לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85908,590 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'צרות של עשירים'
צרות של עשירים
24/01/2020 | 01:41
11
58
הנסיך הארי ורעייתו, מייגן מרקל, החליטו לעזוב את בית המלוכה הבריטי ולפצוח בחיים "רגילים" בקנדה.
יש שטוענים שההחלטה על הצעד הקיצוני היא פרי מוחה הקודח של מייגן, שלא 'הסתדרה' עם גינוני המלכות ורק רצתה לחזור לחיי הזוהר ונטולי הכתרים שהיו לה לפני נישואיה. וגם אם כן, הרי שאלמלא רצה בכך הנסיך הארי, מין הסתם הדברים היו נראים אחרת.
הארי ומייגן ספגו לא מעט ביקורת על התנהלותם, בעיקר מייגן, העיתונים לא חסו עליה והבריטים לא הסתירו את מורת רוחם מכך שהיא הבחירה של הארי.
אם חשבו בני הזוג שעזיבת הממלכה למדינה אחרת, קנדה, תעצור את סחף הביקורת, הרי שטעו טעות מרה.
מייגן נצפתה השבוע יוצאת לטיול עם ארצ'י והכלבים שלה, הרחק מסבתא, כשארצ'י מוחזק במנשא לתינוק. צלמי הפפראצי תפסו את הרגע שבו רצועת הכתפיים הימנית של המנשא היוקרתי שלה נשמטה מכתפה, כך שארצ'י נראה נשען על החזה של אמו בצורה עקומה.
נו, והתגובות לא איחרו להגיע, הארס והרעל מיהרו להישפך.
אני תוהה אם מי מכותבי התגובות לא חווה מקרה דומה, אך מאחר והם אינם נסיכים או דוכסים, אולי להם "מותר"? להם זה "בסדר"?

לאור כל הכתבות שמתפרסמות בעניינם של בני הזוג הארי ומייגן אני מסיקה שחיי ההַנְּסִיכוּת אֵינָם זוהרים ונעימים בכל רגע נתון.
ולכן, אִם יִקָּרֶה בְּדַרְכִּי נסיך, לא בטוח שאיעתר ��

לצפיה ב-'אני בטוח הייתי נעתר לנסיכה, בלי שום היסוס'
אני בטוח הייתי נעתר לנסיכה, בלי שום היסוס
24/01/2020 | 09:33
28
למשל נסיכה כמו קייט מידלטון, הייתי הולך אחריה באש ובמים, בהנחה שלא בדיוק יורד גשם. למעשה אני וקייט מידלטון כבר 50% ביחד - אני מסכים.
הבעיה שנראה לי שאשתי חושבת אחרת, ולך תתווכח עכשיו עם האשה אם כדאי לך ללכת עם נסיכה או לא כדאי.
לצפיה ב-'היא ידעה בדיוק עם מי היא מתחתנת ומה מצופה ממנה'
היא ידעה בדיוק עם מי היא מתחתנת ומה מצופה ממנה
24/01/2020 | 10:32
3
30
היא רצתה להתחתן עם נסיך מליונר,סימנה מטרה(הראו פעם משהו שהיא כתבה בשנות הנערות שלה על כך שהיא תתחתן עם הנסיך....)  ולאחר מכן עשתה כל שביכולתה להפריד אותו מהמשפחה עלמנת להנות גם מהכסף וגם מהמעמד וגם מהחופש לעשות מה שבא לה.

יש מישהו שבאמת חושב שיש איזה שמץ של משהו בזה שהם יצאו מבית המלוכה?
את המליונים שלהם יש להם, את הכסף שאבוש מעביר לו על חשבון העם הבריטי המופרע שמוכן לממן את כל המשפחה הזו יש להם
כבר עכשיו הם גרים בבית מפואר ביותר בקנדה כשהאבטחה שלהם כנראה תיפול על משלם המיסים הקנדי שממש לא מרוצה מכך והם לא מתכוונים לשלם על זה בעצמם.
את המליונים הבאים הם ירויחו רק בגלל הקשר למשפחת המלוכה.
ההרצאות תהיינה בגלל המשפחה ולא בגלל שהוא ג'ינג'י חמוד והיא שחקה פעם באיזו סידרה וכמה סרטים לא נחשבים.
כל העסקים ושיתופי המפעולה יהיו בגלל המשפחה המלכותית.
ןעכשיו את מוזמנת להכתיר גם את תגובתי כארס כי היא הרי לא תואמת שלך המפקדת.
לצפיה ב-'זכותך לדעתך'
זכותך לדעתך
24/01/2020 | 13:14
2
30
את מזמינה אותי? פששששש
תורידי, ומהר, את לחלוטין טועה בי.
ראשית, אינני זקוקה להזמנה כדי להגיד את דבריי,
שנית, אינני מכתירה, אני מציינת עובדות,
ואת? תנחתי מהר, כי ככל שתעופי על עצמך גבוה יותר כך הנפילה תהיה יותר כואבת ואף עלולה להיות קטלנית.

חסידת אומות עולם, לא ממש, אבל קרובה 
חחחחחחחחחחח

לצפיה ב-'אני חושבת שאת כל מה שכתבת לי את צריכה לכתוב לעצמך'
אני חושבת שאת כל מה שכתבת לי את צריכה לכתוב לעצמך
24/01/2020 | 16:59
1
28
אבל בעצם...התחושה שלי היא שאת כבר אחרי
עפת על עצמך ואז נפלת וגילת שאת בסך הכל אישה מנהריה(אף אחד לא באמת חי במקום כזה אם הוא לא חייב ) שמנהלת בפורום בחינם 
לצפיה ב-'עפיפונים, עפים עפים'
עפיפונים, עפים עפים
24/01/2020 | 18:15
28
עפתי, עופפתי,נפלתי, וקמתי, גדולה וחזקה, ויודעת בדיוק את מקומי בחיים.
וחיה בנהריה כי זו העיר שבה נולדתי, שבה נולדו לי ילדיי, שבה בניתי את ביתי ואת חיי.
עיר מהממת שמעולם לא שקלתי לעזוב, על כל הטוב והפחות טוב שבה.
ובואי תגידי לכל כ 60,000 תושבי נהריה שהם חיים בה רק כי הם חייבים.

אה, כן, ומנהלת פורום חינם בתפוז.
וואלה, בהתנדבות.
בלי שום תמורה ורק עם "בונוסים" בדמותך ובעוד כמה דמויות.

ואת? מה את? מי את?
אבל בואי, אל תעני, אני יודעת.
וגם כי אני לא באמת מעונינת לדעת מעבר למה שאני יודעת.
"את לא מענינת אותי, את משעממת אותי"

לצפיה ב-'אגב ענייני זוהר נטולי הכתרים -'
אגב ענייני זוהר נטולי הכתרים -
25/01/2020 | 07:38
2
20
גם חיי הזוהר קשים מאוד. תשאלי את אביבית בר-זוהר, הפרחה המושלמת או באמריקאית יומיומית - בימבו - או הפרחה האוניברסלית, זו עם התחת הענק והלא מידתי, הקרדשיאן - להקפיד להצטלם מדי יום, לדאוג ללבוש את מה שצריך, לעורר שערוריות כאלו ואחרות, וכמובן - לגבות את כל הכספים תמורת שיווק פריטים חסרי ערך, וכן לנסות להתחמק בעורמה ממס הכנסה, ראה משפ' רפאלי כדוגמה.
לצפיה ב-'מלכות VS לשווע לתשומת לב'
מלכות VS לשווע לתשומת לב
25/01/2020 | 08:19
1
24
יש הבדל 1
כל אלו שהזכרת עושות זאת מבחירה, מתוך רצון בהרבה דקות תהילה, מתוך רצון עמוק לא להישכח מהתודעה הציבורית.
בני המלכות עושים זאת מתוקף תפקידם ואין להם שום say.
עד שהגיעו מייגן והארי והחליטו ש "NO MORE".

אני מאמינה שבתקופה הקרובה ימשיכו הפאפאראצי'ז לשעוט אחריהם, הצהובונים יספרו ויתעדו, אבל ככל שיחלוף הזמן והזוג יתנהל בשקט משפחתי, כך גם הענין בהם ילך וייעלם.

והארי, מין הסתם, לעולם ייזכר כנסיך שוויתר על הירושה המלכותית למען אהבת חייו.
בדיוק כמו קודמו, אדוארד השמיני, שבשנת 1936 ויתר על הכתר למען נישואיו לחברתו הגרושה ואליס סימפסון.

לצפיה ב-'אם הרכילויות שקראתי נכונות'
אם הרכילויות שקראתי נכונות
26/01/2020 | 07:52
18
אז מייגן כן רצתה להיות נסיכה מאז ומתמיד.
היא התחתנה בגיל 36, לא ילדונת בת 20 כחמותה המתה, וידעה היטב לאן היא הולכת.
זה הכל מבחירה חופשית לגמרי.
ויש הטבות בלתי רגילות למי שבוחר להיות ויליאם וקייט או הארי ומייגן, וזה גם מבחירה חופשית לגמרי.
ההבדל, אם בכלל, נמצא בחשיבות התרבותית, הכלכלית והחברתית:
אצלנו העיסוק בזוג ה"מלכותי מהתחת" מעורר ריב ומדון, באנגליה העיסוק הבלתי נדלה שלהם בבית המלוכה מוביל בראש ובראשונה להצלחת תעשיית התיירות, תעשיית האופנה הבריטית [ אתמול צפיתי בשעה שלמה שהוקדשה ללבוש של בנות בית המלוכה ולשגשוג של בתי עסק בריטיים בעקבות הלבוש שלהן], יש אומרים גם לסוג של "איחוד לאומי" ובהחלט ליחסי החוץ של האימפריה שאיננה עוד.
אביבית בר זוהר תורמת רק לחשבון הבנק שלה וליהירות הריקנית של עצמה, לנרקסיזם שבעתיד יהפוך לפאתטי ודוחה, עת היא גם תעלם לגמרי מהתודעה הציבורית.
לצפיה ב-' קובי בראיינט, גדול הכדורסלנים נהרג בתאונת מסוק '
קובי בראיינט, גדול הכדורסלנים נהרג בתאונת מסוק
26/01/2020 | 22:54
2
16
ביחד עם 4 בנותיו. אחד מגדולי הכדורסלנים בכל הזמנים נהרג בתאונת מסוק (התרסקות). כרגע אין הרבה מה להוסיף פרט לכך שאשתו נשארה לבד. עצוב.
לצפיה ב-'אבל בעולם הספורט '
אבל בעולם הספורט
27/01/2020 | 14:42
6
כוכב העבר האגדי של הלייקרס ואחד השחקנים הגדולים בתולדות ה-NBA נהרג בהתרסקות מסוק. גם בתו ג'יאנה ושבעה אנשים נוספים לא שרדו.

ג'יאנה, תלמידת כיתה ט', נחשבה לכישרון גדול בכדורסל והכינוי שלה היה "בלאק ממבסיטה".
לצפיה ב-'זו טרגדיה'
זו טרגדיה
27/01/2020 | 17:19
1
ורק לשם ההבהרה, רק אחת מהבנות נהרגה. לא שזה מנחם מישהו. 
לצפיה ב-'מקס אדלשטיין בן ה-12 נהרג לאחר שנפל מקומה חמישית'
מקס אדלשטיין בן ה-12 נהרג לאחר שנפל מקומה חמישית
25/01/2020 | 09:05
4
32
מקס אדלשטיין, בן 12 וחצי מאשדוד, נפל? קפץ? אל מותו, לא לפני שהעלה בסטורי באינסטגרם: "נמאס לי מהחיים".
אני מניחה שה"תכנית" ביעבעה בו לאורך זמן,
שאלו שהיו סביבו בבית הספר ראו, ידעו, חשו.
אבל האם מישהו קם ועשה מעשה?
מישהו ניסה למנוע את הבריונות שכנראה הופעלה נגד הילד?

והילדים, הם בכלל מבינים את משמעות ההתנהגות שלהם?
הם חושבים שלקלל ולהוריד לילדים זה מגניב, או לרדת על הדת של הילד זה מגניב!
איפה היו המורים????
איפה היו ההורים?
איפה הורי אותם ילדים בריונים?

אנו חיים בחברה מאד אלימה שמתחילה בראש הפירמידה ומשרישה את ערכיה הפסולים לדורות הבאים.
עצוב, פשוט עצוב ונורא, כי אלו פני הדור הבא שלנו ☹

לצפיה ב-'כן, ברור...ביבי אשם'
כן, ברור...ביבי אשם
25/01/2020 | 10:12
8
לצפיה ב-'האימא התראיינה בחדשות ואמרה שהוא היה מאוד חברותי'
האימא התראיינה בחדשות ואמרה שהוא היה מאוד חברותי
25/01/2020 | 15:49
21
כנראה, כפי שאופייני למנטליות, הוא ידע להסתיר טוב את מה שעובר עליו.
לצפיה ב-'קצת לחשוב לפני שיורים מילים'
קצת לחשוב לפני שיורים מילים
25/01/2020 | 16:36
30
ד"ר שרון ברנר MD
מומחית ברפואת משפחה

"עצוב כואב ולא נתפס .
טיפה של מחשבה ואכפתיות ואולי אולי מקס עוד היה איתנו 
ה"הומו" שהרבצתם לו במסדרון היום, התאבד לפני כמה דקות. 
הילד שקראתם לו צולע,עובד כל לילה כדי לתמוך במשפחה שלו. 
הילדה הזאת שדחפתם באותו היום,מתעללים בה בבית. 
הילדה הזאת שקראתם לה שמנה,מרעיבה את עצמה.
הזקן שצחקתם על הצלקות שלו,לחם בשביל המדינה שלנו. 

אתם חושבים שאתם מכירים אותם.
נחשו מה? אתם לא!

תעבירו הלאה אם אתם נגד בריונות.
תעבירו אם יש לכם "
#גם_אני_נגד_ביריונות
לצפיה ב-'בפורום קריאת ספרים על עיתון 'הארץ''
בפורום קריאת ספרים על עיתון 'הארץ'
26/01/2020 | 07:46
19
כותבת אחת בשם רחל אליאור, פרופסורית מכובדת באוניברסיטה העברית, שטענה במרץ רב, כי ביקורות "שוחטות" של יצירות פוגעות ב"אדם שמאחורי היצירה", שכותבים ומבקרים ששים לפגוע, להעליב ולהשפיל יוצרים, ולדעתה זה בגלל א-כיבוש, ר"ל זה התחיל ככל הנראה עם מפעל ההתנחלויות ב- 1967.
אלימות ובריונות היו תמיד בבתי הספר. גם אני זכיתי ללעג ולביקורת חריפה עד כדי הטרדה מינית אם לא למעלה מזה בגלל שלמדתי בלט, כנראה הייתי נשי. הנורא מכל, גם בבית לא בדיוק תמכו, אלא אבי עצמו לעג לי כל הזמן.
כמה פעמים הודעתי על רצוני להתאבד [ הצחקתי את אמא שלי, הצחקתי את חברה של אמא שלי ], לא התאבדתי בסוף.
צריך תמיד לחקור לעומק, ואגב, מי שממש רוצה להתאבד בסופו של דבר גם מתאבד.
לצפיה ב-'האסירה שהסעירה את המדינה'
האסירה שהסעירה את המדינה
21/01/2020 | 07:58
52
118
ברוסיה נמצאת בכלא נערה צעירה שנתפסה כשבחזקתה 9.5 גר' חשיש, נשפטה וגזר דינה נקבע על 7 שנות מאסר.
מין הסתם העונש אינו מידתי, יש מקום לערער ולעשות כל שניתן כדי להפוך את פסק הדין או לפחות להביא להפחתת העונש.
אממה? בישראל, ראש הממשלה בכבודו ובעצמו נרתם למאבק על שחרורה של נעמה יששכר....
המשך>>
ברוסיה נמצאת בכלא נערה צעירה שנתפסה כשבחזקתה 9.5 גר' חשיש, נשפטה וגזר דינה נקבע על 7 שנות מאסר.
מין הסתם העונש אינו מידתי, יש מקום לערער ולעשות כל שניתן כדי להפוך את פסק הדין או לפחות להביא להפחתת העונש.
אממה? בישראל, ראש הממשלה בכבודו ובעצמו נרתם למאבק על שחרורה של נעמה יששכר. הוא הבטיח להשיבה הביתה וכל המדינה כמרקחה סביב העניין.
כבר כתבתי, מיד עם פרסום הפרשה ומעורבותו של נתניהו, שהרי אם וכאשר יושג איזה הסדר עם הרוסים, יהיה לו מחיר, כי הרי פוטין לא יעשה מעשה מטוב ליבו בלבד.
והנה הגיע העת ואפשר לומר שהושג הסכם, לכאורה, בענינה של נעמה: יוסדרו המחלוקות בנושא בעלות, תכנון ובנייה סביב "חצר אלכסנדר" בירושלים, שבו נמצאת משלחת הכנסיה הרוסית.
אז מה היום משלשום? כי הרי הבקשה אינה חדשה ועד כה בישראל לא ששו לקבל את הדרישה. כעת, נתניהו שוקל להיענות לה.
ואני תוהה אם רק זה, כי אחרת, מדוע התבקשה אמה של נעמה לשמור על פרופיל נמוך??
ובחדשות הבוקר זה עתה (06:00) מטעמו של נתניהו נמסר כי האירוע יסתיים שלא במסגרת עיסקה אלא במסגרת הבנות.
אין ספק, הוא יודע לכבס מילים.

ואני לא יכולה שלא לקחת את הדברים ולא להתייחס לנעדרים והשבויים שלנו
נעדרי צה"ל שגורלם עדיין לא ידוע
זכריה באומל, יהודה כץ וצבי פלדמן, נעדרי קרב סולטן יעקב,
הנווט רון ארד,
וגיא חבר שיצא ב-1997 מבסיס בגולן ונעלם

ומה לגבי חללי צה"ל שגופותיהם מוחזקות בידי חמאס?
סגן הדר גולדין ז"ל וסמ"ר אורון שאול ז"ל

ומה בענינו של אברה מנגיסטו, אזרח ישראלי נעדר. הלוקה בנפשו, שחצה את גדר המערכת לתוך רצועת עזה, באזור חוף זיקים, ב-7 בספטמבר 2014, ומאז גורלו לא נודע

מה נעשה בעניינם של אלו ואיפה נתניהו עם כל כוחו ועצמתו ומדוע הילדים האלו לא בבית???

אני באמת חשה חמלה אל נעמה ובני משפחתה אבל יסלחו לי כל מי שבתום הקריאה של פוסט זה יתכוונו לשלוח חיצים מורעלים, נעמה בחורה בוגרת שלקחה סיכון מיותר ומשלמת מחיר.
לעומתה, בבית, בישראל, יש 8 משפחות שלא יודעות מה עלה בגורל יקיריהן ומחכות שנים ארוכות שמר "אני אמוטט את החמאס" ישיב את בניהם הביתה.

אני חושבת שקצת איבדנו פרופורציות ☹
לצפיה ב-'פינת הטוויטר - הפעם רקלין הדפוק'
פינת הטוויטר - הפעם רקלין הדפוק
26/01/2020 | 09:23
1
14

<svg><g><path></path></g></svg>
אני קוראת מכאן לבני גנץ, ככה להוציא את שמעון פיתה? אין לך לב? איך תהיה ראש ממשלה אם אתה עושה את מה ששמעון אמר חמש דקות קודם שלא תעשה ?
Quote Tweet
לצפיה ב-'לא שווה התייחסות'
לא שווה התייחסות
27/01/2020 | 06:03
6
באמת, כזה מתלהם, בכזה נומך, פלא שהימין זוכה לכאלו תגובות אם אלו המודלים שלו?

לצפיה ב-'תראו את הסרט ג'וקר'
תראו את הסרט ג'וקר
23/01/2020 | 18:12
5
28
ראיתי אותו במשך יומיים, באיחור אופנתי של כמה חודשים. גם למי שלא התחבר לסרטים המקוריים של באטמן משנות ה-90 ולסרטים היותר חדישים (אני רק לישנים, עם מייקל קיטון), מומלץ ביותר. יש שם תמות כבדות משקל: משפחה, אלימות, מחלות נפש וצדק חברתי. רק שאלה למי שראה, כי לא הבנתי: ארתור פלק (השם של ג'וקר בסרט) נראה מעורב בתחילתו של קשר רומנטי עם סופי, שכנתו בבניין. בהמשך היא מתייחסת אליו כאילו הוא אדם זר. מה רצו התסריטאים שנסיק- שהכל התרחש בדמיון שלו, שיש לה בעיות זיכרון או שזה נשאר פתוח? או שזה אולי סתם חור בעלילה? 
לצפיה ב-'סרט מדהים,אחד הטובים,ראיתי אותו מזמן ועכשיו הוא הגיע'
סרט מדהים,אחד הטובים,ראיתי אותו מזמן ועכשיו הוא הגיע
24/01/2020 | 10:35
2
24
ל-VOD של יס ואני אראה אותו שןב.

ואכן בקשר לשאלה שלך, הכל היה בדמיון שלו.
לא היה בינהם שום קשר, אני כבר לא ממש זוכרת אבל מראים לקראת סוף הסרט איך בעצם הכל היה מדומיין והיא לא באמת נמצאת איפה שהוא דמיין אותה.
לצפיה ב-'מעניין מה שאת אומרת, לא שמתי לב'
מעניין מה שאת אומרת, לא שמתי לב
24/01/2020 | 16:45
1
25
אם הכל התרחש בדמיון, זה אפילו עושה את הסרט לעוד יותר טוב ממה שחשבתי. בכל מקרה, חואקין פניקס ודה נירו אדירים. ולגבי הבמאי, טוד פיליפס: הוא בהחלט עלה בשנים האחרונות לליגה של הגדולים. פעם הוא עוד ביים קומדיות טפשיות כמו רוד טופ, סטארסקי והאץ' (לא הסדרה המקורית, אלא סרט הרימייק מ-2004) וסרטי "הנגאובר". אחרי כלבי מלחמה מלפני כמה שנים, הוא שינה כיוון ועכשיו הוא מועמד לאוסקר, לתפקיד הבמאי הטוב ביותר. הוא גם אחד מכותבי התסריט, שנכתב בהתבסס על דמויות DC קומיקס אבל שונה קצת כדי למשוך קהלים נוספים, לאו דווקא מעריצים שרופים של הסרטים המקוריים.
לצפיה ב-'ברור'
ברור
25/01/2020 | 10:19
14
הרגע בו הבנו שזה מדומיין היה רגע מדהים.
לדעתי ההתחלה של הסרט היתה פשוט כמו סיכות מתחת לעור
הרגע הזה שהנערים רודפים אחריו ומכים אותו.
האיפזודה באוטובוס בה הוא מנסה להצחיק את הילד ואמא של הילד פוגעת בו כל כך קשה.
אתה מתחיל להבין אותו ואת הרצון שלו לפגוע באחרים.
סרט קשה ומדהים גם יחד.
לצפיה ב-'ודאי בדמיון שלו'
ודאי בדמיון שלו
25/01/2020 | 07:00
1
20
הוא סובל מסכיזופרניה, אינו מפריד בין דמיון לבין מציאות. אבל הכי חשוב - הוא לא רצח את אבי העטלף, זו נקודת מפתח, וגם התעלמת קצת מההבטים החברתיים-החתרניים שבדמות בסרט, ושככל הנראה אגדת באטמן עברה היפוך חתרני לגמרי.
לצפיה ב-'בדיוק, אריק'
בדיוק, אריק
25/01/2020 | 17:16
14
במקור, הג'וקר הוא הרוצח והארכי פושע. פה, מתברר שהוא שה תמים ביחס למפגין שביצע רצח. אבל,ברור לך שאם זו הייתה המציאות האמיתית, הוא היווה השראה לרוצח ויכול היה להפוך לשותף לדבר עבירה.
לצפיה ב-'טיפונת של פרופורציות -'
טיפונת של פרופורציות -
18/01/2020 | 11:00
44
58
סדרי עדיפויות:
תקציב המטוס של ביבי - 729 מיליון שרל.
תקציב סל התרופות של ישראל - 500 מיליון שקל.
המשך>>
סדרי עדיפויות:
תקציב המטוס של ביבי - 729 מיליון שרל.
תקציב סל התרופות של ישראל - 500 מיליון שקל.
וזה כל הסיפור.
הישר מטוויטר - 
אבישי מתיה
@Benadam2019
לצפיה ב-'צרות עם בזק'
צרות עם בזק
17/01/2020 | 18:41
9
29
ביום חמישי האחרון נוצרה תקלה, לאחר שקיבלתי מחשב חדש. הראוטר יצא מסינכרון ולא הצלחתי להשיב אותו. הגעתי לתשתיות, ונציגה עם מוח של יבחוש הסבירה לי שטכנאי כתב לפני חודשיים שדרוש חידוש אינסטלציה, חודשיים אחרי שהתלוננתי על בעיה בעלת אופי דומה. להמלצה הזאת אין שום משמעות, זה כמו שאגיד שבזק צריכה להחליף את כל העובדים. אחרי שהסברתי לה את מה שאני חושב על האמירה, היא הפנתה אותי למישהו יותר בכיר. הוא ניסה ונכשל בהחזרת הראוטר לתקנו ותיאם איתי טכנאי לשלישי בבוקר. הבעיה היא, שאני צריך את האינטרנט לעבודה (גם לתפוז, אבל את זה לא אמרתי). בכל מקרה, הסברתי שמדובר בדחיפות מקסימלית אבל אין להם קודם. יש דרך לצרף רשת אחרת שהיא לא שלי ולהתלבש עליה? שאלתי שכן והוא הסכים עקרונית, כי העבודה שלו היא לא מול המחשב רוב הזמן, הוא מאמן כושר וריצה.
לצפיה ב-'אתה צריך את הסיסמה שלו של ה-Wi-fi, אך לא בטוח שיהיה לך קליטה'
אתה צריך את הסיסמה שלו של ה-Wi-fi, אך לא בטוח שיהיה לך קליטה
17/01/2020 | 20:29
4
16
מקסימלית
לצפיה ב-'לא עזר, לצערי'
לא עזר, לצערי
18/01/2020 | 16:57
3
14
אין להם אפשרות לסנכרן את הראוטר בלי גישה מרחוק.
לצפיה ב-'האם אתה יכול לגלוש מהסלולרי שלך ע"י ה-Wi-fi שלו?'
האם אתה יכול לגלוש מהסלולרי שלך ע"י ה-Wi-fi שלו?
18/01/2020 | 17:37
2
7
לצפיה ב-'מסוגל'
מסוגל
18/01/2020 | 18:43
1
17
עם זאת, לצרכי עבודה מדובר במשהו ממש מפגר. גלקסי J56. "למרבית המזל" אני עסוק עם אמא שלי ולא עובד כפי שהייתי צריך, ועם זאת- אני מצפה שכחברה מסחרית יקחו אחריות ויסייעו לי במהירות הדרושה. אחרת, למה אני צריך אותם? יש חברות נוספות.
לצפיה ב-'אם כך, אתה אמור גם לקלוט דרך המחשב ללא כל סינכרון של ראוטר'
אם כך, אתה אמור גם לקלוט דרך המחשב ללא כל סינכרון של ראוטר
18/01/2020 | 21:45
5
לצפיה ב-'אם יש לך בטלפון אינטרנט תוכל להתחבר בקלות לרשת עצמה'
אם יש לך בטלפון אינטרנט תוכל להתחבר בקלות לרשת עצמה
18/01/2020 | 20:44
3
22
ולגלוש.
איך עושים את זה? אין לי מושג. אני רק יודע שזה אפשרי.
חפש ביוטיוב.

ולדעתי אתה לוקח קשה את העניין הזה,
ולא יודע, יש לי הרגשה שאתה לא בנאדם כל כך נחמד.

לצפיה ב-'אנסה ליישם את המלצותיך'
אנסה ליישם את המלצותיך
19/01/2020 | 18:20
2
20
ע"ס מה הסקת שאני לא אדם נחמד? אני אולי קצת בלחצים מהסיפור של אמא שלי, אבל לא יותר מזה.
לצפיה ב-'כי קראת לנציגה בשם לא נחמד.'
כי קראת לנציגה בשם לא נחמד.
21/01/2020 | 12:58
1
15
לא משנה באיזה לחץ אתה נמצא,
כדי שיטפלו בך כמ ושצריך,
תהיה נחמד ואסרטיבי...
אם לא תהיה נחמד, אתה לא תגיע לשום מקום כאשר תצטר שיעזרו לך.

יכול להיות שאתה נוטה להתעצבן מהר, ולכן רוב הדברים אצלך זזים לאט.

סדנה לעצבים יכולה לעזור.
לצפיה ב-'לא קראתי לה כך בפנים'
לא קראתי לה כך בפנים
21/01/2020 | 18:19
13
דיברתי איתה בשיא הנחמדות. כשראיתי שלא עזר לי, עברתי לטון אסרטיבי שלא כלל קללות או איומים. בכל מקרה, העניין הסתדר הבוקר.
לצפיה ב-'אפילו ים המלח צריך להתחיל לדאוג למקומו'
אפילו ים המלח צריך להתחיל לדאוג למקומו
19/01/2020 | 06:32
2
25
אני לא צופה בשידורים החיים של האח הגדול וחייבת להודות, שגם השידורים הערוכים מתישים אותי.
מזלי הוא שהם מוקלטים ואני יכולה לראות אותם "בתשלומים" או לפרוש באמצע ולוותר.

ככל שראיתי עד יום חמישי, הפעם התעלתה על עצמה ההפקה באיסוף חומר אנושי שלו היו משאירים אותו בתוך איזה כלוב בחוץ, אפ'חד לא היה בא לראות מי הם ומה הם.
גם אם היו מפרידים כל אחד, כותבים שם ותכונות, אני בספק גדול אם היו מתענינים.

מה זו הרמה הנמוכה כל כך?
ולמה יש מי שחושב שאם שפתו גבוהה, הוא מייד מתרומם מהנומך?
אני לא מתכוונת לכתוב על כל מתמודד בנפרד, פשוט, חבל לי על האותיות ומאמץ ההקלדה.
אני לא יודעת מתי אצפה בהקלטה של אתמול, אם בכלל, אבל אם כן, אני מקווה שהרמה תצליח להתרומם מעט. כי אם ממשיכים ככה, ווי ווי, אפילו ים המלח צריך להתחיל לדאוג למקומו.

לצפיה ב-' האם העלאת מפלס הכינרת תציל גם את ים המלח?'
האם העלאת מפלס הכינרת תציל גם את ים המלח?
19/01/2020 | 13:32
1
18
תעלים את הבולענים ותחזיר אותו למה שהיה כשהיינו ילדים?

נ.ב. סליחה מראש שאני לא משיב לרמת שייח שגדלת עליה בבית ספרך ובמקום מגורייך.
לצפיה ב-'רמת שייח' או רמת שיח?'
רמת שייח' או רמת שיח?
21/01/2020 | 07:17
5
לצפיה ב-'זה ההומופוב, האולטראימני שיושב במשרד '
זה ההומופוב, האולטראימני שיושב במשרד
12/01/2020 | 00:16
64
199
החינוך ומונה על ידי רה"מ המואשם בעבירות פליליות -

המשך>>
החינוך ומונה על ידי רה"מ המואשם בעבירות פליליות -

לצפיה ב-'תראו את הנספח'
תראו את הנספח
12/01/2020 | 21:22
6
39
סדרה של הוט, בת 10 פרקים, מתוכם שמונה כבר שודרו (אני בשביעי). סיפור המסגרת : אבשלום, מוזיקאי שמקבל מאשתו הודעת פתע שהיא מתמנית לנספחת העלייה של ישראל בצרפת. מבחינתה, מדובר בחזרה הביתה לפאריז, חבירה מחודשת למשפחה ובסגירת מעגל. מבחינת אבשלום בעלה, מדובר בסיוט מתמשך ובהתחלה מחדש של משהו לא ידוע. הכי קשה זה לבן, אורי, שמבין כי גם בגן יש קשיים ושעליו להסתגל למציאות שנכפתה עליו בעל כורחו. אלי בן-דוד, יוצר הסדרה, מעולה כאבשלום וכנ"ל אלואיז גודה, שמשחקת את אשתו אנאבל. פנטסטי וממשיך את גל הסדרות הישראליות שמצטלמות בחו"ל, כמו המדרשה בעונה 2 ובשבילה גיבורים עפים. מי יודע, אולי תהיה מועמדת לפרס בינ"ל כלשהו. הלוואי.
לצפיה ב-'אינני אוהב סדרות ישראליות "רציניות"'
אינני אוהב סדרות ישראליות "רציניות"
13/01/2020 | 20:34
5
20
אני בעניין ה-לייט, כשזה טלוויזיה או סרט.
לצפיה ב-'זאת דרמה קומית'
זאת דרמה קומית
13/01/2020 | 21:10
4
20
בסדר, איש איש וטעמו כידוע.
לצפיה ב-'לפי התקדימונים [ פרומואים ] הקומי משם ןהלאה'
לפי התקדימונים [ פרומואים ] הקומי משם ןהלאה
14/01/2020 | 09:03
3
8
לצפיה ב-'שני הפרקים האחרונים כמעט ולא קומיים בכלל'
שני הפרקים האחרונים כמעט ולא קומיים בכלל
17/01/2020 | 16:33
2
14
בכל מקרה, אני אוהב שסדרות וסרטים מבוססים על סיפור אמיתי. זה הופך אותם ליותר אותנטי. כמובן, שכמו בכל דרך ביטוי, צריך לדעת איך להעביר את הסיפור, כלומר לחשוב איך ייקלט בעיני זר. יש משפט באנגלית: "לא משנה מה אמר ג'ון למרי אלא מה הבינה מרי מג'ון".
לצפיה ב-'זה משפט מפתח לכותבי פרוזה ושירה, לחוקרי היסטוריה'
זה משפט מפתח לכותבי פרוזה ושירה, לחוקרי היסטוריה
17/01/2020 | 22:12
1
12
ולמומחי תעמולה א-לה- כל הנמפלגות כיום.
לצפיה ב-'בדיוק, אריק'
בדיוק, אריק
18/01/2020 | 20:29
12
אתה צריך להיות מסוגל לתקשר (דרך טקסט כתוב, מצולם או אחר) עם כל אדם, שיכול מעוניין לצרוך אותו. לא רק עם עצמך. כשלמדתי קורס מדיה חברתית, אחד המדריכים שינן לנו כל שיעור "להיות עם כובע הצרכן על הראש". כלומר, לשים את עצמך בנעלי האדם שמעוניין בשירותי העסק שלך: במה הוא מעוניין, באיזה אופן, מה מניע אותו ובעזרת מפתחות אלה, תגדיל את הסיכוי להגיע אליו.
לצפיה ב-'אז האויב השבוע הוא עו'ד ינון. הפור נפל מכיון'
אז האויב השבוע הוא עו'ד ינון. הפור נפל מכיון
12/01/2020 | 14:41
1
55
שכנראה הוא הולך להחליט החלטה שלא באה לביבי טוב בעין.
אז:
המשטרה
המפכ'ל
עדי מדינה
הפרקליטות
שי ניצן
מנדלבליט
עו'ד ינון.
כל אלו עד כאן.

עוד צפויים לנו:
וועדת הכנסת
בג'ץ
בית המשפט
שב'ס
נציב השב'ס
פסיכולוג הכלא
וועדת השחרורים
נשיא המדינה.

שלא תגידו שאין למה לצפות.
היידה ביבי, הרדיפה אחריך מגמדת את דרייפוס והופכת את הפרוטוקלים של זקני ציון לעובדה אמיתית יחסית למה שטופלים עליך.
יאללה תיעלם לנו מהחיים הציבוריים ויפה שעה אחת קודם. ראה איזה נזק גרמת למדינה ואיזה נזק גרמת לשמך.

לצפיה ב-'יומה הראשון של הממשלה שבדרך'
יומה הראשון של הממשלה שבדרך
13/01/2020 | 06:45
41
מביאה לכן מאמר של אמיר אורן.

זה הסרטון המתאר מציאות מפחידה ומוקרן בחדשות לערך אחת לשנה: אדם, ולעתים זוג, הנוהג בכביש המהיר נגד הכיוון הנכון, טוען שהוא בסדר וכל האחרים שסביבו - לא. זה עלול להסתיים בתאונה קשה, לו ולחפים מכל עוון הנקלעים בדרכו.
הפעם הנוהג נגד הכיוון, ללא בלמים, יושב ליד הגה של אוטובוס שעליו עוד יותר מ-30 נוסעים, השותפים - בשתיקה או בעידוד - לנסיעתו הדורסנית נגד שוטרים, פרקליטים, יועצים משפטיים וכל מי שאינו סוגד לו. למראה שוטר תנועה המסמן לו לעצור ורושם לו דוח, משחק בנימין נתניהו את תפקיד קורבנו של קיפוח ודאי, כי אשת השוטר היא שופטת תעבורה.
לצפיה ב-'סופות ברחבי ישראל, מה קורה פה?'
סופות ברחבי ישראל, מה קורה פה?
09/01/2020 | 16:43
20
31
מקווה שאיש כאן (כולל הנציגה שלנו בנהריה) לא ניזוק פיזית וחומרית מההפצות ושבעתיד, הרשויות יהיו יותר ערוכות למקרים כאלה.
לצפיה ב-'נהריה'
נהריה
10/01/2020 | 06:35
19
28
אחרי יום קשה במיוחד, בו איבדנו את אחד מתושבינו בטביעה, העיר נראית אחרי פוגרום.
אין לי שום מילה אחרת לתאר את המצב.

בלילה שבין רביעי לחמישי לא יכולתי לשוב אל ביתי. העיר נהריה היתה נצורה.
ישנתי אצל בתי ורק בבוקר חמישי, באמת עם חשש כבד, חזרתי לנהריה.
והמראות היו לא פשוטים, זה עשה צביטה גדולה בלב ועצב.

טורי מכוניות שטבעו בנהרות שזרמו נותרו כ"מזכרת" בכניסה לנהריה - לשני הכיוונים.
הצומת המרכזית הרוסה ונדמה כמו עברה מתקפת טילים.
הכבישים כולם ניזוקו קשות ועוד לא דיברתי על הבתים הרבים שהוצפו, רכוש גדול שאבד, ובעלי העסקים בנהריה שנגרמו להם נזקים שנאמדים במאות אלפי שקלים.

העיר נהריה יכולה היתה להימנע מהאסון הכבד אם רק היו מטפלים בזמן בתכניות שקיימות שנים.
אבל לצערי הרב, קברניטי העיר ב 30 השנים האחרונות העדיפו להשקיע בדשא סינטטי ותותח מכוער בכניסה לעיר.

אתמול חלה רגיעה בנהריה והתמונות שראינו נחזו באשדוד.
והיום כבר צפויה השתפרות במצב.

מאחלת לכל נפגעי הסופה הקשה שפקדה את הארץ - חיזקו ואימצו!
לכל מי שפועל לסייע, ואני חייבת לציין את שכנינו הרבים, תושבי הכפרים סביבנו, המועצות והרשויות, ערבים ויהודים כאחד, שנרתמו והגיעו כדי להציל את נהריה ותושביה, המון המון תודה.
אם יש דוגמא לדו קיום וערבות הדדית, הרי היום הקשה שפקד את נהריה הוא ההוכחה לכך!!

תודה לכל צוות עובדי העיריה שהיו ברחובות, מוכנים לכל קריאה, עושים עבודה קשה בפינוי, הצלה והנגשה.

תודה לכל צוותי אנשי הביטחון וההצלה שעבדו מסביב לשעון:  משטרה, לוחמי האש, איחוד הצלה ומד"א.

ותודה ענקית לראש עירית נהריה, רונן מרלי, שפיקד ביד רמה על האירוע, מפקד אמיתי, מנהיג, שהיה בשטח, ראה, בדק, בחן, הוריד הנחיות, תיקשר עם הציבור ו"ניהל" את האירוע כדי למזער נזקים וקורבנות, כמיטב האפשר.

היום, עם שוך הסערה, מתחילה העבודה הקשה בנהריה.
לשקם את ההריסות, לסייע למשפחת ההרוג ולהבדיל אלף אלפי הבדלות, לסייע לעשרות המשפחות ובעלי העסקים שניזוקו בסערה הקשה.
החזרה לשגרה תתרחש, אבל ייקח לה זמן.

מקווה לימים רגועים לעירי האהובה נהריה.

לצפיה ב-'איך את מודה לראש העיר, שבין היתר אחראי להפקרות'
איך את מודה לראש העיר, שבין היתר אחראי להפקרות
10/01/2020 | 10:27
6
28
שבה טבע מציל נפש [ בטח יש אלוהים, קוראים לו יהווה, והוא ראה שכלכך מתוק הבחור שהציל משפחה שהחליט להרוג אותו ולקחת אותו לקהל מלאכיו ], והתיאור שהבאת בסטטוס שלך.
לצפיה ב-'סליחה?'
סליחה?
10/01/2020 | 13:12
5
32
ראש העיר נהריה אחראי למוות?
מאיפה החוצפה בכלל להעלות שאלה מהסוג הזה???
ראש העיר נהריה אחראי לכמויות הגשם הבלתי נתפסות שירדו בנהריה והטביעו את העיר?
ראש העיר נהריה שנמצא בתפקידו שנה וחודשיים אחראי למחדליו של קודמו בתפקיד שעשה כלום ושום דבר!!! במשך 30 שנים??

אני חושבת שהשאלה שלך אינה במקומה, בלשון המעטה,
ומאחלת שאף ראש עיר לא יצטרך להתמודד, בגבורה, נחישות, שכל ואחריות- יש לומר, אל מול איתני הטבע ואל מול נזקים שהותירו לו קודמיו.

לצפיה ב-'צ'ק צ'ק צ'ק'
צ'ק צ'ק צ'ק
11/01/2020 | 12:38
4
26
אני מבין מדברייך שיש בך הערצה גדולה כלפיו. מה הוא עשה במשך שנה וחצי כדי לתקן את מה שלא עשו 30 שנים, קודמיו?
את יכולה להמשיך לנסות להצדיק את ההפקרות שבאי תיקון תשתיות יסוד [ מה גם שבשנה שעברה גם היו הצפות ] ולהאשים את קומיו.
ומה זה קשור בכלל לכמויות הגשם שירדו??
ויש לי חוצפה, וזה לא חדש, את יודעת
לצפיה ב-'אתה גר בנהריה? מעורב במתרחש?'
אתה גר בנהריה? מעורב במתרחש?
11/01/2020 | 13:56
3
27
יודעת שלא ולכן, החוצפה שלך גדלה שבעתיים בניסיון שלך להטיף לי מוסר.
לא מתכוונת לשחק את המשחק שלך, לא בימים קשים אלו שעוברים על נהריה ולא בכלל.

חוצפה לבוא מבחוץ, זר מוחלט, ולטעון את טענותיך המטופשות וחסרות הידע הבסיסי.

לצפיה ב-'בכח את רוצה לריב אתי'
בכח את רוצה לריב אתי
11/01/2020 | 17:22
2
21
כידוע לך - אורח לרגע רואה כל פגע.
ןשומע לשניה מבין, שהערצתך לראש העיר עוברת את גבולות ההגיון הבריא.
האיש לא עשה בשנה וחצי כלום לתיקון, שיפוץ, שידרוג תשתיות הניקוז בעיר המוזנחות זה שלושים שנים.
יתרה מכך, לולא הלך הבחור הגיבור לעולמו, גם היה ממשיך ככל הנראה, ולכאורה  לא לעשות.
ואת נהריה אני מכיר מצויין, אבל למה לקלקל לך תובנת חינם וזעם מוסרני, המעורר גם מתים מקברם.
לצפיה ב-'"לא עשה בשנה וחצי כלום לתיקון, שיפוץ, שידרוג תשתיות הניקוז"'
"לא עשה בשנה וחצי כלום לתיקון, שיפוץ, שידרוג תשתיות הניקוז"
11/01/2020 | 18:24
1
24
עדיף היית מפסיק לכתוב הבלים ולהציג עצמך טיפש קבל עם ועולם.
אתה מכיר מצוין את נהריה? מתי היית פה לאחרונה?
מה ראית שנעשה כאן בשנה מאז שרונן  מרלי עלה לשלטון?
אה, לא היית?
אה, לא ראית שכל תשתיות הביוב בנהריה הוחלפו??
מה, לא ראית את שאר השינויים שהעיר חוותה בשנה וקצת האחרונות?
מה, באמת? אה, נו ברור, לא באת ואתה לא חי כאן ומה 'כפת לך בכלל מה קרה בפריפיה? ועוד בנהריה....

אבל עזוב, אתה סתם אורח שלא רואה כל פגע אלא בהתנהגות שלך אתה הפגע עצמו.
אני באמת סיימתי כאן את הדיון.
ממש אין לי ענין בטיפשות מבחוץ, יש לנו מספיק ממנה מבית..

לצפיה ב-'ביוב איננו ניקוז מי גשמים'
ביוב איננו ניקוז מי גשמים
12/01/2020 | 00:00
23
פעמיים כתבת טיפשות - מה שקוראים בחקר התנ"ך - מילה מנחה.
צר לי יקרה, אבל כן הייתי בנהריה, שום דבר לא ממש השתנה, א-זעלבע לכלוך ברחוב הראשי, א-זעלבע לכלוך לחופו של ים.
לצפיה ב-'קשה להאמין'
קשה להאמין
10/01/2020 | 15:21
43
אכן צריך להודות לכל מי שעזר. לצד זאת, אפשר להיערך יותר טוב בימי שגרה. סבתא שלי גרה לפני 80 שנה בכפר קטן במזרח אירופה (לפרק זמן קצר) וכבר אז, המועצה המקומית ביצעה תוכנית יזומה להטיית המים, שבועות לפני שהיה שיטפון. 
לצפיה ב-'מסתבר שמת מוות מטופש '
מסתבר שמת מוות מטופש
10/01/2020 | 20:46
10
30
הוא הצליח להציל 2 אנשים ואח"כ ראה כיסא תינוק ברכב וחשב שיש שם תינוק, צלל לחפש ונסחף לגעתון וטבע.
לצפיה ב-'גיבורים מעבר למקלדת'
גיבורים מעבר למקלדת
11/01/2020 | 01:49
9
40
מוטי בן שבת ז"ל מת מות גיבורים בעת שניסה להציל חיים.
לא חשב על עצמו וחייו אלא ראה איך משפחה נאבקת וחשב שיוכל להציל את חייהם. קפץ, ולצער כולנו, לא שרד את הסחף.

לטעון את כל הטענות הללו, כמו שנשמעו במקרה של שני הצעירים במעלית בתל אביב זו חוצפה וחוסר רגישות משוועת.

אנשים קיפחות את חייהם בטביעה בשלוליות ענק, במעלית,
בגלל סופת גשמים עזה.
מי שם מישהו להיות שופט ודיין???

מקווה מאד שאפ'חד מאיתנו לא יצטרך לחוות את רגעי האימה האחרונים של ההרוגים ולא את החיים בצל האסון למשך יתרת חיי בני המשפחות שלהם.

ודבר נוסף, יתחילו כל החכמולוגים לחשוב קצת לפני שהם משגרים את כל מה שהאצבעות שלהן מקלידות, לעיתים לחלוטין ללא אחריות!!

לצפיה ב-'תגידי, מאיפה הצדקנות וההתחסדות הבלתי נסבלות'
תגידי, מאיפה הצדקנות וההתחסדות הבלתי נסבלות
11/01/2020 | 12:42
26
בתגובתך הבלתי הראויה לשלושתינו?
האם לרגע חשבת שלא חשבנו או העלינו בדעתנו את ייסורי המתים, הטובעים והגיבורים?
איך לא תבושי לשגר הודעה כזו מבלי לחשוב שנייה לפני שיגורה! ממש ללא אחריות מינימלית
לצפיה ב-'לא נטען לרגע שהוא לא גיבור, אלא שהוא מת מוות מטופש בניסיון '
לא נטען לרגע שהוא לא גיבור, אלא שהוא מת מוות מטופש בניסיון
11/01/2020 | 15:33
3
25
למצוא תינוק שלא היה.

שני הזקנים שהוא הציל אותם מודים לו מקרב ליבם, אך אין זה קשור למוות שלו בחיפוש אחר תינוק.
לצפיה ב-'לקרוא לגיבור טיפש'
לקרוא לגיבור טיפש
12/01/2020 | 04:12
2
28
הוא ראה רכב נסחף, הוא ראה כסא תינוק ושני אנשים ברכב.
אתה מין הסתם לא היית מזנק, הוא לא חשב פעמיים וזינק.
בפעם השניה הוא לא התגבר על הסחף והבוץ.
הוא נפגש עין בעין עם נהג הרכב, שהצליח להינצל, ונסחף.
בדיעבד התברר שכסא התינוק היה ריק.
אז להגיד "מוות מטופש" זו רעות לב ועזות מצח.

ורק עוד שני משפטים לחיא
אדם שחי בלכלוך, רואה בכל לכלוך,
אדם שחי בזבל, רואה בכל זבל.
לבריאות לך!
לצפיה ב-'חחחחחח, OMG הרגת אותי מצחוק עכשיו'
חחחחחח, OMG הרגת אותי מצחוק עכשיו
12/01/2020 | 07:53
23
נזכרתי למה אני לא ממש מחבב אותך, עכשיו ברגע זה.
לצפיה ב-'היכן כתבתי שהגיבור טיפש?'
היכן כתבתי שהגיבור טיפש?
12/01/2020 | 13:31
15
ההבדל בין מוות מטופש לבין הסקת המסקנות השגויה שלך שהגיבור הוא טיפש, הוא בין שמיים וארץ ואפילו הקורולציה בין המשתנים מזערית.

אגב, דוגמאות למוות מטופש תוכלי למצוא בתאונות אימונים, כמו לדוג' אסון המסוקים.
לצפיה ב-'הצעירים במעלית קיפחו את חייהם בגלל כל כך הרבה דברים'
הצעירים במעלית קיפחו את חייהם בגלל כל כך הרבה דברים
11/01/2020 | 15:39
3
29
שנוגעים לעיריה, לאישורי בניה,לבעיות ניקוז חמורות.....
גשם עז יכול לרדת משמיים ועדיין לא להטביע אנשים במעלית בתוך בניין מוגן.
לא סתם המקרה בחקירת משטרה
לצפיה ב-'אכן והשאלה היא חולדאי ייקח אחריות כפי שהבטיח?'
אכן והשאלה היא חולדאי ייקח אחריות כפי שהבטיח?
12/01/2020 | 14:05
2
18
לצפיה ב-'אל תדאג לו, אפילו מנקי הרחובות יהיו אשמים לפניו'
אל תדאג לו, אפילו מנקי הרחובות יהיו אשמים לפניו
12/01/2020 | 14:29
1
6
לצפיה ב-'ברור לי'
ברור לי
12/01/2020 | 16:06
14
הוא שם הרבה סייגים להבטחתו, כאלו אשר אין שום סיכוי שבעולם שייצא אשם.
לצפיה ב-'שוב דופקים את המזרחים'
שוב דופקים את המזרחים
10/01/2020 | 10:25
6
62

1. דוד ביטן, מזרחי לכל דבר וענין לא יהיה שר החקלאות. דפק נדפק הביטן. למה לא דפקו את האשכנזי אריה דרכי, גם? תמיד דופקים את המזרחים, מהליכוד ומהפריפריה.
2. משה אבגי הואשם " 
בית משפט השלום בחיפה הרשיע במעשה מגונה את השחקן והבמאי משה איבגי וזיכה אותו מחמת הספק משני אישומים אחרים. איבגי, בן 66, הועמד לדין בגין ארבעה מקרים של מעשים מגונים ובשלוש עבירות של הטרדות מיניות בנשים שעמן עבד בעבר."
למה דפקו את ביטן, והוא לא שר החקלאות, הנה אבגי, גם אשכנזי זכה רק להרשעות "קלות הערך" . כוסאמא של האשכנזים האלה מתל אביב, מהבועה. רק שחורים מהפריפריה שקוראים להם ביטן/ביטון דופקים.
לצפיה ב-'אבל הפמינסטיות הלכו לראות מופע שלו ישר אחרי האירוע כי הוא '
אבל הפמינסטיות הלכו לראות מופע שלו ישר אחרי האירוע כי הוא
10/01/2020 | 17:38
1
30
שמאלן
לצפיה ב-'אם ביצע מעשים מגונים הוא צריך לשבת בכלא, נקודה'
אם ביצע מעשים מגונים הוא צריך לשבת בכלא, נקודה
11/01/2020 | 20:47
21
לא מעניין אותי מה הנטיות הפוליטיות שלו, מה המוצא שלו ואיזו קבוצת כדורגל הוא אוהד. דין שווה לכולם.
לצפיה ב-'אירוניה דקה ויפה'
אירוניה דקה ויפה
11/01/2020 | 12:34
38
ואגב, זכור לי היטב מה סבתא שלי ז"ל מצד אבא, אמרה במשך שנים על טענות הקיפוח במעברות. גם אותה ריססו ב- DDT והיא לא הלכה לבכות בשיטת האכלו לי שתו לי. היא הייתה רוב שנותיה אם חד הורית (סבא שלי נפטר כשאבא שלי היה בן 4.5), עבדה במשרה מלאה כמורה-מחנכת  בבי"ס יסודי (למרות שהייתה לה השכלה אוניברסיטאית רחבה בספרות ובהיסטוריה) כדי לפרנס את אבא שלי ולא התבכיינה על כלום. היו לה חיים באמת קשים והיא כמו אלכימאית, הוציאה זהב מסלעים. ממש ראויה להערצה. בלי קשר למוצא, מי שרוצה להגיע למשהו שיתאמץ. לא יעזור להאשים את האשכנזים, המזרחים, האתיופים וכו'. סתם חוסר תיעול נכון של האנרגיה וחבל.
לצפיה ב-'ברור שאריה דרכי הוא אריה דרעי'
ברור שאריה דרכי הוא אריה דרעי
11/01/2020 | 17:25
1
8
לצפיה ב-'בואו לא נתחיל לדבר על דרעי'
בואו לא נתחיל לדבר על דרעי
11/01/2020 | 20:44
23
האיש עשה קריירה מקיפוח  עאלק ועוד ידו נטויה. כדאי שיחוקקו את החוק, שאוסר על שר שהורשע בפלילים לחזור לאותו משרד בדיוק. הייתי מחיל את האיסור גם על פוליטיקה בכלל, אבל אולי זה מרחיק לכת.
לצפיה ב-'כי מה לעשות שלמזרחים יש איזה עניין עם כסף ואונס והטרדות.'
כי מה לעשות שלמזרחים יש איזה עניין עם כסף ואונס והטרדות.
21/01/2020 | 12:53
6
שמת לב שרוב האנסים, מטרידנים וכד' הם מזרחים? לא מוזר?

שמתב לב שרוב חברי הכנסת המזרחיים לוקחים שוחד? משחקים עם הכסף של אחרים?
שמתב לב שבקיפוח הכללי, כאשר מאשימים אשכנזי בשוחד, או שהוא מקבל וואחד שנים, או שהוא חף מפשע? כי לא כולם אשמים,

הקיפוח  הזה, זה בולשיט.
תפסיקו לגנוב כסף, מה ניסגר איתכם? שום דבר לא מספיק לכם.

שמת לב שרוב משפחות הפשע הם מזרחים? למה אין משפחות פשע אשכנזיות?

קיפוח זה חרטא.
לצפיה ב-'ולדברים החשובים באמת'
ולדברים החשובים באמת
07/01/2020 | 05:38
12
51
מישהו צופה בעונה החדשה של 'האח הגדול'?
יכול לספר מה קורה שם, בשוטף, האם אתמול כשלשום?

את ערב כניסת הדיירים התחלתי לראות בנייד, למחרת, התעייפתי לדעתי אחרי הדייר השני, או השלישי.
ווי, זה היה מתיש.
ואז הגיע פרק הבכורה, שגם בו צפיתי מוקלט [מה זה כל הפרסומות האלו? או שרק נדמה לי...] ומה אגיד? לא נפלתי מהכורסא.
היחידי שתפס את עיני היה ליאור. הוא נראה, מצפיה של פרק, חמד של בחור.
הוא באמת כזה?
אה, ויש שם את אבא של טילטיל. לא יודעת, הוא נראה לי בובה מפלסטיק.
משהו בו, לא יודעת, אבל עוד לא באמת יש לי דעה [אולי גם לא תהיה ]
ויש את הבחור הצעיר שלא מפנה אחריו צלחות.
כאילו, מה? מה הקטע שלו? 

[מסתבר שיש לי הרבה מחשבות מהפרק הבודד שראיתי ]
יש את הבחור שהיה הדובר של אורן חזן, אסיף [?]
היה לו משפט יפה שבו הוא דיבר על זה מ'שוברים שתיקה'. אני לא מסכים אם הדעות שלו, אני סולד מהן אבל אני מוצא מולי בנאדם מדהים.
וואלה, הייתכן? האפשרי?
לא להסכים ועדין להישאר בני אדם?

ויש את הבחורה שנכנסה ראשונה, זו שכמעט התעלפה ועדין במצב עילפון מושהה שעלול להתפרץ בכל שניה. היא אמיתית?

מי עוד? אה, תקווה, שהיתה בהריון כמה ימים.
עוד לא קלטתי אותה לגמרי, אז כרגע ... לא אסכם אותה

זהו.
ממה שזכור לי יותר.
ומה אתכם?
יאללה, בואו נפצח בשרשור סוער ונחמם את ימי החורף הקרים.
לצפיה ב-'כיוון שציפיתי בכל הפרק הראשון'
כיוון שציפיתי בכל הפרק הראשון
07/01/2020 | 10:51
10
36
וגם זיהיתי את הצפרדע שנכנסה במוצ"ש, אורן, השמן, חזן - הספיק לי לכל החיים.
אגיד מי מצא חן בעיניי מבחינה מינית - ליאור ההורס, אשכון-על. הייתי מתחתן אתו עכשיו. מי שדוחה אותי מינית ממש זה הילד הקווקזי הדוחה, שבטח גומר אחרי 2 דקות [ מסכנה אשתו ], העיפרון הכי לא מחודד שם בקלמר האח הגדול.
אבא של אורפלי הצעיר, לדעתי הזריק לעצמו כמה "בוטוקסים" ע"מ להצעיר מראהו קצת.. לא השאיר עליי רושם רב.
מבחינת הבנות, אף אחת לא מצאה חן בעיניי. כולן מבוטקסות, תופסות עצמן כ-כוסיות על ומשעממות ת'תחת. אולי אולי היחידה הסבירה זו הדוגמנית הצעירה היפהפיה וגם החכמה.
גם המרוקאית האנטי-מרוקאיות כאידיאולוגיה והאנטי-ימניות א-לה-הביביות הגזענית והמזויפת לא ממש הרשימה אותי. כל הדַּבֶּרת שלה נשמעת מהפה לחוץ.
זהו.
לצפיה ב-'נקודת המבט שלי היא מן הסתם שונה משלך. אני לא מסתכל על מי '
נקודת המבט שלי היא מן הסתם שונה משלך. אני לא מסתכל על מי
07/01/2020 | 12:11
5
64
מושך או לא. כולם מכוערים פרט אולי להוא משוברים.
הצעירה, מישל, היא פנינה אמיתית בינתיים.
יפה מאוד, אינטליגנטית ובעלת אבחנה חדה שלא פחדה ללכת נגד הזרם.
יש כמה שם שמעוררים גועל ואם לא נלך רק על האובייס שזה אורן חזן,
הרי ההוא משוברים שתיקה מעורר בי דילמה רצינית.
מצד אחד הוא מעורר בי אנטגוניזם קיצוני בגלל פעולותיו אך מצד שני הוא קסם של אדם.
לסיכום, מסכים איתך 2
לצפיה ב-' וקישור שאולי יכול להיות מועיל '
וקישור שאולי יכול להיות מועיל
09/01/2020 | 19:14
4
28
בעקבות כניסתו של ניר לבית האח הגדול, שוברים שתיקה בכותרות.
מנצלת את ההזדמנות להדביק כאן קישור לאתר הארגון, לא כחומר תעמולתי אלא כחומר אינפורמטיבי פרופר שיכול להיות אולי יעיל בדיונים.
שמתי לב שבפורום האח הגדול למשל, כמו ברוב השיחות במציאות, הדיון הרבה פעמים מבוסס על שמועות רכילויות הכפשות ואי דיוקים מעצבנים לגבי הפעילות של הארגון. (התלהמויות והסתה בסגנון הצל, שקרים ואי דיוקים מעצבנים בסגנון אורן חזן, ושפע רב של כתבני רשת אלימים )
כך למשל הרבה לא יודעים שכל סיפור וכל ארוע מתועד ששוברים שתיקה מפרסמים עובר צנזורה ומקבל אישור לחשיפה בציבור.
כך למשל לא יודעים שהדובר הוא קצין קרבי שעושה מילואים (ואף עלה בדרגה תוך כדי היותו הדובר) ולא איזה שמאלני תל אביבי רופס בוגד וכו' (או איך אמר אורן חזן לניר? מי אתה שתדבר על חיילי צהל?, וניר ענה לו, אני יכול לדבר כי אני חייל קרבי, קצין ועדיין עושה מילואים , על כך ענה לו אורן,אני יותר קצין ממך... חחח, אורן חזן קצין קרבי)
אני מבינה שרוב הזעם על הארגון משום שהם מוציאים את הכביסה המלוכלכת בחוץ, שהם ממומנים כביכול על ידי אירגונים אנטישמיים וכו'
על כן אני מצרפת קישור לאתר שלהם - במדור שאלות תשובות,
שווה להציץ ולקרוא מה האג'נדה ועל פי איזה קריטריונים הם פועלים לפחות על פי הצהרתם באתר.
לא באה לעורר וויכוח שתוביל וודאי לשיחת חרשים,
רק חשבתי שאולי כדאי לכולם להציץ לדעת במה בדיוק מדובר, ושוב, על פי מה שהם מצהירים.

לצפיה ב-' תודה רבה!!'
תודה רבה!!
10/01/2020 | 06:50
5
לצפיה ב-'היית סומכ/ת על מפקד כזה עבורך? עבור ילדך?'
היית סומכ/ת על מפקד כזה עבורך? עבור ילדך?
17/01/2020 | 13:55
2
12
היית נכנס איתו לפעילות מבצעית כנגד ערבים?
היית שקט, אם ילדך היו נכנסים איתו לפעילות כזאת?
לצפיה ב-'אין שום סיבה שלא '
אין שום סיבה שלא
17/01/2020 | 17:17
1
8
הדובר, הפעילים, ונותני העדויות נמצאים עדיין בפעילות מבצעית בשטחים.
לא רק זאת, הם גם מקודמים בתפקידים ואין שום מגבלות או איסורים עליהם בעקבות מה שהם אומרים.
אבל כדי שאוכל לנהל אתך דיון ענייני אתה חייב לדעת ולהתמצא בפעילות הארגון.
אתה, כמו רבים אחרים, ניזונים משמועות רכילויות והכפשות.
מערבבים את פעילות הארגון בפעילותם של אירגונים אחרים, מסלפים עובדות ומגיעים לנושא הזה שנקרא "שוברים שתיקה" שטופי זעם.
תקרא, דע, ובוא לדיון ענייני וממוקד. 
לצפיה ב-'אתן לך דוגמה את שמנץ שהפקיר את חייליו בשביל הערבים'
אתן לך דוגמה את שמנץ שהפקיר את חייליו בשביל הערבים
18/01/2020 | 17:59
9
הרמטכ"ל לשעבר גנץ הצהיר בנאום שנשא כי הוא גאה בכך שסיכן את חייהם של לוחמי גולני על מנת שלא יפגעו "אזרחים" ערבים. "גאה שאני בצד הנכון מוסרית"

ההוא משוברים שתיקה הרבה יותר גרוע ממנו, אז איך אתה שקט להיות תחת חסותו או שילדך יהיו תחת חסותו?
לצפיה ב-'האם לדעתך, התכנית ברמה יותר גבוהה מהכוכב הבא?'
האם לדעתך, התכנית ברמה יותר גבוהה מהכוכב הבא?
07/01/2020 | 14:10
3
24
באח הגדול רובם המוחלט (לא ראיתי ולכן לא כותב 'כל') הדיירים הם תת רמה כך שהמנחים של כוכב הבא הם עילוי לעומתם, לרבות בן אל וישי לוי.
לצפיה ב-'אבל אני לא צופה ב"כוכב הבא"'
אבל אני לא צופה ב"כוכב הבא"
08/01/2020 | 19:27
2
20
אז איך אענה לך?
אבל, היום עם תלמידיי לעברית, עבדנו על קטע שסיפר בהתרגשות על איזה אחד איציק שמלי, שפרש מהתחרות.
מזל שהתלמידים קרובים יותר ממני לדמות, אז למדתי איך לבטא את שם המשפחה. שַׁמְלִי.
לצפיה ב-'אז איך כתבת את הבקורת על צוות התכנית בלי לראות אותה?'
אז איך כתבת את הבקורת על צוות התכנית בלי לראות אותה?
09/01/2020 | 00:49
1
18
"יש לי מכשול רציני מאוד - קוראים לו מנחים. התועבה אסי עזר וחברתו התועבתית לא פחות, הדוגמגישה, שלא קלטתי את שמה. שני צווחנים בלתי נסבלים לגמרי.
אחר כך,צוות השיפוט - שני הזוועתונים הבן של שימי והשמנמן החבר שלו - שני פלוצים שתופסים עצמם כ... וישנן שתי זמרות, לא יודע מי היא מי..  - זה מכשול ממשי, למעט כל סיפורי הרקע המשעממים והסטריאוטיפיים."
לצפיה ב-' אתה לא מקפיד בקריאה'
אתה לא מקפיד בקריאה
09/01/2020 | 06:46
17
הסברתי היטב שצפיתי איזה חמש דקות, והמכשולים - אותם פירטתי - מנעו וימנעו ממני להמשיך לצפות.
לצפיה ב-'*עם הדעות שלו'
*עם הדעות שלו
07/01/2020 | 14:06
24
אז מה, יש שם גם את הדובר של אורן חזן וגם את אורן חזן.
אני לא צופה בתת רמה הזה, רק מתעדכן מהפרומואים ומהשייח הציבורי ולפי מה שהבנתי אורן לא לחץ לזה משוברים שתיקה את היד בהפגנתיות.
אני צופה שיהיה שמח ...
לצפיה ב-'ואם כבר ריאליטי, אז אחד חכם וגאוני בליוויו '
ואם כבר ריאליטי, אז אחד חכם וגאוני בליוויו
07/01/2020 | 11:00
5
42
הציני, האכזר מעט של שי אביבי.
"בואו לאכול איתי" כאן11, עונה 4 פרק 1+פרק 2
שלושה זוגות בצירוף בלתי מתקבל על הדעת בעולם הרגיל.
זוג יפיופים מירוחם
זוג סטודנטים מבאר שבע
זוג הומואים מקיבוץ בעוטף עזה.
כן, ההומואים טסים לאיטליה.
היה מדהים לראות, פעןם שניה בתכנית [ ראה עונה קודמת ] בחורה ממוצא מזרחי, יפהפיה עם שכל של ציפור. אדם שאינו מסוגל לראות מעבר לקצה האף, משוכנע שהוא "מתנה לעולם" ופה, שלא נדע.
הצורך שלה להלבין פני האשכנזי היחיד [ חנוני, היא קראה לו ], האמונה היוקדת גם באללה, שבדיוק כשהיא מבשלת מתגלה לה, הסיפור על גניבת חפצים ממלון והתגאות בהם. זו אגב "האליטה החדשה" שמקדם הליכוד. ובטח היא תנצח אלא מה?!
ובטח אוכל גרומה זה סתם?
ובטח עפעוף עיניים בלתי פוסק למצלמה
ובטח בגדים חושפניים
מה היא סתם שלמה לפלסטיקאי שינתח, ישאוב ויעצב?
למות, למות מצחוק מחוסר המודעות של המשתתפים, או ממודעות-יתר המלגלגת לאחרים.
לצפיה ב-'ראיתי, אלא מה. למה היה כל כך מדהים לראות את הבחורה? אין'
ראיתי, אלא מה. למה היה כל כך מדהים לראות את הבחורה? אין
07/01/2020 | 12:07
33
למזרחיים תאונות כאלו כמו שיש לשאר התפוצות?
היא אכן נאה ביותר והיא אכן סקסית אבל מה דעתך על הבעות הטמבל שלצידה?
הוא כמו קריקטורה שנוצרה בבית מדרשה של שונאת גברים.
דרך אגב, אל תצפה לאוכל שיעורר את תאבונך מאף אחד מהזוגות.
לסיכום: מסכים איתך פעם 1.
לצפיה ב-'טרם הספיקותי לצפות'
טרם הספיקותי לצפות
09/01/2020 | 06:40
3
16
אבל, מצפיה בעונות הקודמות חייבת לציין שההנחיה של שי אביבי היא היא התכנית.
עזוב את המתחרים ההזויים שעליהם אפשר לדבר ולהתווכח.
אבל בלי התיבלון של שי כל התכנית לא היתה מחזיקה מים.

גאוני, לא פחות!
לצפיה ב-'מסכים ולא מסכים'
מסכים ולא מסכים
09/01/2020 | 06:49
2
16
דווקא המתחרים הם התוכנית. ה- VOICE OVER משמעותי כדי לחבר את כל הרכיבים לתבשיל השלם הסופי.
בתכנית המקור של MKR השף הצרפתי מקפיד כל הזמן לומר למתמודדים - ומה עם הרוטב? מה עם הרוטב? שי הוא הרוטב.
לצפיה ב-'תבשיל ותבלינים'
תבשיל ותבלינים
09/01/2020 | 09:23
1
17
תוך כדי צפיה בתכנית, רק מתחזקת בי התחושה שאלמלא היה את שי, התכנית היתה פשוט משעממת.

שלושה זוגות, כל אחד מנסה ליצור ייחודיות מוגזמת, 
פחות בישול, יותר דרמות וצחוקים.

אז בהחלט מזל שיש את שי.
התבלין שמשדרג את הארוחה,
שבלעדיו אפשר היה לזרוק את המנה לפח.

בעיני, שי הוא ליהוק פשוט גאוני,
לא פחות מגאוני!

לצפיה ב-''
09/01/2020 | 16:03
1
לצפיה ב-'עוד דברים חשובים באמת'
עוד דברים חשובים באמת
07/01/2020 | 06:00
10
37
הכוכב הבא לאירויזיון 2020
נו, מישהו צופה?
כבר יש פייבוריטים?
יש מועמדים פוטנציאליים לניצחון?

העונה הזו היא בהחלט עונה משופעת בכוכבים מוכשרים.
ויש לי ארבעה מועמדים רצינינים, אבל רק 1 מהם ראוי ויכול להביא לנו הרבה כבוד בתחרות האמיתית.

אור עמרמי- ברוקמן, הילד הג'ינג'י המהמם, באישיותו, ביכולות הווקליות שלו ובהגשה.
כולה בן 17 אבל איזה פרפורמר.

רביב כנר, בן 25
השקט שניבט מעיניו, השלווה שסיגל לעצמו אחרי שאיבד 4 מחבריו בצוק איתן,
והווקליות, וואו, איזו ווקליות.
אין ספק שקול כמו שלו הוא ייחודי ומיוחד בנוף המוזיקה ואני צופה לו גדולות בתחום, בין אם ינצח ובין אם לא.

ניקי גולדשטיין
וואללה, הקומיקאי המוטרף הזה יודע לשיר. כשהוא פותח מבערים בגרון אנחנו מקבלים זמר איכותי וברמות גבוהות ביותר.
לא סגורה על ניצחון, על שלישיית גמר או קריירה מוזיקלית, אבל לפחות בקרוב נהנה ממנו ומכשרונו.

ויש את אוהד שרגאי.
נו, מה עוד אפשר להגיד על הבחור המוכשר ברמות על?
אם יש מישהו שיכול לקחת ולהחזיק על כתפיו אירווזיון ולהביא כבוד בתחרות, זה הוא. כישרון על כבר כתבתי??

ויש עוד מתמודדים, טובים יותר, טובים פחות, אבל השלישיה הזו [וניקי גם] היא, בעיני, חוד החנית.

ואתם? יש לכם דעה? מחשבה? תובנה? ביקורת?
אשמח, קר בחוץ, אז יאללה, בואו נחמם את האווירה במוזיקה
לצפיה ב-'לא יכול להצטרף אלייך כאן, כי'
לא יכול להצטרף אלייך כאן, כי
07/01/2020 | 10:47
2
33
יש לי מכשול רציני מאוד - קוראים לו מנחים. התועבה אסי עזר וחברתו התועבתית לא פחות, הדוגמגישה, שלא קלטתי את שמה. שני צווחנים בלתי נסבלים לגמרי.
אחר כך,צוות השיפוט - שני הזוועתונים הבן של שימי והשמנמן החבר שלו - שני פלוצים שתופסים עצמם כ... וישנן שתי זמרות, לא יודע מי היא מי..  - זה מכשול ממשי, למעט כל סיפורי הרקע המשעממים והסטריאוטיפיים.
אז חמש דקות רפרוף, ולא עוד, לא עוד
לצפיה ב-'מה יהיה, מסכים 3.'
מה יהיה, מסכים 3.
07/01/2020 | 12:12
13
לצפיה ב-'לא חייבים תמיד להצטרף '
לא חייבים תמיד להצטרף
07/01/2020 | 14:32
21
אסי ורותם סלע הם זוג המנחים הכי טובים שקמו לנו אי פעם.
דעתי! טעמי! ולא תצליח להזיז אותי ממנה, מ"מ
יש שרואים בהתנהלות שלהם את מה שכתבת, אני רואה בשני אלו צמד גאוני שמחזיק ומתחזק תכנית שלמה והופך אותה מסתם תחרות שירה משמימה לחוויה מוזיקלית.

לגבי השופטים, דווקא סטטיק ובן אל מתגלים כשופטים מצוינים, מקצוענים, הם נציגי הדור הצעיר, יודעים ומבינים מה אהיב ומה פחות ולכן השיפוט שלהם בהחלט משקף את 'רצון העם'.

אמדורסקי 'משחק אותה' קשוח, מידי לטעמי, אבל יש בדבריו הרבה טעם.
לעיתים אני מרגישה שהוא מגזים, אבל, כאמור, הרבה טעם.

איתי לוי [ולא ישי] הגיע בעונה הקודמת כשופט אורח וגילה כישורי שיפוט מצוינים והוא בהחלט לא מאכזב גם בעונה הראשונה בה הוא שופט.
שיפוט מקצועי שבהחלט משקף את הלך הרוח של מה שהקהל אוהב לשמוע.

לגבי שתי השופטות, שירי מימון וקרן פלס.
שירי מקצוענית, חדה, מבינה ענין וחושבת היגיון ופחות רגש.
קרן, מובלת יותר עם הרגש ולפעמים קצת מפקששת כישרון.

ובכל מקרה, לטעמי, העונה הנוכחית של הכוכב, אולי בגלל שזוהי ההזדמנות האחרונה לקבוע מי ייצג את ישראל באירויזיון, [ב 2021 זה חוזר לידיים של כאן 11], היא עונה מצוינת, עם מתמודדים ראויים והתחרות בהחלט תהיה לא פשוטה. לא בשלבים האלו אלא בשלבי הסיום, כשהנבחרת תצטמצם לחמישיה.
שם הולכת להיות מלחמה לא פשוטה על הפיסגה.

ואם מלחמה, הרי שזו מלחמה שאני בהחלט איהנה לצפות בה ולהיות חלק ממהלכיה

לצפיה ב-'רביב כנר לא הפסיד בדו-קרב לבאר שבעי שדילג על הבית הראשון?'
רביב כנר לא הפסיד בדו-קרב לבאר שבעי שדילג על הבית הראשון?
07/01/2020 | 13:59
5
13
מבין אלו שכתבת, אור הוא המועדף שלי.
היו עוד כמה, אך רק לאחר שתכתבי את שמם, אדע לשייך שם לפרצוף.
לצפיה ב-'רביב כנר, אור, דוראל ואחרים'
רביב כנר, אור, דוראל ואחרים
07/01/2020 | 14:54
4
17
כן, רביב הפסיד לדוראל.
אבל אפילו הביצוע הפחות טוב שלו אתמול היה לא פחות מביצוע מעולה [לאזניי].
כתבתי ואני כותבת שוב:  רביב, אם יתנהל נכון, צפוי לו עתיד מזהיר בשוק המוזיקה. כי יש בו משהו שאין לאף זמר מוכר אחר.
משהו בקול שלו, בהגשה שלו, בהבעות הפנים ושפת הגוף, כל אלו הם שילוב של Star.

לגבי שאר המתמודדים, ממליצה לך פשוט לעשות חיפוש בגוגל.
תמצא כל מה שתרצה
אבל בגלל שאני נחמדה, מצרפת קישור לביצועים
לצפיה ב-'אני את התכניות, פשוט לא זוכר את שמות הזמרים'
אני את התכניות, פשוט לא זוכר את שמות הזמרים
07/01/2020 | 15:19
3
13
מסכים איתך שהוא היה אמור להעלות לשלב הבא, הוא הרבה יותר טוב מכאלו שעברו.
לצפיה ב-'רגע רגע רגע רגע רגע רגע רגע'
רגע רגע רגע רגע רגע רגע רגע
07/01/2020 | 15:45
2
19
הוא עוד לא הלך הביתה.
עוד לא היתה הדחה.
הוא פשוט בין המועמדים להדחה, אבל ממש לא נראה לי שבקלות יוותרו עליו, לא בשלב כל כך מוקדם של התחרות.

לצפיה ב-'חשבתי שמי שלא עושים לו 'הצלה' הולך הבייתה '
חשבתי שמי שלא עושים לו 'הצלה' הולך הבייתה
07/01/2020 | 16:58
1
16
כמה זמרים יהיו בנבחרת?
לצפיה ב-'נבחרת 2020'
נבחרת 2020
08/01/2020 | 04:58
22
זו הנבחרת,
יש בה 20 מתמודדים,
בתום שלב הדו- קרב, מבין כל המועמדים להדחה, יודח 1
וככה, עד לחמישיה -- רביעיה -- שלישיה ונציג.

לצפיה ב-' ניקי שלך הלך הבייתה'
ניקי שלך הלך הבייתה
14/01/2020 | 14:07
8
בושה, העדיפו את המופרע (סלחי לי שאני לא זוכר את שמו, השני משמאל למטה בתמונתך של הנבחרת) עליו.
לצפיה ב-'ראיתם שגליה ישי נפטרה?'
ראיתם שגליה ישי נפטרה?
04/01/2020 | 19:47
11
34
מעניין, ראיתי את פרפר נחמד בילדותי (שנות ה-80 וה-90) ולא זכרתי אותה משם. אבל אני כן מוקיר אותה מהסדרה מטומטמת, כיונה אלפנדרי (השכנה של נתי ולירז), בעונות 1-2. 
לצפיה ב-'כן, מי זו בדיוק?'
כן, מי זו בדיוק?
05/01/2020 | 21:02
10
23
ומי זה הפופיק שהגדיר פעם ישראליות וחזר כמו אצל עגנון ב"תמול שלשום" לחיק היהדות הגלותית, האנטי-ציונית ושונאת החיים.
לצפיה ב-'את מרדכי פופיק ארנון אני פחות מכיר'
את מרדכי פופיק ארנון אני פחות מכיר
06/01/2020 | 19:40
9
26
תלחץ בגוגל על הערך "גליה ישי" ותראה. היא הייתה שחקנית וזמרת מוערכת, שחזרה לתודעה בשנים האחרונות בזכות הופעה במספר סדרות למבוגרים.
לצפיה ב-'טוב, אני לא מכיר ולא זוכר.'
טוב, אני לא מכיר ולא זוכר.
07/01/2020 | 10:40
8
9
לצפיה ב-'בתקופה שהייתי ילד עוד היו מדורות שבט'
בתקופה שהייתי ילד עוד היו מדורות שבט
07/01/2020 | 19:27
7
26
כיום, אין דבר כזה. כל אחד מדליק את המדורה שלו, בין אם זה בטלוויזיה ובין אם "בחיים עצמם". היה לי מרצה שהתמחה בסעודיה, כשלמדתי מזה"ת. מעט שנים לפני שנפח את נשמתו, כתב מאמר על השבטים בסעודיה וערך בו הקבלה למבנה החברה הישראלי. שם קבע, שישראל היא אומת שבטים במבנה הזהה כמעט לזה של הסעודים. מעניין ורלבנטי במיוחד להיום.
לצפיה ב-'לא היו 'מדורות שבט'?'
לא היו 'מדורות שבט'?
07/01/2020 | 19:55
4
17
אתה יותר צעיר מרוב המוחלט גולשי הפורום, אם לא מכולם ואני יכול להגיד לך בוודאות שהיה בזמן שהיית ילד.
לצפיה ב-'תראה מה כתבתי'
תראה מה כתבתי
08/01/2020 | 08:28
3
17
כתבתי "עוד היו". 
לצפיה ב-'עפ"י מה שכתבת, היו אז מדורות שבט והיום אין,מה שכאמור לא נכון'
עפ"י מה שכתבת, היו אז מדורות שבט והיום אין,מה שכאמור לא נכון
08/01/2020 | 14:24
2
11
לצפיה ב-'גם את זה לא כתב '
גם את זה לא כתב
08/01/2020 | 19:24
1
12
הוא כתב שהיתה מדורת שבט אחת, הערוץ הראשון.
היום כל אחד, כך דורי כתב, בוחר לו את המדורה שלו, הפרטית ולא את השבטית.
לצפיה ב-'אני הכרתי רק את הגחלים'
אני הכרתי רק את הגחלים
08/01/2020 | 20:59
10
כשהייתי בן 11 התחילו כבלים, תחנות רדיו מקומיות וכדומה. האם זה טוב? כן, כי יש זכות ביטוי למיעוטים ולגורמים שקולותיהם לא נשמעו בעבר. פחות טוב, כי פה 100 שבטים, לא 4 כפי שטוען ריבלין. יש פיצולים ותתי פיצולים, מה שעלול להוביל לבעיות בזהות של העם.
לצפיה ב-'כשהייתי ילד, היו ממש מדורות'
כשהייתי ילד, היו ממש מדורות
08/01/2020 | 19:22
1
16
ולא מטאפורות למדורות או לטקסים פאגאניים.
מעניין מאוד מה שכתבת על התיאוריה הסוציולוגית-אנתרופולוגית של המרצה שלך. היא מסבירה בין היתר את הקלות הרבה בה מצליחה כל מפלגה שמטרותיה פילוג ושיסוע לצורך ליקוט קולות מצביעים.
לצפיה ב-'בהחלט, קראו לו פרופ' יוסף קוסטינר'
בהחלט, קראו לו פרופ' יוסף קוסטינר
08/01/2020 | 21:06
15
הוא קרא לנסיכויות המפרץ chiefdoms, צירוף של kingdoms  ו- chief. אגב, הוא התבדח שאהבתו לצבע הירוק גרמה לו להפוך לאוהד של סעודיה ומכבי חיפה בכדורגל. הוא גר רוב חייו בחיפה, לימד שם ובהמשך בת"א. זכיתי ללמוד אצלו, איש מקצוע ואדם חיובי. רק חבל שאהב יותר מדי לזלול וזה כנראה מה שהרג אותו.
לצפיה ב-'המטורללים מבית היוצר של הבן והאב'
המטורללים מבית היוצר של הבן והאב
07/01/2020 | 10:42
19
יוע"מש של הכנסת בניגוד אינטרסים, כמעט פלילי, לא פחות ולא יותר.
חחחח
מה הוא לא יעשה הביב כדי לא לעמוד למשפט ולהחזיר מליונים למדינה.
לצפיה ב-'מכבי ת"א - מכבי חיפה מאתמול'
מכבי ת"א - מכבי חיפה מאתמול
07/01/2020 | 09:32
9
כאוהד צהוב מזה כמעט 30 שנה, אני שמח מאוד. לא היה קל, אבל הצלחנו להוציא מעצמנו את המקסימום וגברנו על החיפאים. במיוחד מצא חן בעיני המשחק של יונתן כהן, הכוכב הגדול הנוכחי של הקבוצה. לדעתי, קצת יומרני להשוות אותו לאבי נמני (גדול שחקני מכבי בכל הזמנים, מאלה שראיתי כמובן) או לזהבי, אבל הוא בכיוון. הבנתי שנציגים של קבוצות מרכז טבלה מאיטליה באו לראות אותו. מי יודע, אולי בקרוב הוא יהיה שם וגם יצליח. אמן.
לצפיה ב-'המציאות עולה על כל דימיון'
המציאות עולה על כל דימיון
03/01/2020 | 07:14
37
236
לפני שנתיים פרץ לחיינו הסרטון הבא.
למרבה העצב - לא נס ליחו

לצפיה ב-'אז גם את שמעת את נאום החסינות....'
אז גם את שמעת את נאום החסינות....
03/01/2020 | 20:14
34
130
והכל בשבילנו הוא עשה, כדי להמשיך לשרתנו באמונה עוד שנים ארוכות.
לצפיה ב-' לא ככה מפילים שלטון'
לא ככה מפילים שלטון
04/01/2020 | 15:45
33
29
עידו כתב יפה "זה לא מקרה ראשון בהיסטוריה שמנסים לחסל יריב פוליטי באמצעים משפטיים. ככה הרפובליקה הרומית נפלה. היתה תקופה ממושכת, שבה תבעו את המנהיגים כל שני וחמישי. מעשי שחיתות כביכול. היתה אורגיה של תביעות. כשניסו לחסל פוליטיקאי, היו מאשימים אותו בשחיתות ציבורית. שימוש לא ראוי בכספים של המדינה".
לצפיה ב-'סתם שאלה, אתה בכלל קראת את הראיון? למשל את הדוגמא שהוא'
סתם שאלה, אתה בכלל קראת את הראיון? למשל את הדוגמא שהוא
04/01/2020 | 16:12
32
66
נתן בעניין יוליוס קיסר.
טרחת לוודא את דבריו של האח עם מקורות היסטוריים?
לא חושב כי אחרת היית יודע שהוא מדבר שטויות מבחינה היסטורית פרופר.
אבל אין חדש תחת השמש.
לצפיה ב-'בוודאי קראתי ולא ראיתי שהוא מדבר שטויות, אלא להפך, הוא בן של'
בוודאי קראתי ולא ראיתי שהוא מדבר שטויות, אלא להפך, הוא בן של
04/01/2020 | 19:05
31
16
היסטוריון מוערך מאוד בעולם שיודע יותר ממני ובטח יותר ממך בנושא.
לצפיה ב-'זה שהוא יודע יותר ממך זו לא חוכמה. כך למשל וזו רק דוגמא'
זה שהוא יודע יותר ממך זו לא חוכמה. כך למשל וזו רק דוגמא
04/01/2020 | 20:27
30
52
אחת, כל הסיפור שלו על הסיבות לנפילת הרפובליקה הן דמגוגיה שלא לדבר על העניין של יוליוס קיסר.
אבל, וזה אבל גדול, הגיוני שאחד כמוך שניזון ממסרים מבלי להפעיל חוש ביקורת מינימלי לא יחשוב בצורה עצמאית וביקורתית(כי ידע אין לך) וינסה לברר את אמיתות הדברים.
אה, אל תספר לי על אבא שלו, הספר שלו "דון יצחק אברבנל" שימש לי כבסיס מרכזי בעבודת סיום סמינריונית שלקחתי בנושא יהדות ספרד.
אבל אתה תמיד יכול להסתפק כרגיל בויקיפדיה.
לצפיה ב-'בוא נחשוב'
בוא נחשוב
05/01/2020 | 00:41
29
18
סטודנט עלוב ומושתן מול פרופ' להיסטוריה מוערך בעולם.

רגע, תן לי לחשוב, זה קשה......, אך מצטער, הוא הפרופ' גבר עליך
לצפיה ב-'שהעובדות לא יבלבלו אותך [לתרגם את המילה עובדה?? ]'
שהעובדות לא יבלבלו אותך [לתרגם את המילה עובדה?? ]
05/01/2020 | 06:20
3
61
בוא נעשה קצת סדר, רק אל תיתן לעובדות לבלבל אותך

נימוקי פרקליטיו של נתניהו בבקשת החסינות: 
"כתב האישום נגד ראש הממשלה הוגש תוך הפלייה בין ראש הממשלה לבין אחרים. כתב האישום נגד ראש הממשלה הוגש בחוסר תום לב. ניהול ההליך הפלילי נגד ראש הממשלה בשלב זה יגרום נזק של ממש לתפקוד הכנסת ולייצוג ציבור הבוחרים".

נימוקי פרקליטי ח"כ סעיד נאפע, שהואשם בקשר עם סוכן זר, בבקשת החסינות שלו: 
"כתב האישום נגדי הוכן שלא בתום לב ותוך הפלייתי לרעה לעומת ח"כים אחרים או אישים אחרים שנחשדו בעבירות דומות... ההליך הפלילי נגדי יגרום נזק של ממש לתפקודי בכנסת ולאופן בו אוכל לייצג את ציבור בוחריי"

אופסי, מישהו כאן פשוט בצע coppy- paste??

שנמשיך?
הבה

"קשה להם עם העובדה שהפכנו את ישראל למעצמה השמינית בעולם", 
מעצמה השמינית בעולם??
לא! לא "הפכנו את ישראל למעצמה השמינית בעולם".
הנתון הזה לקוח מסקר. כן, סקר דעת קהל שערך מכון גאלופ יחד עם מגזין אמריקאי. אזרחים ברחבי העולם נשאלו שאלות על מדינות שונות בפרמטרים שונים, וכך הורכבה טבלה לא מחייבת שהמקום היחיד בעולם שבו לוקחים אותה ברצינות היא ישראל. כך הפך נתניהו את ישראל ל"מעצמה השמינית בעולם". 
אגב, במדידות האמיתיות, המדעיות, של מכוני מחקר, ישראל לא מתקדמת במדד העוצמה העולמית, אלא נשארת במקום במקרה הטוב, נסוגה אחורנית במקרה הרע. זאת ועוד: מנהיג אותה "מעצמה שמינית בעולם" נאלץ כבר פעמיים להימלט מאימתה של רקטה סוררת במהלך אסיפות בחירות שקיים, כשמעצמתו השמינית לא מסוגלת להדביר ארגון טרור קיקיוני.

זאת ועוד שבנאומו הוא לא חוסך גם הסתה.
הוא טורח לחזור ולהזכיר למאזיניו הנרצעים כי "יריביו בשמאל", כלומר שלושה רמטכ"לים, "קשה להם עם העובדה שהפכנו את ישראל למעצמה השמינית בעולם". זה ברור כשמש. בני גנץ, גבי אשכנזי ובוגי יעלון, יחד עם רם בן־ברק, יאיר גולן, אלעזר שטרן, אורנה ברביבאי ועוד לא מעט בכירי צה"ל, מוסד ושב"כ לדורותיהם, עושים ככל יכולתם כדי שישראל תהיה חלשה ונרפית.

ונתניהו לא עוצר, באדום או בכלל.
הוא מוציא את 'נשק יום הדין', את "הקלטות מנדלבליט". 
מדובר בחומר ארכיוני עבש מחקירת הרפז. מנדלבליט היה הפרקליט הצבאי הראשי ושיחותיו עם הרמטכ"ל אשכנזי, בתוקף היותו יועצו המשפטי, הוקלטו. החומר הזה עבר סריקה קפדנית במסרקות ברזל. מנדלבליט נוקה מכל רבב. התיק נסגר אחרי שתי חקירות משטרתיות מקיפות ומתישות. אבל נתניהו לא עוצר באדום. הוא מעז לקחת את היועץ המשפטי לממשלה שהוא מינה, את האיש שכיהן כמזכיר הממשלה הנאמן שלו ארבע שנים, את הבית"רי, הימני, הדתי, הז'בוטינסקאי מרחם ולידה, אלוף במילואים אביחי מנדלבליט, לסוג של בוגד, לחתרן שזמם מזימה להפיל ראש ממשלה מכהן ותפר לו תיקים.

מקור הדברים
לצפיה ב-'שמת שהתת שרשור דן על שניצל ואת משיבה לי על דג?'
שמת שהתת שרשור דן על שניצל ואת משיבה לי על דג?
05/01/2020 | 13:46
9
את עושה ממש MSDS מבלי קשר לנכתב
לצפיה ב-'פתטי ממש'
פתטי ממש
05/01/2020 | 16:31
1
33
עוד בסוף יסתבר שנתניהו בא במגע עם סוכן זר, ולכן הוא מעתיק מסעיד נפאא את התגובה להאשמות מטעם גורמי אכיפת החוק. 
לצפיה ב-'הוא לא מעתיק כלום, אלא זה נוסח קבוע של עו"ד'
הוא לא מעתיק כלום, אלא זה נוסח קבוע של עו"ד
05/01/2020 | 17:43
4
לצפיה ב-'אתה יודע, מסטודנט יוצא משהו לאחר מכן. מאחד שעיקר עיסוקו'
אתה יודע, מסטודנט יוצא משהו לאחר מכן. מאחד שעיקר עיסוקו
05/01/2020 | 09:33
1
55
הוא קופי פייסט של מסרים מבית בלפור יוצא משהו שמזכיר לי מישהו מהפורום פה.
מישהו שמתקשה לקרוא מאמר בעיניים ביקורתיות ומסתפק בהבאת הדברים בשם אומרם גם אם הם טעות ביסודם. תוכי לא מפותח חסר יכולת חשיבה עצמאית.
אז כן, בכל מצב ובכל נתון עדיף להיות סטודנט.
הדבר הגרוע הנוסף הוא שלא מעניין אותך היכן הטעויות שלו, זה שמור לאלו שחושבים.
אותך מעניין "הסטודנט מול הפרופסור". כל כך אופייני לאנשים חסרי יכולת הבנה או חסרי סקרנות אינטלקטואלית.
במילים אחרות-דיברגנט.
לצפיה ב-'ככל שאתה פחות משכיל, אתה חושב שאתה הכי חכם בעולם שיודע טוב'
ככל שאתה פחות משכיל, אתה חושב שאתה הכי חכם בעולם שיודע טוב
05/01/2020 | 14:04
11
יותר מפרופ' שכתב מעל 50 מאמרים (תנאי מחייב לפרופסורה) ואני מאמין שמעל 100 מאמרים בתחום.

תמשיך כך, תגיע לגדולות ...
לצפיה ב-'הזכרת לי את חיים פסח'
הזכרת לי את חיים פסח
05/01/2020 | 10:58
22
33
אחד, שעבד בהוצאות לאור, כתב סיפור או שניים ומחזיק מעצמו "מקצוען-על". ככה הוא כתב לי ונזף בי על חוסר צניעותי.
הבעיה שלך, כמו של כל שאר מושתלי המוח הביביאנים, שבדמוקרטיה פרלמנטרית מערבית הדחת ראש ממשלה הינה ענין בסיסי. הציבור בוחר בו, האיזונים ההכרחיים, על מנת למנוע השתלטות דקטטורית א-לה-גרמניה 1934, לכן הציבור יכול גם להדיחו.
זה לא "פוטש" ולא "הפלת שלטון" - אבל אצלכם בעקבות רה"מ העבריין לכאורה המתנהג כאחרון ברוני הפשע, פתאם בית המשפט הוא "אויב המדינה".
מה ענין שמיטה הקיסרות הרומית ומדינת ישראל, למעט שער טיטוס ויוספוס פלביוס?
לצפיה ב-'אבל, אבל אם אח של נתניהו כתב שיש קשר אתה מצפה שביביסט'
אבל, אבל אם אח של נתניהו כתב שיש קשר אתה מצפה שביביסט
05/01/2020 | 12:35
8
34
יחלוק עליו?
בכל זאת זה אח של. הכי קרוב למלכות כמעט.
לצפיה ב-'אח שלו שקט ועניו ואני בכלל לא ידעתי שיש לו עוד אח עד עכשיו'
אח שלו שקט ועניו ואני בכלל לא ידעתי שיש לו עוד אח עד עכשיו
05/01/2020 | 14:12
7
11
הוא ד"ר לרדיולוגיה, מה שאתה בחיים לא תגיע ובנוסף הוא גם תסריטאי מוערך.
כמו כן, יש לו ידע רב שצבר מבית אביו.
לצפיה ב-' ואתה אקדמאי, מדעי הטבע והחשמל שהספק נר לרגליך'
ואתה אקדמאי, מדעי הטבע והחשמל שהספק נר לרגליך
05/01/2020 | 16:20
6
35
והנה בענייני הביב אתה סתום כאחרון הלא משכילים והלא קוראים, אלא צווחים כחזירים שחוטים בהפגנות.
אבל לי יש תקווה גדולה ביחס אליך, באמת. נראה לי אתה כאן קצת כפרקליטו של השטן, לא מעלה על דעתי שאדם משכיל כפי שאתה טוען על עצמך [ נכון שיש לך קיר של ספרי היסטוריה בבית ] יכתוב הבלים כאלה.
לצפיה ב-'איך בדיוק תגובתך קשורה לתגובתי?'
איך בדיוק תגובתך קשורה לתגובתי?
05/01/2020 | 17:49
5
11
האם גם אתה בדעה שסטודנט פנסיונר יודע היסטוריה טוב יותר מפרופ' מוערך בתחום?

אגב, יש לי באמת מס' מדפים של ספרי היסטוריה בבית, כמו אינציקלופדית דובנוב המעולה ועוד ...
לצפיה ב-'היי טמבל. זה שהבאת את הציטוט ממנו הוא רופא. איזה מוערך '
היי טמבל. זה שהבאת את הציטוט ממנו הוא רופא. איזה מוערך
05/01/2020 | 18:45
4
45
בתחום, מאותגר שכלית שכמוך?
לצפיה ב-'אתה כ"כ סתום שלא מבין מה כותבים לך, אחרת אין באפשרותי להסביר'
אתה כ"כ סתום שלא מבין מה כותבים לך, אחרת אין באפשרותי להסביר
05/01/2020 | 19:01
3
8
את תגובתך המפגרת שאתה לא יודע שאביו פרופ' מוערך.

אתה כ"כ סתום שאפילו לא קראת את הכתבה, כי רק מתגובתי ראית שהוא ד"ר לרדיולוגיה ולא להיסטוריה.

לך לישון ...
לצפיה ב-'טמבל, מתי תלמד שאם אתה מביא מאמר של מישהו אתה מסתמך על '
טמבל, מתי תלמד שאם אתה מביא מאמר של מישהו אתה מסתמך על
05/01/2020 | 19:07
2
32
הידע שלו?
לא של אבא שלו, לא של אמא שלו ולא של המאהבת שלו?
בחיי אתה מוכיח שלא משנה כמה ישקיעו באדם, אם הבסיס דפוק, שום דבר לא יעזור.
נראה לי שאם מישהו יקרא לך טיפש זו תהיה סיבה עבורך להתגאות שעלית שלב אחד מהיכן שהיית.
לצפיה ב-'בוודאי שגם על הידע של אביו, שידוע כמחנך ונותן ערכים'
בוודאי שגם על הידע של אביו, שידוע כמחנך ונותן ערכים
05/01/2020 | 20:06
1
11
לא כולם גדלו, איך שאתה גדלת בלי ערכים, המשכילים דואגים להעביר את הידע שלהם לילדיהם ולא סתם תראה ששבכיתות הטובות, לומדים ילדיי משכילים ומעט מאוד ילדי ערסים.
לצפיה ב-'וואללה, שרה נשמעת פחות גזענית ממך'
וואללה, שרה נשמעת פחות גזענית ממך
06/01/2020 | 17:18
19
"ילדי ערסים"?
ולא נאמר חו"ח על רבי עקיבא - הזהרו בבני עניים שמהם תצא תורה.
פוי, פוי, פוי
לצפיה ב-'בדיוק כמו הפיכת יו"ר הכנסת כלולב, אם לא יקשיב לכם'
בדיוק כמו הפיכת יו"ר הכנסת כלולב, אם לא יקשיב לכם
05/01/2020 | 14:07
12
8
אז אתה גם רוצה לבטל את תפקיד יו"ר הכנסת?

, ממש יופי של תפקיד ויופי של דמוקרטיה

לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
05/01/2020 | 16:21
11
31
יו"ר הכנסת הוא משרת של הציבור של כל הציבור המיוצג בכנסת, ולא של הליכוד
תלמד קצת פרלמנטריזם, תלמד קצת על תולדות הפרלמנט המערבי, משהו.. אלוהים. איך הבורות הפכה כלי להשתחץ בו וגם להעליב מישהו כמו הוא "בור ועם הארצות".
ברררררררר
לצפיה ב-'יו"ר הכנסת משרת את הציבור והציבור רוצה חסינות לביבי'
יו"ר הכנסת משרת את הציבור והציבור רוצה חסינות לביבי
05/01/2020 | 17:51
10
14
תפנים ...
לצפיה ב-'שקרים הם הנושא החביב עליך:'
שקרים הם הנושא החביב עליך:
05/01/2020 | 18:51
7
62
כמה נמוך יכול להגיע ביביסט בהיסטריה. .
ממה אתה חושש שהשלמת ההכנסה שלך תפסיק להגיע ממרכז הליכוד?
לצפיה ב-'הבקשה מסתמכת בין השאר על רצון וטובת הציבור ואלה ייקבעו'
הבקשה מסתמכת בין השאר על רצון וטובת הציבור ואלה ייקבעו
05/01/2020 | 19:13
6
8
בבחירות במרץ.
לצפיה ב-'אה, עוד פליקפלאק. למה היה נדמה לי שכתבת ש"הציבור רוצה"'
אה, עוד פליקפלאק. למה היה נדמה לי שכתבת ש"הציבור רוצה"
05/01/2020 | 19:24
5
46
ואז מסתבר ששוב דיברגנט חי בעולם משלו כי רוב הציבור לא רוצה?
דיברגנט, אתה שקרן כרוני, אין דרך נחמדה יותר להגיד את האמת הפשוטה הזו.
לפחות חצי מ"העובדות" שאתה מביא הינן שקרים אם בגלל שאתה לא יודע לקרוא את הנתונים או שאתה פשוט שקרן.
ד'ש מיוסקה.
לצפיה ב-'אני עומד מאחורי דבריי'
אני עומד מאחורי דבריי
05/01/2020 | 20:03
4
13
סקר מצומצם מוטה לא מראה כלום למעט את רצונו של מזמין הסקר.
לצפיה ב-'אתה שקרן כרוני, זה ביססנו אלא שאתה שקרן לא חכם אפילו.'
אתה שקרן כרוני, זה ביססנו אלא שאתה שקרן לא חכם אפילו.
05/01/2020 | 21:23
3
62
אם היית טורח ללמוד עברית היית מבין שהלינק מדבר על סקרים בלשון רבים.
יש אפילו את תוצאות הסקרים והפירוט.
אז לא "סקר מוטה ומצומצם" כמו שכתבת בטיפשות אלא סקרים רבים וכולם אומרים אותו דבר.
הציבור ברובו רוצה את נתניהו למשפט.
אני מבין שאתה חושש שמטה לחמך יגמר עם לכתו של נתניהו אבל עצה ממני:
אני מבין שאתה לא יכול להפסיק לשקר, הוכחת זאת הרבה פעמים אבל תנסה לפחות שיהיה קשה לתפוס אותך באותם שקרים.
נסה להיות שקרן חכם ולא להביך את עצמך פעם אחר פעם עם השקרים שאחר כך 
אתה נאלץ לעשות פליקפלאק בכדי להסביר אותם.
זה  מביך לראות אדם מבוגר כמוך שכל פעם מקווה שאולי הפעם לא ישימו לב לשקריו אך הם מתגלים בכל הודעה שניה שלו.

לצפיה ב-'סקרים רבים? כמה זה 'רבים' עבורך?'
סקרים רבים? כמה זה 'רבים' עבורך?
05/01/2020 | 22:57
2
6
לאחר שתענה, לך למילון ותבדוק, האם זה תואם את הגדרת המילה 'רבים' ואתה כותב על שקרנים
לצפיה ב-'רבים, בור לא נכבד, הם יותר מאחד. אני יודע שאתה מתקשה'
רבים, בור לא נכבד, הם יותר מאחד. אני יודע שאתה מתקשה
06/01/2020 | 00:15
1
51
עם העברית ("תשע שפות"...היית צריך לכתוב סטנדאפ, היית לפחות מוציא משהו מהגרפומניה שלך), אז הנה למדת. דיברת על סקר אחד קטן? אז שלושה סקרים רק בלינק שהבאתי הם כבר רבים.
אם תטרח תוכל למצוא סקרים נוספים בעניין.
איך זה התחיל? "הציבור" רוצה כתבת. מסתבר שרוב הציבור לא רוצה.
אז הפכת את זה לסקר מוטה. מסתבר שזה כל הסקרים.
מה תמצא עכשיו בתור פליקפלאק? שהסקרים מומנו על ידי כחול לבן? ליברמן?
הרי אין גבול לשקרים שלך ולא נראה לי שזה חדש לך שתופסים אותך פעם אחר פעם בשקרים.
אבל אם זה מה שנדרש לך כדי להצדיק לשולחיך שאתה משקיע, אני בעד.
לצפיה ב-'רק במובן של יחיד רבים ולא במובן המתמטי'
רק במובן של יחיד רבים ולא במובן המתמטי
06/01/2020 | 00:53
7
תמשיך להתפתל ...
לצפיה ב-'לא, כאן אתה נדרש להפנים'
לא, כאן אתה נדרש להפנים
05/01/2020 | 20:59
1
41
הסקרים עד כמה שהם משקפים משהו, משקפים אי שביעות רצון. השוטים הצווחים כמטורפים בהפגנות [ 1000 הגיעו להפגנה האחרונה, אם זה לא אומר לך משהו.. אז כדאי שתלך לבדיקת הקשר שלך למציאות] אינם "הציבור".
הציבור רוצה אנשים ישרים
הציבור רוצה שקט מהרעש שביבי, שרה והפוץ הקטן עושים
תפנים.
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
05/01/2020 | 21:02
8
סקר מצומצם מוטה לא מראה כלום למעט את רצונו של מזמין הסקר, מה גם שלקראת הבחירות, התוצאות יהיו שונות ומה שרצון הציבור, הוא מה שייקבע בבחירות.
לצפיה ב-'אכן, המציאות עולה על כל דמיון, שאשתו של אייל ינון עובדת תחת '
אכן, המציאות עולה על כל דמיון, שאשתו של אייל ינון עובדת תחת
06/01/2020 | 13:16
12
שי ניצן, כמובן, לא בתום לב
לצפיה ב-'נחכה ונראה אם יהיה משפט או לא'
נחכה ונראה אם יהיה משפט או לא
22/01/2020 | 10:17
4
מן הסתם שהוא מבקש חסינות, כי כבר נמאס להתעסק בזה,
במקום להתעסק בדברים החשובים באמת.

אני משער, שהוא לא עשה את זה, כי טיפש הוא לא.

אותי מעניין מה ייקרה לכל האובססיבים נגדו, כאשר יתברר שהוא לא עשה כלום? ימצאו משהו חדש.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ