לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1247612,476 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדוקרינולוגיה

אנדוקרינולוגיה הינו אולי תת המקצוע הרחב ביותר של הרפואה. רוב הנשאלים כלל אינם ידועים מהו המקצוע עם השם המוזר הזה. כאשר אנו עונים כי כי זהו תחום הרפואה שעוסק בבעיות הורמונאליות, רוב האנשים חושבים בראש ובראשונה על בעיות פריון, גיל המעבר, ואולי על בעיות בתפקוד בלוטת התריס וחילוף חמרים. אנדוקרינולוגיה היא כל זאת והרבה יותר. באנדוקרינולוגיה מבררים ומטפלים בבעיות גדילה אצל ילדים ובבעיות בהתבגרות, כגון התבגרות מוקדמת או מאוחרת. אכן בעיות פריון לעיתים קרובות נובעות מהפרעות הורמונליות ומטופלות ע"י אנדוקרינולוגים. אבל האנדוקרינולוגיה מתפרסת גם כן על בעיות הרבה יותר נפוצות באוכלוסיה כמו:-סוכרת-שומני דם גבוהים-יתר לחץ דם-השמנת יתר-ירידה בצפיפות העצם (אוסטאופורוזיס) גם בנשים וגם בגברים-הפרעות בתפקוד המיניחוץ מנושאים אלה אשר נוגעים בצורה זו או אחרת לכמעט כל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר של החיים, האנדוקרינולוגיה באה גם לברר ולטפל בבעיות בתפקוד בלוטות הורמונליות כמו בלוטת התריס (בלוטת המגן, תיירואיד), בלוטת יותרת התריס (פראתיירואיד), בלוטת יותרת הכליה (אדרנל), ובלוטת יותרת המוח (היפופיזה). במכון האנדוקריני בבית החולים צוות רחב ומקצועי של רופאים מומחים, אחיות, ואנשי מעבדה אשר תרמו להפוך את המכון לאחד הגדולים והחדשנים בארץ.המכון נמצא בניהולו של פרופ´ נפתלי שטרן שהינו אחד המומחים בארץ ליתר לחץ דם. ד"ר יונה גרינמן מומחית בנוירואנדוקרינולוגיה (גידולים והפרעות בבלוטת ההיפופיזה). ד"ר יאנה טרוסטנצקי מומחית בתחום ביופסיה במחט דקה של קשריות בבלוטת התריס. היא מבצעת את הביופסיה תחת אולרהסאונד, וצברה כבר נסיון של אלפי בדיקות, כאשר כל אחד יודע שמהמנות הבדיקה תלויה בעיקר בנסיון המבצע. ד"ר מירב בז מתמחה בבעיות ההורמונאליות המיוחדות של חולים לאחר השתלות. ד"ר גלינה שנקרמן מפעילה מרפאת ההשמנה של המרכז הרפואי בצדם של הכירורגים. המכון פעיל כל יום ורואה במשך השנה בין 8000 ל-9000 מטופלים.וקצת על עצמי:אני בוגרת של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. התמחתי תחילה ברפואה פנימית בביה"ח שיבא. לאחר מכן התמחתי במשך 4 שנים באנדוקרינולוגיה וסוכרת של מבוגרים וילדים בבית ספר לרפואה של אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס, מיזורי, ארה"ב. עם שובי לביה"ח עסקתי במיוחד בסוכרת ועזרתי להקים את מרפאת סוכרת נעורים של קופת חולים מכבי. לאחרונה ביליתי שוב שלוש שנים בארה"ב במחקר בתחום שומני הדם וטרשת העורקים. אני מתכוונת לשלב את שטחי המומחיות הללו ולפתח מערך להורדת התחלואה הכלילית גם כמניעה שניונית אצל אנשים שכבר חלו במחלת לב, וגם כמניעה ראשונית, אצל אנשים עם גורמי סיכון כמו יתר לחץ דם, שומני דם גבוהים, סוכרת והשמנת יתר.יחד איתכם ובשבילכםדר´ קרן תורגמןמומחית באנדוקרינולוגיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדוקרינולוגיה

אנדוקרינולוגיה הינו אולי תת המקצוע הרחב ביותר של הרפואה. רוב הנשאלים כלל אינם ידועים מהו המקצוע עם השם המוזר הזה. כאשר אנו עונים כי כי זהו תחום הרפואה שעוסק בבעיות הורמונאליות, רוב האנשים חושבים בראש ובראשונה על בעיות פריון, גיל המעבר, ואולי על בעיות בתפקוד בלוטת התריס וחילוף חמרים. אנדוקרינולוגיה היא כל זאת והרבה יותר. באנדוקרינולוגיה מבררים ומטפלים בבעיות גדילה אצל ילדים ובבעיות בהתבגרות, כגון התבגרות מוקדמת או מאוחרת. אכן בעיות פריון לעיתים קרובות נובעות מהפרעות הורמונליות ומטופלות ע"י אנדוקרינולוגים. אבל האנדוקרינולוגיה מתפרסת גם כן על בעיות הרבה יותר נפוצות באוכלוסיה כמו:-סוכרת-שומני דם גבוהים-יתר לחץ דם-השמנת יתר-ירידה בצפיפות העצם (אוסטאופורוזיס) גם בנשים וגם בגברים-הפרעות בתפקוד המיניחוץ מנושאים אלה אשר נוגעים בצורה זו או אחרת לכמעט כל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר של החיים, האנדוקרינולוגיה באה גם לברר ולטפל בבעיות בתפקוד בלוטות הורמונליות כמו בלוטת התריס (בלוטת המגן, תיירואיד), בלוטת יותרת התריס (פראתיירואיד), בלוטת יותרת הכליה (אדרנל), ובלוטת יותרת המוח (היפופיזה). במכון האנדוקריני בבית החולים צוות רחב ומקצועי של רופאים מומחים, אחיות, ואנשי מעבדה אשר תרמו להפוך את המכון לאחד הגדולים והחדשנים בארץ.המכון נמצא בניהולו של פרופ´ נפתלי שטרן שהינו אחד המומחים בארץ ליתר לחץ דם. ד"ר יונה גרינמן מומחית בנוירואנדוקרינולוגיה (גידולים והפרעות בבלוטת ההיפופיזה). ד"ר יאנה טרוסטנצקי מומחית בתחום ביופסיה במחט דקה של קשריות בבלוטת התריס. היא מבצעת את הביופסיה תחת אולרהסאונד, וצברה כבר נסיון של אלפי בדיקות, כאשר כל אחד יודע שמהמנות הבדיקה תלויה בעיקר בנסיון המבצע. ד"ר מירב בז מתמחה בבעיות ההורמונאליות המיוחדות של חולים לאחר השתלות. ד"ר גלינה שנקרמן מפעילה מרפאת ההשמנה של המרכז הרפואי בצדם של הכירורגים. המכון פעיל כל יום ורואה במשך השנה בין 8000 ל-9000 מטופלים.וקצת על עצמי:אני בוגרת של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. התמחתי תחילה ברפואה פנימית בביה"ח שיבא. לאחר מכן התמחתי במשך 4 שנים באנדוקרינולוגיה וסוכרת של מבוגרים וילדים בבית ספר לרפואה של אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס, מיזורי, ארה"ב. עם שובי לביה"ח עסקתי במיוחד בסוכרת ועזרתי להקים את מרפאת סוכרת נעורים של קופת חולים מכבי. לאחרונה ביליתי שוב שלוש שנים בארה"ב במחקר בתחום שומני הדם וטרשת העורקים. אני מתכוונת לשלב את שטחי המומחיות הללו ולפתח מערך להורדת התחלואה הכלילית גם כמניעה שניונית אצל אנשים שכבר חלו במחלת לב, וגם כמניעה ראשונית, אצל אנשים עם גורמי סיכון כמו יתר לחץ דם, שומני דם גבוהים, סוכרת והשמנת יתר.יחד איתכם ובשבילכםדר´ קרן תורגמןמומחית באנדוקרינולוגיה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל.  לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך >>

לצפיה ב-'ציסטה בבלוטת התריס'
ציסטה בבלוטת התריס
03/12/2019 | 09:54
שלום, עשיתי אולטרסאונד גרון ונמצא שהכל בגודל ומרקם תקין, בלוטות הלימפה ובלוטת התריס, אבל כן נמצאו ציסטות בבלוטת התריס. מרקם TR1/2. אני בת 50.
מה זה דורש?
תודה
לצפיה ב-'צילום כף יד'
צילום כף יד
04/09/2019 | 20:12
14
היי, הייתי ברופא והוא אמר לי שהעצמות שלי תואמות לגיל 17 ואני בן 15.7.
הסתכלתי באינטרנט והיד שלי לא תואמת לגיל העצמות האלה, הגודל של העצמות שלי לא תואם בשום אופן.
מישהו יכול לראות?
אני 1.66 יש לי עוד פונטנצאיל?
אבא 1.83 אמא 1.53
לצפיה ב-'צילום כף יד'
צילום כף יד
04/09/2019 | 20:07
22
היי, הייתי ברופא והוא אמר לי שהעצמות שלי תואמות לגיל 17 ואני בן 15.7.
הסתכלתי באינטרנט והיד שלי לא תואמת לגיל העצמות האלה, הגודל של העצמות שלי לא תואם בשום אופן.
מישהו יכול לראות?
אני 1.66 יש לי עוד פונטנצאיל?
אבא 1.83 אמא 1.53
לצפיה ב-'אוסטאופורוזיס '
אוסטאופורוזיס
30/07/2019 | 14:44
30
לפני כשלושה חודשים שברתי רגל ונבדקתי בשל גילי 54 לצפיפות עצם, הבדיקה הראתה מינוס 3.2 באזור האגן, הרופאה המליצה על פוסאוונס, האם הכדור "עובר בשלום" בד"כ? האם ניתן לטפל בזה באמצעים טבעיים? מה יקרה אם לא אטול את התרופה (כדור בשבוע) אעשה ספורט (לא עשיתי בעבר) אטול ויטמין די ואוכל נכון, האם זה יספיק כדי לבלום את המצב? האם בעוד חצי שנה כבר אוכל לראות שינוי? מצטערת על ה"חפירה" אני פשוט חסרת אונים ופוחדת להתחיל עם תרופות מהסוג הזה.
לצפיה ב-'בלוטת התריס'
בלוטת התריס
30/06/2019 | 21:08
58
אני סובלת מאז התבגרותי בתת פעילות בלוטת התריס, הכדורים לא עוזרים לי, הם מראים תוצאה טובה בבדיקות דם. אבל בפועל אני סובלת מעייפות וחולשה, שעירות והשמנה, אני רק משמינה, הדיאטות והפעילות גופנית לא עוזרות. עשינו את כל הבדיקות דם האפשריות ולא חסר T3 או T4.
אני חייבת פיתרון!!!
נמאס לחיות ככה
תודה
לצפיה ב-'גוש באדרנל השמאלי'
גוש באדרנל השמאלי
21/06/2019 | 21:56
49
שלום רב,
עברתי בדיקת סי טי, בטן ואגן. 
ממצאים שהתגלו באופן אקראי:
שני גושים באדרנל השמאלי. 
אחד מעוגל בקוטר 1.2 ס"מ, צפיפות ללא הזרקה 16 hu, לאחר הזרקה האדרה 43hu.
השני אובלי בזרוע הלטרלית, בקוטר מירבי 1.4 ס"מ, צפיפות ללא הזרקה 7hu, לאחר הזרקה עובר האדרה עד 55hu. 
אני בת 54, מטופלת לחץ דם, השמנה, סכרת חדשה בשנה האחרונה, ונרדמת כל היום, עייפה מאוד ומתוחה. ברקע אחות גדולה שעברה קושינג וסרטן השד.  אבקש לדעת האם יש חשש לממאירות ומה בגדול יהיה הטיפול. המון תודה מראש

לצפיה ב-'DI היפונתרמיה '
DI היפונתרמיה
18/06/2019 | 23:07
19
שלום,
לאחר ניתוח בהיפופיזה,
קרניו פרינגיומה.
נשארתי עם DI  כנראה כרוני. מטופל במינירין. עקב מינון לא נכון 
לאחר ניתוח ארוע של היפונתרמיה 119 .
עם תסמינים קשים.  כאבי ראש חזקים, בלבול, חוסג הימצאות, הקאות וכו, שוב אושפזתי .
לאחר הארוע מרגיש שמשהו לא תקין קוגניטיבית , חוסר ריכוז, בעית זיכרון, סחרחורות / חוסר יציבות קשות . לאחר כשבוע שוחררתי עם נתרן 145 אך לאחר שיחרור עברתי להיפרנתרמיה
האם זה קשור ומה ניתן לעשות להתגבר על זה. בביקוגים אצל הרופאים לא מקבל תשובות. אומרים לי שזה יכול להימשך עוד הרבה זמן. לא יודע אם זה בגלל ניתוח או עקב היפונתרמיה. מרגיש חוסר אונים מוחלט. 
לצפיה ב-'בלוטת התריס תפקוד '
בלוטת התריס תפקוד
15/06/2019 | 20:42
40
היי. מבקשת לשאול לגבי תוצאות בדיקת דם לגבי תפקוד בלוטת התריס. 
TSH- 0.07 כאשר הגבול התחתון הוא 0.55
T3-3.1 כאשר הגבול התחתון הוא 3.5
T4 - 19.9 כאשר הגבול העליון הוא 20 

מהי משמעות התוצאות?
האם רופא משפחה יספיק להכוונה או שיש צורך באנדוקרינולוג?

תודה 
לצפיה ב-'תוצאות בדיקות אולטרסאונד'
תוצאות בדיקות אולטרסאונד
06/06/2019 | 16:26
41
בלוטת מגן- אונה ימנית בגודל 1.6*2.0*4.7 ס"מ, גודל תקין, מרקם מעט לא סדיר, בחלקה האחורי של האונה הודגם מוקד הטרוגני ( יותר היפואקואי) בגודל 0.7*0.6 ס"מ, יתכן קשר או אי סדירות פוקאלית במרקם הבלוטה.
אונה שמאלית- בגודל 1.5*1.7*4.3 ס"מ, גודל תקין, מרקם מעט לא סדיר.

בבסיס הצוואר משמאל מודגמת קשרית לימפה אטיפית בגודל 0.8*0.6ס"מ, קורטקס היפרטרנפי. בחלקה העליון של הקשרית מודגם מבנה אקוגני בגודל 0.5*0.4ס"מ, ללא עדות להסתיידויות או התנזלויות חשודות אין קשרי לימפה מוגדלים מימין.
בהשוואה לבדיקה מאוקטובר 2018, ללא שינוי בגודל הממצא מימין, קשרית לימפה בצוואר משמאל כמתואר.
לסיכום משמאל TIRADS1 מימין  TIRADS3
מה המשמעות של הממצאים האם חשודים כסרטניים?
תודה על תשובתך
לצפיה ב-'שתלים'
שתלים
21/05/2019 | 14:09
12

אני פעם בחודש לוקחת כדור אקטונל.השאלה שלי :כמה זמן אני אמורה להפסיק עם הכדור לפני טיפול שניים(עקירות שניים) לפני שתלים?תודה
לצפיה ב-'אוסטופורוזיס'
אוסטופורוזיס
15/05/2019 | 18:50
31
מה קורה כשמסיימים עדר שנים עם זריקת פרוליה?

לצפיה ב-'צילום כף יד'
צילום כף יד
13/05/2019 | 12:11
21
היי, בצילום כף היד התברר כי העצמות תואמנות לבן שנתיים כשלמעשה הילד בן 3.3. עד שיגיע תורנו לרופא מה זה אומר מבחינת טיפול? 
לצפיה ב-'מבקשת עזרה בבקשה'
מבקשת עזרה בבקשה
06/05/2019 | 02:24
38

אני בת 40 עם אוסטאופורוזיס מגיל 32, אפילו הרופאה שלי לא האמינה עד שראתה בבדיקת צפיפות עצם
יש לי גם פיברומיאלגיה שלקח המון זמן לגלות!
מיגרנות קשות מאוד (בהתקפים הזויים אני מקבלת פטידין במיון)
שיעור יתר, דחיפות גבוהה מאוד במתן שתן,
חוסר חשק מיני (ללא חשק כלל)
קרישיות יתר ( mthfr הומוזיגוט)
כאבים חזקים בירכיים עליונות שהרופא איבחן כבוריסיטיס
וגם בכפות הרגליים שהרופא חשב שזה גאוט אבל בדיקת דם יצאה תקינה
דיכאון מעל 4 שנים
תמיד הייתי רזה מאוד
בשנים האחרונות השמנתי בהגזמה בלי להבין למה
בתקופה האחרונה אני עושה צום לסירוגין, אוכלת בריא מ 12:00-17:00 ולא מכניסה כלום לפה פרט למים
אני מתמידה כבר 3 חודשים ולא ירדתי גרם!
במקביל הופיעה פריחה וגירודים בפנים,
הרופאה אמרה שההשמנה זה גנטי (כל המשפחה שלי רזה אז לא הבנתי מדוע פסקה כך) והציעה זריקות להרזיה
ועל האדמומיות בפנים אמרה שזה כנראה מוצר קוסמטי שגורם לי לאלרגיה
ואז היה בחדשות את הכתבה על הבחור עם הקושינג.. בעלי מיד קרא לי בהתרגשות שהנה מצאנו את הבעיה שלי (הוא כבר די אומלל מהמצב שלי) בכל המקומות שהתייעצתי אמרו לכתוב כאן
אז אני כותבת ומחזיקה אצבעות
מה קורה לי? זה כבר בלתי נסבל
תודה רבה!

לצפיה ב-'פענוח'
פענוח
29/04/2019 | 21:46
40
ערךT-score ,בבדיקה זו הינו 1.9- מה זה אומר?וערך T-score הינו 0.8- בתמונה של האחרון רואים עמוד שידרה,ובראשוןמפרקים
בת 62 ללא אוםטופורוזיס או שברים בעבר,נשלחתי לבדיקה בגלל סרטן בעבר שד.מחלות רקע,תת פעילות של בלוטת התריס ,מה אומרות התוצאות?
לצפיה ב-'THYROGLOBULIN גבוה'
THYROGLOBULIN גבוה
16/04/2019 | 19:41
1
64
שלום רב,

לפני כ 20 שנה סבלתי מפעילות יתר קשה של בלוטת התריס. טופלתי כשנה במר קפטיזול ומאז הבלוטה תקינה ללא שום טיפול
היום ביצעתי בדיקות דם והתקבלו ערכים:
TSH 1.65mIU/L
T3- FREE 4.8pmol/L
T4- FREE 16.9pmol/L

THYROGLOBULIN 113.00ng/mL
THYROGLOBULIN Ab <20.0
ANTI THYROID PEROXID חיובי 436.80

למה זה כ"כ גבוה ומה זה אומר?
תודה רבה
לצפיה ב-'פעילות יתר בבלוטת התריס'
פעילות יתר בבלוטת התריס
29/04/2019 | 15:21
59
היי ציפי, במידה ואת חוששת מהנושא, אני באופן אישי יודע שיש תוסף סידן אמורפי בשם דנסיטי, שהוא מאוד עוזר במקרה שלך. אני לא יודע להסביר לך בדיוק למה, אבל אצרף קישור לאתר האינטרנט:

לצפיה ב-'הורמון גביהה בגיל 18'
הורמון גביהה בגיל 18
10/04/2019 | 15:59
20
הבן שלי, בן 18 ו-3 חודש. נמוך מאוד (1.55), וזה מציק לו מאוד, והוא ממש בדיכאון בגלל זה (הוא תמיד חלם להיות גבוה, ולבסוף הוא ממש גמד.) הוא גם קצת מלא, אז יש לו תחושה של גמד, שפוגעת בו קשות מאוד בדימוי העצמי. [ההתבגרות שלו התחילה בגיל 9, היא היתה "מוקדמת" באופן מעשי, אך לא נחשבה מוקדמת מבחינה קלינית המקובלת כיום.] אנחנו ההורים בגובה 1.63-1.64. הוא מתחנן שננסה עבורו הורמון גדילה - בכדי שיגבה אפילו רק 7 ס"מ. השאלה: האם יש סיכוי, ולו קטן, שזה יעזור? אם כן, מה הפרוצדורה? והאם זה במסגרת סל הבריאות? (ובמקרה שהוא לא נכלל בסל, מה הפרוצדורה לטיפול כזה באופן פרטי?) המון תודה!!
לצפיה ב-'ד"ר סרוב סבטלנה'
ד"ר סרוב סבטלנה
28/03/2019 | 10:00
1027
בוקר טוב,
יש למישהו טלפון נייד של ד"ר סרוב סבטלנה
לצפיה ב-'תרומת דם תת פעילות בלוטת התריס'
תרומת דם תת פעילות בלוטת התריס
23/03/2019 | 23:29
31
הי שלום יש לי תת פעילות בלוטת התריס, נכון לעכשיו הTSH עדיין לא מאוזן והשאלה היא האם אני יכול לתרום דם?
לצפיה ב-'תת פעילות של בלוטת האדרנל(אזכור חוזר- הפעם עם מייל)'
תת פעילות של בלוטת האדרנל(אזכור חוזר- הפעם עם מייל)
21/03/2019 | 07:22
34

שלום
אבקש לדעת האם יש סיכוי לשיפור בתפקוד בלוטת האדרנל.
אני בת 60 סובלת ממחלת mcd(בעיה בתפקוד הכליה- הפרשת חלבון בשתן). מקבלת מזה שנה ועשרה חודשים פרדינזון. עברתי טיפול ביולוגי במבטרה בחודש נובמבר 2018. טיפול שעוזר וכרגע מקבלת 6 מ"ג פרדינזון בתקווה להגמל ממנו לגמרי. עשיתי בדיקות כלליות שהיו ממש טובות ובדיקה של בלוטת האדרנל והערך במצב אפס יצא 75, אחרי חצי שעה 205, ואחרי שעה 274. מאחר וזו פעם ראשונה שעושה בדיקה זו -כלומר לעורר את הבלוטה. האם יש סיכוי שהערכים ישתפרו ותפקוד הבלוטה ישתפר? או שנגרם נזק בלתי הפיך?
אם יש סיכוי לשיפור. מה ההמלצה בשלב הזה? ממשיכים עם הסטרואידים? באיזה מינון? מתי עושים בדיקה חוזרת.
תודה

לצפיה ב-'חשש לתת פעילות של האדרנל לאחר שימוש ממושך בסטרואידים'
חשש לתת פעילות של האדרנל לאחר שימוש ממושך בסטרואידים
20/03/2019 | 18:03
69
שלום
אבקש לדעת האם יש סיכוי לשיפור בתפקוד בלוטת האדרנל.
אני בת 60 סובלת ממחלת mcd(בעיה בתפקוד הכליה- הפרשת חלבון בשתן). מקבלת מזה שנה ועשרה חודשים פרדינזון. עברתי טיפול ביולוגי במבטרה בחודש נובמבר 2018. טיפול שעוזר וכרגע מקבלת 6 מ"ג פרדינזון בתקווה להגמל ממנו לגמרי. עשיתי בדיקות כלליות שהיו ממש טובות ובדיקה של בלוטת האדרנל והערך במצב אפס יצא 75, אחרי חצי שעה 205, ואחרי שעה 274. מאחר וזו פעם ראשונה שעושה בדיקה זו -כלומר לעורר את הבלוטה. האם יש סיכוי שהערכים ישתפרו ותפקוד הבלוטה ישתפר? או שנגרם נזק בלתי הפיך?
אם יש סיכוי לשיפור. מה ההמלצה בשלב הזה? ממשיכים עם הסטרואידים? באיזה מינון? מתי עושים בדיקה חוזרת.
תודה

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד מייקל עידן
פורום נזקי גוף,תאונות דרכים וביטוח
פורום נזקי גוף ותאונות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה