לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72767,276 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-'דיאטנית- חלק ב''
דיאטנית- חלק ב'
17/01/2018 | 19:43
3
נפגשתי עם הדיאטנית היום, לפגישת היכרות. היא שאלה אותי במה אני עובד, בדקה גובה ומשקל, שאלה מה מציק לי. דיברתי איתה על עודף המשקל, המשיכה למתוקים והנסיון למזער את הצריכה שלהם. הסיכום היה, שבעוד שבוע מהיום ניפגש, בשעה 16:00 אחה"צ (רציתי להזיז אותה לערב, אבל הכל תפוס). היא ביקשה ממני להביא בדיקות דם וגם לרשום ביומיים שלפני (22 ו-23 בחודש), מה אכלתי, כולל נשנושים בין הארוחות. המחיר, מנגד, קצת גבוה. 550 ש"ח ל-3 פגישות, סה"כ 183 ש"ח לפגישה. אני מקווה שזה שווה את המחיר. דבר אחר שמצער אותי, זה שהיא תפוסה (נשואה+1), כי אלמלא הייתה, הייתי שמח להכיר אותה "יותר מקרוב". היא צעירה ממני ב-3 שנים. 
לצפיה ב-'הצביעות אוי הצביעות......השנאה, ההסתה-'
הצביעות אוי הצביעות......השנאה, ההסתה-
15/01/2018 | 20:09
19
57
אבל בעיקר הצביעות! ההרס הזה- בשם "יפי" הנפש....
ולא חשוב מה קוראים, לא חשוב מה רואים, ההתעקשות היא : "אני לא רואה לא שומע ולא יודע, אני יפה נפש".!
באמת גועל!

שאלו אותי אם ראיתי את זה, עניתי שלא, וחיפשתי.
תקראו. תראו את הצביעות הזו, שלחמה על זנות למען כספה היא כמערכת עיתון,אבל כשיאיר נתניהו כשהיה בגיל 23 רבותי, הלך ל ר א ו ת חשפניות, לא לעודד זנות בכסף, לא לנצל ולהשתמש בנשים שהגורל התאכזר אליהן. הוא הלך בגיל 23 לראות חשפניות.
ואותו מו"ל עיתון צבוע כמו השאר בדיוק, הזדעזע עד עמקי נשמתו!
גם כל הכתבים שלו- הזדעזעו עד עומק נשמתם הצבועה, אני משערת שצבעה בעיקר שחור....אפל, שיקרי.
אבל שוב- הם נלחמו כדי לתת תוקף לתעשיית הזנות שלהם,
עבור כסף........:)
כמה צביעות? לא לבכות, תגידו....
וכמו תוכים מרי נפש חוזרים אחריהם כל הצבועים.....

https://mobile.twitter.com/AmosSchocken1/status/952225462259941376

בתוך זה מסתבר, מדברים על האיש המגעיל הזה עמוס שוקן....
תראו מה מתברר כאן- יש לו קלטת לוהטת, ולא כסטרייט!
שמעתם על זה?????????? כי אני לא....
למה לא? אולי שכחו בתקשורת. אולי.......הם התחשבו בו.
ואולי הצביעות כבר לא צביעות, היא רוע שחור משחור, רוע מכוון...
בגיבוי המון המון המון אנשים טיפשים..שמגינים על האג'נדה, מנסים להראות "חכמים" או צודקים.....
רציתי לבכות.
שחררו את הרוע שלכם. הרפו מהטיפשות שמעוורת אתכם.....
רציתי גם להקיא.
אני מאמינה שהאמת צפה. לא חשוב איך, או מתי אבל היא מגיעה בסוף....

אני כואבת את האנשים השקריים והצבועים שהורסים את העולם......
לכעוס או לרחם עליהם?

אני מנסה לחשוב מי צבוע.....מנסה לחשוב אם צביעות-רוע.
לא, אני חושבת שלא בהכרח. יש המון סוגים של צביעות, אבל זו שבאה בכוונת מכוון, היא צביעות של רוע, היא הצביעות הגרועה ביותר. ההרסנית.......
הכל-אישי. גם הצביעות הזו הרעה, נובעת מאישיות, מהפרט.
משם היא יוצאת אל הכלל....

אין לי כרגע הרבה זמן להתעמק במעלליו של האיש המריר- הנה עכשיו יודעים למה, עמוס שוקן.
מו"ל של עיתון שהורס את ישראל בחוץ! למה שיפרסמו עליו קלטת?
איכס, איכס, איכס!

לצפיה ב-'אני ראיתי את הקלטת וכעסתי מאד על 1הבלופרים שפרסם אותה!'
אני ראיתי את הקלטת וכעסתי מאד על 1הבלופרים שפרסם אותה!
16/01/2018 | 01:44
1
39
..בדיוק כפי שכעסתי על מי שהקליט שיחה פרטית(בשכרות)של נתניהו ג׳ויניור.

אבל מה שכן הפתיע אותי, שיש כבר מס׳ שנים רכילויות מאד לא מחמיאות בפן המיני- פלילי כלפי אותו עמוס שוקן ובכל

זאת ,למיטב ידיעתי ,הקלטת(כאן זה לא פלילי)לא זכתה לתהודה רחבה ונראה לי שהושתקה מהר.

בשם כיבוד פרטיותו של אדם,לא הצטערתי על כך שהנושא הושתק מהר.
לצפיה ב-'אוי כעסת...כזו צדיקה! את גם מתנדנדת בין'
אוי כעסת...כזו צדיקה! את גם מתנדנדת בין
17/01/2018 | 14:28
16
לעבור לשמאל כמו שקראתי....כאילו-היית ימין, ואת רוצה שישכנעו אותך עכשיו לעבור לשמאל.

בחייאת ראבק?
אני לא קונה את זה...:) נסי אצל אחרים שלום וביי מבחינתי.
*ואני לא אוסיף מה עוד אני יודעת*.

בכל מקרה-
"בשם כיבוד פרטיותו של אדם,לא הצטערתי על כך שהנושא הושתק מהר."
זו דעתך?
ואיפה היחסיות? ויש האומרים שאלו נערים קטינים שעבדו אצלו,והוא ניצל מעמדו ופגע בהם.
את שומרת על פרטיותו?

אוי אין לי כח ל...............לא חשוב מה הזאת.

לצפיה ב-'ננסה להכניס עוד קצת היגיון בשיגעון'
ננסה להכניס עוד קצת היגיון בשיגעון
16/01/2018 | 08:51
25
נו, ביבי, די. הילד שלך תמיד יהיה הילד שלך, אבל מה לעשות – הזמן רץ, כולנו מתבגרים, ויאיר כבר מזמן לא ילד, ואפילו לא “נער צעיר”, כפי שכינית אותו אתמול. הוא אדם בוגר, נהנתן ומפונק, שאף אחד לא מבין למה הוא לא עובד ולמה הוא חי על חשבוננו. ואם תאמר: למה מעניין אתכם מה הוא עושה או לא עושה? נשיב: כי הוא התחיל.

בניגוד לאחיו, ובוודאי לאחותו, עד פרסום ההקלטה בשבוע שעבר נראה היה שיאיר מאוד מרוצה מתשומת הלב התקשורתית. עובדה שיש לך בת ונכדים, ואף אחד לא יודע איך הם נראים. התקשורת, שאתה מאשים ב”רמיסה אכזרית, מרושעת וצבועה שאין לה גבולות”, מכבדת את פרטיותה של בתך משום שהיא בחרה בפרטיות. אף אחד לא מצלם אותה, ואף אחד לא מצותת לה. גם אבנר, בנך המאובטח השני, זוכה לסיקור זניח משום שלפחות עד כה הוא בחר שלא להיות באור הזרקורים.

אני יכולה להבין את תחושת הבושה שלך כהורה, וגם כראש ממשלה שמקיף את עצמו ב"שומרי המוסר היהודי", כשבנך נתפס מבלה בערב “שבת קודש” במועדוני חשפנות ומוקלט בין השאר מסרסר את חברתו לשעבר (ולא משנה כלל אם היה שיכור או לא). אני יכולה להבין את הכאב הסובייקטיבי שאתה חש כשבנך נפגע, גם אם טמן עמוק ידו בצלחת. איזה הורה לא יעמוד על רגליו האחוריות כדי להגן על ילדו? אבל האם תגובותיך משרתות את בנך?

אתה, יותר מכולם, מבין תקשורת ויודע שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. יאיר הוא זה שבחר להיות בפוקוס התקשורתי. הוא השתתף מרצונו, למשל, באירוח של נשיא ארה"ב ורעייתו במעון בבלפור (זה לא חלק מהפרוטוקול), הצטלם עם שחקני קולנוע בהוליווד, כותב פוסטים פוליטיים בפייסבוק ויודע היטב שדבריו מצוטטים כי הוא בנך. ליהנות מכל הפינוקים של בן ראש ממשלה ולא לדפוק חשבון, זה כמו לאכול המבורגרים בלי הגבלה ולרצות להישאר רזה. זה קורה לבודדים. ויאיר, איך נאמר, לא סתם אכל – הוא בלע צ'יזבורגר כפול.

הניסיון להסיט פאדיחה משפחתית לעבר העיתונות הוא פתטי. במקום להקטין את האש, בחרת ללבות אותה. כבר שבוע אתה לא מפסיק בכל הזדמנות להתבטא בעניין ההקלטה. מה הקשר בין הופעה בפני שגרירים זרים לשידור ההקלטה? מה הקשר בין ביקורך הממלכתי בהודו לפרסום ההקלטה? התגובה האובססיבית שלך יכולה להוביל את האזרח הפשוט למסקנה שראש הממשלה לא מסוגל להפריד בין ענייניו הפרטיים לענייני המדינה.

לא פשוט יותר היה לומר: אני לא אוהב את מה ששמעתי, בני התנצל, זו לא דרכנו – ולהניח לפרשה? במקום זה אתה מנסה עכשיו לעטוף קלקול פרטי בחקיקה. קודם חוק ההמלצות, ועכשיו איסור הקלטות אישי ציבור (שאגב לא יכלול את בנך, שאינו איש ציבור, אלא אם תומצא הגדרה חדשה - “ילד ציבור”).

בישיבת הממשלה בשבוע שעבר מירי רגב אמרה בזעזוע שהיא חוששת שיקליטו אותה, כך גם שרים אחרים שנבהלו מכך שאינם יכולים לבטוח ב”צמודים” שלהם. ואני אומרת, שיפחדו. אנשי ציבור צריכים לדעת שהם קודם כל משרתים את הציבור, ואם הם מדברים שטויות, מנבלים את הפה, מציקים למזכירה, או גוררים נהג ומאבטח למועדון חשפנות – אז שיחששו.
לצפיה ב-'פומה, את מפתיעה'
פומה, את מפתיעה
16/01/2018 | 08:52
11
29
באמת חשבת שהם יפרסמו משהו על מי מהם?  ממש לא
מקסימום יקבל פרס כשחקן הטוב ביותר..
שמעתי על הקלטת של שוקן, לא ראיתי ולטעמי זה לא עניינו של אף אחד 
מה הוא עושה בפרטיות שלו מבלי לפגוע באחרים..
אבל הם פשוט מראים השכם והרב את הפרצוף האמיתי שלהם, מהי האג'נדה שלהם
מהו הכוח המניע שלהם, פשוט שנאה טהורה..
לצפיה ב-'איזה חמוד... ממש '
איזה חמוד... ממש
17/01/2018 | 14:23
11
צדיק.......:)
גם אתה לא מבין?
מה אתה מוכר לי 

"שמעתי על הקלטת של שוקן, לא ראיתי ולטעמי זה לא עניינו של אף אחד 
מה הוא עושה בפרטיות שלו מבלי לפגוע באחרים"

עכשיו גם אני ראיתי את הקלטת של שוקן, ולא הבאתי. גם כי זה דוחה ממש וגם 
כי לא בא לי לרדת לרמת הצהוב המסריח הזה, נכון לעכשיו.
אני הצבעתי בכלל על מה שעושה התקשורת! 
הם רודפים כמו חיות עם דם על השפתיים, אחרי משפחת נתניהו.
משלמים הון עתק עבור קלטות לא חוקיות ולא קשורות בעליל ברוב המשמעות שלהן,נותנות לזה מקום הכי מכובד שיש- אבל כשיש קלטות כאלו, של פאקינג אדם ראשי בעיתון בזוי שפוגע במדינת ישראל בחו"ל וזה מוכח שחור על גבי לבן, עובדתי- הם לא מפרסמים, לא מדברים על זה.....
על הצביעות הזו דיברתי.
רוצה להצטדק? שלך. אני פחות לא בכל תנאי...
יש אמת חזקה ואמת פחות חזקה. אז כל הצדקנים בעת הזו, שייערב לכם.
אני עם האמת שלי וסדר העדיפויות שלי, בזמן נתון זה.

ושוקן? עוד יותר מזה. האשפה הקיומית הזו וכל אלו שעומדים לצידה, מצטדקים, או לא אומרים מילה, הם משתפים לגועל הזה של הצביעות והשקרים.
יש מצב שמעבר להכל? הוא ניצל ממרום מעמדו עובדים שם בעיתן ובכלל,
ולכאורה מדובר בנערים צעירים מאוד.
אז מעבר לצדקנות, מעבר לתקשורת הבזויה והשחורה והצהובה הזו, יש כאן גם ערך מוסרי של הגנה על הנערים האלה...
סוטה חולה נפש מושתן, שהתקשורת שומרת עליו, אבל מקיז\ה דם של אלו שהיא שונאת. לא מחכה לחוק, אפילו שאנחנו מדינת חוק- אלא מקיזה את דמם של ילדים עוד מימי הגן, רק כי נולדו לאבא שהתקשורת לא חפצה ביקרו, והדמוקרטיה ושאר בילבולי המח שלא נאכפים, בתחת שלה.

לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
17/01/2018 | 14:43
6
9
איפה הבעיה שלך, לא רואה או לא מבינה..
כתבתי "במידה וזה לא פוגע באחרים", לנצל אנשים הסרים למרותו זה כן פגיעה באנשים, קל וחומר אם הם קטנים..
\אז אנא, אל תבואי אלי בטענה על "הצדקנות " שלי..
לצפיה ב-'לטעמך "זה לא ענינו של אף אחד".'
לטעמך "זה לא ענינו של אף אחד".
17/01/2018 | 14:46
5
10
בתמונה הרחבה, במערך הכללי, ביחסיות לדברים אחרים ולטענותי על התקשורת,
על הצהוב שבא זה המגמתי- יש מקום ל ה כ ל!
אי אפשר לרמוס אחד לחדור לו לאמא של הפרטיות, ולהניח לאחר- גם אם העברות שלו חמורות בהרבה יותר לדעתי.
כך שהאמירה הזו שלך, קצת מבטלת את מה שכתבת בהתחלה.
או- שבאמת לא הבנת מאיפה אני כותבת.
לצפיה ב-'נו באמת...'
נו באמת...
17/01/2018 | 15:11
4
8
ה  כ  ל   לא עניינו של אף אחד, אבל מכיוון שהם מפרסמים רק מצד אחד של המפה הפוליטית, ולא רק מצד אחד אלא אנשים ספציפים אני בעד לפרסם גם מהצד השני, לפרסם הכל על כולם, בלי איפה ואיפה
מה לא ברור פה??
לצפיה ב-'בדיוק!'
בדיוק!
17/01/2018 | 15:13
3
8
חחח אני מסכימה איתך, מי כמוני.......?
אז אוקיי, לא הסברת ככה שם והבנתי את זה אחרת.......
לצפיה ב-'הסבר הסברתי'
הסבר הסברתי
17/01/2018 | 15:31
2
7
לא בפרוטרוט אבל ניתן היה להבין..
לצפיה ב-'איך בדיוק?'
איך בדיוק?
17/01/2018 | 15:33
1
9
זה הכל אצלך בראש........:)
אני טובה בלקרוא אנשים, אבל שמע- יש גבול! 

איזה גשם יפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפה!
לצפיה ב-'את לא טמבלית'
את לא טמבלית
17/01/2018 | 15:38
9
איפה יורד גשם?
לצפיה ב-'בכח? :)'
בכח? :)
17/01/2018 | 15:50
2
9
המשפט הראשון שלך- "באמת חשבת שהם יפרסמו משהו על מי מהם? "

מה שאומר שאתה מבין שהם לא מפרסמים חלק מהדברים, בגלל הסיבות השונות.

ובכל זאת אתה כותב אחרי המשפט הראשון המבין הזה את זה-

"שמעתי על הקלטת של שוקן, לא ראיתי ולטעמי זה לא עניינו של אף אחד 
מה הוא עושה בפרטיות שלו מבלי לפגוע באחרים.."

כאן אני חלוקה עליך!
כי לטמון את הראש בחול, או להתייפיף ב"לטעמי" שלך, לא לעניין לדעתי.
כדי להראות שאנשים רואים במדוייק מה אתם עושים בכלי התקשורת החזק שיש לכם בידיים.
לא אתי, לא אובייקטיבי, לא אנושי אפילו.....
אם תראה שאתה מבין מה הם עושים, יש מצב שבפעם הבאה ישקלו לחיוב לא 
לעשות דברים כאלה באופן חד צדדי.
אם תשתוק  עם ה"לטעמך", כלום לא ישתנה.....

לצפיה ב-'כולנו'
כולנו
17/01/2018 | 16:09
1
8
יודעים מה הם עושים ומה הם לא עושים
זה לא סוד
לצפיה ב-'אז מה שכתבת-'
אז מה שכתבת-
17/01/2018 | 16:15
7
על אחת כמה וכמה.....לא נכון.
הסברתי למה.
בעיני זה הפשע והשחיתות הגדולה ביותר, ההרסנית ביותר.
תקשורת שנותנת גיבוי למשטרה, גם כשקורים דברים כמו עם ריטמן-
הרסנית למדינה, לדמוקרטיה ועוד ועוד ועוד יותר מה כ ל!
אז להסכים איתי זה לא מספיק, אם לאחר מכן אתה כותב "לטענתי".
צריך להראות את זה, לגעת בזה בלי הפסקה, ולתת להם ולמי שמדבר בקולם את הוודאות שזה נראה למרחקים, ואם לא תפסיקו-יהיה מי שיוכיח אתכם, לא בגלל ביבי אלא בגלל שהוא רואה את הרעה החולה והמושחתת של המציאות שאתם מציבים כאן- בכפיה ובכח מפוקפק שניתן לכם...
בגידה בציבור כולו! לא רק בציבור הימיני...
לצפיה ב-'ואם בצביעות עסקינן'
ואם בצביעות עסקינן
16/01/2018 | 09:08
3
26
ועדת הכספים של הכנסת אישרה  סעיף מיוחד באופן דחוף וללא הסברים -
תוספת של 5,000 שקלים לשכרם של שרי הממשלה באופן מיידי.
ובאיזו טענה מבקשים שרי ממשלתנו תוספת שכר? ובכן נכון להיום, שכרם של ראש הממשלה והשרים מוצמד למדד המחירים, בעוד שמשכורתם של חברי הכנסת צמודה לשכר הממוצע במשק. השכר הממוצע במשק עלה בשיעור גבוה יותר ממדד המחירים והשרים, ככל הנראה, מקנאים בח"כים. ולכן הם החליטו שגם להם מגיעה תוספת. לאחר התוספת שכרם של השרים יגיע לגובה של 47,800 שקלים בחודש לא כולל תוספות כגון נהג צמוד, רכב וכו'. שכרו של ראש הממשלה אגב יעמוד על לא פחות מ- 49,600 ש"ח בחודש.
לידיעתכם, שכר השרים בשנה החולפת עמד על 39,200 ש"ח בחודש וזה של ראש הממשלה על 44,100 ש"ח. החל מינואר 2018 שכרם של חברי כנסת עלה ל-42,800 ש"ח וגם שכרם של השרים היה אמור לעלות, עוד לפני התוספת מהיום, והיה אמור להיות 42,000 שקל בחודש. אבל כנראה בעקבות יוקר המחיה שרים רבים התלוננו וביקשו העלאה גבוה יותר: תוספת של 5,000 ש"ח לשר ו-5,500 ש"ח לראש הממשלה.
בעוד שחברי הקואליציה פועלים מהרגע להרגע כדי להעלות את שכרם, נותר רק להצר על כך שהם לא פועלים באותה מהירות ודחיפות למען העלאת קצבאות הנכים מהסכום העלוב של 2,342 שקלים לחודש, על אף סיכומים אליהם הגיעו נציגי הקואליציה עם חברי ארגוני הנכים לפני מספר חודשים.
להזכירכם, לאחר מאבק ממושך של שנה שכלל הפגנות וחסימות כבישים, צוותים, דו"חות והצעות חוק מתחרות, ועל אף התחייבותו של יו"ר הקואליציה לשעבר דוד ביטן בספטמבר האחרון כי כבר בינואר 2018 יתחילו הנכים לקבל קצבאות מוגדלות, המצב רחוק מפתרון. הממשלה נסוגה בה מהסיכומים אליהם הגיעה עם הנכים במתווה התקציב וחוק ההסדרים לשנת 2019 שגיבשה ושר הרווחה חיים כץ, שהבריז מפגישה עם הנכים והאוצר השבוע, אמור להציג בעוד יומיים מתווה חדש לקצבאות. בינתיים הסוף עדיין לא נראה באופק, הממשלה ממשיכה למרוח את הנכים ואף גרמה לחלקם לחזור להפגין.
איכשהו, כשמדובר ברווחתם האישית, חברי הקואליציה פועלים בשיא הזריזות. אבל כשמדובר בנכים קשי יום שלא יכולים לסגור את החודש, ולא חס וחלילה בשרים המכובדים, הממשלה מרשה לעצמה לקחת את הזמן, למרוח ולמסמס את הסיכומים איתם.
לצפיה ב-'לצערי זו לא רק הממשלה'
לצערי זו לא רק הממשלה
16/01/2018 | 09:19
1
22
הוקמה ועדה לבחון את העיוותים הללו, שגם חברי האופוזיציה מודים בה
ואחת ממקנות הועדה היא להוריד את שכר חברי הכנסת מתחת לשכר השרים,
אז הכנסת על כל המפלגות גנזו את המלצות הועדה..
אבל זה לא רק זה, יש הרבה מאוד גופים ממשלתיים ששכרם צמוד לממוצע השכר בשוק, יועצים משפטיים למשל בשכר של כ-45,000 ש" (מזכרון),
שמעתי את רמות השכר של כל מיני תפקידים ונדהמתי..
את העיוות הזה צריך קודם כל  לתקן..
לצפיה ב-'נכון מאוד...'
נכון מאוד...
17/01/2018 | 14:16
13
אבל שוב- הגענו לבעיה האמיתית שהרוב מתעלמים ממנה והיא בעצם האמאמאמאמאמאמא של שורש הבעיות כאן-
מה שמדווח- זו שטיפת המח התקופתית חחח עליה מדברים!
*בא לי לקלל, אני מתה מהטיפשות הרווחת......*
העיקר להרגיש צודק!
ועכשיו יכתבו- "אני לא רוצה לצאת צודק, אני רוצה לצאת חכם". והצביעות תמשיך לחגוג יד ביד עם הטיפשות..........
בא לי לקלל!
לצפיה ב-'מגעיל ביותר'
מגעיל ביותר
17/01/2018 | 14:14
11
אבל הכל יחסי.......בעיקר בימים האלו, המטורפים הצבועים כ"כ!
כל דעה שנשטחת חייבת להיות יחסית.
בשקר ובצביעות לא מגיעים לשומקום.....

ואיפה הפאקינג אופוזיציה "לוחמת"?
חייבים להבין שכל הבעיות האלו שהן באמת גורליות, אפילו רק מעצם החוצפה עליהן, הן טיפה בים הבעיות האמיתי והגורלי הגדול.
הכל יחסי.
לצפיה ב-'לא יקום ולא יהיה '
לא יקום ולא יהיה
17/01/2018 | 12:39
24
אנה פנינו מועדות????

"שבוע עבר מאז אושר בכנסת, על חודו של קול, חוק סגירת המרכולים הידוע לשמצה. החוק נולד כמתנה מראש ממשלה אפוף חקירות לשר דרעי, אף הוא אפוף בחקירות ומדשדש בסקרים. לאור הביקורת הרבה שהושמעה עליו בקרב הציבור הרחב מימין ומשמאל, מיהרו בממשלה להרגיע כי החוק שהם נלחמו עליו כל כך, למעשה, לא ישנה דבר. "אין צורך להיכנס לפאניקה – אחרי שהחוק הזה יעבור יראו שהוא לא ישנה דבר, הכל יישאר כשהיה", הבטיח יו"ר הקואליציה דוד אמסלם לאחר שהחוק עבר בכנסת. "אחרי שחוק המרכולים יעבור, יסתכלו ויראו שאין שום שינוי", אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו. השר דרעי עצמו אפילו הוסיף ואמר שאישור חוק המרכולים הוא בגדר "שמירה על הסטטוס קוו" והרגיע כי הוא אינו מתכוון להתערב ולאכוף את החוק רגע אחרי שנאבק עליו בכל כוחו.
אבל יש הבדל בין מה שהפוליטיקאים אומרים בפומבי לציבור בכללותו, ומה שנאמר בחדרים סגורים בכינוסים פנים-מגזריים.
אמש הובאו דבריו של חבר הכנסת משה גפני, יו"ר ועדת הכספים, שנאמרו באירוע חרדי סגור שהוקלטו על ידי כלי תקשורת חרדים ללא ידיעתו. בין היתר, הכריז גפני כי מאות פקחים לא יהודים יגויסו לאכוף את החוק, דיבר בסיפוק על שינוי סטטוס הקוו לטובת החרדים ואמר כי ישנה "התקדמות בשמירת השבת", התהדר בכך שהציבור החרדי לא קיצץ בתקציביו בניגוד לתקציבים אחרים, והתגאה בהישגים של החרדים בהכנסת מקוואות ובתי ספר חרדיים ליישובים רבים בארץ במקומות אשר, לפי דבריו, "לא ידענו שאנחנו יכולים להיכנס".
זה המקום אולי שוב להזכיר איך רק לפני מספר חודשים, בעקבות הטענות על הדתה במערכת החינוך הישראלית, שר החינוך נפתלי בנט לגלג על הטענה הזאת וביטל אותה ב"הדתה שמדתה".
ומילה לסיום לחברת הכנסת רחל עזריה, חברת הכנסת מכולנו שהגיבה בעקבות פרסום דבריו של גפני כי "כל שינוי באכיפה של עסקים בשבת הוא הפרה של הסטטוס קוו ולא מקובל עלינו" והוסיפה כי " לא יקום ולא יהיה". חבל שחברת הכנסת עזריה נזכרת עכשיו לעמוד על רגליה האחוריות. אם היא כל כך מתנגדת לחוק, שעבר בסופו של דבר על חודו של קול עם 58 תומכים ו-57 מתנגדים, היא הייתה יכולה פשוט לא להצביע בעדו ולא לעזור לחוק לעבור, במקום עכשיו לזעום ולהצהיר הצהרות ריקות."

לצפיה ב-'רעיון להצעת חוק '
רעיון להצעת חוק
17/01/2018 | 12:07
19
לקחתי את הרעיון מהמאמר ואף הצעתי זאת לוועדת התרבות של הכנסת באימייל,  מה אתם חושבים?
לצפיה ב-'סיפור יפה על דו קיום אמיתי'
סיפור יפה על דו קיום אמיתי
16/01/2018 | 12:07
9
29
ביום חמישי, נכחתי בהרצאה בנושא עסקים משפחתיים באוניברסיטת בר-אילן. נסעתי במה שהם מכנים שאטל (קלנועית משודרגת), בין הבניינים. באחת התחנות עלו 2 סטודנטיות ערביות עם חיג'אב (כיסוי ראש מסורתי לאסלאם, המקבילה לשביס ביהדות), בהיסוס רב. אני חששתי ממלחמת דתות, אבל הסטודנט הדתי שישב לידי ישב והציע להן לעלות (ועוד נזף בחבר שלו מאחור שלא פינה את המקום מספיק מהר עבורן). מתחשב ואנושי, בלי ספק. 
לצפיה ב-'אבל'
אבל
16/01/2018 | 13:07
8
17
שינסה יהודי עם כיפה לעלות על כזה שאטל שיושבים שם ערבים הם לא יתנו לו לעלות
בדוק..
לצפיה ב-'מה הקשר?'
מה הקשר?
16/01/2018 | 14:10
7
21
ממילא אין כמעט תלמידים יהודים במוסדות לימוד ערביים. כיהודים, צריך לעשות הכל בשביל לנסות להסתדר עם אנשים שהם מיעוט במדינה. לתת זכויות, מתוקף אזרחותם. כמובן שצריך לדרוש חובות (שירות לאומי), ושאדם ערבי שמבצע פשעים ומתגייס לדאע"ש, יילך לכלא. עונש מוות, אם רצח על רקע לאומני או סתם על רקע פלילי. אני ממש לא חושב שכל הערבים טובים, אבל גם ההיפך נכון. אגב, נפגשתי בצבא, באוניברסיטה וכשעבדתי ביפו עם הרבה ערבים. ראיתי מכל הסוגים. 
לצפיה ב-'תלמידים יהודים במוסדות לימוד ערביים?'
תלמידים יהודים במוסדות לימוד ערביים?
16/01/2018 | 15:12
6
15
אתה בסדר? אין בכלל תלמידים יהודים שם,
אמרתי באונברסיטת חיפה, זה בעצם שלוחה של ביר זית כנראה..
שם עומדים דום לזכר השהידים, מניפים דגלי פלשתין אבל אסור לנופף בדגל ישראל כי זה פוגע בערבים..
לצפיה ב-'למדתי באוניברסיטת ת"א'
למדתי באוניברסיטת ת"א
16/01/2018 | 15:39
5
23
אתה חושב שהייתי מאושר, כשראיתי "הפגנות נגד הכיבוש" בשערי אוניברסיטה בעיר שלי? ואז עוד הייתי אולטרה ימין, פי כמה מרוב הצעקנים בפורום הזה ובשכניו. עם זאת, אני שמח שבמדינה שלי יש פתחון פה לאנשים מהסוג של חנין זועבי. לא כי אני אוהד אותם, להיפך, אלא כי זו תשובה לכך שיש בישראל דמוקרטיה, לא סתימת פיות. אם יכולתי, הייתי מגרש את זועבי מישראל ודואג לה למגורים בעזה, שתראה איזו דמוקרטיה מפוארת יש שם. בזה אני מסכים עם רגב, "רוחי לע'זה, יא חאינה" (לכי לעזה, יא בוגדת). 
לצפיה ב-'הפגנות הן לגיטימיות עד גבול מסויים'
הפגנות הן לגיטימיות עד גבול מסויים
17/01/2018 | 09:59
4
12
אני לא שמח שיש פתחון פה לשונאי ישראל בכנסת.
שחנין זועבי שמבחינתי היא אם כל חטאת מקבלת שכר מכספי משלם המיסים.
כל ה"כיבוש" הזה יסודו שקר.

לצפיה ב-'ומי מגדיר את הגבול בדיוק? החוק'
ומי מגדיר את הגבול בדיוק? החוק
17/01/2018 | 10:38
3
31
אם מאפשרים, סימן שזה בסדר. אני שמח שזועבי יכולה להתבטא, כי זו תשובה מוחצת ל-BDS שטוענת כי ישראל מפירה זכויות אדם. שוב, שים לב שהייתי שולח אותה לחמאס בלי בעיה בכלל. אז נראה על מה וכמה היא תדבר.
לצפיה ב-'החוק ואולי קצת קומון סנס'
החוק ואולי קצת קומון סנס
17/01/2018 | 10:49
2
9
אני לא מבין מדוע החוק מאפשר לח"כית שונאת ישראל שהיתה על המרמרה ומשלם המיסים משלם את שכרה להיות בכלל בכנסת ולהשתלח בישראל כםי שהיא עושה.
ומדוע לא שמים גבול ל'אמנות' (אני לא בטוח מה החוק אומר) בה ראש הממשלה עם חבל תלייה על צווארו ו'אמן' עלוב נפש דוחף את הדגל למקום בו השמש אינה זורחת וקורא לזה 'חופש ביטוי אמנותי'.

לצפיה ב-'חבל התלייה זה משהו שאני לא מאחל גם לביבי'
חבל התלייה זה משהו שאני לא מאחל גם לביבי
17/01/2018 | 10:50
1
18
וכמובן שהיה צריך לעצור ולהעניש חוקית את הסטודנטית ההיא.
לצפיה ב-'בוודאי,זוהי הסתה תחת מטריית 'חופש אמנות'.גועל נפש'
בוודאי,זוהי הסתה תחת מטריית 'חופש אמנות'.גועל נפש
17/01/2018 | 14:46
5
לצפיה ב-'לזכרה של דולורס או'ריורדן'
לזכרה של דולורס או'ריורדן
16/01/2018 | 23:48
1
25
השיר היחיד שממש חדר אליי מלהקת קרנבריז: 
לצפיה ב-'דולורס או'רויירדן'
דולורס או'רויירדן
17/01/2018 | 09:27
15
או'ריורדן הנהיגה את להקת הקרנבריז האירית מאז הוקמה ב-1989. את עיקר הצלחתה הביא לה אלבומה "Everybody Else is Doing It, So Why Can't We?" שיצא ב-1993. הוא הכיל שירים כמו Dreams, Sunday וכמובן הבלדה הפופולרית "Linger".

ב-1994 הוציא ההרכב את אלבומו השני "No Need to Argue" שהיה להצלחה אדירה אף הוא, ובו להיטי ענק דוגמת "Zombie" שהפך השיר המזוהה ביותר עמם, ו-"Ode to My Family".

באמצע שנות ה-2000 הלהקה הפסיקה את פעילותה למשך מספר שנים, ובזמן זה פנתה דולורס לקריירת סולו, אשר במסגרתה היא הוציאה שני אלבומי סולו. בשנת 2009 שב ההרכב לפעילות והמשיך להקליט ולהוציא אלבומים.

בשנה האחרונה תכננה הזמרת לצאת לסיבוב הופעות עם להקתה, אך זה בוטל לאחר מספר הופעות בשל בעיות רפואיות של או'ריורדן.

דולורס או'רויירדן, הלכה לעולמה ביום שני.
בהודעה שהוציא איש יחסי הציבור שלה נמסר כי "בני משפחתה מזועזעים נוכח החדשות ומבקשים לכבד את פרטיותם בזמנים קשים אלה".
בשלב זה סיבת המוות עוד לא ידועה.
היא הייתה בת 46 במותה.
לצפיה ב-'ראיתם אמש את'
ראיתם אמש את
16/01/2018 | 09:04
11
36
הדיון המלומד בין חברי הכנסת רוזנטל וחזן?
הערות? הארות?
לצפיה ב-'לא ראיתי-בהתחשב ב"אישים" אולי עדיף '
לא ראיתי-בהתחשב ב"אישים" אולי עדיף
16/01/2018 | 13:29
2
10
לצפיה ב-'אני מניח שהתכוונת לרוזנטל'
אני מניח שהתכוונת לרוזנטל
16/01/2018 | 14:08
1
11
לצפיה ב-'לא,לחזן פאר הגזע האנושי '
לא,לחזן פאר הגזע האנושי
16/01/2018 | 16:18
5
לצפיה ב-'ולתפארת מדינת ישראל '
ולתפארת מדינת ישראל
16/01/2018 | 18:08
7
8
לצפיה ב-'ורוזנטל'
ורוזנטל
16/01/2018 | 21:03
6
16
צדיק הדור אני מבין...
לצפיה ב-'היכולת שלך להסיק מסקנות ממש מרשימה '
היכולת שלך להסיק מסקנות ממש מרשימה
17/01/2018 | 05:24
5
9
לצפיה ב-'נכון??'
נכון??
17/01/2018 | 07:18
4
13
אני מתאים את עצמי למקום..
ברומא התנהג כרומאי
לצפיה ב-'ממש פאר היצירה אתה'
ממש פאר היצירה אתה
17/01/2018 | 08:07
3
8
לצפיה ב-'חשבתי ש'
חשבתי ש
17/01/2018 | 08:16
2
15
חזן פאר היצירה, אז תחליטו מי...
לצפיה ב-'בוא נעצור כאן'
בוא נעצור כאן
17/01/2018 | 09:21
1
15
ה"דיון" הזה לא מוסיף לך כבוד
לצפיה ב-'ולך זה מוסיף עוד פחות'
ולך זה מוסיף עוד פחות
17/01/2018 | 10:19
5
לצפיה ב-'זה רק אני,או רשימת השרים הטובים בליכודיאדה עגומה?'
זה רק אני,או רשימת השרים הטובים בליכודיאדה עגומה?
15/01/2018 | 20:35
33
38
פוליטיקה קטנה.
למי שפספס-
מס' 1- ביבי
מס'2 -גילה גמליאל,השרה לענייני כלום (תפקידי משרדה שייכים לאוצר ולפנים,המציאו ג'וב וגם בו נכשלה)
מס' 3- מירי רגב,צרת התרבות
מס' 4- ישראל כץ,בולדוזר וביצועיסט (שהודיע על ויתור תוספת שכר-היחיד בין השרים).
בקיצור פוליטיקה קטנה וחנפנית מטעם הצ'חצ'חים של הליכוד שבחרו

לצפיה ב-'צ'חצ'חים צ'חצ'חים אבל בשלטון'
צ'חצ'חים צ'חצ'חים אבל בשלטון
16/01/2018 | 08:47
8
18
והאליטות אבק לרגליהם..
לצפיה ב-'לא צריך להגזים'
לא צריך להגזים
16/01/2018 | 10:20
7
9
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שכתבת'
זה בדיוק מה שכתבת
16/01/2018 | 11:19
6
17
אנחנו הצ'חצ'חים שולטים תאורתית במדינה
לצפיה ב-'דיברתי על כמה שרים ספציפיים'
דיברתי על כמה שרים ספציפיים
16/01/2018 | 11:44
5
18
מירי רגב היא לצערנו צרת התרבות אבל לא קובעת הכל.
הבחירות בצ'חצ'חיאדה של הליכוד באילת הן פוליטיקה קטנה וחנפנית בלי משמעות אמיתית.
לצפיה ב-'מירי רגב'
מירי רגב
16/01/2018 | 11:53
4
16
עדיפה בעיניי על כמה נבחרי ציבור אחרים..
מתחסדים ומצקצקים בלשונם ברוב חשיבות עצמית נפוחה..
חוץ מזה כתבת צ'יצ'חיאדה באופן כללי...
לצפיה ב-'מירי רגב היא מתלהמת ואין לה מושג בתרבות'
מירי רגב היא מתלהמת ואין לה מושג בתרבות
16/01/2018 | 12:10
3
19
עושה מעצמה בדיחה כמו הראיון הקצר והפאתטי לקראת ביקור קוונטין טרנטינו, במאי בעל שם עולמי אותו היתה אמורה לפגוש כנציגת המדינה.
שרה לא צריכה לעמוד מול הציבור ולהגיד "קאט דה בולשיט" למבקריה כי הם בעיניה אליטה תרבותית שרוצה צ'כוב או מכל סיבה.
כלומניקית שלא עושה כלום.רק רעש.
וזה לא קשור למוצאה.
את המונח לקחתי מפליטת הפה של דודו טופז ומההתנהגות הבריונית והכוחנית שאני זוכר ממפגשי מרכז הליכוד,גוף מסואב, כוחני ומושחת.
לצפיה ב-'לא ידעתי'
לא ידעתי
16/01/2018 | 13:04
2
16
שדודו טופז היה בליכוד... והתנהג שם כפי שתיארת..
מסתבר שגם לעוד "אמנים" אין מושג בתרבות ולא רק לה,
או בעצם אין לה מושג בתרבות שלכם, לא בתרבות שם העם...
אני מבין שפרץ קיבל מנוי של שר ביטחון כי הוא היה רמטכ"ל לפחות ב-2 צבאות.. הרי שר חייב להבין בעיניי המשרד שהוא מופקד עליו.. או בן גוריון שהיה גם שר בטחון..
היא אמרה לכם "קטא זה בולשיט" כי אתם תמיד מתהדרים במילים מפוצצות בלועזית, היא פשוט חשבה ובצד שאתם שכחתם עברית..
לצפיה ב-'התכוונתי לפליטת הפה של דודו טופז בזמנו'
התכוונתי לפליטת הפה של דודו טופז בזמנו
16/01/2018 | 13:14
1
14
הטענה שלי היא שמירי רגב לא מתנהגת כשרה.
קולנית,בוטה,וולגרית.זו האמת ואני לא יודע מדוע לחפש סיבות להצדיק.
זה לא קשור לעמיר פרץ.
זה לא קשור לאמנים שיש להם קשר לתרבות או לא.
זה קשור אליה ולתפקוד מחורבן ולא מתאים.
מה זה "לכם"? לי שלא אוהב את אייל גולן ולא משתתף במימונה?
נסכים שלא להסכים.
לצפיה ב-'נסכים שלא להסכים'
נסכים שלא להסכים
16/01/2018 | 13:46
10
בטח שזה לא קשור לאמיר פרץ, זה בעצם לא קשור לאף אחד מכם, נשמות טהורות...
אתה לא חייב לאהוב את אייל גולן, מספיק את אבי ביטר...
היא מתפקדת טוב מאוד והייתה מתפקדת יותר טוב אם לא הייתם מנסים לתקוע לה מקלות בגלגלים בשם ה"תרבות"... שמקדשת אצלכם מעשים לא תרבותיים בעליל..
לצפיה ב-'גמליאל נחשבת לאחת המתונות והנורמליות בליכוד'
גמליאל נחשבת לאחת המתונות והנורמליות בליכוד
16/01/2018 | 11:02
23
24
לגבי 1 ו-3 אני מסכים. בנוגע לכץ, היו עוד ארבעה שרים  (כולל אקוניס מהליכוד) שויתרו על תוספת שכר.
לצפיה ב-'אולי מתונה אבל לא עושה הרבה'
אולי מתונה אבל לא עושה הרבה
16/01/2018 | 11:14
8
16
המשרד שלה מיותר.סתם לתת ג'וב.
כל מה שהיא עושה נופל בתחומי משרדים אחרים.והיא נכשלה ברוב.
שמעתי שכץ הוא היחיד שוויתר על התוספת האחרונה (ממש לפני ימים) של 5000 ש"ח אם אנו מדברים על אותה אחת.
לצפיה ב-'יש עוד לפחות מספר מדינות עם משרד לאזרחים ותיקים'
יש עוד לפחות מספר מדינות עם משרד לאזרחים ותיקים
16/01/2018 | 11:51
7
24
בארה"ב יש משהו ייחודי, משרד לאנשי צבא משוחררים. 
לצפיה ב-'אוכלוסיית ארה"ב קצת יותר גדולה משלנו'
אוכלוסיית ארה"ב קצת יותר גדולה משלנו
16/01/2018 | 12:05
6
14
נתנו לגב' גמליאל תואר "שרה לשוויון חברתי".
כל מה שהיא אמורה לעשות נופל תחת משרדים אחרים.
והבעייה-נניח שיש מקום למשרד-היא לא עושה כלום חוץ מהשקעה בתשתיות במגזר הערבי ואת זה אמור לעשות משרד הפנים או תשתיות.
לצפיה ב-'פה הטעות שלך'
פה הטעות שלך
16/01/2018 | 13:06
5
12
אני ציינתי רק דבר אחד שכביכול מנוגד לאג'נדה שלה.
היא מטפלת בקשישים למשל, היא רוצה לטפל בניצולי השואה גם..
את דרעי לא מעניינים לא הזקנים ועוד פחות ניצולי השואה..
גם את ציפי ליבני זה לא עניין עד שהגיעה לאופוזיציה, אז היא נזכרה בהם
לצפיה ב-'ונכשלה בנושאים,זו הנקודה. המשרד לשוויון חברתי זה בן כלאיים '
ונכשלה בנושאים,זו הנקודה. המשרד לשוויון חברתי זה בן כלאיים
16/01/2018 | 13:31
4
12
אז אם שר שאמור להיות אמון על נושא "לא מעניין אותו" כדבריך-זו סיבה למנות משרד אחר?מומצא? ועוד עם שרה כושלת? זו סיבה לפטר את השר גם במחיר פוליטי ולמנות מתאים יותר.
לצפיה ב-'נו בסדר....'
נו בסדר....
16/01/2018 | 13:49
3
12
את החלטת שהשרה כושלת, במחשבה שנייה בעצם כל שרי הממשלה כושלים לפי תפיסתך, אז מה איכפת לך איזה שר כושל יכשל במה?
לצפיה ב-'לא אני החלטתי אלא סקרים ופידבקים'
לא אני החלטתי אלא סקרים ופידבקים
16/01/2018 | 16:25
2
7
"אתה החלטת"
ולא כולם.האמת שעד לא מזמן ממש לא היה לי מושג מה היא עושה בכלל.
ישראל כץ עשה הרבה, האיש ביצועיסט.מגיע לו הרבה לפני מירי רגב וגילה גמליאל
גם זירת הביטחון די שקטה
כחלון לא רע ומשתדל ואלי כהן עשה לא מעט ומפרגן לו.

לצפיה ב-'להפך'
להפך
16/01/2018 | 20:59
1
7
הסקרים מראים שהיא פועלת רבות . היא הגדילה את תקציב המשרד מ 140 מליון למעל 800 מליון. והכל מגיע לקהילה..
כחולן שקרן, פוליטיקאי קטן ועלוב...
כץ עשה לא מעט
לצפיה ב-'נכון,היא הגדילה פלאים את תקציבה וזהו בעצם.מעשים,מעט'
נכון,היא הגדילה פלאים את תקציבה וזהו בעצם.מעשים,מעט
16/01/2018 | 21:18
7
שיפור   בעיקר בתשתיות המגזר הערבי.
מעבר לזה ביצועיה לוקים בחסר.
לצפיה ב-'מסתבר ש...'
מסתבר ש...
16/01/2018 | 11:22
13
19
היא דווקא משקיעה הרבה בכפרים הערבים על תשתיות וכו'
לצפיה ב-'וזה צריך להיות באחריות מש' הפנים ולא משרד פיקטיבי'
וזה צריך להיות באחריות מש' הפנים ולא משרד פיקטיבי
16/01/2018 | 12:02
12
11
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
16/01/2018 | 13:05
11
15
זה צריך להיות מופקד אצל מי שהוחלט...
לצפיה ב-'קוראים לזה "לתת ג'ובים" אם לצטט את לימור לבנת וזו גם דעתי'
קוראים לזה "לתת ג'ובים" אם לצטט את לימור לבנת וזו גם דעתי
16/01/2018 | 13:27
10
12
יש לנו 22 שרים.
כל שר פירושו לשכה,עוזרים,הוצאות משמעותיות.
יותר מאשר בארה"ב
לפי נתונים  שמצאתי-7 בשוויץ,14 בספרד וכנ"ל באוסטריה.
ואצלנו, עאלק,22.
בזבוז וטירוף.

לצפיה ב-'ממשלת אהוד ברח'
ממשלת אהוד ברח
16/01/2018 | 13:54
9
18
מנתה 25 שרים, אבל אני מבין שאין קשר..
אגב , בכל המדינות שהזכרת אנשים שנכשלו בבחירות אמרו צריך להחליף את העם, או שהםם אורזים ונוסעים וכו'..
לצפיה ב-'כן, זכור לי ברק'
כן, זכור לי ברק
16/01/2018 | 15:41
8
17
אחרי פרשת המשחן הפך את עצמו למוסוליני מס' 2 ולקח איזה 10 תיקים.
לצפיה ב-'אז מכשירים שרץ עם אחר?'
אז מכשירים שרץ עם אחר?
16/01/2018 | 16:20
7
9
לצפיה ב-'באיזה הקשר אתה אומר את זה?'
באיזה הקשר אתה אומר את זה?
16/01/2018 | 16:22
6
12
להיפך, ברק בעיני היה לא פחות גרוע מנתניהו. חשב שהוא יודע יותר טוב מכולם וגרם לאינתיפאדה (לא שרון) בשחצנות שלו.
לצפיה ב-'בהקשר 25 שרים אז לעומת 22 עכשיו'
בהקשר 25 שרים אז לעומת 22 עכשיו
16/01/2018 | 16:35
5
11
ישראל לא צריכה מעל חצי מזה.
כלכלה,ביטחון,בריאות,חינוך ותרבות,פנים,אוצר,תקשורת ורווחה פחות או יותר.עיקריים.יש מקום לעוד כמה.
מי בכלל המציא שר לענייני פריפריה,לשוויון חברתי ושר מקשר בין הממשלה לכנסת? שלא לדבר על האבסורד הזועק של "שר ללא תיק" (לא אומר שכרגע אבל בעיקרון).

לצפיה ב-'כל מילה בסלע'
כל מילה בסלע
16/01/2018 | 16:39
4
16
יותר שרים, פחות לתרופות, לקצבאות נכים, להשקעה בנוער, לספורט, לתרבות, לחינוך ולבטחון המדינה. 
לצפיה ב-'בדיוק-ושרים זה גם המון מסביב'
בדיוק-ושרים זה גם המון מסביב
16/01/2018 | 17:21
3
9
עלויות כבדות
קיצוץ עשרה טפילים מיותרים היה חוסך מליונים בשנה
לצפיה ב-'בעיקרון אני בעד לצמצם את הממשלה'
בעיקרון אני בעד לצמצם את הממשלה
16/01/2018 | 21:01
2
12
אבל סתם שאלה, האפ שהחברה שלך.היו עם 25 שרים עם תיק ועוד כמה בלי תיק, האם גם אז יצעת נגדם? לא בטוח
לצפיה ב-'לא הבנתי את השאלה'
לא הבנתי את השאלה
16/01/2018 | 21:19
1
6
לצפיה ב-'לא צפיתי..'
לא צפיתי..
17/01/2018 | 08:17
3
לצפיה ב-'ממשלה או גנון?'
ממשלה או גנון?
14/01/2018 | 09:39
11
40
הבוקר דווח כי בנימין נתניהו ורעייתו שרה המריאו להודו לחגוג יחד 25 שנות כינון יחסים.
וואו, ידיעה מרגשת לכל דבר וענין.
עוד דווח כי יאיר לא הצטרף לטיסה למרות שהוזמן באופן רשמי על ידי ראש ממשלת הודו.
עוד וואו, אכן ידיעה מרעישה.

אבל הכי הכי זה התגובה של הביבי שטרח לציין כי מענין אותו איזה סיקור יקבל הביקור הזה שלו בהודו והאם הערוץ השני, זה ששם לו מטרה להדיחו מתפקידו, יזכיר את הנסיעה או שמא ינהג כפי שנהג באירועים חשובים ומשמעותיים קודמים, כמו הביקור האוסטרלי בנגב לצד ריקוד מסורתי.

ואני תוהה ביני לביני - ממשלת ישראל או גנון ביביהו?

[מתבקש לי כאן השיר הבא ]

לצפיה ב-'בוקר טוב רוזי......'
בוקר טוב רוזי......
14/01/2018 | 09:46
6
29
סלחי לי באמת אם אומר שזו התחסדות ממדרגה ראשונה שלך.
גם אם ביבי יגיד את זה- זה לא תלוש מהמציאות! הרי זה מה שקורה בפועל, מבחינת התקשורת באופן כללי, כלפיו גם בנסיעות מעין אלו.
אז לא. לא הייתי מכנה את זה גנון- הייתי מכנה את זה רוע, גועל, חוסר אובייקטיביות משווע, רצון להחליף אותו בכל מחיר באמת, לא כמליצה. בכל מחיר.
ע"י רמיסה שלו, של אשתו, של ילדיו- ממש לא חשוב מה.
גועל צרוף ורוע....אבל לא מצידו כאמור.

לצפיה ב-'בחיי שאת מצחיקה אותי'
בחיי שאת מצחיקה אותי
14/01/2018 | 10:22
5
31
התקשורת לא מסקרת ומדווחת על כל נפיחה של ראש הממשלה וכבר מדובר ברצון התקשורת להפיל/ להדיח/ להחליף.
התקשורת כן מסקרת ומדווחת על כל נפיחה של ראש הממשלה וכבר מדובר בתקשורת שמאלנית עוכרת ישראל שרק מעונינת להפיל/ להדיח/ להחליף.

תחליטו!

ובאמת, הרי אין חשוב מביקורו של ראש הממשלה בהודו לצורך הידוק הקשרים הקולנועיים בין שתי המדינות [הסכם פרודוקציה להפקה משותפת בתחום הקולנוע], וכמובן חתימה על עוד 8 הסכמים שיצעידו את הנכים בישראל, הקשישים, ניצולי השואה ובכלל, אל המנוחה והנחלה

• מזכר הבנות בתחום הגז והנפט;
  • מזכר הבנות בתחום האנרגיה המתחדשת;
  • שדרוג הסכם התעופה;
  • הסכם מחקר ופיתוח תעשייתי משותף (הכרזת קול קורא);
  • מזכר הבנות בתחום הסייבר;
  • קידום השקעות הדדי;
  • הסכם בין בית החולים שערי צדק למשרד הבריאות ההודי בתחום הרפואה המשלימה;
  • הסכם בין הטכניון למשרד המדע ההודי בתחום חקר החלל; 

אין ספק, "...רמיסה שלו, של אשתו, של ילדיו..."
לצפיה ב-'את כותבת על דברים שאת בחרת לא לראות חחח'
את כותבת על דברים שאת בחרת לא לראות חחח
14/01/2018 | 11:32
22
זו תוצאה ישירה של חשיבה מהסוג הזה, ומחוסר ידיעה מבחירה.

זה רק למשל....
איזה קולנועיים בראשך?!
תחשבי גם על עוד אצבע *די משמעותית* באום שתתרומם בהמשך להיות בעד ישראל, בתוך הגוף הצבוע הזה המכוער והמגמתי.....
הגוף שעושה הסכמי עתק כלכליים עם איראן, שבסופו של יום  ימשיך להיות חסר הגינות וצדק בגלל האינטרסים הכלכליים בעניין ישראל.
כך שהודו וכל מדינה אחרת שמצביעה באום, חשובה מאין כמותה לנו.
את זה בונה ביבי את התשתית הכלכלית לשיתוף פעולה מבורך מכל הבחינות.
אלק קולנועיים 
וזה לא הכל....אני לא מבינה גדולה בנדון, אבל הגיון פשוט, |+מידע אמיתי ולא מעוות, יכול להוביל לחשיבת אמת של אדם מול עצמו-המעט שאפשר לבקש....:)
בחייאת ראבק......
לצפיה ב-'טוב, ביביהו לצערנו לא ממש שם על כל הדברים השוליים האלה'
טוב, ביביהו לצערנו לא ממש שם על כל הדברים השוליים האלה
14/01/2018 | 20:41
3
30
מבחינתו, הכל שטויות ובלבד שיקטוף את הבוננזה. העיקר לעזוב את "הילד" בן ה-26, שלא פשע ולא חטא ורק עשה סיבוב ברים על חשבון האזרחים. לדעתי, רק מדורו בונצואלה מתקרב לרמת השחיתות שלו. אני מאחל לו לשבת בכלא, רצוי מאסר עולם או לפחות כמה שנים טובות. אם אפשר להכניס את הפסיכולוגית האלכוהוליסטית ואת בן נאוות המרדות, אשמח עד מאוד. 
לצפיה ב-''
15/01/2018 | 11:52
2
21
לצפיה ב-'שימי איזה פרצוף שאת רוצה- הגבתי לרוזי'
שימי איזה פרצוף שאת רוצה- הגבתי לרוזי
15/01/2018 | 13:48
1
23
כמו שחשבתי, את מנסה לסתום לי את הפה ולגרום לי שלא להגיב. 
לצפיה ב-'מה אכפת לי אם אתה מגיב או לא? '
מה אכפת לי אם אתה מגיב או לא?
15/01/2018 | 14:05
26
מותר לי עם אייקון, להביע דעתי על הכתיבה שלך...
מזל שלא אחלת להם למות, רק כלא.
השנאה דורי, מעוורת אבל גם מחלחלת פנימה ומבעירה עד עפר, כל חלקה טובה..

אז-!
לצפיה ב-'רוזי, אפשר שאלה?'
רוזי, אפשר שאלה?
14/01/2018 | 10:55
2
27
את באמת ובתמים מאמינה במה שאת כותבת?
לצפיה ב-'אם תרשה לי להשחיל - ההצלחה בקשרים עם הודו לא שייכת לביבי'
אם תרשה לי להשחיל - ההצלחה בקשרים עם הודו לא שייכת לביבי
15/01/2018 | 00:33
1
20
אם זו בכלל הצלחה אחרי ביטולים של חוזים שכבר נחתמים שם
הקרדיט הוא ליזמים וחברות ישראליות שמחפשות שווקים אחרי
שבאירופה מצב יחסי החוץ התדרדר והדולר בשפל וקשה לייצא
כל המציאות הקשה הזו בגלל משרד האוצר, מביאה את החברות לחפש שווקים
נתניהו רוכב על ההצלחה שלהם ותע"ש בפרט - הוא עצמו מייצר רק שחיתויות !
ועוד מתנכלים למסכן ולמשפחתו?
הנער בן 27 שחי בבית לא עובד /מקים משפחה ומתהולל בשחיתות
והאם שמתעמרת בעובדי המעון
בא להקיא מראש ממשלה כזה שעוד מלין על הדיווחים
ומצייר מצג שווא על הצלחותיו. כל המדינה בחובות בועה לפני פיצוץ.
לצפיה ב-'יש גם אנשי ימין שהתחילו לראות את המציאות כפי שהיא'
יש גם אנשי ימין שהתחילו לראות את המציאות כפי שהיא
15/01/2018 | 20:33
18
וכל הכבוד ליועז הנדל, שמקים הפגנות נגד ביבי. ימני לא חייב להיות מושחת, בדיוק כפי שאי אפשר להגיד שכל אנשי השמאל נקיי כפיים ועם נימוסים והליכות של חנה בבלי. יאיר הזמין את ההתנכלויות בהתנהגותו, אין ספק בכך. מעבר לעזיבת מעון ראש הממשלה (=הבית), אני חושב שהוא צריך לחשב מסלול מחדש בחיים. האמת, שאני גם קצת מרחם עליו. לא פשוט להיות הבן של ההורים שלו. 
לצפיה ב-'האפשרות השנייה נכונה'
האפשרות השנייה נכונה
14/01/2018 | 15:42
24
יש לי שיר בסגנון הודי, של להקה בריטית שלא הרבה מכירים: 
לצפיה ב-'באמת! כל הילדים האלה של דרי השלטון בישראל-'
באמת! כל הילדים האלה של דרי השלטון בישראל-
14/01/2018 | 09:41
49
108
במדינה בזויה כמו זו שלנו בקטע הזה?
צריך לפרסם את כולם......
שוויון,אובייקטיביות....בלי התחסדות יתר ולהג על פרטים שוליים.

https://www.conspil.com/2018/01/habanim-shel-hataharanim/
המשך>>
במדינה בזויה כמו זו שלנו בקטע הזה?
צריך לפרסם את כולם......
שוויון,אובייקטיביות....בלי התחסדות יתר ולהג על פרטים שוליים.

https://www.conspil.com/2018/01/habanim-shel-hatah...
לצפיה ב-'סדרה אדירה'
סדרה אדירה
13/01/2018 | 19:08
29
המלצתי עליה בעבר ואני חוזר על כך שוב: איפה אתה חי, תוכנית שמשודרת בכאן 11 ובעבר ברשות השידור. האחים חי ורונן דוידוב (שמשחקים בתפקידים הראשיים)  יצרו מאסטרפיס, על שחקן ובן למשפחה העוסקת בצילום, ממוצא בוכרי, שמנסה למצוא את דרכו, שנעה בין שמירה על כבוד העדה והמשפחה לבין השתלבות במרחב הישראלי הכללי. עונה 1 עוסקת בלימודי המשחק של חי ועונה 2, כבר מדברת על התקופה שאחרי ועל נסיונו להתבסס כשחקן ויוצר בעולם האמיתי. 
לינק לצפייה בפרקי הסדרה: 
לצפיה ב-'כותב בנושא א-פוליטי (מקווה שיישאר כך עד סוף השרשור) '
כותב בנושא א-פוליטי (מקווה שיישאר כך עד סוף השרשור)
10/01/2018 | 19:12
33
69
בעוד כשבוע אגיע לייעוץ עם הדיאטנית של המכון, בו אני מתאמן. למי שלא יודע, אני סובל מעודף משקל בינוני. זה קשור לדברים הבאים- תורשה, צליאק (רגישות קלה יחסית) וכן אהבת יתר לממתקים ונשנושים לא בריאים. האם מישהו כאן היה אי-פעם בדיאטה והאם פגישה עם דיאטנית שינתה את חייו לטובה?
לצפיה ב-'דיאטות'
דיאטות
11/01/2018 | 05:39
2
38
נדמה לי שרובנו, בשלב כזה או אחר בחיינו, היינו בדיאטה
רוב אלו שעסוקים בדיאטה עושים זאת בעצמם, על פי איך שמרגיש להם, ממה ששמעו מחברים ומ'תכניות' עצמאיות שהם בנו לעצמם.
חלקם פונים לדיאטניות, לקבוצות תמיכה [ויש המוןןןן כאלו בארץ] ועוד כל מיני, הכל כדי להשיל ק"ג עודפים.
יש גם את אלו שנזקקים להליך רפואי פולשני עקב השמנת יתר שמהווה סיכון ממשי לבריאותם.

בשורה התחתונה, כל הליך מותנה בהתחייבות של האדם עצמו לתהליך שהוא עומד לקחת על עצמו.
הירידה במשקל, בין אם היא קלה יותר או פחות, היא קורית, אבל אם האדם לא יקפיד לשנות את אורח חייו, לא יתמיד במה שהתחיל, גם דיאטנית הכי 'טובה' לא תעזור. אפילו ניתוח, שיסייע לו להשיל מעליו עשרות רבות של ק"ג, אם לא יקפיד על אורחות חיין בהמשך, לא ימנע ממנו להעלותם, ולעתים 'עם רבית והצמדה' בעתיד.

ולכן, צא לדרך כשאתה מחוייב לתהליך, אל תרמה בדרך [מי שמרמה, מרמה רק את עצמו ולא את הדיאטנית] ותתמיד!!!
ושיהיה לך בהצלחה, ובבריאות, וכשתהיה את מס' הק"ג שאתה צריך פחות, ספר לנו על ההרגשה הנהדרת של להיות קליל יותר

לצפיה ב-'מעולם לא עשיתי דיאטה'
מעולם לא עשיתי דיאטה
11/01/2018 | 07:15
27
מה שכן הייתה תקופה שהשלתי 28 ק"ג עם הרבה עבודה במכון כושר
וכם באמצעות שינוי הרגלי אכילה, מציע לך גם, לא לעשות דיאטה אלא לשנות הרגלי אכילה..
אז גם קל יותר לשמור על זה מכיוון שאתה כבר רגיל ואין צורך להתאמץ  
לצפיה ב-'תודה על העידוד'
תודה על העידוד
11/01/2018 | 09:38
27
הבעיה היא המשמעת העצמית. הייתה לי דיאטנית במכבי, שהייתה בעודף משקל (40 ק"ג) יותר ממני, מה שלא עודד אותי לשמור על המשטר. שוב, אני לא מחפש להיות דק גזרה, אלא להשיל 5-7 ק"ג, בצורה מסודרת ומבלי להרגיש נידון למוות. זה הכל. 
לצפיה ב-'אני כל החיים בדיאטה. דיאטה זה אורח חיים.'
אני כל החיים בדיאטה. דיאטה זה אורח חיים.
11/01/2018 | 12:00
10
43

זו לא דיאטה מוגבלת בזמן.
אני בת 46, לא מאלו שבורכו בגנטיקה שמאפשרת להן לתקוע אוכל בלי חשבון ולא להשמין.  גם הפסקתי לעשן לפני 13 שנה - ועם כל זה, אני בינתיים (טפו טפו) מצליחה לשמור על תחת במידה 36 או 38, תלוי ביצרן.
איך?
ובכן, מזה 27 שנה לא הכנסתי לפי שום דבר שמכיל סוכר. לא דבש, לא ממתקים, לא עוגות או משקאות שאינם דיאט.   פעמיים שלוש בשבוע אוכלת איזה תפוח או תפוז, וזהו. זה בכלל לא חסר לי ואני בכלל לא מתגרה משוקולדים או עוגות, כי זה לא קיים מבחינתי כבר.
מראשון עד שישי בערב, אני אוכלת בעיקר ירקות ודגים. פחמימות רק בארוחת בוקר (פרוסת לחם או כמה עוגיות בלי סוכר).
משישי בערב ועד שבת בערב מרשה לעצמי הכל (חוץ מסוכר כמובן): יין ואלכוהול, פסטות, אורז, גבינות לא אפס אחוז, פיצוחים, אפילו אוכל מטוגן אם בא לי.
בגלל שאני ישר חוזרת לדיאטה ביום ראשון אז ההגזמות של סוף השבוע לא נדבקות לתחת. בכל אופן, כל שישי על הבוקר אני עולה על המשקל (יש לי פטור משקילה רק כשאני במחזור). אם המספר שמופיע לא מוצא חן בעיניי אז אני "בעונש" גם בסוף השבוע.
ספורט עושה ממש מעט, שונאת את זה.
בגלל שיש לך צליאק אתה צריך הכוונה של דיאטנית, אבל בגדול, אין קיצורי דרך. לא חייבים לאכול כל מה שמתחשק תמיד, ואוכל זה לא מרכז היקום.   בהצלחה.

לצפיה ב-'איש איש ומה שמתאים לו'
איש איש ומה שמתאים לו
11/01/2018 | 17:00
9
35
אני חושב שספורט כן חשוב ולמרות זמני הקצוב, מקדיש לו 3 פעמים בשבוע, 45 דקות כל פעם, כולל פעם אחת בשישי או בשבת. השבוע זה יהיה בשישי.
לצפיה ב-'מספורט לא יורדים במשקל'
מספורט לא יורדים במשקל
11/01/2018 | 17:28
7
35

אם זה לא מלווה בדיאטה.
מאמן הכושר אצלי במכון הגדיר את זה ככה:
80% מהמאמץ לרדת במשקל צריך להיות בתזונה.
20% ספורט, שמחטב בעירקר וגם שורף קלוריות.

זה לגמרי מוכיח את עצמו עליי: בתקופות שאני לא עושה ספורט בכלל אני לא עולה גרם, כי התזונה שלי דיאטתית.
לצפיה ב-'ספורט תורם לשמירה על משקל ב 2 דרכים'
ספורט תורם לשמירה על משקל ב 2 דרכים
12/01/2018 | 11:09
5
24
1. אפקט מצטבר של כמה מאות קלוריות ליום (צעידה של שעה)
    מינימום 300קק * 365
    מעל 100 אלף קק בשנה שהם 14 ק"ג במשקל 7500 קק = ק"ג ירידה.
    בהנחה שאכלת אותו דבר.
2. הספורט תורם למצב רוח ומוטיבציה לשמור על התפריט בלי להתפתות
    או להתנחם בממתקים ושטויות. על הבוקר מרגישים שהתחלנו נכון
    וחבל לקלקל.

לצפיה ב-'שים לב שכל מה שכתבת מחזק את דבריי.'
שים לב שכל מה שכתבת מחזק את דבריי.
12/01/2018 | 11:11
4
23

ברור שספורט זה טוב לשמירה על המשקל, אבל 300 או 400 קלוריות זה כלום, אם אתה לא מלווה את הצעידה היומית בתזונה דלת קלוריות.
סעיף 2 נכון.
לצפיה ב-'לא הבנת שזה ממש לא כלום במצטבר'
לא הבנת שזה ממש לא כלום במצטבר
12/01/2018 | 11:14
3
23
אני מתיחס למי שרגיל לתפריט קבוע והליכה יומית
במידה וישאר על אותו התפריט ויוותר על ההליכה לגמרי
(אם נתעלם ממנגנון היצוב של הגוף)
יעלה 14 ק"ג בשנה תבין וטקילין.

לצפיה ב-'חרטבונה, מניסיון רב שנים שלי.'
חרטבונה, מניסיון רב שנים שלי.
12/01/2018 | 11:17
24

אני, כמו שכתבתי קודם, מקפידה שנים רבות על תזונה מאד מאד דיאטתית (להוציא יום וחצי בשבוע) והתנזרות מוחלטת מסוכר.
היו תקופות שבהן הלכתי מינימום 3 פעמים בשבוע לחדר כושר, שאכן חיטב ושיפר את ההרגשה, ויש תקופות (כמו בחודשים האחרונים) שאני בקושי עושה ספורט.
המשקל שלי נשאר אותו דבר.
למה? - כי התזונה היא  הכי חשובה. ספורט זה בונוס.
לצפיה ב-'אני אוכל בערך תפריט קבוע והספורט שלי הוא'
אני אוכל בערך תפריט קבוע והספורט שלי הוא
13/01/2018 | 07:53
1
19
לצפות לעיתים רחוקות בטעות בקטע מקרי של משחק כדורסל או בשיעור חלקי של פילטיס שאישתי מעבירה ואיני עולה במשקל 14 ק"ג בשנה אלא משקלי יציב.
האם זה לא נורמאלי האם עליי לפנות לעזרת רופא מומחה.
תפנים שאם מכון כושר היה עוזר בירידה במשקל שמו לא היה מכון כושר.
לצפיה ב-'לך גם מכון כושר למח כנראה לא יעזור - קרא במדויק מה כתבתי'
לך גם מכון כושר למח כנראה לא יעזור - קרא במדויק מה כתבתי
13/01/2018 | 08:10
30
אין שום סתירה שניתן לשמור משקל ולרזות גם ללא פעילות ספורטיבית
מעבר ליומיומית שיכולה להיות עבודה פיזית קשה גם ריכוז מנטלי שורף
קלוריות אפילו מתח נפשי.  אמו של הרוצח אזריה ירדה 30 ק"ג תוך מס חודשים
לא מחוסר תאבון, רובינו אוכלים יותר מעצבים, אלא המתח הנפשי והמחשבות.
שחקני שחמט יורדים במשקל מטורניר מאומץ - המח שורף סוכרים..
מנגד משמינים מנחת.
לעניין - תלוי מה התפריט היומי מול ההוצאה הקלורית
בתפריט מאוזן לא תשמין. מי שהתרגל לפעילות של שעה הליכה והפסיק
בלי שיקזז בתפריט כמה מאות קלוריות יום ישמין את אותם 14 ק"ג בשנה
יותר מכך בגיל מבוגר מאבדים מסת שריר ואז ההוצאה הקלורית יורדת
אלא אם משמרים את השרירים במכון כושר / משקולות בבית.

2. מכון כושר לא מיועד לכושר בלבד אלא למספר מטרות שונות
 העלאת מסה ע"י תוספת שרירים
 חיטוב במאזן קלורי שלילי ושימור השרירים
כושר אירובי שעושים בעיקר בהליכונים
 סיבולת כח מתפרץ זריזות ועוד - לא מומחה בתחום
אבל בטוח שלא מדובר רק בכושר כללי.

לצפיה ב-'אכן כך, מכון כושר כשמו כן הוא'
אכן כך, מכון כושר כשמו כן הוא
12/01/2018 | 11:45
9
לצפיה ב-'ספורט אולי חשוב אך ................'
ספורט אולי חשוב אך ................
12/01/2018 | 11:48
17
לא לירידה במשקל, ועובדה, אתה עוסק ספורט וטוען שיש לך בעיה של עודף משקל, ואילו אני מעולם לא עסקתי בספורט וירדתי ממספר מכנסיים 54 ל 44.
לצפיה ב-'העיקר שאתה עושה משהו ומודע, זה הכי חשוב! '
העיקר שאתה עושה משהו ומודע, זה הכי חשוב!
11/01/2018 | 17:49
1
35
אני יכול להגיד לך שאני את התזונה שלי התחלתי לשנות עקבות שינוי בתפריט שההסעדה במקום העבודה שלנו עשו מטרנד של Meatless Monday שזה מגניב (אתה יכול לקרוא על זה כאן) שיניתי ממש את כל התפריט (נעזרתי בדיאטנית) פתאום פתחו לי את העניים שאפשר לאכול טעים, מסודר ובריא, אז כן, התחלתי מלהפחית בשר ואז יותר מתוקים והמעכבים איתה מאד מחזקים זה חשוב לאורך כל היום לדאוג להיות מוכנים! אם הקייטרינג בחברות ישימו דגש על אוכל בריא אני חושב שרוב האנשים לא ילכו לקנות אוכל לא בריא בחוץ / לנשנש שטיות ארוחת צהריים הכי משמעותית בעיניי! ותנסה לא להתסתכל על זה כ"דיאטה" באמת כמה שזה נדוש זה דרך חיים בהצלחה! 
לצפיה ב-'זה אולי "הכי חשוב" בכיתה ב', כדי לתת לילדים מוטיבציה.'
זה אולי "הכי חשוב" בכיתה ב', כדי לתת לילדים מוטיבציה.
11/01/2018 | 17:57
36

במקרה של אדם בוגר שצריך לרדת במשקל, זה לגמרי לא מספיק "להיות מודע". צריך לעשות מהפך בתזונה, עם או בלי דיאטנית, אחרת המודעות לבד תהיה סתם פול גז בניוטרל.
לצפיה ב-'אני די הצלחתי תקופה משמעותית אבל מעולם לא מתבכיין'
אני די הצלחתי תקופה משמעותית אבל מעולם לא מתבכיין
12/01/2018 | 11:00
20
כפי שאבי נהג לאמר כל ק"ג עודף עלה לי בהרבה כסף..
מציע לך לא לקטר ותמיד להיות שלם עם עצמך גם בעודף כגישה בריאה.
כדי להצליח ולא פחות לשמור לטווח ארוך צריך לשנות תפיסה
ב 2 נקודות בלבד, לא דיאטנית לא מכון ולא בטיח
יש די מידע תזונתי ברשת וספורט אפשר לבצע גם בפעילות בבית ובחוץ.
1. להוריד את התאווה לאוכל כהנאה מרכזית. להיות פשוט אדיש לפתויים.
2. להסתגל לתחושת רעב קל המחוייבת בגרעון קלורי.
   חשוב להדגיש שתחושת הרעב תשאר איתך לטווח ארוך אחרי ירידה במשקל.
בסה"כ אין חוכמות ! הכי קל לאבד משקל מכל משימה אחרת חוח גם בחולי.
כי לא נדרשים לעשות דבר. רק להפריח מיתוסים ודעות קדומות.
לצפיה ב-'אינך זקוק לדיאטנית או מכון כושר על מנת לרזות'
אינך זקוק לדיאטנית או מכון כושר על מנת לרזות
12/01/2018 | 11:22
9
19
יש תרגיל שאינו דורש מאמץ ואינו שורף קלוריות והוא מעולה להרזיה.
והתרגיל הוא הנעה קלה של הראש ימינה ושמאלה.
לדוגמה שואל אותך מישהו, "אתה רוצה סוכריה"
אתה צריך להניע את הראש ימינה ושמאלה וחסכת מעצמך בערך 200 קלוריות.
כך באופן קבוע.
את הבעיה שלך אתה מכיר וכתבת מהי.
ד"א מכון כושר כשמו כן הוא, מכון לכושר ולא להרזיה.
בכדי לשרוף אנרגיה של פרוסת לחם עליך ללכת בקצב מהיר 14 ק"מ בערך.
הבעיה שלך היא בראש והיא כדבריך "אהבת יתר לממתקים ונשנושים לא בריאים".
קח את עצמך בידיים והחלט שמרגע זה אינך בדיאטה אלא משנה כיוון לתזונה נכונה, בהצלחה
לצפיה ב-'14 ק"מ לאדם ששוקל 75 ק"ג זה 1050 קק יותר מככר לחם שלם'
14 ק"מ לאדם ששוקל 75 ק"ג זה 1050 קק יותר מככר לחם שלם
12/01/2018 | 11:24
2
20
ם
לצפיה ב-'סליחה, טעות רציתי לכתוב 4 ק"מ, מצטער.'
סליחה, טעות רציתי לכתוב 4 ק"מ, מצטער.
12/01/2018 | 11:27
1
16
זאת קראתי בכתבה שאין לי קישור כרגע.
לצפיה ב-'כלל אצבע: משקל כפול ק"מ = הוצאה קלורית בלי קשר למהירות.'
כלל אצבע: משקל כפול ק"מ = הוצאה קלורית בלי קשר למהירות.
7
לצפיה ב-'חחח זה כמו שמישהי פנתה אליי לבקש עצה להרזיה'
חחח זה כמו שמישהי פנתה אליי לבקש עצה להרזיה
5
39

ואמרה לי ככה:

- אני לא יכולה בלי מתוקים, אין מצב שאני מתנזרת מזה.
- אני לא אוהבת כל כך ירקות חיים
- אני טבעונית.

אמרתי לה מותק, אם ככה אז תישארי שמנה.
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחח בדיוק כך.'
חחחחחחחחחחח בדיוק כך.
12/01/2018 | 11:34
10
לצפיה ב-'הייתי אומר לה אותו דבר, רק במילים אחרות'
הייתי אומר לה אותו דבר, רק במילים אחרות
12/01/2018 | 13:23
2
39
כמו בשחמט, לפעמים צריך להקריב חייל כדי להקריב את המט. אם לתרגם את זה לנושא השיחה, לוותר על משהו בכדי להשיג מטרה. 
לצפיה ב-'היא לא באמת רוצה לרזות.'
היא לא באמת רוצה לרזות.
12/01/2018 | 13:59
31

היא רוצה לכופף את המציאות למגבלות שלה, כמו הרבה אנשים היום בעידן הרוחניקי והתקינות הפוליטית, שבו דופקים בראש לילדים קטנים שה"הכל פתוח" ו"אין כללים" ו"הכל אפשרי". 
האמת המרה היא, שמי שרוצה לרזות מוותר על מתוקים, ולא נצמד לטבעונות.
זה כמעט בלתי אפשרי לרדת במשקל כשלא אוכלים בשר רזה, דגים, ביצים ומוצרי חלב רזים.
לצפיה ב-'נראה לי שיצא לי משובש'
נראה לי שיצא לי משובש
12/01/2018 | 17:34
25
כדי להשיג את המט ולא כדי להקריב את המט. אגב, שיחקתי שחמט בחוג בכיתות ד-ז, בשנים 1991-1994. כשהתחלתי ללמוד לבר מצווה, הפסקתי ומאז לא שיחקתי. 
לצפיה ב-'דוקא אפשר לרזות עם מתוקים לאכול טבעוני וירקות מאודים'
דוקא אפשר לרזות עם מתוקים לאכול טבעוני וירקות מאודים
12/01/2018 | 17:24
24
זה עניין תזונתי נטו מה גם  שטבעוני יותר בריא.
לדוגמא קטניות ודגנים מלאים  נותנים די חלבון
ומתוקים במידה לא להתחרע על חפיסת שוקולד שלמה..
ירקות מאודים או מוקפצים מומלצים אפילו יותר מטריים
כי עוברים פיסטור מחיידקים ..
מה שלא ניתן זה לפתח שרירים או כושר משמעותי
תוך ירידה במשקל - לשם כך צריך תזונה תומכת ומלאה.
לצפיה ב-'לגבי המתוקים.......'
לגבי המתוקים.......
14/01/2018 | 09:37
5
35
לא נעים לי, כמו שלפעמים לא נעים לי במציאות, אבל......
יש כאלו שבורכו בגנים משובחים מהבחינה הנ"ל, והם יכולים לאכול ה כ ל-בלי להשמין.
אני חולת מתוקים......:) למרות שלאחרונה אני פחות אוכלת אותם כמו בעבר, בגלל הערך התזונתי שלא קיים בהם ואפילו מאוד מזיק.
אבל היו לי תקופות בעיקר בעבודה שעבדתי אבל גם במסעדות, שהייתי אוכלת 
ארוחות שחיתות גם של מתוקים- לעני המתבוננים מהצד בי ובצלחת, וגורמים לי להרגיש פחות טוב, כי הגוף שלי לא מעיד על השחיתות שבצלחת שלי!
יש די הרבה אנשים כאלה.....שבורכו בגנים טובים מהבחינה הזו.
אז נא לא לקבוע כללים/דעות מוצקות בדון...

לצפיה ב-'קראת בכלל מה כתבתי?'
קראת בכלל מה כתבתי?
14/01/2018 | 15:09
3
29

מה לא ברור במשפט "אני בת 46, לא מאלו שבורכו בגנטיקה שמאפשרת להן לתקוע אוכל בלי חשבון ולא להשמין"?
אם בורכת בגנטיקה הזאת אז מה שכתבתי מראש בכלל לא מתייחס לאנשים כמוך. הבחור שביקש פה עצה הוא לא מהזן שלך, כי עובדה שהוא משמין.
העצה שלי מכוונת לאנשים כמוהו.
לצפיה ב-'חשבת בכלל שלא ממש מעניין אותי '
חשבת בכלל שלא ממש מעניין אותי
15/01/2018 | 11:08
2
23
מה את כותבת?
קראתי איזה משהו שכתבת כאן, וגם "אבי בן".....

לצפיה ב-'פחחח "לא מעניין" עאלק. נסי שוב.'
פחחח "לא מעניין" עאלק. נסי שוב.
15/01/2018 | 11:22
1
24

אם לא היה מעניין אותך, לא היית מתייחסת לדבריי.
לצפיה ב-'טוב'
טוב
15/01/2018 | 11:26
8
לצפיה ב-'מזלך, כמובן'
מזלך, כמובן
14/01/2018 | 15:40
21
אצלי הרוטינה היא דחיסת 3-4 קינוחים אחרי ארוחה, בעיקר בערב (בצהריים לרוב לא יותר מאחד). לאחר רביעי אחלק רשמים. הפגישה תיערך באותו יום, חצי שעה לפני אימון במשרד של הדיאטינית. להזכיר, היא עובדת עבור הבריכה. 
לצפיה ב-'מה דעתכם על הבית מהירושה ברחוב מיכל?'
מה דעתכם על הבית מהירושה ברחוב מיכל?
36
אתמול הראו קטע מהצוואה המצולמת של האיש שהוריש דירות
לשכנותיו  מצמרר - איך בכלל אותם קרובים מעיזים להראות
את פניהם אחרי שלא ביקרו או היו איתו בקשר זמן כה רב ?
לצפיה ב-'איזו חגיגה'
איזו חגיגה
09/01/2018 | 08:47
21
53
ילד לא חכם במיוחד דיבר שטויות כשהיה שיכור
כל התקשורת שישו ושימחו, מצאו מטמון..
עוד יומיים ישכחו כרגיל..
לצפיה ב-'הוא לא ידע'
הוא לא ידע
09/01/2018 | 09:41
13
35
אתה יודע מה יותר מטריד מהילד הדביל שמפזר פניניו בלי פילטרים?
האבא שלו ש - לא יודע כלום

הוא לא ידע על הצוללות;
הוא לא ידע על שרה והשמפניה;
הוא לא ידע שהבן שלו חבר של טיקון הגז, קובי מימון;
הוא לא ידע שהבן שלו חוגג במועדוני חשפנות מלווה במאבטח ע"ח המדינה ונהג צמוד ע"ח המדינה;

הוא לא ידע 
מה רוצים ממנו?
אם לא יודע, אז לא יהיה כלום, כי אין כלום,
הרי איך יהיה אם הוא בכלל לא יודע

לצפיה ב-'נו באמת, הגזמת'
נו באמת, הגזמת
09/01/2018 | 09:49
12
27
פה מדובר בילד הלא כל כך חכם שלו, מה הקשר לזה ולצוללות?
הנושא הוא הילד אם לא הייתי ברור.. רוצה לדבר על אביו? אימו? סבו? סבתו?
תפתחי פוסט על זה..
לצפיה ב-'תן להם. זה מה שנשאר ללוזרים המסכנים.'
תן להם. זה מה שנשאר ללוזרים המסכנים.
09/01/2018 | 11:29
11
33

כפי שכבר ידעתי מאז אתמול, הבוקר כבר התפרסם "ראיון" עם איזה חשפנית (אנונימית, בטח אנונימית) שכביכול ראתה אותו כאן ושם ופה. מאד מאד רציני. בערך כמו החדשות המסעירות שעיקרן הפוסטוש מהפייסוש של השכנה של משפחת נתניהו, שכתבה בהתרגשות שיאיר לא ניקה את הקקה של הכלב שלו. עיתונות לוחמת, רצינית ואמיצה אין מה לדבר.
לצפיה ב-'רגע, אני רוצה להבין'
רגע, אני רוצה להבין
09/01/2018 | 11:37
10
28
כל העיתונאים שבחשו בקדרה לא היו ראו מעולם חשפנית?
יש בזה משהו לא חוקי? איזה צדקנים...
מה שלא חוקי זה כנראה ההקלטה, ואם כך אז שיעמידו לדין את המקליט
ואם זה לט=א חוקי לפרסם אז שיעמידו לדין גם את המפרסם..
לצפיה ב-'אם היתה שחיתות בנושא מתווה הגז אז נתניהו צריך לעוף'
אם היתה שחיתות בנושא מתווה הגז אז נתניהו צריך לעוף
09/01/2018 | 11:44
9
30

אבל לצותת לשיחות של שני צעירים עשירים ושיכורים שמדברים הרבה שטויות ומריצים דאחקות סרות טעם (ולא ברורות), זו בטח לא הדרך לברר את זה. 
אם מישהו היה שם מיקרופון לי ולחברות שלי בלילות הרחוקים ההם של שנות התשעים מי יודע מה הוא היה יכול לחשוב עלינו.
ולגבי עניין הזנות / חשפנות. האמת? זה מה זה לא מזיז לי.
אם הבת שלי היתה רוצה לצאת דווקא עם יאיר נתניהו, כנראה שהייתי ממליצה לה לא לעשות את זה. אבל אין לי בנות, יאיר נתניהו כאדם לא מעניין אותי ואני לא מצפה מבנים של מנהיגים להיות מלאכי שרת.

לצפיה ב-'נתניהו צריך לעוף'
נתניהו צריך לעוף
09/01/2018 | 12:09
7
25
בלי קשר למתווה הגז, לדעתי הוא כבר מיצה, זהו, הוא ומשפחתו הנהנתנית באמת הגזימו, מה עוד שהוא לא ממש מנהיג..
אבל הוא צריך ללכת בבחירות במרכז הליכוד, או בבחירות הכלליות או להתפטר (מה שלא יקרה) אבל לא שכתבי סמרטוטון יעיפו אותו..
לצפיה ב-'הוא צריך לעוף בגלל רפיסותו מול הטרור'
הוא צריך לעוף בגלל רפיסותו מול הטרור
09/01/2018 | 12:12
6
39
עסקת שליט,
התנאים המעולים בבית ההבראה של בתי הסוהר הבטחוניים,
הסרת הגלאים בהר הבית,
הפיצויים בפרשת מרמרה,
ושאר ירקות רקובים.
שלא לדבר על משפט אזריה.
לצפיה ב-'גם בגלל ההתנהלות שציינת'
גם בגלל ההתנהלות שציינת
09/01/2018 | 13:17
16
וגם בגלל עוד אלף ואחד דברים..
לצפיה ב-'ברוב מה שכתבת אני איתך במאת האחוזים'
ברוב מה שכתבת אני איתך במאת האחוזים
09/01/2018 | 13:26
3
38
בנוגע לאזריה, דעתי ידועה לך. אבל אני שחצן וריקני, כמו כל השמאלנים הבוגדנים ודעתי לא חשובה, נכון? מה גם שאני תומך בלפיד, לא בדיוק איש שמאל ידוע.
לצפיה ב-'הכל נכון, כמעט..'
הכל נכון, כמעט..
09/01/2018 | 15:08
2
20
אתה לא שחצן אלא מקובע..  ולא כל השמאלנים בוגדים, רק חלקם..
זה שאתה תומך בלפיד לא מוסיף יותר מידי..
לצפיה ב-'הקול שלך לא שווה יותר משלי וההיפך'
הקול שלך לא שווה יותר משלי וההיפך
09/01/2018 | 15:35
1
21
זכותי לקבוע בעד מי אני רוצה להצביע ולא אתה תקבע עבורי, או אף אחד אחר. ברור לך? 
לצפיה ב-'ברור שהקול שלי ושלך שווים'
ברור שהקול שלי ושלך שווים
09/01/2018 | 15:40
20
בקלפי, אבל שלי יותר הגיוני.. ובכל זאת שווה אותו דבר
אני ממש לא מנסה לקבוע לך מה להצביע, אני רק מנסה לשווא לפקוח את עינך
להוציא אותך מהקיבעון שאתה נמצא בו..
לצפיה ב-'יפה, אלה הן הפאשלות העיקריות של הממשלה הזו.'
יפה, אלה הן הפאשלות העיקריות של הממשלה הזו.
13/01/2018 | 07:55
8
לצפיה ב-'אנ משוכנע שאחד מהחברים הוא שהקליט בגלל שיאיר שנורר אותו קבוע'
אנ משוכנע שאחד מהחברים הוא שהקליט בגלל שיאיר שנורר אותו קבוע
12/01/2018 | 11:35
6
לצפיה ב-'אוקיי..........................דעתי בנדון.'
אוקיי..........................דעתי בנדון.
10/01/2018 | 13:11
4
48
שניה, פון. 
לצפיה ב-'דעתי לגביך'
דעתי לגביך
10/01/2018 | 19:15
3
37
תתפלאי אבל אני דווקא מאוד מעריך אותך. את לא טיפשה  ובטח שלא משוגעת (למרות שיש כל מיני אנשים שחושבים כך, בפורומים אלה ואחרים). מה שכן, את צריכה לפתוח את הראש (לא במובן הפיסי,חלילה, אלא במובן של פתיחות רעיונית). לא להאמין שרק הימין יכול, או רק ביבי יכול. אני אגב מאמין, שאם ביבי יישאר שר החוץ, זה התפקיד שמתאים לו. בזה הוא טוב ועם רוב דעותיו. כמנהיג הוא סיים את דרכו. איש לא הומלך לנצח.
לצפיה ב-'אתה מזכיר לי את "דאגרוטיפ".....שלוחה של...:)'
אתה מזכיר לי את "דאגרוטיפ".....שלוחה של...:)
10/01/2018 | 20:02
2
33
הייתה כאן גולשת בשם הזה. יש בך משהו "ממנה".....
סתם אתה מזכיר אותה.

אז ככה:
א.לא עמדת במילתך. 
ב. אני שמעתי שאתה מטורף לא קטן, שמתבטא מכוער מאוד ואסור להתעסק איתך. ותתפלא, גם אני מכבדת אותך ואת דעותיך. :) חמוד...
ג.בגלל שאני בעדך, אני אומרת לך שיש כמה כבדות מאוד בגילן בפורומים השונים- אלו שסיפרו לי עליך, שהן בעצמן משוגעות לגמרי, כתוצאה ממרירות יתר...
ליבי עליהן, אבל תזהר כשאתה באזורן. האמת שהן ממציאות את עצמן מחדש בניקים שונים, אבל אתה קולט את סוג המרירות והשגעון הנובע מכך.
אנא, השמר לנפשך.
ז.בעקבות מה שכתבת בפוסט הנ"ל על ביבי, אני מודיעה לך שוב, חמוד.
אין קשר ביני לבין ההבנות שלך אותי. :) שום גרם של קשר...

לפי דבריך בנדון שוב- לא הבנת דבר מדברי מעולם, מדברים שכתבתי. ומשום שאיני
אדם בוטה, או מעוניין בהתבטאות לא ראויה כלפיך, ביקשתי ועודני, שלא נשוחח על דברים רציניים, מעבר למוסיקה או שנתעמק יחדיו במזג האוויר בארצנו.
זהו שיח חרשים, ולא מצידי......

מאחלת לך הצלחה בדיאטה או מה שזה לא יהיה...חמוד.
בברכה,
לצפיה ב-'אז שיהיה הדדי'
אז שיהיה הדדי
10/01/2018 | 22:10
1
30
לא מגיב למה שתכתבי בנושאים אקטואליים ואת לא מגיבה לשלי, אוקיי? עם זאת, אמשיך לכתוב כאן, למרות שלא נעים תמיד לקרוא את מה שאני כותב. יש רק מנהלת אחת לפורום,רוזי. לא את ולא אני. מקובל? 
לצפיה ב-'חלילה! שוב הגעת למסקנות שגויות!'
חלילה! שוב הגעת למסקנות שגויות!
11/01/2018 | 10:31
22
תמשיך לכתוב כאן מה שבא לך, למה זה שלי?
חחח בטח תתבאס לדעת שפעמיים הציעו לי ניהול פה, פעמיים באחוזת ראשונים ופעם בהכרויות.
מעולם לא רציתי את המשרה הנשגבת הזו חחחחח
גם אם הייתי מנהלת חלילה, לא הייתי מונעת כתיבתך. איך הגעת?

לגבי התגובה הענינית? בוודאי שכן אגיב אם אמצא לנכון. אתה מבחינתי מילה כתובה בפורום בתפוז. אנדרסטייטמנט....
מה שכן, בטח שמת לב שאני משתדלת להמנע משיח איתך, ובטח ובטח מלרדת לפן אישי.
המשך גלישה פוריה ומשגשגת. *פרח או קוצים*

לצפיה ב-'ישכחו... '
ישכחו...
11/01/2018 | 17:50
1
23
כמו כל דבר במדינה הזו
לצפיה ב-'שיזכרו. בעיקר את '
שיזכרו. בעיקר את
14/01/2018 | 09:39
13
חוסר הפרופורציה, כוונת הזדון שמאחורי, ואי השוויון לגבי האחרים....:)
שיזכרו את הגועל בנפש המסובכת והשחורה של המפרסמים באותן כוונות.
שלא ישכחו! בשום אופן.......
לצפיה ב-'איך פתאום נותנים לגייז לתרום דם?'
איך פתאום נותנים לגייז לתרום דם?
11/01/2018 | 10:36
9
74
האם השיקול החברתי והפוליטיקלי, מקנה זכות למישהו בשם פופוליזם זול לשנות את החוקים, אם הם עלולים לפגוע בילדים בבני אדם...?
לו לפחות היו עושים זאת תוך כדי סינון הדם הזה שהוא עדיין בסיכון גבוה מאוד לאיידס, כמו שעושים באירופה, ניחא זה לפחות היה מהלך עם אחריות רפואית חברתיתי. אבל ככה?
ולמה ואיך הגייז נלחמים על זה? האם זה שווה ילד אחד שידבק? שיהיה בסיכון?
בשם מה בדיוק?
לצפיה ב-'אני משוכנע'
אני משוכנע
11/01/2018 | 11:13
4
35
שהדם הזה עובר יותר בדיקות מאשר דם רגיל..
ואם הדם בסדר אין סיבה לפסול אותו
לצפיה ב-'קראתי עכשיו'
קראתי עכשיו
11/01/2018 | 11:28
3
36
שזה הולך ככה:
תרומת הדם של גייז נבדקת, נשארת לעמוד ארבעה חודשים ואז הוא חייב בתרומת דם נוספת, כדי לבדוק שהדם בסדר.
רק אז משתמשים אך ורק בפלסמת הדם שלו, השאר נזרק.

תכלס? זו פרוצדורה מגוכחת בעיני, פופוליסטית ורק כדי לרצות.
אם היו באמת רוצים, שישקיעו במערכת סינון דם כמו באירופה, וזהו.
לצפיה ב-'צ'טער'
צ'טער
11/01/2018 | 11:32
2
30
לא ממש מבין בזה אבל אם אפשר להשתמש ללא חשש אז למה לא?
לצפיה ב-'כבר יש המון גייז'
כבר יש המון גייז
11/01/2018 | 11:37
1
35
שטוענים שזו השפלה לקחת מהם גם פעמיים, ועוד לזרוק את רובו בכל מקרה, 
גם אם נמצא בסדר.
אז מה יקרה עכשיו? יכנעו ויקחו את כולו?
רופאים טוענים שזה עדיין בסיכון גבוה מאוד תרומה כזו.
מה שאני אומרת שאסור לערב רפואה עם פופוליסטיות, או לקחת סיכונים בגלל לחצים כאלו ואחרים.
או שתעשו את זה כמו שצריך או שאל תעשו בכלל.
ילד אחד שידבק ממנת דם כזו נגועה, אני מקווה שיתבע את בית החולים., אם יכנעו להשתמש בכל מנת הדם הזו.
לצפיה ב-'מסכים איתך'
מסכים איתך
11/01/2018 | 11:56
19
שאין לערבב בין רפואה ופופוליזם, זה אפילו מסוכן
אבל מי שנעלב שלא יבוא לתרום, תרומה זה מרצון,
לא רוצה? לא צריך..
לצפיה ב-'זוכרים שלפני 20 שנה היה בלגן בנושא של תרומות דם מאתיופים?'
זוכרים שלפני 20 שנה היה בלגן בנושא של תרומות דם מאתיופים?
11/01/2018 | 11:53
3
44

אז עוד לא היה פייסוש, וגם לא פורומים (לפחות אני לא הייתי במצב מקוון) אבל זו היתה דעתי בעניין:
אם התורם הגיע ממדינה שבאותו זמן היו בעלות שיעור תחלואה גבוה מהרגיל, ואין דרך בטוחה לוודא מעל לכל ספק שמנת הדם שלו נקייה- אז זה בסדר גמור שלקחו ממנו דם ואז זרקו.
מה שאני לא מבינה זה למה התקשורת היתה צריכה לפרסם את הדבר הזה, שלא היה אמור בכלל להגיע לידיעת הציבור.
גם פה בספרד, עמוק בתוך המאה ה-21, תמיד כשאני תורמת דם שואלים אותי קודם, בין היתר, אם שהיתי במדינות מסוימות (לא רק באפריקה, אבל גם) ואם קיימתי יחסי מין לא מוגנים מחוץ לנישואים. זה בסדר גמור מבחינתי.
לצפיה ב-'זוכר,זוכר'
זוכר,זוכר
17/01/2018 | 10:03
2
8
התקשורת ניזונה מדברים כאלה.
גם עראפת (להבדיל,כמובן) תרם פעם דם כדי להראות איזה הומניטרי הוא והאחיות זרקו לפח כי האיש היה מלא תרופות.
לצפיה ב-'גם בלי תרופות הייתי שופכת לאסלה דם של מחבל מסריח'
גם בלי תרופות הייתי שופכת לאסלה דם של מחבל מסריח
17/01/2018 | 12:32
1
6
לצפיה ב-'גם אני יחד איתו'
גם אני יחד איתו
17/01/2018 | 14:44
3
לצפיה ב-'ראש המוסד: "אובאמה גרם נזק בטחוני לישראל".'
ראש המוסד: "אובאמה גרם נזק בטחוני לישראל".
10/01/2018 | 09:36
14
33
זה רק באמת הקצה של הקצה...
זה כ"כ גורם לי לא להבין, איך אנשים מבוגרים עם נסיון, אפילו כאלה שהיו בצבא לטענתם הרבה שנים-
לא ראו את זה קורה בלייב. בתוך הנסיבות, בתוך החתימות של אובאמה עם איראן בלי לקחת שום גורמי סיכון בחשבון באותו הסכם,
בעיקר עבור מדינה שמאויימת בהשמדה- ישראל, אנחנו.
הם התווכחו איתי על הטענות שלי, הם זרקו רפש על האמת הפשוטה הניכרת לעין...
הם חיפשו תירוצים עבור אובאמה, על מה שהוא בעצם מייצר לנו במציאות העתידית הקרובה...:)
אז עובדה. אני הקטנה, הפחות מבינה בעניינים מהסוג הזה, צדקתי בכל אות בניתוח התקופה הזו...
פשוט לא ייאמן.
האיש הזה ב מ כ ו ו ן שם את איראן על הגדרות שלנו- ביחד עם רוסיה!
האיש הנאלח הזה, ידע שברגע שיווצר וואקום בסוריה הוא יצא משם, רוסיה תכנס. ורוסיה רבותי זה איראן.
איראן מצילה את רוסיה מכלכלתה הכושלת. מזרימה לה נפט, כספים בסדר גודל שאף אחד לא יכול להתחרות בהם. כך שרוסיה לא תוותר על זה בעד שום הון בעולם. שום הון.
לא אכפת היה לאיש השחור תרתיי משמע הזה, המוסלמי  שקיבל פרס נובל לשלום ממחוז הצביעות שמייצג את האנשים שמכחישים מציאות בצביעותם הבלתי מודעת,ומסכנים את העולם.
אפילו במחיר ילדים שמתים בשנתם בגזים, כשהוא היחיד שיכול היה להציל אותם. הוא גם הבטיח להם ועשההפוך. בעצם בפעולותיו גרם למותם של עוד ועוד ילדים בהמשך...
החבר הנאור, "שוחר השלום",של ישראל, קידם לנו מציאות בלתי אפשרית מסוכנת מאוד.
מה מקומם?
ששוב לצערי אני מוצאת עצמי צודקת בתפיסת התמונה הרחבה...
תקפו אותי פה, בנדון שלו.
חזרו כמו תוכים *כן, גם מבוגרים שהיו בצבא לטענתם* על מה שאמרו להם בתקשורת השמאל המוטרפת שקיימת פה...
התעלמו מכל מי שאמר את האמת בנדון לגבי האיש המכוער והרשע הזה, שהרבה יותר קרוב לצלחת ההבנה הכללית של כל מה שקרה שם...
בשם הנימוס שלו, בשם ההתנהגות החיצונית-שתואמת לפאקינג אג'נדה שלהם! :) לא לא לא ייאמן!

כשהאיש השחור הזה תרתיי משמע הועף מתפקידו, אמרתי שההסטוריה תשפוט את האיש הזה, כאיש שהביא לסוף העולם בפעולותיו, בכוונותיו הזדוניות. לא- פחות! סוף העולם.....
רוצח מדופלם. רוצח ילדים בגזים, ובונה לנצר המשפחתי המוסלמי שלו נקמה מתוקה בכל מי שלא מוסלמי...
בונה מערך השמדתי קיצוני-רוסיה איראן חיזבאללה המטורף מקוריאה שגם איתו הוא לא עשה כלום,לעולם.
טרוריסט מוסלמי קיצוני בחליפת הצביעות שמתאימה לאלו הפסימיים, שונאי אדם ועולם, שונאי קיום, במסווה של תרבותיים.
הייתי מקללת כמה קללות, אבל זה לא אפשרי....
הטיפשות, הקיבעון וההימדות לאג'נדה מעושה ומטופשת שמסתירה שנאה, גזענות ומרירת,  מתבררת שוב ושוב ושוב ושוב כנכונה! כ"כ לצערי, הייתי רוצה לטעות בזה....
אז שתדעו...אני בזה בזה בזה לכם, בענק! כמובן לצד הרחמים שלי על המח והנפש הצרים שלכם, המקובעים, האוטומטיים המתיימרים שלא בצדק, הפוחדים מהאמת, המעוותים, ו-המסוכנים כ"כ לעולם...
ב ז ה. לכם ולשיעמום הקיומי שלכם ועוד דברים, שגרמו לכם לטיפשות התהומית הבזויה שהרימה ראש, שלכם.
ואתם ממשיכים באותו המסלול המעוות....

***בהסתייגות- זה לא כולם, במפורש. אבל זה הרוב הכל כך גדול...

https://tmka.news/news/%D7%A8%D7%90%D7%A9-%D7%94%D...

רבותי- זו רק ההתחלה הקצה של הקצה של מה שעשה לעולם האיש הזה....באמת הקצה השולי, שהוא לא העיקר בדברי, עוד תראו לצערי הרבה מאוד.

אנא מכם- קודו קידה בפני טראמפ, אפילו על המעט שהוא עשה ועושה למען ישראל כרגע. ותתביישו על הדרך....
אל תמשיכו לכנות אותו בכינויים המופלצים שלכם, שאין בהם כיסוי-בשיט!
לפחות הוא חשף אמת....רק משם מתחיל שינוי אמיתי. רק-משם!
הרבה אמיתות הוא חשף בטירופו, אני מודה.
אבל הוא לא מתאים לאג'נדות שלכם...:) ליפי הנפש המעושה!
כמו יפי הנפש של האיש השחור תרתיי משע, שבעצם דם ילדים על ידיו, לא פחות!
קודו קידה, לפחות עד עתה לפועלו הצנוע למען האמת למען העולם, למען ישראל.

לצפיה ב-'אני אנסה לבחור לאנשים האלו, שם הולם.'
אני אנסה לבחור לאנשים האלו, שם הולם.
10/01/2018 | 09:42
6
23
אולי........"עבדי האג'נדה".......:)
משהו שיהיה לי קל להגדיר אותם, בפעם הבאה שיהיה מה להגיד.
רעיונות? מישהו?
לצפיה ב-'אולי'
אולי
10/01/2018 | 10:32
5
21
עיוורים מרצון?
או "סמבו וסומאים"?
לצפיה ב-'זה שם טוב......:)'
זה שם טוב......:)
10/01/2018 | 12:38
4
12
אבל לא מסתדר לי עם ה"רצון"......
אני חושבת שזה לא מרצונם, זה מכח אנרציית השכנוע העצמי המעוות..
מכח הרצון להשתייך לזרם הצבוע של הגדרת "יפי הנפש".
הם בתוך הגדרה, בלי ספק!
ואתה יודע מה? זה אשכרה חרב פיפיות תחשוב על זה חחח
כי חלק מהאג'נדה והבחירה שלהם מהעבר להשתייך ל"יפי הנפש" רק בהגדרה, לא במהות,
שמה אותה ב...."גדר". זו נגזרת של המילה "הגדרה".
הם בתוך הגזר הזו שהציבו לעצמם וגזרו תוך כך, שטח מחשבה קטן, צר ומגודר
שאין בו התפתחות או  הודאה באמת או רצון אמיתי לשינוי.....
כי ברגע שמשהו נסדק בגדר הזו- נסדקת מהותם. 
אתה מבין למה אני מתכוונת? :) או ש...רק אני רואה עוד חלק מהאמת תוך כדי כתיבה. חחחחחח

אולי........"האנשים בתוך הגדר".
אולי....האנשים על הגדר".....
לצפיה ב-'לא'
לא
10/01/2018 | 12:58
3
13
יושבים על הגדר, זה נשמע  שלא החליטו עדיין..
אולי "מגדרים את עצמם לדעת"?
לצפיה ב-'חחח מעולה.'
חחח מעולה.
10/01/2018 | 13:02
2
11
ב"יושבים על הגדר" התכוונתי למשמעות עמוקה יותר כמו זו שהסברתי.
ולמה הם יושבים על הגדר?
כי נכון שהם החליטו. אבל הם החליטו לא מתוך מניעים עניינים, אלא מתוך מהות אישית שנוגעת אלופיים, בלי קשר למציאות.
וכשבאים מהמקום הזה, אז זה חוסר החלטה בעצם. כי בתוך השיקולים שלהם אין מציאות. יש שיקולים אישיים במציאות מדומה......

ואז כשאני אכתוב "יושבים על הגדר"- רק אתה תבין! חחחח
ואני. יש בזה משהו......מעניין. לא?
לצפיה ב-'על אותו משקל'
על אותו משקל
10/01/2018 | 13:46
1
9
מגדרים את עצמם, שמים עצמם בשטח מגודר..
לצפיה ב-'חחח כן'
חחח כן
10/01/2018 | 16:12
7
"המגודרים".
לצפיה ב-'קראתי משפט מאוד נכון מבחינתי. הזדהיתי לגמרי....'
קראתי משפט מאוד נכון מבחינתי. הזדהיתי לגמרי....
10/01/2018 | 12:55
6
20
"אני לא פוחד מאריה שואג, כמו שאני פוחד מצבוע שמלטף".
לצפיה ב-'ממש נכון..'
ממש נכון..
10/01/2018 | 13:47
5
11
כמו שנאמר, עזור לי להשמר מאוהבי....
לצפיה ב-'אממממ......'
אממממ......
10/01/2018 | 16:11
4
10
לא בדיוק. :)
אבל זה משפט כ"כ נכון... בעיקר לזמן הזה.
לצפיה ב-'ראית'
ראית
10/01/2018 | 16:20
3
7
שהפרקליטות רוצה להחמיר בעונשו של חייל מג"ב שהרג תוקף?
לצפיה ב-'לא...'
לא...
10/01/2018 | 16:31
2
8
איפה הלינק?
לצפיה ב-'הנה'
הנה
10/01/2018 | 16:54
1
10
לצפיה ב-'אני'
אני
10/01/2018 | 16:59
9
מצטערת. אין לי דעה בנדון, כי אין פה מספיק פרטים לדעתי......
לא יכולה לחשוב על זה כרגע...:) בצורה הזו.

לצפיה ב-'אש וזעם של מייקל וולף'
אש וזעם של מייקל וולף
07/01/2018 | 10:56
23
58
מעלילות טראמפ בעיר הגדולה,נותן פרספקטיבה לנתניהו (שהוא רק מושחת ולא משוגע, לדעתי): 

לצפיה ב-'לתחושתי, להבנתי לעת הזו- פאקינגפייק! :)'
לתחושתי, להבנתי לעת הזו- פאקינגפייק! :)
07/01/2018 | 11:07
11
39
חחחחחחחחחחח לא ייאמן נשבעת, איך הולך שולל הישראלי המצוי ברובו,
אחרי הפייק ניוז.
זה כאילו שהוא למד לחשוב- פוליטיקלילילילילי.
זה משפר את הרגשתו, ה"תרבות" הזו שהוא עבד לה, בלי קשר למי הוא, מה הוא באמת, זו הבחירה שלו של מה להפוך להיות.....:)
למה? בעיני, רק בעיני, ממניעים אישיים ו...עצובים קצת.

טראמפ ניקה קצת את הפוליטיקלי הצבוע של המוסלמי הזדוני, השקרן, 
הרצחני במודע-אובאמה. *דוגמה קטנה-הצביעות האירופית שהוא חשף, הילדים המסכנים בסוריה שמתו בשנתם עם גזים, לאחר שהמוסלמי הזדוני והרשע, השטן בהתגלמותו הבטיח שגזים יהיו קו אדום, וכשהם באו הגזים האלה מול ילדים, 
הוא ברח.....ולא רק ברח- השאיר ואיפשר לרוסיה בלי שום מאמץ, לארגן את האיראנים על גבול ישראל...

איך-אתה- מעז? אלוהים-איך?

מה שטראמפ עשה עבורינו עד עתה, הוא פשוט........להוריד את הכובע בפניו.
הוא לא מושלם, לא צפוי, לא יודעת מה ילד יום מבחינתו- אבל אין בו לא את הרוע לא את הצביעות ולא את הפוליטיקלי שמתאים לאלו שתקוע להם משהו בישבן,
כמו מעריצי האשפה אובאמה.

נ.ב
אני יודעת שאתה משתדל להתעלם, אבל אם אתה אוהב אמת ואוהב מודעות מינימלית, תקרא את כלללללל הלינקים שהבאתי......
למרות ש....לא היה לך מה להגיד, ועברת ל.....טראמפ!

לצפיה ב-'לטראמפ אכפת רק מעצמו ומהסביבה הקרובה אליו'
לטראמפ אכפת רק מעצמו ומהסביבה הקרובה אליו
07/01/2018 | 13:34
10
42
אובמה והוא תמונת ראי איש של רעהו, חלאות משמאל ומימין. טראמפ עוד יכפה על ישראל ויתורים שלא נרצה בהם, את תראי. ואז נראה את אנשי א"י השלמה מתשחווים לעגל הזהב האמריקאי שלהם.
לצפיה ב-'יתכן שזה יהיה נכון, אמרתי לעת עתה.'
יתכן שזה יהיה נכון, אמרתי לעת עתה.
07/01/2018 | 14:39
1
23
התקשורת שם עם אפקט כמו התקשורת כאן, כלפי טראמפ.
אנשי א"י השלמה הם לא הרוב.
אני לא מסוגלת בכלל לעשות השוואה בין אובאמה לטראמפ מבחינת היחס לישראל,
אפילו לא בפסיק!
המוסלמי הנאלח, השקרן והמגמתי, לא רוצה להגיד כאן למי אני משווה את העריץ המוסווה הזה, מההיסטוריה.
הרוע שלו, המניפולטיביות, לא דומים בכלום למי ומה טראמפ.
אני לא הייתי בטוחה לגבי ההכרזה על ירושלים, תתפלא...
אבל אני חושבת שכשאתה בודק את המערך הכללי של האפקט הזה, זה היה עוד 
שיטה להוציא חלק מהאמת, החוצה.
בעיקר חשף את השקרים והמניפולטיביות של ה"אריסטוקרט" השטני, אובאמה.
הם במפורש לא תמונת מראה, ולא הכל הוא בקנה מידה של שמאל או ימין מבחינתי. רחוק מזה.......
לצפיה ב-'וגם'
וגם
07/01/2018 | 14:46
20
אם זה יהיה נכון?
אם זה יהיה עם תוצאות אמת יחסית, לשלום-אין לי בעיה עם זה......
לצפיה ב-'אתה גם נביא, האאאאא'
אתה גם נביא, האאאאא
08/01/2018 | 09:24
7
19
אתה יודע למי נועדה הנבואה
לצפיה ב-'לשוטים, כמובן'
לשוטים, כמובן
08/01/2018 | 11:02
6
24
הכל יכול להיות. ועדיין, האם אתה מסכים שאפילו אם 20% מהדיווחים נכונים, אדם שהוא לא נשיא ארה"ב היה כבר מזמן מועבר לבית-משוגעים בשל התנהגות שכזו? 
לצפיה ב-'אדון יקר, תקלוט אחת ולתמיד שאינך יכול להסתמך על כתבות'
אדון יקר, תקלוט אחת ולתמיד שאינך יכול להסתמך על כתבות
08/01/2018 | 12:54
5
24
כעובדות ולפרסמן כמציאות קיימת.
אתה עלול להסתבך פעם בתביעה על הוצאת דיבה כמו אותו עיתונאי שסיפר על הריב במכונית של בני הזוז נתניהו.

לצפיה ב-'סליחה, איך בדיוק?'
סליחה, איך בדיוק?
08/01/2018 | 18:18
4
71
נראה לך שאנשים מטעם נתניהו מחטטים בנבכי פורום תפוז? מעניין להם את הביצה השמאלית. הם יחפשו לכלוכים בפייסבוק, טוויטר ואינסטגרם, יותר מעניין. 
לצפיה ב-'אני מבין שאתה מנצל את האופציה שלא יגיעו דברים שכתבת לאוזניו'
אני מבין שאתה מנצל את האופציה שלא יגיעו דברים שכתבת לאוזניו
08/01/2018 | 18:45
3
23
וזה מה שנותן לך את הזכות להקליד כל הכפשה שבא לך,
זו הדמקוקרטיה השמאלנית החולה.
לצפיה ב-'אה, ומה שתומכי השליט רושמים פה זה בסדר?'
אה, ומה שתומכי השליט רושמים פה זה בסדר?
08/01/2018 | 20:35
2
26
א, אני לא שמאלן. אפשר להתנגד לביבי  ולא להיות בעד בוז'י או כל מועמד אחר. 
ב. מילים קשות ובוטות נגד יאיר לפיד, בוז'י, בוגי, כחלון ואחרים זה בסדר ואני לא? 

את טיעוניך אפשר להשוות לטיעוני האחים המוסלמים, שטענו כי אצל שליטתם הקצרה (ברוך השם!) במצרים זו דמוקרטיה ושליטה של גורם אחר לא. זה טיעון מקובל בקרב ארגון זה ודומיו בעולם הערבי. 
לצפיה ב-'עזוב כרגע את טיעוניי שדומים לטיעוני האחים המוסלמים'
עזוב כרגע את טיעוניי שדומים לטיעוני האחים המוסלמים
09/01/2018 | 12:21
1
14
עוד תשייך אותי לדעא"ש.
התחלנו בזה שהכפשת ללא הוכחות את ראש הממשלה, עברת לאישתו, טענת שרבין התפטר  בגלל אישתו אך עדיין כנראה לא נכנס למוחך שלהאשים אדם בעבירות בפורום חברתי וזאת על סמך כתבה זו עברה.
לצפיה ב-'לא הזכרתי במילה את רבין'
לא הזכרתי במילה את רבין
09/01/2018 | 13:19
34
אין לך כרטיס חבר בדאע"ש? סתם, צחקתי, ברור שלא. נכון?
לצפיה ב-'דורי?'
דורי?
07/01/2018 | 15:04
7
35
תראה קראתי משהו עכשיו, שכתבת לדעתי-עלי! 
מהתחלה אמרתי לך שכל נסיונותי לשוחח איתך, עלו בתוהו, מבחינת הבנתך.
זה כולל גם את עניין ההפגנה.........כנראה.:)
אז אני אחזור שוב על הדברים שאמרתי לך- הפרשנות שלך לדברי רוב רוב רוב הזמן מקולקלת ביותר!
עדיף......שלא נתדיין בלשון המעטה.

אני בטוחה שיש מי שיטה לך אוזן והוא בדעתך, לנוחות כולכם.

טוב? חמוד 
לצפיה ב-'מאשר בזאת'
מאשר בזאת
07/01/2018 | 15:11
6
33
אולי ניקח פסק זמן . 
לצפיה ב-''
07/01/2018 | 15:29
5
32
ארוך.
ארוך מאוד.
ארוך מאוד מאוד.
ארוך מאוד מאוד מאוד.

הרי.. מהתחלה הבנתי שלא נועדנו להתדיין.
מזג אוויר, מוסיקה......כאלה? סבבה. 
וגם זה בתנאי, שאתה לא רץ למקום הבטוח שלך, "להלשין". טוב חמוד? 
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
07/01/2018 | 15:54
4
24
שדורי יתדיין בסוף רק עם עצמו..
הוא יכתוב, הוא יענה, והוא ישמיץ והכל לבד..
לצפיה ב-'קח פרי ותהיה לי בריא'
קח פרי ותהיה לי בריא
07/01/2018 | 16:04
3
28
לצפיה ב-'נראה לי שהתכוונת לרימון'
נראה לי שהתכוונת לרימון
07/01/2018 | 16:09
2
23
יד על בטוח...
לצפיה ב-'תתפלא, דווקא לא'
תתפלא, דווקא לא
07/01/2018 | 16:31
1
30
התווכנתי לקלמנטינה, בננה,תות שדה וכל דבר אחר שאתה עשוי לאהוב. אני לא משתמש ברימוני יד, למרות שהיו מקרים שהייתי על הסף לרכוש. אפרט במסר, אם תרצה. 
לצפיה ב-'אתה מוזמן'
אתה מוזמן
07/01/2018 | 18:15
20
לפרט בפרטי
לצפיה ב-'ומה עם ההתנצלות? :)'
ומה עם ההתנצלות? :)
08/01/2018 | 11:38
2
31
אופססססססססססס בטח שכחת!
או שהיא פחות חשובה...חחח
זה אשכרה מובנה! לא ייאמן......
"מציאות סלקטיבית"=שם הספר *או הפוסט* הבא שלי.....

וזה רק לשם האיזון הקדוש בעיני....עדיין לא יודעת כלום.
לא כמוך, שופט פזיז "נתניהו מושחת".....:)

מושחתים?
משטרה=מוכח.
תקשורת=מוכח.
מארגני ההפגנה=מוכח.
המפגינים עצמם ברובם=מוכח *בשלטים ובשקרים*

רשימה זמנית.............:)
לצפיה ב-'עקב הסכמתנו ההדדית לקחת פסק זמן'
עקב הסכמתנו ההדדית לקחת פסק זמן
08/01/2018 | 12:03
1
27
אני מנוע מלהגיב.כל תגובה תשקל בעקבות התייעצות עם פרקליטי (יש לי אגב באמת חבר בעל הסמכה כעו"ד, אבל הוא עסק  בכלל בדיני עבודה וכיום הוא בכלל במשטרת ישראל). 
לצפיה ב-'מעניין לי את המקום '
מעניין לי את המקום
08/01/2018 | 12:10
30
שאני יושבת עליו, חמוד.......

אז שים לב לחוקים שלי-
אין לי שום צורך במענה שלך.......אני בד"כ מדברת עובדתית!
גם ככה מעולם לא ענית על השאלות המהותיות......אז מה חדש?
אבל זה לא רק אתה, תתעודד! זה חבריך ל....נוחות. המתעלמים הסדרתיים מהאמת.
בקיצור- אתה לא מחוייב. גם התשובה הזאת הייתה מיותרת.
אני בודקת מעכשיו, אם אתה עומד במילתך. 
שלום וביי חמוד.
לצפיה ב-' קוראים בקלפים של גולשי תפוז '
קוראים בקלפים של גולשי תפוז
09/01/2018 | 10:54
1
3

היום בשעה 18:00 יתקיים אירוח בנושא קריאה בקלפים- קריאת האס או אס. שגיא מנדלבוים, מורה לטארוט וחלומות, מפענח את הקריאות שלכם!

כתבו עכשיו שאלות לשגיא בשרשור האירוח
לצפיה ב-'אתם לא מתביישים? תיכף תביאו גם אסטרולוגית.'
אתם לא מתביישים? תיכף תביאו גם אסטרולוגית.
09/01/2018 | 12:14
15

בשביל מה המדע התקדם במאה העשרים, אם עוד יש מפגרים שמאמינים בחירטוטים כאלה.
לצפיה ב-'עזרה בבקשה'
עזרה בבקשה
06/01/2018 | 16:44
4
40
שלום לכולם
יש  עמק בשם "העמק הלבן"  בירושלים ובו פרחי בר מוגנים ממצאים ארכיאולוגיים, רבבות שיחים ועצים, עופות, מעיינות  ועוד.
עיריית ירושלים רוצה להרוס אותו ולבנות בו.  ישנה עצומה נגד הריסת העמק הלבן ובנייה בו.
אני מצרפת לינק לעצומה כדי שתוכלו לחתום, להשפיע ולהעביר לכל המכרים והחברים שלכם וביחד  נציל את העמק הלבן.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScegDXAVH...
big image
123411 מתוך 3
imageimageimage

לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
07/01/2018 | 04:35
3
31
גם אצלנו נאבקים
חוף אכזיב הוא אחד מהחופים המרהיבים שיש במדינת ישראל. חוף בתולי מהאחרונים שנשארו בצפון הארץ. מקום אליו מגיעים רבים מתושבי הגליל, ומהמדינה כולה, כדי ליהנות מאווירה של חוף פראי, טבעי ושקט. המבנה המיוחד של החוף, שאין שני לו, והערכים הסביבתיים הנדירים שבחוף ובים הקנו לו מעמד של גן לאומי מוכרז. כעת, גם החוף וגם הגן הלאומי נמצאים בסכנה ממשית.
בשנת 1994 אושרה תכנית בנייה בחוף אכזיב (ג/4870), אך עד היום התכנית לא מומשה. בשנת 2010 רכשו יזמי נדל"ן את הקרקע וכעת מקודמת בנייה של 1,600 יח“ד למגורים ולמלונאות, במגדלים ובווילות, והכל במרחק של 100-150 מטר מקו המים ובצמוד לגן הלאומי המוכרז.

לא בונים בית באכזיב

נגד המשך הבניה

לצפיה ב-'זוועה אמיתית'
זוועה אמיתית
07/01/2018 | 12:23
19
קראתי את הכתבות.אין מילים בפי חוץ מזוועה אמיתות. 
מקווה שתצליחו גם אתם. אם אתם צריכים חתימה אשמח לחתום.
מקווהוא שגם אתה חתמתי על העצומה נגד בנייה בעמק הלבן והעברת לכל החברים והמורים שלך.
גם אני חתמתי נגד בנייה והריסת העמק הלבן והעברתי למכרים ולחברים שלי

לצפיה ב-'מגעיל ומזעזע......'
מגעיל ומזעזע......
08/01/2018 | 12:13
19
מוכרים פה כל חלקה טובה באמת.
ע"ע ים המלח.....

לא הצלחתי אתמול והיום להכנס ללינקים...

לצפיה ב-'נותנת לוידאו לדבר'
נותנת לוידאו לדבר
08/01/2018 | 16:48
14
זה ראש העיר נהריה,
זה האיש ש"מוביל" את העיר ומוביל את החורבן של החוף המופלא הזה, כפי שהוביל את העיר כולה לקמילה חברתית, תיירותית, חינוכית ותרבותית.
קבלו אותו

והעיקר שיש בכניסה לעיר שטיחי דשא צבעוניים עם מילים צבעוניות של 'ברוכים הבאים, ההולכים, נתיבי ישראל, ולנו אין באמת גואל,
ושטח הפרדה בין הנתיבים הפקוקים והעמוסים לעייפה שמוריק באמצעות דשא סינטטי וכדי חרס ענקים- אליו יוכלו הנהגים לקפוץ כשיחושו שהיאוש כבר ממש לא נוח,
ותותח מוקף בבריכת מים, בכניסה לעיר, בצומת המרכזית, שירה קטיושות על העיר טרום מלחמת לבנון הראשונה, לרווחת התושבים כמובן [חיינו אינם אותם חיים מיום שהוצב שם התותח, אנחת רווחה],
וגשר מיתרים שהולך ונבנה, והשד יודע מה מטרתו ["רווחת התושבים", כמו התותח ]
ובקיצור .... מי שטוב לו ושמח, כף ימחא
לצפיה ב-' סדרת אינטרנט נשית, קומית ונועזת ;)'
סדרת אינטרנט נשית, קומית ונועזת ;)
08/01/2018 | 14:37
27
 הי הי :)
אשמח להכיר לכם את מקוצ'רות - סדרת רשת עצמאית, קומית, נשית ונועזת שהפרק הראשון שלה יצא ממש עכשיו!
 קישור ליוטיוב:
https://youtu.be/H6QMqmkMMu0
 קישור לפייסבוק:
https://www.facebook.com/mekuch.show/videos/203509...

המשך יום מהמם שיהיה!
צוות מקוצ' ;)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ