לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78557,855 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'משט ארור למען המשך הטרור מעזה בדרך,הלוואי הספינה תטבע'
משט ארור למען המשך הטרור מעזה בדרך,הלוואי הספינה תטבע
29/07/2018 | 12:46
2
31
על כל היושבים בה
לצפיה ב-'חיל הים השתלט על הספינה וגרר אותה לאשדוד'
חיל הים השתלט על הספינה וגרר אותה לאשדוד
30/07/2018 | 08:04
1
24
בהודעת צה"ל נאמר כי הושלמה "פעילות כוחות זרוע הים, שבמהלכה נתפסה ספינה שהפליגה מאירופה במטרה להפר את הסגר הימי החוקי על רצועת עזה. הספינה הייתה במעקב ונתפסה בהתאם לדין הבין-לאומי. הכוחות הבהירו לספינה כי היא מפרה את הסגר וכי ניתן להעביר כל ציוד הומניטרי לעזה דרך נמל אשדוד."
הפעילות הסתיימה ללא אירועים חריגים.

וטוב שכך
לצפיה ב-'החברה הטובים שלנו מול הבהמות'
החברה הטובים שלנו מול הבהמות
30/07/2018 | 11:05
10
לצפיה ב-'ארוול צדק, אוי כמה שהוא צדק'
ארוול צדק, אוי כמה שהוא צדק
26/07/2018 | 14:29
20
71
לצפיה ב-'אם זה לא היה עצוב, יכולנו לצחוק עד דמעות'
אם זה לא היה עצוב, יכולנו לצחוק עד דמעות
26/07/2018 | 20:10
14
לצפיה ב-'נראה לי שאלך להפגנה של הדרוזים בעוד שבוע'
נראה לי שאלך להפגנה של הדרוזים בעוד שבוע
27/07/2018 | 13:43
2
37
ודוד ביטן האידיוט, עוד שואל בתרעומת מה הם כ"כ כועסים. מדהים כמה הפה גדול והשכל קטן... 
לצפיה ב-'כשתואמי ביטן יבינו שאצל נתניהו הוא סוג ב' כי הם לא אשכנזים'
כשתואמי ביטן יבינו שאצל נתניהו הוא סוג ב' כי הם לא אשכנזים
29/07/2018 | 09:25
1
27
ואצל בנט הם סוג ג' כי הם גם לא אשכנזים וגם לא דתיים מתנחלים.
וותואמי סיבוני יגלו שהם סוג ג ו ד' כי הן גם לא גברים.
הם יתחילו לילל
כי הם חושבים שהשוביניזם והגזענות יעצרו אצל הדרוזים.

אבל אז יגידו להם שהאסמולנים ובג"ץ ומפא"י והקרן החדשה והם ירוצו לשים ליכוד ומפד"ל בקלפי - יקללו את האשכנזים, בעיקר את האסמולנים שמתנגדים לגזענות והשוביניזם, וייללו על כך שדופקים אותם.
פסיכולוגים שרוצים לחקור יצר הרס עצמי או תסמונת שטוקהולם מוזמנים לישראל
לצפיה ב-'כן, הסיבוניזם שולט שם'
כן, הסיבוניזם שולט שם
29/07/2018 | 10:10
24
מקווה שאיזו מכה כואבת תעיר את החבר'ה, ותגרום להם להבין שביבי הוא רמאי ונוכל. 
לצפיה ב-'באמת צדק. מזל שהקומוניסטים באופוזיציה.'
באמת צדק. מזל שהקומוניסטים באופוזיציה.
01/08/2018 | 11:59
15
11
לצפיה ב-'כן, החלפנו קומוניזם שמעולם לא היה בשלטון בפאשיזם בשלטון'
כן, החלפנו קומוניזם שמעולם לא היה בשלטון בפאשיזם בשלטון
02/08/2018 | 09:38
14
16
החלפנו חזיר באופוזיציה ללא כוח השפעה בחזיר בקואליציה שמתפרע.
לצפיה ב-'הליכוד לא פשיסטים'
הליכוד לא פשיסטים
02/08/2018 | 10:51
1
29
סתם אוסף של כלומניקים, מרביתם.
לצפיה ב-'אפשר להיות פאשיסט כלומניק'
אפשר להיות פאשיסט כלומניק
05/08/2018 | 14:10
5
תנאי הקבלה למחנה פאשיסטי לא כל כך גבוהים
לצפיה ב-'אף אחד לא הכריח אותך להצביע להם'
אף אחד לא הכריח אותך להצביע להם
02/08/2018 | 17:27
11
11
לצפיה ב-'כן, הבעיה היא שרבים מדי מצביעים להם'
כן, הבעיה היא שרבים מדי מצביעים להם
02/08/2018 | 19:48
9
20
ישר מדברים איתם על השמאל ומתעוררים כל הרגשות מימי אמא וסבתא, ועל מפא"י שריסס בדי די טי. לא שאין במפלגות דתיות ובעבודה אנשים שמצביעים על אוטומט, אבל בליכוד זו ממש מגיפה. ועוד לביבי. מילא למישהו בעל שיעור קומה, אבל למה לאיש כ"כ חסר השראה ואנטי מנהיג? 
לצפיה ב-'זה בגלל שהם עדיפים על החלופות'
זה בגלל שהם עדיפים על החלופות
02/08/2018 | 20:29
8
9
לצפיה ב-'בוא נשאל משהו אחר- האם אי פעם הצבעת משהו אחר מהליכוד?'
בוא נשאל משהו אחר- האם אי פעם הצבעת משהו אחר מהליכוד?
02/08/2018 | 20:49
7
27
אני גיוונתי- העבודה (1999) ;שרון, שזה בעצם הליכוד (2001); שינוי (2003); קדימה (2006); העבודה (2009); יש עתיד (2013). כלומר, או שמאל מתון או מרכז-ימין. 
קשה לי להתחבר לאנשים שתקועים בדעה אחת. נאמנות פוליטית זה פאסה, מצביעים לפי מה שנראה לך הכי טוב באותו רגע. זו ההשקפה שלי, שהאידיאולוגיה מתה. 
לצפיה ב-'האידאולוגיה שלך מתה'
האידאולוגיה שלך מתה
02/08/2018 | 20:56
6
20
חסר היגיון להצביע פעם למפלגה מרקסיסטית ופעם למפלגה קפיטליסטית.
נאמנות פוליטית זה טפשי. אידאולוגיה קונסיסטנטית זה רציונלי.
לצפיה ב-'אה, כלומר לא לחשוב?'
אה, כלומר לא לחשוב?
02/08/2018 | 21:35
5
16
אני מעדיף להתנהג כך בעניינים פחות חשובים, כמו אהדת ספורט. קשה להאמין שאחליף את ברזיל, יובנטוס וריאל מדריד. אבל, כשזה נוגע לענייני המדינה שלי, אני קשוב לצרכי השעה. רוב האנשים הם כמוני, קול צף. תבדוק ותראה, שדווקא אתה שייך למיעוט.
לצפיה ב-'שמח להיות שייך למיעוט הרציונלי'
שמח להיות שייך למיעוט הרציונלי
02/08/2018 | 22:58
4
17
מי שמחליף את האידאולוגיה שלו כמו גרביים הוא לא בדיוק אדם ראוי להערצה.
לצפיה ב-'מה קורה שכאין אידיאולוגיה ששווה להיות נאמן אליה באדיקות?'
מה קורה שכאין אידיאולוגיה ששווה להיות נאמן אליה באדיקות?
03/08/2018 | 08:23
3
15
המציאות משתנה. לא תוכן להשוות מה שהיה כאן בתחילת שנות ה-70 ללפני עשור, לצורך הדוגמא. לכן, גם האידיאולוגיה צפויה להשתנות. 
לצפיה ב-'אינך שם לב שהוא לא משיב לשאלותייך ?'
אינך שם לב שהוא לא משיב לשאלותייך ?
04/08/2018 | 13:01
1
18
עד כמה אתה מוכן להשפיל את עצמך? אתה לא מרגיש שאתה שם עצמך ללעג ?
מתי תבין של אי טי ישנה אידיאולוגייה אחת בלבד שאינה תלויה בארועים שמתרחשים במדינה  ?

לצפיה ב-'דווקא שמתי לב'
דווקא שמתי לב
04/08/2018 | 13:09
15
לא נראה לי שאני שם את עצמי ללעג, אני מנסה לגרום לאנשים לפתוח את החשיבה שלהם. יש מקרים, כמו כאן, שזה לא עוזר, כנראה. 
לצפיה ב-'לא רציונלי להחליף אידאולוגיה כל יומיים'
לא רציונלי להחליף אידאולוגיה כל יומיים
05/08/2018 | 17:13
11
לגיטימי לבצע חשיבה ולשנות אידאולוגיה.
אין שום סיבה רציונלית שזה יקרה כל שנתיים.
לצפיה ב-'והם נשארים פאשיסטים גם אם אני לא הצבעתי להם'
והם נשארים פאשיסטים גם אם אני לא הצבעתי להם
05/08/2018 | 08:01
4
לצפיה ב-'הצבעה לרשויות המקומיות'
הצבעה לרשויות המקומיות
27/07/2018 | 14:54
2
34
* האם אתם מתכוונים להצביע? אם כן, למי?
* האם הצבעתם בעבר לעירייה או למועצה המקומית? 
לצפיה ב-'הבחירות לרשות המקומית'
הבחירות לרשות המקומית
28/07/2018 | 18:39
1
30
אתחיל בתשובה לשאלה- למי תצביע, שכן המועמדים הם רבים ומגוונים לכל עיר ולא בטוח שכולם מעורבים בפוליטיקה המקומית, כך שאם אגיד שאני מצביעה למועמד זה או אחר, לא ממש ישנה למי שאינו תושב נהריה, למשל.

לענין האם להצביע, בבחירות הקרובות יותר מתמיד, בנהריה, חשוב שילכו להצביע כדי להחליף את השלטון המקומי שמיצה את עצמו [בלשון המעטה!] ולקוות שיעלה מועמד שישקם את העיר ויתחיל להצעיד אותה קדימה.

נהריה היתה בעבר עיר קיט נהדרת והיום היא עיר רפאים.
כולי תקווה כי אחרי הבחירות יחל עידן חדש עבור עיר הולדתי.

לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
28/07/2018 | 19:08
20
אני תושב ת"א (מאז ומעולם). אצביע כנראה, לאסף זמיר. ממפלגת הצעירים. גם אני רוצה שהחולדה (רון חולדאי) כבר לא ישלוט בעיר ת"א. 20 שנה זה הרבה מדי. 
בעבר הצבעתי פעמיים, פעם אחת למפלגה של זמיר ועוד פעם לרפי קישון ודן להט מהירוקים (בעיקר כי ד"ר קישון, וטרינר נודע ובנו של הסופר המנוח אפרים קישון, הציל את החתול שלי ממוות). 
לצפיה ב-'רעידות אדמה...מפוברקות....'
רעידות אדמה...מפוברקות....
28/07/2018 | 12:57
2
45
אני רוצה להתייחס לרעידות האדמה....שכל הזמן מפורסמות בתקשורת.....
אומרים שהיו רעידות אדמה...אז ככה. לא היו שום רעידות אדמה
בכינרת...אלה זוהי הודעה מפוברקת ושיקרית שמפורסמת כניראה
כדי להסיט את החששות של  האזרחים מהמצב האמיתי שלנו בשטח!!!
אין ולא היו  בחודשים האחרונים שום רעידות אדמה ובטח לא בכינרת!!!!
לצפיה ב-'מאיפה המידע? את עובדת של המכון לגיאולוגיה?'
מאיפה המידע? את עובדת של המכון לגיאולוגיה?
28/07/2018 | 13:08
18
לצפיה ב-'וואלה? '
וואלה?
28/07/2018 | 18:34
49
אשמח אם תעדכני את תושבי טבריה והסביבה שבתיהם ניזוקו ברעידות האדמה ותגידי להם שאלו לא היו רעידות והנזק נגרם כתוצאה מאיזו הודעה מפוברקת ושיקרית.

לצפיה ב-'מחקר נוסף מעורר את הוויכוח על "גן ההומוסקסואליות"'
מחקר נוסף מעורר את הוויכוח על "גן ההומוסקסואליות"
25/07/2018 | 20:30
21
65

שלום לכל השמאלנים , רציתי להביא לעיונכם חלק מכתבה על מחקר אשר פורסם בעיתון "גלובס" לפני כחצי שנה תחת הכותרת " הומוסקסואליות היא גנטית" ?

מאחר וכולכם  "חכמים ומוצלחים"  רציתי שתקראו את הכתבה.
כמובן שגם כתבה/ מחקר זה הוא אחד מיני רבים וגם לא בטוח שהוא מוכיח משהו
אך הוא בכל זאת מעלה "חומר למחשבה".
מסתבר שיש חילוקי דעות בתחום זה ואולי {רק אולי} הומוסקסואליות אינה רק גנטית.
מאחר ושמאלנים פלצנים רבים אוהבים לחשוב שהם מאד נאורים ומתקדמים חשבתי שמן הראוי לחלוק איתם כתבה זו.
אני חושב שכדאי שנתוודע גם למחקרים אשר אינם תומכים רק בדעה שחד מיניות היא גנטית בלבד , לא כך "נאורים" שלי ?

להלן הקישור לכתבה המלאה.

"השאלה אם הומוסקסואליות (ובהתאם, הטרוסקסואליות) היא מולדת או נרכשת היא שאלה פוליטית משמעותית לזהות המינית. אף שהתפיסה הליברלית טוענת שאין זה משנה מהו המקור להתנהגות מינית מסוימת כל עוד היא נעשית עם מבוגרים אחרים בהסכמה, רבים מהנאבקים על הכרה בנטייתם המינית נוטים להעדיף את ההסבר הביולוגי - הרי אם מדובר בתכונה מולדת היא אינה ניתנת לשינוי ולכן אין ברירה אלא לקבל אותה.

המתנגדים להכרה בנטיות מיניות שאינן הטרוסקסואליות קלאסית, לרוב יאמרו כי אין מדובר בעניין מולד אלא נלמד, ומתוך כך נגזרות הפעולות שהם נוקטים, כמו "טיפולי המרה", הרחקת ילדים מהשפעה בכיוון ההומוסקסואלי וכדומה.
בסוף השבוע שעבר התפרסם מאמר שבחן את הקשר בין מוטציות גנטיות מסוימות לנטייה המינית של הגבר, והוסיף עוד קיסם למדורה.
המחקר, שפורסם ב-Scientific Reports (אתר המו"ל של כתבי העת מקבוצת Nature, המפרסם מחקרים ראויים מבחינת איכותם המדעית אך אינו בורר אותם לפי חשיבותם), איתר שתי וריאציות גנטיות שנמצאות במתאם עם הומוסקסואליות. עדיין לא ברור עד כמה משפיעים ההבדלים הללו על הנטייה המינית ביחס להבדלים גנטיים אחרים שלא זוהו במחקר או להבדלים סביבתיים בין הנבדקים, אולם בדיקת השפעתם של גנים אלה על ההתפתחות יכולה לשפוך אור על האופן שבו מתפתחת הומוסקסואליות.
אזור אחד בכרומוזום 13 בגנום, שבו הופיע הבדל בין הגאים לסטרייטים, נקשר בהתפתחות ההיפותלמוס במוח במהלך ההיריון, זמן לא רב לפני הלידה. בשנות ה-90 התפרסם מחקר שלפיו ההיפותלמוס של גברים גאים קטן מזה של סטרייטים, ודומה יותר בגודלו להיפותלמוס של נשים. הסיבה לא הייתה ידועה, והממצא כעת תומך בהסבר שלפיו הגן משפיע גם על מבנה המוח וגם על הנטייה המינית.
הגן השני, TSHR, מייצר חלבון הקשור לגרוי בלוטת התריס. הממצא הזה תואם את השכיחות הגבוהה יחסית של מחלת גרייבס, המזוהה עם פעילות יתר של בלוטת התריס, בקרב הומוסקסואלים.
החוקר אלן סנדרס, מ-North Shore University באילינוי, מדגיש שגם גבר עם שתי הווריאציות הגנטיות הללו עשוי להיות סטרייט. כמו תכונות רבות, גם במקרה הזה כנראה מדובר בתכונה שיש לה מגוון גורמים, סביבתיים ומולדים, וגאים שונים יכולים להפוך ל"כאלה" מסיבות שונות."

בקיצור , רב הנסתר על הגלוי בנושא זה , יש עדיין חילוקי דעות לא מעטים ולכן , עבדכם הנאמן אינו תומך בהפיכת ילדים לשפני ניסיונות כל עוד לא תהיה תמימות דעים בנושא.

יאללה , תצרחו במקהלה , "הומופוב" - אני נהנה מכל רגע

לצפיה ב-'ניסיתי תמיד להבין את "אפקט העדר"'
ניסיתי תמיד להבין את "אפקט העדר"
26/07/2018 | 07:15
2
52
גם אצל הימין וגם אצל השמאל אך אצל השמאל הבעיה הרבה יותר קשה שכן הם אמורים להיות הרבה יותר חכמים מאוכלוסיות אחרות 

ובכן , הגעתי למסקנה שהרצון הזה להיות משויך למה שקרוי " השבט החושב" אינו אופייני רק למשתכנזים בזויים , הוא אופייני גם לרבים מאנשי השמאל הישראלי , אשכנזים ומזרחים כאחד.

לדוגמא : התקשורת הישראלית ומובילי דעת קהל אינטרסנטים שמאלנים החליטו כי זה מאד "נאור והגיוני" לתמוך בכל עמדות הקהילה הגאה ללא יוצא מן הכלל , כאילו אומרים  "סמכו עלינו , אנו נציגי החכמה עלי אדמות וכל מי אשר רוצה להצטייר בעיני הבריות כאינטלקטואל רם מעלה חייב להתיישר עם כל עמדותינו " 

וכך יוצא , שגם אנשים נאורים בעיני עצמם  מוצאים עצמם תומכים בדעות מטורללות מבלי להפעיל קצה קצהו של הטלת ספק בריא , מבלי לשאול שאלות מתבקשות , מבלי להסתמך על מחקרים מדעיים לכאן ולכאן אלא רק על מחקרים אשר תומכים במה שהוכתב להם ע"י חונטת "הנאורים והמתקדמים" 
וכך הם מוצאים עצמם מגיעים עד ידי תמיכה בניסיונות של חשד לגידול מלאכותי של תופעת החד מיניות באמצעות אימוץ / פונדקאות של ילדים בתאי משפחה גאים וזאת מבלי שתהיה להם תמימות דעים של עולם המדע.
כלומר , נעשה מן הילדים " שפני ניסיונות" ואם הם יהפכו לחד מיניים בבגרותם הרי זה משובח או שפשוט נודה בטעותנו ונאמר , אופס טעינו " ונמשיך לחייך כאילו כלום לא קרה 

"אפקט העדר" נמצא גם בימין וגם בשמאל אך אצל השמאלנים הבעיה קשה הרבה יותר , הם הרי אמורים להיות "אור אינטלקטואלי" לשאר אחיהם הימניים אשר לא ניחנו במוח אנליטי מתוחכם .

לצפיה ב-'צהריים טובים, בלי קשר לנושא שדיברת עליו- עדריות קיימת בחברה '
צהריים טובים, בלי קשר לנושא שדיברת עליו- עדריות קיימת בחברה
26/07/2018 | 11:44
1
38
האנושית מאז ומעולם. רצוי שאנשים יחשבו ויפעלו על דעת עצמם, אבל הבעיה היא שרבים משנים את עורם, בחיים המקצועיים והאישיים, מחשש שיסתכלו עליהם באלכסון. מודה שלא פעם אני אחד מהם, אבל אני משתדל לחשוב בכוחות עצמי. אתה בטח שם לב בדעות שלי, שלפעמים אני נותן מלה טובה למישהו שאני ממש לא סובל. שיבחתי בפלטפורמה הזאת את מיקי זוהר ואת מירי רגב,  כשהגיע להם לדעתי. כמובן שירדו עלי, אבל לא ממש אכפת לי. 
לצפיה ב-'כל הכבוד על הכנות שבדבריך.'
כל הכבוד על הכנות שבדבריך.
26/07/2018 | 15:59
28
כתבת משפט יפה "הבעיה היא שרבים משנים את עורם, בחיים המקצועיים והאישיים, מחשש שיסתכלו עליהם באלכסון " 

הווו , אילו ידעת עד כמה מדויק המשפט הזה.
לצפיה ב-'ברנהיימר: "הומוסקסואליות היא נרכשת, בעקבות הטיפול התחלתי ...'
ברנהיימר: "הומוסקסואליות היא נרכשת, בעקבות הטיפול התחלתי ...
27/07/2018 | 08:00
1
34
להסתכל על בנות"...

שלום שמאלנים נאורים למראית עין שלי .
הפעם רציתי לענין אתכם עם סיפורו של הומוסקסואל מוכר שלא חושב שכל ההומואים נולדו הומואים.
בחרתי להדגיש עבורכם התבטאויות מעניינות.......
אז אני מבקש מכל "החכמים בלילה", אלו בעלי המוחות המקובעים אשר חשים כי "הנאורות והקידמה" היא נחלתם הפרטית בלבד להיחשף גם אל דעות ותחושות מעט שונות.
אני כמובן מחוייב להזכיר שאין בדבריו של נשוא הכתבה משום הוכחה כלשהי, דבריו מעלים {לדעתי} אי אילו תמיהות....

אבנר ברנהיימר, מבכירי התסריטאים בארץ, יוצר הסרט “יוסי וג’אגר”, סדרת הטלוויזיה “אמא ואבאז” ועוד. ברנהיימר יצא מהארון לפני שנים רבות והוא חי עם בן זוגו. בראיון שהתפרסם השבוע במגזין “ליידי גלובוס”, ובראיון שהתפרסם ב”הארץ” הוא מספר כי בעקבות הטיפול הפסיכולוגי שעבר גילה את הצד ההטרוסקסואלי שלו. ברנהיימר יוצא נגד “הטרור הקהילתי” המטיף ליציאה מהארון, הוא סובר כי הבחירה באורח חיים זה אינה נותנת מענה למצוקה, והוא קורא לחופש בחירה גם בתחום המשיכה המינית.
להלן קטעים מהראיונות:
“אני לא חושב שכל ההומואים נולדו הומואים”
– בדקת את המשיכה הזו?
“אני לא אפתח את היחסים שלי עם ערן כדי לבדוק את זה, זה גם לא שבא לי לממש את זה. אבל אני הרבה יותר מודע לנשים כיצורים מיניים, למורכבויות שלהן. אני אגיד עוד משהו שהרבה הומואים לא ישמחו לשמוע, שהוא לא פוליטיקלי קורקט. אני לא בטוח שהומואיות היא גנטית. הפוליטיקה של ההומואים נורא רצתה להגיד: זה גנטי, תקבלו אותנו כי נולדנו ככה. ואני אומר: סליחה, מי אתם שתקבלו אותי או לא תקבלו אותי, בין אם נולדתי או לא נולדתי ככה, גם אם הומואיות זו בחירה, אתם תקבלו, כי זו בחירה שלי.
“אבל אני לא חושב שכל ההומואים נולדו הומואים, יש משהו שהוא כן ביחסים במשפחה, בין האבא והאמא והילדים, שמוציא איזה פוטנציאל של הומואים ולסביות. אין לי שום ספק שזה שילוב של גנטיקה ומערך כוחות במשפחה.
“אני חושב שבאופן אישי היו לי יחסים מאוד סימביוטיים עם אמא שלי, שהייתי צריך להרחיק אותה קצת, ובחירה בגברים הייתה רצון לשים גבול ביני לבינה. לבחור בגברים, אולי מתוך חרדה שאבחר בה, שאולי אשכב איתה. אדיפלי לחלוטין. זה עלה תוך כדי הטיפול. ברגע שהשלמתי עם האזורים האלה, הצלחתי להכניס אישה לחיים שלי, כי נשים כבר לא מעוררות בי חרדה שאבלע בתוכן, שאשכב עם אמא שלי. זה נרגע אצלי”.
– לשיטתך, נטייה מינית היא הפיכה. ואם כך, יש הטוענים שאפשר לעשות טיפולי המרה.
“אולי זה הפיך, אבל השאלה למה להפוך את זה? אין שום סיבה להפוך לסטרייט, זה לא משהו שמעניין אותי. זו ברכה שיצאתי הומו”.
“חלק מתים לחזור לארון”
– מה תגיד למי שמתלבט אם לצאת מהארון?
“חלק מהחופש שאני רוצה לחשוב שהגענו אליו הוא שנפסיק להגיד לאנשים בקהילה איך להתנהג. צאו מהארון, אל תצאו מהארון. תעזבו אותנו בשקט. יש שקר שמספרים בקהילה שלנו: ‘תצאו מהארון והכול יהיה טוב, תהיו מאושרים’. מה זה הבולשיט הזה? זה טרור קהילתי. זה שקר, מוכרים פה שקר לאנשים: תצא מהארון וכל בעיותיך ייפתרו, תהיה בשמים קשת צבעים של הדגל ההומואי. המציאות מוכיחה את ההפך. אולי בארון יותר רע, אבל הבעיות ביציאה ממנו לא נגמרות, רק מתחילות”.
“את יודעת כמה הומואים יצאו מהארון והמשיכו להיות עם כל הבעיות הקודמות שלהם? בדיכאון, חרדות, חלק מתים לחזור לארון. היציאה מהארון מביאה סט חדש של בעיות עם עצמך. המכה שאתה חוטף כשאתה יוצא מהארון היא לא פשוטה. בואי אני אספר לך משהו, הרבה מהנציגים הגדולים שלנו, של היציאה מהארון, חייהם לא מאושרים במיוחד, הם בדיכאונות, על כדורים פסיכיאטריים, והם עדיין ממשיכים לנקוט בשקר הזה הלאה, שהכול ורוד שם בחוץ”.
“התחלתי להסתכל על בנות”
אמרת לי קודם שאני הומו מאוד סטרייטי, ובאמת פעם הפסיכולוג שלי אמר לי “אתה מפלרטט עם הגן הסטרייטי שלך”. וזה גאוני. הומואים תמיד חושבים שכולם הומואים והם פשוט לא מודים בזה? למה לא אומרים גם שיש הומואים שיש בהם משהו סטרייטי? ולהיות אבא של יואל חידד את זה. פתאום אתה breeder.
אינסטינקט ביולוגי קדמוני הפך למשהו נפשי.
זה בדיוק זה. ואני אגיד לך משהו יותר קיצוני – התחלתי להסתכל על בנות.
באמת?
כן. ואני מסתכל על שדיים.
די, נו!
נשבע לך. אני מסובב את הראש אחרי מחשופים.

אני פתאום חושבת על זה שהומו, גם אם באמת יש לו חברות קרובות, לא חשוף באמת לאינטימיות עם אשה. יש לו את היחסים שלו עם אמו כילד וכמתבגר ואז זהו. הקופסה הזאת נסגרת.
היא נסגרת והיא נסגרת באופן מעורר חרדה.
ופתאום אתה מחזיר את זה לחיים שלך.
לגמרי. ועוד בגיל ארבעים. תקשיבי, זה היה כזה שוק. זה גם מאוד שיפר את היחסים שלי עם אמא שלי. הפסקתי לפחד מנשים ולכן הרגשתי יותר ביטחון להתקרב אליה.
מצאתם נקודת השקה.
בדיוק. יכולתי להתקרב אליה בלי להילחץ מזה שאני באינטימיות גדולה עם אשה. ולכן כל המהלך הזה של יואל ורות, הכביכול מלאכותי, העלה משהו הכי עמוק. יש לי חברות קרובות, אבל היתה התעלמות מוחלטת מכל הנשיות הפיזית. היא לא היתה קיימת מבחינתי. יותר מזה, נשים נורא מיניות ממש איימו עלי. הייתי מתרחק מהן.
תנסה להסביר למה.
היום אני כבר יודע שדווקא בגלל שהיתה לי איזו משיכה. פחד גבהים זה משהו שיש למישהו שקצת רוצה לקפוץ. גם אמא שלי היא אשה מאוד מינית. אני רואה עכשיו את הנשיות אחרי שנים שברחתי ממנה.

לצפיה ב-'אנשים חיים בסרטים עם עצמם. ומכל שטות פותחים מחקר'
אנשים חיים בסרטים עם עצמם. ומכל שטות פותחים מחקר
29/07/2018 | 06:08
17
שלא אומר כלום מלבד כלום. מה אתה רוצה לומר? 
לצפיה ב-'אני באמת לא מצליחה להבין למה אתה אובססיבי לנושא הזה?'
אני באמת לא מצליחה להבין למה אתה אובססיבי לנושא הזה?
27/07/2018 | 09:00
14
63
מה איכפת לך מההומוסקסואלים?
תתמקד באישתך ובילדיך.
תודה לאלוהים כל בוקר שלא עשה אותך אישה ולא עשה אותך הומוסקסואל.
תתעסק בענייניך האישיים ובנערות הליווי שמספקות את הצרכים שלך שאשתך החסודה לא יכולה להעניק.
תהיה מאושר בחייך, במשפחתך ובילדיך. תחנך אותם כמו שאתה מוצא לנכון.
אתה כל הזמן חופר וחופר בנושא ההומוסקסואלי 
ומנסה לשכנע את המשוכנעים בצדקת דבריך.
מביא אסמכתאות, מחקרים, מאמרים, עדויות ושאר ירקות והכל כדי להוכיח שהומוסקסואליות בכלל זאת המצאה של השמאלנים הנאורים. כאילו היא לא באמת קיימת בטבע ולא באמת דוד אהב את יהונתן יותר מאשר כל אישה אחרת.
בתור אחד שמאוד גאה בסטרייטיות שלו,
הרי אתה מדבר על הומוסקסואליות מעבר לרגיל.
אני מכירה הומוסקסואלים. המון. הם לא מדברים על הנושא בכלל. הם חיים את החיים שלהם כמו כולם. אוהבים, שונאים, עובדים, מתאהבים, בוגדים, מתחתנים, מאמצים ילדים, מנסים בכל כוחם לחיות את החיים האלו במסגרת מה שהטבע
נתן להם בעולם הזה.
ואתה, איש קטן ומושתן, מפמפם שוב ושוב את ההתלבטויות שלך
עם ילדיך ועם הנושא הזה כאילו זה מה שבוער בעצמותיך.
מנסה להוכיח קבל עם ועדה שאתה גבר גבר. 
גבר אמיתי לא מתעסק בנושא הזה בכלל. זה לא מעניין אותו. זה לא מעסיק אותו וגם לא מנסה להשליך מהנושא הזה לפוליטיקה. אתה מנסה לקשר את ההומוסקסואליות לשמאלנות ולבחירה מרצון. הומוסקסואליות היא גנטית ולראיה משפחות רבות בהן שני אחים הם הומוסקסואליים או שתי אחיות, שתי בנות דודות, לסביות. אתה מביא כל מיני עדויות של אנשים בודדים מתוך הכלל. אני יכולה להביא לך מיליון סטרייטים כביכול שהם עדיין בארון מהסיבה הפשוטה שהם בעצמם לא הגיעו לתודעה של מה הם באמת. כל אחד חי לפי מה שמתאים לו בסביבה שלו.
אתה לא הומופוב,
אתה סתם אובססיבי, משועמם, נקמן ונטרן שהיה רוצה להעלות באש
ולשרוף את כל מי שלא חושב בדיוק כמוך ואת כל מי שלא מעריץ את
דבריך כאילו היו תורה מסיני.

יום טוב שיהיה לך ושבת שלום
ומאחלת לך באמת בריאות שלימה
ופחות אובססיביות לשמה.
לצפיה ב-'הוו ברוכה הבאה...., תיארתי לעצמי שלא תצליחי להתאפק '
הוו ברוכה הבאה...., תיארתי לעצמי שלא תצליחי להתאפק
27/07/2018 | 09:56
2
51
אתחיל בכך שאני אוהב מאד סקס וביקורים חצי שנתיים אצל נערת ליווי מובחרת עושה לי טוב על הלב.  גיוון הוא דבר נפלא.
מדובר בפורום מכובד , האם היית רוצה שאזכיר את דעותיי לגבי היחסים בינך לבין בעלך ?
אם את רוצה לדון באישתי החסודה בואי לקומונה שלי ונדון בהרחבה בה ובבעלך.
למה את מכנה אותי "מושתן" - מדוע את מקללת אותי ?
אם תמשיכי כך אפנה אל המנהלת בתלונה עליך....
האם לאדם אסור לכתוב את דעתו ?
את כועסת עלי מפני שאני כותב את דעתי אשר מנוגדת לשלך ?

ועכשיו אני קצת עסוק , מאוחר יותר אגיב בהרחבה לדברייך , מבלי לפגוע , בקומונה זו אני משתדל לשוחח לגופו של נושא בלבד.
לצפיה ב-'אל תגיב בהרחבה ולא בקיצור'
אל תגיב בהרחבה ולא בקיצור
27/07/2018 | 10:18
1
51
אין לי שום כוונה להיכנס איתך לדיון.
לך לטיפול. מאחלת לך
בריאות שלימה למען ילדיך.

בכל אופן,
ממילא רוזי תמחוק את תגובתי,
חבל על הזמן שלי. הקומונה שלך לא ראויה לכף רגלו של אדם.

שבת שלום.
לצפיה ב-'אני מבטיח להשתדל לא להגיב...'
אני מבטיח להשתדל לא להגיב...
27/07/2018 | 10:45
8
לצפיה ב-'כמה מילים קטנות'
כמה מילים קטנות
27/07/2018 | 10:19
2
57
פעמים רבות חלקתי על דעותייך, התנהלותך ותגובותייך.
לא הפעם.
הפעם, בכל מילה איתך!

שבת שלום
לך ולכל בני ביתך

תוספת בעריכה
למה? למה ככה את ממעיטה בערכי?
ממש העלבת אותי בסיפא של תגובתך השניה
לצפיה ב-'סליחה, לא התכוונתי להעליב, פשוט חששתי'
סליחה, לא התכוונתי להעליב, פשוט חששתי
27/07/2018 | 10:27
41
שבת שלום ומבורכת
לצפיה ב-'ברור שאת בכל מילה איתה , זכותך'
ברור שאת בכל מילה איתה , זכותך
27/07/2018 | 10:43
46
המלאה , שהרי "נאורות" מסוג מסוים היא דבר מדבק 
מה עם איזו התייחסות למחקר אשר פתח את השרשור ?

נוו , הצלחתי לעורר קצת את הפורום הזה , לא מגיעה לי טפיחה על השכם ? 

ראו איך הצלחתי להפשיר את היחסים בין שלושה גולשים מאד "נאורים" אשר חזרו לכתוב יחד תחת קורת גג אחת למרות משקעי העבר. 

לצפיה ב-'האמת היא שכאב לי לקרוא את דברייך. כאב מכיון שאני יודע '
האמת היא שכאב לי לקרוא את דברייך. כאב מכיון שאני יודע
27/07/2018 | 11:36
6
70
שבניגוד לעצותיי אלייך את פשוט נפגעת מדבריו של אדם שכל מוסד ראוי היה מרחיק אותו משורותיו.
את צריכה להבין (שוב), טבעו של האדם הזה הוא לפגוע היכן שהוא חושב שיש לו יתרון יחסי. הוא לא הומו (לפחות לא כלפי חוץ) אז זה נתפס כיתרון עלייך. הוא ילעג
הוא יפגע והוא ינגן על זה. זה מוציא אותו לרגע מהמצב האישי בו הוא נמצא.
משום מה תמיד התייחסתי אליו בכפפות של משי יחסית לדברים שיכולתי לכתוב.
הוא נתפס בעיני כארנב מבוהל שבורח מעצמו על ידי חבירה לכל האלמנטים שבעיניו הם חלשים אף יותר ממנו. הוא מוכיח את "גבריותו" רק על ידי פגיעה בך משום שאת עדינה בהתבטאויתיך. את זוכרת מה קרה לו כל פעם שניסה לעשות זאת לאנשים פחות עדינים. הוא נס על נפשו ליילל במדמנה.
הרי מה יותר קל מאשר ללעוג לו על הקמצנות החולנית שלו שפוגעת בבני משפחתו?
ללעוג לו על המראה שלו ובני משפחתו, ללעוג לו על "חוכמתו", על העובדה שהוא חנפן ולקקן מהסוג הנקלה, ללעוג לו על סיפורי אלף לילה ולילה שהוא מספר על השכלתו עושרו ורווחתו וזה רק על קצה המזלג.
הרי העובדות מוכיחות תמיד את ההיפך ואלו עובדות שהוא מספק רק שבעוונותיו הוא לא שם לב לזה אפילו.
יש מישהו אצלו במדמנה שעושה ממנו חוכא ואיטלולה על בסיס קבוע, אז מה, את חושבת שהוא לוקח משהו מזה ומנסה להפנים? מה פתאום.
"המורה" שמסביר ומראה ומוכיח לכולם (בסגי נאור) הוא לא יותר מקופי פייסט של דברים בהם הוא נתקל. גם אז הוא לא תמיד מצליח להבין מה הוא קורא בעצם.
הוא והחבר שלו הם מקרה קיצון של ישראל הלבנטינית. את שיחסית אליו הצלחת
לבנות משפחה בריאה נחשבת כמובן למשתכנזת רק מכיון שאת מצליחה.
הוא שלמרות כל מאמציו נשאר הרחק מאחור סבור שזה רק בגלל שהוא מזרחי.
כך ימשיכו עוד דורות רבים של מקופחים רק מכיון שהתירוץ לאי הצלחה הוא "אני בסדר זה האשכנזים השמאלנים המנייאקים שלא נותנים לי להצליח". בחינה עצמית? התבוננות פנימית והפקת לקחים? מחשבה איך הוא יוצא מהבור? הצחקת אותי, זה לעולם לא, זה קשה מידי אז בוא נפגע ביחפה לשיפור הדימוי העצמי.
אני מדגיש, ביקורת עלייך היא לגיטימית אבל על אורח חייך ובני משפחתך? לחלוטין לא והוא עושה זאת שנים.
אני מבטיח לך שהוא היה מאוד רוצה להיות כמוך מהרבה בחינות, מספיק שתראי איך הקנאה שלו בכל מי שמצליח אוכלת אותו לאט לאט.
הוא ראוי לרחמים יותר מכל דבר אחר.
לצפיה ב-'פוס , נרגעת ? הוצאת הכל מהבטן'
פוס , נרגעת ? הוצאת הכל מהבטן
27/07/2018 | 12:04
50
או שנשאר עוד ? 
אתה צריך להבין יקירי , אני לא אתן לך לדרדר את השיח בפורום איכותי ורציני כמו זה. 
את המענה לפוסט הנוכחי תקבל במיקום הוירטואלי הסודי שלנו אותו אתה קורא באדיקות. 

אני דווקא רוצה לעזור למנהלת הפורום שלנו לעצב פורום נטול התייחסויות אישיות ,  היא הביעה את רצונה עשרות פעמים בעבר ואם תמשיך עם הפוסטים התוקפניים שלך אתה תעלה את חמתה , ראה הוזהרת 

אני לא מבין , בא אדם , כותב את דעותיו ובתגובה לכך מותקף אישית.

אתם הרי נאורים , אתם הרי בעד דיון לגופו של נושא ולא לגופו של אדם , אתם הרי הרבה יותר אינטילגנטים מבור כמוני . 

פוס יקר , דעותינו אחד על השני ידועות והן לא ישתנו לעולם , הבה נניח להם בפורום זה , במידה ולא אתלונן עליך בהנהלת הפורומים תלונה קשה ביותר.....

לצפיה ב-'היי פוס, קראתי את דבריך עכשיו בעיון'
היי פוס, קראתי את דבריך עכשיו בעיון
27/07/2018 | 18:57
3
47
והאמת היא שאין לי הרבה מה להגיד
מלבד זאת שאני מוכרחה לציין שלא נפגעתי כלל וכלל,
היו דברים אחרים הרבה יותר חמורים שהוא כתב שמהם באמת נפגעתי
ולא הגבתי. כשאני נפגעת באמת אני לא מגיבה. אני נותנת לזמן לעשות את שלו,
סופרת עד עשר. נושמת עמוק עד שזה עובר.
הפעם קראתי, בכלל לא נפגעתי, ההיפך, הבנתי עם מי יש לי עסק ולכן באמת
שאלתי את מה ששאלתי מתוך סקרנות נטו. זה מאוד מסקרן אותי התופעה הזאת
שנקראת שחר, והאובססיביות הזאת שיש בו בנושא הזה. לי בכל אופן זה נשמע
כמו משהו מאוד חולני ולא בריא נפשית. אדם בריא בנפשו לא מתעסק בנושא הזה כל כך הרבה ולא יוצר אובססיביות כזאת שדורשת טיפול.
מאוחר יותר ראיתי שיש בפורום עוד אשכול שעוסק בנושא הפונדקאות
וגם שם הוא כיכב עם עוד כמה משתתפים, הדיון הוא לגיטימי. הכל טוב.
זכותו של כל אדם לחשוב מה שהוא רוצה ולחיות את חייו באופן שהוא מוצא לנכון.
לא מקבלת את העובדה שהממשלה הזאת עם אוסף החוקים שלה
הופכת אזרחים מסויימים לאזרחים סוג ב' ואזרחים אחרים לסוג ז'
ומרוממת לדרגת אלוהות את היהודים החרדים שמקבלים הכל, את כל הזכויות
רק בגלל שחתכו להם את הז*ן ולא משתתפים בחובות. זאת הממשלה הנוכחית
שמוסיפה חטא על פשעי אבות האומה שלא חזו מראש את הצרה הצרורה
שיום אחד תפלג את האומה הזאת לשתיים.

שבת שלום
לצפיה ב-'אני שמח שלא נפגעת , גם אני לא נפגע מן "הברכות" '
אני שמח שלא נפגעת , גם אני לא נפגע מן "הברכות"
27/07/2018 | 20:27
1
45
שאת ממטירה עליי .
אני שמח מאד על כי נפל בזכותי לכתוב לכם על נושאים רבים ובכך אולי להעשיר אתכם.

מחקריו של ד"ר אורי מילשטיין על רבין ז"ל היו מרתקים , לא כך ידידיי ?
 אישיותו של שמעון פרס ז"ל , תקופת הסזון , רצח לוחמי אצ"ל מנוטרלים אשר ברחו מן האלטלנה , אישיותו של קסטנר, שלטון מפא"י הארור , פירוש הביטוי
 "משתכנז" , מרגלים יהודים אשר תמיד מגיעים מצד אחד של המפה הפוליטית, תושבים מפונקים ונהנתנים אשר חיים בהרבה מעל ליכולתם הכלכלית ועוד נושאים רבים ומגוונים עד שהגענו לנושא חד המיניות הנרכשת או לא.

בקיצור , כל הנושאים שלא רציתם לדון עליהם {מענין מדוע?}

לדעתי אתם צריכים להודות לי , בזכותי אתם מוכנים לחיים האמיתיים.
מה אתה אומר פוס? אני צודק או אני צודק ? 

.

לצפיה ב-'טפל בעצמך. למה אתה מזניח?'
טפל בעצמך. למה אתה מזניח?
29/07/2018 | 06:22
6
לצפיה ב-'נשמע ממש חולני. רפואה שלמה לו'
נשמע ממש חולני. רפואה שלמה לו
29/07/2018 | 06:21
7
לצפיה ב-'אם כל זה נכון זה באמת כואב לשמוע'
אם כל זה נכון זה באמת כואב לשמוע
29/07/2018 | 06:16
7
לצפיה ב-'אשתדל לענות לך ברצינות ולעצם הנושא בלבד.'
אשתדל לענות לך ברצינות ולעצם הנושא בלבד.
27/07/2018 | 15:03
43
אני מאשים את חונטת "הנאורות" בכפיה מחשבתית , כפיית דעות אשר הן כביכול נאורות .
אותה חונטה נוהגת ללעוג ולהשפיל את כל מי אשר חושב אחרת ממנה ויש אנשים חסרי בטחון עצמי משווע , הם כמהים לחסות תחת צילו של אותו מועדון חברים "נאור ומתקדם" ולכן הם מחצינים ותומכים נחרצות בדעות מבוססות אג'נדה אשר יש עליהן מחלוקת.

הם יעשו הכל על מנת שהחונטה לא תכריז עליהם כבורים ועמי ארצות , הרי ידוע לכל כי אסור לחלוק על אף דעה מטעמה של החונטה וכל העושה זאת מסתכן בנידוי והחרמה... { שאלו את גולדן המסכן}

הנושא אשר קרוי "חד מיניות נרכשת או לא" הוא נושא ראוי ואני בסה"כ הבאתי את דעותיי הלגיטימיות בנושא אך בשל כך מיד חטפתי מקלחת צוננין אישית.

אני לא קבעתי שחד מיניות היא נרכשת בלבד וזכותי להטיל ספק לאור המידע הנוסף אשר אליו נחשפתי במהלך השנים , אני בטוח שיש לה מוערבות גנטית אך אולי יש גם מוערבות סביבתית/משפחתית ולכן הבאתי מחקר מסוים ואת דעתו של חד מיני מסוים.

אני יכול לומר לך שקראתי עוד כמה דעות של אי אילו רופאים מוערכים בנושא אשר חולקים על הסברה כי חד מיניות היא גנטית בלבד. {אולי אביא אותם בהמשך}
כך שאין תמימות דעים בנושא זה וזאת למרות החד משמעיות אשר ננקטת ע"י רבים מבני הקהילה הגאה.

הדיקטטורה המחשבתית הנאורה הזו מפריעה לי ולכן אני מוצא לנכון לכתוב את השגותיי דווקא בפני גולשי פורום זה אשר חלקם מאד מאד נאורים......

אני לא אתמוך באימוץ ילדים ע"י משפחות גאות עד שהמדע יגיע לתמימות דעים בנושא זה שכן ילדים אינם אמורים להיות שפני ניסיונות , יש להוסיף כי לנושא זה יש השלכות אחרות אשר להן לא אכנס כעת.

אני לא בא אליך בטענות כלשהן , בסה"כ אני מבין את עמדתך האישית בנושא אך אני בז לכל אותם "נאורים למראית עין" אשר עומדים דום למשמע כל דעה לא מבוססת אשר נתמכת ע"י החונטה השמאלנית תקשורתית מבלי להטיל ולו ספק קטנטן , הרצון הזה להיות חלק ממועדון "איכותי וייחודי" גורם להם להיות סוג של רובוטים , בדיוק כמו אותם חותמי עצומות סדרתיים מן השמאל הישראלי.

"הספק הוא האבא של התבונה" וחוסר הבטחון של המסכנים הללו גורם להם להיות הרבה פחות נאורים מכפי שהם באמת  {והמבין יבין}

איני מתכוון להתייחס לכל "הברכות" אשר בירכת אותי שכן את במו פיך קבעת בפוסט שלך כי איני "הומופוב" וזה בהחלט דבר אשר מפריד אותך לטובה מיתר "הנאורים" אשר כותבים פה

אז אני מודה לך על המחמאה ומאחל לך שבת שלום.
לצפיה ב-'אני מאחל לך רפואה שלמה'
אני מאחל לך רפואה שלמה
27/07/2018 | 09:12
10
לצפיה ב-'When disasters come, where can we escape to?'
When disasters come, where can we escape to?
26/07/2018 | 15:26
40
We were taught by our parents and school teachers since we were a little child that we could create beautiful homes with our own hands. However, there are more and more earthquakes, tsunami, natural disasters and man-made disasters everywhere. The beautiful homes may disappear at any time,and even our lives are not guaranteed. Is that we humans are going perish like this? No, no, don't worry, the disaster is just a warn of God to us human beings. God's purpose is simple, just to save us. This documentary tells us God’s will and gives us a real refuge. Do you want to know? Would you like to spend time to find the answer?
Israel Music Full Documentary | 'הריבון על הכול' | Testimony of the Power of God
https://he.kingdomsalvation.org/videos/one-who-hol...

לצפיה ב-'האם לא מדאיגה כאן את מישהו הידיעה הבאה'
האם לא מדאיגה כאן את מישהו הידיעה הבאה
24/07/2018 | 12:57
10
75
"ליקוי הירח השבוע מעל ירושלים יסמן את סוף העולם?
https://news.walla.co.il/item/3175172
לצפיה ב-'אותי מדאיגה הרבה יותר העובדה שאבן נפלה מהכותל.'
אותי מדאיגה הרבה יותר העובדה שאבן נפלה מהכותל.
24/07/2018 | 13:08
9
53
זה מדאיג מכיון שידוע לכולם שזה סימן שאלוהים כועס עלינו. זו אזהרה וכבר אמר הרב הקדוש רבי תנחום כהן מינץ, "בעל הקליעה" (על משקל רבי "בעל הנס"),
שאבן שנפלה מהכותל משולה לאבן ריחיים שהתווספה לצוואר.
הוסיפו הפרשנים ותנו כי זה נובע משנאת היהודים את היהודים ואת דתם.
אלו אשר מפלגין בשנאה זו ומפיצים זאת ברבים מקרבים את הזמן בו נחזור להיות עבדים לגויים ונהפוך להיות בסופו של עניין כחיית השדה.
"הרבו בתפילות והוקיעו את המשניאים" סיכם זאת בחוכמה רבי עתניאל בן דרבוקה,
נצר לכהן הגדול.
ואתה, מה אתה עושה על מנת להעביר את רוע הגזרה?
לצפיה ב-'אבל שנה האדמו"ר טל (טלבוט) "בעל המפית" מעיה"ק באלטימער'
אבל שנה האדמו"ר טל (טלבוט) "בעל המפית" מעיה"ק באלטימער
24/07/2018 | 14:46
5
41
וכבר אמר שיהודים בארץ הקודש לא יפחדו בכלל כי אנחנו במפה ואנחנו נשארים במפה - לא רק בספורט, בהכל.
תעמוד לנו זכותו של מספר 6 על מספר 666 ונאמר אמן
לצפיה ב-'תנו חכמינו שעל היות נערינו המצויינים גיבורי חיל באירופה ירעד'
תנו חכמינו שעל היות נערינו המצויינים גיבורי חיל באירופה ירעד
24/07/2018 | 15:39
4
33
כל גוי בנושאו את שם הלהט'ב לשווא.
ואם עשה זאת יהודי שקיבל סל קליטה בעורמה יען מדבר סרא הוא באחיו הרי מן השמיים תבוא צרתו ותשלחו חזרה אל הרקטום ממנו הגיע לארץ הקוידש.
לצפיה ב-'אני כל כך שמח שכספי המיסים שלנו הולכים למטרות ראויות'
אני כל כך שמח שכספי המיסים שלנו הולכים למטרות ראויות
26/07/2018 | 10:43
3
18
מהכתבה: "ב"דיילי סטאר" הבריטי דווח שהרב קנייבסקי בן ה-90 טוען שהגענו לעידן המשיחי..."
ואני יותר ממסכים, נראה שאנחנו באמת בעידן המשיחי, כבר לא צריך להגיע לירושלים כדי ללקות בסנדרום ירושלים
לצפיה ב-'במצב הנוכחי כדאי לבחור את המשיח לראשות הממשלה'
במצב הנוכחי כדאי לבחור את המשיח לראשות הממשלה
26/07/2018 | 11:40
2
23
יותר טוב מביבי הוא יהיה, זה בטוח. 
לצפיה ב-'החתול הג'ינג'י של השכנה שלי מתאים יותר'
החתול הג'ינג'י של השכנה שלי מתאים יותר
26/07/2018 | 11:54
1
23
וכנראה שגם יעלה לנו פחות.
לצפיה ב-''
26/07/2018 | 12:10
2
לצפיה ב-'שנאה אף פעם לא עזרה לקירוב לבבות'
שנאה אף פעם לא עזרה לקירוב לבבות
24/07/2018 | 20:50
2
33
צריך להסביר את זה לביבי ולעודד כמה פירומנים, מכל קצוות הקשת הפוליטית, שיפנימו שזה לא עובד יותר. חלאס. 
לצפיה ב-'divide et impera היה עקרון שליטה מקובל בסנאט של רומי'
divide et impera היה עקרון שליטה מקובל בסנאט של רומי
25/07/2018 | 14:36
1
22
המושל הרומי אולוס גביניוס פירק את מחלק יהודה ל 5 מחוזות נפרדים כדי שיהיה לו קל למשול והשיטה באמת עבדה.

תאר לך את חזון הבלהות של נתניהו בו אנשי פריפריה, מושבים עיירות וקיבוצים יתאחדו עם הערים הגדולות במרכז, שחילונים ודתיים ישבו יחד וידרשו מנתניהו ומממשלתו פתרונות.
פתאום בעיות הבטחון של חוטף עזה לא יהיה רק של ה"אסמולנים האשכנזים", מערכת הבריאות המדורדרת לא תהיה בעיה רק של "המרוקאים מדימונה", בעיות התחבורה במרכז הארץ לא יהיו בעיה רק של "המתנשאים מתל אביב וגבעתיים".
ואז מה? הממשלה פתאום תצטרך למצוא פתרונות? לעבוד? לדאוג לרווחתו של העם?
חס ושלום, הרבה יותר קל לשסות את פלגי העם אחד בשני ולגמור בזה את העבודה.
יש שריפות בחוטף עזה? זה מגיע להם כי הם אשכנזים חילונים, יש צפיפות דיור בלתי נסבלת וזוהמה במאה שערים ובני ברק? זה מגיע להם כי הם דוסים, מבני ציבור יקרסו בבית שאן ברעידת אדמה? מגיע להם לבטלנים מעיירות הפיתוח, בעיה עם ילדי תימן? זה שימון פרס אכל זרוע של ילד תימני בקערה של פסח יחד עם מצה מדם של ילדים תימניים, מיסים מופרעים על דלק ומכוניות? מגיע להם הם אנשי היטק וכו' וכו'.
לא מספיק מסוכסכים? אין בעיה, נמציא חוקים שלא נחוקק כמו גזר דין מוות או שלילת אזרחות או חוק צרפתי, ואם נראה שהם עדיין לא מספיק מסוכסכים אז באמת נחוקק חוקים כמו חוק הלאום או חוק המרכולים.
וזהו, אפשר לשלוט עוד 10 שנים.
ואתה חושב שזה לא עובד יותר?
לצפיה ב-'ידוע שהמקורבים לצלחת מקבלים יותר מהשאר'
ידוע שהמקורבים לצלחת מקבלים יותר מהשאר
25/07/2018 | 14:56
31
ועדיין, למרות שכל מה שאמרת נכון, הגבולות נחצו מזמן. נכון, לא מדובר בשלטון סטייל רוסיה או טורקיה (ובאותה הזדמנות אני מאחל לארדואן חיים פוליטיים קצרים ככל האפשר), אבל צריך שמישהו יציב גבול. כנראה שזה לא יהיה מנדלבליט, כי הוא בדילמה קשה. אולי היועמ"ש שיחליף אותו, אלא אם כן שוב יהיה מינוי של ביבי.
לצפיה ב-'ממליץ לצפות בשטוקהולם'
ממליץ לצפות בשטוקהולם
25/07/2018 | 17:20
34
הסדרה של כאן 11 מצחיקה ומעניינת. מדובר למעשה במיני סדרה בת 4 פרקים, 3 זמינים באתר למי שפספס. כזכור, מדובר בעיבוד לרומן של נעה ידלין. ארבעת חבריו של פרופסור לכלכלה, חושבים כיצד ירוויחו ממותו וזאת זמן קצר לאחר ההודעה על זכייתו בפרס נובל. משחקים שם גידי גוב, ששון גבאי, תיקי דיין, דב גליקמן ולאורה ריבלין. שחקנים אורחים (בין היתר): נועה קולר, לימור גולדשטיין, לואי נופי, עידית טפרסון וירון לונדון בתפקיד עצמו. 
לצפיה ב-'גם לנו הזכות להורות'
גם לנו הזכות להורות
22/07/2018 | 08:18
64
389
אחרי שביטל את תמיכתו בחוק שיאפשר לחד הוריים את הליך הפונדקאות, יוצאים היום בני קהילת הלה"טבים למחאה למען זכויות שוויוניות להם, כמו לכל אדם.

אם הם ראויים להיות חיילים וקצינים בצה"ל,
אם הם ראויים להיות עורכי דין, רופאים, אנשי חינוך ובעצם - הכל, למה לא...
המשך>>
אחרי שביטל את תמיכתו בחוק שיאפשר לחד הוריים את הליך הפונדקאות, יוצאים היום בני קהילת הלה"טבים למחאה למען זכויות שוויוניות להם, כמו לכל אדם.

אם הם ראויים להיות חיילים וקצינים בצה"ל,
אם הם ראויים להיות עורכי דין, רופאים, אנשי חינוך ובעצם - הכל, למה לא הורים?
ואם חלילה גבר מאבד את רעייתו ונותר עם ילד משותף, מה ההבדל?

אז היום הוא יום מחאה בכל הארץ וגם אני החלטתי לקחת חלק במה שנראה לי כמהלך כל כך לא צודק ולא ראוי.
לצאת למחות בכיכרות הערים אינני יכולה אבל לתלות את דגל הגאווה במשרד - בהחלט כן.

מקווה שהמחאה תסייע בידי כל אותם אלו שכמהים לילד ומחזקת ידיהם וידי מעסיקיהם שבחרו "לקחת צד", את הצד הנכון.
לצפיה ב-'מדינת כל אזרחיה?'
מדינת כל אזרחיה?
21/07/2018 | 05:26
16
63
וואללה?
"הוא מתנהל בדיוק כפי שנוח לו, כי במצבו הנוכחי, הוא חש שהוא פשוט יכול לעשות הכול."
חייבים לעצור את הסחף, חייבים לעצור את הגל, כי אחרת ... לא תישאר מאיתנו מדינת כל אזרחיה.

"נתניהו הסתבך בתרגיל עוקץ נדיר, שהלבין את פניו ברבים, אך האשם העיקרי בבלגן הוא כנראה הוא בעצמו. ביום שני, לאחר חודשים של תחנונים הוא נענה לבקשתו של ח"כ אמיר אוחנה והביע תמיכה פומבית ונדירה בפונדקאות לאבות יחידנים; הוא לא הסתפק בהדלפת דבריו מישיבת הסיעה אלא הגדיל לעשות ושיחרר בפייסבוק סרטון שבו הוא מבשר על עמדתו לאומה. זה היה, כנראה, צעד אחד יותר מדי, שתידלק את הסיעות החרדיות בזעם וחשש, ונתן מהצד השני השראה ללוחמים הליברלים בתוך הקואליציה לנסות לזרז עניינים. לאור תמיכת ראש הממשלה, ח"כ מרב בן ארי וחברים נוספים בכולנו הודיעו על תמיכה בהסתייגות שמאפשרת פונדקאות גם לזוגות גאים, אלא אם כן ראש הממשלה בכבודו ובעצמו יבוא להצביע נגד. החרדים נעמדו על רגליהם האחוריות ואיימו אפילו בבחירות, כך שנתניהו נאלץ להגיע למליאה ולהגיד בקולו "נגד" - פליק-פלאק גמור מההצהרות ההומניסטיות הגדולות שפיזר רק יומיים קודם לכן.
הזיגזג של נתניהו עורר צהלה באופוזיציה ושמחה לאיד גם בקרב חלק מחבריו בקואליציה, אבל לא נראה שממש אכפת לו. בניגוד לחוק הלאום, שנועד לקרוץ בענק לבייס הימני ולחזק את תדמיתו כממשיך דרכו של הרצל, הודה אחד ממקורבי ראש הממשלה השבוע כי המחאה הציבורית המתרחבת נגד אפליית הורים גאים ככל הנראה "לא תוסיף או תגרע מאיתנו מנדט אחד". כמו השיר של מייגן טריינור, אצל נתניהו, זה הכול אודות הבייס: לא אכפת לו אם יאיר לפיד יקרא לו "שקרן" וגם לא מהפוסטים הזועמים והמלגלגים ברחבי הרשת. הוא מתנהל בדיוק כפי שנוח לו, כי במצבו הנוכחי, הוא חש שהוא פשוט יכול לעשות הכול."
לצפיה ב-'מי כתב את זה?'
מי כתב את זה?
21/07/2018 | 09:23
6
53
עמדתי בעניין- בן דוד שלי (ימני מושבע, ימינה מליברמן) שמע ממקורות מוסמכים (לדבריו), שיאיר הוא גיי. דיברנו על זה, שכנראה נתניהו הסיר את התמיכה, כי גורם תקשורתי או אחר סחט אותו : אתה תתנגד לחוק, ולא אפרסם שבנך "אוהב גברים". 
נשמע הגיוני? 
לגבי יאיר לפיד, לא צריך להיות הוא כדי לדעת שנתניהו "אוהב לשחק עם האמת". זה הלחם והחמאה שלו, כמו מרבית הפוליטיקאים. ההבדל ביניהם לבינו, זה שהוא רב אומן בתחום. 
לצפיה ב-'אז עכשיו יאיר נתניהו הוא {אולי} גיי ואביו {אולי} נסחט'
אז עכשיו יאיר נתניהו הוא {אולי} גיי ואביו {אולי} נסחט
21/07/2018 | 11:06
3
50
ע"י גורם כזה או אחר.
וזה {אולי} היה נתניהו אשר הדביק לסילבן שלום פרשיית הטרדה מינית { לא כך טענת ?}

נוו טוב , אנו כבר רגילים.

דרך אגב , איני מעורה במיוחד בנושא אך למיטב הבנתי נתניהו לא הבטיח שיתמוך בתיקון לחוק הפונדקאות הנוכחי {סוגיית החד מיניים} אלא בזה שיוגש לאחריו ע"י חבר הכנסת אוחנה וזאת מפני שלא רצה שהחוק יופל ע"י החרדים ובכך לפגוע באוכלוסיות נוספות אשר אינן חד מיניות שכן החוק החדש אמור לשרת גם אותם.
ולאחר שהחוק החדש יעבור , הוא יתמוך בתיקון חדש לחוק אשר יוגש ע"י חבר הכנסת אוחנה ואשר יסדיר את נושא החד מיניים.
כך הבנתי אך יתכן והבנתי לא נכון , אם למישהו מידע נוסף או סותר אשמח להיחשף אליו.

לצפיה ב-'דרך אגב , לא מן הנמנע כי אכן מדובר בתרגיל מתוחכם'
דרך אגב , לא מן הנמנע כי אכן מדובר בתרגיל מתוחכם
21/07/2018 | 11:21
1
35
של נתניהו , הוא אכן יתמוך ויצביע בעתיד בתיקון לחוק הפונדקאות אשר יוגש ע"י חבר הכנסת אוחנה אך לא יטיל את מלוא כובד משקלו על מנת להבטיח את אישור החוק וכך התיקון לחוק יכשל.
וכך נתניהו יצליח להתפס בעיני חלק שברירי מן המחנה "הנאור" ובעיני חד מיניים מן המחנה הימני כמנהיג ליברלי אשר ראוי לתמיכתם וזאת למרות שלא הצליח להעביר את החוק.

נכון שהוא רב אמן בתחמנות ? 

מיותר לציין כי אני מתנגד מוחלט לתיקון לחוק הפונדקאות .
לצפיה ב-'לגבי התחמנות, אני מסכים. הוא אכן רב אמן'
לגבי התחמנות, אני מסכים. הוא אכן רב אמן
21/07/2018 | 11:51
37
זה אולי הדבר היחיד שיש ללמוד מנתניהו, בפוליטיקה ומחוצה לה. עם זאת, קראתי הערכות במקורות שתגדיר שמאלניים (YNET), שלקראת פברואר או מרץ יהיו בחירות מוקדמות. האם ביבי יצליח לשרוד את החקירות, ולנטרל את האופוזיציה הפנימית במפלגה. נחכה ונראה. 
לצפיה ב-'אמרתי שזו אפשרות, לעניין סילבן שלום אין לי מקור מוסמך'
אמרתי שזו אפשרות, לעניין סילבן שלום אין לי מקור מוסמך
21/07/2018 | 11:49
26
האמת, שהכל אפשרי. 
לצפיה ב-'כנראה שמועה, ליאיר נתניהו היו בנות זוג אטרקטיביות ביותר'
כנראה שמועה, ליאיר נתניהו היו בנות זוג אטרקטיביות ביותר
23/07/2018 | 02:00
1
26
ביניהן סטודנטית (לשעבר, כבר סיימה את לימודיה) נורבגית חתיכה שלמדה במרכז הבינתחומי בהרצליה, ממקורות זרים נמסר שהיא זרקה אותו ולא הוא אותה כפי שפרסמו מקורות ישראלים.

יש יותר סיבות להאמין שיאיר נתניהו סטרייט מאשר שהוא הומו.
לצפיה ב-'כל עוד הוא לא בוחש בעניינים מדיניים, שיהיה מה שהוא רוצה'
כל עוד הוא לא בוחש בעניינים מדיניים, שיהיה מה שהוא רוצה
23/07/2018 | 08:25
11
לצפיה ב-'ישראל מדינת כל אזרחיה אך אין בה שוויון זכויות וחובות לאזרחים'
ישראל מדינת כל אזרחיה אך אין בה שוויון זכויות וחובות לאזרחים
23/07/2018 | 01:56
8
27
יש אזרחים סוג א' - חרדים - להם יש רק זכויות ואין חובות
יש אזרחים סוג ב' - מתנחלים - להם יש חובות אך יותר זכויות מלאזרחים אחרים (שלא יכולים מן הסתם לקבל את ההטבות להן הם זוכים)
יש אזרחים סוג ג' - דתיים לאומיים - להם יש קצת פחות זכויות מלמתנחלים אך בצה"ל ובמערכת החינוך הם השולטים
יש אזרחים סוג ד' - ערבים אזרחי ישראל - להם יש אותם זכויות שיש לרוב האזרחים אך פחות חובות (למשל לא מחויבים בשירות צבאי, לא אוכפים עליהם חריגות בניה, וכו')
יש אזרחים סוג ה' - יהודים שאינם חרדים, אינם מתנחלים ואינם דתיים לאומיים - להם יש זכויות המקובלות בקרב רוב הקבוצות אך יותר חובות
יש אזרחים סוג ו' - אתיופים - אותם מפלה הרבנות בין אם הם יהודים בין אם לאו
יש אזרחים סוג ז' - ספק יהודים ולא יהודים שהיגרו לישראל - אותם מפלה הרבנות בכל מה שאפשר.
יש אזרחים סוג ח' - עובדים זרים שהתאזרחו באמצעות נישואין לאזרח/ית ישראל - להם יש פחות זכויות מלכל השאר.
יש אזרחים סוג ט' - יהודים/ות שנישאו בישראל ללא יהודים/ות ומאיימים לשלול את אזרחותם

אם שכחתי סוגים נוספים אני מתנצל.
לצפיה ב-'כצפוי, שכחתי מספר סוגים נוספים וגם עכשיו לא ברור אם אשלים את'
כצפוי, שכחתי מספר סוגים נוספים וגם עכשיו לא ברור אם אשלים את
23/07/2018 | 02:22
1
23
כולם.

קשה לי גם להחליט היכן למקם אותם:
דרוזים- נושאים בכל בחובות אך מופלים בתקציבי חינוך ודיור
רוסים - סיפור מורכב, תלוי אם מכירים בהם כיהודים או לא
צ'רקסים - מאוד קרובים למעמד של הדרוזים אך יותר מופלים מהם
ארמנים - לא יודע עליהם מספיק בשביל לכתוב

אשמח אם מי שיקראו ישלימו את התמונה.
לצפיה ב-'השתייכות ללאום יהודי מחייבת לא רק מוצא אתני,'
השתייכות ללאום יהודי מחייבת לא רק מוצא אתני,
23/07/2018 | 12:58
26
כמו שמקובל בקרב עמים אחרים, אלא גם שיוך או שיעבוד דתי. אני למשל יהודי סובייטי שלא קיבל שום חינוך דתי ואינני מוכן גם עכשיו לקבל את "עול התורה" שנראית לי כאוסף דעות קדומות וגזעניות שמקדמות רעיון של עם נבחר בדומה לרעיון עליונות של הגזע הארי שהיה מקובל בגרמניה של שנות ה-30. יש לי סרטון על הימים ההם:
הסרטון אינו פועל בישראל ועל מנת לצפות בו צריך לשנות את מיקום המדינה ולציין כל מדינה אחרת בעולם.
לצפיה ב-'כאילו שבמדינות אחרות יש '
כאילו שבמדינות אחרות יש
23/07/2018 | 10:27
28
מזכיר לי שאני צריך לראות את "ארבעת השבטים" של שרון כידון שהקלטתי וטרם הספיקותי להציץ בה. אגב, הפגנת הלהט"בים  מאתמול היא הפגנת שמאל במסווה. זו לא בושה, הם רק צריכים להודות בכך. 
לצפיה ב-'לדעתי אתה טועה בזכויות של אזרחים סוג ה''
לדעתי אתה טועה בזכויות של אזרחים סוג ה'
24/07/2018 | 10:25
4
18
אלו שאינם דתיים משלמים מיסים הקימו את המדינה הזו וסוחבים אותה על גבם.
בניגוד לאזרחים דתיים מדרגות שונות, סוגים א' ב' ו-ג' הם לא רשאים להתחתן ולהתגרש כדרכם, הם לא זכאים לשירותים בסיסיים כמו תחבורה ציבורית ביום החופשי שלהם וכו'.
לצפיה ב-'בלבול ביו שני מונחים- דתיים לאומיים וחרדים'
בלבול ביו שני מונחים- דתיים לאומיים וחרדים
24/07/2018 | 11:12
3
17
הראשונים תורמים למדינה, בצבא ומחוצה לו, ברובם. החרדים, לרוב, מתפרנסים מקצבאות המדינה, משתמטים משירות צבאי ולומדים (או רק נרשמים) בישיבות. זה מתחיל להשתנות, אבל עדיין לא מאפיין למרבית הצער, את רוב החברה החרדית. החילוניים הקימו ברובם את המדינה (ומרביתם אשכנזים), אבל הם לא הצליחו לשמר את הדומיננטיות שלהם. שכבות חדשות עולות והן נוגדות את דימוי הצבר הקלאסי. מה לעשות, שאליטות עוברות שינוי. השאלה היא, לאן האליטות הנ"ל מוליכות את המדינה ומה החזון שלהן. בחירה בין דבר לכולירע- מלחמת גוג ומגוג בנוסח הדתיים הלאומיים או מדינת הלכה חרדית של אוכלי חינם. אני מעדיף את אופציה מס' 1, כי אם יהיה רוב חרדי, מי יאחוז בנשק בעת הצורך? 
לצפיה ב-'דתיים לאומיים גם מזיקים יותר למדינה, לא רק תורמים'
דתיים לאומיים גם מזיקים יותר למדינה, לא רק תורמים
24/07/2018 | 13:34
2
17
החרדים חברה סגורה ודי מבודדת, לכן הנזק שלהם למדינה בעיקר כלכלי
הדתיים - לאומניים מעורים במערכות המדינה ולכן הנזק שלהם הוא לא רק כלכלי. לדוגמה הרס החינוך וההדתה בחינוך הממלכתי מובל כמעט רק ע"י הציבור הסרוג.
הפגיעה בדמוקרטיה בשוויון הזכויות בזכויות המינימום שיש לאזרח וביכולת שלו להתגונן אם פוגעים בהם מובלים בעיקר ע"י הציבור הסרוג וע"י אלו שמכנים עצמם מסורתיים.
אני מעדיפה מערכת שוויונית לכולם אבל מבחינת מדד הנזק החרדים עדיפים למדינה מאשר הסרוגים - אם אתה רוצה מדינה דמוקרטית מערבית.

לא דיברתי על אליטות, דיברתי על מי שהקים ומי שמחזיק את המדינה הזו.
הקימו את המדינה בעיקר חילונים, מתחזקים אותה בעיקר חילונים. החילונים מקופחים בזכויותיהם אבל הם אלו שמתחזקים את המפעל הציוני.

לשאלתך מי מוביל את המדינה התשובה די ברורה, נתניהו רגב ביטן אמסלם חזן בנט שקד אריאל ודומיהם. את החרדים  איך תיראה המדינה משני לעומת אם יקבלו מספיק כסף לממן את הקהילות שלהם לפי רצונם.
החזון שלהם? נראה לי שיהיו מרוצים אם ישראל תדמה לאפגניסטן.
לצפיה ב-'הגזמת '
הגזמת
24/07/2018 | 13:48
1
19
בכל מקרה, נתניהו וכל השאר יעשו ויקבלו בברכה כל מה שיעזור להם לשלוט, יהיה המחיר אשר יהיה. גם אם זה לתת סוכריות לטליבאנים. 
לצפיה ב-'הצנעתי'
הצנעתי
24/07/2018 | 14:50
15
ובכל מקרה בניגוד לנתניהו רגב חזן ביטן אמסלם ודומיהם, בעלי האידיאולוגיה של כוח וכסף (לעצמם), לבנט שקד ואריאל ודומיהם יש אידיאולוגיה סדורה.
המחיר הוא לא סוכריות לטליבן, המחיר הוא מכירת הציבור שאיננו דתי, הקצאת יכולתו משאביו ומאמציו להעשרת ראשי הליכוד ומקורביו ורתימת משאבי המדינה לאידיאולוגיה וצרכי הציבור הדתי, בין השאר גם לחרדי

אלו עובדות, אין קשר להגזמה או להצנעה
לצפיה ב-'הוא החליט נכון, או שהיה צריך להסכים לקבל מדליה בכל זאת?'
הוא החליט נכון, או שהיה צריך להסכים לקבל מדליה בכל זאת?
21/07/2018 | 13:03
1
49
לצפיה ב-'תגובה שלי למאמר'
תגובה שלי למאמר
22/07/2018 | 10:08
25
נראה לי שהוא צודק. הוא נופה מהסגל בטרם עת (באשמתו, אגב) ולא נטל חלק בהישג, לכן הוא בצדק לא מרגיש שהוא שייך לנבחרת. 
לצפיה ב-'חוק שחברי הכנסת הערבים מתנגדים לו הוא חוק מבורך'
חוק שחברי הכנסת הערבים מתנגדים לו הוא חוק מבורך
19/07/2018 | 07:02
33
26
לצפיה ב-'מה מבורך?'
מה מבורך?
19/07/2018 | 08:36
2
37
הם לא ישלמו את המחיר, המשלמים יהיו הציבור הערבי, אותו הח"כים (כמו זועבי) לא מייצגים. ויקטור אורבן ושאר ידידיו של ביזיוניהו, ראש הממשלה הגרוע ביותר בכל הזמנים בישראל, מתאימים לו כמו כפפה ליד. כל גזעני העולם התאחדו. 
לצפיה ב-'היות שהם מתנגדים לקיום המדינה הרי שאם הם מתנגדים לחוק'
היות שהם מתנגדים לקיום המדינה הרי שאם הם מתנגדים לחוק
19/07/2018 | 09:08
1
32
זה באופן הכי הגיוני חוק טוב.
לצפיה ב-'זהו, שזה קצת יותר מורכב'
זהו, שזה קצת יותר מורכב
19/07/2018 | 10:43
35
חוק הלאום מכיר בשפה הערבית כמעמד מיוחד. מה זאת אומרת? אם עד עכשיו היא הייתה שפה רשמית שנייה של המדינה, זה כאילו הורידו אותה בדרגה. ערבית חשובה, גם למי שלא סובל ערבים. אם שמעת למשל, על "דע את האויב". לכן, מכל אספקט, זו טעות ממדרגה ראשונה שהעלו את החוק ועוד יותר שאישרו אותו. 
לצפיה ב-'חוק גזעני מיותר ומתגרה שזורה מלח על פצעים'
חוק גזעני מיותר ומתגרה שזורה מלח על פצעים
19/07/2018 | 12:03
31
על מנת לקדם שלום והסכמה, כל מדינה, ולא רק ישראל, צריכה להיות מדינת כל אזרחיה ולא רק של לאום נבחר ומיוחס אחד. לצערי, לא למדנו שום לקחי היסטוריה! הגיע הזמן! לא נמאס לחיות במלחמה תמידית עם שכנינו?
לצפיה ב-'אתמול קראתי תגובות על החוק הגזעני הזה'
אתמול קראתי תגובות על החוק הגזעני הזה
21/07/2018 | 12:45
15
44
בתקשורת הרוסית ושם השוו אותו לחוקי גרמניה הנאצית שגם דיברו על נבחרות ובלעדיות של הגזע הארי, כמו שחוק הלאום מדבר על הלאום היהודי בישראל. מנסחי החוק הגזעני איבדו כל בושה!
לצפיה ב-'אההה ברור, אם הרוסים אומרים.'
אההה ברור, אם הרוסים אומרים.
21/07/2018 | 12:48
14
22
לצפיה ב-'לא רק הרוסים אומרים = למעשה כל העולם,'
לא רק הרוסים אומרים = למעשה כל העולם,
21/07/2018 | 18:02
13
32
כולל אזרחי ישראל הערבים - אפילו הדרוזים. לפעמים כדאי לנו להקשיב לזולת. יש לי הרגשה לא נוחה כאילו אנו חוזרים לימים ההם:
הסרטון אינו פועל בישראל ועל מנת להפעילו יש צורך להחליף LOCATION שמופיע בתחתית הדף מישראל לכל מדינה אחרת שמופיעה ברשימה.
לצפיה ב-'מצבם של הערבים בישראל הוא הטוב ביותר מאשר בכל מדינות ערב'
מצבם של הערבים בישראל הוא הטוב ביותר מאשר בכל מדינות ערב
21/07/2018 | 18:43
12
23
המפגרות, פרמיטביות  ומוכות טרור שסובבות אותנו בהן ערבים שוחטים ערבים על בסיס שעתי.
אנחנו כל כך נוראיים שמוסלמים מסוריה צרים על הגבול ומבקשים מאיתנו עזרה והגנה מפני מוסלמים אחרים.
מוסלמים מאפריקה גונבים את הגבול בשביל לחיות פה.
כן, ממש שואה למוסלמים.
תרשה לי לצחוק.
העולם יתרגל.
יהיה בסדר.
בינתיים תשתה כוס עם קמומיל ותנסה לדמיין את מצבם של היהודים במדינות ערב וספר על החופש שלהם לבחור ולהיבחר, להפגין נגד השלטון ולהשאר בחיים.
כמה צביעות של אנשים שפשוט מתעבים את הציונות..

לצפיה ב-'מבחינה חומרית מצבם של הערבים בישראל אכן טוב, כי'
מבחינה חומרית מצבם של הערבים בישראל אכן טוב, כי
21/07/2018 | 19:09
3
21
נשאר להם כמה פירורים מהשולחן שישראל מקבלת או קיבלה מארה"ב או גרמניה, אבל תמיד דאגו להזכיר להם שהם אזרחים מהסוג הנחות יותר. סוג ב' או ז'. למה היה צריך להזכיר להם את זה שוב עם החוק הגזעני המטומטם הזה? לפני קום המדינה 98% מהאדמות היו שייכים להם ועכשיו 98% שייכים ליהודים. למה הם יהיו מאושרים מזה?
מדינות ערב אכן שייכים לעולם השלישי, אבל יש כמה מדינות עשירות, כמו סעודיה ונסיכויות המפרץ עם רמת חיים גבוהה מישראל. מדינות ערב אינן דמוקרטיות, אבל זה המסורת שלהם ואפשר לחיות עם שליטים טובים כמו בירדן שאינה מקבלת סיוע נדיב כמו ישראל.
לצפיה ב-'כי יש להן נפט לא כי יש להן איכות אנושית'
כי יש להן נפט לא כי יש להן איכות אנושית
21/07/2018 | 20:22
2
14
לצפיה ב-'מה שאת כותבת זה יחס הדת שלך לא רק כלפי ערבים,'
מה שאת כותבת זה יחס הדת שלך לא רק כלפי ערבים,
22/07/2018 | 12:22
1
14
אלא כלפי כל יהודים, עמדה שביטאו אותה בהזדמנויות שונות רבנים ידועים וחז"ל - רק ליהודים יש נשמה אנושית, לשאר בני עמים אין נשמה כזאת והם נועדו לשרת ולהינצל ע"י "העם הנבחר". בהתאם לקונספציה זאת אבותנו התנהלו ומתנהלים עדיין זה מאות ואלפי שנים וכמובן שזה מוסיף אהדה לעם ישראל. אני למשל צפיתי בסרטון של RT על המצב בעזה ונדהמתי דווקא מהתגובות של צופים דוברי רוסית שכולם מקללים אותנו. לתרגם לך?
לצפיה ב-'לא,מה שאני כותבת זו המציאות, זה שאתה בוחר לחיות במציאות'
לא,מה שאני כותבת זו המציאות, זה שאתה בוחר לחיות במציאות
22/07/2018 | 13:19
16
חלופית בה המוסלמים דוגלים בלימודים והשכלה,מתקדמים, מניעים את עולם המחקר,ממציאים פיתוחים טכנולגיים פורצי דרך.
זוכים בפרסי נובל.
לא עוסקים כלל וכלל בטרור.
זה שלך.
המציאות היא שהם מדינות עולם שלישי, שהם נכשלים,שהם לא תורמים לעולם דבר חוץ מאשר פליטים,עוני ורוע.
וכשהם כבר עשירים? הם מממנים טרור,וקונים מרצדסים,גם אז אפס תרומה למדע או לטכנולוגיה.
אבל אני לא יכולה להתווכח עם הקולות שבראש שלך.
רק עם המציאות.
לצפיה ב-'הבעיה היא בכלל לא העולם- אלא איזו חברה תהיה פה'
הבעיה היא בכלל לא העולם- אלא איזו חברה תהיה פה
21/07/2018 | 19:10
7
33
כמובן שאני לא חושב שישראל עושה שואה למיעוט הערבי, צריך להיות פסיכי כדי לחשוב כך. אני רק מקווה, שההחלטה הזאת היא לא מדרון חלקלק לשלילת זכויות.
לצפיה ב-'לא דואגת, מספיק לראות את הכתבה עכשיו ביומן על הערבים'
לא דואגת, מספיק לראות את הכתבה עכשיו ביומן על הערבים
21/07/2018 | 20:28
23
שנישאים לשלוש מאות נשים ומביאים לעולם 100000 ילדים ומקבלים בחסות החוק ונגד החוק אלפי שקלים מהמדינה.
יש להם זכויות יתר.
כשאני רציתי לבנות בית מדדו לי על המטר
הם בונים טירות עם 15 מפלסים ואיש לא אומר מילה.
כשהבן שלי ישרת את המדינה הבנים שלהם יתקבלו לכל פקולטה שירצו גם אם לא מתאימים בשם בכאילו קיפוח.
ויזמו את הלימודים כמה שנים טובות לפניו.
תשאל אותם מי מוכן לעבור לרשות בלי לעזוב את ביתו או אדמתו בחילופי שטחים ותגלה את הפרדוקס הענק הם רוצים להיות פלסטינאים אבל עם תעודת זהות ישראלית, כנראה כי נורא רע להם.
לצפיה ב-'עכשיו אכן לא עושים שואה, '
עכשיו אכן לא עושים שואה,
22/07/2018 | 12:51
5
23
אבל ב-48 נעשה כאן טיהור אתני, נכבה, עליו לא מודעים ישראלים רבים - מאות אלפים גורשו מאדמותיהם שנתפסו ע"י המדינה ובתיהם נהרסו. תושבי עזה למשל - אבותיהם גרו בכפרים רבים בדרום השפלה כמו קסטינה והם גורשו לעזה ללא שום פיצויים. אנחנו קיבלנו פיצויים בעשרות מיליארדים מגרמניה - למה לא להציע פיצויים לתושבי עזה שהפכו לפליטים חסרי בית ותעסוקה וחיים בתנאים קשים, ללא חשמל ומים טובים לשתייה, כמו שהיו בהמות? יש לי במועדפים סרטון שאינני מצליח למצוא אותו כרגע על הפליטים חסרי בית פלסטינים שמתיישבים בהכנעה על עגלות ויוצאים לקראת בלתי ידוע. חבל שלא עשו סרט על הטרגדיה שלהם שנמשכת גם עכשיו. הגיע הזמן לסיים סיפור טרגי זה ולרצות ולפייס את הקורבנות!
לצפיה ב-'שקר וכזב!'
שקר וכזב!
22/07/2018 | 13:13
2
37
רבים מערביי ישראל ברחו בהוראת המנהיגים שלהם, שהבטיחו להם שישובו ביום מן הימים לאדמותיהם הגזולות. רוב אלה שנותרו הרוויחו. למה לפצות את תושבי עזה? האמריקאים פיצו את האינדיאנים? הצרפתים את האלג'יראים? הרוסים את הצ'צ'נים? אחרי שכל אלה יפצו, אגיד לך שזה בכלל בא בחשבון. 
בלי קשר, צריך פתרון למדיני לבעיה וזה עניין אחר.
לצפיה ב-'אני שמעתי שהערבים ברחו בהוראת מנהיגיהם - '
אני שמעתי שהערבים ברחו בהוראת מנהיגיהם -
23/07/2018 | 18:34
1
13
זו גרסה רשמית, אבל למעשה רוב הבורחים אולצו לברוח תחת איומים ומעשי אלימות, כי אז הייתה נהוגה מדיניות של טיהור אתני - להטיל מורא על הערבים ולהרוס את בתיהם כך שלא היה להם איפה לחזור. אחד המקרים הקשים היה בדיר יאסין ואני זוכר שקראתי עליו מאחד ההיסטוריונים הישראלים החדשים, אינני כבר זוכר מי - בני מוריס או אילן פפה שאגב גלה לבריטניה. כדי גם לקרוא על המקרה מאת הערבים עצמם ולא ממקורות ממשלתיים. אני זוכר שהיה פעם שידור בערוץ 1 על גירושים והפחדות בזמן מלחמת העצמאות וכך גורשו הערבים מצפת ומטבריה - היה שם משהו שהזכיר לי בריחה מחבל דרפור בסודן בליווי אותם מעשי אונס ואלימות.
רבים אכן לא יודעים שבצפון אמריקה הייתה נהוגה מדיניות של רצח העם האינדיאני ועוד בסוף המאה ה-19 הממשלה שילמה כסף עבור כל ראש אינדיאני שהיה מובא בפני השלטונות וזה בניגוד ליחס סלחני שהיה מקובל ברוסיה כלפי עמי סיביר שנכבשו על ידה. אם הזכרת את צ'צ'נים - גורלם שפר עליהם והם חיים עכשיו במשטר של אוטונומיה עם כל זכויות אזרחיות שמקובלות שם. על מנת שיהיה לך מושג איך חיים שם, אני מצרף סרטון על חתונה צ'צ'נית - שים לב לרמת חיים שלהם וזאת כמובן בלי צבא כיבוש או מתנחלים המציקים:
לצפיה ב-'בני מוריס היסטוריון בשקל'
בני מוריס היסטוריון בשקל
23/07/2018 | 19:08
16
כסטודנט למזרח תיכון, קראתי ושמעתי עליו הרבה. משנה את דעתו לפי האוניברסיטה שהוא מלמד בה והמדינה שהוא חי בה. הוא מזרחן שמסרב ללמוד ערבית, שמעת פעם כדבר הזה? 
לצפיה ב-'כמו שאמרתי,להווכח עם הקולות המטורפים שפועמים לך בראש? גדול '
כמו שאמרתי,להווכח עם הקולות המטורפים שפועמים לך בראש? גדול
22/07/2018 | 13:21
22
עלי.
משאירה לאנשי מקצוע.
לצפיה ב-'אתה משווה'
אתה משווה
05/08/2018 | 09:27
3
בין הכסף שישראל קיבלה על הרצח עם, על הזוועולת שהם עשו
לבין בריחה של ערבים שניסו לרצו אותנו ולהרוס את המדינה שרק הוקמה?
זה כמו שאומר שהרוסים רצחו מחצית מאירופה במלחמת העולם השנייה. ואולי זה נכון?
אני רואה שנשארת אותו שנוא ישראל שהיית, רק מצאת במה חדשה..
לצפיה ב-'לא חשוב מה הנזק למדינת ישראל, העיקר שפגענו בערבים'
לא חשוב מה הנזק למדינת ישראל, העיקר שפגענו בערבים
24/07/2018 | 10:35
12
11
בסגנון המשפט האמריקאי בתרגום חופשי:
אני אחתוך לעצמי את האף כדי שהפרצוף שלי יעליב אותך.

נהדר, חתכנו לעצמנו את האף והערבים נעלבו.
יצאנו אחלה גברים, הגיון של ערסים
לצפיה ב-'פגענו גם ביהודים'
פגענו גם ביהודים
24/07/2018 | 20:52
11
19
בסוף עוד יהיו נגדנו החלטות באו"ם, בחסות העאלק פטריוטיזם של קואליציית הזבל הזאת.
לצפיה ב-'נכון, כי כיום ההחלטות באום הן בעדינו.'
נכון, כי כיום ההחלטות באום הן בעדינו.
25/07/2018 | 08:00
9
אגב,סתם מעניין אותי לדעת מה הדברים האיומים שנימצאים בחוק?
לצפיה ב-'פגענו באזרחים דרוזים נאמנים שמשרתים בצבא'
פגענו באזרחים דרוזים נאמנים שמשרתים בצבא
25/07/2018 | 11:47
9
14
כדי שחרדים ושמאלנית להיגרה לספרד ספרד יהיו מבסוטים כי חנין זועאבי מתנגדת.

העיקר שיצאנו גבר גבר, שזה פעמיים גבר
לצפיה ב-'אני מסכימה שלגבי הדרוזים יש להגיע להסכמות שונות ויותר מכך'
אני מסכימה שלגבי הדרוזים יש להגיע להסכמות שונות ויותר מכך
25/07/2018 | 11:59
8
10
את שאר ההודעה לא הבנתי,זה בעברית?
מה זה : להיגרה לספרד ספרד יהיו מבסוטים
לצפיה ב-'הימנמנים בישראל החליטו לפגוע בתת-אלוף (מיל') עימאד פארס'
הימנמנים בישראל החליטו לפגוע בתת-אלוף (מיל') עימאד פארס
25/07/2018 | 13:11
7
39
בבן שלו שגם כן משרת כקצין ועוד בן שעוד מעט מתגייס
הימנמנים בישראל החליטו לפגוע בתא"ל (מיל.) אמל אסעד לשעבר מפקד מינהלת התיאום והקישור שאמר: "אחרי שבנינו את הבית הזה יחד עם היהודים, חוק הלאום מוציא את העדה הדרוזית מהבית ושם אותה מחוץ לגדר. אנחנו מעודדים את זה שמדינת ישראל היא מדינה יהודית עוד מלפני קום המדינה ונמשיך לעשות זאת עם או בלי החוק. אבל משום מה שכחו את העדה הדרוזית מאחור. 26 שנים שירתי את המדינה הזו בצבא ויש לי את הזכות לתבוע שהיא תהיה שלי בדיוק כפי שהיא שלכם. יש לנו כוונה לעשות צעדים נוספים, אנחנו לא נתלהם או נעשה צעדים פזיזים. אנו חושבים יחד על הפעולות הבאות שלנו לתיקון החוק".
לדבריו מצטרף אל"מ (מיל') אנואר סעב

ואת יושבת לך בספרד וחוגגת את הבושה הזו כי חנין זועאבי הצביעה נגד. אין לי בעיה, שבי שם תחגגי.
לצפיה ב-'אין לך שום קשר למדינה חוץ מזה שאתה גר בה'
אין לך שום קשר למדינה חוץ מזה שאתה גר בה
25/07/2018 | 13:20
6
10

אגב,ביום שישי כשנהרג חייל ישראלי, כמה שמחת? כמה התאבלת על המחבלים שנהרגו מנגד? 

לצפיה ב-'שבי בספרד, עדיף לי דרוזי פה מאשר אותך'
שבי בספרד, עדיף לי דרוזי פה מאשר אותך
25/07/2018 | 13:55
5
8
לצפיה ב-'אני אשב איפה שאני רוצה ואקפיד לבוא להצביע לימין'
אני אשב איפה שאני רוצה ואקפיד לבוא להצביע לימין
25/07/2018 | 15:38
4
6
לצפיה ב-'יש כאלה שיושבים במדינה אחרת ומקפידים לבוא להזיק בישראל'
יש כאלה שיושבים במדינה אחרת ומקפידים לבוא להזיק בישראל
25/07/2018 | 16:08
3
9
תומכים בכל מיני חוקים פופוליסטים שמזיקים לאזרחים נאמנים שיושבים בפועל במדינה, תורמים לה כלכלית בטחונית וכו'.
אני רק יכול להתבייש ולהגיד למשל לדרוזים שתורמים את חלקם שאני לא מסכים עם הפגיעה שפוגע בהם חוק כמו חוק הלאום, ואעשה כל מה שאני יכול כדי שהפגיעה הזו תמנע.

אכן את יכולה לבחור להיות בין אזרחי החוץ האלו וכשיגיעו הבחירות לבוא ולבחור בפושע לכאורה שנמצא לפני כתב אישום, לפי החוק הקיים זו זכותך.
כל מה שנשאר לי לאחל לאזרחי החוץ שבאים לישראל להשתתף בבחירות שמס הכנסה בישראל יראה בהשתתפות שלהם בבחירות הוכחה לכך שלא ניתקו תושבות ויכריח אותם לאזן מקצת מהנזק שחלקם גורמים בתרומה כלכלית.
לצפיה ב-'אתה כותב יותר מידי עבור משהו פשוט מידי'
אתה כותב יותר מידי עבור משהו פשוט מידי
25/07/2018 | 17:03
2
7
והוא החופש שלי לעשות מה שבא לי גם אם זה אומר שזה לא מוצא חן בעיניך 

לצפיה ב-'טוב למדינת ישראל עבד אל מג'יד ח'דר אל מזאריב'
טוב למדינת ישראל עבד אל מג'יד ח'דר אל מזאריב
25/07/2018 | 17:48
1
11
שאגב איננו דרוזי על הרבה יהודים שמזיקים למדינה ולתושביה,
שמנסים לדחוף אזרחים נאמנים לזרועות התנועות האיסלמיות בין השאר באמצעות חוקים מטופשים,
ובטוחים שהחוקים נהדרים רק בגלל שאחמד טיבי או חנין זועאבי התנגדו להם, כנראה שזהו מיצוי יכולת הניתוח וההבנה שלהם.

מאוד מוצא חן בעיני שניצלת את החופש שלך ובחרת לא לגור בישראל, מעדיף שהשכנים שלי יהיו אנשים כמו מג'די מזריב על יהודים מתלהמים.

מכיוון ששלטון מושחת צריך כסף, והרבה כסף, להערכתי הוא לא יכיר בניתוק התושבות של אנשים שגרים בחו"ל ובאים לישראל לבחירות וישלח אליהם את מס הכנסה כדי שגם הם יתרמו את חלקם בתחזוקת השחיתות.
מאחל לך שגם את תהני מתוצאות הבחירה שלך ולא רק אני.

ולי יש את החופש לכתוב כמה שבא לי. תתמודדי
לצפיה ב-'סבבוש'
סבבוש
25/07/2018 | 18:09
4
לצפיה ב-'מחזיר אתכם לימי הצבא - כמה גימלים הייתם מוציאים?'
מחזיר אתכם לימי הצבא - כמה גימלים הייתם מוציאים?
20/07/2018 | 23:23
1
39
אפליקציה מצחיקה שמחזירה אתכם לימי הצבא ומראה אם הייתם בעברכם מוציאי גימלים מקצעונים או שידעתם לנשוך שפתיים

לצפיה ב-'נחמד'
נחמד
21/07/2018 | 00:18
18
לדעתי, הוצאתי עשרה גימלים בכל השירות הצבאי, שכלל כמעט 3 שנים (מינוס 10 ימים, שמדינת ישראל החליטה לתת לי צ'ופר וניצלתי את מרביתם לטיול משפחתי בספרד). 
לצפיה ב-'הצעה מקורית שהציעה שחקנית שבדית'
הצעה מקורית שהציעה שחקנית שבדית
19/07/2018 | 12:15
12
58
ממוצא אירני אולדוז ג'אווידי, מועמדת פמיניסטית לפרלמנט שבדי - לעשות טרנספר ליהודי ישראל לארה"ב ובכך לפתור את בעיות במזה"ת:
https://www.timesofisrael.com/swedish-parliamentar...  
לצפיה ב-'אין לה שכל ולפיכך גם לא הרבה דאגות'
אין לה שכל ולפיכך גם לא הרבה דאגות
19/07/2018 | 13:55
35
מה אני אגיד לך, צריכה להיות נשיאת המועצה לזכויות אדם באו"ם, המשוגעת הזאת. הם בטח ישמחו שיש שם תומכת בהחלטות ההזויות שלהם.
לצפיה ב-'אהלן טוליק!!'
אהלן טוליק!!
19/07/2018 | 13:59
9
36
מזמן לא התראינו. תגיד, מה עם מה ששאלתי אותך? כבר מצאת את התשובות?
לצפיה ב-'למיטב זכרוני אתה הוא זה שאני מחכה תשובות מכבודו.'
למיטב זכרוני אתה הוא זה שאני מחכה תשובות מכבודו.
19/07/2018 | 19:30
1
76
בינתיים הגיעו סרטונים וחומר נוסף על מעללי כת חב"ד ברוסיה, אם כבודו מעוניין:

סרטון מאת אחינו נתנאל: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=172664
עוד סרטון מנתנאל בקשר לישוע שכבודו מתעניין בו:
אסמח לתגובותיך המחכימות ויש לי חומרים נוספים על השואה שכבודו מתעניין. пока!
לצפיה ב-'איזה שאלות, טוליק?!'
איזה שאלות, טוליק?!
19/07/2018 | 19:48
22
על מה אתה שח?! אין כאן שום שאלות.... אתה בטוח שהכל בסדר אצלך??

אגב.. כבר השלמת עם הנשגב? יצאתם לדייט להשלים פערים?
לצפיה ב-'תיבת מסרים, מייל, טלפון או כל אמצעי תקשורת אחר'
תיבת מסרים, מייל, טלפון או כל אמצעי תקשורת אחר
20/07/2018 | 03:28
6
29
מבקשת - את כל הדיונים האישיים וה .... מה שזה לא יהיה שיש ביניכם, העבירו אל אחת מהאפשרויות המוצעות בנושא.
בפעם הבאה - אמחק.
תודה
לצפיה ב-'עברתי על חוק כלשהו?'
עברתי על חוק כלשהו?
20/07/2018 | 09:54
5
21
אם כן אשמח לדעת איזה.
לצפיה ב-'על חוק הפורום'
על חוק הפורום
20/07/2018 | 09:59
4
30
שיחות אישיות מנהלים מאחורי הקלעים.
ואתם נהנים כנראה מהפרהסיה.
אז מיצאו לכם פרהסיה אחרת!
לצפיה ב-'רק שאני לא מנהל איתו '
רק שאני לא מנהל איתו
20/07/2018 | 10:10
3
27
שיחה אישית אלא שואל אותו שאלות על הזבל שהוא שופך כאן באין מפריע. אבל אם זאת דעת מנהלת הפורום (ללא סימוכין על חוק כלשהו) אין לי בעיה לא להופיע כאן יותר ( לא שזה ישנה למישהו).
לצפיה ב-'לנהל דיון-כן, סתם לנגח- לא'
לנהל דיון-כן, סתם לנגח- לא
20/07/2018 | 10:56
2
33
עכשיו, תיקח מכאן את הדברים ותעשה מה שאתה רוצה. אבל ההתנהלות הנוכחית אינה מתקבלת. זה הכל.
לצפיה ב-'לשאול שאלות זה לנגח?'
לשאול שאלות זה לנגח?
20/07/2018 | 11:03
1
26
אבל לפרסם כאן אתרים מכחישי שואה זה בסדר..

אגב, זאת הגרסא השנייה ל"למה אני לא בסדר" וזאת מבלי ששתי הגרסאות גובו בחוקי הפורום.

טוב, הבנתי לאן הרוח נושבת.

לצפיה ב-'בעקבות הרוח'
בעקבות הרוח
21/07/2018 | 05:10
30
הוא יכול ורשאי להעלות מה שבא לו.
גם אתרי מכחישי שואה.
שיבושם לו.
כל עוד אינו מסית וגורם נזק - הבושה שלו ואני פשוט מתעלמת.
אתה רודף אותו, שזה בסדר מבחינתך, אבל, בעיני ובהתאם לחוקי הפורום הלא כתובים, אלו שאני מבקשת לשמור עליהם, אותם אתה מפר ולכן ביקשתי לחדול.
עכשיו, אתה יכול להישאר ולכתוב ולהגיב עינינית ואתה גם יכול לבחור ללכת בעקבות הרוח.

לצפיה ב-'ואתה כמובן'
ואתה כמובן
05/08/2018 | 09:32
3
תומך בה, אין לי ספק..
אולי תהייה אתה החלוץ??
בוא נראה בעוד 5-10 שנים מי ישלוט בשוודיה, השוודים או הערבים...
לצפיה ב-'בעזרת השם'
בעזרת השם
20/07/2018 | 03:47
13
234
"הורים לעשרה מירושלים נעצרו בחשד להתעללות בבנם, בן שנה וחצי. על פי החשד אמו הזריקה לו את החומר המשמש חולי סכרת - ללא הצדקה, ובדתה את מחלתם של חמישה ילדים נוספים.
התינוק הובא ב-22 ביוני לבית החולים שערי צדק כשהוא במצב קשה, עם פרכוסים וחשד לפגיעה מוחית קשה."

העיקר כיסוי הראש והמרפקים.
אה כן, ובנים ובנות לחוד - לא יחד,
ההזרקות- חס וחלילה לא משותפות

לצפיה ב-'פושעים- צריכים להיות בכלא'
פושעים- צריכים להיות בכלא
20/07/2018 | 08:21
2
60
הם יכולים היו גם לרצוח מישהו מהילדים שלהם בשביל בצע כסף. מבחינתי, זה לא משנה אם מדובר בדתיים או באתאיסטים, העונש צריך להיות חמור ביותר.
לצפיה ב-'פשע הוא פשע הוא פשע'
פשע הוא פשע הוא פשע
20/07/2018 | 09:44
1
67
צודק, לא משנה מי ביצע אותו.
אבל לצערי, אחוז מאד גבוה מהמקרים שאנו שומעים עליהם מבוצעים בידי אלה שאמורים לחוס ולשמור ולכבד חיי אדם בכלל ואת חיי בני האדם הכי קרובים אליהם בפרט.
אבל בפועל - אימהות ואבות מתעללים, אימהות ואבות שכחני רכב, אימהות ואהות שכחני בריכות .... ויש עוד
עצוב, נורא עצוב, אבל מרביתם הם אלו שמנסים לחנך אותי, אותך ואת שאר הציבור איך לחיות ואיך  לנהוג.

לצפיה ב-'יש אנשים שמבדילים'
יש אנשים שמבדילים
20/07/2018 | 12:11
56
ברור שזה מזעזע שדתי כ, יבכול אמור להיות עם אמת מוסר גבוהה יותר מחילוניים כמוני, עושה דבר כזה. ועם זאת, יש אנשים דתיים רעים, בלי אלוהים, מצפון או מוסר. 
אני מכיר אדם מירושלים דתי משכמו ומעלה- שופט בבית דין לעבודה וכיום מגשר. הבעיה היא, שברגע שאני ושכמותי מתבטאים בגנות דתי שביטא פשע, ישר  קוראים לי "שונא דתיים".. מה קשור, כאילו? 
לצפיה ב-'ראינו את זה אתמול וזה כל כך מזעזע שאי אפשר להגיב'
ראינו את זה אתמול וזה כל כך מזעזע שאי אפשר להגיב
20/07/2018 | 08:44
28
לצפיה ב-'אמא בת 30 ל 10 ילדים, בעל בטח נוכח/נפקד'
אמא בת 30 ל 10 ילדים, בעל בטח נוכח/נפקד
24/07/2018 | 10:20
5
27
ומרוויח גרושים
לחץ נפשי וגופני עצום על אישה כל כך צעירה, לא שזה תירוץ למעשה המחריד שלה לכאורה (לכאורה, בית משפט לא הרשיע אותה) אבל כשיש אוכלוסיה כל כך גדולה שחיה בלחץ כזה סביר שיהיו נשים שפשוט ישברו.

אגב הרופאה שליוותה אותה היא אותה רופאה של האמא המרעיבה.
לדעתי כדאי לבדוק אם לרופאה הזו אין אחוז גבוה של מטופלות דתיות וחרדיות שבמשפחה שלהן יש הרבה ילדים שמוגדים סכרתיים,
בכלל מציעה שביטוח לאומי יבדוק מחדש משפחות שמחלת ילדיהן פרנסתן, 
להערכתי יש סיכוי לא רע שאם הנושא יעלה נשמע זעקות שבר מחברי כנסת חרדים ואז גם אדע שהחששות שלי מוצדקים.
לצפיה ב-'זה מקרה קלאסי של אי שפיות ונבלות ברשות התורה '
זה מקרה קלאסי של אי שפיות ונבלות ברשות התורה
24/07/2018 | 11:37
1
26
בס"ד
שהתביישו ויירקבו בכלא!
לצפיה ב-'איך ברשות התורה? איפה התורה מרשה להורה להרעיל פעוט'
איך ברשות התורה? איפה התורה מרשה להורה להרעיל פעוט
24/07/2018 | 14:07
11
לצפיה ב-'יכול להיות שמדובר בלחץ'
יכול להיות שמדובר בלחץ
24/07/2018 | 16:21
2
21
ובמשפחה קשת יום לכן הדבר הראשון שקופץ אצלי בראש הוא: למה לעזאזל להביא לעולם עשרה ילדים. זה עוול!
דבר שני, אולי לא קשור להודעה שלך, לגבי העניין הדתי: לא משנה, כן דתי לא דתי, מבחינתי לעולל דבר כזה לילד שלך זו בעיה נפשית חמורה. חולי נפש כאלו יש לצערנו יש בכל אוכלוסיה בלי קשר לדת. כואב הלב על הילדים.
לצפיה ב-'מביאים כל כך הרבה ילדים לעולם כי ככה ציווה הרבי'
מביאים כל כך הרבה ילדים לעולם כי ככה ציווה הרבי
25/07/2018 | 09:54
1
10
והמאמינים לא מפעילים שיקול דעת.
ולכן זה כן קשור לעניין הדתי.

נדיר שטענת אי שפיות מתקבלת בבית משפט, בד"כ בית המשפט קובע שהאדם היה מסוגל להבחין בין טוב לרע ולכן אחראי למעשיו ועליו לשאת בעונש.
זו תשובה כללית, אני כמובן לא בקיאה בפרטי המקרה הזה
לצפיה ב-'"פרו ורבו...."'
"פרו ורבו...."
25/07/2018 | 17:40
7
זאת לא ציווה הרבי, אבל לא משנה, זו לא הפואנטה. לא חסרים לא דתיים שעושים ילדים שגדלים לעוני. חרם.
אמא שלי הייתה אומרת: "זו לא חוכמה להביא ילדים. צריך לטפל בהם, להשקיע בהם ולטפח אותם". אבל יש שחושבים אחרת.

אישה שעושה דבר כזה לילד שלה, בשר מבשרה, יכול להיות מכל מיני סיבות שחלקן נזכרו כאן: יאוש, לחץ, חוסר אחריות ברמה קיצונית. קשה לי להאמין שהסיבה היא רוע לב כי אני נוטה להאמין שאנשים הם טובים מיסודם. 
לי אישית קשה מאד לקבל כיצד אמא מסוגלת לזה והאפשרות הסבירה בעיני היא שמי שעושה דבר כזה לבשר מבשרה היא דפוקה בראש. לא משנה מה יקבע בית משפט (שככל הנראה יקבע שמדובר בחוסר אחריות אם לאחר בדיקה פסיכיאטרית היא תמצא שפויה).
לצפיה ב-'אלו גידולי הפרא שצומחים בחממה החרדוסית '
אלו גידולי הפרא שצומחים בחממה החרדוסית
24/07/2018 | 15:19
2
17
לצפיה ב-'יש גידולי פרא בכל מקום'
יש גידולי פרא בכל מקום
25/07/2018 | 10:33
1
11
נכון, גם בחברה החרדית אבל לא רק שם. 
לצפיה ב-'ויש מקומות בהם מדשנים ומעבדים את ערוגת גידולי הפרא'
ויש מקומות בהם מדשנים ומעבדים את ערוגת גידולי הפרא
25/07/2018 | 13:51
5
לצפיה ב-'טור על רפורמת הקולנוע- לשיפוטכם'
טור על רפורמת הקולנוע- לשיפוטכם
18/07/2018 | 10:29
13
32
לצפיה ב-'מודה שאין לי סבלנות לקרוא הכל אבל, אם מדובר על הפסקת העברת'
מודה שאין לי סבלנות לקרוא הכל אבל, אם מדובר על הפסקת העברת
18/07/2018 | 11:15
10
25
כספי נפגעי טרור( או פשוט ציבור משלמי המיסים הישראלי)  למחבלים שפגעו בהם לשם עשיית סירטי שינאה לישראל אני בעד.
לצפיה ב-'אל תצטערי, גם לי לא'
אל תצטערי, גם לי לא
18/07/2018 | 14:37
9
27
בכל מקרה, הרפורמה של רגב (אם להאמין לכותבת, כמובן), משאירה ציבורים גדולים מחוצה לה. למשל, החרדים, אליהם משתייכת הכותבת. כמו כן, השרה נדיבה בחלוקת צ'ופרים לאנשים הנאמנים לה. אני לא מדבר על הטונים הצורמים של אתם ואנחנו. כמו  נתניהו, על רגב לזכור שהיא אמורה להיות האמא של כל היוצרים, בלי קשר לאם היא מתה עליהם או על יצירתם. ועוד משהו חשוב- אמירת ביקורת לא משמעה הבעת אי-פטריוטיות. אם למשל, סרט מלביש את נתניהו או ריבלין במדים נאציים, זו הסתה לרצח ופגיעה בזכר השואה. אם מראים דמות קרטון של מירי רגב שמשמשת בתחרות קליעה למטרה, זו הסתה לאלימות. יצירה שכזו צריך ואף מומלץ לצנזר, כי משמעותה פגיעה בסמלי שלטון. כל עוד הביקורת בגדר הלגיטימי, אסור לפסול. באופן אירוני, דרעי כשר פנים בראשית דרכו כפוליטיקאי, יזם חוק שאושר, האוסר על פסילת מחזות וסרטים. 
לצפיה ב-'מירי רגב באופן כללי היא אדם מאוס בעיני.'
מירי רגב באופן כללי היא אדם מאוס בעיני.
18/07/2018 | 16:09
8
16
ואני מסכימה עם כל מה שכתבת.
אני נחרצת בעניין אחד, המדינה לא צריכה לממן סירטי תעמולה פלסטינאים.
זה לא שהם אסורים, חופש הביטוי חי ובועט,רק שיממנו את הסרטים מכספם.
לצפיה ב-'השאלה היא איך תגדירי סרט תעמולה פלסטיני'
השאלה היא איך תגדירי סרט תעמולה פלסטיני
18/07/2018 | 17:04
7
19
האם כל אמירה או פריים שבו צה"ל יצא "הרע", הוא בהכרח אנטי ישראלי? או שכל דבר שעשוי בעתיד להביא לקירוב (כשיבשילו התנאים משני הצדדים) הוא אנטי ישראלי? צריך מאוד להיזהר עם ההגדרות האלה.
לצפיה ב-'אמירה שיקרית על צה"ל היא בהחלט אנטי ישראלית'
אמירה שיקרית על צה"ל היא בהחלט אנטי ישראלית
18/07/2018 | 17:20
6
21
רוצים להגיד אותה? בבקשה, על חשבונכם,לא על חשבון משלם המיסים הישראלי.
סרט שמהלל טרור במסווה של לוחמי שלום.
סרט ששותפים לו גורמים פלסטינאים או אירגוני שמאל קיצונ, אילו שמראים למשל חצי תמונה,מכיר? קח דוגמא

לצפיה ב-'אני גם בעד שסרט שכזה לא ימומן ולא יוקרן'
אני גם בעד שסרט שכזה לא ימומן ולא יוקרן
18/07/2018 | 18:30
5
18
הבעיה היא שרגב מנסה לצנזר כל מה שלא נראה לה ולנפנף בדגל המזרחי, כשזה די ברור שהיא עושה בזה ניצול ציני מעין כמוהו. זה כדי לגרוף לייקים, הצבעות במרכז הליכוד ולחזק את מעמדה כמועמדת, לא עלינו, לרשת את נתניהו בבוא הזמן.
לצפיה ב-'כל דבר רע שתגיד על גברת רגב אני איתך '
כל דבר רע שתגיד על גברת רגב אני איתך
18/07/2018 | 18:52
4
16
בעניין מימון סרטים ע״י המדינה שיוצאים נגד המדינה
אני בעד.
לצפיה ב-'על זה שנינו מסכימים'
על זה שנינו מסכימים
18/07/2018 | 20:48
3
12
אני לא כותב בגנות רגב וביבי כדי להרגיש יותר טוב עם עצמי, זו ממש לא המטרה. לפעמים, אני מסכים גם עם דברים מסוימים שהם עושים ואומרים. כנ"ל, יש לי לא מעט ביקורת על יאיר לפיד למרות שאני תומך בו ורואה אותו כראש הממשלה הבא של ישראל. אין לי נאמנות עיוורת לאיש, כולל לעצמי.
לצפיה ב-'והנה שוב אני מסכימה עם כל מילה שאתה כותב'
והנה שוב אני מסכימה עם כל מילה שאתה כותב
18/07/2018 | 20:56
2
7
לצפיה ב-'אה, גם את תומכת בלפיד?'
אה, גם את תומכת בלפיד?
18/07/2018 | 20:58
1
27
בכלל, נראה לי משונה שאנשים חושבים שחייבים לבחור בימין או בשמאל בלבד. ישראל, בניגוד להרבה מדינות בעולם, "התברכה" בריבוי מפלגות. כל אחד צריך למצוא את הגוון שלו, בדיוק בגלל המצב הזה. 
לצפיה ב-'הצבעתי לו בבחירות האחרונות '
הצבעתי לו בבחירות האחרונות
18/07/2018 | 21:02
6
לצפיה ב-'כבר חשבתי שפועלים להוזלת הכרטיסים '
כבר חשבתי שפועלים להוזלת הכרטיסים
18/07/2018 | 16:26
1
8
לצפיה ב-'הכרטיסים לא יקרים, מה שיקר זה כל מה שמסביב.'
הכרטיסים לא יקרים, מה שיקר זה כל מה שמסביב.
19/07/2018 | 07:03
4
לצפיה ב-'לטליבאן יש סייענים בכנסת'
לטליבאן יש סייענים בכנסת
16/07/2018 | 21:26
11
63
נאוה בוקר היא ללא ספק היורשת של מירי רגב, צועקת כל הדרך לצמרת. תת רמה . 
לצפיה ב-'בלי קשר לטאליבן,לא נאה להגיע לפרלמנט בגופיות'
בלי קשר לטאליבן,לא נאה להגיע לפרלמנט בגופיות
17/07/2018 | 21:31
10
10
לצפיה ב-'אולי זה נכון, אבל היא לא עברה על קוד הלבוש'
אולי זה נכון, אבל היא לא עברה על קוד הלבוש
17/07/2018 | 21:46
9
23
אז מה בוקר בכלל מדברת איתה על זה? בכלל, רצוי שאנשים ידברו על מה שהם מבינים בו, לא סתם להגיד בשביל להרגיז. 
לצפיה ב-'אין לי מושג מה קוד הלבוש בכנסת אבל מעניין אותי מה היתה אומרת'
אין לי מושג מה קוד הלבוש בכנסת אבל מעניין אותי מה היתה אומרת
17/07/2018 | 22:52
8
20
הח"כית הנואמת לו ח"כ גבר היה מגיע למשכן בגופיה.
אני אישה חילונית,שרוב הקיץ הולכת בגופיות ומכנסיים קצרים,אם אגיע כמבקרת סתם לכנסת לא אעז לעשות זאת בגופיה או מכנס קצר.

לצפיה ב-'מי הגיע בגופיה לנאום בכנסת? '
מי הגיע בגופיה לנאום בכנסת?
18/07/2018 | 07:24
7
9
לצפיה ב-'הח"כ בסרטון לובשת בגד שהטופ שלו הוא ללא שרוולים'
הח"כ בסרטון לובשת בגד שהטופ שלו הוא ללא שרוולים
18/07/2018 | 08:31
6
8
לצפיה ב-'שמלה ללא שרוולים'
שמלה ללא שרוולים
18/07/2018 | 08:36
5
25
היא לובשת שמלה ללא שרוולים.
לא גופיה, לא כתפיות, לא חשוף,
שמלה! ללא שרוולים.
מה פה כל כך נורא?

לצפיה ב-'מה זה משנה אם זו שימלה? לפרלמנט מכובד לא מגיעים'
מה זה משנה אם זו שימלה? לפרלמנט מכובד לא מגיעים
18/07/2018 | 08:50
4
20
בבית שחי חשוף.
מה שאת אומרת זה סך הכל שלנשים מותר מה שלגברים אסור?
או שאם גבר יעצב לעצמו חולצת כפתורים יפה ומעוצבת בלי שרוולים זה גם יהיה בסדר?

לצפיה ב-'"פרלמנט מכובד" '
"פרלמנט מכובד"
18/07/2018 | 09:28
3
22
אני חושבת שהויכוח הוא עקר.
אשה שמתלבשת בבגד נטול שרוול לא מבזה שום מקום ו/או אירוע אליו היא מגיעה.
גם לא "פרלמנט מכובד".
ולשאלתך לגבי הגברים, אז כן, לא כל מה שמותר לנשים מותר לגברים ולהפך גם.

אגב, אם גבר יגיע ל"פרלמנט מכובד" עם עגיל צמוד לאוזן ועם קוקו, זה גם בסדר.
סתם, לשם 'השוואה'.

אבל אם גבר או אשה יגיעו ל"פרלמנט מכובד" במכנסים קצרים וכפכפים - זה מבזה.
אגב, זה מבזה גם כל מקום עבודה אחר.

לצפיה ב-'מה ההבדל בין בית השחי של הגבר משל האישה?'
מה ההבדל בין בית השחי של הגבר משל האישה?
18/07/2018 | 11:11
2
18
אגב, למה מכנס קצר זה מבזה וחצאית קצרה זה לא מבזה?
יש שוני בצורת הברכיים?
לצפיה ב-'וכחנות מיותרת'
וכחנות מיותרת
18/07/2018 | 11:41
1
23
הבנתי את רעיון ההתדיינות שלך.
אז אני  מושכת את עצמי החוצה, כי שיח אילמים חירשים ממש לא מתאים לי והניסיון שלך לעורר פרובוקציות, כהרגלך, גם לא מתאים.
אז ... סבבה, תודה ושלום.

לצפיה ב-'שמחה לראות שאת מודה בטעות ולכן בורחת כמו תרנגולת בגופיה'
שמחה לראות שאת מודה בטעות ולכן בורחת כמו תרנגולת בגופיה
18/07/2018 | 11:57
17
את אישה שובנסטית סך הכל, מאמינה שגברים ונשים אינם שווים.
אני מניחה שזה חינוך לקוי מבית גרוע.
לצפיה ב-'השוטרים הנוקמים'
השוטרים הנוקמים
16/07/2018 | 05:17
4
266
אתמול שודרה כתבה על פרשת השוטרים הנוקמים מנהריה.
צפיתי ולא האמנתי למראה עיני ומשמע אזני.
ולא אכביר במילים אלא אתן לכם לצפות ולהגיב.
רק אומר כך:  אינני מצדיקה ולו לרגע את מעשיהם של השוטרים אולם אוזלת היד של המשטרה במקרה שלהם, ההתנהלות הפחדנית וה"בריחה" של משטרת ישראל מהתמודדות, היא היא הפשע הנורא ובסוף השידור, התחושה שלי היא שהשוטרים הופקרו לשלם את מחיר האימה.

אשמח לדיון פורה

לצפיה ב-'אני עם השוטרים... '
אני עם השוטרים...
16/07/2018 | 10:18
41
הם נקלעו למצב, הם לא האשמים, המשטרה פחדנית, לא מגבה, לא מתמודדת, לא מרימה את הראש באומץ ועוצמה, השוטרים צריכים להגן על חייהם, מה נשאר להם יותר מזה ואיזו ברירה היתה? 
לצפיה ב-'יש לי חבר אשר משרת כשוטר במחוז הצפוני'
יש לי חבר אשר משרת כשוטר במחוז הצפוני
16/07/2018 | 21:55
1
50
ולדבריו מחוז זה אינו מייצר הרתעה מספקת נגד מפירי חוק.

שוחחתי היום עם חברי השוטר בהקשר לסרט ששודר אתמול והוא תולה את האשם בחוסר כח אדם , קשיי אכיפה במגזר הערבי ובקושי לייצר נוכחות משטרתית קבועה עקב המרחבים הגדולים בין הישובים השונים בצפון הארץ וזאת להבדיל ממרכז הארץ אשר שם רוב האוכלוסיה מתגוררת בצפיפות של ערים אשר סמוכות אחת לשניה.

לדבריו , לא פעם שוטרים לא אוכפים את החוק כנדרש , נמנעים מעימותים הכרחיים עם עבריינים וכל זאת מפני שחסר כח אדם אשר יגבה אותם בעת הצורך , עבריינים "מריחים" מתי השוטרים אינם מעוניינים "להתעסק" איתם ולכן חוצפתם , העזתם , וחוסר הכבוד שלהם לנציגי החוק גוברים.

המשטרה בהתנהלותה לאורך השנים במחוז הצפוני הביאה לכרסום המתמיד בכח ההרתעה שלה אך מצד שני היא לא יכלה לתמוך בשום מצב בהתנהגות השוטרים הנ"ל אשר "נדחפו" לפעול באופן לא חוקי בשל הכרסום בכח ההרתעה המשטרתי עליו דיברתי.

דילמה .....

לצפיה ב-'בעיני זה עצוב ומפחיד'
בעיני זה עצוב ומפחיד
17/07/2018 | 11:30
39
הסיבה העיקרית היא שהמשטרה לא מסוגלת (או רוצה) להגן על המשרתים בה ובכך מפקירה אותם, שלא להגיד מעודדת אותם להפר את החוק. 
לצפיה ב-'המשטרה מפקידה אל כולנו לחסדי העבריינים'
המשטרה מפקידה אל כולנו לחסדי העבריינים
24/07/2018 | 10:38
3
ובסוף ההפקרה גם מגיעה אל השוטרים.
לצפיה ב-'מחקר בתחום הפסיכולוגיה החברתית'
מחקר בתחום הפסיכולוגיה החברתית
13/07/2018 | 19:49
4
35
שלום
אני סטודנט למדעי ההתנהגות בבן גוריון ואני משתתף במחקר בתחום הפסיכולוגיה החברתית. המחקר משווה קשרים בין אמונות להתנהגות חברתית בין גרמניה וישראל ונעשה בשיתוף של אוניברסיטת בן גוריון ואוניברסיטת מיינז בגרמניה. אודה לכם מאוד אם תענו על שאלון המחקר שלנו.
תודה לכל העונים.
לצפיה ב-'בלי להכנס למחקרים שסה"כ משקפים דעות פרטיות'
בלי להכנס למחקרים שסה"כ משקפים דעות פרטיות
14/07/2018 | 06:29
26
רפרפתי בשאלות והמתבקש להחליף את מושא השאלון
מגורמי שלטון לפסיכולוגים.
האם מדעי ההתנהגות לא באים להחליף אוטוריתה חברתית?
מנסים לקבוע מה מקובל, מה נורמטיבי ואיך אנו אמורים להתנהל?
מה צריך בן אדם כדי לחיות, מיהו המאושר ומי בריא נפשית?
הדמייון להדתה די מבהיל...
מהם קריטריונים להפרעות בהתנהגות ולמי הזכות להתערב או להשיא עצות...
כשמנגד כל ההתוויות הללו בדינמיקה אחרי כוחות החברה
ולא אחת פוסלות ביקורת אינדיווידואלית מחכימה מהרוב.
ההשוואה לגרמניה היא קינוח מר לדוקטרינת הנורמות
בהתחשב להיכן נורמה עלולה לדרדר את הציבור עד אובדן צלם אנוש.

מציע לך לעצור ולחשוב מדוע יש להתחשב בדעת ההמונים על פני
תפיסת המציאות שלך והתובנה שאתה מסיק ללא צורך בהתנשאות על האחר.

דוגמא קלאסית לטרור ההמונים היא בפוליטיקה - בבחירות לכנסת
לא מעט נוטים להצביע למי שיש סכוי גדול בבחינת ביטול עצמי והיסחפות
שמקנה להם תחושת הגנה ושייכות מדומה בלי קשר לתכנים או צרכים
מאוויים וצדק או מוסר אידאליסטי המעורר משמעות קיומית.

לצפיה ב-'עניתי, מאוד מעניין'
עניתי, מאוד מעניין
14/07/2018 | 14:42
24
איפה מפרסמים את תוצאות המחקר ומהו גודל המדגם (בעוונותיו למדתי גם מדע המדינה וקורס נלווה של שיטות מחקר וסטטיסטיקה)? 
לצפיה ב-'עניתי על השאלון אך אני סבור שלא השפעתי כמעט'
עניתי על השאלון אך אני סבור שלא השפעתי כמעט
15/07/2018 | 23:53
1
23
אני צופה שלסיכום מידת האמון שיביעו הישראלים בממשלתם תהיה גבוה ממקבילתה בגרמניה לאור מה שקורה בגרמניה בשנים האחרונות.

ישראלים אוהבים לקטר אבל בפועל נותנים אמון רב בממשלה, לכן הם לא מחליפים אותה בבחירות. לא סתם ביבי הפך למלך למרות שלא מבחינה רשמית.
לצפיה ב-'הכל יכול להשתנות'
הכל יכול להשתנות
16/07/2018 | 13:59
24
התקדמות בחקירות; מלחמה, חס ושלום; ושלל גורמים שלא נוכל לצפות, והמציאות הפוליטית תשתנה מקצה לקצה. תוסיף לכך את ההליכה ימינה של הציבור, ככל שהזמן עובר, מהאינתיפאדה השנייה ועד היום. מי יודע, אולי נתגעגע לביבי (כולל אני), כשבנט יהיה ראש הממשלה. 
לצפיה ב-'משום מה שודרה אמש תזכורת על הרוצחות חוה יערי ומלה מלבסקי'
משום מה שודרה אמש תזכורת על הרוצחות חוה יערי ומלה מלבסקי
14/07/2018 | 07:07
15
57
המקרה המזעזע שעליו שילמו רק 14 שנים בכלא
והראשונה (יערי) עדיין לא מודה או מכה על חטא באופן משכנע,
לפשר ההתדרדרות אליה נקלעה כביכול - מהות כל המהויות.

מבחינתי יש מעבר לזעזוע מהרצח עצמו הרבה סוגיות נוקבות
1. איך אישיות בעייתית כזו התקבלה לעבוד בבנק
2. הבנק עצמו, שהרי משם החלה כל הפרשה, לא טרח
    לשלוח עדכון מצב חשבון ולוודא קשר עם הלקוח
    ו/או לפקח על עובדיו. גם לא תבע את יערי רטרואקטיבית
    שהרי הפשע בוצע גם כלפיו.

3. ביחס לאהוד יערי שהיה ונותר כתב ישר רהוט ומציאותי
     כיצד חי במחיצת פסיכופטית שלא מצאה לנכון להודות
     טרם לכידתה על המקרה - לא סביר שזו מעידה חד פעמית.
     לציין שרכשה לעצמה רכב גולף אדום חדש בלי שנמצא לו מימון.

4. העונש הקל, בעוד דורשים עונש מוות למחבלים מקרה
    כזה לא יכול להסתיים ב14 שנה ולהניח לרוצחות להמשיך
     בחיים מלאים - הן גרועות ממחבלים.

5. בצע הכסף שביסוד המקרה אפילו לא למטרת שרידות
    או כסוי חובות שיש לרבים, אלא מטרוף הדעת נטו.
    אין חינוך לנורמות, כיבוד הקניין והחובה להגינות כלכלית.
    רואים עד היום בפערי מחירים / משכורות, מוסר תשלומים וצבירת חוב.
    זו התשתית המוסרית שנשחקה עד דק בחסות המדינה וראשיה.

6. לא התיחסתי למלבסקי מחוסר נתונים לכאורה סכנה ממשית
    לשלום הציבור, מעצם היותה שקטה שפויה אך שותפה לעבירה החמורה.

לצפיה ב-'אז ככה נראים הנתונים שאתה מביא גם בשאר התחומים? מלה מלבסקי'
אז ככה נראים הנתונים שאתה מביא גם בשאר התחומים? מלה מלבסקי
14/07/2018 | 12:05
5
36
היא הקורבן לא הרוצחת.
תקן את הכותרת ואת סעיף שש.
לצפיה ב-'לא ראיתי את התכנית רק את הפרומו....'
לא ראיתי את התכנית רק את הפרומו....
14/07/2018 | 12:23
1
39
כאב לי הלב על ילדיה של אביבה יערי שממילא סוחבים איתם סיפור נורא כזה...
פתאום פותחים להם הכל מחדש.
מה זה נתן?
אין דברים יותר בוערים למלא זמן בחדשות? 
לצפיה ב-'צודקת. גם אני לא צפיתי בזה בדיוק מאותה הסיבה'
צודקת. גם אני לא צפיתי בזה בדיוק מאותה הסיבה
15/07/2018 | 09:38
19
בשביל מה זה טוב?
לצפיה ב-'אכן מעורר תהיה'
אכן מעורר תהיה
14/07/2018 | 14:25
1
28
גם אני תוהה לגבי אופן העברת הנתונים לכאן
אכן מלה מלבסקי ז'ל היא הנרצחת
לדעתי,אם אני לא טועה,כוונת 'המשורר' היתה לגבי אביבה גרנות
לצפיה ב-'הרוצחת - אביבה גרנות תודה על התיקון מלה מלבסקי כמובן הקורבן'
הרוצחת - אביבה גרנות תודה על התיקון מלה מלבסקי כמובן הקורבן
14/07/2018 | 15:15
26

לצפיה ב-'אכן מעורר תהיה'
אכן מעורר תהיה
14/07/2018 | 14:30
28
גם אני תהיתי לגבי אופן העברת הנתונים לכאן.
לדעתי,אם אני לא טועה,כוונת 'המשורר' היתה לגבי אביבה גרנות
לצפיה ב-'עכשיו ראיתי כל שכתבת'
עכשיו ראיתי כל שכתבת
14/07/2018 | 15:41
8
41
לפני כן לא הצלחתי לקרא במלואו את תוכן תגובתך
אני נדהמת איך גם בנושא הנדון צירפת דאגתך לגורל המחבלים,ימח שמם וזכרם,"המסכנים"..
כמדומני בישראל עדיין אין עונש מוות,אז על מה אתה מלין?!אם היית שואל אותי
למחבל שהוכחה אשמתו למעלה מכל ספק,הייתי מאחלת עונש מוות בעינויים קשים ואיטיים..לא במכה אחת...האם אי פעם תגלה אמפטיה כלשהי ודאגה לגורל עמך שלך?!,לפחות העם שלמיטב ידיעתי,אליו שוייכת בלידתך..
לצפיה ב-'הטעות שלי היתה בשם, הטעות שלך ביחס למוות למחבלים מתוסבכת '
הטעות שלי היתה בשם, הטעות שלך ביחס למוות למחבלים מתוסבכת
14/07/2018 | 15:54
7
22
מזמין כל אחד/ת להבהיר היכן מתבטאת הדאגה שלי למחבלים
טענתי שדורשים עונש מוות בלי להכנס להצדיק או לדחות אלא כעקרון
מדוע יש להפלות רוצח פלילי בעונש מוות על מחבל לאומני או ההיפך?
אולי כי הלאומנות אצלך היא ערך מעל המוסר
זה ראוי לעונש וגנוי כשלעצמו
כל רוצח לא ראוי לראות את אור השמש לפחות במאסר עולם
את עונש המוות כשלעצמו אני לא מתיימר להצדיק או לפסול
מעבר שלא תהיה בו איפה ואיפה לכל נטילת חיים בכוונה זדונית.
לצפיה ב-'...'
...
14/07/2018 | 17:01
6
26
טעותך,בעיניי,היתה הרבה מעבר לטעות בשם בלבד,כי החלפת בין זהות הקורבן ,הפכת אותה מתוך טעות,כרוצחת ואז גם הבעת דעתך בעודך מתייחס לקורבן כרוצחת.
מחבל הוא אוייב  המדינה וככזה,יש בעיניי,לעשות טיפול שןרש למיגור פעולות חבלה שכאלה,לאוייב המדינה,אני באופן אישי,חפצה שימות בייסורים,זה הרגש שלי ברמה האישית לנושא וגם למען "יראו וייראו..
האמת שנזכרתי בעונש מוות שהיה של אחד מהצוררים הנאצים,יימח שמו וזכרו(אני בכוונה לא מציינת שם)אבל כולי תקווה שהקריאה הטרומית שהיתה בזמנו בנושא עונש מוות,"תקרום עור וגידים" ועשרות ומאות מחבלים יומתו בייסורים ולא יזכו להמשיך לשבת בכלא,תוך למודים,קבלת כספים והכנת הרצח הנתעב הבא וכמובן שלא יראו יותר אור יום לעולם,כנגד פעולות שפלות של אוייב מרצח,איני רואה שום מקום לבחינה מוסרית כלשהי!
לצפיה ב-'קשקשת כהרגלך טעות בשם היא טעות בשם ולא מעבר.'
קשקשת כהרגלך טעות בשם היא טעות בשם ולא מעבר.
14/07/2018 | 19:25
5
27
כל מעשה פלילי ורצח בפרט נחשבים עברה כלפי המדינה
המדינה היא התובעת - אין הבדל בטרור בין חוה יערי לרוצח פלסטיני.

אייכמן הוצא להורג בשל כמות הנרצחים להם היה אחראי

אגב אויבי המדינה הטרוריסטים והפוגעים בצה"ל
החרדים המשתמטים הביאו למוות חיילים חילוניים בני קיבוצים
במקום שיקחו חלק בנטל ובחלקות הצבאיות בבתי העלמין
מבחינתי שלא ימותו אבל כשאת מפנה את הכעס והצורך ביסורים
אני מפנה את הכעס לאויב החמור ביותר לציונות - החרדים והדת.
המחבלים פועלים מתוך נקמות מאבק על שטח ושנאה
החרדים פועלים נגד חיילי צה"ל ללא שום הצדקה
הם מסיתים אפילו נשים כמוך בבתי ספר באשדוד

לצפיה ב-'הנה התמליל למי שאין פייסבוק'
הנה התמליל למי שאין פייסבוק
14/07/2018 | 19:29
2
28

Yoav Tal

לא רוצה להוסיף אש למדורה, אבל אני חייב לפרוק. אני בסערת רגשות ולא מתבייש לכתוב לכם, אני בוכה. כן, הגורילה, הענק שלא מפחד מכלום, ששוקל 108 קילו, בוכה כמו ילדה קטנה.

נתבקשתי להסיע מרובע ז' באשדוד בית ספר יסודי של בנות לבריכה בחפץ חיים.

כל הדרך הן שרות, צורחות, אני לא מוציא מילה מהפה. מצב רוח טוב, חופש, מורל גבוה, ילדות קטנות .אני זורם, העיקר אווירה טובה. מנחם את עצמי שזאת נסיעה קצרה ועוד כמה דקות היא מסתיימת .עד כאן הכל טוב ויפה.

מגיעים למחלף גדרה, ברמזור שמאלה לחפץ חיים בכביש המקביל אוטובוס של אגד מעלה חיילים. תוך שנייה הן משנות את השיר וצורחות: "מוות לכל החיילים. שיתפוצצו באוטובוסים ביחד עם כל הערבים. מוות לחיילים". אני מסתכל על המורות שישבות מקדימה והן מצחקקות בבושה, שמות יד על הפנים במבוכה.

זה מה שאתן מלמדות אותן? אני שואל.
המורה לא עונה וצוחקת.

נעמדתי באמצע האוטובוס, צרחתי עליהן שיסתמו את הפה וישימו חגורות.

ממשיך לנהוג וחושב על החברים שאיבדתי, על שכנים שהכרתי שהלכו בצוק איתן. פשוט בוכה. זה לא ירושלים, זה לא בני ברק, לא ששם זה מוצדק אבל זה כאן באשדוד, העיר שלנו.

ובמחשבות עם עצמי אני שואל את רבונו של עולם, בשביל מי, בשביל מה. אלה האזרחים, התושבים שלך אחרי 70 שנות עצמאות? אחר כך כולם קופצים: "אין הדתה, הדתה שמדתה. לא כולם ככה".

לצפיה ב-'וואו, מדובר ביהודיות?'
וואו, מדובר ביהודיות?
14/07/2018 | 19:47
33
לא מאשים אותן, חס וחלילה, אלא את הגורמים הפדגוגיים (עאלק) שהרעילו להן את המוח. צריך לשפוט ולהעמיד לדין את המורה ושותפיה לגועל הזה נגד הסתה, זה ברור כשמש.
לצפיה ב-'לא מופתע'
לא מופתע
15/07/2018 | 23:59
23
אם לא יחנכו אותן ואת אחיהן לשנאת חיילים איך יצליחו להבטיח שיהיו מוכנים אף לשבת בכלא כדי לא להתגייס? הכוח הפוליטי בחינוך לשנאה חזק באופן בלתי נתפס. שנאה משפיעה על הפוליטיקה אף יותר מפחד. 
לצפיה ב-'העיקר ש'דברי חכמתך" נקראו'
העיקר ש'דברי חכמתך" נקראו
14/07/2018 | 21:23
23
כמה חוסר מודעות עצמית בשורת הנושא שכתבת
נו שויין,אם אני זו שאתן לך להרגיש טוב,שיהיה

ולמרות שכתבת דבר מה שהיה לי כהנחתה טובה בתגובתי,לא אשתמש בזה.
עד כאן בהקשר לשורת הנושא

שבוע טוב

לצפיה ב-'אני כמעט ולא קוראת יותר בפייסבוק בדיוק בגלל פוסטים כאלה'
אני כמעט ולא קוראת יותר בפייסבוק בדיוק בגלל פוסטים כאלה
15/07/2018 | 09:43
19
הפסקתי להתעצבן. הפסקתי לקרוא.
מה שלא יודעים, לא כואב.
מה שלא קוראים, לא מעצבן.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ