לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
65856,585 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת היום

פורום שיחת היום מקדם בברכה את הגולשים לשיחות יומיות בכל נושא-
פוליטיקה, אקטואליה, חילוניים ודתיים, בידור ותרבות ומכל טוב הנושאים שעולים על דעתכם.
 הכל הולך ולכולם מקום בפורום ומתוך שמירה על כבוד האדם באשר הוא אדם.

בברכת גלישה נעימה ודיונים פורים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כל יום הוא יום חדש, והוא נושא בחובו נושא חדש, או ישן, לדיון 
זה המקום לדון, להתווכח, להסכים, להתנגד ולצחוק.
מאחלת לכולנו גלישה נעימה ומפרה

שנה טובה ומתוקה לכם ולבני ביתכם

המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה '
אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה
22/08/2017 | 13:44

ביום שני, 28/8, נארח בפורום עסקים את עינת בכור, מנהלת פרויקטים בתחום אדמיניסטרציה ותפעול.
אתם בעלי עסק ואין לכם זמן פנוי לפיתוח העסק והבאת לקוחות בגלל התעסקות בתפעול הגעתם למקום הנכון

באירוח אתם מוזמנים לשאול ולהתייעץ לגבי תפעול העסק: שירות לקוחות, שירותי משרד, טיפול בלידים, בק אופיס, תיאומי פגישות, רישום וגביה לכנסים, מפגשי גיבוש ועוד.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו

לצפיה ב-'נו, אז קנינו מקרר חדש, מה עם הישן?'
נו, אז קנינו מקרר חדש, מה עם הישן?
22/08/2017 | 06:34
18
בשעה טובה ובמזל טוב קניתם מקרר חדש, או מכונת כביסה חדשה, או מדיח.
והובילו לכם אותו הביתה, תמורת תשלום הובלה לא מבוטל, ועכשיו אתם בבית עם שני מכשירים.
החדש היפה והדנדש מהניילונים וזה הישן שאתם מבקשים להחליף.
ניסיתם פעם לבקש מהמוביל להוריד/ להוציא את המכשיר הישן?
תמורת תשלום "סמלי" של כמה מאות שקלים הוא יעשה זאת בחפץ לב, אלא ש - שימו לב: זכותכם לדרוש את פינוי המוצר הישן מביתכם, ללא תוספת מחיר!

החוק מטיל על המשווקים של ציוד חשמלי ואלקטרוני, המתאים גם לשימוש ביתי, לקבל מהלקוח במועד המכירה או במועד האספקה פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני שמקורה בציוד חשמלי ואלקטרוני דומה, והיא בכמות או במשקל הדומים למוצר הנמכר, ללא דרישת תשלום ממנו או תמורה אחרת על כך.

איך הלקוח אמור לדעת שאמורים לפנות ממנו בחינם את הציוד הישן?
על משווק המוכר ציוד חשמלי ואלקטרוני המתאים גם לשימוש ביתי, ליידע את הקונה על אפשרות הפינוי  של הציוד הישן בעת אספקת המוצר החדש ועל ההנחיות על פי נוהל זה.

האם המשווק חייב לאסוף את הציוד מכל מקום בבית?
לא. רק ממקום סביר שבו נעשה שימוש בדרך-כלל (לדוגמה, מקרר יפונה מהמטבח או מכונת כביסה מחדר הכביסה) או מהמקום בו מוצב המוצר החדש
.
בוצעה רכישת מוצרים חשמליים באינטרנט. זה חל גם על רכישה כזו?
גם במכירה המתבצעת באופן מקוון (עסקת מכר מרחוק) המשווק יפנה את הציוד הישן בהתאם לנוהל זה, באופן שבו סיפק ללקוח את המוצר החדש או בדרך יעילה אחרת.

כל פינוי ציוד יהיה בחינם? או שיש פינוי בתשלום?
ככלל, המשווק יפנה ציוד ישן ללא דרישת תשלום או תמורה אחרת מהלקוח. במקרים הבאים הנחשבים לפינוי חריג ובאישור הלקוח מראש, רשאי המשווק לדרוש מהלקוח תשלום או תמורה אחרת אשר יקבע ויוסכם במעמד מכירת הציוד: כאשר הציוד הישן נמצא בקומה שלישית ומעלה בבניין שבו אין מעלית;
כאשר לא ניתן להשתמש במעלית לשם הורדת הציוד הישן (במידה והלקוח מביא בעצמו את הציוד הישן לכניסת הבניין לא יגבה תשלום בגין הפינוי);
כאשר הובלת המוצר החדש מתבצעת באמצעות מנוף – המשווק רשאי לגבות תשלום נוסף לצורך פינוי הציוד הישן ע"י אותו המנוף;
כאשר יש צורך בפירוק חלק מהציוד הישן (למשל, פירוק דלת מקרר על מנת לפנותו).

המשווק לא הודיע ללקוח מראש שמגיע לו פינוי בחינם וגם לא הסכים לקחת ממנו את הציוד. מה לעשות?
במקרה של חריגה מנוהל זה ניתן לפנות אל גוף היישום המוכר הקשור עם המשווק או אל פניות ציבור של המשרד להגנת הסביבה בדוא"ל: pniot@sviva.gov.il

ובינתיים, עד שתתפסו את המוכר בטלפון ועד שתקבלו  תשובה מפניות הציבור, נשארתם 'תקועים' עם מכשיר ישן באמצע הסלון או ששילמתם, כי כל מה שרציתם זה להתפטר מהישן או שבמו ידיכם וגבכם, סחבתם את הפריט מתוך הבית.

אבל העיקר הבשורה:  
זכותכם לדרוש את פינוי המוצר הישן מביתכם, ללא תוספת מחיר!
לצפיה ב-'עד היכן כיבוד אב ואם? האם לחובה זו יש גבולות?'
עד היכן כיבוד אב ואם? האם לחובה זו יש גבולות?
18/08/2017 | 18:36
17
85
כַּבֵּד אֶת-אָבִיךָ, וְאֶת-אִמֶּךָ, לְמַעַן יַאֲרִכוּן יָמֶיךָ, עַל הָאֲדָמָה, אֲשֶׁר-ה' אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָך"(שמות, כ', י"א). ומוסיף "אִישׁ אִמּוֹ וְאָבִיו תִּירָאוּ, וְאֶת שַׁבְּתֹתַי תִּשְׁמֹרוּ, אֲנִי ה' אֱלֹהֵיכֶם" (ויקרא, י"ט, ג').
הרמב"ם (הלכות ממרים) אחת פסיקותיו, במקרה קיוני ביותר, היא: 
"מי שנטרפה דעתו של אביו או של אמו, משתדל לנהוג אתם כפי דעתם, עד שירוחם עליהם. ואם אי אפשר לו לעמוד בכך מפני שנשתטו ביותר – יניחם וילך לו. ויצוה על אחרים להנהיגם כראוי להם".

כל אחד ואחת מאתנו צריך להשתדל לכבד את הוריו באמת. עלינו להשתדל לדאוג לכל צרכיהם – הגופניים והרוחניים גם יחד – ולהתייחס אליהם בכבוד מרבי, בין שאנו מסכימים עמם ובין אם לאו. אין זה רק דבר נחמד או הגיוני, זו מצווה ישירה מאת אלוקים!

ואני תוהה - מי הסמיך רב זה או אחר לתת הכשר לבן לנתק כליל את קשריו עם הוריו מולידיו ולהתנכר אליהם רק כי הם אינם שומרי  תורה ובעלי דעות שונות משלו.

מי רבו של הרב, שמין הסתם יודע על התנהלות כזו ועושה דבר וחצי דבר כדי למנוע התנהגות כזו?
ואיפה הרבנים הראשיים לישראל שמין הסתם יודעים כי מתרחשים  אירועים מסוג זה אבל לא עושים דבר כדי למנוע אחרים ולמנוע הישנותם בעתיד?

ושאלת השאלות:  
האם זו מהות הדת? להרחיק ולפרק משפחות או לקרב לבבות?
מה נכון? 

לצפיה ב-'אני לא בקיאה בהלכות דת, אבל ברור לי שלא זאת כוונת הדת'
אני לא בקיאה בהלכות דת, אבל ברור לי שלא זאת כוונת הדת
18/08/2017 | 19:06
8
51
ואני מכירה מספיק אנשי דת שיגידו שההתנהגות הזאת של הבן היא בניגוד לרוח הדת.
לצערי, אנשים שחוזרים בתשובה לוקחים את העסק עם הזנב, כמו שאימי ז"ל הייתה אומרת. 

אין בי מילות נחמה בשבילך.
מלבד משפט אחד בספניולית שאימי תמיד הייתה אומרת:
אל דיו קה מירה אי קה אפייידה.
אלוהים תסתכל על הנעשה ותעזור!

ולשבת קבלי מתנה:
לצפיה ב-'למה מתכוונת הדת?'
למה מתכוונת הדת?
18/08/2017 | 20:15
7
42
אז זהו בדיוק, אני הבנתי שהדת שלנו, שהיא יפה וחכמה ומלאת התחשבות בזולת, שינתה פניה בגלל כל מי שלקח עליה קרדיט.
והיום הדת היא כלי ריסוק, שיסוי, הפחדה והרחקה.
ואנחנו רואים את זה כמעט בכל פינה, והכאב הוא הגדול מכולם כשהוא נכנס אליך הביתה, לחיים הפרטיים שלך.

ובעיקר עצוב שאין עם מי לדבר,
ואין מי שבאמת יקשיב וייתן תשובות ו/ או יתווה דרך מלך לגישור.
רק הקצנה ויצירת קרעים שככל שחולף הזמן מתרחבים והאפשרות לאחות אותם מתרחקת עד שתיעלם כליל.

ותודה על הראל, נסיך כבר אמרתי?
איך הוא מצליח להתשתלב בהכי טבעי לצד כל אומן שעמו הוא מופיע
לצפיה ב-'הדת הבסיסית היא אותה דת אלפי שנים'
הדת הבסיסית היא אותה דת אלפי שנים
18/08/2017 | 20:53
5
47
הדת לא השתנתה אלא הפרשנות שניתנת לה ע"י מאמיניה השונים מגדול ועד קטן. פעם האנשים שעסקו בתורה היו משכמם ומעלה, ואילו היום עוסקים בתורה כל מיני ארחי פרחי זבי חוטם. הולך ופוחת הדור וכך גם גדולי התורה שלו."
לצפיה ב-'גדולי התורה'
גדולי התורה
19/08/2017 | 14:16
4
44
אין גדולי תורה
יש גנבים בשם השם

פעם היו גדולים בתורה:
הרבה כדורי זצ"ל,
הרב ישראל אבוחצירא זצ"ל, הידוע בכינויו הבאבא סאלי
הרב ישראל לאו, יבדל"א
אפילו הרב עובדיה יוסף, ז"ל, היה עד כמעט סוף חייו, בין גדולי התורה, עד שהשתבשה עליו כנראה דעתו והוא החל להוציא פסקי הלכה הזויים.

והיום. מי יש לנו היום?
הרב יעקב איפרגן, הידוע בכינויו - הרנטגן, שעד לפני פחות מחמש שנים היה הרב של הטייקונים והסלבס, עם הון מוערך של 90 מיליון שקל ותעשיית תרומות משגשגת. יומיים לפני ההילולה המסורתית, מתברר שהאימפריה נקלעה למצוקת מזומנים קשה, עם אברכים שלא מקבלים תשלומים ועמותות בגרעונות

הרב יאשיהו פינטו, שנחשד כי ניסה לשחד קצין משטרה בכיר בתמורה להעברת מידע בדבר חקירה אחרת

הרב אליהו בקשי דורון, לשעבר הרב הראשי לישראל, שהורשע בעבירות מרמה והפרת אמונים בגין מעורבות בפרשת "תיק הרבנים"

הרב הראשי לשעבר, יונה מצגר, שהורשע בקבלת שוחד בזמן שכיהן כרב הראשי לישראל ונגזרו עליו 3 וחצי שנות מאסר בפועל.

והרשימה ארוכה ומתמשכת
ואם זה לא היה נורא ועצוב אפשר היה לחשוב שבטח מדובר בסיפור מד"ב...
לצפיה ב-'אכן לזה התכוונתי'
אכן לזה התכוונתי
19/08/2017 | 14:52
14
לצפיה ב-'רגע...'
רגע...
21/08/2017 | 11:14
2
27
ואת?
אפשר לפתוח את התיק שלך ולהשוות?

תתמקדי.

לצפיה ב-'איש, בוא, תתקרב'
איש, בוא, תתקרב
21/08/2017 | 15:26
1
29
אתה מוזמן לפתוח את התיק שלי,
גם את המזוודה,
וגם את הבאגאז',
לא תמצא שם שום שלדים.
אני לא גונבת,
לא מועלת,
לא מרמה,
ואין לי חצרות [אפילו לא חצר] במיליוני שקלים.
לצפיה ב-'מה...'
מה...
21/08/2017 | 15:47
20
הרשימה הזו? זה כסף קטן.
יש כסף גדול. אבל אנלא'מגלה.
לצפיה ב-'אין עם מי לדבר?'
אין עם מי לדבר?
21/08/2017 | 11:11
23
לא מדוייק.
לצפיה ב-'זו לא אמורה להיות מצווה אלא מובנה באישיות ובגנים המוסריים'
זו לא אמורה להיות מצווה אלא מובנה באישיות ובגנים המוסריים
20/08/2017 | 12:29
5
40
הדת נכתבה בידי בני אנוש כמונו. הגיע זמן להיות פחות צבועים
אין כאן בכלל שאלה של אמונה אלא עובדה היסטורית
התנ"ך נכתב בידי בני אנוש ושום אלהים לא היה מעורב בכתיבת 10 הדיברות
הן פרי ניסוח מחודש של חוקי חמורבי וסגנון מתנשא כמו פרסומת מסחרית.
יש הטוענים שאם אחת יכולה לגדל 10 ילדים ו10 ילדים לא מסוגלים ...
הרלוונטי שהיום עו"ס מכתיבות את היחס להורים קשישים ואף גוערות
במי שמעדיף לטפל בהוריו מעבר למקובל... עדיף לדעתן להוציא אנשים
מביתם למוסדות בלי קשר אם אלו ילדים או קשישים  כדי להפגין סמכותיות.
לצפיה ב-'"קצת" הוצאת דיבה, הייתי אומרת'
"קצת" הוצאת דיבה, הייתי אומרת
20/08/2017 | 18:07
4
30
"...עו"ס מכתיבות את היחס להורים קשישים ואף גוערות במי שמעדיף לטפל בהוריו מעבר למקובל..."

לצפיה ב-'אני עומד מאחרי כל מילה יש להן קריטריונים מה מקובל ומה לא'
אני עומד מאחרי כל מילה יש להן קריטריונים מה מקובל ומה לא
20/08/2017 | 18:58
3
29
באלו המילים נתקלתי בטון רוטן :  "אתה יודע לא כולם נוהגים כמוך.. "
כאילו יש קונצנזוס כמה להקריב ומי שפוגע בו מטיל דופי באחרים.
לעיתים בלחץ אחים ואחיות שמרגישים לא נוח שאינם נוטלים בנטל.
יותר מכך הן מציגות מי שמשקיע מזמנו כאילו יש לו מטרת רווח מאחיו.
ההוכחה בשטח תומכת ב"הוצאת הדיבה" שלי כשיותר ויותר הורים
מופקרים עם מטפלות זרות בעידוד לשכות הרווחה ובמקרים אחרים
מופקרים במוסדות בהן נחשפת התעללות שהן אשמות בה מכך שאינן
מבקרות ודואגות לרמת הטיפול - מצב הקשישים חסרי האונים הוא
תוצא ישיר של הערכים שמשדרות אותן עו"ס שאין להן שום דרישה מילדי
הקשישים לא בסמכות ולא מתוך ערכים להמריץ בהם ולתת דוגמא של
איכפתיות. שלא יספרו לנו שהן עמוסות בעבודה. הן באות ממליצות
על מוסדות שיש להן מרשימה ופותרות את עצמן מאחריות לקשיש/ה. 
אם היו לי יותר אמצעים הייתי בא חשבון איתן אבל המדינה רקובה
וכששלחתי תלונות התנכלו לי בדרך עקיפה ברמז גס. 

לצפיה ב-'כלללללללללללללללללל ה .....'
כלללללללללללללללללל ה .....
21/08/2017 | 05:26
1
29
הכללות גורפות אף פעם לא דיברו אלי.
כללללללללללל השוטרים מושחתים;
כללללללללללל השופטים מכורים;
כללללללללללל הגננות אלימות;
כללללללללללל המטפלים הזרים מתעללים;
כללללללללללל העובדות הסוציאליות  הן חסרות רגש ורעות לב.

אז זהו, שלא.
לא כלללללללללללל.
יש בכל עיסוק ובין בני האדם בכלל אנשים שהם רעים, אכזרים, שכל קשר בינם ובין היותם בני אנוש הוא על סף המקרי בהחלט, ועדין, אלו המיעוט והרוב הם בני אדם, מה שנקרא באידיש "מענשט".
רוב האנשים עושים מלאכתם נאמנה, באהבה ובכבוד ומתוך רצון אמיתי לתת סיוע ופיתרון למי שנמצא במצוקה.

אז, על בסיס מקרה אישי אחד [שאני בהחלט מבינה שהיה לך קשה, פוגע ומין הסתם, מעליב ומשפיל] להגיד ש כללללללללל, זה הרבה יותר מקצת חוטא לאמת.

לצפיה ב-'מקביל למה שיחסת לדת ורבנים ביחס לכבוד הורים'
מקביל למה שיחסת לדת ורבנים ביחס לכבוד הורים
21/08/2017 | 08:56
19
לא התיחסתי לרבנים ולדת כי במקרה שלי הם לא היו רלוונטיים

כפי שאלי לא התיחסו באופן אישי אלא כחריג, כך מצאתי לראות בהתנהלות
שלהן נורמה שגורה (ניתקלתי לפחות ב 4 מהן) למען האיזון היה עו"ס
אחד ממין זכר שהיה יותר קשוב ומבין. יתכן שהזדהות של נשים לבנות
וגברים לבנים  גם משפיעה.. בדיעבד יש לכך עיגון במקרה שלי. 
לצפיה ב-'אני נגד חשיבה עדרית, בכל תחום בחיים. '
אני נגד חשיבה עדרית, בכל תחום בחיים.
21/08/2017 | 11:50
19
אם אתה חושב שהצעד הנכון הוא X או Y, תעשה אותו. לא חשוב מה אחרים יגידו. 
מה שכן, מומלץ להתייעץ. תעשה משהו בדרך זו או אחרת כי הוא מועיל לך, לא בשביל "להתנער מהעדר בכל מחיר". 

לצפיה ב-'גם אז...בימי המקרא...ולמרות הצוויים שנתנו וחקוקות בלוחות..'
גם אז...בימי המקרא...ולמרות הצוויים שנתנו וחקוקות בלוחות..
22/08/2017 | 13:36
1
8
הברית ..עם ישראל המשיך במנהגים אסורים..וספר התנ"ך יעיד על כל מעשי הנבלה שבוצעו באותם ימים...העם היה זקוק אז לכללים בסיסיים של התנהלות על מנת להפוך לעם טרם כניסתו לארצו שאותה ציווה אלוהים....והייתה לכך מטרה לגבש חברה שתחייה ביחד עם כללים בסיסיים שבינהם לכבד את ההורים ולקרב לבבות.....
במהלכם עם ישראל עבר מלא תהפוכות, הטשטשו הגבולות, ואיתם החוקים הבסיסיים שנצטוו על ידי אלוהים....נכנסו אלמנטים נוספים שנכסו לעצמם בשם הדת לבצע עבירות, שחיתויות, מעשי אונס, וזה מלמד לצערינו שעם כל הלאווים מן הסתם זהו יסוד האדם או איך שאומרים "אדם לאדם זאב"...וכאן נכנסת המשפחה לתמונה, אבא, אמא, לאוו דווקא בקונסטלציה הזו היום גם אמא יחידנית, אבא ואבז, אמא ואמא.....והם צריכים "לגונן" מפני כל אותם שרלטנים שבשם הדת מנתקים את הבן, בת מביתו ומשפחתו...וידענו ושמענו משפחות רבות כאלו...זה לא קל...בפרט שהינוקא כבר גבר בוגר ובעל משפחה בעצמו....שאפילו המשפט הנדוש "הילדים שלך יחזירו לך בדיוק מה שאתה עשית להוריך"
לא עובד עליו...כי לו יש כבר "אבא ואמא אחרים"....אז באופן הכי אישי מתוך הכרות של לא מעט משפחות שבהם הילדים החליטו שהאבא שלהם הוא איזה רב כזה או אחר...
הם פעלו ע"פ עוד קלישא [שלרוב עובדת] אם אינך יכול לגור על האויב תצטרף אליו"...
לא חייבים לחזור בתשובה אבל אפשר בהחלט קודם כל לא להתנתק, ואפילו אם גרשו אותנו מבתיהם....לכבד את השינוי ...להשתדל לעשות שינויים קוסמטים, כמו כלים חד פעמיים, כשרות, וכ"ו  הרי אנחנו יהודים לא?....אבל בשום אופן לא להתנתק, להטיף, לקבל לחבק והכל בשם שלמות המשפחה ועצם זה שהוא יוצא חלצינו...הרי זו הדוגמה שננחיל לא רק לשאר הילדים, אלא גם לילדיו של אותו אחד שחליט לחיות חיים אחרים....
לצפיה ב-'בשום אופן לא להתנתק'
בשום אופן לא להתנתק
22/08/2017 | 14:52
3
ראשית, ברוכה הבאה ערדושקה, שמחה לראות אותך בפורום הקט שלנו

"...בשום אופן לא להתנתק..." זה נכון, אבל! ויש אבל
כשיורקים עליך, אתה לא פותח מטריה ואומר שיורד גשם.
והתחושה היא שיורקים עלינו, בזים לנו והמילה 'כבוד' אין לה מקום בשפה.

העצוב הוא שאנו, בני המשפחות שלא חזרו בתשובה, מכבדים את ילדינו, עושים כמיטב יכולתנו כדי לשמור ולשמר את המשפחה ומנגד, החוזרים בתשובה מניחים לפתחנו, חדשות לבקרים, עוד ועוד מכשולים עד אשר בסופו של יום הם מתנכרים לנו ומוותרים עלינו לטובת "אבא" הגדול ועוד איזה אבא ג'וניור בדמות הרב שמטיף להם.

אני לתומי האמנתי שערך המשפחה חזק מהכל,
שערך הורים לא יסולא בפז,
אבל מתברר שלא כך והוא והמצווה "כבד את אביך ואת אמך" היא בהחלט לא חד משמעית ויש לה פרשנויות והסתייגויות ויש היתר שלא לכבד את המצווה, לא כל שכן את ההורים.
אז, אני, כאדם לא דתי, אבל אדם מוסרי, לא יכולה לקבל את זה ולא זו היהדות ולא זו התורה בעיני, ומי שמטיף להתנהגות כזו בעיני ראוי להיות "מושלך אל התנינים".

לצפיה ב-'יחסי ציבור רעים'
יחסי ציבור רעים
20/08/2017 | 15:28
6
49
אני מתאמן במספר חוגי פילאטיס. אחת המדריכות היא רקדנית מקצועית, מדריכה טובה מאוד והכל. עם זאת, נתקלתי באחרונה בחיפוש אקראי בגוגל, שהיא מפרסמת תמונות שלה באינסטגרם, בהן היא מעשנת סיגריות וסמים קלים. האם אין טעם לפגם, בכך שמדריכת ספורט שהיא כיבכול סמל ומודל לבריאות גופנית ונפשית, מראה את עצמה מתעמלת בתמונה אחת ומייד אחריה מעשנת ושותה ויסקי? סתם מעניינת אותי דעתכם. הכי מקומם אותי, לא שהיא מעשנת ושותה (לפי הקול והכושר  שלה, כנראה שלא הרבה), אלא שהיא לא מבינה איזה יחסי ציבור רעים אלה בשבילה. 
לצפיה ב-'יחסי ציבור וכישורים'
יחסי ציבור וכישורים
20/08/2017 | 18:11
5
32
תראה, היא מדריכה ויש לה תלמידים, למרות ועל אף.
כנראה שהיח"צ שהיא עושה לעצמה לא ממש מזיק לה.
אשאל אותך אחרת:
עכשיו כשאתה "יודע", יודע שהיא מדריכה טובה וגם שותה ומעשנת, לא תתאמן אצלה?
אגב, יש המון רופאים שמעשנים.
היית מצפה מהם לא לעשן, אתה יודע, הבריאות.
לא?
לצפיה ב-'אין לי מושג מי מסתכל באינסטגרם שלה וכמה'
אין לי מושג מי מסתכל באינסטגרם שלה וכמה
20/08/2017 | 19:48
4
33
אמשיך להתאמן אצלה ללא קשר. עם זאת, אני תמה על חוסר המודעות העצמית שחה . אפרופו רופא, הזכרת לי את המערכון הזה בקצרים: 

לצפיה ב-' ואנחנו מדברים על מודעות '
ואנחנו מדברים על מודעות
21/08/2017 | 05:29
3
8
לצפיה ב-'לא בטוח שהבנתי. אפשר פירוש רש"י? '
לא בטוח שהבנתי. אפשר פירוש רש"י?
21/08/2017 | 08:32
2
9
לצפיה ב-'המערכון הצחיק אותי וזה מה שעלה לי לראש'
המערכון הצחיק אותי וזה מה שעלה לי לראש
21/08/2017 | 15:27
1
16
שהרופא צריך מודעוּת
לצפיה ב-'אכן'
אכן
21/08/2017 | 16:08
4
לצפיה ב-'שבת קולינרית'
שבת קולינרית
19/08/2017 | 20:46
4
35
את השבת הזו הקדשתי למטבח.
אין ספק, ההספק היה מצוין ובעיקר טעים טעים טעים.
אז, לקוראים הסמויים והשקטים של הפורום, תיהנו מהתמונות
ושבוע מבורך לכולם

לצפיה ב-'אני לא מצליח לדפדף בתמונות, איך עושים את זה?'
אני לא מצליח לדפדף בתמונות, איך עושים את זה?
20/08/2017 | 11:06
1
26
ובלי קשר, נראה טעים. אפרופו אוכל, ראית את הסרט "משחק באש"? מומלץ מאוד. ראיתי אותו שוב אתמול, אחרי למעלה משנה. 
לצפיה ב-'משחק באש'
משחק באש
20/08/2017 | 12:25
24
לא ראיתי אבל עכשיו, קראתי את הביקורת על הסרט.
אז בעקבות הביקורת, שלא ממש פירגנה אבל גם לא קטלה, מין הסתם אצפה בו, אם וכאשר הוא יוקרן ב YES.

תודה על ההמלצה
לצפיה ב-'אהה אז יש עדיין בישולים בשבת'
אהה אז יש עדיין בישולים בשבת
20/08/2017 | 12:17
1
29
כי תפוז פתחו פורום אוכל כשר אבל חסום לכתיבה בשבת
לא רק שלא מאפשרים לבשל גם לא לתת מתכונים או לשתף באיך היה
מעניין איך זה ידרבן מישהו להתעניין באוכל כשר..
לצפיה ב-'בישולים של שבת'
בישולים של שבת
20/08/2017 | 12:28
22
אני חושבת שלכבד את האחר היא מעלה גדולה.
ואם יש פורום שמעדיף לסגור שעריו בשבת, עומדת לו הזכות הזו ועלינו החובה לכבד זכות זו.
ומי שמעדיף בישול כשר על פני לא כשר ומחפש מתכונים כשרים ומתענין בכשרויות, יש לי מין הרגשה שלא ידיר אצבעותיו ועיניו מפורום בנושא רק כי בשבת הפורום סגור.

לצפיה ב-'ריביירה- פנינה טלוויזיונית של ממש בהוט VOD '
ריביירה- פנינה טלוויזיונית של ממש בהוט VOD
18/08/2017 | 15:45
34
אני כמעט ולא "נזרק מול הטלוויזיה", בטח שלא לשעות שלמות ביום. אבל כשכן, מדובר בגילטי פלז'ר של ממש. סדרה שמספרת על אוצרת אומנות, שבעלה, איש עסקים מפוקפק, נהרג מפיצוץ על יאכטה בה הוא שוהה. לאישה, שנישאה לו לפני שנה, אין מושג מה טיב עסקיו. היא מתעקשת לחקור עוד ועוד, עד שתגיע לשורש האמת. שחקנים- ג'וליה סטיילס, אנתוני לפלייה, אדריאן לסטר, דמיטרי ליאונידס, לנה אולין, עמר ואקד ויגאל נאור שלנו כמאפיונר הרוסי נגרשקו. 
בסדרה יש 10 פרקים.
לצפיה ב-'נהיגה בגיל השלישי [וגם קצת לפני]'
נהיגה בגיל השלישי [וגם קצת לפני]
17/08/2017 | 17:27
2
42
אנחנו כבר לא בני 30 ולצד היתרונות הרבים בהתבגרות, יש גם לא מעט חסרונות.
חיסרון בולט הוא היכולת להתמודד עם מה שקורה בכבישים.
גם אם נרצה וגם אם לא, ההתבגרות מביאה אתה הידרדרות במערכות הקוגניטיביות, בין היתר: תשומת הלב לפרטים פוחתת, קשה יותר לזהות סכנות בדרך, ולוקח יותר זמן להגיב להן.
הדבר עלול להיות מסוכן במיוחד במצבים בהם אוטובוס, משאית, מכונית ואפילו אופנוע סוטים מהנתיב שלפנינו, ומחייבים אתנו בתגובה מהירה.

אז מה? שנפסיק לנהוג? 
ממש לא!
אבל חשוב שנכיר במגבלות הגיל ונתנהג באחריות.
חשוב שנקפיד לנהוג לא תחת השפעת תרופות שעלולות לגרום להאטת תגובות, שנקפיד לבצע בדיקות ראיה [גם אם החוק מחייב אחת ל 10 שנים החל מגיל 40  ועד גיל 70 ואחת ל 5 שנים מגיל 70],
שלא ננהג בשעות חשיכה ו/ או בזמן שאנו עייפים [אפילו מעט],
ושלרגע לא נחשוב שמפאת גילנו והניסיון הרב שצברנו, לנו זה לעולם לא יוכל לקרות.
ובקיצור, נגלה אחריות אישית לנו וכל מי שסביבנו.

מאחלת לכולנו נהיגה בטוחה ואריכות ימים

לצפיה ב-'והדברים הכי חשובים לא אמרת.'
והדברים הכי חשובים לא אמרת.
17/08/2017 | 23:30
1
38
חשוב :
1- לשמור מרחק גדול מאד מהרכב לפנינו. זה מרווח בטחון. עזבו את שיטת שתי השניות. הרבה יותר גדול, עוד יותר גדול בלילה ועוד הרבה יותר גדול במזג אויר גשום. ואם נדחפים לפנינו למרחק הזה - שידחפו. יותר טוב כשהם לפנינו ולא מאחורינו - קרובים מדי. שיכנסו באלו שלפני ולא בי.
2- לנהוג במהירות נמוכה. אפילו פחות מהמקסימום המותר (רק לא להגזים), במיוחד בחשכה ובמזג אויר סגרירי, כשמסונוורים ובמקומות לא מוכרים.
3- לא להתעצבן על מי שחותך אותנו. להיפך - לחפש אותו כמועמד, לתת לו להכנס לפנינו ולשמוח שהוא הולך לדפוק מישהו אחר ולא אותנו. ממילא הוא לא ישאר שם הרבה זמן אלא ימשיך לחתוך אחרים. לא להתעצבן כשמישהו אחר עושה שטויות. להתרחק ממנו כמה שאפשר ותמיד - מאחוריו ולא לפניו. כמה שפחות לעקוף כאלה - יותר טוב.
אגב, כשנוסעים יותר לאט - המרחק מהרכב לפנינו כל הזמן גדל כי הוא מתרחק. טוב לנו.

ואם אפשר לוותר על הנהיגה לטובת תחבורה ציבורית - עדיף. למרות שאני עדיין לא ממש בגיל השלישי - אני מעדיף.

ואתם מוזמנים

לצפיה ב-'הכל הכל כל כך נכון'
הכל הכל כל כך נכון
18/08/2017 | 02:57
32
ראשית, ברןך הבא לפורום lseugy
כל מה שכתבת, נכון ומדויק ותופס לגבי כל מי שאוחז בהגה.
כי אם כל אחד מאיתנו יינהג כך, תרתי משמע, יש סיכוי מצוין שהכבישים יהפכו להיות הרבה יותר בטוחים למשתמשים בהם.

לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:59
8

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'שיחפשו כל הפוליטיקאים הסכסכנים'
שיחפשו כל הפוליטיקאים הסכסכנים
13/08/2017 | 18:15
49
ושוב, ממש אין צורך בהקדמות.
פשוט לתת לאחרים לדבר

"הלכתי הערב להפגנה בפתח תקווה בפעם הראשונה.
את המכונית חבר שלי אפי החנה, לא רחוק מבימת ההפגנה של המחנה השני.
כשעזבנו, בלי לשים לב .. הופ. האוטו היתחפר לו בחול ואי אפשר היה לזוז משם. נפלנו לבור של חול. 
עכשיו תבינו.. אנחנו תקועים בדיוק מאחורי הבמה וביטן נואם. כולם צועקים, דגלים מונפים ואנחנו "הבוגדים השמאלנים" , מבקשים את נפשנו להימלט משם ואין מוצא.
פתאום , כמו מלאך שמיים הגיע איש, מתוך המפגינים עצמם, דגל מדינת ישראל בידיו... מה? ניתקעתם?
כן, ענינו מבויישים, חוששים מעט. מה יקרה אם יבין שאנחנו מהמחנה שממול בעצם? הוא ישאיר אותנו למות בחול הטובעני?! 
ובכן, ההיפך!! האיש הזה יצא מדעתו לעזור. חפר עם ידיו, הביא אבנים וקרשים. לא הפסיק לנסות להועיל.
עם הזמן, הגיעו עוד מהמפגינים לעזור ..היינו מסובבים באנשים עם שלטים "בוגדים" וכו'. כולם חופרים בחול ומנסים.. והאיש המלאך מנצח על הכל ולא מרפה.
עד שהגיעו איש, אשה וילדם.
הם הלכו להביא את הארבע על ארבע שלהם וגררו אותנו משם.
כשניפרדנו, יצאנו מהארון ושיתפנו אותם שאנחנו בעצם בצד שממול.. האשה אמרה, אני יודעת. הבנתי. אותך אני מכירה מהטלוויזיה גם. 
האיש שמו, שלומי דאלי. והוא האיש יחד עם שאר המפגינים שם הצילו אותנו.
ועכשיו אני חושב לעצמי, כמה צעקנו אחד על השני כמחנות שמאל וימין וכמה אנשים טובים הם היו. ושיחפשו כל הפוליטיקאים הסכסכנים. חבל על האנשים הטובים משני הצדדים"
Amikam Levy 
לצפיה ב-'משלמור ועד דיין - כולם בוגדים?'
משלמור ועד דיין - כולם בוגדים?
13/08/2017 | 18:09
48
חשבתי להקדים ולכתוב כמה מילים, אבל ממש אין צורך.
אור הלר כותב מצוין.
עצוב, עצוב שלכאן הגענו

"זה כבר הפך להיות מסוכן", כתב לי חבר, עיתונאי בכיר בעיתון גדול, בשבת אחר הצהריים, ושלח לי את הפוסט המכוער ההוא בפייסבוק. ראיתי כבר הרבה שנאה. ראיתי הרבה שטנה. ראיתי הרבה הסתה. אבל כשראיתי את הפוסט שמשתמש בתמונה המשפחתית המקסימה שהעלתה רעייתו של גיא פלג מחדשות 2 כדי להזמין את הגולשים "הבה נאחל להם מה שהם מאחלים למשפחת נתניהו, ואפילו כפול!", משהו בי זע. גבול חדש נשבר, קו אדום חדש, נחצה. איומים על ילדים קטנים של עיתונאי שכל חטאו הוא שהוא עושה את תפקידו נאמנה.
זה זרק אותי אוטומטית ליום שישי אחד בצהריים לפני כמה חודשים. רחוב קטן בגבעתיים. שעת איסוף מהגן. שעה של אבא ובן. שעה רגועה ויפה. "אור הלר! נחסל אותך אם תמשיך לדבר נגד אלאור!", צרח לעברי גבר מתוך רכב נוסע, לחץ על דוושת הגז וברח בגבורה.
"אבא, למה הוא צעק? הוא מכיר אותך?", שאל בני בן הארבע. ואני לא ידעתי מה לענות.

ב-22 השנים בביזנס סיקרתי את חיילינו בלבנון, ובעזה, ובשטחים. והייתי בפיגועים ובמלחמות בארץ ובחו"ל. אבל הפעם היחידה שבה חציתי את מפתן תחנת המשטרה הקרובה לביתי הייתה בשנה האחרונה, כאשר החלו לאיים על חיי ועל חיי משפחתי. "איומים ברצח", כתב בראש המסמך המשטרתי החוקר התורן לאחר שקרא את הפנינים בפייסבוק שלי. איחולי מוות מגוונים, איחולי סרטן, איחולי אונס לי ולבאי ביתי, ועד 'אור היטלר' ושאר תיאוריות שגרינג וגבלס היו חותמים עליהן בהנאה לגבי מקורות משפחתי.
אנחנו חיים בזמנים רעים. רוחות רעות מנשבות. רוחות השנאה השטנה וההסתה. מתיחה אווילית שעבר אמנון אברמוביץ' הובילה לגל מכוער של גידופים ברשת נגד מי שקיבל את צל"ש הרמטכ"ל כנהג טנק בחטיבה 600 לאחר שביומה השלישי של מלחמת יום הכיפורים נפגע הטנק שלו, ולמרות שנכווה קשות המשיך בנסיעה כיוון שחשב שיש בטנק עוד את מי להציל.
גלעד שלמור שעבר לינץ' בידי מפגינים ביפו בהלוויית צעיר ערבי ישראלי שנורה בידי המשטרה ואושפז באיכילוב, עבר לינץ' נוסף, והפעם לינץ' של מילים ברשת, כיוון שתיאורי הלינץ' של לוחם דובדבן לשעבר לא היו מספיק פטריוטיים בעיני הפטריוטים מטעם עצמם.
רביב דרוקר אולץ להיות מאובטח. אילנה דיין הוקעה בתגובה טראמפית כ'אשת שמאל קיצוני'.

אפילו עיתונאים מובהקים מהימין, חלקם מאצולת המתנחלים, חלקם ממשפחות שכולות, כאלה שמאגפים את נתניהו הרחק מימין, סופגים אש וגופרית בעידוד עדר החנפנים הקבוע. חטאם האיום: היותם עיתונאים המעזים למתוח ביקורת על ראש הממשלה. לתהות האם הטענות ל'מסע ציד' ו'הפיכה שלטונית' אינן אלא זריית חול בעיני כולנו.
אז מה קרה כאן בעצם? שנאה ושטנה תמיד היו. ואלימות נגד עיתונאים בישראל, גם לצערנו תמיד הייתה. אלא שקרה באחרונה דבר נוסף: ראש הממשלה שלנו מסית נגדנו. מה יקרה, אדוני ראש הממשלה, ביום שפלג או דרוקר יוכו ברחוב? הודעת גינוי? סרטון בפייסבוק בקול בריטון מתנצל?
תפקיד התקשורת לבקר. את החזקים. את העשירים. את המקושרים. היום זה נתניהו. אתמול אולמרט. שלשום שרון. מחר סער, או בנט, או לפיד או גבאי. בלי הנחות. בלי אתרוגים. העיתונות הישראלית מגוונת יותר מאי פעם. זו מגמה חיובית.
אלא שקריירה חדשה נולדה בעיתונות העברית: עיתונאים שכל פועלם הוא להטיף לעיתונאים אחרים, לחפש אותם, להטריל אותם, להבאיש את ריחם, ללבות שנאה, ולהתלונן על מה שהם כן מפרסמים ועל מה שהם לא מפרסמים. חברים יקרים: תתחילו לעבוד. לא מוצאים חן בעיניכם התחקירים של דרוקר? תביאו תחקירים משלכם. נכון, זה יותר קשה מלטנף, אבל זה ישתלם יותר. לכולנו."

לצפיה ב-'סכנת בכלים החשמליים וכלי הרכב ה"קטנים"'
סכנת בכלים החשמליים וכלי הרכב ה"קטנים"
13/08/2017 | 16:02
41
"זה רק קורקינט/ אופנים
מה כבר יכול לקרות?
וחוץ מזה, אני רוכב על המדרכה, לא באמצע כביש סואן ומהיר"

אז כן, כלי רכב ממונעים כמו אופנים חשמליים, קורקינט חשמלי ואפילו סקייטבורד עלולים להיות מסוכנים עד לכדי פציעות קשות ואפילו מוות.
ולא צריך כלי רכב שיפגע בהם ולא צריך לצבור תאוצה של עשרות קמ"ש,
מספיקה שלולית אחת קטנה וילד/ בוגר ללא קסדה והתוצאות עשויות להיות אסון.

אז, מתי יבינו כבר כולם ש - קסדה מצילה חיים ואמצעי מיגון נוספים יכולים בהחלט לחסוך נזקים וכאב מיותרים?

מה שקרה הבוקר לשלומית מלכה הוא 1 מתוך מאות סיפורים שלא מגיעים לתקשורת,
מקרה שנגמר בפגיעה קשה אבל לא מסכנת חיים,
מקרה שראוי שידברו בו כי שלומית היא מודל לחיקוי לנערות רבות,
ואולי המקרה המצער שלה יחסוך מקרים מצערים לנערות אחרות.

לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
11/08/2017 | 10:33
2
49

שישי
זמן לסגור שבוע,
לנוח,
להתחדש בכוחות,
ולשוב אל השבוע הבא מלאי אנרגיות 

שבת שלום לכל מי שעובר כאן,
צופה,
קורא,
לא מגיב
וגם לחלק הקטן שכן

להתראות בשבוע הבא ומי ייתן ויהיה זה שבוע טוב יותר
אמן!
לצפיה ב-'שבת שלום עם מילים שקטות'
שבת שלום עם מילים שקטות
11/08/2017 | 17:14
44
לצפיה ב-'שבוע נפלא שיבוא על כולנו'
שבוע נפלא שיבוא על כולנו
12/08/2017 | 20:16
39
אחרי יום נהדר שהתחיל עם ספינג מתוק
בחברת חבר מיוחד,
דרך חוף הים בבצת 
וסיום עם יוגורט קר ומרענן,

מי ייתן והשבוע יביא עמו בשורות טובות לרוב
לצפיה ב-'התקשורת השמאלנית, טפו!'
התקשורת השמאלנית, טפו!
10/08/2017 | 05:42
2
78
ראיתם? אתמול?
את התקשורת השמאלנית שעצרה את המדינה כדי לאפשר לרוה"מנו להשתלח בה?
ראיתם?
את התקשורת השמאלנית שכל מה שהיא עושה הוא ניסיון להפיל את רוה"מנו מכס שלטונו?
אפילו קיה תעיד על כך, כן כן, היא תנבח עדותה לכל מי שרק יסכים להקשיב, ותכשכש בזנבה כדי לגרום למקשיב אפילו להאמין.

אבל מה לא ראינו? ולא שמענו?
שהחקירות העלו הילוך, 
ושהמשטרה הצליחה לגייס את אחד האנשים המקורבים אליו אי פעם, ראש הסגל ארי הרו, להעיד נגדו,
ואף מילה בנאומו לא התייחסה להתפתחויות האחרונות, אפילו לא לניקיון כפיים או הצגת כתב הגנה,
אף מילה לא דיברה על חזון או על אידיאולוגיה
הכל היה מכוון למקום אחד
חיזוק תחושת הרדיפה.

וזה ראש ממשלת ישראל,
ביבי, מלך ישראל 
לצפיה ב-'מהיכרותי איתך, אני מניח שזו אירוניה'
מהיכרותי איתך, אני מניח שזו אירוניה
10/08/2017 | 19:21
1
43
אגב, לקאיה אני מאמין. קשה להגדיר אותה כעדה עוינת... 
לצפיה ב-'זו עצבות גדולה'
זו עצבות גדולה
12/08/2017 | 09:40
45
ולגבי קאיה, אני לא בטוחה שכדאי למשפחת נתניהו לאפשר להעמיד אותה בפני חוקרים,
מי יודע מה היא תנבח להם שם
לצפיה ב-'מדוע האמריקאים לא רוכשים מישראל טילי חץ....?'
מדוע האמריקאים לא רוכשים מישראל טילי חץ....?
11/08/2017 | 14:42
49
בעיקבות המתיחות שנוצרה לאחרונה בין ארה"ב לצפון קוריאה וההתלבטות אם ליירט או לא ליירט את טילי הניסוי הצפון קוריאנים, רציתי לדעת מדוע בעצם האמריקאים לא רוכשים מישראל טילי חץ 3 ? האם הם לא מדוייקים ויעילים יותר מהטילים האמריקאים? אם כן, מדוע הם לא רוכשים אותם מאיתנו?

אשמח לתשובה, תודה.

לצפיה ב-'התעללות או מסע נקמה?'
התעללות או מסע נקמה?
09/08/2017 | 18:57
205
גננת חשודה בהתעללות בילדים.
העדה הראשית - סייעת בגן.
והמחשבה הראשונה שקפצה לי היתה הסרט על הגננת עליזה, עליזה ריינס, שהואשמה בשנת 1993 ע"י סייעת בגן בהתעללות קשה בילדים,
על המשטרה שעצרה,
ההורים ששפטו ומצאו אותה אשמה,
ועל בית המשפט שזיכה אותה לחלוטין.

ואני לא יכולה שלא לחשוב אם הכתבה ששודרה לא מזמן בטלויזיה לא היוותה סוג של השראה לסוג של נקמה לאיזו סייעת.

ואם אכן יתברר כי ההר הוליד עכבר, שימוצה הדין עם  העדה,
ואם י תברר שאכן מדובר בגננת מתעללת, שיוחמר עונשה עד המקסימום ויותר.

[מפחיד, מפחיד מה אגו פגוע מסוגל לאדם להגיד ולעשות, אם אכן יתברר שבאמת זהו מסע נקמה של גננת שפוטרה מעבודתה].
לצפיה ב-'One day we're gonna get so high '
One day we're gonna get so high
07/08/2017 | 17:47
2
71
טו באב שלי הוא השיר הזה
לאהבת חיי הגדולה 

When you're close to tears remember 
Some day it'll all be over 
And though it's darker than December 
What's ahead is a different colour 

And at
The end of the day 
remember the days 
When we were close to the edge 
And we'll wonder how we made it through the night
The end of the day 
remember the way 
We stayed so close till the end
We'll remember it was me and you 

'Cause we are gonna be forever you and me 
You will always keep me flying high in the sky of love 

Don't you think it's time you started 
Doing what we always wanted 
Cause even the impossible 
is easy when we got each other 

And at
The end of the day 
remember the days 
when we were close to the edge 
And we'll wonder how we made it through the night
The end of the day 
remember the way 
We stayed so close to till the end
We'll remember it was me and you.

Cause we are gonna be forever you and me 
You will always keep me flying high in the sky of love 

לצפיה ב-'אכן, יש להם הרבה שירים מעולים'
אכן, יש להם הרבה שירים מעולים
08/08/2017 | 16:20
1
29
אני הכי אוהב דווקא את זה: 

לצפיה ב-'Lighthouse Family'
Lighthouse Family
08/08/2017 | 20:36
53
אכן, להקה טובה עם שירים נהדרים.
והשיר שהבאתי, יש לו משמעות מיוחדת בשבילי, כמו גם לדולפין,
משמעות עמוקה ויפה וזכרונות מתוקים- עצובים- שמחים.

לצפיה ב-'בדיחות קרש'
בדיחות קרש
08/08/2017 | 09:32
61
המון אתגרים נאלצנו לעבור,
חלקם קשים, חלקם פחות,
וחלקם - בהחלט גורמים לנו לצחוק.
קבלו אותו, את אתגר "נסו לא לצחוק"

בוקר שלישי טוב ומחוייך לכולנו
לצפיה ב-'מוכר לכם מאיזה מקום?'
מוכר לכם מאיזה מקום?
07/08/2017 | 09:45
2
89

הערת אגב: נפוטיזם ושחיתויות היו קיימות הרבה לפני המאה הנוכחית, זה רק מדהים כל פעם מחדש עד כמה הם לא מתביישים. 
לצפיה ב-'פסיכולוגית ילדים בשירות הציבורי בעירית ירושלים '
פסיכולוגית ילדים בשירות הציבורי בעירית ירושלים
07/08/2017 | 10:35
1
59
חחחחחח
זה התבקש
לצפיה ב-'אני לא מגן על נתניהו'
אני לא מגן על נתניהו
07/08/2017 | 12:19
53
אבל הוא לא המציא את השחיתות. הוא רק שכלל אותה לדרגת אמנות. גם במקומות אחרים, יש כל מני אוכלי חינם, דתיים וחילוניים. זו תופעה שיש לעקור מהשורש. מי שיכול שיעבוד- מי שמתחמק לגייס לצבא, זה מה שעושים בסלובקיה. 
לצפיה ב-'לא נשבע בהורים'
לא נשבע בהורים
05/08/2017 | 20:11
115

רגע לפני שחג האהבה מפציע, הנה סיפור אהבה קצר, חם ואנושי, כזה שגורם לדמוע ולצחוק תוך כדי קריאה [לי], פרי עטה של מרסל מוסרי.
להנאתכם

היא: תעשה לי טובה, תאכל בשקט, הלעיסות שלך עושות לי עצבים.
הוא: את רוצה שאני אחנק?
היא: אם אתה יכול, זה יעזור לי מאוד.
הוא: עכשיו פרנציפ אני אוכל ברעש.
היא: אין בעיה, אז אני מגבירה את הקול בטלוויזיה.
--
עשרים שנה הם נשואים וכבר לא יכולים לסבול זה את הריח של זו.
מה לא עשו? 
שרפו אלפי שקלים על טיפולים זוגיים,
הלכו לרבנים, קברי צדיקים ואפילו שמרו שבת אחת יחד,
(טוב, רק חצי מהשבת, כי באמצע הם רבו משעמום והיא לקחה את האוטו ונסעה)
גם אצל מטפל מיני הם היו, סקסולוג מיוחד דרך קופת החולים
וכשביקש להדגים על שניהם 
איך נוגעים לאט ובאהבה
חטפו שניהם התקף קנאה, צעקו על המטפל שהוא סוטה
והלכו משם בלי לשלם לו.
עשרים שנה הם נשואים ועל תמונת החתונה בחדר השינה שלהם מניחים מגבת בכל פעם שרבים, 
כדי לא להיזכר ביום הארור הזה.
--
הוא: אם כבר הגברת את הקול, תשימי משהו שיהיה מעניין.
היא: הכל מלא בסרטי אהבה, מחר זה היום הזה של האוהבים.
הוא: הולנטיין?
היא: לא, השני, שלנו, של היהודים.
הוא: אה תשעה באב, כן, שמעתי על זה.
היא: ט"ו באב, שתהיה בריא, איך רואים שההורים שלך לא השקיעו עליך כלום.
הוא: ומה האבא הירקן שלך השקיע עלייך?
היא: באמת חבל שלא לימד אותי להתרחק ממלפפונים עקומים.
הוא: כשהיינו צעירים כל השכנים ידעו שהמלפפון של ישר כמו מגדל אייפל.
היא: טוב נפוליאון, מה שתגיד.
---
בטלוויזיה משודר סרט רומנטי, 
גבר הולל ועשיר מתאהב בבחורה יפה ושנונה ועושה הכל כדי שתתאהב בו חזרה.
כשמתאהבת בו סוף סוף, מרימים גבות כל הסובבים אותם, שכן, הוא מבית טוב, מלא בכסף והיא בת כפר פשוטה.
--
היא: ככה אני הייתי, בול כמוה, חדה, מצחיקה, לא רואה בעיניים ולא שומעת באוזניים.
הוא: ואני הייתי בדיוק כמוהו, חתיך, גבוה, מסובב מבטים.
היא: תאמין לי, אחד לאחד, רק בלי הכסף.
הוא: את חייבת להרוס לי אה?
--
הסרט ממשיך,
דווקא כשמתחילים השניים לממש את אהבתם, חולה הבחורה ונופלת למשכב.
הבחור העשיר סועד אותה ולא זז ממיטתה.
--
הוא: מה זה את בוכה?
היא: אתה אולי שכחת אדוני, אבל להזכירך אני אישה, כואב לי לראות דברים כאלה.
הוא: אל תדאגי, הוא לא יעזוב אותה.
היא: העיקר שהיא תחלים, חראם עליה.
הוא: תגידי בעזרת השם.
היא: בעזרת השם.
הוא: תגידי בעזרת הבאבא סאלי
היא: נו מה עכשיו? אתה רוצה שאלך להביא מניין מבית הכנסת?
הוא: את זוכרת שחשדו שיש לך גידול שם בציצים?
היא: אומרים שדיים.
הוא: את זוכרת או לא?
היא: איך אפשר לשכוח?
הוא: את זוכרת שעמדתי על ידך לפני שנכנסת לבדיקה ואמרתי לך שלא יקרה שום דבר?
היא: בטח זוכרת, וואי וואי איזו לחוצה הייתי.
הוא: ושיצאת מהבדיקה עם הצינור באף, זוכרת שצחקתי עלייך שאת דומה לדג שנתפס בחכה?
היא צוחקת ומסתכלת עליו.
היא: ממזר בן ממזר, הייתי עונה לך אם לא הייתי תשושה.
הוא: נו? ומה היו תוצאות הבדיקות?
היא: הנה אני פה.
הוא: בדיוק ואת תשארי פה תמיד.
---
הבחורה מהסרט עוצמת עיניה ומתה, 
הבחור שאהב אותה מתיישב על ספסל באמצע השלג וברקע נשמעת מנגינה עצובה, סופו של סיפור האהבה הגדול.
---
היא: אל תבכה, קשה לי לראות אותך בוכה.
הוא: לכל אחד נקבע הגורל שלו, אין מה לעשות, מכתוב.
היא: זה רק סרט.
הוא: את יודעת איך פחדתי שימצאו לך משהו? מה הייתי עושה פה לבד?
היא: בבית?
הוא: בעולם הזה.
היא: אין דבר, עברנו את זה, עכשיו אני פה.
הוא: בואי בואי לפה, מה את יושבת לי בסוף הסלון כאילו אני מצורע?
היא קמה, מתיישבת לידו, לוקחת את ידו ומניחה אותה על כתפיה.
היא: מה תקנה לי?
הוא: ליום של האהבה?
היא: כן, הרבה זמן לא קנית לי משהו.
הוא: מה את רוצה?
היא: שרשרת בצורת לב.
הוא: יאללה בסדר ומה את תקני לי?
היא: משתיק קול, הרגת אותי עם הלעיסות שלך.
הוא: גלגול הבא אני לא מתחתן אתך.
היא: מוכן להישבע באמא שלך?
הוא: אני לא נשבע בהורים.
--
וכך ישבו שניהם, מבוגרים, עייפים, ממורמרים ואוהבים.
למעשה,
עדיין יושבים-
עד עצם היום הזה, הבא וההוא.
חג אהבה שמח.

לצפיה ב-' על אהבת חינם קל לדבר, אבל שנאת חינם קשה למגר.'
על אהבת חינם קל לדבר, אבל שנאת חינם קשה למגר.
03/08/2017 | 19:01
1
83

הקטע הבא לא צריך הקדמה, צריך רק לקדם אותו!!!

על אהבת חינם קל לדבר, אבל שנאת חינם קשה למגר.
מדינת ישראל היא הבית השלישי שלנו ועל הבית שומרים צה"ל ושאר גורמי הביטחון. הם של כולנו ואין לנו אחרים מלבדם.
בימים שקדמו לט' באב מפקדי כוחות הביטחון ובראשם הרמטכ"ל גדי אייזנקוט וראש השב"כ עמדו תחת מתקפה ציבורית בזויה וחסרת מעצורים של אישי ציבור מסיתים ששכחו את ערך הממלכתיות. הם לא ליבו שנאת חינם אלא שינאה מכוונת וממוקדת מטרה - בכוונה להחליש את מעמדה של מערכת הביטחון והעומדים בראשה בעיני העם.
דווקא היום אנחנו מוצאים לנכון לצאת כנגד האמירות הקשות והמסוכנות האלה.
היום, ט' באב, אנו מציינים את חורבן בית ראשון ובית שני. חורבן שבעקבותיו עם ישראל הוגלה ממדינתו והיה נתון במשך מאות שנים לרדיפות קשות.
מי ששומר על הבית השלישי של העם היהודי - מדינת ישראל - ועל כל אחת ואחד מאיתנו, הם צה"ל, השב"כ, המוסד ומשטרת ישראל. מאחורי הגופים הללו עומדים אלפי אנשים טובים ומסורים, הבנות והבנים של כולנו, ומי שאמון עליהם ועל ביטחוננו הם אותם המפקדים שמצאו עצמם בימים האחרונים תחת מתקפה חסרת מעצורים שעה שעמדו על משמר ביטחון המדינה בסיטואציה מורכבת ונפיצה.
פגיעה באותם מפקדים, פגיעה באותם גופים ממלכתיים היא נסיון לסדוק את חומת הבית השלישי.
היום, יותר מבכל יום אחר, עומדים למבחן נבחרי העם אליהם נשואות עיני רוב הציבור המצפה למוצא פיהם.
אנחנו פונים לכל מי שמדינת ישראל יקרה לליבו ובראשם לחברי ממשלת ישראל וחברי הכנסת - מימין ומשמאל - לגנות בקול רם ברור וצלול את מסע ההכפשה כנגד כוחות הביטחון ולפעול להגנת לובשי המדים ואנשי המודיעין.
עוד לא מאוחר לתקן. זה הזמן להשאיר את צה"ל, השב"כ, המוסד והמשטרה מחוץ למשחק הפוליטי, מעל שיקולים צרים ורווחים פוליטיים.
כל עוד ביטחון ישראל מופקד בידי כוחות הביטחון בית שלישי לא ייחרב. כל עוד שנאת החינם והשנאה המכוונת יימשכו, מדינת ישראל תיחלש.
זה בידיים, בפה ובמקלדת של כל אחת ואחד מאיתנו - אך בראש ובראשונה בידי ההנהגה הנבחרת.

לצפיה ב-'עייני ערך יאיר הנסיך נתניהו'
עייני ערך יאיר הנסיך נתניהו
03/08/2017 | 21:49
74
המתקפה חסרת הרסן שלו על בנים של. ממש שנאה יוקדת, בורות וגזענות. 
לא נורא, בקרוב תסתיים החגיגה והוא ייאלץ לעזוב את הארמון, בעזרת השם... 

ארי הרו, כולנו מאמינים בך. 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ