לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82888,288 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'אירויזיון 2019'
אירויזיון 2019
15/04/2019 | 06:21
3
22
[קצת הפוגה מפוליטיקה]

אוטוטו נחגוג את חג האירויזיון וההתרגשות עצומה.
כמה דובר וכמה דוסקס ענין ה double שנחווה פעם נוספת אבל, מאז נחשף השיר המייצג שלנו, כך גזו ונמוגו התקוות.
בישראל קטלו את השיר ולא גילו טיפונת של גאווה ישראלית וסימפטיה, והעולם גם הוא לא מפרגן.
התגובות? מעליבות. פשוט מעליבות.
נכון שהשיר לא משהו, ועדין, יש דרכים אחרות.

קובי מרימי הוא קסם של בחור, אבל השיר שנבחר עושה לו לא טוב.
ויש לקובי יכולות ווקליות, אם רק היו 'מחברים' אותו לשיר מתאים.
אני מודה שבשמיעה ראשונה של השיר לא הבנתי מה 'נפל' עלי והתגובה הראשונה היתה "למה????"
ואז, עוד שמיעה ואחת נוספת וזה כבר עבר טוב יותר.
והיתה בי תקווה, ובאמת האמנתי שככל שיחלוף הזמן וניחשף כולנו עוד טיפונת לשיר ולשירה, נתאהב בו.
אבל זה לא קרה
השיר טוב, אבל, הוא לא.

ומאחר וכך, אינני יכולה שלא לחשוב על כך ש- אם שפיטה היתה מייצגת אותנו.
וואו, הצבעוניות שלה, הפה הגדול שלה, החוצפה הישראלית, ועם שיר מצוין, אין ספק שהעולם לא היה נשאר אדיש אליה.
ואם שפיטה, באמת היה סיכוי ל double.

אבל קובי מייצג אותנו ולכן, אני חושבת, שעלינו לפרגן לו ולחזק אותו ולשדר לו המון אנרגיות חיוביות.
ומי יודע, אולי יקרה הבלתי צפוי .... [גם התברגות במקום טוב באמצע יהיה בהחלט בלתי צפוי ומצוין].

לצפיה ב-'עד עכשיו לא טרחתי להקשיב לשיר של מרימי'
עד עכשיו לא טרחתי להקשיב לשיר של מרימי
15/04/2019 | 07:29
21
בפורום אחר, ייעודי, מישהו התעניין אם הוא "עליז" והביע תשוקה כלשהי [ מסימני הכוכבות של גברים ]
הסרטון הרשמי, הצילום מזעזע, המבט המצועף למצלמה, הידיים, שלושת הפנים כמו "פֶּרַח" OMG..
הייתי שמח לפרגן, ב'מת. אין ממש על מה. לא על השיר ולא על הקליפ המזעזע במיוחד.
קובי מרימי - I am someone [ ממש משנת הביבי בשלוש דקות ושניה, אשכרה מתאים לשרה היידה בואי הביתה ]
לצפיה ב-'רוב הצופים ישמעו אותו בפעם הראשונה והניקוד יהיה בהתאם'
רוב הצופים ישמעו אותו בפעם הראשונה והניקוד יהיה בהתאם
17/04/2019 | 12:32
1
10
הסיכוי היחיד שהיה לנו להביא דאבל זה אך ורק עם להקת שלווה וברגע שהם פרשו, זה כלל לא משנה מי היינו שמים.
לצפיה ב-'הסיכוי לזכות'
הסיכוי לזכות
17/04/2019 | 21:30
35
שירי האירויזיון נחשפו לעולם לפני זמן והם מושמעים ו"מוכרים".
לצערי, קובי לא מצליח לסחוף את המאזינים והסיכוי לזכות נמוג ונגוז ברגע החשיפה.
אני רק מקווה שהקריירה של קובי תצליח לנסוק בעתיד, כי לטעמי, הוא בהחלט ייחודי.

באשר למי שכן יכולה היתה לעשות הסטוריה, כבר כתבתי שלטעמי זו שפיטה.

עכשיו נותר להמתין ולקוות שלפחות נתברג במקום טוב באמצע

לצפיה ב-'ליגת האלופות חוזרת'
ליגת האלופות חוזרת
16/04/2019 | 16:31
1
13
מי שמתעניין (לא אני), ברצלונה נגד מנצ'סטר יונייטד, 0:1 לקטלונים בסיבוב הקודם וכן 1:1 בין יובנטוס לאייאקס, האיטלקים מארחים את הגומלין. שהטובים ינצחו.
לצפיה ב-'הטובים לא ניצחו'
הטובים לא ניצחו
17/04/2019 | 16:29
11
בסוף ניצחו ההולנדים.
לצפיה ב-'שריפה בנוטרדאם'
שריפה בנוטרדאם
16/04/2019 | 19:13
5
21
מזל שלא היו נפגעים. יש לי גם שיר מתאים:
לצפיה ב-'דורי 38 זה דורי, דורי?'
דורי 38 זה דורי, דורי?
17/04/2019 | 11:53
1
7
לצפיה ב-'עכשיו ראיתי שכן'
עכשיו ראיתי שכן
17/04/2019 | 11:54
11
איך נכתב ב'הארץ', יער עצי אלון שלם לא יספיק לשחזור הנוטר'דאם, אז כנראה ישוחזר טיפ'לה אחרת
לצפיה ב-'והצביעות חוגגת.'
והצביעות חוגגת.
17/04/2019 | 17:28
5
לצפיה ב-'מליארד דולר הם ישקעו באבנים במקום באנשים'
מליארד דולר הם ישקעו באבנים במקום באנשים
18/04/2019 | 10:13
1
3
לצפיה ב-''
18/04/2019 | 19:15
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
13/04/2019 | 15:24
5
39
לפני כיומיים הלכתי לקנות מוצרים ללא גלוטן בחנות טבע קסטל בת"א. לקוחה מבוגרת שנראתה במצב גופני ירוד אמרה את שמה (כדי שתקבל הנחת מועדון) והשם היה השם של המחנכת שלי בכיתה ז', שגם הייתה המורה לתנ"ך. היה לי פיתוי לשוחח איתה ולהזכיר לה שהייתי תלמיד שלה (אם זו הייתה היא). בסוף החלטתי להימנע מכך, כי אם זו אותה אישה אני זוכר אותה כשהיא הייתה יותר צעירה ויפה ובעקיפין אני עשוי לגרום לה צער לחינם. האם פעלתי כשורה?
לצפיה ב-'להעלות זכרונות'
להעלות זכרונות
14/04/2019 | 05:32
2
23
חושבת שלהזכיר למישהו שאתה מכיר אותו, מזהה אותו, משנים רחוקות, זו לא פגיעה. 
אם השם היה מוכר, יכולת לפנות אליה ולשאול בנימוס אם היא היא היתה פעם מורה. במידה והתשובה "כן" לשאול אם בבית ספר ומשם, אתה יודע, פשוט לפתח שיחה.
במידה והתשובה "לא", לבקש סליחה ולהגיד שהיא מאד מזכירה לך את המורה שהיתה לך.
ובכל מקרה, להבא, לדעתי, אין צורך לחשוש.

ורק הערה/ שאלה קטנה. ציינת שהיא היתה
"...מבוגרת שנראתה במצב גופני ירוד ... (כדי שתקבל הנחת מועדון)"
מנין אתה יודע את זה זה והאם זה רלוונטי לסיפור/ שאלה?
לדעתי, הערה מיותרת, אבל זו אני.
[הרי גם אתה כבר לא נראה אותו ילד שאולי היא חינכה ולימדה תנ"כ, לא?]

ובכל מקרה, לפגוש מורה מפעם ולהעלות זכרונות זה נהדר ואין בזה שום פגיעה.
מה לעשות, החיים "זזים" וכולנו צוברים שנים

ומצרפת את שירו של  יענקל'ה רוטבליט בביצועו של אריק איינשטיין.
זה מה שעלה לי לראש כשהגבתי לך

לצפיה ב-'אולי אשפר את הניסוח'
אולי אשפר את הניסוח
14/04/2019 | 09:27
1
22
ההנחה נובעת מזה שהיא חברת מועדון, לא בגלל הגיל. יש אנשים שאין להם מספיק בטחון עצמי ואולי שלה אבד, אם זו היא באמת.אפשר לראות שמישהו לא במצב טוב, היא נראתה כמו מכשפה מימי הביניים ובקושי דיברה.
לצפיה ב-'מה 'ני יגיד לך'
מה 'ני יגיד לך
14/04/2019 | 09:48
20
אנחנו רגילים שתלמידים שלנו חוצים את הכביש על מנת להימנע מברכת שלום הדדית. לטעמי, כמורה, שעדיין עובד ונראה כמו לוחם סומו בפנסיה, דווקא היה משמח אותי לו מישהו היה זוכר אותי למרות שאני נראה כמו מפלץ מהסיוטים הכי גרועים.
לצפיה ב-'נהפוך הוא, נוסטלגיה תמיד מעלה חיוך'
נהפוך הוא, נוסטלגיה תמיד מעלה חיוך
14/04/2019 | 11:13
1
11
לצפיה ב-'תלוי אצל מי ובאיזה הקשר'
תלוי אצל מי ובאיזה הקשר
16/04/2019 | 16:36
10
חזרתי בכינוי החדש, כי במערכת אומרים שעברתי את מכסת הכניסות היומית ואני לא יכול להיכנס בשם המשתמש הרגיל. אגב, הם חושדים שאני בוט ומבקשים בסוף כל פוסט "להוכיח שאני אנושי".
לצפיה ב-'ההישג של בראשית'
ההישג של בראשית
12/04/2019 | 03:12
6
32
היום בפסטיבל הגאווה הלאומי של בראשית, אמר ראש הממשלה המיועד שעוד שנתיים, לכל היותר שלוש, אנו נחות ננחת על הירח.
להזכירכם, ראשית, זה לא פרויקט של המדינה. זה פרויקט פרטי. שנית, ההישג הגדול ביותר, ויש כמה, של בראשית, הינו הוצאתו לפועל של פרויקט מורכב בפרק זמן קצר ובתקציב זעום. כפי שרק יזמים יודעים לעשות. ההקבלה שעולה לי בראש היא ההקבלה לפיצוח הגנום. גם שם פעלו שתי קבוצות, כשזו הציבורית מפגרת אחרי היזם. בכל פרמטר.
ובכן, ביבי, אנא אל תעביר את זה למדינת ישראל. אם תעשה כן, מה שיקרה הוא:

תוקם ועדה לבחינת הצורך. בוועדה יהיה חבר מדען חלל אחד ועוד 7 עסקני מפלגות שהתגלגלו לשם בדרך לא דרך. בניהם יהיו 2 נשים. נו... אתם יודעים למה: צריך ייצוג!
ובכן, שנתיים אחרי, וכמה מיליונים, הם יגיעו למסקנה שבשלה השעה להקים מנהלת. זו תוקם בעלות של מיליונים כשחלק מהכסף מועבר לדתיים שהצביעו על החשש שהחללית הישראלית תפגע ביושב במרומים. על הדרך הסיר משרד החינוך גם את הדרישה ללימודי ליבה בחינוך הדתי והוסיפו לימודי דת בחינוך החילוני (הדתה שמתדה).
המנהלת כללה כבר 30 מומחים. מתוכם 2 מומחי חלל (קפיצה של 100% משיעורם בוועדה המכוננת). השאר הינם פולטיקאים בכירים, יותר או פחות, בעיקר פחות. בתוכם ניתן למנות 4 נשים. נו, צריך ייצוג...
כוון שמדובר בכספי ציבור, הוקמה מנהלת בקרה מורחבת שעליה מפקחת יחידה מצומצמת הכוללת שופט בדימוס ואת הממונה על אוצר המדינה הקודם. במקביל, הוקם מדור בקרת תפעול, מדור פיקוח על תהליכי היצור ו-2 פועלים שאחד מהם גם יודע מה צריך לעשות. לאחר כשבועיים אחד מהם פוטר כי מנהלת הבקרה חשבה שזו כפילות. למזלנו הרע פוטר זה שיודע מה צריך לעשות. במקומו נשלח שליח ציבור לסיבוב בארה"ב כדי לעודד את רוחם של היהודים שיושבים רחוק מהמולדת.

עד כה, הוצאו כ-5 מליארד ₪ וכל הפוליטיקאים הצטלמו כמה וכמה פעמים כשהם מצהירים ש"זה יום גדול לעם ישראל ולתקומתו הלאומית".

שלוש שנים לאחר מיכן, הסתבר שטרם הגיעו לתכנון החללית. בעיקר כי מדור בקרה ניהל מאבק איתנים במדור פיקוח והמנהלת שנאלצה להתערב, פיטרה את המדען היחיד שנותר שכן הלה לא הראה בקיאות בסיבות לעימות בין שני המדורים וברור שמי שמפגין כזו חוסר הבנה, חזקה עליו שלא ידע שלוח חללית לירח!
בכל מקרה, החשב ציין שהעלויות עד כה מסתכמות ב-3 מליארד. אבל בדולרים.

במחשבה שניה, אולי ניתן ליזמים לעשות את זה. הם היו ממש בסדר בפעם הראשונה.

לצפיה ב-'בראשית, היו שמים'
בראשית, היו שמים
11/04/2019 | 23:13
25
ערב הסטורי מרגש וקצת עצוב, אבל בעיקר, מעורר גאווה.
3 ישראלים חולמים הגשימו את עתידות הבזוקה ושיגרו חללית שהגיעה לירח.
נחיתה רכה או לא, חללית ישראלית הגיעה לירח!
וכשם שנאמר פעם
 "אם תרצו, אין זו אגדה"
אכן כך
 "לא אגדה רעי, לא אגדה, 
ולא חלום עובר, 
רעי, זה לא חלום 
ולא חזיון הוזה
עוד יסופר על זה היום אחי..."
לצפיה ב-'הישג פנטסטי פלוס פלוס!'
הישג פנטסטי פלוס פלוס!
12/04/2019 | 11:38
1
22
אני אכן מקווה שהניסיון הבא יצליח ושרק נתעצם כמדינה, מכל הבחינות. גאווה גדולה ושאפו לכל מי שעמל כדי להגשים אותו.
לצפיה ב-'ו...הצלחת לכתוב הודעה בלי להזכיר את ביבי'
ו...הצלחת לכתוב הודעה בלי להזכיר את ביבי
13/04/2019 | 10:28
17
ובלי לכתוב שהוא אשם בהתרסקות
השיג פנטסטי פלוס פלוס.
לצפיה ב-'אתה מכיר את זה שאתה עושה משהו במחשב וחלונות 10 מחליט..'
אתה מכיר את זה שאתה עושה משהו במחשב וחלונות 10 מחליט..
12/04/2019 | 18:30
1
21
שזה הזמן לעשות למחשב הפעלה מחדש כי יש  עידכונים?  זה בערך מה שגרם להתרסקות.  וחבל שכל העסק נפל על עניין שכזה.
לצפיה ב-'הכל בגלל הסינים'
הכל בגלל הסינים
12/04/2019 | 20:36
18
רצו לחסוך במרכיבים והזול עלה ביוקר.
לצפיה ב-'"בראשית" הצליחה לסמן את ישראל כמעצמת חלל של ממש'
"בראשית" הצליחה לסמן את ישראל כמעצמת חלל של ממש
13/04/2019 | 09:20
20
"למרות הכל ולמרות שהיעד הסופי לא הושג, אנשי התעשייה האווירית ועמותת SpaceIL צריכים להתגאות בהישג האדיר.
מדובר בשיגור שלא בוצע עד כה, ברכיבים חדשים ופורצי דרך שמעולם לא נבדקו בחלל.
החללית עברה בדיקות שמדמות את הטיסה לחלל ועברה כמה מהשלבים המורכבים ביותר: שיגור החללית, המסלולים מסביב לכדור הארץ, ולכידת הירח.
יותר מהכל, ב-SpaceIL והתעשייה האווירית הראו שאם מעזים, אז מצליחים להגיע להישגים יוצאי דופן.
ב-SpaceIL קידמו לאורך כל הדרך גם את הפעילות החינוכית הענפה, כשבסוף הפרויקט תכננו להתמקד בתחום החינוך.

המטרה הסופית לא הושגה, אך הדרך מרשימה וצריכה להביא גאווה לכל אזרחי ישראל. עכשיו זו רק שאלה של זמן, עד שישראל תנחית ובהצלחה את החללית הישראלית הראשונה על הירח, מה שתהיה לימים, בראשית 2.0."

מייקי לוי

לצפיה ב-'כוח משולב- ייתכן? כן, אבל לצערי ממש לא '
כוח משולב- ייתכן? כן, אבל לצערי ממש לא
10/04/2019 | 15:36
17
42
כתב בפייסבוק Yonatan Barak‎‏ 

כ-70 מנדטים. זה הכוח המשולב של כחול-לבן ושל הליכוד.
ביחד עם תגבור קטן (נניח, איזה כחלון וישראל ביתנו, אולי העבודה) הם יכולים להקים קואליציית מרכז-חילונית עם עוצמה שכמוה לא נראתה הרבה זמן במדינה.

זה כוח שיכול לאפשר דברים שנראים כמו חלום רחוק כשמסתכלים על המדינה רק דרך אספקלריית ימין-שמאל (ואז תמיד יהיו קואליציות עם איזה רוב דחוק שצריכות למכור חצי מהעקרונות שלהן כדי להזיז פה משהו).
זה כוח שיכול להוביל מהלכים כמו הפרדת דת ומדינה, זכויות להט"ב,
אפילו פתרונות מדיניים לטווח ארוך.

אעז להגזים - עם קואליציה כזו אפשר אפילו לחוקק חוקה למדינה ולהסדיר את אחת הבעיות שהכי מובילות להתנגשות בין הרשות השופטת ושתי אחיותיה.
כי בואו, אם מתעלמים מההקצנות שהמפלגות עוברות כדי למצוא חן בעיני שותפים קואליציוניים (ולגנוב מהם את חיבת האלקטורטים) - בהרבה נושאי בסיס אין חילוקי דעות אמיתיים בין ימין מתון לשמאל מתון.

אוקיי, אולי נושאים של החזרת שטחים היו רלוונטיים לפני עשרים שנה, אבל כרגע הרוב המתון לא רואה בכלל פרטנר ולא מעוניין לספח את הפלסטינאים. זו לא נקודת מחלוקת אמיתית.

אוקיי, אולי הליכוד נוטה יותר לכיוון המסורתי, אבל אין סיבה עקרונית (שוב, אם מתעלמים מהצורך ללקק למפלגות שנמצאות ימינה מהם) שהוא לא יאפשר מהלכים של הפרדת הדת מהמדינה (כמו למשל הרעיון הסופר בסיסי של לתת לכל ישוב להחליט איך השבת תראה במרחב הציבורי שלו - פתיחת מרכולים וכו') וקידום עקרונות ליברליים להם העם צמא. תעיד על כך התמיכה בפייגלין, שרץ בערך רק על הקלף הזה, והצליח לגרוף באזור ה-3 מנדטים למרות (ולא בגלל) רעיונות משיחיים. [בספירת האמת, לא עבר את % החסימה].

זה לא איזה חזון אחרית הימים של גר זאב עם כבש, ובין המפלגות ישנם חילוקי דעות לא זניחים, אבל זה כן הרבה יותר במשותף מאשר רוב הצפרדעים שנאלצים לבלוע בהקמת קואליציה.
סוף סוף יתנו קול לציבור החילוני והמסורתי-ליברלי (הענק), שבאופן קבוע נבלע בגלל שמסיטים את הבחירות לנושאים לא רלוונטיים באמת כמו הנושא המדיני (שכנראה יראה אותו דבר תחת כל ממשלה שאינה קיצונית לימין או לשמאל) במקום למה שמשפיע על היום-יום שלנו כאזרחי המדינה.

בסופו של דבר, יש פה מעל חצי מהמדינה שבאופן קבוע האינטרסים שלה נחטפים לכיוון הקיצון. שצריכים לראות ממשלות בהן לסמוטריצ'ים ודרעיים יש כוח לא פרופורציוני לחלקם באוכלוסיה, ויכולים להכתיב לנו איך יראו החיים שלנו.

אין סיבה שלא נזכה לייצוג כזה. אולם, כל זה לא יקרה בגלל שבראש אחת המפלגות עומד אדם שצריך שתאמינו שהשאלה כאן היא ימין נגד שמאל, שניזון מפילוג ושהאגו והפחד לא מאפשרים לו לפנות את הכיסא לטובת עם ישראל.

מה אני אגיד לכם... כולכם עדיין אחים שלי, אבל מאכזב לראות שאנחנו בדרך לעוד מאותו החרא - פילוג, הקצנה, ריב ומדון במקום שיתוף פעולה להגשמת ה-75% שאנחנו מסכימים עליהם.
לצפיה ב-'הכל מקובל, בלי נתניהו'
הכל מקובל, בלי נתניהו
10/04/2019 | 15:42
16
50
אם יהיה צורך, שיוציאו צו פינוי ויפנו אותו מארמון האומיים הישראלי בכח.
לצפיה ב-'צורך למי?'
צורך למי?
10/04/2019 | 16:03
14
35
מנהיג דגול שרק בדיעבד תבין שהוא אחד מגדולי הדור,הבנת דורי?
יחד עם בן גוריון ובגין מצד אחד ואסון רבין פרס מהצד השני.
לצפיה ב-'לא אוהב את סגנון הכתיבה שלך'
לא אוהב את סגנון הכתיבה שלך
10/04/2019 | 20:19
13
55
לגופו של עניין, הצורך הוא למדינת ישראל. הנזקים המוסריים הפנימיים שהוא גרם לה, הם בעל ישוערו. כולם מבינים שצריך לגנוב, כי אם לראש הממשלה מותר, למה לאזרח הפשוט אסור? אתה יודע מה, גם אם נסתכל בטחונית גרידא, תושב הדרום מרגיש בטוח, או אפילו במרכז ומי יודע, אולי מחר בצפון? ההפקרות הזאת עוברת כל גבול, נתניהו הוא מאחז עיניים, לא מדינאי ולא גדול. הוא טוב בהסתות, בשיסויים, בפלגנות, לא בשום דבר טוב. 
לצפיה ב-'אני משיב לך בסגנון שלך'
אני משיב לך בסגנון שלך
10/04/2019 | 20:54
12
21
וכל ההכפשות הקללות והגידופים שלך כלפי משפחתו לא נעלמו מעיניי.
לגופו של עניין ,בנימין נתניהו מנהיג דגול וכל המוסיף גורע.
לצפיה ב-'מרבית המצביעים לו חולקים את סולם ערכים שלו'
מרבית המצביעים לו חולקים את סולם ערכים שלו
11/04/2019 | 08:04
11
30
וכל המוסיף באמת גורע. אני מביע את מורת רוחי מהתנהלותו של ראש הממשלה ומותר לי. רוב הביקורת שלי עניינית. אם תסתכל אחורה, תראה שהיו מקרים שגם שיבחתי אותו. 
לצפיה ב-'אני אסביר לך בצורה שתבין ואולי תפנים '
אני אסביר לך בצורה שתבין ואולי תפנים
11/04/2019 | 08:13
9
21
כמו רונאלדו בכדורגל
בנימין נתניהו בהנהגת ישראל.
לצפיה ב-'תפסיק עם ההתנשאות'
תפסיק עם ההתנשאות
11/04/2019 | 10:09
8
19
אני גם בעד רונאלדו (מסי הרבה פחות כשרוני ממה שעושים ממנו). עם זאת, האם אתה לא חושב שמדי פעם צריך לרענן את המערכת? נניח שאתה חלק מארגון (בהנחה שאתה עובד), לא יוצא לך להגיד שהלוואי שהמנהל יפרוש אחרי 20-30 שנה בתפקידו? כך גם עם נתניהו. הוא שחוק, לא עומד בלחץ, נתון למרותם של אשתו ובנו, משסה חלקים שונים של העם זה בזה, מתחנף לשליטי מדינות עולם שלישי בעלות משנה קיצונית ונמנע מהענקת ביטחון לתושבי הדרום. זה מנהיג לדוגמא? זה קריקטורה של מנהיג, אפס מאופס. בטורקיה תלו מישהו כמוהו בשנות ה-60.
לצפיה ב-'הטלתם רפש ברחבי הפרדס'
הטלתם רפש ברחבי הפרדס
11/04/2019 | 17:58
7
21
זה אומנם הסריח אבל מאחר שחסמתם את כל מי שלא חשב כמוכם רק אתם עלצתם בבדידודתכם.
תכלס עם ישראל יודע מה טוב בשבילו,העולם המערבי מעריץ את האומץ של המנהיג הישראלי ואויביי ישראל רועדים מזרועה הארוכה של מדינת היהודים.
לצפיה ב-'אני לא חסמתי כלום, כי יש פה מנהלת'
אני לא חסמתי כלום, כי יש פה מנהלת
11/04/2019 | 19:59
1
31
תקשיב אדוני הנכבד, זכותך המלאה להחליט שאני מדבר שטויות ונאיבי. אגב, הייתי ימני 5 שנים, אם לא אכפת לך. אני עדיין במובן הבטחוני, אבל במובן החברתי-כלכלי בשמאל, מן דן מרידור פינת אהוד ברק כזה.  אני גם חושב שרשויות החוק חשובות ושאסור להטיל בהן רפש, למרות שהן לא נקיות מכל רבב.לכן  לא אסכים להשמצות אישיות עליי (וגם על אף אדם אחר). זכותי להביע את דעתי גם אם היא לא מוצאת חן בעיניך ואם באת להתכסח, אני מזמין אותך לנדוד לפורום אקטואליה, שם הביטויים הכי חריפים שלי הם פנינים לעומת מה שהולך פה. ממש ויכוח ברמת ביבים. תודה ושלום.
לצפיה ב-'נשמח לראותך'
נשמח לראותך
11/04/2019 | 20:32
17
חוזר לקול ההגיון שמייטיב עם מדינת ישראל,בטחונה ומרתיע את אויביה.לא היתה לי בעיה עם הדעה שלך אבל הצטרפת לעליהום על משפחת נתניהו שבדיעבד רק פעל  כחרב פיפיות וגרם לרוב העם להגן על מי שמגן עליו.
לצפיה ב-'לא נסחפת קצת, באמת?'
לא נסחפת קצת, באמת?
11/04/2019 | 20:38
4
22
נחסמו בעלי הפה הגדול במיוחד, הנה למשל אתה לא נחסמת אפילו פעם אחת
אמנם גם בעברית וגם באיטלקית "קול המון כקול שדי", אלא כל בעל הבנה בסיסית בחברה האנושית יודע ש"העם" ממליך ומפיל מלכים בקצב מסחרר, ואאל"ט היה זה קליגולה שהבין, כמו ביבי, את ה"עם" היטב, ונתן לו לחם ושעשועים.
זה אומר ש"העם" צודק?
זה אומר שההיסטוריה כבר "קבעה" את מידת החשיבות והדגילות של ביבי?
זה רק אומר, שאתה מאמין שביבי מנהיג גדול כמו משה רבינו וכלא-היסטוריון  אתה גם קבע בשביל ההיסטוריה מה היא תקבע.
לבריאות..
לצפיה ב-'נכון, אריק'
נכון, אריק
11/04/2019 | 20:47
1
26
ידוע לנו מי בדיוק נחסם ומדוע. הוא משתמש בשישה כינויים, כולל של נשים. זה גם אדם שאיחל לי לגמור במחלקה סגורה בבית משוגעים (יומיים אחרי יום כיפור!) ואין לי כוונה למחול לו עד שיתנצל במלוא הכוונה  על מילים אלה.עליתי לטונים הנ"ל, רק אחרי שהבנתי שאם אהיה החנון הנחמד, החב'רה "הטובים" האלה יאכלו אותי חי. לגופו של עניין, זה לא משנה אם העם צודק או לא, יש לכבד את רצונו. לצד זאת, אני תומך באמירתו של לפיד שכחול לבן "יהפכו את הכנסת לשדה קרב וימררו את חיי האופוזיציה". אני מחזיק להם את כל האצבעות של הידיים והרגליים. איש לא יגיד לי, אדם ששר במלוא הכוונות את ההמנון הלאומי, שאמא שלו ראיינה את קהלני בששת הימים, שאבא שלו לחם בכל מלחמות ישראל ושהוא עצמו כמעט חטף כדור בראש בעיצומה של לבנון השנייה, שהוא לא פטריוט, בוגד ועוכר ישראל. לא מקובל בתכלית!
לצפיה ב-'נסחפתי ועליי לדייק'
נסחפתי ועליי לדייק
12/04/2019 | 11:42
16
בלבנון השנייה לא שירתתי, זו הייתה האינתיפאדה השנייה. השד יודע מה נכנס בי כשכתבתי עובדה לא מדויקת ואף שקרית זו.
לצפיה ב-'אתם מציגים את מצביעי הימין כבורים מעצם הצבעתם'
אתם מציגים את מצביעי הימין כבורים מעצם הצבעתם
11/04/2019 | 21:46
1
17
אולי כדאי שתפנימו שהאמת שלכם כבר לא עובדת,העבודה עבדה על העם והוליכה אותו שולל ולכן נפלה לקרשים.העם היהודי ,עקב משקעי העבר,לוקה בפוסט טראומה והביטחון המדיני והאישי מדבר אליו יותר מהלחם והשעשועים,שבארץ גם לא נקנים בפרוטות.
לאחר מלחמת ששת הימים העולם העריך את המדינה שקמה מאפר ובנחישות ואמונה בצדקת הדרך הביסה את הקם להשמידה.היום האויב עדיין היה רוצה לכבוש את גבעתיים
העם והעולם מעריכים את מי שמרתיע אותם וגורם להם להיסתתר ולחשוש.
לצפיה ב-'על זה אין בינינו ויכוח, כלומר -'
על זה אין בינינו ויכוח, כלומר -
12/04/2019 | 11:58
16
הצגת השמאל כבוגד, אנטישמי, חובב ערבים
הצגת הימין כשתולי מוח, דבילים, חסרי הבנה
אז קדימה ◄ אמנם התבכיינות היא חלק מהנרטיב הימני, אחרי למעלה מ- 40 שנות שלטון ימין,
אבל
כדאי לדעת שהבחירות לא היו על נרטיבים היסטוריים, כמו שאתה מציג לנוחיותך , שזו גם עמדת ברדוגו שבוטאה ללא הרף על ידו בשידוריו ברדיו [ גל"צ] הרַבָּה אלא ובעיקר  נסיון להיחלץ ממשפט של רה"מ, וההיגררות של תומכיו אחריו, אחרי שקריו .
אם הנרטיב האלטרנטיבי ל"אשכנזים" הוא גנב, מושחת - כזה שאף אומרים שהאירוע שלא היה בדרום תוכנן היטב על ידו עם צו 8 ומה לא - לבריאות, אבל אל תאשים אותם בראיית מושתלי המוח והמעריצים כְּעיוורים למציאות כמו הם מזלזלים במצביעי הליכוד ובימנים. הזלזול העמוק ביותר הוא של הימין בעצמו, במסורותיו התרבותיות, אבל לא נריב על זה כמובן.
לצפיה ב-'אוי המרמור של הלוזרים (: (:'
אוי המרמור של הלוזרים (: (:
11/04/2019 | 13:18
14
לצפיה ב-'אתה קורא להפיכה צבאית?'
אתה קורא להפיכה צבאית?
11/04/2019 | 13:15
31
מניין צמחה השינאה האיומה למדינה ולדמוקרטיה? כמה חיילים תשאף שימותו במהלך של מלחמת אחים? יש לך גם שאיפות שהם יהיו רק ימניים?
לצפיה ב-'הפרצוף ה"יפה" של ה0מול מתגלה פעם אחר פעם -'
הפרצוף ה"יפה" של ה0מול מתגלה פעם אחר פעם -
08/04/2019 | 13:42
6
36
לצפיה ב-'יפה שאתה לוקח רק קצה קצהו של משפט'
יפה שאתה לוקח רק קצה קצהו של משפט
08/04/2019 | 14:37
3
76
ומביא ציטוט שתלוש משאר הדברים שהיא אמרה?

שירה גפן, בראיון לגילי איזיקוביץ: 
"מה שמסוכן ומפחיד בעיני בבחירות האלה הוא הבלבול בין חברמניות לליברליות. מה שפייגלין ובנט עושים הוא להציג את עצמם כחברמנים, כביכול ליברלים… זה מטשטש את מה שהם באמת מציעים, שזה טיהור הארץ ממי שלא יהודי".

נו באמת, בשביל מה לספר הכל? הרי הרבה יותר נוח פשוט לזרוק רפש על ציבור שלם, ולשקר ולסלף את עצמך למוות.

לצפיה ב-'זאת ממש לא הפנינה היחידה שלה, כמו למשל התבטאותיה במבצע "עמוד'
זאת ממש לא הפנינה היחידה שלה, כמו למשל התבטאותיה במבצע "עמוד
09/04/2019 | 00:07
2
20
לצפיה ב-'מהומה בפסטיבל ירושלים: שירה גפן ביקשה מהקהל לעמוד דום לזכר '
מהומה בפסטיבל ירושלים: שירה גפן ביקשה מהקהל לעמוד דום לזכר
09/04/2019 | 14:48
1
21
ילדים פלסטינים הרוגים
לצפיה ב-'היא די מטומטמת'
היא די מטומטמת
09/04/2019 | 19:41
21
מה נכנס במשוגעת הזאת?
לצפיה ב-' ה0מול ממשיך להיות עלוב '
ה0מול ממשיך להיות עלוב
09/04/2019 | 15:32
21
לצפיה ב-'רוזיאל ודורי מוזמנים לצפות בקישור הבא...'
רוזיאל ודורי מוזמנים לצפות בקישור הבא...
10/04/2019 | 14:30
19
לצפיה ב-'נתניהו צריך לנצח בבחירות'
נתניהו צריך לנצח בבחירות
06/04/2019 | 12:56
10
53
אחד הפוסטים הכי טובים שקראתי מאז הוחלט על הקדמת הבחירות ותחילת קמפיין הבחירות.
קיראו, מתחילתו ועד סופו את שכתב בצורה מדויקת ומצמררת אודי סגל
בזמן שאנחנו ממתינים להכרעת הבוחרים ורגע לפני הטקס שבו ינותחו הפערים בין תוצאות האמת לתחזיות שיובילו להלקאה עצמית שגרתית של חלק מאנשי התקשורת, אני חושב שראוי שבנימין נתניהו ייבחר שוב.

בזמן שאנחנו ממתינים להכרעת הבוחרים ורגע לפני הטקס שבו ינותחו הפערים בין תוצאות האמת לתחזיות שיובילו להלקאה עצמית שגרתית של חלק מאנשי התקשורת, אני חושב שראוי שבנימין נתניהו ייבחר שוב.

ראוי שנתניהו יישאר בכיסא ראש הממשלה, לא בגלל הערכים הנעלים שמהם הוא התפרק בקלות רבה במהלך הקמפיין; לא בגלל השקרים וההתגוללות על מתנגדיו; לא בגלל המדיניות, אם בכלל יש כזאת; ובטח לא בגלל הדוגמה האישית או המצפן המוסרי - מגיע לנתניהו לזכות בבחירות האלה רק כדי להתמודד עם כל מה שהוא רקח.

רק ביבי צריך לטפל במארג אנשי הימין הקיצונים שהוא עודד להיכנס לפוליטיקה. לתמרן בין איתמר בן גביר מעוצמה יהודית ודרישתו להיות חבר בוועדה למינוי שופטים, לבין רצונו של בצלאל סמוטריץ' להיות שר חינוך ולשנות את הקו שלאורו מתחנכים ילדי ישראל. רק נתניהו צריך לגשר בין נפתלי בנט, שדורש להפסיק את מה שהוא מגדיר כביזיון של מדיניות ישראל בעזה ומכוון לתפקיד שר הביטחון, לבין דרישה זהה של אביגדור ליברמן.

רק לנתניהו מגיע להתמודד עם המציאות הביטחונית בדרום. בזמן שהוא חותם על הסדר עם חמאס, שירה מאות רקטות השנה לעבר ישראל, ומסכים להעביר להם כסף כדי לקנות שקט בטווח הקצר, בן גביר מאיים שלא יתמוך בקואליציה שעושה הסכם עם ארגון טרור. מי יצליח לסדר את זה? רק ביבי.

רק לנתניהו מגיע להתמודד עם הדרישה של הימין החדש לחתום על סעיף בהסכמים הקואליציוניים שלפיו כל המפלגות ייתנו הרשאה לשרת המשפטים איילת שקד לבצע מהפכה במערכת המשפט ולהוביל לביטול האקטיביזם השיפוטי של אהרן ברק. כן, כולל שינוי שיטת בחירת השופטים והעברת פסקת ההתגברות הכוללת, שמאפשרת לכנסת למנוע מבג"ץ לפסול כל חוק, גם אם בעיני בית המשפט העליון הוא נותן פרשנות שגויה לערכים הבסיסיים ולחוקים שיש להם מעמד של חוקי יסוד.

רק לביבי מגיע להסביר איך הוא נכנע לתביעות של בנט ושקד, שמציגים אותו עכשיו כמו מנהיג רכרוכי שמבטיח ולא מקיים. רק לנתניהו מגיע להתמודד עם הפער בין תביעות ליברמן ומפלגתו בענייני גיור וגיוס, כשרות ותחבורה ציבורית בשבת לבין ההבטחות של הבלוק החרדי בממשלה.

רק נתניהו ראוי להתמודד עם מצבה של מערכת הבריאות שסובלת מתורים ומעומס במחלקות. רק נתניהו ראוי להתמודד עם אפשרות לגירעון בגובה 40 מיליארד שקל. רק נתניהו ראוי להתמודד עם "תוכנית המאה" של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ להשכנת שלום עם מדינות ערב.

רק נתניהו ראוי להתמודד עם המפגש העתידי שלו עם גילת בנט. השבוע נחשף כי שרה נתניהו היא זאת שעמדה מאחורי הדרישה להשתלח ברעייתו של שר החינוך על היותה שפית במסעדה לא כשרה, וזאת אף שהיא ובעלה לא בודקים את תעודות הכשרות של המסעדות שאותן הם פוקדים בחו"ל. רק ביבי.

רק נתניהו ראוי להתמקח עם משה פייגלין, האיש שהתמודד מולו על ראשות הליכוד, שאומר שהוא ראש ממשלה חלש וסחיט ושהצליח להשפיע על הליכוד מבפנים. רק נתניהו ראוי לקבל ממנו תכתיבים בנושאים כלכליים ולגרום לקנאביס להפוך לחוקי, תנאי בל יעבור של פייגלין לכניסה לממשלה עתידית. רק דמיינו את ההצבעה של נתניהו, בנט, ליצמן, דרעי, ליברמן, שקד, מירי רגב, סמוטריץ' ובן גביר בעד גראס. תמונה שלא תישכח במהרה. ימין חזק.

רק נתניהו ראוי לנקות את מה שהוא השאיר אחריו. רק לו מגיע להיגרר למו"מ קואליציוני מתיש, ואחרי פשרות וויתורים ערכיים - להתמודד בשימוע, ואחר כך אולי בבית המשפט, מול חשדות כבדים לשוחד. רק ביבי. נתניהו ראוי, כי זו - על פי כל ההערכות - תהיה קדנציה קצרה, שבסופה יידרש לעמוד במבחנים משפטיים שיקשו עליו להמשיך לכהן. רק נתניהו ראוי להתמודד עם המציאות שבה בחרנו ראש ממשלה עם אזיקים, שיכולת התמרון שלו מול איראן, חמאס וטראמפ מוגבלת ביותר.

מצד שני, אם באמת מדובר בכהונה קצרה בת שנה או שנתיים, זו תהיה תקופת מבחן לא רעה לבני גנץ. אנחנו נראה איך הוא מתמודד באמת. האם יעזוב כמו במיזם העסקי האחרון שלו, האם הוא בנוי לנהל מערכה ארוכה ולהפסיד, האם הוא צומח להיות ראש אופוזיציה יעיל, שמצליח לחבר את המרכז והשמאל, להציג מדיניות חלופית ולמרר לנתניהו את החיים. אז נוכל לברר אם הוא בא רק לעשות אקזיט וללכת. אם הוא יישאר, נקבל אותו עוד שנתיים כמתמודד בשל עם נבחרת מרשימה מול יורשי נתניהו.

הכל עוד יכול להשתנות. נתניהו יכול להיכשל. ואפשר, גם אם לא סביר, שבסוף עוד יהיה חיבור. אבל אם בסוף המנצח בבחירות הללו יהיה נתניהו, יידעו תומכיו ששמחת הניצחון המתוקה תימהל בדאגות, ויידעו המפסידים שראוי כי יתמודד עם כל מה שעשה עד כה.

לצפיה ב-'בדיוק הפוך'
בדיוק הפוך
06/04/2019 | 13:16
35
כל דקה שנתניהו ר"מ, מסכנת את קיומה של המדינה כדמוקרטיה. אסור לתת לו ארכה לכלום.
לצפיה ב-'גם אני קראתי, אם כן אז רק עם קואליציה צרה במיוחד'
גם אני קראתי, אם כן אז רק עם קואליציה צרה במיוחד
07/04/2019 | 07:49
2
10
לצפיה ב-'נתניהו לשלטון'
נתניהו לשלטון
07/04/2019 | 08:57
1
24
אתמול אמר נתניהו בראיון לרינה מצליחה שהוא יאסוף אליו את כל מפלגות הימין.
נו, ואיזה מחיר יצטרך לשלם על כך?
איזה מחיר, אנחנו, תושבי המדינה, נצטרך לשלם?

מענין אותי אם מישהו באמת מבין את משמעות תיק החינוך בידיו של סמוטריץ',
או את תיק המשפטים בידיו של בן גביר.
או את תיק הבריאות שימשיך להיות בידי ליצמן.

אני באמת מנסה להבין את החבר'ה שכל כך משעממים את נתניהו, שהוא לא באמת רואה אותם והם לא מענינים אותו- למה הם ממשיכים להצביע לו?
והרי הם הראשונים שייפגעו, וקשה, מהבחירה בו

אבל! עכשיו יותר מתמיד, אני חושבת שנכון שנתניהו ייבחר.
כי הוא יצטרך לענות ולהתמודד עם כל הדייסות שהוא בישל.
וגנץ? זו תהיה תקופת התלמדות מצוינת עבורו, סטאז' שהוא לא יכול היה לחלום עליו.
ומי שירוויח מזה [אחרי שנפסיד לא מעט ] יהיו אנחנו.

לצפיה ב-'למה? כי הם דפוקים בשכל או מקבלים כסף, או שניהם'
למה? כי הם דפוקים בשכל או מקבלים כסף, או שניהם
07/04/2019 | 14:31
30
גנץ יעשה טעויות, אבל מחוסר נסיון ולא מתוך רוע צרוף וחמדנות. 
לצפיה ב-'הזכות להצביע'
הזכות להצביע
09/04/2019 | 09:03
1
22
תקראו את הפוסט הבא.
כל מילה נוספת מיותרת.
[קרדיט לגולש ששמו, לצערי, לא זכור לי, אבל ברגע שאזכר, יקבל את מלוא הקרדיט לדברים הנוקבים והכל כך נכונים שתובים מטה.]

מי שמצביע ביבי מאבד את הזכות להתלונן!
על יוקר המחייה
על המחסור בעבודה
על המצב הבטחוני
על מחיר דירה דמיוני
על אישפוז במסדרון
על זה שבכל המדדים אנחנו במקום אחרון..

מכל מצביעי הליכוד, אני לא רוצה לשמוע שום תלונה!
לא על כפייה דתית, לא על הדתה ולא על מגזרים שלמים שיכולים לחלום על נישואים וחתונה..

אל תתלוננו על תורים ארוכים למומחים
על זה שמבלים חצי חיים בפקקים..
על השחיתות שחוגגת מתחת לאף של כולנו
ועל הקופה הציבורית שכבר מזמן לא שלנו..
על כיתות צפופות ומחסור במורים
על תנאי עבודה פשוט מכפירים!
על זה שהמיסים פה הם מהגבוהים בעולם..
על זה שנשים מופלות וקשה להן לטפס במעלה הסולם..

אם תצביעו מחל לא תוכלו להגיד כלום!!
כי בכירי הליכוד תחת כתבי אישום!
אסור לכם להתלונן על נכים שחיים מקצבה זעומה
על אנשים לא ראויים שמנהלים לנו את המדינה..
על ניצולי שואה שאין להם מה לאכול
על זה שיותר זול לנפוש בחו"ל..
על שוק מונופולי יקר להחריד
על זה שתופרים לכל מטומטם תפקיד..
על העוני, על מצב הזקנים
על זה שמעזה מפריחים בלונים..
על מחסור בתקנים לרופאים ואחיות
על זה שבפריפרייה אנחנו נוטים יותר למות..

מי שצועק ביבי מלך ישראל ולכולנו מטיף
שיזכור שבדמוקרטיה לכל אדם יש תחליף!!
ושיזכור שמלך דואג קודם כל לעצמו
והנתינים שלו משעממים אותו..
שלא יתלונן-
על הסתה ופילוג שנמשכים כבר שנים!!
על זה שאסור להביע פה שום דיעה מהצד השני..
על זה שלא שמענו מביבי שום דבר מהותי
רק תלונות על כך ש"רודפים אותי"..
על קמפיין מלוכלך, מפלג ומסית
תאמינו לי, רק בגלל זה מגיע להם להפסיד..
הם שכחו שכולנו צריכים לחיות פה יחד, כמו שתציד היה פה נהוג
ושהשרדות פוליטית לא שווה את מחיר הפילוג..

אל תתלוננו-
על שחיתות בכל מקום, על הון ושלטון
על זה שכל אדם טוב שהיה מסביב לביבי הוא זרק לירקון..
על הנכים שחיים בתנאים מאוד קשים ללא שום נגישות
על זה שאנחנו כעם שכולו אחים, איבדנו כבר את הלב והרגישות...
על ששכחנו כבר את האימרה "כל ישראל אחים"
כי שיסו אותנו אחד בשני במשך שנים..

תבינו שבישראל אין מלוכה
ולהמליך מלך אצלנו זו פשוט בושה..
כי לא משנה כבר אם שמאל או ימין
שכל העם כבר הפסיק להאמין..

ידע כל מצביע ליכוד ולתוך ליבו יתבונן..
תדע חביבי, אסור לך להתלונן.. 
אז אם שאלתם למה להצביע כחול לבן
לדעתי העיניין כבר מובן..
צריך פה שינוי, וזה צריך לקרות מהר!
תעשו לי טובה.. על מנהיגות טובה אסור לוותר.
לצפיה ב-'יופי של שיר'
יופי של שיר
12/04/2019 | 20:40
5
חוץ מנאום הניצחון של גנץ המרחף שהמחיש איזה מזל יש למדינה שהוא לא נבחר הכל תותים.אין תלונות.
לצפיה ב-'פורסמו התוצאות הסופיות'
פורסמו התוצאות הסופיות
10/04/2019 | 07:24
2
21
נתניהו נבחר שוב ולכן ימשיך להיות ראש ממשלת ישראל עד הבחירות הבאות.
לצפיה ב-'או עד שבעזרת השם, שלטונות החוק ירשיעו אותו'
או עד שבעזרת השם, שלטונות החוק ירשיעו אותו
10/04/2019 | 12:05
1
12
לצפיה ב-'אשרי המאמין'
אשרי המאמין
10/04/2019 | 21:51
11
כי השם לא עזר גם כשהיה צריך.
לצפיה ב-'הודעה חשובה'
הודעה חשובה
06/04/2019 | 22:10
5
46
לכל אלה אשר מאיימים לעזוב את הארץ אם נתניהו ינצח בבחירות :

מתארגנת הסעה {"שאטל"} לנתב"ג , יום ד' 10/04/2019 בשעה 07:00 , רחוב יגיע כפיים 1 ת"א {סניף מרצ}
לצפיה ב-'תשובה חשובה'
תשובה חשובה
07/04/2019 | 08:59
2
31
באמת תודה, אבל נראה לי אנחנו נישאר כאן, כדי לאסוף את הרסיסים אחרי שהמדינה שלנו תקרוס ונצטרך להרים אתכם מהקרשים.

לצפיה ב-'יש כאלה אשר מאד רוצים לעזוב את ישראל בשל שלטון נתניהו אך '
יש כאלה אשר מאד רוצים לעזוב את ישראל בשל שלטון נתניהו אך
08/04/2019 | 08:13
1
26
אינם מסוגלים להרשות זאת לעצמם מבחינה פיננסית , בקושי הם יכולים להרשות לעצמם לעזוב את עיר מגוריהם. {רמז קטן - זה לא בגלל נתניהו}
אך מה זה חשוב בכלל , כל זמן ואנו יכולים להמשיך ולהתנשא { בלי שום סיבה שהיא } על כל השאר , הכל נפלא.

את רוצה להקים מישהו מן הקרשים , את ?  

כבר עשר שנים אומרים שהמדינה קורסת ואני לא רואה שום סימן לכך.
אין ספק ש "החמיצות" היא פועל יוצא של שמאלנות.

יאללה כפרה , רוצי למחוק ולחסום.
לצפיה ב-'אח, יא מסעודה, אתה לא לומד'
אח, יא מסעודה, אתה לא לומד
08/04/2019 | 10:58
29
לדברים שכתבת לא אתייחס, כי הרי ממילא אין טעם.
אתה שבוי ולא יעזור כלום שאומר.

באשר למחיקה וחסימה, עוד לא למדת שאני לא חוסמת את מי שדעתו שונה משלי?
אני מוחקת וחוסמת רק כשחוצים קווים אדומים בהתבטויות פוגעניות שנועדו לפרובוקציות חוזרות ונישנות.

אז, מסעודה משדרות, הסר דאגה מלבך, כל עוד תשמור על החוקים, יש לך מקום בפורום הקטן והשלו שלנו.
ברגע שתחצה את הגבול, כמו בפעמים קודמות, יחסם הניק מסעודה משדרות.

יש?
לצפיה ב-'לא ביבי ישבור אותנו'
לא ביבי ישבור אותנו
07/04/2019 | 10:12
1
33
נתגבר גם עליו, בבוא הזמן.
לצפיה ב-'אחח דורי דורי , "אללה יסעאדק" במהרה בימינו , אמן .'
אחח דורי דורי , "אללה יסעאדק" במהרה בימינו , אמן .
08/04/2019 | 08:15
16
לצפיה ב-'איך אפשר לעשות שלום אם הערבים דורשים את כל מדינת ישראל ?'
איך אפשר לעשות שלום אם הערבים דורשים את כל מדינת ישראל ?
06/04/2019 | 16:40
2
33

‏יחיא סינוואר ממשיך באיומיו ואומר:
"אם תוטל עלינו מלחמה, אני מתחייב שהכיבוש יפנה את ההתנחלויות לא רק בעוטף עזה,אלא גם באשדוד, בנגב, באשקלון ובתל אביב".

السنوار: اذا فرضت علينا الحرب فإنني اتعهد بأن الاحتلال سوف يخلي مستوطناته ليس فقط في غلاف غزة بل وفي اسدود والنقب وعسقلان بل
@New_security8200

*8200 בטלגרם*

לצפיה ב-'מי אמר מה?'
מי אמר מה?
07/04/2019 | 10:31
1
18
אז הוא אמר.
נו שוין.

נתניהו אמר שהוא ימוטט את החמאס.
אז הוא מוטט?
לצפיה ב-'נכון, על דיבורים אין מכס'
נכון, על דיבורים אין מכס
07/04/2019 | 11:28
17
מה שכן, לחמאס יש יכולות מבצעיות ובצה"ל צריכים להתכונן למקרה שהם יחליטו "להרחיב את מעגל הירי".
לצפיה ב-'בארץ הזאת'
בארץ הזאת
05/04/2019 | 19:55
1
28
את השיר הבא כתב עוזי חיטמן ז"ל ובחלוף הזמן, לא רק שהוא לא "הזדקן" אלא הפך להיות התורה כולה.
בואו לא נשכח, המדינה הזו היא של כולנו ואין לאף אחד מונופול עליה!!!!!

גם אני נולדתי בארץ הזאת 
והלכתי לאורכה ולרוחבה, 
גם אבי חלם על הארץ הזאת 
הרבה שנים לפני שהוא בא, 
גם אני ניגנתי בארץ הזאת 
שירים שנבטו מאדמתה, 
גם אני הגנתי על הארץ הזאת 
אם הסכמתי או לא הלכתי אתה.

אך יש כאלה שלוקחים 
מונופול על החכמה,
הם יודעים יותר טוב ממני 
הם יודעים יותר טוב ממך, 
מה טוב בשבילי מה טוב בשבילך
לצפיה ב-'אכן שיר יפה'
אכן שיר יפה
06/04/2019 | 07:59
12
מישהו חייב לשלוט, השאלה היא איך ומה הסולם שבו מודדים שליט צודק. האם בן-גוריון היה שליט נאור במונחים של היום, בגין או רבין? קשה לדעת. מה שכן, היום ברור שמדובר בשלטון שפועל למען עצמו ולא למען העם. הלוואי שהקולות הצפים יהיו מספיק חכמים להבין, שהגיע הזמן לשנות. אני לא מצפה לכלום מהאולטראס (מונח בספורט, שנועד להגדיר "גרעין קשה" של תומכים).
לצפיה ב-'מר נתניהו, אני לא מפחדת ממך'
מר נתניהו, אני לא מפחדת ממך
04/04/2019 | 06:48
5
41
"אנחנו לא מפחדים ממך. אנחנו עייפים ממך.
אנחנו מסרבים להמשיך לחיות תחת שלטון שעסוק בלהשניא אותנו אחד על השני בלי שום סיבה.
מסרבים לחיות תחת שלטון שמרוקן את הדמוקרטיה שלנו מתוכן, מובל על ידי רודן בהתהוות שתוקף את שומרי הסף שלנו. את האנשים שתפקידם לשמור על על גבולות הכוח והשררה.
אז הנה מה שאנחנו נעשה:
בתשעה באפריל אנחנו נסיר אותך מהשלטון.

הנה מה שאתה תעשה עד אז:
אתה תשחרר את אחרוני המעצורים. אנחנו מכירים אותך. אתה לא תבחל בדבר כדי להישאר בשלטון".

מיקה אלמוג, עיתונאית והנכדה של שמעון פרס ז"ל
לצפיה ב-'הבעיה היא לא הפחד שלה מנתניהו'
הבעיה היא לא הפחד שלה מנתניהו
04/04/2019 | 08:37
32
די ברור, שהשבת זכריה באומל (ויותר נכון, הגופה שלו) היא קלף בקמפיין של ביבי. טוב נו, אחרי שכיכב בו אמנון אברמוביץ' וקברי חללי צה"ל, מר ביטחון לא מתבייש לדרוך על גופה נוספת בדרך לקלפי.נכון, יש לברך את כוחות צה"ל על המבצע וזה לא שנוי במחלוקת. מה שכן, זה העיתוי. הבנתי שלא קברו אותו במשך כמה חודשים, כדי לאפשר לנתניהו לגזור קופון. ואפרופו גזירת קופונים, מתוך וואלה:
"דיווח: ייתכן שנתניהו הרוויח מעסקיו של בן דודו עם לוב
01:10 סוכנויות הידיעות
ראש הממשלה, בנימין נתניהו נקשר לחברת סידריפט-קוק מטקסס, שהייתה בבעלותו של בן דודו נתן מיליקובסקי - כך דיווח הלילה (חמישי) אתר חדשות אמריקאי ''הופפוסט''. לפי הדיווח, נתניהו הרוויח יותר מ-700% ממניות החברה, שרכש ב-2007 ונמכר ב-2010. לאחר שנתניהו החזיק במניות של חברת סידריפט, חברה אחת בבעלות בן דודו, הואשמה על ידי משרד המסחר האמריקני בעסקאות בלתי חוקיות עם מועמר קדאפי, מנהיג לוב, תוך הפרה של תקנות הפצת נשק גרעיני בארצות הברית".

לצפיה ב-'אכן, באומל = נס בחירות '
אכן, באומל = נס בחירות
04/04/2019 | 09:01
1
20
אבל לפחות המשפחה שמחה, דייני.
לצפיה ב-'עם זה חלילה אין בעיה, זה היה צריך לקרות לפני שנים רבות'
עם זה חלילה אין בעיה, זה היה צריך לקרות לפני שנים רבות
04/04/2019 | 21:08
19
הבעיה היא, שהם לא מבינים שנתניהו עשה עליהם סיבוב. חבל שאנשים כ"כ ציניים, לא רק פוליטיקאים אגב.
לצפיה ב-'הגברת מיקה אלמוג לא מפחדת מנתניהו אבל להתגייס לצה"ל היא לא'
הגברת מיקה אלמוג לא מפחדת מנתניהו אבל להתגייס לצה"ל היא לא
08/04/2019 | 21:08
1
16
התגייסה , אולי פחדה להתגייס.

גם הסבא שלה לא התגייס לצה"ל...כידוע.

משפחה שכזאת.
לצפיה ב-'למה להתגייס'
למה להתגייס
09/04/2019 | 07:53
19
אם יש בשר תותחים שיעשה את העבודה השחורה?
במורשת הסטליניסטית של סבא יש מעמד הפועלים ויש פרס הרס.
לצפיה ב-'מה עובר על מירי רגב?'
מה עובר על מירי רגב?
01/04/2019 | 00:37
5
41
רבות נכתב ונאמר על השרה מירי רגב.
וכל מה שנכתב ונאמר עליה, היא זכתה בו בזכות ולא בחסד.
ועד היום, עשה הרושם, שהיא מביאה הרבה תועלת למפלגתה, אבל האם יכול להיות שאפילו שם הבינו שהיא בסך הכל נזק מהלך?

"האם בשבועות הסוגרים של הקמפיין הפכה רגב לנטל גם בעיני בכירי הליכוד? מדוע החליט בנימין נתניהו, שהוא גם מנהל הקמפיין הראשי של הליכוד, להרחיק אותה בשבועות האחרונים אל מחוץ לזירת האגרוף?
משום מה היא לא הופיעה עדיין בראיון מתלהם ב"ליכוד TV". לפי גרסתה, רצו שתגיע לשם לפטפט בעליצות עם אלירז שדה, אך היא ביטלה את הגעתה בשל אילוצי לו"ז. רגב תכננה פעמיים נוספות לבוא לליכוד TV, אבל בליכוד הודיעו לה לא להגיע.
לכאורה ברשתות החברתיות ובכלי התקשורת רגב ממשיכה להיות שחקנית מרכזית. אבל, הלכה למעשה הפעם האחרונה שרגב נצפתה מצופפת שורות עם צמרת הליכוד הייתה בשבוע הראשון של מארס 2019, בחגיגות שבוע האופנה הישראלי, לצידה של אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו. מאז, נראה שמשהו קרה. היא מורחקת, מודחקת, נעדרת."

ומה היה למירי להגיד? [רמז:  קשור לשמאל]
"השרה לא מתכוונת להתייחס לספינים וסיפורי בדיות שמנסה השמאל ליצור. השמאל מבין היטב שרגב היא נכס אלקטוראלי אדיר לליכוד והיא הסמן המחבר את מפלגת העם לעם, ולכן הוא מנסה לפגוע בליכוד באמצעותה. יחסיה לש השרה עם כל שרי הליכוד ועם ראש הממשלה מצוינים. הליכוד ינצח את הבחירות למגינת ליבם של אנשי השמאל חורשי המזימות, הספינים והבדיות".

לצפיה ב-'נו.. הסתומה שהרוויחה בזכות ולא בחסד'
נו.. הסתומה שהרוויחה בזכות ולא בחסד
02/04/2019 | 12:26
1
30
את שלל הכינויים הבזים הן ליכולותיה הקוגנטיביות הן לאקדמיות והן לסביבתיות והן לגנטיות, לא טרחה לקרוא היטב את הספר של הרמטכ"ל ההוא "מי הזיז את הגבינה שלי", ולא קלטה בגרוש שהתקרבות רבה מדי לשרה יכולה להתפרש כניסיון להגיע דרך שרה לביבי. שני הפראנואידים הללו  בוטחים, אולי,  רק בבנם אבנר.
לצפיה ב-'שקט רועם'
שקט רועם
03/04/2019 | 19:47
21
מה אומר, יש סיבה לדאגה?
השקט הרועם מגיזרת הרגב.... 
אולי סימן לבאות?

ובכל מקרה, השקט הזה ערב לאוזניים ��
לצפיה ב-'"כבוד השרה" מוסרת לך ד"ש, דרך YNET'
"כבוד השרה" מוסרת לך ד"ש, דרך YNET
04/04/2019 | 11:47
27
רגב דורשת לבטל אירוע של גנץ בקאמרי: "מוסד ציבור"
שרת התרבות, שמשרדה ועיריית תל אביב תומכים בתיאטרון, פנתה ליועמ"ש. "אם היה אירוע של הליכוד בהבימה כל יפי הנפש היו צועקים געוואלד", היא טוענת. כחול לבן: "רגב בלחץ"

לצפיה ב-'ככל שהבחירות מתקרבות, הלחץ מתגבר'
ככל שהבחירות מתקרבות, הלחץ מתגבר
03/04/2019 | 10:12
1
25
ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בשיחה עם אנשי הליכוד
"ריבלין רק מחפש תירוץ, יהיה לו [לגנץ] פער של שניים, שלושה, ארבעה, חמישה מנדטים, הוא ימצא את זה כתירוץ, יפיל את זה על גנץ. זה מה שיהיה, אז תקומו! תתעוררו!"

הנשיא הגיב הערב בחריפות לדברי נתניהו. בהודעה שמסר בעודו שוהה בביקור ממלכתי בקנדה, נכתב כי "זהו ניסיון נוסף להטיל דופי בשיקול הדעת של נשיא המדינה באשר למימוש סמכותו החוקית. גם הפעם, נשוב ונבהיר כי הנשיא יקבל את החלטתו כלשון החוק וכרוחו, כפי שעשו כל נשיאי ישראל בעבר. זהו ניסיון בזוי נוסף, לפגוע באמון הציבור בהחלטתו הממלכתית של הנשיא לאחר הבחירות. נשיא המדינה לא יתפתה לדברי חנופה, ולא ירא ממתקפות שכאלה, החוזרות ונשנות באופן חסר אחריות ומונעות משיקולים פוליטיים ציניים".

ככל שהבחירות מתקרבות כך גובר הלחץ של נתניהו.
וכל האמצעים כשרים, אפילו נשיא המדינה שאינו חסין מפני השמצות הנתניהו'ז.

ויש לי הרגשה שהלחץ מוצדק.
יש לי הרגשה שיקרה בבחירות מה שקרה בבחירות לרשויות.
השאננות של תומכי ביבי, הזחיחות שלהם והביטחון המופרז בניצחונו הבטוח לצד המיאוס של חלק מהתומכים שבמודע מחליטים/ יחליטו לא להצביע, ומנגד, ההירתמות של תומכי כחול לבן ש"יגיעו בהמוניהם באוטובוסים", הם אלו שיביאו למפלתו של נתניהו ויכריעו את הבחירות. 

כולי תקווה ותפילה שב 10.04 נתעורר לשחר חדש.
כי גרוע יותר ממה שיש עכשיו לא יכול להיות.

לצפיה ב-'אמן ואמן'
אמן ואמן
03/04/2019 | 12:09
18
אם גנץ רוצה להיות ר"מ, לא מספיק שינצח מול הליכוד בקרב המנדטים. יש כמה אפשרויות- ממשלה עם העבודה, מר"צ, כחלון והחרדים; ממשלה עם הליכוד בלי נתניהו+ אולי העבודה ולזרוק לפח את כל החרדים, השמאל המובהק-קיצוני והימין הקיצוני; ממשלה עם העבודה, מר"צ והמפלגות הערביות. ועדיין, נתניהו המועמד המוביל.
לצפיה ב-'מהפייסבוק!!'
מהפייסבוק!!
31/03/2019 | 19:11
38
687
אחרי שתמורת בנו שוחררו 1000 רוצחים שיצאו מהכלא וחלק חזרו לרצוח ישראלים, זו התודה של אב!!!
לצפיה ב-'כן, השלב הבא זה להתאסלם ולהצטרף לחמאס'
כן, השלב הבא זה להתאסלם ולהצטרף לחמאס
31/03/2019 | 20:19
18
42
אמירה אומללה. בשעתו מאוד כאב לי עליו, היום אני חושב שהוא סתם אדם קטן.
לצפיה ב-'אכן כך, אדם קטן וחסר חשיבות!! יפה אמרת!!'
אכן כך, אדם קטן וחסר חשיבות!! יפה אמרת!!
31/03/2019 | 20:46
14
לצפיה ב-'זה נכון שהוא לא מציאה גדולה אך יטב לו היית בודק מה האמת '
זה נכון שהוא לא מציאה גדולה אך יטב לו היית בודק מה האמת
31/03/2019 | 23:41
3
31
מאחרי פרסומים מבית היוצר של הימין.
ספינים וחצאי אמיתות הם המומחיות של רבים מהם.
לצפיה ב-'ומה עומד מאחרי פרסומים מבית היוצר של השמאל'
ומה עומד מאחרי פרסומים מבית היוצר של השמאל
01/04/2019 | 09:09
2
25
אם אלה היו רק ספינים "דיינו", אך ...............
אלה הכפשות שנמשכות כבר כ 20 שנה ..................
לצפיה ב-'אני הוכחתי שמה שכתבת הוא שקר בליווי מובאה. אתה מסוגל לעשות'
אני הוכחתי שמה שכתבת הוא שקר בליווי מובאה. אתה מסוגל לעשות
01/04/2019 | 12:56
1
22
זאת לגבי הספינים שאתה מדבר עליהם?
זו שאלה רטורית, כולם יודעים שאתה לא מסוגל.
אתה יודע זאת אבל להקליד שקרים ודברים לא מבוססים לא עולה כסף אז מבחינתך למה לא?

אבי בתגובה: טוב שאתה יודע שזה לא עולה כסף להפיץ ספינים מהשמאל........
אז מבחינתך למה לא?
לצפיה ב-''
01/04/2019 | 13:28
3
לצפיה ב-'אַל תָּדִין אֶת חֲבֵרְךָ עַד שֶׁתַּגִּיעַ לִמְקוֹמו'
אַל תָּדִין אֶת חֲבֵרְךָ עַד שֶׁתַּגִּיעַ לִמְקוֹמו
01/04/2019 | 06:04
12
26
קל מאד לשפוט ולהעביר ביקורת 
אני לא מאחלת לאף הורה להיות במצב של חוסר ידיעה לגבי גורל ילדו.
מקרה שליט נגמר ב"טוב", הוא חזר הביתה. אחרי כמעט 5 וחצי שנים בשבי!
לצערינו, הדר גולדין ואורון שאול טרם שבו הביתה.
בסופו של דבר הם ישובו, תמורת מחיר.
אני מקווה שאז לא ישלחו את הוריהם לעזה...

לצפיה ב-'את צודקת ולא צודקת'
את צודקת ולא צודקת
01/04/2019 | 21:07
10
20
צודקת, כי בנו היה בשבי כמצויין. לא צודקת, כי זו אמירה פרובוקטיבית שעלולה לעודד טרור, גם בלי שהתכוון לכך. פה טמונה הסכנה.
לצפיה ב-'מה זה שונה ממר ברח שאמר את זה בזמנו כשהיה ראש ממשלה?'
מה זה שונה ממר ברח שאמר את זה בזמנו כשהיה ראש ממשלה?
02/04/2019 | 15:58
9
16
היה לו מורה טוב ...
לצפיה ב-'זה אותו קו בדיוק, ולא מראה על חוכמה בכלל'
זה אותו קו בדיוק, ולא מראה על חוכמה בכלל
02/04/2019 | 16:34
8
20
ברק אמר אמירה אומללה שלא היה צריך להגיד, כנ"ל נועם שליט. בחיי, ישראלים חושבים לפני שהם מדברים? גם לפיד, שקרא לאורנה ברביבאי, אלופה בצה"ל  "לא ממושמעת". טוב שגנץ מומעמד לראשות הממשלה ולא הוא, כתב במחנה היה מאבד להם הרבה מנדטים.
לצפיה ב-'מה אתה מכניס את גנץ לפה בכלל?'
מה אתה מכניס את גנץ לפה בכלל?
02/04/2019 | 21:35
6
20
בלי קשר, כן, אני מעדיף מישהו קצת פרנואידי שבא עם כוונות טובות,  ממישהו שחושב שהתואר ראש הממשלה רשום בטאבו והוא רשאי להתנחל בכסאו עד לשארית חייו.
לצפיה ב-'אז על מי חשבת, אם לא על שמנץ?'
אז על מי חשבת, אם לא על שמנץ?
03/04/2019 | 13:18
5
16
האם על גבאי שעדיין לא בטוח שיעבור את % החסימה?
לצפיה ב-'אמרת לי בעבר, כשתרצה "להתווכח כמו גדול" תודיע לי'
אמרת לי בעבר, כשתרצה "להתווכח כמו גדול" תודיע לי
03/04/2019 | 14:39
4
14
עד אז, אני לא מתייחס לאמירות מהסוג הזה.
לצפיה ב-'מה לא בסדר בשאלתי, האם תצביע גבאי שעדיין לא בטוח שיעבור את %'
מה לא בסדר בשאלתי, האם תצביע גבאי שעדיין לא בטוח שיעבור את %
03/04/2019 | 20:06
3
12
החסימה?
לצפיה ב-'ע"פ הסקרים, הוא מקבל 14 מנדטים'
ע"פ הסקרים, הוא מקבל 14 מנדטים
04/04/2019 | 08:30
2
17
ולא, אין בכוונתי להצביע לו. אני אצביע לגנץ, לא כי אני חושב שהוא כזה מרשים, אלא כדי לסנדל את ביבי. חייבים להיפטר מהוירוס הזה.
לצפיה ב-'שים לב מה אומר גבאי לגנץ ולפיד: "הרוטציה - מוטציה, בטלו אותה'
שים לב מה אומר גבאי לגנץ ולפיד: "הרוטציה - מוטציה, בטלו אותה
04/04/2019 | 12:08
1
16
לצפיה ב-'אגב, בשום סקר לא ראיתי שהאבודה מקבלת 14 מנדטים'
אגב, בשום סקר לא ראיתי שהאבודה מקבלת 14 מנדטים
05/04/2019 | 00:00
10
לכל היותר, ראיתי 10, כמו לדוגמה מהעיתון של ה0מולנים.
לצפיה ב-'אז איך אחרי יחס כזה שקיבל מהם, הוא אומר דבר כזה?'
אז איך אחרי יחס כזה שקיבל מהם, הוא אומר דבר כזה?
02/04/2019 | 15:56
16
במקום לשתוק ולנשק את הרגליים לעם שלו שוויתר על שחרורם של אסירים בטחוניים מסוכנים בשביל לשחרר את הלפלף שלו.
לצפיה ב-'כמובן שלא תבדוק את המקור, למה לך? זה גם באנגלית וזה'
כמובן שלא תבדוק את המקור, למה לך? זה גם באנגלית וזה
31/03/2019 | 23:37
17
56
לא מתאים לאג'נדה. עם שניהם כנראה קשה להסתדר.
אבל בשביל זה יש אנשים שלא מסתפקים בכותרות מפוצצות ואוהבים לבדוק בעצמם,
לא כמו ההודעה שלך שהוגשה כאן לעוסה בידי אחרים.
אז לידיעתך, זה לא כך.
איך אני יודע? כי הגארדיין עצמו פרסם הבהרה והודה שטעה בתרגום דבריו של האב.
אז הוא הא רוב מהומה על כלום ועוד כותרת היסטרית.
הנה, צחצח את האנגלית...
הוא לא מצדד בחטיפת חיילים ישראלים. מה שהוא אמר הוא שגם "ההגנה" חטפה חיילים אנגלים.
קרא בסוף.
מעניין, התיקון למאמר היה ב2012. איך זה צץ שבע שנים מאוחר יותר ולמה?

לצפיה ב-'ככה זה אנשים קטנים'
ככה זה אנשים קטנים
01/04/2019 | 00:31
1
29
כשאין משהו רציני להגיד, ממציאים המצאות, מפיצים חצאי אמיתות ומשתמשים בסבל של אחרים כדי להאדיר את עצמם.

ככה זה כשיש מנהיגים שזהו דף המסרים שלהם.
לצפיה ב-'אכן, ככה זה אנשים קטנים!!!'
אכן, ככה זה אנשים קטנים!!!
01/04/2019 | 09:11
20
כשאין משהו רציני להגיד, ממציאים המצאות!

לצפיה ב-'זה צץ אצלי בפייסבוק לפני ימים אחדים.'
זה צץ אצלי בפייסבוק לפני ימים אחדים.
01/04/2019 | 07:11
14
22
עצם ההצדקה וההשוואה בין ההגנה לחמאס של נועם שליט מעוררת גועל נפש, לא רק שבנו נרדם בשמירה ואם איני טועה נהרג חייל בגללו גם שוחררו 1000 רוצחים שחלקם חזרו ורצחו ישראלים.
אך .............. איך אתה טוען זה מתאים לאג'נדה מסויימת!!! נכון???
נחש לאיזו????
אווווו ............. סתם  לשם השוואה, ההגנה לא שחטה "הרבה" ילדים בריטיים ולא פגעה באזרחים, קשישים, קשישות, נערות ועוד. ההגנה נלחמה ונאבקה למען שחרור המדינה.
מעזה נלחמו במדינתי כבר כמה ימים לפני אכיבוש, בשלהי שנות ה-50.
גם מידע זה אינו מתאים לאג'נדה מסויימת, נחש איזו??
לצפיה ב-'בום! אז אתה כבר לא מתייחס לסקופ שנפחת לפה וזה כבר טוב, אבל'
בום! אז אתה כבר לא מתייחס לסקופ שנפחת לפה וזה כבר טוב, אבל
01/04/2019 | 12:49
13
23
אתה מנסה בשלומיאליות להעביר את התפוח הלוהט למגרש השני.
אז גילוי נאות. התנגדתי לעסקת שליט ואף כתבתי זאת פה עוד לפני שבוצעה.
אתה לא צריך להסביר לי את פרטי העסקה. לא אתה.
שנית, האג'נדה שדיברתי עליה היא האג'נדה שלך, לא שלו שכמובן לא הבנת.
ביתר פירוט, אני דיברתי על האג'נדה של תקיפת שמאל על שברירי מידע שאינם קשורים למאומה. אתה רק מחזק זאת כאן בהביאך את דעתו אך לצערך היא אינה קשורה לכותרת המפוצצת שהבאת. פשוט ניצלת הזדמנות כרגיל וכתבת דברים שאינם אמת. מה עושה ימני שנתפס בקלקלתו? מה שאתה עושה, מעביר זאת הלאה ומנסה להשכיח את השקר שהפיץ.
אתה רוצה לדבר על שמאלניותו של נועם שליט? למה לא אמרת זאת למעלה,
למה היית צריך להפיץ ידיעה שקרית, ידיעה שהיא ללא שום ספק הסתה ולשון הרע,
ידיעה שבה אתה רומז\אומר שנועם שליט הוא בוגד שמבין את החמאס לו יחטוף חיילים?
אתה מבין כמה חמורים דבריך?
וכן, אני יודע שאתה רק הפצת זאת, לא כתבת זאת בעצמך אך החוק מדבר במפורש על מי שכותב ומי שעוזר בהפצה של לשון הרע והסתה.
קח זאת בחשבון.
נ.ב הקווים להדגשה, האותיות המודגשות והצבעים הם כל כך בית ספר יסודי.
לא מתאים לאדם שבטוח בדבריו אלא יותר לאחד שמנסה להפיח חיים במילים מתות באמצעים טכניים כי הוא יודע שאין במילותיו תוכן ממשי.

לצפיה ב-'אין לי עניין לדסקס איתך, כאשר תכתוב כמו בן אדם מה שקשה לך!!!'
אין לי עניין לדסקס איתך, כאשר תכתוב כמו בן אדם מה שקשה לך!!!
01/04/2019 | 13:26
12
18
אתיחס אליך, אולי!!!!
אני כותב בצורה של בית ספר יסודי בהתיחס לרמת הפרטנר שלי, כאשר הפרטנר יסיים את היסודי אעלה גם אני אתרמת הכתיבה.
ביקשת תגובה כזו, קיבלת!!
קבל בצבעים של יסודי, ידידי היקר!!!
לצפיה ב-'תגיד, הזנב המקופל בין רגלך כל פעם שאתה בורח מדיון לא מפריע '
תגיד, הזנב המקופל בין רגלך כל פעם שאתה בורח מדיון לא מפריע
01/04/2019 | 13:38
11
39
לך לרוץ?
אמרתי לך, כל פורום זקוק לאחד כמוך.
אחד שיהיה רמזור אדום עד לאן פורום, כל פורום, יכול להידרדר.
לצפיה ב-'הפורום הזה ממש לא זקוק לו'
הפורום הזה ממש לא זקוק לו
01/04/2019 | 16:35
9
43
הוא רץ בוכה להנהלת הפורומים והתחנן לשחרור החסימה והנהלתה, בצעד פזיז, לא מחושב ולא מתואם, נכמרו רחמיה על הקשיש הבוכה והחסימה שוחררה.

אז זה האיש, וזה זנבו,
ופרט לפרובוקציות ונהי, וחזרה על מילים של אחרים, אין בו דבר וחצי דבר.
ריק מתוכן.

לצפיה ב-'כואב לי להודות שניסחת את הדברים טוב ממני.'
כואב לי להודות שניסחת את הדברים טוב ממני.
01/04/2019 | 17:27
7
15
לצפיה ב-'קח Optalgin Forte משכך כאבים מעולה, החלמה מהירה, ידידי היקר!'
קח Optalgin Forte משכך כאבים מעולה, החלמה מהירה, ידידי היקר!
01/04/2019 | 19:06
16
|אחות|
לצפיה ב-'להזכירך, ידידי היקר!!!'
להזכירך, ידידי היקר!!!
01/04/2019 | 19:27
17
גרמנית - Richtig - ימין - תקין
אנגלית - Right - ימין - נכון
צרפתית - Droit ימין - נכון
ספרדית - A la derecha - מימין - נכון
בעברית - ימין - נכון, שמאל הפוך.
לבשת את החולצה על צד שמאל - לבשת אותה הפוך.
לבשת את החולצה על צד ימין - לבשת אותה נכון.
חמש דוגמאות מהחיים מה נכון ומה הפוך, עולמו של השמאלני הוא הפוך, עובדה!!!
אולי בעוד שפות
לצפיה ב-'עוד דוגמית, כשאומרים, קמת על צד שמאל מה זה אומר??'
עוד דוגמית, כשאומרים, קמת על צד שמאל מה זה אומר??
01/04/2019 | 21:02
4
16
מקווה שתקום מחר על צד ימין, הנכון.
המשך ערב נעים, ידידי היקר!!!

לצפיה ב-'קראתי את ההודעות שלך מהשעות האחרונות ויש לי רק שאלה אחת:'
קראתי את ההודעות שלך מהשעות האחרונות ויש לי רק שאלה אחת:
01/04/2019 | 21:10
3
30
תגיד, את הסטנדאפ שלך אתה מפגין רק בפורומים או שאתה עושה גם הופעות לקהל הרחב?
נ.ב אם שאר ידידך היקרים חושבים עליך מה שאני חושב, כדאי שתחליף ידידים במהירות.
ערב מעולה...
לצפיה ב-'אז כך, בחוג ריקודי שנות הששים וריקודים לטיניים בו אני מלמד'
אז כך, בחוג ריקודי שנות הששים וריקודים לטיניים בו אני מלמד
01/04/2019 | 21:27
2
21
דווקא חושבים עליי טוב מאוד ומאוד מרוצים.
רוצה להשתתף??
ילדון חמוד, מה שאתה חושב עליי מעניין אותי בדיוק כמו שמעניין אותי מה מצב הפינגווינים בשלג הקפוא של דרום אפריקה.
עכשיו אשאל אותך, האם ה Optalgin Forte עזר להקל על מכאוביך??
אם לא קח מנה כפולה, אך הזהר במינון שלא תרדם Forever חלילה!!!
קום מחר על צד ימין, ידידי היקר!!!
צד שמאל הוא גרוע!!!

לצפיה ב-'שאלה: אתה בטוח שהשלג בדרום אפריקה הוא קפוא כפי שכתבת?'
שאלה: אתה בטוח שהשלג בדרום אפריקה הוא קפוא כפי שכתבת?
01/04/2019 | 21:42
1
20
אתה עוד מעט גם תגיד שהגשם שם רטוב והקיץ חם.
למדתי משהו, תודה.
בעניין האופטלגין, זה היתרון לאלו שרק כואב להם. לוקחים כדור וזה עובר.
לא מכיר כדור שיכול לפתור את הבעיה שלך שכולנו נחשפנו בעקבות הודעותיך.

לא יפה להשטנקר. 
לא בגיל בית הספר ובטח לא בגיל השלישי.

לצפיה ב-'נחמד שאתה דואג לי, אך אתה מזניח את עצמך, קח את עצמך בידיים'
נחמד שאתה דואג לי, אך אתה מזניח את עצמך, קח את עצמך בידיים
01/04/2019 | 22:21
18
או עדיף ביד הנכונה Right Hand זכור, Right = נכון, אתה עדיין נמצא על צד שמאל.
תמשיך ילדון, אני אוהב להשתעשע עם ילדים!!!
אין סיכוי שתצליח לגרור אותי לביב בו אתה מצוי!!
מה דעתך להצטרף לחוג הריקודים בניהולי, למרות גילי המופלג!!!.
הכניסה היא ברגל ימין!!
לצפיה ב-'כואב האאא, בפחות מ 24 שעות הוסרה החסימה שלך חחחחחחחחחחחחחחחח'
כואב האאא, בפחות מ 24 שעות הוסרה החסימה שלך חחחחחחחחחחחחחחחח
01/04/2019 | 18:54
19
אם יש לך טענות נגד הנהלת הפורומים תפני זאת אליהם ולא אליי. ,אינך בעלת הבית פה, גם את הודעתיך זו אפנה להנהלה, בשביל זה יש הנהלת הפורומים!!!!
לצפיה ב-'הפוסל-במומו פוסל! עבור המאמץ שלך להוריד את רמת הפורום '
הפוסל-במומו פוסל! עבור המאמץ שלך להוריד את רמת הפורום
01/04/2019 | 17:51
16
ורמת הדיונים פה!!!
אך לא תצליח להוריד את הרמה האישית שלי, תצטרך להתאמץ הרבה יותר, ידידי היקר!!!

לצפיה ב-'אני ממש כבר חושש מהטרור שמפעיל על האזרחים'
אני ממש כבר חושש מהטרור שמפעיל על האזרחים
01/04/2019 | 22:36
23
נחשו מי!!!
https://13news.co.il/news/184019
תיק 8000 עומד להפתח!!
לצפיה ב-'אוי לבושה ....... '
אוי לבושה .......
30/03/2019 | 07:59
17
98
החדשות 13 חושף פרטים חדשים על ה"שחיתות" של ראש הממשלה שלי!!
https://13news.co.il/news/183940?utm_source=spotim...
לא משנה מה מה הם חושפים, העיקר הוא שביבי הידוע גם כ"ביביהו"
הינו מושחת!!
לצפיה ב-'הופה, יש? בשר '
הופה, יש? בשר
30/03/2019 | 10:33
16
51
1.  למיטב זכרוני, כל התקשורת שמאלנית ורוצה להפיל את נתניהו.
     מה קרה? עכשיו התקשורת לטובת ביביבו?
     אה, זו איילה חסון, טוב נו.

2.  נזכרתי שגם מנדלבליט חטף לא מעט אש מביביהו [בלשון המעטה] והואשם כי       הוא מוסת ומושפע מין התקשורת ולכן מחליט כפי שמחליט בעניניו של זה,
     עד  פרשת הצוללות, ורגע לפני התפרצות המידע החדש בדבר המניות   
      והמיליונים.

3.  זאת ועוד, שהרי הביביהו בעצמו, בקולו ובמילותיו "העיד" מול פני האומה, 
     באולפן החדשות, ב Prime Time שאף אחד לא ידע על העיסקה בשל סודות       שאסור היה לספר! [חוץ ממנדלבליט שידע, אה, שלא ידע, וחוץ מראש 
     המוסד,  תמיר פדרו, שידע, אה, שגם הוא לא ידע ונודע לו על האישור       
     מהתקשורת].
"ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר כי לא עדכן את הרמטכ"ל ושר הביטחון בדבר החלטתו לאשר לגרמנים למכור צוללות למצרים, בשל "סוד מדינה" שקשור בעניין. נתניהו סירב לציין מהו אותו סוד"
    ביבי בעצמו אמר.
    אז רגע, הוא שיקר?
    איילה חסון משקרת?
    כן סיפר? לכווווווווווווווווווווווולם? ככה, בפרהסיה?
    לא סיפר מפאת סודיות הענין?

בקיצור, אוי לבושה, זה המשפט היחיד שראוי להתייחסות בכל הפוסט שהבאת וחשבת שהנה הבאת ראיה מזכה והוכחה חותכת לשמאל, עוכרי ישראל.
אבל שוב הוכחת את נכונות משנתך מתמול שלשום:

לצפיה ב-'אני מבין שכבר הכרת את עצמך, עד היכן יכול להגיע הטימטום'
אני מבין שכבר הכרת את עצמך, עד היכן יכול להגיע הטימטום
30/03/2019 | 10:50
22
אכן יש הוכחה חותכת לשמאל, עוכרי ישראל.
אוי ..................... עד היכן יכולים הטימטום והשינאה להגיע
מעניין מתי תחסמי את עצמך על הפרת הכללים של המנהלת שלנו!!!
לצפיה ב-'תשובתי!!!'
תשובתי!!!
30/03/2019 | 10:53
14
21
לצפיה ב-'בחיי, אתה בדיחה'
בחיי, אתה בדיחה
30/03/2019 | 12:01
13
38
ואם לא היית קיים, מין הסתם האנושות היתה מוותרת עליך.

מפאת גילך המופלג, אחסוך עוד כמה דברים שאני חושבת עליך.
אבל אתה באמת לא ראוי להתייחסות מעבר לזו שכבר קיבלת.

מכאן, הבמה שלך.
��
לצפיה ב-'כאן נמחקה תגובה ונחסם הגולש אבי בן 1231 '
כאן נמחקה תגובה ונחסם הגולש אבי בן 1231
30/03/2019 | 15:10
12
23
כי גם לסבלנות ולאורך הרוח שלי יש גבולות וקווים אדומים והוא חצה אותם.

לצפיה ב-'בשעטו"מ - גם כך היית סובלנית יתר על המידה'
בשעטו"מ - גם כך היית סובלנית יתר על המידה
30/03/2019 | 15:12
11
11
לצפיה ב-'ממך הייתי מצפה'
ממך הייתי מצפה
31/03/2019 | 00:37
9
22
ליותר סובלנות וסבלנות כלפי האחר והשונה.
לצפיה ב-'"אחר" ו"שונה" אלו מחמאות גדולות'
"אחר" ו"שונה" אלו מחמאות גדולות
31/03/2019 | 08:24
8
31
לטרול רשת מעצבן, כמו יתוש, ולא של טיטוס.
לגבי הציפיות שלך - רק אתה אחראי להם, כידוע. 
לצפיה ב-'אם השיפוט,הפסיקה וביצוע פסק הדין'
אם השיפוט,הפסיקה וביצוע פסק הדין
31/03/2019 | 09:30
7
25
היו נקיים משיקולים זרים של השקפתו הפוליטית של הנאשם הרי שהיית צודק.
לצפיה ב-'אתה משחק בדרמה משפטית, אני לא '
אתה משחק בדרמה משפטית, אני לא
31/03/2019 | 10:35
6
14
לצפיה ב-'אני לא משחק'
אני לא משחק
31/03/2019 | 10:37
5
22
ההקבלה כאן מחויבת המציאות.
לצפיה ב-'לאיזו מציאות בדיוק?'
לאיזו מציאות בדיוק?
31/03/2019 | 10:43
4
17
שלך או שלי?
כי אני חי במציאות שלי, והניקורים שלך לא ממש מצליחים לערער אותה. אבל, נראה לי בא לך על הפינגפונג הזה. שנמשיך?
לצפיה ב-'כינויי גנאי כלפי מי שדעתו הפוליטית ימנית'
כינויי גנאי כלפי מי שדעתו הפוליטית ימנית
31/03/2019 | 10:49
3
29
לא עוברים חסימות חדשות לבקרים כמו כינויי גנאי כלפי מי שדעתו הפוליטית שמאלנית.
הפינג פונג בנושאים פוליטיים מתלקחים מהר מאד להכפשות אישיות וחבל,לכל אחד יש זכות להביע דיעה.
לצפיה ב-'היו ויש לנו מורים נהדרים, כולם ימנונים..'
היו ויש לנו מורים נהדרים, כולם ימנונים..
31/03/2019 | 20:19
2
20
לגבי המדובר, ששוחרר מחסימתו, מזמן אינני מגיב לו ולשכמותו, שהרי העליתי כאן את תיאוריית שתילת המוח והזרקת דפי המסרים הישר לוריד.
סובלנות?
פתיחות?
סבלנות?
נו קטונתי מלהיות איש כזה נהדר, בניגוד אליך.
לצפיה ב-'העיקר תיזהר שם'
העיקר תיזהר שם
31/03/2019 | 20:23
1
21
אל תעבור בשנקין,כוחות הטבע התבלבלו,כיוונו לבלוע את עיריית גבעתיים ופיספסו.
לצפיה ב-'שיחת ברזייה אתמול עם עמית שגר ממש ליד'
שיחת ברזייה אתמול עם עמית שגר ממש ליד
02/04/2019 | 08:38
22
לנו היה בולען בגוש עציון, וואחד בור...
לצפיה ב-'שלום, ידידי!!!'
שלום, ידידי!!!
31/03/2019 | 17:56
8
לצפיה ב-'ככה נראית מדינה פלסטינית בעזה ,רוצים עוד אחת נוספת גם ביו"ש?'
ככה נראית מדינה פלסטינית בעזה ,רוצים עוד אחת נוספת גם ביו"ש?
30/03/2019 | 13:34
9
36

בתגובה להשלכת מטענים בגדר :
צה"ל תקף עמדת חמאס ברצועה
בצל הדיווחים על גיבוש הבנות, עשרות פלסטינים השליכו רימונים לעבר כוחות צה"ל ופיצוצים נשמעו ביישובים הסמוכים.
בעקבות ההתפרעויות, תקפו הכוחות את עמדת הארגון
*החדשות 13 דסק הדיגיטל בטלגרם*

מספר רימונים הושלכו לעבר כוחות צה"ל בגבול רצועת עזה .
*מוקד הידיעות GLOBAL בטלגרם*

מחבלים הצליחו לחצות לצד הישראלי מהרצועה מזרחית לעזה
*متابعة* : تمكن الشبان من اجتياز الخط الفاصل شرق غزة
*מוקד הידיעות Global בטלגרם*

הפרחת בלוני נפץ מאזור חאן יונס
* קודקוד בטלגרם און ליין ערוץ החדשות של ישראל *

סגירת כבישים בעוטף
عاجل: الاحتلال يغلق طرق في غلاف غزة
*מוקד הידיעות GloBal בטלגרם*

שיגור של בלונים בוערים וממולכדים לעבר העוטף ממזרח לח'אן יונס
*מוקד הידיעות GlOBAL*

דיווח על שיגור בלוני נפץ מכיוון חאן יונס לכיוון העוטף
*פארוק בטלגרם*

לצפיה ב-'אוקיי, מה לשיטתך הפיתרון?'
אוקיי, מה לשיטתך הפיתרון?
30/03/2019 | 14:17
7
26
אני חושב שבאופן מיידי, להגיב בצורה השקולה לפגיעה שלהם. מורידים טיל על המרכז או השרון, למחוק 3 שכונות בעזה. לטווח רחוק, פיתרון מדיני-הומנטירי כלשהו.
לצפיה ב-'מדיני'
מדיני
30/03/2019 | 20:45
5
21
עם מי בדיוק?
לצפיה ב-'עם מוחמד דחלאן'
עם מוחמד דחלאן
31/03/2019 | 13:42
4
32
לא אוהב ציון, אבל פרגמטיסט. 
לצפיה ב-'ומה תפקידו בכוח?'
ומה תפקידו בכוח?
31/03/2019 | 13:46
3
7
לצפיה ב-'בעברו ראש המנגנוון הבטחוני המסכל, שזה המקביל אצלם לשב"כ'
בעברו ראש המנגנוון הבטחוני המסכל, שזה המקביל אצלם לשב"כ
31/03/2019 | 13:57
2
10
לצפיה ב-'אבל אין לו זכות ויכולת לקבוע'
אבל אין לו זכות ויכולת לקבוע
31/03/2019 | 14:15
1
16
כל עוד האמונה הדתית מחזיקה את המושכות שמושכות את העגלה הפלשתינית אל פי התהום אין ליושבי העגלה שליטה ונוח להם כבר דורי דורות להמשיך כך.
לצפיה ב-'אכן כך'
אכן כך
31/03/2019 | 18:21
3
לצפיה ב-'ידידי, תשכח מפיתרון הומניטרי/מדיני.'
ידידי, תשכח מפיתרון הומניטרי/מדיני.
31/03/2019 | 18:19
12
פתרון כזה לעולם לא יהיה!!!
ראה עכשיו, הושגה הסכמה, ובלילה נורו טילים ומה היתה תגובתה של ישראל שלחה שי לחגים, האספקה חודשה!!!
תגובה כזו מצד ישראל מקרינה רק חולשה אצל אויבינו, ישנם כאלה בקרבנו שתגובה כזו מקרינה הומאניות, אכן זו תגובה הומאנית אך לא אצל אויבינו!!
מצטער, אך זו עובדה!!!
לצפיה ב-'כןןןןןןןןןןןןןן, זה מה שהשמאל רוצה!!!'
כןןןןןןןןןןןןןן, זה מה שהשמאל רוצה!!!
01/04/2019 | 13:31
5
לצפיה ב-'בשביל זה מחליפים ראש ממשלה? '
בשביל זה מחליפים ראש ממשלה?
30/03/2019 | 06:30
4
38
בואו, בחיאת בואו, בשביל זה??????????

https://www.facebook.com/lou.ai.7/videos/232150074...
לצפיה ב-'הבעיה לא רק בראש, גם בגוף'
הבעיה לא רק בראש, גם בגוף
30/03/2019 | 13:16
19
מרבית השרים וחברי הקואליציה,מבלי להיכנס לרמה הפרסונלית, הם אנשים שלא ראויים לשרת את הציבור. כפי שהיה מהפך בו המערך (העבודה של אז) ב-77' ירד מהשלטון והליכוד עלה, כך גם ראוי שפה ושם יהיה מהפך נגדי. העבודה כלל לא רלוונטית, הולכת ונמחקת. כחול לבן מציעה אלטרנטיבה ראויה במצע שלה, ולכן אני בוחר בה. גם כי אני אנטי נתניהו והליכוד (הצבעתי להם כששרון התמודד בבחירות ישירות נגד ברק, שהיה גם הוא ר"מ כושל ביותר), אבל זה לא קשור. ואגב, הקטע של ליאור אשכנזי היה מבריק. 
לצפיה ב-'הענין שזה לא ממש משנה לאותם שיבחרו בו'
הענין שזה לא ממש משנה לאותם שיבחרו בו
30/03/2019 | 15:15
2
11
ההתעוררות וההתנערות מעידן ביביהו תהיה ארוכה מאוד.., במיוחד לאלה שמשוכנעים שהוא המשיח, לא פחות.
לצפיה ב-'ביבי לעוד שנה, אולי וקצת'
ביבי לעוד שנה, אולי וקצת
30/03/2019 | 15:26
1
13
אולי אנחנו צריכים אותו לעוד שנה, שנה וחצי.
כלומר, המזוכיסטים שבינינו.
ואולי, רק אולי, אחרי שייבחר והעננות תתפזר והכל יתבהר, והם יתעוררו אל המציאות שבה הם בחרו,
אולי, רק אולי, ייפקחו עיניהם והם יבינו  את גודל הצרה אליה הובילו את המדינה בבחירה שלהם.
כי הרי הנפגעים הראשיים מבחירתם תהיה הם.
המשפחות בפריפריה,
המשפחות שמצבן הסוציואקונומי לא משהו [בלשון המעטה],
כל אלו שמשעממים את נתניהו וחבר מרעיו.

חבל רק שצריך להגיע לכדי פי פחת כדי להבין שהיית שם קודם, והיתה לך הזדמנות לשפר את מצבך ולא עשית זאת ועכשיו, אתה תשלם שוב, כי מערכת בחירות, מי מממן אותה? מאיזה כיס יוצא הכסף?

אבל, כפי שאני נוהגת לומר לאחרונה:  מי שמצביע לביבי, כנראה שמגיע לו ביבי.
רק חבל שעוד ציבור שלם נוסף צריך להיות שותף לעונש הזה.

לצפיה ב-'ככה זה בדמוקרטיה'
ככה זה בדמוקרטיה
31/03/2019 | 00:34
14
אין סתימת פיות והרוב קובע,האלטרנטיבות הרבה פחות טובות.
לצפיה ב-'תזכורת'
תזכורת
28/03/2019 | 07:54
23
137
דבר ההנהלה:
אודות הפורום שיחת היום
בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים.

האם הודעה כזו כלולה ב ...... "ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם."

לצפיה ב-'יאללה, בוא נעלה אותי על המוקד'
יאללה, בוא נעלה אותי על המוקד
dory141
< ההודעה="">
27/03/2019 | 22:46
2
14
עם מי תתווכח, יא חמאר? עם הקיר, עם החתול של השכנים?
השאלה היא, מי כותב זאת, יקיר המנהלת או ימני כמוני???
סתם חומר למחשבה!!!
לצפיה ב-'שילכו ל_____ל כל השמאלנים זו מחמאה גדולה?'
שילכו ל_____ל כל השמאלנים זו מחמאה גדולה?
28/03/2019 | 10:51
8
34
 אתה יודע מה, בואו נעשה פסק זמן. ייתכן שהגזמתי בהתבטאויות שלי ועל כך אני מתנצל. אני מציע שכדי שהמנהלת לא תחסום את כולנו, שנשמור על ויכוח ענייני ככל העניין, לגופן של דעות ולא של המייצגים אותם. לקרוא למישהו שקרן, מושחת או לא שפוי זו סתם התלהמות. מה אתה אומר, בוא ננסה?
לצפיה ב-'אתה יודע מה, איני חושב על תשובה אפילו דקה וכותב לך .........'
אתה יודע מה, איני חושב על תשובה אפילו דקה וכותב לך .........
28/03/2019 | 12:33
18
  1000X

מצטער שעברה כשעה וחצי לתשובתי, אך באמת לא הייתי ליד המחשב.
לצפיה ב-'היות ואנו עוברים לצורת דיונים שונה ברצוני להבהיר מי אני'
היות ואנו עוברים לצורת דיונים שונה ברצוני להבהיר מי אני
28/03/2019 | 14:03
6
20
אני לא אחד שנוהר עם העדר, איני תומך בנתניהו בכל הטיעונים שאני טוען שהוא מוכפש.
אני מגן על אזרח ישראל שבמקרה גם ראש הממשלה אשר נרדף במשך כ 20 שנה בעשרות אישומים וחשדות אשר לעת עתה לא הוגש נגדו עדיין כתב אישום אחד.
עוד לא היה בתולדות המדינה שאזרח היה חשוד והוכפש ע"י כל מי שיש לו יד בתקשורת במשך זמן כה רב!
הכלל במדינה דמוקרטית, כפי שגם ידוע לך הוא, שהאזרח זכאי עד שהוכחה אשמתו.
ועל זה אין הקפדה בפורום הזה וגם אצל השכן.
לצפיה ב-'אני אגב טוען , שהבעיה היא לא רק החשדות לפלילים'
אני אגב טוען , שהבעיה היא לא רק החשדות לפלילים
28/03/2019 | 18:22
5
17
לדעתי, צריך לעגן בחוק שכל בעל תפקיד (ראש ממשלה וגם ראש עיר), בלי קשר לעדה או למפלגה (או מין), חייב להתחלף אחרי 2 קדנציות. זה לא תקין, זה פותח מקום לשחיתות וזה מנוון. אם אתה יודע שהקדנציה שלך אינסופית, כמו שלמה בוחבוט ׁבמעלות עד לאחרונה (אגב, אחיינית שלו לקחה איתי קורס בצילום ב-2011), למה שתתאמץ יותר עבור הבוחרים שלך? אין לך שום אינטרס. אגב, אפילו נתניהו עצמו אמר את זה פעם.
לצפיה ב-'לעגן בחוק זה אחד והחוק בפועל הוא שניים.'
לעגן בחוק זה אחד והחוק בפועל הוא שניים.
28/03/2019 | 18:31
4
12
אם בחוק יהיה שג'ינג'ים אינם יכולים לכהן בתפקיד ראש ממשלה, זה חוקי, טיפשי, אך חוקי.
עדיין אין חוק כזה וחשדות לא פעם גרמו לאנשים להתאבד.
היה מקרה כזה בארץ ששר או שר לשעבר התאבד בגלל חשדות, ממש איני זוכר את שמו.
לראש הממשלה ולמשפחתו מוציאים את הנשמה כבר שנים, ללא משפט, היית מוכן לעבור סיוט כזה?? ברצינות!!!
לצפיה ב-'והנה אני מגיב'
והנה אני מגיב
28/03/2019 | 18:39
3
29
דבר ראשון, התקשורת לא מחליטה אם נתניהו יילך לכלא או ימשיך לכהן כראש ממשלה (או בכל תפקיד אחר).היה מאוד חמור אם כן.
דבר שני, אני ממש לא רוצה שנתניהו יתאבד, אלא יפנה את מקומו. זה הכל. אתה מדבר על אברהם עופר, שר השיכון בשנות ה-70, זה הפוליטיקאי שהתאבד. עדיין לא נולדתי כשזה קרה, אבל כאזרח המדינה וסטודנט לשעבר במדע המדינה,אני יודע את זה. באותה תקופה, אגב, הייתי כ"כ ימני שהייתי קורא לך איש שמאל.
דבר שלישי, לא מאחל לאיש לעבור תקופות כאלה. מה שכן, הנחתי היא שיש שם משהו. אולי החלק שלו בפרשות יותר שולי.
דבר רביעי, אני מתקשה להאמין שכולם רודפים את נתניהו, כולל מנדלבליט שאותו הוא עצמו מינה. מה, הוא המציא חשדות או קיבל שוחד מיריב פוליטי. כנ"ל אלשיך, המפכ"ל היוצא.
לצפיה ב-'אכן, אברהם עופר, '
אכן, אברהם עופר,
28/03/2019 | 20:49
2
9
חשדות הן עדיין לא האשמות, זה ההבדל הקטן.
אני הואשמתי לפני שנים בעברות קשות מאוד, שוטר מושחת ואדם ששנא אותי ניסו לתפור לי תיק.
ת. המשטרה חגגה, אך ................. ללא עורך דין וללא טריקים מסריחים הצלחתי להוכיח את חפותי.
זו דוגמא פיצפוצנת מהחיים.
אני מעולם לא תקפתי את מי שכתב "חושד", אלא את אלה שקבעו "אשם", והיו רבים כאלה.
לצפיה ב-'מעולם לא כתבתי, רמזתי או קבעתי שביבי אשם'
מעולם לא כתבתי, רמזתי או קבעתי שביבי אשם
28/03/2019 | 21:04
1
20
בשל נטיותיי הפוליטיות, קיוויתי מאוד שיוודע שהוא אשם. כמובן, שאם הוא צח כשלג (וצר לי, לא נראה שזה המקרה אבל אני לא מחליט בנושא), אז זה משהו אחר. אפרופו שוטר מושחת, היה אחד שניסה להעליל על חבר טוב שלי שהוא עומד בראש כנופייה של גנבי אופנים. הוא הצליח לערער לו את האמון במשטרה, בגיל 18. הוא גם הרביץ לו ואחרי זה חקר אותו.
לצפיה ב-'נחמד מאוד שאנו מגיעים להבנה!!'
נחמד מאוד שאנו מגיעים להבנה!!
28/03/2019 | 21:32
3
לצפיה ב-'עד היכן יכול להגיע הטימטום!!'
עד היכן יכול להגיע הטימטום!!
29/03/2019 | 08:10
13
21
תמונה שראיתי בפייסבוק.
טנק חדש בשרות החמאס.
עושה רושם שה"טנק" נגרר ע"י טנדר סגור כאשר מצחת ל"טנק" נראים בברור דלגלי עזר קטנים.
לצפיה ב-'עד היכן יכול להגיע הטימטום!!'
עד היכן יכול להגיע הטימטום!!
29/03/2019 | 10:06
12
17
תמונה שראיתי בפייסבוק.
"טנק חדש" בשרות החמאס.
עושה רושם שה"טנק" נגרר ע"י טנדר סגור כאשר מתחת ל"טנק" נראים בברור גלגלי עזר קטנים.

לצפיה ב-'נו באמת, עד היכן יכול להגיע הטימטום?'
נו באמת, עד היכן יכול להגיע הטימטום?
29/03/2019 | 11:32
11
22
רק להסתכל טיפה ולראות שההודעה לא נמחקה אלא רק עברה דירה.
לצפיה ב-'ובאמת, עד היכן יכול להגיע הטימטום? '
ובאמת, עד היכן יכול להגיע הטימטום?
29/03/2019 | 17:28
10
10
רק להסתכל טיפה ולראות שההודעה לא היתה במקומה ולא היתה קשורה לאותו השרשור.
לצפיה ב-'פוסט של המנהלת המנוגד לכללים שהיא קבעה!!'
פוסט של המנהלת המנוגד לכללים שהיא קבעה!!
29/03/2019 | 17:37
9
14
לצפיה ב-'בכיינות'
בכיינות
29/03/2019 | 18:04
8
15
בבקשה תרכז את הבכיינות והמרמרנות שלך במקום אחד ואל תפזר אותם בכל הפורום.
עוד פעם כזו שתנסה לחבל במקום, פשוט לא תהיה כאן.

לצפיה ב-'אני יודע שאת מחפשת לחסום אותי'
אני יודע שאת מחפשת לחסום אותי
29/03/2019 | 18:14
4
18
אך את מפרה את הכללים שלך!
זו עובדה!!!

לצפיה ב-'הרצון והיכולת לחסום'
הרצון והיכולת לחסום
29/03/2019 | 18:33
3
30
אני ממש לא מחפשת לחסום אותך.
נהפוך הוא.
כל הודעה שאתה מעלה רק מגלה יותר את עליבותך, ואתה עושה זאת נהדר.
אז למה לחסום?
אבל כשאתה מתחיל להציף ולהפיץ מררה ורעל וארס ותעשה כל שבמקלדתך כדי להפר את השקט שיש בפורום הזה, אז אתה תיחסם.

אגב, רק השתמשתי בדברים שאתה כתבת.
אתה!! ואפילו נקטתי באותה שיטה בדיוק שאתה תמיד נוהג לנקוט:  העתק הדבק.
אז מה, כשזה בא מאחר ומופנה אליך זה מנוגד לכללים?
כשאתה עושה שימוש בדברי אחרים כדי לעלוב בהם, זה בסדר?

**צביעות, כבר ציינתי?
לצפיה ב-'אוו נעלבת שכתבתי על הטימטום של החמאס, סליחה!!!'
אוו נעלבת שכתבתי על הטימטום של החמאס, סליחה!!!
29/03/2019 | 18:39
2
5
לצפיה ב-'הוא שאמרתי'
הוא שאמרתי
29/03/2019 | 18:41
1
15
לצפיה ב-'מה דעתך להסביר מה היתה פה כוונתך, אולי הבנתי לא נכון'
מה דעתך להסביר מה היתה פה כוונתך, אולי הבנתי לא נכון
29/03/2019 | 18:51
7
אני מוכן לראות מה היתה הכוונה, הסבירי בבקשה.
לצפיה ב-'משה כנראה חסם אותו'
משה כנראה חסם אותו
29/03/2019 | 18:25
2
20
לכן הוא מפיץ מררתו כאן.
לצפיה ב-'עדיף שתתסכל על הודעותיך והודעות חבריך!!'
עדיף שתתסכל על הודעותיך והודעות חבריך!!
29/03/2019 | 18:27
6
לצפיה ב-'קבל דוגמית של בן אדם שהוא בן אדם'
קבל דוגמית של בן אדם שהוא בן אדם
29/03/2019 | 18:33
12

שילכו ל_____ל כל השמאלנים זו מחמאה גדולה?
dory141
28/03/2019 | 10:51
8
22
 אתה יודע מה, בואו נעשה פסק זמן. ייתכן שהגזמתי בהתבטאויות שלי ועל כך אני מתנצל. אני מציע שכדי שהמנהלת לא תחסום את כולנו, שנשמור על ויכוח ענייני ככל העניין, לגופן של דעות ולא של המייצגים אותם. לקרוא למישהו שקרן, מושחת או לא שפוי זו סתם התלהמות. מה אתה אומר, בוא ננסה?
מה דעתך, ידידי היקר??
יש מה ללמוד, הא!!!

לצפיה ב-'זהו, נתפס הפושע שרץ לראשות הממשלה, לכלא ישר!!!'
זהו, נתפס הפושע שרץ לראשות הממשלה, לכלא ישר!!!
27/03/2019 | 18:46
23
142
לצפיה ב-'זהו, איבדתם את זה לגמרי'
זהו, איבדתם את זה לגמרי
28/03/2019 | 05:54
22
27

אחרי ההיא מארה"ב הברית שניסתה לתפור לגנץ הטרדה מי נית,
אחרי הפלאפון שנפרץ,
עכשיו מצאתם קלף חדש ואתם מסתערים בכל הכוח- עיסקת המימד החמישי.

הרי כל הדו"ח של המבקר, בעיקרו מדבר על התנהלות המשטרה, שלקתה בחסר.
ולמרות וחרף כך, בנושא זה, הרי שאם היה סבור כי יש חשד לפלילים, הרי שהיה מציין את זה, מה שלא קרה, אבל למה להתייחס לעובדות אם אפשר לנפנף בדו"ח ולזעוק:  "פלילי פלילי", 
ועל כך בהחלט ניתן להגיד:  אין כלום כי לא היה כלום
**קרדיט לנתניהו שנגדו עומדים ותלויים 3 כתבי אישום בכפוף לשימוע ועוד לא נסגר תיק הצוללות וסיפור המיליונים**

לצפיה ב-'מי זה איבדתם?? להשמיץ ראש ממשלה במשך 20 שנה זה לגיטימי'
מי זה איבדתם?? להשמיץ ראש ממשלה במשך 20 שנה זה לגיטימי
28/03/2019 | 07:12
4
16
לספר קצת אמת על נוכל מתחזה זו השמצה
בית שדה שקבע אשם על גנץ, אינו מוצא חן בעינייך?? מעניין!!!
אותו בית שדה קבע אשם על ראש הממשלה.

לצפיה ב-'הנה, בעברית פשוטה'
הנה, בעברית פשוטה
28/03/2019 | 09:09
3
20
במשרדו של מבקר המדינה הבהירו כי לא נמצא חשד לעבירות פליליות סביב ההתקשרות של המשטרה עם החברה שבראשה עמד יו"ר כחול לבן, בני גנץ. זאת, בשונה ממקרה אחרים שהועברו ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט. גם גנץ עצמו לא נבדק על ידי המבקר.

אבל, כמו תמיד, למה להגיש עובדות כשאפשר להתלהם ולצעוק "פלילי, פלילי" ו"בית שדה" [? ] ולשקר במצח נחושה?

לצפיה ב-'אכן, למה להתלהם. האם אי פעם הובאה כאן עובדה על'
אכן, למה להתלהם. האם אי פעם הובאה כאן עובדה על
28/03/2019 | 09:20
2
15
העברות כביכול של ראש ממשלתך??
פרט להתלהמויות ורכילויות של עיתונאים וכל מיני טיפוסים.
אני הבאתי כתבה את הכתבה הזו לא אני כתבתי, אך עבורך, אביאה שנית.
זו לא התלהמות שלי, זו כתבה.
לצפיה ב-'התקשורת VS המבקר'
התקשורת VS המבקר
28/03/2019 | 09:56
1
34
אין ספק, כתבה/ התקשורת מול המבקר.
הכתבה "לוקחת".
ופתאום, אותה תקשורת עוינת את ביבי היא היא דברי אלוהים חיים.

נו, טוב,
צביעות היא, מסתבר, build in אצל תומכי ביביהו ושות'
לצפיה ב-'הצביעות והשנאה הן, מסתבר, build in אצל תומכי השמאל ושות'!!'
הצביעות והשנאה הן, מסתבר, build in אצל תומכי השמאל ושות'!!
28/03/2019 | 12:20
8
פשוט יש תחרות בפרדס הפורח הזה,
איזה פורום יהיה קיצוני ומלא בשינאה יותר.
לצפיה ב-'1234 היה בשקט עד היום'
1234 היה בשקט עד היום
28/03/2019 | 11:03
16
20
יש דף מסרים חדש, יש עוד שבוע וחצי בערך, צריך לעבוד קשה - לדעתי על כל סטטוס הוא לכאורה מקבל תשלום מלשכת התעמולה.
לצפיה ב-'מסתבר שהכל ייתכן'
מסתבר שהכל ייתכן
28/03/2019 | 11:40
2
15
אם הוא דוגמא למי שמקבל תשלום על הסטטוסים שלו, מצב המשלמים ממש ממש ממש עגום.
אבל לנוכח כל מה שקורה, תהום התחתיות שאליו מוכנים לרדת והרגב שיורקת שטויות בלי הכרה [רק אתמול היא תהתה בשידור:   אז מה אם יורים על אשקלון?] הכל נשמע הגיוני, סביר ונכון.

לצפיה ב-'אתם ממש משעשעים!! '
אתם ממש משעשעים!!
28/03/2019 | 12:27
4
לצפיה ב-'אכן איני מבין כיצד מגיעים לתהום התחתיות, הפורום שוקע!!'
אכן איני מבין כיצד מגיעים לתהום התחתיות, הפורום שוקע!!
28/03/2019 | 17:41
9
יש רק גלגל הצלה ימני אחד!!
לצפיה ב-'התשלום הוא פר מילה, עוד פייקניוז תוצרת שמאל-כחול-לבן.'
התשלום הוא פר מילה, עוד פייקניוז תוצרת שמאל-כחול-לבן.
28/03/2019 | 12:26
9
רוצה להצטרף?
אך תצטרך, במועל יד, להשבע אמונים לז'בוטינסקי!!!
יש לך עוד בדיחות???
לצפיה ב-'חביףהאם הצטרפת בשבועת אמונים לז'בוטינסקי במועל יד, '
חביףהאם הצטרפת בשבועת אמונים לז'בוטינסקי במועל יד,
28/03/2019 | 17:36
11
10
השכר גבוה.
קיבלתי עכשיו בונוס לחלק לתומכים חדשים כמוך, כרטיס טיסה לכיוון אחד בדאון ללא מנוע לעזה.
לצפיה ב-'זה לא פייר. אתה שילמת כרטיסי טיסה כדי לעזוב את ישראל'
זה לא פייר. אתה שילמת כרטיסי טיסה כדי לעזוב את ישראל
28/03/2019 | 18:29
10
36
שאתה כל כך אוהב והיתה צריכה אותך אבל העדפת את סיר הבשר בספרד.
הוא רוצה להישאר פה למרות שקשה ולמרות סיר הבשר שאתה דמיינת ובכל זאת אתה רוצה לשלוח אותו?
תבין, הוא לא מהנוטשים ולו רק כדי שלא יצטרך לחזור עם הזנב בין הרגליים
כששם יתברר שסיר הבשר אינו בשר אלא סויה בצורת בשר.
אתה לא פייר כלפי פטריוטים אמיתיים שלא רק מדברים על אהבתם לארץ אלא מיישמים זאת.
לצפיה ב-'אני לא פרייר מה פתאום שילמתי, אתה מהמיסים שילמת'
אני לא פרייר מה פתאום שילמתי, אתה מהמיסים שילמת
28/03/2019 | 19:01
9
12
אכן עזבתי בשביל סיר הבשר והיה כייף שם אך ................ שימותו הקנאים.
עכשיו בעקבות סיר הבשר, אני נוסע לשם על חשבון המסים שלך פעמיים בחצי שנה.
אוי ........... סיר הבשר, רק אל תמות לי מקינאה, ידידי היקר.
אתה יכול גם כן, כמו חביף, להצטרף הבונוס כתוב בהודעה לחביף
לצפיה ב-'קינאה בך? הצחקתני קשות. במה יש לקנא? אני רק כותב על הצביעות'
קינאה בך? הצחקתני קשות. במה יש לקנא? אני רק כותב על הצביעות
28/03/2019 | 19:26
8
131
המבחילה שלך. על העובדה שאתה מוכן לשלוח אנשים לחוץ לארץ רק כי מביעים את דעתם שאינה לרוחך אך אתה" הפטריוט הגדול" מודה שעזבת את המדינה
בשביל הגויים רק כי חשבת ששם תצליח יותר.
יעני מה? פוזה של אוהב כשבפועל, על פי הצהרתך, נטשת את אהובתך לשמאלנים משוקצים כמו חביף שהמשיכו לתחזק את המדינה כדי שבבוא הזמן יהיה לך לאן לחזור. אין בעיה למי שרוצה לעזוב אבל זאת חוצפה שאחד כמוך ידבר על אלו שלא רק עושים אבו עלי בפטריוטיות שלהם אלא ממש ביצעו אותה בפועל. אתה מוכן שאחד שעשה ולא רק השפריץ מילים יעלם בעזה בזמן שאתה עשית זאת מרצונך החופשי.
צביעות במיטבה זו מילה קטנה בכדי לתאר את ההתנהגות הזו.
"פטריוט" אעלק!
לצפיה ב-'הבנתי שאתה כותב על הצביעות שלך!!!'
הבנתי שאתה כותב על הצביעות שלך!!!
28/03/2019 | 20:43
12
ד.א. סיר הבשר היה סטייק חזיר משהו משהו.
אוי הקינאה, אני מבין אותך שאתה מתבייש להודות, אך אתה יכול להצטרף למקבלי השכר כמו ש ........... איך קוראים לו כתב.
כל פוסט מגיע תשלום ובונוס הילטון עזה עם כרטיס לכיוון אחד, בייי
תמשיך לחשוב על סיר הבשר שלי. חחחחחחחחחחחח
לצפיה ב-'וואללה, לא שמתי לב שמר חפיף 1 שמר על המולדת שלי בזמן שאני '
וואללה, לא שמתי לב שמר חפיף 1 שמר על המולדת שלי בזמן שאני
28/03/2019 | 21:54
6
13
התפנקתי מסיר בשר החזיר, יואווווו ............. זה ממש מרגש, החפיף הזה ממש פרייר נחמד.
'תשמע אני נוסע בעוד חודש שוב לסיר הבשר, אתה יכול בבקשה לדאוג שהחפיף ישמור על המולדת שלי.
איך קוראים לזה מתל חי שאמר: "טוב למות בעד ארצנו"!!
אני לעומת זאת נהנה מסיר הבשר למען המולדת שלי!!
לצפיה ב-'לא בא לך לפעמים להתאים את הגיל המנטלי שלך לגיל הביולוגי?'
לא בא לך לפעמים להתאים את הגיל המנטלי שלך לגיל הביולוגי?
29/03/2019 | 03:07
5
19
נראה לי שלא יזיק לך לבדוק איך אדם בוגר מתבטא במקום יעני ההתרסות 
של ילד בגנון שהתמחית בהן.

לצפיה ב-'אני אכן כותב כמו ילד בגנון, וזאת על פי הרמה של בן שיחי!!!'
אני אכן כותב כמו ילד בגנון, וזאת על פי הרמה של בן שיחי!!!
29/03/2019 | 07:50
4
14
אם הייתי מחבב אותך הייתי מאחל לך להגיע לרמה המנטלית ולפעילות שבה אני עוסק למרות גילי.
אך סורי ........... איני מחבב אותך!!!
אני רואה שהקינאה גורמת לך לדודי שינה 
אוי כאשר אני רואה את שמך מתנוסס בכותרת הודעותיך אני מריח את ריח סיר הבשר!!!
לצפיה ב-'וברוח התבטאויותיו של ביבי המלך'
וברוח התבטאויותיו של ביבי המלך
29/03/2019 | 09:18
3
16
לצפיה ב-'סוף, סוף, הגעת להבנה שביבי הוא מלך!!!'
סוף, סוף, הגעת להבנה שביבי הוא מלך!!!
29/03/2019 | 09:57
1
13
אפילו אני לא חשבתי עליו זאת. כל הכבוד למינהלת!!!!
אם כך ברור שעברת למחנה הנכון-RIGHT-ימין, כל הכבוד, קבלי לאות הערכה!
לצפיה ב-'איך כתבת קודם?'
איך כתבת קודם?
29/03/2019 | 11:53
37
לצפיה ב-'תזכורת!!!!'
תזכורת!!!!
29/03/2019 | 10:15
11
אודות הפורום שיחת היום

לצפיה ב-'חפרפרת בכחול-לבן, מי זה יכול להיות?'
חפרפרת בכחול-לבן, מי זה יכול להיות?
27/03/2019 | 08:22
10
37
לצפיה ב-'עם 170 שנות ותק בביטחון ולא מגלים חפרפרת '
עם 170 שנות ותק בביטחון ולא מגלים חפרפרת
27/03/2019 | 17:16
8
26
פרסום ההקלטות של יו"ר כחול לבן הסבו לו נזק תדמיתי ואישי וגרמו למבוכה גדולה. במפלגה פתחו בבדיקה פנימית בניסיון לאתר את ה"חפרפרת" במטה הבחירות. בכיר במפלגה: "זה מטריד, חייבים לסגור את הפרצה הזו"
לצפיה ב-'וואי,איזה גאונים אתה והחבר שלך!'
וואי,איזה גאונים אתה והחבר שלך!
27/03/2019 | 21:51
7
33
מעניין מאוד, איך כל הרפש יוצא עכשיו. ברור כשמש, מנגחים אותו שהעז לקרוא תיגר על "השליט". שיטות של פוטין וקים ז'ונג און. שילך לעז--ל הביבי הזה, אמן ואמן.
נ.ב- השיר לא קשור לנושא, סתם שמתי אותו כאן. 
לצפיה ב-'שילכו לעז--ל כל השמלאנים עוכרי ישראל!!'
שילכו לעז--ל כל השמלאנים עוכרי ישראל!!
27/03/2019 | 22:38
6
18
הם, ורק הם, הם אויבינו הגרועים ביותר מבית!!!
לצפיה ב-'יאללה, בוא נעלה אותי על המוקד'
יאללה, בוא נעלה אותי על המוקד
27/03/2019 | 22:46
2
35
עם מי תתווכח, יא חמאר? עם הקיר, עם החתול של השכנים?
לצפיה ב-'אין בכוונתי לרדת לתת רמה שלך, היות ואחסם אם אכתוב בסגנון זבל'
אין בכוונתי לרדת לתת רמה שלך, היות ואחסם אם אכתוב בסגנון זבל
28/03/2019 | 07:05
13
כזה!!!
אופייני לשמאלן!!!
כששמאלני כותב זאת זו זכות הדיבור, כאשר ימני יכתוב זאת זו השמצה!!!
זו מהות הדמוקרטיה אליבא דה שמאלן!!!
לצפיה ב-'הכותרת שלך, מצאה חן בעיניי, אלה הם דבריך!!!'
הכותרת שלך, מצאה חן בעיניי, אלה הם דבריך!!!
28/03/2019 | 07:07
4
לצפיה ב-'אוי ואבוי על השינאה'
אוי ואבוי על השינאה
28/03/2019 | 05:45
2
19
אתה ודומיך, הם האסון של המדינה הזו.
השינאה הזו בין אדם לאדם במדינת ישראל,
כולנו יהודים, אבל אם ר"ל יש ביניהם שמאלנים- עוכרי ישראל.

אתם, אלו שחושבים ומדברים כך, בושה למדינה, בושה למין האנושי!
אלו שלא מסוגלים להפריד דעה פוליטית, צד כזה או אחר של המפה, מהאהבה שכל אחד שחי כאן חש כלפי המדינה שלו.

פשוט בושה גדולה ועצב עמוק על שיש כמוכם שחיים בקרבנו.
כדאי ורצוי שתיזכרו מה קרה לבית המקדש השני ועל שום מה חרב, כי אתם מובילים לחורבנה של המדינה!!!

לצפיה ב-'אכן, אוי ואבוי על השינאה '
אכן, אוי ואבוי על השינאה
28/03/2019 | 07:01
13
את ודומייך, הם האסון של המדינה הזו.
השינאה הזו בין אדם לאדם במדינת ישראל,
כולנו יהודים, אבל אם ר"ל יש ביניהם שמאלנים- עוכרי ישראל.

אתם, אלו שחושבים ומדברים כך, בושה למדינה, בושה למין האנושי!
אלו שלא מסוגלים להפריד דעה פוליטית, צד כזה או אחר של המפה, מהאהבה שכל אחד שחי כאן חש כלפי המדינה שלו.

פשוט בושה גדולה ועצב עמוק על שיש כמוכם שחיים בקרבנו.
כדאי ורצוי שתיזכרו מה קרה לבית המקדש השני ועל שום מה חרב, כי אתם מובילים לחורבנה של המדינה!!!
אין סיכוי שעל הודעה כזו רווית שינאה תחסמי אותי היות והיא העתק מדויק של הודעתך רווית השינאה והשיטנה!!!!
אך אם הייתי כותב בסיגנון של Dory 141, היית חוסמת ללא ספק!!!
המשך יום "נעים" ונטול שינאה, לך!!!
לצפיה ב-'למה את רואה את השתקפותך במראה כשינאה?'
למה את רואה את השתקפותך במראה כשינאה?
02/04/2019 | 15:53
6
שמנץ הרי לא מאמין לאף אחד ממפלגתו, לרבות צמרת מפלגתו (2 הקופים האחרים והקופיף הקטן שמנסים לאלץ אותו לוותר על הרוטציה שנמצאת בהזיותם)
לצפיה ב-'החפרפרת חשפה את הנוכל!!!'
החפרפרת חשפה את הנוכל!!!
27/03/2019 | 19:03
23
טוטו, מי ילך קודם לכלא ביבי או גנץ?
אין ספק שגנץ!!!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ