לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85378,537 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'אז הוחלט להגיש כתב אישום נגד השוטר שירה לכיוון'
אז הוחלט להגיש כתב אישום נגד השוטר שירה לכיוון
19/11/2019 | 20:31
2
35
טקה.
הקהילה האתיופית מוחה. בעיניה הריגה ברשלנות אינה עבירה מספיק חמורה.הריגה בנסיבות חמורות או אולי אפילו רצח היו מספקים את הקהילה.
לא יודע, אזרח שתוקף שוטר לא רק במילים אלא במעשים הוא אזרח שצריך לקחת בחשבון שהשוטר ישתמש באמצעים העומדים לרשותו
בכדי להגן על עצמו. אז נכון שלו השוטר היה יותר חכם ואולי פחות היסטרי היה יורה באוויר ולא בקרקע מבלי לקחת בחשבון שיכולות להיות לזה תוצאות פאטליות, אבל להיות חכם במקרים שכאלו זו חכמה של בדיעבד, זו חוכמה של אנשים שמעולם לא היו במצבים מסוכנים.
מסתבר שסלומון טקה אינו השה התמים שניסו לצייר אותו, יש לו עבר די ארוך, לא שזה אמור היה לשנות משהו בהתנהלות השוטר, אלא כנקודה נוספת בבחינת ההתרחשויות שהובילו למוות המיותר הזה.

נ.ב כל סימפטיה שהרגשתי כלפי תחושות הקהילה התפוגגה מהר מאוד לאור ההפגנות האלימות ונסיון הלינץ' שבוצע במהלך ההפגנות.
אני מקווה שהמשטרה למדה את הלקח ותדע לסכל כל סימן לעבריינות באם יהיו הפגנות דומות.
למעשה אני מתכוון לכל הפגנה דומה באלימותה, לא רק להפגנות האתיופים.
לצפיה ב-'הגשת כתב אישום'
הגשת כתב אישום
20/11/2019 | 07:54
1
22
אתחיל דווקא בהערה לגבי עברו של ההרוג.
לדעתי, אין כל קשר לאירוע.
יכול היה להיות אזרח למופת [אם רק היה בצבע הנכון? ] בה במידה שכנראה לא היה.

ולענין ההחלטה להעמיד לדין את השוטר, החלטה מבורכת למרות הצער.
כי הרי השוטר פעל מתוך תחושת סכנה והגנה על משפחתו.
לא היתה לו כוונה להרוג, ועדין, הוא נהג שלא על פי הנהלים, נהג בפזיזות, אולי כי ראה לפניו את ההרוג וחבריו... [לא היו בצבע הנכון? ]

ולענין ההפגנות האלימות של בני הקהילה לאחר האירוע.
אין ספק שרבים מאיתנו חשו הזדהות גדולה עם צער המשפחה וכעס וזעם עצומים על הדרך שבה נקטו.
נדמה לי שעל חסימות הכבישים יכולנו להבליג אבל הונדליזם והביריונות היו כבר קצת To much.
לא יודעת אם ה"סימפטיה התפוגגה" כי כשחושבים על בני הקהילה ועל היחס שהם מקבלים רק כי אינם משתייכים ל"גזע" הנכון    אי אפשר שלא להזדהות עם הכאב והכעס הצבור אצלם. 

אין ספק שהמאבק שלהם צודק אבל הם חייבים לחשב מסלול מחדש לגבי הדרך.

לצפיה ב-'דברי טעם כתבת ולכן רק אבהיר:'
דברי טעם כתבת ולכן רק אבהיר:
20/11/2019 | 12:58
17
1. ההתייחסות לעברו מתייחסת לאדם עצמו, לא לצבע עורו. הייתי כותב את אותם דברים בבחינת: "שה תמים" לכל אחד אחר.
2. גם לבנים נהרגו כתוצאה מהחלטה שגויה ונמהרת של שוטרים.
3. הסימפטיה התפוגגה למאבקם, לא לרצון שלהם להיות שווה בין שווים.
להיות עבריין אלים מעולם לא הוסיף נקודות לאיש מה עוד שפה מדובר באספסוף זועם ומאורגן, לא אדם אחד שלא יכול להכיל את כאבו ופונה לדרכים לא כשרות.
לצפיה ב-'שאלה לדורי שעדיין נשארה חסרת מענה מצידו בתירוצים שונים'
שאלה לדורי שעדיין נשארה חסרת מענה מצידו בתירוצים שונים
17/11/2019 | 14:09
24
43
האם פתיחת משפט נגד שמנץ תמנע ממך ומבוחריו לתמוך בו?

לצפיה ב-'"...קיים חשש שהוא יכריע הכרעות על בסיס האינטרס האישי ..."'
"...קיים חשש שהוא יכריע הכרעות על בסיס האינטרס האישי ..."
17/11/2019 | 16:54
9
17
ראשית, הייתי מאד שמחה לו היית נוהג במידת כבוד עם האדם שמוביל את המפלגה השניה בגודלה בישראל ועשוי להיות ראש הממשלה שלה.

שנית, אמר נתניהו, על אהוד אולמרט, את הדברים הבאים: "קיים חשש שהוא יכריע הכרעות על בסיס האינטרס האישי של ההישרדות הפוליטית שלו ולא על פי האינטרס הלאומי",

הדברים טובים לנתניהו עצמו ולכל מי שמצוי בלב פרשה, או יותר מאחת, פלילית.
אם ימצא שבני גנץ עבר עבירה פלילית שדינה העמדה לדין, אני אהיה עם הראשונים לקרוא לו לפרוש מהחיים הפוליטיים עד שיטהר את שמו.

השאלה שלך בבסיסה היא ביזוי חלק ניכר מהאוכלוסיה, בכך שאתה מאשים אותנו כאילו היינו נוהגים אחרת אילו ראש הממשלה היה ממחנה השמאל.

אני מאחלת לנתניהו להוכיח את חפותו בבית המשפט ולהמשיך את חייו בנחת ואושר [עד כמה שאפשר עם שרתו ויאירו] אבל עד שזה יקרה, שיניח את המושכות ויפנה את המקום לאחר.
ויפה שעה אחת קודם.
לצפיה ב-'ראש ממשלה יכול להמשיך לתפקד עפי חוק ולא צריך להתפטר'
ראש ממשלה יכול להמשיך לתפקד עפי חוק ולא צריך להתפטר
17/11/2019 | 17:26
6
22
הנטיה הזו של השמאל הקיצוני להכריז שהחוק הוא חוק רק כשאר הוא משרת את האינטרסים שלהם וניתן לדרוס אותו כשהוא לא מתאים לכם די מבדר.

(אגב,מצחיק לשמוע שאת מאחלת לו לצאת זכאי,הרי ברור שאת רוצה שיצא אשם בכדי להרגיש טוב עם עצמך, כל איש שמאל שאומר שהוא מאחל לנתניהו לצאת זכאי פשוט משקר)
לצפיה ב-'צחוק עקר, תפל וחסר כל חשיבות'
צחוק עקר, תפל וחסר כל חשיבות
17/11/2019 | 20:59
5
29
ראשית, השמאל לא הכריז דבר.
נתניהו הוא זה שאמר שראש ממשלה שמצוי בהליכים משפטיים.... וגו'.
אז, בואי, לפני שאת מתלהמת, תדייקי בעובדות [אני יודעת, זה קשה לך, ובכל זאת].

שנית, שמחה שצחקת.
אלא שהצחוק שלך הוא צחוק עצוב, כי בתוך תוכך את יודעת שאני כותבת בדיוק את מה שאני מרגישה ולא מנסה למצוא חן בעיני אחרים.
אני גם לא מנסה להטריל וליצור פרובוקציות רק בשביל לקבל תגובות.
אז, בואי, לפני שאת מתפוצצת, מצחוק כמובן, תשתדלי קודם להכיר את מושא צחוקך כי אחרת הוא, הצחוק, עקר, תפל וחסר כל חשיבות.

ושיהיה לך שבוע נעים
לצפיה ב-'עדיין מדהים אותי שיש פה מישהו שממש טורח לכתוב תגובות מנומקות'
עדיין מדהים אותי שיש פה מישהו שממש טורח לכתוב תגובות מנומקות
17/11/2019 | 23:26
2
31
ליצור חסר מודעות עצמית וחשיבות כלשהי כמו האף הגדול.
באמת, הגדרת זאת נכון, "להטריל וליצור פרובוקציות רק בשביל לקבל תגובות".
זה כל מה שנשאר לה לאחר שהפכה את עצמה אולי לדמות הכי נלעגת בתפוז.
אז מה שנשאר לה הוא לעבור מפורום לפורום בתקווה שאולי שם לא מכירים אותה ולנסות לחדש את ימיה עת היתה בכינויה הקודם שאותו נאלצה לזנוח עקב היותו כה מזוהה עם הטרלות וטרולים.
לכשעצמי אני די חש מבוכה שאדם בגיל שלה עדיין נזקק לזה אבל כנראה שזה מגיע ממקום שמשווע לתשומת לב, לא משנה איזו, העיקר שמישהו ישים לב לנוכחותה.
אז נתניהו, מנהיגנו הדוחה, במקום להעביר כסף נחוץ לקרן שתטפל באנשים מסוגה (כי זה חשוב לכל חברה לטפל גם בחריגים), מעדיף להוציא כסף על מיטת אפיריון לאשתו במטוס.
לך תבין. 

לצפיה ב-'דווקא בגלל '
דווקא בגלל
18/11/2019 | 05:35
25
דווקא בגלל כל מה שציינת חשוב לי להגיב.
להעמיד את האמת והשפיות במקומם נגד כל הטירלול שהאף ודומיה מנסים לפזר ולהרעיל בו את האויר.

לצפיה ב-'גוזל חמוד שמחה שאתה מצליח עדיין לשמור על ראש'
גוזל חמוד שמחה שאתה מצליח עדיין לשמור על ראש
18/11/2019 | 08:30
18
מעל המים למרות כל הקשיים.

לצפיה ב-'שמסתבר שפגע בול בנקודה'
שמסתבר שפגע בול בנקודה
18/11/2019 | 08:28
1
3
לצפיה ב-'יאללה, תיהני מהאשליה'
יאללה, תיהני מהאשליה
18/11/2019 | 09:54
5
לצפיה ב-'ברגע שזה נהיה צחוק מעבודה, אין לו טעם להתייחס'
ברגע שזה נהיה צחוק מעבודה, אין לו טעם להתייחס
17/11/2019 | 17:28
1
17
בשנת 2015 נתניהו ניצח את השמאל פעם נוספת ... אז הבינו השמאלנים שיקשה עליהם להדיחו דרך הקלפי באופן חוקי וכך החלו להערם נגדו תיקים פליליים למכביר - אך מה אני מספר לך את שאת יודעת מזמן?

רוב התיקים כנגדו נסגרו ואלו שנשארו יסגרו ואין לו שום טעם להתייחס אליהם.

אם יורשע ואני מאמין שלא יורשע, זה כבר סיפור אחר.
לצפיה ב-'הוא לא מתייחס לשאלה איך זה שאחרי כל כך הרבה רפש על החרדים'
הוא לא מתייחס לשאלה איך זה שאחרי כל כך הרבה רפש על החרדים
17/11/2019 | 17:33
22
הוא נעזר ביד שרה.
לצפיה ב-'מענה ללוציפר והראלי קווין'
מענה ללוציפר והראלי קווין
18/11/2019 | 20:49
13
35
או בשמותיהם האחרים, דיברגנט והאף הגדול:
א. כן, אם נגד בני גנץ היה משפט ולא נגד נתניהו, הייתי מצביע לכל גורם שאיננו בני גנץ (פרט למר"צ, הרשימה המשותפת ומפלגות חרדיות). יושר וטוהר המידות המינימליים, אמורים להיות תנאי סף לראש מדינה כלשהי, בטח שישראל. כבר עכשיו אצהיר, אם גנץ ייבחר ויתברר כמושחת/חסר יעילות/פרו ערבי/בוגד במדינה וכדומה, אהיה מראשוני הקוראים לו לשים את המפתחות ולפנות מקום.
ב. אני מתנצל בפני מלכת אנגליה, שבמקום לסעוד את אמי הפצועה לא קפצתי דום ועניתי לשאלתה. אין לי שנאה לחרדים, יש לי בוז כלפי מנהיגיהם שמצדיקים נחשלות. ארגון יד שרה הוא בעיני ברכה ליהדות, לישראל ואפילו לאנושות. ואני אומר את זה בלי גרם של ציניות. הם מלאכים בדמות בני אדם. אוקיי?
לצפיה ב-'אז למה היית נגד הרב פירר?'
אז למה היית נגד הרב פירר?
18/11/2019 | 22:15
10
12
לצפיה ב-'כי הוא הדיר נשים'
כי הוא הדיר נשים
19/11/2019 | 08:39
2
19
אני לא נגד המפעל שלו, רק נגד העמדות שלו והנסיון שלו לכפות אותן על הציבור הכללי.
לצפיה ב-'מזל שיד שרה לא עשו התרמה בלי זמרות'
מזל שיד שרה לא עשו התרמה בלי זמרות
19/11/2019 | 12:19
15
אחרת היית מסרב לקבל גם מהם עזרה 
לצפיה ב-'הוא לא כפה אף אחד מלהגיע למופע'
הוא לא כפה אף אחד מלהגיע למופע
19/11/2019 | 14:24
14
המופע היה אמור להיות פרטי ולכבודו, אז מן הסתם יש לכבד אותו.
אגב, אם יצא לך לראות אתמול אבודים, היית רואה שצופית גרנט כיבדה את הערבים ושמה רעלה וזאת עפ"י המשפט "ברומא, תנהג כרומאי". הרב פירר לא ביקש שנשים יבואו עם כיסוי ראש, לא ביקש מגברים להגיע עם כיפות, רק ביקש שלא תהיה שירת נשים ואם אני לא טועה, הוא, אפילו, לא ביקש שתהיה הפרדה בין גברים לנשים.
לצפיה ב-'אתה יודע מה אענה לך כי אצלך אני מבין על פי חיא שקיימת '
אתה יודע מה אענה לך כי אצלך אני מבין על פי חיא שקיימת
19/11/2019 | 13:07
6
20
אינטליגנציה בכדי שתבין את הנקודה הבאה.
אצל האף אולי יש הרבה אף אבל שום דבר חוץ מזה.
לעניינינו: אתה יכול להיות נגד צעד מסויים של אדם בלי לבטל את שאר הצדדים שלו.
העובדה שציבור שלם קם כנגד עניין המופע הוא על הנקודה הספיציפית שהוא ציין ועליה בלבד- מה שנתפס אצלו כהדרת נשים.
לקחת את זה ולהפוך את זה כאילו קמו כולם על עצם התרומות לחרדים או גרוע מזה כאילו הם פוגעים ב"יד שרה" מהווה טמטום ורשעות.
הרי מי התורמים הגדולים ליד שרה? איך "יד שרה" יכול לממן את פעילותו הענפה?
נכון, מכלל הציבור בישראל ואוסיף שכנראה שרובו חילוני.
מי המתנדבים ב"יד שרה", אלו שלולא הם אין יד שרה? נכון שוב, כלל הציבור.
אז מה עושים המסיתים המקצועיים דוגמת חברתך מפה? הופכים זאת למלחמת חילונים בחרדים, הטובים נגד הרעים, מבלי להבין שלציבור כולו מותר להביע דעה.
עצם הבעת הדעה אין בה כדי להפסיק את התרומות וזה נראה יפה מאוד בעובדה שהתרומות, למרות הסערה, רק גדלו.
אז מותר לצאת כנגד ההחלטה ומותר לדורי להביע את דעתו מבלי שהנאחסית מלמטה תלעג לו שהוא משתמש בשירותי "יד שרה".
האם דורי לא תורם ליד שרה, משפחתו או חבריו? בדרך זו או אחרת כולם תורמים.
אתה לא צריך להיגרר אחר האף כי כל מהותה, כל סיבת קיומה הוא משיכת תשומת לב ולשם כך בהעדר יכולת מחשבה כלשהי היא מקניטה ומטרילה, הכל בשם אלוהי תשומת הלב.
אל תהיה כמוה, גם לה קשה להיות כמוה. 
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
19/11/2019 | 14:18
5
12
1) יש לך טעות במשפט שהתחלת אותו כ"העובדה שציבור שלם ...", כי אלו לא ציבור שלם אלא קומץ פרובוקטיביים אלימים שלא היה אכפת להם להרוס את ההתרמה (הם לא יכלו לנבא שיתרמו גם ללא המופע).
רוב המוחלט של הציבור, שרובו חילוני משני המגדרים, כפי שיכולת לראות גם בפורום ההזה, את האף הגדול ואת רוזי, תמכו במופע ההתרמה, היו מוכנים לספוג שלא תהיה שירת נשים בכדי לכבד את הרב פירר על פעולתו.
אגב, ישנן הרבה להקות שהן רק של גברים ולא ראיתי שמחרימים אותם.
2)  בסניף בעירי, רוב מתנדבי יד שרה הם דתיים, ייתכן שזה לא מייצג, אך בהינתן חוק המספרים הגדולים, יש לי הרגשה שכך גם בסניפים אחרים.
3) המשפט הבא שלך "... בעובדה שהתרומות, למרות הסערה, רק גדלו" גם לא בטוח שהוא נכון, כי אין לך את האפשרות לדעת, כמה כסף היו מגייסים לו היה מתקיים המופע.
לצפיה ב-'אתה חושב שזה ציבור פרובוקטורים? עצם ההתבטאות שלך'
אתה חושב שזה ציבור פרובוקטורים? עצם ההתבטאות שלך
19/11/2019 | 16:39
4
12
פוסלת אותך מלדון עניינית בנושא כי אתה מתייחס לזה כאל פרובוקציה
במקום לנסות ולחשוב שאולי הם רצו להגיד משהו ערכי, משהו שהם מאמינים בו.
נכון או לא, מוצדק או לא, לך זה לא משנה בעצם הקביעה הנ'ל.
אתה פשוט שומט את הלגיטימיות של מישהו להביע דעה שונה בנימוק שזו פרובוקציה. אתה מכיר אותם? אתה יודע אולי על עוד כאלו שלא רוצים לראות הדרה לתפיסתם מבלי שזו תחשב פרובוקציה?
איך אפשר לדון עם אדם שפוסל את טענות הצד השני מבלי שיש לו אסמכתא אחת לרפואה בכדי לתמוך בדבריו? זאת כמובן לפני שאני מדבר על ההתבטאות האומללה שלך בדבר "אלימות". איזו אלימות? הם עשו את הצעד הכי חוקי שאפשר, פשוט פרשו. לא צעקו, לא הרביצו ואפילו לדעתי לא הפגינו. בשבילך זו אלימות. נו, שוין.
# כמובן שעירך אינה מייצגת ולא אומרת כלום ושום דבר. זה מזכיר לי מישהו שמבסס טענות מספריות וסטטיסטיות על העובדה ש"יש לי שכנים ש.." ומשם לוקח זאת למחוזות מספריים בקנה מידה של אלפים ועשרות אלפים. לא רציני ובטח לא "חוק המספרים הגדולים" המדבר בעברית פשוטה על ממוצעים והקשרם לתוחלת הסופית והקשר הישיר למספרים המייצגים אותם. עירך אינה ממוצע וזה כמו שאכתוב שאני מסתמך על צפון תל אביב בבואי לשער מה מספר החרדים בין מתנדבי יד שרה.
# כמובן שהוא נכון. עובדתית גויסו השנה יותר כספים מכל שנה שקדמה לה, בלי הופעה ובלי נעליים ולמרות (ואולי בגלל) הסערה. העובדה שאם היתה נערכת ההופעה היא עובדה סטטיסטית שנמשכת לאורך כל פעילות ההתרמה המבוססת על איבנט אחד של "יד שרה". השנה גייסו יותר מכל הופעה אחרת.
אז השנה נכנסו לקופה יותר כספים. אם ההופעה היתה מכניסה כסף זה היה נחמד, העובדה שגוייסו יותר כספים, זה נחמד יותר. וזאת פרט לעובדה שבניגוד למה שנאמר על ידי המתנגדים, "יד שרה" לא נפגעה.
לצפיה ב-'כן, זאת מחאת פמיניסטיות אלימות פרובקטיביות שלמזלן הן לא היו '
כן, זאת מחאת פמיניסטיות אלימות פרובקטיביות שלמזלן הן לא היו
19/11/2019 | 17:40
3
7
צריכות את שירותיו של הרב ועל כן, לא מסוגלות להסתכל בראיה מערכתית מאשר האג'נדה המטופשת שלהן, שרק פוגעת בנשים במקום לעזור להן ובמקרה שלנו פוגעת לא רק בנשים, אלא בכל הציבור שנעזר ברב, לרבות ילדים (ע"י פניה של הוריהם אליו).
אגב, קרא את תגובתי לדורי בשעה  14:24, שם נתתי את הדוגמה של צופית גרנט שמבקרת במגזר ומתלבשת כפי הנהוג שם, קרי לבוש מלא שחס ושלום לא יראו טיפת עור ורעלה ושאלתי, למה שם אין צעקה מאותן פמיניסטיות אלימות?
בנוסף, אם אני לא טועה, צופית גרנט ג"כ פמיניסטית ובכל זאת, נוהגת עפ"י הנורמה שם וזה רק מראה לך שהסיבה היא לא הדרת נשים , אלא נטו שנאה לחרדים, במיוחד שרק התבקשו לא לשיר.

2) עירי היא אחת מהערים הגדולות בארץ, כך שחוק המספרים הגדולים בהחלט תקף, כי הסדר גודל הוא הרבה יותר ממדגם ובטח לא משהו אינדיווידואלי.

3) אתה, שוב, שוגה, כי אין לך יכולת השוואה לאשתקד, כי אשתקד לא נערך מופע התרמה ולדעתי, אם היה מתקיים המופע, היו מצליחים לגייס יותר כסף.
למען הסר ספק, ברור לי שהאנטגוניזם שהפמיניסטיות האלימות יצרו, גרמו לאנשים לתרום יותר מאשר אילולא לא היה את כל הטררם, אך לדעתי, היו מצליחים לגייס יותר, אם המופע היה מתקיים.
לצפיה ב-'"כן, זאת מחאת פמיניסטיות אלימות פרובקטיביות", וואללה?'
"כן, זאת מחאת פמיניסטיות אלימות פרובקטיביות", וואללה?
19/11/2019 | 18:21
2
13
שלמה ארצי פמינסטית ידועה.
עילי בוטנר פמיניסטית ידועה.
גם מוש בן ארי, אלון עדר, אבי סינגולדה והתזמורת הפילהרמונית כולם פמיניסטיות ידועות ואלימות, נכון?
אולי תפסיק לזרוק סיסמאות נבובות ותתרכז יותר בעובדות?
אז גם אני טוען שפמיניסטיות ראדיקליות גורמות נזק למטרה אבל איפה הן ואיפה המקרה שעליו דנים? המרחק הוא בדיוק אותו מרחק שבין הטיעונים שלך לעובדות
שהיו.
אתה יודע מה, תוכיח שזאת עבודה של אותן פמיניסטיות פרובוקטיביות ואלימות כפי שאתה טוען פעם אחת, אחת בלבד, במקום לחזור על הקלישאה שזרקת כמה פעמים יותר מידי.
# אתה לא מבין שאם אתה לא יודע מה קורה בערים אחרות אתה לא רשאי להשתמש אפילו ב"חוק המספרים"? קח לבדיקה עוד ארבע חמש ערים ואז אולי תוכל להתחיל להשתמש בזה עם הזהירות המתבקשת. זה א'-ב' של כתיבה אחראית.
# "להערכתי, לדעתי, אני חושב" ועוד ביטויים מסוג זה הופכים אצלך לעובדות.
הביטחון שאתה מדבר על נתונים שאתה מנחש בלבד גורמים לדבריך להיות לא רציניים.
כמו למשל הערכת שהם הפסידו כסף מביטול ההופעה. אין בזה כלום ושום דבר חוץ מחשיבה מוטה כמובן. אין לך אסמכתא להתבסס עליה שתוכיח שלו היה מופע היו יותר הכנסות. העובדה הפשוטה היא שהשנה גויס יותר כסף, אבל אתה בשלך:
"פמיניסטיות אלימות פגעו במפעל יד שרה".
לא רציני בעליל.
לצפיה ב-'לשלמה ארצי לא היה אכפת שהנשים לא ישירו ורק לאחר המחאה, הוא '
לשלמה ארצי לא היה אכפת שהנשים לא ישירו ורק לאחר המחאה, הוא
20/11/2019 | 00:32
1
10
הצטרף כי הוא רכיכה וכל היתר שמנית הצטרפו אחריו.
כנ"ל, נשיא המדינה שרצה לנאום באירוע ההתרמה ולאחר המחאה נסוג.

2) הואיל ועירי היא הטרוגנית, היא הרבה יותר משקפת מאשר כל מידגם שעושים, כי מדובר בסדר גודל של בערך פי מאה ממדגם ועל כן בהחלט ניתן להפעיל את חוק המספרים הגדולים.

3) א. מה הקשר ליד שרה? הרב פירר לא קשור ליד שרה.
   ב. שום דבר לא הופך אצלי לעובדה, כי אני לא נביא ואני רק יכול לשערך, להצליב לאירועי התרמה שיש ב-TV ולסכומים שמגיעים שם בערבי התרמה וזה מה שעשיתי, אתה יכול להסכים ואתה יכול לא להסכים ושנינו לא נדע מי הצודק (אפקט הפרפר)

לצפיה ב-'לא מחבב את ההשערות והספקולציות ולכן אין טעם לתגובה נוספת.'
לא מחבב את ההשערות והספקולציות ולכן אין טעם לתגובה נוספת.
20/11/2019 | 13:00
3
לצפיה ב-'טוב לראות שהעובדה שיכולת לקבל בחינם הפכה אותך למתון יותר'
טוב לראות שהעובדה שיכולת לקבל בחינם הפכה אותך למתון יותר
19/11/2019 | 12:15
1
23
ואתה כבר לא מקלל חרדים וקורא להם טליבן וכו'.
תכלס,לא היה עדיף לשלם כסף ולא ללכת לבקש עזרה מאנשי שאתה לא אוהב?
אולי בעתיד גם לא תקרא לבן אדם "מחלה ממארת" כמו שקראת לביבי (התכוונת סרטן? מזכיר את מירי רגב קצת)

לגבי השמות שהחלטת שאני רושמת בהם, זה כבר הופף אותך לשקרן  ואם נוח לך להיות שקרן,תהנה.

לצפיה ב-'לא קשור, גם אם הייתי משלם 1,000 ש"ח הייתי מדבר כך'
לא קשור, גם אם הייתי משלם 1,000 ש"ח הייתי מדבר כך
19/11/2019 | 17:22
21
יד שרה עושים עבודה חשובה ומגיע להם כל הכבוד. זה לא קשור לפציעה של אמא שלי, גם אני נעזרתי בהם בפציעות עבר. ייתכן שלא הייתי צריך לקרוא לנתניהו בשמות הנ"ל, על אף חוסר אהדתי אליו. מודה, טעיתי.
לצפיה ב-'שלוש בחודש אחד'
שלוש בחודש אחד
18/11/2019 | 11:14
1
28
שלושה מקרי רצח מזעזעים פקדו את התודעה.
שלושה מקרים שונים אבל כל כך דומים.

אלירן מלול רצח את אשתו מיכל סלה
עורך דינו צוטט אומר: "מדובר בטרגדיה נוראית".

חולף שבוע

מקסים טל רצח את אשתו בנפרד מריה טל.
באחת מהארכות המעצר אמר עורך דינו כי "מדובר בטרגדיה משפחתית".

חולף שבוע

ב-3 בנובמבר, שעת ערב, אסתר אהרונוביץ' נרצחה בידי בן זוגה גיורא פרי במושב תלמי אליהו.
פרי משחזר את הרצח וטען כי "נפלט לו כדור".
גם עורכת דינו, הפלא ופלא, דבקה בנוסח המוכר: "לדבריו מדובר באירוע טרגי ומצער".

שלושה מקרי רצח שמזעזעים את המדינה, תופסים כותרות וממלאים ימי שידור.
ו.... זהו, חזרה לביצה הפוליטית, לטירלול המדיני, להזיה של סבב בחירות שלישי.

לצפיה ב-'הרצאה מעניינת בקרימינולוגיה'
הרצאה מעניינת בקרימינולוגיה
18/11/2019 | 14:24
14
אבל מעבר למסקנה בסוף הכתבה שאין מה לעשות עם התאוריה שמוצגת בכתבה, צריך לזכור שהמצב שבו גבר אחד מחליט להרוג את בת זוגו, הוא מצב מאד נפוץ שאלפי אם לא עשרות אלפי גברים אחרים נמצאים בו בכל רגע נתון. עשרות אלפי גברים נמצאים בסכסוך עם בנות זוגם, כועסים עליה, חשים נבגדים ונטושים, וגם הם קוראים חדשות ויודעים על הרציחות הקודמות. בכל זאת הם לא הולכים באותה דרך, ולא כי מישהו עשה משהו לעצור אותם, אלא כי הבחירה בפתרון הקיצוני לבעיה הנפוצה כל כך, היא מאד מאד נדירה.
כתוצאה מכך כל דבר שנעשה כי "צריך לעשות משהו", ואשר יפגע בזכויות של גברים רק כי הם מסוכסכים עם נשותיהם, יגרום יותר נזק מתועלת.
לצפיה ב-'80 וארבע'
80 וארבע
18/11/2019 | 08:26
1
19
בערוץ הראשון [כאן 11] משודרת בימים אלו תכנית בשם 80 וארבע.
התכנית עוקבת אחר קבוצת קשישים וילדים בני 4, האינטראקציה ביניהם וההשפעות שלהם אחד על השני.
בשתי מילים:  לצפות ולהתרגש.
אני באמת לא יכולה לתאר את הרגשות שמציפים את הלב לנוכח המפגשים בין בני ה 80 לבני ה 4, את האושר ש"מוזרק" בכמויות ללב, את ההתרגשות שאוחזת בי, כצופה, לנוכח העיניים המוארות של הקשישים שמתמלאים באנרגיות וכוחות שאפילו הם לא האמינו שיש בהם.
זאת ועוד שסופסופ הקשישים זוכים להתייחסות במדיה, הקשיים שלהם מובאים בצורה עדינה ולא פוגענית או תוקפת אלא פשוט כהוויתה.
הבדידות, ההתמודדות עם מות יקיריהם, הערגה לאהבה.

אני צופה בתכנית ומדמיינת את עצמי בגיל של כוכבי התכנית ו ... הלוואי שאהיה ככה מודעת, מחייכת ומלאת חיות, למרות ועל אף הכל.
לצפיה ב-'אכן, ראיון מבריק והלוואי שייושם בעוד מקומות כי זה פשוט WWS.'
אכן, ראיון מבריק והלוואי שייושם בעוד מקומות כי זה פשוט WWS.
18/11/2019 | 11:23
9
לצפיה ב-'השירים של פעם והשירים של היום'
השירים של פעם והשירים של היום
15/11/2019 | 10:25
50
105
וואלה? לא עפנו קצת? מה, נפלנו על האף?

בהפקת הפסטיגל הקליטו גרסה חדשה לשיר הפרחה, בביצוע אנה זק, שלא כולל את המילה "פרחה" - ושם השיר שונה ל"בא לי לרקוד".
בהפקת המופע טוענים: זה נעשה כדי להתאים את התכנים לקהל הצעיר

אז בואו נתחיל...
המשך>>
וואלה? לא עפנו קצת? מה, נפלנו על האף?

בהפקת הפסטיגל הקליטו גרסה חדשה לשיר הפרחה, בביצוע אנה זק, שלא כולל את המילה "פרחה" - ושם השיר שונה ל"בא לי לרקוד".
בהפקת המופע טוענים: זה נעשה כדי להתאים את התכנים לקהל הצעיר

אז בואו נתחיל למיין ולסנן ולשנות עוד שירים, לילדים ולמבוגרים [נדגום כמה]

"בני ילד רע"
שיר שמעודד אלימות, לא?

אנחנו נפגשים כל יום בצהריים
בחצר ליד הקן של היונים
בני מראה לי איך עומדים על הידיים
ואני מראה לו את התחתונים

כשבני רעב אז הולכים איתו לשוק
ואם השוק מלא אז זה מצליח
בודקים שאין שוטר והמוכר עסוק
ובני מסלק לו אבטיח

לפעמים אני ובני משחקים באבא אמא
הוא צועק עלי וגם נותן מכות
אחר כך הוא אומר לי תשתקי כבר סימה
אחרי מכות באות הנשיקות

"זמר שלוש התשובות"
שיר שכל כולו שיר לאישה המוכה.
להסיר אותו מכל Play list  אפשרי

"נערת הרוק"
כל כולו זימה, עבריינות לשמה

ואם נמשיך ונעמיק, בטוח נמצא עוד שלל שירים שיהיו חייבים להתפנות מכל במה.
תגידו, אנחנו באמת הולכים לשם??

לצפיה ב-'לפעמים, גדולי "השמאלנים" להם אוהבים הימנונים לבוז'
לפעמים, גדולי "השמאלנים" להם אוהבים הימנונים לבוז
17/11/2019 | 13:30
5
25
אינם אלא חיילים פצועים קשה ממלחמה. אני מצרף כאן קישור לפוסט על מלחמת יום הכיפורים שכתב, גולש חכם ומבריק בתפוז, שתרומתו למדינת ישראל לא תסולא בפז
ברור שאוויל משריש כמו הג'ובניק הנתניהוהי [יאיר'קה ] בחיים לא יבין, זו שפה זרה עבורו
-
לקרוא 
לצפיה ב-'וטראמפ כבר לא אוהב את הקוסם'
וטראמפ כבר לא אוהב את הקוסם
17/11/2019 | 14:13
3
14
הישר מידיעות אחרונות [ נו טוף.. בטח נוני המציא את זה.. פחחח ]

"טראמפ מאוכזב מנתניהו, ארה"ב מתוסכלת מיש...
בכירים בירושלים שדיברו עם בכירים בבית הלבן ובממשל האמריקני אומרים כי האמריקנים "כועסים כי תוכנית המאה תקועה כבר חודשים". גורמים ששוחחו עם טראמפ: "הוא מדבר על נתניהו באופן שלילי"

לצפיה ב-'טראמפ מודע לזה שזה לא תלוי בביבי, כי אין ממשלה'
טראמפ מודע לזה שזה לא תלוי בביבי, כי אין ממשלה
17/11/2019 | 14:28
11
הוא גם מודע לזה שאם תהיה ממשלת מיעוט, אין שום סיכוי שתכנית המאה תצא אל הפועל.
לצפיה ב-'תגיד, אתה חושב ש"דיברגנט" וה"רקטום הגדול" '
תגיד, אתה חושב ש"דיברגנט" וה"רקטום הגדול"
17/11/2019 | 15:01
1
25
הבינו את המסר, כך שאני יכול לפרוש, או שכדאי שאשאר עוד קצת?
לצפיה ב-'לדעתי הובנת היטב, אבל בא מדי פעם'
לדעתי הובנת היטב, אבל בא מדי פעם
17/11/2019 | 15:50
15
יש עוד דברים שמעניינים אותך, ודיבר הוא באמת באמת, עד הפוליטיקה, איש משכיל וחכם. [ ואותו הדבר אני מעיד גם על שחר ]. יש לו הרבה מה לומר, עד פוליטיקה.
לצפיה ב-'והנה אחמד טיבי מדווח בזמן אמת על השקרן הגדול'
והנה אחמד טיבי מדווח בזמן אמת על השקרן הגדול
17/11/2019 | 15:49
16
מכולם:

היישר מטוויטר -

Arad Nir Retweeted
Nechama Duek
@NechamaDuek
·
2h
ח״כ אחמד טיבי
@Ahmad_tibi
ל
@yoman90fm
: ידעתי שנתן אשל ומיקי זוהר ישבו עם ח״כ מנסור עבאס מרע״מ, שסיפר לי על הפגישה, במטרה שיתמכו בממשלת מיעוט בראשותו. אז הקולות של הערבים היו טובים. כעת הוא המסית הגדול ביותר.

לצפיה ב-'רציתי לברך את המנהלת על ישום הלכה למעשה של הערך '
רציתי לברך את המנהלת על ישום הלכה למעשה של הערך
13/11/2019 | 09:23
48
175
"קבלת האחר" בכל ההתייחסות שלה לשני שליחי בית בלפור.
כן, אני מתכוון לאף הארוך ודיברגנט.
בימים אלו בהם הם נזרקים מכל פורום אחר בתפוז דווקא כאן הם מצאו בית חם ומכיל, בית שנתן להם הזדמנות לכלות את זעמם בלא אחר מאשר דורי.
אז נכון שלתרגל שנינויות על דורי זה פאטתי לגמרי ומעיד יותר עליהם
יותר מאשר...
המשך>>
"קבלת האחר" בכל ההתייחסות שלה לשני שליחי בית בלפור.
כן, אני מתכוון לאף הארוך ודיברגנט.
בימים אלו בהם הם נזרקים מכל פורום אחר בתפוז דווקא כאן הם מצאו בית חם ומכיל, בית שנתן להם הזדמנות לכלות את זעמם בלא אחר מאשר דורי.
אז נכון שלתרגל שנינויות על דורי זה פאטתי לגמרי ומעיד יותר עליהם
יותר מאשר על דורי כי מה הוא כבר יכול לעשות, לדבר על ברצלונה?
אבל הנה אני פה לזמן מה רק כדי לאזן את הדברים מעט ולנסות להחזיר לכאן את אלו שעזבו בגלל הצחנה המתמשכת שמפיצים השניים הללו.
יהיה כיף.
לצפיה ב-'שהימנונים שלנו לא ישתעממו - הנה אבירם בתקשורת'
שהימנונים שלנו לא ישתעממו - הנה אבירם בתקשורת
15/11/2019 | 11:25
13
או אולי, לשיטת האמא של צחי, התשקורת [ לא נסלח לך גאולה לנצח על ה"הברקה" הימנונית הטיפוסית ] - עמית סגל "מזיין" לשמאל את "הצורה":
דא עקא, ש...
"
הזיכרון הסלקטיבי של עמית סגל: כשסגל טוען שאוסלו וההתנתקות היו טעות - הוא מתעלם מעשרות ההרוגים בעזה מדי שנה או מהחיילים שזחלו על ציר פילדלפי. הוויכוח הוא לא באמת על עזה - אלא על עתיד מפעל ההתנחלויות כולו, אבל רוב הישראלים מבינים ששליטה בשטח רק תגרום לנו להקיז יותר דם."
אז אולי גם סגל, הבן של ההוא מהמחתרת שאחראי לקטיעת רגליים של ראש עיר מכהן, שמתחסד עכשיו ללא הרף בתקשורת, שייך ללשכה האפילה.
ובדמיוני, כן דיברגנט, בדמיוני - אני רואה איך סגל הצעיר עם ביוגרפיה ימנית ראויה, מוצמח אט אט לתוך "הזרם המרכזי" עם סדרת סקופים מנופקים בחכמה רבה כדי שישתלב היטב, עד תגיע עת צרה ויזדקקו לו. [ אגב, גם הנשים  שנדלקות עליו ללא הרף, תורמות לדמות הציבורית שלו ]
ברדוגו זה "הזעלבע דרעק" - אויש, תלכו לעמיתוש, הוא יסביר לכם מה זה אומר.

לצפיה ב-'מזל שאסון ממשלת השמאל הצרה בתמיכת הלא ציונים עדיין '
מזל שאסון ממשלת השמאל הצרה בתמיכת הלא ציונים עדיין
12/11/2019 | 08:41
69
274
לא התרגשה עלינו.
חיסול מוצלח כל כך.
בוקר טוב ישראל.
חיסול איכותי 
המשך>>
לא התרגשה עלינו.
חיסול מוצלח כל כך.
בוקר טוב ישראל.
חיסול איכותי 
לצפיה ב-'כמו תמיד - בטוויטר קורים הדברים האמיתיים'
כמו תמיד - בטוויטר קורים הדברים האמיתיים
13/11/2019 | 19:51
3
15
שם ל-בוטים יותר קשה מאשר כאן בפורום או בפורומי תפוז השונים. גם לפה ג'ורה, הבן של.., גם לשני המקרופונים של ביבי - סגל וברדוגו קשה שם מאוד, כי התגובות, בירור העובדות מהיר, והם לא יכולים להפעיל תעמולה .
הנה בדיחה נהדרת של רמי ורד -

<svg><g><path></path></g></svg>
בגלל המצב הביטחוני, אין ברירה, חייבים לקחת את המנדט מגנץ, להעביר לנתניהו, לבטל את כל התיקים נגדו, לשלוח את מנדלבליט לסיביר, למנות את יאיר לנשיא המדינה, ולאלץ את מלכת אנגליה לתת את התואר דוכסית לשרה. (נכון שיש כאלה שזה נשמע להם הגיוני?)
לצפיה ב-'למנות את מירי רגב לשרת המשקים ואת אמסלם לשר המטבוחה.'
למנות את מירי רגב לשרת המשקים ואת אמסלם לשר המטבוחה.
13/11/2019 | 20:06
2
12
אתה יודע לראות את טריומוויראט הביטחון שלנו: ארדן, בנט וביבי כשבתווך נותן את קולו סמוטריץ' בקבינט ולא נותר אלא להתפלל.
סמוטריץ' נער גבעות משודרג, בנט מגלומן ארדן הגיע להיות בשיא הקריירה סרן בשלישות והרביעי אוטוטו בכלא.
זו מנהיגות!

לצפיה ב-'הבה נחזיקה אצבעות, שהמטכ"ל שולט בם'
הבה נחזיקה אצבעות, שהמטכ"ל שולט בם
13/11/2019 | 20:12
4
לצפיה ב-'לא סומך על איש מהם'
לא סומך על איש מהם
13/11/2019 | 20:52
12
איך ההזויים האלה מגיעים לפוליטיקה, בחיי? תאונת עבודה של אלוהים, אחד אחד.
לצפיה ב-'ובדיחת היום ביחס לאוחנה'
ובדיחת היום ביחס לאוחנה
10/11/2019 | 19:58
12
41
אגב, במקומות אחרים נכתב שאוחנה הוא בכלל משרת נרצע של הטרלול הצעיר וסולל דרכו, למען עצמו, לעשירייה הראשונה. ביבי ויאירוש הם המכונית עליה הוא רוכב בדרכו לעתיד אחר, בליכוד, בוודאי.
אגב, הסתובבו איומים עליו, על אוחנה בטוויטר, לגלות תכתובות אינטימיות שלו ושל בן זוגו עם גברים אחרים, לכאורה, לו ימשיך לגלות דברים למרות שאסור.
לצפיה ב-'במרצ אין אף ח"כ ערבי והאישה היחידה שלהם היא מיעוט'
במרצ אין אף ח"כ ערבי והאישה היחידה שלהם היא מיעוט
11/11/2019 | 11:00
11
28
שני גברים ואישה אחת.
לצפיה ב-'למה יחידה?'
למה יחידה?
11/11/2019 | 18:55
10
24
יש את היו"רית הקודמת ואת ילדת הנזלת.
בנוסף, יש את היו"ר העכשווי, שהוא חצי אישה
לצפיה ב-'כמו שאתה חצי אינטליגנט'
כמו שאתה חצי אינטליגנט
11/11/2019 | 22:22
5
19
וחצי אוויל מוחלט
לצפיה ב-'ואתה חצי גאון'
ואתה חצי גאון
12/11/2019 | 08:32
4
7
לצפיה ב-'חצי גאון עדיף על חצי אינטליגנט '
חצי גאון עדיף על חצי אינטליגנט
12/11/2019 | 16:49
3
7
לצפיה ב-'באמת? חצי גאון זה מונגולואיד ואפילו זו מחמאה עבורך '
באמת? חצי גאון זה מונגולואיד ואפילו זו מחמאה עבורך
12/11/2019 | 21:11
2
10
לצפיה ב-'הכל עובר אליך וקקה בידיך '
הכל עובר אליך וקקה בידיך
13/11/2019 | 00:58
1
14
יאללה, יש לך עוד?   אני מרגיש בן 8 שוב
לצפיה ב-'בן 8 זו מחמאה גדולה עבורך'
בן 8 זו מחמאה גדולה עבורך
13/11/2019 | 01:00
7
לצפיה ב-'ילדת הנזלת לא שייכת למרצ אני בכלל לא יודעת למי היא שייכת'
ילדת הנזלת לא שייכת למרצ אני בכלל לא יודעת למי היא שייכת
12/11/2019 | 08:45
3
32
אני מניחה שאתה מדבר על זו:
שמתי תמונה לפני פוטושופ ואחרי עלמנת שניתן יהיה לזהות.
נראה לי שהיא צריכה להסתובב עליה עם תמונת הוטושופ בשביל שיזהו אותה.
בתמונה הלא ערוכה היא נראת בת 60 לפחות ומאוד מאוד כעורה
לצפיה ב-'עוד אחת בכדי שממש תהנה '
עוד אחת בכדי שממש תהנה
12/11/2019 | 10:04
2
30
לצפיה ב-'חשבת לבדוק פעם את השנאה היוקדת שלך לנשים מצליחות?'
חשבת לבדוק פעם את השנאה היוקדת שלך לנשים מצליחות?
15/11/2019 | 02:41
1
21
לכל אחד יש גם תמונות לא פוטוגניות. מכיוון שראיתי את סתיו שפיר במציאות, אני יכולה להעיד שהיא נראית סבבה לגילה וממש לא זקוקה לפוטושופ מיוחד.

(אני מניחה שאת יודעת את כל זה, וברור לי שכל מה שאכתוב לא יפריע לך להמשיך לטפטף רעל ורפש, אבל למען הסדר הטוב מדי פעם מישהו צריך לאזן את הטינופת שבוקעת לך מהמקלדת, ובשנייה הזאת זו אני).
לצפיה ב-'השאלה היא אחרת,למה אישה כל כך מצליחה מרגישה צורך'
השאלה היא אחרת,למה אישה כל כך מצליחה מרגישה צורך
15/11/2019 | 12:10
16
לעשות לעצמה פוטושופ מטורלל עלמנת להראות יפה ובכלל לא דומה לעצמה.
לצערך, גם אני יכולה להעיד שיחסית לגילה (שהוא צעיר מאוד, סך הכל בת 34) היא נראית מבוגרת לגילה.
התמונה שהבאתי אינה תמונה לא מוצלחת,היא פשוט התמונה שלה בלי פוטושופ!
ככה היא נראית והיא לא שלמה עם המראה שלה (מה שהגיוני ביותר לנוכח התמונה) ומשום מה מרגישה צורך למכור לציבור משהו לא אמיתי, משהו מיופה, משהו מתוח יותר ופה אני יכולה להבין את  ההערצה שלך אליה כי גם את מאמינה שהאמת היא לא עקרונית.
שיהיה לנו אחלה סופ"ש.
אם יש לך איזה מתכון לעוגה טובה אשמח.

לצפיה ב-'זכרונות מסוצ'י'
זכרונות מסוצ'י
12/11/2019 | 05:20
3
31
קצת אתנחתא מכל הפוליטיקה המקומית,
הויכוחים הפורומיים,
האוירה הכללית שעושה פחות טוב על הנשמה,
ובעיקר, יום ההולדת שחגגתי לפני שבוע

אז טסתי לסוצ'י לכמה ימים והיה - מוי כייף.
מזג אויר מדהים, אנשים אדיבים ברמות שישראל והישראלים רק יכולים ללמוד ולקנא, אתרים מהממים [למרות שרבים לא פעילים כי הם מתכוננים לעונת החורף, ועדין, אלו שכן, משגעים] והאוכל? אוי, יש אוכל טעים, גם רוסי וגם מכל מקום אחר שבא לכם.

אז מי שמחפש חופשה של שקט וכייף, טיסה קצרה של שעתיים וחצי והוא בעולם אחר.

המלצה 1:  אין צורך לצאת עם קבוצה/ טיול מאורגן שרק הופך את הטיול ליקר ביותר. גם אין צורך באמת במלון 5 כוכבים שמייקר את הטיול.
בהחלט אפשרי לתכנן הכל מהארץ ואת הכסף שחוסכים לקחת לבזבוזים.
עלות מונית מהשדה למלון נע בין 1,200 ל 1,600 רובל, תלוי בשעה/ מרחק.

המלצה 2:  למי שחשוב להשכיר רכב- רק אם הוא קורא רוסית, כי בתוך העיר אין שילוט באנגלית. יתרה מזאת, אין חוקי נהיגה והכבישים פשוט מסוכנים.

המלצה 3:  סעו בתחבורה ציבורית, סוג של חוויה ובעיקר, הרבה הרבה יותר זול מנסיעה במוניות.
אגב מוניות, אם כבר לקחת, חובה להתווכח כי תיירים מראש נדרשים לשלם כמעט כפול במחיר.

המלצה 4:  לנוסעים בעונה זו של השנה - Sky Park לאוהבי פעילות אתגרית.
בנג'י, 2 סוגי אומגות וגשר תלוי. [תלוי במזג האויר, כמובן]

המלצה 4:  הפארק האולימפי - לילדים ומבוגרים.
מוזיאונים, משחקיות, לונה פארק.

המלצה 5:  רוזה חוטור- פחות, כי מתוך שלושה רכבלים רק 1 פועל ואין יותר מידי אטרקציות כשמגיעים למעלה.

המלצה 6:  למי שאוהב שוק, Avangard Market, שוק קטן, וצריך הרבה סבלנות וכושר מיקוח. ובעזרת שני אלה בהחלט אפשר למצוא שם מציאות מצוינות.

יש גם את Moremall, קניון ענקי שמתפרש על 2 קומות כשכל קומה היא כמו מסלול המראה.
כל מותג אפשרי, מקומי ובינ"ל, אפשר למצוא בו.
המחירים כמו בארץ ו- אי אפשר להתווכח, כמו בקניון בארץ.
לאוהבי הז'אנר

יש עוד המון, אנחנו לא הגענו אליהן מפאת קוצר הזמן [סקי לא היה אופציה בכלל ] כך שאם רוצים לראות את מה שיש לסוצ'י להציע, בהחלט מומלץ לצאת לחופשה של 5 עד 7 ימים כדי להספיק.

וחזרה לשיגרה....

לצפיה ב-'ודיברו אנגלית או רוסית?'
ודיברו אנגלית או רוסית?
12/11/2019 | 09:00
2
7
לצפיה ב-'בסוצ'י מדברים רוסית'
בסוצ'י מדברים רוסית
12/11/2019 | 09:35
1
20
רוב המקומיים אינם דוברי אנגלית, מה שבהחלט נתן הרגשה של בית
אבל עם סימני ידיים, גוגל טרנסלייט והמון המון רצון טוב, תיקשרנו, הבנו והגענו לכל מקום שרק רצינו להגיע.

באמת שאין על האדיבות של בני המקום.
זו היתה חוויה מדהימה בפני עצמה.

לצפיה ב-''
12/11/2019 | 09:49
2
לצפיה ב-'ובענין הרב פירר, הצדיק עוד בחייו'
ובענין הרב פירר, הצדיק עוד בחייו
07/11/2019 | 09:55
39
119
[חוץ מהשם המזעזע המעלה זכרונות קשים מימים אחרים ]:

הבנתי שישי ריבו (זמר מדהים) סבל מאבנים בכליות והרב פירר סידר לו לעבור ניתוח במהירות, כך שיספיק להופעה. אז ראשית, נברך ברוך רופא חולים. ושנית, כאזרחית משלמת מיסים, מעניין לדעת אם התור שהוקדם היה ע"ח מישהו אחר, ובכלל איך המנגנון הזה פועל.
לצפיה ב-'טרחתי ומצאתי את הסיפור מפי הנערה'
טרחתי ומצאתי את הסיפור מפי הנערה
08/11/2019 | 04:08
28
54

פשוט הרב פירר עזר לחולה לבצע את הפעולות של מציאת מנתח, במקום שהוא יבצע בעצמו. כל מי שמבין איך מחפשים מנתח היה מגיע לאותן תוצאות. שאלת הכותבת "איך המנגנון הזה פועל" היא שאלה טובה מאד. יש מורכבות לעסק וצריך לדעת אותה. הרב פירר פשוט יודע ויכול לעזור. בלי ספק גם לכותבת.

לצפיה ב-'"כל מי שמבין איך מחפשים מנתח היה מגיע לאותן תוצאות"?'
"כל מי שמבין איך מחפשים מנתח היה מגיע לאותן תוצאות"?
08/11/2019 | 23:47
27
37
מי מבין?
הקשרים שיש לו והידע שיש לו אי אפשר להשיג ע"י ד"ר גוגל בדיוק כפי שאני מאמין שאם תהיה חולה לא תלך לדר' גוגל, אלא לרופא.
לצפיה ב-'נכון.על מנת להרכיב את חלקי הפאזל וליצור'
נכון.על מנת להרכיב את חלקי הפאזל וליצור
10/11/2019 | 16:06
26
17
תמונה מלאה צריך ידע רב תחומי והיכרות עם החלקים המתאימים שאין לכל אחד.
לצפיה ב-'בקיצ' קוצ' - קשרים, קשרים'
בקיצ' קוצ' - קשרים, קשרים
10/11/2019 | 17:17
25
20
ובשביל שיזמר הזמר לגביר, יפעיל הגביר את הפרוטקציות שלו.
לצפיה ב-'אכן בלי קשרים, הוא לא היה יכול לעשות את זה, אך בנוסף נדרש'
אכן בלי קשרים, הוא לא היה יכול לעשות את זה, אך בנוסף נדרש
10/11/2019 | 17:33
4
16
ממנו ידע רב כאיש אשכולות בעל יכולת לימוד פנומונלית כאוטודידקט.
לצפיה ב-'מה הקשר תגיד לי - אתה ממש מסרב לראות '
מה הקשר תגיד לי - אתה ממש מסרב לראות
10/11/2019 | 17:57
3
21
את החיבור בין צריך לשיר אצלי בקרוב - הבה נקדם לו התור, כדי שיוכל לשיר אצלי?
מה זה קשור ליכולת הלמידה הפנומנלית שלו? לא באמת... אתה שם לב שכך אתה גם מנהל את כל השיחות שלך בענייני ה-ביבי? מסיט תמיד לפינות הלא רלוונטיות ולא עוסק בעיקר?
ואל תגיד לי - לא הבנתי, כי אתה מבין היטב.
לצפיה ב-'דווקא, נראה לי, שאתה לא מבחין בין עיקר לתפל'
דווקא, נראה לי, שאתה לא מבחין בין עיקר לתפל
10/11/2019 | 20:08
2
20
השירה כאן היא התפל, בשביל לכבד את כבוד הרב על פועלו.
העיקר כאן זה העזרה שלו לכל אחד, ללא התייחסות למגדרו או לזיקתו לדת.
הרב בוחן את המקרה, לומד אותו ומפנה לרופא הכי טוב בתחום, הוא אף מדרג את הרופאים בהתאם לרמת מומחיותם למקרה המסוים של אותו פונה.
לעתים, אף מנצל את קשריו לעזור לקבל תור מהיר יותר בהתאם לדחיפות המקרה ולעתים גם בהתאם למפורסמותו של הפונה (כן, גם הרב אנושי וחוטא בכך).

נ.ב. למה גם כאן אתה דוחף את ביבי לדיון?
לצפיה ב-'מה ענין שמיטה יכולת הלמידה של הרב'
מה ענין שמיטה יכולת הלמידה של הרב
10/11/2019 | 20:22
1
14
לעניינים אחרים?
למטה מתרחשת שיחה מוסרית ביני לבין אספרסו, בא לך להצטרף?
והקשר לביבי - ושוב כרגיל אתה מסיט את השאלה מהמוקד שלה לעבר הטפל והתפל - המוקד של ההערה היה לדרך בה אתה מתווכח, מגיב או מתייחס לשאלות ולהערות שלא נוח לך אתן. אתה פשוט מתעלם מהן לגמרי ומעביר לאיזה דבר קטן ולא חשוב, כמו בהערה הנוכחית.
לצפיה ב-'ייתכן שלא הבנתי אותך, כי התייחסת לקשריו של הרב והוספתי שזה '
ייתכן שלא הבנתי אותך, כי התייחסת לקשריו של הרב והוספתי שזה
10/11/2019 | 20:40
10
לא רק קשרים, אלא גם למידת המקרה לבוריו.

כמו כן, כתבתי שהרב הוא גם בן אנוש וכן הוא מפלה לטובת מפורסמים או מקורבים אליו ודואג להם לזירוז תור בעוד את אחרים, אם זה לא יהיה דחוף, הוא רק יפנה לרופא הכי מומחה בתחום ולא יעזור בקידום התור אליו.

הכל כאמור בהתנדבות מלאה, כך שזאת זכותו המלאה.
לצפיה ב-'זה לא רק'
זה לא רק
10/11/2019 | 17:45
19
17
להתאים מקרה רפואי לרופא המתאים וזאת בכל העולם זה לא משהו שניתן לזלזל בו.
לצפיה ב-'חו"ח, זה במדינה שבה לקבל תור'
חו"ח, זה במדינה שבה לקבל תור
10/11/2019 | 18:00
18
23
מהיום ל-מחר כמעט בלתי אפשרי, וצריך המון ויטמין P כדי שיקרה.
זוכר את הרב ההוא ש"כבש" קומה שלמה בבית החולים.. כמה ויטמין P או שלמונים שולשלו לקופת בית החולים?
זוכר כשתיירות המרפא הרווחית, גם אישית לרופא המטפל, הפכה לנטל, כי ישראלי "רגיל" לא זכה לטיפול כמו שצריך?
זו תרבות גלותית מובהקת, תרבות של קשרים שמאפיינת את העם היהודי בגולה וגם בישראל ללא הבדל עדתי, נהפוך הוא, זה גורם מאחד את כל עדות ישראל באשר הן.
לצפיה ב-'עזוב בצד את המגבעת והפיאות'
עזוב בצד את המגבעת והפיאות
10/11/2019 | 18:41
12
16
ממך אני מצפה לנתק את הדעות הקדומות ולהתייחס לגופו של עניין.
כל עזרה שמעניקה מזור לחולה קשה הזקוק לה היא מבורכת.
לצפיה ב-'על חשבון מי? מי נדחה תורו בגלל הזמר שזימר/יזמר לרב?'
על חשבון מי? מי נדחה תורו בגלל הזמר שזימר/יזמר לרב?
10/11/2019 | 18:52
11
16
רגע הוא/היא לא חשוב/ה?
אם היית אומר לי רה"מ, רמטכ"ל או אחד מאנשי הציבור שחיונית נוכחותם, לא הייתי מרים אפילו גבה, אבל כולה זמר, כולההההההההההה ז.מ.ר.
פאות ומגבעות באו בתור דוגמה בין עוד שתי דוגמות אחרות.. מעניין מדוע התיחסת דווקא לזה?
לצפיה ב-'הוא עוזר לכולם'
הוא עוזר לכולם
10/11/2019 | 18:56
10
14
מדוע אתה נדבק דווקא לזמר?
לצפיה ב-'בשל האינטרס האישי של הרב שהזמר יזמר בהתרמה'
בשל האינטרס האישי של הרב שהזמר יזמר בהתרמה
10/11/2019 | 19:07
9
14
רבש"ע, האינך רואה כאן פרוטקציה, כפי שקראו לזה פעם?
הלרגע לא חשב הרב שמישהו אחר יסבול בגלל ההתערבות שלו, והוא צדיק? ממש אחד מל"ו, לא פחות
זו שאלה מוסרית ממדרגה ראשונה, שבחברה מטריאליסטית, חובבת ייצוגים חיצוניים הלכה לה לאיבוד. זה/זו שאכל אותה בעוד יום יומיים כאבים כי דחו לו ת'תור, הוא לא נחשב. קוראים לאנשים האלה בארץ "שקופים".
לצפיה ב-'בטל בשישים'
בטל בשישים
10/11/2019 | 19:14
8
12
אל מול שלל המקרים שטופלו בלי קשר לקשרים.
לצפיה ב-'? כלומר מקסימום, אולי, ימות אחד מכאבים'
? כלומר מקסימום, אולי, ימות אחד מכאבים
10/11/2019 | 19:47
7
21
נסלח לצדיק, שגם טורח לפרסם צדיקותו בכל מקום [ מה נהייה ל- ל"ו צדיקים ולמתן בסתר ], כי הציל עשרות אחרים.
צר לי, זה עקום מכל בחינה שהיא.
האינטרס האישי של הרב - המופיע כמי שלא מבחין בין דם לדם - מראה שהוא בהחלט מבדיל בין דם לדם.
עזוב, אספרסו,  לא מטובו ולא מעוקצו. משפחתי מסתדרת והסתדרה נהדר ללא עזרתו. באידיש אומרים: מויחל טויבעס
לצפיה ב-'אז היית מתחיל מזה'
אז היית מתחיל מזה
10/11/2019 | 19:57
5
13
שהוא מגעיל אותך ואתה מתייחס לגופו של אדם ולא עניינית.
לצפיה ב-'שטויות, אתה ממש לא רציני'
שטויות, אתה ממש לא רציני
10/11/2019 | 19:59
4
16
כך אתה פוטר את עצמך מלענות קונקרטית לשאלה המוסרית שהוצבה בפניך? אבל כדי לעזור לך, מחקתי את ההערה האישית, כך ההודעה "נקייה" מ"לגופו" ואתה מוסרית ובלב רגוע יכול לענות. אנא, התייחס קונקרטית לשאלה שלי והתעלם מסלידתי האישית.
לצפיה ב-'טוב.אז אבנים בכליות'
טוב.אז אבנים בכליות
10/11/2019 | 20:12
3
16
זאת  התערבות פולשנית בקנה מידה זעיר,לא צריך לעשות מזה סיפור,לוקח זמן קצר ולא בא על חשבון אף אחד.
לא צריך להגזים,כל מקרה חירום מקבל קדימות במערך הרפואה הדחופה.
לצפיה ב-'ושוב אתה מתעלם מהקביעה המוסרית "דין פרוטה כדין מאה"'
ושוב אתה מתעלם מהקביעה המוסרית "דין פרוטה כדין מאה"
10/11/2019 | 20:18
2
16
ולא יבוא האחד על חשבון האחר, ולא יתכן שאדם שמעידים עליו שאינו מעדיף עושה העדפות כשזה מגיע אליו ולאינטרס הבסיסי שלו.
אתה מבין, שכל תיאוריית המדרון החלקלק מתחילה בדיוק, ב"סלחנות" הזו, המנומקת ומתורצת בכך שאני "עושה דרמה" מכלום.
מכיר את השיר של נימלר:

"בְּגֶרְמַנְיָה לָקְחוּ הַנָּאצִים תְּחִלָּה אֶת הַקּוֹמוּנִיסְטִים,
וַאֲנִי לֹא הֵרַמְתִּי אֶת קוֹלִי, כִּי לֹא הָיִיתִי קוֹמוּנִיסְט;
וְאָז הֵם לָקְחוּ אֶת הַיְּהוּדִים,
וַאֲנִי לֹא הֵרַמְתִּי אֶת קוֹלִי, כִּי לֹא הָיִיתִי יְהוּדִי;
וְאָז הֵם לָקְחוּ אֶת חַבְרֵי הָאִגּוּדִים הַמִּקְצוֹעִיִּים,
וַאֲנִי לֹא הֵרַמְתִּי אֶת קוֹלִי, כִּי לֹא הָיִיתִי חָבֵר אִגוּד מִקְצוֹעִי;
וְאָז הֵם לָקְחוּ אֶת הַקָּתוֹלִים,
וַאֲנִי לֹא הֵרַמְתִּי אֶת קוֹלִי, כִּי הָיִיתִי פְּרוֹטֶסְטַנְטִי;
וְאָז הֵם לָקְחוּ אוֹתִי,
אַךְ בְּאוֹתָהּ עֵת כְּבָר לֹא נוֹתַר אַף אֶחָד שֶׁיָרִים אֶת קוֹלוֹ לְמַעַנִי."

ככה זה בדיוק מתחיל - טוב אל תעשה "צימעס" וככה זה נגמר, כשלוקחים או מוותרים עליך.
לצפיה ב-'אתה מגזים'
אתה מגזים
10/11/2019 | 20:25
14
אין כאן דבר שנוגד את כללי הרפואה הדחופה והאתיקה הרפואית.
לצפיה ב-'העולם לא מושלם וכמה שזה קשה להכיל, לא ייתכן מצב שכולם יהיו'
העולם לא מושלם וכמה שזה קשה להכיל, לא ייתכן מצב שכולם יהיו
10/11/2019 | 21:14
13
שווים.
תמיד העשירים יקודמו על חשבון האחר, כנ"ל מפורסמים.
אם שחקן כדורגל נפצע, למחרת יהיה לו MRI, נסה אתה לקבל תור ותראה מתי תקבל?
אם תגור בפריפריה, אז בכלל ...

רק אם מצבך לא יסבול דיחוי, אז הרופא המקצועי המטפל בך ידחוף שתקבל את תור מיידית, אחרת ...
לצפיה ב-'אשרייך שאתה לא צריך טובות, אך יש כאלו שכן'
אשרייך שאתה לא צריך טובות, אך יש כאלו שכן
10/11/2019 | 21:08
10
כפי שכתבתי בתגובות קודמות, הרב פועל בהתנדבות מלאה וזכותו המלאה גם לחטוא ולקדם את אנשי שלומנו יותר מאשר את פלוני, אך הוא נותן מענה לכולם שזה בעצם החשוב ביותר.
ברגע שפלוני מקבל את המידע, מי הרופא הכי מומחה בעניינו, הוא יכול לנסות לקדם את עצמו בכל אפיק שיבחר בנוסף למה שעושה הרב.
לצפיה ב-'באמת? בארה"ב מפורסם יחכה אותו זמן כמו פלוני?'
באמת? בארה"ב מפורסם יחכה אותו זמן כמו פלוני?
10/11/2019 | 20:59
18
זה לא קשור לעם היהודי אלא למין האנושי בכללותו.
לצפיה ב-'לא נכון בכלל שאי אפשר לקבל תור לניתוח מהיום למחר'
לא נכון בכלל שאי אפשר לקבל תור לניתוח מהיום למחר
11/11/2019 | 03:04
3
21
אני אישית ביום רביעי קיבלתי תור לניתוח ביום ראשון שאחריו, וזאת במערכת הציבורית ובלי שום רב פירר ושום דבר. מערכת הבריאות הציבורית החליטה שאני צריך להיכנס לניתוח בהול וכך היה. זה קורה כל הזמן, והכל תלוי בקדימות רפואית. מי שנזקק לניתוח לא דחוף יחכה יותר ממי שנזקק לניתוח דחוף. אנשים מגיעים למיון ונכנסים לניתוח בו ביום. זה לא בא על חשבון אף אחד כי המערכת מחזיקה תורים פנויים למקרים דחופים.
מלבד זאת קיימת גם מערכת הבריאות הפרטית ושם הכסף מדבר ולא הרב פירר. ואני מתרשם שזה המקרה של הזמר. הרב הפנה אותו לגורם המתאים אבל משם הזמר כנראה שילם ולכן קיבל שירות בהתאם. או שהמקרה שלו היה באמת דחוף ולכן נכנס בדחיפות.

לצפיה ב-'המערכת לא מחזיקה תורים פנויים למקרים דחופים, אלא דוחפת אותם '
המערכת לא מחזיקה תורים פנויים למקרים דחופים, אלא דוחפת אותם
11/11/2019 | 18:57
7
במקום מי שהיה אמור להיות מנותח בתאריך שנקבע לו ועושה הזזה של כולם כלפי מעלה.
לצפיה ב-''
11/11/2019 | 23:34
לצפיה ב-'קלייטון,משמח לשמוע שמערכת הבריאות במצב כל כך טוב'
קלייטון,משמח לשמוע שמערכת הבריאות במצב כל כך טוב
12/11/2019 | 18:07
12
מרגיז שבגלל מניעים פוליטים  מאיימים עלינו ומשקרים שהיא עומדת לקרוס.

מה שכן, הטענה שלך שהרב לא עזר לאיש כי אין צורך היא תמוהה לאור כל הידוע על העזרה שלו שבאה בהמון מיקרים גם ללא קשר למצב מערכת הבריאות אלא פשוט במתן מידע וקשרים עם רופאים מחו"ל וטיפולים שאין בארץ וכו'.
אבל יכול להיות שהכל שקרים וכל אילו שהוא עזר להרפא פשוט לא קיימים באמת.
לצפיה ב-'הטובים ניצחו את הרעים,10 מליון שקלים נתרמו לרב פירר '
הטובים ניצחו את הרעים,10 מליון שקלים נתרמו לרב פירר
12/11/2019 | 09:15
9
22
האירוע בוטל? זה הסכום שתרמו עם ישראל לרב פירר
מעל 10 מיליון ש"ח גייס ארגון "עזרא למרפא" במפגן אהבה של עם ישראל לרב אלימלך פירר לאחר ביטול אירוע ההתרמה

לצפיה ב-'אז מתברר שאפשר להרים תרומה וגם לא להדיר נשים. מצוין!'
אז מתברר שאפשר להרים תרומה וגם לא להדיר נשים. מצוין!
13/11/2019 | 02:23
8
7
לצפיה ב-'בהחלט, הטובים התגייסו לכפות על הרעים '
בהחלט, הטובים התגייסו לכפות על הרעים
13/11/2019 | 06:56
6
16
וזה בסדר והרעים גם יגיעו, כשיצטרכו.
לצפיה ב-'לא רק שאת אדם ט.יפש את גם אדם שמשנה את דעותיו לפי הסתירות'
לא רק שאת אדם ט.יפש את גם אדם שמשנה את דעותיו לפי הסתירות
13/11/2019 | 09:14
5
15
שמתגלות בין הנתונים לבין דעתך.
כתבת שהחולים לא יזכו לכסף שהיה אמור להיכנס מערב ההתרמה רק בגלל הפמיניזם המשופם. אז כתבת...
מסתבר שלא רק שהחולים יהנו מהכסף של התורמים, הם יקבלו יותר ממה שקיבלו עד היום מערבי ההתרמה. איך את מסבירה זאת? כמו כל סנילי ממוצע: "הטובים ניצחו" כל העולם שלך הוא טובים ורעים וימנים מול שמאלנים. באמצע יש רק שממה ושיממון ושום דבר אחר.
יתכן שזה עוזר לך לעשות סדר בעולם המורכב שבו את חיה אבל היי, בגילך המתקדם כבר היית אמורה לדעת יותר טוב.
אה רגע, מה אם אלו שלא רצו להגיע למקום שמדיר נשים כדי לתרום תרמו כהרגלם משהוסרה המכשלה הזו? האם יתכן שהתורמים אכן תורמים גם אם לא שמעו את עילי בוטנר והפילהרמונית לפני כן רק כי הם באמת רוצים לתרום למפעל של הרב?

לא אשאל עוד שאלות כי ברור לי שהתא הבודד במוחך כבר הגיע לקצה יכולתו.
לצפיה ב-'שלום חמודון,אני שמחה לראות שאתה עדיין חי ובועט למרות המצב '
שלום חמודון,אני שמחה לראות שאתה עדיין חי ובועט למרות המצב
13/11/2019 | 12:42
4
17
הבריאותי הלא פשוט 
לצפיה ב-'אוי, זה היה שוס ... אז תודה על ההתעניינות במצבי הרפואי שהיה'
אוי, זה היה שוס ... אז תודה על ההתעניינות במצבי הרפואי שהיה
13/11/2019 | 13:22
3
20
ועודנו מניח את הדעת לדעתי ודעת רופאי.
בכל מקרה אני פה ושמח לראות שהקלו עלייך את תנאי ההסגר כך שאת יכולה לכתוב פה.
תמיד נחמד לדעת שאתה חי במדינה שמוכנה לקבל יצורים מסוגך ללא הצורך לסמן אותם בפומבי.
לצפיה ב-' תמיד נחמד לראות שאתה שומר על אופטמיות'
תמיד נחמד לראות שאתה שומר על אופטמיות
14/11/2019 | 16:11
2
13
וזה לא כל במצבך, בכל זאת...גם בריאותי,גם כלכלי,גם מגורים...כאילו הכל נגדך ואתה עדיין מחייך, מחזיקה ממך  תשאר חזק
לצפיה ב-'אה, שכחת זוגי, שכחת משפחתי. תראי קשה להתחרות איתך, הרי כתבת'
אה, שכחת זוגי, שכחת משפחתי. תראי קשה להתחרות איתך, הרי כתבת
14/11/2019 | 19:22
1
21
כמה פעמים שאת אדם עשיר, שאת נשואה לחתיך על וכמה שהילדים שלך מוצלחים.
זה נכון שמידי פעם שכחת מה כתבת לפני וסתרת את עצמך אבל היי, חינכו אותנו לתמוך באנשי הגיל השלישי אז הנה, תראי כמה שאני עדין איתך בינתיים.

לצפיה ב-' אני חושבת שזה מקסים ומעורר השראה שלמרות הקשיים שלך'
אני חושבת שזה מקסים ומעורר השראה שלמרות הקשיים שלך
15/11/2019 | 13:00
10
אתה עדיין מאמין  שיכול להיות לך יותר טוב פעם.
אני ממש מוקסמת ממך 
יש לי חברה עובדת סוציאלית שתמיד מספרת לי על המקרים הקשים אצלה,הלוואי שיכולתי להפנות אותם אליך שילמדו שאפשר להתגבר על הכל 
באמת,בלי ימין ושמאל, אני חושבת שזה מקסים שאתה עדיין יכול להיות אופטימי.

אני מניחה שתעביר את סוף השבוע על הכיסא מול המחשב, אז רק תזכור מידי פעם לקום ולהתמתח,טיפה להזיז את הגוף  
לצפיה ב-'אני, באופן אישי , גאה בסבלנות שלך להסביר לצמד '
אני, באופן אישי , גאה בסבלנות שלך להסביר לצמד
13/11/2019 | 21:25
21
שטופי המוח : ה"אפ"יפון והדיברגנט , שאכן ניתן לתמוך בפעילות הראוייה של הרב פירר ללא קללות ושאר מריעין בישין. אבל, וזה אבל גדול, אל תצפי מהם לנהוג כמוך, הם פשוט לא מסוגלים. 
לצפיה ב-'הביביזם בעולם העברייני הישראלי'
הביביזם בעולם העברייני הישראלי
07/11/2019 | 08:35
4
37
נקודת המפתח בביביזם השורר בחיינו כיום היא - האשם תמיד את האחר. את המשטרה, את הפרקליטות, את עדי המדינה. חפש ומצא מתחת לאדמה סיבה לערער את אמינותם, לקלל אותם, לפגוע בהם - כך אולי "ישכחו" אותך. דוגמה נהדרת קיבלנו אתמול מהשר אוחנה, השטיח הנרצע החדש של ביבי אחרי: ביטן, אמסלם, זוהר, רגב-סיבוני [ מעניין, כפי שנכתב באיזה מאמר ב'הארץ', למה כל משרתיו הנרצעים הינם מתפוצת מרוקו או המגרב ], והנה אתמול שודרה בערוץ 12 התכנית "יצאת צדיק" ובה נבדק מוסך בלתי מורשה בחיפה.
אחרי צילום, שם החוצפנים הצליחו להוציא ממישהי 10500 ש"ח, מתוכם 6000 במזומן [ שזה "הס הס! לא נתת לי! זה בשביל ספקי חלפים! " ] אתגר מגיע לעימות. לשיטת הביביזם, גם אם יש עדות היא לא אמיתית, והתקשורת אשמה תמיד, חוץ ממלחכי הפנכה הקבועים: סגל וברדוגו, שמשרתים ביעילות את הקיסר - או אז האחים: אתה עבריין, אתה רמאי. מכרתי לה לפי הסכמתה, יכלה להתיעץ ושאר ירקות האשמת העיתונאי, צוות הצילום וגם הלקוחה.
לקבל אחריות?
זה בעולם אחר, זה ביפן שם חותכים את הבטן [חאראקירי] או מתפטרים מהמשרה הנכבדה. בעולם הביבי, עד שלא יתקעו אותך בבית הסוהר זה משחק פתוח, הכל כשר.
לצפיה ב-'הבוטים הימניים דוממים לגמרי ביומיים האחרונים'
הבוטים הימניים דוממים לגמרי ביומיים האחרונים
07/11/2019 | 10:42
21
בכל מקרה בטוויטר אין דממה, כידוע.
אוחנה, שרוצה להציל את ה"שוגר דדי" הפוליטי שלו - יכול להשתולל כמו פיל בחנות חרסינה, אבל הוא טועה. אפילו מי שהיה הסניגור של נתניהו אומר את זה:
1]
מי שסייע להכניס את הדברים לפרופורציה הנכונה אמש הוא לא אחר מאשר עו"ד פנחס רובין, שהיה לפרק זמן מסוים חבר בצוות הסניגוריה של ראש הממשלה. באירוע נוצץ במיוחד חגגה אמש אוניברסיטת תל אביב יום הולדת 70 לעו"ד רובין, ראש פירמת עורכי הדין הוותיקה גורניצקי ושות', בנוכחות השמנה והסלתה של קהיליית המשפט והעסקים.
בפתיחת הערב ערכה גאולה אבן-סער ראיון עם רובין בסגנון "אלה הם חייך" שגלש עד מהרה לתיקי נתניהו. רובין שייצג את נתניהו לתקופה קצרצרה הדגיש שוב ושוב כי אינו מעוניין להרחיב על פרשות נתניהו בגלל נגיעתו בדבר. למרות זאת, אבן סער לחצה ורובין נענה במקצת תוך שהוא מבקש "אם אני גולש – תהסי אותי".
2]
רובין דחה את הטענה כאילו תרגילי החקירה והפעלת הלחצים על ניר חפץ, שנטען כאילו הובילו לחתימת הסכם עד המדינה, הם אירוע חריג. "גם אני עשיתי תרגילי חקירה כשהייתי חוקר במצ"ח במשך חמש שנים בצעירותי", סיפר רובין. הוא אמנם הסתייג ואמר כי הוא מתחרט על תרגילי החקירה שעשה וכי הוא סבור שהפעלת לחץ על נחקרים עלולה להיות פסולה - אבל הסביר כי טכניקות חקירה הכוללות הפעלת לחץ על נחקרים הן עניין שגרתי ויומיומי.
בנקודה מעניינת במיוחד סתר רובין את קו התעמולה שמוביל שר המשפטים, אמיר אוחנה, נגד מערכת אכיפת החוק. אוחנה עבר על החוק השבוע כשפירט מעל בימת הכנסת מידע שחל עליו צו איסור פרסום בנוגע לפעילות חקירה שעשתה המשטרה בעניינו של ניר חפץ. אוחנה טען כי פעולת החקירה כללה תחקור של פלונית שאינה רלוונטית כלל לפרשה, שנשאלה שאלות שאינן קשורות לחקירה.
נעלמה האף, נעלם הדיברגנט, גם החתולה המטורללת נעלמה לגמרי. האם יצאה הוראה מהלשכה האפלה לדומם את הכל? האם העובדה שאוריך והשני בחקירות על הטרדת אל הותירה את הטוקבקיסטים תלויים באוויר, בכאוס, ללא יד מכוונת ודף מסרים מובהק?
לצפיה ב-'זה תמיד ככה וביבי בכלל לא המציא את זה'
זה תמיד ככה וביבי בכלל לא המציא את זה
08/11/2019 | 08:03
2
14
בכל מאבק משפטי, ומאבקים בכלל, הצדדים גם תוקפים וגם מתגוננים. אם בא מישהו ומאשים או תובע מישהו אחר, הוא תמים לגמרי אם הוא חושב שאותו אחר רק ינסה להתגונן. מובטח לו שהצד האחר גם יתקוף בחזרה ועוד איך.
זה צורם במיוחד למשל במשפטים על עבירות מיניות, כאשר גבר מואשם בהטרדה או אפילו תקיפה מינית, כדרך קבע ההגנה תתקוף את האשה המאשימה, תנסה להוציא אותה שקרנית, מופקרת, חולת נפש, וכל מה שאפשר.
אלה כללי המשחק, גם אם חושבים שזה לא משחק אלא דיני נפשות.

לצפיה ב-'ולמרות טענתך שזו "הנורמה"'
ולמרות טענתך שזו "הנורמה"
08/11/2019 | 09:34
1
13
אופן הפעולה הביביסטי חמור וגרוע, כי הוא מקרין על מדינה שלמה ועל מערכות שלמות, והוא הופך ל"מעין" נורמת התנהגות גם בחברה "תקינה", לא כל שכן עבריינית ממש - דוגמה קיצונית, האחים והמוסך [ אלה לא היו עורכי הדין ].
לצפיה ב-'אני משוכנע שזה ככה בכל מקום והיה ויהיה ככה בכל עת'
אני משוכנע שזה ככה בכל מקום והיה ויהיה ככה בכל עת
08/11/2019 | 09:49
13
באופן טבעי אם אתה תוקף מישהו, הוא גם יתגונן וגם יתקוף בחזרה.
אפילו בעלי חיים נוהגים כך. תסתכל על חתולים נלחמים, תראה שהם משלבים נסיגה עם תקיפה. 
אתה לא יכול גם לתקוף מישהו, להאשים אותו ולהכפיש אותו, ולהעמיד בסכנה את היקר לו, וגם לצפות שהוא יתנהג לפי כללים שנוחים לך. זכותו לעשות שימוש בכל הכלים החוקיים העומדים לרשותו. ואם החוק מרשה לצד אחד להאשים, עליו להרשות גם לצד השני.
חוץ מזה מאד יכול להיות שהמאשים הוא בעצמו גם אשם, אז טוב שנדע על זה.
לצפיה ב-'כמה מטומטמים יכולים להיות האנשים שמאמינים שאיראן'
כמה מטומטמים יכולים להיות האנשים שמאמינים שאיראן
07/11/2019 | 21:27
1
41
לא הפרה את ההסכם עוד בתקופת אובמה?

הרי אין הגיון שאיראן תסכים לחתום על הסכם אם טוב לישראל ורע לה.
כלומר,ההסכם הזה היה טוב להם.
ולמה הוא היה טוב להם?
כי הם יכלו בשקט בשקט להמשיך בדרכם הרעה (ההוכחות נחשפו ע"י המוסד הישראלי אבל יש ישראלים שמאמינים לאירנים ולא למוסד או לביבי)
ולהגיע למועד פקיעת ההסכם עוד כמה שנים חזקים יותר,עשירים יותר וקורבים יותר לפצצה.

ורק שונאי ביבי וטראמפ ומוכנים לקנות את הבולשיט הזה שאיראן עמדה בהסכם ורק עכשיו מתחלה להפר אותו.

לצפיה ב-'והנה הסבר למוגבלים שמוכנים להיות בעד איראן אם זה נגד ביבי'
והנה הסבר למוגבלים שמוכנים להיות בעד איראן אם זה נגד ביבי
12/11/2019 | 08:48
9
שמוכנים שפצצת אטום תיפול על ישראל אם זה ישמש אותם נגד ביבי וטראמפ

הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית דיווחה ששרידי אורניום נמצאו ב"מחסן האטומי החשאי" - שאותו חשף נתניהו אשתקד באו"ם. בדו"ח אישרה הסוכנות: איראן חזרה להעשיר אורניום בפורדו, המאגר שלה גדל

לצפיה ב-'ממש לא יכלתי לחסוך מכם -'
ממש לא יכלתי לחסוך מכם -
04/11/2019 | 20:22
74
בלעדי: תמונות ראשונות של חדר המיון של קרית שמונה

לצפיה ב-'כָּתות בישראל'
כָּתות בישראל
01/11/2019 | 13:07
15
441
אתמול שודרה בערוץ 12 כתבת תחקיר של נסלי ברדה בנושא אחת הכתות היותר מסוכנות בישראל.
הכת של "המשיח".
מבלי להרבות במילים, מצרפת את הקישור לכתבה.
צפיה בה היא חובה.
תובנות, לאחר צפיה, ודיון, יתקבלו בברכה גדולה.
לצפיה ב-'צפיתי בדילוגים, ויתרתי על קטעי הדרמה'
צפיתי בדילוגים, ויתרתי על קטעי הדרמה
01/11/2019 | 15:06
100
צפיתי בעיקר בסיום הכתבה, בה היא נכנסת לדירה, ומסכמת את הכתבה.
כתות וגורואים יש בכל העולם ולא רק בישראל.
בישראל כיום הרבה יותר מסוכן הפלונטר הפוליטי וריסוק הדמוקרטיה ממעלליו של ארקדי, המשיח.
גם נאמני ביבי הם חברי כת שביבי הוא ,המשיח" שלה, מלך ישראל הם קוראים לו.
לצפיה ב-'עצוב מאד'
עצוב מאד
02/11/2019 | 04:19
91
יש נוכלים שמנצלים אנשים חלשים. המשפחות התערבו אבל במקרה של מוריה לא הצליחו להציל אותה. לא נותר אלא לקוות שהנוכל הזה ייענש ויעביר את שארית חייו בכלא.
לצפיה ב-'עוד כמה מילים אחרי מחשבה'
עוד כמה מילים אחרי מחשבה
02/11/2019 | 07:29
3
104
בכתבה מושמעות תלונות נגד המשטרה שלא טיפלה בפניות המשפחה בזמן. אני לא כל כך מסכים, כי המשטרה צריכה לפעול במסגרת החוק, וכך למרבה הצער אנשים מבוגרים יכולים להיכנס מרצונם החופשי למצבים בהם מנצלים אותם. אין חוק נגד הקרבת עצמך לניצול. המשטרה גם לא יכולה לחקור כל מערכת יחסים אפילו יש מי שמראה שהיא פוגענית מבחינות מסויימות.
מצד שני עומדת התקשורת וחקירות מהסוג הזה הן התפקיד שלה. לכן קיימת עיתונות חוקרת. אז אכן התקשורת עשתה את תפקידה וכל הכבוד. חבל שלא קודם ואולי הבחורה היתה ניצלת, אבל זה המצב.
נקודה נוספת היא שהייתי נזהר עם המונח "כתות". ההגדרה של כתות היא רחבה למדי ויכולה לכלול קבוצות שאמנם נראות מבחוץ כמבוססות על ניצול ופגיעה, אבל בפנים האנשים בסה"כ מרוצים (גם אם פה ושם יש כאלה שלא). המקרה הזה לדעתי איננו "כת", כמו שיש כתות אחרות, אלא פשוט נוכל שמנצל אנשים חלשים, גם אם באמצעות טכניקות שמשמשות בכתות. הייתי מוסיף גם שלדעתי צריך להיות חלש במיוחד בשביל ליפול ברשתו של האיש המסויים הזה.

לצפיה ב-'המשטרה ושאר הרשויות'
המשטרה ושאר הרשויות
03/11/2019 | 06:03
2
84
זו בדיוק הבעיה הגדולה.
שהמשטרה לא מתערבת והרשויות די מעלימות עין, כי מדובר באנשים מבוגרים.
הרי אם היו מטפלים בזמן, כל כך הרבה אסונות היו נמנעים.

לגבי ההגדרה- כת היא קבוצת אנשים, שאמונתם הדתית נפרדת לגמרי מהדתות הגדולות או הוותיקות יותר המבססת את אמונותיה ואת אורחות חייה על תורה רעיונית מסוימת ובהערצה הגובלת בפולחן המתמקדת לעיתים קרובות באדם מסוים, בכתביו וברעיונותיו, ולעיתים גם בחפצים הקשורים בו. 

אז "המשיח" הוא בהחלט ראש כת מאד מסוכנת, וכן, מצטרפת לתקוותך שהנוכל הזה, העבריין, ייענש ויעביר את שארית חייו בכלא.

ולענין החולשה- ברור שמדובר בחולשה.
גם חזרה בתשובה, אגב, היא אקט שנובע מחולשה, מאכזבה גדולה מהחיים.
ככה זה, חולשה, אכזבה, דיכאון, מובילים אותך ישירות אל הזרועות של אלו שיקבלו אותך ויחבקו אותך ויאמרו לך שאתה עילוי וכל העולם לא רואה את זה ואז - ימחקו אותך ויהפכו אותך להיות כחומר ביד היוצר.  

לצפיה ב-'העניין עם הגדרת הכת שהיא לא מעידה על דבר שלילי דווקא'
העניין עם הגדרת הכת שהיא לא מעידה על דבר שלילי דווקא
03/11/2019 | 07:32
1
65
אנשים יכולים להקים קבוצה קטנה יחסית שנפרדת מכל קבוצה אחרת, ויכולים גם שיהיה להם מנהיג נערץ, ולהיות מאושרים. מנהיג נערץ לא חייב להיות מנהיג רע ונצלן. הוא יכול להיות איש טוב שמועיל למונהגים שלו.
אבל בהתייחסות המקובלת כתות נראות באור שלילי. זו ההתיחסות של הרוב שלא אוהב את החריגים.
במקרה של הנוכל הזה אני לא רואה פה כת. אני רואה סתם רמאי שהצליח לרמות כמה אנשים. הבעיה שהוא פגע באנשים שרימה באופן חמור ביותר, הכי חמור שיש. אנשים מתו וזה ממש רע. אם לא היו מתים אז אני לא בטוח שהיתה אפילו כתבה. גם המשטרה כשסוף סוף התערבה זה בגלל מקרי המוות ובגלל הסמים.

לצפיה ב-'נכון, אבל במקרה דנן אתה יכול לראות את כוחה של השפה'
נכון, אבל במקרה דנן אתה יכול לראות את כוחה של השפה
03/11/2019 | 13:55
56
איך היא מקבעת רת התודעה של הדובר, בשל משמעויות שהחברה מייצרת למלים השונות בהן היא משתמשת, ולכן חייבים לציין, כמוך - ישנן גם כתות טובות. למשל, חב"ד שהיא כת על פי כל כללי התפיסה של מושג -כת. היא נקראת כך מעצם בריאתה והפיכתה לזרם חברתי. היא כת טובה? רעה" מסוכנת? הברסלבערים - זו כת? כת טובה, הליכה לזונות באומן, הפרשת פסולת גוף בכל מקום שאפשר, חיבוקי עצים וריקודים דמויי "הארי קרישנה". ומה עם "הארי קרישנה" - גם0 זו כת? וכו' וכו'
לצפיה ב-'לא ראיתי את הכתבה רק מתוך הפרומואים.'
לא ראיתי את הכתבה רק מתוך הפרומואים.
04/11/2019 | 08:23
1
67
אבל קראתי המון חומר על כיתות ועל אנשים שנסחפים אחרי הגורואים. אני חושבת שכמו שאסור למיסיונרים לפעול בישראל, ככה גם כיתות אסור להם לפעול. ובקטגוריית כיתות אני גם מצרפת רבנים למיניהם שמשדלים אנשים ללכת אחריהם באש ובמים ולתרום להם המון כסף מאנשים שבאמת אין להם, כמו הרב ברלנד למשל.
לצפיה ב-'אני מסכימה איתך'
אני מסכימה איתך
05/11/2019 | 18:04
45
אבל חייבים גם להבין שאדם מבוגר צריכה להיות לו אחריות על חייו.
למשל הנשים  שהתחתנו לאורך השנים עם גואל רצון כשהן יודעות בדיוק מי הוא וכמה נשים יש לו.
לצפיה ב-'הפוסט מודרניזם היא הכת הכי גדולה והכי רעילה'
הפוסט מודרניזם היא הכת הכי גדולה והכי רעילה
05/11/2019 | 18:58
24
לצפיה ב-'למען האמת הריבוי של כת הוא כיתות... (כמו מס ומיסים)'
למען האמת הריבוי של כת הוא כיתות... (כמו מס ומיסים)
06/11/2019 | 12:01
2
33
לצפיה ב-'אבל המילה כבר תפוסה'
אבל המילה כבר תפוסה
09/11/2019 | 06:14
1
16
כיתות זה רבים של כיתה,  מהסוג שיש בבצפר.  
לצפיה ב-'הפוך, למעשה הצורה "כיתות" היא היא הריבוי של "כת"'
הפוך, למעשה הצורה "כיתות" היא היא הריבוי של "כת"
11/11/2019 | 23:37
14
ובהמשך כשהמילה הרחיבה את משמעותה נגזרה ממנה (לאחור) הצורה "כיתה".
לצפיה ב-'סיינטולוגיה'
סיינטולוגיה
08/11/2019 | 13:50
1
18
הכת הכי מסוכנת שממשיכה לפעול, והכל בגלל שהממשלה לא חזקה.
ממשלה חזקה כבר מזמן הייתה ממגרת את כל הכתות.
בשביל ממשלה חזקה, חובה לבטל את הדמוקרטיה.
לצפיה ב-'הממשלה לא מצליחה לזרוק מכאן אלפי מסתננים מסוכנים'
הממשלה לא מצליחה לזרוק מכאן אלפי מסתננים מסוכנים
12/11/2019 | 08:55
15
בגלל בתי המשפט, איך היא תלחם בכתות שבטח יזכו להגנה גם כן?
לצפיה ב-'סליחה, התגובות של רובכם מקוממות אותי ומכאיבות לי'
סליחה, התגובות של רובכם מקוממות אותי ומכאיבות לי
09/11/2019 | 02:30
27
מלמדות גם על בורות וגם על התנשאות ושיפוטיות וגם על אדישות ואטימות.
יש לישראל בעיות חשובות יותר?
רק אנשים חלשים מגיעים לכתות?
המשיח הוא סתם נוכל ולא ראש כת?
אין מה לעשות, כל אדם מבוגר יש לו אחריות לחיים שלו?
חזרה בתשובה נובעת מחולשה?
על מה אתם מדברים?
הרי זה צרור של דעות קדומות.
מזמינה אתכם חהיכנס לאתר של המרכז לנפגעי כתות.
ובמיוחד להקשיב לריאיון הזה שבו מוסבר איך אדם נשבה לתוך כת.
אני ממש מזמינה אתכם לבדיקה מחודשת של השקפותיכם, דעותיכם ואמונותיכם.
בברכה

לצפיה ב-'הדרת נשים- כן או לא?'
הדרת נשים- כן או לא?
31/10/2019 | 08:48
226
651
שורת אמנים ארוכה ביטלה את השתתפותה בערב מחווה לשלמה ארצי מכיוון שהוא מדיר נשים.
לוואלה! תרבות נודע כי בעקבות הביטולים של משתתפי המופע, ובראשם של התזמורת הפילהרמונית, מסתמן כי המופע עצמו יבוטל, כך אומר מקורב להפקת המופע.
הסיבה לכך,...
המשך>>
שורת אמנים ארוכה ביטלה את השתתפותה בערב מחווה לשלמה ארצי מכיוון שהוא מדיר נשים.
לוואלה! תרבות נודע כי בעקבות הביטולים של משתתפי המופע, ובראשם של התזמורת הפילהרמונית, מסתמן כי המופע עצמו יבוטל, כך אומר מקורב להפקת המופע.
הסיבה לכך, על פי המקורב, היא סירוב בסביבת הרב לאפשר שירת נשים.

בפורום שכן קראתי כי אין דבר כזה 'הדרת נשים' והכל קונספירציה של "הדיקטטורה להורדת השילטון".

מה דעת הגולשים?
יש הדרה?
אין הדרה?
לאן פני המדינה שלנו?
לצפיה ב-'כמה טיפש יכול להיות יהיר לפיד??? '
כמה טיפש יכול להיות יהיר לפיד???
30/10/2019 | 10:47
38
69

האם ח"כ יאיר לפיד שוב צייץ מהמקלחת? הערב הוא הביך את עצמו בפומבי בפעם המי יודע כמה. לפיד צייץ נגד נאומו של שר המשפטים בגנות הפרקליטות וכתב, "במשרד המשפטים, יש תמונה של אבא שלי. אילו תמונות היו יכולות להתבייש, הוא היה מתבייש היום ביורשו" | גולש חרוץ העלה בתגובה קטע ארכיוני בו נראה האב טומי תוקף את הפרקליטות בחריפות • צפו
לאחר מסיבת העיתונאים שכנס הערב (שלישי) שר המשפטים אמיר אוחנה, בה תקף בחריפות את הפרקליטות, בא חבר הכנסת יאיר לפיד ותוקף אותו בעוצמה.
בציוץ שהעלה לטוויטר כתב ח"כ יאיר לפיד, כי "‏על הקיר במשרד המשפטים, יש תמונה של אבא שלי. אילו תמונות היו יכולות להתבייש, הוא היה מתבייש היום ביורשו. באלימות המילולית, בהתקפה המכפישה על המערכת שעליה הוא אמור להגן, בחנופה השקופה לראש ממשלה החשוד בעבירות פליליות חמורות. זה כבר לא מזעזע. כבר לא מביך. זה עצוב. הגיע הזמן לשינוי".
אולם, כוכב רשת הטוויטר יאיר לוי, חשף הערב קטע מתוך ראיון שהעניק פעם אביו - טומי לפיד, שהיה אף הוא שר המשפטים, ובו הוא תוקף את הפרקליטות באותה העוצמה, אם לא חמור ממנה.
טומי אמר בראיון לעיתונאי ניסים משעל בערוץ הראשון כי "צריך להבין מה קורה, אבל אני רוצה קודם כל לומר, מי שפוגע במערכת המשפטית בישראל, זו הפרקליטות הפזיזה הזו שמאבדת גובה ואמינות עם כל משפט נוסף, ולא התקשורת שמדברת עליה".
הוא הוסיף, כי "אפרים קישון פעם כתב כי לאדם מן היישוב אין (עליו) פתק שהוא נורמלי. למי יש פתק שהוא נורמלי? מי ששוחרר מבית המשוגעים יש לו פתק. באותה המידה מה היום תעודת היושר של אנשי ציבור? כתב אישום של הפרקליטות, כי אז מראים שהם זכאים".
בהמשך הוא קורא לפרקליטות "יחידת טרור", ואומר כי היא מתפקדת מתוך אינטרסים אישיים. כמו כן הוא קרא להקים ועדת חקירה שתחקור את הפרקליטות.
לצפיה ב-'כמה טיפש יכול להיות יאיר נתניהו?'
כמה טיפש יכול להיות יאיר נתניהו?
30/10/2019 | 17:19
19
43
הבוטות המילולית שלו פשוט שובר כל שיא אפשרי. מותר לבקר, מותר לא להסכים, אסור לכנות נבחרי ציבור ואישי תקשורת בכינויים שכינה. אם הייתי סער או חפץ, הייתי תובע לו את הצורה. 
לצפיה ב-'הוא לא יכול לתבוע אותו גם אם הוא רוצה והוא רוצה '
הוא לא יכול לתבוע אותו גם אם הוא רוצה והוא רוצה
30/10/2019 | 18:52
8
23
הוא אמר את זה במסגרת חקירה משטרתית תוך כדי עדות חוסים תחת הגנה מפני תביעה.
סער היה עורך דין בתחום לשון הרע, יודע זאת.

אגב, למה הסטת את הנושא מיאיר לפיד ליאיר נתניהו, כי קשה לך לראות למי הצבעת?
לצפיה ב-'הצבעתי לכחול לבן, לא ללפיד'
הצבעתי לכחול לבן, לא ללפיד
31/10/2019 | 09:35
7
27
רציתי להראות את הלאומתיות. לפיד לא דייק, נתניהו הבן הסית. זה פי כמה חמור. 
לצפיה ב-'"לפיד לא דייק" באמת? קשה לך לכתוב שיקר?'
"לפיד לא דייק" באמת? קשה לך לכתוב שיקר?
31/10/2019 | 11:46
20
מי אלו שחור - לבן, אם לא שמנץ ולפיד?
לצפיה ב-'לפיד לא דייק זה כמו רחמים לא ידע? '
לפיד לא דייק זה כמו רחמים לא ידע?
31/10/2019 | 12:02
5
10
לצפיה ב-'לא צופה בארץ נהדרת, זה תת רמה'
לא צופה בארץ נהדרת, זה תת רמה
31/10/2019 | 14:13
4
24
בלי קשר, יש לי המון ביקורת על לפיד. הוא מדבר על דמוקרטיה, למרות שבסיעה הוא כמו דיקטטור. הוא גם מאמין שהוא חייב להיות ר"מ, ממש לא. לגנץ מגיע פי כמה ממנו. הייתי שמח שלך ולשאר תהיה פה קצת ביקורת על המנהיג העליון.
לצפיה ב-'אני אעביר עליו ביקורת כשאתה תקרא לו ראש הממשלה'
אני אעביר עליו ביקורת כשאתה תקרא לו ראש הממשלה
31/10/2019 | 15:15
3
17
המנהיג העליון כפי שאתה יודע ולא יכול להתווכח על כך(אלא אם ממש בא לך להתווכח עם עובדות)  ולכן מסכים איתי אילו אנשים שנבחרים ללא בחירות, משמע יהיר לפיד הכלומניק המטומטם להחריד ובני גנץ.
תודה מראש על ההסכמה.
לצפיה ב-'את צודקת, הוא עדיין ראש הממשלה'
את צודקת, הוא עדיין ראש הממשלה
31/10/2019 | 16:55
2
31
לא נורא, כל כלב ביג'י יומו. הוא יהיה שכן של יגאל עמיר, חברו הטוב. מצדי שיחליף אותו באגף האיקסים.
לצפיה ב-'כלב? לייד יגאל עמיר,שיחליף אותו? אני נותרת עם היכולת רק'
כלב? לייד יגאל עמיר,שיחליף אותו? אני נותרת עם היכולת רק
31/10/2019 | 18:13
1
24
לאחל לך בריאות הגוף והנפש.
אתה מתחיל לאבד את זה.

לצפיה ב-''
02/11/2019 | 00:52
8
ההתנהגות הכפויית טובה שלו מזכירה את התנהגות הפמיניסטיות במחאה כנגד הרב פיהרר, שהציל רבבות של חולות וחולים ללא הבדל של מגדר וקירבה לדת.
לצפיה ב-'ומה הקשר? הטענה שלך שיאיר נתניהו הוא ח"כ שרוצה להיות'
ומה הקשר? הטענה שלך שיאיר נתניהו הוא ח"כ שרוצה להיות
31/10/2019 | 08:10
22
ראש ממשלה היא הזויה
וכהרגלך בקודש ההערצה הבלתי מוסברת שלך עד סגידה ואולי אהבה טהורה ליהיר לפיד אין לך אפילו מילת ביקורת אחת על טימטומו הגלוי והלא ניתן להכחשה וגם על הצביעות שלו שכנראה לא מפריעה לך כלל.
לצפיה ב-'אגב, יש כמובן החולקים על שיטת האנלוגיזם הקיצוני'
אגב, יש כמובן החולקים על שיטת האנלוגיזם הקיצוני
31/10/2019 | 15:26
8
18
המאפיין את רטוריקת הביבי, הבן עם פה הג'ורה ושמעון ריקלין. כמובן באותה מחלה חלה גם שחר יקירי [ לא יקירך, אני יודע ], החדק וגם דיברגנט [ אבל דיברגנט כבר טענתי כאן הוא אדם חכם מאוד, למרות השתלטות הביבי על מוחו ], אז כך:
"לפיד יוצא פה כנגד שר המשפטים ככרוכייתו של ביבי. בצדק גמור."
ויחי ההבדל הקטן, ההקשר הפוליטי, ההיסטורי והחברתי-תרבותי. אתה מבין עכשיו איך תעמולה עובדת ביעילות? הנה הדוגמה בשיא תפארתה. תזהר ממניפולטורים מקצועניים, בוטים ממשרד הבן המטורלל ומקבלי שכר לכתיבת כל מיני תגובות.

לצפיה ב-'גם חיים רמון הוא תומך ביבי?'
גם חיים רמון הוא תומך ביבי?
31/10/2019 | 16:25
7
17
לצפיה ב-'הצחקתני מאוד מאוד'
הצחקתני מאוד מאוד
31/10/2019 | 16:41
4
18
ממש דוגמה, נאשם, מורשע וחוטף הרשעה, ללא קלון.
ב- 2013, עוד אוהב שלטון החוק הידוע, שר המשפטים דניאל גרינברג, ביקר חריפות את החלטת הפרקליטות, בטענה של "חיסול שר משפטים עוין" לא פחות.
הקריירה הפוליטית של רמון נגמרה עם אותו אירוע, ואתה מצפה לתגובה "אובייקטיבית"?
תהיה יותר רציני .. בחיאת.
לצפיה ב-'אז לכל שר משפטים שאביא לך שביקר את הפרקליטת, תפסול אותו?'
אז לכל שר משפטים שאביא לך שביקר את הפרקליטת, תפסול אותו?
31/10/2019 | 17:01
1
14
הנשיא שלך, טומי לפיד ז"ל, חיים רמון, איילת שקד ועכשיו אוחנה.
לצפיה ב-'לא.. אבל שר משפטים שהואשם על ידי הפרקליטות'
לא.. אבל שר משפטים שהואשם על ידי הפרקליטות
31/10/2019 | 17:17
21
בוודאי, אלא מה?!
הבעיה איננה בביקורת, שהיא נצרכת ביותר, וחבל שרק בעת משבר נזכרים להפעיל ביקורת ציבורית על הפרקליטות, אלא בסגנון, בצורת הדיבור המבחילה, האלימה וההקשר, שוב דיברגנט, אתה יותר חכם ממה שאתה רוצה להגן עליו. ההקשר הוא שאוחנה הוא מינוי בממשלת מעבר, שהעיף את המנכ"ל די מהר, ללא סיבה ממשית, מינה מקורבת משפחה לתפקיד בכיר, והנה ברגעי האמת, כשזה מתקרב יוצא לקרב, עאלק, נגד הפרקליטות. פרקליטות בתוך פרקליטות. חוג פנימי.. ממש מזכיר את "זקני ציון" וספרי הקונספירציה של רוברט לודלום, והוא משווה עצמו כמעט ל"גרון עמוק".
מה ל'שות.. אפס פוליטי, שכל כוחו ביציאה מהארון, כזה שחותך את הענף שבזכותו זכה לבנים חוקיים, מה אגידה לך ומה אומרה?
מי שהולך לישון עם כלבים קם עם פשפשים. אגב, אתה יודע שאבא של לפיד תמיד היה איש ימין.
לצפיה ב-'דניאל פרידמן, טעית לצערי'
דניאל פרידמן, טעית לצערי
31/10/2019 | 19:24
1
18
דניאל גרינברג זו החברה של בועל הקטינות, אייל גולן. נדב נייטס, ששיחק במטומטמת ובבשבילה גיבורים עפים, העז ואמר את מה שרבים צריכים להגיד, שאם הקאמרי היה בבעלותו, לא היו מעלים את המחזה של העבריין הזה. כל הכבוד, כן ירבו.
לצפיה ב-'אכן, צדקת. טעית'
אכן, צדקת. טעית
31/10/2019 | 19:52
15
אבל לגופו של ענין, לא הצלחת, כרגיל, לענות.
צר לי עליך בני אבשלום, לכוד נלכדת ברשת ...
לצפיה ב-'דיברגנט - טרחתי וחפשתי ואפילו מצאתי'
דיברגנט - טרחתי וחפשתי ואפילו מצאתי
31/10/2019 | 16:55
23
אבל, ישראל 2003 איננה ישראל 2019. וביבי אינו ציפור טהורה, ואוחנה הוא בולדוג חדש של ביבי אחרי הביטן, הזוהר והאמסלם שכנראה תש כוחם.
מאז התחלפו הדמויות במשרד המשפטים. רב השרים מונו על ידי הביבי מ- 2009 בוודאי, היוע"מ אף הוא מינוי של הביבי, וידי הבוס דחופות בכל חלקה טובה.
מה הפלא, שרמון תוקף את אויבו בנפש, מצד הביבי כמובן, של הביבי? בחיאת באמת הרגת אותי מצחוק עכשיו עם רמון לא תומך ביבי - איפה אתה חי רבש"ע?
לצפיה ב-'אכן, רובי (הליצן הטיפש) רבילין אכן היה הבוטא ביותר שיש'
אכן, רובי (הליצן הטיפש) רבילין אכן היה הבוטא ביותר שיש
31/10/2019 | 18:20
12
לצפיה ב-'האם טומי לפיד השתלח בפרקליטות בהיותו שר המשפטים?'
האם טומי לפיד השתלח בפרקליטות בהיותו שר המשפטים?
09/11/2019 | 04:08
16
15
מותר לאיש תקשורת לבקר את מוסדות המדינה (למעשה זה תפקידה של התקשורת במדינה דמוקרטית) וזו אינה "התקפה מכפישה על המערכת שעליה הוא אמור להגן", יחי ההבדל הלא קטן בכלל.
לצפיה ב-'כן וגם נשיא המדינה השתלח בהיותו שר המשפטים'
כן וגם נשיא המדינה השתלח בהיותו שר המשפטים
09/11/2019 | 11:49
9
7
לצפיה ב-'שקר! בריאיון הנ"ל מפופוליטיקה הוא עוד לא היה שר בכלל'
שקר! בריאיון הנ"ל מפופוליטיקה הוא עוד לא היה שר בכלל
09/11/2019 | 12:53
8
12
התוכנית ירדה מהערוץ הראשון ב-1998, לפיד מונה לשר המשפטים ב-2003.
לצפיה ב-'קישור מהשבוע האחרון -'
קישור מהשבוע האחרון -
09/11/2019 | 20:16
4
10
נתניהו מגיב לסערה: "שר המשפטים ציטט את טומי לפיד". צפו
לצפיה ב-'אה, ביבי אמר! אם כך אין ספק שהכול אמת '
אה, ביבי אמר! אם כך אין ספק שהכול אמת
09/11/2019 | 20:30
3
11
מי שטוען שהוא ציטט את דבריו של יוסף לפיד בזמן שהיה שר המשפטים יתכבד ויציג את הציטוט וההקשר שבו נאמרו הדברים.

לצפיה ב-'ברור שאם אמר, הכל אמת'
ברור שאם אמר, הכל אמת
10/11/2019 | 00:29
2
10
הוא גאון פוליטי ויודע הייטב שזבלים כמוך מחכים לו מעבר לפינה וידאגו להראות את מהיימנותו, במיוחד תוכניות הסטירה, כמו זאת של שליין שמחפשים אותו מעבר לפינה ולכן אין שום סיכוי שיגיד משהו מוטעה כפי שיהיר לפיד עושה כל הזמן מרוב טיפשותו
לצפיה ב-'אה-הא... אשרי המאמין. '
אה-הא... אשרי המאמין.
10/11/2019 | 00:50
1
5
לצפיה ב-'האייקון הזה מחמיא לך, סימן שאת פוטוגנית'
האייקון הזה מחמיא לך, סימן שאת פוטוגנית
10/11/2019 | 00:57
4
לצפיה ב-'את מצחיקה כי מה שאת אומרת הוא שמותר לבקר מערכת'
את מצחיקה כי מה שאת אומרת הוא שמותר לבקר מערכת
10/11/2019 | 08:31
2
10
אב אסור לתקן אותה כשאפשר 
את חייבת להיות פוליטיקאית.
לצפיה ב-'לא, זה לא מה שאמרתי. מה שאת אומרת היא שתיקון = ניגוח פומבי'
לא, זה לא מה שאמרתי. מה שאת אומרת היא שתיקון = ניגוח פומבי
10/11/2019 | 13:45
1
8
זה כבר לא מצחיק, זה פשוט עצוב.
לצפיה ב-'בהחלט עצוב הדרישה הזו להגן על מערכת רעה בכל מצב'
בהחלט עצוב הדרישה הזו להגן על מערכת רעה בכל מצב
12/11/2019 | 16:36
2
לצפיה ב-'הבנתי, מה שאת אומרת שמותר לאיש תקשורת לבקר מוסד כשהוא עתונאי'
הבנתי, מה שאת אומרת שמותר לאיש תקשורת לבקר מוסד כשהוא עתונאי
10/11/2019 | 08:30
5
9
וכשהוא הוף להיות השר הממונה על אותו מוסד הכי טוב שישתוק ולא יתקן את העוולות עליהן התריע בכובע אחר  
הצביעות במיטבה 
לצפיה ב-'כהרגלך, לא ממש הבנת (או הבנת ובחרת לסלף את דבריי)'
כהרגלך, לא ממש הבנת (או הבנת ובחרת לסלף את דבריי)
10/11/2019 | 13:44
4
12
ודאי שמותר לאיש תקשורת לבקר מוסד שהוא עיתונאי; אם הוא נבחר ציבור הממונה על אותו מוסד ראוי ואף רצוי שיפעל למען שיפור ותיקון כל העוולות. תיקון אין פירושו כינוס מסיבת עיתונאים כדי לנגח את המוסד שהוא מופקד עליו...

ובכל מקרה, הצביעות במיטבה היא להשוות בין שר שאומר זאת בתפקיד השר הממונה לבין עיתונאי שאמר זאת בכובע עיתונאי כאילו אלה מצבים מקבילים. אין לי שום רצון להגן על יאיר לפיד, אבל במקרה המסוים הזה ההשוואה שהבאת פשוט לא תקפה. התפקיד מחייב והכובע משנה.
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחח הבנתי,הוא צריך לתקן בסתר'
חחחחחחחחחחחחח הבנתי,הוא צריך לתקן בסתר
12/11/2019 | 16:34
3
7
הצביעות היא מאוד פשוטה, לדעת שהמערכת רקובה ולדרוש להמשיך להגן עליה למרות הכל

אין לך שום רצון להגן על יהיר לפיד אבל את לא יכולה להתאפק.
העובדה היא פשוטה....אבוש שלו חשב על המערכת בדיוק מה שחשב על המערכת השר הנדון ולכן כנראה לא ממש היה מתהפך בקברו כמו שסבר בנו הכלומניק.
לצפיה ב-'לא, לא הבנת... זה לא מה שכתבתי. אבל עזבי, הרמתי ידיים.'
לא, לא הבנת... זה לא מה שכתבתי. אבל עזבי, הרמתי ידיים.
13/11/2019 | 02:26
2
4
לצפיה ב-'מעולה,כמו שצריך לעשות כשטועים!'
מעולה,כמו שצריך לעשות כשטועים!
13/11/2019 | 08:57
1
7
הלוואי והרבה היו כמוך.
לצפיה ב-'טעיתי כשחשבתי שאת אדם הגיוני שאפשר לנהל איתו דיון. לא נורא.'
טעיתי כשחשבתי שאת אדם הגיוני שאפשר לנהל איתו דיון. לא נורא.
13/11/2019 | 10:51
3
לצפיה ב-'ובהמשך למעקבנו אחרי טוויטר ומלחמתנו '
ובהמשך למעקבנו אחרי טוויטר ומלחמתנו
31/10/2019 | 09:08
9
27
במטורללי הימין ובחצר הביזנטינית של הביבי'ז :

esty segal ‏‎‏‎‏‎‏‎استي سيجال
@EstyS
"אני אומר בזהירות מתנהגים כארגון פשיעה" - וראש אגף חקירות במשטרה יודע מה זה ארגון פשיעה:
ח"כ יואב סגלוביץ' (כחול לבן), לשעבר ראש אגף חקירות במשטרה, התייחס לדברי שר המשפטים @AmirOhana על היועמ"ש והפרקליטות: "יש ממשלה בתוך ממשלה, חבורה של אנשים שמתנהלים כארגון פשיעה, והם משתמשים בכוח הפוליטי כנגד המערכת שהם אמונים עליה" • צפו בדברים שאמר ל"לפני החדשות" עם @sharonkidon
והסרטון -
לצפיה ב-'מילון מכבסת נתניהו, עוד לא בע"מ'
מילון מכבסת נתניהו, עוד לא בע"מ
31/10/2019 | 09:17
10

מילון עברי-ביביסטי לשירותכם: סיקור הוגן - שוחד מגשיות - ארוחות שף מעשה היתולי - הטרדת עד מדינה מומחה להשקעות - גוזר קופון ע״ח המדינה סוד צבאי - מכירת צוללות למצרים והחדש: יגאל עמיר הוא לא הרוצח - ההסתה נמשכת בחסות המסית הראשי.
לצפיה ב-'ועוד אחד מדליק'
ועוד אחד מדליק
31/10/2019 | 09:26
9

ME2121
[��️‍��]
Retweeted
Emilie moatti אמילי (חיה) מואטי 
[����]
@EmilieMoatti
·
כשמאה וחצי מפגינים בעד נתניהו זה ביטוי אותנטי של "מחנה הימין" אבל כשחלאה (כן כן חלאה ואתם יכולים לקפוץ לי), מרצה באוניברסיטה בישראל משקר ביודעין ומבלבל ת'מוח בהזיות מופרכות על רצח רבין לצהלות ההמון הוא מייצג רק את עצמו. עשיתי את זה נכון?

לצפיה ב-'והנה תוצרי הפה ג'ורה של יהיר נתניהו'
והנה תוצרי הפה ג'ורה של יהיר נתניהו
31/10/2019 | 09:44
6
14

<svg><g><path></path></g></svg>

לצפיה ב-'אי אפשר לפתוח את הלשלשת של נתניהו השני'
אי אפשר לפתוח את הלשלשת של נתניהו השני
31/10/2019 | 14:14
17
אבל שיהיה, ממילא הזיהום הורבלי הזה לא שווה התייחסות.
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
31/10/2019 | 14:31
4
18
לצפיה ב-'אם הייתי האבא, הייתי זורק את הדגנרט לכביש'
אם הייתי האבא, הייתי זורק את הדגנרט לכביש
31/10/2019 | 14:48
3
33
אפילו מבחינת ביבי, מדובר בנטל ולא בנכס. למרות שיש בציבור מעריצים של הערס האלכוהוליסט והבטלן הזה. ואני עוד מדבר עליו באנדרסטייטמנט.
לצפיה ב-'אלכוהוליסט? דורי בבקשה, אל תרד לרמת הימנונים-הקיצוניים דכאן'
אלכוהוליסט? דורי בבקשה, אל תרד לרמת הימנונים-הקיצוניים דכאן
31/10/2019 | 15:20
2
12
לצפיה ב-'חובב הטיפה המרה, סליחה'
חובב הטיפה המרה, סליחה
31/10/2019 | 16:56
1
14
לצפיה ב-'אני מכיר הרבהכאלה שאינם אלכוהוליסטיים כולל האשה'
אני מכיר הרבהכאלה שאינם אלכוהוליסטיים כולל האשה
31/10/2019 | 17:19
16
שאני ישן לידה תמיד.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ