לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80608,060 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-' כאן המקום לשאול ולהתעניין בתחום הפרעות בתקשורת '
כאן המקום לשאול ולהתעניין בתחום הפרעות בתקשורת
21/11/2018 | 15:15
2

שם כולל להפרעות שפה, דיבור, שמיעה ותקשורת למיניהן, שהוא תחום עבודתם של קלינאי התקשורת. התקשורת האנושית היא צורך חיוני הנחוץ לאדם כמעט כמו אוויר לנשימה... אנו מדברים זה עם זה כדי להעביר מסרים, רעיונות, רגשות ומחשבות, ועושים זאת מבלי לחשוב לרגע עד כמה מופלאה ומורכבת היא יכולת התקשורת...

אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום טיפול בשפה ודיבור

המשך גלישה מהנה 
לצפיה ב-'מישהו מתכוון לצפות הערב בליגת האומות?'
מישהו מתכוון לצפות הערב בליגת האומות?
20/11/2018 | 11:15
4
13
להזכיר, תיקו או ניצחון בסקטולנד וישראל בפלייאוף. אם תעלה ותנצח פעמיים, תזכה בכרטיס ליורו 2020 בלי מוקדמות. 
לצפיה ב-'אני מתכוונת כמובן לצפות במשחק אבל חושבת שיהיה קשה'
אני מתכוונת כמובן לצפות במשחק אבל חושבת שיהיה קשה
20/11/2018 | 11:53
3
16
אני קצת פסימית כי סקוטלנד בתקופה מעולה עכשיו.
לצפיה ב-'קשה לקרוא למשחק אחד תקופה'
קשה לקרוא למשחק אחד תקופה
20/11/2018 | 20:30
2
10
בכל מקרה, גם אם ישראל תעלה למקום הראשון בבית שלה, אחרי זה היא צריכה לגבור על עוד 2 יריבות בסיבובי פלייאוף. זה כבר יהיה באמת אתגר. 
לצפיה ב-'כפי שצפיתי, לצערי, הפסדנו...'
כפי שצפיתי, לצערי, הפסדנו...
21/11/2018 | 00:33
1
9
אבל לא הובסנו ושיחקנו יפה אבל לא מספיק בשביל לעבור את סקוטלנד. כאב לי בגלל הנכד שלי שהוא פשוט אוהד שרוף של נבחרת ישראל. לי אישית אין הרבה ציפיות מהנבחרת והם יכולים רק להפתיע לטובה עם כל שנה שעוברת.
לצפיה ב-'רואים שמדובר בנבחרת אחרת'
רואים שמדובר בנבחרת אחרת
21/11/2018 | 10:18
8
עדיין יש הזדמנות לתקן. עם זאת, מהפכות לא קורות כששולפים מטה קסמים ויוצא שפן מהכובע. צריך להביא לפה שורת מומחים, לעבודה מגיל צעיר. הכל מתחיל מהתשתית. ייתכן שאם חלק מהשחקנים הטובים יותר שלנו היו נולדים בבלגיה, ספרד או קרואטיה, הם היו סופסטארים ברמה עולמית. כאן, המסורת עוד בהתהוות. גם היחס לספורט, התקצוב וכן  מינוי האחראי/ת על הספורט. צריך שיהיה שר במשרה מלאה, רצוי ספורטאי לשעבר. אם הייתי ממנה, יעל ארד או שמעון אמסלם. 
לצפיה ב-'קרב הגירסאות'
קרב הגירסאות
18/11/2018 | 04:42
26
"קרב הגרסאות על הבלגן במטוס אל על-
כמה רוע, הסתה, שיסוי ובעיקר פייק ניוז."
אז למי להאמין?
או שהכי נוח להאשים את הדתיים?

לצפיה ב-'הנושאת הראשונה באחריות היא חברת אל על'
הנושאת הראשונה באחריות היא חברת אל על
18/11/2018 | 16:22
2
21
חלק מצוות האוויר איחר בצורה משמעותית מלהגיע, אל על האשימה את מזג האוויר.
למרות ש 400 נוסעים הצליחו להגיע באותו מזג אוויר בדיוק ובאותם כבישים, הצליחו אפילו שחלק לא קטן מאותם 400 נוסעים מתורגל פחות מאל על בהגעה לשדה התעופה.

לאחר מכן הקברניט של המטוס הבטיח לנוסעים הדתיים שהטיסה תנחת בזמן והם לא יחללו שבת, נראה שהוא הבטיח ביודעין הבטחה חסרת כיסוי.
לפי הסיפורים של אל על הטייסים לא ידעו שיש תור להמראה, ככל שאני מבין רשת הקשר פתוחה לכולם ולטייסים יש מושג לא רע לגבי התור להמראה.
אחרי 4 שעות איחור, חלק בגלל איחרו הצוות ולחלק בגלל מזג האוויר, אולי הגיע הזמן והוריד את הנוסעים הדתיים מהמטוס? אגב התירוץ של חייבים להוריד גם את המזוודות יחד עם הנוסעים לא תופס גם מבחינת הנוהל הבטחוני (מאפשר השארת המזוודה) וגם בפועל המטוס מאתונה המשיך עם המזוודות וללא הנוסעים.

אחרי כן לפי חלק מהעדויות צוות הדיילים החליט להעניש קולקטיבית את הנוסעים ולפגוע ברמת השירות.

ובסוף כדי שלא רק הנוסעים הדתיים יהנו מהשירות הטוב של אל על המטוס נחת באתונה, אבל המריא משם לישראל ללא נוסעים בכלל - אבל עם מזוודותיהם.
הנוסעים שאינם דתיים נאלצו להתעכב ולעלות על מטוסים אחרים, של ישראייר, כדי להגיע באיחור נוסף לארץ.
איך הם קיבלו את הכבודה שלהם? אין לי מושג.

לא שאני מצדיק אלימות אבל לאור ההתנהגות של החברה עם הנוסעים שלה, נהפוך הוא.
אבל לאור התנהגות אלעל עם הנוסעים שלה, שלדעתי נראית מחפירה, אני מבין איך חלק מהנוסעים שחששו מחילול שבת, שלפי אמונתם הם יענשו קשות מהחילול הזה, איבדו שיקול דעת והתנהגו בצורה בלתי סבירה.
להדגיש, אני לא מצדיק את התנהגות הנוסעים, אני מבין איך החברה תרמה לה
לצפיה ב-'הם היו צריכים לנהל את המשבר יותר טוב'
הם היו צריכים לנהל את המשבר יותר טוב
18/11/2018 | 18:27
1
20
בכל מקרה, עכשיו שלב המסקנות. אני מקווה, שלא יקרו שם דברים כאלה בעתיד. 
לצפיה ב-'אני אוהב את זה שאתה אופטימי אבל לצערי'
אני אוהב את זה שאתה אופטימי אבל לצערי
18/11/2018 | 18:36
15
במקרה של אל על הנסיון מראה שלאופטימיות הזו אין מקום.

בכל מקרה שיחה ששמעתי ברכבת.
נוסע א': צריך להכניס את הנוסעים האלימים לרשימה שחורה, שלא יוכלו לטוס יותר באל על
נוסע ב': צריך לאשר לנוסעים האלימים לטוס רק באל על, זה יהיה העונש של אל על על ההתנהגות שלה.
נוסע א': ומה אשמים הנוסעים האחרים?
נוסע ב': הם אשמים בזה שהם החליטו לטוס אל על.
שומעים כל מיני דברים ברכבת.
לצפיה ב-'אז נגמר כנראה עוד סיבוב בעזה'
אז נגמר כנראה עוד סיבוב בעזה
14/11/2018 | 08:14
12
30
מצד אחד, טוב שלא הייתה מלחמה. מי רוצה הרוגים ופצועים? אפילו לא הפוליטיקאים שאצלנו (חוץ מבודדים ביותר). מצד שני, האם תושבי הדרום נדונו להיות בני ערובה של החמאס? מצד שלישי, לא להכל יש פיתרון בי"ס שעובד.
לצפיה ב-'מצד אחד בהחלט היתה מלחמה, העזתים ירו עלינו, אנחנו עליהם'
מצד אחד בהחלט היתה מלחמה, העזתים ירו עלינו, אנחנו עליהם
14/11/2018 | 10:30
10
22
תושבי חוטף עזה לא שלחו את הילדים למערכות החינוך, לא הלכו לעבודה, וישבו בממדים ובמקלטים לא בגלל צורת נופש חדשנית אלא בגלל מלחמה.
נכון שאף אחד לא רוצה הרוגים ופצועים אבל היו לנו כאלה.
גם טרור השריפות הוא מלחמה, כל סיבוב של יום שישי על הגדר הוא עוד צורה של קרב במלחמה.

תושבי הדרום לא נידונו אבל מניתוח תוצאות ההצבעה שלהם בכנסת רובם בחרו להיות בני ערובה של קואליציה שמעדיפה לא להחליט משאירה את כל היוזמה אצל החמאס ולכן תושבי הדרום ובכלל תושבי ישראל  נמצאים איפה שאנחנו נמצאים.
הקבינט החליט סוף סוף לאמץ חלק מההמלצות שצה"ל נתן לפני 3 שנים וגם זה בגלל כוח ההרתעה של החמאס, מה שהופך החלטה שאולי היתה מתאימה וטובה לפני 3 שנים להחלטה אומללה עכשיו.

יש פתרון בית ספר שכנראה יעבוד, עם ישראל צריך לבחור שלטון שיעשה משהו חוץ מחוק מרכולים איסור בניית גשר בשבת וחלוקת טובות הנאה למקורבים.
לצפיה ב-'אחלה, אבל מי הכי מתאים להחליף את נתניהו?'
אחלה, אבל מי הכי מתאים להחליף את נתניהו?
14/11/2018 | 10:45
9
41
הסרט שהיה על לפיד בשבוע שעבר בכאן 11, גרם לי לחשוב, שהוא מועמד קצת פחות טוב משחשבתי. מאוד לא נאמן, מסלק מכשולים מהדרך (תשאל את שלומי לחיאני) ובכלל, שולט במפלגתו כמו דיקטטור. מאוד נחמד לדבר על פוליטיקה חדשה, ערכים ודמוקרטיה אבל "נאה דורש נאה מקיים". נכון? 
נ.ב- כרגע אין מישהו יותר טוב, אז כנראה שאבחר בו שוב.
לצפיה ב-'כל אחד, ליבני גבאי לפיד וגם ליכודניקים כמו גדעון סער'
כל אחד, ליבני גבאי לפיד וגם ליכודניקים כמו גדעון סער
14/11/2018 | 14:14
5
23
חוץ מחנאן עשראווי ואחמד טיבי נראה לי שכל אחד יתאים יותר מהכישלון הזה
לצפיה ב-'אם לא הובנתי נכון, אני לא חושב דברים טובים על הליצנים האלו'
אם לא הובנתי נכון, אני לא חושב דברים טובים על הליצנים האלו
14/11/2018 | 15:07
4
23
אבל כל אחד מהם עדיף על המוקיון שכרגע מכהן בראשות הממשלה
לצפיה ב-'יש לי רגשות מעורבים לגבי התפטרות ליברמן '
יש לי רגשות מעורבים לגבי התפטרות ליברמן
14/11/2018 | 15:52
3
24
מצד אחד, לא הוא האשם העיקרי במחדל המדיניות בדרום. הוא הקרבן והשעיר לעזאזל של נתניהו, שיודע להקריב אחרים כקורבנות ולצאת נקי. הוא יכול, הממזר,לרשום פטנט על זה.
מצד שני, אחת הממשלות האיומות ביותר בתולדות המדינה מתחילה להתפרק וזה נותן שבב של תקווה. ליברמן לא רק שלא הפסיד, הוא הרוויח. במונחים של איש היי טק, הוא עשה אקזיט ובדיוק בזמן. 
לצפיה ב-'עכשיו נתניהו יוכל ללכת לבחירות לפני שיוגש כתב אישום נגדו'
עכשיו נתניהו יוכל ללכת לבחירות לפני שיוגש כתב אישום נגדו
14/11/2018 | 16:01
2
18
מתוך תירוץ של "אין ברירה" ליברמן עזב את הקואליציה.
לו אני הייתי אבי גבאי או יאיר לפיד הייתי נשמר מכל משמר לא להגיש הצעת אי אמון בכנסת, שנתניהו ימשיך להתבשל בדייסה שהוא רקח. ראש ממשלה מושחת אחד הלך לכלא, המשטרה המליצה לפרקליטות לשלוח את ראש הממשלה השני לבית המשפט עם ראיות לשחיתות.

מסתבר שלהנייה לקח קצת יוצר מ 48 שעות לחסל את ליברמן
לצפיה ב-'למה להם להגיש הצעת אי אמון? ליברמן כבר עשה להם את העבודה'
למה להם להגיש הצעת אי אמון? ליברמן כבר עשה להם את העבודה
14/11/2018 | 16:08
1
20
הברקת לגבי הזמנה ההכרזה שלו על הנייה. אין לי מושג מה ליברמן יעשה, אבל די ברור שהנייה יישאר בשטח (אלא אם כן נחליט לחסל אותו ואני בעד) לעוד הרבה זמן.
לצפיה ב-'אותי מסקרן מי מהשרים יזדרז וישכב על הגדר בשביל נתניהו'
אותי מסקרן מי מהשרים יזדרז וישכב על הגדר בשביל נתניהו
15/11/2018 | 10:47
14
מי מהשרים יקפוץ ויסביר למה הפסקת האש מול החמאס היא רצויה, יעני הפסקת האש היא ימנית ראויה ואמיצה ולא חו"ח שמאלנית נפשעת ופחדנית.

מי ימכור לנתיניו של אחשוורוש איזה סיפור על אומץ ליבו ותחבולותיו, שהפסקת האש הזו לא נועדה להרוויח זמן עד הסיבוב הבא אלא יש באמתחתו של המלך תחבולות סודיות שכרע לא ניתן לחשפן.

שטייניץ רגב הנגבי קרא ארדן?
שכחתי מישהו ממלחכי הפינכה?
לצפיה ב-'מוכרח לציין שהמשפט האחרון שלך חכם מאוד.'
מוכרח לציין שהמשפט האחרון שלך חכם מאוד.
16/11/2018 | 11:24
2
20
הלוואי שהרבה בוחרים יגיעו למסקנה להצביע ליכוד על מנת לחזק את הליכוד ולאפשר לו להקים קואליציה ללא המפלגות הרדיות, ואולי עם שמאל מתון.
לצפיה ב-'לא בטוח שהבנת אותי '
לא בטוח שהבנת אותי
16/11/2018 | 13:37
1
20
אין לי כוונה לבחור בליכוד או בנתניהו ומעולם לא בחרתי. כוונתי היא שלפיד יהיה ראש ממשלה ומסביבו מפלגות נוספות. אגב, אין לי בעיה שהליכוד ימשיך לשלוט, אבל עם מפלגות מרסנות, כפי שאמרת בעצמך. 
לצפיה ב-'הפעם אני בטוח שאתה הוא זה שלא הבנת'
הפעם אני בטוח שאתה הוא זה שלא הבנת
17/11/2018 | 18:28
15
לא כתבתי ולא התכוונתי עם מפלגות מרסנות!!!
לצפיה ב-'הנה, יש פיתרון [יש? ]'
הנה, יש פיתרון [יש? ]
17/11/2018 | 15:46
21
דיבר, דיבר, דיבר,
אבל- מה הפיתרון שלו?
אה, אולי להעמיד שורות של אברכים שיתפללו השכם והערב שהטיל הבא לא יפול על הבית שלהם ....

לצפיה ב-'MKR - ישראל, ואצל האוסטרלים'
MKR - ישראל, ואצל האוסטרלים
15/11/2018 | 10:17
5
29
אז..
בינתיים שלושה זוגות לחצי הגמר.
סה"כ עלו לגמר 8 זוגות, כלומר נשאר עוד מקום אחד.
אז מי עלה -
העממיקו - לבנה וחי
הדוגמניות [ העממיקו מהצד האוזבקי ] ויקי ואווה
צעירים חסרי מנוח - עדן [ לא זוכר ת'שם של הבן זוג שם]
נופו לגמרי - המבוגרות המבשלות מבצלאל. הכיוון ברור - העולם שייך לצעירים ממוצא יהודי. נראה איזו הפתעה יכינו לנו היום.
ברור שלשם האיזון - כל זוג אתמול ניצח במנה אחת, כמובן שאין לנו הצבעה שקופה של השופטים על כל מנה, אלא רק סיכום ההצבעה שלהם, שזה, לצערי הכי עבודה של הפקה בקידום אינטרס/מועמד רייטינגי כזה או אחר.
המזה"ת האלים , במקרה דנן, ירדניות, הרים ראש  ונהג באלימות מילולית. האדיל וסוניה פתחו ג'ורה על כל המשתתפים, במיוחד על זוג הנסיכות המבוטקסות ומנותחות באגרסיביות רבה, שמבשלות מחורבן, וקיבלו בעיטה החוצה מהתוכנית. ברור שחיטוט קל בגוגל גילה שלעולם האמת איננה חד-מימדית חוהיה אירוע אלים יומיים לפני הקלטת התוכנית בבית המלון, ובכלל הן טוענות, הירדניות, שהעריכה היתה נגדן באופן מגמתי, ושהאירוע בגינו הן "שחררו לשון ופה" נגע בנקודות קשות מעברן, מהבריונות כילדות זרות. למי שלא יודע, אוסטרליה היא מדינה גזענית מאוד.
לצפיה ב-'גם אני ראיתי את הפרק אתמול'
גם אני ראיתי את הפרק אתמול
15/11/2018 | 16:59
4
19
ואני לא יודעת למה, אבל דווקא התוכנית הזאת סוחפת אותי יותר מכל תוכנית בישול אחרת. הייתי מרוצה ששתי הדוגמניות עברו הלאה. הן חמודות, יודעות לבשל ויש להן ביצים. לא הולכות על בטוח כמו לבנה וחי שהולכים על האוכל המרוקאי שתמיד טעים.
לצפיה ב-'אוכל מרוקאי תמיד טעים?'
אוכל מרוקאי תמיד טעים?
15/11/2018 | 17:05
3
19
קצת הגזמה. כבר אכלתי אוכל מרוקאי מזעזע. וכן בושל על ידי "סופר בשלנית". 
לצפיה ב-'אני לא יודעת איזה אוכל מרוקאי אכלת'
אני לא יודעת איזה אוכל מרוקאי אכלת
16/11/2018 | 11:17
2
19
אבל אני מכירה את האוכל המרוקאי מעל ארבעים שנה ויש לי גיסה בשלנית לעילא ולעילא ועד היום כל מה שאכלתי אצלה היה טעים ברמות אחרות. אבל, יש מצב שיש להם כל מיני תבשילים שאני לא הגעתי אליהם ולא העזתי לגעת בהם כמו חלקי פנים למשל שאני לא אוהבת ולא נוגעת בהם כולל כל מה שקשור לכבש. אז מן הסתם לא אכלתי מגוון רחב של אוכל מרוקאי. 
בכל אופן, כאשר מדובר בתחרות בישול, אני תמיד בעד אוכל נועז ופורץ גבולות ולא בעד אוכל ביתי מבית סבתא. זה ממש לא מעניין אותי כי ממילא אני לא יכולה לטעום אלא רק להתבונן.
לצפיה ב-''
18/11/2018 | 08:31
1
4
לצפיה ב-'ראיתי אמש בטעות או במקרה פרק מתוך 'בואו לאכול איתי''
ראיתי אמש בטעות או במקרה פרק מתוך 'בואו לאכול איתי'
18/11/2018 | 12:43
10
וזה היה קצת הזוי וקצת מצחיק עם הקרינות של זה מהחמישיה הקאמרית ששכחתי את שמו והזוג האחרון שאירח ממש הרג אותי. איזה בית אלליי ואיזה אוכל היא בישלה, על פניו נראה טעים מאוד ואילו האורחים נראה לי שלא היו אובייקטיביים ודי הכשילו אותם. חבל שאני מפספסת את התוכנית הזאת כל הזמן
לצפיה ב-'פה גדול מידי'
פה גדול מידי
12/11/2018 | 11:58
12
74
"רוב פרטי הפעולה שהסתבכה ברצועת עזה, ובה נהרג סא"ל מ' ונפצע לוחם, יישארו חסויים... צה"ל חייב לסגן-אלוף מ' יותר משניתן לספר"

הבוקר התבשר עם ישראל על נפילתו של סא"ל מ' בפעילות בדרום.
כל פרטיו נותרו חסויים והתקשורת שומרת בקנאות על המידע הרגיש.
אבל יש לנו במדינה כמה אנשים קטנים, שפלים, בזויים שחושבים שהם מעל לחוק, מעל להכל ולכולם, שהרשו לעצמם לחשוף את הפרטים עוד בטרם אלמנתו של אל"מ מ' ז"ל קיבלה על כך הודעה רשמית.

תגידו, אנשים כל כך קטנים, מי אתם ומי שמכם להיות המודיע הלאומי?
מי נתן בידכם את הרשות לפרסם מידע כל כך רגיש, אם לא בטחונית אז מוסרית?

אנשים קטנים, שפלים, בזויים

לצפיה ב-'הלינק משובש, בלי קשר מה שאמרת נכון'
הלינק משובש, בלי קשר מה שאמרת נכון
12/11/2018 | 15:09
14
לצפיה ב-'לא צריך להוסיף פרטים לא נכונים וצבעוניים, התופעה חמורה מספיק'
לא צריך להוסיף פרטים לא נכונים וצבעוניים, התופעה חמורה מספיק
13/11/2018 | 09:49
10
30
סא"ל מ' ולא אל"מ
ככל שאני יודע החשיפה היתה אחרי ההודעה למשפחה ולא לפני,
והתופעה הזו בה פוליטיקאים חושפים מידע מסווג שמסכן חיים של חיילים וקרוביהם לשם תועלת אישית או קידום אג'נדה פוליטית ממש לא החלה אצל שתי חברות הכנסת הנ"ל, היא חיה ובועטת יום יום אצל ראשי הציבור שלנו.

מסכים שמדובר בתופעה גם מסוכנת וגם בזויה וחבל לי שהציבור הישראלי לא בא חשבון עם הפוליטיקאים שנוהגים כך.
לצפיה ב-'נכון, צריך להשעות את שלי יחימוביץ' ולתקופה ארוכה ביותר'
נכון, צריך להשעות את שלי יחימוביץ' ולתקופה ארוכה ביותר
13/11/2018 | 11:00
5
29
היא סיכנה חיי אדם, בכך שלא התאפקה ומסרה מידע מסווג לציבור. 
לצפיה ב-'ההצעה שלך אומרת למשל שגם שצריך להשעות "ראש ממשלה מכהן"'
ההצעה שלך אומרת למשל שגם שצריך להשעות "ראש ממשלה מכהן"
13/11/2018 | 11:11
4
22
אם אתה מתכוון להפעיל את אותו כלל לגבי כלל חברי הכנסת והשרים.
לצפיה ב-'ברור,כל מי שפוגע על פי הגדרת החוק בביטחון המדינה'
ברור,כל מי שפוגע על פי הגדרת החוק בביטחון המדינה
13/11/2018 | 11:32
3
22
זה ממש לא משנה אם זה ראש הממשלה, או השכן שלי מקומה 3.
לצפיה ב-'כן אבל כשראש ממשלה מדליף מידע ומסכן חיילים וקרוביהם'
כן אבל כשראש ממשלה מדליף מידע ומסכן חיילים וקרוביהם
13/11/2018 | 12:00
2
16
אני שומע דממה כמעט מוחלטת.
כשח"כ מהאופוציזיה עושה משהו דומה פתאום נזכרים בחוק.

משפטית התופעה קראת אכיפה סלקטיבית, ואפילו שייקספיר הראה את הפסול באכיפה כזו.

לדעתי אכן מדובר בתופעה מזיקה ובזויה שצריך לעקור מהשורש והמקום הנכון להתחיל בו הוא בראש, לא בזנב, אלא אם מטפלים בכולם יחד.
לצפיה ב-'איזה מידע הוא הדליף בדיוק?'
איזה מידע הוא הדליף בדיוק?
13/11/2018 | 12:03
1
21
כמו שאתה בטח יודע, אני לא ממעריצי נתניהו (בדיוק ההיפך) אבל מעניין אותי מה הוא כבר עשה.
לצפיה ב-'עצם זה שאתה שואל כבר מראה את החסינות שנהנה ממנה נתניהו'
עצם זה שאתה שואל כבר מראה את החסינות שנהנה ממנה נתניהו
13/11/2018 | 13:04
18
למרות שלנתניהו יש מסורת ארוכה של הדלפת חומרים אסורים לפרסום משום מה אתה מודע למה שעשתה יחימוביץ' אבל אין לך מושג על מעללי ראש הממשלה.

כמה דוגמאות
חשיפת מסמך שטאובר", שגילה לכל – בעיקר לסוריה, בעיצומו של משא ומתן בוושינגטון בין ראשי המטות הכלליים של ישראל וסוריה – את האסטרטגיה הישראלית למשא ומתן
מסמך שטאובר היה נייר המטה שהכין ראש החטיבה האסטרטגית באגף התכנון, תת-אלוף צבי שטאובר, לרמטכ"ל אמנון ליפקין-שחק

שבירת העמימות שנקטה בה ממשלת ישראל בראשות אולמרט על תקיפת הכור בסוריה
לנתניהו כאיש אופוזיציה היה דחוף לקושש קרדיט תוך פגיעה בבטחון ישראל.

ב 2012 היה נתניהו האורח המרכזי באירוע לזכרו של קצין דרוזי מסיירת מטכ"ל, סלים שופי (נשמע לך מוכר?). במהלכו סיפר נתניהו על פעילות מודיעינית של היחידה מעבר לגבול הסורי.

להערכתי הפגיעה האחרונה שהציבור מכיר היא המקרה עם המאבטח בירדן, שנתניהו רכב על המסכן, ערך לכבודו חגיגות מצולמות להאדרת שם נתניהו ברבים) והפך אותו ואת משפחתו למאויימים בפעולות נקם.

ישנה חשיפה מאוחרת יותר שאני מכיר שעלולה לפגוע בבן משפחה מאוד קרוב אלי, 
לצפיה ב-'פרטים לא נכונים'
פרטים לא נכונים
13/11/2018 | 12:14
3
30
הטעות בדרגה היא במקור הידיעה שהקישור אליה משום מה אינו 'עובד'.
ה"חשיפה" היתה בטרם נמסרה הודעה רשמית למשפחה.
ובכל מקרה, לא באמת משנה הדרגה או מתי נחשפה זהותו של סא"ל מ'
עצם החוצפה שיש למאן דהוא לפרסם.
אז שכל יחידות הסייבר במדינה יתאמצו ויאתרו את בן/ בני העוולה שפירסמו ושיתפו את הפרסום ויכו בהם בעונש שיזכר לעולם.
כידוע, כל הודעה שמתפרסמת יש לה טביעת אצבע דיגיטאלית וניתן לאתר את מקורה.
אז זה בהחלט הזמן להראות את היכולת הזו.

לצפיה ב-'א. החשיפה של יחימוביץ' היתה אחרי ההודעה למשפחה'
א. החשיפה של יחימוביץ' היתה אחרי ההודעה למשפחה
13/11/2018 | 13:11
2
24
ברשתות החברתיות (בעיקר WHATSUP) התרוצצה הידיעה כולל שם מלא של הקצין לפני ההודעה למשפחה.
לחברות הכנסת שהדליפו אין שום קשר להדלפות ל whatsup ואני כמובן מסכים שכל מי שהשתתף בחגיגה, לא רק המדליף המקורי אלא גם כל אלו שהעבירו את הידיעה הלאה צריכים להענש בהתאם לחוק.
ב. לא אמרתי שטעות בדרגה היא שלך, אמרתי שזו טעות
ג. אם לא באמת משנה מה הטעם בלרשום משהו דרמטי ואחרי כן להגיד שזה לא משנה?
ד. לחלק גדול מהחשיפות לא צריך סייבר, החשיפה של יחימוביץ' ידועה והחשיפות הסדרתיות של נתניהו ידועות, צריך רק אכיפה.
הדלפות באמת דורשות קצת יותר עבודה אבל מה הטעם במעקב אחרי הדלפות אם אין אכיפה מול חשיפות ידועות?
לצפיה ב-'החשיפה'
החשיפה
13/11/2018 | 15:41
1
25
לא דיברתי על גב' שלי יחימוביץ הטיפשה וחסרה הרגישות.
דיברתי על כך שהאלמנה התוודעה לאלמנותה בהודעת וואטס אפ 

באשר למשנה או לא משנה, אני חושבת שכוונתי התפספסה.
אבל לא נורא.
כי בסיכומו של דבר נראה לי שיש בינינו הסכמה לגבי אותם אנשים קטנים, בזויים ושפלים שחושבים שהכל מותר וכל האמצעים מקדשים את המטרה.
ולגבי האכיפה? אכן כן, אם לא יתחילו לאכוף, הרי שכל הדיבורים והכתובים הם לריק.

לצפיה ב-'כן, אנשים לא חושבים לפני שמעבירים הלאה ב whatsup'
כן, אנשים לא חושבים לפני שמעבירים הלאה ב whatsup
13/11/2018 | 17:05
21
בכל פעולה שיש בה נפגעים עובדות הודעות שלעיתים גם לא נכונות, לפעמים "הורגים" בהודעות גם חיילים שלא נשרטו ועלולים לגרום ליקיריהם צער גדול לחינם,
בודאי שהודעה על הרוג או פצוע שלא בדרך הנכונה גם כן יכולה לגרום לנזקים.
יוצא לי לא מעט לקבל הודעות כאלה, אני לא מעביר אותן הלאה וגם מסביר למי שמעביר אותן אלי מה לא בסדר.
לפני ההודעה שקיבלתי עם שמו של אותו סא"ל קיבלתי הודעה עם כביכול שמה ותמונתה של א"ק. אין לי מושג אם זו באמת היא אבל בכל מקרה הבהרתי למי שהעבירו אותה שמדובר בעבירה על החוק גם אם "רק קיבלתי והעברתי" שלא לדבר על הנזק שעלול להגרם לאנשים טובים אם לא מבררים את הפרטים קודם לכן.
כנ"ל כל מיני תמונות עירום או תמונות מביכות אחרות של אנשים שלא עשו לי שום דבר רע.
כך שאני איתך בעניין הזה ב 100%.

רק לא ברור לי איזה מטרה יש כאן חוץ מרכילות, איזו מטרה מקדשת את האמצעים?
לצפיה ב-'מסתבר שהחמאס השתלט על ערוץ 10, ידעתם? '
מסתבר שהחמאס השתלט על ערוץ 10, ידעתם?
13/11/2018 | 14:20
40

כל פעם אתה לומד דברים חדשים, במיוחד מהנסיך השיכור.
לצפיה ב-'אורחים מחו"ל'
אורחים מחו"ל
11/11/2018 | 10:31
9
41
בקרוב יגיעו אלינו אורחים מגרמניה, אישיים עסקיים. אחד בן 80+, ראש עירייה לשעבר והשנייה היא הבת הבכורה, בת יותר מ-50. הם יסיירו בירושלים, ביקנעם ובתל-אביב. אני מקווה שניתן להם חוויה מקסימלית. אגב, הם אמורים לסייע במימון של הוצאת ספר שלנו בגרמנית, על הקצינים היהודים באימפריה האוסטרו הונגרית.
לצפיה ב-'אירוח חו"ל'
אירוח חו"ל
11/11/2018 | 12:44
8
32
אם אתה צריך עזרה בבתי מלון, דבר איתי במסרים, אולי אוכל לסייע בהמלצה.
לגבי טיולים, אם יש לכם אפשרות להצמיד להם מדריך טיולים דובר גרמנית, זה ישדרג מאד את השהיה שלהם.
הוא ייקח אותם למקומות החשובים והמיוחדים וזו תהיה להם בהחלט חוויה אחרת.

לצפיה ב-'חוויה מקסימלית'
חוויה מקסימלית
11/11/2018 | 15:28
6
32
ביד ושם.

כל השאר זה רק בונוס.
לצפיה ב-'אירוח חו"ל '
אירוח חו"ל
12/11/2018 | 06:45
5
18
יד ושם הוא אתר זיכרון.
אני מכבדת את המקום ואת המסר היוצא ממנו, ואני דוקא חושבת שראוי שנוער ישראלי יבקר שם, כמו המשלחות לפולין, משלחות ליד ושם.
כי לנו אסור לשכוח!
ובאשר לאורחים מחו"ל, יש לנו כל כך הרבה מקומות יפהפים בישראל, מקומות קדושים לכל הדתות, בירושלים, חיפה, צפת, נצרת, טבריה.
וטיול במקומות הללו מותירים רושם ענק על התיירים שמגיעים לארץ, הרבה יותר מביקור ביד ושם שעלול להתפרש כאצבע בעין.

לצפיה ב-'גרמנים'
גרמנים
12/11/2018 | 07:14
2
23
על אחת כמה וכמה.יד ושם אצבע בעין זה תנאי הכרחי ומקדים לביקור בארץ היהודים.

לצפיה ב-'יָצָא שְׂכָרוֹ בְּהֶפְסֵדוֹ'
יָצָא שְׂכָרוֹ בְּהֶפְסֵדוֹ
12/11/2018 | 07:35
1
17
לא יודעת מאיזה תחום עיסוק את מגיעה, אבל מניסיון שלי, העוקצנות הזו לא תורמת דבר, להפך, היא גורמת נזק.

לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
12/11/2018 | 07:41
16
כל נציג ממשל גרמני מגיע משדה התעופה ליד ושם לנחיתה על קרקע המציאות המדממת של יחסי ישראל גרמניה.להגדיר זאת כעוקצנות זה חוטא למציאות.
לצפיה ב-'הם ביקשו לבקר גם ביד ושם'
הם ביקשו לבקר גם ביד ושם
12/11/2018 | 08:09
1
19
אלה אנשים מעיירה שהצילה יהודים בגרמניה ונתנה לאונר"א לנהל מחנות פליטים ועקורים בשטחה. בלי קשר, הם גם יסיירו ברובע הארמני בירושלים ובכמה אתרים מעניינים בת"א (כנראה שנווה צדק).
לצפיה ב-''
12/11/2018 | 08:25
4
לצפיה ב-'תודה רבה, אבל אנחנו מסודרים'
תודה רבה, אבל אנחנו מסודרים
11/11/2018 | 16:57
27
כל בתי המלון הוזמנו ויש לנו מדריך תיירים דובר גרמנית. אגב, יכול מאוד להיות שהם ייפגשו  עם ראש העיר שלכם, בנהריה, בהנחה שיספיק להיכנס לתפקיד עד שהם יסיימו כאן. 
לצפיה ב-'ואחרי זה אומרים שפינטזתי לגבי מירי רגב'
ואחרי זה אומרים שפינטזתי לגבי מירי רגב
06/11/2018 | 17:03
15
68
לצפיה ב-'אתה כזה תמים....'
אתה כזה תמים....
06/11/2018 | 17:24
10
לצפיה ב-'שטרן אמר שרגב התקדמה בצבא כמו שהיא מתקדמת בממשלה'
שטרן אמר שרגב התקדמה בצבא כמו שהיא מתקדמת בממשלה
07/11/2018 | 10:09
10
30
זיהוי אנשים ממחפשי חנופה בעמדות מפתח של כוח שיכולים לקדם אותה ועיסוק בחנופה בלתי נלאית,
כמו שהיא זיהתה את שרה נתניהו כמקור כוח לקידום ועל החנופה שרק איוב קרא אולי מצליח להתחרות בה כך שטרן טוען שרגב התקדמה בצבא.

על זה פינטזת?
לצפיה ב-'בדיעבד, לא ממש'
בדיעבד, לא ממש
07/11/2018 | 10:16
3
30
אני חשבתי שהיה קטע של שוחד מיני. האם היה? לא יודע, אבל דבר אחד בטוח-  אם היום היא נראית כ"כ סקסית בגיל 53, אפשר רק לדמיין מה קרה כשהיא הייתה יותר צעירה. זה בטוח עוזר.
לצפיה ב-'הדבר היחידי שאני יכול להגיד לזכותך בעניין הזה'
הדבר היחידי שאני יכול להגיד לזכותך בעניין הזה
07/11/2018 | 11:29
2
22
שגם מירי רגב ישר חשבה על מין, לא רק אתה.
אחרת היית מקבל ממני שטיפה על עצם הרעיון שאם מישהי שהגיעה לעמדה בכירה נראית לך אטרקטיבית סימן שהיא התקדמה דרך המיטה.

מכיוון שמירי רגב הלכה לכיוון הזה ובכזו פומביות קשה לבוא אליך בתלונות.
לצפיה ב-'די ברור שיש בין השניים דם רע?'
די ברור שיש בין השניים דם רע?
07/11/2018 | 11:38
1
20
האם לפיד צדק כשלא גינה את האמירה? מצד אחד טעה, כי הוא עלול להסתכן באבדן קולות של פמיניסטיות ולהסתבך אלקטורלית בעתיד (כמי שסייע כביכול להפחצת נשים). מצד שני, צדק כי רגב צריכה להרגיש מה זה כשמחזירים לה ואולי זה ילמד אותה יותר להיזהר בלשונה ולהפסיק להתגרות באנשים.
לצפיה ב-'שטרן יכול להראות כמה רגב היתה בעד ההתנתקות כשהיתה הדוברת'
שטרן יכול להראות כמה רגב היתה בעד ההתנתקות כשהיתה הדוברת
07/11/2018 | 13:56
16
של צה"ל בזמן ההתנתקות, וכמה היא פתאום נגד, לדוגמה.
אני לא הייתי אלוף או תת אלוף בצה"ל בתקופה שהם שירתו ולכן אני לא חשוף למידע של דרך הקידומה של רגב כמו ששטרן היה חשוף.
מה הקשר לפמיניזם?

ושטרן יצא שפן אם הוא רק מאיים ולא מבצע.
לצפיה ב-'שקר וכזב, הוא דיבר רק על הצבא'
שקר וכזב, הוא דיבר רק על הצבא
07/11/2018 | 13:16
5
10
לצפיה ב-'ציטוט דבריו של שטרן (תרגיש חופשי להתנצל):'
ציטוט דבריו של שטרן (תרגיש חופשי להתנצל):
07/11/2018 | 14:06
4
20
"במהלך נאומי במליאת הכנסת, התפרצה השרה מירי רגב בהערות הקשורות לשירות הצבאי שלי. כוונתי, כפי שאמרתי מעל הדוכן, היתה קשורה להתלהבות היתרה של רגב בשירות אדוניה כמו בתקופת ההתנתקות וכמו שהיא עושה גם היום - תמיד מתחנפת לבכירים ממנה בלי טיפת תפיסת עולם ואידיאולוגיה"
לצפיה ב-'תתנצל אתה, זה היה אחרי..'
תתנצל אתה, זה היה אחרי..
07/11/2018 | 14:25
3
7
לצפיה ב-'זהו ציטוט מדוייק של דבריו של שטרן'
זהו ציטוט מדוייק של דבריו של שטרן
07/11/2018 | 14:45
2
16
על התקרית הזו
לצפיה ב-'אולי, השאלה מתי אמר את זה'
אולי, השאלה מתי אמר את זה
07/11/2018 | 14:46
1
6
לצפיה ב-'כן בטח'
כן בטח
07/11/2018 | 15:00
4
לצפיה ב-'על ראש הגנב בוער הכובע? '
על ראש הגנב בוער הכובע?
07/11/2018 | 14:50
2
32
"לא, כי אתה הרי היית ראש אכ"א מצטיין. היית ראש אכ"א מעולה, שהיינו צריכים לנקות אחריך".  [מירי רגב]
**כדאי לקרוא קצת על שטרן, על ה'הסטוריה' והעבר שלו.

"את רוצה לחזור להתנתקות? בואי נחזור להתנתקות… לא כדאי, את יודעת שאני יודע איך התקדמת. לא כדאי, את יודעת שאני יודע". [אלעזר שטרן]

שטרן הבהיר כי כיוון לדרך החנופה של רגב שסללה את דרכה בסולם הדרגות.
מירי בחרה לקחת את זה למקום אחר לחלוטין והיום היא תוקפת ויורה לכל הכיוונים.
ונאמר כבר בעבר על ידי חכמים:  "ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה" .
אז מירי, למען כבודך, תניחי לזה, 'שחררי, תני לגל הזה לעבור לפני שוד ועוד איכס יצא החוצה.

לצפיה ב-''
08/11/2018 | 13:21
2
לצפיה ב-'כל כלב ביג'י יומו'
כל כלב ביג'י יומו
08/11/2018 | 15:45
18
הכלל חל גם לגביה. 
לצפיה ב-'שמתם לב לזובור שעושה שקד לדינה זילבר? '
שמתם לב לזובור שעושה שקד לדינה זילבר?
07/11/2018 | 14:50
28
55
איך מישהי כמוה ממונה לשרת המשפטים? טוב, כנראה שהפסקתי להבין איך היקום מתנהל. 
לצפיה ב-'איך זה'
איך זה
07/11/2018 | 15:40
7
31
שמישהי שממונה ע"י נציג הממשלה במקום לייצג את הממשלה היא מייצגת מישהו אחר שנתן לה לקרא מהכתב?
לצפיה ב-'אולי תבין את כך יותר טוב'
אולי תבין את כך יותר טוב
07/11/2018 | 15:42
6
24
לקחת מישהו שיקדם את המוצר שלך, במקום זה הוא מקדם את הסחורה של המתחרה
האם  תקדם אותו או שתשלח אותו הבייתה??
לצפיה ב-'אצל הימין הכנסת היא חנות מכולת'
אצל הימין הכנסת היא חנות מכולת
07/11/2018 | 16:26
5
28
והמפלגה היא סחורה שצריכה להימכר.
כל האידיאולוגיה של הימין היא הישרדות בלי טיפת ערכים או דמוקרטיה. המדינה יכולה ללכת פייפן, העיקר לגרוף מנדטים מהעם המטומטם.
לצפיה ב-'אני יודע שלך'
אני יודע שלך
07/11/2018 | 19:21
4
27
צריך להסביר אחרת...
את הרי בכל מקרה תמשיכי ללכך על הימין בלי קשר לכלום, אגב, פיצצו מכונית של עבריינים בכביש החוף, שמעת על זה? כנראה שלא, כי עדיין לא האשמת את ביבי בזה...
את תמשכי להשמיץ ולהיות מתוסכלת והימין ימשיך להיות בשלטון למורת רוחם של צרי העיין והמוח..
לצפיה ב-'חשבתי חשבתי אם לענות על זה'
חשבתי חשבתי אם לענות על זה
08/11/2018 | 00:23
3
31
ואז נזכרתי במשפט חכם שאבי עליו השלום היה אומר:
אל תתווכחי עם איש טיפש כי הוא יוריד אותך לרמה שלו וינצח אותך בזכות הניסיון...
אז יאללה ניצחת :)
לצפיה ב-'מה שכן'
מה שכן
08/11/2018 | 06:15
21
את מוכיחה את מה שאמר מרק טווין "עדיף לשמור על שתיקה ולהחשב אדיוט מאשר לפתוח את הפה ולהצדיק את זה"  אז הצדקת בגדול...
לצפיה ב-''
08/11/2018 | 10:07
1
5
לצפיה ב-'ילד טוב דורי , מגן על אמא , כל הכבוד.'
ילד טוב דורי , מגן על אמא , כל הכבוד.
08/11/2018 | 10:27
10
לצפיה ב-'עוד לא הבנת מה עשתה זילבר ? '
עוד לא הבנת מה עשתה זילבר ?
07/11/2018 | 23:23
45
"אללה יסעדק דורי" ובמילים אחרות
"שהאל יעזור לך".
לצפיה ב-'קוראים לזה מקרתיזם, לא חשוב כמה העובד מבצע עבודתו נאמנה'
קוראים לזה מקרתיזם, לא חשוב כמה העובד מבצע עבודתו נאמנה
08/11/2018 | 11:07
9
26
אם דעתו הפוליטית לא תואמת את דעתו של השליט הוא יכנס לרשימה השחורה ויזרק מהעבודה.
לא צריך להביט על הזובור בצורה נקודתית, צריך להביט על המכלול שנמצא בו גם למשל חוק הנאמנות בתרבות.
לצפיה ב-'זהו, ישר אומרים לפשפשה הזאת מילה וכבר נזעקת'
זהו, ישר אומרים לפשפשה הזאת מילה וכבר נזעקת
08/11/2018 | 11:18
1
21
כפי שאמרתי, אני מתבייש ששקד ואני בוגרי אותו בי"ס. היא יותר מסוכנת וערמומית מסיבונה.
לצפיה ב-'אמרתי לא פעם ולא פעמיים - איילת שקד הכי מסוכנת בממשלה'
אמרתי לא פעם ולא פעמיים - איילת שקד הכי מסוכנת בממשלה
08/11/2018 | 13:18
12
לצפיה ב-'להזכיר לך כמה אנשים'
להזכיר לך כמה אנשים
08/11/2018 | 11:56
6
23
לא קיבלו עבודה כי לא היה להם "פנקס אדום"?
כמה קצינים לא קודמו כי לא היו מהמפלגה המתאימה??
מקרתיזים, ממש נכון...
לצפיה ב-'אתה מנסה להסביר שמקרתיזם הוא טוב או לא טוב?'
אתה מנסה להסביר שמקרתיזם הוא טוב או לא טוב?
08/11/2018 | 12:37
5
17
או שאתה מנסה להסביר שמקרתיזם הוא טוב רק כשנדמה לך כשהוא מקדם את המטרות שלך?
אתה לא ברור, תסביר
לצפיה ב-'אתה הבנת בוודאי..'
אתה הבנת בוודאי..
08/11/2018 | 12:55
4
11
לצפיה ב-'אכן, ולכן כל דיון איתך על ערכים או עשיית הדבר הנכון חסר ערך'
אכן, ולכן כל דיון איתך על ערכים או עשיית הדבר הנכון חסר ערך
08/11/2018 | 18:15
3
9
לצפיה ב-'לא ברור לי אם הובנת כהלכה'
לא ברור לי אם הובנת כהלכה
10/11/2018 | 09:17
1
6
לצפיה ב-' '
11/11/2018 | 08:48
3
לצפיה ב-'לך זה חסר ערך כמובן'
לך זה חסר ערך כמובן
12/11/2018 | 06:09
14
כשיהו לך ערכים תבין כנראה, או שלא....
לצפיה ב-'קוראים לזה דמוקרטיה'
קוראים לזה דמוקרטיה
12/11/2018 | 19:54
8
14
ואם אתה לא מבין את זה כנראה שבאמת הפסקת להבין איך היקום מתנהל.
לצפיה ב-'ממתי פגיעה בחופש הדיבור נחשבת דמוקרטיה?'
ממתי פגיעה בחופש הדיבור נחשבת דמוקרטיה?
13/11/2018 | 10:35
7
6
לצפיה ב-'לפקיד שמייצג את עמדת הממשלה בוועדות אין חופש דיבור'
לפקיד שמייצג את עמדת הממשלה בוועדות אין חופש דיבור
13/11/2018 | 15:06
6
9
תפקידו הוא להסביר לכנסת את עמדת הממשלה.
את חופש הדיבור הוא מקיים בביתו.
נציגי הציבור הם שמנהלים את המדינה. לא פקידים שאף אחד לא בחר בהם. ככה עובדת דמוקרטיה.
לצפיה ב-'המשנה ליועץ המשפטי לממשלה מציגה את עמדת היועץ המשפטי לממשלה'
המשנה ליועץ המשפטי לממשלה מציגה את עמדת היועץ המשפטי לממשלה
13/11/2018 | 16:57
5
14
לא את עמדת הממשלה.
מנדלבליט עצמו הופיע בוועדת החוקה וטען כי הצעת החוק שמקדמת שקד פוגעת במעמד היועץ המשפטי לממשלה ויש לדחות אותה,.

תפקידה של דינה זילבר היה להציג את עמדת משרד היועץ והיא ביצעה אותו בנאמנות.

שקד יכולה כמובן לדרוש מהיועץ מנדלבליט לבחון אם זילבר עברה עבירה משמעתית ויכולה גם לדרוש לפטר אותה. וזהו זה. הטון העצבני והמאיים של מכתבה, מעיד בעיקר כי שקד יודעת שאין לה כל דרך להזיז או להרחיק את זילבר. רק מנדלבליט יכול, ואין לו שום עילה לעשות זאת. חוק נאמנות היועץ המשפטי לממשלה ומשניו עוד לא נכתב. בינתיים. 
לצפיה ב-'שמח שירדת מעץ "חופש הדיבור"'
שמח שירדת מעץ "חופש הדיבור"
13/11/2018 | 17:38
4
8
ועכשיו לעובדות:
זילבר קראה מניפסט פוליטי שחיברה בעצמה - לא את עמדת היועץ המשפטי לממשלה.
וזאת לא הפעם הראשונה שזילבר מערבת את דעותיה הפוליטיות בעבודתה ה(לא-)מקצועית.
ועל כך זילבר ננזפה - ובצדק.

יתרה מכך - הופעתה של זילבר בועדות הכנסת היא מכח נציגות של משרד המשפטים שעל פי חוק היא תחת סמכותה של שרת המשפטים.
מניעת הופעתה של זילבר בועדות הכנסת היא בהחלט בסמכותה של השרה שקד.
לצפיה ב-'שמח שאתה מנסה להבין את תפקיד המשנה ליועץ המשפטי'
שמח שאתה מנסה להבין את תפקיד המשנה ליועץ המשפטי
14/11/2018 | 07:22
3
9
רק חבל שאתה לא מצליח. 
או שאולי לך לא כל כך חבל, נראה שאתה עושה מאמץ לא להבין.
ראה מה שרשמתי על תפקידה שאותו מילאה כיאות, אין טעם שאני אעתיק עוד פעם את הדברים.
לצפיה ב-'נראה שאתה לא מבין את תפקידו של שר המשפטים'
נראה שאתה לא מבין את תפקידו של שר המשפטים
14/11/2018 | 10:45
2
8
ולא מבין את תפקידם של שרים בכלל.
גם לא של ממשלה נבחרת או כנסת.
ואז אתה עוד מנסה להטיף על דמוקרטיה.
מביך
לצפיה ב-'אני מבין שהבנת את תפקיד המשנה ליועץ המשפטי ואתה מנסה לשנות'
אני מבין שהבנת את תפקיד המשנה ליועץ המשפטי ואתה מנסה לשנות
14/11/2018 | 14:17
1
7
נושא.
אתה לא חייב לשנות נושא כדי שתהיה לך זכות המילה האחרונה, הנה אתה יכול להגיב ואני לא אענה לך, כך שתהיה אחרון בשרשור
לצפיה ב-'שרת המשפטים היא הנושא של האשכול'
שרת המשפטים היא הנושא של האשכול
14/11/2018 | 22:33
7
כנראה שפספסת גם את זה...
לצפיה ב-'כל הכבוד לו ולתורמים, מה שאני לא מבינה זה איך יכול להיות'
כל הכבוד לו ולתורמים, מה שאני לא מבינה זה איך יכול להיות
05/11/2018 | 14:38
36
שאנשים שנפגעו מפעולת טרור נזקקים לתרומות ולא מקבלים באופן מיידי סכום כסף נכבד מהמדינה.
לצפיה ב-'עצוב שאנשים פרטיים ועמותות נכנסים איפה שהמדינה כושלת'
עצוב שאנשים פרטיים ועמותות נכנסים איפה שהמדינה כושלת
05/11/2018 | 15:10
10
22
במקום שהמדינה תתקן את דרכיה ותפסיק לכשול.
מס רכוש אמור לתקן את המקולקל.
ומה שמס רכוש לא מכסה הביטוח של הבית אמור לכסות.
לצפיה ב-'זה נקרא נסיגת המדינה'
זה נקרא נסיגת המדינה
05/11/2018 | 17:04
9
27
תהליך שבמדע המדינה טחנו לי אותו לפני שנים. הרעיון הוא, שמדינה כיום מרגישה פחות צורך לשרת את אזרחיה. זה בא לידי ביטוי בחירום ובשגרה, כמו בדוגמא שהבאתי. 
לצפיה ב-'האנשים שהכי צריכים מדינה סוציאלית בוחרים בשלטון קפיטליסטי'
האנשים שהכי צריכים מדינה סוציאלית בוחרים בשלטון קפיטליסטי
06/11/2018 | 16:30
8
13
יצר הרס עצמי שלא מהעולם הזה
לצפיה ב-'אני לא חושבת שזה יצר הרס עצמי כמו חוסר ידיעה והבנה'
אני לא חושבת שזה יצר הרס עצמי כמו חוסר ידיעה והבנה
06/11/2018 | 16:38
5
16
של המערכת הפוליטית, המדינית והכלכלית של המדינה בה הם נמצאים.
אנשים מצביעים ופועלים על פי הרגש ולא על פי שיקולים רציונאלים. 
לצפיה ב-'אני חושב שמדובר בהחלטות לא רציונליות'
אני חושב שמדובר בהחלטות לא רציונליות
06/11/2018 | 17:56
4
12
אני זוכר שכשיוסי שריד היה שר החינוך בפריפריה התמוגגו ואמרו שאף אחד מעולם לא דאג כל כך טוב לחינוך של הילדים שלהם.
כששאלו אותם אם הם יצביעו למפלגה של שריד הם ענו שאין מצב, הם מצביעים ליכוד.....
לצפיה ב-'נכון אני זוכרת את זה היטב'
נכון אני זוכרת את זה היטב
06/11/2018 | 18:01
3
5
לצפיה ב-'את זוכרת את שולמית ויוסי שהבטיחו תחבורה ציבורית בשבת'
את זוכרת את שולמית ויוסי שהבטיחו תחבורה ציבורית בשבת
08/11/2018 | 08:25
2
14
ולא עשו כלום למען הציבור שבחר אותם למרות שהיתה להם את היכולת.
לצפיה ב-'מתי הם הבטיחו ומתי היתה להם את היכולת?'
מתי הם הבטיחו ומתי היתה להם את היכולת?
08/11/2018 | 10:00
5
לצפיה ב-'אני לא זוכרת שהם הבטיחו דבר כזה'
אני לא זוכרת שהם הבטיחו דבר כזה
08/11/2018 | 13:20
5
לצפיה ב-'סוציאליזם כנראה שכבר לא יהיה פה בקרוב'
סוציאליזם כנראה שכבר לא יהיה פה בקרוב
06/11/2018 | 16:49
1
28
מה שכן צריך, זה פיקוח על מנגנונים שונים ואולי אפילו הלאמה נקודתית. 
לצפיה ב-'נמאס לאנשים מהשקר הזה סציאליזם.'
נמאס לאנשים מהשקר הזה סציאליזם.
06/11/2018 | 17:01
21
איזה הלאמה איזה?  רבין היה המפריט הגדול ביותר
לצפיה ב-'מה יהיה עם ראש עיריית טבריה החדש?'
מה יהיה עם ראש עיריית טבריה החדש?
06/11/2018 | 10:35
2
35
איזה פה הוא פתח על כתבת כאן11, לא להאמין?
כך הוא יהפוך את העיר לעיר חילונית, תיירותית ומושא לתיירים מכל העולם, שאינם רק טובלים במי הקודש?
לצפיה ב-'מאוד מזכיר אותך בסגנון, יש לי תחושה שהייתם יכולים '
מאוד מזכיר אותך בסגנון, יש לי תחושה שהייתם יכולים
06/11/2018 | 10:43
30
להיות חברים ממש טובים.
לצפיה ב-'נראה לי שכך הוא ישמר ואף ירחיב את העיר כעיר של ערסים'
נראה לי שכך הוא ישמר ואף ירחיב את העיר כעיר של ערסים
07/11/2018 | 10:11
16
בלי קשר לרמת אדיקותם בדת
לצפיה ב-'מאוד מוזר,אתמול דיווחו ואף הראו את לפיד וקהל של בבונים'
מאוד מוזר,אתמול דיווחו ואף הראו את לפיד וקהל של בבונים
04/11/2018 | 08:05
42
57
שורק לו בוז בעצרת לרבין.
היום פתאום מנסים להסתיר את זה ומספרים שרק הנגבי התקבל בבוז ע"י אבירי חופש הביטוי.
המשך>>
שורק לו בוז בעצרת לרבין.
היום פתאום מנסים להסתיר את זה ומספרים שרק הנגבי התקבל בבוז ע"י אבירי חופש הביטוי.
לצפיה ב-'MKR- ישראל'
MKR- ישראל
06/11/2018 | 09:46
5
32
אינני יודע כמה מכם צופים ב"ריאלטי" האוסטרלי שיובא ארצה, כנראה על ידי חיים כהן, MKR ותרגומו - המטבח הקשה ביותר. בילאינגליזי משמעו - המטבח שלי שולט!
שינוי אחד משמעותי שעשו בארץ - זו תחרות לפתיחת מסעדה [ לא מוזכר בתחרות האוסטרלית]
שיטת ההדחה הישראלית שונה מהאוסטרלית. שם על מנת להדיח, צריך לתת צ'אנס לזוגות החלשים להלחם על זכותם להשאר בתחרות, באמצעות תחרות בישול, שסופה הדחה. אצלנו, הזוג החלש, עוזב. באוסטרליה ישנם שני סבבי "מסעדות ביתיות" שמגבשות שתי קבוצות [ שבעונה הנוכחית פשוט מרתק לראות איך הגשטאלט של הקבוצה מתפרק אל מול המציאות - איכות הבישולים]
איך יושבים בזמן האכילה לאורך כל התחרות, האוסטרלים מושיבים את המשתתפים והשופטים סביב אותו שולחן, השופטים בראש השולחן. אצלנו, מה פתאום - יש במה, וכל זוג מביא את "מנתו" אל שולחן השופטים ועולה במדרגות [שתיים], למה?
בתחרויות ההדחהיש 3 שופטים קבועים באוסטרליה, אחד מהם מחליף את אחד השופטים הקבועים אם יש צורך. הוא לא מנקד את המנות. אצלנו, יש שופט אורח [הזדמנות לכל השפים הסלב'ים להופיע בטלוויזיה ]. יש להם מה להגיד והם נותנים גם נקודות. הם לא מדריכים את הבשלנים.
הדבר האחרון - חומר גלם לבישול בהדחה. ברור שבישראל זו השפעה של IRON CHEF או תחרות ישנה בה התחרו שפים ישראליים עם הצרפתי, שהביאו במיוחד. לא תקף בגרסת המקור.
בקיצקוצ - הפורמט הישראלי שאב לתוכו מרכיבים מפורמטים נוספים, כדי להשיג כמה שיותר "רעש" וכמה שיותר "חשיפה" ולהרוויח כמה שיותר כסף מהפרסומות והחסויות.
מי שצופה בשתי התחרויות יכול גם ללמוד רבות על רמת הרשעות וחוסר הפרגון גם אצל האוסטרלים, לא רק אצלנו הישראלים.

לצפיה ב-'לא ראיתי את האוסטרלי, אבל בשלב הראשון בתוכנית בארץ אכן'
לא ראיתי את האוסטרלי, אבל בשלב הראשון בתוכנית בארץ אכן
06/11/2018 | 10:01
23
כולם יושבים סביב אותו שולחן כשהשופטים בראש השולחן.

רציתי רק לציין שבקשר לשיפוט של המתמודדים את עצמם היחידים שנותנים ביקורת עניינית ומנקדים בצורה אמיתית ולא כזו שאמורה להכשיל אחרים הם האבא והבת אמאל וג'בר ושתי הבחורות ויקי ואווה
לצפיה ב-'אני אני צופה ונהנית מאוד'
אני אני צופה ונהנית מאוד
06/11/2018 | 10:51
3
17
אני כמובן שלא מכירה את הפורמט האוסטרלי, לכן אני מתייחסת רק למה שאני רואה בפורמט הישראלי כפי שהוא לטוב ולרע.
לטוב, כי אני לומדת הרבה דברים חדשים לגבי הבישול הביתי שאני מבשלת, להבדיל ממאסטר שף או משחקי השף שבו הם מבשלים דברים שאני בחיים לא אגיע ולא אתקרב אליהם. כאן אנחנו עוסקים לגמרי בבישול ביתי, דבר שאני יכולה בעצמי להכין ולומדת מהשפים עצמם כל מיני טיפים וטריקים. בנוסף אני מפתחת איזשהו רגש כלפי המשתתפים, דבר שלא קורה לי עם משתתפים במאסטר שף או משחקי השף.
עד עכשיו ההדחות היו בהחלט לטעמי. הזוג הרוסי הרבה יותר מעניין מהזוג הצעיר שבישל בסגנון איטלקי. 
בכל אופן, אני די נהנית כרגע מתוכנית שמשמשת בשבילי כרגע ניקוי ראש מעולה מכל הזוועות של הפוליטיקה והחברה הישראלית.
לצפיה ב-'הזוג הצעיר הודח? לא ראיתי אתמול, נדמה לי שהם פתחו מסעדה '
הזוג הצעיר הודח? לא ראיתי אתמול, נדמה לי שהם פתחו מסעדה
06/11/2018 | 11:03
1
12
לצפיה ב-'כן, הם קצת פישלו אתמול'
כן, הם קצת פישלו אתמול
06/11/2018 | 11:36
28
ואני מאחלת להם המון בהצלחה עם מסעדה חדשה. איטלקיות זה לא הקאפ אוף תה שלי. בכל אופן, אני מאמינה שעם התקדמות התוכנית אנחנו נראה מנות הרבה יותר נועזות מאז אנחנו רואים עכשיו. מה גם שנוצרות כבר חברויות בין הזוגות וזה די משפיע על הניקוד שהם נותנים זה לזה. עושה לי רושם שהשופטים "מתקנים" את הניקוד כשהם רואים שהניקוד של הזוגות לא ענייני.
לצפיה ב-'אם הפורמאט ימשיך'
אם הפורמאט ימשיך
06/11/2018 | 11:21
22
בקרוב מאוד, הם יבשלו מה שלא נוכל להכין בבית. הם יותר ויותר עוברים לבישול מקצועני ממש.
אגב, אם תבדקי אצל המשתתפים גם בפורמאט הישראלי, ישנם רבים שיש להם רקע בבישול - מקצועי - כך שהמעבר שלהם אל הבישול המקצועי הוא די קל. אלה שאין להם את זה, די מהר ינשרו מהתכנית.
לצפיה ב-'מצחיקות אותי הנשים שחובשות כיפה בבית הכנסת'
מצחיקות אותי הנשים שחובשות כיפה בבית הכנסת
03/11/2018 | 20:20
7
44
ממתי אימוץ סממנים גבריים מעיד על העצמה נשית?
למה הן מרגישות צורך לאמץ סממן גברי ולא להעצים את הנשיות שלהן?
מה שכן, בתכלס...לרוב הן באמת נראות גבריות מאוד אותן נשות היאמקה
לצפיה ב-'ונשים שלובשות מכנסיים? או חליפה מחויטת?'
ונשים שלובשות מכנסיים? או חליפה מחויטת?
04/11/2018 | 12:23
6
28
https://www.msn.com/he-il/lifestyle/fashion/אמינות-היא-ההפך-מסטייל-מה-לובשות-מגישות-החדשות-בטלוויזיה/ar-BBP3mCI?li=BBqrI8m

לצפיה ב-'מכנסיים זה לא סממן גברי,כיפה כן ומוזר שנשים מרגישות חזקות '
מכנסיים זה לא סממן גברי,כיפה כן ומוזר שנשים מרגישות חזקות
04/11/2018 | 12:37
5
24
יותר כשהן מאמצות סממן גברי.
זה יותר מראה על חולשה מאשר על חוזקה.

לצפיה ב-'כיסוי ראש '
כיסוי ראש
04/11/2018 | 14:43
4
33
למה לא להתייחס לזה כאל כיסוי ראש ותו לו?
נראה לי מיותר כל החתירה הזו למצוא מה לא טוב.
אז הן חובשות כיפה במקום כובע או שביס.
נו שוין.
מכאן ועד "מראה על חולשה יותר מחוזקה" .... באמת שעפנו.
תפסיקו לחפש לנסות לייצר פרובוקציות מכל דבר,
הרבה יותר בריא לנשמה ולעור הפנים.

לצפיה ב-'אין כלל ויכוח שהרצון להדמות לגבר הוא מתוך חולשה ולא חוזקה'
אין כלל ויכוח שהרצון להדמות לגבר הוא מתוך חולשה ולא חוזקה
04/11/2018 | 16:22
3
28
לו היו מגיעות ממקום של עוצמה נשית לא היה חשוב להן לחבוש כיפה.
בעיקר שכיפה היא לא מצווה כלל אלא מנהג של גברים.
זה רק מתוך רצון להראות כמו הגברים והן אכן לרוב נראות מאוד גבריות.
אגב, המשפט עם עור הפנים וכו׳ ? נדוש קוקי.
אני חושבת שנשים עם כיפה מגוחכות ועור הפנים שלי מהמם.

לצפיה ב-'אין ויכוח ו אני חושבת'
אין ויכוח ו אני חושבת
04/11/2018 | 17:10
1
31
אז כן יש ויכוח, כי עובדה שיש אי הסכמה.
על זה אין ויכוח.
וזה שאת חושבת זה נפלא.
[קוקי? זה כל כך ממש נדוש, אבל, שיהיה, העיקר שעור הפנים שלך מהמם]

לצפיה ב-'אין.'
אין.
05/11/2018 | 07:00
26
נוקדה.
לצפיה ב-'פחחח'
פחחח
06/11/2018 | 10:31
24
עושה רושם שנשיותך נפגעת מכך שנשים בוחרות לחבוש כיפה על פני שביס, או הכובע א-לה-גברת סימפסון על הראש.
\צאי מזה
אלה לא בדיוק קבוצת המחתרת הרוסית שהפגינו כששדיהן בחוץ, נכון?!
לצפיה ב-'השתחררות מאזיקי הרוח'
השתחררות מאזיקי הרוח
05/11/2018 | 04:07
1
35
כדי להימלט מהשפעת החושך, בראש ובראשונה עליכם להיות נאמנים לאלוהים ולחפש את האמת בלהיטות – רק אז תהיו במצב נכון. חיים במצב הנכון הם התנאי המקדים להימלטות 
לצפיה ב-'הקריטריונים של אדם טוב באמת'
הקריטריונים של אדם טוב באמת
19/11/2018 | 10:06
12
לצפיה ב-'יוצאים לדרך חדשה'
יוצאים לדרך חדשה
02/11/2018 | 14:44
7
65
זהו, הבחירות לרשויות המקומיות אחרינו.
נהריה, וואו, איזה מהפך בעיר.
איזה אושר לראות אנשים מחייכים.
כדי לשחזר את רגעי היוודע התוצאות אדרש למיליוני מילים אז אחסוך מכם, רק אומר שסופסוף מרגישים באוויר ריח של שינוי, ריח של תקוה.

העשיה האמיתית מתחילה עכשיו ומדובר בהמון עבודה לראש העיר החדש שלנו, רונן מרלי, אבל כולנו סומכים עליו.
מדובר באיש אשכולות, מלח הארץ, ביצועיסט משכמו ומעלה.
זה ייקח זמן, כי משימותיו הראשונות לתקן את מה שדורש תיקון [ויש המוןןןןן], אבל, לצידו צוות מצוין, אנשים נהדרים וכולנו איתם.

ומשכך, גם התפנה לי מעט זמן לפורום.
אני רואה שהכל מתנהל נהדר, בדיוק כפי שפורום צריך להתנהל.
מזכירה רק:  בבקשה, כתיבה לגופו של ענין ולא לגופו של כותב.
שימרו על כבוד האדם, האמינו לי, בדרך זו אפשר להשיג הרבה יותר.
אפשר להתווכח, אפשר לא להסכים, זה בהחלט מקובל.
רק שימרו על הדרך. שימרו על האצבעות שמקלידות.
זיכרו, מאחורי כל מסך יושב בן אדם.

מאחלת לכולנו שבת שלום
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
02/11/2018 | 15:17
25
אני מקווה שכל ראשי המועצות והעיריות, חדשים וישנים, בלי הבדל דת גזע ומין,  יזכרו לכל אורך הדרך מהי מטרת העל. לא גריפת רווחים מצידם, אלא לשרת את התושבים בצורה הטובה ביותר. 
לצפיה ב-'אני ממש שמחה בשמחתך והייתי שותפה לאופטימיות במשך דקה'
אני ממש שמחה בשמחתך והייתי שותפה לאופטימיות במשך דקה
02/11/2018 | 16:03
1
41
וחצי עד שהיא נעלמה...

לפני זמן מה קראתי משהו שדקר אותי בלב כי לצערי זאת התחושה שאני מסתובבת איתה כבר זמן לא מעט. הלוואי ואתבדה.

אנחנו בעד חיי אחווה, שוויון, חירות ושלום, ביחד‏ שיתף/שיתפה ‏פוסט‏.
6 שעות · 
"לפני עשרים שנה אמר מורי דב סדן בשיחת חולין כי הציונות כולה אינה אלא אפיזודה חולפת, התפרצות זמנית של חולין, מהומת היסטוריה ופוליטיקה, אבל יהדות ההלכה תשוב ותתגבר על הציונות ותטמיע אותה בקרבה", כתב עמוס עוז בכאב ובזעם כבוש בספרו התיעודי "פה ושם בארץ ישראל", "בשכונות אלה שבהן נולדתי וגדלתי [בירושלים], המאבק כבר הוכרע. הציונות נהדפה מכאן. כלא הייתה". [חיים באר, קשר לאחד, 269]
תודה לכם מתנחלים יקרים שחיסלתם את הציונות בשם "אתחלתא דגאולה" ודרדרתם את כולנו לתהום המוסרית של הכיבוש הכרוכה בדיכוי עם אחד בידי עם אחר.; תודה לכם שזיהמתם את ספר החוקים עם חוק ההסדרה, חוק פסול שנועד להכשיר בנייה בלתי חוקית שבוצעה תוך גזל קרקעות פלסטיניות ובחוסר תום לב. חוק מנשל, הרומס ברגל גסה את זכות הקניין של הפלסטינים, תוך העדפה ברורה של זכויות המתנחלים, ומתעלם מהחובה להגן על האוכלוסיה הפלסטינית שנמצאת תחת כיבוש ישראלי. תודה לכם שהבאתם לחיינו את הפנאטיות, הלאומניות, המשיחיות, הקנאות הדתית וההתנשאות הגזענית והחרבתם את החלום הציוני שהיה קשור בשוויון, בפתיחות, בחירות, בחילוניות דמוקרטית, בלאומיות עברית הנשענת על עבודה עברית, שפה עברית, ואדמה עברית בדרך היושר. תודה לכם שאתם משתפים פעולה רק עם האורתודוקסיה החרדית הקיצונית או עם זו החרדית לאומית בכל הנוגע לחיי דת בארץ שהפכתם לכפייה דתית, להדתה, לדיני מעמד אישי בלתי נסבלים, ולפגיעה עקבית ביהדות הרפורמית והקונסרבטיבית, המתחדשת הרוצה גם היא להתפלל בכותל.
תודה גם לכם חרדים יקרים שלא הרשיתם אף לרגע לעסוק בהפרדת הדת מהמדינה, בקידום חוקה לישראל, או בהשוואת זכויותיהן החוקיות של כל הזרמים היהודים ותודה לכם על שהרחבתם את ההדתה עד למקום שהנפש נוקעת, השלטתם עלינו את דיני המעמד האישי המפלים ומשפילים נשים, ודחקתם בירושלים מכל מקום אפשרי את רגלי החילוניים החופשיים הציוניים, שבאו לבנות ארץ חופשייה לאנשים חופשיים שרצו לברוח מהגלות המרה, ולבנות בית של חירות ושוויון וכבוד האדם לכל היהודים ברוח מגילת העצמאות. תודות לכם אין שום אפשרות לחילוני חופשי לחיות בשכונות רבות מאד בירושלים שם ההנחה היא שרק עיסוק בלימוד תורה יאה לגבר כי מישהו אחר מלבדו ידאג לפרנסתו . האם כל השכנים של האדם היוצא לעבודתו ולפרנסת משפחתו רוצים לחזור לחיות על כספי החלוקה? על כספי התרומות והסעד? גפני, ליצמן, דרעי וכל חבריהם במפלגות שאין בהן נשים-כמה עוד נוסיף לשאת את העוול?
תודה לכם אנשי "הבית היהודי " חובשי הכיפה הסרוגה החיים על אדמות גזולות, שהרסתם את מערכת המשפט ואתם עושים כל אשר לאל ידכם להנציח את הכיבוש המשחית ולדכא עם אחד בידי עם אחר באמצעות זיהום ספר החוקים של מדינת ישראל, תודה לכם רבני ההתנחלויות מהרב גינצבורג ביצהר ועד הרב ליאור בחברון שאתם עוסקים בדין מוסר ורודף ובהריגת תינוקות של גויים ותודה לרב העוסק בפרשת יפת תואר המתירה ליוצא למלחמה לאנוס נשות גויים ותודה גם לכם אנשי הליכוד שאתם נותנים יד ל"בית היהודי " הזומם כל רע באמצעות הלכות וחוקים דתיים המצרים את רגלי מי שאינו יהודי ובוחרים בראש ממשלה המגלם שחיתות, נהנתנות, ניכור ושקר, הפועל להנצחת הכיבוש והדיכוי ולהמשך החיים על החרב. תשמחו בנצחונכם שאינו אלא נצחון פירוס.
האם אכן הציונות אינה אלא אפיזודה חולפת תודות לימין הלאומני דתי קיצוני משיחי מתנחל או לימין הדתי החרדי המתנכר לכל המפעל הציוני? האם אכן היינו רק "חמורו של משיח" עבור הזויים שוחרי מקדש הרוצים לחדש את פולחן הקרבנות? לחדש את משמרת הקודש של משמרות הכהונה? עבור גנבי אדמות ומנשלים עזי מצח ואנשי "תג מחיר".האם עלינו, בנינו, סללנו, לחמנו והגשמנו כדי לעצור בני אדם שאינם יהודים מאחורי גדרות תיל? לחסום אותם במחסומים? 
כמה הסכלנו לעשות כשלא דרשנו את הפרדת הדת מהמדינה ושלא דרשנו חוקה שתגן על ערכי מגילת העצמאות ועל חירות האזרח ושוויונו ללא הבדל דת, לאום גזע ומין. כן אז הדתיים איימו שלא יחתמו על מגילת העצמאות אם לא יבטיחו סטטוס קוו בדיני המעמד האישי שיבטיחו שנשים תמיד יסבלו מאפליה ושלנשים לעולם לא יהיה שוויון. עכשיו הסמוטריצ'ים והליצמנים, ושאר חברי כנסת דוגמת מוטי יוגב, אילת שקד ודוד ביטן, ציפי חוטובלי ואמסלם, מירי רגב, רוברט אילטוב, ליברמן ומיקי זוהר ודומיהם הופכים אותנו למדינת עולם רביעי, כוחנית, מושחתת, גזענית, מפלה, חסרת חוק, אנטי-דמוקרטית מבישה, מדכאה, אפרטהידיסטית שבה כל דאלים גבר, בשם האל או בשם העם, רחוקה מהחזון הציוני הכי רחוק שרק אפשר."
לצפיה ב-'אין סיכוי בעולם שאקרא טקסט כזה'
אין סיכוי בעולם שאקרא טקסט כזה
02/11/2018 | 19:02
23
בראש ובראשונה הוא מחקה את סגנון הכתיבה של סדן עצמו, שחיקה את עגנון, וזה סגנון יהיר המשקף את הכותב בעל יכולת תקשורתית של חולה אספרגר ממוצע.
האם את יכולה, למען הציבור ולמען שיחה סבירה עם הטקסט שהבאת לצמצם אותו לכמה עקרונות שאפשר לקוראם מבלי לעבוד כלכך קשה? כולה דב סדן לא איזה פילוסוף ברמה בינלאומית.
לצפיה ב-'גם בטבריה מהפך רציני'
גם בטבריה מהפך רציני
02/11/2018 | 19:07
7
לצפיה ב-'ביי ביי לאיש שכל פועלו היה לצבוע את הדשא'
ביי ביי לאיש שכל פועלו היה לצבוע את הדשא
04/11/2018 | 12:22
2
16
לצפיה ב-' אל תמעיטי בערכו'
אל תמעיטי בערכו
04/11/2018 | 14:54
1
32
הוא גידר את הים,
צבע את העיר בלבן,
הציב תותח בכניסה לעיר,
משהו מזכוכית ויונים מבטון ביציאה מהעיר,
דאג לבנות גשר מיתרים מיותר ב 30 מיליון ש"ח,
ולא לשכוח:
חיסל את המתנ"סים,
חיסל את תנועות הנוער,
ייבש את היכל התרבות,
לא אישר להשתמש במגרש הכדורגל,
ייבש את בתי המלון,
הבריח מפעלים [זוגלובק ושטראוס],
וייבש אותנו כל יום, שעות, בפקקים.

ויש עוד,
אבל, אני תושבת כפויית טובה,
אז, לא אמשיך לפרט על כל מה שעשה ג'קי סבג למען העיר ב 30 שנות כהונתו.
אבל להגיד "שכל פועלו היה לצבוע את הדשא", לא לא, עד כאן,
לא נסכים כך להמעיט בערכו של מחרב העיר שלנו.

לצפיה ב-'אכן רשימה מוכבדת '
אכן רשימה מוכבדת
05/11/2018 | 07:06
6
לצפיה ב-'שמעתי נכון....חושבים שהנהג הפוגע בתאונה המחרידה '
שמעתי נכון....חושבים שהנהג הפוגע בתאונה המחרידה
01/11/2018 | 06:07
31
56
ששרפה משפחה שלמה היה אולי תחת השפעת קנביס רפואי? אז למה נותנים למשתמשי קנביס רפואי לנהוג? למה רוצים להפוך את זה לחוקי?
לצפיה ב-'והנה נפלת במלכודת מתוכננת היטב'
והנה נפלת במלכודת מתוכננת היטב
01/11/2018 | 06:19
1
48
של רשויות המלחמה בסמים כנגד הפיכת עישון חשיש לחוקי.
אגב, יש גם תרופות אחרות שמסממות - למשל ישנן תרופות נגד אלרגיה שאסור לנהוג אתן, תרופות לכאבי ראש ממשפחת הקודאין וכו' וכו'
לצפיה ב-'נכון מאוד, ויש עליהן אזהרה וזה גם לא בסדר'
נכון מאוד, ויש עליהן אזהרה וזה גם לא בסדר
01/11/2018 | 10:56
12
לצפיה ב-'אלכוהול חוקי למהדרין ולא מרשים לנהוג שיכורים'
אלכוהול חוקי למהדרין ולא מרשים לנהוג שיכורים
01/11/2018 | 09:46
3
29
קנביס כרגע חוקי רק לשימוש רפואי ולא מרשים לנהוג מסוממים.

בעיה קטנה מאוד לבדוק אם הנהג היה תחת השפעת איזשהו סם, משום מה מעדיפים להפריח שמועות ולא לנקוב בעובדות.
יש לך ניחוש למה?

יש גם שמועות שהתאונה התרחשה בגלל שהנהג התעסק בסלולרי (כמובן ללא שום ביסוס עובדתי, אבל עזוב פרטים קטנים), אתה ממליץ להפוך את הסלולריים ללא חוקיים בישראל? לסגור את הרשתות הסלולריות?
לצפיה ב-'כן, סולולרי בזמן נהיגה זה לא חוקי'
כן, סולולרי בזמן נהיגה זה לא חוקי
01/11/2018 | 10:58
2
21
הבן שלי חטף 1000 שח' כשעמד בפקק ובדק ווצאפים.....להבא ילמד.
לצפיה ב-'יפה, וקאנביס בזמן נהיגה חוקי? אלכוהול?'
יפה, וקאנביס בזמן נהיגה חוקי? אלכוהול?
01/11/2018 | 11:59
1
8
לצפיה ב-'קנאביס לא פוגע בכושר הנהיגה, אולי להפך.'
קנאביס לא פוגע בכושר הנהיגה, אולי להפך.
10/11/2018 | 05:05
5
לצפיה ב-'אסור לנהוג תחת השפעת קנביס, הקנביס לא אשם המשתמש אשם'
אסור לנהוג תחת השפעת קנביס, הקנביס לא אשם המשתמש אשם
01/11/2018 | 09:53
6
9
לצפיה ב-'אבל אם יהיו הרבה מדי משתמשים כמו האלכוהול'
אבל אם יהיו הרבה מדי משתמשים כמו האלכוהול
01/11/2018 | 10:59
5
23
......לצערי יהיו יותר מדי אשמים.....שלא נדע, לא יודעת ממש מדאיג אותי הזלזול בתחומים רבים מדי.
לצפיה ב-'אלכוהול יותר מזיק מקנביס ואיש לא חולם לאסור אותו'
אלכוהול יותר מזיק מקנביס ואיש לא חולם לאסור אותו
01/11/2018 | 11:01
2
21
קנביס עוזר, קנביס מרפא ודווקא נגדו יצאת?
אסור גם לדבר להתעסק בנייד בנהיגה ואף אחד לא קורא להפסיק את השימוש בנייד.
לצפיה ב-'אני לא נגד קנביס להיפך אם זה עוזר, אבל צריכות להיות הגבלות '
אני לא נגד קנביס להיפך אם זה עוזר, אבל צריכות להיות הגבלות
02/11/2018 | 16:04
1
11
מחמירות, אין טעם שאדבר על אכיפה אחרי שראיתי אתמול את התוכנית על המשטרה.
לצפיה ב-'יש הגבלות, יש פשוט אנשים שעוברים על החוק'
יש הגבלות, יש פשוט אנשים שעוברים על החוק
03/11/2018 | 13:39
5
לצפיה ב-'אז בואי נתחיל בלאסור אלכהול....'
אז בואי נתחיל בלאסור אלכהול....
01/11/2018 | 13:33
1
19
למה דווקא קנביס שמביא איתו דברים חיובים בניגוד לאכלוהול שמביא שליליים?
לצפיה ב-'נגד אלכוהול לפחות בנהיגה מנסים להלחם, זהו אני יוצאת לכביש '
נגד אלכוהול לפחות בנהיגה מנסים להלחם, זהו אני יוצאת לכביש
02/11/2018 | 16:07
12
ולידי או מולי שיכורים, מסוממים, מה עושים? איך מונעים את האסון הבא? בינינו כל הצדקנים לא מדברים על קנביס רפואי....אלא על סמים שיהיו חוקיים....
לצפיה ב-'היו לו 20 עבירות קודמות'
היו לו 20 עבירות קודמות
01/11/2018 | 10:58
17
62
איך אדם מתועב כזה מסתובב עם רשיון, שלא להגיד חופשי ומחוץ לבית סוהר?

אפרופו קנאביס רפואי, תיקון עולם הקימו סניף איפה שהיה סניף הבנק שלי בת"א. מאז כבר הועברתי פעמיים וכיום אני בסניף ככר רבין.
לצפיה ב-'אוי, נראה לך נורמלי שהוא עוד נוהג? איפה המשטרה?'
אוי, נראה לך נורמלי שהוא עוד נוהג? איפה המשטרה?
02/11/2018 | 16:09
16
11
לצפיה ב-'לא בטוח שהבנתי'
לא בטוח שהבנתי
02/11/2018 | 19:16
22
בכל מקרה, מוסכם פה על הרוב השפוי שהאיש הזה צריך לקבל את אבי כל העונשים? אין מקום לסליחה ומחילה לחלאה הזה, גם אם יחזור בתשובה במהלך המשפט.
לצפיה ב-'המשטרה לא אשמה, אשמים בתי המשפט שלא נוקטים בענישה מרתיעה'
המשטרה לא אשמה, אשמים בתי המשפט שלא נוקטים בענישה מרתיעה
04/11/2018 | 11:52
14
14
אם אדם שניתפס נוהג כשהוא בשלילה האוטו שלו היה מוחרם לתמיד, היית רואה ירידה בעבירה הזו.
אבל אם אדם שנתפס נוהג בשלילה מקבל עונש של עבודת שירות או יומיים על תנאי אז לה שימנע מלנהוג?
לצפיה ב-''
04/11/2018 | 12:40
8
צודק מאוד
לצפיה ב-'בכל מקרה, ישראל צריכה להתנהג כמו מדינת חוק'
בכל מקרה, ישראל צריכה להתנהג כמו מדינת חוק
04/11/2018 | 17:06
1
17
אנשים צריכים להבין מה מותר ומה אסור, דרך הראש או דרך הכיס והתא בכלא. מספיק לרחם על רוצחי הדרכים, הם יותר גרועים ממחבלים, סטטיסטית.
לצפיה ב-'מדוייק'
מדוייק
05/11/2018 | 07:50
9
בהמה שעולה על הכביש בלי רשיון, אם יעקלו לו את הרכב=יבין.
לצפיה ב-'מצחיק'
מצחיק
04/11/2018 | 18:35
10
16
אולי להעמיד אותו מול כיתת יורים?
הרשות השופטת כפופה לכתוב בלשון החוק,היא לא רשאית להעניש כרצון ההמון.
לצפיה ב-'כל אחד וההומור שלו'
כל אחד וההומור שלו
05/11/2018 | 07:04
9
13

אותי מעציב  שאדם שעובר על החוק ונענש ואז לא מקיים את עונשו יוצא שוב בעונש קל (על עבירות שמסכנות חיי אדם).
ואותך מצחיק שהוא בכלל צריך להענש.
וכשאתה מדבר על רף ענישה, הבעיה ששופטים לרוב בכלל לא מגיעים לרף הגבוה, אותך זה מצחיק  אותי זה מעציב.

לצפיה ב-'כשאת מעוותת התנהלות משפטית תקינה'
כשאת מעוותת התנהלות משפטית תקינה
05/11/2018 | 07:41
8
12
זה מצחיק.בלי קשר לתוכן.
לצפיה ב-'כשההרג בכבישים לא נפסק ובית המשפט בוחר להקל אז זה יכול להיות'
כשההרג בכבישים לא נפסק ובית המשפט בוחר להקל אז זה יכול להיות
05/11/2018 | 07:48
7
11
תקין אבל מאוד מסריח.
אם זה מצחיק אותך אז יש לך חוש הומור שחור.
לצפיה ב-'המחוקק מחליט על רמת הענישה'
המחוקק מחליט על רמת הענישה
05/11/2018 | 07:52
6
14
אין קשר לרשות השופטת.

מצחיק שאת סבורה שההמון בכיכר העיר ייקבע את גזר הדין.
לצפיה ב-'כשהשופטים מעדיפים להקל ולא להקשות אותי זה מעציב אותך זה '
כשהשופטים מעדיפים להקל ולא להקשות אותי זה מעציב אותך זה
05/11/2018 | 08:04
5
17
מצחיק, זה בסדר.                                                                                            אני לא סבורה שההמון בכיכר העיר יקבע,אני רוצה שהשופטים יקשו ולא יקלו.
אם שופט יכול להכניס לכלא נהג שנהג בשלילה ובמקום זה הוא נותן לו עבודות שירות או מאסר על תנאי אז זו בעיה.

מעבר לזה לא בא לי להגרר לפסים האישיים שאתה מנסה לקחת את זה לשם.

לצפיה ב-''
05/11/2018 | 09:01
5
לצפיה ב-'מה הבעיה'
מה הבעיה
05/11/2018 | 14:52
3
18
ומה אישי כאן?
במדינה מתוקנת לא ההמון בכיכר העיר קובע את רמת הענישה וטוב שכך.
לצפיה ב-'אין שום בעיה,אתה פשוט קצת מתווכח עם טיעונים שהמצאת'
אין שום בעיה,אתה פשוט קצת מתווכח עם טיעונים שהמצאת
05/11/2018 | 16:03
2
39
אבל שיהיה לך בהצלחה.
באמת.
לצפיה ב-'ההמצאה היא שלך'
ההמצאה היא שלך
05/11/2018 | 18:28
1
17
והמציאות ממחישה זאת.
לצפיה ב-''
06/11/2018 | 07:20
3
לצפיה ב-'הרוצח כתב שהוא מתעב את טראמפ בגלל קרבתו ליהודים'
הרוצח כתב שהוא מתעב את טראמפ בגלל קרבתו ליהודים
30/10/2018 | 08:08
25
34
אבל הקהילה היהודית המטופשת של פיטסבורג בוחרת להפנות אצבע מאשימה לנשיא הכי ידידותי לישראל.
למה? כי הוא נגד הגירת פושעים לארצות הברית ומוכן להגיד בקול: טרור מוסלמי.

חבורת דבילים פוסט ציונים עלובי נפש.

לצפיה ב-'איהפ קראת את זה? אני קראתי שהרוצח כתב בדיוק את ההיפך'
איהפ קראת את זה? אני קראתי שהרוצח כתב בדיוק את ההיפך
31/10/2018 | 15:13
24
27
שעתיים לפני הרצח הוא כתב נגד אירגון HIAS , אירגון יהודי אמריקאי שמסייע למהגרים ותמנגד לטראמפ, שהוא מביא פולשים שהורגים את אנשיו ולכן "הוא נכנס".

אשמח ללינק לדברים שאת רושמת. 

אגב אם את חושבת שמבחינת הרד נקס יש הבדל גדול בין מוסלמי ליהודי את טועה.
לצפיה ב-'כנראה היה לך פחות נוח לקרוא שהוא מתנגד לטרמפ כי.....'
כנראה היה לך פחות נוח לקרוא שהוא מתנגד לטרמפ כי.....
01/11/2018 | 09:37
23
30
הוא נשלט ע"י ה-יהודים.

"בהודעה נוספת שפרסם, הבהיר באוורס כי הוא מתנגד גם למדיניותו של הנשיא דונלד טראמפ, ואף הביע תמיכה בתיאוריות קונספירציה לפיהן הוא נשלט על ידי היהודים. "טראמפ הוא גלובליסט, לא לאומן", כתב באוורס"
לצפיה ב-'היה לי מאוד נוח לקרוא אם זה היה קיים'
היה לי מאוד נוח לקרוא אם זה היה קיים
01/11/2018 | 09:41
22
20
כבר שאלתי, את יכולה לתת לינק לאיזשהו מקור?
לצפיה ב-'יש לינק בהודעה, קבל עוד פעם'
יש לינק בהודעה, קבל עוד פעם
01/11/2018 | 09:56
21
20
"בהודעה נוספת שפרסם, הבהיר באוורס כי הוא מתנגד גם למדיניותו של הנשיא דונלד טראמפ, ואף הביע תמיכה בתיאוריות קונספירציה לפיהן הוא נשלט על ידי היהודים. "טראמפ הוא גלובליסט, לא לאומן", כתב באוורס"
לצפיה ב-'רשום שהוא מתנגד לטראמפ, לא מתעב את טראמפ'
רשום שהוא מתנגד לטראמפ, לא מתעב את טראמפ
01/11/2018 | 10:17
20
22
ולא בגלל קרבתו ליהודים, אלא בגלל שהוא נשלט על ידי יהודים.
הבדל קטן
חשבתי שהתכוונת לשים לינק אחר שתומך במה שרשמת
לצפיה ב-'אתה צודק,אתה תמיד צודק, מקווה שזה מסכם כל ויכוח עתידי'
אתה צודק,אתה תמיד צודק, מקווה שזה מסכם כל ויכוח עתידי
01/11/2018 | 10:59
19
29

אור ואהבה
לצפיה ב-'אם תבדקי מה את רושמת ומה העובדות לפני שאת לוחצת "פרסם"'
אם תבדקי מה את רושמת ומה העובדות לפני שאת לוחצת "פרסם"
01/11/2018 | 17:33
18
31
אני לא אצטרך כל כך הרבה פעמים להיות צודק
לצפיה ב-'אתה תמיד צודק, לא אתפלא אם שימך הוא צידקיהו'
אתה תמיד צודק, לא אתפלא אם שימך הוא צידקיהו
01/11/2018 | 22:07
17
35
לעצם העניין, ממש לא משנה לי אם הוא כתב שהוא מתעב את טראמפ, או לא הצביע לטראפ,או שלא בא לו לנשנש את מלניה.
הוא נגד טראמפ והוא נגד יהודים.
למעשה הוא יכול להיות חבר בקהילה נגדה יצא, הוא ממש דומה להם בדברים שהוא שונא.

מסכנים היהודונים האמריקאים ששונאים את הנשיא הכי ידידודתי לישראל רק כי הוא מתנגד לטרור מוסלמי שעבורם הוא לא משהו נוראי כל עוד אנחנו מתעקשים לגור פה ברוב חוצפתינו.
לצפיה ב-'צדקיהו אינו שמו , זה שמו האמיתי poseidon111 '
צדקיהו אינו שמו , זה שמו האמיתי poseidon111
03/11/2018 | 11:17
14
17
לצפיה ב-'אני עושה פרצוף מופתע, או במילים אחרות,ה-IP גילה זאת מזמן'
אני עושה פרצוף מופתע, או במילים אחרות,ה-IP גילה זאת מזמן
03/11/2018 | 13:34
11
לצפיה ב-'אויש תנוח כבר!'
אויש תנוח כבר!
03/11/2018 | 20:45
10
40
אתה חושב שאתה יודע הכל ולא יודע כלום. סתום בלום. אידיוט שימושי.
שום קשר בין יחיאל (זאת אישה בכלל) לבין פוסידון, לא במהות הדברים ולא בסגנון הכתיבה.
לצפיה ב-'מדוע לקלל ? חשבתי שנרגעת כבר , לא ? '
מדוע לקלל ? חשבתי שנרגעת כבר , לא ?
03/11/2018 | 21:25
47
סבא ואני מאד אוהבים אותך , מגיע לנו שתתייחסי אלינו בנימוס...
לצפיה ב-'למה את כועסת, אותי שני הליצנים מצחיקים. האחד שלא יודע'
למה את כועסת, אותי שני הליצנים מצחיקים. האחד שלא יודע
04/11/2018 | 10:53
3
31
אף פעם לימינו או שמאלו ושרואה בכל דבר את דמותי רודפת אחריו והשניה שמשום מה חשבתי שאם שון אמור לגדל משהו זה מוח ולא אף ארוך חושבת שמישהו שלא נמצא במחילה יתרשם מ"הידע" הטכני בדמות "זה האיי פי"...
מן המפורסמות הוא שאיי פי של כולנו עובר לשרתי תפוז כך שלמשתמש קצה אין שום יכולת או אפשרות לראותו.
אבל מה שהוא ידע כללי עבור כולם מסתבר כידע בלתי מושג עבור חלקם.
מכל מקום אם כבר חושבים שההוא זה אני וגם ההוא וההוא וההוא, זה די מחמיא.
לפחות הם בוחרים את הרהוטים שביניהם להצמידם אלי ולא את העילגים.
מחמאה.
לצפיה ב-'ברור, איש לא יכול לראות את האי פי שלך (: '
ברור, איש לא יכול לראות את האי פי שלך (:
04/11/2018 | 12:19
2
6
לצפיה ב-'זה כמעט אבוד אבל עוד נסיון. כתבתי שגולש בתפוז לא יכול לדעת'
זה כמעט אבוד אבל עוד נסיון. כתבתי שגולש בתפוז לא יכול לדעת
04/11/2018 | 13:36
1
27
איי פי של גולש אחר.
זה שאפשר לראות את האיי פי שלי בגלישה לאתר מסויים שהפרוטוקול שלו שונה משל תפוז, זה ברור ומובן.
אני כבר לא מדבר על העובדה שאני גולש עם איי פי דינמי ולא על עובדות אחרות שמן הסתם אין לך מושג לגביהם, אבל היי, בטח שחר התרשם...

לצפיה ב-'זורמת עם כל מה שגורם לך להרגיש יותר נוח'
זורמת עם כל מה שגורם לך להרגיש יותר נוח
05/11/2018 | 14:43
5
לצפיה ב-'אין קשר בין יחיאל לפויסדון אבל יש כמה יחיאל'
אין קשר בין יחיאל לפויסדון אבל יש כמה יחיאל
05/11/2018 | 09:52
4
8
לצפיה ב-'לפחות תחליפו בין אות אחת לשניה כדי שנוכל להבדיל ביניכם'
לפחות תחליפו בין אות אחת לשניה כדי שנוכל להבדיל ביניכם
06/11/2018 | 11:31
3
5
לצפיה ב-'התחלתי לכתוב בשם "רפי" ועוד מישהו התחיל לכתוב בשם הזה'
התחלתי לכתוב בשם "רפי" ועוד מישהו התחיל לכתוב בשם הזה
06/11/2018 | 16:34
2
12
עברתי לשם "יחיאל" ועוד מישהו התחיל לכתוב בשם הזה.
נראה לי שיותר ממישהו אחד.

אבל שמתי לב שגם ה"יחיאל" האחרים כותבים דברי טעם שאני יכול להסכים איתם, אז אין לי בעיה שימשיכו.
לא מעניין אותי הניק, התוכן מעניין
לצפיה ב-'עם זה אני לגמרי מסכימה'
עם זה אני לגמרי מסכימה
06/11/2018 | 18:00
1
4
לצפיה ב-'ברור שאת מסכימה ......'
ברור שאת מסכימה ......
06/11/2018 | 18:18
13
חסר לך שלא תסכימי....
לצפיה ב-'דורי...? דורי כפרה עליך....?'
דורי...? דורי כפרה עליך....?
04/11/2018 | 12:44
1
31
זכור היטב ,  כל ניק עם כוכבית הוא פוסידון.....
אני מציע לכולם לזכור זאת....יש לו גם המון ניקים בלי כוכבית......

לצפיה ב-'אז הוא עובר על תקנון תפוז?'
אז הוא עובר על תקנון תפוז?
04/11/2018 | 19:03
6
לצפיה ב-'נסיונך להגן על נתניהו באמצעות טינוף על אחרים מתפוצץ לך בפנים'
נסיונך להגן על נתניהו באמצעות טינוף על אחרים מתפוצץ לך בפנים
04/11/2018 | 12:04
1
28
פעם אחר פעם,
אולי כדאי שתסיקי את המסקנות,

למשל
נתניהו כנראה כן אחראי על הפאשלות שלו
והשיטה שלך לא עובדת, צריך להחליף למשהו אחר.

לשיקולך
לצפיה ב-'נתניהו אשם בכל הפשלות שלו, אני אינני מצביעה שלו והטרוף שלך '
נתניהו אשם בכל הפשלות שלו, אני אינני מצביעה שלו והטרוף שלך
04/11/2018 | 12:18
22
נשמע לי לא בריא(לא שאיכפת לי)
לצפיה ב-'"אפילו אם היא גנבה, היא עושה דברים"'
"אפילו אם היא גנבה, היא עושה דברים"
29/10/2018 | 20:37
22
62
כך אמר אזרח על ראשת עיר גברת פיינברג.
ולמעשה אפשר להגיד שהמשפט הזה מתמצת את הסיבה שנתניהו נבחר שוב ןשוב לראשות הממשלה. האזרח הפשןט פחות מתרגש משחיתות או גניבה. מה קרה? מי מת? אז לקח, לא קרה כלום. העיקר שהוא עושה. יושר וניקיון כפיים זה לא הדבר הכי חשוב בשביל המצביע הפוטנציאלי.
לצפיה ב-'זאת הבעיה, שנותנים לה ולדומיה להתמודד למרות מעשיהם'
זאת הבעיה, שנותנים לה ולדומיה להתמודד למרות מעשיהם
30/10/2018 | 09:16
28
סלחנות שאינה במקומה היא חולשה. בכל מקרה, אני יוצא בדרכי להוריד את הדיקטטור התל אביבי. בהצלחה לכולם.
לצפיה ב-'תכלס, לא חסרים כאלו שבאמת מאמינים באמירה כזו, אבל לגבי מרים'
תכלס, לא חסרים כאלו שבאמת מאמינים באמירה כזו, אבל לגבי מרים
30/10/2018 | 09:28
19
32
הודיעו שלא יהיה נגדה כתב אישום.

"פרשת פיירברג: לא יוגש כתב אישום נגד ראשת העיר
לא נמצאו נגדה ראיות בעבירת שוחד. גורם במשטרה: "מחדל וטעות בשיקול דעת". מעשיו של סגן ראשת העירייה, נגדו יוגש כתב אישום, אינם משיקים למעשיה של פיירברג"

לצפיה ב-'אני לא אומרת שהיא לקחה ולא אומרת שהיא לא לקחה'
אני לא אומרת שהיא לקחה ולא אומרת שהיא לא לקחה
30/10/2018 | 09:59
18
27
אין לי מושג מה היא עשתה או לא עשתה, אני פשוט ציטטתי אזרח בזמן אמיתי כפי ששמעתי אותו אומר בכתבה שהייתה אמש טרום הבחירות לראשות העיריות, ואז נפל לי האסימון שלמעשה לאזרחים לא ממש מעניין אם ראש העיר שלהם או הסגן שלו קיבל או קיבלה שוחד, העיקר שהם עושים למען העיר. עוד כיכר נחוצה, עוד גינה בפינה של הרחוב, עוד נדנדה בגן הילדים, עוד עץ בשדרה... תכלס זה מה שמעניין את האזרח המצוי, הרבה יותר מאשר הזחילה המואצת של ההדתה בערים השונות, מינוי שני רבנים לעיר (אשכנזי וספרדי) שעולים המון כסף, עוד מקוואות, עוד פקחי כשרות, עוד ועוד משרות מיותרות שלא מוסיפות מאומה לעיר מלבד שאיבת כספים, ואפילו מיסי עיריה בגובה של משכנתא לא מרתיעה אותם מלהצביע לאותו מועמד והעיקר שהוא בנה עוד כיכר...
לצפיה ב-'כן, ההדתה היא בהחלט נגע רע'
כן, ההדתה היא בהחלט נגע רע
30/10/2018 | 14:48
17
25
עוד מלפני שנים סבתא שלי דיברה על כך שאין צורך שיהיו 2 רבנים לאותה עיר, מספיק אחד, לא חשוב מאיזה מוצא. מזל שבת"א הבינו את זה כבר מזמן.
לצפיה ב-'בשביל מה צריך אחד?'
בשביל מה צריך אחד?
31/10/2018 | 14:53
16
23
אגב זה לא שני רבנים לעיר וזהו, יש המון רבני שכונות ושאר פונקציונרים.
לצפיה ב-'צריך אחד כי יש אנשים שנעזרים בזה וזו זכותם, לא צריך שניים.'
צריך אחד כי יש אנשים שנעזרים בזה וזו זכותם, לא צריך שניים.
01/11/2018 | 09:58
15
8
לצפיה ב-'מה עם אלו שנעזרים בגורו שלהם לצמחונות? לטבעונות? '
מה עם אלו שנעזרים בגורו שלהם לצמחונות? לטבעונות?
01/11/2018 | 17:40
14
15
נראה לי שגם הם מוכנים לותר, לא צריך גורו אשכנזי וגורו ספרדי לטבעונות, מספיק אחד.
או שכל אחד ישלם על התחביבים שלו, או שהמדינה תשלם על התחביבים של כולם
לצפיה ב-'מה לעשות שחיים פה גם יהודים דתיים ומסורתיים וזו המדינה'
מה לעשות שחיים פה גם יהודים דתיים ומסורתיים וזו המדינה
01/11/2018 | 22:01
13
19
של העם המוזר הזה שפעם הושמד בגלל דתו.
ויושמד שנית אם לא תהיה לו מדינה חזקה.
לי בתור חילונית גמורה אוכלת שרצים ובועלת  נידות כן חשוב  שישמרו שירותי דת עלמנת שהמדינה הזו תשאר יהודית למעט השנים שעוד נשארו לה להיות כזו.
לא מפריע לי שלא שורפים פה בתי כנסת.
תתאפק,אני לא יודעת בן כמה אתה אבל עוד 50,40 שנה המדינה כבר לא תהיה יהודית, אולי אפילו פחות.....

לצפיה ב-'רק עכשיו הבהיר הנציב האשכנזי הרבני העליון (באקט של יושרה)'
רק עכשיו הבהיר הנציב האשכנזי הרבני העליון (באקט של יושרה)
04/11/2018 | 12:17
12
17
את המצב לאשורו ן כשהתעקש לא לקרוא לבית הכנסת בו נרצחו יהודים בפיטסבורג "בית כנסת" אלא "מקום בעל סממנים יהודים".
כי מבחינתו קונסרבטיבים (שהם רוב העם היהודי) לא זרם לגיטימי ביהדות, חלק לא קטן מהם בכלל לא יהודים, ובכלל לפי ההתבטאויות של נציגי האורטודוקסיה היהודית הם גרועים מנוצרים.

אין שום קשר בין נציג הכפיה של המיעוט האורטודוקסי על העם היהודי להקמת מדינת ישראל, שימורה, בטחונה והתפתחותה.
את כל הדברים האלו עשו ועושים בעיקר החילונים, מעדיף שכל מיני קומיסרים של דת יפסיקו להפריע לנו במפעל החשוב הזה.

אני לא רואה שום סיבה לתחזק במדינת ישראל משרה שקודם כל אסור לאישה לכהן בה (מכירה מגילת העצמאות? שוויון זכויות גם לנשים מעניין אותך?), שנועדה לכפות דעת מיעוט של היהודים על כלל העם היהודי, ועוד לשלם על זה כסף.
האורטודוקסים רוצים? שיקימו לעצמם סוג של רבנות שתדאג להם לשאלות ותשובות, לא כזו שתדאג לכפות אורטודוקסיה על שאר היהודים.
לצפיה ב-'אתה לא רואה סיבה והרוב כן רואה סיבה כשתהיה הרוב תוכל להוציא '
אתה לא רואה סיבה והרוב כן רואה סיבה כשתהיה הרוב תוכל להוציא
04/11/2018 | 12:20
11
21
הוראה שקוראת להרוס את כל בתי הכנסת ולסמן רבנים בצלב קרס.
לצפיה ב-'נאצית תקראי לעצמך, לא לי, תסמני את עם צלב קרס'
נאצית תקראי לעצמך, לא לי, תסמני את עם צלב קרס
04/11/2018 | 12:29
10
20
יש גבול לחוצפה שאפשר לספוג גם ממי שנתקעה מנטלית בגיל 12.
לצפיה ב-'אתה קראת לעצמך נאצי הרגע ואין לי בעיה עם זה'
אתה קראת לעצמך נאצי הרגע ואין לי בעיה עם זה
04/11/2018 | 12:34
9
20
אני לא קראתי לך נאצי,אבל בהחלט שרצונך לבטל את כל מוסדות הדת בישראל (היהודיים,לא שמעתי שיש לך בעיה עם תיקצוב של דתות אחרות) יש בהחלט נימה של רצון לסמן יהודים.
אני מקווה שהתעצבנת עד כדי כך שתפסיק לעקוב אחרי או לפחות תעשה לך כוכבית חדשה ועד אז בנימה חגיגת הייה שלום 

לצפיה ב-'.'
.
04/11/2018 | 14:57
4
14
לצפיה ב-'נו נו נו, ככה התבלבלת בניק ונאלצת לערוך? (;'
נו נו נו, ככה התבלבלת בניק ונאלצת לערוך? (;
04/11/2018 | 16:07
5
לצפיה ב-'עם כל כך הרבה ניקים מזויפים ....'
עם כל כך הרבה ניקים מזויפים ....
05/11/2018 | 06:56
2
24
לפעמים מתבלבלים....לא נורא. 
לצפיה ב-''
05/11/2018 | 16:11
1
לצפיה ב-'גם אי אפשר לפנות למנהלת שתמחוק את הפאשלה....כמו בעבר '
גם אי אפשר לפנות למנהלת שתמחוק את הפאשלה....כמו בעבר
05/11/2018 | 20:27
5
לצפיה ב-'לא, מעכשיו אני פשוט אהיה הרבה פחות מנונס, זה הכל'
לא, מעכשיו אני פשוט אהיה הרבה פחות מנונס, זה הכל
04/11/2018 | 15:00
3
19
התקווה של הימנמנים החדשים שאנשים כמוני שחושפים את ערוותם ברבים יעלמו,
זה לא יקרה.

ולגבי שאר השטויות שרשמת, לא ראויות לתגובה.
לצפיה ב-'איזה פחד, בבקשה רחם עלי (: (:'
איזה פחד, בבקשה רחם עלי (: (:
04/11/2018 | 16:09
2
6
לצפיה ב-'לא פחד, שימושיות. את עוזרת להראות את אפסות נתניהו'
לא פחד, שימושיות. את עוזרת להראות את אפסות נתניהו
05/11/2018 | 09:57
1
16
והקואליציה שלו.

כל עוד יש שכמותך לא צריך לחפש נושאים להראות כמה הממשלה הזו רעה לעם ישראל, אתם עושים את זה יותר טוב.

אם לא הבנת, אני רוצה שתמשיכי, לא שתפסיקי.
לצפיה ב-'היות שהמפלגה שלי לא בקואלציה אין לי בעיה שתראה כל מה שבא לך'
היות שהמפלגה שלי לא בקואלציה אין לי בעיה שתראה כל מה שבא לך
05/11/2018 | 14:41
17
על הממשלה הזו, על ביבי,על שרה ועל הטיטולים למבוגרים החדשים שלך 

לצפיה ב-'היא לא המציאה את זה - אמנון אברמוביץ' קרא '
היא לא המציאה את זה - אמנון אברמוביץ' קרא
30/10/2018 | 09:47
37
לזה - אתרוג, כלומר - הפיכת המאותרג לחסין ביקורת, וזה היה ביחס לשרון ולפרשות השחיתות שלו ושל בניו.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ