לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
81708,170 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'Merry Christmas אחיי ואחיותיי'
Merry Christmas אחיי ואחיותיי
25/12/2018 | 06:57
31
49
לצפיה ב-'אתה מאחל חג מולד שמח ליהודים '
אתה מאחל חג מולד שמח ליהודים
25/12/2018 | 08:43
24
55
אין מה לעשות , שמאלנים , אנו כבר רגילים...
כבר היה מי אשר טען כי השמאלנים שכחו מה זה להיות יהודים....חחח

אחרי הבחירות הקרובות אביא לכאן צילומי חגיגות נצחון של מרכז הליכוד וזאת בכדי להעכיר עליכם את עולמכם....אין כמו תמונות שמחה של אלו אשר קרוים בפיכם "ניאנדרטאלים" בכדי למוטט עליכם את עולמכם.
טוב , הגזענות תמיד הייתה חלק בלתי נפרד מנשמתכם.

מי יודע , אולי אפילו תעזבו את הארץ שכן איומים בעקירה לחו"ל בשל שלטון הימין שגורים בפיכם זה שנים....טוב , החל משנת 1977 (שנת המהפך) חלה נסיגה קשה ברמת הפטריוטיות שלכם....כרגיל , שמאלנים !
לצפיה ב-'שוב ביהירות היהודית-לאומנית מעבירה אותך על דעתך'
שוב ביהירות היהודית-לאומנית מעבירה אותך על דעתך
25/12/2018 | 11:11
22
36
ולמה אתה חושב שרק ליהודים ישנה הזכות להקרא אחיי או ליהודיות אחיותיי? ולמה אתה מניח שרק יהודים גולשים בפורומי תפוז?
לך למרכז הליכוד, תהנה מסרחונות ההפלצה סביב סירי החמין.
לצפיה ב-'בפורום זה אין שום נוצרי....'
בפורום זה אין שום נוצרי....
25/12/2018 | 12:47
21
37
ראה באיזו שמחה אתה מברך יהודים בברכת חג מולד שמח ובאיזו שקיקה אתה רץ להלשין לשלטונות על איזה יהודי אשר משדל יהודי אחר להניח תפילין ברחובות גבעתיים....

אריק , היהודים כבר מזמן אינם אחיך ואחיותיך, יש לך משפחה מורחבת חדשה...רק שמשפחתך החדשה עדיין לא השכילה להבין את הלך מחשבתך , מבחינתה אתה בדיוק כמוני.

ולמרות הכל אני סולח לך על חטאיך , עוד לא נואשתי מלשכנעך לעשות לראשונה בר מצווה בגילך המופלג , אולי אפילו בכותל.

נחטפת מגיל צעיר ע"י השמאלנים ולכן יצאת כמו שיצאת , בסה"כ אתה לא אשם , אולי עוד לא מאוחר עבורך...חחח
לצפיה ב-'בראש ובראשונה - איך אתה יודע שאין..?'
בראש ובראשונה - איך אתה יודע שאין..?
26/12/2018 | 07:07
20
27
הורדת לכל הגברים כאן ת'מכנסיים או בדקת את עדיי הנשים דכאן, ולא מצאת צלבי זהב?
חב"ד גם בעיני יהודים חרדים נחשבים כ"אחרים", כעכו"מ והם מסיונרים פשוטו כמשמעו. הם פועלים בניגוד לחוק, מטרידים את הולכי הרגל ממין זכר, מונעים תנועה חופשית ברחוב בגלל הדוכן, ועל זה כל אחד אחר היה חוטף דוח מהפקח העירוני. [ להפגישך עם הירקנים או בעלי החנויות האחרים שחוטפים דוחות על דוחות על פחות ממעשי החב"ד ברחוב?]
אשר על כן, גם אני אוהב אותך אהבה גדולה. בניגוד אליך, אינני חושב כי נחטפת אלא התודעה שלך נחטפה על ידי אמן שכנוע גדול [ סופיסט מקצוען], ואתה מוכן להכנע לאמן השכנוע הבא, כאשר הנוכחי יירד מגדולתו. זה מאפיין את החשיבה הימנית, המחפשת בלהט את סרחונות הפלוצים סביב סיר החמין או "מדורת השבט" ואת המנהיג, ה"אבא" במקום יהווה שאיננו זמין ממש.
לצפיה ב-'שוב אתה מלחוואט אותי ? ...'
שוב אתה מלחוואט אותי ? ...
26/12/2018 | 11:34
19
39
האינטואיציות שלי קובעות כי אין פה שום נוצרי , באחריות ! 
יש כאן אולי יהודים אשר מתביישים ושונאים את דת אבותיהם....יש כאן אולי יהודים אשר מרוב שנאה הכריזו על עצמם כעל "חסרי דת" ולכן הם  מסתובבים אנה ואנה ומברכים יהודים בברכת "חג מולד שמח" , כל כך כיף להיות
קוסמופוליטים ...

זוהי הגדרת המילה "מיסיונר" :  (מלטינית missio שליחות) – "הוא איש דת הפועל להפצת דת או אמונה מסוימת (בדרך כלל נוצרית) בקרב בני דת אחרת או בקרב חסרי דת. פעילות מיסיונרית קיימת בחלק מהדתות. בחלק מהעדות הנוצריות היא נחשבה כחובה דתית."

כמו שאתה מבין , אין כאן שום מיסיונריות , יש כאן יהודים אשר פונים אל יהודים בלבד וגם "חסר דת" כמוך מוגדר כיהודי וזאת מפני שאמך יהודיה.

עצוב לראות עד כמה צורם לך לראות יהודי מניח תפילין ברחוב....שנאה עצמית נטו !
אני בטוח שאם היית מבחין ברחובות גבעתיים במוסלמים אשר כורעים ברך באמצע הרחוב ומתפללים לכיוון מכה זה ממש לא היה מזיז לך...ואם אחד מהעוברים ושבים היה מביע תרעומת היית גוער בו ומכנה אותו גזען....חחחח
הוווו , הצביעות ! 
יש צבועים בכל מקום אך אין צבועים גדולים מן השמאלנים , פשוט אין !

אחרי שהימין יזכה בבחירות הקרובות אביא לכאן כמויות גדולות של מלח....
אין כמו לזרות מלח על פצעיהם של שמאלנים גזענים וצבועים , תענוג...

לצפיה ב-'נראה לי היינו כבר בשיחה הזו'
נראה לי היינו כבר בשיחה הזו
26/12/2018 | 19:27
18
21
חב"ד הם כת מסיונרית גם על פי ההגדרה שהבאת.
האינטואיציה שלך כבסיס וכהוכחה מתאימה בהחלט לרוח המפקד שלך ביבי ולאופי הנלוז של הימין הן הבריאתני והן הלאומני. המדע אאוט האינטואיציה אין, כנאמר - פוסטמודרניזם במירעו.
וכיוון שכבר נאמר שעם אמונה בזקן בשמים או באיש שקם מהמוות לאחר 3 ימים או כזה שעופף על סוסו לשמים איני יכול להתוכח, גם איני רוצה, שניפגש בסיבוב הבא?!
לצפיה ב-'חלאס עם ה " פוסטמודרניזם במירעו " '
חלאס עם ה " פוסטמודרניזם במירעו "
26/12/2018 | 21:45
17
32
מי נוצרי פה ? 
ההוא מבאר שבע ? 
ההיא מנהריה ? 
דורי ? 
יחפה בפארק ? 

מספיק לבלבל בעגולים...האינטואיציה שלי מבוססת גם על הכרת החומר אשר כותב פה.....לא נמאס לך להצהיר שאתה נושם "אוויר פסגות" ? 

ההגדרה שהבאתי על מיסיונריות מדברת בעד עצמה ....כתבת כי " חב"ד הם כת מסיונרית גם על פי ההגדרה שהבאת."  אך לא נימקת מדוע ? 
לצפיה ב-'קרא מחדש את ההגדרה שלך'
קרא מחדש את ההגדרה שלך
27/12/2018 | 09:17
16
18
בדוק למי פונים חב"ד.. בדיוק, לאנשים ש"לאומיותם" יהודית, אולי אך דתיותם כלל לא קיימת, והם מנסים לשכנע אותם להפוך ל"דתיים", אשכרה ההגדרה שלך. " (מלטינית missio שליחות) – "הוא איש דת הפועל להפצת דת או אמונה מסוימת (בדרך כלל נוצרית) בקרב בני דת אחרת או בקרב חסרי דת. פעילות מיסיונרית קיימת בחלק מהדתות. בחלק מהעדות הנוצריות היא נחשבה כחובה דתית."" זה שאתה ברוח הפוסטמודרניזם במירעו מבלבל בין דת ללאום, זו החלטה שלך לא שלי, וכך גם כל שאר ההסברים הנלעגים שלך על מי שמסתובב פה, כי לו תסתכל בצד שמאל למעלה, תראה שישנם קרוב ל- 9000 גולשים, מבקרים, אורבנים וכו' לפורום הזה, שאותם אינך מכיר, אז כמו שכתבתי, היהירות הלאומנית שלך, לפעמים מעבירה אותך על דעתך.
אגב, היחפה כבר לא בתפוז, חוץ מביקור חפוז בענין ללי ושמרית.
לצפיה ב-'אמא שלך יהודיה ולכן אתה יהודי !'
אמא שלך יהודיה ולכן אתה יהודי !
27/12/2018 | 09:35
15
25
אז אולי תפסיק להפריח מסכי ערפל לאוויר ? 

מכיון שאמך יהודיה אתה תחשב יהודי עד יום מותך , מה לא הצלחת להבין ? 
מה אתה מבלבל בשכל על הפרדה בין לאומיות לדתיות ? 

אתה נולדת כיהודי , מלו אותך.....זה שעם השנים הפכת להיות "מטורלל" עדין לא אומר כי הפסקת להיות יהודי.......

איזה 9000 איש ? מי בכלל נכנס לפורום שכוח האל הזה מלבד קומץ....כך זה אצל שמאלנים , אתם חיים במציאות חלופית , בדרך כלל דימיונית.

ומה אכפת לי מיחפה בפארק , מאחל לה בריאות אושר וחכמת חיים....

שוב התחלת עם "הפוסטמודרניזם במירעו",  שוב התחלת עם הפלצנות ? 
אתה לא רוצה להתחיל גם עם נייר " הלקק- מוס" שלך ?  
לצפיה ב-'שוב אתה עם הכפייה הלאומנית הזו?'
שוב אתה עם הכפייה הלאומנית הזו?
27/12/2018 | 10:21
14
23
אתה לא תחליט לעולם עבורי או עבור אימי או עבור אף אחד מה הוא.
אני ישראלי, חסר דת, זו הלאומיות שלי, או השייכות ה"שבטית" שלי. כל השאר אתה כנראה זקוק לו מאוד, אני ממש לא. לי לא אכפת אם אתה יהודי, הוטנטוטי או סתם אינדיאני מצפון הודו, ב'מת. 

לצפיה ב-'צריך להקשיב לא.ב. יהושע המסביר לישראלים '
צריך להקשיב לא.ב. יהושע המסביר לישראלים
27/12/2018 | 12:59
3
35
למה אנחנו קודם כל צריכים להיות ישראלים ורק אחר כך יהודים. כי אם אנחנו קודם כל יהודים, אז כיהודים אנחנו יכולים לגור בכל מדינה אחרת. למה דווקא בישראל?
הוא גם מסביר איך בתנ"ך אנחנו כולנו בני ישראל ומדינת ישראל נקראת כך ולא מדינת יהודיה. צריך להקשיב לו כי הוא אומר דברים חכמים מאוד ואני השתכנעתי מדבריו. אני קודם כל ישראלי ורק אחר כך יהודי. האמת היא שגם לי לא ממש איכפת אם אני יהודי או כורדי או בודהיסטי. ממש מעניין לי את קצה השפם. חשוב לי יותר להרגיש ישראלי.
לצפיה ב-'אויש, אתה תומך בחובב חתיכים לקראת האירוויזיון'
אויש, אתה תומך בחובב חתיכים לקראת האירוויזיון
27/12/2018 | 13:02
1
23
סתאאאאאאאאאםםםם, לא יכלתי להתאפק, גם לי מותר
לצפיה ב-'אין בעיה חביבי'
אין בעיה חביבי
27/12/2018 | 13:31
20
גם לך מותר להתלוצץ כמו לכולם.
לצפיה ב-'גם מי ש"קודם כל ישראלי" יכול לגור בכל מדינה'
גם מי ש"קודם כל ישראלי" יכול לגור בכל מדינה
13/01/2019 | 17:34
3
העולם כבר כמעט כפר גלובלי ובכל מדינה כמעט אוכלסיות רבות ומגוונות, כמו כן הגירה הולכת ונעשית יותר ויותר נפוצה עם הזמן, למרות שהמדינות המפותחות מקשיחות את הקריטריונים בהתמדה, מה שקורה הוא קיטון בהגירה החוקית וגידול בהגירה הבלתי חוקית.

אי אפשר לשלול מאדם כלשהו (למעט אם בהיותו במדינה בה אינו אזרח ביצע פשע שעונשו גירוש) את הזכות לחיות היכן שירצה (ובלבד שלא עבר על חוקי המדינה המארחת), אפילו תאמר "מה עם מי שלא ביצע הגירה מסודרת? האם גם ממנו אי אפשר לשלול את הזכות?"התשובה היא שברוב המדינות בעולם מותר לאזרחי רוב המדינות האחרות לשהות על חצי שנה מבלי לעבוד ומי שיש לו הכנסות שאינן תלויות במיקומו ובמהלך כל שנה נמצא פחות מחצי שנה בכל מדינה בה הוא מחליט לשהות גם לא צריך לשלם מיסים על הכנסתו (למעט אם הוא אזרח ארה"ב או אריתריאה) ויש לא מעט שבוחרים בחיי נדודים כאלה.

לא קיימת בעולם הגדרה כלשהי המאלצת אדם כלשהו לחיות דווקא במדינה מסוימת ולא באחרת או אחרות.
לצפיה ב-'בעיני היהדות לעולם תהיה יהודי ...'
בעיני היהדות לעולם תהיה יהודי ...
28/12/2018 | 00:48
9
22
וזאת מפני שאמך יהודיה , בדיוק כפי שבעיני הערבים אובמה לעולם יהיה מוסלמי וזאת בשל אביו מולידו .
אני לא צריך להחליט עבורך כלום ואני לא כופה עליך דבר....השנאה העצמית ממנה אתה סובל גורמת לך לחפש "כפיה" גם במקומות שאין בהם ולו שמץ של כפיה...

חג מולד שמח עאלק 

לצפיה ב-'שטויות במיץ עגבניות '
שטויות במיץ עגבניות
28/12/2018 | 05:18
8
24
אובמה לא ערבי, ו"ערביות" איננה לאום, אלא המצאה יהודית, כמו שנצרות איננה לאום, רק אצל היהודים.
וכמו אחרים כמוך - הפרשנות השבטית המאוסה של "שנאה עצמית" מעוררת יותר מאשר בוז, לגלוג ואפילו מעט התנשאות, שהרי העמדות שלך הן העמדות של האיראנים, הצפון קוריאנים ועוד קבוצות ימניות-קיצוניות שאינן מסוגלות להכיל "אחר" ללא הדבקת רכינויים, תיוגים וסימנים שליליים.
צא מזה, בחיאת, אתה יותר גדול מזה.

לצפיה ב-'אובמה מוסלמי ולעולם הוא יהיה '
אובמה מוסלמי ולעולם הוא יהיה
28/12/2018 | 07:01
7
32
כזה בעיניי המוסלמים , כך יותר
טוב ? 
שוב אתה נתלה בזוטות בכדי להתעקש לא להבין אלמנטים בדוקים ומוכחים....
ומי קבע בכלל כי הנצרות היא לאום ? 

ההתפתלויות העקלתניות שלך סביב עצמך מביכות ומזכירות לי עד כמה התפתלת כשהוכחתי לך למעלה מכל ספק שהתקשורת "בישלה" את העימות המפורסם בין חבר הכנסת אמסלם לבין קצין המשטרה הבכיר בנושא חוק ההמלצות....וואלה אפילו כשהצגתי לך את צילום הוידאו המקורי של העימות מיאנת להשתכנע....לצערי,  האג'נדה שלך מונעת ממך הגינות וחשיבה רציונלית....אני צודק או שאני צודק ? 
לצפיה ב-'אתה לא צודק'
אתה לא צודק
28/12/2018 | 08:28
5
27
הענין הוא שלמדת את "הלינגו" בו אני משתמש כדי להפנותו נגדי, אבל זה לא ילך לך.
מוסלמי אינו לאום, גם יהדות על אפך ועל חמתך היא דת ולא לאום. אבל היי, 400 שנות נאורות לא עוזרות ליהודים במדינת ישראל להבין שהם ישראלים ראש ובראונה, יהודים אח"כ או לא יהודים.
לצפיה ב-'הוא הצליח להפיל אותך בלשונך'
הוא הצליח להפיל אותך בלשונך
13/01/2019 | 17:45
4
9
400 שנות נאורות? באמת? האם האנושות בתחילת המאה ה17 הייתה נאורה? אפילו היום רוב האנושות אינה נאורה וגם העולם המערבי התחיל להיות נאור רק אחרי תום מלחמת העולם השנייה.

היהודים במדינת ישראל נאורים? הרי על פי דברים שכתבת דעתך היא שרובם לא, האם אינך מוצא תרתי דסתרי בדבריך?

לגבי "ישראלים בראש ובראשונה", בדרך כלל, כל אדם בוחר לעצמו את סדר הזהויות שלו, לפעמים זו הזהות הלאומית ולפעמים לא ויש גם אנשים שאינם מגדירים עצמם על פי זהות לאומית כלשהי מכיוון שהם קוסמופוליטיים. אם מישהו מגדיר עצמו ישראלי אבל לא "בראש ובראשונה", האם אתה יכול להחליט עבורו מה הוא "בראש ובראשונה"? אם מישהו קוסמופוליטי ומסרב להגדיר עצמו על פי לאום כלשהו, אתה תקבע מה הוא "בראש ובראשונה"?

אם אתה מחשיב עצמך לנאור לא צריך להיות לך קשה לקבל את העובדה שיש אנשים שלא חושבים כמוך ואפילו אם אינם נאורים דעותיהם לגיטימיות בדיוק כמו שלך, מכיוון שאדם נאור הוא בהכרח פלורליסט וסובלני, מה שנראה שאתה לא כל כך, לפחות לא על פי מה שכתבת.
לצפיה ב-'נסיתי פעמיים לראות את נקודות הכשל שלי'
נסיתי פעמיים לראות את נקודות הכשל שלי
14/01/2019 | 18:33
3
9
לא ממש מצאתי.
מצאתי קריאה מוזרה של הטקסט שכתבתי כולל מציאת סתירה בו, שקיימת בעולם המושגים שלך.
בוודאי שהנאורות מעודדת פלורליזם ורב תרבותיות, עד כדי כך, שישנם נאורים המוחים כנגד המחאה על מילת נשים במצרים, או פוליגמיה בשבטים בדווים אצלנו.
היה אתה נאור כרצונך, השאר לי את הנאורות שלי.
תודה
לצפיה ב-'האם אתה מוחה נגד מילת גברים'
האם אתה מוחה נגד מילת גברים
14/01/2019 | 18:51
2
10
כפי שאתה מוחה נגד מילת נשים? אם כן לפחות אתה נאמן לעקרונותיך, אם לא אתה צבוע.

כפי שיש פוליגמיה בקרב הבדווים יש גם פוליאנדריה בשבטים מסוימים בהודו, מדוע אתה חושב שלתרבויות שונות אין זכות להתנהל כרצונן לאור העובדה שעליך לא כופים לחיות בדרכן? חיה ותן לחיות.
לצפיה ב-'אתה עסוק עכשיו '
אתה עסוק עכשיו
14/01/2019 | 19:37
1
10
בשיח שאינו "מאזין, מכיל ונאור" כלומר אם אתה חושב שאתה נאור, נכון? חשוב לך להראות שאתה צודק. אעשה זאת קל מאוד - אתה צודק., זהו
לגבי ברית מילה דומני שאין עמדתי שונה מיחס לקיצוץ הדגדגן של האשה [ ובטח סופרמן כמוך יודע את ההבדל בין כריתת עור לבין כריתת איבר מין, נכון?! ]. 
לצפיה ב-'דין פרוטה כדין מאה'
דין פרוטה כדין מאה
14/01/2019 | 19:57
6
העורלה היא איבר בדיוק כפי שהדגדגן הוא איבר.

נכון ששיח זה אינו נאור גם מהצד שלי, אבל לפחות חשפתי את צביעותך.
לצפיה ב-'הסבא של אובמה מוסלמי מה שהופך את אביו ואותו למוסלמים'
הסבא של אובמה מוסלמי מה שהופך את אביו ואותו למוסלמים
30/12/2018 | 13:56
21
אם הוא התנצר במשך הזמן זה עניין אחר אבל כל עוד הוא לא עלפי האיסלם הוא מוסלמי וזה מסביר את שינאתו לישראל שהיא לא רק אנטישמית.
מה שלא ברור לי זה למה איש מצליח כמוהו התחתן עם קוף.
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
28/12/2018 | 11:12
21
בן אדם! אתה שטו7ף שנאה בלתי נשלטת שלא ראיתי כמותה. כל הדיבורים שלך זה רק רצון למוטט עלינו את עולמינו ולהחריב עלינו את בתינו ואפילו לתוך הנשמה שלנו נכנסת וקבעת שהגזענות היא חלק בלתי נפרד ממנה. רוע הלב נשפך ממך בגלונים. אתה מייחל שהשמאלנים יעזבו את הארץ וישאירו אותכם כאן להתבוסס בקיא של עצמכם. אני מכיר חברים רבים שלי שחוגגים את הכריסטמס והם לא שמאלנים ואפילו מצביעים לביבי הדפוקים האלו. באו מרוסיה וזה מזכיר להם את הילדות שלהם ואת המתנות שהיו מקבלים ובשבילם זה היה חג משפחתי מהנה מאוד. 
לצפיה ב-'אתמול נפגשתי עם חבר וראיתי תערוכת כריסמס בדיזנגוף סנטר בת"א'
אתמול נפגשתי עם חבר וראיתי תערוכת כריסמס בדיזנגוף סנטר בת"א
25/12/2018 | 10:16
5
46
זה היה על הדרך. אכלנו במסעדת דים סאם, במקרה שלי מרק מיסו טעים מאוד. אגב, אני ממש לא מתחבר לחג. אני יהודי וחוגג את חגי היהודים בלבד . עם זאת, אם אקלע לאירוע שבו אאלץ להיות חלק מהחגיגה, אשתתף. 
לצפיה ב-'יקירי - אני ישראלי נטול דת'
יקירי - אני ישראלי נטול דת
25/12/2018 | 11:12
4
39
אני חוגג רק מה ש"בא לי", ללא הבדל גזע, דת ומין.
לצפיה ב-'זאת עדיין מדינה חופשית, תעשה מה שבא לך וכנ"ל אני'
זאת עדיין מדינה חופשית, תעשה מה שבא לך וכנ"ל אני
25/12/2018 | 13:44
1
24
לצפיה ב-''
26/12/2018 | 07:00
7
לצפיה ב-''
27/12/2018 | 13:26
1
3
לצפיה ב-'לאן נעלמת פתאם?'
לאן נעלמת פתאם?
14/01/2019 | 19:38
3
לצפיה ב-'רעשי הרקע מתגברים'
רעשי הרקע מתגברים
26/12/2018 | 04:29
8
59
יש מישהו ששם לעצמו מטרה להרוס ולחרב את הפורום הקטן והבלתי מזיק שלנו.
הוא ממלא את כל זמנו ומרצו בשני דברים
כינויי אורח כדי לכתוב ולהשתלח מבלי שניתן יהיה לחסום אותו ו/ או לזהות אותו
כינויים "קבועים" כדי לשגר טינופות שלא ראויות להיקרא בשום שם אחר שכן שפה זו שלא.
אז את כינויי המסרים הנהלתה עוקבת מוחקת וחוסמת לצמיתות והוא לא מתייאש וממציא לעצמו חדש.
אני מקווה שהנהלתה תפעל בכל הדרכים והאמצעים העומדים לרשותה כדי ללכוד את "העוסק במלאכה" ובמקביל, לבקשתי, תחסום את ההאופציה בפורום לכתוב בכינוי אורח.
מי שבאמת ירצה לנהל דיון עיניני מוזמן לעשות זאת תחת כינוי קבוע.

מצטערת על אי הנוחות אבל כרגע זה הצעד המתבקש והנכון.
תודה להבנתכם 

לצפיה ב-'תודה לך '
תודה לך
26/12/2018 | 06:44
8
לצפיה ב-'לדעתי זו טעות, ולא בגלל שאני כותב תחת כוכבית'
לדעתי זו טעות, ולא בגלל שאני כותב תחת כוכבית
26/12/2018 | 09:31
5
35
ברור שרעשי הרקע מפריעים, אבל אם תביטי על פורומים שבחודשים האחרונים נחסמה בהם האופציה לכתוב בניקים זמניים - הפורומים פשוט מתו.
לדעתי עדיין הטיפול הטוב ביותר בטרול בין אם בניק זמני ובין אם קבוע הוא התעלמות.
לצפיה ב-'אני מסכים עם יחיאל'
אני מסכים עם יחיאל
26/12/2018 | 10:17
2
32
נכון שיש בעיה עם כל מיני טרולים ששמו להם למטרה ללעוג לכותבים ולחבל בפורום אבל אני חושב שניתן להתגבר על זה.
לצפיה ב-'ומה עם "פוסידיאל" ? גם הוא מסכים'
ומה עם "פוסידיאל" ? גם הוא מסכים
26/12/2018 | 11:42
1
39
יחיאל ?  
לצפיה ב-'הספקתי להבין שאתה קשקשן לא קטן'
הספקתי להבין שאתה קשקשן לא קטן
27/12/2018 | 13:29
30
גיבור מקלדת זב חוטם.
לצפיה ב-'תום עידן אורחים'
תום עידן אורחים
26/12/2018 | 11:10
1
51
גם אני בעד התעלמות אבל אתה יודע, יש גבול לכל תעלול.
אני חושבת שאם נוח לך לכתוב תחת ניק מזדמן, לא תהיה לך בעיה לכתוב תחת ניק קבוע.
הרי מדיניות הפורום לא משתנה.
רק העובדה שטרול או סתם מטרידן בעל ניק קבוע ניתן לחסום ואחר לא.
ואם המחיר הוא האטה בקצב התנועתיות, לי באופן אישי עדיף.
אני חושבת שגם לכם, המכוכבים שאינם מטרעלים, יהיה עדיף.

אז, כרגע בידי הנהלת הפורמים ואני מקווה שבקרוב תסתיים תקופת האירוח בפורום ומאידך, הוא ימשיך להתנהל לו בעצלתיים הכל כך אופיניים לו
לצפיה ב-'לא מערער על זכותך לנהל את הפורום כפי שאת רואה לנכון'
לא מערער על זכותך לנהל את הפורום כפי שאת רואה לנכון
27/12/2018 | 07:50
30
למרות שדעתי שונה
לצפיה ב-'אולי הם שולחים אותו'
אולי הם שולחים אותו
26/12/2018 | 10:38
54
בדיוק כמו שחברות אנטי וירוס המציאו וירוסים. ואגב, יש אנשים שגורמים נזק לדיונים גם בכינויים קבועים, מבלי לנקוב בשמות.
לצפיה ב-'מנהל הקזינו חוזר ובגדול '
מנהל הקזינו חוזר ובגדול
26/12/2018 | 21:52
6
42
לצפיה ב-'לא מאושרת לי כניסה...'
לא מאושרת לי כניסה...
27/12/2018 | 09:12
5
9
לצפיה ב-'הבנתי את הבדיחה'
הבנתי את הבדיחה
27/12/2018 | 09:29
4
21
לצפיה ב-'אני רציני, באמת'
אני רציני, באמת
27/12/2018 | 10:18
3
19
לצפיה ב-'אני קצת קצר בזמן והלינקים לא משתבצים לי '
אני קצת קצר בזמן והלינקים לא משתבצים לי
27/12/2018 | 10:58
2
22
בכל מקרה, מרתיח אותי שאורן חזן ירד על פנינה תמנו שטה וקרא לה "עולה כשרה" או משהו כזה. מאיפה יש לו כזה אוצר מילים "עשיר" , לדפוק בשכל הזה? 
אגב, כדי שלא יסתננו דמויי מנהל הקזינו חזן, ביטן השתקן  ויצאנית התרבות רגב, צריך שיהיו כמה חוקי משחק: חבר כנסת (וגם חברת, הנוסח מיועד לשני המינים)  יושבע רק אם יעמוד בקריטריונים הבאים- 
1. שימוע בפני ועדה מיוחדת 
2. היעדר עבר פלילי
3. לא אושפז במוסד  לבריאות הנפש במשך יותר משבועיים
4. נתפס באמירות קיצוניות, כולל בדיקת היסטוריה ברשתות החברתיות. 
אם הנוהל הזה היה מתקיים, לפחות 20 ח"כים שכיהנו בכנסת הנוכחית היו נפסלים ומיידית.
לצפיה ב-'תודה, לא כועס עליך חו"ח'
תודה, לא כועס עליך חו"ח
27/12/2018 | 11:15
1
19
מחזן אני לא ממש מתרגש, האדיוט הזה.
לצפיה ב-'אני בטוח'
אני בטוח
27/12/2018 | 11:30
22
ההימצאות של חזן בכנסת מסוכנת. גם רגב עשתה רעש וצלצולים וקיבלה משרת שרה מנתניהו כדי שתשתוק קצת (היא אפילו התגאתה בראיון בכך, שאיימה עליו שאם לא תקבל תיק, היא תעשה לו אינתיפאדה במרכז הליכוד).
לצפיה ב-'לא יכול שלא לשתף אתכם ביופי הנשגב'
לא יכול שלא לשתף אתכם ביופי הנשגב
27/12/2018 | 09:24
35
של ברוס לי, ממשיכיו בסרטים, כשהם נלחמים, ובעצם רוקדים ריקוד מופלא.

לצפיה ב-'09.04.2019'
09.04.2019
25/12/2018 | 02:47
7
47
אני רק אניח את זה כאן
לצפיה ב-'2009'
2009
25/12/2018 | 02:49
1
9
לצפיה ב-'בואו נמוטט את שלטון הטרור של החמאס ונחזיר את הביטחון'
בואו נמוטט את שלטון הטרור של החמאס ונחזיר את הביטחון
25/12/2018 | 03:15
16
לצפיה ב-'בואו נבחר בו שוב '
בואו נבחר בו שוב
25/12/2018 | 03:12
30
2006  לדברי יו"ר הליכוד, מוקד השחיתות בישראל מצוי בממשלה, המרכזת                  בידיה יותר מדי כוח. הוא גם אמר ש"האשמה היא קודם כל על התקשורת,            שלא חושפת את השחיתות"
אותו ביבי בדיוק אמר גם:  השחיתות מתחילה בתוך הממשלה, והעובדה שהציבור לא יודע את זה, זו אשמת התקשורת, שחיפתה והגנה. יש לי טענות קשות למערכת המשפט, אולי עכשיו זה ישתנה, אני מקווה כך. כלבי השמירה של הדמוקרטיה אפילו לא נובחים. מאמר פה מאמר שם. כל הדיבורים על השחיתות לא יפגעו ולא יורידו את הנגע הזה, עד שנפגע בעניין עצמו".

2008  "לראש ממשלה ששקוע בחקירות אין מנדט מוסרי וציבורי לקבוע דברים גורליים."
"קיים חשש, אני חייב להגיד אמיתי ולא בלתי מבוסס, שהוא יכריע הכרעות על בסיס האינטרס האישי של ההישרדות הפוליטית שלו ולא על בסיס האינטרנס הלאומי"

לצפיה ב-'10.2018 עמישראל ממתין בדריכות'
10.2018 עמישראל ממתין בדריכות
25/12/2018 | 03:20
24
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התייחס בפתח ישיבת הממשלה למצב בגבול הרצועה לאחר האירועים האלימים שהמשיכו גם בסוף השבוע האחרון. "חמאס לא הבין את המסר, אם הוא לא יפסיק את ההתקפות הם יופסקו בדרך אחרת והיא תהיה כואבת. כואבת מאוד. אנו קרובים מאוד לפעילות מסוג אחר שתכלול מכות חזקות מאוד. אם יש לו שכל הוא יפסיק". 
לצפיה ב-'כמה עוד אפשר לסבול את השקרים והנזקים של האיש הזה'
כמה עוד אפשר לסבול את השקרים והנזקים של האיש הזה
25/12/2018 | 10:13
2
15
שלרוע המזל מלווים גם בשחיתות עצומה לא רק שלו אלא גם של הכנופיה שסובבת אותו, בהסתה ושאר תופינים.
כל המגדל הזה יתמוטט כשיתבררו תוצאות האמת בבחירות.
לצפיה ב-'לצערי, כל זמן שיאשימו אותו בשוחד ובשחיתויות, הציבור המופרע'
לצערי, כל זמן שיאשימו אותו בשוחד ובשחיתויות, הציבור המופרע
25/12/2018 | 12:57
1
22
יעמוד מאחוריו והוא יזכה בבחירות ברוב מוחץ. חייבים להתמקד רק בבעיות הפנים והבטחון. אסור להתעסק עם השוחד. את זה צריך להשאיר ליועץ המשפטי שיחליט מה שיחליט אם אנחנו לא רוצים שהוא יזכה ברוב מוחץ. 
לצפיה ב-'מהשפוטים של המלך אין לי שום ציפיות ואליהם לא ידבר שום הגיון'
מהשפוטים של המלך אין לי שום ציפיות ואליהם לא ידבר שום הגיון
25/12/2018 | 13:42
21
יש איזשהו בסיס של 10-15 מנדטים לליכוד של בוחרים שגם אם נתניהו יעביר חוק שמוכר את הבת שלהם לשפחת מין בהרמון של נסיך סעודי ואת הבן שלהם לעבודת פרך במכרה בצ'אד הם ימשיכו לבחור ליכוד ונתניהו בראשו,
כי מפא"י וסבא שלהם משהו, או כי זה מרגיז את האסמולנים, או כל תירוץ "חכם" אחר.

אבל יש ציבור גדול של ימנים אמיתיים, כאלה שמאמינים בדרך מסויימת, בערכים מסויימים (מעבר לזכותו של ויזתא ללכת לזונות), שאכפת להם מהחברה ומהמדינה. אנשים שחושבים שאפשר להיות ימני דמוקרט ושוחר זכויות אדם, שהדברים משלימים ולא סותרים.
האנשים האלו סתמו את האף בבחירות האחרונות ובחרו ליכוד, אבל אני מאמין שהצחנה עכשיו כל כך כבדה שהם כבר לא יוכלו להביא את עצמם לבחור עוד פעם בדבר הזה. 
הצחנה היא לא רק השחיתות האישית של משפחת נתניהו והכנופיה סביבה, הצחנה היא למשל גם בתחום הבטחוני, ההתעלמות מהמלחמה בדרום והמצאת המלחמה בצפון, גדיעת ידו הארוכה של צה"ל על ידי הממשלה גם מול עזה וגם מול סוריה ולבנון,
הצחנה היא גם בכפיה הדתית, כמו חוק המרכולים שנחקק רק כאתנן למפלגות הדתיות והחרדיות שירימו יד בעד חוק שנועד למלט את נתניהו מאימת הדין,
הצחנה היא בתחום הכלכלי
הצחנה כמעט בכל מקום

הסרחון נודף כמעט מכל תחום, וימני אמיתי שפוי ודמוקרט לא יכול להרים את ידו בעד המשך ההתנהלות הזו ולכן צריך רק להראות את העובדות, לא יותר, הן כבר ידברו בעד עצמן.
לצפיה ב-'הצפתים ניצחו את הפלצניות ללי ושמרית'
הצפתים ניצחו את הפלצניות ללי ושמרית
25/12/2018 | 11:17
7
44
את הזוג הצעיר עם האשליות שהיו משוכנעים שתפסו את אלוהים בביצים, לפחות [ לפי ראיון די דבלי במעריב, אתמול] ואת העממיקו מהמושב, חי ולבנה.
כמה אני שמח שאסתר ויהונתן מצפת זכו.
האנשים, לטעמי, הכי ישרים והכי הוגנים במשחק הדי מכור הזה.
למי שעקב, בוודאי שם לב ששלישית הסיום היא שלישייה שדפחה את עצמה קדימה בכל דרך מבחילה ודוחה אפשרית. בראש השלישייה עמדו צמד המבחילות והצבועות ללי ושמרית, למרות שיעורי האימון, הבטחון העצמי,נפול נפלו.
העממיקו נשאר עממקיו מהמושב, למרות היוקרה והדאווין של חי, כולל האגו הגדול כנראה ביחס הפוך לדברים אחרים אצלו.
עדן ועומר, שניים צעירים מניפולטיביים בהחלט מצביעים אסטרטגיים ובעלי פה לא הכי נקי בעולם, יאאא איך אני שמח בנפילתם, מגיע להם!
הידדד לאסתר ויהונתן, הידד.
לצפיה ב-'לא יכול בלי לשתף אותכם בביקורת עוקצנית במיוחד'
לא יכול בלי לשתף אותכם בביקורת עוקצנית במיוחד
25/12/2018 | 11:31
2
26
של אריאנה מלמד על הגמר אתמול. בניגוד אליי, היא התעלמה לגמרי משני הזוגות האחרים -

1) "אבל ב"אתגר הבישול הגדול והקשה ביותר שנראה אי פעם בישראל" התחוללה — או שתוחמנה — דרמה מרתקת יותר מכל שישברק, רולדת צוואר טלה או שלושה מפרומים מושלמים. בסוף זה היה קרב אחרון בין פרידמנים לבובלילים, אביב נגד אייל, תל אביב נגד צפת, עשירות נגד עניים — כל מה שתרצו, מן הבלונד הזוהר של שמרית (סופרת וקואוצ'רית ומרצה שהגישה תוכנית מיסטיקה בערוץ עשר) ופסי הזהב בשערה של ללי דרך הבית המרווח והאמיד שבו בחרו לבשל, בשביל ב"אמת הקולינרית" שלהן, מטבח אירופי של מסעדות יקרות ולא מאד מעודכנות — הכל שידר "תל אביביות אשכנזיות, עשירות, חילוניות פריבילגיות ומשועממות". התכונה היחידה שללי הביאה אל המסך היא יכולתה לבכות בכל פרומו.
2. יש גם היגיון קולינרי בזכייה של השניים, ואולי קריאת השכמה לסצינה המסעדנית־חווייתית־תל אביבית בכללותה: מטבח עממי ששואב השראה מן המרחב השמי, מבוסס על חומרי גלם זולים וזמינים, מפליא בבצקים ומשעשע חך לעשירונים לא פריבילגים, יכול לשאת חן גם בעיני הקשוחים והאנינים שבשופטים. אולי זה העתיד, כפי שהוא משתקף גם במיזם המצליח האחרון של חיים כהן, "יפו תל אביב". שמרית וללי הן העבר: מטבח עילי יקר ומנוכר, כמו "קרן" המיתולוגית של חיים כהן, שנסגרה לבסוף.
לצפיה ב-'תל אביביות אשכנזיות, עשירות, חילוניות פריבילגיות ומשועממות'
תל אביביות אשכנזיות, עשירות, חילוניות פריבילגיות ומשועממות
25/12/2018 | 11:40
1
25
נשמע כמו מצביעות מרצ 
לצפיה ב-'אויש, זה לא אתה עם החתיכים?'
אויש, זה לא אתה עם החתיכים?
25/12/2018 | 11:53
10
לצפיה ב-'אהלן קפצתי רגע לבקר'
אהלן קפצתי רגע לבקר
25/12/2018 | 13:26
2
33
איזו שמחה קפצה עליי אתמול כשאסתר ויונתן ניצחו
למרות שבהתחלה לא הייתי בכלל בעדם, אבל עם הזמן
למדתי לאהוב אותם ולקבל את הכנות שלהם עם האוכל הטעים שלהם.
בכל אופן איכשלאיהיה לא סבלתי את ללי ושמרית וגם את לבנה וחי
לא ממש חיבבתי בלשון המעטה. את הזוג הפלצן והצעיר 
גם לא ממש סבלתי. ככה שנשארתי עם אסתר ויהונתן
ואיך שמחתי כשניצחו! 
סעממק הייתי כמעט בטוחה שללי ושמרית מנצחות
עד שבא הניצחון המתוק.

וזהו,
שיהיה לכם חג שמח!
להתראות בשמחות
לצפיה ב-'ללי ושמרית'
ללי ושמרית
25/12/2018 | 14:42
1
26
כל כך מצטער שלא זכיתן, אישתי הכינה את רוב התבשילים שעשיתן בתכנית ומבחינתי אתן הזוכות שלי 

לצפיה ב-'אז אתה צריך לתת להן 200000 שקל'
אז אתה צריך לתת להן 200000 שקל
25/12/2018 | 14:45
7
לצפיה ב-' מקומות שני עד רביעי בכלל לא היו מגיעים לגמר'
מקומות שני עד רביעי בכלל לא היו מגיעים לגמר
25/12/2018 | 20:29
19
אם היו משחקים הוגן ולא עושים קליקה כנגד השלישיה האחרת (הרוסיות, הזוג הרוסי וזוכי הגמר).
הם עלו גם בזכות אלכס שלא הבין את הקליקה שלהם ובאמת שפט אותם עפ"י מה שהכינו במקום עפ"י איך שהם שוטים, אם היה עושה זאת, הם לא היו מגיעים לגמר.
לצפיה ב-'עמירם לוין: את נתניהו צריך להחליף בקלפי, לא בהתרת דמו'
עמירם לוין: את נתניהו צריך להחליף בקלפי, לא בהתרת דמו
23/12/2018 | 14:19
43
42
https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-676626

הגנה מכיוון לא צפוי: איש...
המשך>>
https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-676626

הגנה מכיוון לא צפוי: איש מפלגת העבודה עמירם לוין התבטא הערב (שבת) נגד פרקליט המדינה לשעבר משה לדור, שאמר כי הסיכוי שלא יוגש כתב אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא כמעט אפסי. "משה לדור התבלבל. את נתניהו צריך להחליף בקלפי, לא בהתרת דמו", כתב לוין בטוויטר.
עוד הוסיף לוין: "קביעתו ש״הסבירות שלא יוגש כתב אישום נגד ראש הממשלה היא כמעט אפסית״ והשוואת החשד לשוחד - לניסיון לרצח לא ראויות ואף חמורות".
לצפיה ב-'בלונדני זקן הרשה לנו לגור ולכן האדמות שלנו '
בלונדני זקן הרשה לנו לגור ולכן האדמות שלנו
23/12/2018 | 13:53
38
http://rotter.net/forum/scoops1/521718.shtml

ביה''מ הורה לפנות משפחה מהפזורה שפלשה לקרקע בבאר יעקב ומנעה בניית מאות יח''ד
לצפיה ב-'הפורום ימשיך להתנהל כהרגלו תוך התעלמות מוחלטת מכל רעשי הרקע'
הפורום ימשיך להתנהל כהרגלו תוך התעלמות מוחלטת מכל רעשי הרקע
22/12/2018 | 06:34
6
68
בשבוע האחרון לא ממש הייתי פה, מסיבות רפואיות שגם יצמצמו זמן נוכחותי בתקופה הקרובה.
אז הפורום מתנהל נחמד,
הרבה כינויי אורח, אחלה לכותבים וסבבה לגמרי, אם כך נוח לכם [איזה ביטויי אייטיז אלו היו], וגם כמה כינויים "אמיתיים" מחפשי פרבוקציות ומחרחרי ריב, שיבושם להם.
כולם אנשים מבוגרים שפשוט מציגים את עצמם.
הפורום לא בא לחנך או לתקן אותם.
[רק אם יגזימו, יימחקו. כל השאר, פרצופם האמיתי, שיתמודדו עם כיעורו].

זאת ועוד, מסתבר ששוב "זכינו" למתקפת גועל בתיבות המסרים שלנו.
פשוט עצוב לחשוב שיש מי שכנראה כל כך משעמם לו, מרגיש כל כך דחוי ושקוף, שבאמת משקיע ביצירת כינוי מטופש ובחיבור משפט מקולקל תחבירית ושולח אותו בכמויות מתגלגלות לתיבות שלנו.
ואז נחסם וחוזר חלילה.
וואלה, מגיע לו שאפו על ההתמדה.

אז אנחנו נמשיך להתנהל כהרגלנו תוך התעלמות מוחלטת מכל רעשי הרקע בפורום ואת אלו שיחרגו מהדציבל המותר, נעלים.

שבת שלום לכולנו
רוזי
לצפיה ב-'הרבה בריאות'
הרבה בריאות
22/12/2018 | 08:21
1
36
לדעתי כדאי להגיש תלונה מסודרת לפורום תפוז, בתקווה שיענו בחזרה כמובן.זה לא מובן מאליו.
לצפיה ב-'לפעמים חלומות מתגשמים'
לפעמים חלומות מתגשמים
22/12/2018 | 13:48
30

הנהלת תפוז מודעת למתקפות הגועל על תיבות מנהלים וגולשים ועושה כמיטב יכולתה.
לפעמים קשה להדביר מזיקים באופן טוטאלי אז מנטרלים אותם נקודתית.

אבל כידוע, התגברנו על פרעה, נתגבר גם על זה 

לצפיה ב-'ראשית כל רפואה שלימה ואריכות ימים'
ראשית כל רפואה שלימה ואריכות ימים
23/12/2018 | 09:00
25
כתבתי בפורום הזה כשהגעתי אליו מהדף הראשי בכינוי יעקב ואיזה ליצן החליט לענות לי באותו השם כדי לבלבל את הקוראים. אני לצערי מאוד לא מבין את הטמטום הזה ולא מבין למה הוא קורא לי בשמות אחרים. בכל מקרה הוא מצליח להפוך את הפורום למקום שאי אפשר לכתוב בו ולהביע את דעתינו כי הוא מגיב באותו הכינוי שבו אני כתבתי ואף מתחזה אלי בנושאים אחרים. תודה רבה לך שאת מקבלת את פנינו ולא "עושה בעיות" כמו בפורומים אחרים אשר לא מקבלים אורחים שמסרבים לפתוח את התיבה הפרטית שלהם לכל בר בי רב מטורף כמו שכתבת בעצמך. אשמח להביע את דעתי בפורום הזה כל זמן שתהיה לדברי תגובה אמיתית ולא חקיינית ולועגת שמסירה את כל הכיף שבהיותינו בפורום.
לצפיה ב-'יש יתרון בכתיבה עם כוכבית אדומה '
יש יתרון בכתיבה עם כוכבית אדומה
23/12/2018 | 09:24
30
רפואה שלמה ותודה על הניהול
לצפיה ב-'המכה היתה קשה מאוד, עד שחברתנו נטשה'
המכה היתה קשה מאוד, עד שחברתנו נטשה
23/12/2018 | 09:43
39
לגמרי את תפוז
לצפיה ב-''
23/12/2018 | 13:47
4
לצפיה ב-'שמאלנית שאומרת את האמת בניגוד לשמאל הפרו ערבי של היום:'
שמאלנית שאומרת את האמת בניגוד לשמאל הפרו ערבי של היום:
19/12/2018 | 14:43
41
65
.
המשך>>
.
לצפיה ב-'האידיאולוגיה השמאלנית מכה את עצמה'
האידיאולוגיה השמאלנית מכה את עצמה
20/12/2018 | 02:58
41
51
מצד אחד נשים מפגינות על אלימות של גברים ושלא עושים מספיק.

מצד שני "ארגוני זכויות" מתלוננים שפוגעים בזכויות אסירים, מהלך שגרם עכשיו ש-1000 אסירים ישתחררו.  חלקם היו על עבירות אלימות ועכשיו יש נשים שבאמת נמצאות בסכנה בגלל זה.
המשך>>
מצד אחד נשים מפגינות על אלימות של גברים ושלא עושים מספיק.

מצד שני "ארגוני זכויות" מתלוננים שפוגעים בזכויות אסירים, מהלך שגרם עכשיו ש-1000 אסירים ישתחררו.  חלקם היו על עבירות אלימות ועכשיו יש נשים שבאמת נמצאות בסכנה בגלל זה.
לצפיה ב-'יופי של משחק למכבי ת"א בכדורסל אתמול'
יופי של משחק למכבי ת"א בכדורסל אתמול
20/12/2018 | 16:48
12
וגם אורחי כבוד, באסטון ושארפ. הלוואי שתוך כמה שנים תקום קבוצה שתזכיר ולו במעט את ימי פיני גרשון.
לצפיה ב-'פמת"א- צפיית חובה לפי פרק 1 '
פמת"א- צפיית חובה לפי פרק 1
18/12/2018 | 14:22
7
36
לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
19/12/2018 | 23:19
4
11
לצפיה ב-'אענה לך'
אענה לך
20/12/2018 | 08:22
3
15
ראשית, מדובר בסדרת טלוויזיה. היוצרת הראשית שלה היא נועה רוטמן, הנכדה של יצחק רבין, שכתבה גם את "ילדי ראש הממשלה", שלא ראיתי. 
שנית, העלילה. תובעת משטרתית במחוז ירושלים מועברת לת"א,לפרקליטות המחוז (מכאן ראשי התיבות: פרקליטות מחוז ת"א).  בעקבות הצטיינות בתיק. היא נאלצת להתמודד עם עולם שונה משהכירה, מבחינת נהלים ויחסים בין כל נושאי המשרות. 
שלישית, יש כאן אסנבל רציני: חן אמסלם, שלמה בראבא, אושרי כהן ועוד רבים וטובים. בקיצור, תצפה. 
לצפיה ב-'צפיתי בהתלהבות'
צפיתי בהתלהבות
20/12/2018 | 08:28
17
אמנם תסריט די צפוי [ כאילו היתה לך הפתעה שלא קיבלו אותה יפה במחוז החדש, בפרקליטות, שניסו להנמיך אותה כאישה, שמתחילות יריבויות בין-נשים]. אבל חן טמסלם עושה עבודה נהדרת, הפעם לא כאיזו פאם פטאל דה-לה-שמאטה, אלא כא/שה בוגרת, בעלת עמוד שדרה מוסרי ממשי. מרתק הצוות סביב, שנע ביחד מסדרה לסדרה, והחל דרכו אצל זגורי , מאור בסדרה הנהדרת - זגורי אימפריה.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה !'
תודה רבה על התגובה !
20/12/2018 | 08:34
1
19
אני מבין שזה בערוץ הראשון? תודה.
לצפיה ב-'היום קוראים לזה כאן 11, אבל הכוונה היא לאותו דבר'
היום קוראים לזה כאן 11, אבל הכוונה היא לאותו דבר
20/12/2018 | 12:13
7
לצפיה ב-'הקישור שלך לא פעיל'
הקישור שלך לא פעיל
30/12/2018 | 02:43
1
5
כמה פרקים היה עד כה?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
30/12/2018 | 10:00
6
מוזר שהקישור לא פעיל. עד כה שודרו שלושה פרקים, הרביעי ישודר היום.
לצפיה ב-'הטירוף החדש: גם בנים יכולים לקבל מחזור'
הטירוף החדש: גם בנים יכולים לקבל מחזור
17/12/2018 | 11:57
16
59
http://rotter.net/forum/scoops1/520656.shtml

ילדים בני 8 בעיר הדרומית ברייטון אשר בבריטניה ילמדו שגם בנים וטרנסג'נדרים יכולים לקבל מחזור. כך עולה מהמדריך החדש לחינוך מיני שאושר לאחרונה.
לצפיה ב-'כשהתקינות הפוליטית, כמו אצל הדוסים, גוברת '
כשהתקינות הפוליטית, כמו אצל הדוסים, גוברת
18/12/2018 | 07:31
30
על העובדות והביולוגיה הבסיסית.
אצל החרדים העולם נברא לפני משהו כמו 6000 שנים, תאונות דרכים בגלל הומואים ונשים בפרהסיה סיבה לכך שהמשיח לא הגיע עדיין.
אצל המטורללים בברייטון, בנים בגיל 8 וטרנסג'נדרים אולי ישרטו קצת ת'עצמם לקבל קצת דם פעם בחודש .. חחחחח
לצפיה ב-'הבדיחה על הדתיים שלנו, או על רמת האנגלית שלהם'
הבדיחה על הדתיים שלנו, או על רמת האנגלית שלהם
18/12/2018 | 09:27
14
37
או על הרדיפה של כל מי ששונה מהם.
רק מקריאת השורות הראשונות באנגלית רואים שאו שרמת הדתי התורן באנגלית כל כך נמוכה שהוא לא הבין מה כתוב שם,
או שהוא כל כך הומופוב שהוא מאוד נלחץ, אולי כי הוא הומופוב בארון.
או שניהם.

מאחל לאותם דתיים גם שיפור ברמת האנגלית וגם בבריאות הנפשית

לצפיה ב-''
18/12/2018 | 09:52
3
לצפיה ב-'אין יותר מידי פרשוניות למשפט, אבל אולי אתה באמת יוצא הדופן'
אין יותר מידי פרשוניות למשפט, אבל אולי אתה באמת יוצא הדופן
19/12/2018 | 14:42
2
23
 גבר שסובל ממחזור, זה בהחלט ניכר בתגובות שלך.
Sex education lessons in which pupils as young as eight will be told ‘all genders’ have periods 

לצפיה ב-'נתתי את הקישור, כל אחד יכול לקרוא ולהבין לבד את השטות הדתית'
נתתי את הקישור, כל אחד יכול לקרוא ולהבין לבד את השטות הדתית
19/12/2018 | 15:44
1
12
ההומופובית,
שנסיון הלעג הפתאטי שלך לא ישנה.
לצפיה ב-'כל המגדרים יכולים לקבל מחזור, האומנם? '
כל המגדרים יכולים לקבל מחזור, האומנם?
20/12/2018 | 08:00
13
זה שנערה  רואה בעצמה גבר זה בסדר וזו זכותה, זה לא אומר שהיא גבר שמקבל מחזור. לא כל המגדרים יכולים לקבל מחזור רק נשים מקבלות מחזור, רק נשים יולדות.
לא כל המגדרים יכולים ללדת.
ויש דרך הגיונית ללמד לא באמצעות דביליות למתקדמים.

לצפיה ב-'חיליק, לא מבין את ההערה הזו שלך'
חיליק, לא מבין את ההערה הזו שלך
20/12/2018 | 07:46
9
19
אולי גם האנגלית שלי ירודה ונמוכה.
אכפת לך להסביר מדוע "החרד" התורן האנגלי לא יודע את שפתו שלו והפרשנות שלו לא נכונה?
לצפיה ב-'צודק, אני אתנסח מחדש'
צודק, אני אתנסח מחדש
20/12/2018 | 15:35
8
14
מדובר בשירות בסיסי פשוט וזול לפלח אוכלוסיה שנזקק לו והסבר פשוט לילדים בקבלת האחר.

המסמך אומר שיש להציב בתאי השירותים המיועדים לגברים (וילדים ממין זכר) כלים ומוצרים של היגיינה נשית כמו בתאי שירותי המיועדים לנשים.

המסמך מנמק את ההוראה בכך שהיום המינים אינם בינאריים, אין רק זכר או נקבה. למשל יש טרסג'נדרים שנולדו כנשים,הם רואים את עצמם כגברים ולכן הם משתמשים בשירותי הגברים, אבל עדיין יש להם סממנים נשיים כאלה שהם נזקקים למוצרי היגיינה של נשים, אלו לדוגמה בנים שמקבלים מחזור חודשי.
כדי לשרת את אותם טרסג'נדרים צריך להציב בתאי השירותים של הגברים פח אשפה ואיזשהו דיספנסר למוצרים נשיים (לא יודע מה בדיוק, לא חקרתי).
אם ילד ישאל מה לשקית לפינוי תחבושת היגיינית בשרותי נשים - הנה התשובה הפשוטה והקלה שאנשי הצוות החינוכי יכולים לתת.
לא התעמקתי במסמך לבדוק אם יש עוד דוגמאות.

מישהו החליט להביא את הידיעה לקהל דובר העברית
או שהוא לא הבין מספיק אנגלית ולא הבין במה מדובר ונתן "תרגום" מסולף לידיעה,
או שהוא הומופוב ואולי הומוסקסואל מודחק.
או שהוא דתי סטרייט ששונא את השונה, האכסניה בה נמצאת הידיעה המסולפת מזוהה עם המגזר הדתי.
או כל שילוב של חלק או כל התכונות, בעל הבנת אנגלית מתחת לבסיסית, דתי, הומופוב, הומוסקסואל מודחק.
בכל מקרה איחלתי לאותו אדם גם שיפור ברמה האנגלית וגם בריאות נפשית משופרת.

מקווה שעכשיו ברור יותר.
לצפיה ב-'עכשיו ברור ביותר'
עכשיו ברור ביותר
20/12/2018 | 17:00
2
18
דא עקא, שמבחינה ביולוגית בסיסית ביותר, גברים לא מפרישים את הביציות/הזרעים שלהם כדוגמת הנשים, לכן ההסבר צריך להיות הרבה יותר מורכב, שים לב כמה התאמצת להסביר, כדי להימנע ממתקפה בריאתנית. לפי התכנית, שקראתיה באילאינגליזית, זה לא כלכך מורכב כמו שאתה מציג.
לצפיה ב-'אני מניח שהבנת מי עשה צחוק מעצמו'
אני מניח שהבנת מי עשה צחוק מעצמו
23/12/2018 | 09:41
1
11
בניגוד לבריטים אני הייתי צריך להסביר את אי ההבנה בתרגום הקלוקל לעברית ואת הרקע של המגזרים בישראל שכנראה גרמו לתרגום הקלוקל הזה.
לצפיה ב-' - אני אתך בדר"כ'
- אני אתך בדר"כ
23/12/2018 | 09:44
3
לצפיה ב-'אתה טועה ומטעה'
אתה טועה ומטעה
22/12/2018 | 11:53
4
7
לצפיה ב-'את זה אני לא כתבתי. מספיק עם ההתחזות הזאת! טיפש!!'
את זה אני לא כתבתי. מספיק עם ההתחזות הזאת! טיפש!!
23/12/2018 | 10:00
3
6
לצפיה ב-'המועיל ביותר לא להאכיל את הטרול, קל להבחין מתי הוא מדבר בשמך'
המועיל ביותר לא להאכיל את הטרול, קל להבחין מתי הוא מדבר בשמך
23/12/2018 | 15:11
2
10
לא צריך לכעוס
לצפיה ב-'תודה יקירי האהוב, אתה צודק, חיבוק ונשיקה'
תודה יקירי האהוב, אתה צודק, חיבוק ונשיקה
24/12/2018 | 14:56
1
5
לצפיה ב-'הסגנון שלך מסגיר אותך, אפילו לא צריך כתובת IP, פתטית'
הסגנון שלך מסגיר אותך, אפילו לא צריך כתובת IP, פתטית
25/12/2018 | 10:08
4
לצפיה ב-'יאיר נתניהו אומר ישר לפנים את מה שהוא חושב >>'
יאיר נתניהו אומר ישר לפנים את מה שהוא חושב >>
14/12/2018 | 17:35
48
381

Yair Netanyahu   
‏21‏ שעות · 
אתם יודעים איפה אין פיגועים? באיסלנד ויפן. במקרה גם אין שם אוכלוסיה מוסלמית

Yair Netanyahu
‏23‏ שעות · 
לא יהיה פה שלום עד ש:
1....
המשך>>

Yair Netanyahu   
‏21‏ שעות · 
אתם יודעים איפה אין פיגועים? באיסלנד ויפן. במקרה גם אין שם אוכלוסיה מוסלמית

Yair Netanyahu
‏23‏ שעות · 
לא יהיה פה שלום עד ש:
1. כל היהודים יעזבו את ארץ ישראל .
2. כל המוסלמים יעזבו את ארץ ישראל. 
אני מעדיף את האופציה השנייה.

מתוך הפייסבוק של יאיר נתניהו .
לצפיה ב-'המלצה - חיסון נגד שפעת'
המלצה - חיסון נגד שפעת
13/12/2018 | 09:30
48
87
כבר שנה שלישית שאין לי את "שפעת הלילה", כך אני קורא לתופעה של הזעה מוגברת, צמרמורת ונקישת שיניים שקורית לי רק בלילה, רק בחורף, ורק לילה אחד.
המשך>>
כבר שנה שלישית שאין לי את "שפעת הלילה", כך אני קורא לתופעה של הזעה מוגברת, צמרמורת ונקישת שיניים שקורית לי רק בלילה, רק בחורף, ורק לילה אחד.
לצפיה ב-'"בואו לאכול אתי" - פרקי סיום העונה'
"בואו לאכול אתי" - פרקי סיום העונה
14/12/2018 | 08:49
43
שני הפרקים האחרונים ששודרו העונה הפגישו - פלצן תל אביבי טיפוסי עם בת זוגו שאינה פחות פלצנית, זוג עממיקו מנתניה ממגדל וזוג הומואים, בורגנים להחריד מהוד השרון.
הפרקים האחרונים נתנו מקום רב יותר ל"ראיונות" מול המצלמה, לשיחות סביב השולחן [ זה ראוי ] ופחות לבישול עצמו [ חבל].
לכאורה מפגש הטיטנים. העניקו ממין זכר הומופוב מובהק, גברים רוקדים בתחתונים הם הומואים-זונות, כי מה עושות זונות, נו באמת... בת זוגו שעובדת בעיריית תל אביב, כבר מתקדמת יותר, אבל ברוח הזוגיות הנלחמת כנגד אויביה מבחוץ, אין לה ברירה אלא לתמוך בבעלה, גם בהצגת העלבון המניפולטיבית עד דמעות - נעלבתי שאשתך החצופה, כך אמר לתלביבי הפלצן, אמרה על הקינוח של אשתי - התות טעים.
וההומואים, OMG אם אלה פניה של זוגיות הומואית, משחקי "עדינות" [ לא אוכל, לא נוגע, ממש הנסיכה על העדשה] אני שואל את עצמי - איך הם עושים סקס מרוב עדינות ורתיעה מכל מיני דברים.
והפלצנים, פלצנים. האדיוט שפט וטחן כל מנה, כמו איזה מבקר מסעדות של מישלן, עד שהוא בישל. הגיש מרק עמוס בשמן [ איכס..], מנה עיקרית.. והכי נורא, גם מבחינתי, כלי האוכל הלא נקיים. פלצן פלצן, היפסטר היפסטר, אוהב הומואים לבריאות - אבל, נקיון בסיסי, לא יותר...
לצפיה ב-'אתגר הפלאפל'
אתגר הפלאפל
09/12/2018 | 05:30
35
103
להעמיד מראה מול הפרצוף ולהתמודד.
זה מה ששליין עושה ועל כך מגיע לו שאפו

לצפיה ב-'הוא לא דוגמה לכלום'
הוא לא דוגמה לכלום
09/12/2018 | 13:15
2
31
לצפיה ב-'"הוא"?'
"הוא"?
10/12/2018 | 05:38
1
49
מניחה שהכוונה ב"הוא" היתה לשליין.
ואכן, הוא לא דוגמא, הוא רק מניח מראה בפנינו.
ויש מי שרואה ומבין ויש מי מעדיף לנופף בסיסמאות ולטעון ש "הוא לא דוגמא לכלום".

ואם ה"הוא" כוון לביבי ומרעיו, אכן כן כפול ומכופל-
הוא לא דוגמא לכלום!
אסור שיהווה דוגמא למישהו!

לצפיה ב-'את מניחה נכון'
את מניחה נכון
10/12/2018 | 15:20
35
הוא סמרטוט רצפה שנותן לתסביכי זוגתו לשלוט עליו ולו נשאר רק להנהן בראש להסכמה.
לצפיה ב-'אחלה מונולוג'
אחלה מונולוג
10/12/2018 | 13:21
31
24
לצפיה ב-'הוא כ"כ סתום שהכניס לעצמו גול עצמי '
הוא כ"כ סתום שהכניס לעצמו גול עצמי
12/12/2018 | 15:34
30
35
הקדיש בתוכניתו דקות ארוכות להתקפה על ספריית שיבולת, אלא שההתקפה פעלה כבומרנג.
לצפיה ב-'שליין בהחלט הוכיח...'
שליין בהחלט הוכיח...
13/12/2018 | 07:14
29
28
כמה המדינה שלנו מידרדרת
כמה שינאה, קיצוניות, הסתה ושיסוע קיימים בחברה שלנו
לצפיה ב-'הכל רע , המדינה מתמוטטת....'
הכל רע , המדינה מתמוטטת....
13/12/2018 | 10:58
28
47
כל כך קשה לנו .....

אבל אם הימין יוחלף על ידי השמאל כל הבעיות תיפתרנה...וגר זאב עם כבש ושאר התחרוואט....חחחח
לצפיה ב-'אם השמאל היה שולט כאן..'
אם השמאל היה שולט כאן..
13/12/2018 | 19:38
22
39
היה הרבה יותר גרוע.
לצפיה ב-'צודק. היום טוב שבעתיים'
צודק. היום טוב שבעתיים
14/12/2018 | 11:35
21
33
נפטר התינוק שנולד לאחר שאימו נפצעה קשה בפיגוע ירי בעפרה.
08.12.2018

גבעת אסף:  עצר, ירה, רצח וברח. 
 2 לוחמים קרביים נרצחו ולוחם נוסף נאבק על חייו
13.1212.2018

שני נרצחים בפיגוע בברקן
10.2018
לצפיה ב-'הוא לא מוטט את שלטון החמאס? באמת? איך יכול להיות?'
הוא לא מוטט את שלטון החמאס? באמת? איך יכול להיות?
14/12/2018 | 11:46
20
25
אבל הוא אמר שהוא ימוטט את שלטון החמאס
והוא גם אמר שהגז מלווייתן יוריד לנו את מחירי החשמל...
אז הוא אמר וקבלנו 
זין בעין.
לצפיה ב-'לא ידעת שהגז מלווייתן עדיין לא הגיע....'
לא ידעת שהגז מלווייתן עדיין לא הגיע....
14/12/2018 | 14:14
19
33
אין כאן שום מיטוט שלטון חמאס , יש כאן אפשרות בחירה בין אופציית אוסלו לבין אופציית הימין אשר שתיהן גרועות.....אך מי מהן פחות גרועה ? 
לצפיה ב-'בקיצור , אין שלום וגם לא יהיה שלום.....'
בקיצור , אין שלום וגם לא יהיה שלום.....
15/12/2018 | 08:32
18
35
לפחות בחמישים השנים הקרובות.

ואם תשאלו " הלנצח נאכל חרב ? " אענה לכם כי "בהחלט יתכן שכן ".
מי אשר מכיר מעט את ההיסטוריה של האיסלאם , מי אשר מכיר מעט את ההיסטוריה של הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה חייב להבין כי כח ועוצמה הם הערובה היחידה לשרידות בשכונה הקשה הזו.

יללות שמאלניות של בכי ונהי , זעקות קורעות לב בדבר הרצון לעזוב לאירופה הן ביטוי לחולשה , לחוסר נחישות , לאי הפקת שום לקח היסטורי מזוויע אשר עבר על העם היהודי בגולה.

וכל שמאלן גזען , צבוע , טיפש, רופס ונרפה חייב להבין כי אנו עדיין נמצאים בעיצומה של מלחמה על זכותנו לחיות בנחלת אבותנו.

לאחרונה , מוכיח הימין הישראלי רפיסות וחוסר הרתעה מול אויבינו אך כשאני נזכר לאן הובילו אותנו שני הנאיבים שמעון " מזרח תיכון חדש" פרס ויצחק " הסכם אוסלו" רבין , אני מבין היטב כי הימין הוא האופציה "הגרועה פחות" !!!
זוכרים את האוטובוסים המתפוצצים , זוכרים את מאות ההרוגים ? 

בקיצור , אני מבין היטב כי שמאלנים רבים מצויים בשקיעה מלנכולית מתמשכת וזאת בשל אי יכולתם לעמוד בפני השתלת הדיכאון היומיומית אשר מבוצעת במוחם הרפה ע"י נציגי החונטה התקשורתית שמאלנית על כל רבדיה ולכן אני מבין את רצונם לרדת מן הארץ ואף מעודד אותו....

לכו מכאן , יהיה לכם הרבה יותר טוב בחו"ל , גם לנו יהיה הרבה יותר טוב בלעדיכם....

שיהיה ברור , אני לא מבקש לעשות לכם טרנספר , אני בסה"כ מביע את דעתי בכל הנוגע לבריאותכם הנפשית , היא תשתפר מאד ברגע שלא תאלצו לחיות לצד שלושת רבעי העם היהודי אשר לו אתם כל כך בזים.....

ואני חוזר ומדגיש כי אני מוכן לממן כרטיס טיסה במחלקה ראשונה לכל יעד על גבי הגלובוס לכל שמאלן אשר כותב בפורום זה אם יתחייב לא להציב שוב את כף רגלו הטמאה על אדמת ארץ ישראל.

אולי תרדו לגרמניה ? , שמעתי שמאד זול שם , כך תפסיקו להתבכיין מהבוקר עד הערב על " יוקר המחיה" ...חחח

לצפיה ב-'חחח, הימין הופך את ביבי לסמול.. איזה כיף'
חחח, הימין הופך את ביבי לסמול.. איזה כיף
16/12/2018 | 08:09
17
13
נבואות הזעם שלי מתחילות לקרום עור וגידים
לצפיה ב-'כיכר נתניהו בירושלים'
כיכר נתניהו בירושלים
16/12/2018 | 10:57
17
לשעבר, כיכר ציון. 
לצפיה ב-'את האמת יש לזעוק בראש חוצות....'
את האמת יש לזעוק בראש חוצות....
16/12/2018 | 12:39
15
30
שכן לעיתים נתניהו מזייף , ראה ערך ההתפשרות התמוהה שלו בנושא המסתננים וראה התנהלותו הנוכחית  בגבול עזה שלא לדבר על תמיכתו הזהירה ברפורמים / קונסרבטיבים בנושא מתווה הכותל.
וכמעט ששכחתי את הבטחתו ללהטב"ים בנושא חוק הפונדקאות.

מעולם לא טענתי כי נתניהו מושלם , ההיפך הוא הנכון אך בהשוואה לחלופות העלובות הוא "גוליבר בארץ הגמדים" .

לעיתים הוא צריך חיזוקים קלים ולכן אנו פה , בכדי לחזק אותו על מנת שיחזק את היהודים אשר גאים ביהדותם.

לצפיה ב-'לא תמיד נעים לזעוק את האמת, אבל הנה במיוחד בשבילך'
לא תמיד נעים לזעוק את האמת, אבל הנה במיוחד בשבילך
16/12/2018 | 14:45
13
23
לצפיה ב-'פוס , אין לי פייסבוק כפרה.....'
פוס , אין לי פייסבוק כפרה.....
16/12/2018 | 16:18
11
29
וגם אם היה לי לא הייתי טורח לפתוח את הקישור בכדי לשמוע מגולש בעל אלף ניקים מזויפים "דברי אמת". 

ובשפת שכונת המגורים בה אתה מתגורר (אי שם בפריפריה הדרומית ) אשאל..עלינה ?  
לצפיה ב-'גם לי אין פייסבוק, זה לא מונע את האופציה לראות את הסרטון'
גם לי אין פייסבוק, זה לא מונע את האופציה לראות את הסרטון
16/12/2018 | 16:56
10
21
יפה שקיבלת את ההמלצה בתחילת הסרטון, ממליצים לחלק מהאוכלוסיה להתעלם ממנו
לצפיה ב-'אפילו לא ראיתי את הסרטון....'
אפילו לא ראיתי את הסרטון....
16/12/2018 | 17:04
9
29
ברגע בו ראיתי שעל הקישור שהעלית כתוב "פייסבוק" ויתרתי על "העונג". 
מה כבר יש לך לחדש בשבילי , פוס ? 
כולי תקווה שתתחיל להשתמש בניק המקורי שלך , "פוסידון" .

זה יהיה צעד קטן בדרך ארוכה מאד אשר תוביל אותך לאושר

לצפיה ב-'ברור שאתה מאושר, הסיבה בסרטון מוסברת היטב'
ברור שאתה מאושר, הסיבה בסרטון מוסברת היטב
17/12/2018 | 10:40
8
12
חבל שעל האושר מעיבה הפראנויה, 
לצפיה ב-'מה שתגיד פוסידון יקירי . אהההה'
מה שתגיד פוסידון יקירי . אהההה
17/12/2018 | 11:51
7
25
סליחה " יחיאל כוכבית אדומה ".....
איך העזתי להתבלבל 
לצפיה ב-'אתה עושה אאוטינג - זה מכוער אח"כ תתפלא שכועסים'
אתה עושה אאוטינג - זה מכוער אח"כ תתפלא שכועסים
18/12/2018 | 07:26
6
17
עליך, נכון?!
בשבילך ובשביל כולנו הגולש הוא יחיאל*. אגב גולש שמופיע באותו ניק בפורומים אחרים.
לצפיה ב-'הוא לא עושה אאוטינג, הוא מנסה לעשות אאוטינג'
הוא לא עושה אאוטינג, הוא מנסה לעשות אאוטינג
18/12/2018 | 09:11
16
מכיוון שהוא טועה אז אין אאוטינג אמיתי, רק כוונה.
לא כועס עליו, הוא לא אשם בפארנויה שלו.
לצפיה ב-'הוא מנסה לעשות אאוטינג וזה עוד יכול להיות מצחיק כי זה מעיד'
הוא מנסה לעשות אאוטינג וזה עוד יכול להיות מצחיק כי זה מעיד
18/12/2018 | 10:52
4
27
על הפארנויה המטורללת שלו שכל אישה עם ניק משנת תרפפ"ו היא אני 
וכל ניק זר ולא מוכר הוא פוס, אז זה עוד יכול באמת להצחיק ולהעלות גיחוך,
אך אל תישכח שהוא גם משתמש בבני המשפחה של הגולשים כדי לנגח בהם
ולהשתמש בידע אישי שפעם מישהו נתן לו כדי לתקוף אנשים על מצב בריאותם
או תחביביהם או מיניותם. אין דבר מכוער יותר מאשר לבגוד באמון שמישהו נתן לך
וגילה לך פרטים אישיים ואתה משתמש בהם נגדו. זה מה שנקרא שפל המדרגה
ואחר כך הוא בא בטענות על חופש ביטוי ועל חסימות ועל שאר זיבולי שכל
שלא קשורים בכלל לימין או שמאל.
לצפיה ב-'יש בני אדם כל כך מנוולים , כל כך '
יש בני אדם כל כך מנוולים , כל כך
18/12/2018 | 14:31
3
36
רעים , כל כך צבועים , כל כך גזענים עד שזו מצווה להציב מראה מול פניהם. ( אני מדבר באופן כללי כמובן ולא באופן ספציפי על גולש כזה או אחר )

סבא ואני נלחמים בחוסר צדק ואנו מלעיטים את המשוקצים באותה התרופה בה הם עצמם נהגו להלעיט אחרים.

אנו נלחמים עבור המדוכאים וברוך השם הגענו להישגים לא מבוטלים אך בסה"כ אין עוד סיבה להתקוטט , אני חייב לומר כי מטרתנו הושגה , הפלורליזם וחופש הביטוי הגיעו גם לפורומים אשר היו בעבר דיקטטורות מוחלטות ולכן הורדנו את הרגל מן הדוושה כמעט לחלוטין , יש "רעי לב" אשר כמעט ולא מוזכרים אצלנו.

מידי פעם אני מבקר בפורום הזה ...היו זמנים בהם שמחתי לעצבן את הרעים אך היום זה כבר עבר לי , הפנמתי עם מי יש לי עסק...חחחח

היום זה במשורה ורק בכדי לצאת ידי חובה...
לצפיה ב-'עזוב בחייך, שחר'
עזוב בחייך, שחר
20/12/2018 | 07:41
2
15
אני מבקר תדיר בקומונה. הזנב ואתה לא מציגים מראה לאף אחד ולאף אחת, אלא מעלים גירה, מעלים פורנו גס ואלים, תמונות מצונזרות של ילדיך, סיפורי גאווה הורית, ניבולי פה, דיבורים גזעניים והומופוביים, התעסקות בשנואי נפשכם עד לרמה של כמעט הוצאת דיבה ומעט מאוד עניינים של "הצגת מראה", בעיקר לי, כי אני שמח להתווכח אתך.
היה אמיץ, הצץ למציאות היטב ולא למיתוס העצמי, שיצרתם אתה והזנב שלך. הביקורים הנדירים שלך בקומונה שלך הם הוכחה מובהקת לגסיסת ההונאה העצמית שלכם, ולמותו של הנרטיב - הצגת מראה.
לצפיה ב-'אוף אוף אוף , רד מן הסוס הלבן'
אוף אוף אוף , רד מן הסוס הלבן
20/12/2018 | 10:59
1
19
והבוהק עליו הגעת...חחחחח
שוב התחלת עם הצדקנות המוסרית והצבועה שלך ?

אני חייב לצנזר פה אך אומר כך....מה רע עם קצת פורנוגרפיה ? , גם אתה תרמת את חלקך בנושא...חחח

סבא ואני הענקנו לחלאות את אותה "ההנאה" אותה הם העניקו לאחרים ....אתה צריך להעריך אותנו , לא להוקיע.

אריק , בתוך תוכך אתה יודע עד כמה הם חלאתיים , עד כמה הם נבזים , עד כמה הם רעי לב ועד כמה כל מילה שהטחנו בהם מוצדקת לחלוטין .

אני גזען ? בחיים לא !
כדאי שתביט היטב סביבך ותחליט מי באמת גזען...

החזרנו את חופש הביטוי למקומות מסוימים ואנו מאד גאים על כך....חחחח
לצפיה ב-'זה ויכוח שלא ייפתר כאן'
זה ויכוח שלא ייפתר כאן
20/12/2018 | 16:53
20
וצר לי מאוד, יקירי, אתה מגן על ה"חלאה" שלך בקומונה במלוא המרץ, לבריאות. רק לעולם אל תשכח - מי שישן עם כלבים שלא יתלונן על פרעושים.
לצפיה ב-'הוא טובבבבבב'
הוא טובבבבבב
16/12/2018 | 18:33
6
לצפיה ב-'צעק, צעק איש יקר. כמה שיותר'
צעק, צעק איש יקר. כמה שיותר
18/12/2018 | 07:22
19
המראה שבה הבטתם, הימין התיאודיצאי [ מצדיק הנתניהו'ז ] מתחיל להיסדק, ואני שוב שמח על כך שנבואת הזעם שלי, מתממשת.
לצפיה ב-'שחר - חרטוואט, לא?! '
שחר - חרטוואט, לא?!
14/12/2018 | 09:19
4
15
לצפיה ב-'חארטולוג על משקל פרוקטולוג'
חארטולוג על משקל פרוקטולוג
14/12/2018 | 13:39
3
24
לצפיה ב-'פרוקטולוגיה אינה התחום שלי , יש כאלו אשר מן '
פרוקטולוגיה אינה התחום שלי , יש כאלו אשר מן
14/12/2018 | 14:17
2
58
הסתם נזקקים באופן קבוע לרופאים מסוג זה...............
לצפיה ב-'שלא תזדקק אף פעם, בחיי'
שלא תזדקק אף פעם, בחיי
18/12/2018 | 07:28
1
16
ואני לא מדבר רק על טחורים, שפגיעתם רעה.
אני למשל מדבר על חולת סרטן שלא היו לה יציאות, ורק פרוקטולוג הצליח לשחרר את החסימה. לא לזלזל, ממש לא
לצפיה ב-'אני ממש לא מזלזל בשום רופא.'
אני ממש לא מזלזל בשום רופא.
18/12/2018 | 14:34
6
לצפיה ב-'בן גביר דורש תגובה חזקה של צה"ל ולמוטט את הרשות הפלסטינית '
בן גביר דורש תגובה חזקה של צה"ל ולמוטט את הרשות הפלסטינית
11/12/2018 | 00:34
10
87

בן גביר: "להיות במגננה? צה"ל צריך להגיב"
עו"ד איתמר בן גביר מותח ביקורת חריפה על מדיניות התגובה של הממשלה לפיגועים. "על טרור צריך להגיב ולמוטט את הרשות הפלסטינית".

לצפיה ב-'עוד כיעור דורש, שידרוש מעצמו'
עוד כיעור דורש, שידרוש מעצמו
11/12/2018 | 10:16
61
לצפיה ב-'בשביל זה בחרנו את נתניהו, הוא ממוטט את שלטון החמאס'
בשביל זה בחרנו את נתניהו, הוא ממוטט את שלטון החמאס
11/12/2018 | 12:04
4
40
מה לא ככה?

אבל אם בן גביר לא מרוצה אין בעיה, בן גביר אתה והילדים שלך בנגמ"ש הראשון שנכנס לעזה, אנחנו מתקדמים מאחוריך
לצפיה ב-''
11/12/2018 | 13:39
7
לצפיה ב-'הוא מנהיג מבליג רופס , 500 טילים בערב אחד '
הוא מנהיג מבליג רופס , 500 טילים בערב אחד
11/12/2018 | 13:43
2
74

זה אפילו במלחמת העולם לא קרה .
לצפיה ב-'אתה אומר את זה רק בגלל שאתה שמאלני ששונא את המלך'
אתה אומר את זה רק בגלל שאתה שמאלני ששונא את המלך
11/12/2018 | 14:02
1
63
אחשוורוש אישתו זרש והבן הבכור ויזתא.
לצפיה ב-'מה פ'תום - זה בגלל שהוא אוהד ומעריץ'
מה פ'תום - זה בגלל שהוא אוהד ומעריץ
11/12/2018 | 14:41
33
את גופשטיין, בן גביר ושאר קיצוני הימין מלהבה ומהגבעות.
לא להתבלבל, אבל עכשיו גם מוטי שמאלני
לצפיה ב-'תן לו כמה שעות והוא ממוטט את שלטון החמאס'
תן לו כמה שעות והוא ממוטט את שלטון החמאס
12/12/2018 | 05:20
1
39
לצפיה ב-'רשמתי למעלה שהוא רופס ומבליג 500 טילים בערב אחד וכו''
רשמתי למעלה שהוא רופס ומבליג 500 טילים בערב אחד וכו'
14/12/2018 | 17:27
23

והשאר היסטוריה .
לצפיה ב-'יש לי רעיון יותר טוב'
יש לי רעיון יותר טוב
14/12/2018 | 14:31
1
27
לשלוח את ביבי לכלא, לשחרר את יגאל עמיר, לשים אותו במקומו, ואז בטוח לא יהיה טרור ויוקר המחיה ייעלם כלא היה.
לצפיה ב-'ביבי לכלא זה מאסט'
ביבי לכלא זה מאסט
15/12/2018 | 11:12
16
ליגאל עמיר אני מקווה שירעילו את המזון בתא. מי שרוצח אותו צריך לקבל פרס ישראל.
לצפיה ב-'ההצגה הכי טובה בעיר? '
ההצגה הכי טובה בעיר?
06/12/2018 | 04:45
8
218
כשרואים שני ילדים מתקוטטים בגן, לפעמים זה מעלה חיוך על השפתיים, ובדרך כלל, בהתערבות מבוגר אחראי, זה מסתיים תוך רגע וממשיכים הלאה.
כשרואים שני פוליטיקאים מובילים במדינה מתקוטטים ואת ה"מבוגר האחראי" שחסר באזור, זה- מביך? מבייש? עצוב? 

פרסום: 
נתניהו [רוה"מ]ביקש מבעלי בזק, איש העסקים שאול אלוביץ', לפרסם כתבה מכפישה נגד אשתו של בנט.
תגובות:
1. בנט [שר החינוך]
"זהו מעשה נבזי ופחדני,צר לי עליך מר נתניהו. טרחת אישית להתקשר לבעלי וואלה כדי לפגוע באשתי. אל תתנצל בפניי, תתנצל בפני אשתי".
2. יאיר נתניהו ["נסיך הכתר"]
"נו ואתה עשית את זה מליון פעמים כנגד אמא שלי עם נוני מוזס ועם כל עורך של כל כלי תקשורת אפשרי במדינה. נו ו?" [לא "אין כלום כי לא היה כלום"/ ההכחשה גורפת לידיעה אלא: אם לך מותר אז גם לאב'שלי מותר].
3.  הליכוד
"אין גבול לצביעות של בנט, הוא זה שצריך להתנצל. עיתונאים רבים יודעים שמן הרגע שעזב את לשכת נתניהו, בנט לא הפסיק לתדרך נגד שרה נתניהו ולהשמיץ אותה בכל הזדמנות. מי שיש לו חמאה על הראש, שלא יצא לשמש".
4.  מירי רגב [סרת התרבות והספורט]
טרם נמסרה תגובתה. הלשון שלה תקועה עמוק מידי וקשה לה כרגע לדבר.
לצפיה ב-'אני בעד שהצנזורית תמשיך לשתוק'
אני בעד שהצנזורית תמשיך לשתוק
06/12/2018 | 10:03
49
דברים חכמים וטובים אין לה להגיד, מצידי שתצטרף לאיזה מנזר שתקנים. 
לצפיה ב-'כששני ילדים ערסים רבים יש להם כללי כבוד כמו "בלי הורים"'
כששני ילדים ערסים רבים יש להם כללי כבוד כמו "בלי הורים"
06/12/2018 | 10:24
4
44
יש כללי אתיקה של ערסים, לא מקללים הורים או בכלל בני משפחה.
משפחות המלוכה של מדינת ישראל לא עומדות אפילו בכללי האתיקה של ערסים קטנים.
לצפיה ב-'הערסים שהכרתי ובמיוחד בתיכון, עירבו הורים ואפילו סבתות'
הערסים שהכרתי ובמיוחד בתיכון, עירבו הורים ואפילו סבתות
07/12/2018 | 08:27
3
64
טוב, בדרום ת"א אני מניח שלא פשוט לחיות. אגב, הם לא היו טיפוסים שליליים, היה להם קשה להתמודד מחוץ לבועה שלהם. הנהלת ביה"ס שהסתכלה עליהם מגבוה (וגם המורים), מילאו ממש תפקיד שלילי בכל הנושא הזה של "אינטגרציה".
לצפיה ב-'גם ה0מולנים של הפורום השכן, לרבות מנהל הפורום הקודם שלו'
גם ה0מולנים של הפורום השכן, לרבות מנהל הפורום הקודם שלו
08/12/2018 | 16:17
2
21
לצפיה ב-'מה הקשר?'
מה הקשר?
08/12/2018 | 16:39
1
40
אני לא נותן יד לחיסולי חשבונות אלה ואחרים, אם תרצה תריב איתם. 
לצפיה ב-'אם הייתי רוצה לעשות חיסול חשבונות, הייתי מציין את שם הפורום '
אם הייתי רוצה לעשות חיסול חשבונות, הייתי מציין את שם הפורום
08/12/2018 | 18:16
32
ואת שם מנהלו הקודם.
לצפיה ב-'צריך לעשות ניקוי אורוות יסודי בליכוד.'
צריך לעשות ניקוי אורוות יסודי בליכוד.
11/12/2018 | 07:51
17
אני מאד תומכת במה שנתניהו עושה למען המדינה, אבל גם לי כבר נשבר מהמשפחה שלו, בעיקר מאישתו. אני חושבת שכל הפרשיות האלה יפילו את הליכוד, אלא אם כן יעשו ניקוי אורוות יסודי, יחליפו את נתניהו במישהו אחר נקי כפיים. נראה לי שהכי מתאים זה גדעון סער. אם הוא יהיה ראש הליכוד, וודאי הליכוד יגרוף די מנדטים כדי לא להיות תלוי באנשים כמו בנט וחבר מרעיו.
לצפיה ב-'תראי, מארי שלחה אותנו לאכול עוגות'
תראי, מארי שלחה אותנו לאכול עוגות
11/12/2018 | 10:20
23
החצר הביזנטית המעוותת של רה"מ מספקת את הבידור, אמנם לא בחינם, אך...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ