמך ע"י בורים ועמי ארצות קצת יותר מדי זמן. הוא גם לא נתמך מתוך שיקולים רציונאליים או מעשיים אלא אך ורק מתוך שיקולים הנובעים משנאה נטו לשמאל, לערבים ולכל מי שהקים את המדינה הזאת אי פעם. ההיסטוריה תשפוט בחלוף השנים את התופעה המוזרה הזאת שגרמה למדינה פורחת לקרוס לתוך עצמה. בנימין נתניהו לא אשם. הוא בסך הכל בן אדם שכאשר נותנים לו הוא לוקח גם אם הוא לא אומר תודה רבה. זה בסדר וזה טבעי. מה שלא בסדר ולא טבעי היא העובדה שמאות אלפי אנשים נוהים אחריו כאילו הוא משיח בן דוד שרוכב על חמור לבן ויחד איתו מגיעה אחרית הימים. במצב כזה כאשר כל כך הרבה אנשים איבדו את השכל הישר שלהם, לא נותר לי אלא להתפלל ולבקש מבורא עולם רחמים וחסד שישמור על המדינה ועל העם. העולם ימשיך להתקיים. מדינת ישראל לא כל כך.
לצפיה ב-'נשבע לך פוסי שמאז ההחמרה במצבך אין לי שמץ'
נשבע לך פוסי שמאז ההחמרה במצבך אין לי שמץ
05/01/2019 | 16:39
3
43
 של אנרגיה לענות לך.....פעם היה לי אתגר לנהל איתך שיח אך אט אט כשהשכלתי להבין את מצבך האמיתי האתגר התמוסס לו , עצוב.
לצפיה ב-'כאשר אין לך מה לענות כי אתה חדל אישים וקשקשן'
כאשר אין לך מה לענות כי אתה חדל אישים וקשקשן
05/01/2019 | 17:08
2
40
אז אתה ממציא לך איזה אויב דמיוני וקורא לו פוס וזה משמש לך תירוץ נפלא כדי לא לענות למה שאני אומר לך. אפילו בשביל ימני מצוי זה די עלוב.
לצפיה ב-'עכשיו את טוענת שחוץ מחרגולית ירוקה את גם " יוסיפוביץ" חחח'
עכשיו את טוענת שחוץ מחרגולית ירוקה את גם " יוסיפוביץ" חחח
05/01/2019 | 17:19
44
טוב , ספרי לנו , לאן נעלמת ואיך את חשה בימים אלה ? 
האם הצלחת להפטר מרגשות הנחיתות אשר בעטיין השתכנזת לפני כל כך הרבה שנים ? 

אולי את ויוסיפוביץ { פוסי}  תעברו קבוצת גמילה מניקים מזויפים ? 
הייתה תקופה שהתרעמתם קשות על אלו הקרויים "טרולים" , לא כן יקירתי ? 
לצפיה ב-'תגידי יחפה , מה תעשי אם נתניהו יבחר לקדנציה נוספת ? '
תגידי יחפה , מה תעשי אם נתניהו יבחר לקדנציה נוספת ?
05/01/2019 | 17:41
44
האם נשמע את זעקותייך מהדהדות ברחבי הווירטואליה או שאולי סוף סוף תלכי לגור באירופה כפי שלא פעם איימת ? 

אני ממליץ לך לעזוב , ישראל מלאה בערסים מזרחיים בורים ונבערים
 ואת הרי נועדת לגדולות ....לא כדאי לך להשאר במחיצתנו...חחחח

לכי מכאן ואני אממן לך טיסה במחלקה ראשונה לכל יעד בו תבחרי { בתנאי שלעולם לא תשובי} 

רע פה , המדינה מתמוטטת , הריקבון מתפשט במהירות מחרידה , זה הזמן לברוח....הההאאאאאההההה , אולי תקחי את פוסי איתך , למיטב זכרוני גם הוא הביע רצון לעזוב בעבר...חחח
לצפיה ב-'אני שמעתי שמר גנץ מקבל למעלה מעשרה מנדטים'
אני שמעתי שמר גנץ מקבל למעלה מעשרה מנדטים
04/01/2019 | 22:37
32
ע"פ אי אילו סקרים וכל זאת עוד לפני שהוציא מילה מפיו , עוד לפני שסיפר לנו מהם דעותיו המדיניות בכלל.... ועל מצביעי הימין עוד טוענים כי בורים וטיפשים

אני מאד מרוצה בישראל , גם אדון חביף מאד מאד מרוצה אי שם בגבעתיים הרחוקה...חחחח

לצפיה ב-'אני רק הבאתי מדברי ורטר, הלא צעיר '
אני רק הבאתי מדברי ורטר, הלא צעיר
05/01/2019 | 10:15
9
לצפיה ב-'כי אין מישהו אחר ראוי להחליף אותו'
כי אין מישהו אחר ראוי להחליף אותו
06/01/2019 | 00:46
15
היחיד שמתאים הוא בנט, שהאנגלית שלו טובה, עשה אקזיט, היה בתפקידים בכירים בממשלה, אך הואיל ויש לו כיפה, זה כנראה לא יקרה
איילת שקד היא הרע במיעוטו לאחר בנט.
לצפיה ב-'שוב אתה מתרפק על סיפורי ערש של שמאלנים קיצונים'
שוב אתה מתרפק על סיפורי ערש של שמאלנים קיצונים
04/01/2019 | 22:48
6
37
מעיתון "אל ארד"  {הארץ} 

שוב אתה משכנע עצמך באמצעות "סיפורי אלף לילה ולילה" ?
שחרזאדה מופיעה בחלומך בדמותו של יוסי ורטר ? ...חחחח
לצפיה ב-'העיקר שאתה כאן.. שאר החלומות..'
העיקר שאתה כאן.. שאר החלומות..
05/01/2019 | 10:13
5
12
לצפיה ב-'אכן , נחסמתי לצמיתות ולפתע החסימה'
אכן , נחסמתי לצמיתות ולפתע החסימה
05/01/2019 | 11:25
4
39
הוסרה...חחחח

אחלה אריק אתה , למרות שאתה ארכי שמאלן אתה יודע שאני חולה עליך ולהוציא אמירה כזו מאיש ימין כמוני זה הישג לא מבוטל.
לצפיה ב-'איזה כיף שיש שליטה על כפתור השתק'
איזה כיף שיש שליטה על כפתור השתק
05/01/2019 | 15:28
3
12
לצפיה ב-'קשה לך להתמודד עם ביקורת נוקבת וצודקת....את קודם כל'
קשה לך להתמודד עם ביקורת נוקבת וצודקת....את קודם כל
05/01/2019 | 16:54
2
38
רותחת מזעם , מעכלת , נרגעת ורק אז את מבינה.
ובמשך התהליך הזה את זקוקה לשקט מופתי.....אני מפרגן לך כפרה , תשתיקי ככל שתרצי.

לצפיה ב-'אוי, אתה חי בסרט '
אוי, אתה חי בסרט
06/01/2019 | 02:31
1
41
תפנים ואולי סופסוס תשכיל:
להתרגז, פירושו להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים.
ואתה לא ראוי להרגיז אותי, דיעותיך לא ראויות.
מה הן כן?מעידות עליך, כמו סרט שלא מצריך תרגום,
כולם מבינים את השטויות שהשחקן הבינוני פולט.

לצפיה ב-'כן כן רוזי , הפתגם אותו ציטטת'
כן כן רוזי , הפתגם אותו ציטטת
06/01/2019 | 05:54
45
"להתרגז, פירושו להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים" באמת מעיד על אופייך ....

דעותיי לא ראויות ? ברור שהן אינן ראויות , הן מציאותיות וקשה מאד לרבים מן האנשים להביט למציאות בעיניים , במיוחד לך.

נסי להיות שמאלנית מפוכחת , שמאלנית מתוחכמת אשר מבינה היטב מה מטרת התקשורת השמאלנית כשהיא מוכרת לך ולשכמותך מציאות מדומיינת של דיכאון ונהי וכך לא תאלצי לפרסם הצהרות מצחיקות בדבר "איני מתרגזת מטיפשותם של אחרים" שהרי כל פוסט מלנכולי אשר את מפרסמת מעיד כאלף עדים על מצב רוחך.

יש להטיל ספק בדבריהם של כל בעלי האינטרס באשר הם ובמיוחד בתקשורת הישראלית אשר לה מטרה כוללת והיא השבת השמאל לשלטון , את הרי יודעת שאני צודק , אין שום דבר אובייקטיבי בתקשורת שלנו !
ולכן , בכדי להיות שמאלנית אופטימית ומאושרת עליך להבין כי "המציאות" אשר מושתלת במוחך ע"י התקשורת דמיונית לחלוטין ונועדה לערער את מצב רוחך , להכניסך לדיכאון בכדי לגרום לך להכניס אחרים לדיכאון ובכך אולי לגרום ל "מהפך פוליטי"...

לא נמאס לך להיות שפן ניסיונות ?
תראי מה התקשורת עוללה למנהלת פורום לשעבר אשר אותה את מכירה היטב...זה מה שאת רוצה שיקרה לך ?

את שמאלנית ותמיד תהיי שמאלנית אך האם לא כדאי שתהיי אופטימית
ומאושרת ?

והדרך להיות מאושרת היא לחשוב ולהגיע למסקנות באופן עצמוני.

עלי והצליחי .

לצפיה ב-'ברוכה הבאה 2019'
ברוכה הבאה 2019
01/01/2019 | 02:04
6
39
תודה ל 2018 וברוכה הבאה 2019
מי ייתן והשנה הזו תהיה שקטה, רגועה, מקרבת ומחברת בין כל חלקי העם הזה.

לצפיה ב-'אמן סלה כן יהי רצן'
אמן סלה כן יהי רצן
01/01/2019 | 02:42
9
לצפיה ב-'זה מתחיל לסגור'
זה מתחיל לסגור
02/01/2019 | 00:44
2
42
שנת 2019 נפתחה עם תלונה במשטרה נגד המופרע שנכנס למספר פורומים ו"שנה בהם את משנתו" העלובה, בכותבים, במנהלים ובתיבות המסרים שלהם.
המשטרה בודקת וקרובה למצוא את השרץ!

ולנו, כותבי הפורום נותר אלא להתאזר בסבלנות עד ימצא וימצה את הדין אותו אחד/ אותה אחת שככל הנראה קצת לוקים בנפשם כי אחרת, אין לי באמת שום הסבר לפשר ההתנהלות המוטרפת הזו.

אתם מוזמנים להמשיך לכתוב ואני אעשה כמיטב יכולתי לאפשר שהייה נעימה נטולת זיהומים.

לצפיה ב-'אכן אעשה זאת'
אכן אעשה זאת
02/01/2019 | 08:37
1
41
מי שזה לא יהיה, כתב לי 16 פעם ואיחל לי לא פחות מחמישה איחולי מוות במשפחה. לא אוסיף את יתר המחמאות.
לצפיה ב-'למחוק, לחסום וזהו'
למחוק, לחסום וזהו
03/01/2019 | 01:24
34
יצור כל כך בזוי לא שווה כל תייחסות וזו האחרונה בפורום זה.
במסרים? שיהנה.
מוחקת בלי להסתכל בתוכן, הרי הכל כבר נכתב, הכל כבר נאמר, הוא לא מחדש דבר.
הוא רק מקבע את ההבנה שמדובר באדם חולה.
מציעה לכולנו להמשיך הלאה ולהתנהל בשקט ושלווה בפורום הקטנטן שלנו והנקי.
לצפיה ב-'אמן'
אמן
02/01/2019 | 09:33
6
לצפיה ב-'כשישבנו בצאת 2018 בצוותא'
כשישבנו בצאת 2018 בצוותא
04/01/2019 | 07:09
25
חבורת חברים זה כשלושים שנים הציפייה לשנת 2019 היא היעלמות הביבי, אבל ידיעה ברורה שכנראה הוא יישאר.
עם זאת אין לנו ספק שהמדינה תמשיך להתקיים, לא ברור באיזו צורה שלטונית, וככל שהישראלים ירצו בה, היא תהיה.
אף אחד לא דיבר על שלום, אלא רק על הסדרים חוזיים. אף אחד, לא להאמין, לא מאמין שהפלשתינים רוצים בשלום באמת [ אבל גם אנחנו לא ממש רוצים ].
מסקנה היא לא להיות איש ימין, ולא להפוך ל"ריאל פוליטיקאי, אה-לה מפלגת העבודה , אלא להמשיך לחתור לשלום, למצוא בצד השני מנהיגים בעלי שיעור קומה שמסוגלים לדבר כמונו.
אז אין ממש ציפיות.
זוכרים את המהפיכה הרוסית הגדולה בתום העשור השני של המאה ה- 20.. לא רואים משהו כזה באופק.
לצפיה ב-'ככה זה כשעושים שלום עם פרמיטיבים על העץ'
ככה זה כשעושים שלום עם פרמיטיבים על העץ
30/12/2018 | 16:47
10
64
ועוד נותנים להם מים במקום לצפות בהם בכיף כשהם נרקבים לאט לאט
השרה הירדנית דורכת על דגל ישראל שמצוייר דרך קבע על הריצפה.
האם המלך הירדני סובל מפיגור שכלי חוץ מאשר בעיית הגמדות?

לצפיה ב-'בית משפט גזר מאסר עולם על תושב י-ם שמכר קרקעות לערבים'
בית משפט גזר מאסר עולם על תושב י-ם שמכר קרקעות לערבים
31/12/2018 | 14:34
5
27
נו 0מולנים, ביהמ"ש עבר צד? האם זה תקין מבחינתכם?
לצפיה ב-'על איזה בית משפט מדובר? ישראלי? '
על איזה בית משפט מדובר? ישראלי?
01/01/2019 | 02:30
4
10
לצפיה ב-'פלשתיני'
פלשתיני
01/01/2019 | 08:56
3
133
זאת הייתה הודעה צינית להראות את האבסורד, האם היית רואה דבר כזה אצלנו, שיגזרו על יהודי מאסר (אפילו לא עולם) על כך שמכר לערבי?
מעניין, שהצביעות ה0מולנית כרגיל לא פוצה פה ...

לצפיה ב-'ברור לך שהשאלה שלי הייתה בציניות. הלוא ראיתי היכן הוא נשפט.'
ברור לך שהשאלה שלי הייתה בציניות. הלוא ראיתי היכן הוא נשפט.
01/01/2019 | 20:30
2
14
אבל נכון. זו צביעות. ועובדה שלא פעם ערבי רוכש בית מיהודי. זה קרה וזה קורה.
לצפיה ב-'תוסיף לזה את מה שחשפה אילנה דיין ה0מולנית'
תוסיף לזה את מה שחשפה אילנה דיין ה0מולנית
02/01/2019 | 00:29
1
203
שעזרא נאווי הסגיר ערבי שמכר קרקעות ליהודים בתקווה שיוציאו אותו להורג.
לצפיה ב-'זוכר את התכנית ההיא... אדם רע הנאווי הזה..'
זוכר את התכנית ההיא... אדם רע הנאווי הזה..
02/01/2019 | 02:54
12
לצפיה ב-'זו דוגמה לימין המטורלל הישראלי'
זו דוגמה לימין המטורלל הישראלי
04/01/2019 | 07:02
3
22
זה שבשבילו ביבי כבר שמאל [ סמול ] מושלם.
מעניין שלכתוב לראות אותם נרקבים בלי מים כנראה אינו שווה ערך לרמיסת דגל [ חתיכת בד ] - זה הימין במיטבו הנחות.
לצפיה ב-'טענה מוזרה היא הטענה שחופש הביטוי שווה למעשה'
טענה מוזרה היא הטענה שחופש הביטוי שווה למעשה
04/01/2019 | 16:39
2
26
ומוזרה הטענה שכותבת  באינטרנט שווה ערך למעשה של נבחר ציבור, אבל הרי אתה תעשה הכל עלמנת להצדיק את הדריכה על הדגל..... וכן,לא איכפת לי שבצורת תחסל את הירדנים שלך שאתה מעדיף את טובתם על טובת ישראל.
וכן, לא איכפת לי שאסון טבע יחסל את כל אילו שפועלים נגד ישראל מי במעשה ומי בדיבור.

יאללה, תעשה דיאטה.
לצפיה ב-'כנאמר - היכולת של הימין'
כנאמר - היכולת של הימין
04/01/2019 | 17:25
1
37
לקרוא בקורת על עצמו.. מה זה קשור בכלל אם היא שרה ואת סתם מטנפת גזענית את הפה שלך.. העיקרון זהה לשתיכן, ועתה דומי ושתקי קצת.הפלסטיקאי לא אוהב ברברת אינסופית כשלך.
לצפיה ב-'לסמולנצ'יק המצוי אין יכולת לקבל ביקורת עצמית כלל וכלל'
לסמולנצ'יק המצוי אין יכולת לקבל ביקורת עצמית כלל וכלל
09/01/2019 | 11:31
9
ראה אותך, במקום לחבק את ביקורת הסנטר אתה נעלבצ'יק כמו חתול קטן ורטוב בגשם
לצפיה ב-'עמוס עוז סופר, אדם, איש דגול'
עמוס עוז סופר, אדם, איש דגול
28/12/2018 | 16:28
24
92
יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-'אז החלום לנובל נמג '
אז החלום לנובל נמג
28/12/2018 | 19:35
23
25
לצפיה ב-'אני מבין שמישהו היום שמח וטוב לבב'
אני מבין שמישהו היום שמח וטוב לבב
29/12/2018 | 09:17
22
36
לבריאות חביבי
לצפיה ב-'ממש לא הייתי שמח, כי אני לא שמח על יהודי שנפטר, למרות שקשה '
ממש לא הייתי שמח, כי אני לא שמח על יהודי שנפטר, למרות שקשה
29/12/2018 | 13:12
21
38
לקרוא לו יהודי לאור התבטאויותיו כיצד התיר את דמם של היהודים החיים מעבר לקו הירוק.

לצפיה ב-'אז שפטל הוא מורך ורבך'
אז שפטל הוא מורך ורבך
29/12/2018 | 14:18
3
48
"עמוס עוז כבר כינה בעבר את גוש אמונים, כת משיחית אטומה ואכזרית, שיש בתוכה חבורה של גנגסטרים ופוגרומיסטים ורוצחים. אותו יהודי, סופר מכובד התיר את דמם של ציבור גדול של יהודים וכנראה היו אנשים בצד של האויב שקראו את הדברים שלו. עמוס עוז ייחל לשחרורו של רוצח היהודים מראוון ברגותי. עמוס עוז טוען שמותר לרצוח מתנחלים, מותר לשחוט אותם, כי הרי הם אנשים צמאי דם".
ערוץ 7 בני טוקר , י"ב באדר ב תשע"א 18/03/11 08:22

"אין לי דובר ולא משרד יחסי ציבור. אין לי אפשרות לתקן כל עיוות של דבריי שנעשה כדי להפוך אותי למפלצת. אני עומד חסר אונים מול ניסיונות לסלף את דבריי. אבל האם מפני שמסלפים את דבריי אני צריך לשתוק? כל דבר פוליטי שנוי במחלוקת שאומר, יסלפו אותו ויקצינו אותו. זהו סיפור חיי. אילו הייתי מנסה להכחיש כל דבר כזה, לא הייתי עשה שום דבר אחר בחיים. להגיד על המתנחלים שהם נאצים? בחיים לא. אפילו בעינויים לא יוציאו ממני משפט כזה"
עמוס עוז
אתה מוזמן לקרוא את כל הכתבה כאן 

לצפיה ב-'חבל על האנרגיה. נתאבל עכשיו על שייע גלזר'
חבל על האנרגיה. נתאבל עכשיו על שייע גלזר
29/12/2018 | 14:52
2
21
לצפיה ב-' תהא נשמתו צרורה בצרור החיים'
תהא נשמתו צרורה בצרור החיים
29/12/2018 | 17:42
13
לצפיה ב-'אכן, כדורגלן ענק ולמרות זאת ענו.'
אכן, כדורגלן ענק ולמרות זאת ענו.
29/12/2018 | 17:42
27
יהי זכרו ברוך

לצפיה ב-'הוא מעולם לא התיר את דמו של אף יהודי'
הוא מעולם לא התיר את דמו של אף יהודי
30/12/2018 | 10:24
16
33
אבל הימין כמו הימין מוצא לו תמיד אוייבים מבפנים ומעמיס עליהם את כל הזבל שהם יכולים למצוא. הוא חשב שהכיבוש לא טוב למדינת ישראל בכלל וליהודים בפרט וכמותו חושבים רבים מאוד. זהו הבדל בהשקפת חיים והבדל מהותי בדרך שבה אנשים רואים את עתידה של מדינת ישראל. יש ימין פאנטי שאין לו בעיה להקריב את הבנים שלו על מזבח אמונה בשלמות הארץ ויש אנשים שחושבים אחרת. כאשר אני קורא את הברברים ששמחים וצוהלים על מותו של סופר ענק {אפשר לחלוק גם על איכויותיו כסופר} ואומרים בראש חוצות "ברוך שפטרנו" זה מעיד על כך שמשהו רקוב וחולה בחברה שלנו. מרבית האנשים הם אנשים טובים, אנשי עמל ותרבות אבל הם נגררים אחרי חלק לא קטן מהעם שהוא מסוכן לדמוקרטיה ולחברה בכלל.
לצפיה ב-'יש הבדל עצום בין לחשוב שה"כיבוש" לא טוב לבין התבטאויותיו ולא'
יש הבדל עצום בין לחשוב שה"כיבוש" לא טוב לבין התבטאויותיו ולא
30/12/2018 | 13:31
15
22
רק פעם אחת כנגד המדינה וכראיה העולם הערבי ספד לו.

אני לא רוצה לחפש לך חומר מלוכלך עליו, כי הוא נפטר ואני מכבד את המת.

לצפיה ב-'נכנסתי לקישור שלך'
נכנסתי לקישור שלך
30/12/2018 | 13:49
14
26
וזה הספיק לי. יותר מלוכלך מזה לא יכולת להביא. כל הטינופת במקום אחד.
לצפיה ב-'שוב, לא נהוג לדבר דברים רעים על אדם אחרי מותו, אך'
שוב, לא נהוג לדבר דברים רעים על אדם אחרי מותו, אך
30/12/2018 | 14:18
13
20
אני לא חושב שהמוות מנקה את כל החטאים שעשית ומי שחלאה, אין לו מקום לכבוד ומבחינתי הוא עוכר המדינה בצורה חלאתית והאויב שלנו מבפנים.
לצפיה ב-'על אותו המשקל אני יכול להגיד שכל הימין הוא חלאה'
על אותו המשקל אני יכול להגיד שכל הימין הוא חלאה
30/12/2018 | 14:29
12
26
כי הוא האויב שלנו מבפנים. לכל מטבע יש שני צדדים. אני יכול לטעון שהשמאל הוא הציוני האמיתי שדואג לעתיד המדינה והחברה בישראל ואילו הימין בעיקר הקיצוני והמשיחי הוא האויב של המדינה ויוריד את כולנו ביגון שאולה. האמת תמיד נמצאת איפשהו באמצע.
לצפיה ב-'איך זה מתיישב עם החרמות שהוא אירגן כנגדנו?'
איך זה מתיישב עם החרמות שהוא אירגן כנגדנו?
30/12/2018 | 17:46
11
18
אפילו עיוור יבין שאין כאן רצון לטובת המדינה, כך שדבריך הם בגדר פילוסופיה בגרוש ותו לא.

אגב, האם אתה נותן כבוד גם למחבל אחרי מותו?
לצפיה ב-'אתה משווה את עמוס עוז למחבל?'
אתה משווה את עמוס עוז למחבל?
30/12/2018 | 19:10
10
22
עד היכן אתה מסוגל להגיע? מה זאת השנאה הזאת? איזה חרמות הוא אירגן?
אני באמת מצטער אבל אני לא יכול לדון עם אדם שהוא שטוף מוח עד כדי כך שהוא משווה סופר ציוני גדול עם מחבל. אני לא יכול. אני מקווה שאתה לא מייצג את הימין ואתה רק חלקיק קטן מאיזה קומץ שעושה הרבה רעש. 
לצפיה ב-'כן, בשביל להמחיש לך את הבעייתיות במחשבה שלך'
כן, בשביל להמחיש לך את הבעייתיות במחשבה שלך
30/12/2018 | 20:09
9
20
לבקשתך, הנה דוגמה לחרם בבריטניה שהוא היה בין היוזמים שלו.

בשבילך, אחליף מחבל לעבריין, האם אתה נותן כבוד גם לעבריין אחרי מותו?
לצפיה ב-'תודה לך על הקישור שהבאת'
תודה לך על הקישור שהבאת
30/12/2018 | 20:23
8
18
הוא מחזק אצלי את החשש שאין אתה מבין את מה שאתה קורא ולצערי כמוך כנראה גם כל הימין.
בשום מקום בקישור שהבאת לא מצוין שעמוס עוז הוא בין היוזמים לחרם. עמוס עוז מוזכר בהקשר אחר:
"בתוך כך, בארץ דווקא מתגבשת כעת הצעה הקוראת למתן חופש אקדמי לסטודנטים ברצועת עזה. במכתב לשר הביטחון עמיר פרץ, מבקשת קבוצה נכבדת של סופרים ואישי רוח, לצד ארבעה מנשיאי האוניברסיטאות בישראל, לשנות את המדיניות המונעת מתושבי עזה ללמוד במוסדות ההשכלה הגבוהה בגדה המערבית. 

הנשיאים של אוניברסיטת בן-גוריון, פרופ' רבקה כרמי, האוניברסיטה העברית, פרופ' מנחם מגידור, אוניברסיטת חיפה, פרופ' אהרון בן זאב והטכניון, פרופ' יצחק אפלויג, יחד עם קבוצה של סופרים ישראלים, ביניהם עמוס עוז, א.ב. יהושע, דוד גרוסמן, נתן זך, אריאל הירשפלד, אגי משעול ויצחק לאור - פנו היום לשר הביטחון עמיר פרץ, בבקשה "לשנות את המדיניות הפוגעת קשות בזכות להשכלה גבוהה של סטודנטים פלשתינים תושבי עזה, ובחברה הפלשתינית בכלל", לדבריהם.

הנשיאים והסופרים כותבים: "בשנים האחרונות הונהגה במערכת הביטחון מדיניות אשר מונעת מתושבי עזה מלנסוע לגדה המערבית למטרות לימודים במוסדות ההשכלה הגבוהה הפלשתינים", למרות העובדה כי "מקצועות חיוניים כגון רפואה, ריפוי בעיסוק, קלינאות, תקשורת וניהול מערכות בריאות, ניתן ללמוד בגדה המערבית בלבד, ולא ברצועת עזה".

"חסימת הגישה להשכלה גבוהה של סטודנטים פלשתינים מעזה, הבוחרים ללמוד בגדה המערבית, מטילה צל כבד על תדמיתה של ישראל, כמדינה המכבדת ומקיימת את עיקרון החופש האקדמי והזכות לחינוך", כותבים הנשיאים והסופרים."

עד כאן סוף ציטוט.
בהתאם לדבריך אנחנו כנראה נצטרך להאשים בבגידה את רוב סופרי ארץ ישראל ואת רוב המרצים באוניברסיטאות כי אנשי הימין לא יודעים להבין את מה שהם קוראים. עצוב מאוד. 
לצפיה ב-'אכן, יש להאשים אותם בבגידה'
אכן, יש להאשים אותם בבגידה
30/12/2018 | 20:39
7
22
הנה עוד דוגמה, שבה הוא אומנם לא מופיע, אך אחרים כן

אגב, לא השבת לי על שאלתי, האם אתה נותן כבוד גם לעבריין אחרי מותו?
לצפיה ב-'אני לא יכול לכבד ולענות לאדם שמכנה את עמוס עוז עבריין'
אני לא יכול לכבד ולענות לאדם שמכנה את עמוס עוז עבריין
30/12/2018 | 21:44
6
27
יש לי קווים אדומים ויש גבול למה שאפשר לסבול מאיש ימין. את עמוס עוז כיבדתי בחייו ואני אמשיך לכבד אותו לאחר מותו במשך כל ימי חיי. אותך אני לא מכבד בכלל גם אם אני לא יודע אם אתה עבריין. בשבילי אתה הוא העבריין האמיתי שמרשה לעצמו לכתוב על עמוס עוז את מה שאתה כותב. בזה הסתיים הדיון בינינו.
לצפיה ב-'בהחלט עבריין והיה צריך לגמור את חייו מאחורי סורג ובריח במעצר'
בהחלט עבריין והיה צריך לגמור את חייו מאחורי סורג ובריח במעצר
30/12/2018 | 22:31
5
33
מינהלי
לצפיה ב-'הזכות לחשוב'
הזכות לחשוב
31/12/2018 | 10:17
4
36
זכותו של כל אחד לחשוב מה הוא רוצה, אלא שהמחשבות שלו מעידות עליו המון.
והתבטאות כמו שלך, שאינה ראויה לתגובה,מעידה עליך, בעיני, על נומך מחשבה ותבונה של .... טוב, אין לי בעל חיים שאני באמת רוצה להעליב.

לצפיה ב-'כשאני קוראת אותך דווקא יש לי בראש בעל חיים שאני רוצה להעליב'
כשאני קוראת אותך דווקא יש לי בראש בעל חיים שאני רוצה להעליב
31/12/2018 | 10:31
2
46
חזיר.

ועכשיו הינה יש לך סיבה לחסום אותי, שהרי, רק לך, סבתא זבטא מותר לקלל כי את עושה זאת בצורה מאוד מאוד  נקיה.
לצפיה ב-'רואה? את לא חזיר'
רואה? את לא חזיר
03/01/2019 | 01:29
1
24
למה?
כי חזיר ידוע כחיה אינטליגנטית,
את לא
לצפיה ב-'אני שמחה שלא נעלבת מהשוואה (: '
אני שמחה שלא נעלבת מהשוואה (:
03/01/2019 | 15:51
6
לצפיה ב-'כשהייתי ילד אבא שלי היה אומר "רצונו של אדם הוא כבודו"'
כשהייתי ילד אבא שלי היה אומר "רצונו של אדם הוא כבודו"
31/12/2018 | 12:03
36
לכן איני יכול לכבד את רצונו של האדם אשר דעותיו לא נעות בין ימין לשמאל אלא בין פלוראליזם לפאשיזם. אם דעותיו הן כבודו, אני לא יכול לכבד אותו.
לצפיה ב-'ש יותר נבזי מזה?'
ש יותר נבזי מזה?
30/12/2018 | 02:43
6
50
הכנסת התפזרה ואננו לקראת בחירות,
הגבול הצפוני מתחמם ונדמה כאילו מישהו "דוחף" לפעולה שאולי תסיח את הדעת מ"דברים אחרים".
והדובדבן שבקצפת, נכון להיום, קבר אביו של היועמ"ש הושחת.

אני תוהה עד לאן יהיה מוכן ראש הממשלה להרחיק לכת רק כגי להסית את השיח הציבורי מהתיקים בהם הוא וגברת ראשת הממשלה נחשדים בהם.
עד כמה יהיה מר ראש הממשלה מוכן להקריב את המדינה ובניה להצלת עצמו.

במקום ללכת לבית המשפט ולהוכיח את חפותו, להוכיח כי אין כלום כי לא היה כלום הוא גורר אותנו לקטסטרופה.

ועוד טרם השחתת המצבה פורסם היום בעיתון של ראש הממשלה כי נתניהו אמר בשיחות סגורות כי אין בכוונתו לפרוש מתפקידו אם מנדלבליט יחליט על הגשת כתב אישום נגדו. על פי אותו פרסום, בליכוד איימו כי אם אכן מנדלבליט יפרסם את החלטתו בנושא תוך כדי מערכת הבחירות "הוא יהפוך ליעד למתקפה חסרת רחמים מצד בכירי המפלגה".

ועד כמה שאיני סומכת על גבאי הרי שבלתי אפשרי שלא להסכים לדבריו:
"כשמעודדים אלימות נגד השמאל ומאיימים על יועץ משפטי בבריונות אין פלא שאנשים לוקחים את החוק לידיים שלהם. ראינו לאן זה הוביל ב-96. האיש אותו איש והרמיזות אותן רמיזות".

ועכשיו, לאחר מעשה, נזכר אותו ראש ממשלה לצאת בהצהרה רפה:
"מעשה מזעזע שיש לגנותו בכל לשון".

לצפיה ב-'‫אבל המצבה הושחתה כבר לפני עשרה ימים/ שחר 676 '
‫אבל המצבה הושחתה כבר לפני עשרה ימים/ שחר 676
30/12/2018 | 02:45
4
36

הרבה לפני הפרסומים האחרונים בדבר כוונת נתניהו לא לפרוש או שמנדלבליט יהפוך ליעד למתקפה חסרת רחמים....

ודווקא עכשיו לאור הפרסומים האחרונים החליטו לפרסם את השחתת המצבה של אביו של מנדלבליט אשר ארעה כאמור לפני עשרה ימים ? 

האם עיתוי הפירסום לא חשוד במקצת ?..... ......

וחוץ מזה , מי הפגין אין ספור הפגנות פרועות ואלימות מול ביתו של היועמ"ש ? 
מי בא להטרידו בבית הכנסת בו הוא נוהג להתפלל ?  מדובר בשאלות רטוריות יקירתי , אין צורך לענות.

התקשורת הזדונית והנכלולית מתפרצת אל דלתות פתוחות....היא משכנעת את המשוכנעים , לעולם היא לא תיצור קהלים חדשים וזאת בשל נבזותה וחוסר הגינותה....

וכשאת כותבת משפט כמו " עד כמה יהיה מר ראש הממשלה מוכן להקריב את המדינה ובניה להצלת עצמו"   {הפכת להיות יותר קיצונית מיחפה בפארק} אין לי אלא להבטיח לך כי כשהכל יסתיים בנצחון הימין { בעזרת השם } אני אעשה בפורום שלך חפלה מזרחית עם רקדניות בטן עבות בשר להנאתכם , עם תמונות של שמחה עילאית של "הניאנדרטאלים" ממרכז הליכוד , כך שהמראות העממיים
והקשים יתקעו לך ולחבריך "פוסידיאל, דוריאל וחביפיאל "  עמוק עמוק בגרון.........חחח

לצפיה ב-'‫פעם ראיתי כיצד מפטמים אווזים....מחזה מגעיל‬ שחר 676'
‫פעם ראיתי כיצד מפטמים אווזים....מחזה מגעיל‬ שחר 676
30/12/2018 | 02:48
31
אשר בו מתעללים במסכנים , מלעיטים אותם בכח.
וכך בדיוק מלעיטה התקשורת הישראלית אזרחים אשר לא רק שאינם רוצים לעצור את ההלעטות הנכלוליות הללו , הם רוצים להמשיך להיות מולעטים בשטויות במיץ עגבניות....

לחשוד , להטיל ספק ? 
מה פתאום , אם התקשורת קבעה כי כך אכן היה אז אין לערער על דבריה....חחחח
ואתם עוד חשים עצמכם הרבה יותר "מוצלחים"  ממצביעי הימין.....
לצפיה ב-'הקול קולו של נתניהו אבל הידיים ידיו של שחר‬ RossieL ‫'
הקול קולו של נתניהו אבל הידיים ידיו של שחר‬ RossieL ‫
30/12/2018 | 02:50
2
30
העיתוי, התקשורת, המפגינים שקראו למנדלבליט לא לעכב את החקירות אלא להתקדם ולהגיש, אם יוכח שאכן, כתבי אישום.
לשניה חשבתי שנתניהו בכודו ובעצמו כיתת ידיו עד לפורום כדי לכתוב גם כאן ואז נוכחתי שבסה"כ זהו שחר מעתיק מפי מנטורו הבכיין הקדוש והמורם מעם, שם את עצמו כשטיח למען הוד רוממותו לא ידרוך על ריצפת הפורום, ילכלך נעליו באבק ואז ישוב לביתו ויחטוף זעקות אימה ושבר מראשת הממשלה על כי העז להכניס אבק שמאלני לביתה.

צודק, כולם אשמים ...

כמה נמוך עוד אפשר לרדת, כמה?

לצפיה ב-' ‫ורגע אחרי- גיחה לברזיל'
‫ורגע אחרי- גיחה לברזיל
30/12/2018 | 02:55
1
29
נתניהו, שהמריא הערב לברזיל, יהיה לראש הממשלה הישראלי הראשון שמבקר במדינה הגדולה ביותר באמריקה הלטינית. הוא ייפגש במהלך הביקור, שיימשך כחמישה ימים, עם נשיא ברזיל הנבחר ז'איר בולסונארו וישתתף בטקס ההשבעה שלו ביום שלישי

נתניהו ילווה בביקור על ידי רעייתו שרה ובנו יאיר מצטרף גם הוא לנסיעה. דובר המשפחה מסר כי הוצאות הטיסה והאחרות ישולמו מכיסה הפרטי של המשפחה.
[בבקשה לגזור ולשמור את  הידיעה הזו ולוודא שבכיסו הפרטני יש גם את ארנקו הפרטי] 

לצפיה ב-'וזה הפך לעוד יום אבל ל0מולנים ולא בגלל מוות של מישהו '
וזה הפך לעוד יום אבל ל0מולנים ולא בגלל מוות של מישהו
30/12/2018 | 14:10
22
מהפכה ביחסים ישראל-ברזיל. שלשום (שישי) נחת ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו מלווה ברעייתו ובנו יאיר, בעיר הבירה של ברזיל ריו דה-ז'נרו. ראש הממשלה התקבל בכבוד רב, בנמל התעופה ומשם המשיך לפגישה עם נשיא ברזיל הנבחר ז'איר בולסונארו במתחם צבאי.

תחילה נועדו השניים בארבע עיניים, ולאחר מכן התקיימה פגישה מורחבת בהשתתפות שר החוץ של ברזיל, שר ההגנה של ברזיל, שר האוצר של ברזיל וחבר הקונגרס, בנו של נשיא ברזיל, אדוארדו בולסונארו.

רה"מ נתניהו הזמין את הנשיא בולסונארו לביקור בישראל והוא נענה להזמנה. בפגישה סוכם על הידוק שיתופי הפעולה בתחומי הכלכלה, הביטחון, ניהול מערכות מים, חקלאות, טכנולוגיה ועוד.

בתום הפגישה העניק נשיא ברזיל הנבחר ז'איר בולסונארו לראש הממשלה בנימין נתניהו את העיטור הלאומי הגבוה והחשוב ביותר שניתן לאורח רם.... העיטור מוענק לאנשים בולטים ומשפיעים, ובעבר ניתן לנשיא ארה"ב לשעבר דווייט אייזנהאואר ולמלכה אליזבת השנייה.
לצפיה ב-'השחתת המצבה, מזכיר לי קצת את האמבוש שעשו לו בבית הכנסת '
השחתת המצבה, מזכיר לי קצת את האמבוש שעשו לו בבית הכנסת
30/12/2018 | 13:52
25
עת התפלל על אימו המנוחה.
מפגיני שמאל עדיני נפש ויפים קיללו אותו מחוץ לבית הכנסת והוא חולץ ע"י המשטרה.
לצפיה ב-'הודעה לגולשים'
הודעה לגולשים
28/12/2018 | 16:59
10
102
בימים האחרונים אנו עדים למתקפת טירוף של גולש ששם לו לעצמו לחבל ולהרוס מספר פורומים בתפוז באמצעות הודעות גועל נפש ברמות הכי נמוכות שיש.
לצערי, כרגע, מלבד למחוק ולחסום אין באפשרותי לעשות דבר ולכן מתנצלת בפני הכותבים על מחיקת שרשור שלם שהמתועב הזה זיהם.
ועד אשר לא תיפתר הבעיה, וזהותו תיחשף הפורום מפסיק כל פעילות.
מבקשת בלכ לשון של בקשה מכולכם- לא לכתוב הודעות חדשות ולא להגיב להודעות של הג'יפה.

תודה ולהתראות בזמנים טובים יותר
רוזי

לצפיה ב-'פעולת ההדברה בעיצומה ולכן, השרשור שנמחק, יוחזר'
פעולת ההדברה בעיצומה ולכן, השרשור שנמחק, יוחזר
30/12/2018 | 02:40
3
48
אני תקןוה שהפעם הטינופת תישאר בתוך כלום סגור ואטום לשם הוא שייך
לצפיה ב-'אני מבין שהסכנה חלפה, או שזה עוד בעיצומו?'
אני מבין שהסכנה חלפה, או שזה עוד בעיצומו?
30/12/2018 | 18:12
2
19
לצפיה ב-' הוא כנראה מחמש את עצמו בעוד "פנינים" '
הוא כנראה מחמש את עצמו בעוד "פנינים"
30/12/2018 | 18:52
1
16
לצפיה ב-'וזה מה שהוא הצליח - השרץ המתועב הזה'
וזה מה שהוא הצליח - השרץ המתועב הזה
31/12/2018 | 02:45
41
לצפיה ב-'הנהלת הפורומים- מה אתם עושים נגד זבל אנושי כזה?'
הנהלת הפורומים- מה אתם עושים נגד זבל אנושי כזה?
31/12/2018 | 02:51
5
59
אתר גדול נגד איש קטן, תרתי משמע, עלוב ובזוי
מה אתם עושים נגד אחד כזה?
לצפיה ב-'מה אני אגיד לך, כותב מחונן'
מה אני אגיד לך, כותב מחונן
31/12/2018 | 09:52
2
47
הוא ועמוס עוז באותו קליבר. אני מקווה, שכל האיחולים שלו יחזרו אליו.
לצפיה ב-'עושר מילולי שאין מספיק מילים לשבח '
עושר מילולי שאין מספיק מילים לשבח
31/12/2018 | 09:59
1
20
לצפיה ב-'אז הוגשה תלונה במשטרה והבזוי הזה ממשיך בינתיים.'
אז הוגשה תלונה במשטרה והבזוי הזה ממשיך בינתיים.
01/01/2019 | 02:41
44
ולראשונה הלילה, גם אצלי הוא זיהם את הפרום עצמו. איזה כיף.
לצפיה ב-'אגלה לך סוד קטן'
אגלה לך סוד קטן
02/01/2019 | 16:11
1
32
הם לא עושים כלום ולא יעשו כלום. גם אם הדבר יגיע לכדי צדדים פליליים הם יעשו את עצמם כאילו לא קרה כלום (או מקסימום יבטיחו משהו מבלי שום כוונה לקיים). משעשע שמצד אחד הם דורשים ממנהלים להיות ליואליים למערכת וברגע האמת מתגלים כאימפוטנטים.

המסקנה היא לעבור לפלטפורמות אחרות. גם ככה תפוז זה סוס מת.
לצפיה ב-'כלכך מת שבאת עד לפה לספר לנו על כך, נחמד'
כלכך מת שבאת עד לפה לספר לנו על כך, נחמד
03/01/2019 | 18:24
10
לצפיה ב-'Merry Christmas אחיי ואחיותיי'
Merry Christmas אחיי ואחיותיי
25/12/2018 | 06:57
31
49
לצפיה ב-'אתה מאחל חג מולד שמח ליהודים '
אתה מאחל חג מולד שמח ליהודים
25/12/2018 | 08:43
24
55
אין מה לעשות , שמאלנים , אנו כבר רגילים...
כבר היה מי אשר טען כי השמאלנים שכחו מה זה להיות יהודים....חחח

אחרי הבחירות הקרובות אביא לכאן צילומי חגיגות נצחון של מרכז הליכוד וזאת בכדי להעכיר עליכם את עולמכם....אין כמו תמונות שמחה של אלו אשר קרוים בפיכם "ניאנדרטאלים" בכדי למוטט עליכם את עולמכם.
טוב , הגזענות תמיד הייתה חלק בלתי נפרד מנשמתכם.

מי יודע , אולי אפילו תעזבו את הארץ שכן איומים בעקירה לחו"ל בשל שלטון הימין שגורים בפיכם זה שנים....טוב , החל משנת 1977 (שנת המהפך) חלה נסיגה קשה ברמת הפטריוטיות שלכם....כרגיל , שמאלנים !
לצפיה ב-'שוב ביהירות היהודית-לאומנית מעבירה אותך על דעתך'
שוב ביהירות היהודית-לאומנית מעבירה אותך על דעתך
25/12/2018 | 11:11
22
36
ולמה אתה חושב שרק ליהודים ישנה הזכות להקרא אחיי או ליהודיות אחיותיי? ולמה אתה מניח שרק יהודים גולשים בפורומי תפוז?
לך למרכז הליכוד, תהנה מסרחונות ההפלצה סביב סירי החמין.
לצפיה ב-'בפורום זה אין שום נוצרי....'
בפורום זה אין שום נוצרי....
25/12/2018 | 12:47
21
37
ראה באיזו שמחה אתה מברך יהודים בברכת חג מולד שמח ובאיזו שקיקה אתה רץ להלשין לשלטונות על איזה יהודי אשר משדל יהודי אחר להניח תפילין ברחובות גבעתיים....

אריק , היהודים כבר מזמן אינם אחיך ואחיותיך, יש לך משפחה מורחבת חדשה...רק שמשפחתך החדשה עדיין לא השכילה להבין את הלך מחשבתך , מבחינתה אתה בדיוק כמוני.

ולמרות הכל אני סולח לך על חטאיך , עוד לא נואשתי מלשכנעך לעשות לראשונה בר מצווה בגילך המופלג , אולי אפילו בכותל.

נחטפת מגיל צעיר ע"י השמאלנים ולכן יצאת כמו שיצאת , בסה"כ אתה לא אשם , אולי עוד לא מאוחר עבורך...חחח
לצפיה ב-'בראש ובראשונה - איך אתה יודע שאין..?'
בראש ובראשונה - איך אתה יודע שאין..?
26/12/2018 | 07:07
20
27
הורדת לכל הגברים כאן ת'מכנסיים או בדקת את עדיי הנשים דכאן, ולא מצאת צלבי זהב?
חב"ד גם בעיני יהודים חרדים נחשבים כ"אחרים", כעכו"מ והם מסיונרים פשוטו כמשמעו. הם פועלים בניגוד לחוק, מטרידים את הולכי הרגל ממין זכר, מונעים תנועה חופשית ברחוב בגלל הדוכן, ועל זה כל אחד אחר היה חוטף דוח מהפקח העירוני. [ להפגישך עם הירקנים או בעלי החנויות האחרים שחוטפים דוחות על דוחות על פחות ממעשי החב"ד ברחוב?]
אשר על כן, גם אני אוהב אותך אהבה גדולה. בניגוד אליך, אינני חושב כי נחטפת אלא התודעה שלך נחטפה על ידי אמן שכנוע גדול [ סופיסט מקצוען], ואתה מוכן להכנע לאמן השכנוע הבא, כאשר הנוכחי יירד מגדולתו. זה מאפיין את החשיבה הימנית, המחפשת בלהט את סרחונות הפלוצים סביב סיר החמין או "מדורת השבט" ואת המנהיג, ה"אבא" במקום יהווה שאיננו זמין ממש.
לצפיה ב-'שוב אתה מלחוואט אותי ? ...'
שוב אתה מלחוואט אותי ? ...
26/12/2018 | 11:34
19
39
האינטואיציות שלי קובעות כי אין פה שום נוצרי , באחריות ! 
יש כאן אולי יהודים אשר מתביישים ושונאים את דת אבותיהם....יש כאן אולי יהודים אשר מרוב שנאה הכריזו על עצמם כעל "חסרי דת" ולכן הם  מסתובבים אנה ואנה ומברכים יהודים בברכת "חג מולד שמח" , כל כך כיף להיות
קוסמופוליטים ...

זוהי הגדרת המילה "מיסיונר" :  (מלטינית missio שליחות) – "הוא איש דת הפועל להפצת דת או אמונה מסוימת (בדרך כלל נוצרית) בקרב בני דת אחרת או בקרב חסרי דת. פעילות מיסיונרית קיימת בחלק מהדתות. בחלק מהעדות הנוצריות היא נחשבה כחובה דתית."

כמו שאתה מבין , אין כאן שום מיסיונריות , יש כאן יהודים אשר פונים אל יהודים בלבד וגם "חסר דת" כמוך מוגדר כיהודי וזאת מפני שאמך יהודיה.

עצוב לראות עד כמה צורם לך לראות יהודי מניח תפילין ברחוב....שנאה עצמית נטו !
אני בטוח שאם היית מבחין ברחובות גבעתיים במוסלמים אשר כורעים ברך באמצע הרחוב ומתפללים לכיוון מכה זה ממש לא היה מזיז לך...ואם אחד מהעוברים ושבים היה מביע תרעומת היית גוער בו ומכנה אותו גזען....חחחח
הוווו , הצביעות ! 
יש צבועים בכל מקום אך אין צבועים גדולים מן השמאלנים , פשוט אין !

אחרי שהימין יזכה בבחירות הקרובות אביא לכאן כמויות גדולות של מלח....
אין כמו לזרות מלח על פצעיהם של שמאלנים גזענים וצבועים , תענוג...

לצפיה ב-'נראה לי היינו כבר בשיחה הזו'
נראה לי היינו כבר בשיחה הזו
26/12/2018 | 19:27
18
21
חב"ד הם כת מסיונרית גם על פי ההגדרה שהבאת.
האינטואיציה שלך כבסיס וכהוכחה מתאימה בהחלט לרוח המפקד שלך ביבי ולאופי הנלוז של הימין הן הבריאתני והן הלאומני. המדע אאוט האינטואיציה אין, כנאמר - פוסטמודרניזם במירעו.
וכיוון שכבר נאמר שעם אמונה בזקן בשמים או באיש שקם מהמוות לאחר 3 ימים או כזה שעופף על סוסו לשמים איני יכול להתוכח, גם איני רוצה, שניפגש בסיבוב הבא?!
לצפיה ב-'חלאס עם ה " פוסטמודרניזם במירעו " '
חלאס עם ה " פוסטמודרניזם במירעו "
26/12/2018 | 21:45
17
32
מי נוצרי פה ? 
ההוא מבאר שבע ? 
ההיא מנהריה ? 
דורי ? 
יחפה בפארק ? 

מספיק לבלבל בעגולים...האינטואיציה שלי מבוססת גם על הכרת החומר אשר כותב פה.....לא נמאס לך להצהיר שאתה נושם "אוויר פסגות" ? 

ההגדרה שהבאתי על מיסיונריות מדברת בעד עצמה ....כתבת כי " חב"ד הם כת מסיונרית גם על פי ההגדרה שהבאת."  אך לא נימקת מדוע ? 
לצפיה ב-'קרא מחדש את ההגדרה שלך'
קרא מחדש את ההגדרה שלך
27/12/2018 | 09:17
16
18
בדוק למי פונים חב"ד.. בדיוק, לאנשים ש"לאומיותם" יהודית, אולי אך דתיותם כלל לא קיימת, והם מנסים לשכנע אותם להפוך ל"דתיים", אשכרה ההגדרה שלך. " (מלטינית missio שליחות) – "הוא איש דת הפועל להפצת דת או אמונה מסוימת (בדרך כלל נוצרית) בקרב בני דת אחרת או בקרב חסרי דת. פעילות מיסיונרית קיימת בחלק מהדתות. בחלק מהעדות הנוצריות היא נחשבה כחובה דתית."" זה שאתה ברוח הפוסטמודרניזם במירעו מבלבל בין דת ללאום, זו החלטה שלך לא שלי, וכך גם כל שאר ההסברים הנלעגים שלך על מי שמסתובב פה, כי לו תסתכל בצד שמאל למעלה, תראה שישנם קרוב ל- 9000 גולשים, מבקרים, אורבנים וכו' לפורום הזה, שאותם אינך מכיר, אז כמו שכתבתי, היהירות הלאומנית שלך, לפעמים מעבירה אותך על דעתך.
אגב, היחפה כבר לא בתפוז, חוץ מביקור חפוז בענין ללי ושמרית.
לצפיה ב-'אמא שלך יהודיה ולכן אתה יהודי !'
אמא שלך יהודיה ולכן אתה יהודי !
27/12/2018 | 09:35
15
25
אז אולי תפסיק להפריח מסכי ערפל לאוויר ? 

מכיון שאמך יהודיה אתה תחשב יהודי עד יום מותך , מה לא הצלחת להבין ? 
מה אתה מבלבל בשכל על הפרדה בין לאומיות לדתיות ? 

אתה נולדת כיהודי , מלו אותך.....זה שעם השנים הפכת להיות "מטורלל" עדין לא אומר כי הפסקת להיות יהודי.......

איזה 9000 איש ? מי בכלל נכנס לפורום שכוח האל הזה מלבד קומץ....כך זה אצל שמאלנים , אתם חיים במציאות חלופית , בדרך כלל דימיונית.

ומה אכפת לי מיחפה בפארק , מאחל לה בריאות אושר וחכמת חיים....

שוב התחלת עם "הפוסטמודרניזם במירעו",  שוב התחלת עם הפלצנות ? 
אתה לא רוצה להתחיל גם עם נייר " הלקק- מוס" שלך ?  
לצפיה ב-'שוב אתה עם הכפייה הלאומנית הזו?'
שוב אתה עם הכפייה הלאומנית הזו?
27/12/2018 | 10:21
14
23
אתה לא תחליט לעולם עבורי או עבור אימי או עבור אף אחד מה הוא.
אני ישראלי, חסר דת, זו הלאומיות שלי, או השייכות ה"שבטית" שלי. כל השאר אתה כנראה זקוק לו מאוד, אני ממש לא. לי לא אכפת אם אתה יהודי, הוטנטוטי או סתם אינדיאני מצפון הודו, ב'מת. 

לצפיה ב-'צריך להקשיב לא.ב. יהושע המסביר לישראלים '
צריך להקשיב לא.ב. יהושע המסביר לישראלים
27/12/2018 | 12:59
3
35
למה אנחנו קודם כל צריכים להיות ישראלים ורק אחר כך יהודים. כי אם אנחנו קודם כל יהודים, אז כיהודים אנחנו יכולים לגור בכל מדינה אחרת. למה דווקא בישראל?
הוא גם מסביר איך בתנ"ך אנחנו כולנו בני ישראל ומדינת ישראל נקראת כך ולא מדינת יהודיה. צריך להקשיב לו כי הוא אומר דברים חכמים מאוד ואני השתכנעתי מדבריו. אני קודם כל ישראלי ורק אחר כך יהודי. האמת היא שגם לי לא ממש איכפת אם אני יהודי או כורדי או בודהיסטי. ממש מעניין לי את קצה השפם. חשוב לי יותר להרגיש ישראלי.
לצפיה ב-'אויש, אתה תומך בחובב חתיכים לקראת האירוויזיון'
אויש, אתה תומך בחובב חתיכים לקראת האירוויזיון
27/12/2018 | 13:02
1
23
סתאאאאאאאאאםםםם, לא יכלתי להתאפק, גם לי מותר
לצפיה ב-'אין בעיה חביבי'
אין בעיה חביבי
27/12/2018 | 13:31
20
גם לך מותר להתלוצץ כמו לכולם.
לצפיה ב-'גם מי ש"קודם כל ישראלי" יכול לגור בכל מדינה'
גם מי ש"קודם כל ישראלי" יכול לגור בכל מדינה
13/01/2019 | 17:34
3
העולם כבר כמעט כפר גלובלי ובכל מדינה כמעט אוכלסיות רבות ומגוונות, כמו כן הגירה הולכת ונעשית יותר ויותר נפוצה עם הזמן, למרות שהמדינות המפותחות מקשיחות את הקריטריונים בהתמדה, מה שקורה הוא קיטון בהגירה החוקית וגידול בהגירה הבלתי חוקית.

אי אפשר לשלול מאדם כלשהו (למעט אם בהיותו במדינה בה אינו אזרח ביצע פשע שעונשו גירוש) את הזכות לחיות היכן שירצה (ובלבד שלא עבר על חוקי המדינה המארחת), אפילו תאמר "מה עם מי שלא ביצע הגירה מסודרת? האם גם ממנו אי אפשר לשלול את הזכות?"התשובה היא שברוב המדינות בעולם מותר לאזרחי רוב המדינות האחרות לשהות על חצי שנה מבלי לעבוד ומי שיש לו הכנסות שאינן תלויות במיקומו ובמהלך כל שנה נמצא פחות מחצי שנה בכל מדינה בה הוא מחליט לשהות גם לא צריך לשלם מיסים על הכנסתו (למעט אם הוא אזרח ארה"ב או אריתריאה) ויש לא מעט שבוחרים בחיי נדודים כאלה.

לא קיימת בעולם הגדרה כלשהי המאלצת אדם כלשהו לחיות דווקא במדינה מסוימת ולא באחרת או אחרות.
לצפיה ב-'בעיני היהדות לעולם תהיה יהודי ...'
בעיני היהדות לעולם תהיה יהודי ...
28/12/2018 | 00:48
9
22
וזאת מפני שאמך יהודיה , בדיוק כפי שבעיני הערבים אובמה לעולם יהיה מוסלמי וזאת בשל אביו מולידו .
אני לא צריך להחליט עבורך כלום ואני לא כופה עליך דבר....השנאה העצמית ממנה אתה סובל גורמת לך לחפש "כפיה" גם במקומות שאין בהם ולו שמץ של כפיה...

חג מולד שמח עאלק 

לצפיה ב-'שטויות במיץ עגבניות '
שטויות במיץ עגבניות
28/12/2018 | 05:18
8
24
אובמה לא ערבי, ו"ערביות" איננה לאום, אלא המצאה יהודית, כמו שנצרות איננה לאום, רק אצל היהודים.
וכמו אחרים כמוך - הפרשנות השבטית המאוסה של "שנאה עצמית" מעוררת יותר מאשר בוז, לגלוג ואפילו מעט התנשאות, שהרי העמדות שלך הן העמדות של האיראנים, הצפון קוריאנים ועוד קבוצות ימניות-קיצוניות שאינן מסוגלות להכיל "אחר" ללא הדבקת רכינויים, תיוגים וסימנים שליליים.
צא מזה, בחיאת, אתה יותר גדול מזה.

לצפיה ב-'אובמה מוסלמי ולעולם הוא יהיה '
אובמה מוסלמי ולעולם הוא יהיה
28/12/2018 | 07:01
7
32
כזה בעיניי המוסלמים , כך יותר
טוב ? 
שוב אתה נתלה בזוטות בכדי להתעקש לא להבין אלמנטים בדוקים ומוכחים....
ומי קבע בכלל כי הנצרות היא לאום ? 

ההתפתלויות העקלתניות שלך סביב עצמך מביכות ומזכירות לי עד כמה התפתלת כשהוכחתי לך למעלה מכל ספק שהתקשורת "בישלה" את העימות המפורסם בין חבר הכנסת אמסלם לבין קצין המשטרה הבכיר בנושא חוק ההמלצות....וואלה אפילו כשהצגתי לך את צילום הוידאו המקורי של העימות מיאנת להשתכנע....לצערי,  האג'נדה שלך מונעת ממך הגינות וחשיבה רציונלית....אני צודק או שאני צודק ? 
לצפיה ב-'אתה לא צודק'
אתה לא צודק
28/12/2018 | 08:28
5
27
הענין הוא שלמדת את "הלינגו" בו אני משתמש כדי להפנותו נגדי, אבל זה לא ילך לך.
מוסלמי אינו לאום, גם יהדות על אפך ועל חמתך היא דת ולא לאום. אבל היי, 400 שנות נאורות לא עוזרות ליהודים במדינת ישראל להבין שהם ישראלים ראש ובראונה, יהודים אח"כ או לא יהודים.
לצפיה ב-'הוא הצליח להפיל אותך בלשונך'
הוא הצליח להפיל אותך בלשונך
13/01/2019 | 17:45
4
9
400 שנות נאורות? באמת? האם האנושות בתחילת המאה ה17 הייתה נאורה? אפילו היום רוב האנושות אינה נאורה וגם העולם המערבי התחיל להיות נאור רק אחרי תום מלחמת העולם השנייה.

היהודים במדינת ישראל נאורים? הרי על פי דברים שכתבת דעתך היא שרובם לא, האם אינך מוצא תרתי דסתרי בדבריך?

לגבי "ישראלים בראש ובראשונה", בדרך כלל, כל אדם בוחר לעצמו את סדר הזהויות שלו, לפעמים זו הזהות הלאומית ולפעמים לא ויש גם אנשים שאינם מגדירים עצמם על פי זהות לאומית כלשהי מכיוון שהם קוסמופוליטיים. אם מישהו מגדיר עצמו ישראלי אבל לא "בראש ובראשונה", האם אתה יכול להחליט עבורו מה הוא "בראש ובראשונה"? אם מישהו קוסמופוליטי ומסרב להגדיר עצמו על פי לאום כלשהו, אתה תקבע מה הוא "בראש ובראשונה"?

אם אתה מחשיב עצמך לנאור לא צריך להיות לך קשה לקבל את העובדה שיש אנשים שלא חושבים כמוך ואפילו אם אינם נאורים דעותיהם לגיטימיות בדיוק כמו שלך, מכיוון שאדם נאור הוא בהכרח פלורליסט וסובלני, מה שנראה שאתה לא כל כך, לפחות לא על פי מה שכתבת.
לצפיה ב-'נסיתי פעמיים לראות את נקודות הכשל שלי'
נסיתי פעמיים לראות את נקודות הכשל שלי
14/01/2019 | 18:33
3
9
לא ממש מצאתי.
מצאתי קריאה מוזרה של הטקסט שכתבתי כולל מציאת סתירה בו, שקיימת בעולם המושגים שלך.
בוודאי שהנאורות מעודדת פלורליזם ורב תרבותיות, עד כדי כך, שישנם נאורים המוחים כנגד המחאה על מילת נשים במצרים, או פוליגמיה בשבטים בדווים אצלנו.
היה אתה נאור כרצונך, השאר לי את הנאורות שלי.
תודה
לצפיה ב-'האם אתה מוחה נגד מילת גברים'
האם אתה מוחה נגד מילת גברים
14/01/2019 | 18:51
2
10
כפי שאתה מוחה נגד מילת נשים? אם כן לפחות אתה נאמן לעקרונותיך, אם לא אתה צבוע.

כפי שיש פוליגמיה בקרב הבדווים יש גם פוליאנדריה בשבטים מסוימים בהודו, מדוע אתה חושב שלתרבויות שונות אין זכות להתנהל כרצונן לאור העובדה שעליך לא כופים לחיות בדרכן? חיה ותן לחיות.
לצפיה ב-'אתה עסוק עכשיו '
אתה עסוק עכשיו
14/01/2019 | 19:37
1
10
בשיח שאינו "מאזין, מכיל ונאור" כלומר אם אתה חושב שאתה נאור, נכון? חשוב לך להראות שאתה צודק. אעשה זאת קל מאוד - אתה צודק., זהו
לגבי ברית מילה דומני שאין עמדתי שונה מיחס לקיצוץ הדגדגן של האשה [ ובטח סופרמן כמוך יודע את ההבדל בין כריתת עור לבין כריתת איבר מין, נכון?! ]. 
לצפיה ב-'דין פרוטה כדין מאה'
דין פרוטה כדין מאה
14/01/2019 | 19:57
6
העורלה היא איבר בדיוק כפי שהדגדגן הוא איבר.

נכון ששיח זה אינו נאור גם מהצד שלי, אבל לפחות חשפתי את צביעותך.
לצפיה ב-'הסבא של אובמה מוסלמי מה שהופך את אביו ואותו למוסלמים'
הסבא של אובמה מוסלמי מה שהופך את אביו ואותו למוסלמים
30/12/2018 | 13:56
21
אם הוא התנצר במשך הזמן זה עניין אחר אבל כל עוד הוא לא עלפי האיסלם הוא מוסלמי וזה מסביר את שינאתו לישראל שהיא לא רק אנטישמית.
מה שלא ברור לי זה למה איש מצליח כמוהו התחתן עם קוף.
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
28/12/2018 | 11:12
21
בן אדם! אתה שטו7ף שנאה בלתי נשלטת שלא ראיתי כמותה. כל הדיבורים שלך זה רק רצון למוטט עלינו את עולמינו ולהחריב עלינו את בתינו ואפילו לתוך הנשמה שלנו נכנסת וקבעת שהגזענות היא חלק בלתי נפרד ממנה. רוע הלב נשפך ממך בגלונים. אתה מייחל שהשמאלנים יעזבו את הארץ וישאירו אותכם כאן להתבוסס בקיא של עצמכם. אני מכיר חברים רבים שלי שחוגגים את הכריסטמס והם לא שמאלנים ואפילו מצביעים לביבי הדפוקים האלו. באו מרוסיה וזה מזכיר להם את הילדות שלהם ואת המתנות שהיו מקבלים ובשבילם זה היה חג משפחתי מהנה מאוד. 
לצפיה ב-'אתמול נפגשתי עם חבר וראיתי תערוכת כריסמס בדיזנגוף סנטר בת"א'
אתמול נפגשתי עם חבר וראיתי תערוכת כריסמס בדיזנגוף סנטר בת"א
25/12/2018 | 10:16
5
46
זה היה על הדרך. אכלנו במסעדת דים סאם, במקרה שלי מרק מיסו טעים מאוד. אגב, אני ממש לא מתחבר לחג. אני יהודי וחוגג את חגי היהודים בלבד . עם זאת, אם אקלע לאירוע שבו אאלץ להיות חלק מהחגיגה, אשתתף. 
לצפיה ב-'יקירי - אני ישראלי נטול דת'
יקירי - אני ישראלי נטול דת
25/12/2018 | 11:12
4
40
אני חוגג רק מה ש"בא לי", ללא הבדל גזע, דת ומין.
לצפיה ב-'זאת עדיין מדינה חופשית, תעשה מה שבא לך וכנ"ל אני'
זאת עדיין מדינה חופשית, תעשה מה שבא לך וכנ"ל אני
25/12/2018 | 13:44
1
24
לצפיה ב-''
26/12/2018 | 07:00
7
לצפיה ב-''
27/12/2018 | 13:26
1
3
לצפיה ב-'לאן נעלמת פתאם?'
לאן נעלמת פתאם?
14/01/2019 | 19:38
3
לצפיה ב-'רעשי הרקע מתגברים'
רעשי הרקע מתגברים
26/12/2018 | 04:29
8
59
יש מישהו ששם לעצמו מטרה להרוס ולחרב את הפורום הקטן והבלתי מזיק שלנו.
הוא ממלא את כל זמנו ומרצו בשני דברים
כינויי אורח כדי לכתוב ולהשתלח מבלי שניתן יהיה לחסום אותו ו/ או לזהות אותו
כינויים "קבועים" כדי לשגר טינופות שלא ראויות להיקרא בשום שם אחר שכן שפה זו שלא.
אז את כינויי המסרים הנהלתה עוקבת מוחקת וחוסמת לצמיתות והוא לא מתייאש וממציא לעצמו חדש.
אני מקווה שהנהלתה תפעל בכל הדרכים והאמצעים העומדים לרשותה כדי ללכוד את "העוסק במלאכה" ובמקביל, לבקשתי, תחסום את ההאופציה בפורום לכתוב בכינוי אורח.
מי שבאמת ירצה לנהל דיון עיניני מוזמן לעשות זאת תחת כינוי קבוע.

מצטערת על אי הנוחות אבל כרגע זה הצעד המתבקש והנכון.
תודה להבנתכם 

לצפיה ב-'תודה לך '
תודה לך
26/12/2018 | 06:44
8
לצפיה ב-'לדעתי זו טעות, ולא בגלל שאני כותב תחת כוכבית'
לדעתי זו טעות, ולא בגלל שאני כותב תחת כוכבית
26/12/2018 | 09:31
5
35
ברור שרעשי הרקע מפריעים, אבל אם תביטי על פורומים שבחודשים האחרונים נחסמה בהם האופציה לכתוב בניקים זמניים - הפורומים פשוט מתו.
לדעתי עדיין הטיפול הטוב ביותר בטרול בין אם בניק זמני ובין אם קבוע הוא התעלמות.
לצפיה ב-'אני מסכים עם יחיאל'
אני מסכים עם יחיאל
26/12/2018 | 10:17
2
32
נכון שיש בעיה עם כל מיני טרולים ששמו להם למטרה ללעוג לכותבים ולחבל בפורום אבל אני חושב שניתן להתגבר על זה.
לצפיה ב-'ומה עם "פוסידיאל" ? גם הוא מסכים'
ומה עם "פוסידיאל" ? גם הוא מסכים
26/12/2018 | 11:42
1
39
יחיאל ?  
לצפיה ב-'הספקתי להבין שאתה קשקשן לא קטן'
הספקתי להבין שאתה קשקשן לא קטן
27/12/2018 | 13:29
30
גיבור מקלדת זב חוטם.
לצפיה ב-'תום עידן אורחים'
תום עידן אורחים
26/12/2018 | 11:10
1
51
גם אני בעד התעלמות אבל אתה יודע, יש גבול לכל תעלול.
אני חושבת שאם נוח לך לכתוב תחת ניק מזדמן, לא תהיה לך בעיה לכתוב תחת ניק קבוע.
הרי מדיניות הפורום לא משתנה.
רק העובדה שטרול או סתם מטרידן בעל ניק קבוע ניתן לחסום ואחר לא.
ואם המחיר הוא האטה בקצב התנועתיות, לי באופן אישי עדיף.
אני חושבת שגם לכם, המכוכבים שאינם מטרעלים, יהיה עדיף.

אז, כרגע בידי הנהלת הפורמים ואני מקווה שבקרוב תסתיים תקופת האירוח בפורום ומאידך, הוא ימשיך להתנהל לו בעצלתיים הכל כך אופיניים לו
לצפיה ב-'לא מערער על זכותך לנהל את הפורום כפי שאת רואה לנכון'
לא מערער על זכותך לנהל את הפורום כפי שאת רואה לנכון
27/12/2018 | 07:50
30
למרות שדעתי שונה
לצפיה ב-'אולי הם שולחים אותו'
אולי הם שולחים אותו
26/12/2018 | 10:38
54
בדיוק כמו שחברות אנטי וירוס המציאו וירוסים. ואגב, יש אנשים שגורמים נזק לדיונים גם בכינויים קבועים, מבלי לנקוב בשמות.
לצפיה ב-'מנהל הקזינו חוזר ובגדול '
מנהל הקזינו חוזר ובגדול
26/12/2018 | 21:52
6
42
לצפיה ב-'לא מאושרת לי כניסה...'
לא מאושרת לי כניסה...
27/12/2018 | 09:12
5
9
לצפיה ב-'הבנתי את הבדיחה'
הבנתי את הבדיחה
27/12/2018 | 09:29
4
21
לצפיה ב-'אני רציני, באמת'
אני רציני, באמת
27/12/2018 | 10:18
3
19
לצפיה ב-'אני קצת קצר בזמן והלינקים לא משתבצים לי '
אני קצת קצר בזמן והלינקים לא משתבצים לי
27/12/2018 | 10:58
2
22
בכל מקרה, מרתיח אותי שאורן חזן ירד על פנינה תמנו שטה וקרא לה "עולה כשרה" או משהו כזה. מאיפה יש לו כזה אוצר מילים "עשיר" , לדפוק בשכל הזה? 
אגב, כדי שלא יסתננו דמויי מנהל הקזינו חזן, ביטן השתקן  ויצאנית התרבות רגב, צריך שיהיו כמה חוקי משחק: חבר כנסת (וגם חברת, הנוסח מיועד לשני המינים)  יושבע רק אם יעמוד בקריטריונים הבאים- 
1. שימוע בפני ועדה מיוחדת 
2. היעדר עבר פלילי
3. לא אושפז במוסד  לבריאות הנפש במשך יותר משבועיים
4. נתפס באמירות קיצוניות, כולל בדיקת היסטוריה ברשתות החברתיות. 
אם הנוהל הזה היה מתקיים, לפחות 20 ח"כים שכיהנו בכנסת הנוכחית היו נפסלים ומיידית.
לצפיה ב-'תודה, לא כועס עליך חו"ח'
תודה, לא כועס עליך חו"ח
27/12/2018 | 11:15
1
19
מחזן אני לא ממש מתרגש, האדיוט הזה.
לצפיה ב-'אני בטוח'
אני בטוח
27/12/2018 | 11:30
22
ההימצאות של חזן בכנסת מסוכנת. גם רגב עשתה רעש וצלצולים וקיבלה משרת שרה מנתניהו כדי שתשתוק קצת (היא אפילו התגאתה בראיון בכך, שאיימה עליו שאם לא תקבל תיק, היא תעשה לו אינתיפאדה במרכז הליכוד).
לצפיה ב-'לא יכול שלא לשתף אתכם ביופי הנשגב'
לא יכול שלא לשתף אתכם ביופי הנשגב
27/12/2018 | 09:24
35
של ברוס לי, ממשיכיו בסרטים, כשהם נלחמים, ובעצם רוקדים ריקוד מופלא.

לצפיה ב-'09.04.2019'
09.04.2019
25/12/2018 | 02:47
7
47
אני רק אניח את זה כאן
לצפיה ב-'2009'
2009
25/12/2018 | 02:49
1
9
לצפיה ב-'בואו נמוטט את שלטון הטרור של החמאס ונחזיר את הביטחון'
בואו נמוטט את שלטון הטרור של החמאס ונחזיר את הביטחון
25/12/2018 | 03:15
16
לצפיה ב-'בואו נבחר בו שוב '
בואו נבחר בו שוב
25/12/2018 | 03:12
30
2006  לדברי יו"ר הליכוד, מוקד השחיתות בישראל מצוי בממשלה, המרכזת                  בידיה יותר מדי כוח. הוא גם אמר ש"האשמה היא קודם כל על התקשורת,            שלא חושפת את השחיתות"
אותו ביבי בדיוק אמר גם:  השחיתות מתחילה בתוך הממשלה, והעובדה שהציבור לא יודע את זה, זו אשמת התקשורת, שחיפתה והגנה. יש לי טענות קשות למערכת המשפט, אולי עכשיו זה ישתנה, אני מקווה כך. כלבי השמירה של הדמוקרטיה אפילו לא נובחים. מאמר פה מאמר שם. כל הדיבורים על השחיתות לא יפגעו ולא יורידו את הנגע הזה, עד שנפגע בעניין עצמו".

2008  "לראש ממשלה ששקוע בחקירות אין מנדט מוסרי וציבורי לקבוע דברים גורליים."
"קיים חשש, אני חייב להגיד אמיתי ולא בלתי מבוסס, שהוא יכריע הכרעות על בסיס האינטרס האישי של ההישרדות הפוליטית שלו ולא על בסיס האינטרנס הלאומי"

לצפיה ב-'10.2018 עמישראל ממתין בדריכות'
10.2018 עמישראל ממתין בדריכות
25/12/2018 | 03:20
24
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התייחס בפתח ישיבת הממשלה למצב בגבול הרצועה לאחר האירועים האלימים שהמשיכו גם בסוף השבוע האחרון. "חמאס לא הבין את המסר, אם הוא לא יפסיק את ההתקפות הם יופסקו בדרך אחרת והיא תהיה כואבת. כואבת מאוד. אנו קרובים מאוד לפעילות מסוג אחר שתכלול מכות חזקות מאוד. אם יש לו שכל הוא יפסיק". 
לצפיה ב-'כמה עוד אפשר לסבול את השקרים והנזקים של האיש הזה'
כמה עוד אפשר לסבול את השקרים והנזקים של האיש הזה
25/12/2018 | 10:13
2
15
שלרוע המזל מלווים גם בשחיתות עצומה לא רק שלו אלא גם של הכנופיה שסובבת אותו, בהסתה ושאר תופינים.
כל המגדל הזה יתמוטט כשיתבררו תוצאות האמת בבחירות.
לצפיה ב-'לצערי, כל זמן שיאשימו אותו בשוחד ובשחיתויות, הציבור המופרע'
לצערי, כל זמן שיאשימו אותו בשוחד ובשחיתויות, הציבור המופרע
25/12/2018 | 12:57
1
22
יעמוד מאחוריו והוא יזכה בבחירות ברוב מוחץ. חייבים להתמקד רק בבעיות הפנים והבטחון. אסור להתעסק עם השוחד. את זה צריך להשאיר ליועץ המשפטי שיחליט מה שיחליט אם אנחנו לא רוצים שהוא יזכה ברוב מוחץ. 
לצפיה ב-'מהשפוטים של המלך אין לי שום ציפיות ואליהם לא ידבר שום הגיון'
מהשפוטים של המלך אין לי שום ציפיות ואליהם לא ידבר שום הגיון
25/12/2018 | 13:42
21
יש איזשהו בסיס של 10-15 מנדטים לליכוד של בוחרים שגם אם נתניהו יעביר חוק שמוכר את הבת שלהם לשפחת מין בהרמון של נסיך סעודי ואת הבן שלהם לעבודת פרך במכרה בצ'אד הם ימשיכו לבחור ליכוד ונתניהו בראשו,
כי מפא"י וסבא שלהם משהו, או כי זה מרגיז את האסמולנים, או כל תירוץ "חכם" אחר.

אבל יש ציבור גדול של ימנים אמיתיים, כאלה שמאמינים בדרך מסויימת, בערכים מסויימים (מעבר לזכותו של ויזתא ללכת לזונות), שאכפת להם מהחברה ומהמדינה. אנשים שחושבים שאפשר להיות ימני דמוקרט ושוחר זכויות אדם, שהדברים משלימים ולא סותרים.
האנשים האלו סתמו את האף בבחירות האחרונות ובחרו ליכוד, אבל אני מאמין שהצחנה עכשיו כל כך כבדה שהם כבר לא יוכלו להביא את עצמם לבחור עוד פעם בדבר הזה. 
הצחנה היא לא רק השחיתות האישית של משפחת נתניהו והכנופיה סביבה, הצחנה היא למשל גם בתחום הבטחוני, ההתעלמות מהמלחמה בדרום והמצאת המלחמה בצפון, גדיעת ידו הארוכה של צה"ל על ידי הממשלה גם מול עזה וגם מול סוריה ולבנון,
הצחנה היא גם בכפיה הדתית, כמו חוק המרכולים שנחקק רק כאתנן למפלגות הדתיות והחרדיות שירימו יד בעד חוק שנועד למלט את נתניהו מאימת הדין,
הצחנה היא בתחום הכלכלי
הצחנה כמעט בכל מקום

הסרחון נודף כמעט מכל תחום, וימני אמיתי שפוי ודמוקרט לא יכול להרים את ידו בעד המשך ההתנהלות הזו ולכן צריך רק להראות את העובדות, לא יותר, הן כבר ידברו בעד עצמן.
לצפיה ב-'הצפתים ניצחו את הפלצניות ללי ושמרית'
הצפתים ניצחו את הפלצניות ללי ושמרית
25/12/2018 | 11:17
7
44
את הזוג הצעיר עם האשליות שהיו משוכנעים שתפסו את אלוהים בביצים, לפחות [ לפי ראיון די דבלי במעריב, אתמול] ואת העממיקו מהמושב, חי ולבנה.
כמה אני שמח שאסתר ויהונתן מצפת זכו.
האנשים, לטעמי, הכי ישרים והכי הוגנים במשחק הדי מכור הזה.
למי שעקב, בוודאי שם לב ששלישית הסיום היא שלישייה שדפחה את עצמה קדימה בכל דרך מבחילה ודוחה אפשרית. בראש השלישייה עמדו צמד המבחילות והצבועות ללי ושמרית, למרות שיעורי האימון, הבטחון העצמי,נפול נפלו.
העממיקו נשאר עממקיו מהמושב, למרות היוקרה והדאווין של חי, כולל האגו הגדול כנראה ביחס הפוך לדברים אחרים אצלו.
עדן ועומר, שניים צעירים מניפולטיביים בהחלט מצביעים אסטרטגיים ובעלי פה לא הכי נקי בעולם, יאאא איך אני שמח בנפילתם, מגיע להם!
הידדד לאסתר ויהונתן, הידד.
לצפיה ב-'לא יכול בלי לשתף אותכם בביקורת עוקצנית במיוחד'
לא יכול בלי לשתף אותכם בביקורת עוקצנית במיוחד
25/12/2018 | 11:31
2
26
של אריאנה מלמד על הגמר אתמול. בניגוד אליי, היא התעלמה לגמרי משני הזוגות האחרים -

1) "אבל ב"אתגר הבישול הגדול והקשה ביותר שנראה אי פעם בישראל" התחוללה — או שתוחמנה — דרמה מרתקת יותר מכל שישברק, רולדת צוואר טלה או שלושה מפרומים מושלמים. בסוף זה היה קרב אחרון בין פרידמנים לבובלילים, אביב נגד אייל, תל אביב נגד צפת, עשירות נגד עניים — כל מה שתרצו, מן הבלונד הזוהר של שמרית (סופרת וקואוצ'רית ומרצה שהגישה תוכנית מיסטיקה בערוץ עשר) ופסי הזהב בשערה של ללי דרך הבית המרווח והאמיד שבו בחרו לבשל, בשביל ב"אמת הקולינרית" שלהן, מטבח אירופי של מסעדות יקרות ולא מאד מעודכנות — הכל שידר "תל אביביות אשכנזיות, עשירות, חילוניות פריבילגיות ומשועממות". התכונה היחידה שללי הביאה אל המסך היא יכולתה לבכות בכל פרומו.
2. יש גם היגיון קולינרי בזכייה של השניים, ואולי קריאת השכמה לסצינה המסעדנית־חווייתית־תל אביבית בכללותה: מטבח עממי ששואב השראה מן המרחב השמי, מבוסס על חומרי גלם זולים וזמינים, מפליא בבצקים ומשעשע חך לעשירונים לא פריבילגים, יכול לשאת חן גם בעיני הקשוחים והאנינים שבשופטים. אולי זה העתיד, כפי שהוא משתקף גם במיזם המצליח האחרון של חיים כהן, "יפו תל אביב". שמרית וללי הן העבר: מטבח עילי יקר ומנוכר, כמו "קרן" המיתולוגית של חיים כהן, שנסגרה לבסוף.
לצפיה ב-'תל אביביות אשכנזיות, עשירות, חילוניות פריבילגיות ומשועממות'
תל אביביות אשכנזיות, עשירות, חילוניות פריבילגיות ומשועממות
25/12/2018 | 11:40
1
25
נשמע כמו מצביעות מרצ 
לצפיה ב-'אויש, זה לא אתה עם החתיכים?'
אויש, זה לא אתה עם החתיכים?
25/12/2018 | 11:53
10
לצפיה ב-'אהלן קפצתי רגע לבקר'
אהלן קפצתי רגע לבקר
25/12/2018 | 13:26
2
33
איזו שמחה קפצה עליי אתמול כשאסתר ויונתן ניצחו
למרות שבהתחלה לא הייתי בכלל בעדם, אבל עם הזמן
למדתי לאהוב אותם ולקבל את הכנות שלהם עם האוכל הטעים שלהם.
בכל אופן איכשלאיהיה לא סבלתי את ללי ושמרית וגם את לבנה וחי
לא ממש חיבבתי בלשון המעטה. את הזוג הפלצן והצעיר 
גם לא ממש סבלתי. ככה שנשארתי עם אסתר ויהונתן
ואיך שמחתי כשניצחו! 
סעממק הייתי כמעט בטוחה שללי ושמרית מנצחות
עד שבא הניצחון המתוק.

וזהו,
שיהיה לכם חג שמח!
להתראות בשמחות
לצפיה ב-'ללי ושמרית'
ללי ושמרית
25/12/2018 | 14:42
1
26
כל כך מצטער שלא זכיתן, אישתי הכינה את רוב התבשילים שעשיתן בתכנית ומבחינתי אתן הזוכות שלי 

לצפיה ב-'אז אתה צריך לתת להן 200000 שקל'
אז אתה צריך לתת להן 200000 שקל
25/12/2018 | 14:45
7
לצפיה ב-' מקומות שני עד רביעי בכלל לא היו מגיעים לגמר'
מקומות שני עד רביעי בכלל לא היו מגיעים לגמר
25/12/2018 | 20:29
19
אם היו משחקים הוגן ולא עושים קליקה כנגד השלישיה האחרת (הרוסיות, הזוג הרוסי וזוכי הגמר).
הם עלו גם בזכות אלכס שלא הבין את הקליקה שלהם ובאמת שפט אותם עפ"י מה שהכינו במקום עפ"י איך שהם שוטים, אם היה עושה זאת, הם לא היו מגיעים לגמר.
לצפיה ב-'עמירם לוין: את נתניהו צריך להחליף בקלפי, לא בהתרת דמו'
עמירם לוין: את נתניהו צריך להחליף בקלפי, לא בהתרת דמו
23/12/2018 | 14:19
43
42
https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-676626

הגנה מכיוון לא צפוי: איש...
המשך>>
https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-676626

הגנה מכיוון לא צפוי: איש מפלגת העבודה עמירם לוין התבטא הערב (שבת) נגד פרקליט המדינה לשעבר משה לדור, שאמר כי הסיכוי שלא יוגש כתב אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא כמעט אפסי. "משה לדור התבלבל. את נתניהו צריך להחליף בקלפי, לא בהתרת דמו", כתב לוין בטוויטר.
עוד הוסיף לוין: "קביעתו ש״הסבירות שלא יוגש כתב אישום נגד ראש הממשלה היא כמעט אפסית״ והשוואת החשד לשוחד - לניסיון לרצח לא ראויות ואף חמורות".
לצפיה ב-'בלונדני זקן הרשה לנו לגור ולכן האדמות שלנו '
בלונדני זקן הרשה לנו לגור ולכן האדמות שלנו
23/12/2018 | 13:53
38
http://rotter.net/forum/scoops1/521718.shtml

ביה''מ הורה לפנות משפחה מהפזורה שפלשה לקרקע בבאר יעקב ומנעה בניית מאות יח''ד
לצפיה ב-'הפורום ימשיך להתנהל כהרגלו תוך התעלמות מוחלטת מכל רעשי הרקע'
הפורום ימשיך להתנהל כהרגלו תוך התעלמות מוחלטת מכל רעשי הרקע
22/12/2018 | 06:34
6
68
בשבוע האחרון לא ממש הייתי פה, מסיבות רפואיות שגם יצמצמו זמן נוכחותי בתקופה הקרובה.
אז הפורום מתנהל נחמד,
הרבה כינויי אורח, אחלה לכותבים וסבבה לגמרי, אם כך נוח לכם [איזה ביטויי אייטיז אלו היו], וגם כמה כינויים "אמיתיים" מחפשי פרבוקציות ומחרחרי ריב, שיבושם להם.
כולם אנשים מבוגרים שפשוט מציגים את עצמם.
הפורום לא בא לחנך או לתקן אותם.
[רק אם יגזימו, יימחקו. כל השאר, פרצופם האמיתי, שיתמודדו עם כיעורו].

זאת ועוד, מסתבר ששוב "זכינו" למתקפת גועל בתיבות המסרים שלנו.
פשוט עצוב לחשוב שיש מי שכנראה כל כך משעמם לו, מרגיש כל כך דחוי ושקוף, שבאמת משקיע ביצירת כינוי מטופש ובחיבור משפט מקולקל תחבירית ושולח אותו בכמויות מתגלגלות לתיבות שלנו.
ואז נחסם וחוזר חלילה.
וואלה, מגיע לו שאפו על ההתמדה.

אז אנחנו נמשיך להתנהל כהרגלנו תוך התעלמות מוחלטת מכל רעשי הרקע בפורום ואת אלו שיחרגו מהדציבל המותר, נעלים.

שבת שלום לכולנו
רוזי
לצפיה ב-'הרבה בריאות'
הרבה בריאות
22/12/2018 | 08:21
1
36
לדעתי כדאי להגיש תלונה מסודרת לפורום תפוז, בתקווה שיענו בחזרה כמובן.זה לא מובן מאליו.
לצפיה ב-'לפעמים חלומות מתגשמים'
לפעמים חלומות מתגשמים
22/12/2018 | 13:48
30

הנהלת תפוז מודעת למתקפות הגועל על תיבות מנהלים וגולשים ועושה כמיטב יכולתה.
לפעמים קשה להדביר מזיקים באופן טוטאלי אז מנטרלים אותם נקודתית.

אבל כידוע, התגברנו על פרעה, נתגבר גם על זה 

לצפיה ב-'ראשית כל רפואה שלימה ואריכות ימים'
ראשית כל רפואה שלימה ואריכות ימים
23/12/2018 | 09:00
25
כתבתי בפורום הזה כשהגעתי אליו מהדף הראשי בכינוי יעקב ואיזה ליצן החליט לענות לי באותו השם כדי לבלבל את הקוראים. אני לצערי מאוד לא מבין את הטמטום הזה ולא מבין למה הוא קורא לי בשמות אחרים. בכל מקרה הוא מצליח להפוך את הפורום למקום שאי אפשר לכתוב בו ולהביע את דעתינו כי הוא מגיב באותו הכינוי שבו אני כתבתי ואף מתחזה אלי בנושאים אחרים. תודה רבה לך שאת מקבלת את פנינו ולא "עושה בעיות" כמו בפורומים אחרים אשר לא מקבלים אורחים שמסרבים לפתוח את התיבה הפרטית שלהם לכל בר בי רב מטורף כמו שכתבת בעצמך. אשמח להביע את דעתי בפורום הזה כל זמן שתהיה לדברי תגובה אמיתית ולא חקיינית ולועגת שמסירה את כל הכיף שבהיותינו בפורום.
לצפיה ב-'יש יתרון בכתיבה עם כוכבית אדומה '
יש יתרון בכתיבה עם כוכבית אדומה
23/12/2018 | 09:24
30
רפואה שלמה ותודה על הניהול
לצפיה ב-'המכה היתה קשה מאוד, עד שחברתנו נטשה'
המכה היתה קשה מאוד, עד שחברתנו נטשה
23/12/2018 | 09:43
39
לגמרי את תפוז
לצפיה ב-''
23/12/2018 | 13:47
4
לצפיה ב-'שמאלנית שאומרת את האמת בניגוד לשמאל הפרו ערבי של היום:'
שמאלנית שאומרת את האמת בניגוד לשמאל הפרו ערבי של היום:
19/12/2018 | 14:43
41
65
.
המשך>>
.
לצפיה ב-'האידיאולוגיה השמאלנית מכה את עצמה'
האידיאולוגיה השמאלנית מכה את עצמה
20/12/2018 | 02:58
41
51
מצד אחד נשים מפגינות על אלימות של גברים ושלא עושים מספיק.

מצד שני "ארגוני זכויות" מתלוננים שפוגעים בזכויות אסירים, מהלך שגרם עכשיו ש-1000 אסירים ישתחררו.  חלקם היו על עבירות אלימות ועכשיו יש נשים שבאמת נמצאות בסכנה בגלל זה.
המשך>>
מצד אחד נשים מפגינות על אלימות של גברים ושלא עושים מספיק.

מצד שני "ארגוני זכויות" מתלוננים שפוגעים בזכויות אסירים, מהלך שגרם עכשיו ש-1000 אסירים ישתחררו.  חלקם היו על עבירות אלימות ועכשיו יש נשים שבאמת נמצאות בסכנה בגלל זה.
לצפיה ב-'יופי של משחק למכבי ת"א בכדורסל אתמול'
יופי של משחק למכבי ת"א בכדורסל אתמול
20/12/2018 | 16:48
12
וגם אורחי כבוד, באסטון ושארפ. הלוואי שתוך כמה שנים תקום קבוצה שתזכיר ולו במעט את ימי פיני גרשון.
לצפיה ב-'פמת"א- צפיית חובה לפי פרק 1 '
פמת"א- צפיית חובה לפי פרק 1
18/12/2018 | 14:22
7
36
לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
19/12/2018 | 23:19
4
11
לצפיה ב-'אענה לך'
אענה לך
20/12/2018 | 08:22
3
16
ראשית, מדובר בסדרת טלוויזיה. היוצרת הראשית שלה היא נועה רוטמן, הנכדה של יצחק רבין, שכתבה גם את "ילדי ראש הממשלה", שלא ראיתי. 
שנית, העלילה. תובעת משטרתית במחוז ירושלים מועברת לת"א,לפרקליטות המחוז (מכאן ראשי התיבות: פרקליטות מחוז ת"א).  בעקבות הצטיינות בתיק. היא נאלצת להתמודד עם עולם שונה משהכירה, מבחינת נהלים ויחסים בין כל נושאי המשרות. 
שלישית, יש כאן אסנבל רציני: חן אמסלם, שלמה בראבא, אושרי כהן ועוד רבים וטובים. בקיצור, תצפה. 
לצפיה ב-'צפיתי בהתלהבות'
צפיתי בהתלהבות
20/12/2018 | 08:28
17
אמנם תסריט די צפוי [ כאילו היתה לך הפתעה שלא קיבלו אותה יפה במחוז החדש, בפרקליטות, שניסו להנמיך אותה כאישה, שמתחילות יריבויות בין-נשים]. אבל חן טמסלם עושה עבודה נהדרת, הפעם לא כאיזו פאם פטאל דה-לה-שמאטה, אלא כא/שה בוגרת, בעלת עמוד שדרה מוסרי ממשי. מרתק הצוות סביב, שנע ביחד מסדרה לסדרה, והחל דרכו אצל זגורי , מאור בסדרה הנהדרת - זגורי אימפריה.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה !'
תודה רבה על התגובה !
20/12/2018 | 08:34
1
19
אני מבין שזה בערוץ הראשון? תודה.
לצפיה ב-'היום קוראים לזה כאן 11, אבל הכוונה היא לאותו דבר'
היום קוראים לזה כאן 11, אבל הכוונה היא לאותו דבר
20/12/2018 | 12:13
7
לצפיה ב-'הקישור שלך לא פעיל'
הקישור שלך לא פעיל
30/12/2018 | 02:43
1
5
כמה פרקים היה עד כה?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
30/12/2018 | 10:00
6
מוזר שהקישור לא פעיל. עד כה שודרו שלושה פרקים, הרביעי ישודר היום.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ